PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

sarman61
09.01.2009, 09:47
Ümit Karan bizim takımda iş yapar keşke alınsa. Dün ki maçta oyundan alınmasına sinirlenmiş yardımcı antrönere çatmış galiba aslında bizim takımda çok rahat forma giyecek bir futbolcu. Bir sol açık birde ümit karan. Avrupa kupalarına gitmemiz için yeterlidir.

Erkan SUİÇMEZ
09.01.2009, 09:48
[İNDENT]Haftalardir Mevla’ya yalvardı durdu,
Esen rüzgarlardan Yusuf’u sordu
“Yusuf’um, Yusuf’um nerde ?” diyordu,
Ağlar Ersun Hocam ağlar Yusuf’um deyu.
Ben bir Ersun idim, kendi halimde,
Mevla’nın ismi var idi dilimde,
Aldırdım Yusuf’u Bursa ilinde,
Ağlar Ersun ağlar Yusufum deyu.
Kaybettim Yusufu Istanbul ilinde,
Akardı Ersun'un gözünün yaşı,
“Ah !” çektikçe eritir dağları taşı,
Yusuf’u kuyuya attı Levent Kizil,
Tüpcünün kurtları toplanıp geldi,
Biz yemedik diye içtiler andı,
Ersun’un feryadı arşa dayandı,
[/İNDENT]2009 Ilahi versiyonu Allah bu tüpcünün belasini versin.AMIIIIIIIIIIIIIN

süper olmuş

Dursun Kaplan
09.01.2009, 09:49
Forvete ihtiyacımız yok bizim. Forvete top taşıyacak,gol attıracak adam lazım bize.

Ertan 51
09.01.2009, 09:49
dediğim gibi yönetim bu transferde sınıfta kaldı...
ayrıca ben demirören becerikli demedim onun nasıl bir karekterde olduğunu iyi biliyoruz yazıcıya gelince onun yaptığı düpedüz yalakalık.....
olayları doğru okuyabilecek durumdayız merak etme...
Toprağım Sadri Başkanın faka basacağına ihtimal vermiyorum
34 yaşındaki adamın piyasasını bjk kızıştırınca alın sizin olsun demiş olabilir
yukarda Birtan'ın dediği de olabilir belki de net bişi yoktur
diyorum ya Yusuf kayıp değil Adnan ve Ergin elde patladı sorun o
kısacası Süleymanım sen bizim yönetime güven,
bekleyelim hepimizin kafasına yatacak açıklamalar gelecektir.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 09:50
bu şartlarda tamam ama benimde buna diyecek lafım yok 33 yaşında bir adama bu para verilmez, ama daha bjk devreye girmeden bu transferi bitirmeliydik bilmem anlatabildimmi?

abicim sonuçta futbol camiası her türlü film dönüyor yani..şu an mevcut durumda doğru hareket etmiştir yönetim,ki dediğim gibi doğruysa haberler..

ErtuGrul
09.01.2009, 09:51
Keske Yusufu aldiktan sonra jimlastikcilere aydin karabulut ve 500.000 eoru karsiliginda biz satsaydik..

tanjueren
09.01.2009, 09:52
şu ilahinin duzenlenmiş hali çok gereksiz bence.Degil Trabzonsporun teknik direktörü Trabzonspor ile bagı olan hiçkimse kendisini böylesine satan başka bir klubu tercıh eden bir futbolcunun arkasından sızlanmaz.Bu degil 33 yasındaki yusuf 19 yasında dunyanın en buyuk yetenegı bıle olsa degişmez.Trabzonspor klubu kendısını satanın baskasını tercıh edenin arkasından aglamıycak kadar büyük bir klüptür.Her zaman her yerde en büyüktür!!!

Süleyman50
09.01.2009, 09:53
Toprağım Sadri Başkanın faka basacağına ihtimal vermiyorum
34 yaşındaki adamın piyasasını bjk kızıştırınca alın sizin olsun demiş olabilir
yukarda Birtan'ın dediği de olabilir belki de net bişi yoktur
diyorum ya Yusuf kayıp değil Adnan ve Ergin elde patladı sorun o
kısacası Süleymanım sen bizim yönetime güven,
bekleyelim hepimizin kafasına yatacak açıklamalar gelecektir.

ertan abi benim anlatmak istediğim bjk devreye girmeden yönetimin bu işi bitirememesi yoksa son gelinen noktada başkana güvenimiz tam kesinlikle haklıdır...

Laz_61
09.01.2009, 09:54
Ben Yusufun gittigine yanmiyorum iyde oldu gelmedigi zoruma giden sen Trabzon kampindan nasil adam alirsin..Yönetim sinifta kaldi bence..Bir aciklama bekliyoruz.

b_m_61
09.01.2009, 09:54
Beşiktaş yönetimi, Trabzon'un uzun zamandır almaya çalıştığı Yusuf Şimşek'i renklerine katmaya karar verdi ve düğmeye bastı.

Hemen Bursa ile temasa geçen siyahbeyazlılar, Yusuf'u istediklerini ilettiler. Trabzon ile pazarlık halinde olan Bursa yönetimi, bu davete olumlu yaklaştı ve İstanbul'da Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı arasında kıyasıya bir pazarlık başladı. Gece geç saatlere kadar süren görüşmelerde Beşiktaş, Tuna ile Aydın ve 500 bin euro önerdi. Ancak Beşiktaş anlaşmaya Aydın için bir madde koydu.

Yönetim, "Aydın'ı istediğimiz zaman 500 bin euro ödeyerek alabilelim" deyince Bursa bunu reddetti. Tam iş yatıyor derken siyah-beyazlılar bu maddeden vazgeçerek işi bitirdi. Yusuf'un Beşiktaş'a 1.5 yıllık imza atacağı dile getirildi. Beşiktaşlı yöneticiler, Trabzonspor kampında olan Yusuf Şimşek için "Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti. Bizim bilgimiz dahilinde olan bir olay" açıklamasını yaptılar.
Turgay DEMİR

Bu bjk yönetiminde hiç akıl yokmuş.

Şu tarz haberleride anlamıyorum Tuna iyi bir yedekti bjk için onu verdiler, Aydın'a gelince çok büyük bir hatadır takasta kullanılması, uzun vadede zarar eder bjk bu transferden çünkü Aydın milli takım düzeyinde bir futbolcu olabilir ve Yusuf'tan kat kat uzun süre hizmet edecekti.Ama bjk yönetiminin böyle bir transfer yapması şaşırtıcı değil çünkü onlar bir iki sene sonrasını düşünecek durumda değil onlar günü kurtarma telaşındalar. :) Kadrolarında Delgado varken forvet arkası oynatmazlar Yusuf'u, Tello'yu arkaya çekip Yusuf'u sol kanada monte etsen bu sefer sol kanadın savunması sıfır olur çünkü Tello iyi bir savunmacı değil.Nasıl kullanıcaklar merak ettim doğrusu.Bjk için, bizim için olduğu kadar mantıklı bir transfer olmadı kadro yapılarından dolayı.Bu transferin doğru yorumu şudur;

http://www.fotomac.com.tr/bes103.html

Bizde Ferhat'ı ve Barış Memiş'i takasta kullansak bizde bir saatte bitirirdik bu transferi.Yusuf'a kızmıyorum kariyerinde son para kazanma şansı, parayı çok verene gitmesi normal.Ama bjk yönetimi kendi beceriksizliklerini bizim yönetimimizin attığı her adımın arkasından gelerek örtmeye çalışıyor.Kime talip olsak bir gün sonra ona talip oluyorlar en sonunda bir fare tuttular ama faturası çok pahalı olucak onlar için.

İdris Toksoy
09.01.2009, 09:57
Tüpcünün yanına kar kalmaz bu yaptığı.

Ayhan Çolak
09.01.2009, 09:58
bugun kü maçta heerenveen li tarik el younussı yı mutlaka izleyin. çok kaliteli bir kanat oyuncusu.

Mert
09.01.2009, 09:58
Yönetime laf edenlere söylüyorum.
Çok garip insanlarsınız.

Yusuf'u alıyoruz diye 400.000 TL + Ergin + Adnan'ı vermemize burada yaygaralar kopardınız.
Yönetimi yerden yere vurdunuz.
Karaktersiz iki başkan anlaşmış, 1.000.000 TL + Tuna + Aydın'ı vermişler, bjk'nin içine zehiri atmışlar, adamlar bizden mutsuz, şimdi de yönetime sallıyorsunuz. Yok çorba parası vermeliydi, yok para hesabı yapmamalıydı. Bu para Trabzon'un parası öyle bol keseden her gelene dağıtılamaz.

Ayıptır ya bu kadar ikiyüzlü olmayın lütfen.

tanjueren
09.01.2009, 09:59
Ya tupcuye teşekkür etmemiz lazım bizi kurtardı.Yusufdan daha iyisini daha uygununu bulacaktır yonetımımız.Sol acık transferı olucaktır bu sayede.Yusufun oynadıgı bolgede seneye brulsden kımsye sıra gelmez zaten.Yarım donem ıcın bukadar para vermemıze yazık olucaktı bızım sol acıga ıhtıyacımız var oncelıkle yusuf gıbı 33 yasında yarım donemlik bir futbolcuya degil!!!

Ertan 51
09.01.2009, 09:59
ertan abi benim anlatmak istediğim bjk devreye girmeden yönetimin bu işi bitirememesi yoksa son gelinen noktada başkana güvenimiz tam kesinlikle haklıdır...
Şöyle düşünülmüştür Süleyman
Yusuf ben Bursa da oynamam beni TS ye verin dedi koz bizim elimize geçti
en mantıklı paraya ve kulübün menfaatine uygun bi alış veriş yapalım diye düşünürken
nerden bilecektin Demirören ve Denizli dengesizlerinin 34 yaşındaki adama dünya para arı 2 tane çok yetenekli genç vereceğini
bütün olay bu
yönetim gafil avlandı ama diyorum ya kimin aklına gelirdi bjk den böyle bi teklif
kendi taraftarları bile isyan ediyor inanamıyorlar böyle bir ticarete

yoksa sende haklısın.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 10:00
Çok garip insanlarsınız.

Yusuf'u alıyoruz diye 400.000 TL + Ergin + Adnan'ı vermemize burada yaygaralar kopardınız.
Karaktersiz iki başkan anlaşmış, 1.000.000 TL + Tuna + Aydın'ı vermişler, bjk'nin içine zehiri atmışlar, adamlar bizden mutsuz, şimdi de yönetime sallıyorsunuz. Yok çorba parası vermeliydi, yok para hesabı yapmamalıydı. Bu para Trabzon'un parası öyle bol keseden her gelene dağıtılamaz.

tam da bunları anlatmak istiyordum :)

bu forma kutsaldır, nasip olmaz herkese..

Harun-61
09.01.2009, 10:01
aslinda olayi bir bjk taraftari cok güzel sekilde ifade etmis, helal olsun diyorum :)

Doğru haber olmadığını umuyorum. Aydın'ı verip, üstüne Tuna'yı verip, bir de üstüne 400 bin € verip, birde üstüne Yusuf'a da 1 milyon € vermek için, vatan haini olmak lazım. İnanmıyorum ben bu habere. Mustafa DEnizli eğer böyle bir transfere izin veriyorsa teknik direktörüm diye gezmesin. Beşiktaş'ın geleceğindn umutluydum bir şeyler düzelir diye . Büyük başkan geleceğimize de el attı, el atayım da iyice kemireyim şu kulübün temellerini düşüncesiyle.

.

Laz_61
09.01.2009, 10:01
Çok garip insanlarsınız.

kardesim ne alaka ya sen 1 aydir ugrasiyorsun alamamiyorsun adam 2 saate isi bitiriyor...bide en önemlisi bizim icin önemli olan Yusuf gelmis gitmis viz triz..Trabzonun kampindan oyuncu almak ..aciklamaya bak ya Ersun Yanalan vedalasmaya gitmis....siz kimsiniz lan ..

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 10:03
kardesim ne alaka ya sen 1 aydir ugrasiyorsun alamamiyorsun adam 2 saate isi bitiriyor...bide en önemlisi bizim icin önemli olan Yusuf gelmis gitmis viz triz..Trabzonun kampindan oyuncu almak ..aciklamaya bak ya Ersun Yanalan vedalasmaya gitmis....siz kimsiniz lan ..
ya ne alakası var kardeşim kamptan topçu almayla elin katarlısı yattara'yı alacaktı kamptan, parayı veren alacağını alır..

biz şimdi bu adama giray gibi ya da ceyhun gibi birini versek üste de atıyorum adnan'ı versek kendine de 1 milyon euro versek daha mı iyi olacaktı??

rasyonel düşünelim biraz..

Hekimoğlu
09.01.2009, 10:03
34'lük yusuf paylaşılamıyor, ersun yanalın isteği olmasa bizim yanına yaklaşmayacağımız bir oyuncu idi ama ersun istedi diye alıyordu yönetim beşiktaş hayrını görsün istanbul geceleri de güzel hani sen bilirsin işini yusuf.

Uğur Erdoğan
09.01.2009, 10:04
Keske Yusufu aldiktan sonra jimlastikcilere aydin karabulut ve 500.000 eoru karsiliginda biz satsaydik..

aydını bile verse yeter :)

TANZER09
Görün bakın bi futbolcu için günlerdir, taraftarlar ve sonunda kulupler çatışıyor-anlaşıyor.....

Ergin, Barış,Adnan, diğer yedek kalanlar yerine olsam>>düşünürdüm bu durumları... YAPABİLCEĞİNİZİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIN... BU FORMA ALTINDA OYNAMAK EN GÜZEL GURURDUR BENCE. Saygılar

Yaşamımızın en güzel renkleri bordomavi- Sevgimiz Trabzonspor

b_m_61

Değerinin kat kat fazlasını verirsen heralde 2 saatte biter.Kazıklanmaya gerek yok.

Ertan 51
Çok garip insanlarsınız.

kesinlikle haklısın ama son satırın ağır olmuş
burda hepimiz kardeşiz bu tip ithamlar senide üzer
herkez fikrini beyan ediyor
lütfen daha sevecen devam edlim(affına sığınarak yazıyorum)

S.DEMİRCİ
gerçekten rezalat.. komik duruma düştük... kamptan ayrılmışsa hele daha ne diyeyim...

tanjueren
09.01.2009, 10:05

sende barış memiş artı 1 miyon artı giray yada tayfunu versen sende bitirirdin 1 saatte hatta 10 dakka surmezdi tahminim.Böyle mi olmalı transfer anlayısımız tupcü gibimi?

