PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Gökhan KAN
13.01.2009, 14:55
Evet bir hakkimiz daha var.

simdi bir tane alıcaz olacak 8 brüls gelirse 9 olacak...kim gitsin ?

asimetrik
13.01.2009, 14:55
bildiğim kadarıyla Papy ile sözleşme yaptık ama lisans başvurusu yapmadık daha. İki yabancı hakkımız dolmasın diye.

Oğuzhan Fidan
13.01.2009, 14:58
Fenerbahce, Besiktas, Antalyaspor, Ankaragücü vs. Transfer yapdilar diye hatirliyorum ben...
bjkdeki yusufu kimse transfer olarak görmüyo bizde iş yapardı ama onlarda malesef. fenerde kulübeye transfer yaptı bizde öle paftan gelen ve faty transferi kötümü? homurdanmalar var şuanda kimse adam akıllı elde tutulur bişey yapmadı

Sadık Bıyık
13.01.2009, 15:02
bjkdeki yusufu kimse transfer olarak görmüyo bizde iş yapardı ama onlarda malesef. fenerde kulübeye transfer yaptı bizde öle paftan gelen ve faty transferi kötümü? homurdanmalar var şuanda kimse adam akıllı elde tutulur bişey yapmadı

aynen katılıyorum, bence rakiplerimiz henüz karavana salladılar. fazla aceleci olmaya gerek yok. kadroyu yeniden kurmuycaz, bir tane veya bilemedin iki tane nokta atışı yeter. isterse transferin son günü alınsın. neticede lig uzun bir maraton

hüseyin1975
13.01.2009, 15:03

Biz Yusuf bize gelsin ve son 30 dakikada oyunu acsin, takimi rahatlatsin demiyormuyduk?
Giden maclari tecrübesi ile cevirmekde yardimci olsun demiyormuyduk?

Aynisi BJK icin gecerli degilmi?
Herkes Delgadodan bahsediyor.
Peki bu Delgado bircok sefer Deplasman maclarinda oynamadigini biliyormusunuz?
Bu Maclarda Yusuf onu iyi temsil edemezmi?
Yada Delgadonun yoruldugu veya formsuz oldugu anda onun yerine oyuna girip canlilik getirmesi olasi degilmi?
Delgado sakatlansa onu temsil edemezmi?

Yapmayalim LÜTFEN!
Bize gelse cok faydali olur diyenler cogunlukda olurdu.
Bu Transfer esnasinda yasananlar nahos ve hepimiz ona kizginiz ama bu Yusufun tecrübeli ve iyi bir Futbolcu oldugu gercegini degistirmez.

Ayrica fenerbahcenin aldigi Gökhanida burada cok kisi begenmis ve istemisdi.
Bize gelse kötü bir Yattarayi kesemezmiydi?

Yapmayalim LÜTFEN!

Tanju
13.01.2009, 15:03
İbrahim Akın, Engin Baytar, leonardo, yusuf falan geçin bunları ALIN CANER ERKİN'i CANAVAR GİBi topçu!

hüseyin1975
13.01.2009, 15:04
Poetricus Hocam o usta "Kalemini" konusdurda bize senin acindan Baskanimizin "Kafama henüz tam yatmadi" lafini bir anlat.
Sence ne demek istiyor?

Erkut Ay
13.01.2009, 15:09
Poetricus Hocam o usta "Kalemini" konusdurda bize senin acindan Baskanimizin "Kafama henüz tam yatmadi" lafini bir anlat.
Sence ne demek istiyor?
belki beyin frekansı USA dan alıyordur:)henüz sözü ordan gelkiyo olabilir....

göksu 16 gol atmış paf liginde ilerde faydalı olur inşallah...

trab61
13.01.2009, 15:10
bence transfer yapmayalim goksu ve faty yeter bize bu sezon. soldanda oynamayiz gene. tek tarafli gideriz ilk yarida oldugu gibi.

demir
13.01.2009, 15:13
valla daha once yusuf ıle ılgılı ne yazdınız bılmıyorum ama sahsen ben ılk yorumumda sunu soluyorum yusuf orta sahadan ceza alanına gıdene kadar colman sahayı 2 tur atar ustune trıbunlerı selamlar :) sakası ıle karısıgından bır bugle verdıkden sonra bence yusuf bu takımı cok yavaslatırdı tıpkı suanki hüseyın gıbı hee top dagıtacak dıye dusunuyorsanız ben papy ızledım bıraz calsırsa yusuf kadar ıyı ıskler yapar sunuda unutmayalım ayrıca yusuf ufak takımlarda oynuyor ve acık ve genıs alanda ıstedıklerını yapıyor ama trabzonda oynasa ıdı bıze karsı defans yapmadan oynayan kac takım hatılrıyorsunuz ????

6Şafak Aydın1
13.01.2009, 15:13
birazdan psv eindhoven - mvv maastricht maci var 14:30 buranin saatine göre

Terzioğlu
13.01.2009, 15:16
Biz neden Maastricht ile hazirlik maci yapmadik takim hazir Türkiyedeyken?

hüseyin1975
13.01.2009, 15:21

Kendi Futbolcularimizi birbirine kirdirmamak icin olmasin:D

Serdar A
13.01.2009, 15:22
belki beyin frekansı USA dan alıyordur:)henüz sözü ordan gelkiyo olabilir....

göksu 16 gol atmış paf liginde ilerde faydalı olur inşallah...

Trabzonspor hücum oyuncuları Paf ve süper gençler liginde her zaman önemli istatistiklerle oynar .

Örnek verirsem , bilmem burada kaç kişi adını biliyor , Paf takım futbolcularımızdan Mustafa Özdemir var . 1990 doğumlu . Geçen sezon süper gençler liginde 30 gol atarak bütün gruplarda en golcü futbolcuydu yanılmıyorsam .

asimetrik
13.01.2009, 15:24
birazdan psv eindhoven - mvv maastricht maci var 14:30 buranin saatine göre
Nerede oynanıyor bu maç? takip etme imkanı varmı internetten?

Travelair
13.01.2009, 15:38
Trabzonspor hücum oyuncuları Paf ve süper gençler liginde her zaman önemli istatistiklerle oynar .

Örnek verirsem , bilmem burada kaç kişi adını biliyor , Paf takım futbolcularımızdan Mustafa Özdemir var . 1990 doğumlu . Geçen sezon süper gençler liginde 30 gol atarak bütün gruplarda en golcü futbolcuydu yanılmıyorsam .

Farabi birden senin dediğin Serhat Koç'u hatırladım. Groningen'e transfer olmuş. 210 bin €'ya. Keşke bizim MVV'ye alabilseydik. 21 maçta 14 gol 4 asist. Daha da önemlisi hemen hemen tüm maçlarda gol atmış. 1 tane atmış ama atmış

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/66396/koc-serhat/default/2008/leistungsdaten.html

hüseyin1975
13.01.2009, 15:42
AVRUPA'DAN ÖZER'E TEKLİF VAR MI? http://maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://maraton.com.tr/print_news.php?news_id=66725&archieve=)13 Ocak 2009 13:41http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/66725_1_090113134123.jpg
Süper Lig’de Ankaraspor’da oynadığı futbolla devre arası transferinin gözde isimlerinden biri olan Özer Hurmacı, Fenerbahçe’ye transferi hakkında “teklif almak gurur verici, Fenerbahçe’de oynamak isterim” dedi. Trabzonspor formasını geçmişte giydiğini açıklayan Özer, “sezon sonuna kadar Ankaraspor’dayım transferim sezon sonuna kaldı” dedi.

Radyospor’a konuşan genç futbolcu, transferine açıklık getirip dobra açıklamalar yaptı.

“SEZON SONUNA KADAR ANKARA’DAYIM”
Devre arası transfer döneminde aldığı transfer tekliflerini yorumlayan Özer, şunları söyledi: “Fenerbahçe’de oynamayı her futbolcu ister. Fenerbahçe’nin benimle ilgilenmesi gurur verici. Gerçekten bir takım futbolcuyla ilgilenirse transfer eder. Ankaraspor Başkanı, sezon sonuna kadar Ankaraspor’da kalmamı istedi. Aykut Kocaman’da sezon sonunda kadar hatta önümüzdeki yılda Ankaraspor’da kalmamı istedi. Şu anda görünen sezon sonuna kadar Ankaraspor’dayım. Sezon sonunda kulübüm hangi takımla anlaşırsa ben de o takımla anlaşırım. Ama bu yurt içi mi yoksa yurt dışı mı olur bilmiyorum.”

“SEVİLLA VE ATALANTA TEKLİF YAPTI”
Yurt dışından da teklifler geldiğini ve önemli kulüplerin kendisini takip ettiğini vurgulayan Özer Hurmacı, “Sevilla’nın sezon sonunda bana teklif yapacağını biliyorum”dedi. Genç futbolcu: “Atalanta’nın beni transfer etmek için resmi teklif yaptığını biliyorum. Sezon başından beri Sevilla ve Esponyal beni takip ediyorlar. Sezon başında Sevilla’dan teklif gelmişti ama bonservis düşük olduğu için Ankaraspor izin vermemişti” şeklinde konuştu.

“FORMA GİYMEYE HAZIRDIM”
Fenerbahçe ile devre arasında Lemi Çelik’in görüştüğünü ifade eden Özer, sözlerine şöyle devam etti: “ Ben Fenerbahçe ile görüşmedim. Dayım Lemi Çelik görüştü. Kulübümle anlaşıldığı takdirde devre arasında Fenerbahçe forması altında hizmet etmeye hazırdım. Ama bu devre arasında gerçekleşmedi artık sezon sonunu bekleyeceğiz. Önümde çok uzun bir futbol yaşantısı var ve Avrupa’nın büyük takımlarında oynamak için kendimi hazırlıyorum. Oynayacağımı da inanıyorum.”

“DAVET GELMEYİNCE BOŞLUĞA DÜŞTÜM”
Milli formayı giymeyi çok istediğini söyleyen Özer, u yönde sürekli beklenti içinde olduğunu söyledi. “Aslında sezon başından beri en büyük hedefim milli formayı giymekti. Son milli takım kadrosu açıklandığında ismimi orada görmedim. O dönem Ümit Milli takımada alınmayınca kendimi boşlukta hissettim. Gerçekten çok üzüldüm. Ama daha çok çalışıp milli takım forması giyeceğim.”

“TRABZONSPOR FORMASINI GİYMİŞLİĞİM VAR!”
Trabzonspor maçları ve sevgisiyle büyüdüğünü ifade eden Özer, profesyonel olduğunu ve Trabzonspor forması giyip giymeyeceği konusunda şunları ifade etti: “Lemi Çelik dayım olduğu için Trabzonspor maçları ve sevgisiyle büyüdüm. Şimdi profesyonel bir iş yapıyorum. Bu konuda şimdi yorum yapmanın doğru olacağına inanmıyorum. Şunu söyleyebilirim, futbola başladığım yıllarda takım çalışmalarına Trabzonspor formasıyla çıkıyordum. Aslında Trabzonspor formasını giymişliğim var.”

“ALEX VE YATTARA’YI BEĞENİYORUM”
Süper Lig’in ikinci yarısının daha zorlu geçeceğini ifade eden genç futbolcu hedefinin ikinci yarıda gol ve asist sayısını arttırmak olduğunu söyledi. Özer, örnek aldığı ya da beğendiği futbolcuların başındaysa Alex, Yatara ve Fatih Tekke’nin olduğunu söyledi.

hüseyin1975
13.01.2009, 15:43
Alin size Özer...

6Şafak Aydın1
13.01.2009, 15:44

yapmamiz gerekiyormu

Nerede oynanıyor bu maç? takip etme imkanı varmı internetten?

hollandalilar bilir belki

irfan61
13.01.2009, 15:45

Örnek verirsem , bilmem burada kaç kişi adını biliyor , Paf takım futbolcularımızdan Mustafa Özdemir var . 1990 doğumlu . Geçen sezon süper gençler liginde 30 gol atarak bütün gruplarda en golcü futbolcuydu yanılmıyorsam .Kendisini çok iyi tanıyorum.Geçen sezon süper gençler ligi dediğin kadar gol attı ama aynı başarıyı paf takımda gösteremiyor.Çünkü Süper gençler ligi ve Paf ligi arasında dağlar kadar fark var.

Terzioğlu
13.01.2009, 15:46
Bu Özer profesyonellik ile kafayi bulmus. Her ikinci lafi profesyonel.

Terzioğlu
13.01.2009, 15:47
yapmamiz gerekiyormu
Yapsakda Brülsü görsek fena mi olurdu?

irfan61
13.01.2009, 15:50
AVRUPA'DAN ÖZER'E TEKLİF VAR MI? http://maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://maraton.com.tr/print_news.php?news_id=66725&archieve=)13 Ocak 2009 13:41http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/66725_1_090113134123.jpg
Süper Lig’de Ankaraspor’da oynadığı futbolla devre arası transferinin gözde isimlerinden biri olan Özer Hurmacı, Fenerbahçe’ye transferi hakkında “teklif almak gurur verici, Fenerbahçe’de oynamak isterim” dedi. Trabzonspor formasını geçmişte giydiğini açıklayan Özer, “sezon sonuna kadar Ankaraspor’dayım transferim sezon sonuna kaldı” dedi.

Radyospor’a konuşan genç futbolcu, transferine açıklık getirip dobra açıklamalar yaptı.

“SEZON SONUNA KADAR ANKARA’DAYIM”
Devre arası transfer döneminde aldığı transfer tekliflerini yorumlayan Özer, şunları söyledi: “Fenerbahçe’de oynamayı her futbolcu ister. Fenerbahçe’nin benimle ilgilenmesi gurur verici. Gerçekten bir takım futbolcuyla ilgilenirse transfer eder. Ankaraspor Başkanı, sezon sonuna kadar Ankaraspor’da kalmamı istedi. Aykut Kocaman’da sezon sonunda kadar hatta önümüzdeki yılda Ankaraspor’da kalmamı istedi. Şu anda görünen sezon sonuna kadar Ankaraspor’dayım. Sezon sonunda kulübüm hangi takımla anlaşırsa ben de o takımla anlaşırım. Ama bu yurt içi mi yoksa yurt dışı mı olur bilmiyorum.”

“SEVİLLA VE ATALANTA TEKLİF YAPTI”
Yurt dışından da teklifler geldiğini ve önemli kulüplerin kendisini takip ettiğini vurgulayan Özer Hurmacı, “Sevilla’nın sezon sonunda bana teklif yapacağını biliyorum”dedi. Genç futbolcu: “Atalanta’nın beni transfer etmek için resmi teklif yaptığını biliyorum. Sezon başından beri Sevilla ve Esponyal beni takip ediyorlar. Sezon başında Sevilla’dan teklif gelmişti ama bonservis düşük olduğu için Ankaraspor izin vermemişti” şeklinde konuştu.

