PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

28TS61
10.01.2009, 03:07
aslinda beni denese ersun hoca ama nerdeee,

ben sol ayakliyim ve bizim takimda sol acik oynuyorum, bize tayfunlar, erginler gibi sans gelmediki hic :(

Mehmet Sarigül
10.01.2009, 03:08
Simdi Orhan olacakti solacik, ortada Fatih, sagacik Gökdeniz....

trab61
10.01.2009, 03:13
fatih ve ozer alinabilse mukemmel olur.
ozaman sampiyonuz.ama tabiiki cok uzak bir ihtimal maalesef.

batuhan249
10.01.2009, 03:19
habu tayfunun bu takimda isi yooooooooooookkkk
bügün yine ona fitil oldum
abi 10 metre düz pas atamadi
göksu pozisyon dan sonra ona bakti
icinde yüzde yüz demistir lan bu adam ne ayak düz pas bile veremiyor

renkdas bence goksu ole dememistir demistirki eger bu futbolcu bozuntusu ts da ilk 11 e giriyosa kesin hermac ben banko oynarim demistir

Erdal DİLEK
10.01.2009, 03:28
arkadaşlar bu sezer di, caner di, bunları gecelim, biz kadıköyden nasıl cıkarız buna göre adam lazım diye plan yapıypruz, alınacaksa bu tıp bir adam alınsın, alımöayacaksa gerek yok, yavuz selimde sezeri de bol caneride vb.

Mehmet Sarigül
10.01.2009, 03:28
Fatih Tekke'yi cok begeniyorum.
Kendini biraz daha gelistirebilse, Rusya degil de Almanya'ya veya Ispanya'ya gitseydi.
O sakatliklar olmasaydi, simdi cok cok büyük bir futbolcu olabilirdi.
Fatih cok farkli bir futbolcu.
Bir Gs maci hatirliyorum, hani o 0-4 kaybetdigimiz..
Keske tekrar oyle bir kaptanimiz olsa.

Mahmut Baran
10.01.2009, 03:30
hadi hüseyine yedek tahammül edebilirim. ama umut,ergin,ferhat,tayfun,adnan. kişilik karakter olarak hepsini severim ama bu kutsal formayı giyebilecek herhangi bir ışık yok bu adamlarda.derhal satılsın gönderilsinler. kadro raharlasın. bu benim kendi fikrim.

Cem Akyüz
10.01.2009, 03:33
arkadaşlar bu sezer di, caner di, bunları gecelim, biz kadıköyden nasıl cıkarız buna göre adam lazım diye plan yapıypruz, alınacaksa bu tıp bir adam alınsın, alımöayacaksa gerek yok, yavuz selimde sezeri de bol caneride vb.

Sezer'i izlemedim ama Canerin nesini beğenmiyorsunuz anlamadım açıkcası..Cska da yedek kalmasını diyecekseniz önünde Zhirkov gibi herkesin peşinde olduğu bir adam var..Zico Cska'nın başına geçmiş zaten fb de çalıştığı için inadına vermez bize Caneri:p

Dip.Ing.Mag.
10.01.2009, 03:33
eger bu devre arasi transfer doneminde su hüseyinden kurtulabilirsek varya yilin transferini yapmis olacagiz emin olunnnn... Ben bir Trabzonlu olarak , bir Trabzonspor sevdalisi olarak Hüseyini bu takim da tutan sahsiyetlere hakkimi helal etmiyecegim... Emin olun Adnan veyahutta ferhat bana gore hüseyin den 2 gomlek ustundurler ... kaldiki onlar hep yedekler ve her takas olayinda onlarin adlari geciyorrr... neden mi onlar bile iyiler dedim... Adnan dikine oynayan bir oyuncu ara sira etkili sutlarda cekiyo kaleyi yokluyor, nadir de olsa golleri de oluyor... ferhat oda dikine oynayabiliyorr,oda musait pozisyonlarda sut cekme girisiminde bulunuyor...Ama bizim buyuk kaptan takimin medari iftari vazgecilmezi önderi lideri demir basi Hüseyinski cimsirov un bildigi tek sey rakibe cift dalmak , topun onune yatarak topu kesmek orta sahda ki toplari kafayla uzaklastirmak... yahu bu adamin kaleye sut cektigini merak ediyorum acaba torunlarim gorebilecek mi.. yada bir defada dikine oynadigini.neymis en fazla pas yapan oyuncuymus,hayret bisey herhalde olur adam ya kaleciyle yada songla paslasiyo surekli... bugun ku macta yattara topu aldi , huseyin arkasinda kacsa sag dan bindirme yapsa onu bombos kalacak , oldugu yerde yattarayi izliyooo,yok boyle birseyyy . hadi bunlari yapamiyo diyelim yok yani yetenek yok adamda , tamamda bir mac boyunca en az 10 tane korner kullanan bir takimda su kafani topa sokupta bir gol demi atamazsin sen be adam , ben hatirlamiyorum yani boyle biseyini...bak ceyhuna kupa macinda tak tak tak atti kafa gollerini hemde cillop gibi... Trabzonspor gibi büyük bir takimin önlibero gorevini hüseyin gibi bir oyuncu yapiyorsa , kimse bana bu dunyada adaletten bahsetmesin...Ama helal olsun ona , vallahi helal olsun 7 ceddini kurtarir simdiye kadar bizden aldigini paralar...
Kim ne derse desin Su takimin adam gibi top oynayamamasinin en buyuk sebebi Hüseyindir...ve tabikide iyi bir sol acik olmayisi...

Mehmet Sarigül
10.01.2009, 03:36
Kötü olan Umut haric, hicbirinde hirs yok.
Adamlar yedek futbolcu olmaktan hic rahatsiz degil.
Ilk 11 icin savasan bir tane futbolcu yok.
Bugün Göksu'yu izledim, cocuk savasiyor. Bir topa girdi, nerdeyse sakatlaniyordu.
Ya digerleri Ergin, Tayfun, Adnan, Ferhat...
Ya seyirciye kiziyorlar veya topa küsüyorlar.

Cem Akyüz
10.01.2009, 03:36
Robin_]-[ooD (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21571)

Ama bizim buyuk kaptan takimin medari iftari vazgecilmezi önderi lideri demir basi Hüseyinski cimsirov un bildigi tek sey rakibe cift dalmak , topun onune yatarak topu kesmek orta sahda ki toplari kafayla uzaklastirmak... yahu bu adamin kaleye sut cektigini merak ediyorum acaba torunlarim gorebilecek mi..

gece gece çok güldüm yavçççççç

Erdal DİLEK
10.01.2009, 03:39
Sezer'i izlemedim ama Canerin nesini beğenmiyorsunuz anlamadım açıkcası..Cska da yedek kalmasını diyecekseniz önünde Zhirkov gibi herkesin peşinde olduğu bir adam var..Zico Cska'nın başına geçmiş zaten fb de çalıştığı için inadına vermez bize Caneri
beğenip beğenmem değil, şuan birinci sırada ihtiyacımız caner mi Allah aşkına, devre arası bize direkt etki yapacak, takımı bir vites yükseltecek adam alınacaksa alınsın, yoksa şu an vasatın biraz üstü, gelecek vaad eden oyuncuya boşuna para vermiş oluruz

Mehmet Sarigül
10.01.2009, 03:41
Hüseyin konusuna katilmiyorum.
Hüseyin bu takima senelerdir emek vermis ve kaptanlik yapmis.
Hüseyin'i ben de begenmiyorum, bence de artik yedek soyunmali.
Ama Hüseyin Trabzonspor'un bir degeri artik.
Lütfen, biz taraftarlar olarak Hüseyin gibi futbolcularimiza sahip cikalim.

Dip.Ing.Mag.
10.01.2009, 03:47
Hüseyin konusuna katilmiyorum.
Hüseyin bu takima senelerdir emek vermis ve kaptanlik yapmis.
Hüseyin'i ben de begenmiyorum, bence de artik yedek soyunmali.
Ama Hüseyin Trabzonspor'un bir degeri artik.
Lütfen, biz taraftarlar olarak Hüseyin gibi futbolcularimiza sahip cikalim.

Allahim yarabbim ya ,nesine sahip cikacam huseyinin onu anlamadim , ne degeri ya, ne kazandirmis Trabzonspor a bu adam bana bir ornek ver! deki huseyin sunu sunu yaptida bu takim su kulvarda basarili oldu ... ey gidiiii zaten senin gibi duygusal degil de bu olaya mantik cercevesinde bakanlar olsaydi simdiye kadar huso dan kurtulmustuk,... takimda rahat rahat topunu oynardi...
Bak arkadasim bu is nasildir biliyormusun ayni sunu dusun: Bir belediye var, belediye baskani da cok yakin bir akraban , bu belediyeninde bir peyzaj mimarina ihtiyaci var, gercekten bir mimar gidior ve is icin basvuruyor,ayni zamanda sende basvuruyorsun, ama sen torpillisin yani baskan akraban oldugu icin seni aliyor belediyeye ama sende bu yukumlulugu kaldiracak meziyet yok... iste huseyinin durumu aynen bu sekilde... gerisi fasá fiso ...

Mehmet Sarigül
10.01.2009, 04:00
Hüseyin'in gönderilmesi konusuna katilmiyorum!

Hami futbolu nasil ve hangi takimda birakti?

Hüseyin Trabzonspor'un bir degeri, Hami gibi, Orhan gibi, Ünal gibi...
Onlar kadar iyi futbolcu olmayabilir,...

Hüseyin iki yil kötü, bu sene aslinda iyi basladi ama son bes, alti mac cok kötü.
Ve artik yedek soyunmali, genc arkadaslarina yardimci olmali.
Ama Hüseyin bu takimdan gitmeden önce daha cok futbolcu var gidecek.

Erdal DİLEK
10.01.2009, 04:09
başkan sola cok iyi bir adam alacağız dediyse alır. . .

Mehmet Sarigül
10.01.2009, 04:25
Sagbek, önlibero, oyunkurucu, solacik ve forvet.....

Eksik olan yerler cok,...hersey transferle cözülmez.

Ersun Yanal bir iki futbolcuyu artik mevcut kadrodan bulsun!

Bu kadroda önlibero veya sagbek oynayacak futbolcu yok mu ?

Selçuk Demircioğlu
10.01.2009, 05:19
Dikkatimi çeken konu cale nin neden 2 maçtada da oynamadığı!!
Sakat mı?
Egemen o mevkide verimli değil göbekte çok güzel işler yapıyordu..Solbek de de elinden geleni yapıyor ama yaratıcı değil...
Cale nerde?
Bilen gören var mı?Durumundan haberdar olan var mı?
Yoksa sol tarafa bir başka yabancı mı alınacak?
Bu yüzden egemen bek olarak mı düşünülüyor??

Muhammet
10.01.2009, 05:27
Leonardo gündemimizde imiş. Öyle söylüyor Fanatik. Ne kadar doğrudur, orası tartışılır.

Hadi be başkan, al bize bir sol kanat, kurtulalım şu eziyetten. :S

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 07:58
leonadoyu inşallah alırız sola ilaç olur....

hüseyin1975
10.01.2009, 08:21
Nobre misillemesi Trabzonspor yönetiminin, Beşiktaş'la sözleşme yenilemeyen Nobre ile dün jet hızıyla bir görüşme yaparak, "Sezon sonunu bekle! Sana istediğin parayı verip transfer edeceğiz" dediği öğrenildi. Trabzonspor'un Beşiktaş'ın listesindeki bütün futbolculara talip olarak ezeli rakibinin işini zorlaştıracağı da iddia edildi.

Türk futboluna Yusuf Şimşek bombası düştü. Beşiktaş'ın, Trabzonspor'un Antalya kampında çalışmalarını sürdüren Bursasporlu Yusuf'u transfer etmesi, bordomavili camiayı ayağa kaldırdı! Trabzonspor yönetiminin de Beşiktaş'a tarihi bir misillemede bulunma kararı aldığı öğrenildi. Bordo-mavili yöneticilerin, Beşiktaş'la sezon sonunda sözleşmesi bitecek http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)olan ve bir türlü kontrat yenilemeyen Mert Nobre ile dün temas kurdukları belirtildi.

Trabzonsporlu yöneticilerin, Nobre'ye "Beşiktaş'la sakın sözleşme yenileme. Biz sana sezon sonunda istediğin parayı vererek transfer edeceğiz" dedikleri öğrenildi. Nobre'nin de Trabzonspor'dan gelen teklifi reddetmediği ve "2 milyon euro'ya size gelirim" cevabını verdiği belirtildi. Bordomavili yöneticilerin, özellikle gelecek sezon da Beşiktaş'ın listesinde yer alan bütün futbolculara talip olarak ezeli rakibinin işini zorlaştıracağı iddia edildi. YILMAZ ŞENOL

hüseyin1975
10.01.2009, 08:34
Anasayfaya Dön (http://www.haber61.net/index.php)
Karakter boyutu : Aytekin Akay[EMAİL=" aytekinakay@gmail.com"]aytekinakay@gmail.com[/EMAİL]Yusuf’a aferin09 Ocak 2009 CumaYusuf"a aferin, Bursa ve Beşiktaş"a da bravo!

Futbolcu milleti enteresandır. Bazen anlaşılmaz adamlardır. Onların ruhuna inmek lazım.

Dün bu futbolcu tipine örnek bir hareket izledik.

Yusuf, Trabzonspor kampında Beşiktaş ile sözleşme imzaladı. Maalesef olayın Türkçe"si bu.

Mahmut Aksu, Yusuf"u Trabzonspor"a kazandırmak derdindeyken, arkadan Bursa Beşiktaş ile işi bağlıyor. Yusuf da herhalde bu görüşmeden haberdardır.

Trabzonspor yönetiminin suçu günahı yok! Ne yapsınlar? Karşılarındaki insanları ciddi, sporun etik değerlerine inanan kişiler olduklarını düşündüler. Yanıldılar.

Ben diyorum ki;
Bursalılar Yusuf"u zaten Beşiktaş"a verecekti, Trabzonspor"u fiyatı artsın diye kullandı. Böyledir demiyorum ama bu ihtimali de göz ardı etmeyin.

Çünkü her transferin bir öncesi vardır. Altyapısı hazırlanmıştır. Yani öyle bir gecede olacak iş değil bu.

Bursa hem Trabzon"la hem de Beşiktaş"la aynı anda masaya oturdu. Beşiktaş"ın her şeyden haberi var, Trabzonspor"un Bursa-Beşiktaş flörtünden haberi yok.

Şimdi bunun neresi ahlaki!

Futbolun temel değerlerini ön plana çıkarsın diye global markalar Beşiktaş"a, Bursa"ya trilyonlarca para dökmüyor mu?

Sponsorlar, kulüplerle anlaşırken bence etik değerler diye bir madde de koymalılar anlaşmaların içine.

Yoksa baksanıza, "100 yıllık kulübüz, büyüğüz" diye ortalıkta dolaşanlara.

Neyse takmayın kafanıza. İyi de oldu.

Yoksa Yusuf o şerefli bordo-mavi bayrağı yalandan öpecekti. Yalandan, "Buraya şampiyonluk yaşamaya geldim, futbolu Trabzonspor"da bırakacağım" diyecekti.

Elle gol atarlar, kazanamazlarsa maçları tekrar oynatırlar, bıçakla sahaya inerler. Hepsi 100.yılında şampiyon olur. Kendi aralarında güya etik anlaşması yaparlar ama söz konusu Anadolu takımları olunca bütün değerlerini unuturlar. Nasıl olsa onlara futbolcu satmak için fırsat kollayan başkanlar vardır, olacaktır da.

Böyle bir zamanda, gel de Recep Adanır"ı, Şan Ökten"i, Süleyman Seba"yı, Yusuf Tunaoğlu"nu, Zeki Rıza Sporel"i, Cihat Arman"ı, Ali Sami Yen"i, Baba Gündüz"ü anma.

Bunlar kendi tarihlerini de bilmiyor.

temel_yilmaz
10.01.2009, 08:41
ersene güle güle

İspanya Ligi takımlarından Recretivo Huelva, büyük umutlarla transfer ettiği Ersen Martin’i kapı önüne bıraktı.
Bu futbolcuyu Trabzonspor’un elinden adeta çalan İspanyollar, randıman alamadıkları oyuncuya her türlü kolaylığı göstereceklerini belirttiler. Ersen’in sözleşmesinin henüz bitmediğine de dikkat çeken yöneticiler, Türkiye’den bu futbolcuya alıcı bulunması halinde bonservis bedeli istemeyeceklerini ve ocakta da gönderebileceklerini söylediler. Bilindiği gibi Recretivo, Ersen’in transferinde Trabzonspor ile sorun yaşamış ve konu FIFA platformuna taşınmıştı.

hüseyin1975
10.01.2009, 08:43
Sağlam’ın istediği olunca izin çıktı
Cemil KISIK / DHA 10 Ocak 2009 .hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}BURSASPOR Başkanı İbrahim Yazıcı, Yusuf’un Beşiktaş ile kendi bilgileri dışında anlaştığını ve transferin bu şekilde gerçekleştiğini söylerken, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da istediği olunca Yusuf için izin verdiğini belirtti.

Yazıcı, "Bizimle gönül bağlarını kopardığını anladığımız Yusuf’un Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’a transferini görüşürken kendisi Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/)’la anlaşmış. Bunun üzerine siyah beyazlıların teklifini görüştük ve anlaşma sağlayarak protokol imzaladık" dedi.

