PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Adil ÖZGÜR
15.01.2009, 00:16
Bir maçta seyrettiğim Fady'nin şu haliyle, bizim 18 kişilik kadroya girecek kadar olduğunu gözlemledim,
Zira o takıma giripte ses tellerimizi bozanları düşündükçe, bunu hak ediyor inanın

Erdal
15.01.2009, 00:16
Anıl buralardamı? Ben ona demiştim en geç seneye sezon başında siyahi bir ön liberomuz olacak diye. O zamanlar Faty Paty diye birini bilmiyorduk bile üstelik...:,)

Gökhan KAN
15.01.2009, 00:18
bakalım transfer ne zaman olacak bizi ne zamana kadar çatlatacaklar...

Mehmet Sarigül
15.01.2009, 00:19
Anladim. Iyi.

macka61
15.01.2009, 00:19
Karadenizsproun yabanco oynatma hakkı yok arkadaşlar o seçeneği unutun

o zaman bizde maastrichte veririz

vuralkara
15.01.2009, 00:20
keske söyle symek gibi bir adam bulsak yine offfff cokmu istiyorum ya

çok istiyosun :cool:

Erdal
15.01.2009, 00:22
Colman Şimek ten aşağı kalmaz...Kalmayacak...Selçuk da biraz daha olsa mesele yok...

Gökhan KAN
artık transferde boşnak pazarına girmek lazım...son dönemlerde cok iyi topcular cıkmaya basladı...

Koray
Bizim ikinci yarı kadıköy'de ki maçtan ibaret mi ?

Değil...
Ama fener maçından önce bu transferi yapacaksınki antremanlarda takıma alışsın eğer fener maçına 1-2 gün kala falan yapılırsa en az 2-3 hafta sonra hazır hale gelir,4-5 maç kötü oynadığında uyum sorunu denir öyle öyle baktınki lig bitti...
Transferlerin hepsi Antalya kampına yetişmeliydi...

asimetrik
15.01.2009, 00:25
Değil...
Ama fener maçından önce bu transferi yapacaksınki antremanlarda takıma alışsın eğer fener maçına 1-2 gün kala falan yapılırsa en az 2-3 hafta sonra hazır hale gelir,4-5 maç kötü oynadığında uyum sorunu denir öyle öyle baktınki lig bitti...
Transferlerin hepsi Antalya kampına yetişmeliydi...
İlk yarıdaki Trabzonspor ortalama oyunu ile ilk yarıdaki Fenerbahçe'nin en iyi haline üstünlük kurar. Yeter ki golcülerimiz yakaladıklarının yarısın atsınlar. Kaybedersek golcü farkından olur Biz fenerden iyi bir takımız.

Pro-TS
15.01.2009, 00:26
ya arkadaşlar sanki eskiden transferler kampa yetişiyordu...
ilk defa bu sene başında öyle oldu hemen nasıl
alıştık da eleştirmeye başladık..
görünüşe göre transfer edilecek adam FB maçında olmayacak, olsun mevcut kadroyla yapcaz bu işi..
alacağımız adam Messi değilki gelip hemen FB maçını kazandırsın.

Murat TONBUL
15.01.2009, 00:27
ben fener maçını o kadar büyütmeyelim derim.
şu halimizle dahi dişe diş oynarız onlarla.
ama hakem napar onu bilemicem.
bütün fener maçlarında hakkımız yenmiştir şu ana kadar.
bu sene de farklı olacağını düşünmüyorum.

asimetrik
15.01.2009, 00:33
Colman Şimek ten aşağı kalmaz...Kalmayacak...Selçuk da biraz daha olsa mesele yok...
Selçuk konusunda kafam karışık benim. Bize gelme ihtimli geöen seneden beri olduğu için çok dikkatli izledim. Ama bir çok iyi bir vasat geçirdi geçen yılı. Bizde ne yapacak diye merkla bekledim. Müthiş bir yetenek var, soğukkanlı, yeterince kuvvetli. neredeyse herşey var. Neden hala ipleri eline alamadı acep..? Ne dersin..?

Murat TONBUL
15.01.2009, 00:35
bu gece de bişey çıkmayacak galiba.
herkese iyi geceler diliyorum.

Erdal
15.01.2009, 00:38
Selçu ku bizim Erdem e sormak lazım hocam. Selçuk uzmanı o...Gerçi o memnun. Bense devre arasında ki Colman ın Selçuktan çok fazla öne çıktığını düşünüyorum. Ama buna rağmen saçmalamıyor. Sadece bazen ( ya da bazenden biraz fazla) saklanıyor...İkinci yarı özellikle de derbilerde çok iyi bir Selçuk göreceğimizi düşünüyorum. Her halükarda "ahirimiz evvelimizden iyi olur" inşallah....

Erdal
15.01.2009, 00:42
Artık Barış ın da "seyr-i süluk" devrini tamamlamış olması gerekiyor. Ben olsam fb maçına Barış ile başlardım...

Sadık Bıyık
15.01.2009, 00:43
Selçu ku bizim Erdem e sormak lazım hocam. Selçuk uzmanı o...Gerçi o memnun. Bense devre arasında ki Colman ın Selçuktan çok fazla öne çıktığını düşünüyorum. Ama buna rağmen saçmalamıyor. Sadece bazen ( ya da bazenden biraz fazla) saklanıyor...İkinci yarı özellikle de derbilerde çok iyi bir Selçuk göreceğimizi düşünüyorum. Her halükarda "ahirimiz evvelimizden iyi olur" inşallah....

amin deyip hepinize iyi geceler diliyorum uykum geldi gözlerim yoruldu

asimetrik
15.01.2009, 00:48
Selçuk uzmanı memnun ise bize de memnun olmak düşüyor demek. Dediğin gibi biz daha fazla oyuna girmesini, daha fazla tehlikeli bölgelerde sorumluluk almasını istiyoruz. inşallah 2. yarı en geç seneye olur..

Erdal
15.01.2009, 00:53
Bir konu var ki atlamamak lazım. Ortalama bir futbolsevere sempatik gelen bir takımımız var. Hırslı ama sevimli işte...Bunu önemsiyorum. Mesela Zico benim fb antipatimi azaltan adam olmuştur varken..İnsan herif..Sevinciyle üzüntüsüyle bizim Şenol hoca nın halleri vardı...Şimdi topyekün takımın birçoklarına sempatik geldiğini dinliyorum arkadaşlarımdan..Mesela Haşmet in "at artık Trabzon dedim" lafını bizim maçlarda söyleyen az değil..Bu hava Avrupa başarısıyla yine ve yeniden Anadoluda taraftar kazandırır bize...Bu anlamda alınacak kişilerin bu konsepte uygun olmasını isterim şahsen...

seyfettin61
15.01.2009, 00:55
varın yatın uşaklar bu gece bişey çıkmaz

asimetrik
15.01.2009, 00:59
Bir konu var ki atlamamak lazım. Ortalama bir futbolsevere sempatik gelen bir takımımız var. Hırslı ama sevimli işte...Bunu önemsiyorum. Mesela Zico benim fb antipatimi azaltan adam olmuştur varken..İnsan herif..Sevinciyle üzüntüsüyle bizim Şenol hoca nın halleri vardı...Şimdi topyekün takımın birçoklarına sempatik geldiğini dinliyorum arkadaşlarımdan..Mesela Haşmet in "at artık Trabzon dedim" lafını bizim maçlarda söyleyen az değil..Bu hava Avrupa başarısıyla yine ve yeniden Anadoluda taraftar kazandırır bize...Bu anlamda alınacak kişilerin bu konsepte uygun olmasını isterim şahsen...
Çok haklısın. Taviz vermeden devam.Başkan'ın İbrahim Akın ve Engin Baytar transferine ilişkin beyanını da böyle yorumladım.

b_m_61
15.01.2009, 01:01
Artık alınan oyuncu fb maçını ancak tribünden izler.Bari daha fazla geç kalınmasın da bir sonraki maçta oynasın.

Erdal DİLEK
15.01.2009, 01:06
ben hala adam alınması tarafatarı değilim, bence yönetimi yanlışa zorlamayalım, bu takım gencecik, bize 10 yıl yeter, yaz sezonunda iyi bir inceleme ile adam alınması taraftarıyım, mesela seneye orta sahaya bir song alınır gibi, ha ama gercekten takip edilmiş bir futbolcu vardır, ihtiyac doğruldtusunda ücret konusunda uygundur alınsın tabi ama ille alınsın bana biraz yanlış giib geliyor. .

isyankar61-55
15.01.2009, 01:07
Selçuk kendi üstüne düşen görevi yapsa Colman o zaman ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu gösterecek ama Selçuk ona ihanet ediyor bu futboluyla.

Konuyla alakası yok ama ben yinede söylüyorum LEMİ ÇELİK senden nefret ediyorum.

Adi pazarlıkçı adam. Sen git fenerin kapısında yalaklan yeğenini pazarlamak için Trabzondan aldığın para ve sevgi sana yazıklar olsun

b_m_61
15.01.2009, 01:13
ben hala adam alınması tarafatarı değilim, bence yönetimi yanlışa zorlamayalım, bu takım gencecik, bize 10 yıl yeter, yaz sezonunda iyi bir inceleme ile adam alınması taraftarıyım, mesela seneye orta sahaya bir song alınır gibi, ha ama gercekten takip edilmiş bir futbolcu vardır, ihtiyac doğruldtusunda ücret konusunda uygundur alınsın tabi ama ille alınsın bana biraz yanlış giib geliyor. .

Abi sol kanat eksikliği çok açık.Gökdeniz varken o bölgeye alternatifi yok diyordum, Gökdeniz gitti kimse kalmadı hala transfer yok.(Ki Gökdeniz de yokluktan orada oynatılmaya başlatılmıştı sonradan hep orda kaldı:)).Eğer oraya iyi bir oyuncu alırsak takımın çehresi değişir.Şuanki kadro bir dişlisi eksik makine gibi geliyor bana.

ylmz_61
15.01.2009, 01:16
arkadaslar faty papy ı nasıl buldunuz ben begendım ılerıye donuk atak oynuo golü düsünüyo yani ileri güzel paslar atıyo

Harun Karadeniz
15.01.2009, 01:16

çok haklısın abi ama sol açık olmada yürümüyo ya buraya kadar geldik ama zenginleşmesi lazım takımın oyuncu bakımından bende aslında ara transsferde oyuncu alınmasına karşıyım hem takımın dengesi bozuluyo hem uyum sağlayamıyo

ama gene sölim sol açık lazım ya:(

Harun Karadeniz
15.01.2009, 01:17
arkadaslar faty papy ı nasıl buldunuz ben begendım ılerıye donuk atak oynuo golü düsünüyo yani

ben hüseyinden seneye kurtarır bizi diye düşünüyorum :D

ylmz_61
15.01.2009, 01:23
ben hüseyinden seneye kurtarır bizi diye düşünüyorum :D

ins tek temennim o yonde

asimetrik
15.01.2009, 01:23
Ortasahanın soluna 2 özellikle ofansı iyi bir oyuncu lazım gerçekten. Ancak kriterlere uyan biri olmasa da Göksu'nun ortasahanın sağında, Yattara'nın da solda oynayabileceğini düşünüyorum. Ersun hoca genelde kanat oyuncularının da içeriye girebilecek oyuncu olmasını tercih ediyor. Sanırım Leonardo'yla bu yüzden ilgileniyoruz.

Erdem Keser
15.01.2009, 01:24

Estağfurullah Erdal abi.Selçuk konusunda seninle hemen hemen benzer düşünüyoruz.Ama bi ara Selçuk'un üzerine çok fazla gidildiğini düşünmüştüm ve bir yazı yazmıştım Bursaspor maçından sonra.Orada az çok meramımı anlatmaya çalışmıştım...

Açıkcası taraftarın Selçuk'tan yada onun bölgesinde oynayan oyuncu tiplerinden beklentisi nedir merak ediyorum.Son maçlarda gerek asist gerekse skora bir şekilde katkı anlamında eksik kalıyor , doğru.Ama biz Selçuk’tan ne bekliyoruz ; her maçta asist yada gol atmasını mı?
Mesela Bursaspor maçı. Bu maçta yine Gökhan’ın ilk yarıda değerlendiremediği pozisyonda araya oynadığı tek topla Gökhan’ı biranda birebir pozisyona soktu.Son maçta oyunda kopuk olduğu doğru ama sürekli her maçtan sonra “off , beklediğim gibi çıkmadı” , “püff , yine asist yapmadı” gibisinden komik mesajları okumaktan da gına geldi artık.Benim Selçuk’tan beklentim oyunun genelinde devamlılığını yakalaması.Standardım da Beşiktaş maçı.
Mesela Selçuk’u sürekli eleştirenler Umut’un kaçırdığı golün başlangıcını izlediler mi acaba.Yattara’ya o topu gönderen oyuncu kimdi?Yada geriden oyunu başlatırken topun yay civarına sağ salim gelmesindeki sebep ve pas trafiğimizin etkenleri nedir düşündüler mi acaba?Bir oyuncunun taraftarın gözünde iyi görünmesi sadece yapacağı asist ve gollerle mi değerlendiriliyor…
Mesela Premier ligin kalbur üstü playmakerlerinden Arteta geçtiğimiz sezon toplamda 7 asistle oynadı.Aynı şekilde Lampard 8 asistle...Selçuk 5 asist ve 3 gol istatistiği yakalamış 14 maçta.Aynı şekilde başlattığı ataklar sonucunda bulduğumuz bir çok gol ve gol girişimimiz olmuş.Örn:Antep maçında Gökhan’ın Isaac’e attırdığı golde araya oynadığı pas ve Antalya maçında yine 2. gol öncesinde attığı uzun top v.s
Lampard ve Arteta örneklerinde , bu oyuncular arkalarında pas alternatiflerinin olduğu defansif ortasahalarla oynarken Selçuk , kaptan ile oynuyor.Oyun sıkışıyor , oyunu rahatlatmak amacıyla pas yapıyor ama vermesiyle alması bir oluyor.Bu Colman içinde geçerli.Sadece iki oyuncunun ortasahadan yapacağı araya yada uzun toplara yada kanatlara açacağı toplarla bulmayı arzuladığımız toplara bakıyoruz.Forvetlerimizin sezon başından beri ortasaha oyuncularımızla kaç kez verkaçlara girdiğini yada ikiye bir denemesinde bulunduğuna şahit oldunuz ?Yattara’nın içe katetmesiyle yaptığımız akıcı paslar ise ne yazık ki oyunun her alanında gerçekleşmiyor , bu sebeplede oyun çoğu kez tıkanıyor.
Sürekli Murat Ceylan örneği geçiyor.Maç içerisinde arkasında Zurita , solunda İvan yada Erman Özgür , hemen yakın pozisyonunda Tabata gibi pas yüzdesi yüksek oyuncularla oynadığı ve bu sebeple de Antep’in pas yüzdesi en yüksek takımlardan birisi olduğu gerçeğinide göz ardı etmeyelim.

Benim Selçuk’tan beklentim baskı kurduğumuz anlarda daha çok sorumluluk alması.Ama sadece tek yönlü değil.Takım halinde kaliteli bir takım olmalıyız.Uzun vadede , Ortasahaya gelip verkaça girebilecek , top tekniği yüksek ve topa hükmedebilen (Fatih Tekke) bir forvet , kaliteli bir sol kulvar oyuncusu ve kaliteli bir defansif ortasaha oyuncusuna ihtiyacımız var.

