PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Ali İhsan
19.01.2009, 17:31
Muhalefet istifa!

Gökhan KAN
Talihsiz bir açıklama olmuş arkadaşlar ama siz konuşmayın boşverin.Bazen susmakta çok şey ifade eder..

Salih Yazıcı
bence transfer olcak gibi eğer olmasaydı aksu böle açıklama yapmazdı

tanjueren
Arkadaslar bu boffinin gelmesi seneye bir yabancı oyuncuyla bir şekilde yol ayrımına gidecegimiz anlamına geliyor.Papy transferıyle 7 oluyor yabancı sayısı.Brüls ve boffin 9 bir de sol acık devre arası ya da sene sonu 10:S Bu demek oluyor ki seneye birileri kiralık olarak ya da kokten gidecek.Ben bu isimleri şimdiden merak etmeye başladım şahsen.Bu konuda tahmini olan var mı ben boffin papy brüls den 2 si kiralanır diye düşünüyorum.Diger ihtimaller de yavas yavas gozden dusen ama benım cok begendım cale ve tony silva.Sezon sonu transfer dönemi daha yogun gececek!!

zahido
Çamurdan da olsa transfer lazımmış bu taraftara anladık. Başkan ve yönetim her gün durmadan transfer yaptığı için yazın o kadar övülmüş yoksa kimse felsefesine dikkat etmemiş. Tamam transfer lazım da, bu takımı buralara getirenler bu adamlar değil mi ve hala transfer yapmaya çalışılmıyor mu?

Ekonomik kriz diye birşey var, belki de o sebepten yapılamıyor veya gecikiyor transfer, belki de devre arası kazığı yemek istemiyor yönetim.

Başkan ve yönetim her türlü sözünde durmuştur. Gayet başarılıdırlar. Fenerbahçe maçı için değil, tüm sezon için en doğru oyuncuyu alacaklarına da inancım sonsuz, almasalar da bu yönetimi bulmuşken saldıramam.

Transfer yapılınca neden herkes coşuyor da elindekilere bakmıyor anlayamıyorum. Maçları bile takip etmeyen adamlar bile transfer olduğunu duyunca neden sevinirler? Gol atmışcasına transfere sevinilir mi? Neden transfer başlığı ihtiyaç dahi yokken hep en çok rating alır? Galiba insanoğlu çabuk bıkıyor, yüzü eskiyenleri değiştirmek istiyor...

Evet mesela fener bekire 500 bin vermis antep 1.5 diyince geri adim atmislar.. Eski fener olsa bekiri 2 milyon avroya alirlardi..

28TS61
hani nerde o is adamlari ts ye transfer sözü verenler???

Onur Akyüz
19.01.2009, 17:33
hepimiz birileriyiz;)

sarman61
Forvette tekkenin oldugu ve birinde25 digerinde31 gol attigi 2sezonda
zurawski olmadigi icin sampiyon olamadik yani?

ilginc!

heralde federasyon bu transferi yapamadigimiz icin kadikoyde 2 sezon ustuste ceza kesti bize?

Aslında İlginç olan birşey yok ortada sen çıkarsın topunu oynarsın golünü atarsın eze eze yenersin.O zaman hangi hakem engel olacak senin galibiyetine. Bu yeni olan birşey değil biz sürekli olarak hakemlerden çekiyoruz. Hakemlerin eline düşmemek için çıkacaksın topunu oynayacaksın girdiğin pozisyonları değerlendireceksin. Bakınız Bursa maçı, galatasaray maçı bu maçlarda da hakemin eli değdi maçın skoruna. Hakem Gökhan Ünal yada umutun şutlarına müdahale etmedi.

mashal61
Mahmut Aksu'nun bu söylemlerinin önceden planlanmış bir konuşma olduğunu da bütün yönetim adına yapıldığını da sanmıyorum. Fazla önemsememek gerekir. Sonuçta her insanın dili sürçebilir.

futbalski60
19.01.2009, 17:35
Mahmut Aksu taraftarı karşısına alacak kadar amatör bir yönetici değil.

Alihan Ertürk
Arkadaslar bu boffinin gelmesi seneye bir yabancı oyuncuyla bir şekilde yol ayrımına gidecegimiz anlamına geliyor.Papy transferıyle 7 oluyor yabancı sayısı.Brüls ve boffin 9 bir de sol acık devre arası ya da sene sonu 10:S Bu demek oluyor ki seneye birileri kiralık olarak ya da kokten gidecek.Ben bu isimleri şimdiden merak etmeye başladım şahsen.Bu konuda tahmini olan var mı ben boffin papy brüls den 2 si kiralanır diye düşünüyorum.Diger ihtimaller de yavas yavas gozden dusen ama benım cok begendım cale ve tony silva.Sezon sonu transfer dönemi daha yogun gececek!!

o alınan kaleci karadenizspor'a ya da başka bir takımda kiralık oynar diye düşünüyorum

Gökhan KAN
Mahmut aksu ya başlığı birazda olsa canlandırdığı için teşekkür ediyorum.

Emre Bekar
Bu transfer muhabbetinin uzaması hafta sonu oynayacağımız maçıda kazanma şansımızı düşürüyor.

Bir an önce olumlu yada olumsuz bu transfer muhabbetinin sonuçlandırılıp,fenerbahçe maçına konsantre olması gerekiyor camia....

Murat61
19.01.2009, 17:36

isaac kiralık verilir diye tahmin ediyorum yattaranında gidebilecegi ihtimalini dusunmek lazım 18 yaısn altındaki futbolcular icinde acaba ulkede 5 sene gecirmesimi lazım turk olması icin?

Onur Akyüz
19.01.2009, 17:37
Aslında İlginç olan birşey yok ortada sen çıkarsın topunu oynarsın golünü atarsın eze eze yenersin.O zaman hangi hakem engel olacak senin galibiyetine. Bu yeni olan birşey değil biz sürekli olarak hakemlerden çekiyoruz. Hakemlerin eline düşmemek için çıkacaksın topunu oynayacaksın girdiğin pozisyonları değerlendireceksin. Bakınız Bursa maçı, galatasaray maçı bu maçlarda da hakemin eli değdi maçın skoruna. Hakem Gökhan Ünal yada umutun şutlarına müdahale etmedi.

sampiyonlugu zurawskinin alinmasina baglamak
ilginc,cikip topunu oynayacaksin vs baska bir olay.

Hasan61
19.01.2009, 17:38
MVV birinci lige çıkarsa papy ve boffin 1 sene orada değerlendirilir...

Alihan Ertürk
19.01.2009, 17:39

çıkma ihtimalleri varmı peki , kaçıncı sıradalar ??

mashal61
19.01.2009, 17:40
Sanırım Brüls ve Boffin demek istedin.

Alihan Ertürk
19.01.2009, 17:41
ilk yarıda bursa maçındaki hakem hatası olmasaydı en az yenilen takım olacaktık 1 maç ile

Samet Yildirim
Bencede cikarsa orda air...eger cikamazsa baska yere kiralik gider...veya 1 sene daha oynar

ertek_ts61
mahmut aksu'nun bunları söylerken üslubunu bilmiyorum ama bende yönetici olsam birileri istedi diye transfer yapmazdım...:)çünkü biz taraftarız duygusalız...yönetici kademesindeki insanların duygusal olma şansı yoktur....ve trabzonspor'un geçmişte yaptığı yanlışlardan dolayı hata yapma lüksü yoktur...

Hasan61
Sanırım Brüls ve Boffin demek istedin.
hayır
papy ve boffin dedim
brüls seneye takıma katılmalı
papy şu anda hüseyin(?),ceyhun,selçuk,colman,serkan varken oynama şansı düşük oraya gönderilip oynatılabilir

Hasan61
19.01.2009, 17:42
çıkma ihtimalleri varmı peki , kaçıncı sıradalar ??
tam olarak bilmiyorum
hollanda sistemi burdaki gibi değil ama çıkma ihtimalleri olduğunu biliyorum.

Sen_Teksin_61
19.01.2009, 17:42
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=30394

Ersen Martin Trabzon'u arıyor

bu ne demek ? bize mi gelmek istiyor yokza ?

Trabzonspor da onu hiç aramıyor değil hani!..

Ersen'in Kafa toplarındaki hakimiyeti tek başına bir ihtiyaç bizim için. Ceza sahası içine ortaladığımız topların çoğu rakip kalede tehlike bile yaratmadan uzaklaştırılıyor. Umut ve Gökhan hava toplarında oldukça etkisiz. Dolayısıyla Ersen bu noktada çözüm olabilir. Onun artısı, kafa toplarında olduğu kadar ayağıyla vurduğu toplarda da etkili olması. Vuruşları gayet düzgün ve sert idi. Geçen sezonun başında Avni Aker'de oynadığımız sivasspor maçında Ersen sonradan oyuna girmiş ve oldukça iyi kapanan sivasa çok düzgün bir vuruşla golü atmıştı. Ancak o gol malum nedenleden dolayı boşa gitmişti...

Ersen Martin'in şu andaki form durumu nedir bilmiyorum. Eğer sakatlanmadan önceki form düzeyine ulaşmışsa ve bonservis bedeli ödenmeden transfer edilebiliyorsa bence transfer edilmesi uygun olur. Form durumu iyiyse, Trabzonspor'daki tüm forvetlerden daha iyi iş yapar...

Tabi burada şunu belirtmek lazım ki Trabzonsporumuzun transferdeki öncelikli ihtiyacı kaliteli bir sol açık ve bir de 10 numara. 10 numara transferi gerçekleşmese de iyi bir sol açık acil ihtiyacımız. Ondan sonra uygun görülürse Ersen neden alınmasın!...

Erdal
19.01.2009, 17:44
Arkadaşlar bu kadar adam maç başlığına geçip aynı anda dua etsek ihtimal ki takıma daha faydalı oluruz. Perşembe akşamı yapalım bunu hep beraber inanan inanmayan...

futbalski60
19.01.2009, 17:46

Ersen'in Kafa toplarındaki hakimiyeti tek başına bir ihtiyaç bizim için. Ceza sahası içine ortaladığımız topların çoğu rakip kalede tehlike bile yaratmadan uzaklaştırılıyor. Umut ve Gökhan hava toplarında oldukça etkisiz. Dolayısıyla Ersen bu noktada çözüm olabilir. Onun artısı, kafa toplarında olduğu kadar ayağıyla vurduğu toplarda da etkili olması. Vuruşları gayet düzgün ve sert idi. Geçen sezonun başında Avni Aker'de oynadığımız sivasspor maçında Ersen sonradan oyuna girmiş ve oldukça iyi kapanan sivasa çok düzgün bir vuruşla golü atmıştı. Ancak o gol malum nedenleden dolayı boşa gitmişti...

Ersen Martin'in şu andaki form durumu nedir bilmiyorum. Eğer sakatlanmadan önceki form düzeyine ulaşmışsa ve bonservis bedeli ödenmeden transfer edilebiliyorsa bence transfer edilmesi uygun olur. Form durumu iyiyse, Trabzonspor'daki tüm forvetlerden daha iyi iş yapar...

Tabi burada şunu belirtmek lazım ki Trabzonsporumuzun transferdeki öncelikli ihtiyacı kaliteli bir sol açık ve bir de 10 numara. 10 numara transferi gerçekleşmese de iyi bir sol açık acil ihtiyacımız. Ondan sonra uygun görülürse Ersen neden alınmasın!...
Ersen tedavi için Almanya'ya gidecekmiş hala sakat sanırım.Kulübü de bu yüzden yollamış olabilir.

Cafer Bulur
19.01.2009, 17:46
Sayin mahmut aksu begendigim,Trabzonspora olan hizmetlerini takdirle karsiladigim bir abimizdir.
Hatta kendisi icin bu forumda özel tesekkür basligi acilmis birisidir.
Yalniz bu abimizin bugün medya ya yaptigi aciklamalari saskinlik ve hayretler icerisinde okudum.
Internet sitelerinde transfer isteniyor diye transfer yapmayiz ithafini bmn ye ya da herhangi bir taraftar topluluguna yaptiysa,bu sözleri yakisik almamistir.
Madem bu satirlari okuyorsa ona bir sey sormak istiyorum.Ben burada bayernli sosa yi gündeme getirdikten sonra kendisine teklif yapildigini bugün acikladiniz.Elbette benim önermem üzerine bu teklifi yapmadiniz ama bu taraftarin da Trabzonspora fayda saglayabilecek futbolcu önerdigini gördünüz.O halde internet sitelerinde yazanlarinda Trabzonsporun menfaatlerini sizin kadar düsündügünü görmüs olmadiniz mi?
Olmadi sayin aksu ,olmadi.Bu aciklamalari size yakistiramadim dogrusu.

Mustafa Calik
19.01.2009, 17:47

evet ersen martin hava toplarinda yardimci olabilir ama ersun yanal umuttan vazgecmez ve ersen gelirse ozaman aysek nolcak ? onun icin bence forvet oyuncu alinmayacak

mashal61
19.01.2009, 17:48
Ersen'in bu takımda yeri yok. En azından ben yakıştırmıyorum.

Samet Yildirim
Yanlis cümle kullanmis ama dogu cümle kullansa dogru aciklama yapti derim

Erdogan
Arkadaşlar bu kadar adam maç başlığına geçip aynı anda dua etsek ihtimal ki takıma daha faydalı oluruz. Perşembe akşamı yapalım bunu hep beraber inanan inanmayan...

Transfer duasi yani :) bunuda duyacaktikya

bekir61
19.01.2009, 17:51
hayır
papy ve boffin dedim
brüls seneye takıma katılmalı
papy şu anda hüseyin(?),ceyhun,selçuk,colman,serkan varken oynama şansı düşük oraya gönderilip oynatılabilir

bence kalsin veya karadenizspor gittsin
trabzonda kalip trabzonlu olmasi lazim yattara gibi

Erdal
19.01.2009, 17:51
Transfer duasi yani :) bunuda duyacaktikya

Yok yahu unutun transferi önümüzdeki hafta pazartesiye kadar unutun...

leventturksoy
19.01.2009, 17:52
Yedek kaleci olarak alinan Boffin ile bir yabanci kontenjanini doldurmak bana mantiksiz geldi. Hicbir türk takiminin yedek kaleciyi yabanci alma lüksü yok. Haa Sylvanin yerine birinci kaleci olarak alinacaksa bilmem. Ama ben sahsen Sylvadan sonra kalede Onuru görmek istiyorum.

beyler bir bildigi vardır belki silva gitmek istiyor biliyorsunuz ailesi gelmiyor buraya buyuk bir ihtimalle
sene sonu ayrılabilir silva

Salih Yazıcı
arkadaşlar ersen martin boşuna tartışmayın as başkanımız 3 hafta önce çay tv katıldığı programda ts den ayrılan oyuncuları almama gibi bir pirensip kararlarının olduğundan bahsetmişti ve o yüzden ersen olmaz.

