PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

zahido
11.01.2009, 16:45
Benim hatırladığım kadarıyla tarihimizde en büyük transfer hamlemiz Nuri bey döneminde oldu. Kağıt üzerinde bakıldığında Gökdeniz den Şimek e Marcheinho dan Musampaya Ersen martin den Mustafa Keçeli ye ( alındığında herkes memnundu) yahu bayağı bayağı çok kaliteli bir kadro vardı işte...Bu kadro ile mukayese bile edilmez. Ama bu çok kaliteli kadro asla bir takım olamadı... Şimdi bir takım var ortada...Kabul çok profesyonel yöntemlerle çalışmıyoruz çalışmıyoruz zira rakiplerimizle profesyonel yöntemlerle mücadele etmeye kalkarsak başedemeyiz. Örnek; Yusuf transferi....Bir yol tutturduk gidiyoruz işte bozmayın :)

Hep biyerlerde eksik vardi abi.. 96da yedek kulubesinde eksiklik vardi.. Fatihli gokdenizli simekli kadroda defans zaafimiz vardi.. Simdi defansi hallettik bu sefer ortada ve forvette sikintimiz var.. Herseyin busbutun tamam oldugu bi sene yok.. Olmayincada basari gelmiyor buda cok dogal..

jurietti
11.01.2009, 16:46
ersun hocanın onay vermeyecegı bırını transfer yaparmı bu yonetım buna nasıl ıhtımal verıyosunuz anlamıyorum

Samet Yildirim
11.01.2009, 16:48
Leonardo önerildi...Hocaya sorulur ne dersin diye...oda tmm derse yönetim arastirir ve görüsmeler yapar almaya calisir bukadar basit..hoca istemese alinmaz...faat hocanin istememe sansi nekadar bilmiyorum cünkü hic izlemedigi adam icin nasl hayir dicek...

Eger Yönetim hocasini dinlemeseydi MEHMET YILDIZI alirdi takima ama hocamiz istemedi...

ERSUN YANAL kendisi izleyemez cünkü buna zaman yok ve leonardoda pek oyamadigi icin izleme sansi yok...yani SOTA ya inanacak belkide görüsecek ve özkan sümer izleme sansi bulduysa onunla konusacak alacaklar..

Yönetim hocayi övüyor övüyor ozaman neden uzun calismak istemesin cok sacma..hocada yönetimi övüyor neden uzun calismak istemesin...cok interesan yorumlar...

.....
Saati değişti; Pazartesi 21:15'te. :)

Gerçekten mi? Bilmiyordum valla

Emre7
Hacettepespor, Trabzonspor'dan Adnan Güngör ile anlaşmaya vardı
İHA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Hacettepespor orta sahasını Trabzonsporlu Adnan Güngör ile güçlendirdi. Başkent temsilcisinin bu sezon Trabzonspor'da fazla forma şansı bulamayan Adnan Güngör ile 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi. 28 yaşındaki orta saha oyuncusunun önümüzdeki günlerde Hacettepespor kampına katılacağı ifade edildi. ...

Mustafa Önder
11.01.2009, 16:49
Başka kaynaklar da yok bu haber. Ntvspor dışında

Erdal
11.01.2009, 16:49
Neyse sol açık alın(acak)dığına göre yeni oyun şeklini konuşmakta fayda var. Hocanın Umut-Gökhan da ısrar edeceğini düşünüyorum. Bu durumda Colman- Selçuk ikilisi Hüseyinsiz başedebileceklermi merak ediyorum....

TSezgin61
11.01.2009, 16:50
ntvspor haric baska "anlasildi" diyen hicbir yayin organi yokmu...???

Samet Yildirim
11.01.2009, 16:50
DHA sonuna gelindi diyor...leonardo konusunda

jurietti
11.01.2009, 16:52
ıcımızdekı fenerlıler hocayla yonetım arasında ayrılık varmıs gıbı ortam yaratmaya calısıyo yorumlarınıza dıkkat edın bıraz bu senekı gıbı olumlı bı ortam daha once yoktu trabzonda yonetıme ve teknık heyete guvenın

İskender Çakmak
11.01.2009, 16:52
Hacettepespor, Trabzonspor'dan Adnan Güngör ile anlaşmaya vardı
İHA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Hacettepespor orta sahasını Trabzonsporlu Adnan Güngör ile güçlendirdi. Başkent temsilcisinin bu sezon Trabzonspor'da fazla forma şansı bulamayan Adnan Güngör ile 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi. 28 yaşındaki orta saha oyuncusunun önümüzdeki günlerde Hacettepespor kampına katılacağı ifade edildi. ...
300 bin tl ye satılmış

Sunny53
11.01.2009, 16:54
leonardo hayırlı olsun dileklerimle
büyük ihtimalde anlaşıldı yönünde haberler var
hayırlısı olsun

.....
11.01.2009, 16:54
jurietti

Burda Trabzonspora gönüv vermiş kişilere nasıl böyle bir cümle kullanırsın???

Yorumları düzgünce oku ondan sonra yorum yap derim. Heralde tam okumuyorsun....

Mustafa Önder
11.01.2009, 16:55
DHA sonuna gelindi diyor...leonardo konusunda

sabahki habere göre mi söylüyorsun

Serdar A
11.01.2009, 16:55
ıcımızdekı fenerlıler hocayla yonetım arasında ayrılık varmıs gıbı ortam yaratmaya calısıyo yorumlarınıza dıkkat edın bıraz bu senekı gıbı olumlı bı ortam daha once yoktu trabzonda yonetıme ve teknık heyete guvenın

Lafını bilde konuş , terbiyesizliğin luzumu yok .

Erdal
11.01.2009, 16:57
Uşaklar farklı düşünebiliriz. Olayları farklı okuyabiliriz. Ama hiç birimiz fb li falan değiliz. Artık "adam" gibi bir konuşma dili geliştirmenin zamanı geldi yahu....

Mustafa K. Demirbaş
11.01.2009, 16:57
leonardo hayırlı olsun dileklerimle
büyük ihtimalde anlaşıldı yönünde haberler var
hayırlısı olsun

daha belli değil hiçbişi bugün yöneticilerimizden ismi kalsın bi tanesiyle konuştum bi kaç güne ancak belli olur dedi

jurietti
11.01.2009, 16:58
sıze laf yetıstırcek degılım sız yazdıklarınıza bakın bulmusda bunuyosunuz baska seylerde takım kurgusunda vs elestırın ama yonetımle teknık heyet arasında ayrılık varmıs gıbı ınanmadıgınız seylerı burda yazmanın anlamı yok boyle olmadıgını bılıyosunuz gerek yok bu tarz konusmalara huzursuzluk cıkarmayın

arifemre
Benim takıldığım konu transferin şeklidir . Şota'nın kulüpteki sorumluluğu nedir , bu yatırım başarısız olursa alacağı sorumluluk nedir ? Ersun hoca Şota ile görüşüp " şu şu niteliklerde bir futbolcu arıyorum mu " demiştir ? Yada yönetim Ersun hocaya " sol kanat için düşündüğün beş oyuncu ismi ver sırayla görüşelim mi demiştir ?

ya nasıl yani şotanın görevi nedir?
bir transfer yapılacağı zaman o oyuncunun eski takım arkadaşı ile kulüp, hoca ya da ailevi olarak bir bağınız varsa fikir alırsınız. değil şota trabzonda oynamamış bir oyuncunun bil fikrine güveniyorsanız dediklerine dikkate alırsınız. seulden bir oyuncuyu şenol hoca önerse ona da senin kulüple bağın yok mu diyeceğiz?
örnek vereyim, diyelim ki bizim hoca beğendi bu adamı, başkanın da aklına gelir der ki yav bizim şota ya sorayım. şota da der ki ya o herif pisliğin teki kaç hoca geldiyse hepsiyle kavga etti vs vs. o zaman "şotanın görevi ne ki bu kulüpte" deyip dikkate almayacak mıyız?
transferler böyle yapılır beyler, colman gelmeden önce tanıdığı ya da ulaşabileceği bir arjantinli varsa arar sorar ts kimdir nasıldır diye, tersine oyuncu değil yönetim de aynı şeyi yapar. sommers transferinde breams in kulüpteki rolü neydi ki? zenitten adam istesek (arshavin olur mesela ) fatihle görüşmememiz mi lazım?
kulübe yakın gördüğün her oyuncu aynı zamanda bir scout dur. olması gereken de budur. o kişi de kendini kulübe yakın görüyorsa başkan sormadan bile arar kulübü şu oyuncuya bir bakın der. bundan normal bişey de yoktur. ancak eğer yönetim bu oyuncuyla iligi olumlu görüşte ancak ersun hoca istemiyorsa alınmaması gerekir. böyle bir durum da olmadığına göre ersun hoca hala t.d dür kondisyoner falan değil.
allaam yaaa ersun hocaya laf söyleyecez diye kırk dereden su getiriyonuz...

zafer6161
kimle kouştun laa ???

Mustafa Önder
11.01.2009, 16:59
sıze laf yetıstırcek degılım sız yazdıklarınıza bakın bulmusda bunuyosunuz baska seylerde takım kurgusunda vs elestırın ama yonetımle teknık heyet arasında ayrılık varmıs gıbı ınanmadıgınız seylerı burda yazmanın anlamı yok boyle olmadıgını bılıyosunuz gerek yok bu tarz konusmalara huzursuzluk cıkarmayın

Burada tartışma ortamı olmazsa o zaman forumun mantığı nerede kalacak????

Kaan
11.01.2009, 16:59
Evander Sno nasıl olur ? :rolleyes: :)

2-3 Milyon €'ya alabiliriz ; reklamda yapmış oluruz. :p

Emre Bekar
11.01.2009, 17:00
hayde ya gelsin bi transfer haberi artık:mad::mad::mad::mad::mad:

Murat Erdem
11.01.2009, 17:00
Lafını bilde konuş , terbiyesizliğin luzumu yok .

Serdar

özelden yazmıştın bana, ''abi seviye sorunu var'' demiştin. al işte sana seviye.