Laz_61
09.01.2009, 10:06
ya ne alakası var kardeşim kamptan topçu almayla elin katarlısı yattara'yı alacaktı kamptan, parayı veren alacağını alır..

biz şimdi bu adama giray gibi ya da ceyhun gibi birini versek üste de atıyorum adnan'ı versek kendine de 1 milyon euro versek daha mı iyi olacaktı??

rasyonel düşünelim biraz..

Yusufu bende istemiyordum onun oynadigi isi Colmanda yapar bize sol acik lazim...ama iste su medyada yazanlar adamin kanina dokunuyor Bir Trabzonlu ve trabzonsporlu olarak bilmem anlatabildimmi..

tanjueren
09.01.2009, 10:06
gerçekten rezalat.. komik duruma düştük...

Komik duruma düşen biri varsa oda bjk yonetımıdır 34 yasında bır fb artıgına turkıyenın gelecegı olarak gorulen yas grubunun en yetenekli oyuncularından bırı artı bır oyuncu dha artı 1 mılyon vererek...

Kazım Uzunboy
09.01.2009, 10:07
Önümüzdeki maçlara ( transferere ) bakalım arkadaşlar. :)

Hekimoğlu
09.01.2009, 10:07
Beşiktaş bu kafayla bizden fazla bekler şampiyonluğu bu demirören bizim m. ali yılmaz gibi çöreklenmiş takımın başına.

b_m_61
09.01.2009, 10:08
Bu Aydın Karabulut'un tek başına bonservisi ne kadar eder ve kaç sene hizmet ederdi bjk'ye bunun bir muhasebesini yapın(Tuna'nın değerini ve verilen parayı hesaba bile katmaya gerek yok), bjk'nin nasıl zarar ettiğini çok açık görülür.Bu transfer en karlı çıkan taraf Bursa oldu.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 10:09
Yusufu bende istemiyordum onun oynadigi isi Colmanda yapar bize sol acik lazim...ama iste su medyada yazanlar adamin kanina dokunuyor Bir Trabzonlu ve trabzonsporlu olarak bilmem anlatabildimmi..
anlıyorum kesinlikle ama biliyorsun medyanın işlerini..
biz ronaldinho'yu alsak sağ alt köşesinde fotomaçın kutu içinde yer alır, bejeke yusuf'a genç yeteneğini verip kendisini paraya boğup alınca önemli transfer olur..takılma sen abicim, sadri babaya güven gerisini merak etme sen :)

hüseyin1975
En cokda Ersun Hocama üzülüyordum.
Hocam yusufa güveniyordu ve onun bize cok faydali olacagini düsünüyordu.
Hocam hep son pasi atmakda zorlaniyoruz diyor.
Simdi gercekden cok üzülmüsdür.

Haydi Sadri Baba, güldür Hocamin yüzünü.

Hekimoğlu
Aydın'ı bonservisi ile mi verdi beşiktaş. :eek:

b_m_61
Aklıma şöyle birşey geliyor şimdi Aydın gitmek istemezse Bursa'ya transfer yatarsa, bu Yusuf'un hali nolucak :)

Semih
09.01.2009, 10:10
Beşiktaş'a geçmiş olsun...
Artık bizim de sol açık transferi için önümüz açılmış oldu...
Bir sol açık alıp Colman'ı göbeğe çektiğimizde sorunumuz kalmaycaktır.

Şimdiden Zafer Yelen haberleri çıkmaya başladı bile.

tutuncuerdem
09.01.2009, 10:10
şu ilahinin duzenlenmiş hali çok gereksiz bence.Degil Trabzonsporun teknik direktörü Trabzonspor ile bagı olan hiçkimse kendisini böylesine satan başka bir klubu tercıh eden bir futbolcunun arkasından sızlanmaz.Bu degil 33 yasındaki yusuf 19 yasında dunyanın en buyuk yetenegı bıle olsa degişmez.Trabzonspor klubu kendısını satanın baskasını tercıh edenin arkasından aglamıycak kadar büyük bir klüptür.Her zaman her yerde en büyüktür!!!

bu kadar olaylardan sonra başka söze gerek yok..:alkış:
başkanımız bunun rövanşını alacaktır.:mad:

Ertan 51
09.01.2009, 10:12
Aklıma şöyle birşey geliyor şimdi Aydın gitmek istemezse Bursa'ya transfer yatarsa, bu Yusuf'un hali nolucak
bizimkiler 100 milyar bonservis verecek
Yusufu da 1 milyar maaş artı sigortaya alacaklar.

Not:rakamlar eski tl dir anam babam milyarları yani.

Erdal Kılıçarslan
09.01.2009, 10:12
Bence bu olaylar, Bizim yönetimin beceriksizliğini değil, BJk yöneminin aptallığını ortaya koymuştur.
Bir adama ederinden çok çok fazla vererek başkasının elinden almak, ÇALIM değil olsa olsa APTALLIKTIR.

AYAN61
09.01.2009, 10:13
bizimkiler 100 milyar bonservis verecek
Yusufu da 1 milyar maaş artı sigortaya alacaklar.

Not:rakamlar eski tl dir anam babam milyarları yani.

:D:D:D

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Erkan SUİÇMEZ
09.01.2009, 10:14

2 saatte işini bitirdi diyosun ,adam geleceğin en iyi solkanat oyuncusu aydını veriyor o yetmiyor en az 1 milyon euro değerinde tunayı veriyor o da yetmiyor 1 trilyonda para veriyor.aydın seneye 2 milyondan açılır kapılar ve beşiktaşa sadece bonservisi 3,5 milyon euro ya yani 7 trilyona geliyor..senin mantığınla bunla sidik yarıştırcak bizim başkanımız..aman ha böyle başkan lazım değil bize.sadri başkan ne yapacağını ii bilir...pire için yorgan yakma dönemleri arkada kaldı.bütün yorganlar değerli...

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 10:14
Bence bu olaylar, Bizim yönetimin beceriksizliğini değil, BJk yöneminin aptallığını ortaya koymuştur.
Bir adama ederinden çok çok fazla vererek başkasının elinden almak, ÇALIM değil olsa olsa APTALLIKTIR.
onların attığı çalım bu olsun abi, 3 milyon dolara almadığımız holosko'ya 6 milyon euro veren de tüpçü değil mi??
öderler borçlarını bir ara acelesi yok :)

ama bunun üstüne bi bomba patlatsın yönetim yani aaa tadımız kaçtı :P

OLCAY ÇAKIR
09.01.2009, 10:15
Olsada olur dediğimiz bir transferdi.

Hepimizi artılarını ve eksilerini tartışıyorduk,olsa fena olmaz diyenlerdendim.
Ama olmadı.
Hakikaten üzülmedim.
Hoşuma bile gitti.

Ben Adnanın şampiyonluk sonrası kolbastı oynayacağını hayal ediyordum,bu hayalim bozulmadı en azından.

Takas iyidirde,takımda takımdaşlığı bozması kuvvetle muhtemeldi.

Biz 16 haftada yaman bir takım ve arkadaşlık başardık.
Bunu takas ile bozmamış da olduk.

Kolbastı ya devam...

Not:Colman serbest oynarsa 50 tane Yusuf eder...
Yeterki sola adam alalım,,,diyorum.

guarin
gecen gun nette bu haberle karsılasmıstım
Aydın Karabulut kayıplara karıştı

Ligin ilk yarısında, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli’den izin alarak ameliyat olmak için Almanya’ya giden Aydın Karabulut kayıplara karıştı. Sağ dizinden ameliyat olan genç oyuncunun sağlık durumuyla ilgili bilgi almak isteyen sağlık ekibi ve teknik heyetin, telefonlara cevap alamadığı belirtildi.
Profesyonel Delgado
Haftalardır kulüple temasa geçmeyen Aydın Karabulut’un, nerede ve ne yaptığı konusunda yaşanan belirsizlik üzerine yönetimin bu kez oyuncunun menajeriyle temasa geçmek istediği, bunda da başarısız oldukları ifade edildi. Hem Aydın’ın, hem de menajerinin telefonlarının sürekli kapalı olması, kafalarda soru işareti bıraktı.
Teknik heyete bu oyuncunun sağlık durumu ile ilgili bilgi vermesi gereken kulüp doktorlarının da, Aydın’ın ortadan kaybolmasıyla sıkıntıda oldukları vurgulandı. Tedavisine İtalya’da devam edilen diğer futbolcu Delgado’nun ise, kulüple sürekli temas halinde olduğu ve sağlık durumu hakkında bilgi aktardığı öğrenildi. Arjantinli oyuncunun bu ayın son haftasında idmanlara başlayacağı ve tedavi sürecinin çok iyi geçtiği belirtildi.

(aydını baskan ıkna etsın bursaya gıtsın dıye ordan alırız)

hüseyin1975

Yahu kardes herseyi öyle ciddiye almayin.
Elbette Trabzonsporumuz kimsenin arkasindan aglamaz.

Ersun Hocam yusufu cok istedigi icin öyle bir düzenleme yapdim.
Yani biraz gülelim diye.
Zaten hepimiz gerginiz yahu.

S.DEMİRCİ
kimse yusufun arkasından ağıt yakmıyor.. yusuf gelip gelmemeside umurumda değil. mesele kampa adamı niye alıyorsun kesin anlaşma yapmadan.. tony silva,zafer yelen ve yusuf olayı biraz fazla oldu....

Erdal Kılıçarslan
09.01.2009, 10:16
onların attığı çalım bu olsun abi, 3 milyon dolara almadığımız holosko'ya 6 milyon euro veren de tüpçü değil mi??
öderler borçlarını bir ara acelesi yok :)

ama bunun üstüne bi bomba patlatsın yönetim yani aaa tadımız kaçtı :P
bende bomba bekliyorum, gerçi enginede razıyım. en azından sol açıkta dursun da yine iş yapmasın :)
en azından solda adam varda oynamıyo deriz..

Sene başında Selçuk la beraber Burak alınacaktı sonra vazgeçtik, peşine Gökhan geldi.
Hadi hayırlısı.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 10:16
Burak alınacaktı sonra vazgeçtik, peşine Gökhan geldi.
Hadi hayırlısı.

oooo bu benzetmeyi çok sevdim ben, tadından yenmez :D

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 10:18

biz bursa'nın kaptanlarını alıyoruz daha ziyade :D

Recep Alkan
09.01.2009, 10:19
Aydın'ı bonservisi ile mi verdi beşiktaş.

beşiktaşın parası öok kardeşim. belşe verdiğini tonla para ile geri almaktan hoşlanıyorlar.

b_m_61
09.01.2009, 10:20
gecen gun nette bu haberle karsılasmıstım
Aydın Karabulut kayıplara karıştı

Ligin ilk yarısında, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli’den izin alarak ameliyat olmak için Almanya’ya giden Aydın Karabulut kayıplara karıştı. Sağ dizinden ameliyat olan genç oyuncunun sağlık durumuyla ilgili bilgi almak isteyen sağlık ekibi ve teknik heyetin, telefonlara cevap alamadığı belirtildi.
Profesyonel Delgado
Haftalardır kulüple temasa geçmeyen Aydın Karabulut’un, nerede ve ne yaptığı konusunda yaşanan belirsizlik üzerine yönetimin bu kez oyuncunun menajeriyle temasa geçmek istediği, bunda da başarısız oldukları ifade edildi. Hem Aydın’ın, hem de menajerinin telefonlarının sürekli kapalı olması, kafalarda soru işareti bıraktı.
Teknik heyete bu oyuncunun sağlık durumu ile ilgili bilgi vermesi gereken kulüp doktorlarının da, Aydın’ın ortadan kaybolmasıyla sıkıntıda oldukları vurgulandı. Tedavisine İtalya’da devam edilen diğer futbolcu Delgado’nun ise, kulüple sürekli temas halinde olduğu ve sağlık durumu hakkında bilgi aktardığı öğrenildi. Arjantinli oyuncunun bu ayın son haftasında idmanlara başlayacağı ve tedavi sürecinin çok iyi geçtiği belirtildi.

Yok artık bunu da mı görücektik bjk takasta kullanıcağı futbolcuyu kaybetti :D:D:D Son söylediğine katılıyorum :)

murat hoca
09.01.2009, 10:20
Uyan ersun hoca uyan yÖnetİm gÖkhan Ünal kampa 50km mesafede gece klÜbÜnde alkÖllÜ eĞlenİyor yusuf alinsada alinmasada beŞİktaŞin devreye gİrmesİ yok alindi alinmadi sÖylendİsİ bİle bİzİ kÜÇÜk dÜŞÜrÜyor bu kadar kÜÇÜk bİr klÜp mÜyÜz

tanjueren
09.01.2009, 10:21
Arkadaşlar bu yusuf transferıne fazla takılmayın bızım ıcın sok sanslı bır transfer oldu bu.Tupcuden ve copcu takımından allah razı olsun.Biz genc potansıyelı yuksek gelecek sezonlarda buyuk basarılar hedefleyen bır takım kurduk.Yusuf bu takımın bır parcası en fazla yarım donem olabılırdı.Bruls gercekten yusufun bolgesınde oynayabılen ondan assagısı degıl cok daha fazlası olan bır oyuncu.Bızım eksık oldugumuz bolgelere odaklanmamız lazım.Oncelıkle bır sol acık almamız sonrada yedek kulubemızı zengınlestırmemız lazım.Bu sene kacıncı bıtırırız bılınmez ama ersun yanal ve sadrı baskanımızın onderlgınde bızı gercekten cok guzel yıllar beklıyor.Yusuf ıcın konusmaya bıle degmez.Her zaman her yerde takımımızın destekcısı olalım onlar bıze cok buyuk basarılar kazandırıcaklar buna canı gonulden ınanıyorum.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZON!!!

arifberkay
09.01.2009, 10:21
Ayiptir ayip gunlerdir aldik aliyoruz dediniz adamlar 1 saate isi bitirdi biz bu filmleri cok gÖrduk albayrak zamaninda aynen devam ama yazik oldu İmajiniz ve İmajimiz sifir oldu degermiydi 33 luk bir adam İÇİn

tanjueren
09.01.2009, 10:22
Yahu kardes herseyi öyle ciddiye almayin.
Elbette Trabzonsporumuz kimsenin arkasindan aglamaz.

Ersun Hocam yusufu cok istedigi icin öyle bir düzenleme yapdim.
Yani biraz gülelim diye.
Zaten hepimiz gerginiz yahu.

