PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Melih Gökçek ve TRABZONSPOR Hazimsizligi

Aniketus
10.03.2005, 11:53
Türkiye genelinde yaygin bir kronik rahatsizliktir "TRABZONSPOR HAZIMSIZLIGI SENDROMU".. Herhangi bir platformda ya da mekanda, konu Trabzonspor'a geldiginde, ister istemez ondan bahsedilmesi gerekiyorsa, bu rahatsizliktan muzdarip olan hastalardabunalma ve daralma hissi olusur. Hastaligin en belirgin belirtileri bunlardir. Konu bir an önce geçistirilmeye çalisilir. Hatta "Güzide bir kulübümüz.." payesiyle göz boyanarak yapilir bu geçistirme genelde ve mümkünse konubir an öncekapatilir. Hastaligin ilerlemis safhalarinda, hastalar hazimsizliklarini daha açik belirtilerle ortaya dökerler, terbiyesizlesirler, küstahlasirlar...

Dün gece TV kanallarina göz atiyorken, böyle bir vakaya sahit oldum.Kanal D'de I.Melih Götçek'in futbol üzerine konustunu görüp biraz bakayim dedim, neler anlatiyor diye.. Programin adi "GENÇ BAKIS". Ankara'da Gazi Üniversitesinde çekiliyor. Ögrenciler soruyor I.Melih Götçek yanitliyor. Sahit oldugum diyaloglari buraya hatirlayabildigim kadariyla aktarmak istiyorum.

------------------------------------------------------------ --

SORU: "Neden ögrenciler için toplu tasima araçlarinda mavi kart benzeri uygulumalar yok? Ulasim masraflari ögrencilerin belini büküyor."

I.MELIH GÖTÇEK: "Bunu karsilayacak paramiz yok. EGO zarar ediyor... v.s.vs......"

SORU: "B.B. Ankaraspor'a harcayacak parayi nereden buluyorsunuz? O transferleri hangi parayla yapiyorsunuz o zaman..."

I.MELIH GÖTÇEK: " Futbol önemli bir tanitim araci........vs.vs..... Ben fenerbahçeliyim. Babam beni fenerli yapti zamaninda......v.s v.s....Türk futbolu 3Istanbul Takiminin tekelinde, bütün sampiyonlar Istanbuldan çikiyor.4. bir takim yok. o da biz olacagiz insallah..."

SUNUCU: " Melih bey TRABZONSPOR'a da haksizlik etmemek lazim. Onu da unutmayalim v.s. v.s...."

I.MELIH GÖTÇEK: " (Suratinda açik bir nefret ifadesiyle..) Onu da saymayin, bosverin.. v.s. v.s .... Bu seneki durumlarina bakmayin, gelip geçici. O da bi sey degil..vs. v.s. Türk futbolunun gerçek 4. büyügü biz olacagiz.)

----------------------------------------------------------

Eeee ne diyeyim, Ankara'da oturup da sana oy veren Trabzonsporlularin elleri kirilsin diyorum, baska da birsey demiyorum.

shipbroker61
10.03.2005, 12:02
kardes topigin basligindaki harf hatasini duzelt istersen....

herhalde bundan sonraki protesto bombardimanimizda melih gokcek'e olacak arkadaslar. mail adresini bulalim ve guzel bir metin hazirlayarak "bosverin" kelimesini gosterelim kendisine.

aslinda son yerel secimlerde "bosvermemek" gerektigini ogrenmis olmalari lazimdi ama herhalde tam ogrenememisler.

CeSS
10.03.2005, 12:03
Hos bir baslik degil. Isteyen istedigine oy verir. Kimsenin elinin kirilmasini temenni edemezsiniz.

Seçim zamani oy kullanmadinizmi ? kime oy verdiniz merak ediyorum. Trabzonsporlu bir lideremi ???

Mehmet Demirkaya
10.03.2005, 12:06
Melih beyefendi bi gecmise baksin!Sampiyonluklara baksin,basarilara baksin öyle konussun gerci sallancak bi insan deil ama!Ayriyeten 4. buyuk filan degiliz cunku Tek Büyük Var o da TRABZONSPOR!

tigin
10.03.2005, 12:12
sezon basinda melih efendinin yaptiklariyla igili bir seyler yazmistim.Ankaraspor için1 yildaharcadigi para 10 milyon dolar.peki nerden geliyor bu para? söyle örnek vereyim.2 kisilik evin su faturasi 70 milyon tl.yarisi vergi.yani milletin parasini alip takima yatiriyor.futbol tanitim araciymis neyi tanitiyorsun be adam kendinimi belediyeyimi.tanitilacak, reklami yapilacak bir kurummudur belediye.

kutoz
10.03.2005, 12:15
Sevgili Cess istediginize oyunuzu verebilirsiniz. Oy vermek baska seydir, pesinden kostugunuz, gönül verdiginiz kulüp hakkinda ileri geri konusan hakkinda protesto hakkinizi kullanmak ayri seydir. Siz zamani geldiginde, yine oyunuzu istediginize kullanin. Arkadasimiz, Gökçek'in siyasi baglantisindan ziyade, Trabzonspor için sarf ettigi, gerçekle uzaktan yakindan alakasi olmayan sözlerinedir tepkisi. Eminim ki, o zat-i muhterem x bir partiden de olsaydi, hatta o arkadasimizin siyasi düsüncesiyle ilgili bir partiden de olsaydi, ayni tepkisini dile getirirdi. "Oy verenin eli kirilsin"da ki düsüncede, budur.

Bu yüzden Trabzonspor hakkinda her kim olursa olsun (babam dahil) ona tepkimi demokratik yollardan bildiririm. Bu yüzden bu konunun da atlanmamasi gerektigini, daha önce defalarca bir çok arkadasimiz tarafindan da dile getiren, standart bir protesto metni ile ona karsi rahatsizligimizi dile getirmemiz gerektigini düsünüyorum.

Emorfo
10.03.2005, 12:24
Aniketus gibi bende dün kanallari dilasirken baktim Melih bey futboldan bahsediyor. Sunucu belediyenin kaynaklarini kulübe aktariyor musun diye sordu. O ise diger kulüpler parayi nerden buluyorsa bizde öyle buluyoruz. Sunucu bu isleri fazla bilmedigi için sormadi herhalde. Ankara Belediyespor'un geliri nedir bu sene harcadigi para nedir. Tv önünde herkesin gözüne baka baka yalan söylüyor.

Sonra konu Türk Futbolunun durumuna geldi. Türkiye'de futbol 3 kulübün hegomanyasindadir. Iste babam feneliydi beni de fenerli yapti vs vs.. Türk futbolu iyiye gitmiyor dedi Türkiye'de 3 kulüp var bizde 4. olmak istiyoruz. Sunucu Trabzonspor'a haksizlik yapmiyor musun dedi Onu bosverin bu seneye bakmayin dedi bunu söylerken yüzünü görmeliydiniz bir insanda bu kadar Trabzonspor nefreti olabilir mi. Orda olsaydim suratina tükürürdüm serefsizin...

Trabzonspor'uma saldiran biri ister basbakan ister belediye baskani ister imam olsun gözümde zerre kadar degeri yoktur ve o açikca benim düsmanimdir....

