PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sundu : Kayserispor 1-1 TRABZONSPOR

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

nuri45
23.11.2008, 17:35
http://www.bordomavi.net/nesine.gif (http://ts.nesine.com/)
Actigim Basliklardaki tüm maclari yendik. Umarim bu mactada aynisi olur,
deplasmanda yenmeye devam ederiz

Erkut Ay
23.11.2008, 17:41
zor maç ya 0.0 ya 1.0 yada 0.1 benim umudum yok orta sahadan sürpriz bir isim çıkıp gol atmadıkça orası ayrı....

.....
23.11.2008, 17:43
inşallah kazanırız

pReN@_61
23.11.2008, 17:45
Zor bir maç olacak ama kazanacağız inşallah.

Desteği kesmek yok!

Keleşoğlu
23.11.2008, 17:47
12 maçta 6 gol yiyen bir takımla oynayacağız. bu maçta büyük ihtimal gol çıkmaz.
gol atan büyük ihtimal maçı alır.
uzak bir ihtimal maç 1-1 de bitebilir

alper*
23.11.2008, 17:47
bu maç beraberlikle sonuçlanacaktır.

Birtan Karaman
23.11.2008, 17:49
Bu maç Alt biter:)

Hasan61
23.11.2008, 18:00
gol yemeyen
gol atamayan bir takımla karşılaşacağız berabere bitebilir ama kazanmamız gerekir

Emirhan Makul
23.11.2008, 18:01
Yuh ya yine mi cuma !

Kayseri- Bursa -Eskişehir- Kocaeli

Bir tane daha beraberlik hakkımız var.

Muhammet
23.11.2008, 18:07
Kayserispor'un maçları kısır geçiyor bu sene, fener maçı hariç. :)

Gol atanın kazanacağı maç, çünkü Kayseri'nin defansı iyi. Forvet hattında eksikleri var, o yüzden fazla bela olamazlar bize diye düşünüyorum.

Can
23.11.2008, 18:08
zor bir maç daha inşallah kazanacaz berabere bitme olasılığı fazla bence..

fasop
23.11.2008, 18:12
hemen olumsuz düşünmeyin belki kayseri kendi kalesine falan atar galip geliriz

alper*
23.11.2008, 18:14
hemen olumsuz düşünmeyin belki kayseri kendi kalesine falan atar galip geliriz
ha ha ha .

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 18:16
Almak lazım .

Ertesi gün Fb-Bjk maçı var ...

Hüseyin Kurt
23.11.2008, 18:17
çoğu kişinin aksine bu maçın kolay geçeceğimizi düşüyorum

sedatterzi
23.11.2008, 18:20
Sivasspor maçı için yorum yapmadan Kayseri başlığı açılmış, Sivas maçı sonrası Rıdvan hocanın yorumlarını dinledim gayet memnun oldum. TS özveri ile oynuyor ama kadro derinliği yok kapanan takımlara karşı zorlanıyor dedi

Bu yorumdan yola çıkarak Kayseri kapanma ihtimali yok o nedenle kontrollü bir şekilde kayserinin üzerimize gelmesini bekleyip
Kontra ile maçı kazanabiliriz.
Kayserideki eksiklerde bizim için avantaj bunuda unutmayalım. Panik yapmadan kontralar ile geçeriz sivas maçından kolay olur.

Bence 2 farkla yeneriz :

Kayseri:0 - TS:2

Emirhan Makul
23.11.2008, 18:23
Kolay almamız imkansız şunu hiç unutmayın ki

4. Ligden Bir Anadolu Takımı Getirin Bizim Karşımıza Çıkartın Ölümleri pahasına oynarlar.

İzliyoruz görüyoruz İnönüde Amatör takım modunda oynayan hacettepeyi zorla yendik

Bizden beraberlik alan tek kale oynayan antep gs den bjk den 2-3 tane gol yedi farklı yenildi

Örnekleri çok çelme takmak isteyen çok herkes kıskanıyor istanbul düşmanımız diye bakarken bunları görmüyoruz anadolu takımları çekemiyor kıskanıyor herkes bir çelme takmak istiyor emin olun kayseride diğer 13 takım gibi ölümüne oynayacaktır.

Emre Emiroğlu
23.11.2008, 18:25
Kayserispor‚ Fenerbahçe ve Bjk´yi yendi; G.s. ile berabere kaldı. Büyük takımlara karşı başarılı maçlar çıkarıyorlar.

Gerçekten çok zor maç. Sivas maçından daha zor kanımca. Aghahova yok. Bu bizim için avantaj.. 2 Hafta ceza almıştı..

Kayseri çok zor gol atıp çok zor gol yiyor.. 0-0 lık sonuçla tekrar karşılaşabiliriz.. Bizim için telafi maçı.. Tek umudum deplasmanlarda iyi olmamız..

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2008, 18:27
0 - 0

Yeni moda skor

evrents
23.11.2008, 18:35
Çok zor bir maç olcak bugün kaçırdıklarımız net 5-6 pozisyonun anca 1-2 tanesini buluruz kayseride ama bizim forvetlerimiz çok yetenekli(!) oldukları için gol atarlar(!) inşallah o pozisyonları

Anıl Caner
23.11.2008, 18:41
Kayserispor forvetsiz oynayacak.
Biz de hemen hemen forvetsiz oynuyoruz :).

Ben kazanacağımızı düşünüyorum.
ideal kuponlara 2
sürpriz arayanlara 0
bankoculara alt öneriyorum.

Ahmet Kuru
23.11.2008, 18:54
Zor maç olacağı kesin
Ama Sivas maçından daha zor olmayacak kanaatindeyim...

AYYILDIZ
23.11.2008, 18:56
Bu maçı alırız fb'de bjk'yi yener aradaki puan farkı bjk ile tekrar 5 olur.

x_man
23.11.2008, 18:59
zor bir maç arkadaşlar bunu kabul etmemiz gerekiyor olası bir yenilgide moralimizi bozmamalı diye düşünüyorum ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ne diyeyim ama bugünkü gibi oynarsak galip gelme şansımız var

Ali Tunahan Güllü
23.11.2008, 19:01
bu maçı almamız lazımmmmmmmmm...

Adem Erdoğan
23.11.2008, 19:01
Kayserispor forvetsiz oynayacak.

sebep?........

Reha
23.11.2008, 19:04
Bu maçı alırız fb'de bjk'yi yener aradaki puan farkı bjk ile tekrar 5 olur.

BJK daha galip gelmedi...0-0

Murat'
23.11.2008, 19:05
Bu maçı kesinlikle almalıyız muhtemel bir puan kaybında takım büyük bir baskı altında kalabilir...ben kazanacağımıza inanıyorum..

oguzkoc
2 maçta 4 puan çok iyi diyordum bir puanı aldık, demekki 3 puanı da kayseriden almak kısmetmiş :)

Ali Tunahan Güllü
sebep?........

puroviç in kolu kırrılmış aghohawa sakat heralde turgayda sakat ...

AYYILDIZ
23.11.2008, 19:08
BJK daha galip gelmedi...0-0

Beşiktaş kendi evinde bu fırsatı değerlendirir diye düşünüyorum bu hafta Kayseriyi mutlaka yenmeliyiz başka yolu yok ayrıca kayserinin sakat ve cezalı oyuncuları fazla bu bir avantaj.

Muhammet
23.11.2008, 19:09
3 senedir Kayseri'deki maçlarımız Cuma günü. Bu da ilginç.

Mert67
23.11.2008, 19:11
Sivasspor maçında herkes iyi futbol oynadığımızdan bahsetmiş(maçı izleyemedim).Aynı futbolu ortaya koyarsak kazanırız.

Kasım Hilal
23.11.2008, 19:13
Sivas maçını alsaydık beraberliğe razıydım ama şimdi galip gelmemiz lazım..
Kontrollü bir oyun ile Kayseri'yi geçebiliriz..
Fark beklemek hayalcilik olur.
En büyük iş sırasıyla Gökhan, Umut ve Sylva'ya düşüyor...

kudu_61
23.11.2008, 19:14
selçuk dereliyi hakem olarak verecekler puan farkı iyice kapansın diye
zor bir maç kayserinin 3 hafatdır kazanamaması forvetlerimiz ve selçuk-colman ikilisinini kötü olması daha da zorluyor bizi colman-selçuk-yattara-gökhan iyi oynarsa rahat alırız aksi halde 0-0 veya 1-1 biter

Hasan Habip Özbay
23.11.2008, 19:15
sivas maçı iyi niyetli ve bence iyide pozisyona girdik hakem umutun pozisyonunda penaltı verse maç kesin bizimdi neyse kısmek kayseri maçına biz gol yemeyiz bir tane atarsak maçı alırız

Adem Erdoğan
23.11.2008, 19:15
Serkan Balcı maçtan sonra bu 2 maçtan 4 puan alma hesabı yaptıklarını söylemişti.

Sivasspor 0 - 0 Kayserispor
Kayserispor 0 - 0 Galatasaray
Kayserispor 1 - 0 Kocaelispor
Bursaspor 1 - 0 Kayserispor
Kayserispor 1 - 0 Eskişehirspor
Fenerbahçe 1 - 4 Kayserispor
Kayserispor 1 - 2 Ankaraspor
Ankaragücü 1 - 3 Kayserispor
Kayserispor 1 - 0 Beşiktaş
Denizlispor 1 - 0 Kayserispor
Kayserispor 0 - 0 Antalyaspor
Konyaspor 0 - 0 Kayserispor

Kayserispor'un maçlarına bakarsak kendi sahasında en fazla 1 gol atmış.
Bu maçtada forvetlerinin eksik olduğunu düşünürsek gol yemeyiz.Ki zaten kolay kolay gol yemiyoruz.
Uzaktan çekilen şutları artırırsak bu maçı rahat alırız.

kemal_efe
23.11.2008, 19:27
bu futbolu oynayalım kayderiyi yeneriz tabii yeni bir selçuk dereli gibi hırsız biri puanlarımızı çalmazsa.Sadri Baba ara şu oğuz sarvanı yoksa biçecekler bizi.

Ustaalioğlu
23.11.2008, 19:39
Sivasi yenemediysek, bu mactan kesin galip ayrilmamiz lazim...

Emo91
23.11.2008, 19:56
ic saha maclarimizda rakiplerimiz bizden okadar korkuyorki, resmen sahadan kacmak istiyorlar.
besiktas ve sivas zor bitirdi maci karsimizda ama enteresan olan: hem rakipi sahada öldürüryoruz hemde maci yenemiyoruz!

kayserispor karsisinda rahat bir galibiyet bekliyorum. her macda kalbim güm güm ediyor artik rahat bir mac izlemek istiyorum.

ayrica bu hafta özellikle son vuruslari calismali takim. elbette hoca beni dinlicek degil ama herkez görüyor ve hocada görüyor ve bazi reportajlarinda diyor ama önlem almasi gerekiyor.

son vuruslar futbolun en önemli seylerinden biri! oynamazsin oynamazsin ama bir iyi vuruslan golü atarsin ve yenersin.
biz her zaman iyi oynadik da ne oldu, yenemedik. sadece kötü oynadikmi yendik bu sezon

Özge
23.11.2008, 20:13
Kesinlikle 3 puan almalıyız.Takıma güveniyorum 3 puanı alacağız.Gerçi takıma güvensekte hakem etkeni var.

Muhammet
23.11.2008, 20:25
Bu maçı almak farz oldu diyoruz da, kolay maç da değil. Hem de deplasman.

Böyle takımlara karşı suskun kalıyoruz, umarım kazanırız.

Alihan Ertürk
23.11.2008, 20:29
ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maç..Ama bizim geze forvetler önüne geleni kaçırırsa bu maç da tehlikede diyebiliriz..

Murat'
23.11.2008, 20:30
Haftaya fener-bjk maçı var...bu maçı kesinlikle kazanmamız lazım..kayserispor anadolu takımlarına puan dağıtırken istanbul takımları ile yaptıkları maçlarda gerçekten çok iyi oynadı ve haklı galibiyetler aldı...umarım bu maçta aynı performansı göstermezler...