Hocanın nimetlerinden istifade edemiyoruz dersin. olursun fenerli
Geçmişteki hatalara gönderme yaparsın. olursun 96 ya takılıp kalmış fosil

Mustafa K. Demirbaş
11.01.2009, 17:01
kimle kouştun laa ???
ben sana yarın dükkanda söylerim kimle konuştuğumu şimdi adını yazmayalım aksilik çıkar o da zor durumda kalmasın;)

Erdal
11.01.2009, 17:02
Serdar, aldırma olur böyle şeyler....Jürietti ne yapsın ülke olarak farklı düşünen herkesi ya fb li ya başka ülkenin ajanı ilan etmeye yönelik "derin" bir kültürümüz var. Kolay değişmeyecek ama değişecek..........

sifuni
11.01.2009, 17:02
300 bin tl ye satılmış

keske orhan sam ile takas edilseydi

Ahmet Başkaya
11.01.2009, 17:03
hayde ya gelsin bi transfer haberi artık
leanardo sonunda trabzonsporda aha geldi:D

arifemre
11.01.2009, 17:04
300 bin tl ye satılmış
inanamıyorum ya, 300bin adnan, bir o kadar ergin olsa üstüne de 500 mü verecektik. allah tüpçüye zeval vermesin 1100000 e yusuf u alıyorduk az daha

Samet Yildirim
11.01.2009, 17:04
daha belli değil hiçbişi bugün yöneticilerimizden ismi kalsın bi tanesiyle konuştum bi kaç güne ancak belli olur dedi

Yahu bekle bekle bekle..sonunda elde var sifir:)

bir kac baya uzun beklicegiz demek:)

zafer6161
11.01.2009, 17:05
http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20080329/15/1400906758-soccer-barclays-premier-league-reading-v-blackburn-rovers-madejski-stadium.jpg

hund kardeşler reading'i sırtlıyor,,resimdeki 10 nuara readin gin sol kanatı ve aynı zamanda müthiş çalım orta e goller atıyor,maliyeti araşyırılması gerekir,gerçekten super yetenek,diğer kardeşi ise forfet tamamen yırtıcı santrafor tipinde ligde şuanda 13 golü bulunuyor

Napoleon61
11.01.2009, 17:05
sezer ve aydın olabilir mi bu iki yerli oyuncu?

jurietti
11.01.2009, 17:06
Burada tartışma ortamı olmazsa o zaman forumun mantığı nerede kalacak????

tartısmamıza bısey demıyorum huzursuzluk cıkarcak tartıslamara lafım benım hoca ıle yonetım arasında ayrılık oldugunu ancak takım ıyı gıttıgınde ıstanbul basını tarafından ılerı atılacak konusmalardır hatırlayın zıya dogan ıyıyken trabzonda ılk senesınde yok besıktasa gelıyo yok fenere gıdıyo lafları cıkmıstı sımdı sızde boyle konusursanız yarın gazetelerde daha farklı seyler cıkarkı buda takımın ahengını boza buradakı yorumların ulusal basında yer aldıgını unutmayın

Süleyman Eruyar
11.01.2009, 17:06
son derece yakışıksız bir yorum,

Serdar A
11.01.2009, 17:07
ya nasıl yani şotanın görevi nedir?
bir transfer yapılacağı zaman o oyuncunun eski takım arkadaşı ile kulüp, hoca ya da ailevi olarak bir bağınız varsa fikir alırsınız. değil şota trabzonda oynamamış bir oyuncunun bil fikrine güveniyorsanız dediklerine dikkate alırsınız. seulden bir oyuncuyu şenol hoca önerse ona da senin kulüple bağın yok mu diyeceğiz?
örnek vereyim, diyelim ki bizim hoca beğendi bu adamı, başkanın da aklına gelir der ki yav bizim şota ya sorayım. şota da der ki ya o herif pisliğin teki kaç hoca geldiyse hepsiyle kavga etti vs vs. o zaman "şotanın görevi ne ki bu kulüpte" deyip dikkate almayacak mıyız?
transferler böyle yapılır beyler, colman gelmeden önce tanıdığı ya da ulaşabileceği bir arjantinli varsa arar sorar ts kimdir nasıldır diye, tersine oyuncu değil yönetim de aynı şeyi yapar. sommers transferinde breams in kulüpteki rolü neydi ki? zenitten adam istesek (arshavin olur mesela ) fatihle görüşmememiz mi lazım?
kulübe yakın gördüğün her oyuncu aynı zamanda bir scout dur. olması gereken de budur. o kişi de kendini kulübe yakın görüyorsa başkan sormadan bile arar kulübü şu oyuncuya bir bakın der. bundan normal bişey de yoktur. ancak eğer yönetim bu oyuncuyla iligi olumlu görüşte ancak ersun hoca istemiyorsa alınmaması gerekir. böyle bir durum da olmadığına göre ersun hoca hala t.d dür kondisyoner falan değil.
allaam yaaa ersun hocaya laf söyleyecez diye kırk dereden su getiriyonuz...

Önce yazdıklarımı dikkatle okuyun derim . Dikkate almıyorsanızda kelime cımbızlayıp yorum yapma gayretinde de bulunmayın . Ersun hoca teknik direktör değildir nerede söylemişim , ya da hoca ile yönetim arasında açıklık olduğunu nerede belirtmişim bir alıntılayında önce söyledikleriniz sağlam bir zemine otursun . Yaptığınız havaya konuşmak , yalnız bunu yaparken beni zan altında bırakmayın .

Trabzonspor'un amacı yalnız iyi bir futbolcu almak olmamalı . Şu an mevcut olan ihtiyacı mümkün olabildiğince tamamını giderebilecek nitelikte bir futbolcu almak olmalı . Bunu en iyi takımı oynatan hoca görür , birinci derecede transfer hedefi belirlemekte onun görevidir . Eğer bu yeterliliğe sahip değilse yine görüşleri alınmak suretiyle görev transfer komitesine devredilir .

Şu ana kadar Trabzonspor'un gündemine alınan bütün sol kanat futbolcuları hocayı pas geçerek vasat bir eski altyapı koordinatörüne ve bir takım camiaya yakın isimlere ait ise ya hocanın bu konuda yeterlilik problemleri vardır ya da transfer yatırımları birden fazla farklı kanat ile ilerletilmektedir .

TolgaTopçu61
11.01.2009, 17:08
bizde ilk 11'de oynayabilecek oyuncu alincak diye biliyordum,bence olmaz...

Kaan
11.01.2009, 17:09
Leonardo + Özer + Murat Duruer olabilir. :)

Leonardo ve Özer ilk 11'e , Murat Duruer ise yedek klübesine girer. :)

Murat Erdem
11.01.2009, 17:10
Önce yazdıklarımı dikkatle okuyun derim . Dikkate almıyorsanızda kelime cımbızlayıp yorum yapma gayretinde de bulunmayın . Ersun hoca teknik direktör değildir nerede söylemişim , ya da hoca ile yönetim arasında açıklık olduğunu nerede belirtmişim bir alıntılayında önce söyledikleriniz sağlam bir zemine otursun . Yaptığınız havaya konuşmak , yalnız bunu yaparken beni zan altında bırakmayın .

Trabzonspor'un amacı yalnız iyi bir futbolcu almak olmamalı . Şu an mevcut olan ihtiyacı mümkün olabildiğince tamamını giderebilecek nitelikte bir futbolcu almak olmalı . Bunu en iyi takımı oynatan hoca görür , birinci derecede transfer hedefi belirlemekte onun görevidir . Eğer bu yeterliliğe sahip değilse yine görüşleri alınmak suretiyle görev transfer komitesine devredilir .

Şu ana kadar Trabzonspor'un gündemine alınan bütün sol kanat futbolcuları hocayı pas geçerek vasat bir eski altyapı koordinatörüne ve bir takım camiaya yakın isimlere ait ise ya hocanın bu konuda yeterlilik problemleri vardır ya da transfer yatırımları birden fazla farklı kanat ile ilerletilmektedir .

bu üye benim yazdıklarım ile seninkileri karıştırmış gibi geldi. sonuçta okumuyoruz sadece bakıyoruza iyi bir örnek olmuş...

Napoleon61
11.01.2009, 17:10

2 genç yetenek diye duymuştum ben leandro nun yanında bu ikisi olabilir ; keza ersun ikisini de çok istiyor.

Samet Yildirim
11.01.2009, 17:12

:)bir kac gün ne demek...ve son durum ne o bari belli olsa ve bilsek..

ayrica bu gidisle beklebekle dersek, elde kalirsifir:)

Mustafa Önder
11.01.2009, 17:12
Leonardo + Özer + Murat Duruer olabilir. :)

Leonardo ve Özer ilk 11'e , Murat Duruer ise yedek klübesine girer. :)

Özer olmaz. Fener de istiyor Özer'i. Maliyeti bize fazla gelebilir. Sanımca Murat Duruer türevinde oyuncular olur eğer böyle bir girişim olursa.

İskender Çakmak
11.01.2009, 17:13
Leonardo + Özer + Murat Duruer olabilir.

Leonardo ve Özer ilk 11'e , Murat Duruer ise yedek klübesine girer.
özer olmaz bence çok para istiyorlar hem onun lemi dayısı var o fbye gitmesini istiyor her yerde lafını yapıor zaten murat için görüşmeler varmış ve olumluymuş sabah bir sitede okumştum

TolgaTopçu61
11.01.2009, 17:13
2 genç yetenek diye duymuştum ben leandro nun yanında bu ikisi olabilir ; keza ersun ikisini de çok istiyor.
aslinda iyi olur,yedeklerimizde güclenmis olurdu...

sifuni
11.01.2009, 17:15

hangi sezer ile aydini kasteittin acaba????

futbalski60
11.01.2009, 17:15
Yönetim kulübede oturacak oyuncu almayız dedi bu oyuncular kulübede sürekli oturmaz zaman zaman takıma katkı yaparlar.Sezer'i Manisaspor devre arasında hiçbir takıma vermeyeceğiz dedi onu transfer edemeyiz Aydın konusu şuanda baya karmaşık.Murat Duruer ve Zafer Yelen bence Trabzonspor'a yakın isimler.

Emirhan Makul
11.01.2009, 17:16
Zafer Yelen gelmez Yalan Haber İnanmayın.

arifemre
11.01.2009, 17:19

yorum sana değil foruma idi. bu yazdıklarımdaki herşey bu forumda söylendi onun üzerine yazdım. cümlelerimin hangi kısmının hangi yazılana gittiği aşikar. senin yazmadığın şeyi tabii ki sana söylemedim.
senin yorumlarını ilk kez okumuyoruz. insanların çoğu "usta" diye hitap ediyor sana. dikkate alma nedenim de bu zaten. transferin yapılış şekline olan yorumuna "kendimce" yorumumu yazdım.
demek istediğim şu. hoca sol kanatta eksik olduğunu belirtmiş buraya kadar biliyoruz. bundan sonra özkan sümer, sadi tekelioğlu, şota, ahmet, ya da ben kim olursa oyuncu önermesinde izlemesinde bir sorun yok değil mi? sence bu önerilen izlenen bakılan alınmaya çalışılan oyuncular, ismi bulurken değil ama alma kararı verilirken hocaya danışılmamış mıdır? ya da danışılmadığına dair bir açıklama vs oldu mu?
ersun hoca nın oyuncu izlemeye harcayabileceği mesai kısıtlı sonuçta.

TolgaTopçu61
Yönetim kulübede oturacak oyuncu almayız dedi bu oyuncular kulübede sürekli oturmaz zaman zaman takıma katkı yaparlar.Sezer'i Manisaspor devre arasında hiçbir takıma vermeyeceğiz dedi onu transfer edemeyiz Aydın konusu şuanda baya karmaşık.Murat Duruer ve Zafer Yelen bence Trabzonspor'a yakın isimler.
Zafer bos transfer olur,uzun zamandir oynamamis bir oyuncu...takima biraz zor katki yapar,hazir olmasi biraz uzun sürer...Murat ise iyi bir transfer olurdu...

Travelair
Zafer Yelen yerine geçen sayfalarda yazdım Taner Yalçın'dın galiba. Ümit Özat iyi diyor ona bakmak gerek

Bir üye geçmişte Leonardo'nun hocasıyla sol kanat değil forvet oynamak istediğinden kavga ettiğini söylemişti. Dikkat!

Sol kanatta iyi orta yapamadığı söylenen oyuncu ancak forvet özellikleriyle yararlı olabilir bu da takım oyununu arızaya uğratabilir

Napoleon61
11.01.2009, 17:23
hangi sezer ile aydini kasteittin acaba????

sezer öztürk ve bjk nin bursa ya göndermeye çalıştığı aydın

Mehmet Fırat
Sol kanatta iyi orta yapamadığı söylenen oyuncu ancak forvet özellikleriyle yararlı olabilir bu da takım oyununu arızaya uğratabilir

O zaman koy Umut'un yerine, taktiği bozma. :)

.....Leonardo.....G.Ünal.....Yattara

.............Selçuk....Colman...........

.................Ceyhun*.................

Cale......Egemen......Song....Serkan

....................Sylva....................

*Orada büyük ihtimal Hüseyin oynar ama... :)

Mustafa Önder
sezer öztürk ve bjk nin bursa ya göndermeye çalıştığı aydın

Heh!!! Başkan da alır zaten.:D

Murat Erdem
11.01.2009, 17:25
Bu forumda teen age+ 20 li yaş ile 30 yaş üzeri üyeler arasında bir kaç istisna harici büyük yorum farkları var.

