PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

irfan61
17.01.2009, 13:10
beyler forvet forvet gol atamıyoz gol lazım bize gol
gol atacak kaliteli bir forvet super olurDaha sol açık alamıyoruz ne forvetinden bahsediyorsun.

Fatih Öztürk
bırakın beyler transferi filan.tıklayın yayıncı kuruluşun sitesini şikayet yazın lanet okuyun adamlar bizi takmıyor macımızı yayınlamıyor.

Mustafa Calik
arkadaslar dün evde degildim ve transferden son gelismeleri ögrenemedim simdi

gelisme varmi ?

biri lütfen cevap verebilirmi :)

10 numara
17.01.2009, 13:11
Futbolcu ne kadar yetenekli olursa olsun sahada göstermiş olduğu performansın sonucunu yansıtan istatistiksel veriler yeterli değilse günümüz futbolunda kendine yer bulamaz. Bugün M.City Kaka için Milan'a 120 milyon euro teklif ederken 3-4 yıl öncesine değin Ronaldinho,Kaka,Robinho vs.den daha iyi futbolcu denilen Adriano'yu bugün hatırlayanınız var mı acaba?

tamamen karekter meselesi , FARABİ'yi biraz daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim...

argentina
17.01.2009, 13:11
doğru değil.sallamasyon bi haber.

uzak kaldım futboldan 1 aydır göz gezdirdim'de sosa falan duyunca pek inandırıcı gelmedi bana...

10 numara
17.01.2009, 13:12

transfer : out
adrenalin : in

Eren Karaahmetoğlu
Bende 12 yaşından beri Trabzonspor sevdalısıyım hatta Umut'a göre 10 kat daha çok öz ve öz Trabzonsporluyumdur. Amatör kulüplerde top oynamışlığımda var o zaman ben ve benim gibiler de takımda bulunsun. ? Bu kadar saçma bir düşünce olabilir mi allah aşkına.

Umut'un hırsına , mücadelesine itiraz etmiyorum heralde eden de yoktur ama bu oyuncunun kaçırdığı %100 gollere , topu kontrol edemeyişine , pozisyon alamamasına nasıl oluyorda tahammül edebiliyorsunuz ? Trabzonspor da forvet oynamanın yolu mücadele ve koşmaktan mı geçiyor arkadaşlar ???

Şu en son Kocaeli maçında Gökhan'ın pasında çok rahat durumda topu kontrol edebileceği yerde diziyle son anda topu kontrol etmişti o kadar kolay pozisyonu zora sokmuştu.

Ben Umut'un meraklısı diilim. En çok eleştirenlerdenim hatta. Sana gelince sen de Umut kadar oynayabiliyosan sen de bulun takımda:) Takımdaki oyuncular 3 ezik taraftarları olsa takım ruhu olabilirmi zannediyosun? Mutlaka Trabzonsporlular bulunmalı kadroda.Ama ben de Umut'un 11de oynayabilicek düzeyde olduuna inanmıyorum.Kadroda bulunsun diyorum. Umut en azından yedek olmayı hakeder o kadar gol kaçırsa da. Umut'la bi alakası yok bu başlıın o yüzden daha cevap yazmak istemiyorum:)

irfan61
bırakın beyler transferi filan.tıklayın yayıncı kuruluşun sitesini şikayet yazın lanet okuyun adamlar bizi takmıyor macımızı yayınlamıyor.Bu dediklerini yapsak bu saatden sonra maçımızı yayınlıyacaklar.

atomania
17.01.2009, 13:13
ilyas'i boluspor aldi..elimizden kacirdik..

Ilyas burda en iyi arkadasimin dayisinin oglu. Inanin bana Cocuk hep Hayal etti Trabzonsporda oynamayi. Hic Para almadan. Kendi Oflu.

Samet Yildirim

Gelisme yoki:)...beklmedeyiz....

Telha TANYILDIZI

demekki tık yok

Fatih Öztürk
17.01.2009, 13:14
yayınlar yayınlamaz kardeşim sen büyük kulubun büyük taraftarısın kendini lig tivi köpeklerine oyuncak yapacaksan sana hiç bir şey diyemem.

guarin
17.01.2009, 13:14
[quote=ÖZAY AKSOY;1868341[/quote
Futbolcu ne kadar yetenekli olursa olsun sahada göstermiş olduğu performansın sonucunu yansıtan istatistiksel veriler yeterli değilse günümüz futbolunda kendine yer bulamaz. Bugün M.City Kaka için Milan'a 120 milyon euro teklif ederken 3-4 yıl öncesine değin Ronaldinho,Kaka,Robinho vs.den daha iyi futbolcu denilen Adriano'yu bugün hatırlayanınız var mı acaba?[/quote]
O konunun futbolcunu istatistlik verileriylen alakası yokki abicim.Oyuncunu kisilik yapısı calızma azmi sosyal yasantısı ....vs. ile ilgili.Bir topcu zaten kisisel ozellikleri yoksa ondan bir gelecek beklenemez.

Serdar A
17.01.2009, 13:18
dikkatini cekerim ben 2 futbolcunun yeteneklerınden bahsettım.Sen geldın istatislige doktun işi.Futbolcuları karıyer verılerıne gore kıyaslamak nasıl bır mantık.Ben futbolcuların yeteneklerını degerlendırırken sen ıstatıslık sunup fubol futbol persvektıfının cok genıs oldugunu mu sanıyosun.Benim interneti arastırıp bilgi toplamamı onerıyorsun interneti arastırıp 2 futbolcuyu kıyaslamak ne kadar dogru.
ben sana umutla arifin cok farklı oyuncu oldugunu vurguladım.Futbol bilgimin futbol persvektıfı mın ne dar oldugunu nerden bılıyorsun.İstatislik bilgi toplama ihtiyacı duymadım umut icin merak ediyosan soliyeyim bakmak arastırmak da istemiyorum.gozle gorunen seyi arastırmama gerek yok.

Bana şu mesajına kadar bir şey vurgulamadın . Bu bir .

İstatistik bilimi sana gözle görünmeyeni anlatmaz . Aksine gözlenebilen aksiyonların sayısal karşılığıdır . Örneğin gol kaçırma oranı . Bu bir maçta bir şey ifade etmez fakat sezon ve kariyer ortalamaları futbolcunun pozisyon alması bitirici vuruş tekniği , soğukkanlılığı gibi konulardaki yetenekleri hakkında bilgi verir . Futbolcunun analiz edilebilen bütün istatistikleri bir araya geldiğinde futbolcunun yetenekleri hakkında bir ön görüş ortaya çıkar . Dünyadaki bütün futbolcu izleme programlarının temel dayanağı bu konudur . Bu konuda çalışan ve teknoloji geliştirende bir çok akademi mevcuttur . Bunu yok sayıyorsanız beraberinde dünyanın dev kulüplerinin futbolcu araştırma ve geliştirme tekniklerinide çöpe atmanız gerekir .

Bu da bir başlangıç . En azından artık cevap yazıyorsunuz . :)

Bu arada söylediklerimi çarpıtmadan devam edersen mutlu olurum . Senin yazdığın aynen şu şekilde .

iyide tamam arif ne goller atmıs karıyerınde umutla kıyaslanamaz bıle.Hadi diyelim gol atamıyodu adam attırıyodu adam gecıyodu bana gore atıyodu da.Umut cok kosuyo.Kosmaklan olmuyo eger kosmaklan bıse olsaydı suan dunyanın en ıyı mıllı takımı kenya olurdu.Bu analizlerde esas alınan ortalamalardır ve tek bir performansı ele almadan mümkün olduğunca geniş bir zaman aralığında performans değerlemesi yapar . Bu istatistik analizinin hiç bir şey anlatmadığını savunup maçlardan spesifik örnek verenlerin üzerine düşünmesi gereken bir noktadır .

Emirhan Çorumlu
17.01.2009, 13:20
JUAN CARLOS TOJA !!! http://www.transfermarkt.de/de/spieler/39146/juan-carlos-toja/profil.html http://de.youtube.com/watch?v=Ify-t_LBI-w Piyasa Degeri 900.000! Tas Catlasin 2 Milyona aliriz! :D:D:D Süper bir Sol Kanat ve 23 Yasinda! :D

ÖZAY AKSOY
17.01.2009, 13:21
tamamen karekter meselesi , FARABİ'yi biraz daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim...

Farabi benim bu forumda yazılarını zevkle ve hayranlıkla okuduğum çok az sayıda renkdaşdan biridir. Yazılarını dikkatlice okurum. Unutmayınız ki futbolcunun performansı sadece yeteneğine veya karakterine bağlı değildir. Performansı etkileyen pek çok neden vardır. Vermiş olduğum örneği de sadece karaktere bağlayamayız.

Emirhan Çorumlu
17.01.2009, 13:22
Ayriyetten Video'ya bakin GS'ye Calim atiyor tam bir TS'li :D

guarin
17.01.2009, 13:29
Farabi benim bu forumda yazılarını zevkle ve hayranlıkla okuduğum çok az sayıda renkdaşdan biridir. Yazılarını dikkatlice okurum. Unutmayınız ki futbolcunun performansı sadece yeteneğine veya karakterine bağlı değildir. Performansı etkileyen pek çok neden vardır. Vermiş olduğum örneği de sadece karaktere bağlayamayız.
ben sadece karakter e baglamadım ... vs dedım bırcok ozellık var.Farabiye gelince Futbol bilgisine lafım yok baya bi bilgili ben sadece bu kadar futbolu iyi bilen istatistikleri sunan bir kardesimizin umutu nasıl olur savunur orasını merak ediyorum.

Serdar A
17.01.2009, 13:40
Unutmayınız ki futbolcunun performansı sadece yeteneğine veya karakterine bağlı değildir. Performansı etkileyen pek çok neden vardır. Vermiş olduğum örneği de sadece karaktere bağlayamayız.

Haklısınız . Bu konuda benimde önemsediğim ve dikkate almaya çalıştığım bir kaç kriter var . Birincisi futbolcunun sahadaki formasyona uyumluluğu . Yani futbolcunun nitelikleri, görev ve sorumluluklarına göre ön plana çıkamıyor olabilir . Bunun tersi olmasıda mümkün . Oynatılan taktik ve ligin futbol yapısı onun zayıf yanlarını saklarken güçlü yanlarını ön plana çıkarabilir . Özellikle güney amerikadan yapılan transfer hamlelerinin pek çoğunun verimsiz/faydasız olmasındaki sebeplerden biri budur .

Diğer önemli konu futbolcuyu tamamlayan takım arkadaşları . Bu o kadar önemli bir konudur ki başarı sağlandığı zaman 90'ların Ajax'ı , Dinamo Kiev'i , Steau Bükres'i ortaya çıkar .

Ufak bir örnekte sene başında bir anda Hüseyin'in yükselen formunun takip eden haftalarda yeniden düşüşe geçmesidir. Bu evrede performansını yükselten Hüseyin'den çok Selçuk ve Colman'dı . Ancak Ersun hocanın bu iki futbolcuyu sahada Hüseyin'in eksiklerini kapatacak şekilde konumlandırması adeta Hüseyin'i ikiye katladı . Sanırım 8-9. haftadan itibaren burada Selçuk ve Colman'ı eleştirmeye başladığımız süreçti . Hüseyin'i eleştirenlerin bile takdir ettiği sürecin sonlandığı haftalarda aşağı yukarı o zaman dilimine denk geliyor .

mCelik
17.01.2009, 13:40
Arkadaslar bana suan sorarsaniz leonardo, yildiray yada sosa mi diye. ben hic düsünmem sosa derim. 6 mio olsa bile biz onu 25 yaslarinda 15 mio'ya satariz. sosa oyunu atesleyen, milimetrik paslar atan ve iki yönlü oynayan bir oyuncu.

tek sosa gelsin yeter hem daha iyi olur..

sol kanatta baris, göksu ve isaac oynar, hem daha iyi olur performanslari yükselir

ilhan
17.01.2009, 13:43
ne demis ????

"Benim için buruk bir sevinç oldu. Burada yetiştim ve ilk golümü Galatasaray'a attım. Garip bir duygu.." tam olarak hatırlamıyorum ama böyleydi.

Aynen...Şimdi 2.lig de Trabzon'der tabi.. :) Ne Erhan'ı ya adam 27 yaşında yıllardır 2.lig de oynamış vasatı hiç aşamamış bir oyuncu.

Barış, Göksu hatta Ceyhun'u sol açığa koy oynat ama Erhan'dan medet umma. :)

Bunu yazmak için girdim siteye benden çok yaşayacaksın,Bizim maç sonrasında umursamaz tavırlarla bizden onlar diye bahseden önemsemeyen bu vatandaş gayse maçı sonrası methiyeler düzmüştü gayseye.Bizim yumuşak karnımızı biliyor bu uyanıklar benim memleketim Trabzon ben bu formaya aşığım car curt salladınmı birde 61 giydin mi hemen Trabzon'a at kapağı ne güzel İstanbul.

