PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Samet Yildirim
20.01.2009, 11:07
Ne sansi....snsla alakai yok...normalinde biz 40 puandigerleri 10 puan geride olmasi lazimdi ama neyse...

biraz sansli olsaydik...bursayi, sivasi, bjk vs. yenerdik cünkü onlari hep ezdik...ama olmadi

Erkan SUİÇMEZ
20.01.2009, 11:08
Fatih Gürel Trabzon'a
Fatih Gürel Trabzonspor'da. Bordo- Mavililer, Almanya'nın St. Pauli takımında forma giyen 21 yaşındaki Fatih Gürel ile anlaştı. Genç futbolcunun bu sene pilot takım olan Karadenizspor'da oynayacağı açıklandı.
Takvim

hangi mevkide oynuyor diye sormaya korkuyorum.ya kaleciyse diye :confused:.

oskayb
20.01.2009, 11:08
birinci olarak mevcut kodro son haftaya kadar şampiyonluk kovalayacak kapasitede değildir.Bir çok maçı olağanüstü motivasyonla aldığımızı ,nispeten zor maçları alamadığımızı unutmayalım, ikincisi rakipler dağınıklıktan kurtulmuş ,hakem,federasyon vb etkenlerinin de yadımı ile puan fakını kapatmıştır , 2. yarının atmosferi de artan bir şekilde ilk yarının son çeyreği gibi olacaktır.
transfersiz , ilk yarıdaki oyun şekli ve hazırlık maçlarındaki görüntü ile 2. yarıya başlarsak ilk 4 hafta sonunda kendimizi 4. , 5. sırada umudumuzu , motivasyonumuzu kaybetmiş , sıradanlaşmış bir halde bulabiliriz.

devre arası kaliteli transferin zorluğu ortadayken ve sezon başında bir çok futbolcu alınıp ,takım yeniden oluşturulurken burada birçok kişinin gördüğü sol taraftaki büyük eksiği teknik kadronun görmemesi ilginç geliyor bana.Yönetimin de bu noktada Ersun Yanala bozuk olduğunu düşünüyorum.

My
20.01.2009, 11:13
16 hafta boyunca oynadığımız futbola ve federasyon ipleri eline almasaydı belki 4-5 puan önde kapatacağımız bir ilk yarının ardından taraftar çıkıpta "şans " diyorsa bende ancak "yazıklar olsun" diyebiliyorum ."Başarılı olan biz değiliz, başarısız olan onlar". Bu söylem beni çok rahatsız ediyor. Futbolcularımızın ilk yarı boyunca verdiği emeğe haksızlık.

A.Ali Karanis
20.01.2009, 11:15
Ben cok iyi hatirliyorum NA donemini:

Parali biri gelse de transfer yapsak istedigimiz topcuyu alsak diye.
Geldi de ne oldu? Adam 2 yildiz soz verdi birisini aldi ve sagolsun ZD onu sol acik yapti :)
6 ay sonra adami postaladilar parayi geri ceplerine koydular.

Parasi var ama futbol dan anlamiyordu... neyleyim ben oyle baskani?
Elinde topcular vardi ama oynatamiyordu... neyleyim ben oyle teknik direktoru

Siz de haklisiniz arkadaslar.. bu takimin basinda olan Sadri baskan futbolu biliyor neyimize lazim dimi? Bassin parayi calsin dudugu
Neyimize lazim futbolu bilen teknik direktoru...

Bizler nedense sezon basinda yapilan takviyeler yapilan isler icraatlari cok cabuk unutmusuz ki, boyle yukleniyoruz yonetime ve hoca ya.

Bende isterim transfer olsun ve sol acik alalim, ama olmuyorsa alinamiyorsa ne yapsin adamlar?

Burda atip tutanlar nekadar yardim yapmislar acaba kulube?
Bizler transferlerde neler cektigimizi ne cabuk unuttuk?
Adami aldik ama sonra elimizde patladi ve zararina serbest biraktik.

Bence biz en iyisi bu basliktan ayrilip, mac basligina gecersek daha iyi olacak.
Su formayi giyen futbolcularin mucadelelerini gormediniz mi?
Ben yenilsek bile gurur duyuyordum verdikleri mucadele den dolayi.

Tekrar ediyorum: bu formayi giyen her futbolcu bizim canimiz cigerimiz abimiz kardesimizdir.
Trabzonsporun bu sezon formasini giyen her futbolcu formanin hakkini vermeye calisti ve bu beni cok gururlandirdi!
Ben takima asigim arkadas... ben yonetimi seviyorum..
transfer yapsalarda yapmasalarda ben a dan z ye kadar herkesi seviyorum.

Fener macini alacagimiza inaniyorum yeter ki iyi hazirlanalim ve destegimizi esirgemeyelim.

Burasi dusunceni soyleme yeri tabiki, ama unutmayin ki elestiri yapar iken once olcup bicip tartip elestiri yapacaksin... oyle bol keseden atip tutmayacaksin... once yapilanlari bir tartip sonra yapilamayanlari tartacaksin ki saglikli bir elestiri yapasin..

+1967.başka söylenecek söz yok.

cınar#7
20.01.2009, 11:16
16 hafta boyunca oynadığımız futbola ve federasyon ipleri eline almasaydı belki 4-5 puan önde kapatacağımız bir ilk yarının ardından taraftar çıkıpta "şans " diyorsa bende ancak "yazıklar olsun" diyebiliyorum .
futbola sans demiyoruz;cogu macı son 10 dakikada cevirdiğimiz acık,her zaman boyle olmaz...olumlu dusunmeye devam tabi ama sezon sonu boyle olmuycagından eminim..yada neyse yonetim hedefimiz sampiyonluk değil demişti zaten,herşey guzel o zaman şimdi...

Birtan Karaman
20.01.2009, 11:19
Basın özetlerine ve yönetici açıklamalarımıza bakıyorum da Gündemi Sosa olarak belirledik , kesin.
Sosa yı bonservisi ile Almamız imkansız bana göre Bizde kiralama Yöntemini Sunduk Bayern Munihe.
Zaten Kiralamak İstiyorlardı Heralde Olumlu bir sonuç Çıkar diye düşünüyorum.
Colman ile birlikte Orta alanda iyi bir ikili Oluştururlar.
Başkan sosa yı Trabzona getirerek bir bomba patlatım Transfer Geciktiği için için Har vurup harman savuranlara Gövde gösteririsi yapabilir.Zaten kendide demişti İ.akın ve Engin baytarı İstesem Hemen getiririm diye , Son mahmut aksunun açıklamalarınıda göz önünde bulundurursak Demekki en iyisini Takıma getirmek istiyorlar peki Bu en iyi Neden sosa Olmasın bence Beklemekde fayda var ;
Hep Destek Tam Destek !

Travelair
20.01.2009, 11:20
Fatih Gürel Trabzon'a
Fatih Gürel Trabzonspor'da. Bordo- Mavililer, Almanya'nın St. Pauli takımında forma giyen 21 yaşındaki Fatih Gürel ile anlaştı. Genç futbolcunun bu sene pilot takım olan Karadenizspor'da oynayacağı açıklandı.
Takvim

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/40083/guerel-fatih/profil.html

Başka takımda gözüküyor. Karışık bir haber

pReN@_61
20.01.2009, 11:23
Ajax ikna edilemiyor
Süper Lig’in başlamasına kısa bir süre kala Trabzonspor’da ara transfer çalışmaları sancılı bir şekilde devam ediyor... İç piyasadan elini çeken ve yurt dışında temaslar yürüten Bordo-Mavililer’de olasılık sayısı hayli azaldı. Tüm ısrarlara rağmen Ajax, sol açık Leonardo için ikna edilemedi. Araya giren Maastricht idarecileri ve Hollanda temsilcisinin eski oyuncusu Şota da Brezilyalı’nın Trabzonspor forması giymesini sağlayamadı.

Kulübe maliyeti yüksek
Listedeki Alanzinho için ise kulübü Stabaek, 6 milyon dolara çıkınca Trabzonspor bu defteri de açmadan kapadı. Tüm bu gelişmlerin ardından Karadeniz temsilcisinin listesinde Sosa yalnız kaldı. Yıllık kazancı 1.2 milyon Euro’yu bulduğu ve oynama şansı azaldığı için Bayern’in de konuya sıcak baktığı, şu an için kiralama ve bonservis ile alma şartlarının konuşulduğu öğrenildi. Konunun hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor.

theo
20.01.2009, 11:26
beyler 96-97 sezonunda trabzonspor ilk yarıyı lider kapatmıştı hatırlayın...takviye yapılmıştı takıma hatta...o dönem için iyi bir isimdi...galatasarayda yanılmıyorsam 4. bitirmişti ilk yarıyı...takıma takviye yapılamamıştı...yapılmamıştı değil yapılamamıştı...ama taraftar ve de yönetim takıma güvendiler ve bize 8 puan fark atarak lider bitirdiler...

bana sakın galatasarayı övüyorsun demeyin...bu övgü değil sadece sen takımdaki futbolcuna yapılacak ya da yapılamayacak transferden fazla güvenirsen o zaman o adam da hırslanır ve de 2kişilik oynar...açığı kapatır...

yeter şunu alın bunu alın edebiyatı...önümüzde fenerbahçe maçı var...trabzonspor forması giyen her futbolcuya destek zamanı şimdi...bu başlık kapatılırsa daha iyi olur bence...en azından geçici bir süre dondurulşabilir...çünkü bazen haddini aşan yorumlar oluyor...

sol açık alınmazsa sahaya 10kişi çıkmayacak bu takım...

Gökhan KAN
20.01.2009, 11:26
Basın özetlerine ve yönetici açıklamalarımıza bakıyorum da Gündemi Sosa olarak belirledik , kesin.
Sosa yı bonservisi ile Almamız imkansız bana göre Bizde kiralama Yöntemini Sunduk Bayern Munihe.
Zaten Kiralamak İstiyorlardı Heralde Olumlu bir sonuç Çıkar diye düşünüyorum.
Colman ile birlikte Orta alanda iyi bir ikili Oluştururlar.
Başkan sosa yı Trabzona getirerek bir bomba patlatım Transfer Geciktiği için için Har vurup harman savuranlara Gövde gösteririsi yapabilir.Zaten kendide demişti İ.akın ve Engin baytarı İstesem Hemen getiririm diye , Son mahmut aksunun açıklamalarınıda göz önünde bulundurursak Demekki en iyisini Takıma getirmek istiyorlar peki Bu en iyi Neden sosa Olmasın bence Beklemekde fayda var ;
Hep Destek Tam Destek !
Soza olursa colman yada selcuk a iyi bir alternatif olur.Yada onlar dan bir iyi bir alternatif olur.Onlardan biri sakatlandığında defansif ceyhun oynamak zorunda kalmaz...

Travelair
20.01.2009, 11:28
O zaman birkaç kişi atalım takımdan belki daha hırslanıp 3 kişilik oynarlar? Bu görüşe katılmıyorum. Kapasite ortada. Ben yıllardır bu filmi görüyorum öteki yol da var ama tercih edilmiyor nedense

Onur Şeref
20.01.2009, 11:29
sosa espanyol la anlaşmış diye söyleniyordu dün

poetricus
20.01.2009, 11:30
Transfer olur mu olmaz mı bilinmez. İsabetli bir transfer yapılabilirse ne âlâ. Yapılamazsa dünyanın da sonu değil, sezonun da. Enkaz ve ümitsizlik edebiyatı yapmamız hem yönetimin hem de hakem budamalarına, federasyon sabotajlarına rağmen ilk devreyi averajla ikinci bitirmiş olan oyuncu kadromuza saygısızlık olur. Gerginlik yaratacak yaklaşımlar bugüne kadar bu camiaya hiçbir faya sağlamadı.

Taraftar homojen bir kitle değildir. Çeşitli yaş, meslek ve tecrübeden, değişik bakış açısı ve dünya görüşünden insanın bir araya geldiği bu bu topluluğun belki de en büyük ortak paydası kırılgan bir yapı arz etmesi ve toplu infiale yatkın olmasıdır. Sağduyu ve itidal yönetici için meziyet değil, mecburiyettir.

Popülist söylemler de yanlış, muhatap olunan kitleyi küçümseyen açıklamalar da. İfrat tefriti doğurur ve içinden bir daha kolay kolay çıkılamayacak bir kısır döngü meydana getirir.

Trabzonspor yönetimi bünyesine mutlaka sosyal psikoloji, halkla ilişkiler ve iletişim alanlarında tecrübeli danışmanlar katmalı. Taraftarı bilgilendirme çalışmalarından yerel ve ulusal medyayla ilişkilere kadar her nevi iletişim ve bilgilendirme çalışmalarını bu insanların birikiminden yararlanarak ilmî ve profesyonel bir şekilde yapmalıdır. Bence transferden daha önemli.

Mustafa Önder
20.01.2009, 11:34
Heh tek transferle şampiyn olacaz ve yönetim o transferi yapamıyor dimi. Onlar şampiyon olmayı istemiyor. Bırakın arkadaşlar bu işi bakkal yönetmiyorlar klüp yönetiyorlar.

Hüseyin Bağdat
20.01.2009, 11:36
16 hafta boyunca oynadığımız futbola ve federasyon ipleri eline almasaydı belki 4-5 puan önde kapatacağımız bir ilk yarının ardından taraftar çıkıpta "şans " diyorsa bende ancak "yazıklar olsun" diyebiliyorum .

Tamamen katılıyorum kardeşim sana...

Birtan Karaman
20.01.2009, 11:40
sosa espanyol la anlaşmış diye söyleniyordu dün
Espanyol Bonserviside İstemiş ama Bayern vermemiş Hatta vermez de!

Onur Civelek61
20.01.2009, 11:41
Ajax ikna edilemiyor
Süper Lig’in başlamasına kısa bir süre kala Trabzonspor’da ara transfer çalışmaları sancılı bir şekilde devam ediyor... İç piyasadan elini çeken ve yurt dışında temaslar yürüten Bordo-Mavililer’de olasılık sayısı hayli azaldı. Tüm ısrarlara rağmen Ajax, sol açık Leonardo için ikna edilemedi. Araya giren Maastricht idarecileri ve Hollanda temsilcisinin eski oyuncusu Şota da Brezilyalı’nın Trabzonspor forması giymesini sağlayamadı.

Kulübe maliyeti yüksek
Listedeki Alanzinho için ise kulübü Stabaek, 6 milyon dolara çıkınca Trabzonspor bu defteri de açmadan kapadı. Tüm bu gelişmlerin ardından Karadeniz temsilcisinin listesinde Sosa yalnız kaldı. Yıllık kazancı 1.2 milyon Euro’yu bulduğu ve oynama şansı azaldığı için Bayern’in de konuya sıcak baktığı, şu an için kiralama ve bonservis ile alma şartlarının konuşulduğu öğrenildi. Konunun hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor.

Ajax a bak ya biz size Şota'yı nasıl verdik.Leo nun sözleşmesi biticek verin işte sanki adamınız yok.Futbolcu fabrikasısınız.Leo bize lazım...