Erdal Hoş ile yazın kendisi Alanya dayken kısa bir sohbetimiz olmuştu. O sohbet esnasında kendisine değerini ancak baba olanların anlayabileceği bir şey söylemiştim bilmem hatırlar mı ?

''3,5 yaşındaki oğlum okuyup doktor olmasın ama TRABZONSPOR umuzu tutsun''

bu kısa flashback ile fenerlilik iğrençliğini dillendirenlere selam ederim...

futbalski60
11.01.2009, 17:28
Zafer bos transfer olur,uzun zamandir oynamamis bir oyuncu...takima biraz zor katki yapar,hazir olmasi biraz uzun sürer...Murat ise iyi bir transfer olurdu...
Zafer kaliteli bir oyuncu Hansa'da oynamasının nedeni Trabzonspor'a transfer olmayışıydı çünkü onun bölgesine 2 tane transfer yapılmıştı.Zafer'in menajerinin Antalya kampına geldiğini DHA dan okumuştuk fiyatı da yazın önerdiğimiz fiyatın neredeyse yarısı kadar olduğu söyleniyor Ersun Hoca da bu oyuncuyu çok istiyoır bence bu transfer gerçekleşebilir.Zafer iyi bir takıma gelirse gerçek gücünü gösterir.

Terzioğlu
11.01.2009, 17:30
Zafer cok iyi bir yedek olur düsüncesindeyim. Sadece gelsin frikik kullansin o bile yeter.

marcelinhos100
11.01.2009, 17:31
Devre arasında Abdulaziz Ankaragücüne Adnan Hacettepeye Fatih Altundağda Karadenizspora gönderildi Bugranın durumunu bilmiyorum idmanlara çıkıyormu yoksa kendisine takımmı arıyor ayrıca Erginde muhtemelen gidecek bu durumda 24 kişilik kadro 19 a indi alınanlarsa şimdilik Göksu ve F.Papy yani nerden baksak 3 oyuncu alınacak gibime geliyor aslında Karadenizspordan Eren ve İsmaili geri alsak birde Leonardo veye Rogerden birisini alsak iyi olur hem böylece Karadenizdende Trabzonspra dönüş olduğunu ispatlamış oluruz......

Kaan
11.01.2009, 17:32
Zafer cok iyi bir yedek olur düsüncesindeyim. Sadece gelsin frikik kullansin o bile yeter.

Frikiği Yattara ile Ceyhun'da vuruyor. :)

Fatih
11.01.2009, 17:32
Şahsen Zafer Yelen ismine sıcak bakmıyorum.

Sezon başında gelse sevinecektim belki de ama o heyecanı vermiyor bana Zafer Yelen ismi.

Travelair
11.01.2009, 17:33
...................

sifuni
Frikiği Yattara ile Ceyhun'da vuruyor. :)

onlar sadece vuruyor zafer ise atiyor:D

futbalski60
Leonardo da geldikten sonra zaten direk ilk 11'de oynayacak oyuncu alınmaz.Bunda sonraki transferler; gelecek vaadeden ilk 11'i zorlayacak sembolik olarak kulübede durmayacak oyuncular olur.

Terzioğlu
11.01.2009, 17:34
Frikiği Yattara ile Ceyhun'da vuruyor.
Son 5 yilda kac frikik golü attik acaba. Eminim Zafer'in attigi kadar yoktur.

Abdülkadir Kılıç
11.01.2009, 17:35
Zafer Yelenin gelmesi zor yönetim bu defteri kapattığını söylemişti . ceyhun gibi uzaktan vurabilerek colman yattara gibi ceza sahasına çok yakın topları kullanabilecek adamlarımız var

asimavi
11.01.2009, 17:36
O zaman koy Umut'un yerine, taktiği bozma. :)

.....Leonardo.....G.Ünal.....Yattara

.............Selçuk....Colman...........

.................Ceyhun*.................

Cale......Egemen......Song....Serkan

....................Sylva....................

*Orada büyük ihtimal Hüseyin oynar ama... :)

.....bu kadro sampiyon olur uzunsureli sakatlik ve formsuzluk olmazsa dokturur bu kadr

....leonardo gelirse takimin futbolu en az %30 daha zevkli hale gelir bundan eminim

Kaan

Zafer'e para vermektense Yattara ve Ceyhun'la devam ederim daha iyi. :cool:

TolgaTopçu61
Zafer kaliteli bir oyuncu Hansa'da oynamasının nedeni Trabzonspor'a transfer olmayışıydı çünkü onun bölgesine 2 tane transfer yapılmıştı.Zafer'in menajerinin Antalya kampına geldiğini DHA dan okumuştuk fiyatı da yazın önerdiğimiz fiyatın neredeyse yarısı kadar olduğu söyleniyor Ersun Hoca da bu oyuncuyu çok istiyoır bence bu transfer gerçekleşebilir.Zafer iyi bir takıma gelirse gerçek gücünü gösterir.
kaliteli bir oyuncu oldugunu biliyorum da ama bu sezon icin düsünülmemeli,eger bu sezon gelirse fazla forma sansi bulamaz...nedeni de uzun zamandir oynamamasi,nerdeyse yarim senedir oynamiyor...bence simdilik alinmamali,ama gelecek sezon icin düsünebilir...

sifuni

cagdas arda salliyordu yattaranin simdiye kadar bir tane malatyaya atmisti baska hatirlamiyorum

ApoCaN28
11.01.2009, 17:38

Bencede iyi bir yedek olabilir...

Mehmet Fırat
cagdas arda salliyordu yattaranin simdiye kadar bir tane malatyaya atmisti baska hatirlamiyorum

APOEL maçı. Son dakika. 1-1. :)

Abdülkadir Kılıç
yattaranın uefa mı şampiyolkar ligi mi hatırlamıyorum rum takımına golünü unutamıyorum

osman sezer
11.01.2009, 17:39
leonardo ile sözleşme ne zaman imzanalanacak?

Kaan
APOEL maçı. Son dakika. 1-1.

Zaten bizde en fazla 5 frikik kullanmıştır... :rolleyes:

İskender Çakmak
apoel'e de atmıştı ya son dakika da

sessizkral_1
11.01.2009, 17:40
Leonardo'da sona doğru!

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor, Ajax'ın sol kanat oyuncusu Leonardo'nun transferinde sona yaklaştı. Bordo - mavili yöneticiler bu futbolcu dışında iki transfer daha yapmayı planlıyor. Turkcell Süper Ligi'nin ikinci yarısında zirve iddiasını sürdürmek isteyen Trabzonspor, transfer çalışmalarına hız verdi. Özellikle orta sahanın soluna takviye yapmak için girişimlerini sürdüren bordo - mavili takım eski futbolcusu Şota'nın önerisi üzerine gündemine aldığı Ajax'ın 25 yaşındaki Brezilyalı sol kanat oyuncusu Leonardo Vitor Santiago'yla büyük oranda anlaşma sağladı.
Bu futbolcunun kulübüyle arada kalan küçük ekonomik sorunları gidermesi için Şota'yı devreye sokan bordo - mavili yöneticiler, transferin önümüzdeki günlerde resmen sonlanabileceğini söylediler. Leonardo dışında iki futbolcuyu daha kadrosuna katmak için araştırmalarını sürdüren bordo - mavili yöneticiler, bu konuda Futbol Komitesi Başkanı Özkan Sümer ve Teknik Direktör Ersun Yanal'ın verdiği rapor doğrultusunda hareket ediyor.
ADNAN: "OYNAMAK İSTİYORUM"
Trabzonspor'un, düşük bir bonservis bedeliyle Hacettepespor'a sattığı Adnan Güngör yeni takımıyla idmanlara çıkmak için gün sayıyor. Bordo - mavili takıma geldiği günden itibaren yedek kulübesine mahkum olan Adnan, Hacettepespor'a oynamak için gittiğini belirterek: "Trabzonspor'da istediğim forma şansını bulamadım. Hacettepespor'da yeniden forma giymeye başlayarak adımdan söz ettirmek istiyorum. Umarım Trabzonspor'da sezon sonunda hak ettiği yerlere ulaşır" diye konuştu.
YATTARA: "TAKIMDA ÇOK İYİ BİR ARKADAŞLIK VAR"
Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara, zirve yarışını son haftaya kadar bırakmayacaklarını da ifade ederek: "İyi bir takımız var. Yönetim kurulumuz bu takımı güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut kadroda çok iyi arkadaşlığımız var. Bunun lige yansıyacağından şüphem yok. Trabzonspor'u özlenen başarılara ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız" dedi. Bu arada Teknik Direktör Ersun Yanal'ın sağ ve sol kanatta denediği futbolcu bunun kendisini zorlamadığını da söyledi.
FATY PAPY'E BÜYÜK DESTEĞİ
Trabzonspor'un 19 yaşındaki Burundili futbolcusu Faty Papy'i Song ve Sylva hiç yalnız bırakmıyor. İlk kez ülkesi dışında başka bir takımda forma giyen genç oyuncuya sahip çıkan ve onu her fırsatta yanlarına alan Song ve Sylva, Faty Papy'inin çok yetenekli bir futbolcu olduğunu söylediler.

Alihan Ertürk
11.01.2009, 17:41
leonardo ve aydın ikilisinden biri bizde iş yapar diye düşünüyorum

asimavi
11.01.2009, 17:42
....zafer yelen veya bu tarz bi oyuncuya ihtiyacimiz yok ..cunku ya 4-4-2 yada 4-1-2-2-1 taktigiyle oynuyoruz yani oyun planimizda forvet arkasi oyun kurucu pozisyonu yok...

...bu yuzden iyikide yusuf alinmamis...alinsaydi taktik degisikligi kacinilmazdi...ve leoardo gelirse buyuk ihtimal 4-1-2-2-1 taktigi ile oyniyicaz...ve bu takyik suan avrupada cok populer bir cok buyuk kulup bu taktikle oynuyor..

...ozellikle barca bu tatikle yillardir cok basarili.....ayrica eldeki kadro buna cok musait...huseyin haric...o bolge aslinda taktigin temelini olusturuyor...oraya soyle keita tarzi bi oyuncu buldukmu avrupada bile is yapar bu takim ...faty papy den umitliyim o bolgede hadi hayirlisi...

Kaan
11.01.2009, 17:43
leonardo ve aydın ikilisinden biri bizde iş yapar diye düşünüyorum

Biri diyorsunda hangisi ama ?? :)

Abdülkadir Kılıç
11.01.2009, 17:44
Yattara nın geçen maölarda bie firikiği daha vardı zor çıkarmıştı kaleci

Terzioğlu
11.01.2009, 17:44
Gercek su ki, duran toplarda inanilmaz kötüyüz. Gerek korner olsun gereksede freekick olsun topu ceza alanina bile dogru düzgün gönderemiyoruz. Son maclarda Colman bu konuda biraz ümit verdi ama oda tam anlamiyla yapamiyor bu isi. Zafer'in gercek bir freekick ustasi oldugunu biliyoruz.

Ayrica Zafer'i sadece freekicklerinden sebep istemiyorum. Bence kaliteli ve genc bir futbolcu. Bazilarimiz cok kücümsüyoruz. Inanin bir Yildiray'dan farki yok (en azindan simdiki Yildiray'dan). Gelecekte onun eski zamanlarindan iyi olabilecek kapasitede bir futbolcu. Rostock'da oynamiyor olabilir ama bunun cesitli nedenleri var. Futbalski arkadasimiz bahsetti bunlardan zaten.

Abdülkadir Kılıç
11.01.2009, 17:45
Şu aydın'ı alsak hem beşiktaşa güzel bir cevap olur (Nobre'den çok daha iyidir) hemde takım güçlenir

Erdal
11.01.2009, 17:46
Bu forumda teen age+ 20 li yaş ile 30 yaş üzeri üyeler arasında bir kaç istisna harici büyük yorum farkları var.