Yok farkındayım bunun boyle oldugunu ben sadece hatırlatmak ıstedım bırazcık agır kacmıs cunku.Yınede elıne saglık:)

Sümeyye Şahin
09.01.2009, 10:23
bizim az paraya ikna ettiğimiz yusufu (bana göre işe yaramaz)onlar gaza gelip daha fazla verdiler ne diyim ben şimdi bunun adına

hüseyin1975
09.01.2009, 10:24
Yok farkındayım bunun boyle oldugunu ben sadece hatırlatmak ıstedım bırazcık agır kacmıs cunku.Yınede elıne saglık

Kara Mizah dedikleri böyle oluyor diye düsündüm

Ertan 51
09.01.2009, 10:24
2 ayrı yazıyı becerip alıntılayamadım
Kılıçarslan bu ticaretin ne demek olduğunu en güzel tespitini yapmış
Olcay Çakır'da taraftarın çok büyük bölümünün ne ruh halinde olduğunu en güzel biçimde özetlemiş

sonuç:kaybedilmiş bişi yok TS tüm ihtişamıyla kaldığı yerden devam edecek,
başkan bi sürpriz yaparmı?
yapapilirde yapmayapilirde
karantisi yok...

Mert
09.01.2009, 10:25

bjk yönetimi hiç hesap yapmadan, taraftarının nefretini kazanarak bize çalım atmış... şimdi kızıyoruz ama ben bu çalımla bjk'nin kendi kalesine golü attığını düşünüyorum... hele aydın işi doğruysa inönü'deki ilk maçı gör sen.
biz çalım yedik, onlar gol.

kamptan alınma mevzusuna gelince elbet can sıkıyor ama karaktersiz iki başkan olunca karşındakiler her şey olabiliyor.

aynı eski fb gibi oldular aynı... acınacak haldeler.

BEYTEKİN61
09.01.2009, 10:26
bundada bir hayır vardır arkadaşlar. çokta önemli değil. yusuf alınmış alınmamış. gökhan ünal ın neden formsu olduğu belli galiba. bence kendini tam olarak maçlara vermiyor.

Süleyman50
09.01.2009, 10:26
Şöyle düşünülmüştür Süleyman
Yusuf ben Bursa da oynamam beni TS ye verin dedi koz bizim elimize geçti
en mantıklı paraya ve kulübün menfaatine uygun bi alış veriş yapalım diye düşünürken
nerden bilecektin Demirören ve Denizli dengesizlerinin 34 yaşındaki adama dünya para arı 2 tane çok yetenekli genç vereceğini
bütün olay bu
yönetim gafil avlandı ama diyorum ya kimin aklına gelirdi bjk den böyle bi teklif
kendi taraftarları bile isyan ediyor inanamıyorlar böyle bir ticarete

yoksa sende haklısın.

sende haklısın abi...

Recep Alkan
09.01.2009, 10:27
Ayiptir ayip gunlerdir aldik aliyoruz dediniz adamlar 1 saate isi bitirdi biz bu filmleri cok gÖrduk albayrak zamaninda aynen devam ama yazik oldu İmajiniz ve İmajimiz sifir oldu degermiydi 33 luk bir adam İÇİn

yahu kardeşim nasıl mantık yürütüyorsunu anlamadım ki. hem elinizde hiç işe yaramayan lanet ettiğiniz adamlarını başkasına kakalayacaksın hemde paranın istediğin miktara gelmesini isteyeceksin bunu sağlayacaksın, ama çıkacak başka mal bir yönetim geleceğin en ii sol açığını, gencecik tunayı ve 500 milyarı verecek. sonra da sen diyeceksin ki rezil olduk. bu mantıkla bu işler gitmez haberiniz ola. bubeşiktaş bu takas anlayışı ile türkiyede her topçuyu alabilirdi emin ol kardeşim !!!!

bu transferin gerçekleşmemesi trabzonsporun suçu değildir. ilk istenldiği zaman da alınırdı ama tayfunu verirdin (ilk onu istediler ) birde üstüne 1 milyon euro. trabzonspor trafnsferi istediği ve uygun olduğu şartlara çekmek için bekledi bu kadar. istediğine de ulaşmıştı. ama dedim ya başka mal yönetim yapılmayacak takas ile geldi bursaspor karşısına.

senin imajında zedelenme yok rahat ol sen kardeşim. hemde çok rahat.

Birtan Karaman
09.01.2009, 10:28
:D La havle ya . . .

Seric Sürprizi[SİZE=1]Tarih: 09.01.2009 08:01:31 (720 okuma) [/SİZE][SİZE=1][/SİZE] Sezon başında Beşiktaş’ın flaş transfer olarak renklerine bağladığı ancak sakatlıkları nedeniyle fazla forma şansı vermediği Seric Trabzonspor’a teklif edildi. Beşiktaş’ta kadroda düşünülmeyen Hırvat sol dış oyuncusu kiralık olarak gündeme geldi. Başkan Şener’e getirilen bu isim konusunda Ersun Yanal’ın kararı bekleniyor.
Anthony Seric Kimdir?
Avustralya`nın Sidney kentinde doğan Anthony Seric, bu sezon Beşiktaş`a transfer oldu. Hırvatistan`ın Hajduk Split takımında kariyerine başlayan 29 yaşındaki oyuncu, Hellas Verona, Brescia, Parma, Lazio ve Panathinaikos`ta forma giydi. Orta sahada görev yapan deneyimli oyuncu Hırvatistan Milli Takımı ile 29 maça çıktı ve 1 de gole imza attı.
Kaynak: TAKA Gazetesi

BEYTEKİN61
09.01.2009, 10:28
arkadaşlar gökhan ünal ın fotağraf yenimi çekilmiş. eskiden çekilmiş olabilir mi.

b_m_61
09.01.2009, 10:29
Yahu ben yönetici olsam da Aydın benim takımımda olsa onu isteyenlerden 2,5 milyon € dan aşağı pazarlığa oturmam.Adam ümit milli takımın yıldızıydı futbolumuzun gelecek vaad eden en önemli isimleri arasında.Bursa yönetimi bjk'yi ayaküstü kazaklamış.Buna benzer bir taviz vermedik diye kızıyorsanız yuh artık !!!

sifuni
09.01.2009, 10:32
birakin alinmasin burak da gelmisti sonra cok para istedi yok burun kirin etti sadri sener resti cekti ve almadi takima fenerde ozaman ayni bjk nin yaptigi gibi hemen atladi burakin üstüne sanki elimizden ronaldinhoyu almis gibi,sonra ne oldu senede 1,700,000 € alip yatiyor fenerde iyi kazik attik fenere.bence yusuf isi de böyle olur iki mac girer sonra sakatim diye oynamaz bjkde.zaaten sakat olmasa bile bjkde delgadoyun yerinde oynatmazlar onu,onlar ricardinhoyu bile yediler delgado icin onumu oyntacaklar.

Napoli
09.01.2009, 10:35
Fenerli arkdasımın yorumu

trabzon yazın burak ı alıoz diye bize kakaladılar
simdide yusuf u alıoz diye besiktasa kakaladıl

trabzon biliıyor bu işi:D

tutuncuerdem
09.01.2009, 10:36
bjk ve bursa yönetimleri ne olduklarını bir daha göstermişlerdir. Etik olmayan davranışlar içine girdler.Herşey de bir hayır vardır...

Harun-61
Aydin Karabulut aslen Trabzon'lu degilmi ?

.

Birtan Karaman
Sözlükten ; ;)
trabzonspor ile anlaşmak üzere iken, saat 23:30 sıralarında bjk ile imza aşamasına gelen, ajanslar bjk'ye transferini duyururken saat 24:00 sularında trabzonspor kampında görülen hakikaten kıvrak futbolcu.

Recep Alkan
09.01.2009, 10:37
bu adamı zaten istemiyordum. inşallah beşiktaş hayatının kazığını yediği bu işten vazgeçmez ve bu iş biter

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 10:39
Seriç kim yahu . Saçma saçma haberler yapılıyor . Gündemimizde Seriç 'i almak varsa , hemen bıraksınlar . Transfer yapmamak daha iyidir Seriç 'in gelmesinden . Bjk'ye çalım atacağız diye , adam almaya kalkışmak yanlış olur onlardan . Sonuçta çok verimli oynayan bir adamı ucuza kapatamayız . Bunun yanında Beşiktaş'da bizim eksiğimizi tam anlamıyla kapatacak adam yok ... Belki bir kişi olabilir ama onunda maliyet yüksek olur . En azından onu alacağımıza Caner 'e sulanırız .

Yusuf hayırsız olsun beşiktaş'a . Umarım hiç bir fayda sağlayamadan 1.5 seneyi kapatır ...

Artık transfer bekliyoruz , eksiklerimizi tam anlamıyla kapatacak transferler .

Birtan Karaman
09.01.2009, 10:40
Yusufa bir şey demiyorum ekmeğinin peşinde ama beşiktaş bırak 3. büyük olmayı, gittikçe küçülüyor, ayıp az kalır

Yine bir yorum;)

Dursun Kaplan
09.01.2009, 10:41

.

Berlin doğumlu yazıyor.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ayd%C4%B1n_Karabulut

sifuni
09.01.2009, 10:41
Seriç kim yahu . Saçma saçma haberler yapılıyor . Gündemimizde Seriç 'i almak varsa , hemen bıraksınlar . Transfer yapmamak daha iyidir Seriç 'in gelmesinden . Bjk'ye çalım atacağız diye , adam almaya kalkışmak yanlış olur onlardan . Sonuçta çok verimli oynayan bir adamı ucuza kapatamayız . Bunun yanında Beşiktaş'da bizim eksiğimizi tam anlamıyla kapatacak adam yok ... Belki bir kişi olabilir ama onunda maliyet yüksek olur . En azından onu alacağımıza Caner 'e sulanırız .

Yusuf hayırsız olsun beşiktaş'a . Umarım hiç bir fayda sağlayamadan 1.5 seneyi kapatır ...

Artık transfer bekliyoruz , eksiklerimizi tam anlamıyla kapatacak transferler .

bence yönetimin böyle bir düsüncesi yoktur gazete nasil kazikk atar diye düsünmüs ama serici alsak biz kazik yemis oluruz

Birtan Karaman
09.01.2009, 10:42
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=50940

İstanbula gidiyor Yusuf !

sifuni
09.01.2009, 10:43
bu gazeteleri zaaten anlamiyorum herkes Gökhan Ünali isterken (ve alamazken) biz aldik hicbirsey olmamis gibi davrandilar ama yusufu biz isterken bjk degerinden fazla vererek aldi tarihi calim oldu hadi be.yine üc büyük yanlisi yine istanbul yalakaligi yapiliyor fazla kafaya takmaya gerek yok.

Napoleon61
09.01.2009, 10:45
yönetim gerekeni yapmıştır. bu ekonımik şartlarda daha fazlası ağır olurdu...

eğer yazılanlar dışında başka gelişme olmadıysa yusuf önce ersun hoca ya söz verip sonra bjk ye gittiyse hayırlı olsun...

burak yılmaz dan sonra ikinci kez direkten döndük.....

Birtan Karaman
09.01.2009, 10:47
Bir açıklama gelmeyecek mi ya bjk den veya Yönetimimizden Tek bir gerçek varki basın saat 23.30 daki haberi alıp manşet yapması Yusuf Şuan trabzonsporda da değil Bjk değil.
Ntvsporda alt yazıda Görüşmelerin Bu gün devam edeceği yazdı sabah Bu gün net bir sonuç mutlaka çıkar.

Burhan61
09.01.2009, 10:47
09/01, 10:38:33

besiktas futbol yatirimlari sanayi ve t icaret a.s.'nden
gelen yazi: bursaspor kulubu profesyonel oyuncularindan yusuf
simsek'in transferi konusunda kendisi ve kulubu ile gorusmelere
baslanmistir.

Kaynak: paragaranti

yusuf bizim için kapanmıştır bana göre. hayırlısı olsun.

Birtan Karaman
09.01.2009, 10:48
"Yusuf'un defterini kapadık"

(ÖZEL) Bursaspor'un yıldız oyuncusu Yusuf Şimşek'in transferi için uzun süre başkanlar seviyesinde de görüşmelerini sürdüren ancak dün gece Sporx'in duyurduğu haberle Yusuf'un Beşiktaş'a transfer olduğu haberi Trabzon camiasına da bomba gibi düştü.
Bu gelişmeler üzerine editörümüz Hilmi Sever, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na son gelişmeleri sordu. Halen Trabzonspor kampında olduğu iddia edilen ve bordo-mavili kulübe transfer olacağı iddia edilen Yusuf ile ilgili sorumuza Hacısalihoğlu çok net bir yanıt verdi: "Biz Yusuf defterini kapattık". Yusuf transferiyle ilgili, hiç etik olmayan olaylar gelişti ve bu şartlarda görüşmelerimizi dondurduk diyen Hacısalihoğlu, bu transferle ilgili bundan sonra hiç bir gelişmenin olmayacağını söyledi.

09.01.2009[İ]Kaynak : Sporx.com [/İ]

hüseyin1975
09.01.2009, 10:49
Berlin doğumlu yazıyor.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ayd%C4%B1n_Karabulut

Almanyada dogmus olabilir ama Ailesi aslen nereli acaba?

Ali Bektaş
09.01.2009, 10:50

sağolsun sabah sabah beni güldürdü

Recep Alkan
09.01.2009, 10:51
"Yusuf'un defterini kapadık"

(ÖZEL) Bursaspor'un yıldız oyuncusu Yusuf Şimşek'in transferi için uzun süre başkanlar seviyesinde de görüşmelerini sürdüren ancak dün gece Sporx'in duyurduğu haberle Yusuf'un Beşiktaş'a transfer olduğu haberi Trabzon camiasına da bomba gibi düştü.
Bu gelişmeler üzerine editörümüz Hilmi Sever, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na son gelişmeleri sordu. Halen Trabzonspor kampında olduğu iddia edilen ve bordo-mavili kulübe transfer olacağı iddia edilen Yusuf ile ilgili sorumuza Hacısalihoğlu çok net bir yanıt verdi: "Biz Yusuf defterini kapattık". Yusuf transferiyle ilgili, hiç etik olmayan olaylar gelişti ve bu şartlarda görüşmelerimizi dondurduk diyen Hacısalihoğlu, bu transferle ilgili bundan sonra hiç bir gelişmenin olmayacağını söyledi.