Bursaspor’un menfaatine

Yeşil beyazlıların Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam (http://www.hurriyet.com.tr/index/Ertuğrul_Sağlam/) ise Yusuf Şimşek’in Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/)’a transferinin kulübün menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirildiğini söyledi, "Çünkü karşılığında ihtiyacımız olan futbolcuları aldık" diye konuştu. Sağlam, şöyle devam etti: "Başkanımız İbrahim Yazıcı, Yusuf’un Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/)’a transferinin gündeme geldiğini söyleyince, ben de Yusuf’a karşılık Aydın Karabulut ve Tuna’yı istedim. Tuna, benim futbolcum. Aydın, zaten Ümit Milli takımın gelecek vadeden futbolcusu. Kadromuza güç katacaklarına inanıyorum."

-------------------
Yazici topu yusufa atmis.
Eger dedigi dogruysa yusuf SEREFSIZIN önce gideni.
Bizim macda oynarsa ayagini kirmak lazim bu...

omermk
10.01.2009, 08:49
Ersen’e ‘güle güle’

güncellenme zamanı 10.1.2009Habere yorum yaz (javascript:NewWindow('http://yorum.milliyet.com.tr/ModalLogin.aspx?ReturnUrl=YorumYaz.aspx?Path=/default.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=1045175',510,540)) Arkadaşına gönder (javascript:NewWindow('Arkadas.aspx?aType=Arkadas&ArticleID=1045175',580,560)) Sitene ekle (javascript:NewWindow('http://siteneekle.milliyet.com.tr/kayit.asp',530,600)) Sayfayı yazdır (javascript:PrintArticle(1045175);)» nasıl oynanır? (http://www.milliyet.com.tr/yarisma/Tanitim.aspx)
» kurallar (http://www.milliyet.com.tr/yarisma/Kural.aspx)
» hediye detayları için tıklayın (http://www.milliyet.com.tr/yarisma/Zen.aspx)
» puanınızı öğrenmek için tıklayın (http://www.milliyet.com.tr/yarisma/ShowPoint.aspx)
İspanya Ligi takımlarından Recretivo Huelva, büyük umutlarla transfer ettiği Ersen Martin’i kapı önüne bıraktı.
Bu futbolcuyu Trabzonspor’un elinden adeta çalan İspanyollar, randıman alamadıkları oyuncuya her türlü kolaylığı göstereceklerini belirttiler. Ersen’in sözleşmesinin henüz bitmediğine de dikkat çeken yöneticiler, Türkiye’den bu futbolcuya alıcı bulunması halinde bonservis bedeli istemeyeceklerini ve ocakta da gönderebileceklerini söylediler. Bilindiği gibi Recretivo, Ersen’in transferinde Trabzonspor ile sorun yaşamış ve konu FIFA platformuna taşınmıştı.

ilk 11 e bir sol açık haricinde bizim yedek kulübesini güçlendirmemiz lazım. hep söylediğim iki isim vardı ucuz ve yedek kulübesinden katma değer sağlayacak iki oyuncu biri yusuf diğeri ersen martin.
yusuf olmadı bjk hayrını görsün ama yukarıdaki haberden de göreceğiniz üzere ersen boşa çıkmış.
sıkışan maçlarda ister istemez topu şişiriyor bizimkiler bu toplara vuracak ve arkadaşlarına indirecek trabzonu tanıyan ve oynadığı sürede de gayet faydalı olmuş bir oyuncu bence hemen alınmalı.
bjk den aydın ı keşke alabilsek ama bu saatten sonra bursa ve bjk den anlaşarak oyuncu almamız pek mümkün gözükmüyor.

hüseyin1975
10.01.2009, 08:50
Yusuf: 'Doğuştan Beşiktaşlıyım'

Yusuf Şimşek, Beşiktaş'a transferi hakkında konuştu ve sonradan değil doğuştan Beşiktaşlı olduğunu söyledi. Beşiktaş'ın yeni transferi Yusuf Şimşek, ilk kez konuştu ve hayli çarpıcı açıklamalarda bulundu....

Beşiktaş gibi bir camiaya geldin. Biraz sıkıntılı oldu ve kimse tarafından beklenmeyen bir transferdi.

Biraz sıkıntılı oldu ama güzel oldu. Hiçbir işte sıkıntı olmadan başarıya ulaşamazsın. Bu işte ufak tefek sıkıntılar oldu ama başarıya ulaştık. Benim için çok iyi oldu diye düşünüyorum. Beşiktaş camiasına iyi şeyler vereceğimi düşünüyorum, iyi işler yapacağımı düşünüyorum, formamın son damlasına kadar terleteceğimi düşünüyorum, bana güvenen insanları mahçup etmeyeceğimi düşünüyorum. İnşallah iyi olacak.

Yaşınla ilgili çok eleştiriler yapılıyor. Senin yerine takasa giden oyuncularla ilgili eleştiriler yapılıyor. Bunlara herhalde en güzel cevabı sahada vereceksin?

Burada konuşmanın çok büyük anlamı yok. Yaşla ilgili tabiki tepkiler gelecek, bunları hoş karşılamak lazım bende hoş karşılıyorum. Ben çıkıp sahada işimi en iyi şekilde yapacağımı düşünüyorum. Ondan sonra da eleştiri geleceğini düşünmüyorum. Türkiye'ye bir çok yabancı futbolcu geliyor. Onların da yaşlarının ne kadar büyük olduğunu biliyoruz ama önemli olan sahadaki yapacağın işlerdir. İşlerimizle değerlendirsinler, yaşımızla değerlendirmesinler diye düşünüyorum ben.

Senin olduğun bölgede Arjantinli Delgado gibi bir isim var ve çok kıyasıya bir forma rekabetine gireceksiniz ve Mustafa hoca da sana güvendi seni Beşiktaş takımına aldı. Neler söyleyeceksin bu rekabetle ilgili.

Tabiki rekabetten güç doğar. Bizim yapacağımız rekabet, bütün takım arkadaşlarımızın yapacağı rekabet Beşiktaş'ı başarıya götürür, en azından herkesin bir alternatifi olmuş olur. Bu rekabette Beşiktaş'a yarayacaktır. Beşiktaş camiasına daha iyi şeyler, daha iyi kazançlar, daha iyi puanlar getirecektir.

İsmin Trabzonspor ile anılıyordu, Trabzonspor'a gideceğin söyleniyordu ardından Beşiktaş'a geldin. Bu seni olumsuz etkileyecek mi sezon içerisinde?

Beni olumsuz etkileyecek bir şey yok bence, futbolda bunlar olağan şeyler. Biz son güne kadar menajerlerim Alaattin Gülerce ve Metin Korkmaz Trabzonspor ile görüştüler ama anlaşamadılar. Daha sonra Beşiktaş'ın teklifi çıkınca Beşiktaş kulübüne gelmek zorunda kaldık. Onlar bu teklifi yaptı, bizde kabul ettik, bu şekilde gelişti.

Ortada bir aslında etik olmayan bir şey de yok benim düşüncemde. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Bu transferde emeği geçen sayın Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ve yönetim kuruluna, Beşiktaş Kulübü Başkanı sayın Yıldırım Demirören ve yönetim kuruluna teşekkür etmek istiyorum Beşiktaş'a kazandırdıkları için.

Beşiktaş taraftarı Türkiye'nin en ateşli taraftarlarından bir tanesi ve Bursaspor da keza öyleydi ama Beşiktaş taraftarı özellikle Fenerbahçe'den gelen oyuncuları kabullenmekte zorluk çeker. Bunu nasıl karşılayacaksın?

Tabiki zorluk çekecekler ama ben Fenerbahçe'den ayrılalı 5 sene olmuş, 5 senedir Anadolu takımlarında oynuyorum, buraya da Bursaspor'dan geldim. Burada ben zorluk yaşayacağımı düşünmüyorum.

Taraftarın desteğini arkamda hissedeceğimi düşünüyorum. Çünkü bende sahaya çıkıp onlara karşı mücadelemi sonuna kadar verip iyi oynayıp, iyi şeyler kazandırıp, onların da desteğini alıp Beşiktaş camiasına, Beşiktaş takımına yakışır şekilde mücadele edeceğim.

Fenerbahçe'den sonra şampiyonluk yaşayamadın, Beşiktaş da çok uzun senelerdir şampiyonluk yaşayamıyor. İki özlem var baktığımız zaman hem Yusuf Şimşek'in hem Beşiktaş'ın. Bu sene bunun son bulacağına inanıyor musun?

Tabiki transfer yaparken büyüklerimiz bunu düşünerek yaptı. Mustafa hocamız olsun, kulüp başkanımız olsun, yöneticiler olsun. Bizim katkı yapacağımızı düşünerek Beşiktaş'a kazandırdılar. Beşiktaş'ın hedefi şampiyonluk ve Türkiye Kupası'nda kupayı alabilmektir. Bunun için geldik, bu hedeflere kilitlenerek geldik. Bu hedeflere yürümek için takım olarak yönetimimiz olsun, taraftarımız olsun hep birlikte hareket ederek iki kupayı da alıp müzemize götürmek istiyoruz.

Sergen'den sonra dedin 10 numara gelmedi, çok iyi bir oyun kurucu gelmedi dedin. Şimdi de belki sen Sergen'in yerine talipsin. Sergen'in boşluğunu dolduracağına inanıyor musun?
Ben kimseyle kendimi kıyas etmiyorum, herkesin oyun stili farklı, yaşayış şekli farklı, özel hayatı farklı. Ben diğer futbolcularla aynı şeyi düşünmüyorum, özellikle Sergen abiyle aynı şeyi düşünmüyorum. Ben kendim için çıkar oynarım, ailem için çıkar oynarım, taraftar için ve kulübüm için çıkar oynarım. Ben kimseyle kendimi kıyas etmiyorum, ben yaptığım icraatlarla insanların kıyas etmesini istiyorum.

Büyük camianın sorumluluklarını biliyorum, daha önce Fenerbahçe'de üç buçuk yıl gibi uzun süre hizmet ettim Fenerbahçe'ye. Oradaki zorlukları biliyorum, oradaki her şeyin sonuçla ilgili olduğunu, başarıyla ilgili olduğunu biliyorum. Gençliğimizde bunları tam idrak edemedik ama şimdi hem tecrübelendik hem olgunlaştık. Futbolumuzun da son demlerin yavaş yavaş geliyoruz. Her şeye daha çok iyi daha gidiyorum.

Fenerbahçe'de yaşadığımız şampiyonluğu inşallah Beşiktaş'ta fazlasıyla doya doya, hem güzel futbol, hem güzel mücadele olarak kazanmak istiyoruz. Aynı şekilde Türkiye Kupası'nı da almak istiyoruz. Tek tek saymaya gerek yok, neticede hepsi takım arkadaşımız.

Hepsi kaliteli futbolcular ki Beşiktaş kadrosunda bulunuyorlar. İnşallah onlarla biran önce buluşmak istiyorum.Bunu şimdi değil, imza atarken açıklayacaktık ama bu gerçek, biz sonradan değil anadan doğma Beşiktaşlıyız.Ntvspor.net

hüseyin1975
10.01.2009, 08:51
Yusufun söylediklerine bakin.
Tam serefsiz bu adam.

hüseyin1975
10.01.2009, 08:57
Yönetimde çatlak

(http://www.milliyet.com.tr/yarisma/ShowPoint.aspx)
Bursasporlu Yusuf Şimşek ile anlaşan Beşiktaş yönetiminde bazı isimlerin bu transferden rahatsızlık duyduğu belirtildi.
Özellikle Yusuf Şimşek transferini televizyonlardan ve basından öğrenilmesi nedeniyle bazı yöneticilerin tepkili oldukları ve istifayı düşündükleri ifade edildi

Milliyet

hüseyin1975
10.01.2009, 09:01
‘Biz böyle görmedik!’

Trabzon Başkanı Sadri Şener, Yusuf’un transferine değil, gerçekleşme şekline sitem etti. İki kulübe de gönderme yapan Şener, “Oktay’ın transferinde Süleyman Ağabey (Seba) aradı, izin istedi, (Emrin olur) dedik. Etik olan da budur” dedi
Trabzonspor ile flörtte olan Bursasporlu Yusuf Şimşek’in son anda Beşiktaş’a dönmesi, bordo-mavililer tarafından da şaşkınlıkla karşılandı. Bu tip transfer görüşmelerini sevmediğini belirten Başkan Sadri Şener ise “Hayırlı olsun!” diyerek, “Beşiktaş ve Bursaspor kendilerine yakışanı yaptı” diye konuştu.
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile yaptığı görüşme sonunda 450 bin YTL ve 2 futbolcu karşılığında anlaşma sağladıklarını belirten Şener, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ancak onlar rotayı Beşiktaş’a çevirdiler. İstanbul kulübünden beni ne başkan, ne de başka bir yönetici aradı. Söyleselerdi, asla zorluk çıkarmazdım. Üstelik benim anlaştığım rakamı öğrenip, daha da kâr edebilirlerdi. Bunu geçmişte yaptık, bugün de yaparız. Süleyman Ağabey (Seba), Oktay Derelioğlu bizde oynadığı dönemlerde beni aradı, izin istedi. Biz de kalktık ‘Emrin olur başkan’ dedik. Biz böyle yetiştik ve Oktay’ı verdik. Etik olanı da budur. İstesek 10 tane Yusuf alırız. Yazıcı da beni arayıp, ‘Paraya ihtiyacımız var. Beşiktaş daha fazla veriyor. Hem de üç katını...’ deseydi asla muhalefet etmezdim. Hayrını görsünler. Bu tip ilişkilerin diyalog içinde olması lazım. Bizler böyle yetiştik.”
Artık orta alana bir oyuncu transferi düşünmediklerini ifade eden Şener, ‘’Colman’a herkes 10 numara diyor. Şu anda Colman’dan daha iyi 10 numara var mı? Sol kenara bir oyuncu alacağız. Bu konuda çalışmalarımız var. 2-3 tane belirlenen oyuncu var. Bunların birini alacağız’’ diye konuştu.

Milliyet

Cengiz Çubukcu
10.01.2009, 09:01
Yusuf çok komik açıklamalar yapmış hakikaten, doğuştan beşiktaşlıymış sonradan olma değilmiş...bu beşiktaş 2 ay sonra denizliyi kovmasın ben birşey bilmiyorum...zaten şampiyonluk şansları yoktu şimdi hepten bitti...

Dursun Kaplan
10.01.2009, 09:09
Şaşırmadım Yusuf'tan dansöz gibi kıvrak sözler.

Emirhan Ömeroğlu
10.01.2009, 09:15
ne dönek herifler varya şu hayatta..

hüseyin1975
10.01.2009, 09:39
Adam degilmis.
Önce Ersun Hocam ile yemek yiyor ve Trabzonsporda oynamak istiyoruum, Trabzonsporu Sampiyon yapacagim diyor.
Sonra kargalara gidiyor ve simdi birden dogusdan karga oluyor.

Buna sövmeye bile degmez.

Ustaalioğlu
10.01.2009, 09:43
Madem boyle kasar bi oyunkurucu ariyoruz, bence Ankaragucundeki Murat Erdogan yusuftan cok daha basarili bi adam...

muratt
10.01.2009, 09:51
Oncelikle Yusuf'un gelmemesi iyi oldu, basindan beri istemiyordum.. Benim gibi bu transferi istemeyen bir suru de insan vardi burda zaten.. Ama benim anlamadigim, bu Bursa ile BJK kanli bicakli degil miydi ? Bursa taraftari yonetimlerinin bu hareketine sessiz mi kalacak ?? Ya da Carsi Yusuf'u nasil karsilayacak, "dogustan besiktasliyim" palavrasini yicekler mi ?

Konu acilmisken, Ersen'in geri alinmasi bence cok iyi olur..

aion
10.01.2009, 09:52
Bugünkü Milliyet gazetesinde şöyle bir yazı var:

"Takasta kullanılan Aydın’ın Bursaspor’a gitmeye soğuk baktığı belirtildi. Tedavisi için Almanya’da bulunan genç futbolcuyu Trabzonspor’un hocası Ersun Yanal’ın transfer edilmesini istediği öğrenildi."

Muhammed KOÇ
10.01.2009, 09:57
Leonardo haberi doğru mudur acaba ?

Furkan Dündar
10.01.2009, 09:58
Ben zaten Bu bjk ye ınanamıyorum 33 yasında kı adam ıcın Genc Bır yıldızı verdı

Bence Aydını bız alalım ...
Cok Iyı bır oyuncu

ersende boştaymış bedavaya veriyorlarsa anında kapalım yedekte dursun
erginden iyi olduğu kesin
alalım ersen i yedeğimizde güçlenmiş olur bence.

hüseyin1975
10.01.2009, 10:04
Oncelikle Yusuf'un gelmemesi iyi oldu, basindan beri istemiyordum.. Benim gibi bu transferi istemeyen bir suru de insan vardi burda zaten.. Ama benim anlamadigim, bu Bursa ile BJK kanli bicakli degil miydi ? Bursa taraftari yonetimlerinin bu hareketine sessiz mi kalacak ?? Ya da Carsi Yusuf'u nasil karsilayacak, "dogustan besiktasliyim" palavrasini yicekler mi ?

Konu acilmisken, Ersen'in geri alinmasi bence cok iyi olur..

Carsi Yusufa karsiymis.
Gerci bu Carsi herseye karsi

Carsi deyince aklima bir Alman sarkisi geldi.
Sözleri: Ich bin dagegen, weil Ihr dafür seid Tam onlara yakisiyor.
Türkcesi: Ben karsiyim, cünkü siz onayliyorsunuz (umarim az cok cevirebilmisimdir).