Sefa Murat Dokuz
23.11.2008, 20:32
Kesin 3 puan almalıyız liderlik için garantilemek için 3 puan şart

macka61
23.11.2008, 20:36
3 puan almamız gereken bir maç deplasmanda maç kazandığımıızıda göz önüne alırsak ve puroviçin sakat zenci forvetin cezalı olması maçın 0 veya 2 olacağını işaret ediyor ama şuda öenmli kayseri 3 eziğede çembe taktı

Alihan Ertürk
23.11.2008, 20:38
bjk 2-0 yeniyor şuanda ve kazanırsa puan durumu 12.hafta sonunda şöyle;

1.Trabzonspor : 27
2.Beşiktaş : 25
3.Ankaraspor : 23
4.Sivasspor : 22
5.Galatasaray : 21
6.Fenerbahçe : 20
7.Kayserispor : 19
8.Antepspor : 18
9.Bursa : 17
10.Konya : 15
11.İbb : 15
12.Denizli : 14
13.Eskişehir : 13
14.Ankaragücü:11
15.Antalya : 10
16.Gençlerbirliği:10
17.Hacettepe : 9
18.Kocaeli :6

Fatih Oflaz
23.11.2008, 20:43
Kesinlikle 3 puan almalıyız.Takıma güveniyorum 3 puanı alacağız.Gerçi takıma güvensekte hakem etkeni var.

İnş alacağız.Tolunay abi asılmaz maça artık...KAyseri maçında ya gökhan yada umutu yedek oynatmalı.Barışı oynatması lazım kendine güveni gelsin...

+ FATİH TEKKE Transferini Bir TRABZONLU iş adamımız yapsa ve Külübe oynaması için verse ne güzel olur.Bu birçok takımda var.Hem iş adamı kaznaır hem külüp.İkinci yarı bize FATİH TEKKE ŞART....

Haluk Ongan
23.11.2008, 20:45
forvetleri eksik bizim forvetler gününde olursa alırız yoksa gene 0 0
bu arada 4 maçtır gol yemiyoruz sylva 5 lig maçında sadece 1 gol yemiş tabi egemen ve song da bunda etkili ama helal olsun

ÇaGaTaY
23.11.2008, 20:46
sivas maçını alacağımıza inanıyordum ama bu maç çok zor.. Kayseri deplasmanı bir derbi kadar zor bence. Ve bu forvetlerle kayseride galip gelmemiz biraz şansımıza kalmış bence.. Bu kadar pozisyona girdiğimiz maçta bile 1 gol atamadılar..
Zaten Trabzon Gökhan-umut ikilisi yüzünden büyük maç kazanamıyo.. Biraz karamsarım bu maç için en iyi ihtimal beraberlik diyorum ama inşallah alırız da Trabzonum beni şaşırtır.
Tek tesellim haftaya fb-bjk maçı olması.. Liderliği kaptırcağımızı düşünmüyorum haftaya bu yüzden

Muhammet
23.11.2008, 20:46
Evet, defansta ilk günlerimize geri döndük ama, gol de atmamız lazım, tabi bu aralar ligin mücadeleci ve zor rakipleriyle oynuyoruz o da ayrı mesele.

Cafer Bulur
23.11.2008, 20:55
Sivas maçını alsaydık beraberliğe razıydım ama şimdi galip gelmemiz lazım..
Kontrollü bir oyun ile Kayseri'yi geçebiliriz..
Fark beklemek hayalcilik olur.
En büyük iş sırasıyla Gökhan, Umut ve Sylva'ya düşüyor...
Ayni görüsteyim.Sivas macinin puan kaybini bu macla telafi etmemiz lazim.
Bunu da basaracak gücümüz var.Yeterki selcuk dereli gibi bir hakem karsimiza cikmasin.
Ayrica forvetlerimiz gününde olursa kazanacagimiza inaniyorum.
Yine cok zor bir mac olacak.En zor deplasmanímiz diye düsünüyorum.

zafercalikoglu
23.11.2008, 20:59
alırız Allahın izniyle,

okg_53
23.11.2008, 21:01
Birkaç Tespit !!!
Kayserispor'un bu sezon en çok gol atan 2 futbolcusu bizim maçta yok.Aghahowa cezalı,Turgay sakat.
Buda kayserispor un olmayan hücum gücünü iyice düşürecektir.
Hücum gücünün düşmesi Takım savunmasının güçlenmesine yol açar.
Kayserinin bize bir mucize dışında gol atacağını sanmıyorum.
bu maçı ya 1-0 alırız yada 0-0 biter.

not=Puroviç'te yok(kolu kırık)
Cangele tek forvet oynayacak. Mehmet Eren Boyraz da oynayabilir.

Cangele Analizi :
Cangele nin en büyük dez avantajı hava toplarında "0" (sıfır) olması.Kariyeri boyunca neredeyse kafayla gol atmamış.Bunun dışında bir forvet oyuncusunda bulunması gereken en önemli 2. özellik olan bitiricilik özelliğide kötü.Ayrıca Bu seneki performansı çok kötü.
İyi yanları;Yük sek top tekniği bulunan cangelenin Kısmen de olsa hızı da var.Bu özellikleriyle olsa olsa Kanat veya forvet arkası oynar.Zaten gerçek mevkisi Sol açık.

M.Eren Boyraz Analizi;
Aghahowa,Puroviç ve Turgayın yokluğunda Cangele ile birlikte hücum hattında oynayabilir.
Ancak büyük ihtimallet bu sezon hep oynadığı Sol Açık mevkisindede oynayabilir.
Uzun boyuna rağmen Bitiricilik ve Hava Topları "0".

M.Topuz;
Bizim maçta Kayserinin hücum hattındaki tek Silahı diyebilirim.
Ölüsü bile etkili oynayabilir.Ancak son haftalarda gözle görülür bir form düşüklüğü var.Yani en çok ve tek dikkak etmemiz gereken adam.

Genel Analiz;
Anlayacağınız Kayserinin olmayan hücum gücü eksik 3 futbolcusu(Aghahowa,Turgay,Puroviç) yüzünden iyice düşecek.Ancak kayserinin 12 maçta sadece 6 gol yiyen mükemmel savunmasının da hakkını vermek lazım.
Skor tahminim 1-0 Trabzon yada 0-0...

oktay61
23.11.2008, 21:12
Yuh ya yine mi cuma !

Kayseri- Bursa -Eskişehir- Kocaeli

Bir tane daha beraberlik hakkımız var.

Ne beraberliği kardeşim, benim bugünküne hayfım geçmedi Kayseriyi yenene kadar da geçeceğini zannetmiyorum.
Ayrıca Bu üstünde ismi geçen takımlara puan verekeceksek, bırakın büyüğüz demeyelim
4 Maçıda söke söke almamız lazım... ki ilerde kredimiz olsun...

Bahattin Aydın
23.11.2008, 21:16
Bu maçta staddaki yerimizi alacağız.90 dakika taraftar olarak elimizden geleni yapacağız.İnanıyorumki oyuncularımızda elinden geleni yaparak bu maçı alacaklardır.İnşallah lider gidip lider döneceğiz.

SARI61
23.11.2008, 21:19
kayserının defansı cok saglam son 5 mactır gol yemıyolar lıgın en az gol yıyen takımı kayserı ama ben hala umıtlıyım bu macı alıcaz 1-0 olsun bızım olsun en onemlı deplasman maıcımız yenersek cok super olucak bu hafta fenerbahce-beşiktaş macı var bu fırsatı kacrmayalım

Emre Bekar
23.11.2008, 21:23
açıkcası sivas maçından daha kolay olacağını düşünüyorum.forvetlerimiz az becerekli olurlarsa,bu maçı alırız

oktay61
23.11.2008, 21:29
28 Yaşındayım ve yıllardır dikkatimi çekmiştir;
Trabzonspora transferi gündemde olan oyuncular o maçta varını yoğunu ortaya koyar.
Trabzonspordan kovulan futbolcular o maçta hayatının futbolunu oynar.
Trabzonda futbol oynamış veya Trabzon asıllı teknik direktörler çok iyi hazırlar takımı maça
AMAAAAAAAAAAAAAAAAA............................
Trabzonspora Anadoludan bir takımdan gelen futbolcu eski takımına hayatta gol atamıyor. En son örneği Umut adam Ankaragücü ne gol atamıyor, sadece Adem Koçak atmıştı... başkada öyle bariz bir hatırladığım oyuncu yok.
Saçma da olsa TEZ im inanıyorum ki Gökhan Ünal bu maçta gol atamayacak (Umarım yanılırım)
İyi Futbol kesinlikle istemiyorum ALLAH (c.c)'ın izni ile kazanan biz olalım da... rezil futbol oynayarak kazanalım
Saygılarımla...

Yeniklasör
23.11.2008, 21:31
Maçın hakemi halis özkahya mhk erkenden açıklamış gelecek haftanın hakemlerini.

nuri45
23.11.2008, 21:32
Maçın hakemi halis özkahya mhk erkenden açıklamış gelecek haftanın hakemlerini.

Az önce lig tv de söylediler. Bizim mac Halis Özkahya.

FB-Besiktas maci Bünyamin Gezer

Yeniklasör
23.11.2008, 21:33
E bu adamın varmı bir yamuğu bize:)

Cafer Bulur
23.11.2008, 21:35
Az önce lig tv de söylediler. Bizim mac Halis Özkahya.

FB-Besiktas maci Bünyamin Gezer
Halis özkahya iyi bir tercih ve hakem.
Ligde bjk ile 0-0 berabere kaldigimiz maci gayet iyi yönetmisti.Kendisine güveniyorum.

krdnz
23.11.2008, 21:35
Bu maçı almamızdaki en büyük zorluk Kayseri defansı...

O defansı geçecek tek takım lider TRABZONSPOR...

Travelair
23.11.2008, 21:41
Maçın hakemi Halis Özkahya :(

Aytaç Çakıroğlu
23.11.2008, 21:50
allah allah ne kadar anterasan değil mi. geçen haftanın tartışılan hakemi bizim maça veriliyo..

.çk canım tesadüf byük olasıkla. ah ulan ah diyecek çok şey var ama neyse.........

abbas
23.11.2008, 22:06
Birkaç Tespit !!!
Kayserispor'un bu sezon en çok gol atan 2 futbolcusu bizim maçta yok.Aghahowa cezalı,Turgay sakat.
Buda kayserispor un olmayan hücum gücünü iyice düşürecektir.
Hücum gücünün düşmesi Takım savunmasının güçlenmesine yol açar.
Kayserinin bize bir mucize dışında gol atacağını sanmıyorum.
bu maçı ya 1-0 alırız yada 0-0 biter.

not=Puroviç'te yok(kolu kırık)
Cangele tek forvet oynayacak. Mehmet Eren Boyraz da oynayabilir.

Cangele Analizi :
Cangele nin en büyük dez avantajı hava toplarında "0" (sıfır) olması.Kariyeri boyunca neredeyse kafayla gol atmamış.Bunun dışında bir forvet oyuncusunda bulunması gereken en önemli 2. özellik olan bitiricilik özelliğide kötü.Ayrıca Bu seneki performansı çok kötü.
İyi yanları;Yük sek top tekniği bulunan cangelenin Kısmen de olsa hızı da var.Bu özellikleriyle olsa olsa Kanat veya forvet arkası oynar.Zaten gerçek mevkisi Sol açık.

M.Eren Boyraz Analizi;
Aghahowa,Puroviç ve Turgayın yokluğunda Cangele ile birlikte hücum hattında oynayabilir.
Ancak büyük ihtimallet bu sezon hep oynadığı Sol Açık mevkisindede oynayabilir.
Uzun boyuna rağmen Bitiricilik ve Hava Topları "0".

M.Topuz;
Bizim maçta Kayserinin hücum hattındaki tek Silahı diyebilirim.
Ölüsü bile etkili oynayabilir.Ancak son haftalarda gözle görülür bir form düşüklüğü var.Yani en çok ve tek dikkak etmemiz gereken adam.

Genel Analiz;
Anlayacağınız Kayserinin olmayan hücum gücü eksik 3 futbolcusu(Aghahowa,Turgay,Puroviç) yüzünden iyice düşecek.Ancak kayserinin 12 maçta sadece 6 gol yiyen mükemmel savunmasının da hakkını vermek lazım.
Skor tahminim 1-0 Trabzon yada 0-0...