“FORMA GİYMEYE HAZIRDIM”
Fenerbahçe ile devre arasında Lemi Çelik’in görüştüğünü ifade eden Özer, sözlerine şöyle devam etti: “ Ben Fenerbahçe ile görüşmedim. Dayım Lemi Çelik görüştü. Kulübümle anlaşıldığı takdirde devre arasında Fenerbahçe forması altında hizmet etmeye hazırdım. Ama bu devre arasında gerçekleşmedi artık sezon sonunu bekleyeceğiz. Önümde çok uzun bir futbol yaşantısı var ve Avrupa’nın büyük takımlarında oynamak için kendimi hazırlıyorum. Oynayacağımı da inanıyorum.”

“DAVET GELMEYİNCE BOŞLUĞA DÜŞTÜM”
Milli formayı giymeyi çok istediğini söyleyen Özer, u yönde sürekli beklenti içinde olduğunu söyledi. “Aslında sezon başından beri en büyük hedefim milli formayı giymekti. Son milli takım kadrosu açıklandığında ismimi orada görmedim. O dönem Ümit Milli takımada alınmayınca kendimi boşlukta hissettim. Gerçekten çok üzüldüm. Ama daha çok çalışıp milli takım forması giyeceğim.”

“TRABZONSPOR FORMASINI GİYMİŞLİĞİM VAR!”
Trabzonspor maçları ve sevgisiyle büyüdüğünü ifade eden Özer, profesyonel olduğunu ve Trabzonspor forması giyip giymeyeceği konusunda şunları ifade etti: “Lemi Çelik dayım olduğu için Trabzonspor maçları ve sevgisiyle büyüdüm. Şimdi profesyonel bir iş yapıyorum. Bu konuda şimdi yorum yapmanın doğru olacağına inanmıyorum. Şunu söyleyebilirim, futbola başladığım yıllarda takım çalışmalarına Trabzonspor formasıyla çıkıyordum. Aslında Trabzonspor formasını giymişliğim var.”

“ALEX VE YATTARA’YI BEĞENİYORUM”
Süper Lig’in ikinci yarısının daha zorlu geçeceğini ifade eden genç futbolcu hedefinin ikinci yarıda gol ve asist sayısını arttırmak olduğunu söyledi. Özer, örnek aldığı ya da beğendiği futbolcuların başındaysa Alex, Yatara ve Fatih Tekke’nin olduğunu söyledi.TS sevgisi ile büyüyen bir insan bu formadan başka formayı giymek istemez bırak bu profesyonelim işlerini bizde TS sevgisi ile büyüdük ve hala daha büyüyoruz.

6Şafak Aydın1
13.01.2009, 15:50
2-0 maglup dk20

asimetrik
13.01.2009, 15:54
yapmamiz gerekiyormu

hollandalilar bilir belki

konuya hakimmiş gibi yazmışsın da..

6Şafak Aydın1
13.01.2009, 15:57
3-0 oldu dk 25 izlemesek daha iyi galiba

Serdar A
13.01.2009, 15:58
Farabi birden senin dediğin Serhat Koç'u hatırladım. Groningen'e transfer olmuş. 210 bin €'ya. Keşke bizim MVV'ye alabilseydik. 21 maçta 14 gol 4 asist. Daha da önemlisi hemen hemen tüm maçlarda gol atmış. 1 tane atmış ama atmış

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/66396/koc-serhat/default/2008/leistungsdaten.html

Benim asıl korkum PSV'nin almasıydı . Biliyorsun , adamlar altyapısı gibi çalışıyor . PSV'ye gitseydi Trabzonspor'un imkanlarından uzaklaşırdı .

Groningen'in geçen ay yaptığı anlaşma , Serhat'ın yıl sonunda transferini öngörüyor . Yani satın alma opsiyonuna benziyor . Bu performansını sürdürürse ( ki sürdürcek gibi ) istanbul klüplerinin gündemine gelmeside oldukça muhtemel . Yani adresi hollandanın doğusu yerine Avrupa'nın doğusuda olabilir .

Bir diğer önemli soru Serhat'ın hangi milli takım ile devam edeceği . Hollanda onu Hazirandaki U19 şampiyona maçlarında oynatmak istiyor . Türkiyenin maçlarının iki hafta önce başlaması umarım bir avantaj olur . Serhatı önümüzdeki aylarda önemli kararlar bekliyor .

Hollanda'da Trabzonspor'a önemli bilgiler aktaran spor adamları ve futbolcu temsilcileri var . Ersun hocanın o bölgeye hakim olduğunu biliyoruz . Serhat isminin bize önerilmiş olmamasına ihtimal vermiyorum . Muhtemelen Göksu ve Hasan'ın durumları bu futbolcunun öncelikler arasına girmesini engelledi .

İskender Çakmak
13.01.2009, 15:59
sanirim IBB ucuza göndermez Ibrahim'i en az 2 milyon isterler...
ben bizim ligi anlamıyorum başkanın biri çıkıyor daha ligde 7 gol atmış adama 20 milyon ister biri çıkar 2 3 asist yapar gelir 2 3 takım izler onu fiyatı hemen 10 milyon ister mehmet yıldız ilk çıktığında başkanı 10 milyon getiren alır mehmeti dedi bu sene 3.5 milyona az kalsın veriyorlardı bu ligin başkanları fiyat koymayı bilmiyorlar fiyatı adamın medyada ki durumuna göre belirliyorlar yeteneğe göre değil o yüzden en iyisi yabancı bu başkanlar doymaz çünki

Yunus Emre SEYHAN
Özer Ts formasını giymek isteseydi her türlü giyerdi.. Mesela Ankaraspor ile sezon başı sözleşme tazelemezdi :)

Birtan Karaman
3-0 oldu dk 25 izlemesek daha iyi galiba
Hangi Kanal ??

Engin Türkyılmaz
13.01.2009, 16:00
ya leonardo cok ıyı futbolcu bence denılsona da 1000 basar hemde genç bu futbolcuyu kacırmamamız gerek.

TolgaTopçu61
13.01.2009, 16:04
ben bizim ligi anlamıyorum başkanın biri çıkıyor daha ligde 7 gol atmış adama 20 milyon ister biri çıkar 2 3 asist yapar gelir 2 3 takım izler onu fiyatı hemen 10 milyon ister mehmet yıldız ilk çıktığında başkanı 10 milyon getiren alır mehmeti dedi bu sene 3.5 milyona az kalsın veriyorlardı bu ligin başkanları fiyat koymayı bilmiyorlar fiyatı adamın medyada ki durumuna göre belirliyorlar yeteneğe göre değil o yüzden en iyisi yabancı bu başkanlar doymaz çünki
yüzde yüz katiliyorum,bazi ''kücük''takimlarin baskanlari fazla ucmus,neymis Mehmet Topuz 11 milyon €,Özer 6 milyon €,Deco bile 8 milyona transfer oldu yanlis hatirlamiyorsam,bunlar cok fazla ucmus,en iyisi bunlardan oyuncu almayacaksin...ellerinde tutup tursusunu kursunlar...

6Şafak Aydın1
13.01.2009, 16:04
Hangi Kanal ??

kanali bilmiyorum buraya bakarken görmüstüm http://www.futbol24.com/f24_livenow/LiveNow.html 5-0

İskender Çakmak
13.01.2009, 16:05
Hangi Kanal ??
ya maç varda ben mi bilmiyorum maç mı var

balahor61
13.01.2009, 16:08
Bİz trabzonspor sevgİsİyle bÜyÜdÜk, trabzonspor sevgİsİyle ÖleceĞİz

Erkan SUİÇMEZ
13.01.2009, 16:12
Benim asıl korkum PSV'nin almasıydı . Biliyorsun , adamlar altyapısı gibi çalışıyor . PSV'ye gitseydi Trabzonspor'un imkanlarından uzaklaşırdı .

Groningen'in geçen ay yaptığı anlaşma , Serhat'ın yıl sonunda transferini öngörüyor . Yani satın alma opsiyonuna benziyor . Bu performansını sürdürürse ( ki sürdürcek gibi ) istanbul klüplerinin gündemine gelmeside oldukça muhtemel . Yani adresi hollandanın doğusu yerine Avrupa'nın doğusuda olabilir .

Bir diğer önemli soru Serhat'ın hangi milli takım ile devam edeceği . Hollanda onu Hazirandaki U19 şampiyona maçlarında oynatmak istiyor . Türkiyenin maçlarının iki hafta önce başlaması umarım bir avantaj olur . Serhatı önümüzdeki aylarda önemli kararlar bekliyor . Hollanda'da Trabzonspor'a önemli bilgiler aktaran spor adamları ve futbolcu temsilcileri var . Ersun hocanın o bölgeye hakim olduğunu biliyoruz . Serhat isminin bize önerilmiş olmamasına ihtimal vermiyorum . Muhtemelen Göksu ve Hasan'ın durumları bu futbolcunun öncelikler arasına girmesini engelledi .

göksunun boyunun kısa olması nedeniyle golcü olamayacağını savunan arkadaşlara,serhat koçun boyunun 1,66 olduğunu hatırlatabilirim.ve sitesinden attığı golleride seyredebilirler.hepside dripling çabukluk ve fırsatçılık harikası.bende serhatın değerlendirilebiliceğini düşünmüştüm..

Engin Türkyılmaz
13.01.2009, 16:13
ya ben antalya macını seyredemedım sımdı cok merak edıyorum ızleyebıcegım bır ınternet sıttsı varmı arkdaslar

hüseyin1975
13.01.2009, 16:16
Trabzonspor icin cok gözyasi döken Özer Fenerde Forma giyinmeye hazirmis.
Profesyonelmis.
Pehhhhhhhh
Yerim senin profesyonelligini.

Yusufa kizanlar bunuda görür umarim.

hüseyin1975
13.01.2009, 16:20
Trabzonsporu cani gibi seven ve onun icin gözyasi döken birisi gider Tel Avivin Formasini giyinir, Atinanin formasini giyinir ama fenerinkini giyinmeyi düsünmez bile.

Bu kadar BASIT!

Ama tabi bazilarinin migdesi genis.
Maasallah.

efulim67
13.01.2009, 16:38
ÖZER'e uyuz oldum artık konuşulmasın !
Yusuf 'u çok istedim, ama olmadı. Özer'den yola çıkarsak YUSUF'a hiç kızmayalım.
İnşaallah Beşiktaş'a faydalı olurda Şampiyonluktaki rakiplerimizi bir bir yener, keza Beşiktaş bizim rakibimiz olamayacak.

bekir61
13.01.2009, 16:41
--------Onur----------
????--????--????--????
----Papy---Ceyhun----
Baris----Brüls----?????
--------Göksu---------

3 YIL sonraki takim55% hazir

Hasan Çelik
13.01.2009, 16:51
Trabzonsporu cani gibi seven ve onun icin gözyasi döken birisi gider Tel Avivin Formasini giyinir, Atinanin formasini giyinir ama fenerinkini giyinmeyi düsünmez bile.

Bu kadar BASIT!

Ama tabi bazilarinin migdesi genis.
Maasallah.

bu yorum bence haddini aşmış,nedemek atinada,telaviv de oynarda fener de oynayamaz,fenerbahçe ile geçmişten bir rekabetimiz var ve en tatlı sert rekabetimizde fenerbahçe ile o maçların atmosferi farklı oluyor doğrudur fakat bir TÜRK takımını bir yunan ve israil takımıyla eş tutamazsınız bunu yapmaya hakkımız yok

Keleşoğlu
13.01.2009, 16:52
hala transfer yokmu yav :(

Hasan Çelik
13.01.2009, 16:57
bugün bir spor sitesinde TRABZONSPOR a 2.yattara diye bir haber vardı bu isim de tolulouse de oynayan mansare ymiş .hatta bu ismi yattara önermiş
http://www.tumspor.com/haber/20090113/Trabzonspora-2-Yattara--GALERI.php

wolf_TS61
13.01.2009, 16:59
bu yorum bence haddini aşmış,nedemek atinada,telaviv de oynarda fener de oynayamaz,fenerbahçe ile geçmişten bir rekabetimiz var ve en tatlı sert rekabetimizde fenerbahçe ile o maçların atmosferi farklı oluyor doğrudur fakat bir TÜRK takımını bir yunan ve israil takımıyla eş tutamazsınız bunu yapmaya hakkımız yok
aynı görüşteyim fenerbahçeyi bir israil bir yunan takımıyla bir tutmam.her ne kadar benim rakibim olsada bu ülkenin takımı.

Bekir
13.01.2009, 17:01
--------Onur----------
????--????--????--????
----Papy---Ceyhun----
Baris----Brüls----?????
--------Göksu---------

???...giray....mehmet..yasin

Serdar A
13.01.2009, 17:03

Black Stocking FC'nin Türk takımı olduğunu kim söyledi ?

Cumhuriyet tarihi boyuncada fener yönetimlerinden gelip geçen bir çok insanın ne için çalıştığı ve neye hizmet ettiği malumdur . Türkiyedeki duvar ustalarının kümelendiği iki kulüpten biridir . Neyse , konu transfer başlığı ... :)

Bekir
13.01.2009, 17:03
Trabzonspor'a 2. Yattara / GALERİ
http://www.tumspor.com/photos/791795860.jpg
Trabzonspor sol kanat için arayışlarını sürdürürken Yattara, Ersun Yanal'a Fransa'nın Toulouse takımında oynayan arkadaşı Mansare'yi önerdi...

13 / 01 / 2009 09:42

Mansare teklifi
Trabzonspor sol kanat için arayışlarını sürdürürken Yattara, Ersun Yanal'a Fransa'nın Toulouse takımında oynayan arkadaşı Mansare'yi önerdi. Leonardo transferi ise zora girdi..
http://www.tumspor.com/photos-inner/198624128.jpg

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Trabzonspor, sol kanat için arayışlarını sürdürürken, beklenmedik bir teklifle karşılaştı. Bordo-mavili takımın Gineli futbolcu Yattara, teknik direktör Ersun Yanal ile görüşerek, "Sol tarafa adam arıyorsunuz. Fransa'nın Toulouse takımında oynayan Fade Mansare arkadaşım. Gelmeyi de istiyor ve ben de onu çok iyi tanıyorum. Sağ kanatta ben, solda da o oynarsa ligin tozunu atarız. Karar sizin" teklifinde bulundu.
http://www.tumspor.com/photos-inner/268797629.jpg
Ersun Yanal bu transfere sıcak bakarsa yönetim ilgilenecek. Öte yandan bir süre önce gündeme gelen Ajax'ın sol kanat oyuncusu Leonardo Vitor Santiago'nun transferi de maddi nedenlerden ötürü beklemeye alındı. Yönetim, eski oyuncusu Şota'nın önerisi üzerine listeye aldığı, 25 yaşındaki Brezilyalı kanat oyuncusunun transferini, kulübünün düşük bir bedelle bırakmak istememesi üzerine şimdilik askıya aldı.

