PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 18:05
artık bize sol ve orta sahaya futbolcu kesinleşti.....

Rasim YILMAZ
06.01.2009, 18:09
Sadri Başkan kulübeye oyuncu almam dedi:) Fakat bu maçtan sonra kurmayları ile oturup biraz daha düşünmesi lazım:) İlk 11 olmuyorsa en azından kulübeye içerdikeleri aratmayacak 2 adam...

Sönmez Özlü
06.01.2009, 18:10
İki-üç transfere para ayırmaya hiç gerek yok. Gönül rahatlığıyla ilk on bire koyabileceğimiz bir sol açık takımın sorunlarının çözülmesi için yeterli olacaktır.

Yusuf transferi için, hâlâ, gereksiz diyorum.

Gökhan KAN
06.01.2009, 18:13
İki-üç transfere para ayırmaya hiç gerek yok. Gönül rahatlığıyla ilk on bire koyabileceğimiz bir sol açık takımın sorunlarının çözülmesi için yeterli olacaktır.

abi yusuf nasıl gereksiz colman hariç 10 metreye isabetli pas atacak oyuncumuz yok...

Selçuk Demircioğlu
06.01.2009, 18:14
tayfun-ergin-adnan bunların üçünüde elden çıkar kimi alırsan al...
özellikle tayfuna bu maçta gıcık oldum nedense ruhsuzlaşmış yine ..

Kaan
06.01.2009, 18:15

Katılıyorum ,

abi yusuf nasıl gereksiz colman hariç 10 metreye isabetli pas atacak oyuncumuz yok...

Katılmıyorum.

Eren Karaahmetoğlu
06.01.2009, 18:16
Ersun Yanal konuştu,kısaca: 'Transfer yapmayı düşünmüyoruz,bizim hedefimiz hep bu işin içinde olucak bi takım kurmaktı,puan durumuna göre bunu da başardık,böyle götürücez.'

Tanju
06.01.2009, 18:21
Yusuf'a verecekleri paranın 4 katını Caner'e versinler, 4 kat daha fazla zaman oynar 4 kat daha faydalı olur 4 mevkide de oynar, sol bek, sol açık, ortasaha orta, forvet:))
manisadayım caner bizim lisedeydi süper futbolcu çok da canlı izledim harika bi yetenek!

Hüseyin İlkin
06.01.2009, 18:22
Acaba Yusuf görüşmesinden çıkan sonuç ne oldu ?

Şenol Altunsoy
06.01.2009, 18:23
Ersun Hocanın morali çok bozuktu bu koşullar altında transfer yaplıaıyacağını söyledi Yusuf konusunda is benim şu an haberim yok ama artık biz onları görüşmeye çağırmıycaz dedi

Emirhan Makul
Acaba Yusuf görüşmesinden çıkan sonuç ne oldu ?

Kesin olumsuzdur. Hissediyorum

Samet Yildirim
Ersun Yanal konuştu,kısaca: 'Transfer yapmayı düşünmüyoruz,bizim hedefimiz hep bu işin içinde olucak bi takım kurmaktı,puan durumuna göre bunu da başardık,böyle götürücez.'

Öyle demedi;) transfer icin ugrasiliyor dedi...ama olmasada bu takimla ylla devam edecegiz ded...

alacagiz veya almayacagiz demedi

ÖmerFarukYılmaz
06.01.2009, 18:25
Ümit Karan'ı niye listeye almazlar ki hazır ayrılacak..

zarha6155
06.01.2009, 18:26
BU takımla her zamanki 2 .yarının ortalarında takım tökezlemeye başlar.Buraya gelmemiz bile mucize. Bugün kü maçta 3 gol atıyoruz ama bir tanesini forvetimiz atamıyor. Ve hala transfer gereksiz diyenler var.
Yusufta çok iş yapar. İnşallah alınır

Eren Karaahmetoğlu
06.01.2009, 18:27
Öyle demedi transfer icin ugrasiliyor dedi...ama olmasada bu takimla ylla devam edecegiz ded...

alacagiz veya almayacagiz demedi

Yahu uğraşılıyoru ben mi duyamadım yoksa sadece :) Bu şartlarda bu krizde transfer yapmak zor gibi şeyler dedi...

Cihad Varlı
06.01.2009, 18:27

Kısacası şampiyon olmak istemiyoruz demiş Ersun hoca ..

Gökhan KAN
06.01.2009, 18:29
bu takıma teknik futbolcu lazım bu artık kanıtlandı...

Samet Yildirim
06.01.2009, 18:32
Yahu uğraşılıyoru ben mi duyamadım yoksa sadece Bu şartlarda bu krizde transfer yapmak zor gibi şeyler dedi...

ugrasiyior derken ara dönemde tranfer yapmak zordedi ekonomi vs. ama kesinlikle transfe yok demedi yani..

Yusuf haricinde transfer olmick gibi:)

Küçükalioğlu
06.01.2009, 18:32
İmza : Küçükalioğlu

Gökhan KAN
06.01.2009, 18:33
ergin-adnan-umut-tayfun- bunların yerine hiç biseyden anlamayan...sadece ayaga top atabilen birileri olsa daha basarılı oluruz....

tarıkk
06.01.2009, 18:34
arkadaşlar transfer yapılacağını zaten oynanan oyun gösteriyor. yani daha niye birilerinin işine karışılıyor.bu takıma eğer yönetici eli değerse yine aynı hüsranı yaşayacağız.bi 25 sene daha bekleriz.nolacak yani sanki ölümsüz dünya bari bir şampiypnluk yaşatın nolur yaaa

Samet Yildirim
06.01.2009, 18:34
cok yanlis bir yorum bence...

34 puan topladi bu takim nuda gökhan yüzde 30 yattara yüzde 10 oynamsina ragmen ikinci yari performanslari artacagini düsünürsek puanda ister istemez artacakdir...baris hic oynamdi isaac faydalanamadik yani..

Gökdeniz-fatih-szymek-yattara dörtlüsü sampiyon olamadik bunlardan daha iyisi zaten chalseade su an...saha ici sorun yok(olsa bile halolur bi sekilde) saha disi sorunlari haletmek lazim

mehmet83
06.01.2009, 18:35
Eger Umit Karan gercekten Gs'den ayrilacaksa, kesin dusunulmesi lazim. Fatih Tekke alinmayacaksa, en iyi tercih Umit olur. Yurt ici-disi herhangi bir transferden daha fazla katki yapar Umit bu takima.

Emirhan Makul
06.01.2009, 18:37
Eger Umit Karan gercekten Gs'den ayrilacaksa, kesin dusunulmesi lazim. Fatih Tekke alinmayacaksa, en iyi tercih Umit olur. Yurt ici-disi herhangi bir transferden daha fazla katki yapar Umit bu takima.

Futbolculuğu,Tekniği,Fırsatçılığı,Liderlik yönleri ile %100 onay veriyorum ;

Ancak Trabzonspor formasını giyebilecek ağırlıkda cibiliyette doğruluk ve dürüstükde bir futbolcu değil.

Küçükalioğlu
06.01.2009, 18:38
Transfer yapılır mı yapılmazmı bilmem ama ikinci yarının 1,2 ve 4 ncü haftaları çok zor maçlar oynayacağız. Bu maçların kaybedilmesi demek ligi 5 nci bitirmekle eşdeğer. şu 4 maçtan 10 puan çıkaramazsak kimse yalandan şampiyonluk filan beklemesin. Şampiyonluk sayacı adlı başlık da kapatılsın.

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 18:45
arkadaşlar ben ersun hocayı maçtan sonra dinlemedim daha ama arkadaşların dedğine bakılacak olursa transfer yok gibi görünüyor eğer bu hatayı bir kez daha tekrarlarsak bizim için çok kötü olur...bütün takımlar güçleniyor gsnin kaç tane forveti var adamlar hala transfer yapmaya çalışıyorlar inşallah bizde en az iki oyuncu alırız....

Onur Şeref
06.01.2009, 18:48
eger transfer yapılmıycaksa neden 5 milyon bütçe ayırdık denir. ozmn de 2 milyon bütçe ayırdık kriz dolayısıyla bu koşullara uyan futbolcu alıcağızda taraftarı bir beklenti içine sürükleme talihsiz bir açılmanın sonunda şu anda nasıl döneriz bu yanlış açıklamadan diye uğraşılıyor.

Açıklama yapıldığında da dünya ekonomik krizdeydi ve herkesin haberi vardı bu durumdan o zaman yönetim olarak denilmeyecekdi 5 milyon bütçe ayırdık şampiyonluğa aç bu taraftarda şampiyon olabilmek için paranın tamamının kullanılmasını istemekde sonuna kadar haklıdır.

İnşallah alınır bir sol açık da takım kendine gelir yoksa maçlar bugünkü Antalya maçındaki spikerin söylediği gibi '' Antalyanın kadrosu ve sahaya dizilşi böyle ama Trabzonunkini söyliyemeceğim orta saha çorba gibi Solda egemen sadece defansın solunda oynamakdan çok tüm sahanın soluna hakim gibi '' bunu aynen maçı sunan spiker söyledi canlı yayında ve aslında herşeyin bize kısa bir özetini çıkarmış bulunmakda.

hasannuhoglu
06.01.2009, 18:51
yusuf transferi takımın kimyasını bozar bence,hiç gerek yok.biz takım futbolu oynayan bi ekibiz niye macı bi adam üzerinden oynayalımki.en son onun ayarındaki ceyhunu sahada gördükçe nası gıcık oldugum hala aklımda.halbuki ersun hoca takımdan ilk onu göndermişti,niye şimdi onun ayarındaki bi futbolcuda ısrar etti hiç anlamış deilim.hayırlısı olsun,sol açık alsınlar yeter benim nacizane fikrim olursa bide forvet.Umut suz bir TRABZONSPOR görmek tek dileğim oldu.

Emirhan Makul
06.01.2009, 18:55
Sadri Şener'in Dün akşam ki açıklamaları bana biraz mantıklı biraz mantıksız geldi şu söze takıldım;

"Transfer yaparız ama o kadar borcun altına girmek istemiyoruz şuanda futbolculara borcumuz yok iyi durumdayız ama bütçeyi bozmak istemiyoruz"

Ya bence bizim şuanda ki konumumuzda mantık geçerli değil mantığın bittiği yerdeyiz ne olursa olsun borca harca girip sen aklında ki bütün adamları alman lazım başka şansın yok dene olursa olur olmazsa sen büyük klüpsün batacak değilsin sen ama riske girmek istemiyoruz demek çok büyük bir hata riske girmeden simitçilik yapılmıyor sen şampiyonluğa oynuyorsun He başkan olarak diyebilirsin "Sizin gözünüz kara ordan konuşmak kolay" eee o zaman işin özünü anlat bize de rahatlayalım bizim gördüğümüz bu ve şunu diyoruz....

Bu İstanbul takımlarını böyle kötü futbolla 1 kez daha bulamazsın
Puanın herşeye rağmen çok iyi ilk 4 maçın haricinde fikstürün muhteşem
Sen koskoca Trabzonspor başkanısın başladığın işi yarım bırakamazsın
İstanbul takımlarının verdiği 3-5 kuruşla Bu sene şampiyonuz deyip gözlerinden"En büyük istanbul" diye bağıran sivassporun yalancı cesareti kadar kelam etmiyorsunuz Ağzınızı doldura doldura demiyorsunuz şampiyon olacağız diye kendi taraftarlarınızdan kendinizde mi korkuyorsunuz beklentiye sokarsak sonu kötü olur mu diye düşünüyorsunuz yok yok öyleyse bizi tanıyamamışsınız

Trabzonspor bizim için hafta sonu eğlencesi eğil Yaşam Realitesidir İstersen yarın sabah Karadenizsporla birleştir B katagorisinde başlayalım yine biz senin yanında oluruz biz seviyoruz.

Terzioğlu
06.01.2009, 18:56
Yusuf bu takima lazim. Takimda topla oynayabilecek, adam gecebilecek adam yok Yattara disinda. Böyle bir futbolcuya ihtiyacimiz var. Yusuf bu konuda en ideal isim.

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 18:57
ersun yanalın açıklamalarını yeni okudum artık transferden umudumu kestim ben konuşmalara bakılcak olursa transfer yok arkadaşlar........

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 18:58
YANAL: ARTIK YUSUF HAKKINDA KONUŞMAYACAĞIZ. Haberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=66092&archieve=)06f_write_month(1) Ocak 2009 18:23
Fortis Türkiye Kupası’nda deplasmanda Antalyaspor ile 3-3 berabere kalan Trabzonspor da teknik direktör Ersun Yanal, “daha iyi olacağız” dedi.

Karşılaşma sonrasında Lig TV mikrofonlarına konuşan Yanal’ın sözleri şu şekildeydi:

-“BİZİM İÇİN KUPA UZAKTA KALMIŞTI”-
Bizim için ilk 2 maçta aldığımız sonuçta kupa uzakta kalmıştı. Daha çok lige ağırlık vermek istiyorduk. Bir yerde hazırlık dönemi gibi bir dönemdeyiz. Yoğun bir antrenman temposundayız. Bunu biz hazırlık maçı gibi düşünüp farklı oyuncularımızı oynattık. Bugün aslında her iki takım da lig karşılaşması oynarmış gibi oynadı. Sonuçta puanları paylaştık. Biz de kazanabilirdik rakip de kazanabilirdi. Farklı oyuncularımızı kullanmış olduk. Deplasmanda oynayacağımız Fenerbahçe maçına kadar hazırlıklarımız devam edecek.

-“YUSUF TRANSFERİ HAKKINDA KONUŞMAMA KARARI ALDIK”-
Yusuf transferi herhalde artık gerçekleşmeyecek. Biz bu konuyu aslında daha fazla konuşmak istemiyoruz. Artık bu konuda başka bir girişimde bulunmayacağız. Trabzonspor kulübünün eksikleri olacaktır ama şu an ekonomik anlamda zor bir dönem. Bu yüzden bir çalışmamız yok. Bir her zaman yarışın içinde olacak bir takım kurma hedefiyle yola çıktık. Bulunduğumuz yer de bizim doğru bir takım kurduğumuzu gösteriyor. Trabzonspor ikinci yarıda daha iyi olarak yoluna devam edecek.

Cihad Varlı
06.01.2009, 19:02
Şu aşamada şampiyonluğu hayal olarak görüyorum .

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 19:05
Şu aşamada şampiyonluğu hayal olarak görüyorum .

eğer transfer yapılmassa bu dediğin malesefki olabilir.....

Gökhan KAN
06.01.2009, 19:06
Yusuf bu takima lazim. Takimda topla oynayabilecek, adam gecebilecek adam yok Yattara disinda. Böyle bir futbolcuya ihtiyacimiz var. Yusuf bu konuda en ideal isim.
kardes dediklerine sonuna kadar katılıyorum kusura bakma ama avatarını nolur degistir...

Samet Yildirim
06.01.2009, 19:07

Baska sebeblerden dolayi da alinmali ama genel olarak ayni fikirdeyiz....

Eren Karaahmetoğlu
06.01.2009, 19:11
Baska sebeblerden dolayi da alinmali ama genel olarak ayni fikirdeyiz....

Şu ortasahaya bi adam alınsın da kim alınırsa alınsın:) Mümkünse orta sahanın soluna olsun:)

Oğuzhan Fidan
06.01.2009, 19:11
ersun yanal şampiyon olmak istemiyoruz gibisinden konuştu gerçekten. birilerine gönderme yaptı sanki ama kim?

kurtcebe
06.01.2009, 19:14
Yusuf en ideal isim değil ama idare eder

Muhammet
06.01.2009, 19:18
Son maç da gösterdi ki, Yattara'yı çıkar, ileri top gitmiyor. Colman birşeyler yapıyor ama, yanındakiler iki üç gereksiz hareket yapınca hepsi boşa gidiyor.

Gökhan KAN
06.01.2009, 19:20
Son maç da gösterdi ki, Yattara'yı çıkar, ileri top gitmiyor. Colman birşeyler yapıyor ama, yanındakiler iki üç gereksiz hareket yapınca hepsi boşa gidiyor.
aslında yattara da ileriye pek gidemiyor saga sola veriyor...ama rakipten 3 oyuncuyuda cıkarmıyor.....o yüzden pek gelemiyorlar üzerimize..

kurtcebe
06.01.2009, 19:21
Bu akşamYusuf transferi biter sanırım, üçün beşin hesabını yapacak dönem değil, colmanla verkaç yapacak ayağına top yakışan bir adam daha lazım bu kesin. Tayfun tayfun beni deli ettiin da.

