PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Emrah KabuL
16.01.2009, 16:32
Yahu anlamıyorum kı Yönetimimiz ne yapmaya çalışıyor. Sonuçta sol kanata yıldız bir oyuncu beklemiyoruz 5-10 m Euro luk. Kasımpaşa'da oynayan Erhan Küçük'ü alsak bile yeterli olur en azından o kanatta bir tane sol ayaklı adam olsun , belki top önüne düşerde orta keser , şut çeker vs. Sol tarafta bir tek Cale var o da defansif bir oyuncu ne orta kesebiliyor ne de gerektiği yerde kaleye şut çekebiliyor.

Hadi hepsinden geçtim sezon başında 20 kusur transfer yapılırken hiç mi bu sol kanadın boş olduğunu görmediler , Hiç mi Ersun Yanal sol kanat kesinlikle isterim demedi de bu hale gelindi.

Yapılmasın da transfer falan koy sol tarafa Barış Memiş'i , kes de takımdan Umut'u en azından iki kanadımızda da bir adam olsun. Colman da gerçek yerinde ortasahanın ortasında oynasın. Bu devirde kaç tane takım sayılabilir çift forvet oynayan. Üstelik sadece sağ kanattan arada bir 2-3 orta geliyorken.

Emirhan Makul
16.01.2009, 16:34
Ajansspor Transfer kapandı diyor Sporx ve Dha "Leonardo seve seve oynarım ama teklif gelmedi " diyor bence bu iş yalan ya başkanda yönetici de Trabzonda Transfer yapılmayacak.

Hasan Çelik
16.01.2009, 16:35
şayet bir sol açık alınmazsa trabzonspor aynı anlayışla devam edecektir maç içinde yattara arada bir sol kanada uğrara ordan bi orta yapar göz boyarız

champions
16.01.2009, 16:36
Fb maçına yaklaşık 10 gün kaldı. Sonrasında gireceğimiz fikstür malum.
Bu zorlu maçları en azından "idare eder" bir vaziyette geçiremezsek toparlamamız oldukça zor olur.
Bazı maçları kötü oyunla kazandık. İyi oynadığımız bazı maçları da kazanamadık. Her ikiside oyuncu kalitesi ve performansının yeterli olmadığını gösteriyor.
Bu şartlarda hiç yoktan Göksu ve Faty gibi 2 oyuncu kazanmışken yapmamız gereken transferleri yapamamış olmamız bizi sıkıntıya sokabilir.Şartlarda pozitif anlamda bir değişim olmazsa çok güzel noktalara gidebileceğimiz sezon sonunda hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Leonardo ile ilgili kalite anlamında değil ama oynadığı pozisyon itibariyle bize uyar mı uymaz mı sorusunu sorabiliriz. Cale ileri-geri oynayabilecek bir oyuncu değil. Leonardo da klasik bir sol kanat değil.Açıkçası Plasil-Babic v.b. bir oyuncu bizim için daha ideal. Ya da Caleyi gönderip Gilberto gibi bir bek almamız gerekir.Bunun dışında da Cale'nin performansı ve yabancı kontenjanı nedeniyle yerli bir solbek ihtiyacımız var.

Bütün bunların dışında golcülerimizin istikrar konusunda ciddi sıkıntıları var.
Bu da bize karşılığını alamadığımız maçlar olarak geri dönebilir.

Hayırlısı.

Hasan Çelik
16.01.2009, 16:40
SOSA KİMDİR?

Tam adı; Jose Ernesto Sosa... 1985, Arjantin doğumlu futbolcu, 2006'da Estudiantes'in şampiyonluğunda başrol oynayarak adını duyurdu. 4 kez milli olan Sosa, bu çıkışın ardından Almanya'nın ünlü kulübü Bayern Münih'in dikkatini çekti. Geçtiğimiz sezonun devre arasında uzun uğraşların ardından Bundesliga'ya transfer olan oyuncu için Bayern 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödedi. 1.80 boyundaki oyun kurucu, o süreçten bu yana 32 maçta oynadı. Geçirdiği 6 haftalık sakatlık sebebiyle iyileştikten sonra yedek kulübe gerileyen Sosa, Bayern'den 4 yıl için 4.5 milyon Euro kazanıyor.
http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=140157

MetiN08
16.01.2009, 16:42
la ne oliyi haburaya, karamsar olmayin bir transfer kesin olur sol taraf icin bundan eminim

fetvaci
16.01.2009, 16:46
leonardo seve seve gelırım demıs ama noluyor ne bıtıyor haberımız olmuyorkı vakıt gecıyor vakıt:(

leavemealone
16.01.2009, 16:48
Sozayi zor aliriz bosuna umutlanmayin ..
Bayern onu 7-8 milyon euroya aldi satmak istersede bi okadar ister ...
Baskanimizda bukadar veremeyecegine gore .. yalan haber yani unutun ...

Onur Akyüz
16.01.2009, 16:48
Ajansspor Transfer kapandı diyor Sporx ve Dha "Leonardo seve seve oynarım ama teklif gelmedi " diyor bence bu iş yalan ya başkanda yönetici de Trabzonda Transfer yapılmayacak.

emirhan senin su komplo teorilerin beni yedi bitirdi.
Hadi yonetimin ne yapacagini kestiremiyoruz,
burda kelli felli abilerimiz transfer olacak,en kralini
alacagiz demedimi,misal badaloglu.

benim icimde tatli bir huzur var nedense:)

Muhammet
16.01.2009, 16:50
Bugün de bir haber çıkmaz. Geç oldu.

Emirhan Makul
16.01.2009, 16:51
emirhan senin su komplo teorilerin beni yedi bitirdi.
Hadi yonetimin ne yapacagini kestiremiyoruz,
burda kelli felli abilerimiz transfer olacak,en kralini
alacagiz demedimi,misal badaloglu.

benim icimde tatli bir huzur var nedense:)

Onlar biz güzel üyelerimizin morali bozulmasın damara bağlamayalım diye diyorlar iyi niyetlerinden yani yoksa transfer olmaz yani bana inan.

MetiN08
16.01.2009, 16:52
Bugün de bir haber çıkmaz. Geç oldu.

Eskiden neydi o ya, Albayrak zamaninda geceleri bekliyorduk transfer olur diye, Fuat Saka brezilyadaydi orda öglen burda gece oluyordu bekliyorduk sabahlara kadar bir an o geldi aklima :D

Cem Akyüz
16.01.2009, 16:53
Eskiden neydi o ya, Albayrak zamaninda geceleri bekliyorduk transfer olur diye, Fuat Saka brezilyadaydi orda öglen burda gece oluyordu bekliyorduk sabahlara kadar bir an o geldi aklima :D

Fuat Saka mı Faruk Kanca olmasın:)

Muhammet
16.01.2009, 16:55

ççç

Fuat Saka, Lazutlar Livera. :)

Karıştırdın adamım. :D :p

Volkan Albayrak
16.01.2009, 16:56
Fuat Saka mı Faruk Kanca olmasın:)

rio dan kalkan uçak tarifelerine bakıyorduk

Özkan Erdem
16.01.2009, 16:58
Başından beri Leonardo konusuna şüpheyle bakıyorum. Ajax gibi bir takımın futbolcusunun transferi hakkında Hollanda basınında neredeyse hiç haber yok. Bizim yönetim gündemi Leonardo ile meşgul edip başka isimler üzerinde çalışıyor gibi geliyor bana. Benzer senaryolara yazın da şahit olmuştuk.

Hatırlayamayanlar için;

Bkz: Chermiti, Djifallah, Majstorovic, Antzas.

Travelair
16.01.2009, 16:59
Onlar biz güzel üyelerimizin morali bozulmasın damara bağlamayalım diye diyorlar iyi niyetlerinden yani yoksa transfer olmaz yani bana inan.

Senin burda transfer bekleyen insanların moralini bozmaya hakkın yok. 2 lafından birisi transfer olmaz. Yeter artık

MetiN08
16.01.2009, 17:00
ççç

Fuat Saka, Lazutlar Livera. :)

Karıştırdın adamım. :D :p

Kafayi yedik valla :D, baskanim ne yaptin bize ya Kafa kalmadi daha bizde yap bir transfer kurtar bizi ve kendini :D

ÖmerFarukYılmaz
16.01.2009, 17:01
Yurtdışından kimse alınamıyorsa kimse davranmadan Aydın ve İbrahim Akın'ı almalıyız diye düşünüyorum...

Ömer SEVİNÇ
16.01.2009, 17:01
Her gün aynı şeyler olmaya başladı yahu. Aynı mesajlar, aynı espriler, aynı yorumlar. Vallahi bir an dünün yazılarını okuyorum sandım.

Leonardo'yu muhtemelen yönetim konuşturdu bonserviste indirim sağlayabilmek için..

kaan53
16.01.2009, 17:02
kimse transfer yüzünden yönetimi eleştirmesin bu yönetim 20 ye yakın belki daha fazla transfer yapte o zaman sadri şenere baba diyenler şimdi transferde ses çıkmıyınca SADRİ ŞENERE ve yönetime eleştiriler havada uçuyor o kadar iyi biliyorsanız kendinize güveniyorsanız buyrun kendiniz yapın transferinizi yönetimi eleştirip TRABZONsPOR'umuza zarar vermeyin!!!

Hüseyin İlkin
16.01.2009, 17:02
Trabzon'dan Samsun'a gelmiş bulunmaktayım ama hala bir haber yok . Belki Samsun'a gelişim yönetimin bombalarını patlatması için ön ayak olur :cool:

Gökhan KAN
16.01.2009, 17:04
Yurtdışından kimse alınamıyorsa kimse davranmadan Aydın ve İbrahim Akın'ı almalıyız diye düşünüyorum...
İnşallah dediğin gibi olur...Onlarda yeter bize...

Erdem Keser
16.01.2009, 17:04
rio dan kalkan uçak tarifelerine bakıyorduk
Hiç sormayın:D:D

Sobolewski transferi tam bir komediydi.Yok gecenin 11'inde konsolosluğu açtırmışlarda , oyuncuya imza attırmak istemişlerde, oyuncu banka teminatı istemişte :D

M'penza'yıda alıyorduk diye bir haber de çıkmıştı aynı dönemde.Yok uçak ayarlamışlarda , uçak türbülansa girmişte , evraklar yetişmemişte.:D

Eygidi günler...

Emirhan Makul
16.01.2009, 17:06
Senin burda transfer bekleyen insanların moralini bozmaya hakkın yok. 2 lafından birisi transfer olmaz. Yeter artık

Moralinizi Bozduğum İçin Özür Dilerim.

Onur Şeref
16.01.2009, 17:06
transfer işi yattara olcak bence ( bknz:yattara olcak ; yatcak )

Gökhan KAN
16.01.2009, 17:09
Düşünüyorumda şimdi 2 transfer yapsalar kadroya girebilecek seneyede 2 transfer

yapsalar kadroya girebilecek...İlk onbirden yada transferlerden 4 tane kaliteli yedek

olacak...Kulübede Barış-Ceyhun-Giray-İsaac te var 8 tane kaliteli oyuncu oluyor

kadro genişliyor.Ayrıca göksu ve faty papy de cabası... Seneye her kulvarı kaldırır bu takım.

Serdær
16.01.2009, 17:12
http://gunebakis.com.tr/images/news/n12000/n11747/detail/Dembele_Hayali.jpg

AZ 67 Alkmaar’ın Belçikalı harika oyuncusu istendi. 10 Milyon Euro fiyat biçildi
Trabzonspor, transferde kaliteli isimleri renklerine bağlamak için çalışırken, el attığı birçok yeteneğin fiyatları el yakıyor. Twente’de forma giyen Eljero Elia için 10 milyon Euro istenmesinden sonra bir de AZ 67 Alkmaar’da oynayan Moussa Dembele için nabız yoklandı. Gine asıllı, Belçika vatandaşı 21 yaşındaki Dembele için görüş alışverişinde bulunan Trabzonsporlulara, Twente yöneticileri, “Bu futbolcunun sezon sonunda piyasası 15 milyon Euro’dur. Bugün satmaya kalkarsak en az 10 milyon Euro talep ederiz. O bizim 1 numaramız” şeklinde haber gönderdi. Bu haber, Bordo-Mavili yöneticiler şaşırttı. Fakat böyle bir futbolcuyu da elden kaçırmamak gerektiğini belirterek, çare üretmeye çalıştıkları ifade edildi.Henüz 21 yaşındaki Dembele, Belçika A Milli futbol takımının formasını tam 17 kez giydi ve 4 de gol attı.

Yattara’dan Müthiş Referans
Bu futbolcu, oyun kurucu, sol ve sağ kanatın yanında forvet olarak da oynayabiliyor. Moussa Dembele, Hollanda Lig lideri AZ 67 Alkmaar’da oynadığı 71 maçta 15 gol kaydetti. Sürati, çabukluğu, kuvveti, futbol zekası ve akılcılığıyla birlikte bir takımın gücünü çok yükseltebilecek bir futbolcu olan Dembele ile ilgili olarak Trabzonspor yöneticilerinin, İbrahima Yattara’dan da bilgi aldığı dile getirildi. Yattara’nın, “Harika bir futbolcu, bir dakika düşünmeyin alın. Genç ve birkaç yıl sonra 25-30 milyon Euro edebilecek özelliklere sahip. Takımı ateşler. Büyük oynamak, Avrupa’da söz sahibi olmak istiyorsanız onu hiç kaçırmayın” dediği belirtildi. Müthiş yetenekleriyle izleyenleri büyüleyen Dembele’de fiyatın yüksek bulunması nedeniyle pazarlıkların devam ettiği ve sonuçlanmasının da çok zaman alabileceği dile getirildi.

