PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

demir
23.01.2009, 02:04
nezman bu siteyi acsam konu hüseyin ?? eminim ona sorsam sızın ıcınde soleyecegı cok sey olacaktır :D hüseyinin attıgı asistleri unutmayan arkadaslar bır oncekı fener macındakı attıgı golden hıc haberdar bıle degıl ?? (kafa golü izmirde ) ya artık bırakın husyın ıle ılgılı yorumlar yapmayı daha ıyı oynayan bırısı varsa buyursun gecsın eger yoksa sussun 1000 kere soledım yıne soluyorum ve aynı dengesız konusmalara devam edıldıkce 5000 kerede gıdıp gelıp yazacam bunu yaa bırakın huseyınle tayfunla urasmayı destekvermeye faydalı olmaya calsın varsa paranız getırın dunya yıldızını deyın gıtsın bunlar ama yoksa oturdugunuz yerden hıncal uluc gıbı futbıol otoritesiymis gibi bos bos konusmayın

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 02:08
Herkesin yazısı doğrusunda düşündüğünün doğrusunu yazması duyguların dile gelişi güzel de, ucu açık kalıyor, başlık kayıyor,
Bu yabancı futbolcunun kıvraklığına kim ne diyebilir, o hareketlerin babasını Trabzon'da da yapar, zira bu cefakar ve vefakar seyircimizin gözü önünde 25 senede o kadar zenginlik taşıyan futbolcular seyrettim, ancak bir Ali Kemal bazen sol kanatta da oynardı. Sağ kanattada oynardı, inan Ali Kemal gözümün önüne geldi. Duygusal yazmıyorum.

Dogan
23.01.2009, 02:09
Futbolcuların farklı liglerde farklı performans göstermesinin sebebi yalnızca kalite farkı olmadığını düşünüyorum .

İşin içinde , o ligte oynan futbolun gerektirdiği temel niteliklere sahip olup olmama durumu , futbolcunun pozitif özelliklerinin oynatıldığı formasyona uyumlu olup olmaması gibi başka pek çok etken daha vardır .
Üstat sence Trabzonspor'da gösterebilir mi o performansı Alanzinho? Alanzinho tipi hızlı ve seri futbolcuların her lige, oyuna uyum sağlayabileceğini düşünüyorum ben.

cem arin
23.01.2009, 02:10
videolarina bakinca aklima sadece gökdeniz gleiyor. kosmasi vucut yapisi ayni bizim bitirim gökdeniz gibi. ancak dogrusunu söylemek geekirse takim oyunuyla falan alakasi yok bu adamnin! disipline edilebilirse cok faydali oalcaktir. uyum sorunu falan da yasamasina gerek kalmayacak cünkü simdi yasadigi sehrin trabzondan daha hareketli oldugunu zannetmiyorum.

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 02:11
Bir diğer konuda yıllardır hayal ettiğim şey olacak heralde. Yattara sağdan Alanzinho soldan :)

Ceyhun'da kafa ile gol atacak demektir. Ceyhun'un ve Gökhan'ın işine yarayacak.

My
23.01.2009, 02:14
Ceyhun'da kafa ile gol atacak demektir. Ceyhun'un ve Gökhan'ın işine yarayacak.Aman Adil abi Ceyhun felan deme şimdi. Yoksa Hüseyin'i tartışmak zorunda kalıp ta Hıncal Uluç çakması olmayalım durduk yere ;)

Serdar A
23.01.2009, 02:15
farabi, sen daha iyi bilirsin gerçi ama benim bildiğim kadarıyla bu adam sol kenar çizgi adamı değil. Yani 2. bir Yattara olarak değerlendirmek pek mümkün değil. Daha çok 4-3-3 ün ileri 3 lüsünden birisi. Ersun hocanın bundan sonraki saha içi dizilişinde Hüseyin'den vazgeçeceğini hiç sanmıyorum. Orta 3 lü Colman - Hüsetin - Selçuk olacak gibi. İleri 3 lü ise Alanzinho - Gökhan - Yattara olur tahmin ediyorum.

Bir diğer konuda yıllardır hayal ettiğim şey olacak heralde. Yattara sağdan Alanzinho soldan :)

Bahsettiğim Hüseyin'den vazgeçilmesi değil , vazgeçilmez olmaktan çıkarmaktır .

Simetrik kanat yapısı , Yattara'nın eski görevine dönmesi ve solda ikinci bir kanat oyuncusu oynatma imkanı yakalarsak beklerindaha derli toplu ve defansta daha az açık verecek şekilde oynamalarını bekleyebiliriz .

Eğer bu değişim sağlanırsa ve Yattara-Alanzinho'nun nitelikleri itibariyle orta saha ortasını iki oyuncuya indiremiyorsak , bu üçüncü futbolcunun libero olma zorunluluğu yok . Selçuk düzeyinde savunma yapabilen bir futbolcuda işimizi görecektir .

Serhat
23.01.2009, 02:16
Alanzinho'nun Kariyeri...
Kariyerine Brezilya'nın ünlü Flamengo takımında başlayan ve Norveç'te 2007 ve 2008 yıllarında yılın orta saha oyuncusu ve Norveç Ligi oyuncuları tarafından yılın oyuncusu seçilen Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho) 22 Şubat 1983 doğumlu ve hücum hattının özellikle solunda olmak üzere her iki yanında da oynayabiliyor.

ŞAMPİYONLUKTA BÜYÜK PAYI OLDU
2008 yılında takımı ile tamamı ilk 11 olmak üzere 25 maça çıkan sambacı 9 gole imzasını atarak şampiyonlukta önemli pay sahibi oldu.

Kariyer Olarakta gayet iyi... ;)

demir
23.01.2009, 02:19
suanda tek ilgilendigimiz futbolcu bumu kaldı ?????

su ilgilendigimiz futbolcuların goruntu linkleri nerde bırde ben bakayım eksık kalmasın yorumlarım :D

Serdar A
23.01.2009, 02:19
nezman bu siteyi acsam konu hüseyin ?? eminim ona sorsam sızın ıcınde soleyecegı cok sey olacaktır :D hüseyinin attıgı asistleri unutmayan arkadaslar bır oncekı fener macındakı attıgı golden hıc haberdar bıle degıl ?? (kafa golü izmirde ) ya artık bırakın husyın ıle ılgılı yorumlar yapmayı daha ıyı oynayan bırısı varsa buyursun gecsın eger yoksa sussun 1000 kere soledım yıne soluyorum ve aynı dengesız konusmalara devam edıldıkce 5000 kerede gıdıp gelıp yazacam bunu yaa bırakın huseyınle tayfunla urasmayı destekvermeye faydalı olmaya calsın varsa paranız getırın dunya yıldızını deyın gıtsın bunlar ama yoksa oturdugunuz yerden hıncal uluc gıbı futbıol otoritesiymis gibi bos bos konusmayın

Bu sanırım bana ithafen . Gerçekten ne yazdığımı anladığınıza emin misiniz ?

Anlayamıyorsanız Hüseyin başlığında yazdıklarım anlamanıza yardımcı olacaktır . Laf yetiştirmekten sıkıldım .

Şahin_53
23.01.2009, 02:20
Görüntülerden anlaşılıyor en azından top ayağına yakışıyor...
Anlamsız kapris içine girmezse (cuk) diye oturucak bir transfer...
Nasılda heyecanlanıyoruz dün bu saatlerde pek kimseler yoktu...
Ama bugün maksimum düzeyde katılım var,birde transfer gerçkleşirse
yıkılıcak forum...:)

Serhat
23.01.2009, 02:21
Herkese Hayırlı Geceler...

Yarın Alanzinho'yu hava alanında karsılamak dilegiyle... ;)

demir
23.01.2009, 02:22
Bu sanırım bana ithafen . Gerçekten ne yazdığımı anladığınıza emin misiniz ?

Anlayamıyorsanız Hüseyin başlığında yazdıklarım anlamanıza yardımcı olacaktır . Laf yetiştirmekten sıkıldım .

ben sıze yada birilerine itafen yazmıyorum onu ama artık sıkılıyor ve kızıyor ınsan bırlık beraberlık nareleri içerisinde bu takımın en onde gelen taraftar gurubu olan bir sitede her 3 yorumdan bırısınde huseyının elestşrşlmesine bir tepkı sadece yanlıs anlamayın ben sadece sunu anlatmaya calsuıyorum suanda bızım yapmamız gereken oynayacak kısı kım olursa olsun hasan bile olsa elestirmemek lig bitince zaten gereken yorumlar yapılacak suanda yapmamamız gereken bu degıl bunu anlatmaya calsıyorum

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 02:23
Aman Adil abi Ceyhun felan deme şimdi. Yoksa Hüseyin'i tartışmak zorunda kalıp ta Hıncal Uluç çakması olmayalım durduk yere ;)
Ceyhun'un Antalyadaki kafa golü aklıma gelince, Hıncal, Öcal, Kanatlı Kanatsız'ları Ordopedi koğuşunda hisseder gibi oluyorum.

Mahmut Baran
23.01.2009, 02:25
bende alanzinhonun defansımızı toparlayacak büyük bir adım olacağını düşünüyorum öyleki çoğumuzun performansından memnun kalmadığı cale'nin asıl mevkiinde sani bekte çok daha faydalı olacağına inanıyorum.bir sol açık eksikliği tüm takımı etkiliyordu. en başta caleyi o ileri çıkınca geriye dönüşünde açığını egemen kapatayım derken bu sefer song yalnız kalıyordu. yediğimiz gollerin %70 ide hep rakiplerin bizi geride dengesiz yakalamasıyla yani defansımızın toparlanayım derken yaptığı kademe hatası ve bıraktığı boşluklar nedeniyle kalemizde görüyorduk. ikinci faydası yattaraya şimdi rakip sadece yattaraya ağırlık vermeyecek aynı zamanda alanzinho'yuda durdurmak için o bölgeye ağırlık verecek hem yattara hem ileride muhtemelen tek forvet oynayacak olan gökhan gelen ortalarda daha rahat pozisyon alabilecek(iki forvet olmamızda pek farketmez) benim tek çekincem Ersun hocanın Hüseyinden vazgeçmemek adına selçuk-colman ikilisinden birini kızağa çekmesi olurki buda hücum gücümüzü ve top çevirme hızımızı çok ama çoookk etkileyecek . yinede en doğrusunu hocamız bilir.

Mahmut Baran
23.01.2009, 02:27

hiçte dengesiz ve saçma yorumlar değilki hüseyin ve tayfun hakkında yapılan yorumlar. yaptığı asist derken fi tarihindeki asistmi hangisi yoksa geen yılki fb maçında rakip lehine yaptığı iki süper asisttenmi bahsediyorsun ?

demir
23.01.2009, 02:30
ya yotube de goruntulerıne bakarken yorumlarda sey yazmıslar oradakı tvler anlastı falan demıs ???? alla alla yaww bızım tv ve gazeteleri amnlamak mumkun degıl heee konu fener olsa ronaldinhoyu bıle yazarlar bızım aldıgımız futbolcuları utanmasalar sahaya cıkmadan yazmayacaklar hee :DD:D:

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 02:31
Eğer videoda seyrettiğim Alenzınho'ya orta alanın solunda görev verilse, Tabata'dan kat kat fazla verim verecek kalitede bir oyun çıkartacağını hayal ediyorum.

demir
23.01.2009, 02:34
hiçte dengesiz ve saçma yorumlar değilki hüseyin ve tayfun hakkında yapılan yorumlar. yaptığı asist derken fi tarihindeki asistmi hangisi yoksa geen yılki fb maçında rakip lehine yaptığı iki süper asisttenmi bahsediyorsun ?

gecen mactakı alexe yaptıgı asistten bahsedıyorum yazımı dıkkatli oku istersen cunkı orada konu asist degil

demir
23.01.2009, 02:37
Eğer videoda seyrettiğim Alenzınho'ya orta alanın solunda görev verilse, Tabata'dan kat kat fazla verim verecek kalitede bir oyun çıkartacağını hayal ediyorum.

oradaki goruntüşerden bu kanıya vardıysak gercekten ısımız zor cunkı ben orada gercekten cok basarılı bir sey goremedım goruntulerde bır ıkı calım ve dripling var aynı seyı basa sarıp durmuslar ama dertsenızkı dıger maclarıda gordukm yada takıp edıyoruz ona bıse dıyemem ama o goruntulere gore sanki bizim yorumlar bıraz abartılı olmus :D hee suda bır gercek keske ovdugumuzden daha ıyı cıksa ama busene bız herseyı abartıyoruz galıba 25 senedır yuzumuz gulmedı dıye olagan ıyı seylerın hepsıne cılgınlar gıbı sevınmeye basladık :D:DD:

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 02:49
Ya hu demir inan bir daha o iki görüntülere bakıp hemen sana döneceğim,

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 02:54
Sağol Demirbey,
Sayende bir daha o alttaki görüntüyü seyrettim, var git sen bir daha seyret, ilk baştaki haraketinde o yerde ananan futbolcunun pozisyonuna bir bak, daha sonra aynı pozisyonda ceza sahasında ters haraketle nasıl yere düşürdüğünü bana bir anlatabilirmisin,

Sonra o sol ayakla attığı golü tarif et, B.Orhan bize kaç tane o klas tarzında gol seyrettirdi?