Erkan SUİÇMEZ
13.01.2009, 17:05
psv bizim brülsün takımı mvv 7-0 yeniyo :(

bekir61
13.01.2009, 17:06
José Barkero bus sezon 17 macda 7 gol 4 asist
SOL kanat oyuncusu
Takim: CD Numancia

TheCrow
13.01.2009, 17:06
göksunun boyunun kısa olması nedeniyle golcü olamayacağını savunan arkadaşlara,serhat koçun boyunun 1,66 olduğunu hatırlatabilirim.ve sitesinden attığı golleride seyredebilirler.hepside dripling çabukluk ve fırsatçılık harikası.bende serhatın değerlendirilebiliceğini düşünmüştüm..

Boyu kısa diye forvet olamayacağını söyleyenler sanırım futboldan çok curling sporunu takip ediyorlar.Saviola 1.69 , Owen ,1.74 , Miccoli 1.68 bunları tanımıyorlar demek ki..

Jester
13.01.2009, 17:07
Leonardo: professioneel en positief

Amsterdam, 12 jan 2009

Afgelopen zomer stond hij nog op de nominatie verkocht te worden, maar inmiddels wil Ajax Leonardo onder geen beding nog kwijt. Die Braziliaan heeft die omslag zelf afgedwongen, met gedreven invalbeurten en een cruciaal doelpunt in Hamburg.

De Amsterdamse dichter en toneelschrijver Bredero had het niet kunnen bevroeden toen hij zijn gevleugelde gezegde 'Het kan verkeren' in het leven riep, maar vier eeuwen later blijkt die beroemde frase nergens zo van toepassing als in het grillige voetbalwereldje. Daar waar vorm van het moment en waan van de dag steeds grotere invloed lijken te krijgen, kan morgen alles weer anders zijn. De ploeg die nu nog worstelt met zichzelf en het broze zelfvertrouwen, kan na een toevallige overwinning weer helemaal boven jan zijn - of andersom.

En voor individuele voetballers kunnen de kansen zo mogelijk nog sneller keren. Vraag het Kennedy Bakircioglü, de man die onlangs hoorde dat hij mag vertrekken bij Ajax, terwijl hij een maand geleden nog goed genoeg was om een paar keer in de basisopstelling te mogen beginnen. De Zweedse aanvaller startte eind november bijvoorbeeld in de gewonnen uitwedstrijd tegen Hamburger SV, een memorabel duel dat achteraf bezien de remonte van een andere Ajacied in gang zette.

Bij aanvang van dit seizoen leek Leonardo Vitor Santiago zijn langste tijd in Amsterdam alweer achter de rug te hebben, maar nu is zijn situatie pakweg honderdtachtig graden gedraaid. Ajax - trainer Marco van Basten voorop - is zeer content met de recente prestaties van de Braziliaan en wil hem onder geen beding kwijtraken tijdens de winterstop. Leonardo zelf heeft die omslag voor kennisgeving aangenomen, zegt hij in de perskamer van de Amsterdam ArenA. ,,Ik ben afgelopen zomer ook niet in paniek geraakt van het nieuws dat ik mocht vertrekken en zo loop ik nu niet met mijn hoofd in de wolken na het horen van deze positieve berichten. Ik probeer me altijd maar te concentreren op het voetbal. Daar kan ik tenminste invloed op hebben."

Zijn veranderde status bewijst dat. De leiding van Ajax is immers niet zomaar tot andere inzichten gekomen - Leonardo heeft dat in belangrijke mate zelf afgedwongen, door zich professioneel op te stellen en vooral door zich positief te onderscheiden in de spaarzame speeltijd die hem gegund was. In de eerste vijftien competitieduels kwam de oud-speler van Feyenoord en NAC Breda tien keer in actie, waarvan maar liefst acht keer als invaller. Europees gezien deed Van Basten zelfs uitsluitend een beroep op de Braziliaan als de wedstrijd al een tijdje onderweg was, tot vier keer toe.

Het zegt enerzijds iets over Leonardo’s plaats in de pikorde, maar ook over de specifieke kwaliteiten die de technische staf hem toedicht. In zekere zin heeft zijn inbreng meer waarde als er al gescoord is dan wanneer het nog 0-0 staat. Hij heeft acties in huis waarmee Ajax iets kan forceren als de situatie daarom vraagt. En als de Amsterdammers op een voorsprong kunnen leunen en loeren op countermogelijkheden, is het handig iemand achter de hand te hebben die zo snel is als Leonardo.

Twee zware knieblessures hebben maar weinig afgedaan aan de explosiviteit waarmee hij als klein ventje al furore maakte bij Feyenoord, de club die hem op 12-jarige leeftijd naar Europa haalde. Ook Leonardo hoort tegenwoordig steeds vaker stemmen opgaan die paal en perk willen stellen aan het aantrekken van jeugdige voetballertjes, maar zelf is hij zijn oude club nog altijd erkentelijk voor de kans die hem geboden werd. ,,Als kind is het je droom om voetballer te worden. Het is niet velen gegeven om daar hun brood mee te verdienen, helemaal niet in een land als Brazilië. Mij is het gelukt. Daar ben ik God dankbaar voor. Helemaal omdat ik uit een arm milieu kom en via het voetbal mijn ouders heb kunnen helpen."

Inmiddels duurt Leonardo's loopbaan in Nederland al langer dan de tijd die hij als jongetje in de Braziliaanse sloppenwijken doorbracht. Hij is nu 25 jaar en heeft hier zijn vriendenkring opgebouwd. In zijn vaderland woont hoofdzakelijk familie. ,,Mijn sociale leven speelt zich inderdaad vooral in Nederland af. Dat wil niet zeggen dat ik me geen Braziliaan meer voel. Ik heb ooit nog voor het nationale elftal onder 23 jaar gespeeld en heb nog steeds kippenvel als het volkslied gespeeld wordt. Dat zal altijd zo blijven. Maar ik ben ook een beetje Nederlander geworden. Dertien jaar is dan ook een lange tijd", verzucht hij. ,,Ik ben inmiddels zelfs gewend geraakt aan het weer hier." Buiten is de lucht grijs en regent het zachtjes. Later op de dag wordt ijzel verwacht.

Koud was het ook op die gedenkwaardige novemberavond in de HSH Nordbank Arena, waar Leonardo als invaller tekende voor een van de belangrijkste goals uit zijn carrière. Een halfuur voor het einde was hij de nog niet helemaal fitte Miralem Sulejmani komen aflossen. De thuisploeg was juist bezig aan zijn sterkste fase van de wedstrijd, toen aanvoerder David Jarolim op eigen helft een onbegrijpelijke breedtepass produceerde. Leonardo schoot uit de startblokken, pikte de bal op voordat die Joris Mathijsen bereikte en kwam alleen voor keeper Frank Rost. Het schot dat volgde was hard, laag en scherp, eigenlijk iets te scherp. Maar via de binnenkant van de ene paal en de andere paal kwam de bal wederom bij Leonardo terecht, die koeltjes controleerde en alsnog scoorde, voordat de Duitse defensie orde op zaken kon stellen. ,,Natuurlijk was het voor mij persoonlijk een heel mooi moment, maar het belangrijkste was dat we die wedstrijd wonnen. Een paar dagen daarvoor verloren we nog van AZ, we zaten in een moeilijke periode. Niemand verwachtte eigenlijk dat we zo’n resultaat konden halen bij HSV, een topploeg uit de Bundesliga, die bijna overslaanbaar is in eigen stadion."

Was het zijn belangrijkste treffer ooit? De Braziliaan vindt van niet. Die 0-1 in Hamburg was weliswaar een cruciale stap naar overwintering op het Europese toneel, maar dat is geen tastbare prijs. Die won Leonardo wel in 2002, toen hij met Feyenoord de UEFA Cup omhoog mocht houden. Opvallend detail: ook toen was de kleine dribbelaar als invaller verantwoordelijk voor het feit dat zijn ploeg na de winterstop überhaupt nog actief was op de Europese velden. In de derde ronde was Leonardo maker van de beslissende 2-2 in het uitduel met SC Freiburg, een wedstrijd waarvan velen nog slechts de uitzonderlijke vrije trap van Pierre van Hooijdonk bijstaat. En dus zegt hij: ,,Pas als Ajax dit seizoen ook de UEFA Cup wint, kan ik zeggen dat mijn doelpunt in Hamburg belangrijk was."

Eerste prioriteit voor de Amsterdammers blijft de competitie, waarin nog alles mogelijk is. ,,Je hoort vaak zeggen dat het voetballen in Nederland achteruitholt, maar ik vind dat het niveau van de Eredivisie de laatste jaren beter is geworden", zegt Leonardo. ,,Clubs uit de subtop worden steeds professioneler en sterker en daardoor hebben de traditionele topclubs het steeds moeilijker. Er zijn tegenwoordig nog maar weinig clubs waar je gemakkelijk van wint. Op papier wel, maar op het veld niet." Het kan verkeren.

Çeviride yardımcı olabilecek birileri var mı?

türkiyem61
13.01.2009, 17:07
eger leonardoyu bile alamiyorsak mansareyi hayatta alamayiz...

Hasan Çelik
13.01.2009, 17:09
Black Stocking FC'nin Türk takımı olduğunu kim söyledi ?

Cumhuriyet tarihi boyuncada fener yönetimlerinden gelip geçen bir çok insanın ne için çalıştığı ve neye hizmet ettiği malumdur . Türkiyedeki duvar ustalarının kümelendiği iki kulüpten biridir . Neyse , konu transfer başlığı ... :)

fenerbahçenin başında kim var kim kurdu önemli değil bizim TÜRK BAYRAĞI ile avrupa maçlarına çıkıyorsa sıkıntı yok,her takım için TÜRK değil diyorlar bizim için bile diyorlar onun için bu tür sözlere kıymet vermemek lazım.rekabet olacak tabiki zaten sporu güzellkeştirende bu rekabettir fakat bir TÜRK takımı söz konusuysa yabancı takımların adı bile geçmemelidir

ÇaGaTaY
13.01.2009, 17:11
--------Onur----------
????--????--????--????
----Papy---Ceyhun----
Baris----Brüls----?????
--------Göksu---------

3 yılmı öldürdün bütün futbolcuları yani takımdaki :) selçuk,yattara,colman,egemen 3 yıl sonra oynamaz mı diyosun :) bildiğim kadarıyla şu anki takımı zaten önümüzdeki yılların takımı olarak kurdu yönetim amma

Hakan Karadirek
13.01.2009, 17:12
Trabzonspor 'da ligin ikinci yarısı için transfer çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

Bordo Mavililer yurt dışında çalışmalarını arılıksız olarak sürdürürken tespit edilen oyuncu sayısı 6'ya kadar indirildi.

6 İSİM VAR
Teknik direktör Ersun Yanal'ında oluru alındıktan sonra 6 isim arasında yapılacak tercih doğrultusunda girişimlere başlayacak.

TRANSFER 15 GÜNDE BİTER
Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu transfer de hata yapmamak için ince eleyip sık dokuyacaklarını belirterek,”Alınacak oyuncu takıma direk katkı yapmalı.Ayrıca bünyemize karakterimize uygun olmalı. Bunun için araştırmalarımız sürüyor. Listemizde bir çok oyuncu vardı. Sayıyı 6'ya kadar indirdik. Transfer konseyimizle toplantının ardından girişimlere başlarız. 15 gün içerisinde bu işi bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

MANSARE GÜNDEMDE YOK
Hacısalihoğlu Gineli Yattara'nın kendilerine Gineli futbolcu Fade Mansare'yi önerdiği şeklinde basında haberler çıktığını da belirterek” Gündemimizde böyle bir oyuncu şimdilik yok. Ama basının gündeminde var” dedi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Hüseyin Kurt
13.01.2009, 17:13
fenerbahçenin başında kim var kim kurdu önemli değil bizim TÜRK BAYRAĞI ile avrupa maçlarına çıkıyorsa sıkıntı yok,her takım için TÜRK değil diyorlar bizim için bile diyorlar onun için bu tür sözlere kıymet vermemek lazım.rekabet olacak tabiki zaten sporu güzellkeştirende bu rekabettir fakat bir TÜRK takımı söz konusuysa yabancı takımların adı bile geçmemelidir

Eğer o Türk takımı dediğin takım,benim takımıma bütün yabancı takımlardan daha fazla zarar veriyorsa bırak Türk takımı olmayı,bence takım bile değildir!

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 17:15
Trabzonspor 'da ligin ikinci yarısı için transfer çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

Bordo Mavililer yurt dışında çalışmalarını arılıksız olarak sürdürürken tespit edilen oyuncu sayısı 6'ya kadar indirildi.

6 İSİM VAR
Teknik direktör Ersun Yanal'ında oluru alındıktan sonra 6 isim arasında yapılacak tercih doğrultusunda girişimlere başlayacak.

TRANSFER 15 GÜNDE BİTER
Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu transfer de hata yapmamak için ince eleyip sık dokuyacaklarını belirterek,”Alınacak oyuncu takıma direk katkı yapmalı.Ayrıca bünyemize karakterimize uygun olmalı. Bunun için araştırmalarımız sürüyor. Listemizde bir çok oyuncu vardı. Sayıyı 6'ya kadar indirdik. Transfer konseyimizle toplantının ardından girişimlere başlarız. 15 gün içerisinde bu işi bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

MANSARE GÜNDEMDE YOK
Hacısalihoğlu Gineli Yattara'nın kendilerine Gineli futbolcu Fade Mansare'yi önerdiği şeklinde basında haberler çıktığını da belirterek” Gündemimizde böyle bir oyuncu şimdilik yok. Ama basının gündeminde var” dedi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

15 günmü bizde bi iki güne biter diyoruz neyse böyle olusunda en iyisini alalım.....