Gunebakis

Serdær
16.01.2009, 17:12
http://gunebakis.com.tr/images/news/n12000/n11746/detail/Kiran_Kirana_Pazarlik.jpg

Mahmut Aksu, Hollanda’da Leonardo’nun işini bitirmeye çalışıyor
Trabzonspor’un işini bitirmek istediği Ajax’ın Brezilyalı futbolcusu Leonardo de Vitor Santiago için kıran kırana bir pazarlık yapılıyor. Önceki gün Hollanda’ya giden Bordo-Mavili kulübün Mali Saymanı Mahmut Aksu’nun, Ajax kurmaylarıyla görüşmelerini sürdürdüğü ifade edildi. İki kulüp arasında fazla bir pürüzün bulunmadığı ve bir iki gün içinde transferin netlik kazanabileceği vurgulandı. Leonardo’yla da küçük pürüzlerin bulunduğuna işaret edildi. Leonardo’da bir sorun ortaya çıkması halinde, AZ 67 Alkmaar’da oynayan Brezilyalı Davit Mendez da Silva, Real Betis’te forma giyen Sırp Hırvat Marko Babiç’le de ilgili girişimlerde bulunulacağı vurgulandı. Çek futbolcu Daniel Pudil için de nabız yoklanacağı ve sol kanat sorununun bir hafta içinde noktalanacağı belirtildi.

Engin Yeniden Görüşülüyor
Trabzonspor orta alanının sol kenarı için birçok isimi gündemde bulundururken dört koldan taarruza geçildi. Görüşülen futbolculardan birinin de Gençlerbirliği’nin Trabzon kökenli futbolcusu Engin Baytar olduğu kaydedildi. Engin’in, Ankara takımında kalmak istememesi, Bordo-Mavililerin de bu ismi alternatifler arasına koymasıyla birlikte el altından görüşme yapılması kararı alındı. Trabzonspor yönetiminin Gençlerbirliği kulübüne takas önerisinde bulunacağı dile getirildi. Ergin Keleş, Ferhat Çökmüş gibi isimlerin verilebileceği, Adnan için de anlaşmaya varılan 300 bin TL’nin alınmayacağı ifade ediliyor. Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu İbrahim Akın’ın da gündemdeki yerini koruduğu, Denizlisporlu Çağlar Birinci için de nabız yoklandığı vurgulandı.

Günebakis

Onur Şeref
16.01.2009, 17:13
palavra haber bu dembele

Erdem Keser
16.01.2009, 17:16
Yattara’nın, “Harika bir futbolcu, bir dakika düşünmeyin alın. Genç ve birkaç yıl sonra 25-30 milyon Euro edebilecek özelliklere sahip. Takımı ateşler. Büyük oynamak, Avrupa’da söz sahibi olmak istiyorsanız onu hiç kaçırmayın”

Tam Fotomaç haberi :D:D

lazfather61
16.01.2009, 17:21
Her gün aynı şeyler olmaya başladı yahu. Aynı mesajlar, aynı espriler, aynı yorumlar. Vallahi bir an dünün yazılarını okuyorum sandım.

Leonardo'yu muhtemelen yönetim konuşturdu bonserviste indirim sağlayabilmek için..

kesinlikle katiliyorum, yonetim strateji yapiyor.

Hasan61
Yattara’nın, “Harika bir futbolcu, bir dakika düşünmeyin alın. Genç ve birkaç yıl sonra 25-30 milyon Euro edebilecek özelliklere sahip. Takımı ateşler. Büyük oynamak, Avrupa’da söz sahibi olmak istiyorsanız onu hiç kaçırmayın”

Tam Fotomaç haberi :D:D
bu yattarada futbolculuğu bırakıp menejerliğe başlasın
yok mansareyi alın,bunu kaçırmayın..........

Serdær
TRABZON'DA NELER OLUYOR.. PERDE ARKASI GELİŞMELERİ VE BİLİNMEYENLERİ ''GÖLGE KALEM'' YAZDI

Bu tabloyu gören nasıl transfer ister?

Kim demiş borç yiğidin kamçısıdır diye. Yok, öyle şey..! Borç Trabzonspor’un yağlı ipi olmuş. Trabzonspor’u yönetenler 40 milyon civarında aldıkları borcu ikiye katlayarak 80 milyon civarına taşımışlar.

Bunun en büyük sebebi yeniden yapılanma ve takımın geleceğe yönelik yatırımdır. Bu konuda en büyük desteği verenler şimdilerde sessizce kenarda beklemeye başladı. Borç Trabzonspor’un belini bükecek nitelikte. Karşılığı olmayan giderler kafalardaki soruları arttırıyor. Yönetim kaşıkla toplamaya çalışıyor ama bu ekonomik krizde nafile. Tersinden okuyacak olursak nereye kadar toparlayacak. Tablo bu. Geliri kaşıkla gideri kepçeyle olan bir kulüp.

Peki, bu atmosferde oyuncu hemi de pahalısından istemenin faydası ne? Efendim şampiyon olalım da şampiyonlar ligine girelim. Çokça para gelecek biz de rahatlayacağız. Bu düşünce tamamen çürüktür. Büyük başarıların çok daha büyük giderleri olur. Siz, siz olun bu dönem de yönetime transfer yapın onu bunu alın demeyin. Her talep Trabzonspor’u borç batağının içerisine biraz daha fazla sokuyor haberiniz olsun..!

İki satırda Trabzonspor yazalım..!

Yerel siyasetin ateşinden dolayı birkaç haftadır Trabzonspor’la ilgili yazı kaleme alamadık. Okurlarda soruyor ne oldu Trabzonspor yazılarına. İki satır yazalım o zaman..!

Bu dönemde transfer yapılmasına karşıyım hele sezon başı projelerine aykırı transferlerin yapılmasına hepten karşıyım. Yusuf konusu Trabzonspor’u yordu. Gelmemesi gelmesinden daha hayırlı olmuştur. Bu takımın transferden daha çok düşünce değişimine ve oyuncu tercihlerindeki isabete ihtiyacı var.

Ersun Yanal oyuncu tercihlerinde duygusal değil biraz daha gerçekçi yaklaşırsa inanın çok daha verimli ve etkili Trabzonspor seyredebiliriz. Çok kısa bilgi sörfü yapalım. Bu takımın hangi bölgesinde eksik var. Sol kenar diyorlar değil mi? Tamam arkada Egemen önünde Cale. Veya arkada Cale önünde Barış. Nerede eksiklik var. Oyun kurucu bölgesinde..! Sadri başkan ne diyor? Yusuf işin mimarı ama Colman. Colman bu işi görür.

Âcizane bi de kadro yapalım mı? Silva, Tayfun, Giray, Song, Egemen, Serkan, Ceyhun, Cale, Yattara, Colman ve Gökhan. Kadro nasıl? Süper de kim cesaret edebilir ki? Hüseyin’i keseceksin prens Selçuk’a tırpan atacaksın. Umut’u-Issac’ı “es” geçeceksin. Olur mu öyle şey. Yaparsan olur…!

Gölge KALEM

trabzonhaber.net

Mustafa Çolak
16.01.2009, 17:23
Buradan Leo nuun resimine yorum yapabilirsiniz
http://leonardo.punt.nl/index.php?foto=1&r_foto=1&id=350958&f_groep=&error=#form

Mehmet Zeki
16.01.2009, 17:23
Âcizane bi de kadro yapalım mı? Silva, Tayfun, Giray, Song, Egemen, Serkan, Ceyhun, Cale, Yattara, Colman ve Gökhan. Kadro nasıl? Süper de kim cesaret edebilir ki? Hüseyin’i keseceksin prens Selçuk’a tırpan atacaksın. Umut’u-Issac’ı “es” geçeceksin. Olur mu öyle şey. Yaparsan olur…!

Gölge KALEM

trabzonhaber.net

Yuh Tayfun!

Mert67
16.01.2009, 17:27
Silva, Tayfun, Giray, Song, Egemen, Serkan, Ceyhun, Cale, Yattara, Colman ve Gökhan.
Bu kadroyla orta sahayı geçemeyiz bence.:)

trabzonhaber.net=Bu site Cevat Kol'un sitesi galiba.Böyle şeyler olması doğal yani.

Erdem Keser
16.01.2009, 17:29
Bu kim ya , şaka gibi:D

Hüseyin İlkin
16.01.2009, 17:31
Silva, Tayfun, Giray, Song, Egemen, Serkan, Ceyhun, Cale, Yattara, Colman ve Gökhan.

Bu ne yahu ...

Beş defans mı oynayacağız yoksa orta yapmayı bilmeyen Cale sol açıkta mı oynayacak ? Şu sorunun cevabını versin yeter :)

Uğurtan
16.01.2009, 17:31
Ya gölge kalem gölgede fazla kalmış üşütmüş bence.. O kadro ne yahu.. Pozisyon bulamaz o kadro çok net.. Ya bu yerel medyayı var ya tamamiyle tesislere felan sokmayacaksın.. Gitsinler çanak-çömlek yazsınlar.. Trabzonspor'umu yazmasınlar.. Gram destek vermeyecekler sonra da üstünden nemalanacaklar.. Ne güzel iş be..

Ömer SEVİNÇ
16.01.2009, 17:32
Trabzonhaber'i de ciddiye alınmayacaklar listesine ekleyim:)

Mehmet Sarigül
Yönetimden yapilan aciklamalari tutarsis buluyorum.

Yönetimimizi transfer yapmadiklari icin elestirmiyorum.

Yerel Medya'nin haber anlayisini biliyoruz.
Hele transferlerle ilgili yapilan haberlerin bir magazin sayfasindan farki yok.

Trabzonspor gibi büyük bir kulübün öncelikle kendi Web Sitesini kullanarak aciklamalar yapmasi gerekir diye düsünüyorum.
Örnegin; Baska takimlara gönderilen futbolcularin isimlerini önce basindan ögreniyoruz. Günler sonra bu haberler Trabzonspor Web Sitesinde yer aliyor.

Basinda bircok futbolcunun isminin yazilmasi belki dogal karsilanabilir ama bir yöneticinin bugün itibariyle hala "10-12 futbolcu tespit ettik, transfer calismalari sürüyor" demesi ne kadar inandirici gelir?
Liglerin baslamasina bir hafta var, futbolcularin artik hedefe konsantre olmasi gerekiryor.

Belli ki, transfer icin ne yeterli bir bütce var, ne de piyasada aranan özeliklerde bir futbolcu bulunabildi.

Bir veya iki kaliteli transfer bizi ilk ikiye giremek icin cok daha güclü kilabilirdi ama simdi ne kadar erken bu transfer konusu kapanirsa o kadar iyi olur.

Uğurtan
Bu kim ya , şaka gibi:D

Bu ne yahu ...

Beş defans mı oynayacağız yoksa orta yapmayı bilmeyen Cale sol açıkta mı oynayacak ? Şu sorunun cevabını versin yeter :)

ZD'nin ruhunun Trabzon'da kalan kalıntıları.. :D Biraz da tuz mahiyetinde yeren medya çok bilmişleri.. :D

Adem Erdoğan
16.01.2009, 17:33
Ziyadır o ziya.

Emre Bekar
16.01.2009, 17:36
Trabzon'da herkes teknik direktör.Gölge kalemde yapmış kadrosunu hey allahım ya,çıldırmamak elde değil

Hüseyin İlkin
16.01.2009, 17:37
Bu gölge kalem Ziya Doğan değilse , Ziya 'ya söyleyelimde onu yardımcı antrenörlüğüne alsın :)

Hasan61
16.01.2009, 17:38
Gölge KALEM

sana önerim gölge içinde kal güneşe çıkma

recel
16.01.2009, 17:38
herkeste bu dakikadan sonra transfer yapılırsa takıma faydalı olamayacagı butun sezon etkısız kalacagına daır bır fikir hakim... bu kişilere sadece milan barso transferini ornek gostersem yeterli olur galiba...transferin bitmesine sayılı gunler kala, hatta lig basladıktan sonra alınan baros cok fazla uyum sorunu cektı heralde ondan leblebi gibi sıraladı golleri... bunları gecelim lutfen daha gercekci soylemler ortaya atalım...

ertuuu
16.01.2009, 17:41
doğru bir adam alınsın da isterse lig başlayınca alınsın. yemişim uyum sorununu...

legorakiss
16.01.2009, 17:43
bu yönetime yakışan doğruyu söylemektir. eger transfer yapılmayacaksa "yapmayacağız bu kadro ile 2. yarıya devam edeceğiz" diye açıklamaları yapmaktır. ama yapacaklarsa da "yapacağız" demektir.
ben bu yönetime güveniyorum ve sol açığa transfer yapacağız diyorlarsa yapacaklardır.
ama ileriyi düşünüp yapmalılarbu transferi boş yere para vermemeliler. aydın gibi ibrahim akın gibi boş transferler para ve zaman kaybıdır...

Telha TANYILDIZI
16.01.2009, 17:44
herkeste bu dakikadan sonra transfer yapılırsa takıma faydalı olamayacagı butun sezon etkısız kalacagına daır bır fikir hakim... bu kişilere sadece milan barso transferini ornek gostersem yeterli olur galiba...transferin bitmesine sayılı gunler kala, hatta lig basladıktan sonra alınan baros cok fazla uyum sorunu cektı heralde ondan leblebi gibi sıraladı golleri... bunları gecelim lutfen daha gercekci soylemler ortaya atalım...

valla kardeş ben bu saatten sonra transfer olursa yarar sağlamaz görüşüe katılmıyorum lütfen genelleme yapma
alırsan kaliteli topçu çıkar oynar oyununu bu kadar basit

akin0834
16.01.2009, 17:46
http://www.sporx.com/images/1/40/4265_B_LeonardoVitorSantiago001.jpghttp://www.sporx.com/images/mail_m.gifHaberi arkadaşına gönder (http://www.sporx.com/futbol/dunya/140234//?giris=ok#) http://www.sporx.com/images/print_m.gifHaberi yazdır (http://www.sporx.com/futbol/dunya/140234//?giris=ok#)http://www.sporx.com/images/buyutec.gifHaber arama (http://www.sporx.com/detail.php?Type=search)http://www.sporx.com/images/yorumekle.pngYorum ekle (javascript:;)http://www.sporx.com/i/banner/haberdetay_transfer.jpg (http://www.sporx.com/transfers/)yazı büyüklüğü http://www.sporx.com/images/yazi_1.gif (javascript:artir(10)) http://www.sporx.com/images/yazi_22.gif (javascript:artir(12)) http://www.sporx.com/images/yazi_33.gif (javascript:artir(14)) http://www.sporx.com/images/yazi_44.gif (javascript:artir(16))
"Trabzonspor'da seve seve oynarım"

Hollanda Birinici Ligi kulüplerinden Ajax'ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor'a transferi konusunda ilk kez DHA'ya konuştu.
Leonardo, Trabzonspor'da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar Trabzonspor yönetiminden kimsenin kendisiyle görüşme yapmadığını açıkladı. Trabzonspor'a transfer olması konusunda kendisini ilk olarak Shota Arveladze'nin telefonla aradığını belirten Leonardo Vitor Santiago, "Yaptığım tüm araştırmalardan sonra kendisine Trabzonspor'da seve seve top oynayacağımı söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yöneticisi benimle bir görüşme yapmadı. Hafta içerisinde Hollanda'ya gelip benimle görüşeceklerini duydum. Fakat bugüne kadar hiç kimse gelmedi. Galiba birçok şey dedikodudan başka bir şey değil" dedi.
Ajax'ın bonservis ücreti olarak 2 milyon Euro istediği, transferin de bu yüzden çıkmaza girdiği iddialarını da değerlendiren Leonardo, "Bunu ilk kez duyuyorum. Birkaç ay sonra bonservisim elimde olacak. Nasıl olur da bu kadar yüksek bir bonservis ücreti isteyebilirler. Benim bonservisime 700 bin Euro ödemişlerdi, ben inanmıyorum" diye konuştu.
Trabzonspor'da oynamak için kendisi açısından herhangi bir engel bulunmadığını da ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Trabzonspor seyircisinin hem sevecen, hem de hırçın olduğunu duydum, ben de bundan hoşlanırım. Uzun yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyorlar. Şampiyonluk özleminin sona ermesi için ben hazırım" şeklinde konuştu.