Erdal Hoş ile yazın kendisi Alanya dayken kısa bir sohbetimiz olmuştu. O sohbet esnasında kendisine değerini ancak baba olanların anlayabileceği bir şey söylemiştim bilmem hatırlar mı ?

''3,5 yaşındaki oğlum okuyup doktor olmasın ama TRABZONSPOR umuzu tutsun''

bu kısa flashback ile fenerlilik iğrençliğini dillendirenlere selam ederim...

Muratcım tam anlamadım ne demek istediğini... Seni fb li olmakla itham falanmı ettim bilmeden. 96 ile alakalı mesajı senin yazdığının bile farkında değildim. Farkında olsam alıntılardım. Zira tanıdıklarımın mesajlarını alıntılayıp cevap veririm. Kaldı ki temel mesellerde sapma olmadıktan sonra Trabzonspor un yönetilme yöntemleri konusunda farklı düşüncelerimizin olması beni üzmez sevindiri. Ama ben de düşündüklerimi söyleyeyim değilmi :)

Ayrıca unutma konusundaki siteminde haklısın eyvallah... En kısa zamanda geleceğim telafi ederiz inşallah:)

Faruk UYSAL
96'dan sonra 2 defa daha şampiyonluğa çok yaklaştık. Ama 96'yı konuşarak hem en son başarımız sanki 96'da kaldı gibi hava oluşuyor kamuoyunda hem de o travmayı unutamıyoruz atlatamıyoruz
Konu ile alakası yok ama yeri gelmişken ben de birkaç cümle yazmak istedim.
O talihsiz maçta hep Hami'nin firikiklerini Rüştü'nün nasıl kurtardığından bahsederler ya, ben de hep Orhan Çıkrıkçı'nın altı pas üzerinde bomboş durumda iken topu trübünlere nasıl diktiğini hatırlarım. O sezon takviye yapılmamış falan filan bunlar hikaye. Bir öncaki Van ile sözkonusu maçta sayısız pozisyonlar harcanmıştı. Olmayınca olmuyor, demek ki nasip değilmiş. Bu maça takılıp kalmak bize bir şey kazandırmaz. Nedense, ne zaman şampiyonluğa oynasak kritik maçlar öncesi özellikle medya tarafından bu maç hatırlatılıyor.
Yanlış hatırlamıyorsan en son şampiyon olduğumuz sezonda İstanbulda fb'yi son dakikada Turgay'ın ortasına Dobi Hasan'ın kafa vuruşuyla attığı gol ile 1-0 yenip, 2 puanlı sistemde puan farkını 3'e çıkarıp 3-4 hafta sonra da şampiyon olmuştuk. Nedense kimse o maçtan bahsetmiyor.

Cem Akyüz
Zafer Yelen gelirse bencede faydalı olur açıkcası alınmasını isterim

Ali Tunahan Güllü
leonardo solu uçurur....

ApoCaN28
Yattara nın geçen maölarda bie firikiği daha vardı zor çıkarmıştı kaleci

Kocaeli maçı...

Alihan Ertürk
11.01.2009, 17:49
Biri diyorsunda hangisi ama ??

leonardo gelirse marcelinho'da yaşadığımızı yaşarız diye korkuyorum ( uyum sorunu vb. ) aydın gelirse çok genç tecrübesiz ondan korkuyorum ama ikisinde de çok yetenek var faydalı olurlar takıma :)

hasannuhoglu
11.01.2009, 17:49
leonardoyu almamız lazım.cok iyi adam geciyo,süratli ve sol kanada ilaç olur.sadri başkanım bitirse şu işi de kapagı versek beşiktaşın eline

Kubilay ŞAHİN
11.01.2009, 17:50
leonardo konusunda karamsarım biraz ama en azında güzel paslar verip topu ileri sürsün yeter.. hayırlısı bakalım..

asimavi
11.01.2009, 17:51
Gercek su ki, duran toplarda inanilmaz kötüyüz. Gerek korner olsun gereksede freekick olsun topu ceza alanina bile dogru düzgün gönderemiyoruz. Son maclarda Colman bu konuda biraz ümit verdi ama oda tam anlamiyla yapamiyor bu isi. Zafer'in gercek bir freekick ustasi oldugunu biliyoruz.

Ayrica Zafer'i sadece freekicklerinden sebep istemiyorum. Bence kaliteli ve genc bir futbolcu. Bazilarimiz cok kücümsüyoruz. Inanin bir Yildiray'dan farki yok (en azindan simdiki Yildiray'dan). Gelecekte onun eski zamanlarindan iyi olabilecek kapasitede bir futbolcu. Rostock'da oynamiyor olabilir ama bunun cesitli nedenleri var. Futbalski arkadasimiz bahsetti bunlardan zaten.

....zafer gercekten iyi topcu bu kesin...fiyati uygunsa alinabilir ..ama suan takimda taktik anlamda yer bulamaz iyi bir yedek olur sampiyonluk icin buda gerekli..

...zaten gerektiginde forvet de oynayabilen bi oyuncu ..hansa rostock u 1.lige tek basinda cikarmisti desek hata olmaz ..

Cem Akyüz
11.01.2009, 17:53
leonardoyu almamız lazım.cok iyi adam geciyo,süratli ve sol kanada ilaç olur.sadri başkanım bitirse şu işi de kapagı versek beşiktaşın eline

ben olayı anlamadım Aydın Karabulutla ilgileniyormuyuz

Muhammet
11.01.2009, 17:54
Aydın Karabulut'la ilgilenmiyoruz Cem.

Serdar A
Leonardo da geldikten sonra zaten direk ilk 11'de oynayacak oyuncu alınmaz.Bunda sonraki transferler; gelecek vaadeden ilk 11'i zorlayacak sembolik olarak kulübede durmayacak oyuncular olur.

Kulübede mutlaka bulunması gereken 3 futbolcu tipi var . Defansif özellikleri yüksek bir orta alan futbolcusu , forvet arkasında görev yapan alışagelmiş oyun kurucu nitelikleri taşıyan futbolcu ve hava toplarını domine edebilecek kule santrafor .

Colman beklenen gelişimi gösterip kalıcı olabilirse Selçuk ve Ceyhun'dan biri gelecekte kulübede olacak . Bu açıdan sene başında Zafer'i alabilseydik yanına da Mehmet Batdal'ı koyabilseydik yabancı kontenjanını etkilemeden çok büyük iş başaracaktık . Sene başındaki durum farklıydı . Kadro değiştirildi ve genişletildi . Şu saatten sonra kulübeye transfer yapılmasına sıcak bakmıyorum . Alınacak futbolcu doğrudan ilk 11'de oynayacak kapasitede olmalı ve kadro gelişimine bu şekilde devam edilerek kalite yükseltilmeli . Kadro genişliği yaratacak futbolcular Karadenizspor üzerinden kazanılmalı , yabancı tercihlerde ise Brüls örnek model olmalı .

Kubilay ŞAHİN
yahu aydın bursaya verilmedimi ne aydını..

Terzioğlu
11.01.2009, 17:55
Benim demek istedigim su. Avni Aker'de oynuyoruz durum 0-0. 70.dakika. Savunmayi acamiyoruz gol lazim bize. Kadromuz su sekilde:

-------------Sylva------------
Serkan---Song---Egemen--Cale
------------Hüseyin-----------
-------Selcuk-----Colman-----
----Yattara--------Leonardo---
------------Gökhan------------

Ersun hoca Zafer'i cagiriyor yanina ve oyuna Hüseyin'in yerine Zafer giriyor. Kadromuz söyle bir sekil aliyor:

-------------Sylva------------
Serkan---Song---Egemen--Cale
---------Selcuk--Colman-------
--------------Zafer------------
----Yattara---------Leonardo--
------------Gökhan------------

Fena mi olur :) Bu tipte bir oyuncumuz yok su anda kadroda. Yusuf'ta bu düsünceyle alinacakti sanirim. Baskanimiz zaten alternatif oyuncu olarak alacagimizi söylemisti.

Alihan Ertürk
11.01.2009, 17:56
yahu aydın bursaya verilmedimi ne aydını..

gitmek istemiyormuş galiba

Muhammet
11.01.2009, 17:56
Terzioğlu61, o durumda oyuna bir forvet alınsa daha iyi olmaz mı? ;)

Terzioğlu
11.01.2009, 17:57
Terzioğlu61, o durumda oyuna bir forvet alınsa daha iyi olmaz mı?
Seni mi kiracagim onuda aliriz :D

eMR3
11.01.2009, 17:58
Kulübede mutlaka bulunması gereken 3 futbolcu tipi var . Defansif özellikleri yüksek bir orta alan futbolcusu , forvet arkasında görev yapan alışagelmiş oyun kurucu nitelikleri taşıyan futbolcu ve hava toplarını domine edebilecek kule santrafor .

Colman beklenen gelişimi gösterip kalıcı olabilirse Selçuk ve Ceyhun'dan biri gelecekte kulübede olacak . Bu açıdan sene başında Zafer'i alabilseydik yanına da Mehmet Batdal'ı koyabilseydik yabancı kontenjanını etkilemeden çok büyük iş başaracaktık . Sene başındaki durum farklıydı . Kadro değiştirildi ve genişletildi zorundaydı . Şu saatten sonra kulübeye transfer yapılmasına sıcak bakmıyorum . Alınacak futbolcu doğrudan ilk 11'de oynayacak kapasitede olmalı ve kadro gelişimine bu şekilde devam edilerek kalite yükseltilmeli . Kadro genişliği yaratacak futbolcular Karadenizspor üzerinden kazanılmalı , yabancı tercihlerde ise Brüls örnek model olmalı .

Mehmet Batdal diyoruz da; bu oyuncu 23 yaşına geldi ve hala Bucaspor'da.Tamam fizik gücü çok iyi ama halen büyük takımlara ve bir süper lig ekibine gitmedi.Başta ben de umutluydum bu oyuncudan ama giderek düşüncelerim değişti.Keşke cüzzi bir rakama alsak, beklenen patlamayı yapsada bizim Peter Crouch'umuz olsa...

Keleşoğlu
11.01.2009, 17:59
bize orta yapan solaçık lazım leonardoyu izleyen varmı ortaları varmı bu adamın

Abdülkadir Kılıç
Bu zaferi en çok takip edenlerden biriyim özer . caner falan hep aynı yaş grubunda milliydiler ama bizde problem olucakmış gibi geliyor

Hüseyin İlkin
Terzioğlu61, o durumda oyuna bir forvet alınsa daha iyi olmaz mı? ;)

Yalnız forvet kalabalığı yapmak , pozisyon bulmak değildir . Bunu Türkiye'de öyle zanneden teknik direktörlerde var , hatta birisi maçların sonunda 5 'e kadar çıkarıyordu bu sayıyı tam hatırlayamadım kim olduğunu . Onun yerine 10 numara özellikli adamın varsa kenarda , veyahut orta sahada ofansif yönü Hüseyin özelliklerine sahip olmayan biri . Daha katkı vermeye adaydır . Hatta bence daha fazla işe yarar ...

asimavi
11.01.2009, 18:04
İki Oyuncu Ayrıldı
Kademe grubunun son haftasında yükselme grubu şansını kaçıran Trabzon Karadenizspor, klasman grubunu lider tamamlamak için çalışıyor.

Klasman grubu hazırlıklarına Antalya'da devam eden Trabzon Karadenizspor bugün saat 14.00 de belek kupasında Eyüpspor ile oynayacak.

Bordo-Mavi-Beyazlılar, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın bu sezon takımda düşünmediği Fatih Altundağ'ı dün akşam Antalya kampına kattı.