Bizim maçta attığı gollerden sonra ne kadar sevindiğini görmediniz mi? :)

Ne dedi ben bulamadım sende varsa koy bizde okuyalım yada izliyelim. :)

Alıntıtıladığım ilk mesajda yazdım. Galatasaray maçında gol atıp "Buruk sevinç yaşadım." diyeceksin, Trabzonspor maçında gol atıp çılgınlarca sevineceksin. Yok öyle. :)

denizgrsy
17.01.2009, 13:48
Erhan Küçüğü çok çok eskiden beridir tanırım.kendisi orta okulda sınıf arkadaşımdı.

denildiği gibi yavaş değildir,çok hızlıdır ve ayrıca kuvvetlidir kolay kolay yıkılmaz...Trabzonlu'dur , o dönem sınıfta ( Dr.Refik Saydam İ.ö.o / İstanbul ,Bahçelievler ) bi biz vardık Trabzonlu , Erhan , Ben ve bir de Ahmet Baki Arslan diye bi arkadaşımız :) o dönem gs altyapısında oynuyordu orada yetişti doğrudur ancak bu onun Trabzonlu olduğu gerçeğini değiştirmez kaldı ki o dönem istanbul da Trabzonspor alt yapısı yada okulu yoktu. İstanbulda futbol oynayan insanlar bir de kaliteliyse gelecek vaadediyorsa elbette ya gs ,ya bjk yada fb altyapısında oynar yada oynamak isterler.Bu gayet doğal , asıl olan o kişinin gönlünün nerede olduğu hedefinin neresi olduğu ..

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 13:50
Erhan'a sayfalar dolusu "Helal olsun" yazan arkadaşlara bir tavsiyem var. Geçen sezon Galatasaray'a attığı frikik golü sonrası ligtv mikrofolarına verdiği demeci bulup okuyunuz. :)
Ne demiş Gs maçından sonra.
Erhan Sürmene-Aşağı Çavuşludan. Trabzonu Trabzonsporu ne kadar sevdiğini anlatamam size. 2.ligde Rize maçlarını bekliyen birisi memleketine gelebilmek için. Ben 10 yaşlarındayken Gs altyapısındaydı Erhan. Babasının hatası nedeniyle 20 milyar karşılığı Gs dan aldı.
Futbolculuğunu tartışmayacağım ama sol tarafta oyuncu yok. Erhan toplara hem sert vuruyor hemde pasları çok iyi. Hırsı en büyük avantajı zaten ne kadar şans bulur bilemiyorum ama Kadroda olmasını isterim. Klübeden gelip gol atabilecek bir oyuncu. Ben klübeye bakınca böyle bir oyuncu göremiyorum ve birden fazla mevkide oynayabiliyor. Zamanında sol bekte bile oynadı.

argentina
17.01.2009, 13:51
Haklısınız . Bu konuda benimde önemsediğim ve dikkate almaya çalıştığım bir kaç kriter var . Birincisi futbolcunun sahadaki formasyona uyumluluğu . Yani futbolcunun nitelikleri, görev ve sorumluluklarına göre ön plana çıkamıyor olabilir . Bunun tersi olmasıda mümkün . Oynatılan taktik ve ligin futbol yapısı onun zayıf yanlarını saklarken güçlü yanlarını ön plana çıkarabilir . Özellikle güney amerikadan yapılan transfer hamlelerinin pek çoğunun verimsiz/faydasız olmasındaki sebeplerden biri budur .

Diğer önemli konu futbolcuyu tamamlayan takım arkadaşları . Bu o kadar önemli bir konudur ki başarı sağlandığı zaman 90'ların Ajax'ı , Dinamo Kiev'i , Steau Bükres'i ortaya çıkar .

Ufak bir örnekte sene başında bir anda Hüseyin'in yükselen formunun takip eden haftalarda yeniden düşüşe geçmesidir. Bu evrede performansını yükselten Hüseyin'den çok Selçuk ve Colman'dı . Ancak Ersun hocanın bu iki futbolcuyu sahada Hüseyin'in eksiklerini kapatacak şekilde konumlandırması adeta Hüseyin'i ikiye katladı . Sanırım 8-9. haftadan itibaren burada Selçuk ve Colman'ı eleştirmeye başladığımız süreçti . Hüseyin'i eleştirenlerin bile takdir ettiği sürecin sonlandığı haftalarda aşağı yukarı o zaman dilimine denk geliyor .

Katılıyorum ama Steau,kızılyıdız,st.etienne,Napoli,genoa,Ajax bunlar takım oyunundan ziyade yok olmadı,global endüstireyl futbol köreltti bunda bosman kanununda faktörü var..Bu takımlar eskiden alt yapılarından çıkardığı her futbolcudan o dönemin rakamları ile dehset paralar kazanıyrolardı,Bu musluk kesilince durum ortada... Aslında bu saydığım takımlarla Trabzonsporu inceleyıp karsılaştırdımızda Bizde Globalizime yenildiğimizi görecez...Ajax'sı ayrı tutuyorum ajax takım oyununda çok Surinam'ımn bağımsılığını ilanından sonra sekteye uğradı keza 90 lıAjax'ın tüm efsane futbolcuları Surinam asılıydı...

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 13:52
Bizim maçta attığı gollerden sonra ne kadar sevindiğini görmediniz mi? :).

keşke imkanı olsada telefon kayıtlarını çıakrtabilsek. Maçtan 1 gün önce Erhan abi ile telefonda konuşmuştuk. "Trabzon bizi yensin. Ama çok gol atmak istiyorum." demişti.

ilhan
17.01.2009, 13:52
Trabzon'u veyahut Trabzonspor'u ne kadar sevdiği beni pek enterese etmiyor açıkcası. :) Ben de Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok seviyorum. Bu başarılı olacağı anlamına gelmiyor ya da Trabzonspor'da oynaması için yeterli bir kriter anlamına gelmiyor.

Ha 22-23 yaşında olsa neden olmasın diyebilirdim. Ama 27 yaşına gelmiş artık. İbrahim Akın'ı isterim Erhan Küçük'ü istemem.

10 numara
17.01.2009, 13:54
Farabi benim bu forumda yazılarını zevkle ve hayranlıkla okuduğum çok az sayıda renkdaşdan biridir. Yazılarını dikkatlice okurum. Unutmayınız ki futbolcunun performansı sadece yeteneğine veya karakterine bağlı değildir. Performansı etkileyen pek çok neden vardır. Vermiş olduğum örneği de sadece karaktere bağlayamayız.adriano örneği tamamen karekter meselesi...

Serdar A
17.01.2009, 13:55
Trabzonspor'un futbolcu tercihlerinde "Trabzonluluk" bir öncelik olmamalı . Taraftar futbolcu olgusu benimde var olmasını istediğim bir konu ancak bunu yalnızca kafa kağıdında Trabzon yazan sporcularla kurmaya çalışırsak etkileri yıkıcı olabilir .

Trabzonluluk vurgusunu gereğinden çok yapıyoruz . Örneğin ben bir Nevşehir'li yahut Edirneli olsam ve içimdeki Trabzonspor sevgisi kimliğinde Trabzon yazanlarınkiyle yarışabiliyor olsaydı bu duruma hayli bozulurdum .

ErtuGrul
17.01.2009, 13:55
Trabzon'u veyahut Trabzonspor'u ne kadar sevdiği beni pek enterese etmiyor açıkcası. :) Ben de Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok seviyorum. Bu başarılı olacağı anlamına gelmiyor ya da Trabzonspor'da oynaması için yeterli bir kriter anlamına gelmiyor.

Ha 22-23 yaşında olsa neden olmasın diyebilirdim. Ama 27 yaşına gelmiş artık. İbrahim Akın'ı isterim Erhan Küçük'ü istemem.
28 yasinda olmasi basarisiz olacagi anlaminada gelmez...

Erdem Keser
17.01.2009, 13:56
Ne demiş Gs maçından sonra.
Erhan Sürmene-Aşağı Çavuşludan. Trabzonu Trabzonsporu ne kadar sevdiğini anlatamam size. 2.ligde Rize maçlarını bekliyen birisi memleketine gelebilmek için. Ben 10 yaşlarındayken Gs altyapısındaydı Erhan. Babasının hatası nedeniyle 20 milyar karşılığı Gs dan aldı.
Futbolculuğunu tartışmayacağım ama sol tarafta oyuncu yok. Erhan toplara hem sert vuruyor hemde pasları çok iyi. Hırsı en büyük avantajı zaten ne kadar şans bulur bilemiyorum ama Kadroda olmasını isterim. Klübeden gelip gol atabilecek bir oyuncu. Ben klübeye bakınca böyle bir oyuncu göremiyorum ve birden fazla mevkide oynayabiliyor. Zamanında sol bekte bile oynadı.
Pardon ama sen 10 yaşındayken , yani 9 sene önce Erhan , 1981 doğumlu olduğuna göre 19 yaşındaydı.Yani altyapıda oynama şansı yoktu.Ayrıca Trabzon'u ne kadar sevdiğini anlatmana lüzum yok , geçen sezon ki Trabzon'da oynanan karşılaşmada gördük sevgisini.

argentina

Aslında onu ölçü tutma Rakamlar 30 Gelmediği sürece dünya ve türk futbolunda 27'den sonra muazzam çıkış yapmıs topçular 27'den sonra bir okadarda dibe takılan Futbolcular var..

keza dünyada hemen akla gelen Luca Toni Türkiyede Fatih Tekke ,Mehmet Yıldız gibi oyuncular var...

Bekir
iyi de gol meselesini ne karıstırıyosunuz ki??bende baska takımda oynasam trabzonsporun ligde iddaası olmasa en cok trabzonspora gol atınca sevinirim..cunku trabzonspor taraftarlarının ve yonetiminin dikkatini cekmek isterim..sevinmezse zaten macın devamında 1 2 gol kacırdı mı hain ilan edilir..

denizgrsy
17.01.2009, 13:58
sol tarafında adamsızlıktan kıvranırken , Cale sakatlandığın da sol kanata koyacak yedekte adamın yokken Erhan Küçük o takımda çokta güzel olur. Ha bu arada İbrahim Akın da çok iyi olur :) yalan değil..

Sefa Murat Dokuz

Zaten ben ne kadar başarılı olup olmayacağından bahsetmedim. Senin Gs maçından sonraki yorumu falan karalamak için söylediklerine antitez olarak söyledim.
27 yaş çok fazla bir yaş değil. Erhan Trabzonsporda oynayacağı oyunu başka hiçbir takımda oynayamaz bunu da söyliyeyim. Çünkü Trabzonspor forması altında bir Trabzonsporlunun ruh hali çok farklı olur.

İbrahim Akın futbolculuğun yanından geçemez benim yanımda.

Serdar A
Katılıyorum ama Steau,kızılyıdız,st.etienne,Napoli,genoa,Ajax bunlar takım oyunundan ziyade yok olmadı,global endüstireyl futbol köreltti bunda bosman kanununda faktörü var..Bu takımlar eskiden alt yapılarından çıkardığı her futbolcudan o dönemin rakamları ile dehset paralar kazanıyrolardı,Bu musluk kesilince durum ortada... Aslında bu saydığım takımlarla Trabzonsporu inceleyıp karsılaştırdımızda Bizde Globalizime yenildiğimizi görecez...Ajax'sı ayrı tutuyorum ajax takım oyununda çok Surinam'ımn bağımsılığını ilanından sonra sekteye uğradı keza 90 lıAjax'ın tüm efsane futbolcuları Surinam asılıydı...

Tabi ki ... Bu konularda hemfikiriz. Ancak bu kulüplerin sıçrama noktası çok iyi bir " takım " yaratabilmesinden geçmiştir . O takımların müthiş taktisyenlere ve antreman tekniklerine yeni yoollar açan büyük futbol adamlarına denk gelmesi gibi pek çok başka etkeni daha vardır . Keşke bu tür konuları forumda tartışabilsek .

Süreklilik sağlayamamaları konusunda ise temel olarak bahsettiğiniz bu 2 konunun yer aldığı noktaya çıkıyoruz .

Murat TONBUL
17.01.2009, 13:59
erhan küçük alınsın.
kabul edenler....
kabul etmeyenler....
kabul edilmemiştir :)

Cem Akyüz
17.01.2009, 13:59
Zaten ben ne kadar başarılı olup olmayacağından bahsetmedim. Senin Gs maçından sonraki yorumu falan karalamak için söylediklerine antitez olarak söyledim.
27 yaş çok fazla bir yaş değil. Erhan Trabzonsporda oynayacağı oyunu başka hiçbir takımda oynayamaz bunu da söyliyeyim. Çünkü Trabzonspor forması altında bir Trabzonsporlunun ruh hali çok farklı olur.

Evet Hasan Üçüncüde Trabzonsporlu hatta kaptan Hüseyinde öyle ama sonuç ortada:rolleyes:

ilhan
17.01.2009, 14:00
28 yasinda olmasi basarisiz olacagi anlaminada gelmez...

Yani o yazıdan bula bula burayı mı buldunuz? :) Peki getirisi ve götürüsü ne olur Erhan'ın? Mustafa Keçeli gibi olursa ne olacak? Kolaymıdır büyük takımda oynamak ?

Aslında onu ölçü tutma Rakamlar 30 Gelmediği sürece dünya ve türk futbolunda 27'den sonra muazzam çıkış yapmıs topçular 27'den sonra bir okadarda dibe takılan Futbolcular var..

keza dünyada hemen akla gelen Luca Toni Türkiyede Fatih Tekke ,Mehmet Yıldız gibi oyuncular var...

Her zaman "12"den vuramayız. :)

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:02
Pardon ama sen 10 yaşındayken , yani 9 sene önce Erhan 1981 doğrumlu olduğuna göre 19 yaşındaydı.Yani altyapıda oynama şansı yoktu.Ayrıca Trabzon'u ne kadar sevdiğini anlatmana lüzum yok , geçen sezon ki Trabzon'da oynanan karşılaşmada gördük sevgisini.