16.01.2009

Kaynak : DHA

sporx in haberilerine hep güvenmişimdir...bekleyip görücez..başka çaremiz yok arkadaşlar

recel
16.01.2009, 17:46
valla kardeş ben bu saatten sonra transfer olursa yarar sağlamaz görüşüe katılmıyorum lütfen genelleme yapma
alırsan kaliteli topçu çıkar oynar oyununu bu kadar basit

evet herkes kelimesi yanlıs oldu... bir cok kiside hakim oldugu icin biraz abartı kullandım... kusura bakmayın...

leventturksoy
16.01.2009, 17:48
NEC Nijmegen keeper Dennis Gentenaar has emerged as a transfer target for Turkish side Trabzonspor.

Omroep Gelderland are claiming that officials from the Turkish club have made contact with the player's representative in a bid to thrash out a deal.

The 29-year-old's contract is due to expire in the summer and all the signs are suggesting that he will move on in the close season.

NAC Breda are also believed to be interested and could lodge a rival bid, but reports are suggesting Trabzonspor are in pole position at this stage.

Trabzonspor are currently third in the Turkish league and the possibility of playing in European competition could tip the balance in their favour.

leventturksoy
16.01.2009, 17:51
yeni gordum tarih goremedim ama yeni sanırsam

NEC Nijmegen keeper Dennis Gentenaar has emerged as a transfer target for Turkish side Trabzonspor.

Omroep Gelderland are claiming that officials from the Turkish club have made contact with the player's representative in a bid to thrash out a deal.

The 29-year-old's contract is due to expire in the summer and all the signs are suggesting that he will move on in the close season.

NAC Breda are also believed to be interested and could lodge a rival bid, but reports are suggesting Trabzonspor are in pole position at this stage.

Trabzonspor are currently third in the Turkish league and the possibility of playing in European competition could tip the balance in their favour.

Adem Erdoğan
16.01.2009, 17:51

What is the kaynak?:rolleyes:

We ne zaman thirde düştük yahu.

Sefa Murat Dokuz
16.01.2009, 17:52
Eğer fazla bonservis istiyorlarsa Bence Leonardo ile temasa geçip sezon sonu için anlaşma yapalım. Bize çok yararı olabilecek bir oyuncu. Sözleşmesi sezon sonu bitecek.Şimdiden anlaşırsak sezon sonuna çok iyi bir trasnfer yapmış oluruz.

metinbay61
16.01.2009, 17:52
http://www.sporx.com/images/1/40/4265_B_LeonardoVitorSantiago001.jpghttp://www.sporx.com/images/mail_m.gifHaberi arkadaşına gönder (http://www.sporx.com/futbol/dunya/140234//?giris=ok#) http://www.sporx.com/images/print_m.gifHaberi yazdır (http://www.sporx.com/futbol/dunya/140234//?giris=ok#)http://www.sporx.com/images/buyutec.gifHaber arama (http://www.sporx.com/detail.php?Type=search)http://www.sporx.com/images/yorumekle.pngYorum ekle (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:;)http://www.sporx.com/i/banner/haberdetay_transfer.jpg (http://www.sporx.com/transfers/)yazı büyüklüğü http://www.sporx.com/images/yazi_1.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:artir%2810%29) http://www.sporx.com/images/yazi_22.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:artir%2812%29) http://www.sporx.com/images/yazi_33.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:artir%2814%29) http://www.sporx.com/images/yazi_44.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:artir%2816%29)
"Trabzonspor'da seve seve oynarım"

Hollanda Birinici Ligi kulüplerinden Ajax'ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor'a transferi konusunda ilk kez DHA'ya konuştu.
Leonardo, Trabzonspor'da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar Trabzonspor yönetiminden kimsenin kendisiyle görüşme yapmadığını açıkladı. Trabzonspor'a transfer olması konusunda kendisini ilk olarak Shota Arveladze'nin telefonla aradığını belirten Leonardo Vitor Santiago, "Yaptığım tüm araştırmalardan sonra kendisine Trabzonspor'da seve seve top oynayacağımı söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yöneticisi benimle bir görüşme yapmadı. Hafta içerisinde Hollanda'ya gelip benimle görüşeceklerini duydum. Fakat bugüne kadar hiç kimse gelmedi. Galiba birçok şey dedikodudan başka bir şey değil" dedi.
Ajax'ın bonservis ücreti olarak 2 milyon Euro istediği, transferin de bu yüzden çıkmaza girdiği iddialarını da değerlendiren Leonardo, "Bunu ilk kez duyuyorum. Birkaç ay sonra bonservisim elimde olacak. Nasıl olur da bu kadar yüksek bir bonservis ücreti isteyebilirler. Benim bonservisime 700 bin Euro ödemişlerdi, ben inanmıyorum" diye konuştu.
Trabzonspor'da oynamak için kendisi açısından herhangi bir engel bulunmadığını da ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Trabzonspor seyircisinin hem sevecen, hem de hırçın olduğunu duydum, ben de bundan hoşlanırım. Uzun yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyorlar. Şampiyonluk özleminin sona ermesi için ben hazırım" şeklinde konuştu.

16.01.2009

Kaynak : DHA

sporx in haberilerine hep güvenmişimdir...bekleyip görücez..başka çaremiz yok arkadaşlar

haydaaa bu ne şimdi...doğru mıu bu haber

Ömer SEVİNÇ
16.01.2009, 17:53
Kaleci mi alacağız yahu? Gidin Allah aşkına. Eski haberdir o.

Samet Yildirim
Eğer fazla bonservis istiyorlarsa Bence Leonardo ile temasa geçip sezon sonu için anlaşma yapalım. Bize çok yararı olabilecek bir oyuncu. Sözleşmesi sezon sonu bitecek.Şimdiden anlaşırsak sezon sonuna çok iyi bir trasnfer yapmış oluruz.

fazla bonservisi yok...en fazla 1,5 milyon euro okadar bile yoktur...1 miylon eruoya aliriz

leventturksoy
What is the kaynak?:rolleyes:

We ne zaman thirde düştük yahu.

http://www.skysports.com/story/0,19528,11922_2333804,00.html

kaynak bura

ÖmerFarukYılmaz
Ziya adam:Gölge adam..

Telha TANYILDIZI
16.01.2009, 17:54

ne diyor ne diyor ecnebice yazıyor buraada :D:D

Proof
16.01.2009, 17:57
Dennis Gentenaar mi :D
Mevcut kaleciler 5 basar buna

TolgaTopçu61
16.01.2009, 18:00

adam simdi 33 yasinda,yani 4 sene öncenin haberi...

Nevzat KAĞAN
[quote=Serdær;1866498]TRABZON'DA NELER OLUYOR.. PERDE ARKASI GELİŞMELERİ VE BİLİNMEYENLERİ ''GÖLGE KALEM'' YAZDI

Bu tabloyu gören nasıl transfer ister?

Kim demiş borç yiğidin kamçısıdır diye. Yok, öyle şey..! Borç Trabzonspor’un yağlı ipi olmuş. Trabzonspor’u yönetenler 40 milyon civarında aldıkları borcu ikiye katlayarak 80 milyon civarına taşımışlar.

Bunun en büyük sebebi yeniden yapılanma ve takımın geleceğe yönelik yatırımdır. Bu konuda en büyük desteği verenler şimdilerde sessizce kenarda beklemeye başladı. Borç Trabzonspor’un belini bükecek nitelikte. Karşılığı olmayan giderler kafalardaki soruları arttırıyor. Yönetim kaşıkla toplamaya çalışıyor ama bu ekonomik krizde nafile. Tersinden okuyacak olursak nereye kadar toparlayacak. Tablo bu. Geliri kaşıkla gideri kepçeyle olan bir kulüp.

Peki, bu atmosferde oyuncu hemi de pahalısından istemenin faydası ne? Efendim şampiyon olalım da şampiyonlar ligine girelim. Çokça para gelecek biz de rahatlayacağız. Bu düşünce tamamen çürüktür. Büyük başarıların çok daha büyük giderleri olur. Siz, siz olun bu dönem de yönetime transfer yapın onu bunu alın demeyin. Her talep Trabzonspor’u borç batağının içerisine biraz daha fazla sokuyor haberiniz olsun..!

İki satırda Trabzonspor yazalım..!

Yerel siyasetin ateşinden dolayı birkaç haftadır Trabzonspor’la ilgili yazı kaleme alamadık. Okurlarda soruyor ne oldu Trabzonspor yazılarına. İki satır yazalım o zaman..!

Bu dönemde transfer yapılmasına karşıyım hele sezon başı projelerine aykırı transferlerin yapılmasına hepten karşıyım. Yusuf konusu Trabzonspor’u yordu. Gelmemesi gelmesinden daha hayırlı olmuştur. Bu takımın transferden daha çok düşünce değişimine ve oyuncu tercihlerindeki isabete ihtiyacı var.

Ersun Yanal oyuncu tercihlerinde duygusal değil biraz daha gerçekçi yaklaşırsa inanın çok daha verimli ve etkili Trabzonspor seyredebiliriz. Çok kısa bilgi sörfü yapalım. Bu takımın hangi bölgesinde eksik var. Sol kenar diyorlar değil mi? Tamam arkada Egemen önünde Cale. Veya arkada Cale önünde Barış. Nerede eksiklik var. Oyun kurucu bölgesinde..! Sadri başkan ne diyor? Yusuf işin mimarı ama Colman. Colman bu işi görür.

Gölge KALEM

Bu kafayla sen gölgede kalmaya devam et. Güneşe çıkarsan erirsin.

nuri45
ya bu haber kesin yazdan kalma haberdir. Kaleci aradigimiz zamanlarda basina düsen adaylardandir. Adimiz geciyor diye hic irdelemeden haber düsüyoruz buraya.

Ali Yerlikaya
16.01.2009, 18:01

Bu haber bayat hatta küflendi, Gentelaar Nijmegenden ayrilalai 3,5 sene oldu yani sallama yada cok eski bi haber anliyacagin salla zaten suan bence TR nin en iyi kalecilerinden biri bizde.

Serdar A
16.01.2009, 18:03
Başlığın müdavimlerine Rezene , Kantaron , Melisa karışımı öneriyorum . Sinirleri yatıştırır , melankoliyi önler . Burnu akanlar biraz ekinezya ve ıhlamur ekleyebilir :)

Şu 1 hafta sonuç alma haftası . Medyada yaratılan spekülasyonlara kapılmadan yavaş yavaş mevcut takıma odaklanmaya başlamak gerek .

INSTINCT61
16.01.2009, 18:04
Ben hala yönetimin Leonardo yerine Roger'i alacağını düşünüyorum.

ApoCaN28
16.01.2009, 18:06
Şu 1 haftada alınacak futbolcu fener maçının anca 2.yarısına yetişir hatta 60-70 e ama bjk maçında hazır olur...

Özer Öztekin
16.01.2009, 18:06
ne diyor ne diyor ecnebice yazıyor buraada :D:D

Dennis Gentenaar haberi oldukca eski bir haber; 2 yıllık falan olabilir

hAtes
16.01.2009, 18:10
bu yönetime yakışan doğruyu söylemektir. eger transfer yapılmayacaksa "yapmayacağız bu kadro ile 2. yarıya devam edeceğiz" diye açıklamaları yapmaktır. ama yapacaklarsa da "yapacağız" demektir.
ben bu yönetime güveniyorum ve sol açığa transfer yapacağız diyorlarsa yapacaklardır.
ama ileriyi düşünüp yapmalılarbu transferi boş yere para vermemeliler. aydın gibi ibrahim akın gibi boş transferler para ve zaman kaybıdır...

tmm daha başkan yapacağız dedi, ona da mı inanmıyorsunuz?

ApoCaN28
16.01.2009, 18:11
Fanatik te yer alan Sosa haberi hakkında bilgisi olan ...

Gökhan KAN
16.01.2009, 18:12
Yapılacak transfer ilk 2 maça yetişmesin ne olacak.Daha 16 maç var geriye.Ayrıca almış olduğumuz oyuncu seneye takıma iyice alışmış vaziyette sezona girecek....

türkiyem61
16.01.2009, 18:16
Hollanda Birinci Lig kulüplerinden Ajax'ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor'a transferi konusunda ilk kez DHA'ya konuştu.

16-1-2009 15:33

"TRABZONSPOR'UN ŞAMPİYONLUK ÖZLEMİNİN SONA ERMESİ İÇİN BEN HAZIRIM"
"ANCAK BUGÜNE KADAR HİÇBİR TRABZONSPOR YÖNETİCİSİ BENİMLE BİR GÖRÜŞME YAPMADI"

Fatih ÖZYAR/AMSTERDAM, (DHA)

Volkan Albayrak
16.01.2009, 18:16
badaloğlundan haber varmı

Yunus Emre SEYHAN
16.01.2009, 18:17
bir haberi 50 kez koymasak daha iyi olacak.....