Ankara'da park bahçe yapmaktan baska ise yaramayan sayin Melih Gökçek sunu iyi bilmeli Türk futbolu baskanlari ve yöneticileri istanbul takimlarinin taraftari olan ya da sempati duyan Anadolu takimlari oldugu sürece ileriye gitmez. Istanbulun uydu takimlari olmaktan öteye gidemez bu takimlar. Türk futbolunda devlet ve belediye takimlari oldugu süreve Türk futbolu gerilemeye mahkumdur.

Ankaraspor nasil Türk futbolunda 4. olacakmis. Hangi deplasmana gidince tribünleri full çekiyor. Lobi ve ekonomik gücü nedir. Tarihinde ne gibi basarilar vardir. Trabzon tarih boyunca önemli bir kentti ve Trabzonspor'un büyüklügü de bu tarih mirasi ile dogrudan orantilidir. Büyük olmak fitratinda vardir.. Ankaraspor Türk futbolunda 4. güç nasil olacak belediyenin paralarini sokaga atarak mi. Ankara'da büyük olmayi hak eden bir takim varsa o da Ankaragücü'dür.

Bunlari bilmeyen ve bilmekle kalmayip Trabzonspor'umuza dil uzatan bir adam benim için bitmistir. Trabzon'da ampul söndü simdi sira Ankara'da.....

CeSS
10.03.2005, 12:24
Sevgili Kutoz , Tepkim basliga idi G....k diye bir baslik olabilirmi ? bumudur seviyemiz ? Gökceki savunuyorda degilim. bir protesto yapilacaksa bunu seviyemizi bozmadan yapmaliyiz anlatmak istedigim bu .Edited by: tigin

Çagman
10.03.2005, 12:36
evet Abbas GucLuyu Kacirnmam hiç Dun de izLedim 4. Buyuk biz oLacagiz Dedi O KAdar Ogrenci arasinda bir TsLi yoksa yuh yani Gazi UniversiteLi TsLiLer sitede Acmisti sanirim Orda KimsecikLer yoktu anLasiLan Bayaa sasirdim Onun disinda icraatLarini anLatti gayet iyi isLer yapmis.

Bu ParaLari nereden aLiyorsunuz sorusuna verdigi Cvp cok güzeLdi KocaeLi ve antep nereden aLiyorsa bende ORadan aLiyorum smileys/smiley36.gif

kutoz
10.03.2005, 12:38

Sevgili Kutoz , Tepkim basliga idi Götcek diye bir baslik olabilirmi ? bumudur seviyemiz ? Gökceki savunuyorda degilim. bir protesto yapilacaksa bunu seviyemizi bozmadan yapmaliyiz anlatmak istedigim bu .

Baslik düzeldi... Siz de mesajinizi düzeltirmisiniz. Biraz havada kaliyor mesajiniz.

Berat
10.03.2005, 12:45
belediyenin borcunu sordular,,cevapladi; 2,4 katrilyon yani yaklasik 2 Milyar dolarsmileys/smiley5.gif

selçukabi
10.03.2005, 13:07
Faruk sen neden Trabzonspor'un büyüklügünden hareketle Ankaraspor'un büyük olamayacagini kanitlamaya çalisiyorsun, birak eline aklina zarar....at izini it izine karistirma.Bizde suç tabi burada atamadik ki 5-6 tane akli basina gelsin.Olsun varsin biz onun aklini basina getirmeyi de biliriz.Bunlari da bizi provoke etme çalismalarina örnekler olarak görüyor ve herkezi akl-i selime çagiriyorum.bu arada eger bu konusmalar Gazi Üniversitesinde geçmisse oradaki arkadaslar da olaya müdahele etmeliydi.Heralde toplantinin sportif yönünü düsünemediler.

trapezus61
10.03.2005, 13:28
i... Melih Gökçek, cELAL DOGAN, iLHAN Cavcav gibi kendini klüp yöneticisi diye adlandiran kisiler Türk futboluna sikeyi, tesvigi ve Istanbul yalakaligini bulastiran kisilerdir. Onlar için yasam kaynagi istanbul dükalari ve onlarin yardakçiligini yapmaktan geçer. Hepsi Trabzonspordan nefret eder çünkü bu çarklarina çomak sokan, bu düzene baskaldiran ve onlarla onurlu bir sekilde mücadele eden tek klüp Trabzonspordur. Trabzonsporun basarili olmasi demek onlarin rant kapisinin kapanmasi demektir.

Kendileri hep büyük sehirlerin klüplerinin yöneticisi konumundadirlar. Ama küçük bir karadeniz sehrinin onlara ragmen daha basarili olmasini ve hatta sampiyon olmasini asla hazmedemezler. Kendi kültür birikimlerine bakmadan düsüncesizce elestirirler Trabzonsporu hatta küçümsemeye kalkarlar. Ama tarih tekerrürden ibarettir ki her zaman da bu tasin altinda kalirlar. Öyle bir darbe yewrler ki bir daha bellerini dogrultamazlar... Akillanirlar mi peki??? Asla... Onlar yine istanbul dükalarinin yalakaligina devam eder dururlar...Kendilerine gönül veren binlerce Anadolu gencine sürekli ihanet ederler...

deco
10.03.2005, 13:42
Yazacak birsey yok bence herkes bir günfenerli olacak ama kalan günlerde dogru yolu bulacaklardir...

Edited by: deco

calypso
10.03.2005, 13:45
Ankara büyüksehir belediyesi Türkiye'nin en borçlu belediyesi.. Bunca borca ragmen, üstelik Ankara'nin 2 birinci lig takimi varken bu takim da neyin nesi diye kimse sormuyor?Spora destek mi? Peki, neden gelismesi gereken diger branslarda (amator sporlarda) belediyeler yok? neden profesyonel sporlarla ilgileniyorlar? yoksa birisinin reklam amacimi? Bence belediyelerin profesyonel sporlarla ilgisi hemen kesilmeli. Bizden transfer yapmak icin vergi toplamiyorlar. Bi de ustune utanmadan konusuyorlar.

Salih61
10.03.2005, 13:50
Ezikten daha ne beklenir....Yani sonuçta ezik...Ankarasporun taraftari bile yok...Neye 4.büyük olacakmis...O Gitsin de...Ilk önce küme de kalsin...SEREFSIZ...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Guests
10.03.2005, 13:53
melih hiç aç karina yemismi

Mehmet
10.03.2005, 13:57
Türkiye de bir zamanlar çifte çifte kupalara ambargo koyan Trabzonspor yüreklerine oturmus demekki?

Ne derse desinler tarihi degistiremezler.. Kupalarla dolu müzeye sahip bir Trabzonspor var. Ve Türkiye de su an 4 büyüklerden biriyiz o kadar.

Bunlar ve bunun gibilerin takimlari Türkiyede bir Sampiyonluk görseler kendilerini Türkiyenin tek büyügü sanacaklar..!

Salih61
10.03.2005, 14:12
melih hiç aç karina yemismi Bir Erman TOROGLU Atasözü der ki...

Anlayana davul zurna saz....Anlamayana 30 santim az...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kurt61
10.03.2005, 14:14
Bu i.Melih Gökçek denen sahis anti-demokrat, bilim ve sanat düsmani, dedigim dedik çaldigim düdükbir sahistir. Ankara'da yasayip da konulara siyasi degil objektif yaklasan herkes bunu bilir. En iyi bildigi is yandaslarina ihale ederek fiskiye, selale ve estetik yoksunu alt ve üst geçitler yaptirmak olan bu zat, maalesef ki bir sekilde Türk futbolunun daiçinde kendine yer bulmustur.

