PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

poetricus
19.01.2009, 21:27
Ziya Hoca dedi ki; "takviyeye bence gerek yok".
Ben de onun gibi sadece ön liberoları saysaydım aynı şeyi söylerdim herhalde.

Arif Timurcioğlu
yuh yılmaz vurala bak ey ALLAH ım ya trabzonun malubiyeti mümkün olursa fener puan olarak öne geçer dio ALLAHIM ya sonrada toparlamaya çalışıyo yok trabzon alır inşallah die... Hangi kanalda?

Koray
Bazı arkadaşlar ligin ikinci yarısını birinci yarıyla karıştırıyorlar...
İkinci yarıda takımların hepsi canla başla oynayacaklar,özellikle bizim son maçlarımıza bakın çoğu düşme potosındaki takımlar...
Eksik bölgeler sezon başından beri belliydi şimdiye kadar transfer işi bitmiş fener başlığında yorum yapıyor olacaktık gönül rahatlığıyla...

Bülent AKBULUT61
rüyamda bile transfer transfer diye sayıklıyormuşum valla eşim dedi ben eşimim yalancısıyım

Ümit Tekşan
Bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz arkadaşlar , Ersan MARTİN kendisi gitmek istemiştir. Dolayısıyla birdaha geri gelmesi yakışık kalmaz.

Mustafa Calik
transfer yapilmazsa ozaman su anki kadroya destek vermeliyiz ve güvenmeliyiz .. böyle oynazak cok sevinirim

_______________SYLVA_______________
GÖKSU____SONG_______EGEMEN____CALE
___________SELCUK_HÜSEYiN___________
YATTARA______COLMAN___________BARiS
___________GÖKHAN ÜNAL_____________

cihatöztürk
19.01.2009, 21:28
beyler ruya gormiyelim husran bizi maffeder mevcut kadroyla feneri yendik diyelim ki cok zor bjk ankara spor sivas gs herzaman sans
yanımızda olmaz

buyuk sehir belediye haric fark attımız rahat yendimiz bir takım gosterin kupa dahill herkez kabullensin bu takım bundan iyisini yapamaz mevcut kadroyla sampiyonluk hayel 24 senedir aynı hayeli kuruyorum son sampiyonlukda 7 yasındaydım hayel gibi hatırlıyorum 2 olma ihtimalimiz var ama onuda brakmazlar bu tarihi fırsattır borlanıp 2 veya 3 super oyuncu almalıyız sampiyon olamassak bile2 olur sampiyonlar ligine kalır para kazanırız tutmassa genclere byonelir 3 .5 sene bekleriz zaten bekledik tutarsa BUtun arzularımız gerceklesir ve ts kimsetutamaz dunya kulubu oluruz hep korkduk symek aldık zurvaskiyi almıdık sampiyonlık gitti herseyi yapıyoruz borclanıyoruz sonra 2 milyon evro sanki kulubu batırcakmısgibi alamayızdiyor 24 sene bekliyoruz ts 2 sene sampiyon olsa 15 milyon taraftara ulasırız 15 milyon karadenizli demek 100 milyon insana bedel sahip cıkma adına diyorum 100 milyon insan 15 milyon ts yaptını yapamaz bunuda iddaa ediyoru .saygılar

belli olmaz bakarsın yeneriz feneri.....hiç belli olmaz o işler kayseri eksik kadrasuyla fenere kadıköyde 5 attı..... yada 4 tü galiba hatırlamıyorum.... agahova hetrick yapmıştı unutmayalım beyler...feneri yenmemiz süpriz olmaz bence

wolf_TS61
19.01.2009, 21:30
sene başından bu zamana kadar hiç bir maçta "bizim sol kanadımız yok bu takıma yenilebiliriz" diyen çıkmadı ben görmedim.gs bu ligde kağıt üzerinde en iyi kadrosu olan takım.o maç öncesi kimse çıkıpta ulan sol kanadmız yok şimdi ne yapacağız demedi.şimdi ne oluyor bize anlamıyorum.ben artık fener maçına konsantre olmak istiyorum.transfer olursa eyvallah olmazsa da ben takımıma güveniyorum.16 maç nasıl geldiysek öyle de gideriz.

hüseyin1975
19.01.2009, 21:31
Taraftar istiyor diye transfer yapılmaz. Buna hiçbir itirazım yok. Kulübü yönetme inisiyatifi hiçbir zaman taraftara bırakılamaz. Yönetim her şeyiyle ve her konuda dirayetli olmalıdır. Geçmiş yönetimlerde bunun acısını çok çekti bu camia.

Yönetimin taraftarla iletişimi çok önemli. Mevcut yönetim bu konuda çok sağlam adımlar attı. Başkan ve yönetimin fedakarlığına taraftar cevap verdi. Yönetimin sesine taraftar cevap verdi. Tarihte eşine çok az rastlanır bir sinerji ve birliktelik sağlandı. Bir kibritin koca bir ormanı yakmasını istemiyorum.

Yeni bir öznemiz var artık: BİRİLERİ.
Spor adamı taraftarı, hoca talebesi, devlet adamı halkı hakkında "birileri" dememeli. Dolayısıyla Sayın Aksu'nun ifadesi çirkin ve saygısız bir üslûp. Kim derse desin yakışıksız bir ifade.
Bu ifadeyi çirkin ve yakışıksız bulduğumuzu beyan edince Sayın Aksu ve içinde yer aldığı yönetimin hizmetlerini inkâr mı etmiş, Trabzonsporluluğunu sorgulamış mı oluyoruz?
Bu camianın rengi bordo- mavi ama maalesef siyah beyaz mantık hâlâ aramızda. Buyurun:

Yazanı tanımıyorum. Doğal olarak bu kendisiyle bir derdim de olamaz. O yüzden ismini belirtmeden aldım. Bu mantığa göre başka birileri de çıkıp; "Aksu'nun açıklamalarına gösterilen tepki birilerini hayli germiş. Yandaşları gocunmuş... Kimin Aksu yalakası olduğu daha açık oldu." dese; ardından da ; "Yarası olmayan gocunmasın!" diye ilave etse şık olur mu? Hiç sanmıyorum.

Bu yönetimi destekliyor ve seviyorum. Bir taraftar olarak kendilerine minnettarım ve ömrüm boyunca da öyle kalacağım. Buna Sayın Aksu da dâhildir. Birkaç gün önce devre arasında hiçbir transfer yapılmasa dahi bu yönetimin benim nezdimdeki değerinden bir şey kaybetmeyeceğini yazmıştım. Hâlâ aynı fikirdeyim. Buna rağmen kullandığı cümle yanlış ve yakışıksız.

Bir yanlışa onca doğruyu feda etmeyelim ama yanlışları da doğru olarak görmeyelim.

Saatlerdir birbirine neredeyse hakaret eden genc kardeslerimiz poetricius ustanin yazisini cok dikkatli okusun ve ondan sonra yazdiklarini tekrar bir gözden gecirsin.

Evet Mahmut Beyin yapdigi bu aciklama talihsiz olmus ama isin özünde haklilik payi büyük.
Mahmut Beyde nihayetinde bir Insan ve gecesini gündüzüne katmis Avrupada TRABZONSPORUMUZ icin vargücü ile calisiyor.
Kimbilir gün boyu kac kisi onu arayip transfer soruyor?
Sinirlerinin gerildigi bir anda ona uzatilan bir mikrofana bu sözleri söylemis olabilir.
Hos görmek lazim. Anlayisli olun LÜTFEN!

Mahmut Bey TRABZONSPOR icin cok degerli isler yapdi ve yapmayada devam edecekdir.

Seni seviyoruz Mahmut abi.

cihatöztürk
ewt beyler derbi moduna girelim artık bırakın transferi olursa olur olmassa olmaz

maskeli61
Hangi kanalda?

lig radyo...

mhayri
İllaki transfer delisi olmanın anlamı yok dedik hala da diyoruz...
Bu kadro ilk yarının daha iyisini başarabilir.Aynı destek ve güvenle bu takım o bir kaç maç
görüp hayran olduğumuz ve herkesi hayran bıraktığımız oyunu 3-5 maç değil 8-10 maça çıkardımı
tadından yenmez seyrine doyulmaz olur...
Ama devre arası maç performansı umut vermedi açıkçası...
şampiyonluk için yetermi? Yetmez onun için daha başka şeyler lazım ki bunun en başında
Hakemleri de yenecek kadro...
Maalesef öyle bir kadromuz yok ve üstelik bu iş devre arasında da çok zor gerçekleşir...
Dua edelim de alınacak oyuncu(lar) bu işe yarasın kadronun gücünü katlasın, rakibe ve hakemlere
korku versin...

Mustafa Calik
19.01.2009, 21:32
Yani kısaca, Biz Alanzinho için yukarda yazdığı teklifi (8,269,493 TRY (35 000 000 NOK))yapmışız. Fakat kulübü biraz daha fazla istiyormuş (11,811,200 TRY (50 000 000 NOK). Beşiktaş da Marek Sapara'yı istiyormuş. Sapara için 5,435,587.38 TRY teklif etmişler (yaklaşık 25.000 NOK sanırım). Sapara'nın Norveçin en iyi ortasaha futbolcusu (oyunkurucu) olduğunu, bu yüzden de Beşiktaşın teklifini kömik buluyor:) Bu fiyata almasının imkansız olduğunu. Bununla beraber Alanzinho'nun da onun gibi iyi bir oyunu olduğunu söylüyor.
Bu şartlarda iki futbolcunun da Türkiye'ye gelmesi zor diyor ama Trabzonspor transfere yakınmış.

Yeni haberler çıktıkça beni bilgilendirecekmiş:)

bu ne demek simdi .. yani alanzinho 60-70% bizde diyebilirmiyiz ?

Onur Civelek61
19.01.2009, 21:33
ziya hoca dediki; takviyeye bence gerek yok

Öyle diye diye yakmıştı bizi.

A.Gökhan AKIN
19.01.2009, 21:35
artık bakıyorumda yapılan 11 lerde gönlümüzden geçtiği halde bile Hüseyin'i takımdan kesemiyoruz.. vay ki ne vay!!!

Mustafa Ayazoğlu
Gökhan Ünal Baros'a göre gole daha yakın bir isim.İkinci yarı kendine gelecektir.

transfer yapilmazsa ozaman su anki kadroya destek vermeliyiz ve güvenmeliyiz .. böyle oynazak cok sevinirim

Bu kadro iyi bence ideal

hüseyin1975
ziya hoca dediki; takviyeye bence gerek yok

Ah Ziya Hocam ah...

sendeki o mukaddes isigi göremeyenler bu sözlerini anlamaz yine:p

futbalski60
19.01.2009, 21:36
Sapara'yı Trabzonspor'da çok isterdim gerçekten çok iyi bir oyuncu Bjk ilk defa doğru bir isme yönelmiş bun da Holosko ile Sapara'nın yakın arkadaş olmalarının da etkisi olabilir.

Murat61
19.01.2009, 21:36
2.yarıda dusme hattındaki takımlara yine tek kanattan gitmeye calırızda onlar kapanırsa varmı cozum onerileri acaba transfere gerek yok diyenler ?

mustafaction
19.01.2009, 21:37
hakem katliamı olmasın, transfersizde yeneriz fb yi

Bahadır Şimşek
19.01.2009, 21:37
bu ne demek simdi .. yani alanzinho 60-70% bizde diyebilirmiyiz ?
Valla yüzdesini bilmiyorum hocam, ne desem yalan olur. Ben arkadaşın bana gönderdiği mesajı çevirdim.
En çok hoşuma giden de, dışardan birisi olarak beşiktaşın teklifine gülmesi oldu:)

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 21:38
Bu saaten sonra olcak transferin hayrı yok paralar boşa gitmesin :)

erik
19.01.2009, 21:39
Bazı arkadaşlar ligin ikinci yarısını birinci yarıyla karıştırıyorlar...
İkinci yarıda takımların hepsi canla başla oynayacaklar,özellikle bizim son maçlarımıza bakın çoğu düşme potosındaki takımlar...
Eksik bölgeler sezon başından beri belliydi şimdiye kadar transfer işi bitmiş fener başlığında yorum yapıyor olacaktık gönül rahatlığıyla...
Peki senin belirttiğin bu durum 3 ezikler içinde geçerli olmayacakmı?

maskeli61
bu ziya doganı seviyom ya TRABZONSPORLU :):)

fetvaci
lıg uzun maraton sakat verme acısından ılk yarıdakı gıbı sanslı olmayabılırız kadro dar TRANSFER ŞART!!!

Murat61
19.01.2009, 21:40

gol yollarında en cok zorlanan buyuk takım biziz insallah sorun cıkmazda sampiyon oluruz ama kapanan takımıda acamıyoruz

Mustafa Calik
19.01.2009, 21:41
artık bakıyorumda yapılan 11 lerde gönlümüzden geçtiği halde bile Hüseyin'i takımdan kesemiyoruz.. vay ki ne vay!!!

galiba sen benim üzerine konusiyon .. 11 kurdumda ondan galiba

ersun hoca hüseyinden vazgecmez .. vazgeczse ozaman onun yerine ceyhun gülselami yazardim

Serdar A
Farabi kardeşim sen o periyottan kaç galibiyet bekliyorsun, daha doğrusu kaç galibiyete inanıyorsun, olabilir diyorsun? Ben açıkçası o maçların bizi baştan başaltına iteceğini öngörüyorum. Fenerbahçe ve Beşiktaş deplasmanları, ikramiyesi de Ankara maçı.. Benim açıkçası pek inancım yok, ha zaten bu işler taraftar motivasyonu ve inancıyla da olmuyor zaten..

Avantajımız , bu periyottan 4 puanla bile çıksak fikstür kademe kademe bu süreçteki kayıpları telafi edecek şekilde ilerliyor . 29. haftadan sonraki süreçte çok zorlu gözükmekle beraber son maç dışında pek bir şey ifade etmeyebilir . Büyük ihtimalle son haftalar düşme korkusu olmayan ve sıralamada yerleri belli olmaya başlamış takımlarla mücadele edeceğiz . Düşme potasınında 5-6 takımlı olması istanbul takımlarını canını çok fazla yakabilir .

Bu dört haftayla ilgili tahminim ise "fb maçına bağlı olarak" 8 puandır . Bu hafta sonu çok önemli . Artık transferi gündemden indirmek lazım . Bu gün yapılacak transferin haftasonu oynama olasılığı yok denecek kadar az . O halde bir fb maçını atlatalım , sonra önümüze bakalım .

Ali Yerlikaya
hakem katliamı olmasın, transfersizde yeneriz fb yi

Kesinlikle katiliyorum ligde halen en igrenc futbolu oyniyan takim FB dir halen bi gelisme yok sirf hakem faktörü aldi basini gidiyor mücadele hirs desen hic biri fenerde yok, yani hakem bu ise el atmazsa bizimde sansimiz biraz yaver giderse fark bile atariz, ama maalesefki bu hakemleri yenicek kadroya sahip degilizzz.