Muhammed KOÇ
16.01.2009, 18:22
lonardo böyle demişse alırız bu adamı kesin..

eMR3
16.01.2009, 18:23
lonardo böyle demişse alırız bu adamı kesin..

Yusuf'da bizde seve seve oynayacağını söylemişti... :)

ApoCaN28
16.01.2009, 18:25
İmza atılmadan hiçbir transfere inanmam...

Cafer Bulur
16.01.2009, 18:29
Ben de artik transfer yapilmayacagina iyice inanmaya basladim.
Yönetim ilk defa beni hayal kirikligina ugratti ve sinifta kaldi.
Galiba bizim selcugun,colman in ve gökhan in ikinci devrede ne yapabileceklerini tartismamiz gerekli.

türkiyem61
16.01.2009, 18:31
o zaman baris sol kanada göksü da sag beke alinmali

Cafer Bulur
16.01.2009, 18:33
Ben size söyleyeyim,önümüzdeki saatlerde ve günlerde söyle bir haber cikacak:Trabzonspor leonardo nun transferinden vazgecti.Bu transferin gerceklesmeme nedeninin ajax in istedigi yüksek bonservis bedeli oldugu ögrenildi.Yabanci transferinde umdugunu bulamayan yönetim rotayi ic transfere cevirdi.Bunun icinde ibrahim akin ve engin baytar isimleri ön plana cikti.Ersun yanalin raporu dogrultusunda bu futbolculardan biri bordo-mavi renklere baglanacak.
Bunu dün yazmistim,bugün gercek oldu.
Bosuna transfer beklemeyelim derim ben,mevcut kadro ile devam edecegiz.

Sadullah KAPICIOĞLU
16.01.2009, 18:33
transfer imza atıldıktan sonraki şekildir bir nevi.

TheCrow
16.01.2009, 18:34
Takıma direkt katkı yapacak biri bulunamazsa alınmasın zaten,yönetime kırılmaya gerek yok.Kulübeye transfere şu durumda gerek yok,belki orta sahanın ortası alternatifsiz gibi görünüyor,Adnan gittiğine göre belki ondan daha iyi birisi alınabilir alternatif olarak,o da çok elzem değil.

türkiyem61
16.01.2009, 18:35
sol kanada biri gelse iyi olurdu ama böylede idare eder neyse..

suat kalkan
16.01.2009, 18:38
biri bu asbaşkanı sustursa artık her şeye konuşuyor
ya yönetim ayrı telden çalıyor bunun haberi yok yada bu adam doğru söylüyor

Volkan Albayrak
16.01.2009, 18:40
biri bu asbaşkanı sustursa artık her şeye konuşuyor
ya yönetim ayrı telden çalıyor bunun haberi yok yada bu adam doğru söylüyor

muhtemelen doğru hayırlısı demekten başka bi çare kalmadı

My
16.01.2009, 18:47
Kendimizi çok fazla şartlandırıyoruz. Öyle ki hiç gündemde olmayan isimleri bir iki gazete ortaya attığında dahi yönetimin gerçekten bununla uğraştığını varsayarak baskı oluşturuyoruz. Bu beni açıkçası korkutuyor. Baskı hata yaptırır. Ben sadece transfer baskısını kırmak için yapılmış "as" olmayan bir transfer istemiyorum.

İnşallah hayırlısıyla şu ara transferi kapatırız.

Cafer Bulur
16.01.2009, 18:47
Su anda takimda cale de baska sol kenar oyuncusu bulunmuyor.Sampiyonluga oynayan bir takim icin saka gibi bir durum.
Böyle bir zamanda asbaskan cikiyor ve transfer yapmayabiliriz diyor öyle mi?
Ben bundan su anlami cikariyorum.Yönetim acikca kimse sampiyonluk icin heveslenmesin ve sezon sonunda ilk 5 te bulunmaya razi olsun demek istiyor.
Olacak is degil,cok iyi giden yönetim birden frene basmis durumda.Hem de cok gereksiz bir sekilde.

Volkan Albayrak
16.01.2009, 18:49
Su anda takimda cale de baska sol kenar oyuncusu bulunmuyor.Sampiyonluga oynayan bir takim icin saka gibi bir durum.
Ben bundan su anlami cikariyorum.Yönetim acikca kimse sampiyonluk icin heveslenmesin ve sezon sonunda ilk 5 te bulunmaya razi olsun demek istiyor.
Olacak is degil,cok iyi giden yönetim birden frene basmis durumda.Hem de cok gereksiz bir sekilde.

para para para

Samet Yildirim
16.01.2009, 18:50
hersey halolur

Cafer Bulur
16.01.2009, 18:52
para para para
Sezon basinda transfere harcayacak 25 milyon euro mu paramiz mi vardi?
Bence para para degil,sadece risk almak,risk almak,risk almak ve yine risk almaktir önemli olan.Risk almadan basari gelmez,herkes bunu belleklerine yerlestirmeli.

Cafer Bulur
16.01.2009, 18:55
hersey halolur
Bu gidisle hicbirsey hallolmaz.
Senden 6 puan geride olan bir rakibin delgadonun alternatifini senin burnunun önünden kaparken,takimdan ayrilan 4 futbolcuya ragmen transfer yapmayabiliriz diyorsan hicbirsey hallolmaz.

Samet Yildirim
sakin cafer abi...yönetim haleder...as baskan herzaman öyle aciklama yapyior..

2 gün önce görüsmeler devam ediyor
dün ilgilenmiyoruz olanakziz
bugün yatti diyor
transfer bitti diyor gökhan absiyor imzayi
transfer bitti diyor 5 imza daha geliyor vs.

Volkan Albayrak
Sezon basinda transfere harcayacak 25 milyon euro mu paramiz mi vardi?
Bence para para degil,sadece risk almak,risk almak,risk almak ve yine risk almaktir önemli olan.Risk almadan basari gelmez,herkes bunu belleklerine yerlestirmeli.

o konuda haklısın risk almak gerekir ama içinde bulundukları durumu bilmiyoruz yıllardır takımımızın ve yöneticilerimizde son vuruş becerisi malesef yok örnek kinkladze zurawski

Samet Yildirim
16.01.2009, 18:57
Bu gidisle hicbirsey hallolmaz.
Senden 6 puan geride olan bir rakibin delgadonun alternatifini senin burnunun önünden kaparken,takimdan ayrilan 4 futbolcuya ragmen transfer yapmayabiliriz diyorsan hicbirsey hallolmaz.

cok gergin görüyorum seni bugün...bekleyelim biz en iyisi..baskan aciklama yapsin ozaman ok

Cafer Bulur
16.01.2009, 18:58
sakin cafer abi...yönetim haleder...as baskan herzaman öyle aciklama yapyior..

2 gün önce görüsmeler devam ediyor
dün ilgilenmiyoruz olanakziz
bugün yatti diyor
transfer bitti diyor gökhan absiyor imzayi
transfer bitti diyor 5 imza daha geliyor vs.
Madem transfer yapilmayacakti fatih,adnan,ergin ve abdulazizi neden gözden cikardilar?
Evet,bu oyuncularin takima katkilari yoktu ama en azindan alternatif oyunculardi.
Faty ve göksu nu gelmesiyle mi bu oyuncular gözden cikarildilar?

Volkan Albayrak
16.01.2009, 18:58
yokmu yönetimeulaşacak birisi ya tamam ya devam haberini alalım yeter

guarin
16.01.2009, 18:59
arkadaslar transfer yapılacak rahat olun tamam bıraz gec kalındı dogrudur.Ama baskana da hak verın sımdı dıyemez kı x futbolcuylan ılgılenıyoruz tıtız davranıyolar emın olun en ıyısını almaya calısıyolar.Şükredelim cok degıl bir kac sene once ne halde oldugumuzu hatırlatırım.Biraz sabr.

Volkan Albayrak
16.01.2009, 19:00
Madem transfer yapilmayacakti fatih,adnan,ergin ve abdulazizi neden gözden cikardilar?
Evet,bu oyuncularin takima katkilari yoktu ama en azindan alternatif oyunculardi.

cafer kardeş sakin elden bişey gelmediği sürece bekliyeceğiz inşallah hata yapmazlar ama hata yaparlarsa da bu forumdan bi çok insan ilerde bu kulubü yöneteceğine ben canı gönülden inanıyorum o zaman biz o hataları o zaman yapmayız( şu anda yapılmış bir hata yok)

Onur Akyüz
16.01.2009, 19:01

Biraz erken konuşmuyormusun?
Yarın birgün transfer olursa ne olacak?

Yöneticilerin bu tip açıklamaları normal,
itidalli olmakta fayda var.

Samet Yildirim
16.01.2009, 19:01

belkide transfer yapilacak ondan gözden cikarmis olabilirler...belkide faty papy, göksü vs. geldi kadro abartili oluyor...belkide o saydigin cocuklar yarim sene bari top oynasinlar diye gözden cikarildi...bircok sebebi olur...hersey olabilir...belki 1-2 tarnsfer arti göksü-faty papy diyip gönderdiler vs.

serturkmen
16.01.2009, 19:02
bakalım kel can bugün neler yumurtlayacak?

hep destek tam destek!...

onur-ts
16.01.2009, 19:03
Fanatik gazetesinde bayern münihte oynayan arjantinli 23 yaşındaki Sosa dan bahsediliyor.
değişik ismiler çıkmaya başladı.artık sol açık işi bitirilmeli.yoksa yeni isimler duyup hergün heyecanlanacaz.

Volkan Albayrak
yedi haberlerini verinde ben de evime gideyim artık

TS-Tiryaki

Tamamda abicim simdi averajla ikinciligi hangi takimla aldik?? Suanki kadromuzuda kücümsemiyelim.

Faty Papy ve Göksuyuda kattik kadroya. Giden oyuncularda zaten oynamiyordu.

Volkan Albayrak
16.01.2009, 19:05
Tamamda abicim simdi averajla ikinciligi hangi takimla aldik?? Suanki kadromuzuda kücümsemiyelim.

şunan inanın ikinci yarı boyunca ne papy ne göksu bi dakika oynayamaz

leventturksoy
Van Basten: Leonardo blijft Ajacied
16 januari 2009
Leonardo blijft voorlopig bij Ajax. Marco van Basten heeft vrijdag laten weten dat de Braziliaanse aanvaller niet in de winterstop mag vertrekken.

Leonardo zou volgens de Turkse krant Hurriyet in de belangstelling van Trabzonspor staan. Van Basten liet op de wekelijkse persdag echter weten dat hij de speler niet laat vertrekken.

Op een mogelijk vertrek van andere spelers, zoals Dennis Rommedahl wilde de Ajax-coach niet ingaan. De Deen zou in de belangstelling staan van NEC.

ARKADASLAR LOE TRASFERİ bizim medyanın uydurması heralde adamlarda bizim medyadan haber geciyor

http://www.ajaxtalk.nl/Forum/index.php

Yunus Emre SEYHAN
Yönetim çok tutarsız açıklamalar yapmaya başladı.
Mahmut Aksu : "Ekonomik sorunumuz yok hatta diğer takımlardan iyiyiz bu konuda"
Sadri Şener "Aldıgım oyuncu direk ilk 11'de oynaması tartısılacak bir futbolcu olmayacak "
Yusuf Transferi yatar..
Resmi site: Kadromuza alternatif için düşündügümüz Yusuf ile artık ilgilenmiyoruz vs
Sadri Şener : 10 numaramız Colman'dır sol'a iyi bir transfer yapacağız.
Aşbaşkan: Hiç Transfer yapmayabiliriz..

İnşallah sağ gösterip sol vuruyoruzdur.

TolgaTopçu61
16.01.2009, 19:07
Van Basten: Leonardo blijft Ajacied
16 januari 2009
Leonardo blijft voorlopig bij Ajax. Marco van Basten heeft vrijdag laten weten dat de Braziliaanse aanvaller niet in de winterstop mag vertrekken.

Leonardo zou volgens de Turkse krant Hurriyet in de belangstelling van Trabzonspor staan. Van Basten liet op de wekelijkse persdag echter weten dat hij de speler niet laat vertrekken.

Op een mogelijk vertrek van andere spelers, zoals Dennis Rommedahl wilde de Ajax-coach niet ingaan. De Deen zou in de belangstelling staan van NEC.

ARKADASLAR LOE TRASFERİ bizim medyanın uydurması heralde adamlarda bizim medyadan haber geciyor
anladigim kadariyla Marco van Basten Leonardo'yu birakmiyor...

TS-Tiryaki
16.01.2009, 19:07
şunan inanın ikinci yarı boyunca ne papy ne göksu bi dakika oynayamaz

Hüseyini kesip Papy`yi oynatmaz hoca ama Göksü bence oynar. Ilk onbir olmasada sonradan oyuna girer.

Volkan Albayrak
16.01.2009, 19:08
lig tv den haber yokmu

Cafer Bulur
16.01.2009, 19:08

Ikinci devrede cok sey degisecek.Bu kadro ile 34 puan topladik diye ayni kadro ile ayni basariyi gösterecegimiz anlami cikarilmamali.
Ikinci devrede maclar zorlasacak,maclarin stresi artacak.
Takviye yapilmazsa ilk 2 hayaldir.

Yavuz Hasan
16.01.2009, 19:09
alternatif olarak bile kullanılmayan adamlardı da ondan transfer yapmadın diye kullanmadığın adamları tutmaya gerek yok ki hem verilen paraya hemde oyuncunun kulubede geçen kariyerine yazık

Samet Yildirim
lig tv den haber yokmu

daha anca hocam...onlar simdik istnabululardan bahesediyoralrdir:D

TS-Tiryaki
Ikinci devrede cok sey degisecek.Bu kadro ile 34 puan topladik diye ayni kadro ile ayni basariyi gösterecegimiz anlami cikarilmamali.

