PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Surmene_Lee
09.01.2009, 01:12
resimdeki yusuf milli takım kampındaki yusuf.. gerçek yusuf bizim kampta :D

hemşo gece gece bizi güldürdün Allahta seni güldürsün...

a.fındıkoğlu
yusuf'un alınmaması hayırlı oldu insallah artık rotayı tabata ya cevırır başkanımız...rodrigo tabata

Serhat
Valla gargayı kuşu bilmem...
Açıkcası bizimkiler bu Transferde ısrarcı oluyolarsa sırf Yusufu yüz üstü bırakmamak içindir.
Bence Yusuf açıkca rengini belli etmiştir. Ha Şeftali kurtları bunu çekip çekiştirip kargaya yönlendirecekse ki öyle bişeyler söz konusu; Sadri başkanımız böyle dalavereye gelmiyecek kadar sabırsız bir kişiliktedir...
Sonuç Olarak Sırf yusuf'un sergilediği Trabzon sevdasından dolayı bu transferden vaz gecmiyolardır! Bunun garantisini veririm. Yoksa Kırk kere rest çekmiştiler!

Ömer SEVİNÇ
yani bi biz kalmistik kendi kendimizle dalga gecmedigimiz. lütfen arkadaslar..

Dostum aslında amacım bizle değil Türk spor medyasıyla dalga geçmekti ama kaynağı ekleyemeyince ayıp oldu biraz haklısın..

Bir transfer haberi yazmak bu kadar kolay işte.

Samet Berber
09.01.2009, 01:13
Arkadaşlar ligtv yi izleyen var mı şu anda ?

fetvaci
yarın gazeteler manşeti atar KARTALIN YUSUF YUSUF'U :D:D:D

mehmet yıldırım
bu sezon maçlarımız hep gitti-geldi,hop oturduk hop kalktık....transferlerimizde ayni maçlarımız gibi....bi çekirdek çitleye çitleye oturamadık yerimizde.............fatih dedemiz istanbulu fethettiği zaman bizanslıları kılıçtan geçirseydi bu yıldırım demirören tipli adamlardan kurtulurduk ne güzel:D

keles76
09.01.2009, 01:14
Şok Şok Şok!

Uzun süredir adı Trabzonsporla anılan Bursaspor kaptanı Yusuf Şimşek'in gecenin ilerleyen saatlerinde Beşiktaş'la sözleşme imzalayacağı açıklanmıştı. Hatta Ersun Yanal'la vedalaşmak için Trabzonspor'un kamp yaptığı otele bile gittiği söylenen Yusuf'a bir talip daha çıkı.

Sene sonunda Alex'le sözleşme yenilemeyi düşünmeyen Fenerbahçe eski futbolcusu Yusuf'a bir yere imza atma mesajı gönderdi. Başkan Aziz Yıldırım'ın Yusuf'la görüşmek için mekan ayarladığı, Yusuf'un da yarın İstanbul'a geleceği iddia edildi. Alınan bilgilere göre Aragones'in de Bursaspor maçında Yusuf'a hayran kaldığı, tek handikapının ise ilerlemiş yaşı olduğu öğrenildi. Yusuf bu söylentiler karşısında "Profesyonel futbolcuyum, istenmek güzel bir şey tabi ki ama şartlar da önemli. Artık futbolumun sonbaharını yaşıyorum ve futbolu şampiyonluğa oynayan bir takımda bırakmak isterim. Fenerbahçe benim yuvam ama Beşiktaş'a da gidebilirim, Trabzonspor'a transferim ise yönetimlerin anlaşamaması sonucu iptal oldu." diye konuştu.

Beşiktaş Trabzonspor'a attığı çalımdan sonra bir çalım da kendisi yiyecek mi ilerleyen saatlerde göreceğiz..

Kaynak: Ben:)

bejekeye sok bize bence mukemmel haber Insaallah asli vardir boylelikle iki kus birden vuracagiz hem yusufu alip kazik yemekten hemde bejeke delgado kosmuyor diyorlardi bunla daha beter olur.

zahido
09.01.2009, 01:15
Boyle bisey olursa Sadri baskan bunun altinda kalmaz :) Eeeee Trabzonlu sonucta ;)

asimavi
Yusuf Trabzon kampında!

Yusuf Şimşek transferinde çok ilginç gelişmeler yaşanıyor !.. Beşiktaş'a gidebileceği söylenen yıldız futbolcu şu anda Trabzonspor'un kamp yaptığı otelde, bordo mavili takımın yöneticisi Mahmut Aksu ile görüşüyor !..

Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın bildiridğine göre akşam menajeriyle birlikte Trabzonspor'un kamp yaptığı otele gelen Yusuf, Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu ile görüşmelerini sürdürüyor !..

BEŞİKTAŞLILAR NE DEDİ?
Bu arada Beşiktaşlı yöneticiler Yusuf'un Trabzonspor kampına gitmesini "Yusuf oraya Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti" diye yorumladılar

biltrabzon
Operasyon sonuçsuz mu kalıyor?

Son yıllarda görülmemiş bir transfer hareketliliği yaşanıyor !.. Beşiktaş-Bursaspor görüşmesinden gelen son haberler, anlaşmanın sağlanamayacağı yönünde. Lig TV Beşiktaş Muhabiri Ömer Güvenç transferin zora girdiğini söyledi.

Lig TV'nin gece bültenine bağlanan Güvenç şunları söyledi:
"23.30 civarında Beşiktaşlı yöneticilerle konuştuğumda bu transferin 15-20 dakika içinde bitebileceğini söylemişlerdi. Ama 23.55'te konuştum ve bir konuda pürüz çıktığını bunun da aşılamadığını söylediler. Şu an için transfer görüşmeleri çıkmaza girdi. Ancak bir 10-15 dakika daha beklemek lazım. Gelişmeleri bildireceğim"

keles76
09.01.2009, 01:16
sorun adnan ve erginin bursaya gitmek istememesinden dolayı çıkmış...

aferin usaklara gitmeyin

Haluk Ongan
Yönetici tanıdığı olan, tanıdığının tanıdığı olan birileri yöneticilere ulaşıp bize haber verebilirler mi?...:D

verdim abi de kimse sallamadı bidaha da uraşmam bide haber verdik yusufçu olduk

Erdal
Transfer olur olmaz ayrı meseleler. Ama ben bu güne kadar Yusuf için yukarıda yazılı ifadeleri hak edecek bir şey duymadım. Gençliğindeki hovardalığının bedelini kendi ödemiştir. Onun dışında lütfen kullandığımız kelimelere dikkat edelim. Sora tribüne çağırırken utanma ihtimalinizde var...

asimetrik
09.01.2009, 01:18
Kimse deme. Ben salladım mesela..

Bilâl ÇOBAN
09.01.2009, 01:18
aha 61 misafir, ulan nasıl doğru yolu buldunuz ama GARGAlar sizi :D

Gökhan KAN
09.01.2009, 01:19
yusuf yarın ki maçın listesine bile konmustur...

biltrabzon
09.01.2009, 01:20
icki masasinda pazarlik yapiyor serefsizler.kafalari iyi,besiktas batmis haberleri yok, borc 150 milyon dolar.birakalim alsin tüpcü.sabah ayilinca ben ne yaptim aksam der.yanlislikla süleyman demirel i almisim.kusura bakmayin.

zahido
Olayin yusufla bi alakasi olmadigi belli.. Yusuf kalkipta kendini besiktasa mi pazarladi yani??? Olayi buyuk ihtimal bursa yonetiminden kaynaklaniyor.. Gorusme halinde oldugun bir takim var ve futbolcunu baska bir takima satmaya calisiyorsun.. Hic etik degil.. Etiklikten bahseden bursa baskanina bak hele..

trab61
bu saatte kimseyi arayamam. ersun hocayi arardim ama adam uyuyodur heralde.

wolf_TS61
ben bu fatih tekke-beşiktaş olayına fena taktım.bunlar 2 saatliğine yusufa talip oldular.bu işin altından bi iş çıkacak.

Haluk Ongan
09.01.2009, 01:21
Kimse deme. Ben salladım mesela..

pardon abi herkes diil tabi ama gecenin bu saati asbaşkanı aratıorum babama utana sıkıla öğreniyorum ki bjknin işiymiş sırf biz almayalım diye yusufu.. Ama sonra yusufu savunuyo oluyorum neyse sabah ola hayrola herkese iyi geceler

MetiN08
09.01.2009, 01:22
Bence olay böyle oldu biz kesin Fatih Tekkeyide kapdik onlardan hafta sonu kesin Baskan aciklicakdi, Kargalarda buna kizdi kesin Yusuf calimi aticaklardi bize ama buda olmadi yani iki calim atdik onlara bir anda :)

ssmuratss
herkese iyi geceler tatlı rüyalar Yusuf olayında da hayırlısı neyse o olsun ..

Emre Bekar
Trabzon Yusuf'u kaptırmadı!
Beşiktaş da devreye girdi, Karadeniz ekibi imzayı attırdı.
09 Ocak 2009 Cuma, 00:02

HTSPOR.COM

Ara transfer döneminde çok hareketli bir gün yaşandı. Beşiktaş'ın devreye girmesiyle "bir orada, bir burada" denilen Bursaspor'un milli futbolcusu Yusuf Şimşek, gece geç saatlerde Trabzonspor'un kampına katıldı.

BEŞİKTAŞ YILIN ÇALIMINI ATAMADI

Trabzonsor ile Bursaspor arasında günlerdir süren transfer pazarlığı bonservis bedeline takıldı ancak bugün öğlen satlerinde tarafların anlaşmaya vardığı haberleri son dakika olarak geçti. Siyah-beyazlı kulübün milli futbolcuya talip olması sonucu ilginç bir transfer pazarlığı da başlamış oldu. "Yusuf Şimşek Trabzonspor'da" manşetlerinin yerini "Beşiktaş'tan büyük çalım" şeklindeki başlıklar aldı. Siyah-beyazlı ekip ile tecrübeli futbolcu arasındaki pazarlıklar da bir noktada tıkandı. Ve gece saat 23:00 sıralarında Yusuf'un Karadeniz ekibinin kampına katıldığı ve önümüzdeki günlerde resmi söleşmey imza atacağı öğrenildi.

Gökhan KAN
09.01.2009, 01:23
yusuf yakında dizilerde basrol oynar iyi reytingi var...

Serhat
ben bu fatih tekke-beşiktaş olayına fena taktım.bunlar 2 saatliğine yusufa talip oldular.bu işin altından bi iş çıkacak.

Rahat Ol kardeşim...
Fatih Karakterli birisidir.. Hiç yoktan Trabzon ruhunu taşıyan ve her fırsatta Trabzonsporluyum diyen birisidir...

Eminimki Bu tip misillemelere Fatih yem Olmayacak kadar Trabzonlu ve Trabzonsporludur ;)

Hem BJK Yalanladı... Gerci Sözlerine nekadar güvenilir Oda şüpeli...

Hüseyin İlkin
Herkese iyi geceler .

Saatimi 8'e kuram , gelişme var mı diye kalkarım . Yoksa yine yatarım :rolleyes:

Hareketli bir akşam oldu . 11 'den beri pc başındayım , ara ara LigTv'nin başına gidişlerimi saymazsak . Ula kargalar , ula şeftaliler . Bir adam alalık dedik , transferin içine ettiniz . Neyse Yusuf gelirse artıkın , inönü'de yazar hanemize 1-2 tane :)

ilhan
09.01.2009, 01:24
Bence bu olanlardan Yusuf'un zerre haberi yok.

Hasan ZAİMOĞLU
09.01.2009, 01:26
TRANSFERDE ŞİMŞEK ÇAKTI!

Türk futbolunda son yıllarda görülmemiş bir transfer hareketliliği yaşandı !.. Trabzonspor'a imza atmasına kesin gözüyle bakılan Yusuf Şimşek için sürpriz bir operasyon başlatan Beşiktaş, Bursaspor ile masaya oturdu. gece geç saatlere kadar süren görüşmelerden sonuç alınamadı. Bu arada ilginç olansa Beşiktaş'ın Bursaspor ile pazarlık yaptığı saatlerde, Yusuf'un Trabzonspor'un Antalya'da kamp yaptığı otele gitmesiydi. Bu arada bu gelişmenin sadece Bursaspor'un fiyat yükseltmek için Beşiktaş'ı devreye sokmasından ibaret olduğu bile öne sürüldü...

İşte yaşananlar:

Uzun süredir Yusuf'un peşinde olan Trabzonspor, sonunda Bursaspor ile büyük ölçüde anlaşmış ve transferi imza aşamasına getirmişti. Bordo mavililer sadece Bursaspor'a vereceği Ergin ve Adnan'ı ikna etmeye çalışıyordu.

Ancak gece saatlerinde beklenmeyen bir gelişme oldu ve Beşiktaş Yusuf için devreye girdi. Delgado'nun son haftalardaki formsuzluğu ve Arjantinli yıldızın alternatifinin olmayışı nedeniyle Yusuf'u listesine alan siyah beyazlı yönetim, Bursaspor ile temasa geçti. Bu transfer girişiminde Yusuf'un Fenerbahçe'de teknik direktörlğünü yapan Denizli'nin payı büyüktü. Yıldız futbolcu ile görüşen Mustafa Denizli "Sizin olduğunuz takıma seve seve gelirim" yanıtı alınca, yönetim Bursaspor ile temasa geçti.

İki kulüp arasındaki görüşmeler gece geç saatlere kadar sürdü. Ancak iki kulübün pazarlığı belli bir noktada tıkandı. Yöneticiler bu tıkanmayı aşamayınca anlaşma sağlanamadı ve görüşmeler cuma gündüz saatlerine bırakıldı.

Trabzonspor ise bu beklenmedik gelişmeden çıkacak sonucu bekliyordu. Uzun süredir almak için çabaladıkları Yusuf Şimşek'i imza aşamasına kadar getirdikten sonra Beşiktaş'ın devreye girmesi bordo mavili yöneticileri de şaşırtmıştı.

Ancak asıl ilginç olan Beşiktaş'ın Bursaspor ile pazarlık yaptığı anlarda Yusuf Şimşek'in de menajeriyle birlikte Trabzonspor'un Antalya kapmına gelip, Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu ile sözleşmenin detaylarını görüşmesiydi. Beşiktaşlı yöneticilere göre ise Yusuf'un Trabzonspor'un kamp yaptığı otele gidişinin altında bambaşka bir neden vardı. Siyah beyazlı yöneticiler "Yusuf oraya Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti" diyordu.

Sonuçta son yılların en ilginç transfer operasyonu sonuçsuz kaldı. Ancak gün içinde neler olacağı belli değil.

İki dev kulüp...

İkisinin de başında Yusuf Şimşek'in eski hocaları...

Yusuf Trabzonspor'a giderse büyük ihtimalle ilk 11'in değişmez ismi olacak, çünkü orada alternatifi yok.. Tek tartışma konusu, "Yusuf ve Yattara gibi fazla mücadele etmeyen iki futbolcu aynı takımda oynayabilir mi?" olacak.

