PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:13
sol acik sistemde yok demedim...ihtyac yok dedim...cünkü gökhan üal tek oynayamaz diye düsüüyordum....ama umuta oynacana tk oynasin daha iyi...

sol acik banko sart:D

benim dedigim önemli degil zaten...ama baris cok pasif kaldi..
Bir takımda her sisteme uyacak futbolcu bulunmalı....Çünkü maç içerisinde sistem değişikliliğine gidilebilir..Özellikle kanat oyuncuları kesinlikle olmalı...

Erdal
18.01.2009, 22:13
Sene başında sol açık alınmamasının sebebi ihtiyacı görmemek değil. Eğer öyle olsaydı hocayı hemen göndermek gerekirdi:) Hoca zor bir yol denedi. Olsaydı harika olabilirdi. Aslında zaman zaman olduğuna dair emarelerde gördük ama anlık ve süreksizdi...Hoca değil sol açık Yattara yı bile sağ açık olarak kullanmayı düşünmüyordu. Buna göre her iki bek mümkün mertebe aynı zamanda açık olacak orta saha kalabalık olacak Hüseyin top bizde iken defansın arasına girecekti. Bu sistemin en iyi işlediği maç ne gariptir ki 3-0 yenildiğimiz gs maçının ilk 25 dakikasıdır. Ne yazık ki Tayfun un erken gördüğü sarı kart ve ondan sonra ki savruk halleri yenilen iki bedava gol bütün planı bozdu...Oysa orta saha Serkan la desteklenip bekler sahiden iyi olsa Yattara ya gerek kalmayacaktı..Bu anlamda hocayı sene başında "bunlar benim istediğim bekler değil sağ ve sol bek isterim" demediği için eleştirebiliriz...

Samet Yildirim
18.01.2009, 22:14
Bir takımda her sisteme uyacak futbolcu bulunmalı....Çünkü maç içerisinde sistem değişikliliğine gidilebilir..Özellikle kanat oyuncuları kesinlikle olmalı...

hepsi bir anda olmuyor...

sezon basi nerde esiksiklik yoktu ki kanat eksik olmasin...

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:16
Aksine ersun yanal derbilerde aniden cesaretleniyor.
bu sezon dahi ilk 5 haftadaki dengeli futbolumuzla en az gol yiyen takim iken ersun hocamiz 3 forvetle gs ye yenmek istedi ve kaybetti.
Bu haftaki fb macinda da denngeli futbol oynamaliyiz.Yattara,umut ve gökhan 3 lüsünden biri bu macta kesik yemeli,bu da ancak umut bulut olur.
Ceyhun u orta sahada mutlaka degerlendirmeliyiz,hem defans hem de ofansta etkinlik gösterme adina.
Valla cafer abi bana göre Ersun Hoca derbilerin adamı değil...Zaten istatistikleride onu gösteriyor.Bunu en iyi yapan kimsenin beğenmediği ziya hocaydı.En azından bjk yi yeniyorduk 2 maçtada vede gs yide yeniyorduk arada.Bir tek fb galibiyeti yoktu sanırsam.Derbilerde cesaret sökmüyor...En büyük örnek Şenol güneş..

nuhoglu
18.01.2009, 22:17
arkadaşlar yarın saat 12 yi bekleyelim bişeyler olacak kesinlikle:)

Samet Yildirim
18.01.2009, 22:17
Aksine ersun yanal derbilerde aniden cesaretleniyor.
bu sezon dahi ilk 5 haftadaki dengeli futbolumuzla en az gol yiyen takim iken ersun hocamiz 3 forvetle gs ye yenmek istedi ve kaybetti.
Bu haftaki fb macinda da denngeli futbol oynamaliyiz.Yattara,umut ve gökhan 3 lüsünden biri bu macta kesik yemeli,bu da ancak umut bulut olur.
Ceyhun u orta sahada mutlaka degerlendirmeliyiz,hem defans hem de ofansta etkinlik gösterme adina.

ayni görsteyiz de...hüseyin yedek olmaz yaina ceyhunu koyamayiz...2 agir adam gerekziz arti FB cok adamla hucumda cogalan bir takim degil yani okadar savunmaci gerekziz zaten tek forvete karsi oynayacagiz..

belki mac gökhan sagda yattara solda artik baris felan....hüseyin-colman-selcuk orta sahada dogru bulyuorum...

belki serkani orta sahaya cekerdim hüseynn yanina ama bizim tayfun darmadagan olur ugurun karsisinda oda olmaz:)

ilk yari ayni kado belki umut degilde baris(isaac) sol kanat olabilir...

aa mecbur degil...ES ES izleikdn sonra cift forvetle...

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:18
hepsi bir anda olmuyor...

sezon basi nerde esiksiklik yoktu ki kanat eksik olmasin...
Tamam bir kerede olmaz zaten ama bunu en kısa süreye indirmek lazım.Bunun için her transfer döneminde katkı yapması lazım takıma.

Cafer Bulur
18.01.2009, 22:18
Valla cafer abi bana göre Ersun Hoca derbilerin adamı değil...Zaten istatistikleride onu gösteriyor.Bunu en iyi yapan kimsenin beğenmediği ziya hocaydı.En azından bjk yi yeniyorduk 2 maçtada vede gs yide yeniyorduk arada.Bir tek fb galibiyeti yoktu sanırsam.Derbilerde cesaret sökmüyor...En büyük örnek Şenol güneş..
Ersun yanalin önünde tarihi bir firsat var!Bu hafta fb yi yensin ben ersun yanali derbilerin krali ilan edecegim.
Bu arada ziya dogan in fazla savunma ,üstüne cullanirlar.:)

Erdal
18.01.2009, 22:19
Bu akşam fb maçını seyrettim. Nisbeten bir toparlanma var. Ama yine Eskişehir maçı alabilirdi. Bu fb yi yenebilirmiyiz? Evet her iki maçta da yenebiliriz. bjk yi keza öyle gs yi Trabzonda yenebiliriz....Ama hepsi ihtimal...Beni asıl endişelendiren Serkan,Tayfun ve Cale nin hem devre arası maçlarda hem de idmanlardaki formsuzlukları...İkinci yarı Yattara,Colman Selçuk ve fırsat bulursa Barış ın çok iyi olacağını düşünüyorum...

Samet Yildirim
18.01.2009, 22:19

Kac derbi yasad ki hoca ??? gecen sene derb sayilmaz o kadro mourinho felan derbi aldirmazdi..

bu sezon BJK yi iki defa duvara vurduk hele kupada ama olmadi...GS maci zatn cok enteresan biz oynarken gol yedik:)

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:20
Ersun yanalin önünde tarihi bir firsat var!Bu hafta fb yi yensin ben ersun yanali derbilerin krali ilan edecegim.
Bu arada ziya dogan in fazla savunma ,üstüne cullanirlar.:)
Aman çullanmasınlar Cafer abi bende zaten onu savunmuyorum o her rakibe 3 ön liberoyla çıkardı...Ama sadece bu derbilerde tutuyordu onun için dedim sen bana katılmıyorsun analadığım kadarıyla..

Cafer Bulur
18.01.2009, 22:22
ayni görsteyiz de...hüseyin yedek olmaz yaina ceyhunu koyamayiz...2 agir adam gerekziz arti FB cok adamla hucumda cogalan bir takim degil yani okadar savunmaci gerekziz zaten tek forvete karsi oynayacagiz..

belki mac gökhan sagda yattara solda artik baris felan....hüseyin-colman-selcuk orta sahada dogru bulyuorum...

belki serkani orta sahaya cekerdim hüseynn yanina ama bizim tayfun darmadagan olur ugurun karsisinda oda olmaz:)

ilk yari ayni kado belki umut degilde baris(isaac) sol kanat olabilir...

aa mecbur degil...ES ES izleikdn sonra cift forvetle...
Ceyhunu hüseyinin yanina neden koyamiyorsun anlamadim.
Cift önlibero oynarsin ve selcuk la colman i daha önde kullanirsin olur biter.
Bizim umut,yattara ve gökhanla derbilerde oynamamiz cok gereksiz ,cünkü hicbir etkinlik gösteremiyorlar.Bari ceyhun oynatilsinda ileriye sürpriz cikislarda bulunsun.

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:23
Kac derbi yasad ki hoca ??? gecen sene derb sayilmaz o kadro mourinho felan derbi aldirmazdi..

bu sezon BJK yi iki defa duvara vurduk hele kupada ama olmadi...GS maci zatn cok enteresan biz oynarken gol yedik:)
Sadece trabzon olarak söylemedim diğer takımlardada galibiyeti yok denecek kadar az...Derbileri diğer maçlardan ayırmak lazım ama Ersun Hoca ayırmıyor..

Özgür ŞANLAN
18.01.2009, 22:24
822 sayfa oldu bu transfer muhabbeti baydı artık

Erdal
18.01.2009, 22:25
Bu arada Gökhan Gönül çok formda yine...Cale nin boş alan bırakmaması lazım...

Samet Yildirim
18.01.2009, 22:26
Ceyhunu hüseyinin yanina neden koyamiyorsun anlamadim.
Cift önlibero oynarsin ve selcuk la colman i daha önde kullanirsin olur biter.
Bizim umut,yattara ve gökhanla derbilerde oynamamiz cok gereksiz ,cünkü hicbir etkinlik gösteremiyorlar.Bari ceyhun oynatilsinda ileriye sürpriz cikislarda bulunsun.

Guiza var ! Alex var ! baska var mi ? bide deivid sayabiliriz....3 adama karsi sanki hacettespor mus gibi oynamaya gerek yok...

Selcuka dersin biraz daha defansif hüseyine yardimci...colman sen biraz daha ofansif...yattara ve digeri kimse kanatan ucun aslanlarim dersin olur biter...

tmm ben diyorum ki

orta saha ayni 3 lü...umutu al yedege koy sola barisi(isaac), kalite var diyorsan koy Göksüyu...ilerde gökhan sagda yattara

olmaz mi ??:)

Cafer Bulur
18.01.2009, 22:26
Bu akşam fb maçını seyrettim. Nisbeten bir toparlanma var. Ama yine Eskişehir maçı alabilirdi. Bu fb yi yenebilirmiyiz? Evet her iki maçta da yenebiliriz. bjk yi keza öyle gs yi Trabzonda yenebiliriz....Ama hepsi ihtimal...Beni asıl endişelendiren Serkan,Tayfun ve Cale nin hem devre arası maçlarda hem de idmanlardaki formsuzlukları...İkinci yarı Yattara,Colman Selçuk ve fırsat bulursa Barış ın çok iyi olacağını düşünüyorum...
Burada cok dogru söylüyorsun,bahsettigin 3 oyuncuda ciddi bir form düsüsü var.Özellikle serkan in sakatligi dolayisiyla ciddi eksiklikeri var.Fb macinda özellikle defansta cok dikkatli olmak gerekiyor.Formsuz oyuncularimizin da acilen toparlanmalari lazim,yoksa isimiz cok zor olur.

ÇaGaTaY
18.01.2009, 22:27
Erhan Küçük diyorum.. SedatTunalı ile yaptığı röportaj duygulandırdı beni.. Zaten beğendiğim bir oyuncuydu. Transferde fazla alternatifimizin kalmadığı bi zamanda daha iyisini zor buluruz bence

Bekir
18.01.2009, 22:29
Bu arada Gökhan Gönül çok formda yine...Cale nin boş alan bırakmaması lazım...
burada sol acık faktoru ortaya cıkıyor eger saglam bi sol acıgımız olsa eminimki gokhan gonul bindirmeleri azaltır hatta cok az bindirme yapar.bindirme yaptıgı zamanda iyi ataklar yapabiliriz ama sol acık yok..

cellchook
18.01.2009, 22:30
yapılan en buyuk hata sezeon bası yenı bır takım olması dolayısıyla hedeflerın hem ersun yanal hem sadrı sener ve yonetımın tarafında dusuk tutulması ıdı..sezon bası hem bu forumda konusulanları hem de sadrı ve ersun hocanın soylemlerını ıyı hatırlıyorum.sampıyonluktan bahsetmeyen bu sene avrupa kupalarına gıdecegız dıye sıklıkla tekrar edılen yenı bır takımız dıye taraftar baskısı emılmeye calısan cumleler hala ezberımde..
ve daha ılk baslarda bır yazı yazmıstım..EGER DIGER 3 BUYUKLER GIBI BUYUK TAKIM OLDUGUMUZ IDDIA EDIYORSAK HER SEZONA SAMPIYONLUK PAROLASI ILE CIKMALIYIZ.BU SOYLEMDE KALMAMALI tabıkı.Yapılacak uygulamalar alınacak aksıyonlar hep bu yonde olmalıydı.haftalar gectıkce butun turkıyenın hatta bır cok taraftarımızın sastıgı bır durum ortaya cıkınca zaman zaman sampıyonluktan bahsedıldı..Butceleme ıse hep sezon bası hedeflerıne gore yapıldı ve suan transfer yapamadıysak bu adaptasyon,takım harmonısı gıbı sebeplerden degıl parasızlıktandır...
BIZ HICBIR ZAMAN BUYUK TAKIM OLAMADIK.70 lı 80 lı yıllarda elde edılen sampıyonluklar buyuk basarıdır fakat unutulmamalıdır kı futbolun sektor oldugu endustrılestıgı devam eden 20-30 yıllık surecte malı acıdan ve global acıdan hıcbır asama kaydedemedık..bır 95-96 travması atlattıkkı dıllere destan..
dıyecegım sudur bu sene bası hedeflerı kucuk tutan ersun hoca ve sadrı baskan ılerı gorememıs bu takımın suan buralarda olacagı kanısına varamamıstır.Kucuk dusunenlerın takımı olduk dıye dusunuyorum..bu takıma devre arasında yapılacak1 sol acık 1 sag bek ve 1 orta saha transfer ıle sampıyonluktan bahsedebılırdık...ama sımdı bazı arkadaslara katılıyorum.3.luk v3 4.luk neredeyse hedef halıne gelmıstır.SADRI SENER ve ERSUN HOCA lıgı ıstedıklerı!! yerde bıtıreceklerdır...

bır alanzınho haberı cıktı kı fıkra gıbı.ondan oncekı bırcok oyuncuyu parasızlıktan alamadıgımız yazılırken bu trasnfer ıcın 2,5 mılyon euro ıla 5 mılyon euro para konusuluyor..

BENCE ONCE BUYUKLUGUMUZU TARTISALIM...

Cafer Bulur
18.01.2009, 22:31
822 sayfa oldu bu transfer muhabbeti baydı artık
Transfer out,fb maci in:)

Guiza var ! Alex var ! baska var mi ? bide deivid sayabiliriz....3 adama karsi sanki hacettespor mus gibi oynamaya gerek yok...

Selcuka dersin biraz daha defansif hüseyine yardimci...colman sen biraz daha ofansif...yattara ve digeri kimse kanatan ucun aslanlarim dersin olur biter...

tmm ben diyorum ki

orta saha ayni 3 lü...umutu al yedege koy sola barisi(isaac), kalite var diyorsan koy Göksüyu...ilerde gökhan sagda yattara

olmaz mi ??:)
Göksu yu bu macta oynatirsan kaybedebilirsin,onu hemen soguk suya atmaya gerek yok.
Hazirlik maclarinin formda ismi ceyhuna sans vermek gerekir,orta sahada hüseyinle beraber selcuk ve colman in arkasini kollarlar.Ceyhunu oynatmakla neden hacettepe gibi oynamis oluyorsun ki?Önemli olan futbolcularin kim oldugu degil,hangi anlayisin hakim oldugudur.Ben tek forvet de oynatarak hücumu düsünürüm.Biraz ziya doganvari oldu ya neyse.:)

Samet Yildirim
18.01.2009, 22:34
tmm hocam :D ceyhunu koyalim colmani sola cekelim...oda olabilir:)

Erdal
18.01.2009, 22:34
Benim devre arası seyrettiğim Barış ismi geçen yerli oyuncuların hiç birindenden aşağı kalmaz. Dolayısıyla Cale- Barış hattı orayı bir kaç maç idare eder. Ama belli ki hoca öyle düşünmüyor. Bir gerçek var ki Gökhan Umut beraber oynadıklarında şişirme toplarla bile gol bulabiliyoruz. Hoca da bu gerçeği atlamıyor ve kısa vadeli düşünüyor. Bu anlamda alınacak sol açık ne kadar iyi olursa olsun 5. haftadan önce forma bulamaz gibi geliyor bana...