Serdar A

Boffin'in 6 ay içinde Trabzonspor kalesini devralmasını mı bekliyoruz ?

Boffin çok planlanmış bir yatırım değil ancak fırsat gelmişken geri çevrilmedi . Örneğin bir sylva Trabzonspor kadrosunda olduğu sürece gelebilmesi zor . Ümit milli kaleciler Zeki ve Onur var . Milli takımın Trabzon kontenjanı Tolga gelecek sezon duruma göre kadroda tutulabilir . Bu koşullarda Boffin en iyi ihtimal ile 1,5 sezon daha Avrupa'da oynayacaktır .

Ben kaleyi gelecekte Onur yada Zeki'den birinin devralmasını tercih ederim . Her ikisinde de bu potansiyel var . 2 sezon sonra sahadaki yabancı sayısının 5 ile sınırlı tutulmaya başlayacağını düşünürsek bu "gelecek vaad eden yabancı futbolcu" yatırımlarında daha seçici olmamız gerçeğini ortaya koyar . Ya da mevcut yatırımlar arttırılarak çokluk içinde kaliteli bir azınlık yaratılacak .

Ömer SEVİNÇ
19.01.2009, 17:55

Erdal abi antuda yapıyorlar sanırım bunu. Dua başlığı açıyorlar, herkes amin diyor sırayla.

Erdal
19.01.2009, 17:56
Erdal abi antuda yapıyorlar sanırım bunu. Dua başlığı açıyorlar, herkes amin diyor sırayla.

Vay adiler:))

Cafer Bulur
19.01.2009, 17:58

Boffin çok planlanmış bir yatırım değil ancak fırsat gelmişken geri çevrilmedi . Örneğin bir sylva Trabzonspor kadrosunda olduğu sürece gelebilmesi zor . Ümit milli kaleciler Zeki ve Onur var . Milli takımın Trabzon kontenjanı Tolga gelecek sezon duruma göre kadroda tutulabilir . Bu koşullarda Boffin en iyi ihtimal ile 1,5 sezon daha Avrupa'da oynayacaktır .

Ben kaleyi gelecekte Onur yada Zeki'den birinin devralmasını tercih ederim . Her ikisinde de bu potansiyel var . 2 sezon sonra sahadaki yabancı sayısının 5 ile sınırlı tutulmaya başlayacağını düşünürsek bu "gelecek vaad eden yabancı futbolcu" yatırımlarında daha seçici olmamız gerçeğini ortaya koyar . Ya da mevcut yatırımlar arttırılarak çokluk içinde kaliteli bir azınlık yaratılacak .
Ruud boffin bana göre gereksiz bir transferdir.Senin dedigin gibi gelecekte sadece 5 yabanci kuralini düsünürsek kaleci mevkiine böyle bir transfer düsünülmemeliydi.
Christian brüls ün dahi ilerde bu takima gelip cok seyler katabilecegi konusunda da umutlu degilim.

Murat61
19.01.2009, 18:00

abi bozuyuksporda onur diye forvet arkası oynayan biri varmıs hic onunla ilgili bir bildigin varmı acaba gundemimize girdimi?

Ömer SEVİNÇ
19.01.2009, 18:02

Ee adamlar boşa çıkmadı şampiyonlar liginde çeyrek finale:)

Alihan Ertürk
19.01.2009, 18:02

biz de yapalım hatta açıyorum başlığı :)

leventturksoy
19.01.2009, 18:03
DİE4YOU tarafından yazılan

mvv birinvci lige cıkarsa papy orda oynasınmıs kurda kuzu teslim edelim
ondan sonra ajax psv alsınlar papy bizde ovunuruz arkasından peyler payp takımda kalmalı
hüseyin bu sene sozlesme yapılmamalı sene sonu serbest kalsın 2.2 trilyon para alıyor 5genc oynatırsın o paraya
el firenindende kurtulmus oluruz arkadaslar 7 senedir hüseyini seyrediyorum 4 veya 5 mac guzel oynadı baska hatırlamıyorum yazık gencleri kaybetmiyelim bunlar gelecegimiz

Hasan61
19.01.2009, 18:03
boffin transferi biraz extra olmuş
bana sorsalar takımın en az neye ihtiyacı var diye
bunların başında geleceğe dönük kaleci olur derdim

Hasan61
19.01.2009, 18:04

ondan sonra ajax psv alsınlar papy bizde ovunuruz arkasından peyler payp takımda kalmalı
hüseyin bu sene sozlesme yapılmamalı sene sonu serbest kalsın 2.2 trilyon para alıyor 5genc oynatırsın o paraya
el firenindende kurtulmus oluruz arkadaslar 7 senedir hüseyini seyrediyorum 4 veya 5 mac guzel oynadı baska hatırlamıyorum yazık gencleri kaybetmiyelim bunlar gelecegimiz
niye alıyorlarki sözleşmeli oyuncumuz olmayacak mı nasıl alıyorlar biz istemedikten snra
hee basarlar güzel bir miktar alırlar....

Mehmet Fırat
19.01.2009, 18:07
Geleceğe dönük transfer yapmak güzel. Ama bu transferler niye 'geleceğe dönük sol açık' şeklinde olmuyor? :)

leventturksoy
19.01.2009, 18:09
niye alıyorlarki sözleşmeli oyuncumuz olmayacak mı nasıl alıyorlar biz istemedikten snra
hee basarlar güzel bir miktar alırlar....

fatihede pastılar stpenov bastılar gokdenize bastılar sonuc oyuncu satmakla olmazx bu durum gecen seneyi unuttun galiba su parayı goturup hakkını veremiyenleri ayıtlıcan takımdan 2.2 trilyon bu adam ts giitsin 400 milyardan fazla para veren olmaz beyler ts nin paraları boyle gidiyor ha hak etsin 3 trilyon alsın karsılıgında bisey versin

yatara
19.01.2009, 18:09
arkadaslar size bi haberim var sosa transferi baslamadan kapandi

ben almanyada otriyorum ve alman teletextinde Bayern münih bi yedek külübe oyuncusundan kurtulmayi daha basardi ve sosayi kiralik olarak espanyol barcelonaya verdi.

almanyada otruanlar baksinlar RTL---214 Teletext sayfasi

Hasan61
19.01.2009, 18:12
fatihede pastılar stpenov bastılar gokdenize bastılar sonuc oyuncu satmakla olmazx bu durum gecen seneyi unuttun galiba su parayı goturup hakkını veremiyenleri ayıtlıcan takımdan 2.2 trilyon bu adam ts giitsin 400 milyardan fazla para veren olmaz beyler ts nin paraları boyle gidiyor ha hak etsin 3 trilyon alsın karsılıgında bisey versin
tamamda bu yazdıklarının oyuncuyu MVV'ye kiralık vermekle ne alakası var
gitsin oynasın orada dönüşte daha iyi bir oyuncu olarak dönsün

leventturksoy tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1873943#post1873943)

b_m_61
19.01.2009, 18:12

Bence Boffin'in transferi tamamen ticari.Bu oyuncunun Trabzonspor'da oynıyacağını sanmıyorum.Bu kaleciyi 1'e alıp 5'e satmak için transfer ettik bence.Bir sene pilot takımda oynar, değerini veren olunca satılıcaktır.Çünkü Sylva nerden baksak 2 3 sene daha bu takımda oynar, arkasında Onur gibi Türk futbolunun en iyi genç kalecilerinden biri var.Boffin'i izlemedim ama Sylva'nın yerine transfer edilmediği açık.Bir iki sene sonra iyi bir fiyata satılabilir Boffin.Ama Trabzonspor'da oynamasını beklemiyorum.

Cafer Bulur
19.01.2009, 18:14

ben almanyada otriyorum ve alman teletextinde Bayern münih bi yedek külübe oyuncusundan kurtulmayi daha basardi ve sosayi kiralik olarak espanyol barcelonaya verdi.

Rtl nin teletext sayfasinda degil ard nin sayfasinda yaziyor.O da ispanyol as gazetesine dayanarak yaziyor.
Sonuc olarak sosa defteri de bizim icin kapandi diyebiliriz.

Samet Yildirim

"AS" gazetesie göre sosa kiralik gitmis...ama sadece gazete haberi bu...!

Serdar A
Bozuyuksporda onur diye birisi varmıs cok iyiymis 20 macta 19 gol atmıs forvet arkası oynuyormus turk kaka diyorlarmıs bu oyuncu hakkında biligisi olan varmı herkes pesindeymis bi bizmi bilmiyoruz yoksa benim mi haberim yok :) ?

Onur hakkında verdiğin istatistikler doğru değil . Bu sezon tek golü var . Ancak asist konusunda ön plana çıkmış olabilir . Futbolcu hakkında pek bir bilgim yok . Bir çok kulübün oyuncu ile ilgilendiği doğru . Sanırım bu takımlardan biri Trabzonspor .

Cafer Bulur
19.01.2009, 18:15
"AS" gazetesie göre sosa kiralik gitmis...ama sadece gazete haberi bu...!
Dogrudur,yildirim kardes.Ispanyol gazeteleri bizimkiler gibi sallamasyon haber yapmazlar.
Sosa espanyolda diyebiliriz...

Samet Yildirim
19.01.2009, 18:16
Dogrudur,yildirim kardes.Ispanyol gazeteleri bizimkiler gibi sallamasyon haber yapmazlar.
Sosa espanyolda diyebiliriz...

ya zaten o haber olmasada zor transfer...yani farketmez

ama daha dogrulama felan gelmedi uli hoeneßden...

leventturksoy
19.01.2009, 18:17
tamamda bu yazdıklarının oyuncuyu MVV'ye kiralık vermekle ne alakası var
gitsin oynasın orada dönüşte daha iyi bir oyuncu olarak dönsün

leventturksoy tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1873943#post1873943)

papy bir yızdız adayı onu burda hazırlamak lazım oraya gittimi bidaha donmet ts oynamıyorum diyince 500 evroya vermek zorunda kalırsın eller hatırlıyormusun aynı vaka olur iyi kumasları kaptırmamamız lazım onu demek istiyorum

keles76
19.01.2009, 18:18
aksu birileri istiyor diye transfer yapmayacakmis o zaman birileri istemiyor diye transfer yapma yada birileri istesede istemesede transfer yap yada istifa et ama bos konusma isine bak birilerine bakma nedir bu yav yonetimin isi gucu yok taraftarami cevap yetistirecek yada kendi beceriksizliklerini yada koseye sikismisliklarini ortmeye bahanemi uretecekler kardesim ben diyorum transfer yapamiyorsaniz cikin soyleyin zaten zorlama transferi kimse istemez bizi istemeyen topcuyuda kimse istemez paran yokken alinan pahali futbolcuyuda kimse istemez ama hergun ulke ulke dolasip sonra birileri istiyor diye transfer yapmazlarmis nedir o zaman niyetiniz ulkemi dar geldi
Hergun sabahlara kadar taraftari transfer olacak diye beklet sonra bu yorumu yap ayiptir biz transferi babamizin hayrina istemiyoruz gorunen ihtiyaca binaendir

yatara
19.01.2009, 18:19
acin almanyada oturanlar RTL---Telexxtet sayfa 215 basligida söyle "Bayern ist Bankdrücker Sosa los" ve rtlde bi haber yazdimi o 100de yüz dogrudur ve bu sosa transfer layi sadece taraftarlari oyalatma olayi yani onun türkiyeye gelecegni hic sanmiyom ispanyadan teklif aliyosa ve cünkü ispanyada onun dilini konusyolar

Hasan61
19.01.2009, 18:19
papy bir yızdız adayı onu burda hazırlamak lazım oraya gittimi bidaha donmet ts oynamıyorum diyince 500 evroya vermek zorunda kalırsın eller hatırlıyormusun aynı vaka olur iyi kumasları kaptırmamamız lazım onu demek istiyorum
brüls orada oynuyor kaliteli bir kumaşı var zamanında anderlecht bile istedi(ülkesinin en büyük takımı) ama geldi antalyada TS forması bile giydi
şu an orada oynuyor ve kendini geliştiriyor
bir oyuncu asla yedek oturarak kendini geliştiremez....(çok nadir örnekler hariç)

Kadir
19.01.2009, 18:20
Onur Bayramoğlu Eskişehir'de ki DSİ Bentspor'dan gitti Bozüyükspor'a .
Baya göze çarpmış galiba takip altındaymış .

Cafer Bulur
19.01.2009, 18:20
ya zaten o haber olmasada zor transfer...yani farketmez

ama daha dogrulama felan gelmedi uli hoeneßden...
Dedigin gibi uli dogrulamazsa o transfer bitmis sayilmaz.:)
Ben anlamiyorum,bircok ligde orta siralara oynayan yaz döneminde sözlesmesi bitecegi icin nispeten daha ucuza alabilecegimiz futbolcular yok mu acaba?
Tamam üst siralara ve kümeye oynayan takimlar iyi futbolcularini vermez ama ayni durum orta sira takimlari icin gecerli degil ki.
Simdiye kadar bu tip kulüplerden futbolcu almaliydik,maalesef cok gec kaldik cok.

tanjueren
19.01.2009, 18:24
Sayın aksunun acıklamalarını nasıl boyle algılayabıldınız cok merak edıyorum.Adam gayet dogru seyler soylemıs.Dunyada hıc bır klupte belkı real harıc taraftar ıstedı dıye transfer yapılmaz.Adam hocayla gorustuk dıyor.As oynuyabılecek yararlı bır oyuncu almaya calısıyoruz baskı var dıye gıdıp oynatmayıp fayda alamayacagımz oyuncu almıycaz dıyor.Bu dunyanın her takımında boyledır neyıne cok sasırdınız ki!Siz mi yapıcaksınız transferi yoksa ersun hoca ve yonetım oturup konusucak takım ıcın en ıyıyı yapmaya mı calısacaklar?Adam ıkıncı secenegı soyluyor sız 1. sını ıstıyorsanız nöri albayrak tavsıye edilir!!!!