Cengiz Çubukcu
06.01.2009, 19:22
Ben artık iyiden iyiye yönetimin bu seneki hedefi konusunda fikir sahibi oldum, ilk 3'ü başarı görüyorlar..

Erdem Keser
06.01.2009, 19:24
Ferhat , Tayfun , Ergin ...
Bir kere bu adamlar gönderilmeli. Yıllık aldıkları parayla bir futbolcu transferi gerçekleştirebiliriz.Görünen o ki kaptanı alamayacağız.Enazından Yusuf'u kadromuza katmalıyız ve bir sol kanat.

Terzioğlu
06.01.2009, 19:24
Yusuf en ideal isim değil ama idare eder
Parasal acidanda bakacak olursak bence en ideal isim. Tabi bende isterim Tabata veya Özer gibi bir oyuncu ama bu oyunclari su asamada almak mümkün gözükmüyor.

Erkan SUİÇMEZ
06.01.2009, 19:36
eğer yusuf alınamazsa, yinede bizim bu zor dönemde alabileceğimiz 2 oyuncu var ve ben onlarında bu takıma katkı yapacağına inanıyorum sol kanatta : engin baytar ve erhan küçük ...

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 19:43
bugün çok sakin burası:)

Hasan61
06.01.2009, 19:45
iyi bir sol kanat olmadıkça hiç bir transferin takımın oyununu çok etkin şekilde değiştireceğine inanmıyrum

Muhammed KOÇ
06.01.2009, 19:51
bugün çok sakin burası
yusuf işi yattı haberi gelince herkes kaçtı :)

GERONIMO35
06.01.2009, 20:01
biiri bize gelsin oda ümit karan sensin :))

Travelair
06.01.2009, 20:02
Takastan hiç yararlanamıyoruz!!!!!!!!!

alioglua
06.01.2009, 20:22
bence ikinci yarıdaki transferimiz hem de sol kanat oyuncumuz barış memiş olacaktır bugün onda bu ışığı gördüm defansa gelmesi orta sahanın ortasına gelip top istemesi vs

göksuyu ben de çok merak ediyordum ama ayağına iki kez top geldi ama kumaşı iyi belli bence bu arkadaşlara güvenmekten başka şansımız da yok

asilhamsi
06.01.2009, 20:23
para verip uzun uğraşlar sonucu abdülaziz buğra ve fatihi alan sonra serbest bırakan yönetim bence transfer konusunda pek sınıfı geçmiş sayılmaz...

Üstelik karadenizspor yüzünden heba edilen paralarda cabası..

Genç oyuncuları hiç denemeyen teknik direktör ise gençlere önem veriyor diyemem...Hani 1.5 yıldır bizde hangi genç aşama kaydetmiş..

Biz başarıları tıpkı başarısızlıklar gibi fazla abartıyoruz...

guarin
06.01.2009, 20:25
Ferhat , Tayfun , Ergin ...
Bir kere bu adamlar gönderilmeli. Yıllık aldıkları parayla bir futbolcu transferi gerçekleştirebiliriz.Görünen o ki kaptanı alamayacağız.Enazından Yusuf'u kadromuza katmalıyız ve bir sol kanat.
umutu da ekle

alioglua
06.01.2009, 20:26
bence umut u takas yapmamız gerekiyor umutun yerine barış oynasaydı eminim daha çok gol atardı üçlü forvetin ortasında oynayan adam en golcü olan olmalı bizde öyle değil gökhan soldan orta açıyor umut kaçırıyor barış umutun yerine oynasa sağdan yattara soldan barış ortalar gökhan da gol yapar

ama ersun hocayı anlamıyorum gökhanı bile kesebiliyor sırf umut için ama niye ya niye oynuyor bu adam

inanın attığı gollere de sevinemiyorum bir sonraki hafta yine aynı şeyleri çekeceğiz diye

10 tane boş pozisyonda kaçırıp kaval kemiğiyle 1 tane atmak mıdır olay bu mudur yani

Ba®ış
06.01.2009, 20:26
Takastan hiç yararlanamıyoruz!!!!!!!!!
Hocam tamam takastan yararlanalım da kimi önereceğiz takasta? bizim önereceğimiz isimleri karşı kulup beğenecek mi? karşı tarafın istediği oyuncuyu biz verecekmiyiz?

Furkan Dündar
06.01.2009, 20:38
Artık takıma ayagında top tutabılecek bır oyuncu alma zamanı Geldı dıyorum Ben :S

Ümit Küçük
06.01.2009, 20:38
şu ekonomik şartları bir sezonda zorlasakya of yeter ya sıkıldım ekonomik durum lafından ne bu ya bakkal dükkanımı işletiyon yap şimdi 10 milyon euroluk transfer al 3 tane adam ol şampiyon git şampiyonlar ligine ayak bastı parası al reklam gelirin artsın lisanslı ürünün artsın tv gelirina artsın 10 verir 30 alırsın yok trabzonsporun parasını sokaga atmayız yok dengeyi bozamayız yeter da artık bir kereligine bozun şu dengeyi ne denge manyagı adamlar olduk adamların 200 trilyon borcu var hala daha 5 milyon euroya topcu alıyo lanet olsun 80 trilyon degilde 100 trilyon borcun olsun ama sampiyon ol nedir bu kriz kriz kriz ya hangi kriz

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 20:42
keşke bu oyuncuyu alabilsek:

Bryan Ruiz González

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 20:45
Trabzonspor’un orta sahanın sol tarafı için de arayışlar içine girerken, Haziran ayında da çok istenmesine karşın uçuk fiyatı nedeniyle gündemden çıkarılan Bryan Ruiz Gonzales yeniden gündem oldu. Belçika’nın Genk kulübünde forma giyen 23 yaşındaki Kosta Ricalı süper sol açık için yapılan ilk girişimlerden sonuç alınamadı. Genk kulübü bu futbolcuyu en az 5 milyon Euro’ya satabileceklerini, bunun dışındaki hiçbir rakam karşılığı masaya bile oturmayacaklarını belirttiler. Kosta Rica Milli Takımında da forma giyen Bryan Ruiz’in yüksek bonservis bedeli Trabzonspor kurmaylarının geri adım atmasına neden oldu. Ruiz’in sözleşmesinin 2011 yılına kadar sürecek olması da bir başka sıkıntı kaynağı olarak kabul edildi.

kaynak:günebakış

Travelair
06.01.2009, 20:48
Hocam tamam takastan yararlanalım da kimi önereceğiz takasta? bizim önereceğimiz isimleri karşı kulup beğenecek mi? karşı tarafın istediği oyuncuyu biz verecekmiyiz?

feybe bile Can Arat'ı elden çıkartıp Bekir'i alabiliyor veya Gürhan'ı verip Abdülkadir'i Gökhan'ı alıyor. Maksat yararlanamadıklarını elden çıkartmak. Bizde yararlanamadığımız o kadar çok oyuncu var ki. Para yoksa takas var. Kara geçmek sadece para harcamamakla olacak iş değil. 2. yarı böyle "Kar"a geçemeyiz. Herkes daha dikkatli, daha zor, daha takviyeli olacak

Şahin_53
06.01.2009, 20:49
Artık takıma ayagında top tutabılecek bır oyuncu alma zamanı Geldı dıyorum Ben

Takımda topu ayağında,tutacak öyle isimler varki görünce sakın şaşırma....

tayfun>hüseyin>adnan>ferhat>ergin>serkan......

Onun için 300 bin daha fazla verip,üç maçta parasını ekarte edecek,

Yusufu almaya gerek yok...

Hani topu ayagında tutan çok iyi topçularımız varken........

Gökhan KAN
06.01.2009, 20:50

Hani topu ayagında tutan çok iyi topçularımız varken........
ne güzel söylemişsin şahin abi...

Ümit Küçük
06.01.2009, 20:52
parayla alakalı degil hic bir sey herey zihniyette bitiyo hala daha yerlinin yerlisiyle gençleri kazanmakla şampiyon olunabilinecegi sanıyor böle daha sanmaya devam ettimiz sürece şampiyonluk güzel bir hayal şampiyonluk yıldız almakla olur yıldız adayı almak la degil ha yıldız adayı alırsın beklersin 3 sene belki ama bizimkiler 3 sene beklerler eksikleri doldurmak yerine yıldız olan adamı satarlar niye ekonomik denge nalet olsun

Sümeyye Şahin
06.01.2009, 21:05
ne güzel söylemişsin şahin abi...

şahin abiye katılıyorum gerek yok yusufa

UZLU
06.01.2009, 21:11
en iyi ara transfer Hüseyin-Tayfun ve mümkünse Umut efendinin para veren bir kulüp bulabilirsek gönderilmeleridir.. Yedekte oturmaları bile sakıncalı, artık ben katlanamıyorum, siz tahammül edebiliyorsanız da anlamaya çalışırım!!! ama zor : ))

Bülent AKBULUT61
06.01.2009, 21:16

Hani topu ayagında tutan çok iyi topçularımız varken........haklısın kardeş bunlar real madritte bile top oynarlar ne gerek var transfere.

_SeRKaN_
06.01.2009, 21:24
Bugün bir transfer görüşmesi olsaydı ajanslara düşmüştü kokusu demek ki öyle birşey yok....Yusuf transferide Bursa kararını değiştirmediği sürece kapanmış gibi görünüyor...Maçtan sonraki Ersun hocanın görüşleride bu gerçeği tetikliyor gibiydi...

Şahin_53
06.01.2009, 21:35
şahin abiye katılıyorum gerek yok yusufa

Gülüm eleştiriye açığım....

Aynı fikirde olmaya biliriz ama aynı platformdayız..

Senin bu kısıtlı zaman ve bütçede önerebileceğin futbolcular varsa.....

TRABZONSPOR'umuzu ''Yusuf'' kadar çok isteyen bir futbolcu yazarsan sevinirim....

Bizi isteyen dedim umarım anlatabilmişimdir.......

TUNCAY HİÇYILMAZ
06.01.2009, 21:35
Bana göre bizim oyun kurucuya ihtiyacımız yok bu işi Colman götürebilir.Asıl ihtiyacımız olan sol kanat bu çok açık ve net...

Alihan Ertürk
06.01.2009, 22:04
sol kanata Gaziantep Belediyeden Uğur Erdoğan'ı alsak faydalı olur sağ ayaklı ama solda güzel oynadı bugün ..|.. özer'e o kadar para verene kadar ucuza alırız bu adamı

Mustafa Önder
06.01.2009, 22:14
şu ekonomik şartları bir sezonda zorlasakya of yeter ya sıkıldım ekonomik durum lafından ne bu ya bakkal dükkanımı işletiyon yap şimdi 10 milyon euroluk transfer al 3 tane adam ol şampiyon git şampiyonlar ligine ayak bastı parası al reklam gelirin artsın lisanslı ürünün artsın tv gelirina artsın 10 verir 30 alırsın yok trabzonsporun parasını sokaga atmayız yok dengeyi bozamayız yeter da artık bir kereligine bozun şu dengeyi ne denge manyagı adamlar olduk adamların 200 trilyon borcu var hala daha 5 milyon euroya topcu alıyo lanet olsun 80 trilyon degilde 100 trilyon borcun olsun ama sampiyon ol nedir bu kriz kriz kriz ya hangi kriz

Klüp söylediklerini göremiyor dimi;)

eMR3
06.01.2009, 22:20
Kemal Aslan Kocaelin'den ayrılmış alternatif olarak orta sahada nasıl olur dersiniz?

Kadir
06.01.2009, 22:21
Kemal Aslan Kocaelin'den ayrılmış alternatif olarak orta sahada nasıl olur dersiniz?

Yıllardır top oynamayan bir adam , gereksiz .

Ümit Küçük
06.01.2009, 22:21
görmüyolar görseler yaparlar bu fırsat birdaha ele geçmez kolay kolay benim ne dayanacak sabrım ne bekliycek zamanım var sampiyonluk istiyorum ben bizede yazık klübün parası yoksa kendi ceplerinden koysunlar sene sonu geri alırlar ha onlarda da yoksa gitsinler bulsunlar bir yerden ha onuda yapamıyolar niye basa geliyolar şimdi sen böle kafada oldugun bir zaman transfer yapmıycaksan bugüne kadar yapdıgın hiç bir iyi şeyi ben hatılamam 10 sene sonra ben ah sadri başkan şöle takım kurmusdu ama olmadı demem ara transferde oyuncu almadılar şampiyonluk gitti derim benım sabrım kalmadı artık sampiyonluk istiyorum sabır tası degilim ben sadri baskan yap artık 2 tane adam gibi transfer ne olur ya

wolf_TS61
06.01.2009, 22:37
görmüyolar görseler yaparlar bu fırsat birdaha ele geçmez kolay kolay benim ne dayanacak sabrım ne bekliycek zamanım var sampiyonluk istiyorum ben bizede yazık klübün parası yoksa kendi ceplerinden koysunlar sene sonu geri alırlar ha onlarda da yoksa gitsinler bulsunlar bir yerden ha onuda yapamıyolar niye basa geliyolar şimdi sen böle kafada oldugun bir zaman transfer yapmıycaksan bugüne kadar yapdıgın hiç bir iyi şeyi ben hatılamam 10 sene sonra ben ah sadri başkan şöle takım kurmusdu ama olmadı demem ara transferde oyuncu almadılar şampiyonluk gitti derim benım sabrım kalmadı artık sampiyonluk istiyorum sabır tası degilim ben sadri baskan yap artık 2 tane adam gibi transfer ne olur ya
iyide takımın bu seneki hedefi şampiyonluk değil.sadri şener yüzlerce defa bunu söyledi.hedef mücadeleci bir takım yaratmaktı ve onu yarattılar.25 yıldır hersene bir sonraki seneyi düşünmediğimiz için şampiyon olamıyoruz.ben bir 25 sene daha beklemek istemiyorum o yüzden gereğinden fazla bu takıma yük bindirmeyin.hedef şampiyonluk değil zirve mücadelesi.

husky61
06.01.2009, 22:41
yusufu tartışan adama söz bile yoktur benceki yusuf trabznda olaydı biz o yenemedimiz antebi,bjk sivası üçlerdik

Ümit Küçük
06.01.2009, 22:47
wolf kardesım ben bu mucadelecı takımı kurma hedefınde olanları cok gordum ılk sene o takım kurulur ıkıncı olur ıkıncı sene o takıma adam almak yerıne parlayan oyuncusu satılır bak yakın gecmıs stepanov fatıh tekke gokdenız vs kaldıkı ben 25 senedır beklıyorum 1.5 sene daha beklemem benım ıcın bu ıs artık bu sene olacak ya olacak ne olursa olsun transfer sart bana göre ama öle uydurma transfer de deıl mowadlar junlar gıbı adam gıbı kalıtelı ıkı transfer bır daha bu hava yakalanmaz ha birde sadri baskan onu dediginde bu takımın ilk yarıyı lider kapatacagını bilmiyordu bu saatten sonra eksiklerini gidereceksin bunu yapmazsan bunu sucu günahı vebali baskanındır yöneticilerindir ne hocanın ne futbolcuların ne de bizim

Zafer BİLGİN
06.01.2009, 22:48
Bazı futbolcular vardır hakettiklerinden fazla değer görmüşlerdir bu futbol piyasasında;örnek-Oktay Derelioğlu

Bazı futbolcular vardır hiçte hakettikleri yerlere gelememiştir bu futbol piyasasında;örnek-Yusuf

Biz senin son şansın olalım; sende bizim şansımız ol Yusuf.

metinbay61
06.01.2009, 22:49
yusuf transferi gündemdeyken herkes ikilem içindeydi alsak mı alınmasın başkasını alsınlar gibi....ama transfer yatınca herkes alınsın diye bakıyor çünkü başka alacağımız adam yok en azından onu alalım diye düşünüyor çoğu kişi...

yani elimizde bişey kalmadı yusufa bile çok iyi olur gözüyle bakmaya başladık...