Bekir
yonetim ne yapıyor anlayabilen var mı??

bi yonetici cıkıp 2 turk oyuncuyla anlastık yarın acıklıcaz diyor..diger yonetici 2 yabancı oyuncuyla ilgileniyoz diyor..
en şacma acıklama hacısalihoglundan transferim 15 gun uzaması katliam olur..yeni oyuncu hazırlık kampına girmicek sonra ligin ilk maclarına cıkmıcak..neden alıyoruz biz oyuncu..bence aldıgımız oyuncu daha cok ilk 5 macımızda kullanılmalı

pReN@_61
Bomba

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_239189_iakin1301_414_232.jpg
Ajax´ta forma giyen Brezilyalı Leanardo´dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçen Bordo-Mavililer, rotayı İstanbul B.Belediyespor´da oynayan İbrahim Akın´a çevirdi.

Düğmeye basıldı
İkinci yarı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor ara transferde de hız kesmiyor. Bir dönem Hollanda’da oynayan eski futbolcusu Şota’nın tavsiyesi üzerine Ajax’ta forma giyen Leonardo’yu gündemine alan Bordo-Mavililer yüksek maliyeti nedeniyle bu oyuncudan vazgeçerken kısa bir süre içinde bir büyük bomba patlatmaya hazırlanıyor. Yönetimin, teknik direktör Ersun Yanal’ın isteği üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen sol açık İbrahim Akın’ı transfer etmek için düğmeye bastığı öğrenildi.
Sıcak bakıyor
Aslen Trabzonlu olan İbrahim Akın’ın menaceri ile temasa geçen yönetimin kısa bir süre içinde bu transferi sonlandıracağı belirtiliyor. Daha önce de Bordo-Mavili ekibin gündemine gelen İbrahim Akın’ın da iki takımın anlaşması halinde bu transfere sıcak baktığı bildirildi. Diğer yandan orta sahaya takviye yapmak için arayışlarını sürdüren Trabzonspor’da, Yanal’ın Yattara, Selçuk, Colman ve Hüseyin gibi oyuncularından kapasitelerini daha da artırmalarını istediği bildirildi. Ara transfer döneminde herhangi bir oyuncu alınmaması halinde Yanal elindeki alternatifleri değerlendirecek.

cendelsahinov
13.01.2009, 17:16
16 gün sonra fener maçı var,
ondan sonra kim ne yapsın transferi?

türkiyem61
13.01.2009, 17:17
Eğer o Türk takımı dediğin takım,benim takımıma bütün yabancı takımlardan daha fazla zarar veriyorsa bırak Türk takımı olmayı,bence takım bile değildir!

avrupada gögüsünde türk bayragi ile mücadele ediyorsa yani türkiyeyi temsil ediyorsa ben o takimi o macta desteklerim

bekir61
13.01.2009, 17:18
3 yılmı öldürdün bütün futbolcuları yani takımdaki :) selçuk,yattara,colman,egemen 3 yıl sonra oynamaz mı diyosun :) bildiğim kadarıyla şu anki takımı zaten önümüzdeki yılların takımı olarak kurdu yönetim amma

31 yasinda bir yattara bence yaramaz
colman bu oyuncularin yanida kadroya giremez
selcuk 3 yil sonra ceyhunu gecemez

Erkan SUİÇMEZ
13.01.2009, 17:18
arkadaşlar kimsenin hemesini kırmak istemem ama bu kadar ismi geçen futbolculardan sonra sanırım bizim alacağımız oyuncu ibrahim akın yada engin baytar olacak...

bence bunlardan ikiside bizim için uygundur.en azından kadromuz zenginleşir..

Hasan Çelik
13.01.2009, 17:20

herkes istediği gibi düşünsün kimin ne düşündüğü umrumda değil fakat genelelyici söylemlerde bulunmayın herkes aytnı görüşte olmak zorunda değil

Emirhan Makul
arkadaşlar kimsenin hemesini kırmak istemem ama bu kadar ismi geçen futbolculardan sonra sanırım bizim alacağımız oyuncu ibrahim akın yada engin baytar olacak...

bence bunlardan ikiside bizim için uygundur.en azından kadromuz zenginleşir..

Onlarıda Almayaacağız Transfer Olmayacak.

Yunus Emre SEYHAN
Yönetimden cok tutarsız acıklamalar gelmeye başladı.

firidin61
13.01.2009, 17:23
--------Onur----------
????--????--????--????
----Papy---Ceyhun----
Baris----Brüls----?????
--------Göksu---------

3.yıl sonrayı öngörmek pek mümkün değil . Bende olası durumunlardan birinde kadro yapısının aşağıdaki gibi olacağını düşünüyorum .

------------------ Onur -------------------

Göksu ------ Giray ----- Ceyhun ------ Cale

------ Selçuk ----- Papy ----- Colman -----

--- Brüls ------------------------------------

--------------------------------------- Barış

---------------- Ahmet Sarı -----------------

Fantazi bir takım oldu :) Ama geleceğimizin inşa edildiğini görmek çok güzel . Değil bu kadro 3 senenin sonunda % 50 sini görmek bile ( Tam verimli ) çok büyük bir mutluluk olur :) Bunun dışında en verimli dönemlerinde olacak Egemen bu kadro da yer alacaktır diye umut ediyorum ;) Ayrıca boş durmayan yönetimimiz ( Kendilerine şükran sunuyoruz ) mutlaka yeni yetenekler kazandıracaktır bize . Alt yapı hocalarımızda güveniyoruz :)

Saygılarımla

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 17:26
arkadaşlar bu açıklamalar dan sonra bence transfer olmayacak yine biz bu kadroyla devam en azından barış,faty,göksuyu kazandık.....

Emre7
13.01.2009, 17:27

evet halısın fener maçı 51 puanlık bir maç ya :)
sabır Allahım sabır

Travelair
Leonardo: professioneel en positief

Amsterdam, 12 jan 2009

Afgelopen zomer stond hij nog op de nominatie verkocht te worden, maar inmiddels wil Ajax Leonardo onder geen beding nog kwijt. Die Braziliaan heeft die omslag zelf afgedwongen, met gedreven invalbeurten en een cruciaal doelpunt in Hamburg.

De Amsterdamse dichter en toneelschrijver Bredero had het niet kunnen bevroeden toen hij zijn gevleugelde gezegde 'Het kan verkeren' in het leven riep, maar vier eeuwen later blijkt die beroemde frase nergens zo van toepassing als in het grillige voetbalwereldje. Daar waar vorm van het moment en waan van de dag steeds grotere invloed lijken te krijgen, kan morgen alles weer anders zijn. De ploeg die nu nog worstelt met zichzelf en het broze zelfvertrouwen, kan na een toevallige overwinning weer helemaal boven jan zijn - of andersom.

En voor individuele voetballers kunnen de kansen zo mogelijk nog sneller keren. Vraag het Kennedy Bakircioglü, de man die onlangs hoorde dat hij mag vertrekken bij Ajax, terwijl hij een maand geleden nog goed genoeg was om een paar keer in de basisopstelling te mogen beginnen. De Zweedse aanvaller startte eind november bijvoorbeeld in de gewonnen uitwedstrijd tegen Hamburger SV, een memorabel duel dat achteraf bezien de remonte van een andere Ajacied in gang zette.

Bij aanvang van dit seizoen leek Leonardo Vitor Santiago zijn langste tijd in Amsterdam alweer achter de rug te hebben, maar nu is zijn situatie pakweg honderdtachtig graden gedraaid. Ajax - trainer Marco van Basten voorop - is zeer content met de recente prestaties van de Braziliaan en wil hem onder geen beding kwijtraken tijdens de winterstop. Leonardo zelf heeft die omslag voor kennisgeving aangenomen, zegt hij in de perskamer van de Amsterdam ArenA. ,,Ik ben afgelopen zomer ook niet in paniek geraakt van het nieuws dat ik mocht vertrekken en zo loop ik nu niet met mijn hoofd in de wolken na het horen van deze positieve berichten. Ik probeer me altijd maar te concentreren op het voetbal. Daar kan ik tenminste invloed op hebben."

Zijn veranderde status bewijst dat. De leiding van Ajax is immers niet zomaar tot andere inzichten gekomen - Leonardo heeft dat in belangrijke mate zelf afgedwongen, door zich professioneel op te stellen en vooral door zich positief te onderscheiden in de spaarzame speeltijd die hem gegund was. In de eerste vijftien competitieduels kwam de oud-speler van Feyenoord en NAC Breda tien keer in actie, waarvan maar liefst acht keer als invaller. Europees gezien deed Van Basten zelfs uitsluitend een beroep op de Braziliaan als de wedstrijd al een tijdje onderweg was, tot vier keer toe.

Het zegt enerzijds iets over Leonardo’s plaats in de pikorde, maar ook over de specifieke kwaliteiten die de technische staf hem toedicht. In zekere zin heeft zijn inbreng meer waarde als er al gescoord is dan wanneer het nog 0-0 staat. Hij heeft acties in huis waarmee Ajax iets kan forceren als de situatie daarom vraagt. En als de Amsterdammers op een voorsprong kunnen leunen en loeren op countermogelijkheden, is het handig iemand achter de hand te hebben die zo snel is als Leonardo.

Twee zware knieblessures hebben maar weinig afgedaan aan de explosiviteit waarmee hij als klein ventje al furore maakte bij Feyenoord, de club die hem op 12-jarige leeftijd naar Europa haalde. Ook Leonardo hoort tegenwoordig steeds vaker stemmen opgaan die paal en perk willen stellen aan het aantrekken van jeugdige voetballertjes, maar zelf is hij zijn oude club nog altijd erkentelijk voor de kans die hem geboden werd. ,,Als kind is het je droom om voetballer te worden. Het is niet velen gegeven om daar hun brood mee te verdienen, helemaal niet in een land als Brazilië. Mij is het gelukt. Daar ben ik God dankbaar voor. Helemaal omdat ik uit een arm milieu kom en via het voetbal mijn ouders heb kunnen helpen."

Inmiddels duurt Leonardo's loopbaan in Nederland al langer dan de tijd die hij als jongetje in de Braziliaanse sloppenwijken doorbracht. Hij is nu 25 jaar en heeft hier zijn vriendenkring opgebouwd. In zijn vaderland woont hoofdzakelijk familie. ,,Mijn sociale leven speelt zich inderdaad vooral in Nederland af. Dat wil niet zeggen dat ik me geen Braziliaan meer voel. Ik heb ooit nog voor het nationale elftal onder 23 jaar gespeeld en heb nog steeds kippenvel als het volkslied gespeeld wordt. Dat zal altijd zo blijven. Maar ik ben ook een beetje Nederlander geworden. Dertien jaar is dan ook een lange tijd", verzucht hij. ,,Ik ben inmiddels zelfs gewend geraakt aan het weer hier." Buiten is de lucht grijs en regent het zachtjes. Later op de dag wordt ijzel verwacht.

Koud was het ook op die gedenkwaardige novemberavond in de HSH Nordbank Arena, waar Leonardo als invaller tekende voor een van de belangrijkste goals uit zijn carrière. Een halfuur voor het einde was hij de nog niet helemaal fitte Miralem Sulejmani komen aflossen. De thuisploeg was juist bezig aan zijn sterkste fase van de wedstrijd, toen aanvoerder David Jarolim op eigen helft een onbegrijpelijke breedtepass produceerde. Leonardo schoot uit de startblokken, pikte de bal op voordat die Joris Mathijsen bereikte en kwam alleen voor keeper Frank Rost. Het schot dat volgde was hard, laag en scherp, eigenlijk iets te scherp. Maar via de binnenkant van de ene paal en de andere paal kwam de bal wederom bij Leonardo terecht, die koeltjes controleerde en alsnog scoorde, voordat de Duitse defensie orde op zaken kon stellen. ,,Natuurlijk was het voor mij persoonlijk een heel mooi moment, maar het belangrijkste was dat we die wedstrijd wonnen. Een paar dagen daarvoor verloren we nog van AZ, we zaten in een moeilijke periode. Niemand verwachtte eigenlijk dat we zo’n resultaat konden halen bij HSV, een topploeg uit de Bundesliga, die bijna overslaanbaar is in eigen stadion."

Was het zijn belangrijkste treffer ooit? De Braziliaan vindt van niet. Die 0-1 in Hamburg was weliswaar een cruciale stap naar overwintering op het Europese toneel, maar dat is geen tastbare prijs. Die won Leonardo wel in 2002, toen hij met Feyenoord de UEFA Cup omhoog mocht houden. Opvallend detail: ook toen was de kleine dribbelaar als invaller verantwoordelijk voor het feit dat zijn ploeg na de winterstop überhaupt nog actief was op de Europese velden. In de derde ronde was Leonardo maker van de beslissende 2-2 in het uitduel met SC Freiburg, een wedstrijd waarvan velen nog slechts de uitzonderlijke vrije trap van Pierre van Hooijdonk bijstaat. En dus zegt hij: ,,Pas als Ajax dit seizoen ook de UEFA Cup wint, kan ik zeggen dat mijn doelpunt in Hamburg belangrijk was."

Eerste prioriteit voor de Amsterdammers blijft de competitie, waarin nog alles mogelijk is. ,,Je hoort vaak zeggen dat het voetballen in Nederland achteruitholt, maar ik vind dat het niveau van de Eredivisie de laatste jaren beter is geworden", zegt Leonardo. ,,Clubs uit de subtop worden steeds professioneler en sterker en daardoor hebben de traditionele topclubs het steeds moeilijker. Er zijn tegenwoordig nog maar weinig clubs waar je gemakkelijk van wint. Op papier wel, maar op het veld niet." Het kan verkeren.

Çeviride yardımcı olabilecek birileri var mı?

Leonardo: Prefesyonel ve Pozitif

Kısaca geçmişte 2 diz sakatlığı geçirdiğinden, sezon başı gönderilmesi gündemdeyken, şu an bırakılmasının düşünülmediğini Leonardo'nun da duruma uyum sağladığını, ayrıca oyuncunun Avrupa kulüplerinin çocukları transfer etmesine karşı çıkmasına rağmen, kendisini 12 yaşında getiren kulübüne minettar olduğunu söylüyor.

