PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

TSezgin61
18.01.2009, 15:12
alazinhoda yatti yani...

isterse fener macindan 1 gün önce olsun, sol kanada Transfer SART!!!

fener macindan sonra 17 mac daha var, o yüzden problem yok...

DURAS
18.01.2009, 15:13
alazinhoyu bilmem ama, norveç liginde fiziğe dayalı futbol oynandığını herkes bilir. bu fizik güçle oynanan futbol liginde ayakta durabiliyorsa, bizim ligdede rahat ayakta durur. birde biz ortasahanın soluna oyuncu aradığımızı düşünmüyorum. 4-3-3 teki ileri ucun soluna adam arıyoruz. alazinhoda, leanardoda böyle bir futbolcu

Akif Gür
18.01.2009, 15:15
alazinhoda yatti yani...

isterse fener macindan 1 gün önce olsun, sol kanada Transfer SART!!!

fener macindan sonra 17 mac daha var, o yüzden problem yok...

alanzinho alınsada fener maçında oynayacağını tahmin etmiyorum...sonuçta bi alışma süreci var...belki sonradan oyuna girer...

futbalski60
18.01.2009, 15:16
Norveç Liginde piyasası yüksek olan 3 oyuncu var Alanzinho da bunlardan birisi.Diğerleri Rosenborg'un yıldızları Marek Sapara ve Abdou Razack Traore.Sapara'yla şuanda Bjk ilgileniyor deniliyor ama ne kadar doğru bilemem.Ortasahanın ortasında görev yapıyor ve uzaktan çok etkili şutları var.Slovakya Milli takımında da görev yapıyor.Abdou Razack Traore de sol kanatta görev yapıyor 20 yaşında geleceği çok parlak bir oyuncu.

Bülent AKBULUT61
18.01.2009, 15:17
alanzinho alınsada fener maçında oynayacağını tahmin etmiyorum...sonuçta bi alışma süreci var...belki sonradan oyuna girer...önemli değil alalımda fenerden sonra 17 mac daha var onlarda oynar yeteki alalım

eMR3
18.01.2009, 15:20
bizim yöneticilerden herhangi biri bu Alazinho la ilgileniyoruz diye öyleyen oldumu hiç.

Artık yöneticilerimizden "şu oyuncuyla ilgileniyoruz" açıklamasını istemiyorum.Şu oyuncuyla anlaştık açıklamasını bekliyorum.Sıkıldık artık, ilgilendiğimiz oyuncuyla iki gün sonra askıya aldık açıklaması geliyor...

Emre Bekar
18.01.2009, 15:22
Yeni formalarımız pazartesi yada salı günü satışa sunulacakmış.Tahminim yeni transferimizde bugün yada yarın imzayı atar....

Birtan Karaman
18.01.2009, 15:34
Alanzinho konusunda yatan bir şey yok bence bu leo falan hikaye gizliden bu adamın işini bitirecekler;)

eMR3
18.01.2009, 15:36
Stabeak Alanzinho'yu 3 M euro dan aşağıya bırakıcağını sanmıyorum.Bizim de bu kadar para verebileceğimizi sanmıyorum.Umarım yanılırım, alırız Alanzinho'yu!

Ertan 51
18.01.2009, 15:44
Alonzinho forvet arkası deniliyor sol açık değilmiş
daha önce takip etmiş bilen arkadaşımız varda aydınlatırsa ikrama geçer

ne yaptım bende merakıma bi bak sanki yarın getiryoruz bizim zinho yu:)

Akif Gür
18.01.2009, 15:45

kmden duyduysan yanlış duymuşsun sol açık

TolgaTopçu61
18.01.2009, 15:46
bence bu Alanzinho da olmayacak,külübü cok fazla ucmus(ayni bizim bir kac Anadolu külübü gibi)...
fazla umutlanmayim derim ben...

Murathan
18.01.2009, 15:47
ya her yerde yorumları okuyorum süper adam eksiltiyor falan bu adam beni heveslendirmedi değil inş gelir :D

Hüdai Pervaneli
18.01.2009, 15:49
bence bu Alanzinho da olmayacak,külübü cok fazla ucmus(ayni bizim bir kac Anadolu külübü gibi)...
fazla umutlanmayim derim ben...

yok fazla degil yani 5.4 milyon degeri varmis diyorlar

Ertan 51
18.01.2009, 15:51
kimden duyduysan yanlış duymuşsun sol açık

teşekkür ederim Akif abi
en azından 1-2 maçını izlemiş renktaşlar varsa onların yorumları daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

TolgaTopçu61
18.01.2009, 15:52
yok fazla degil yani 5.4 milyon degeri varmis diyorlar
bence oldukca cok,hele kriz varken bu kadar verilmez...

İskender Çakmak
18.01.2009, 15:55
şimdi birde alanzınhoyla anlaşma olayı var hemen bitirmek çok iyi olur fener maçı geldi he şart değil fener maçında oynaması yeterki o sol açık dolsun

Serdar A
18.01.2009, 15:55
Norveç Liginde piyasası yüksek olan 3 oyuncu var Alanzinho da bunlardan birisi.Diğerleri Rosenborg'un yıldızları Marek Sapara ve Abdou Razack Traore.Sapara'yla şuanda Bjk ilgileniyor deniliyor ama ne kadar doğru bilemem.Ortasahanın ortasında görev yapıyor ve uzaktan çok etkili şutları var.Slovakya Milli takımında da görev yapıyor.Abdou Razack Traore de sol kanatta görev yapıyor 20 yaşında geleceği çok parlak bir oyuncu.

Bu mesaja dikkat çekerim . Traore bana göre çok büyük aşama kaydedebilecek potansiyele sahip . Son sezonu önceki yıldaki kadar parlak geçmemesinin bazı sebepleri var . Aynı zamanda niteliklerini göz önüne alabilirsek , fizik olarak güçlendiğinde bütün kanadı tek başına götürebilecek yetenekte . Bu futbolcuyla ilgili geçen seneden bu yana hayli mesajım var . Keza bu ligi takip eden hemen her kullanıcınında zaman zaman dikkat çektiği bir futbolcu .

Alanzinho için 2-3 ay evvel girişim yapılacaktı . Şu an bu futbolcuyu almanın herhangi bir mantığı yok . Kaldi ki , sol tarafa bu kadar büyük büyük paralar yatıracaksak almamız gereken futbolcu , şu anki ihtiyaca göre ortasaha solu mu yoksa forvetin solu mu olmalı tartışılır .

mashal61
18.01.2009, 15:58

Transfermarktta oynadığı mevkinde orta sahanın solu yazıyor. Ayrıca ben de izlediğim videolarında solda oynadığını gördüm. Yani bu adam forvet arkası değil :)

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/13.gif

eMR3
18.01.2009, 16:03
Bu mesaja dikkat çekerim . Traore bana göre çok büyük aşama kaydedebilecek potansiyele sahip . Son sezonu önceki yıldaki kadar parlak geçmemesinin bazı sebepleri var . Aynı zamanda niteliklerini göz önüne alabilirsek , fizik olarak güçlendiğinde bütün kanadı tek başına götürebilecek yetenekte . Bu futbolcuyla ilgili geçen seneden bu yana hayli mesajım var . Keza bu ligi takip eden hemen her kullanıcınında zaman zaman dikkat çektiği bir futbolcu .

Alanzinho için 2-3 ay evvel girişim yapılacaktı . Şu an bu futbolcuyu almanın herhangi bir mantığı yok . Kaldi ki , sol tarafa bu kadar büyük büyük paralar yatıracaksak almamız gereken futbolcu , şu anki ihtiyaca göre ortasaha solu mu yoksa forvetin solu mu olmalı tartışılır .

Alıncak oyuncu orta sahanın solu olmalıdır.Çünkü büyük bir ihtimalle Yattara sezon sonu gideceğini düşünürsek ve sağa alınacak klasik 4-4-2 oyuncusuyla beraber seneye 4-4-2 oynarız...

mustafa08
18.01.2009, 16:13
bence Ersun Yanal 4-3-3 den vazgecmez.. Alinacak oyuncu forvetin soluna olacaktir

biltrabzon
18.01.2009, 16:16
biraz mantik beyler bu bahsedilen paralara trabzonspor topcu almaz.yok 5 milyon dolar ,yok 3.5 milyon avro.simdi birileri cikip gökhan ünal i 6 milyon avro ya nasil aldik diyecek.sezon basi bol bol para harcandigindan eli kolu baglandi yönetimin.o kadar transfer yaparken kadronun sonradan baska mevkilere ihtiyaci olur diye düsünmediler.simdi ise ucuz futbolcu bulmak icin ugrasiyorlar bulursa alacaklar yoksa almayacaklar.sezon basi böyle bir risk yoktu onun icin önemli isimleri takima kattilar.simdi devir hesap devri.sonuc olarakta bu takimin kesinlikle 2 hatta 3 transfere ihtiyaci var.solacik,iyi bir on numara ve cok cok iyi bir golcü.yoksa 2.yari fener ve ankaraspor maclarinda alinacak kötü sonuclar bu takimi hicte istemedigimiz bir yerde buluruz.su ana kadar oynadigimiz rakiplerimizin hicbirini yenemedik.buda gösteriyor ki fener,ankara ve besiktas maclarini kazanma ihtimaliz cok zayif.yönetim sezon basi yaptigi transfer harcamalari yüzünden,transfer ihtiyacimiz yok diyor.yoksa onlarda cok acik bu takimin transfer ihtiyaci oldugunu biliyor.

orhan52
18.01.2009, 16:19
transfer konuşmaya son verelim arkadaşlar.şu anda alınacak bir futbolcunun form olarak hazır da olsa takıma adapte olması,takımı tanıması,futbolcularla uyumu için,en az bir aylık süre gerektirir.yarın ya da daha sonraki günlerde yapılacak tranferden fener,ankara,bjk maçlarında faydalanmayı düşünmek mantıklı gelmiyor.alınacak futbolculardan bu maçlarda faydalanamayacağımız ortada.daha sonraki maçları bu takım zaten götürecek seviyede.sonuç olarak en önemli maçları oynayacağımız dönemde olmayacak bir transfere gerek yok.transfer konusunda yönetimin çok geç kaldığı ortada ama ben yönetime kızmıyor ve de suçlamıyorum.tabiki her yeni yönetim birinci yılında ekonomik sıkıntımız haklı olarak yok diyecektir.biraz gerçekçi olalım devre arasında yapılacak pahalı bir transfer dengeleri bozacaksa yapılmayabilir.bugün gs borcu en fazla olan klüp ama arkasında devlet desteği vardır.biz aynı duruma düşersek devlet üç eziklere sahip çıktığı gibi bize sahip çıkmaz.

orhan52
18.01.2009, 16:20
biraz mantik beyler bu bahsedilen paralara trabzonspor topcu almaz.yok 5 milyon dolar ,yok 3.5 milyon avro.simdi birileri cikip gökhan ünal i 6 milyon avro ya nasil aldik diyecek.sezon basi bol bol para harcandigindan eli kolu baglandi yönetimin.o kadar transfer yaparken kadronun sonradan baska mevkilere ihtiyaci olur diye düsünmediler.simdi ise ucuz futbolcu bulmak icin ugrasiyorlar bulursa alacaklar yoksa almayacaklar.sezon basi böyle bir risk yoktu onun icin önemli isimleri takima kattilar.simdi devir hesap devri.sonuc olarakta bu takimin kesinlikle 2 hatta 3 transfere ihtiyaci var.solacik,iyi bir on numara ve cok cok iyi bir golcü.yoksa 2.yari fener ve ankaraspor maclarinda alinacak kötü sonuclar bu takimi hicte istemedigimiz bir yerde buluruz.su ana kadar oynadigimiz rakiplerimizin hicbirini yenemedik.buda gösteriyor ki fener,ankara ve besiktas maclarini kazanma ihtimaliz cok zayif.yönetim sezon basi yaptigi transfer harcamalari yüzünden,transfer ihtiyacimiz yok diyor.yoksa onlarda cok acik bu takimin transfer ihtiyaci oldugunu biliyor.

aynı anda nerdeyse birbirini tamamlayıcı şeyler yazmışız

Selçuk Demircioğlu
18.01.2009, 16:21
Videoları seyrettim ben pek tutmadım kafamda soru işaretleri bıraktı..En azından konuşulan paralar kadar etmeyeceğine kanaatim var...Attığı gollerde vuruşları çok zayıf defansif ve kaleci hataları ön planda..Bana savruk bir oyuncu gibi geldi..Belediyede ki erman kılıç belki daha ucuza alınabilir ve yabancı kontenjanı böylelikle boş kalabilir..Yabancı alınacaksa kariyeri tartışılmayacak biri olmalı eğer bahsedilen 3-4 milyon dolarlar verilecekse bu bence şart..Benim kişisel görüşüm alazinhonun gereksiz transfer olacağı yönünde..Ayrıca norveç ligi yaz aylarında oynanıyor ve şu an bu futbolcunun hiçbir çalışması olduğunu sanmıyorum...Yani hazırlamak için de bir ay gerekli bu da düşünülmeli..

bekir61
18.01.2009, 16:22
yaw su isgal ettimz norvej forumun linki ni verebilirmisiniz?

isyankar61-55
18.01.2009, 16:22

Trabzonda deprem ne zaman olur sence.