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:36
Şu Alanzinho bir gelse birde hazırsa koy fb maçına ne gökhan çıksın ne carlos...

merttara
18.01.2009, 22:37
Trabzonspor Sosa ile ilgileniyor
Devre arasında kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Bayern Münih'in 24 yaşındaki Arjantinli futbolcusu Sosa'ya talip oldu.
18-1-2009 18:58

Bu futbolcu için girişimlerde bulunan bordo - mavili yönetimin, şimdilik yüksek bonservis bedeli nedeniyle geri adım attığı öğrenildi. Bu arada bordo - mavili yöneticilerin bu transfer dışında 3-4 ismi daha yakın takibe aldığı öğrenildi.

FUTBOLCULAR BAYANLARLA BULUŞTU

Trabzonspor Bayan Komisyonu bugün Trabzonspor Kamp Eğitim Merkezi'nde birlik ve beraberlik toplantısı gerçekleştirdi. Bordo - mavili futbolculardan Egemen Korkmaz etkinliğe eşiyle birlikte katılarak, Isaac ve Barış Memiş'le birlikte imza dağıttı. Sadece bayanlara özel olarak düzenlenen etkinlikte Doç. Dr. Mustafa Şahintürk bilgilendirme semineri verirken, karşılıklı bilgi alış verişi yapıldı. Hediye çekilişinin de yapıldığı etkinlikte futbolcular bayan taraftarlarla pasta kesti. Trabzonspor Bayan Komisyonu Genel Koordinatörü Arzu Yalçınalp yapılan etkinliğin amacına ulaştığını ve katılımcı bayanların hoş vakit geçirdiğini söyledi.

(DHA)

Şimdide bu adam çıktı arkadaşlar bakalım bu sonuç nerden çıkacak !!

Erdal
18.01.2009, 22:37
Trabzonspor Türkiyenin en büyük takımıdır. Tabi "büyüklük" kriterlerinize bağlı ama benim kriterlerime göre böyle....Bu gerçek hiç bir zaman değişmeyecek ta ki taraftarları onun büyüklüğünü sorgulamadıkça....

Tolga Han
18.01.2009, 22:40
http://www.internethaber.com/images/news/81169.jpg
Trabzon Sosa'nın peşine düştü
18 Ocak 2009 Pazar 20:03
Trabzonspor bu kez Bayern Münih'li 24 yaşındaki Sosa'nın peşine düştü. TS, şimdilik beklemede...

Devre arasında kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Bayern Münih'in 24 yaşındaki Arjantinli futbolcusu Jose Ernesto Sosa'ya talip oldu.

Bu futbolcu için girişimlerde bulunan bordo - mavili yönetimin, şimdilik yüksek bonservis bedeli nedeniyle geri adım attığı öğrenildi.

Bu arada bordo - mavili yöneticilerin bu transfer dışında 3-4 ismi daha yakın takibe aldığı öğrenildi.

kaynak:internethaber

Serdar A
18.01.2009, 22:41
yapılan en buyuk hata sezeon bası yenı bır takım olması dolayısıyla hedeflerın hem ersun yanal hem sadrı sener ve yonetımın tarafında dusuk tutulması ıdı..sezon bası hem bu forumda konusulanları hem de sadrı ve ersun hocanın soylemlerını ıyı hatırlıyorum.sampıyonluktan bahsetmeyen bu sene avrupa kupalarına gıdecegız dıye sıklıkla tekrar edılen yenı bır takımız dıye taraftar baskısı emılmeye calısan cumleler hala ezberımde..
ve daha ılk baslarda bır yazı yazmıstım..EGER DIGER 3 BUYUKLER GIBI BUYUK TAKIM OLDUGUMUZ IDDIA EDIYORSAK HER SEZONA SAMPIYONLUK PAROLASI ILE CIKMALIYIZ.BU SOYLEMDE KALMAMALI tabıkı.Yapılacak uygulamalar alınacak aksıyonlar hep bu yonde olmalıydı.haftalar gectıkce butun turkıyenın hatta bır cok taraftarımızın sastıgı bır durum ortaya cıkınca zaman zaman sampıyonluktan bahsedıldı..Butceleme ıse hep sezon bası hedeflerıne gore yapıldı ve suan transfer yapamadıysak bu adaptasyon,takım harmonısı gıbı sebeplerden degıl parasızlıktandır...
BIZ HICBIR ZAMAN BUYUK TAKIM OLAMADIK.70 lı 80 lı yıllarda elde edılen sampıyonluklar buyuk basarıdır fakat unutulmamalıdır kı futbolun sektor oldugu endustrılestıgı devam eden 20-30 yıllık surecte malı acıdan ve global acıdan hıcbır asama kaydedemedık..bır 95-96 travması atlattıkkı dıllere destan..
dıyecegım sudur bu sene bası hedeflerı kucuk tutan ersun hoca ve sadrı baskan ılerı gorememıs bu takımın suan buralarda olacagı kanısına varamamıstır.Kucuk dusunenlerın takımı olduk dıye dusunuyorum..bu takıma devre arasında yapılacak1 sol acık 1 sag bek ve 1 orta saha transfer ıle sampıyonluktan bahsedebılırdık...ama sımdı bazı arkadaslara katılıyorum.3.luk v3 4.luk neredeyse hedef halıne gelmıstır.SADRI SENER ve ERSUN HOCA lıgı ıstedıklerı!! yerde bıtıreceklerdır...

bır alanzınho haberı cıktı kı fıkra gıbı.ondan oncekı bırcok oyuncuyu parasızlıktan alamadıgımız yazılırken bu trasnfer ıcın 2,5 mılyon euro ıla 5 mılyon euro para konusuluyor..

Hedefler hiç bir zaman küçültülmedi . Bu sezon yıllar sonra ulaştığımız " realite " içi boş vaadlere alışan taraftarın ölçme algısını bir hayli bozmuş durumda .

Gelinen noktada kadro kalitesi açısından değil bu kadar fazla oyuncunun kısa süredeki uyumu açısından beklentinin üzerinde . Yoksa herkes iyi biliyor ki bu takımın sahada oynanan futbol kalitesi açısından şu anki seviyenin çok üzerine çıkması gerek .

Verilen beyanatlar hedeflerle alakalı değil , takım ve taraftarın psikolojisinin doğru yöne programlanması ile alakalı idi . Yoksa bu hedeflerden yoksun , geleceği hedef olarak alan bir takım icraatları yazın yaşadığımız süreçten çok daha farklıdır . Bu açıdan hiç bir şey söylemde kalmamıştır . Aksine söylemi eksik kalmış , icraat tam olarak yerine getirilmiştir .

Son 20 yılda uğradığımız sektenin endüstriyel gelişim ile uzaktan yakından alakası yoktur . Belki şöyle bir alaka kurulabilir ; Futbol bir bir sektör halini alırken , Trabzonspor feodal geleneklerle ağaların eline bırakıldı .

Cafer Bulur
Trabzonspor Türkiyenin en büyük takımıdır. Tabi "büyüklük" kriterlerinize bağlı ama benim kriterlerime göre böyle....Bu gerçek hiç bir zaman değişmeyecek ta ki taraftarları onun büyüklüğünü sorgulamadıkça....
Kesinlikle öyle.Benim kriterlerime göre deTrabzonsporun 6 sampiyonlugu 3 eziklerin toplam 44 sampiyonluklarina bedeldir.Önemli olan da imkanlariniz ölcüsünde neyi basardiginizdir.Bu anlamda Türkiye nin en büyük takimiyiz.

Ömer SEVİNÇ
İllaki alınacak bir oyuncu. Ama iyi ama kötü. Kendinizi bu kadar harap etmeyin arkadaşlar.

Başkan yurt dışında, yardımcısı yurt dışında. Daha ne olsun? Acele etmeyin. Nasıl olsa bu noktadan sonra alınacak oyuncu Fener maçına ilk 11 çıkmayacak. Boşuna ortalığı velveleye vermenin anlamı yok.

Transfer yapılsın diye de transfer yapılmaz ayrıca. Engin Baytar, İbrahim Akın, Erhan Küçük bunlar küçük takım topçusu. Trabzonsporda solda onları izleyeceğime sola Colman'ı koyarım, göbekte Göksu'yu oynatırım. Alınacaksa çok kaliteli oyuncu alınmalı. Eğer şartlar elvermiyorsa da -ki anlarım 30 milyon civarı borçtan söz ediliyor- transfer yapılmaz olur biter. Bu kadro yine de Avrupa kupalarına gider. Yanlış hatırlamıyorsam sezon başındaki hedefimiz de bu değil miydi?

Erdal
Trabzonspor un büyüklüğünü tartışmak isteyen arakdaş bana büyük takım örneği verebilirmi Türkiyeden?

Mesela onun kriterlerine göre Bekir i Antep'ten mutlaka isteyen ama Antep başkanının ifadesi ile "bahşişmi veriyorsunuz futbolcu mu alıyorsunuz?" cevabı alan fb büyük takım mı?

Ya da Sivas la 1 hafta Mehmet Yıldız pazarlığı yapıp alamayan ve masadan kalkan gs büyük takım mı?

Diğerinin kileri saymıyorum bile... Sahiden büyüklük kriteriniz nedir ki Trabzonspor un büyüklüğü Trabzonspor forumunda tartışılır ??

cellchook

25 Yıldır sampıyon olamıyorsak ve buyuklugumuzu tartısamıyorsak zaten taraftar degılız..
neyse abı umarım ben yanılıyorumdur.bız buyuk bır takımızdır ve buyuk dusunen bır yonetımımız vardır.
hes regulatorlerı stad projesı ve daha bır cok aksıyon sportıf basarıyı getırmedıgı surece buyuk dusunmenın aslı transfer yapıp takım kurmaya bakıyor dıyebılıyorum sadece.

hodlu
18.01.2009, 22:44
Artık fener maçına kilitlenmemiz lazım çünkü bence ligin geri kalan bölümü için çok kritik bir maç.Transfer olmayacağı belli...

eMR3
18.01.2009, 22:44
İşe bak kendi forumumuzda kendi takımımızın büyüklüğünü tartışıyoruz...:confused: olacak iş değil!

cellchook
18.01.2009, 22:45
Trabzonspor un büyüklüğünü tartışmak isteyen arakdaş bana büyük takım örneği verebilirmi Türkiyeden?

Mesela onun kriterlerine göre Bekir i Antep'ten mutlaka isteyen ama Antep başkanının ifadesi ile "bahşişmi veriyorsunuz futbolcu mu alıyorsunuz?" cevabı alan fb büyük takım mı?

Ya da Sivas la 1 hafta Mehmet Yıldız pazarlığı yapıp alamayan ve masadan kalkan gs büyük takım mı?

Diğerinin kileri saymıyorum bile... Sahiden büyüklük kriteriniz nedir ki Trabzonspor un büyüklüğü Trabzonspor forumunda tartışılır ??

buyukluk krıterı SPORTIF BASARIDIr.Istersen yıllarca faır play odulunu al,seyırcı rekoru kır,bır sampıyonlar lıgı macı daha oynamadıysan ve dıger 3 ezık dıye bahsettıklerımız bu konuda kasarlandıysa artık kımın buyuk oldugunu tartısmaya gerek yoktur...eyyamdan uzak objektıf elestırıler olmadıgı surece taraftarın buyuklugu de benım ıcın bır anlam ıfade etmez..

Erdal
18.01.2009, 22:45
Trabzonspor 20 bin dolar, evet sadece 20 bin dolar isteyen rakip kaleciye bunu vermeyip o maçı kaybetmeyi göze alacak kadar büyük takımdır. Üstelik o maçı kaybederek şampiyonluğu kaybetmiştir. Ama benim gözümde bu Trabzonspor u daha da büyütmüştür. Bu sayede ben her zaman ve her yerde avazım çıktığı kadar gururla "Ben Trabzonlu olmasaydım da Trabzonsporlu olurdum" diyebiliyorum

Cafer Bulur
18.01.2009, 22:47
Ah ulan ah,yok mu bir arap seyhi kulübümüzü satin alip kaka icin 120 milyon euro bonservis bedeli verecek babayigit?:)
Istermiydiniz arkadaslar?

cellchook
18.01.2009, 22:49
Trabzonspor 20 bin dolar, evet sadece 20 bin dolar isteyen rakip kaleciye bunu vermeyip o maçı kaybetmeyi göze alacak kadar büyük takımdır. Üstelik o maçı kaybederek şampiyonluğu kaybetmiştir. Ama benim gözümde bu Trabzonspor u daha da büyütmüştür. Bu sayede ben her zaman ve her yerde avazım çıktığı kadar gururla "Ben Trabzonlu olmasaydım da Trabzonsporlu olurdum" diyebiliyorum

cok ozur dılıyorum alıntı yapıp sımarıklık yapmak ıstemıyorum ama bu son cevabım..sen hatırlarsan ben hatırlarım o macları ama FUTBOL TARIHI hatırlamaz..ıstatıstıklerde sampıyonluklar yazar kupalar yazar fınaller yazar...

herkesten ozur dılıyorum transfer dosyasında bunları konustugum ıcın..

umarım ben yanılırım..

fb macında basarılar takımımıza..

Cafer Bulur
Helal bee;anamizin aksütü gibi helal 6 sampiyonluk kazanmis bir takimin taraftarlariyiz.Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene!

ÖZAY AKSOY
Herkese iyi akşamlar,

Serdar Bey, engin bilgi dağarcığınızda forumda adı sıkça geçen Sosa hakkında neler mevcut. Görüş bildirirseniz sevinirim.

Ustaalioğlu
18.01.2009, 22:50

Bu hikayenin basi nasil?

Mustafa Ayazoğlu
18.01.2009, 22:53

very very interesting :) hangi kaleci hangi maç

trapesus
18.01.2009, 22:54
Ah ulan ah,yok mu bir arap seyhi kulübümüzü satin alip kaka icin 120 milyon euro bonservis bedeli verecek babayigit?:)

Arkadaşım espri mi yapıyorsun anlamadım ama Trabzonsporluluk bir duruştur. Kulübümüz, imkansızlıklar içinde 3 haraminin saltanatını yıkan insanların kulübüdür. Petrol zengini görgüsüz arapların değil!!!

Kaan
Marcelinho'yu tekrar alamaz mıyız acaba ? :o:rolleyes:

Bu sezon 19 maçta 8 gol 5 asisti var. :)

33 yaşında ama hala yararlı olur diyorum.

3-4 Milyon €'ya transfer edebiliriz. :rolleyes:

Erdal
Hikayeyi önce Sadık Sözütuna ın spor bir hikayedir kitabında takım ve futbolcu ismi geçmeksiniz okumuştum. Daha sonra TRT de program yapan bir spor yazarı ağabeyimden tüm detayları ile dinledim. 96 Van maçı..Neyse uzatmayalım meseleyi....

Mehmet Fırat
18.01.2009, 22:55
1) Marcelinho'yu tekrar alamaz mıyız acaba ?

2) Bu sezon 19 maçta 8 gol 5 asisti var.

3) 33 yaşında ama hala yararlı olur diyorum.

4) 3-4 Milyon €'ya transfer edebiliriz.

1) :)
2) :rolleyes:
3) ;)
4) :eek:

Fatih
18.01.2009, 22:58

Ziya Doğan hayatta olduğu sürece Marcelinho değil Trabzonspor'a Türkiye'ye bile gelmez :)

Terzioğlu
18.01.2009, 22:59
Bu transfer isi baya uzadi. Yapacaklarsa bir an önce yapsinlar su transfer(ler)i.

poetricus
18.01.2009, 22:59
Trabzonspor 20 bin dolar, evet sadece 20 bin dolar isteyen rakip kaleciye bunu vermeyip o maçı kaybetmeyi göze alacak kadar büyük takımdır. Üstelik o maçı kaybederek şampiyonluğu kaybetmiştir. Ama benim gözümde bu Trabzonspor'u daha da büyütmüştür. Bu sayede ben her zaman ve her yerde avazım çıktığı kadar gururla "Ben Trabzonlu olmasaydım da Trabzonsporlu olurdum" diyebiliyorum
Büyüklerin kuralları değişir, ama değerleri değişmez. Trabzonspor değerleriyle büyktür.
Yukarıdaki anekdot benim için fazlasıyla kâfi.

Mustafa OK
18.01.2009, 23:00
İllaki alınacak bir oyuncu. Ama iyi ama kötü. Kendinizi bu kadar harap etmeyin arkadaşlar.

Başkan yurt dışında, yardımcısı yurt dışında. Daha ne olsun? Acele etmeyin. Nasıl olsa bu noktadan sonra alınacak oyuncu Fener maçına ilk 11 çıkmayacak. Boşuna ortalığı velveleye vermenin anlamı yok.