Sonra orta sahadan kapıp ceza sahasında düşürüldüğü pozisyona bir bak, İşte Ali Kemal buydu kardeşim.

maratbilgin
23.01.2009, 02:58
Bu transfer, kulubumuz için hayırlı olacaksa gerçeklessin... Ben herşeye ragmen yonetimimizin transfer politikasını begeniyorum ... Bu camianın sokaga atılacak parası yok... İnsallah bu hafta fenerbahçe macını alır yolumuza devam ederiz...

Hüseyin Çümen
23.01.2009, 02:59
herkes videolara bakıp yorumlar yapmış iyi mükemmel takım oyuncusu değil diye gidiyor

ama unutulmamalıki bu adam ı uzman kişiler izleyip ersun yanal ın onayıyla almaya çalışıyorlar

ve verilecek olan para da iyi para yani bu yönetim gerçekten takımımıza çok pozitif yönde katkı yapmaycak bir oyuncu için şu dönemde parasını sokağa atmaz

yılın oyuncusuda seçilmiş

birde ligin kalitesizliğinden bahsediliyor
Allah aşkına şu adamın bizim ligde geçemeyeceği bir tane adam varmı? servetmi lugano mu sivok mu???

Mustafa Yüksek
23.01.2009, 03:01
herkes videolara bakıp yorumlar yapmış iyi mükemmel takım oyuncusu değil diye gidiyor

ama unutulmamalıki bu adam ı uzman kişiler izleyip ersun yanal ın onayıyla almaya çalışıyorlar

ve verilecek olan para da iyi para yani bu yönetim gerçekten takımımıza çok pozitif yönde katkı yapmaycak bir oyuncu için şu dönemde parasını sokağa atmaz

yılın oyuncusuda seçilmiş

birde ligin kalitesizliğinden bahsediliyor
Allah aşkına şu adamın bizim ligde geçemeyeceği bir tane adam varmı? servetmi lugano mu sivok mu???

doğru söze ne denir...kelimesi kelimesine katılıyorum...

Bilâl ÇOBAN
23.01.2009, 03:03
------------------Sylva-------------------
--Serkan-----Song-------Egemen----Cale----
-----------------Hüseyin------------------
----------Selçuk---------colman-----------
--Yattara-----------------------Alanzinho-
-----------------Gökhan-------------------

dünya genelinde büyük takımlar bu taktik ile oynuyor, bizim de kadro yapımız müsait artık bunu oynamaya... güzel olur...

yyumehmet
23.01.2009, 03:06
Önce bİ alalim kesİnleŞsİn ondan sonra tartiŞmaya geÇelİm Şİmdİkİ yapacagimiz tartiŞma alip almadigimiz olmali bence...bunu kanitlamak İcİn ugrasalim:d

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 03:07

dünya genelinde büyük takımlar bu taktik ile oynuyor, bizim de kadro yapımız müsait artık bunu oynamaya... güzel olur...

Colman'ın bu tabloda Messinin %70 lik versiyonunu yakalayıp ve ileri - geri çalışmasında sol tarafımızın zenginliği hangi lig takımında vardır, Türkiyede böyle bir takım düşünemiyorum.

kalavara
23.01.2009, 03:08
Sağol Demirbey,
Sayende bir daha o alttaki görüntüyü seyrettim, var git sen bir daha seyret, ilk baştaki haraketinde o yerde ananan futbolcunun pozisyonuna bir bak, daha sonra aynı pozisyonda ceza sahasında ters haraketle nasıl yere düşürdüğünü bana bir anlatabilirmisin,

Sonra o sol ayakla attığı golü tarif et, B.Orhan bize kaç tane o klas tarzında gol seyrettirdi?

Sonra orta sahadan kapıp ceza sahasında düşürüldüğü pozisyona bir bak, İşte Ali Kemal buydu kardeşim.
bir kere b.orhan'ın adını besmele ile anmak lazım gelir! orhan öyle basit bir topçu değildi kesinlikle ve çok maç çevirdiğini hatırlıyorum be...yani lütfen beyler alanzinho iyi olabilir ama bunu bizim mazimizdeki en önemli topçulardan birini küçülterek anlatmak zorunda değiliz ki eğer alanzinho orhan kadar topçuysa başımız göğe erer diyorum!!

Hüseyin Çümen
23.01.2009, 03:10

inşallah bu tranfer olumlu sonuçlanır ve taktiğimiz bu şekilde olur tek forvet idealdir
alanzinho nun gol vuruşlarıda güzel izlediğim video ya göre ve gol de atıyor bence böyle bi kadro seçimi güzel olur
ve yıllar sonra 2 kanattada güzel isimlerle oynamış oluruz colmanda iyice kendine glirse pas alışverişini yönetebilirse ozaman inanılmaz bir orta sahamız olur vay rakiplerimizin haline

bu adamın ismi çok hoşuma gitti tam futbolcu ismi alanZINHO :)

Bilâl ÇOBAN
23.01.2009, 03:11
evet Adil abi,

bu taktikte 10 numara dediğimiz pozisyonu selçuk - colman götürecek... ileri geri çıkışlarla, hem göbekten karşı defansı delecekler ara top ve uzun şutlarla hem de hüseyin e yardımcı olacaklar...

yattara ve alanzinho ise gerek çizgiye inerek, gerekse içe kat ederek skor üretmeye çalışacaklar...

dikkat ederseniz tüm sağlam takımlar bu taktiği kullanıyor, chelsea - milan - hollanda - barcelona - manchester united vs...

inanın ki bizim kadromuz bu taktiğe çok müsait ve 3 istanbul takımının kadrosu bu taktiğe uymuyor, ne yapalım onlar düşünsün :)

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 03:16
bir kere b.orhan'ın adını besmele ile anmak lazım gelir! orhan öyle basit bir topçu değildi kesinlikle ve çok maç çevirdiğini hatırlıyorum be...yani lütfen beyler alanzinho iyi olabilir ama bunu bizim mazimizdeki en önemli topçulardan birini küçülterek anlatmak zorunda değiliz ki eğer alanzinho orhan kadar topçuysa başımız göğe erer diyorum!!

B.Orhan takımda belirli bir aktivite yakalamış ve kendini ispat etmiştir. Size katılmamak futboldan anlamamak demektir. Ancak yazdığınız ile gelecek Alanzıho'da seyrettiklerimde biraz fark var, tersi ile bakacak olursamda, Büyük İskendere haksızlık ederim, o İskender ki Türkiye liglerinde daha ikinci bir versiyonunu seyredemedim. Bunun için B.Orhan İskenderin yanında cücük kalır, bence siz B.Orhanı olduğundan fazla abartmışsınız.

Milli futbolcu olması, maç alması B.Orhanın tabiki artılarıdır, alıp kabul ederim, sonra sol ayakla atılan o golü yüceltmek için yazdığım abartılı değil, ben B.Orhanın sol ayakla ıska geçtiği yüzlerce pozisyonunu seyretmişlerdenim.

@ Bilal ÇOBAN,

Görüşlerinize tamamıyle katılıyorum, zenginlikten kime zarar gelir, yeterki oynatmasını hoca bilsin, benim tek kuşkum, bu ümitlerle alınan oyuncuyu birde Marce gibi oynatamazsak ???

Ha unuttum, sağdan ve soldan ortalarda Ceyhun faktörünü şimdiden büyük bir + olarak düşünüyorum. Bu pozisyonda Milli Takımın değişmez adamı Ceyhun olur. Takımda biraz rektefe edilmiş olur.

DNA-TS
23.01.2009, 03:20
bu tartışma uzayıp gider...iyi haberlerle tekrardan buluşmak üzere..sizlere hayırlı geceler..selametle..

Trk61
23.01.2009, 03:23
sakin olun arkdaslar ja hele bir alalim bunu özerde yolda zaden sIkIndi yapmiyalim bizde birseyler biliyoruz yani

Şahin_53
23.01.2009, 03:26
sakin olun arkdaslar ja hele bir alalim bunu özerde yolda zaden sIkIndi yapmiyalim bizde birseyler biliyoruz yani
nasiiiiiiiiiiiiiiiii:D

Trk61
23.01.2009, 03:32
abim güven sen bana yolda ikiside

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 03:33

Yarınki çaylar benden, hadi iki oldu.

Bilâl ÇOBAN
23.01.2009, 03:33
adil abi, kocaeliden koşmaya başlasak almanya kaç gün sürer ?

kalavara
23.01.2009, 03:34
B.Orhan takımda belirli bir aktivite yakalamış ve kendini ispat etmiştir. Size katılmamak futboldan anlamamak demektir. Ancak yazdığınız ile gelecek Alanzıho'da seyrettiklerimde biraz fark var, tersi ile bakacak olursamda, Büyük İskendere haksızlık ederim, o İskender ki Türkiye liglerinde daha ikinci bir versiyonunu seyredemedim. Bunun için B.Orhan İskenderin yanında cücük kalır, bence siz B.Orhanı olduğundan fazla abartmışsınız.

Milli futbolcu olması, maç alması B.Orhanın tabiki artılarıdır, alıp kabul ederim, sonra sol ayakla atılan o golü yüceltmek için yazdığım abartılı değil, ben B.Orhanın sol ayakla ıska geçtiği yüzlerce pozisyonunu seyretmişlerdenim.

@ Bilal ÇOBAN,

Görüşlerinize tamamıyle katılıyorum, zenginlikten kime zarar gelir, yeterki oynatmasını hoca bilsin, benim tek kuşkum, bu ümitlerle alınan oyuncuyu birde Marce gibi oynatamazsak ???

Ha unuttum, sağdan ve soldan ortalarda Ceyhun faktörünü şimdiden büyük bir + olarak düşünüyorum. Bu pozisyonda Milli Takımın değişmez adamı Ceyhun olur. Takımda biraz rektefe edilmiş olur.
galiba söylediğimi tam olarak anlatamadım, öncelikle bu alanzinho ile ilgili bildiğimiz tek şey toplam 2 dk.lık video görüntüleri ki kesinlikle yanıltıcı olabilir (hüseyin için bir video hazırlamayı düşünüyorum :D)! orhan çıkrıkçı ise evet sol ayağıyla bir çok topu ıska geçmiştir ama ondan çok daha fazlasını sağ ya da sol ayağıyla atmış ve özellikle attırmıştır. büyük iskender ise nerden çıktı anlamadım! ben orhan iskenderden iyidir diye bir cümle kurmadım...

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 03:38
Benim sol ayak inan sakat, dün akşam Sayın Başkan Sadri ŞENER'e durumu izah ettim, bana aynen şöyle söyledi;
-Sen hiç merak etme Adil kardeş, yarın Alanzınho'yu transfer edeceğim, senin yerine o koşar dedi,
Bende sağol başkanım, Allah eksikliğini şu takımımıza vermesin dedim.
-Senin düşündüğüne bak dedi, o zaten sol ayaklı dedi.

Bilal sağol kardeş, ben koşmayayım istersen, yaş gitmiş %50 ye merdivenle bir iki basamak varken,

Koşmasına koşarım da, Collosteroel transfer listesine girmesi lazım.:)

maratbilgin
23.01.2009, 03:38

Özer Hurmacı transferi konusunda futbolcu ile kulubumuz arasında anlasma sağlandığı, iş kulupler arasındaki anlaşmaya kaldığı yönünde internette bir söylenti aldı başını gidiyor... Ortada kaynak yok... Gerçek payı var mıdır yok mudur bilmiyorum... Ama bu iki transfer gerçekleşirse gerçekten çok güzel olur...

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 03:40
galiba söylediğimi tam olarak anlatamadım, öncelikle bu alanzinho ile ilgili bildiğimiz tek şey toplam 2 dk.lık video görüntüleri ki kesinlikle yanıltıcı olabilir (hüseyin için bir video hazırlamayı düşünüyorum :D)! orhan çıkrıkçı ise evet sol ayağıyla bir çok topu ıska geçmiştir ama ondan çok daha fazlasını sağ ya da sol ayağıyla atmış ve özellikle attırmıştır. büyük iskender ise nerden çıktı anlamadım! ben orhan iskenderden iyidir diye bir cümle kurmadım...

Besmele deyince İskender aklıma geldi kardeşim. O 2 dakikada çok şeyler gördüm, o gördüklerim şu anda Trabzonda yok.