Serhat
10.01.2009, 10:16
Yaw arkadaslar nedir bu yusuf işi anlamadım gitti haa...
Bırakın giden gitmiştir Kalan sağlar bizim...
Zaten Trabzonspor'un o güzel renklerine böyle Ahlaksız adamları yakıstıramıyorum !
Layık oldugu yerde artık yusuf....

Bizim yusufla ilgili görüsmelerimiz kapandıysa, Bu Konuyuda kapatmakta fayda var.

Çarşıymış, Pazarmış, Gargaymış, ... Bize ne bunlardan ... Sallayın gitsin...

Serhat
10.01.2009, 10:38
ZAFER'E DÖNÜŞ!..
Trabzonspor, transferde rotasını yeniden Zafer Yelen'e çevirdi. 23 yaşındaki gurbetçi futbolcunun menajeri acil olarak çağrıldı.

Sabah gazetesinin haberine göre, uzun süredir almaya çalıştıkları Yusuf Şimşek'in son anda Beşiktaş'a transfer olmasıyla sarsılan Trabzonspor yönetimi, önceki gece acil bir toplantı gerçekleştirerek alternatif isimler üzerinde yoğunlaştı.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği üzerine orta sahaya takviye yapmayı planlayan bordomavili yönetimin, Zafer Yelen'i yeniden gündemine aldığı öğrenildi. Sezon başında Trabzon'a dahi getirilen ancak transferinden son anda vazgeçilen gurbetçi futbolcunun menajerinin Trabzonspor'un Antalya kampına davet edildiği belirtildi. Almanya İkinci Lig takımlarından Hansa Rostock da forma giyen 23 yaşındaki genç yıldızın sakatlığının bulunduğu ancak durumunun ciddi olmadığı ifade edilirken, menajerinden sağlık raporlarının da istendiği kaydedildi. Zafer'in transferinin en geç bir hafta içinde sonuçlanması bekleniyor.

ERGİN VE ADNAN ŞAŞIRDI
Bu arada Trabzon'un Yusuf'a karşılık Bursa'ya vermek istediği Ergin ile Adnan kendilerine kulüp aramaya başladı. Adnan için Hacettepe'nin harekete geçtiği, Ergin için bir teklif gelmediği öğrenildi.

Kaynak: Maraton.com.tr

Serhat
10.01.2009, 10:41
Leonardo bombası!

Trabzonspor’un sol kanat arayışları ise yurt içinde ve dışında devam ediyor. Bu doğrultuda Karadeniz temsilcisinin gündemine son dönemde oyuncu alış-verişi yaptığı Ankaragücü’nden Murat Duruer girerken, asıl bombanın farklı bir isim olduğu ortaya çıktı. Avrupa’nın dört bir yanına yayılan arama ekibinin raporları doğrultusunda Trabzonspor’un Ajax’ın sol açığı Leonardo Vitor Santiago ile ilgilenmeye başladığı öğrenildi. 1983 doğumlu ve 1.71 boyundaki Brezilyalı futbolcunun şartlarının araştırıldığı, eğer olumlu bir gelişme yaşanması halinde de en kısa zamanda kampa katılmasının sağlanacağı ifade edildi.

Fanatik

Serhat
10.01.2009, 10:42
Aha iste bugünün Haberleri...
Bol bol Tansfer dedikodusu yapabilirsiniz... ;)

oguzkoc
10.01.2009, 11:14
Oyuncuyu araştırdğım kadarıyla alınamayacak maliyette bir oyuncu değil.Nekadar faydalı olur onu da tam kestiremiyorum.

Leonardo Santiago kimdir?
Brazilya U23 milli takımında 22 defa forma giymiş. Feyenord'un avrupaya kazandırdığı bir yetenek. daha 17 yaşındayken Ajax'a attığı golle meşhur olmuş. 2 sezon sonra geçirdiği sakatlıktan sonra kendisini pek toplayamamış ve NAC Bredaya transfer olmuş.Orada geçirdiği 1.5 sezonun ardından 2006-2007 sezonunun devre arasında NAC Breda'dan Ajax'a 750.000 euro gibi bir maliyetle transfer olmuş. o sene 2.yarıda ajaxta toplam 7 maç görev almış ve 1 golü bulunuyor. geçtiğimiz 2007-2008 sezonu boyunca da sadece 8 maçta görev almış ve ligde 2 golü bulunuyor. Kendisi Ajaxta alternatif bir oyuncu. Zaten Ajaxın banko 11 inde oynayan bir sol kanat oyuncusu olsaydı almamız muhtemelen mümkün olmazdı :) ayrıca oyuncu hem sol çizgide oynayıp hemde forvet arkası görev alabiliyor.

Emirhan Makul
10.01.2009, 11:17
Leonardo'nun Alınması gerekir.

A.Gökhan AKIN
10.01.2009, 11:28
Benim okulda bir öğretmen arkadaşım vardı ve fanatik derecede Trabzonsporluydu kendisi ama bir kaç onunla maç izledikten sonra bir daha senle maç izlemem diye yemin ettirdi bana Şöyle ki...

Her orta gol olacak,takım deli gibi pres yapacak,yaptığın transferlerin hepsi ronaldinho gibi oynayacak,Futbolcunun gol kaçırma gibi bir lüksü kesinlikle olamaz,çalım atarken topumu kaptırdın? aman allahım O topçu christiano ronaldo olsa bitmiştir hemen takımdan gönderilmeli.....Aras pas atarken yanlış adama mı gitti? tövbe olmaz!!! git at kendini deniz tarafındaki tirübünlerden,offside pozisyonunda kalan topçuya ben topçumu derim? daha birsürü şey Kaleciler için söylediklerini zaten yazmaya gerek yok

İşin özü şu Belliki Bu arkadaşlardan bu forumda da yeterince mevcut...

MeNdaKkaDukKa
10.01.2009, 11:30
Yeni bir gün herkese günaydın diyelim gerçi birde tünaydın diyelim öğle olmuş :rolleyes:

Yeni günde yeni transferlerle...

Bulut61-34
10.01.2009, 11:36
Neden Fatih Tekke'nin adı geçmiyor. Burda bir başlı açıp yönetime Fatih'i hatırlatsak mı?

hüseyin1975
10.01.2009, 11:37
Haftasonunu bu Baslikda gecirmeyelim bence.
Haftasonu Transfer olmaz bence.

Cihad Varlı
10.01.2009, 11:38
Haftasonunu bu Baslikda gecirmeyelim bence.
Haftasonu Transfer olmaz bence.

Katılıyorum ..
1 haftayı bulur transfer ..

Napoleon61
10.01.2009, 11:43
Transferden önce Hüseyin in mutlaka kulübeye gitmesi gerekli ... Trabzonluluğu veya özverisi tartışılmaz ama Trabzonlu olduğu için ilk 11 de olması Trabzonspora zarar veriyor ...

*takımın hızını kesiyor
*selçuk ve colman ın performansına direkt etki ediyor
*huseyın yokken rakip alana çok daha hızlı gidebiliyoruz

dikkat edin huseyınsız takımın maçları çok farklı iki ayrı takım gibi TRabzonspor ve o bölgeye 3. bi adam lazım değil aylarca ziya yı eleştirdik 3 ön libero olmaz Trabzon ofansif oynamalı die şimdi ersun hoca (sonuna kadar destekliyorum) ama huseyınden vazgeçmiyerek aynı oyunu oynatıyor ne değişti hiçbişey daha kaliteli bi kadro var hocanın elinde

orta sahada selçuk ve colman yeterli ama huseyın varken ilk top kime oynanıcak kaosu yaşanıo
ilk topu selçuk ve colman alınca oyun daha hızlı akıyor , tek sorun sol kanat
orayada kaliteli bi sol kanat oyuncusu alırsak ;

lyon maçlarını hatrlayan arkadaşlar varsa o zaman ki ofansif oyunumuza tekrar dönebiliriz ve defansımız da ogünküne göre çok daha kuvvetli en azında petranoviç yok :)

İskender Çakmak
10.01.2009, 11:47
leonardo bizim sol açığımızı çok rahat kapatabilir burda ajax'ın tavrı önemli istediği futbolcuyu istediği fiyata satabiliyorlar ama artık bir futbolcu alanacaksa da bonservis bedeline çok takılmadan halledilmeli

ertuuu
10.01.2009, 11:49
Transferden önce Hüseyin in mutlaka kulübeye gitmesi gerekli ... Trabzonluluğu veya özverisi tartışılmaz ama Trabzonlu olduğu için ilk 11 de olması Trabzonspora zarar veriyor ...

*takımın hızını kesiyor

dikkat edin huseyınsız takımın maçları çok farklı iki ayrı takım gibi TRabzonspor ve o bölgeye 3. bi adam lazım değil aylarca ziya yı eleştirdik 3 ön libero olmaz Trabzon ofansif oynamalı die şimdi ersun hoca (sonuna kadar destekliyorum) ama huseyınden vazgeçmiyerek aynı oyunu oynatıyor ne değişti hiçbişey daha kaliteli bi kadro var hocanın elinde

orta sahada selçuk ve colman yeterli ama huseyın varken ilk top kime oynanıcak kaosu yaşanıo

lyon maçlarını hatrlayan arkadaşlar varsa o zaman ki ofansif oyunumuza tekrar dönebiliriz ve defansımız da ogünküne göre çok daha kuvvetli en azında petranoviç yok :)

katılıyorum abi ama hüseyin oyundan çıkınca yerel medya ne diyor biliyor musun? Ersun yanal Trabzonlu futbolcu bırakmadı diyorlar. takımda 3 tane Trabzonlu var zaten; biri hüseyin malüm, biri son maçlarda çözemediğim tayfun, diğeri de kaledeki zayıf halka tolga...

Dursun Kaplan
10.01.2009, 11:50
Bakın Ergun Ata ne demiş. :)

Parasıyla değil mi?

10 Ocak 2009

Eğer İbrahim Yazıcı’ya göre Yusuf bir “meta” ise... Eğer Beşiktaş, sportif değerleri geçtik, ticari ahlaka bile uymuyorsa... Parasıyla değil mi?
Parayı veren Yusuf’u çalar.

Sesini çıkarmadığına göre, “meta olmayı” sindiren Yusuf’a da, antrenman programını uyguladığı ve görüşmek için gittiği takımın kampından, Beşiktaş kampına “paketlenerek” götürülmek kalır.
Olayın özü budur ama konuyu taraflar açısından biraz daha irdeleyelim:

Trabzonspor, taraftarının büyük bölümünün istemediği bu oyuncuya talip olur. Bursaspor, “Sözleşmeli oyuncumuzun neden aklını çeliyorsunuz?” diyeceğine, “Şu kadar parayı verin alın” der. Trabzonspor’un yanıtı: “O kadar veremeyiz, bizim fiyatımız şu.” Bekleme süresi falan derken, Ertuğrul Sağlam Bursaspor’a teknik direktör olur ve Yusuf’u düşünmediğini açıklar. Bunun üzerine Bursaspor kendi önerdiği fiyatın neredeyse yarısını veren Trabzonspor’un teklifini kabul eder. Oyuncu Trabzonspor’un kampına katılır. Sonra da malum gece yarısı operasyonu gerçekleşir.

Trabzonspor’un, bu futbolcuyla ve Bursaspor’la anlaşmasını öğrenen kendi kamuoyunda karşı olanlar bile Yusuf’u sindirmeye başlar. Bu noktada kampından futbolcuyu geri göndermek durumunda kalınması bir zafiyettir.“Anlaştığımız fiyatın iki katını mı verseydik yani!” şeklindeki haklı mazerete kadar, Yazıcı’nın sözlü garantisine karşın işin sağlama alınması gerekirdi.

Şimdi görevleri gündemi değiştirmek! Bu ülkeyi yönetenler, “unuturlar, unuturlar” diyerek halka her şeyi dayatıyorlar. Gazze Saldırı’sından bir gün önce 165 milyon dolarlık silah anlaşması yaptıkları İsrail’in insanlık dışı katliamını bile 10. Dalga ile unutturdular. Kaldı ki Trabzonspor’un 11. Dalga’ya ihtiyacı yok. Herkesin ortak düşüncesi olan sol dış oyuncu beklentisini karşılasınlar yeter.

Bursaspor’uysa artık bu konuda fazla konuşmaya gerek yok. Eğer hala resmi sözleşme imzalamamışlarsa Beşiktaş’a da 3-5 kuruş fazlasına kazık atabilirler. Üzerinde tartışmaya bile değmez.
Beşiktaş’a gelince; sadece son bir haftada Fanatik Gazetesi’ne kurumu uğrattığı zararla iki defa “kapak” olan bir yönetimin sportif ve ticari etik kurallarına uymayan böyle bir girişimine söylenecek tek söz var:
“Gün gelir Yusuf da kapak olur.”

Uğur GEMİCİOĞLU
10.01.2009, 11:51
SASA İLİÇ BİTTİ GİBİ
Pürüzler giderilirse Sırp oyuncu Salzburg ekibinden kiralanacak.

yusuf şimşek transferinin gerçekleşmemesinin ardından Trabzonspor , Salzburg lu Sasa İliç in işini büyük ölçüde bitirdi.Teknik direktör Ersun Yanal ın verdiği rapor doğrultusunda 10 numara arayışlarına hız veren Bordo-Mavi li yönetimin , mutlu olmayan Sırp futbolcu için Salzburg klübü ile temas kurduğu öğrenildi.Avusturya klübünün , İliç i satmaya sıcak bakmadığı ancak kiralama konusunda Trabzonspor a yeşil ışık yaktığı ifade edildi.

B PLANI ZAFER YELEN
Haftalardır Salzburg un B takımı ile idmanlara çıkan Sasa İliç in , menajeri yoluyla Trabzonspor da seve seve oynayabileceğini ilettiği belirtildi.Salzburg klübünün 4 aylık süre için Trabzonspor dan 300 bin euro istediği öğrenildi.Pazarlıkların son noktaya geldiği bu transferde iki klüp yöneticileri pürüzleri giderirse İliç , birkaç gün içinde Bordo-MAvililere imza atacak.Pürüzler giderilemezse Hansa Rostock lu Zafer Yelen le görüşmelere devam edilecek.

Fotomaç

Napoleon61
10.01.2009, 11:54
katılıyorum abi ama hüseyin oyundan çıkınca yerel medya ne diyor biliyor musun? Ersun yanal Trabzonlu futbolcu bırakmadı diyorlar. takımda 3 tane Trabzonlu var zaten; biri hüseyin malüm, biri son maçlarda çözemediğim tayfun, diğeri de kaledeki zayıf halka tolga...

tamam güzel kardeşim burda bize görev düşüyor.

önemli olan bu takımın şampiyon olması mı yoksa kadrosunda trabzon kökenli oyuncu bulundurması mı ?

bunu anlatmalıyız ifade etmeliyiz...

aslında en güzeli hem şampiyon hemde kadrosu kendi evlatlarıyla dolu olabilse ama o kendi evlatları dediklerimizde şuan için yeterli değil

bu konu bence çok önemli çok ciiddi söylüorum huseyınsız bir 11 transfer bile olmasa barışla sol kanat idare edilebilir ... çok farklı bi trabzon seyrederiz

Hüseyin İlkin
10.01.2009, 11:54
Sasa İliç , sol kanat değil ki söylemesi ayıp :p Demek ki onun yanında birini daha alacaklar :)

İskender Çakmak
10.01.2009, 11:55
ergun ata süper yazmış zapo ve sivoku toplam 4.5m euro ya almak varken bunlar gitti 9m euro bayıldılar yusufda da aynısı oldu adamın koca şirketleri var ama hala ticareti bilmiyor

Erdem Keser
10.01.2009, 11:55

*takımın hızını kesiyor

Katılıyorum.İlla ki bu oyuncuların arkasına emniyet aranıyorsa , top tekniği yüksek adamlarımızdan birisini sarkık libero olarakta kullanabilir Ersun hoca.Nitekim bunu Gençlerbirliği'nde Ümit Bozkurt'la yapıyordu ve oldukça işe yarıyordu.Ne yazık ki bizde ki olay ortasahadaki dinamizm eksikliği.Defansif ortasaha pozisyonundaki Hüseyin takımın temposunu bariz biçimde düşürüyor , ve ilk toplarda söylediğiniz gibi sıkıntı çekiyoruz.Topu ortasahadan alıp hücum bölgesine getirene kadar 15 dakka geçiyor.Böyle olunca da Colman ve Selçuk rakibin 4-5 kişilik ortasaha bloğu karşısında çareyi , araya yada derin toplarla pozisyon yaratma girişimlerinde buluyor.Dikkat edin pozisyonlarımızın bir çoğu bu şekilde.Sonra eleştirilen her ne hikmetse Selçuk ve Colman oluyor:)

Bilâl ÇOBAN
10.01.2009, 11:58
Şimdi görevleri gündemi değiştirmek! Bu ülkeyi yönetenler, “unuturlar, unuturlar” diyerek halka her şeyi dayatıyorlar. Gazze Saldırı’sından bir gün önce 165 milyon dolarlık silah anlaşması yaptıkları İsrail’in insanlık dışı katliamını bile 10. Dalga ile unutturdular. Kaldı ki Trabzonspor’un 11. Dalga’ya ihtiyacı yok. Herkesin ortak düşüncesi olan sol dış oyuncu beklentisini karşılasınlar yeter.

Ayakta alkışlıyorum... Gün gelir devran döner.