Sol kanat konusuna gelince sol kanat geldigi vakit zaten 2-3 hafta oynamicak olmasi büyük bi kayiop degil en azindan ilerliyen haftalarda cok lazim olicakdir, ve gelicek sezon icin uyum sorunu filanda olmicakdir.

Arif Timurcioğlu

___________GÖKHAN ÜNAL_____________ Transfer yapılmazsa eski sistemde devam ederiz, ancak transferle birlikte bu sisteme yönelir hoca diye düşünüyorum.

Murat Keçeci
arkadaşlar 1996-2008 fetret devri oldu bizim için 2008den sonrası artık yükselme dönemin başlangıcı olmalı takdır edersiniz ki 12 yıl yanlış yönetilen bir kulubun 1 yılda toparlanması kolay iş değil şuanda çok güzel işler yapılıyor pas tutan alt yapıyı canlandırma projelerınden hes projelerıne kadar bir çok olumlu icraat var bunların meyvesini görmek için zamana ihtiyacımız var çogu arkadaş şöyle düşünuyorr mesela gs fb en kötü dönemlerini yaşadıgı bu dönmede bir sol açık alırsak şampiyon oluruz herşey o kadar basit değil işte alacağımız adamın sakatlanmıyacağını veya form tutacağını kim garanti edebilir ayrıca fb gsnin düşüşte falan olduğu yok bu takımların en iyi oldugu dönemlerde kaç puan topluyorlardı 37-38 şimdi kaç toplamışlar 32-33 en iyi sezonlarından 3-4 puan geride kaldılar diye en kötü sezonlarımı oluyor 2.yarı işimiz zor ilk yarıdakınden fazla puan topluyamazsak bunun sebebi yapılmayan trasnfer değil futbolcusuna yeterli güveni vermeyen taraftarın eseridir biz takıma güvenelim inanalım yusuflar ibrahım akınlar için goksuların barışların önünü kesmeyelim yabancı getireceksek song gibi herşeyiyle bu takımın gençlerine örnek olacak futbolcular getirelim sırf transfer yapmka için transfer yapmayalım yönetimde bunu düşünüyor sabretmekten bahsederken bundan bahsetmiştim ben ama bizim sabrımız lafta kalıyor hep

Koray
19.01.2009, 21:43

Hiç birinin eksiği olduğunu düşünmüyorum,sonrasını bilemem...
Ama bizim eksiğimiz var...
Eksik olan yerlerde burda binlerce kez yazıldı...

A.Gökhan AKIN
19.01.2009, 21:43
galiba sen benim üzerine konusiyon .. 11 kurdumda ondan galiba

ersun hoca hüseyinden vazgecmez .. vazgeczse ozaman onun yerine ceyhun gülselami yazardim

Ne alakası var kardeşim senin mesajınla? genel konuşuyorum.Burdaki eleştiri zaten direkt Ersun hocaya beynimize resmen Hüseyini işlemiş, istesek bile kesemiyoruz takımdan.

wolf_TS61
19.01.2009, 21:44
bence transfer olmazsa olay yattaranın performansına bakar.ilk yarıda bu kadar zorlanmamızın bir nedeni de yattaranın performansının çok düşük olmasıydı.tabi bide forvetlerin

Serdar A
19.01.2009, 21:46
gol yollarında en cok zorlanan buyuk takım biziz insallah sorun cıkmazda sampiyon oluruz ama kapanan takımıda acamıyoruz

Ligin en iyi müdafa yapan iki takımından biri Trabzonspor . 7. haftadan sonra ligin en gol yiyen ve en az gol pozisyonu veren takımı . Aynı zamanda rakibe en az pas yaptıran takım .

shrek:)
19.01.2009, 21:48
beyler biraz gercekci olmak lasım ara transfer döneminde futbolcu almak her zamn zor olmuştur ki TRABZONSPOR kaliteli hemn oynaybilecek birini almak zorunda ki bu da fazla maliyettir bunun içn işler biraz yavaştan gdyo eet kabul ediyorum TRABZONSPOR'un sol kanat oyuncusuna ihtyacı var ama bu demk deil ki ligin 2. yarısında hüsrana uğrayalım sonucta geride kalan 16 haftada bu kadroyla 10 galibiyet 4 beraberlik 2 yenilgi aldık bunu devamı 2. yarıda gelmesin ki bizimde her takm gibi şansımız var ve devam ediyor...bu bağlamda bizim yapmamız gerken tek şey transfer olsada olmasda bu takımın ynında olmak ve fener maçını beklemk.....

Murat61
19.01.2009, 21:49
Ligin en iyi müdafa yapan iki takımından biri Trabzonspor . 7. haftadan sonra ligin en gol yiyen ve en az gol pozisyonu veren takımı . Aynı zamanda rakibe en az pas yaptıran takım .

benim tek korkum ne kadar defansta iyide olsak her fener macında sacma sapan 2 pozisyon veriyoruz sonra macı cevirmek icin ugrasıp duruyoruz fenerin en etkili kanadıda sag kanadı

of82lu
19.01.2009, 21:51

Sol Kanada bir transferle Ben olsam Hüseyini keser Colman Selçuk Göbekte Sol açık yeni Transfer Sağkanat Yattara Forvet Gökhan Umut ;)

b_m_61
19.01.2009, 21:52
Arkadaşlar Mahmut Aksu'nun sözleri biraz maksadını aşmış olabilir ama burada onun için söylenenler daha sert.Söylediği şey çok ağır birşey değil uslubu yanlış.Benim anladığım, taraftarlar istediği için transfer yapılmaz gerekiyorsa yapılır demek istemiş.Bunu söylerken taraftarlara "birileri" diye hitap etmesi tabiki hoş değil.Beni daha çok rahatsız eden şey bazı arkadaşların onu hemen çarmıha germesi.Mahmut Aksu işini iyi yapan bir yönetici ve belliki iyi bir Trabzonspor'lu.Bu kez lafın nereye gittiğini hesaplayamamış, adamı bu kadar çok taşlamayın.

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 21:52
anlaşılan bu vakitten sonra transfer olmıyacak her şeyi cok güzel yaptılarda yönetimin bu kadar insanı izdirap cektirmesini anlamadım ya bir tanesi cıkıpta transfer acıklaması yapmadı.yönetimden şüphe duysam taraftara karşı gıcıklığına yapıyorlar diyecem .inşallah sakatsız belasız ligi şampiyon tamamlayız

kaan53
19.01.2009, 21:55
eğer bir transfer olcaksa o da sosa dır çünkü tek transfer olacakk o da bomba olacak hayırlısı

Hekimoğlu
19.01.2009, 21:56
Yönetimin transfer çabaları ortadayken bu kadar baskı kurmanın transfer diye tutturmanın alemi yok şartları zorluyoruz şu anda olursa olur olmazsa dünyanın sonu değil, bu sene şampiyon olduk olduk olamazsak bir daha olamayız zihniyeti hortlarsa asıl o zaman kaybederiz.

FANATIK61
19.01.2009, 21:57
eğer bir transfer olcaksa o da sosa dır çünkü tek transfer olacakk o da bomba olacak hayırlısı

Bayern Münih'te oynayan Soza sezon sonuna kadar Espanyol Barcelonaya kiralandi ;)

Serdar A
19.01.2009, 21:57
Hava hakimiyeti Umut'a göre zaten tartışılmaz, ayrıca ayak tekniği olarak da Umut'tan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Ancak söylediklerimden Umut karşıtı birisi olduğum anlaşılmasın. Ben Umut'u çok severim ve onu eleştirenlere karşı da hep savunmuşumdur.
Buna karşın Ersen Martin'in bize daha faydalı olacağı fikrini taşıyorum.

Her boyu uzun olan oyuncu hava toplarına hakim diyebiliyorsak işimiz var . Hava topunda bir futbolcunun kabileyitini gösteren iki konu vardı . Birincisi pozisyon alma , ikincisi topu karşılama ( zıplama yeteneği , denge , kontrol ve topa vuruş tekniği gibi çok fazla etkeni var )

Ersen bu iki açıdan da oldukça zayıf bir futbolcudur . Karşıladığı topların çok azını olumlu kullanabilen , çok önemli kısmında ise rakip stopere faul yapmayı başarabilen bir santrafordur .

Bu sezonun ilk yarısında "benzer niteliklerde" dediğimiz ve güçlü yönleri arasında asla hava topu hakimiyeti gösterilmeyen iki forvetimiz 16 maçta yaklaşık 8-10 gol pozisyonunu birbirlerine kafayla topu aşırarak yarattı . Bu rakam Ersen için mucize sayılardır. Hemde 16 maç değil , sezon ortalamalarında .

Ersen'in boyu 196 cm olması lazım . Eğer bu konularda biraz yetenekli olsaydı hava toplarında ligi domine ederdi . Onun yeteneği ancak en çok faul yapan santrafor sıralamasını domine etmeye yetti .

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 21:58
beyler biraz gercekci olmak lasım ara transfer döneminde futbolcu almak her zamn zor olmuştur ki TRABZONSPOR kaliteli hemn oynaybilecek birini almak zorunda ki bu da fazla maliyettir bunun içn işler biraz yavaştan gdyo eet kabul ediyorum TRABZONSPOR'un sol kanat oyuncusuna ihtyacı var ama bu demk deil ki ligin 2. yarısında hüsrana uğrayalım sonucta geride kalan 16 haftada bu kadroyla 10 galibiyet 4 beraberlik 2 yenilgi aldık bunu devamı 2. yarıda gelmesin ki bizimde her takm gibi şansımız var ve devam ediyor...bu bağlamda bizim yapmamız gerken tek şey transfer olsada olmasda bu takımın ynında olmak ve fener maçını beklemk.....
tamam cok güzel söyluyorsun ama be kardeşim 25 sene bugunleri bekledi bu kadar taraftar senelerden beri cevremdeki insanlar benle dalga gectiler bana da yazık bütün trabzonspor taraftarına yazık kim batmış bu güne kadar fazla para vermekten niye bu fırsatı elimizden kacırıyoruz niye senelerin iztirapını cekerim cok mu zor bir oyuncuyu alıp getirmek ver 2 kuruş fazlla para takımın iddası yükselsin millete karşı kendimi biraz müdava edim .yoksa sene sonunda miletin dalga gecmesi beni birgün delirtcek

leventturksoy
19.01.2009, 21:58

bugun cokmu yattın rektas:) sosayı b minih barcelonaya kiraladı alman rtl televizyonu kaynak:)

Mehmet Zeki
19.01.2009, 21:59
Bayern Münih'te oynayan Soza sezon sonuna kadar Espanyol Barcelonaya kiralandi ;)

Kaynak nedir?

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 22:00
Arkadaşlar Mahmut Aksu'nun sözleri biraz maksadını aşmış olabilir ama burada onun için söylenenler daha sert.Söylediği şey çok ağır birşey değil uslubu yanlış.Benim anladığım, taraftarlar istediği için transfer yapılmaz gerekiyorsa yapılır demek istemiş.Bunu söylerken taraftarlara "birileri" diye hitap etmesi tabiki hoş değil.Beni daha çok rahatsız eden şey bazı arkadaşların onu hemen çarmıha germesi.Mahmut Aksu işini iyi yapan bir yönetici ve belliki iyi bir Trabzonspor'lu.Bu kez lafın nereye gittiğini hesaplayamamış, adamı bu kadar çok taşlamayın.koskoca bir TRABZONSPOR yöneticisi kullandığı kelimeleri düşünerek söylemeli o zaman...

leventturksoy
19.01.2009, 22:00
Kaynak nedir?

alman rtl televizyonu kaynak

arkadas yazmıstı bugun

Serdar A
19.01.2009, 22:01
benim tek korkum ne kadar defansta iyide olsak her fener macında sacma sapan 2 pozisyon veriyoruz sonra macı cevirmek icin ugrasıp duruyoruz fenerin en etkili kanadıda sag kanadı

Trabzonspor hiç bir şampiyonluğunu "atarak" almamıştır .
70'li yıllar, 80'lerin ortasına kadar Trabzonspor kalesi önünün yosun bağladığı yıllardı .

Şu da bir gerçek , aradan geçen 30 seneye rağmen Trabzonspor ekonomik olarak " atarak " şampiyon olabilecek bir takım düzeyine gelmemiştir .

hüseyin1975
Resmi sitelerinde böyle bir haber görmedim.
Kaynak nedir?

Mehmet Zeki
alman rtl televizyonu kaynak

arkadas yazmıstı bugun

Iki takimin da resmi sitesinde birsey yazmiyor.

tsmetu
19.01.2009, 22:02
Biz transfer yapamayız beklemeyin sadece payt imzalar işte sadece bu transfer başkada beklemeyelim.

leventturksoy
19.01.2009, 22:03
Iki takimin da resmi sitesinde birsey yazmiyor.

alman trl televziyonu teletex gecmis haberi yarın belli olur

10 numara
19.01.2009, 22:03
T-S 'da olmasa ,z.doğan'ı ciddiye alıp konuşturacakları yok...

Mehmet Zeki
19.01.2009, 22:04
Biz transfer yapamayız beklemeyin sadece payt imzalar işte sadece bu transfer başkada beklemeyelim.

Benimde umudum iyice azaliyor :(

zahido
19.01.2009, 22:04
Sosayi kiralik alip bide bu kiralama bedeli olan 1.5 milyon avroyu (soylenenler dogruysa tabi) vericeksek bence yapilmasin bu transfer.. O paraya genc isimler 15-16 yasindaki cocuklar bulunup mvv de oynatip yeni yildizlar kazanabiliriz.. Yani yildizimizi kendimiz cikaririz..

Alihan Ertürk
19.01.2009, 22:05
Kaynak nedir?

espanyol bonservisi ile almak istemiş bayern satmamış diye biliyorum

hüseyin1975
19.01.2009, 22:05
Fazla zorlamaya gerek yok.
Ibrahim Akini alalim ve bu sezon icin sol acik sorununu cözelim.

FANATIK61
19.01.2009, 22:06
Resmi sitelerinde böyle bir haber görmedim.
Kaynak nedir?

ARD ve ZDF Teletext sayfalarinda yaziyor haber. Benim hergün okudugum ve 100 % inandigim haberler :)

Erdogan
19.01.2009, 22:07
Aciklamasi cok kolay;

Baskanimiz riske girmek istemiyor, zaten 30 milyon borc var simdi transfere para harcadigi zaman sampiyon olmamiz gerekir ki o verilern transfer parasi geri gelsin. Ama ya sampiyon olamazsak, o zaman hem bu sene hem gelecek sene yiter. Baskan kendini saglama aliyor ve daha cok gelecek sene icin tam güc topluyor. Iyi bir düsünce,..