Transfer yapılsın diye de transfer yapılmaz ayrıca. Engin Baytar, İbrahim Akın, Erhan Küçük bunlar küçük takım topçusu. Trabzonsporda solda onları izleyeceğime sola Colman'ı koyarım, göbekte Göksu'yu oynatırım. Alınacaksa çok kaliteli oyuncu alınmalı. Eğer şartlar elvermiyorsa da -ki anlarım 30 milyon civarı borçtan söz ediliyor- transfer yapılmaz olur biter. Bu kadro yine de Avrupa kupalarına gider. Yanlış hatırlamıyorsam sezon başındaki hedefimiz de bu değil miydi?

haklısın bende aynı görüşteyim...

MuratJ
18.01.2009, 23:01
kesinlikle istemezdim ciddimi soruyosun bunu! futbolun guzelligi yok oluyor! nefret ediyorum arablardan hayatları para zaten!

MuratJ
18.01.2009, 23:05

TRABZONSPORUN BÜYÜKLÜĞÜ TARTIŞILMAZ. TARTIŞANLARIN BURADA İŞİ NE?!?!?!?
birde merak ettigim gecen senelerde neler düşünüyodun acaba 10 mac kazanamama serisinden sonra bir mac kazandıkmı cokmu seviniyodun?!?! dikkatini çekerim suan ligin zirvesindeyiz uyum sorunu yaşamadan. Bu klup umarım başarılı olur o zaman sen ve senin gibilerin hiçbir şekilde kutlamalara katılmamasını istiyorum!

hodlu
18.01.2009, 23:06

Kusura bakmayın ama ben o 20 bin doları verip o şampiyonluğu kazanmayı yeğlerdim.Tarih sayfaları kazananı yazmıştır biz takımımızla her zaman gurur duyarız zaten...

Erdal
18.01.2009, 23:08
Neyse şu büyüklük meselesi görünen o ki tartışılmalı ama bu başlıkta değil...

Ustaalioğlu
18.01.2009, 23:08

3-4 milyon euro mu, en iyi zamaninda 2,5 milyona aldik elemani, simdi etse etse 1 milyon olur, o da sadri baskanin elini operseler...

EmreBir61
18.01.2009, 23:10
Kusura bakmayın ama ben o 20 bin doları verip o şampiyonluğu kazanmayı yeğlerdim.Tarih sayfaları kazananı yazmıştır biz takımımızla her zaman gurur duyarız zaten...

Benim bildigim Trabzonspor taraftar profili her zaman haklının yanında, haksızın karşısında olmasını bilmiştir.Eger biryerde yanlış etik olmayan birşeyler yapılıyorsa bizim yapacagamız tek şey kabul etmemektir.Nasıl ki haksız yere penaltı kazandıgımızda üzülüyorsak, haksız yere kazanılan şampiyonlukta da kat ve kat üzülürüz.

hodlu
18.01.2009, 23:10
Çok bayat olacak ama F.FEKKE'yi kiralasak bize yeter bıraksınlar başka işleri bence...

Erdal
18.01.2009, 23:12
Benim bildigim Trabzonspor taraftar profili her zaman haklının yanında, haksızın karşısında olmasını bilmiştir.Eger biryerde yanlış etik olmayan birşeyler yapılıyorsa bizim yapacagamız tek şey kabul etmemektir.Nasıl ki haksız yere penaltı kazandıgımızda üzülüyorsak, haksız yere kazanılan şampiyonlukta da kat ve kat üzülürüz.

Çoğunluk hala öyle çok şükür. O sebeple hala Trabzonlu olmasaydım yine Trabzonspor u tutardım diyebiliyorum. Siz de diyebilirsiniz. En azından şimdilik...

Erdal
18.01.2009, 23:14
Şu ismi geçen adam hakkında bilgi toplamadıkmı? Nasıl oynar ne yapar kimi geçer wsws?

DURAS
18.01.2009, 23:15
25 Yıldır sampıyon olamıyorsak ve buyuklugumuzu tartısamıyorsak zaten taraftar degılız..
neyse abı umarım ben yanılıyorumdur.bız buyuk bır takımızdır ve buyuk dusunen bır yonetımımız vardır.
hes regulatorlerı stad projesı ve daha bır cok aksıyon sportıf basarıyı getırmedıgı surece buyuk dusunmenın aslı transfer yapıp takım kurmaya bakıyor dıyebılıyorum sadece.
yanlış anlama kardeşim ama, istanbul gibi bir yerden, 6 kere şampiyonluğu anadoluya taşıyan bir takım, değil 25 yıl 100 yıl şampiyon olmasa büyüklüğünden birşey kaybetmez. yeterki biz anlayalım, büyüklüğümüzün şampiyonlukla ilgisi yoktur, istanbula başkaldırışımızla, duruşumuzla, isyanımızla, onurumuzla alakası vardır. biz şampiyon olmazsak değilde, başkaldırışımızı, duruşumuzu, onurumuzu kaybedersek büyüklüğümüzü kaybederiz. transfer başlığında bunu dile getirdiğim için herkesten özürdiliyorum.

irfanb
18.01.2009, 23:15
Ara transferin bitmesine daha 15 gün var. ( Sadri Şener ) :)

refik
18.01.2009, 23:16
fatİh sultan tekke!!!

hodlu
18.01.2009, 23:17

Haklı şampiyonluk hepimizin tercihi ama son 24 yılın en az 20 yılı şaibeli ve masa başı şampiyonlukları ile kazanılmıştır ve o yolun sonunda birileri uefa kupasına uzanmıştır.Yani oyunu kuralına göre oynayacaksın.Son yıllarda fb ile kadıköy deki maçlarda çalınan puanlarımız bizi şampiyonluklardan etti. Yani kısaca hak ederek kazanmayı beklersek...

Alpayer
18.01.2009, 23:17
Elçilikleri ayarlayıp Sobolowski'yi alalım :)

MuratJ
18.01.2009, 23:18
yanlış anlama kardeşim ama, istanbul gibi bir yerden, 6 kere şampiyonluğu anadoluya taşıyan bir takım, değil 25 yıl 100 yıl şampiyon olmasa büyüklüğünden birşey kaybetmez. yeterki biz anlayalım, büyüklüğümüzün şampiyonlukla ilgisi yoktur, istanbula başkaldırışımızla, duruşumuzla, isyanımızla, onurumuzla alakası vardır. biz şampiyon olmazsak değilde, başkaldırışımızı, duruşumuzu, onurumuzu kaybedersek büyüklüğümüzü kaybederiz. transfer başlığında bunu dile getirdiğim için herkesten özürdiliyorum.
aynen katılıyorum! 200bin kişilik fakir bir kentin takımı 42 yıllık mazisinde milyonluk zengin metropol istanbulun takımlarından 6 kere şampiyonlugu alıyosa en cok tr kupasını 2. kazanan takım oluyosa, interi liverpoolu barcelonayı lyonu yenen ilk türk takkımı oluyosa...vs bu takım en büyüktür bikere şehir takımıdır! Bizim şampiyonlukları alan kadrolarımıza baksak o bile yeter en büyük oldgumuzu gostermeye! Yıl ve şampiyonluk oranlarını cıkar en az istanbul takımları kadar basarılıyız! Bunu burda tartısan arkadasıda kınıyorum nasıl bir büyük camianın taraftarı oldugunu anlayamamıs.

ertuuu
18.01.2009, 23:19

abi fanatikte tam sayfa haberinin çıkmasını büyüklük sananlar var galiba. Aptal spor programlarında bir fahri temsilcimiz yok diye küçük klüp mü oluyoruz? Herkes ne uğrunda burada olduğunun farkındadır umarım...

hodlu
18.01.2009, 23:20
Şu büyüklüğü tartışma işi nerden çıktı.Kim biz büyük değiliz dedi ki kendi kendimize yazışıp duruyoruz...

Şahin_53
18.01.2009, 23:21
Arkadaşlar bi göz atayım dedim ama...

Yine tık yok galiba.:)

Erdal
18.01.2009, 23:22
Yahu Selçuk( chellcuk o demektir herhalde) karıştırdın ortalığı be kardeşim :)....

Emre7
18.01.2009, 23:23
kicker ve skysporta baktım değil transfer sosanın ismi bile geçmiyo

Erdal
18.01.2009, 23:24
Şu büyüklüğü tartışma işi nerden çıktı.Kim biz büyük değiliz dedi ki kendi kendimize yazışıp duruyoruz...

Yahu hocam sizin ki kavgaya girip önüne gelene yumruk sallayıp sonra kim kimle kavga ediyor diye sormaya benzedi:) Gerçi tam bizim yöntem ama erozyon a dikkat diyorum ben yine...

hodlu
18.01.2009, 23:25
Ben şimidi bekliyorum, ist takımlarının derbilerinde ntvspor ile lig tv'nin derbiye doğru ve son 10 yılın maçları geyiği bu hafta bizim maçımız için olacakmı...

hodlu
18.01.2009, 23:27
Yahu hocam sizin ki kavgaya girip önüne gelene yumruk sallayıp sonra kim kimle kavga ediyor diye sormaya benzedi:) Gerçi tam bizim yöntem ama erozyon a dikkat diyorum ben yine...

Erdal kardeşim ben bu tartışma ile ilgili yorum yapmadım senin yanlışın var bence...

Onur Civelek61
18.01.2009, 23:28
Yarın inşallah transferi yaparız.Gazeteler yeni yeni isim yazmaktan kurtulur:)

serdar avcı
18.01.2009, 23:31
gazeteler yalancı traj olsun diye hergün 2 -3 futbolcu aldırıyorlar.

Erdal
18.01.2009, 23:32
Erdal kardeşim ben bu tartışma ile ilgili yorum yapmadım senin yanlışın var bence...

Sahiden kapatalım bu faslı. Uzadıkça uzuyor. İyi olacak inşallah. Mutlaka transfer olacaktır. İnşallah alınan adam çabuk uyum sağlar ve takımın gücüne güç katar...

Gökhan KAN
18.01.2009, 23:33
gazeteler yalancı traj olsun diye hergün 2 -3 futbolcu aldırıyorlar.
Evet o yüzden fotomaç satışlarda bir numara gidiyor...

Arif Timurcioğlu
18.01.2009, 23:39
Yok babam gene bir isim atılsın ortaya saf bizler hemen araştırmalara başlarız fiyat biçeriz oyunculara gazteler ne kadar yalan yazarsa yazsınlar. Şurda aramızda bir isim tartışalım ertesi gün gazetelerde çıkıyor bu isim. Ronaldinyoyu yazalım fotomaç manşet atmazsa ben bişey bilmiyorum.

Murat TONBUL
18.01.2009, 23:40
bence alanzinho yu alacağız.(sadece tahmin)

Bülent AKBULUT61
18.01.2009, 23:40
yinemi transfer yok geliyorum gidiyorum hiç bir şey olmuyor yaktın beni SADRİ başkan

mehmet yıldırım
18.01.2009, 23:45
bence en büyük transfer ersun yanalı göndermek olacaktır....bu adam bu malzemeden güzel helva yapamıyor.şimdi hep birden üstüme saldırın......lig lideri olduğumuz için haksızlık yapıyorumdur size göre....oynatılan futbolu ve mantaliteyi görüyorum ve analiz yapabiliyorum.ben ersun yanalla başarıya ulaşacağımıza inanmıyorum...

Hüseyin Hatırlı
18.01.2009, 23:48
Beyler yok mu bi gelişme uyandığımda bi kaç yeni yüzü trabzonsporda görmek istiyorum:)

Arif Timurcioğlu
18.01.2009, 23:48
bence en büyük transfer ersun yanalı göndermek olacaktır....bu adam bu malzemeden güzel helva yapamıyor.şimdi hep birden üstüme saldırın......lig lideri olduğumuz için haksızlık yapıyorumdur size göre....oynatılan futbolu ve mantaliteyi görüyorum ve analiz yapabiliyorum.ben ersun yanalla başarıya ulaşacağımıza inanmıyorum... Geçen yılları bir hatırla şimdide bir puan cetveline bak şükret ve sus. O Dediğin mantaliteyi çok biliyorsanda amatör takımlarda başla şimdiden ilerde sen yönetirsin.

Mustafa Calik
18.01.2009, 23:49
silinsin lütfen....

Murat TONBUL
18.01.2009, 23:49
bence en büyük transfer ersun yanalı göndermek olacaktır....bu adam bu malzemeden güzel helva yapamıyor.şimdi hep birden üstüme saldırın......lig lideri olduğumuz için haksızlık yapıyorumdur size göre....oynatılan futbolu ve mantaliteyi görüyorum ve analiz yapabiliyorum.ben ersun yanalla başarıya ulaşacağımıza inanmıyorum...
size ziya doğan gibiler haktır.başka bişey demiyorum.

Trabzonli_61
18.01.2009, 23:50
Saka yaptin sanirim..

ucurum
18.01.2009, 23:53

Vay be bunu da gördüm...

Bülent AKBULUT61
sen ne diyon kardeş:confused:

Trabzonli_61
arkadasimiz saka yapmis varmayin üstüne

Abdülkadir Kılıç
18.01.2009, 23:54
nerede hata görüyorsun? Benim anlayışıma göre ve genel olarak görülen anlayışa göre bekler hücuma çıkıyor iki ön libero toplu hücum toplu savunma (tam olarak yapılamıyor) bence herşey tamam tek sorun sol açık

Ömer TOPAL

:):D:mad::p

Arif Timurcioğlu
Zaten öyle bir yere öyle alakasız bir yazı yazdıki transfer başlığı murt oldu inş. silinir bunlar.

Bülent AKBULUT61
18.01.2009, 23:55
şakadır şaka seni gidi şakacı arkadaşımız günün esprisini sen yaptın:alkış:

Murat TONBUL
18.01.2009, 23:55
4-5 dakika sonra pazartesine gireceğiz.bakalım, günün ilk dakikalarında belki
birine imza attırırlar :)

Arif Timurcioğlu
18.01.2009, 23:57
4-5 dakika sonra pazartesine gireceğiz.bakalım, günün ilk dakikalarında belki
birine imza attırırlar :) Buda güzeldi bari bugünde biraz daha süreleri olsun birkaç dakikayla sınırlama koskoca pazartesiyi.

Abdülkadir Kılıç
18.01.2009, 23:57
Bence komitedekiler şimdi uyuyordur:D ve rüyalarında forumu görüp gülüyorlardır:D

Murat TÜRKAY
18.01.2009, 23:58
arkadaşlar haddim olmayarak ortaya atılmak istiyorum... Bu takım yeni bir takım ve gördüğümüz gibi daha çok eksikleri var ve bu eksiklere rağmen ligde ikinci sırada..ikinci yarı çok daha zor olacak..bu yüzden takımımıza tam destek olmalıyız..sezon başından beri bu takımın hedefi bu yıl şampiyonluk değil dedik.. şimdi ne oluyor anlamıyorum.. abi ne yapacak bu takım daha bu kadarınada şükür..ama görüyorumki herkes her şeyi unutmuş abi bu baskı takım için hiç iyi değil...ne olacak şimdi biz bir kaç maç kaybedersek o istifa etsin bu istifa etsin mi diyecez..

yanlış yapıyoruz arkadaşlar. bu takımın desteğe ihtiyacı var kösteğe değil.. transfer transfer diyoruz kolay mı transfer yapmak.. borçlarımız var... iyi işler yapılıyor bunları göz ardı etmeyelim..yoksa sadece kendimize ve hiç düşünmeyerek trabzonsporumuza zarar vereceğiz... şampiyonluk elbet gelecek ama önce destek..

Hüseyin Hatırlı
18.01.2009, 23:59
Yılın gafı bence başka tek kelimeye gerek yok!:D

Murat TONBUL
19.01.2009, 00:00
zaten bir kere şampiyon olursak arka arkaya 2-3 yıl oluruz.huyumuz kurusun :)

Kadir
19.01.2009, 00:03

Tamam ....

Süleyman Eruyar
19.01.2009, 00:05
farklı düşüncelere neden tahammül edilemiyor,. illa herkes ersun hocanın icratlarını beğenmek zorundamı.. bence burda eleştrilmesi gereken bu yazının bu konuda ne işi olduğudur..