Zafer BİLGİN
06.01.2009, 22:50
wolf kardesım ben bu mucadelecı takımı kurma hedefınde olanları cok gordum ılk sene o takım kurulur ıkıncı olur ıkıncı sene o takıma adam almak yerıne parlayan oyuncusu satılır bak yakın gecmıs stepanov fatıh tekke gokdenız vs kaldıkı ben 25 senedır beklıyorum 1.5 sene daha beklemem benım ıcın bu ıs artık bu sene olacak ya olacak ne olursa olsun transfer sart bana göre ama öle uydurma transfer de deıl mowadlar junlar gıbı adam gıbı kalıtelı ıkı transfer bır daha bu hava yakalanmaz
Nasılki ben her sakallıya dedem demiyorsam,her başkanada Sadri Şener demiyorum.

Unutma başkanımız Sadri Şener

Hasan61
06.01.2009, 22:52
10 milyon euro'luk 2 adam al şampiyon ol ne güzel mantık böyle şampiyon olunsaydı 20 kere olunurd
hadi aldık 2 tane adam peki bu adamlar istenildiği gibi çıkmaz beklenen performansı vermezse ne olacak ne şampiyonluk kalır ne şamp. ligi kalır ne para hiç bir şey kalmaz
ciddi para harcanacak oyuncu ciddi araştırma ister
buda 2 ay önce kurulmuş bir araştırma ekibinin(özkan sümerden başka kim var oda belli değil) 2 ayda yapacağı iş değil

Selçuk Demircioğlu
06.01.2009, 22:54
Arkadaşlar sırası ve yeri değil belki ama şu messi yi seyrediyorumda messi futbolcu ise ergin nedirin cevabını arıyorum yardımcı olacak var mı??

Ümit Küçük
06.01.2009, 22:56
öle adamalr varıdrki 10 milyon euroya ismi duyulmus her zaman piyasası olan adamlar onlar sana yarar saglamasa bile piyasası vardır geri satısı avrıdr onları alıp getireceksin bak carew vardı bjk da ne kadar yararlı oldu bana göre olmadı ama giderken gene para kazandırdı.Sen o adamları al sampiyon olmaza gene satarsın geen kazanırsın o 10 milyon euroyu risk almazsan büyüyemezsin hep bizim gibi beklersin yada sonuna kadar gelip son tuglayı koyamazsın
ergin halısahada bile oynayamıycak bir futbolcudur ergin güzel peynirli yer baska biz özelligi yok:)babamın lafı gecen seneki ts-bjk macında demisdi)

Zafer BİLGİN
06.01.2009, 22:56
Arkadaşlar sırası ve yeri değil belki ama şu messi yi seyrediyorumda messi futbolcu ise ergin nedirin cevabını arıyorum yardımcı olacak var mı??
Recep İvedik filminden bir sahne geldi aklıma:)

10 numara
06.01.2009, 22:57

fotbolski...

Alper Özdemir
06.01.2009, 22:59
en iyi ara transfer Hüseyin-Tayfun ve mümkünse Umut efendinin para veren bir kulüp bulabilirsek gönderilmeleridir.. Yedekte oturmaları bile sakıncalı, artık ben katlanamıyorum, siz tahammül edebiliyorsanız da anlamaya çalışırım!!! ama zor : ))

umut konusunda kesinlikle aynı fikirdeyiz.....

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:03
En büyük UMUT BULUT

10 numara
06.01.2009, 23:04
En büyük UMUT BULUT
başka büyük yok mu?

Serhat
06.01.2009, 23:04
Bu Takımda hala Santrafor'a ihtiyac yok diyen birisi varmı merak ediyorum? Umut bu işin adamı değil? Solda Egemeni 1 kere ileri çıkarken gördünüzmü Son maçta??? İstesede çıkamıyor Çünkü Sol açıkta yada Önde oynayan birisi yok... Yusuf bence bu takımda Boşları oynar Colman varken...
Sol Açık ve Umut'un yerine birisi lazım . Umutun yerine Favorim Fatih TEKKE.
Sol açık'a ise Özer Yada Caner ikilisinden birsi olurdu...Şampiyonluk istiyorsan Bunlar kaçınılmaz artık bu takım için. Kimse boş hayaller Kurmasın bu ayarda birileri takviye olmayacaksa.

Bugün Feybe Yardımcılarından Şekip Mosturoğlu Özerle ve Sercan'la ilgileniyoruz dedi... Sanırım alacaklarından değilde Piyasalarını yüksek tutmaya çalışacakları için bu tür açıklamaları yapıyolar.

Bugün Ligtv de izledim ynaılmıyorsam; Hüseyin icin ingiltere 2.lig takımı ve Rusyadan teklifler varmış. Bence Kaptan görevini tamamlamıştır bu takımda... Açılmalı avrupaya doğru... Hem kendisi için hemde Takım için.

Şampiyonluk sürecinin tamamlanması için 7 milyon € çok mu fazla para yaw. Sıyıracam resmen!

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:05
Var Hasan Üçüncü:)))

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:05
umut yedek de bile bekleyecek bir adam degil yedekden oyuna girse bir seymi degistirecek hayır top saklayamaz adam eksiltemez top sürme yok ver ona bir saga bir sola kossun zaten bizde atletizim takımıyız ya
korsi61 aynısını düsünüyorum seninle düsündükcede deli oluyorum hade ama ya alın şu iki adamı olalım artık şampiyon daha bekletmeyin bizi yeter da sabrım kalmadı

61mehmet61
06.01.2009, 23:07
Zigana Su'dan Tekke Teklifi
05 Ocak 2009 / 17:45
Zigana Su'dan Trabzonspor'a teklif Trabzonspor'da ikinci yarı öncesinde transfer arayışları sürerken, Trabzon'a yaklaşık 20 milyon euroluk yatırım yapıp 200 kişiye istihdam sağlayacak olan Zigana Su'dan Trabzonspor'a teklif geldi. 3Z Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öksüz, transferde adı geçen isimlerin Trabzonspor'a katkı sağlayacağına inanmadıklarını söyledi.
ÜSTÜNÜ VERELİM
Öksüz, Yusuf ve sol kanata alınacak isim için telafuz edilen 3 trilyonluk masrafın gereksiz bir harcama olacağını belirtirken, “Biz, Zigana Su olarak diyoruz ki, iki futbolcuya vereceğiniz parayı Fatih'in 4 - 4.5 triyonluk bonservisine verin, 3 trilyonun üzerini de biz tamamlayalım ve kaptanımızı yeniden Trabzonspor'a getirelim” diyerek Zigana Su olarak Trabzonspor'a teklifte bulundular

Karadeniz

wolf_TS61
06.01.2009, 23:09
wolf kardesım ben bu mucadelecı takımı kurma hedefınde olanları cok gordum ılk sene o takım kurulur ıkıncı olur ıkıncı sene o takıma adam almak yerıne parlayan oyuncusu satılır bak yakın gecmıs stepanov fatıh tekke gokdenız vs kaldıkı ben 25 senedır beklıyorum 1.5 sene daha beklemem benım ıcın bu ıs artık bu sene olacak ya olacak ne olursa olsun transfer sart bana göre ama öle uydurma transfer de deıl mowadlar junlar gıbı adam gıbı kalıtelı ıkı transfer bır daha bu hava yakalanmaz ha birde sadri baskan onu dediginde bu takımın ilk yarıyı lider kapatacagını bilmiyordu bu saatten sonra eksiklerini gidereceksin bunu yapmazsan bunu sucu günahı vebali baskanındır yöneticilerindir ne hocanın ne futbolcuların ne de bizim
senin örnek verdiğin dönem ismini hatırlamak istemediğimiz kişinin dönemi.sadri başkanla onu bir tutmanı asla kabul edemem.senin belki sabrın kalmadı ama benim hala var o yüzden bu takıma sonuna kadar sahip çıkacağım.bu sene şampiyon olamasa bile seneye olacaktır.olmazsa ondan sonraki sene olacaktır.o kadar doğru işler yapılıyorki şampiyonluğun gelmemesi imkansız.beklediğimiz günler yakındır.

10 numara
bu gece sabah zor olur :)

Abdülkadir Kılıç
Bu Takımda hala Santrafor'a ihtiyac yok diyen birisi varmı merak ediyorum? Umut bu işin adamı değil? Solda Egemeni 1 kere ileri çıkarken gördünüzmü Son maçta??? İstesede çıkamıyor Çünkü Sol açıkta yada Önde oynayan birisi yok... Yusuf bence bu takımda Boşları oynar Colman varken...
Sol Açık ve Umut'un yerine birisi lazım . Umutun yerine Favorim Fatih TEKKE.
Sol açık'a ise Özer Yada Caner ikilisinden birsi olurdu...Şampiyonluk istiyorsan Bunlar kaçınılmaz artık bu takım için. Kimse boş hayaller Kurmasın bu ayarda birileri takviye olmayacaksa.

Bugün Feybe Yardımcılarından Şekip Mosturoğlu Özerle ve Sercan'la ilgileniyoruz dedi... Sanırım alacaklarından değilde Piyasalarını yüksek tutmaya çalışacakları için bu tür açıklamaları yapıyolar.

Bugün Ligtv de izledim ynaılmıyorsam; Hüseyin icin ingiltere 2.lig takımı ve Rusyadan teklifler varmış. Bence Kaptan görevini tamamlamıştır bu takımda... Açılmalı avrupaya doğru... Hem kendisi için hemde Takım için.

Şampiyonluk sürecinin tamamlanması için 7 milyon € çok mu fazla para yaw. Sıyıracam resmen!
Umut'la Fatih'i nasıl aynı görürsün ne kadar Umut'u sevsem de Fatih apayrı ama para para para Umut gitsin Fatih gelsin ne kolay ya nereden çıkacak bu para merak ediyorum. Başkan kkonuşmalarında hep para yok demeye çalışıyor biz hala Fatih Tekke diyoruz. Şu an forvet yeterli , bir sol açık yeterli ama ucuz bir Yusuf transferi en azından klübeyi güçlendirir.

magicyattara
06.01.2009, 23:10
Umut ta Tayfun da bu kadar kötü oynayacak futbolcular değil.
Konsantrasyon eksikliğine bağlıyorum ben.
Bu maçı unutalım bence.

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:11
valla kardesim sen bekle gencsin hem daha ama ben bekleyemiycem ben 94 de o staddan nasıl cıkdımı 2004 de gs macından sonra nasıl cıkdımı biliyorum bir daha öle cıkamam hemde bu kadar yakınken asla bekleyemem

Cafer Bulur
06.01.2009, 23:13
Yönetimimizin transfer icin aynasi bu aksamki mac olmali.
Ilk devrede topladigimiz 34 puan kadar song,selcuk,yattara ve gökhan in yoklugunda bu aksamki takimi izlemislerdir herhalde.
Bana göre yukarda saydigim futbolcular oynayamazlar ise biz biteriz.O halde sezon basinda harcanan milyonlarca euronun yanina 3-4 milyon euro harcamamak bana mantikli gelmiyor.
Bu takimin yedek kulübesi resmen yok.Bu gercegi görenin hedefleri olan bir takima takviye yapmamasi ihmalkarlik olur.
Yönetim sapkasini önüne koyup düsünmeli ve mutlaka takviye yapmalidir.Zor oldugunu biz de biliyoruz,önemli olan zoru basarmak degil mi?

10 numara
Umut'la Fatih'i nasıl aynı görürsün ne kadar Umut'u sevsem de Fatih apayrı ama para para para Umut gitsin Fatih gelsin ne kolay ya nereden çıkacak bu para merak ediyorum. Başkan kkonuşmalarında hep para yok demeye çalışıyor biz hala Fatih Tekke diyoruz. Şu an forvet yeterli , bir sol açık yeterli ama ucuz bir Yusuf transferi en azından klübeyi güçlendirir.

şu anda forvet yeterli diyebilmen için girilen pozisyonların gol olma yüzdesini bilmen, daha doğrusu bilmeklede kalmayıp bildiklerinle amel etmen lazım...

61mehmet61
bu Zigana Su'nun Fatih Tekke hakkında yaptığı açıklama ne kadar doğru acaba.

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:15
Toplam Şut: Trabzonspor: 7
İsabetli Şut: Trabzonspor: 3
kaleyi bulan şut 3 gol 3 eeee

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:16

simdi galatasaray macını yazarım eskısehır macını yazarım kocalı macını yazarım kaldıkı 3 golun ıkısı onlıberodan bırı de kendı kalesıne umutun macda kaleye tek sut bıle atamamıs

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:17
Ben zaten Umut'un bu maç çok kötü oynadığı belirttim

eMR3
06.01.2009, 23:18
Sol kanat için bir alternatif de Tigre'de oynayan Matias Alejandro Gimenez 24 yaşında bu sezon 2 gol ve 4 asist ile oynuyor.

10 numara
06.01.2009, 23:19

bu maçtan bahsetmedim sadece...

61mehmet61
06.01.2009, 23:21
şu umut bulutu savunan arkadaşları anlayamıyorum. onlar bizim göremediğimiz neyi görüyorlar çok merak ediyorum. tamam adam gayretli, defansın dengesini bozuyor, ama ben onun kıçı, beli, baldırı dışında gol attığını pek hatırlamıyorum. fatih tekke ile lütfen umutu kıyaslamayın. fatih tekkenin formasını sahaya koysan umuttan daha çok gol atar.

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:21
bana umutun adam eksilttigi topu aygında tutugu top sürdügü iyi oynadıgı bir mac gösterse fazla degil bir mac adam 10 pozisyona girecek belki birini sansa atcak bu forma bu kadar ucuz degil ama ne hikmetse ergimler hüseyinler tayfunlar ferhatlar umutlar bu formayı giyiyo ben böle futbolcu istemiyorum takımımda takır takır top oynuycak işini bilen futbolcular istiyorum futbol kosmakla bitmiyo

Gökhan KAN
06.01.2009, 23:22
yusuf transferi gündemdeyken herkes ikilem içindeydi alsak mı alınmasın başkasını alsınlar gibi....ama transfer yatınca herkes alınsın diye bakıyor çünkü başka alacağımız adam yok en azından onu alalım diye düşünüyor çoğu kişi...

yani elimizde bişey kalmadı yusufa bile çok iyi olur gözüyle bakmaya başladık...
en basından beri yusufun alınmasından yanayım...colman hariç 10 metreye top atacak biri yok..öyle yerlerde top atamıyoruz ki atsak kesin gol pozisyonu olacak...yusuf o pasları atabilir...

[KAPLAN]
06.01.2009, 23:22
[İNDENT][SİZE=3]Hemen bu takımın yedek klübesi yok demeyin. Öncesi bu takımın ilk 11'e adama ihtiyacı var. Sonrası yedek klübesi de düşünülür elbette... Ancak yönetim özellikle 11'e bir sol açık almadan transfer sezonunu kapatırsa vay taraftarın haline...[/SİZE]
[/İNDENT]

samway
06.01.2009, 23:23
heeee aklıma gelmişken umut penaltı atmasın .)

Serhat
06.01.2009, 23:24

Yahu arkadaşım Sen nasıl yorum okuyup değerlendiriyorsun anlamıyorum... Sırf değerlendirmek olsun diyemi??? Hem Fatihle Umutu aynı kefeye koysam niye fatihi isteyim??? Adam akıllı okuyup Sırf yorum olsun diye cevap verme lütfen...

Forvet hattını yeterli görüyorsan bende diyorum ki forvet hattı Şampiyonluk için yeterli değildir. Sadece sitresli maç izlemek icin ve saç baş yoldurmak için süper bi forvetimiz vardır diyorum ! Umutla olmaz bu iş!
Umutun Dengesiz koşu yapsa ne olur yapmasa ne olur... Bal Yapmayan arıyı ne yapayım ???

Yusuf için tamam iyi klube adamı olur derken Kulübene bi göz at! Yeterlimi diye... Hasan Ü. bile hepsinin üstüne Topcuydu.. Hic yoktan kafa göz dalıyordu yüreğiyle oynuyordu.. Bunlarda oda yok !

Şampiyon olacağız diye yola çıkıyorsun... Neymiş para yok. Bu mazeret olamaz. Bu yıl şampiyon olursak Seneye daha rahat şampiyon olacağımızıda buraya yazıyorum ... Eğer biz değilde üç ezikten birisi şampiyon olursa bu yıl Bunuda diyorum Şampiyonluk 2-3 yıl hayal olmaktan öteye gitmez bizim için. Adamlar maddi açıdan güçlü zaten Yıl sonundaki bukadar büyük gelirde eklenince var sen düşün gerisini. Kimse para yok demesin. Gerekirse bi toplantı daha yap Ankarada İstanbulda !
Koskoca Trabzonspor 7-8 milyon € bulamayıp şampiyon olamadı yıllarca. Hep bişeylerin eksikliginden şampiyonluğu kaçırdık ... Hazır bukadar yaklaşmışken Ne taraftarını küstür ne kendini ateşe at. Yıl sonunda burdaki ateş püskürmeleri vahlanmaları görecem böyle devam ederse!
Bundan da ilk payını Ersun Hoca ikincisinide Yönetim alacaktır. Demedi demeyin. Saygılar...