Bu muhteremle mantik çerçevesindetartisilmaz, çünkü sabit fikirlidir. Hiçbir konu da konu ile ilgili uzmana danismaz, bilgi ve tavsiye almaz. Bu yüzden hep TMMOB ile basi derttedir. Kendisine oy veren semtler ile oy vermeyenler arasinda bariz bir hizmet ayirimciligi yapar. Ankara halkinin nabzini dinlemeden Kizilay'i yayaya kapatir, sonra saçma sapan bir anket yaparak varoslardan belediyenin otobüsleri ile getirdigi çoluga çocuga, hatta Kizilay'i ömründe ilk defa gördügü itiraf eden yandaslarina oy kullandirir. Sonrada "bak halk da bunu istiyor" der. Ankara Belediyesi'nin tarihi Hitit Günesi amblemini durduk yere degistirip bir sürü masraf çikarir. Bir de ambleme cami süliyeti ekleyerek gereksiz ve kasitli polemik yaratir. 20 metre araliklarla Kizilay Mesrutiyet'e diktigi 70 derece egimli üst geçitleri kimse kullanmaz, görsel ve estetiksel kirlikten basaka hiç bir ise yaramaz bunlar. Akay kavsagi eskisinden çok kilitlenir, bir gün girdiginiz sokak ertesi gün bakarsiniz "girilmez" oluvermistir.

Ankara Belediyesi Türkiye'nin en borçlu belediyelerindendir ve Ankara en son yapilan zamlarla birlikte dünyada ulasimi en pahali sehirlerden biri olmustur. I. Melih Gökçek bu konulari elestirmek üzere sosyal toplum örgütlerinin düzenlemis oldugu imza kampanyalarina hiç kulak asmaz, basin açiklamalarini dinlemez. Bu sikintilari düzeltmekle yükümlü olmasina ragmen, Ankaraspor'a dünyanin parasini gömüp orada burada spor konusunda ahkam kesmek, bos konusmakla vakit öldürür.

Bütün bu yazdiklarima ragmen,-ki daha aklima gelmeyen ve bilgi sahibi olmadigim yüzlerce rezalet varken-,I.melih Gökçek son seçimlerde açik ara galip gelecegini iddia etmisti.

Sonuç: %50-60'lara varan ezici bir üstünlükle yine baskan seçildi.

Bir iddiada bulunduysa durup düsünmek lazim. Burasi Türkiye!

Her an hersey olabilir!

zanoylu
10.03.2005, 14:15
Yok mu bunun mail adresini bilen.evet CeSS oy verenlerin elleri kirilsin ben bir trabzonsporlu olarak söylediklerini hazmedemem

Salih61
10.03.2005, 14:22
http://www.ankara-bld.gov.tr/baskan.asp

www.melihgokcek.net (http://www.melihgokcek.net)

Arkadaslar bu adreslerden protesto edebiliriz...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Badaloğlu
10.03.2005, 14:29
Dün gece bende izledim bu Melih lavugunu; harbiden Trabzonu asagilamak için elinden geleni yapti.Daha dogrusu Trabzonunkazanmadigi kupa kalmis gibi onun basarilarini görmezden gelmeleri oynadi.(Ama maalesef,hepsini müzemize doldurduk) ''Trabzon sadece bu sene iyi gidiyor''yalanini canli yayinda söylemesi benim ayarimin kaçmasina yetti de artti bile.Yanibirde 4.büyük olacagim demesi yaokmu?çok güldüm,sonrada 7.ceddine kalayladim.

Denyo Melih önce sen 4.büyük olmak istiyorsan;Trabzonun basarilarini gölgede birakacak basarilara imza at.Hatta böyle bir basari saglasan bile ancak 5.büyük olursun.Çünkü bu sifat bize verilmis zaten,bunu biz bilegimizin hakki ile elde etmisiz.Bize göre aslinda 4.büyük egil tek büyük var o da TRABZONSPORDUR.

O kadar sampiyonluk ve diger envai çesit kupayi makam odana doldur;ondan sonra konusalim 5.mi olacaksin?25.mi?YOKSA 125.MI?

Salih61
10.03.2005, 14:38
Kendisine söyle bir msj attim...

Sevgili Baskanim...
Dün ki katildiginiz programda TRABZONSPOR hakkinda söylediginiz sözler maksadinizi asmistir...Türkiye de Anadolu takimlarin önderi TRABZONSPOR olmustur...Bu gerçegi görüp de görmemezlikten gelmeniz sizin gibi basarili bir belediye baskanina yakismamistir...Sunu da belirtmek isterim ki...Hiç bir Trabzonlu veya TRABZONSPORLU Ankarasporun basarizligini istemez...Yanliz sizin tutumunuz ne size ne de Ankaranin belediye baskanina yakismamistir...Ama tipik bir Fenerli olmanizdan TRABZONSPORU sevmediginiz bellidir...Ancak bu TRABZONSPORUN büyüklügünü görmezden gelmenizi hakli kilmaz...Ankarada toplam olarak 300.000 bin Trabzonlu yasamaktadir...Ve de sizin baskan olmanizda bu Trabzonlu grubun oylarininda oldugunu unutmayin lütfen...Ayrica sizin ne yazik ki takimdan saymadiginiz TRABZONSPORUN Türkiye de 7 milyon Avrupa da da 2 milyona yakin taraftari bulunmaktadir...Buna inanmazsaniz arastirabilirsiniz...Son olarak sizin bu davranisinizi kiniyor ve küçük de olsa bu takima gönül verenlerden özür dilemenizi bekliyorum...
Saygilarimla...

Emorfo
10.03.2005, 14:38
Lütfen prosteto edelim.

http://www.ankara-bld.gov.tr/lib/baskan_form.asp (http://www.ankara-bld.gov.tr/lib/baskan_form.asp)

zanoylu
10.03.2005, 14:40
Bu ezik adamin adresi yanlis bilmiyorsam. mgokcek@melihgokcek.net olmali

zafercalikoglu
10.03.2005, 14:41
tayyip amcamda oyle yapti akp parti trabzonda hüzün yasandi belediye secimlerini hatirlayalim meseleyi parti meselesi yapmayalim ama ben akpartili oldugum halde sirf basbakanin sarfettigi o sözler üzerine oyumu diger partiye verdim,trabzonsporumdan üstün hiç bir sey yok,

zafercalikoglu
10.03.2005, 14:47
aynen forma gönderdim,

Guests
10.03.2005, 14:52
ankaraya gitmisken belediyeye ugrasaydik keske

BDiler61
10.03.2005, 14:55
herkes tepkisini belli etsinmesaj bombardimanina tutalim
Edited by: madheart17

zanoylu
10.03.2005, 14:55
attim bile iyi oldu.

bahadiroglu
10.03.2005, 15:00
evet ankaraspor 4.büyük olacaktir!

nasil mi?

fenere vere vere büyüyecek ve de bir taraflarini büyütecek

Oğuz
10.03.2005, 15:08
Çok sogukkanli biri oldugumu bilirim.. Duygularini belli etmemeyi basaran biri oldugumu da bilirim.. Ama bazen öyle oluyor ki sinirlar zorlaniyor.. Simdi öyle bir konu var ki ortada, ne yazacagimi da kestiremiyorum..