Eğer Yusuf Beşiktaş'a gelirse Delgado'nun yedeği gözüyle bakılacak ve bu bakış açısını değiştirmesi güç olacak.. Tabii ki Mustafa Denizli'nin Yusuf'u sağ kanatta oynatmak gibi çözümle üretmesi de muhtemel ama her koşulda Yusuf'un Beşiktaş'ta formayı kapması daha zor olacak.
ligtv.com

Hamza Yilmaz
Herkese iyi geceler,

Sabah kalkip iyi haberlerle cuma namazina giderim artik. Hadi sadri baba yusufu kimseye kaptirma.

keles76
Bence olay böyle oldu biz kesin Fatih Tekkeyide kapdik onlardan hafta sonu kesin Baskan aciklicakdi, Kargalarda buna kizdi kesin Yusuf calimi aticaklardi bize ama buda olmadi yani iki calim atdik onlara bir anda :)

kendilerine celme caktilar tursusunu kurarlar

tonyali_yildiz

Kardeş senin yazılarını okudum, alıntı yapıp cevap ta yazdım.
Ondan sonra bir gelişme oldu mu o açıdan sormuştum :) Tez canlıyız, yapımızda var, merak ediyoruz ... :)

Mahmut Baran
09.01.2009, 01:27
iyi geceler. yarım saattir yorumları okuyorum. bazen çoğu arkadaş gibi üç eziklerin forumlarına göz atıyorum. mutlaka şuan benim gibi oların taraftarları da bizim foruma göz atayım diye girmişse utanç duyarım. herkes için söylemiyorum. ama arkadaşlar şöyle merak edip kaldığım yerden forumu takip edeyim diyen bilinçli birkaç kişi var. yorumlara bakıyorum %70 boş ve aynı yorum. biri milli takım kampında çekilmiş resmi koymuş yusuf-serkan vs. en az 30 kez yazılmış yok bu milli takım kampı diye. ya arkadaşım tamam anladık ne alemi var yazmak için geçirdiğin vakti forumu biraz daha geriden takip et . bizide saçma mesajını okumak zorunda bırakma. benim kimseye ders vermek gibi bir niyetim yok estağfurullah ama yıllardır hep aynı sorunu yaşıyorum. çoğu gereksiz mesajı okumak istemiyorum. aynı haberi onlarca kez görmek istemiyorum. bana ve benim gibilerede hak verin lütfen. şu son 1 saat içinde yazılan mesajları bir ezik taraftarı okusa dalga geçme konusu oluruz ki bu benim canımı yakar , çoğumuzunda öyle. biliyorum benim gibi çok arkadaş var defalarca böyle derdini anlatmak için yazan ama hep arada kaynayıp gidiyor. bu mesajda arada kaybolacak. :(

Cem Akyüz
09.01.2009, 01:28
Yusuf'un bize geleceğini düşünüyorum çünkü bunu defalarca söyledi yumuşaksporun da ortalığı karıştırdığını düşünüyorum.Yusuf'un olaylardan haberi olmadığını düşünüyorum

onur-61
09.01.2009, 01:30
valla neler oluyor ya
bende anlamadim gitti????

calimlar atiliyor
bir sag bir sol fatih tekke och be golllllllllllllllllllllllllllllllll

trab61
09.01.2009, 01:31
iyi geceler. yarım saattir yorumları okuyorum. bazen çoğu arkadaş gibi üç eziklerin forumlarına göz atıyorum. mutlaka şuan benim gibi oların taraftarları da bizim foruma göz atayım diye girmişse utanç duyarım. herkes için söylemiyorum. ama arkadaşlar şöyle merak edip kaldığım yerden forumu takip edeyim diyen bilinçli birkaç kişi var. yorumlara bakıyorum %70 boş ve aynı yorum. biri milli takım kampında çekilmiş resmi koymuş yusuf-serkan vs. en az 30 kez yazılmış yok bu milli takım kampı diye. ya arkadaşım tamam anladık ne alemi var yazmak için geçirdiğin vakti forumu biraz daha geriden takip et . bizide saçma mesajını okumak zorunda bırakma. benim kimseye ders vermek gibi bir niyetim yok estağfurullah ama yıllardır hep aynı sorunu yaşıyorum. çoğu gereksiz mesajı okumak istemiyorum. aynı haberi onlarca kez görmek istemiyorum. bana ve benim gibilerede hak verin lütfen. şu son 1 saat içinde yazılan mesajları bir ezik taraftarı okusa dalga geçme konusu oluruz ki bu benim canımı yakar , çoğumuzunda öyle. biliyorum benim gibi çok arkadaş var defalarca böyle derdini anlatmak için yazan ama hep arada kaynayıp gidiyor. bu mesajda arada kaybolacak. :(

kesinlikle haklisin. katiliyorum.
benimde bazen fuzuli yere yazdigimi kabul ederek yazdiklarina sonuna kadar katiliyorum.

Cem Akyüz
valla neler oluyor ya

calimlar atiliyor

Tekke geldi dimiççç

Serhat
valla neler oluyor ya

calimlar atiliyor

Kardesim Senin Banko dedigin Yusuf'u jimnastikliler aliyormus ne diyorsun ?;)

ibrahim tolgun
09.01.2009, 01:33
onur-61.inşallah söylediklerin cıkar da şampiyonluk yolunda,kadromuz daha da güçlenir

onur-61
Tekke geldi dimiççç

heralde geldi
ben banko demistim

martinpetrov
Yinemi tekke prd onur geldi yoksa.

onur-61
Kardesim Senin Banko dedigin Yusuf'u jimnastikliler aliyormus ne diyorsun ?;)

ya korsi abi öyle sey mi olur
yusuf bizde

Cem Akyüz
09.01.2009, 01:35
heralde geldi
ben banko demistim

her dediğin geliyo dimi:)Tekke Yusuf başka kim vardı söylede gelirlerse özür dilicem senden unutmamak için soruyorumççç

onur-61
09.01.2009, 01:37
her dediğin geliyo dimi:)Tekke Yusuf başka kim vardı söylede gelirlerse özür dilicem senden unutmamak için soruyorumççç

ula dayi ne hale getirdin beni :D:D

ahada yine söylicem
YUSUF
FATIH ----- BANKO

Serhat
09.01.2009, 01:41
ula dayi ne hale getirdin beni

ahada yine söylicem
YUSUF
FATIH ----- BANKO

Onur Harbi seviyorum seni ...
Sen olmasan moralim düzelipte uykum gelmiyor...
Allah ne muradın varsa versin...
Forum emin ellerde beyler ...
Onur geldine göre ben gittim ;)
Herkese Hayirli geceler...

BDiler61
09.01.2009, 01:42
onur61 de gelmis foruma tam oldu.Messide banko bizde arkadaslar;)

Cem Akyüz
09.01.2009, 01:42
ula dayi ne hale getirdin beni :D:D

ahada yine söylicem
YUSUF
FATIH ----- BANKO

ikisi birden gelmezse kaç benden

onur-61
09.01.2009, 01:43
onur61 de gelmis foruma tam oldu.Messide banko bizde arkadaslar;)

ne messi kim dedi kaynak ne
ciddimisin abi :D:D:D:D

trab61
ola onur baya meshur olmussun. cizgini bozma.:))

onur-61
ikisi birden gelmezse kaç benden

arakamda korsi abi var

Bilâl ÇOBAN
onur sana harbi inceden inanmaya başladım, belki de inanmak istiyorum fakat, eğer fatih gelmezse, rusya'ya kadar kovalarım seni haberin olsun :)

Gökhan KAN
09.01.2009, 01:45
bence onurda mutlu olmak için kendini inandırmaya calısıyor...

Cem Akyüz
onur sana harbi inceden inanmaya başladım, belki de inanmak istiyorum fakat, eğer fatih gelmezse, rusya'ya kadar kovalarım seni haberin olsun :)

yanındayım Bilal Abi:)

onur-61

abi okadar kondisoyn varsa sen gel fatihin yerine :alkış:

Can basten
09.01.2009, 01:47
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2010

Yusuf'un sözleşme bitiş tarihi. Yeni FIFA kuralına göre 28 yaş ve üstü futbolcuların kontratlarının bitmesine 1 sene kalmışsa, futbolcu isterse 1 senelik ücretini kulübe ödeyip bonservisini alabilir. Kalecimiz Sylva'da olduğu gibi

Biz Bursaspor'a 700 bin TL + 2 futbolcu veriyoruz. 5 ay için fazla fazla para veriyoruz. Acaba Bursaspor Yusuf'a senelik ne kadar veriyor?

Ben 2 sene diye biliyorum...

biltrabzon
09.01.2009, 01:47
Beşiktaş Aydın Karabulut ve Tuna’yı Bursaspor’a verdi… Üstüne de para ödeyecek… Ertunç Soğancıoğlu pazarlık yaptı, Demirören “tamam” dedi… 33 yaşındaki Yusuf Şimşek Beşiktaşlı oldu… İşte ayrıntılar…

Beşiktaş genç yıldızları Aydın Karabulut ve Tuna'yı Bursaspor'a verdi... Üste 600 Bin YTL. Bonservis bedeli de verecek.... Yusuf Şimşek Beşiktaşlı oldu... Taraflar az önce el sıkıştı...

medyaspor

cobts28
09.01.2009, 01:48
arkadaşlar ben bu yusuf olayından bişey anlamadım.son durum ne.biri bizi aydınlatsın...

akin0834
09.01.2009, 01:49
arkadaşlar size tek kelimeyle şunu sölüyorum!
yusufu bjk kaparsa bizden sadri baba gider tabata yada özeri kapar gelir..sonrada biz zaten yusufdan vazgeçmiştik..daha kalitei olan tabatayı yada özeri aldık diyicek...ahanda buraya yazıyorum..
örnek : burakdan vazgeçipte gökhan ünalı aldığımızda aynı bunları sölemişti sadri baba..büyüksün

Arif Timurcioğlu
09.01.2009, 01:49
ula dayi ne hale getirdin beni

ahada yine söylicem
YUSUF
FATIH ----- BANKO Şöyle kısa yazılar sana harbiden yakışmıyor şuraya uzun bir makale yazda transferde bildiklerin hakkında bizde bilgi sahibi olalım.

zahido
09.01.2009, 01:50
Beşiktaş Aydın Karabulut ve Tuna’yı Bursaspor’a verdi… Üstüne de para ödeyecek… Ertunç Soğancıoğlu pazarlık yaptı, Demirören “tamam” dedi… 33 yaşındaki Yusuf Şimşek Beşiktaşlı oldu… İşte ayrıntılar…

Beşiktaş genç yıldızları Aydın Karabulut ve Tuna'yı Bursaspor'a verdi... Üste 600 Bin YTL. Bonservis bedeli de verecek.... Yusuf Şimşek Beşiktaşlı oldu... Taraflar az önce el sıkıştı...

medyaspor

Eger bu dogruysa ne gulerim :D:D Aydin gibi adam verilir mi yaaa.. Ustune bide 600 bin veriyorlar :D:D Besiktasli taraftarlara acidim boyle bi yonetimleri oldugu icin :D:D

MetiN08
09.01.2009, 01:50
arkadaşlar size tek kelimeyle şunu sölüyorum!
yusufu bjk kaparsa bizden sadri baba gider tabata yada özeri kapar gelir..sonrada biz zaten yusufdan vazgeçmiştik..daha kalitei olan tabatayı yada özeri aldık diyicek...ahanda buraya yazıyorum..
örnek : burakdan vazgeçipte gökhan ünalı aldığımızda aynı bunları sölemişti sadri baba..büyüksün

bu imkansiz gibi birsey, ozaman sezon basiydi simdi devre arasi kimse öyle kolay adam satmiyor

Koray
09.01.2009, 01:51

medyaspor

Bu medyaspor malmıdır yahu ?
Öz önce bursa bjkyi kullanarak piyasayı yükseltmek için oyun oynadığını yazmamışmıydı :D

akin0834
09.01.2009, 01:52
Flaş....Transfer Bitti! Yusuf Beşiktaş’ta...

09.01.2009 01:12:00Beşiktaş Aydın Karabulut ve Tuna’yı Bursaspor’a verdi… Üstüne de para ödeyecek… Ertunç Soğancıoğlu pazarlık yaptı, Demirören “tamam” dedi… 33 yaşındaki Yusuf Şimşek Beşiktaşlı oldu… İşte ayrıntılar…
Beşiktaş, yapılan özel sözleşme gereği, sezon sonunda Aydın Karabulut'u geri almak isterse kendine öncelik tanınacak. Ancak Bursaspor'a 1 Milyon Avro bedel ödenecek...
Taraflar şu dakikalarda mukavele hazırlıyor...
Anlaşma bozulmazsa, yarın imza töreni gerçekleşecek...
Yusuf Şimşek, gelişmeleri bulunduğu Antalya'da telefondan takip ediyor.
Trabzonsporlu yöneticiler bu gelişmeler karşısında son derece öfkelendiler...
Bir Papermoon gecesi daha "sürpriz bir transferle" son buldu...
Dışarıda lapa lapa kar yağıyor!
[İ](*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz![/İ]

[İ]ben bu medyaspora pek güvenmedim![/İ]

ali+61+26
09.01.2009, 01:53

medyaspor

tarbzonspor icın hayırlı olsun ozamn...

akin0834
09.01.2009, 01:55
sadri baba bunun altında kalmaz diyorum arkadaşlar..yusufdan 10 kat daha iyi birini renklerimize katıcaz...bundan emin olun..son bir bomba daha söleyeyim..bjk yıldırayı kiralayamadı...sadri babanın misillemesi yıldırayda olabilir...tabiki bu bomba olur...bir kaç kompo teorim daha var..ama onları sonra sölüycem:Dyarınki açıklamaları bekliyorum...

Bilâl ÇOBAN
09.01.2009, 01:55
abi okadar kondisoyn varsa sen gel fatihin yerine

benden anca umut ya da hasan üçüncü gibi bişey olur :) sadece kondisyon var.

espri yanı bi yana, gerçekten çok hoş olur fatih + yusuf. bi de orta halli bi sol açık, oyyyy :)

Sefaenes
09.01.2009, 01:56
Tüpcülerin Baskani ruslarin gaz kesmesinden sonra beyne giden gazın durmasından sonra genc aydını verip Yusufu almış durumda son duyumlara göre. Açaba Ruslar gazı actığında Tüpcü ne yaptığını anlıyacak mı.

arifemre
yusuf yarın ki maçın listesine bile konmustur...

namus davasına dönüyor yusuf işi. ama burağı alanlar turşusunu kuruyor şimdilerde:)
herenven maçı kadrosu

-----------onur-----------
---giray---egemen--fatih--
-------papy----ceyhun----
-barış---yusuf----brüls----
-------isaac (gökhan)-----

hepsi antalyada nasılsa :)

Keleşoğlu
ne enteresan bi memleket burası ya:)

MetiN08
09.01.2009, 01:57
BASKAN BIZE HAMIT ALTINTOPU GETIR

artik sade bu keser bizi öfff ne acayip süper manyak olurya

onur-61
kardesler neden kendinizi stress incine atiyorsunuz
Yusuf suan antalyada

Biraz mantikli düsünün bizim otelde pazarlik yaparken nasil Bjk ya imza atsin

Nefret ediyorum senden ISTANBUL MEDYASI

emrezx
namus davasına dönüyor yusuf işi. ama burağı alanlar turşusunu kuruyor şimdilerde
herenven maçı kadrosu

-----------onur-----------
---giray---egemen--fatih--
-------papy----ceyhun----
-barış---yusuf----brüls----
-------isaac (gökhan)-----

hepsi antalyada nasılsa
super olr valla

biltrabzon
09.01.2009, 01:58
Bordo mavililer Yusuf’un transferini sonlandırma aşamasındaydı ki Beşiktaş devreyi girdi ve transferde güçlü rakibine çalım attı. Gece geç saatlere kadar süren pazarlık sonunda Bursaspor’a Tuna Üzümcü ile Aydın Karabulut’u ve bir miktar para veren Beşiktaş, Yusuf’u renklerine bağladı.