Yönetimin bu sezonki hedefi sampiyonluk degil zaten. Hedef Avrupa kupalarina katilmak. Belki yönetim böyle düsünüyordur.

cihatöztürk
16.01.2009, 19:10
hala yok transfer ya ne biçim iş bu....off ya

Samet Berber
16.01.2009, 19:10
Transfer dönemi kapandı da benim mi haberim yok ?

leventturksoy
16.01.2009, 19:12
anladigim kadariyla Marco van Basten Leonardo'yu birakmiyor...

banada oyle geliyor

a d bacan
16.01.2009, 19:12
Hüseyini kesip Papy`yi oynatmaz hoca ama Göksü bence oynar. Ilk onbir olmasada sonradan oyuna girer.
volkan a bende katılıyorum 3 5 dakika oynarsalar öpsünler başlarına koysunlar

ilk yarı 3-0 yaparsan 2.yarıdanda 30dk tütekmişsen belki oyuna sokar
oda zor olduğuna göre buda zor...
seneye yavaş yavaş oynamaya başlarlar..

göksudanda çok ümitli değilim...
yusuf gibi kaybolacak gibime geliyor oda yusuf gibi her topa dalıyor3mücadele ediyormuş gibi hareketli
inşallah ben yanılıyorumdur..

fakat papy de genç yaşına rağman oturaklılık gördüm kendinden emin bundada inşallah yanılmam....

Volkan Albayrak
16.01.2009, 19:13
ligtv dede bi haber çıkmadı herhalde herkese iyi akşamlar

Cafer Bulur
16.01.2009, 19:13
Yönetimin bu sezonki hedefi sampiyonluk degil zaten. Hedef Avrupa kupalarina katilmak. Belki yönetim böyle düsünüyordur.
Bu sezon da hedefimiz sadece avrupa kupalari ise ciddi sekilde avutuluyoruz demektir.
Transfere 25 milyon euro harcayaksin,rakiplerin ciddi sekilde tökezleyecek ve sen halen daha hedefim avrupa kupalari diyeceksin öyle mi?Hayir,öyle degil.
Yönetim hedef avrupa kupalari demekle camiada sampiyonluk baskisi olusturmak istemiyor,durum sadece bundan ibaret.
Sivassporun sampiyonluga inandigi bir dönemde avrupa kupalarinda bahsetmek Trabzonsporun misyonuna ihanet etmektir.

Selçuk Demircioğlu
16.01.2009, 19:14
Size en kötü ihtimali sunuyorum...
Haftaya fener maçı oynanır yeniliriz pazartesi yeni solaçığımıza kavuşuruz...

Size en iyi ihtimali sunuyorum....
Haftaya fener maçını alır ya da berabere kalırız pazartesi yönetim sol açığa imzayı attırır...

Yani sonuç olarak transfer fener maçından sonra olur hertürlü...

TS-Tiryaki
16.01.2009, 19:18
Bu sezon da hedefimiz sadece avrupa kupalari ise ciddi sekilde avutuluyoruz demektir.
Transfere 25 milyon euro harcayaksin,rakiplerin ciddi sekilde tökezleyecek ve sen halen daha hedefim avrupa kupalari diyeceksin öyle mi?Hayir,öyle degil.
Yönetim hedef avrupa kupalari demekle camiada sampiyonluk baskisi olusturmak istemiyor,durum sadece bundan ibaret.
Sivassporun sampiyonluga inandigi bir dönemde avrupa kupalarinda bahsetmek Trabzonsporun misyonuna ihanet etmektir.

Belkide haklisin Cafer abi. Ama cok karamsarsin.:) Daha transfer sezonu bitmedi. Tabiki bende isterim hemen transferin sezonunun ilk günlerinde transferin bitmesini ama demekki okadar kolay degilmis. Ben Sadri Baskana güveniyorum. O bizim icin en iyisini yapar. Sende güven Baskana.:) Insallah transferimizi yapicaz.

Yavuz Hasan
16.01.2009, 19:19
bi adamın gelip ilk senesinde takımı şampiyon yapması için dolar milyarderi olması lazım sivasspor un şampiyon olamayacağını kendileri dahil herkes biliyor sivasporun başarısının sebebi uzun süredir aynı kadroyla oynaması ve takım içinde iyi bi ortam oluşturulmuş olması ama bu dün böyleydi bugün böyle yarın da böyle olcak diye birşey yok

Samet Yildirim
16.01.2009, 19:20
90 kisi arasinda ligtv haberlerini izleyen yok mu:D

Onur Civelek61
Leonardo'yu alın gelin işte kapansın bu konu:)

TolgaTopçu61
Leonardo yüksek bonservis yüzünden transfer listesinden cikarilmis,can karyagdi...

mustafaction
16.01.2009, 19:21
Bu yönetim herşeyin en iyisini yapacaktır biraz sabır.

Samet Yildirim
16.01.2009, 19:21
Leonardo yüksek bonservis yüzünden transfer listesinden cikarilmis,can karyagdi...

ne yüksek bonservisi yahu:)

sannki 5 milyon euro...

1 milyionluk adamida alamyioruz ya helal olsun

Hüseyin İlkin
16.01.2009, 19:23

Bizimkiler hedefimiz Avrupa Kupaları dediği zamanda bile ortama bakarsak , Sivasspor 'dan daha çok şansımızın olduğu gözükecektir . İstedikleri kadar Sivaslılar şampiyonluğa inansın , en az şansı olan onlardır ve bizimkiler her ne kadar Avrupa Kupalarından bahsetsede şampiyonluk ihtimalimiz daha yüksektir .

Fazla sözlere takılmamak lazım . Trabzonspor 'un misyonuna ihanet eden filan yok . Yaptıkları takım ortada . Averajla ikinci . Hakem hataları olmasa açık ara önde olacağıda tescillendi çoğu kişi tarafından . Eksikler var ? Olacakta zaten . Bu takımın geçen seneki durumu ortada . Yönetimde transfer yapacağız dedi ;) Burada "Badaloğlu" 'da bahsetti . Daha ne diye transfer dosyası kapanmış gibi yönetimi suçlamalar , hedefiniz küçük demeler anlamıyorum ?

Ben transfer olacağını düşünüyorum , sadece ismin kim olduğunu merak ediyorum :)

Yavuz Hasan

sannki 5 milyon euro...

yusuf u da yüksek bonservis bedelile kaçırdık

Bülent AKBULUT61
Yönetim çok tutarsız açıklamalar yapmaya başladı.
Mahmut Aksu : "Ekonomik sorunumuz yok hatta diğer takımlardan iyiyiz bu konuda"
Sadri Şener "Aldıgım oyuncu direk ilk 11'de oynaması tartısılacak bir futbolcu olmayacak "
Yusuf Transferi yatar..
Resmi site: Kadromuza alternatif için düşündügümüz Yusuf ile artık ilgilenmiyoruz vs
Sadri Şener : 10 numaramız Colman'dır sol'a iyi bir transfer yapacağız.
Aşbaşkan: Hiç Transfer yapmayabiliriz..

İnşallah sağ gösterip sol vuruyoruzdur.ya bu yönetim bizimle dalga geçiyorlar bizi oyalıyorlar yada bunların birbirlerinin ne dediklerinden haberleri yok. o değilde olan bana oluyor yakında deli ilaclarına başlıcam.kafayı yedim çünkü Allhım günahlarımmı affet..:mad:

Mustafa Ayazoğlu

sannki 5 milyon euro...

2 ay sonra serbet kalacak bi futbolcu için 2 milyon euro yani 4 trilyon verilmez..

kim olursa olsun..

Alihan Ertürk
16.01.2009, 19:24
ligtvden de birşey çıkmadı sabahtan beri burada yazılanları söylediler

Samet Yildirim
16.01.2009, 19:24
2 ay sonra serbet kalacak bi futbolcu için 2 milyon euro yani 4 trilyon verilmez..

kim olursa olsun..

2 milyon euro isteyen yok zaten...

TolgaTopçu61
16.01.2009, 19:25

sannki 5 milyon euro...

1 milyonluk oldugunu bilmiyoruz ki,sadece medya'ya inaniyoruz, ben zanetmem 1 milyon euro yüzünden vaz gectigimizi...

büyük ihtimal yurt disindan oyuncu almicakmisis,yurt icine yönelecekmisis,Can Karyagdi...

Bülent AKBULUT61
16.01.2009, 19:26
Leonardo yüksek bonservis yüzünden transfer listesinden cikarilmis,can karyagdi...bu da yüksekse ayıp valla ulen canmısın neysin nerden buluyorsun böyle uydurma haberleri yoksa y.netim beleş futbolcumu arıyor..

Samet Yildirim
16.01.2009, 19:27
1 milyonluk oldugunu bilmiyoruz ki,sadece medya'ya inaniyoruz, ben zanetmem 1 milyon euro yüzünden vaz gectigimizi...

belki ilerleyen günlerde yine gündeme gelip alirsak bakariz kac para oldugunu:D

Muhammed KOÇ
kim diyo vazgeçtiğimizi ?

Hüdai Pervaneli

büyük ihtimal yurt disindan oyuncu almicakmisis,yurt icine yönelecekmisis,Can Karyagdi...

can kar yagdinin kac haberinden kac haberi dogru cikmisdir

My
Geçtiğimiz sezonda Albayrak döneminin bitişi ve Şener devrinin başlangıcını hatırlayın arkadaşlar. Bu futbolcu kadrosu ve mali tabloyla en aşağı iki senede belimizi doğrultamayız diye sızlanıp duruyorduk :)

Samet Yildirim
16.01.2009, 19:28

Türkiyeden alinmasi icin aydin karabulut 1 ibrahim akin(istemesemde) 2...digerlerini transfer saymam zaten...

TolgaTopçu61
16.01.2009, 19:28
belki ilerleyen günlerde yine gündeme gelip alirsak bakariz kac para oldugunu:D
pek zanetmem yine gündeme gelecegini:D

kim diyo vazgeçtiğimizi ?
Can Karyagdi

INSTINCT61
16.01.2009, 19:29

Aksine ben 2.yarı daha rahat puanlar toplayacağımızı düşünüyorum.

TolgaTopçu61
can kar yagdinin kac haberinden kac haberi dogru cikmisdir
oda dogru Mahmut ama ben inandim bu sefer:)

Mustafa Ayazoğlu
Yönetim transferde geç kaldı, Sadri Şener ortalıkta yok.. Çok ilginç

Birileri çıkıpta transfer yok desin, herkes rahatlasın :)

Samet Yildirim
neyse ben simdilik cikyiorum:) "badaloglu" felan gelsede bisi söylese:)

Ustaalioğlu
16.01.2009, 19:31
Almanya´ya giden Başkan Sadri Şener´in listesinin başında Bayern´in Arjantinli yıldızının olduğu ortaya çıktı. 23 yaşındaki Tangocu, tam Trabzonspor´a göre.
Bu kez kendi uğraşıyor
Gizlice yurt dışına çıkan ve soluğu ilk durak olan Almanya’da alan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in izlediği rotayı FANATİK açıklıyor... Sezon başında yapılan yabancı transferlerinde başrol oynayan yöneticisi Mahmut Aksu ile birlikte çalışan Şener’in listesinin zirvesinde oldukça ünlü bir isim bulunuyor. Başkanın Bayern Münih’te forma giyen Arjantinli Sosa’yı Bordo-Mavili renklere bağlamak için çalıştığı, aradaki parasal pürüzlerin giderilmesine uğraşıldığı öğrenildi.

Leonardo’da sona doğru
Sosa için hem kiralama hem de bonservisiyle birlikte satın alma seçeneklerini araştıran Sadri Şener’in, bu transfer için kesenin ağzını açabileceği öğrenildi. Arjantinli Sosa için takımdaki bir başka Tangocu Colman’ın da devreye gireceği kaydedildi. Öte yandan Leonardo konusunda da girişimlerin hızlandığı, Ajax’a son teklifin sunulduğu bildirildi. Hollanda temsilcisine Türkiye’de liglerin başlayacağının hatırlatılarak bir kaç gün içinde haber verilmesi istendi.

SOSA KİMDİR?
Tam adı; Jose Ernesto Sosa... 1985, Arjantin doğumlu futbolcu, 2006’da Estudiantes’in şampiyonluğunda başrol oynayarak adını duyurdu. 4 kez milli olan Sosa, bu çıkışın ardından Almanya’nın ünlü kulübü Bayern Münih’in dikkatini çekti. Geçtiğimiz sezonun devre arasında uzun uğraşların ardından Bundesliga’ya transfer olan oyuncu için Bayern 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödedi. 1.80 boyundaki oyun kurucu, o süreçten bu yana 32 maçta oynadı. Geçirdiği 6 haftalık sakatlık sebebiyle iyileştikten sonra yedek kulübe gerileyen Sosa, Bayern’den 4 yıl için 4.5 milyon Euro kazanıyor.

Yavuz Hasan
16.01.2009, 19:33
Yönetim transferde geç kaldı, Sadri Şener ortalıkta yok.. Çok ilginç

Birileri çıkıpta transfer yok desin, herkes rahatlasın :)
aynen abi milleti burda delirtmenin alemi yok transfer yapamamış olabilirsin bunu çıkıp söylesen kim ne diyebilecek ama birbirleriyle çelişen açıklamaları aklımıza soru işaretleri getiriyor

bekir61
16.01.2009, 19:33
bence baris veya göksu oynasin sol acikta transfer gerek yok

Sümeyye Şahin
16.01.2009, 19:34
leonun alınmasını isterim ama bi durgunluk var öyle böyle bi transfer yapalım artık 96 daki gibi keşke demeyelim sonra

Ustaalioğlu
16.01.2009, 19:34
Leonardo: Trabzonspor'da seve seve oynarım
Fatih ÖZYAR / AMSTERDAM, (DHA)

Cem Zırıh
16.01.2009, 19:36
leonardo: Trabzonspor'da seve seve oynarım
fatih Özyar / amsterdam, (dha)

hollanda birinici ligi kulüplerinden ajax'ın brezilyalı oyuncusu leonardo vitor santiago, trabzonspor'a transferi konusunda ilk kez dha'ya konuştu.