Alihan Ertürk
19.01.2009, 22:07
sosa'yı alma ihtimalimiz var yani kiralama

hüseyin1975
19.01.2009, 22:08
SAT 1 teletextede yaziyor simdi.
Kaynak olarak ispanyanin AS gazetesini göstermisler. Bu ne kadar güvenli kaynakdir bilemem.
Bayern 10 Milyon € verip aldi ve simdi kiraliyormus. Sezon sonu satin alma opsiyonu varmis.
Artik yarin belli olur.

guarin
19.01.2009, 22:08
fener macında sol kanadımızdan ziyade sag kanadımızı cok sakat goruyorum.Cale solda mudafa ve kademelerınde iyi ancak serkan sag tarafı cok bos bırakıyor.Sag tarafa onlem sart dıye dusunuyorum bu mac icin.Bence ılerde tek forvet oynamalıyız isaac guclu fizigi oldugu icin kanatta oynatılmalı sag da olabılır solda yattara olabılır.colmanın bırazdaha onde oynaması halınde dırı kalacagından ıyı paslar cıkartacagını dusunuyorum.

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 22:09
bu vakitten sonra ibrahim akının fiyatını iki katını söylerler merak etmeyin.onu bile unutun

hüseyin1975
19.01.2009, 22:12
bu vakitten sonra ibrahim akının fiyatını iki katını söylerler merak etmeyin.onu bile unutun

Yani isimiz var diyorsun?

Zafer Yelenemi dönsek acaba?:rolleyes:

Alihan Ertürk
19.01.2009, 22:13

ona da 1.5 $ fiyat biçerler şimdi :)

Keleşoğlu
19.01.2009, 22:15
pazar günü fener maçı var artık transfer modundan çıkıp maça odaklanalım.. anlaşıldı ki ara transfer dönemi pek parlak geçmedi bizim açımızdan. eğer süpriz bir transfer olmazsa bu başlığa son mesajımdır:)

güneyli
19.01.2009, 22:17
Artık şu trasfer bahsini kapatsak diyorum.Fuzuli enerji kaybı.Takımın bu haftaki maçına yoğunlaşalım.Ne söylersek artık boş.Yöneticiler biriyle anlaşırsa tamam.Şu anki takımımızın potansiyeli feneri yenecek güçte.Mahmut aksunun ifadesinden alınganlık göstermeye ve zorlama yorumlar çıkarmaya gerek yok.Herkes görevini yapıyor.

BDiler61
19.01.2009, 22:17
arkadaslar transfer yapmama ihtimalimiz son derece guclendi.Evet bi sol acik alabilseydik daha guclenecektik ama buraya kadar bu takim getirdi buyuk ihtimalle 2. yarida bu takimla devam edecegiz.Sonuna kadar takimimizi desteklememiz lazim.

Yunus Emre SEYHAN
19.01.2009, 22:18

Kasımpaşa'da ki Erhan'a bağlıyalım işi :D

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 22:18

Zafer Yelenemi dönsek acaba?:rolleyes:zafer yelen uzak dursun bizden birde onu takıma hazırlamak içinmi uğraşalım

hüseyin1975
19.01.2009, 22:19
ona da 1.5 $ fiyat biçerler şimdi :)

Hic sanmam.
Cocuk aslinda cok yetenekli.
Bundesligada ve ikinci Ligde birkac macini izledim ve genel olarak begendim.
Orada 1 senedir mutsuz ve tam randiman veremiyor.
Bence bize gelse küllerinden yeniden dogar.

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 22:22
arkadaslar transfer yapmama ihtimalimiz son derece guclendi.Evet bi sol acik alabilseydik daha guclenecektik ama buraya kadar bu takim getirdi buyuk ihtimalle 2. yarida bu takimla devam edecegiz.Sonuna kadar takimimizi desteklememiz lazim.
şimdiye kadar hep ölümüne destekledik bundan sonrada destelicez am sadece bu kadar elimize fırsat gelmiş bunuda kacırmayalım be kardeşim biz taraftarlar cok bişe istemiyoruz sadece eksiğimiz olan bir oyuncu istiyoruz ha olmassada ne yapalım tabiki desteklicez aksine hiç bir zaman bir şey yapmadık

Emrah KabuL
19.01.2009, 22:27
Arkadaşlar yönetim bu ara transfer döneminde sınıfta kaLmıştır. Mahmut Aksu sırf transfer olsun diye transfer yapmıyacağız diyor ama şu an Trabzonspor'un sol kanadına kesinlikle bir oyuncu gereklidir. Diğer takımlar fb gs bjk transfer yapmıyabilir belki yaparlarsa da kulube zenginleşsin , alternatif olsun diye yapabilirler ama bizim böyle bir lüksumuz olmadığı için mevcut kadroda yer almayan sol kanatta oynayabilecek oyuncu olmadığı için kesinlikle bu bölgeye transfer yapmalıydık. Kaldı ki bu olay yeni birşey de değil sene başından beri sol kanatsız oynuyoruz bunun çözümü şu an değil ilk yarı bitmeden bu bölgeye oyuncu araştırılıp sadece ara transfer döneminde işi resmiyete dökmeye bırakmalıydık. Neyse sağlık olsun demekten başka bir seçeneğimiz yok.

hüseyin1975
19.01.2009, 22:29
Arkadaslar umudunuzu iyice kaybetmissiniz.
Benide depresyona sokacaksiniz yahu.

Rahmetli Babamin dönemi olsa transferi sip sak cözerdik.
Takardik belimize 14lüyü, söyle norvece dogru giderdik.
muahahahahaha

cyberentalpi
19.01.2009, 22:34
Hic sanmam.
Cocuk aslinda cok yetenekli.
Bundesligada ve ikinci Ligde birkac macini izledim ve genel olarak begendim.
Orada 1 senedir mutsuz ve tam randiman veremiyor.
Bence bize gelse küllerinden yeniden dogar.

Zafer yYelen fena olmaz. Hem bir sol kanat. hemde sutor

10 numara
19.01.2009, 22:35
takılıp kaldık resmen biraz ara verelim...

Leandro Gonzalez

Geburtsdatum:14.10.1985
Racing Club de Avellaneda (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1444/racing-club-de-avellaneda/uebersicht/startseite.html)

Mauro Damián Rosales

Geburtsdatum:24.02.1981
Nationalität:Argentinien
Club Atlético River Plate (http://www.transfermarkt.de/de/verein/209/club-atletico-river-plate/uebersicht/startseite.html)

Emanuel Adrián Centurión

Geburtsdatum: 25.08.1982
Nationalität:Argentinien
CA Independiente de Avellaneda (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1234/ca-independiente-de-avellaneda/uebersicht/startseite.html)

Sebastián Blanco

Club Atletico Lanus (http://www.transfermarkt.de/de/verein/333/club-atletico-lanus/uebersicht/startseite.html)

Geburtsdatum: 15.03.1988 Alter: 20 Größe: 1,66

gonzalez ve blanco'yu tek geçerim blanco zor ama gonzalez olabilir ve de çok yararlı olur...

okg_53
19.01.2009, 22:38
O sadece bir oyun deyip küçümseyeceksiniz ancak;
Fm 2009 da Bitiricilik,Hava hakimiyeti,Hız özellikleri iyi olan kriterlerde bir arama yaptırdım.
Bu arama onbinlerce Türk Forvet içinde bir arama idi.
Arama Sonucunda 2 isim buldu.
1-Gökhan Ünal
2-Umut Bulut bende çok şaşırdım...

Fatih,Semih,Eren D.,Mevlüt gibi isimler varken...

Ayrıca Fm oyununuda pek küçümsemeyin derim.Yıllar süren Antreman ve Maç raporları sonucunda hazırlanan futbolcu yeteneklerine göre üretiliyor.Teker Teker her klüpten futbolcuların raporları alınıyor.

ccd6167
19.01.2009, 22:40
şimdi alazihonun videosunu ızldım bu adamı alalım arkadaşlar sampıyonuz.vllahı biz para toplayalım verelım yonetııme buyuk bı kampanya başlatalım iş adamları herks katılsın yahu...

ccd6167
19.01.2009, 22:42
Arkadaslar umudunuzu iyice kaybetmissiniz.
Benide depresyona sokacaksiniz yahu.

Rahmetli Babamin dönemi olsa transferi sip sak cözerdik.
Takardik belimize 14lüyü, söyle norvece dogru giderdik.
muahahahahaha
:D:D aynen abi ya tak 14 lü beline al alzınhoyu gorsun ne kadar buyuk bı takıma gelıyor..

wolf_TS61
19.01.2009, 22:47
Fm 2009 da Bitiricilik,Hava hakimiyeti,Hız özellikleri iyi olan kriterlerde bir arama yaptırdım.
1-Gökhan Ünal

Ayrıca Fm oyununuda pek küçümsemeyin derim.Yıllar süren Antreman ve Maç raporları sonucunda hazırlanan futbolcu yeteneklerine göre üretiliyor.Teker Teker her klüpten futbolcuların raporları alınıyor.
ilginç valla gökhan hadi neysede umut nerden çıktı.

trapesus
19.01.2009, 22:49
Alanzinho'm
Balanzinho'm
Yanakları Gülanzinho'm

Uyan uyan,
Sabah oldu,
İmzaları Atanzinho'm :)

b_m_61
19.01.2009, 22:51
ilginç valla gökhan hadi neysede umut nerden çıktı.

Umut çok kaçırsa da sezonluk gol ortalaması iyi bir oyuncu.Bunu oyuna yansıtabilmek için yapıyorlar.

yatara
19.01.2009, 22:53
bosuna yere basdik norvec forumunu :(
durum söyle gözikiyok barisi sol acia cekmese forvetlerden bitanede yedek birakmasa ersun hoca

fenerli deviid len gökhan gönül bizim sol tarafi otoban gibi kullanilar cükknü isikide ilerde hep gökhan bile durmadan orta yaiyo ve cale iksine karsi cok zor ama cale bizim rakibden topu calan tek oyuncu savunmada ve herkez ona kiziyor niye orta yapamiyor diyo onun görevi orta yapma degil top calma onun önündeki orta atacak (önünde birsi olsa)

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 22:53
1-Gökhan Ünal

Ayrıca Fm oyununuda pek küçümsemeyin derim.Yıllar süren Antreman ve Maç raporları sonucunda hazırlanan futbolcu yeteneklerine göre üretiliyor.Teker Teker her klüpten futbolcuların raporları alınıyor.umutmu fm 2009 hiç güvenim kalmadı
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Samet Yildirim
19.01.2009, 22:58
Mahmut Aksu bir aciklma apmis ama millet niye bukadar büyütüyor anlamadim...sanki deprem oldu anasini satigim...hayret bisi...

Reha
19.01.2009, 22:59
Alanzinho'm
Balanzinho'm
Yanakları Gülanzinho'm

Uyan uyan,
Sabah oldu,
İmzaları Atanzinho'm :)

Ulan helal,akşam akşam :)

Emrah KabuL
19.01.2009, 23:02
Fm ye takılıp kalmayın ligimizdeki takımları araştıranlar fm ye yansıtanlar çoğu kendilerinin tuttuğu takımlar. torpil olmuyor değil yani öyle rapor falan alınmıyor sadece izleyebildiklerini izliyorlar.Örneğin fener de kadroya giremeyen Gürhan fm de süperdir. Bizim Hüseyin'in şutu 15-16 idi mesela. Oysa ki gerçekte hüseyine şutu -5 veririm ben :)

Hatta Fm 2009 da Umut'un bitiriciliği 16 dır. 20 üzerinden. Koskoca bir soru işareti.

Bülent AKBULUT61
Alanzinho'm
Balanzinho'm
Yanakları Gülanzinho'm

Uyan uyan,
Sabah oldu,
İmzaları Atanzinho'm :)güzeldi tebrikler

AyhanPe
Mahmut Aksu bir aciklma apmis ama millet niye bukadar büyütüyor anlamadim...sanki deprem oldu anasini satigim...hayret bisi...

bizi her seferinde proveke edip gaza getirerek sampiyonluga cok yakin bile olsak kendi ellerimizle verdirdirler onu bize.bu zaafimizida sürekli kullaniyorlar..

Gökhan KAN
19.01.2009, 23:06
Şöyle bakıyorumda herkes transferden ümidini kesmiş.Biri demiş İ.Akın a da 2 kat para isterler diye çok doğru söylemiş.Son kozumuz olduğunu biliyorlar yüksek fiyat çekerler.

Gökhan KAN
19.01.2009, 23:08
Kanaltürk Nostalji Trabzonspor-fb maçını verecek duyrulur...

Samet Yildirim
19.01.2009, 23:08
Ben transfer olacagini düsünüyorum yani ümidimi kesmedim:D

Transfer Yabanci isim olacagina inanyiorum yani

Serdær
19.01.2009, 23:09
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_239928_19FAN10ALAN-B_414_232.jpg

KULAKLAR TELEFONDA...

Başkan Sadri Şener ve kurmayları, 3 oyuncu için son teklifleri verdi, "Bize dönün" dedi. Ancak tekliflerin arasında uçurum var.

Başkan bizzat uğraştı
Devre arasında en az 1, en çok 2 transfer yapmayı planlayan ve bu doğrultuda hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışan Trabzonspor, artık bekleme sürecine girdi. Sol kanat oyuncularından Leonardo için Ajax’a, Alanzinho için Stabaek’e, orta alan konusunda da Sosa için Bayern’e tekliflerini sunan Bordo-Mavili idareciler en kısa zamanda net bir yanıt beklediklerini belirttiler. Ancak Trabzonspor’un kafasındaki rakamlarla oyunculara istenenler arasında ciddi farklar var.

Norveç’in yıldızı ama...
Buna son örnek Norveç’in Stabaek’teki Alanzinho ile Trabzonspor arasında yaşandı. Karadeniz ekibi, kendilerine önerilen futbolcu için kulübün kapısını çaldı. 1983 doğumlu gole yakın sol açık için Stabaek, 7 milyon dolardan hiç aşağı inmedi. Norveç’te geçen sezon taraftarlarca yılın futbolcusu da seçilen Alanzinho için kiralama teklifi de reddedildi. Ajax teknik heyeti Leonardo satışını veto ederken, Bayernli Sosa’nın toplam maliyetinin 10 milyon Euro’yu aşması sıkıntı yarattı.

Fanatik.

Sefaenes
19.01.2009, 23:09
Insallah lig sonunda yine kafamisi vurmayiz. Bu son hamleyi neden yapmiyoruz anlamiyorum. Eksik olan yerlerimiz belli allah korusun birde sakatliklar gelirse durum ne olacak. Neyse daha 9 gün var ama artik ben umitimi kesdim. Gerci hersey Fb macina bagli eger maci yenersek Transfer lazim degil diyecekler, yok yenilirsek Transfer yapmaya kalkacagiz yine.

Serdær
19.01.2009, 23:10
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_239690_y%C3%B6netim570_414_232.jpg

Kısa vadeli 30 milyon TL ödemesi olan Trabzonspor Yönetimi, yeni kaynak arayışları için detaylı bir toplantı yapacak.

Yeni sponsor bakılacak
Sezon başında transfere çok ciddi bir yatırım yapan ve tarihinin en yüksek harcamalarından birini gerçekleştiren Trabzonspor’da yönetim yakın gelecekteki ödemeler için arayışlara başladı. Son kongrede 30 milyon TL’lik borç olduğunu açıklayan Bordo-Mavili idarecilerin, sıcak para için düğmeye bastığı bildirildi. Gelecek sezonun yayın gelirlerini ve banka kredisi kullanmak istemeyen Karadeniz temsilcisi, yeni sponsorlar arayacak.