Süleyman Eruyar
10.01.2009, 12:00
Bakın Ergun Ata ne demiş. :)

Parasıyla değil mi?

10 Ocak 2009

Eğer İbrahim Yazıcı’ya göre Yusuf bir “meta” ise... Eğer Beşiktaş, sportif değerleri geçtik, ticari ahlaka bile uymuyorsa... Parasıyla değil mi?
Parayı veren Yusuf’u çalar.

Sesini çıkarmadığına göre, “meta olmayı” sindiren Yusuf’a da, antrenman programını uyguladığı ve görüşmek için gittiği takımın kampından, Beşiktaş kampına “paketlenerek” götürülmek kalır.
Olayın özü budur ama konuyu taraflar açısından biraz daha irdeleyelim:

Trabzonspor, taraftarının büyük bölümünün istemediği bu oyuncuya talip olur. Bursaspor, “Sözleşmeli oyuncumuzun neden aklını çeliyorsunuz?” diyeceğine, “Şu kadar parayı verin alın” der. Trabzonspor’un yanıtı: “O kadar veremeyiz, bizim fiyatımız şu.” Bekleme süresi falan derken, Ertuğrul Sağlam Bursaspor’a teknik direktör olur ve Yusuf’u düşünmediğini açıklar. Bunun üzerine Bursaspor kendi önerdiği fiyatın neredeyse yarısını veren Trabzonspor’un teklifini kabul eder. Oyuncu Trabzonspor’un kampına katılır. Sonra da malum gece yarısı operasyonu gerçekleşir.

Trabzonspor’un, bu futbolcuyla ve Bursaspor’la anlaşmasını öğrenen kendi kamuoyunda karşı olanlar bile Yusuf’u sindirmeye başlar. Bu noktada kampından futbolcuyu geri göndermek durumunda kalınması bir zafiyettir.“Anlaştığımız fiyatın iki katını mı verseydik yani!” şeklindeki haklı mazerete kadar, Yazıcı’nın sözlü garantisine karşın işin sağlama alınması gerekirdi.

Bursaspor’uysa artık bu konuda fazla konuşmaya gerek yok. Eğer hala resmi sözleşme imzalamamışlarsa Beşiktaş’a da 3-5 kuruş fazlasına kazık atabilirler. Üzerinde tartışmaya bile değmez.
Beşiktaş’a gelince; sadece son bir haftada Fanatik Gazetesi’ne kurumu uğrattığı zararla iki defa “kapak” olan bir yönetimin sportif ve ticari etik kurallarına uymayan böyle bir girişimine söylenecek tek söz var:
“Gün gelir Yusuf da kapak olur.”

Ergun Ata hoş yazmış güzel yazmış ama yinede siyasi görüşlerine dayanamayarak saçmalamış, hadi biz duyduğumuz herşeyi doğru kabul ederiz de sen bir yazarsın, nasıl bir cahillikle haberlerde duyduğun herşeyi kabul edersin..

sana tavsiyem bu silah anlaşmasını bir araştır, yapacağın çok iş yok, googleye sorsan o bile sana cevap verir, bu anlaşmanın ne zaman yapıldığını ve ne anlaşması olduğunu...

Bu arada zafer yeleni alacağımıza ihtimal bile vermiyorum, bu haberleri çıkaranlar Sadri Başkanı tanımıyorlar..

Napoleon61
10.01.2009, 12:01
useyın sadece kesicidir fazlası değil (yine söyluorum 10 numaralı trabzonludur saygım sonsuz)

şu ligde bizi kendi yarımıza hapsedebilecek ortasahayı koridora çevirebilecek kaç takım var . benm çıplak gözle seyrettiğim bi geyse maçı var ki onda da huseyın de bi işe yaramadı ondan önceki febe maçında asistleri de huso yaptı velhasıl kelam sadece rakibi durdurmak için 1 oyuncuyu orta saha da tutmak çok yanlış selçuk ve colman burda gayet yeterli arkalarında song un önderliğinde gayet iyide bir savunma var ... kaldıki sen ofansta iyi olursan oyun rakip sahaya yıkılacağından bu dediklerime de çok iş düşmeyecektir az dikkatli olsunlar kendi görevlerini yapsınlar yeter...

Ustaalioğlu
10.01.2009, 12:04
SASA İLİÇ BİTTİ GİBİ
Pürüzler giderilirse Sırp oyuncu Salzburg ekibinden kiralanacak.

yusuf şimşek transferinin gerçekleşmemesinin ardından Trabzonspor , Salzburg lu Sasa İliç in işini büyük ölçüde bitirdi.Teknik direktör Ersun Yanal ın verdiği rapor doğrultusunda 10 numara arayışlarına hız veren Bordo-Mavi li yönetimin , mutlu olmayan Sırp futbolcu için Salzburg klübü ile temas kurduğu öğrenildi.Avusturya klübünün , İliç i satmaya sıcak bakmadığı ancak kiralama konusunda Trabzonspor a yeşil ışık yaktığı ifade edildi.

B PLANI ZAFER YELEN
Haftalardır Salzburg un B takımı ile idmanlara çıkan Sasa İliç in , menajeri yoluyla Trabzonspor da seve seve oynayabileceğini ilettiği belirtildi.Salzburg klübünün 4 aylık süre için Trabzonspor dan 300 bin euro istediği öğrenildi.Pazarlıkların son noktaya geldiği bu transferde iki klüp yöneticileri pürüzleri giderirse İliç , birkaç gün içinde Bordo-MAvililere imza atacak.Pürüzler giderilemezse Hansa Rostock lu Zafer Yelen le görüşmelere devam edilecek.

Ilic topcu mu ya, beni alsin Trabzon bari...

Bilâl ÇOBAN
10.01.2009, 12:05
Ergun Ata hoş yazmış güzel yazmış ama yinede siyasi görüşlerine dayanamayarak saçmalamış, hadi biz duyduğumuz herşeyi doğru kabul ederiz de sen bir yazarsın, nasıl bir cahillikle haberlerde duyduğun herşeyi kabul edersin..

sana tavsiyem bu silah anlaşmasını bir araştır, yapacağın çok iş yok, googleye sorsan o bile sana cevap verir, bu anlaşmanın ne zaman yapıldığını ve ne anlaşması olduğunu...

Bu arada zafer yeleni alacağımıza ihtimal bile vermiyorum, bu haberleri çıkaranlar Sadri Başkanı tanımıyorlar..

Rabbim anlaşma yapanları birbirinden ayırmasın, onları kör kütük savunanları da onlardan ayırmasın...

ne demiştin sahi? ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

arkadaşlar başkanı tanımayan yok ve bu kez damarına fena basıldı. en ağır şekilde acısını çıkartacaktır. Bursaspor da beşiktaş da cami duvarına işemiş oldu :) çok çekecekler bizden, çook...

Sefer A.
10.01.2009, 12:07
sol açik transferinden baska transfer beklemeyin derim size, once sol alinacak, belki de forvet olabilir ama dusuk ihtimal ;)

sanatik
10.01.2009, 12:09
demirörenin isi gücüde baskalarinin talip oldugu futbolcuyu kapip basarili oldugunu sanmak herhalde. Fazla bir zamani kalmadi zaten yeni yönetim gelmesi ortada. Yusuf gibi bir futbolcuyu son anda bir kac euro fazla vererek üstelik aralari cok acik olan bursaspordan almak kime yarayacak görecegiz.

Birtan Karaman
10.01.2009, 12:17
Sol Açık Roger Mi?[SİZE=1]Tarih: 10.01.2009 08:03:29 (1381 okuma) [/SİZE][SİZE=1][/SİZE] Trabzonspor Başkanı Sadri Şener sol açığa yabancı bir oyuncu alarak transfere ve tartışmalara son noktayı koyacağını söyledi.Çalışmalara hız veren transfer komitesinin gündeminde Polonya Milli Takımının Brezilya Asıllı sol kanat oyuncusu Roger da olduğu öğrenildi.Brezilya`nın Sau Paul kulübünden yetişen ve nisan 2008 de Polonya vatandaşlığına gecen Roger2008 Avrupa Şampiyonasında polonya Milli takımının formasını giydi.Trabzonspor`un listesinde sezon başında alınamayan Zafer Yelen de var.

Sefer A.
10.01.2009, 12:18
Sol Açık Roger Mi?[SİZE=1]Tarih: 10.01.2009 08:03:29 (1381 okuma) [/SİZE]Trabzonspor Başkanı Sadri Şener sol açığa yabancı bir oyuncu alarak transfere ve tartışmalara son noktayı koyacağını söyledi.Çalışmalara hız veren transfer komitesinin gündeminde Polonya Milli Takımının Brezilya Asıllı sol kanat oyuncusu Roger da olduğu öğrenildi.Brezilya`nın Sau Paul kulübünden yetişen ve nisan 2008 de Polonya vatandaşlığına gecen Roger2008 Avrupa Şampiyonasında polonya Milli takımının formasını giydi.Trabzonspor`un listesinde sezon başında alınamayan Zafer Yelen de var.
kaynak ne, su polonyali bize gelecek gibime geliyo yaaaaaa

Bilâl ÇOBAN
10.01.2009, 12:18
yav haber yazan arkadaşlar, hangi akla hizmet kaynak yazmazsınız anlamıyorum.

Sefer A.
10.01.2009, 12:20
yav haber yazan arkadaşlar, hangi akla hizmet kaynak yazmazsınız anlamıyorum.
heyawww:s:s

hüseyin1975
10.01.2009, 12:21
Ilic topcu mu ya, beni alsin Trabzon bari...

Galatasarayda oynarken gayet iyi topcuydu diye hatirliyorum....
Orta sahada oynuyordu ve bayagi gol atmisdi.

Birtan Karaman
10.01.2009, 12:21
Trabzon saldırıyor!Bordo-Mavililer’in listesinin başında; Wolsfburg’dan Krzynowek, N.Breda’dan Amoah ile L.Warşova’dan Guerreiro var. Olufaoe, Elia’nın yanında Caner ve Zafer alternatifde.ÖNCE KRZYNOWEK
Yusuf Şimşek’i Beşiktaş’a kaptırmanın şokunu yaşayan Trabzonspor, ’10 numara’ transferinden vazgeçerken, orta sahanın solu için arayışlarını Avrupa’da yoğunlaştırdı. Bordo-Mavililer’in liste başında Wolsfburg’un Polonyalı sol kanat oyuncusu Jacek Krzynowek’in olduğu, bunun yanında Polonya’nın L.Warşova takımından Roger Guerreiro ve Takesure Chinyama’nın bulunduğu belirtildi.
LİSTE KABARIK
Bordo-Mavililer’in bu oyuncuların transferinin gerçekleşmemesi ihtimali ile alternatif listede, Twente’den Eljero Elia, Nac Breda’dan Mathew Amoah ile Gent’ten Adekanmi Olufade’nin olduğu ifade edildi. Trabzonspor yönetiminin, transferde gelecek hafta sonuna kadar bir sonuç almayı planladığı belirtirken, bununla birlikte gurbetçi Zafer Yelen ve Caner Erkin’in şartlarının da araştırıldığı ifade edildi.

Kaynak taka arkadaşlar. Ama son yazdığım haberin kaynağı karadeniz gazete.

Sefer A.
10.01.2009, 12:23
Kaynak taka arkadaşlar. Ama son yazdığım haberin kaynağı karadeniz gazete.
tamam haber yalan ozaman, ama yine diyeyim, polonyali Guerrero bize gelecek

hüseyin1975
10.01.2009, 12:25
heyawww:s:s

Imzanda 1 ileri 3 geri yazmissin.
Hata yapmissin.
Dogrusu: 1 YANAAAAAAAAA 3 GERIIIII

Bilâl ÇOBAN
10.01.2009, 12:27
Hata yapmissin.

bi hatası daha var abi, pirlo hüseyin yazmış.

ula pirlo'nun 10'da biri olsun hüseyin, öpüp başıma koyarım :)

sarman61
10.01.2009, 12:31

Hocam tam ben yazacaktım ki sen yazmışsın. Bu şahsiyet neden siyasi görüşünü spora karıştırıyor. Daha sonra bu kişiler çıkar derki spora siyaset karıştı diye. Bu adamı hiç bir zaman sevmedim yinede sevmeyeceğim. Patronun ağzıyla çıkıp konuşuyor beni sinir ediyor.Düşüncelerini ve görüşünü de Trabzonspor köşesinden yapıyor beni ayrı bir sinir ediyor.

Ertan 51
10.01.2009, 12:32
ortam müsait 10 larca isim bizle anılır artık
da
şu Zafer Yelen ismine gıcık oluyorum inşallah yanlışlıkla felan alınmaz
hatta bazı arkadaşların da dediği gibi bir müddet bu başlıktan uzak durmak lazım
ortaya bi isim atılıyor hayali,sonra iyiydi kötüydü çekiştir dur

iyi bir sol açık alalım ortaya adam gerekmez,iyi bir sol açık zaten ortaya da hucuma da çok büyük katkılar sağlayacaktır,başka transfer şu an itibarı ile balansı bozabilir.

hüseyin1975
10.01.2009, 12:33
Trabzon'dan Nobre misillemesi!

Trabzonspor yönetiminin, Beşiktaş'la sözleşme yenilemeyen Nobre ile dün jet hızıyla bir görüşme yaparak, "Sezon sonunu bekle! Sana istediğin parayı verip transfer edeceğiz" dediği öğrenildi.
Trabzonspor'un Beşiktaş'ın listesindeki bütün futbolculara talip olarak ezeli rakibinin işini zorlaştıracağı da iddia edildi.
Fotomaç'ın haberine göre; Türk futboluna Yusuf Şimşek bombası düştü. Beşiktaş'ın, Trabzonspor'un Antalya kampında çalışmalarını sürdüren Bursasporlu Yusuf'u transfer etmesi, bordomavili camiayı ayağa kaldırdı! Trabzonspor yönetiminin de Beşiktaş'a tarihi bir misillemede bulunma kararı aldığı öğrenildi. Bordo-mavili yöneticilerin, Beşiktaş'la sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve bir türlü kontrat yenilemeyen Mert Nobre ile dün temas kurdukları belirtildi.
Trabzonsporlu yöneticilerin, Nobre'ye "Beşiktaş'la sakın sözleşme yenileme. Biz sana sezon sonunda istediğin parayı vererek transfer edeceğiz" dedikleri öğrenildi. Nobre'nin de Trabzonspor'dan gelen teklifi reddetmediği ve "2 milyon euro'ya size gelirim" cevabını verdiği belirtildi. Bordomavili yöneticilerin, özellikle gelecek sezon da Beşiktaş'ın listesinde yer alan bütün futbolculara talip olarak ezeli rakibinin işini zorlaştıracağı iddia edildi.

Milliyet

Sefer A.
10.01.2009, 12:36
bi hatası daha var abi, pirlo hüseyin yazmış.

ula pirlo'nun 10'da biri olsun hüseyin, öpüp başıma koyarım
saka yaptuk oni yawww, herade yanii Hüseyinin pirlo olmadigini biliyoz

Emirhan Makul
10.01.2009, 12:36
Tamami ile Yalan Bir Haber
Trabzona Hemen Alışamaz Nobre
Umutdan 10 kat daha iyidir
Gelmesini İstemem.

Sefer A.
10.01.2009, 12:37
Hata yapmissin.
ileri bile gitmiyor diiosun hemiii

Sefer A.
10.01.2009, 12:39
Sadri baba ne olur bana deki haklisin, senin polonyaliyi alacagukkkkkkk :=)
haydeeeee Guerrero, gel bize hayatini kurtar, legia warszawa da isin yok :=)

hüseyin1975
10.01.2009, 12:40
ileri bile gitmiyor diiosun hemiii

O Topu ileri vurmaya calisdiginda bile kayipda yana gidiyor
Top bile Hüseyin ona vurunca yana gitmeyi alisganlik yapmis
muahahahahahahahahahahahaaha

Ha gecen sezondu galiba, 1 Macda harika bir assist yapmisdi.
Aslinda onu hemen Youtuba koymak lazim.
Belki tüpcü görürde alir

hüseyin1975
10.01.2009, 12:41
Tamami ile Yalan Bir Haber
Trabzona Hemen Alışamaz Nobre
Umutdan 10 kat daha iyidir
Gelmesini İstemem.

Anlmadim.
Nobre Umutdan 10 kat daha iyi ama gelmesinmi diyorsun?
Ilginc.

biltrabzon
10.01.2009, 12:45
ankaragücü nden murat duruer i alsak iyi olur.özer tipinde futbolcu hem daha ucuza maolur.

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 12:48
Nobre kimdir yahu?
Durmadan boğuşup kendini yere atan bi tip daha..

Umuttsn 10 kat iyi lafına çok güldüm..

Bırakın allah aşkına.

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 12:52
leonardo bize tam uyar inşallah alırız...

Emirhan Makul
10.01.2009, 12:54
Nobre kimdir yahu?
Durmadan boğuşup kendini yere atan bi tip daha..

Umuttsn 10 kat iyi lafına çok güldüm..

Bırakın allah aşkına.

O kendini yere atma konusunda terbiyesiz hırsız bir futbolcu yapısını bilerek bizde oynayamaz dedi ama şu açık gerçek abi şimdi Nobre umutdan daha iyi top istop eder son vuruşları da umutdan daha iyidir bunu görmemezlikden gelmemek lazm.

Hüseyin İlkin
10.01.2009, 12:55
Nobre , Umut 'tan 10 kat daha iyi demek futbola yapılan terbiyesizliktir ...