Emirhan Emirzeoğlu
23.01.2009, 03:44
iyi sabahlar desem ancak yeridir herhalde arkadaslar abiler kardesler ben buraya ilk defa yazıyorum suana kadar sadece takıp edıyordum ama artık dayanamıcam yenı bır haber bır gelısme cıkacak dıyede uyuyamıyorum ya son gelısme nedır_? alanzinho yu aldıkmı sımdı _? birde bu ozer hurmacı dedıkodumu yoksa oda gercekmi_? şimdiden tesekkur ederım

OKANIZM
23.01.2009, 03:46

şu kadrodan hüseyin cıksada.bence gelecegin patrick viara sı olan ceyhun gülselam olsa ne güzel olur dimi

kalavara
23.01.2009, 03:52
Besmele deyince İskender aklıma geldi kardeşim. O 2 dakikada çok şeyler gördüm, o gördüklerim şu anda Trabzonda yok.
neyse adil abi sen diyorsan doğrudur, inşallah alanzinho beklediğimizden de iyi topçudur...benim tek dileğim ikinci bir yattara olmasın, biliyorsun modern futbolda yattaralar giderek azalıyor maalesef, ve biz iki yattarayla şampiyonlar liginde 5 atsak 6 yeriz. o nedenle inşallah iki yönlü istikrarlı bir oyuncudur bu alanzinho denen adam!
ha bir de umarım fb yalakalarının bizim takımın konsantrasyonunu bozmak için servis ettiği birşey değildir inşallah!

Adil ÖZGÜR
23.01.2009, 03:56
@Kalavara
Sağlık Olsun dert etme, gelip iyi oynarsa baş tacı yapacağız ikimiz,
F.B yalakaları istediği kadar çapalasın, dik durup aldırmayacağız biz.

Tyler Durden
23.01.2009, 04:08
kaynak?
herkes kaynakci olmus yahu..
bir bildigin varsa bizle paylas da rahat uyuyalim.

Emirhan Emirzeoğlu
23.01.2009, 04:12
ya efet bır bıldıgınız varsa acıkca soylesenıze yaa uyuyamıyorum heran bır gelısme olacakmıs gıbı gelıyo bana heycandan zaten ölüyorum burda

Selçuk Demircioğlu
23.01.2009, 04:34
ya efet bır bıldıgınız varsa acıkca soylesenıze yaa uyuyamıyorum heran bır gelısme olacakmıs gıbı gelıyo bana heycandan zaten ölüyorum burda
güzel kardeşim rahat ol...gün ola hayrola...transferler pazartesi olur...heyecanını maça doğru yönelt en önemlisi şu an maç..;)

Emirhan Emirzeoğlu
23.01.2009, 04:37
mac zaten beni oldurecek resmen ya bir an once pazar gunu olsada bitse su mac yoksa dayanamıcam ben... tek istegim şunlara 3 tane atmamız yaa

erik
23.01.2009, 06:44
[quote=Adil ÖZGÜR;1882993]B.Orhan takımda belirli bir aktivite yakalamış ve kendini ispat etmiştir. Size katılmamak futboldan anlamamak demektir. Ancak yazdığınız ile gelecek Alanzıho'da seyrettiklerimde biraz fark var, tersi ile bakacak olursamda, Büyük İskendere haksızlık ederim, o İskender ki Türkiye liglerinde daha ikinci bir versiyonunu seyredemedim. Bunun için B.Orhan İskenderin yanında cücük kalır, bence siz B.Orhanı olduğundan fazla abartmışsınız.

@ Bilal ÇOBAN,

Ya bizim taraftarı anlıyamıyorum.Rüzgarın Oğlu ile İskenderi kıyaslamaya başlamışız.İkisinide izleyen,gören bir insan olarak ikisini kıyaslamak elma ile armutu kıyaslamak gibi bi şey olsa gerek.İskender teknik açıdan Orhana bin basardı.Orhan ise hız açısından İskendere bin basardı.Yani ikiside bu takımın geçmişinde kalmış efsane oyunculardı.İkisininde değeri gözümd çok ama çok büyüktür.Bırakın ikisi arasında kıyaslama yapmayı.

Muhammet
23.01.2009, 06:53
007 Colman!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240433_colman0811_414_232.jpg
Bayern Münih´in genç yıldızı Jose Ernesto Sosa´dan haber bekleyen Trabzonspor, golcü futbolcunun transferini bitirmek için Arjantinli bir ajan bile buldu: Gustavo Colman.

Telefonla görüşüyorlar
Transferde ince eleyip, sık dokuyan Trabzonspor’da önceki gün bir açıklama yapan Bordo-Mavili kulübün başkanı Sadri Şener, Bayern Münih’in yıldızı Sosa’yla görüştüklerini doğrulamıştı. Alman ekibinde fazla forma şansı bulamayan ve yollarını ayırmayı planlayan Arjantinli futbolcuyla görüşmeler tüm hızıyla devam ederken, Karadeniz temsilcisi bu işi bitirmek için ajanını buldu. Arjantinli Gustavo Colman, Sosa’yla telefonda görüşüp, Tangocu’ya Türkiye hakkında bilgi veriyor.
R.Betis de devrede
Başta Türkiye’ye gelmeye pek sıcak bakmayan Sosa’nın da, Colman ile görüştükten sonra fikrini değiştirdiği kaydedildi. Ancak Bayern Münih’in 6 milyon Euro’luk bonservis bedelinde diretmesi en ciddi engel olarak duruyor. Ayrıca Real Betis’in de Sosa için devreye girdiği bildirildi. Bu arada Norveç’in Stabaek takımında forma giyen Alanzinho’yu kulübünün satmak istememesi üzerine Trabzonspor tüm dikkatini Arjantinli Sosa üzerine yoğunlaştırdı. l Serhat DEMİRTAŞ
Serhat DEMİRTAŞ

Kaynak : Fanatik

ErtuGrul
23.01.2009, 07:06
sayfaya yeni girdim..Alozinho isi ne oldu ozetleyecek bir arkadas varsa sevinirim....

onur-ts
23.01.2009, 07:13
bugün belli olur bişeler.öyle umuyorum

Hasan61
23.01.2009, 07:50
sayfaya yeni girdim..Alozinho isi ne oldu ozetleyecek bir arkadas varsa sevinirim....
norveç basınına göre stabaek teklifi kabul etmiş
mahmut aksu'yu bekliyorlar son görüşme için

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 07:51
inşallah bugün herşey netleşir...

Muhammed KOÇ
23.01.2009, 07:53
hadi bakalım ne olacaksa bugün olacak inşAllah diyelim ..

Recep Alkan
23.01.2009, 08:10
sabah saat 8:17 transfer başlığındaki hareketlilik devam ediyor. şu an 17 üye ile güne başladık. bakalım bugün ne kadar hareketli olacak burası.

hayırlısı.

erik
23.01.2009, 08:11
Bugün gece herşey netleşir.İnşallah alırız.Ha almazsakta canımız sağolsun.Ben Başkanıma ve yönetim kuruluna sonuna kadar güveniyorum.İster transfer yapsınlar,ister yapmasınlar.

erik
23.01.2009, 08:11
Ön sayfalarda bi arkadaş sayfa 1000 olsun,transfer olacak diyordu.Galiba dediği olacak.Çünkü 1000 e o kadar çok yaklaştık ki.

Ertan 51
23.01.2009, 08:16
iyi sabahlar desem ancak yeridir herhalde arkadaslar abiler kardesler ben buraya ilk defa yazıyorum suana kadar sadece takıp edıyordum ama artık dayanamıcam yenı bır haber bır gelısme cıkacak dıyede uyuyamıyorum ya son gelısme nedır_? alanzinho yu aldıkmı sımdı _? birde bu ozer hurmacı dedıkodumu yoksa oda gercekmi_? şimdiden tesekkur ederım
Emirhan hayırlı sabahlar
net bir gelişme yok
Sadri Baba bile transferin net sonucunu bildiğini zannetmiyorum
bizim dışımızda gelişen olaylar oluyor
Alanzinho da Özer de çok pahalı
bizim forumda da konuşulanlar tamamen duygusal şu aşamada,
yani bu ne demek oluyor
itina ile bekleyeceğiz;)

sarman61
23.01.2009, 08:22
Takımımızla ismi anılan Norveç liginde oynayan Brazilyalı futbolcu Alazinho nun youtube taki videolarını izlediğim zaman yahu ne güzel hareketler yapmış bu adam diyorum. Ama önemli olan takım oyununa ne kadar yatkın olduğu. Çünkü bu adamın yaptığı hareketlerin kat kat iyisini yattara yapıyor. Yanlışmıyım ? Bu yüzden bende youtube dan takımının maç özetlerini izledim böylece daha iyi fikir edinebiliriz diye düşündüm. Kendisi çok hızlı bir futbolcu iyi pas atıyor ama orta konusunda bilemiyecem çünkü çok orta yapan bir kişilik değil galiba kendisi izlediğim görüntülerde orta yaptığına pek rastlamadım. Kendisi sol da oynuyor ama bir forvet oyuncusu gibi sürekli içeriye sokuluyor. Ama aklımda soru işaretleri uyandırıyor bu futbolcu, inşallah Özkan Sümer hocamız izlemiştir ve onun tavsiyesi ile alıyoruz dur diyesim geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=XFzTwOgmh-Q&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pmJsV_SrG9M&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0EzcqClYSIo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hEhD7d0Vjn4&feature=related

Bu görüntüler hakkında daha çok fikir verecektir.

Yasin Berber
23.01.2009, 08:34
Karşınızdaaa forumların kıralı, değişilmez eğlence, yılın başlığıı (Ara Transfer Dönemi - 2008 - 2009 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1883069#post1883069) )

Ümit Tekşan
23.01.2009, 08:36
Yahu su ALiRıza ' yı alsak ne iyi olacak güzel işler yapmıs bu adam Norveç basını da hazır umudunu kesmişken Mahmut bey su isi bitirse bari. İçimde bir his var bizim Mahmut abi bu adamı alıp gelecek..

Ümit Tekşan
23.01.2009, 08:42
007 Colman!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240433_colman0811_414_232.jpg
Bayern Münih´in genç yıldızı Jose Ernesto Sosa´dan haber bekleyen Trabzonspor, golcü futbolcunun transferini bitirmek için Arjantinli bir ajan bile buldu: Gustavo Colman.

Telefonla görüşüyorlar
Transferde ince eleyip, sık dokuyan Trabzonspor’da önceki gün bir açıklama yapan Bordo-Mavili kulübün başkanı Sadri Şener, Bayern Münih’in yıldızı Sosa’yla görüştüklerini doğrulamıştı. Alman ekibinde fazla forma şansı bulamayan ve yollarını ayırmayı planlayan Arjantinli futbolcuyla görüşmeler tüm hızıyla devam ederken, Karadeniz temsilcisi bu işi bitirmek için ajanını buldu. Arjantinli Gustavo Colman, Sosa’yla telefonda görüşüp, Tangocu’ya Türkiye hakkında bilgi veriyor.
R.Betis de devrede
Başta Türkiye’ye gelmeye pek sıcak bakmayan Sosa’nın da, Colman ile görüştükten sonra fikrini değiştirdiği kaydedildi. Ancak Bayern Münih’in 6 milyon Euro’luk bonservis bedelinde diretmesi en ciddi engel olarak duruyor. Ayrıca Real Betis’in de Sosa için devreye girdiği bildirildi. Bu arada Norveç’in Stabaek takımında forma giyen Alanzinho’yu kulübünün satmak istememesi üzerine Trabzonspor tüm dikkatini Arjantinli Sosa üzerine yoğunlaştırdı. l Serhat DEMİRTAŞ
Serhat DEMİRTAŞ

Kaynak : Fanatik

Bu adam geleceğin bir numaralı yıldızı olacak adam Colman ı kimse alamaz bizden ... Hastayım ben bu adamın akıl dolu futbol oynayısına..

amour_61
23.01.2009, 08:43
rüyamda imza attırdık :D

Emirhan Ömeroğlu
23.01.2009, 08:45
yapamadınız mı hala Transfer :D
spor61'de ALANZİNHO için Norveç basını Trabzonspor'la anlaştı demiş diye yazıyor :)

arifberkay
23.01.2009, 08:49
mübarek gün seviniriz inşallah

Recep Alkan
23.01.2009, 08:51
mübarek gün seviniriz inşallah

ççç ççç ççç

inşallah.

Hüseyin Kurt
23.01.2009, 08:53
Allahım başım döndü...
Bir gecede forum 50 sayfa atlamış,ben 30 sayfasını okumaya çalıştım,başım döndü bu ne hız. :)
Alanzinho bugün belli olacakmış.Hadi hayırlısı.Belli olsa da artık fener maçına konsantre olmamız lazım.