Samet Yildirim
20.01.2009, 11:44
Hollanda TV sinde..ajax li yetkili...artik oyuncu almayacagiz ve vermeyecegiz de ancak kennedy ve rommedahl gidebilirmis...

Elia gelmiyor ancak yazin daha yeni mukavelesini uzatmis...

Leonardo yatti heralde..

Mustafa Önder
20.01.2009, 11:44
Ajax a bak ya biz size Şota'yı nasıl verdik.Leo nun sözleşmesi biticek verin işte sanki adamınız yok.Futbolcu fabrikasısınız.Leo bize lazım...

Ajax a aynen böyle mail çek kardeşim:D

Hekimoğlu
20.01.2009, 11:45
Taraftarın görüşlerine bu kadar önem veren bir yönetim ben daha önce görmedim.Bizim yaptığımıza da nankörlük denir ,hem sen o kadar saydır yönetime sonra o sana birşey dedimi hemen üste çıkmaya çalış,yok öyle.Mahmut Aksu doğru söylüyor Trabzonspor yönetimi internet sitelerindeki üyelerin isteklerini karşılama göreviyle oluşturulmamıştır.Yönetim aklıselim davranmalı ve şu anda olanda o bence.

MetiN08
20.01.2009, 11:48
Sosa zu Espanyol Barcelona?

Auch sonst dreht sich das Personalkarussell beim Rekordmeister. So wechselt Bankdrücker Jose Ernesto Sosa offenbar nach Spanien.
Nach Informationen der Sporttageszeitung "AS" leiht Erstligist Espanyol Barcelona den 23 Jahre alten Mittelfeldspieler bis zum Saisonende aus.
Anschließend können die Katalanen, in der Primera Division derzeit nur auf dem 18. Tabellenplatz, eine Kaufoption nutzen.
Sosa, mit Argentinien 2008 in Peking Olympiasieger, kam im Sommer 2007 für eine Ablösesumme von angeblich 10 Millionen Euro zum FC Bayern, hat sich dort aber nicht durchsetzen können.
Sein Vertrag läuft noch bis Sommer 2011.

Arkadaslar Sosa Espanyol Barcelonayla anlasmis gibi görünüyor, Sezon sonuna kadar kiralamislar isterlerse sezon sonu onu alabilirlermis, bizim ismimiz veya Sosayla baska kulüplerin ilgilendi bile yazmiyor hic.Daha kesin degil ama büyük ölcüde anlasmislar

TSKara61
20.01.2009, 11:49
Ne sansi....snsla alakai yok...normalinde biz 40 puandigerleri 10 puan geride olmasi lazimdi ama neyse...

biraz sansli olsaydik...bursayi, sivasi, bjk vs. yenerdik cünkü onlari hep ezdik...ama olmadi

Bir duzeltme yapmak istiyorum. Bursa macinda takim belki de sezonun en kotu futbolunu oynamisti. Ersun Hoca Kocaeli macindan sonra kadroyu bozmayip Colman'i yedek birakmisti ve orta sahamiz cok silik bir goruntu sergilemistim. Colman oyuna dahil olduktan sonra takim toparlandi, ama yine yeterli degildi. Demek istedigim Bursa maci bizim adimiza inisli cikisli ve genel olarak dengeli bir mac olarak gecmisti.

Ama diger maclar icin katiliyorum, BJK, Sivas maclarinda takim cok guzel oynamisti ama maclari kazanamadik. Burda ama federasyonu hakemleri suclamaktansa kendimize bakmayi tercih ederim. Takimin genel goruntusu su: Iyi futbol oynuyoruz, baskili oynuyoruz, rakibi oynatmiyoruz. Ama takimin kuvveti eksik. Ofansif anlamda insiyatif alano, yaratici,ve fark yaratabilecek oyuncu eksikligi yasiyoruz. Cogu macta ne zaman Baris oyuna dahil olsa takimin seviyesi artti. Bakin Baris su anki seviyesiyle cok etkili bir topcu degil, ama o kadar az katki bile takimi vites attirdi. Bu yuzden takimin transfere ihtiyaci var. Takimin Sivas, Kayseri gibi maclari kazanmasi icin, Antalya, Gencler, ve Hacettepe gibi maclari kil payiylan degil rahat bir sekilde kazanmasi icin bir ofansif silaha daha ihtiyacimiz var. Yonetim transfer yapmazsa benim sahsi inancim 2. devrenin ilk devreylen asagi yukari ayni sonuclan bitecegi. Ayni kadronun 2.devrede cok daha farkli bir performans gostermesini beklemek bence mantikli degil. Yani 66-70 puan civarinda bir puanlan biteriz diye tahmin ediyorum. Burdaki sikinti lige asiri formsuz baslayan GS ve FB simdi formunu bulmus durumda ve aramizda da fazla fark yok. 70 puan bile bize sampiyonlugu getirecegini inanmiyorum, 2. bile muamma. Ama umuyorumki yonetim bunlarim hesabini yapiyordur ve ona gore hamlelerini yapiyordur.

Transfer yapmamak icin hic bir maazeret kabul edilemez bence. Haa yonetim cikar derki "Biz transfer yapmiyoruz," o zaman orasi farkli bir konu. Ama yonetim ve teknik heyet kadro da eksiklerin oldugunu kabul ediyor ve bu eksiklikleri gidermek icin calismalardan sonuc alinamiyorsa bu bir basarisizlik degilmidir sizce?

erol_izm
20.01.2009, 11:49
Büyük miktarda paralar harcayıp sol açık alınacağını sanmıyorum. Transferin son günlerinde bir yerli futbolcuyla transferi kapatırız gibime geliyor. Bu konuda yönetime çokda yüklenmemek lazım. Başkanımız "1 liralık futbolcuya 5 lira veremem" diyor. Haklılık yanı var bu açıklamanın. Biz sadece Youtube'da izlediğimiz videolara göre futbolcuları konuşuyoruz. En kazma futbolcunun bile oynadığı maçlarda iyi kötü bu tarzda yakışıklı hareketleri ve gollerinden derlenen videolar çıkarılabilir. Futbolcunun kişiliği, disiplin sorunu veya devamlılığını hiç göze almıyoruz. Anlaşılan o ki, gündemdeki bu isimlerin transferi halâ pazarlık aşamasında. O yüzden en az 1 hafta daha bu şeklilde söylentilerle dolu geçecek. Ama ben halâ bir yerli transferle devre arası transfer dönemini kapatacağımız düşünüyorum.

Travelair
20.01.2009, 11:53
Bazı üyeleri anlamıyorum gerçekten

MİSSE_MİSSE
20.01.2009, 12:00
sezon sonu sözleşmesi bitmiş kaliteli oyuncu trabzona niye gelsinki adam gider aynı parayı veren yunanistanda oynar fransada oynar yani ben sezon sonu formulune hiç katılmıyorum

cınar#7
20.01.2009, 12:02
Biz sadece Youtube'da izlediğimiz videolara göre futbolcuları konuşuyoruz. En kazma futbolcunun bile oynadığı maçlarda iyi kötü bu tarzda yakışıklı hareketleri ve gollerinden derlenen videolar çıkarılabilir.
nasıl bu kadar rahat yakıştırma yapıyosun anlamıyorum..ben Alanzinhoyu yaklaşık 4 senedir takip ediyorum ve ayrıca canlı olarakda izledim..neyse konu bu değil,İnşallah dediğiniz gibi transfere ihtiyacımız yoktur..ben bu takımı şampiyonlar liginde gormek istiyorum,hayali bile guzel..Madride,Manchestara karşı..

Tahir
20.01.2009, 12:11
sokağa para atmayız demek ne kadar doğru ise beklentileri karşılayacak bir veya iki kaliteli ismin alınmaması o kadar yanlış olur. kimse 96'daki kingladze olayını zurawski olayını unutmasın takım bu derece ivmelenmişken bu küçük ama öemli hamlelerin yapılması ayrıca bir önem kazanmıştır.lütfen bizi yanıltmayınız.

Erdem Koltuk
20.01.2009, 12:16
transfer yapmayan tek takım biziz sanırım...........

Yunus Emre SEYHAN
20.01.2009, 12:21
transfer yapmayan tek takım biziz sanırım...........
Faty Papy (sözleşme için evraklar bekleniyor)
Göksu Alhas (4,5 yıllık sözleşme imzalandı..)

Transfer yapan kulupler göze batan oyuncu almadılar Zaten.. Bir tek Fb Gökhan'ı aldı

Mustafa Ağaoğlu
20.01.2009, 12:21
http://haber61.net/news_detail.php?id=30391

Yorumlarda birisi transfer yaptık felan diyo girin bi bakın isterseniz..

Onur Civelek61
20.01.2009, 12:26

Yorumlarda birisi transfer yaptık felan diyo girin bi bakın isterseniz..
Saygıdeğer trabzonsporlular trabzonspor flaş transferle olay yaratacak sol tarafa tecrübeli bir futbolcu aldı sayın mahmut aksu bu mevkiinin adamı diye düşünüyorum şimdi şampiyonluk kesin hayırlı olsun
20 Ocak 2009 Salı 09:25

bu yorum...Ben inanmıyorum...

MetiN08
20.01.2009, 12:28
Bende o yoruma sade gülüyorum bu saatden sonra transfer hayirlimi olur daha :D

irfan61

Yorumlarda birisi transfer yaptık felan diyo girin bi bakın isterseniz..Öyle yazan çok var bir çok sitede büyük bir ihtimalle yalandır.

Travelair
Transfer yapılırsa eminim birileri yine vazife edinir eleştirenlere laf sokmaya çalışır :) Böyle bir yere varamayız birbirimizi anlamaya çalışmalıyız. En azından yazılarını okumaya

genç61
20.01.2009, 12:30
transfer yapılmıcak benim anladıgım kadarıyla sezon basından beri solda adam yok

bizim yonetim 6 ay oldu hala adam bulamadı enterasan valla

MahmutHSO
20.01.2009, 12:32
Sol tarafa tek bir futbolcu istiyoruz ya..
Çok şey mi istiyoruz?

Hekimoğlu
20.01.2009, 12:33
Eleştirenlerin eleştiriye tahammülü olmaması da ilginç. :)

ertek_ts61
20.01.2009, 12:35
günlerdir yorumları okuyunca anladım ki bizim takım hiç bir şeymi!!!! nerdeyse bütün ilk yarı maçlarımızı şansımıza almışız!!!!!ve ikinci yarı transfer olmazsa bu takım ilk 6 ya zor girermiş!!!!! bunlardan anlaşılıyor ki bilinçli taraftar olarak nitelendirdiğim renkdaşlarım olaylara inanılmaz yüzeysel bakıyorlar....:( bu takım transfer olmadan ligi 2. de bitirebilir 3. de 4. de ama transferler olunca da bu böyle olabilir...ben ilk yarıdaki takımımdan çok memnunum..çok mu iyi top oynadık hayır...her takımı ezdik mi hayır...ama yeni kurulan bir takım için bence çok başarılı...neymiş diğer takımlar çok kötüymüş...yaw bana ne olmasalardı...ikinci yarı hepsi düzeleceklermiş..nerden biliosunuz???bütün diğer takımların teknik ve taktik konularında bilgi sahibimisiniz??? fener rezaletti ilk yarı kimi aldı devre arasında??? bu takıma transfer yapılsın ya da yapılmasın güvenelim...fener maçını farklı kaybedersek görürmüşüz...bunların hepsi olağan olaylar futbol içinde...yeni transferler olup da yenilseydik nolcaktı??? ben takımıma transfer yapılmasa da sonuna kadar güveniyorum...takımdan önce Ersun hoca'ya çok güveniyorum....ve her yazımda yinelediğim gibi beklediğimiz trabzonspor'u ancak seneye izleyeceğiz...yani bu dönem istediğimiz adamı alalım bana göre çok da fayda sağlamazlar...ve dip not Fenerbahçeyi yeneceğiz..göreceksiniz...

Bülent AKBULUT61
20.01.2009, 12:37
taraftar olmanın hakkı bu eleştirenlerde olacak destekleyenlerde herkes tek bir yolda giderse o işte bir tuhaflık vardır...

wolf_TS61
valla bu başlık iyice uçmaya başladı

Travelair
Eleştirenlerin eleştiriye tahammülü olmaması da ilginç. :)

Eleştiriye varım ama bir üyenin diğerine hiçbir koşul altında "Nankör" demesine eleştiri adı altında bakamam. Evet ona tahammülüm yok. İnsanlar burda birşeyler anlatmaya çalışıyor, empati kurmak veya görüşüne katılmıyorum demek yerine "Biz nankörlük yapıyoruz" dersen ben de isyan ederim. Herkes zamanını, zekasını, hatta sağlığını harcıyor buraya. Biraz daha empati kurmamız lazım yoksa diğer yollu dışlama çok basit bir iş

Onur Civelek61
20.01.2009, 12:39
İlk yarıyı sol kanatsız kapattık.Ve zirvedeyiz.İşte bu yönetimi yanıltıyor olabilir.Çok zorluk çekiyoruz.Başkan da haklı.Parayı sezon başında ki gibi kullanamaz.Sezon başında alınan 20 küsür oyuncudan hiç birinin sol kanat hücum oyuncusu olmaması (kaliteli) da ayrı bir soru işareti.Böyle geldik böyle gideriz mantığıda yanlış eğer mevcut oyuncu kadrosundan sol kanatta kullanılabilecek oyuncu varsa (Colman asla olamaz) kullanılmalı.Transfer için uğraştılar ama olmadı diyelim.fb maçı zor geçicek.Sol tarafı dikkaetle izlicem.

Bülent AKBULUT61
20.01.2009, 12:39
Sol tarafa tek bir futbolcu istiyoruz ya..
Çok şey mi istiyoruz?
24 sene sonra az bile istiyoruz

Hekimoğlu
20.01.2009, 12:41
Nankörlük edildiğini samimi olarak düşünüyorum ve bunu belirttim sadece bu hakaret amaçlı değil.Biraz da yönetimle empati kurmalı benim önerim budur.

Travelair
20.01.2009, 12:47
Empati kuruyorum ve haksız buluyorum onları. Transfer zamanı belli. Önceden isimlerle anlaşırsın. Anlaşamamışlar, araştırmamışlar, 5 isim belirledik şunun bu bunun şu mazereti var demeyi anlamıyorum. O zaman daha önce başla araştırmalara daha çok araştır, 5 isim belirleme 10 isim belirle 20 isim belirle... İsim ortaya atmak mühim değil.Sonra da taraftara saldırıp hatayı üzerinden atmak. Bu arada nankör ağır bir kelimedir, vebali de ağırdır. Ben herzaman yönetimin hakkını verdim Allah razı olsun dedim ama bu demek değildir ki yanlışlarını söyleyince nankör olacağım. Bu sindirme politikası ve mantığıdır

Hekimoğlu
20.01.2009, 12:54
Bu kadar alınganlığa gerek yok ayrıca nerde Mahmut Aksu'ya teşekkür topic'i ne çabuk unutuluyor hizmetler ben buna nankörlük derim.