10 lu yaşlardayken dedim tam hatırlayamıyorum ama küçüktüm yani. İlkokula gittiğimi yaz tatilinde geldiğimi biliyorum Trabzona. Erhan abi ile bizim evin önünde sürekli top oynardık. Hatta bir gazetede çıkmıştı Erhan abi o yıllarda.
Gs altyapısında diye "Adı küçük futbolu büyük".
Trabzonspor sevgisini öğrenmek istiyorsan özelden atıyım telefon numarasını ara konuş sor ne soracaksan ama tanımadığınız kişileri yargılamayın.

argentina
17.01.2009, 14:02
Tabi ki ... Bu konularda hemfikiriz. Ancak bu kulüplerin sıçrama noktası çok iyi bir " takım " yaratabilmesinden geçmiştir . O takımların müthiş taktisyenlere ve antreman tekniklerine yeni yoollar açan büyük futbol adamlarına denk gelmesi gibi pek çok başka etkeni daha vardır . Keşke bu tür konuları forumda tartışabilsek .

Süreklilik sağlayamamaları konusunda ise temel olarak bahsettiğiniz bu 2 konunun yer aldığı noktaya çıkıyoruz .

Evet Bugun Globalizm Olmasa Bu takımlar avrupda tekrar buyuk söz sahıbı olabilir,keza bizde olabilriz...Eğer bu sivas takımı Şu kadrosunu 15 yıl once kursaydı bence Bu ligde bir kaç kez sampiyon olabilirdi..

ilhan
17.01.2009, 14:03

Benim Erhan Küçük'ü ne gibi karalama derdim olacak yahu? Adamın maç sonu demeçleri öyleydi. Ben mi söylettirdim adama bunları. :) Sana telefonda bizim maçtan önce "İnşallah onlar yener ama bende gol atmak istiyorum." diyor, golü atınca çılgınlar gibi seviniyor. Tezatlık değil de nedir?

Kaldı ki Trabzonsporluluk ruhu Hasan'da da, Ergin'de de var. Ama verdikleri katkı ortada. Eminim bu ruhtan Sivasspor'da oynayan 61 numaralı futbolcuda da vardır.

İbrahım Akın, senin yanından geçmez zaten. :)

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:06
Evet Hasan Üçüncüde Trabzonsporlu hatta kaptan Hüseyinde öyle ama sonuç ortada:rolleyes:

Hasan hüseyin bir kere topa erhan kadar dokunmayı bilmeyen oyuncular. Hüseyin ayrı yinede.
Trabzonda Erhandan ne kifayetsiz topçular oynadı. Başarısız olsa bile elden kolay çıkarılabilecek bir oyuncu. Zaten para meselesi önemli değil. Geçen yıl Konyaspor talip olmuştu ancak ligden düştüklerinden sonra 1 sezon daha sözleşmesi olduğunu söylemişti bize. Kasımpaşa bırakmamıştı. Gazetelerde ara sıra ismi geziyordu arayıp sormuştuk teklif falan gelmedi diye biliyorum demişti ama inşallah inşallah diyordu sürekli.

Muhammet
17.01.2009, 14:07
Eğer bir futbolcu alınacaksa eğer, Trabzonsporluluğu ya da başka takım taraftarlığı önemli değildir bana göre. Katkı yapabilir mi ve gönülden oynar mı? Bunları sorarım ben önce.

Uzunoğlu
17.01.2009, 14:08
Öz Evlatçı zihniyetin ruhu hortlamış

Öz Evlatçılara duyurulur Trabzonluyum,Trabzonsporluyum görev verilsin Trabzonsporda forma giymek isterim :)

Ha unutmadan Özer'in Trabzonsporluluğunun büyüklüğünü anımsayan var mı? Hani ağlıyordu Trabzonspor yenilince... Sonra ne oldu ilk fırsatta Fenerbahçeye peşkeş çekmeye kalkıştı kendisini... Bir anda profesyonel oldu...

ErtuGrul
17.01.2009, 14:09
Yani o yazıdan bula bula burayı mı buldunuz? :) Peki getirisi ve götürüsü ne olur Erhan'ın? Mustafa Keçeli gibi olursa ne olacak? Kolaymıdır büyük takımda oynamak ?

Her zaman "12"den vuramayız. :)
Malesef burayi buldum..lig tv ye vermis oldugu bir demece takilip kalmissiniz...adam sonucta gs nin altyapisinda yetismis oranin ekmegini yemis bir insan..ne var icimde buruk bir sevinc var demisse, ben bu lafta bisey bulamadim..22-23 yaslarinda olursa bu lafi soylemesinde sakinca yok, 27 yasinda olursa bu laf sakincali sizin mantiginiza gore..neden hep negatif dusunuluyor..Erhanin getirisi nemi olur? takimda caleden sonra sol kanat orjinli ikinci bir adamimiz olur, goturusu ne olur? eger alinirsa sene sonunda goturusu ne olur hep beraber bakariz..takilip kalmayin artik mustafa keceliye o basarisiz oldu diye 25 yasindan yukari alinan adamlarin hepsimi basarisiz olacak..

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:09
Benim Erhan Küçük'ü ne gibi karalama derdim olacak yahu? Adamın maç sonu demeçleri öyleydi. Ben mi söylettirdim adama bunları. :) Sana telefonda bizim maçtan önce "İnşallah onlar yener ama bende gol atmak istiyorum." diyor, golü atınca çılgınlar gibi seviniyor. Tezatlık değil de nedir?

Kaldı ki Trabzonsporluluk ruhu Hasan'da da, Ergin'de de var. Ama verdikleri katkı ortada. Eminim bu ruhtan Sivasspor'da oynayan 61 numaralı futbolcuda da vardır.

İbrahım Akın, senin yanından geçmez zaten. :)

Gol atıp kendini göstermek istiyordu o gün. Ne yapacak Tolga at diyor dışarı mı atsın.
Hasan'ın Ergin'in hayatında kaç golü var yada hayatlarında hiç topa erhan gibi vurabilirler mi bunlar oynuyorsa. Oynamayı bırak erhan kadroda çok rahat bulunur.
İbrahim Akını gördük bizim maçta 3 tane boş kaleye taca atıyordu utanmasa. 200 tane verseler kale boş deseler İ.Akın dağı taşı selamlar ancak.

Erdem Keser
17.01.2009, 14:10
10 lu yaşlardayken dedim tam hatırlayamıyorum ama küçüktüm yani. İlkokula gittiğimi yaz tatilinde geldiğimi biliyorum Trabzona. Erhan abi ile bizim evin önünde sürekli top oynardık. Hatta bir gazetede çıkmıştı Erhan abi o yıllarda.
Gs altyapısında diye "Adı küçük futbolu büyük".
Trabzonspor sevgisini öğrenmek istiyorsan özelden atıyım telefon numarasını ara konuş sor ne soracaksan ama tanımadığınız kişileri yargılamayın.

Yok baba kalsın:)
Öğrenme ihtiyacım yok , elli bin kere söyledim ama yine söyleyeyim ; Erhan'ın yada bir başkasının lafla dile getirdiği Trabzon sevgisi zerre kadar umrumda olmaz.Zira ben onun sevgisini geçen sezon ki maçta gördüğümü söylemiştim , o yüzden çok önemli bir mevzu değil benim için.

güngör_81
17.01.2009, 14:10

Öz Evlatçılara duyurulur Trabzonluyum,Trabzonsporluyum görev verilsin Trabzonsporda forma giymek isterim :)

Ha unutmadan Özer'in Trabzonsporluluğunun büyüklüğünü anımsayan var mı? Hani ağlıyordu Trabzonspor yenilince... Sonra ne oldu ilk fırsatta Fenerbahçeye peşkeş çekmeye kalkıştı kendisini... Bir anda profesyonel oldu...

Yav hele şükür valla ağzına sağlık,ne bu öz evlat muhabbeti sanki amatör takımızda Trabzonspora gelmek istemeyen futbolcu varmıdır Türkiye liginde bide daha öz evlat muhabbeti yapıpta gelmesi sanki daha kolay olacakmış gibi.
Öz evlat muhabbetine girersek bu işler karışır.ben Trabzonlu değilim ama Özerden daha fazla Trabzonsporluyum.Bu arada sülalemden tek bir kişinin bile Trabzonla alakası yok.Ama etrafta Trabzonspor adı geçtimi benimde ismim anılır.

ilhan
17.01.2009, 14:11
İbrahim Akını gördük bizim maçta 3 tane boş kaleye taca atıyordu utanmasa.

Belki Trabzonsporluluk ruhu vardır. Atmak istememiştir. :)

Ben İBB'den Erman'ın alınmasını istiyorum. Başlığa pek uğramıyorum ama o eleman alınsın yaşı kaç olursa olsun, yedekliği sorun etmeyeceği gibi görev verildiğinde de layıkıyla yapacaktır.

Uzunoğlu
Gol atıp kendini göstermek istiyordu o gün. Ne yapacak Tolga at diyor dışarı mı atsın.
Hasan'ın Ergin'in hayatında kaç golü var yada hayatlarında hiç topa erhan gibi vurabilirler mi bunlar oynuyorsa. Oynamayı bırak erhan kadroda çok rahat bulunur.
İbrahim Akını gördük bizim maçta 3 tane boş kaleye taca atıyordu utanmasa. 200 tane verseler kale boş deseler İ.Akın dağı taşı selamlar ancak.

Pardon bu arkadaş hangi ligde oynuyor:)

Sefa Murat Dokuz

Öz Evlatcılık yok, Sadece Trabzonlu adam kendi memleketinin takımında oynamak istiyor. Benche bakıyorum erhan gibi çok yönlü forvet forvet arkası sol kanat sol bek oynayacak 1 tane adam yok. Kadromuz Gs nın yarısı akdar adamlar 32 oyuncu biz 18-19 Şampiyonluk uzun maraton. yarın cale sakatlandı allah muhafaza kanatın yok bekin yok ne yaparsın? Bol alternatif olması üstüne adamın Trabzonlu Trabzonsporlu olması büyük artı.

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:13
Yok baba kalsın:)
Öğrenme ihtiyacım yok , elli bin kere söyledim ama yine söyleyeyim ; Erhan'ın yada bir başkasının lafla dile getirdiği Trabzon sevgisi zerre kadar umrumda olmaz.Zira ben onun sevgisini geçen sezon ki maçta gördüğümü söylemiştim , o yüzden çok önemli bir mevzu değil benim için.

Senin görüşün saygı duyuyorum. Ancak fırsatı olsa sen ben Erhan abi bir kez Ts maçı izlesek keşke. Görürsün o zaman kim ne kadar Trabzonsporlu.
Yinede kişisel görüşüne saygı duyuyorum.

argentina
17.01.2009, 14:15
Futbolda Doğum yerleri önemli değil,Sehirin sosyo yapısına uyum sağlıycak mı onemli olan bu..Bunu Trabzonspor Berlinde Alkol,ve bazı madde partıleri veren Marcelinhoda yaşamıstır,Berlinin gece hayatıdan kalkıp Trabzonda nekadar veremli Huzurlu Olablirdi.?Futbolda as olan futbolcusnun yapısıdır yoksa bölge şehir ülke ayrımı hem futbolu hem trabzonsporu Yılarca geriy atar..Kaldıki önümzüde ispanyada Bask Takımlarının hali ortdadır. A.Bilboğa bunun en açık örneğidir.

denizgrsy
17.01.2009, 14:16
milyon dolarlar verilerek saçma sapan ne olduğu belirsiz adamlar alınacağına çok cüzzi miktarda Erhan'ın alınması daha mantıklı ;) burada önemli olan Erhan'ın Trabzonlu olması değil önemli olan katkı sağlayıp sağlayamayacağı ? bence katkı sağlar !

şundan da eminim ki ; eğer ErhanTrabzonlu olmasaydı ,Trabzonu seviyorum dedi diye eleştiren arkadaşlarım onun alınabilecek bir futbolcu olduğunu söyleyebilirlerdi. burada asıl hortlayan Trabzonlu çocuklara karşı antipati :)

ya ne alakası var , yok çok sevinmiş , yok efendim yaşı 27 ,sanki dersin bedeli milyon dolarlar , yok efendim Trabzon ruhu hortlamış .

bi arkadaşımın dediği gibi ne kazmalar oynadı burada ! tekrar söylüyorum Erhan'ın Trabzonluluğu beni alakadar etmiyor ,beni alakadar eden Trabzonspor'a katkı sağlayıp sağlamayacağı ?

Onur Akyüz
17.01.2009, 14:17
hay Allah'ım ya,
herşey bitti topçuların Trabzonspor sevgisi kaldı,
adam iyimi değilmi,faydalı olurmu olmazmı?

soruşturmamız gereken bu.!

ilhan
Argentina,

Hocam önümüzde Song gibi bir örnek var. Ben onda ki hırsı şu an takımdaki Trabzon apoletli diğer futbolcularda göremiyorum. Yani bunun bir kriter olmaması gerekiyor.