Hüseyin İlkin
23.01.2009, 08:53
Uyuyamadım :S

Belki bir haber vardır diye hortladım :)

Neyse bakalım bugün haber çıkar ilerleyen saatlerde :p

Muhammet
23.01.2009, 08:56
1000 yapacağız 1000. Durmak yok. :D

Alınsın Alazinho. En azından biri sol kanattan sol ayağıyla orta kessin yahu,içerdekiler ne kadarını başarıyla değerlendirir bilinmez ama patladık artık. :)

atigol
23.01.2009, 08:57
ALANZİNHO videolarda izlediğimiz gibi cizgiye inen,hızlı, seri bir adamsa tam aradığımız oyuncu olur...ayrıca yattara nın performansınıda artırır bu tip bir oyuncu

balahor61
23.01.2009, 09:02
Forberedt på salg
http://fotball.adressa.no/multimedia/archive/00086/bohinen_86410a.jpg (http://fotball.adressa.no/eliteserien/article127096.ece#)
Alanzinho kan bli solgt til tyrkiske Trabzonspor allerede fredag. ( )
Av: Are Bye (are.bye@aftenposten.no)
Publisert: 22.01.2009 kl. 22:29 , endret: 22.01.2009 kl. 22:39
http://fotball.adressa.no/template/ver2-0/img/icon_print_30.gif (http://fotball.adressa.no/eliteserien/article127096.ece?service=print) http://fotball.adressa.no/template/ver2-0/img/icon_debate_30.gif (http://fotball.adressa.no/eliteserien/article127096.ece#diskuter) http://fotball.adressa.no/template/ver2-0/img/icon_tips_30.gif (http://fotball.adressa.no/eliteserien/article127096.ece#tipsenvenn) http://fotball.adressa.no/template/ver2-0/img/icon_facebook_30.gif (http://www.facebook.com/share.php?u=http://fotball.adressa.no/eliteserien/article127096.ece)
Lars Bohinen bekrefter at Stabæk tenker på Alanzinho-erstattere.

Relaterte klubber:

Stabæk
http://fotball.adressa.no/template/ver2-0/img/db/klubblogo/stabaek.gif (http://fotball.adressa.no/eliteserien/index.jsp?stats=true&type=team&teamId=11) Stiftet: 16.03.1912
Hjemmebane: Nadderud
Tilskuerrekord: 8033
Les mer om Stabæk (http://fotball.adressa.no/eliteserien/index.jsp?stats=true&type=team&teamId=11)

http://adcache.aftenposten.no/RealMedia/ads/Creatives/default/empty.gif (http://ad.aftenposten.no/RealMedia/ads/click_lx.ads/www.adressa.no/fotball/eliteserien/469861066/x50/default/empty.gif/35386637663738613439373834303230)

Stabæks trener Jan Jönsson vil nødig miste Alanzinho, men Stabæk-treneren er innforstått med at brasilianeren kan forsvinne fort dersom Trabzonspors bud på 35 millioner kroner aksepteres.
- Vi får jobbe i det stille for å skaffe en erstatter, sier Jönsson (http://fotball.adressa.no/eliteserien/article127079.ece).
Og det gjør Stabæk, bekrefter sportsdirektør Lars Bohinen.
- Det må vi gjøre. Vi er forberedt på salg, men overgangsvinduet stenger snart og det er ikke sikkert han forsvinner før fristen. Men vi må uansett være klare, sier Bohinen til Aftenposten.no.
60 millioner kroner

Han vil ikke si for mye om forhandlingene med den tyrkiske klubben som ønsker Alanzinhos tjenester.
- Det er vanskelig å si noe nå. Jeg vet ikke så mye om det, for jeg er i Mexico. Men det kan skje ting, uten at jeg tør si noe sikkert, sier Bohinen.
Tyrkerne skal være villige til å gi Alanzinho 60 millioner kroner over tre og et halvt år om avtalen går i orden. Fredag kommer Alanzinhos agent Marcelo Di Almeida til Norge for å møte klubbledelsen i Stabæk.

Muhammet
23.01.2009, 09:03
Abi Türkçe hali yok mu bu haberin? :S ;)

Gökçebey
Olumsuz bir gelişme yoktur umarım.

Ali Tunahan Güllü
eeee türkçesii ne:D?

balahor61
23.01.2009, 09:04
AnlaŞma saĞlanmiŞ galİbaba

Samet Yildirim
halanda dönmediler mi:D

Hüseyin İlkin
Bu ara transfer döneminde öğrendim ki İngilizce dışında yabancı dillerde şart :D

.....
23.01.2009, 09:06
Alanzinho may be lost for Stabæk
The agent asks Stabæk say yes to Alanzinho offers. 35 million is on the board.
Article by: NTB (BBC News - 23.1.09 06:53)
Tell a friend [Print] Print

Alanzinho may be lost for Stabæk. His agent will be the club accept the bid of 35 million from Trabzonspor, the NRK.

Friday will Alanzinhos agent Marcelo Di Almeida to Norway to meet the club management in Stabæk. Then it will NOK more seriously than it was on Thursday training for brasilianeren.

- Nothing is clear yet. Agenten my coming to Norway tomorrow to talk about the matter, said Alanzinho to NRK.

He hopes that the agreement is in order. 25-year-old can probably expect a three and a half annual worth 60 million if the agreement is in order. It will secure the future of both Alanzinho and family in Brazil.

Stabæk-coach Jan Jönsson acknowledges that the club can come to sell their greatest artist.

- I do not want it, but we must be prepared that it can happen. Therefore, we work in the set to obtain a replace, "said Jönsson. (© NTB)

Stabek in resmi sitesinden aldım İngilizceye cevirttim. Cevirebilecek var mı??? Haber çok yeni sabah 7 gibi çıkmış bizim saatimize göre :)

balahor61
23.01.2009, 09:09
Oldu bu İŞ

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 09:10
ne diyo arkaşlar bi çevirebilen varsa yardımcı olabilrimi?

Hüseyin İlkin
23.01.2009, 09:10
Hiçbir şey net değilmiş ama büyük ihtimalle evet diyeceklermiş :) Paranın iyi olduğundan , Alanzinho içinde iyi olduğundan bahsetmişler :) Onu kaybetmeyi istemeyiz ama buna hazırlanmalıyız demiş koçlarıda :p

Recep Alkan
23.01.2009, 09:11
eeee türkçesii ne:D?

aha geldi gene. la olum git yat acık. uykusuzluktan gideceksin :)

halanda dönmediler mi:D

kardeşim daha bugün gidiyorlar. dur bi gitsinler dönerler. :)

Bu ara transfer döneminde öğrendim ki İngilizce dışında yabancı dillerde şart :D

bence bize dil dışında acık da sabır lazım :)

size diyorum ama ben sizden fenayım. sabah olmadı bu gece :D

Engin Koltuk
23.01.2009, 09:12

Alanzinho may be lost for Stabæk. His agent will be the club accept the bid of 35 million from Trabzonspor, the NRK.

Friday will Alanzinhos agent Marcelo Di Almeida to Norway to meet the club management in Stabæk. Then it will NOK more seriously than it was on Thursday training for brasilianeren.

- Nothing is clear yet. Agenten my coming to Norway tomorrow to talk about the matter, said Alanzinho to NRK.

He hopes that the agreement is in order. 25-year-old can probably expect a three and a half annual worth 60 million if the agreement is in order. It will secure the future of both Alanzinho and family in Brazil.

Stabæk-coach Jan Jönsson acknowledges that the club can come to sell their greatest artist.

- I do not want it, but we must be prepared that it can happen. Therefore, we work in the set to obtain a replace, "said Jönsson. (© NTB)

Stabek in resmi sitesinden aldım İngilizceye cevirttim. Cevirebilecek var mı??? Haber çok yeni sabah 7 haberi :)

Stabæk Alanzinho'yu kaybedebilir. ( Olasılık var) 35 m kron teklif kabul edilebilir. Cuma günü menejeri klüp yönetimi ile konuşmuş ve ardından olaylar gelişmeye başlamış vs..

Hiçbirşey kesin değil. Yarın meseleyi konuşmak üzere taraflar bir araya gelecek. ( Alanzinho demiş bunu)

bu para ailesinin geleceğini kurtarır falan diyor.

Klübü bırakmak istemiyormuş ancak hazırlıklarını buna göre yapıyorlarmış. Yerine birini hazırlıyorlarmış.

Sonuç olarak olay bugün kesinleşecek arkadaşlar.

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 09:12
valla uyuyamadım alkan abi hemen geçtim pcye:D

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 09:13
Alanzinho Trabzonspor yolunda
22 Ocak 2009 / 22:26
Norveç basını bir saat önce, Alanzinho'nun Trabzonspor'a transferinin gerçekleşmekte olduğunu yazdı.

http://www.adhood.com/adserver/adview.php?what=zone:73168&n=a2d84631 (http://www.adhood.com/adserver/adclick.php?n=a2d84631)

Norveç Basınında Alanzinho Trabzonspor yolunda haberleri çıktı.
Norveç basınında bir saat önce çıkan haberlere göre Alenzinho'nun Trabzonspor'a transferi gerçekleşmek üzere olduğunu yazdı.

İşte Norveç basınında çıkan haber şu şekilde:
"Stabaek Alanzinho'yu kaybetmek üzere. Alanzinho'nun menejeri, Stabaek kulübünün Trabzonspor'un 35 milyon kronluk teklifini kabul ettiğini söyledi .
Yarınki görüşme yapılmadan hiçbir şeyin tam anlamıyla gerçek olmadığını da yazan Norveç basını “her şey yarınki görüşmeler sonrasında belli olacak 25 yaşındaki Alanzinho yarınki görüşmeler sonrasında muhtemelen 3.5 yıllığına Trabzonsporlu olacak. Alanzinho bu transferden yıllığına 60 milyon kron bir transfer bedeli bekliyor. Eğer anlaşma sağlanırsa Alanzinho Brezilya'da ki ailesinin geleceğinide garanti altına almış olacak” yorumunu yaptılar"

Aksu Yarın Norveç'e gidiyor:
Öte yandan Trabzonspor Mali saymanı ve transfer komitesi üyesi Mahmut Aksu'nun yapılacak küçük birkaç görüşmenin sonucunu beklediği, bu görüşmelerde sorun çıkmazsa yarın Norveç'e bu transferi bitirmek için gideceği öğrenildi.

MAHMUT AKSU'NUN AÇIKLAMASI
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Mali Sayman Aksu “Evet Alanzinho transferinde bir teklif vermiştik, gelinen süreçte verdiğimiz teklif kabul edildi gibi. Sadece küçük birkaç ayrıntı kaldı. O ayrıntılar görüşülüyor, görüşme olumlu biterse yarın Norveç'e gideceğim. İmzalar atılmadan hiçbir transfer bitmiş sayılmaz. Şu an itibarı ile bu transfer ancak %40 oranında gerçekleşmiş durumda” dedi.

http://haber61.net/news_detail.php?id=30580

Muhammet
23.01.2009, 09:13

Stabek in resmi sitesinden aldım İngilizceye cevirttim. Cevirebilecek var mı??? Haber çok yeni sabah 7 gibi çıkmış bizim saatimize göre :)

Oldu gibi anlamı çıkıyor bu haberden. Takımın hocası "Bu transferin gerçekleşmesini istemiyorum ama gerçekleşmesi halinde hazırlıklı olmalıyız" diyor.

Oyuncunun menejeri daha temkinli konuşuyor.

Cemalettin Taşkın
23.01.2009, 09:14
fener maçına yetişir mi? :)

.....
23.01.2009, 09:15
İnşallah hayırlısı olur da alırız Alanzinho yu :)

magicyattara
Ben Alanzho'yu Haber 61'de izledim,
İşte Ali Kemal stili bir futbolcu,
Evet Efsane Ali Kemal'i ne kadar andırıyor,

Benim görüşüme katılan olurmu bilmem ancak böyle gözlemledim.

Abi iyi de adamın boyu 1.64,kilosu 62.Tüy sıklet tabiri caizse.
Ali Kemal daha boylu posluydu (seyretmedim ama),çok ta kuvvetliymiş.

Hüseyin İlkin

ççç ççç

Fener maçında oynamaz ama moral verir herhalde :rolleyes:

Emirhan Ömeroğlu
23.01.2009, 09:16
valla fuzuli yormayın kendinizi bu kadar beklentiye niye giriyorsunuz anlamıyorum :)
Transfer olmucakmış gibi düşünün ben şahsen olmucağını düşünüyorum ve öylede olucak.. ama olursa tabi ki çok sevinirim o ayrı :)

Muhammet

La havle. :D

Alınsa ancak Denizlispor maçında başlar ilk 11'de oynamaya. ;)

Fener maçını izler tvden.