Ayrıntılı analiz için teşekkürler.
Bende maçın erken gol bulmamız halinde çok gol atacağımızı, aksi halde maçın 0-0 biteceğini düşünüyorum. İnşallah kazanırız. 1-0 olsun bizim olsun...

maskeli61
23.11.2008, 22:24
sivas kayseri maçına 4 puan demiştik bugün şansımız tutmadı ama hayırlşısyla kayseriyi yenip bu iki maçtaki hedefimize ulaşıcaz. HATIRLAYALIM HALA YENİLMİYORUZ...

Cafer Bulur
23.11.2008, 22:27
Sivas maci icin söylediklerim bu mac icinde gecerli.
Kesinlikle bu macta geriye düsmemeliyiz.Aksi halde isimiz zaten cok iyi savunma yapan bir takima karsi cok zorlasir.
Sivas macinin ilk yarisindaki futbol ve hirsi saha yansitmaliyiz.Bunu basarabilirsek kazanmamiz sürpriz olmaz.
Gol vuruslarinda da becerikli olabilirsek kazanmaya daha yakiniz bence.

Keleşoğlu
23.11.2008, 22:30
bu maçı alırsak ekstra bişey yapmış oluruz ve bu haftayı telafi ederiz ama zor 0-0 biter gibi

Muhammet
23.11.2008, 22:31
Cangele de etkili bir adam.

Geçen seneki maçta Celaleddin'i şapşal etmişti öyle yemiştik golü. :(

Dikkatli olmak lazım.

kudu_61
23.11.2008, 22:35
bide farklı bir kadro dene be hoca
sylva
tayfun-egemen-song-cale
yattara-ceyhun-selçuk-serkan-fatih
gökhan

Sen_Teksin_61
23.11.2008, 22:38
Halis Özkahya Trabzonsporumuza bir yamuk yapmazsa bu maçı zorda olsa alırız. Aksi takdirde mağlubiyet kaçınılmaz olur. Bugün farklı galip geleceğimiz bir maçı Gökhan Ünal'ın beceriksizliği ve hakemin yanlı kararlarıyla beraber bitirdik. Umarım önümüzdeki hafta aynı senaryoyu görmeyiz...

okg_53
23.11.2008, 22:39
Halis Özkahya;
En azından Selçuk Dereli gibi biri değil.
Trabzonspor'a bilerek yamuk yapacak bir hakem değil.
Güveniyorum.

Muhalif
23.11.2008, 22:41
Kayseri'nin 1-0 kazandığı Bjk maçını seyrettim. Galibiyete ihtiyacı olan takım Bjk oyunun sonlarına doğru oyunu daha çok riske etti ve kaybetti. Bizim maç da böyle olacaktır muhtemelen. Galibiyeti isteyen taraf biz olacağız ama golü bulabilir miyiz? Hiç sanmıyorum. Bugüne kadar zor maçlar tabir edilen Sivas-Antep-Bjk-Gs maçlarında 0 galibiyet çekmiş bir takımdan bu maçta galibiyet beklemek fazla iyimserlik olur bence. Yenemezsen yenilme mantığıyla bu maçı 0-0 bitirsek iyi olur. Esip kükremeye v.b gerek yok beraberlik iyi sonuç olur. Galibiyeti ararsak yeniliriz.

Gürkan
23.11.2008, 22:42
Ben bu denemelere karşıyım. Herkes farklı bır sey ıstıyor.isaac oynasın gokha otursun umut otursun barıs oynasın hepsı otursun ergın oynasın.bu ne böyle denem tahtasımı. antreman izlemeden kimin ne oldugunu görmeden. herkes isaac isaac diyordu bir hafta o oynadı gördük. kimseden ses çıkmadı.

thesiege61
23.11.2008, 22:46
kayseri bu hücum hattıyla bize gol atamaz ama biz onlara atabilir miyiz bilmiyorum.
sonuçta her maçta pozisyon buluyoruz.
sivas takımına karşı da bulduk.hem e yüzde yüzlük iki tane var.sivas gibi 10 kişiyle kapanan takıma bulunca atacaksın.
yoksa niye yenemedim deme hakkkın olmaz.
kayseri de bölyle bir maç olacak.adamlar iyi defans yapıyor.bir de büyük maç olunca ölümcül defans yapıyor adamlar.
fener bjk gs maçlarında bu üç takımın bulduu bir tek pozisyon bile hatırlamıyorum.
fenerin golü penaltıdandı ki karar yanlıştı.
bu maçta bir tane pozisyona girdik mi atacaz yoksa yine iyi oynadık yenemedik deriz ki deplasmanlar da çok iyi de oynayamıyoruz.
gb maçındaki gibi tesadüf gol de bulamayız.bir tane veya iki tane bulduk attık attık atamadık berabere biter bu maç.
hadi umut neyse de gökhan o golü bomboş kaleye nasıl atamadı anlamak mümkün değil.
her zaman iyi kaliteli topçu diyoruz destekliyoruz ama böyle golleri atacan ki kaliteni gösterebilesin be gökhan.
maç içinde zaten yoksun.bütün topları eziyosun.bari girince at da iyi yönlerini görebilelim.
ama olsun sabredecez yapacak bişi yok.
keçeliye tolgaya sabretmişiz bünye alışık.

Rahman Gümüş
23.11.2008, 22:47
Başlığı ''nuri45'' hocam açmış. Çok memnun oldum :) Geçen hafta da serzenişte bulunmuştu keşke ben açsaydım diye var bir uğuru:) Bu maçıda alırsak kesin var diyeceğim ve BMN yönetiminden rica edecim her maçın başlığını nuri45 hocam açsın diye ;)

ali+61+26
23.11.2008, 22:49
yenecez inş... kesin gol yemicez ama atabilirmiyiz bilemiorum...:)

hüseyin1975
23.11.2008, 22:50
Gökhan Tolunayi sever :-)

erol_izm
23.11.2008, 22:56
Bugünkü iyi performansına bakarak Yattara'nın maçı olur diyorum. Ama Yattara'nın performansıda bu takımın gol atabilmesi için yeterli değil. Sivas maçını kendi evimizde oynadığımız için belki Sivas'ın etkili futbolunu ve gol atma isteğini göremedik ama Kayseri'de olay fazlaca değişecektir. Ersun hoca'nın oyuna müdahaleleri geçmiş maçlarda olduğu gibi yanlış ve zamansız olursa alabileceğimiz en iyi sonuç beraberliktir.

yaranozlu
23.11.2008, 23:36
kayserinin en etkili oyuncusu aghabowa yok sanırım, bu iyi bence. rahat alırız gibi geliyor bana. inş sakatlık çıkmaz. bu haftaki futbolu oynayalım ama umutun yerine ısaac veya barış, selçukun yerine de ceyhunla başlasak bence daha iyi olur.

Gürkan
23.11.2008, 23:39
bizimen büyük sorunlarımızdan biri kapalı defansları kolay aşamamamız. kendi sahamıza nazaran deplasmanda daha başarılı olmamızın sebebide bu. kayseri silahlarından ne kadar yoksun çıkarsa daha çok kapanacaktır.

alper*
23.11.2008, 23:42
sylva
tayfun.song.egemen.cale
ceyhun
yattara.colman.selçuk.barış/isaac
gökhan

Furkan Dündar
23.11.2008, 23:43
kayseri bildiğin beraberlik takımı
adamların en iyi yaptığı şey defans
Bıraqsanız her maça beraberlik için çıkacaklar
bn bizim maçta galibiyeti düşüneceklerini sanmıyorum beraberlik ilk düşünceleridir ...

bize gelince baskılı oynamalıyız ayrıca artq bulduklarımızı da atmalıyız ki kazanalım yani
uMuyorum Ki maçı alacagız ve liderliğe devam edeceğiz.

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 23:43
Serkan , bizim bu iki maçtan hedefimiz 4 puan tarzı birşey söyledi maç sonu .

O zaman napayrız , Kayseri ' yi yeniyoruz . Açıkcası kritik bir maç , alırsak derbiyi rahat izleriz . Alamazsak iki hafta kaybettiğimiz puanlarla eleştirmenleri yeniden meydana çıkarırız .

Kayseri maçları az gollü oluyor . Atanın kazanacağı tarzı bir maç izleyebiliriz . İnşallah kazanan biz oluruz .

Gökhan Ünal mücadele gücünü bu maçta artır artık :) Eski takımım de , bilmem birşey de yap birşeyler işte . İste , oynamayı iste :cool:

Taner Uykuçeken
23.11.2008, 23:45
Kayserinin forvette önemli eksiklikleri var bugünkü konya maçına Cangele çıkmıi ileride tek olarak oda sakatlıktan yeni çıktı biz girdiğimiz pozisyonları golle sonuçlandırırsak maçı almamamız içten bile değil bu haftaki kaybı bu maçta telafi etmeliyiz.

fetvaci
23.11.2008, 23:59
çok eksıklerı var hele aghahowa gıbı bır oyuncunun oynamaması bızım ıcın buyuk avantaj ama tabı her ne olursa olsun 11 kısı karsımıza cıkacaklar oynamadan mac alınmıyor.guzel top fln beklemıyorum kardesım cıkın alın ama kendı kalelerıne atsınlar ama carpsın oyle gırsın benı ılgılendırmez alın gelın artık ıyı toptan sonra 3 puan fln gozum yok onlarda..

Sefa Murat Dokuz
24.11.2008, 00:03
ne agahowası ya kayseri ligin en kısır takımı bize gol atamaz 4 maçtır gol yemiyoruz buda 5.olcak inşallah 1-0 falan kazanırız.

Recep Alkan
24.11.2008, 00:05
gol yememede gösterdiğimiz direncimizi gol atma konusunda da gösterebilsek süper takım olacağız ama !!!

Erdal
24.11.2008, 00:08
Kayseri gol atamıyor ama fb ye deplasmanda 4 attı. Bunun yanında ligin açık ara en az gol yiyen takımı...Denizli maçına benzer bir maç olacak sanki...İnşallah sonucuda öyle olur.

zarha6155
24.11.2008, 00:08
En az gol yiyen takımla oynayacağız.Tek artımız rakip kendi sahasında oynayacağı için defans yapmayacaktır.Bizim oyuncularda deplasmanda daha iyi oynadığına göre yenebiliriz diye düşünüyorum. Defansımızda düzeldi 4 haftadır gol yemiyor.Kayseri en gol yiyen olduğu gibi en az gol atan takımlardan olduğuna göre bize zor gol atarlar.

Agahowa'da bu maçta da cezalı inşallah avantaj olur.
Önümüzdeki hafta fb bjk maçıda varmış.Kazanmamız halinde bu hafta kaybettiğimiz avantajı az da olsa telafi edebiliriz.

61baron61
24.11.2008, 00:11
agahowa oynuyormu?
ALIRIZ GIBIME GELIYOR

fetvaci
24.11.2008, 00:13
ne agahowası ya kayseri ligin en kısır takımı bize gol atamaz 4 maçtır gol yemiyoruz buda 5.olcak inşallah 1-0 falan kazanırız.

ne aghahowası derken bızım takımda oyle bır forvet olsa ya da soyle dusun umutun yerıne aghahowa yı koy bakalm noluyo kac gol atıyoruz.ayrıca kayserı lıgın en kısır takımı ama yedıklerıne bakarsan da lıgın en zor gol yıyen takımı bızım de gol atmada forvetlerımızın ne kadar comert oldugunu bılıyosundur heralde

fetvaci
24.11.2008, 00:14
agahowa oynuyormu?
ALIRIZ GIBIME GELIYOR

cezalı abı

ilker casi
24.11.2008, 00:19
bizim forvetler bu maçta artık bişeyler yapmaları lazım tamam gol yemiyoruz ama artık gol atmanında zamanı geldi o yüzden gökhan,umut.yattara,ısaac,selçuk...bunların performanslarını biraz daha yükseltmeleri şart...

Muhammed KOÇ
24.11.2008, 00:23
bu maçı artık kesin kazanmalıyız.. kaybetmeyi aklımdan bile geçirmiyorum.. ne kadar bjk fb ile de oynasa olası bir kötü senaryoda 27-27 olur tablo.. bu da tüm havayı bozar.. inş. kayseri maçı ile gene üçlü dörtlü bir seri yakalarız..

kml61ts
24.11.2008, 00:24
Bence bu maça böyle çıkmamız lazım;
................ tony...........
tayfun song egemen cale

yattara serkan hüseyin colman

.............. selçuk..............

............... gökhan............