Travelair
20.01.2009, 12:58
Mahmut Aksu'ya teşekkür ettik. Ne yapalım yanlışları görmezlikten mi gelelim? Birşey unuttuğumuz yok. Emek ziyan olmasın diye uğraşıyoruz

Oğuzhan Fidan
20.01.2009, 13:00
anlamadığım mantık madem illa bonservisiyle alamıyoruz kirala kardeşim kirala yav. bastır bayern yöneticilerine adam akıllı kirala adama 1 hafta yurt dışında ne yaptın diye sorarlar yahu. sosayı kiralasak sorun çözülücek 5 kuruş harcamadanmı kapatıcaz yani devre arasını hiçmi oyuncu yok şu dünyada alınamayacak?? teklif vermiş bekliyoruz ihale ya bize kalırsa peh...

arifemre
20.01.2009, 13:08
anlamadığım mantık madem illa bonservisiyle alamıyoruz kirala kardeşim kirala yav. bastır bayern yöneticilerine adam akıllı kirala adama 1 hafta yurt dışında ne yaptın diye sorarlar yahu. sosayı kiralasak sorun çözülücek 5 kuruş harcamadanmı kapatıcaz yani devre arasını hiçmi oyuncu yok şu dünyada alınamayacak?? teklif vermiş bekliyoruz ihale ya bize kalırsa peh...
sol açık ne olacak?

serdar
20.01.2009, 13:09
Genclere güvenelim... Baris sol kanatda basarili olur.... Transfer olursa tamam, olmazsa destege devam...

Unutmayin, bi "Jun" yüzünden Atay Aktug gibi Baskani yolladik Nuriyi getirdik....

oskayb
20.01.2009, 13:10
burada yönetim için yazılanlar nankörlük olarak nitelenemez , en iddialı ve abartılı sözler bile eleştiri sınırıları içinde, yani daha önceki dönemlerde gördüğümüz haklı veya haksız yıkıcı bir tavır içerisinde değil insanlar.Ancak çoğumuzda olan yeniden yapılanılan bir sezonda rakiplerinde bocalamasından istifade edilerek yakalanan pozisyonun sonuna kadar değerlendirilemeyeceği ve yapılacak bir -iki düzeltici hareketle takımımızın 2. yarıyı daha soluklu geçirmesinin sağlanamayacağı görüntüsünün yarattığı endişedir. Bu sebeple olayı kişiselleştirmeden veya başlık uçtu ,kapansın gibi bir tutuma girmeden fikirlerimizi beyan edip ,umutla beklemeye , transfer olmazsa da küsmeden takımı desteklemeye devam etmeliyiz.

Alihan Ertürk
yöneticilerimiz başlığı kapatsın eğer transfer olursa yeniden açılır..
artık transferi bırakıp fb maçına konsantre olmalıyız tüm camia..

Hekimoğlu
Emek ziyan olmaz bu emeğin çoğu da yönetime aittir, yine girdik 1 futbolcu alınsa şampiyon olurduk psikolojisine bunun garantisini kim veriyor şartlar hala zorlanıyor transfer yapmak için bunu göremiyor musunuz??

Cengiz Çubukcu
20.01.2009, 13:12
Yönetimin tek kabahati bütün enerjisini yusuf'a ayırıp son anda bjk'den gol yemesidir...

Mehmet Fırat
20.01.2009, 13:12
Unutmayin, bi "Jun" yüzünden Atay Aktug gibi Baskani yolladik Nuriyi getirdik....

Doğru söze ne denir... :alkış:

Bu yönetim başımıza gelebilecek en iyi yönetimdir. Kıymetini bilelim arkadaşlar. ;)

Transfere elbetteki gerek var ama olmadı diye yönetimi taşlamak niye?.. :rolleyes:

Hekimoğlu
20.01.2009, 13:14
Yönetimin tek kabahati bütün enerjisini yusuf'a ayırıp son anda bjk'den gol yemesidir...
Katılıyorum çok oyalandık.

Salih Yazıcı
20.01.2009, 13:28
atay aktuğ sadece jun dan dolayımı gitti

Serdar A
20.01.2009, 13:39
Şu ikinci yarı istanbul takımlarının geceden gündüze geçeceğini idda edenlere söylemek gerek ; Söyledikleriniz bir kural değil , varsayımınızdır . Gerçekliğini ispat edebilecek bir dayanağınız yok . Yani tek tek eski maçlara dönmek istemiyorum ama kimi arkadaşların ilk 16 haftayı çok farklı yansıtmasına da anlam veremiyorum .

Fener formunu bulmuş iddası ; iç saha galibiyetlerinde havada uçuşan kartlarla , kalkan ve kalkmayan bayraklarla , 95'de eskişehirde gol ile , hayli enteresan Konya maçlarıylamı destekleniyor .

Eğer lig 4-5 hafta daha sürseydi orta gruba düşecek olan beşiktaş ile mi destekleniyor ? Ya da şaibesiz bir tek iç saha maçı atlatamayan gs ile mi ?

Eğer bir şans faktöründen bahsedeceksek adresin Trabzonspor değil istanbul olması gerekir . Şans faktörleri federasyon faktörüylede sağlama alınınca oluşan tabloda 6 takım arka arkaya sıralanmıştır .

Bu üç takımı neredeyse kendi takımımı takip ettiğim kadar incelerim . Bir iki maç dışında yayınlanan bütün maçlarınıda 90 dakika izleme şansım oldu . Trabzonspor'un 16 maçlık periyoduna şans , ekstra motivasyon vs. diyerek , istanbul takımlarının toparlandığını savunan ve ikinci yarı bu takımların sazı eline alacağını idda etmek için Türkiye süper ligini fanatik ve fotomaç köşe yazarlarından takip edebilmek gerek . Zira gerçek görüntünün anlatılanla ilgisi yok .

Son bir paragrafta Trabzonspor'a . Her takım için bir anahtar faktör vardır . Bu kimi takımlarda çok ekstra özelliklere sahip bir forvet arkası olur , kimi takımda ise fizik olarak çok güçlü ve özveriyle oynayan bir santrafor . Çok az takımda ise bu anahtar faktör takım olarak oluşturulan mücadele gücü ve kazanma arzusu olur . Bu esasen diğerlerine oranla çok daha büyük bir silahtır . Bu silahta ustalık hemen yakalanmaz , kullandıkça gelişir .

denizgrsy
20.01.2009, 13:41
tekrar söylüyorum bir iki milyon dolar yüzünden şampiyonluk kaçar ise bunun hesabını kimse veremez.

takımın takviyeye ihtiyacının olduğu apaçık ,hala ufak hesaplar yapmamak lazım hazır şampiyonluk havası yakalanmışken , nerdeyse onbeş yıl ütüne millet bu kadar inanmışken !

nereye ne lazımsa ver parayı al , borç içinde yüzen gs transfer yaparken bi an düşünmüyorda biz neden bu kadar çekingen ve korkak davranıyoruz pek anlam veremiyorum bu aralar

UğuR
20.01.2009, 13:49
iYİ Kİ VARSIN fARABİ,
Yazılarının tamamını büyük bir dikkatle takip ediyorum....
Sen yazdıkça aydınlanıyoruz....
Teşekkürler...:alkış::alkış::alkış:

Ceyhun Öncü
20.01.2009, 13:49
Sosa ya bir yil kira icin 1,5 Milyon € teklif etmisler?

Arkadaslar size soruyorm bir Engin Baytar`in bonservisi bukadar edermi ?

Üstelik transfer yapilmicaksa neden 5 tane yusuf aliriz dedi?
Ben tutulmayan söze karsiyim

Saten transfer yapilmasa Baris sol tarafda oynasa colman 10 nr rahat rahat oynar üstelik Cale de daha verimli olur

Söyle bir düsünün Ceyhun gol atabiliyor Baris gol atabiliyor Colman atabiliyor ancak bu oyuncularin hicbiri ya ilk 11de degil yada gercek mevkisinde oynamiyor. Üstelik Baris ve Ceyhunun oyuna dahil olduklari zaman yararini görüyüruz

mashal61
20.01.2009, 13:58
Şener, "1 liralık oyuncuya 5 lira verip kulübü zarara sokamam. Ben Arap şeyhi değilim. Her kuruşun bir sorumluluğu var. Sokağa atacak paramız yok. Bir de işin uyum sağlayıp sağlamama boyutu var" ifadelerini kullandı.

Bu açıklama her şeyi açıklıyor. Zaten devre arasında futbolcu transfer etmek zordur. 1 liralık oyuncuya 5 lira isterler. Almak istiyorsanız da değerinden fazla para vermek zorundasınız. Benim kanaatim yönetim değerinden fazla vermek istemiyor ve bu da devre arası transfer yapılmayacağı anlamına geliyor.
Yönetimin hatası şimdi transfer yapmaması değil. Yönetimin üstüne bu saatten sonra gitmenin bir anlamı yok. Baskıyla hata yapma ihtimalleri de fazla. Yönetimin tek hatası devre arasından önce Türkiye'den bir futbolcuyla (mesela İbrahim Akın) anlaşılıp (fenerin yaptığı gibi) transfer sezonunda da işi imzaya dökmemeleriydi. Ondan sonra yurt dışında futbolcu arayabilirlerdi. Artık yapacak bir şey yok. Daha da transfere yoğunlaşıp bizim için daha önemli olan fener maçını unutmayalım.

MahmutHSO
20.01.2009, 13:58
tekrar söylüyorum bir iki milyon dolar yüzünden şampiyonluk kaçar ise bunun hesabını kimse veremez.

takımın takviyeye ihtiyacının olduğu apaçık ,hala ufak hesaplar yapmamak lazım hazır şampiyonluk havası yakalanmışken , nerdeyse onbeş yıl ütüne millet bu kadar inanmışken !

nereye ne lazımsa ver parayı al , borç içinde yüzen gs transfer yaparken bi an düşünmüyorda biz neden bu kadar çekingen ve korkak davranıyoruz pek anlam veremiyorum bu aralar

Katılyorum bu yoruma.Gs şu kadrosuna ve şu borcuna rağmen ve şu hücüm gücüne rağmen hala forvet arıyorsa ve gün gibi aşikar 2 tane adam gibi futbolcuya ihtiyacımız olduğu belliyken...

Ertan 51
20.01.2009, 13:59
Taşovalı
öncelikle hoş geldin aramıza
Engin Baytar TS'un yükünü kaldıracak kapasitede olmadığı ve arızalı bir tip olduğu hakkında fısıltıyı aşan konuşmalar var
transfer yapmış olmak için oyuncu almayacağız,yakışanı alacağız diyorlar,
o da ara dönemde zor oluyor
sabredelim kulüp menfaatine en uygun ne ise onu yapacaktır Sadri başkan.

Sefer A.
20.01.2009, 13:59
Şu ikinci yarı istanbul takımlarının geceden gündüze geçeceğini idda edenlere söylemek gerek ; Söyledikleriniz bir kural değil , varsayımınızdır . Gerçekliğini ispat edebilecek bir dayanağınız yok . Yani tek tek eski maçlara dönmek istemiyorum ama kimi arkadaşların ilk 16 haftayı çok farklı yansıtmasına da anlam veremiyorum .

Fener formunu bulmuş iddası ; iç saha galibiyetlerinde havada uçuşan kartlarla , kalkan ve kalkmayan bayraklarla , 95'de eskişehirde gol ile , hayli enteresan Konya maçlarıylamı destekleniyor .

Eğer lig 4-5 hafta daha sürseydi orta gruba düşecek olan beşiktaş ile mi destekleniyor ? Ya da şaibesiz bir tek iç saha maçı atlatamayan gs ile mi ?

Eğer bir şans faktöründen bahsedeceksek adresin Trabzonspor değil istanbul olması gerekir . Şans faktörleri federasyon faktörüylede sağlama alınınca oluşan tabloda 6 takım arka arkaya sıralanmıştır .

Bu üç takımı neredeyse kendi takımımı takip ettiğim kadar incelerim . Bir iki maç dışında yayınlanan bütün maçlarınıda 90 dakika izleme şansım oldu . Trabzonspor'un 16 maçlık periyoduna şans , ekstra motivasyon vs. diyerek , istanbul takımlarının toparlandığını savunan ve ikinci yarı bu takımların sazı eline alacağını idda etmek için Türkiye süper ligini fanatik ve fotomaç köşe yazarlarından takip edebilmek gerek . Zira gerçek görüntünün anlatılanla ilgisi yok .

Son bir paragrafta Trabzonspor'a . Her takım için bir anahtar faktör vardır . Bu kimi takımlarda çok ekstra özelliklere sahip bir forvet arkası olur , kimi takımda ise fizik olarak çok güçlü ve özveriyle oynayan bir santrafor . Çok az takımda ise bu anahtar faktör takım olarak oluşturulan mücadele gücü ve kazanma arzusu olur . Bu esasen diğerlerine oranla çok daha büyük bir silahtır . Bu silahta ustalık hemen yakalanmaz , kullandıkça gelişir .
95te attiklari gol eskisehire degil kocaeli'ne idi ;)

Jester
20.01.2009, 14:00
Zaman zaman burada belirttiğim gibi son günlerde transferde ortaya çıkan ve Mahmut Aksu'nun açıklamasıyla artan gerginliği ne yönetimin beceriksizliğine ne de bir kısım taraftara bağlamak doğru olur.

Aklı başında, işinin ehli ve yetki sahibi bir menajeri olmayan bir kulübün bu tip olaylar daha çok başına gelir.

Serdar A
20.01.2009, 14:04
Zaman zaman burada belirttiğim gibi son günlerde transferde ortaya çıkan ve Mahmut Aksu'nun açıklamasıyla artan gerginliği ne yönetimin beceriksizliğine ne de bir kısım taraftara bağlamak doğru olur.

Aklı başında, işinin ehli ve yetki sahibi bir menajeri olmayan bir kulübün bu tip olaylar daha çok başına gelir.

:alkış::alkış: İşin özü burada .

Geçen sene bu konu üzerine az konuşmamıştık .

Bir menajerin yapması gereken toplam işi , biri yönetici olmak üzere 3-4 kişi üstlenmiş durumda . Hiç biri bu alanın uzmanı olmadığı için sağlıklı ve istikrarlı bir ilerleyiş sağlanamıyor .

x_man
20.01.2009, 14:10
hayırlısı olsun demekten başka elden ne gelir sevdik seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem:(

oskayb
20.01.2009, 14:16
Trabzonspor'un ilk yarıdaki konumu için asla şans faktöründen bahsedilemez ancak hep sıkıntılı maçlarla , birebir maçlara aşırı konsantre olarak ve aşırı efor sarfederek gelinmiş bir yerden bahsediyoruz. (hatırlarsanız en son gerçekten iyi olduğumuz 96'da daha rahat maçlar çıkarıp rakiplerin gardını daha rahat düşürüyorduk)

bunun yanı sıra ligimizdeki oligarşik yapı ve bu yapıyı besleyen derin mekanizma da hepimizin malumu.

basit bir hesapla tüm bu faktörleri düşündüğümüzde Trabzonsporun şampiyonluk şansından ve iddiasından sonuna kadar bahsedebilmesi için her zaman mücadele edilen seviyeden 1 derece daha yukarıda bir seviye tutturması şarttır.

yapılmayan veya yapılamayan transfer(ler)e olan tepkiye bu açıdan bakmak lazım.