TRABZONSPOR’un uzun süredir ilgilendiği ve transferini dün sonuçlandırma aşamasına getirdiği Yusuf Şimşek konusunda son anda Beşiktaş devreye girdi ve tecrübeli futbolcuyu 1.5 yıllığına renklerine katmaya ikna etti. Beşiktaş, Yusuf’a karşılık Bursaspor’a Tuna Üzümcü ile Aydın Karabulut ile bir miktar para verecek. Böylece ara transferin en büyük sürprizini Beşiktaş yaptı.

Dün sabah saatlerinden itibaren Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile görüşen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Yusuf’a karşılık yeşil beyazlı kulübe yüksek bonservis bedeli yerine 2 futbolcu artı bir miktar para teklif etti. Yazıcı’yla el sıkışan Şener, takas için de Ergin ile Adnan’ı önerdi. İki futbolcunun Bursaspor’a gitmeyi kabul etmesi halinde transfer gerçekleşecekti. Ancak Trabzonspor’un Ergin ve Adnan’ı ikna etmeye çalıştığı akşam saatlerinde Beşiktaş devreye girdi. Bursaspor da Trabzonspor’dan beklediği son cevabın gelmemesi üzerine siyah beyazlıların görüşme talebini kabul etti.

Sağlam ikisini istedi

Bir tarafta Bursasporlu yöneticilerle görüşen siyah beyazlılar, diğer yandan da Yusuf Şimşek ve menajeriyle masaya oturdu. Matias Delgado’nun sakatlığı nedeniyle orta alanda lider oyuncu eksikliği yaşayan Beşiktaş’ta teknik direktör Mustafa Denizli, başkan Yıldırım Demirören ve genel sekreter Kenan Öner’le dün yine mini bir zirve yaparak fikir alışverişinde bulundu.

Listedeki adaylar üzerinde eleme yapan yönetim, Denizli’nin de ısrarı üzerine Yusuf konusunda Bursaspor ile sıkı pazarlığa girişti. Beşiktaş, Yusuf’a karşılık Seric ve Cisse’yi önerdi. Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ise, teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam ile görüştükten sonra Tuna Üzümcü ile Aydın Karabulut’u istedi.

Tandoğan da Bursa’da

Siyah beyazlı yöneticiler bu iki futbolcuyu Bursaspor’a vermeyi kabul etti ve para konusunda da anlaşma sağlandı. Yusuf’un yakınlarına, "Beşiktaş benim için büyük takım. Beşiktaş’ta Mustafa Denizli hocamla birlikte çalışmak keyif verir. Beşiktaş’a şampiyonluk için geliyorum" dediği öğrenildi. Siyah beyazlıların bu ani atağı ve transferdeki çalımı Trabzonspor cephesinde şaşkınlıkla karşılandı. Bu arada Beşiktaş ile yollarını ayıran Ali Tandoğan da Bursaspor ile anlaştı.

hürriyet

arifemre
09.01.2009, 01:58
Bu medyaspor malmıdır yahu ?
Öz önce bursa bjkyi kullanarak piyasayı yükseltmek için oyun oynadığını yazmamışmıydı :D

heralde tüpçü aradı medyasporu da oyuna dahil etti :)

Cem Akyüz
09.01.2009, 01:59
kardesler neden kendinizi stress incine atiyorsunuz
Yusuf suan antalyada

Biraz mantikli düsünün bizim otelde pazarlik yaparken nasil Bjk ya imza atsin

Nefret ediyorum senden ISTANBUL MEDYASI

Tekkede Rusyada nasıl bize geliyorççç..Transfer dönemi bitene kadar benden çekeceğin var Onur:)

trab61
09.01.2009, 02:00
besiktastami simdi yanii?? tam komedi gercekten.

onur-61
09.01.2009, 02:01
Tekkede Rusyada nasıl bize geliyorççç..Transfer dönemi bitene kadar benden çekeceğin var Onur:)

ne rusyasi abi
ailesinin yaninda

hem f.tekkelen isimiz bitti
ruslarla kaldi

asimetrik
09.01.2009, 02:03
Beşiktaş kesinleşti tüm kanallara göre. Hayırlı olsun. İyi oldu bjk de biraz pişsin seneye alırız:)

Laz_61
09.01.2009, 02:03
onur güzel kardesim bu gece mübarek gece cuma gecesi ..bari bu gece yalan söyleme ya....2 yari basliycak Fatih gelse coktan gelirdi sakaryalarda geziyor adam birak Allah askina ya..

arifemre
09.01.2009, 02:04
ne rusyasi abi
ailesinin yaninda

hem f.tekkelen isimiz bitti
ruslarla kaldi
iyi de usta zaten asıl iş ruslarla değil mi?
transfer dönemi bitince herşey tamamdı da ruslar su yaptı demeyeceksin di mi?

Keleşoğlu
09.01.2009, 02:05

HTSPOR.COM

Ara transfer döneminde çok hareketli bir gün yaşandı. Beşiktaş'ın devreye girmesiyle "bir orada, bir burada" denilen Bursaspor'un milli futbolcusu Yusuf Şimşek, gece geç saatlerde Trabzonspor'un kampına katıldı.

Trabzonsor ile Bursaspor arasında günlerdir süren transfer pazarlığı bonservis bedeline takıldı ancak bugün öğlen satlerinde tarafların anlaşmaya vardığı haberleri son dakika olarak geçti. Siyah-beyazlı kulübün milli futbolcuya talip olması sonucu ilginç bir transfer pazarlığı da başlamış oldu. "Yusuf Şimşek Trabzonspor'da" manşetlerinin yerini "Beşiktaş'tan büyük çalım" şeklindeki başlıklar aldı. Siyah-beyazlı ekip ile tecrübeli futbolcu arasındaki pazarlıklar da bir noktada tıkandı. Ve gece saat 23:00 sıralarında Yusuf'un Karadeniz ekibinin kampına katıldığı ve önümüzdeki günlerde resmi söleşmey imza atacağı öğrenildi.

neye inanacağımzı şasırdık:)

Koray
09.01.2009, 02:06
tıkla (http://www.medyaspor.com/v02/news.aspx?id=17080)

Mutlaka okuyun gece gece iyi gelecek ççç

Mehmet Fatih Yavuz
09.01.2009, 02:07
Gene mi fatih tekke.
OOOy oooy..
Gece fatih gündüz tekke..

Allah akıl fikir versin.

Salih Yazıcı
09.01.2009, 02:09
bu şeftalilerin yönetimi ne kadar şerefsiz adam antalyada ts pazarlık masasında bursanın karaktersiz yönetimi istanbulda daha 1 ay önce düşman olan adamlarla pazarlık yapiyor ondan sonra şampiyoluğa oynayacaklarmış bursa senin neyine şampiyonluk sen sadece istanbulun satılık yalaka k.......sin

arifemre

HTSPOR.COM

neye inanacağımzı şasırdık:)

yusuf d okuyor mu bunları acaba? :)
ona daha komik geliyordur

ÇaGaTaY
YUSUF ŞİMŞEK BEŞİKTAŞ'TA!..
(ÖZEL HABER) FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Türkiye'de transfer gündeminin en sıcak gelişmelerini bulduğunuz Sporx, Beşiktaş'ın ara transferdeki ilk bombasını duyurdu, Türkiye bu transferi televizyonlardan, herkesten önce Sporx'ten duydu!
Trabzonspor'la anlaşmak üzere olan Bursaspor'un deneyimli yıldızı Yusuf Şimşek'i Beşiktaş kaptı. Siyah-beyazlı kulübe yakın kaynaklardan öğrendiğimiz bilgiye göre yıldız oyuncu Beşiktaş'a transfer oldu. Yusuf Şimşek'in Beşiktaş'la 1,5 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Mustafa Denizli'nin de onayını alan Başkan Yıldırım Demirören bu transferi bitirdi. Siyah-beyazlılar, Yusuf'a karşılık iki genç oyuncuyu Bursaspor'a gönderecek.

Kemerspor'da başlayan kariyeri, Denizlispor'da devam eden ve Fenerbahçe'ye transfer olan Yusuf Şimşek sarı-lacivertli kulüpte bekleneni veremedikten sonra Anadolu'da bir çok takımda oynadı. Daha sonra Denizlispor'da yeniden kendini buldu. Denizli'deki istikrarı ve güzel futboluyla ikinci baharını yaşayan Şimşek, sezon başında Bursaspor'a transfer olmuştu.

Trabzonspor ile uzun süredir transfer görüşmeleri yapan yıldız oyuncunun transferi Bursaspor yönetimini yüksek bonservis talebi nedeniyle tıkanmıştı. İlk olarak Sporx.com'un duyurduğu Yusuf Şimşek'in Beşiktaş'a transferi spor kamouyonu bomba gibi düştü.

İmza Cuma günü

Yusuf Şimşek ve Bursasporlu yönetilerle kıran kıran bir pazarlık yapan Demirören ve ekibinin yıldız futbolcuya Cuma günü 1.5 yıllık sözleşme imzalatacağı öğrenildi. Son gelen bilgiler, bu transfer karşılığı Bursaspor'a belli bir miktar para ve Ertuğrul Sağlam'ın çok istediği Aydın Karabulut ile Tuna Üzümcü'nün verileceği yönünde.

09.01.2009
Kaynak : Sporx.com

Cem Akyüz
09.01.2009, 02:10
Gene mi fatih tekke.
OOOy oooy..

Allah akıl fikir versin.

Fatih abi ne yapalım Yusuf olayı karışınca döndük Tekkeye:)yoksa bende senin gibi bir orta saha ve sol kanat istiyorum..Ama Tekkeyide istiyorum:)

ÇaGaTaY
09.01.2009, 02:11
noluyoo lennn kampa mı katıldı nası yanii?? abi antalyada olan yokmu biri kampa gitsin bi göz gezdirsin ya :)

Salih Yazıcı
09.01.2009, 02:11
sadri başkanın tansiyonu çıkmıştır vallaha

MetiN08
09.01.2009, 02:12
noluyoo lennn kampa mı katıldı nası yanii?? abi antalyada olan yokmu biri kampa gitsin bi göz gezdirsin ya :)

Yusuf bizim kampta kesin, ama Besiktasa transfer olmus kendiside bilmiyordur belki :D

MetiN08
09.01.2009, 02:13
Baskan sesimizi duy getir bize Hamit Altintopu sol taraf icin birsey istemiyoruz anca o keser bizi :D

ÇaGaTaY
09.01.2009, 02:14
bi haber daha ligtv.com.tr :)
TRANSFERDE ŞİMŞEK ÇAKTI!

Türk futbolunda son yıllarda görülmemiş bir transfer hareketliliği yaşandı !.. Trabzonspor'a imza atmasına kesin gözüyle bakılan Yusuf Şimşek için sürpriz bir operasyon başlatan Beşiktaş, Bursaspor ile masaya oturdu. Gece geç saatlere kadar süren görüşmelerden sonuç alınamadı. Bu arada ilginç olansa Beşiktaş'ın Bursaspor ile pazarlık yaptığı saatlerde, Yusuf'un Trabzonspor'un Antalya'da kamp yaptığı otele gitmesiydi. Bu arada bu gelişmenin sadece Bursaspor'un fiyat yükseltmek için Beşiktaş'ı devreye sokmasından ibaret olduğu bile öne sürüldü... İşte yaşananlar:

İMZA BEKLENİYORDU
Uzun süredir Yusuf'un peşinde olan Trabzonspor, sonunda Bursaspor ile büyük ölçüde anlaşmış ve transferi imza aşamasına getirmişti. Bordo mavililer sadece Bursaspor'a vereceği Ergin ve Adnan'ı ikna etmeye çalışıyordu.

BEŞİKTAŞ SÜRPRİZİ
Ancak gece saatlerinde beklenmeyen bir gelişme oldu ve Beşiktaş Yusuf için devreye girdi. Delgado'nun son haftalardaki formsuzluğu ve Arjantinli yıldızın alternatifinin olmayışı nedeniyle Yusuf'u listesine alan siyah beyazlı yönetim, Bursaspor ile temasa geçti. Bu transfer girişiminde Yusuf'un Fenerbahçe'de teknik direktörlğünü yapan Denizli'nin payı büyüktü. Yıldız futbolcu ile görüşen Mustafa Denizli "Sizin olduğunuz takıma seve seve gelirim" yanıtı alınca, yönetim Bursaspor ile temasa geçti.

PAZARLIK ÇIKMAZDA
İki kulüp arasındaki görüşmeler gece geç saatlere kadar sürdü. Ancak iki kulübün pazarlığı belli bir noktada tıkandı. Yöneticiler bu tıkanmayı aşamayınca anlaşma sağlanamadı ve görüşmeler cuma gündüz saatlerine bırakıldı.

YUSUF TRABZONSPOR KAMPINDA
Trabzonspor ise bu beklenmedik gelişmeden çıkacak sonucu bekliyordu. Uzun süredir almak için çabaladıkları Yusuf Şimşek'i imza aşamasına kadar getirdikten sonra Beşiktaş'ın devreye girmesi bordo mavili yöneticileri de şaşırtmıştı.

Ancak asıl ilginç olan Beşiktaş'ın Bursaspor ile pazarlık yaptığı anlarda Yusuf Şimşek'in de menajeriyle birlikte Trabzonspor'un Antalya kapmına gelip, Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu ile sözleşmenin detaylarını görüşmesiydi. Beşiktaşlı yöneticilere göre ise Yusuf'un Trabzonspor'un kamp yaptığı otele gidişinin altında bambaşka bir neden vardı. Siyah beyazlı yöneticiler "Yusuf oraya Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti" diyordu.

İHTİMALLER...
Sonuçta son yılların en ilginç transfer operasyonu sonuçsuz kaldı. Ancak gün içinde neler olacağı belli değil.

İki dev kulüp...

İkisinin de başında Yusuf Şimşek'in eski hocaları...