Serhat
24.11.2008, 00:27
Benim Takıldıgım Konu ... Halis ÖZKAHYA'nın bu maça hakem Olarak atanması...
Daha ismi ve kariyerine camur atilmisken ve temizlenmeden bizim maca atanmasini hemde feybenin jimnastikle oynayacagi macta varken. Sanki Lider iyice arayi acmasin dercesine birileri bizi bu kirli oyunlarin icine cekmeye calisiyor. Süpe uyandirici olsa gerek.

Zor maç olacak diyoruzda bana bu ligde kolay mac gösterin? Kolay maç yok arkadaslar ... Kayserinin bize saldirip defansta acik verecegini sanmiyorum Cünkü daha cok ileri ucta sahsi becerilerine dayanık goller atiyolar genelde ceza sahasi disindan M. Topuzun cektigi sutlari en aza indirgemeliyiz ...
Bu maci bence duran toplar cözer... o acidan isimiz pekte kolay görünmüyor...

Napoli
24.11.2008, 00:34
kayserişye 1 tane gol at oyle biter... beyler sorması ayıp barış neden oynamıyor?

fetvaci
24.11.2008, 00:44
kayserişye 1 tane gol at oyle biter... beyler sorması ayıp barış neden oynamıyor?

verılen sansları ıyı degerlendıremedıgı ıcın bır de 61 numaralı forma verıldıkten sonra cok calısıp ustune bır seyler katamamıs heralde kaldıramadı o kadar baskıyı

kml61ts
24.11.2008, 00:45

Ersun hocanın istedigi gibi çalışmıyomuş.

Mustafa Ayazoğlu
24.11.2008, 00:58
Kayseri 0 - 0 Trabzonspor

kml61ts
24.11.2008, 01:00
[QUOTE=Ayazoğlu;1774932]Kayseri 0 - 0 Trabzonspor[/QUOT

Heymaşallah maç oynanmadan pes etmişsin...

EyüpKILIÇ61
24.11.2008, 01:59
Rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.TrabzonSpor'umuz çok iyi bir futbol ortaya koyuyor.Herkes canını dişine takarak oynuyor.Futbolcularda bir azim,özveri söz konusu.

Kayseri, sanıldığı gibi iyi sayılmaz.1-3 gibi skorla bitebilir görüşüründeyim.

Sen_Teksin_61
24.11.2008, 02:04
Bu maç için şöyle bir kadro güzel olur diye düşünüyorum:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Sylva _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Serkan _ _ _ Song _ _ _ Egemen _ _ _ Cale

Yattara _ Selçuk _ Hüseyin _ Colman _ Barış/Isaac

_ _ _ _ _ _ _ _ _ Umut Bulut _ _ _ _ _ _ _ _

Ben Ersun hocanın yerinde olsam Gökhan Ünal'ı şu anki formuyla asla ilk onbire almam. Takıma faydasından çok zararı varr. Biz Umut Bulut'un gol vuruşlarındaki beceriksizliğinden yakınırken Gökhan daha beter çıktı. Aklı maçta değil başka yerlerde gibi gözüküyor. Ne yapıp edilsin bu adam kendine getirilsin!

Mustafa Ayazoğlu
24.11.2008, 02:10
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Sylva _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tayfun _ _ _ Song _ _ _ Egemen _ _ _ Cale

Yattara _ Serkan _ Selçuk _ Hüseyin _ Colman

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Isaac _ _ _ _ _ _ _ _ _

AYYILDIZ
24.11.2008, 02:14
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Sylva _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tolga _ _ _ Song _ _ _ Egemen _ _ _ Cale

Yattara _ Serkan _ Selçuk _ Hüseyin _ Colman

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Isaac _ _ _ _ _ _ _ _ _

sağbek Tayfun yazacaktınız heralde benim kadromda budur Gökhan ve Umut yedek.

DeAgLeMaNyAq
24.11.2008, 03:30
Kayseri ligin en az gol yiyen takımı. Bizim formsuz forvetlerimizin Kayseri defansı ve kalecisini aşıp gol yağdıracaklarına pek ihtimal vermiyorum. Kazansak bile bir farklı kazanırız gibime geliyor. Kazandığımız takdirde de BJK, FB ve GS'nin 3 puan alamadığı bir rakipten 3 puan alarak büyük bir avantaj sağlarız...

kudu_61
24.11.2008, 03:33
Ben bu denemelere karşıyım. Herkes farklı bır sey ıstıyor.isaac oynasın gokha otursun umut otursun barıs oynasın hepsı otursun ergın oynasın.bu ne böyle denem tahtasımı. antreman izlemeden kimin ne oldugunu görmeden. herkes isaac isaac diyordu bir hafta o oynadı gördük. kimseden ses çıkmadı.
umut her hafta atması gereken golü atıyor olsa ergine, takım atağa kalktığında soldan gelen birini görsem fatihe veya iyi bir frikik kullanıp aynı zamandada kafa vuran birini görsem ceyhuna bende karşı olurum ama bunlar şu anda göz göre göre gereken denemeler
Hem zaten bu ismini yazdığım futbolcular şu an Trabzonsporda oynayabilecek futbolcular oldukları için Trabzonspora alınmadılar mı yedek oturtup kadroyu zorlamazsan bu gençlerden nasıl faydalanacaksın gs de oynayan serkan, barış ve hatta arda süper yetenek olarak mı gese ye geldiler

el_conquistador
24.11.2008, 03:44
KS - GS 0:0, FB - KS 1:4, KS - BJK 1:0;
Bizi kesinlikle cok zor bir mac bekliyor. Insallah Selcuk oynayabilir bu karsilasmada.

recel
24.11.2008, 03:50
arkadaslar ıcınız rahat olsun...4 mac 12 puan dıyorum baska bır sey demıyorum...lıgın basında berı en cok korktugum mac gerıde kaldı...kayserı, eses ve bursa dan cekınıyordum ancak artık korkacak hıc bır seyım yok...kocaelı zaten takım degıl su anda...tekrar edıyorum 4 mac 12 puan...macları oynamaya bıle gerek yok ama ıste mecburı hızmet...gıdıp oynayıp donmemız gerekıyor...

TSKara61
24.11.2008, 04:04
```````Cale```````````Yattara````
`````Egemen`````Colman`````````
Sylva`````````Huseyin```````Isaac
`````Song```````Selcuk``````````
```````Tayfun`````````Serkan````

Ersun hoca futbolcularini cezalandiran bir tip degil. Aksine onlari kazanmak icin inat edip ilk 11'de sans vermeye devam etmeyi tercih ediyor. Bu yuzden yine Gokhan ve Umut ilk 11'de olacaktir diye dusunuyorum. Ama cikmasi gereken kadro yukardaki kadrodur bence. Ergin oynasin Gokhan Umut 1-2 hafta yedek kalsin hem dinlensin hem hirslansinlar.

oflubektas
24.11.2008, 07:52
Çok sıkı defans yapan bir rakiple oynayacağız. İşmiz sandığımızdan da zor. Çok hızlı olmayan sol bekleri Toledo'nun üzerinden Yattara-Serkan bindirmeleriyle belki maçı koparabiliriz. Ancak bu maçta 1'den fazla gol olması çok zor görünüyor.

İnşallah o golü atan biz oluruz.

Çağrı Bilici
24.11.2008, 07:57
kayseri 2 - 0 Trabzonspor

Mustafa Yılmaz
24.11.2008, 07:59
Kayseri bize rakip olamaz ,hertürlü marizleriz onları.

aaahmet61
24.11.2008, 08:15
ligin güçlü takımlarından gsye yenildik.bjk bir beraberlik bir yenilgi.gaziantep yenilgi ve beraberlik.sivas beraberlik.istatistikler şunu söylüyor.ya beraberlik ya yenilgi.gol kısırlığımız devam ediyor.iyi savunma yapıyoruz.bu demek oluyor ki.maç 0-0 berabere.yada 1-0 kayseri alır.

Hüseyin Bağdat
24.11.2008, 08:24
Son beş maçta Kayseri deplasmanındna korkuyordum.sivas'ı yeneceğimizi düşünürken beraberlik planlamı bozdu.İki ouan kaybını telafi için bu maçı almamız lazım.Kayseri zor deplasman...

yusufyilmaz
24.11.2008, 08:42
gayseriiiiiiiiiii hııh hıh

umutun ve huseyinin oynamadiği bir trabzonspor görmek istiyorum bu macta!!!

bakın ozaman maç kaç kaç bitiyor..

Dursun Kaplan
24.11.2008, 08:45
Giderek her maçın önemi dahada artıyor..

Mutlaka ama mutlaka galip gelmemiz gereken bir maç.. Arada ki puan farkı kapanmadan bunu başarmalıyız..

Kayseri deplasmanından 3 puanla dönmek dileğiyle..

Cemalettin Taşkın
24.11.2008, 08:50
aykut kocamanın fenere yardım ettiği gibi hatta fenere yenildiği için sevindiği gibi tolunayda bize yardım etmezse tipik bir 0-0 maçı gibi duruyor hatta geçen sezon son dakikada yediğimiz gibi 1-0 mağlup bile olabiliriz.

eğer bu maçta puan kaybı olursa şampiyonluk bence gitmiştir. ilk 3 için oynarız ancak.

maça fenerbahçenin ankaragücü maçı için istediği hakemi veriyorlar. şimdi bu hakemle nasıl kazanacağız maçı? hacettepe maçında adam bizim futbolcuya kafa atıyor ortalık karışıyor ve bütün sarı kartlar bizim futbolculara çıkıyor !!! gel de şimdi bu hakeme güven. ayrıca sanırım kayserinin feneri 4-1 yendiği maçta da bu hakem vardı. her takımın uğurlu hakemi var bir tek bizim takımın hakemi yok.

Gürkan
24.11.2008, 10:21
umut her hafta atması gereken golü atıyor olsa ergine, takım atağa kalktığında soldan gelen birini görsem fatihe veya iyi bir frikik kullanıp aynı zamandada kafa vuran birini görsem ceyhuna bende karşı olurum ama bunlar şu anda göz göre göre gereken denemeler
Hem zaten bu ismini yazdığım futbolcular şu an Trabzonsporda oynayabilecek futbolcular oldukları için Trabzonspora alınmadılar mı yedek oturtup kadroyu zorlamazsan bu gençlerden nasıl faydalanacaksın gs de oynayan serkan, barış ve hatta arda süper yetenek olarak mı gese ye geldiler

Daha evvel burada şu neden oynamıyor şunla şu yanyana oynasın yararı olur dendi. Ve bu denendi. sonuç olmadı, kimse ağzını açıpta ben demiştim ama olmadı demedi. bu sefer şu neden olmadı dedi. antremanları ben şahsen izleyemiyorum . demek ki yedekler şuan ki oynayanlardan daha vasat ki hoca belki bu yüzden belki başka sebeplerle şu halde umuta veya gökhana tahammül ediyor. belki umuttan istediği bir şey var bunu yerine getiriyor umut. bilemiyoruz.

Çetin
24.11.2008, 10:24
eğer ki bizim yönetimimizden birisi çıkıp bu maça atanan hakem hakkında şaibeli yorumunu yapmazsa ben utanacağım. önce dereli kabusu şimdi de şikeci bir hakem. anlaşılan oyunlar başladı yine. ne zaman açıklama yapacak yönetimimiz?

Harun-61
24.11.2008, 10:25
sahi kanaatim sudurki, Türkiye Ligi'nin en zorlu deplasmani.

zor mac olacak, hemde cok zor !

.

vatandas61
24.11.2008, 10:28
deplasman oldugu icin daha rahat olacagiz herhalde. Onlar üstümüze geldikce bizde ataklarla bol bol kalelerine gideriz, haaa bu gol atariz anlamina gelmiyor. Malum, bizim golcülere vereceksin topu, kalede kaleci olmayacak, yagmur yagmayacak, mümkünse günes de vurmayacak ozaman gol atiyorlar.