Sezon başında Trabzonspor'dan gelen kaleci Yakup Bugün ise eski kulübü Altınorduspor'a kiralık olarak verildi. Kader Kaynak ise Ispartaspor'a gitti.

Muhammet
Hüseyin, Türkiye'de bir de şöyle birşey var.

O Alex, Lincoln tipi özellikli adamlar rahat oynayamıyor. O bölgede her türlü faule, tekmelere, dirseklere, her türlü oynatmama çabasına maruz kalıyorlar. Dakika 70'den sonra kapanan bir takıma karşı öyle bir oyuncu oyuna almak, bana göre işe yaramaz.

Tek forvetki oyun sistemini artık her takım uygulayamıyor. Orta sahanın yaratıcı olması lazım. Bana göre Türk futbol liglerinde en uygun taktikler 2 forvetli taktikler zaten.

Serdar A
Mehmet Batdal diyoruz da; bu oyuncu 23 yaşına geldi ve hala Bucaspor'da.Tamam fizik gücü çok iyi ama halen büyük takımlara ve bir süper lig ekibine gitmedi.Başta ben de umutluydum bu oyuncudan ama giderek düşüncelerim değişti.Keşke cüzzi bir rakama alsak, beklenen patlamayı yapsada bizim Peter Crouch'umuz olsa...

Mehmet Batdal şu an rahatlıkla alınıp sene sonuna kadar Karadenizspor'da Eren ile birlikte forvet ikilisinde denenebilecek seviyede . Önceki senelerde futbolcuyu ikna etmek şu anki kadar kolay olmazdı .

Şahsi görüşüm , Mehmet ve Eren birbirlerini mükemmele yakın şekilde tamamlayabilir . Böyle bir başarı gelecek yılın transfer harcamalarında forvet mevkisinden tasarruf olarak kazanım yaratabilir .

Terzioğlu
11.01.2009, 18:05
Tamamen ayni düsünceleri paylasiyoruz. Mehmet Batdal'dan bende ümitlydim fakat bir türlü beklenen patlamayi yapamadi. Farabi abi TFF 2.Lig'de uzun boylu oyuncularin gol atmasinin zor oldugundan bahsetmisti ama her seye ragmen 20 macta 48 gol atip 14 puan farkla Yükselme Grubuna cikan bir takimin forvetinin sadece 3 gol atmasi endiselerimi dogrular gibi.

asimavi
11.01.2009, 18:06
fatih karadenize verilmis hayirlisi ....zaten ersun hocanin egemeni sol bekte denemesinin altinda bu vardi...yok sa o bolgenin yedegi fatihdi ama demekki yeterli degil suan ..karadenizde oynar ama ismaille beraber sol kanadi ucururlar ...pilot takimimizin sol kanadi bizden iyi oldu galiba:)

futbalski60
11.01.2009, 18:08
bize orta yapan solaçık lazım leonardoyu izleyen varmı ortaları varmı bu adamın

Leonardo'nun ortalarına fazla takmayın bence bize safgan bir sol açık lazım değil.Buraya alınacak oyuncu forvete destek vermeli zaman zaman içeriye girmeli,Gökhan'la pas alışverişi yapmalı.İnanın böyle daha tehlikeli bir takım olacağız.Direk kanatta oynayan oyuncu alsaydık gol pozisyonu üretme de sıkıntı çekebilirdik ve ilerde forvet hattımız çok yanlız kalırdı ki Gökhan da bildiğiniz gibi defansla boğuşan bir forvet değil.

----Selçuk---Colman-----
Yattara-------------Leo--
----------Gökhan-----

Bu hücum hattı rakip defansın kafasını çok karıştırır umarım her şey istediğimiz gibi olur.

MaEsTrO
11.01.2009, 18:10
Arkadaşlar bu leonardo işi kesin mi?

Samet Berber
11.01.2009, 18:12
Bunun kararını Ersun Hocamız verecektir.Eğer çift forveti bozmayacaksa normal sol açık gerekiyor mesela Uğur Boral gibi.

Ama çift forveti bozup tek forvete döneceksek Leonardo tam aradığız adamdır .

Uğur Erdoğan
11.01.2009, 18:13
bütün sitelerde, haberlerde bi leonardo tutturmaşlar bakalım hadi hayırlısı

Emirhan Makul
11.01.2009, 18:13
Arkadaşlar Evinde Lig Tv'si Olan Arkadaşlar 19:00 Ana Haberini Kaçırmayalım Lütfen

Can Kelyağdı pardon Can Karyağdı bağlanıp birşeyler der belki sakın kaçırmayalım bu gece ordan bir haber geldi geldi gelmedi bu gecede patlamaz bu transfer.

Hüdai Pervaneli
11.01.2009, 18:14
ben bakabilirimemirhan senin icin:D

Kubilay ŞAHİN
11.01.2009, 18:16
Arkadaşlar Evinde Lig Tv'si Olan Arkadaşlar 19:00 Ana Haberini Kaçırmayalım Lütfen

Can Kelyağdı pardon Can Karyağdı bağlanıp birşeyler der belki sakın kaçırmayalım bu gece ordan bir haber geldi geldi gelmedi bu gecede patlamaz bu transfer.

can kelyağdı.. :D:D

Serdar A
11.01.2009, 18:17
Tamamen ayni düsünceleri paylasiyoruz. Mehmet Batdal'dan bende ümitlydim fakat bir türlü beklenen patlamayi yapamadi. Farabi abi TFF 2.Lig'de uzun boylu oyuncularin gol atmasinin zor oldugundan bahsetmisti ama her seye ragmen 20 macta 48 gol atip 14 puan farkla Yükselme Grubuna cikan bir takimin forvetinin sadece 3 gol atmasi endiselerimi dogrular gibi.

Yalnış anlaşılma var , ben 2. ligde forvetlerin uzun boylu olmasının bir avantajı olmadığını söylemiştim . Futbol genelde yerden oynanıyor . 2. ligde ön plana çıkan oyuncuların bir çoğu topla birlikte hızlı ve iyi derecede top tekniği olan futbolcular .

Mehmet Batdal'ın da ön plana çıkan özelliği skorer olması değil , ayağında çok iyi top tutması , az top kaybetmesi , iyi servis yapması ve hava toplarını domine edebilmesi . Bu yönlerini dahada geliştirebilmesi içinde üst liglerde şans verilmesi lazım . Bir başka önemli özelliği , Buca 2. ligde en çok yan toptan gol atan takımı , bunda Mehmet'in payı gerçekten çok büyük . Buca yan top organizasyonu genelde arka direkte biter . Mehmet ise her pozisyonda ön direğe koşar . Fizik olarak biraz daha güçlenebilir ve topsuz oyununuda ilerletmeyi başarırsa çok önemli bir duran top silahı olacağını düşünüyorum .

Önceki mesajımda söylediğim gibi , takım kadrosunda mutlak suretle bu yapıda bir taktik futbolcuya ihtiyaç var . Eğer yabancı kontenjanı kullanılmayacaksa , Mehmet maliyeti açısından da tercih edilebilir bir futbolcu haline geldi .

Alihan Ertürk
11.01.2009, 18:18

ben bu akşam bakacağım haberlere ne söylerse yazarım buraya merak etme Emirhan abi..:)

Hüseyin İlkin
11.01.2009, 18:19
Hüseyin, Türkiye'de bir de şöyle birşey var.

O Alex, Lincoln tipi özellikli adamlar rahat oynayamıyor. O bölgede her türlü faule, tekmelere, dirseklere, her türlü oynatmama çabasına maruz kalıyorlar. Dakika 70'den sonra kapanan bir takıma karşı öyle bir oyuncu oyuna almak, bana göre işe yaramaz.

Tek forvetki oyun sistemini artık her takım uygulayamıyor. Orta sahanın yaratıcı olması lazım. Bana göre Türk futbol liglerinde en uygun taktikler 2 forvetli taktikler zaten.

Rahat oynayamıyor bunlar diye düşüneceksek , takıma en başta almamak lazım . Lincoln 'ün bu sene ortalamaları belli , keza Alex 'inde iyi olduğunda istatistikleri ortadaydı . Bu tip oyuncular rakibi daha çabuk açabilen oyuncular . Elinde varsa , kullanacaksın . Sırf Alex - Lincoln demiyorum , o tipte oyuncular ... Mesela Zafer , onlar kadar iyi olmasada henüz ikinci yarı oyuna girip rakibi açabilir . Forveti oyuna almaktan daha çok işe yarar . Hee tabii , tercih meselesi . Bir de takımın tek forvete uyumlu mu uyumsuz mu o var ? Ama maça tek forvetle başlamıssan uyumlu olduğunu düşünüyorsundur zaten . Bence , fazla forvet pozisyon sayısı artacak değildir demek istiyorum ben kısaca . Mesela diğer türlü bakarsak , iki forvetin varsa ben üçüncü forveti oyuna almak yerine orta sahada ofansif yönü iyi adamım varsa onu alırım , yoksada forvetlerden birini çıkarır forveti öyle alırım ...

Emirhan Makul
11.01.2009, 18:20
ben bakabilirimemirhan senin icin

Benim için değil bak aşşağada 90 kişi var :D

Bakarım diyen herkese teşekkür ediyorum sağolun varolun son 40 dakika var haberlere.

Samet KILIÇ
11.01.2009, 18:21
Benim için değil bak aşşağada 90 kişi var

Bakarım diyen herkese teşekkür ediyorum sağolun varolun son 40 dakika var haberlere.

benim bildigim lig radyoda aynı haberleri veriyo oradanda dinleyebilirsin

Erdem Keser
11.01.2009, 18:23
Eğer Leonardo'yu alırsak büyük ihtimalle tek forvete döneceğiz.Bahsedilenlere ve hakkında yazılanlara göre oyuncu sol forvet özellikleri olan bir isim.
Leonardo-Yattara-Gökhan-Umut'lu bir kadro yapısının içerisinde 4-4-2 oynamak biraz fazla hayalcilik olur gibi:)

futbalski60
11.01.2009, 18:25
Bu arada kule forvet demişken Huelva Ersen Martin'i gözden çıkarmış dün Ntvspor'da İspanya muhabiri demişti.

Samet Berber
11.01.2009, 18:26
Eğer Leonardo'yu alırsak büyük ihtimalle tek forvete döneceğiz.Bahsedilenlere ve hakkında yazılanlara göre oyuncu sol forvet özellikleri olan bir isim.
Leonardo-Yattara-Gökhan-Umut'lu bir kadro yapısının içerisinde 4-4-2 oynamak biraz fazla hayalcilik olur gibi:)
Kesinlikle doğru yukarıda da belirttiğim gibi Leo'yu alırsak Eğer %90 tek forvet oynayacağız demektir aslında tek forvet demekte yanlış .

Yattara ve Leo forvet özellikli oyuncular yani 4-3-3 gibi oluyor .

Bence Ersun Yanal tek santrafora dönmek istemiyor bu yüzden Leo transferi olmayabilir, diyorum

Onur Akyüz
11.01.2009, 18:27
hoca tek forvet oynarsa hayalkırıklıgına uğrarım.

Muhammet
11.01.2009, 18:28
Rahat oynayamıyor bunlar diye düşüneceksek , takıma en başta almamak lazım . Lincoln 'ün bu sene ortalamaları belli , keza Alex 'inde iyi olduğunda istatistikleri ortadaydı . Bu tip oyuncular rakibi daha çabuk açabilen oyuncular . Elinde varsa , kullanacaksın . Sırf Alex - Lincoln demiyorum , o tipte oyuncular ... Mesela Zafer , onlar kadar iyi olmasada henüz ikinci yarı oyuna girip rakibi açabilir . Forveti oyuna almaktan daha çok işe yarar . Hee tabii , tercih meselesi . Bir de takımın tek forvete uyumlu mu uyumsuz mu o var ? Ama maça tek forvetle başlamıssan uyumlu olduğunu düşünüyorsundur zaten . Bence , fazla forvet pozisyon sayısı artacak değildir demek istiyorum ben kısaca . Mesela diğer türlü bakarsak , iki forvetin varsa ben üçüncü forveti oyuna almak yerine orta sahada ofansif yönü iyi adamım varsa onu alırım , yoksada forvetlerden birini çıkarır forveti öyle alırım ...