Murat61
19.01.2009, 18:24
Onur hakkında verdiğin istatistikler doğru değil . Bu sezon tek golü var . Ancak asist konusunda ön plana çıkmış olabilir . Futbolcu hakkında pek bir bilgim yok . Bir çok kulübün oyuncu ile ilgilendiği doğru . Sanırım bu takımlardan biri Trabzonspor .

dogru olmayabilir cunku bende baska birinden duydum eger fiyatıda ucuzsa bence dusunulebilir

garaj55
19.01.2009, 18:26
arkadaslar bilmiyorum yazildimi ama ersen martin takimdan ayrilacagini yazmis bence gayet iyi bi transfer olur ondan gayette iyi oynuyodu takimimizda bence onu alabiliriz forvette sikintimiz var ilac gibi gelebilir bence...

Samet Yildirim
19.01.2009, 18:27
Dedigin gibi uli dogrulamazsa o transfer bitmis sayilmaz.:)
Ben anlamiyorum,bircok ligde orta siralara oynayan yaz döneminde sözlesmesi bitecegi icin nispeten daha ucuza alabilecegimiz futbolcular yok mu acaba?
Tamam üst siralara ve kümeye oynayan takimlar iyi futbolcularini vermez ama ayni durum orta sira takimlari icin gecerli degil ki.
Simdiye kadar bu tip kulüplerden futbolcu almaliydik,maalesef cok gec kaldik cok.

Ara dönem her takim icin gecerli bu transfer olayi...Gec kalmak önemli degil eger sosa-alanzinho-leonardo gibi futbolcu gelirse ozaman ben beklemeye razigim...

5 ocakibrahim akin mi ??
25 ocak o 3 isimden briis mi ??
diye sorsalar 25 ocak derim daha iyi...

bu beni mentalitem:D

Hasan61
19.01.2009, 18:29
arkadaslar bilmiyorum yazildimi ama ersen martin takimdan ayrilacagini yazmis bence gayet iyi bi transfer olur ondan gayette iyi oynuyodu takimimizda bence onu alabiliriz forvette sikintimiz var ilac gibi gelebilir bence...
ersun hocanın onun tipinde birisini isteyeceğini sanmıyorum
öyle birsini takımlarında düşünseydi hakan şükürü milli takıma almamazlık yapmazdı

leventturksoy
19.01.2009, 18:30
brüls orada oynuyor kaliteli bir kumaşı var zamanında anderlecht bile istedi(ülkesinin en büyük takımı) ama geldi antalyada TS forması bile giydi
şu an orada oynuyor ve kendini geliştiriyor
bir oyuncu asla yedek oturarak kendini geliştiremez....(çok nadir örnekler hariç)

yedek otursun demiyorum papy ilk fırsatta kadroya girer afrikalı oyuncuyla avrupalı oyuncu farklıdır

afrikalı oyuncular paraya bakar yoksul olduklarından aileleri falan dusunmek zorunda yattara katar takımına
gidiyordu ornrk para icin DİE4YOU bunları dusunmek lazım uyanık olmaklazım
brüls ayax psv falan teklif etse oda gidebilir ts formasını giydikten sonra yurt dısına kiraya verilmesine karsiyım

b_m_61
19.01.2009, 18:32
Sayın aksunun acıklamalarını nasıl boyle algılayabıldınız cok merak edıyorum.Adam gayet dogru seyler soylemıs.Dunyada hıc bır klupte belkı real harıc taraftar ıstedı dıye transfer yapılmaz.Adam hocayla gorustuk dıyor.As oynuyabılecek yararlı bır oyuncu almaya calısıyoruz baskı var dıye gıdıp oynatmayıp fayda alamayacagımz oyuncu almıycaz dıyor.Bu dunyanın her takımında boyledır neyıne cok sasırdınız ki!Siz mi yapıcaksınız transferi yoksa ersun hoca ve yonetım oturup konusucak takım ıcın en ıyıyı yapmaya mı calısacaklar?Adam ıkıncı secenegı soyluyor sız 1. sını ıstıyorsanız nöri albayrak tavsıye edilir!!!!

Taraftar istedi diye değil ihtiyaç var diye transfer yapmaları lazım.Hoca da transfer istiyor, taraftar da istiyor, kendileride transfere ihtiyaç olduğunu biliyor hatta söylediler de.Sol kanat olmadan şampiyon olmaya çalışıyoruz, imkanımız varken neden transfer yapmayalım. Kendi işimizi zorlaştırmanın ne gibi bir mantığı var ? Şuanki gecikme üst düzey oyuncularla ilgilenmemiz ve çok fazla pazarlık etmemizden ötürü.Yönetim Engin Baytar veya İbrahim Akın gibi oyuncularla kapatmak istemedi bu transferi.Bizim ligimizde üst düzey olabilicek bir oyuncu getirmeye çalışıyorlar.Eğer yapabilirlerse beklediğimize değecek.

Cafer Bulur
19.01.2009, 18:32
Ara dönem her takim icin gecerli bu transfer olayi...Gec kalmak önemli degil eger sosa-alanzinho-leonardo gibi futbolcu gelirse ozaman ben beklemeye razigim...

5 ocakibrahim akin mi ??
25 ocak o 3 isimden briis mi ??
diye sorsalar 25 ocak derim daha iyi...

bu beni mentalitem:D
Iyi mantalite de,degil 25 ocak i 5 subat dahi olsa sosa,alanzinho ve leonardo bizim icin cok zor transferler.
Bunlarin haricinde takima katki saglayacak oyunculari bugüne kadar alabilirdik,eger dedikleri gibi 12 ay transfer yapiliyorsa.
Yönetim beni hayal kirikligina ugratti,simdi de transfer yapmamanin zeminini olusturmaya calisiyorlar.Sadri senerin bugünkü aciklamasi transfer yapilmama ihtimalinin yapilma ihtimalinden fazla oldugunu gösteriyor.

Hasan61
19.01.2009, 18:35
yedek otursun demiyorum papy ilk fırsatta kadroya girer afrikalı oyuncuyla avrupalı oyuncu farklıdır

afrikalı oyuncular paraya bakar yoksul olduklarından aileleri falan dusunmek zorunda yattara katar takımına
gidiyordu ornrk para icin DİE4YOU bunları dusunmek lazım uyanık olmaklazım
brüls ayax psv falan teklif etse oda gidebilir ts formasını giydikten sonra yurt dısına kiraya verilmesine karsiyım
papy'nin şuan direk oynayacak durumda olduğunu düşünmüyorum
örnek ajax elia'yı istiyor
elia'da ajax'ı ama twente olur demeden olmuyr
o takımlar oyuncudan önce klüple görüşmeyi bilen futbol kültürlerini oturtmuş klüpler

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 18:36
Brüls, Faty Papy, Ruud Boffin yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim..

Nasrettin hocanın göle maya çalmasına benzemesin.

Cafer Bulur
19.01.2009, 18:36
Acik acik bizlere su mesaj veriliyor:Kimse cok fazla beklenti icine girmesin ve sampiyonluk beklenmesin.Transferde bu denli agir davranilmasinin anlamini ben bu sözlerle acikliyorum.

leventturksoy
19.01.2009, 18:37
papy'nin şuan direk oynayacak durumda olduğunu düşünmüyorum
örnek ajax elia'yı istiyor
elia'da ajax'ı ama twente olur demeden olmuyr
o takımlar oyuncudan önce klüple görüşmeyi bilen futbol kültürlerini oturtmuş klüpler

futbol kültürlerini oturtmuş klüpler ya oturmamıslar bjk genclerbirligi :))))

Samet Yildirim
19.01.2009, 18:37
Iyi mantalite de,degil 25 ocak i 5 subat dahi olsa sosa,alanzinho ve leonardo bizim icin cok zor transferler.
Bunlarin haricinde takima katki saglayacak oyunculari bugüne kadar alabilirdik,eger dedikleri gibi 12 ay transfer yapiliyorsa.
Yönetim beni hayal kirikligina ugratti,simdi de transfer yapmamanin zeminini olusturmaya calisiyorlar.Sadri senerin bugünkü aciklamasi transfer yapilmama ihtimalinin yapilma ihtimalinden fazla oldugunu gösteriyor.

Okadar beklyiorsan alacaksin artik...bu 3 isim bizi sampiyon yapar...ibo bizi idare eder...
bence sol acik yabanci kesin gelecek bakalim hersey halolur:)
Yönetim sinifda kaldi demem icin transfer sezonu bitmeli...

mustafaction
19.01.2009, 18:38
yönetimin genç yabancı oyunculara yaptığı yatırımı destekliyorum ama hadi artık alalım şu sol açığı..

Gökhan KAN
19.01.2009, 18:38
Katkısı olabilir ama o kadar yaşananlardan sonra istemiyorum daha doğrusu yönetimin aklının 1650 metre yanından bile geçmiyordur ersen.

Hasan61
19.01.2009, 18:39
futbol kültürlerini oturtmuş klüpler ya oturmamıslar bjk genclerbirligi :))))
sözleşmeli oyuncumuzu bjk ,gençlerbirliğine kaptıracaksak kendimize büyük klüp demeyelim
yusuf örneğini verme lütfen o bu konuya çk uygun değil

tanjueren
Taraftar istedi diye değil ihtiyaç var diye transfer yapmaları lazım.Hoca da transfer istiyor, taraftar da istiyor, kendileride transfere ihtiyaç olduğunu biliyor hatta söylediler de.Sol kanat olmadan şampiyon olmaya çalışıyoruz, imkanımız varken neden transfer yapmayalım. Kendi işimizi zorlaştırmanın ne gibi bir mantığı var ? Şuanki gecikme üst düzey oyuncularla ilgilenmemiz ve çok fazla pazarlık etmemizden ötürü.Yönetim Engin Baytar veya İbrahim Akın gibi oyuncularla kapatmak istemedi bu transferi.Bizim ligimizde üst düzey olabilicek bir oyuncu getirmeye çalışıyorlar.Eğer yapabilirlerse beklediğimize değicek.

Ben de onu dıyorum.Sadrı baskan demişti transfer yapmakta ne var bugun gıder 2 sol acık alır gelır ama hocayla ortak ıstenılen maddı olarak getırılmesı mumkun adam arıyorlar.Hoca engın yeter deseydı coktan bıterdi bu transfer.Sosa yı leonardoyu getırmek ole kolay degıl buyuk takımlarda oynuyor bu oyuncular.Bız 3 yıllık bır plan cercevesınde transfer yapıyoruz.Engını ıbrahımı alıp sezon sonu onune bırde yabancı alacaksak onlara hıc gerek yok bıze uzun vadelı hızmet edebılıcek oyuncu lazım ya da sosa gıbı kıralık gelıp katkı yapacak gıdısıde problem olmayacak bırı lazım.Sayın Aksunun acıklamaları bence cok yerındedır bu kadar eleştirmek gereksızdır.Hele surda duydugum istifa laflarına ınanasım gelmıyor.Bu adamlar bızden cok ıstıyordur sampıyonlugu emın olun!!!Bu sene olmazsa seneye ama dogru adımlarla bu iş O-LA-CAK.Butun turkıye BORDO-MAVİ OLACAK.Lütfen SABIR DESTEK VE GÜVEN!!!

Samet Yildirim
Acik acik bizlere su mesaj veriliyor:Kimse cok fazla beklenti icine girmesin ve sampiyonluk beklenmesin.Transferde bu denli agir davranilmasinin anlamini ben bu sözlerle acikliyorum.

Agir davrnmakla alakas yok...isimler cok iyi olunca ister istemz uzuyor...
Yoksa baskan ibrahm akini felan 30 dk da alir...

1 tane yabanci gelecek dye düsünüyorum...

denizgrsy
19.01.2009, 18:40
bu takıma takviye apaçık ortadayken hala bir gelişmenin olmaması üzücü , sezon sonunda bir iki milyon dolar için şampiyonluk kaçarsa çok ama çok yazık olur :( o zaman da ''keşke'' ler para etmeyecek

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 18:40

Orası öyle kesinde, seneye bu hava zor yakalanır..
Sadri Şener transfer yapılacak dedi..
Taraftarı ümitlendirdi..

Ne yalan söylim Yusuf dahil adı geçen hiç bi futbolcu iyi değildi.. Sakat, pahalı vs..

Başkan şunu korkmadan söylesin bu sene şampiyonluğa oynamıyoruz. Seneye.

Gökhan KAN
19.01.2009, 18:41
Acaba bizim yönetim bu pazarlık işini abartıyor olabilir mi ?

Mert67
19.01.2009, 18:42

Geleceğe yatırım yapıyor.Bu işi de çok güzel yapıyorlar.

arifemre
19.01.2009, 18:44
yaşlı topçular ölsün mü accık onlara da para verelim yahu hep genç hep genç:)

Mustafa Ayazoğlu
Acaba bizim yönetim bu pazarlık işini abartıyor olabilir mi ?

Yattara Katara 10 milyon euro Real Madrid 15 milyon euro :)

Abarttıklarını sanmıyorum.. Kime iyi oyuncusunu kolayca elden çıkarmaz..

Gökhan KAN
Geleceğe yatırım yapıyor.Bu işi de çok güzel yapıyorlar.
Bizim yönetim arsenal i örnek alıyor bu konuda galiba....

agahozlu
19.01.2009, 18:45
Orası öyle kesinde, seneye bu hava zor yakalanır..
Sadri Şener transfer yapılacak dedi..
Taraftarı ümitlendirdi..

Ne yalan söylim Yusuf dahil adı geçen hiç bi futbolcu iyi değildi.. Sakat, pahalı vs..

Başkan şunu korkmadan söylesin bu sene şampiyonluğa oynamıyoruz. Seneye.

Abi,Sadri Şener sene başında,gerede kampından sonra sezona başlamadan önce hemen hemen her demecinde "Bu seneki hedefimiz şampiyonluk değil,ama olursakta reddetmeyiz.Hedefimiz takımı Avrupa kupalarına sokmak."dedi mi demedi mi ? Kim kimden korkacak çok merak ediyorum.

Hasan61
bu mesajı sezon başında yazılı ve görsel basında defalarca verdiler
şimdi böyle bir girişime ihtiyaçları olduğunu sanmıyrum.......