Murat Acar
24.11.2008, 10:34
Beni en çok sevindiren ne oldu biliyormusunuz Sivas maçında kaçan gollerden sonra tüm futbolcuların okadar içten üzülmesi hani eskidens adece golu kaçıran veryansın eder diğerleride ona neden kaleye çektin bize atmadın falan gibi yakınırdıya işte bu yoktu kaçan golden sonra herkes saç baş yoldu buda bana takımın tek vucut olduğunu ispat etti o yüzden bu sene bizi kimse tutamaz ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Ben yeneceğimizi düşünüyorum Aslında Geçen haftaki deplasman maçımızda berabere kalıp bu hafta sivası yenmeyi çok istiyordum ama kayseri maçı kısır skorlada olsa bizimn olacak 0-1 olsun bizim olsun ki OLACAK

Cemalettin Taşkın
24.11.2008, 10:34
halis özkahya bizim deplasmanda hiç maçımızı yönetmemiş. toplam 5 maçımızı yönetmiş ve 4'ünü kazanmışız bir tek bu sezon ki beşiktaş maçı berabere bitmiş.

inşallah yine uğurlu gelir ve galibiyet alırız.

Ali İhsan
24.11.2008, 10:46
İki maç dört puan düşüncesindeydim ve galibiyete yakın gördüğüm maç bu maçtı. Sivas'ı yenemediğimize göre mecburen yeneceğiz. En muhtemel sonuç 0-1. Ama biz haftalardır gol yemiyoruz, onlar da atamıyor. Bu hafta iki takım da bir değişiklik yapar belki 1-2 de bitebilir...

Engin Koltuk
24.11.2008, 10:48
kesin alt bitecek bir maç :)

Mehdi
24.11.2008, 10:50
Nedense bu maçtan korkmuyorum.Trabzonumun deplasman maçlarından önce üstümde acayip bir rahatlık oluyor artık:S

İnşaallah yanıltmaz beni fırtınam.

Erdal
24.11.2008, 10:52
kesin alt bitecek bir maç :)

Sürprizlere açık olmak lazım:)

Tayfun
24.11.2008, 11:03
Ya kazanacağız ya kazanacağız bu maçı

Lâkin puan kaybedersek bjk fb maını beklemek zorunda kalacağız ki bjk'de fb'yi kötü harcayacak bence !

Maç ya bizim ya bizim (:

yaranozlu
24.11.2008, 11:06
aghahowa olmadığı gibi turgay da sezonu kapatmış ki en iyi oyuncuları. Kayseriyi çok kötü yakaladık, rahat kazanırız. erken gol 2-3 fark getirir.

Sylva
Serkan Song Giray Egemen
Hüseyin Ceyhun
Isaac Yattara Colman
Gökhan

toksoy61
24.11.2008, 11:11
kayserinin forvetleri sakat ve cezalı. kolay gol atamıyorlar. bizde zor gol yiyoruz. nazarlardan saklasın yine abartıp işi defansın ahengini bozmayalım. lig başındaki halimize döndük çok şükür. iş yine forvetlere düşecek. eğer kayseri açık oynarsa ki öyle oynar herhalde kendi evinde, gol buluruz.
sivas ve kayseri maçlarından 4 puan iyidir. alınacak bu galibiyetle yine havaya gireriz. sonra eskişehir kocaeli bursa daha kolay geçeceğini düşündüğüm rakipler...

Engin Koltuk
24.11.2008, 11:13
Eskişehir ve Bursa'da düşüş Kocaelinde toparlanma var. Bu 3 maçı da 3 puanla kapatma şansımız yüksek, ancak Kayseri maçını artık kesinlikle almak zorundayız. Özellikle bu haftaki fırsatı kullanamadığımız için.

murseltaskin
24.11.2008, 11:27
kayseri deplasmanı tüm takımlar için zordur.beraberlik de alsak iyi sonuçtur bence.artık trabzonsporlu olduğumdan mı nedir sanki yeneceğiz gibi bir his var içimde.aslında bu his her maç öncesi oluyor bende:-))

SpOtLesS
24.11.2008, 11:33
alacazzzz yaaaa 0-1 bizim bu mac

Atalay
24.11.2008, 11:36
Sivas maçından sonra bu maç kesinleşti....

Net söylüyorum bu maçı alırız...

lazzz61
24.11.2008, 11:39
halis özkahya cok ii hakemdır şansımız varmıss

ÜNAL
24.11.2008, 11:56
Beraberlik için değil galibiyet için çıkacağız kesinlikle..puan farkı azalmaya başladı açmamız lazım.Kayseri zor hem de deplasmandayız fakat onlardan çok daha iyi bir takımız.

Mehmet_Mercanlı
24.11.2008, 11:57
.............................Souleymanou Hamidou..........................
Delio Cesar Toledo...Ali Turan.....Eren Güngör.....Aydin Toscali

Ragıp Başdağ...Alioum Saidou...Mehmet Topuz...Bilal azız özer

...............................Cangele....Mehmet Eren........................

szymeks
24.11.2008, 11:58
kayserisporun bu maçta kapanıcağını düşünmüyorum 3 haftadır kazanamıyorlar ve avrupa kupalarına gitmek istiyorlarsa bu maçı mutlak kazanmak zorundalar tolunayda zorda çünkü taraftarları sürekli puan kaybeden takımdan sıkıldılar tabiki aghahova turgay ve puroviçsiz gol atmaları sadece yan topa kalır dikkat etmek lazım gökhanı bu maçta dinlendirmek gerekir çünkü çok formsuz kayseriyle gönül bağı var ve bu kafasını karıştırıcaktır bide gökhan ünalın çalım atma kafa topunu alma mücadele etme işi hiç yok en ii özelliği bulduğunu gol yapma ki artık boş kaleyede atamaz oldu o zaman gökhan hiç çekilmiyor eğer bu performansını sürdürürse devre arasında onu bir rus takımına satıp fatih tekkeyi 3 milyon euroya alıp bide sol açık alabiliriz diye düşünüyorum mehmet yıldızda büyük takım oyuncusu değil vücudunu kullanmaktan başka bir iş yapmıor umarım kayseri maçını alırız bu ligde puan farkıyla şampiyon olmak zor buna izin vermezler bu hakemler bu federasyon bu lig tv

tsmusampa61
24.11.2008, 11:58
kayseri maçı zor ama alacaz inşallah..

güngör_81
24.11.2008, 12:04
Aha buraya yazıyorum bu maçın yıldızı Gökhan ÜNAL galibi Trabzonspor olacak.

kaplanlar29
24.11.2008, 12:05
Rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.TrabzonSpor'umuz çok iyi bir futbol ortaya koyuyor.Herkes canını dişine takarak oynuyor.Futbolcularda bir azim,özveri söz konusu.

Kayseri, sanıldığı gibi iyi sayılmaz.1-3 gibi skorla bitebilir görüşüründeyim.

her mac oncesi boyle konusmalar oluyor ama mac oynandiginda sidik zoruyla aliyoz ya birakiin artik bu isleri. rahat aldigimiz mac oldumu simdiye kadar yok olmadii. ben raziim sidik zoruyla maci almak. 1-0 olsun bizim olsun

Uğurtan
24.11.2008, 12:13
Rahat ya da zor.. Farketmez..

Bu maçı alacağız.. İnancım tam.. ;)

Sadık Bıyık
24.11.2008, 12:26
her maçın havası farklıdır, beraberlik deriz belki galip geliriz. iyi oynuyoruz derken mağlup oluruz. atamayan yemeyen takıma karşı pozisyon bulup atamayan takım karşılaşıyor.

eğer az sayıda yakalıyacağımız pozisyoları orta sahadan veya defanstan birileri gelip gole çevirirse kazanırız. başka türlü 180 dakika oynasak gol atamayız bunuda anladım. umutta gökhanda iyi oyuncular ama kötü oynuyorlar ve malesef onları dinlendirip yerine koyacak alternatifimiz yok. ve sanırım ısac' ta 11 oynasa gökhandan fazla iş çıkartıcağını düşünmüyorum.

halbuki kağıt üstünde bunlar çok değerli oyuncular ama manisa sporun forvetleri kadar iş yapamıyorlar oda ayrı. fenerde 1 tane güiza var bizde üç tane.

Yavuz Hasan
24.11.2008, 12:55
sivas maçından daha rahat bi maç olacak deplasman olması da önemli değil kayserinin baskı yapabilen bi taraftarı yok kayseri pek gol atan bi takım değil sanırımen golu maçı febe maçıydı bunun yanında en az gol yiyen takımlardan biri gol atarsk kazanırız

Erdem Keser
24.11.2008, 12:59
Her zamanki gibi "Forvetlerimiz gününde olursa kazanırız" diyeyim :)
Mübareklerin gününde olduğu bi güne hiç denk gelmedik ya , neyse...

Uğurtan
24.11.2008, 13:01
.............................Souleymanou Hamidou..........................
Delio Cesar Toledo...Ali Turan.....Eren Güngör.....Aydin Toscali

Ragıp Başdağ...Alioum Saidou...Mehmet Topuz...Bilal azız özer

...............................Cangele....Mehmet Eren........................

Tam böyle çıkmıyorlar sahaya.. :)

Aydın Stoper.. Toledo sol bek..

Sağ bek için cezası biten Durmuş Bayram oynayacaktır..

Ragıp'ın Sabri ile münakaşasından ceza alacağı söylenmekteydi noldu o acaba onu merak ediyorum ben?

innocence
24.11.2008, 13:42
yine bir cuma maçı ve yine kazanacağız

ÜNAL
24.11.2008, 13:50
*Anket

http://img92.imageshack.us/img92/5995/tsclubanketxz1.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9172)

(http://g.imageshack.us/img92/tsclubanketxz1.jpg/1/)

Samet Yildirim
bu maci aliriz bence muhtemelen gol yemeden biter 1-0 diyorum ben...

Tayfun
yine bir cuma maçı ve yine kazanacağız

İnşallah.

.

Mustafa Önder
24.11.2008, 14:12
Staddayız sonuna kadar bordo-mavi diye bağıracağız.

Orhan_Gazi
24.11.2008, 14:33
Beni en çok sevindiren ne oldu biliyormusunuz Sivas maçında kaçan gollerden sonra tüm futbolcuların okadar içten üzülmesi hani eskidens adece golu kaçıran veryansın eder diğerleride ona neden kaleye çektin bize atmadın falan gibi yakınırdıya işte bu yoktu kaçan golden sonra herkes saç baş yoldu buda bana takımın tek vucut olduğunu ispat etti o yüzden bu sene bizi kimse tutamaz ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Ben yeneceğimizi düşünüyorum Aslında Geçen haftaki deplasman maçımızda berabere kalıp bu hafta sivası yenmeyi çok istiyordum ama kayseri maçı kısır skorlada olsa bizimn olacak 0-1 olsun bizim olsun ki OLACAK

aynen abicim süper bi tespit bide ben bisey ilave edeyim dikkatiniz cekmistir sanirim macin son dakiklarda butun yedek külübesi ayakta heyecanla bekliyodu
gol olcakmi diye iste ben buna takim ruhu yavas yavas taslar yerine oturuyo
ben bu macdan sonra 7ye inandim hemde acayip

Gökhan KAN
24.11.2008, 14:35
kayseri forvetsiz oynayacak 1 tane attıkmı biter iş

thehell61
24.11.2008, 14:38
kayeriyi yenmesne yeneriz de şu maçlar cuma olmasa ıyı olur artık yeter baska kımseye cuma macı vermıyolar

azdiha6161
24.11.2008, 14:39
Kayseri kapalı ve katı defans oynuyor ligin en az gol yiyen takımı en az atan takımlarından biri.bu yüzden en zorlanacağımız bir maç olur ama ben trabzonsporuma güveniyorum bu maçı alır tolunay üzmez sadri babasını...
yani öyle baskılı oynatmaz.
ertesi günkü gazete manşeti haberleri

TRABZON kaySERİ ye taktı

FIRTINADA PASTIRMA GÜNLERİ

BORDO MAVİ KAYSERİ HANİ

LİDERLİKTİR YERİ GÜLE GÜLE KAYSERİ

ABDULLAH GÜLDE KURTARAMADI:)

KAYSERİDE FIRTINA

Dip.Ing.Mag.
24.11.2008, 14:46
Bence bu maci kaybedecezzz .. hic sansimiz yok ! bu hafta yani liderligi veriyoruzz maalesef.. ( böyle yazayim ki belki maci aliirz , nedir ya lig basindan beri besiktas macinda cok umutluydum berabere kaldik, gs macinda hakeza ayni 3 tane yedik,sivas macina garanti diyordum , hem cehennemde mac hemde gecen yilin intikami diye yine 2 puan kaybettik ) yok yok kayseri bizi eze eze yenecek bence

Ali Tunahan Güllü
24.11.2008, 14:46
bu maçı inşallah alıcaz kayserinin forvet hattından şuan oynayabilecek bi tek cangele var sanırsam....