Oğuzhan Fidan
20.01.2009, 14:18

Saten transfer yapilmasa Baris sol tarafda oynasa colman 10 nr rahat rahat oynar üstelik Cale de daha verimli olur

Söyle bir düsünün Ceyhun gol atabiliyor Baris gol atabiliyor Colman atabiliyor ancak bu oyuncularin hicbiri ya ilk 11de degil yada gercek mevkisinde oynamiyor. Üstelik Baris ve Ceyhunun oyuna dahil olduklari zaman yararini görüyüruz
etsin arkadaş allah rızası için etsin verim alınabilecek topçuysa 3 -5 kuruş fazla ver ne kaybedersin hatta çok şey kazanırsın ben sol açıksız bi fener maçı izlemek istemiyorum cips kola takılmak istiyorum çokmu şey istedim ya !

Oğuzhan Fidan
20.01.2009, 14:19
sol açık ne olacak?
onu soruyorum bende dikkatli oku

Yunus Emre SEYHAN
20.01.2009, 14:19
Orta sahanın solunda isim arayışlarını sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal ve Futbol Komitesi Başkanı Özkan Sümer, dün sürpriz bir şekilde Belçika'ya gitti. Burada Genel Sayman Mahmut Aksu ile birlikte Belçika Birinici Ligi'nde oynanan Charleroi - Westerlo maçını izleyen Yanal, Charleroi'nin Kongo asıllı futbolcusu Geoffrey Mujangi Bia ve Belçikalı Massimo Moia'yı takibe aldı. Ancak iki futbolcunun da yeterliliği konusunda kararsız kalan Yanal'ın, "Daha iyi isimler almalıyız" dediği öğrenildi. Yanal ve Sümer maçın ardından hemen Türkiye'ye döndü.

DHA

Cem Akyüz
20.01.2009, 14:20
böyle anketlere takılıp kalmayın

refik
20.01.2009, 14:21
Bursa 1. Olunca İnsan takiliyo

mashal61
20.01.2009, 14:22
http://anket.ekolay.net/3/943/En_fan...e_hangisi.aspx (http://anket.ekolay.net/3/943/En_fanatik_taraftar_sizce_hangisi.aspx)

OYUMUZU KULLANALIM.YETKİSİ OLAN BİRİSİ KONU AÇSIN LÜTFEN...
Bursaspor birinciymiş. Bırakalım da sonuçlar böyle çıksın. O anketi kimse kaale almaz.:)

halil ibo
20.01.2009, 14:24
Gözardı edilmemesi gereken en önemli nokta maçlarımızı -Trabzonspor'a yakışan- takım ruhuyla kazandık.Çok eleştirdiğimiz golcülerimiz bile egoistlik yapmadan yardımlaşarak attılar gollerini.Aynı ekip ruhu ile savaşarak kazanacağızdır.(Tansu Çiller vari oldu ama olsun :))

28TS61
20.01.2009, 14:25
ligradyoda bizi konusuyorlar

fb-ts maci derbi degilmis(degil zatende) klasik mac olarakda görmüyorlamis :D

Yeşil
20.01.2009, 14:25
Israrla söylüyorum,

Bu saatten sonra transfer yapılmasın.

Yahu görmez misiniz bir Tomas Jun transferinin Trabzonspor yönetimini ne hale getirdiğini.

Önemli olan makul düşünüp hataya düşmemektir. Artık Trabzonspor yöneticilerinden, Ömer Sarı'lardan, Murat Bozoğlu'lardan, Atay Aktuğ'lardan,....., iş işten geçtikten sonra itiraflar duymak istemiyoruz!

Murat TONBUL
20.01.2009, 14:27
atay aktuğ un da belki hataları olmuş olabilir ama onun yönetiminde de takım zirve mücadelesini sonuna kadar sürdürmüştür.lütfen takıma katkılarını da gözardı etmeyelim.

biltrabzon
20.01.2009, 14:28
ligradyoda bizi konusuyorlar

fb-ts maci derbi degilmis(degil zatende) klasik mac olarakda görmüyorlamis :D

atilla gökce derbi dir diyor.o entel gs li 65 yasinda ki oguz tongsir derbi degil diyor.

Onur Civelek61
20.01.2009, 14:29
Orta sahanın solunda isim arayışlarını sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal ve Futbol Komitesi Başkanı Özkan Sümer, dün sürpriz bir şekilde Belçika'ya gitti. Burada Genel Sayman Mahmut Aksu ile birlikte Belçika Birinici Ligi'nde oynanan Charleroi - Westerlo maçını izleyen Yanal, Charleroi'nin Kongo asıllı futbolcusu Geoffrey Mujangi Bia ve Belçikalı Massimo Moia'yı takibe aldı. Ancak iki futbolcunun da yeterliliği konusunda kararsız kalan Yanal'ın, "Daha iyi isimler almalıyız" dediği öğrenildi. Yanal ve Sümer maçın ardından hemen Türkiye'ye döndü.

DHA

Bencede daha iyisini alalım.Leonardo da kaldı aklım ya:)

Alihan Ertürk
20.01.2009, 14:29
kayserideki Mehmet Eren Boyraz gelir mi bize acaba teklif yapsak ben onu Zonguldak'lı diye biliyorum bizden sayılır yani :)

Oğuzhan Fidan
20.01.2009, 14:32
atilla gökce derbi dir diyor.o entel gs li 65 yasinda ki oguz tongsir derbi degil diyor.
biri derbi diyo klasik değil diyo diğeri derbi değil klasiktir diyo ok.

Adem Erdoğan
20.01.2009, 14:33
kayserideki Mehmet Eren Boyraz gelir mi bize acaba teklif yapsak ben onu Zonguldak'lı diye biliyorum bizden sayılır yani :)

Zonguldak-Alaplılı kendisi.Fakat o yörenin insanı Trabzonlulardan pek hazetmez.:)

biltrabzon
20.01.2009, 14:33
trabzonu begenmiyorlar.iyi top oynamiyor diyorlar lig tv de.bencede dogru .dogru düzgün pas yapamiyoruz.attigimiz gollerin hicbiri organize degil.

Alihan Ertürk
20.01.2009, 14:34
Zonguldak-Alaplılı kendisi.Fakat o yörenin insanı Trabzonlulardan pek hazetmez.:)

Adem abi ben orada doğdum annem-babam Trabzon'lu ve ben trabzonu çok seviyorum neolcak şimdi :)

28TS61
20.01.2009, 14:35
F.Bahçe-Trabzonspor maçının sonucu ne olur?

www.ligtv.com.tr

oylarimizi verelim

Eren Karaahmetoğlu
20.01.2009, 14:38
İki çeşit derbi vardır bilindii gibi.

1.si aynı şehir takımları arasında oynanan maçlar

2.si ise farklı şehirlerin büyük,aralarında rekabet bulunan takımları arasında oynanan maçlar:)

Barcelona-Real Madrid'e de mi derbi diil diyolar:) Trabzonspor-Fenerbahçe derbisi, Dünya'nın sayılı farklı şehir derbilerindendir.

Ama bunların bu başlıkla alakası yok :)

O DHA'nın haberine takıldım ben Charleroi'den izlenen oyunculara ne çabuk gitti geldi Ersun Yanal? :) Dün akşam antremanında yokmuydu?Beğenilmemiş diyolar da, ben vasat bi sol kanada bile razıyım artık yeter ki sol kanadımızda biri oynasın:)

Alihan Ertürk
20.01.2009, 14:38
Trabzonspor'da, PAF takımdan kadrosuna kattığı Göksu Alhas ile Brundili oyuncu Faty Papy'e imza töreni yapılacak.Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, yarın Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Göksu ve Faty Papy ile basın huzurunda sözleşme imzalanacağı bildirildi. PAF takımında 16 golle ilk devre sonunda gol krallığında ilk sırada yer alarak dikkatleri üzerine çeken Göksu Alhas ile 4,5 yıllık sözleşme imzalanmıştı. Faty Papy ile de aynı süreli sözleşme yapıldığı öğrenildi.

ligtv.com.tr

halil ibo
20.01.2009, 14:39
trabzonu begenmiyorlar.iyi top oynamiyor diyorlar lig tv de.bencede dogru .dogru düzgün pas yapamiyoruz.attigimiz gollerin hicbiri organize degil.

Evet ya iyi top oynamıyoruz,iki pas yapamıyoruz,hakemlerde bizi kollamasa şu an düşme potasında olurduk.Mizah mı bu kara mizah mı ?

Hamza Yilmaz
20.01.2009, 14:40
[quote=adem6167;1875654]Zonguldak-Alaplılı kendisi.Fakat o yörenin insanı Trabzonlulardan pek hazetmez.:)[/quote

bende ordan geliyorum, Alalplidan, gerci almanyada dogdum ama babam alapli da dogdu ve bir TS hastasi..

AKSOY_61
20.01.2009, 14:41

Fener çok iyi oynuyo sanki.Konu ts olunca rakipler barcelona gibi görülüyor.
Fener de top oynuyorsa biz futbol oynuyoruz.

Adem Erdoğan
20.01.2009, 14:44
Adem abi ben orada doğdum annem-babam Trabzon'lu ve ben trabzonu çok seviyorum neolcak şimdi :)

O yörenin yerlisini kastetmiştim.;) Ben de Ereğlide büyüdüm ve yerlisi olupta Trabzonpor'u tutan hiç kimseyle karşılaşmadım.Hatta sempatisi olan bile.:)
Pek belli etmezler ama Trabzonlulara karşı önyargı hakimdir.:)

Mehmet Eren sağlam futbolcu.Alınabilse çok iyi olur fakat gelirse gönül bağı ile değil para için gelir.

Mustafa Calik
20.01.2009, 14:58
Faty Papy resmi imzayı attı
20 Ocak 2009 / 14:45
Trabzonspor ile sözleşme imzalayan Faty Papy ve Göksü çin yarın tesislerde bir tanıtım toplantısı yapılacak

Trabzonspor'un ikinci yarı öncesi kadrosuna kattığı bir evrakı eksik olan Faty Payy ile sözleşme imzaladı

Yarın da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Faty Papy ve Göksü için bir tanıtım toplantısı yapılacak.

Kaynak: http://haber61.net/images/news_source/10.jpg

Mustafa Calik
20.01.2009, 14:59
Rizespor TS'li Buğra'yı istiyor!
20 Ocak 2009 / 13:41
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Kasımpaşa'dan ayrılan Fatih Akyel ve Trabzonspor'dan Buğra Erdoğan'ı transfer etmek istiyor.

Hafta sonuna kadar bazı gelişmelerin olacağını ifade eden Kaya, “Bu hafta içerisinde bütün eksiklerimizi gidereceğiz. Transfer girişimlerimiz netlik kazanacak. Manisaspor maçına hazır halde çıkacağız” diye konuştu.

Alihan Ertürk
20.01.2009, 15:00
O yörenin yerlisini kastetmiştim.;) Ben de Ereğlide büyüdüm ve yerlisi olupta Trabzonpor'u tutan hiç kimseyle karşılaşmadım.Hatta sempatisi olan bile.:)
Pek belli etmezler ama Trabzonlulara karşı önyargı hakimdir.:)

Mehmet Eren sağlam futbolcu.Alınabilse çok iyi olur fakat gelirse gönül bağı ile değil para için gelir.

maliyeti fazla olmazsa alınmasından yanayım .. sol kanatı toparlar diye düşünüyorum..hem yabancı kontenjanı da dolmaz :)

ertek_ts61
20.01.2009, 15:12

hesap derken? valla anlamıyorum şu an herkes bir hesap sorma moduna girdi...Trabzonspor'un mevcut yönetiminden şu ana kadar yapılanlarıyla hesap sorulacak bişey olduğuna inanmıyorum....ufak hesaplar bir işletmeyi ayakta tutar..Trabzonspor'da sonuçta ayakta kalmaya çalışan bir işletmedir.ve yönetenleri de gayet iyi yönetmektedir..anlamıyorum biz buralarda yaz dönemi demiyormuyduk bu takımdan 2-3 sene şampiyonluk beklemeyeceğiz diye???? ve burda yazan nereye ne lazımsa ver parayı al bu mantıkla klüp yönetilmez yönetirsen batarsın 1-2 sene değil onlarca sene beklesen de şampiyon olamazsın.....ve yönetimin korkak davranması size göre ayıplanacak bir olay olabilir ama mevcut ekonomik durumda bu yönetimin sezon başında yapabileceklerinin en iyisini yaptığına inanıyorum...biraz anlayış lazım tüm arkadaşlardan.....

Ali Tunahan Güllü
20.01.2009, 15:14
bugünde bişey yok...

Enes
20.01.2009, 15:22
Ramazanda bmn iftarında eski futbolcumuz soner bozun bir sözü vardı.''1995-1996 sezonunda sıkıntıya gırmemek için transfer yapılmamıstı keşke o sezon transfer yapılsaydı ve bız sampıyon olsaydıkda borcumuz 10 milyon dolar daha fazla olsaydı.'' Bence çok doğru söyledi ...
Bu sezonda aynı şeyler geçerlı burada pek paranın hesabını yapmak dogru olmaz bu sansı kacırmamalıyız varsın borcumuz bir kaç milyon euro daha fazla olsun farketmez ...Yönetimimizin bu kadar doğru işinden sonra boyle bır yanlısa dusmemelı .
İnsallah hayırlısı olur dıyelım..

ergin cesit
20.01.2009, 15:28
neyse yolumuza bu kadro ile devam ediyoruz.takımıma güvenim tam

Harun_ayar_ts
20.01.2009, 15:31
bunların oyuncu alacagı falan yok gazetedeki haberlerde %100 yalan

10 numara
20.01.2009, 15:35

engin baytar futbolcu falan değil...

zeki gursoy
20.01.2009, 15:36
burda birbirimizi transfer yapmalı yapılmamlı diye üzmenin anlamı yok...
elbette bu takım kurulduğunda sezon öncesi 2-3 yıl şampiyonluk hesabı kimse yapmamaıştı..
ama bu demek değildirki bu kadar yaklaşmışken benim bi kaç yıl niyetim yoktu seneye inşallah demeye...bu takımın sezon başındada şimdide sol açığa ihtiyacı vardı..
ne bekledik peki ara transferi, niye alınmıyor? takımın dengeleri bozulmasın diye..
oldumu şimdi..sen 25 topçu al ama tek bir transfer var diye sezonu elinden kaçır..
eğer bu yıl hedeften uzaklaşırsak ki hedef ilk üç tür, en fazla sadri şener adına üzülürüm...
bu kadar tarnsfer yapıp sol derdimize derman olacak bir topçuyu 1-2 milyon dolar dahi olsa almayıpta tarihe geçemediği için..
sezon başında yüzümüzü çok güldürdün sadri başkanım, bizi değil kızını dinle..
al şu sol açığı artık..
alamaz diyenlerin inadına be..utandır çekemeyenleri...