Gökhan KAN
Yattara Katara 10 milyon euro Real Madrid 15 milyon euro :)

Abarttıklarını sanmıyorum.. Kime iyi oyuncusunu kolayca elden çıkarmaz..
Yok abi o açıdan değil acaba gerçekten 250 binin hesabını yapıyorlarmı zurawski olayı gibi.

ibrahim ŞEN
19.01.2009, 18:46
Bizim yönetim arsenal i örnek alıyor bu konuda galiba....
arsanel 16 yasındakı cocugu s. ligi macındada oynatmasını bılıyo ama

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 18:47
Abi,Sadri Şener sene başında,gerede kampından sonra sezona başlamadan önce hemen hemen her demecinde "Bu seneki hedefimiz şampiyonluk değil,ama olursakta reddetmeyiz.Hedefimiz takımı Avrupa kupalarına sokmak."dedi mi demedi mi ? Kim kimden korkacak çok merak ediyorum.

Bu sene yakalanan atmosferi seneye yakalayamayız.. Seneye şampiyon olmanın da garantisi yok!

Seneye seneye seneye hep seneye..

ceserdar
19.01.2009, 18:48
Öyle sıradan bir oyuncu alsalarda farketmez. Süper yetenekleri olan bir futbolcuya gerek yok. Orta halli kendi çapında bir adam alsalar yeterli. Erhan Küçük ya da benzeri bir transfer yapsalar en azından hiç değilse tutmazsa kaybedek birşeyin olmaz. Tutarsa da ufak bir maliyetle işini görmüş olursun. Ben bu kadarını düşünebiliyorsam sorumluluk sahibi insanlar bunun en az 10 katını düşünebilirler diyerek umut ediyorum.

Tunç Tosun
19.01.2009, 18:50

Karadeniz Bank Asya ya çıkamazsa yandık...

karatasof
19.01.2009, 18:50
Ara Transfer dönemi son gelişmelereden sonra ''Ara (ki bulasın) Transferi '' haline gelmiştir.Boş yere bu başlıkta oyalanmaya gerek yok..Herkese iyi akşamlar....

genç61
19.01.2009, 18:51
ayazoglu beni gectin muhaletfette kutluyorum seni arkadas yandın sen simdi herkes sana yazmaya baslar

Sefer A.
19.01.2009, 18:51
arsanel 16 yasındakı cocugu s. ligi macındada oynatmasını bılıyo ama
he iste, bizimki de bilcek yaaa, genç diye 2-3sene yedek bekletmeyi biliyo anca bizim hoca, oynat Barisi Göksu'yu ligde, bak nasillar, 1-2maç sabret, haaa olmadi yedege çek, huseyinde israr etmeye ne gerek var ???? 10yildir bi gram gelistirmedi futbolunu simdi mi gelistirecek 30 yasinda ???

Sefer A.
19.01.2009, 18:52
Öyle sıradan bir oyuncu alsalarda farketmez. Süper yetenekleri olan bir futbolcuya gerek yok. Orta halli kendi çapında bir adam alsalar yeterli. Erhan Küçük ya da benzeri bir transfer yapsalar en azından hiç değilse tutmazsa kaybedek birşeyin olmaz. Tutarsa da ufak bir maliyetle işini görmüş olursun. Ben bu kadarını düşünebiliyorsam sorumluluk sahibi insanlar bunun en az 10 katını düşünebilirler diyerek umut ediyorum.
erhan kuçuklere dustuk yaaaaa
bravoooooooooooooooooooo

onur-ts
19.01.2009, 18:53
sosa diyo bazı haberler.teklif yapmışız.
artık sıkılmaya başladım bu işden.bitsin transfer işi en kısa zamanda

genç61
19.01.2009, 18:54
beyler forvet lazım bize baska bisey almasakta olur ben takımı begenmiyom hatta ligin 5. bitirecegimiz gibime geliyor
ama bir fatih tekke yada onun ayarında bir forvet olursa sampiyon oluruz bu adamlar gol atamıyor ya bu forvetlerle olmaz

lig sonuncusu kocaelinden bile 5 gol fazla atmısız artık siz anlayın nasıl forvetler bunlar

ibrahim ŞEN
19.01.2009, 18:54
forvete top gıtmıyokı gıdenıde atamıyor zaten :)

Erkan
19.01.2009, 18:58
Adim kadar eminim ki suan elimizdeki kadro fenerde olsa, simdi onlari elestirenler.. Onlardan iyi futbolcu 'goremezler' ama bize geldi mi herkes yetersiz... Merak ediyorum Messi gelse onu da beyenmiyeceklermi? ' Barcelona atti, futbol hayati bitti, kafasinda futbolu bitirdi' gibi cumleleri duyar gibi oldum :S

Onur Akyüz
19.01.2009, 18:59
beyler forvet lazım bize baska bisey almasakta olur ben takımı begenmiyom hatta ligin 5. bitirecegimiz gibime geliyor
ama bir fatih tekke yada onun ayarında bir forvet olursa sampiyon oluruz bu adamlar gol atamıyor ya bu forvetlerle olmaz

lig sonuncusu kocaelinden bile 5 gol fazla atmısız artık siz anlayın nasıl forvetler bunlar

fatih tekke yada ayarında bir forvet kaç paraya alınır?
Bence kesin az çok tahmin ediyorsundur.

Bir takımın liderle eşit puana sahip olması için,lig sonuncusundan 30 gol fazla atmasına gerek yok.
Kocaelispor'da 8 takımdan fazla gol atmış ama sonuncu napıcaz?

Anıl C
19.01.2009, 19:05
yönetimin sol açığa mutlak transfer yapması şart
bi yerlerden kaynak bulunup alınmalı
şampiyon olamasak bile salı-çarşamba geceleri star'da takımımızı izlememiz lazım

genç61
19.01.2009, 19:06
bes milyon euro varmıs alırız fatih gibi bir adam sen rahat ol duzgun isleme komitemiz yokki zamanında izlense topcular simdi o ayarda iyi bir adamı bulurduk ustune parada kalırdı sen rahat ol sol acıkta bulurduk ustune

genelde ligde lider olan yada sampiyon olan takımlar hangi lige bakarsan bak boyledir arada bes gol fark olmaz liderle sonuncu arasında olursada demekki senin gol bolgelerinde sıkıntı var demektir cozemessende sampiyon olamazsın iste futbolun gercekleri bu

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 19:06

şampiyonluk için forvet hattında gökan ünal, umut bulut, isaac yeterli

orta sahada lincoln vaya alex ve sol kanatta arda ayarında futbolcu lazım bize..

genç61
19.01.2009, 19:10
ya aslında cok adam lazım ama bence once forvet lazım bu adamlar gol atamıyor

mashal61
19.01.2009, 19:14
Önce sol kanat lazım. Çünkü sol kanatta libero oynatıyoruz.

Rahman Gümüş
19.01.2009, 19:15
Ya iyice gerildik artık Alanzinho imzayı atsa da rahatlasak yaa. Sol kanadımız da makina gibi işleyince bakın nasıl top oynucaz o zaman...

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 19:15
ya aslında cok adam lazım ama bence once forvet lazım bu adamlar gol atamıyor

Galatasaray 38 gol atmış, Trabzonspor 24

bize 34 Puan verilmiş onlara 33 :)

orta sahada daha iyi olursak maçlar 1-0 olsun bizim olsun

aragones diyor ya garanti futbol :)

tribünde izlerken sıkılalım ama şampiyon olalım..

İlhan Atalay
19.01.2009, 19:16

2005-2006 sezonunu 25 golle tamamlayan gol kralı...Gökhan ÜNAL...

U-15, U-16, U-17, U-18 ve U-19 yaş gruplarında Milli Takım forması altında mücadele eden Barış Memiş, bu maçlarda toplam 8 gol kaydetti. Trabzonspor PAF Takımı ile çıktığı 14 maçta yine 8 kez rakip fileleri havalandırma başarısını gösterdi.

Göksu 16 golle Paf takımların ilkyarıdaki en golcü ismi.

Umut'u Isaac'i saymıyorum hiç...

Bize forvet değil top taşıyacak adam lazım vesselam...

İlhan Atalay
19.01.2009, 19:18
Önce sol kanat lazım. Çünkü sol kanatta libero oynatıyoruz.
Katılıyorum...Şu önliberonun yerinde oynaması lazım artık...

genç61
19.01.2009, 19:19
ya tamam hep 1-0 alalım ben onada razıyım ama daha boyle sampiyon olan ben gormedim genelde cok gol atan sampiyon olur simdi ligde en fazla gol atan cimbom en guzel oynayanda o en buyuk sampiyon adayıda o bana kalırsa cunku adamlar rahat gol atıyor bizse zorlanıyoz ikinci yarı daha zor olacak cunku kumede kalma mucadelesi yapacaklar var

Volkan Albayrak
19.01.2009, 19:20

U-15, U-16, U-17, U-18 ve U-19 yaş gruplarında Milli Takım forması altında mücadele eden Barış Memiş, bu maçlarda toplam 8 gol kaydetti. Trabzonspor PAF Takımı ile çıktığı 14 maçta yine 8 kez rakip fileleri havalandırma başarısını gösterdi.

hay allah arzı olsun

genç61
19.01.2009, 19:20

ya bırak isterse 35 gol atsın kayseride bizde atamıyor iste digerleride oyle
baros gibi olsun biraz atsınlar gol atsınlar

genç61
19.01.2009, 19:23
ya her macta umut en az 3 tane yuzde yuz gokhanda yuzde yuz iki tane kacırıyor nasıl yeterli buluyorsunuz bu adamları o kacırdıklarını ben gorunce sacımı basımı yoluyom siz hala yeterli diyosunuz

diger kacırdıklarını saymıyom yuzde yuz diyom daha ne diyim adamların forveti ise olmıcak yerden gol atıyor yapmayın bu adamlarla olmaz gercekci olun arkadaslar

İlhan Atalay
19.01.2009, 19:23

Atarlar atarlar.Göreceksiniz 2. yarı bambaşka olacak...

futbalski60
19.01.2009, 19:24
Gökhan Ünal Baros'a göre gole daha yakın bir isim.İkinci yarı kendine gelecektir.

genç61
19.01.2009, 19:25
inşallah inşallah

cihatöztürk
19.01.2009, 19:27
halen transfer yok ya......şampiyonlupa oynayacak takım kuruyosan eksiklerini gidereceksin arkadaşım böyle şey olmaz.....sola adam lazım işte ... 3 milyon euro verip bi adam alamıyorlar.. neden way efendim çok pahalı ....futbolda 3 milyon euro çok minik bir miktardır...ama siz bunu yapamayacak kadar acizseniz way şampiyonluk bekleyen taraftarın haline .....bi 25 sene daha böyle gidir benden sölemesiii.... saygılar

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 19:28
Gökhan Ünal Baros'a göre gole daha yakın bir isim.İkinci yarı kendine gelecektir.

Baros ayağına top gelmesin affetmiyor.. Gökan ve Umut daha çok pozisyona giriyor. Netice ortada

Baros = Gökan + Umut +1 :)

jacek cyzıo
19.01.2009, 19:28
ya tamam hep 1-0 alalım ben onada razıyım ama daha boyle sampiyon olan ben gormedim genelde cok gol atan sampiyon olur simdi ligde en fazla gol atan cimbom en guzel oynayanda o en buyuk sampiyon adayıda o bana kalırsa cunku adamlar rahat gol atıyor bizse zorlanıyoz ikinci yarı daha zor olacak cunku kumede kalma mucadelesi yapacaklar var
onların zorlandıkları yerde hakemler devreye giriyor.bizim öyle bir imkanımız yok.örn gs hacettepe maçı.

vatandas61
19.01.2009, 19:30
ya her macta umut en az 3 tane yuzde yuz gokhanda yuzde yuz iki tane kacırıyor nasıl yeterli buluyorsunuz bu adamları o kacırdıklarını ben gorunce sacımı basımı yoluyom siz hala yeterli diyosunuz

diger kacırdıklarını saymıyom yuzde yuz diyom daha ne diyim adamların forveti ise olmıcak yerden gol atıyor yapmayın bu adamlarla olmaz gercekci olun arkadaslar

bunun altina imzami atarim

jacek cyzıo
19.01.2009, 19:30
Baros ayağına top gelmesin affetmiyor.. Gökan ve Umut daha çok pozisyona giriyor. Netice ortada

gökhanın attığımız gollerin hepsinde emeği var.lütfen sağlıklı düşünelim.

İlhan Atalay
19.01.2009, 19:31

Baros'un atıığı gollerin geneli tek top. Gökhan kaçtane tek top kaçırmış?Hesabı bide böyle yapın bi zahmet :)

Mehmet Sarigül
19.01.2009, 19:31
Mahmut Aksu “ internet sitelerinde birileri transfer istiyor diye transfer yapamayız” dedi.

Zamaninda bir kaleci alamadiniz,...faturasini Trabzonspor GS macinda agir ödedi.

Lig'e baslamadan önce kac tane futbolcu transfer yaptiniz ?

Bir solacik alamadiniz, takim bir devre boyunca solkanatsiz oynadi.

Trabzonspor'un yillardir sampiyon olamamasinin en büyük nedeni amatör yöneticilerdir.

Muhammet
19.01.2009, 19:32

O zaman yadeklerle beraber en az 4 yeni forvet transferi olmalı. :rolleyes:

Umut ve Gökhan kesinlikle elden çıkarılmalı.

Bu transfer döneminde mümkün müdür bu? :cool:

futbalski60
19.01.2009, 19:33

Baros'un kariyerine bakarsan 9 golün üstüne çıkmadığını görürsün.Bu sene Gs'de müthiş bir pasör potansiyeli var defanstaki oyuncu bile forvetle ver-kaça giriyor böyle olunca da Baros'a gün doğuyor tabiki bu başarısında kendisininde payı yadsınamaz.Ama golcülük konusunda Gökhan'ın daha fazla artısı olduğuna inanıyorum yeter ki istediği performansı yakalasın.Ayrıca Baros bizde oynasaydı bu kadar gol atar mıydı o da tartışma konusu.