Sevgili kardeşim o kadar hem mantıklı hemde ümitsizce şeyler yazmışsınki insanı ister istemez karamsarlığa itiyorsun.

Fenerbahçe dediğin takımı hiç iyi analiz etmemişsin eğer bu takım oraya hakem hatası olmadan ve gerçek futbollarıyla gitsin samimi olarak söylüyorum Arsenalin yaptığına yapar ama futbolcular kendine güvensin ve gerçek futbolunu ortaya koysun hakemlerde herzamanki gibi ibnelik yapmasın.

Bu arada Fener maçını alınca Ankara emin olun çantada keklik olur.

Aksi bir durum düşünmek bile istemiyorum.

Ama bir iki güne şu araya acil hem taraftara hem takıma güven verecek iyi bir transfer şart.

bekir61
18.01.2009, 16:25
Transferde Alanzinho Sesleri
Trabzonspor gözünü İskandinavya'da forma giyen sambacıya dikti.

Norveç basınında Trabzonspor'un Stabaek'in Brezilyalı oyuncusu Alanzinho için 35 milyon kronluk (yaklaşık 5 milyon dolar) bir teklif yaptığını öne sürdü.

Ülkede yayın yapan TV 2 kanalının spor servisinin haberine göre Bordo mavililerin Brezilyalı oyuncu için 30 milyon kronu gözden çıkardığını iddia ederken oyuncunun görüşlerine de yer verdi.

Alanzinho'nun konu hakkındaki "35 milyon çok büyük para. Trabzonspor'un bana sunduğu teklif de çok iyi. Benim ve ailemin hayatını garantiye alabilecek bir miktar" görüşlerine yer veren kanal ayrıca Stabaek takımının sportif direktörü, Lars Bohinen ise konu hakkında "Pall Gunnarsson'u yeni sattık ve Alanzinho'yu şu anda satmamız uygun olmaz. Ancak onu satabilmemiz için Trabzonspor'un teklifini bir miktar daha arttırması gerekiyor" derken Alanzinho'nun çok değerli bir oyuncu olduğunu ve performansıyla kendisi için verilen miktarın hakkını vereceğini belirtti.

Kariyerine Brezilya'nın ünlü Flamengo takımında başlayan ve Norveç'te 2007 ve 2008 yıllarında yılın orta saha oyuncusu ve Norveç Ligi oyuncuları tarafından yılın oyuncusu seçilen Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho) 22 Şubat 1983 doğumlu ve hücum hattının özellikle solunda olmak üzere her iki yanında da oynayabiliyor. 2008 yılında takımı ile tamamı ilk 11 olmak üzere 25 maça çıkan sambacı 9 gole imzasını atarak şampiyonlukta önemli pay sahibi oldu.

kaynak: spor61.net

bekir61
18.01.2009, 16:27
TS Kaleci Transfer Etti
Trabzonspor Avrupa'da ortaklık kurduğu Hollanda 2. Lig ekibi Maastricht'in genç kalecisi Ruud Boffin ile anlaştı.

Kadrosunda Milli kaleci Tolga, Ümit milli Kaleciler Onur ve Zeki Ayvaz' ın yedek beklediği, Büyük ümitlerle transfer edilen Yakup'u ise Altınorduya kiralık veren Trabzonspor genç kaleci transfer etti.

Hollanda'da bulunan Mali Sayman Mahmut Aksu, bu futbolcu için son görüşmeleri yaptığı Maastricht kulübünün yöneticileriyle anlaşmaya vardı ve resmi sözleşmeyi de imzaladı.

1987 doğumlu ve 1.96 boyundaki Bossin, Futbol hayatına Genk Kulübünde başladı.2006 da PSV Eindhoven altyapısına transfer olan kaleci bu yıl Maastricht 'e geldi. Bu sezon Maastrich'in oynadığı toplam 22 maçta takımının kalesini korudu

Trabzonspor'un oyuncusu olarak sezonu Maastricht'te tamamlayacak. Gelecek yıl için karar ise performansına göre verilecek.

Bossin'i Trabzonspor'a Hollanda ekibinin Türk antrenörü Fuat Çapa'nın önerdiği öğrenildi. Aynı ekipteki Brüls de Bordo-Mavililer'in oyuncusu olarak Hollanda'da oynuyor ve formuyla büyük beğeni topluyor.

Kaynak: Spor61.net

biltrabzon
18.01.2009, 16:28
Trabzonda deprem ne zaman olur sence.

Sevgili kardeşim o kadar hem mantıklı hemde ümitsizce şeyler yazmışsınki insanı ister istemez karamsarlığa itiyorsun.

Fenerbahçe dediğin takımı hiç iyi analiz etmemişsin eğer bu takım oraya hakem hatası olmadan ve gerçek futbollarıyla gitsin samimi olarak söylüyorum Arsenalin yaptığına yapar ama futbolcular kendine güvensin ve gerçek futbolunu ortaya koysun hakemlerde herzamanki gibi ibnelik yapmasın.

Bu arada Fener maçını alınca Ankara emin olun çantada keklik olur.

Aksi bir durum düşünmek bile istemiyorum.

Ama bir iki güne şu araya acil hem taraftara hem takıma güven verecek iyi bir transfer şart.

kardes sende öyle yazmissin ki halamin biyiklari olsa amca olur misali.karamsarlik degil biraz gercekci olmak lazimsa,fener ve ankaraspor maclarinda puan kaybetme ihtimalimiz rakiplerimizden daha fazla.su ana kadar ortaya koydugumuz istatistik bunu gösteriyor.tersi olursa havalara ucariz.durum bu.

bekir61
18.01.2009, 16:34
http://gazete.netgazete.com/ShowPaper.aspx?news=fotospor[/URL]

http://gazete.netgazete.com/ShowPaper.aspx?news=fotomac (http://gazete.netgazete.com/ShowPaper.aspx?news=fotospor)

[URL]http://gazete.netgazete.com/ShowPaper.aspx?news=fanatik

Coloradoydu
18.01.2009, 16:46
İmkansızlığı sırıtan iddialar etrafında dönüp duruluyor...
Son mesajlarda geçen en alt meblağ 3.5 milyon euro. Yani 7 milyon tl... Maaş ödemesi de düşünülürse 9 milyon tl'ye varıyor maliyet... Kısa vadede ödenmesi gereken 30 milyon tl'lik borç varken 9 milyon tl'yi bu kadar rahat ifade etmek pek mantıklı değil. Kaldı ki 3.5 milyonluk bir bütçemiz olsaydı transfer bu kadar uzamazdı.

Samet KILIÇ
18.01.2009, 16:49
İmkansızlığı sırıtan iddialar etrafında dönüp duruluyor...
Son mesajlarda geçen en alt meblağ 3.5 milyon euro. Yani 7 milyon tl... Maaş ödemesi de düşünülürse 9 milyon tl'ye varıyor maliyet... Kısa vadede ödenmesi gereken 30 milyon tl'lik borç varken 9 milyon tl'yi bu kadar rahat ifade etmek pek mantıklı değil. Kaldı ki 3.5 milyonluk bir bütçemiz olsaydı transfer bu kadar uzamazdı.

aynen senin düşündüğün gibi düşünüyorum 3,5 milyon euroluk bütçe olsaydı bu kadar beklenmezdi(ek bütçe bulmadıysalar)

karaagac61
18.01.2009, 17:03

süper açıklamışsın dostum

Erdogan
18.01.2009, 17:07
Alanziho konusunda taraftarlari israrli vermemekte. forumlarinda artik söyle yazmaya basladilar :)

Alanzinho is rubbish. He can't dribble, he can't pass and he can't score goals. - Forget him and look somewhere else!

metinbay61
18.01.2009, 17:09
bence bu alazinho transferi gerçek...çünkü leonardo diye bekledik adam bana gelen bi teklif yok dedi ama bu adam açıklama yapmış demekki var bişeyler...gerçi nasıl bi adamdır bilmiyorum pek ama sezon başı burda çok kişi adını söylemişti alınmasını yönünde...

metinbay61
18.01.2009, 17:10
Alanziho konusunda taraftarlari israrli vermemekte. forumlarinda artik söyle yazmaya basladilar :)

Alanzinho is rubbish. He can't dribble, he can't pass and he can't score goals. - Forget him and look somewhere else!

alırsak falan bize düşman olur bunlar:)
bide şu tarafı var demekki adam bayağı iyi ki taraftarları bu kadar hırçın davranıyolar vermek istemiyolar...

Erdogan
18.01.2009, 17:12
alırsak falan bize düşman olur bunlar:)
bide şu tarafı var demekki adam bayağı iyi ki taraftarları bu kadar hırçın davranıyolar vermek istemiyolar...

söyle düsünebiliriz bizim yattara gibi bisey, bizde onu cok seviyoruz ama paranin yapamadigi sey yok :)

Murat61
18.01.2009, 17:14
söyle düsünebiliriz bizim yattara gibi bisey, bizde onu cok seviyoruz ama paranin yapamadigi sey yok :)

aynen oyle ama kime sorsak ısrarla ne asisitini soyluyolar nede orta acma yetenegini soldaki yattara : ) insallah ucuza alınırda sol acık sorunumuz ortadan kalkar

metinbay61
18.01.2009, 17:14
aynen öyle bencede...eğer klüp zor durumda olmasa para lazım olmasa yattarayı satmayı kim ister içimiz kan ağlaya ağlaya gitmesine göz yumarız...bu adam da öyle heralde bizi vazgecirmeye çalışıyolar gitmemesi için:)

kaan53
18.01.2009, 17:28
arkadaşlar bu alanzinho transferinde bahsedilen yüksek meblanın verileceğinitahmin etmiyorum 1 milyon euroyu leanardoya vermediler yani mantıklı düşünülmesi lazım alanzinho bence norveç basının şişirmesi transfer olursa hollandadan olur ...

Akif Gür
18.01.2009, 17:32
arkadaşlar bu alanzinho transferinde bahsedilen yüksek meblanın verileceğinitahmin etmiyorum 1 milyon euroyu leanardoya vermediler yani mantıklı düşünülmesi lazım alanzinho bence norveç basının şişirmesi transfer olursa hollandadan olur ...

1 milyon avro nerden çıktı...eğer o kadar ucuz olsaydı emin ol alırlardı

bekir61
18.01.2009, 17:41
bugün cok durgun burasi kimse yazmiyor bisey

Muhammet Kurt
18.01.2009, 17:49
18/01/2009 - www.imscouting.com
Norwegian club Stabaek IF have rejected a 3.8 million euro bid from Trabzonspor for their left winger Alanzinho (real name Alan Carlos Gomes da Costa.) The diminutive Brazilian, just 5.5ft, was impressive last season as he claimed nine goals in 26 games and Stabaek are reluctant to lose one of their best players. Lars Bohinen, technical director of Stabaek said: "We believe he is the most valuable player in the Norwegian Premier Division and having recently sold Veigar Pall Gunnarsson, it would not be right to sell Alanzinho now." Speculation in the Norwegian press suggests that the Turkish club will now likely improve their bid to secure the player. Alanzinho, who can also play centrally, has been at Stabaek since 2005 and began his career at Flamengo.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Norvec kulubu stabaek sol kanat oyuncusu alanzinho icin trabzonsporun 3,8 miyon euroluk teklifini redetti (gercek ismi Alan Carlos Gomes da Costa ). Kucukboylu brazilyali gecen sezon dikkatleri cekmisti, 26 macta 9 gol. Stabaek en iyi oyuncularindan birini gondermekte pek istekli gozukmuyor. Stabaek teknik direktoru Lars Bohinen : "inaniyoruz ki norvec premier liginin en degerli oyuncusu ve daha kisa donemde VegairGunnarssoni sattik, Alanzinho yu su an gondermek hic dogru olmaz."

Norvec basinin spekulasyonlarina gore Turk kulubu tekliflerini yukselterek bu oyuncuyu mutlaka trabzonspora kazandiracaklarini iddia ediyor. Alanzinho, orta sahanin ortasinda da oyniyabilen bir oyuncu, 2005 den beri stabaek de sozlesmeli oyuncu, kariyerini Flamengo da baslamisti.

Ozellikle su son cumleler beni umutlandirdi, Trabzonspor iyilestirilmis bir teklifle gitmesini iddia aden norvec basini!! Ve 10 numara oynama yetenegi de olan bir oyuncu. Umarim hayirli olur

jurietti
18.01.2009, 18:09
VegairGunnarssoni bu adam 1 numaralarıymıs daha onceden bunu kıme kaca sattılar basarılı oluyomu yenı takımında arastırabılırmısınız az cok bızım alacagımızında ne oldugunu anlayabılırız

ÇaGaTaY
18.01.2009, 18:14
Sadece Şota Aradı

Ajax`ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor`a transferi konusunda açıklama yaptı. Leonardo, “Trabzon bana gelmedi. Bonservisim için yazılan rakamlar çok uçuk. Ve samimi değil” dedi.
Hollanda`nın Ajax takımında forma giyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Leonardo, Trabzonspor`da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar Trabzonspor yönetiminden kimsenin kendisiyle görüşme yapmadığını açıkladı. Hollanda’da çıkan açıklamara göre Leonardo, Trabzonspor`a transfer olması konusunda kendisini ilk olarak Sota Arveladze`nin telefonla aradığını anlattı ve şunları söyledi:

"Beni eski arkadaşım Sota Arveladze telefonla aradı. Yaptığım tüm araştırmalardan sonra kendisine Trabzonspor`da oynayacağımı söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yöneticisi benimle bir görüşme yapmadı. Galiba birçok şey dedikodudan ibaret " dedi.