Mehmet SELEN
19.01.2009, 00:08
arkadaşlar haddim olmayarak ortaya atılmak istiyorum... Bu takım yeni bir takım ve gördüğümüz gibi daha çok eksikleri var ve bu eksiklere rağmen ligde ikinci sırada..ikinci yarı çok daha zor olacak..bu yüzden takımımıza tam destek olmalıyız..sezon başından beri bu takımın hedefi bu yıl şampiyonluk değil dedik.. şimdi ne oluyor anlamıyorum.. abi ne yapacak bu takım daha bu kadarınada şükür..ama görüyorumki herkes her şeyi unutmuş abi bu baskı takım için hiç iyi değil...ne olacak şimdi biz bir kaç maç kaybedersek o istifa etsin bu istifa etsin mi diyecez..

yanlış yapıyoruz arkadaşlar. bu takımın desteğe ihtiyacı var kösteğe değil.. transfer transfer diyoruz kolay mı transfer yapmak.. borçlarımız var... iyi işler yapılıyor bunları göz ardı etmeyelim..yoksa sadece kendimize ve hiç düşünmeyerek trabzonsporumuza zarar vereceğiz... şampiyonluk elbet gelecek ama önce destek..

İşte olay budur.Bu düşüncede olan arkadaşlarımızın sayısı arttığı zaman şampiyonluk gelecektir.

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 00:08

yanlış yapıyoruz arkadaşlar. bu takımın desteğe ihtiyacı var kösteğe değil.. transfer transfer diyoruz kolay mı transfer yapmak.. borçlarımız var... iyi işler yapılıyor bunları göz ardı etmeyelim..yoksa sadece kendimize ve hiç düşünmeyerek trabzonsporumuza zarar vereceğiz... şampiyonluk elbet gelecek ama önce destek..haklısın güzel yazmışın ama hedefimiz şampiyonluk değildi ama o duruma geldik bu vakitten sonra bırakırsak ayıp olur bir sol kanat oyuncusu almak koskoca külübü iflasamı göturecek kulubmu batacak ne olcak yani sadece bir tane oyuncu istiyoruz 24 seneyi geckin beklemişiz elimize bir fırsat gelmiş lütfen kacırmayalım şu yanda görmüş olduğunuz oğluma TRABZONSPORU aşılamam lazım.
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

mehmet yıldırım
19.01.2009, 00:10
evet yanlış zamanda yanlış yerde bana göre yüzdeyüz doğru bir tesbitte bulundum....gerçekler zamanla anlaşılır

Abdülkadir Kılıç
19.01.2009, 00:11
Bu başlık niye var takıma önümüzdeki haftadan itibaren başlıyacak olan 2. sezonda takıma katkı yapacak oyuncuları belirmek. Bu adamlar takımın en üste çıkması için çalışacak bu bir oyuncuyu yada teknik direktörü göndererekte sağlanabilir. Tabi ben böyle düşünmüyorum o ayrı.

Gökhan KAN
19.01.2009, 00:13
İnanıyorum yarın mutlaka transfer olacak.....Yada ben öyle istiyorum...

adem73
19.01.2009, 00:15
evet yanlış zamanda yanlış yerde bana göre yüzdeyüz doğru bir tesbitte bulundum....gerçekler zamanla anlaşılır
darlandin sen bu gece herhalde ondan öyle dedin herhalde.ersun hocayi önderip kimi öneriyorsun dur bakayim kesin konyanin teknik direktörü degilmi?

uyum61
19.01.2009, 00:18
http://www.tv2.no/video/?progId=282942

Murat TÜRKAY
19.01.2009, 00:19
zaten eğer maddi problem olmasa bence çoktan transfer yapılırdı... yani evet hepimiz gibi bende görüyorum sol açık lazım diye. inşallah alınır ama alınamazsa kendimizi ve takımımızı yıpratmayalım..sadecede sol açık değil sağ bek tayfunla olmuyor ortasahada selçuk gerçekten hayal kırıklığı colman çok yumuşak kalıyor geçen gaziantep belediye maçında izledim.takımda bir göksu vardı ayakta duran koşan maşallah çocuk hiç durmadı 90 dk. ileri uc uyumsuz.. Allahım inşallah yardımcı olurda şampiyon oluruz ama zor...Yattara da bu takımı çok bozuyor oynadığı zaman çok iyi ama onun ne zaman oynayacağı belli olmuyor.. Açıkçası gördük kamptan sonra burda gaziantep belediyeyi güle oynaya takım oyunu ile yenmemiz gerekirdi ama olmadı.. görüyorumki takım olamadık hala..

kofol

Tesbitte bulunduysanız mevcut durumun ne olduğunu açıklayın, madem helva yok, olması gereken helva ise helvanın malzemelerinden bahsedin bize .
Bizim elimizdeki malzemelerden bahsedin , eldeki malzemelerle nasıl helva yapılacağını açıklayın . Mevcut ustanın eldeki malzeme ile helva değilse , ne elde ettiğini açıklayın.
Sonrada gerçek bir helva ustasının yani eldeki malzemeden helva elde edebilecek ustanın ne özelliklere sahip olması gerektiğini açıklayın.
Bizde diyelim ki evet bu analiz ve dikkate değer bir tesbit. Haklıdır haksızdır tartışılır ama kesinlikle saygı duyulmalıdır.
Ancak yüzde yüz doğru bir tesbit değil, uyduruk bir helva benzetmesinden başka bir şey değil söyledikleriniz kusura bakmayın.

Özgür ŞANLAN
fener maçı için nedense ben çok karamsarım.antalya maçı,hazırlık maçları ve son olarak gaziantep belediye maçı bende olumlu izlenimler bırakmadı.İnşallah kazanırız fb maçını.Ama transfer çok geçikti.

adem73
19.01.2009, 00:22
Vay be bunu da gördüm...
daha neler görecegiz

Napoli
19.01.2009, 00:24
işte 24 yılın hesabını neden sampiyon olamadımızın hesabını bunun gibi düşünen arkdaslardan sorabilirsin

husky61
19.01.2009, 00:25

saçmalamaya başladı biizm taraftarlar bazen olur böle şeler kardeş seni anlıoz ama ersun daha ne yapcak kaç yıldır lider bitirion en liig ?????cvbla yeter bana

adem73
19.01.2009, 00:26
işte 24 yılın hesabını neden sampiyon olamadımızın hesabını bunun gibi düşünen arkdaslardan sorabilirsin
aynen öyle gina geldi zirt pirt hoca degistirmekten

ucurum
19.01.2009, 00:26
Rengin yeter koyu bordo
Yanında görsem bir de açık mavi
Yer zaman ister sema olsun ister ati
Seviyoruz seni yürekten,
Bazıları saçmalasa da
Hep beraber seniniz en içten...

Ersun Yanal, Sardi başkan, inanıyorum ki ellerinden geleni, doğru olduğunu düşündüklerini yapmaya çalışıyorlar. Umarım dualarımız tutar da işleri yaver gider. Transferse transfer, şampiyonluksa şampiyonluk, hayal edelim yeter, gerisi gelecektir, şikayetçiysek, şikayet edilecek unsurlarımız var, büyüklüğümüz var demektir. UMUTLU OLUN...

adem73
19.01.2009, 00:29
saçmalamaya başladı biizm taraftarlar bazen olur böle şeler kardeş seni anlıoz ama ersun daha ne yapcak kaç yıldır lider bitirion en liig ?????cvbla yeter bana
normaldir bazen kisa devre oluyo insan yani tip biliminde kisadevre sendromu oluyor

Napoli
19.01.2009, 00:30
aynen öyle gina geldi zirt pirt hoca degistirmekten

En son bursaspor maçını izlıyorum arkadasımın mekanı var hemde yardım edıyorum... bizim tarftarlardan birisi 40 yaslarında ama nasıl sovuyor ersun yanala futbolculara.barışı neden almıyorsun diye ersun yanala kaptırıyor barış girdi barışa kaptırmaya başladi..dayanmadım mekandan kovdum... sonra düşündüm bu salak gibi trabzonda trbunde 100 kişi olsa ne futbolcu durur o sehirde ne hoca...Kezada boyle bey gibi bakanların sayısı oldukça Trabzonda fazla... 24 değil 65 sene daha sampiyon olamayız bu traftar portresıyle..

Süleyman Eruyar
19.01.2009, 00:33
ya arkadaşlar gidin ersun yanal kısmında tartışın, burası onun yeri değil..

adem73
19.01.2009, 00:34
En son bursaspor maçını izlıyorum arkadasımın mekanı var hemde yardım edıyorum... bizim tarftarlardan birisi 40 yaslarında ama nasıl sovuyor ersun yanala futbolculara.barışı neden almıyorsun diye ersun yanala kaptırıyor barış girdi barışa kaptırmaya başladi..dayanmadım mekandan kovdum... sonra düşündüm bu salak gibi trabzonda trbunde 100 kişi olsa ne futbolcu durur o sehirde ne hoca...Kezada boyle bey gibi bakanların sayısı oldukça Trabzonda fazla... 24 değil 65 sene daha sampiyon olamayız bu traftar portresıyle..
trabzonda kurt cok.kurt dumanli havayi sever.fenerin ilk 10 hafta yasadigi sendromu biz yasasak herhalde ortada ne yönetim ne de hoca birakirlardi.

kamyonetçi
19.01.2009, 00:34
Uşaklar ben birşey sorayım müsaadenizle.Bu akşam işgal etmeyi düşündüğünüz bir forum varmı?Merak ettum,yoksa eğer ben yatmaya gidiyorum.Hani belki Sosa ayağına B.Münih işgali olabilir diye sordum.:)

adem73
19.01.2009, 00:35
ya arkadaşlar gidin ersun yanal kısmında tartışın, burası onun yeri değil..
dogru diyorsunda arkadasin biri bombayi birakip gitti.

Murat TÜRKAY
19.01.2009, 00:38

aynen katılıyorum bu dediklerinden stadda çok var..

RepLay
19.01.2009, 00:39
Alazinho' yla ilgilendikten sonra basınları amma bahsetti bundan. Baya büyük klubüz birkez daha gurur duydum valla

DNA-TS
19.01.2009, 00:40
şimdi taraftar profili tartısıyoruz ama şampiyonluk yaşayan jenerasyonda şimdikinden aşağı değildi....bizim şansızlığımız beceriksiz yönetimlerden kaynaklanan 24 senedir diye düşünüyorum...yoksa bizim burda mekanda diğer takım taraftarlarına bakıyorum bizden bi farkalrı yok...iyi kötü herşeye yorum yapıp küfr ediyorlar...işi bu boyuta indirgememek lazım.....

Haluk Ongan
19.01.2009, 00:43
Bmn için konuşmuyorum ama adım gibi biliyorumki Cristiano Ronaldo gelse ''Bu ne ya çok çalıma kaçıyor.'' diyebilecek bir taraftar profiline sahibiz... Buda düzelecek bir soruna benzemiyor. Ülkemizin genel sorunu. Şu takım sıfırdan bir devrede buralara geldi. Biri Ersun gitsin der biri yönetim transfer yapmazsa başarısız der der allah der. Bazen diyorum bu taraftarın neyine şampiyonluk diye çünkü eminim bu sene az puan farkıyla ikinci veya üçüncü olursak yine yönetim istifa ersun git nidaları başlayacak. Ben bu takım ilk 3e girsin yeter diyorum. Daha yeni bir takımız çok iyi bir hocamız var lütfen biraz mantıklı olalım.

cellchook
19.01.2009, 00:45
TRABZONSPORUN BÜYÜKLÜĞÜ TARTIŞILMAZ. TARTIŞANLARIN BURADA İŞİ NE?!?!?!?
birde merak ettigim gecen senelerde neler düşünüyodun acaba 10 mac kazanamama serisinden sonra bir mac kazandıkmı cokmu seviniyodun?!?! dikkatini çekerim suan ligin zirvesindeyiz uyum sorunu yaşamadan. Bu klup umarım başarılı olur o zaman sen ve senin gibilerin hiçbir şekilde kutlamalara katılmamasını istiyorum!

Yahu Selçuk( chellcuk o demektir herhalde) karıştırdın ortalığı be kardeşim :)....

sevgılı kardesım gustavo burada herkes fıkrını soyleyebılır.konu transferden acıldı ve bıraz dolu oldugum ıcın bu topıcle alakası olmayan bır konuyu ortaya atmıs oldum..bır kere senın kutlamalara katılacak taraftarları ısteyıp ıstememe gıbı bır durumun yok.o lukse sahıp degılsın ne sen ne de bır baskası..ben yıllardan 3 buyukler arasında kendımızı sorguluyorum,senın gıbı 1 yılın tabelasına da bakmam 2 yılın tabelasına da bakmam.ben 25 yıldan bahsedıyorum.herkes kosa kosa merdıven cıkarken bız adım atamadık..
o yuzden yanlıs dusunuyorsun demen yeterlı.kutlamalarla ılgılı arabesk cumlen vızyonunu belırler dıkkat et.

erdal abı,erdal abı dıyorum takıp ettıgım kadarıyla benden buyuksun..evet karıstırdım ama amacım bu degıldı..kımsenın trabzonsporlugunu tartısmam benımkıne de laf soyletmem..

trabzonsporumuz hakettıgı degerı buyuklugu senın verdıgın anektodların yanına sportıf basarıları ekleyerek kazanır dıye dusunuyorum..

ama olmazsa olmazın bu konuda sportıf basarı oldugunu dusunuyorum...

tekrar tekrar yanlıs bır topıcde yanlıs bır konunun suregelmesıne sebep oldugum ıcın herkesten ozur dılıyorum...

Oğuzhan Fidan
19.01.2009, 00:48
neler oluyo burda yahu bi çıktık geldik ortalık karmançurman. ersun yanal göndermeleride başlamış neye dayanarak söylersiniz bu lafları elinizi bi vicdanınıza koyun. çürük elma çok daha belli

Kadir
Hiç duyumda gelmiyor ki , Alanzinho işi olacak mı acaba ?

:)

Murat TÜRKAY
transfer yapılamamasının bence iki nedeni olabilir
1 - kesinlikle para
2 - kamp dönemi boyunca hoca sola ve takımın diğer bölgelerini toparlamaya çalışacaktı eğer olmazsa ona göre transfer çalışmasına girilecekti. bu dediğimde gene paradan kaynaklanıyor..

hasannuhoglu
19.01.2009, 00:49
alanzinho trabzonda..son dakika:D arkadaşlar gerilmeyelim.bi bomba da ben patlatiyim da ortam şenlensin

Haluk Ongan
19.01.2009, 00:51
Belkide senenin en önemli maçına sadece 7 gün var ve hala hepimiz burda transfer peşindeyiz. Bence artık geyik muhabbetine döndü iş. Zaten gelecek adam fener maçında oynamayacak. Burda millet birbirini yiyor. Artık maç havasına girme zamanımız gelmedi mi? Yoksa haftaya pazar saat 19.00 a kadar buraya haber kopyalamaya devam mı edeceğiz?

adem73
19.01.2009, 00:53
alanzinho trabzonda..son dakika:D arkadaşlar gerilmeyelim.bi bomba da ben patlatiyim da ortam şenlensin
gerildik zati sicim gibi.saka yapma valla herkes burnundan soluyo:(

DNA-TS
19.01.2009, 00:53
gene aynı şeyi düşünüp hayıflanıyorum....yeni transferimiz 3-4 antreman yapıp fb maçında oynasaydı....inş. umduğum gibi bir transfer gerçekleşirde bu sefer kadıköyden puanla döneriz....

Özgür ŞANLAN
19.01.2009, 00:54

lütfen doğru olsun lütfen

ne oluyor bize yav:)

mehmet yıldırım
19.01.2009, 00:55
5 hafta sonra görecem sizi şahin ersuncular......sanki hiç futbol oynamadım,sanki hiç futbol izlemiyorum.trabzonspor takımı mevcut kadrosuyla en fazla bu kadar kötü oynatılabilirdi...tabi Allahın lütfuyla enterasan maçları kazandık ya....ersun hoca büyük hoca oluyor otomatikmen....yeterki sizin dediğiniz gibi olsun....ama trabzondaki bi sürü teknik direktörün hangisi gelirse gelsin bu takıma daha iyi oynatır....galileyi dünya dönüyor dediği için asmışlar....zamanla herşey netleşecek

kamyonetçi
Hollanda’nın Ajax takımından Leonardo de Vitor Santiago’nun işini bitirmesi beklenen Trabzonspor’da gündemine Norveç’in Stabaek takımında oynayan Brezilyalı Alan Carlos Gomes de Costa (Alanzinho) girdi. Haber Norveç basınında da geniş yer bulurken, Bordo-Mavililerin, Alanzinho için 35 milyon kronluk (yaklaşık 5 milyon dolar) bir teklif yaptığı öne sürüldü. Ülkede yayın yapan TV 2 kanalının spor servisinin haberinde Brezilyalı futbolcunun görüşlerine de yer verildi. Alanzinho'nun konu hakkındaki "35 milyon çok büyük para. Trabzonspor'un bana sunduğu teklif de çok iyi. Benim ve ailemin hayatını garantiye alabilecek bir miktar" görüşlerine yer veren kanal ayrıca kulübün sportif direktörü, Lars Bohinen’in, "Alanzinho çok değerli bir futbolcu ve onu satmamız için Trabzonspor’un teklifini artırması gerekir” görüşünü duyurdu.

