PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 20:23
bence sistem bunu gerektiriyorr
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/448000254b7490d229e51b54039528c302bb2f96b0d028c48f 3ab6d7a5aaffbb3637805ceed05914270219f3d542060dbdc0 6b75fa94236f15013

söylemeden edemiyecegim "bunlardan bizde cok var!" :D

Arif Timurcioğlu
colman la selcuk ıkısı bıle ortasahayı kaldıramıyor. selcuk tek basına mı kaldırcak ortasahayı.
bu sıstemle cok gol yerız demıyorum cok fark yerız.
ortasahaya ısıran topcu sart huseyin gibi olmadı aurolio gibi colman selcuk nazik topcu defansıf ozellikleri fazla olmadıgından ortasaha zayıf duser.3 lu orta saha sart.hoca yusufu dırek oynatmak ıcın alıyorsa ozman colman ı kesecek forvet 1 ıneceksol kanat olmucak. insanlah dırek oynatmak ıcın almıyodur.
bizim acilen ıhtıyacımız olan bolge sol kanattır.
..................sylva..............
ugur...song......egemen...cale
................huseyin..............
......selcuk.......colman.........
yattara...................solacık...
..............gokhan................. Kalite bir sol açık olursa mantıklı ama nerde öyle bir adam.

Bekir
Bu sezon Bosanalılar Bundesliga'nın altını üstüne getirdi . Son 3 senede de Bosnalı oyuncu sayısında muazzam bir artış var .

Bosna önümüzdeki 10 yılda Avrupa'nın top 10 milli takımlarından biri olabilecek potansiyelde . Eğer orayı bir-bir buçuk yıl daha görmezsek artık bakmasakta olur .
farabi abi shikabalayı sen istiyordun??sence almaya kalksak maliyeti ne olur??yusuf transferimi daha isabetli olur yoksa shikabala transferimi??

x_man
02.01.2009, 20:24
caner özer ve tekke çok şey mi istiyorum:)

Bekir
02.01.2009, 20:24
Kalite bir sol açık olursa mantıklı ama nerde öyle bir adam.
şaka yapıyosunn...:(:(

Bekir
02.01.2009, 20:26
Tamam işte elimizde Şota ve Arçil gibi iki örnek varken ve ayrıca hemen komşumuz, trabzona kaç saat ki?
Herşey bizim lehimize.
daha once sota ve arcil bize bircok futbolcu onerdi sagolsun nuri bey hiç ilgilenmedi ne yapsın adam devlet hazinesini somurmekten futbolcu almaya vakit bulamıyodukii..

Arif Timurcioğlu
02.01.2009, 20:28
şaka yapıyosunn...:(:( Şakayla ne alakası var bunun anlamadım ben şimdi. O bölgede oynaması demek asist ve gol yükünü çekecek çok kaliteli, bitirici bir adam olması lazım. Kim var maliyeti ne kadar?

Manu61
02.01.2009, 20:29
caner özer ve tekke çok şey mi istiyorum:)
Bu soruyu aynanın karşısına geç ve kendine sor :)

Bekir
02.01.2009, 20:33
Şakayla ne alakası var bunun anlamadım ben şimdi. O bölgede oynaması demek asist ve gol yükünü çekecek çok kaliteli, bitirici bir adam olması lazım. Kim var maliyeti ne kadar?
pardon mesajlar karısmıss senden alıntı yapmısım yanlıslıkla:D
o bolgede bize shikabala lazım maliyeti 1.5 milyon euro:D

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 20:39
pardon mesajlar karısmıss senden alıntı yapmısım yanlıslıkla:D
o bolgede bize shikabala lazım maliyeti 1.5 milyon euro:D

keşke yönetim shikabalayı görse muhteşemmiş:D fiyatıda okdar pahalı değil....

.....
02.01.2009, 20:42
İzleme komitesi bir şekilde shikabala ya da yassine chik(tam ismini unuttum :) ) izlemiştir.

Tek isteğim ikisinden birini Trabzonspor a görmektir. Bu konuda takımımıza onları daha belirgin göstermemiz lazım. Gerisi Ersun hocaya kalsın.....

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 20:42
saka yaptim tabi,sizin Shikabala fizigi güclü hizli teknik bir oyuncuya benziyor tabi takip etmeden sirf video görüntülerden cikarabildigim....

Arif Timurcioğlu
02.01.2009, 20:43
------yattara------------------sol açık-------
----------------gökhan---------------------
Shikabala kimdir kaç yaşındadır bilmem ama eğer böyle oynanacaksa o bölgeye gerek tecrübesiyle gerek asist ve golcülüğüyle bir adam lazım. Yani kolay değil bu transferi yapmak. Bu bölgede genç ve yenekli bir isim alırsak zaten böyle oynamayız oyun içinde değişir sistemimiz.

Muhammet
02.01.2009, 20:45
Bu Shikabala kimdir nedir nerde oynuyordur ne oynuyordur?

Bilen iyice paylaşssa güzel olur.

Travelair
02.01.2009, 20:46
Shikabala'nın görüntüleri eski şu an ne durumda acaba bir video görüntüsüyle ne kadar doğru karar verilebilir bilinmez diğer yandan Zamalek ile Yunan kulübü arasında bu transfer yüzünden anlaşmazlık vardı ne oldu... Yassine Chikhaoui ise tatlı bir hayal gibime geliyor

Ekrem D.
02.01.2009, 20:46
Peki bu Shikabala'dan yönetimin ne kadar haberi var?

.....
02.01.2009, 20:47
Serdar abimiz bu konu hakkında daha önce bizi çokca aydınlatmıştı.

Şuan da ne durumdalar bir bilgin var mı Serdar abi :) ?

orhan52
02.01.2009, 20:52

Ben de merak ettim.Bilen arkadaşlar yardımcı olsun.Aymanla aynı takımda imiş.Aymanla tanışan arkadaşlar aymandan bilgi alıp bizleride bilgilendirebilirmi acaba?

vse61
02.01.2009, 20:54

Valla Ayman'ın takım arkadaşı.. adam belki çok iyi adam olabilir ama bu youtube çıktı bilmiyorum iyi mi oldu.. Eskiden olsaydı, bizim defansta bi iskender wardı, onun ortasahadan gelen topa cezasahası dışından vurduğu doksana giden bi rövaşata vardı, ondan bi youtube görüntüsü yapardık hemen milyonları dökerdi bütün takımlar :)

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 20:56
o kadarda degil yetenekli bir oyuncuya benziyor...

Bekir
02.01.2009, 20:57
Shikabala'nın görüntüleri eski şu an ne durumda acaba bir video görüntüsüyle ne kadar doğru karar verilebilir bilinmez diğer yandan Zamalek ile Yunan kulübü arasında bu transfer yüzünden anlaşmazlık vardı ne oldu... Yassine Chikhaoui ise tatlı bir hayal gibime geliyor
bu sezon hemen hemen tum maclara cıkmış..paoka transferi konusuna gelince daha cok genc yasta 18 yasında mısırdan yunanistana geldi adamdan o zaman nasıl bi beklenti vardı bilemem..ama bi futbolcunun 18 yasında bu kadar uzak bi yerde uyum saglaması zor bi durum..ayrıca paok bu transferden zarar etmedi 4 katı fiyatla geri yolladı bu futbolcuyu(transfermarkt).250 bin euro-500 bin euro

en onemli avantaj ise aymanın takım arkadası olması.