Ceyhun Öncü
20.01.2009, 15:37
Arkadaslar tecrübeli oyuncu alinabilir diye aciklama yapmisdi Aksu
acaba bu oyuncu Denilson olabilirmi? sonucda Denilsonun bonservisi elinde ve Avrupadan teklifler var sahsen Trabzonsporda oynamak isterim diye bir aciklama yapdiydi diye hatirliyorum..sizce olabilirmi?

İskender YILMAZ
20.01.2009, 15:50

Engin Baytar futbolcu, iyi futbolcu .. :)

Ceyhun Öncü
20.01.2009, 15:51
sahsen bir macta izledim ve bana ibrahim akindan daha iyi geldi ama yorum farki var tabiki..

zahido
20.01.2009, 15:52

Benim kardesimde sigara icerken gormus kendisini.. Bi sigarayla kisilik tespiti yapilmaz tabii ki ama insaninda hosuna gitmiyor boyle durumlar..

RepLay
20.01.2009, 15:55
Faty papy ye imza attırdıklarına göre yabancı futbolcu hayal sanırım.

Samet Yildirim
engin baytar futbolcu degil...:)

Cem Akyüz
Engin Baytar futbolcu, iyi futbolcu .. :)

katılıyorum sana Engin Baytar yetenekli bir oyuncu

Ceyhun Öncü
guizayada alkolik diyorlar...gerci öyle der bir hal var ama neyse konu degil

Samet Yildirim

zaten atacakdi imzayi...1 tane bos yer var yani

zahido
20.01.2009, 15:56

Yok iki tane alicaklardi simdi teke dusurduler.. Sadece sol kanat alip bitiricekler transferi..

Ahmet Faruk
20.01.2009, 15:58
Engin Baytar iyi futbolcu değil.

Yunus Emre SEYHAN
20.01.2009, 16:00
Engin Baytar futbolcu falan değil... :)

RepLay
20.01.2009, 16:01
Yok iki tane alicaklardi simdi teke dusurduler.. Sadece sol kanat alip bitiricekler transferi..

Benim tahminim almıyacakları yönünde sene sonuna bırakırlar die düşünüyorum

A.Gökhan AKIN
20.01.2009, 16:06
hiçkimsenin alınacağını sanmıyorum açıkçası umarım yanılırım..

10 numara
20.01.2009, 16:11
çok hoşunuza gitti anlaşılan...tekrar söylerim, engin baytar futbolcu falan değil...

Ceyhun Öncü
20.01.2009, 16:12
bu karari nasil verdin merak ettim.. Trabzonspor - hacettepe macinda tek o oynuyordu
fenere karsi da öyleydi...ya selcuk inan gibi sirf büyüklere karsi iyi oynuyor yada engin iyi bir oyuncu

Ceyhun Öncü
20.01.2009, 16:14
?HA muhabirinin ald??? bilgiye göre Fenerbahçe, Gençlerbirli?i'nin orta saha oyuncusu Engin Baytar'? transfer etmek için harekete geçti. Fenerbahçe'nin son dönemde oynad??? futbolla dikkatleri çeken 24 ya??ndaki orta saha oyuncusu Engin Baytar'? kadrosuna katmak istedi?i ve Gençlerbirli?i Kulübü'nün kap?s?n? çald??? ö?renildi.

K?sa bir süre önce Gençlerbirli?i ile sözle?me yenileyen Engin Baytar'?n sözle?mesinde 2 milyon Euro'ya serbest kal?r' maddesinin bulundu?u ve Fenerbahçe'nin bu maddeyi kullanmak istedi?i iddia edildi. Bu transfer giri?imiyle ilgili somut ad?mlar?n k?sa bir süre içinde at?labilece?i ifade ediliyor.

Kaynak : http://www.iha.com.tr/haber/Spor/46630-H-6/Fener-den-engin-e-kanca

2 milyon az bi para degil fenerbahce delimiki onu istesin?

Bülent AKBULUT61
nerden cıktı bu engin baytarın futbolcu olup olmaması o zaman o bir basketbolcuhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

10 numara
bu karari nasil verdin merak ettim.. Trabzonspor - hacettepe macinda tek o oynuyordu
fenere karsi da öyleydi...ya selcuk inan gibi sirf büyüklere karsi iyi oynuyor yada engin iyi bir oyuncu

evet haklısın hacettepe ?

Hamza Yilmaz
20.01.2009, 16:15
engin baytar anca hareket ceker, orta parmani felan gösterir. Bana göre oyuncu felan degil, sorunlu oyuncu, terbiyesiz, karaktersiz bir herif. Bosverin gelmesin. Kalsin Ankarada

denizgrsy
20.01.2009, 16:17
hesap derken? valla anlamıyorum şu an herkes bir hesap sorma moduna girdi...Trabzonspor'un mevcut yönetiminden şu ana kadar yapılanlarıyla hesap sorulacak bişey olduğuna inanmıyorum....ufak hesaplar bir işletmeyi ayakta tutar..Trabzonspor'da sonuçta ayakta kalmaya çalışan bir işletmedir.ve yönetenleri de gayet iyi yönetmektedir..anlamıyorum biz buralarda yaz dönemi demiyormuyduk bu takımdan 2-3 sene şampiyonluk beklemeyeceğiz diye???? ve burda yazan nereye ne lazımsa ver parayı al bu mantıkla klüp yönetilmez yönetirsen batarsın 1-2 sene değil onlarca sene beklesen de şampiyon olamazsın.....ve yönetimin korkak davranması size göre ayıplanacak bir olay olabilir ama mevcut ekonomik durumda bu yönetimin sezon başında yapabileceklerinin en iyisini yaptığına inanıyorum...biraz anlayış lazım tüm arkadaşlardan.....

arkadaşım sen neyi nasıl okudunda yorum yaptın ? benim o yazımda ''hesap soran mod '' hangisi de bana ?
yapılanlardan hesap sorulacak bi durum var diyen oldu mu ? sen benden çok bu yönetimi destekleme.

evet güzel kardeşim şu konuma gelmiş bir takıma ''pastırıp parayı'' alacaksın adamı ! ben böyle düşünüyorum sen düşünmeyebilirsin , yazıyı kopyalayıpta bana sabit fikrini mi dikta edeceksin ? her alanda destekliyoruz diye lafımızı demeyecekmiyiz ? dost söyler doğruyu , dost olmayan susar bekler !
kimse ALLAH değil ki eleştirilmeyesin ;) diyeceksin ki sen eleştirilmeyi kaldıramamışsın :) sen benim yazdıklarımı doğru anlamadan yazmışsın

benim yazdıklarımla senin altına yazdıkların arasında hiç bir alaka yok.

Onur Akyüz
20.01.2009, 16:18
bari İbrahim Akın:(

Şahin_53
20.01.2009, 16:20
nerden cıktı bu engin baytarın futbolcu olup olmaması o zaman o bir basketbolcuhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

:d:d:d:dççççççççç

ertuuu
20.01.2009, 16:21
engin baytar anca hareket ceker, orta parmani felan gösterir. Bana göre oyuncu felan degil, sorunlu oyuncu, terbiyesiz, karaktersiz bir herif. Bosverin gelmesin. Kalsin Ankarada

futbolcuyu bırak adam değil...

fetvaci
20.01.2009, 16:21

ne barisi keşke keşke...

Ali Tunahan Güllü
20.01.2009, 16:24
hiç bi gelişme yok demi?

Birtan Karaman
20.01.2009, 16:26
Bu günde böyle geçti . . . , En iyisi gelecektir Sabır.

Egemen Yılmaz
20.01.2009, 16:26

Hiç kimse alınamazsa bence de İbrahim Akın yine kör topal idare eder.

Onur Akyüz
20.01.2009, 16:32
ne barisi keşke keşke...

şşşş çaktırma da,
hani istemiyoruz ,yan cebimize:)
şimdi birileri i.akın istedi diye almayız filan:)

Mustafa OK
20.01.2009, 16:35
Hiç kimse alınamazsa bence de İbrahim Akın yine kör topal idare eder.

kör topal idare edecekse barış oynasın hiç değilse barış kendini geliştirmiş olur...

Mehmet Zeki
20.01.2009, 16:37

Dogru. Sezon basi ickiyle yakalanmisti genclerbirligi kampinda.

Ali Tunahan Güllü
20.01.2009, 16:39
eğer yabancı oyuncu alınmayacaksa i.akın alınmasında barış oynasın...

Egemen Yılmaz
20.01.2009, 16:42
kör topal idare edecekse barış oynasın hiç değilse barış kendini geliştirmiş olur...

Orası da öyle tabi...

TSKara61
20.01.2009, 16:48
Roger, Caner, Alanzinho, ve Denilson'dan sonra kimse kusura bakmasin ama Engin, Ibrahim Akin falan kesmez. O kadar kaliteli oyuncu alacagiz gargarasindan sonra bir de gidip Ibrahim Akin'i alirsalar yuh yani. Bari erkenden alsaydilar...

Mustafa Önder
20.01.2009, 16:49
Roger, Caner, Alanzinho, ve Denilson'dan sonra kimse kusura bakmasin ama Engin, Ibrahim Akin falan kesmez. O kadar kaliteli oyuncu alacagiz gargarasindan sonra bir de gidip Ibrahim Akin'i alirsalar yuh yani. Bari erkenden alsaydilar...

çok para isterler İbrahime de eminim

selcuk
20.01.2009, 16:49
bence bize bu saatten sonra bi özer hurmaci katki saglar
aslinda olanaklar zorlanib alinabilir
2 milyon euro ya bu is baglanabilir bence

toplu e-mail felan mi yollasagik kulübe

iyice darlandim bekliye bekliye

bize gereken oyuncu
burnumuzun önünde
bizimkiler avrupayi alti üstüne getirdi
sanirim ucak paralarinlan bi transfer yapmisdik simdiye kadar

yanlis anlamayin sadri baskani gercekden cok seviyorum elimde olsa ömür boyu ts in baskanligina secerim ama biraz agressiv davranmanin zamani geldi

bence özer bütün sorunlarimizin cevabi
imkanlari zorlamaliyiz onun icin

Terzioğlu
20.01.2009, 16:59
Özer'i 3 milyon € dan asagi alamayiz. Bildigim kadariyla Ankaraspor 2.5 milyon € luk teklifi reddetmisti. Bu saaten sonra transfer yapilacaksa en mantikli isim Ibrahim Akin olur.

Volkan Albayrak
20.01.2009, 17:00
transfer fener maçı sonrasına kalır yada yatar

selcuk
20.01.2009, 17:07
Özer'i 3 milyon € dan asagi alamayiz. Bildigim kadariyla Ankaraspor 2.5 milyon € luk teklifi reddetmisti. Bu saaten sonra transfer yapilacaksa en mantikli isim Ibrahim Akin olur.

faruk özak o isi halleder

İskender YILMAZ
20.01.2009, 17:10

Ankaraspor 6 milyon € bonservis bedeli biçmiş diye biliyorum.. Hatta Fener'in 4 milyon € + Can Arat + Yasin Çakmak teklifini reddettiklerini duymuştum..

Ali Şahin
20.01.2009, 17:10
ibb den Erman kılıç bence daha mantıklı

Zafer Fidan
20.01.2009, 17:11
yine mi özer muhabbeti?

selcuk
20.01.2009, 17:12
Ankaraspor 6 milyon € bonservis bedeli biçmiş diye biliyorum.. Hatta Fener'in 4 milyon € + Can Arat + Yasin Çakmak teklifini reddettiklerini duymuştum..

kalemi olan yaziyor
ama bunlarida yazan cok kötü atmis

Muhammed KOÇ
20.01.2009, 17:12
bu saatten sonra bize yabancıyı yar etmicekler yerli arasalar bari..

efulim67
20.01.2009, 17:13
İdarelik !
İbrahim Akın veya Erman ÖZgür

Volkan Albayrak
20.01.2009, 17:13
kalemi olan yaziyor

lemi biçmiştir

Cafer Bulur
20.01.2009, 17:14
Yönetim cok güzel bir bahane uydurdu ve biz de yedik.;)
Neymis sirf transfer yapmak icin transfer yapilmayacakmis.
Siz gelin de onu benim külahima anlatin.Sezon basinda alinan yakup,fatih altundag,abdulaziz,ismail,bugra,eren ve digerleri ne icin alindi da su anda ortalikta yoklar.
Bir yönetim bahaneler uydurmaya basliyorsa bilin ki o yönetimin transfer yapmaya gücü degil niyeti yoktur.

Volkan Albayrak
20.01.2009, 17:14
hayırlısı diyelim ve gidelim ama şu zamanı çok arayacağız bundan da adım gibi eminim 10 sene sonra 2009 da bi sol açık alsaydık şampiyonuz lafını çok duyacağız

İskender YILMAZ
20.01.2009, 17:16
kalemi olan yaziyor

Lig Tv haberlerinde görmüştüm %90 ..

Adem Erdoğan
20.01.2009, 17:17
ibb den Erman kılıç bence daha mantıklı

Katılıyorum.

szymek7
20.01.2009, 17:18
yokmu biseler renkdaslar ??

Mustafa Önder
20.01.2009, 17:18
hayırlısı diyelim ve gidelim ama şu zamanı çok arayacağız bundan da adım gibi eminim 10 sene sonra 2009 da bi sol açık alsaydık şampiyonuz lafını çok duyacağız

Ama şuan da sol açıksız da lider sayılırız.??? İhtiyacımız elbette var ama şampiyonluk kelimesiyle sol açık transferini aynı doğrultuda okumak ve şartlandırmak çok yanlış

Muhammed KOÇ
20.01.2009, 17:22
Ama şuan da sol açıksız da lider sayılırız.??? İhtiyacımız elbette var ama şampiyonluk kelimesiyle sol açık transferini aynı doğrultuda okumak ve şartlandırmak çok yanlış
ama öyle renkdaş.. bir yiyorsa üç atması gereken bir takımımız var.. ama sol eksikliğinden bu olmuyo..

Mustafa Yılmaz
20.01.2009, 17:26
Eh artık yavaş yavaş düğün hazırlıklarına başlayalım.(Mecazen yazılmıştır,yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim.)

Başlığın ismide "ARA TRANSFER DÜMENİ" olarak değiştirilsin.

Mustafa Önder
20.01.2009, 17:29
ama öyle renkdaş.. bir yiyorsa üç atması gereken bir takımımız var.. ama sol eksikliğinden bu olmuyo..