Kaynak: TAKA Gazetesi

Yavuz Hasan
18.01.2009, 18:29
Sadece Şota Aradı

Ajax`ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor`a transferi konusunda açıklama yaptı. Leonardo, “Trabzon bana gelmedi. Bonservisim için yazılan rakamlar çok uçuk. Ve samimi değil” dedi.
Hollanda`nın Ajax takımında forma giyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Leonardo, Trabzonspor`da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar Trabzonspor yönetiminden kimsenin kendisiyle görüşme yapmadığını açıkladı. Hollanda’da çıkan açıklamara göre Leonardo, Trabzonspor`a transfer olması konusunda kendisini ilk olarak Sota Arveladze`nin telefonla aradığını anlattı ve şunları söyledi:

"Beni eski arkadaşım Sota Arveladze telefonla aradı. Yaptığım tüm araştırmalardan sonra kendisine Trabzonspor`da oynayacağımı söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yöneticisi benimle bir görüşme yapmadı. Galiba birçok şey dedikodudan ibaret " dedi.

Kaynak: TAKA Gazetesi
bu tarz haberleri koymayın ortalığı karıştırmaktan başka bişeye yaramaz ne yani bizim yöneticiler bu kadar gittiler geldiler bişey yapmadılar mı hem futbolcuyla niye görüşesin ki oynarım demiş mi demiş yönetici nie futbolcuyla görüşsün karşı takımın yöneticileriyle görüşür belli bi düzeyde olmayan kaynakları koymayın buraya

Bekir
18.01.2009, 18:37
VegairGunnarssoni bu adam 1 numaralarıymıs daha onceden bunu kıme kaca sattılar basarılı oluyomu yenı takımında arastırabılırmısınız az cok bızım alacagımızında ne oldugunu anlayabılırız
gunnarsoni 1.8 milyon euro ya nancy e satılmıs nancy de kadrota giremiyor

SüRMeNe_6161
1 hafta kaldı haleda tranfer yok

ramazan-54
transfer konuşmaya son verelim arkadaşlar.şu anda alınacak bir futbolcunun form olarak hazır da olsa takıma adapte olması,takımı tanıması,futbolcularla uyumu için,en az bir aylık süre gerektirir.yarın ya da daha sonraki günlerde yapılacak tranferden fener,ankara,bjk maçlarında faydalanmayı düşünmek mantıklı gelmiyor.alınacak futbolculardan bu maçlarda faydalanamayacağımız ortada.daha sonraki maçları bu takım zaten götürecek seviyede.sonuç olarak en önemli maçları oynayacağımız dönemde olmayacak bir transfere gerek yok.transfer konusunda yönetimin çok geç kaldığı ortada ama ben yönetime kızmıyor ve de suçlamıyorum.tabiki her yeni yönetim birinci yılında ekonomik sıkıntımız haklı olarak yok diyecektir.biraz gerçekçi olalım devre arasında yapılacak pahalı bir transfer dengeleri bozacaksa yapılmayabilir.bugün gs borcu en fazla olan klüp ama arkasında devlet desteği vardır.biz aynı duruma düşersek devlet üç eziklere sahip çıktığı gibi bize sahip çıkmaz.
arkadaşım bu kadar karamsar olma bi kere ankara yı 2-0 yendik ikincisi bjk macına da bir buçuk iki ay var ki bu da gelecek adamın takıma adepte olması için yeterli.bide rakiplerden daha dogru düzgün transfer yapan yok,yani onlarda aynı durumda.ee kadrolar aynı olduguna göre sorun yok gene onlardan önde oluruz.eger birileri puanlarımızı calmazsa

jurietti
18.01.2009, 18:39

en ıyılerı buysa 1.8 e satılmıssa ve basarısızzsa kazık yemek uzereyız

Terzioğlu
18.01.2009, 18:40
Ufak bir yanlis anlasilma var. Daha bu ay transfer oldu Nancy takimina. Sadece 1 mac oynamasinin sebebi bu.

jurietti
18.01.2009, 18:41
3.8 euro vermısız bu parayla cok daha kalıtelısını alırız buna o parayı verıp dıgerlerıne neden vermıyolar anlamıs degılım mesela roger mesela leo mesela mansere vs. bence yonetım o rakamı teklıf etmemıstır

Onur Akyüz
18.01.2009, 18:41

başkanla mahmut aksumu kazık yiyecek?

sanmam.

jurietti
18.01.2009, 18:42
Ufak bir yanlis anlasilma var. Daha bu ay transfer oldu Nancy takimina. Sadece 1 mac oynamasinin sebebi bu.

olsun fıyatıda 1.8 mıs bızımkıne 5 ıstıyolar gene alıncak gıbı degıl

Mustafa Önder
18.01.2009, 18:42

Bilmiyorum ama ortada konuşulan rakamlar hakkaten çok yüksek. Eğer böyle bir transfer yaparsak bu takımın başarısı için desteğimizi daha da artırmalıyız.

Onur Akyüz
18.01.2009, 18:43
adamın fiyatı 5m degil
2.5m civarı.

Terzioğlu
olsun fıyatıda 1.8 mıs bızımkıne 5 ıstıyolar gene alıncak gıbı degıl
Iyide bu adam forvet olarak 11 gol atmis Alanzinho ise orta saha oyuncusu olarak 9 gol atti. Takimin en önemli oyuncusu Alanzinho. Birak takimi ligin en iyi oyuncusu olarak gösteriliyor.

ramazan-54
nerden biliyon ki transfer görüşmesinde(oldugunu zannetmiyorum) sende mi vardın. yönetim dogru adamı bulur getirir leonardo 8 ay futbol oynamamış ciddi bir sakatlık yaşamış nihat ın yaşadıgı sakatlıga beziyor.bu sakatlıgı yaşayanlarda sık sık tekrarlıyo ....fayda zarar durumuna göre bence iyi olmuş.bide sezon sonunda sözleşmesi bitecek adama o kadar para verilmemeli

TolgaTopçu61
18.01.2009, 18:44
adamın fiyatı 5m degil
2.5m civarı.
yoksa menejeri sen misin:D:rolleyes:

Bekir
18.01.2009, 18:45
sadece arastırın dediniz bende baktım sadece 1 maca cıkmıs..ayrıca en iyi futbolcusu gunnarsoni falan degill..ve olsa bile gunnarsonile bunu nasıl kıyaslıyosunuz ilginçç

jurietti
18.01.2009, 18:48
Iyide bu adam forvet olarak 11 gol atmis Alanzinho ise orta saha oyuncusu olarak 9 gol atti. Takimin en önemli oyuncusu Alanzinho. Birak takimi ligin en iyi oyuncusu olarak gösteriliyor.

norvec basınında yazılan yazıya ıstınaden soyluyorum en ıyısı VegairGunnarssoniymıs onu satmıslar bunu satmak ıstemıylar 2.5 m yazan arkadasda yanılıyo galıba 3.8 vermısız dıyo norvec basını yınede vermemısler bence yonetım sdc fıyat arastırmak ıcın sormus almak ıcın degıl bu parayla alıncak okadar kalıtelı topcular varkı

Bekir
18.01.2009, 18:51
norvec basınında yazılan yazıya ıstınaden soyluyorum en ıyısı VegairGunnarssoniymıs onu satmıslar bunu satmak ıstemıylar 2.5 m yazan arkadasda yanılıyo galıba 3.8 vermısız dıyo norvec basını yınede vermemısler bence yonetım sdc fıyat arastırmak ıcın sormus almak ıcın degıl bu parayla alıncak okadar kalıtelı topcular varkı
ornek versene kim varmıs o parayla alınacak kaliteli futbolcu??

jurietti
18.01.2009, 18:54
ornek versene kim varmıs o parayla alınacak kaliteli futbolcu??

roger alex mansare vs bulunur o fıyata pazarlıkda yapıldaıkdan sonra daha dusugunede alınırlar

Hasan Çelik
18.01.2009, 18:55
gerçekten ilgilenilen bir topçu yok mu?

adem73
18.01.2009, 18:57
yeterince afrikalimiz var ya hirvat yada arjantinli lazim bize

Hasan61
18.01.2009, 18:58
roger alex mansare vs bulunur o fıyata pazarlıkda yapıldaıkdan sonra daha dusugunede alınırlar
roger ve alex tamamda
şu mansare nedir ya
1 gol 1 asist yapmış çoğu maçta oynamamış yada sonradan girmiş
ve bir videosundan başka hiçbirşey yok ortada
nedir bu adamı bu forumda efsane yapan

jurietti
18.01.2009, 19:00
futbolcuları degerlendırırken oynadıkları lıglerıde dıkkate alın

Bekir
18.01.2009, 19:01
alex in peşinde alman schalke ve juventus var...brezilya milli takımında oynadı daha yeni..10 milyon eurodan asasgı vermezler
mansare kaliteli oyuncu degil sadece video oyuncusu.. 13 mac 1 asist 1 gol.. ayrıca 5 milyon eurodan asagı vermezler
roger euro 2008 de yıldızlastı avrupa vitrininde bi oyuncu olimpiyakos ilgileniyo yazılıyo..ve yonetim bu oyuncula daha once ilgilendi tahminimce buna da 5 6 milyon euro istemişlerdir

Alihan Ertürk
18.01.2009, 19:01
neoldu,son gelişmeler nedir ??

Muhammed KOÇ
18.01.2009, 19:02
yeterince afrikalimiz var ya hirvat yada arjantinli lazim bize
fb nin brezilya açılımı gibi arjantinli bi açılım yapabiliriz aslında..fb de çok ta güzel tuttu bu..

Hasan61
18.01.2009, 19:04
futbolcuları degerlendırırken oynadıkları lıglerıde dıkkate alın

fransa liginin orta sıra takımlarından
birinde yedek olan ara sıra oynayan ve istatistik katkısı yok denecek kadar az olan bir oyuncu
bunlar sana yetiyorsa tamam
benim hayalimdeki TS için yetersiz

fetvaci
18.01.2009, 19:06
yahu lıg zamanı bıle spor sıtelerınde daha cok transferle ılgılı haber oluyordu bu ne durgunluktur yav

Ali Tunahan Güllü
neoldu,son gelişmeler nedir ??

daha değişen bişey yok...

adem73
bi polonyali daha olsaydi simek yalniz kalmaz gitmek istemezdi

Alihan Ertürk
alanzinho bizimdir bizim olacak :)

adem73
18.01.2009, 19:10
yönetimde yalanlamadi bu alanzinho olayini bi sessizlik var

jurietti
18.01.2009, 19:12
banada yetmez tabıkı ama erhan kucukden engın baytardan caglardan vs bahsederken burda ınsanlar onlara neden yazmıyosun bunu onlar mansareden dahamı kalıtelı gunlerce tartısılıyo burda bıze yedek oalcak futbolcular
benım dedıgım en ıyısı VegairGunnarssoniymıs kendı basınına gore 1.8 e gıtmıs adam bızım alcagımızı 3.8 e vermıyolar oynadıgı lıgde norvec lıgı dunyanın kacıncı zorlu lıgı? o fıyata az para degıl 3.8 e daha ust duzey lıgden bı futbolcu alınabılır tabıkı zorlu lıgde oynayan futbolcu ıxın 16 macta 9 gol atabılmısmı buna bakılmaz

hüseyin1975
Iddia edildigi gibi 3,8 Milyon € teklifimizi kabul etmemislerse keyifleri bilir.

MuratJ
mansare neden bizler içinde efsane hiçbir zaman anlayamadım 27 yasında ne oldugu belli olmayan bir oyuncu mansare alınacaksa hiç alınmasın! Roger yada alanzinho alınır inşallah.

Mustafa Önder
18.01.2009, 19:13
yönetimde yalanlamadi bu alanzinho olayini bi sessizlik var

Yarın Hacısalihoğlunun muhtemel açıklamaları;

Görüştüğümüz futbolcuların maliyetleri çok yüksek mali dengeler açısından şuan da imkansız görünüyor. Şartların oluşması durumda transfer yapacağız. 6 futbolcu var listemizde en geç 4 aya bi çözüm bualacağız.:D

Hasan61
18.01.2009, 19:14
banada yetmez tabıkı ama erhan kucukden engın baytardan caglardan vs bahsederken burda ınsanlar onlara neden yazmıyosun bunu onlar mansareden dahamı kalıtelı gunlerce tartısılıyo burda bıze yedek oalcak futbolcular
benım dedıgım en ıyısı VegairGunnarssoniymıs kendı basınına gore 1.8 e gıtmıs adam bızım alcagımızı 3.8 e vermıyolar oynadıgı lıgde norvec lıgı dunyanın kacıncı zorlu lıgı? o fıyata az para degıl 3.8 e daha ust duzey lıgden bı futbolcu alınabılır tabıkı zorlu lıgde oynayan futbolcu ıxın 16 macta 9 gol atabılmısmı buna bakılmaz
burada benim erhan,ergin,çağlar'ın hakkında transferi için olumlu görüş belirttiğim bir mesaj göster forumdaki üyeliğimi iptal ettireyim.