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 20:59
arkadaslar bizim Oyuncu Izleme Komitesinde tam olarak kimler var. Resmi sitemizde bulamadim.

Travelair
02.01.2009, 20:59
Haberi yoktur zaten fazla tanınan bir oyuncu değil... Kalitesi hakkında bir fikrim yok çünkü futbol sadece çalım atmaktan ibaret değil diye düşünüyorum. Alanzinho, Abdou Razack Traore daha çok tanınıyor :) Şahsen ben Guerreiro'yu tercih ederim ama onun da takip edeni çok. Rosenborg'un oyuncuları iyi gözüküyor onlara da eğilmek gerek bence

Bekir
02.01.2009, 21:00
Zamalek - Al Ahly arasında oynanan derbi dünyanın en büyük derbisidir çünkü bu derbilerde hakemlerin de etki altında kalacağı düşünülerek Avrupa ülkelerinden hakemler getirtilir. Mısır'ın başkenti Kahire derbisinin temelleri 1911 yılında Zamalek'in kendi rakibini yaratmasıyla atıldı.

İki takım arasında oynanan derbilerde şiddet olaylarına da rastlanır ve Uluslararası Kahire Stadı'nı bu maçta 100 bin kişi doldurur. Ayrıca sadece tribünde değil, kavgalara sahada da yaşanır. 100. Kahire derbisinde SHİKABALA adındaki bir oyuncu, tahriklere dayanamayıp rakibine saldırdığı için Mısır Federasyonu tarafından cezalandırıldı.

tarıkk
02.01.2009, 21:02
Hüseyin daha bebek olabilir ama ben seni hüseyin in kişiliğine laf attın diye bir şey demedim ama eleştirmek biraz ağır olur tabiki hataları olacak o kacınılmaz ama hüseyin cani gönülden oynuyor çünkü o TRABZONLU ve gercek bir TRABZONSPORLU bu takım yenildiğinde en cok üzülen odur yakından tanıdığım için söylüyorum bu bizim taraftarlarda olan bir şey hep hüseyin suçlu böle olmaz yattaraya yapılanların veya diğer yabancılara yapılanlar tribün tarafındann hangisi hüseyin e yapıldı son olarak hüseyin bu TRABZON topraklarının uşağıdır ona sahip çıkalım sadece ona değil hepsine çünkü TRABZONSPOR forması gercekten kutsaldır

Bekir
02.01.2009, 21:03
Haberi yoktur zaten fazla tanınan bir oyuncu değil... Kalitesi hakkında bir fikrim yok çünkü futbol sadece çalım atmaktan ibaret değil diye düşünüyorum. Alanzinho, Abdou Razack Traore daha çok tanınıyor :) Şahsen ben Guerreiro'yu tercih ederim ama onun da takip edeni çok. Rosenborg'un oyuncuları iyi gözüküyor onlara da eğilmek gerek bence
ben videodan izledigim kadarıyla teknigi ön planda bi oyuncu guerrieroyu herkes biliyo pas teknigi olsun top surme olsun herşeyi on planda ama vitrinde olan bi futbolcu 5 milyon euro dan aşagı bi fiyata satıcaklarını sanmıyorum..5 milyon yuksek para degil ama once basarı ondan sonra sansasyonel transfer diyorum.

Manu61
02.01.2009, 21:04
Dünya'nın en büyük derbisimi :D Afrika kıtasının en büyük derbisi olabilir..Oyuncuyu izledim videodan güzel hareketleri var ama biz Mısırdan topçu aldığımız zaman genelde o topçu patlıyor kalsın bence..

Bekir
02.01.2009, 21:06
Dünya'nın en büyük derbisimi :D Afrika kıtasının en büyük derbisi olabilir..Oyuncuyu izledim videodan güzel hareketleri var ama biz Mısırdan topçu aldığımız zaman genelde o topçu patlıyor kalsın bence..
kac tane mısırdan topcu aldın sayed moowad hariç aldık da ben mi bilmiyorum??ayrıca moowad elimizde mi patladı??patlama diyosan tomas jun derim..moawad dan zarar etmedikki

tarıkk
02.01.2009, 21:12
TRABZONSPOR bence caner'i transfer yaparsa ilk defa transferde bocalayabilir daha yetenekli bir futbolcu da alınabilir türkiye den mesele i.b.b de oynayan erman kılıç takip edilmeli pire qibi adam uçuyor bizde daha iyi oynayacağını sanıyorum

Serdar A
02.01.2009, 21:14
farabi abi shikabalayı sen istiyordun??sence almaya kalksak maliyeti ne olur??yusuf transferimi daha isabetli olur yoksa shikabala transferimi??

Geçen sene bonservisi bu kadar değerli değildi . Bu sezon performansı katlanarak arttı ve Paok ile olan ihtilafta Zamalek'in istediği şekilde çözüldü . Şu an değeri tahmin ediyorum 2 milyon euronun altında değildir .

Geçen sene Trabzon Mısır'da bir çok girişimlerde bulunmasına rağmen sonuç çıkaramımıştı . Şimdi bu güne bakıyoruzda , biraz daha cesaretli davranıp Amr Zaki'yi almak varmış . Ya da çok daha uygun fiyatlara Shikabalayı kadroya katmak .

Shikabala'nın şu an ki düzeyi Yattara'nın Belçika'daki düzeyinden aşağıda değil . Ancak shikabalayı geçen sene Yattara fiyatına alabilirdik , bu sezon değil .

Mısır , Tunus , Fas gibi Kuzey afrika ülkelerinde ağırlığımız olmalı . Trabzonspor'un genel olarak isabet sağlayabileceği iki bölge var . Biri Kuzey Afrika , diğer Balkanlar . Bu bölge ülkeleri futbol altyapısı olarak büyük gelişim içindeler , aynı zamanda Hırvatistan ve Sırbistan hariç futbolcular belirli bir düzeye gelene kadar bonservis değerleri ulaşılabilir düzeyde kalabiliyor .

Bu ülkeler kültürel olarak diğer pazarlara nazaran Trabzon'a daha uygun . Özellikle Afrika için Tunus , Balkanlar için Hırvatistan . Örneğin Tunus'dan Esperance Tunis , Etoil Sahel ve Club Africian . Bu kulüpler tüm afrikadan futbolcu transfer edebilir . Hırvatistanda altyapılarıyla öne çıkan çok fazla kulüp var . Hırvatistan hem Bosna pazarının hemde sırbistan pazarının aynı anda değerlendirilebileceği çok önemli bir lig . Ya da doğrudan Türkiye'de çift pasaport için büyük avantajları olan Bosna futboluna eğilinebilir . Zeljeznicar sarajevo , Fk Sarajevo bunlar tam bir futbolcu fabrikası .

Türkiye 2. liginde bölgesel takımlarımıza rakip pilot takım yaratmak yerine bütün Trabzon takımlarının altına imzasını atacağı ortak bir futbolcu geliştirme programı açıklanabilirdi . Çanakkale Dardanel yahut fenerden önce davranabilseydik Buca ile pilot takım anlaşması imzalanabilirdi . Karadenizspor'a harcanan milyon dolarlar ve akıl almaz menajerlik komisyonlarını düşündüğümüzde , bu yapılanma bize en azından bir kaç milyon ytl tasarruf yaratabilirdi . Giresun Ordu , Rize gibi Bank Asya takımlarımızla protokol yapıp sadece bu kulüplere futbolcu kiralama kararı alabilirdik . Çeşitli transfer öncelikleri karşılığında .