Telha TANYILDIZI
Belki Trabzonsporluluk ruhu vardır. Atmak istememiştir. :)

Ben İBB'den Erman'ın alınmasını istiyorum. Başlığa pek uğramıyorum ama o eleman alınsın yaşı kaç olursa olsun, yedekliği sorun etmeyeceği gibi görev verildiğinde de layıkıyla yapacaktır.

ermanı daha önceden bende yazmıştım elazığsporda oynadığı zamandan beri takip ediyorum takım oyununa uygun seviyeli ve orta açıp şut çekmesini bilen bir arkadaşımın trabzonsporumuzda başarılı olacağıma eminim

gerçi bizim elazığspor başkanı o zaman ibb ye vermeyip 2 misli para teklif eden trabzonspora verseydi ermanı şimmdi hiç sol kanatta problemimiz var demeyecektik

ermana güveniyorm

Uzunoğlu
17.01.2009, 14:18
Öz Evlatcılık yok, Sadece Trabzonlu adam kendi memleketinin takımında oynamak istiyor. Benche bakıyorum erhan gibi çok yönlü forvet forvet arkası sol kanat sol bek oynayacak 1 tane adam yok. Kadromuz Gs nın yarısı akdar adamlar 32 oyuncu biz 18-19 Şampiyonluk uzun maraton. yarın cale sakatlandı allah muhafaza kanatın yok bekin yok ne yaparsın? Bol alternatif olması üstüne adamın Trabzonlu Trabzonsporlu olması büyük artı.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması neden artı olsun. En son Özer fiyaskosundan sonra hala göremediniz mi bunlar aldıkları paraya bakıyorlar.(sonuna kadar haklıdırlar)

Bahsedilen futbolcuya hem Gs hem de Ts aynı eeşit teklifi sunsa hengi takımı seçer sence :)

Eğer alternatif oyuncu alacaksan kütüğüne değil yaşına ve yeteneğine bakacaksın. Fosilleşmeye aday 2. sınıf futbolcular Adnan'ın performansından daha fazla bir performans gösteremezler.

Sonuç olarak transfer şarttır, yedek kulübemiz zenginleştirilmelidir ama bu konuda nüfus memurlarından değil futbolcudan anlayan, scout çalışması yapan insanlardan faydalanmalıyız. Mesela bu forumda farabi arkadaşımızın yazılarını iyi okuyun epeyce fikir sahibi olursunuz...

Sadık Bıyık
17.01.2009, 14:19
trabzonspor bir kente (trabzon) bağlı bir takım değildir. o yüzden bir futbolcunun kimliğinde şehir hanesinde trabzon yazdı diye trabzonlu olmaz. önemli olan hangi memleketten nerden olduğu değil, takımımıza yaptığı katkı yarar v.s ' dir. song' da 1 sene evvel gs ' li idi ama şimdi öz trabzonlu kadar biden biri bence

argentina
17.01.2009, 14:20
Argentina,

Hocam önümüzde Song gibi bir örnek var. Ben onda ki hırsı şu an takımdaki Trabzon apoletli diğer futbolcularda göremiyorum. Yani bunun bir kriter olmaması gerekiyor.

Kaldıki,bence takımın yüzde yüz kaptanı olması gereken kişi...Alınmaca Gucenmece yok Dunyada Bir takımın bukadar eleştirildiği Başka kaptan yok heralde..
Song Çok profosyonel bi futbolcu,parasını zamanında verdiğimiz sürece bir sorun çıkarmaz gençler için buyuk bir kitap bence.

denizgrsy
17.01.2009, 14:21
arkadaşlar insanların Trabzonluluğunu ve Trabzonsporluluğunu tartışarak o insanları rencide etmeyelim.

bizim için asıl olan o kişinin Trabzonspor' katkı sağlayıp sağlayamayacağı olmalı :)

Hüseyin İlkin
17.01.2009, 14:26
Erhan Küçük 'te ki Trabzon sevgisi alkışlanır :alkış:

Buraya bir şey ekleyeyim , Erhan Küçük'ten ziyade Engin Baytar - İbrahim Akın çok daha faydalı olur bu takıma . Ama ilk aşamada üçüde bu takıma alınacak oyuncular olmamalı ...

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:29
Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması neden artı olsun. En son Özer fiyaskosundan sonra hala göremediniz mi bunlar aldıkları paraya bakıyorlar.(sonuna kadar haklıdırlar)

Bahsedilen futbolcuya hem Gs hem de Ts aynı eeşit teklifi sunsa hengi takımı seçer sence :)

Eğer alternatif oyuncu alacaksan kütüğüne değil yaşına ve yeteneğine bakacaksın. Fosilleşmeye aday 2. sınıf futbolcular Adnan'ın performansından daha fazla bir performans gösteremezler.

Sonuç olarak transfer şarttır, yedek kulübemiz zenginleştirilmelidir ama bu konuda nüfus memurlarından değil futbolcudan anlayan, scout çalışması yapan insanlardan faydalanmalıyız. Mesela bu forumda farabi arkadaşımızın yazılarını iyi okuyun epeyce fikir sahibi olursunuz...

Bana göre Trabzonsporlu birisi Trabzonspor formasını giydiğinde kalas olsa kendinin en iyisini oynar. Hasan Hüseyin Trabzonsporda değilde Başka bir takımda bizde oynadığının yarısını oynayamaz. Bizim takımda kaç tane 1.sınıf topçu var acaba. Gs nin 32 Fb nin 30 oyuncusuda 1.sınıf mı?
Tekrarlıyorum forvet forvet arkası sol kanat sol bek oynayabilen bir oyuncu bencte olması her takım için avantajdır. Erhan'ın kadromuzda olması her zaman avantajdır.
27 yaşında Erhaninho gelirken güzel oluyor.27 yaşında Erhan gelince olmuyor.

sanatik
17.01.2009, 14:30
songdaki hirs kendiliginden geliyor Ersun Yanalin bunda bir etkisi yok. Marifet takimi song haline getirmek. Antrenör dedigin taktik maktik ile anca bir yere kadar gidebilir. Gerisi iste bu etkilemeye bagli.

x_man
17.01.2009, 14:33
ya benim zoruma giden transfer yapamamaları değil biz 5 tane yusuf alırız biz en iyisini alırız deyipte millete madara olmamızdır zaten taraftara olarak dayanacak gücümüz kalmadı halsiz ve bitkiniz birde böyle dalga geçilince sinirler geriliyor

karatasof
17.01.2009, 14:34
Transferden vaz geçtim bu yönetim bir aydır takımla çalışan Brundi'li Faty'nin sözleşmesini resmiyete dökebilecek mi ciddi endişelerim var.Hala evrakları yetişmemiş.Herhalde Brundi'den evraklarını almak için gönderdikleri kişi yüzerek gitmiş olmalı ki bir aydır adam dönemedi.Yirmibirinci yüzyıldayız Çağ Bilişim ve İletişim çağı,Ancak biz hala dumanla haberleşiyor olmalıyız ki kendisi gelebilen adamın evrakları hala gelemedi.Bu ne acaip iştir anlayan varsa beri gelsin....

10 numara
17.01.2009, 14:36

i.akın ligin kaleye mesafe tanımaksızın en iyi şut çıkaran oyuncusudur...

Özgür ŞANLAN
17.01.2009, 14:39
Transferden vaz geçtim bu yönetim bir aydır takımla çalışan Brundi'li Faty'nin sözleşmesini resmiyete dökebilecek mi ciddi endişelerim var.Hala evrakları yetişmemiş.Herhalde Brundi'den evraklarını almak için gönderdikleri kişi yüzerek gitmiş olmalı ki bir aydır adam dönemedi.Yirmibirinci yüzyıldayız Çağ Bilişim ve İletişim çağı,Ancak biz hala dumanla haberleşiyor olmalıyız ki kendisi gelebilen adamın evrakları hala gelemedi.Bu ne acaip iştir anlayan varsa beri gelsin....

aynı endişeleri maelesef ben de taşıyorum

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:40
i.akın ligin kaleye mesafe tanımaksızın en iyi şut çıkaran oyuncusudur...

:D güldürmeyin beni
İ.Akın hayatında uzaktan en fazla 5 tane golü vardır.
Zaten kaç golü var.

Mehmet Topuz
Kaue Da Silva
Selçuk İnan
Roberto Carlos

İlhan Atalay
17.01.2009, 14:42
ya benim zoruma giden transfer yapamamaları değil biz 5 tane yusuf alırız biz en iyisini alırız deyipte millete madara olmamızdır zaten taraftara olarak dayanacak gücümüz kalmadı halsiz ve bitkiniz birde böyle dalga geçilince sinirler geriliyor
Kimin dayanacak gücü kalmamış???

Merak etmeyin Sadri başkan yakında bombayı patlatıcaktır.

10 numara
17.01.2009, 14:46
:D güldürmeyin beni
İ.Akın hayatında uzaktan en fazla 5 tane golü vardır.
Zaten kaç golü var.

Mehmet Topuz
Kaue Da Silva
Selçuk İnan
Roberto Carlos

5 çok iyi bir rakam...

kocaman61
17.01.2009, 14:49
bari erhan küçüğü alalım

UğurB
17.01.2009, 14:50
Bu basligi ve sayfalari hayretle okuyorum. Evet bende herkes gibi transfere ihtiyacimiz oldugunu dusunuyorum. Ben de sampiyonluk istiyorum. Ama bu yonetime yazilanlari okuyunca hepimizi NA paklar diyesim geliyor. Biraz insaf edelim ya. Yarin dolarin - euronun ne olacaginin bilinmedigi bir ortamda 3 - 5 milyon euro verin demek ne kadar kolay. Hem de o parayi etmeyecek adama, belki de geri donusu olmayacak paraya. Bu takim bastan yaratiliyor, bu duruma da bu oyuncular, bu yonetim getirdi. Hic olmazsa bu yuzden saygiyi hak ediyorlar. Transfer olursa cok guzel, olmazsa destek yok mu? Destek sonuna kadar.

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:50
5 çok iyi bir rakam...

şaka yapıyor gibi bir halim var mı beni 5 çok iyi rakammış.Yılda 1 tane uzaktan gol atan oyuncu türkiyenin en iyi uzaktan şut çeken adamı yapıyorsun. Saçmalamakta sınır yok sizde.
İ.Akın belediyede devam etsin. Öyle artislerin bizde işi olmaz.

Cem Akyüz
17.01.2009, 14:52
şaka yapıyor gibi bir halim var mı beni 5 çok iyi rakammış.Yılda 1 tane uzaktan gol atan oyuncu türkiyenin en iyi uzaktan şut çeken adamı yapıyorsun. Saçmalamakta sınır yok sizde.

ya tamam anladım İbrahim Akın'ı beğenmiyosun da şutları gayet isabetli.. isabetli olmadığını nereden çıkardın bizim maçta goller kaçırdı diye mi..Saçmalama gibi laflarda kullanma ayıp oluyor

Sefa Murat Dokuz
17.01.2009, 14:54
ya tamam anladım İbrahim Akın'ı beğenmiyosun da şutları gayet isabetli.. isabetli olmadığını nereden çıkardın bizim maçta goller kaçırdı diye mi..Saçmalama gibi laflarda kullanma ayıp oluyor

topuz kaue selçuk varken lgin en iyi uzaktan şut çeken oyuncusu diyor bu adamlar her sezon 3-5 uzaktan gol atıyor. i.akın yılda 1 tane atar atmaz.
İsabetli değil son vuruşu berbat olan bir oyuncu. İ.Akın...

Travelair
17.01.2009, 14:56
Hey gidi nerde dakikada 10 sayfa atladığımız zamanlar?

ibrahim ŞEN
17.01.2009, 14:58
volkan bekirogluda ıyı sut atıyo :)

Emo91
17.01.2009, 15:05
haftaya fener maci var bizimkiler daha kimi alicaklar, birisini alacaklarmi belli degil!

ben beklerdim ki yönetim yeni transferleri sezon basindaki gibi hemen kampa ytisdirsin...
bundan sonra istersen 200 milyon € ver kaka yi al adam pek faydali olamaz zor maclarinda...

hemen saten fener ankaraspor sonra besiktas maci var!!!!!

TS-Tiryaki
17.01.2009, 15:05
bari erhan küçüğü alalım

Erhani alacagimiza Barisi oynatalim.:)

Serdar A
17.01.2009, 15:06

İbrahim Akın'ı ön plana çıkaran birinci özelliği cepheden çok etkili şutlarıdır . Beşiktaş'a transfer olmasında da önemli derecede etkendir .Siz kafanızda bir İbrahim Akın modeli yaratmış ve ona inanmışsınız , buradaki insanların söylediklerine kapalı olmanızda bunun gtöstergesi .

KUTADGU
17.01.2009, 15:09
Transfer başlığında büyük bir karamsarlık var.
Umarım en kısa sürede bu başlık coşkulu ve neşeli ve gerçek anlamlı transfer haberleriyle dolar.

Kasım Hilal
17.01.2009, 15:11
Şu Brüls denen çocuk kanatlarda da oynamıyor muydu?
Hiçkimseyi almayacak isek bari onu getirsek..
Benim öyle ahım şahım bir transfer beklentim yok..
Takım gayet iyi..
Sadece vasatın üzerinde bir sol açık lazım o kadar..

Emrah KabuL
17.01.2009, 15:14
Forvette sorun yok diyorsunuz

1.Sylva 20 18.Tayfun 42 23.Giray 16.Egemen 29 3.Cale 6.Ceyhunhttp://canli.sporx.com/live2/20090117_ts_gbb/images/subs.gif46 .Göksu 20.Colman 11.Yattara 73 14.Isaac 10.Umut

Şu kadro G.Antep Bld ye gol atamıyor ama . Şimdi sol kanat olsa 3-4 mü atardık ?? sanmıyorum..

Derken 2.yarı oyuna giren Gökhan Ünal 1-0 öne geçiriyor bizi. Siz hala Umut şöyle Umut böyle mücadele ediyor deyin.