Bu arada, son 43. 1000'de Alazinho bizimdir. :p

Tolga Han
heyecandan sabaha kadar uyuyamadım inşallah bugün biter bu iş:)

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 09:18
valla fuzuli yormayın kendinizi bu kadar beklentiye niye giriyorsunuz anlamıyorum :)
Transfer olmucakmış gibi düşünün ben şahsen olmucağını düşünüyorum ve öylede olucak.. ama olursa tabi ki çok sevinirim o ayrı :)

niye böyle negativ düsüniosun ki anlamadim gitti:confused:

.....
23.01.2009, 09:19
Vallahi Yattara-Alanzinho ikilisini bjk maçında düşünemiyorum, heralde bir yandan Yattara diğer yandan Alanzinho bjk yi poşete çevirir. Allahım hayallerim gerçek oluyor :)

Hüseyin Kurt
Zannedersem Nuri Albayrak'tan kalma bir alışkanlık. :)

Ali Tunahan Güllü

yok okdar da değil:D

Emirhan Ömeroğlu
23.01.2009, 09:20

yaw bu vakte kadar olmadı yönetimin açıklamalarıda diyor ki istediğimiz süper topçular kesemize uygun olacak :D böyle düşünce ile zor olur transfer..

Birde en önemlisi Futbolcu FORMAYI GİYİP İMZA ATMADIKÇA inanmam arkadaş :rolleyes: :cool:

TSKara61
23.01.2009, 09:20
Ahh birde Sosa olsa diyecegim simdi ama en iyisi agzimi hic acmiyim bakarsin Alanzinho'da elimizden kacar :D

Alanzinho----Colman---Sosa----Yattara
----------------Huseyin---------------

Hayali bile hos

.....
23.01.2009, 09:22
Ahh birde Sosa olsa diyecegim simdi ama en iyisi agzimi hic acmiyim bakarsin Alanzinho'da elimizden kacar :D

Alanzinho----Colman---Sosa----Yattara
----------------Huseyin---------------

Hayali bile hos

Hüseyin i forvet gibi gördüm arkama aşıyordum valla :D:D:D

theo
23.01.2009, 09:23
Buarada kron ne kadar yaa???

Tolga Han
23.01.2009, 09:23
bu ne sevgi bu ne aşk akşama kadar yoğunluktan kilitlenir burası...

bkandil
23.01.2009, 09:24
1 kron 0,238 tl imiş

Ali Tunahan Güllü

Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor 61 (61 Üye ve 0 Misafir

Ümit Tekşan
La havle. :D

Alınsa ancak Denizlispor maçında başlar ilk 11'de oynamaya. ;)

Fener maçını izler tvden.

Bu arada, son 43. 1000'de Alazinho bizimdir. :p

Tv den niye izliyo gelsin stad dan izlesin :) ama bilet kalmamıstır.. :)

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 09:25
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor 61

magicyattara
23.01.2009, 09:26
Al anzinho Al anzinho
Yanakları Gül anzinho
İmzayı at maça yetiş
Fenere de .............

Samet Yildirim
23.01.2009, 09:27
FB macini ya tribünden yada TV den izler...
Ankara macinda kadroya alinir...belki sonradan girer oyuna..
ankaragücü macinda ilk 11 de olabilir evimizdeki ilk mac yani

Ümit Tekşan
23.01.2009, 09:27

Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor 61 (61 Üye ve 0 Misafir

Biz TRABZONSPOR taraftarıyız .. Ne Fener , Ne Gaysaray , Ne jimlastik takımlarının taraftarları bizim kadar takımlarına bağlı değildir. Anadolu kulüpleride bunlara dahil. Biz her zaman her yerde ayrıcalıklıyız.

Farkımız , Tarzımız , Duruşumuz , Asaletimiz Yeter.....

jacek cyzıo
23.01.2009, 09:28
ALLAHIM şu mübarek cuma günü dualarımızı kabul et yarabbim.alalım şu adamı ve pazar günüde feneri 4 -0 yenelim.amin

pReN@_61
23.01.2009, 09:29
ALLAHIM şu mübarek cuma günü dualarımızı kabul et yarabbim.alalım şu adamı ve pazar günüde feneri 4 -0 yenelim.aminAmin..
:tsatkı:

Haydee..

Emirhan Ömeroğlu
:D ben daha yorum yapmıcam buraya

TSKara61
Bugun alsak, Yarin gelse, Pazar gunu maca cikar herhalde :D

.....
23.01.2009, 09:33
ALLAHIM şu mübarek cuma günü dualarımızı kabul et yarabbim.alalım şu adamı ve pazar günüde feneri 4 -0 yenelim.amin

Aminnnnnnn Yarabbim Aminnnnnnnnn

Ümit Tekşan
23.01.2009, 09:34
Bugun alsak, Yarin gelse, Pazar gunu maca cikar herhalde :D

Yahu bu ne hız Norveçe gittik Ali'yi aldık İstanbula getirdik , Ordan aktarmalı Trabzona getirdik , ordan Otele yerleştirdik ( Malum yorulmustur ) , Otel den sonra İmza töreni düzenlendi , Stadı ve müzeyi gezdirdik , Sonra antremanlara çıktı üstüne üstlük Pazar günkü Fener maçına hazır ol dendi . :D

Hüseyin İlkin
23.01.2009, 09:34
http://4.bp.blogspot.com/_Z-PPH-zyOwc/SXj4vdakT0I/AAAAAAAAB0o/jvk5ftNtbKo/s1600/alanzinho.jpg

Şu resmine hastayım :rolleyes:

.....
23.01.2009, 09:36
Hangisi Hüseyin :)

Ali Tunahan Güllü
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2008/02/05/1201593043940_658.jpg:D

a d bacan
ben bir kara mizah çizeyim
bu transfer fener maçından sonra netleşir
ya gerek yoktur
yada mutlaka lazımdır..

inşallah bugun kesinleşir...

Gökçebey
Yahu bu ne hız Norveçe gittik Ali'yi aldık İstanbula getirdik , Ordan aktarmalı Trabzona getirdik , ordan Otele yerleştirdik ( Malum yorulmustur ) , Otel den sonra İmza töreni düzenlendi , Stadı ve müzeyi gezdirdik , Sonra antremanlara çıktı üstüne üstlük Pazar günkü Fener maçına hazır ol dendi . :D

Vakfıkebir ekmeğini bol tereyağlı kuymağa banarken, çektikçe uzayan minziyi yesin cumartesi günü bile oynar :D

a d bacan
23.01.2009, 09:37
bu ara yarım kupayıda muhakak soracak e tabi

Ümit Tekşan
23.01.2009, 09:38
Arkadaşlar fazla da ümitlenmeyelim , Sonra alınmassa bütün ümitlerimiz bosa gider....

TSKara61
23.01.2009, 09:38

Direk Istanbul'a gelsin orda kalsin takimlan orda bulusur :D

TSKara61
23.01.2009, 09:39
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2008/02/05/1201593043940_658.jpg:D

Bu adam hoptege meilli desene

Ümit Tekşan
Vakfıkebir ekmeğini bol tereyağlı kuymağa banarken, çektikçe uzayan minziyi yesin cumartesi günü bile oynar :D

Ooo O,zaman minziyi yedikten sonra bütün gün oynar kimse tutamaz :D

Hüseyin İlkin
Hangisi Hüseyin :)

Tunahan'da koymuş senin mesajdan sonra :)

Müthiş bir görüntü çıkmış ortaya o resimde :cool:

Ümit Tekşan
23.01.2009, 09:40

Aman abi naptın sen havasına alısmasın. Bırak takımla gelsin takımla gitsin sonra gitmek istemez felan :D

Hüseyin Kurt
23.01.2009, 09:42
Oldu olacak havaalanından direk maça çıksın.
Yolda gelirken arabada üstünü değiştirir,arabanın içinde bi-iki ısınma hareketi,ambulansların stada girdiği yerden araba girsin içeri,kapı açılsın,direk arabadan maça girer.
Halısahada mı maç oynuyorlar bu adamlar? :)

Volkan Albayrak
23.01.2009, 09:42
norveçte şu an saat kaç?

Ümit Tekşan
23.01.2009, 09:43
Oldu olacak havaalanından direk maça çıksın.
Yolda gelirken arabada üstünü değiştirir,arabanın içinde bi-iki ısınma hareketi,ambulansların stada girdiği yerden araba girsin içeri,kapı açılsın,direk arabadan maça girer.
Halısahada mı maç oynuyorlar bu adamlar? :)

hahahaah :D Allah bizi her zaman böyle güldürsün arkadaslar. Alınmasa bile bu mübarek Cuma gününde bu eğlenceli konusmalar bu dosthane görüntüler bile yeter. Bilgisayarın basında koptum vallahi :D

.....
23.01.2009, 09:44
Tunahan'da koymuş senin mesajdan sonra :)

Müthiş bir görüntü çıkmış ortaya o resimde :cool:

Yoksa bu Ronaldinho nun diğer versiyonu mu :)

Top öbür tarafa gidiyo kendi diğer tarafa bakıyo :)

Sonra ellerini açmış oyun oynuyo :) Yok yok bu Ronaldinho ddan da iyi :D:D:D

.....
23.01.2009, 09:44
norveçte şu an saat kaç?

8.45 Bizden 1 saat geri

kalavara
23.01.2009, 09:45
http://www.imscouting.com/global_news_item.aspx?id=1109
şu sitenin haberine göre ayın 18 inde yapmış olduğumuz 3.8 milyonluk teklif red edilmiş.teknik direktörleri ligin en değerli oyucusunu kaybetmek istemeyiz falan demiş...yeni haberlere göre trabzonsporun teklifi kabul edilmiş. yani ciddi bir para verdik eğer bu oyuncuyu aldıysak! sonu hayırlı olur inşallah!!

Ümit Tekşan
23.01.2009, 09:46
Aksu , Norveçe gittimi arkadaşlar görüşme yapmaya ?

Ali Tunahan Güllü
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2008/03/31/1206973374252_525.jpg:D

TSKara61
norveçte şu an saat kaç?

Haha, evet bu da guzeldi. Saat farkinida iyi degerlindirmek lazim, maca cikmasi icin buyuk bir avantaj olabilir bu. Cunku mac aksam oynanacak ama Alanzinho'nun biyolojik ritimi onun hala Norvec saatinlen oglen gibi oldugunu dusundurup daha enerjetik oynamasini saglar.

cem arin
tv2 internet sitesinin haberine göre trabzonspor alanzinho icin kulübüne 40 milyon kron önermis. bir köse yazari onun icin bir veda yazisi yazmis ve ona norvec ligine kattiklarindan dolayi tessekür ederken bir yandan da ne kadar üzüldügünü belirtiyor.
sanirim bu is oluyor.

Not:arkadaslar özellikle yabanci basinda yayin okumak isteyenler icin mozilla firefox´u öneriyorum. bu sayfa sayesinde internette herhangi bir dildeki sayfayi türkce ya da baska bir dilde okuyabiliyorsunuz! örnegin ben alanzinho ile ilgili haberleri norvec dilinden almancaya cevirip okuyorum ve firefoxun türkce versiyoununda türkce cevirme özelligi var. bu bilgiyi firefoxtan haberi olmayan arkadaslar icin yaziyorum haberi olupta ukalalik yapacaklar kendilerine saklasinlar ukalaliklarini.

Volkan Albayrak
23.01.2009, 09:47
geliyomu ne yine heyecanlandık hayırlısı inşallah gelir

a d bacan
23.01.2009, 09:47
8.45 Bizden 1 saat geri
kaldırın yatmasınlar bugün mubarek gün

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 09:49
tv2 internet sitesinin haberine göre trabzonspor alanzinho icin kulübüne 40 milyon kron önermis. bir köse yazari onun icin bir veda yazisi yazmis ve ona norvec ligine kattiklarindan dolayi tessekür ederken bir yandan da ne kadar üzüldügünü belirtiyor.
sanirim bu is oluyor.

Not:arkadaslar özellikle yabanci basinda yayin okumak isteyenler icin mozilla firefox´u öneriyorum. bu sayfa sayesinde internette herhangi bir dildeki sayfayi türkce ya da baska bir dilde okuyabiliyorsunuz! örnegin ben alanzinho ile ilgili haberleri norvec dilinden almancaya cevirip okuyorum ve firefoxun türkce versiyoununda türkce cevirme özelligi var. bu bilgiyi firefoxtan haberi olmayan arkadaslar icin yaziyorum haberi olupta ukalalik yapacaklar kendilerine saklasinlar ukalaliklarini.

inşallah olacak cem abi bu arada bilgi için teşekkürler...

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 09:49
norveçte şu an saat kaç?