Erdal DİLEK
15.01.2009, 01:25
Abi sol kanat eksikliği çok açık.Gökdeniz varken o bölgeye alternatifi yok diyordum, Gökdeniz gitti kimse kalmadı hala transfer yok.(Ki Gökdeniz de yokluktan orada oynatılmaya başlatılmıştı sonradan hep orda kaldı:)).Eğer oraya iyi bir oyuncu alırsak takımın çehresi değişir.Şuanki kadro bir dişlisi eksik makine gibi geliyor bana.
hepimize eksik geliyor, ama alınmış onca gencecik adam var, belkide onlkar oaraları ileride dolduracak yetenekte, bir abdullah ercan cıkacak belkide, 18 yaşında geldi abdullah, ha tabi kısa vadede ne yapalım diyebilirsin bemnde zaten ille alınmasın değil ama sırf bizim yani atraftarın baskısını üzerinde hissedip yönetime yanlış yaptırmayalım, varsa eğer gercekten önceden beri takip edilmiş ve fiyatıda şuan için uygun olabilir, mesela yaz döneminde alınmayı planlıyordur yönetim erkene alıp ara dönemde transfer yaparsa eyvallah, mesela coğu arkadaşımız hüseyine kızıyor, tamam onun yerine diyelim bir adam alında 2 yıllığına o da en olur, peki faty de beğendik, onu nasıl kazanacağız, mümkün değil kazanamayız, acele etmeyelim, zaman sabır ve tecrübe, her şey güzel olacak İnşallah

Erdal DİLEK
15.01.2009, 01:28
çok haklısın abi ama sol açık olmada yürümüyo ya buraya kadar geldik ama zenginleşmesi lazım takımın oyuncu bakımından bende aslında ara transsferde oyuncu alınmasına karşıyım hem takımın dengesi bozuluyo hem uyum sağlayamıyo

ama gene sölim sol açık lazım ya:(
bana kalırsa sol acık, ön libero, sağa acık, birde göbeğe adam lazım, bunlara haveriyorum ve diyorum ki eğer takibi yapılmış bir oyuncu varsa ve şartları uygunsa alınsın ama ille de alınsın diye adam alırsak yanlış yaparız ve ne yazık bu yanlışta yönetim kadar biz taraftarın da sucu olacak, kimse kendini geriye atmasın o zaman. . .

Ümit Küçük
15.01.2009, 01:34
yıldırayı kiralamak için görüsmlere baslamıs ve transfer bitmis fotomac yazıyor eger dogruysa hayırlı olsun kaldı ki dün bir kac arkadas mahmut aksunun almanya ya gittini burda dile getirmisdi bugun bir haberdede holanda oldunu söylemislerdi yıldıra ve leonardo ikilisi olursa süper olur

Muhammet
15.01.2009, 01:35
yıldırayı kiralamak için görüsmlere baslamıs ve transfer bitmis fotomac yazıyor eger dogruysa hayırlı olsun kaldı ki dün bir kac arkadas mahmut uslunun almanya ya gittini burda dile getirmisdi bugun bir haberdede holanda oldunu söylemislerdi yıldıra ve leonardo ikilisi olursa süper olur

Bu ikisi ilk 11 ayarında oyuncular.

Ama bu ikisi aynı anda ilk 11'e monte edilirse düzen bozulur, takım dağılır.

Ki ne Yıldıray, ne de Loenardo mücadele ruhuna sahip değil, takımdaki havayı hemen kaparlar mı bilinmez.

Zaten olmaz bu transferler ama, söyleyeyim dedim.

Serdær
15.01.2009, 01:36
Trabzon Yıldıray'ı kiralıyor

Çok kaliteli bir 10 numara arayan Trabzonspor, Stuttgart'ta oynayan Yıldıray Baştürk'ün peşine düştü. Bordo-mavililerin, yıldız futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralama konusunda Alman kulübü ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu'nun bu sabah Almanya'ya giderek Yıldıray transferini gerçekleştireceği ifade edildi.

10 numara harekat

Yıldız futbolcuyu kiralamayı hedefleyen bordo-mavililerde genel sayman Mahmut Aksu bu sabah Almanya'ya uçuyor.

Transfer çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Trabzonspor, rotayı oyun kurucu mevki için Almanya'ya çevirdi. Bordo-mavili yönetim, Stuttgart'ın yıldız oyuncusu Yıldıray Baştürk'ü sezon sonuna kadar kiralamayı planlıyor. Elini çabuk tutmak isteyen Trabzonspor yönetiminin, bu sabah genel sayman Mahmut Aksu'yu Almanya'ya http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)göndereceği öğrenildi. Mahmut Aksu'nun akşam saatlerinde Alman kulübünün yöneticileri ile bir araya geleceği ve transferin netleşeceği öğrenildi.

ÇİFTE HEDEF PEŞİNDE
Bordo-mavililerin Yıldıray Baştürk'ü kiralamak için Stuttgart'a 1 milyon euro vermeyi gözden çıkardığı iddia edildi. Trabzonspor yönetimi, milli futbolcuyu ise 700 bin euro'luk rakamla bordo-mavili formayı giydirmeyi hedefliyor. Trabzonspor bu transferi gerçekleştirerek, hem 10 numara eksikliğini gidermek hem de Yusuf Şimşek'i transfer eden Beşiktaş'a bir anlamda misilleme yapmak istiyor. Kartal, geçtiğimiz günlerde Yıldıray için bastırmış ama transferinde mutlu sona ulaşamamıştı.
CEVAT KOL

Onur Akyüz
15.01.2009, 01:36
forum 150yi bulur bu saatte,sakin sakin takılıyorduk ne güzel.
yıldıray nerden çıktı şimdi:)
ama fotomaç bende hiç heyecan uyandırmadı.

Serdær
15.01.2009, 01:37
BOMBA !

Ajax´ta forma giyen Brezilyalı Leanardo´dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçen Bordo-Mavililer, rotayı İstanbul B.Belediyespor´da oynayan İbrahim Akın´a çevirdi.

Düğmeye basıldı
İkinci yarı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor ara transferde de hız kesmiyor. Bir dönem Hollanda’da oynayan eski futbolcusu Şota’nın tavsiyesi üzerine Ajax’ta forma giyen Leonardo’yu gündemine alan Bordo-Mavililer yüksek maliyeti nedeniyle bu oyuncudan vazgeçerken kısa bir süre içinde bir büyük bomba patlatmaya hazırlanıyor. Yönetimin, teknik direktör Ersun Yanal’ın isteği üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen sol açık İbrahim Akın’ı transfer etmek için düğmeye bastığı öğrenildi.
Sıcak bakıyor
Aslen Trabzonlu olan İbrahim Akın’ın menaceri ile temasa geçen yönetimin kısa bir süre içinde bu transferi sonlandıracağı belirtiliyor. Daha önce de Bordo-Mavili ekibin gündemine gelen İbrahim Akın’ın da iki takımın anlaşması halinde bu transfere sıcak baktığı bildirildi. Diğer yandan orta sahaya takviye yapmak için arayışlarını sürdüren Trabzonspor’da, Yanal’ın Yattara, Selçuk, Colman ve Hüseyin gibi oyuncularından kapasitelerini daha da artırmalarını istediği bildirildi. Ara transfer döneminde herhangi bir oyuncu alınmaması halinde Yanal elindeki alternatifleri değerlendirecek.

Fanatik

Ümit Küçük
15.01.2009, 01:38
valla ikisi oynarmı oynamazmı bilmiyorum ama dün bir arkadas burda yazmısdı yıldırayı kiralıycaz diye ben inanmamısdım herhalde arkadas dogru demis simdi baslar burda yıldıray bombası.İnsallah öyle birsey gerceklesir ve sezon sonu satan alma opsiyonu bizde olur yalnız dün arkadas dedigi ömerde yazıyo fotomacda ya haberleri burdan alıp yapıyor fotomac ve cevat kol yada arkadas gercekden dogruları söylemis insallah arkadasın dedigi olur

Muhammet
15.01.2009, 01:39
Ya akıl var mantık var.

Alman liginde oynamış yıllarca. Stuttgart'ta oynuyor bir de. Ne işi var Türkiye'de.

sifuni

100%100 haklisin

Onur Akyüz
-------Gökhan--------Umut-----------

Leo(?)----------Yıldıray(?)-------------Yattara

----------Hüseyin-Colman-Selçuk(?)-----------

varlık içinde yokluk olur.
çok dirençsiz bir ortasaha,
aman diyeyim.
yok yok yıldırayı alacagımızı sanmıyorum.

Ümit Küçük
15.01.2009, 01:41
ooo cok heveslenmeyin bence yıldıray konusunda stutgart niye kiralasın adamı durup dururken ama keske gelse
birde konuyla alakalı degilde su fotomacın yazarı sirin berber nedir ya adam herseye muhalif

Gökhan KAN
15.01.2009, 01:42
yıldıray türkiyeye gelmem diyordu ama kiralık gelebilir.burda kendini tekrar kanıtlayıp geri dönebilir.

Ümit Küçük
15.01.2009, 01:44
yıldıray türkiyeye gelmem diyordu ama kiralık gelebilir.burda kendini tekrar kanıtlayıp geri dönebilir.

iste o zaman kiralıycaksak sezon sonu satın alma opsiyonu bizde olsun alınırda bu sene takıma üst düzey katkı yaparsa sezon sonu alırız

asimetrik
15.01.2009, 01:44
Bu haber doğru ise başkan, Yusuf işin çok kızmış olmalı :)

Onur Civelek61
15.01.2009, 01:45
Sol açık arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Beşiktaş'tan Aydın Karabulut'u resmen istemeye hazırlanıyor. Genç oyuncuya Hertha Berlin'in de talip olduğu öğrenilirken, Almanya'ya gidecek olan Mahmut Aksu'nun sezon sonu için St. Pauli'de oynayan golcü Ömer'in de işini bitireceği öne sürüldü. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Muhammet
15.01.2009, 01:46
Golcü Ömer dediği forvetse yalan haber olabilir.

Ümit Küçük
15.01.2009, 01:48
ergini gözden cıkardıgımıza göre yerine su st paulideki ömeri alabiliriz gazete haberide cıkmısdı ve st paulinin alt yapısı gercekden iyi ve gercekden iyi futbolcular yetisdiren klup

Gökçebey
15.01.2009, 01:51
Bu gece de Yıldıray rüyası göreceğiz demek ki :D

Onur Akyüz
15.01.2009, 01:54
yahu bende niye 3-5 gün önceki heyecan ve beklenti yok??
Amaaan almasınlar yahu nolucak filan demeye başladım,

Terslik bendemi?
Bana ne olmuştur?

Ahmet Faruk
15.01.2009, 01:55
Yokmu hala bir EDT pardon transfer

Ümit Küçük
15.01.2009, 01:56

Terslik bendemi?
Bana ne olmuştur?

o zaman sen hep almasınlar de hicde heycanlanma transfer yaparız belki:)

Erdem Keser
15.01.2009, 02:03
Gecenin ikisinde bile transfer bekliyoruz :D Sadri başkanın tez vakitte bu işi sonlandırması lazım , yoksa gidişat iyi değil:)

Muhammet
15.01.2009, 02:04
Saat 3'e kadar mühlet. :D

Yoksa istifa etsinler. :p

genç61
15.01.2009, 02:05
beyler aranızda fener macına giden varmı bilmiyorum ama sunu soyleyeyim bugun aksam ustune dogru 500 yakın bilet satıldı haberiniz olsun

The_Storm
15.01.2009, 02:09

Terslik bendemi?
Bana ne olmuştur?

Antalya maçında gençleri seyretmiş olabilirsin. Göksu, Papy, Mehmet ve Yasini seyrettikten sonra bende de aynı düşünceler hasıl oldu..

vizarian
15.01.2009, 02:10
bu heyecan beni öldürecek

Gökhan KAN
15.01.2009, 02:11
Saat 3'e kadar mühlet. :D

Yoksa istifa etsinler. :p
ağzından yel alsın............

keles76
15.01.2009, 02:17
ben bu fotomaci seviyorum simdi gidip rahat uyuyacagim kardesim takimda maximum 25 futbolcu olur sezonda bize bu kadar aldiriyorlar Insaallah bu yildiray mevzusu dogrudur kiralik gelsin birakmayiz antlasmaya bir iki madde koyup sezon sonunda bonservisi ile aliriz Allahin izniyle

Fanatik28
15.01.2009, 02:22
Geceyarisina dogru bakiyorum Selcuk konusu islenmis.

Selcuk ile Colman elestiriliyor. istatistikler ne diyor. Oynadigimiz maclarin %70´i rakip sahada oynaniyor. Bu ne demek, ortasaha oyuncularimiz topu kapiyor ama bir sekilde yine kaptiriyoruz. Pekiyi kaptiran kim? Biraz Selcuk, biraz Colman ama en önemlisi forvetler!!!

Selcuk ve Colman topu forvetlerin önüne atabilmeyi bircok kez deniyorlar, malum bizimkiler topu saklayamiyor, cezasahasi önünde ortasaha oyuncularina duvar olamiyor ( ki olabilseler Selcuk ve Colman´in bircok golünü daha izleyebiliriz ). Rakibin 7 kisiyle alani daralttigi bölgede forvetin önpne top atabilmek ne kadar kolay siz düsünün. Kaldi ki bunu bircok kezde basariyorlar ama malum forvetlerimiz harciyor.

Ondan sonra buraya forvet sart diye yazdigimizda, yok efendim ortasahamiz eksik. Orada eksik olan bölgeler belli. Selcugun bu kadro yapisiyla Manisa´da gösterdigi performansi yakalayabilecegini düsünmüyorum. Adamin 69 dakikada cigeri cikiyor. Keza Colman daha enerjik!!!

Insallah Papy beklentemizi daha erken karsilayabilir, birde fatih´in katilimiyla ilk 2 icin sansimiz daha da yükselir.

En önemli sorunlardan biride sagbek. Sezonbasinda Selcuk ile Colman´in ortasahada tam manada basarili olabilecegini düsünmüstüm ama gercek bir sagbek olmadan bu imkansiz görünüyor. Mesela Ugur Kavuk benimde begendigim bir isim. Onun alinmasi ile ortasahada Selcuk-Colman-Solacik üclüsü ile özlenen futbol ortaya cikacaktir. Ama daha cok gol atabilirmiyiz, orasi gökhan´in performansina bagli!!!

Mahmut Baran
15.01.2009, 02:32
sizi bilmemde benim kimyam bozuldu, kırdık kafayı iyice :) gündüz ofiste uyukluyorum artık, hayrlısı ile bitseydi şu transfer işi

a.fındıkoğlu
15.01.2009, 02:55
bence yıldıray transferınden once sol açık sol ve sağ bek transferi daha oncelıklı yıldıray transfer edilirse beraberınde bır cok sorun cıkabılır kımı keseceksınız orta sahadan takımın huzuru bozulabılır ..ılla 10 numara alınacaksa yıldıraya verılecek parayla tabata alınmalı..tabata 10 tane yıldıray eder

orion
15.01.2009, 02:59
yıldırayın bu sezon sadece 4 lig macında(ortalama 45 dk ile) v 2 uefa kupası macında oynadıgını dusunursek ersun yanal faktörüyle alabiliriz bence ama satın alma opsıyonu olmadanda kiralanmamalı

Yasin Berber
15.01.2009, 03:08
Arkadaşlar oyuncunun kattığı futboldan hariç havayıda düşünün....Diego aragones ve robertodan sebep fener diyor eğer bizde yıldırayı alırsak bizde bu güç varsa inanın başkalarının gözünde daha yükselicez futbolcular bize daha çok gelmek isticek bu illa yıldıray değil başka kaliteli oyuncuylada olabilir ....ama yıldıray konusunda düşüncem şu alırsak çok iyi olur ortasahada bir rekabet olur ..Vede yıldıray çok kaliteli bir oyuncu

akin0834
15.01.2009, 03:12
fotomaçsa yalan....ama altında ccevat kol diyo...cevat kol imzalıysa olabilr diyorum..ama yinede fotomaça inanasım gelmiyo yaa:)

Mustafa Ayazoğlu
15.01.2009, 03:13
Fotomaç Yıldıray haberi yapmış altında Cevat Kol yazıyor.. bakalım ne sonuç çıkar..