Bir Ankarali olarak utanç duydugum bir baskanimiz var.. Ötesi ben utanç duyarken ve Kurtulus abi (kurt61) anlattiklari gibi ortada o kadar saçmalik varken, I.Melih Gökçek nasil oluyor da yüzde 60 oy alarak 3.kez baskan seçiliyor anlamis degilim.. Ama bu söylenenler tabi isin Trabzonsporsuz tarafi.. Yani baskan iyi isler yapmis, kötü isler yapmis tartisilir.. Ben tartismam yaptigi islerin dogruluk payini ama tartisanlara da karismam.. Beni ilgilendiren tarafi Trabzonspor için söyledikleri.. Bu adami protesto etsek ne olur, etmesek ne olur.. Çikip da bir özür açiklamasi yapacagini saniyorsaniz yanilirsiniz.. Zira kendisi, kendisinden bir derece altta olan birinin bile söylediklerine itibar etmeyecek kadar egoist biridir.. Eger I. Melih Gökçek'in Trabzonspor hakkinda söyledikleri rahatsizlik verdiyse ve bunun için özür bekleniyorsa yapilacak en son sey, I. Melih Gökçek'i protesto etmektir.. Ona birileri yap der, yapar.. Birisi boz der, bozar.. Eger I.Melih Gökçek'in söylediklerinden rahatsiz olduysaniz, o "birileri"ni bulup, onlari protesto etmek lazim gelir -ki bu da sanirim mümkün degildir

O yüzden sanirim bu konu hakkinda diyebilecegim tek sey "it ürür, kervan yürür" olacaktir..

baris_aykan
10.03.2005, 15:14
ezik ezik yazik

gedik61
10.03.2005, 15:16
yaziklar olsun ....4. buyuk olmak sana mi kaldi.ISTE BU GIBI INSANLAR TRABZON GERCEGINI ANLAYAMAYACAK KADAR ACIZ INSANLARDIR.zaten ezik bahceli olusundan belli.........n

Mollasalihoğlu
10.03.2005, 15:28
oglu da transfer islerine bakiyor zaten 3bin 5bin dolara aldigi brezilyalilari kaç para göstermis bi onlari da açiklasin büyük baskan.

belediye isçilerini deplasmanlara da götürsün bari madem 4. büyük olacakmis ya.

TheRapZoNe
10.03.2005, 15:40
Ankara gibi Türkiyenin baskenti olan bir sehrin belediye baskanligini yapan birisi laflarina dikkat etmeli.Böyle ucuz kisilikli insanlarin verdigi demeçler gibi saçma sapan ve bos sözlerden kendisini sakinmali.

Ama Melih Gökçek'in söylediklerine bakilacak olursa sanki Ankara ÇinÇin mahallesi çingeneleri baskani açiklama yapiyor hissi veriyor insana.

Tek kelimeyle adi geçen sahis kendini rezil etmistir. Fenerbahçe yöneticileri bile bu kadar asagilasmiyor ....

CeSS
10.03.2005, 15:59

www.melihgokcek.net (http://www.melihgokcek.net)

Arkadaslar bu adreslerden protesto edebiliriz...

Saygilarimla...

melikgokcet.net adresi acilmiyor

bu adres calisiyor. burada baskana mesaj kismindayazilmak istenenler yazilabilir.

schumi
10.03.2005, 16:02
ya bu serefsizi avni akerdeki maçta görmeyi çok isterim ama ezik herif gelmezki simdi!!!

Barış
10.03.2005, 16:12
ANKARA ILE OYNAYACAGIMIZ MAÇTA YAPTIRALIM BI PANKART .ASALIM MARATONA.MAÇI MOSMOR IZLESIN.OLAMAZ MI?ASTIRIRLAR MI ACABA?

Barış
10.03.2005, 16:13
ANKARA ILE OYNAYACAGIMIZ MAÇTA YAPTIRALIM BI PANKART .ASALIM MARATONA.MAÇI MOSMOR IZLESIN.OLAMAZ MI?ASTIRIRLAR MI ACABA?

aka5
10.03.2005, 16:23
bosverin bunu arklar biz fener gibi gs gibi ezik degiliz hincimizi pankartlarla küfürlerle cikarmayalim biz bmn olarak türkiyenin en bilinçli en kültürlü seviyeli taraftari olalim o küfürü ezikligi gs fb bjk yasasin bizim simdi birlesme uzlasma zamanimiz!!!!!!!!

Barış
10.03.2005, 16:26
KÜFÜR DEGIL DE IÇINDEN BI ANLAM ÇIKARILABILECEK BI SÖZ.smileys/smiley4.gif

andrei07
10.03.2005, 16:55
ADI ÜZERINDE I.. MELIH GÖKÇEK

ADINI ILK OLARAK ÇOCUK ESIRGEME KURUMUNDA YAPILAN KARMASIK OLAYLARDAN DUYDUM YETIMLERIN ÖKSÜZLERIN HAKKINDA........

SONRA BIR PARTIDEN ILÇE BELEDIYESI SONRA BÜYÜKSEHIR ... BU TÜRKIYENIN IÇLER ACISI HALIDIR SANATA SAYGISI YOK ÇEVREYE YOK KENDINE YOK ADI ÜZERINDE I.. MELIH GÖKÇEK DIKKATE ALMAYA DEGMEZ KENDINI BIRSEY SANIR AMA ANKARASPOR MAÇINDA KIZDIRMAK FENA OLMAZ ..... ADI ÜZERINDE ISTE......

bodozlama
10.03.2005, 17:06
Melih gökçek'e yolladigim metin

sayin baskan:

Dün aksam katildiginiz bir programdaki konusmalariniza esef ve saskinlikla tanik oldum.Öncelikle bir Trabzonsporlu olarak sunu söylemeliyim ki: Trabzonspor'un Türk futbolundaki yerini degerlendirmek siz dahil kimseye düsmedigi gibi sorumluluk sahibi bir mevkide olmanizdan dolayi böyle bir lüksünüz de yoktur.Bu ülkenin vergi veren bir vatandasi ve Trabzonsporlu olarak sizden ivedilikle bu ayibi telafi edecek bir özür metni yayinlamanizi bekliyorum.bu konunun medyave siyaset kanallarinda takipçisi olcagimi belirterek çalismanizdabasarilar dilerim.

Saygilarimla,

AD SOYAD

TEL:* *** *******

sizde bunun gibi biseyler yazabililirsiniz fakat herkes kendi kelimeleriyle yazarsa daha etkili olur.

hikmetbal
10.03.2005, 18:15
bu olayla alakali degil tam olarak ama bu basliga yazi yazan bi arkadasin yazisini görünce hatirladim.ya su "bir gün herkes febeli olacak"lafiyla alakali biseler yazmak istedim.öyle bi dünya düsünün ki herkes Trabzonsporlu.böyle bise olabilir mi ya?o zaman ne özelligi kaldi Trabzonsporlu olmanin.Allahin lavuk,hayati boyunca kulüp içi yalakalikla geçinmis bir malum takimlisini düsünün.kim ister böyle bir seyi?biz az olalim ama öz olalim,bu bize yeter,futbolu ve takimimizi sevelim,sadece basari saksakciligi yapmayalim.
iste bundandir ki ben "herkes bir gün febeli olacak" lafinin onlarin ne kadar futbolun mantigindan uzak olduklarini gösterdigini anlatmaya çalisiyorum.lütfen biz de bu salak cümlenin tuzagina düsüp de "ama 364 gün de ... olacak" cevabini vermeyelim lütfen.