Ekstralar başarıya bağlı
Oyuncu ödemelerinin ödemesine büyük özen gösteren Trabzonspor’un kurmaylarının Türkiye Futbol Federasyonu’nun idarecileriyle de bir görüşme planladığı öğrenildi. Kulüp, İstanbul ile Trabzon’daki arazi satış ve kullanımlarından da yeni kazançlar elde etmeyi hedefliyor. Trabzonspor, ilk iki arasında tamamlamayı başarırsa sponsorlardan ve Futbol Federasyonu’ndan da ekstra kazanımlar elde edebilecek.

Yunus Emre SEL/DHA

TolgaTopçu61
19.01.2009, 23:11
Ben transfer olacagini düsünüyorum yani ümidimi kesmedim:D

Transfer Yabanci isim olacagina inanyiorum yani
ben artik tamamen kesdim ümidimi,transfere gerek yok bu kadroyla da idare ederiz artik...takima güvenmek lazim...

Vural Kuyumcu
19.01.2009, 23:13
son durum nedir Alanzinho ????? hakkinda

Samet Yildirim
ben artik tamamen kesdim ümidimi,transfere gerek yok bu kadroyla da idare ederiz artik...takima güvenmek lazim...

Ümidini kestigine göre transfer olnca daha cok sevinirsin oda güzel olur aslinda:)

bence tranfer olacak...

TİKİLAZ
gercekten trasfer yapılması gerekıyor.. hemde cok hızlı bır sekıdle ve cok ıyı bır futbolcu olması ssart....

boztepeliyasin
bu kafayla bir 25 sene daha bekleriz biz. paf takımdan adam almakla şampiyon olacak bizim akıllılar. bakalım inşallah diledikleri olur.

Hüseyin Hatırlı
yok mu beyler bi haber?

Samet Yildirim
19.01.2009, 23:14
son durum nedir Alanzinho ????? hakkinda

TS 3.3milin dollar teklif verdi kulüp su an vermek istemiyor ama oyuncu gelmek istiyor...yani kulüp haber yollayabilir oyuncunun israri üzeine...

TolgaTopçu61
19.01.2009, 23:15
Ümidini kestigine göre transfer olnca daha cok sevinirsin oda güzel olur aslinda:)

bence tranfer olacak...
Eminim ki öyle olucak,ama pek sanmiyorum:)(Insallah yanilirim)

Ali Tunahan Güllü
19.01.2009, 23:16
TS 3.3milin dollar teklif verdi kulüp su an vermek istemiyor ama oyuncu gelmek istiyor...yani kulüp haber yollayabilir oyuncunun israri üzeine...

lig tvde alanzinho hakkında can tam olarak ne dedi....

Abdülkadir Kılıç
19.01.2009, 23:16
Alınacak adam ilk 5 maç ve diğer gese febe maçı için lazım diğerlerini öyle böyle yeniyoruz. Ama febe maçının artık antremanları başladı adam gelse bile ilk 3-4 maç oturur yani faydası az olur.

Rahman Gümüş
19.01.2009, 23:17
Yarın bi bakmışız Sadri Başkan yanında 3 topçu... Bi sol açık, bi 10 numara, bi forvet...
İşte o zaman deprem etkisi yaratır:)

Gökhan KAN
19.01.2009, 23:19
Yarın bi bakmışız Sadri Başkan yanında 3 topçu... Bi sol açık, bi 10 numara, bi forvet...
İşte o zaman deprem etkisi yaratır:)
Hayal kurmakta olmasa böyle günler hiç çekilmez.

bekir61
19.01.2009, 23:21

colmanin yerine göksu hüseyin yerine de ceyhun da olur

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 23:24
İşte o zaman deprem etkisi yaratır:)güzel hayaldi biz bir oyuncu alalımda gerisini başka takım alsın .bu vakitten sonra ümitim kalmadı artık maclara kendimi hazırlıyorum

Cem Akyüz
19.01.2009, 23:24
colmanin yerine göksu hüseyin yerine de ceyhun da olur

Colman'ı takımdan kesmek tamamen yanlıştır

ertek_ts61
19.01.2009, 23:25
Kanaltürk Nostalji Trabzonspor-fb maçını verecek duyrulur...
ne zaman??? her yerde arıyodum full maçı bulamadım....

HH-TS-1967
19.01.2009, 23:26
Bence Alanzinho'yla bir iki güne kalmaz anlasilir...

Bizim icin Yattara neyse, Alanzinho Stabeak icin aynisi.

Yattara Katar Takimindan gelen teklife sicak baktigini belirtmisti. Bir Yönetim gitmek isteyen oyuncuyu tutamaz. Tutsa bile oyuncu isteksiz oynar ve takima katisi minimuma düser. Biz ne kadar Yattara'yi sevsek ve kayip etmek istemesek de, görüsmleler olmustu ve Transfer direkten dönmüstü son anda...

Diyeceyim Alanzinho kendi gitmek istedigini belirtmisse, bu Transfer olur! Gazete ve Forumlarda yazan 5 milyon avro rakami da bana baya sacma geliyor. Neden? Cünkü biz bir kere o hatayi yapip Tomas Jun'u 3,5 milyona getirmistik ve sanmiyorum ayni hatayi bir daha tekrarlayacaklarini. Bizim yönetim medyada belirtildigi gibi 5 milyonu gözden cikarttiysa bence bu paraya alinabilcek baska alternatifler var. Mesela geleceyin yildizi Özer Hurmaci.

Neyse benim diyecem üzülmeyin, Sadri Baba bizim yüzümüzü güldürecektir. Benim icimdeki his diyorki, bomba patlamaya hazir....

Iyi geceler...

Pro-TS
19.01.2009, 23:26
bugün bazı haber sitelerindeki taraftar yorumlarını okudum ve niye yıllarca başarısız olduğumuza kesinlikle kanaat getirdim...
bu zamana kadar sadece bu devre arasın transfer olayında başarısız olan yönetim eleştiri yağmuruna tutulmuş nerdeyse yönetimi istifaya çağıracaklar...
hatta en cahim yorumssa Trabzonspor tarihinin en kötü başkanı olan Albayraka benzetildi Sadri Şener...

Unutmayalım arkadaşlar Sadri Şener bu camia iiçin fırsattır.
Ne olur bu adamı küstürmeyelim..
Ve yönetime güvenelim.

amour_61
19.01.2009, 23:27
Hayal kurmakta olmasa böyle günler hiç çekilmez.
:D er yada geç Transfer olacak hayal olmucak yani unutulmamalıdır ki Nuri Albayrak yok Sadri Şener var

Murat61
19.01.2009, 23:30
96daki macı verecekmis kanalturk..

ertek_ts61
19.01.2009, 23:31
yaw kaçta verecekmiş..:) tam verecekleri zaman bi haber eyleseniz..:)

mashal61
19.01.2009, 23:31
Zaten başka maçı verseler şaşardım. fenerliler izlesin o maçı.

Murat61
19.01.2009, 23:32
yaw kaçta verecekmiş..:) tam verecekleri zaman bi haber eyleseniz..:)

: ) ben suan verecek sandım ama gaysenin uefa finalini veriyo

innocence
19.01.2009, 23:32
bugünde geçti sol açık yine yok

Sadık Bıyık
19.01.2009, 23:33
transfer olmayacak diyen arkadaşlarda aslında transfer olacağını biliyorlar. yani bi aksilik çıkmazsa işallah ara transfer döneminde 1 veya 2 oyuncu kadromuza katacağız. bu er veya geç olacak. ligi bir maçlık düşünmeyelim. gelen transfer(ler) diğer 17 maça hazır olsunlar yeterli. önemli olan geç olsun ama temiz bir transfer olsun. ha olmadıysada bu yönetimin fazlasıyla canı sağolsun.

ertek_ts61
19.01.2009, 23:34
Zaten başka maçı verseler şaşardım. fenerliler izlesin o maçı.
nie ben fenerli değilim ama izlemek istiyorum bi yerden full maçı bulsam da izlesem...benim lise yıllarımın en kötü anısını hatırlamak istiyorum belki de...

HH-TS-1967
19.01.2009, 23:34
transfer olmayacak diyen arkadaşlarda aslında transfer olacağını biliyorlar. yani bi aksilik çıkmazsa işallah ara transfer döneminde 1 veya 2 oyuncu kadromuza katacağız. bu er veya geç olacak. ligi bir maçlık düşünmeyelim. gelen transfer(ler) diğer 17 maça hazır olsunlar yeterli. önemli olan geç olsun ama temiz bir transfer olsun. ha olmadıysada bu yönetimin fazlasıyla canı sağolsun.

Renkdas agzindan bal damliyor..:alkış:

Gökhan KAN
19.01.2009, 23:39
nie ben fenerli değilim ama izlemek istiyorum bi yerden full maçı bulsam da izlesem...benim lise yıllarımın en kötü anısını hatırlamak istiyorum belki de...
Özetini verecekler az sonra

hAtes
19.01.2009, 23:39
süpersin renkdaş,
yönetimi şu an taşa tutanları susturmak için ne gerekiyorsa yapalım, bu yönetim kaybedilmesin.Nasıl bjk serdar bilgiliyi kaybetti hala kendine gelemediyse bizimde halimiz öyle olur!!!lütfen...

bekir61
19.01.2009, 23:40
yakinda patlar bomba merak etmeyin

Gökhan KAN
19.01.2009, 23:41
yakinda patlar bomba merak etmeyin
Belkide fb maçını bekliiyorlardır.Yenersek kimsenin aklına transfer gelmez...

Mustafa Demir
19.01.2009, 23:43
Simdi Hayrettin hacisalihoglu kanal a ya telefonla baglandi direk 11 de oynayabilecek az maliyetli adam bulabilirsek alicaz ama suanda bi yol kadedemedik dedi olmazzsa mavcud kadro ile dewam edicez dedi..

~UniCef~
19.01.2009, 23:43
Bence hata bizde, Bu sene biz Sampiyon olamayiz, 96nin Takimida hemen mükemmel bir Futbol sergiliyemedi, sonra sonra cogu kendini gelistirdi.

Bence bizdede aynisi olacak.

Cok Genc aldik, bakalim üzerine katabilecekmiler ,

orta snif oyuncularla olacak is degil bu, Yönetime ve EY tam Destek, onlar iyi bir Yoldalar, bidahaki sene Sampiyonlugun büyük adayi olarak girecegiz, ondan eminim, bu sene Sampiyonluga inanan kendine kandiriyor.

mashal61
19.01.2009, 23:44
Kolay gelsin. Ben kötü anılarımı genellikle unutmaya çalışırım da o yüzden söyledim.

Sefer A.
19.01.2009, 23:45
Simdi Hayrettin hacisalihoglu kanal a ya telefonla baglandi direk 11 de oynayabilecek az maliyetli adam bulabilirsek alicaz ama suanda bi yol kadedemedik dedi olmazzsa mavcud kadro ile dewam edicez dedi..
o hep kötümser zaten:D, ama olcak transferrrrr

Sadık Bıyık
19.01.2009, 23:46
süpersin renkdaş,
yönetimi şu an taşa tutanları susturmak için ne gerekiyorsa yapalım, bu yönetim kaybedilmesin.Nasıl bjk serdar bilgiliyi kaybetti hala kendine gelemediyse bizimde halimiz öyle olur!!!lütfen...

aynen öyle, dediğin gibi. biz 96 da faruk özak ve şenol hoca için de aynısını yapmıştık. her ne kadar o zaman büyük bir şok ile kimse ne yaptığını bilmesede; şenol hoca için çok tecrübesiz acemi bu gitsin tecrübe kazansın dedik. faruk başkan içinse böyle cebi boş başkandan bize hayır gelmez (ara transferde kinkladzeyi alamadığı içinde kızgınızya) bize paralı adam lazım deyip ikisininde ipini çektik. ve sonra tam 12 yıldır, yani bu yönetim gelene kadar 96 yönetimini her sene mumla aradık ve her sene daha fazla acı cektik. şimdi böyle yönetim böyle başkan böyle güzel bir hoca bulmuşken kimse bir pire için yorgan yakmaya kalkıp nankörlük etmesin. biz fazlasıyla ders aldık.

Murat61
19.01.2009, 23:50

herkese gecmis olsun mevcut kadroya destege devam.. ztn sahada ne kadar berbat topcular olsada bu takım bizim onların degil varolan destege devam hayırlısı artık

Gökhan KAN
19.01.2009, 23:52
İnşallah yarın bir hareketlilik olur.Sanki sene başında transfer yapan onlar değillerdi...

zahido
19.01.2009, 23:53
İnşallah yarın bir hareketlilik olur.Sanki sene başında transfer yapan onlar değillerdi...

Onlar oldugu icin zorlaniyorlar zaten ;)

sifuni
19.01.2009, 23:56
herkese gecmis olsun mevcut kadroya destege devam.. ztn sahada ne kadar berbat topcular olsada bu takım bizim onların degil varolan destege devam hayırlısı artık

berbat topcumu:mad: yuh artik daha kimleri istiyorsunuz tamam mükemmel degil ama berbat hic degil artik bu kadarida fazla lütfen yani.

kimleri isterdiniz kalede buffon savunmada terry puyol dani alves ashley cole orta sahada ronaldo messi gerrard xavi hücümda ise drogba ile agüeroyumu.bu takim gelecegin takimi bu takim kolay kolya bozulmaz bir iskeleti var onun üstüne yapilacaksa transfer yapilir.

Cem Akyüz
20.01.2009, 00:01
berbat topcumu:mad: yuh artik daha kimleri istiyorsunuz tamam mükemmel degil ama berbat hic degil artik bu kadarida fazla lütfen yani.

kimleri isterdiniz kalede buffon savunmada terry puyol dani alves ashley cole orta sahada ronaldo messi gerrard xavi hücümda ise drogba ile agüeroyumu.bu takim gelecegin takimi bu takim kolay kolya bozulmaz bir iskeleti var onun üstüne yapilacaksa transfer yapilir.

drogba aguero falan onlarıda alsa başkan bu seferde neden o kadar para verdik yavuz selimde bunlardan 10 tane var diyecekler ;)

Sefer A.
20.01.2009, 00:02
drogba aguero falan onlarıda alsa başkan bu seferde neden o kadar para verdik yavuz selimde bunlardan 10 tane var diyecekler ;)
yaniiiiii, haklilar :D:D:D:p:p:p

CEMEFKER
20.01.2009, 00:03
Devre arası fransfer sezonu başlayalı forumu ve yönetimi, gazetede çıkan haberleri izliyorum da şu anki yönetim ile gurur duymamız ve güvenmemiz lazım diyorum, Yönetim isteseydi birilerine şirin görünmek adına şimdiye kadar 1-2 transfer yapmıştı bile. Bu gücü olduğunu sezon başındaki transferler gösterdi diyebiliriz, o transferlerin şartları iyi oluştu ve gerçekleşti.

Zamanından önce birçok transferi bu yönetim yapmadı mı ve hepimiz de burda sevinmedik mi?