8.48 sabah yani
:D:D

TSKara61
23.01.2009, 09:54
http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00668/Alanzinho_j_668447i.jpg
STERKT Vision: Trabzonspor increases bid for Alanzinho. Photo: Stian Lysberg Solum / SCANPIX

Increases bid for Alanzinho

Trabzonspor to Oslo tomorrow to secure Stabæk-artifact.

Oslo (TV 2 Sport): Alanzinho may be lost for Stabæk, for tomorrow will representatives of Trabzonspor to Oslo.

And the Turks to Stabæk suggests that they will by over 40 million for brasilianeren.

This is an increase of five million bid from Stabæk said no to Friday last week.

Alanzinhos Brazilian affiliate lands in Oslo tomorrow to negotiate personal agreement.

Salary Offer will remain at 10 million net of the year.

There is no doubt about that Stabæk brasilianer very happy to go to Rune Lange's old club, if the club gives him Bærum law.

- 35 million is a lot of money. Også avtalen Trabzonspor tilbød meg var veldig god. The agreement Trabzonspor offered me was very good. Faktisk så god at den ville sikret meg og familien min livet ut, sa Alanzinho til TV 2 Sporten forrige uke. In fact so good that it would ensure me and my family life, said Alanzinho to TV 2 Sport last week.

So that's about 40 million NOK is for Stabæk. Etter det TV 2 Sporten kjenner til, skal klubben ha satt en prislapp på nærmere 50 millioner kroner på teknikeren. After the TV 2 Sporten know, the club have put a price on nearly 50 million on the technician.

- We believe he is the most valuable player in the Premier Division, and would then paid, "said Lars Bohinen to TV 2 Sport when the first bid was rejected.- We believe he is the most valuable player in the Premier Division, and would then paid, "said Lars Bohinen to TV 2 Sport when the first bid was rejected.

İskender Çakmak
23.01.2009, 09:57
:D:D:D:alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 09:58
bu yeni habermi yoksa dünkü habermi?

Gökçebey
23.01.2009, 09:59
THY 1751 TURKISH AIRLINES OSLO 08:20 08:20 -

THY'nin İstanbul'dan Oslo'ya direkt uçuşu var görünüyor ama emin değilim.

Onur Civelek61
23.01.2009, 09:59
sanirim bu is oluyor.

Çok güzel bi haber:) sağol abi.

Gökçebey
23.01.2009, 10:00
Yönetim uyuma bize Norveççe bilen üye bul :D

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 10:05
http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00668/Alanzinho_j_668447i.jpg
STERKT Vision: Trabzonspor increases bid for Alanzinho. Photo: Stian Lysberg Solum / SCANPIX

Increases bid for Alanzinho

Trabzonspor to Oslo tomorrow to secure Stabæk-artifact.

Oslo (TV 2 Sport): Alanzinho may be lost for Stabæk, for tomorrow will representatives of Trabzonspor to Oslo.

And the Turks to Stabæk suggests that they will by over 40 million for brasilianeren.

This is an increase of five million bid from Stabæk said no to Friday last week.

Alanzinhos Brazilian affiliate lands in Oslo tomorrow to negotiate personal agreement.

Salary Offer will remain at 10 million net of the year.

There is no doubt about that Stabæk brasilianer very happy to go to Rune Lange's old club, if the club gives him Bærum law.

- 35 million is a lot of money. Også avtalen Trabzonspor tilbød meg var veldig god. The agreement Trabzonspor offered me was very good. Faktisk så god at den ville sikret meg og familien min livet ut, sa Alanzinho til TV 2 Sporten forrige uke. In fact so good that it would ensure me and my family life, said Alanzinho to TV 2 Sport last week.

So that's about 40 million NOK is for Stabæk. Etter det TV 2 Sporten kjenner til, skal klubben ha satt en prislapp på nærmere 50 millioner kroner på teknikeren. After the TV 2 Sporten know, the club have put a price on nearly 50 million on the technician.

- We believe he is the most valuable player in the Premier Division, and would then paid, "said Lars Bohinen to TV 2 Sport when the first bid was rejected.- We believe he is the most valuable player in the Premier Division, and would then paid, "said Lars Bohinen to TV 2 Sport when the first bid was rejected.

şimdi bu haberi koydun kaçtın:D meraklandırdın bizi:D şunu birazcıkta olsa çevirebilen yokmu?

asimavi
23.01.2009, 10:06
ya hu bu adam ricaedinhoya benziyor...kafa kocaman ..boy kısa kollar kısa ..çok garip bi tipi var..ama yetenek var adamda kardeşim...boy a falan bakmıyo yetenek...ALLAH vergisi...

cem arin
23.01.2009, 10:06
https://addons.mozilla.org/de/firefox/addon/3302

bu sayfadan türkce cevirim programini indirebilirsiniz ancak belirttigim üzere sadece firefox kullanicilari icin;-)

microsofta ekmek yok burada,-)

asimavi
23.01.2009, 10:07
trabzonspor yaptığı teklifi artırdı diyor...karşı takım yönetimi de tekliften çok memnun ...

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 10:08
şimdi bu haberi koydun kaçtın:D meraklandırdın bizi:D şunu birazcıkta olsa çevirebilen yokmu?

burda iste yöneticimisin gelcegei yazio yani mahmut aksu....alan iyi para dio ailemi gecindirebilirim diyo onunda menejeri gelip görüsülücek ilk teklifimizi ret etmis yazio yani ben bukadar döndüre bildim:D

Recep Alkan
23.01.2009, 10:09
trabzonspor yaptığı teklifi artırdı diyor...karşı takım yönetimi de tekliften çok memnun ...

transfer adam iyi güzel hoş da. daha ne kadar arttıracağız teklifi çok merak ediyrum. fenere gülizar transferi için gülerken aynısı bizim başımıza gelmesin sonra ?

Onur Civelek61
23.01.2009, 10:10
galiba 50 milyon kron mudur nedir ona çıkmışız.Parayı suratlarına vuruyoruz versinler artık Alanzinho yu:)

Mustafa Önder
23.01.2009, 10:10
Arkadaşlarbüyük ihtimal bu transfer olumlu sonuçlandı Sosa transferinde de gelişmeler yaşanabilir.

.....
23.01.2009, 10:11
http://www.stabaek.no/forum/index.php?showtopic=2226&st=2400

Forum sitesi, Burdan takip edebiliriz durumu, Tabi Norveççe bilen birisi lazım :)

Mustafa Önder
23.01.2009, 10:11
galiba 50 milyon kron mudur nedir ona çıkmışız.Parayı suratlarına vuruyoruz versinler artık Alanzinho yu:)

:D:D:D kardeş güldürdün ya beni şu mubarek günde de Allah seni güldürsün

Onur Civelek61
23.01.2009, 10:12
:D:D:D kardeş güldürdün ya beni şu mubarek günde de Allah seni güldürsün

Alanzinho gelsin güleriz:D

Adem Erdoğan
Bizim basının hiç umrunda değil.Hala Sosa diyorlar.

Recep Alkan
Arkadaşlarbüyük ihtimal bu transfer olumlu sonuçlandı Sosa transferinde de gelişmeler yaşanabilir.

geçmiş sayfalarda spor61 den bir haber kopyalamıştım. sosa palermo ile anlaştı diye. hatta kaynak resmi anlaşmayı imzaladığını yazıyordu. hala gelişme olma ihtimali olabilir mi acaba?

.....
Sell Alan and use all the money to strengthen the club's financial situation. The goal of the season must be the top five and get on the CL.

110% agree

Ne demek istemiş Forumdan aldım, Yoksa transfer ne kadar dogru diye sormuş bu da %110 mu demiş acaba :):):)

agahozlu
23.01.2009, 10:13
Alanzinho için arttırılan teklif
Oslo(TV Sport 2) : Alanzinho Stabaek'ten Trabzonspor'u temsil etmek üzere ayılabilir.Türkler, Stabaek'e Brezilyalı için 40 milyon(kendi para birimleri) üzerinde teklif yaptı.

Bu teklif geçen hafta Cuma günü kabul edilmeyen tekliften 5 milyon daha fazla.

Alanzinho kendi kişisel anlaşmaları için Oslo'da yöneticilerle görüşecek diyor.

Alanzinho Rungüe Lange'nin eski takımına gitmekten hiç bir şüphe duymuyor ve brezilyalı çok mutlu.Bareum kanunu diye birşeyden bahsediyor.(nedir bilmiyorum)

Devamını sonra çeviririm acelem var şimdilik bu kadarla idare edin...

arifberkay
23.01.2009, 10:14
mahmut beyi tanıyan arkadaşlar vardı bi arasınlar allah rızası için

a d bacan
23.01.2009, 10:14
5 yusuf ediyor desenize fiyatı

agahozlu
23.01.2009, 10:15
Sell Alan and use all the money to strengthen the club's financial situation. The goal of the season must be the top five and get on the CL.

110% agree

Ne demek istemiş Forumdan aldım, Yoksa transfer ne kadar dogru diye sormuş bu da %110 mu demiş acaba :):):)

Alanzinho satıp tüm parayı kulubun mali yapısını güçlendirmek için kullanaluım.Sezonun amacı ilk beşte bitirmek ve Cl ye gitmek olmalı diyor.Diğeride ona katılıyor işte...

Mehmet_Mercanlı
23.01.2009, 10:15
Trabzon, sambacı Alanzinho'yu bitirdi

Norveç gazeteleri Norveç Ligi takımlarından Stabaek'te oynayan Brezilyalı Alanzinho'nun Trabzonspor'la anlaştığını yazdı.
Trabzonspor, devre arası transfer çalışmalarında sona geldi.

Norveç basını, bordo mavili takımın ligin ilk yarısında sıkıntı yaşadğı sol açık için Norveç'in Stabaek takımında oynayan 26 yaşındaki Brezilyalı Alanzinho Carlos Gomes da Costa ile 35 Milyon Kron karşılığı anlaştığını yazdı.
Geçen yıl adı Fenerbahçe ve Ankaraspor'la da anılan Alanzinho için Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener iki gün önce resmi teklifte bulunmuştu.

arkadaşlar

bu haberde fener ilgilendi diye yazıyor ben araştırdım ankara spor ilgilenmiş ama fenerin ilgilendiğini bulamadım... sizde varmı kanıtı

Adem Erdoğan
23.01.2009, 10:16
Birisi Allah rızası için kronun kurunuda yazsa.:)

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 10:16

110% agree

alan satilmali ve para iyi kulanmali cl girmek icin

kalavara
23.01.2009, 10:18
çok para veriyoruz gibi geliyor bana! bari ersun hoca bu transferin iyi olduğunu, alanzinho'nun özelliklerinin ne olduğunu ve transferi kendisinin idtediğini söylese de içimiz rahatlasa!!yoksa verdiğimiz para gerçekten çok fazla! yönetim bizim gazımıza gelip bu paraya kıymışsa üzülürüm valla!

irfan61
23.01.2009, 10:19

110% agree

Alanı satın ve parayı kulübün finansal durumu düzeltmek için kullanın bu sezon hedefimiz ilk 5 girmek ve şampiyonlar ligine gitmek.Buna benzer şeyler yazmış.

Samet Berber
23.01.2009, 10:19
Birisi Allah rızası için kronun kurunuda yazsa.:)
1 kron = 0.23... TL idi yanılmıyorsam .

irfan61
23.01.2009, 10:21
1 kron = 0.29... TL idi yanılmıyorsam .Yani 50 milyon kron ne kadar ediyor.Adamlardan Alazinho'yu alıp onların finansal durumu düzelirken bizim finansal durum kötüye gitmesin. :)

Volkan Albayrak
23.01.2009, 10:21
hadi artık imza atıldı haberlerini bekliyoruz

akin0834
23.01.2009, 10:22
ulusal medyada neden adı bile geçmiyo bu oyuncunun...ne gazetelerde nede kanallarda alanzinho için gidildi denmiyor...fotomaç fanatik bomba patladı die başlık yaparlardı...bu işte bi gariplik var...

Samet Berber
23.01.2009, 10:23
Yani 50 milyon kron ne kadar ediyor.Adamlardan Alazinho'yu alıp onların finansal durumu düzelirken bizim finansal durum kötüye gitmesin. :)
50 milyon kron yaklaşık 14 milyon TL yapıyor.

Ama 50 milyon kron nerden çıktıki?

asimavi
23.01.2009, 10:23
bu bareum maddesi serbest kalma ücreti olmasın....

Volkan Albayrak
23.01.2009, 10:24
ulusal medyada neden adı bile geçmiyo bu oyuncunun...ne gazetelerde nede kanallarda alanzinho için gidildi denmiyor...fotomaç fanatik bomba patladı die başlık yaparlardı...bu işte bi gariplik var...