Bende istiyorum transfer hemde deli gibi bir heyecanla sabah dalıyorum bütün sitelere. Ancak şöyle bir durumdan bahsediyorum eminimki transfer yapılmazsa çoğu taraftar klübe isyan bayrakları çekecekler hele hele şampiyon olamazsak tüm suç yönetimin olacak. Ama piyasa şartları ve gerçekten takıma katkı sağlayacak isimlerin transfer bedelleri bizim ekonomik dengelerimizi alt üst eder. Yönetim de teknik adam da taraftar da transfer istiyor ama bu öyle bir çıpıda halledilecek bir olay değil. Ben açıkcası yönetimin aklı selim hareket ettiği ve uygun olduğu taktir de eksik olan taraflarımızı tamamlayacağı kanaatindeyim.

trapesus
20.01.2009, 17:30
Bazılarınızı tenzih ederek söylüyorum;

Hayatımda bu kadar nankör bir taraftar topluluğu daha görmedim.

10 numara
20.01.2009, 17:30
bir brütüs'ümüz yoktu ...

İskender Çakmak
20.01.2009, 17:31
hala özer özer diyenlere şaşırıyorum adam febe için takımlar anlaşırsa oynamaktan gurur duyarım diyor Trabzonspor için hiç bir şey demiyor biz ise hala özer diyoruz yaa geçelim bunları

ille de 7
20.01.2009, 17:31
Nankörlük sayılmazsa ben de Erhan Küçük'e fit olurum.

Erdem Keser
20.01.2009, 17:32
Siz gelin de onu benim külahima anlatin.Sezon basinda alinan yakup,fatih altundag,abdulaziz,ismail,bugra,eren ve digerleri ne icin alindi da su anda ortalikta yoklar.
Bir yönetim bahaneler uydurmaya basliyorsa bilin ki o yönetimin transfer yapmaya gücü degil niyeti yoktur.
Sezon başında birçok kaliteli oyuncuyu kadroya katan yönetimin şimdi mi böyle bir niyetinin olmadığının farkına vardınız.Ekonomik sıkıntıyıda göz önünde bulundurun biraz.Takımın Mart ayında bir dünya ödemesi olacak ve belirledikleri bütçeye göre oyuncu bakıyorlar.Böyle bir niyeti olmayan yönetim ne diye Belçika'ya , Hollanda'ya, Almanya'ya görüşme yapmaya gider , bunun da vardır heralde tarafınızdan bir açıklaması.Bizde transfer olmasını istiyoruz, takımda eksikliklerin olduğunu görüyoruz ama şartlarda ortada.Birazcık insaflı eleştiri...
Ekleme:Kimse yönetimi hatasız gördüğümüzü çıkarmasın.Yönetimin en büyük hatası Gökhan Ünal transferidir bana göre.Keşke sene başında yapılan transferlerde , özellikle pilot takıma katılan oyuncular hususunda biraz daha dikkatli hareket edilseydi.Bunlar eleştirilebilecek noktalar.Ama bunların yanında herşeyden öte yönetimin niyetini sorgulamak bence çok fazla ileri gitmektir.

Mustafa Önder
20.01.2009, 17:33

Yazmadan geçemeyeceğim renktaş Başkanımızın çok güzel bir lafı var her yerde söylerim

"Trabzon halkı Eleştirmek İçin Dünyaya gelmiştir":D

AYYILDIZ
20.01.2009, 17:34
Sola bir takviye olursa iyi olur olmazsa da farketmez bu dönemde transfer zor başkan ve yönetim doğrusunu bilir.

oflu_cakiroglu
20.01.2009, 17:35
dogru bizat kendin duydum özerin fenerbahce de oynamak isterim dedigini bende duydum..... kiniyorum

Fanatik28
20.01.2009, 17:35
Beyler FB ve hatta Ankaraspor maclarindan önce transfer yapilacagini sanmiyorum.

Nasil ki ligin ilk 4 haftasinda alinan 10 puan ile Yattara satilmak istendi, ayni senaryo yine önümüzde. Nasrettin hoca hesabi ya tutarsa!!!

Pekiyi ya tutmazsa ne olur?

Taraftarda olusan Piskoloji ile yakaladigimiz havayi kaybedebiliriz. Sezonbasi harcanan onca para heba olabilir. Pekiyi bu daha büyük bir risk degil mi?

Bekleyin, sabredin, ben 25 seneden beri yapiyorum ama bu zihniyet ile cabuk yaslanirim herhalde.

Ülkede Kriz var deniyor, bana cok komik geliyor. Inanin buranin durumu oradanda kötü ama kimse ac degil!

Muhammet_61
20.01.2009, 17:36

Atay Aktuğ bu camiaya gelmiş en iyi başkandır. Ancak tek bir hatası ipini çekmeye yetmişti hatırlarsanız. 2005-2006 sezonu öncesinde de bir veya iki nokta transferle şampiyon olabilecek bir takımın daha sonra düştüğü hale düşersek çok "vah" çekeriz.
Yöneticilik ve transfer politikasında istediğiniz kadar yüzün, ancak ufak bir hamle ile kuyruğuna gelemiyorsanız "başarısızlar" kategorisinde kendinize yer ayırtabilirsiniz. Tıpkı, onca hizmetine rağmen Atay Aktuğ gibi..

Tabi transfer döneminin henüz bitmediğini de unutmamak lazım..

ertuuu
20.01.2009, 17:37

az bile dedin. bende böyle düşünüyorum ama aklıma şu geliyo; burda efsane kadroyu görmüş insanlar var. bu insanları 2-3 kaliteli oyuncu kesmiyo...

Travelair

İsim vererek konuş ki nankör taraftar da kendini savunabilsin. Diğer türlü ortaya kılçık atmak oluyor. "Nankör" kelimesi bence hakarettir ama site yöneticileri sessiz kalıyor anlamakta güçlük çekiyorum. Eğer hakaret değilse aynı şekilde ben de tersini ispatlayabilirim

Mustafa Calik
arkadaslar .. demin transfermarkta bir üye sunu söyledi christian brüls ve boffinin üzerine

christian brüls: ilhan cavcav bir kac gün önce christian brülse teklif yapmis 2 milyon ve bizim baskan bunu kabul etmemis. brülsü aldigimiz zamanda bundesligadanda takimlar istiyordu onu mesela nürnberg ve köln ama o zamanda bilmiyordular bizim oyuncumuz oldugunu.

ruud boffin: orta toplari iyi tutabiliyormus boyu cok büyükmüs. belcikadan ve hollandadan bir cok takimlar onu izliyorlardi ve fuat capa demis hemen alin diye yokza pisman oluruz diye. simdi iste 100.000 € ya almisiz boffini.

Hasan61
Beyler FB ve hatta Ankaraspor maclarindan önce transfer yapilacagini sanmiyorum.

Nasil ki ligin ilk 4 haftasinda alinan 10 puan ile Yattara satilmak istendi, ayni senaryo yine önümüzde. Nasrettin hoca hesabi ya tutarsa!!!

Taraftarda olusan Piskoloji ile yakaladigimiz havayi kaybedebiliriz. Sezonbasi harcanan onca para heba olabilir. Pekiyi bu daha büyük bir risk degil mi?

Bekleyin, sabredin, ben 25 seneden beri yapiyorum ama bu zihniyet ile cabuk yaslanirim herhalde.

Ülkede Kriz var deniyor, bana cok komik geliyor. Inanin buranin durumu oradanda kötü ama kimse ac degil!
bu takım bu sadece bu sezon için kurulmadı ki bu sezon şampiyon olamazsak onca para heba olsun...

Mustafa Önder
20.01.2009, 17:40

Abicim neden böyle düşünüyorsunuz ben hala anlayamadım.

Hayretler içerisinde okuyorum bu tip söylemleri.

İnanın yönetim de teknik kadro da taraftar da trasnfer istiyor. Ama devre arasında transfer yapmanın zorluğunu hepimiz biliyoruz. Şartlar oluşunca alacağız diyorlar araştırmalar da sürüyor zaten. Ama neden se isyan bayraklarını çekmişiz hemen.

Lig tablosuna bakıyorum takımımız averajla 2.sıra da ve gayet sağlamız takım olarak.

trapesus
20.01.2009, 17:40

Sen üstüne alınma Travelair. Üstteki ve bunun gibi yüzlerce mesajın sahibi kişilerden bahsediyorum. Hakaret değil hakikat...

Mustafa Yılmaz
20.01.2009, 17:42
Devre arasında kimse kimseye iyi oyuncusunu 2 valiz para vermeden vermez.

Transfer tatlı bir hayal aslında bizim için.

Vural Kuyumcu
20.01.2009, 17:44
transfer yapilsada yapilmasada bu takimin arkasindayim her ne olursa olsun bu takimla buraya geldik yönetim en hayirlisini yapacagndan eminim

erik
20.01.2009, 17:46
Birisi demişki bizim takımın en iyi başkanı Atay Aktuğdur.Faruk Özaklar,Sadri babalar sevmediğim halde Mehmet Ali Yılmazlar ne oluyor sorarım.

erik
20.01.2009, 17:47
Birde diğer Ezikler sanki çokmu transfer yaptıda biz yönetimimizi yerden yere vuruyoruz.

ertek_ts61
20.01.2009, 17:47
transfer yapilsada yapilmasada bu takimin arkasindayim her ne olursa olsun bu takimla buraya geldik yönetim en hayirlisini yapacagndan eminim

basit ama içeriği gayet dolu bir mesaj anlamak isteyene...sayfalarca yazdım önceden ama en basit şekilde sen özetlemişsin.....

Muhammet_61
20.01.2009, 17:48
Birisi demişki bizim takımın en iyi başkanı Atay Aktuğdur.Faruk Özaklar,Sadri babalar sevmediğim halde Mehmet Ali Yılmazlar ne oluyor sorarım.

O Mehmet Ali Yılmazlar, Özkan Sümerler hatta Faruk Özakların (96 hariç, ordaki durum farklı) döneminde takım ilk 5 e giremezken; Atay Aktuğ' un geldiği sezon ve sonraki sezon ligi ufak farkla ikinci bitirmişti bu takım.
Neyse konu bu değil.. Cevap verme gereği duyma bence..

ertek_ts61
20.01.2009, 17:49
ayrıca özer yok 3 milyon euroymuş yok 6 milyon euro...ya allah aşkına hanginiz başkan olsa verirsiniz böyle bir parayı....tamam trabzonlu içimizden biri ama yok arkadaş böle paralara gelecekse gelmesin....

Fanatik28
20.01.2009, 17:51
Abicim neden böyle düşünüyorsunuz ben hala anlayamadım.

Hayretler içerisinde okuyorum bu tip söylemleri.

İnanın yönetim de teknik kadro da taraftar da trasnfer istiyor. Ama devre arasında transfer yapmanın zorluğunu hepimiz biliyoruz. Şartlar oluşunca alacağız diyorlar araştırmalar da sürüyor zaten. Ama neden se isyan bayraklarını çekmişiz hemen.

Lig tablosuna bakıyorum takımımız averajla 2.sıra da ve gayet sağlamız takım olarak.
Tecrübe konusuyor!!! Transfer yapmak her zaman zordur, ister devrearasi, ister sezonbasi, bu hic degismez.
Benim isyan bayragi falan cektigim yok ama gelecegi cok iyi görebiliyorum. Gidin Bursa-Trabzonspor macinda burada yazilanlari okuyun ve taraftarin nasil bir beklentide icinde oldugunu görün. Ligin ilk haftalarindaki muhtemel puan kayiplari ile kazan kaynar. Benim Sadri baskan´a güvenim sonsuz ama bu taraftar onu bile gönderir!!!

Nokta transferi gercekten cok zor ama Yönetim bunu önceden düsünmeliydi. Belli ki düsünülmemis!!!

Muhammet_61
20.01.2009, 17:52
Arkadaşlar şu Özer Hurmacı mevusu kapanmadı gitti bir türlü. Bahse girerim bu başlıkta en az 5000 kere Özer Hurmacı ismi yazılmıştır. Ara transfer döneminde hiçbir şekilde ismi bizimle anılmazken bu başlıkta bu kadar çok tartışılmasına hiçbir anlam veremiyorum açıkçası.

ertek_ts61
20.01.2009, 17:53
önceki başkanlarımızı değerlendirirken dönemselliğe dikkat etmek gerekir...mehmet ali yılmaz döneminden sonra dibe vuran takım özkan sümer'le başlayan atay aktuğ'la devam eden yapılanması çok güzel sonuçlar verecekti..ama bir çok etkenden dolayı başarısızlıklar geldi..sonrasında paralı başkan bize yıldız getir sözleriyel gelen nuri albayrak yönetiminin neler yaptığı ortada...sonuçta sadri şener'de atay aktuğ çizgisinde hatta ondan bir çok konuda önde olan bir insan...

GERONIMO35
20.01.2009, 17:54
transfer yapılsa iyi olurdu ama demekki bütçemize göre iyi bir oyuncu bulamdık bencede sırf transfer olsun diye adam almasınlar
yönetim bence yine elinden geleni yapmıştır
de hadi bismillah şu fener galibiyeti ile başlayalım dadından yinmez

Mustafa Yılmaz

Toprağum teşbihte hata olmaz derler ,senin söylemek istediğinde bizim temel'in okyanusu tam geçerken "kesildum ,geri dönüyorum " hesabına benzedi bence.

ertek_ts61
Arkadaşlar şu Özer Hurmacı mevusu kapanmadı gitti bir türlü. Bahse girerim bu başlıkta en az 5000 kere Özer Hurmacı ismi yazılmıştır. Ara transfer döneminde hiçbir şekilde ismi bizimle anılmazken bu başlıkta bu kadar çok tartışılmasına hiçbir anlam veremiyorum açıkçası.
çok net söylüyorum bu forumda kimin ismi böyle eskitilirse ben soğuyorum ve bir o kadar takımımda görmek istemiyorum.....

amour_61
20.01.2009, 17:56
toprağum teşbihte hata olmaz derler ,senin söylemek istediğinde bizim temel'in okyanusu tam geçerken "kesildum ,geri dönüyorum " hesabına benzedi bence.
:d:d:d:d:d:d:d:d

İskender Çakmak
arkadaslar .. demin transfermarkta bir üye sunu söyledi christian brüls ve boffinin üzerine

christian brüls: ilhan cavcav bir kac gün önce christian brülse teklif yapmis 2 milyon ve bizim baskan bunu kabul etmemis. brülsü aldigimiz zamanda bundesligadanda takimlar istiyordu onu mesela nürnberg ve köln ama o zamanda bilmiyordular bizim oyuncumuz oldugunu.

ruud boffin: orta toplari iyi tutabiliyormus boyu cok büyükmüs. belcikadan ve hollandadan bir cok takimlar onu izliyorlardi ve fuat capa demis hemen alin diye yokza pisman oluruz diye. simdi iste 100.000 € ya almisiz boffini.
yalnız ilhan cavcavın boffin için teklif yaptıgını duydum 2 milyon euro başkan reddetmiş brülsü izlemiş antalyada orada dediği de bunu trabzonspor'a hemen kazandırın diye ama yanlış biliyorda olabilirm

erik
Faruk Özak ve Sadri babanın iilk dönemine bakın.Takım ilk 5 e zor mu giriyormuş yoksa farklı yerdelermiymiş.Bir diğeri son şampiyonluğa bakın bakalım başkan kimmiş o zaman.Atay Aktuğda benim başkanım ama diğerlerinden üstün diyemem.Hatta bazıları ondan üstün derim.