Erdal DİLEK
15.01.2009, 03:43
olabilirde olmayabilirde garantisi yok. .

Dogan
15.01.2009, 03:55
Yıldıray'ı alalım Aydın'ı da alalım transferi kapatalım diyorum. Fazlasına gerek yok.

Bir de Fenerbahçe Diego'yu transfer edebilirse gerçekten çok şaşırırım. Brezilya Milli takımında Kaka'ya Ronaldinho'ya verilmeyen görevlerin verildiği bir adam olacağım, beni Real Madrid gibi kulüpler isteyecek de ben gidip FB ile anlaşacağım. Ya kendime güvenim yok, ya iki katından fazla para veriyorlar, ya da salağım:D

bekir61
15.01.2009, 04:00
-----------------------------Fatih Tekke------------------------------
---------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------
Fode Mansare-------------Roman Riquelme-------------Ibrahima Yattara
--------------Ceyhun Gülselam----------Selcuk Inan-------------------
Hrvoje Cale----Egemen Korkmaz----Rigobert Song----Abdurrahman Dereli
--------------------------Tony Mario Sylva----------------------------

Fatih= 4
Riquelme= 11
Abdurrahman=2
Toplam= 17 milyon

..........para olsa :(:(:(:(:(

sessizkral_1
15.01.2009, 04:04
"Faty Papy ile anlaştık"

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_239370_Fatyapyy140157000_414_232.jpg

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Burundili futbolcu Faty Papy ile üç yıllık sözleşme imzalayacaklarını söyledi. Bu arada Ergin Keleş'in de gözden çıkarıldığı ve kendisine kulüp bulmasının istendiği öğrenildi.

FATY PAPY'İNİN EVRAKLARI BEKLENİYOR
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, Antalya kampıyla ilgili yönetime ilk raporunu sundu. Bu rapor sonucunda Burundili futbolcu Faty Papy'i ile 3 yıllık sözleşme imzalanması kararlaştırılırken, Ergin Keleş'e ise kendisine kulüp bulması tebliğ edildi. Bordo mavili takımın Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Faty Papy ile sözleşme imzalamak için ülkesinden evraklarının gelmesini beklediklerini belirterek, "Faty Papy'inin Antalya kampındaki performansı bizi memnun etti. Hocamızın da olumlu raporu doğrultusunda bu futbolcu ile üç yıllık sözleşme imzalama kararı aldık. Ülkesinden evraklarının gelmesini bekliyoruz. Evraklar elimize ulaştığında en kısa zamanda bu futbolcuyla sözleşme imzalayacağız" dedi.
LEONARDO İLE GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR
Hacısalihoğlu, ellerindeki transfer listesinde 6-7 futbolcu bulunduğunu da ifade ederek, "Bu futbolcular arasında eleme yapıyoruz. Önceliğimiz orta sahanın soluna bir takviye yapmak. Hocamızla sürekli diyalog halindeyiz. En geç önümüzdeki hafta içerisinde transfer çalışmalarını sonlandırmayı planlıyoruz. Transfer çalışmalarını sürdürürken kulübün ekonomik yapısına zarar vermemesine özen gösteriyoruz" dedi. Hacısalihoğlu, Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo içinde görüşmelerinin sürdüğünü vurgulayarak, "Bu futbolcu da gündemimizdeki isimlerden bir tanesi. Kendisiyle ve kulübüyle temaslarımız sürüyor" diye konuştu.
GÖKSU A TAKIMDA KALACAK
Teknik direktör Ersun Yanal'ın Antalya kampıyla ilgili geniş bir raporu daha kendilerine sunacağını söyleyen Hacısalihoğlu, "Bu rapor doğrultusunda büyük ihtimalle Göksu A takım kadrosuna dahil edilecek. Diğer genç futbolcular Yasin, Mehmet ve Zeki, PAF takımla çalışmalarına devam edecek. Ancak şu anda bu konuda kesin verilmiş bir kararımız yok" dedi.
ERGİN KELEŞ GÖZDEN ÇIKARILDI
Antalya kampında sergilediği performansla gözden çıkarılan Ergin Keleş'e kulüp bulması tebliğ edildi. Süper Lig'den ve Bank Asya Birinci Ligi'nden birçok takımın talip olduğu genç futbolcuyla yollarını ayırdıklarını söyleyen Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Ergin'e kendine kulüp bulmasını söylediklerini belirterek, "Kamp sonunda böyle bir karar alındı" dedi. Antalya kampının son bir haftasında takımdan ayrı olarak çalışan futbolcunun gelen teklifler arasında en kısa zamanda bir karar vereceği öğrenildi.
BARIŞ: FENERBAHÇE MAÇI ÇOK ÖNEMLİ
Trabzonspor'un genç futbolcusu Barış Memiş, Antalya kampının kendisi için çok faydalı geçtiğini söyledi. Barış, takım içerisinde ki genç futbolcuların sayısının artmasının kendisine de moral olduğunu ifade ederek, "Yorucu ama faydalı bir kamp dönemini geride bıraktık. Şimdi bu kamp performansımızı lige yansıtmamız gerekiyor. İkinci yarıya Fenerbahçe maçı ile başlayacağız. Bu maçtan puan ya da puanlarla ayrılmak istiyorum. Hocam bana şans verdiği taktirde bu maçta takımım için elimden geleni yapacağım" dedi.

TSKara61
15.01.2009, 05:58
Yenisi:
```````````````Gokhan```````````````
Aydin``````Colman```Yildiray````Yattara
``````````````Huseyin```````````````

Boyle birseyemi bakiyoruz simdi?