Hasan Çelik
hazırlık kampi bitmeden transfer yapılmalı alınacak oyuncunun takıma uyumu için zaman gerekli eğer 15 gün daha beklenirse gelecek topçu ancak 5 hafta sonra işe yarar düzeye gelirki buda bizim işimize yaramaz

sifuni
13.01.2009, 17:28
arkadaşlar bu açıklamalar dan sonra bence transfer olmayacak yine biz bu kadroyla devam en azından barış,faty,göksuyu kazandık.....

yani yeni transferlerimiz faty ile gösü oldu;)

lazfather61
13.01.2009, 17:28
yaw bir mucize olsada su elia'yi alsak ne sarar ya. adam hakkaten su an dunyadaki en ii sola acik

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 17:29
yani yeni transferlerimiz faty ile gösü oldu;)

şuan öyle gözülüyor ama tabiki sola iyi bir isim isteriz bakalım ilerleyen günlerde ne olucak....

sifuni
13.01.2009, 17:32
http://www.trabzonkaradenizspor.com.tr/Upload/Sporcu/buyuk/ismailozeren.jpg

sola ibrahim akini alacagimiza ismaili cagiralim daha iyi olur bence

canowen61
13.01.2009, 17:35
dün gece ntvspor da izlediğim programda mehmet demirkol trabzonspor un aydın ile igilendiğini ve aydınında trabzonspor a çok olumlu baktığını söyledi

Hasan Çelik
13.01.2009, 17:39
beşiktaşlı aydın mı?

canowen61
13.01.2009, 17:42
beşiktaşlı aydın mı?

evet aydın karabulut

Zafer Fidan
13.01.2009, 17:42
aydini alip transferi kapatabiliriz ...

6Şafak Aydın1
13.01.2009, 17:44
iddia sitelerinde bizim sampiyonluga ne kadar veriyorlar ?

Hasan Çelik
13.01.2009, 17:46
evet aydın karabulut

aydın a sıra gelene kadar elimizde BARIŞ,GÖKSÜ,FATY var bence aydın a kısa sürede ihtiyacımız yok

Gökhan KAN
13.01.2009, 17:53
aydın a sıra gelene kadar elimizde BARIŞ,GÖKSÜ,FATY var bence aydın a kısa sürede ihtiyacımız yok

sana katılıyorum kardesim..tamam alınsın aydın ama hemen gelipte ilk 11 giremez...zaten sakat..

Cem Akyüz
13.01.2009, 17:53
ibrahim akın haberi doğrudur umarım

Samet Yildirim
13.01.2009, 17:54
ibrahim akin listenin olsa olsa olsa listenn en son adamidir

Gökhan KAN
13.01.2009, 17:56
ibrahim akın haberi doğrudur umarım

bende ibrahim akını isteyenlerdenim..her türlü işimize yarayabilir...4 3 3 de hem golcülügü hemde ortaları nı iyi kullanabilir...4 4 2 de sol tafafta etkili olabilir...gerektiğinde forvet oynasın...

Hasan Çelik
13.01.2009, 17:58
ibrahim akın ilk 11 de oynayacak bir oyuncu değil ama iyi bir alternatif olur sonradan oyuna girerek katkılar yapabilir.kadro derinliği için iyi olur

leavemealone
13.01.2009, 17:59
Ayrica bizim yonetim neden mansareye yonelmiyor anlamiyorum super adam iste ...

Samet Yildirim
13.01.2009, 18:00
Ayrica bizim yonetim neden mansareye yonelmiyor anlamiyorum super adam iste ...

videolarda süperde...assist ve gol yok...oda ilginc...

x_man
13.01.2009, 18:04
kim ne derse desin ibrahim akın ve engin baytar çok iyi futbolculardır yok disiplinmiş falan herkesin bir sorunu var benim için efendi olup takıma hiçbirşey vermeyecek futbolcudansa takıma bir şeyler katan yaramaz topçuları yeğlerim

ENGİN BAYTAR uğur boral gibi olabalir dikkat uğur boralı devre arası alamamıştık sezon sone fbye gitti engini aldık aldık sonra ah vah ederiz haberinizi olsun benden söylemesi

iyattara
13.01.2009, 18:05
iddia sitelerinde bizim sampiyonluga ne kadar veriyorlar ?

2008/09 Super League Outright
Şampiyonluk Bahisi
[?] Oranlar
Fenerbahçe 2.50
Galatasaray 2.65
Beşiktaş 7.00
Trabzonspor 7.00
Sivasspor 19.00
Ankaraspor 251.00

Gökhan KAN
13.01.2009, 18:05
aydini alip transferi kapatabiliriz ...

o kadar degil abi daha tecrübeli birileri lazım maçı cevirebilecek bierileri mesela..aydın a suan o kadar yuk verilmemeli....

Alihan Ertürk
13.01.2009, 18:07
ikinci yarı için ibrahim bize yeter daha sonrasını sonra hallederiz..acele transfer lazım

x_man
13.01.2009, 18:08
ibrahim ve engin alınsın yeter başka bulamayız hayırlısı olsun artık

Hasan Çelik
13.01.2009, 18:09
bu durumda bile fenerbahçe favori demek

Hasan Çelik
13.01.2009, 18:09
ibrahim ve engin iyi bir alternatif olur kadroya katılmalı bencede

Samet Yildirim
13.01.2009, 18:10
ibrahima gidip 1 milyon euro(2milyon ytl verecegime) giderim 1,5 senelik mukavelesi olan aydini mukavelesini feshettirip parayida ben veririm maliyeti olur 300-500 bin ytl arti leonardo alirim 2 trilyon civarinda maximal 2,5 trilyonu gecmez bu iki ism....ozaman ben niye istikrarziz ibo ya 2 trilyon verigim geri zekali olmak lazim..

eMR3
13.01.2009, 18:10
Leonardo transferi yalan mı oldu ?

Gökhan KAN
13.01.2009, 18:12
buranın acil canlanması gerek.....

Samet Yildirim
13.01.2009, 18:13

yoo olmadi...devam ediyor görüsmeler mi digim:) ugrasmalar mi digim:) bilmiyorum ama gündemin ilk sirasinda halanda

leavemealone
keske bizim barisin son vuruslari mesut unki gibi olsa . Ne guzel gol atti simdi gs ye karsi mesut ...

Emirhan Makul

Tamamı ile yalan odu belkide en başdan beri yalandı

Şimdi de Fode Mansare ile Lig başlayana kadar Traraftarı oyalayacaklar sakın inanmayın Fode Mansarenin Gelmeyeceğini Hepiniz Adımız Gibi Biliyoruz Bunlar Taraftarı Oyalama Oyunları Konuşmaya Gerek Yok Takım Trabzon'a Döndü Kamp Bitti Bu saatten sonra adam alınmaz.

Samet Yildirim
13.01.2009, 18:15
Tamamı ile yalan odu belkide en başdan beri yalandı

Şimdi de Fode Mansare ile Lig başlayana kadar Traraftarı oyalayacaklar sakın inanmayın Fode Mansarenin Gelmeyeceğini Hepiniz Adımız Gibi Biliyoruz Bunlar Taraftarı Oyalama Oyunları Konuşmaya Gerek Yok Takım Trabzon'a Döndü Kamp Bitti Bu saatten sonra adam alınmaz.

cok karamsarsin bukadar karamsar olmaya gerek yok...
mansare zaten gündemde yok as baskan söyledi...

A.Gökhan AKIN
13.01.2009, 18:16
Mansareyi isteyen arkadaşlar seslenmek istiyorum.Sizce ikinci bir Yattarayı bu takım kaldırır mı bu oyun yapısı ile? sağda yattara, solda mansare oynarsa tek forvet oynamak zorunda kalırız ki Ersun yanal'ın çift forvetten vazgeçmeyeceği aşikar.Zira bu futbolcuların topsuz oyunda hiçbir zaman olmadıkları ortada ve hal böyle oluncada orta saha yol geçen hanına döner. Şahsi görüşüm şuan yapılacak en iyi transferin guerrero haricinde ibrahim Akın olması yönünde, kesinlikle kumar oynamanın bir manası yok...

Murat Keçeci
13.01.2009, 18:18
engin baytara seni sezon sonu düşünüyoruz diyerek mesaj yollasınlar bence beni almıyorlar diye morali bozulmasın özere gelince küçükken Ts sevgisi çok büyükmüş şimdi profesyonellık almış yerini ona diycem keşke büyümeseydin hep çocuk kalsaydın ibrahim akına gelince Ts forması ona büyük gelir sergen abisiyle at yarısı oynama devam etsin

Gökhan KAN
13.01.2009, 18:19

fener macı olsun ne olcak ankara macındada oynamasınlar ondan sonra 16 maç var onları kazansak yine sampiyon oluruz bu ligde sadece fener macı yok...fener macını bu kadro zaten götürür...aslında sezonuda götürür..maksat hem ilk 11 e adam almak böylece alternatifleri arttırmak....sonucta seneyede mac var o zamanda oynar alınan futbolcu..hemde takıma ısınmıs bir sekilde...

eMR3
13.01.2009, 18:22
Bir transfer döneminde de taraftarlarımız şaşırsın acı çekmeden oyuncu alalım ya...

Samet Yildirim
13.01.2009, 18:24
Mansareyi isteyen arkadaşlar seslenmek istiyorum.Sizce ikinci bir Yattarayı bu takım kaldırır mı bu oyun yapısı ile? sağda yattara, solda mansare oynarsa tek forvet oynamak zorunda kalırız ki Ersun yanal'ın çift forvetten vazgeçmeyeceği aşikar.Zira bu futbolcuların topsuz oyunda hiçbir zaman olmadıkları ortada ve hal böyle oluncada orta saha yol geçen hanına döner. Şahsi görüşüm şuan yapılacak en iyi transferin guerrero haricinde ibrahim Akın olması yönünde, kesinlikle kumar oynamanın bir manası yok...

Leonardo gelsede te forvet oynciak...

klasik 4-3-3 yani farketmez...

Mesela leonardo-gökhan-yattara pekde tek forvet sayilmaz ya ama neyse:)

RepLay
13.01.2009, 18:26

Ne 16' sı renktaş 12 gün kaldı. Ayın 25' nde fener maçı.

Bu saatten sonra ben alınmasın taraftarıyım. Hayrını göremeyiz

Murat TONBUL
13.01.2009, 18:26
bence hiç gündemde olmayan bi adam alacaz.(tabi bu benim fikrim)

Eren Karaahmetoğlu
13.01.2009, 18:27
15 gün sonra yapılıcak transfer hiç bi halta yaramaz. Zaten 2 gün daha beklenirse artık gelen adam fener maçında oynayamıcak lige çok önemli maçlarla başlıyoruz 4 haftada fener,ankara ve beşiktaşla oynucaz. Buna ramen 15 günden bahsediliyor çok saçma bence

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 18:29
dün gece ntvspor da izlediğim programda mehmet demirkol trabzonspor un aydın ile igilendiğini ve aydınında trabzonspor a çok olumlu baktığını söyledi

valla aydın ı alırsak olur ama aydına gelene kadar bizdede barışla göksu var...bakalım neler olucak....

Keleşoğlu
bu hafta transfer olmayacak bu sessizlikten birşey çıkmaz

Samet Yildirim
Yahu as baskan herzamanki gibi klasik yönetici aciklamalari yapyior...sizde herzaman ciddi alyiorsunuz...takmayin okadar...

15 günde transfer yapacagiz diyor bunu bizim as baskan söylyüorsa kesin olan su transfer olacak:)...15 günü ciddi almayain klasik as baskanimizin aciklamasini yine:D

Badaloğlu
13.01.2009, 18:36

Bellimi olur?:D

karatasof
13.01.2009, 18:36
Yönetimin baştan beri bir ara transfer düşünmediği belli idi,hepimiz gibi onlarda bu takımın ligi iddialı bir konumda bitirebileceğine ihtimal vermiyorlardı.Takım beklentilerin üzerinde puan toplayıp,üç sülükler de beklenenin ötesinde kayıplara uğrayınca taraftarın ve camianın üzerinde eksik mevkilere yapılabilecek bir iki takviye ile Şampiyonluğa oynanabileceği gibi bir beklenti oluştu.Bu beklenti beraberinde baskıyıda getirdi.Yönetim bu durumda ''Transferi düşünmüyoruz'' diyebilmeye cesaret edemedi.Yusuf transferi gibi olmamasını olmasından daha fazla istedikleri operasyonla taraftar oyalandı.Takım kamp dönemi çalışmasını bitirmiş ve Trabzona dönmüş olduğuna ve liglerin başlamasına 10 gün gibi bir süre kaldığına göre bu saatten sonra transfer yapmanın lig için bir anlamıda olmayacaktır.

Yönetimin ''Bizde transfer artık dönemlere bağımlı olmayacak her an eksik mevkilere transfer yapabiliriz..'' sözleride aslında bu gerçeğin açılımıdır.Anlayan anlamıştır.Umarım bu saatten sonra sadece transfer yapmış olmak için transfer yapılmaz.Bu takımın eksik mevkileri belli,o mevkilere ileri dönük transferler yapılır.Bu sene kimse yönetimden illaki şampiyon olalım diye beklentiye de giremez zaten.Ancak her zaman ''Ara transferde yapılacak bir iki takbviye ile şampiyon olunacaktı,bunlar bunu bile yapamadı'' Efsanesinin yakalarını bırakmayacağıda kesin.Allah Yönetimdekilere sabır versin.Yetmişbeş milyon borçla aslında elleri kollarıda bağlı olanlara camianın ağır toplarınında yardımcı olmadığı ortada.Bir sms kampanyasında bile 10bini zor bulan destekten sonra hiç kimsenin bu yönetimden fazlasını istemeye hakkıda olamazdı.

Ne demişler; '' Ne kadar para, o kadar köfte....!!!!!''

eMR3
13.01.2009, 18:37

Eyvah eyvah forumda reyting zamanı birazdan tavan yaparız...

Murat TONBUL
13.01.2009, 18:37
fırtına öncesi sessizlik :)

Tosun61
13.01.2009, 18:38
Bildiginiz birsey mi var?
Duyumlarinizi alalim lütfen.

Samet Yildirim
13.01.2009, 18:38

belli mi olur:) bencede belli olmaz...

Emirhan Makul
13.01.2009, 18:40

Evet sadece 2 kelime ile size sorulabilecek sorular ! :D

Bir bildiğiniz mi var?
Transfer ne zaman olacak
Yerli mi yabancı mı ?
Sol açık mı orta saha mı ?
Kimden Duydunuz?

Badaloğlu
13.01.2009, 18:43
Ooooo öyle sorular soruyorsunuzki, transferden bile zor:D Biraz daha sabredin ve yönetime destek vermeye devam edin arkadaşlar.

İsim sormayın ama transferlerin eli kulağında diyebilirim...