TheRapZoNe
10.03.2005, 20:07
smileys/smiley1.gif[/img]]

Herkes 1 gün fenerli geriye kalan günler TRabzonsporlu olacak

1gün hiç fenerli kalmayacaksmileys/smiley2.gif

FAruk
10.03.2005, 20:13
Ben de böyle birsey dedigini bugün okulda ögrendim.Biz gidelim mi diye çok düsündük ama sonradan vaz geçtik.Ancak bazi arkadaslarimdan ögrendigim kadariyla reklam arasinda Salondaki arkadaslarimiz küfürlü ve hakaretli satasmislar biraz.Melih de istemeyerek yanlamis biraz.Yarin Gazi-TS internet sitesinin açilisi için Asiya'da yemegimiz var.Bugün okulda konustuk.Haftasonu belediyenin önünde protesto yapabiliriz belki.Olmazsa da bir sekilde Melih'e TS'nin yalniz olmadigini belletecegiz.

My
10.03.2005, 20:13
Hane derler ya aazi varken baska tarafiyla flüt çalmak ahada cuk diye oturdu anasini satiim smileys/smiley7.gifSen kimsin la kerkenez kakmisin Trabzon'un büyüklüünü aazina alirsin mamos.Bu protestodan felan anlamaz, bunun yüzünde essek derisi gerili tükürsen yagmur yaadi çok sükür der. Buna basacan kalayi belki bi kulaandan zor bela girebilesin smileys/smiley7.gifBirki tanede mail atiyorum simdi. Gerçi bu zibidi kendine yazilan mailleri kesin kahkahalarla okuyordur ya onun anladii dilden konusacaksinki ahh!!! M.A.YILMAZ'i sevmem etmem ama böyle adamlarda lazim bize iste. Ali SEN'e yaptii gibi üzme beni Ali dedi dut yemis bülbül...

zinos_zon
10.03.2005, 22:55
melih gökçek nam belediye baskani; riyanin ete kemige bürünmüs halidir. belkemigi yoktur ve oportunizmi bastaci eden bir anlayisa tapar

hasili, konusmaya degmeyecek bir böcek çesididir. geçelim.

Tunga
10.03.2005, 23:39
Türkiye'de 3 büyük var:

FB, GS ve BJK

Bir de EN BÜYÜK VAR!
<DIV>C:\Belgelerim\Resimlerim\trabz&#111;n\kudur.gif</DIV>

Tunga
11.03.2005, 00:05
C:\WINDOWS\Desktop\i gokcek.jpg

Guests
11.03.2005, 00:14
Hos bir baslik degil. Isteyen istedigine oy verir. Kimsenin elinin kirilmasini temenni edemezsiniz.

Seçim zamani oy kullanmadinizmi ? kime oy verdiniz merak ediyorum. Trabzonsporlu bir lideremi ???

Olayi niye oy konusuna çekiyosunuz ki?Arkadas Melih Gökçekin programdaki konusmasindan rahatsiz oldugu kismi belirtmis herkeste olan Trabzonsporu çekememe onda da fazlasiyla var programi ben de izledim çok açik gördüm

Aniketus
11.03.2005, 00:17
Türkiye'de 3 büyük var:

FB, GS ve BJK

Bir de EN BÜYÜK VAR!
<DIV>C:\Belgelerim\Resimlerim\trabz&#111;n\kudur.gif</DIV>

arkadaslar simal yildizinin söyledigi sey benim öteden beri savundugum seydir. bu konuyu dagitmayalim ama, i.melih'in 4. büyük olma sevdasi ile yakindan ilgili.

eger istanbul'da sezonun son maçina bütün bu düsmanlarimizi alt ederek vebütün kumpaslari mucizevi sekilde etkisiz hale getirerek sampiyon ünvani ile çikabilirsek, kendi kendime söz verdim su sekildeiki tane ayri ayri pankart hazirlayacagim:

SIKESIZ, SAIBESIZ, TESVIKSIZ, SON 20 YILIN ILK GERÇEK SAMPIYONUNA SELAM OLSUN !...

DÖRTBÜYÜK YOK!.. TRABZONSPOR VE3 BÜYÜK VAR!..

no NAME
11.03.2005, 00:28
gerçekleri göremeyecek kadar gözü kapali, varolanlari ögrenemeyecek kadar karacahil, düsünemeyecek kadar özürlüvede atgözlügüyle dolasan sahis;yumurtladigin essiz(!) fikirlerinden dolayi seni ayaklarimla alkisliyorum.

Temsil ettigin insanlardan " onlara yakismadigin için" özür dile. çünkü onlar senin gibi düsünmüyorlar.

FAruk
11.03.2005, 09:14
Melih'e mail yollamayi ihmal etmeyelim.Adami bezdirelim mükünse.

Guests
11.03.2005, 09:17

BIZ GURBETÇI GENÇLER PANKARTINI SOKAMADIK IÇERI, ADAMLAR BASKANLARININ ALEHINE OLAN BI PANKARTI GÖRÜRSE SIZI KESIN IÇERI ALIRLAR

CeSS
11.03.2005, 09:25

Olayi niye oy konusuna çekiyosunuz ki?Arkadas Melih Gökçekin programdaki konusmasindan rahatsiz oldugu kismi belirtmis herkeste olan Trabzonsporu çekememe onda da fazlasiyla var programi ben de izledim çok açik gördüm

Scholes, olayi oy konusuna çeken ben degilim, aniketus arkadasimiz gökçeke oy atan Trabzonsporlu eller kirilsin demis. bende kendisine sunu sordum, acaba kendisi Trabzonspor'lu bir lideremi oy verdi ?

hos bir baslik degil dememin sebebi ise, basligin açilis biçimi idi, gerçi baslik düzeltildi ama yazida hala isim kisimlari düzeltilmedi. Protesto yaparken bu tip seylere dikkat etmeliyiz . Bu sekilde davranirsak hakli oldugumuz konularda haksiz duruma düsebiliriz.

Emorfo
11.03.2005, 11:33
Devammm.

http://www.ankara-bld.gov.tr/lib/baskan_form.asp (http://www.ankara-bld.gov.tr/lib/baskan_&#102;orm.asp)

mgokcek@melihgokcek.net (mgokcek@melihgokcek.net)

Hüseyin Çümen
11.03.2005, 11:52
[QUOTE=Scholes][QUOTE=CeSS]Hos bir baslik degil. Isteyen istedigine oy verir. Kimsenin elinin kirilmasini temenni edemezsiniz.

Seçim zamani oy kullanmadinizmi ? kime oy verdiniz merak ediyorum. Trabzonsporlu bir lideremi ??? ya sen nekadar alingan bi adam çiktin adam konuyu daha etkileyici göz önüne getrimek için böyle bi ifade kullanilmis ben akp ye verdim ve arkadasi da destekliyorum ama syin cess inanilmaz alindi bu lafdan aman kardes senin elin kirilmaz heralde bi sözden alahallahsmileys/smiley7.gif

Hüseyin Çümen
11.03.2005, 11:56
onlar trabzona gelsin bakalim onlari orda gol manyagi yapacaz Edited by: Emorfo

TURHAN
11.03.2005, 12:05
Insanlara hakaret etmeyin!!! ama oy konusuna katilmiyorum.Bende AKPye oy veren birisi olarak demokratik olarak tepkimizi göstermeliyiz diye düsünüyorum.Biz aptal degiliz yapilan seyleri unutmadigimizi göstermeliyiz,bu sehir Emil Çölasan degil,çocuk oyuncagi gibi oynayamazsin Melih Bey!!!