Eskisi:
`````````Gokhan````Umut````````````
``````Colman``````Selcuk``````Yattara
````````````Huseyin

Muhammet
15.01.2009, 06:44
"Yenisi" kadrosu çok dayanamaz, çok başlar ağrıtır bu ligde. ;)

Ali Tunahan Güllü
15.01.2009, 07:46
bajkalım yıldıray konusu doğrumu hiç ümidim yok ama...

Recep Alkan
15.01.2009, 08:07
Yusuf transferinde Kartal ile arası açılan Trabzonspor, gündemindeki oyunculardan biri olan Aydın Karabulat´a açık konuştu: Beşiktaş ile bizi karşı karşıya getirme. Bonservisini al, gel.

Stratejik davranıyor
Teknik direktör Ersun Yanal’ın geleceğe yönelik transfer hamlesi paralelinde yönetime sunduğu raporda yer alan Aydın Karabulut, Trabzonsporlu idarecileri stratejik bir yol izlemeye itiyor... Yusuf Şimşek transferi sebebiyle Kara Kartal ile arası hayli açık olan Bordo-Mavililer’in, Bursaspor’a sıcak bakmayan genç oyuncuya oldukça açık bir mesaj ilettiği ve beklemeye başladığı öğrenildi.

‘Yanlış anlaşılır’
Trabzonspor kanadının Aydın Karabulut’a, “Biz Beşiktaş ile böyle bir konuda karşı karşıya gelmek istemiyoruz. Özellikle de Yusuf’un kontrası gibi görünmesi hiç doğru olmaz. Seni istiyoruz, fakat bir şartla. Git yönetimle sorunlarını çöz bonservisini al ve öyle gel” dediği belirtildi. Bu haberin ardından Aydın Karabulut’un ve menacerlerinin Beşiktaşlı yöneticilerle bir kez daha masaya oturacağı kaydedildi.

fanatik gazetesi

Recep Alkan
15.01.2009, 08:08
Sürpriz bir şekilde önce Trabzon´a gelen, ardından da Antalya kampında denenen Burundi Milli Takımı´nın oyuncusu 18 yaşındaki Faty Papy ile profesyonel sözleşme yapılacak.

Sürpriz bir şekilde önce Trabzon’a gelen, ardından da Antalya kampında denenen Burundi Milli Takımı’nın oyuncusu 18 yaşındaki Faty Papy ile profesyonel sözleşme yapılacak. Orta alanda hücuma yönelik olarak forma giyen ve antrenmanların ardından Antalyaspor ile oynanan özel maçta da göz dolduran Faty Papy’nin 3.5 yıllık mukaveleye imza atacağı bildirildi. A Takım ile beraber çalışmalarına devam edecek olan genç yıldız adayından asıl beklenti ise gelecek sezona dair.

hayırlısı olsun. ama ben yanlış hatırlamıyorsam 18 yaşını geçmiş oyuncular ile 3.5 yıldan fazla sözleşme yapılabiliyor. demekki daha papy 18 ini doldurmamış. yönetim ne kadar 18 desede?

Bilâl ÇOBAN
15.01.2009, 08:24
büyük bi bomba patlayacak ama, içimizde mi patlayacak transfer bombası mı patlayacak belli değil :)

şaka bi yana, yönetime güvenim sonsuz, sırf bunca sabahlayan taraftarımz için bile en iyi transfer yapılacaktır...

Muhammet
15.01.2009, 08:25
Aydın alabilir mi bonvervisini acaba?

6Şafak Aydın1
15.01.2009, 08:27
ne zaman bitiyo bu süre 5 subatmi ?

Bilâl ÇOBAN
15.01.2009, 08:29
2 şubat olması lazım.

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 08:29
Ersun Hoca,Faty Papy'i başka takıma kiralamak istemiyor.Gönderdiği takımdaki hocasının ona yeteri kadar ilgi göstermemesinden ve gelişimine katkı bulunamayacağından çekiniyor.Ersun Hoca,Papy'i kanatlarının altına alıp yetiştirecek galiba.

Transfer konusunda ise şuanki takıma haksızlık yaptığımızı düşünüyorum.Sanki transfer yapılmazsa halimiz harapmış gibi düşünüyoruz.Biz 34 puanı bu takımla,bu futbolcularla aldık.Bunu gözardı etmeyelim.Ama bir sol açık ve alternatif bir ortasaha ihtiyacımız olduğunu bilmeyen yok.Ben Yıldıray'ın ve Aydın'ın bu takıma faydalı olacağını düşünüyorum.Bnei korkutan Aydın'ın sakatlığının uzun sürmesi.Bazı yerlerde 3 ay bazısında 3 hafta diyorlar.Anlayamadım bir türlü.

6Şafak Aydın1
15.01.2009, 08:31
veronu alalim yedeginede riquelmeyi cekelim isaaca karsilik konya macini gösteririz.

Recep Alkan
15.01.2009, 08:32
transfer için son gün 2 şubat. aslında çok da zaman kalmadı. umarım aydın transferi gerçekleşir. faydalı olacaktır.

metinbay61
15.01.2009, 08:49
http://www.htspor.com/2009/01/15/resim/121335.jpg
Trabzon Yıldıray'ı kiralıyor!
Çok kaliteli bir 10 numara arayan Trabzonspor, Stuttgart'ta oynayan Yıldıray Baştürk'ün peşine düştü.

http://www.htspor.com/images/date.gif15 Ocak 2009 Perşembe, 07:53
Bordo-mavililerin, yıldız futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralama konusunda Alman kulübü ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu'nun bu sabah Almanya'ya giderek Yıldıray transferini gerçekleştireceği ifade edildi.
Yıldız futbolcuyu kiralamayı hedefleyen bordo-mavililerde genel sayman Mahmut Aksu bu sabah Almanya'ya uçuyor.
Transfer çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Trabzonspor, Fotomaç'tan Cevat Kol'nu haberine göre, rotayı oyun kurucu mevki için Almanya'ya çevirdi. Bordo-mavili yönetim, Stuttgart'ın yıldız oyuncusu Yıldıray Baştürk'ü sezon sonuna kadar kiralamayı planlıyor. Elini çabuk tutmak isteyen Trabzonspor yönetiminin, bu sabah genel sayman Mahmut Aksu'yu Almanya'ya
göndereceği öğrenildi. Mahmut Aksu'nun akşam saatlerinde Alman kulübünün yöneticileri ile bir araya geleceği ve transferin netleşeceği öğrenildi.
ÇİFTE HEDEF PEŞİNDE
Bordo-mavililerin Yıldıray Baştürk'ü kiralamak için Stuttgart'a 1 milyon euro vermeyi gözden çıkardığı iddia edildi. Trabzonspor yönetimi, milli futbolcuyu ise 700 bin euro'luk rakamla bordo-mavili formayı giydirmeyi hedefliyor. Trabzonspor bu transferi gerçekleştirerek, hem 10 numara eksikliğini gidermek hem de Yusuf Şimşek'i transfer eden Beşiktaş'a bir anlamda misilleme yapmak istiyor. Kartal, geçtiğimiz günlerde Yıldıray için bastırmış ama transferinde mutlu sona ulaşamamıştı.
kaynak:Habertürk

b_m_61
15.01.2009, 08:51
Arkadaşlar şuanda takım gayet başarılı 3 mevkiyi birden değiştirmek riskli olabilir.

6Şafak Aydın1
15.01.2009, 08:53
yildiray iyi olur, gerci cok sakatlaniyor ama faydali olur, gecen macta 2-0 maglupken 70lerde girdi maci cevirdi. tarif etmeye gerek yok. sorun sadece türkiyede oynamak istememesi yillardan beri...

Serdar A
15.01.2009, 08:53
...

Fatih= 4
Riquelme= 11
Abdurrahman=2
Toplam= 17 milyon

..........para olsa :(:(:(:(:(

Her şey parayla satın alınamıyor ne yazık ki ... Paranın satın alamayacağı şeyler vardır .

Recep Alkan
15.01.2009, 08:56
Her şey parayla satın alınamıyor ne yazık ki ... Paranın satın alamayacağı şeyler vardır .

kardeşim transfer konusunda sana birşeyler öğretecek değilim. hele ki bu kadar başarılı bir insanken bu konuda. ama dünyada ben paranın satın alamayacağı tek insanım diyen henry arsenali, shewcenkho da milanı zamanında bırakıp gitti.

aslında herşey para. carlos, alex, guiza, kewell, baroş bunlar kimsenin hatrı için türkiyedeki takımlara gelmedi.

6Şafak Aydın1
15.01.2009, 08:58
pandiani,yildiray,caner,derbiler icinde michel salgado

Gökçebey
15.01.2009, 09:03
Bugün sanki birşeyler olacak gibi bir his var içimde. Ayın 15 olmasında dolayı maaş almamızdan mıdır nedir çözemedim :D

Ertan 51
15.01.2009, 09:04
:)
Türk filmi kıvamında olmuş hocam.

ama yüzde yüz haklısınız,
ben de derim hep
takım ruhu-oyuncunun hırsı-karakteri ve kişiliği vs.vs.

Bilâl ÇOBAN
15.01.2009, 09:06
kardeşim transfer konusunda sana birşeyler öğretecek değilim. hele ki bu kadar başarılı bir insanken bu konuda. ama dünyada ben paranın satın alamayacağı tek insanım diyen henry arsenali, shewcenkho da milanı zamanında bırakıp gitti.

aslında herşey para. carlos, alex, guiza, kewell, baroş bunlar kimsenin hatrı için türkiyedeki takımlara gelmedi.

sana sadece totti diyorum başka da birşey demiyorum...

Doğan BULAT
15.01.2009, 09:07
Transfer sezonu bitsede rahat etsek artık yahu.. Gazateler traj yapıcaz diye herkesin gönlündeki ismi takımlara transfer ediyor.. Yok Yıldıraymış yok Fode Mansereymiş.. Bizde heyecan yapıyoruz .. Şurda doğu dürüst yazılan hiç bişey yok herkes gönlündeki ismi yazıyor.. Boşuna heyecan yapıoruz burda :D

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 09:07

Bilal,bende sadece TOTTİ diyorum başka bişey demiyorum.

Serdar A
15.01.2009, 09:08

Öğretecek değilsiniz elbette , konumunuz buna müsait değil , benimde olmadığı gibi .

Ancak fikrinizi söylerken bile konu hakkında bir miktar bilgi toplamanızı tavsiye ederim .

Genellemeler , kulaktan dolma yalan yalnış bilgiler yerine bir bakın bakalım Riquelme son iki yılda hangi kulüpler istemiş , ne paralar önerilmiş . Bir bakın bakalım Boca tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu ve taraftarın " 1 numaralı efsanesi kimdir . Bir bakın bakalım dünyanın 1 numaralı taraftar futbolcusu kimdir . Bir bakın bakalım Barcelonaya ne şartlarda gitmiştir , neler yaşamıştır .

Ondan sonra gelin , konu üzerine tartışmaya devam edelim .

magicyattara
15.01.2009, 09:13
bence yıldıray transferınden once sol açık sol ve sağ bek transferi daha oncelıklı yıldıray transfer edilirse beraberınde bır cok sorun cıkabılır kımı keseceksınız orta sahadan takımın huzuru bozulabılır ..ılla 10 numara alınacaksa yıldıraya verılecek parayla tabata alınmalı..tabata 10 tane yıldıray eder

Bizim takım,takım olacaksa söylediğin gibi adam gibi sağ ve sol bek bulmak zorunda.
Hem defansif hem de ofansif görevleri kusursuz yapan adamlar bulunmalı.
Takımın en önemli eksikleri sağ ve sol bekler.Sol bek olarak Cale'yi kimse beğenmese de bence idare eder,fakat sağ bekimiz hiç yok.
Ama en yetersiz bölgemiz bence beklerimiz.Buralar doldurulmadan oyunumuz oturmayacak.

Yıldıray'ın istenmesi demek hatta alınamayan Yusuf'un istenmesi ;hocanın orta saha memnuniyetsizliğinin göstergesidir.
Yıldıray alınırsa muhtemelen Colman-Selçuk ikilisinden biri yedek kalacaktır.

Yıldıray'ın futbolculuğunu konuşmaya gerek yok.
Bence Yıldıray 10 tane Tabata eder.

Ertan 51
15.01.2009, 09:17

Başka da bulamazsın heralde Bilal
Totti değişik bi canlı:)

Napoleon61
15.01.2009, 09:17
neden colman selçuk yedek kalsın arkadaşlarr biri bana huseyın ın ne iş yaptığını anlatsın ?

nedir bu vazgeçilmezlik

magicyattara
15.01.2009, 09:18

Ben de seni livera61'e havale ediyorum:)
Totti uzmanı.:)

cihatöztürk
15.01.2009, 09:38
neden colman selçuk yedek kalsın arkadaşlarr biri bana huseyın ın ne iş yaptığını anlatsın ?

nedir bu vazgeçilmezlik

aynen katılıyorum.....hüseyin senelerden beri aldığı geri atıp duruyor bi kere ilereye doğru düzgün bişiler yaptığını hatırlamıyorum

bariskaratas
15.01.2009, 09:44
evet ben de daha once defalarca yazdim. bize sagbek lazim oncelikli olarak. cale bence defansta iyi. gollerin cogunu sagbekten yedik.
ama hoca illa cale yerine solbek ariyor egemeni oynatip. onun yerine sagbek arasa olmadi girayi orda denese.
bence de oncelik sagbek olmali. sonra da eger baris boyle devam edecekse solorta.

Bizim takım,takım olacaksa söylediğin gibi adam gibi sağ ve sol bek bulmak zorunda.
Hem defansif hem de ofansif görevleri kusursuz yapan adamlar bulunmalı.
Takımın en önemli eksikleri sağ ve sol bekler.Sol bek olarak Cale'yi kimse beğenmese de bence idare eder,fakat sağ bekimiz hiç yok.
Ama en yetersiz bölgemiz bence beklerimiz.Buralar doldurulmadan oyunumuz oturmayacak.

Yıldıray'ın istenmesi demek hatta alınamayan Yusuf'un istenmesi ;hocanın orta saha memnuniyetsizliğinin göstergesidir.
Yıldıray alınırsa muhtemelen Colman-Selçuk ikilisinden biri yedek kalacaktır.

Yıldıray'ın futbolculuğunu konuşmaya gerek yok.
Bence Yıldıray 10 tane Tabata eder.

arifemre
15.01.2009, 10:00
Fatih=4M, Riquelme=11M, Abdurrahman=2M, şampiyonluğun tadı=paha biçilemez.
parayla satın alınamayacak şeyler vardır, geriye kalan herşey için mastercard:)
şimdi bi pankart geldi aklıma

"selçuk dereli=1M, cüneyt çakır=750K, kuddusi=1M, şerefli mücadelenin tadı= paha biçilemez
parayla satın alınamayacak şeyler vardır, geriye kalan herşey için aziz yıldıvım."

hahaha bu pankarta ceza gelirmi ki? :)

Napoleon61
15.01.2009, 10:10
aynen katılıyorum.....hüseyin senelerden beri aldığı geri atıp duruyor bi kere ilereye doğru düzgün bişiler yaptığını hatırlamıyorum

geçtim iyi yaptığı bişey çok iyi top kesiyor adam marke ediyor diyin .. yok kardeşim .. ama hala kesilecek adam kim olur sorusunda baş harfi bile telafüz edilmiyor,herkes biliyor ki kesilmez Trabzonspor un sahaya çıkan ilk 11 inde kamburdur huseyın

b_m_61
15.01.2009, 10:10

"selçuk dereli=1M, cüneyt çakır=750K, kuddusi=1M, şerefli mücadelenin tadı= paha biçilemez
parayla satın alınamayacak şeyler vardır, geriye kalan herşey için aziz yıldıvım."

Pankartı bilmem ama msn iletisine ceza gelmez :D sağol ileti için :D

KaNuNSuZ oFLu
15.01.2009, 10:12
beyler noldu? ben yildiray ile ilgleniyoruz besiktasa misilleme yapacagiz bu futbolcu kiralik almayi düsünüyoruz deyince beni bi dövmediginiz kalmisdi =) ben duyumlarimi size bundan 2 gün önce aktarmisdim ve bugün bu duyumlarin aynisini fotomac gazetesinde okudum =) ki fotomac gazetesinin pek güvenilir bir gazete olmadigini gözönünde bulundurarak ben umudumu yitirdim :D simdi ben size firca atacam =) ne yildirayi be :P

toksoy61
15.01.2009, 10:20
sözü geçen mevkilere futbolcu anca seneye alınabilir. öncelik en fazla ihtiyaç duyduğumuz yere olmalı. Yani sol açık.
Tayfun ve serkan sağ bekte idare ederler. Cale ile egemende sol bekte idare ederler. forvetler zaten tamam. orta sahanın sağı belli, ortası belli, tek sorun sol kanatta verimli olabilecek, oyağında top tutan, oyun kurabilen bir oyuncu. buraya kaliteli bir oyuncu alındımı alternatifi bol bir orta sahamız olmuş olacak.

alioglua
15.01.2009, 10:23
bence kaliteli bir de forvet almalıyız

MeNdaKkaDukKa
15.01.2009, 10:28
Hala daha net bi adım atamadık ama neyse...

Gönlümdeki transferler Fatih Tekke ve Caner Erkin ama şuanda gündemde yok...
Leonardo transferi umut ederimki biter...