Bizi herşeyden önce şuna sevinmemiz ve rahat olmamız lazım. Yönetim işini bilerek hareket ediyorrrrrrrrrrrr, günü kurtarma peşinde değil, yönetimin talip olduğu adamlar dikkat edilirse sıradan adamlar değil, biri Ajax'ın kadro nedeniyle sürekli oynatamadığı bir adamı, diğeri yine aynı şekilde kadro nedeniyle B.München'in oynatamadığı Sosa, yine bir diğeri Liginin yılın yabancı oyuncusu seçilmiş adamı. Talip olunan adamlar bunlar.

Transfer olur ya da olmaz. Ancak yarım yamalak, çolak bir adam alınacağına, sezon sonu adam gibi biri alınır daha iyi bana göre. Ve istikrar adına yönetim ve teknik ekibi desteğe devam, kim ne derse desin.

Not:( Şu anda kulağımda kulaklık Meltem Tv'yi dinliyorum da Eser Hoca bir yandan Rıfkı bir yandan vuruyor da vuruyorlar yönetime. 80 milyar transfer parası harcanmış, pilot takıma paralar harcanmış, nerede bu topçular falan filan. Pilot takım tamamen bir proje ve bana göre olması gereken bir projeydi, ancak şu anki durum Başkan'ın da dediği gibi bu ekonomik kriz bu projenin uygulanmasını daha sonraki senelere ertelenmesinin daha iyi olacağını gösteriyor.Ancak bu krizi kimse öngeremezdi. Yine de ikinci lige çıkacak Karadenizspor'un çok faydası olur/olacak A takıma )

DESTEK KARDEŞİM SONUNA KADAR DESTEK !

sifuni
20.01.2009, 00:06
bide o vardi dimi gökhanada aynisi yapiliyor ama fener alsaydi ve ayni performansi gösterseydi.ozman su olurdu elin adamlari basip parayi aliyorlar biz daha umutlan ferhatlan ugrasiyoruz derlerdi.:D

Murat61
20.01.2009, 00:10

topcular berbat demedim ztn kardesim berbat bile olsa dedim : )

kalavara
20.01.2009, 00:11
ya beyler bence gereğinden fazla heyecanlanıyoruz.
1- asla ve asla fb maçından önce transfer olmaz, bunu unutun, o nedenle gelecek hafta pazartesiye kadar bekleyin!
2- fb maçını alırsak da büyük ihtimalle transferler sezon sonuna sarkar. o nedenle şimdilik heyecan duyacak, öfkelenecek ya da üzülelecek bir şey yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Onur Civelek61
Transfer olmazsa bile sola birini monte etmek gerekir.Serkan,Göksu,Barış olabilir...

bekir61
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_oo_FatyPapy01.jpg

bekir61
20.01.2009, 00:15
Alanzinho girişimi

Norveç basını, Trabzonspor'umuzun ligi şampiyon bitiren Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı Alanzinho için pazarlık yaptığını yazdı.Trabzonspor cephesi bu oyuncu için girişim yaptıklarını ancak pahalı olması nedeniyle geri adım attıklarını açıkladı.

Rakam Yüksek Geldi

Ara transfer sezonunda istediği sonucu bir türlü alamayan Trabzonspor'umuz gözünü İskandinavya'da forma giyen bir başka sambacıya dikti. Norveç basını bordo mavili ekibin Stabaek`in Brezilyalı oyuncusu Alanzinho için 35 milyon kronluk (yaklaşık 5 milyon dolar) bir teklif yaptığını öne sürdü. Ülkede yayın yapan TV 2 kanalının bu haberini takımımızın kurmayları da doğruladı ancak rakamın yüksek olması nedeniyle bu oyuncu içinde geri adım atıldı. Alenzinho’yu sezon başında Ankaraspor’da çok istemiş alamamıştı.

Cem Akyüz
20.01.2009, 00:15
Sadri Şener'e ve Ersun Yanal'a güveniyorum transfer olsun veya olmasın takımın başarılı olacğına inancım tam..Artık transferi bırakıp fener maçına odaklanmamız gerekiyor diye düşünüyorum

FANATIK61
20.01.2009, 00:19
Ben ümidimi kestim transfer yok anlasilan. Fazla söze daha gerek yok.

KemaL_Ts
20.01.2009, 00:22
nasil yoik ya renkdaslar. bir transfer yapilacak. zaten biz gelcegimizi kazanmisis faty papy (fatih baba) göksü ile:D christian boffin... bunlar en büyük transfer

Travelair
20.01.2009, 00:24
Ne mevkidir ki senelerdir futbolcu yok takımda. Ortasahanın solunda adam yok. Aldıklarımızın da içi kof çıkıyor anlamadım gitti. Djokaj'ı aldık kurudu, Almanya'dan Polonyalı getirdik sağ kanat çıktı. Bir tuhaflık var. 5 futbolcu belirledik birisini kulübü vermiyor diğeri naz etti bize gelmiyor o edi bu büdü demek marifet değil

hodlu
Sosa kiralanacakmış son haber böyle...

ibrahim ŞEN
t.karadenız bulundugu lıgı lıder bıtırırse 2, ligemi cıkıyor

ibrahim ŞEN
20.01.2009, 00:25
Sosa kiralanacakmış son haber böyle...
öglen espanyola kiralandı dıe haber cıktı

sifuni
20.01.2009, 00:26
topcular berbat demedim ztn kardesim berbat bile olsa dedim : )

ben dikkatli baktim ama her nekadar berbat topcular olsada yaziyor ama demekki öyle düsünmüyorsun ozaman öyle düsünenlere gitsin.:D

Harun-61
20.01.2009, 00:30
Alman Teletektin haberine göre
Sosa Espanyol ile 6 ayligina anlasmis.

.

hAtes
20.01.2009, 00:31

bence yanlış anladınız, arkadaş sahada berbat futbolcular olsa dahi her zaman destek vermeliyiz demek istedi, yani hep destek tamdestek...

Hamza Yilmaz
20.01.2009, 00:33
Alman Teletektin haberine göre
Sosa Espanyol ile 6 ayligina anlasmis.

.

Onlar kaynak olarak AS gazetesini göstermis, ben kicker.de, sport1.de baktim orda birsey yazmadi, bakacaz artik.

Erdal DİLEK
20.01.2009, 00:34
en mantıklı yçntem kiralamak, takım genc, kiralık oyuncu ile bu sezonun hedefine ulşama amacına gidlebilir, hemde yük olmaz. .

hAtes
20.01.2009, 00:34
trabzondaki arkadaşlar, bi organizasyon bişey yapılsın, stadda kocaman bir pankartmı olur artık ne olursa bu yönetimin her zaman arkasında olduğumuzu gösterelim, şimdiden başladı bazı radyoda falan atıp tutmalar, bilinçsiz muhalefetler..

Murat61
20.01.2009, 00:35
96daki mac suan kanalturkte

FANATIK61
20.01.2009, 00:37
Sosa von München zu Espanyol

Ernesto Sosa verlässt den FC Bayern. Laut "AS" wechselt der Argentinier zu Espanyol Barcelona. Der 23-Jährige war 2007 für 10 Mio.Euro nach München gekommen, setzte sich aber nicht durch.

ssmuratss
20.01.2009, 00:42
hepimiz transfer olacağını kestirebiliyoruz.. söylenmek isteneni anlamıyor yada anlamamazlığa geliyo bazı arkadaşlar güya aylarca futbolcu izlenmişti..biz bu izleen futbolcuları soruyoruz yoksa ben kendi namıma transfer olmasada gayet memnunum takımdan yönetimden ve teknik kadrodan..insanın canını sıkan transfer dönemine kadar araştırılmış..! futbolcuların hala ortada olmaması buda bizi afedersiniz oyaladıkları daha doğrusu duymak istediklerimizi söylediklerini düşünüyorum..Mahmut Aksu nun söylediği bizim hakkımızda olduğu aşikar olan sözde çok talihsiz bir söz resmen bizi hedef almış bir kurşun bence başkada birşey demiyorum...

Terzioğlu
20.01.2009, 00:42

Ernesto Sosa verlässt den FC Bayern. Laut "AS" wechselt der Argentinier zu Espanyol Barcelona. Der 23-Jährige war 2007 für 10 Mio.Euro nach München gekommen, setzte sich aber nicht durch.
Henüz resmi bir haber yok. Ama ben zaten Sosa'nin bize gelecegine ihtimal vermiyorum.

Erdal DİLEK
20.01.2009, 00:43
oh be lig başlıyor. . .

Hamza Yilmaz
20.01.2009, 00:43

Ben baktim o gazeteye, birsey bulamadim, belkide göremedim. Neyse ins yarin hersey belli olur

Abwarten und Cay trinken :D:D

mustafaction
20.01.2009, 01:04
t.karadenız bulundugu lıgı lıder bıtırırse 2, ligemi cıkıyor

Karadenizspor'un bulunduğu grupta ligi ilk 2 sırada bitiren Çorum ve Tokatspor 10 takımın yer alacağı Bank Asya 1. lige yükselme grubuna yükselmek için mücadele verecek, Şu aşamadan sonra Karadenizspor'un Play off şansı daha sonraya kaldı.

Yasin Berber
20.01.2009, 01:10
Boşuna nefes yoruluyor TRANSFER olmicak bu sene şampiyonluga benimde inancım var ama 20 inci hafdada 5 inci sırada oluruzz

Kubilay ŞAHİN
20.01.2009, 01:17
Taraftarımızda baya bi çelişki oluştu belli.. Yapsak bi türlü yapmasak bi türlü.. ama bulduğumuzu kacırmamak daha iyi neden derseniz.. Alışma süreci en fazla 4 hafta desek sonraki haftalarda takıma illaki yararı, faydası dokunur.

husky61
20.01.2009, 01:17
bu sene bunları diynler hep yuttular inş. şamp. olamıcamızı söyleyenler ve temenni edenler görücekler büyük başkana ve yönetimine sonuna akdar destek yeter artık nebiçim taraftarsınız siz yeter bence bıktım bu lafları görmekten hayatında daha buyerlerde trabzonumu görmeyenler şimdi atıp tutuyor sizleri kınamaktan baişka bişe yapamıyorum

husky61
20.01.2009, 01:25
Yok efendim şamp. oalmıcz,yok efendim bu takımdan bişe olmaz ya nediyim bunları diyenlere bu takım gelmedimi buraya bu hocayla gelemdikmi bu başkan yapmadımı sene başı oakdar para dökerek yapmadım transferleri SİZLERMİ YAPTINIZ????lütfen yargısız ve boş yere konuşupta hem kendinizi bu duruma hedme ortalıı akrıştırmayın

SİZE KOCAMAN BİR YETEEEER

husky61
20.01.2009, 01:28
Asıl böyle taraftarla biryere gelemeyiz,en büyük rakibiimiz bu düşünceleri paylaşanlardır,kesinlikle önlerinde durmalı engellemeli hatat gerekirse maçalra dahi almamalııyız böyle takım desteklemekle hiçbir şey çzülmez hep beraber birlik ve beraberlik çerçevesinde el elel kol kola olmalı bütün takım taraftar beraber yürümeli

Şahin_53
20.01.2009, 01:31
Anlaşılan olmayan transferlerden sonra,sönük kalan ara transfer başlığını,ilginç ifadelerle harketlendirmek isteyenler var?:cool:

husky61
20.01.2009, 01:32
hani demiş ya büyük insan 'dahili ve harici bedbahlarınız olacaktır' diye yanlış yazmışsam affetsin işte bu sözdür hakkı desteklemeyliz kardeşim desteklemeli ama köstek gibi deil ateş gibi inş. allahım bu sene bize güze anlar yaşattığı kadar sonunuda getirecektirki bunun trnsfer yapılamdan olucanı görmek nasip olur diye çk istiyorum çnkü çk insanolu atıp tuttunu geri çekicek

husky61
20.01.2009, 01:35
büyük başkana ve yönetimini hep destekledim ersun hocanın nekadar dügzün bir hoca oldunuda byle bir malzemeyi nasılda hakkını vererek bu zaman getirdi sene başı ersun hocayı eeleştirenler nasıl yutacaksa eğer takıma trnsfrr olsunda ne olursa olsun diyenlşerde ainen yutturacaktır

ARKADANDAYIZ BÜYÜK BAŞKAN HEP DESTEK TAM DESTEK

husky61
20.01.2009, 01:39
Nediyelim o demiş ya ne güzel dursun hayasızca akın

Onur Akyüz
20.01.2009, 01:43
Transfer yapilmazsa dunyanin sonu degil elbette ama bunu da unutmayalim ki bir sol acik sart bize.

Transfer yapmak icin transfer yapilmasin daha iyi.
Insallah bir hata yapip yalnis bir transfer yapmaz yonetim.
Trabzonspor bu haftasonu oynayacagi maca cok ama cok iyi hazirlanmali!
Hoca ya ve yonetime cok buyuk is dusuyor. Futbolculari oyle hazirlamali ki sade ve sadece galibiyet ile ayrilmalarini dusunmeliler.
Hic ama hic korkmasinlar bizler onlari seviyoruz!
Transfer yapilmazsa yapilmasin ne edelim??!!!
Trabzonspor da oynayan her futbolcu o formayi giyen her futbolcuyu desteklememiz lazim!
Trabzonsporu onlar buraya kadar getirdi! Ve hakem olmasaydi suada fark atmistik rakiplerimize!! Boyle dusunerek yorum yapin lutfen..

hep destek tam destek ne olursa olsun!!

foruma girdigim de ilk okudum yazi,
kardesim tebrik ediyorum seni,
ihtiyacımız olan taraftar profili budur.
eyvallah.

husky61
20.01.2009, 01:47
foruma girdigim de ilk okudum yazi,
kardesim tebrik ediyorum seni,
ihtiyacımız olan taraftar profili budur.
eyvallah.

renkdaşım ama inan bak çk enteresan taraftarımız var biizm biri olsunda ne olursa olsun düşüncesindeyiz inş. bu hataya düşmez yönetim ya inş.