Söylediklerine katılıyorum.

Alex ve Lincoln'un istatistikleri ortada ama, takımları onları oynatıyor. Alex'in yanında Deivid var, geçen sene arkasında Aurelio vardı. Lincoln Meria, Arda ve Kewell'in etrafında oynuyor.

Benim söylemek istediğim, o türlü bir durumda oyuna Zafer gibi bir oyuncuyu almak, zaten kapanan bir takımın işini kolaylaştırır. Zafer'i oynatmama üzerine oynarlar. Ki bana göre tek forvet ve arkasında bir yaratıcı oyuncu kullanılan taktikler, dizilişler; daha çok topu çevirme, pas yapma, çok pas yapmamın sağladığı yaratıcılıkla da pozisyona girmeye yarar. Halbuki dakika 70'den sonra öyle bir durum, bence, çok da işe yaramaz. Benim görüşüm forvet alınması yönünde. Ha senin dediğin gibi, bir forvet ve bir de yaratıcı oyuncu da alınabilir. Tabi arkadaki oyunculara da bağlı bu.

Mehmet Sarigül
11.01.2009, 18:34
Hazir Ersen Martin'i geri almisken Mustafa Keceli'yi, Tolga'yi, Hasan'i, Erdinc'i, Cagdas'i,....transfer edelim. Ne kadro olurdu ama...

A.Gökhan AKIN
11.01.2009, 18:39
Farabi
Açıkçası Leonardo Transferinde takınılan tavrın eleştirilecek boyutları olsada çok da üzerinde durulası bir tarz olduğunu düşünmüyorum.Zira baz aldığımız kelimeler başkanın söylediği bir kaç kelimeden ibarettir ve başkanın sözlerinden senin düşündüğün şekliyle bir yorum çıkacağınada açıkçası kanaat getirmiyorum.Nedenine gelince Sende en az benim kadar biliyorsunki Başkan hiç bir futbolcuyu Teknik Drektöre danışmadan Alacak yapıda birisi değil.Bu açıklamayı tamamen Taraftarla yönelik olarak yapmıştır ve taraftarın için rahatlatmaktan başka bir amaç yok bana göre.

Bunun dışında başka arkadaşlırın yaptığı yorumlarda (içimizde ki irlahdalılar tarzı) kesinlikle bizim forumumuza yakışmıyor.Mümkünse biraz daha dikkat edilmesini istiylorum bir lafı söylemek başkadır eleştirmek daha başka zira söylemekle eleştirmek arasında fark vardır.

Mehmet Ç.
11.01.2009, 18:39
demin tgrt haber de spor haberleri vardi

bordomavililer leonardo yu istiyor ama bikac pürüz cikmis, trabzon'da araya ceto yu sokmus bi iki güne kadar bitirilermis isi.

Mehmet Ç.
11.01.2009, 18:40
pardon sota bu aralar kv oynamadindan muro'yu özledim

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 18:42
bakalım muhteşem muhabir can ne diyecek....

Bülent AKBULUT61
11.01.2009, 18:43
geliyorum gidiyorum ortada hiç bir transfer dedikodusu bile yok canım sıkılıyor valla

cihatöztürk
11.01.2009, 18:45
her yerde leanardo yazıya ....kesinmi millet

Hekimoğlu
11.01.2009, 18:45
bakalım muhteşem muhabir can ne diyecek....Real madrid yattara için geliyor demişti 1-2 hafta önce yolu bulamadılar herhalde, can karyağdı güvenilir değil bana göre.

Murat TONBUL
11.01.2009, 18:46
leo yu aldıktan sonra tek forvet olmasını ben de isterim ama ersun hoca nın tek forvet oynatcağını tahmin etmiyorum.

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 18:47
her yerde leanardo yazıya ....kesinmi millet

kesin değil ama olma ihtimali yüksek...

cihatöztürk
11.01.2009, 18:49
kesin değil ama olma ihtimali yüksek...

işllah işllah hadi hazırlısı bi seyrediyim ben yootubeden nasıl biri :)

Keleşoğlu
11.01.2009, 18:49
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/7d596a647c9180febaec444a65b4d6fc8492842fbfb2517a02 2e15f6510b5dc8f19b94083d59170515110

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/7d596a647c9180febaec444a65b4d6fc8492842fbfb2517a02 2e15f6512973d0ef87940f47691d2bbfc098a1c77e6ed3e15a bef615908d6015110

bu adam solacıktan cok forvet gibi leblebi gibi gol atıyo:)

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 18:50
işllah işllah hadi hazırlısı bi seyrediyim ben yootubeden nasıl biri

valla videolara göre süper her vurduğu goL oluyor:D

cihatöztürk
11.01.2009, 18:52
valla videolara göre süper her vurduğu goL oluyor:D

walla iyi videoya bakarsan süper ama :(

baya tuzludur bence.....

selcuk
11.01.2009, 18:52
leonardo bayaga bi takima hayir demis yabanci sitelerden okuduguma göre
ajax saaten satib para kazanmak istiyor
sezon sonu kontrati bitecek

yani sonrun ajax da degil
bi kac hafta önce 750 bine kölne evet demisler dogruysa oyuncu kabul etmemis

Mehmet Ç.
11.01.2009, 18:53
Real madrid yattara için geliyor demişti 1-2 hafta önce yolu bulamadılar herhalde, can karyağdı güvenilir değil bana göre.

ilk trabzonun leonardoyla ilgilendigni de o söylemist i bi gün sonra baskan da dedi:D

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 18:53
walla iyi videoya bakarsan süper ama

baya tuzludur bence.....

yok okadar pahalı değil tansfermarkt da 2£ gözüküyor...bide sözleşmesinin bitmesine 5 ay mı ne kalmış....

Mehmet Ç.
11.01.2009, 18:54
leonardo bayaga bi takima hayir demis yabanci sitelerden okuduguma göre
ajax saaten satib para kazanmak istiyor
sezon sonu kontrati bitecek

yani sonrun ajax da degil
bi kac hafta önce 750 bine kölne evet demisler dogruysa oyuncu kabul etmemis

bizde ama arada sota var eski takim arkadasi

selcuk
11.01.2009, 18:55
real madridin yattaraya ilgilendigini ilk marca gazetesi duyurmusdu karyagdi degil

cihatöztürk
11.01.2009, 18:56
yok okadar pahalı değil tansfermarkt da 2£ gözüküyor...bide sözleşmesinin bitmesine 5 ay mı ne kalmış....

bakalım neler olcak o zaman bu gece:)

Ayhan Çolak
11.01.2009, 18:56
Yalnış anlaşılma var , ben 2. ligde forvetlerin uzun boylu olmasının bir avantajı olmadığını söylemiştim . Futbol genelde yerden oynanıyor . 2. ligde ön plana çıkan oyuncuların bir çoğu topla birlikte hızlı ve iyi derecede top tekniği olan futbolcular .

Mehmet Batdal'ın da ön plana çıkan özelliği skorer olması değil , ayağında çok iyi top tutması , az top kaybetmesi , iyi servis yapması ve hava toplarını domine edebilmesi . Bu yönlerini dahada geliştirebilmesi içinde üst liglerde şans verilmesi lazım . Bir başka önemli özelliği , Buca 2. ligde en çok yan toptan gol atan takımı , bunda Mehmet'in payı gerçekten çok büyük . Buca yan top organizasyonu genelde arka direkte biter . Mehmet ise her pozisyonda ön direğe koşar . Fizik olarak biraz daha güçlenebilir ve topsuz oyununuda ilerletmeyi başarırsa çok önemli bir duran top silahı olacağını düşünüyorum .

Önceki mesajımda söylediğim gibi , takım kadrosunda mutlak suretle bu yapıda bir taktik futbolcuya ihtiyaç var . Eğer yabancı kontenjanı kullanılmayacaksa , Mehmet maliyeti açısından da tercih edilebilir bir futbolcu haline geldi .
takımımızda değil de sezon başında karadenizspor da eren görür ile oynasaydı daha çok gözününde olur ve kalitesini belli ederdi batdal.
fiziki yeterlilik yeterli düzeyde ancak taktik ve bireysel anlamda yeterli antrenmanlar yapılmıyor ikinci lig de. dolayısıyla pilot ta yetişmesi ersun hoca nın kontrolünde kendisini geliştirmesi daha kolaydı. üst düzey futbol oynaması ve bizde başarılı olabilmesi şu an için özellikle de ikinci yarı için oldukça zor.

selcuk
11.01.2009, 18:57
bizde ama arada sota var eski takim arkadasi

sota ajax da oynarken leo daha cocuk du
brezilya plaj larinda futbol oynuyordu

Alihan Ertürk
11.01.2009, 18:57
başkan biraz kesenin ağızını açarsa leo'yu 2.5 € alırız bence yoksa yusuf gibi leo da gelmez..

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 18:58
bakalım neler olcak o zaman bu gece

eğer can haberlerde bişey demesse çok bişey beklemeyelim bu gece de:D

Hekimoğlu
11.01.2009, 18:58
real madridin yattaraya ilgilendigini ilk marca gazetesi duyurmusdu karyagdi degilGazeteden haber yapmadı 1-2 güne geliyorlar dedi şu gazetede şöyle yazı var demedi kesin konuştu sonuç ortada bir roma yattara muhabbeti de vardı sabıkalı olduğu.

selcuk
11.01.2009, 19:00
başkan biraz kesenin ağızını açarsa leo'yu 2.5 € alırız bence yoksa yusuf gibi leo da gelmez..

o kadar pahali olmaz
nede olsa kontrati bitiyor
td gitmesinden yana

cihatöztürk
11.01.2009, 19:01
eğer can haberlerde bişey demesse çok bişey beklemeyelim bu gece de:D

aslından madem iyi oyuncuki videolara göre öle...bas parayı hemen al hiç uğraşmıyacaksın.... ne kadar istiyolar şu kadar ..tamam al...

al gülüm ver gülüm en iyisi:)

selcuk
Gazeteden haber yapmadı 1-2 güne geliyorlar dedi şu gazetede şöyle yazı var demedi kesin konuştu sonuç ortada bir roma yattara muhabbeti de vardı sabıkalı olduğu.

roma nin istedigini yönetimden dogrulanmisdi

aslından madem iyi oyuncuki videolara göre öle...bas parayı hemen al hiç uğraşmıyacaksın.... ne kadar istiyolar şu kadar ..tamam al...

al gülüm ver gülüm en iyisi:)

oyuncuyuda iste ikna etmen geregtimi sürebiliyor
colman transferini bi hatirliyalim

Ali Tunahan Güllü

al gülüm ver gülüm en iyisi

en kolayı:D

Alihan Ertürk
11.01.2009, 19:02
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=ligradyo haberler başlıyor buradan dinleyebilirsiniz..

cihatöztürk
11.01.2009, 19:03
en kolayı:D

başkandan hayırlı haberler bekliyelim....

yapcak bişi yok

Ali Tunahan Güllü
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=ligradyo haberler başlıyor buradan dinleyebilirsiniz..

teşekkürler...

Ünal Er
bu adama da tüpcü ve saz arkadaşları saldırmasın

Ali Tunahan Güllü
başkandan hayırlı haberler bekliyelim....

yapcak bişi yok

sadri baba bizi üzmez inşallah en iyisini getirecak...