Gökhan KAN
24.11.2008, 14:57
bnce baslık su olur kusursuz fırtına - fırtına esmeye devam ediyor gökhan gol atarsa güzel olur o zmn ne derler acaba mansetlerde

Gökhan KAN
24.11.2008, 14:59
alırız macı sonra kocaeli olay biter trabzon lider

Gökhan KAN
24.11.2008, 15:43
arkadaslar ntvspor anketine katılın trabzona destek olun hadi http://www.ntvspor.net/modules/anket/anket.asp?GroupID=230 (http://www.ntvspor.net/modules/anket/anket.asp?GroupID=230)

Süleyman50
24.11.2008, 15:45
çok zor bir maç herşey olabilir........

Ahmet Karaman
24.11.2008, 15:48
en çok çekindiğim maç . 3 skorda sürpriz sayılmamalı. olası bi mağlubiyette takımıza küsmeyelim.

Muhammet
24.11.2008, 15:48
Kayserispor'un savunmasında ve orta alanında birer genç yani tecrübesiz oyuncu oynamasına rağmen, iyi savunma yapıyorlar. Gol atması zor bu takıma.

Bu durumda; duran toplar, uzaktan çekilen şutlar ve karambol pozisyonları önem kazanıyor. Selçuk ve Colman fırsat bulup da günlerinde olurlarsa kazanırız.

Eren Karaahmetoğlu
24.11.2008, 15:50
0-0 berabere veya 1-0 kazanırız :) çok gol de olabilir öle bi beklentim de var aslında hiç belli olmaz.Bi de bu bizim yakaladıımız pozisyonlar genellikle umuta düşüyo gökhan hep kenarlara kaçıyo gökhan uçta oynasa daha faydalı olabilir yattara da sivas maçında eski günlerine dönüceinin sinyalini verdi:) kayseri de formsuz paso 0-0 bitiyo maçları inş yeneriz dicek bişey yok çok zor maç olucak ama bence cuma günü iyi oluyo biraz da:) hem ben sabredemiyorum bekleyemiyorum pazarı bi de dierleri oynadıktan sonra bizde baskı da olabiliyo ilk oynamak daha iyi:) eer yenersek o hafta sonu çok eğlenceli oluyo:)

Emre Bekar
24.11.2008, 15:56
Kayseri'nin feneri ve beşiktaşı yenip galatasaray ile beraber kaldığınıda düşünürsek,bizim için kayseri deplasmanından çıkaracağımız bir puan bile iyidir.ama kesinlikle yenilmemeliyiz.yenersek süper olur ki bu hafta beşiktaşın fenere puan kaybedeceğini de tahmin edersek çok büyük bi avantaj yakalamış oluruz tekrardan

ÜNAL
24.11.2008, 15:57
Evet Fb'nin Bjkyi yenmesi bizim Kayseri galibiyetimiz puan farkını açacaktır.

magicyattara
24.11.2008, 16:07
"Trabzon maçı dönüm noktası"

Kayserispor Kulüp Başkanvekili Türker Horoz, bu hafta oynayacakları Trabzonspor maçının kendileri için dönüm noktası olacağını belirtti.

" Ligin en az gol yiyen takımıyız. Gol yemiyoruz ama gol atmakta da sıkıntı çekiyoruz. Forvet oyuncularımızın sakatlığı bu sıkıntımızı artırıyor. Aghahowa kırmızı kart cezalısı olduğu için Turgay ise sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Cangele ise henüz sakatlığın etkisinden tam olarak kurtulamadı. Ancak, bu sorunları aşıp Trabzonspor maçı ile yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu nedenle Trabzonspor maçı bizim için dönüm noktası olacak. Rakibimizden 3 puan alıp, galibiyet serisi başlatarak ligin ilk yarısını iyi bir yerde bitirmeyi amaçlıyoruz.''

Bizi gören hırs yapıyor.
Dönün bakalım nereye döneceksiniz.

thesiege61
24.11.2008, 16:08
fenerle bjk berabere kalsın bence.
çünkü daha ligin ortasına yeni yeni geliyoruz ve fener ne olursa olsun üst sıralara çıkacaktır.hiç olmadı çıkarılmaya çalışılacaktır ki çalışılıyo da.ama o kadar kötü organize oluyolar ki onu dabeceremiyolar.
bjk deplasmanda gsye zaten kesin yenilir.
o yüzden bjk ile fb berabere kalmalı.

Muhammet
24.11.2008, 16:08
Allahtan fb bjk maçı var.

Puan kaybedersek maçta bjknin puan kaybı kurtarır bizi.

Ama Kayserispor engelini aştık mı, maçı zevkle izleriz, üstüne de bjk yenildi mi çok neşeleniriz. :)

KÖKSAL AYDIN
24.11.2008, 16:11
Kayseri çok zor maç.Adamlar gol atamıyor ama yeme de yemiyorlar.Hele Kayseri'de işimiz daha da zorlaşıyor.

Ama güvendiğim şey Trabzonsporun deplasman performansı.Deplasmanda üstümüze yok.Aynen galibiyetlerden birini daha alırsak çok güzel olacak.

Cemalettin Taşkın
24.11.2008, 16:15
kayseri oynadığı son 4 maçta gol atamadı. ama yemedi de. yediği gol sayısı 6 ligin en az gol yiyen takımı. attığı 11 ligin en az gol atan takımlarından biri.

gol yemeceğimiz kesin gibi ama atabilir miyiz orası meçhul.

0-0 gibi duruyor bu maç.

tabi her takımda olduğu gibi kayseride de lideri yenmek sevdası olacaktır herhalde.

KÖKSAL AYDIN
24.11.2008, 16:19
Gol yemeyen takımlarda da sıkıntı vardır arkadaşlar.Sonradan fol gibi açılırlar.Kayseriye de biz denk geliriz inşallah.

Gerçi aynısı bize de olmuştu.2-3 hafta gol yemedik.Sonra 2 haftada 5 gol yemiştik.

magicyattara
24.11.2008, 16:26
Orta alan savaşı olur bu maçta.
Kayseri gol yemiyorsa,defansından veya kalecisinden değil kalabalık orta sahasından yemiyor.
Defanslarında ali turan var.Yetersiz ve çirkef.Geçen yıl Yattarayı numara yapıp dışarı attırmıştı.Eren güngör acemi.
Kalecisi süleymanu.
Aslında bu adamlarla nasıl gol yemiyorlar hayret.

Az gol yemeleri mucize gibi geliyor bana.Mutlaka yakın zamanda sezon istatistiklerini yakalayacaklardır.
Biri patlayacak bunlara ama kim.

Muhammet
24.11.2008, 16:28
Kayseri gol yemiyorsa,defansından veya kalecisinden değil kalabalık orta sahasından yemiyor.
Defanslarında ali turan var.Yetersiz ve çirkef.Geçen yıl Yattarayı numara yapıp dışarı attırmıştı.Eren güngör acemi.
Kalecisi süleymanu.

Az gol yemeleri mucize gibi geliyor bana.Mutlaka yakın zamanda sezon istatistiklerini yakalayacaklardır.

Yattara'yı attıran adını hatırlayamadığım sol bekleri idi. :rolleyes:

Hakemi hatırlıyorum ama, Yunus Yıldırım. :(

Pirselimoğlu
24.11.2008, 16:42
kayserii skor üretmekte zorlanıyor ve aghahowa-turgay-puroviç gibi gol yollarındaki önemli silahları bizim maçta yokk, hüseyin-song-egemen üçlüsünden biri gol atarsa maçı alırızzz...:)

Engin Koltuk
24.11.2008, 16:46
Kalecisi süleymanu.

Eren Güngör dışındakilere katılıyorum. Adam iyi bence.

Haluk Ongan
24.11.2008, 16:54
fenerle bjk berabere kalsın bence.
çünkü daha ligin ortasına yeni yeni geliyoruz ve fener ne olursa olsun üst sıralara çıkacaktır.hiç olmadı çıkarılmaya çalışılacaktır ki çalışılıyo da.ama o kadar kötü organize oluyolar ki onu dabeceremiyolar.
bjk deplasmanda gsye zaten kesin yenilir.
o yüzden bjk ile fb berabere kalmalı.

kesinlikle katılıyorum.
herkes fener yensin diyo ama fner ikinci yarı iyi transferler yaparsa açılır ve en büyük adayı olur şampiyonluğun. Bjk den şampiyonluğu almak fenerin elinden almaktan çok daha kolaydır. Hem masada hem de sahada. Fener inşallah 5 tane yer beşiktaştan

Hüseyin Çümen
24.11.2008, 16:58
kayseri maç kanazamıyor artık bence çok kapalı oynamayacaklardır kazanmak isteyecekler ve açması daha kolay olur gibime geliyor
tolunay hoca bize karşıda kapalı defans yapacak değil herlade :)

Ahmet Faruk
24.11.2008, 17:01
Erken bir gol bulabilirsek rahat kazanabiliriz. Hatta ilk 20 dk da bir gol atarsak yemeden, averajımızı düzeltebiliriz...

Muhammet
24.11.2008, 17:14
Erken bir gol bulabilirsek rahat kazanabiliriz. Hatta ilk 20 dk da bir gol atarsak yemeden, averajımızı düzeltebiliriz...

Yapma bunu Ahmet yahu. :D

Sonra insanlar kademe kademe gaza gelip "fark atarız, 4 atarız, 3 atarız" düşüncelerinin esiri oluyor. :D

Bu maç alt maçıdır, hatta yüksek bir ihtimal 0-0 maçıdır diye düşünüyorum ama, Kayserispor'dan gelen dönüm maçımız açıklamaları, bu ihtimali bir nebze düşürdü.

Gökhan KAN
24.11.2008, 17:33
selamın aleyküm arkadaslar kazanırız bence gol yemeyiz 1 tane atar biter iş

Fatih KIRAN
24.11.2008, 17:40
Kayseri maçında zorlanırız ama kesin yeneceğiz Kayseriyi ayakta tutan oyuncuların bi kaçı bizim maçtada olmayacak gerçi Kayseri bu yıl beraberliklerin takımı oldu en kötüsü mberabere kalırız ama yenme olasılıgımız daha yüksek..

Gökhan KAN
24.11.2008, 17:42
bursadan deplasmana gidiliyormu bilgi verirmisiniz

Medallion
24.11.2008, 17:42
Trabzon deplasmanda daha rahat kazaniyor. Sivas maci gibi oynarsak 3 puanla doneriz. Haftayi en karli kapatan takim oluruz.

karim@benzema10
24.11.2008, 17:44
kayserispor 12 haftalık süreç içinde az gol atan ve az gol yiyen takım bürünümünde,attığı 11 golün 4'ünü kadıköy deplasmanında fenere atmış...kayseri evinde kolay kolay maç kaybetmeyen bir takım hele ki bizim de hücum organizasyonların etkili olamayışımızdan dolayı bu maç bizlere gol atanın kazanacağı yönünde bir izlenim veriyor.kayseriye karşı müdafada dikkat etmemiz gereken hususlar şöyle;
-aghowaya defansın arkasına atılacak olan paslarda dikkatli olmak.
-mehmet topuz'a kolay şut attırmamak
-cangelenin bireysel becerisini engellemek

ts'nin hücumda yapması gerekenler ise;
-gökhan ve umut'un ileride top tutmalı ve yattaranın yaptığı ortaları değerlendirmeli
-yattaranın son maçtaki performansını devam ettirmesi
-colman ve selçuk inanın daha çok sorumluluk almalı ve daha fazla ataklara katılması gerekir
-duran topları colman veya selçuk kullanmalı ve ceza sahasında en az 5 oyuncu bulundurmalıyız
-sol tarafta dripling yapamayan colman ve cale ile hücum yapmayı unutmalıyız.transfer şart

sonuç=3 ihtimalli bir maç ama gönlümden geçen kayseri 0-1 ts,tersi de olsa şaşırmamalıyız

Fatih KIRAN
24.11.2008, 17:45
bursadan deplasmana gidiliyormu bilgi verirmisiniz
Maçamı gitmek istiyorsun dostum..Ben kendi imkanlarımla Ankaraya gidip ordanda Ankara BMN ile maça gitmeyi düşünüyorum benle birlikte 1 arkadaşım daha var bize katılmayı düşünürmüsün??