Altyapının başına Sadi hoca yerine gerçekten bu alanda kendini kanıtlamış ve yetenekli bir hoca ile anlaşabilirdik . Örneğin Ali Yavaş .

Sadece Gökhan'a harcadığımız bonservis 11 milyon ytl . Karadenizspor'un kulübe getirdiği ek yük 5-6 milyon .

Konuyu bilerek dağıttım :) . Küresel krizin yavaş yavaş futbolu etkisi altına alması Trabzonspor gibi bir kulüp için büyük bir avantaj . Ancak görüyoruz ki bunu lehimizden çok aleyhimize kullanıyoruz .

Manu61
02.01.2009, 21:16
kac tane mısırdan topcu aldın sayed moowad hariç aldık da ben mi bilmiyorum??ayrıca moowad elimizde mi patladı??patlama diyosan tomas jun derim..moawad dan zarar etmedikki
Moawad için neler düşünüyorduk ama beklentilerimizi karşıladımı ? Herşeye maddi yönden bakmayalım bence...

Kaan
02.01.2009, 21:17
Bir aralar yazdığım Shikabala , hala gündemini koruyor. :) :rolleyes:

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 21:18
arkaslar izleme komitemiz kimlerden kurulu. Özkan Sümer Baskani ok, baska kimler var ?

Kaan
02.01.2009, 21:18
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1779398&postcount=1317

http://img255.imageshack.us/img255/6325/wijnaldumshikabalaxr3.png

:)

Muhammet
02.01.2009, 21:21
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1779398&postcount=1317

http://img255.imageshack.us/img255/6325/wijnaldumshikabalaxr3.png

Senle beraber Wijnaldum akımı mı başlatsak Kaan? :)

Ya da en iyisi Caner. Daha gerçekçi. :)

Manu61
02.01.2009, 21:23
Keşke Wijnaldum bizde olsaydı :) 4-5 sene sonra hangi takımda izleriz onu acaba..

Kaan
Senle beraber Wijnaldum akımı mı başlatsak Kaan? :)

Ya da en iyisi Caner. Daha gerçekçi. :)

Heyecanlandım abi. :D

Bir Wijnaldum'cu daha mı geliyor ? :rolleyes::):cool:

Valla bırak Caner'i , gel sende Wijnaldum'cu ol. :D

genç61
ya bırakın sikibabayı yada digerleri benim anladıgım yonetim alırsa yusuf alcak baskada kimseyi almıcak onu almazsa baski kimseyi alcaga benzemiyor

abbas
02.01.2009, 21:27
Arkadaşlar gazetelerde Caner söylentileri var. Doğrumudur yoksa sallamamı bilen var mı?

Bekir
02.01.2009, 21:27
Heyecanlandım abi. :D

Bir Wijnaldum'cu daha mı geliyor ? :rolleyes::):cool:

Valla bırak Caner'i , gel sende Wijnaldum'cu ol. :D
haha wijnaldummm..wijnaldumu sence satarlar mı daha dogrusu kac para isterler??

Anıl C
02.01.2009, 21:34
Arkadaşlar gazetelerde Caner söylentileri var. Doğrumudur yoksa sallamamı bilen var mı?

kardes ne caneri yusuf için 700 bin avroluk ödeneği zor ayırıyoruz bide 5 milyon avroluk adam alıcaz
istanbul basının laf olsun sayfa dolsun üfürüğü

Kaan
02.01.2009, 21:34
haha wijnaldummm..wijnaldumu sence satarlar mı daha dogrusu kac para isterler??

Satarlar ama en az 4-5 Milyon € isterler. :) ;)

Veya öyle zannediyorum. :)

Ama şuanda fazla tanınmıyorken alırsak çok iyi bir transfer yapmış oluruz. :) ;)

Ondan sonra ister oynat , ister sat. :)

sametaydin
02.01.2009, 21:35
Sanırım yusufu aldık, ben pek yararlı olabileceğini düşünmüyordum ama inşallah yararlı olur ortasahamıza ialç olur diyorum. Hayırlı olsun eğer transfer bitmişse.

Serdar A
02.01.2009, 21:38
Bir aralar yazdığım Shikabala , hala gündemini koruyor. :) :rolleyes:

Ben pek öyle sanmıyorum . :)

Transfer yetkililerinin Mısır'da çeşitli girişimleri olduğu sıralarda Travelair'in olasılıklar listesinde yazdığı bir futbolcuydu . Oldukça spekteküler bir futbolcu olduğu için "sonrasında" bende bir şeyler yazma gereği duymuştum .

ya bırakın sikibabayı yada digerleri benim anladıgım yonetim alırsa yusuf alcak baskada kimseyi almıcak onu almazsa baski kimseyi alcaga benzemiyor

Açıkça söylüyorum ; Bilginiz yalnış ! .

Moawad için neler düşünüyorduk ama beklentilerimizi karşıladımı ? Herşeye maddi yönden bakmayalım bence...

Böyle bir genelleme yapmak doğru değil . Peki geçen sene devre arasında 2-3 milyonluk Amr Zaki yatırımı yapsaydık ne söyleyecektik ? "Bundan böyle bütün yabancıları Mısır'dan almalıyız" mı ?

Kaan
02.01.2009, 21:41
Ben pek öyle sanmıyorum . :)

Transfer yetkililerinin Mısır'da çeşitli girişimleri olduğu sıralarda Travelair'in olasılıklar listesinde yazdığı bir futbolcuydu . Oldukça spekteküler bir futbolcu olduğu için "sonrasında" bende bir şeyler yazma gereği duymuştum .

Hangi takımın transfer yetkililerinin ? :confused:

Trabzonspor'un mu ? :eek:

Bu arada ilk ben yazdım sanıyordum , kusuruma bakmayın. :o

Serdar A
02.01.2009, 21:45
Hangi takımın transfer yetkililerinin ? :confused:

Trabzonspor'un mu ? :eek:

Bu arada ilk ben yazdım sanıyordum , kusuruma bakmayın. :o

Yalnış anladın . O manada yazmadım . Dikkat çekmek istediğim Travelair'in forumda aralarda kaynayıp giden , takdiri hakeden bir çok mesajı-emeği var .

Geçen sene Mısır'da bir takım girişimler olmuştu . İlgilendiğimiz futbolcuların hiçbirini alamadık . Onun yerine değişik bir hülle transferine alet olduk .

Kaan
02.01.2009, 21:50
Yalnış anladın . O manada yazmadım . Dikkat çekmek istediğim Travelair'in forumda aralarda kaynayıp giden , takdiri hakeden bir çok mesajı-emeği var .

Geçen sene Mısır'da bir takım girişimler olmuştu . İlgilendiğimiz futbolcuların hiçbirini alamadık . Onun yerine değişik bir hülle transferine alet olduk .

Şimdi Sadri Şener istese alır diye düşünüyorum. :):rolleyes:

Başımızda artık N/A yokki. :D:cool:

Mert
02.01.2009, 21:51
Özer Hurmacı
Caner Erkin
Orhan Şam

Paraya kıyıp 3'ünü de alacaksın.
Aslında en çok Özer zorlayacatır bizi.
Caner önce kiralık, sonra satın alma opsiyonlu alınabilir.
Orhan da çok yüksek maliyetli olmayacaktır. Ne de olsa Oflu bir başkanı var :)

Bu şekilde hem bol alternatifli kusursuz bir kadromuz olur, hem de milli takımın yakın gelecek kadrosu ağırlıklı olarak bizim futbolculardan oluşur.
Ben birkaç seneye kalmadan mevcut kadromuzdan Onur, Egemen, Giray, Ceyhun, Selçuk, Barış'ın A Milli Takım'ın değişmez adamları olacağını düşünüyorum...