Hasan61
13.01.2009, 18:45
Ooooo öyle sorular soruyorsunuzki, transferden bile zor:D Biraz daha sabredin ve yönetime destek vermeye devam edin arkadaşlar.

asıl önemli olan isim
burada isimleri tartışıyoruz varsayımlara göre tartışmayalım
isim verde rahatlayalım:D:D:D

Emirhan Makul
13.01.2009, 18:45
Yok Yönetime herzaman destek abi bu lise aşkı değil ki trip tapacağım bana ne Kardemir demir çelik fabrikasındaki işçileride Transfer etseler ben yine takımımı izlemeye gider desteğimi veririm umrumda olmaz hep destek tam destekde ;

Yok Abi Transfer olmayacak diyorum ben alamayacaklar.

Kul
13.01.2009, 18:46

Birden fazla olduğu kesin Ahmet ağabeyin güldüğüne göre yüzümüzün güleceği transferler diye yorumluyorum.. ;)

Bülent AKBULUT61
13.01.2009, 18:48
artık iyice ümitim kalmadı galiba biz daha cok bekleriz

Ümit Küçük
13.01.2009, 18:50
ahmet abinin yüzünü güldürecek isimler kimler?Fatih olabilirmi caner olabilirmi leonardo olabilirmi özer olabilirmi engin olabilirmi.....

Ümit Küçük
13.01.2009, 18:51

demek transferi zor olabilecek isim bu :D aman tanrım yoksa aklıma gelenmi ahmet abi:)

Furkan Dündar
13.01.2009, 18:51
Abi bu yaptığın olmuyor TNT yı atıyorsun bekle patlasın :D

Badaloğlu
13.01.2009, 18:57
demek transferi zor olabilecek isim bu :D aman tanrım yoksa aklıma gelenmi ahmet abi:)

Yok yok benden geçti.Ben Yusuftan hem daha yaşlıyım, hemde daha kiloluyum :D:D

Şaka bir yana bu konuda size ancak şimdilik bu kadar söylüyorum.Neden şimdilik bu kadar? Çünkü Yusuf olayı ve örneği önümüzde duruyor.O konudada Yusuf transferi için tamam demiştim ama Yusuf çıktı kolpanın önde gideni... Aynı hataya bir daha düşmem yani:)

Sabredin azıcık daha, TNT ile ilgisi yok bu işin.Patlatınca tam patlatacağuk bombayı... Birazdan çıkarım ben ama yeni bir gelişme olursa size haber gönderirim.Zira bu başlığın yaz-kış müdavimleri bu gelişmeleri hak ediyorlar doğrusu:D Onlar adına üzülüyorum aslında... Sadece bu başlıkta vakit geçirmekte zor...

Murat TONBUL
13.01.2009, 19:00

Şaka bir yana bu konuda size ancak şimdilik bu kadar söylüyorum.Neden şimdilik bu kadar? Çünkü Yusuf olayı ve örneği önümüzde duruyor.O konudada Yusuf transferi için tamam demiştim ama Yusuf çıktı kolpanın önde gideni... Aynı hataya bir daha düşmem yani:)

Sabredin azıcık daha, TNT ile ilgisi yok bu işin.Patlatınca tam patlatacağuk bombayı... Birazdan çıkarım ben ama yeni bir gelişme olursa size haber gönderirim.Zira bu başlığın yaz-kış müdavimleri bu gelişmeleri hak ediyorlar doğrusu:D Onlar adına üzülüyorum aslında... Sadece bu başlıkta vakit geçirmekte zor...
abi yerli mi yabancı mı bari onu söyle :)

Bülent AKBULUT61
13.01.2009, 19:00

Sabredin azıcık daha, TNT ile ilgisi yok bu işin.Patlatınca tam patlatacağuk bombayı... Birazdan çıkarım ben ama yeni bir gelişme olursa size haber gönderirim.Zira bu başlığın yaz-kış müdavimleri bu gelişmeleri hak ediyorlar doğrusu:D Onlar adına üzülüyorum aslında... Sadece bu başlıkta vakit geçirmekte zor...meraktan şimdi ben patlıyacağım valla

Kul
13.01.2009, 19:02
abi yerli mi yabancı mı bari onu söyle :)

Yoksam yerlinin yerlisinin yabancı ülkede olanından mı?? :)

Yunus Emre SEYHAN
13.01.2009, 19:09
Gündemdeki isimlerden biri mi ? :)

Bülent AKBULUT61
13.01.2009, 19:10
yoksa ronaldomu şaka tabi Allah aşkına ne söylesene meraklandırma milleti hiç değilse az ipucu ver NASILIM..

Gökhan KAN
13.01.2009, 19:11
çok bütük bir bomba geliyor ama hadi hayırlısı...

Recep Alkan
13.01.2009, 19:13

kardeşim imzandaki iki isimden biri olabi,lir mi?

Murat TONBUL
13.01.2009, 19:13
Ahmet abi ipucu vermemekte kararlı anlaşılan :)

Gökhan KAN
13.01.2009, 19:14
kardeşim imzandaki iki isimden biri olabi,lir mi?

nerde o günler raul takımı bırakmaz ama ibo belki..belkide zidane ı futbola döndürürz...

Oğuzhan Turhan
13.01.2009, 19:15
O değilde şimdi Ahmet abiye gönderilen özel mesajların haddi hesabı yoktur :)

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2009, 19:18
Ahmet abiiiiiiiii....
Ne diosun allah aşkına..
Bir haber et.. :)

Bak müdavimlerdeniim ama sadece göz kırpabiliyorum başlığa..

Bir bilgi kırıntısı aşkına..:)

Kul
13.01.2009, 19:26
Haydi Ahmet abi 61 kullanıcıya ulaştık güzel haberlerini bekleme modunda bekliyoruz. :)

Hüseyin İlkin
13.01.2009, 19:27
Bugün reading vizem çok iyi geçmedi , iyi de geçmedi . Bunun üzerine bir transfer haberi hoş olurdu ki Ahmet abi müjdeyi verdi . Peki şu kadar soralım bari , siz katkı vereceğine inanıyormusunuz :)

Yarında vize var , üff - pff ...

İskender Çakmak
13.01.2009, 19:27
Bir transfer döneminde de taraftarlarımız şaşırsın acı çekmeden oyuncu alalım ya...
bu yaz acı çektiğini düşünmüyorum

guarin
13.01.2009, 19:28
ibrahima gidip 1 milyon euro(2milyon ytl verecegime) giderim 1,5 senelik mukavelesi olan aydini mukavelesini feshettirip parayida ben veririm maliyeti olur 300-500 bin ytl arti leonardo alirim 2 trilyon civarinda maximal 2,5 trilyonu gecmez bu iki ism....ozaman ben niye istikrarziz ibo ya 2 trilyon verigim geri zekali olmak lazim..
aynen katılıyorum.

Samet Yildirim
13.01.2009, 19:29
Bizim Can Karyagdi bugün neler söyldi:):D

İskender Çakmak
13.01.2009, 19:31

abi eğer bu gece bir şey olmazsa beni uyku tutmaz yapma gözünü seveyim sen bana özelden yaz abi ben kimseye söylemem :D

Sümeyye Şahin
13.01.2009, 19:36
ya o bu şu... alalım artık birini 96 daki üzüntüyü pişmanlığı yaşamayalım bi daha bu arada kim ya abi ver coşkuyu ver coşkuyu:D

Muhammed KOÇ
13.01.2009, 19:38
ya o bu şu... alalım artık birini 96 daki üzüntüyü pişmanlığı yaşamayalım bi daha bu arada kim ya abi ver coşkuyu ver coşkuyu:D
ergün ata da böyle konuştu.. o zaman da şu alınsaydı şampiyonduk bu alınsaydı şampiyonduk muhabbetleri oldu..şimdi de buna benzer bi durum var.. testi kırılmadan dövelim şu futbolcuları artık :)

hasannuhoglu
13.01.2009, 19:44
çok meraklandık ya.ahmet abimiz yaktı forumu gitti..hayırlısı bakalım,bekliyoruz...

tsmetu
13.01.2009, 19:48
Birde ibrahim akın cıktı şimdi buyur burdan yakkkk.

bekir61
13.01.2009, 19:49
transfeer geliyoooooorr

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 19:52
valla ahmet abi çok meraklandık desene bu gece yine burdayız:D

Onur Akyüz
13.01.2009, 19:53
Ahmet abiye trip yapalım gaz verelim bence yer:)
Bırak Ahmet abi ya,bu yönetim transfer yapacakta biz görecez
sabah akşam burdayız tık yok.
sende savunma bize şunları allasen.

Mehmet Ç.
13.01.2009, 19:53
transfeer geliyoooooorr

kim:cool:

leonardo, akin, hurmaci

sec begen al

Muhammet
13.01.2009, 19:54
Ahmet Abi foruma heyecan kattı, daha ne istiyorsunuz. ;) :) :p

Muhammed KOÇ
13.01.2009, 19:58
şu transferi erkenden yapsaydık iyi olacaktı.. şimdi yok alışma dönemi yok ısınma dönemi.. olacak 29. hafta ondan sonra yeni ısındım :S

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 20:00
can ne dedi bugün izleyen varsa bilgilendirebilirmi?

Emirhan Makul
13.01.2009, 20:06
Ahmet abi yüreğimize su serpmeye çalışdı ama gidişat kötü ufukta transfer yok bari Faty Papy ile sözleşme imzalanacak mı onu öğrensek?

Turan AKYILDIZ
13.01.2009, 20:10
can ne dedi bugün izleyen varsa bilgilendirebilirmi?

can ne mi dedi bu akşam her an karyağabilir dedi...bende şu anlamı çıkardım sanırım biz can karyağdıyı transfer edecez... :))))...şaka bi yana gene başladuk heyecanlanmaya...inşallah sonu iyi olur...

Mehmet Ç.
13.01.2009, 20:18
ahmet abinin söyledigine göre istanbul'dan biridir tahmin ediyorum.

ben hemen bi cözümleme üretim

istanbul = Aydin Karabulut ve Ibrahim Akin

Baskan aciklamalarina göre: Ibrahim Akin = Istedimiz'de getiririz, Aydin Karabulut = :confused:

Piskolojic bakdigimiz'da: Ibrahim Akin = IBB'de mutlu, Aydin Karabulut= Satildigni düsünüyor:D yok saka iki takimi'da istemiyor.

Ersun Hoca ya göre: Ibo: Eh iste, Aydin: :cool: 10 Nr.

Rekabet adina: Ibo: Gerek yok, Aydin: Besiktas'in bize attigi o büyük CALIM'dan sonra, Sadri Baba onalrin planini bozmak ister ve Aydinî getirmek icin bütceyi zorlar. Bu sekilde bize CALIM atan Bursaspr ve Besiktas'dan sonra, Sadri Baba onlara rövasata gol atmak istiyor.

Yeni Transfer, bana göre Aydin hadi Hayirli Ugrlu olsun.

Eger Transfer olmassa ben bise yazmadim, eger olursa ilk benden duydunuz:cool: Saka Cözümlemeyi benden duydunuz

Emirhan Makul
13.01.2009, 20:21
Yalçın bence yazdığın isimlerden hiçbiri değil olursa sürpriz transfer olur yada olmaz.

Manu61
13.01.2009, 20:23
Yönetim Beşiktaş'ın Yusuf hamlesine karşı Aydın'ı almak isteyebilir kaliteli bir futbolcu.Zaten BJK'de oynamak istemiyormuş artık..

Fanatik28
13.01.2009, 20:27
Takimin yakaladigi bu havadan sonra transfer yapmamak bizi cok gerilere götürür. Taraftar bir kere bu havaya girdi, zaten en kötüsü bu. Ne aci degil mi, havaya girmek kötü!!!

Hala yapilacak transferlerle Sampiyonlugun garanti olmadigini söyleyenlerde var. Evet dogru ama aksi durumda bu takimin ligin sonunda ligi 5. veya 6. bitirme olasiligii sizce yüzde kac?

Harcanan 25 milyon Euro!!! Pekiyi harcanmayacak 5-6 milyon euro yüzünden bu 25 milyon euro heba olursa ne olacak?

Türkiye icinden alinabilecek hicbir oyuncunun gereken katkiyi gösterebilecegini sanmiyorum. Belki Özer ama o da pahali bir alternatif olarak. Hele hele adi gecen Ibrahim Akin, Engin ve diger isimlerin takimlarinda serbest oynadiklari icin az cok basarili olduklari ortada. Trabzonspor´da öyle oynayamazlar!!!

Su anda az cok iyi bir iskelet kadro yakaladik. Pekiyi eksikler kimler; Sagbek, Önlibero, solacik ve Forvet.
Devrearasinda 2, sezonsonu 2 oyuncu transferi ile eksiklikler kapatilabilir.

Klise bir laf, devrearasi transfer zormus, pekiyi sezonsonunda daha mi kolay? Avrupa kupalarindan elenen ve ligleri bitmis bircok takimdan pekala transfer yapilabilir. Sadece sorun Para! Illede bonservis ücretlerini pesin mi ödemek zorundayiz?

Iki cift lafta gecmiste kacirilan Sampiyonluklarin yapilmayan transferlerle iliskilendirilmesine...Ister 96 yilinda, ister 2005 yilinda yapilmayan transferlerin sonucu Sampiyon olunamamistir. Deniyor ki, o transferler yapilmis olsa Sampiyonluk garanti mi oluyor? Bende söyle sorayim, yapmadik ihtiyacimiz yoktuda Sampiyon mu olabildik!!!
96 yilinin ilkonbirinde birtek siritan bölge Sagbekti. Ama ya yedek kulübesi? Birtek Soner. Mesela Arcil´in yerine pekala cok iyi bir yabanci daha alinabilirdi ve hatta iki! Pekiyi 97 yili yapilan transfer hatalari!
2005 yilinda Zurawski alinsaydi bir eksigimizden kurtulacaktik.

Ve sonuc, size tavsiyem gidin Bursa-Trabzonspor macinda burada yazilanlari birdaha okuyun. Iste o zaman kaybedilecek maclardan sonra neler olabilecegini birdaha görürsünüz.

Travelair
13.01.2009, 20:30
Aydın Karabulut önemli bir transferimiz olur eğer alabilirsek ama hem bjk'nin bize bırakacağını sanmıyorum hem de bildiğim kadarıyla her iki dizinden birden ameliyat geçirdi. Sanmıyorum ki bu sezon katkı sağlayabilsin. Ama iyi bir yatırım olur. Keza Zafer Yelen de yakın zamanda ameliyat geçirdi. Yani aşağı yukarı isimler belli. Ben şahsen hokkabaz cambaz veya artist tarzda futbolcu istemiyorum. İşini iyi yapsın komplekslerden uzak olsun yeter

cihatöztürk
13.01.2009, 20:31
leanorda nooldu beyler

Samet Yildirim
13.01.2009, 20:35
95-96 sezonu kinkladze alinmadi o gelseydi sampyion olurduk diyorlar bu bir sendiom oldu ama belkide olamayacaktik fakat öyle sendrom olustugu ici herkes öle diyor...

simdik bu sezon eger 1-2 adam alinmasa ve kilpayi kacirirsak yine aynisi olacak dicekler ki adam almadiniz suraya buraya almadik yine ayni sendrom yasamis olacagiz ve öyle bir hava yaratildi ki baska caresi kalmadi mecburuz 1-2 tane transfer yapmaya..onlarida yaprsak sezon sonu sampiyonluk olmamasi halinde sendrom yasamayiz hava bozulmaz ve önümüze bakariz...