Leonardo, trabzonspor'da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar trabzonspor yönetiminden kimsenin kendisiyle görüşme yapmadığını açıkladı. Trabzonspor'a transfer olması konusunda kendisini ilk olarak shota arveladze'nin telefonla aradığını belirten leonardo vitor santiago, "yaptığım tüm araştırmalardan sonra kendisine trabzonspor'da seve seve top oynayacağımı söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir trabzonspor yöneticisi benimle bir görüşme yapmadı. Hafta içerisinde hollanda'ya gelip benimle görüşeceklerini duydum. Fakat bugüne kadar hiç kimse gelmedi. Galiba birçok şey dedikodudan başka bir şey değil" dedi.

Ajax'ın bonservis ücreti olarak 2 milyon euro istediği, transferin de bu yüzden çıkmaza girdiği iddialarını da değerlendiren leonardo, "bunu ilk kez duyuyorum. Birkaç ay sonra bonservisim elimde olacak. Nasıl olur da bu kadar yüksek bir bonservis ücreti isteyebilirler. Benim bonservisime 700 bin euro ödemişlerdi, ben inanmıyorum" diye konuştu.

Trabzonspor'da oynamak için kendisi açısından herhangi bir engel bulunmadığını da ifade eden brezilyalı futbolcu, "trabzonspor seyircisinin hem sevecen, hem de hırçın olduğunu duydum, ben de bundan hoşlanırım. Uzun yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyorlar. Şampiyonluk özleminin sona ermesi için ben hazırım" şeklinde konuştu.

yalan...!!

Ekrem D.
16.01.2009, 19:39
Transfer yapılsın ya da yapılmasın, bu kadro şampiyon olmak için gerekli potansiyele sahip. Şu an şampiyonluğun en güçlü adayı olarak gösterilen Galatasaray kadar maçın kaderine etki edebilecek oyuncularımız var. Tam bir takımız ve kulüpte hiçbir sorun yok. Çağın teknolojisini kullanan yeterli taktik bilgiye sahip bir teknik direktörümüz var.

Ama işin en kötü yanı, 25 senedir Trabzon'a gelmeyen şampiyonluğun oluşturduğu baskı. Eğer şimdiki oyuncularımız bu baskı altında ezilmeyip sakin bir şekilde -sadece- işlerini yaparsalar, şampiyonluk çok uzak değil.

Bunun yanında sol tarafta belirgin bir eksikliğimiz var. İlle de transfer yapmak yerine, Barış'ı ve Yattara'yı o mevkide oynatabiliriz. Eğer bu takım ilk 16 maçta TFF nin her türlü köstek olmasına rağmen 34 puan toplayabilmişse, gerisini de getirir diye düşünüyorum. Yeter ki takımımıza inanalım.

Hep destek Tam destek

Yavuz Hasan
16.01.2009, 19:41
yalan...!!
külliyen yalan
kardeişm ortalığı karıştırmaya çalışmayın burası zaten yeterince karışık

Alihan Ertürk
16.01.2009, 19:41
benim midem bulandı artık her transfer döneminde bunları yaşamaktan ( sezon başı hariç ) artık tek çaremiz barış'ı kazanmak sol kanatta

Hüdai Pervaneli
16.01.2009, 19:43
oda dogru Mahmut ama ben inandim bu sefer:)

Hayatta inanmam ona ya

Muhammed KOÇ
16.01.2009, 19:45
benim midem bulandı artık her transfer döneminde bunları yaşamaktan ( sezon başı hariç ) artık tek çaremiz barış'ı kazanmak sol kanatta
aslında kazandık da.. antalya maçında çok süper oyadı bence.. birkaç karşı karşıya pozisyon kaçırsa da görevini yaptı...

mustafaction
16.01.2009, 19:51
Fatih ÖZYAR / AMSTERDAM, (DHA)

Leonardo asla Dha ya demeç vermemiştir, bizde medyada çalışıyoruz tamamen uydurma bir haber

Murat TONBUL
16.01.2009, 20:07
valla 2-3 gündür kafam sadece transferde.
doğru dürüst işimle bile ilgilenemiyorum.
artık öyle ya da böyle kapansa şu transfer olayı.
yönetim beni sabır testinden mi geçiriyor napıyor :)

serturkmen
16.01.2009, 20:07
içerden haber alan arkadaşlar neredesiniz?bir ses verin.şu taraftarı rahatlatın Allah aşkına!...

RepLay
16.01.2009, 20:09
Yutriçinden transfer yapılcaksa yapılmasın

pReN@_61
16.01.2009, 20:14
2-3 saat önce ntsporda şöyle bir alt yazı geçti

Hacısalihoğlu: "ajax, leonardoyu vermemek için bonservis ücretini yüksek tutuyor."

TheCrow
16.01.2009, 20:16
Yutriçinden transfer yapılcaksa yapılmasın

Niye ki?..

Murat TONBUL
16.01.2009, 20:19
al ibrahim akını gel.ne uğraşıyosun ki.
hem uyum sorunu da çekmez.ligi bilen kaliteli bi adam.
takır takır top oynar bizde.

.....
16.01.2009, 20:25
Selamun aleyküm cümleden. Vaktim sınırlı olduğundan sormak istedim; Transfer konusunda bir gelişme var mı acaba?

Bir bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer...

61hikmet61
16.01.2009, 20:27
hem uyum sorunu da çekmez.ligi bilen kaliteli bi adam.
takır takır top oynar bizde.

sonuna kadar katılıyorum. eğer bu takımın havasına uyarsa türkiye'den daha kaliteli bir transfer düşünemiyorum. hem 4-3-3'e uyacak gole giden özelliği var, hem de 4-4-2 de oynayabilecek kanat özelliği var. tek eksiği mutive edilmek. onu da bu takım ve bu hoca yapar gibi geliyo. zaten olmazsa en kötü ihtimalle kadro dışı kalır. bence denemek çok büyük bir risk olmaz...

Onur Civelek61
16.01.2009, 20:30
İbrahim Akın sol kanat oyuncusu değil.Forvet arkası.Alınmasını isterim ama bize kanat lazım.Hızlı ve iyi orta yapabilen.

ÖmerFarukYılmaz
16.01.2009, 20:33
İbrahim Akın ve Aydın Karabulut....

61hikmet61
16.01.2009, 20:36
İbrahim Akın sol kanat oyuncusu değil.Forvet arkası.Alınmasını isterim ama bize kanat lazım.Hızlı ve iyi orta yapabilen.

beşiktaş döneminde ibrahim akın 4-4-2'de sol çizgi oynuyordu.hatta milli takıma bile gitmişti.asıl yeri her ne kadar 4-4-2 kanadı olmayıp 4-3-3 önde sol da olsa zaten biz yattara varken -içerdeki maçlar ve sonradan risk almalar hariç-klasik 4-4-2 oynayamayacağımıza göre, ön üçlünün solunda umuttan daha iyi olacağı kesin...

Murat TONBUL
16.01.2009, 20:36
ibrahim akın forvet arkasından ziyade sol kanatta daha etkili olan bir isim.hem sol kanatta oynayacak oyuncunun illa ki son çizgiye kadar inip orta yapmasını da şart görmüyorum.içeriye driplingleri iyi olduğu zaman da çok etkili olabilir.Ve ibrahim akın bunu yapabilen bir oyuncu.
inşallah yönetimin listesindeki futbolcular arasındadır ve alınır.ben çok isterim gelmesini.

Napoli
16.01.2009, 20:37
burda yazsakta birsey değişmıyor olucaksa olur olmıycaksa olmaz...Ama sahsi fikrim sadece sola bir kişi kesin alınacağıdır..10numara mevkine alıcaklarını hiç zanetmıyorum.

Mustafa Ayazoğlu
16.01.2009, 20:37
Görüldü ki transfer olmayacak bari İbrahim ve Aydın yazılo :) :)

hiç olmamasından iyidir.. bu mantık yanlış sanki

Onur Civelek61
16.01.2009, 20:41
Görüldü ki transfer olmayacak bari İbrahim ve Aydın yazılo :) :)

hiç olmamasından iyidir.. bu mantık yanlış sanki

Yarın yeni isimler ortaya atılır:)
İbrahim ve Aydın da küçük görülecek oyuncular değil.Faydalı olurlar.

Murat TONBUL
16.01.2009, 20:43
sponsor da mı yok acaba bu transferler için.
bir sponsor bulunsa da onun vasıtasıyla alınsa bari bir adam.

Serhat
16.01.2009, 20:49
Olaylara biraz pozitif bakmamız lazım aslında... Herkes karamsarlığa düştü transfer gecikince. "Yok Ordada Haber yok... Buradada çıt yok" gibisinden onlarca mesaj var...
Herkesde sabır kalmamış bu belli ama bu saatten sonra kimse medyadan önemli bi haber beklemesin... Sizi anlamakta zor ... En yakın örneği Yusuf... Talip olduğumuzu açıklamayıp saman altından su yürütseydik diyenlerde vardı. Ayrıca Transferler neden gizlice yürütülmüyor diye diğer kulüpleri örnek gösterende vardı. Şimdi niye haber yok diyenlerde...

Yahu Bırakın bu işi rahatca halletsinler. Transferin yapılması için mesaisini harcayan kişilere haksızlık yaptığımızı düşünüyorum. Onları bu şekilde baskı altına alarak hataya zorladığımızın farkında olmalıyız. ve Ayrıca taraftar bukadar baskılı bi şekilde transfer beklerken takımın içindeki huzuruda mantalite olarak etkilememek lazım... Onlara yeniden güven aşılamamız lazım... Yarınki maçta ona göre d estek vermeliyiz...

Şuan Çok ince bi çizgiden geçiyoruz... Şampiyonluk kolay değil... Heleki bizim kulübün maddi açıdan gelir kaynağı diğer kulüplere göre yok denecek kadar azken Devre arası transferini kolay bi şekilde beklemek bence saçmalıktan öte bişey değil.İllaki sancılı olacak bu Biraz mantıklı düşünün ...

Başkan bu takıma direk katkı yapacak birisini transfer edeceğiz dedi.Öyle sıradan transferi herkes yapar... Kolaymı bugünki trabzonspor'un bu kadrosuna direk oynayacak nokta atışı yapmak! Sabır diyorum! Sabır göstermek bizim görevimiz olmalı. Haykırım bağırıp çığırıp alakasızca eleştirerek baskı altına almak değil!

Herkesi bu Konuda sağ duyulu olmaya davet ediyorum. Emin olun Yönetim bu Konuda elinden geleni yapıyor! Bize Düşen desteğimizi kişiler üstünde baskı oluşturmadan devam ettirmek ve Takımımıza yeniden güvendiğimizi göstermek... :) Eleştirilerimizi Bu yönde yapıcı yaparsak emin olun bu süreci okadar daha sitressiz ve hatasız atladığımız gibi atlatırızda... Biraz daha sabır ;)

Kara Mert61
16.01.2009, 20:55
aydını ,sterim fakat ibrahim akın a karşıyım..iş yapacağini sanmıyorum...bence bizim takımda oynayamaz..hem bize sol açık laazım..öncelik bu olmalı..

onur-ts
16.01.2009, 21:06
açıkçası şuan için Türkiye'den oyuncu istemiyorum.çünkü bizde, karadenizsporda aydın gibi gençler var.ibrahim akını ise ben beğenmiyorum.onu almak gereksiz olur.onun yapacağı işi barış ve göksü gibi bizim gençlerimiz de yapar.ama kaliteli bi yabancı sol açık kesin alınmalı.cale solda defansta iyi ama ileri geri yoruluyo ve ilerde etkisiz kalıyo.yani sol açık lazım.ve ben alınacağına inanıyorum.

onur-61
16.01.2009, 21:21
yokkmu bir banko isim?:D:D:D:D:D

Cem Akyüz
16.01.2009, 21:22

kesin dediğin adamlar geliyor ya onları bekliyoruz:rolleyes:Tekke Yusuf falan

güneyli
16.01.2009, 21:34
Sola trasfer yapılsada yapılmasada fener maçında solda barış oynaycak.Yarınki maç bunun için iyi bir uygulama olcak ümidindeyim.Barış antalya maçında soldan sol ayakla iki orta yaptı.Şatım vallahi.o ayaktan öyle sert orta çıkmasına.Ümitlendim vallahi.Olacak gibi.Transfer olmasına olacakta hayırlı bir transfer olsun.Eldeki bir kuş daldaki 10 kuştan iyidir.Elimizde barış var.Barış o maçta döktürürse barışı birdaha kimse tutamaz.

Uğurtan
16.01.2009, 21:39
Neden kandıralım ki Cafer ? Bu başkan, yönetim ve hoca sezon başlamadan bize şimdi yalan olacak ne gibi bir vaadde bulundu ? Hangi dedikleri tutmadı ? Sezon öncesinden beri bizlere söyledikleri tek şey bunun bir süreç olduğudur. Her şeyin her geçen gün iyiye gideceğidir. Buna karşılık sabır, sabır, sabır, sabır istekleridir. Baskı oluşturmamamız içinde adamların ağzında tüğ bitti bu sene olmayabilir, öünümüzde 3 yıllık bir plan var; 3 yıl sonunda olmazsa o zaman gelin hesabını sorun, biz zaten vermeye razıyız diye.

Elbette transfer lazım ama bunu öldük bittik havasına sokmamak lazım diye düşünüyorum. Ben sezon başladığıda bu kadroyla işimizin çok zor olduğunu ve muhakkak daha takviyeye ihtiyacımızın olduğunu söylediğimde "aç gözlü" olmakla suçlanmıştım :) Hala aynı şeyi söylüyorum ama bir farkla. Bu bir süreç ve biz bu süreci Sadri Şener, yönetimi ve hocasıyla birlikte inşallah dedikleri gibi şampiyon tamamlayacağız. Dolayısıyla karamsar olmaktansa sakin ve sabırla beklemek lazım kanısındayım.

Buradaki arkadaşlarında okuması gerektiğini düşündüm.. Yazık olmasın böyle iyi şeyler çok sıklıkla çıkmıyor bu aralar..