Mehmet Fatih Yavuz
06.01.2009, 23:25
Gene mi Fatih Tekke?

Hey büyük Allah ım...

Adam kurtaramadı şu forumdan.

Sol açıkta adam yok, orta sahaya adam lazım.

Ama derdi tasası umut-gökhan olan vatandaşlar var burada..

Forvet ihtiyacı için girilen pozisyon / atılan gol oranını araştıranlar, bunu bi genele vururlarsa sevinirim.

Hani sadece Trabzonspor değil de, genel olarak süper ligi bi araştırsınlar.

Feneri bjk si gs si.
Baştan sona bi gezinin.

Sanki rakiplerinin elinde her bulduğunu çat diye atan forvetler var.

Bu dediğiniz adamlardan 2 çeşit vardır.
1- pozisyona girer atar, ama topsuz oyunda hiç yoktur. Yani -1 oynamanız garantidir maç boyu.
2- Hem pozisyona girer atar, hem de takım savunmasına katkısı vardır.
Bunları da alamazsın türkiyeye. Fener 14m euroya gitti aldı bi tane, adamın kaçırdığının haddi hesabı yok.

Nasıl atmış la liga da 27 golü?

Adam geldiği gibi adamdan mucize beklersen, hem de o saçma sapan hücum hattı ile olacak olan budur.

Gelelim bize.
Baştan kurulmuş birr takım, herşeyi ile yepyeni.
Her tarafı tadilattan geçmiş olmasına rağmen, en eksik kısmı gene kanatları.
Yattara nın bütün sezon olmaması sebebi ile iki kanadı da olmayan bir takımın, yepyeni bir takımın forvetlerinden mucize bekleyenlerin guizadan gene 27 gol bekleyen fener taraftarından bi farkı yoktur. ..

Gökhan - umut ikilisinin zaman geçtikçe ikili oynamayı öğrendiği, kanatsız olmalarına rağmen takımın skor yükünü büyük ölçüde sırtladıkları da istatistik meraklılarının gözüne sokulabilecek bir gerçek.

Sol kanadı düzeltmeden, orta sahayı verimli hale getirmeden forvete sihirbaz arayan, Fatih Tekke adını ağzından düşürmeyenleri hayal alemleri ile başbaşa bırakmaya devam.

Şu enteresan mesajları not alıyorum..

Sene sonunda forvetlerin oyunları, uyumları daha da ilerleyip, verimleri arttığında KÖR GÖZLERE PARMAK DİYE SOKACAĞIM bu yazıları.

6 gol atmış, 2 asist yapmış, üstüne üstlük takımın en fazla koşan adamlarından biri olan umut u, topçu değil bu ya diye eleştiren bir güruh var.
Eleştirmeyi anlarım da. İşin suyunu çıkarmadan eleştirirsin.

Topçu değilmiş, karadenizspor ayarındaymış, yedek bile beklemezmiş.

Sanki bilmediğimiz bir adamdan bahsediyooruz.

Neyse sene sonu hesaplaşırız..

hasannuhoglu
06.01.2009, 23:26
Transfer olmaz arkadaşlar..öle aşırı bi beklenti içine girmeyin...

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:27
Yusuf gelsin diyorum onada yaşlı falan diyorsunuz nasıl iş anlamadım.

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:28
Yahu arkadaşım Sen nasıl yorum okuyup değerlendiriyorsun anlamıyorum... Sırf değerlendirmek olsun diyemi??? Hem Fatihle Umutu aynı kefeye koysam niye fatihi isteyim??? Adam akıllı okuyup Sırf yorum olsun diye cevap verme lütfen...

Forvet hattını yeterli görüyorsan bende diyorum ki forvet hattı Şampiyonluk için yeterli değildir. Sadece sitresli maç izlemek icin ve saç baş yoldurmak için süper bi forvetimiz vardır diyorum ! Umutla olmaz bu iş!
Umutun Dengesiz koşu yapsa ne olur yapmasa ne olur... Bal Yapmayan arıyı ne yapayım ???

Yusuf için tamam iyi klube adamı olur derken Kulübene bi göz at! Yeterlimi diye... Hasan Ü. bile hepsinin üstüne Topcuydu.. Hic yoktan kafa göz dalıyordu yüreğiyle oynuyordu.. Bunlarda oda yok !

Şampiyon olacağız diye yola çıkıyorsun... Neymiş para yok. Bu mazeret olamaz. Bu yıl şampiyon olursak Seneye daha rahat şampiyon olacağımızıda buraya yazıyorum ... Eğer biz değilde üç ezikten birisi şampiyon olursa bu yıl Bunuda diyorum Şampiyonluk 2-3 yıl hayal olmaktan öteye gitmez bizim için. Adamlar maddi açıdan güçlü zaten Yıl sonundaki bukadar büyük gelirde eklenince var sen düşün gerisini. Kimse para yok demesin. Gerekirse bi toplantı daha yap Ankarada İstanbulda !
Koskoca Trabzonspor 7-8 milyon € bulamayıp şampiyon olamadı yıllarca. Hep bişeylerin eksikliginden şampiyonluğu kaçırdık ... Hazır bukadar yaklaşmışken Ne taraftarını küstür ne kendini ateşe at. Yıl sonunda burdaki ateş püskürmeleri vahlanmaları görecem böyle devam ederse!
Bundan da ilk payını Ersun Hoca ikincisinide Yönetim alacaktır. Demedi demeyin. Saygılar...

aynen imzamı atarım bu yazıya kaldıki su umutu hüsyinı adananı ferhatı ergini tayfunu satsan 4-5 milyon euro kazanırsın kafadan bunların yanına adamların alcaklarından da kar edersin 2 trilyon hüseyinde 1.5 trilyon umuttan yani toplamda en az 15 trilyon o paraylada cok iyi iki adam alır 11 koyarsın yedegede göksuyu barısı yerlestirirsin al sana sampiyonluk iste bu kadar yakın

samway
06.01.2009, 23:30
neden paf takımdan adam cıkarmıyoruz madem cıkartıyoruz neden bu macta oynamıyo goksu ???? bence cok guzel bır jest olurdu hemde guven aşılanmış olurdu keşke oynasaydı bugun bence en ıyı transferlerımız alt yapımızda nerden cıktı bu ıstedıgımız fatıh ler gokdenızler huseyın hadı senıde sayıyım barı :) alt yapıdan adam cıkarmalıyız her sene 2 tane cıkarsak zaten gerek kalmaz transfere 6 kalıtelı yabancı bıttı ... goksu nun oynamasını 4 gozle beklıyorum

Özgür ŞANLAN
transfer olmazsa sola ve oyun kurucu mevkiine şampiyonluk hayal.rakiplerimizin çok geniş kadrosu var onlar transfer yapıyor bizim kulübe 2.lig topçularıyla dolu bizde transfer yok.her şey çok iyi giderken böyle olmamalıydı...

Mehmet Fatih Yavuz

Hiç kimse kimseye ateş mateş püsküremez....

Başkan sene başlarken hedefi koymuştur.. Uzun vadeli plan yapmıştır..
Planı da açıklamıştır.
Hoca ile de bu planı işleteceklerini söylemiştir.

Şimdi,
Senelerce uzun vadeli plan yapmayan yönetimlere ateş püskürüp bu yönetimin planına çamur atan,
Yönetimin planı yaptığı dönemde buna onay verip ya da sessiz kalıp bugün o planın dışına çıkmadığı için ateş püsküren,
Bütün bu planlamayı sabırla beklemesine rağmen, sene sonunda planın gerekleri yerine geldiğinde, ama kendi tatmin olmadığı için ateş püsküren herkes...
SAHTEKAR ın dik alâsıdır........

Not : Sadri şener ilk yıl için avrupa kupalarına katılmayı, ikinci yıl için ise şampiyonluğa oynamayı hedef koymuştur...

Onur Şeref
06.01.2009, 23:32
ahanda yazmiyim yazmiyim diyorum ama dayanamadım en sonunda yazıcam kısmetse bu sene şampiyonuz şimdi rakiplerimizi analiz edelim;

1 - fb: takım oyunu yok mücadele yok hırs yok azim yok şampiyonluk adına inanç yok ( bizimkiler kadar yok )

2 - bjk : üstdekilerin aynısını aynen yaz burayada bide mustafa denizli faktörünü ekle her puan kaybedilen maçdan sonra şampiyon olcaz demesi bence büyük baskı getiriyor ve motivasyonu artdırmak yerine düşürüyor. taraftarda cabası en cok bagıran taraftarmış taraftar bagırabilir ama en gerekli anlarda destek yerine köstek oluyorsa taraftar değildir

3 - gs : bizden ne fazlası var sadece çok gol atmış toplasak biz daha fazla pozisyona girmişizdir ilk devre boyunca galatasaraydan ama onların topçuları becerikli ve tecrübeli bizimkiler ise acemi de değil ama bir boşluktaydılar ilk devre deki çogu macda ama bu kadar puanı topladılar ve topyalabilirlerdi.gs taraftarı bagırdıkları 2 mars var tüm maç boyunca aynen devam gol yeselerde atsalarda yeteri kadar atesli değil şampiyonluk adına fener ve bjk dan daha hırslılar ve istekliler ama uefa handikapını unutmamak lazım.

4 - sivas : sivası yazarken diyecegim şimdi bu takım biyerde patlar ama patlamıyor ve onlar her maç kazandıgında benim moralim bozuluyo ve sinir oluyorum ama son gb macının özetini izleyen arkadaslar varsa onlarında m.yıldız olmadan bir hiç olcagını düşünüyorum inş. gs alır m.yıldızı onlarda - bir ivmeyle düşüşe geçer bazı arkadaslar diyebilir gb macında m.yıldız oynadı fakat nasıl oynadı hiç oynamadı 2 uzakdan sut gol gb nin verlmeyen 1 penaltısı ve kaçırılan 60 tane gol pozisyonu onlarında düşüşe geçcegi inancındayım türkiye kupası handikapınıda unutmamak lazım.

5 - trabzonsporumuz : 25 senelik hasretle yanıp tutuşan bir taraftar gol yenilse bile 5 sn gecmeden bordo-mavi diye bagırmaya devam ediyor asıl önemli olanda bu eğer futbolcular arkalarındaki bu pozitif elektirigi daha çok hissederse mükemmel şeyler olucak.Eksikler var kimsede inkar etmiyor ama bence 1 sol açıkla transfer bitirilmeli çünkü bugunkü colmanı gördükden sonra ersun hocaya direk dediki bırak 10 numara aramayı ben oynarım pasları dagıtırım geriye gelir top alırım aralara paslar atarım hücum hattına katkı verecek 1 sol açık hiç bişey yapmıyosa bile savunmanın arkasına koşu yapsa yine savunmanın rotasyonunu bozmak için yeterli olabilir.Şanssız şekilde kaybedilen puanlara ragmen eger bu takım ligin ilk devresini lider bitirebiliyorsa ( benim gözümde lider ) bu çocuklara bu kadar haksızlık etmeninde bir manası yok.Yattara ilk devre nasıl oynadı diyelim %20 sol açık zaten yok bu iki kanatdan %100 verim alındıgı düşünülürse hücumda büyük bir potansiyel olabilir + savunmada ilk devre cale cok sırıtdı neden önünde adam yokki bek çıkınca ileriye bide sag acık adam 2 ye 1 kalıyor ordaki rotasyon saglanırsa savunmada daha sağlam olabilir.Umut bence çok gol kaçırıyor olabilir ama ondaki hırs ı gören arkadaslarınada bir ilham kaynagı olduguna inanmakdayım bu cocuk gecen sene 16 gol atmadımı atdı bence sabredilmesi lazım kritik anlarda gökhan atamazken bu atmadımı atdı bir insan yeteneksiz olabilir kabiliyetsiz olabilir ama hırsıyla koşusuyla bu eksikliğini örteblir.Mehmet Yıldız çok mu yetenekli bence bu eleştirilen umut ondan daha yetenekli sabredilir ve 1 sol açık alınırsa bu takım uçarak değil havalarda amuda kalkarak parandeler atarak şampiyon olur.Sadece ligde mücadele etdiğimizde unutmamak lazım Rakiplerimiz hem uefa hem tr kupası hem ligde mücadele ederken biizm sadece 1 noktaya konsantre olmamız bizim lehimize olacakdır.

Nacizane Görüşlerim Bunlar saygılar,

Serhat
06.01.2009, 23:34
Fatih Yavuz Abim...
Umut'un attığı gollerden bahsetmişsin... 6 gol 2 asist ... Kaçırdıklarından ve ayagına her top gelişinde saç baş yoldurmasından niye bahsetmiyorsun ??? Neymiş efendim adam en çok koşanmış... Bal Yapmayan arı diyorum ve susuyorum ... Hayal görüyorsun diyen sanada...

Sene sonunda forvetlerin oyunları, uyumları daha da ilerleyip, verimleri arttığında KÖR GÖZLERE PARMAK DİYE SOKACAĞIM bu yazıları.

Bu Hayalden sene sonu uyanmanı tavsiye edeceğim... Ama insallah yanılan ben olurum !
ama İnşallah senin dediğin olur! Neticede önemli olan takım başarısıdır! Ama Umut la Umutsuz Olmayı tercih ediyorum ! Yakında kanser olacam bu gidişle..

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:34
Hiç kimse kimseye ateş mateş püsküremez....

Başkan sene başlarken hedefi koymuştur.. Uzun vadeli plan yapmıştır..
Planı da açıklamıştır.
Hoca ile de bu planı işleteceklerini söylemiştir.

Şimdi,
Senelerce uzun vadeli plan yapmayan yönetimlere ateş püskürüp bu yönetimin planına çamur atan,
Yönetimin planı yaptığı dönemde buna onay verip ya da sessiz kalıp bugün o planın dışına çıkmadığı için ateş püsküren,
Bütün bu planlamayı sabırla beklemesine rağmen, sene sonunda planın gerekleri yerine geldiğinde, ama kendi tatmin olmadığı için ateş püsküren herkes...
SAHTEKAR ın dik alâsıdır........

Not : Sadri şener ilk yıl için avrupa kupalarına katılmayı, ikinci yıl için ise şampiyonluğa oynamayı hedef koymuştur...
katılıyorum en büyük başkan bizim başkan Bu arada hiçbir abime çamur atmak istemem eğer yanlış birşey yazmışsam özür dilerim. ama sakın umut hakkında yanlış yazdın demeyin

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:38
Biz burda baskana laf etmiyoruz sampiyonluk bu kadar yakınken neden bunu 1 sene daha erteliyoruz sene basında hedefimiz avrupa kupalarına katılmakdı ama burdan birine deseydik takım ilk yarıyı lider bitirecek kimse inanmazdı simdi ilk yarıyı lider kapatan bir takım varken iki oyuncu takviyesiyle 5 ay sonra sampiyonluk kupasını kaldırsan ne olur ne güzel olur bunu neden görmüyosunuz bu takıma o 2 takviye yapılmadıgı sürece sol acık ve topu tutacak top indirecek santrafor bu takım 2 ciligi zor görür bunu artık görün

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:38
Bu maç bir pozisyon vardı Umut aldı ilerlediya içeri girecekti ya da gökhan'a verecekti ama gökhan ne yaptı hem umutun önünü kesti hemde kendine alan yaratamadı şimdi umut ne yapsın

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:40
o iste umutun acemiligi orda topla ilerlemekdense pası gökhana atıp bos alana kacıp duvar pası yapacakalrdı ama umut beceremedi

Mehmet Fatih Yavuz
06.01.2009, 23:41
Biz burda baskana laf etmiyoruz sampiyonluk bu kadar yakınken neden bunu 1 sene daha erteliyoruz sene basında hedefimiz avrupa kupalarına katılmakdı ama burdan birine deseydik takım ilk yarıyı lider bitirecek kimse inanmazdı simdi ilk yarıyı lider kapatan bir takım varken iki oyuncu takviyesiyle 5 ay sonra sampiyonluk kupasını kaldırsan ne olur ne güzel olur bunu neden görmüyosunuz bu takıma o 2 takviye yapılmadıgı sürece sol acık ve topu tutacak top indirecek santrafor bu takım 2 ciligi zor görür bunu artık görün

Başkana laf etmiyorsan planladığı sürece saygı göstereceksin.