Bu takımın en önemli sorunu gol yollarında.

x_man
17.01.2009, 15:21
Kimin dayanacak gücü kalmamış???

Merak etmeyin Sadri başkan yakında bombayı patlatıcaktır.

hep zaten sizin gibiler yüzünden millet daha stres oluyor o gelecek o alınacak fasa fiso boyne sallamasyon

Mustafa Önder
17.01.2009, 15:27
Ersun Hoca açıklama yapar herhalde maçtan sonra durun bakalım ne diyecek.

Tunç Tosun
17.01.2009, 15:28
Transfer değil şampiyonluk istiyorum..
Sol açık barış, 10 numarada göksu olsun..

Resend .

İlhan Atalay
17.01.2009, 15:28
hep zaten sizin gibiler yüzünden millet daha stres oluyor o gelecek o alınacak fasa fiso boyne sallamasyon
:) Heyecan yapmayın,şu gelicek bu gelicek gibi bir tabirimde olmadı.Kimse gelmesede bu ruhla bu kadro şampiyonluğa adını yazdıracaktır inş...

Onur Şeref
17.01.2009, 15:39
her şey ruhla olsaydı ohooo endüstriyel futbol devrindeyiz ruhların devri eskide kaldı

İlhan Atalay
17.01.2009, 15:43
her şey ruhla olsaydı ohooo endüstriyel futbol devrindeyiz ruhların devri eskide kaldı
Endüstriyel futbolun öncülerinden olan feneri görüyorsunuzdur.Kümeye kümeye diye sesleniyorduk ilk haftalar:) zor toparladı.Bir çok şey para olabilir ama HERŞEY DEĞİL.

lazfather61
17.01.2009, 16:01
Endüstriyel futbolun öncülerinden olan feneri görüyorsunuzdur.Kümeye kümeye diye sesleniyorduk ilk haftalar:) zor toparladı.Bir çok şey para olabilir ama HERŞEY DEĞİL.

kesinlikle katılıyorum!!! iyi bir sol kanat oyuncusu bulup alasak iyi olurdu. parayı sokaga atmadan. baskan da bunun icin ugrasıyor.ugrasıyo!!! oldu oldu olmadı olmadı canı sagolsun ben baskanı cok seviom. bence bu sevgiyi samimiyetiyle durustluguyle vs vs saymakla bitmez HAKEDİYOR. ve adam iyi bir uyum sagladı kulupte bunu bozmayalım transfer yapsada yapmasada. forever sadri sener. ayrıca aziz yıldırım gibi parası olan ama kendini dunyayı ben yarattım havasındakı diktador baskan olcagına, sadri baskan gibi bir baskan olsun bırakın sampiyon olmayalım. FOREVER SADRİ BABA!!!

Mustafa Calik
17.01.2009, 16:07
firtina öncesi sessizlik .. bukadarda sessizlik olmaz yani bunun arkasinda kezin birsey var .. umarim sadri sener bombayi patlatacak insallah

İskender Çakmak
17.01.2009, 16:08
antep maçından sonra konu kendine gelmeye başlamış ama bugünde yarında transfer olmayacak pazartesi önemli gün herkes pazartesiyi beklesin duyumum yok sadece içimden öyle geçiyor

Bilâl ÇOBAN

İlhan dostuma katılıyorum, eğer para ile bitseydi herşey, en basit örneğinden katar kulüpleri tüm kupaları toplardı... ya da real madrid...

el_conquistador

Hamit Altintop'un bu konuda gecen hafta Kicker'de bir röportaji vardi. Iyi transferden önce Takim ruhu lazimdir dedi ve hatta daha önemlidir basari icin. Liverpool örnegini verdi, Gerrard disinda olaganüstü yetenekli bir futbolculari yoktu, ama Sampiyonlar Ligi'ni kazandilar. Takim ruhuda bugünden yarina gelmez, gelismesi lazim dedi. ManU örnegini verdi, onlarin bile 3 sezonda gecen sezonki hallerini aldiklarini, yani hemen hemen kimsenin yenemeyecegi bir takim haline geldiklerini anlatti.

hAtes
17.01.2009, 16:10
acele etmeyin arkadaşlar, bazı arkadaşlar "başkan yusufun 5 katını alırız dedi ama alamayınca arkadaşlar dalga geçiyo, bu zorumuza gidiyor" demiş, sizde onlara bize yusuf değil yusuf 5 katı karakterinde adam bile gelemez, 20 gömlek üstü lazım deyin...

şaka maka bazılarımız yönetime kızmaya başlamış, yönetim belliki çalışıo, yoksa niye açıklama yapmasın, bence şu an halihazırda bulunan 25 yaş üstü oyuncuları almak yerine 25 yaş altı ve kadroya hemen girebilcek oyuncular arıyorlar, geleceğe yatırım için.Bu bekleyiş ondan uzun sürdü, sabırlı olun...Almasalarda olur ya, bu devre arasının en büyük transfer bombası papy dir, 10 yusuf eder...Hem NA zihniyetinden bizi kurtarmış adam daha nolsun...BAŞKAN BÜYÜKSÜN...

10 numara
17.01.2009, 16:10
konumuzla ilgisi yok ama ligtv video'da 2005-2006 sezonu türkiye kupası denizli maçının gollerini gördüm simek - yattara - tekke :(

Yunus Emre SEYHAN
17.01.2009, 16:12
Yanal, Gaziantep Büyüşehir Belediyespor maçı ile birlikte ikinci yarı hazırlık döneminin de sonuna geldiklerini belirterek, ''Önümüzde, oynayacağımız lig maçları var. Lig öncesi forma şansı bulamayan oyuncuları görmek açısından iyi bir maç oldu. Eksik yönlerimizi de değerlendirip bu dönemi kapattık'' dedi.

Yanal, transfer çalışmalarının sürdüğünü de kaydederek, ''Kaliteli oyuncuların transferi oldukça güç. Ama transfer çalışmalarının sürdüğünün bilmenizi istiyorum'' diye konuştu.

Mehmet Fırat
17.01.2009, 16:18
konumuzla ilgisi yok ama ligtv video'da 2005-2006 sezonu türkiye kupası denizli maçının gollerini gördüm simek - yattara - tekke :(

Aynı sezon Fatih'in Karagümrük'e attığı gol de süpermiş. :yattara2:

Unutmuşum valla... :o :)

cellchook
17.01.2009, 16:19
alınacak transferın ılk 3-4 haftası kayıp olur.belkı besıktas macında rahatlıkla ızleyebılırız.adaptasyon surecı kolay olmayacaktır.bız kulup olarak hıc bır zaman maddı bır ferahlıga sahıp olamadık..Transfer yapamamanın tek sebebı PARASIZLIKTIR..Ersun hocanın " trasnfer calısmaları suruyor bılmenızı ıstıyorum" dedıgı olay yuvarlak konusmanın en buyuk ornegıdır...
transfer ıcın gec kalınmıstır.
FIYASKO.

Muhammet*
17.01.2009, 16:27
Aynı sezon Fatih'in Karagümrük'e attığı gol de süpermiş. :yattara2:

Unutmuşum valla... :o :)
aynı sezon gökhan ünalın bize attıgı goller de baya güzelmiş

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 16:30
ersun yanalın açıklamaları:
"Transfer çalışmalarımız sürüyor"

Fortis Türkiye Kupası A Grubu'nda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 1-0 yenen Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, forma şansı bulamayan oyuncularını görmek açısından iyi bir maç olduğunu söyledi

Yanal, Gaziantep Büyüşehir Belediyespor maçı ile birlikte ikinci yarı hazırlık döneminin de sonuna geldiklerini belirterek, ''Önümüzde, oynayacağımız lig maçları var. Lig öncesi forma şansı bulamayan oyuncuları görmek açısından iyi bir maç oldu. Eksik yönlerimizi de değerlendirip bu dönemi kapattık'' dedi. Yanal, transfer çalışmalarının sürdüğünü de kaydederek, ''Kaliteli oyuncuların transferi oldukça güç. Ama transfer çalışmalarının sürdüğünün bilmenizi istiyorum'' diye konuştu.

karim@benzema10
17.01.2009, 16:31
ligler başlamadan acil olarak sol kanada kaliteli bir oyuncu almalıyız.leonardo çok sık sakatlanan ve uzun dönem sahalardan uzak kalan bir futbolcu alınırsa bize ne kadar yararlı bilemem ama kumaşı iyi olduğundan şüphem yok kesinlikle bütün imkanlarımız zorlansın ve bu oyuncu transfer edilsin.yurt içinden ise gençlerden engin baytar ve kayseriden bilal aziz düşünülebilir.

Mustafa Calik
17.01.2009, 16:41
bazi arkadaslar bazi futbolcularin golleri iyi oldugunu söylüyor .. burasi transfer basligi .. uyarmak istedim

karatasof
17.01.2009, 16:45
***Süper Lig'de zirveyi hedefleyen Trabzonspor ara transfer dönemi gelmeden çalışmalarına başladı... Bordo-Mavili yönetim daha önce de talip oldukları Mısır Milli Takım oyuncusu Hosny Abd Rabo'yu kadrolarına katmak için girişimlere başladı...

Prensipte anlaşma sağlandı...
Zirvedeki iddiasını sürdürmek için eksiklerini gidermeye çalışan Trabzonspor yönetimi, Mısır milli takımında oyun kuruculuk görevini üstlenen 25 yaşındaki Hosny Abd Rabo ile her konuda anlaştığı ve bu futbolcunun önümüzdeki günlerde Trabzon'a gelebileceği iddia edildi.

Bonservisi yüksek gelmişti...
Mısırlı futbolcuyu geçen sezon da kadrosuna katmak isteyen Trabzonspor yüksek bonservis bedeline takılmıştı... Hosny Abd Rabo'ya daha sonra birçok Avrupa kulübü de teklif getirmiş ancak Mısır kulübü Al Ismaily, bu futbolcuyu yüksek bir bonservis bedeli karşılığında Dubai takımlarından Al Ahli'ye satmıştı.

Kadro dışı bırakıldı...
Bu sezon Al Ahli kulübünde başarılı bir performans geçiren Hosny Abd Rabo, geçtiğimiz günlerde hocasıyla tartıştığı gerekçesi ile kadro dışı bırakıldı.

Bu olaydan sonra Hosny'nin menajerinin Trabzonspor kulübüne, "Teklifiniz hala geçerliyse bu transferi gerçekleştirebiliriz" diye haber göndermesi üzerine görüşmelerin başladığı öğrenildi.

Transferi bitmek üzere...
Mısırlı futbolcu Hosny Abd Rabo ve menajeriyle görüşen Bordo-Mavili yönetim, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın olurunu aldıktan sonra bu transferi bitirme aşamasına getirdi...Trabzonspor'un Dubai kulübüne 2 milyon euro vermeyi gözden çıkardığı iddia edildi.

50 kez milli oldu...
50 kez giydiği Mısır milli takım forması altında 8 gol atan ve Al İsmaily ile Al Ahli takımlarında son 4 sezonda toplam 30 kez rakip fileleri havalandıran Hosny, bir kez de Afrika'da yılın futbolcusu seçildi.***

mCelik
17.01.2009, 16:48
kaynak???

bide bilgi lütfen

10 numara
17.01.2009, 16:49
***Süper Lig'de zirveyi hedefleyen Trabzonspor ara transfer dönemi gelmeden çalışmalarına başladı... Bordo-Mavili yönetim daha önce de talip oldukları Mısır Milli Takım oyuncusu Hosny Abd Rabo'yu kadrolarına katmak için girişimlere başladı...

Prensipte anlaşma sağlandı...
Zirvedeki iddiasını sürdürmek için eksiklerini gidermeye çalışan Trabzonspor yönetimi, Mısır milli takımında oyun kuruculuk görevini üstlenen 25 yaşındaki Hosny Abd Rabo ile her konuda anlaştığı ve bu futbolcunun önümüzdeki günlerde Trabzon'a gelebileceği iddia edildi.

Bonservisi yüksek gelmişti...
Mısırlı futbolcuyu geçen sezon da kadrosuna katmak isteyen Trabzonspor yüksek bonservis bedeline takılmıştı... Hosny Abd Rabo'ya daha sonra birçok Avrupa kulübü de teklif getirmiş ancak Mısır kulübü Al Ismaily, bu futbolcuyu yüksek bir bonservis bedeli karşılığında Dubai takımlarından Al Ahli'ye satmıştı.

Kadro dışı bırakıldı...
Bu sezon Al Ahli kulübünde başarılı bir performans geçiren Hosny Abd Rabo, geçtiğimiz günlerde hocasıyla tartıştığı gerekçesi ile kadro dışı bırakıldı.

Bu olaydan sonra Hosny'nin menajerinin Trabzonspor kulübüne, "Teklifiniz hala geçerliyse bu transferi gerçekleştirebiliriz" diye haber göndermesi üzerine görüşmelerin başladığı öğrenildi.

Transferi bitmek üzere...
Mısırlı futbolcu Hosny Abd Rabo ve menajeriyle görüşen Bordo-Mavili yönetim, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın olurunu aldıktan sonra bu transferi bitirme aşamasına getirdi...Trabzonspor'un Dubai kulübüne 2 milyon euro vermeyi gözden çıkardığı iddia edildi.