6 tane geleceği parlak gencimiz var. +3 olursa nasıl olur?
Bu yıl olmasa da seneye bu kadro kesin şampiyon olur diyorum...

Cafer Bulur
02.01.2009, 21:51
Sanirim yusuf transferi olacak,isaretler bu yönde.
Yusuf aradigimiz ideal futbolcu degil.
Buna ragmen bize kisa vadede faydali olabilecek bir futbolcu ki,bu yüzden istendigini düsünüyorum.
Bunun disinda bir solacik transferi de düsünülüyor ama ortada henüz somut bir gelisme yok.Belki varda biz bilemiyoruz,bu da olabilir tabiiki.
Iyi bir forvete daha ihtiyacimiz oldugunu düsünmeme ragmen olasi yusuf ve caner erkin transferlerinin bu takima büyük güc katacagina inaniyorum.

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 21:52
ya şu transfer dönemi rresmen başlasada rahatlasak....

Bekir
02.01.2009, 21:57
Satarlar ama en az 4-5 Milyon € isterler. :) ;)

Veya öyle zannediyorum. :)

Ama şuanda fazla tanınmıyorken alırsak çok iyi bir transfer yapmış oluruz. :) ;)

Ondan sonra ister oynat , ister sat. :)
hadi ya feyenord o adamın parasını yemeyi bilmiyo bize yedirecek:D
18 yasında 6 uefa 30 lig macına sayısız alt kademelerde milli olmus adamı bize 4 milyon euro ya vercekler..

abbas
02.01.2009, 21:58
kardes ne caneri yusuf için 700 bin avroluk ödeneği zor ayırıyoruz bide 5 milyon avroluk adam alıcaz
istanbul basının laf olsun sayfa dolsun üfürüğü

Öyle demeyin ama biz dediğin gibi Yusuf için 700 bin ytl ayırıyoruz. Caner için pamuk eller ceplere girebilir bence...

töre61
02.01.2009, 22:05
18 yasında 6 uefa 30 lig macına sayısız alt kademelerde milli olmus adamı bize 4 milyon euro ya vercekler..

haklısın kardeş.zaten bu adam bize gelmez gibi.bir kaç yıla real alır onu.

Kaan
02.01.2009, 22:05

Şuanda maaliyeti 2,5 Milyon € olarak gözüküyor. :)

Ona bakılırsa UEFA'ya katılan bir sürü takım var , hepsine 5-10 Milyon € mu istiyorlar ? :)

Travelair
02.01.2009, 22:08
Teşekkür ederim Farabi asıl araştıran sensin ben kısa kısa yazıyorum işte derin araştırmayı sen benden iyi yapıyorsun sağol. 4EVERTS sen de iyi araştırıyorsun bak biz unutmuştuk o ismi sen yeniden gündeme getirdin, böyle devam :)

Kaan
02.01.2009, 22:12
4EVERTS sen de iyi araştırıyorsun bak biz unutmuştuk o ismi sen yeniden gündeme getirdin, böyle devam :)

Sizden iyi olamam... :);)

Erdal
02.01.2009, 22:18
Kısmet olursa önümüzdeki hafta Antalya da olacağım. Hoca nın kafasında ne var anlamak belki mümkün olur antrenmanlardan...Serdar gündüz yarım bıraktığımız meselede sağ beklerin özellikle hücum anlamında katkısı tartışılmaz. Tayfun un orta sahadan ortaları bile...Ama Arda yı tutmak Umut a kalmamalıydı. Umut ta tutmadı tutar gibi yaptı... Keza Yattara da hatta son Eskişehir maçında Song da...Doğrusu hocanın istediği ve bana göre vazgeçeceği top bizdeyken 3-5-2 sistemi keyif veriyordu. Ama sanırım değişecek...

alper*
02.01.2009, 22:19
naber arkadaslar ya hu

transfer baslıgında geyik yok dursun abi lütfen :):(:):(:):(

Mustafa K. Demirbaş
02.01.2009, 22:27
naber arkadaslar ya hu
hayırdır Alper yoksa bu bi şifremi yeni transfer mi var yoksa

Bekir
02.01.2009, 22:32
Şuanda maaliyeti 2,5 Milyon € olarak gözüküyor. :)

Ona bakılırsa UEFA'ya katılan bir sürü takım var , hepsine 5-10 Milyon € mu istiyorlar ? :)
o gozukene bakılırsa barıs memiş 1 milyon euro??
şu şekil duşun feyenord hollandanda cok kotu bi sezon yasıyor elindeki genc yetenegi vermek ister mi??verirse nasıl bi tepkiyle karsılasır??hadi bunları da bıraktık..feyenord gibi bi takım gelecegin yıldızı olarak gosterilen futbolcusunu 4 milyon euroya satar mı:D biz barışı 4 milyona satmayızzzz:(

Emirhan Ömeroğlu
02.01.2009, 22:34
transfer dönemi 1 ocakta başlamıyor mu??

Caneri zor transfer ederiz biz..

as başkanın ntv sporda bir yazısını okudum beğendiğim sol açıklar pahalı diğerleride yeterli bulunamadı dedi.. arayış içerisindeyiz demiş.. yazın olduğu gibi değiller transfer konusunda biraz hamlanmışlar :D

Kaan
02.01.2009, 22:35
• Alejandro Darío Gómez

http://www.ole.clarin.com/diario/2006/10/07/um/arsenal.jpg

20 yaşında , 1.65 boyu var.
Bu sezon 18 maçta 8 gol 5 asisti var.
10 Numara.
Genoa ve Stuttgart gibi takımların listelerine girmeyi başarmış. :)

Kaan
02.01.2009, 22:38
o gozukene bakılırsa barıs memiş 1 milyon euro??
şu şekil duşun feyenord hollandanda cok kotu bi sezon yasıyor elindeki genc yetenegi vermek ister mi??verirse nasıl bi tepkiyle karsılasır??hadi bunları da bıraktık..feyenord gibi bi takım gelecegin yıldızı olarak gosterilen futbolcusunu 4 milyon euroya satar mı:D biz barışı 4 milyona satmayızzzz:(

1-) Barış'ın Wijnaldum kadar yetenekli olduğuna inanmıyorum ve Avrupa piyasası ile burdaki piyasa çok farklı. :);)

2-) Jefferson'u da Botafogo şampiyonluğa giderken almıştık 2 Milyon €'ya , taraftarları da büyük tepki göstermişti. :)

bekir61
02.01.2009, 22:39
Shikabala sol acik icin müthis

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 22:40
transfer dönemi 1 ocakta başlamıyor mu??

Caneri zor transfer ederiz biz..

as başkanın ntv sporda bir yazısını okudum beğendiğim sol açıklar pahalı diğerleride yeterli bulunamadı dedi.. arayış içerisindeyiz demiş.. yazın olduğu gibi değiller transfer konusunda biraz hamlanmışlar :D

transfer dönemi 5 ocakta açılıyor....