Şampiyonluk bu kadar yakınken, istanbul takımları bu kadar kötü iken.

Kötü klişeler . Her zaman duyduğum klişeler.

Ya delikanlı gibi diyeceksiniz ki, başkanın açıkladığı planı kabul etmiyorum.
Ki bunun anlamı bellidir. Başkanın istifası istenir.

Ya da başkanın planına uyacaksınız.

Hem yerim şöför mahali olsun, hem de bedava olsun.

Yok öyle yağma..

Gökhan KAN
06.01.2009, 23:42
o iste umutun acemiligi orda topla ilerlemekdense pası gökhana atıp bos alana kacıp duvar pası yapacakalrdı ama umut beceremedi
umut neyi becerdiki..

Onur Şeref
06.01.2009, 23:43
bence baskanın geldiginden bu yana yaptıgı en büyük hata kriz oldugunu bile bile 5 milyon dolar transfere ayırdık demesidir. taraftarda şampiyonluga bu kadar inanmısken o 5 milyon doların tamamını kullanıp şampiyon olucak bir kadro yaratmak istiyor haklı olarak ama şimdi kriz var lafını ortaya atarak transferde soguk davranmak şampiyon olabilcek bir takımın önünü kesmekden baska bir şey değil. gs nin var 130 milyon borcu trabzonunun 75 milyon ama bizm yönetim kaynak yaratdık sıkıntımız yok dmesine ragmen para karcamaya korkuyor şampiyon olursan sen o 5 milyonu 2 günde kasanda tekrar bulursun aynı yerinde hemde yeni para küçük fazla yerde kaplamaz :)

Onur Şeref
06.01.2009, 23:45
şu umut neyi becerdiki neyi atdı ki bi işe yaramz diyen arkadasları anlamıyorum ozaman umut gol atıncada sevinmeyin oturun diyin neyi atabilmişdiki bırakın bari bunu atsın diye oturun çekirdek yemeye devam edin böle laf diyenle bence bunu yapmalı

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:46
mehmet abicim anlatamıyoruz herhalde baskan bile beklemiyordu bu takımın lider kapatacanı bana biri ilk yarıyı lider bitireceksin dese ya kafa yapma benele derdim şimdi hersey degisti zaman gecdi hersey lehimize neden bunu kullanmayalım hala daha 1 2 sene diyosunuz bende idda ediyorum o zaman bu takım bu sene sampiyon olamazsa bir daha bu havayı kolay kolay yakalayamaz bu sene hersey yanımızda sans yanımızda rakiplerinin durumu belli bunu neden kullanmıyoruz sırf bir plan çizdim yok ona mecbur uymak zorundayım diye kulagı görünen sampiyonlugumu kacıralım kusura bakma abi ama o plan bu şartlar altında degişmeli degişmezse bunu sucuda günahıda vebalide sevabıda baskanındır yöneticilerindir

Abdülkadir Kılıç
06.01.2009, 23:47
Acaba bu mesajlar Umut'un kulağına gider mi bilmiyorum ama giderse bu adam nasıl oynayacak? Bence eleştiriler yapıcı olmalı. Sonra oyuncular ekstra oynamaya çalışıyorlar dahada kötü oluyor.

Serhat
06.01.2009, 23:48
Başkana laf etmiyorsan planladığı sürece saygı göstereceksin.

Şampiyonluk bu kadar yakınken, istanbul takımları bu kadar kötü iken.

Kötü klişeler . Her zaman duyduğum klişeler.

Ya delikanlı gibi diyeceksiniz ki, başkanın açıkladığı planı kabul etmiyorum.
Ki bunun anlamı bellidir. Başkanın istifası istenir.

Ya da başkanın planına uyacaksınız.

Hem yerim şöför mahali olsun, hem de bedava olsun.

Yok öyle yağma..

Yaw abi sen cidden bu şekilde düşünüyorsan ne diyeyim sana...
Başkan Uuzn vadede plan yapmıştır evet... Önce avrupa Kupaları demiştir... Sonra Şampiyonluk.. Tamam ... Ama Neden her ikiside olmasın diye tartışmıyormuyuz???

Bu Takımın ölüsü bile avrupa kupalarına gider. Takviyeye felan ihtiyaç yok Bu Anlamda. Biz bu takımın Şampiyon olusundan bahsediyoruz. Eğer olamasada yine kombinemizi alacağız yine formamızı giyeceğiz yine dergimizi alıp desteğimizi sürdüreceğiz... Birilerini istifaya çağırmak bukadar basit mi??? Biz bu süreci defalarca yaşamadık değil. Yaşadık . Şampiyonluk süreci başlamıştır sözünüde hatırlatırım.. Bu Süreç uzun ve sancılı döneminde şuan. Bir iki takviye ile Şampiyonluk kaçınılmaz hale gelebilir konusunda herkes hem fikir bence.. Bununda yapılması gerekiyor. Ben bunu söylüyorum.. Çatpıtıp Yok başkan istifa etsin yok şu olsun bu olsun . Bunlar yanlış şeyler... Düşünülmesi bile ayıp!

Gökhan KAN
06.01.2009, 23:49
şu umut neyi becerdiki neyi atdı ki bi işe yaramz diyen arkadasları anlamıyorum ozaman umut gol atıncada sevinmeyin oturun diyin neyi atabilmişdiki bırakın bari bunu atsın diye oturun çekirdek yemeye devam edin böle laf diyenle bence bunu yapmalı
kardes dünyada umut tan daha iyi futbolcular var...onları alabiliriz...hadi en iyi umut olsa laf söylemeye hakkımız yok...o zaman haklısın..

Mehmet Sarigül
06.01.2009, 23:51
Transfere hic gerek yok, Ersun Hocam!!!

Hocam al Tayfun'u solacik pozisyona, bak ne ortalar cikaracak.
Hemde "no look" ortalar,...tipki bugün kalemizde gördügümüz ikinci golde yaptigi gibi!!!
Bir tasla iki kus misali,...
hem defansda yaptigi "no look" ortalari rakibe (pardon; bosa diyecekdim!) gitmeyecek,
hemde o cok özledigimiz soldan ortalar rakiplerimizi sasiracak.
Hocam keske bir Tayfun'umuz daha olsa ve forvet arkasi oynatsak, ne güzel "no look" paslar cikarirdi Umut'a. Umut demisken, cok sansliyiz, onun gibi 90 dakika "no look" oynayabilen forvetimiz var !
Ayrica Tayfun'u ve Umut'u israrla oynatdiginiz icin cok tesekkür ederim.

Emre7
06.01.2009, 23:52
bu takımın ilk planda Fatihe de Raula da van nistelrooy ihtiyacı yok.
ilk planda dedim. Çünkü bizim asıl sorunumuz orta alanın göbeğinden gelemeyen ve sürekli sıkıntı çektiğimiz sağa kayan toplar.
2. eksik bir sol kanat (belki de 1. olrak değerlendirilebilir)
tamamıyla işlemeyen bir kanat ve rakibin rahatlatan bir kanat . Çünkü rakip bugünkü maçtan da görüldü orta alanı geçtiğinde direk olarak sola kayıyor ve kaleciye kadar yol buluyor.
3. eksik forvet ve diğerleri....

Oğuzhan Fidan
06.01.2009, 23:54
takım şampiyonluğa inanmıyor demekki.ersun hocanında açıklamalarına bakarsak bu sene şampiyonluk sürpriz

Emre7
06.01.2009, 23:54
Bu Takımın ölüsü bile avrupa kupalarına gider. Takviyeye felan ihtiyaç yok Bu Anlamda. Biz bu takımın Şampiyon olusundan bahsediyoruz.

o eskiden di...
bu takımın ölüsü bu ligde sadece 4. olur ...
üstüne bişe katamaz...

Mehmet Fatih Yavuz
06.01.2009, 23:55
mehmet abicim anlatamıyoruz herhalde baskan bile beklemiyordu bu takımın lider kapatacanı bana biri ilk yarıyı lider bitireceksin dese ya kafa yapma benele derdim şimdi hersey degisti zaman gecdi hersey lehimize neden bunu kullanmayalım hala daha 1 2 sene diyosunuz bende idda ediyorum o zaman bu takım bu sene sampiyon olamazsa bir daha bu havayı kolay kolay yakalayamaz bu sene hersey yanımızda sans yanımızda rakiplerinin durumu belli bunu neden kullanmıyoruz sırf bir plan çizdim yok ona mecbur uymak zorundayım diye kulagı görünen sampiyonlugumu kacıralım kusura bakma abi ama o plan bu şartlar altında degişmeli degişmezse bunu sucuda günahıda vebalide sevabıda baskanındır yöneticilerindir

Ben bunları her sene dinlerim.
Forumu bi araştırın, her sene ilk yarı sonunda istanbul takımlarrı kötüdür, biraz becerikli olsak şampiyon oluruz vs.vs.. gibi masallarla karşılaşılır...

Para ile şampiyon olunsa idi fener her sene şampiyon olurdu.
Madrid ispanyada darma dağın olmazdı.

Çok iyi transferlele şampiyon olunmaz.

Şunca yıllık tecrübe var.
Yaşın da yeterli..

Bu kadar tecrübe, hem yurt içi hem yurt dışında, şampiyonluk için paradan başka şeylerin öncelikli olduğunu öğretmedi mi?

Bu işler uzun vadeli planlama ile olur...

Başkan da bunu yapmıştır.

Yok önümüze fırsat çıktı, yok şu oldu, diyerek planı riske sokan yönetici zaten yönetici değil ancak popülist basit adamdır.
Sadri Şener farkını görürüz hep beraber.

Bir plan yapıldı ise o plan üzerinde yürünür.

Herr değişen şartta plan değiştirecek isek (ki değişen birşey yok. geçen seneki ilk yarı puan durumuna bakın. gene 1. sırada istanbul takımları yoktu.) plan yapmanın anlamı yok.

GÜndelik yaşayanlar büyük başarılar elde edemezler.

guarin
06.01.2009, 23:56
Umut gıbı topcular amoter kumelerde dolu.cok kosan kendını yırtan daha ıyılerı de var.Adam zorlan bı gol atıyo 2 ay oynuyo bı macta 2 gol atsa 1 sene garantı oynuyo.Gercekten bıktık umutu ızlemekten.Ersun hoca nın kesecegı yok bu adamın nasıl bır gozle ızlıyosa artık zaten ersun hocayı da hala cozmus dıılım neden bugun genc oyunculara sans vermıyo neden bu takımın yedek bır sol bekı yok neden goksu 11 de baslamaz?her neyse dicem su kı umut bu takımda kalmaya devam ederse trabzonspor taraftarında bariz bir eksilme gorulecektır kanaatimce.bende ole bu gıdısle kanserde yada veremden gidecem:)

Serhat
06.01.2009, 23:56
o eskiden di...
bu takımın ölüsü bu ligde sadece 4. olur ...
üstüne bişe katamaz...

4.cü olan bu yıl avrupa kupasına gidemiyormu?

ErtuGrul
06.01.2009, 23:57
kardes dünyada umut tan daha iyi futbolcular var...onları alabiliriz...hadi en iyi umut olsa laf söylemeye hakkımız yok...o zaman haklısın..
ozaman Umut'tan daha iyisini alacagiz, yada umut varken umuta destek olacagiz...

Serhat
06.01.2009, 23:58
Ben bunları her sene dinlerim.
Forumu bi araştırın, her sene ilk yarı sonunda istanbul takımlarrı kötüdür, biraz becerikli olsak şampiyon oluruz vs.vs.. gibi masallarla karşılaşılır...

Para ile şampiyon olunsa idi fener her sene şampiyon olurdu.
Madrid ispanyada darma dağın olmazdı.

Çok iyi transferlele şampiyon olunmaz.

Şunca yıllık tecrübe var.
Yaşın da yeterli..

Bu kadar tecrübe, hem yurt içi hem yurt dışında, şampiyonluk için paradan başka şeylerin öncelikli olduğunu öğretmedi mi?

Bu işler uzun vadeli planlama ile olur...

Başkan da bunu yapmıştır.

Yok önümüze fırsat çıktı, yok şu oldu, diyerek planı riske sokan yönetici zaten yönetici değil ancak popülist basit adamdır.
Sadri Şener farkını görürüz hep beraber.

Bir plan yapıldı ise o plan üzerinde yürünür.

Herr değişen şartta plan değiştirecek isek (ki değişen birşey yok. geçen seneki ilk yarı puan durumuna bakın. gene 1. sırada istanbul takımları yoktu.) plan yapmanın anlamı yok.

GÜndelik yaşayanlar büyük başarılar elde edemezler.

Tecrübe aktarımı bu olsa gerek... Tebrikler...

Ümit Küçük
06.01.2009, 23:59
tamam ya bu sene hedefimiz avrupa arkadaslar bu takım bu kadroya ragmen sampiyon olursa siz sevinmessiniz nede olsa bu sene hedef sampiyonluk degildi hatta siz kabul etmezsiniz baska takıma sampiyonlugu verin biz avrupaya gidelim dersiniz
baska diyecek bir lafım yok ben anlatmakdan sıkıldım siz anlamamakda diretiyonuz evet gecen sene de de kafada istanbul takımları yokdu ama biz 7 sıradaydık şimdi biz kafadayız ve biz sivas degiliz TRABZONSPORUZ gönsümüzün üstünde yıldız var.

Mehmet Fatih Yavuz
Yaw abi sen cidden bu şekilde düşünüyorsan ne diyeyim sana...
Başkan Uuzn vadede plan yapmıştır evet... Önce avrupa Kupaları demiştir... Sonra Şampiyonluk.. Tamam ... Ama Neden her ikiside olmasın diye tartışmıyormuyuz???

Bu Takımın ölüsü bile avrupa kupalarına gider. Takviyeye felan ihtiyaç yok Bu Anlamda. Biz bu takımın Şampiyon olusundan bahsediyoruz. Eğer olamasada yine kombinemizi alacağız yine formamızı giyeceğiz yine dergimizi alıp desteğimizi sürdüreceğiz... Birilerini istifaya çağırmak bukadar basit mi??? Biz bu süreci defalarca yaşamadık değil. Yaşadık . Şampiyonluk süreci başlamıştır sözünüde hatırlatırım.. Bu Süreç uzun ve sancılı döneminde şuan. Bir iki takviye ile Şampiyonluk kaçınılmaz hale gelebilir konusunda herkes hem fikir bence.. Bununda yapılması gerekiyor. Ben bunu söylüyorum.. Çatpıtıp Yok başkan istifa etsin yok şu olsun bu olsun . Bunlar yanlış şeyler... Düşünülmesi bile ayıp!

Sizin kafadakiler kimlerdir biliyor musunuz?

Her gün diyete başlayıp akşamına güzel bi yemek görünce diyeti bozan vatandaşlar vardır ya ..
İşte onlar..

Şampiyonluk gelebilir diye uzun vadeli planı riske niye sokacağım?
Sanki garantisi var şampiyonluğun.

Emre7
4.cü olan bu yıl avrupa kupasına gidemiyormu?

beğenilmiyen intertoto ...
2 sene önce mundar dediğimiz :)

Gökhan KAN
07.01.2009, 00:00
ozaman Umut'tan daha iyisini alacagiz, yada umut varken umuta destek olacagiz...
abi umutun kapasite o kadar destegin kralını versek birsey olmaz...forvet dedigin güzel gollerde atar...umut hep kaval kemigiyle atıyor..onlarıda her an kacıracak gibi zorla giriyor...

Ümit Küçük
07.01.2009, 00:02

Her gün diyete başlayıp akşamına güzel bi yemek görünce diyeti bozan vatandaşlar vardır ya ..
İşte onlar..

uzun vadeli planın tutacagı garantisi varmı.
Hayat tecrübesi bana ne ögretti biyomusun abim risk almadan basarıya ulasamazsın şimdi hayatımızda 1 kere de osla o riski allım sonucuna katlanmaya razıyım 94 2004 de almadık bari şimdi alalım

ErtuGrul
07.01.2009, 00:03
abi umutun kapasite o kadar destegin kralını versek birsey olmaz...forvet dedigin güzel gollerde atar...umut hep kaval kemigiyle atıyor..onlarıda her an kacıracak gibi zorla giriyor...
Tamam iste guzel kardesim elimizde umut var..yedek kulubesinde Ergin yerine Henry otursa sana hak veririm..elimizdekilere gerekli destegi verecegiz yerlerine daha iyileri gelene kadar...