Hüseyin İlkin
15.01.2009, 10:28
Benim vizeler bitiyor bugün ama hala transfer yok , sanırım yönetim benim vizelerin bitmesini bekliyor :rolleyes: O değilde şu konuyu bir an önce bağlasak çok iyi olacak ...

Muhammet
15.01.2009, 10:30
Benim vizeler bitiyor bugün ama hala transfer yok , sanırım yönetim benim vizelerin bitmesini bekliyor :rolleyes: O değilde şu konuyu bir an önce bağlasak çok iyi olacak ...

Bitmesin olm. Biz hep burada transfer konuşalım, hayaller kuralım. :)

Çok sarıyor bana. :p :)

GERONIMO35
15.01.2009, 10:36
yine gönüllerden geçen transferler konuşuluyor ciddi bir adım yönetimin ilgilendiği kims yokmu?

Ahmet Faruk
15.01.2009, 10:44
Bitmesin olm. Biz hep burada transfer konuşalım, hayaller kuralım. :)

Çok sarıyor bana. :p :)

Senin işin gücün yok anlaşılan. Biz de finallerde kağıtları beklerken foruma girip son bir haber alalım diyoruz. Thenenin, Norton falan transfer ediyoruz. Devrelerin sağına soluna eklenecek elemanları düşünüyoruz. Bitsin de şu transferler işimiz biraz kolaylasın...

Muhammet
15.01.2009, 10:47
Senin işin gücün yok anlaşılan. Biz de finallerde kağıtları beklerken foruma girip son bir haber alalım diyoruz. Thenenin, Norton falan transfer ediyoruz. Devrelerin sağına soluna eklenecek elemanları düşünüyoruz. Bitsin de şu transferler işimiz biraz kolaylasın...

Ahmet, finaller de çok sarıyor. :p

Benim dilimde tüy bitti sol kanat diye yazmaktan. Bu başlıkta başka türlü yaşamalıyım, sıkıldım çünkü. ;) :)

Mustafa OK
15.01.2009, 10:50
Trabzonspor'un geleceği emin ellerde

Ligde ilk yarıyı lider Sivasspor'la aynı puanda bitiren Trabzonspor, ikinci yarı için kadrosunu güçlendirmek adına transfer çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan geleceğin kadrosunu da oluşturuyor.

Devre arası kampına PAF takımından 3 oyuncuyu dahil eden Bordo-Mavililer bunlardan Göksu Alhas ile sözleşme yaparak Barış Memiş'ten bir yıl sonra yeni bir genç yeteneği kadroya katmış oldu. Bunun yanında Brundi milli takımının 18 yaşındaki ön liberosu Faty Paty'yi de denemeye alan teknik heyet özellikle Göksu ve Paty'nin performansından son derece memnun.

Son Antalyaspor maçında her iki futbolcu da oynadıkları futbolla göz doldururken Trabzonspor'un geleceği adına umut verdiler. Diğer taraftan Karadeniz ekibinin sözleşme imzalatıp Hollanda ikinci lig takımlarından Maastricht'te kiralık olarak oynattığı Christian Brüls'ün performansı ile ilgili gelen haberler ve görüntüler sevindirici. Pilot takım daha şimdiden ümit milli takıma 2 futbolcu yolladı. Genç milli takımlarda Trabzonspor bünyesinden futbolcular yeniden var olmaya başladı... Geçmişte Trabzonspor için hem altyapı hem de erken yaşta keşfedilen "dışarıdan" futbolcuların önemi büyüktü. Son 20 yılda Ünal dışında geldiğinde popüler olup takıma katkı sağlayan futbolcu örneği yok. Yakın tarihte şampiyonluğa yaklaşılan 2 dönemde de altyapıdan yetişmiş oyuncuların erken keşfedilmiş "yabancı" gençlerle başarılı bir şekilde kaynaştırılmasından oluşan bir kadro yapısı çarpıyor göze. Kapalıçarşı'dan Abdullah, Eskişehir'den Orhan, Konya'dan Tolunay, altyapıdan Hami, Lemi, Soner... Ya da Brezilya'dan Aurelio, Belçika'dan İbrahim Yattara, altyapıdan Gökdeniz, Fatih, Hüseyin gibi... Trabzonspor'un gelirleri hiçbir zaman Fenerbahçe, Galatasaray ya da Beşiktaş kadar olmadı. Yakın zamanda olması da mümkün görünmüyor.

Bu gerçek Trabzonspor'un yarışta öne geçmesi adına altyapı ve "scut" başarısını daha da önemli hale getiriyor. Bu anlamda özellikle altyapı konusunda şehrin futbola olan düşkünlüğü hem şans hem şanssızlık gibi görünüyor. Türkiye'de Trabzonspor PAF takımı hariç hiçbir altyapı takımının 3.000 kişiye maç oynamadığı, bir gerçek. Üstelik her biri birer teknik adam gibi maçı izleyen yaşı genç olmayan önemli bir kitle var Trabzon'da. Ancak bu kitle aynı zamanda "notu çok kıt" hocalar topluluğu. 1.65 boyuyla kafa golü atan Göksu yaşı 70'in üzerinde bir amca taraftarından "oyle mi çıkilur kafaya" şeklinde eleştiriliyor mesela. Bu zor beğenen kitleye yıllardır gelmeyen şampiyonluğun getirdiği sabırsız gençler eklenince PAF takımının yıldız adayı üzerinde ağır bir baskı oluşuyor. Bu baskı son 10 yılda nice yıldız adayının heba olmasında önemli bir faktör gibi duruyor. Şimdi yakalanan bu yeni hava ile Trabzonspor'un önümüzdeki senelerin kadrosunu çok daha ucuza mal etmesi mümkün görünüyor. Sabırla bıkmadan yeniden ve yeniden denemekten başka çıkar yolu yok Trabzon'un...

ERDAL HOŞ
ZAMAN

TolgaTopçu61
15.01.2009, 10:52
Sol kanata aslinda Babic'de düsünebilir,suan Betis'te kadro disi birakildi...fazla ücret istemezler tahminen...

Ömer SEVİNÇ
15.01.2009, 10:54
Erdal abi döktürmüş yine:) Kalemine sağlık..

poetricus
15.01.2009, 11:01

Tarzım değil ama oy oy oy!
Bu yazının değeri ne nakitle ne de Mastercard'la ödenebilir.
Elinize, fikrinize gönlünüze sağlık.

Salih Kara
15.01.2009, 11:02
Trabzonspor'un geleceği emin ellerde

......

Türkiye'de Trabzonspor PAF takımı hariç hiçbir altyapı takımının 3.000 kişiye maç oynamadığı, bir gerçek. Üstelik her biri birer teknik adam gibi maçı izleyen yaşı genç olmayan önemli bir kitle var Trabzon'da. Ancak bu kitle aynı zamanda "notu çok kıt" hocalar topluluğu. 1.65 boyuyla kafa golü atan Göksu yaşı 70'in üzerinde bir amca taraftarından "oyle mi çıkilur kafaya" şeklinde eleştiriliyor mesela.
.......

ERDAL HOŞ
ZAMAN

İşte bu yüzden çok farklıyız:)

poetricus
15.01.2009, 11:05
Erdal Bey güzel yazmış.
Son kısımdan ayrı bir yazı çıkar. Gençlerin heba olup gidişi tek sebebe irca edilmemeli.

Travelair
15.01.2009, 11:15
Her lafı dinleyen futbolcu olamaz. Hocasının ve başkanının sözünü dinlesin yeter. İnsanların ağzı torba değil ki büzesin. Ağzı olan konuşuyor vs vs. Bunlar bahane olamaz bence

CAFER ÖZER
15.01.2009, 11:31
Fatih Fatih istediniz 18 yaşında Faty geliyor,

dumanpub
15.01.2009, 11:34
bura yine baya kalabalık =) 2 gün içinde bu topicte patlama olucak kalın sağlıcalıkla,,
bilinen bir yıldız ile anlaşıldı ismi medyadada geçti yakında yönetimden açıklama geli. transfer olmama gibi bi durumda kalmamış oldu

Sadık Bıyık
15.01.2009, 11:44
bura yine baya kalabalık =) 2 gün içinde bu topicte patlama olucak kalın sağlıcalıkla,,
bilinen bir yıldız ile anlaşıldı ismi medyadada geçti yakında yönetimden açıklama geli. transfer olmama gibi bi durumda kalmamış oldu

sen bombayı bıraktın artık patlamada olur heralde :) şimdi ayıkla pirincin taşını. 2 gün boyunca birbirimizi yeriz acaba fatihmi, canermi, yıldıraymı diye

Soner Kurt
15.01.2009, 11:45
attın bombayı orta yere kaç tabi :D yıldıraydan bahsediyorsun herhalde. ama bu yıldıraysa büyük ihtimal çok eleştirilecektir. sol kanat alınmayacaksa çok gereksiz bir transfer olur.

Uğurtan
15.01.2009, 11:45
sen bombayı bıraktın artık patlamada olur heralde :) şimdi ayıkla pirincin taşını. 2 gün boyunca birbirimizi yeriz acaba fatihmi, canermi, yıldıraymı diye

Fatih sözkonusu değil arkadaşım değil.. Onu biliyoruzda.. Bu yabancı bir yıldızmı yerli mi? Onu merak ettim..?

Muhammet
15.01.2009, 11:47

Söylemesen daha iyiydi, bence. :rolleyes:

Gökhan KAN
15.01.2009, 11:48
bu kadar kafanıza takmayın arkadaslar onlarda ugrasıyordur transfer için.

İskender Çakmak
15.01.2009, 11:50
yeni bir gün yeni ümit bakalım ne olacak

Gökhan KAN
15.01.2009, 11:50
bence kaliteli bir de forvet almalıyız

Bana kalırsada alınsın am su dnemde takıma masraf cıkmasın sene sonunda

gereken yapılır insallah...Bu kadroyu koruyup yedek kulübesini güçlendirirler.

Zafer Fidan
15.01.2009, 11:51
Yildiray Bastürk & Aydin Karabulut

Sadık Bıyık
15.01.2009, 11:51
Fatih sözkonusu değil arkadaşım değil.. Onu biliyoruzda.. Bu yabancı bir yıldızmı yerli mi? Onu merak ettim..?

fatih duygusal bir insandır öyle yabancı yerde yabancı bir takımda rahat edemez. gelmezse tek sebeb ersun hoca istemezse olmaz. genede ben ne medyumum nede kahin, sadece fikrim bu

Cemalettin Taşkın
15.01.2009, 11:53
yıldıray transferi bize ne kazandırır acaba?

bu sezon sadece 4 maç oynamış yıldıray.

TolgaTopçu61
15.01.2009, 11:57

bence hic birsey kazandirmaz, gelip cok az sayida mac oynayip gene gider...bos transfer olur bence

Ümit Tekşan
15.01.2009, 11:57
Ne yıldıray ne de Fatih bence ikisinide alamayız benim şahsi görüşüm...

Uğurtan
15.01.2009, 11:58
fatih duygusal bir insandır öyle yabancı yerde yabancı bir takımda rahat edemez. gelmezse tek sebeb ersun hoca istemezse olmaz. genede ben ne medyumum nede kahin, sadece fikrim bu

Arkadaşım sebep ekonomik ya da Fatih ile alakalı değil.. Kulüp ve tabanla alakalı Fatih'ten rahatsız olanlar var tabii bu tek taraflı da değil.. Tek bir şey söyleyeceğim daha uzatmayacağım bu konuda tartışma yaratmak istemiyorum çünkü.. Fatih 1 aydır Trabzon'daydı meydanda sokaklarda görmek mümkündü.. Hiç tesislerde fotoğraflandığını gördünüz mü medyada? Ziyarete gitti gibi? Gökdeniz Trabzon'a tatile geldiğinin ilk günü tesislerdeydi.. Çıkarımı siz yapın.. Herşey söylenmez..

İskender Çakmak
15.01.2009, 11:58

yıldıray son dönemlerde sakatlıklarla çok uğraştı ve eski yıldıraydan çok uzak ama bizim ligimizde rahat oynayabilceğini düşünüyorum bir deburaya gelirse yıldız statüsünde olacak ve kendini daha fazla verebilir maçlara önemli olan sakatlığı sık sık olursa hiç yararlanamayız

Ümit Tekşan
15.01.2009, 12:00
Arkadaşım sebep ekonomik ya da Fatih ile alakalı değil.. Kulüp ve tabanla alakalı Fatih'ten rahatsız olanlar var tabii bu tek taraflı da değil.. Tek bir şey söyleyeceğim daha uzatmayacağım bu konuda tartışma yaratmak istemiyorum çünkü.. Fatih 1 aydır Trabzon'daydı meydanda sokaklarda görmek mümkündü.. Hiç tesislerde fotoğraflandığını gördünüz mü medyada? Ziyarete gitti gibi? Gökdeniz Trabzon'a tatile geldiğinin ilk günü tesislerdeydi.. Çıkarımı siz yapın.. Herşey söylenmez..

Doğru bir tespit katılıyorum sana . 1 aydır Trabzonda olan bir insan neden Kulubü ziyarete gitmez ? Gökdeniz kadar olamadı.

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 12:01
Doğru bir tespit katılıyorum sana . 1 aydır Trabzonda olan bir insan neden Kulubü ziyarete gitmez ? Gökdeniz kadar olamadı.
oldurmadılar mı desek?!

Ertan 51
Mahmut Aksunun koordinatlarını takip edin denilmişti ve Almanya dan sinyal almıştık
ordan aktarma oldumu hala oralardamı acep

Almanya da ise sakın Zafer Yelen le muhatap olmasın

Uğurtan

Arkadaşım lafımı yanlış yere çekip sanki ben Fatih' sitem ediyormuşum kötülüyormuşum izlenimi de yaratmak istemiyorum öyle bir şey yok ama sorun ve sorunlar var arada.. O yüzden sadece demek istediğim ne biz talibiz, ne de böyle bir transfer olası.. O yüzden bu şıkkı eleyelim diyorum.. Nokta..

İskender Çakmak
15.01.2009, 12:03
Yönetim sefere çıktı
Karadeniz ekibinin öncelikli adayı ise Hollanda’nın Ajax takımında forma giyen, ancak son dönemlerde yedek kaldığı için sorunlar yaşadığı bilinen Leonardo... Ancak Brezilyalı futbolcunun hocası hala bu transfere yeşil ışık yakmıyor, Trabzonspor ise bastırıyor. Bordo-Mavililer’in Başkanı Sadri Şener ve yönetici Mahmut Aksu’nun Ajaxlı meslektaşlarıyla konuyu görüşeceği, kendilerine Brüls’ün takımı Maastricht’li idarecilerin de eşlik edeceği bildirildi. Konunun birkaç gün içinde netlik kazanması bekleniyor.

kaynak:fanatik

bu habere bakılırsa hollanda da olabilir

Uğurtan
15.01.2009, 12:03
Zaten konumuz da Fatih değil.. Şu transfer yerlimi yabancımı merakım o yönde benim.. :)

Zafer Fidan
15.01.2009, 12:04
Mahmut Aksuya güvencimiz tam :)

Ümit Tekşan
15.01.2009, 12:05
oldurmadılar mı desek?!

O da olabilir ama , Gökdeniz gidişi daha problemli oldu ancak Gökdeniz gene ziyaretini gercekleştirdi. Problemden kastım Başkanımız Gökdeniz Yıldız oyuncu değil yakıştırmasını yaptı. Gökdeniz bunlara kulak asmadı sonra araları düzeldi dediğim gibi belki "oldurmadılar" da olabilir. Sunu da söyliyeyim ben Fatih TEKKE'yi kötülemiyorum. Fatih Her zaman bizim kaptanımız Bizim en Yıldız oyuncumuzdur kapılarımız sonuna kadar kendisine açıktır.

Ümit Tekşan
15.01.2009, 12:06
Zaten konumuz da Fatih değil.. Şu transfer yerlimi yabancımı merakım o yönde benim.. :)

Benim tahminim büyük ihtimalle transfer yabancı olacak :) yerliler bize yaramıyor...

Uğurtan
15.01.2009, 12:07
Benim tahminim büyük ihtimalle transfer yabancı olacak :) yerliler bize yaramıyor...

Caner olsa keşke.. Ahh.. Ah..

Sadık Bıyık
15.01.2009, 12:10
sol ayaklı solda oynayan veya en azından sola yatkın biri olsunda kim olursa olsun. aslında benim bu transferde önceliğim kesinlikle sağ bek idi ama anlaşılan sağ bek ersun hocanın aklının ucundan geçmiyor. artık sene sonuna kadar sabrediceğiz anlaşılan. yada bir umut göksu sağ bek olarak monte edilebilirmi?

Travelair
15.01.2009, 12:11
Yıldıray elbetteki yararlı olur. Nihat da çok sakatlık geçiriyor Nihat'ı gelse kim istemez? Yıldıray adam eksiltebilen ayağına çabuk dikine kaleye gidebilen ve asistlik paslar yapabilen Bundesliga ve uluslararası tecrübesi olan bir futbolcu. Emre Belözoğlu'ndan daha kaliteli bence. Bence iş Yıldıray'da. Onu ikna edebilirsek hazır yerine oynayan Simak parlamış ve piyasası düşmüşken kiralık sözleşmeli, (Kiralık sözleşmesinde satın alma opsiyonu ve fiyatı belli olarak) takımımıza katarsak çok iyi olur. Hatta kiralık sözleşmesini yüksek tutup satın alma fiyatını da düşük tutabiliriz. Forvet arkasında ayağına çabuk böyle bir oyuncu forvet oyuncularını rahatlatır. Ama bjk vazgeçip Yusuf'u aldığı için alabilir miyiz bilmiyorum. Şenol hoca yardımcı olabilir belki

Onur Civelek61
15.01.2009, 12:12