Yusuf Trabzonspor'a giderse büyük ihtimalle ilk 11'in değişmez ismi olacak, çünkü orada alternatifi yok.. Tek tartışma konusu, "Yusuf ve Yattara gibi fazla mücadele etmeyen iki futbolcu aynı takımda oynayabilir mi?" olacak.

Eğer Yusuf Beşiktaş'a gelirse Delgado'nun yedeği gözüyle bakılacak ve bu bakış açısını değiştirmesi güç olacak.. Tabii ki Mustafa Denizli'nin Yusuf'u sağ kanatta oynatmak gibi çözümle üretmesi de muhtemel ama her koşulda Yusuf'un Beşiktaş'ta formayı kapması daha zor olacak.

Gelişmeler Ligtv.com.tr'de olacak...

Dogan
09.01.2009, 02:14
BJK Aydın'ı Bursaya veriyorsa biz gene Adnan + Ergini kiralık verip Aydın'ı alalım. Nasılım:)

Celâl Emre Samancı
09.01.2009, 02:15
tıkla (http://www.medyaspor.com/v02/news.aspx?id=17080)

Mutlaka okuyun gece gece iyi gelecek ççç
kardeş inanılmaz bir haber bu ya :D

Erdal DİLEK
şimdi ne oldu aldık mı, bjk mi aldı yusufu

hos_cocuk61
Bütün spor sitelerinde beşiktaşta yazıyor yusuf hakkındaa

Bilâl ÇOBAN
09.01.2009, 02:16
Gene mi fatih tekke.
OOOy oooy..

Allah akıl fikir versin.

Ecmain.

sen kadar ben de taraftarım, diğer arkadaşlar da, sen fatih tekke gereksiz olur diyorsun, ben gerekli olur diyorum. sorun nerede ?

Cem Akyüz
09.01.2009, 02:16
Baskan sesimizi duy getir bize Hamit Altintopu sol taraf icin birsey istemiyoruz anca o keser bizi :D

Hamit Altıntop ve sol kanat senden duydum ilk defa

Keleşoğlu
09.01.2009, 02:17
bugun bi sonuc cıkmayacak anlasıldı yarın belli olur hersey beklemenin manası yok:)

Erdal DİLEK
09.01.2009, 02:18
25 dakika dolmadı mı

Salih Yazıcı
09.01.2009, 02:19
bu olaydan sonra transfer yapmazsak skandal olur bence

MetiN08
09.01.2009, 02:21
Hamit Altıntop ve sol kanat senden duydum ilk defa

nerde oynuyor ????

Hamit orta sahanin heryerinde oyniyor, wattenscheid ve schalkedeki ilk sezonunda heryerde oynuyordu orta sahanin ama zaten gereksiz konusdumuz, onun icin degmez ben öylesine yazdim zaten

hos_cocuk61
09.01.2009, 02:23
nerde oynuyor ????
Hamit Altıntop sağ bek genelde oynuyor bazen duruma göre orta sahanın ortasındada oynuyor

Cem Akyüz
09.01.2009, 02:24
nerde oynuyor ????

sağ kanatta ve çok nadir olarak ortada oynuyor solda oynadığını görmedim

h@msi61
09.01.2009, 02:24
nerde oynuyor ????

Bayern Munich'de oynuyor, mevkisinin ne onemi var....

Salih Yazıcı
09.01.2009, 02:25
arkadaşlar fotomaç yenilemiş haberlerini yusuf bjkde zafer yeleni alıyormuşuz

hos_cocuk61
09.01.2009, 02:28
Benim bildiğim sadri şener bunun altında kalmaz burak yılmaz örneğindeki gibi bir bomba patlatır sadri şener

MetiN08
09.01.2009, 02:28
arkadaşlar fotomaç yenilemiş haberlerini yusuf bjkde zafer yeleni alıyormuşuz

ya zafer yelennin bizde ne isi var allah askina onu alicamiza hic transfer yapmiyalim daha iyi, adam iki mac oynamis bu sezon sade, bide siradan bir takim oynadi takimda düsecek bu sene 3 ligi, bize hayatda yaramaz cok yavas biri tek özeligi frikik atmakdi onuda beceremiyor 2 sezondur bizden uzak kalsin ins. bu haber yalandir

TSKara61
09.01.2009, 02:29
BJK Aydın'ı Bursaya veriyorsa biz gene Adnan + Ergini kiralık verip Aydın'ı alalım. Nasılım:)

Harbiden Yusuf'u bosver ezikler alsin boyle tranfer politikasi gormedim anlastigimiz adamlan anlasiyorlar. Bu da ayrica Yusuf'un karakterini gosteriyor. Daha dun parami kendi cebimden bile oderim diyordu... Aydin gercekten iyi topcu sol acigimizda yararli olur. Ustune genc ve yetenekli bir oyuncu. Umit Milli Takim da ve BJK de izledim kendisini bi kac defa.

akin0834
büyük ihtimal yusuf bjk de...yusufun gelmemesinden çok adnan ve erginin takımda kalmasına üzüldüm:D 1000 ytl artı ergin+ferhat+adnan versek aydın karabulutu alsak..haydi sadri baba:D

Trkz61
Yusuf bize gelir ya.Allahın ezik 8jk'si hemen düştü peşine adamın.Bizim asıl düşmanımız bunlar aslında.GS-FB değil...

mizah
09.01.2009, 02:30
eger sayisini bile sayamayacagim bircok haber ajansi ve gazeteler bu transferi besiktas adina bitti diye yaziyorsa kesinlikle yalan haber olamaz.2-3 gazete yazsa yalandir diyecegimde sirf bu transferin dogrulugunu ögrenebilmek icin 1 saattir gezmedigim sayfa kalmadi neredeyse.ismini yazsam bu sayfayi mesgul edecek kadar sayisiz haber ajanslari ve gazeteler besiktasla anlasti diye haber atti ve kesin anlasti diyede flas haberden verdiler.bu saatten sonra haberleri yalanlamaya gerek yok.transferini cok istedigim yusufu besiktasin kisiliksiz yöneticileri etik olmayan bir davranisla yusufla anlasarak trabzonspor ve yönetimine ayip ettigi muhakkak.umarim yusuftan daha iyi bir transfere imza atariz.lakin bu zafer yelen olmamali :) aradaki klas farki cok cünkü.ismi olan bir transfer sart oldu.yoksa üstümüze güldürmekten baska birsey yapmayiz.

erkankoc
09.01.2009, 02:31
yusuf gelmesse sanki cok uzulcezde tobe tobe..nereye isterse gitsin denyo

akin0834
09.01.2009, 02:33
Tarihi çalım Uzun zamandır Trabzon ile görüşen tecrübeli oyuncu için dün gece Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı ile Demirören bir araya geldi ve anlaşma sağlandı. Beşiktaş, Yusuf için Aydın ve Tuna ile 500 bin euro ödeyecek

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a tarihi transfer çalımı. Siyah-beyazlı yöneticiler dün ani bir atakla Bursasporlu Yusuf Şimşek'i renklerine kattılar. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)Baş döndüren görüşmeler dün geç saatlerde sona ererken, transfer bir numarası Fotomaç, saniye saniye gelişmeleri takip etti. İşte dün yaşanan sıcak gelişmeler: Beşiktaş yönetimi, Trabzon'un uzun zamandır almaya çalıştığı Yusuf Şimşek'i renklerine katmaya karar verdi ve düğmeye bastı.

Hemen Bursa ile temasa geçen siyah-beyazlılar, Yusuf'u istediklerini ilettiler. Trabzon ile pazarlık halinde olan Bursa yönetimi, bu davete olumlu yaklaştı ve görüşmeler başladı. İstanbul'da başkan Yıldırım Demirören ile Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı arasında kıyasıya bir pazarlık başladı. Gece geç saatlere kadar süren görüşmelerde Beşiktaş Tuna ile Aydın ve 500 bin euro önerdi. Ancak Beşiktaş anlaşmaya Aydın için bir madde koydu.

Yönetim, "Aydın'ı istediğimiz zaman 500 bin euro ödeyerek alabilelim" deyince Bursa bunu reddetti ve görüşmeler tıkandı. Tam iş yatıyor derken siyah-beyazlılar bu maddeden vazgeçti ve taraflar anlaştı. Yusuf'un Beşiktaş'a 1.5 yıllık imza atacağı dile getirildi. Beşiktaşlı yöneticiler, Trabzon kampında olan Yusuf için de "Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti. Bizim bilgimiz dahilinde" açıklamasını yaptılar. Turgay DEMİRtarihi çalımmı:D aydın karabulut solda attığı çalımları görünce asıl çalımı kimin atıcağını görücek beşiktaş:D walla bu bjk taraftarına bazen çok acıyorum:D

Muhammet
09.01.2009, 02:35
Saat iki buçuk.

Bu Konuyu 65 Aktif Üye Görüntülüyor 65 (42 Üye ve 23 Misafir)

Ne gece idi, ne haberler idi. Yatın uyuyun yahu. :)

hsnkrcdg
Teşekkürler Beşiktaş!
Eğer bu adamı beşiktaş alıyosa kesin yanlış transferdir. Bjk nin alabileceği iyi bir futbolcu yok. Bizi büyük bir yanlışlıktan kurtardılar demekki.

Ama bizim işimize çomak sokmaları da insanın gücüne gitmiyor değil yahu!

akin0834
Yakalandık! Bordo-mavililerin milli futbolcusu Gökhan Ünal, Antalya kampında kaçamak yaparken Fotomaç'a yakalandı! Trabzonspor'un takımın Antalyaspor ile 3-3 berabere kaldığı Fortis Türkiye Kupası maçından bir gün sonra Eski Lara Yolu'ndaki bir gece kulübüne gelen Gökhan, yanındaki sarışın bayanla geç saatlere kadar eğlendi. Alkolün etkisiyle çevresindekilere aldırmadan http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)samimi görüntüler sergileyen Gökhan, saat 01.00 sıralarında geldiği mekandan sabaha karşı ayrıldı. Tanju ALTINAY
seni gidi gökhan seni:D sen hele bi golleri atama sahada bak neler diyolar:D

emrezx
09.01.2009, 02:38
eger aydını verdıyseler acırım bjk taraftarına barı aydını bız alsak super olr

akin0834
09.01.2009, 02:38
En iyisini renklerimize katarızTrabzon Mali Saymanı Mahmut Aksu, takımın eksik yerlerine iyi isimler getireceklerini açıkladı. Aksu, "Çalışmalarımız sürüyor. Şampiyon olmak istiyorsak takviye şart. Bunu iyi biliyor ve hesabımızı ona göre yapıyoruz. Taraftarımız merak etmesin" ifadesini kullandı. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
mahmut aksu!bu isme çok güveniyorum ben..adam bu işlerden anlıyo..ve böyle diyosa dorudur!sadri babadan sonra en önemli adamımız!

Gökhan KAN
09.01.2009, 02:41
madem ergin le adnan elde kaldı hayır kurumuna bagıslayalım onları daha faydalı olurlar.

Muhammet_61
09.01.2009, 02:48
Eğer BJK Yusuf' u gerçekten almışsa bizden çok kendi camiasına, taraftarına ve oyun sistemine çalım atmış olur :)
FB veya GS bu konuda devreye girmiş olsaydı Yusuf'u alacaklarına ihtimal vermezdim ancak söz konusu transfer şaklabanı BJK olunca bu transfere inanmak geliyor insanın içinden.

Mustafa Ayazoğlu
09.01.2009, 02:50
Afferem sana Beşiktaş

mizah
09.01.2009, 02:51
yusuf kendinede yapti.zannediyormuki bjk de oynayabilecek.delgado isminde bir oyun kuruculari var zaten.yedek bekleyecek sezon sonuna kadar.vagh yusuf yazik ettin kendine.yasin 33 ve ne aci olacak o yasta yedek beklemek.bizim takimin oyun kurucusu yoktu.yerin bankoydu.orada delgadonun elinden formayi zor alirsin.neyse yakistin besiktasa.cünkü sende sözünü yiyen bir oyuncusun ve ezikspordan farkin yok.hadi ikile....

ÖmerFarukYılmaz
09.01.2009, 02:54
HTSPOR.COM

Mustafa Ayazoğlu
09.01.2009, 02:55
Ersun Yanal ile yemek yiyen anlaşan biri sonradan Beşiktaşa gidiyorsa gitsin.
Yusuf böle bişe yapacağını düşünmüyorum.
Bursa oyun çeviriyordur.

Erdal DİLEK
09.01.2009, 02:57
daha kesin birşey yok, adam antalya da imiş, bik bekleyelim hemen adamı asmayalım

asimetrik
09.01.2009, 02:58
Yusuf bir şey yapmadı. Sanırım Bursa ve Beşiktaşlı yöneticiler içki masasında yaptı ne yaptıysa.Haberler bu yönde. Ayılınca jimnastikçiler anlar ne yaptığını. Bence jimnastikçilerde yarın büyük fırtınalar kopacak. ayrıca Yusuf'un ve yönetimimizin açıklamalarını çok merak ediyorum.

Ömer Aydın
09.01.2009, 03:07
Zafer Yelen lafi cikti ya ona bile sasirdim ben... o adam sakat, daha 2 ay oluyor ameliyat olali ... hic bir yarari olmaz bize... adam almanya 2.lig takiminda bile yer bulamadi kendine, geldi bizde mi yer bulacak?! bakti yer bulamadi, eskiden süren bir sakatligini ameliyat ettirdi... aman yönetim, dikkat edelim...

Şahin_53
09.01.2009, 03:14
Yusufun bejeke!transferine inanmayanlardanım..Artık bu saatten sonra sadece; asparagas haberleri döner sitelerde..
Az önce kargaların forumlarına girdim,onlar dünden razılar Yusuf'a..
Adamlar delgadoyu yedek bırakıyorlar,yeterki Yusuf gelsin bizi şampiyon yapsın diyorlar..
Tabiki karşı çıkanlarıda var,bizdede olduğu gibi,aynı bizim forumda'ki manzarayla karşılaştım..
Bir kaç saat önce,bizim yaptığımız yorumları kargalar'da yapıyor artık..
Kısacası benimsemişler Yusuf'u heyecan gelmiş heriflere,ellerinden kaçar diye,çok korkanlarmı dersiniz vesaire..
Bana gelince saat bir gibi,uykum kaçtı bir bakayım dedim nete bakış o bakış..
Şaşkınlığımı gizliyemiyorum,Yusuf'un bize gelmek isteyipte,ters köşe yapma,
haberlerine'mi inanayım,yoksa ne bileyim işte anlamadım işte ..
Bildiğim galiba biraz buruldum..
Neyse sabahı beklicez artık,yada öğlen veya akşamı bilmiyorum.
Tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir..
İnşallah Yusuf kardeşimi en kısa zamanda,bordo mavi formayla görmek nasip olur,gönlümden geçen odur..
Şayet olurda olumsuz olur,Yusuf bejeke'ye giderse forumda Yusuf'u istemeyen arkadaşlarımla,girdiğim diyaloğ için özür diliyebilirim....

ertekin61
09.01.2009, 03:27
valla kafam karıştı bisite yusuf beşiktaşta diyor,öbr site olmadı diyor hangisi doğru

Mustafa Ayazoğlu
09.01.2009, 03:28
Yusuf Beşiktaş'ta

NTVSPOR
Güncelleme: 03:14 9 Ocak 2009 Cuma

http://www.ntvspor.net/pages/31372.ASP

Ugur Kurucelik
09.01.2009, 03:30
Bu Tüpcü bizim Nuriden beter vallah, Aydin gibi bir genci Yusufa degistiriyor keske biz alabilsek su aydini

matrix5782
09.01.2009, 03:34
yav adamlar resmen bizim transfer edeceğimiz topçuları kolluyor.hakikatten terbiyesizlik yapıyolar.(i.akın,ricardinho,selçuk,giray,zafer yelende fiyat artırma ve daha sayamadıklarımız)

TSKara61
09.01.2009, 03:40
yav adamlar resmen bizim transfer edeceğimiz topçuları kolluyor.hakikatten terbiyesizlik yapıyolar.(i.akın,ricardinho,selçuk,giray,zafer yelende fiyat artırma ve daha sayamadıklarımız)

Mansare, Yildiray, Egemen? Trabzonspor'lan ne zaman bir isim telafuz edilse 1 2 hafta sonra ayni oyuncu BJK'nin gundemine geliyor. Komik bir durum gercekten bu kadar eziklik olur ancak...