Dogan
16.01.2009, 21:40
Sola trasfer yapılsada yapılmasada fener maçında solda barış oynaycak.Yarınki maç bunun için iyi bir uygulama olcak ümidindeyim.Barış antalya maçında soldan sol ayakla iki orta yaptı.Şaştım vallahi.o ayaktan öyle sert orta çıkmasına.Ümitlendim vallahi.Olacak gibi.Transfer olmasına olacakta hayırlı bir transfer olsun.Eldeki bir kuş daldaki 10 kuştan iyidir.Elimizde barış var.Barış o maçta döktürürse barışı birdaha kimse tutamaz.
Barış'ın form tutması beni yapılacak tüm transferlerden daha mutlu eder yalnız Gökhan karşısında varlık gösterebileceğini düşünmüyorum şu aşamada. Antalya maçında en beğendiğim futbolcumuz Barış'tı benim de. Ancak ilk on bir başlayacağını da sanmıyorum. Yattara, Gökhan, Umut olacaktır hücum hattımız. Ersun Yanal'ı çözdüm ben:)

Recep Çaltepe
16.01.2009, 21:40
Arkadaşlar lütfen işi geyiğe vurmayalım. İlgili mesajlar ve ilgili mesajların alıntıları silinmiştir.

Gökhan KAN
16.01.2009, 21:41
Bu takıma uzun vadeli düşünürsek ara transfer döneminde ilk önce sol açık lazım..Daha sonra bana göre ilk transfer sol bek olmalı..Cale nin alternatifi yok ve Egemen de olamaz...Sonra bir forvet lazım.En sonda orjinal bir sağ bek aldıkmı bomba gibi takım olur.....Ara transfer dönemi ve sene başında bunlar olursa Trabzonspor seneye her kulvara yarışır...

fetvaci
16.01.2009, 21:41
Fetvacı kardeş:
sen değilmiydin boooooooooooooombaaaaaaaaaaaaaa
geliyor diye bagıran
patlamadı daha
haberin olsun

dogru dıyosun da abı duyum aldım fılan demedım kı o sırada hareketlılık vardı leonardo konusunda herkesde bır heyecan onun gazıyla yazılan bırsey ben eskı topculardan fm den cm den duyduklarımı gelıp buraya yazmadım kı

Bülent AKBULUT61
16.01.2009, 22:00
transfer gibi burdada hareket yok demekki herkes ümitini yitirmiş

Yunus Emre SEYHAN
16.01.2009, 22:06
Eldekileri verimli kullanmak lazım..
Colman,Barış ve Isaac
Colman solda yapamıyor Yazık oluyor.. Isaac'ta aynı şekilde..
Barış ise hazır değil :) şuan hakem engeli olmasaydı en az 5 puan farkla lider olurduk. Sonucta bu kadroyla bu basarıyı yakaladık.. İkinci yarı daha zor geçecek Ama bizim takımında uyum sorunu yavaş yavaş ortadan kalkıyor..

Ben hala Sol açığa Transfer yapılacağına inanıyorum.

RepLay
16.01.2009, 22:08
Niye ki?..

Abi niye olucak Başkanımızında dediği gibi devre arasında Anadolu klüpleri futbolcuların bonservislerini acayip şişiriyorlar.Zengin etmeye gerek yok o klüpleri.

Artı benim beğendiğim bi sol kanat oyuncusuda yok Türkiye' de ( Bu kendi görüşüm ).

Tanju
16.01.2009, 22:11
murat duruer ucuza alınabilirse alınmalı hem o kadar topçu verdik adamlara :D

TolgaTopçu61
16.01.2009, 22:12
murat duruer ucuza alınabilirse alınmalı hem o kadar topçu verdik adamlara :D
kimbilir bizim verdigimiz oyunculari cok ucuza verdik,ama biz onlardan oyuncu istersek 2 milyon'dan asagi vermezler...

Gökhan KAN
16.01.2009, 22:13
Colman,Barış ve Isaac
Barış ise hazır değil :) şuan hakem engeli olmasaydı en az 5 puan farkla lider olurduk. Sonucta bu kadroyla bu basarıyı yakaladık.. İkinci yarı daha zor geçecek Ama bizim takımında uyum sorunu yavaş yavaş ortadan kalkıyor..

Bende inanıyorum transfer yapılacak ama tek korkum transfer olsun diye transfer yapmasınlar baskı adama yaptırır çünkü...

ertuuu
16.01.2009, 22:17
onlar zor zamanda gelip bizim yüzümüzü güldürdü. sabredin bu karamsar havayı da onlar dağıtacak...

Dogan
16.01.2009, 22:18
Colman,Barış ve Isaac

İkinci yarı ligin ortalamasının altındaki takımlardan yani bizim ilk yarıdaki puanlarımızı aldığımız takımlardan (kümeye oynayanlardan) ekstra motivasyonlarından ötürü bu puanları alamayabileceğimiz gerçeği var bu bir. Rakiplerimiz olan takımlardan istediğimiz puanları alamadığımız gerçeği de var bu da iki. Beşiktaş hariç rakiplerimizde bir toparlanma var böylece eder üç. Bu üç etken bizim transfer ihtiyacımızı apaçık ortaya seriyor bence.

Mustafa Ayazoğlu
16.01.2009, 22:23
Olası bir transferde ilk haber nere düşer? bordomavi.net ?

hüseyin1975
16.01.2009, 22:23

Fatih ÖZYAR / AMSTERDAM, (DHA)Hollanda Birinici Ligi kulüplerinden Ajax'ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor'a transferi konusunda ilk kez DHA'ya konuştu.
Trabzonspor'da oynamak için kendisi açısından herhangi bir engel bulunmadığını da ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Trabzonspor seyircisinin hem sevecen, hem de hırçın olduğunu duydum, ben de bundan hoşlanırım. Uzun yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyorlar. Şampiyonluk özleminin sona ermesi için ben hazırım" şeklinde konuştu

-------------

Bu Haber dogruysa birileri bizim ile kafa buluyor....

pReN@_61
16.01.2009, 22:25
Trabzonspor'da oynamak için kendisi açısından herhangi bir engel bulunmadığını da ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Trabzonspor seyircisinin hem sevecen, hem de hırçın olduğunu duydum, ben de bundan hoşlanırım. Uzun yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyorlar. Şampiyonluk özleminin sona ermesi için ben hazırım" şeklinde konuştu

Ajax kulübü bonservisi oldukça abartmış öğrendiğim kadarıyla.

Mustafa Ayazoğlu
16.01.2009, 22:26

Bu Haber dogruysa birileri bizim ile kafa buluyor....

Yönetim dahil birileri taraftar ile kafa bulduğu düşüncesindeyim.. Acil açıklama yapmalılar transfer yapmıyoruz diye..

TheCrow
16.01.2009, 22:26
Bizle oynarken küme düşmeye oynayan takımlar sanki diğer takımlarla oynarken Uefa mücadelesi mi verecekler?..Aynı zorluklar bütün takımlar için geçerli ikinci yarı.Bizim avantajımız kadronun birbirine daha da iyi alışmış olması olacak.

Yerli transfere gelince,düşününce gerçekten de gereksiz gibi.Eğer Hüseyin oynamaya devam edecekse,Colman veya Selçuğu keserek kimi koyabiliriz sol açığa Türkiye'den?..(Sakın birisi tek forvet demesin,çok rica ederim :) )

hüseyin1975
16.01.2009, 22:27
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11298

hüseyin1975
16.01.2009, 22:29
Ajax kulübü bonservisi oldukça abartmış öğrendiğim kadarıyla.

Yahu Leonardo beni Sota aradi bende Trabzonsporu arastirdim ve ona Trabzonsporda seve seve oynarim dedim diyor.
Ama bugüne kadar kimse benim ile konusmadi diyor.
Sene sonu Bonservisim elimde olacak diyor. 2 Milyon isteyeceklerine inanmiyor.

Görünen o ki, Ajax ile görüsme bile olmamisdir:(

Travelair
16.01.2009, 22:38
Geçen bir arkadaş Hollandaca bir haber koymuştu. Kısaca bir çeviri yapmıştım. Orda ayrıca sezon başında teknik direktörünün Leonardo'yu düşünmediği ama devre arasına geldiğinde Leonardo'nun performansından mı neden olacak, teknik direktörünün kendisinden memnun kaldığını ve bıraksa bile ancak iyi bir paraya bırakabileceğini yazıyordu. Neden budur diye düşünüyorum. Ama illa ilk 11'e garanti oyuncu alabilmek uğruna da şartları zorlamak çok mantıklı değil. Çünkü hiçbir transferin uyum sağlayabileceği belli değil. Bazı riskleri, bazı analizleri iyi yapıp pekala adı sanı duyulmamış ama keşfedilmiş kaliteli isimlerin üzerine de eğilinebilir

Bülent AKBULUT61
16.01.2009, 22:39
gözünü seveyim sadri baba çık bir acıklama yap kime inanacağıma şaşırdım.kafam iyice karıştı herkes birşey söyluyor

Koray
16.01.2009, 22:40
Evet kesinlikle açıklama yapılmalı,bizde beklenti içine girmeyiz böylece...
Şampiyonlukta gitsin kimin umrunda...

TolgaTopçu61
16.01.2009, 22:41
Ajax'in teknik direktör'ü Marco van Basten'in Leonardo'yu satmak istemedigini söylemis(hollanda basini)...bu transfer oldukca zor görünüyor bence...

Sait Yıldız
16.01.2009, 22:43
kayda değer bi gelişme varmı arkadaşlar.

Fatih
16.01.2009, 22:50
Şimdi düşünüyorum.

Bu takımın sol açık futbolcusu ihtiyacı olduğunu Sadri Şener bile söylemişken tabi bu durum sezon başlangısıncan beri apaçık ortadayken;Neden kamp başlangıcına bu futbolcu yetiştirilemez?

12 ay transfer yapıyoruz diyen Sayın Başkan hala futbolcu arayışında.Sevgili Şota olmasa futbolcu bulamayacağız.

Allah'tan Ahmet Özen hocamız Faty'yi önerdi de alternatif bir futbolcumuz oldu.Aynı şekilde Göksu'nun gösterdiği olağanüstü performans.

Önceki yönetimleri hep eleştirdik.Alınacak futbolcu kampa yetişmiyor.Tam hazır hale gelene kadar 4-5 hafta geçiyor diye.
Bu yönetim farklı diye düşünürken yanıldığımı anladım.

INSTINCT61
16.01.2009, 22:57
Buradan 4 sonuç çıkıyor

1-Kulüpte gerçekten para yok
2-Para var ama yönetim riske girmek istemiyor
3-Yönetimin aklında transfer yoktu bu yüzden ellerinde isim yoktu şimdi gerekli olunca araştırmaya başladılar.
4-Yönetim en başından beri transfer yapmaya çalışıyor ama henüz başaramadı.

Erdal
16.01.2009, 22:57
Başkan burda değil. Transfer komitesi başkanı burda değil. Her ikisi de nerde? Yurt dışında...Niçin ? Transfer için...O halde ne açıklaması bekliyorsunuz Allah aşkına...Çıkın başka başlıklara hava alın biraz sahiden bunalmışsınız arkadaşlar...

Abdülkadir Kılıç
16.01.2009, 22:58
Yani bir transfer kötü gidiyor diye yönetimi bitirdiniz yönetimimiz çok iyi atılımlar yapmıştır bunlar unutulmamalı. Yönetim ne kadar transfer yapıcaz diyorsa yaparlar.

Erdal
16.01.2009, 23:01
Engin in alınmasını isteyenlerdendim ben. Ama bir abi ile konuşunca bana dedi ki Barış ın Engin den ne eksiği var...Düşündüm haklı vallahi...İyi adam almaya çalışıyoruz. Üstelik paramız yokken biraz insaf yahu...

zahido
16.01.2009, 23:01
Şimdi düşünüyorum.

Bu takımın sol açık futbolcusu ihtiyacı olduğunu Sadri Şener bile söylemişken tabi bu durum sezon başlangısıncan beri apaçık ortadayken;Neden kamp başlangıcına bu futbolcu yetiştirilemez?

12 ay transfer yapıyoruz diyen Sayın Başkan hala futbolcu arayışında.Sevgili Şota olmasa futbolcu bulamayacağız.

Allah'tan Ahmet Özen hocamız Faty'yi önerdi de alternatif bir futbolcumuz oldu.Aynı şekilde Göksu'nun gösterdiği olağanüstü performans.

Önceki yönetimleri hep eleştirdik.Alınacak futbolcu kampa yetişmiyor.Tam hazır hale gelene kadar 4-5 hafta geçiyor diye.
Bu yönetim farklı diye düşünürken yanıldığımı anladım.

Suanda su malum tvdeki malum yemek programini gozumun ucuyla izliyorum.. Ayni ordaki adamlar gibi sadece elestiriyorsunuz.. Futbolcu almak bu donemde zor bunu anlamak zor olmasa gerek.. Yonetim onceki donemlerde yapilan hatalari yapmak istemiyor.. Bunun icinde hep iyi futbolcular pesinde.. Ne istiyorsunuz djokay gibi adamlar mi??

Adamlar isini gucunu birakmis hollandaya almanyaya transfer gorusmelerine gidiyorlar.. Onceki yonetimi hatirlayin bide brezilyadan transfer yapicaklar nerdeler kimsi trabzonda kimisi istanbulda..

Elestirin elestirinde makul yaklasin olaylara biraz..

Fatih
16.01.2009, 23:02
Başkan burda değil. Transfer komitesi başkanı burda değil. Her ikisi de nerde? Yurt dışında...Niçin ? Transfer için...O halde ne açıklaması bekliyorsunuz Allah aşkına...Çıkın başka başlıklara hava alın biraz sahiden bunalmışsınız arkadaşlar...

Erdal Abi Leonardo takip edilen bir futbolcu muydu?Hiç izlenmeyen bir futbolcunun transfer edilmesi doğru mu?

ilhan
16.01.2009, 23:03
Erdal abi,

saygı, sevgi, hürmet dolu bir sürü mesaj yazabilirim. Yahu transfer olmasa bile yaz bu başlığa. :) Hüseyin konusu dışında "dile getirdiğin" bütün konularda katılıyorum. :p

zahido
16.01.2009, 23:04
Erdal Abi Leonardo takip edilen bir futbolcu muydu?Hiç izlenmeyen bir futbolcunun transfer edilmesi doğru mu?

Nerden biliyorsun izlenmedigini??? Kim soyledi sana izlenmedigini?? Sota onermis futbolcuyu bu izlenmedigi anlamina mi geliyor?? Ozaman soyle bakalim sota nezaman onermis bu futbolcuyu??