Tansu Onur Erdoğan
20.01.2009, 01:49
husky kardeşim bu takım buraya geldi hepsine tamam da buraya gelirken bu takım sadece kendisi sayesinde gelmedi bazı nedenler war

1 ezikler hoyratca puan kaybetti.bu puan kayıpllarını 2.yarıda hayatta yapmazlar bu bir
2.G.sarayın kadrosu su an liginen iyi kadrosu besiktas ve fenerin kadrosuda her türlü bizimkinden daha üstün eğriye ğri doğruya doğru bizden iyi olmalarına rağmen onlar bile transfer edip acıklarını kapatıyor

peki biz ne yaptık tamam baskana vs güvenimiz sonsuzda yönetim su an büyük bi yanlısın icinde tarihten derst cıkartmak gerekir atay baskanın dönemine gidin o zamanda aynısı oldu yok kadromuz ii kulübün dengesini bozucu transfer yapmayız dediler bi zurawskiyi almadılar 2.yarı tepetaklak oldukk

umarım senin dediğin gibi olurda hersey tıkırında gider.

selcuk cıkınca ferhatın girmesi
serkan cıkınca tayfunun girmesi sen ve senin gibileri mutlu edip heyecanlandırıyosa biz her türlü zirvede oluruz diyorsanız buyrunuz seyreyleyiniz

Yasin Berber
20.01.2009, 01:51
husky kardeşim bu takım buraya geldi hepsine tamam da buraya gelirken bu takım sadece kendisi sayesinde gelmedi bazı nedenler war

1 ezikler hoyratca puan kaybetti.bu puan kayıpllarını 2.yarıda hayatta yapmazlar bu bir
2.G.sarayın kadrosu su an liginen iyi kadrosu besiktas ve fenerin kadrosuda her türlü bizimkinden daha üstün eğriye ğri doğruya doğru bizden iyi olmalarına rağmen onlar bile transfer edip acıklarını kapatıyor

peki biz ne yaptık tamam baskana vs güvenimiz sonsuzda yönetim su an büyük bi yanlısın icinde tarihten derst cıkartmak gerekir atay baskanın dönemine gidin o zamanda aynısı oldu yok kadromuz ii kulübün dengesini bozucu transfer yapmayız dediler bi zurawskiyi almadılar 2.yarı tepetaklak oldukk

serkan cıkınca tayfunun girmesi sen ve senin gibileri mutlu edip heyecanlandırıyosa biz her türlü zirvede oluruz diyorsanız buyrunuz seyreyleyiniz

Yapma bole konuşma hemen kınarlar senide..Burası destekleme portalı fikir sunmak olumsuz bir eleştiri yasak... her zaman destek Trabzonsporaa

M.S.SOFU
20.01.2009, 01:53
yahu sol açık diyoruzda takım sol açık aldığı zaman 4 4 2 ye mi dönecez....4-3-3- te verim alamayız eğer taktik 4-3-3 kalacaksa orta saha lazım ya da colman la idare edecez 4-4-2 ye döneceksek genç değil iyi bir adam almalıyız zaten elimizde barış diye bir genç yetenek var....bence önce mevkii yi belirlemek lazım.şimdi sosa ya da alanzinho yu aldın...taktik değişir çünkü bu adamlar bence 4 4 3 te tam verimli olmaz.bu sefer hüseyini kenara atamayacağına göre selçuk ya a colmandan birini keseceksin...

Onur Akyüz
20.01.2009, 01:54

zurawskiyi alamayınca 2.yarı tepetaklakmı olduk???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:alkış:

Tansu Onur Erdoğan
20.01.2009, 01:55
şampiyonluk gitti cnm benim
küme düşmemizmi gerekiyodu

Alpayer
20.01.2009, 01:56
renkdaşım ama inan bak çk enteresan taraftarımız var biizm biri olsunda ne olursa olsun düşüncesindeyiz inş. bu hataya düşmez yönetim ya inş.
Tamam burda çok çeşitli yapıda taraftar var, kimisi kızar kimi ağır konuşur, eleştirir, anlayışla karşılar vs... Ama o bi yönetici olarak bu lafın nereye gideceğini düşünmeli idi sanki. Zaten İstanbul medyası üzerimizde leş kargası gibi dolaşırke, o da yetmezmiş gibi yerel basınnın da bir kısmı bu halde iken sanki kullandığı kelimelere biraz daha dikkat etmeli idi gibi geliyor bana.
Hemen taraftardan tepki haberi yayına girmiş bile...

husky61
20.01.2009, 01:57
bakın trnsfr olmasın diyen zaten yok biz transferin doru olmasını istiyoruz.Gitsinler yıldırayı alsınlar diyoruz,alsınlar alanzinhoyu diyoruz ama adam giib birini alsınlar bak bu düşüncede sanırsam fikiriz,bakın normalce yorum yapanı kimse kınamaz ama atış serbest yapanada bi dur derler burası atma tutma yeri değil normal bişekilde durumu değerlendirme tespit belki önerme lütfen bazı arkadaşlar sağa sola sallayıptda durmasın üzülüoyrum böle taraftarda

İSTEMİYORUZZ

atomania
20.01.2009, 01:58
Ah Abdullah Ercan Ah. Simdi lazimdin sola. Biraz gec dogsaydin ya:D:D

husky61
20.01.2009, 01:59
ENGİN BAYTAR BİİZM DERMANımız olamaz yada ibrahim akın bize mütiş olamaz ayne şekilde özer hurmacı bile bu takımda öle müthiş olamaz takım zaten iyi sola bir adam alınırsa eğer tabi bu çok üstün biri olmalı belki paraya kıymalı ki yönetim böle düşünüo diğer ist. takımlarıda bundan öte gidemedi bu sene düşününki berbat bir madrid bile sene ortası transferde 2 kişi aldı

Tansu Onur Erdoğan
20.01.2009, 02:00
sen koskoca 1 ay transfer arası boşdur bi transfer yapmayı becereme sonra 5-10 gün sonra cık transfer yapmak icin transfer yapamayız de oldu gözlerim dolduu

husky61
20.01.2009, 02:00
Ah Abdullah Ercan Ah. Simdi lazimdin sola. Biraz gec dogsaydin ya:D:D

SÜPER bi tespit

Onur Akyüz
20.01.2009, 02:01
Yapma bole konuşma hemen kınarlar senide..Burası destekleme portalı fikir sunmak olumsuz bir eleştiri yasak... her zaman destek Trabzonsporaa

olumsuz eleştiri sağlam bir zemine oturuyorsa,o olumsuz eleştiri degildir,yapıcı eleştiridir,
yapıcı eleştiriye herzaman varız,
sana bir örnek vereyim mesela yapıcı eleştiri adına;

başkanım artık transfer gündemiyle çok meşgul olduk,
bu saatten sonra gündem fb maçı olmalı,taraftar da futbolcularda
bu maça konsantre olmalılar,transferi kapattıgımızı açıklamanız daha doğru olabilir.

ama olumsuz eleştiri asla,yapıcı olalım yapıcı.

burası destekleme platformu-portalı degildir,burası gördügünü
takıma faydalı olacak bir şekilde aktarma,önerme,belirtme platformudur.
ki bu forum hakedeni en acımasız şekilde eleştirmiş-ecek tir.

tabiki herzaman destek Trabzonsporumuza.

Onur Akyüz
20.01.2009, 02:03
sen koskoca 1 ay transfer arası boşdur bi transfer yapmayı becereme sonra 5-10 gün sonra cık transfer yapmak icin transfer yapamayız de oldu gözlerim dolduu

gözlerim yaşardı.
korkunç bir bilinç.

bu forumda bu tip zihinlerle sonuna kadar mücadele edeceğim kendi adıma.!

husky61
20.01.2009, 02:04
olumsuz eleştiri sağlam bir zemine oturuyorsa,o olumsuz eleştiri degildir,yapıcı eleştiridir,
yapıcı eleştiriye herzaman varız,
sana bir örnek vereyim mesela yapıcı eleştiri adına;

başkanım artık transfer gündemiyle çok meşgul olduk,
bu saatten sonra gündem fb maçı olmalı,taraftar da futbolcularda
bu maça konsantre olmalılar,transferi kapattıgımızı açıklamanız daha doğru olabilir.

ama olumsuz eleştiri asla,yapıcı olalım yapıcı.

burası destekleme platformu-portalı degildir,burası gördügünü
takıma faydalı olacak bir şekilde aktarma,önerme,belirtme platformudur.
ki bu forum hakedeni en acımasız şekilde eleştirmiş-ecek tir.

tabiki herzaman destek Trabzonsporumuza.

Sonuna kadar destek gırtlamız yırtılana akdar destek hep destek tamamen destek olumsuz olmayalım deli gibi destekleyelim bitirelim artık şu istanbul takımlarını yaa içimizde biz bütün olamazsak nasıl olcak öyle deilmi?Lütfen herkes destek olsun takıma yönetime futbolculara tayfuna bile ben hüseyini sevmem ama ona bile destek oluoyrum allah razı olsun ondan

SENE BAŞINDAN BERİ LİGİN EN ÇK TOP KAPAN FUTBOLCUSU O

husky61
20.01.2009, 02:05
gözlerim yaşardı.
korkunç bir bilinç.

bu forumda bu tip zihinlerle sonuna kadar mücadele edeceğim kendi adıma.!

Beraberiz kardeşim

Tansu Onur Erdoğan
20.01.2009, 02:09
ömrü hayatında lisanslı ts ürünü almayan trabzonspora aciz laf yetistiren tv den ts sevgisiyle burda ahkam kesenler varya ona yanıyorum böyle mağara adamlarıyla muhattab olmaktansa hiç girmemek lazım bu foruma

neyse ki azınlıktalar %5 bile değillerde sesimizi cıkarmıyoruz

Orhan_Gazi
20.01.2009, 02:12
ya simdi belki bazi arkadaslar veya büyüklerim beni kinayacak ama SAMIMI olmak lazim yani pazar gunu fener maci var sola adam sart abicim sart tabiki fener macina baglamamak lazim isi ondan sonra 17 macimiz daha var lakin bi fener galibiyeti deplasmanda cok sey kazandircak takimda ha almazlarsa Baskanimizin,hocamizin ve Oyuncularimizin cani sagolsun ben onlara SONUNA kadar güveniyorum sonucda öyle veya böyle takimimizi buralara getiren onlardir ve hakem hatalari olmasa suan farkli lider olabilirdik

ama sola adam sart ya gercekten cok zorlaniriz ilerki maclarda o kanatdan

ama ama ama HEP DESTEK TAM DESTEK BASKANIM SIZLERI SEVIYORUZ VE GÜVENIYORUZ

Dip.Ing.Mag.
20.01.2009, 02:13
eger ki transfer yapilamiyacaksa , sol acikta kesinlikle Göksu da israr edilmeli ... inaniyorum ki enerjisi ve azmiyle basarili olup bir nebze olsun orda ki soruna care olacaktir... ayrica faty papy hüseyin maci katletmeye basladigi herzaman oyuna direk mudahale icin dusunulmelidir ersun yanal tarafindan ... cunku bu cocukta baska bir vizyon var ... ya su arsenalin dinamo ortasahalari olur ya meshur genc , dinamik , dikine oynayan tek ayaga pas yapan ... iste bu cocukta öylee . yani hüseyinde ne yoksa bundan var... insallah ersun hocada ona yeterince sans verir de hüseyinden kurtuluurz

husky61
20.01.2009, 02:15
sizlere aydın karabulutu alıp oynatmak mustahak işte ama YAZIK

Onur Akyüz
20.01.2009, 02:17
onur abi lutfen sakin kardesiniz kurban olsun size bize yakismaz biz ezik degiliz

yok ben sakinim sen sıkma canını güzel kardeşim:)
ama seviyesizlige gelemiyorum,herkes fikir koysun ortaya,beynini masaya koysun,
tek istedigim bu,
sokak agzından haz etmiyorum pek.

TSercaN
20.01.2009, 02:17
Ben cok iyi hatirliyorum NA donemini:

Parali biri gelse de transfer yapsak istedigimiz topcuyu alsak diye.
Geldi de ne oldu? Adam 2 yildiz soz verdi birisini aldi ve sagolsun ZD onu sol acik yapti :)
6 ay sonra adami postaladilar parayi geri ceplerine koydular.

Parasi var ama futbol dan anlamiyordu... neyleyim ben oyle baskani?
Elinde topcular vardi ama oynatamiyordu... neyleyim ben oyle teknik direktoru

Siz de haklisiniz arkadaslar.. bu takimin basinda olan Sadri baskan futbolu biliyor neyimize lazim dimi? Bassin parayi calsin dudugu
Neyimize lazim futbolu bilen teknik direktoru...

Bizler nedense sezon basinda yapilan takviyeler yapilan isler icraatlari cok cabuk unutmusuz ki, boyle yukleniyoruz yonetime ve hoca ya.

Bende isterim transfer olsun ve sol acik alalim, ama olmuyorsa alinamiyorsa ne yapsin adamlar?

Burda atip tutanlar nekadar yardim yapmislar acaba kulube?
Bizler transferlerde neler cektigimizi ne cabuk unuttuk?
Adami aldik ama sonra elimizde patladi ve zararina serbest biraktik.

Bence biz en iyisi bu basliktan ayrilip, mac basligina gecersek daha iyi olacak.
Su formayi giyen futbolcularin mucadelelerini gormediniz mi?
Ben yenilsek bile gurur duyuyordum verdikleri mucadele den dolayi.

Tekrar ediyorum: bu formayi giyen her futbolcu bizim canimiz cigerimiz abimiz kardesimizdir.
Trabzonsporun bu sezon formasini giyen her futbolcu formanin hakkini vermeye calisti ve bu beni cok gururlandirdi!
Ben takima asigim arkadas... ben yonetimi seviyorum..
transfer yapsalarda yapmasalarda ben a dan z ye kadar herkesi seviyorum.

Fener macini alacagimiza inaniyorum yeter ki iyi hazirlanalim ve destegimizi esirgemeyelim.

Burasi dusunceni soyleme yeri tabiki, ama unutmayin ki elestiri yapar iken once olcup bicip tartip elestiri yapacaksin... oyle bol keseden atip tutmayacaksin... once yapilanlari bir tartip sonra yapilamayanlari tartacaksin ki saglikli bir elestiri yapasin..

husky61
20.01.2009, 02:19
trabzonum bikaç sallamacıya kalmaz rahat olun siz atar tutar çekilirler kenara

Orhan_Gazi
20.01.2009, 02:20
aman iyi:) esteban abim sene biraz sakin ve dikkatli olsan yakismiyo size be abicim ya onlar nasil sözler öyle:(

mehmet yıldırım
20.01.2009, 02:22
sevgili dostlar....
benimde canımı sıkan,hoşuma gitmeyen tenkit edebileceğim bazı konular var....(mesela ersun yanalı hiç ama hiç beğenmiyorum)......ama gerçekten şu an tenkit zamanı değil.komple destek olacağız.başka trabzonspor yok.......yanlızm sadri şener yönetimine methiye dizerken eski yöneticilere hakaret etmek bize yakışmıyor....kimse silah zoruyla başkan olmuyor,başaramayan gider.......

husky61
20.01.2009, 02:23
hayde herkese allah rahatlık versin

HEP DESTEK TAM DESTEK SADRİ ŞENER VE YÖNETİMİNE

husky61
20.01.2009, 02:25
sevgili dostlar....
benimde canımı sıkan,hoşuma gitmeyen tenkit edebileceğim bazı konular var....(mesela ersun yanalı hiç ama hiç beğenmiyorum)......ama gerçekten şu an tenkit zamanı değil.komple destek olacağız.başka trabzonspor yok.......yanlızm sadri şener yönetimine methiye dizerken eski yöneticilere hakaret etmek bize yakışmıyor....kimse silah zoruyla başkan olmuyor,başaramayan gider.......

yanlış görmeyi umardım ama ersun yanala güvenmiyorum yazıo heral şakamısınız renkdaşım??