Napoli
19.01.2009, 19:34
En büyük Transfer,Hüseyının yedek kulubesine gıtmesid fatynın ve goksunun direk 11 oynamasıdır...bunu arsenal gs yapıyor ersun yanalda yapack artık...

transfer umrumda eğil huseyın kulubeye gıttığı gun messi yi almış gibi sevinecem

vatandas61
19.01.2009, 19:34
gökhanin eski formuna kavusacagina eminim, ama okadar zamanimiz yok. Bize formda olan bi adam lazim, kendini gelistirecek adam degil, hele ki forvette.
Gökhanin yanina bir kaliteli adam alindi mi yeter, umutda yedek bekler.

Hasan61
19.01.2009, 19:35
baros o kadar gol atarken 4,5 civarı golün penaltıdan olduğunu hatırlayalım ki gökhan penaltısız 7 gol attı ayrıca 7 asist yaptı
gökhana yeterli demiyorum ama çokta küçümsemeyelim

Mustafa OK
19.01.2009, 19:36
lig tv can karyağdı alanzinho ya 3.3 milyon dolar vermişiz futbolcu gelmek istiyormuş fakat kulübü bu fiyata vermeyi kabul etmemiş.. norveçte oynamak istemiyormuş...

sosa içinde 1.5 yıllık kiralık 1.5 milyon euro istemişler iş olacak gibiyken italyanlar devreye girmiş sosa da italyada oynamak istediğini söylemiş bu takımlardan haber bekliyormuşuz...

yönetim iç transfere yönelmiş özer hurmacı nın peşine düşmüşüz...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2009, 19:37
bizim forvetlerimzide inşallah ikinci yarı açılacak gökhan ünal zaten bunu son lig maçında ve hazırlık maçlarında gösterdi....transfere gelirsek yarın kesin bişey olucak(bunu demekten sıkıldım ama:))

ssmuratss
19.01.2009, 19:37
sanırım internet sitelerindeki birileride Galatasaray-Trabzonspor maçına giden ve o rezilliği seyretmek zorunda kalan biz oluyoruz.. Eğer transfer olmayacaksa çıkacaksın biz transfer yapamıyoruz şu sebepten diyeceksin kimse sana birşey demez.. ama birçok futbolcuyu izliyoruz devre arasında birkaçını alacağız deyip devre arasında böyle Asenavari kıvırmaya başlarsan kususra bakma Mahmut Aksu Feriştah olsan yemez...

Gökhan KAN
19.01.2009, 19:38
lig tv can karyağdı alanzinho ya 3.3 milyon dolar vermişiz futbolcu gelmek istiyormuş fakat kulübü bu fiyata vermeyi kabul etmemiş.. norveçte oynamak istemiyormuş...

sosa içinde 1.5 yıllık kiralık 1.5 milyon euro istemişler iş olacak gibiyken italyanlar devreye girmiş sosa da italyada oynamak istediğini söylemiş bu takımlardan haber bekliyormuşuz...

Bakalım bu işin sonu ne olacak mustafa keçeliyi alsalar bari....:D:D:D

Ali Tunahan Güllü
19.01.2009, 19:39

belliydi iç transferdende en fazla engini alabiliriz...bide erhanı:D ama bizde transfer 12 ay:D

cihatöztürk
ortam gergin zaten hala bi haber yok......napıyo bu yönetim ya

tsmetu
Biz elalemin baros'nu bırakalımda kendi malımıza bakalım bence.BİZENE YAAA

Özkan Erdem
19.01.2009, 19:40
Alanzinho için Norveç kulübüyle 12 saat kadar süren bir pazarlık yapılmış. 3 milyon doların üzerine çıkan bir teklifte bulunulmuş. Alanzinho da kendi kulübüne gitmek için baskı yapıyormuş ancak kulübü satmamakta diretince Mahmut Aksu Türkiye'ye dönmüş.

Bayern ile Sosa için anlaşılmış, 1,5 yıllık kira bedeli olarak 1,5 milyon euro para ödenecekmiş ancak bu transfer de araya giren İtalyan kulüpleri işi karıştırmış. Sosa İtalya'da oynamak istediğini belirtince vazgeçilmiş.

Trabzonspor'un bu iki oyuncuyla ilgili hala umudu sürüyormuş ancak yurtiçine yönelinmiş. İlk hedef tekrar Özer Hurmacı'ymış.

Ayrıca yeni transfer Boffin de Fenerbahçe maçını izlemek için İstanbul'a gelecekmiş.

Can Karyağdı - Lig TV Ana haber bülteni

Koray
19.01.2009, 19:40
Mahmut Aksu “ internet sitelerinde birileri transfer istiyor diye transfer yapamayız” dedi.

Lafa bak hizaya gel...
O internet sitesindekiler dediğin bizler sizi sonuna kadar destekleyen kişiler,Aksu efendi...

cihatöztürk
19.01.2009, 19:41
Boffin kim beyler ??

cihatöztürk
19.01.2009, 19:42
Lafa bak hizaya gel...
O internet sitesindekiler dediğin bizler sizi sonuna kadar destekleyen kişiler,Aksu efendi...

bizden bahsediyo resmen :mad:

Gökhan KAN
19.01.2009, 19:42
Alanzinho için Norveç kulübüyle 12 saat kadar süren bir pazarlık yapılmış. 3 milyon doların üzerine çıkan bir teklifte bulunulmuş. Alanzinho da kendi kulübüne gitmek için baskı yapıyormuş ancak kulübü satmamakta diretince Mahmut Aksu Türkiye'ye dönmüş.

Bayern ile Sosa için anlaşılmış, 1,5 yıllık kira bedeli olarak 1,5 milyon euro para ödenecekmiş ancak bu transfer de araya giren İtalyan kulüpleri işi karıştırmış. Sosa İtalya'da oynamak istediğini belirtince vazgeçilmiş.

Trabzonspor'un bu iki oyuncuyla ilgili hala umudu sürüyormuş ancak yurtiçine yönelinmiş. İlk hedef tekrar Özer Hurmacı'ymış.

Ayrıca yeni transfer Boffin de Fenerbahçe maçını izlemek için İstanbul'a gelecekmiş.

Can Karyağdı - Lig TV Ana haber bülteni
Adamlar satmıyor bizimkiler öyle değil hemen satıyorlar...Şimdi almak için kırk takla atıyoruz...

Sefer A.
19.01.2009, 19:43

Özer zorrrr, ama alsalar sasirmam, bizim yonetim bi garip, leoyu almaz bikaç bin dolar için, ama Özeri gider alirrr
:D:D:D

Travelair
19.01.2009, 19:43

Havada daireler çizen bjk bu durumdan yine vazife çıkarmaz umarım. Bugün gazetede ne yazıyor? Hah! Derhal uçağımı hazırlayın

Mira_61
19.01.2009, 19:44
Mahmut Aksu gibi aklı başında bir adamın, hemde taraftarın başkandan sonra yönetimde en çok sevip güvendiği birinin bu açıklamayı yaptığına inanmıyorum.Hatta bu haberi yapanlar tarafından planlanmış olduğunu düşünüyorum.Mahmut Aksudan soğutuluyoruz.:S

futbalski60
19.01.2009, 19:45
Para konusunda bu kadar titiz davranıyosak Özer'e yönelmemiz yanlış olur.Ankaraspor Özer için 2.5 milyon euro'luk rakamı elinin tersiyle geri çevirmiş bir kulüp.Alanzinho transferi Özer transferinden daha kolay olur gibime geliyor.

Yunus Emre SEYHAN
19.01.2009, 19:47
Bence konu kapanmalı.. Herkese zarar veriyor bu başlık.
Önümüzde Belkide ligde oynayacağız en önemli bir maç var..
Sadri Başkan son noktayı koymuş zaten.. Başkan sözünde duramadığına göre (kesin sol tarafa bir adam alacağız ifadesinden sonra hiçte yapmayabiliriz cümlesini kullanması ) Gerçektende uygun futbolcu bulunamıyor..

Destek zamanı.. Barış memiş Başka bir takımda olsaydı kesin bu futbolcuyu alalım sola iyi gider görüşünde olan kişiler cıkardı..

Sefer A.
19.01.2009, 19:48
Bence konu kapanmalı.. Herkese zarar veriyor bu başlık.
Önümüzde Belkide ligde oynayacağız en önemli bir maç var..
Sadri Başkan son noktayı koymuş zaten.. Başkan sözünde duramadığına göre (kesin sol tarafa bir adam alacağız ifadesinden sonra hiçte yapmayabiliriz cümlesini kullanması ) Gerçektende uygun futbolcu bulunamıyor..

Destek zamanı.. Barış memiş Başka bir takımda olsaydı kesin bu futbolcuyu alalım sola iyi gider görüşünde olan kişiler cıkardı..

BUDURRRR, tekrarliyorum = BUDURRRRRRRRR
alinsin sol açik, ama olmasada Baris oynarrrrrrrrrrrrrrr ;)

Telha TANYILDIZI
19.01.2009, 19:50
mahmut aksunun söylemlerine bakarsak sevinmemiz gerekiyor
nedeni çok basit : demekki bizleri takip ediyyorlar
bu durumda ne yapmamız gerek forumumuzda bulunan dünya futbolunu yakından takip eden farabi-travelair gibi arkadaşlarımız tek konu üzerinde ucuz ve maharetlii futbolcuları yönetimimizin gözüünün önüne getirmelidir bunu yapmaları artık onların görevidir böyle alt konular içinde gösterilecek oyuncular arada kaynayabilir ama konu olarak açılsa bu oyuncular iyidir ve ucuzdur diye göstersek belki yönetimimizin gözüne çarpabilir

kudu_61
19.01.2009, 19:52
bu saatten sonra bence de artık barış ama onu hazırlamadığın geçmişe yanacaksın takım solsuz oynarken yeni transferler fatih-ismail-sami bu hafta pilot takımda 11 de sen bunları a takıma aldın hiç oynatmadın bu ne perhiz bu ne lahana turşusu barışı da hazırlamadın anlamıyorum seni ersun hoca

cihatöztürk
19.01.2009, 19:52
Youssouf göze girdi (http://spor2.fotospor.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3138:youssouf-goeze-girdi&catid=15:trabzonspor&Itemid=39) http://spor2.fotospor.com/images/stories/futbol/trabzonspor/2009-01/19yusufyeni1.jpgBaşkan Sadri Şener ile Aksu, listede bulunan Twente’li Youssouf Hersi ile temasa geçti. Utrecht’ten Cedric Van Der Gun da takipte.
Leonardo ile birlikte Hollanda’da alternatif isimler için girişimlerini sürdüren Trabzonspor’da arayışları aralıksız sürüyor. Başkan Sadri Şener’in Genel Sayman Mahmut Aksu ile birlikte önceki akşamki maçları takip ettikleri ve listedeki Twente’den Youssouf Harsi ile Utrecht’ten Cedric Van Der Gun için temasta bulundukları belirtildi. Öncelikle Twenteli Youssouf Harsi’yi çok beğenen Şener ve Aksu’nun bu oyuncunun kulübüyle temasa geçtiği bildirildi.
Şayet Leonardo’da bir pürüz çıkarsa öncelikli olarak Etiyopyalı Youssouf Hersi veya Hollandalı Cedric Van der Gun’dan birisi transfer edilecek. İki oyuncunun da kulüpleriyle yapılan ilk görüşmenin de olumlu geçmesi bu transferler için Trabzonspor’u umutlandırdı. Her ihtimali göz önünde bulundurun Şener ve Aksu’nun S.Roterdam’dan Rydell ve Feyenord’dan Digeo’yu da yakın temasta tuttuğu ifade ediliyor.

KAYNAK: FOTOSPOR

RepLay
19.01.2009, 19:53
Kendi adıma demiyorum ama olurda transfer yapılmaz ve fenererin o kötü futboluna rağen yenilirsek bu yönetimi topa tutarlar ben söyliyim. Benim için 1 yıl opsiyonu var :)

akin0834
19.01.2009, 19:56
baros o kadar gol atarken 4,5 civarı golün penaltıdan olduğunu hatırlayalım ki gökhan penaltısız 7 gol attı ayrıca 7 asist yaptı
gökhana yeterli demiyorum ama çokta küçümsemeyelim

burdaki ark lar istiyolar ki her maçda 2 gol atsın 3 asist yapsın..rakibinde bir defansı var..ayrıca gökhan ünal sakatlıkdan yeni çıktı..onu ikinci yarıda görün..İDDİA EDİYORUM BAROŞ U DA GEÇİP GOL KRALI 0LACAK!...bunu biyere yazsınlar...ahmet çakar gibi konuştum yawww:D bu arada oyuncularımıza sahip çıkalım..unutmayalımki şuanda averajla ikinciler..

hAtes
19.01.2009, 19:58
NA larımı istiyosunuz beyler, haketmeyen futbolculara paralar savuran, transfer olsun diye transfer yapan...
Adamlar kaç gündür uğraştılar, Trabzonsporumuzun kalitesine yakışan, geleceğe yönelik iyi yatırım olcak bir transfer için ama olmadı işte.3 lük adama 5 vermediler diye kızmayalım, o kadar borcumuz var, ödeme zamanı baişları ağrıyacak yine bu adamlar.
NA yönetimi olsa şimdiye adını ilk defa duyduğumuz 3 transferle döner, sene sonunda yine dumur olurduk...
İleriye dönük planlar gayet belli ki sistemin çalıştığının en büyük göstergesi, göksu papy ve belkide rossi..
Bu adamlar sayesinde umudumuz var, onu bari 2 transfer için satmayalım...

Onur Akyüz
19.01.2009, 19:58
bes milyon euro varmıs alırız fatih gibi bir adam sen rahat ol duzgun isleme komitemiz yokki zamanında izlense topcular simdi o ayarda iyi bir adamı bulurduk ustune parada kalırdı sen rahat ol sol acıkta bulurduk ustune

genelde ligde lider olan yada sampiyon olan takımlar hangi lige bakarsan bak boyledir arada bes gol fark olmaz liderle sonuncu arasında olursada demekki senin gol bolgelerinde sıkıntı var demektir cozemessende sampiyon olamazsın iste futbolun gercekleri bu

su sen rahat ol tarzını bir kenara bırakabilirsen tartışabiliriz,
5m € hiç rahat ol'unacak bir meblağ degil,hayali rakamlar,hayalcilik bizi hiçbir yere vardırmaz.

gol mevzuunu ise tartışacak bir konu olarak görmüyorum,
zira gs'nin bizden 14 gol fazla attıgını görüyoruz ama biz 1 puan farkla öndeyiz,
kayseri en az gol atan birkaç takımdan biri,ama herkesin kaliteli dedigi bir takım.
senin bu mantıgın her türlü,matematige toslar geri döner,
çünkü 1-0 eşittir 3 puan.
biz bu ligi 'bunlar' dedigin forvetlerle götürürüz,hemde rahat rahat.

akin0834
19.01.2009, 20:00
benim ikinci takımımı mvv:D birinci lige çıkarlarsa maçlarını kaçırmam...hatta beğendiğimiz oyuncuları yönetime söyleriz alırlar:D çok şeymi istiyoruz acaba

28TS61
19.01.2009, 20:01
alalim su alazinhoyu artik ya

Mustafa OK
19.01.2009, 20:02
lig tv de Trabzonspor ve sivas tartışılıyor

Mehmet Zeki
19.01.2009, 20:04
benim ikinci takımımı mvv:D birinci lige çıkarlarsa maçlarını kaçırmam...hatta beğendiğimiz oyuncuları yönetime söyleriz alırlar:D çok şeymi istiyoruz acaba

Bu arada Mvv'in bugun maci var.