Erdal DİLEK
09.01.2009, 03:42
Yusuf şu an Trabzon kampında!

Yusuf Şimşek transferinde çok ilginç gelişmeler yaşanıyor !.. Beşiktaş'a gidebileceği söylenen yıldız futbolcu şu anda Trabzonspor'un kamp yaptığı otelde, bordo mavili takımın yöneticisi Mahmut Aksu ile görüşüyor !..

Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın bildiridğine göre akşam menajeriyle birlikte Trabzonspor'un kamp yaptığı otele gelen Yusuf, Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu ile görüşmelerini sürdürüyor !..

Yusuf Beşiktaş'ta

NTVSPOR

Güncelleme: 03:14 9 Ocak 2009 Cuma

http://www.ntvspor.net/pages/31372.ASP

tarafsız basın. . . .

Bilâl ÇOBAN
09.01.2009, 03:47
tarafsız denilen basının taraflarına giydireceğim de, forumdayız ayıp olur.

yusuf gelmemiş de gerçekten garga olmuşsa, sevinirim, sadri başkan bu kazığın altında kalmaz sinirlenip bi bomba patlatır diye...

yusuf gelmişse, sevinirim, hem gargaların hevesleri kursaklarında kaldı, hem de böyle bir futbolcuya ihtiyacımız var diye...

ErtuGrul
09.01.2009, 03:51
Ne oldu ya..yusuf nerde simdi? bizdemi? jimlastiklcilerdemi? yunanistandami? bursadami? bu yusuf nerde?..vaybe N/A doneminde hissettim kendimi...yonetim resmen cuvalladi yusuf konusunda...olacaksa olur olmazsa olmaz, ikinci yari baslayacak, ilk dort hafta cok onemli,eksikler belli hala bizde burda fal aciyoruz...geldimi gelmedimi...asbaskan aciklama yapiyor sol kanada adam bulabilrsek alacagiz diye..bu zamana kadar bulmadinizmi,bu saatten sonra birakin bulmayin..aciklama yapin transfer yapmayacagiz diye millet gece sabahlara kadar telef olmasin bilgisayar basinda..

Mustafa Ayazoğlu
09.01.2009, 03:52
eğer yusuf beşiktaşa transfer olduysa bursa, beşiktaş hemde yusuf tarafından kazık yiyerek aldatıldık :(
acısı çıkmalı bunun ama nasıl.

ertekin61
09.01.2009, 03:57
boş verin beyler yusuf gelsede olur gelmesede olur ama insanı üzen şu ayak oyunları varya!!!

mehmet83
09.01.2009, 04:08
Simdi tam olarak durum ne? Yani kesin Besiktas'ta diyebilirmiyiz yoksa su anda belli degilmi? Yusuf'un Besiktas'a gitmesine bir yonden cok sevinirim oda Aydin'i Bursa'ya verecek olmalari. Eger boyle bir sey yaparlarsa Yusuf gitsin Besiktas'a. Ama yok para ya da baska oyuncu takas edeceklerse bize gelmesini isterim. Yusuf 2 sene daha futbol oynar ve oynadigi takima buyuk katki yapar diye dusunuyorum. Dedigim gibi, Aydin gibi gelecegi parlak bir oyuncuyu kaybedecekse Besiktas, ben Yusuf'un bize gelmemesine raziyim.

Ömer Akdağ
09.01.2009, 04:10
Besiktastaysa bence hayirlisi olmus. Sadri baskan Burak'i almadiktan sonra kimi aldigini biliyoruz. :D

My
09.01.2009, 04:14
Ne Yusuf'muş yahu.

a d bacan
09.01.2009, 04:54
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM!!!!

GECE GECE NE OLDU BU FORUMDAKİ ARKADAŞLARA

yatın uyuyun rahar rahat
bu işler öyle kolay değil yusuf trabzondadır
ne beşiktaşı ALLAH aşkına!!!

a d bacan
09.01.2009, 05:12
Oltayı yutan bazı haber kanalları "Yusuf Şimşek 1.5 seneliğine Beşiktaş'ta" şeklinde alt yazı geçmeye başladı bile...

kısaca özeti budur...

Muhammet
09.01.2009, 05:42
Bu transfer dönemi en çok başlık kapatan dönem olma yolunda rekora koşuyor galiba. :p

Bir Fatih Tekke muhabbeti var ki zaten, dillere destan. Anlamak da mümkün değil sol kanat ihtiyacı gözleri tırmalarken bu kadar kör biçimde Fatih diye tutturmak.

mizah
09.01.2009, 05:51
NTVSPORGüncelleme: 03:42 TSİ 9 Ocak 2009 Cuma
Trabzonspor'un transfer etmek için büyük uğraş verdiği tecrübeli futbolcu siyah-beyazlıların gece operasyonuyla Beşiktaş'ın yolunu tuttu.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin transferine onay verdiği Yusuf Şimşek için devreye giren Beşiktaş yönetimi, Bursasporlu yöneticilerle sıkı bir pazarlığa girdi. Gece geç saatlere kadar süren görüşmeler sonucunda yeşil-beyazlılar Yusuf'u Beşiktaş'a vermeyi kabul etti.

Siyah-beyazlı kulüpten transferin detayları ile ilgili resmi herhangi bir açıklama yapılmazken, Bursaspor'un Yusuf Şimşek'e karşılık Aydın Karabulut, Tuna Üzümcü ve 600 bin TL alacağı öne sürüldü

Yusuf Şimşek'in ise transferinde yaşanan bu gelişmeler üzerine Antalya'da Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Mahmut Aksu ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Daha önce Trabzonspor ile anlaşmaya olumlu bakan Yusuf'un, Bursaspor ile Beşiktaş kulüplerinin anlaştığını ve bu durumda kendisinin de yapacağı birşeyin olmadığını bordo-mavili kulübün yönetim kuruluna aktardığı belirtildi.

Yaşanan gelişmeler üzerine Antalya'daki Trabzonspor kampından ayrılan tecrübeli futbolcunun, bugün İstanbul'a gelmesi ve siyah-beyazlı kulüple resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

arkadaslar ntv ciddi bir haber kanalidir.olmayan birseyi varsayimlarla kesinlik kazandi diye aciklayip güvenirliklerini yitirmezler.ayrica güncelleme saatide herseyi acikliyor.ne cnn ne ntv olmamis bir seyi oldu gibi gösteripte kendini gülünc duruma düsürmez diye düsünüyorum.cünkü cnn ve ntv gibi ciddi haber kuruluslari ne fotomac ne fanatik nede fotospora benzer.

ErtuGrul
09.01.2009, 06:04
Eger bu haberler dogruysa, cok buyuk prestij kaybi olacak...yonetim cok buyuk hata yapti..mesele yusuf un baska takima meselesi deyil,mesele iki saat icinde adamlarin elimizdeki oyuncuyu alip gitmeleri...biz boyle bisey yapmaya kalksak Sadri baskan hemen baslar centilmenlige sigmaz diye..bizde adamlarin elinden oyuncuyu alalim ama centilmen olmayalim..centilmenlikle sampiyon olunmuyor..

Muhammet
09.01.2009, 06:05
Fanatik gündemde Zafer Yelen var diyor ama, hiç de inandırıcı gelmiyor.

ErtuGrul
09.01.2009, 06:09
Ayni haber fotomacta da var..
Yeniden Zafer Hemen harekete geçen bordo-mavili yönetim, Hansa Rostock'un sol açığı Zafer Yelen'i getirme kararı aldı.

Geri adım atmıştı
Trabzonspor'da dün hareketli saatler yaşandı. Uzun zamandır Bursasporlu Yusuf Şimşek'i transfer etmeye çalışan bordo-mavili yönetim, bu futbolcunun Beşiktaş ile masaya oturması ile şok yaşadı. Ancak bu şaşkınlık kısa sürdü. Yönetim hemen Zafer Yelen için yeniden düğmeye bastı. Geçtiğimiz hafta bu transferde sona yaklaşan bordo-mavililer, futbolcunun sakat olduğunu öğrenince geri adım atmıştı.

Sakatlığı geçti
Ancak Zafer'in Alman menajedi dün kampı ziyaret ederek yeni bir öneri getirdi. Futbolcunun sakatlığının ciddi olmadığının altını çizen menajere "Eğer söylediklerin doğruysa ve bunu raporlarla kanıtlayabilirsen Zafer'i transfer edebiliriz" yanıtı verildi. Futbolcunun raporlarını inceleyecek olan yönetim son kararını verecek. 1986 doğumlu olan Zafer, geçtiğimiz sezon 2. lige düşen Hansa Rostock'ta oynuyor.

Bilâl ÇOBAN
09.01.2009, 06:13
Sadri Başkan sinirlenmiştir :)

Muhammet
09.01.2009, 06:17
Zafer sene başında geldi sonra da geri dönmedi mi?

Bence Sadri başkan silmiştir onu defterden. :p

Kazım Uzunboy
09.01.2009, 06:24
Yusuf,Trabzonspor'da deniliyor,Beşiktaş'a gidiyor.

Fatih Tekke,Beşiktaş'a diyorlar inşallah bize gelir. :)

1982tr
09.01.2009, 07:04
Isin komik tarafi, bu transfer bitti mi bilmiyorum ama, simdiden medyada "Besiktastan yilin calimi" mansetleri cikmis. Goren de sanir Yattara'yi sifir bonservisle aldilar. 700 bin ytl + aydin karabulut diyor medyaspor sitesi.

Rahmetli kemal sunal'in sahte kabadayi filminde rekabet ugruna pismaniyeyi 10 kurustan satip ticaret yaptim diye sevinmesine benziyor bu is:)

Herkes icin hayirlisi ne diyelim.

Muhammet
09.01.2009, 07:13
Yahu ben hala anlamıyorum, Delgado varken Yusuf'u ne yapacaklar?

Alternatif de 34 yaşında alternatif mi olur?

erik
09.01.2009, 07:15
Biz en azından artık umudumuzu kestiklerimizi Bursaya verecektik ve 600 bin tl verecektik.Adamlar 700 bin Euro ve gelecek vadeden geçen sene bizi çok zorluyan Aydın Karabulutu ve sene başında umutla aldıkları belki çok para verdikleri Tunayı verecekler.Yıldırım Demirören hakikaten koca kafaymış.

Muhammed KOÇ
09.01.2009, 07:27
ee şimdi yusuf ta gittiyse haber yapacak adam da kalmadı[İ] ![/İ] kimi alırız bundan sonra ???

erik
09.01.2009, 07:29
ee şimdi yusuf ta gittiyse haber yapacak adam da kalmadı ! kimi alırız bundan sonra ???
Fanatik bugün hemen bombayı patlattı hocam.Demek ki haberiniz yok.Zafer Yelen yeniden gündemimiz.

kamyonetçi
09.01.2009, 07:37
Bu tüpçü arkadaş heddefe giden yolda her şeyi mübah görüyor demekki.Bu adamın akli dengesinin yerinde olmadığı uzun zamandır malumumuz da ahlaki dengeside bozukmuş demekki.
Yapılan iş ahlaksızlıktır,terbiyesizliktir,Trabzonspor bunu tüpçünün yanında bırakırsa ahanda buraya yazıyorum yazıklar olsun bize diyorum.

Ertan 51
09.01.2009, 07:39
çoğu renktaşında belirttiği gibi,
Yusuf'a değil,elde patlayan Adnan-Ergin ve Ferhat'a üzülüyorum
yedek kulubemiz 0 kapasitede kaldı yine.

Ali Tunahan Güllü
09.01.2009, 07:50
bu yusuf işi iyice baydı...kim giderse gitsinde bu iş bitsin.....

a d bacan
09.01.2009, 07:51
ben hala inanmıyorum bejeke ye gittiğine
gazeteler hafiften kıvırtmaya başamışlar bile

önce imza attı diyenler şimdi beşiktaşta gibi demeye başladılar
hele bir durun bakalım acele etmeyelim...

eğer doğru çıkarda
bu çalımı beyjeke değilde yusuf atmışsa bize
işte o zaman kızarım şimdilik tepkisizim...

erik
09.01.2009, 07:52
ben bursasporlu olarak en büyük tesekkürü mustafa denizliye etmek istiyom bizi karli duruma düsürdü
500 euro tuna aydın=33lük yusuf
trabzon ne veriyordu
900 milyar oynamayan ergin ve adnan
teşekkürler mustafa denizli bide 4 tane brezilyali var isimize yaramayan onlarida degerlendirirmisin:)

Bursasporlu bir taraftarın yazdıkları.Bu yazıyı okuduktan sonra da iyice anladım ki BJK bize gol atmış gibi gözüküyor ama Golü Yıldırım bey kendi kalesine attı.Hayırlı olsun aynı zamanda afiyet olsun Demirören bey.

kudu_61
09.01.2009, 08:03
bunun adı terbiyesizlik başka bişey değil adı bu da gerisi fasa fiso giden gitsin bursa ve bejeke nin ne MAL olduğunu bir kez daha öğrendik yusufa da hayırlı olsun bejeke bizim rakibimiz değil di zaten tüpçü duydun mu

Mert67
09.01.2009, 08:09
Yusuf bize gelse sevinirdim.Fakat bjk 34 yaşındaki adam için Aydın ve Tuna'yı vermesi.Gerçekten aptallık.Bjk bu sene yine fosss.

hüseyin1975
09.01.2009, 08:10
Adi Besiktas.
Les Kargalari.
Hele seftalilere ne demeli.

Ulan insallah Avni Akere geldiginizde düsme potasinda olursunuzda size TEKMEYI atariz!