09.01.2009Kaynak : Sporx.com

yönetim bu konuda kesinlikle ama kesinlike bu basireti göstermelidir. artık bırakın almayı adının bile bu camiada geçmesi yasaklanmalıdır. 34 lük bir adamın bu kadar bizi meşgul etmesi çok acı bir durumdur.

karatasof
09.01.2009, 10:52

.

Bursaspor'un büyük başkanı İbrahim Yazıcı'da aslen Trabzonlu.Ama son transferde takındıkları tavıra ne isim verileceğine varın sizler karar verin.Benim edebim bunları kaleme dökmeye elvermiyor da......

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 10:54

Söz konusu tüpçü ve kurmayları olunca , işin içinde bir de bursaspor olunca şaşırmadık bu etik olmayan olaylara .

Hayırsız olsun beşiktaş'a ...

Adem Erdoğan
09.01.2009, 10:54

Süper.:alkış:

Aslında Yılmaz Vural'a talibiz desek gs alırmı acaba.:rolleyes:

Ahmet Faruk
09.01.2009, 10:55
Yahu Yusuf bizim gündemimizde bu kadar çok durunca bjkliler de bişe var adamda diye hemen kaptılar akıllarınca.
Ula biz parasını azaltmaya çalışıyorduk, adamlar hepten mallık etti.

Napoleon61
09.01.2009, 10:55
bursaspora ve camiasına yakışan hareketler boşuna demiyoruz

"dünya yerinden oynar bursa dan erkek çıkarsa"

aaahmet61
09.01.2009, 10:57
yusufu iyi çalım attığı için istiyordum.meğer manevi olarakda çalım atıyormuş.böyle insanla anlaşmamız iyi olmuş.öyle karakterde bir insanın bizde işi yok.yönetim burak yılmazla anlaşamadı gitti gökhan ünalı aldı.yönetim iyi bir transfer yapacağını düşünüyorum.

Napoli

adam dıyor maldaondıya talip olsa keşke trabzon ertesi gun ya sıyah beyaz yada sarı kırmızı bayrağı operken goruruz :))))

Erdal Kılıçarslan
Her zaman savundukları "BÜYÜK BJK DURUŞUNU" gördük..

olsa olsa "TÜPÇÜ DURUŞU " olur bunlar :)

CAFER ÖZER
Beşiktaş Ve Bursaspor büyük terbiyesizlik yapmıştır.
Ama bana sorarsanız,Eğer iyi bir sol kanat Oyuncusu alırsak İyilik yapmışlardır.
Trabzonsporun ihtiyacı Sol kanattır.
İyi bir Sol kanat oyuncusu alınması,Colmanı ve Caleyi rahatlatacak,Colman Asıl mevkisi olan Ortaya çekilirse Antalya Maçında 3 asist yaptı ise diğer maçlardada Asistlere ve Gollere devam edecektir.
Trabzonspor İyi bir Sol Kanat oyuncusu alırsa Gol sorunuda çözlülecek,Umut ve Gökhan Gol rekoru kıracaklardır.
Yusuf Kontraatak oynayan takımlar için önemli oyuncu,Ama biz Deplasmanda daha iyi oynayıp Kazanabiliyoruz.Bizim Sorunumuz Kapalı oynayan Takımlara Gol atamamak,
Kapalı oynayan takımları Çözmek Uzaktan Gol atmakla olur,
Colman,Selçuk,Ceyhun,Gökhan bu işi yapabiliyor.
Şuan alınması Gereken 1.öncelikli mevki Sol Kanattır.
Eğer paramız var ise
Sağbek,Ve Umutun yerine Bir golcü Bizi Banko Şampiyon yapar.O zaman Hakemleri ve federasyonuda yenebiliriz.
İyi kaliteli bir Sol Kanat Şampiyonluğun en güçlü adayı olmamızı sağlar.

Recep Alkan
tin tin tini mini bursa
tin tin tini mini bursa
bursadan ERKEK çıksa
bursadan ERKEK çıksa

içimden geldi

Proof

:D:D
Sabah sabah iyi guldum ha

Napoleon61
bjk ye gelince futbolcu izleme komitesi olmayan menejerlerin eline düşmüş zavallıı bir kulüp ,eskiden bjk denince adetleri kurralları vardı şimdi çengi oldu seba nın miras ı kum oldu uçtu fırtına da. sezon başında da kimi izlesek peşine düşerek transfer pazarını kızıştırdı durdu ....

SERDAR-61
ÇOK güzel oldu yusufun bjk girmesi ve ona karşılık aydın ve tuna nın verilmesi +500 bien euro ALLAH YILDO yu bjk nin başından eksik etmesin
bize gelince bir sol açık yeterli daha da gerek yok

SERDAR-61
09.01.2009, 10:58
ÇOK güzel oldu yusufun bjk girmesi ve ona karşılık aydın ve tuna nın verilmesi +500 bien euro ALLAH YILDO yu bjk nin başından eksik etmesin
bize gelince bir sol açık yeterli daha da gerek yok

birde fatih sultan tekke

Coloradoydu
09.01.2009, 10:59
Açıklama resmi siteye de düşülmüş.

Birtan Karaman
09.01.2009, 11:00
Bjk udineseli obodo yu alacak büyük ihtimalle bu yusuf tribüne gidiyor nerde oynayacak!

zeki gursoy
09.01.2009, 11:01
Kulübümüz 2009 yılı ara tarnsfer döneminde Pele ve Maradonayla ilgileniyor..
Kulüplerine para artı futbolcu takası önerilecektir.
Araya girip maydonoz olacak kulüp başkanlarına duyurulur.
Not: Transferlerde son aşamaya gelindi, her iki futbolcuda Akçaabatta köfte yiyorlar şu an! Acele edin!

aion
bjk ve bursa yönetimleri ne olduklarını bir daha göstermişlerdir. Etik olmayan davranışlar içine girdler.Herşey de bir hayır vardır...

Bütün "Yusuf transferi" hikayesinden çıkan sonuç bu sanırım. Transferinde bu aşamaya gelinmiş bir futbolcu için araya girmek ne kadar profesyonelce de olsa ayıptır. Ayrıca Yusuf'un bir günahı olduğunu düşünmüyorum. Serbest değildi sonuçta..

RepLay
EĞER BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ BİZİM YAPTIĞIMIZ TEKLİFTEN DAHA DÜŞÜK FİYATA ALSAYDI BU YÖNETİMİN BAŞARISIZLIĞI OLURDU.

Ama görüyoruzki böyle bi durum söz konusu değil. Resmen bizim vereceğimizin 2-3 katını verdiler. Bu kazıkta hayırlı olsun bjk ye

Recep Alkan
Bjk udineseli obodo yu alacak büyük ihtimalle bu yusuf tribüne gidiyor nerde oynayacak!

ii de o adam ön libero. cisse nin yerine alınacak. yusufun mevkisi ile pek alakası yok

TSKara61
09.01.2009, 11:03
Simdi devreye Fener girse Yusuf'u istiyoruz derse BJK'yide satar merak etmeyin.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 11:04
Her zaman savundukları "BÜYÜK BJK DURUŞUNU" gördük..

olsa olsa "TÜPÇÜ DURUŞU " olur bunlar :)
utanmaz adam hakemler yüzünden ağlarken bize laf ediyodu yok yürüdüler de bilmem ne de..

lehine yapılan sayısız hataları unut, aleyhine olanlardan youtube tadında bir video yap, bize yıllardır sistematik hatalar yapılıyor ama efendiliğimizden susuyoruz diye ahkam kes..

efendiliğini yerler, haberin olmaz tüpçü güzeli..lpg seni..

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 11:05
Yalnız bu tüpçüde hiç akıl yok ...

Aydın Karabulut 'u böyle bir takasta kullanabildi ya , helal olsun . Hem Yusuf ilk öncelikleri değil , ilk eksikleri değil . Hem de elindeki değeri kaybedip ki şuan için Bursa'ya teklif edilen Adnan - Ergin ve Tuna'dan daha iyi olan , daha geleceği olan bir adamı verebildi . Bu transferden Beşiktaş zararlı çıkmıştır . Kim ne derse desin ...

Engenius
09.01.2009, 11:05
Yahu bunlar kanlı bıçaklı değil miydi? 2 ay önce birbirlerine tehdit şantaj, hakaretin bini bir para idi. Tam birbirine layık iki "güzide" kulüp...

Allah'a havale ediyorum.

Ahmet Faruk
09.01.2009, 11:06
Oh be, Yusufu alamadık...

Ahmet Faruk
09.01.2009, 11:07
Aslında sol açık eksiğimi bursadan Aydın Karabulutu alarak giderebiliriz. Bursada ne kadar alacak ki, zaten bjkya da kırılmıştır.

Eren Karaahmetoğlu
09.01.2009, 11:08
Kulübümüzden Bursaspor formasını giyen Yusuf Şimşek’in transferi konusunda bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi;

“Bir süredir kadromuza alternatif oyuncu olarak düşündüğümüz Bursasporlu Yusuf Şimşek’in transfer konusu gelinen nokta itibariyle tamamen kapanmıştır. Yusuf’la ilgili görüşmelerde bulunduğumuz Bursaspor Kulübü ile bu oyuncuya son anda talip olan Beşiktaş Kulübü’nün sportmenlikle bağdaşmayan tutumları ve verilen sözlerle yapılan anlaşmalara uyulmaması nedeniyle bu transferden vazgeçilmiştir. Yönetim kurulumuz önümüzdeki süreçte sol kanat hücum oyuncusu konusundaki araştırmalarını yoğunlaştıracak, kulübümüzün bünyesine uygun, ekonomik açıdan dengeleri bozmayacak bir sonuca varması halinde bu doğrultuda bir transfer gerçekleştirecektir. Ligin ilk bölümünü sergilediği performansla zirvede tamamlayan oyuncularımıza olan güvenimiz tamdır. İkinci bölümde takımımızın haftalar ilerledikçe daha da gelişim göstereceğine inanıyor, konuyu kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz”

İşte harika bi açıklama:) Sol kanat arayışı younlaştırılıcakmış,hadi hemen alalım bi sol kanat da bitsin bu çile:) Başka adama gerek yok

Emirhan Ömeroğlu
09.01.2009, 11:08
Kulübümüzden Bursaspor formasını giyen Yusuf Şimşek’in transferi konusunda bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi;

“Bir süredir kadromuza alternatif oyuncu olarak düşündüğümüz Bursasporlu Yusuf Şimşek’in transfer konusu gelinen nokta itibariyle tamamen kapanmıştır. Yusuf’la ilgili görüşmelerde bulunduğumuz Bursaspor Kulübü ile bu oyuncuya son anda talip olan Beşiktaş Kulübü’nün sportmenlikle bağdaşmayan tutumları ve verilen sözlerle yapılan anlaşmalara uyulmaması nedeniyle bu transferden vazgeçilmiştir. Yönetim kurulumuz önümüzdeki süreçte sol kanat hücum oyuncusu konusundaki araştırmalarını yoğunlaştıracak, kulübümüzün bünyesine uygun, ekonomik açıdan dengeleri bozmayacak bir sonuca varması halinde bu doğrultuda bir transfer gerçekleştirecektir. Ligin ilk bölümünü sergilediği performansla zirvede tamamlayan oyuncularımıza olan güvenimiz tamdır. İkinci bölümde takımımızın haftalar ilerledikçe daha da gelişim göstereceğine inanıyor, konuyu kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz”

Ömer TOPAL
09.01.2009, 11:10
yusuf 34 yaşında ve kendiside adı gibi YUSUF olsaydı bu zamana kadar dikiş tutar denizlilerde bursalarda degil büyük bir takımda vazgeçilmez olurdu saten...!! Anlayana

BEJEKE Teşekkürler saf oglanlar....

tonyalı Aydın
09.01.2009, 11:11
bu işi ancak beşiktaşın elinden istediği bir oyuncuyu alırsak intikam alınmış olur mesela yıldıray gibi.ama ben bu yönetimin transfer yapacağını pek mümkün görmüyorum sezon başında o kadar adam aldılar şimdide satmak için uğraşıyorlar bana ne karadenizspordan zaten durumları ortada ne köy olur ne kasaba yazık o kadar masraf etip karadenizporu alaçağın abu takıma bir orta saha ve sol açık alamadılar bize ne lazım pilot takım zaten trabzon hep pilot takım of sürmene akçaabat sebat arsin daha bir sürü takım sen ordan topçu çıkar sezon başından har vurup harman savurdular şimdi para bitti ançak takas yolu ile topçu alırlar galipa ersun yanalda o kadar topçu aldırtı gençlerden birini göremedik bu gençler kiralanmak içinmi alındı yada satılmak içinmi ben 2 yarıdan pek iymser değilim 4 olursak çok iyi çünkü 2 yarı 1 fenerasyon 2 hakemler 3 rakiplerimiz 4 ersun yanalın yanlış tercihleri 4 yönetimin hala daha transfer yapamaması not.96 da bir kaladzeyi alamadık şampiyonluk gitti 2002 yılında bir zurafziskiyi alamadık şampiyonluk gitti bu senede bir hakem satın alamadan şampiyonluk gidecek.....

tutuncuerdem
09.01.2009, 11:13
Kulübümüz 2009 yılı ara tarnsfer döneminde Pele ve Maradonayla ilgileniyor..
Kulüplerine para artı futbolcu takası önerilecektir.
Araya girip maydonoz olacak kulüp başkanlarına duyurulur.
Not: Transferlerde son aşamaya gelindi, her iki futbolcuda Akçaabatta köfte yiyorlar şu an! Acele edin!

:alkış::D:D:D:D:D:D:D:D

Sümeyye Şahin
az daha alıyorduk şu adamı allah razı olsun bjk den :d

biltrabzon
ulan bunlar her zaman istanbul takimlarina köpeklik yaptilar ve yapmaya devam edecekler.besiktas in yaptigi ayri bir serefsizlik.besiktasli durusu ne de olsa.alsin tepe tepe kullansinlar.yusuf efendi istemedikten sonra besiktas alamaz bu da ayri konu.

irfan61
09.01.2009, 11:15
Adam gibi bir Sol açık alalım yeter.Ondan sonra Yusuf'un yerinde Colmanda çok rahat oynar.Yeter ki güzel bir sol açık alalım.

karatasof
Ben baştan beri Yusuf transferine karşı birisi olarak son yaşanan gelişmelere sevinemediğimi belirtmek durumundayım.Aksine böyle bir futbolcuya kefil olduğu ve alınması için yönetime rapor sunduğu için Ersun Hoca'nın halet-i ruhiyesini merak ediyorum.Anlaştık deyip masada rakip takımın Trabzon'lu başkanı ile el sıkışan bizim başkan Sadri Şener'in psikolojisini merak ediyorum.Ve en sonunda bunca takım taraftarını birbirine düşüren Yusuf Şimşek'in nasıl bir duygu selinde yüzdüğünü merak ediyorum....