Mahmut Baran
02.01.2009, 22:42
arkadaşlar kusuruma bakmayın gemiş sayfalara bakamadım heyecandan ... haberi duyunca stra haberde caner erkini bitirmek için uğraştığımız yazıyor . doğruluğu nedir acaba bilen varmı

Bekir
02.01.2009, 22:42
1-) Barış'ın Wijnaldum kadar yetenekli olduğuna inanmıyorum ve Avrupa piyasası ile burdaki piyasa çok farklı. :);)

2-) Jefferson'u da Botafogo şampiyonluğa giderken almıştık 2 Milyon €'ya , taraftarları da büyük tepki göstermişti. :)
piyasa farklı olabilir ama hollanda takımları devamlı izlenmekteler 4 milyon euro fiyat biçilse bircok talibi olur wijnaldumun..feyenordun gelmiş gecmiş en genc sahaya cıkan oyuncusuymus o ozelligi de var buyuk tepki olusur..
ayrıca jefferson ornagiyle kıyaslamayı yanlıs buluyorum orası brezilya orda futbolcuların degeri cok yuksek degil ve kaleci için 2 milyon euro yuksek bi ucret...
ne kadar tartısırsak tartısalım riquelme yi alabiliriz aimarı alabiliriz alexi alabiliriz
ama wijnaldumu alamayızzz

Kaan
02.01.2009, 22:43
• José Gustavo Sand

http://www.mediotiempo.com/images/noticias/40630.jpg

28 yaşında , 1.82 boyu var.
Bu sezon 19 maçta 15 gol , 4 asisti var.
Forvet.
Geçen sene de 30 maçta 22 gol 4 asist ile oynamış. :)

Kaan
02.01.2009, 22:43
piyasa farklı olabilir ama hollanda takımları devamlı izlenmekteler 4 milyon euro fiyat biçilse bircok talibi olur wijnaldumun..feyenordun gelmiş gecmiş en genc sahaya cıkan oyuncusuymus o ozelligi de var buyuk tepki olusur..
ayrıca jefferson ornagiyle kıyaslamayı yanlıs buluyorum orası brezilya orda futbolcuların degeri cok yuksek degil ve kaleci için 2 milyon euro yuksek bi ucret...
ne kadar tartısırsak tartısalım riquelme yi alabiliriz aimarı alabiliriz alexi alabiliriz
ama wijnaldumu alamayızzz

Anlaşamıyoruz , daha fazla yazmayacağım. :) ;)

10 numara
02.01.2009, 22:44
Abi Hüseyin in durumu biraz hoca'nın kafasındaki oyun şablonuna bağlı. Şundan eminim. Hoca sene sonunda mutlaka yabancı bir ön libero isteyecektir. Faty Paty iyi çıkarsa ihtimali hariç...colman'ı neden aldık biz bir türlü anlayamadım...

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 22:48
hüseyin kardeşime bende katılıyorum ve bendende bikaç öneri:

http://www.nieuwslog.nl/data/subdomain/149/article/20080806183854_el_hamdoui2.jpg

Mounir el Hamdaoui

ortasaha

şuanda hollanda liginin gol kralı

10 numara...

Kaan
02.01.2009, 22:48
• Pablo Barrientos

http://www.tycsports.com/thumbs/4874aacdd82cb_300x222.jpg

23 yaşında , 1.77 boyu var.
Bu sezon 16 maçta 7 gol , 3 asisti var.
10 Numara.
Barcelona'nın transfer listesinde gözüküyor. :)

10 numara
02.01.2009, 22:49
hüseyin kardeşime bende katılıyorum ve bendende bikaç öneri:

Mounir el Hamdaoui

ortasaha

şuanda hollanda liginin gol kralı

10 numara...
bu bir öneri olamaz adam almış başını gidiyor..en az 5 mil.£...

bekir61
02.01.2009, 22:50
Shikabala sol acik icin müthis
okadarrrrrrrr

Kaan
02.01.2009, 22:51
• Sebastian Blanco

http://i.esmas.com/image/0/000/006/177/Sebastian-blanco-370x270.jpg

20 yaşında , 1.66 boyu var.
19 maçta 3 gol , 6 asisti var.
Sol açık ve Sağ açıkta oynayabiliyor.
Maaliyeti ; 2.700.000 € :)

maskeli61
02.01.2009, 22:52
Sanırım yusufu aldık, ben pek yararlı olabileceğini düşünmüyordum ama inşallah yararlı olur ortasahamıza ialç olur diyorum. Hayırlı olsun eğer transfer bitmişse.

kesin bişey varmı ortada??

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 22:53
http://e.i.uol.com.br/futebol/morais_vasco.jpg

MORAİS geçen sezonda transfer gündemimize gelmişti:

10 numara

brezilyanın yeni yıldızı olarak gösteriliyor

şuandaki bonservis fiyatı 1.6£

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 22:56
bu bir öneri olamaz adam almış başını gidiyor..en az 5 mil.£...

ben sadece gösteriyorum fiyatının en az 5£ olduğunu bizde biliyoruz...sende fikrini söylede bizde görelim ozaman...herkesin düşüncesine saygılı olalım lütfen!!!!!

Kaan
02.01.2009, 22:57
• Gabriel Augustín Hauche

http://www.argentinosjuniors.com.ar/secciones/planteles/images/jugadores/gabriel-hauche.jpg

22 yaşında , 1.68 boyu var.
Geçen sezon ; 35 maçta 10 gol 8 asist , bu sezon ise 16 maçta 2 gol 3 asisti bulunuyor.
10 Numara
Maaliyeti ; 3.100.000 €

Kaan
02.01.2009, 23:00
• Martín Iván Bravo

http://futbolteca.mediotiempo.com/wp-content/uploads/2008/07/bravo-martin.jpg

22 yaşında , 1.65 boyu var.
Bu sezon ne yaptığı bilinmiyor (:D) ama geçen sezon 19 maçta 9 gol 1 asisti varmış.
10 Numara.
2.500.000 €

Erdal DİLEK
transfer yapmayalım, yeni takım, en azından yönetime baskı oluşmasın, bu şekilde yönetimi yanlışa sürüklüyoruz, bu takım 10 yıllı ve taş gibi, devre arası pek sağlıklı olmaz, zamnala yaşlıların yerine gencler monte edilir olur. . .

hüseyin1975
• Gabriel Augustín Hauche

http://www.argentinosjuniors.com.ar/secciones/planteles/images/jugadores/gabriel-hauche.jpg

22 yaşında , 1.68 boyu var.
Geçen sezon ; 35 maçta 10 gol 8 asist , bu sezon ise 16 maçta 2 gol 3 asisti bulunuyor.
10 Numara
Maaliyeti ; 3.100.000 €

Kardes söyle 1.70 boyu üstü yokmu tanidigin futbolcu?:D

Mahmut Baran
02.01.2009, 23:02
ben sadece gösteriyorum fiyatının en az 5£ olduğunu bizde biliyoruz...sende fikrini söylede bizde görelim ozaman...herkesin düşüncesine saygılı olalım lütfen!!!!!

herkesin düşüncesine saygılı olalımda . el-hamdui 5 milyon olsa ne ala .. 10 dan aşağı alınmaz .
ona verilecek para ile f.tekke+özer+o.şam+caner yani süper bir takım kurulur.

Serhat
02.01.2009, 23:02

:D:D Hüseyin abi Alemsin... :D

Kaan
02.01.2009, 23:04
• Diego Hernan Valeri

http://spf.fotologs.net/photo/63/6/61/diegovaleri/1211379020_f.jpg

22 yaşında , 1.78 boyu var.
Geçen sezon ; 26 maçta 8 gol 12 asist , bu sezon ise 10 maçta sadece 1 asisti bulunuyor.
Sol ve Sağ Açık
2 ay öncesine kadar ismi Juventus ile de anılmış.
Maaliyeti ; 4 Milyon €. :)

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 23:05

süperdi:D....