Bekir
18.01.2009, 19:14
cok ilginçsiniz.norvec ligi isterse bizim amator ligimizle es deger olsun..bu oyuncunun kotu oldugunu gostermez..kaka,aguero,ronaldinho direk dunyanın en iyi liglerinde mi basladı

jurietti
18.01.2009, 19:15
olumsuz bı gorusun varmı?

Reşit
18.01.2009, 19:17

Görüştüğümüz futbolcuların maliyetleri çok yüksek mali dengeler açısından şuan da imkansız görünüyor. Şartların oluşması durumda transfer yapacağız. 6 futbolcu var listemizde en geç 4 aya bi çözüm bualacağız.:D

onun yaptıgı açıklamadan saatler geçmeden sadri şener ve yaveri mahmut aksu havaalanında yeni topçusuyla röportaj verir:D:D

Hasan61
18.01.2009, 19:17
olumsuz bı gorusun varmı?
evet ergin hakkında bir çok sefer gelmesini bir çok kere belirttim
çağların bizim için yetersiz olduğunuda aynı şekilde belirtmiştim
erhan hakkında yakın zamanda bir yorum yaptığımı hatırlamıyorum
ama onunda hedeflerimize uygun olmadığını düşünüyorum

jurietti
18.01.2009, 19:18
cok ilginçsiniz.norvec ligi isterse bizim amator ligimizle es deger olsun..bu oyuncunun kotu oldugunu gostermez..kaka,aguero,ronaldinho direk dunyanın en iyi liglerinde mi basladı

alacan adam 25 yasında hem nıye kımse transfer etmek ıstemıyo bugun kalıtelı bı futbolcu almak ıstıoysan bazı kuluplerle cekısmen laızm transfer konusunda kalıtelı futbolcunun tek talıbı olmaz
ayrıca tabata kaca alındı 3.8e on tane tabata alırsın sımdı alamazsın o ayrı ama gec kalmasaydın ıyı bır aratsıtma yapsaydın alırdın onuda

metinbay61
18.01.2009, 19:18

:Dbanada öyle geliyo nedense

adem73
18.01.2009, 19:19
teklif edilen rakam bence astronomik.fiyat sordurmuslardir onlarin istedigi rakamdir bence o da cok bana göre.fizige dayali norvec ligindeki adam bizde is yapar.hatta iyide yapar kücümsedigimiz norvec takimlari gs yi bjk yi eledi.

Keleşoğlu
18.01.2009, 19:20
alazinhoyu alabildikmi

MuratJ
18.01.2009, 19:20
ya varya ibrahim akını en fazla 1 trilyona bitirmişlerdi! İbrahim akın bize ilaç olurdu leonardodan falan cok daha yararlı olurdu! Adam tam sol ön oyuncusu topa saglam basıyo uzun şutları asistleri iyi bizim gibi bir takımdada kendini daha cok geliştirirdi.

adem73
18.01.2009, 19:21
leonardonun fiyati da az buz degildir ajax 2.5 dan kapi acmisdirki transfer zor diyorlar

Mustafa Önder
18.01.2009, 19:22
alazinhoyu alabildikmi

Evet aldık. Esenler otogarından Kamberoğlu Turizmle yola çıktı yarın Trabzon terminalinde olur:D

Ah be kardeşim keşke alabilsek:D

adem73
18.01.2009, 19:23
ersun hoca kaliteli diyor ilk 11 icin diyo böle bir futbolcu da ucuz olmaz.

Onur Akyüz
18.01.2009, 19:25
Iddia edildigi gibi 3,8 Milyon € teklifimizi kabul etmemislerse keyifleri bilir.

yahu bizim başkan 3,8m asla vermez,
daha dogrusu bu rakamlarda bir oyuncuyu almaz,
tahminim max 2m€ harcayacaklar transfere,

ben inanmadım o habere.

İskender Çakmak
18.01.2009, 19:25
teklif edilen rakam bence astronomik.fiyat sordurmuslardir onlarin istedigi rakamdir bence o da cok bana göre.fizige dayali norvec ligindeki adam bizde is yapar.hatta iyide yapar kücümsedigimiz norvec takimlari gs yi bjk yi eledi.
baştan sona katılıyorum eğer bizim bir oyuncuya 3milyon euro verecek nakit paramız olsaydı emin bizim şimdi 50 tane oyuncu almıştık herkesin göz ardı ettiği bir konuda var yönetimin acil paraya ihtiyacı var kaynak arıyorlar ödemeler için sponsor falan arıyorlar o yüzden çok pahalı oyuncu almazlar ve pazarlık yapmaktada haklılar

Bekir
18.01.2009, 19:26
alacan adam 25 yasında hem nıye kımse transfer etmek ıstemıyo bugun kalıtelı bı futbolcu almak ıstıoysan bazı kuluplerle cekısmen laızm transfer konusunda kalıtelı futbolcunun tek talıbı olmaz
ayrıca tabata kaca alındı 3.8e on tane tabata alırsın sımdı alamazsın o ayrı ama gec kalmasaydın ıyı bır aratsıtma yapsaydın alırdın onuda
peki soruyorum sana luca toni kac yasında yıldız oldu..luca toni 27 yasına kadar hep 2.liglerde oynamıs 29 yasında tanınmıs bi oyuncu..sence fazla onemi var mı bu kadar kac yasında oldugunun cok yaslı olmadıgı takdirde yıldızlasmaması gayet normal..
ayrıca tabata 28 yasında geldi kendinle çelişiyosunn..ve 3.8 milyon euro ya tabatanın kramponunu vermezdi santos..tabata brezilyanın goze batan oyuncularındandı..daha once 10 milyon euro istiyodu klubu ama teknik direktorle kavga edip kadro dısı kalması satılmasına neden oldu..tabatanın ucuza alındıgını sanmıyorum en az 2 milyon euro vermişlerdir

mehmet yıldırım
18.01.2009, 19:26
biz en iyisi brezilyadan üjünbiri diye bi futbolcu var,onu alalım

adem73
18.01.2009, 19:28
en iyisini 1.8 e satmislarsa nasil bu adamin degeri 4 milyon euro olur.bencede alinmayacak bu adam.büyük risk var.oyuncu alinmadan transferi kapatacagiz bana göre.kaliteli ilk 11 de oynyacak sudan ucuz nerde böle adam yeryüzünde

Hasan61
18.01.2009, 19:29
en büyük korkum son günlere kadar bu iş sürerse yine menejerler eline düşüp bir jun vakasıyla karşılaşmak

ccd6167
18.01.2009, 19:30
baskan salı gunu yanında zafer yelenle gelır herhalde bıde ıbbden ıbo tamm ıste..

adem73
18.01.2009, 19:31
biz en iyisi brezilyadan üjünbiri diye bi futbolcu var,onu alalım
o kim ujunbiri ?kaliteliyse hemen alalim:D:D:D:D

mehmet yıldırım
18.01.2009, 19:33
o kim ujunbiri ?kaliteliyse hemen alalim:D:D:D:D
her takımda oynuyormuş abi

İskender Çakmak
18.01.2009, 19:33
en büyük korkum son günlere kadar bu iş sürerse yine menejerler eline düşüp bir jun vakasıyla karşılaşmak
ben bu yönetim bizim başımızda olduğu sürece emin ol böyle bir şey olmayacak sadri şener menejerlerin lafıyla futbolcu alacak başkan değil zaten başkan menajer görünce dolar görüyorum diyor :D

Reşit
18.01.2009, 19:34
ya varya ibrahim akını en fazla 1 trilyona bitirmişlerdi! İbrahim akın bize ilaç olurdu leonardodan falan cok daha yararlı olurdu! Adam tam sol ön oyuncusu topa saglam basıyo uzun şutları asistleri iyi bizim gibi bir takımdada kendini daha cok geliştirirdi.
ne 1 trilyona adam ibb ye 1.5 milyon € ya gitti verirlermi o fiyata

Hüseyin Hatırlı
18.01.2009, 19:37
Ya arkadaşlar Allah aşkına Alazinho için ödenecek üçün beşin lafı edilemez bu saatte.Artık normal bi anadolu kulubü kimliğinden sıyrılıp bi kaç bomba dabiz patlatalım ne var yani. Hem zamanında vermedik mi biz tomas jun a o parayı veya umuta ne kadar verdik biliyorsunuz değil mi?

Ve en son Alex e ne kadar vermedik bunu da biliyorsunuz tabii.Sonuç? Alex alınmış olsaydı bugun bu arayışlarda olmayacaktık.
Alazınho veya başka bi sol ama mutlaka sol! Birader şampiyon olup şampiyonlar ligine katılıp para kazanmaya bakacaz biz artık ,ucuz futbolcu alıp pahalıya satmak olmayacak bizim işimiz.Velhasıl yakaladığımız başarı daim olacak. İnşallah alınır Alazinho ve inşallah iyi paraya alınır ve inşallah uzun yıllar trabzonsporumuza hizmet eder...

fetvaci
18.01.2009, 19:40

fıyatını fılan bılmem ama kesınlıkle alınmalı ıbrahım

Muhammed KOÇ
18.01.2009, 19:45
Ya arkadaşlar Allah aşkına Alazinho için ödenecek üçün beşin lafı edilemez bu saatte.Artık normal bi anadolu kulubü kimliğinden sıyrılıp bi kaç bomba dabiz patlatalım ne var yani. Hem zamanında vermedik mi biz tomas jun a o parayı veya umuta ne kadar verdik biliyorsunuz değil mi?

Ve en son Alex e ne kadar vermedik bunu da biliyorsunuz tabii.Sonuç? Alex alınmış olsaydı bugun bu arayışlarda olmayacaktık.
Alazınho veya başka bi sol ama mutlaka sol! Birader şampiyon olup şampiyonlar ligine katılıp para kazanmaya bakacaz biz artık ,ucuz futbolcu alıp pahalıya satmak olmayacak bizim işimiz.Velhasıl yakaladığımız başarı daim olacak. İnşallah alınır Alazinho ve inşallah iyi paraya alınır ve inşallah uzun yıllar trabzonsporumuza hizmet eder...
kesinlikle katılıyorum çok haklısın. ama biraz düşününce yönetim ne yapsın diyorum.. yakın vadede ödenecek o kadar borç var, ortada çöpü karıştıran kediyi etkileyen bir kriz var..o yüzden bu para verilemiyor zannediyorum..yoksa gökhana nasıl verdiysek o kadar parayı şampiyonluğa koşan bir takım için güle oynaya verilir..

adem73

insallah kardes.yalniz umutun bonservisine ne kadar verdik jununkini biliyorum küllüm zarar ettik.

Mustafa Ayazoğlu
Göksu ve Barış iki kısa boylu futbolcu sizce Trabzonsporda devamlılık açısından iyi mi?

Onur Şeref
18.01.2009, 19:51
Avrupayı feth etdiler hala transfer yok Etdikleri masraflarla 1 topcu alınırdı

Keleşoğlu
18.01.2009, 19:53
Evet aldık. Esenler otogarından Kamberoğlu Turizmle yola çıktı yarın Trabzon terminalinde olur:D

Ah be kardeşim keşke alabilsek:D

kamberoğlu TRabzona gidiyormuydu ya:)

Gökhan KAN
18.01.2009, 19:54
Artık dünyada reklam yapmanın zamanı geldi......Geçen hepiniz gördünüz norveç forumlarında alanzinho için baros alex lincoln carlos la aynı ligde oynayacak diyenler vardı.Ama nedense bizden birini saymadılar...Bu benim ağrıma gitti...Madem büyük kulübüz bizde öyle kaiteli topçular bulup alalım....Bizim başkan bunuda yapacaktır inanıyorum...

Semih
18.01.2009, 19:55
Yarın da transfer gerçekleşmezse, faydalı transfer ümidimden vazgeçeceğim.

Hüseyin Hatırlı
18.01.2009, 19:57
Haklısınız beyler ortada bi kriz var ama kulüpler paralarını tek bi para üzerinden yatırımda tutmuyorlar.Bi kızmı altın bi kısmı tl bi kısmı dolar o yüzden dengeli kalıyo büyük zarar edilmiyor anlyacağınız. Yakın vadede borç bile olsa Sadri başkan oraya kadar gitmişse boş gelmez diye düşünüyorum ben. Yoksa alamıyoruz der kapatır neden kendini rezil etsin durduk yere. Lİgde kazandığımız maçları da hatırlayacak olursak takımın sol kant felcini daha iyi anlarız mesela antalya maçı oyunu dağıtamadığımız için az kalsın puan kaybedecektik.