Dursun Kaplan
Umarım transfer yapmamayı düşünmüyorlardır.

Sol açığa adam lazım.

maçkali616161
tüpçü bu transferle sonunu hazırladı bence tam bir fiyasko olacak onlar için

oskayb
09.01.2009, 11:16
şu saatten sonra intikam falan gibi yaklaşımlarla hareket etmez yönetim ama acil sol kanat oyuncusu ve bence f.tekke 'nin alınması sahada alacağımız intikamın garantisi olur.

Kara Mert61
09.01.2009, 11:17
Başkan Şener'den açıklama...

Trabzonpor Kulübü Başkanı Sadri Şener, uzun süredir transfer etmek için çaba sarfettikleri Bursasporlu Yusuf Şimşek'in dün gece geç saatlerde Beşiktaş'a transfer olmasıyla ilgili olarak, "Beşiktaş ve Bursaspor Kulübü'ne de zaten bu yakışırdı" diyerek tepkisini dile getirdi.

Başkan Şener, Yusuf Şimşek'in yaptığı davranışın şık olmadığına dikkat çekerek, "5 lira için başka bir kulübe bizi tercih eden bu karakterdeki bir oyuncunun artık Trabzonspor ile hiçbir işi olmaz. İyi ki bu transfer bizim için olmadı. Çok da önemli değil. Biz de başka futbolcu alırız. Zaten sergilenen son görüntü Beşiktaş ve Bursaspor kulüplerine yakışan bir görüntü. Onlara da bu yakışırdı. Ama biz onlar gibi hiçbir zaman böyle bir davranış içine girmeyiz. Trabzonspor Kulübü'ne ve Sadri Şener'e bu yakışmaz. Alıp hayrını görsünler" dedi.

Gökhan Ünal'ın Antalya'da bir gece kulübünde bir bayanla birlikte olduğunu gösteren fotoğraflarının basına yansıması ile ilgili olarak ise Başkan Şener, "Bu fotoğraf yılbaşı akşamı çekilmiş bir fotoğraf. Ama bunca süre geçtikten sonra bugün basında çıkması oldukça ilginç. Bu resmi sanki futbolcu Antalya'da kamptan ayrılmış ve eğlenmeye gitmiş gibi göstermek ne kadar doğru bunu anlamak oldukça güç. Yılbaşı akşamı hoca herkese izin verdi. Genç bir futbolcu. Kayınvalidesi değilim ki müdahale edeyim. Bu tamamen izinli gününde yapılan bir eğlence" diye konuştu.

yusuf un suçu yok diyenler bir de bu açıklamayı okusun..

Adem Erdoğan
09.01.2009, 11:17
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Trabzon'da-'Zafer'-yakin_3_Detail_35_123122.htm

BEYTEKİN61
09.01.2009, 11:18
yılın çalımı tamam. imkb ye bildirilmiş. hayırlı olsun!!!!

wolf_TS61
sadri başkan büyük bi kapak atar becekeye.

Doğan Şahin
Aslında sol açık eksiğimi bursadan Aydın Karabulutu alarak giderebiliriz. Bursada ne kadar alacak ki, zaten bjkya da kırılmıştır.

Aydın gerçekten çok kaliteli bir oyuncu ancak
iki dizinden birden ameliyat olmuş, şuanda Almanyada ve sezonun 2.yarısı bize faydası dokunmaz. Bize direkt takımda oynayabilecek bir sol açık lazım.
Fatih Ceylan'ı Antalyaspor hangi ara çok uygun fiyatlara alabiliyorda biz alıp en azından yedek kulübesine oturtamadık diye şaşırıyorum.

Fatih Tekke 3M€ veya maksimum 4M€'ya alınabiliyorsa şampiyonluk yolunda yusuftan daha çok faydalı olacaktır. Marcelinyonun da yaşına rağmen geldiği paranın üzerinde piyasası olduğu gibi, seneye (şampiyonlar liginden sonra) daha fazla paraya yurtdışına Fatihi yine satabiliriz veya şampiyon olursak zaten parasını fazlasıyla çıkartmış olur.

maçkali616161
Zafer yelen ismi gazetelerde geçiyor ama pek umutlu değilim bu isim için sezon basında da gündeme gelmişti fakat alamamıştık bence yönetim bu transfer sezonunda taraftarın motivasyonunu ve coskusunu arttırmak içim fatih tekke yi mutlaka almalıdır

CAFER ÖZER
09.01.2009, 11:19
Bursa Beşiktaş kardeşliği hayırlı Uğurlu olsun,
2 sene sonra gene ağlamasınlar bizi BJK düşürdü diye.
2 kalleş= 2 kardeş=2B..=Bursa Bjk

Süleyman Eruyar
09.01.2009, 11:20

Trabzonpor Kulübü Başkanı Sadri Şener, uzun süredir transfer etmek için çaba sarfettikleri Bursasporlu Yusuf Şimşek'in dün gece geç saatlerde Beşiktaş'a transfer olmasıyla ilgili olarak, "Beşiktaş ve Bursaspor Kulübü'ne de zaten bu yakışırdı" diyerek tepkisini dile getirdi.

Başkan Şener, Yusuf Şimşek'in yaptığı davranışın şık olmadığına dikkat çekerek, "5 lira için başka bir kulübe bizi tercih eden bu karakterdeki bir oyuncunun artık Trabzonspor ile hiçbir işi olmaz. İyi ki bu transfer bizim için olmadı. Çok da önemli değil. Biz de başka futbolcu alırız. Zaten sergilenen son görüntü Beşiktaş ve Bursaspor kulüplerine yakışan bir görüntü. Onlara da bu yakışırdı. Ama biz onlar gibi hiçbir zaman böyle bir davranış içine girmeyiz. Trabzonspor Kulübü'ne ve Sadri Şener'e bu yakışmaz. Alıp hayrını görsünler" dedi.

Gökhan Ünal'ın Antalya'da bir gece kulübünde bir bayanla birlikte olduğunu gösteren fotoğraflarının basına yansıması ile ilgili olarak ise Başkan Şener, "Bu fotoğraf yılbaşı akşamı çekilmiş bir fotoğraf. Ama bunca süre geçtikten sonra bugün basında çıkması oldukça ilginç. Bu resmi sanki futbolcu Antalya'da kamptan ayrılmış ve eğlenmeye gitmiş gibi göstermek ne kadar doğru bunu anlamak oldukça güç. Yılbaşı akşamı hoca herkese izin verdi. Genç bir futbolcu. Kayınvalidesi değilim ki müdahale edeyim. Bu tamamen izinli gününde yapılan bir eğlence" diye konuştu.

başkan harbi koca adamsın. Allah seni başımızdan eksik etmesin....

Mahmut Baran
09.01.2009, 11:21
valla üzüldüm desem yalan olur . bu iş nefis meselesine döndü sanki içimden bir his fatih tekke ve caner erkin hayırlı olsun diyor. ne güzel olurdu bee :)

Öztürk Adem
09.01.2009, 11:21
Buna karsılık olarak sadece ve de sadece Fatıh Tekke olur:D

zafercalikoglu
09.01.2009, 11:22
taraftarı ikiye bölen bir transferdi yusuf transferi umarım pişman olmayız,hauyırlı olsun

Sencer
09.01.2009, 11:23
bu bjk ne ayak yaaa
fatih tekkeyi istedi, zafer yeleni istedi, yusufu aldı
ya tamam bizim gibi buyuk kulüp olmak istiyorsun anlıyorum ama biz ne yaparsak yapmana gerek yokki
dunyanın 30da bırı lisanslı zaten, git oğlum başımdan sülük gibisin
ne oldu bak gene elinde patladı, bize topçu çok, maçlarda yarın öbürgün başlarsın gene yusuf yusuf atmaya
bu stratejiyle transfer yapacaksan futbolcular için süper walla
"Trabzonspor istedi, olmadımı neyse bjkde oynarız artık" diyecek insanlar
sen bunu yakıştırdıysan kendine diyeceğim birşey yok
bana sorarsan
ben sana yakıştırdım zaten çoktan

CAFER ÖZER
Sadri Şener'den şok sözler!
09 Ocak 2009 Cuma 11:03
Yusuf Şimşek'in Beşiktaş'a transfer olması Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in sert tepkisine neden oldu. Şener'in sözleri...

Bu haber toplam 1603 defa okunmuştur
http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=86741

28TS61
hani bursa ile bjk birbirlerine zitti ? demek ikisi bir oldu. yusuf gelmedi diye üzülmedim yani üzülecek bisey de yok, kendi karaktersizligini ortaya cikarmis oldu yusuf

Haluk Ongan
09.01.2009, 11:26
Evet arkadaşlar Yusuf konusunu açılmamak üzere kapatalım ve yeni transferleri konuşalım. Başkanımız gereken açıklamayı yapmış. Helal olsun...

Great White
09.01.2009, 11:27
"Beşiktaş ve Bursaspor Kulübü'ne de zaten bu yakışırdı"

"Trabzonspor Kulübü'ne ve Sadri Şener'e bu yakışmaz. Alıp hayrını görsünler"

"Yılbaşı akşamı hoca herkese izin verdi. Genç bir futbolcu. Kayınvalidesi değilim ki müdahale edeyim. Bu tamamen izinli gününde yapılan bir eğlence"

Ahhhahaha:))

Başkan' ın bu türden çıkışlarını seviyorum ben yahu..

Bizden biri gibi samimi ve doğal olması hoşuma gidiyor:rolleyes:

Yusuf transferi gerçekleşseydi bize faydalı olabilirdi ama BJK' daki kadro yapısı içerisinde başarılı olabileceğini pek sanmıyorum açıkçası..

Beter olsun:)

Süleyman Eruyar
09.01.2009, 11:28
iki başkan ve 2 büyük fark..

biri sadri şener, sadece Trabzonlunun değil tüm Türkiyenin hayran kaldığı başkan

biri Yıldırım Demirören.. bütün stadın istifa seslerini duymasına rağmen gururu olmayan, 2 kelime yanyana koyup konuşamayan başkan..

Başkan iyiki varsın...

Kasım BEKTAŞ
09.01.2009, 11:29
sadri başkan bu sinirle kriz var diye acabalaştırtığı transferleri kıyacak paraları ve yapacak... bi an önce hissettim inşallah yapar transferleri...çok değil bir caner bir fatih neki :D

cempolat61
09.01.2009, 11:29
üzüldüysem ne olim :D

mustafaction
09.01.2009, 11:30
2. burak vakası bekliyorum patlar bjk nin elinde

balahor61
09.01.2009, 11:31
Arkadaşlar çok iyi oldu çok iyi bir solaçıkla bu takım şampiyon olurrr lütfen
iyi bir sol açık (Bu engin ve ibrahim akın olmamalı)
Hepinizin cuması mübarek olsun

Dursun Kaplan
Biz başkanımızı neden bu kadar çok seviyoruz ? İşte bu yüzden.

Büyüksün başkanım. :alkış:

Hüseyin İlkin
Sadri baba helal olsun sana . Seviyoruz seni ...

Kısa bir sürede transfer gerçekleşsede Yusuf konusuda kapansa . Umarım şu eksiklerimizi hemen kaparız ;)

MetiN08
09.01.2009, 11:33
Topdan nekadar anliyoruz biz böyle ya, Aydinnin bizde ne isi var allahaskina, bize tecrubeli Adam gibi adam lazim Sol tarafa,Yusuf icin cok üzüldüm tam aradimiz Adamdi ama olmadi malesef hayirlisi artik,Maclara biraz dogru bakin ortasahada Top gezdiremiyoruz Topu ayagimizda tutamiyoruz millet seviniyor Yusufu alamadik diye kimi alacakdik o ucuz fiyat bu yarim sezonluk ? Yusuf bize bu sene rahat is görürdü

serkanholep
09.01.2009, 11:33
Yalnız Kayseriye helal olsun diyorum

adamlar istanbul kulüplerine vermicez dediler ve vermediler

topuz da bize layık aslında

Hüseyin Bağdat
09.01.2009, 11:34
Her şerde bir hayır vardır...
Yusuf'un gelmesini isterdim, en azından bu sene faydalı olur,önümüzdeki sene de yedek beklerdi. Olmadığı içinde çok üzülmem hem belki olayların bu şekilde gelişmesi Başakanımızı olumlu motive ederde bu hırsla, çok istediğimiz sol açığın yanına süpriz bir isim daha alır...

Can
09.01.2009, 11:35
Beşiktaş Fatihle ilgileniyor falan yazıyordu gazeteler sadri başkan beşiktaşa inat gidip alır valla :D

mustafaction
09.01.2009, 11:35
bravo başkan Allah seni başımızdan eksik etmesin

Great White
09.01.2009, 11:36
Madem yusufff yusufff sesleri artık tamamen bitti, şimdi Yönetim' den bu gelişmeyi lehimize çevirebilecek transfer hamleleri bekliyoruz artık..

Bakalım B planımız var mıymış??

Birtan Karaman
09.01.2009, 11:37
Madem yusufff yusufff sesleri artık tamamen bitti, şimdi Yönetim' den bu gelişmeyi lehimize çevirebilecek transfer hamleleri bekliyoruz artık..

Bakalım B planımız var mıymış??
Olmaz mı! Bize Plan çok . . . A , B , C , Ç:)

28TS61
09.01.2009, 11:37
bu saatten sonra twenteden elia alinmasi gerekki bunlara kapak olsun,

bence bjk den cok istanbul medyasi yusufun bize gelmemesine sevinmislerdir

Ahmet Faruk
09.01.2009, 11:38
Her zaman B planı vardır Soner Abi. Umalım da latin alfabesini bitirmeyelim planlarla :)

wolf_TS61
09.01.2009, 11:38
ya fatih fatih deyip durmayın artık.adamın 10 trilyon maliyeti var.alınamayacak bi futbolcu.kulupten açıklamada geldi sol kanat arıyoruz diye.kapatın artık bu konuyu.milletin beklentilerini yükseltmeyin.