TSKara61
Anlamiyorum, kilit transfer yapmak istiyoruz diyorlar. Kilit oyuncunun ucuza bulunamayacagi bastan belli. Sol acik problemini giderecek isimler de az cok belli hepsinin bonservisi 3-4 milyon euro. Tek bir seferligine takimin ciddi bir sikintisi gidermek icin yonetim 3-4 milyon euro'yu gozden cikaramiyormu?

Fatih'e katiliyorum bu arada. Transfer komitesi neden olusturuldu o zaman? Transfer komitesi ne is yarar? Aylar gecti hala oyuncu ariyoruz. Hani Ersun Yanal'in ve yonetim'in cok genis bir listesi vardi? O zaman neden Sota'nin onerdigi isimlere yoneliyoruz. Aslinda sol acik eksikligi kac yildir belli, yazin takviye yapilmamasi hataydi ama tamam dedik. Kisin eksik gideririz dedik, ama bu transferin dogru yontemi profiline uyan bir kac oyuncu belirlersin eylul ekim ayinda, tum oyuncularlan anlasma saglamak icin ugrasirsin sonra transferde mutlu sona ulastigin isimler arasinda en uygun olanlarini secer takimina kazandirirsin devre bittiginde direk takima katilir. Kis doneminde transfer yapacagiz diye ille kis domenini beklemek gerek diye bir kural yok.

Ayrica her oyuncunun bonservis bedeli asagi yukari bellidir. Ben bu indirim olayini hala anlayamadim, birisi bana aciklarmi? Bir takim oyuncudan kurtulmak istemedigi surecte neden o oyuncuyu degerinden ucuza satsin? Ve ayrica neden bizim yonetim hep bonservis konusunda sok yasiyor? Oyuncularlan ilgilenilmeye basliyor sonra 4-5 gun sonra oyuncunun transfer bedelini ogrenince vazgeciliyor...

Kizgin degilim, sadece biraz hayal kirikligina ugruyorum.

Erdal
Fatih, sene sonunda değil devre arasındayız..Takip edilen 25 futbolcu var. Ama bismillah diyen 6 milyon derse ne yapacaksın...Yok kardeşim bizim o paralarımız olmadı olmayacak da....Gökhan a bile biz vermedik işte o parayı anlayın da...

Fatih
16.01.2009, 23:07
Nerden biliyorsun izlenmedigini??? Kim soyledi sana izlenmedigini?? Sota onermis futbolcuyu bu izlenmedigi anlamina mi geliyor?? Ozaman soyle bakalim sota nezaman onermis bu futbolcuyu??

Leonardo kendi takımında oynamıyor ki izlensin;)

Erdem Keser
16.01.2009, 23:08
:D:D:D

Bu güzeldi:)

Erdal
16.01.2009, 23:10
Hadi buyurun soru bu Elimizde Barış varken Engin,İbrahim ve ya Murat Duruer i almak mantıklımıdır. Yoksa bunların bir üstü yani Barış a da birşeyler katacak adam mı olmalı öncelik.... Çok değil bir hafta önce alalım Engin i diyen adamım ben...Ama akıl akıldan üstündür. İkna oldum :)

Samet Yildirim
16.01.2009, 23:10
Bi transfer yapamadik ya bukadarda olmaz...bide eksiklikler belli olduguhalde yani

zahido
16.01.2009, 23:11

Boyle seyler soylemeyin yaa.. Yattarayi tek macta izlemisti ozkan sumer.. Adam cogu macta oynamamisti bile antwerpte.. Ama denk geldi ozkan hoca bi macini izledi transfer ettik..

Erdal
16.01.2009, 23:14
Bakın Giray mutlu neden? Onu kesen adam boru değil Song. Peki Isaac mutlumu sizce? Bence değil. Sebebi onu kesen adam Umut ( Umut kötü diye demiyorum) Ama diyor bunu Isaac kafansında. Bunu dedikçe de geliştirmiyor futbolunu. Önemli bu bence atalamayalım ve Barış için Colman için düşünelim aynısını...

zahido
16.01.2009, 23:14
http://www.football-lineups.com/footballer/2521/

al bak burdan hangi maclarda oydigini..

Samet Yildirim
16.01.2009, 23:15
Yildiray ve Leonardo trabzona mi yoksa:)

albayrak----------------------------------------------berkan

arkadaslar daha bu haber cikmadan önce sayin mahmut aksu ile sadri sener almanyaya ucuyordu benim stuttgarta arkadasim kaliyor bana bildirdigine göre sadri sener 1 saat evel stuttgart havalimanina inmis mahmut aksuyla birlikte görünmüs bir taxiye binip kaybolmuslar yarin aksam veya bu gece aciklanir artik YILDIRAY BASTÜRK büyük olasilikla trabzona gelecek almanyadan sonra hollandaya gideceklermis duyumlara göre tanilmayan bir gazeteci mahmut aksuya iki soru sormus "stuttgarta kimi transfer edeceksiniz-aksu"10numara almaya geldik" gazeteci"peki almanyada kac gün kalacaksiniz"aksu"almanyadan yarin aksam isimiz bitince ayrilacagiz hollandaya gidecegiz"gazeteci"leonardo transferi bitiyor yani"aksu sadece gülümsedi. yani artik elestirmeyin yildirayla leonardo aliniyor baskan bizat kendiside giti.
16 Ocak 2009 Cuma 23:06

haber61 de bir yorum...

Erdal
16.01.2009, 23:15
Yani sahiden iyi adam almak lazım...Üstelik az parayla.

Fatih
16.01.2009, 23:17
Boyle seyler soylemeyin yaa.. Yattarayi tek macta izlemisti ozkan sumer.. Adam cogu macta oynamamisti bile antwerpte.. Ama denk geldi ozkan hoca bi macini izledi transfer ettik..

Leonardo bu sezon 2 lig 3 uefa maçında görev almış.

Hiçbir maça ilk 11 başlayamamış toplamda 78 dakika süre almış.Bu süre içinde 3 gole imza atmış.

En son oynadığı maç 17.12.2008 tarihli Ajax-Slavia Prag maçı.

Bu tarihte izlenmiş olabilir mi??

ÖmerFarukYılmaz
16.01.2009, 23:17
Hadi buyurun soru bu Elimizde Barış varken Engin,İbrahim ve ya Murat Duruer i almak mantıklımıdır. Yoksa bunların bir üstü yani Barış a da birşeyler katacak adam mı olmalı öncelik.... Çok değil bir hafta önce alalım Engin i diyen adamım ben...Ama akıl akıldan üstündür. İkna oldum :)

Erdal abi herkesin isteği bu kadar yaklaşmışken,Eskisi gibi ''keşke'' demeden ligi en iyi yerde tamamlamak...

Geçen senelerde bunun hatasını yapmıştık ve eksik yerlere nerdeyse Türkiye ligi ortalamasını kaldırmayacak kadar kötü transferler yaptık..

Bu sene keşke dememek için bence alınmalı..He Barışın takımda çok önemli bir pozisyona geldiğini varsayalım,,Sakatlanmayacağı veya kırmızı kart yemeyeceği malum değil,Ki biz takım yapısı itibariyle eksilen yerlerimizi sağlam dolduramıyor ve sıkıntısını çok çekiyoruz...

Keşke dememek için..Transfer şart..

zahido
16.01.2009, 23:18
Leonardo bu sezon 2 lig 3 uefa maçında görev almış.

Hiçbir maça ilk 11 başlayamamış toplamda 78 dakika süre almış.Bu süre içinde 3 gole imza atmış.

En son oynadığı maç 17.12.2008 tarihli Ajax-Slavia Prag maçı.

Bu tarihte izlenmiş olabilir mi??

bu bilgiler ayni seyleri soylemiyor.. bi bak istersen..

ÖmerFarukYılmaz
16.01.2009, 23:18
Bakın Giray mutlu neden? Onu kesen adam boru değil Song. Peki Isaac mutlumu sizce? Bence değil. Sebebi onu kesen adam Umut ( Umut kötü diye demiyorum) Ama diyor bunu Isaac kafansında. Bunu dedikçe de geliştirmiyor futbolunu. Önemli bu bence atalamayalım ve Barış için Colman için düşünelim aynısını...

Abi geliştirsin kendini alsın formayı:) Geliştirmedikten sonra onu kimse almaz ilk onbire...Veya azmetmedikçe...

poetricus
16.01.2009, 23:19
Takımın transfere ihtiyacı olduğu aşikâr. Yönetim de bir şeyler yapmaya gayretli görülüyor. devre arası transferinin güçlüğü hepimizin değilse bile çoğumuzun malumu. Olmazsa ne olur?
Yazılan ümitsizlik dolu mesajlar ve bunca emeği bir anda unutuveren yaklaşımlar beni korkutmuyor desem yalan olur.
Kendi adıma, hatalı bulduğum yönlerini eleştirme hakkım saklı kalmak kaydıyla, bu yönetim benim gözümdeki değerinden hiçbir şey kaybetmez.
Duygusalığa bir itirazım yok; vefa duygusu bir tarafa bırakılmadığı sürece.

S.DEMİRCİ
16.01.2009, 23:20
transfer yapılmayacak galiba.. bari barış şu sol açık olayını halletse .. ama barış için biraz erken.. kazanalım derken hepten kaybedebilirzde barışıçç

Erkan
16.01.2009, 23:20
Leonardo'nun bize cok iyi gelecegini dusunuyorum.. kesinlikle alinmali... Alinmassa da daha iyi sini alacaklarindan eminim... Bir insana herhalde ancak bukadar guvenebilirim sadri baskana guvendigim gibi...(ve yonetimin'e)

hüseyin1975
16.01.2009, 23:21
[quote=Yildirim55;1867312]Yildiray ve Leonardo trabzona mi yoksa:)

arkadaslar daha bu haber cikmadan önce sayin mahmut aksu ile sadri sener almanyaya ucuyordu benim stuttgarta arkadasim kaliyor bana bildirdigine göre sadri sener 1 saat evel stuttgart havalimanina inmis mahmut aksuyla birlikte görünmüs bir taxiye binip kaybolmuslar yarin aksam veya bu gece aciklanir artik YILDIRAY BASTÜRK büyük olasilikla trabzona gelecek almanyadan sonra hollandaya gideceklermis duyumlara göre tanilmayan bir gazeteci mahmut aksuya iki soru sormus "stuttgarta kimi transfer edeceksiniz-aksu"10numara almaya geldik" gazeteci"peki almanyada kac gün kalacaksiniz"aksu"almanyadan yarin aksam isimiz bitince ayrilacagiz hollandaya gidecegiz"gazeteci"leonardo transferi bitiyor yani"aksu sadece gülümsedi. yani artik elestirmeyin yildirayla leonardo aliniyor baskan bizat kendiside giti.

haber61 de bir yorum...[/quote

Bugün Istanbuldan Stuttgarta direk 1 ucus vardi, o da Türkiye saati ile 17:35'de inis yapdi. Yani o 1 saat isi hikaye. Ha aktarmali ucdularsa bilemem tabiki:p

http://www.flughafen-stuttgart.de/sys/index.php?section_id=1&id=2&lang=0

Erdal
16.01.2009, 23:22
Ömer sanırım anlatamadım :) Ne kadar endüstriyel olsa da futbol mekanik bir şey değil. Hatta bana göre asıl önemli olan moral değer. Geliştirsin kendini Isaac. Doğru. Ama Issac Umut ve Gökhan ı gördükçe önünde ben zaten gelişmişim diyor. Muhtemelen Barış Engin ve ya Murat ı gördükçe aynısını diyecek. İnşallah ne demek istediğimi anlattım. Yoldan geldim kafan kazan:)

Fatih
16.01.2009, 23:22

bu bilgiler ayni seyleri soylemiyor.. bi bak istersen..

Ben Mackolik.com dan almıştım bilgileri.

Bilgiler eksik olabilir.

bekir61
16.01.2009, 23:23
Hem uyum sorunu da çekmez.ligi bilen kaliteli bi adam.
Takır takır top oynar bizde.

insallah gelmez

amiiiiiiiiin

hüseyin1975
16.01.2009, 23:23
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11298&page=2

hüseyin1975
16.01.2009, 23:24
insallah gelmez

amiiiiiiiiin

Daha iyisi gelecekse sana katiliyorum

TS-Tiryaki
[quote=Yildirim55;1867312]Yildiray ve Leonardo trabzona mi yoksa:)

haber61 de bir yorum...[/quote

Bugün Istanbuldan Stuttgarta direk 1 ucus vardi, o da Türkiye saati ile 17:35'de inis yapdi. Yani o 1 saat isi hikaye. Ha aktarmali ucdularsa bilemem tabiki:p

http://www.flughafen-stuttgart.de/sys/index.php?section_id=1&id=2&lang=0

Abi hemen gidip onumu ararstirdin??:D:D

S.DEMİRCİ
isaac kendine umutu baz alıyorsak yandık demek.. faty de hüseyine bakar ... asıl o zaman yandık...

Kara Mert61
16.01.2009, 23:25
az önce bi kanaldan alt yazı geçtii..hacısalihoğlu demiş ki leanordo transferinden şimdilik vazgeçtik...bi yönetici farklı diyor..diğeri farklı diyor...:S

bekir61
16.01.2009, 23:26

Bekinho

17 yasinda
1,76 m
mevki: sol/sag kanat, forvet, ortasaha(10 numara)

Ahmet Faruk
16.01.2009, 23:26
Haniyadır yeni uşaklar yaa...

Dogan
16.01.2009, 23:27
Yildiray ve Leonardo trabzona mi yoksa:)

haber61 de bir yorum...
İnşallah doğrudur da yorumu görünce birden Bitirim61 geldi aklıma nedense:D evlerden ırak:D:eek:

hüseyin1975
16.01.2009, 23:27
[quote=hüseyin1975;1867329]

Abi hemen gidip onumu ararstirdin??:D:D

Mecbur kardes.

Yönetim aciklama yapmiyor.
Bari biz arastirma yapalimda Millet bosuna ümitlenmesin:p

Erdal Kılıçarslan
16.01.2009, 23:28
Ahmet Abi (Badaloğlu) nerelerde ? Gelip bi iki odun atsaydı forumun altına,
forum alevlensin biraz :)