Mustafa Calik
10.01.2009, 12:56
arkadaslar son gelismeler neydir yusuf konusunda sonra ?
leonardo gibi birsey duydum ilgileniyoruz diye daha baska haber varmi ?

Emirhan Makul
10.01.2009, 12:59

Kaç kat daha iyidir sen söyle ?

Nobre Umutdan daha iyi bir futbolcudur Nobrenin attığı şekil ve son vuruş özelliğindeki gollerin 5'de 1'ini Umut atamaz.

ÖmerFarukYılmaz
10.01.2009, 13:00

10 kat olmasa iyidir;)

He ikisi farklı tipte adamdır o ayrı..

Harun Karadeniz
10.01.2009, 13:00

ne alakası var umuttan daha ii olduğu bi kesin umutta sonvuruşlar nerdeyse sıfır şuan trabzonda görmek isteyeceğim forvetlerin başında gelir bizim takım hırsına karadeniz yapısına çok uyan bi futbolcu ben çok beyeniyorum ve trabzonda çok iş yapar

tunganyan
10.01.2009, 13:01
kaç kat bilmiyorum ama nobre umuttan çok daha iyi bir futbolcu!!!!hatta biraz daha Türk olsa milli takıma bile çağırılacak da tepkiler oluşacak diye çağırılmıyor!!

Harun Karadeniz
10.01.2009, 13:02
10 kat olmasa iyidir;)

He ikisi farklı tipte adamdır o ayrı..

10 kat olmasa bie 1 2 gömlek üstün bi futbolcu he umutta okadar kötü değil tabiki ama nobreyle kıyaslanamaz bence

ben çok beyeniyorum o adamı ya hele kocaeli maçında ne oynadı:alkış::alkış::alkış:

Emre7
10.01.2009, 13:05
ısındınız hemen nobre ye ...

alıntı yapmak istiyorum ama bulamıyorum.. Mehmet abinin yazısından...

...Ben olsam futbolcunun yerinde beni bu kadar eleştiren taraftardan sonra yatarak sezonu kapatırdım...

buna benzer bir yazı idi... Kendi adamının kıymetini bilmeyen bir taraftara sahibiz. Türkçede 2 dakka da satış :)

Süleyman Eruyar
10.01.2009, 13:06
10 kat lafın gelişi söylenmiştir, ama ne olursa olsun insanların görüşlerine saygılı olunması gerekir..

ancak nobre umuttan çokda iyi oyuncu değildir..

Hüseyin İlkin
10.01.2009, 13:07
Nobre Umut'tan iyi diyebilirsiniz , ama abartmaya gerek yok . Yok 10 kat daha iyidir falan filan . Umut Bulut , şuan Trabzonspor 'un topçusu olmasa ilk istenilecek oyuncular arasında bana göre Türk'ler arasında . Umut 'a sallayanlar bile sıraya girerdi eminim . Nobre 'nin artılarından biri , Türk statüsünde olması olacaktır eğer alınırsa .

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 13:08
arkadaslar son gelismeler neydir yusuf konusunda sonra ?
leonardo gibi birsey duydum ilgileniyoruz diye daha baska haber varmi ?

yusuf konusu tamamen kapandı...leonardo ise ajax ta oynuyor 25 yaşında sol açık ama gole çok yakın bonserviside o kadar pahalı değil..dün can karyağdı akşam haberelrinde söylemil ilgileniyoruz filan dmeiş....

Adem Erdoğan

...Ben olsam futbolcunun yerinde beni bu kadar eleştiren taraftardan sonra yatarak sezonu kapatırdım...

buna benzer bir yazı idi... Kendi adamının kıymetini bilmeyen bir taraftara sahibiz. Türkçede 2 dakka da satış :)

Eleştirmezsin onlarda yatmaya devam eder.

2 maç canım cicim ondan sonra ana avrat düz git.

Ayrıca şu anki durum itibarıyla söylüyorum Gökhanla Umutun yaptığı işi Nobre tek başına yapar.

Eleştirmek adam gibi olduğu sürece iyidir.

Harun Karadeniz

ikisi farklı ben kendi futbolcumuz beşiktaşlı futbolcu diye değerlendirmiyorum böle konullarda taraflı olmak kendini kandırmaktan başka bişey değildir

hüseyin1975
10.01.2009, 13:09
Bursaspor Başkanı, Trabzonspor'a yanıt verdi

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Yusuf Şimşek’in Beşiktaş’a transferinin ardından, Trabzonspor Kulübu tarafından yapılan açıklamalarla ilgili, "Bu konuda hiç bir yanlış hareketimiz yoktur" dedi.
Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yusuf Şimşek’in önceki gece Beşiktaş Kulübü ile anlaştığını, bu oyuncunun ligin ikinci yarısında siyah-beyazlı formayı giyeceğini hatırlattı.
Yusuf Şimşek’in transferinin ardından çok şeylerin konuşulduğuna dikkati çeken Yazıcı, "Yusuf’un transferiyle ilgili sözümüzü tutmadığımız yönünde Trabzonspor Kulübü tarafından açıklamalar yapıldı. Bu konuda hiçbir yanlış hareketimiz yoktur" dedi.
Yazıcı, kamuoyunun bu işin doğrusunu, ancak Yusuf Şimşek’in menajerlerinden öğrenebileceğini ifade ederek, şöyle konuştu:
"Bildiğim şudur, bu oyuncuyla ilgili Trabzonspor ile prensip anlaşması yaptık. Ancak bir gün sonra Yusuf’un menajerleri bana gelerek, ’Trabzonspor yöneticileri menajerlik paramızı veremeyeceklerini söylediler. Başka kulüplerle görüşebiliriz dediğimizde, (Görüşün) yanıtını aldık’ dediler. Sonrasında Beşiktaş Kulübü ile anlaşma yapıldı. Bildiğim budur. Menajerlerden açıklama alındığı takdirde, Bursaspor’un sözünü tutmaması gibi bir olayın olmadığı ortaya çıkacaktır."

Milliyet

Abdülkadir Kılıç
10.01.2009, 13:10
Nobre'nin Umut'tan daha iyi olduğu kesin ama Nobre'nin takım kımyasını bozacağını düşünüyorum

Harun Karadeniz
10.01.2009, 13:12
Nobre'nin Umut'tan daha iyi olduğu kesin ama Nobre'nin takım kımyasını bozacağını düşünüyorum

bi parça olabilir belki ama hırsı takıma onu daha çabuk adapte edebilir diye düşünüyorum bende ama haklısın

karatasof
10.01.2009, 13:13
Yusuf'a misilleme bjk'den Nobre!!!!
Yönetim gerçekten böyle bir girişim düşünüyorsa bile hemen bundan vaz geçmeli.Ne güzel işte yapacağınız bir büyük hatayı bjk araya girerek önlemiş,verilmiş sadakamız varmış deyip teşekkür edeceğinize böyle bir hamle ile adamları rahatlatmanın anlamı ne? Sezon başı yaptıkları zamanında transferler ile gönlümüzü kazanan yönetim maaalesef ki bu sezona hiçte iyi bir giriş yapmadı.2009'un ilk iki haftası geçmiş olmasına rağmen henüz ortada bir transfer olmadığı gibi şimdiye kadar yeri ve mevkisi çok belirlenmiş kişiler yerine kısasa kısas mantığı gibi bir hareketle yanlışa devam etmemeleri en büyük hata olur.TS'un eksikleri belli,bunu Trabzon'daki değil Köstencedeki kör balıkçı bile biliyor ve görüyorken hiç alakasız yerlere transfer yapmak akıl işi değil.Bu takımın iyi bir Sol Açığa ihtiyacı var,Sağ beki ''Bende.... bende....!!!'' diye bağırıyor ken senin elinde Umut,Gökhan gibi iki adamın varken birde bunların aynısından ''Amma bu brezilyalısı...'' deyip almanın hiç anlamı yok....Sakın sakın...Öfkeyle kalkan zararla ziyan....Benden söylemesi...

Emiroğlu
10.01.2009, 13:13
Adamların kanı bozuk , onlara yanlış gelmiyor ki , kızmamak lazım

Emre7
10.01.2009, 13:15
Eleştirmezsin onlarda yatmaya devam eder.

2 maç canım cicim ondan sonra ana avrat düz git.

Ayrıca şu anki durum itibarıyla söylüyorum Gökhanla Umutun yaptığı işi Nobre tek başına yapar.

Eleştirmek adam gibi olduğu sürece iyidir.

aynı fikirdeyim, ancak trabzon olarak bu eleştirme işini beceremiyoz sanki??
oyuncunun üstüne bu kadar gidilmez..
adam tpu aldığında taraftar ne der diye korkuyo

hüseyin1975
Güya Menajerin parasini vermek istemeyince oda Yufufu Besiktasa pazarlamis.
Tüpcü ile seftali sucu üzerinden atmanin telasinda.

SIZ YUSUFU ALDINIZ; DOGRUDUR
FAKAT BUNDAN SONRA SIZE HER GÜN YUSUF YUSUF OLACAK!!!

Emirhan Makul
Bence siz "Eleştirilince Kırılır Camdan Bir Futbol Takımına Sahibiz ,Eleştiriyoruz Ama başımıza birşey gelmesin" Duygusuna Sahipsiniz Ne bu takım camdan nede futbolcular porselen tabak ben eleştirmeyim sen eleştirme umutun veya onun gibi takımımızda bulunmaması gereken futbolcuların ne zaman geleceği belli olmayan üst düzey performansını bekleyelim bakın bakalım iyi oynadığı zaman ben yazmamışmıyım umutun başlığına ama yine eklemişim yazımın sonuna olmaz oynayamaz diye.

Bu konuyu şöyle kapatmak istiyorum siz isterseniz devam edersiniz burası özgür bir platform

Nobre Umutdan Daha teknik daha fırsatcı daha profosyonel bir futbolcudur.
Nobrenin Türkiye liglerinde ki gol ve asist sayısına bakınız
Umut daha iyi olsaydı Bjk Nobreyi değil Ankaragücünden Umutu Alırdı
Ama Herşeye rağmen Nobre Oyun tarzı açısından değil kişilik açsından Trabzonsporda oynayamaz çünkü onunda Kişilik yapısı Mehmet Yıldız+Ümit Karan+Aydın Yılmaz+Alex de souza+İbrahim üzülmez+Ali tandoğan gibi Hırsızca ve Karşı takımda ki arkadaşının hakkını gasbetmek için elinden gelen çirkefliği yapan futbolcu yapısıdır Nobre ile birlikde saydığım futbolcular Türkiyenin en haysiyetsiz Futbolcularıdır Gözlerimiz ile onlara verilen faulleri penaltıları ve onların yaptığı çirkeflikleri görüyoruz Trabzonspor Futbol yapısında böyle hiç bir futbolcu yok olmadı da hiç bir zaman bunla gündeme gelmedik 1-2 tane aklınıza gelir kendimize yere atıp alınan faul veya penaltı yoktur olamaz bizim Farkımız Adaletli takım olmamız ve bizde yeri yok bu futbolcuların.

10 numara
nobre umut'tan çok daha iyi bir oyuncudur kıyas bile yapılmaz...inşallah gueriro transferi gerçekleşir leonardo ismini FARABİ daha önce söylemişti ikisi birden olursa çok iyi olur çünkü leonardo forvet arkası da oynuyor...

Harun Karadeniz
10.01.2009, 13:17
Gökhan Ünal ve Selçuk´u Kartal´ın elinden alan Bordo-Mavililer, Yusuf olayından sonra ezeli rakibine bir çalım daha atmak için çalışıyor. Sezon başı Beşiktaş´ın da istediği Zafer Yelen gündemde.

filistini değil bu basını bombalıcaksın aslında ya neyse

Oğuzhan Fidan
10.01.2009, 13:17
nobre gerçekten klas bi topçu gökhan ünalın kötü oynadığı maçlarda oyuna girip iyi bi ders vermesi şart bu çocuğa. alternatifsiz forvet olunca gökhan gibi girdiği bütün pozisyonları harcıyor işte. fatih veya nobre şart

Emre7
10.01.2009, 13:18
ikisi farklı ben kendi futbolcumuz beşiktaşlı futbolcu diye değerlendirmiyorum böle konullarda taraflı olmak kendini kandırmaktan başka bişey değildir

yanlış anlama beni...
ben umutla nobreyi karşılaştırmasına bişe dmem. bence hatalıdır.
demek istediğim şu bir araba almışsın bunu kullanıyorsun memnun değilsin ne yaparsın satarsın satmazsan ona sen niye böylesin diyemezsin.

biltrabzon
10.01.2009, 13:18
Şampiyonluğun İstanbul dışına çıkmaması için öküzün altında “komplo” arayanlar var ya...
Yok, hakemler işi bitiriyormuş...
Yok, Federasyon büyükleri kayırıyormuş.
Yayıncı kuruluş, medya, “reyting sahibi” şampiyon istiyormuş...
Bunların hepsi devede kulak... Komplo burada. Gözünüzün önünde. Apaçık...
Üstelik nakit parayla!
Ne yaptı Beşiktaş Yusuf’u Trabzonspor’un elinden alarak?..
“Muhtemel bir Trabzon şampiyonluğunun önüne set çekti”!..
Yusuf Trabzonspor’a gelseydi, şampiyonluğu kaçınılmaz mı olacaktı Trabzonspor’un? Hayır... Yusuf’un Trabzonspor’a nasıl bir katkı yapacağı da belli değildi, Beşiktaş’a ne kadar yapacağı da belli değil.
Üç beş maç oynar belki de...
Ama Yusuf’la nikah masasından dönen Trabzonspor’u eskisi kadar mutlu ve huzurlu günlerin beklemediği aşikar.
Her şeyden önce Ersun Yanal, bir futbolcu istiyor, alamıyorlar. Yerine adam istenip alınamayan futbolcu orada duruyor.
Sadri Şener geriliyor. Tabana mahcup olmuş... Beşiktaş’a Bursaspor’a çatmaya başlıyor.
Yeni cepheler açılıyor futbol savaşında.
Tansiyon tribünleri saracak... Sertleşecek Karadeniz’de dalgalar.
Keskin sirkenin küpüne zarar vermesinden normal ne olabilir?
Beşiktaş, Trabzonspor’u ekarte etmiştir.

ercan güven

bizans medyasi oyunlarina baslamistir.

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 13:20
Nobrenin umuttan iyi iki yönü gol pozisyonlarını daha iyi koklaması, yani pozisyon almasıi ve top saklaması.
Onun dışında ne mücadele, ne hava topları, ne asist vs.vs.. Umutun önüne falan geçemez...

Nobre umuttan iyidir cümlesini anlayışla karşılarım görüştür.
Ama 10 kat iyidir demek de nedir?

Kimmiş nobre de umuttan 10 kat iyiymiş.?

Senelerdir bu ligde oynuyor.
Gol ortalaması ne sanki?

Son vuruştan falan bahsedenler var, sanki adam ligde 15 golün üzerini ömrü hayatında gördü...

15 golü umut da atıyor bize geldiğinden beri.

Sanki nobre gol kaçırmıyor.

Bursa-bjk maçında kaçırdığı golü gördünüz mü?
Boş kale.
Abartmıyorum kaleci falan da yok.
Topun şiddetini ayarlayamadı geldi savunma çıkardı.

Bu mudur yani?

Bırakın şu komşunun tavuğu komşuya kaz görünür durumlarını.
Nobre buraya gelsin, umut a yapılanların aynısı ile nobreye yapılır.

biltrabzon
10.01.2009, 13:20
nobre kim ya birakalim bu tartismalari.trabzonspor da oynayacak kapasitede degil.futbolcu olarak da karakter olarakta.

hüseyin1975
10.01.2009, 13:21
Şampiyonluğun İstanbul dışına çıkmaması için öküzün altında “komplo” arayanlar var ya...
Üstelik nakit parayla!
Yusuf Trabzonspor’a gelseydi, şampiyonluğu kaçınılmaz mı olacaktı Trabzonspor’un? Hayır... Yusuf’un Trabzonspor’a nasıl bir katkı yapacağı da belli değildi, Beşiktaş’a ne kadar yapacağı da belli değil.
Ama Yusuf’la nikah masasından dönen Trabzonspor’u eskisi kadar mutlu ve huzurlu günlerin beklemediği aşikar.
Her şeyden önce Ersun Yanal, bir futbolcu istiyor, alamıyorlar. Yerine adam istenip alınamayan futbolcu orada duruyor.
Sadri Şener geriliyor. Tabana mahcup olmuş... Beşiktaş’a Bursaspor’a çatmaya başlıyor.

ercan güven

Bu yaziyi dün okudum ve buraya koyayimmi koymayayimmi diye cok düsündüm.
Sonunda koymadim.
Prim tanimayalim bunlara.

Harun Karadeniz
10.01.2009, 13:22
yanlış anlama beni...
ben umutla nobreyi karşılaştırmasına bişe dmem. bence hatalıdır.
demek istediğim şu bir araba almışsın bunu kullanıyorsun memnun değilsin ne yaparsın satarsın satmazsan ona sen niye böylesin diyemezsin.

birileri okurda arabayı modifiye ederiz yada değiştirirz diye yazıyoruz zaten toprağam :D

Oğuzhan Fidan
ercan güven çok güzel konuşmuş olayın aslı budur biz olamicaz bari trabzonda olamasın mantığıdır bu zira o zaman bjknin büyüklüğü iyice tartışılır olucak ;)

ÖmerFarukYılmaz
Bence siz "Eleştirilince Kırılır Camdan Bir Futbol Takımına Sahibiz ,Eleştiriyoruz Ama başımıza birşey gelmesin" Duygusuna Sahipsiniz Ne bu takım camdan nede futbolcular porselen tabak ben eleştirmeyim sen eleştirme umutun veya onun gibi takımımızda bulunmaması gereken futbolcuların ne zaman geleceği belli olmayan üst düzey performansını bekleyelim bakın bakalım iyi oynadığı zaman ben yazmamışmıyım umutun başlığına ama yine eklemişim yazımın sonuna olmaz oynayamaz diye.