Alihan Ertürk
11.01.2009, 19:04
rivaldo ne kadardır acaba ona bir teklif yapsak ??

Ali Tunahan Güllü
rivaldo ne kadardır acaba ona bir teklif yapsak ??

okdarda değil onun yaşı baya bi var:D

Alihan Ertürk
teşekkürler...

birşey değil ama şuanda beygir rallisi var yayında :D

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 19:05
birşey değil ama şuanda beygir rallisi var yayında

evet bende ona şaşırdım:D

Alihan Ertürk
okdarda değil onun yaşı baya bi var

etkili olur ama,tecrübeli hemide

Ahmet Başkaya
ligtv de sabırsızlıkla bekliyorum..

Hekimoğlu
Roma yattara muhabbetinde yattara amerikada ki tatilini yarıda kesip geliyor çok sinirli felan demişti öyle birşey olmadı yattara da romadan hiç bahsetmedi.İşin özeti ben güvenmiyorum bu adama.

TSezgin61
11.01.2009, 19:06
haberler daha baslamadimi?

Şahin_53
Bu adam tam bizim aradığımız nitelikte birisi.

Fırsatçı birine benziyor, gelirse çok gol atarız....

cihatöztürk
tokatspor fener maçını yorumluyorlar şuan ..

selcuk
11.01.2009, 19:07
bu adama da tüpcü ve saz arkadaşları saldırmasın

neden olmasin

böyle bi oyuncuyu alma firsati kolay dogmaz

bi sene önce daha ona 7 milyon euro deger biciliyordu
sakatliklar yüzünden bu duruma düsdü
ins. bizde yine cikisa gecer

Ahmet Başkaya
tokatım a helal olsun yaaa :D:D:D hemşehrilerim benim

cihatöztürk
sadri baba bizi üzmez inşallah en iyisini getirecak...

işallah işllah

Alihan Ertürk
haberler daha baslamadimi?

trabzonspor ile ilgili haberler yaklaşık 19.20 / 25'de yayınlanıyor..

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 19:09
daha tokattan haberler var:D

TS-Tiryaki
11.01.2009, 19:09

Sezon sonu sözlesmesi bitecek olan bir futbolcu 2,5 Milyon € degildir.

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 19:10
Sezon sonu sözlesmesi bitecek olan bir futbolcu 2,5 Milyon € degildir.

bencede okdar değildir...

Şahin_53
11.01.2009, 19:11
Febe haberleri var daha......

Ahmet Başkaya
11.01.2009, 19:11
lovreke ne dersiniz:S:S:S:S

cihatöztürk
11.01.2009, 19:12
beygirlerden bahsediyo bu ya

TSezgin61
yau bu atlar hic uyumazmi... hala kosuyorlar...

Keleşoğlu
neden olmasin

böyle bi oyuncuyu alma firsati kolay dogmaz

bi sene önce daha ona 7 milyon euro deger biciliyordu
sakatliklar yüzünden bu duruma düsdü
ins. bizde yine cikisa gecer

geçirdiği sakatlıklar çok ciddi sakatlıklarmı bilgin varmı? cunku ben bir videoda izlemiştim sedyeyle stad dısına tasınıyordu kırık varmıs gibi

Ahmet Başkaya
yau bu atlar hic uyumazmi... hala kosuyorlar...
nerde bahsedio

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 19:13
geçirdiği sakatlıklar çok ciddi sakatlıklarmı bilgin varmı? cunku ben bir videoda izlemiştim sedyeyle stad dısına tasınıyordu kırık varmıs gibi

benim bi yerden okuduğum yazıda bi ara kötü bi sakatlık geçöirmiiş herlade...

selcuk
11.01.2009, 19:14

maalesef bilmiyorum

Terzioğlu
11.01.2009, 19:14
Bir sakatliginda 6 ay sahalardan uzak kalmisti ama neden dolayi bilmiyorum.

ümit tavsan
11.01.2009, 19:16
slm transverlerden ne haber

TSezgin61
11.01.2009, 19:16
haberi alir almaz arkadaslar buraya yazin bizi meraklandirmayin :)

Bekir
11.01.2009, 19:19
leonardo için 2.5 milyon euro falan yazmıslar.leonardo sezon basında aja ın satmak istedigi futbolculardandı..suanda satmak istiyolar 750 bin euro ya almıslar..
en fazla isticekleri para 1 milyon euro dur
zaten fm 2009 da direk transfer listesinde baslıyor 900 bin-1.1 milyon euro istiyolar

poetricus
11.01.2009, 19:19
Başkan, Serdar Bali ve Ziya Doğan'a teklif yapsa nasıl olur acaba?
BJK yine devreye girer mi?

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 19:21

yanlışlıkla girmezlerde üstümüze kalmasın:D

selcuk
11.01.2009, 19:21

onlar biz esek alsak onada abanirlar
yusuf ne ilk di nede son olacakdir

Atakan
11.01.2009, 19:23
Sadri Başkan en iyisini bilir ve bence iyi bir süpriz yapacak.

Serhat
11.01.2009, 19:23
Bugün bi yerde okudum ama nerde :(
Kenedy Bakircioglu'nun bon servisi elindemiymis neymis :(
Bilgisi olan varmi?

poetricus
11.01.2009, 19:24
Onlar biz eşek alsak ona da abanırlar.
Yusuf ne ilkti ne de son olacaktır.
Üç-dört yıldır benim de dikkatimi çekiyor. Kime talip olsak araya giriyorlar. Kendileri almasa bile bize mani olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

cihatöztürk
11.01.2009, 19:24
Bugün bi yerde okudum ama nerde :(
Kenedy Bakircioglu'nun bon servisi elindemiymis neymis :(
Bilgisi olan varmi?

o kim :confused:

Selçuk Demircioğlu
11.01.2009, 19:25
Videodan pek anlaşılmaz ama robben gibi futbolcu:)
O da sağ kanattan içeri giriyor buda..
Yattarayı keser:)

Gökhan KAN
11.01.2009, 19:25
o kim :confused:

isveçliydi galiba...

cihatöztürk
11.01.2009, 19:26
Videodan pek anlaşılmaz ama robben gibi futbolcu:)
O da sağ kanattan içeri giriyor buda..
Yattarayı keser:)

biri sağda biri solda oynasa olmazmı

Süleyman50
11.01.2009, 19:28
bir an önce transfer işi gerçekleşmeli yine geç kalacağız bu gidişle.....

zurjcas
11.01.2009, 19:29

2006aralıkta ajaxa transfer olmuş
2007ocakta 6ay sahalardan uzak kalmış ve dizinden sakatlanmış bu dönemde.
en büyük şanssızlığı bu olsa gerek.transferden bir ay sonra 6 ay sakatlık.
sonra da toparlayamış tam olarak.
kendini yeniden bulması gerekiyor.
trabzonsporda bulur mu bulmaz mı bilinmez.
biraz risk işi gibi geliyor bana.
büyük bonservisler verilmemeli.
en fazla 1milyon derim ben.

http://en.wikipedia.org/wiki/Leonardo_Santiago

Samet Berber
Mahmut Aksu BJK ile görüşebilirsiniz demiş Yazıcı'ya .

Öyle diyor kendisi .

Terzioğlu
Biri bana bu adamin dedigini tercüme edebilir mi.

Alihan Ertürk
11.01.2009, 19:30
sözde yusufun kafasını karıştırmışız dua etsin kırmadık o kafayı :)

cihatöztürk
11.01.2009, 19:30
sözde yusufun kafasını karıştırmışız dua etsin kırmadık o kafayı :)

aynen katılıyorum:alkış::alkış:

Samet Berber
11.01.2009, 19:31
Adam konuşamıyor ya :) .

Alihan Ertürk
11.01.2009, 19:31
Biri bana bu adamin dedigini tercüme edebilir mi.

yusuf transferi ile ilgili konuşuyor :) bizim başkanın sözlerine cevap veriyor..

zahido
11.01.2009, 19:33
Mahmut Aksu BJK ile görüşebilirsiniz demiş Yazıcı'ya .

Öyle diyor kendisi .

Gecen gunde menejerlerine soyemisler diyodu.. Menajerer aciklama yapsin diodu.. Salak bu adam yaa..

Ahmet Başkaya
11.01.2009, 19:34
adi adam bu ya. Külliyen kiviriyor. Yok efendim yusufun aklini celmisiz.
ya haklı da olabilir istiyorsan alacaksın kardeşim yok menajer falan ...eğer almıyorsan çekileceksin izin verip de başka takımlarla görüşmesine sonra etik değil demeyeceksin..böyle birşey yoksa ne uyduruyorsun diyeceksin bursa camiasına ..
Ben Sadri Baba yı çok seviyorum...Ama bu transferi fazla önemsemenin sebebidir...

Emirhan Makul
11.01.2009, 19:38
Gördünüz Dimi Haberi Bu Lig Tv Haberi Olacak bu kadar Canlı Telefon bağlantısı Bizden Oyuncu Satılacağı zaman olur Can Karyağdı birsürü palavra sallar ve kapatır telefonu bu işler böyle bu kanal İstanbul takımlarının olacak o kadar. Fenerbahçe maçında masöre bile mikfrofon tuttular bizim haber 17 sn sürdü.

aaahmet61
11.01.2009, 19:40
kaynak sadece can karyağdı mı.aramızda yerel kanalları seyreden yok mu.yerel kanallarda yönetime yakın muhabir yok mu.can karyağdıyamı kaldık.

Emirhan Makul
11.01.2009, 19:41
Rahat olun bu akşam stadtum var lig tv'den haber alamadıysak ordan alırız orda belki bahsederler Ömer üründül izin verirse tabi.

Oğuzhan Fidan
11.01.2009, 19:41
arkadaşlarr herkez aynı şeyden bahsediyo burası transfer bölümü bildiğiniz bi gelişme varsa yazın tartışın yok bize gelmedi yok can bağlanmadı çocuk yuvasına döndü burası ya

Emre7
11.01.2009, 19:42
can karyağdıya kalsa biz yusufu da almıştık...
bırakın bu adama niye inanıyorsunuz...

TS-Tiryaki
11.01.2009, 19:42
Gördünüz Dimi Haberi Bu Lig Tv Haberi Olacak bu kadar Canlı Telefon bağlantısı Bizden Oyuncu Satılacağı zaman olur Can Karyağdı birsürü palavra sallar ve kapatır telefonu bu işler böyle bu kanal İstanbul takımlarının olacak o kadar. Fenerbahçe maçında masöre bile mikfrofon tuttular bizim haber 17 sn sürdü.

Bunlar 3 saat eziklerdeki brezilyalilarin yilbasi partisini gösterdiler. Ligin averajla ikincisi olan takimin 17 saniye haberinide zor yapiyorlar.

ezik oglu ezikler.

Kubilay ŞAHİN
11.01.2009, 19:43
Rahat olun bu akşam stadtum var lig tv'den haber alamadıysak ordan alırız orda belki bahsederler Ömer üründül izin verirse tabi.

oradanda haber alamassak yatın aşşa yarın illaki bişeler olur..:D

oskanonur
11.01.2009, 19:45
bence bu can kar yagdı konusunda adama biraz haksızlık yapıyoruz. bir sekilde adam aldıgı bilgiyi aktarıyor. sorun ona bu bilgileri sızdıran yetkili kisilerde bence.

cyberentalpi
11.01.2009, 19:57
Muhtemelen Ajax oyuncuyu aldık. Umuyorum sota nin bize faydasi ust derece olur.

Yunus Emre SEYHAN
11.01.2009, 19:58
En geç 3-4 gün içinde transfer olması lazım..

Alihan Ertürk
11.01.2009, 20:00
En geç 3-4 gün içinde transfer olması lazım..