Emre7
07.01.2009, 00:05

acaba sordun mu kendine hiç....

gol makinası diye aldığın agustine mi destekledin yoksa kovalayıp küme düşerken yalvar yakar aldığın fatihi mi....

çek gol kralını mı destekledin yoksa hakemi döverek 2 - 3 ay ceza alan fatihi mi (başka biri olsa o formayı bir daha giyemezdi)

gelecek vaadeden adam olarak görülen umutu mu destekledin yoksa rusya ya gittikten sonra bile her transfer döneminde 3 ezikle ismi çıkan adamımı

20 yaşında iken ümit milli gol kralı olan adamımı destekledin yoksa 26 sından sonra senin desteklerinle bir yer bulan fatihi mi...

bunları kendine sordun mu ... bu forvetler senden geçti farkındamısın hiçbiri desteğini görmedi. hiç bi şekilde...

Arif Timurcioğlu
07.01.2009, 00:05
Transfer başlığı döndü umutun başlığına madem umutu ergini konuşacaksınız gidin onların sayfasında konuşun.

Mehmet Fatih Yavuz
07.01.2009, 00:06
Hayat tecrübesi bana ne ögretti biyomusun abim risk almadan basarıya ulasamazsın şimdi hayatımızda 1 kere de osla o riski allım sonucuna katlanmaya razıyım 94 2004 de almadık bari şimdi alalım

Uzun vadeli planda başarı garantilidir.

Delili ispatı isteyen son 20 yıllık türk futbolunu baştan sona incelesin.

Risk almak..

Risk almak zaten borcu olan bir takımda, sırf şehri havaya sokmak için 30m euronun üzerinde harcama yapmak..

Bu bir risk değilse zaten sizin risk risk değil, intahar...

"Ya biraz daha risk alalım"...

Kontrolsüzlüğün alemi yok..

Serhat
07.01.2009, 00:06

İşte onlar..

Bana Bu Hayatta Garanti Olan bişey söylermisin???
Plan sohbetinide elli kere söyledim. Baslık saptığı icin daha fazla bu konuda yorum yapmayacagım ... Tecrübelerin icin tskler... Ama şuda var... "Sonunu düşünen Kahraman olamaz" Riske girmekte fayda var bence... :)

Gökhan KAN
07.01.2009, 00:08
Tamam iste guzel kardesim elimizde umut var..yedek kulubesinde Ergin yerine Henry otursa sana hak veririm..elimizdekilere gerekli destegi verecegiz yerlerine daha iyileri gelene kadar...
ben bir an önce yenileri gelsiin diye söylüyorum abi...gs nin forvetlerine baksana ümit yedek kalıyor..burdan ümiti alalım diyende cıktı ..bizde böyle yapabiliriz...bizden gs futbolcu istesin....sence gs taraftarları ergini istermi yada umutu...

Emre7
07.01.2009, 00:08

batmışken son batış... umut kesen adamların işidir. sen geçen sene küme düşmemeye çalışıyordun şimdi ise lidersin. bir umut var bunu bu kadar kolay biçimde yok edmemeliyiz. Ama sonucunu bilmediğimiz şekilde moawadlar , djokaj lar da getirmenin lüzumu yok sanırım

Sefer A.
07.01.2009, 00:09
beğenilmiyen intertoto ...
2 sene önce mundar dediğimiz
hayir uefa ya gidiyor bu sene 4.cu

Ümit Küçük
07.01.2009, 00:10
ya abi anlasamıycaz seninle gecen sene istanbul takımları kafada degildi diyon bende diyorumki bizde gecen sene 7 ciydik bu sene biz istanbul takımlarının üstündeyiz sampiyonlugun kulagı görünüyo bize cok yakın sırf biz şampiyonlugu yıllara yaydık diye bu kulagı görünen şampiyonlu gerimi çevirecez hem diyelim bu sene transfer yapmadık önümüzdeki sene nasıl şampiyon olcaz bu kadroya 2 3 takviye yaparak olcaz onu şimdi yapsakda bu sene şampiyon olsak ne olur iki sende iki şampiyonluk alsak ne olur ne planmıs yaw vahimiymis illa uyacaz o plana şampiyonlugu kacıracaz ben anlamıyorum bu düşüncey
emre7 ben mowadlar falan gelsin demiyorumki ben diyorum koy ortaya 10 miyonu borca gir biseyler yap bu parayı ortaya koy bildigin tanıdıgın seni basarıya getirecek adamalr al şimdi buraya isim yazcam sabah kadar konusulacak ondan yazmıyom iki tane iyi kaliteli adam ver o parayı sen sampiyon ol 1 haftada o parayı alırsın zaten bu takım şampiyon olsun sabahına gider formam olmasına ragmen 5 tane daha alırım aynısından ben bunu demeye calısıyorum

Gökhan KAN
07.01.2009, 00:11
acaba sordun mu kendine hiç....

gol makinası diye aldığın agustine mi destekledin yoksa kovalayıp küme düşerken yalvar yakar aldığın fatihi mi....

çek gol kralını mı destekledin yoksa hakemi döverek 2 - 3 ay ceza alan fatihi mi (başka biri olsa o formayı bir daha giyemezdi)

gelecek vaadeden adam olarak görülen umutu mu destekledin yoksa rusya ya gittikten sonra bile her transfer döneminde 3 ezikle ismi çıkan adamımı

20 yaşında iken ümit milli gol kralı olan adamımı destekledin yoksa 26 sından sonra senin desteklerinle bir yer bulan fatihi mi...

bunları kendine sordun mu ... bu forvetler senden geçti farkındamısın hiçbiri desteğini görmedi. hiç bi şekilde...
bence hepsine destek verildi vede teknik direktör tarafından hepsine sans verildi demekki yanlıs transferlermis...sen iyi oyuncuya destek vermesende cıkar oynar kardes..

Emre7
07.01.2009, 00:11
hayir uefa ya gidiyor bu sene 4.cu

kupa galibi nere gidiyo ??

Mehmet Sarigül
07.01.2009, 00:12
Transfere hic gerek yok !!!

Al Tayfun'u solacik pozisyona, bak ne ortalar cikaracak.
Hemde "no look" ortalar,...tipki bugün kalemizde gördügümüz ikinci golde yaptigi gibi!!!
Bir tasla iki kus misali,...
hem defansda yaptigi "no look" ortalari rakibe (pardon; bosa diyecekdim!) gitmeyecek,
hemde o cok özledigimiz soldan ortalar rakiplerimizi sasiracak.
Keske bir Tayfun'umuz daha olsa ve forvet arkasi oynatsak, ne güzel "no look" paslar cikarirdi Umut'a. Umut demisken, cok sansliyiz, onun gibi 90 dakika "no look" oynayabilen forvetimiz var !

Not: Ufak bir düzeltme yaptim, cünkü Ersun Yanal'in Tayfun ve Umut konusunda gercekten israrci olduguna inanmiyorum. Konunun daha karmasik olduguna inaniyorum. Belki de öyle olmasini istiyorum.

Murat Keçeci
07.01.2009, 00:12
arkadaşlar objektif olmak gerekirse bir başarı tablosu yaparsak
1.lik çok çok başarılı olunmuş demektir
2.lik çok başarılı olunmuş demektir
3.lük başarılı olunmuş demektir
4.lük olduğumuz yerde saymışız demektir
.....gerisi başarısız olunmuş demektir

biz çok çok başarılı olmak için çıktık yola ilk yarıda denizi geçtik asıl şimdi okyanusa açılacağız herkes Trabzonsporun başarısı için kenetlensin okyanus denize benzemez dalgası daha sert olur güzel günler çok uzakta değil belki bugun belki yarın. sabır ve destek

Gökhan KAN
07.01.2009, 00:13
bu sene 3 4 5 uefaya gitmesi lazım türkiye kupasını alan da gidiyor haliyle 4 takım

Sefer A.
07.01.2009, 00:14
fenerin getirdigi puanlar sayesinde

1.ci direk samp ligi
2.ci samp ligi 3tur on eleme
3cu uefa
4cu uefa
5nci intertoto

TR kupasi galibi : uefa

Sefer A.
07.01.2009, 00:15
bu sene 3 4 5 uefaya gitmesi lazım türkiye kupasını alan da gidiyor haliyle 4 takım
5 gitmez uefa'ya

Emre7
07.01.2009, 00:17

1.ci direk samp ligi
3cu uefa
4cu uefa
5nci intertoto

sağoll aydınlanmış oldum :)

ErtuGrul
07.01.2009, 00:18
ben bir an önce yenileri gelsiin diye söylüyorum abi...gs nin forvetlerine baksana ümit yedek kalıyor..burdan ümiti alalım diyende cıktı ..bizde böyle yapabiliriz...bizden gs futbolcu istesin....sence gs taraftarları ergini istermi yada umutu...
Ergini isterlermi bilmemem ama... iki sene oncesine kadar her transfer doneminde adi uc eziklerle anilan bir oyuncuydu umut..kaldiki bizde oynadigi donemlerdede Ankaragucu'ndekinden daha az gol atmadi..tekrar soyleyim Umut'tan iyisine tabiki eyvallah, eger gelecekse hemen bugun gelsin..ama yonetimin boyle bir girisimi yok...oyuzden bize dusen gorev Umut'un bu takim icin mucadele ettigini unutmadan gereken destegi vermek...

Baslik amacindan cikmasin...Insallah yonetim bir solacik ve ortasahaya bir adam alir..yoksa her olasi bir maglubiyette homurdanmalar baslayacaktir..

asilhamsi
07.01.2009, 00:19
umut ve hüseyin konusunda tartışma yersiz...
Her ikiside çoooookkkkkkkkkkk sınırlı yetenekleri olan hatta olmayan iki oyuncu..

umut attığı bir çok golü kaval kemiğiyle attı..Tıpkı büyük golculerin yaptığı gibihttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

kimsenin beğenmediği ceyhun bu gün 2 gol attı bana sakın gol atmak önemli değil geyiği yapmayın o çok sevdiğiniz hüseyin futbol hayatı boyunca toplam kaç gol attı...

Olmuyor işte ne hüseyinle ne de umutla...

Ersun hoca madem şampiyonluk beklemiyoruz o zaman yeni oyuncular çıkarsana...

Gökhan KAN
07.01.2009, 00:19

1.ci direk samp ligi
3cu uefa
4cu uefa
5nci intertoto

artık su şampiyonlar ligine bizde gidelim.....4 büyüklerden bi tek biz gidemedik....

Mehmet Fatih Yavuz
07.01.2009, 00:20
Başlığın meselesini konuşuyoruz.
Başlık transfer zaten.

Ben riske girilmemesini söylüyorum. Gene mevzu transfer.
Bazı arkadaşlar sene başında girilen risk yetmez, gene riske girelim diyorlar. Burada da mevzu transfer.

Yönetimin transfer konusunda her adımı haklıdır.
Alırsa imkârnı vardır alıyordur, almıyorsa da haklıdır.

5m euro mu dolar mı neyse, harcarsa da hakkıdır harcamazsa da..

Sol açık belirgin eksik.
Orayı tam anlamı ile doldursunlar, başka birşey istemem zaten..

Serhat
07.01.2009, 00:21
YUSUF KONUSUNDA KONUŞMAYACAĞIZ

Yusuf Şimşek'in transferi konusunda konuşmak istemediğini belirten Yanal “Bu konuda net bir bilgi sahibi değilim. Şuanda da her hangi bir girişim yok.Bu konuda aslında ben hiç konuşmak istemiyorum . Sanırım kulüpler bir araya gelip görüşemedi. Ancak bir çok insan bir çok şeyi konuşuyor. Biz bundan sonra hiç bir girişimde bulunmayacağız Bizim takım olarak eksiklerimiz var. Ancak kulübün ekonomik anlamda zor bir dönemde Transfer içinde ne yurt içinde ne yurt dışında şuan herhangi bir çalışma yok”dedi

Kaynak: Ligtv ve Haber61

Gökhan KAN
07.01.2009, 00:23

Yusuf Şimşek'in transferi konusunda konuşmak istemediğini belirten Yanal “Bu konuda net bir bilgi sahibi değilim. Şuanda da her hangi bir girişim yok.Bu konuda aslında ben hiç konuşmak istemiyorum . Sanırım kulüpler bir araya gelip görüşemedi. Ancak bir çok insan bir çok şeyi konuşuyor. Biz bundan sonra hiç bir girişimde bulunmayacağız Bizim takım olarak eksiklerimiz var. Ancak kulübün ekonomik anlamda zor bir dönemde Transfer içinde ne yurt içinde ne yurt dışında şuan herhangi bir çalışma yok”dedi

acaba bu konusmada dikkati baska yönemi cekmeye calısıyorlar...yani saman altından sumu yürütüyorlar...

Ümit Küçük
07.01.2009, 00:25
ya bu kadar yaklasmısken sampıyonluk ıçın son bır adım atmamak 'aptallıkdır'.(tırnak içinde yazdım saldırmayın lütfen)

Koray

Ersun hoca espiri yapıyor olmalı ama hiç komik değil,bence...

Serhat
Başlığın meselesini konuşuyoruz.
Başlık transfer zaten.

Ben riske girilmemesini söylüyorum. Gene mevzu transfer.
Bazı arkadaşlar sene başında girilen risk yetmez, gene riske girelim diyorlar. Burada da mevzu transfer.

Yönetimin transfer konusunda her adımı haklıdır.
Alırsa imkârnı vardır alıyordur, almıyorsa da haklıdır.

5m euro mu dolar mı neyse, harcarsa da hakkıdır harcamazsa da..

Sol açık belirgin eksik.
Orayı tam anlamı ile doldursunlar, başka birşey istemem zaten..

Bu Konularda Hemfikiriz zaten...
Yukarıda yazılıp çizilenler bu yıl şampiyonluk içindi.. Sende Planların uzun vadeli olduğunu hatırlattın ... Aydınlattıgın icin ayrıca teşekkürde ettim :)
Bencede bu arada bir Sol transfer Avrupa hedefi için iyi ama Forvetde kanımca lazım ama şimdi olur ama yıl sonu olur. Bi şekilde olsun :)
Her Konuda işin en iyisini illaki bu konularda aşırı derecede tecrübeli Başkanımız ve Hocamız bilir... Bu Konuda kendilerine Sonuna kadar gerek maddi gerek manevi olarak (taraftar babında) üstümüze düşeni yapmalıyız...

Mehmet Fatih Yavuz
07.01.2009, 00:32
Bu Konularda Hemfikiriz zaten...
Yukarıda yazılıp çizilenler bu yıl şampiyonluk içindi.. Sende Planların uzun vadeli olduğunu hatırlattın ... Aydınlattıgın icin ayrıca teşekkürde ettim
Bencede bu arada bir Sol transfer Avrupa hedefi için iyi ama Forvetde kanımca lazım ama şimdi olur ama yıl sonu olur. Bi şekilde olsun
Her Konuda işin en iyisini illaki bu konularda aşırı derecede tecrübeli Başkanımız ve Hocamız bilir... Bu Konuda kendilerine Sonuna kadar gerek maddi gerek manevi olarak (taraftar babında) üstümüze düşeni yapmalıyız...

Ben öneri getirmeye karşı değilim.
Risk almayı önermek de bir öneridir.

Ama karşı olduğum, sene sonunda şampiyonluk gelmezse yönetime ateş püskürmekten, hocanın kafasını koparmaktan bahsedetmektir.

Onun dışında kalan bölüm tartışılır..
Herkesin kendi fikri vardır.

Serhat
07.01.2009, 00:40
Ben öneri getirmeye karşı değilim.
Risk almayı önermek de bir öneridir.

Ama karşı olduğum, sene sonunda şampiyonluk gelmezse yönetime ateş püskürmekten, hocanın kafasını koparmaktan bahsedetmektir.

Onun dışında kalan bölüm tartışılır..
Herkesin kendi fikri vardır.