Yıldıray'ın geleceğine pek inanmasam da medyada adı çıkan bir isim o yüzden yorum yapıyorum.Yıldıray hem solda hemde orta da rahatlıkla oynayabilecek bir oyuncu.Çok faydası olur diye düşünüyorum.Takım zaten iyi hatta Colman,Gökhan,Yattara 2.yarı biraz daha ağırlığını koyucak gibi gözüküyor.Anadolu takımlarının %80'ini yeneriz bu mevcut kadroyla.Ama kritik maçlar için sol kanat denilen bölgeye gerçek bir sol kanat bekliyoruz.Transfer olmazsa da abartmamak lazım yinede.Göksu ve Papy ile transferi kapatmış oluruz:)

b_m_61
15.01.2009, 12:14

5 6 senedir bizim bile usandığımız transfer dedikoldularına malzeme vermemek için olabilir.Hergün bir takıma transfer oluyor 5 senedir.Bu alanda dünya rekoru Fatih Tekke 'de olabilir.Hakkında en çok sahte transfer haberi çıkan futbolcu.

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 12:15
..................

Murat TONBUL
15.01.2009, 12:18
mahmut aksunun ne kadar tuttuğunu koparan bir adam olduğunu hepimiz biliyoruz.
şuan hollandadaymış galiba.bence leonardoyu alır gelir mahmut başkan.
ben çok umutluyum bu konuda.

tanjueren
15.01.2009, 12:20
Bence yerli transferi olması bizim için daha iyi.
Farklı bir açıdan bakmak gerekirse alacağımız yabancı ile 6+2 kuralına takılacağız;Isaac ve Faty Papy 18 kişilik kadronun dışında kalacaklar.Bu da bi taraftan yedek kulübesini zenginleştirmemize engel olacak,bi taraftan bu futbolcuların katkısını ve gelişimini engelleyecektir.

Ama eğer ki yerli transferi yaparsak Isaac yada Faty en azından yedek kulübesinde olacak,maç içerisinde,katkıları,hem oyuna olabilecek hemde takıma alışmalarına ve kişisel gelişimlerine.

Yerli alternatifler var ve bencede iyiler.
Caner ve Aydın gibi.Bence Caner'in gelmesi düşük bir ihtimal.Fakat Aydın geldiği zaman,ne zaman oynayacağı ve sakatlığının ne zaman geçeceği meçhul...

18 ın dısında kalmıycaklar yedek kulubesınde oturacaklar.O artı 2 ile yedek kulubesınde oturacak oyuncular kastediliyor...

Birtan Karaman
15.01.2009, 12:23
Yıldıray bize gelmez , gelmeyi Bırak adamlar kiralamaz!

Zafer Fidan
15.01.2009, 12:25
Yıldıray bize gelmez , gelmeyi Bırak adamlar kiralamaz!

nedenini ögrenebilirmiyim?

Uğur Erdoğan
15.01.2009, 12:25
raul da diyebilirsin :)

Ümit Küçük
15.01.2009, 12:26

bu arkadas gazetede daha yıldıray haberi cıkmadan önce buraya yıldırayı ve ömeri almak istedimizi yazmısdı bugunde gazetede bu haberler cıkdı simdi mahmut aksu almanya ya gittiyse bu sabah aksama yıldırayı alır yarında hollandaya gecer leonardoyu alır boylelıkle transfer biter

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 12:29
18 ın dısında kalmıycaklar yedek kulubesınde oturacaklar.O artı 2 ile yedek kulubesınde oturacak oyuncular kastediliyor...
ben +2 nin dışarda kalacağını biliyordum.
yanlış biliyor muşum,haklısın.

Murat TONBUL
15.01.2009, 12:29
bu arkadas gazetede daha yıldıray haberi cıkmadan önce buraya yıldırayı ve ömeri almak istedimizi yazmısdı bugunde gazetede bu haberler cıkdı simdi mahmut aksu almanya ya gittiyse bu sabah aksama yıldırayı alır yarında hollandaya gecer leonardoyu alır boylelıkle transfer biter
inşallah dediğin gibi olur. ama çok zor.

Taner Uykuçeken
15.01.2009, 12:31
Yıldıraydı, Ömerdi, Zaferdi derken Almanyadan Marko Marin'i alıp gelmesinler.

Gökhan KAN
15.01.2009, 12:33
cok süper olur 3 sene sonra 20 milyon euro ya veririz.

Ümit Küçük
15.01.2009, 12:33

6 milyon euro diye haber cıkmısdı gunebakısda biz 6 milyon euroya sampiyon oluruz

irfan61
15.01.2009, 12:35
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ligin ilk maçında karşılaşacakları Fenerbahçe maçı ve devre arası transferleri için önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor, hafta sonu Fortis Türkiye Kupası’nda oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından çok, gelecek hafta ligde oynayacağı Fenerbahçe maçını düşünüyor. Kupada hiçbir iddiası kalmadığı için Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkması beklenen Yanal’ın futbolcuları Fenerbahçe maçına motive etmeye çalıştığı öğrenildi. Başkan Sadri Şener’de Fenerbahçe maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu belirterek, “Sezon sonunda ligi hedeflediğimiz noktada bitirmek istiyorsak bu maçı kazanmalıyız. Teknik heyet ve futbolculara bu konuda olan güvenim tam” dedi.
Şener, transfer çalışmalarının sürdüğünü de belirterek, “Devre arasında transfer yapmak gerçekten çok güç. Ancak bir çok isim belirledik ve bu isimler üzerinde yoğun bir çalışma içerisine girdik. En kısa zamanda olumlu sonuç alacağımızı umuyorum. Transferde gereken yapılacaktır” dedi.

Aksu, Leonardo'yu bitiriyor
Hollanda’ya giden Genel Sayman Mahmut Aksu ise, Ajax’ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo’nun transferini bitirmeye çalışıyor. 25 yaşındaki futbolcuyu Trabzon’a gelmeye ikna etiği iddia edilen Aksu’nun, Ajax kulübü ile bonservis pazarlığı yürüttüğü öğrenildi. Yönetimden tam yetki alarak Hollanda’ya giden Aksu’nun, bu transferin gerçekleşmemesi durumunda alternatif isimlere yöneleceği öğrenildi.
Yeni Marco ve Gökdeniz geliyor
Bordo mavili takımın genç futbolcularından Faty Papy, taraftarlar tarafından Marco Aurelio’ya, Göksu ise Gökdeniz’e benzetiliyor. Futbol sitilleri olarak da iki deneyimli ismi andıran genç futbolcular, daha yolun başında olduklarını söyledi.
Göksu, Trabzonspor forması altında Avni Aker’de maç oynamanın en büyük hayallerinden biri olduğunu belirterek, “Bu hayalimi gerçekleştirmeye yakınım. Ama basamakları teker teker çıkmam gerekiyor. Emin adımlarla yoluma devam edeceğim” dedi.

Trabzonspor kuvvet çalıştı
Öte yandan Trabzonspor hafta sonu Fortis Türkiye Kupası’nda oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yaptığı çalışmayla sürdürdü. Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde yapılan çalışmada hafif sakatlıkları bulunan Serkan ve genç kaleci Zeki takımdan ayrı çalışırken, diğer futbolcular ısınma hareketlerinin ardından salona geçerek burada kuvvet ve koordinasyon çalışması yaptı. Kaynak:Fanatik

Zafer Fidan
15.01.2009, 12:35

Imkansiz birsey. Bildigim kadar Bundesliganin yarisi pesinde, bu takimlarin arasinda Bayern Münih de var.

irfan61
15.01.2009, 12:36
Mahmut Aksu Hollanda'ya gitmiş.

Gökhan KAN
15.01.2009, 12:37
Bu leo gelicek heralde.......insallah sakatlık sorunu yaşamaz....

Miraç Atalay Çiftçi
15.01.2009, 12:39
Bu Ömer kim yahu?

Ümit Küçük
15.01.2009, 12:40
ÇoCuKlAr İnAnIn İnAnIn ÇoÇuKlAr GüZeL GüNlEr GöReCeGiZ GüNeSlİ GüNlEr KaDıKöYdE FeNeRbAhCeYi DeViReCeGiZ SaMpİyOnLuK SaRkIlArI SöYlEcEgİz:)

Gökhan KAN
15.01.2009, 12:40
Sene başında bjk nin ilgilendiği matersburg lu cem atan vardı...bilen varmı nasıl oyuncu ?

Onur Civelek61
15.01.2009, 12:41
Leo gel forma satışını patlatalım:D

TolgaTopçu61
15.01.2009, 12:42
Bu Ömer kim yahu?
Gurbetci bir oyuncu,suan St.Pauli'de oynuyor,bir kac kez ümit milli takimdada oynadi yanilmiyorsam...

Zafer Fidan
15.01.2009, 12:44
Bu Ömer kim yahu?

takip ettigim kadar St.Paulinin A ve B takiminda oynayan gurbetci futbolcu. St.Pauli takiminda forvet olarak oynuyor.
http://www.fcstpauli.com/pics/medien/thumb_image_1216282747408.jpeg

Name: Ömer Sismanoglu
Spitzname: Schlitzohr
Geburtstag: 01.08.1989

Rückennummer: 28
Position: Angriff
Nationalität: deutsch / türkisch

Größe: 1,86 m
Gewicht: 77 kg

Im Verein seit: 2007
Frühere Vereine: Hamburger SV, Altona 93, Harburg Türksport, Türkgücü, FC St. Pauli, W

http://www.fcstpauli.com/staticsite/staticsite.php?menuid=486&topmenu=5&keepmenu=inactive

Miraç Atalay Çiftçi
15.01.2009, 12:45
Teşekkürler, ilk defa duydum adını. Hatta Ömer deyince direkt aklıma Ömer Erdoğan geldi, nedense. Yok artık dedim içimden.

Artık transferin yapılması gerek. Geç bile kaldık.

ErtuGrul
15.01.2009, 12:49
takip ettigim kadar St.Paulinin A ve B takiminda oynayan gurbetci futbolcu. St.Pauli takiminda forvet olarak oynuyor.
http://www.fcstpauli.com/pics/medien/thumb_image_1216282747408.jpeg

Name: Ömer Sismanoglu
Spitzname: Schlitzohr
Geburtstag: 01.08.1989

Rückennummer: 28
Position: Angriff
Nationalität: deutsch / türkisch

Größe: 1,86 m
Gewicht: 77 kg

Im Verein seit: 2007
Frühere Vereine: Hamburger SV, Altona 93, Harburg Türksport, Türkgücü, FC St. Pauli, W

http://www.fcstpauli.com/staticsite/staticsite.php?menuid=486&topmenu=5&keepmenu=inactive
Sismanoglu diyince hep aklima kilolu birileri geliyor...arkadas baya zayifmis..

TolgaTopçu61
15.01.2009, 12:49
Ömer bildigim kadariyla bu sene icin düsünülmüyor,seneye alincak gibi bir haber okudum...

Samet Berber
15.01.2009, 12:50
Mahmut Aksu gittiyse birilerini almadan gelmez .

Miraç Atalay Çiftçi
15.01.2009, 12:51
Fazla birşey değil. Bir nokta transfer. Bir tane yapsınlar ona da razıyım. Ama sol kenara bir oyuncu alsınlar yani. Gelişmeler umut verici ama şahsen Leo'nun aradığımız oyuncu olmadığını düşünüyorum. Yaşadığı sakatlıklar ve bunların etkisi yüzünden.

İskender Çakmak
15.01.2009, 12:52
mahmut aksu gittiyse bu iş bitmiştir eğer olmazsa leonardo tarihe geçer

Ertan 51
15.01.2009, 12:54
Ömer bildigim kadariyla bu sene icin düsünülmüyor,seneye alincak gibi bir haber okudum...
inşallah öyledir
yeteri kadar genç yatırımımız oldu,bünye kaldırmayabilir
sol kanat için kariyerli-isimli biri şart(olmazsa olmaz)
ortaya alternatif biri(olsa da olur olmasa da,çünkü oraya Fati be Brüls yetişiyor)

b_m_61
15.01.2009, 12:55
Eğer Leonardo transferinde 250 bin euro'nun pazarlığı yapıldığı için bir haftadır bitirilmiyorsa, bizim için belkide ligdeki en önemli maç olan fb maçına bu 250 bin euro pazarlığı için yetiştirilememişse bu önemli bir hatadır.Fener maçından galibiyetmiz dışında çıkıcak sonuçlarda bu daha hatanın faturası daha ağır olur.Maddi sorunumuz yokmuş, bonservis fiyatıda makul düzeydeyken neden bu kadar uzatıldı bu iş?

Mehmet_Mercanlı
15.01.2009, 13:11
AKSU, LEONARDO'YU BİTİRİYOR
Hollanda'ya giden Genel Sayman Mahmut Aksu ise, Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo'nun transferini bitirmeye çalışıyor. 25 yaşındaki futbolcuyu Trabzon'a gelmeye ikna etiği iddia edilen Aksu'nun, Ajax kulübü ile bonservis pazarlığı yürüttüğü öğrenildi. Yönetimden tam yetki alarak Hollanda'ya giden Aksu'nun, bu transferin gerçekleşmemesi durumunda alternatif isimlere yöneleceği öğrenildi.

Salih Yazıcı
15.01.2009, 13:16
işin içinde mahmut başkan varsa leonarda an meselesi bence

ertek_ts61
15.01.2009, 13:19
Pudil bir adım önde (http://spor2.fotospor.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3021:pudil-bir-adm-oende&catid=15:trabzonspor&Itemid=39) http://spor2.fotospor.com/templates/rt_mediamogul_j15/images/pdf_button.png (http://spor2.fotospor.com/index.php?view=article&catid=15%3Atrabzonspor&id=3021%3Apudil-bir-adm-oende&format=pdf&option=com_content&Itemid=39) http://spor2.fotospor.com/templates/rt_mediamogul_j15/images/printButton.png (http://spor2.fotospor.com/index.php?view=article&catid=15%3Atrabzonspor&id=3021%3Apudil-bir-adm-oende&tmpl=component&print=1&page=&option=com_content&Itemid=39) http://spor2.fotospor.com/templates/rt_mediamogul_j15/images/emailButton.png (http://spor2.fotospor.com/index.php?option=com_mailto&tmpl=component&link=aHR0cDovL3Nwb3IyLmZvdG9zcG9yLmNvbS9pbmRleC5wa HA/b3B0aW9uPWNvbV9jb250ZW50JnZpZXc9YXJ0aWNsZSZpZD0zMD IxOnB1ZGlsLWJpci1hZG0tb2VuZGUmY2F0aWQ9MTU6dHJhYnpv bnNwb3ImSXRlbWlkPTM5) http://spor2.fotospor.com/images/stories/futbol/trabzonspor/2009-01/15tspudil1.jpgLeonardo atağını sürdüren Trabzon’da Racing Genk’te oynayan sol kanat oyuncusu Daniel Pudil de listeye girdi.
Bordo-Mavililer, sol kanadını güçlendirmek için yoğun çaba harcarken, yöneticiler de dört koldan futbolcularla ve kulüpleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Ajax’ın 25 yaşındaki Brezilyalısı Leonardo’yla ilgili girişimler sürerken, diğer yandan Belçika’nın Racing takımında oynayan 23 yaşındaki Çek sol kanat oyuncusu Pudil için de kolları sıvadığı ifade edildi.
16 kez Çek Ümit Milli takımında oynarken, son dönemlerde de A Milli Takımın değişmezleri arasında yer alan Pudil için Özkan Sümer’in tam not verdiği belirtildi. Trabzonspor’un, Belçika’daki temsilcisi Adnan Demir’i, Daniel Pudil için görevlendirdiği dikkatlerden kaçmadı. 3 milyondan başlayan pazarlıkta Genk 2 milyon euroya kadar geriledi.

ertek_ts61
15.01.2009, 13:19
imza fotospor..nedir bu olay bilgisi olan var mı?? yoksa gene şişirmelerden biri mi??

Onur Civelek61
15.01.2009, 13:20
Yeni yeni isimler türedi :D Pudil'i ilk kez duydum...

Ümit Küçük
15.01.2009, 13:23
bu pudil iyi adamda zor transfer bizede uygun bir adam ileri gerisi olan bir adam ama haberin kaynagı acaba ne

champions
15.01.2009, 13:38
Trabzonspor Leonardo'da sona doğru

Trabzonspor kadrosuna katmak istediği Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo'nun transferinde sona yaklaştı. Bordo-mavililerin bu oyuncuyu Trabzon'a gelmeye ikna ettiği öğrenildi.

NTVSPOR
Güncelleme: 12:21 TSİ 15 Ocak 2009 Perşembe
Eski futbolcusu Şota'nın önerisiyle Ajax'ta forma giyen Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo ile temasa geçen Trabzonspor'un, bu futbolcuyla büyük ölçüde anlaştığı belirtiliyor.

Transfer için Hollanda'da bulunan genel sayman Mahmut Aksu'nun, 25 yaşındaki futbolcuyu Trabzon'a gelmeye ikna ettiği, Ajax Kulübü ile de bonservis konusunda pazarlıkların devam ettiği ifade edildi.

Yönetimden tam yetki alarak Hollanda'ya giden Aksu'nun, bu transferin gerçekleşmemesi durumunda, alternatif isimlere yöneleceği öğrenildi.