Emre7

sana öle bir laf derdim ki .. Değil forma yorum yazmak futbol yorumu dahil yapamazsın bir daha...

indirgenmiş hali ile, çocuk gibisin taktın forvet sen topu ileri bi taşı bakim ceza alanı içine bir top at bakim. sonra gökhana şuç bul

kagan61
slm.

Az önce show spor da gördüm.Bizim mali sayman trabzonun fc Bayern li futbolcu José Ernesto Sosa ya transfer teklifinde bulundugunu söyledi.

saygilar,

ibrahim ŞEN
19.01.2009, 20:06
slm.

Az önce show spor da gördüm.Bizim mali sayman trabzonun fc Bayern li futbolcu José Ernesto Sosa ya transfer teklifinde bulundugunu söyledi.

saygilar,
az ocemı gordun :S öglen espanyol a kiralandı dıyodu

arifemre
19.01.2009, 20:06
http://www.radyolig.com/ den dinlenebilir

serturkmen
19.01.2009, 20:08
Mahmut Aksu gibi aklı başında bir adamın, hemde taraftarın başkandan sonra yönetimde en çok sevip güvendiği birinin bu açıklamayı yaptığına inanmıyorum.Hatta bu haberi yapanlar tarafından planlanmış olduğunu düşünüyorum.Mahmut Aksudan soğutuluyoruz.:S
kesinlikle katılıyorum.bu haber de bizans medyasının bir oyunu gibi geliyor bana..amaç yönetim-taraftar birlikteliğini bozup fener maçına moralsiz ve sıkıntılı girmemizi sağlamak hatta yarın real madrıdden yattara için geldiklerini duyarsanız şaşırmayın.
bu oyunlara gelmeyelim renktaşlarım.:)

M.S.SOFU
19.01.2009, 20:09
az önce lig tv ye can karyağdı bağlandı sosa yı italyanlar istemiş öbür alanzinho mu ne onada 3.3 m dolara kadar çıkmışlar kulübü vermemiş trabzonu istiyormuş falan filan...

arifemre
19.01.2009, 20:10
2 yıl içinde alttan ısıtmalı stad için başbakan sivasa söz vermiş
devlet hiçbir konuda karadenize yardımcı olmayacak...

+1AhmeT
19.01.2009, 20:13
slm.

saygilar,

teklifyapıyozda icraat yok tek yaptığımız teklif bu gidişle kimseyi alacaklarıda yok bu takımma takviye yapılmazsa bizim işimiz çok zor bu futbolla hiçbişe başaramayız takım oyunuyok pas yapan yok sişir topu belki karanbole gol olur misali nediyelim hayırlısı olur iyşanlah olan yine bize olur yine sitresle maç seyretmeye devam ederiz

EmreBir61
19.01.2009, 20:13
2 yıl içinde alttan ısıtmalı stad için başbakan sivasa söz vermiş
devlet hiçbir konuda karadenize yardımcı olmayacak...

Nasıl ki takımımızın sol kanatta eksiginin oldugunu gören taraftarımız, aynı şekilde seçim zamanıda kime oy vermiyeceginide görür.

Emre7
19.01.2009, 20:14
bi bu eksikti ....
radyosporda sivas geyse maçına derbi diyorlardı düzelttiler...

Mustafa K. Demirbaş
19.01.2009, 20:14
Lafa bak hizaya gel...
bişi deme olum az önce biz dedikte bi anda muhalif ilan edildik nerdeyse...
gruplarla uğraştığı yetmedi şimdi internet sitelerine başladı

Hasan61
19.01.2009, 20:15
tipik medya örneği olabilir söylenenleri çarpıtmak gibi
AKSU=taraftardan sabır bekliyoruz,onların baskısıyla yanlış yapmak istemiyoruz demiştir
basın böyle çevirmiştir
yoksa aksu gibi deneyimli birinin taraftarı karşısına alacağına inanmıyorum

söylemişsede anlatmak istediği değil anlatış şekli yanlış

szymek7
19.01.2009, 20:18
Arkadaslar gelisme varmi ?????

Mehmet Zeki
19.01.2009, 20:19
Arkadaslar gelisme varmi ?????

Soylenti cok ama kesin bir haber yok.

Muhammed KOÇ
19.01.2009, 20:20
ben şöyle bir sentez yapıyorum..;
transferi fb maçına kadar fazla kasmayacaklar. fb den alınacak kötü bir skorla, basılacak para ve bi oyuncu alacağız..böle olacak gibi

Yunus Emre SEYHAN
19.01.2009, 20:20
Lig Radyonun linkini gördüm bir giriyim dedim o da ne Ziya dogan'ın sesi :) az daha yanlıslıkla bilgisayarı kapatıyordum..

Mustafa Önder
19.01.2009, 20:21
Lig Radyonun linkini gördüm bir giriyim dedim o da ne Ziya dogan'ın sesi :) az daha yanlıslıkla bilgisayarı kapatıyordum..

hahahaha:D

Murat61
19.01.2009, 20:22

ziya dogan dimi bende diyorum bu sesi bi yerden hatırlıyorum diye yeni actımda acaba yeni gelismeler varmı

recel
19.01.2009, 20:22
bizden bahsediyo resmen :mad:

Sayın aksu gercekten boyle bir acıklama yaptıysa bıraz haksızlık etmıs... Trabzonspor taraftarı futboldan en cok anlayan taraftar toplulugudur ve su forumda, bu baslık altında yapılan en sacma yorum bıle kendınce haklı sebepler ıceren ve onem teskıl eden yorumlardır... Sankı bız, kımı edersenız edın de bır transfer yapın dedık bunun uzerıne boyle bır acıklama yapmıslar... en basta bız ıstemıyoruz adı transfer olsun dıye yapılan transferı... en basta bız ıstemeyız bır "mıse mıse" olayı daha yasanmasını... Ama su da unutulmamalı kı su anda gundemde olan transferler dısında bır adamla gelırsenız karsımıza ıste o zaman bırılerı ıstedı dıye yapılan bır transferdır o... umarız " Bakın bu Tsubasa!!! 34 yasında ama cok yeteneklı" dıye bır transferle karsımıza cıkmazsınız...

erik
19.01.2009, 20:24
Nasıl ki takımımızın sol kanatta eksiginin oldugunu gören taraftarımız, aynı şekilde seçim zamanıda kime oy vermiyeceginide görür.
Burda siyaset konuşuluyormuydu?Siyaet serbestmiydi?Serbestse bizde konuşalım.

Mustafa Ayazoğlu
Ziya Doğan kaç yıl geçti Trabzonspor anıları hala bitmedi..

Kadir
Yaz döneminde seri transferlere alışdık şimdide sıkıcı geliyor günler :)

Mustafa Calik
19.01.2009, 20:25
arkadaslar gelisme varmi ?????

lig tv can karyağdı alanzinho ya 3.3 milyon dolar vermişiz futbolcu gelmek istiyormuş fakat kulübü bu fiyata vermeyi kabul etmemiş.. Norveçte oynamak istemiyormuş...

Yönetim iç transfere yönelmiş özer hurmacı nın peşine düşmüşüz...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2009, 20:25
şu zd nin yerine serdar baliye bile razıyım:D

Alpayer
19.01.2009, 20:27
Bi teklif de Kaka'ya yapalım, kabul etmediler deriz :mad:

Sen_Teksin_61
19.01.2009, 20:27

Zamaninda bir kaleci alamadiniz,...faturasini Trabzonspor GS macinda agir ödedi.

Lig'e baslamadan önce kac tane futbolcu transfer yaptiniz ?

Bir solacik alamadiniz, takim bir devre boyunca solkanatsiz oynadi.

Trabzonspor'un yillardir sampiyon olamamasinin en büyük nedeni amatör yöneticilerdir.

Size katılıyorum. Ne yazık ki kaleci transferinde çok geç kalındı. Sol kanada ve 10 numara mevkiine oyuncu alınmadan yeni sezona girildi. Ardından zor da olsa bu noktaya geldik.

Yönetim, "gelecek yılların Trabzonsporu"nu oluşturduğunu ısrarla vurguladı. Bu yönde transfer politikası izlenerek birçok genç oyuncu alındı. Ancak bu sezon düşünülüp, takımda direkt oynayabilecek oyuncuların transferine yeterince önem verilmedi. Keşke eksik mevkiilere zamanında transfer yapılsaydı da şu ara dönemde fellik fellik oyuncu aranmasaydı. Yönetimi bu noktada hatalı buluyorum...

Kasım Hilal
19.01.2009, 20:31
Bi teklif de Kaka'ya yapalım, kabul etmediler deriz :mad:

Ya kabul ederse?

futbalski60
19.01.2009, 20:32
Yönetim transfer yapma zorunluğunda hissediyor kendini şuan büyük baskı var transfer yapılmayıp başarısız sonuç alındığında tüm eleştirileri kendilerine çekecekler.Umarım son ana sıkışıp bir menajer kazığı yemeyiz.Ben sürpriz bir transfer bekliyorum açıkçası

Mehmet Sarigül
19.01.2009, 20:36
Mahmut Aksu'nun aciklamalarini kücük düsürücü ve cirkin buluyorum.

Ve sözleri Trabzonspor Taraftarinin Sitelerini kastediyorsa, Mahmut Aksu derhal özür dilemeli.

Trabzonsporlu bir yöneticiden bu sözleri duymak beni cok üzdü.

Bir camia'nin en büyük güc kaynagi taraftaridir.

Cünkü;

o taraftarlarin maddi ve manevi destegi Trabzonspor'u BÜYÜK yapti!

o taraftarlarin icinden Senol'ler, Ali Kemal'ler, Hami'ler cikti!

o taraftarlar olmasa hicbir sponsor bulamazdiniz!

Ben yönetimden transfer falan beklemiyorum, yeter ki Trabzonspor'a yakisir davransinlar.

Cünkü ben Trabzonspor'u seviyorum,...
o bordo mavi renkleri görmek bana yeter.

abbas
19.01.2009, 20:38
Yönetim transfer yapma zorunluğunda hissediyor kendini şuan büyük baskı var transfer yapılmayıp başarısız sonuç alındığında tüm eleştirileri kendilerine çekecekler.Umarım son ana sıkışıp bir menajer kazığı yemeyiz.Ben sürpriz bir transfer bekliyorum açıkçası

Baskıyı yapan bizleriz ama adamlar ince eleyip sık dokuyorlar dedikleri gibi sırf transfer yapmış olmak için transfer yapmak anlamsız buda aşikar. Biraz anlayışlı olalım kriz var bu havadan bir kelime değil yani... kriz...

uyum61
19.01.2009, 20:38
o aksu yonetimi bir zamanlar 15 bin kombineye bir yildiz demisti sanki. ne cabuk bunlari unutup taraftar birileri olmus? helal olsun diyorum!

erik
19.01.2009, 20:40
Mahmut Aksuyada bi zamanlar en iş bitirici diyordunuz.Asıl size ne oldu?

Emre7
19.01.2009, 20:40
aksunun lafı birilerini iyice germiş...

yaralıllılar gocunmuş ne güzel..kimin ne olduğu daha açık oldu...

Emirhan Makul
19.01.2009, 20:41
Son 10 sayfadır hiç yazmadım ben konuşunca kızıyorlar bana moralimizi bozuyorsun felaket tellalısın diyorlar onlarıda anlayışla karşılıyorum ama Ben dedim demek istemiyorum ama işin sonunda ben dedim olacak Yönetimin Transfer yapmayacağını Lig başından beri Sadri Şener ve Ersun Hocanın röpörtajlarını dinleyerek anlamak çok zor değil.

Mahmut Aksu'nun Bugün kü açıklamalarından Sonra Transferin kapandığını düşünüyorum bu kadro ile devam edeceğiz denilecektir.

Ve Tarih tekerrür edecektir Trabzonspor Gereken Hamleyi Yine yapmayacaktır Yazık Çok Yazık.

Ahmet Faruk
19.01.2009, 20:46
Mahmut Aksunun söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Taraftar istiyor diye transfer yapılmaz, bunun neresi yanlış. Transfer, ihtiyaç olduğu için yapılır. Yapılacaksa da ihtiyaç olduğundandır.
Kendini Trabzonsporun üstünde gören bir kaç zihniyeti de kınıyorum.

TSercaN
19.01.2009, 20:48
Transfer yapilmazsa dunyanin sonu degil elbette ama bunu da unutmayalim ki bir sol acik sart bize.

Transfer yapmak icin transfer yapilmasin daha iyi.
Insallah bir hata yapip yalnis bir transfer yapmaz yonetim.
Trabzonspor bu haftasonu oynayacagi maca cok ama cok iyi hazirlanmali!
Hoca ya ve yonetime cok buyuk is dusuyor. Futbolculari oyle hazirlamali ki sade ve sadece galibiyet ile ayrilmalarini dusunmeliler.
Hic ama hic korkmasinlar bizler onlari seviyoruz!
Transfer yapilmazsa yapilmasin ne edelim??!!!
Trabzonspor da oynayan her futbolcu o formayi giyen her futbolcuyu desteklememiz lazim!
Trabzonsporu onlar buraya kadar getirdi! Ve hakem olmasaydi suada fark atmistik rakiplerimize!! Boyle dusunerek yorum yapin lutfen..

hep destek tam destek ne olursa olsun!!