Simdide gazeteler Zafer Yeleni alacagiz diye yaziyor.
Hey Allahim ya.

Rezalet DIZ BOYU!

hüseyin1975
09.01.2009, 08:11
Yusuf’tan çalım

(http://www.milliyet.com.tr/yarisma/ShowPoint.aspx)
Uzun süredir Trabzonspor’la görüşen Bursaspor’un tecrübeli yıldızı dün sürpriz bir şekilde Beşiktaş ile el sıkıştı, siyah-beyazlılar Yusuf ile anlaşmaya varırken kulübüyle bonservis pazarlığına oturdu
Beşiktaş dün sürpriz bir şekilde Trabzonspor’un prensip anlaşmasına vardığı Bursasporlu Yusuf Şimşek ile masaya oturdu.
Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin dün öğleden sonra Nevzat Demir Tesisleri’nde Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı toplantıda, “Yusuf’u kadromda görmek istiyorum. Eğer bu transferi halledebilirsek işimize çok yarar” dediği öğrenildi.
Demirören’in önce “Bu transfer kolay değil. Trabzonspor uzun süredir Yusuf için görüşme yapıyor” dediği, ardından tecrübeli oyuncunun menajeri ile temasa geçildiği bildirildi.
Akşam saatlerinde Beşiktaşlı yöneticilerin Yusuf’un menajeriyle her konuda anlaşmaya vardıkları ancak Bursaspor ile pürüzlerin yaşandığı ifade edildi. Yeşil-beyazlı yöneticiler, “Biz Yusuf için Trabzonspor’a söz verdik” yanıtı vermelerine rağmen Beşiktaş ile saatler süren bir pazarlığa oturdular. Gece geç saatlere kadar Başkan Yıldırım Demirören ile Bursasporlu yöneticilerin görüştüğü transferin bugün netlik kazanacağı kaydedildi. Yusuf’un da bugün İstanbul’a geleceği bildirildi.
Beşiktaş’ın bu transfer girişimi Trabzonspor’u bir hayli kızdırdı. Yaklaşık bir haftadır Antalya’da bulunan ve bordo-mavililer ile Bursaspor’un bonservis konusunda uzlaşmasını bekleyen Yusuf’un bu ani manevrası Trabzonspor’u çileden çıkardı. Bordo-mavili yönetimin hem Bursaspor, hem de Beşiktaş’a da büyük tepki verdiği kaydedildi. Ersun Yanal’ın tahsis ettiği özel bir hoca ile antrenman bile yapan Yusuf’un da bu gelişmeler sonrası zor durumda kaldığı öğre

Kaynak: Milliyet

hüseyin1975
09.01.2009, 08:12
Ulan hem Trabzonspora söz verdik diyorlar, hemde pazarliga oturuyorlar.
Bunlarin alayi TOP.

Doğan BULAT
09.01.2009, 08:16
Beşiktaşa kızmaya hiç gerek yok bence.. Parayı veren düdüğü çalar.. Bu kadar basit..Mademki alacaksın bu kadar uzatmayacaksın... Kimse kızmasın bence yanlış yok bu işte.. Kim fazla verirse külübün menfaati varsa Bursa Beşiktaşa Yusuf'u niye vermesin ki? Sonuçta ticaret bu..

Halit Aydın
09.01.2009, 08:19
Bursaspor çok karlı bir iş yaptı.

Sene başında herhangi bir ücret ödemeden aldığı Yusuf'u, güzel bir para + Aydın ve Tuna ile değiştirdi. Tabi haberler doğruysa.

Demirören'in de nasıl bir anlayışı olduğu tekrar ortaya çıktı :D

Ertan 51
Ulan hem Trabzonspora söz verdik diyorlar, hemde pazarliga oturuyorlar.
Bunlarin alayi TOP.
:)
(son satıra güldüm,doğru)
sıkma canını renktaş bundada var bir hayır.

Mustafa Yılmaz
Beşiktaş yine yüzümü kara çıkarmadı ,aldı çürük şeftaliyi kurtardı bizi .

Recep Alkan
09.01.2009, 08:22
Trabzon´a imza atması beklenen, hatta Antalya´da Ersun Yanal´ın verdiği özel programla çalıştığı iddia edilen Bursasporlu Yusuf Şimşek´in işini müthiş bir operasyonla Kartal bitirdi.

Mustafa hoca istedi
Türkiye’de uzun yıllardır böyle bir son dakika bombası görülmemişti. Yaklaşık 1 aydır adı Trabzonspor ile birlikte anılan, Bordo-Mavili ekibe gitmek için kulübü Bursaspor’a rest çeken Yusuf’un rotası Avni Aker değil, İnönü oldu. Bu tarihi bombanın fitili geçtiğimiz hafta teknik direktör Mustafa Denizli ile Başkan Yıldırım Demirören arasında yapılan görüşmede yakıldı...
Başkan hemen bitirdi
Denizli’nin, “Gözümüzün önünde Yusuf gibi bir adam var. Onu alalım Başkan” dediği, bunun üzerine de Demirören’in düğmeye bastığı öğrenildi. Bursa kulübü ile Tuna ve Aydın Karabulut artı 400 bin Euro karşılığında anlaşan Başkan’ın önümüzdeki günlerde Yusuf’u 1,5 yıllığına Kartal yapan imzayı attıracağı kaydedildi. Tecrübeli oyuncunun yıllık ücreti ise 1 milyon Euro olacak.

‘Karşımızda oturuyorne Beşiktaş’ı!’
Beşiktaş’ın yeni transferi Yusuf Şimşek, dün Trabzonspor’un kampındaydı! Tecrübeli futbolcunun, kendisini uzun süre takip eden Karadeniz temsilcisinin başkanı ve yöneticileriyle nezaketen bir araya geldiği belirtildi. Yusuf’un menacerinin, Trabzonsporlu idarecilere, “Beşiktaş’ın teklif ettiği parayı bize verin, kabul edelim” dediği, ancak Bordo-Mavililer’in bu öneriyi geri çevirdiği belirtildi ve Yusuf Beşiktaşlı oldu.

takımda abi göreülecek yusuf şimşek ve her zaman yaptığı işler. kimse bana kalkıp da menejer işi demesin. adam söz verdimi tutacak kardeşim. 24 yaşında yaptığı hataları dün söyledik olmadı, alın işte yaş 34 yine aynı şeyler.

beşiktaşa hayırlı uğurlu olsun. ben çok sevindim şahsen. demek beşiktaşın parası çok ki yıllık 1 trilyon verebiliyorar. ki aydın gibi bir adamı heba ettiler.

CAFER ÖZER
09.01.2009, 08:25
Beşiktaş Jimnastik Kulübünün Tüpçü başkanı Tarihi ayıba imza atmıştır.
Bursanın Şeftali Kurdu Başkanı Terbiyesizlikte sınır tanımamıştır.
Dürüst Ertuğrul BJK dan 2,3 tane Futbolcu Müsvettesi kapacağım diye Trabzon İçin Antalyaya giden Yusufu BJK ya yönlendirmiştir.
Yusuf terbiyesizliğe imza atmıştır.
Bu şekilde ahlaki yoksunluğu olanlar Trabzonspora gelmesin.
Trabzonspor ne yapmalı.
Bundan sonra BJK kime talip oluyorsa Yalandan yere talip olup fiyat artırmalı,
BJK yöneticilerini Trabzonda karşılamamalı,İstanbula gittiklerindede BJK lıların yanına gidip maç seyretmemeli,Aynı Şey Bursaspor içinde geçerli.
Yusufu vermiyorum dersin olay biter.15-20 GÜNDÜR uğraştır,Ondan sonra git son dakikada BJK ya,
Bursaspora adam gibi başkan gelmeyecekmi,Hep terbiyesizlermi başkan olacak,
Güya BJK ile Bursa düşman kulüptüler,Demekki Milleti kandırmışlar.
BJK elbette Yusufu alır,Başkasınıda alır.
Burda yapılan ve Etik olmayan terbiye sınırlarının da ötesinde Bir hareket var.

CAFER ÖZER
09.01.2009, 08:26
LİKİTGAZ-GÜNEŞGAZ-MUTFAKGAZ ÜRÜNLERİNE BOYKOT,
bu ürünlerden kullananlar iade etsinler,Tüpçü Demirörenin mallarına Boykot yapılmalı ve Bunuda Medya aracılığı ile Türkiyeye duyurmalıyız.

ansaneri
09.01.2009, 08:27
HTSPOR.COM

Hangisi doğru?

kudu_61
09.01.2009, 08:34
ulan yusuf sende az delikanlılık varsa ben jimnastik yapmam de tahmin ettiğim kadarıyla senin bu rezillikte zerre kadar günahın yok bi çalım da sen at şerefini 3 kuruşa satma ben Trabzonsporda oynamak istiyorum de ve bitsin bu iş
sayın sadri başkan eğer ersun hoca yusufun Trabzonspora faydası olacağını düşünüyorsa öyle veya böyle alacaksın bu işi bu kadar uzatmayacaktın neyse artık herşeyde bir hayır vardır

Emirhan Ömeroğlu
09.01.2009, 08:35
varya bütün bildiğim küfürleri ediyorum sanki çok iyi bi halt ettiler.. lahavle..

tanjueren
09.01.2009, 08:35
Hayırlı olsun arkadaşlar fazla tartısmaya gerek yok.Sadri başkan gerekeni yapacaktır.Eger haberler dogruysa bursaspor ıcın mukemmel bi anlaşma olmuş.Bu tüpcü ertugrul konusunda kendini suclu hissetmiş olmalı ki buyuk bir kıyak yapmış ona.Aydını vermek ha yok artık bizim barışı vermemiz gibi birşey Allah korusun:)

Mustafa K. Demirbaş
09.01.2009, 08:37
bu beşiktaş o çok övündüğü şereften çok çok yoksun bir kulüpmüş bursayla iyi anlaşıyolar ikiside aynı kafadalar buldular birbirini

bende dün gece yazmıştım Cafer abi de yazmış bu tüpçünün malları boykot edilmeli eğer bunları kullanan varsa kesinlikle daha kulanılmamamlı medya aracılığıylada herkese duyurulmalı

Emirhan Ömeroğlu
ya hep birlikte kulube yazı yazalım mail atalım bu konuda bi açıklık getirsinler.. nedir bu aptallık ya

Volkan Albayrak
Hayırlı olsun arkadaşlar fazla tartısmaya gerek yok.Sadri başkan gerekeni yapacaktır.Eger haberler dogruysa bursaspor ıcın mukemmel bi anlaşma olmuş.Bu tüpcü ertugrul konusunda kendini suclu hissetmiş olmalı ki buyuk bir kıyak yapmış ona.Aydını vermek ha yok artık bizim barışı vermemiz gibi birşey Allah korusun:)

yusf bıraksın sadri başkan bursadan aydını alsın sol kanat işiniş çözer

Gürkan
09.01.2009, 08:40
Eğer haber doğru ise bu karakterdeki bir adamın bize gelmemesi çok iyi olmuş. böyleleri bjk ye yakışır.

hüseyin1975
09.01.2009, 08:41
Medyanin diline sakiz olduk.

Emirhan Ömeroğlu
09.01.2009, 08:42
[EMAİL="info@trabzonspor.org.tr"]info@trabzonspor.org.tr[/EMAİL]
ben mail gönderdim sizde gönderin bir açıklama yapsınlar artık.. bu saçmalıktır

Volkan Albayrak
arkadaşlar tüpçü bunu yaptıysa kesin bi kuyruk acısı vardır yakında kokusu çıkar...

guarin
aydın karabulutu bız alsak tayfunlan ergını verelım bursaya:)

Mustafa Yılmaz
Bu Yusuf'u aldıysak yazık arkadaşlar.
Bu adam ne menem bir adamdır ki bunu alacağız anlamadım gitti.
Bu ve birkaç tane andaval Akçaabat Sebat spor'da oynarken vakitleri iddaa oynamakla geçiyordu.
Bu adam tehlikeli bir yılaaaan.
Bu adam gasbetin önde gideni .
2 gün evvel demişiz,ben anlamiştum bu armutçuda bir arıza var.

Proof
09.01.2009, 08:46
aydın karabulutu alsak

Cok haklisin, Turkiyenin en buyuk yeteneklirenden biri.

Dursun Kaplan
09.01.2009, 08:46
Yıldırım Demirören denyosu Fb'nin eski topçularını toplamaya devam ediyor. :p

Başarılar bu yolda. :)

hüseyin1975
09.01.2009, 08:49
Inönüde gazinizi alacagiz elbet

tanjueren
09.01.2009, 08:51
yusf bıraksın sadri başkan bursadan aydını alsın sol kanat işiniş çözer
Kesinlikle katılıyorum.Böyle bi olay pek mümkün olmaz ama bize öncelikli olarak sol acık lazım.Ve turkıyede gelecek vaadeden en önemli yeteneklerden biride aydin.Barışla ikisi zamanla sağlı sollu ortalıgı kasıp kavururlardı.Şimdi Sadri Başkanın hamlesini bekleyeceğiz.İnanıyorum ki yusuf transferıyle kapatabilicegimiz bir transfer dönemi bu olayla bizim için çok daha faydalı bir transfer dönemine dönüşecektir.

Volkan Albayrak
her işte bir hayır vardır boşverin bu hoca ve bu başkan takımımız için elinden gelen en iyisini yapar bekleyip görecez

magicyattara
Eee ticari ortam.
Aydın Karabulut ve Tuna Üzümcü gibi 2 iyi adamı Yusuf'a karşılık vermişler.
Bu işten Bursa çok karlı çıktı bence.
Mesela şu Aydın Karabulut;tam bizim aradığımız sol açıktı.

zahido
09.01.2009, 08:52
Cok haklisin, Turkiyenin en buyuk yeteneklirenden biri.

Nerden baksan suandaki degeri 2 milyon avronun ustunde.. Adamlar takasta kullaniolar :D Biz albayraktan kurtulduk albayrakin beteri besiktasta var :D

Proof
09.01.2009, 08:53
Aydin ve Tunanin bonservislerinidemi vermisler? Yoksa kiralikmi?

Ayhan Çolak
09.01.2009, 08:54
aydın karabulut u verip yusuf u almışlarsa vay kargaların haline! aydın tam bizim aradığımız futbolcuydu.hem genç hem yetenekli.

Recep Alkan
beşiktaş yönetimi kesinlikle bir ahlaksızlık örneği sergilemiştir. ama onlara da hak veriyorum geçen sene istedikleri bütün topçuları transfer sınırları ve ahlakı içinde ellerinden aldı. bunun acısı onlarda çok büyüktü. bunu da 34 yaşındaki adamı bizim elimizden aldıklarını sanarak gerçekleitirdiler.

ama bu transferde bu sene başından beni beşiktaşına nazendesini büyük bir iştahla yalayan bursaspor yönetiminin de büyük ayıpları vardır. transfer ahlakına yakışmayan hareketlerle davranmışlar ve 20 gündür kapısında beklettiği trabzonsporu biir kenara bırakmış ve topçusunu beşiktaşa göndermiştir.