Ve burada önemli bir nokta daha var ki o da bizim CALE. Adam önünde sol orta saha olmadan oynuyo rakip takımın hem bekine hem orta sahasına hem de forvetine karşı.Bi sol açıkla o elemanda daha çok faydalı hale gelecek.

onur-ts
18.01.2009, 19:59
bugün de yok bişe anlaşılan.başkan açıkladı alacaz dedi ama yok bişe ortalıkta.ben başkana güveniyorum.alacam dediyse alır.ama güven de biyere kadar.inşallah boşa çıkarmaz

guarin
18.01.2009, 19:59
Artık dünyada reklam yapmanın zamanı geldi......Geçen hepiniz gördünüz norveç forumlarında alanzinho için baros alex lincoln carlos la aynı ligde oynayacak diyenler vardı.Ama nedense bizden birini saymadılar...Bu benim ağrıma gitti...Madem büyük kulübüz bizde öyle kaiteli topçular bulup alalım....Bizim başkan bunuda yapacaktır inanıyorum...
unlu topcu dıılde.Szymkoviak stefanov gibi adamları bulsak yeter bize.Genc gelecek vaad eden oyuncular.Durust olmak gerekırse buluyoruz.Papy brüls ...

bekir61
18.01.2009, 20:08
flash flash flash .....

trapesus
18.01.2009, 20:10
:) flaş mı

Alihan Ertürk
18.01.2009, 20:10
ne flaşı ya ne oldu :)

Sefa Murat Dokuz
18.01.2009, 20:11
Transferler:Faty Papy,Göksu
Transferi Kapattık...

Hüdai Pervaneli
18.01.2009, 20:11
birsey oldugu yoktur

Oğuzhan Turhan
18.01.2009, 20:12
Burda milletle dalga geçmeye çalışanların akibetini hatırlatmayalım isterseniz..

bekir61
biraz heycan yapim dedim

trapesus
iyi ettin!

Özgür ŞANLAN
biraz heycan yapim dedim

:mad::mad::mad::mad::mad:

Alihan Ertürk
18.01.2009, 20:13
biraz heycan yapim dedim

sen şimdi banlan da gör heyecanı :) dalga geçme yerimi burası :mad:

bekir61
18.01.2009, 20:15
cok durgun burasi kimse yazmiyor diye yaptim

ama genelde böyle bisey yaptiktan sonra biseyler oluyor

bende söylemesi

trapesus
Neyse, arkadaşımızın henüz 17 yaşında olduğunu untmayalım. Bekir sen de bir daha böyle komik şakalar yapma.

Furkan Dündar
Bırazdan heyecan yaparlar sana :D

Alihan Ertürk
18.01.2009, 20:16
inşallah birşeyler olur yoksa boşa gitti o kadar heyecan :)

Ali Tunahan Güllü
18.01.2009, 20:17
pazartesi ve salı gününe kadar inşallah getirir sadri başkan...

bekir61
18.01.2009, 20:19
pazartesi bisey olacagindan eminim cünkü avrupalilar genelde pazar günleri tatil yapiyorlar

buna menejerler ve klüb baskanlari da dahil pazartesi is basi

mehmet yıldırım
18.01.2009, 20:20
yazık oldu kulubun paralarına.....
o kadar brezilyaya gidildi....aylarca kalındı...onlarca topçu izlendi.....kimseyi alamadık ama brezilyadaki tüm yetenekli futbolcuların çetelesini yaptık....havuzumuz oldu felan denildi(tabata da bu havuzdaydı)...........havuzumuz oldu dediler ama bu havuza hiç dalmadılar....yoksa bizi dallama mı sandılar.....yoksa sallama mı salladılar.... ???

Sefa Murat Dokuz
18.01.2009, 20:25
yazık oldu kulubun paralarına.....
o kadar brezilyaya gidildi....aylarca kalındı...onlarca topçu izlendi.....kimseyi alamadık ama brezilyadaki tüm yetenekli futbolcuların çetelesini yaptık....havuzumuz oldu felan denildi(tabata da bu havuzdaydı)...........havuzumuz oldu dediler ama bu havuza hiç dalmadılar....yoksa bizi dallama mı sandılar.....yoksa sallama mı salladılar.... ???

Yeminle Önce Kanca şimdide bunlar Bu Brezilyalıları biz zengin ettik yaa...
Arkadaşım surda 3 adımlık gürcistan var 4 adımlık rusya 5 adımlık ukrayna romanya polonya var gidin buralara. Kalkıp Başka bir yarım küreden başka bir kıtadan adam aramaya gidiyonuz tatil yapıp geliyonuz. Bizim devre arası dönemi Brezilyada yaza denk geliyor. Oh gani paralar yaz sıcağı keyif güzel oluyor heralde.

Alihan Ertürk
18.01.2009, 20:25
önceki sezonlarda adı takımımızla anılan ama rakiplerimize transfer olan futbolcular ;

1-Ricardinho / bjk
2-Deivid de Souza / fb
3-Carlos Kahe / gençlerbirliği
4-Yaser Yıldız / gs
5-İbrahim Öztürk / bursaspor
6-Yusuf Şimşek / bjk
7-Nick Carle / gençlerbirliği
8-Burak Yılmaz / fb

bunlar benim bildiklerimdi..

Sefa Murat Dokuz
18.01.2009, 20:26
önceki sezonlarda adı takımımızla anılan ama rakiplerimize transfer olan futbolcular ;

1-Ricardinho / bjk
2-Deivid de Souza / fb
3-Carlos Kahe / gençlerbirliği
4-Yaser Yıldız / gs
5-İbrahim Öztürk / bursaspor
6-Yusuf Şimşek / bjk

bunlar benim bildiklerimdi..

8-Burak Yılmaz/Fb

Alika87
18.01.2009, 20:28
pazartesi bisey olacagindan eminim cünkü avrupalilar genelde pazar günleri tatil yapiyorlar

buna menejerler ve klüb baskanlari da dahil pazartesi is basi

haklisin ama para olan yerde tatil olmaz:D

Alihan Ertürk
8-Burak Yılmaz/Fb

evet bunları atlamışım :)

mehmet yıldırım
8-Burak Yılmaz/Fb

10-ibrahim akın /belediye

bekir61
18.01.2009, 20:29
su norvej forumunu linkini bi yollasaniz gelismeleri okiym

Erdal
18.01.2009, 20:29
Başlık giderek sevimsizleşiyor. Ne zaman kim aylarca Brezilya da kalmış bu yönetim zamanında?. Hem bilmeyip hem sallamayı ne kadar seviyoruz.

mehmet yıldırım
18.01.2009, 20:30
Başlık giderek sevimsizleşiyor. Ne zaman kim aylarca Brezilya da kalmış bu yönetim zamanında?. Hem bilmeyip hem sallamayı ne kadar seviyoruz.
evet senin yorumundan sonra tam sevimsiz oldu.ben bu yönetim bazlı olarak demedim.klubun geneli olarak dedim....

Erdogan
18.01.2009, 20:31
su norvej forumunu linkini bi yollasaniz gelismeleri okiym

http://www.stabaek.no/forum/index.php?act=SF&s=&f=1

allahnzinho yaziyor altta oraya tikla ama adamlari sinirlendirmeyin zaten satmak istemiyorlyar :)

xunutulmazx
18.01.2009, 20:35

aynen katılıyorum.langeyede 16 bin mark ödemiştik.büyük takımsan,hedefin büyükse 3 ü 5 i aramıyacaksın.yarayacağınıa inandığın futbolcuya bastıracaksın parayı alacaksın.;)

leventturksoy
18.01.2009, 20:37
biraz heycan yapim dedim

heycana gerek ok heycan varda ben yazmıyorum yazdıklarım siliniyor nede olsa

bana kızmayın ama yonetici oyle yaptı sıcak salep var hemde mukenmel :)))) amam beklemek zorundasınız dunden sonra yemin ettim
yazmıcam.

Alihan Ertürk
18.01.2009, 20:37
bizimkiler adamların forumuna üye bile olmuş :)

hodlu
18.01.2009, 20:39
Geleceğe yatırım olarak Hollanda'dan kaleci transfer etmişler.Seneye sahaya 3 kaleci ile çıkacağız galiba, bir tane sol açık almayanlar hala alakasız transfer yapıyorlar.Kardeşim kaleye dünyanın en süper kalecisini de koysanız sahadaki takım kalitesi zayıfsa bir işe yaramaz...

Kamil Çakmak
18.01.2009, 20:39
Arkadaşlar bide istanbul eziklerinin listesinde olupda bizim aldıklarımızın listesini yapsaydınızya.
Biraz sabır. Gerçi bu başlıkda bunu aramak biraz saçmalıkya:)

Mehmet Sarigül
18.01.2009, 20:44
Artik basligin (transferin!) tamamen kapanma zamani geldi.

Trabzonspor Yönetimi; artik ne yapacaksaniz yapin,
transfer yapin veya kapatdiginizi aciklayin!

Camia olarak FB macina konsantre olmaliyiz, özellikle futbolcularimiz ve Ersun Yanal.
Cünkü futbolcular konsantre degil ve Ersun Yanal durumdan rahatsiz.

M.Kılıç50
18.01.2009, 20:46
Olay Norwecliler açisindan aynen bizim Yattara-Katar Olayina dönüstü galiba.... :)

Transfer eden taraf olmak´ta amma sıkıcıymıs yaw :D

Mustafa Ağaoğlu
18.01.2009, 20:46
Artik basligin (transferin!) tamamen kapanma zamani geldi.

Trabzonspor Yönetimi; artik ne yapacaksaniz yapin,
transfer yapin veya kapatdiginizi aciklayin!

Camia olarak FB macina konsantre olmaliyiz, özellikle futbolcularimiz ve Ersun Yanal.
Cünkü futbolcular konsantre degil ve Ersun Yanal durumdan rahatsiz.

Bu başlık kapansa da bişe farketmez...Başka topic altında devam edilir.
Örneğin Febe-Ts maç topiği:)

Emre7
18.01.2009, 20:48
bilmiyorum kaç kere yazıldı buraya ama adamlar oyuncuları için
"Alanzinho is rubbish. He can't dribble, he can't pass and he can't score goals. - Forget him and look somewhere else!"

son karaladığım cümle başka yere bakın unutun onu :)

leventturksoy
18.01.2009, 20:49
50 milyon kron beyler bu trasferde suya duser 50milyon kron istiyorlar 5 trilyon yaparb bana zor gibi geliyor

Koray
fener maçına 1 hafta kaldı :s
İyice umutsuzlaşmaya başladım bu transfer işinden...

hodlu
Benim umudum ve beklentim yok transfer hakkında...Bu yılda son haftalara doğru hüsran olacak ve hasret 25 diyecek.Koskoca takımda bir tane sol açık yok inanılmaz bir olay...

Ali Tunahan Güllü
18.01.2009, 20:52
transfer olmadıkça bu başlık kendine gelmez....

leventturksoy
beyler 50 milyon kron 5trilyon yani zor

Emrah KabuL
Keşke Sadri Başkan çıkıpta Transfer yapmıyacağız , mevcut kadroyla devam edeceğiz dese de herkes rahatlasa.

Travelair
18.01.2009, 20:54
Alanzinho Küçük Alanzo demektir. Alanzo da savaşçı manasına gelirmiş ( Onların forumundan :) ) Yani "Küçük Savaşçı"

Baksanıza benzerliğe :)

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1871234&postcount=20232

hodlu
18.01.2009, 20:55
Keşke Sadri Başkan çıkıpta Transfer yapmıyacağız , mevcut kadroyla devam edeceğiz dese de herkes rahatlasa.

Katılmamak elde değil...

Ali Tunahan Güllü
18.01.2009, 20:56
Benim umudum ve beklentim yok transfer hakkında...Bu yılda son haftalara doğru hüsran olacak ve hasret 25 diyecek.Koskoca takımda bir tane sol açık yok inanılmaz bir olay...

sadri başkanı çok seviyorum ve işinide başarılı bir şekilde yapıyor ama bu ara transfer döneminde çok geç kaldı neden böyle bişey oldu tabi bilmiyoruz belki transfer yapacak maddi durum yok çünkü geçen kongrede 30 milyon acil borç olduğunu söylemişti ve kaynak arıyoruz filan demişti hatırlıyorsanız yada şimdiye kadar bi futbolcuyla konuşuyorlar onunla anlaşmaya çalışıyorlar...ama hangisi olursa olsun sola bi adam lazım karamsarlık yapmak istemem ama eğer sola bi adam almassak işimzi çok zor...hayırlısı olsun...

Samet Berber
18.01.2009, 21:02
Sola ihtiyaç olduğunu bizim kadar Ersun Yanal da biliyor Sadri Şener de biliyor .

Sola futbolcu alamazsak 6. oluruz , ilk 5'e giremeyiz , şampiyonluk hayal gibi saçma yorumlara gerek yok .

merttara
18.01.2009, 21:02
Trabzon'da son aday: Alanzinho

Bordo-mavililer, Norveç'te geçen sezon 'yılın futbolcusu' seçilen Brezilyalı için kıyasıya bonservis pazarlığı yapıyor

Alanzinho sürprizi

Trabzonspor ara transfer çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Norveç'in önde gelen internet sitelerinden www.vg.no bordo-mavili yönetimin, Stabaek takımının başarılı sol açığı Alanzinho'yu istediğini yazdı. Geçen sene Norveç Ligi'nde yılın futbolcusu seçilen 25 yaşındaki Brezilyalı oyuncunun kulübüyle 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. İlk yapılan
görüşmede Stabaek'li yöneticilerin, sambacı için Trabzonspor'dan 4 milyon euro talep ettiği belirtiliyor.