İsmail Çavuşoğlu
11.03.2005, 12:08
Trabzonsporumuzun büyüklügünü kabullenemeyen insanlara ne denilebilirki.gerçekten aciyorum onlara,zavallilar.

Emorfo
11.03.2005, 12:15
Devammm.

http://www.ankara-bld.gov.tr/lib/baskan_form.asp (http://www.ankara-bld.gov.tr/lib/baskan_&#102;orm.asp)

mgokcek@melihgokcek.net (mgokcek@melihgokcek.net)

Hünkar
11.03.2005, 12:21
mail yazsak bile okumaz ki bu ezik bence yapilacxak en guzel sey avni akeri 30 bin kisi ile fulleyip ona gercek buyugu gostermeli ve sevgi dolu sozlerle tezahurat etmeliyiz.bide 3 5 tane atmaliyiz ki mal olsunlar

Guests
11.03.2005, 12:32
melihe söyle bagrilsini love you melih i love you melih anlayanasmileys/smiley2.gif

shipbroker61
11.03.2005, 12:37
melihe söyle bagrilsini love you melih i love you melih anlayanasmileys/smiley2.gif

inanmayacaksin belki ama bu tezahurat bile ceza aldirabilir bize. ayni olay g.s nin basina geldi cunku hakeme ve senola bu tezahurati yaptiklarindan ceza aldilar...

soylimde sonradan duymadik demeyin. yani adamlar ceza vermek icin nefes almayi bile sebep gosterebilirlersmileys/smiley1.gif

İskender66
11.03.2005, 12:45
Ankarada oturan bir Trabzonsporlu olarak Melih Gökçek'e asiri yükleniyor kanisindayim. 3 seferdir ona oy veriyorum. Gene seçim olsa gene Melih'e veririm. Ayrica Ak Partisini begeniyorum. Bütün Trabzonsporlular Melih ve Ak Partiye karsi degil...

Tunga
11.03.2005, 12:51
Aferin sana!

Berat
11.03.2005, 13:00
Ankarada oturan bir Trabzonsporlu olarak Melih Gökçek'e asiri yükleniyor kanisindayim. 3 seferdir ona oy veriyorum. Gene seçim olsa gene Melih'e veririm. Ayrica Ak Partisini begeniyorum. Bütün Trabzonsporlular Melih ve Ak Partiye karsi degil...

Amacin provakasyon mu???

İskender66
11.03.2005, 13:09
Ne alakasi var. Öz be öz Trabzonsporluyum. Isterseniz Hakan Kulaçoglu beye sorabilirsiniz. Kendisi mailimi ve cep telefonumu biliyor.

Guests
11.03.2005, 13:28
sen ne sayikliyorsun ya yok fazla yükleniliyormus falan adam resmen ekranda küfür etti bize bos konusmayin burda

Tunga
11.03.2005, 13:28
http://img223.exs.cx/img223/6751/gokcek9wz.jpg

Berat
11.03.2005, 13:32
Yasanmis bi olayi nakletmek istedim;

melih gökçek'in konuk oldugu bir televizyon programinda
yayina baglanan bir hayat kadininin sözleri:
"melih bey iyigünler, biz bizim keranede 100 tane or..... senin gibi
bitane o...... çocugu doguramadik"

shipbroker61
11.03.2005, 13:32

Amacin provakasyon mu???

Arkadaslar, biraz sapla samani karistiriyoruz gibime geliyor. Isko kardesim burda AKP nin icraatlarini veya Melih Gokcek'in Ankara'ya yaptigi hizmetleri tartismiyoruz. Diger arkadaslarda bence buna dikkat etsinler.

Problem yaratan sey Melih Gokcek'in hic ustune gorev olmadigi halde Trabzonsporla ilgili boyle bir yorum yapmasi. Burda hepimizin bulunus sebebi Trabzonsporlu olmamizsa (ki oyle)AKP CHP veya diger partilerin icraatlerini tartismanin bize kazandiracagi hicbirsey olmadigini gormemiz lazim.

Onun icin elestiride bulunan arkadaslarda bu noktada hareket ederlerse gereksiz yere birbirimizi kirmamis oluruz diye dusunuyorum.

Saygilar.

Berat
11.03.2005, 13:39
Trabzonspor hakkinda malum cümleleri sarfeden Melih Gökçek'e bundan sonra oy veren adamin Trabzonsporlulugundan süphe ederim..benim için herseyden önce TS gelir,,siyasetten de önce gelir..Ben herseyimi Trabzonspor'a göre yönlendiririm ve her Trabzonsporlu böyle olmali kanisindayim..o adama oy verip de nasil içiniz rahat olacak pes dogrusu!...

TURHAN
11.03.2005, 14:08
Bazi arkadaslar neyin ne oldugunu karistirmislar.Biz Trabzonspoluyuz, Trabzonsporlu olmayi bir hayat felsefesi olarak görmüsüzdür.Trabzonsporu ve fikirlerimizi hakir gören insanlara tepkimizi gösteremeyecekmiyiz!!!!Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan bir hata yapti ve bizde demokratik sekilde protesto ettik(yapilmasi gereken bu).Yine ayni sekilde yapmaliyiz, o kisiye küfür etmekle olmaz bu is.O bir siyasetci laf cambazligini iyi bilir.Ona gereken ders sandikta yatar.Tek diyecegim, ey Ankarali Trabzonspor taraftari bu insanin cümlelerini bir dahaki yerel seçimlere kadar unutmayin!!!...

emrebey
11.03.2005, 14:33

hakkimizda böle sözler sölenmisken, bölebi aciklama yapmis bir insanin trabzonsporlulugundan süpe ederim ki melih dediginiz insanlari gözüne boyamatan baska isi olmayan bi insandir ki buna bagli olarak ankara üst geçit ve park bahçelerden olusmaktadir

TURHAN
11.03.2005, 14:42
Emrebey, burada AK Partiyi tartismiyoruz.AK Parti kisilere bagli degildir, siyasi bir ideoloji ve birlikteliktir.Ben eminim ki burada Melih Beyi protesto etme taraftari olanlarin büyük birkismi bu partiye oy verenler ve sempati duyanlandir benim gibi..

Ayrica her insanin Trabzonsporlu olmasini beklemiyoruz tabiki.Biz adil insanlar istiyoruz maalesef Melih bey burada sinifta kalmistir.

Badaloğlu
11.03.2005, 15:00

Bu ne demek simdi?Baslatmayin Melihinizden,ne yüklenmesi imis bu?Kime kaç sefer oy verirseniz verin,Trabzonsporla ne alakasi var bu isin?Ak partiyi begenip begenmemen bizi ne ilgilendirir?Melih Gökçek adam olsun önce;4.büyükmüs!...Hadi ordan teyyare...