Yönetime kesinlikle transfer yapmalari gerektiginden tavsiyesinde bulunmakdan baska bisi yapamayiz...

Bana görede 1 tane banko(sol acik) gelecek gibi...2. isimde sanki aydin olacak gibi "Sadece Aydin sacma olur cünkü uzun zamandir sakat ve ilk 5-6-7 hafta oynayamicak" onun icn o gelse bile yinede 1 tane ol acik lazim(alterntif bol olur rekabet ne güzel)

xenit
13.01.2009, 20:37
Ahmet abi yüreğimize su serpmeye çalışdı ama gidişat kötü ufukta transfer yok bari Faty Papy ile sözleşme imzalanacak mı onu öğrensek?

faty papy ile muhakkaki smzleşme imzalanacak ama onun bu sezonu bırak önümüzdeki sezonda ilk 11 de oynamaması lazım...

Samet Yildirim
13.01.2009, 20:37
Aydın Karabulut önemli bir transferimiz olur eğer alabilirsek ama hem bjk'nin bize bırakacağını sanmıyorum.

Aydin bursaya gitmiyor
Aydin bjk da kalmak istemyior

TS olarak BJK la görüsmem bile...aydin tek tarafli fesheder ve o parayi da ben(TS:)) veririm...300-500 bin ytl yi gecmez..buda tarihinin en agir cezasi mi olur diyelim en güzel cevab mi olur diyelim onuda herkes kendisi düsünsün... :)

not: Aydn mukavelesi 1,5 yil kaldi artik

cihatöztürk
13.01.2009, 20:47

sen nerden biliyosun büyük bomba geldiğini :eek:

bişiler biliyosan paylaş bizimlede çatlatmayın milleti :confused:

TSKara61
13.01.2009, 20:48
Aydin bursaya gitmiyor
Aydin bjk da kalmak istemyior

TS olarak BJK la görüsmem bile...aydin tek tarafli fesheder ve o parayi da ben(TS:)) veririm...300-500 bin ytl yi gecmez..buda tarihinin en agir cezasi mi olur diyelim en güzel cevab mi olur diyelim onuda herkes kendisi düsünsün... :)

not: Aydn mukavelesi 1,5 yil kaldi artik

Evet bence boyle birsey mukemmel olur.

Emre7
13.01.2009, 20:49
10 yaşındaki çocuğa benzetiyom burdaki arkadaşları...
aya gidecekler hayal kuruyorlar, kendileri durup durup sevinip durup durup üzülüyorlar :)

ertek_ts61
13.01.2009, 20:49
aydın 'ın mevkisi ne?

Murat TONBUL
13.01.2009, 20:50
aydın 'ın mevkisi ne?
sol kanat.

ertek_ts61
13.01.2009, 20:51
forumdaki arkadaşlar kızabilirler ama ben devre arası takıma transfer yapılmamasını istiyorum...sonuçta bu kısa zaman diliminde alınacak oyuncuların kalitelerinden şüphe edilebilir..en önemlisi de uyum sorunu...bu faktörleri düşününce ve gençlerin dünki performanslarını görünce transfer istemiyorum...belki sol tarafımız eksik ama bir şekilde barış'la kapatılabileceğine inanıyorum....

TSKara61
13.01.2009, 20:53
Aydin Karabulut transferinde tek korktugum sey bize gercek transferden oyalamasi. Aydin muhtemelen bu sezon cokfaydali olamaz, sakatligindan kurtulursa cok iyi bir alternatif ve kadroya zenginlik katacak bir oyuncu olacagina inaniyorum.

Sol Kanadin yukunu kaldiracak ve gundemdeki isimler: Caner Erkin ve Roger Guerreiro.

tP2e3tcKpp4

9jICUfeaOH4

cihatöztürk
13.01.2009, 20:54
walla geçen sene sezon başı bölemiydi....sabah kalkıyoduk tranfer akşam bakıyoduk gene transfer....:D

ama pek bişi yok galiba şimdi yakışmadı sadri başkana ama...bu sessizlikte hiç hayra alamet diil söliyim ben :D

x_man
13.01.2009, 20:54
10 yaşındaki çocuğa benzetiyom burdaki arkadaşları...
aya gidecekler hayal kuruyorlar, kendileri durup durup sevinip durup durup üzülüyorlar :)

ne yapalım biz çocuk trabzonsporda oyuncağımız başka tutkumuz yok

Gökhan KAN
13.01.2009, 20:55
sen nerden biliyosun büyük bomba geldiğini :eek:

bişiler biliyosan paylaş bizimlede çatlatmayın milleti :confused:
transferden ses cıkmıyor ya o yüzden dedim....fırtına öncesi sessizlik yani

Murat TONBUL
13.01.2009, 20:56
bence en önemli soru sola adam alınınca hoca hüseyinden mi vazgeçecek yoksa umuttan mı?
ikisi de zor gibi gözüküyor.tek forvet oynamak daha mantıklı geliyor ama hoca hazırlık maçında bile bunu denemedi.birden sistem değişikliği takıma nasıl yansır orası şüpheli.

Emre7
13.01.2009, 20:56
ne yapalım biz çocuk trabzonsporda oyuncağımız başka tutkumuz yok

çevreye zarar vermeyin de

Pirselimoğlu
13.01.2009, 20:57
şampiyonluk için sol kanada alınacak futbolcu ,aydına kadar düştüya başka bişe demiyorum !!!!!!

cihatöztürk
13.01.2009, 20:58
transferden ses cıkmıyor ya o yüzden dedim....fırtına öncesi sessizlik yani

işallah öledir bende öle umut ediyorum

Uğurtan
13.01.2009, 20:58
Aydın Karabulut önemli bir transferimiz olur eğer alabilirsek ama hem bjk'nin bize bırakacağını sanmıyorum hem de bildiğim kadarıyla her iki dizinden birden ameliyat geçirdi. Sanmıyorum ki bu sezon katkı sağlayabilsin. Ama iyi bir yatırım olur. Keza Zafer Yelen de yakın zamanda ameliyat geçirdi. Yani aşağı yukarı isimler belli. Ben şahsen hokkabaz cambaz veya artist tarzda futbolcu istemiyorum. İşini iyi yapsın komplekslerden uzak olsun yeter

Katılıyorum her kelimesine.. Eklemek istediğim şu kısa vadede Aydın'dan bir katkı alamayacağız belki ama 3-5 verilip şu fırsattan istifade gelecekte çok önemli olacak bir futbolcu kazanacağız.. Alabilirsek elbette..

Ama ben hâlâ bjk'de akl-î selim birilerinin Aydın'ın yollanmasını engelleyeceğini sanıyorum.. Çok çok büyük bir hata olur.. Yetenek olarak belki değil ama şu anki fiziki yapısı ve Süper Lig'e hazırlığıyla Aydın bizim Barış'tan 1 gömlek üstün.. Bunu göz önünde tutun derim..

x_man
13.01.2009, 21:02
çevreye zarar vermeyin de

çevreye zarar nasıl vereceğiz anlamadım sen bizi holiganmı sandın

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 21:08
leonardo veya roger olsa süper olur ama roger olsa daha bi güzel olur:D

Murat TONBUL
13.01.2009, 21:09
caner olsa da güzel olur:)

oguzkoc
13.01.2009, 21:14
ajansspor'un bu haberini okumanızı şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar. burada bir kaç arkadaşımızın aylardır dile döktüğü şeyleri çok güzel haber yapmışlar. bu takıma 10 numara oyuncu almaya gerek yok. artık futbol bu 10 numaraların futbolu değil. futbol selçuk gibi ortasaha oyuncularının devri. ah selçuk birazcık daha formda olsa...

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090113/box_to_box_futbolcular.html

cihatöztürk
13.01.2009, 21:15
ama hala bişi olmadı ya hadi başkan sabırsızlanıyoruz

x_man
13.01.2009, 21:18

üzgünüm ama sanırım birşeyde olacağı yok bir tane sıradan bir adam alınır alınırsa vesselam o da taraftarın gazını almak için olur

Yunus Emre SEYHAN
13.01.2009, 21:20
Kendimizi şartlandırmaya gerek yok. Transfer yapılmayabilirde yani :)

Muhammed KOÇ
13.01.2009, 21:21
üzgünüm ama sanırım birşeyde olacağı yok bir tane sıradan bir adam alınır alınırsa vesselam o da taraftarın gazını almak için olur
arkadaşlar böyle konuşmayalım. yönetimin gaz almak gaz vermek gibi bir uğraşa düşeceğini düşünmüyorum. aklı başında ne yaptığını bilen bir yönetimimiz var. mali yapımız doğrultusunda bir oyuncu alıcaz dedilerse buna uğraşıyorlardır. sabır ..

cihatöztürk

anlamadımki niye böle oldu bu sene

canowen61
ilk yarıda bjk lı bir arkadaştan aydın ın lyon la anlaştığını duymuştum.aydının bursaspor a yurt dışında oynama planları yaptığı için gitmek istemediğini düşünüyorum.ayrıca trabzonspor aydın ı alırsa muhakkak geleceğe yönelik bir adım olur.ibrahim ve engin i şampiyonluk için yeterli görmeyip aydını 11 e direkt katkı yapacak oyuncu olarak nitelendirmeyeceklerini sanıyorum

cihatöztürk
13.01.2009, 21:22
Kendimizi şartlandırmaya gerek yok. Transfer yapılmayabilirde yani :)

haydaaa oldumu şimdi transfer şart bence :mad:

Mehmet Ç.
13.01.2009, 21:23
baskan 2009 a isteksiz girdi galiba

Mustafa Calik
13.01.2009, 21:23
arkadaslar .. siz neden böyle üzgünsünüz hic anlayamiyorum

bir oyuncu sanirim ilk onbire alinacak .. ve siz diyorsunuzki eee baskanim gec kaldin ama felan filan .. yani siz sanki 5-6 oyuncu gelecek gibi davraniyorsunuz, bu ne demek ? evet takima alismali felan ..

niye gec kaldiki baskanimiz ? sanirim bir oyuncu alinacak ilk onbire ve bence onun hic problemi olmaz takima alismaya cünkü sadece bir oyuncu yeni giriyor ilk onbire .. normal topcu alinsa bende anlarim sizi ama anlasiliyorki kaliteli bir oyuncu alinacak ..

Erdal
13.01.2009, 21:26
Hayırdır ortam gergin yine:)

Muhammet
13.01.2009, 21:27
Hayırdır ortam gergin yine:)

Akşam saatlerinde başlık coşuyor Erdal Abi. :)

Yunus Emre SEYHAN
13.01.2009, 21:27
arkadaslar .. siz neden böyle üzgünsünüz hic anlayamiyorum

bir oyuncu sanirim ilk onbire alinacak .. ve siz diyorsunuzki eee baskanim gec kaldin ama felan filan .. yani siz sanki 5-6 oyuncu gelecek gibi davraniyorsunuz, bu ne demek ? evet takima alismali felan ..

niye gec kaldiki baskanimiz ? sanirim bir oyuncu alinacak ilk onbire ve bence onun hic problemi olmaz takima alismaya cünkü sadece bir oyuncu yeni giriyor ilk onbire .. normal topcu alinsa bende anlarim sizi ama anlasiliyorki kaliteli bir oyuncu alinacak ..
Devre arası zaten 4-5 tane oyuncu alamazsın. kimse vermek istemez. Aldıklarıın coğu sorunlu olabilir.
Devre Arası Transferi yönetiminde dedigi gibi zor ve daha fazla risklidir. Şuan çok geç kalındı diye birşey yok ama alınan futbolcunun Fb macına yetişmeyeceği kesin gibi görünüyor. Ardından Ankaraspor,Ankaragücü ve Beşiktaş maclarına cıkacağız. Belkide 25 Ocak günü ligdeki en önemli macımıza cıkacağız.

ozzy!
13.01.2009, 21:30
Bence kesinlikle transfer yapılacak.
Geç kalınmasının tek sebebi ince elebip sık dokunması.

Erdal
13.01.2009, 21:30
Biz Ankaraspor ve Ankaragücü maçlarını mevcut kadro ile alabiliriz. fb maçı için 10 gün önce alsak dahi hoca oynatmazdı emin olun...bjk maçına zaten yetişir....Dolayısıyla endişeye mahal yok...

Mustafa Calik
13.01.2009, 21:32
Devre arası zaten 4-5 tane oyuncu alamazsın. kimse vermek istemez. Aldıklarıın coğu sorunlu olabilir.
Devre Arası Transferi yönetiminde dedigi gibi zor ve daha fazla risklidir. Şuan çok geç kalındı diye birşey yok ama alınan futbolcunun Fb macına yetişmeyeceği kesin gibi görünüyor. Ardından Ankaraspor,Ankaragücü ve Beşiktaş maclarına cıkacağız.

4-5 tane oyuncu tek bi misaldi .. cünkü herkez "takima daha ne zaman alissin" felan diyorda ondan

fenerbahce macina niye yetismeyecek peki bu transfer ? onu anlayamadim

cihatöztürk
walla başkan elini çabuk tutsun bu kadar emek,para herşeye yazık olur görüldüğü gibi 1 transfer kesinlikle şart

Erdal
Söyleyeceklerim tamamen tahmin. Hiç bir yerden duymadım.

Bence sol açığın uzamasının sebebi ikinci bir transfer. İkinci transferin gerçekleşme ihtimali sol açığa verilebilecek rakamı belirleyecek... Ama dediğim gibi daha önce yanıldım yine yanılabilirim:)

Emre Bekar
13.01.2009, 21:34
ben mevcut kadro ilede fenerbahçeyi yenebileceğimizi düşünüyorum.transferde çok geç kalındığını düşünmüyorum,devre arasında transfer zor bunu dikkate almalıyız..ama mutlaka yine bir transfer yapılacaktır,bunu ümit ediyorum

Serhat
13.01.2009, 21:35
Arkadaşlar... Hepinizin kaçırdığı bi nokta var bence...