Hasan Çelik
09.01.2009, 11:39
bu karakterde bir adamın trabzonspor da ne işi vardı zaten,ben yusuf transferine karşıyım en başından beri bizim aradığıomız tipte bir oyuncu değildi diyordum.ama yönetim çok istemişti bizde hayurlısı olsun diyorduk gelecekse eğer.fakat bursaspor ve beşiktaş adlı 2 tane karaktersiz,haysiyetsiz onursuz kulüpler bu transferi aralarında çözdüler yusuf beşiktaşa gitti,başkanımız çok doğru dedi bu iki kulüpten başka türlü bir hareket beklenemezdi zaten.beşiktaş artık ben büyüğüm zd eonursuzca hareket olmaz d3mesin yemezler

M.S.SOFU

helal başkan...işte bu ya ne taraftarını ne takımını e kendisini ne de futbolcusunu ezdiriyor...

Anıl C
Her zaman B planı vardır Soner Abi. Umalım da latin alfabesini bitirmeyelim planlarla

aynen plan lafını duyunca içim kalkıyo
ne çektik yaw şu planlardan

Eren Karaahmetoğlu
09.01.2009, 11:40
Zaten başından beri gerekli olan tek şey 23-28 yaşları arasında kaliteli bir sol açık başka transfere gerek yok olursa sağ bek bi de ama ara transferde sağ bek ataı yok anlaşılan :)

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 11:41
Her zaman B planı vardır Soner Abi. Umalım da latin alfabesini bitirmeyelim planlarla :)
ççç ççç

Yönetim gerekeni yapacaktır , yani inşallah :)

Napoleon61
İşte bazı bjk taraftarlarının isyan dolu mesajları:
Baba Kartla:
Yusuf Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/)'a hayırlı olsun...
Alanın da Allah belasını versin... Bu kadar olur...
Nedim Hancer:
Denizli geldi eyvallah dedik,
UEFA gitti eyvallah dedik,
Paralar çöpe gidiyor eyvallah dedik,
Takım yıllardır kötü gidiyor eyvallah dedik...
AMA ARTIK YETER!!! AYDIN GİBİ GENÇ BİR YETENEGİ, 33'lük Bursalı Yusuf'a degişiyorsanız, BU SEFER EYVALLAH DEMİYORUZ!!!
Cihan Tekin:
Bunlar aklını kaçırmış olmalı... 18'lik, 20'lik çocukları verip 35'lik adamı almakta nesi?
Düşün yakamızdan artık.
Erkan Kilincarslan:
Koskoca Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/) taraftarının süper dediği transfere bak...
Bugra Sara:
1975 doğumlu pres altında ezilen, temposuz futbol oynayan Yusuf'tan bahsediyoruz... Şu an ihtiyacımız olan son futbolcu tipi...
Bu transfere neresinden bakarsan bak, Yusuf'la İbrahim Üzülmez'i birebir takas yap yine olmaz...
Yavuz Aydogan:
Yalan haber bile olsa böyle bir şeyin gündeme gelmesi rezillikten başka bir şey değildir. Kafasız insanlar kendi istedikleri gibi saçma sapan şekilde yönetirken Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/)'ımızı sesimiz çıkamıyor, önune geçemiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.
Bulent Kalemkus:
Şaka gibi
Huseyin Karakoc:
Yemin ediyorum Demirören'le de Denizli'yle de görüşürz... Mustafa Denizli etrafta Beşiktaşlıyım diye nara atıyosun ama Beşiktaşlı olmanın ayrıcalığını bilmiyorsun isen Fener G.Saray (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/) kültürüü almışsın... Aydın'ı verirsen beddualarım senin üzerinde olacak.
Onur Zeki Amal:
Şaşırmış bunlar...

MetiN08
bu karakterde bir adamın trabzonspor da ne işi vardı zaten,ben yusuf transferine karşıyım en başından beri bizim aradığıomız tipte bir oyuncu değildi diyordum.ama yönetim çok istemişti bizde hayurlısı olsun diyorduk gelecekse eğer.fakat bursaspor ve beşiktaş adlı 2 tane karaktersiz,haysiyetsiz onursuz kulüpler bu transferi aralarında çözdüler yusuf beşiktaşa gitti,başkanımız çok doğru dedi bu iki kulüpten başka türlü bir hareket beklenemezdi zaten.beşiktaş artık ben büyüğüm zd eonursuzca hareket olmaz d3mesin yemezler

Simdi cok merak etdim bize nasil bir Tip Adam lazimmis ????

Maca nasil bakiyorsun anlamiyorum valla

Kasım BEKTAŞ
demirören bu davranışıyla beşiktaşlı duruşunun ne olduğunu merak edenlere göstermiş meğer o duruş tam bir bursalı duruşuymuş:D.....

Gökhan KAN
09.01.2009, 11:42
sağol baskanım....herseyde bir hayır vardır....belki bu sayede daha iyisini ve gencini alırlar...

Birtan Karaman
Yusuf alamadık . . . Eski Defter demeyelimde bir süre kilit vuruduğumuz defterleri açalım ;
Başkanım Bize TABATA yı al

mustafaction
futbolcuların kafasını karıştırma planlarıda başladı, Gökhan Ünal bardaymış..yıl başı fotoğrafını koyarak takım kampta Gökhan barda diye haber yapıyor hayvanlar ya

28TS61
09.01.2009, 11:43
arkadaslar simdik burda birbirimizi kirmaya gerek yok, keske gelseydi gelmemesi daha iyi oldu diye, sonucat bu transfer kapandi, artik önümüze bakalim ve pisirip pisirip yusuf olayini tartismayalim

CAFER ÖZER
09.01.2009, 11:44
Sabah Gazetesinin Özel haber diye Verdiği,Yılbaşı akşamı çekilmiş görüntüyü Bugün gibi vermesini atlamayalım,
Sabah gazetesini Protosto edelim.

Hasan Çelik
09.01.2009, 11:45
yönetim artık sol açık transferine odaklandık demiş en güzel haber buydu

Harun-61
09.01.2009, 11:45
bu arada Yusuf bjk'de kimi kesecek cok merak ediyorum.
yazik etti kendisine, 33 yasinda Sampiyonluk yasayacakti ;)

Delgadoyu'mu kesecek.....pehhh !

zafer6161
09.01.2009, 11:46
adamlar baktıkı trabzon şampiyon olursa büyüklüğümüz hepten tartışılacak hemen yusufu kaptılar,iyikide gitmiş :) çirkef adamlar hepsi

arifberkay
Yusfu alamadiĞimiz İÇİn deĞİl de adamlar yusufu kampimizdan aldiklari İÇİn madara olduk yazik

Hasan Çelik
demirören bu davranışıyla beşiktaşlı duruşunun ne olduğunu merak edenlere göstermiş meğer o duruş tam bir bursalı duruşuymuş:D.....

bu yorumun altına imzamı atarım :)

cengiz kudal
09.01.2009, 11:47
bejeke standartlarında bi topçuymuş yusuf...ne diyelim allah mutlu etsin...

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 11:47
Haber dün gece düştü piyasaya ama Trabzon'un çok daha önceden devrede olması nedeniyle tam olarak da kesinleşmemişti, her kafadan bir ses çıktı.. Uzun süre inanmadım Beşiktaş'ın Yusuf'u alacağına.. Önce şaka dedim.. Daha sonra 1 milyon liraya yakın para üstüne Aydın Karabulut ismini görünce emin oldum.. Bu olsa olsa bir Demirören transferi olabilirdi..

Aydın Karabulut'un 3-4 yıl sonra ne duruma geleceği konusunda hiçbir fikrim yok.. Fakat takımın elindeki en önemli 1-2 genç yetenekten biri olduğu kesin bir gerçekti.. 20 yaşını yeni bitirdi bu çocuk ve 33 yaşındaki Yusuf Şimşek'e karşı yüklü bir parayla birlikte elden çıktı.. Uzun süre kiralıktır dedim ama bütün haberler bonservisle verildiği yönünde.. İşin kötüsü sabah uyanıp bu transfer haberini okuyan Beşiktaşlılar Mehmet Özdilek'in "Aydın'ı kiralık istedik, vermedi Beşiktaş.." cümlelerini de okuyacak bir yandan..

Delgado bavulunu toplasın gitsin artık bu transfer üzerine.. Biz Arda'ya kızıyoruz şut özelliğin yok evladım, biraz çalış diye.. Beşiktaş 33 yaşına gelmesine rağmen Arda'dan daha kötü şut atma yeteneğine sahip olan Yusuf Şimşek'i kadroya katıyor.. Yaş 33, mücadele yok.. Al ver yapacak orta sahada, 2-3 tane de Sergen pası atacak tamam.. İzlemesi çok keyifli oyuncudur Yusuf ama Beşiktaş'ta değil! Yıldırım Demirören ve Mustafa Denizli'ye futbolda "vizyon" diye bir kavram olduğunu hatırlatmak isterim..

Tardinibüfe'den , kendisi Galatasaray'lıdır . İyi görüşleri vardır ... Takip ettiğim bloglardan biriydi , koymak istedim ...

Proof
09.01.2009, 11:48
önetim kurulumuz önümüzdeki süreçte sol kanat hücum oyuncusu konusundaki araştırmalarını yoğunlaştıracak

Ha soyle ya, ne edecez sacsakal yusufu

Great White
09.01.2009, 11:50

Krill alfabesine kadar gider diyorsun yani:))

Bu saatten sonra Yönetim' in ciddi bir hamle yapması ve taraftara "İyi ki Yusuf' u almamışız. Onu alsaydık bu adamı kazanamayacaktık" dedirtmesi lazım..

Hatta lazım değil, farz oldu bu artık..

Erdal Kılıçarslan
09.01.2009, 11:50
Kötü komşu adamı mal sahibi yaparmış,
BJK da bizi sol açık sahibi yapacak bu gidişle :)

Mustafa Önder
09.01.2009, 11:51
Tam Bursasıpor duruşu:D

_SeRKaN_
Bunlar Yusuf'un yaşınıda ufaltırlar...Daha fazla yararlanmak için...:)

Mollasalihoğlu
Yusfu alamadiĞimiz İÇİn deĞİl de adamlar yusufu kampimizdan aldiklari İÇİn madara olduk yazik

bursa'nın istediklerini mi verseydik yusuf'u kamptan almasınlar diye ya da yusuf'a 1 milyon euro mu verseydik..

iki yıl içinde bjk gibi 100 milyon euro borcumuz mu olsaydı o kafayla??

Sadık Bıyık
09.01.2009, 11:52
Sabah Gazetesinin Özel haber diye Verdiği,Yılbaşı akşamı çekilmiş görüntüyü Bugün gibi vermesini atlamayalım,
Sabah gazetesini Protosto edelim.

olay çalık grubu olayı, bu günki fotomaçta da aynı haber yeraldı. dikkat edin star gazeteside inceden inceden trabzon düşmanlığı yapan bir medya organı. bu işte bir bit yeniği var bakalım

Hasan Çelik
Simdi cok merak etdim bize nasil bir Tip Adam lazimmis ????

Maca nasil bakiyorsun anlamiyorum valla

yusuf sadece hücumda var olan bir topçu savunma anlayışı hiç yok 20 metrekarede top oynar ,o mevkiye adam alınacaksa TABATA olabilir hem hücumda var istatistikleri belli ediyor hemde savunmada var oyunun iki yönündede var.trabzonspora acilen bir sol açık birde ortasahada topa basan bir adam lazım,ortasahaya alınacak topçu topu oyuna iyi sokabilmeli,savunma ve hücum anlayışıda olmalı.bunlar büyük takımın oyuncularında var olan özellikler olmalı.ben futbola böyle bakıyorum.sen nasıl bakıyorsun bend eonu anlamadım?

tutuncuerdem
[quote=CAFER52;1846261]Sadri Şener'den şok sözler!
Yusuf Şimşek'in Beşiktaş'a transfer olması Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in sert tepkisine neden oldu. Şener'in sözleri...

büyüksün başkan....sanada bu yakışır...duruşunla camianın bütün düşüncelerini yansıttın....:alkış::alkış::alkış::alkış:

zisinoli
Arkadaşlar Yusuf transferi ile ilgili olarak Beşiktaş ile Bursa arasındaki gerginliğin bitmesi gerekliliği doğrultusunda karşılıklı olarak iyi niyetlerini göstermek amacıyla yapıldığı düşünülüyor. Değiş tokuş yapmışlar yani iyi niyetli...
Kulağımıza gelen diğer haberlere göre ise bu iki takım arasında iyi niyetleri göstermek için değiş tokuşların (..................) önümüzdeki günlerde de farklı şekillerde devam edeceği yönündedir.Bilgilerinize.

Hüseyin İlkin
Bu saatten sonra Yönetim' in ciddi bir hamle yapması ve taraftara "İyi ki Yusuf' u almamışız. Onu alsaydık bu adamı kazanamayacaktık" dedirtmesi lazım..

Nokta ...

Aynen katılıyorum .

_SeRKaN_
09.01.2009, 11:54
Tüpçünün ticaret anlayışına hastayım...Millet genç eleman arar tüpçü emekli yaşı gelmiş adamlara karşı gençleri harcar...Acaba sigorta yapmamak için mi tercih etti Yusuf'u...:)

Haluk Ongan
Bize lazım olan tek adam Caner Erkin.... Yeter de artar bize...

karatasof
Demek ki neymiş....
Bursaspor ile bjk arasında bir soğuk savaş yokmuş....
Ya da Olimpiyatlarda başarılı olunamadı diye Trabzonlu Gençlik Spor Müdürünü yiyen bjk'li Spordan Sorumlu Bakan Başeskioğlu bu ( Büyük ) iki camiayı barıştırmak için gerekli operasyonu başlattı ve başarıyla sürdürüldü.
Önce bjk'dan başarısız olduğu gerekçesiyle kovulan sözüm ona karakteri Sağlam td taraftarın afilli gösterileri ile Bursa'ya td yapıldı.
Sonra yine bu karakteri Sağlam adamında rızasıyla karakterine kefil olunan Yusuf kampına gittiği TS'la anlaşmaktan vazgeçerek bjk ile anlaştı.Yusuf gibi vucut çalımları kadar karekteride kıvrak olan topçu sayesinde B-B camiaları arasındaki soğukluk giderildi.
Bu operasyonda rol alanlar karakterleri ile gönül listemizde de yerlerini aldılar.
1.Bjk'li spordan ne anladığı malum Bakan Başeskioğlu..
2.Bjk'den kovulduğu halde yine aynı kapıya hizmetten geri durmayan Ertuğrul Sağlam..
3.Yıllardır bjk'yi babasının parasıyla ele geçiren ve adeta babasının Çiftliği gibi idare eden lpg tüccarı Yıldo Demirören
4.Ve Bursa'nın Trabzonlu başkanı İbrahim Yazıcı. ( El sıkıştığı baba ocağının yöneticisi yerine ,lpg ocağı yöneticisini tercih ederek )
5.Ve ULUşan basın; baştan beri Bursa'nın sözleşmesi devam eden topçusuna talip olduğu için ''ETİK'' davranmamakla suçladığı TS yerine transferi gerçekleştiren bjk için ''BJK'den TS'a Yusuf Golü!!!!'' manşetlerini attıran karakter abideleri.....