şahsm adına çok üzüldüm diyemem. ama en azından yusuf dan çıkıp bu iş beni aşıyor, ben trabzonspora söz verdim demesini beklerdim. ama yusuf da ne yazıkki o basireti gösteremedi. kendisine çok cazip gelen istanbulu elinin tersi ile itemedi.

Beşiktaş kulübüne hayırlı uğurlu olsun. yarım sezondan çok oynatamayacağı yusuf için aydın gibi bir yeteneğini verdi. ve böylece bu transferin ihtiyaç olduğunu değil tamamen trabzonspor inadına yapılmış bir transfer olduğunu cümle aleme göstermiştir.

theo
yusuf şimdi beşiktaşta mı bizde mi?

zahido
Beşiktaş taraftarını diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de, takımının güncel başarısıyla parallelik göstermeyen, sürekli aynı tutarlılıkta devam eden sevgisidir. Beşiktaş taraftarı başarıdan çok emek sarfetmeye, ahlaklı oynamaya önem verir. ŞEREF'inizle oynayın HAKKI'nızla kazanın der... ve Beşiktaş yönetimeleri de transferleriyle, açıklamalarıyla, basın ile ilişkileriyle b şekilde hareket eder, Beşiktaş'lı olmayanların bile sempatisini toplar...

idi...

şimdi gittiği deplasmanlarda küfür yiyen, takımı başarılı olsa bile saygı görmeyen bir kulüp haline dönüşüyor. bir avuç insan 100 yıllık çınarın kemiklerini sızlatıyor. basına yaptıkları ipe sapa gelmez konuşmalarıyla, tutarsız hareketleri, beceriksiz icraatlarıyla gün be gün saygı yitiriyoruz. aramızdan soğuk rüzgarlar esmeyen hiçbir kulüp kalmadı nerdeyse. son yusuf şimşek transferinde trabzonspor'a yapılan etik dışı hareketle bir düşman daha kazandık.

artık bu yönetimin icraatlerine kızmıyor, utanıyorum. lütfen artık istifa için kitlesel tepki koyalım. digiturk'lerden önce yönetimi iade edelim. sezon içi istifa diye bağırmak takımı sabote etmektir martavalını dinlemeyelim...

saygılar...

Besiktas taraftarida bu olayi kiniyor.. Etik davranmamkla sucluyorlar yonetimlerini..

Ayhan Çolak
Aydin ve Tunanin bonservislerinidemi vermisler? Yoksa kiralikmi?
transfer henüz netleşmiş değil. yani bize de imza atabilir bugun yusuf.imza atılınca tartışırız.

Mustafa K. Demirbaş
09.01.2009, 08:55
beşitaş aklınca bişeyler yapmaya çalışıyor ama aslında onalrda biliyor ne yapsalar boş bu iş tüp satmaya benzemiyor bursalılarda daha düne kadar demediğini bırakmadığı beşiktaşla masaya oturuyor artık herkes anlamıştır bunların ikiside aynı farkları yok bu tüpçünün,tüplerini halen daha alan varsa artık almasın, kimse almasın bu iş iyice can sıkmaya başladı gerekıirse rest cekip bırakalım onlar bizim peşimize dolaşsınlar

hüseyin1975
09.01.2009, 08:57
Bu kargalarin taraftar sitesi hangisi?
Birkac site buldum ama hic yazan yok

Erkan SUİÇMEZ
09.01.2009, 09:00
hayırlı olsun diyelim yusuf için ama yönetimimizi tebrik ederim.tüpçüyle yarışıp miktarı arttırmadığı için.yusufun alınmasını bende istedim ama 33 yaşındaki bir adama verilecek rakamda bellidir.jimnastiğe hayırlı olsun.olayın güzel tarafı bizim sol kanat için aydını istesek 1 milyon euroya bile vermezdi jimnastik.şimdi aydın için pazarlık yapsak ve yine adnanı bonservisi ergini kiralık ve 200 000-euroda para versek de alsak.bu sene olmassa bile seneye patlama yapacağını tahmin ediyorum aydının.

Erkan SUİÇMEZ
09.01.2009, 09:05
benim kızdığım asıl olay adamların futbolcularına seni kiralık veriyom yada satıyom bile demeği duymadan verebiliyolar.bizim kulubeye demirlemiş yıllarca sırtımızda tünemiş topcularımızı bile ikna için göbeğimiz çatlıyo.yok adnan ikna olacakmı yok ergin kiralığa razı gelecekmi. bak adamlar 1 saat içinde bursaya gitti ya .ya nasıl bi kenedir bu adamlar yapışan bırakmıyo :(

hüseyin1975
09.01.2009, 09:07
benim kızdığım asıl olay adamların futbolcularına seni kiralık veriyom yada satıyom bile demeği duymadan verebiliyolar.bizim kulubeye demirlemiş yıllarca sırtımızda tünemiş topcularımızı bile ikna için göbeğimiz çatlıyo.yok adnan ikna olacakmı yok ergin kiralığa razı gelecekmi. bak adamlar 1 saat içinde bursaya gitti ya .ya nasıl bi kenedir bu adamlar yapışan bırakmıyo

Bunlari denize atacaksin.

hüseyin1975
09.01.2009, 09:12
Besiktaslilar Aydini öve öve bitiremiyorlar.
Eger Yusufu alirlar ve Aydini gercekden verirlerse bence tüpcü kendi kuyusunu kazmis olacak.
Hele Aydin birde Bursada parlarsa vay tüpcünün haline

Bülent Bayraktar
09.01.2009, 09:13
eğer haberler doğruysa sevindin yusuf işinin yattığına ,

belki şu an forvet aramıyolar ama hiç uğraşmadan alabileceğimiz ümit karan diye bir oyuncu var onun gibi bi golcüye ihtiyacımız var umutla olacak iş deil bu

Süleyman50
09.01.2009, 09:15
resmi açıklamalar yapılmadı ama eğer bu doğru ise, her ne olursa olsun biliyorum çoğu taraftar yusufu istemiyordu, ama yönetim bu transferde sınıfta kalmıştır senin 1 ayda alamadığın adamın işini adamlar 1 saatte bitirdiler...ayrıca bjk nin yaptığı tam başkanlarına yönelik bir karaktersizlik örneği.......

theo
09.01.2009, 09:16
eğer haberler doğruysa sevindin yusuf işinin yattığına ,

belki şu an forvet aramıyolar ama hiç uğraşmadan alabileceğimiz ümit karan diye bir oyuncu var onun gibi bi golcüye ihtiyacımız var umutla olacak iş deil bu

ben de ümit karan diyorum...fatih olmuyorsa kesin ümit karan alınmalı...pek renktaşım beğenmiyor ümiti ama trabzonumun hücum gücünü arttırır...ben yazdığımda tepkiler gelmişti ama trabzonspor için iyi bir transfer olur...

Proof
09.01.2009, 09:19
Ben Umit Karana karsiyim, madem oyle Ergin Keles oynatilsin Umutun yerinde. Isaac da cok is yapar, ama adami sag acik sol acik oynatmiycaksin. Nijeryayla beraber harikalar yaratiyor santraforda.

Gokhanin yanina: Isaac, Ergin Keles yada Yattara verilse bence cok daha verimli olur.

hüseyin1975
[İNDENT]Haftalardir Mevla’ya yalvardı durdu,
Esen rüzgarlardan Yusuf’u sordu
“Yusuf’um, Yusuf’um nerde ?” diyordu,
Ağlar Ersun Hocam ağlar Yusuf’um deyu.
Ben bir Ersun idim, kendi halimde,
Mevla’nın ismi var idi dilimde,
Aldırdım Yusuf’u Bursa ilinde,
Ağlar Ersun ağlar Yusufum deyu.
Kaybettim Yusufu Istanbul ilinde,
Akardı Ersun'un gözünün yaşı,
“Ah !” çektikçe eritir dağları taşı,
Yusuf’u kuyuya attı Levent Kizil,
Tüpcünün kurtları toplanıp geldi,
Biz yemedik diye içtiler andı,
Ersun’un feryadı arşa dayandı,
[/İNDENT]2009 Ilahi versiyonu Allah bu tüpcünün belasini versin.AMIIIIIIIIIIIIIN

Süleyman50
ümik karanı pek sevmem ama alabilirsek bencede bize faydalı olur...

Dursun Kaplan
09.01.2009, 09:21
İlla bi forvet alıcaz yani ? :p

Proof
09.01.2009, 09:21
2009 Ilahi versiyonu Allah bu tüpcünün belasini versin

Ya Yusuf ne yanlis yapti? Adam firsat buldugu zaman, ben buyuk bir kulube gitmek istiyorum, yanlisi yonetim yapti, 400.00, 500.000 diycene al sana 1,5 milyon bide corba icersin benden dersin olur biter.

Ha parayi edermi, bence etmez, ama olyai kendin baslattin, kendin bitir.

sarman61
09.01.2009, 09:22
Yusuf un Trabzonspor da başarılı olacağını düşünüyordum. Bizim ihtiycamız olan tarzda bir futbol stiline sahipti. Bu gelişmeler den sonra herkez gibi bende yusufu Trabzonspor da istemiyorum. Çünkü herşeyden önemlisi biz futbolcuyu sırf yeteneğinden ötürü almıyoruz. Etik kurallarına uyan Ahlaklı olan. Yada Mustafa Kemalin dediği gibi ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim sözünden yola çıkarak alıyorduk. Yusuf şimşek bu şablona uymayan karakteriste bir futbolcu olduğunu bize gösterdi. Allahtan yolun başında gösterdi. Her işte bir hayır vardır derlerya bu iştede vardır bir hayır diyelim.

Şimdi bizler yusufu kötüleyeceğiz yusufu alan takım ise kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş diyecekler. Yalnız biz yusufun futbolculuğundan ötürü değil şu anda sergilemiş olduğu tutumdan ötürü istemiyoruz. Ama Beşiktaşın yaptığına da bakınca şunu demeden edemeyeceğim. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Uğurtan
09.01.2009, 09:23
Ya Yusuf ne yanlis yapti? Adam firsat buldugu zaman, ben buyuk bir kulube gitmek istiyorum, yanlisi yonetim yapti, 400.00, 500.000 diycene al sana 1,5 milyon bide corba icersin benden dersin olur biter.

Tabi bu kulübün parası sokaktan toplanıyordu ya.. La havle yarabbim ne kadar kolay geliyor millete..

hüseyin1975
09.01.2009, 09:25
Kargalardan alintilar:

1.
Doğru haber olmadığını umuyorum. Aydın'ı verip, üstüne Tuna'yı verip, bir de üstüne 400 bin € verip, birde üstüne Yusuf'a da 1 milyon € vermek için, vatan haini olmak lazım. İnanmıyorum ben bu habere. Mustafa DEnizli eğer böyle bir transfere izin veriyorsa teknik direktörüm diye gezmesin. Beşiktaş'ın geleceğindn umutluydum bir şeyler düzelir diye . Büyük başkan geleceğimize de el attı, el atayım da iyice kemireyim şu kulübün temellerini düşüncesiyle.

2.
ulan tek yumuruk olalım dıyoruz plan proje yapıyoruz İÇİMİZDEKİ İRLANDALI HAİNLERİ DURDURAMIYORUZ..aydını satanın yedi ceddine giydiririm.aylığımı feda eder numaralıya girer gerekli kişilerin yuzune tükürürüm bu kadar adilik bu kadar basitlik bukadar terbiyesizlik olmaz..insanı butun asabı bozulyor.

3.
Yine en azından kaç yaşında adam Koray, Aydın ile mukayese bile edilmez. Aydın herşeyden ümit millilerin halen yıldızı, geçen sene Sivas deplasmanını hatırlayın, başka birşey demiyorum !!!

4.
bu yönetim aydını sattığı gün ilk maçta stad 90 dakika istifa diye bağırmassa bende bişey bilmiyorum......

5.
Aydın bu haliyle yani henüz kendini tam olarak ispatlamamış bu haliyle değeri 2-3 milyon dolardır..... Doğru dürüst kanat oyuncusu yetişmeyen günümüz futbolunda elindeki gencecik sol kanat adamını vermek gerçekten mantıklı değildir......

Yok mu bizim yönetime bunu söyleyecek aklı başında bir insan evladı!!!!! Adamlar kuduruyor

zahido
09.01.2009, 09:25
Butun ajanslarda besiktasin Trabzonsporumuza calim attigini belirten mansetler var :D Adamlar kendi kalelerine gol atmislar haberleri yok.. :D:D

Yusuf bizde cok is yapardi.. Gelmesini isteyenlerdendim acikcasi ama is oyle bi yere geldi ki o taraf artiricak bu taraf artiricak olayina dondu.. Hatirlarsaniz ayni olay gs-bjk arasinda mondragon icin olmustu,, Gs arttirdi sonra bjk sonra gs sonra bjk derken Gs yillik 1 milyon yerine 3 milyon dolara imza attirmisti mondragona.. Onun icin herseyde bi hayir vardir.. Bizim yonetim en iyisini yapmistir kanaatimce..

halil ibo
09.01.2009, 09:26
Eğer Yusuf böyle bir çalım attıysa etik açıdan zaten bize yakışmayacağını göstermiştir.O yüzden üzülmeye değmez.Bursa=Kara karga zihniyetide gözler önüne seriliyor.Elimizle gözterdiğimiz Bur-sa-lı-yız tekerlemesini artık cim-nas-tik-çi şeklindede söyleyebiliriz.
Bu arada transferde eski feybeli Kocaeli'ndeki Kemal'i orta saha için niye düşünmüyor bizimkiler ?

b_m_61
09.01.2009, 09:26
Bende Yusuf'un gelmesinin iyi olucağını iddia edenlerdendim.Ama olmadı, sağlık olsun napalım.Gelmedi diye arkasından sallamaya gerek yok.Her işte bir hayır vardır...

Uğurtan
09.01.2009, 09:27
resmi açıklamalar yapılmadı ama eğer bu doğru ise, her ne olursa olsun biliyorum çoğu taraftar yusufu istemiyordu, ama yönetim bu transferde sınıfta kalmıştır senin 1 ayda alamadığın adamın işini adamlar 1 saatte bitirdiler...ayrıca bjk nin yaptığı tam başkanlarına yönelik bir karaktersizlik örneği.......

Çelişiyorsunuz..

Bizim başkan beceriksiz Demirören becerikli mi?

Yoksa Demirören ve Yazıcı karaktersiz mi?

Bir soru daha böyle oyunlara gelip gereksiz yarışmalara girip fiyatı artırıp para vermek kulübünü düşünmek midir? Popülizm midir?

Ne zaman olayları doğru okuyabileceğiz biz.. Merak ediyorum..

MeNdaKkaDukKa
09.01.2009, 09:27
Dün akşam Ligtvden duydum haberi...