Bizim takım sıradan bi takım değil! Bugün Trabzonsporda direk 11'de oynayacak Transferden bahsediliyor!

Bugün Trabzonspor'da direk 11'de oynayacak kişiyi Transfer etmeyi düşünün ve cevabını siz verin ...

Sizce Kolay mı?

Bugün Trabzonspor'dan Selçuk'u, Gökhan'ı ve diğer yıldızlarımızı almak Kolay mı?

Onun için herkes sabır göstersin... Transfer olacağından kuşkum yok ama Olsada Olmasada desteği hak ediyor bu yönetim ve futbolcular... Sonuna kadar yapıcı olmalıyız... Yıkıcı değil... Eleştirilerde bile... :)

bordo&maviaşkı
13.01.2009, 21:40
Transfer gelişmelerinden bi haberiniz varmı? Burda ne yazıldı takip edemedim ama bu akşam Trabzon tv den duyduğuma göre Ömer Şişmanoğluyla ilgileniyomuşuz.
Ayrıca ismi sır gibi saklanan,kuzey avrupa ülkelerinden birinde oynayan,bu sezon 11 gol atmış sol açık bir futbolcuyla ilgileniliyormuş ve galiba bu futbolcu ciddi olarak düşünülüyormuş.Bu futbolcunun maliyeti 3 milyon avro civarında olduğundan pazarlıklar devam ediyormuş...
birde Yıldırayı kiralık olarak almayı düşünüyorlarmış...
Alınırsa süper olur bence...:alkış:

Mustafa Calik
13.01.2009, 21:43
Diyelim persembe günü oyuncuyu aldık en erken Cuma günü takıma katıldı 8-9 gün sonra bir derbi maçında forma mı giyecek ?
Yusuf Simsek mesela haftalardır Bursa'da oynamıyordu.

hangi oyuncuyu aldigimiza baglidir

bakin yusuf haftalardir bursada oynamadi .. ya biz simdi bi oyuncu alirsak bu ilk devreyi komple oynayan ? ozaman sorun yasarmiyiz ?

Murat TONBUL
13.01.2009, 21:45
bence caneri almamız lazım.İnşallah alırız.

Mustafa Calik
13.01.2009, 21:50
Transfer gelişmelerinden bi haberiniz varmı? Burda ne yazıldı takip edemedim ama bu akşam Trabzon tv den duyduğuma göre Ömer Şişmanoğluyla ilgileniyomuşuz.
Ayrıca ismi sır gibi saklanan,kuzey avrupa ülkelerinden birinde oynayan,bu sezon 11 gol atmış sol açık bir futbolcuyla ilgileniliyormuş ve galiba bu futbolcu ciddi olarak düşünülüyormuş.Bu futbolcunun maliyeti 3 milyon avro civarında olduğundan pazarlıklar devam ediyormuş...

arkalarda kalmasin

Ali Tunahan Güllü
13.01.2009, 21:52

eğer böyle bişey varsa çok güzle olur bence....

Gökhan KAN
13.01.2009, 21:53
neyse biz kaldıgımız yerden devam edelim ibrahim akın nasıl olur yada caner yada roger..

Muhammet
13.01.2009, 21:54
neyse biz kaldıgımız yerden devam edelim ibrahim akın nasıl olur yada caner yada roger..

3ü de az biraz idare eder. :)

Ali Tunahan Güllü

roger süper olur....:D

Özkan Erdem

Arada kaynadı biraz Reyes yüzünden.

Sefer A.
13.01.2009, 21:55
Ömer Sismanoglu da kim ??? onunla ilgileniyomusuz diyo
yanlis anlamadim degilmi ??

bordo&maviaşkı
13.01.2009, 21:55

Arkadaşlar bırakın şu Yalçın bulutu da bu akşam trabzon tv nin spor haberlerini izlemediniz mi yav??sadece ben mi izledim? yukarıda yazdıklarım trabzon tv nin spor haberlerinde çıkanlar(bu kanalın şimdiye kadar verdiği transfer haberlerinin çoğu çıkmıştır,bilginize...)
Ayrıca bunlara ek olarak 2 genç futbolcuyla daha ilgilendiğimiz de söylendi...

Onur Akyüz
13.01.2009, 21:56
ömer şişmanoglu kimdir?

TURHAN
13.01.2009, 22:03
Arkadas cezalandirildi ve baslikta gerekli temizlik yapildi.

Umarim birdaha milletin duygulari ile oynayan boyle sacma sapan isler yapmaya kalkan cikmaz.

Selman
13.01.2009, 22:04
Maksadına ulaşan arkadaş biraz dışarıdan takip etsin siteyi.

Ayıp denen birşey var.

Serhat
13.01.2009, 22:04
ömer şişmanoglu kimdir?

http://transfermarkt.de/de/spieler/50774/sismanoglu-oemer/profil.html

http://www.youtube.com/watch?v=XwR_nRHIOwY

Buda hakkında bulabildigim tek video :S Pekte anlamadım :( Almancası olanlar bakabilirse konustukalrından daha iyi bişeyler anlayabiliriz...

Gökhan KAN
13.01.2009, 22:05
roger gelse manyak olacak rakibin basını döndürürüz hele 2 farkı yakaladıktan sonra yattara ve roger macı 5 e 6 ya götürür heralde..

Ali Tunahan Güllü
ömer şişmanoglu kimdir?

Alman 2. lig FC St. Pauli takımında oynayan gurbetci oyuncu Ömer Şişmanoğlu gündemde.
Transferde Yeni Hedef ÖMER
Almanya İkinci Lig takımlarından St. Pauli'de forma giyen Türk futbolcu Ömer Şişmanoğlu Trabzonspor'un gündeminde.
1989 Almanya doğumlu 1.86 boyundaki genç futbolcu Türk Milli takımın çeşitli kademelerinde görev yaptı.
Santrafor olarak görev yapan oyuncu zaman zaman forvetin solunda da oynuyor

Mehmet Fırat
'Biz sadece transfer sezonunda değil, 12 ay transfer yapıyoruz.' diyen yönetimin transferde bu kadar geç kalmaması gerekirdi.

Egemen Yılmaz
13.01.2009, 22:06
Bu transfer meselesi can sıkıcı bir hal almaya başladı, umarım güzel bir şekilde sonuçlanır..

Hasan Ayvenli
şöyle bir haber çıkmış
biraz kolpalama gibi
http://www.internetspor.com/galeri/gallery.php?id=1046&no=1

bordo&maviaşkı
ömer şişmanoglu kimdir?

Bende tanımıyorum ama yanılmıyorsam ankara takımlarından birinde oynuyor ama emin değilim,bende haberlerin başına yetişemedim.başında bir futbolcudan daha bahsediyordu ama kaçırdım... Bunun tekrarı bu gece saat 11.30 gibi haberlerin hemen ardından sporda trabzon tv de verilir.

Hekimoğlu
13.01.2009, 22:07
'Biz sadece transfer sezonunda değil, 12 ay transfer yapıyoruz.' diyen yönetimin transferde bu kadar geç kalmaması gerekirdi.Futbolcu tespit edilebilir ama transfer şartları uygun olmayabilir.

Terzioğlu
13.01.2009, 22:07
Bize artik genc oyuncu lazim degil. Ilk 11'de oynayacak futbolcu lazim.

Onur Akyüz
13.01.2009, 22:08
genç ve tecrübesiz bir adam.
alınacaksa gelecege yatırım.
takımda oynayacak durumda degil.
istatistiklerinden anladıgım bu.

Terzioğlu
13.01.2009, 22:09
Bende tanımıyorum ama yanılmıyorsam ankara takımlarından birinde oynuyor ama emin değilim,bende haberlerin başına yetişemedim.başında bir futbolcudan daha bahsediyordu ama kaçırdım... Bunun tekrarı bu gece saat 11.30 gibi haberlerin hemen ardından sporda trabzon tv de verilir.
Hayir Alman St.Pauli takiminda oynuyor. Yalniz henüz birinci takimda degil. Su anda Ümit Milli takimdada oynuyor. 19 yasinda sol forvet.

Gökhan KAN
alınsın ama bir tanede tecrübeli biri alınsın direk oynucak...

Onur Akyüz
Arkadaşlar yerel kanalları hepimiz takip edemiyoruz.
İzleyebilen arkadaşlar duyumlarını aktarırsa bizim için de iyi olur.
Ulusal basın forumdan çok çok geride çünkü.

Duyumlarını paylaşanlara teşekkürler.

Özer Öztekin
şöyle bir haber çıkmış
biraz kolpalama gibi
http://www.internetspor.com/galeri/gallery.php?id=1046&no=1

Haberi Yalçın Bulut hazırlamış galiba !!.

bordo&maviaşkı
13.01.2009, 22:10
Arkadaşlar ömer şişmanoğlundan ziyade benim asıl ilgilendiğim ; ismi sır gibi saklanan kuzey avrupa ülkelerinde oynayan ve şu ana kadar 11 golü olan sol açık futbolcu kim acaba?
ayrıca YILDIRAY da kiralık olarak düşünülüyormuş dedi...

Mustafa Calik
13.01.2009, 22:11
http://transfermarkt.de/de/spieler/50774/sismanoglu-oemer/profil.html

http://www.youtube.com/watch?v=XwR_nRHIOwY

Buda hakkında bulabildigim tek video :S Pekte anlamadım :( Almancası olanlar bakabilirse konustukalrından daha iyi bişeyler anlayabiliriz...

önemli birsey söylemiyorlar

maci analiz ediyorlar ve ömerin takim arkadaslari "ömer güzel gol atti" diye söyliyorlar ..

Hasan Ayvenli
Haberi Yalçın Bulut hazırlamış galiba !!.

yok yalçın bulutun haberine göre daha insaflı birşey bu :D

Gökhan KAN
Arkadaşlar ömer şişmanoğlundan ziyade benim asıl ilgilendiğim ; ismi sır gibi saklanan kuzey avrupa ülkelerinde oynayan ve şu ana kadar 11 golü olan futbolcu kim acaba?
ayrıca YILDIRAY da kiralık olarak düşünülüyormuş dedi...

arastırlım bakalım 11 gollü adamı....

Rasim YILMAZ
13.01.2009, 22:13
Arkadaşlar ömer şişmanoğlundan ziyade benim asıl ilgilendiğim ; ismi sır gibi saklanan kuzey avrupa ülkelerinde oynayan ve şu ana kadar [B]11 golü olan sol açık futbolcu kim acaba?

Alazinho...

Samet Yildirim
Arkadaslar Ömer Sismanoglu Sol ayakli ve uzun boylu diybiliriz...ikili forvet veyahut 3 lü forvetin sol tarafinda oynar...Kendisi St.Pauli 1.takiminda degil 2.takiminda oynar ama bazi teklifler gelmesi üzere basta TS olunca St.Pauli bu genc arakdasi 1.takimda 2-3 mac oynatti gitmemesi icin ama Ömer Sismanoglu kesinlikle türkiyeye gelmek istyior ve bu kulüp büyük ihtimalle TS olacak.Dribling ve hizli olmasiyla birlikte teknigi de iyi bir futbolcu. Ve bu futbolcu hakkinda bilgileri ayni takimda oynayan SONER SITAR var benim arkadas kendisi hannovere geldi biraz konustuk bana anlatti bunlari..Cok iyi bir futbolcu oldugunu söyledi.

Alihan Ertürk
bu trabzon tv'nin frekansı nedir ya ??

erkankoc
karamsarliga dusen arkadaslar..su ana kadar hangi super lig takimi transfer yapmis ahim sahim..bi fener aldi.iki genc adam..onlarda 11 adamimi gorecegiz..bjk yusufu aldi..gorucez ne kadar oyniyacak..gs zaten almiyacak..ya devre arasi zor transfer ..bunu anliyalim..yonetimin kimse ustune gitmesin..bakkal isletmiyolar orda..alabilirseler alsinlar..alamazlarsa ilk donem 20 transfer yaptilar.ona sayariz..hergun 2 transfer yapiyoduk ..o gunleri aramayalim artik..sene sonunda da bu boyle olacak ..baska bisey beklemek hayal olur..takimimiz bence cok iyi..

innocence
13.01.2009, 22:14
Bugünde geçti ve biz hala transfer yapmadık.çok zaman kaybettik.bu saatten sonra bana göre yabancı transferi olmaz olursa yerli birini alabiliriz.

Mustafa Ayazoğlu
Bize artik genc oyuncu lazim degil. Ilk 11'de oynayacak futbolcu lazim.

Kesinlikle katılıyorum, Karadenizspor kuruldu bi çok genç alındı..

Göksu haricinde çoğu başka takımlara gönderildi, yol verildi yazık.. Göksu için bu yatırıma değer miydi?

Bu yatırım doğru bi karar ancak uzun vadede Trabzonspor için faydalı olur.

bordo&maviaşkı
arastırlım bakalım 11 gollü adamı....

Evet bence de iyi olur.ayrıca bu futbolcu sol kanatmış yazmayı unuttum sonradan ekledim kusura bakmayın.
Bence Sadri başkan yine bombaları patlatacak gibi sanki hadi hayırlısı :)

b_m_61
13.01.2009, 22:15
Bence transfer olucak ama biraz daha gecikirse fener maçında oynamaz bu transfer.Çünkü yarın artık 14'ü olucak, fener maçı 25 Ocak'ta.Yani 11 gün kaldı.Yanal futbolcuyu 2 idmana çıktıktan sonra ilk onbire koymıycaktır doğal olarak.En azından bir hafta öncesinden takıma katılmış olması lazım.Bu nedenle bir iki gün içinde bitirilmesi lazım listedeki isim her kimse...

Benim gönlümden geçen Leonardo.

Mustafa Calik
13.01.2009, 22:15
kuzey avrupa deniliyor .. peki hangi takimlar yani hangi ligler olabilir ? ona göre arastiralim

bordo&maviaşkı
13.01.2009, 22:16
kuzey avrupa deniliyor .. peki hangi takimlar yani hangi ligler olabilir ? ona göre arastiralim

maalesef o detayı vermedi kardeşim ;)

f1bekir
13.01.2009, 22:17
Kesinlikle katılıyorum, Karadenizspor kuruldu bi çok genç alındı..

Göksu haricinde çoğu başka takımlara gönderildi, yol verildi yazık.. Göksu için bu yatırıma değer miydi?

Bu yatırım doğru bi karar ancak uzun vadede Trabzonspor için faydalı olur.

Göksu'nun Karadenizsporla alakası yok zaten, paftan geldi.