Transfer çalışmalarına değinen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de, devre arasında oyuncu almanın çok daha zor olduğunu, ancak kısa süre içerisinde belirledikleri bazı isimlere imza attırabileceklerini söyledi.

Cale'nin yerinde oynayabilecek yerli bir oyuncu bulmalıyız.
Gsli Alparslanın adı geçmişti. Bursalı Yenal'da bu mevki için düşünülebilir.
Cale hem bu haliyle bizi sıkıntıya sokabilir hem de yabancı açısından sıkıntı yaşayabiliriz.
Umarım 2. yarıya bir tek Caleyle girmeyiz.

Gökhan KAN
15.01.2009, 13:38
inşallah roger gelir ya..........

Jester
15.01.2009, 13:41
Leanardoyla ilgilenmiyoruz

Trabzonspor kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu transferle ilgili konuştu. Son günlerde çıkan transfer haberlerini değerlendiren Hacısalihoğlu ilginç açıklamalar yaptı.

Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo ve Beşiktaş'ın Bursaspor'a takas yolu ile verdiği Aydın Karabulut ile ilgilenmediklerini söyledi.

Hacısalioğlu “ Leonardo'yu almamız olanaksız, bu transfer ile ilgili bir çalışmamız yok. Bu transferi bu haberi yazan gazetecilere sormak lazım. Aydın Karabulut'a bırakın teklif yapmayı bu konu ile ilgili aramızda bir konuşma bile olmadı. " dedi.

Kaynak: Spor61

Ertan 51
15.01.2009, 13:43
TS Leo da sona doğru diyor
öbürü Pudil diyor
diğeri Roger diyor
imza atılmadıkça bize huh demek yok
hangisine inanalım veya inanmayalım

üstte Jester de ayrı bi haberi alıntılamış
Hacısalihoğlu:Leo ile ilgilenmiyoruz
Aydın ismini ağzımıza bile almadık

bizde burda aldık oynattık performansı hakkında birbirimizi kırdık geçirdik
yönetim ne dir:)

Gökhan KAN
15.01.2009, 13:44

Trabzonspor kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu transferle ilgili konuştu. Son günlerde çıkan transfer haberlerini değerlendiren Hacısalihoğlu ilginç açıklamalar yaptı.

Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo ve Beşiktaş'ın Bursaspor'a takas yolu ile verdiği Aydın Karabulut ile ilgilenmediklerini söyledi.

Hacısalioğlu “ Leonardo'yu almamız olanaksız, bu transfer ile ilgili bir çalışmamız yok. Bu transferi bu haberi yazan gazetecilere sormak lazım. Aydın Karabulut'a bırakın teklif yapmayı bu konu ile ilgili aramızda bir konuşma bile olmadı. " dedi.

bu ne iş bu hayrettin hacısalihoglu gecen gün leoyla ilgileniyoruz demedi mi?

alioglua
15.01.2009, 13:45

ne denir ki şimdi ?

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 13:47

Buyur burdan yak!!!

Neye inanacağıma şaşırdım!!

Biri beni uyutsa da 10 gün sonra uyandırsa!!

Gökhan KAN
15.01.2009, 13:47
bu yönetim transfer yapmadıkca daha neler cıkar......

Travelair
15.01.2009, 13:48
Leonardo'nun medyayı meşgul etme görevi sona erdi transfer yakın demek :)

Taner Uykuçeken
15.01.2009, 13:49
Leonardoya hep leandro diyesim geliyor almasınlar adını ezberleyemiyorum... :)
bu adamla Şotanın tavsiyesi sonucu görüşme yaptılar bence pek hevesli değiller gibi başka ismi duyulmamış birilerinin peşindeler gibi hadi hayırlısı...

Ümit Küçük
15.01.2009, 13:50
kimin ne yazdı ne dedi kimin nerde oldugu belli degil birine göre mahmut aksu hollanda da birine göre almanyada bana görede trabzonda nasıl iş bu ya:(

Ömer SEVİNÇ
15.01.2009, 13:51
Şu Babic'i alacakmışız gibi geliyor bana. Hadi hayırlısı..

tanjueren
15.01.2009, 13:52
Bu iş bitse artık ya internetten cıkamıyoruz transfer beklentisiyle.Mahmut aksu nerde bilmem ama yanında iyi bir sol açıkla mumkun oldugunca cabuk dönse iyi olucak.

Gökhan KAN
15.01.2009, 13:55
zaten mantık olarak düşünecek olursak adamlar alacagı adamı niye basına söylesinler..leo da bence basına yem olarak atıldı...

Salih Yazıcı
15.01.2009, 14:01
arkadaşlar as başkan dün tam tersi açıklama yaptı bu işte bir gariplik var aydınla ve leo yu yalanladı ama yıldıray ı yalanlamadı çok garip bence

x_man
15.01.2009, 14:04
ya bu nasıl iş bi öyle bir böyle kafayı yedik kime inanacağız biz ne oluyor ya biri bilgi kirliliğini temizlesin yahu

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:06
arkadaşlar as başkan dün tam tersi açıklama yaptı bu işte bir gariplik var aydınla ve leo yu yalanladı ama yıldıray ı yalanlamadı çok garip bence

bu acıklamayı nereye yapdıki yazılı basınamı görsel basınamı nasıl işler dönüyor ya ciddi ciddi bir yıldız geliyor ya da transfer olmıycak oyalama takdigi çekiyolar bizlere(ama bu yönetimede öle birseyi yediremiyom)

Harun Karadeniz
15.01.2009, 14:09
yıldıray bizde fenerdeki emre gibi olur arkadaşlar bence hiç gerek yok

Ömer Aydın
15.01.2009, 14:10
Ben sasirdim bu transfer politikasina... Medya mi gaza getiriyor bizi bilmiorum ama birileri Leo bitti bitecek derken, Asbaska cikiyor "Ilgilenmiyoruz" diyor... Aksu Hollandaymis, tam yetki almis, Leo tamammis, simdi Ajax siradaymis... Sasirdim...

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:11
yıldıray bizde fenerdeki emre gibi olur arkadaşlar bence hiç gerek yok

yıldırayın karakteri emrenin karakterinden cok daha iyidir emreyle aynı sütunda adı anılması bence büyük hatadır emre fatih terim mantalitesinden gelen bir oyuncudur yıldırayla cok farklı

x_man
15.01.2009, 14:12
Ben sasirdim bu transfer politikasina... Medya mi gaza getiriyor bizi bilmiorum ama birileri Leo bitti bitecek derken, Asbaska cikiyor "Ilgilenmiyoruz" diyor... Aksu Hollandaymis, tam yetki almis, Leo tamammis, simdi Ajax siradaymis... Sasirdim...

sallayan sallayana artık kimseye inanmıyorum futbolcu grlir resmi sözleşmesini atar o başka

yalnız bence yönetim bizi oyalıyor üzgünüm ama transfer olmayacak gibi:(

Salih Yazıcı
15.01.2009, 14:16
Şadri başkan açık sözlü insandır insanları boşunu bekletmez çıkar transfer yapmiyacaz derdi yoksa traftarı oyalamaz

Murat TONBUL
15.01.2009, 14:17
beklemek gerçekten çok zor.
artık öyle ya da böyle bu transfer olayının bitmesi gerek.
bence biri alınacaksa hemen alınmalı.alınmayacaksa da yönetim transfer yapmayacağız diye açıklama yapmalı diye düşünüyorum.

halil ibo
15.01.2009, 14:21
Yükselen nabzım Hacısalihoğlu'nun açıklamasıyla normal düzeyine indi.Şimdi bomba zamanı...:)

Murat TONBUL
15.01.2009, 14:23
Yükselen nabzım Hacısalihoğlu'nun açıklamasıyla normal düzeyine indi.Şimdi bomba zamanı...:)
açıklama nedir?
anlatabilir misin?

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:24
bu hacısalihogluda cok tutarsız ya iki gün önce gündemimizde demisdi simdi degil diyor Allah sabır versin taraftara

Ömer SEVİNÇ
15.01.2009, 14:25
açıklama nedir?
anlatabilir misin?

Dostum 2-3 sayfa arkada olsa anlayacağım da sayfanın en üstünde duruyor haber. Aynı şeyler 10 kez yazılmak zorunda mı şu başlıkta yahu?

Yazmaktan öte azıcık okuyun forumu. Okuyun ki sizin de paylaşacak güzel fikirleriniz olsun..

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:26

Şimdi de YILDIRAY Bombası
Trabzonspor'un Yıldıray Baştürk'ü sezon sonuna kadar kiralama konusunda Alman kulübü Stuttgart ile prensip anlaşmasına vardığı ve Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu'nun bu sabah Almanya'ya giderek Yıldıray transferini gerçekleştireceği iddia edildi.

İddialara göre elini çabuk tutmak isteyen Trabzonspor yönetimi, bu sabah genel sayman Mahmut Aksu'yu Almanya'ya gönderecek Mahmut Aksu akşam saatlerinde Alman kulübünün yöneticileri ile bir araya gelecek ve transferi bitirmeye çalışacak.

Bilindiği gibi Beşiktaş geçtiğimiz günlerde Yıldıray için bastırmış ama transferinde mutlu sona ulaşamamıştı.

Gurbetçi futbolcunun kulübü Stuttgart'la kiralık olarak anlaşmaya varan Siyah-Beyazlılar, Yıldıray Baştürk'le de büyük ölçüde el sıkışmıştı. Ancak ailesinin Almanya'da kalmak istemesi üzerine, U dönüşü yapan Yıldıray'ın, şu an için İstanbul'a gelmeye sıcak bakmadığını bildirmişti.

Stuttgart'ta bu sezon sadece 4 maçta görev yapan 31 yaşındaki tecrübeli oyuncuya Beşiktaş'ın yanı sıra birçok Alman ekibinin de talip olduğu ifade edildi.

spor61

x_man
15.01.2009, 14:26
bu hacısalihogluda cok tutarsız ya iki gün önce gündemimizde demisdi simdi degil diyor Allah sabır versin taraftara

garip işler cenk işler bu şeyler bize ters işler

akin0834
15.01.2009, 14:27
bukadar isim dolaşırken bence farklı bi bomba patlıcak...bu bomba türk spordunda ilk kez denenecek gibi :)

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:29
ya abi bu spor61 diger haberleride hep yalan belki hacısalihoglunun acıklamalarınıda carpdırdılar.Yok biz tümerle ilgilenmisizde ersun hoca istememis habere bak ya

kaplanlar29
15.01.2009, 14:30
bune ya allahin seversin biktim ah yapilacaksa yapilsin yapilmacaksa acik acik soylesinler yeter da

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:32
Hacısalihoğlu, Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo içinde görüşmelerinin sürdüğünü vurgulayarak, "Bu futbolcu da gündemimizdeki isimlerden bir tanesi. Kendisiyle ve kulübüyle temaslarımız sürüyor" diye konuştu.
buda iki gün önceki haber noluyo yav ya cok iyi bir adam bulduk sola leonardodan vazgecdik yada spor61 yalan haber yapdı yada oyalanıyoruz(ihtimal vermiyorum,vermek istemiyorum)ya da iki günde ne degisti diye sormak lazım

alioglua
15.01.2009, 14:34
bence artık vazgeçelim almayalım oyuncu

ben barışa göksuya yazık olacağını düşünüyorum

zaten umut varken göksu zor oynar bu takımda, bir de bu saatten sonra oyuncu alınırsa bu kadar hafta canını dişine takıp kendini ispatlayabilmek için çalışan çabalayan ve ispatlayan -bunu başaran- genç oyuncularımızın silinip gideceğini düşünüyorum

10-15 gün öncesinden alınsaydı anlaşılsaydı çok iyi olurdu ama bu saatten sonra yarardan çok oturmuş bir takıma gençlerin de forma umudu varken yeni bir transfer- hele ki yabancı papy nin de oynama ihtimalini iyice düşüreceği için - zararı dokunur (kontenjandan ötürü)

neyse lafın kısası bence artık vazgeçelim çünkü barış solda gerçekten toparladı güzel oynuyor artık

orta sahaya da göksuyu transfer ettiğimizi düşünelim ve de papy i boşverelim gitsin

Ömer SEVİNÇ
15.01.2009, 14:34
Hacısalihoğlu, Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo içinde görüşmelerinin sürdüğünü vurgulayarak, "Bu futbolcu da gündemimizdeki isimlerden bir tanesi. Kendisiyle ve kulübüyle temaslarımız sürüyor" diye konuştu.
buda iki gün önceki haber noluyo yav ya cok iyi bir adam bulduk sola leonardodan vazgecdik yada spor61 yalan haber yapdı yada oyalanıyoruz(ihtimal vermiyorum,vermek istemiyorum)ya da iki günde ne degisti diye sormak lazım

Kardeşim şu yazdıklarını derleyip toplayıp tek bir mesajda yazsan daha iyi değil miydi? Hem yazdıkların daha anlaşılır olur hem forum düzeni daha iyi olur hem de daha çok ciddiye alınırsın..

Gökhan KAN
15.01.2009, 14:36
Kimbilir yönetimin aklından hangi futbolcu geçiyor...

Ümit Küçük
15.01.2009, 14:38
haklısın eomer yazdıkdan sonra bende keske öle yapsaydım fazlalık yapmasaydım diye düsündüm ama iş işten gecmişdi özür diliyorum forum sakinlerinden

x_man
15.01.2009, 14:39
Kimbilir yönetimin aklından hangi futbolcu geçiyor...

bence hiç kimse geçmiyor geçseydi sezon başında olduğu gibi takır takır imzalar atılırdı bu saate kadar kimse alınmamış bu saatten sonrada alınması zor geçmiş olsun

Onur Civelek61
15.01.2009, 14:41
Ara transfer olayı gerçekten de çok zor.Yönetim en iyisini yapmak için çabalıyordur.Barış,Göksu,Papy ara transfer sayılabilir belki de:) sol kanat ihtiyacımız var tabii ama Barış ve Göksu da var.Değerlendirilebilir o bölgede.Ya çok iyi bi kanat oyuncusu alınsın ya kimse alınmasın.Oyun kurucuya ihtiyacımız yok bence bize 10 numara gitmez.Colman ve Selçuk 10 numara kalitesinde oyuncular.Colman ve Selçuk da 2.yarı patlama yapar.Colman dan özellikle çok umutluyum 2.yarı için.Transferi sezon sonuna bırakırız hem şampiyonlar liginde oynayacağımız için inşallah:) daha kolay kaliteli oyuncu alırız:)

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 14:43
şimdi bi soru,
Mahmut Aksu = Elektrik

A lambası = Leonardo,B lambası = Yıldıray,C lambası = Aydın,D lambası= Roger, E lambası = Pudil, F lambası = Caner...

Elektrik devreye geldiği zaman,
1. A ve D lambası aynı anda yanmıyor
2. B ve C lambası aynı anda yanabiliyor
3. A ve B lambası yanarsa ortam daha aydınlık oluyor
4. D ve E lambası zıt lambalar ama her ikisi de ayrı ayrı B lambasıyla yanabiliyor.
5. F lambası tek başına yanabiliyor.
6. C ve F lambası aynı anda yanmıyor.
7. B lambası her lamba ile uyumlu.Ama yanıp yanmayacağı belli değil.

Şimdi,
Soru 1 : B lambasının yanması için hangi lamba açılmalıdır.
Soru 2 : Mahmut Aksu nereye gitti?

Great White
15.01.2009, 14:44
Bu saatten sonra alınacak hiçbir futbolcunun F. Bahçe maçında oynama ihtimali yok ne yazık ki..

Yani herhangi bir futbolcu takviyesi yapılmayacağı baştan söylenmiş olsaydı bu kabul edilebilir bir durum olabilirdi belki ama bu zamandan sonra devre arasını da transfersiz geçersek Sadri Başkan' ın devre içerisinde bizlere söz verdiği "Devre arasında bizi izleyin" kıvamındakisözü havada kalacak demektir..

Mira_61
15.01.2009, 14:47
şimdi bi soru,
Mahmut Aksu = Elektrik

A lambası = Leonardo,B lambası = Yıldıray,C lambası = Aydın,D lambası= Roger, E lambası = Pudil, F lambası = Caner...

4. D ve E lambası zıt lambalar ama her ikisi de ayrı ayrı B lambasıyla yanabiliyor.

Şimdi,
Bu denklemden sonra Edison bile pişman olmuştur.:rolleyes::D

Ömer SEVİNÇ
15.01.2009, 14:48
şimdi bi soru,
Mahmut Aksu = Elektrik

Şimdi,

Abi biz devreleri bırakalı çok oldu:) Bir çözen olur da yazar inşallah:D