50 kez milli oldu...
50 kez giydiği Mısır milli takım forması altında 8 gol atan ve Al İsmaily ile Al Ahli takımlarında son 4 sezonda toplam 30 kez rakip fileleri havalandıran Hosny, bir kez de Afrika'da yılın futbolcusu seçildi.***
eski haber ne alaka şimdi...

jurietti
17.01.2009, 16:49
eskı habermı

Alihan Ertürk
17.01.2009, 16:56
1-Ernesto Fabian Canobbio
2-Aydın Karabulut
3-İbrahim Akın

bence bu oyunculardan biri alınması gerek eğer yine yabancı futbolcularla para konusunda anlaşamazsak İbrahim Akın yada bildiğim kadarıyla şuanda boşta bulunan aydın karabulut takıma faydalı olabilir..
futbolcuların videoları ;
canobbio : http://www.youtube.com/watch?v=_zDKDtmblJs
ibrahim akın : http://www.youtube.com/watch?v=bTVeoGTGlE8
aydın karabulut : http://www.youtube.com/watch?v=GzofkzRRj20

karatasof
17.01.2009, 16:56
Haber İnternet spordan ve yeni bir haber.Ancak futbolcu ile sezon başında da ilgilenildiği için eski zannedenler olabilir.....Yani futbolcu eski haber yeni arkadaşlar,ben İnternetspor'un haberini kopyaladım sadece....

10 numara
17.01.2009, 16:59
***Süper Lig'de zirveyi hedefleyen Trabzonspor ara transfer dönemi gelmeden çalışmalarına başladı...

dikkatli oku istersen

Muhammet*
bazi arkadaslar bazi futbolcularin golleri iyi oldugunu söylüyor .. burasi transfer basligi .. uyarmak istedim
burası uyarı başlıgı degil

Soñado®
Sezon başı geldi aklıma ne isimler dolaşıyordu selçuk dışında hiçbirini almadık galiba , yine öyle olacak herhalde , yarabbim beklemesi nekadar zor

mCelik
17.01.2009, 17:02
Sezon başı geldi aklıma ne isimler dolaşıyordu selçuk dışında hiçbirini almadık galiba , yine öyle olacak herhalde , yarabbim beklemesi nekadar zor

iyi'ya biz bitane sol gelse memnun oluruz . bence hic gelmese daha iyi

PAPY - GÖKSU VE BARIS BU OYUNCULARI YETISDIRMELEYIZ, Bunlar bizim adamlarimiz

10 numara
17.01.2009, 17:02
Haber İnternet spordan ve yeni bir haber.Ancak futbolcu ile sezon başında da ilgilenildiği için eski zannedenler olabilir.....Yani futbolcu eski haber yeni arkadaşlar,ben İnternetspor'un haberini kopyaladım sadece....

ekim ayının haberi...

kaan53
17.01.2009, 17:05
24 Ekim 2008 Cuma 01:24 haberin tarihi ve saati heycanlandırmayalım mileti!!!

Cafer Bulur
17.01.2009, 17:06
Bir bank asya takimini zar zor yeniyoruz, hem de as kadroyla.
Görünen o ki transfer yapilmazsa ligin ikinci devresinde hüsrana ugrayabiliriz.
Yönetim transferde sinifta kalmistir,simdiye kadar en az 2 takviye yapilmaliydi.

ÖmerFarukYılmaz
17.01.2009, 17:06
Günlerdir aynı şeyi diyorum...

İbrahim Akın - Aydın Karabulut

Dışardan ara transferde adam almak zor iş..

Birtan Karaman
17.01.2009, 17:34
http://www.siste.no/sport/article4056573.ece

Arkadaşlar Şu haberİN gerçeklik payı varmıdır sizce?

10 numara
17.01.2009, 17:37

olabilir neden olmasın...

cendelsahinov
17.01.2009, 17:37
rezil bir transfer anlayışı, birbirini tutmayan açıklamalar
!!!

10 numara
17.01.2009, 17:38
onlar 50 milyon kron istemiş bizimkiler 35 önermişler gibisinden birşeyler var....ayrıca tahmin etmiştik bu ismi haberde yeni neden olmasın...

futbalski60
17.01.2009, 17:39

Dünün haberi doğru olabilir.

Birtan Karaman
olabilir neden olmasın...
Tartışıldı mı Bu konu ?

.....
!!!

Bunu nerden çıkardın şimdi??? Neye dayanarak söylüyorsun ?

AYYILDIZ
Transfer yapmayalım Barış,Papy ve Göksu'yu kullanalım bu saatten sonra gerek yok.

Cafer Bulur
17.01.2009, 17:40
Dünün haberi doğru olabilir.
Alanzinho nun takimi su anda norvec liginde lider.Onu birakirlar mi acaba?Bence cok zor bir transfer.

10 numara
17.01.2009, 17:43
Tartışıldı mı Bu konu ?
bir ara iskainav'da top oynayan 11 gollü sol açık muhabbeti olmuştu bu ismin lazinho olduğunu tahmin edenler olmuştu...

futbalski60
17.01.2009, 17:43
http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2513138.ece

Burda daha detaylı haber var Alanzinho için.

futbalski60
17.01.2009, 17:45
Alanzinho nun takimi su anda norvec liginde lider.Onu birakirlar mi acaba?Bence cok zor bir transfer.
Leonardo transferinden daha zor olur bu transfer.Norveç liginin en iyi oyuncusu talibi de çok.

Cafer Bulur
17.01.2009, 17:46
Leonardo transferinden daha zor olur bu transfer.Norveç liginin en iyi oyuncusu talibi de çok.
Zaten cok zor bir transfer oldugu icin bu kadar uzun sürmüs olmasin?;)

Ozan Yazıcı
17.01.2009, 17:47
Sadri Başkan ve ekibi 10 numaradır, Allah kulübün başından uzunca bir süre eksik etmesin.
Ama ara transfer döneminde sanırım çuvalladık, tahminimce şu aralar menajer boyunduruğuna girdik.
Bi sağa, bi sola gitmeleri ondan sanki.
Ama bence 1 transfer olacak..

Özer Öztekin
17.01.2009, 17:48
Alanzinho haberi Norveç'te bir çok haber kanalında mevcut. Trabzonspor kendisine 1o M, klubune 35 M Kron teklif etmiş. Oyuncu gelmeye çok istekli. Ancak klubu, bu oyuncunun ligin en kıymetli oyuncusu olduğunu ve 50 M'dan aşagı bırakmayacaklarını, topun Trabzonspor'da oldugunu söylüyor.

karim@benzema10
17.01.2009, 17:49
ibrahim akın ismini bir daha telaffuz etmeyin bu oyuncu bjk'de oynarken tigana sol kanatta oynattı ama teknik becerisi buna elvermediği için başarılı olamadı.abdullah avcı ibrahim'i forvette oynatıyor ve kısmen de kontraataklara yatkın oyun stili ile başarılı olabiliyor ancak bizim kadromuzdaki forvet oyuncuları düşündüğümüzde bu oyuncuya ihtiyacımız yok ts yaz döneminde kaliteli yabancı bir santrafor almalıdır.bjk gelecek vaad eden ve milli takım için düşünülen bir oyuncuyu hiç en büyük rakibine verir mi?verir ama bu da kiralık olur onu biz kabul etmeyiz.

Cafer Bulur
17.01.2009, 17:49
Alanzinho haberi Norveç'te bir çok haber kanalında mevcut. Trabzonspor kendisine 1o M, klubune 35 M Kron teklif etmiş. Oyuncu gelmeye çok istekli. Ancak klubu, bu oyuncunun ligin en kıymetli oyuncusu olduğunu ve 50 M'dan aşagı bırakmayacaklarını, topun Trabzonspor'da oldugunu söylüyor.
50 M kron ne kadar tl yapiyor?

.....
17.01.2009, 17:50
Allah aşkına ne çuvallaması ya???

Sanki bu kadar transferleri yapan bu ekip değil de başkası....

Henüz ortada bir şey yok ki. Durun bakalım transfer sezonu bitmeden ben ağzımı bile açmam.

Heee transfer yapılmazsa da neden yapılmadı demem...

mCelik
17.01.2009, 17:50

Burda daha detaylı haber var Alanzinho için.

arkadaslar video'da alazinho'yla bi röportaj var ve bana iyi bir teklif geldidiyor ve sampyionlar liginde oynamak istiyorum ve onlar simdi sampiyonlar ligin benim simdiki takimidan daha yakin diyor. anadigim kadariyla.. 80% dogru iyi kaynak

kadro kurmaya baslayalim:D

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 17:51
sadri başkan bugün gaziantep beelediye maçındamıydı?

Travelair
17.01.2009, 17:52
Lange'ye sağlam ve yüksek para ödemiştik. 35 milyon kron diyor Lange için. Aynı teklifi Alanzinho için de yapmışız. Sonra bir satır altta 30 milyon diyor. Spor direktörü ise daha yeni oyuncu sattık, Alanzinho ligin en iyi oyuncusu onu satmamız için 50 milyon Kron'u gözden çıkarmaları lazım diyor. Lange'nin bonservisi o zaman için yüksekti, 4.5 mark mıydı neydi, yani 3 milyon dolar mı oluyor önerdiğimiz para.. Atıyor olabilirim rakamları :)

futbalski60
Zaten cok zor bir transfer oldugu icin bu kadar uzun sürmüs olmasin?;)
Orasını bilemem Norveç kulübü yaklaşık 11 trilyon istemiş biz de 8 trilyona kadar çıkmışız eğer doğruysa para konusunda pek de bir sıkıntımız yok.

Ali Tunahan Güllü
alanzinho yu hemen araştırmaya başlayalım bakalım nasıl:D?

b_m_61

Haberin altında zamanında Rune Lange'yi aldığımızdan da bahsetmiş.Anlaşılan bizi Lange transferinden dolayı hala tanıyorlar.

Akif Gür
50 milyon kron ne kadar tl yapıyor

Gökhan KAN
17.01.2009, 17:53
Transferin uzun sürmesi doğal.Belki takımda direk oynayan birini alacaklar zorluk çıkarıyorlar..Zaten göndermek istenen birini alsalar hemen alırlardı.

Cafer Bulur
17.01.2009, 17:53
arkadaslar video'da alazinho'yla bi röportaj var ve bana iyi bir teklif geldidiyor ve sampyionlar liginde oynamak istiyorum ve onlar simdi sampiyonlar ligin benim simdiki takimidan daha yakin diyor. anadigim kadariyla.. 80% dogru iyi kaynak

Sylva-serkan-song-egemen-cale-hüseyin-selcuk-colman-yattara-alanzinho-gökhan ünal.:)

mCelik
17.01.2009, 17:54

devami

iyi para veriyorlar ve bu para bana lazim ayleme bakmaliyim

.....
17.01.2009, 17:54
Bu oyuncular hakkında bilgisi olan var mı??

Biraz buralara yabancı kalıyorum bu zamanlarda :) Kusura bakmayın :)

ApoCaN28
17.01.2009, 17:55
SAdri başkan ve ekibi:Bütçemize uygun olursa alıcağız...
Nuri ve ekibi: Fernado ve Alexi alıcağız ...

Şimdi ben transfer olmazsa niye olmaz demeyeceğim çünkü bütçemize uygun olması için uğraşıyoruz...
Olmazsada aynı kadro ve gelen gençlerle iyi işler yapabileceğimizi umuyorum...

AYYILDIZ
17.01.2009, 17:55
Bmn farkı Alanzinho ile ilgileniyoruz demek yönetim bizden saklayamazsın :D

Gökhan KAN
17.01.2009, 17:56
Bu oyuncular hakkında bilgisi olan var mı??

Biraz buralara yabancı kalıyorum bu zamanlarda :) Kusura bakmayın :)
Alanzinho leo dan daha iyi bana göre...

54Sinan61
50 milyon kron ne kadar tl yapıyor
50 Milyon Kronen 5 Milyon € yani 9-10 Milyon TL

trapesus
!!!

Trabzonspor ruhunu dirilten, takımımızla gurur duymamızı sağlayan yönetim aptal, bir akıllı sensin.

Transfer sezonu bitti mi de konuşuyosun ordan. Sen albayrak yönetimine layıksın. Keşke o başkan olsaydı da transfer döneminin bitmesine 15 dk. kala foruma girip ağlasaydın, şu yetişecek mi, bu alındı mı diye.

Ne nankör taraftarımız var ya...

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 17:57
http://www.tv2.no/video/?progId=282942 buda videosu anlayan varsa biraz anlatabilirmi bize?

Akif Gür
17.01.2009, 17:57
50 Milyon Kronen 5 Milyon € yani 9-10 Milyon TL

o zaman olmayabilir...çok pahalı

TSKara61
17.01.2009, 17:59
Bu haberlere mantik veremiyorum. 35 million kroner yaklasik 4 milyon euro ediyor. 50 milyon kroner de 5,5 kroner. Bu miktarda paramiz varsa neden simdiye kadar transfer yapilmadi. Harcayabilcek 4-5 milyon eurolarimiz varsa simdiden Roger, Caner ikilisinden birisi ve Aydin transferi tamamlanabilirdi...Sacmalik!

Rasim YILMAZ
17.01.2009, 18:00
Alanzinho için 2.5 milyon euronun üzerinde para vereceğimizi sanmıyorum.