Abi bundada hem fikiriz... Ben bunu söylerken taraftar ister istemez şampiyonluk moduna girmesiyle başlayayım. Yarın Şampiyon olamayınca kimse demicekki uzun vadede yola çıktı bunlar yada hedefler böyle konuldu diye... Söylenecek Söz şu olacak :ŞAMPİYON OLAMADIK. Doğrusumu ? değil... ama Şartlanmış ve inanmış bi Trabzonludan bahsediyoruk... Buda bi nebze olsun Tehlike demek kanımca. Sonra denilecek olanlarıda sende duyacan yok o alınsa bu alınsa felan filan ... Bunlarda yaşandı. Örnekleri çok geçmişte... :)

Serhat
07.01.2009, 00:48
Onur61 nerde kaldın yaw
Gelde Rusyadan haber ver rahat yatayım:D

Ümit Küçük
07.01.2009, 00:55
Onur61 nerde kaldın yaw
Gelde Rusyadan haber ver rahat yatayım:D

onura gerek yok kardes ben veriyim rusyadan haber
BHA scarface6161 rusyadan bildiryor.
flash flash flash trabzonspor rusyadan fatih tekke caner erkini bonservisiyle aldı.gökdeniz karadeniz ve arshavini yarım sezonluguna kiraladı. persembe günü saat 16:30 banko sözlesme imzalıycaklar:D
BHA=banko haber ajansı
afınıza sıgınarak

sifuni
07.01.2009, 00:58
b.h.a scarface6161 rusyadan bildiryor.
flash flash flash trabzonspor rusyadan fatih tekke caner erkini bonservisiyle aldı.gökdeniz karadeniz ve arshavini yarım sezonluguna kiraladı. persembe günü saat 16:30 banko sözlesme imzalıycaklar:D
b.h.a=banko haber ajansı
afınıza sıgınarak

onur ama biraz daha heycanli yapiyordu :D.haber ajansi falan degil duyum ve yönetim gibi kavramlar kullan ki daha bi afilli olsun :D

Ümit Küçük
07.01.2009, 00:59
sifuni kardes biz işleri büyüttük haber ajansı falan kurduk hep duyumları yazıyoruz tek rakibimiz fotomac:D

sifuni
07.01.2009, 01:05
iyi ozaman yayin haytinizda basarilar iyi balon sisir ozaman :D

Serhat
07.01.2009, 01:09
BHA scarface6161 rusyadan bildiryor.
flash flash flash trabzonspor rusyadan fatih tekke caner erkini bonservisiyle aldı.gökdeniz karadeniz ve arshavini yarım sezonluguna kiraladı. persembe günü saat 16:30 banko sözlesme imzalıycaklar
BHA=banko haber ajansı
afınıza sıgınarak

Ne kadr ugrasırsan ugras gardasım ... Onur Sallama ajansı kadar heyecan veremıyorsun :D

vatandas61
07.01.2009, 01:12
fener macina birsey kalmadi, bana transfer olmayacak gibi geliyor. Transfersiz sampiyonluk zor, hemde cok zor.
rakipler ikinci yarida iki kat daha iyi olacak, hele düsme mücadelesi veren takimlar.

Ümit Küçük
07.01.2009, 01:22
ya transferi falan bilmemde alalım su fatihi ne olur ya hastayım stiline tapıyorum asıgım futboluna hade kral be geri gel iki kral yanyana kampanyasını baslatcam ya hade be sadri baskan sevindir su usagı al fatihi ne olur

Mustafa Ayazoğlu
07.01.2009, 01:26
20 gün sonra Fener ile oynayacağız maçın önemi büyük tabi ki.
2. devre 7 maç var zor olacak (Fener, Ankara, Beşiktaş, Galatasaray, Gaziantep, Sivas, Fener) 5 deplasman :(
Açıkçası yapılacak 2 transfer ile bu maçları alırız diyenlere gülmekteyim.
Şuan ki kadro zor olsa bile şampiyonluk için yeterli.
Sezon sonu çok kaliteli transferler daha mantıklı.

Özkan
07.01.2009, 01:29
Belki saçma, çocuksu ve duygusal gelecek ama şampiyon olması durumunda ikinci efsâne kadro olacak ve yıllarca anlatılacak bir kadroda Yusuf Şimşek'i görmek içime sinmiyor. Ali Kemal Denizci, Şenol Güneş, Necmi Perekli gibi isimlerle Fatih Terim'in aynı takımda olması gibi birşey bu. Daha az antipatik birini bulsalar daha iyi olur.

TSKara61
07.01.2009, 01:44
Az once Fox Soccer Network'da gordum.

Denilson Manchester'a gelmis. Bolton Wanderers'lan gorusuyormus.

Zenit Arsenal'len Arshavin icin gorustugunu soyledi.

TSKara61
07.01.2009, 01:45
Bu arada bastan beri diyorum yonetim gereken takviyeleri yapsin yeter, isimler onemli degil cunku bastan transfer doneminin boyle olacagini tahmin etmistim. Bu saatten sonra alacagimiz her hangi bir topcu saniyorum herkez icin supriz olur.

zahido
07.01.2009, 02:19
Transfer mutlaka yapilicaktir.. Ersun hocanin demeci futbolculara guven verme adina yapilmis kanaatindeyim.. Herkes 1 transfere raziyken ben 2 transfer yapilacagini dusunuyorum..

Mehmet Sarigül
07.01.2009, 02:53
Transfer yapilmasin, hatta üc futbolcu gönderilsin.
Sampiyonluk sansimiz yüzde 30 artar!

TSKara61
07.01.2009, 04:25
Transfer mutlaka yapilicaktir.. Ersun hocanin demeci futbolculara guven verme adina yapilmis kanaatindeyim.. Herkes 1 transfere raziyken ben 2 transfer yapilacagini dusunuyorum..

Hoca transfer olmayacak diyerek oyuncularina guven verdikten sonra transfer yapip yalani ortaya cikinca ne olacak o zaman? Ersun Yanal ve yonetim takimin eksikleri oldugunu cogu zaman telafuz ettiler zaten, maksat oyunculara guven vermekse kadromuz yeterli ve transfer yapmiyacagiz derlerdi. Aksine eksikler oldugunu ama devamli bir sekilde devre arasinda oyuncu almanin ne kadar zor oldugunu soyluyorlar. Yani hepimizin dusledigi gibi 3-4 tane takviye hayal. Bence yonetimin illa takviye yapacagiz diye bir plani yok. Ucuza uygun bir futbolcu bulurlarsa takviye yaparlar. Su ana kadarda tavirlari bunu gosteriyor. Yusuf uygun ve ucuzdu, bonservisi yukselince transferden vazgectiler. Parola illa transfer olsaydi bonservisten biraz daha taviz verirlerdi.

Emirhan Makul
07.01.2009, 06:17
Yusuf'ta işlem tamam

Oldu olmadı, verildi verilmedi derken yılan hikayesine dönen Bursasporlu Yusuf´un transferinde en somut gelişme dün yaşandı. Süperstarla prensipte anlaşma sağlandı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_238456_yusuf0701_414_232.jpg

İyi başlamıştı...
Ve Trabzonspor Yusuf’un transferinde mutlu sona ulaştı. Her şey Ersun Yanal’ın devre arası transferi için yönetim kuruluna verdiği ‘onu alalım’ raporundan sonra Yusuf Şimşek ile yaptığı görüşmenin ardından başladı. Deneyimli oyuncunun, “Trabzonspor büyük kulüp, şampiyonluğa gidiyor. Tabi ki oynamak isterim” sözlerinin ardından herkes bu transferin oldukça kısa bir sürede sonuçlanacağını düşünse de işler hiç de beklendiği gibi gelişmedi. Karadeniz temsilcisinin her teklifi Bursaspor’un katı savunmasından döndü, önceki günkü görüşme ise ipleri kopma noktasına getirdi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_238456_sadri_yazici0701.jpg

Tam ‘bitti artık’ derken...
Trabzon Başkanı Sadri Şener, Antalya’da Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı’ya “İstiyoruz” mesajını yineledi. Bursa ise yine direndi, 900 bin TL’ye ek olarak Adnan’ı bonservisi, Ergin’i ise kiralık olarak istedi. Trabzon da teşekkür edip masadan kalktı. Ancak dün gece geç saatlerde flaş bir gelişme yaşandı. Tekrar temasa geçen iki tarafın yöneticilerinin Yusuf konusunda prensip anlaşmasına vardığı bildirildi. Buna göre Adnan ve Ergin Keleş’i Bursaspor’a verecek olan Bordo-Mavililer ayrıca 900 bin TL ödeyecek. Yusuf’un bir kaç gün içinde Trabzon’a gelerek imza atacağı belirtildi.

Erdem Keser
07.01.2009, 06:50
Haberin doğru olduğuna inanmak istiyorum.

Eğer doğruysa Yusuf takımımıza hayırlı olsun , Allah utandırmasın.

Mustafa K. Demirbaş
07.01.2009, 08:09
dünkü maçtan sonra da kanıtlandı, orta sahaya ve sol açığa transfer yapılması artık şart oldu inşallah en kısa zamanda transferler yapılır ve takıma katılıp çalışmalara başlar

Ertan 51
07.01.2009, 08:29
Adnan ve Ergin tam isabet,gitmelerinde fayda var zarar yok ta
1 Trilyon çok değilmi 33-34 yaşındaki futbolcu için
Sadri Baba nın bir bildiği vardır diyelim,hayırlı uğurlu olsun diyelim...

Hüseyin İlkin
07.01.2009, 08:36
Umarım doğru bir haberdir ...

Artık tek amacımız , bir sol açık olmalı . Haydi bekliyoruz .

Süleyman50
07.01.2009, 08:45
takviye yapılmazsa ikinci yarı işimiz çok zor........

Emirhan Ömeroğlu
07.01.2009, 08:55
yusuf ve bir sol açık bizi sezon sonuna kadar götürebilir inş. transferler yapılır..

Recep Alkan
07.01.2009, 08:58
yusuf ve bir sol açık bizi sezon sonuna kadar götürebilir inş. transferler yapılır..

kardeşim etma da. sende mi yusuf diyorsun.

güngör_81
07.01.2009, 09:15
Bu ne ya 2 futbolcu + Para ben buna inanmak istemiyorum.
Jübilesini bizde yapacak bir oyuncu için 2 tane genç oyuncu bunların bir tanesi Ergin olsa bile gönlüm elvermiyor.satmaya kalksan nerden baksan zaten onlardan 1'er lira alırsın.

TANZER09
07.01.2009, 09:28
3 sezondur takımda en görmek istediğim isimdi Yusuf, Denizlispor'da nasıl oynadığını hepimiz biliyoruz, verilen miktarın ehemmiyeti yok, tek faydalı olsun takıma...
Başkana teşekkür ederim

Napoleon61
07.01.2009, 09:28
Ergİn - adnan - ferhat trabzonspor da kulube de dahİ oturabilecek kapasİtede oyuncular deĞİldİr . Elden Çikarilmazlarsa sonlari erdİnÇ - hasan - jabİ den farksiz olucaktir. Bu Şartlarda takas ta kullanilmalari en etkİn ÇÖzÜm yoludur.

Emirhan Ömeroğlu
07.01.2009, 09:46
kardeşim etma da. sende mi yusuf diyorsun.

alkan abi yusuf diyorum bu zamanda alabilceğimizin en iyisi bu.. bize 6 ay oynasın yeter.. devre arasında yapabilceğimiz 10 numara formatındaki en iyi transfer.. bence

Hüseyin Kurt
07.01.2009, 09:51
alkan abi yusuf diyorum bu zamanda alabilceğimizin en iyisi bu.. bize 6 ay oynasın yeter.. devre arasında yapabilceğimiz 10 numara formatındaki en iyi transfer.. bence

yusuf devre arasında alınabilicek en iyi futbolcuların başında geliyor.
yaşı ne olursa olsun bence bize faydalı olacatır.

S.DEMİRCİ
07.01.2009, 09:52
sol açık konusunu bir türlü aklım almıyor. herşeyi iyi planlayan yönetim ve hoca bu konuda neden bu kadar eksik kaldılar anlamış değilim..

Jester
07.01.2009, 09:52
Taraftarımızın büyük kısmı kabul etmek istemese de yönetim ve hoca çok net bir şekilde şampiyonluk hedefini bu sene değil, önümüzdeki sene için koyduklarını aylardan beri bas bas bağırıyorlar.

Kendi adıma bu yaklaşımı prensipte gerçekçi buluyor ve saygı duyuyorum.

Ancak;

Süreç içinde iki tane hesapta olmayan gelişme yaşandı:

1-Rakiplerin fazla puan kaybı nedeniyle kendimizi ligin zirvesinde bulmamız
2-Tam 6-7 takımın birden birbirine yakın puanlarda kümelenmesi

Büyük çoğunluk ilk gelişmeden ötürü transfer istiyor; iki üç eksiği giderip bu fırsatı değerlendirelim, şampiyon olalım hesabı.

Benim gerekçem ise ikinci nokta. Yani eğer transfer yapmazsak, bu tabloda ligi 5.-6. bitirmemiz işten bile değil. Tabii ki yaparsak hiçbirşey garanti değil ve tabii ki bu durum herkes için geçerli ama eğer ilk dörte girmezsek, bu sene için konan Avrupa Kupaları hedefi de ıskalanmış olur, ki bu da yapılan yatırım karşılığında kabul edilemez bir durumdur.

Laf olsun diye değil, gerçekten ihtiyacımız olduğundan dolayı transfer istiyoruz.
Kulübeye adam almak kadar katkısı sınırlı oyunculara önemli paralar vermenin de bir ısraf olduğunun hatırlanmasını istiyoruz!

LazAnisT
07.01.2009, 09:58
Kulübede Adnan yada Ergin oturacağına Yusuf otursun.(Ki Yusuf tek ayağı sakat olsa bile bu takımda oynar.)

karatasof
07.01.2009, 10:09
Adnan + Ergin Keleş + 900.000 TL = Yusuf Şimşek !!!!
Bu alışverişten TS'un ne kazanacağını ikinci yarı başlayınca görebileceğiz ancak Bursa'nın Trabzon menşeili Başkanı İbrahim Yazıcı'nın kasasını doldurduğu şimdiden belli.

Şahin_53
07.01.2009, 10:19
Yusuf buraya Yusuf buraya.......

İnşallah olmuştur.....

Bu duygularım yusufun denizliye transferindenden sonra hep vardı......

Hadi yusuf....

ALLAH utandırmasın.......

Her_Zaman
07.01.2009, 10:22
hayırlı olsun yusufu transfer ettik..Artık jübelsinide yaparız

Dursun Kaplan
07.01.2009, 10:22
Yusuf bu ligde en kaliteli futbolcular sıralaması yapılsa ilk üçe girer. Ayağında top tutan,kolay adam eksilten,orta sahada beyin bir futbolcu. Bizim takımımızda iş yapar. Hemde fazlasıyla iş yapar. Adamın tecrübesi yeter. ;)

İnşallah olur diyorum ben.

Ertan 51
07.01.2009, 10:25
kulubemiz gerçekten çok yavan
sezonun ilk yarısında, sonradan oyuna giren oyuncularımızı bi düşünelim
Ferhat-Adnan-Barış-Tayfun-Ergin-Isaac
hangisi oyunun akışını değiştirebilir-hangisi kilit açabilir?
kesinlikle 2 transfer ara sezonda,2 transfer de sezon sonunda şart
hemde direk katkı yapacak oyuncular,
para olayını da düşünüyorum tabiki şu şartlarda
hele de bu kadar özveriden sonra zor ama şampiyonluk istiyorsak transfer şart.

Serhat
07.01.2009, 10:25
Adnan + Ergin + 900 bin TL ...
Keske Para kazanabilecegimiz bir kisi icin takasta kullanılsaydı...
Özer gibi ...
Doğruysa Haber Yusuf hayırlı olsun ... Hiç yoktan klubede koz olarak durur...
Oyunun kaderine direk katkı yapacağından şüpem yok... Başarılı olur inşallah.

karatasof
07.01.2009, 10:30
Yusuf transferi bana Ceyhun'u anımsattı,onu da devre arası almıştık,ona da büyük umutlar beslemiştik,o da bir zamanlar fb'de forma giymişti vb.Ancak sonu hiçte iyi bitmemişti.Umarım yanılan ben olurum ancak Yusuf transferinden de pek fazla umutlu değilim.