Bu konuyu şöyle kapatmak istiyorum siz isterseniz devam edersiniz burası özgür bir platform

Nobre Umutdan Daha teknik daha fırsatcı daha profosyonel bir futbolcudur.
Nobrenin Türkiye liglerinde ki gol ve asist sayısına bakınız
Umut daha iyi olsaydı Bjk Nobreyi değil Ankaragücünden Umutu Alırdı
Ama Herşeye rağmen Nobre Oyun tarzı açısından değil kişilik açsından Trabzonsporda oynayamaz çünkü onunda Kişilik yapısı Mehmet Yıldız+Ümit Karan+Aydın Yılmaz+Alex de souza+İbrahim üzülmez+Ali tandoğan gibi Hırsızca ve Karşı takımda ki arkadaşının hakkını gasbetmek için elinden gelen çirkefliği yapan futbolcu yapısıdır Nobre ile birlikde saydığım futbolcular Türkiyenin en haysiyetsiz Futbolcularıdır Gözlerimiz ile onlara verilen faulleri penaltıları ve onların yaptığı çirkeflikleri görüyoruz Trabzonspor Futbol yapısında böyle hiç bir futbolcu yok olmadı da hiç bir zaman bunla gündeme gelmedik 1-2 tane aklınıza gelir kendimize yere atıp alınan faul veya penaltı yoktur olamaz bizim Farkımız Adaletli takım olmamız ve bizde yeri yok bu futbolcuların.

Hey kurban olayım Emirhan..

Pazar günü sigaralar benden:D

:alkış:

Harun Karadeniz
10.01.2009, 13:23
nobre kim ya birakalim bu tartismalari.trabzonspor da oynayacak kapasitede degil.futbolcu olarak da karakter olarakta.

karakter konusunda haklısın ama futbolcu olarak kesinlikle oynar toprağam ama karakter daha mühim tabi çünki trabzonda bu daha önemli

pReN@_61
10.01.2009, 13:23
Sol için aday Leonardo
Orta sahanın soluna takviye yapmak için arayışlarını sürdüren Trabzonspor, son olarak Hollanda Birinci Lig takımlarından Ajax da forma giyen 25 yaşındaki Brezilyalı futbolcu Leonardo Vitor Santiago'yu gündemine aldı. Bu futbolcu için öncelikle kulübüyle görüşmelere başlayan bordo - mavili yöneticilerin bu transfer için önümüzdeki günlerde somut adımlar atması bekleniyor.

Hüseyin İlkin
10.01.2009, 13:25
Nobrenin umuttan iyi iki yönü gol pozisyonlarını daha iyi koklaması, yani pozisyon almasıi ve top saklaması.
Onun dışında ne mücadele, ne hava topları, ne asist vs.vs.. Umutun önüne falan geçemez...

Nobre umuttan iyidir cümlesini anlayışla karşılarım görüştür.
Ama 10 kat iyidir demek de nedir?

Kimmiş nobre de umuttan 10 kat iyiymiş.?

Senelerdir bu ligde oynuyor.
Gol ortalaması ne sanki?

Son vuruştan falan bahsedenler var, sanki adam ligde 15 golün üzerini ömrü hayatında gördü...

15 golü umut da atıyor bize geldiğinden beri.

Sanki nobre gol kaçırmıyor.

Bursa-bjk maçında kaçırdığı golü gördünüz mü?
Boş kale.
Abartmıyorum kaleci falan da yok.
Topun şiddetini ayarlayamadı geldi savunma çıkardı.

Bu mudur yani?

Bırakın şu komşunun tavuğu komşuya kaz görünür durumlarını.
Nobre buraya gelsin, umut a yapılanların aynısı ile nobreye yapılır.

Nokta atışlar , tebrik ediyorum Fatih abi .

Başka bir şey demeye gerek yok bence ... Bütün denilebilecekleri Fatih abi belirtmiş .

:alkış:

Harun Karadeniz
Sol için aday Leonardo
Orta sahanın soluna takviye yapmak için arayışlarını sürdüren Trabzonspor, son olarak Hollanda Birinci Lig takımlarından Ajax da forma giyen 25 yaşındaki Brezilyalı futbolcu Leonardo Vitor Santiago'yu gündemine aldı. Bu futbolcu için öncelikle kulübüyle görüşmelere başlayan bordo - mavili yöneticilerin bu transfer için önümüzdeki günlerde somut adımlar atması bekleniyor.

izlemeden yorum yapmak istemem ama ara transferden çok korkuyorum ya boşa giderse yazık olur paraya bu kriz döneminde..

Emre7
birileri okurda arabayı modifiye ederiz yada değiştirirz diye yazıyoruz zaten toprağam :D

modifiye = olumlu eleştiri...
eleştirilerilerle adamı modifiye ederbiliriz.
biraz daha düzelir . ama elştiri yapmıyorsun ki adama küfür ediyoruz.
bu adam da bunlar ben ne yapmaya çalışsam grmüyo küfür ediyo diyip bırakır futbolu.

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 13:26
Kimse camdan değil ama kimse de robot değil.

Seni lider yapan topçuları yokmuş gibi varsayıp, çok daha fazla paralara çok daha üst düzey kadrolarda oynamasına rağmen senin başarını yakalayamamış adamları göz önüne getirirsen, üstüne kıyaslama yapıp 10 katlardan bilmem nelerden bahsedersen bunun adı eleştiri falan değildir.

Bu direk komşunun tavuğu komşuya kaz görünü durumudur.

Çok güzel bi devamı vardır, dimyata prince giderken eldeki bulgurdan olursun...

Sadece karakteri bile umut = 10 * nobre yazmama yeterli sebeptir.

hüseyin1975
10.01.2009, 13:26
2000-2005 - Feyenoord - 55 Mac 4 Gol
2005-2007 - NAC Breda - 31 Mac 10 Gol
2007- 13 Mac 4 Gol

Bir sol acik icin fena degil ama ya sakatlik sorunu yada devamlilik sorunu var.
Oynadigi Mac sayisi bana göre cok düsük.

Keleşoğlu
10.01.2009, 13:28
Üstelik nakit parayla!

ercan güven

TRabzonsporda seni ekarte edecek bekle ercan bekle! nakit para öylemi? senin ve senin gibilerin futbol ve futbol ahlakı konusunda bir bilgisi ve endişesi olmadığı bu lafınla ortada

Özgür ŞANLAN
10.01.2009, 13:32
"Trabzonspor’u eskisi kadar mutlu ve huzurlu günlerin beklemediği aşikar."bu cümleden de anlaşılyor ki beşiktaş yorumcusu bu zat-ı muhterem(!) bizim bi yusuf için kaosa sürükleneceğimizi düşünüyor.Ne kadar aptalca bi düşünçe her zamankinden daha mutlu daha birlik olacaz haberi yok!

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 13:33
Ercan Güvene biri anlatsın..

Bu kulübün başkanı N/A değil..

Kulübün başında Sadri Şener var..

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 13:34
Sol için aday Leonardo

kaynak?....

Travelair
Nobre Türk statüsünde oynuyor. Sezon sonu sözleşmesi sona eriyor. Elbette 2 milyon € ücret alacak oyuncu değil... Alırsak yararı olur diye düşünüyorum. Alamasak bile fiyatını yükseltip bjk'den rövanşı alırız

Harun Karadeniz
ya yusufun bizim tempolu oyunumuzda en fazla 25 dakka verimli olmak üzere 45 dakka oynardı sadece tecrübesinden yararlanırdık yani

boztepeliyasin
10.01.2009, 13:36
bordo mavili takım her transfer döneminde gündeme dünya kadar adam alır ama sonunda hiçbirini almaz. son gündemimizde messi var:)

Adem Erdoğan
Nobre harbiden şimdi Trabzonspor'a yakın olsaydı görürdüm ben o zaman onun için dökülen methiyeleri.

(Kargaya yavrusu şahin gibi hesabı.)

Mehmet Fatih Yavuz
ya yusufun bizim tempolu oyunumuzda en fazla 25 dakka verimli olmak üzere 45 dakka oynardı sadece tecrübesinden yararlanırdık yani

Tek üzüntüm hocanın istemiş olması.

Yoksa zerre umurumda değil.

İlk adı geçtiğinde de söylemiştim.

Hoca istiyorsa bi planı vardır boynumuz kıldan ince ama ben taraftar değilim alınmasına şahsen...

Sanki yusuf alınmadı diye çok büyük şeyler kaybedeceğiz sanıyorlar.

Yok devenin nalı...

Küllerinden doğan devin ayak sesleri birilerini çok rahatsız etmiş.
Ekarte etmek nedir ikinci yarı izleriz.

hüseyin1975
10.01.2009, 13:37
Besiktasin talip oldugu bütün oyunculara gicikligina talip olabiliriz.
Maksat tüpcünün para sacmasina destek vermek :-)))

Samet Berber
Nobre Türk statüsünde oynuyor. Sezon sonu sözleşmesi sona eriyor. Elbette 2 milyon € ücret alacak oyuncu değil... Alırsak yararı olur diye düşünüyorum. Alamasak bile fiyatını yükseltip bjk'den rövanşı alırız
Eğer yanlış hatırlamıyorsam yıllık 1.5 milyon dolar (2.3 milyon TL) alıyor .

Cüneyt Canlıca
Dünkü maçı izledikten sonra golcüye de ihtiyacımız var gibi gözüktü bana.. Kısa vadede Ümit Karan aslında bizim takıma çok faydalı olur..Gs nin eğer Trabzonspor isterse pek zorluk çıkartmadan vereceğini düşünüyorum...

karatasof
10.01.2009, 13:38
***Beşiktaş'ın yeni transferi Yusuf Şimşek, ilk kez konuştu ve hayli çarpıcı açıklamalarda bulundu.... Bundan 1.5 yıl önce, "Fenerbahçeliyim, Denizli maçı sonrası ağladım" diyen Yusuf Şimşek bu kez ağız değiştirdi, "Sonradan değil, doğuştan beşiktaşlıyım" dedi.***

İşte transfer edilemediği için üzüldüğümüz topçunu karakterini yansıtan mesajları.Ben bunları okuyana kadar Bursa'nın ve Bjk'nın yöneticilerine kızıyor ve sövüyordum.Şimdi nadim oldum pişman oldum Allah'tan affımı niyaz ediyorum...

Adem Erdoğan
10.01.2009, 13:39
Dünkü maçı izledikten sonra golcüye de ihtiyacımız var gibi gözüktü bana.. Kısa vadede Ümit Karan aslında bizim takıma çok faydalı olur..Gs nin eğer Trabzonspor isterse pek zorluk çıkartmadan vereceğini düşünüyorum...

Olmaz Ümit Karan kromozomlarında sorun varmış.

Nobre'de o yüzden olmuyor.

Harun Karadeniz
Tek üzüntüm hocanın istemiş olması.

Yoksa zerre umurumda değil.

İlk adı geçtiğinde de söylemiştim.

Hoca istiyorsa bi planı vardır boynumuz kıldan ince ama ben taraftar değilim alınmasına şahsen...

Sanki yusuf alınmadı diye çok büyük şeyler kaybedeceğiz sanıyorlar.

Yok devenin nalı...

Küllerinden doğan devin ayak sesleri birilerini çok rahatsız etmiş.
Ekarte etmek nedir ikinci yarı izleriz.

haklısın hocanın planıda çok genç oyuncular almaya başladık ya tecrübesinden yaralanmaktı diye düşündüm ben

Harun Karadeniz
***Beşiktaş'ın yeni transferi Yusuf Şimşek, ilk kez konuştu ve hayli çarpıcı açıklamalarda bulundu.... Bundan 1.5 yıl önce, "Fenerbahçeliyim, Denizli maçı sonrası ağladım" diyen Yusuf Şimşek bu kez ağız değiştirdi, "Sonradan değil, doğuştan beşiktaşlıyım" dedi.***

İşte transfer edilemediği için üzüldüğümüz topçunu karakterini yansıtan mesajları.Ben bunları okuyana kadar Bursa'nın ve Bjk'nın yöneticilerine kızıyor ve sövüyordum.Şimdi nadim oldum pişman oldum Allah'tan affımı niyaz ediyorum...

bursa yaramamış yusufa :D:D:D:D:D:D

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 13:40
yeri değil ama:D

Beşiktaş’ın, Bursaspor’dan transfer ettiği ve 1,5 senelik sözleşme imzaladığı Yusuf Şimşek, Beşiktaş’ın resmi sitesine göre 934 yaşında!..

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi internet sitesi www.bjk.com.tr’nin futbol takımının kadrosunun bulunduğu ve futbolcuların özelliklerinin taraftarlara tanıtıldığı bölümde yaptığı ufak bir hata siteyi ziyaret edenleri oldukça şaşırttı.

Zira Beşiktaş'ın resmi yayın organına göre Trabzonspor’un elinden son anda kapılarak siyah-beyazlı forma giydirilen Yusuf Şimşek'in doğum tarihi 20 Temmuz 1075’di. Yani bu bilgiye dayalı olarak "tecrübeli" futbolcu, 1071’de yapılan Malazgirt Savaşı’ndan 4 sene sonra Dünyaya gelmişti.

Bu ilginç durum, 34 yaşında Beşiktaş’a transfer edilmesi eleştirilen Yusuf için “Ya 934 yaşında transfer edilseydi!” dedirtti.

NOT: Şaka bir yana, bu tür ufak hataların hepimizin başına gelebileceğini hatırlatıyoruz ve Yusuf Şimşek’e yeni kulübünde başarılar diliyoruz.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Keleşoğlu
10.01.2009, 13:40
eguven@milliyet.com.tr

bu adama tepki vermek isteyen verebilir ama futbolu sadece 'nakit para' olarak gören birini dikkate almamak gerek diye düşünüyorum.
sezon sonu ekarte edeceğiz bu adamları!

sifuni
10.01.2009, 13:41
ercan güven kim bilmiyorum ama yukaridaki saydiklari olacaklari tahmin etme degilde temenni etmek oldugu yazida belli oluyor incinden ne gecirdikleri belli oluyor.

yani diyor ki yusufu alamadilar ersun hoca istioyrdu simdi icleri kayniyor trabzonspor taraftar zaaten sabirsiz fener macini da yenilince sampiyonluktan koparlar insallah.:mad:

ama tabiki öyle birsey olmayacak bize bir yusuf degil bin yusuf gelmezse bile biz sonuna kadar sampiuyonlugun icinde olacagiz ve insallah kazanacagiz.

pReN@_61
10.01.2009, 13:43
kaynak?....Fanatik

Sol için aday Leonardo

Şahin_53
10.01.2009, 13:44
Umutun avukatı falan değilim adamın yaptığı ne gol atmak veya attırmaktan başka...
İnsanları eleştirirkken birazda maziye bakınız lütfen,geçen sene bu takım tepe taklak giderken, ayakta kalan nadir futbolcularımızdan biriydi.
attığı veya atamadıklarıyla umut bulut TRABZONSPOR'umuzun çok değerli bir adamıdır..
Kendiside beyefendi olup adam gibi adamdır.
Kayseri maçından sonra egemen kardeşime biraz serzenişte bulunmuştum.
O gün ortada olan arkadaşları ortada göremiyorum.
Niçin kırmızı gördü diye umut napmış takımı yalnız'mı bırakmış yoksa bilmediğim başka şeyler'mi var..
Bırakın TRABZONSPOR'umuzun değerli futbolcu kardeşlerimizin eksiklerinide, cam tabakları porselenleri vesaire onlar bilirler işlerini.
34 puanı onlar topladı bırakın rahat'da,bir okadar daha toplasınlar..
Zira kafası rahat insan güzel işler yapar......

Laz_61
10.01.2009, 13:45
Baskan artik icraat bekliyoruz ligler baslayacak oyalama bizi..konusmaylan olmuyor malesef...sol aciga guereroyu istiyoruz yada krzynowek

Zeki Çelenkoğlu
10.01.2009, 13:46
bence bu saatten sonra kaliteli bir sol açık ve herhangi bir forvet değil, Fatih Tekke'yi almak şart oldu..

Alihan Ertürk
10.01.2009, 13:47
leonardo gelirse bence çok faydalı olur takıma sezon sonu da yattara'yı göndeririz bir de sağ kanata alırız yeni yattara süper olur o zaman :)

hüseyin1975
Olmaz Ümit Karan kromozomlarında sorun varmış.

Nobre'de o yüzden olmuyor.

Olur kardes.

O halde Takimimiza oyuncu secerken kriterler koyalim:

1. Müslüman olmali yada dinine bagli olmali

2. Evli olmali

3. Gece hayati olmamali

4. Mümkünse Haci olmali

5. Uzun saci olmamali

6. Küpe takmamali

7. Dövmesi olmamali

8. Elle Gol attiginda hemen Hakemin yanina gidip elle attim demeli

9. Fazla Para istememeli

10. Kolbasti oynamali

ÖmerFarukYılmaz
Ben Gygax derim...