Orhan_Gazi
20.01.2009, 02:32
husky61 herkes senin gibi düsünmeye bilir bende ersun hocamizi cok sevyiorum ama herkes sevmek begenmek zorunda degil ama köstek
olmasi tabiki yakisiksiz olur

Onur Akyüz
20.01.2009, 02:33
sevgili dostlar....

begenmiyorum(hertürlü saygı duyarım) ayrı birşey,
ama bu da hocamı,bu ne yahu,ne biçim hoca vs(sizi kastetmiyorum) ayrı birşey,

yapıcı eleştiri demişim,her zaman oturur konuşurum,
dersin ki şöyle oynamalıyız,şu adam şu şu sebepten oynamamamlı,şu şekilde bence daha iyi oynarız,
şu adamı şurda oyuna alsaydı daha iyi olurdu, uzar gider.

eyvallah.

yönetime medhiye dizmek degil, en azından benimki degil,
oturuyorum, bakıyorum,izliyorum,
e bu adam benim kadar Trabzonspor menfaatini düşünüyor,
e bu adam birşeyler yapmaya çalışıyor,
e bu adam klübün parasını düşünüyor,
e bu adam şovenist degil,
e bu adam Trabzonsporu ezdirmiyor, uzar gider,

ben bu adamı desteklerim abi,ötesi yok.
ama mantıklı eleştireni de dinlerim,benim düşünmedigim birşeyi düşünüyordur derim,

ama öyle gözü kapatıp,ağzı açmayla olmuyor işte,itirazım buna,
başka hiçbirşeye degil.

orion
20.01.2009, 02:39
ersu yanalı begenmeyen taraftarlarımızı merak edıyorum gecmis donemlerde takımımızın basında olan hangi hocayı begeniyolardı??

Onur Akyüz
20.01.2009, 02:45
transfer başlığı rotayı bayağı bir sapıttı:)
doğru yöne gidelim?

en son mahmut aksu'nun açıklamaları vardı,sosa espanyola gidiyordu,
alazinho'yu klübü vermiyordu,

başka bir gelişme yok degilmi?

Reşit
20.01.2009, 02:46
sevgili dostlar....

arkadaslar beğenmemek ayrı şey. insan insanı sevmeyebilir kanı uyusmaz yani. ama bu demek değildirki ersun yanalı desteklemiyor anlamında. o şu anda trabzonsporun t d. o yüzden trabzonspor forması altında kim olursa olsun desteklemek lazım

orion
20.01.2009, 02:50
transfer başlığı rotayı bayağı bir sapıttı:)
doğru yöne gidelim?

en son mahmut aksu'nun açıklamaları vardı,sosa espanyola gidiyordu,
alazinho'yu klübü vermiyordu,

başka bir gelişme yok degilmi?

birde can karyağdının dedigine gore tekrar özerle ilgilenmeye başlamışız

kalavara
20.01.2009, 03:24
yönetimi eleştirmek iyi güzel de dikkate almadığımız bir kaç şey var
1- yönetim yusufu alıp transferi kapatacaktı ancak gelişmeler sonucu aciz duruma düşmemek adına yusuf olayından sonra transfer çalışmalarına başlandı
2- şu an transferi başarabileceklerine inanmıyorum ancak olsa bile en azından pazartesiye kadar beklemek zorundayız çünkü fb maçı öncesinde mümkün değil transfer açıklanmaz!!!! o kadar!!!

kudu_61
20.01.2009, 04:52
transfer olacaksada pazartesi olacak gibi bir his var içimde yani faner maçının sonucu bekleniyor

Çagman
20.01.2009, 05:37
Ben Transferden ümidi kestim Lige konsantre olmamız gerek.

Muhammet
20.01.2009, 06:29
Trabzon'da yönetim hemfikir!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240031_sadri_414_232.jpg
Takım içinde dengeleri bozmamakta kararlı olan Bordo-Mavililer´in kurmayları, "Laf olsun diye transfer yapılmayacak" noktasında birleşti

Teknik heyet ve taraftarlar dört gözle transfer beklerken yönetim bu konuda temkinli davranıyor. İlk günden bu yana, “Takım içerisindeki dengeleri korumaya büyük özen göstereceğiz” diyen Trabzonspor’un kurmayları, Yusuf Şimşek cephesinde yaşananlara rağmen üzerlerinde herhangi bir baskı hissetmiyor. Başkan Sadri Şener ile yurt dışındaki görüşmelerde hazır bulunan Genel Sayman Mahmut Aksu, “Biz kendi yönetimizin prestijini değil, Trabzonspor’un geleceğini düşünüyoruz. Aksi halde ederlerinin çok üzerinde paralar verip 2-3 oyuncu alabilirdik. Fakat çok dengeli bir mali yapımız ve bunu bozmak niyetinde değiliz” dedi. Başkan Sadri Şener’in de kurmaylarına yetki tanıdığı, ancak son kararı kendisinin vereceği vurgulandı.

Kaynak : fanatik

Gökçebey
20.01.2009, 08:59
Taraftar transferden umudu kesti sanırım.

Ertan 51
20.01.2009, 09:02
Taraftar transferden umudu kesti sanırım.
:)
Sadri babanın üstteki resimde olan rahatlığını görünce
sağ duyu ile bekleyelim,ortaya alakalı alakasız isim atıp durmayalım bekleyelim dedik heralde.

Muhammet
20.01.2009, 09:03
Bana transfer olmayacak gibi geliyor. Sağlık olsun. Kadroya güvenimiz tam.

Egemen Yılmaz
20.01.2009, 09:07
En gerçekçi transfer umudumuz Sosa ise (ki basın böyle yazıyor) ben transfer beklemiyorum.

cınar#7
20.01.2009, 09:40
yönetim bu gidişle anca Musampa gibi birini alır...Norveçin en iyi oyuncusu Alanzinho 6 milyon euro diye vazgeçiliyo,peki ne kadar olabilirdiki? şampiyonluk istiyosak boyle bi oyuncu şart ve zaten şampiyonlar liginden gelen para 10 milyon euro..bu gidişle bu fırsatta kacar..büyük dusunmek lazım,büyük...

ApoCaN28
20.01.2009, 09:44
Büyük düşünmek lazım mayısta 80 trilyon borcu olan klubün 30 trilyon ödemesi var....
Ve bir sol açıkla şampiyonluğun karantisi yok...
Şimdi bir futbolcuya 5-6 milyon euro veya dolar vermek sene sonundaki gelicek olumsuz sonuçta çoğu futbolcuyu satmanın eşiğine gelinir...

Mehmet Zeki
20.01.2009, 09:45
fırtına Karadeniz’den esmeye başladı.

Bakalım İstanbul’da da aynı kuvvette de esecek mi?
Bence esecek.
Sarı Kanarya da bu fırtınaya kanat gerecek.
Acaba Fırtına, Sarı Kanaryanın kanatlarını kırıp yere mi düşürecek.
Yoksa Sarı Kanarya Fırtınaya karşı koyacak mı?
Her şey olabilir. Her iki takımın taraftarları her sonuca hazır olsun.

Fenerbahçe kendi sahası ve seyircisi önünde mutlak galibiyet için oynayacak. http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim/kadiresaspehlivan.jpg
Kadir Esaspehlivan yazıyor

Trabzonspor ise şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmak için oynayacak.
Şu anda kim galip gelir diyemiyorum.
Biri gökyüzünün kızıllığından almış renklerini.
Biri Kanaryanın kanatlarından.
Bir yanda koca bir şehrin yükünü taşıyan, toyluğu üzerinde, ustalığa hazırlanan, daha bin liraları yan yana görememiş kanı deli olan bir takım.
Bir yanda İspanyol gibi oynamaya çalışan trilyonluk bir takım.
İkisi de ölümüne mücadele edecek.
İkisi de hırslı. İkisi de ofansif oyundan vazgeçmeyen takım.
Eğer Fenerbahçe tek santrafor oynarsa gol bulması kolay olmayacak.
Fakat tek santraforu ( Güiza’yı ) boşta oynatıp, oyunu orta saha oyuncuları üzerine kurarsa
O zaman Trabzonspor’un işi çok zor olacak.
Bunun yanında Trabzonspor oyuna kontrollü başlayıp deplasman takımı düşüncesinde defansif oyunu seçer, çok pas yaparak oyunu orta sahaya yıkar ve alan savunmasını iyi kurup ara pasları yaptırmazsa, o zaman da Fenerbahçe psikolojik olarak etkilenir.
Çünkü; Fenerbahçe kapalı defansı açamazsa gol gecikecek ve motivasyon düşecek, dolayısıyla hata yapacak ve Trabzonspor’un gol bulması kolaylaşacaktır.
Fenerbahçe erken gol bulursa Trabzonspor’un işi daha zor olur.
Bu yüzden Trabzonspor 70.inci dakikalara kadar oyunu kontrollü bir şekilde yavaşlatarak geçirmesi gerekiyor.
Fanatik taraftarlar bana çok kızacak ama bu bir oyun.
Kazanmak için her yolu deneyeceksin.
Gerekiyorsa 11 kişi kaleye geçecek, etten duvar örecek, gol atamıyorsan yemeyeceksin.
Bir antrenör olarak her iki takıma da başarılar diliyorum.
Bir seyirci olarak bu maçın gollü beraberlikle bitmesini istiyorum.
Bir öğretmen olarak her iki takımın futbolcularının, centilmenlikten vazgeçmeden mücadele edip, onları izleyen gençlerimize örnek olmalarını ve bizlere keyifli bir maç seyrettirmelerini istiyorum.
Bir taraftar olarak bu maçı,
Trabzonspor’un kazanmasını diliyorum.

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=10804777

cınar#7
20.01.2009, 09:51
Büyük düşünmek lazım mayısta 80 trilyon borcu olan klubün 30 trilyon ödemesi var....
Ve bir sol açıkla şampiyonluğun karantisi yok...
Şimdi bir futbolcuya 5-6 milyon euro veya dolar vermek sene sonundaki gelicek olumsuz sonuçta çoğu futbolcuyu satmanın eşiğine gelinir...
işte bu zihniyet,bunun eskiden cok ornegi oldu..şampiyonluk için bu kadar şansımız varken,sol açıksız bi takımla devam etmek,forvet yetersiz o ayrı konu zaten..antalyada gorduk nasıl oynadıgımızı,gelişme gosteremezsek bu futbolla şampiyonluk zor...bu arada ustteki haberin transferle ne alakası var cozemedim.

ApoCaN28
20.01.2009, 10:02
Seninle tartışmaya girmeyeceğim zihniyetim konusunda...
Gidipte 2. bir djokaj almaktansa transfer olmamasını tercih ederim...

cınar#7
20.01.2009, 10:08
Seninle tartışmaya girmeyeceğim zihniyetim konusunda...
Gidipte 2. bir djokaj almaktansa transfer olmamasını tercih ederim...
evet bende bundan bahsediyorum,boyle dusunen anca Djokayı alır ama işte Alanzinhoyla onun arasında daglar var ve buda futbol bilgisi ister tabi..

RepLay
20.01.2009, 10:14
ALLAH rızası için birisi çıkıpta transfer olucak yada olmıycak desin. Artık bende dahil çoğu kişi gerildi bitsin şu ızdırap.

ApoCaN28
20.01.2009, 10:15
Ama yönetimimizde maalesef o kadar para yok ...
Bende isterim alınsın ama yok...

Hüseyin İlkin
20.01.2009, 10:18
Dün bir hareketlilik bekliyordum , bir şey çıkmadı .

Transfer sezonunun sonuna kadar bir oyuncu transferi yapacağımızı düşünüyorum , yerli mi olur yabancı mı olur bilemem . Muhtemelen yabancı olur ...

Muhammet
20.01.2009, 10:18
ALLAH rızası için birisi çıkıpta transfer olucak yada olmıycak desin. Artık bende dahil çoğu kişi gerildi bitsin şu ızdırap.

Beklemek iyidir. Çok iyi bir sınavdır beklemek. :) :p

Ben başkanın fanatikteki açıklamalarından şunu anladım.

"Transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız" diyorlar. Bir nevi taraftarı olmayacak transferlere hazırlamak gibi bu açıklamanın amacı. :rolleyes:

Amacım karamsarlık, gerginlik yaratmak değil. Yanlış anlaşılmasın. :cool:

Yeşil
20.01.2009, 10:23
Şu ortamda doğrunun ne olduğu konusunda kahin olmaya gerek yok.

Çok uzakta değil, daha 3 sezon önce alel acele Atay Aktuğ yönetimi tarafından transfer edilen Tomas Jun faciasını hepimiz biliyoruz.

Şu ana kadar transfer çoktan yapılmalıydı.

Sadri Şener'in önceki açıklamalarından yola çıkarak ne yapmaya çalıştığını anlayabiliriz. Hatırlarsanız:
"Kriz olacağını bilseydim bu kadar transfer yapmazdım."
"Biraz daha bekleseydik daha az para harcayarak da transfer yapabilirdik."

Belli ki iplik teline bağlı bir ekonomik yapımız var. Yönetim de şu anda para saçarak bu dengeyi bozmak istemiyor. Muhtemelen düşündükleri bu oyuncuların fiyatlarının transfer döneminin sonuna doğru düşeceğidir.

wolf_TS61
20.01.2009, 10:24
işte bu zihniyet,bunun eskiden cok ornegi oldu..şampiyonluk için bu kadar şansımız varken,sol açıksız bi takımla devam etmek,forvet yetersiz o ayrı konu zaten..antalyada gorduk nasıl oynadıgımızı,gelişme gosteremezsek bu futbolla şampiyonluk zor...bu arada ustteki haberin transferle ne alakası var cozemedim.
bu zihniyette ne varmış,antalyada oynadığımız hazırlık maçları örnek gösteriyorsun.bence sen bu zihniyeti değiştir.ilk yarıda puan farkıyla lider biteremediysek bunun nedeni sol kanat değil forvetlerin formsuzluğu ve hakem hatalarıdır.ihityacımız var ama bir sol kanatla bahar gelmez.uygun bir tane bulunursa alınır bulunmazsa alınmaz.alazinhoyu alsınlar diyorsun 5.4 milyon euro bonservis istiyorlar.öyle her isteyene çıkarıp verirsek işimiz yaş valla.