3-4 gün çok fazla yarın yada ebürgün bitmesi lazım daha öbürgün de kampa katılması lazım oyuncunun

Dogan
11.01.2009, 20:05
Leonardo bence faydalı olacak. Aydın konusu da doğrudur inşallah. Beğendiğim bir futbolcu. Bunların üstüne bir şekilde Özeri de ekleyebilirse Sadri başkan tadından yenmez vallahi:)

Cafer Bulur
11.01.2009, 20:06
Jose ernesto sosa,bayern münih de sans bulamayan tam bir 10 numara.
Alman kicker dergisinde yazilan bir habere göre sezon sonuna kadar kiralanmasi gündemde.
Travelair sence biz bu futbolcuyu kiralayamazmiyiz?Bence ugrasmaya deger,harika bir transfer olurdu.

ilhan
11.01.2009, 20:15
Devam edebilirsiniz.

- Geçici kapamadan ötürü özür dilerim. Ama buranın Transfer Dosyası başlığı olduğunu unutmayalım. ;)

Özge
11.01.2009, 20:29
Leonardo transferi kesinleşse artık ya:)

hüseyin1975
11.01.2009, 20:29
Alman kicker dergisinde yazilan bir habere göre sezon sonuna kadar kiralanmasi gündemde.
Travelair sence biz bu futbolcuyu kiralayamazmiyiz?Bence ugrasmaya deger,harika bir transfer olurdu.

Defalarce izledim, hem televizyonda hemde stadyumda canli izledim.
Hamit Altintopun bir ayagi etmez mesela.
Bayernin aldigi ve cok para verdigi nadir kötü oyunculardandir kendisi.
Ha belki orada tutturamadi ve genelde iyidir, orasini bilmem.
Milli maclarini seyretmek nasip olmadi.

Ali Tunahan Güllü
11.01.2009, 20:31
Leonardo transferi kesinleşse artık ya

bence o iş yarın kesinleşir....

hüseyin1975
Leonardo bence faydalı olacak. Aydın konusu da doğrudur inşallah. Beğendiğim bir futbolcu. Bunların üstüne bir şekilde Özeri de ekleyebilirse Sadri başkan tadından yenmez vallahi:)

Hangi Aydin, ne Aydini?
Leonardo ne ara alindi?

Bugün Basliga uzak kaldim.

Yönetimden aciklama geldimi???

Cafer Bulur
Abdulaziz,adnan ve fatih takimdan ayrildi,ergin de gitmek üzere.
Bu durumdan sonra en az 2 futbolcu alacagimizi düsünüyorum.Bu takviyelerde orta saha ve solaciga olur herhalde.
Kadromuz sayisal anlamda geriledi,simdi bunu sayisal ve kalite olarak arttirmamiz gerekiyor.Buna mecburuz.

Travelair
11.01.2009, 20:33

Ben çok ümitli olmam çünkü teknik direktörler genelde futbolcunun gelişimini izleyebilmek için göz önünde olmasını isterler bildiğiniz gibi. Bilemiyorum aslında denemek gerek, hatta Chelsea Inter gibi dünyanın her tarafından gelen oyuncularla kadroları şişen ve sürekli sağa sola kiralanan isimler denenebilir. Belki AB pasaportu kazanma adına bizi tercih etmeyebilirler denemek gerek. Vaktiyle bir üye yazmıştı Adebayor ve bir kişinin daha kiralanması gündemdeymiş (Gençlerken), alabilirmişiz ama vizyonsuz yönetim tarafından önem gösterilmemiş

Cafer Bulur
11.01.2009, 20:34
Defalarce izledim, hem televizyonda hemde stadyumda canli izledim.
Hamit Altintopun bir ayagi etmez mesela.
Bayernin aldigi ve cok para verdigi nadir kötü oyunculardandir kendisi.
Ha belki orada tutturamadi ve genelde iyidir, orasini bilmem.
Milli maclarini seyretmek nasip olmadi.
Hüseyin abi bayern icin yetersiz bir oyuncu olabilir ama bizim isimizi görürdü.
Sosa arjantin milli takiminda dahi 4 kez oynamis bir futbolcu,nasil kötü bir oyuncu olur ki?Bugün delgado dahi bu milli takimin yanindan dahi gecemiyor.
Sosa colman la iyi isler cikartabilirdi,colman da bu transfere araci olurdu.

My
11.01.2009, 20:38
Kafamın almadığı ve de beni endişelendiren bir şey var. Ersun Yanal'ın futbolcu dağarcığıyla övünüp durmuyor muyduk. Şimdi Ersun Hoca'nın o dağarcığında işimize yarayacak bir tane sol kenar adamı yok mu yani ? Şota'ya felan karşı değilim ama bu kafamı kurcalıyor.

Ayrıca Leonardo sanki bana bizim aradığımız adammış gibi gelmiyor.

Sefa Murat Dokuz
11.01.2009, 20:40
Leonardo FB de geçen yıl deivid in yaptığı patlamayı bizde yapabilecek bir oyuncu hemde deivid den iki kat daha hızlı bir adam.

Cafer Bulur
11.01.2009, 20:44
Kafamın almadığı ve de beni endişelendiren bir şey var. Ersun Yanal'ın futbolcu dağarcığıyla övünüp durmuyor muyduk. Şimdi Ersun Hoca'nın o dağarcığında işimize yarayacak bir tane sol kenar adamı yok mu yani ? Şota'ya felan karşı değilim ama bu kafamı kurcalıyor.

Ayrıca Leonardo sanki bana bizim aradığımız adammış gibi gelmiyor.
Galiba ersun yanalin istedigi oyuncular bize pahali geliyor.
Sotayi zamaninda uygun bir fiyata ajax a satmistik.Leonardo transferinde bu yüzden sorun cikarmazlar gibime geliyor.

Serhat
11.01.2009, 20:50
Galiba ersun yanalin istedigi oyuncular bize pahali geliyor.
Sotayi zamaninda uygun bir fiyata ajax a satmistik.Leonardo transferinde bu yüzden sorun cikarmazlar gibime geliyor.

Abi Bence bu saatten sonra zaman kısalmışken fiyati değilde daha çok aradığımız kanmı diye tartışmalıyız... Leonardo hakkında daha fazla bilgiye sahip olan yokmu arkadaşlar?

İskender Çakmak
leonardo bzim işimizi görür diye düşünüyorum sola leonardo ve yedek olarakta sami ve ya başkasını takıma almak gerekir son 10 dakika leonardodan sonra oyuna girip onu takıma monte etmek gerekir

Yunus Emre SEYHAN
Leonardo'nun orta açma yeteneği nasıl bilen var mı?

Mehmet Ç.
11.01.2009, 20:51

kötü müs transfermarkt.de deki forum'da birinin demesine göre ajaxli birisi yazmis

Yunus Emre SEYHAN
11.01.2009, 20:52
kötü müs transfermarkt.de deki forum'da birinin demesine göre ajaxli birisi yazmis
Tşk ederim bilgi için..
Gerçekten orta açmayı beceremiyorsa bizim işimizi görmez. Videolara aldanmamak lazım. Üstelik ağır sakatlık geçirmiş ve disiplin Problemi var.

ONUR BEKAR
11.01.2009, 20:52

http://spor.mynet.com/sporhaber/detail_news/home.asp?mainPage=0&which=center&type=&id=O1231600798166&ref=flashfutbol&date=10Ocak2009

burdan izleyebilirsin

hüseyin1975
11.01.2009, 20:53
Hüseyin abi bayern icin yetersiz bir oyuncu olabilir ama bizim isimizi görürdü.
Sosa arjantin milli takiminda dahi 4 kez oynamis bir futbolcu,nasil kötü bir oyuncu olur ki?Bugün delgado dahi bu milli takimin yanindan dahi gecemiyor.
Sosa colman la iyi isler cikartabilirdi,colman da bu transfere araci olurdu.

Bayern onu büyük yetenek diye transfer etti.
Hatirladigim kadari ile 10 - 12 Milyon Euro ödediler.
Defalarca sans tanidilar ama olmadi.

Bayern büyükm takimlar arasinda oyuncularina en iyi davranan kulüp.Orada basaramayan büyük oyuncu degildir bana göre.
JHa türkiye liginde is yapabilirmi bilemem ama ben genel olarak begenmiyorum.
Örnegin onun kullandigi en az 40 tane serbest vurus ve köse vurusu görmüsümdür ama hep fos.
Yani bence yaramaz

Ümit Küçük
11.01.2009, 20:53
orta acsada vuracak oyuncumuz varmı,yeterki soldan ceza sahasına girsin adam eksiltsin duvar pası yapsın topu aldımı adam eksiltsin bunları yapabilirse orta acmasada sorun degil en azından serkan kadar ortalar diye düsünüyorum

Rama61
11.01.2009, 20:55
leonrdoyu feyenoordan beri takip ediyorum süratli ve seri alinirsa süper olur ama ins.trabzonu bir görmem lazim demez

Yasin Berber
11.01.2009, 20:57
Bu ara transfer dönemi bende çöküntü yarattı vede internet sitelerine yeni bir haber varmı diye bakmadan bir hal oldum yazın ne güzeldi her gün bir haber

asimavi
11.01.2009, 20:58
siz herhalde yattara gibi orta acan bi adam ariyonuz ...tahminimce bi beckham vardi..birde gigs ..

....arkadaslar adamin teknigi var hizi var gole yakin brezilyali..daha ne istiyoruz ...herhalde ortalarida caleden iyidir...ole yattra gibi soldan kafaya muz orta yapan adam istiyorsak 10 milyonu gozden cikaricaz...

...hem yattara yapiyoda ne oluyo sanki iceride bi fatih tekke vaya hakan sukurumuz var ....gokhan ile umut var bunlarda genelde ayakla gol atan oyuncular ...yani leonardo topu soldan iceri sursun yeter

Rama61
11.01.2009, 21:00
orta sahaya Al Nasr Dubaide oynayan Elton Xavier Gomez diye bir Brezilyali var.Sergenin hizlisi süper topcu 22 yasinda.canavar gibi tam bize göre

Ümit Küçük
11.01.2009, 21:00
asimavi aynen katılıyorum dediklerine bu arada onur-61 dedikleride cıkmadı gecmiyo bu transfer sezonu ya artık imza görsek :S

Pro-TS
11.01.2009, 21:01
leonrdoyu feyenoordan beri takip ediyorum süratli ve seri alinirsa süper olur ama ins.trabzonu bir görmem lazim demez

takip ettiğine göre iyi topçu demek

hüseyin1975
11.01.2009, 21:02
Bazilari Aydin diye birinden bahsetti.
Hangi Aydin.
Bugün bu Basliga uzak kaldim.
Özet yapabilirmi biri?

Muhammet
Leonardo hakkında yöneticilerden herhangi bir açıklama geldi mi ki?

Eğer gelmediyse, bu haberler yalan haberden ileri gitmez benim için. Belki de boşuna tartışıyoruzdur.

Rama61
stil olarak biraz Denilsona benziyor

Night61
11.01.2009, 21:03
leonardo gelsin sadri başkandan daha bişe istemem bu ara sezonda...

Muhammet
11.01.2009, 21:03
Hangi Aydin.
Özet yapabilirmi biri?

Aydın Karabulut'an bahsedidi. Gündemimizde değil zaten. Önemli değil.

Ümit Küçük
11.01.2009, 21:04
Hangi Aydin.
Özet yapabilirmi biri?

aydın karabulut hanı su sene basında besıktas parasını yatırmayınca serbest kalacakdı bız alacakdıkda sonra son anda parası yatınca bjk da kalan sımdı de yusufa karsılık bursaya verılmek ıstenen 18 yasındakı sol acık oyuncusu bjk nın aydın karabulut .Birde gündemde leonardo var DHA nın haberıne gore anlasmısız bunu dısında 2 tane daha futbolcu alacakmısız bugun ku haberler bunlar