Gökhan KAN
24.11.2008, 17:48
para ayarlayabilirsem gitmeyi düsünüyorum kardes

A.T.R
24.11.2008, 17:50
Arkadaşlar bana nedenini sormayın ama inanın bu hafta Kayseri maçı hiç ama hiç beklemediğimiz bir rahatlıkta geçecek ve net bir skorla galip geleceğiz. Müneccim falan değilim ya da herhangi bir duyum almışlığım da yok TFF den ve ya MHK dan ama göreceksiniz gayet kolay kazanacağız. Skor da 2-0 olacak. :)

İskender
24.11.2008, 17:54
Sivası yenemeyeceğimize ne kadar emindiysem Kayseriyi yeneceğimize de o kadar eminim...

Sivas için yorumumu sakın ola güçsüzlük olarak algılamayın, nedeni tamamen psikolojik...

A.Gökhan AKIN
24.11.2008, 17:56
ben sivas maçına beraberlik vermiştim aynı şekilde kayseri maçınıda beraberlikle geçiyorum

lazooo28
24.11.2008, 17:58
bu sezon kayserinin istanbul takimlari yla oynadigi maclar :

gs - kayseri 0:0
fb - kayseri 1:4
kayseri - bjk 1:0

Emre7
24.11.2008, 18:20
al sana 7 puanlık maç :)

tisan61
24.11.2008, 18:30
liderlik çok güzel
inşaallah kazanarak devam ederiz
bence bu maç çok önemli
kazanabilirsek ilk yarıyı lider tamamlarız
mağlup olursak(allah göstermesin) bundan sonra dükülürüz gibi geliyor bana

karatasof
24.11.2008, 18:35
İnşaallah Sivas maçındaki kayıp puanları telafi ederiz.Kayseri zor gol yiyen bir takım,keza bizim golculerde zor gol atabilen golcü.Mantık maçın berabere bitebileceğini dillendirse de gönül galibiyet istiyor.

Fatih KIRAN
24.11.2008, 18:36
para ayarlayabilirsem gitmeyi düsünüyorum kardes

Carsambaya kadar haber bekliyorum senden...

IaILIpIeIRI
24.11.2008, 18:37
Coqu kimse böyle düşünmüyor..Ama bence Kayseri macını rahat kazancaz..:cool:

okg_53
24.11.2008, 18:43
bu sezon kayserinin istanbul takimlari yla oynadigi maclar :

gs - kayseri 0:0
fb - kayseri 1:4
kayseri - bjk 1:0
Kayserinin böyle maçlardan puan yada puanlar çıkarmasının sebebi;
İyi savunma yapıp,Aghahowa ve Turgay gibi hızlı gücumcularla gol atarak puanı alıyorlardı.Çünkü rakipleri(4 büyükler) onlara karşı açık bir oyun oynamak zorunda kalıyordu.
Bize karşı da kapalı oynayacaklardır.Ancak Cangele ve Topuzdan başka dribling atacak oyuncuları yok.Bu yüzden bu maçta çok ama çok büyük bir mucize olmadığı sürece gol yemeyiz.
Uzaktan şutlar veya duran toplardan 1 gol bulabileceğimizi tahmin ediyorum.

Kayserinin bize karşı çıkacağı kadro;

------------Hamido---------------
Ali ------Aydın----Erenn----Toledo
---------Saido----Ragıp----------
M.Eren------ M.Topuz--------Bilal
-------------Cangele------------

Cangele-M.Topuz den başka gol tehlikesi yaratacak adamları yok.
M.Eren ve Bilal pek fazla etkili değiller.

Not=Bu maçta Hüseyin oynamazsa şaşırmayın.IBB maçındaki gibi bir kadro çıkabilir.

Süleyman Eruyar
24.11.2008, 19:24
--------------tony---------
----tayfun------song-----egemen------cale
yattara-----serkan-----hüseyin-----selcuk-----colman
--------------ısaac---------------

bence tek forvetle oynamalıyız..

Tolga Okumuş
24.11.2008, 19:47
Bir nevi test maçı olacak Kayserispor benim için. Puan olarak takımımız bir istikrar yakalasa da,oyun olarak bir türlü belirli bir seviyeyi ne yazıktır ki tutturamadık.

Ligde yendiğimiz Hacettepe maçındaki kötü oyun,ondan sonraki kupada mükemmele yakın Beşiktaş maçı,sonra ligde yine kötü sayabileceğim Gençlerbirliği ,ardından yine benim ligde "kaliteli" sayacağım bir Sivasspor mücadelesi.

Açıkcası Beşiktaş ile oynadığımız kupa maçından sonra gerisinin gelebileceğini düşünmüştüm.Çünkü eğer şampiyonluk yolundaki rakiplerinden birine bu düzeyde futbol izlettirebiliyorsan bunu yapabilyorsun demektir.Lakin Gençlerbirliği maçında bunu bulamadım.

Yorgunluğunda etkisi olduğunu varsayarak,Kayseri maçını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.Bakalım oyun olarakta bir istikrar tutturabilmişmiyiz?

İskender YILMAZ
24.11.2008, 19:54
Sivas maçı ve ardından Kayseri deplasmanından çıkacak 4 puana kâfi gözüyle baktığımızdan ve Sivas maçında kaybedilen 2 puandan dolayı kazanılması gereken bir maç.. Çok zor bir maç, ligde 6 gol yemiş bir takım.. Takım halinde sert ama çok iyi defans yapıyorlar,bence her maçta en büyük sıkıntımız olan erken gol bulma sorununu çözersek rahat alabileceğimiz bir maça dönüşebilir.. Allah yardımcımız olsun ve ligin en zor deplasmanlarından birinde galip gelelim İnşallah..

Muhammet*
24.11.2008, 19:55
inşallah kazanırız.kazanırsak puan farkının 5e çıkacagını düşünüyorum

Muhammed KOÇ
24.11.2008, 19:56
benim bu maçla ilgili tek tesellim maçın cuma günü oynanacak olması.. ne kadar da kızsak maçlarımızı cuma günü oynuyoruz diye gene de cuma maçlarını kazanıyoruz.kakiplerimizden önce oynamak bize yarıyor.. belki sivas maçını da cuma oynasaydık böyle olmazdı..

AKSOY_61
24.11.2008, 20:08
Golsüz bir maç olur bence.
yenebileceğimizi zannetmiyorum.
ama yenersek çok çok iyi bi iş yapmış oluruz

sametaydin
24.11.2008, 20:09
Ya hadi istanbul takımlarını yenemiyoruz diyelim yine şansımız olur yani şampiyonluk şansımız. Ama böle takımları da yenemezsek şampiyonluk şansımız sıfırdır. Üst düzey yaptıgımız maçlara bakıyorum ankaraspor bjk antep gs sivas bir kere ankarayı yenebildik diğer takımları üçünde evimizde yenemedik deplasmanda kimbilir ne olacak, gs ye de yenildik. Kayseriyi bu maçta yenemezsek şampiyonluğu unutalım. Avrupa kupaları için mücadele edelim.

Kadir Aydın
24.11.2008, 20:12
Mutlak galibiyet.

Mustafa Ayazoğlu
24.11.2008, 20:14
--------------tony---------
----tayfun------song-----egemen------cale
yattara-----serkan-----hüseyin-----selcuk-----colman
--------------ısaac---------------

bence tek forvetle oynamalıyız..

aynen bu kadro olmalı en azından denenmeli umut ve gökan yokken takım ne yapıyor

sarıyerli_TS
24.11.2008, 20:16
en azından gökhan oynamalı .. kayseri zaten ii kapanan bi takım . kontrollü oynayacaklar bu kadroyla gool atmamız imkansız ..

Ali Tunahan Güllü
24.11.2008, 20:17
inşallah kazanırız çünkü bu hafta büyük ihtimalle bjkde puan kaybedektir...

mesutaybar
24.11.2008, 20:26
Bu sezonun en kolay maç olaçak gibi geliyor bana........

Cagdas Topal
24.11.2008, 20:32
İnş bu macı kazanırız da sivas macındaki beraberligi unuturuz , gerci hakem hataları heryerde karsımıza cıkıyor o macta penaltımız verilse suan kimse umutsuz olmazdı bu mactan ve forvetler hakkında kimse olumsuz düşünceye sahip olmazdı diye düşünüyorum yanılıyormuyum ? bence yanılmıyorum genclerbirligi macını hatırlarsınız umut - gökhan ikilisi macta ne yaptı ama umut cıktı macın sonlarına dogru gol attı macın yıldızı olmaya aday gösterildi kötü oynasa bile amac gol atmak mı ? yeniden düşünün umutun sivas macıyla genclerbirligi macını karsılastırın hangi macta kötü oynadı acaba bence genclerbirligi macında ama nedense o macta macın yıldızı oldu :(

kimileriniz dalga geciyor umudu kesmeyin belki kendi kalelerine atarlar veya ortasahadan sürpriz biri cıkıp gol atmadıkca bu macta gol atamayız gibi söylemler beni cok üzüyor Trabzonspor taraftarına hiç yakısmıyor ...

Destege devam A dan Z ye kadar ;)

Kayseri macını da zor olsa bile alıcaz ...

ugurozturk
24.11.2008, 20:38
Bence 2 farkla yeneriz :

Kayseri:0 - TS:2

Hocam iki golu kim atacak ya; Umut gencler macinda atti, istatistik olarak bir sonraki golune 4 mac daha var; Gokhan her zamanki gibi 1. mevkiden mac izleyecek. Ersun Yanal da 2. mevkiden izleyecek. Colman bi sezonda 4-5 gol atar, ki ilk yari hakkini doldurdu demek. Yattara kendini Katara sakliyor; hocam bizde Kayseriye gol atacak adam yok.. bu mac kaybetmezsek 0-0 biter.

Kayserililerde dehset ticari zeka vardir derlerdi de inanmazdim; Gpkhan Unal , Tomas jundan sonra yuzyilin ikinci pazarlamacilik basarisidir.

3 gastede birden ayni gun ayni haber cikiyor; gokhan 5 gol 5 asistle oynuyormus; gokhanin kaybedip colmanin caldigi surup doksana taktigi topu bile gokhana asist yazmislar..

Suha
24.11.2008, 20:38
sivas maçında 2 puan bıraktık..bu maçtada ortada 1 puan var vede alırsak iyi ..3 puan bu golcülerle çok zor..

Kazım Uzunboy
24.11.2008, 20:41
Bu ligde,bu takımla ve bu oyunla hiçbir maçta yenileceğimizi düşünemem mutlak kazanmamız gereken bir maç ve altın değerinde bir 3 puan diye düşünüyorum.

sivas maçında 2 puan bıraktık..bu maçtada ortada 1 puan var vede alırsak iyi ..3 puan bu golcülerle çok zor..

Ama yukarıdakileri yazan arkadaşa da katılıyorum.Bu işe bir çözüm bulmak gerek.

ganita ve zinos
24.11.2008, 20:51
cok önemli bi mac...yenilmemek cok önemli bu macta...bence gol yemezsek bi tane atıp macı alırız...

Cafer Bulur
24.11.2008, 21:03
Kayserinin böyle maçlardan puan yada puanlar çıkarmasının sebebi;
İyi savunma yapıp,Aghahowa ve Turgay gibi hızlı gücumcularla gol atarak puanı alıyorlardı.Çünkü rakipleri(4 büyükler) onlara karşı açık bir oyun oynamak zorunda kalıyordu.
Bize karşı da kapalı oynayacaklardır.Ancak Cangele ve Topuzdan başka dribling atacak oyuncuları yok.Bu yüzden bu maçta çok ama çok büyük bir mucize olmadığı sürece gol yemeyiz.
Uzaktan şutlar veya duran toplardan 1 gol bulabileceğimizi tahmin ediyorum.

Kayserinin bize karşı çıkacağı kadro;

------------Hamido---------------
Ali ------Aydın----Erenn----Toledo
---------Saido----Ragıp----------
M.Eren------ M.Topuz--------Bilal
-------------Cangele------------

Cangele-M.Topuz den başka gol tehlikesi yaratacak adamları yok.
M.Eren ve Bilal pek fazla etkili değiller.