Ve Aksu Norveç'te
Alanzinho da bordo-mavili takımdan yıllık 1 milyon euro istediği kaydedildi. Aynı zamanda Norveç pasaportu da taşıyan sambacı, zaman zaman sağ kanatta da görev yapabiliyor. Trabzonspor bu transferi bitirmek için pazarlıkları kıyasıya sürdürürken, yapılacak iyi bir indirim sonrasında Norveç kulübüyle el sıkışmayı planlıyor. Bu nedenle genel sayman Mahmut Aksu'nun dün Norveç'e giderek, 4 milyon euro'yu aşağı çekmek için girişimlerde bulunacağı öğrenildi.

bekir61
18.01.2009, 21:04
beni alsinlar sola kanata bedavaya gelirim teknigim süper

Alihan Ertürk
http://img216.imageshack.us/img216/4895/dsdvt7.jpg (http://img216.imageshack.us/img216/4895/dsdvt7.jpg)

cihatöztürk
wallyazık çok yazık hasret 25 olur bu sene .....çok bekleriz biz

Ali Tunahan Güllü
18.01.2009, 21:05
Sola ihtiyaç olduğunu bizim kadar Ersun Yanal da biliyor Sadri Şener de biliyor .

Sola futbolcu alamazsak 6. oluruz , ilk 5'e giremeyiz , şampiyonluk hayal gibi saçma yorumlara gerek yok .

burada tartışmaya girmek istemiyorum ama başkasının yorumlarına saçma demeyi bıraksak artık daha güzel olur...

Sadık Bıyık
neoldu bu başlığa ya hep karamsarlar doluşmuş, hesap sorucular eleştri oklarını sadaklarından çıkarmış. heralde na yönetimi geri aldı yoksa bu kadar vefasızlığı bu yönetim hketmiyor. galiba bizde bu yönetimi haketmiyoruz

hodlu
Ersun hocaya güvenim sonsuz ancak mesela, yazın biz takıma oyun kurucu alınmalı diye yazdık hocamız hiç oralı olmadı devre arasında imkansız transfer istedi.Şimdi sol açık lazım diyoruz yine karşımızda duvar var gibi ses yok...

Ali Tunahan Güllü
http://img216.imageshack.us/img216/4895/dsdvt7.jpg (http://img216.imageshack.us/img216/4895/dsdvt7.jpg)

muhteşem:D:D:alkış: inşallah alıcaz....

ramazan-54
arkadaşlar haber yapıştırmadan önce arka sayfalara bir baksanızda gereksiz yere tekrar yapmasanız olmaz mı?

Alihan Ertürk
18.01.2009, 21:06
muhteşem:D:D:alkış: inşallah alıcaz....

inşallah alırız da futbolcu görür ezikler :)

Samet Berber
18.01.2009, 21:07
burada tartışmaya girmek istemiyorum ama başkasının yorumlarına saçma demeyi bıraksak artık daha güzel olur...
Saçma olan bir yoruma saçma demek yanlış olmasa gerek .

Bu takım bizi getirdi buraya , aklınızdan çıkarmayın bunu .

agahozlu
18.01.2009, 21:07
Sadri Şener'e veya yönetime eleştiri yaparken biraz düşünerek yapın.Sanki kimseyi almak istemiyorlarda almıyorlar.Ara trasnfer döneminde sadece ligimize bakın kim kimi almış bunu inceleyin.Sen liginde sezon başı beklemediğin bir şekilde liderlikten averajla uzaktasın şimdi transfer için herhangi bir takıma gittiğinde sana fiyatı nereden açacağı belli.İlk 11 de oynayacak kalitede oyuncu arıyorsan takıma direk katkı yapacak oyuncu fiyatları ortada.Sezon başında bu kadar güzel bir kadro kuran camiayı birleştiren stadı bu hale getiren,Hes'i alan,Nike ile anlaşan vs. yapan bu yönetim.eleştiri yapın ama mantıklı bir eleştiri yapın.

Mevcut şartlarda alınacak en iyi isim bana göre Aydın Karabulut'tur.Sağlık durumunu bilmiyorum fakat faydalı olacağına çok inanıyorum

Ahmet Faruk
18.01.2009, 21:08
Bu takıma oyun kurucu hiçbir zaman lazım olmadı.
En büyük ihtiyacımız sol açıktı.
Zaten ben Trabzonsporu bildim bileli bizim sol ayağıyla adam akıllı orta yapan sol ayaklı bir sol açığımız yok...

bekir61
lee young diyecem ama o galiba sol bek di

Sadık Bıyık

hay ağzına sağlık, görende ilk yarıyı 7. felan bitirdik zanneder.

Ibo61
18.01.2009, 21:09
Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 31 Ocaktami ?

Sayet öyleyse 30 veya 31 Ocak günü oyuncu alinir... Ondan önce almazlar.....Her sene ayni hikaye.... Biz buralarda sadece kafamizi agritiyoruz bosuna arkadaslar....

ertuuu
18.01.2009, 21:10
lee young diyecem ama o galiba sol bek di

lee young un fb maçı geldi aklıma...

hodlu
18.01.2009, 21:12
Arkadaşlar bizi bu takım getirdi buraya bunu hatırlatmayın gerek yok çünkü daha hiç bir yere gelmedik.Kupada yokuz, ligde de 16 hafta bitti.daha oynanmamış 18 maç bizi bekliyor...

bekir61
18.01.2009, 21:13
Alanzinho: 47%
Mansare: 15%
Leonardo: 35%
Sosa: 3%

BENCE SUANKI DURUM BÖYLE

Samet Berber
18.01.2009, 21:15
Arkadaşlar bizi bu takım getirdi buraya bunu hatırlatmayın gerek yok çünkü daha hiç bir yere gelmedik.Kupada yokuz, ligde de 16 hafta bitti.daha oynanmamış 18 maç bizi bekliyor...
:)Daha hiçbir yere gelmemişiz , ne bekliyordunuz 25 transfer yapan ilk 11'inde 8 futbolcusu farklı olan takımdan.

İlk yarıyı 10 puan farkla lider bitirmesini mi ?

Kupada gol yemeden gruptan çıkmasını mı ?

Alihan Ertürk
18.01.2009, 21:15
bekir61 sosa'yı sil bence listeden + mansare hiç gündemimizde olmadı ki

Erdal
18.01.2009, 21:16
evet senin yorumundan sonra tam sevimsiz oldu.ben bu yönetim bazlı olarak demedim.klubun geneli olarak dedim....

Sevgili Mehmet, Yaşını bilmiyorum o yüzden kardeş ya da ağabey demedim. Bence önce yazdığın mesajı tekrar oku. Ben o mesajdan sanki bu yönetim de birilerini Brezilya ya yollamış ve aylarca kalınmış gibi anladım. Eminim herkes öyle anlamıştır. Uzatmayayım bu meseleyi ...

Cuma dan bu güne bir şeyin değişmeyeceğini zaten biliyordunuz. Yani Pazar günü transfer haberi alacak değilsiniz. O halde niçin girip gergin mesajlar yazıyorsunuz ki;?

Kimsenin yazdığına müdahale değil maksadım. Ama bu başlık forumun yukarılarında ve ziyaretçilere açık. Başka takım taraftarları,gazeteciler hatta manajerlerin takip ettiğini biliyorum. Trabzonspor taraftarının yanlış tanınmasına gönlüm elvermiyor. Yoksa sahiden beğenmediğim mesajları okumam olur biter.... Eyvallah...

Sadık Bıyık
18.01.2009, 21:17
:)Daha hiçbir yere gelmemişiz , ne bekliyordunuz 25 transfer yapan ilk 11'inde 8 futbolcusu farklı olan takımdan.

hakem hatalrını çık, gs maçında tolgayı çık şuan için o 10 puan fark oluşmuştu zaten. heralde bi yerlere gelebilmek için ilk yarı şampiyonluğu garantilemek lazım.

ertuuu
18.01.2009, 21:17

şampiyonluğu şimdiden garantilemesini bekliyorlardı. bugün transfer olsun yarın şampiyon olalım düşüncesinde millet...

Alihan Ertürk
18.01.2009, 21:18
http://img216.imageshack.us/img216/112/13257257ym1.jpg

Dogan
18.01.2009, 21:19
Herkeste bi birilerini rencide etme çabası, vallahi bu sayfaya gece 3ten sonra girmek lazım...

Samet Berber
şampiyonluğu şimdiden garantilemesini bekliyorlardı. bugün transfer olsun yarın şampiyon olalım düşüncesinde millet...
Allahıma dua ediyorum Sadri Şener bir sol açık alsada , şampiyon olamazsak yüklenmesinler yönetime .

Ali Tunahan Güllü

biz bu takıma laf mı atıyoruz sadece olması geerekeni söylüyoruz bu takımın yaptığı başarıdır bun herkes kabul ediyor...sende herkesin fikirlerine saygılı olmayı çıkarma aklından yoksa bunu hep hatırlatmak zorunda kalıcaz....

MuratJ
18.01.2009, 21:21
vallahi böle düşünenleri gördükçe sinirleniyorum! 8 yeni oyuncuyla şampiyonlugun en buyuk adayı olmusuz yatıp kalıp dua edelim 19 yasındayım ilk defa bu kadar heycanlıyım daha ne istiyoruz ya yok transfer olmassa bilmem ne, olmasın transfer yine sampiyonlugun en buyuk adaylarından biriyiz! Bu oyuncularla içerde her takımı baskı altında yendik! Heryerde böyle adamlar cıkıyo ya ligtv de haber okuyosun altta yorumda yok bilmem ne bişe olmaz fanatik okuyon aynı, şampiyon olursak gelmesinler kutlamaya hiçbiri! Takımada destek olmasınlar ihtiyacı yok ts nin öyle adamlara onlar albayrak ve ziya lı ts yi hakediyo!
neyse inşallah en kısa zamanda transfer sonuclanır ama ben yine söyluyorum ibrahim akın diye. Bu arada ibb akını 1.1 trilyona almıstı en fazla bu civarda parayada biz alırız. Cokta iyi olur.

Samet Berber
18.01.2009, 21:22
biz bu takıma laf mı atıyoruz sadece olması geerekeni söylüyoruz bu takımın yaptığı başarıdır bun herkes kabul ediyor...sende herkesin fikirlerine saygılı olmayı çıkarma aklından yoksa bunu hep hatırlatmak zorunda kalıcaz....
Ben herkesin fikrine saygı duyuyorum ama bunun da bir sınırı var .

İlk yarıyı averajla 2. bitirmiş takıma bir sol açık alınmazsa, ilk 5'e giremeyiz mantığına anlam veremiyorum.

Mert
Göksu ve Barış iki kısa boylu futbolcu sizce Trabzonsporda devamlılık açısından iyi mi?

Messi, Maradona...
O kadar uzağa gitme Emre, Suat, Okan, Şifo Mehmet...
Bu nasıl bir soru anlamış değilim????

Sadık Bıyık
vallahi böle düşünenleri gördükçe sinirleniyorum! 8 yeni oyuncuyla şampiyonlugun en buyuk adayı olmusuz yatıp kalıp dua edelim 19 yasındayım ilk defa bu kadar heycanlıyım daha ne istiyoruz ya yok transfer olmassa bilmem ne, olmasın transfer yine sampiyonlugun en buyuk adaylarından biriyiz! Bu oyuncularla içerde her takımı baskı altında yendik! Heryerde böyle adamlar cıkıyo ya ligtv de haber okuyosun altta yorumda yok bilmem ne bişe olmaz fanatik okuyon aynı, şampiyon olursak gelmesinler kutlamaya hiçbiri! Takımada destek olmasınlar ihtiyacı yok ts nin öyle adamlara onlar albayrak ve ziya lı ts yi hakediyo!
neyse inşallah en kısa zamanda transfer sonuclanır ama ben yine söyluyorum ibrahim akın diye. Bu arada ibb akını 1.1 trilyona almıstı en fazla bu civarda parayada biz alırız. Cokta iyi olur.

:alkış::alkış::alkış:

Sefer A.
transfersiz de sampiyon OLURUZZZZZZZZZZZZZ

Ali Tunahan Güllü
18.01.2009, 21:25
Ben herkesin fikrine saygı duyuyorum ama bunun da bir sınırı var .

İlk yarıyı averajla 2. bitirmiş takıma bir sol açık alınmazsa, ilk 5'e giremeyiz mantığına anlam veremiyorum.

buna bende karşıyım ilk 5 giremeyiz filan demelerine ama bu takıma sol açık alınması lazım eğer alınmassa vede şampiyonluğu kaçırırsak bazıları bi 10 sene daha susmaz...

Mehmet SELEN
18.01.2009, 21:26
herkes duyguları ile değil mantığı ile haraket etmelidir,yoksa hep hata yaparlar.Arkadaşlarımın bir bölümünün duyguları ile hareket ettiğini görüyor ve üzülüyorum.

Mert
Bu sezon başında kim şampiyonluktan bahsediyordu arkadaşlar???
Bu kadar acımasız ve sabırsız olmayalım.

Allah'a şükür iyi bir takım oluşturuldu, bu sene şampiyon olamasak da, gelecek sezon oturmuş, birbirine alışmış iyi bir takımla, 3-4 sağlam transfer daha yaparak çok daha kuvvetli bir duruma geleceğiz.