Kaan
02.01.2009, 23:06
• José Gustavo Sand

http://www.mediotiempo.com/images/noticias/40630.jpg

28 yaşında , 1.82 boyu var.
Bu sezon 19 maçta 15 gol , 4 asisti var.
Forvet.
Geçen sene de 30 maçta 22 gol 4 asist ile oynamış. :)

• Pablo Barrientos

http://www.tycsports.com/thumbs/4874aacdd82cb_300x222.jpg

23 yaşında , 1.77 boyu var.
Bu sezon 16 maçta 7 gol , 3 asisti var.
10 Numara.
Barcelona'nın transfer listesinde gözüküyor. :)

Valla tek 2si 1.70 üzeri çıkmış. :D

Tamamen tesadüf. :);):cool:

Ali Tunahan Güllü
02.01.2009, 23:07
herkesin düşüncesine saygılı olalımda . el-hamdui 5 milyon olsa ne ala .. 10 dan aşağı alınmaz .
ona verilecek para ile f.tekke+özer+o.şam+caner yani süper bir takım kurulur.

bu olay fazla büyüdü tamam abi senimi kırıcaz onları alalım:D

Kaan
02.01.2009, 23:08
Böylece Arjantin Ligi'ni bitirmiş bulunuyoruz.

Yunanistan , Rusya , Polonya , Hollanda 2.Lig , Fransa 2.Lig , Almanya 2.Lig ve İspanya 2.Lig araştırmalarını daha sonra yazacağım. :D

hüseyin1975
Valla tek 2si 1.70 üzeri çıkmış. :D

Tamamen tesadüf. :);):cool:

Önemli degil.
Zaten saydigin Oyuncularin ülke insaninin boy ortalamasi kisa:)
Ha birde genelde teknik futbolu sevdikleri icin ufak boylular daha sansli oluyor:D

Erdal DİLEK
sırbisatn 2, ligi :)

10 numara
02.01.2009, 23:09

arkadaşım bunun düşünceyle bir ilgisi yokki! mümkün olabilecek oyuncuları yazsak daha iyi olur , bahsettiğin ismi bende daha önce forumda yazmıştım ama o zaman bu kadar popüler değildi...5 milyon euro olduğunu biliyorsun peki neden yazıyorsun bu fiyata oyuncu alabileceğimize inanıyorsun yani?
madem istiyorsun yazayım hosny - guerrioro ....

Kaan
02.01.2009, 23:10
Önemli degil.
Zaten saydigin Oyuncularin ülke insaninin boy ortalamasi kisa:)
Ha birde genelde teknik futbolu sevdikleri icin ufak boylular daha sansli oluyor:D

Yeni Maradona'ları buldum çıkarttım işte. :D

Erdal DİLEK
02.01.2009, 23:10
bu takım taş gibi, yaşlılar gider gencler gelir, devre arası yönetimi yanlışa sürüklemeyelim. . .

özellikle bu krizde

hüseyin1975
02.01.2009, 23:12
Yeni Maradona'ları buldum çıkarttım işte. :D

Aman sakin Maradona deme.
Maalesef Arjantinliler her büyük yetenegi hemen Maradona ile kiyasliyorlar ve bu gencler bu yükün altinda genelde eziliyorlar.

Örnek: Aimar.

Kaan
02.01.2009, 23:14
Aman sakin Maradona deme.
Maalesef Arjantinliler her büyük yetenegi hemen Maradona ile kiyasliyorlar ve bu gencler bu yükün altinda genelde eziliyorlar.

Örnek: Aimar.

Peki , Riquelme olsun o zaman. :D

hüseyin1975
bu takım taş gibi, yaşlılar gider gencler gelir, devre arası yönetimi yanlışa sürüklemeyelim. . .

özellikle bu krizde

Takim Tas gibi dogru. Hirslilar, kuvetliler ve gencler.
Fakat bazi maclarda söyle daha yumusak ve tecrübeli bir eleman olsa fene olmaz.
Yani tasin yanina birde pamuk gerekiyor:D

Mesela Yusufun pamuk ayaklarindan cikardigi o milimetrelik paslar;)

Fazlami ucdum ne:D

Kaan
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835765&postcount=9328
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835792&postcount=9334
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835806&postcount=9338
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835818&postcount=9341
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835836&postcount=9345
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835843&postcount=9346
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1835859&postcount=9351

hüseyin1975
02.01.2009, 23:17
Peki , Riquelme olsun o zaman. :D

Vallahi Riquelmenin boyu 1.82 olmasa kesin Maradona ile kiyaslanir ve bu yükün altinda ezilirdi:D

Yani önerdiklerinin arasinda uzun boylusundan alsinlar:D

Erdal DİLEK
02.01.2009, 23:18
Takim Tas gibi dogru. Hirslilar, kuvetliler ve gencler.
Fakat bazi maclarda söyle daha yumusak ve tecrübeli bir eleman olsa fene olmaz.
Yani tasin yanina birde pamuk gerekiyor:D

Mesela Yusufun pamuk ayaklarindan cikardigi o milimetrelik paslar;)

Fazlami ucdum ne:D
hüsyin abi olur olmasınada bana sanki transfer yapmak için yapılıyor gibi geliyor, hani şöyle düşünelim, bu sezon bitse, gelecek sezon için acaba yaz ayında yusuf transferine kalkışılırmıydı, bana sanki pek kalkışılmaz gibi geliyor. . .

Kaan
02.01.2009, 23:19
Vallahi Riquelmenin boyu 1.82 olmasa kesin Maradona ile kiyaslanir ve bu yükün altinda ezilirdi:D

Yani önerdiklerinin arasinda uzun boylusundan alsinlar:D

Tamam , Gökdeniz olsun. :)

Oda Türk Maradona nasıl olsa. :D

vse61
02.01.2009, 23:20
İyi ya yeni fm için shortlist'ime atıyım bunları lazım olur.. Ben 96-97 sezonuydu galiba fm'de erik nevland diye bi norveçli vardı onu alalım, tecrübelenmiştir de.. adam ingilterenin gol kralı oluyodu ben de...

Bekir
02.01.2009, 23:20
• Martín Iván Bravo

http://futbolteca.mediotiempo.com/wp-content/uploads/2008/07/bravo-martin.jpg

22 yaşında , 1.65 boyu var.
Bu sezon ne yaptığı bilinmiyor (:D) ama geçen sezon 19 maçta 9 gol 1 asisti varmış.
10 Numara.
2.500.000 €

meksika ligi 4. sıradaki takımı pumasla bu sezon sadece 6 maça çıkmış ve gol asist yok 1 sarısı var

Bekir
02.01.2009, 23:21
riquelme muhabbeti yapmayın heyecanlanıyom:D

erol-61
02.01.2009, 23:25
Trabzonspor’dan Rusya’nın Zenit takımına 7.4 milyon EURO’ya giden Fatih

PARAYI VEREN, ALIR
Trabzonspor’dan Rusya’nın Zenit takımına 7.4 milyon EURO’ya giden Fatih Tekke, yönetim ile görüşmesinin ardından bu sezon devre arasında takımdan ayrılması kesinleşti. Fatih için kulüp yetkilisi Konstantin Sarsaniya, "Kalmak istemeyen Tekke'yle vedalaşacağız. Şu andan itibaren istediğimiz parayı veren kulübe gidebilir" dedi.
4.5 MİLYON EURO
Rus basınına göre, Herta Berlin ve Werder Bremen'in ilgilendiği Fatih Tekke için bu kulüpler 3,5 milyon avroyu gözden çıkarmış durumda. Zenit ise Fatih Tekke için 4-4,5 milyon avro istiyor. Beşiktaş’ın da resmi teklife hazırlandığı Fatih'in Zenit ile 2010 yazına kadar sözleşmesi var.

kaynak:http://www.karadenizgazete.net/haber_ayrinti.php?h_id=44497

hüseyin1975
02.01.2009, 23:25
hüsyin abi olur olmasınada bana sanki transfer yapmak için yapılıyor gibi geliyor, hani şöyle düşünelim, bu sezon bitse, gelecek sezon için acaba yaz ayında yusuf transferine kalkışılırmıydı, bana sanki pek kalkışılmaz gibi geliyor. . .