Adem Erdoğan
09.01.2009, 11:55
Krill alfabesine kadar gider diyorsun yani:))

Başkanın son sözlerinden sonra öyle diyeceğiz gibime geliyor.:rolleyes:

_SeRKaN_
09.01.2009, 11:57
Albayrak döneminde transferleri son aşamaya getirip son anda alamıyorduk bir sorun çıkıyordu...Şener döneminde ise A planının olmaması halinde B planında bomba bir transferin yapılması...Bakalım gelenek devam edecek mi...

lackbera
09.01.2009, 11:58
Arkadaşlar az önce Anltayada kampta olan bi arkadaşla görüştüm arkadaşın bana dediği bütün yöneticiler kan kusuyo ve MÜJDELİ Bİ HABER muhteşem bi futbolcu ile anlaşmışlar ismi sır gibi saklanıyomuş bu da bize başkanımızın ve yönetim kurulumuzun hediyesi olsun...şeftalilerede kapak olsun:)

kudu_61
09.01.2009, 11:58
al özeri bitir bu iş dicem ama 6167 ye mesaj atan bile kalmadı ki başkanım sende haklısın seni bu yolda yalnız bırakanlar utansın

M_U_R_A_T
09.01.2009, 12:00
Başkanım Helal Olsun . Trabzonsporlu milyonlar sonuna kadar yanında . İki klübe söylediklerin Kapak olsun .

güngör_81
09.01.2009, 12:01
O zaman napıyoruz, son sürat desteğe devam bu işi taraftar olarakta çözmek gerekir.SMS artı başka bir destek kampanyası ile ciddi bir destek sağlanmalı diye düşünüyorum.

MetiN08
yusuf sadece hücumda var olan bir topçu savunma anlayışı hiç yok 20 metrekarede top oynar ,o mevkiye adam alınacaksa TABATA olabilir hem hücumda var istatistikleri belli ediyor hemde savunmada var oyunun iki yönündede var.trabzonspora acilen bir sol açık birde ortasahada topa basan bir adam lazım,ortasahaya alınacak topçu topu oyuna iyi sokabilmeli,savunma ve hücum anlayışıda olmalı.bunlar büyük takımın oyuncularında var olan özellikler olmalı.ben futbola böyle bakıyorum.sen nasıl bakıyorsun bend eonu anlamadım?

Hellal sana Tabatayla Yusufu kiyasladin, Yusufun fiyati 1mil. Tabatanin fiyati 10mil diyorlar, bende sana diyorum ozaman Tabatayi alacamiza Bremenden Diegoyu alalim onun fiyatida ayni, onu bizde biliyoruz Tabatanin Yusufdan daha cok is yapicani ama Para yok kriz var, bende diyorum bu zamanda Yusuf isimizi hayda hay görürdü birde sol tarafa Ergin veya ibrahimi alsaydik is tamamdi onlar bu sezon isimizi rahat görürüdü ve ucuza kapatmis olurdu transferi, ama sen ucmussun Tabatayla ama ins. gelir

A.Gökhan AKIN
hay allah razı olsun Beşiktaş'tan. BMN yönetimine sesleniyorum acil bir organizasyon yapıp Bjk tesislerine doğru yürüyelim :)) ve bizi bu işten kurtardıkları için kendilerine teşekkür edelim. Ne bu böyle faruk Kanca bile brezilya da bu kadar uğraşmamıştı

h@msi61
09.01.2009, 12:02
Yusuf ne futbol ne de karakter olarak Trabzonsporumuza yakisirdi, transferin gerceklesmemesi bence cok iyi oldu. bjknin son yillardaki transfer politikasina uygun bir transfer, tepe tepe kullansinlar. Fakat bu adi kargalarin besiktaslilik durusu dedikleri durus bu herhalde.Sampiyon olamayacaklari da belli, yine aglayarak baslarlar mezarlardan sampiyonluk aramaya, ezik herifler...

Mehmet_Mercanlı
bir takım eksikleri doğrultusunda transfer yapmıyorsa bu şunu gösteriyor ya o böygedeki oyuncuya istenmediğini göstermek yada yönetici veya teknik heyet cıkarları
şimdi iyi bir yusuf bizde oynardı , ancak sekiztaşta senkimi yedek oturtucanda gençleri kadroya almıcanda yusuf oynıcak.

holosko...delgado...tello
.......bobo...nobre........
bunlardan birinin yedek oturması yusufun oynamasından dahamı iyi -ey denızlı...
aydın-serdar-batuhan gibi gençleri kadroyamı almıcan
şimdi kıralayın gençleri...

şimdi bu geri zekalı bu takımda kimi kesicek ... ama inşallah birini keser zaten bunların hepsi bi arada oynamıyo ziya taktihi yapan bir hoca -denizli-
yusuf u cok istemiş olması birinden vaz geçmiş olması demek... ben delgado diyorum , ki eyer doğru ise süper olur.
ben şahsen yusuf un transferini isteyenlerdenim nedeni ise yusufun ligteki performansı değil
sadece hoca istiyor ve bukadar uğraşıldı diye istiyordum . hocanın kafasında ne gibi planlar vardıda bu derece ısrar etti bilmiyorum ama alınmaması bize bişe kaybettirmez, sekiztaşın almasıda ona bişe kazandırmaz (keybettirme olasılığı daha yuksek)
belkide bizim için hayırlısı olmuştur . başkanında dediği gibi bu karakterdeki bir oyuncuyu almadığımız cok iyi olmuş
ben okadar cok güveniyorum ve inanıyorumki başkan gerekeni yapacak ve eksiklerimiz biraz olsun giderilecek ve bende bizim en ufak bir eksiğimizin giderilmesi durumuında sadece giderilen eksiğindeğil diyer bölgelerinde şuanki performansından daha üstünbir başı sergileyeceği kanaatindeyim.
bizim transfer polıtıkamızda
takım içi huzursuzluğu bozmak ,takımın taktıksel ve fiziksel dengesini bozmak , mevcut oyuncuların moralını bozmak , yakalanan havanın kaybolmas
en önemli ve dikkat edilen konular devre arası transferi kolay değil özllikle pıyasada karaktersiz futbolcu şerefsiz menejer varken.

not :
ben yusufu değil ronaldınhoyu istemem ; "CEYHUN gülselam" KARAKTERİNDE olmadıkca...

erik
Başkanım resmen kapağı adamlara koymuş.Helal be başkanım.Seni çok seviyorum.Al sol açığa bir adam bitir şu Eziktaşın işini.

TSKara61
Sadri Baskan sezon basindaki kombineleri unutma al bize Ozer'i ya da Caner'i gerisi kesmez artik!

zafer6161
09.01.2009, 12:03
TS yaz 6761 e gönder

şimdi tam zamanı

Birtan Karaman
"Heyecanlı ve mutluyum"

Beşiktaş'ın dün akşam saatlerinde başladığı temaslar sonucu transferini noktaladığı Yusuf Şimşek'in bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Tecrübeli futbolcunun devre arası transfer döneminin başlamasından bu yana Trabzonspor'a transfer olacağı söyleniyordu. Ancak siyah beyazlı yönetimin ve Bursaspor yönetiminin anlaşması sonucu Yusuf 1,5 yıllığına Beşiktaş'la anlaştı.

Yusuf Şimşek transferinin ardından yaptığı açıklamada, "Bu transfer benim dışımda gerçekleşti diyebilirim. 2 kulüp aralarında anlaşmış ben de bu anlaşmaya uyuyorum. Heyecanlı ve mutluyum. Büyük ihtimalle bugün İstanbul'a gelerek Beşiktaşlı yöneticilerle son bir görüşme yapacağım" dedi. Not: Sporx bu transfer haberini tüm Türkiye'ye herkesten önce dün gece 22.41'de duyurarak futbol kamuoyunda büyük bir bomba patlamıştı.

Sümeyye Şahin

büyüksün başkan....sanada bu yakışır...duruşunla camianın bütün düşüncelerini yansıttın....

kapakkk
büyük başkan oley
büyük başkan oley:alkış:

Erdal
09.01.2009, 12:04
Anlaşılmış kimse falan yok. Olan bitende Yusuf un ne kadar payı var bilmiyorum. Ama ne "madara" olduk ne rezil olduk... Bu işi fazla uzatmadan Engin Baytar ı alıp başına bir nöbetçi koyup yola devam edelim. Engin sadece çizgi değil içeride de iyi...Barış ı da düşünürsek...Her ne olacaksa bir an önce olmalı...Takım futbola konsantre olmalı...Bu arada bir gazete resmi ile Gökhan ı "zina" yapmakla itham edenlere de aşk olsun yahu...

TSKara61
09.01.2009, 12:05
TS yaz 6761 e gönder

şimdi tam zamanı

Yurt disindan bu projeye katilma imkani varmi? Caner'i aliyoruz desin yonetim simdi 20 mesaj yolluyorum.

Proof
09.01.2009, 12:05
Bize lazım olan tek adam Caner Erkin.... Yeter de artar bize.

Aynen katiliyorum

Hasan Çelik
09.01.2009, 12:06
Hellal sana Tabatayla Yusufu kiyasladin, Yusufun fiyati 1mil. Tabatanin fiyati 10mil diyorlar, bende sana diyorum ozaman Tabatayi alacamiza Bremenden Diegoyu alalim onun fiyatida ayni, onu bizde biliyoruz Tabatanin Yusufdan daha cok is yapicani ama Para yok kriz var, bende diyorum bu zamanda Yusuf isimizi hayda hay görürdü birde sol tarafa Ergin veya ibrahimi alsaydik is tamamdi onlar bu sezon isimizi rahat görürüdü ve ucuza kapatmis olurdu transferi, ama sen ucmussun Tabatayla ama ins. gelir

ben illada tabata olsun demedim tabata gibi çok yönlü oyuncular alınmalıdır artık günümüz futbolunda yusuf tip oyunculara yer yok,messi,ronaldo,ronaldinho,kaka gibi süper yıldızlar bile savunma yaparken biz savunma yapmayı bilmeyen bir oyuncu transfer etme gibi lüksümüz olamaz bunu belirtiyorum.büyük takım tabata gibi çok yönlü oyuncuları almalıdır.inşallah olur

güngör_81
Sadri Baskan sezon basindaki kombineleri unutma al bize Ozer'i ya da Caner'i gerisi kesmez artik!

Kombine dediğin 100 TL idi Fenerin maç başı bilet fiyatı o kadar,el insaf yani.

Ba®ış
yusuf mu?
http://img66.imageshack.us/img66/5092/n1489905859722356855il6.jpg (http://imageshack.us)
amaaannnn,pouuppzzz

Hüseyin Kurt
ancak beşiktaş gibi bir takım aydın+ 1 milyon euro karşılığında Yusuf'u alırdı.

tüpçü ticaretten iyi anlıyor.

keşke yusuf'u alsaydık,sonra sezon sonuna kadar beşiktaşa kiralayıp beşiktaştan da bu transfer karşılığında aydın'ı alsaydık. :D

Great White
09.01.2009, 12:07
Bu transfer sezonunda da sol kanada bir tek takviye dahi yapılmazsa ben Ersun Hoca' nın yolda yürürken dahi sol ayağını kullanmıyor olduğu kanaatine varacağım artık..

Hatta daha da ileri gidip bu sol cenah karşıtlığını neredeyse ideolojik görüş farklılığına bile bağlayacağım yani; o derece:o

"Sol kanada solak herhangi bir oyuncu gelsin de adı kim olursa olsun" dememe ramak kaldı artık..

Hüseyin Kurt
09.01.2009, 12:08

büyüksün başkan....sanada bu yakışır...duruşunla camianın bütün düşüncelerini yansıttın....

bu cümleye öldüm yaa.kırdı geçirdi beni başkan :D

TSKara61
Kombine dediğin 100 TL idi Fenerin maç başı bilet fiyatı o kadar,el insaf yani.

Abicim ne yapabiliriz ki kombine fiyatlarinimi arttiralim. ben sadece taraftar'in sadakatinin simbolu olarak kombineden bahsettim.

yaranozlu
başkana güvenim tam, yusufun olmamasına hiç üzülmedim, gelişine sevinmediğim gibi. Gerekl, açıklamaya resmi sitede yapmışlar, sola transfer yeter.

Bu arada yanlış yorumlar yapıldığını da belirteyim. Bursayla Beşiktaşın arası taraftarlar arasında zerre kadar yumuşamamıştır. Öyle bir gerginliktir ki azalmaz artar. Yöneticilerde haliyle olmayan bir şey bu. Yapılan transferler falan yumuşatmaz yani. Hatta bence geçenlerde bursa otobüsünü taşlayanlar Çarşıdandı. Aralarındaki hüsumetin şakası yok, ben gözümle gördüm.

Mollasalihoğlu
ancak beşiktaş gibi bir takım aydın+ 1 milyon euro karşılığında Yusuf'u alırdı.

tüpçü ticaretten iyi anlıyor.

keşke yusuf'u alsaydık,sonra sezon sonuna kadar beşiktaşa kiralayıp beşiktaştan da bu transfer karşılığında aydın'ı alsaydık. :D

babası şirketten uzak tutmak için heralde verdi eline parayı koydu beşiktaş'ın başına :D

Erdal
09.01.2009, 12:09
Soner, Ersun hocayı tanımıyorsun :) Kaldı ki Türkiye de son zamanlarda trafik bile sağ dan akar sol da tıkanır ne yapsın adam konjonktüre uyuyor:))

Kazım Uzunboy
09.01.2009, 12:10
Şimdi Ntv Spor'a canlı yayında Hayrettin Hacısalihoğlu bağlandı ;

Yusuf transferini sportmence görmüyoruz,centilmence olmadı ama onlara hayırlı olsun.Biz Bursaspor'la anlaşma sağlamıştık,diğer gidecek oyuncularlada anlaşma sağlanmıştı ama olmadı.

Daha çok şeyler söyledi ama buraya yazabileceğim şekilde değildi,biraz karışık ve uzun cümleler kurdu. :)

Great White
09.01.2009, 12:11
Erdal Hocam, trafiğin sağ kanattan hızlı gitmesinin sebebi uyanık şoförlerin Gazze (Emniyet) Şeridi' ni kullanmalarından sebep zaten:))

Bakalım bizim Yönetim nasıl bir uyanıklık yapacak bu işin üzerine??