Bahattin Aydın
10.01.2009, 13:53
Evet golcüye ihtiyacımız var gibi görünüyor ancak ümit karan denen adam Gökhan Ünal ile benzer özelliklere sahip.Bence Gökhan Ümitten çok daha iyi.

Arif Timurcioğlu
10.01.2009, 13:54
Üstelik nakit parayla!

ercan güven

bizans medyasi oyunlarina baslamistir. Köpekler havlamaya başlamış ama 3 5 güne kadar susturmasını biliriz.

Erdal
10.01.2009, 13:56
Baskan artik icraat bekliyoruz ligler baslayacak oyalama bizi..konusmaylan olmuyor malesef...sol aciga guereroyu istiyoruz yada krzynowek

Şu üslup meselesini çözemedik bir türlü...

Bende en az senin kadar acele edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama Trabzonspor başkanına hitap şeklim bu değil. Sadece mevcut başkana değil hiç birine...Nuri bey dahil bize zarar verdiğini düşündüğüm başkanlar dahil hiç birinin kötü niyetli olmadığına eminim. Sen kimsin? Bakşan kim? Başkan seni oylarken kendi menfaatine bir şeylermi yapıyor. Hasbelkader başkan şu foruma girse senin mesajını okusa 19 yaşındaki uşağa maskara olmaya değermi der ve çeker gider...

Arif Timurcioğlu
10.01.2009, 13:57
Muhammed zidan diye sol kanat oyuncusu vardı bir tane mısırlı. Bize karşı bir hazırlık maçındada oynamıştı geçen yılki afrika kupasındada, hızlı ve kaleye inebilen bir oyuncu oyun sitili çok iyi acaba ne alemdedir bir ara gündemimize gelmişti.

Hüseyin İlkin
10.01.2009, 13:58
Sayın Faruk Özak , şuan Ankaraspor-Kayserispor maçını izliyor . Gitmişken Özer 'i bize alıverse ne güzel olurdu :)

Gökhan KAN
Muhammed zidan diye sol kanat oyuncusu vardı bir tane mısırlı. Bize karşı bir hazırlık maçındada oynamıştı geçen yılki afrika kupasındada, hızlı ve kaleye inebilen bir oyuncu oyun sitili çok iyi acaba ne alemdedir bir ara gündemimize gelmişti.

almanya daydı en son izledigim macında süper bir gol atmıstı...

Sefer A.
Ben Gygax derim...
ya brak su isler yaa, çopluge çevircen takimi

MetiN08
10.01.2009, 13:59
Ya Arkadaslar birakin allah askina su sol taraf icin yabanci birini alalim diye, yönetim gec kaldi bile, yazikdir okadar parayi vermek oriya yok uyum saglicak yok bilmem antraman eksikli derken sezon biter gelen adam 5-7 mac oynamisidr sade, bence ikinci yari icin türkiye liginden birini almak hatda türk olsun isimizi görür ikinci yari icin, Yönetimde simiden baslasin seneye iyi sol taraf icin adam bulmaya, bizde nasil transfer oluyor bir maca bakiyorlar adam hoslarina gidiyor tamam bu iyi alalim birkere daha bakmaya giderler o mactada iyi oynar aldik onu bize gelir fos cikar, avrupada yarim bir sene adami izliyorlar ona göre aliyorlar onun icin onlarda az transfer olur hepside iyi cikiyor, onun icin sol taraf icin ergin baytar diyorum cünkü hem öne hem arkaya calisiyor.

Hüseyin İlkin
10.01.2009, 13:59

Dortmund'da oynuyorda , onun mevkiisi sol kanat değil ki ? Forvet elemanı . FM'de Barça'ya kazandırmıştım onu :rolleyes:

MetiN08
10.01.2009, 14:01

abi o zidane sol degil forvet oyuncusu Dortmunda oynyuor

Laz_61
10.01.2009, 14:02
Şu üslup meselesini çözemedik bir türlü...

Bende en az senin kadar acele edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama Trabzonspor başkanına hitap şeklim bu değil. Sadece mevcut başkana değil hiç birine...Nuri bey dahil bize zarar verdiğini düşündüğüm başkanlar dahil hiç birinin kötü niyetli olmadığına eminim. Sen kimsin? Bakşan kim? Başkan seni oylarken kendi menfaatine bir şeylermi yapıyor. Hasbelkader başkan şu foruma girse senin mesajını okusa 19 yaşındaki uşağa maskara olmaya değermi der ve çeker gider...

19 derken? yasim 24 dür ilk yari biteli 3 hafta oldu ikinci yarinin baslamasina 2 hafta var üst üste 2 zorlu deplasman ...takim lider takimin eksikleri belli 1 ay bi adamin pesinde kosuyorsun becerip alamiyorsun ..daha ne yazim ben

Arif Timurcioğlu
10.01.2009, 14:03
Ama bize karşıda, mısırdaki maçlarındada sol açık oynadı adam. Sol açık oynama özelliği var hatta hatırlayın mısırın forveti başka bir elemandı.

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 14:04
19 derken? yasim 24 dür ilk yari biteli 3 hafta oldu ikinci yarinin baslamasina 2 hafta var üst üste 2 zorlu deplasman ...takim lider takimin eksikleri belli 1 ay bi adamin pesinde kosuyorsun becerip alamiyorsun ..daha ne yazim ben

İstifa yaz..

Ne yazdığınla ilgili değil, nasıl yazdığınl ilgili eleştiri getirdi.

Üsluptan bahsediyor erdal abi dikkat edersin.

Mehmet Zeki
10.01.2009, 14:04
.Huelva Ersen'e kapıyı gösterdi10 Ocak 2009 Cumartesi 09:28İspanya Ligi takımlarından Recretivo Huelva, büyük umutlarla transfer ettiği Ersen Martin’i kapı önüne bıraktı. La Liga ekibi Recretivo Huelva Türk futbolcu Ersen Martin ile yollarını ayırdı...Bu futbolcuyu Trabzonspor’un elinden adeta çalan İspanyollar, randıman alamadıkları oyuncuya her türlü kolaylığı göstereceklerini belirttiler.

Ersen’in sözleşmesinin henüz bitmediğine de dikkat çeken yöneticiler, Türkiye’den bu futbolcuya alıcı bulunması halinde bonservis bedeli istemeyeceklerini ve ocakta da gönderebileceklerini söylediler.

Bilindiği gibi Recretivo, Ersen’in transferinde Trabzonspor ile sorun yaşamış ve konu FIFA platformuna taşınmıştı.
http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=86794

Ersen'i geri alsak?

sifuni
10.01.2009, 14:06
.Huelva Ersen'e kapıyı gösterdi10 Ocak 2009 Cumartesi 09:28İspanya Ligi takımlarından Recretivo Huelva, büyük umutlarla transfer ettiği Ersen Martin’i kapı önüne bıraktı. La Liga ekibi Recretivo Huelva Türk futbolcu Ersen Martin ile yollarını ayırdı...Bu futbolcuyu Trabzonspor’un elinden adeta çalan İspanyollar, randıman alamadıkları oyuncuya her türlü kolaylığı göstereceklerini belirttiler.

Ersen’in sözleşmesinin henüz bitmediğine de dikkat çeken yöneticiler, Türkiye’den bu futbolcuya alıcı bulunması halinde bonservis bedeli istemeyeceklerini ve ocakta da gönderebileceklerini söylediler.

Bilindiği gibi Recretivo, Ersen’in transferinde Trabzonspor ile sorun yaşamış ve konu FIFA platformuna taşınmıştı.

Ersen'i geri alsak?

olur hemde bedavee:p

Bekir
10.01.2009, 14:06

Ersen'i geri alsak?
ersen gitsin plaj futbolu oynasın
ne işi var trabzonsporda

Gökhan KAN
10.01.2009, 14:07
ben sunu anladım burda messiyi istesek onu bile istemeyen cıkacak...

Erdal
10.01.2009, 14:07

Bütün bu düşündüklerini daha doğru bir üslupta yaz...Seni terbiye etmek falan değil maksadım..Korkum sizin gibiler yüzünden 5 sene sonra kimse taşın altına elini koymayacak....

hüseyin1975
10.01.2009, 14:08

Ersen'i geri alsak?

Iyi bir Alternatif oyuncu.
Mac sIkisinca sok oyuna sisir toplari indirsin.
Yedek kulübesinde Erginin beklemesinden daha iyidir.

Zidane olayina gelince.
Kendisini Alman liginde 3-4 senedir takip ederim.
Cok bencil bir oyuncu. Süratli, iyi bir teknige sahip ama son vuruslari bence o kadarda iyi degil. Cok kacirma özelligide var.
Su an Dortmunda onyuyor. Jürgen Klopp onu istedi cünkü aralarinda "baba - ogul" iliskisi var. Zamaninda Mainzdada beraberdiler ve orada harikalar yarattilar.
Yani Klopp onu iyi motive edebiliyor. Zaten yapi olarakda öyle oksanmasini seven bir oyuncu.

Mainzdan sonra Hamburga gitti ve genelde yedek bekledi.
Yani onu alirsan Jürgen Kloppuda alman lazim

Dursun Kaplan
10.01.2009, 14:08
Neden eski futbolcuları geri topluyosunuz anlamıyorum. :)

hüseyin1975
10.01.2009, 14:09
ben sunu anladım burda messiyi istesek onu bile istemeyen cıkacak...

Istemiyorum usta.
Defansif yönü cok zayif ve bpyu cok kisa

muahahahahahahahahahaha

Keleşoğlu
ersenmi_? daha bonservisini alamadık adamın nasıl gittiğide belli!

hüseyin1975
Neden eski futbolcuları geri topluyosunuz anlamıyorum.

Dinlenme Tesisi acmak istioruz
Katil bize Poyraz

Emirhan Makul
10.01.2009, 14:10
Ersen martin ilebizim aramızda ki hukuki süreç ne neticede geri gelmek istese gelebilir mu şuanda?

Gürkan
az evvel tvde bir spor haberinde geçen haber.

Trabzonspor Nobre ye teklif götürmüş, Nobre 2 mılyon euro ya gelirim demiş.

ilhan

Rahmetli Kemal Sunal'ın futbolcu olduğu film geldi aklıma. Nur içinde yatsın.

Laz_61
İstifa yaz..

Ne yazdığınla ilgili değil, nasıl yazdığınl ilgili eleştiri getirdi.

Üsluptan bahsediyor erdal abi dikkat edersin.

sorun o degil Baskan diyorki yok bjk öyle yapti yok bursa söyle yapti...ya adamlar senin verdiginin 2 katini verdi üstünede senin verecegin adamlardan kat kat daha üstün 2 oyuncu verdi adam dogal olarak bjk verdi ..sen becerip 1 ayda 1 oynucuyu alamiyorsun pesinden oraya buraya ates püskürüyorsun kim ne derse desin suc bizim Yönetimde...ha üslübüm agir olabilirim ama yinede diyorum konusacagina oyuncu alsinlar ligler baslayacak..

Arif Timurcioğlu
10.01.2009, 14:11

Ersen'i geri alsak? Haram malladan hayır gelmez misali.

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 14:11

2m euroyu ona verecek enayiyi başka gezegende bulsun.. :)

Gökhan KAN
10.01.2009, 14:12
erseni sadece yedek kulübeesi için alırım ergin beklicene o beklesin...en azından gökhana bisey olsa oynatacak oyuncu yok ersen girer oynar...

hüseyin1975
10.01.2009, 14:12
Laz_61 kardesime kismen katiliyorum.
Gercekdende Oyuncu alma zamani geldi.
Ligler yaklasdi.
Transfer muhakkak önümüzdeki Hafta sonuclanmali.
Ayrica bu saatden sonra yerli oyuncu daha verimli olur.

Emirhan Makul
10.01.2009, 14:13
Ergin yedek bekleyene kadar Yedek klübesinde beklerken "Girsin şu adam oyuna" dedirttiren Ersen Martin Beklesin.

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 14:13

Ersen'i geri alsak?

bedavaya iiyiydiR:D

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 14:14
sorun o degil Baskan diyorki yok bjk öyle yapti yok bursa söyle yapti...ya adamlar senin verdiginin 2 katini verdi üstünede senin verecegin adamlardan kat kat daha üstün 2 oyuncu verdi adam dogal olarak bjk verdi ..sen becerip 1 ayda 1 oynucuyu alamiyorsun pesinden oraya buraya ates püskürüyorsun kim ne derse desin suc bizim Yönetimde...ha üslübüm agir olabilirim ama yinede diyorum konusacagina oyuncu alsinlar ligler baslayacak..

Benim adım hıdır huyum budur diyorsun yani...

1 ayda 1 oyuncuyu alamamak ne demek?

Bu adamın ederi 1 lira ise benim alnımda keriz mi yazıyor da o adama 2-3 lira vereceğim?
Adam kulübün parasını kendi parası gibi titizlenerekk harcıyor...

Yusufun ederi belli idi biz ederini verdik.
Bursa ile de anlaştık.
Bize tamam dedikten sonra dansözlük yapmaları sorun.
Yoksa bize tamam demeden önce görüşüp anlaşsalar kimsenin edeceği laf yok.

Şahinoğlu
10.01.2009, 14:14
Ersen kumda oynasınn artık.

simavii
10.01.2009, 14:15
Zaman az ,sol açığa mutlaka iyi bir oyuncu.İllede dışarıdan değil türkiyeden de olur ve çok iyi oyuncular var.

hüseyin1975
Ersen kumda oynasınn artık.

Usta Plajda uzun boylular basarili olamiyor

Mehmet Zeki

Hangi kanal abi?

Erdem Koltuk
Ersun Yanal'ın telefonlarını dinliycem en sonunda, Faty Papy niye denenmedi geçen maçta onu öğrenirim belki?Adam denenmek için gelmedi mi?Belki yüreğimize su serpicekti.

Samet Yildirim
ersen martini isterim...hava toplarinda ve top tutma konusunda faydali olabilir...

000061
10.01.2009, 14:16
Olur kardes.

O halde Takimimiza oyuncu secerken kriterler koyalim:

1. Müslüman olmali yada dinine bagli olmali

2. Evli olmali

3. Gece hayati olmamali

4. Mümkünse Haci olmali

5. Uzun saci olmamali

6. Küpe takmamali

7. Dövmesi olmamali

8. Elle Gol attiginda hemen Hakemin yanina gidip elle attim demeli

9. Fazla Para istememeli

10. Kolbasti oynamali

o zaman takımda adam kalmaz ki :D:D

Volkan Albayrak
10.01.2009, 14:17

Bu adamın ederi 1 lira ise benim alnımda keriz mi yazıyor da o adama 2-3 lira vereceğim?

Bursa ile de anlaştık.

tamam dedikleri dakka imzalatacaklardı

Ali Tunahan Güllü
10.01.2009, 14:17
ersen martim bedavaya iyi bir alternatif olur bide sola leonardoyu aldıkmı tadundan yenmez:D

hüseyin1975
10.01.2009, 14:18
Zaman az ,sol açığa mutlaka iyi bir oyuncu.İllede dışarıdan değil türkiyeden de olur ve çok iyi oyuncular var.

Yabanci Oyuncu Transferi su asamada bence showa dayali olur.
Baskan fevri davraniyor bazen.
Tüpcüye ve seftaliye kizip bosuna fazla para vererek yabanci almasin.
Uyum sürecini düsünecek olursak bize ikinci yari verimli olma ihtimali bence düsük. Tabi sansimiz yaninda olursa tutabilirde fakat riski yok.

Bence bilinen ve uyum sorunu yasamiyacak olan oyunculara yönelelim:

1. Ibrahim Akin

2. Caner Erkin

3. Engin Baytar

4. Erhan Kücük

a f s
10.01.2009, 14:18
Sözleşmesi biten Nobre fiyatını artırmak için iyi yol bulmuş.

Emirhan Makul
10.01.2009, 14:19
Ersen martin bu takıma gereklidir.

Laz_61

Bursa ile de anlaştık.

bak simdi ilk mac fener pesine ankara ikiside deplamsan...sen Sampiyon olmak istiyorsun..ikisinide en güclü yani sag taraflari birinde kazim bence türkiyede ayaginda en iyi top saklayan adam birinde Özer özelikleri belli yazmaya gerek yok ...sen acigin neresi sol taraf...ee senin alacagin adam sana ne zaman uyum saglayacak 2 haftadami cok zor .2 haftada 6 puan kayip ne demek 4-5 lik demek ..uefaya bile gidemiyecegiz belki...3-5 hesabini yaparkan 10-15 olmiyalim

Erdem Koltuk
Aslında espri olsun diye İbrahim Uzulmez'e talip olalım.

Travelair
10.01.2009, 14:20

Her kulübün tasarrufu başkadır. Bir futbolcunun sana göre değeri farklıdır başkasına göre farklıdır. Başkanımız dua edelim ki sorumlu bir insan. Transfer olmadı diye böyle söylemek yanlış. Herkes biliyor acele etmeyi, ince hesap yapmazsan tepetaklak olursun. Olmadıysa başkası olur. Eski yönetimle karıştırmayın

Mehmet Fatih Yavuz
Bu yönetimi sıkıştırma huyunuzdan da vazgeçin.

Yönetime inanmıyor musunuz kardeşim?
Adamlar uğraşıyor zaten.
Sene başından beri ellerinden geleni ardına koymadan çalışıyorlar.