Hakan Karadirek
17.01.2009, 18:00
Oyuncu diyorki: Cok guzel bir teklif, bir daha boyle teklif gelirmi sanmam, bu parayla aileme bakmak istiyorum vs. Anlasilan gelmke istiyor.:)

okg_53
17.01.2009, 18:01
Alanzinho nun oynadığı Stabaek tamınının en çok gol atan 3 oyuncusununda 1 tane asisti yok,ne bencil takım :)

mCelik
Brasilianeren nicht darüber hinwegtäuschen, dass 35-Millionen-Gebot ist verlockend, aber die Treue zu Stabaek. Stabekk (TV 2 Sport): - 35 Millionen ist eine Menge Geld. Die Vereinbarung Trabzonspor mir sehr gut. In der Tat so gut, dass es sicher, mich und meine Familie ", sagt Alanzinho zu TV 2 Sport. Siehe auch: Stabaek ablehnen Alanzinho Angebot türkischen Top-Club Trabzonspor haben in Höhe von 35 Millionen Alanzinho, aber heute leer Stabaek das Angebot abgelehnt, und benötigt mindestens 50 Millionen für midtbaneeleganten. - Wir glauben, dass er zu den wertvollsten Spieler in der Premier Division, und dann zahlen ", sagte Lars Bohinen zu TV 2 Sport. - Bis zu Stabaek Alanzinho sind ein Netto-Jahresgehalt von zehn Millionen von den Türken . Obwohl die kleine Techniker klar versucht durch das Angebot ", wird er akzeptieren, dass, wenn sie nicht zur Realität geworden. - Dieser wird Stabaek, und mein Agent, um dies herauszufinden. Gibt es von dieser, ich will helfen, den Club zu kvalifi

haberin almacasi

türkcesi:

BREZILYALI 35 mio'nun cok cekici oldugunu söylüyor ama tek sorun takimina olan sedaketlig.

Alazinho: 35 cok para. Trabzonspor iyi para veriyor, ailem'de güvence altinda olacak bu sekilde.

Takim 35 Mio'yu geri cevirmis ve 50 Mio'u getiritse alirlar demis.

Ligin en iyi oyuncusu'nu 35'e vermeyiz diyor.

Alazinho'ya senelik 10 mio verilcekmis.

Alazinho transfer olmasada takimina sampiyonlar ligi icin devam mücadele edecek.

Onur Akyüz
langeye 8m mark vermiştik diye hatırlıyorum.

54Sinan61
Bu haberlere mantik veremiyorum. 35 million kroner yaklasik 4 milyon euro ediyor. 50 milyon kroner de 5,5 kroner. Bu miktarda paramiz varsa neden simdiye kadar transfer yapilmadi. Harcayabilcek 4-5 milyon eurolarimiz varsa simdiden Roger, Caner ikilisinden birisi ve Aydin transferi tamamlanabilirdi...Sacmalik!

Bizimkiler zaten daha az teklif etmis 3,5 Milyon €, onlar 5 istiyor. Caneri 3,5 Milyon € ya alabilcemizi düsünmüyorum. Ruslar herazamn tok satici..:mad:

Gökhan KAN
Bana kalırsa alanzinho hepsinden iyi.........Nedemişlerdi :en iyisini alıcaz..

Onur Akyüz
17.01.2009, 18:02
yahu elin steabeki nasıl buluyor böyle adamlar?

Serdar A
17.01.2009, 18:02
Alanzinho ile ilgileniyorsak uzun vadeli ve sezon içinde araştırma-takibi kapsayan bir transfer politikamız yok demektir .

futbalski60
17.01.2009, 18:03
Alanzinho nun oynadığı Stabaek tamınının en çok gol atan 3 oyuncusununda 1 tane asisti yok,ne bencil takım :)

Transfermarkt'a baktıysan orda Norveç Ligi'ni ayrıntılı yazmıyolar tüm oyuncuların asisti sıfır yani.

Birtan Karaman
17.01.2009, 18:04
Transfer yapmayalım Barış,Papy ve Göksu'yu kullanalım bu saatten sonra gerek yok.
:alkış::alkış:Katılıyorum . . .
''Alanzinho'da Fena Olmaz haa!:)

TSKara61
Video'da Alanzinho Stabaek icin cok guzel bir teklif oldugunu bir daha boyle bir teklifin ne zaman gelebilecigini bilmedigini soyluyor. Bu paraylan ailemlen beraber sonsuza dek iyi yasayabilirim diyor. Ama transfer gerceklesmezse ben Stabaek de kalip takimimin smapiyonlar liginde oynmasinda yardimci olacagim diyor. Yani gelmek istiyor gibi gozukuyor, ayni Yattara'nin Katar'a giderken dedikleri seylere benziyor.

Onur Akyüz
Alanzinho ile ilgileniyorsak uzun vadeli ve sezon içinde araştırma-takibi kapsayan bir transfer politikamız yok demektir .

neden peki?

mCelik
17.01.2009, 18:05
diger haber'de alazinho gitmek istiyor ama takim birakmiyor diyor.

zamaninda lunge'ye 35 verdiler alazinho ayni deger'de bit oyuncu degil o daha iyi hani 50'ye alirlar

trapesus
http://www.youtube.com/watch?v=8YVUnjYdt6c&feature=related

alanzinho'nun golüne gel:)

Cafer Bulur
Daha fazla aciklik getirirmisin?

b_m_61
17.01.2009, 18:06
SAdri başkan ve ekibi:Bütçemize uygun olursa alıcağız...
Nuri ve ekibi: Fernado ve Alexi alıcağız ...

Şimdi ben transfer olmazsa niye olmaz demeyeceğim çünkü bütçemize uygun olması için uğraşıyoruz...
Olmazsada aynı kadro ve gelen gençlerle iyi işler yapabileceğimizi umuyorum...

Yanlışlık olmasın kadro yapımıza uygun olanı alıcağız dememişler miydi? Transfer için maddi sorumuz yok denildi.(Ayrıca bunu söylemekte ne kadar doğrudur tartışılır çünkü bunu söylersen talip olduğun futbolcular için senden daha çok para koparmaya çalışırlar).Ben ara transfer için maddi sorunumuz yok benzeri demeçler hatırlıyorum.Hatta en son Yusuf olayından gaza gelip bir değil beş Yusuf alırırz gibi laflar edildi.Madem hoca istiyor, madem parada sorun yok o zaman ihtiyacın olan yere takviye yapman şart.

Murat61
17.01.2009, 18:06
ben bu paranın verilecegini sanmıyorum ozerinde fiyatı bu kada degilmiydi

54Sinan61
17.01.2009, 18:07
Daha fazla aciklik getirirmisin?
Arkadas sanki bu oyuncuyu yeni kesfettimizi düsünüyor

Onur Akyüz
17.01.2009, 18:08
yeni bir gündem
yeni heyecan
güzel:)

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 18:09
demekki herkesin sakladğı isim:ALANZİNHO:D

mCelik
17.01.2009, 18:10
bence alazinho gelmeli belki yattara fiseklenir ve eski günlerine döner diger kanatta alazinho mükemmel olur

Uğurtan
17.01.2009, 18:10
sadri başkan bugün gaziantep beelediye maçındamıydı?

Değildi.. Görebildiğim kadarıyla.. Judocularımıza plaketi bile Hasan Yener verdi..

mCelik
17.01.2009, 18:11
http://www.youtube.com/watch?v=6Oxe8bwevNE&feature=related

adama bakin ligin en hizli oyuncusu olur

.....
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/36478/alanzinho/profil.html

Onur Akyüz
Badaloglu deşifre oldu:)
alazinho değilmi?
:alkış:

TSKara61
Bana kalırsa alanzinho hepsinden iyi.........Nedemişlerdi :en iyisini alıcaz..

Orasi oyle olabilir ama gundemdeki diger isimler hep fiyat yuzunden vazgecildi yani eskiden fiyatlar tuzlu diye vazgecildi yoksa transferler gerceklesecekdi diyoruz o zaman simdi neden bu kadar tuzlu bir transferi goze aliyoruz. Yani demek istedigim bastan beri hep yonetimin ucuz ve karli bir transfer yapmak istedigini ve bu yuzden simdiye kadar transferlerin gerceklesmedigini dusuyordum, ama simdi bu son hamle su anki tum tutumlarinin tersi.

Ve hem Roger hem de Caner Avrupa capinda Alanzinho'dan cok daha tecrubeye sahip ve ben 2 ismi daha cok tercih ederim, ama bu da Alan'in kotu bir transfer oldugu anlamina gelmez. Sahsen hakkinda cok bilgiye sahip degilim.

Serdar A
17.01.2009, 18:12
neden peki?

Futbolcuyu iki ay sonra farketmenin bedeli minumum 6-7 milyon tl olacaksa bu söylediğimi gayet net açıklar .

...
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_36478_2005_1.jpg
Alanzinho : En iyisini sona bıraktık 165cm boyunda sol açık-sol forvet Stabak IF'nin yıldızı . Hatta şu an bütün Norveç'in en önemli yıldızı . Abartmıyorum , Stabak'ı neredeyse tek başına sırtına aldı , götürdü şampiyon yaptı . Geçen sezon yılın orta saha oyuncusu seçildi . Bu sezon da muhtemelen yılın en iyi futbolcusu seçilecek . Bu sezon 26 maçta 9 golü var . Raket gibi bir sol ayağı var , birebirde zaten bütün norveçi altına üstüne getirmekte . Teknik ve topla birlikte süratli . Rakibini sürekli yıpratan futbolcu . Bonservis bedeli yok

...

Akif Gür
Değildi.. Görebildiğim kadarıyla.. Judocularımıza plaketi bile Hasan Yener verdi..

ben almanya'da diye biliyorum...gazetede okumuştum yanlış hatırlamıyosam

ApoCaN28
Yanlışlık olmasın kadro yapımıza uygun olanı alıcağız dememişler miydi? Transfer için maddi sorumuz yok denildi.(Ayrıca bunu söylemekte ne kadar doğrudur tartışılır çünkü bunu söylersen talip olduğun futbolcular için senden daha çok para koparmaya çalışırlar).Ben ara transfer için maddi sorunumuz yok benzeri demeçler hatırlıyorum.Hatta en son Yusuf olayından gaza gelip bir değil beş Yusuf alırırz gibi laflar edildi.Madem hoca istiyor, madem parada sorun yok o zaman ihtiyacın olan yere takviye yapman şart.

O 1 değil 5 yusuf alırız kelimesine takılmıyorum ben.Sonuçta bjk yaptığına yönelik yapılmıştı böyle deyipte gidip 1m euro olan oyuncuya 3m euro verilmez o yüzden transferin uzadığını düşünüyorum ama takviye yapmak zorundasın demişsin orasına bende katılıyorum işte...

TSKara61
17.01.2009, 18:13
yeni bir gündem
yeni heyecan
güzel:)

Ilginc olan sey gundemide biz yabanci sitelerden kesfedip olusturduk yani Turkiye de hala tik yok. :D

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 18:13
alanzinhonun 3 videosunu izledim leo dan daha iyi gözüküyo inşaallah olur bu transfer:D yeni gündem:ALANZİHO....

trapesus
17.01.2009, 18:14
Alanzinho'nun videolarını izliyorum da.

Bu adam gökdeniz'in daha teknik, arda turan'ın daha hızlı versiyonu.

Bilmem anlatabildim mi:)

TSKara61
Bu arada bu transfer haberide yakinda turk medyasina duserse sasirmayin. Muhtesem arastirmacilar tesaduf bir sekilde bizden sonra bu transferden haberdar olursa benim icin hic supriz olmaz.

mCelik
alanzinhonun 3 videosunu izledim leo dan daha iyi gözüküyo inşaallah olur bu transfer:D yeni gündem:ALANZİHO....

adama foul yapiyolar adam hemen kalkiyor.

bence bu transfer en cok yattara'ya lazim

hep bi kanattan yoruluyor ve eski günlerine döner

b_m_61
17.01.2009, 18:15
Farabi'nin hakkı vermek lazım :alkış:

Özer Öztekin
17.01.2009, 18:16
Futbolcuyu iki ay sonra farketmenin bedeli minumum 6-7 milyon tl olacaksa bu söylediğimi gayet net açıklar .

Farabi'yi transfer komitesine zorla sokalım arkadaşlar...Alanzinho'yu alan zihniyete laf yok ama zamanında...

.....
Yeni sözleşmem mi imzaladı bu oyuncu?

trapesus
Alanzinho'nun videolarını izliyorum da.

Bu adam gökdeniz'in daha teknik, arda turan'ın daha hızlı versiyonu.

Bilmem anlatabildim mi:)

izleyin lütfen

http://www.youtube.com/watch?v=GYrdBPmN2j8&feature=related

TSKara61
17.01.2009, 18:17
izleyin lütfen

http://www.youtube.com/watch?v=GYrdBPmN2j8&feature=related

GYrdBPmN2j8&fmt=18

Burak 1967
17.01.2009, 18:17
Ya hani biz transfer çalışmalarına daha devre bitmeden başlamıştık. onu bunu geçtim de bu latin amerikaya futbolcu için gitmeler, avrupa da gezmedik yer bırakmamalar, 2. ligde tarama yapmalar, bu kadar masraf ama sonuçta 1 hafta kala fb maçına elde var kocaman bir '0'. hala dedikodular ve internet link leri geziyor bu sayfada.
forumda bu sayfanın açıldığı günden beri yazılan çizilenlere bakın, kimler geldi kimler gitti, boşa üretilen bunca laf ve vakit kaybı olmaktan öteye gitmedi. yaşadığım duygular kızgınlık ve hayalkırıklığımın dışa vurumudur,burada kimseyi rencide etmek yada üzmek gayesi taşımadım benim tüm bu öfkem başkanına rağmen icraası zayıf saygıdeğer transfer komitesine...