çok doğru bir tespit norveçte bu kadar haber çıkarken bizim medya hiç farkında değilmi?

irfan61
ulusal medyada neden adı bile geçmiyo bu oyuncunun...ne gazetelerde nede kanallarda alanzinho için gidildi denmiyor...fotomaç fanatik bomba patladı die başlık yaparlardı...bu işte bi gariplik var...Boş ver daha niye haber yapsınlar.Ondan sonra başka takımlar girer araya hep karışır iş.Mahmut Aksu alazinho yu getirsin ondan sonra istedikleri kadar haber yaparlar.

samet ozkurt
onu bende anlamadım deminde fanatik de okudum haberin en altında alanzinho yattı sosaya dönüldü die yazıodu...

asimavi
23.01.2009, 10:25
varsın bozulsun dengeler biraz ne olacak....karşılığını elbet alacağız ....bu yıl şampiyonluk demek direk şampiyonlar liginde guruplara kalmak demek ...butün yaptığımız transferleri karşılar şampiyonlar ligi geliri

kalavara
23.01.2009, 10:25
bu arada bu steabek forumundakiler galiba kafayı yedi, leyla zanaya özgürlük falan diyorlar bir de fb nin taraftalarını gösteren video eklemişler! hey allahın sen bana sabır ver!!

Volkan Albayrak
23.01.2009, 10:26
google bi öneri mahmut aksu nerede diye google earth de bi yer yapsınlar tıklanma rekoru kırarlar

samet ozkurt

Telefonla görüşüyorlar
R.Betis de devrede
Serhat DEMİRTAŞ
haberin ekleniş tarihi 23.01.2009 bu işte bir iş var ama çözemedim...

irfan61
50 milyon kron yaklaşık 14 milyon TL yapıyor.

Ama 50 milyon kron nerden çıktıki?Arka sayfalardaki bir haber de 50 millioner kroner yazıyorda.Heralde 50 millioner kroner=50 milyon kron demek oluyordur.

Recep Alkan
23.01.2009, 10:27
arkadaşlar 1 norveç kronu 0.236

transfer ne kadar bilmiyorum ama 40 milyon kron olsa

0.236 X 40 = 9.44 Trilyon yapar. bu da 4.4 milyon euroya denk gelir.

ama verilen kron 40 milyon ise.

akin0834
23.01.2009, 10:27
renkdaş alanzinhoyu alırsak düşman kesilicekler bize steabek taraftarı :D daha almadan neler neler sölüyolar :D demekki çok kıymetli bi oyuncu onlar için...okdar çok seviyolar

My
23.01.2009, 10:29
arkadaşlar 1 norveç kronu 0.236

transfer ne kadar bilmiyorum ama 40 milyon kron olsa

0.236 X 40 = 9.44 Trilyon yapar. bu da 4.4 milyon euroya denk gelir.

ama verilen kron 40 milyon ise.Çok büyük para. Eğer gerçeklik payı varsa bu transfer beni korkutuyor açıkçası.

Volkan Albayrak
23.01.2009, 10:29
renkdaş alanzinhoyu alırsak düşman kesilicekler bize steabek taraftarı :D daha almadan neler neler sölüyolar :D demekki çok kıymetli bi oyuncu onlar için...okdar çok seviyolar

böyle konuşma jeferson transferi aklıma geliyor

Mehmet_Mercanlı
23.01.2009, 10:30
arkadaşlar benim bildiğim 3.3 milyon euro verilecek.
yanı bundan daha fazlası verilmeyecek bu fiyat onların istediği fiyat bizimkiler buunu biraz aşa indire bilir

.....
23.01.2009, 10:30

Gerçekten ağza alınmayacak sözler söylemişler heralde :)

Ama ne yaparsın Trabzonsporlu olmak böyle bir şey işte :)

Recep Alkan
23.01.2009, 10:31
Çok büyük para. Eğer gerçeklik payı varsa bu transfer beni korkutuyor açıkçası.

ki bu para sadece kulübe verilen bonservis parası. bunun yanı sıra forumlarda ve haber başlıklarında oyuncuya trabzonsporun 3.5 yıllık 60 milyon kron verileceği yazıyor. buda ;

60 X 0.236 = 14 trilyon yapar. yani 6.6 milyon euro yapar.

6.6 / 3.5 = 1.8 milyon euro yıllık para yapar.

dengeler biraz bozulacak galiba.

Great White
23.01.2009, 10:33
Şu Alanzinho ile ilgili Wikipedik bir araştırma yapayım dedim sonuç tam hüsran:S

Adam Brezilya liginde 2001' den 2004' e kadar 3 sezon boyunca toplam 6 maça çıkmış. Gol falan zaten hak getire..

Ardından bir şekilde kapağı İskandinavya' ya atıvermiş. Zaten o istatistikler ile gerçek bir Avrupa ligine gidebilmesi imkansız..

Stabaek' de ise 83 maç görev almış ve 19 gol atmış. Norveç Ligi' ndeki performansı gayet iyi. Ama Norveç Ligi bu yahu. Neredeyse bizdeki Bank Asya kalitesinde bir lig..

Açıkçası bu adam için bahsi geçen paralar gerçekten doğruysa büyükçe bir kazığın üzerine oturmak üzereyiz sanırım..

Harun Karadeniz
23.01.2009, 10:33
alkan abi döktürmüşsün:D

sadri amca yapmaz yanlış ya bu kadar para verirse çok faydalanırız ondan...

Ümit Tekşan
23.01.2009, 10:34
o kadar para vermezler heralde bizim AKSU işini bilir halleder bu işi.

hay1699
23.01.2009, 10:36
Şu Alanzinho ile ilgili Wikipedik bir araştırma yapayım dedim sonuç tam hüsran:S

Adam Brezilya liginde 2001' den 2004' e kadar 3 sezon boyunca toplam 6 maça çıkmış. Gol falan zaten hak getire..

Ardından bir şekilde kapağı İskandinavya' ya atıvermiş. Zaten o istatistikler ile gerçek bir Avrupa ligine gidebilmesi imkansız..

Stabaek' de ise 83 maç görev almış ve 19 gol atmış. Norveç Ligi' ndeki performansı gayet iyi. Ama Norveç Ligi bu yahu. Neredeyse bizdeki Bank Asya kalitesinde bir lig..

Açıkçası bu adam için bahsi geçen paralar gerçekten doğruysa büyükçe bir kazığın üzerine oturmak üzereyiz sanırım..

sanirim 2004te 20-21 yaslarindaydi... biraz acimasiz bi yorum oldu bu.

Adem Erdoğan
23.01.2009, 10:36

2 videoya tav olduk ama sonu hayırlı olur inşallah.
Yusuf alamadık cidden hayırlısı oldu.
İnce eleyip sık dokuyan yönetimimizin bir bildiği vardır herhalde.
Neyse bekleyp görelim.

Samet Berber
23.01.2009, 10:38
ki bu para sadece kulübe verilen bonservis parası. bunun yanı sıra forumlarda ve haber başlıklarında oyuncuya trabzonsporun 3.5 yıllık 60 milyon kron verileceği yazıyor. buda ;

60 X 0.236 = 14 trilyon yapar. yani 6.6 milyon euro yapar.

6.6 / 3.5 = 1.8 milyon euro yıllık para yapar.

dengeler biraz bozulacak galiba.
Yok abi futbolcuya 3.5 yıl için 25 milyon kron vericelek.

Cenkhan
23.01.2009, 10:39
Olası puan kaybından sonra taraftarın gazını almak varken haftasonu milyon dolarlık bomba patlatılmaz. Yani normal yöneticiler böyle yapardı. Sadri başkan pek tahmin edilebilir bir yapıya sahip değil.

Ayrıca 4 milyon € paramız varsa Özer'i alalım. Sene başındaki fiyatı bulmak için kapris yapmak hata olur.

leventturksoy
23.01.2009, 10:40

he bank asya ligi gibi toromso unuttunuz galiba galatasarayı nasıl elemisti

akin0834
23.01.2009, 10:42
bu tranfersin doruluğunu ancak ligtv.com dan öğrenebiliriz...ilk sporx e ve ligtv.com a düşüyo haberler...doğruluk oranıda yüzde 99...çok güveniyorum bu iki kaynağa...ikisinede baktım alanzinhonun a sı bile yok....ben yerel medyaya pek güvenmiyorum...oyüzden bugün dakika dakika takip edeceğim ligtv.com u..şöle bi kırmızı bültenle son dakika die geçiyo ya ligtv..ona bayılıyorum:D hadi ligtv göreyim seni :D

My
23.01.2009, 10:45
he bank asya ligi gibi toromso unuttunuz galiba galatasarayı nasıl elemistiO ayda yılda bir olur.

Hekimoğlu
23.01.2009, 10:49
İkinci jun yada lange olmaz inşallah.

maratbilgin
23.01.2009, 10:49
trabzonspor http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho adamın biyografisine bile girmiş... Acaba imzalar atıldı da haberimiz mi yok...

Recep Alkan
23.01.2009, 10:50
Yok abi futbolcuya 3.5 yıl için 25 milyon kron vericelek.

kardeşim dedim ya gazete ve forum başlıklarında yazan rakam 60 milyon krondu. eğer 3.5 yıllık para 25 milyon kronsa

0.236 X 25 = 5.9 Trilyon yapar, buda

2.8 milyon euro yapar. buda;

yıllık 800.000 euro yapar. ama her yerde adamın bizden alacağı para ile ailesini geçindireceği söylenirken 800.000 euro ya bu laf söylenmez düşüncesindeyim.

hayırlısı bakalım . yakında belli olur rakamlar.

Vural Kuyumcu
23.01.2009, 10:51
Olası puan kaybından sonra taraftarın gazını almak varken haftasonu milyon dolarlık bomba patlatılmaz. Yani normal yöneticiler böyle yapardı. Sadri başkan pek tahmin edilebilir bir yapıya sahip değil.

Ayrıca 4 milyon € paramız varsa Özer'i alalım. Sene başındaki fiyatı bulmak için kapris yapmak hata olur.

bu senin görüsün ama yönetimi böyle topa tutmak cok yanlis

Hekimoğlu
23.01.2009, 10:52
kardeşim dedim ya gazete ve forum başlıklarında yazan rakam 60 milyon krondu. eğer 3.5 yıllık para 25 milyon kronsa

yıllık 800.000 euro yapar. ama her yerde adamın bizden alacağı para ile ailesini geçindireceği söylenirken 800.000 euro ya bu laf söylenmez düşüncesindeyim.

hayırlısı bakalım . yakında belli olur rakamlar.Şu an aldığı paranın 400 bin euro olduğunu okumuştum parayı ikiye katlıyor daha ne olsun.

Hüseyin İlkin
23.01.2009, 10:52
trabzonspor http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho adamın biyografisine bile girmiş... Acaba imzalar atıldı da haberimiz mi yok...

Bizimkilerden biri yapmıştır , malum oraya herkes yazabiliyor :)

akin0834
23.01.2009, 10:53

wikipedia ya sen bile bişiler yazabilirsin...bi ara ronaldinyou trabzonsporda göstermişlerdi...güvenilir değil yani...

Samet Berber
23.01.2009, 10:53

hayırlısı bakalım . yakında belli olur rakamlar.
Abi 800 bin euro onun şu an aldığı paraya göre müthiş bir para .

Evet 60 milyon kron yazıyor ama o bonservis ücretiyle beraber yani 35+25 şeklinde.

Ferşat Balcı
23.01.2009, 10:54
arkadaşlar pazara kadar boşuna heyecanlanmayalım böyle bir Transfer olmuşsa bile açıklamarı maç öncesi doğru olmaz,

Harun-61
23.01.2009, 10:54
Bu Konuyu 77 Aktif Üye Görüntülüyor 77

MasaAllah :) :)

.

S.DEMİRCİ
23.01.2009, 10:55
yönetim ve ersun hoca transfer yapmak için transfer yapmayacağız diyor.. bildiğimiz,inandığımız,tanıdığımız futbolcu alacağız diyor. ama burada yok norveç ligi kalitesizliği yok adamın kariyeri.... ersun hoca eminin norveç liginin kalitesini bizden daha iyi biliyordur..

Recep Alkan
23.01.2009, 10:55
Abi 800 bin euro onun şu an aldığı paraya göre müthiş bir para .

Evet 60 milyon kron yazıyor ama o bonservis ücretiyle beraber yani 35+25 şeklinde.

o zaman dediğimiz yaptığımız hesap doğru kardeşim. bu transfer bize 3.5 yıllık oyuncu maliyetide dahil 14 trilyona mal olmuştur. eğer alınmışsa.

akin0834
23.01.2009, 10:59
az önce norvec basini acikladi türkiyedekiler ayakta uyuyorlar trabzon basinindan haric hic biryerde yazmiyor son dakika haber tv acikladi norvec spor kanalinda canli yayinda alanzinho trabzonla anlasti dediler ?istanbul takimi olsaydi yer gök inlerdi trabzon sanki rus takimi ya .

bir yorum...hakikaten böyleyse ayakta uyuyolar....