Travelair
20.01.2009, 10:27
Bazı arkadaşlar yangına körükle gidiyor. Elbette kulübün parası çar çur edilmemeli. Ama eğer bir yönetici "Transfer döneminin başlangıcı ile birlikte titiz bir çalışmaya girdik" diyorsa ben bunu eleştiririm. Gerekirse 3 ay önceden araştırmaya girip 2 ay öncesinden pazarlığa başlamak lazım. O cümlesinin ardından "İnternet sitelerinden birileri transfer istiyor diye transfer yapmayacağız" lafı ise daha komik. Hatayı üzerinden atmaya benziyor. Sol ortasahanın olmadığını bas bas herkes bağırıyor artık. Üstelik senelerdir bağırıyor. Ne oluyor da sürekli bu transfer gündemden kaçıyor? Biz pazarlığımızı yaptık oyuncu istemedi, biz oyuncuyu ikna ettik kulübü bırakmadı, biz ikisiyle de anlaştık menejer parası çıktı... Mazeret kurulu değil orası yönetim kurulu. Eğer eleştirilecek birşey varsa elbette eleştirilecek. Yoksa aman destek verelim yoksa kötü olur tarzı ortaçağ düşüncelerine inanmıyorum. Yine taraftarın ayrılıp bir kısır döngü içerisine girmesinden endişem. Şu dört maçta bir başarısızlık olursa bir kısım taraftarı, bir kısım yönetimi bir kısımsa hocayı suçlayacak. "Yedeğe oyuncu almıyoruz" lafı ediyorsanız paraya kıyıp iyi oyuncu getireceksiniz. Zaten o lafı etmeniz lüks çünkü çok kaliteli olmasa da mevkisini bilen ayağı düzgün bir oyuncu da orda iş yapabilir, çünkü o mevkide adamımız yok. Oraya koyduğumuz oyuncular mevkisinin gerektirdiğini bilmiyor, çizgiye inmiyor adam kaçırmıyor, çizgiyi kullanmıyor. Ben hala umudumu kaybetmedim. Bekliyorum. Eleştiri yapılır bundan kimsenin rahatsızlık duymaması lazım. Ama tabi yapıcı eleştiri. Kendimize biraz güvenelim

ApoCaN28
20.01.2009, 10:28
Bende Yeşil nikli abimize katılıyorum...Son anda bu gündemde olan sosa yada leo 2sinden biri gelir yada gelmez transfer dönemi biter...

sifuni
20.01.2009, 10:31
belkide fenerbahce macindan sonra aciklanacak olasi bi maglubiyetten sonra gündemi süper degistirir iyi bir transfer

Doğan Şahin
20.01.2009, 10:32
Fatih Gürel Trabzon'a
Fatih Gürel Trabzonspor'da. Bordo- Mavililer, Almanya'nın St. Pauli takımında forma giyen 21 yaşındaki Fatih Gürel ile anlaştı. Genç futbolcunun bu sene pilot takım olan Karadenizspor'da oynayacağı açıklandı.
Takvim

Murat Acar
20.01.2009, 10:32
bu zihniyette ne varmış,antalyada oynadığımız hazırlık maçları örnek gösteriyorsun.bence sen bu zihniyeti değiştir.ilk yarıda puan farkıyla lider biteremediysek bunun nedeni sol kanat değil forvetlerin formsuzluğu ve hakem hatalarıdır.ihityacımız var ama bir sol kanatla bahar gelmez.uygun bir tane bulunursa alınır bulunmazsa alınmaz.alazinhoyu alsınlar diyorsun 5.4 milyon euro bonservis istiyorlar.öyle her isteyene çıkarıp verirsek işimiz yaş valla.Haddime düşmeyerek yazdıkalrından birkaçına eleştiri getirmek istiyorum hoşgörüne sığınarak:
5,4 miyon euro Alazinhoya çok diyorsun anladığım kadarıyla ama inanki bizim gerçekten kaliteli en az 2 tane nokta transfere ihtiyacımız var birisi sol kanada biriside ortaya alex vari yada ne bileyim tabata veya mehmet topuz gibi en az iki futbolcuya ihtiyacımız var eğerki şampiyon olmak istiyorsak bunca iş yaptıktan sonra şu aşamada gereken ne ise onuda yapmalıyız yoksa işimiz gerçekten zorlaşacak ilk yarıdaki hakem hatalarından dem vuruyorsun ama inanki ikinci yarıda çok daha fazlası ile karşılaşacağız.istanbulun üç kuması bıçağın kemiğe dayandığını görünce can havliyle nereye saldıracağını şaşıracak ve yapabildiği her türlü çirkefliği yapmaya çalışacak o yüzden hakemleride yenecek oyuncu kadrosuna ihtiyacımız var Sadri ŞENER başkana masa başı oyunlarındada iş düşecek masa başında yenilmemeli onları alt etmesini bilmeliyiz.Sadece Trasferle bu iş bitmiyor yani ama öncelikle son adımıda atıp nokta transferleri yapmalı yoksa gerçekten işimiz kolay değil.
Bana sorarsanız şu aşamada Transfer olmassa olmaz denilmemeli mutlaka Transfer yapılmalı kaliteli ve direk katkı sağlayacak 2 nokta transfer.Ha bu aşamada dersenizki pahalı olur onun riskinide göze almak büyük takım olmanın bedelidir diye düşünüyorum riske girmessek Başarılı olamayız...

cınar#7
20.01.2009, 10:39
bu zihniyette ne varmış,antalyada oynadığımız hazırlık maçları örnek gösteriyorsun.bence sen bu zihniyeti değiştir.ilk yarıda puan farkıyla lider biteremediysek bunun nedeni sol kanat değil forvetlerin formsuzluğu ve hakem hatalarıdır.ihityacımız var ama bir sol kanatla bahar gelmez.uygun bir tane bulunursa alınır bulunmazsa alınmaz.alazinhoyu alsınlar diyorsun 5.4 milyon euro bonservis istiyorlar.öyle her isteyene çıkarıp verirsek işimiz yaş valla.
bende sana inanmak istiyorum ama malasef..takviye yapmazsak yada şu anki futbolun ustune koyamazsak şampiyon olmamız zor...

Ve 5.4 milyon euro Alanzinho için normal,biz Gokhan unala 5 milyon euro vermiştik..ben buyuk takım buyuk dusunmeli diyorum..ozellikle şampiyonluk için..ekonomik açıdanda sezon sonunda şampiyonlar ligine katılmak 2 katı para getirir zaten...

merttara
20.01.2009, 10:43
Ya abi harbi yeter artık çok değil acayip baydı bu konu ya yok o ne istedi yok be neverdi abicim elimizde fıstık gibi gepgenç adam var Cristian Brüls dünyanın en ii oyuncusu olucak kesinlikle onu getirelim madem transfer yapamıoruz o adam mutlaka şimdi bile oynayabilir Trabzonsporumuzda sezon sonunu niye bekliyoruz madem transfer yapamıolar Allah Allah ya

Gürkan
20.01.2009, 10:45
Takımın eksikleri son hafta mı belli oldu. Transfer işini transfer dönemine bırakırsan ondan bundan haber beklersin.kaç ay evvel takımın ihtiyaçları belli oldu.

Transfer bizde 12 ay demek ne demek.

irfan61
20.01.2009, 10:47
Takımın eksikleri son hafta mı belli oldu. Transfer işini transfer dönemine bırakırsan ondan bundan haber beklersin.kaç ay evvel takımın ihtiyaçları belli oldu.

Transfer bizde 12 ay demek ne demek.Sana aynen katılıyorum.Görünen köy kılavuz istemez.

Bakanay61
20.01.2009, 10:48
Transferin son günü İbrahim Akın'ı alırız.

İsmail Çavuşoğlu
20.01.2009, 10:50
Bir şampiyonluğun neler getirebileceğinin farkındadaır umarım herkes.Bu takıma transfer %100 şart yok mayısta odemem var yok dengeler yok bütçe falan dersek hayal olur gider bu kadar yaklaşmışken şampiyonluk.biz büyük takımız risk almasını bilmeliyiz ve almalıyızda.diğer takımların 200 ile 300 milyon borcları var hala transfer pesindeler.bu tarihi firsatı kaçırmamalıyız seneye veya onumuzdeki seneye şampiyon oluruzun hiç bir garantisi yok.

Bu arada söylemeden gecemeyeceğim sayın Aksunun sözlerine gerçekten çok içerledim ve üzüldüm.ben şahsen transfer istiyorum eğer ben birileriysem Trabzonsporumun gerçek taraftarı kimler acaba?

Gürkan
Taraftara ölümü gösterip (sola hiç transfer yapamamak) , sıtmaya razı edecekler.

Bekir
Ya abi harbi yeter artık çok değil acayip baydı bu konu ya yok o ne istedi yok be neverdi abicim elimizde fıstık gibi gepgenç adam var Cristian Brüls dünyanın en ii oyuncusu olucak kesinlikle onu getirelim madem transfer yapamıoruz o adam mutlaka şimdi bile oynayabilir Trabzonsporumuzda sezon sonunu niye bekliyoruz madem transfer yapamıolar Allah Allah ya
bruls un kiralık sozlesmesi sezon sonu sona eriyor..
maastricht hollanda jupier lige cıkma mucadelesi veriyor ve takımın her şeyi bruls..
şimdi adamlar oyuncularını baska takımlar isterken cuzi miktarda bize veriyolar adamlara bruls u erken verin desek ayıp olmaz mıı

cihatöztürk
20.01.2009, 10:51
fenerbahçe bizi kadıköyde 2-0 3-0 gibi farklı yenerse forumda kıyamet kopar:eek:

hele hele sol kanattan gelen toplarla gol yersek way forumun haline:D

en az 20 kişi ceza alır

Serdar A
20.01.2009, 10:52
Yapılacak transfer ile şampiyonluğun garantisi verilemez .

Bazen iş kadrodumuzdaki mevcut futbolcularımızı küçük düşürmeye kadar gidiyor . 16 maçta 38 puanlık futbol oynayan futbolcular arasında gündemin birinci sırasını işgal eden Alanzinho , Leonardo gibi futbolcular yoktu .

İyi bir takıma sahibiz . Bu iyi takımın kimyasını bozmayacak aksine derinleştirecek , iki yeni genç arkadaşımız kadroya dahil edildi . Oynamamaktan rahatsız olanlar ve ilk 11'i zorlamayanlar gönderildi . Bu anlamda daha da güçlendiğimiz sonucunu kimse inkar edemez .

7 si yeni transfer , hayatlarında ilk defa bir arada ve alışılmışın dışında bir taktik formasyon ile mücadele ederek bile ligin 11-12 haftasında en iyi futbolunu oynayan takımı oldu . Kanat problemlerine rağmen ligin en iyi müdafa yapan takımı , orta sahayı eleştirmemize rağmen rakibe en az pas yaptıran takımı oldu .

Yönetimin transfer politikasını eleştirenlerden biriyim . Fakat onaylamadığım isimlere bile sezon içinde elimden gelen desteği verdim . Herşeyden önce , bir tarafatar olarak böyle bir görevim var . Bu görev devre arası transfer dönemi nispi olarak sonuçsuz kaldı diye değişmemeli.

Eğer ikinci yarı tepetaklak olursak bunun sebebi olmayan transfer ( transfer olabilir , yalnış anlaşılmasın ) sebebiyle değil , sene başındaki o harika harmoniyi ve tek sesliliği kaybettiğimiz için olur . Yoksa mevcut kadroda son haftaya kadar hedeflerin peşinde koşacak kapasiteye sahiptir. Rakiplerinde en az bizim kadar eksikleri vardır .

merttara
20.01.2009, 10:56
bruls un kiralık sozlesmesi sezon sonu sona eriyor..
maastricht hollanda jupier lige cıkma mucadelesi veriyor ve takımın her şeyi bruls..
şimdi adamlar oyuncularını baska takımlar isterken cuzi miktarda bize veriyolar adamlara bruls u erken verin desek ayıp olmaz mıı

Haklısın ama bu böyle olmucak ya koskoca Trabzonspor bir transfer yüzünden şampiyonluğu kaybedicek bakın bunu hepinizin önünde sölüyorum kimse kendini kandırmasın bu takımın acil 10 numara ve Sol açığa ihtiyacı var özellikle sol kanat bu takım öle böle bugüne akdar geldi bana bir tane raht raht izlediğimiz bi maçı sölesinize busezon hepsi 1 - 0 yenik duruma düş 2-1 al bilmemne 79 da at golü maçı al bu böle devam etmez arkadaşlar herkes ona göre transfer yaptı hemde kendi alıcağımız futbolcuyu Ezeli rakibimiz Beşiktaşa kaptırmışken transfer yapmadan olurmu yaa abicim küçük anadolu takımları ne adamlar alıyo ya bizimkilerde hiçmi kadfa yok yok 3 adama teklif yapmışlar bekliolarmışda bilmemne kardeşim sen koskoca Trabzonsporsun büyük düşünceksin ki büyük olucaksın Allah Allah yani

cihatöztürk
20.01.2009, 10:58
Haklısın ama bu böyle olmucak ya koskoca Trabzonspor bir transfer yüzünden şampiyonluğu kaybedicek bakın bunu hepinizin önünde sölüyorum kimse kendini kandırmasın bu takımın acil 10 numara ve Sol açığa ihtiyacı var özellikle sol kanat bu takım öle böle bugüne akdar geldi bana bir tane raht raht izlediğimiz bi maçı sölesinize busezon hepsi 1 - 0 yenik duruma düş 2-1 al bilmemne 79 da at golü maçı al bu böle devam etmez arkadaşlar herkes ona göre transfer yaptı hemde kendi alıcağımız futbolcuyu Ezeli rakibimiz Beşiktaşa kaptırmışken transfer yapmadan olurmu yaa abicim küçük anadolu takımları ne adamlar alıyo ya bizimkilerde hiçmi kadfa yok yok 3 adama teklif yapmışlar bekliolarmışda bilmemne kardeşim sen koskoca Trabzonsporsun büyük düşünceksin ki büyük olucaksın Allah Allah yani

bence colman 10 numara görevi yapar sadece sola sağlam adam lazım

cınar#7
20.01.2009, 11:00
bu takımın acil 10 numara ve Sol açığa ihtiyacı var özellikle sol kanat bu takım öle böle bugüne akdar geldi bana bir tane raht raht izlediğimiz bi maçı sölesinize bu sezon hepsi 1 - 0 yenik duruma düş 2-1 al bilmemne 79 da at golü maçı al bu böle devam etmez arkadaşlar herkes ona göre transfer yaptı hemde kendi alıcağımız futbolcuyu Ezeli rakibimiz Beşiktaşa kaptırmışken transfer yapmadan olurmu yaa abicim küçük anadolu takımları ne adamlar alıyo ya bizimkilerde hiçmi kadfa yok yok 3 adama teklif yapmışlar bekliolarmışda bilmemne kardeşim sen koskoca Trabzonsporsun büyük düşünceksin ki büyük olucaksın Allah Allah yani
kesinlikle katılıyorum,2.yarı şans boyle yanımızda olmayabilir..gerçekçi olmak gerek..

Alihan Ertürk
20.01.2009, 11:03
fenerbahçe bizi kadıköyde 2-0 3-0 gibi farklı yenerse forumda kıyamet kopar:eek:

hele hele sol kanattan gelen toplarla gol yersek way forumun haline:D

en az 20 kişi ceza alır

eğer öyle birşey olursa foruma girmemeyi düşünüyorum maçtan sonra :) ceza yemeye hiç niyetim yok :)

Birtan Karaman
20.01.2009, 11:03
Bende Transfer'den ümidimi kesmiştim ama biraz daha sabır;)
Sadri baba verdiği sözü tutar;)

Serdar A
20.01.2009, 11:04
kesinlikle katılıyorum,2.yarı şans boyle yanımızda olmayabilir..

16 hafta boyunca oynadığımız futbola ve federasyon ipleri eline almasaydı belki 4-5 puan önde kapatacağımız bir ilk yarının ardından taraftar çıkıpta "şans " diyorsa bende ancak "yazıklar olsun" diyebiliyorum .