Yanlız şunu anlayamıyorum hala yönetime tepki koyan arkadaşlar var !
İyi bir yönetim nasıl olur asarım keselimlemi ?
Ben yönetimizi hala daha takdir ediyorum 2000 yılından beri gelen en iyi yönetimdir illaki hataları olacak sonuçta bizim gibi insanlar...

Yusuf konusunda da gerçekten iyi çalım atıyormuş bunu öğrendim bu kadar bilmezdim doğrusu ;) hep bizim üstümüze oynamaya çalışıyorlar dikkat edin basına yansıyan transfer haberlerimizde hep problem oldu (Selçuk-Burak,Zafer Yelen,Tabata şimdide Yusuf) bizim istediğimiz topçuların hep aklını çelip bize gelmemesi için girişimlerde bulunuyorlar ve yine aynı yol !

Yusufun ilk demeci Bjk büyük kulupmus vayy bee...
Gelmediği iyi oldu kanımca...

Caner ve Fatih Tekke yi alalım bize fazlasıyla yeter...

hüseyin1975
09.01.2009, 09:28
İşte Mustafa Denizli'nin küçük dünyası..Büyük düşünemiyorki adam..Aydını tunayı vermek ne demek..Oyunculara forma şansı vermeden genç pırıl pırıl çocukları futbol hayatının sonuna gelmiş adamlarla üstelik etik olmadan Trabzon spora çalım atarak almak ne demek..parmaklarımı ısırıyorum sinirden..İstemiyorum kardeşim ben bu şampiyonluğu..Sergeni yeniden oynatsaydık bundan iyi olurdu..

emre1inci
hayırlısı olsun ya,musampa iiçinde çok uğraşıp almıştık sonra elimizde patladı.
yusuf zaten bejeke denen takımda oynayamaz.hayırlısı olsun arkadaşlar..

tanjueren

Sen naptın ya öyle sacma transfer stratejisi mi olur?Bir corbada benden miş?O zaman ne farkı kalır tüpcüden Sadri BaşkanınKlüp yonetmek önüne geleni fıyatına bakmadan almak olsaydı bjk sampiyon olurdu hersene.Tupcunun zapo ve sıvoktan yedıgı kazık gıbı bızde yusufta mı kazık yeseydık? Bırakalım o kendını bonkor sanan futbol fakırı ıstanbullular yapsın bu sacmalıkları.Bir adamın degeri neyse o verilir.Sadri başkan en dogrusunu yaptı.Yusufa onca parayı verseydık takımdaki oyuncular sorgulamaz mıydı durumu?1 trılyon yıllıgına 1.5 bonservısıne verıp alsak gökhanı yattarası songu kac para ısterlerdi yıllıgına.Bu iş ekonomi ve futbol bilgisinin karışımıdır.Bilmeyen anlamayanlar yaptı dıye bilen gören tartan degerlendiren ve dogruları yapan başkanımıza laf etmeyelim mümkünse!!!

Hasan ZAİMOĞLU
09.01.2009, 09:29
günaydın uşaklar gece baya hareketliydi ortam ne oldu yusufu sazan jimnastik aletleri mi aldı ??

Recep Alkan
09.01.2009, 09:29

hem paramız yok akıllı transfer yapmalyız hemde bastır 1.5 milyonu biraz tezat oluşturmuyor mu gerçekten ? yusua verilen 750 milyarlara acırken bu kadar para helal midir ya ?

zahido
09.01.2009, 09:30
Dün akşam Ligtvden duydum haberi...

Yanlız şunu anlayamıyorum hala yönetime tepki koyan arkadaşlar var !
İyi bir yönetim nasıl olur asarım keselimlemi ?
Ben yönetimizi hala daha takdir ediyorum 2000 yılından beri gelen en iyi yönetimdir illaki hataları olacak sonuçta bizim gibi insanlar...

Yusuf konusunda da gerçekten iyi çalım atıyormuş bunu öğrendim bu kadar bilmezdim doğrusu ;) hep bizim üstümüze oynamaya çalışıyorlar dikkat edin basına yansıyan transfer haberlerimizde hep problem oldu (Selçuk-Burak,Zafer Yelen,Tabata şimdide Yusuf) bizim istediğimiz topçuların hep aklını çelip bize gelmemesi için girişimlerde bulunuyorlar ve yine aynı yol !

Yusufun ilk demeci Bjk büyük kulupmus vayy bee...
Gelmediği iyi oldu kanımca...

Caner ve Fatih Tekke yi alalım bize fazlasıyla yeter...

Fatih tekkeyi alip gokhanin arkasinda oynamasini cok isterim.. Bence fatih forvet arkasinda mukemmel oynar..

Ayhan Çolak
09.01.2009, 09:34
bu arada gökhan ünal ın gazetelerde çıkan görüntüleri hoş değil. yapacaksan bari gazetelere malzeme olma. sonrasında gol atamadığında taraftar senin arkanda olmaz. ayrıca kamp yapılan yerden nasıl çıkıyor gidiyor gece yarısı onu da kamp sorumlusuna sormak lazım.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 09:35
arkadaşlar yusuf haklı adama 1 milyon euro vermişlerse ve bizim yönetim de o parayı vermemekte çok haklı yani yusuf beşiktaş'a hayırlı olsun biz de önümüze bakalım..

hiç üzücü bir durum değil bence...

ümit karan alınabilecekse hiç durulmamalı bu arada kişisel kanaatimce,10 pozisyona girip gol atamadığımız maçları düşünün bir kez..

iskots
09.01.2009, 09:35
evet evet aydına karşılık verelim biz o paraları bursaya kanat olayını da çözmüş oluruz hem bursa da hülleci olmuş olur:)))

magicyattara
09.01.2009, 09:36
Beşiktaş yönetimi, Trabzon'un uzun zamandır almaya çalıştığı Yusuf Şimşek'i renklerine katmaya karar verdi ve düğmeye bastı.

Hemen Bursa ile temasa geçen siyahbeyazlılar, Yusuf'u istediklerini ilettiler. Trabzon ile pazarlık halinde olan Bursa yönetimi, bu davete olumlu yaklaştı ve İstanbul'da Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı arasında kıyasıya bir pazarlık başladı. Gece geç saatlere kadar süren görüşmelerde Beşiktaş, Tuna ile Aydın ve 500 bin euro önerdi. Ancak Beşiktaş anlaşmaya Aydın için bir madde koydu.

Yönetim, "Aydın'ı istediğimiz zaman 500 bin euro ödeyerek alabilelim" deyince Bursa bunu reddetti. Tam iş yatıyor derken siyah-beyazlılar bu maddeden vazgeçerek işi bitirdi. Yusuf'un Beşiktaş'a 1.5 yıllık imza atacağı dile getirildi. Beşiktaşlı yöneticiler, Trabzonspor kampında olan Yusuf Şimşek için "Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti. Bizim bilgimiz dahilinde olan bir olay" açıklamasını yaptılar.
Turgay DEMİR

Bu bjk yönetiminde hiç akıl yokmuş.

Birtan Karaman
09.01.2009, 09:37
Zafer yelenin gelmesini hiç istemiyorum yusuf konusunda da çok büyük hüsrana uğradık Bjk nin yaptığı büyük bir ayıp!

mhayri
09.01.2009, 09:37
Beziktaş bu işten çok büyük kazık yemiştir.
Aydın Karabulut konusunda yaptığı hata affedilir gibi değil.
Bizim Barış Memişi takasa vermemiz gibi bir şey...
Belki daha kötüsü denebilir.Kıyasalamak doğrumu bilmem ama Aydın Karabulut
önümüzdeki yılların sol ayaklı yıldız oyuncusu olacak...
Ama iyi oldu tüpçüye...
Sinan Vardar çıldırıyordur şimdi...

hüseyin1975
09.01.2009, 09:38
Beşiktaş yönetimi, Trabzon'un uzun zamandır almaya çalıştığı Yusuf Şimşek'i renklerine katmaya karar verdi ve düğmeye bastı.

Hemen Bursa ile temasa geçen siyahbeyazlılar, Yusuf'u istediklerini ilettiler. Trabzon ile pazarlık halinde olan Bursa yönetimi, bu davete olumlu yaklaştı ve İstanbul'da Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı arasında kıyasıya bir pazarlık başladı. Gece geç saatlere kadar süren görüşmelerde Beşiktaş, Tuna ile Aydın ve 500 bin euro önerdi. Ancak Beşiktaş anlaşmaya Aydın için bir madde koydu.

Yönetim, "Aydın'ı istediğimiz zaman 500 bin euro ödeyerek alabilelim" deyince Bursa bunu reddetti. Tam iş yatıyor derken siyah-beyazlılar bu maddeden vazgeçerek işi bitirdi. Yusuf'un Beşiktaş'a 1.5 yıllık imza atacağı dile getirildi. Beşiktaşlı yöneticiler, Trabzonspor kampında olan Yusuf Şimşek için "[SİZE=4]Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti. Bizim bilgimiz dahilinde olan bir olay" açıklamasını yaptılar[/SİZE].
Turgay DEMİR

Alaymi ediyor bunlar?
Ne demek vedalasmaya gitti?
Hemde onlarin bilgisi dahilinde?

Dogruysa Yusufda tüpcü ve kizil gibi dönekmis yahu

Volkan Albayrak
09.01.2009, 09:38

Yönetim, "Aydın'ı istediğimiz zaman 500 bin euro ödeyerek alabilelim" deyince Bursa bunu reddetti. Tam iş yatıyor derken siyah-beyazlılar bu maddeden vazgeçerek işi bitirdi. Yusuf'un Beşiktaş'a 1.5 yıllık imza atacağı dile getirildi. Beşiktaşlı yöneticiler, Trabzonspor kampında olan Yusuf Şimşek için "Ersun Yanal ile vedalaşmaya gitti. Bizim bilgimiz dahilinde olan bir olay" açıklamasını yaptılar.
Turgay DEMİR

inşallah doğrudur
tüpçüyü ilk maçta döverler

hüseyin1975
09.01.2009, 09:39
Zafer Yelen gelirse Baskanimiz sözünden dönmüsmü olacak???

Birtan Karaman
09.01.2009, 09:39
Bir abini küçük demeci ;
Gazetelere göre Yusuf BJK'da! Haberi alır almaz, araştırmadan baskıya yetiştirelim demişler. Ama görünen o ki netlik kazanmış bir durum söz konusu değil! Kişisel fikrim BJK işinin balon olduğu! Yusuf bizim kampa gelmişse olay bitmiştir bence...

sarman61
09.01.2009, 09:40
bu arada gökhan ünal ın gazetelerde çıkan görüntüleri hoş değil. yapacaksan bari gazetelere malzeme olma. sonrasında gol atamadığında taraftar senin arkanda olmaz. ayrıca kamp yapılan yerden nasıl çıkıyor gidiyor gece yarısı onu da kamp sorumlusuna sormak lazım.

Hocam çok haklısın. Benim de dikkatimi çekti. Açıkcası Trabzonsporlu bir futbolcuya yakıştıramadım bu davranışı. Biz burda ahlaktan bahsediyoruz ama bizim futbolcumuz gece alem yapıyor. Hiç olmadı yakıştıramadım. Aslında özel hayatı onu ilgilendirir ama sonuç olarak Trabzonsporun futbolcusu ucu bizede dokunuyor.

hüseyin1975
09.01.2009, 09:41
Tüpcü hep günü kurtarma derdinde.
Gecen verdigi o sacma basin toplantisindada bu görüldü.
Adam 2-3 misal verip yillardir hakemler tarafindan ezildiklerini söylüyor.

ULAN DENYONUN ÖNDE GIDENI!
100. yilinizda sampiyon oldugunuzda kac macda hakemler size kiyak yapdi.

BUNUDA ANLATSANA LAN DENYOOOOOOOOO

Birtan Karaman
09.01.2009, 09:42
Bu arada gündemimizde olan denilson Bolton ile kiralık sözleşme imzaladı.

Süleyman50
Çelişiyorsunuz..

Bizim başkan beceriksiz Demirören becerikli mi?

Yoksa Demirören ve Yazıcı karaktersiz mi?

Bir soru daha böyle oyunlara gelip gereksiz yarışmalara girip fiyatı artırıp para vermek kulübünü düşünmek midir? Popülizm midir?

Ne zaman olayları doğru okuyabileceğiz biz.. Merak ediyorum..

dediğim gibi yönetim bu transferde sınıfta kaldı...
ayrıca ben demirören becerikli demedim onun nasıl bir karekterde olduğunu iyi biliyoruz yazıcıya gelince onun yaptığı düpedüz yalakalık.....
olayları doğru okuyabilecek durumdayız merak etme...

innocence
fanatik gazetesi de iyice saçlamadı

BEYTEKİN61
ümit karan bu takımda iş yapar.yusuf işinin çivisi çıktı. bundan sonra yusuf tan bize fayda gelmez. takımın oyun sistemini bozacak. ama transfer şart. ileriye yönelik bir orta saha ve sol açık .

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 09:43
Tüpcü hep günü kurtarma derdinde.
Gecen verdigi o sacma basin toplantisindada bu görüldü.
Adam 2-3 misal verip yillardir hakemler tarafindan ezildiklerini söylüyor.

ULAN DENYONUN ÖNDE GIDENI!
100. yilinizda sampiyon oldugunuzda kac macda hakemler size kiyak yapdi.

BUNUDA ANLATSANA LAN DENYOOOOOOOOO
aman abicim o adam için sinir stres olmaya değer mi tüm bjk camiası yaşıyo o stresi sen rahat ol :)

Her_Zaman
09.01.2009, 09:43
Ya adam futbolunun son zamanları yaşan 33 yasında bir topcu...Bunu almak içinde bu kadar uğraşıp alamayıp birde beşiktaşa kaptırmak bence ayıp...Bu takımın eksiklerini görmeyip transfer yapmayan yönetim şampiyonluğun kaçmasının en büyük sorumlusu olacaktır.

Mollasalihoğlu
09.01.2009, 09:44
dediğim gibi yönetim bu transferde sınıfta kaldı...
ayrıca ben demirören becerikli demedim onun nasıl bir karekterde olduğunu iyi biliyoruz yazıcıya gelince onun yaptığı düpedüz yalakalık.....
olayları doğru okuyabilecek durumdayız merak etme...
eğer gazete haberleri doğruysa yönetim kesinlikle sınıfı geçti..

yusuf'un meneceri gelecek,bjk 1 milyon euro teklif etti siz verin size geleyim deyip piyasa yükseltecek..yok öyle yağma eğer doğruysa..

Proof
09.01.2009, 09:45
Yusuf ne degerli adammis ya

Süleyman50
09.01.2009, 09:47
eğer gazete haberleri doğruysa yönetim kesinlikle sınıfı geçti..

yusuf'un meneceri gelecek,bjk 1 milyon euro teklif etti siz verin size geleyim deyip piyasa yükseltecek..yok öyle yağma eğer doğruysa..

bu şartlarda tamam ama benimde buna diyecek lafım yok 33 yaşında bir adama bu para verilmez, ama daha bjk devreye girmeden bu transferi bitirmeliydik bilmem anlatabildimmi?