Kasım BEKTAŞ
07.01.2009, 10:33
eğer yusuf'un transferi gerçekleştiyse bizim için olumlu bir durum...ikinci yarıda çok zor maçlar oynayacağız topu ayağında tutabilen sakin tecrübeli orta saha oyuncusu lazımdı...şu şartlarda türkiyedeki en iyi tercihlerden birisi yusuf'tur..inşallah kazançlı çıkarız...

EmrahYalçınalp
07.01.2009, 10:34
Yusuf bence de faydalı olacak. Colman'ın ve Selçuk'un altından kalkamayacaklarının artık kesinleştiği bir yüktü ortasahada top tutup dağıtmak. Yusuf en azından geçiş dönemi için bir çözüm olacak. Beni asıl kızdıran mesele haydi Selçuk neyse, tahmin edildiği gibi oynayamadı ama Colman'ı defalarca seyreden kişilerin bu ağırlıkta ve güçsüzlükte birini nasıl olupta bu yükün altına soktukları. Sene başında Bursa'nın verdiği paranın yarısını verir Yusuf'u alırdık. Adnan ve Ergin kayıp değil ama 900 bin lirayı kendi param kadar değerli görüyor ve üzülüyorum. Herşeye rağmen faydalı olacaktır. Umarım Trabzonspor'un farkında, artık meslek hayatının sonlarına yaklaştığının ve davranışlarının buradaki ömrünü belirleyeceğinin de bilincindedir. Beni endişelendiren şey Yusuf'un yaşı ve kapasitesi değil, davranış biçimi. Çok daha kalifiye olmasına rağmen Tekke'nin dönmesini istemiyordum ben, bir de Yusuf çıkmasın şimdi...

CAFER ÖZER
07.01.2009, 10:40
Keşke Yusuf İçin bu kadar Uğraşacaklarına,Sezon başında Yaşlı deyipte FİGO yu redetmeselerdi.
Bence FİGO daha faydalı olurdu.
Yaşlı dediler,Şimdi Yusufla uğraşıyorlar,Bursasporda naza çekiyor.
Figo sezon başında bizde olsa idi,Şu an açık ara liderdik.

aaahmet61
07.01.2009, 10:41
dünkü maçta yedek kadromuzu gördükden sonra yusuf hayli hayli oynar.

littlebighorn
07.01.2009, 10:42
900.000 TL yerine Ferhat' ı da verselerdi iyi olurdu. Bir taşla iki kuş misali.

sifuni
07.01.2009, 10:43
figoyla yusufun yasi ayni olabilir ki yusuf biraz daha genc ama maliyeti hic ayni degil figo gelseydi senelik en az 3,5 milyon € alirdi yusuf ise en fazla 1,5 milyon € alacak tamam katkilari ayni olamaz ama figonun maliyetinle selcuk,gökhan,colman i aldilar

Gürkan
07.01.2009, 10:45
İki oyuncu + 900 bin. ve bunca uğraş. Artık herkes bunların üstüne Yusuftan her maç çok şeyler bekleyecek. Yusuf yararlı olurmu olabilir ama bu kadar beklentinin altından kalkar mı orası büyük soru işareti. Ne zaman uğraşla zar zor bir oyuncu aldık beklentiler direkt yükseldi. Alınma isteği karşı tarafın pazarlık gücünü arttırdığı gibi tarafatarında oyuncudan beklentisini ister istemez arttırıyor.

Serhat
07.01.2009, 10:47
figoyla yusufun yasi ayni olabilir ki yusuf biraz daha genc ama maliyeti hic ayni degil figo gelseydi senelik en az 3,5 milyon € alirdi yusuf ise en fazla 1,5 milyon € alacak tamam katkilari ayni olamaz ama figonun maliyetinle selcuk,gökhan,colman i aldilar

2 milyon € ya ödeme şartlarını sordugu haberi vardı yanılmıyorsam...

Benim takıldığım bi konuda Bursaspor... Bukadar çingene pazarlığına çevirmenin anlamı ne bunu anlamadım ... Yusuf bu saatten sonra onlara faydalı olmayacak ... Ama bukadar bulanık kafanın toparlanmasıda kolay değil ... Bize etkileri nasıl olacak eger geldiyse bunuda zaman gösterecek Hayırlı olsun ...

Erkan SUİÇMEZ
07.01.2009, 10:49
ne 1,5 milyon euro mu?ne yaptın kardeşim.en fazla alacağı 700-800.000 eurodur..bursa 1,5 milyon euro verebildiğini düşünebiliyormusun?

Ertan 51
07.01.2009, 10:49
2 futbolcu verileceğine inanmıyorum
700-800 arası euro artı 1 futbolcu
2 kişi veirsek biraz komik duruma düşeriz 34 yaşındaki oyuncu için.

a d bacan
07.01.2009, 10:52
fener maçını çevirse helal olsun o para
sonrada bir iki maç daha çevirdimi bedavaya gelmiş sayılır benim nazarımda

Hekimoğlu
07.01.2009, 10:52
İki futbolcu dediğimiz kişiler kim adnan ve ergin 16 maçta ben bir tek adnan'ın ibb maçında 15 dakikasını hatırlıyorum bize katkıları sıfır oturdukları yerde para alıyorlarsa zararları var demektir bu transfer bedavaya geliyor bence.

Travelair
07.01.2009, 10:53
Ben farklı düşünüyorum. Keşke versek de kiralık değil bonservisiyle 2'şer 2'şer versek. Komik duruma böyle yetersiz futbolcular düşürüyor. Hem de yer kaplıyorlar. Takas yaparak bunları eritmeliyiz. Bonservisiyle, olmadı kiralık. Mesela gençleri kiralık Manisa'ya gönderip ordan Sezer Öztürk'ü alabiliriz

Ertan 51
07.01.2009, 10:56
İki futbolcu dediğimiz kişiler kim adnan ve ergin 16 maçta ben bir tek adnan'ın ibb maçında 15 dakikasını hatırlıyorum bize katkıları sıfır oturdukları yerde para alıyorlarsa zararları var demektir bu transfer bedavaya geliyor bence.
=)
bende aynını düşünüyorum tabi de
demek istediğim 34 yaşındaki adama 1,5 Trilyon artı 2 futbolcu dışardan bakınca dalga konusu olur diye korkuyorum,
yoksa bana kalsan yanlarına Adnan'ı da veririm 3 kişi gönderirim yani...

Süleyman50
07.01.2009, 10:56
yusufun kesinlikle faydalı olacağına inanıyorum....

Adem Erdoğan
07.01.2009, 11:01
Adnan ve Ergin'in gitmesinin kazanç olduğunu düşünüyorum.Yusuf'un bonservisine verilen 900binden Adnan+Ergin'in aldıkları yıllık ücretler düşüldüğünde Yusuf'un bonservisi ortaya çıkar.

Diğer yönü ise yedek klübesinde 'yetenekli' 2 futbolcu olacak.
Dikta rejiminden üstümüze yapışanları yavaş yavaş düşürüyoruz yakamızdan.Bu tarafı daha güzel.

34 yaşındaki bir futbolcu için bu kadar ısrar gereksiz ama Yusuf'un kalitesi ortada faydalı olacağı kesin.Özellikle Colman ve Selçuk daha rahat oynayacaklardır.

Hüseyin Kurt
07.01.2009, 11:01
adnan yada ergin gibi 5 tane futbolcun olacağına yusuf gibi 2 tane futbolcun olsun yeter.

Mehmet_Mercanlı
07.01.2009, 11:05
700 Bin € değil arkadaşlar

700 bin TL

Erdem Keser
Klasik bir tabir olacak ama , Yusuf sahanın ortasına sandalye atıp otursun , yine de bu takıma faydalı olur.En azından garibim Selçuk'la Colman'ın pas alışverişinde bulunabileceği bir oyuncu kazanmış oluruz.Oyunumuz rahatlar , son dakikalarda işkence çekmemiş oluruz.
Herşeyden önce adam eksilten , nerede ne yapması gerektiğini bilen bir oyuncu kazanırız.
Haberin doğru olduğuna inanmak istiyorum , inşallah hayırlısıyla imzasını atarda kampa biran evvel katılır.

MeNdaKkaDukKa
Arkadaşlar biraz sabır yahu !!!

Bir hazırlık maçı edasında geçen maçtı hemen bunun etkisinde transfer yapılmaz bence biraz olumlu şeyleri görelim !

Colman forvet arkası bence daha verimli olabiliyor dünkü maçtaki gibi atakları başlatan bir isimdi kötü maçın en iyisiydi...

Bu takımda aslar oynamadı ve Ceyhun maçta okadar etkiliydiki attığı gollerle beni şaşırttı...

Bu bir gerçekki bu takımın forveti bence Umut Bulut olamaz Isaac 2 tane alda at denilen pozisyonu değerlendiremedi vuramadı bile topa...

Yusuf'un illaki katkısı olacaktır bu takıma ama bence söylenen rakamlar çok uçuk 900milyar + Adnan + Ferhat bence mantıksız... Oldu olacak en mantıklı teklif 600 milyar + Ferhattır... Adnan 'a gerektiği kadar bence şans verilmedi hala bu takımda alternatif olabilir ortasahaya ama Ferhat bu kafa ve kapasiteyle asla...

Fatih Tekke hani alınsa :(

Cemalettin Taşkın
07.01.2009, 11:06
bu yusuf haberi sadece fanatikte var spor sitelerinde de görünmüyor.

Erkan SUİÇMEZ
07.01.2009, 11:07
Ben farklı düşünüyorum. Keşke versek de kiralık değil bonservisiyle 2'şer 2'şer versek. Komik duruma böyle yetersiz futbolcular düşürüyor. Hem de yer kaplıyorlar. Takas yaparak bunları eritmeliyiz. Bonservisiyle, olmadı kiralık. Mesela gençleri kiralık Manisa'ya gönderip ordan Sezer Öztürk'ü alabiliriz
katılıyorum.sezer öztürk ,engin baytar ,erhan küçük hala başka takımların listesinde değiller.en azından gündemde değiller.bu dönemde ucuza alabilir yada takas yoluyla.katkıları olacağına eminim.

Ertan 51
07.01.2009, 11:08
700 Bin € değil arkadaşlar
700 bin TL
eğer öyleyse çok güzel haber
bak demekki hep kulaktan dolma haberlerle fikir yürütüyoruz(bende dahil)
hele var bi yanlışlık diyordum,Sadri baba işini bilir hadi hayırlısı...

Ümit Küçük
07.01.2009, 11:09
yusuf işi çok uzadı kaldki 1 gazete dısında diger tüm gazetelerde olmadı diyor

Adem Erdoğan
07.01.2009, 11:10
Yönetim 900bin veriyosa haber doğrudur.Bursalılar bu parayı kabul etmiyoruz satmıyoruz derseler bıraksınlar futbolu gidip turşuculuk yapsınlar.O kadar eşek olamazlar yani.

hüseyin1975
07.01.2009, 11:10
Bakiyorumda Yusufu hemen almisiz.

Daha resmi aciklama yok.

Bir Fanatikde yaziyor ve bizlerde hmen Transfer olmuscasina yararli olurmu diye tartisiyoruz.

Bence bekleyelim biraz.

Kazım Uzunboy
07.01.2009, 11:11
Yusuf bu ligde en kaliteli futbolcular sıralaması yapılsa ilk üçe girer. Ayağında top tutan,kolay adam eksilten,orta sahada beyin bir futbolcu. Bizim takımımızda iş yapar. Hemde fazlasıyla iş yapar. Adamın tecrübesi yeter. ;)

İnşallah olur diyorum ben.

Poyraz'a aynen katılıyor ve ekliyorum.

Defansta tecrübesinden büyük fayda gördüğümüz Song gibi bir oyuncumuz var.

Yusuf'ta Song'un defansta yaptığı işi ortada yapabilecektir.

x_man
07.01.2009, 11:18
song ingilterede faransada kamerunda üst düzey takımlarda ve kend ülkesinin kaptanı olarak oynadı Allah aşkınıza yusuf nerelerde oynadı ve ne kadar başarılı oldu tutturmuşuz yusuf yusuf sezon başı millet yıldırayda yıldıray diyordu şimdi kimseden ses yok oysaki yönetim istese yıldırayı alabilir vede yusuftan çok daha faydalı olur

Tolpaş61
07.01.2009, 11:18
amma meşgul etti gündemi bu transfer.yahu en eksik bölge sol traf.yönetim transfer yapacaksa ağırlığını oraya versin.

Ayhan Çolak
07.01.2009, 11:19
sanıyorum transfer olmayacak. göksu alhas sağ bek gibi oynadı,yeni transferimiz o olur. kriz meselesini maalesef olumlu anlamda kullanamadık. çünkü sezona fazlaca maliyetle girildi. başkanımızn dediği gibi fazla transfer bir yerden patlayabilir.ancak ben dünkü maçlardan sonra bonservis bedeli olmayan fatih ceylan ve gbb de kiralık oynayan cafercan aksu nun takımımızda oynayabileceğini gördüm. özellikle ergin keleş,adnan güngör, ferhat çokmuş lu bir yedek kulubesinde daha şık dururlardı diye düşünüyorum.

x_man
07.01.2009, 11:24
sanıyorum transfer olmayacak. göksu alhas sağ bek gibi oynadı,yeni transferimiz o olur. kriz meselesini maalesef olumlu anlamda kullanamadık. çünkü sezona fazlaca maliyetle girildi. başkanımızn dediği gibi fazla transfer bir yerden patlayabilir.ancak ben dünkü maçlardan sonra bonservis bedeli olmayan fatih ceylan ve gbb de kiralık oynayan cafercan aksu nun takımımızda oynayabileceğini gördüm. özellikle ergin keleş,adnan güngör, ferhat çokmuş lu bir yedek kulubesinde daha şık dururlardı diye düşünüyorum.

hakkaten haklısın fatih ceylan bedava adam hiç yoktan iyiydi anlaşılan transfer yapılmayacak gibi benimde umudum kalmadı gibi sol içinaday bile yok yönetiminmazeretleri var oysa şimdiden herşey netleşmeliydi bu saatten sonra yapılan transfer biraz zorlama olur gibi geliyor fenerin josicosu gibi olmasında

Serhat
07.01.2009, 11:25

Sezer iyide yatırım olurdu... Sporx te olan haberde ise Galatasarayın ilgilendiği yazıyordu... Ama Baya oldu ... Bu Oyuncu kesinlikle değerlendirilmeli bence... Sonra çok para versekte alamıyoruz...

http://www.sporx.com/futbol/superlig/136765/

Ümit Küçük
07.01.2009, 11:27
ersun hoca dün macdan sonra ortasahaya ve sol acıga bir oyuncu iştemis DHA nın haberine göre

x_man
07.01.2009, 11:29
ersun hoca dün macdan sonra ortasahaya ve sol acıga bir oyuncu iştemis DHA nın haberine göre

daha yenimi istemiş:) DHA YA bak ne habercilik yapmış hani derlerya malumun ilanı:)

TSezgin61
07.01.2009, 11:31
yönetimi ve ersun hocayi acimasizca elestirmeye gerek yok...

kulüpte para yok. yönetim cekiniyor hata yapmaktan. cünkü verilecek parayla en az 70% verim almak istiyor. buda kolay degil. sol kanada kesin olarak alinir diye düsünüyorum. orta sahaya olsa süper olurdu ama anlattigim sebepten dolayi zor.

simdiye kadar hep 1-2 transferi yapmadik diye sampiyonluklari kacirdik. yönetim bunu önceden kestiremiyordu. parasi oldugu halde ya begenmiyordu (güya), yada "ne gerek var" diyip gecistiyordu.

bu sefer yönetimde biliyor, 1 sol kanat 1 orta saha = sampiyonluk!!!... ama ellerinden birsey gelmiyor...

Ümit Küçük
07.01.2009, 11:32
daha dogrusu acil takviye yapılmasını istemis kısa zamanda kopylayamıyorum buraya sporx de var haber
bence yönetimde para var ama bu transferin bu kadar sarkmasındaki olay bana göre yattara eger yattarayı satarlarsa büyük bir yıldız alacaklar gibi geliyor yattaraya resmi teklif gelmesini bekliyolar diye düsünmeye basladım acıkca

annttiigs
07.01.2009, 11:35
doğruysa da iki futbolcudan birisi kiralik, öteki bonservis.