Fiyatı Çok Yüksek Bulundu
Bordo-Mavililer ise bu rakamı yüksek buldu. Trabzonspor yöneticileri de, Brezilyalı futbolcu Alan Carlos Gomes de Costa (Alanzinho) ’yla ilgili kendilerine teklif geldiğini, gerekli araştırmaları yaptıktan sonra kulübüyle görüştüklerini doğruladılar. Yöneticiler, yapılan görüşmelerin olumsuz gittiğinin altını çizerken, “Norveç kulübünün bizden istediği rakam şu anda altından kalkabileceğimiz bir rakam olarak görülmüyor. Bu nedenle Alanzinho transferini şu anda dondurduk. Bu futbolcu bizim listemizde bulunan 25 isimden biridir. Ancak Norveç Kulübü Stabaek’in istediği rakamlara yaklaşmamız bile söz konusu olamaz.” ifadelerini kullandılar. Bu arada Trabzonspor yöneticileri, diğer alternatiflere yöneldiklerini de dile getirirken, “Transferi bir hafta içinde noktalayacağımızı düşünüyoruz. Zaten amacımız bir sol kanat oyuncusu almak ve sonra da transferi kapatmaktır” dediler.

Alanzinho Kimdir
kaynak:günebakış

Bilâl ÇOBAN
ben size transferin açıklanma şartını söyledim hala boş duruyorsunuz :)

1000 sayfa olmadan açıklanmaz transfer :)

Selçuk Yılmaz
sevgılı kardesım gustavo burada herkes fıkrını soyleyebılır.konu transferden acıldı ve bıraz dolu oldugum ıcın bu topıcle alakası olmayan bır konuyu ortaya atmıs oldum..bır kere senın kutlamalara katılacak taraftarları ısteyıp ıstememe gıbı bır durumun yok.o lukse sahıp degılsın ne sen ne de bır baskası..ben yıllardan 3 buyukler arasında kendımızı sorguluyorum,senın gıbı 1 yılın tabelasına da bakmam 2 yılın tabelasına da bakmam.ben 25 yıldan bahsedıyorum.herkes kosa kosa merdıven cıkarken bız adım atamadık..
o yuzden yanlıs dusunuyorsun demen yeterlı.kutlamalarla ılgılı arabesk cumlen vızyonunu belırler dıkkat et.

erdal abı,erdal abı dıyorum takıp ettıgım kadarıyla benden buyuksun..evet karıstırdım ama amacım bu degıldı..kımsenın trabzonsporlugunu tartısmam benımkıne de laf soyletmem..

trabzonsporumuz hakettıgı degerı buyuklugu senın verdıgın anektodların yanına sportıf basarıları ekleyerek kazanır dıye dusunuyorum..

ama olmazsa olmazın bu konuda sportıf basarı oldugunu dusunuyorum...

tekrar tekrar yanlıs bır topıcde yanlıs bır konunun suregelmesıne sebep oldugum ıcın herkesten ozur dılıyorum...

Arkadaşım bilmiorum adının ne oldgunu pek fazla yazıda yazmam ama biraz daaha olumlu yazsan ne olur ne kaybedersin biraz daha ılımlı yaklaşsan ne olur bizler boşuna mı okuyoruz bizler birde nuri albayrak dönemini gördük birde böyle bak olay arkadaşım alla alla vallla eğer halen öle düşünüyorsan sana diyecek pek lafım yok geçmişi bilmiyosun olaylara yüzeysel bakıp sadece işinin muhalefet olddugunu düşünücem ama hemen hemen herkes burada çok şeyler çektii kimseye yakışmıyorr bu tür olumsuz yaklaşımlar sadece takımımıza olumsuz kulübümüze kötümser yaklaşmayalım arkadaşlar görüyoruz başımızda kimler var kimler yönetiyor kimler ne ler yapıyorr isterse şampiyon olmasın isterse olsun ben sonuac bakarım sonuç bence gayet başarılı şu ana kadar ama dersin ki yok yine olmuyorr o zaman gidersin Trabzon ' a inan şu anda fazlaca profesyonel bir yapımız var kulubümüzde şu ana kadar olmayan söylersin görüşünü seni dinlermezlerse gelir buarada uzun bir yazı düşündüklerini yaşadıklarını anlatan bir yazı yazarsın bizde aydınlanırız ben bir çok kez aradım konuştum bilgilendiim ve konuştum aydınlandım ve çok açıklar artık şeffaflar her konuda en azından bi mail at sadece cevabını bekle arkadaşım yanlış anlama....

Kubilay ŞAHİN
19.01.2009, 00:56
5 hafta sonra görecem sizi şahin ersuncular......sanki hiç futbol oynamadım,sanki hiç futbol izlemiyorum.trabzonspor takımı mevcut kadrosuyla en fazla bu kadar kötü oynatılabilirdi...tabi Allahın lütfuyla enterasan maçları kazandık ya....ersun hoca büyük hoca oluyor otomatikmen....yeterki sizin dediğiniz gibi olsun....ama trabzondaki bi sürü teknik direktörün hangisi gelirse gelsin bu takıma daha iyi oynatır....galileyi dünya dönüyor dediği için asmışlar....zamanla herşey netleşecek

düşündürücü...:rolleyes:

eyy gidi ziya doğan eyy..

mehmet yıldırım
19.01.2009, 00:58
saldırın tellioğulları

Oğuzhan Fidan
19.01.2009, 00:59
hayden cümbüşe doğruya bu adamlar 10 yıldır birlikte oynuyolardı dimi

cellchook
19.01.2009, 00:59
Arkadaşım bilmiorum adının ne oldgunu pek fazla yazıda yazmam ama biraz daaha olumlu yazsan ne olur ne kaybedersin biraz daha ılımlı yaklaşsan ne olur bizler boşuna mı okuyoruz bizler birde nuri albayrak dönemini gördük birde böyle bak olay arkadaşım alla alla vallla eğer halen öle düşünüyorsan sana diyecek pek lafım yok geçmişi bilmiyosun olaylara yüzeysel bakıp sadece işinin muhalefet olddugunu düşünücem ama hemen hemen herkes burada çok şeyler çektii kimseye yakışmıyorr bu tür olumsuz yaklaşımlar sadece takımımıza olumsuz kulübümüze kötümser yaklaşmayalım arkadaşlar görüyoruz başımızda kimler var kimler yönetiyor kimler ne ler yapıyorr isterse şampiyon olmasın isterse olsun ben sonuac bakarım sonuç bence gayet başarılı şu ana kadar ama dersin ki yok yine olmuyorr o zaman gidersin Trabzon ' a inan şu anda fazlaca profesyonel bir yapımız var kulubümüzde şu ana kadar olmayan söylersin görüşünü seni dinlermezlerse gelir buarada uzun bir yazı düşündüklerini yaşadıklarını anlatan bir yazı yazarsın bizde aydınlanırız ben bir çok kez aradım konuştum bilgilendiim ve konuştum aydınlandım ve çok açıklar artık şeffaflar her konuda en azından bi mail at sadece cevabını bekle arkadaşım yanlış anlama....

bu konu cok uzadı kardesım baska platformda konusulur..
fb macında takımımıza yurekten bsarılar dılıyorum..
bu arada trabzon dogumluyum mackalıyım adım ahmet selcuk.

ben baslattım ama buyukluk,sportıf basarı,muhabbetını keselım de macı dusunelım.

sana da tesekkur edıyorum kıbar tavrın ıcın.

mehmet yıldırım
19.01.2009, 01:00
hayden cümbüşe doğruya bu adamlar 10 yıldır birlikte oynuyolardı dimi
50 maç oldu be yav...

DNA-TS
19.01.2009, 01:02
bu işi uzatmanın ne anlamı varki....arkadaş düşündüğünü yazmış ..herkesin aynı fikirde olmasını bekleyemeyiz değil mi...
gel transfer gel...gelde rahatlat bizleri...:D

adem73
19.01.2009, 01:04
50 maç oldu be yav...
3 veya 4 mac sonra düzelmiyecegini nerden biliyorsun.bi defa üzerinden 1 sene gecsin ne kadar sabirsizsin

Kubilay ŞAHİN
19.01.2009, 01:04
50 maç oldu be yav...

50 Maç? ...:rolleyes: çok bi zaman dilimi..

neyse transfere dönelim umudumuzu kesmek yok transfer olmassa bile zirveyi bırakmayız bu takıma güvenin..
bu kasımpaşadan erhan bizim yükümüzü kaldırabilirmi acaba?

Haluk Ongan
19.01.2009, 01:06

16 maçın tamamında rakibinden üstün oynadığı herkesçe kabul edilen, iki mağlubiyetinden birini haksızlıkla alan, ilk 11 inden 8 oyuncusu yeni olan, antreman programı iyi olduğu için hiç darbe harici sakatlık yaşamayan, hiçbir şartta 2 forvetten vazgeçmeyen bir takımın hocasını eleştirmek de galileoyla pek bağdaşmasa gerek. Senin için başarı bütün maç topa hükmetmek tık tık pas yapmak ve 16 maçta 15 galibiyet 1 beraberlik ise sen fazla Barcelona maçı izlemişin ne diyim....

cihants61
19.01.2009, 01:09
haluk kardeşime katılıyorum:)ersun hocaya kimse köstek deği destek olsun..trabzonspor bırbirine bağlı olursa şampiyon olur...kendi kendimize yıpratmayalım takımımızı....

trapesus
19.01.2009, 01:11
Aklıma ödüllü bir yarışma fikri geldi. Yönetici arkadaşlara duyuruyorum.

"Yeni transferimiz, "Ara Transfer Dönemi 2008-2009" topiğinin kaçıncı sayfasında gelecek?" :)

Kazanana Bize Her Yer Trabzon kitabından hediye edilebilir.

İlk sallamayı da ben yapmak istiyorum; 851 :)

kamyonetçi
19.01.2009, 01:14
Senin için başarı bütün maç topa hükmetmek tık tık pas yapmak ve 16 maçta 15 galibiyet 1 beraberlik ise sen fazla Barcelona maçı izlemişin ne diyim....

Ben bu yoruma 10 üzerinden 9 veriyorum.:)

Haluk Ongan
19.01.2009, 01:15

"Yeni transferimiz, "Ara Transfer Dönemi 2008-2009" topiğinin kaçıncı sayfasında gelecek?" :)

bende 861 diyorum maksat 61 olsun:)

adem73
19.01.2009, 01:15

911 diyorum ben

cihants61
19.01.2009, 01:16
ehh bende soliyim bariii 840:):)

Gökhan KAN
19.01.2009, 01:16

O Transfer yarın gelecek...Tahminlerim doğrultusunda alınacak futbolcunun kulübüyle görüşmeler hafta sonu nedeniyle yarına kaldı...Yarın akşama kadar görüşülüp anlaşılır..

adem73
19.01.2009, 01:17
günde 50 sayfa ilerlese carsamba transfer olsa 1000 i gecer

Salih Yazıcı
19.01.2009, 01:20
yrn veya salı bu transfer olur bence

Onur Civelek61
19.01.2009, 01:21
O Transfer yarın gelecek...Tahminlerim doğrultusunda alınacak futbolcunun kulübüyle görüşmeler hafta sonu nedeniyle yarına kaldı...Yarın akşama kadar görüşülüp anlaşılır..

Bencede:) Hadi inşallah.

cihants61
19.01.2009, 01:27
ya trabzonsporumuz bu satten sonra transfer yapsa ne olur yapmayın arkadaşlar..bu hafta sonu fenerle oynanacak olann cok önemli bir maç var..ilk yarı ne olursa olsun bu takım 34 puanla 2.sırada averaj farkı ılee...şimdi ki oynayan oyucularımıza haksızlık yapmayalım..sonuna kadar destek verelim..bu takım yeni kurulması ile bu Kadar başarı gösterdi ise seneye cok daha iyi olcağını düşünüyorum..ara transferde acele edipte berbAt bir transfer YAPIP günü kurtarmaya gidilmemesini istiyorum...TRANSFER İSTEMİYORUM...

EmreBir61
19.01.2009, 01:30
ya trabzonsporumuz bu satten sonra transfer yapsa ne olur yapmayın arkadaşlar..bu hafta sonu fenerle oynanacak olann cok önemli bir maç var..ilk yarı ne olursa olsun bu takım 34 puanla 2.sırada averaj farkı ılee...şimdi ki oynayan oyucularımıza haksızlık yapmayalım..sonuna kadar destek verelim..bu takım yeni kurulması ile bu Kadar başarı gösterdi ise seneye cok daha iyi olcağını düşünüyorum..ara transferde acele edipte berbAt bir transfer YAPIP günü kurtarmaya gidilmemesini istiyorum...TRANSFER İSTEMİYORUM...

Bence bekliyor olmamızın sebebide budur.Acele degil takıma yararlı oyuncuyu bulmak istedigimiz için bekliyoruz.Sadri Başkan takım için herşeyin en iyisi için çabalıyodur.Ondan bekliyoruz.

arifemre
19.01.2009, 01:30
günde 50 sayfa ilerlese carsamba transfer olsa 1000 i gecer
e o zaman 1061 :)
tabi bu transfer olana kadar kaç tane daha asılsız transfer haberi olacağına da bağlı. onur61 bağlanırsa mesela her akşam fatih tekke geliyor derse değişir :)

Samet Berber
19.01.2009, 01:47
2010 yılında yabancı sayısı 5 olacakmış .

kamyonetçi
19.01.2009, 01:47
Hem kupa, hem de hazırlık maçlarında eksiklerini gören Trabzonspor’un önümüzdeki 6 günlük süreyi çok iyi değerlendirmesi gerektiğinin altı çizildi. Yanal’ın da özellikle mental çalışmalara ağırlık vereceği ve karşılaşmaya takımı tam anlamıyla hazırlayacağı ifade edildi.
Kaynak: günebakış

Yav böyle bir cümle olurmu Allah aşkına.Bu adamlar taraftarı gerizekalımı sanıyor?Belki yeri değil ama bunu yazmam lazım diye düşündüm.Bu cümleyi kuran adamlar gazetecilik yapıyor vah benim yerel basınım.

28TS61
19.01.2009, 01:52
isvec tv sinde alanzinho ve bizle ilgili haber (isvec tv2)

umarim bu haber dogrudur ve bize gelir

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2009, 01:54

iyi yakalamışsın, ateş olmayan yerden duman çıkmaz

BDiler61
19.01.2009, 01:59

Dunden kalma bi video bu.

Onur Civelek61
19.01.2009, 02:01
Trabzonspor Alanzinho'ya dev bütçe ayırdı

http://www.fotomac.com.tr/2009/01/19/im/FB93D6824E980F4596B02F3Fx.jpg

Bordo-mavili ekip, Alanzinho için kesenin ağzını açtı. Norveç basınına göre, Trabzonspor, Alanzinho'ya 3 yıl için 3 milyon euro, bu futbolcunun kulübü Stabaek'e de yine 3 milyon euro bonservis bedeli önerdi. Norveç'in TV 2 kanalına konuşan Brezilyalı sol açık "Trabzon'un teklifi çok iyi" dedi.

Müthiş teklif

Norveç basını bordo-mavili yönetimin, Stabaek'in Brezilyalı sol açığı için tam 6 milyon euro'yu gözden çıkardığını yazdı.

Trabzonspor sol açık arayışlarında sona doğru yaklaşıyor. Bordo- mavili yönetimin, Norveç Ligi takımlarından Stabaek'in Brezilyalı futbolcusu Alanzinho için müthiş bir teklif yaptığı ortaya çıktı. Norveç basını, Trabzonspor'un sezonun en başarılı futbolcusu seçilen sambacıya 3 yıllık sözleşme karşılığı 3 milyon euro önerdiğini, Stabaek'e de bonservis http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
olarak aynı fiyatın sunulduğunu sütunlarına taşıdılar.