Rahman Gümüş
19.01.2009, 20:48
Mahmut Aksu bu işin aslı nedir.Böyle bişey demişmidir gerçekten.Çıkıp bi açıklama yapsın.İster padişah olsun ister kral kimse TRABZONSPORDAN üstün değildir!

Haluk Ongan
19.01.2009, 20:50
Mahmut Aksu'yu babamın arkadaşı olmasından dolayı birebir tanıyorum. Buradaki hiçkimseden daha az Trabzonsporlu değil merak etmeyin. Ayrıca yönetime geldiğinden beri bu yönetimde belki de en çok fedakarlık yapan ve kulübün menfaatleri çerçevesinde en çok çalışan kişi o. Lütfen biraz duyarlı olun insanları eleştirirken. Her gazete haberine de inanmayın. Bende katılıyorum ona transfer gerekse bile adam alınmış olmak için adam alınmaz.
Örnek: Djokaj,Moawad ... Gerçi bazılarına hiçbir türlü yaranılmaz bundan da eminim...

uyum61
19.01.2009, 20:50
kendini taraftardan ustun goren zihniyete ne demeli ? herseyi geciyorum "birileri" yakistirmasi ne demek oluyor ? o birileri 15 bin kombine alirken akillar neredeydi ? elma armut birbirine karismasin. sorun transfer yapilmasi, yapilmamasi meselesi degil. ayrica transferi medya mi ister yoksa taraftar mi ister herkes bilir. yani o lafin nereye gittigi gayet net! bu noktada sorun ne olursa olsun soylenis tarzi hic hos degil!

Salih Yazıcı
19.01.2009, 20:51
ya adamın azından duymadığınız şey için adamı yargılıyorsunuz

Mert67
19.01.2009, 20:52
Arkadaşlar bizim medyayı bilmiyo değilsiniz.Tam olarak öyle dememiştir bence.Demişse de bize veya bir taraftar grubuna diyeceğini hiç sanmıyorum.

hAtes
19.01.2009, 20:53
bazımalımız babasnın durumu olmadığı halde zorla babasına pahalı şekerler aldırmaya çalışan çocuklar gibi, babaları pahalı şkeri almadığı için şimdi babalarını kötülüyorlar.Ama bilmiyorlarki şekerin üstündeki fiyat küpürünü sadece babaları okumayı biliyo ve parayıda babası vercek, geleceği de babasının elinde ;)

futbalski60
19.01.2009, 20:54
Baskıyı yapan bizleriz ama adamlar ince eleyip sık dokuyorlar dedikleri gibi sırf transfer yapmış olmak için transfer yapmak anlamsız buda aşikar. Biraz anlayışlı olalım kriz var bu havadan bir kelime değil yani... kriz...
Herkes öyle düşünüyo zaten.Ama defalarca transfer taarruzu yapıp sonuç elde edemezsen taraftarı ister istemez beklentiye sokarsın.

jurietti
taraftar ıcın transfer yapılmıcakkı takım bagırıyor sol acık dıye bunu herkez soyluyo boylesı barız transfer gereken yere transfer yapılmaması cok tuhaf

erkankoc
aksunun aciklamalarini okudum ..bence kotu bisey demedi..gayette iyi soyledi..kulubun herseyini onlar biliyo..oyuncularlada onlar gorusuyo..sartlari onlar biliyo yani..insallah yapariz sola transfer ama olmazsada dunyanin sonu degil..aksunun arkasindayim ..tamamen okuyunca yanlis bisey soylemedigi anlasiylio

nuhoglu
19.01.2009, 20:55
yeter artık ya selamsız bandoso gibi olduk :(

tnt61
19.01.2009, 20:56
Erhan'dan Trabzon'a Mesaj
19 Ocak 2009 / 20:01
Erhan Küçük Trabzonspor'a gelmeyi çok istediğini söyledi.

Trabzonspor'da transfer arayışları devam ederken geçtiğimiz sezon Kasımpaşa'da gündeme gelen ancak transfer edilmeyen Erhan Küçük bordo-mavili formayı giyinmek istediğini tekrarladı.
Erhan Küçük “Yeteneklerime ve yüreğime güveniyorum. Trabzon gibi hem büyük hem de "kendi" takımımda yer almak, bana göre çok kutsal anlamları da olan bordo – mavi formayı giymek en büyük hayalimdi, hala da öyledir. Bana bu şansı verirlerse, kimseyi pişman etmeyeceğime Trabzonlu sözü veriyorum.”dedi.

Bank Asya 1. liginde Kasımpaşa'nın kendisine izin vermeye hazır olduğunu ifade eden Erhan Küçük “İçimdeki Trabzon sevgisini bildikleri için bana izin veriyorlar, sağolsunlar. Yeter ki Trabzonspor beni "gerçekten" istesin. Trabzonspor`un sol kanadında da herkesin takdirini kazanacak bir performans sergileyeceğime yürekten inanıyorum.

Yeter ki o kutsal formayı bana emanet etsinler. Bana Trabzonspor formasını giydirsinler yeter, benim hayalim bordo mavi formayla Avni Aker`e çıkmaktır. Para filan umurumda değil” diye konuştu.

kaynak : taka

uyum61
eger ki transfer yapilmak istense zaten fener macinda sahada olurdu. mevzu transfer yapilmak istenmemesi. tum gidisat bunu gosteriyor. zaten su yasananlar sadece kilif hazirlama hadisesi gibime geliyor.

cihatöztürk
sola tranfer yapılmazssa işimiz çok zor

Bahadır Şimşek
19.01.2009, 20:57
bazımalımız babasnın durumu olmadığı halde zorla babasına pahalı şekerler aldırmaya çalışan çocuklar gibi, babaları pahalı şkeri almadığı için şimdi babalarını kötülüyorlar.Ama bilmiyorlarki şekerin üstündeki fiyat küpürünü sadece babaları okumayı biliyo ve parayıda babası vercek, geleceği de babasının elinde ;)
Güzel bir yorum:alkış:

Hüseyin İlkin
19.01.2009, 20:58
Yukarıda bir abimizin verdiği isim , Mouhcine Iajour .

Bir araştırma konusuna giriyim bu adamı , bir saat sonra Liverpool derbisi var zaten :)

Haluk Ongan
Dünde yazdım Fener maçına 5 gün kaldı, burada insanlar birbirine girecek. Maç havasına girelim artık yeter valla ya ne transfer meraklısıymışız ya. Koyarız Barışı oynar allahım yarabbim. Sanki yönetim bu takımın başarısını düşünmüyor. Sizden çok istiyorlar merak etmeyin çünkü olası bir şampiyonlukta 25 yıl sonra şampiyonluğu getiren yönetim olacaklar. Transfer yapılmadıysa şartlar uymamıştır. Bu kadar zor mu anlamak.

erik
Mahmut Aksu'yu babamın arkadaşı olmasından dolayı birebir tanıyorum. Buradaki hiçkimseden daha az Trabzonsporlu değil merak etmeyin. Ayrıca yönetime geldiğinden beri bu yönetimde belki de en çok fedakarlık yapan ve kulübün menfaatleri çerçevesinde en çok çalışan kişi o. Lütfen biraz duyarlı olun insanları eleştirirken. Her gazete haberine de inanmayın. Bende katılıyorum ona transfer gerekse bile adam alınmış olmak için adam alınmaz.
Örnek: Djokaj,Moawad ... Gerçi bazılarına hiçbir türlü yaranılmaz bundan da eminim...
Bravo Bravo Bravo

AYYILDIZ
19.01.2009, 20:59
Mahmut Aksu'ya katılıyorum devre arasında o kadar para harcamaya gerek yok Barış-Göksu-Papy'den yararlanmalıyız.Ayrıca bu takım ölmüştü arkadaşlar 1 senede bu değişime dua edelim geçen sene kim hesap ederdi bu yükselişi en az 5 sene diyordu herkes.Yönetim haklıdır.

cihatöztürk
19.01.2009, 21:00
lig tvde trabzonu konuşuyolar arkadaşlar dinleyin isterseniz 92.2 lig radyo

erik
19.01.2009, 21:01
Birde şunu anlamıyorum sanki sol açık oyuncu alınca hemen şampiyon olacağız.Unutmayın ilk yarıyı sol açıksız oynadık.Ne oldu küme düşme potasındamıyız.Sol açık olsa takımın sistemi büyük ihtimal değişecek,takım buna adapte olabilecek mi böyle bir riskte var ortada.

a d bacan
19.01.2009, 21:02
agızlarıyla kuş tutsalar yaranamazlar
işin doğrusu bu kimse gocunmasın kimsede üzerine almaya çalışmasın..

niye hemen üzerimize alıyoruzki demişmi?
demişse kim için demiş?
niye demiş?

buna kızacagımıza bu yapacaksan neden bu zamana beklettin
yok yapmayacaksan şu transferi neden takımın motivesini bozdun diye kızalım adama

birileri demiş...evet demiş ne olmuş
bu takımı şampiyon yapsınlar bana bindefa desinler razıyım...

aslında yeni isim ler yok ortada ne yazacağımızı bilmiyoruz... eeee vurun abalıya...

erik
19.01.2009, 21:02
Mahmut Aksu'ya katılıyorum devre arasında o kadar para harcamaya gerek yok Barış-Göksu-Papy'den yararlanmalıyız.Ayrıca bu takım ölmüştü arkadaşlar 1 senede bu değişime dua edelim geçen sene kim hesap ederdi bu yükselişi en az 5 sene diyordu herkes.Yönetim haklıdır.
Ki bu durumda da en etkili olan kişi başkanımla birlikte Mahmut Aksudur.Ama biz ne yapıyoruz birileri dediği için adamı asmadıkları kalıyor bir tek.Bugün ümitliyseniz bunun en büyük sebebi Mahmut Aksudur unutmayın lütfen.

cihatöztürk
19.01.2009, 21:05
eğer transfer yapılmassa ve feneri kadıköyde yenersek....bu forumdaki olumsuz hava gider... ve emin olun feneri bi yenersek ankarayıda 8jkyide yeneriz....şampiyonluk havasına dahii gireriz işllah hayırlısı ama transfer şart

Haluk Ongan
19.01.2009, 21:06
eğer transfer yapılmassa ve feneri kadıköyde yenersek....bu forumdaki olumsuz hava gider

Aman aman yapsınlar bir transfer yoksa feneri yenip ligi 2. bitirsek bile adam almadınız böyle oldu diyenler çıkar burdan...

erkankoc
sayin aksu mowad gibi keceli gibi adam alacksa hic almasin..takimdaki duzende bozulmaz hemm..ben yonetime guveniyorum..sampiyon olmasakta guveniyorum..gecen sene kume dusermiyiz diyoduk ..simdi halimize bakin konusun

eMR3
eğer transfer yapılmassa ve feneri kadıköyde yenersek....bu forumdaki olumsuz hava gider

Ankara veya Bjk'ye yenildin mi sonuçları transfer olmayışına da bağlayabliliriz...

cihatöztürk
19.01.2009, 21:07
Aman aman yapsınlar bir transfer yoksa feneri yenip ligi 2. bitirsek bile adam almadınız böyle oldu diyenler çıkar burdan...

abi sende ama görünen köy klavuz istemez sola sağlam adam lazım işte alınması şart

Serdar A
19.01.2009, 21:08
Geçmişte , " devre arasında yapılmayan transferlerle " kaçan şampiyonluk lafları kesinlikle gerçeği yansıtmıyor . Futbol salt olarak yetenekle oynanan bir oyun değil . Bu bir takım sporu . Şampiyonluğu en yetenekliler değil en iyi takım olabilenler göğüsler . Tabi bunu söylerken hakem-federasyon faktörünü nötr varsayıyorum .

Dillere pelesenk olan bir başka mantrada istanbul takımlarının ikinci yarı ortaya koyması beklenen "anormal iyi ( ! ) futbol " Peki ya Trabzonspor ? Trabzonspor ikinci yarı göstermesi beklenen gelişimi analiz edebilen var mı ? Zoru atlatan istanbul takımları değil Trabzonspor'dur . Bu 4 hafta önümüzdeki son büyük engel . Bu periyodu lider yahut liderin arkasında -3 puan ile geçebilirsek yıl sonu hedeflerini aşağı yukarı garantileriz .

erik
19.01.2009, 21:09
abi sende ama görünen köy klavuz istemez sola sağlam adam lazım işte alınması şart
Size bir sorum var.Sola adam alındımı kim yedek kalacak bu takımda?

Haluk Ongan
19.01.2009, 21:09

Ben sola adam lazım değil demiyorum ki. Sola ihtiyaç kesinlikle var. Ama alamazsak da eleştirmemek gerekir diyorum. Yoksa dediğin gibi görünen köy klavuz istemez.

erkankoc
19.01.2009, 21:10
serhat akini alsak nasil olur..solda oynuyormuydu eskiden oo

Haluk Ongan
19.01.2009, 21:10
Geçmişte , " devre arasında yapılmayan transferlerle " kaçan şampiyonluk lafları kesinlikle gerçeği yansıtmıyor . Futbol salt olarak yetenekle oynanan bir oyun değil . Bu bir takım sporu . Şampiyonluğu en yetenekliler değil en iyi takım olabilenler göğüsler . Tabi bunu söylerken hakem-federasyon faktörünü nötr varsayıyorum .

Dillere pelesenk olan bir başka mantrada istanbul takımlarının ikinci yarı ortaya koyması beklenen "anormal iyi ( ! ) futbol " Peki ya Trabzonspor ? Trabzonspor ikinci yarı göstermesi beklenen gelişimi analiz edebilen var mı ? Zoru atlatan istanbul takımları değil Trabzonspor'dur . Bu 4 hafta önümüzdeki son büyük engel . Bu periyodu lider yahut liderin arkasında -3 puan ile geçebilirsek yıl sonu hedeflerini aşağı yukarı garantileriz .

Yine harika ve son derece aklı başında bir tespit....