Guests
11.03.2005, 15:13

Ya kardesim siz anlayissizmisiniz?Öyleyse söyleyin bilelim!Olayadamin hizmet verip vermemesi,senin onun yönetiminden memnun olup olmaman degil!Olay takimimizla ilgili söyledigi sözleradamin yönetiminden memnun oldugunla trabzonsporlu oldugunu birlestirip konuyla ilgisi olmayan yorumlar yapma bizahmet!Söyledigi sözleretepki veriyoruz biz hizmetlerine degil!
Edited by: Scholes

Guests
11.03.2005, 15:56
isko 2-3 mesajin var sade bu basliga ve sevmedigimiz tepki gösterdigimiz bir adami savunmaya yönelik ne is?

emre81
11.03.2005, 16:37
Arkadaslar bizim toplum olarak en büyük sorunumuz biseylerin ucu bize dokunuyorsa savundugumuz seylerin pesini hemen birakmamiz. Kardesim Melih kim olursa olsun hangi partiden olursa hangi sehirli olursa olsun eger ki Trabzonspor?a bir laf söylemis aleyhinde konusmussa ve bu durum Bordomavinet?te tartisiliyorsa tabiki kiyasiya elestirilecektir. Kimse burada gelip onlari savunmasin burada savunulacak haklarini korumak üzere öneriler üretilecek tek zümre Trabzonspor?dur.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Bu oyunlar yillardir Trabzonspor üstüne oynanmaktadir, Melih gibi bir çoklari bizi küçük göstermeyeçalistilar yillarca bi tanesi de Kocaeli biraz palazlaninca kendini Capello sanan Hikmet Karaman?di biz dördüncü büyügüz Trabzonspor?un vizyonu bitti demisti. Sonraki yil Kocaeli küme düstü ve bu zat kovuldu. Kendisinin hala bütün çalistirdigi takimlar küme düsmenin en büyük adayi oluyor. Trabzonsporumuza bu tür saldirilar her zaman olacaktir ne zaman ki biz bunlari önemsemeyip o insanlara iyi niyet arar yada çikarlarimiz çatisiyor diye onlari savunmaya baslarsak o zaman bitmisizdir.

Hepinize selamlar, herkes Trabzonsporlu olamaz herkes bu sorumlulugu kaldiramaz.

zisinoli
11.03.2005, 17:00
Melih gökçek aleyhine çok mücadele ettik bu forumda zamaninda. Bizim içimizde de bazi arkadaslarin siyasi yönü maalesef Trabzonspordan daha önemli...

Çakır
11.03.2005, 19:50
Bu kanibozuk hirsizin tek amaci Trabzonspor taraftarinin tepki vermesini saglayarak kamuoyuna TRABZONSPOR'un ve taraftarinin kendilerini önemsedigi, bir rakip olarak ciddiye aldigi izlenimini vermek. Seref yoksunu bu hirsiza gülmekten baska birsey yapilmaz arkadaslar. Ciddiye almayin, önemsemeyin. Ne ANKARASPOR denilen ucube takim bizim muhattabimizdir, ne de I. MELIH. Sallayin gitsin, degerli enerjinizidegmeyecek adamlara harcamayin.

sanatik
11.03.2005, 21:50
KOSKOCA ANKARA KENTINDEN bir sampiyon cikamadiysa bunun suclusu biz degiliz.

Trabzonsporun büyüklügünü sorgulayanlarin niyetleri bozuk oldugu ortadir. Önce Trabzonspor kadar sampiyon ol - kupa kazan - her sezon sampiyonluguna oyna sonra böyle büyük laf et.

Kiskanmasida gayet dogal ama kendini daha hic birsey basaramadan 4 üncü büyük ilan etmeyi timarhanedekiler yapar ancak.

Aniketus
11.03.2005, 22:45
Ne alakasi var. Öz be öz Trabzonsporluyum. Isterseniz Hakan Kulaçoglu beye sorabilirsiniz. Kendisi mailimi ve cep telefonumu biliyor.

burda böyle ucuz palavralari yiyecek çoluk çoçuk tayfasi yok.

TRABZONSPORLULUK beratini hakan mi verdi sana ki onu bize referans gösteriyorsun? hakan dan bize ne?..

madem TRABZONSPORLUSUN da bu forumu daha yeni bugün mü kesfettin?

kimi kandiriyorsun sen?!!bizi demelih baban gibi saf embesil mi zannetin yoksa?

Nytre
11.03.2005, 23:42
bu serefsiz herife mail atsin bence isteyen

ozcilingir
12.03.2005, 00:58
Arkadaslar bu MELIH denen kislik provakatör oldugu için bizimde formumuzu proveke etmis durumdadir. Bu sebeple MELIH savunucularina cevap vermeyelim. kudursunlar, biz protestomuzu yapalim. Küme düstügü zaman ona güzelbir süpriz hazirlayalim. Bu seneden sonra futbol takimi ona biraza bol gelecek, seçim için baska ugrasilara girecek v.s. ANKARASPOR 'u tarihe TRABZONSPOR gömecek ve haliyle MELIHE'de 4.ncü büyük takimiyla 4.ncü LIG ( yani AMATÖR KÜME ) yol görünecek. I.MELIH seni gidi yaramaz fb yalakasi!!!

Saygilarimla

vi®a
12.03.2005, 06:28
baya bir kuyruk acisi seziyorum, nedir bu.
o laflarini er ya da geç,elbet yutacaksin!http://forum.r&#111;naldinho10.com/images/smiles/ranting.gif

MahmutHSO
12.03.2005, 09:46
Her kim olursa olsun;bu ister belediye baskani,ister basbakan,ister cumhurbaskani,Trabzonspor hakkinda böyle laflar edebiliyorsa,ediyorsa

1-Bulundugu mevkiye layik degildir,

2-Bu zihniyet ve düsüncede olan birisinin,baska konularda da(temsil ettigi halk için hayati konular olabilir) ne tür sapkinliklar içinde olabilecegi düsündürücüdür,

3-Kendini bir halt zannediyordur,

4-Gerçekten adam degildir.

andrei07
12.03.2005, 10:12
BABAM OLSA CEVABINI ALIR DEGILKI I.... MELIH GÖKÇEK KIM OLUYOR SAYGI GÖSTERECEGIZ AMPUL TRABZONDA PATLADI SIMDI HERYERDE PATLASIN O ZAMAN

gultekinsurul
12.03.2005, 11:10
Sevgili arkadaslar!,

Insanlarin önem verdigi degerlerinin elbette ki öncelik sirasi vardir.Bizim için ( en azindan kendim için) siyaset ki türkiyede hic bir seye yaramiyor, en son sirada ve Trabzon Sporumuz da en basta yer almaktadir. Ben genel seçimlerde oy vermedim. Ama sunu belirtmeliyim ki, Sayin basbakan Trabzon dan ve Trabzon Sporlulardan özür dileyinceye kadar en büyük AKP düsmaniyim.smileys/smiley7.gif Trabzon Spor hakkinda kimse Melih Gökçek iti gibi konusamaz.smileys/smiley7.gif Trabzon Spor biz Trabzonlularin en büyük degeridir. Bu degere sahip çikmak için her seyi yapariz. Melih Gökçek babamin oglu olsa agziyla kus tutsa ülkeyi kurtarsa hiç bir sey degismez. Öncelikle adam olacak adam. Bu insan müsvettesine bürünmüs saygisiz hiyar Trabzon sporlulardan özür dileyinceye kadar protesto edilecektir. Ben az önce metni yolladim. Herkes bu zirzopa göstersin Trabzon Sporun büyüklügünü!

yattara11
12.03.2005, 12:10
ya bu millet ne kadar merakli küme düsmeye?!? trabzonspor'a bulasanin sonunun küme düsmek oldugunu bilmiyolar herhalde... seneye o büyük hocalari(!) takimi birakip kaçtiginda ben gülecegim...