Hayatım kurtulur
Stebaek'in, bordo-mavililerden 4 milyon euro istediği ifade edilirken, yönetimin bu rakamı 3 milyon euro'ya indirdiği taktirde transferin imzaya kalacağı gelen haberler arasında. Norveç'te yayın yapan TV 2 kanalına konuşan Alanzinho, "Trabzonspor'un bana sunduğu teklif çok iyi. Benim ve ailemin hayatını garantiye alabilecek bir miktar" açıklaması yaparak, Trabzonspor'a yeşil ışık yaktı.
İlker DENİZ

fotomaç

28TS61
19.01.2009, 02:03
leonardaya 3 mio veremezken 6 mioyu gözdne cikarmisiz vay anasini ya, habere bak

Ekrem D.
19.01.2009, 02:04
7 saat sonra sınavım var ama yinede baykuş gibi bu başlıktayız.

Ey Trabzon nelere kadirsin...

28TS61
19.01.2009, 02:04
Dunden kalma bi video bu.

sorry, ben yeni gördügüm icin paylasmak istedim görmeyen ve bilmeyenler icin

adem73
19.01.2009, 02:08
sorry, ben yeni gördügüm icin paylasmak istedim görmeyen ve bilmeyenler icin
kardes geriden geliyorsun sayfalar dolusu video var:D:D

28TS61
19.01.2009, 02:21
kardes geriden geliyorsun sayfalar dolusu video var:D:D

bütün yorumlari gozden gecirmedim, cogu yorumlar ayni oluyor genelde, gelsin/gelmesin, alinsin/alinmasin, para yok falan diye okumadan geldim bu sayfalara :D

M.Kılıç50
19.01.2009, 03:51
offff beee hala yokmu bi transfer ??? Baki nYarin cok önemli bi sözlüm var hala uyumadim.. .bekliyoruz bakalim... :(

kalavara
19.01.2009, 06:02
bence fb maçının sonrasına kadar transfer kesinlikle yapılmayacaktır...tabi transfer hiç yapılmayabilir de ama yapılsa bile bu kesinlikle fb maçından önce kamuoyuna duyurulmaz...o nedenle önümüzdeki bir hafta fazlaca heyecana gerek yok derim ben. ha bir de öyle ya da böyle fb maçını kazanırsak devre arası transferi sezon sonuna sarkar kesinlikle, emin olabilirsiniz!!

miaksoy
19.01.2009, 06:56
Bu habere gore de norvec klubu trabzonsporun 3.8 milyon avroluk teklifini kabul etmemis:

http://www.imscouting.com/global_news_item.aspx?id=1109

Ertan 51
19.01.2009, 08:06
Sol açık için
vasat veya kabiliyetli ama sürekliliği olmayan birisi alınacaksa
hiç kimseyi almayıp Barış ta ısrar etmek en mantıklısı

yani sola alınacak adam yıllardır dolduramadığımız o bölgeyi öyle bir doldurmalı ki 3-5 sene hiç birimizin tıkı çıkmasın
yoksa transfer şu sayfada olur-gün bitti hemen birini bulalım alalım bizi hataya düşürür,
öyle bir hata yapmaktansa yine diyorum Barış la devam etmek en sağlılklı karar olur.

arifberkay
19.01.2009, 08:37
7-Nick Carle / gençlerbirliği
8-Burak Yılmaz/Fb

Tüpçü transfer için bugün yurtdısına çıkıyormuş alanzinho yu alıp gelmesin

serdar
19.01.2009, 08:39
Bu gidisle isden atilacagim, bütün gün forumdayim... bari bi Transfer olsa...

metinbay61
19.01.2009, 08:50
sınavlara bile zor kalkardım ama transfer var mı diye erkenden kalkıyorum ilk işim foruma girmek oluyo inşallah bugün bi haber çıkar artık...

Süleyman50
19.01.2009, 08:58
artık benim ümidim kalmadı transfer yapılacağına....

Mustafa OK
19.01.2009, 09:29
yönetim sezon başı bizi transferlere alıştırdı şimdi transfer olmayınca tuhaf oluyor yahu...

halil ibo
19.01.2009, 09:37
Bende artık transfer yapılacağına inanmayanlardanım.Bu konuda yönetimi gayet akılcı buluyorum.Artık takviyeler yaz sezonunda olacak.Mevcut kadro sınırlarını biraz daha aşsın ikinci yarıda ...

Mustafa OK
19.01.2009, 09:39
yönetime bende hak veriyorum ama bir sol açık lazım yoksa ikinci yarı çok zor geçecek...

S.DEMİRCİ
19.01.2009, 09:59
bütçeyi bozmanın anlamı yok.. disiplinden kopmadan yeniden yapılanmaya devam edilmeli. istanbul takımlarıyla ancak bu şekilde yarışmaya devam edebiliriz. onlarla bonservis bedeli ödeme konusunda yarışamayız( en azından şimdilik) o nedenle sol açık şartlar oluşursa alınmalı.. taraftar baskısıyla alınmamalı..

Fatih Öztürk
19.01.2009, 10:03
ara transfer hepimizin bildiği gibi inanılmaz zor bir iştir.
kulupler devre arasında cok iyi futbolcusunu cok büyük paralara verebilir ancak parayı yeterli bulmuyor alanzinhonun kulubu.
net şekilde teklif götürüldüğü belli alanzinhonun kulubune.
alınırsa kuşkusuz türkiyede yılın transferi gerçekleşir.
aceleci arkadaşlara önerim yönetim ince eleyip sık dokuyor sabır gerek.
şunuda unutmamak gerekirki trabzonsporun mevcut kadrosu sol acıksızda sezon sonuna kadar yarışın içinde yer alır.

balahor61
19.01.2009, 10:09
Taraftar baskısıyla yapılacak transfere karşıyım sınırlı yetenekli bisisi alınacaksa hiç alınmasın yapılanmaya devamm

UğuR
19.01.2009, 10:14
Kadıköy de oynanacak olan Fenerbahçe - Trabzonspor maçının sonucu sizce ne olur?
Oylama Sonuçları

Fenerbahçe kazanır
http://www.bordomavi.net/images/theme/darkgreen.gif %20.00
Trabzonspor kazanır
http://www.bordomavi.net/images/theme/red.gif %80.00
Berabere biter
http://www.bordomavi.net/images/theme/grey.gif %0.00

5 Oy Kullanıldı

ANA SAYAFMIZDAKİ ANKETE KATILMAYI UNUTMAYIN !!!

Ümit Tekşan
19.01.2009, 10:29
Arkadaşlar , konumuz dışında ama , İstanbu'lda kitapı bulamıyorum. Nerden alabilirim ? Yardımcı olurmusunuz. ?

BMN Yöneticileri bu konu hakkında aydınlatmadıkları için burdan sormak zorunda kalıyorum ...

Onur Civelek61
19.01.2009, 10:54
Başkan Sadri Şener ve kurmayları, 3 oyuncu için son teklifleri verdi, "Bize dönün" dedi. Ancak tekliflerin arasında uçurum var.

Başkan bizzat uğraştı
Devre arasında en az 1, en çok 2 transfer yapmayı planlayan ve bu doğrultuda hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışan Trabzonspor, artık bekleme sürecine girdi. Sol kanat oyuncularından Leonardo için Ajax’a, Alanzinho için Stabaek’e, orta alan konusunda da Sosa için Bayern’e tekliflerini sunan Bordo-Mavili idareciler en kısa zamanda net bir yanıt beklediklerini belirttiler. Ancak Trabzonspor’un kafasındaki rakamlarla oyunculara istenenler arasında ciddi farklar var.

Norveç’in yıldızı ama...
Buna son örnek Norveç’in Stabaek’teki Alanzinho ile Trabzonspor arasında yaşandı. Karadeniz ekibi, kendilerine önerilen futbolcu için kulübün kapısını çaldı. 1983 doğumlu gole yakın sol açık için Stabaek, 7 milyon dolardan hiç aşağı inmedi. Norveç’te geçen sezon taraftarlarca yılın futbolcusu da seçilen Alanzinho için kiralama teklifi de reddedildi. Ajax teknik heyeti Leonardo satışını veto ederken, Bayernli Sosa’nın toplam maliyetinin 10 milyon Euro’yu aşması sıkıntı yarattı.

fanatik

Ertan 51
19.01.2009, 10:55
Taraftar baskısıyla yapılacak transfere karşıyım sınırlı yetenekte birisi alınacaksa hiç alınmasın yapılanmaya devamm
uzun lafın kısası bu işte:alkış:

Onur Civelek61
19.01.2009, 10:56
Dev bütçeyle pilot takım kuruluyor, yıldız adaylarının Trabzon bünyesinde kalması sağlanıyor.Altyapı atağı kaliteli meyveler veriyor, yurtdışı pazarının da nabzı tüm yıl boyunca tutuluyor.

Bordo-Mavililer, hem günlük başarıyı yakalamak hem de geleceği sağlama almak için önemli adımlar atıyor

Önceki akşam bir haber ulaştı; Trabzonspor transfer yapmıştı... Ama beklenen isim değildi, medyada da camiada da ses getirmedi. Alınan futbolcu Trabzonspor’un Hollanda’daki ‘pilotu’ Maastricht’in 21 yaşındaki kalecisi Bossin’di. Ayrıca gelip oynamayacak, tıpkı diğer ‘yatırım’ Brüls gibi Hollanda ekibinde kalacaktı. Dışarıdan bakıldığında sayfalarda sadece ‘kutu’ olacak işlerdi bu yapılanlar ama amacı bilenler olarak durumun ‘kutunun’ dışına çıkarılması gerektiğine inanıyoruz.

Maliyet-fayda ilişkisi
Ceyhun Gülselam (21), Onur Recep Kıvrak (21), Göksu (18), Faty Papy (18), Brüls (18), Barış Memiş(19) ve Bossin (20)... Bunlar henüz tam olarak takıma monte edilemeyen ya da yurt dışında Trabzon’u temsil edenler. Brüls Hollanda’da şimdiden bir üst ligin takımlarının dikkatini çekti. Hatta Antalya’da onu izleyen ve Süper Lig’de çalışan Türk hocalar “Bence şimdi bile oynar” derken, bu işin ‘bilir kişisi’ İlhan Cavcav Brüls’ü resmen Gençler’e istedi! Bossin özellikle Trabzonspor’a önerildi, ortaklık çerçevesinde. Ceyhun A Milli Takım’a kadar yükseldi, modern bir orta saha olduğunu gösterdi. Göksu PAF’ı ilk yarıda 16 golle zirveye çıkardı, kendi de A Takım’a taşındı. Son kupa sınavında da sahanın en başarılısıydı. Faty Papy’yi 45 dakika izledik ama ‘olur’ dedirtti. Herkes hatırlar Onur için Fener de devredeydi, Ümit Takım’ın kalecisi yeni neslin önemli temsilcisi. Barış zaten 18’inde gösterdi kendini, ‘geliyorum’ dedi.
Şimde alt alta toplayalım...
Bu isimlerin yaş ortalaması 20’yi, maliyetleri ise 1.5 milyon doları bulmuyor.

Duayenlerle uyumlu çalışma
Cale (24), Selçuk İnan (24), Ferhat (24), Isaac (21), Colman (24) ve Giray Kaçar (24)... Onlar da A takım patentli, seviyeleri belli. Bazısı ilk 11’in ası, kimisi alternatifin hası. Kalsa kalır iş yapar, satsa satılır prim yapar.
Şimdi alt alta toplayalım...
Trabzonspor’da birşeyler oluyor.
Dev bütçeyle Karadenizspor Türkiye’deki ‘pilot’ yapılıyor, altyapıya Sadi Tekelioğlu, arama komitesine Özkan Sümer dönüyor. ‘Keşifler’ A takım şansını yitirince elden kaçırılırken, şimdi ise yerlisi-yabancısı Trabzonspor bünyesinde tutuluyor. Hem camiada hem takımda hem de tribünde kredisi yüksek Ersun Yanal da bu konuda önemli bir avantaj olduğunu, gençleri yarışın çetinliğine bakmadan oynatarak kanıtlıyor.

Bu oluşum tüm Trabzon’un
Altyapısı ve pilot takımı üretken, yurt dışı pazarına hakim bir Trabzonspor’da da tutmayanlar olur, sineye çekilebilir. Fakat bu sistem oturursa, ne bir maç bile oynamadan gelip giden, giderken de yüzbinlerce Euro götüren yabancılar kulüpten içeri girebiler, ne de o yabancıları bulsun diye sorumsuz yöneticiler görev başına gelebilir.
Yakın geçmişte en büyük sorunu ‘planlama’ olan Trabzonspor’un hem günü kurtaracak hem de geleceğe yatırım olacak işler yapıyor olması camianın da destek vermesi gereken hamledir. Çünkü bu yönetim gider, bu hoca gider, sağlam temeller gelecekleri de besler.

Serhat DEMİRTAŞ
GÖKSU
Altyapıda ilk yarıda 14 maçta 16 gol attı, A Takım’a katıldı. Yanal ‘tamam’ dedi, profesyonel oldu. Antep Belediye maçında ilk kez Avni Aker’e çıkıp golün asistini yaptı.

BARIŞ
O da PAF’tan büyüdü. Yanal geçen sezon kendisine şans verdi, özellikle son haftalarda bulduğu forma fırsatını iyi değerlendirdi. İkinci yarıda öneml bir alternatif

FATY PAPY
Burundili’yi altyapı kurmayları keşfetti. Mehmet Aurelio’ya benzeyen stiliyle gelecek vaat ediyor.

ÇAĞDAŞ AYDIN
19.01.2009, 11:06
Nazar degmesin super yonetiliyoruz. Boyle yonetilelim 10 sene icinde bir yildiz daha takariz, avrupa da final oynariz.

Travelair
19.01.2009, 11:13
http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1789.jpg İlerleme yok / fotomaç

Şunu kabul etmek zorundayız ki ilk yarının en başarılı takımı Trabzonspor parlak bir devre arası geçiremedi. Kamp performansı ne kadar iyi olursa olsun, çalışmalar 4 maça ve camianın psikolojisine olumlu şeyler aktaramadı. Diğer yandan, eksik mevkilere yapılması beklenen takviyeler de gelmedi. Oyunu yönlendirecek, diklemesine ve hızlı servis yapacak, zaman zaman da derlenip toplanma için merkez istasyon görevi üstlenecek bir isim bulunamadı. Sol önde forveti besleyecek, etkin ve isabetli orta yapacak bir ayak da katılamadı. Eksikler ayniyle baki yani. Yönetim bundan sonra nitelikli isimler alıp kadroya katsa bile bunların hafta sonu açılacak 2. perdenin çok önemli erken randevularında randıman verecek düzeye gelmeleri zor. Pazar gecesi Kadıköy'de takıma güç katmaları ise olanaksız. Aynı geç kalış, kaleci konusunda yaşanmış ve net sonucu Sami Yen faciası olmuştu. Yılların yenilgi serisinin oluşturduğu güven kaybı ve devre arası işaretleri birleşince Saraçoğlu'da umutlu olmak da aşırı iyimserlik istiyor sanki. Bir şeyi itiraf edeyim ki Yanal'ın transfer konusundaki yaklaşımını hiç anlayamıyorum. "Araştırmacı Teknik Adam" diye bir sıfat olsa alnına yapıştıracağımız ilk değer olan Yanal'ın sezon başında "10 numaraya gerek yok" derken hata yaptığını biliyorduk.

10 numara çok önemlidir
Siz bakmayın bazılarının "Günümüz futbolunda 10 numara kalmadı" sözlerine. 10 numara diye bir şey her zaman var olacaktır; ama sayıları azalmaktadır. Bulmak zor, almak daha da güçtür. Ancak olur da kadronuza katarsanız büyük iş yapmış olursunuz. Fenerbahçe son yıllardaki çıkışı Alex ile yakalamış, Galatasaray bu sezon en büyük farkını iyi ve istekli bir Lincoln ile yaratmıştır. Dönelim Ersun Hoca'ya. Dünya futbolunu çok yakın izleyen, bu ülkede Milli Takım patronluğu yapmış bir arkadaşımızın transfer için nokta isimler tespit etmemesini, yönetime açık açık önermemesini anlayamıyoruz. Benzerini Trabzonspor'un ciddi bir atılım yapma döneminde Şenol Güneş'in de yaşadığını ve yaşattığını içim ezilerek hatırlıyorum. Trabzonspor taraftarı, takımından önce onurlu bir mücadele ve Avrupa bileti bekliyor. Ancak şu an yakınında olduğu şampiyonluk unvanını da çok istiyor. En azından ilk yarıdan daha estetik ve üretken bir performans umut ediyor. Bu da mümkün. Biraz daha dikkat ve özenle..