Mustafa Önder
23.01.2009, 10:59
o zaman dediğimiz yaptığımız hesap doğru kardeşim. bu transfer bize 3.5 yıllık oyuncu maliyetide dahil 14 trilyona mal olmuştur. eğer alınmışsa.

Abi süpersin sabahdan beri yaptığın hesaplamalar hakkaten takdire şayan seni Sabancı'nın ceo su yapsınlar:D

Ömer Aydın
23.01.2009, 11:00
Engelsk er ikke tyrkernes sterke side.

Blir spennende å se alan prestere borte mot besiktas, han har jo hatt problemer med å prestere foran klanen.

_________

Adamlar alay ediyor bizle :D Ingilizce bunlarin en iyi yapabildigi sey degildir heralde diyorlar :D

maratbilgin
23.01.2009, 11:01
wikipedia ya sen bile bişiler yazabilirsin...bi ara ronaldinyou trabzonsporda göstermişlerdi...güvenilir değil yani...

Birileri beşiktaş yazıp da beşiktaşlı yoneticileri harekete geçirip transferi gerçekleştirmesinler... Adamlar malum, bizim transferlerimize sulanıyorlar.. :)

Birtan Karaman
23.01.2009, 11:02
Arkadaşlar Wolfsburgun alanzinhoya talip olan haberler yılbaşı öncesiydi Tekliflerini geri çektiler ardından.

Recep Alkan
23.01.2009, 11:03
Abi süpersin sabahdan beri yaptığın hesaplamalar hakkaten takdire şayan seni Sabancı'nın ceo su yapsınlar:D

kimsenin parasında gözümüz yok ama, bu adama verilen paralar kombine paraları, forma paraları, lisanslı ürün paralarından gidiyor. eğer bu kadar para gidecekse hesaplamak şart, gülizara gülüyorduk aynı paraya geldik.

ama herşeye rağmen hayırlısı.

İdris Toksoy
1korn=0,238TL.çok pahalı değil mi sizce?

My
az önce norvec basini acikladi türkiyedekiler ayakta uyuyorlar trabzon basinindan haric hic biryerde yazmiyor son dakika haber tv acikladi norvec spor kanalinda canli yayinda alanzinho trabzonla anlasti dediler ?istanbul takimi olsaydi yer gök inlerdi trabzon sanki rus takimi ya .

bir yorum...hakikaten böyleyse ayakta uyuyolar....Bu yorum nereden ve ne zamana ait acaba ?

Samet Berber
23.01.2009, 11:05
kimsenin parasında gözümüz yok ama, bu adama verilen paralar kombine paraları, forma paraları, lisanslı ürün paralarından gidiyor. eğer bu kadar para gidecekse hesaplamak şart, gülizara gülüyorduk aynı paraya geldik.

Yok abi Gülizar asrın kazığıdır .

Onun bonservis+4 yıllık ücreti 30 milyon euro (60 milyon TL) yapıyor .

Bizimki onun 5'te 1'i .

Volkan Albayrak
23.01.2009, 11:06
Bu yorum nereden ve ne zamana ait acaba ?

norveç spor kanalının adını bilen varsa seyredelim

İdris Toksoy
http://http://www.youtube.com/watch?v=Qqt3kAXgFtc

sol kanada ilaç gibi gelecektir.

Hüseyin İlkin
Güiza ile aynı paraya geldiğini nasıl söyleyebiliriz anlamadım ? Güiza sözleşmesi bitene kadar kalırsa toplam 30 milyon gitmiş olacak Fener 'den ...

akin0834
http://www.youtube.com/watch?v=7DGyRV0O2n4

bu golü izleyin...alanzinhodan...

Birtan Karaman
23.01.2009, 11:07
Faty Papy'e arkadaş geldi

Trabzonspor, Burundili genç oyuncu Faty Papy ile sözleşme imzalarken, komşu kentin takımı Giresunspor da aynı ülkeden denenmek için Hassan Hakizimana'yı getirdi. Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor ile 1 haftadır antrenmanlara çıktığını belirten Hakizimana, ilk kez Türkiye'ye geldiğini kaydetti.
Sol kanat oyuncusu olduğunu ifade eden Hakizimana, ''Türkiye'ye gelmekten dolayı mutluyum. Küçük yaştan beri profesyonel bir futbolcu olmak benim hayalimdi. Başka bir ülkeye de gidebilirdim ama buraya transfer oldum' dedi.
Brundi Ümit Milli Takımı'nda da oynadığını kaydeden Hakizimana, şöyle devam etti: ''Ülkemdeki takımlardan bana teklif yapıldı, ama ben Türkiye'yi tercih ettim. Deneme aşamasında olduğum Giresunspor ile anlaşacağıma ve burada kalıcı olacağıma inanıyorum. Türk futbolunu Dünya ve Avrupa Şampiyonlarından tanıyorum. Memleketimden uzak kalmamdan dolayı elbette ki oralara özlem duyuyorum. Ama burada başarılı olmak zorundayım. Çünkü ekmek paramı kazanmak zorundayım.''
Trabzonspor ile sözleşme imzalayan Faty Papy ile tanışmadığını belirten Hakizimana, ''Giresunspor'da kalıcı olacağım. Daha sonra da Faty Papy ile tanışmak isterim. Burundi küçük bir Afrika ülkesi. Burada bir Burundili daha olmasına sevindim. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de başka bir Burundili oyuncu yok. Giresun ve Trabzon şehirleri de birbirine yakın. Kısa süre içinde Faty Papy ile tanışmak istiyorum'' diye konuştu. Kulüp basın sözcüsü Fatih Sandal ise yaklaşık bir haftadır denenen Burundili Hassan Hakizimana'nın gösterdiği performanstan memnun olduklarını, oyuncu ile gelecek hafta içinde anlaşma imzalamayı planladıklarını söyledi.

23.01.2009

Kaynak : AA

Onur Civelek61
ne guiza sı ya boşverin :)

Recep Alkan
Yok abi Gülizar asrın kazığıdır .

Onun bonservis+4 yıllık ücreti 30 milyon euro (60 milyon TL) yapıyor .

Bizimki onun 5'te 1'i .

haklısın da iki kulübünde verebilecekleri miktarlar var. biz sınırı onlarda kendi sınırını verdi aldıkları oyunculara. umarım bu paralar doğru ise ileride bizi sıkıntıya sokmaz.

yönetime güvenimiz tam.

UğuR
23.01.2009, 11:08
Norveç gazeteleri Norveç Ligi takımlarında Stabaek'te oynayan Brezilyalı Alanzinho'nun Trabzonspor'la anlaştığını yazdı...

Haber7.com'un haberine göre Norveç basını, bordo mavili takımın ligin ilk yarısında sıkıntı yaşadğı sol açık için Norveç'in Stabaek takımında oynayan 26 yaşındaki Brezilyalı Alanzinho Carlos Gomes da Costa ile 60 Milyon Kron karşılığı anlaştığını yazdı.
Geçen yıl adı Fenerbahçe ve Ankaraspor'la da anılan Alanzinho için Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener iki gün önce resmi teklifte bulunmuştu.

Buda İnternetspor dan...

Kazım Uzunboy
23.01.2009, 11:09
Giresunspor'da başarılı olursa transfer edebiliriz. :D:rolleyes:

Onur Akyüz
beyler noldu?
epeydir transfer başlıgına girmedim,

gelişme var sanki?

Muhammet
Eğer alırsak bizim de isminin sonu "inho" ile biten bir oyuncumuz olacak. ;)

Samet Berber
Güzel bir haber , tanışıyorlarmıydı acaba .

wolf_TS61

abi gülizarın(yaş 29) bonservisine 38 trilyon ödediler.gülinin aldığı ayrı.hani gol kralı olsa şimdi tamamda hiç bişey yapmadı yaw.bizimkinin(yaş 25) maliyetine 14 trilyon diyoruz.az mı çok mu tartışılır yani.

Birtan Karaman
23.01.2009, 11:10
MAHMUT AKSU'NUN AÇIKLAMASI

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Mali Sayman Aksu “Evet Alanzinho transferinde bir teklif vermiştik, gelinen süreçte verdiğimiz teklif kabul edildi gibi. Sadece küçük birkaç ayrıntı kaldı. O ayrıntılar görüşülüyor, görüşme olumlu biterse yarın Norveç'e gideceğim. İmzalar atılmadan hiçbir transfer bitmiş sayılmaz. Şu an itibarı ile bu transfer ancak %40 oranında gerçekleşmiş durumda” dedi.
haber61

İdris Toksoy
wikipedia da alanzinho yazdığımızda geçmişini gösteriyor ve şuanki klübü Trabzonspor yazıyor:)
detaylar;

Club career

Brazil

Stabæk

He played an important part during Stabæk's title winning season in 2008, winning both NISO's player of the year award - an award where every league player cast a vote - and the Kniksen midfield of the year (http://en.wikipedia.org/wiki/Kniksen_award) award. He was also on top of the ratings in both VG (http://en.wikipedia.org/wiki/Verdens_Gang) and Dagbladet (http://en.wikipedia.org/wiki/Dagbladet), Norway's two major newspapers.
He has been linked with other clubs throughout the European continent, with his contract ending after the 2008 season. However, on May 15 (http://en.wikipedia.org/wiki/May_15) 2008, Alanzinho penned a three year deal ending speculations about his future.But he transfered to Trabzonspor(the biggest team of Turkey))[1] (http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho#cite_note-0)

International career

Alanzinho is uncapped for his home country. As he has lived in Norway for three years, he could apply for Norwegian citizenship and play for them in a couple of years. During an interview with a norwegian TV Channel, he said he would love to play for the Scandinavian nation.[2] (http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho#cite_note-1) Another possibility is for him to marry his norwegian girlriend, something he has heard many times from fans recently, an October interview revealed.[3] (http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho#cite_note-2) He moved to Trabzonspor in January 2009.

Hüseyin İlkin
Daha iki gün öncesine kadar Burundi nerede bilmezdik , şimdi ülkemizde iki Burundi'li oldu :D Hatta Karadeniz'de .

Hayırlı olsun Giresunspor'a .

Samet Berber
beyler noldu?
epeydir transfer başlıgına girmedim,

gelişme var sanki?
Norveç basınına göre Alanzinho'yu aldık .

Ali Tunahan Güllü
yönetimden bi haber gelsede aldık filan deseler çatladık yavvvvv...:D

Muhammet
23.01.2009, 11:11
Başlık gereksiz oldu gibi. :rolleyes:

akin0834
23.01.2009, 11:11
Trabzonspor Alazinho'yu kaptı!
23 Ocak 2009 Cuma 10:47
Norveç gazeteleri Norveç Ligi takımlarında Stabaek'te oynayan Brezilyalı Alanzinho'nun Trabzonspor'la anlaştığını yazdı...

Haber7.com'un haberine göre Norveç basını, bordo mavili takımın ligin ilk yarısında sıkıntı yaşadğı sol açık için Norveç'in Stabaek takımında oynayan 26 yaşındaki Brezilyalı Alanzinho Carlos Gomes da Costa ile 60 Milyon Kron karşılığı anlaştığını yazdı.
Geçen yıl adı Fenerbahçe ve Ankaraspor'la da anılan Alanzinho için Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener iki gün önce

internetspor güvenilirmidir sizce arkadaşlar...çünkü yerel medya hariç ilk defa farklı bi kaynakdan bu haber geçiyo?

Mollasalihoğlu
23.01.2009, 11:12

Haklılık payın var ama Colman'ın istatistiklerine de baya benziyo gibi :)
Hayırlısı olsun diyelim olumlu ya da olumsuz :)

Engin Koltuk
Trabzonspor Alazinho'yu kaptı!
23 Ocak 2009 Cuma 10:47

Geçen yıl adı Fenerbahçe ve Ankaraspor'la da anılan Alanzinho için Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener iki gün önce

internetspor güvenilirmidir sizce arkadaşlar...çünkü yerel medya hariç ilk defa farklı bi kaynakdan bu haber geçiyo?

Haber 7 de 35 milyon yazıyor.

Birtan Karaman
3 saat önce Çıkan bir haber ;
http://www.hegnar.no/sport_fritid/article356215.ece

Bahattin Aydın
Bir Giresun'lu ve Trabzonsporlu olarak diyorum ki : Umarım bu iki Brundi'li sayesinde Giresunspor ile Trabzonspor arasında sıcak köprüler oluşur :)

Ali Tunahan Güllü
23.01.2009, 11:13
boşverin bizim basını norveç basının dedikleri daha önemli en son haber varmı norveç basınından birtan sen bilirsin:D