Cem Zırıh
amaan :D dert ettigimiz seye bak yaf :D neymis bjk yusuf'u alarak bize transfer çalimi atmis :D .. Eminim ki baskanimizda bizi tatmin edicek bir transfer yaparak sampiyonluk calimi aticakdir ... :)

Erdal
babası şirketten uzak tutmak için heralde verdi eline parayı koydu beşiktaş'ın başına

Atıf Keçeci Demirören Grubunun yıldırım ayrıldıktan sonra vergi rekoru kırdığını söylüyor:) Karlılık artmış yani...

sarman61
Anlaşılmış kimse falan yok. Olan bitende Yusuf un ne kadar payı var bilmiyorum. Ama ne "madara" olduk ne rezil olduk... Bu işi fazla uzatmadan Engin Baytar ı alıp başına bir nöbetçi koyup yola devam edelim. Engin sadece çizgi değil içeride de iyi...Barış ı da düşünürsek...Her ne olacaksa bir an önce olmalı...Takım futbola konsantre olmalı...Bu arada bir gazete resmi ile Gökhan ı "zina" yapmakla itham edenlere de aşk olsun yahu...

Hocam gönderme bana aldım measajı.Bu yazmış olduğum talihsiz yazıdan ötürü özür dilerim. Haklısın. Sadri Başkanın açıklamasını okudum daha çok üzüldüm. Nitekim gökhanın yılbaşı akşamında yaptığı işi şimdi yapmış gibi gösterdiler. Malum yusufun yaptığı rezillik net düşünmemize engel oldu. Tekrardan özür diliyorum.

Adem Erdoğan
"Sol kanada solak herhangi bir oyuncu gelsin de adı kim olursa olsun" dememe ramak kaldı artık..

Adı Celalettin veya Mustafa olmasında kim olursa olsun.:)

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 12:12
Kesinlikle transfer yapacağızdır . Yapmamak olmaz zaten . Hele şu noktadayken , ilk devreyi zirvede bitirmişken . Üstüne Yusuf transferinde bazı takımların etik olmayan hareketlerine maruz kalmışken .

Yapmak lazım . Eksik eksik ikinci yarıya devam etmemek lazım .

Alacağımız adamında ilk olarak sol kanat olması lazım . Engin Baytar ismi en uygunlardan biri şuan için . Oyununu beğeniyorum ama ondan önce Caner zorlansa daha iyi olur . Yine de Engin 'e de razıyım ben ...

Haluk Ongan
09.01.2009, 12:13
Yurt disindan bu projeye katilma imkani varmi? Caner'i aliyoruz desin yonetim simdi 20 mesaj yolluyorum.

Bence bi kampanya yapalım caner için 50 mesaj atmassam nağmerdim... :)

Türkiyede istediğim tek adam Caner
Aslında Caner ve Özer diyeceğim ama gökçek faktörü var...

Great White
Atıf Keçeci Demirören Grubunun yıldırım ayrıldıktan sonra vergi rekoru kırdığını söylüyor:) Karlılık artmış yani...

Belki de Yıldırım' ın yerine gelen onun kadar vergi kaçırmıyordur; kimbilir;)

Adı Celalettin veya Mustafa olmasında kim olursa olsun.:)

Ama işin kötüsü, onların bile ayarında bir adam yok şu an kulübede:o

biltrabzon
kargalar yusuf cu oldular.delgado yu unuttular.bunlara gidipte arkasina bakmadan kacan cok topcu var.yusuf bize faydali olurdu.bakalim kargalara ne gibi katkisi olacak.tüpe zam fenerin artiklarini almaya devam.

Erdal
09.01.2009, 12:15
Hocam gönderme bana aldım measajı. O anki bundan ötürü özür dilerim. Haklısın. Sadri Başkanın açıklamasını okudum daha çok üzüldüm. Nitekim gökhanın yılbaşı akşamında yaptığı işi şimdi yapmış gibi gösterdiler. Malum yusufun yaptığı rezillik net düşünmemize engel oldu. Tekrardan özür diliyorum.

Eyvallah, böyle zamanlarda sakin olmakta fayda var. 96 ve 2005 dönemleriyle mukayese bile edilmeyecek bir arkadaşlık ortamı var takımda ve gelinen nokta büyük ölçüde buna bağlı...Elbette Gökhan ve (atıyorum) Hüseyin in dünya görüşü yaşam biçimi farklı olacak. Önemli olan kamp,antrenman ve maçlardaki tutum....Ergun Ata bu durumu "kolej takımı" bile yavan kalır diye nitelemişti...

Harun-61
09.01.2009, 12:15
Yönetim'den flas transfer bekliyorum.

ah bi Caner'i alabilsek, muhtesem olurdu.

.

biltrabzon
09.01.2009, 12:16
yildiray i almak sart oldu.yönetim ne yapip ne edip yildiray i almali.sadri baskan yildiray yada tabata birini al bize.

Haluk Ongan
09.01.2009, 12:17
Kesinlikle transfer yapacağızdır . Yapmamak olmaz zaten . Hele şu noktadayken , ilk devreyi zirvede bitirmişken . Üstüne Yusuf transferinde bazı takımların etik olmayan hareketlerine maruz kalmışken .

Yapmak lazım . Eksik eksik ikinci yarıya devam etmemek lazım .

Alacağımız adamında ilk olarak sol kanat olması lazım . Engin Baytar ismi en uygunlardan biri şuan için . Oyununu beğeniyorum ama ondan önce Caner zorlansa daha iyi olur . Yine de Engin 'e de razıyım ben ...

Renkdaş senin yorumlarını hep ciddiye alarak ve beğenerek okuyorum. Yalnız bir yerde ters düşeceğim seninle. Caner olmazsa Engin Baytarı almak biraz at-eşek işine benziyo sanki. Türkiyede nice yetenekli ama disiplinsiz ve artist adam geldi geçti. Bir tane bile iflah olan olmadı. Enginin ben bizim takımda oynayacak mantaliteye sahip olmadığını düşünüyorum. Bencil adamın bizde işi yok. Ceyhun da yetenekliydi ama huylu huyundan vazgeçmiyor işte. Ben teknik adam istiyorum tabiki ama Çağdaş Atan, Serkan Balcı karakterinde olacaksa... Keşke Caneri alabilsek...

szmek
09.01.2009, 12:18
arkadaşlar fode mansare yi almamız şart oldu başkan bize mansare yi alsın olay bitmiştir

Gökhan KAN
09.01.2009, 12:19
yildiray i almak sart oldu.yönetim ne yapip ne edip yildiray i almali.sadri baskan yildiray yada tabata birini al bize.

yıdıray türkiyeye gelmem dedi....ama tabata olabilir oda belki baskanı sene sonu gelin dedi ya...

Rıza ÇOLAK
09.01.2009, 12:20
Yusuf un bize gelmemesine sevindim.açıkcası bize faydalı olmayacağını düşünüyordum. Sonu büyük olasılıkla Ceyhun gibi olurdu...

Cem Zırıh
09.01.2009, 12:20
Kartaldı... Timsah oldu...

Transferdeki hareketlilik sürüyor !.. Ara transfer dönemi öncesi Mustafa Denizli ile görüşen ve Beşiktaş ile yollarını ayıran Ali Tandoğan, Bursasporlu oluyor !.. Tecrübeli futbolcu yeşil beyazlı takım ile anlaştı.

:D al iste al macayi ver kizi :D birbirinin arkasindan sovupde :D bole bi is nasil yapilir :D demirorenden bir uckagit ornegi daha :D

Gürkan
09.01.2009, 12:21
Kamp başlayalı kaç gün oldu.Yeni oyuncu veya oyuncular ne zaman gelip bu kampa katılıp ikinci yarı başlayana kadar takıma adapte olacaklar.

GERONIMO35
09.01.2009, 12:22
tüpçü yine yaptı tüpçülüğünü

sanki yusuf onlarda harikalar yaratacak sezon sonunda denizli tüçü ve yusuf elele giderler:))
belkide bizim boşa gidecek parlarımızıdaskurtarmış bile olmuştur :)

Misina
09.01.2009, 12:24
Açık söyleyeyim Yusuf transferinin yatmasına hiç üzülmedim hatta sevindim.Sezon Başı Zafer Yelene nasıl taviz verilmediyse şimdide öyle davranılmalı.

Sezon sonu yusufu tekrar anadolunun ücra köşelerinde görürüz.

Gökçebey
09.01.2009, 12:26
Kargalar tarihi çalım mı attı, tarihi kazık mı yedik göreceğiz. Yahu 2 tane genç gelecek vaad eden futbolcuları ve üzerine 1 milyon tl'yi verip karakter sorunu yaşayan ve yaşını başını çoktan almış, heyecan hak getire bir futbolcuyu transfer etmek tarihi çalımsa, bizim yıllardır Yattara'dan izlediklerimizin tarifi yok demek ki. Çalıma gel.

Adem Erdoğan
09.01.2009, 12:27
"Beşiktaş a hiç boşuna saldırmayın.bi laf vardır bilirsiniz mutlaka "bir kızı bin kişi ister BİR kişi alır" bu sebeple ts a verilen sözler bizi hiç bir şekilde bağlamaz.bursa yla aralarındaki problemdir o. ayrıca yönetmeliklerde bi kulübün ilgilendiği futbolcuya başka kulüp teklif götüremez diye bi madde mi var.
profesyonel lig bu farkında mısınız?"

Gazetenin birinden okuyucu yorumu.ççç

Gökhan KAN
09.01.2009, 12:28
sen aydın gibi adamı ver.....ne salak adamlar var dünyada...hatta bence bu salaklık sınırınıda astı....

Gökhan KAN
09.01.2009, 12:30
bundan sonra bizim bursayla aramızda sorun cıkacak gibi...zaten baskanlar arkadastı simdi küsmüşlerdir...

Hüseyin İlkin
09.01.2009, 12:30
Renkdaş senin yorumlarını hep ciddiye alarak ve beğenerek okuyorum. Yalnız bir yerde ters düşeceğim seninle. Caner olmazsa Engin Baytarı almak biraz at-eşek işine benziyo sanki. Türkiyede nice yetenekli ama disiplinsiz ve artist adam geldi geçti. Bir tane bile iflah olan olmadı. Enginin ben bizim takımda oynayacak mantaliteye sahip olmadığını düşünüyorum. Bencil adamın bizde işi yok. Ceyhun da yetenekliydi ama huylu huyundan vazgeçmiyor işte. Ben teknik adam istiyorum tabiki ama Çağdaş Atan, Serkan Balcı karakterinde olacaksa... Keşke Caneri alabilsek...

Öncelikle teşekkür ederim .

Caner - Engin olayındaysa , pek yapabilecek bir şey yok . Muhtemelen Caner 'in maliyeti fazla gelecektir . Özellikle şu durumda , kiralık alsak diyeceğim , sanki Ruslar buna yanaşmıyor diye bir haber okumuştum hatırlamıyorum . İkisini karşılaştırmak gerekirse ise , Caner tabii ki terazide üstün tarafa geçer . Bende zaten ilk önceliğimiz olarak Caner olmalı diyorum . Keşke bordo-mavi formayı giydirebilsek .

Engin Baytar 'ı bu sene 3-4 kere izlemişimdir , saha içinde ben oyununu beğeniyorum . Saha dışında biraz yaramaz olduğu söyleniyor , duyuyoruz . Ama Trabzonlu oyuncu , Trabzonspor 'un başarısı için kendini değiştirebilir . Buraya geldiğinde Ersun hocanın onu hizaya sokabileceğini düşünüyorum . Belki de umuyorum diyelim . Maliyeti Caner 'in yanında fazla yüksek değil , zaten transferin olabilme ihtimali nedenide maliyetinin daha az olması . Yoksa Caner ile kafa kafaya olsa maliyeti , düşünmeden herkes Caner der .

Cem Zırıh
09.01.2009, 12:31
belkide bir cogunuza sacma gelicek ama bence gs'da istenmeyen adam konumunda olan umit karan'i alirsak gercekten iyi bi transfer yapmis oluruz gibime geliyor ...

Arif Timurcioğlu
09.01.2009, 12:32
Zafer yelen sol kanat oyuncusumu ? Zaferlede ilgileniyomuşuz fiyatı hayli düşmüş malum gazetenin yazdıklarına göre.

hüseyin1975
09.01.2009, 12:32
Yusuf kivirmis, tüpcü zaten hep kiviriyor, su hemsherimiz demeye utandigim adam (???) da kivirdi...

dansöz dünya

Murat61
09.01.2009, 12:34
komedi bu eziktas fenerli kemalide alsın oda bostaymıs :D neyse iyi oldu yusuftan iyi bir oyuncu baskan kesin alır takıma susturur herkesi bence bir dahaki donem aydını almak icin girisimde bulunmalıyız yazık bu beziktas taraftarına

Gökhan KAN
Bence bi kampanya yapalım caner için 50 mesaj atmassam nağmerdim... :)

Türkiyede istediğim tek adam Caner
Aslında Caner ve Özer diyeceğim ama gökçek faktörü var...

caneri ben pek tanımıyorum iyi mi kötü mü bilmiyorum zaten takımında yedek gerci önunde zhirkov var imkanı yok orda oynayamaz..

kudu_61
şener yapar hamleyi bekleyelim bi de bakmışsın gece haberlere düşmüş özer Trabzonda diye biraz da biz kirletsek ligi olmaaz mı girsene devreye Sayın bakan kulağını çeksene gökçek başkanın başkanım özer 50 tane colman eder kıy biraz paraya yemin ediyorum ben elimden geleni yapıyorum tuncelide olmama rağmen hastane çıkışı bebek kıyafeti her yerde 10 lira ben tscluptan 50 ye alıyorum görmediğim bir kombinem var şimdiye kadar kendi cebimden 12 eşimin cebinden 5 mesaj attım para istiyosam devlet memuruyum maaşımdan da göndereyim 15 inde bana özeri getir başkanım ben yardımcı olacağım söz benim hayatım bordo mavi olmuş bi şampiyon olalım

Adem Erdoğan
belkide bir cogunuza sacma gelicek ama bence gs'da istenmeyen adam konumunda olan umit karan'i alirsak gercekten iyi bi transfer yapmis oluruz gibime geliyor ...

Bence hiç saçma değil.Oynadığı her takımda iyiydi.