RepLay
20.01.2009, 17:57
kardeşim insanlar yönetimi eleştirdiği zaman neden nankör oluyor anlamadım ağır bi laf olmuş kanımca. Transfer yapılmasını isteyende istemeyende yönetimi eleştirende eleştirmeyende herkez Trabzon sporumuzun başarısını istiyor.Böle ithamlarda bulunmayalım lütfen.

Engin Baytarı bende beğenmiyorum hatta ben yanılırım belki diye bi maçında arkadaşıma demişti şu adama alıcı gözle bi seyretsene diye. Oda aynı sını söyledi maç sanunda topcu değil bu :))

Cafer Bulur
20.01.2009, 17:57
Sen üstüne alınma Travelair. Üstteki ve bunun gibi yüzlerce mesajın sahibi kişilerden bahsediyorum. Hakaret değil hakikat...
Kisi baskasini kendisi gibi zannedermis.Bu tanim sana cok güzel uyuyor.Nankörlük ve sen.

sifuni
20.01.2009, 17:58
Tecrübe konusuyor!!! Transfer yapmak her zaman zordur, ister devrearasi, ister sezonbasi, bu hic degismez.
Benim isyan bayragi falan cektigim yok ama gelecegi cok iyi görebiliyorum. Gidin Bursa-Trabzonspor macinda burada yazilanlari okuyun ve taraftarin nasil bir beklentide icinde oldugunu görün. Ligin ilk haftalarindaki muhtemel puan kayiplari ile kazan kaynar. Benim Sadri baskan´a güvenim sonsuz ama bu taraftar onu bile gönderir!!!

Nokta transferi gercekten cok zor ama Yönetim bunu önceden düsünmeliydi. Belli ki düsünülmemis!!!

ama kazan kaynamamali isterse fb,bjk +ankaraya kaybetelim amac samiyonlar lgine katilmak degilmi o puanlari kaybetsek bile katiliriz seneye ise oradan kazandigimiz para ve söhret ile yapacagimiz transferler ile sampionluga oynariz.

Cafer Bulur
20.01.2009, 18:01
Burada bazi kisiler kendisini kraldan cok kralci zannediyorlar galiba.
Ben bu yönetimin her zaman yaninda yer aldim ve hatta kendilerinin trabzonspor tarihinin en basarili yönetimleri oldugunu da iddia ettim.
Ama bu iddiam kendilerinin bu transfer döneminde agir ve yanlis davrandiklari gercegini görmeme engel degildir.

Travelair
20.01.2009, 18:02
Şimdi biraz önce de tartıştık bu kelime hakkında. Nankör demek olmuyor, yakışık almıyor. Birisinin görüşü böyle öbürünün daha değişik. Şimdi biz Mahmut Aksu için "İnternet sitelerindeki birileri istedi diye transfer yapmayacağız" lafını etti diye nankör mü diyeceğiz? Belki kızgınlığına geldi belki art niyetli bir takım insanları kastetti, belki lüzumsuz transfer yapmayacağız demek istedi maksadını aştı... Ama nankör dediğiniz an kutuplara ayırırsınız. Yönetim çalıştıysa futbolcu da taraftar da çalıştı... Burda mesela eleştiri yapılıyor ardından nankörlükle itham ediliyor.

- Umut yine ıskaladı
- Yuh nankör her sene 15 golü var
- Hüseyin önündekine pas veremiyor
- Gözüne dizine dursun. Nankör! O takımımızın en çok top kesen adamı..
- Yönetim bu sefer transferde geç kaldı
- Nankör sezon başı teşekkür ederken iyiydi değil mi?
- :eek:

Biraz daha olaylara hoşgörülü bakmamız lazım

ertek_ts61
20.01.2009, 18:02
kardeşim insanlar yönetimi eleştirdiği zaman neden nankör oluyor anlamadım ağır bi laf olmuş kanımca. Transfer yapılmasını isteyende istemeyende yönetimi eleştirende eleştirmeyende herkez Trabzon sporumuzun başarısını istiyor.Böle ithamlarda bulunmayalım lütfen.

Engin Baytarı bende beğenmiyorum hatta ben yanılırım belki diye bi maçında arkadaşıma demişti şu adama alıcı gözle bi seyretsene diye. Oda aynı sını söyledi maç sanunda topcu değil bu :))

eleştiri o kadar güzel bir şey ki insanlara yeri geldiği zaman yol gösterici olabiliyor ama burda son 2 haftadır öyle yorumlara şahit oluyorum ki gerçekten bu takımda başkanlık da yöneticilik yapmak da zor....efet herkes Trabzspor'un başarısını istiyor ama burda taraftar gurubu olarak biz duygusalız...istiyoruz ki 2-3 yeni adam alınsın büyük paralara kaliteli adamlar gelsin...ama gerçekte olanlar ortada....yani devre arası transfer yapılmadı diye yönetimin ipini çekecek o kadar çok arkadaş var ki anlamak mümkün değil...ben de takımıma transfer istiyordum soğuttular ama böyle yorumları görünce....

ertek_ts61
20.01.2009, 18:03
Şimdi biraz önce de tartıştık bu kelime hakkında. Nankör demek olmuyor, yakışık almıyor. Birisinin görüşü böyle öbürünün daha değişik. Şimdi biz Mahmut Aksu için "İnternet sitelerindeki birileri istedi diye transfer yapmayacağız" lafını etti diye nankör mü diyeceğiz? Belki kızgınlığına geldi belki art niyetli bir takım insanları kastetti, belki lüzumsuz transfer yapmayacağız demek istedi maksadını aştı... Ama nankör dediğiniz an kutuplara ayırırsınız. Yönetim çalıştıysa futbolcu da taraftar da çalıştı... Burda mesela eleştiri yapılıyor ardından nankörlükle itham ediliyor.

- Umut yine ıskaladı

herhalde yaşın olgunluğuyla yazılmış çok güzel bir mesaj...:)

ertek_ts61
20.01.2009, 18:05
Burada bazi kisiler kendisini kraldan cok kralci zannediyorlar galiba.
Ben bu yönetimin her zaman yaninda yer aldim ve hatta kendilerinin trabzonspor tarihinin en basarili yönetimleri oldugunu da iddia ettim.
Ama bu iddiam kendilerinin bu transfer döneminde agir ve yanlis davrandiklari gercegini görmeme engel degildir.
ağır???yanlış??? gerçekten anlamadığımdan soruyorum...hangi futbolcu konusunda ağır kaldılar??? ve şu transfer ayı boyunca ne yanlış yaptılar??? ve ortaya şöle bir konu açabiliriz...kötü olabilecek uyum sağlamayamayacak riski olsa bile transfer yapılmalı mıdır????

.....
20.01.2009, 18:06
Selamun Aleyküm cümleden.

Transfer konusunda bir gelişme yok heralde. Geçmiş sayfaları okudum ama bir şey bulamadım.

Haberlerde söylenen Oyuncuların çoğu iyi oyuncu gibi duruyor.Bakalım ne olacak.

Vural Kuyumcu
20.01.2009, 18:07
:alkış:

- Umut yine ıskaladı

:alkış::alkış::alkış:

Cafer Bulur
20.01.2009, 18:07
Fb ve ankaraspor maclarindan en az 3 puan alamazsak görecegim ben o transfer yapmak icin transfer yapmayiz diyenleri. O zaman transfer yapmaya mecbur kalacaklar.

Fanatik28
20.01.2009, 18:08
ama kazan kaynamamali isterse fb,bjk +ankaraya kaybetelim amac samiyonlar lgine katilmak degilmi o puanlari kaybetsek bile katiliriz seneye ise oradan kazandigimiz para ve söhret ile yapacagimiz transferler ile sampionluga oynariz.
Evet kaynamamali ama öyle görünmüyor maalesef! Kaldi ki bu takimin ligi 5. bile bitirmesi muhtemel. Yani Avrupa Kupalarina katilmayacak bir kulüp Avrupa´dan nasil cok iyi oyuncular transfer edebilir?

Ilk 2 cok iyimser, bu takimin en az 3 nokta transferine ihtiyaci var. Digerleri, oyuncularin nasil bir gelisim göstereceklerine bagli. Eger devrearasi en az bir solacik alinmazsa seneyede Sampiyonluk cok zor.

Cafer Bulur
20.01.2009, 18:09
ağır???yanlış??? gerçekten anlamadığımdan soruyorum...hangi futbolcu konusunda ağır kaldılar??? ve şu transfer ayı boyunca ne yanlış yaptılar??? ve ortaya şöle bir konu açabiliriz...kötü olabilecek uyum sağlamayamayacak riski olsa bile transfer yapılmalı mıdır????
Yusuf transferinde agir kalinmadi mi?
12 ay transfer pesindeyiz diyen yönetimin simdiye kadar bir solacik bulmasi gerekmezmiydi?
Transferde rotayi iddiali kulüplerin oyuncularina degilde orta siralarin kaliteli oyuncularina cevirmek gerekmezmiydi?Bu sorulari cogaltabilirim.

ertek_ts61
20.01.2009, 18:10
Fb ve ankaraspor maclarindan en az 3 puan alamazsak görecegim ben o transfer yapmak icin transfer yapmayiz diyenleri. O zaman transfer yapmaya mecbur kalacaklar.
fener maçı yenilebiliriz..
ankara maçı yenilebiliriz...
sonraki maç yenilebiliriz...

transfer yapıp da bunlar olabilir...çünkü bu futbol oyunu...sonucu belli değil benim bildiğim kadaıyla oynanmadan....

bu tür tezlere karşı bende şunu diyorum...
ilk 4 hafta firesiz kazandık ne olacak birileri haklı diğerleri haksız mı olacak????
futbol oyununu denklem olarak görürsek transfer sadece değişkenlenlerden biri etki eden o kadar çok değişken var ki...kümülatif olarak değerlendirmek gerekir....

ertek_ts61
20.01.2009, 18:13
Yusuf transferinde agir kalinmadi mi?
12 ay transfer pesindeyiz diyen yönetimin simdiye kadar bir solacik bulmasi gerekmezmiydi?
Transferde rotayi iddiali kulüplerin oyuncularina degilde orta siralarin kaliteli oyuncularina cevirmek gerekmezmiydi?Bu sorulari cogaltabilirim.

yusuf olayı yönetimin ayıbı mı???:) bence değil...ama eğer ki transfer yüzünden yönetimi eleştirenler tatmin olacak olsalardı keşke yusuf gelseydi...ama yusuf olsa bile buralar gene dolup taşardı savaş baltalarını çıkarmış arkadaşlarımızla....:)

Harun CAN
20.01.2009, 18:14
bu saatten sonra transfer yapılsa da artık çok geç !!! yapılacak en iyi transfer göksu ve papy yi takıma monte etmek... ikisi de gayet rahat 11 de oynarlar... hele ki papy hüseyinin yerine..

erik
20.01.2009, 18:20
Bu saaten sonra transfer geç değil ama gelsede hoş gelmesede hoş.En büyük başkan bizim başkan en büyük takım bizim takım.

Mustafa Calik
20.01.2009, 18:23
bu saatten sonra transfer yapılsa da artık çok geç !!! yapılacak en iyi transfer göksu ve papy yi takıma monte etmek... ikisi de gayet rahat 11 de oynarlar... hele ki papy hüseyinin yerine..

bir sol acik alinacaksa ozaman bence gec degildir cünkü sadece bir oyuncu ilk onbire katilcak .. bence problem degil

transfer olmazsa ozaman baris, göksu ve faty papy takima monte edilsin

Sadık Bıyık
20.01.2009, 18:25
su sürecte bizlerde yönetimde hatalı davrandık bence. yönetim hatalı davrandı; bu takımın bir sol açığa ihtiyacı haftalardır dillendiriliyor. bu ihtiyaç aylar öncesinden bilindiği halde ihtiyacı giderilcek hamleler yapılmamış veya geç kalınmıştır. biz taraftar olarak hatalıyızki; yönetim transfer yap(a)madı diye yönetimi başarısız ilan ettik hemen. halbuki hangi takım gerçek manada transfer yapabildi bana söylermisiniz? ama tabi buda mazeret değil. keşke daha transfer sezonu başlamadan önce yönetim harekete geçip en azından ilaç niyetine bir sol açık alabilseydi

ofluselo
20.01.2009, 18:25
Türk milleti olarak ne kadar farklı bakıyoruz yabancılara.......papimi nedir ilk 11 de oynayacak mış.........hüseyinden iyiymiş.......husin olsaydı..ya da papi sami olsaydı bide beyaz......

Harun CAN
20.01.2009, 18:26
yabancı solaçık olacaksa tamam ama türkiyeden alınacak hangi solaçık nekadar iş yapar fayda sağlar şüpheliyim , hiç olmazsa barışı falan oynatırız... bi de şu papy den ben çok şey bekliyorum... ersun hoca yemez onu inşallah ceyhun gibi..

ertek_ts61
20.01.2009, 18:27
Türk milleti olarak ne kadar farklı bakıyoruz yabancılara.......papimi nedir ilk 11 de oynayacak mış.........hüseyinden iyiymiş.......husin olsaydı..ya da papi sami olsaydı bide beyaz......

farklı bi bakış ben şahsen pek deri rengine bakmam bilek hareketlerine bakarım attığı pasa bakarım...iyiyse benim türk oyuncumdan iyi derim...:) kötüyse de kötü...objektif bakmak lazım birazcık.....

cihatöztürk
20.01.2009, 18:27
fenere bide ankaraya yenilelim....burda transfer olmamasını eleştiren arkadaşlara muhalefet yapanları görücem ben burda

trapesus
20.01.2009, 18:29

- Umut yine ıskaladı

Şimdi bu nankörlük kelimesini açmak istiyorum. Yönetim o kadar adam aldı tamam. Devre arasında da dedi ki "Ya valla çok paramız var ama keyfimizden transfer yapmıyoruz.Şimdi kim uğraşacak, yok Almanyalara git Norveçlere git, hiç gerek yok." Bunu eleştiren adama ben "Nankör" demem.

Ama adamlar ekonomik krizde çalışıp didinirken ve bir lira olan topçuya 3 lira fiyat biçilirken üstüne üstlük pırıl pırıl genç yetenekleri kadromuza katmış bir yönetime biri çıkıp da "İşte bakın, bunları tanıyın" derse ben de o adama "nankör" derim.

Ayrıca haber61 adlı ne idüğü belirsiz bir sitenin haberiyle gaza gelip Mahmut Aksu'ya gönderme yapmanı da inanılmaz anlamsız buluyorum. O haberi dikkatlice okusaydın insanları galeyana getirmek için yazılmış yanlı bir haber olduğunu anlardın.Ama anlayamadın, canın sağolsun, bu konu da kapansın.

Abdülkadir Kılıç
hüseyin'in adı ne olursa olsun papi den iyi değil kabul etmek lazım

ertek_ts61
fenere bide ankaraya yenilelim....burda transfer olmamasını eleştiren arkadaşlara muhalefet yapanları görücem ben burda
inşallah olmaz iki maçı da alırız ama yok tersi olursa ben burda olacam neyi göreceksin anlamadım ama özellikle burda olacam...