Soner abi yönetim sezon başındaki transfer harekatıyla bu işi bildiğini kanıtladı bana. Eğer bu devre arasında başarısız olurlarsa bu kendilerinden değil başka faktörlerden kaynaklanmıştır diye düşünüyorum. Şükrü Saraçoğlu'nda bir türlü kısmetimiz dönmüyor zaten. O maçta oynaması benim için çok da önemli değil yani. Yeter ki gelsin bir sol kanat..

Alihan Ertürk
Çok kaliteli bir 10 numara arayan Trabzonspor, Stuttgart'ta oynayan Yıldıray Baştürk'ün peşine düştü. Bordo-mavililerin, yıldız futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralama konusunda Alman kulübü ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu'nun bu sabah Almanya'ya giderek Yıldıray transferini gerçekleştireceği ifade edildi.

10 numara harekat

Transfer çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Trabzonspor, rotayı oyun kurucu mevki için Almanya'ya çevirdi. Bordo-mavili yönetim, Stuttgart'ın yıldız oyuncusu Yıldıray Baştürk'ü sezon sonuna kadar kiralamayı planlıyor. Elini çabuk tutmak isteyen Trabzonspor yönetiminin, bu sabah genel sayman Mahmut Aksu'yu Almanya'ya göndereceği öğrenildi. Mahmut Aksu'nun akşam saatlerinde Alman kulübünün yöneticileri ile bir araya geleceği ve transferin netleşeceği öğrenildi.

ÇİFTE HEDEF PEŞİNDE
CEVAT KOL

kaynak : fotomaç

hüseyin1975
Bu saatten sonra alınacak hiçbir futbolcunun F. Bahçe maçında oynama ihtimali yok ne yazık ki..

Yani herhangi bir futbolcu takviyesi yapılmayacağı baştan söylenmiş olsaydı bu kabul edilebilir bir durum olabilirdi belki ama bu zamandan sonra devre arasını da transfersiz geçersek Sadri Başkan' ın devre içerisinde bizlere söz verdiği "Devre arasında bizi izleyin" kıvamındakisözü havada kalacak demektir..

Sadri Baba cok fevri birisi.
Bu sözü söylerken Yattaranin satildigini ve büyük Para gelecegini düsündü ve Yattaraya kizgin oldugu icin "Beni izleyin" dedi.

O Para ile elbette rahat Transfer yapardi, belkide Topuzu ve Tekkeyi alirdi ama o hesabi olmadi cünkü Yattara takimda kaldi.

Yani acele davranarak söylenen sözlerdi onlar.
Araplardan parayi aldikdan sonra söylemesi gerekirdi:mad:

alioglua
15.01.2009, 14:50
şimdi bi soru,
Mahmut Aksu = Elektrik

Şimdi,

bence hiç biri çünkü deminde yazmıştım kopyalıyorum

bence artık vazgeçelim almayalım oyuncu

ben barışa göksuya yazık olacağını düşünüyorum

zaten umut varken göksu zor oynar bu takımda, bir de bu saatten sonra oyuncu alınırsa bu kadar hafta canını dişine takıp kendini ispatlayabilmek için çalışan çabalayan ve ispatlayan -bunu başaran- genç oyuncularımızın silinip gideceğini düşünüyorum

10-15 gün öncesinden alınsaydı anlaşılsaydı çok iyi olurdu ama bu saatten sonra yarardan çok oturmuş bir takıma gençlerin de forma umudu varken yeni bir transfer- hele ki yabancı papy nin de oynama ihtimalini iyice düşüreceği için - zararı dokunur (kontenjandan ötürü)

neyse lafın kısası bence artık vazgeçelim çünkü barış solda gerçekten toparladı güzel oynuyor artık

orta sahaya da göksuyu transfer ettiğimizi düşünelim ve de papy i boşverelim gitsin

Samet Yildirim
15.01.2009, 14:52
son habeler nedir arkadaslar...?????????

genç61
15.01.2009, 14:52
beyler mac biletleri satılıyor haberiniz olsun

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 14:53
Abi biz devreleri bırakalı çok oldu:) Bir çözen olur da yazar inşallah:D

Şükrü Saraçoğlu'nda bir türlü kısmetimiz dönmüyor zaten. O maçta oynaması benim için çok da önemli değil yani. Yeter ki gelsin bir sol kanat..

Ömer,biz kendi devrelerimizi yakacağız bu gidişle :D
Yeni transferin Fener maçına yetişmeyeceğini hesap ediyordum,böyle oldu.Zaten dediğin gibi Kadıköy'de kısmetimiz yok.Maksat sonra ki maçlara yetişsin,hazırlansın ve adapte edilsin.

TheCrow
15.01.2009, 14:54
fenerbahçe maçında oynamasa ne olur yeni transfer?..Sadece fenerbahçe maçı mı var ikinci yarı?..Uygun biri bulunursa alınacak,sinir yapmaya,yönetime atıp tutmaya gerek yok.

TSerdar_61
15.01.2009, 14:55

10 numara harekat

Transfer çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Trabzonspor, rotayı oyun kurucu mevki için Almanya'ya çevirdi. Bordo-mavili yönetim, Stuttgart'ın yıldız oyuncusu Yıldıray Baştürk'ü sezon sonuna kadar kiralamayı planlıyor. Elini çabuk tutmak isteyen Trabzonspor yönetiminin, bu sabah genel sayman Mahmut Aksu'yu Almanya'ya göndereceği öğrenildi. Mahmut Aksu'nun akşam saatlerinde Alman kulübünün yöneticileri ile bir araya geleceği ve transferin netleşeceği öğrenildi.

ÇİFTE HEDEF PEŞİNDE
CEVAT KOL

kaynak : fotomaç

şu haber fotomaç ta olmasaydı cok guzel olurdu

fotomaç ı gorunce ihtşmal vermıyorum

İnşAllah yanılırım :)

ertuuu
15.01.2009, 14:59
Yıldıray gazetelerde bjk'ye imza attığı haberleri çıkınca: "Türkiye'ye de oynamayı düşünmüyorum" gibi bir açıklama yapmıştı...

Samet Yildirim
15.01.2009, 15:01
Son sayfalara baktim yoktu yeniden ekligim:D

"F.Bahçe'yi yenmeliyiz"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ligin ilk maçında karşılaşacakları Fenerbahçe'yi yenmeleri gerektiğini söyledi. Şener, devre arasında transfer yapmanın çok zor olduğunu da belirterek, "Gerekeni yapacağız" dedi.
Trabzonspor, hafta sonu Fortis Türkiye Kupası'nda oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından çok, gelecek hafta ligde oynayacağı Fenerbahçe maçını düşünüyor. Kupada hiçbir iddiası kalmadığı için Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkması beklenen Yanal'ın futbolcuları Fenerbahçe maçına motive etmeye çalıştığı öğrenildi. Başkan Sadri Şener'de Fenerbahçe maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu belirterek, "Sezon sonunda ligi hedeflediğimiz noktada bitirmek istiyorsak bu maçı kazanmalıyız. Teknik heyet ve futbolculara bu konuda olan güvenim tam" dedi.
Şener, transfer çalışmalarının sürdüğünü de belirterek, "Devre arasında transfer yapmak gerçekten çok güç. Ancak bir çok isim belirledik ve bu isimler üzerinde yoğun bir çalışma içerisine girdik. En kısa zamanda olumlu sonuç alacağımızı umuyorum. Transferde gereken yapılacaktır" dedi.

AKSU, LEONARDO'YU BİTİRİYOR
Hollanda'ya giden Genel Sayman Mahmut Aksu ise, Ajax'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo'nun transferini bitirmeye çalışıyor. 25 yaşındaki futbolcuyu Trabzon'a gelmeye ikna etiği iddia edilen Aksu'nun, Ajax kulübü ile bonservis pazarlığı yürüttüğü öğrenildi. Yönetimden tam yetki alarak Hollanda'ya giden Aksu'nun, bu transferin gerçekleşmemesi durumunda alternatif isimlere yöneleceği öğrenildi.
YENİ MARCO VE GÖKDENİZ GELİYOR
Bordo - mavili takımın genç futbolcularından Faty Papy, taraftarlar tarafından Marco Aurelio'ya, Göksu ise Gökdeniz'e benzetiliyor. Futbol sitilleri olarak da iki deneyimli ismi andıran genç futbolcular, daha yolun başında olduklarını söyledi. Göksu, Trabzonspor forması altında Avni Aker'de maç oynamanın en büyük hayallerinden biri olduğunu belirterek, "Bu hayalimi gerçekleştirmeye yakınım. Ama basamakları teker teker çıkmam gerekiyor. Emin adımlarla yoluma devam edeceğim" dedi.
TRABZONSPOR KUVVET ÇALIŞTI
Öte yandan Trabzonspor hafta sonu Fortis Türkiye Kupası'nda oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı çalışmayla sürdürdü. Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde yapılan çalışmada hafif sakatlıkları bulunan Serkan ve genç kaleci Zeki takımdan ayrı çalışırken, diğer futbolcular ısınma hareketlerinin ardından salona geçerek burada kuvvet ve koordinasyon çalışması yaptı.

15.01.2009

Kaynak : DHA

Adem Erdoğan
15.01.2009, 15:01
fenerbahçe maçında oynamasa ne olur yeni transfer?..Sadece fenerbahçe maçı mı var ikinci yarı?..Uygun biri bulunursa alınacak,sinir yapmaya,yönetime atıp tutmaya gerek yok.

Katılıyorum.

Mevcut kadroda fb yi yenecek güç fazlasıyla var.

seyfettin61
15.01.2009, 15:02
ntvsporda şimdi altyazı geçti ts yöneticisi sabah erken saatlerde almanyaya stuttgart yöneticileriyle görüşmek için gitmiş, bekleyelim bir daha geçebilir altyazı

hüseyin1975
15.01.2009, 15:03
Olursa seviniriz, olmazsa hayat devam ediyor deriz ve kendimizi Lige konsantre ederiz.
Zaten asil sorun burada bence.
Futbolcularimizinda yavas yavas cani sIkilmaya baslamisdir.
Bu Transfer olayina netlik kazandirmalari gerekiyor.
Resmi Siteden Haber verilmesi gerekiyor.
Millet kime neye inanacagini sasirdi artik.

Taraftar Takimi "unuttu", Transferle yatiyor Transferle kalkiyor.

Sadri Baba resmi Site araciligi ile net bir aciklama yapsin.
Transfer yapmakda zorlaniyorsa morallerini bozmasinlar.

Biz onlari seviyor ve destekliyoruz.
Canlari sagolsun.

Samet Yildirim
15.01.2009, 15:04
As baskan herzamanki gibi klasik yönetici aciklamalari..daha dün görüsüyoruz dedi nasil ilgilenmiyoruz diyor ilginb:)

Gurreiro icinde hayir demisti baskan iki gün sonra listemizde dedi:)

Mira_61
15.01.2009, 15:04
Yıldıray gazetelerde bjk'ye imza attığı haberleri çıkınca: "Türkiye'ye de oynamayı düşünmüyorum" gibi bir açıklama yapmıştı...
Bende bu yüzden fazla umutlu değilim.Ayrıca 2-3 gün önceydi sanırım Fotomaç ''Yıldıray Fenerde'' diye bir haber daha yapmıştı.:S Haberin altında Cevat KOL(pa) imzası olunca insan hayal bile kuramıyor.İnşallah günahını alıyorumdur bu sefer fotomaçın.Keşke doğru olsa bu haber.:)

Murat Keçeci
15.01.2009, 15:05
ligde bizden 5 kat fazla geliri olan kulupler nokta atışı yapamıyor bizimde hala daha yapamayışımız gayet doğal ayrıca transfer olursa şampiyon oluruz olmazsa olamayız gibi ortamda oluşturmaya çalışılmasın gittiği yere kadar gideceğiz Allahın izniyle

Ömer SEVİNÇ
15.01.2009, 15:06
Yıldıray bize faydalı olamaz bence. Kronik sakat adam. Gelmesi için en az 1.5 milyon euro garanti para sayacaksın, senede 10 maç yapacak. İstemez böyle oyuncu.

Yıldıray kadar spektakuler olmasına gerek yok transferin. Genel bir varlık göstersin yeter. Fenerbahçe Emre'yi aldı da ne oldu?

Turan AKYILDIZ
15.01.2009, 15:07
belki yeri değil bana kızacaksınız ama bu yorum ilgimi çekti azcık nedense.. :))))

Yusuf Beşiktaş'ı fena yakacak!
15 Ocak 2009 Perşembe 11:51
Milliyet Gazetesi yazarı Nilay Yılmaz, Beşiktaş'ın transfer ettiği Yusuf Şimşek ile ilgili ortaya müthiş bir iddia attı. O yazı:
Milliyet Gazetesi yazarı Nilay Yılmaz'ın, Beşiktaş'a transfer olan Yusuf Şimşek ile ilgili iddiası gündeme bomba gibi düştü. Yılmaz'a göre Yusuf Beşiktaş'ın başını yakacak. Peki neden? İddianın ayrıntısı Yılmaz'ın yazısında gizli:

Yusuf geldi mi?

Nereden başlamalı ki bu yazıya...
Mustafa Denizli’nin takımın başına geldiği zaman dediği “bu takımın fazlası var, eksiği yok” cümlesinden mi? Yoksa doğrudan Yusuf Şimşek’in transferinden mi?
Geçen hafta Denizli’nin eski göz ağrısı Yusuf Şimşek Trabzonspor’a gitti gidiyor derken Beşiktaş’a transfer oldu.
1975 doğumlu bir futbolcunun 10 numara olarak Beşiktaş’a transferi birçok insanda şaşkınlık yarattı... Bir de Yusuf’un Bursaspor’daki harikalar(!) yaratan performansını düşününce bu şaşkınlık bir kat daha arttı.
16 lig maçının 6’sında oynamayan, 8’inde 90 dakika oynayan, diğer 2 maçta ise toplam 21 dakika forma giyen Yusuf topçuluğunun sonbaharında oldu da bitti maşallah derken, herkesten çok, doğuştan Beşiktaşlı oldu...
Şut atmadığını, kafa vuramadığını, vole vuruşu yapamadığını söyleyen Yusuf Şimşek Denizlispor’dayken çocukluğundan beri Fenerbahçe’liyken, şimdi doğuştan Beşiktaşlı... Çalsın davullar sazlar... Tey tey tey...

Yönetimin başarısı!!!
İşte böylece “sevgili ve saygılı” Beşiktaş yönetimi, cümle alemi kendine güldürecek, tarihe geçecek bir işe daha imza attı...
Bursaspor’a 600 bin euro para, Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut’u verdi Beşiktaş, üstelik bu yılki ücretlerinin tamamını da ödemek şartıyla (3 yıl içinde 500 bin euro öderse geri alabilecekmiş Aydın’ı. Gerçi bu satırlar yazılırken Aydın’ı Bursaspor’a gitmeye hâlâ ikna edememişlerdi). Yusuf’a ise 1.5 yıllık 1 milyon euro...
Yani, habersizce verilen futbolcuları çıkarsan 1 milyon 700 bin euro Yusuf’un Beşiktaş’a maliyeti...
Ancak!
Bilenler bilir... Geçtiğimiz sezon sonunda askerlik sorunu sebebiyle Yunanistan'ın Skoda Xianthi takımıyla görüşen, hatta bir protokol imzalayan Yusuf’un, transfer ücretinin bir bölümünü de peşin aldığı ortaya çıkmıştı!
Askerlik konusuna ilişkin yeni bir düzenleme getirilince Yusuf tabiî ki aldığı peşinatı geri vererek Türkiye’nin yolunu tuttu, ama Skoda Xianthi yönetimi bu durumu kabul etmeyerek FIFA’ya başvurdu (Aynen Ersan Martin’de olduğu gibi. Biliyorsunuz, Ersen Martin’in Recreactivo Huelva ile yaptığı sözleşmeden sonra Trabzonspor kabul etmese de FIFA, Huelva lehine karar vermişti).
FIFA’da olan davaya ilişkin 4 ay içinde karar verilecek. Ve söylenen o ki Yusuf yüzde 99 ceza alacak...
Bu konuya ilişkin benim bildiklerim, duyduklarım bunlar... Eğer yanılırsam özür dilemesini de bilirim...
Ama görünen o ki bu transferde 600 bin euro para ve iki futbolcuyla en karlı çıkan taraf Bursaspor olmuş. Beşiktaş’a ise her zamanki gibi olanlar olmuş... Başkana borç tavana vurmuş...

Salih Yazıcı
15.01.2009, 15:08
yıldıray gelirse şadri başkanın heykelini dikmek lazım

Hüseyin Kurt
15.01.2009, 15:09
yıldıray gelirse şadri başkanın heykelini dikmek lazım

Yıldıray gelmezse de Sadri Başkan'ın heykelini dikmek lazım.

Cem Akyüz
15.01.2009, 15:09
Yıldıray bize faydalı olamaz bence. Kronik sakat adam. Gelmesi için en az 1.5 milyon euro garanti para sayacaksın, senede 10 maç yapacak. İstemez böyle oyuncu.

Yıldıray kadar spektakuler olmasına gerek yok transferin. Genel bir varlık göstersin yeter. Fenerbahçe Emre'yi aldı da ne oldu?

aynı şeyleri düşünüyoruz yıldıray'a ne zaman baksam hep sakat