Şükür bir yazar da benim gibi düşünüyor 10 numara konusunda

Kaan
19.01.2009, 11:21

Şurda Alanzinho teklifimiz için konuşuyor , tercüme edebilecek olan var mı ? :)

Bahadır Şimşek
19.01.2009, 11:32
Dünkü konuşmaların aynısı hocam, Trabzonspor çok iyi bir teklif yaptı falan diyor. Futbolcu ile anlaşılmış gibi görünüyor ama sorun bonservis sanırım.
Bu arada videoda attığı gol çok güzel.
Yukarılarda Marcelinho'ya benziyor diyordu birisi, ben de o arkadaşa katılıyorum.

Dip.Ing.Mag.
19.01.2009, 11:32

Şurda Alanzinho teklifimiz için konuşuyor , tercüme edebilecek olan var mı ? :)

sanirim yönetim kabul etmezse Trabzonspor a transferimi , burda seve seve kalmak isterim cunku sampiyonlar liginde oynuyacagiz diyor

mustafa08
19.01.2009, 11:35
leonardaya 3 mio veremezken 6 mioyu gözdne cikarmisiz vay anasini ya, habere bak

hala neden Leonardoya 3 ayirmadilar diyorsun. Ayirmazlar tabii. akil var mantik var. Leonardonun sözlesmesi 5 ay sonra bitiyor, bu durumda 3 Million verilirmi? yazik olur o paraya. Alanzinho nun sözlesmesi devam ediyor ve üstelik Norvec Liginin Stari. 1 Milliona mi alabilecegimizi sandin? Yattara 11 Million € ya gidiyordu sezon basi. Alanzinho Yattaradan daha genc bir futbolcu.

Dip.Ing.Mag.
Isin en kötü tarafi yine Fener macina sol aciksiz cikacak olmamiz yani su transfer isini bir kerede halletsekte eksiksiz oynasak ne olur , size soruyorum sol aciksiz su oyunla feneri Sukru saracoglunda yenebilme ihtimalimiz kacta kactir? Bu saatten sonra yapilacak transferi zaten ersun yanal uyum asamasi falan muhabbetine oynatmaz(oda öyle bi inat)

Onur Şeref
kısaca diyorki evet teklif aldım bence stabaek için de güzel bir teklif eger gidersem orada sonsuza kadar ailemle brlikde yasıyacak kadar param olcak fakat gitmezsem stabaek'in şampiyonlar ligine katılması için elimden geleni yapacağım.

Dip.Ing.Mag.
19.01.2009, 11:36
Kadıköy de oynanacak olan Fenerbahçe - Trabzonspor maçının sonucu sizce ne olur?
Oylama Sonuçları

Fenerbahçe kazanır
http://www.bordomavi.net/images/theme/darkgreen.gif %20.00
Trabzonspor kazanır
http://www.bordomavi.net/images/theme/red.gif %80.00
Berabere biter
http://www.bordomavi.net/images/theme/grey.gif %0.00

5 Oy Kullanıldı

ANA SAYAFMIZDAKİ ANKETE KATILMAYI UNUTMAYIN !!!

Fener bu maci birakmaz bu bir , biz bu maci alamayiz bu da iki...

Dip.Ing.Mag.
19.01.2009, 11:39
aha alin size transfer devre arasi cok zormus , bonservisler cok pahaliymis falan ama isteyen yapiyor transferi biz haric nedense

Gaziantepspor aradığı stoperi buldu!

Gaziantepspor aradığı stoperi buldu; Julio Cesar Santos Correa.. Daha önce Real Madrid, Milan gibi dev ekiplerde forma giyen Julio Cesar'ın öğlen saatlerinde Antep'e gelerek imza atacağı ifade edildi..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png19 Ocak 2009 , 11:00
http://www.ajansspor.com/images/comment.pngYorumlar (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090119/gaziantepspor_aradigi_stoperi_buldu.html#yorumlaro ku)
http://www.ajansspor.com/images/email.pngArkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090119/gaziantepspor_aradigi_stoperi_buldu.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.pngYazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=151875)

http://www.ajansspor.com/resim/juliocesar_poz01.jpg
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Gaziantepspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Gaziantepspor)

Kırmızı-Siyahlılar uzun süredir takip ettiği şu anda Dinamo Bükreş takımında forma giyen ve daha önce Real Madrid, Milan, Benfica, Real Sociedad gibi takımlarda forma giyen 30 yaşındaki Cesar'ı renklerine bağlamak için bugün şehrimize getiriyor.

BUGÜN GELECEK
Ünlü bir geçmişe sahip olan ve Brezilya'lı olan Julio Cesar'ın bugün Antep'e geleceği öğrenildi. Mehmet Polat'la yollarını ayıran ve Bekir'in durumunun netleşmemesinin ardından uzun görüşmelerin ardından anlaştığı Julio Cesar bugün öğleden sonra imza atacağı belirtildi.

Kaynak: Gaziantep 27 Gazetesi

mustafa08
19.01.2009, 11:39
biz iyi olursak bile, ben hakein iyi olacagini sanmiyorum. hangi istanbuldaki Fener macinda hakem iyi mac yönetti? ben hatirlayamiyorum acikcasi...
Umarim yanilirim, insallah aliriz maci

Onur Şeref
19.01.2009, 11:41
Aksu: "Sosa için teklif yaptık"

Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, sırf laf olsun diye transfer yapmayacaklarını belirterek, "İstesek şimdi iki adam alırız ama birilerinin gözüne girmek için transfer yapmayacağız" dedi. Aksu, Bayern Münihli Sosa için teklif yaptıklarını da doğruladı. Devre arasında kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Trabzonspor'da Genel Sayman Mahmut Aksu, gelinen son noktayı değerlendirdi. Aksu, DHA'ya yaptığı açıklamada birilerinin istemesiyle transfer yapmayacaklarını belirterek, "Transfer sezonun başlamasından itibaren çok detaylı bir araştırma içerisine girdik ve bir çok isim üzerinde görüşmeler yaptık. Ancak internet sitelerinde birileri transfer istiyor diye bu takıma takviye yapmayız. Eğer övülmek için transfer yapmak isteseydik, iki transfer yaptıktan sonra bacak bacak üstüne atıp otururduk. Biz kulübü ve ekonomik koşulları göz önünde bulunduruyoruz. Trabzonspor'un mevcut ekonomik durumunu sarsacak her hangi bir girişimde bulunmayız" dedi.
"KOLAY OLANI DEĞİL ZOR OLANI YAPMAK İSTİYORUZ"
Aksu, takıma direkt katkı yapacak oyuncu transfer etmeye çalıştıklarını da belirterek, "İstesek şimdi iki transfer yaparız ama lig uzun ve biz alacağımız her futbolcudan sonuna kadar yararlanmak istiyoruz. Şu anda elimizde 5 kişilik liste var ve bu listeden bir veya iki transfer yapmayı düşünüyoruz. Kolay olan futbolcuyu değil, zor olanı almak niyetindeyiz. Yönetim olarak bugüne kadar yaptıklarımızla zaten kendimizi gösterdik. Bu yüzden tekrar gündeme gelmek veya illa transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız" diye konuştu.
SOSA İÇİN İTALYANLAR DA DEVREYE GİRDİ
Bayern Münih'in genç yıldızı Sosa için girişimlerinin sürdüğünü de söyleyen Aksu, "Bu futbolcuyu biz gündemimize aldıktan sonra bir çok İtalyan kulübü de Sosa'ya talip oldu. Dolayısıyla fiyatı arttı. Ancak görüşmelerimiz sürüyor. Aldığımız taktirde çok fazla katkı sağlayacağından şüphemiz yok" dedi. Aksu, Ajax'ın sol açığı Leonardo'nun transferini ise şu anlık beklemeye aldıklarını vurguladı. Hollanda'da bulunan Genel Sayman Mahmut Aksu, birkaç gün içerisinde transfere son noktayı koyup, Türkiye'ye dönmeyi planlıyor.
SOSA KİRALANABİLİR
Öte yandan Trabzonspor'un, Sosa'yı sezon sonuna kadar kiralayabileceği de öğrenildi. Bu konuda net bir karar vermeyen bordo - mavili yöneticiler, hem futbolcu hem de kulübü ile görüşmelerini sürdürüyor. 24 yaşındaki Arjantinli Jose Ernesto Sosa, geçen sezon geçirdiği sakatlıktan sonra Bayern Münih'te yedek kulübesine mahkum oldu. Alman kulübünün Ribery'i de transfer etmesinin ardından kadroya dahi girmekte zorlanan Sosa, yılda 1. 5 Milyon Euro kazanıyor.

Serdar Ersoy
19.01.2009, 11:43
balahor61 tarafından yazılan
Taraftar baskısıyla yapılacak transfere karşıyım sınırlı yetenekte birisi alınacaksa hiç alınmasın yapılanmaya devamm

işte bu söze başka hiçbirşey söylenmez futbolcu aldık demek için değil bize faydası olacağı için futbolcu alalım !!!

TAHSİN 61
19.01.2009, 11:47
-[ooD;1873071']Fener bu maci birakmaz bu bir , biz bu maci alamayiz bu da iki...

:alkış::alkış::alkış::alkış:
brova sana tebrikler 'İnanmak başarmanın yarısıdır'

derdi bana buyuklerim

Jester
19.01.2009, 11:48
En iyi alternatif Sosa'nın 1.5 yıllığına kiralanması olur.

Mahmut Bey ile aynı şeyleri düşünüyoruz.
Transfer olsa da olmasa da ben yönetimden çok memnunum.

Dip.Ing.Mag.
19.01.2009, 11:49
:alkış::alkış::alkış::alkış:
brova sana tebrikler 'İnanmak başarmanın yarısıdır'

derdi bana buyuklerim

sen ben inansak ne olur onu cözemedim , sahada ki futbolcularimiz inanmadiktan sonra ... o bir yana sol acik eksigimiz buyuk sorun teskil ettgi icin ben suru saracoglunda galibiyeti aklimin ucundan bile geciremiyorum

Napoleon61
19.01.2009, 11:51

satın alma opsiyonu bizde olmak kaydıyla

Hamza Yilmaz
19.01.2009, 11:52

Aynen bende cok cok memnunum. Sosa gelirse süper olur. Ins kiralariz.

İskender Çakmak
19.01.2009, 11:53
2 gündür pazartesiyi bekleyelim dedim ama bugünde bir şey çıkmayacak sanırım Allah hakkımızda haıyrlısını versin

TANZER09
19.01.2009, 11:58
Yönetime yardımcı olmalıyız,

AKSOY_61
19.01.2009, 11:59

Bu yönetimden de memnun olmayanlar gitsin kendini köprüden aşağa atsın artık:D
Ben de transferi çok istiyorum bu kadroyla olmaz diyorum ama transfer olmasa da gıkımı çıkarmam eyvallah derim.

Travelair
19.01.2009, 12:02
Bugün bir haberin çıkmasını umut ediyorum

metinbay61
19.01.2009, 12:04
mahmut aksunun açıklamaları bencede çok mantıklı ve yanlış okumadıysam 1 yada 2 sini alacaz diyor...bu çok daha iyi oldu...en fazla 1 tane bekliyodum ben açıkcası...

Hüseyin İlkin
19.01.2009, 12:06
Bugün bir haberin çıkmasını umut ediyorum

Bende abi , hafta sonu hep aklımda Pazartesi çıkar bir haber vardı . Bakalım , umarım haber çıkar bugün .

ibilek
19.01.2009, 12:11
gece rüyamda gördüm, sadri başkan almanyadan geliyor elinde 3 tane genç ve bunlar ilerde çok iyi olacak diyor du.

Hüseyin Kurt
19.01.2009, 12:15
Başkan ve yöneticilerimiz,bu geçen süreçte üzerlerindeki baskıyı atmak için göz önünde olan,göz boyayan,kolay bir transfer yapıp kenara çekilebilirlerdi.Yaptıkları transferler de 3-5 maç oynar,faydayı da genele yayamayabilirlerdi.

Fakat Başkanımız böyle yapmak yerine üzerindeki tüm baskı ve sıkıştırmalara,sabırsızlığa rağmen en iyisini,en doğrusunu almaya çalışıyor.Faydasını da sadece 3-5 maç değil 2.devrenin tamamında ve önümüzdeki seneler alabileceğimiz bir transfer peşindeler.

Bizim mevcut kadromuz Fener'den de,Ankaraspor'dan da puan ve puanlar alabilecek güçte.
Düşünün,Fener maçı ertelenmeseydi de ilkyarının son maçı olarak devre tatiline girmeden oynasaydı,takımımıza güvenmeyecek miydik o zaman yada takımımızdan emin olarak konuşmayacak mıydık??!!

Bu durumda bize yakışanı yapmalı;Başkanımıza,yönetim kurulumuza ve takımımıza güvenmeliyiz.

Sabır arkadaşlar biraz daha sabır...Zor sabrediyoruz hepimiz ama yine de sabır!!!

arifberkay
19.01.2009, 12:20
-[ooD;1873074']aha alin size transfer devre arasi cok zormus , bonservisler cok pahaliymis falan ama isteyen yapiyor transferi biz haric nedense

Gaziantepspor aradığı stoperi buldu!

Gaziantepspor aradığı stoperi buldu; Julio Cesar Santos Correa.. Daha önce Real Madrid, Milan gibi dev ekiplerde forma giyen Julio Cesar'ın öğlen saatlerinde Antep'e gelerek imza atacağı ifade edildi..
http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png19 Ocak 2009 , 11:00
http://www.ajansspor.com/images/comment.pngYorumlar (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090119/gaziantepspor_aradigi_stoperi_buldu.html#yorumlaro ku)
http://www.ajansspor.com/images/email.pngArkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090119/gaziantepspor_aradigi_stoperi_buldu.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.pngYazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=151875)

http://www.ajansspor.com/resim/juliocesar_poz01.jpg
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Gaziantepspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Gaziantepspor)

Kırmızı-Siyahlılar uzun süredir takip ettiği şu anda Dinamo Bükreş takımında forma giyen ve daha önce Real Madrid, Milan, Benfica, Real Sociedad gibi takımlarda forma giyen 30 yaşındaki Cesar'ı renklerine bağlamak için bugün şehrimize getiriyor.

BUGÜN GELECEK
Ünlü bir geçmişe sahip olan ve Brezilya'lı olan Julio Cesar'ın bugün Antep'e geleceği öğrenildi. Mehmet Polat'la yollarını ayıran ve Bekir'in durumunun netleşmemesinin ardından uzun görüşmelerin ardından anlaştığı Julio Cesar bugün öğleden sonra imza atacağı belirtildi.

Kaynak: Gaziantep 27 Gazetesi

TEBRİKLER aynı fikirdeyim sivaa aldı antep aldı bize gelınce çok zormuş falan filan hikaye bunlar

Mollasalihoğlu
19.01.2009, 12:21
bizim yönetici sosa dio antep bitişte olan bi adam almış abi yapmayın etmeyin..

owenank
19.01.2009, 12:23
Aksu: "Sosa için teklif yaptık"

SOSA İÇİN İTALYANLAR DA DEVREYE GİRDİ
Bayern Münih'in genç yıldızı Sosa için girişimlerinin sürdüğünü de söyleyen Aksu, "Bu futbolcuyu biz gündemimize aldıktan sonra bir çok İtalyan kulübü de Sosa'ya talip oldu. Dolayısıyla fiyatı arttı. Ancak görüşmelerimiz sürüyor. Aldığımız taktirde çok fazla katkı sağlayacağından şüphemiz yok" dedi. Aksu, Ajax'ın sol açığı Leonardo'nun transferini ise şu anlık beklemeye aldıklarını vurguladı. Hollanda'da bulunan Genel Sayman Mahmut Aksu, birkaç gün içerisinde transfere son noktayı koyup, Türkiye'ye dönmeyi planlıyor.
SOSA KİRALANABİLİR
Öte yandan Trabzonspor'un, Sosa'yı sezon sonuna kadar kiralayabileceği de öğrenildi. Bu konuda net bir karar vermeyen bordo - mavili yöneticiler, hem futbolcu hem de kulübü ile görüşmelerini sürdürüyor. 24 yaşındaki Arjantinli Jose Ernesto Sosa, geçen sezon geçirdiği sakatlıktan sonra Bayern Münih'te yedek kulübesine mahkum oldu. Alman kulübünün Ribery'i de transfer etmesinin ardından kadroya dahi girmekte zorlanan Sosa, yılda 1. 5 Milyon Euro kazanıyor.

Almanyada yasayanlar bu futbolcunun son durumu hakkında bilgi verebilir mi? Bayernde pek forma sansı bulamamıs gibi, acaba oynadıgı maclardaki performansı nasıldı ?