Ustaalioğlu
19.01.2009, 21:11

alternatifi olan bir takim olacak...

agahozlu
19.01.2009, 21:12

İki seçenek var ya tek forvet oynanacak ya da orta alandan hüseyin-colman-selçuk tan biri eksilecek.Tek forvet seçeneği deplasmanda diğer seçenek evimizde de denenebilir.

maskeli61
19.01.2009, 21:13
lig radro taraftar %100 ersun hocanın arkasında degil dio kim bu??

cihatöztürk
19.01.2009, 21:14
Ben sola adam lazım değil demiyorum ki. Sola ihtiyaç kesinlikle var. Ama alamazsak da eleştirmemek gerekir diyorum. Yoksa dediğin gibi görünen köy klavuz istemez.

bence alamassak diye bişi olmaması lazım şampiyonluğa giden takıma transfer şart....yönetimin gereken takviyeleri yapması gerekirdi......

eleştirilmesi çok normal....

ama bu kadroyla şampiyon olunamaz diye bişey yok feneri bi yenersek görürsünüz trabzonu

Bahadır Şimşek
19.01.2009, 21:14
Arkadaşlar, Ersen Martin takımından ayrılmış. Aslında forvet anlamında Gökhan ile beraber iyi anlaşacağını düşünüyorum. Hiç değilse en azından beşiktaş maçlarını garantileriz.
beşiktaşla oynadığımız maçlarda 2 golden az attığını hatırlamıyorum.
Sizler ne düşünürsünüz?

trapesus
19.01.2009, 21:15
Çok küçükken Trabzonspor'umuzu sadece gazeteden takip ederdik. Böyle internet falan yoktu. Herşeyin boku çıkmamıştı.

Gazeteyi açtığımızda Yesiç'in Ünal'ın transfer haberlerini görüp mutlu olurduk. Sevincimize gölge düşürecek insanlar yoktu.

Belki art niyetli yöneticiler olmuştur o zamanlar, ama biz onları çok severdik. Yöneticinin ağzından duymadığı sözler hakkında sallayıp duranlar yoktu.

Trabzonspor'un bir çok şeyini bilmezdik. Gizemliydi bizim için. Erişilmezdi. Bu durumdan şikayet de etmezdik. O gizem güzeldi çünkü.

Şimdi herkes konuşuyor, bir şeyler söylüyor, takım içindeki olaylardan anında haberimiz oluyor. Hatta belki yöneticilerden bile önce duyuyoruz gelişmeleri, ama yok. Bir şey eksik arkadaşlar.

Ne eksik biliyor musunuz? Korkumuz. Biz eskiden Trabzonspor'dan korkardık. Erişilmezdi çünkü. Şimdi ise şamaroğlanına döndü. Kirlendi. 13 yaşındaki çocukların eleştirileri ona erişir oldu.

Sizi bilmem ama ben eski Trabzonspor'umu özledim. Ve bir süre bu foruma haber alma amacının dışında girmemeye karar verdim. Suç bu forumun değil, suç bizimdir arkadaşlar. Bu suç çağımızın suçudur.

Serdar A
19.01.2009, 21:16
Arkadaşlar, Ersen Martin takımından ayrılmış. Aslında forvet anlamında Gökhan ile beraber iyi anlaşacağını düşünüyorum. Hiç değilse en azından beşiktaş maçlarını garantileriz.
beşiktaşla oynadığımız maçlarda 2 golden az attığını hatırlamıyorum.
Sizler ne düşünürsünüz?

İyi kötü Ersen Martin'den " kurtulmuşken " bir daha takıma dönmesini doğru bulmam .

Ersen Martin hangi gerekçelerle Umut'a tercih edilir bir açıklarsanız ayrıca sevinirim .

Ozan Yazıcı
19.01.2009, 21:19

Farabi kardeşim sen o periyottan kaç galibiyet bekliyorsun, daha doğrusu kaç galibiyete inanıyorsun, olabilir diyorsun? Ben açıkçası o maçların bizi baştan başaltına iteceğini öngörüyorum. Fenerbahçe ve Beşiktaş deplasmanları, ikramiyesi de Ankara maçı.. Benim açıkçası pek inancım yok, ha zaten bu işler taraftar motivasyonu ve inancıyla da olmuyor zaten..

cihatöztürk
19.01.2009, 21:20
Çok küçükken Trabzonspor'umuzu sadece gazeteden takip ederdik. Böyle internet falan yoktu. Herşeyin boku çıkmamıştı.

Gazeteyi açtığımızda Yesiç'in Ünal'ın transfer haberlerini görüp mutlu olurduk. Sevincimize gölge düşürecek insanlar yoktu.

Belki art niyetli yöneticiler olmuştur o zamanlar, ama biz onları çok severdik. Yöneticinin ağzından duymadığı sözler hakkında sallayıp duranlar yoktu.

Trabzonspor'un bir çok şeyini bilmezdik. Gizemliydi bizim için. Erişilmezdi. Bu durumdan şikayet de etmezdik. O gizem güzeldi çünkü.

Şimdi herkes konuşuyor, bir şeyler söylüyor, takım içindeki olaylardan anında haberimiz oluyor. Hatta belki yöneticilerden bile önce duyuyoruz gelişmeleri, ama yok. Bir şey eksik arkadaşlar.

Ne eksik biliyor musunuz? Korkumuz. Biz eskiden Trabzonspor'dan korkardık. Erişilmezdi çünkü. Şimdi ise şamaroğlanına döndü. Kirlendi. 13 yaşındaki çocukların eleştirileri ona erişir oldu.

Sizi bilmem ama ben eski Trabzonspor'umu özledim. Ve bir süre bu foruma haber alma amacının dışında girmemeye karar verdim. Suç bu forumun değil, suç bizimdir arkadaşlar. Bu suç çağımızın suçudur.

hey allahım yarabbim :D 2009 yılındayız birader tabi haberimiz olcak çağımız iletişim çağı :D

poetricus
19.01.2009, 21:20
Taraftar istiyor diye transfer yapılmaz. Buna hiçbir itirazım yok. Kulübü yönetme inisiyatifi hiçbir zaman taraftara bırakılamaz. Yönetim her şeyiyle ve her konuda dirayetli olmalıdır. Geçmiş yönetimlerde bunun acısını çok çekti bu camia.

Yönetimin taraftarla iletişimi çok önemli. Mevcut yönetim bu konuda çok sağlam adımlar attı. Başkan ve yönetimin fedakarlığına taraftar cevap verdi. Yönetimin sesine taraftar cevap verdi. Tarihte eşine çok az rastlanır bir sinerji ve birliktelik sağlandı. Bir kibritin koca bir ormanı yakmasını istemiyorum.

Yeni bir öznemiz var artık: BİRİLERİ.
Spor adamı taraftarı, hoca talebesi, devlet adamı halkı hakkında "birileri" dememeli. Dolayısıyla Sayın Aksu'nun ifadesi çirkin ve saygısız bir üslûp. Kim derse desin yakışıksız bir ifade.
Bu ifadeyi çirkin ve yakışıksız bulduğumuzu beyan edince Sayın Aksu ve içinde yer aldığı yönetimin hizmetlerini inkâr mı etmiş, Trabzonsporluluğunu sorgulamış mı oluyoruz?
Bu camianın rengi bordo- mavi ama maalesef siyah beyaz mantık hâlâ aramızda. Buyurun:

Aksunun lafı birilerini iyice germiş...
Yaralılar gocunmuş ne güzel... Kimin ne olduğu daha açık oldu...
Yazanı tanımıyorum. Doğal olarak bu kendisiyle bir derdim de olamaz. O yüzden ismini belirtmeden aldım. Bu mantığa göre başka birileri de çıkıp; "Aksu'nun açıklamalarına gösterilen tepki birilerini hayli germiş. Yandaşları gocunmuş... Kimin Aksu yalakası olduğu daha açık oldu." dese; ardından da ; "Yarası olmayan gocunmasın!" diye ilave etse şık olur mu? Hiç sanmıyorum.

Bu yönetimi destekliyor ve seviyorum. Bir taraftar olarak kendilerine minnettarım ve ömrüm boyunca da öyle kalacağım. Buna Sayın Aksu da dâhildir. Birkaç gün önce devre arasında hiçbir transfer yapılmasa dahi bu yönetimin benim nezdimdeki değerinden bir şey kaybetmeyeceğini yazmıştım. Hâlâ aynı fikirdeyim. Buna rağmen kullandığı cümle yanlış ve yakışıksız.

Bir yanlışa onca doğruyu feda etmeyelim ama yanlışları da doğru olarak görmeyelim.

erik
19.01.2009, 21:21
aLTERNATİF OLMASI FİKRİNİ KABUL EDERİM AMA onun dışındaki seçenekler beni korkutuyor.

maskeli61
19.01.2009, 21:21
ooo ziya hoca burdaymış ya :):) lig radyo arkadaşlar dinleyin...

Süleyman Eruyar
19.01.2009, 21:22
hey allahım yarabbim :D 2009 yılındayız birader tabi haberimiz olcak çağımız iletişim çağı :D

sen o arkadaşın ne demek istediğini anlamamışsın....

cihatöztürk
19.01.2009, 21:23
ooo ziya hoca burdaymış ya :):) lig radyo arkadaşlar dinleyin...

ziya hoca dediki; takviyeye bence gerek yok

poetricus
19.01.2009, 21:23

Eline, fikrine, gönlüne sağlık üstat. İyi ki bizimlesin.
Allah irfan ve idrakine zeval vermesin.

Kaan
19.01.2009, 21:24
ziya hoca dediki; takviyeye bence gerek yok

Ona göre olmaz tabii. :D

cihatöztürk
19.01.2009, 21:24
sen o arkadaşın ne demek istediğini anlamamışsın....

anladım birader o arkadaş eski toprak büyük ihtimalle o günlere çocukluğuna dönmek istiyo :D

Süleyman Eruyar
19.01.2009, 21:25

anladım birader o arkadaş eski toprak büyük ihtimalle o günlere çocukluğuna dönmek istiyo :D

hala anlamamışsınn..

maskeli61
19.01.2009, 21:25
yuh yılmaz vurala bak ey ALLAH ım ya trabzonun malubiyeti mümkün olursa fener puan olarak öne geçer dio ALLAHIM ya sonrada toparlamaya çalışıyo yok trabzon alır inşallah die...

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 21:26
bir ümitle girdim foruma ama tık yok delirttin beni SADRİ baba

Bahadır Şimşek
İyi kötü Ersen Martin'den " kurtulmuşken " bir daha takıma dönmesini doğru bulmam .

Ersen Martin hangi gerekçelerle Umut'a tercih edilir bir açıklarsanız ayrıca sevinirim .
Hava hakimiyeti Umut'a göre zaten tartışılmaz, ayrıca ayak tekniği olarak da Umut'tan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Ancak söylediklerimden Umut karşıtı birisi olduğum anlaşılmasın. Ben Umut'u çok severim ve onu eleştirenlere karşı da hep savunmuşumdur.
Buna karşın Ersen Martin'in bize daha faydalı olacağı fikrini taşıyorum.

Bunun dışında daha 10 dakika önce bir Norveçli arkadaş ile oradaki haberler konusunda bilgi aldım.
Mesajın orijinali şöyle:

http://www.vg.no/sport/fotball/norsk/artikkel.php?artid=546186

link to a norwegian newspaper talking about the interest from Trabzonspor. The claim Stabæk have recieved an offer of 8,269,493 TRY (35 000 000 NOK),but Stabæk wants 11,811,200 TRY (50 000 000 NOK).

Besiktas is after Marek Sapara and have made a bid of 5,435,587.38 TRY.

I believe both players will stay in norway unless Trabzonspor and Besiktas pay wath the players are worth. Trabzonspor is close, but the offer from Besiktas is laughable at best. Sapara is in my opinion the best midfielder playing in norway at the moment, Alanzinho is about the same. Alanzinho is the dribbler who causes trouble for the opposite defence. Sapara is the playmaker you'd rather not shoot from 30 meters in (both feet is amazing)

Hope it's enough information about them :-) I'll let you know if I find any news in english for you.

Yani kısaca, Biz Alanzinho için yukarda yazdığı teklifi (8,269,493 TRY (35 000 000 NOK))yapmışız. Fakat kulübü biraz daha fazla istiyormuş (11,811,200 TRY (50 000 000 NOK). Beşiktaş da Marek Sapara'yı istiyormuş. Sapara için 5,435,587.38 TRY teklif etmişler (yaklaşık 25.000 NOK sanırım). Sapara'nın Norveçin en iyi ortasaha futbolcusu (oyunkurucu) olduğunu, bu yüzden de Beşiktaşın teklifini kömik buluyor:) Bu fiyata almasının imkansız olduğunu. Bununla beraber Alanzinho'nun da onun gibi iyi bir oyunu olduğunu söylüyor.
Bu şartlarda iki futbolcunun da Türkiye'ye gelmesi zor diyor ama Trabzonspor transfere yakınmış.

Yeni haberler çıktıkça beni bilgilendirecekmiş:)

leventturksoy
eğer transfer yapılmassa ve feneri kadıköyde yenersek....bu forumdaki olumsuz hava gider... ve emin olun feneri bi yenersek ankarayıda 8jkyide yeneriz....şampiyonluk havasına dahii gireriz işllah hayırlısı ama transfer şart

beyler ruya gormiyelim husran bizi maffeder mevcut kadroyla feneri yendik diyelim ki cok zor bjk ankara spor sivas gs herzaman sans
yanımızda olmaz

buyuk sehir belediye haric fark attımız rahat yendimiz bir takım gosterin kupa dahill herkez kabullensin bu takım bundan iyisini yapamaz mevcut kadroyla sampiyonluk hayel 24 senedir aynı hayeli kuruyorum son sampiyonlukda 7 yasındaydım hayel gibi hatırlıyorum 2 olma ihtimalimiz var ama onuda brakmazlar bu tarihi fırsattır borlanıp 2 veya 3 super oyuncu almalıyız sampiyon olamassak bile2 olur sampiyonlar ligine kalır para kazanırız tutmassa genclere byonelir 3 .5 sene bekleriz zaten bekledik tutarsa BUtun arzularımız gerceklesir ve ts kimsetutamaz dunya kulubu oluruz hep korkduk symek aldık zurvaskiyi almıdık sampiyonlık gitti herseyi yapıyoruz borclanıyoruz sonra 2 milyon evro sanki kulubu batırcakmısgibi alamayızdiyor 24 sene bekliyoruz ts 2 sene sampiyon olsa 15 milyon taraftara ulasırız 15 milyon karadenizli demek 100 milyon insana bedel sahip cıkma adına diyorum 100 milyon insan 15 milyon ts yaptını yapamaz bunuda iddaa ediyoru .saygılar

cihatöztürk
hala anlamamışsınn..

sen anlat o zamanda anlayalım