Bence Yöneticilerimiz ve Hocamiz ilk yarida yakalanan basaridan sonra sezon basindaki düsüncelerini biraz degisdirdiler.
Simdi Sampiyonluk firsati yakalamisken öyle kisa vadede takima katki saglayacak oyuncu almak istiyorlar.
Diyelimki 2-3 bu tarzda oyuncu aldilar ve sezonu (ALLAH KORUSUN) 5. bitirdiler.

Ne olacak o zaman?

Taraftar buna gerek yokdu, siz zaten ilk sezonda sampiyonluga oynamiyacagiz demisdiniz, bizim genclerde en kötü ihtimal 5. olurdu derler.

Yani bence Yusuf tarzi Futbolcu alirsak cok riskli olacak cünkü takima baski artacak, herkes beklentileri dahada cok artiracak ve basari gelmezse (ilk ikiye giremezsek) hayal kirikligi yasayacagiz.

Halbuki bu takim ile devam etsek ve aldigimiz oyuncular caner tarzi genc oyuncular olsa ve sezon sonu gercekdende 5. olsak, kim ne diyebilir ki?

isyankar61-55
02.01.2009, 23:30
Fatih Tekke ve Özer Hurmacıyı alsın bu yönetim birde sol açık alsın eğer şampiyon olmazsa pardon şampiyonlar liginde dahi yarı final çeyrek final ve veya final oynamazsa futbol tarihine yazıklar olsun.

Onbeş milyon euro ile dünyayı sallayacak bir plan

Onbeş milyon euro ile dünya kadar sponsor geliri

Onbeş milyon euro ile dünya kadar taraftar

Onbeş milyon euro ile 25 yıllık özlem

On milyon euro ile hayallerimiz

ÇOK ŞEY DEĞİL 40 MİLYON EURO BORCU OLAN BİR TAKIMIN OLSUN 55 MİLYON EURO BORCU

AMA UMUDUMUZ OLSUN HERŞEYİMİZ OLSUN.

bekirguner
02.01.2009, 23:30
Eski Kaptan, Zenit’ten ayrılıyor. Trabzonspor’a gelmek istiyor ama yönetim kılını kıpırdatmıyor

Trabzonspor’a 7 milyon 400 bin Euro kazandırıp 2,5 yıl önce Zenit'e transfer olan Fatih Tekke ile Rus kulübünün yollarının ayrılacağı kesinleşti. Bordo-Mavili forma altında son 4 yılında sayısız gol atan ve kaptanlığını yapan Fatih, “Türkiye’ye dönmek istiyorum. Trabzonspor’da yeniden oynamak istiyorum” demesine karşın yönetim bu sese kulak vermiyor. Fatih son açıklamasında da, “Ben Trabzonspor’da oynamak istediğimi söyledim ama ‘beni zorla alın’ diyemem” demişti. Zenit takımında daha çok kulübede oturan Fatih’in yönetimiyle görüştüğü ve ayrılması konusunda da ikna ettiği belirtildi. Kulüp yetkilisi Konstantin Sarsaniya, "Fatih ile vedalaşacağız. Bizim istediğimiz parayı veren kulübe gidebilir" dedi. Kulübüyle yaklaşık 1 yıl daha sözleşmesi olan Fatih için 4 milyon Euro bonservis bedeli isteniyor.

Kiralık Formül de Dayatılabilir
Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yanı sıra Herta Berlin ve Werder Bremen’in de listesinde olan Fatih için bu kulüpler 3,5 milyon Euro’yu gözden çıkardı. Fatih’nin ise Trabzonspor’u istediği belirtildi. Bordo-Mavililerin istemesi halinde Fatih’in Zenit kulübünü zorlayabileceği ve daha düşük bir bedelle ayrılmayı başarabileceği kaydedildi. Ya da kiralık formül uygulatabileceği belirtildi. Bir yıl sözleşmesi kalan Fatih’in kısa süre sonra serbest kalmasını önlemek isteyen Zenit’in de kiralık veya ucuz bonservise mecbur kalabileceği kaydedildi. Ancak Gökhan Ünal için 6 milyon 200 bin Euro, Selçuk İnan için 3 milyon 400 bin Euro bonservis bedeli ödeyen Trabzonspor yönetimi, Fatih’in tekrar geri dönmesi için elini kıpırdatmıyor. Trabzonspor eski kaptanının da zorunlu olarak Almanya, ya da Beşiktaş ve Fenerbahçe’den gelen teklifleri değerlendirmesi bekleniyor.
günebakış
bence fatih tekke alınması lazım

iso_4939
02.01.2009, 23:33
yusuf geliyor hepımize hayırlı olsun bence mukemmel adam...denızlı spordan berı begenırım onu.

Samet Yildirim
02.01.2009, 23:34
yusuf geliyor hepımize hayırlı olsun bence mukemmel adam...denızlı spordan berı begenırım onu.

ortaligi karistirmayalim lütfen...imza attiginda geliyor deriz...

Emirhan Makul
02.01.2009, 23:35

Hiç sorma adam yarın sabah idmana çıkacak ilk ve son transferimiz gibi görünüyor biz halen daha hayallerdeyiz

Fatih tekke+caner erkin+özer hurmacı+tabata=Alınmayacak

sametaydin
02.01.2009, 23:35
Fatih Tekke ve Özer Hurmacıyı alsın bu yönetim birde sol açık alsın eğer şampiyon olmazsa pardon şampiyonlar liginde dahi yarı final çeyrek final ve veya final oynamazsa futbol tarihine yazıklar olsun.

Onbeş milyon euro ile dünyayı sallayacak bir plan

Onbeş milyon euro ile dünya kadar sponsor geliri

Onbeş milyon euro ile dünya kadar taraftar

Onbeş milyon euro ile 25 yıllık özlem

On milyon euro ile hayallerimiz

ÇOK ŞEY DEĞİL 40 MİLYON EURO BORCU OLAN BİR TAKIMIN OLSUN 55 MİLYON EURO BORCU

AMA UMUDUMUZ OLSUN HERŞEYİMİZ OLSUN.

Aslında fatih tekke değil de özer hurmacıyı kesinlikle bu ara transfer döneminde almamız gerektiğini düşünüyorum. Eğer almazsak önümüzdeki sene istanbul kulüpleri özeri bize yedirtmez. Yani bu ara transferde alamazsak yeni sezon için kesinlikle alamayız.

iso_4939
02.01.2009, 23:37
baskanım ne olur kıyın su paraya ıyı topcular alın 100 mılyon euro harcayın sampıyon olalım yeterki herkez yardım eder borcu öderız sampıyon olalım allah askına baskanım...

hüseyin1975
02.01.2009, 23:38
Hiç sorma adam yarın sabah idmana çıkacak ilk ve son transferimiz gibi görünüyor biz halen daha hayallerdeyiz

Fatih tekke+caner erkin+özer hurmacı+tabata=Alınmayacak

Resmi bir aciklamami geldi?