Bu kadar bekledik az biraz daha sabredin, bu sefer olacak, o adımlar atıldı...

Sadık Bıyık
buna bende karşıyım ilk 5 giremeyiz filan demelerine ama bu takıma sol açık alınması lazım eğer alınmassa vede şampiyonluğu kaçırırsak bazıları bi 10 sene daha susmaz...

onlara imzamla cevap vermek istiyorum

bekir61
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2008/02/05/1201593043940_658.jpg

Resim konusuyor

Alihan Ertürk
18.01.2009, 21:27
ne diyor resim :)

ertuuu
18.01.2009, 21:27

birde şey var: xxx kişiyi alsak garanti şampiyonuz...

Cem Akyüz
18.01.2009, 21:28
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2008/02/05/1201593043940_658.jpg

Resim konusuyor

aynısını hasan üçüncüde yapmıştı gs maçında gökdeniz atmıştı golü:)

Erdal
18.01.2009, 21:31
Bu kulübün parasını sağda solda kolayca haracayacak bir yönetimimiz yok. Ama bu demek değildir ki hata yapmayacaklar. Sezon başında 2 genç yeteneği 100 bin dolara almayarak hata yaptılar mesela...Keza hoca 1,5 milyon Özer için çok diyerek hata yaptı wsws. Ama bütün bunların hata olduğunu şimdi anlıyoruz ve dünyada bu anlamda hata yapmayan yönetim varmıdır bilmiyorum. Bunlar başka şeyler, "Trabzonspor un parasıyla Brezilya da tatil yapıyorlar" demek başka şey...

wolf_TS61
18.01.2009, 21:31
geçen sene ara transferde gelecek sezonu düşünürken bu sene şampiyonluk ihtimalini düşünüyoruz ve hala bu takım hiç bişey yapmadı diyebiliyoruz ya bize helal olsun.

TS-Tiryaki
18.01.2009, 21:33
Cok uzun yillardir dogru dürüst bir sol acigimiz olmadi. Simdi hemen hemen dört dörtluk bir sol acik bulmusuz. Kendiside gelmek istiyor. Basalim 4 Milyonu alalim sunu. Bitsin bu iskence. Gelsin 10 sene oynasin.

Kasım Hilal
18.01.2009, 21:36

Bu onların formuna başlı..
Ayakları iyi olsun yeter..

hüseyin1975
18.01.2009, 21:36
Niye bu sIkinti anlamis degilim.
Sadri Baba transfer yapacagim dedi, ne zaman yapacagini demedi.
Yapacagim dediyse yapacakdir, ama bugün ama yarin.

Oturun yerinize ve bekleyin.

Mustafa Önder
18.01.2009, 21:37
Cok uzun yillardir dogru dürüst bir sol acigimiz olmadi. Simdi hemen hemen dört dörtluk bir sol acik bulmusuz. Kendiside gelmek istiyor. Basalim 4 Milyonu alalim sunu. Bitsin bu iskence. Gelsin 10 sene oynasin.

basalım 4 milyonu ne kadar rahat geliyo size arkadaşlar ya 4 milyon euro demek en az 8 milyon tl demek yeni kaynaklar keşfetmemiz lazım demek arkadaşlar şu kriz ortamında bu kadar çok ya bende çok istiyorum transfer ama çok çok paralar bunlar

Alihan Ertürk
18.01.2009, 21:38
o giden paralar şampiyonlar liginde geri geliyor ama .. şampiyonlar ligine katılabilimemiz için de transfer gerekiyor

Cafer Bulur
18.01.2009, 21:39
Mutlaka transfer yapmaliyiz yorumlari bakiyorumda yavas yavas yapmasak da olur yorumlarina dönüsüyor.
Bunu su anda söylemek cok kolaydir,hatta bu takim bizi buraya getirdi demek daha da kolayciliktir.
Bu takima solacik ve orta saha transferi acilen lazim,bunun lami cimi yok.
Büyük oynamak istiyorsan riske girmelisin,bunu yapmiyorsan hedefini kücük tutuyorsun demektir.
Mutlaka ama mutlaka bedeli bütcemizi assada transfer yapmaliyiz.Bana ikinci devrede song,selcuk ve gökhan ünalin sakatliklardan uzak duracaginin garantisini kimse veremez.Rakiplerimizin eksiklerini kapatabilecek alternatifleri var ama bizim yok.O halde transfer mutlaka yapilmalidir.

TS-Tiryaki
18.01.2009, 21:39
basalım 4 milyonu ne kadar rahat geliyo size arkadaşlar ya 4 milyon euro demek en az 8 milyon tl demek yeni kaynaklar keşfetmemiz lazım demek arkadaşlar şu kriz ortamında bu kadar çok ya bende çok istiyorum transfer ama çok çok paralar bunlar

Sampiyonluktan önemlimi?? Sampiyon olup Sampiyonlar Ligine girdikmi bu paranin 5 katini cikaririz.

Siradan iki üc topcuya bu parayi verecegime bir tane kaliteli futbolcuya veririm ve faydasini görürüm.

Bu benim yorumum.:)

Mustafa Önder
18.01.2009, 21:40
o giden paralar şampiyonlar liginde geri geliyor ama .. şampiyonlar ligine katılabilimemiz için de transfer gerekiyor

Risk almak hele hele devre arasında ve açıkcası çok tanımadığım bir adam için bence değmez hadi dersin Alex falan eyvallah ama açıkcası bu futbolcuya bu kadar para bağlamak bence baya baya bir risk eğer o para kullanılacaksa biraz daha beklemek ve daha iyi isimler üzerinden yapmak şart benceç

zafercalikoglu
18.01.2009, 21:41
papy ve göksuda ,iyi transfer sıkmayalım canıımızı bu takım bu sene ilk 2 de olur,

Gökhan KAN
18.01.2009, 21:42
Mutlaka transfer yapmaliyiz yorumlari bakiyorumda yavas yavas yapmasak da olur yorumlarina dönüsüyor.
Bunu su anda söylemek cok kolaydir,hatta bu takim bizi buraya getirdi demek daha da kolayciliktir.
Bu takima solacik ve orta saha transferi acilen lazim,bunun lami cimi yok.
Büyük oynamak istiyorsan riske girmelisin,bunu yapmiyorsan hedefini kücük tutuyorsun demektir.
Mutlaka ama mutlaka bedeli bütcemizi assada transfer yapmaliyiz.Bana ikinci devrede song,selcuk ve gökhan ünalin sakatliklardan uzak duracaginin garantisini kimse veremez.Rakiplerimizin eksiklerini kapatabilecek alternatifleri var ama bizim yok.O halde transfer mutlaka yapilmalidir.
En doğru yorum bu olsa gerek.Acil transfer şart...

Erdal
18.01.2009, 21:43
Bu ismi geçen adamın iyi olduğu noktasında herkes hemfikir anladığım kadarıyla...Ben emin değilim. Takımın boy ortalamasının çok da düşmemesi taraftarıyım. Gerçi gs nin UEFA alan kadrosu da pek yüksek değildi.. Neyse şunu biliyorum hem başkan hem transfer komitesi başkanı yurt dışında...2-3 değil 15 i bulan bir aday listesi var...En son görüşülebilecekler 6 ya inmişti herhalde...Alınacaktır birisi...Ama kim alınırsa alınsın şampiyonluk bu sezon için yakın ihtimal değil...

Cafer Bulur
18.01.2009, 21:44
Ben de dahil hickimse 5 milyon euro verip futbolcu almamizi beklemiyor,beklememeli.
Ama 2-3 milyon euro civarinda bonservis bedellerine 1-2 futbolcu transfer etmemiz mümkündür,ben bunu bekliyorum.
Besiktas delgadonun alternatifini alirken bizim 10 numara eksikligini hisettigimiz bölgeye ve solaciga transfer yapmamamiz büyük hata olur.

Gökhan KAN
18.01.2009, 21:44
Sana Katılıyorum...Sen yıllarca sol tarafa adam bulma şimdi bulmuşsun kaçırmayacaksın....Bazen futbolcunun kalitesine güveniyorsan riske gireceksin.

Onur Akyüz
18.01.2009, 21:45
bugün istanbulda kahvaltı organizasyonuna katılanlar,
herhangi bir gelişme öğrenemedimi?

yardımcı olabilirlermi?

Mustafa Önder
18.01.2009, 21:46
Bu ismi geçen adamın iyi olduğu noktasında herkes hemfikir anladığım kadarıyla...Ben emin değilim. Takımın boy ortalamasının çok da düşmemesi taraftarıyım. Gerçi gs nin UEFA alan kadrosu da pek yüksek değildi.. Neyse şunu biliyorum hem başkan hem transfer komitesi başkanı yurt dışında...2-3 değil 15 i bulan bir aday listesi var...En son görüşülebilecekler 6 ya inmişti herhalde...Alınacaktır birisi...Ama kim alınırsa alınsın şampiyonluk bu sezon için yakın ihtimal değil...

Aynı düşüncedeyim. Baktığımız zaman ne kadar istemezsek de Gs bizden daha ileride duruyor. Kadroları çok geniş ve hakkaten bu lige fazla. Tahminim 2. veya da 3.olucaz gibi ama ilk 4 hafta bizim ligdeki kaderimizi belirleyecek.

Fener-Ankara-Ankara-Bejeke

Emre7
18.01.2009, 21:46
Sana Katılıyorum...Sen yıllarca sol tarafa adam bulma şimdi bulmuşsun kaçırmayacaksın....Bazen futbolcunun kalitesine güveniyorsan riske gireceksin.

anlamıyorum neyi riske ediyorsun.
para yok 30 milyon ödeme var yakın zamanda ...
bu para nasıl ödenecek...
transfer olmalı ama balıklama dalınmaz dönem ortasında uygun fiyata oyuncu bulmak zordan daha zor

cyberentalpi
18.01.2009, 21:47
Ben de dahil hickimse 5 milyon euro verip futbolcu almamizi beklemiyor,beklememeli.
Ama 2-3 milyon euro civarinda bonservis bedellerine 1-2 futbolcu transfer etmemiz mümkündür,ben bunu bekliyorum.
Besiktas delgadonun alternatifini alirken bizim 10 numara eksikligini hisettigimiz bölgeye ve solaciga transfer yapmamamiz büyük hata olur.

Kesinlikle katiliyorum. Elimizdekilerle zor gecen ikinci yarı. Sampiyonlugun ucundan bu denli tutmusken biraz daha dememiz gerekiyor.

Emre7
18.01.2009, 21:48
bugün istanbulda kahvaltı organizasyonuna katılanlar,
herhangi bir gelişme öğrenemedimi?

yardımcı olabilirlermi?

lemi 1.5 milyona trabzonspora özeri önerdiğini ama Trabzonsporun bunu kabul etmediğini. Şimdi ise aynı fiyata olabilirmi bilemediğini söylemiş ..sabah yapılan bir açıklama idi

Samet Yildirim
18.01.2009, 21:48
Transfer zor ama basi yapmamak lazim...Sadri Senerin kizi bile nolur SOL ACIK alin diyor yani herkes biliyor ama kolay degil bu isler...

Bonsersi var(mesela 2 milyon euro)+ manajeri alacagi ücret 50 bin euro degil kaliteli adamsa 500 bin eruolara variyor...+oyuncunun alacai pesin para

yani hemen 3 milyon euro olabiliyor kolay degil yani..

hep elestiri elestiri olmaz bu isleri...sonucta ugrasilior..

ama bencede en azindan sol acik sart...

TS-Tiryaki
18.01.2009, 21:49
bu para ne zaman ödenecek...
transfer olmalı ama balıklama dalınmaz dönem ortasında uygun fiyata oyuncu bulmak zordan daha zor

Baskan kendisi dedi transfer yanilmiyorsam 5 Milyon ayirdik dedi. Baskan bilmiyormu ödeme oldugunu??

Mustafa Önder
18.01.2009, 21:49
Transfer zor ama bai yapmamak lazim...Sadri Senerin kizi bile nolur SOL ACIK alin diyor yani herkes biliyor ama kolay degil bu isler...

Bonsersi var(mesela 2 milyon euro)+ manajeri alacagi ücret 50 bin euro degil kaliteli adamsa 500 bin eruolara variyor...+oyuncunun alacai pesin para

yani hemen 3 milyon euro olabiliyor kolay degil yani..

hep elestiri elestiri olmaz bu isleri...sonucta ugrasilior..