Not=Bu maçta Hüseyin oynamazsa şaşırmayın.IBB maçındaki gibi bir kadro çıkabilir.
Eger bir mucize olmaz ise kayseri bize gol atamaz düsüncelerini abartili buluyorum.
Buna örnek olarak 5.haftadaki antalya macini örnek gösterebilirim.
Ilk 4 haftada 1 gol yiyen takimimiz icin antalyadan kolay kolay gol yemeyiz yorumlari yapmistik ama o macta 2 gol birden yemistik.
Simdi de benzer yorumlar yapiliyor ki dogru degil bence.
Futbolda hicbirseyi önceden kestiremiyorsunuz.
Bir bakarsiniz bu mac gol düellosu seklinde bile gecebilir.
Ayrica hüseyinin oynatilmamasi icin bir sebep göremiyorum.Sivas macindaki kadro yine sahada olacaktir.

Emre B.
24.11.2008, 21:27
İlk yarıyı lider olarak bitirmek istiyorsak mutlaka kazanmalıyız.Ama Kayseri'nin defansını ve bizim forvetlerimizin formsuzluğunu düşününce işimiz çok zor.

Emre7
24.11.2008, 21:35
senoryaya dikkat!!!

ts kayseriye kaybeder, fenerde beşiktaşı yenerse .
fener zirveye ortak olur...

ozzy!
24.11.2008, 21:51
bu maçta patlama bekliyorum açıkçası
herkes üstüne düşeni yapsın yeterki

asikaplan
24.11.2008, 21:52
iki takımında forvetlerinde iş yok nasıl bi maç olur acaba*

Cafer Bulur
24.11.2008, 21:56
iki takımında forvetlerinde iş yok nasıl bi maç olur acaba*
Orta saha oyuncularinin maci olabilir.
Kayseride mehmet topuz ve mehmet eren,bizde ise selcuk ve colman maca damga vurabilirler.

Ustaalioğlu
24.11.2008, 21:57
Bir nevi test maçı olacak Kayserispor benim için. Puan olarak takımımız bir istikrar yakalasa da,oyun olarak bir türlü belirli bir seviyeyi ne yazıktır ki tutturamadık.

Ligde yendiğimiz Hacettepe maçındaki kötü oyun,ondan sonraki kupada mükemmele yakın Beşiktaş maçı,sonra ligde yine kötü sayabileceğim Gençlerbirliği ,ardından yine benim ligde "kaliteli" sayacağım bir Sivasspor mücadelesi.

Açıkcası Beşiktaş ile oynadığımız kupa maçından sonra gerisinin gelebileceğini düşünmüştüm.Çünkü eğer şampiyonluk yolundaki rakiplerinden birine bu düzeyde futbol izlettirebiliyorsan bunu yapabilyorsun demektir.Lakin Gençlerbirliği maçında bunu bulamadım.

Yorgunluğunda etkisi olduğunu varsayarak,Kayseri maçını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.Bakalım oyun olarakta bir istikrar tutturabilmişmiyiz?

Besiktas karsisinda cok ust duzey mucadele verildi ve bundan dolayi ben G.birligi macinda kesin puan kaybedecegimizi dusunuyordum. Nitekim takim bir hafta dinlendikten sonra Sivas karsisinda cok iyi mucadele gosterdi. Ben bu performansin devam edecegini dusunuyorum, kadroda bu tarz yogun mac trafiginden dolayi kadro derinligi kurmamiz gerekiyor ama..

ATSIZ
24.11.2008, 21:58
zor maç...kayseride eksik çok...trabzonda forvet formsuz...
berabere ya da atan kazanır diyorum...
inşallah biz atariz...

elturca61
24.11.2008, 22:01
sivas macini ali kayseriyede yenip gelseydik tabi bunlar bi varsayim bu arada derby fener alsaydi tek basimaza gotururduk liderligi ama olmadi saglik olsun ama insallah farki yeni 5 cikaririz....

Ustaalioğlu
24.11.2008, 22:01
Hey gidi Tolunay, Antep macindan sonra Antep t.direktoru Sakip Ozberk'e sampiyon mu olacaksin diye cikismisti, bakalim Kayseriyii nasil oynatacak bu hafta :))

uzungöllü
24.11.2008, 22:02
bu maç bizim inşallah... şans bu maçta bizden yana olacak ve maçı alıp diğerlerine yusuf yusuf ettirecez maçlarını :)

agasaro
Bu maça 4-5 hafta önce hesap yaparken 0 puan vermiştim ama Sivas maçından sonra artık bu maçı almamız gerekiyor. Bu maçtan 3 puan çıkarırsak önemli bir iş yapmış olucaz. Forvetlerimizin kabiliyetleri sınırlı. Önceki maçlarda olduğu gibi zor bir pozisyondan gol ya da goller çıkarabiliriz inşallah...

Fatih Özkan
Ne olursa olsun bu maçı almamız lazım!
Beşiktaş Kadıköy'de kaybeder!
Ne olursa olsun almalıyız!

EmrahYalçınalp
24.11.2008, 22:11
Hey gidi Tolunay, Antep macindan sonra Antep t.direktoru Sakip Ozberk'e sampiyon mu olacaksin diye cikismisti, bakalim Kayseriyii nasil oynatacak bu hafta :))
Benim de aklıma bu gelmişti...

Mehmet Ç.
24.11.2008, 22:15
bu macu alamassak, düsüse geceric.

ya alcaz yada alcaz. diger türlü gitti

Arif Timurcioğlu
24.11.2008, 22:22
Bu maç bizim için çok önemli. Bu maçı alırsak fenerde yenerse gündeme bomba gibi düşeriz gene.

Pirselimoğlu
24.11.2008, 22:26
Konyaspor maçında kart sınırında bulunan oyuncularından çok korktuğunu belirten Süleyman Hurma, "Bu kadar eksiklerimiz var birde kart sınırında bulunan oyuncularımız olunca çok korktum. Eren Güngör, Saido ve Toledo şuan kart sınırındalar. Bu oyuncular Konya'da kart görselerdi Trabzon'a karşı forma giyemeyeceklerdi. Şans sadece bize burada güldü."

sayın hurma şansın size burada gülmesinin tek sebebi TS maçında cezalı oyuncunuz olmasın diyedir.Bir yandan penaltılar görülmesin, bir yandan cezalı duruma düşebilecek 3 oyuncu kollanılsın, derinden oyunlar dönüyor herkes uyuyor.......

pReN@_61
24.11.2008, 22:28
Kazanmalıyız bu maçı...İçerde kaybettiğimiz puanları dışarda telafi etmek zorundayız..

Cafer Bulur
24.11.2008, 22:30
Konyaspor maçında kart sınırında bulunan oyuncularından çok korktuğunu belirten Süleyman Hurma, "Bu kadar eksiklerimiz var birde kart sınırında bulunan oyuncularımız olunca çok korktum. Eren Güngör, Saido ve Toledo şuan kart sınırındalar. Bu oyuncular Konya'da kart görselerdi Trabzon'a karşı forma giyemeyeceklerdi. Şans sadece bize burada güldü."

sayın hurma şansın size burada gülmesinin tek sebebi TS maçında cezalı oyuncunuz olmasın diyedir.Bir yandan penaltılar görülmesin, bir yandan cezalı duruma düşebilecek 3 oyuncu kollanılsın, derinden oyunlar dönüyor herkes uyuyor.......
Eren güngör dünkü macta kart gördü diye biliyorum.Yanlis miyim?

Recep Alkan
24.11.2008, 22:35
bu macu alamassak, düsüse geceric.

ya alcaz yada alcaz. diger türlü gitti

yapma be kardeşim ne ettun da. kocaman emekleri heba ettun. olur mu bir maç ile düşüşe geçmek ben anlamıyorum nasıl bir mantık bu ???

Cafer Bulur
24.11.2008, 22:36
Gecen sezon bizi son dakika golüyle yendikleri macta sevincini disariya vurmamisti tolunay.
Ama bu demek degildirki ,takimini maca cok iyi motive etmeyecek.
Kazanmak icin herseyi yapacaktir ve yapmalidir da.
Bizim hediyelere zaten ihtiyacimiz yok.Günümüzde olursak aliriz diyorum.

Mustafa Ayazoğlu
24.11.2008, 22:41
Kayserispor 0 - 0 Trabzonspor

Keleşoğlu
24.11.2008, 22:42
Gecen sezon bizi son dakika golüyle yendikleri macta sevincini disariya vurmamisti tolunay.
Ama bu demek degildirki ,takimini maca cok iyi motive etmeyecek.
Kazanmak icin herseyi yapacaktir ve yapmalidir da.
Bizim hediyelere zaten ihtiyacimiz yok.Günümüzde olursak aliriz diyorum.

bizden çıkan adamdan böyle bişey beklenmez zaten bu zamana kadar hep böyle olmuştur Trabzonlu teknik adam ve futbolcular TRabzonspora karşı dürüstçe mücadelesini yapmıştır. sevinir sevinmez orası ayrı mesele

magicyattara
24.11.2008, 22:43

Oynaması avantaj olur.Öteki stoper daha deneyimli.

Adem Erdoğan
24.11.2008, 22:43
NTV Spor'da Hakan Ünsal'ı dinleyin.Liderliğimiz çok fena oturmuş içine.

Pirselimoğlu
24.11.2008, 22:47
evet tff nin sitesine baktım 15 . dakikada görmüş ya hurma yanlış biliyor yada eren başka eren (mehmet eren)

Cafer Bulur
24.11.2008, 22:48
Oynaması avantaj olur.Öteki stoper daha deneyimli.
Eren güngör cok kaliteli bir oyuncu.Ben begeniyorum.Oynamasi veya oynamamasi cok seyi degistirmez,orasi ayri bir konu.
Zaten 12 haftada 6 gol yiyen bir takimin banko stoperinin tecrübesiz olma sansi yok diye düsünüyorum.

servet nuh
24.11.2008, 22:48
kimsenin içinden beraberlik yada yenilgi geçmesin,çok fena çarpacaz kayseriyi.kayseride hiçbir numara yok....lig başlıyalı en rahat galibiyetimizi alacaz.maçtan sonra bende keyifle buy mesajımı tekrar buraya yazacam....herkes ama herkes galip gelceğimizi düşünsün ...skorada veriridim ama o zaman bu adam evliyamıdır diye benim peşime düşersiniz...

Keleşoğlu
24.11.2008, 22:51
kimsenin içinden beraberlik yada yenilgi geçmesin,çok fena çarpacaz kayseriyi.kayseride hiçbir numara yok....lig başlıyalı en rahat galibiyetimizi alacaz.maçtan sonra bende keyifle buy mesajımı tekrar buraya yazacam....herkes ama herkes galip gelceğimizi düşünsün ...skorada veriridim ama o zaman bu adam evliyamıdır diye benim peşime düşersiniz...

ne dersun:)

Arif Timurcioğlu
24.11.2008, 22:53
kimsenin içinden beraberlik yada yenilgi geçmesin,çok fena çarpacaz kayseriyi.kayseride hiçbir numara yok....lig başlıyalı en rahat galibiyetimizi alacaz.maçtan sonra bende keyifle buy mesajımı tekrar buraya yazacam....herkes ama herkes galip gelceğimizi düşünsün ...skorada veriridim ama o zaman bu adam evliyamıdır diye benim peşime düşersiniz... Helal olsun :)

Mehmet Sarigül
24.11.2008, 22:54

"Derinden oyunlar dönüyor" diyorsun, herhalde Besiktas - Es Es macini izlemedin. Nobre'nin marti gibi ucdugunu gösteriyor hakem ama ne hikmetse sari kart göstermiyor! Bu nasil olur,...Nobre sari kart sinirinda olmasin?!
Daha önce bir macda Arda topu elle kesiyor, penalti ama sari kart yok!!!
Artik bunun derini, gizlisi kalmadi.
Istanbul takimlari acik acik MHK ve TFF tarafindan destekleniyorlar ve hic kimse birsey yapamiyor veya yapmiyor!...

güneyli
24.11.2008, 22:54
Kayseriyi uzun zmndır ilk defa böyle yakalıyoruz.Bence telafi maçı olur.Sakin olalım Cuma akşamı bize güzel olacak.Skor tahmini isteyene bizim lehimize 3-1 diyorum.