ApoCaN28
19.01.2009, 12:24
Biz 22- 23 uğraşıyoz hade diyelim 25
Adamlar alıyor 30...

Sefer A.
19.01.2009, 12:25
antep aldi bitmis tukenmis julio cesari
sivas aldi kamanani

biz alamamisiz da bilmemne

brakin bu isleriii, Sadri Sener kolayca denilsonu da alirdi, 3tane cesar'i da, ama bizim hedefimiz büyükkkkkkk

kiyaslamayalim lutfen takimimizi sivas ve antepin transferleri ile

Onur Şeref
19.01.2009, 12:25
apocan yazgıdın her yorumdan sopnra niye 3 nokta koyuyorsun çok dikkatimi çekdi merak etdim :D

ApoCaN28
19.01.2009, 12:28
apocan yazgıdın her yorumdan sopnra niye 3 nokta koyuyorsun çok dikkatimi çekdi merak etdim :D

Alışkanlık...
Ve de sonuçta sözlere devam etme manası taşıyor ne zaman tek nokta koydum o zaman daha söz etmem misali:D

Bu arada Sosa kiralık bile olsa bizde iş görür...

izzet
19.01.2009, 12:28
Jose ernesto Sosa gelecek vaadeden, ve formunda oldugunda bayernde kadroda kendine yer bulan bir futbolcu.

Güclü bir fizigi oldugu söylenemez ama gayet teknik hizli ve topu olumlu kullanabiliyor.

Ancak bu oyuncunun Transferi bense %1 inandiricilikta. Maaliyeti yüksek, bayern gibi takimi birakip Tütkiye ligine gelmesi zor, ve de avrupa takimlari pesinde (basel PSG arti Aksunun dedigi Italyanlar) onun icin imkansiza yakin.

Yani bize daha cok anzalinho ve leo uygun arkadaslar

Jester
19.01.2009, 12:29
Mahmut Bey'in bu son açıklamalarından sonra ben acil transfer haberi bekleyen arkadaşlara bir-iki gün daha dışarılarda dolaşıp gelmelerini öneririm.

Zafer Fidan
19.01.2009, 12:33
Almanyada yasayanlar bu futbolcunun son durumu hakkında bilgi verebilir mi? Bayernde pek forma sansı bulamamıs gibi, acaba oynadıgı maclardaki performansı nasıldı ?

Sosa gercekten cok yetenekli bir oyuncu. Stil olarak da delgadonun daha iyisi diyebilirim. kiralansa büyük is yapmis oluruz

Yunus Emre SEYHAN
19.01.2009, 12:34
Sadri Şener'den Acıklamalar
Turkcell Süper Lig'de 25 Ocak Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Trabzonspor'da, kulüp başkanı Sadri Şener, rakiplerini yenmek için Trabzon'dan yola çıkacaklarını söyledi.

Şener, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile ikinci yarının ilk maçına çıkacaklarını belirterek, ''Bizim gücümüz belli. Fenerbahçe'nin de gücü belli. 3 ihtimalli bir maç. Yenmek için Trabzon'dan yola çıkacağız'' dedi.

Bu hafta ligin üst sıraları için önemli karşılaşmaların da oynanacağını kaydeden Şener, ''Liderin değişebileceği bir hafta olabilir. Önümüzde 18 maç var. Zorlu bir ikinci yarıya giriyoruz. İnşallah sonunda gülen biz oluruz. Onun için mücadele ediyoruz. Eksiğimiz yok hatta fazlamız olduğunu düşünüyoruz'' diye konuştu.

-TRANSFER-

Kadrosuna bir yabancı oyuncu katmayı planlayan bordo-mavililerde başkan Şener, transfer için gittiği yurt dışından Türkiye'ye döndü.

Şener, transfer konusunda bazı çalışmalar yaptıklarını belirterek, şunları söyledi:

''2-3 oyuncu konusunda teklifimiz oldu. Ara transferde bonservisi olan oyuncuları alabilirsiniz. Onun için de kulüplerle görüşme yapmak zorundasınız. Kulüplerinden izin almadan transfer yapamazsınız. Pahalı bir sistem bizim bütçemize göre. 1 hafta 10 gün içinde bir cevap gelirse transfer olur. Olmazsa şart değil. Gelir gelmez ilk 11'e giremeyecek oyuncuyu ne ben, ne hoca istiyor. Yedeğe oyuncu alacak lüksümüz yok.''

Bu arada Trabzonspor'un Bayern Münih'in Arjantinli oyuncusu Sosa'yı kiralık olarak gündemine aldığı öğrenildi

Mehmet Fırat
19.01.2009, 12:39
Bu 6+2 bizi baya zorlayacak. ;)

Bülent AKBULUT61
19.01.2009, 12:39
bugun içimden bir ses bomba patlatcaz diye his var inşallah yanılmam.hati SADRİ başkan patlat artık transferleri

Serhat
19.01.2009, 12:43
Hareketli saatler başladı desenize :D

Uykusuz her gece :D

Hadi hayırlısı... Gündemdeki isimler birbirinden kaliteli oyuncular...

Yönetim yine kendine yakışanı yapacağının sinyallerini veriyor ;)

Ahmet Karadeniz
19.01.2009, 12:43
trabzonspor kucuk transferlerle ugraşsaydı simdiye 2-3 adam almıstık biz laf olsun diye transfer yapmıyoruz takıma yararı olacak adam arıyoruz lütfen yönetime sahip cıkalım. çünkü gercekten dogru işler yapıyolar

ertuuu
19.01.2009, 12:44
Jose ernesto Sosa gelecek vaadeden, ve formunda oldugunda bayernde kadroda kendine yer bulan bir futbolcu.

Güclü bir fizigi oldugu söylenemez ama gayet teknik hizli ve topu olumlu kullanabiliyor.

Ancak bu oyuncunun Transferi bense %1 inandiricilikta. Maaliyeti yüksek, bayern gibi takimi birakip Tütkiye ligine gelmesi zor, ve de avrupa takimlari pesinde (basel PSG arti Aksunun dedigi Italyanlar) onun icin imkansiza yakin.

Yani bize daha cok anzalinho ve leo uygun arkadaslar

abi bu adam bu kadar iyiyse neden bayern london donovan'ı kiralama gereği duydu. ben sosa yı hiç izlemedim ondan soruyorum...

Dip.Ing.Mag.
19.01.2009, 12:45
Sadri Şener'den Acıklamalar
Turkcell Süper Lig'de 25 Ocak Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Trabzonspor'da, kulüp başkanı Sadri Şener, rakiplerini yenmek için Trabzon'dan yola çıkacaklarını söyledi.

Şener, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile ikinci yarının ilk maçına çıkacaklarını belirterek, ''Bizim gücümüz belli. Fenerbahçe'nin de gücü belli. 3 ihtimalli bir maç. Yenmek için Trabzon'dan yola çıkacağız'' dedi.

Bu hafta ligin üst sıraları için önemli karşılaşmaların da oynanacağını kaydeden Şener, ''Liderin değişebileceği bir hafta olabilir. Önümüzde 18 maç var. Zorlu bir ikinci yarıya giriyoruz. İnşallah sonunda gülen biz oluruz. Onun için mücadele ediyoruz. Eksiğimiz yok hatta fazlamız olduğunu düşünüyoruz'' diye konuştu.

-TRANSFER-

Kadrosuna bir yabancı oyuncu katmayı planlayan bordo-mavililerde başkan Şener, transfer için gittiği yurt dışından Türkiye'ye döndü.

Şener, transfer konusunda bazı çalışmalar yaptıklarını belirterek, şunları söyledi:

''2-3 oyuncu konusunda teklifimiz oldu. Ara transferde bonservisi olan oyuncuları alabilirsiniz. Onun için de kulüplerle görüşme yapmak zorundasınız. Kulüplerinden izin almadan transfer yapamazsınız. Pahalı bir sistem bizim bütçemize göre. 1 hafta 10 gün içinde bir cevap gelirse transfer olur. Olmazsa şart değil. Gelir gelmez ilk 11'e giremeyecek oyuncuyu ne ben, ne hoca istiyor. Yedeğe oyuncu alacak lüksümüz yok.''

Bu arada Trabzonspor'un Bayern Münih'in Arjantinli oyuncusu Sosa'yı kiralık olarak gündemine aldığı öğrenildi

anlasildi , yönetim ince eleyip sik dokuyor ... ama mayista ki klubun odemeleri yuzunden devre arasi transfer olayi cok zor gibi gozukuyor ozellikle suana kadar adi gecen isimler zor...bonservisleri yuksek

Oğuzhan Fidan
19.01.2009, 12:48
adam yıldız futbolcu defanstaki adam yaşlıda olsa olur sonuucta görevi durdurmak. julio cesar gibi kendini kanıtlamış futbolcu bakalım neler yapıcak songta 32 yaşında.. kendimizi avutma çalışmaları buda iyi =)

EmreBir61
19.01.2009, 12:48
abi bu adam bu kadar iyiyse neden bayern london donovan'ı kiralama gereği duydu. ben sosa yı hiç izlemedim ondan soruyorum...

Bence kiralama sebebi Sosa'nın başka klüple anlaşmasından kaynaklanıyor olabilir.Bu klüp inşallah bizizdir.

Erdal
19.01.2009, 12:50
Hafta sonu maç var. Bizden başka kimsenin gündeminde transfer birinci sırada değil.

EmreBir61
19.01.2009, 12:54
Sosa diger oyuncular gibi malesef yine Maradona ile karşılaştırılmış ve gelecegin Maradonası olarak görülmüş bir oyuncu.Ama sanırsam beklenen performansı gösteremeyince yine hayal kırıklıgı yine hayal kırıklıgı.Arjantinden çıkan genç oyuncuların bence en büyük dezavantajı bu konu.Bir anda parlama bekleniyor ve karşılaştırıldıkları oyuncu çok ender bir oyuncu.Eger bize gelirse bir parlama yapar umarım.Colman'a da arkadaş olur ve uyum sorununu çabuk atlatır.

Zafer Fidan
19.01.2009, 12:59

Lucas Podolski Kölne gidecek. Donovani oyüzden transfer ettiler. Bide Sosa orta saha oyuncusu, donovan gibi forvet degil

leventturksoy
19.01.2009, 13:00
http://www.google.no/search?hl=no&q=Tyrkiske+Trabzonspor&start=0&sa=N

bu arada besiktas norvece yonelims bu ezikler bizim futbolcuya iş olmasın

arkadaslar bu lik norvec goole su trabzonsporla ilgili haberler var bir gezinin belki biseyler vardır:)

Onur Akyüz
19.01.2009, 13:05
-[ooD;1873093']sen ben inansak ne olur onu cözemedim , sahada ki futbolcularimiz inanmadiktan sonra ... o bir yana sol acik eksigimiz buyuk sorun teskil ettgi icin ben suru saracoglunda galibiyeti aklimin ucundan bile geciremiyorum

kambersiz dugun olmazmis,buyrun o da geldi.
herseyi bir yana birakalim futbol gibi her sonuca musait bir oyunda,
trabzonspor gibi saglam bir takim mevzu iken bile,icindeki
umutsuzluk tohumlarini saga sola serpen bir arkadasimiz,

hosgeldin
ama ben forumdaki islevinden son derece rahatsiz oldum.

Birtan Karaman
19.01.2009, 13:11
Sosa olur mu sizce ?Gelir mi Bize . . .

Onur Şeref
19.01.2009, 13:13
kambersiz dugun olmazmis,buyrun o da geldi.
herseyi bir yana birakalim futbol gibi her sonuca musait bir oyunda,
trabzonspor gibi saglam bir takim mevzu iken bile,icindeki
umutsuzluk tohumlarini saga sola serpen bir arkadasimiz,

hosgeldin
ama ben forumdaki islevinden son derece rahatsiz oldum.

Adaş bende bu arkadaşdan cidden rahatsız oldum her konudaki yorumlarında bir ümitsizlik var.

Oğuzhan Fidan
19.01.2009, 13:13
anam anam gassaray sivas eşleşti kuralarda :D ahahaha

Gürkan
19.01.2009, 13:14
Hafta sonu maç var. Bizden başka kimsenin gündeminde transfer birinci sırada değil.

Bizden başka pek çok birinci takım sıra olmasa bile takviye yaptılar.

Tolga Han
19.01.2009, 13:15
Aksu "Sosa'yı Alacağız"

Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, transfer çalışmaları ile ilgili konuştu .

Aksu “ laf olsun diye transfer yapmayacaklarını belirterek, "İstesek şimdi iki adam alırız ama birilerinin gözüne girmek için transfer yapmayacağız" dedi. Aksu "Transfer sezonun başlamasından itibaren çok yoğun bir çalışma içerisine girdik ve bir çok isim üzerinde görüşmeler yaptık. Ancak internet sitelerinde birileri transfer istiyor diye bu takıma takviye yapmayız. Eğer övülmek için transfer yapmak isteseydik, iki transfer yaptıktan sonra bacak bacak üstüne atıp otururduk. Biz kulübü ve ekonomik koşulları göz önünde bulunduruyoruz. Trabzonspor'un mevcut ekonomik durumunu sarsacak her hangi bir girişimde bulunmayız" dedi.

Aksu, Şu anda hedefimizde 5 kişilik liste var ve bu listeden bir veya iki transfer yapmayı düşünüyoruz. Kolay olan futbolcuyu değil, takıma direkt katkı yapacak futbolcuyu almak istiyoruz. Yönetim olarak bugüne kadar yaptıklarımızla zaten kendimizi gösterdik. Bu yüzden tekrar gündeme gelmek veya illa transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız" diye konuştu.

Bayern Münih'in genç yıldızı Sosa için girişimlerinin sürdüğünü de söyleyen Aksu, "Bu futbolcuyu biz gündemimize aldıktan sonra bir çok İtalyan kulübü de Sosa'ya talip oldu. Dolayısıyla fiyatı arttı. Ancak görüşmelerimiz sürüyor. Aldığımız taktirde çok fazla katkı sağlayacağından şüphemiz yok" dedi.

Aksu, Ajax'ın sol açığı Leonardo'nun transferini ise şu anlık beklemeye aldıklarını vurguladı.

Hollanda'da bulunan Genel Sayman Mahmut Aksu, birkaç gün içerisinde transfere son noktayı koyup, Türkiye'ye dönmeyi

spor61

Onur Civelek61
19.01.2009, 13:16
Sosa olur mu sizce ?Gelir mi Bize . . .

Ben geleceğini sanmıyorum.Leonardo veya Alanzinho için bastırılmalı.Ama ağırdan alıyoruz.Tabi ki ekonomi önemli.Parayı bastır al diye bişey yok.Her transfer sezonunda transfer yapıcaksın diye bişeyde yok ama sol kanat oyuncusuna çok ihtiyacımız var.Sosa kiralık gelir belki belli olmaz ama bi an önce sonuçlandıralım şu transfer olayını.

Onur Şeref
19.01.2009, 13:17
Şener: "Transfer şart değil"
19 Ocak 2009 / 12:34
Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Trabzonspor'da, kulüp başkanı Sadri Şener, rakiplerini yenmek için Trabzon'dan yola çıkacaklarını söyledi.

https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=374&clientid=96&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=94&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.02&adhoodgain=0&source=&block=0&capping=0&cb=95138a0535e985cdf9ff744064010c1c
http://www.adhood.com/adserver/adview.php?what=zone:73168&n=a2d84631 (http://www.adhood.com/adserver/adclick.php?n=a2d84631)

Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile ikinci yarının ilk maçına çıkacaklarını belirterek, ''Bizim gücümüz belli. Fenerbahçe'nin de gücü belli. 3 ihtimalli bir maç. Yenmek için Trabzon'dan yola çıkacağız'' dedi.

-TRANSFER-

Bu arada Trabzonspor'un Bayern Münih'in Arjantinli oyuncusu Sosa'yı kiralık olarak gündemine aldığı öğrenildi.

Kaynak : www.haber61.net (http://www.spor61.net)

karatasof
19.01.2009, 13:19
Fortis Kupasında ; Tıssssssssssssssss!
Ara transferde; Fıssssssssssssssss!
fb maçı sonrası; ???????????????????

zeki gursoy
19.01.2009, 13:22
demek iş o raddeye geldi ha...
rüyalarında bil sadri şener varsa...
sen biraz taile falan çık hemşerim..
az bi dağıt kafayı...
düzelir işler düzelir..sıkıntı yok..

gece rüyamda gördüm, sadri başkan almanyadan geliyor elinde 3 tane genç ve bunlar ilerde çok iyi olacak diyor du.