Sıkıştırıp iyi sonuç alındığı vaki mi?
Yok zaman azaldı, yok şu oldu diye diye ikinci bir tomas jun patlayacak elimizde ancak aklınız başınıza gelecek.

Sukûnetli olacaksın, sonucunda hesap soracaksın.
Gerekirse son gün yaparlar..

Ya da hiçbirimizin haberi yoktur, barış idmanlarda çok iyidir sol açığa gerek kalmamıştır.

Daha iş yaparken adamdan hesap sorulmaz.

Her gün teftiş edilmez kardeşim kurumlar.
Durmadan cehennem zebanisi gibi müfettiş mi kesildiniz kulübün başına.

Bi bırakın adamları işlerini yapsınlar.

Eksikliği söylemeyi anlıyorum da, yok zaman azaldı, yok hala konuşuyorsunuz iş yapın falan.

Şu yönetimin kadrini kıymetini bilin.
Hesap soracaksanız da 2 kriteri göz önüne alın..

1- Sene başında verilen sözler.
2- Sene sonunda alınan sonuç.

Yönetim bu, bırakın aradaki süreci onlar yönlendirsin.
Tavsiye vermiyorsunuz, sürekli emir buyuruyorsunuz.
Madem adamları rahat bırakmayacağız biz aramızdan seçelim 10 kişi onlar yönetsin.

000061
sağlam bir transfer lazım bize. sizce faty papy yeterli olabilir mi? 5 sene kontratı varmış. 18 yaşında Burundi milli takımına çağrılmış.
gelecek vaadediyor bence

Ali Tunahan Güllü
Ersen martin bu takıma gereklidir.

bencede yedekte erginin yerine ersen olsunn...

Şahinoğlu
10.01.2009, 14:21
Ersen MArtin'in hava toplarındaki etkisi denmiş ama adamın havaya sıçarama kabiliyeti koca bir sıfır anca Gökdeniz gibi tam kafasına kesersen gol atabilir Gökdeniz'de yok artık, top saklama diye olayı zaten yok ellerini kullanıyor ikili mücadelelerde ve sürekli faul yapıyor , özelliklerini geçtim bizden gidiş şekli için bile geri gelmemeli geldi başarılı oldu biraz diyelim hemen ilk gelen bjk teklifinde gitmek isteyecektir böyle adamlarlada Trabzonspor'umun kutsal formasını layık görmeyelim lütfen.

Gökhan KAN
Uyum sürecini düsünecek olursak bize ikinci yari verimli olma ihtimali bence düsük. Tabi sansimiz yaninda olursa tutabilirde fakat riski yok.

1. Ibrahim Akin

2. Caner Erkin

3. Engin Baytar

4. Erhan Kücük

bu 4 isimden en cok istedigim ibrahim akın ve erhan kucuk gerektiginde erhan 10 numarada oynar sol acıkta ...

aka5
Alın holoskoyu ben asıl buna mısılleme derım yanı neyse ıkı katı deyın bak nasıl gelıyor!

Hüseyin İlkin
Oldu olacak Ceyhun'u da alalım !

000061
ersen huelva'dan döner mi? fatih tekke geri alınsın şampiyon oluruz

hüseyin1975
10.01.2009, 14:22
o zaman takımda adam kalmaz ki

Yani.
Elbette ahlaki degerler önemlidir ama biz bu adamla evlenmiyecegiz.
Zamaninda hircinligi ve hirsi yüzünden 1-2 hata yapmis, bizde bu hatalari yapmaz diyecegiz ve sartlar uygun olursa alacagiz.
Insana 2. sansi vermek lazim.

Öyle hemen kesip atmak kolay.
O zaman her gündeme gelen Futbolcunun bir acigini arayalim bari.

Ha birde bizim Takimdada ceza sahasinda kolay düserek Penalti kazanan oyuncular oldu.
O halde onlarida hemen kovalim.

Kimse kusursuz degildir!

Erdal
10.01.2009, 14:22
Yahu ne Nobresi ne Erseni....Başkan sol açık alacağız diyor...

Erbay
10.01.2009, 14:23
Ersen Martin derbi maçlarında gol attı ama o iyi oynamıyordu ki. O boyuyla topları Umut'a indiremiyor durmadan faul yapıyordu.

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 14:24
Yahu ne Nobresi ne Erseni....Başkan sol açık alacağız diyor...

Teşhis sol açık zaten abi.
Yüzde yüz doğru, umarım doğru tedavi de gelecektir.

Önümüzdeki sene de bekleri takviye ettik mi taş gibi takım olacağız Allah kaza bela vermezse.

Ba®ış
10.01.2009, 14:24
valencia da vicente silva ve mata nın arkasında şu an 3. tercih konumunda.şartlar uygun olursa ve bi sakatlığı yoksa düşünülebilir,mi diye sorayım :)

Gökhan KAN
10.01.2009, 14:25
forvet almayacaksak sırf para acısından bedavaya gelen erseni kabul ederim dogrusu en azından rekabet olur...erginin rekabet saglayacagı aklımdan gecmiyor...

Mehmet Fırat
10.01.2009, 14:25
valencia da vicente silva ve mata nın arkasında şu an 3. tercih konumunda.şartlar uygun olursa ve bi sakatlığı yoksa düşünülebilir,mi diye sorayım :)

Kiralık bile olsa süper olur. :)

Şahinoğlu
10.01.2009, 14:26
Bizim takımda oynama kapasitesi olmayan adamları tartışıyoruz Ersen miş Baytar'mış Erhan küçük müş bu adamlar kim sıradan türk futbolcuları, heleki ERhan Küçük kimdir Kasımpaşa^'da bile yedek kalabilen birisi sırtındaki 61 numaraya tav oluyo bazı arkadaşlarımız sırf ondan istiyo anlıyorum , adamı çocukluğumun geçtiği Haznedar'dan tanıyorum adam gs yi tutuyor Trabzonspor'u bile tutmuyor ne kolay 2 .ligden bi adamı bile Trabzonspor formasına layık görmek.

Laz_61
10.01.2009, 14:26
Bu yönetimi sıkıştırma huyunuzdan da vazgeçin.

Yönetime inanmıyor musunuz kardeşim?
Adamlar uğraşıyor zaten.
Sene başından beri ellerinden geleni ardına koymadan çalışıyorlar.

Sıkıştırıp iyi sonuç alındığı vaki mi?
Yok zaman azaldı, yok şu oldu diye diye ikinci bir tomas jun patlayacak elimizde ancak aklınız başınıza gelecek.

Sukûnetli olacaksın, sonucunda hesap soracaksın.
Gerekirse son gün yaparlar..

Ya da hiçbirimizin haberi yoktur, barış idmanlarda çok iyidir sol açığa gerek kalmamıştır.

Daha iş yaparken adamdan hesap sorulmaz.

Her gün teftiş edilmez kardeşim kurumlar.
Durmadan cehennem zebanisi gibi müfettiş mi kesildiniz kulübün başına.

Bi bırakın adamları işlerini yapsınlar.

Eksikliği söylemeyi anlıyorum da, yok zaman azaldı, yok hala konuşuyorsunuz iş yapın falan.

Şu yönetimin kadrini kıymetini bilin.
Hesap soracaksanız da 2 kriteri göz önüne alın..

1- Sene başında verilen sözler.
2- Sene sonunda alınan sonuç.

Yönetim bu, bırakın aradaki süreci onlar yönlendirsin.
Tavsiye vermiyorsunuz, sürekli emir buyuruyorsunuz.
Madem adamları rahat bırakmayacağız biz aramızdan seçelim 10 kişi onlar yönetsin.

biz ailece oyumuzu Sadri Senere verdik sorarim zebanide olurum azrailde...

Gökhan KAN
10.01.2009, 14:27

en sevdigim oyunculardan biriydi zamanında pahalı olur gibime geliyor....

ilhan
Kewell'ın Galatasaray'a verdiği katkının aynısını bize Vicente verir. Tabii transferde adı bile geçerse :)

Mehmet Fatih Yavuz
Bizim takımda oynama kapasitesi olmayan adamları tartışıyoruz Ersen miş Baytar'mış Erhan küçük müş bu adamlar kim sıradan türk futbolcuları, heleki ERhan Küçük kimdir Kasımpaşa^'da bile yedek kalabilen birisi sırtındaki 61 numaraya tav oluyo bazı arkadaşlarımız sırf ondan istiyo anlıyorum , adamı çocukluğumun geçtiği Haznedar'dan tanıyorum adam gs yi tutuyor Trabzonspor'u bile tutmuyor ne kolay 2 .ligden bi adamı bile Trabzonspor formasına layık görmek.

Futbolun mikro milliyetçileri abi... :)

Kabiliyetten önce kütüğe bakanlar..

Sanki futbol kafakağıdı ile oynanıyor.

Gürkan
Hangi kanal abi?

Suan yalan soylememeyım Kanal b yada Kanal a.

Zaplarken denk geldi.

hüseyin1975
Oldu olacak Ceyhun'u da alalım !

Ceyhun yakinda bosa cikiyormus. Bugün Haberleri vardi.

Ah keske Ceyhun bencil olmasa, sorunlu olmasa.
Bence kendine dikkat etse ve yeteneklerini sahada gösterse, Türkiyede onun gibi 10 Numara yokdur.

Kendini harcadi, Harciyor. Yazik!

Arif Timurcioğlu
Usta Plajda uzun boylular basarili olamiyor O zaman beach voley oynasın :D

Şahinoğlu
10.01.2009, 14:28

Hangi yüzle soracaksın takım niye zirvede diyemi gidip hesap sorcaksın yapamayacağın işleri klavyeden yazma .

Mehmet Fatih Yavuz
10.01.2009, 14:29

Sonunda olursun.
İş esnasında değil.

Kaldı ki adamın sana ilk sezon için şampiyonluk sözü verdiğini hatırlamıyorum ben.
Kongreyi dikkatli takip ettiğimi sanıyorum..

Sana ne söz verdi kongrede?

Birinci yıl şampiyonluk mu?

Hayır.

Ona rağmen oyunu verdin mi kardeşim?
Verdin..

Adamın verdiği söze göre hesap sorarsın, kendi beklentilerine göre değil.

Yani zebani de olamazsın azrail de.

Mustafa Önal
10.01.2009, 14:29
barış sen onun maliyetinden haberin var mı acaba onun bize kiralık gelişi bile en az 3 milliyon euroya patlar.

hüseyin1975
10.01.2009, 14:31
O zaman beach voley oynasın

Beach Voleybol Takimimiz yok maalesef

Basket Takimina alalim. Elleri ile cok iyi oynuyor

Ba®ış
10.01.2009, 14:32
barış sen onun maliyetinden haberin var mı acaba onun bize kiralık gelişi bile en az 3 milliyon euroya patlar.
patlasın aga,kıçıkırık özer için 6 milyon fiyat biçilebiliyorsa vicente için 3 milyon gözü kapalı verilir,ki eğer gelme durumu olursa da forma şatışı vs.. gibi olaylarla bi şekilde maliyetinin bir kısmı amorte edilebilir

Mustafa Önal
10.01.2009, 14:34

1. Ibrahim Akin

2. Caner Erkin

3. Engin Baytar

4. Erhan Kücük

engin baytar ı bana sorarsanız geçin ahlakı yönünü hiç tutmadığım birisi helede en son gençler taraftarına çıkardığı parmaktan sonra

erhan küçük bizim işimizi görmez

ibb den erman kılıç neden düşünülmez hala anlamış değilim. bana göre en az ibrahim akın kadar kaliteli

Gökhan KAN
10.01.2009, 14:34
patlasın aga,kıçıkırık özer için 6 milyon fiyat biçilebiliyorsa vicente için 3 milyon gözü kapalı verilir,ki eğer gelme durumu olursa da forma şatışı vs.. gibi olaylarla bi şekilde maliyetinin bir kısmı amorte edilebilir

cok dogru sölemissin....bizimkiler bunu düsünmezmi acaba...colman yada yattara 500 bin satsa vicente 1 milyon satar....para nın bi kısmı cıkar...zamanında serdar bali bunu recoba için sölmişti...

Mustafa Önal
10.01.2009, 14:35

barış keşke ama 2 yıl önce adamlar BARÇA ya vermedi vicenteyi keşke gelse vicente de gidip 14 numara vicente yazdırıp alsam . :)

Emirhan Makul
10.01.2009, 14:35
G.Birliği'ne Hollanda'dan sol açık!

Gençlerbirliği, Hollanda Birinci Lig ekiplerinden ADO Den Haag'da forma giyen Türk futbolcu Hurşit Meriç ile prensipte anlaştı. Kulüp genel menajeri Cem Onuk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hollanda kulübüyle her konuda anlaştıklarını ve Türk oyuncunun yarın Ankara'ya gelerek bazı pürüzleri de giderdikten sonra resmi sözleşmeye imza atacağını söyledi.
ADO Den Haag'da 2007 yılından bu yana oynayan ve sol açık mevkinde görev yapan 25 yaşındaki Hurşit Meriç, forma giydiği 50 maçta, toplam 6 gol kaydetti.

Kaynak; AA,Sporx,Ligtv

mizah
10.01.2009, 14:36
sağlam bir transfer lazım bize. sizce faty papy yeterli olabilir mi? 5 sene kontratı varmış. 18 yaşında Burundi milli takımına çağrılmış.
gelecek vaadediyor bence

burundi milli takimina cagrilmissa ne var yani.antalyaspordan kötü bir milli takim.haritada kücücük bir ülke.antalya kadar yüzölcümü yok.yani abartmayin bu kadar.gelecek vaad ediyor deyin gecsin ama burundide oynamasini bir kiyas olarak gecmeyin.

Pro-TS
10.01.2009, 14:36
bayılıp 3 milyonu alalım guerero yu...

Erdem Keser
10.01.2009, 14:37
engin baytar ı bana sorarsanız geçin ahlakı yönünü hiç tutmadığım birisi helede en son gençler taraftarına çıkardığı parmaktan sonra

erhan küçük bizim işimizi görmez

ibb den erman kılıç neden düşünülmez hala anlamış değilim. bana göre en az ibrahim akın kadar kaliteli

Olay bu :)

Erman hem ortasaha vasıflarıda olan bir oyuncu.Ama İbrahim de çok kaliteli bir isim.
Bu arada kiralık olarak gönderdiğimiz Ufuk Bayraktar Diyarbakırspor'la olan sözleşmesini feshederek takımdan ayrıldı.Acaba hoca hakkında ne düşünür...Kadroda değerlendirilebilir.

Ba®ış
10.01.2009, 14:37
barış keşke ama 2 yıl önce adamlar BARÇA ya vermedi vicenteyi keşke gelse vicente de gidip 14 numara vicente yazdırıp alsam . :)
hacı dediğim gibi şu an mata ve silva nın arkasında bekliyor.belli ki t.direktörleri düşünmüyor vicenteyi.satın alma opsiyonu bizde olmak şartıyla kiralanabilir:)

Dursun Kaplan
10.01.2009, 14:38
İbrahim Akın diyorum yine. :cool:

Arif Timurcioğlu
10.01.2009, 14:39
Beach Voleybol Takimimiz yok maalesef

Basket Takimina alalim. Elleri ile cok iyi oynuyor Abi bizden uzak olsunda kumdamı oynar plajdamı çokta önemli değil.

Mustafa Önal
10.01.2009, 14:39
hacı dediğim gibi şu an mata ve silva nın arkasında bekliyor.belli ki t.direktörleri düşünmüyor vicenteyi.satın alma opsiyonu bizde olmak şartıyla kiralanabilir:)
barış bu konuda mahmut aksu ile görüş bana göre :) vicentenin trabzona gelmesi de çok zor bunuda söylim. biraz gerçekçi olmak lazım.

Arif Timurcioğlu
10.01.2009, 14:40
İbrahim Akın diyorum yine. Kesinlikle yararlı olur diyorum bende.

Pro-TS

vicente zorr........
bunların türkiyeye gelme maliyetleri çok olur...

Zafer Fidan

diyelim mata ve silvanin arkasinda bekliyor... avrupadan onu isteyecek külüp olmayacak mi? hayal kurmayalim

Pro-TS
10.01.2009, 14:41
İbrahim Akın diyorum yine. :cool:

yok aga ben faydalı olacağına inamıyorum açıkçası....

bence Guerero alınmalı alınabiliyorsa..

Pro-TS
10.01.2009, 14:42
2005 te zurawskiyi almamıştık şampiyonluğu kaybetmiştik...
bu sefer de bi sol açık almasak kaybedecez şampiyonluğu

orhan52
10.01.2009, 14:42
günlerdir yusuf transferini bekledik.yazdık çizdik.bjk ye gitti şimdi onu ve sol kanada alınabilecek futbolcuları tartışıyoruz.tabi birde özer,tekke ,baytar,akın şimdide ersen martin.bize iyi bir sol açık yeter.sol açık alınırsa en büyük transferimiz orta sahanın ortasına geçecek ,mücadeleci ,uzun ve yan topları olumlu kullanan yusuf şimşekten 10 yaş küçük olan colman olacaktır.her iyi futbolcuyu takımımızda görmek isteriz.başkanın dediğini dikkate almayıp mali durumu düşünmeden gereksiz transfer tartışmaları gereksiz bence.

Volkan Albayrak
10.01.2009, 14:43

1995 dede kinkladze

orhan52

96 da sağbek 2005 te zurawski şimdide solbek.çok doğru bir yorum

magicyattara
Alınacak sol kanat adamı golcü vasıfları taşımalı.
Kaleye kadar inen türünden bir adam olmalı.Romaschenko gibi.