Başkan'ın kızı nerede alın dedi bea meraklandım aha şimdi:D

Bekir
18.01.2009, 21:50
..Alınacaktır birisi...Ama kim alınırsa alınsın şampiyonluk bu sezon için yakın ihtimal değil...
erdal abi yorumlarını hep okurum..cok iyi yorumların var..
ama bu sampiyonluk bu sene yakın degilse ne zaman yakın olcak..
anlamıyorum yıllar sonra ilk defa boyle bir havaya girmişken neden sampiyonluk yakın degil..
fb,gs,bjk en kotu futbollarını oynarken sampiyonluk neden yakın degil..
fb.gs.bjk bu kadar puan kaybederken sampiyonluk neden yakın degil,

eminimki derbileri kazanmasak sadece ufak macları kazansak bile samiyonluk yakın..
transfer konusunda cok sacma yorumlar var sol acık alınamazsa ilk 5 e giremeyiz falan yazmıssınız..bence alakası yok
bana gore 2 saglam transferle(ozer fatih tekke olabilir) bu ligde sampiyon oluruz..boyle devam edersek de sampiyonluk ihtimalimiz %25

Emre7
18.01.2009, 21:50
Baskan kendisi dedi transfer yanilmiyorsam 5 Milyon ayirdik dedi. Baskan bilmiyormu ödeme oldugunu??

resmi bir açıklama başkanın ağzından kimse duymadı bildiğim kadarıyla yanlışım varsa düzelt.

o açıklama gazetelerin birinde yazıyordu

Samet Yildirim
18.01.2009, 21:52
Başkan'ın kızı nerede alın dedi bea meraklandım aha şimdi:D

Antalyada Sadri Sener röportajinda söylemisti :)

Mustafa Önder
Antalyada Sadri Sener röportajinda söylemisti :)

Kesin alırız o zaman birilerini:D Başkan kızını kıramaz:d

Cafer Bulur
resmi bir açıklama başkanın ağzından kimse duymadı bildiğim kadarıyla yanlışım varsa düzelt.

Ben zamaninda lig tv ye yaptigi aciklamalari dinledim ve transfere belli bir bütce ayirdik diyordu.
Bu rakamin 5 milyon euro oldugunu kimse bilmiyor ama belli bir bütce ayrildi.Benim tahminime göre bu bütce 3 milyon euro civarindadir.

TS-Tiryaki

Bende hatirlayamiyorum ama sanki Baskan kendisi dedi. Ama emin degilim.

Ömer SEVİNÇ
18.01.2009, 21:54
http://img442.imageshack.us/img442/8159/eomertn9.jpg (http://radyo.bordomavi.net:8000/listen.pls)

Emre7
18.01.2009, 21:54
Ben zamaninda lig tv ye yaptigi aciklamalari dinledim ve transfere belli bir bütce ayirdik diyordu.
Bu rakamin 5 milyon euro oldugunu kimse bilmiyor ama belli bir bütce ayrildi.Benim tahminime göre bu bütce 3 milyon euro civarindadir.

5 milyon çok. Kriz dönemini geçtim yakın bir zamandaki ödemelerden dolayı oldukça yüksek bulurum bu rakamı...

Gökhan KAN
18.01.2009, 21:55
bu para ne zaman ödenecek...
Emre kardeşim biz sadece olaylara dışarıdan bakıyoruz.30 milyon ödeme var ama sen sadece bunları basından duyduğun kadar biliyorsun.Elbet onlar bu konuda kaynak ayırmıştır...Vede transfer e gelirsek şayet ki gerçekten para yoksa kaynak yaratabilmeliler...Ve büyük takımsan büyük oyuncu alacaksın.Alıpta tutarmı diye beklemeyeceksin.Büyük oyuncu yada kaliteli oyuncu büyük paralarla olur...Taş gibi takım yapacaksan her kulvarda yarışmak istiyorsan bunlar olmalı.Göksu yla Papy le şampiyonlar ligi gitmez..Tamam bunlar zaman isteyen şeyler ama bi yerden başlamak lazım.Mesela kaliteli bir sol açıktan...

Cafer Bulur
18.01.2009, 21:57
anlamıyorum yıllar sonra ilk defa boyle bir havaya girmişken neden sampiyonluk yakın degil..

eminimki derbileri kazanmasak sadece ufak macları kazansak bile samiyonluk yakın..
transfer konusunda cok sacma yorumlar var sol acık alınamazsa ilk 5 e giremeyiz falan yazmıssınız..bence alakası yok
bana gore 2 saglam transferle(ozer fatih tekke olabilir) bu ligde sampiyon oluruz..boyle devam edersek de sampiyonluk ihtimalimiz %25
Ben de sana katiliyorum.Sampiyonluk bu sezon yakin degilse hicbir zaman daha yakin olamaz.
Sürekli seneye seneye diyerek kendimizi avutmaktan baska birsey yapmadik yillarca.Sampiyonlugun en yakin oldugu zaman bu zamandir.Bunu sürekli geri tepmenin bir anlami yoktur.
Her zaman simdi oldugu gibi bjk ye 6 puan fark atamazsin,her zaman fb nin cok iyi olmadigi dönemleri yakalayamazsin,bunu unutmamak lazim.

Emre7
18.01.2009, 22:01
Emre kardeşim biz sadece olaylara dışarıdan bakıyoruz.30 milyon ödeme var ama sen sadece bunları basından duyduğun kadar biliyorsun.Elbet onlar bu konuda kaynak ayırmıştır...Vede transfer e gelirsek şayet ki gerçekten para yoksa kaynak yaratabilmeliler...Ve büyük takımsan büyük oyuncu alacaksın.Alıpta tutarmı diye beklemeyeceksin.Büyük oyuncu yada kaliteli oyuncu büyük paralarla olur...Taş gibi takım yapacaksan her kulvarda yarışmak istiyorsan bunlar olmalı.Göksu yla Papy le şampiyonlar ligi gitmez..Tamam bunlar zaman isteyen şeyler ama bi yerden başlamak lazım.Mesela kaliteli bir sol açıktan...

sabah bi mesaj atmıştım..

sylva, cale, song, egemen, colman, giray, selçuk, ceyhun, gökhan*, isaac bu oyuncuların hiçbiri yoktu.. yönetim bu senenin hedefini avrupa kupası dedi. Hiçbir yerde şampiyon olacağız demedi. Bir şekilde biz de bu potaya girdik. Geçen seneden üsteki oyuncuları değiştirdik, bunların çekirdek kadroyu oluşturması alışmaları vs 1 sene sürer. Bunu bilen yöneticilerde açıklamarını o yönde yaptı. Dediki 2010 yılında hedef şampiyonluk. sanırım açıklayabildim

akin0834
18.01.2009, 22:01
bazı arkadaşlar paranın fazlalılığından bahsediyo...eğer şampiyon olucaksak 10 milyon dolar bile harcanır..bukadar yaklaşmışken yapılmalı...kulüp batıcak değil ya...

Samet Yildirim
18.01.2009, 22:02
Iyi bir kadro ve iyi bir transfer politikasi bizim herzaman sampiyonluk konusunda bizde variz diyebiliriz...

GS kadrosu yavas yavas acildi tam acildiklari zaman Ispanyanin Barcelonai gibi görüyorum yani Türkienin barcelonasi olur...kimse durduramaz...durdurmak icin 3-4 transfer yapmak lazim oda imkanziz..

bu sene ilk 2 süper...seneye iyi bir tranfer politikasiyla 1. oluruz...ama bu sene olmak icinde 1-2 ransfer sart...

Erdal
18.01.2009, 22:04

Bu iş bir süreç ve biz başındayız. Yakın değil diyorum şampiyonluk bunu dememiz lazım zira şampiyon olmayınca her şeyi yıkıp yeniden başlamaya alışmış bir yağımız var. Bu kısır döngü artık bitmeli...96 da zirve yapan takım 93 te 2005 te zirve yapan takım 2001 de kurulmaya başladı...Öyle bakın hadiseye...Ayrıca biz iyi olduktan sonra rakiplerin nasıl olduğunun önemi yok.

Emre7
18.01.2009, 22:05
Iyi bir kadro ve iyi bir transfer politikasi bizim herzaman sampiyonluk konusunda bizde variz diyebiliriz...

GS kadrosu yavas yavas acildi tam acildiklari zaman Ispanyanin Barcelonai gibi görüyorum yani Türkienin barcelonasi olur...kimse durduramaz...durdurmak icin 3-4 transfer yapmak lazim oda imkanziz..

bu sene ilk 2 süper...seneye iyi bir tranfer politikasiyla 1. oluruz...ama bu sene olmak icinde 1-2 ransfer sart...

geyseyi yenmek feneri kadıköyde yenmekten daha kolay ...
gayet ciddiyim, yeterki seyirci Ersun Hocaya destek versin ve Ersun Yanalda derbilerde korkmasın. bu adam derbilerde çok korkuyor

cyberentalpi
18.01.2009, 22:05
Ben de sana katiliyorum.Sampiyonluk bu sezon yakin degilse hicbir zaman daha yakin olamaz.
Sürekli seneye seneye diyerek kendimizi avutmaktan baska birsey yapmadik yillarca.Sampiyonlugun en yakin oldugu zaman bu zamandir.Bunu sürekli geri tepmenin bir anlami yoktur.
Her zaman simdi oldugu gibi bjk ye 6 puan fark atamazsin,her zaman fb nin cok iyi olmadigi dönemleri yakalayamazsin,bunu unutmamak lazim.

Artı Taraftar gaza gelmis. Td ye tam guven var. En iyi takım denen Gs ile icerde macin var.
Basinda ve medyada tekrar goze grip sponsporluk anlasmaları gelmis.
Fb henuz bir takviye yapti. Bjk da ayni. Gs ise yapmadi bile. Biz bunlardan ondeyiz ilk yari. Bu firsati kacirmamak gerek. Cunku seneye hepsi yapılanmaya gidecekler.

Cafer Bulur
18.01.2009, 22:06

Sende hatali davrandin,yildirim kardes.:)
Sezon basinda solacikli sistem ersun yanal da yok dedin ve solaciga gerek yok dedin.
Halbuki iyi bir solaciga her takimin ihtiyaci vardir degil mi?

Gökhan KAN
18.01.2009, 22:07
gayet ciddiyim, yeterki seyirci Ersun Hocaya destek versin ve Ersun Yanalda derbilerde korkmasın. bu adam derbilerde çok korkuyor
Aksine korkmuyor.
korksa 3 forvetle çıkmaz.

Emre7
18.01.2009, 22:08
Aksine korkmuyor.
korksa 3 forvetle çıkmaz.

korkmasa sakat olan selçuğu sahaya sürmez lütfen ...!

jacek cyzıo
18.01.2009, 22:10
arkadaşlar pappy nin imzası konusunda gelişme varmı? biraz huzursuz olmaya başladım.

mhayri
Her üç takımında kadrosu bizden iyi...
Bunu anlamak için tek tek karşılaştırın mevkileri anlarsınız...
Belki bjk nin defansı dörtlüsü bizden biraz kötü o kadar...Sivas bile kadro genişliği olmamasına rağmen
bizden daha komple bir takım...
Şampiyonluk şansımızın da çok düşük olduğunu düşünüyorum...
Şampiyonluk olacak idiysek son ilk yarının son 4 maçının hepsini almamız gerekiyordu ki
yedirmediler ama gücümüz de yetmedi açıkçası...
Ayrıca devre arası yapılan 4 maça bakarsak da dökülmediğimiz maç hatırlayanınız varmı?
Antep belediyeyi bile zor yeniyoruz lakin bu kadro ciddi olmadığı zaman yapacağı bu kadardır zaten...
Gelelim transfer mevzuuna;
Yukarda saydığım sebeplerden dolayı aceleye mahal yok, yüklü paralar harcayıp yönetimi
zora sokmanın, kulübü aşırı borçlandırmanın gereği de yok... Elimizdekilerle devam edip
gidilebilecek en tepe yerleri zorlamak daha makul olur...
Ben yönetimin transfer hamlelerini ilk 3 e girip avrupaya gidememenin hiç bir mazereti
olmayacağını bildikleri için yaptıklarını düşünüyorum...
Yoksa bu kadro 1 değil 5 adama ihtiyaç duyuyor şampiyonluk için...
Kadro yetersiz, tek kanatlı,yıldız(!) ı yattara , orta sahası Hüseyin, golcüsü umut, yedeği barış,ısac...Komik olmayalım...
Yüreğimizle ve takım olmamızla ve hatta daha çok şansımızla burdayız ve en iyi derecemiz 3. lük olur ve
3. olmak için 2 transfer, ilk 2 için 4-5 transfer gerekli (ki bu imkansız)...
Sadece destek verelim gençlerimizi takıma monte edelim ve daha çok takım olmak için ne
gerekiyorsa onu yapmalarını sağlayalım...

Samet Yildirim
Sende hatali davrandin,yildirim kardes.:)
Sezon basinda solacikli sistem ersun yanal da yok dedin ve solaciga gerek yok dedin.
Halbuki iyi bir solaciga her takimin ihtiyaci vardir degil mi?
sol acik sistemde yok demedim...ihtyac yok dedim...cünkü gökhan üal tek oynayamaz diye düsüüyordum....ama umuta oynacana tk oynasin daha iyi...

sol acik banko sart:D

benim dedigim önemli degil zaten...ama baris cok pasif kaldi..

Cafer Bulur
Aksine ersun yanal derbilerde aniden cesaretleniyor.
bu sezon dahi ilk 5 haftadaki dengeli futbolumuzla en az gol yiyen takim iken ersun hocamiz 3 forvetle gs ye yenmek istedi ve kaybetti.
Bu haftaki fb macinda da denngeli futbol oynamaliyiz.Yattara,umut ve gökhan 3 lüsünden biri bu macta kesik yemeli,bu da ancak umut bulut olur.
Ceyhun u orta sahada mutlaka degerlendirmeliyiz,hem defans hem de ofansta etkinlik gösterme adina.