şimdi başka sayfalarda belki de haklı olarak genç oyuncularımız dillendirilmeye başladı, yok ergin niye oynatılmıyor, fatih niye gönderildi! bizi bu basiretsiz tartışmalara iten yöneticiler ile sorunum var, bunlar Trabzonsporumun büyüklüğüne ayak uyduramıyorlar...

Cafer Bulur
17.01.2009, 18:20
Alanzinho;yattara nin gol atabilen versiyonu olarak gözüküyor.Alabilirsek iyi bir transfer yapmis oluruz.

TSKara61
6Oxe8bwevNE&fmt=18

http://www.youtube.com/watch?v=6Oxe8bwevNE&fmt=18

hAtes
Hişşşt, sessiz olu arkadaşlar, bizim medya duymasın, bşk talip olur fiyatı artar :)

guarin
17.01.2009, 18:21
arkadaslar hayırdır ne haberi transfer mi oldu_?

Uzunoğlu
17.01.2009, 18:21
Ya hani biz transfer çalışmalarına daha devre bitmeden başlamıştık. onu bunu geçtim de bu latin amerikaya futbolcu için gitmeler, avrupa da gezmedik yer bırakmamalar, 2. ligde tarama yapmalar, bu kadar masraf ama sonuçta 1 hafta kala fb maçına elde var kocaman bir '0'. hala dedikodular ve internet link leri geziyor bu sayfada.
forumda bu sayfanın açıldığı günden beri yazılan çizilenlere bakın, kimler geldi kimler gitti, boşa üretilen bunca laf ve vakit kaybı olmaktan öteye gitmedi. yaşadığım duygular kızgınlık ve hayalkırıklığımın dışa vurumudur,burada kimseyi rencide etmek yada üzmek gayesi taşımadım benim tüm bu öfkem başkanına rağmen icraası zayıf saygıdeğer transfer komitesine...

şimdi başka sayfalarda belki de haklı olarak genç oyuncularımız dillendirilmeye başladı, yok ergin niye oynatılmıyor, fatih niye gönderildi! bizi bu basiretsiz tartışmalara iten yöneticiler ile sorunum var, bunlar Trabzonsporumun büyüklüğüne ayak uyduramıyorlar...

Dün gibi hatırlıyorum geçen sezon transfer sezonunun başlamasına bir kaç gün vardı. Mahmut Aksu bir tv programında 15 günden önce kimse transfer beklemesin 5-6 oyuncu alacağız demişti. Lakin bombalar hemen ardından patlamıştı. Sabretmek en iyisi...

mCelik
17.01.2009, 18:22
reklam kokan haraketler bunlarr..:)

nasil yani:confused:

Kadir
17.01.2009, 18:22
Alanzinho sesleri yükseliyor :)

bekir61
17.01.2009, 18:24
denilson: OUT
leonardo: OUT
caner: OUT
roger: OUT
ALANZINHO: IN

Uluhan

Hocam bunları gördükçe çooook üzülüyorum..İnşallah yakın zamanda profesyonel olarak görürüz sizi futbol piyasasında.

Gökhan KAN
Melih Şendil: Alanzinho atıyor 3 oluyor İnönü yıkılıyor dediğnii duyar gibiyim

Ali Tunahan Güllü
alanzinho olursa süper olur...hem teknik hem hızlıı bakalım ne olucak....

TSKara61
Merak etmeyin arkadaslar yakinda BJK Alanzinho'ya talip olup transferin icine eder.

mCelik
17.01.2009, 18:26
Merak etmeyin arkadaslar yakinda BJK Alanzinho'ya talip olup transferin icine eder.

baslatmayin simdi bjk'yi

aslinlar vallah baskin düzenlerim tesislerine

BDiler61
17.01.2009, 18:27
Alamayiz arkadaslar bosa heveslenmeyin.

.....
17.01.2009, 18:27
Yani süperden başka bir şey diyemiyorum. Harika bir oyuncu.... Gözlerimi kamaştırdı izlerken

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 18:28
Badaloglu deşifre oldu:)
alazinho değilmi?
:alkış:

eğer gelirse bu sayfaya sorarız:D

Uğurtan
17.01.2009, 18:28

Her ne kadar üzücü bir durum gibi gözüksede seni es geçmemek gerek farabi.. Tebrik ederim kendi adıma .. :)

Travelair
17.01.2009, 18:31
3,5 milyon €'ya Roger Guerreiro'yu alırız anlamadım bu işten

deepmavi
17.01.2009, 18:32
Alanzinho tam anlamıyla futbol harikası bu futbolcu sezon sonu veya 2 ay sonra alalım demek bize en az 7 - 8 milyon euro patlıcak şimdi elimizdeyken hemen bu oyuncu transfer etmek lazım Trabzonspormuza gelmek istiyorken şimdi alırsak şampiyonluğa çok büyük katkısı olucak pişman olmıcağımız kesin

futbalski60
17.01.2009, 18:32
Alanzinho iyi bir transfer olur.Yetenekli olduğu kadar işini profesyonelce yapan bir oyuncu olduğu söyleniyor.Norveç'de çok büyük bir hayran kitlesi var.Türkiye'de de büyük hayran kitlesi olacaktır.

Uzunoğlu
17.01.2009, 18:33
farabi hakkında yanılmadığım bugün yine kanıtlandı :)

Her mesajını boş yere okumuyormuşum önemseyip tavsiye ederim :) İnanın transfer başlığında her mesajı değil farabi nin mesajları arayıp bulup okuyorum. Umarım takımımızda bu cevheri görür...

.....
17.01.2009, 18:34
farabi abi seni her zaman taktir ediyorum bir kere daha taktir etmek istedim.

Yeminle senin yerin Trabzonspor Transfer komitesi oyuncu izleme başkanlığı :)

inşallah bir gün senin değerini anlarlar ve hak ettiğin yerde olursun. Dualarım seninle....

Hasan61
17.01.2009, 18:34
alazinho'nun yeteneklerine her ne kadar ikna oldumsa da yönetimin norveç gibi vasat bir ligde büyük işler yaptı diye böyle çok ciddi parayı gözden çıkaracağını düşünmüyorum

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 18:36
alanzinho bize gelmek istiyor belli videoda dediklerine bakarsak bu iş aynı yattaranın katar hikayesine benziyor....

.....
17.01.2009, 18:36
He bir de farabi abi ünün yayılmaya başladı. Çoğu arkadaşım seni tanıyor hatta selam bile söylüyorlar.

Bir tane arkadaşım var fenerli fener son 3 maçta en fazla 6 puan alır demiştin 9 puan almıştı ondan dolayı selam söyledi :) Ama tabi bende bu onun şahsi görüsü her insan gibi o da yanılabilir dedim.

babaschar
17.01.2009, 18:37
bende ibrahim akın ın takima dahil olmasını isteyenlerdenim fakat isteyen ve istemeyen herkes bu transferi çantada keklik olarak görüyor ki zannımca 1.5 milyon bonservis bedeli isterler. İbb, bjk ye 1.15 milyon euro ödemişti.

Zafer Fidan
arkadaslar gelisme varmi? :)

mhayri
Farabi'yi transfer komitesine zorla sokalım arkadaşlar...Alanzinho'yu alan zihniyete laf yok ama zamanında...

Al benden de o kadar...Bu haber buralara düşmeden bu sayfalarda bizler
okumuşken işten anlayan yöneticilere bu sesi duyurmak lazım...
Övgüler farabi' ye ama o kadar paraya da yazık değilmi be kardeşim...

Salih Yazıcı
Ahmet abi den haber yokmu ya

TSKara61
3,5 milyon €'ya Roger Guerreiro'yu alırız anlamadım bu işten

Al bendende o kadar

Birtan Karaman
17.01.2009, 18:38
Alanzinho ismi bence Gizli tutulmuş bir isim olabilir ama eminim Fotomaç burayı takip ettiği için yarınki başlığını hazırlamıştır ;
Trabzon sağ gösterip sol vuracak !
Lafın özü alanzinho mükemmel bir transfer olur.

Bülent AKBULUT61
17.01.2009, 18:40
noldu bu adamımı alıyoruz nerden cıktı bu.ama ben hiç ümitlenmedim

ApoCaN28
Alanzinho ismi bence Gizli tutulmuş bir isim olabilir ama eminim Fotomaç burayı takip ettiği için yarınki başlığını hazırlamıştır ;

Muhtemelen ona benzer yada aynısı birbaşlık çıkacaktır...

SERDAR-61
Transfer gerekli özellikle sol kanat fakat bu transfer yurtdışından olursa
%50 ya tutarsa hesabına döner çünkü ne kadarda önemsiz gözüksede yeni bir ülke farklı bir futbol anlayışı ve yeni bir takım yönetimimiz bunları göz onüne alarak hareket ediyor bundan kimsenin şüphesi olmasın.HERŞEY OLABİLİR ;)

Cafer Bulur
17.01.2009, 18:41
Alanzinho nun alinabilecegine cok da fazla ihtimal vermiyorum.
Büyük bir ihtimalle yurticinden 1-2 transferle bu dönemde yetinmek zorunda kalacagiz gibime geliyor.

Samet Berber
Alanzinho bu yıl kaç gol atmış ?

Ali Tunahan Güllü

bencede alırsak çok iyi olur....

bekir61
17.01.2009, 18:42
yarin bu alanzinho haberi

fantik fotospor ve fotomac gibi gazetelerde cikacaktir
medyanin diline düserse bu transfer zorlasir

Birtan Karaman
17.01.2009, 18:43
Haberin olduğu bir başka site ;
http://www.dagsavisen.no/sport/article392752.ece
http://www.dagbladet.no/2009/01/16/sport/fotball/tippeligaen/stabek/4405816/

Akif Gür
17.01.2009, 18:46
bu haberin yapıldığı sitelerdeki taraftar yorumlarıda önemli bence çevirebilecek biri varsa çevirebilirmi acaba

ilhan
17.01.2009, 18:46
Birbirimize karşı kullandığımız kelimelere lütfen dikkat edelim.

Pro-TS
17.01.2009, 18:49
Haberin olduğu bir başka site ;
http://www.dagsavisen.no/sport/article392752.ece
http://www.dagbladet.no/2009/01/16/sport/fotball/tippeligaen/stabek/4405816/
seni tebrik ediyorum bizim türk basını uyusun:P

Uzunoğlu
İlhan ortada bir espiri vardı mesaj silmenin ne gereği vardı

Gökhan KAN
Bu Alanzinho haberi doğru olabilir.Bizim basından almışlardır dicem bizde bu haber çıkmadı...Doğru olabilir...

mCelik
bu haberin yapıldığı sitelerdeki taraftar yorumlarıda önemli bence çevirebilecek biri varsa çevirebilirmi acaba

birisi satilirsa sadece takimin parayi düsündügünü gösterir demis

Hasan61
17.01.2009, 18:50
seni tebrik ediyorum bizim türk basını uyusun:P
basının uyumasının bizim işimize daha fazla yaradığı kanısındayım........

eMR3
17.01.2009, 18:51
Umarım bu sefer ki de hayal kırıklığı olmaz...

Ali Tunahan Güllü
17.01.2009, 18:51

evet çevirebilecek bi arkadaş varsa yardımcı olabilirmi????

mCelik
17.01.2009, 18:53
birisi satilirsa sadece takimin parayi düsündügünü gösterir demis

cecvirdim bile

hüseyin1975
17.01.2009, 18:54
Bu Alanzinho dedikleri rakiplerini ipe düzüyor yahu.
Adam Yattaranin sol versiyonu

champions
17.01.2009, 18:55
İyi de bu eleman yeni çıkmadı ki.Birkaç yıldır ligin en önemli oyuncularından biri.
Üstelik bu rakamlar hiçde makul değil.İhtiyacımızı daha uygun şartlarda karşılayabiliriz.

Sol kanat kadar değil belki ama golcü de lazım bize.Burda hiç golcü adı geçmiyor dahada kötüsü yönetimin de bu yönde bi açıklaması yok Şöyle Cabanas gibi bi oyuncu bulabilsek süper olur.

Travel Cabanas'ı nası bilirdin?:D

Travelair
17.01.2009, 18:57
İyi de bu eleman yeni çıkmadı ki.Birkaç yıldır ligin en önemli oyuncularından biri.
Üstelik bu rakamlar hiçde makul değil.İhtiyacımızı daha uygun şartlarda karşılayabiliriz.

Sol kanat kadar değil belki ama golcü de lazım bize.Burda hiç golcü adı geçmiyor dahada kötüsü yönetimin de bu yönde bi açıklaması yok Şöyle Cabanas gibi bi oyuncu bulabilsek süper olur.

Süper :) Freddy Montero da olur :) veya Lewandowski eğer golcü arıyorsak

The_Storm
17.01.2009, 18:59
Almaya niyet edip de alamadığımız oyuncuları biraraya getirsen bir takım kurulur, şampiyonluğa oynar...

Serdar A
17.01.2009, 19:06

Katılıyorum , Alanzinho şu an için hiç karlı bir yatırım gibi durmuyor . Futolcu geçen ay kontrat yeniledi , kulübünün onaylayacağı miktar mutlaka normal değerinin üzerinde olacaktır .

...

Bu arada hakkımda güzel şeyler söyleyen herkese teşekkür ederim . Ancak bilinmelidirki dünya futbolunu en az benim kadar takip eden başka bir çok forum kullanıcısı daha var . Sanki bu türden önermeleri tek bir kişi yapıyormuş gibi bir hava oluşmasın . Bu benim ismim olsa dahi rahatsız ediyor .