Harun CAN
20.01.2009, 18:30

duygusal bakma olaya kardeşim , 31 yaşındaki hüseyin kaç senedir trabzonsporda oynuyor ve ayağına top gelince 18 lik papiden çok daha heycanlanıyor ve kalp krizi geçirten paslar atıyor... kim iyiyse o oynar bu kadar basit... sırf trabzonlu diye yada yüreğiyle oynuyo diye kimse takımda haketmeden oynamasın... sana bana da o formayı giydirseler biz de o kadar yüreli oynarız canımızı dişimize takarız ama söz konusu trabzonspor ve sadece yürek yetmiyo , yetenek de lazım ve malesef o hüseyinde yok !!!

Sadık Bıyık
heralde ara transferde takıma kurtarıcı alınacağını düşündünüz

Abdülkadir Kılıç
Ben oyuncu araştırmada geç kalındığını düşünmüyorum bence parada problem yaşıyoruz

gercek_tsli
20.01.2009, 18:33
yönetimden devre arasında transfer yapmayacağız açıklaması yapmasını beklerdim. keşke bizi umutlandırmasalardı. transferin yapılmayacağı çoktan belliydi.

ayrıca şu transfer konusunda şunuda söylemekten geçemeyeceğim. ucuz olupta bize ilaç gibi gelecek bir futbolcu dünyada yok.Şampiyon olacaksan parayıda basacan alacan oyuncuyu.

... ALLAH bize fener maçında yardım etsin.

Serdar A
20.01.2009, 18:33

Ne geçecek eline ?

Peki ya tersi olursa hattın ötesine attığın forum yazarları seni görmek zorunda mı ?

Önce bu zihniyeti bir kenara koyalım , herkes Trabzonspor'un menfaatine olacağını düşündüğü fikirlerini belirtiyor ki bu iyi bir şeydir .

trapesus
20.01.2009, 18:34
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=30391

Al işte buyur. Adamların amacı bu zaten. Önce kaos yaratıp o kaostan beslenmek.

Biz de oltaya geliyoruz sazan gibi.

Sonra bilinçli taraftar oluyoruz, oh ne güzel...

ofluselo
duygusal bakma olaya kardeşim , 31 yaşındaki hüseyin kaç senedir trabzonsporda oynuyor ve ayağına top gelince 18 lik papiden çok daha heycanlanıyor ve kalp krizi geçirten paslar atıyor... kim iyiyse o oynar bu kadar basit... sırf trabzonlu diye yada yüreğiyle oynuyo diye kimse takımda haketmeden oynamasın... sana bana da o formayı giydirseler biz de o kadar yüreli oynarız canımızı dişimize takarız ama söz konusu trabzonspor ve sadece yürek yetmiyo , yetenek de lazım ve malesef o hüseyinde yok !!!
yattara gibi yetenekli yani .................onun için yıllardır bizim takımdan bişey olmuyor.......en yetenekli fatih tekke bile ne kadar başarılı oldu daha doğrusu yararı oldu........

Uğur Erdoğan
yönetimden devre arasında transfer yapmayacağız açıklaması yapmasını beklerdim. keşke bizi umutlandırmasalardı. transferin yapılmayacağı çoktan belliydi.

ayrıca şu transfer konusunda şunuda söylemekten geçemeyeceğim. ucuz olupta bize ilaç gibi gelecek bir futbolcu dünyada yok.Şampiyon olacaksan parayıda basacan alacan oyuncuyu.

... ALLAH bize fener maçında yardım etsin.

1 milyon euro sen verde katkın olsun :D

konuşmak kolay yahu

lazfather61
20.01.2009, 18:37

- Umut yine ıskaladı

- umut yine isliklandi.

- ben umutun duzelecegine inaniyorum ankaragucundeki yillarina donecek inaniyorum ama surekli gol kacirirsa ve kotu oynarsa tabiki isliklanir bu normal birsey.
- huseyini artik konusmaya bile gerek duymuyorum cunku direk el freni. ts buyuk takim hucuma katilamayan orta saha buyuk takimlarda oynayamaz bence. huseyini stoper oynatsin ona itirazim yok ama huseyinden orta saha olmaz (tabiki gunumuz futbolunda )/ 20 sene once olsa ok derdim ama gunumuz futbolunda huseyin orta saha oynayamaz. adam da yok abi 0 yetenek var bunu kabul edin artik. bence song bile daha iyi oynar huseyinin mevkiinde.
- yonetim konusundada transfer yapip yapmamalari beni onlardan sogutmuyacakti ama mahmut aksunun taraftari hice sayar konusmasindan sonra inanilmaz sogudum. bu yonetimi en cok destekleyenlerden biriydim ama mahmut aksunun son aciklamasi sacmaliktan baska birsey degildi.

- ayrica iyi bir sol acikalinmassa sampiyon zor olacagiz gibi geliyor bana. insallah yanilirim hadi hayirlisi bekleyip gorecegiz tum temennim yanilmam veya iyi bir sol acik transferi diger turlu sampyonluk zor gibi gozukuyor.

temel_yilmaz
klübü denetleyen bir firmada arkadaş çalışıyor malum halka arz olmuş şirketler için denetleme firmaları var biraz yanılmıyorsam dedi finans sıkıntısı var dedi tam net konuşmadı ama onuda belirtiyim

gercek_tsli

konuşmak kolay yahu
burası tartışma ortamı kardeş. en azından yönetim açıklama yapmalıydı.
bu arada param olsa daha fazlasını verirdim:)

Hasan61
en son şampiyonluğa oynadığımız sene hiç bir büyük paralı transfer yapmamıştık
ama büyük transferler yapıp küçük sonuçlar aldığımız yıllar var
şampiyonluğa giden yol büyük paralardan geçmiyor.....

Harun CAN
20.01.2009, 18:40
yattara gibi yetenekli yani .................onun için yıllardır bizim takımdan bişey olmuyor.......en yetenekli fatih tekke bile ne kadar başarılı oldu daha doğrusu yararı oldu........

sen hüseyine çok kapılmışsın ... hayal et hüseyin gibi 11 futbolcu ile sahadasın, ve hayal et göksu,papy,ceyhun,barış gibi 11 genç yetenekle sahadasın... eminim 11 i bırak 3 hüseyini bile aynı takımda izlersen kalp ritmin bozulur :)

gercek_tsli
20.01.2009, 18:41
artık transfer işi sezon sonuna kaldı. bu saatten sonra nasıl olacak bilemiyorum. transfer yapılsa bile kamp dönemi geçti. alışmak zor olur.

ersun hocadan en azından şunu beklerim
ikinci yarı ceyhun, isaac , göksu vb.. oyuncularımız daha çok sans bulmalı.

erik
20.01.2009, 18:43
Şurda yazılanları okuyunca çılgına dönüyom bazen.Adamın bir tanesi resmen Ankara ve Fener maçlarında yenilmemiz için pusuya yatmış bekliyor.Bu nasıl taraftar anlayışı anlıyamadım.Yenilirsek haklı çıktım diye göbek atacak duruma gelmiş.Hani Mahmut Aksu birileri demiş ya.Çok doğru söylemiş.Ağzına sağlık.

Travelair
20.01.2009, 18:45
Şimdi bu nankörlük kelimesini açmak istiyorum. Yönetim o kadar adam aldı tamam. Devre arasında da dedi ki "Ya valla çok paramız var ama keyfimizden transfer yapmıyoruz.Şimdi kim uğraşacak, yok Almanyalara git Norveçlere git, hiç gerek yok." Bunu eleştiren adama ben "Nankör" demem.

Ama adamlar ekonomik krizde çalışıp didinirken ve bir lira olan topçuya 3 lira fiyat biçilirken üstüne üstlük pırıl pırıl genç yetenekleri kadromuza katmış bir yönetime biri çıkıp da "İşte bakın, bunları tanıyın" derse ben de o adama "nankör" derim.

Ayrıca haber61 adlı ne idüğü belirsiz bir sitenin haberiyle gaza gelip Mahmut Aksu'ya gönderme yapmanı da inanılmaz anlamsız buluyorum. O haberi dikkatlice okusaydın insanları galeyana getirmek için yazılmış yanlı bir haber olduğunu anlardın.Ama anlayamadın, canın sağolsun, bu konu da kapansın.

Farabi Alanzinho'yu sözleşmesi biterken yazdı. Yönetim araştırsaydı sezon başı bu oyuncuyu bonservissiz takıma katma şansımız vardı. Bu mesela bir eleştiridir. Seni anlıyorum yinede.

Haber61 hinlik yapıyorsa kendilerine aittir. Yönetimin bu tip sitelerin ve çalışanlarının üzerine gitmesi açısından hayırlı olmuş derim. Tepki oluşturduysam vesile kabul ederim. Zaten kendime sözüm var özellikle birkaç isim Trabzonspor TV'de görev alırsa takımı tutmayı askıya alırım

cihatöztürk
20.01.2009, 18:49
inşallah olmaz iki maçı da alırız ama yok tersi olursa ben burda olacam neyi göreceksin anlamadım ama özellikle burda olacam...

neyi görücem söliyim.... bu sefer sizde yönetime laf yapmaya başlıyacaksınız....zaten fener ankara maçlarını kaybedersek her şey biter .....ve benim pek umudum yok

jacek cyzıo
20.01.2009, 18:49
arkadaşlar bu topik transfer topiği olmaktan çıkmış.bundan sonra yapılacak tek şey fener maçına odaklanmamız.bu yazıları futbolcuların okumadığınımı sanıyorsunuz.artık kaliteli transferler seneye olur.takımın havasını bozmayalım.

cihatöztürk
20.01.2009, 18:50
Ne geçecek eline ?

Peki ya tersi olursa hattın ötesine attığın forum yazarları seni görmek zorunda mı ?

Önce bu zihniyeti bir kenara koyalım , herkes Trabzonspor'un menfaatine olacağını düşündüğü fikirlerini belirtiyor ki bu iyi bir şeydir .

ben o maçlardan sonra görcem sizi......

Samet Berber
20.01.2009, 18:52
ben o maçlardan sonra görcem sizi......
Neyi göreceksin ya , bu yönetimin başarılı olduğunu görmek çok mu zor?

Ara transferde hatası olmadığını görmek çok mu zor ?

amour_61

konuşmak kolay yahu
her kes 100 tl klube bağış yapsın 100000 kişi yapsa 10000000tl eder

Ali Tunahan Güllü
Farabi Alanzinho'yu sözleşmesi biterken yazdı. Yönetim araştırsaydı sezon başı bu oyuncuyu bonservissiz takıma katma şansımız vardı. Bu mesela bir eleştiridir. Seni anlıyorum yinede.

Haber61 hinlik yapıyorsa kendilerine aittir. Yönetimin bu tip sitelerin ve çalışanlarının üzerine gitmesi açısından hayırlı olmuş derim. Tepki oluşturduysam vesile kabul ederim. Zaten kendime sözüm var özellikle birkaç isim Trabzonspor TV'de görev alırsa takımı tutmayı askıya alırım

asıl 12 ay transfer böyle olur yani farabi nin yaptığı ama onu daha bizimk yöneticiler yapamadı.....böyle bi oyuncuyu biliyosan sözleşmesi biterken imzalat sonra almak için bu kadar uğraşma...bakalım ne olucak...

Fanatik28
20.01.2009, 18:53
Bu takimin lider ve tecrübeli en az bir oyuncuya ihtiyaci var. Bunun arastirmasi sezonbasi yapilmaliydi. Gerekirse 5 milyon harcanmali. Takimda genc oyuncularin gelisimini destekleyebilecek oyuncu yok. Baris hala yerinde sayiyor. Takimdaki bircok futbolcu gelisime acik futbolcular ama kimi örnek alacaklar?

Erdal
20.01.2009, 18:53
Yahu Araklıspor da bizim futbolcumuz varmı? Balkan ülkelerinden...Sakaryaspor denemiş. Engin beğenmiş forvet kimdir bu?

Bekir
20.01.2009, 18:54
alazinho kulubune baglı bi oyuncu ne kadar sozlesmesi bitsede kulubune para kazandırmadan gitmeyi dusuncegini sanmıyorum

.....
20.01.2009, 18:54
Travelair

Abi askıya alacam da ne demek oluyor şimdi???

Biz bu renkleri karşılıklı sevmedik. Kim olursa olsun her ne sonuç olursa olsun Ölene kadar seveceğiz.

//ÖLÜMÜNE61

Hüseyin Hatırlı
20.01.2009, 18:55

Ben galatasaray maçını da izledim hakem o formayı o da onun kadar oynardı:cool:
Bence hiç gerek yok onun alınmasına türkiyeden hatta ibrahim akın geliyo bi aklıma alınabilecek başka yok bize uygun adam...

cihatöztürk
20.01.2009, 18:57
Neyi göreceksin ya , bu yönetimin başarılı olduğunu görmek çok mu zor?

Ara transferde hatası olmadığını görmek çok mu zor ?

arkadaşım ben yönetime başarısız mı dedim (hayır)

ayrıca kullandığın hitamlara dikkat et (ya)

benim demek istediğim şu fenerbahçe ve ankaraspor maçı kaybedilirse yönetimin arkasındayız diyen arkadaşlar burda yönetime ateş püskürecek bunuda zaman gösterecek

turkish0061
20.01.2009, 18:58
Bu arada Trabzonspor'un Bayern Münih'in Arjantinli oyuncusu Sosa'yı kiralık olarak gündemine aldığı öğrenildi.... Bu futbolcu gercekten kiralandimi?? fener macinda oynacakmi

Samet Berber
20.01.2009, 18:59
arkadaşım ben yönetime başarısız mı dedim (hayır)

ayrıca kullandığın hitamlara dikkat et (ya)

benim demek istediğim şu fenerbahçe ve ankaraspor maçı kaybedilirse yönetimin arkasındayız diyen arkadaşlar burda yönetime ateş püskürecek bunuda zaman gösterecek
Tamam ilk sıraya beni yaz , yenilirsek neler yazacağımı da okursun o zaman .

İskender YILMAZ
20.01.2009, 19:00
Bu arada Trabzonspor'un Bayern Münih'in Arjantinli oyuncusu Sosa'yı kiralık olarak gündemine aldığı öğrenildi.... Bu futbolcu gercekten kiralandimi?? fener macinda oynacakmi

Sakin ol renktaş :) Sadece gündeme aldık, daha fazlası yok henüz.. Ki olması da çok zor..

10 numara
20.01.2009, 19:00
kiralık olarak gündeme almak deyimi , kiralık olarak almaya teşebbüs etmek anlamına geliyor...

10 numara
20.01.2009, 19:01
Yahu Araklıspor da bizim futbolcumuz varmı? Balkan ülkelerinden...Sakaryaspor denemiş. Engin beğenmiş forvet kimdir bu?
biraz daha açarmısın araklıspor , balkan ülkeleri ,sakaryaspor :)