Hüda Topaloğlu
12.03.2005, 14:40
Dusunce ozgurlugu olmasi gerektigini dusuneninsanlardanim, adam bize hakaret etmemis, sirf kendi dusuncelerini soylemis, amabizler baya hakaretler etmisiz, kufur niteligi tasiyan, hani hakli oldugumuz durumda kendi kendimizi haksiz duruma dusurduk. Ayriyetten bizim buyuklugumuzden suphemizmi varki bukadar sinirlendik bir anda. Adamin biri 4. buyuk diil bunlar demis, Kötü gorduk, digerini iyi gorduk, dusuncelere saygi duymak gerekiyor bana kalirsaEdited by: agantha

yattara11
12.03.2005, 14:54
Dusunce ozgurlugu olmasi gerektigini dusuneninsanlardanim, adam bize hakaret etmemis, sirf kendi dusuncelerini soylemis, amabizler baya hakaretler etmisiz, kufur niteligi tasiyan, hani hakli oldugumuz durumda kendi kendimizi haksiz duruma dusurduk. Ayriyetten bizim buyuklugumuzden suphemizmi varki bukadar sinirlendik bir anda. Adamin biri 4. buyuk diil bunlar demis, Kötü gorduk, digerini iyi gorduk, dusuncelere saygi duymak gerekiyor bana kalirsa

bu nasil düsünce? sence arada çeliski yok mu? önce ben fenerliyim diyor ondan sonra da ankaraspor'u sampiyon yapacagim diyor... günün birinde febe ile ankara sampiyonluk maçi oynarsa ne olacak?

bu forumTrabzonspor karsiti saygisizdüsünceye tepki gösterme platformudur... biz de baska düsüncelere kendi düsüncemizle tepki gösteriyoruz...

büyüklügümüzden süphemiz yok... çünkü Trabzonspor'a edilen en küçük hakarete,görmemezliktan gelmeyemilyonlar tepki veriyor... Bunu basaran camianin büyüklügünden süphe olmaz...

Saygilar...

sunay61_67
12.03.2005, 14:56
benim anlamadigim trabzonsporu kimse neden hazmedemiyo.birkere ençok su durumda anadolu takimi olarak desteklenmesi gerekekn takim trabzonspor ama sagolsunlar desdekleyecekleri yerde köstekliyolar .bu trabzonsporun nekadar büyük bir takim oldugunu gösteriyo meyve veren agaç taslanir.

yattara11
12.03.2005, 15:01
türkiye'nin sistemi bu... iki maç kazanan takim basinin da poh pohlamasiyla kendini adam zannediyo...

Badaloğlu
12.03.2005, 15:09
Dusunce ozgurlugu olmasi gerektigini dusuneninsanlardanim, adam bize hakaret etmemis, sirf kendi dusuncelerini soylemis, amabizler baya hakaretler etmisiz, kufur niteligi tasiyan, hani hakli oldugumuz durumda kendi kendimizi haksiz duruma dusurduk. Ayriyetten bizim buyuklugumuzden suphemizmi varki bukadar sinirlendik bir anda. Adamin biri 4. buyuk diil bunlar demis, Kötü gorduk, digerini iyi gorduk, dusuncelere saygi duymak gerekiyor bana kalirsa

Ne diyorsun dantel kardes?Ne üdsüncesi?ne saygisi?o kime saygi göstermiski;milletten saygi beklersiniz?

Melih Gökçege; kimse Trabzonsporla ilgili görüslerini sormamistir.O kendi kendine gelin güvey olmustur.O aksamki soru direk Trabzonla ilgili deyildi zaten,onun yaptigi Amerikayi yeniden kesfetmek gibi bir seydi.4.büyükmüs!...bundan sonra gelen 5.büyük olur.Bunu herkes kafasina soksun.

Adamin biri demiski bunlar 4.büyük deyil diyorsunda bu Melih efendi niye fenere ya da baska bir kulübe dil uzatamiyor?diye düsünmüyorsun.Aklinizi basiniza toplayin...Trabzona kimse dil uzatamaz.Hele de bu Melih Gökçek ise...

hakantpl
12.03.2005, 15:13
Verdigimiz Onur Mücadelesinin Hakli Karsigini Elbet bir gün alacagiz

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 15:21
[QUOTE=agantha]

nedion lan sen hakkatten burda trabzonun aleyhinde en ufak bisey olupta onu düsünce özgürlügü diye savunamaz eger saavunacajsan yeri burasi degil baska platforma eger trabzonun aleyhinde konusmak özgürlük ise burada özgürlükler kisitlanir hadi baska kapiya nassssssssssssssss

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 15:26
yeter uln kimse i. melihi savunmasin yeter ya sinirleri germeyin burda burasi trabzonspor formu i. melihin deil!! o i. nin ne manaya geldiini bize gayet ii bi sekilde açiklamis oldu!! nesi ii baskan bunun yaa ankara ya milyar dolarlar akiyo hersene bende baskan olsam ben daha iisini yaparim adam sehrin paralarini takima akitiyo ne hakki war bunu yapmaya ama benim saf hemserilerim gene kendilerini gösterdi

CeSS
12.03.2005, 15:27
husolee61 bu nasil bir hitap sekli arkadasim. Bir kaç yazina baktim hitap sekillerin hep ayni. Yorumlarini yapmadan önce istersen forum kurallarini bir oku.

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 15:33
forum kurallarini bozan asil sizsiniz nasi olurda i. yi savunuyosunuz degil en büyük yanlisligi siz bastan yaptiniz i. melih formu na gidicektiniz sevgili arkadasim

CeSS
12.03.2005, 15:37
Sen birak yazmayi , yazilanlari anlamayida becerememissin, istedigin gibi devam et yolun acik olsun.

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 15:39
saol kardes

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 15:56
[QUOTE=agantha]

nedion lan sen hakkatten burda trabzonun aleyhinde en ufak bisey olupta onu düsünce özgürlügü diye savunamaz eger saavunacajsan yeri burasi degil baska platforma eger trabzonun aleyhinde konusmak özgürlük ise burada özgürlükler kisitlanir hadi baska kapiya nassssssssssssssss

bak kardes ,arkadasimizin düsüncelerine katilmayabilirsin ancaaak burda ona ''ne diyon lan sen'' diyemessin baska kapiyada diyemessin senmisin buranin yöneticiside baska kapiya diyorsun.hem o lan dedigin kisiyi tanimiyorsun Trabzonspor için canini verecek derecede seven,herzaman yapici,uzlastirici kisiligiyle taninir.ancak sen taniyamamissin buda senin ayibin.lütfen hitap sekillerine dikkat et.burda hepimiz Trabzonspor için ugras veriyoruz.ki

saygilarimla.Edited by: iso61trabzon

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 15:58
husolee61 kardesim senin bu forumdaki gelecegin pek parlak olmayacak gibi görünüyorarkadasim.

Istersen üslubunu degistir. Hem böylece düsman toplamazsin hem de ceza almaktan kurtulursun.

crazyboy
12.03.2005, 18:14
eziklerin bize karsi nekadar ezik olduklarinin bir kaniti da melih gökçektirsmileys/smiley7.gif baska seylerde yazmak içimden geliyo ama burasi yeri degil

Çakır
12.03.2005, 18:16
Bu konu gereginden fazla gündemimizi mesgul etti arkadaslar. Trabzonspor'un konusulmasi gereken çok daha önemli konulari var, kimsenin eline koz verip bizi provoke etmesine, enerjimizi çalmasinaizin verecek degiliz. Biz isimize bakalim. Basligi kilitliyorum.