Emirhan Makul
02.01.2009, 23:39
Resmi bir aciklamami geldi?

Yo can karyağdı akşam haberlerinde söyledi 00:00 gece yarısı haberlerinde bir kez daha verilecek.

Muhammet
02.01.2009, 23:39
Bize sol kanat hayal. :)

Kazım Uzunboy
02.01.2009, 23:41
Fatih Tekke ile yönetimin hiç ilgilenmediğini söyleyebilirim.

Bilginin doğruluğu emin olun kesin. :)

Ayrıca Gaziantepspor'da üstüne basa basa söylüyor.Tabata'yı satmıyorlar.

ISTS
02.01.2009, 23:43
Trabzonspor Caner'in peşinde...

YUNUS EMRE SEL - ANTALYA / DHA

Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, sürpriz bir isme daha talip oldu. Bordo - mavili takım Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giyen Caner Erkin'i transfer etmek için girişimlere başladı.
CANER İÇİN KESE AÇILACAK
Turkcell Süper Ligi'nin ikinci yarısına güçlü bir kadro ile girmeye hazırlanan Trabzonspor, Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için girişimlerini sürdürürken, orta sahanın solu içinde yeni bir isim gündeme geldi. Daha önce Yusuf dışında başka bir oyuncuyu transfer etmeye sıcak bakmayan bordo - mavili yöneticiler, Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giyen 20 yaşındaki Caner Erkin'i transfer etmek için girişimlere başladı. İki sezon önce Manisaspor'dan yüksek bir bonservis bedeli ile CSKA Moskova'ya transfer olan futbolcu için nabız yoklayan bordo - mavili yöneticiler, Rus kulübünün yüksek bonservis bedeli talep etmesi üzerine bu transfer için kendi bütçesini artırmayı düşünüyor.
ERSUN YANAL ESKİ ÖĞRENCİSİNİ İSTİYOR
Teknik Direktör Ersun Yanal döneminde Manisaspor'da yıldızı parlayan Caner, bu sezon CSKA Moskova forması altında 26 lig, 7 kupa ve 5 Avrupa kupası maçı olmak üzere 38 maçta forma giydi. Söz konusu maçlarda 2 gol atan genç futbolcu üç te asist yaptı. Orta sahanın solunda ve ön libero mevkilerinde oynayabilen futbolcuyu kadrosunda görmeyi isteyen Yanal, bu konuda yönetime yoğun baskı yapıyor. Yönetim kurulu ise CSKA Moskova'nın bu futbolcunun bonservisini 1. 5 Milyon Euro'ya indirmesi durumunda transferin gerçekleşebileceğini söylüyor.
YUSUF İÇİN PARA ARTI FUTBOLCU ÖNERİLDİ
Öte yandan Yusuf'u sezonun ikinci yarısında oynanacak olan Fenerbahçe maçına kadar yetiştirmeye çalışan bordo - mavili yöneticiler, bu transferin bir hafta içerisinde kesinleşmemesi durumunda transferden tamamen vazgeçebileceklerini söylediler. Yusuf'a özellikle ikinci yarının ilk 4 maçında ihtiyaç duyacaklarını söyleyen yöneticiler, Bursaspor'a bu futbolcu için son olarak para artı oyuncu teklifinde bulundu. Bursaspor yönetiminin de sıcak baktığı bu teklif de Trabzonspor'un yeşil - beyazlı kulübe 700 Bin YTL nakit parayla birlikte Adnan veya Ferhat'tan birini vermeyi önerdiği öğrenildi.
KAFİLE BAŞKANLARI DEĞİŞİYOR
Trabzonspor'un Antalya kampı kafile başkanları, Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu ve Genel Sekreter Hasan Yener görevlerini yarın Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Sönmez ve Halil İbrahim Akçay'a devredecek. 6 gündür Antalya kampının kafile başkanlığını yapan iki yönetici, kampta bulundukları süre içerisinde sergilenen performanstan fazlasıyla memnun olduklarını söylediler.

Travelair
02.01.2009, 23:46
Ya tamam Gökhan'a Selçuk'a para varmış da verilmiş şimdi var mı o paralar kimsenin sorduğu yok veya öncelikli mevkimiz forvet mi dye

Onur Şeref
02.01.2009, 23:48
Eski Kaptan, Zenit’ten ayrılıyor. Trabzonspor’a gelmek istiyor ama yönetim kılını kıpırdatmıyor

Trabzonspor’a 7 milyon 400 bin Euro kazandırıp 2,5 yıl önce Zenit'e transfer olan Fatih Tekke ile Rus kulübünün yollarının ayrılacağı kesinleşti. Bordo-Mavili forma altında son 4 yılında sayısız gol atan ve kaptanlığını yapan Fatih, “Türkiye’ye dönmek istiyorum. Trabzonspor’da yeniden oynamak istiyorum” demesine karşın yönetim bu sese kulak vermiyor. Fatih son açıklamasında da, “Ben Trabzonspor’da oynamak istediğimi söyledim ama ‘beni zorla alın’ diyemem” demişti. Zenit takımında daha çok kulübede oturan Fatih’in yönetimiyle görüştüğü ve ayrılması konusunda da ikna ettiği belirtildi. Kulüp yetkilisi Konstantin Sarsaniya, "Fatih ile vedalaşacağız. Bizim istediğimiz parayı veren kulübe gidebilir" dedi. Kulübüyle yaklaşık 1 yıl daha sözleşmesi olan Fatih için 4 milyon Euro bonservis bedeli isteniyor.

Kiralık Formül de Dayatılabilir
Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yanı sıra Herta Berlin ve Werder Bremen’in de listesinde olan Fatih için bu kulüpler 3,5 milyon Euro’yu gözden çıkardı. Fatih’nin ise Trabzonspor’u istediği belirtildi. Bordo-Mavililerin istemesi halinde Fatih’in Zenit kulübünü zorlayabileceği ve daha düşük bir bedelle ayrılmayı başarabileceği kaydedildi. Ya da kiralık formül uygulatabileceği belirtildi. Bir yıl sözleşmesi kalan Fatih’in kısa süre sonra serbest kalmasını önlemek isteyen Zenit’in de kiralık veya ucuz bonservise mecbur kalabileceği kaydedildi. Ancak Gökhan Ünal için 6 milyon 200 bin Euro, Selçuk İnan için 3 milyon 400 bin Euro bonservis bedeli ödeyen Trabzonspor yönetimi, Fatih’in tekrar geri dönmesi için elini kıpırdatmıyor. Trabzonspor eski kaptanının da zorunlu olarak Almanya, ya da Beşiktaş ve Fenerbahçe’den gelen teklifleri değerlendirmesi bekleniyor.
günebakış
bence fatih tekke alınması lazım

bu haber işde nasıl bir maddi imkansızlıkda oldugumuzn göstergesi yönetim borca girmek istemiyor gs nin borcu 130 milyon tL bzmkisi ise 75 ve borca girmek istemedigimiz için topcu alammıyoruz yazık ya bu topcular özellikle fatih 1 sende parasını cıkartır yönetim uyuma şampiyonluk ve şampiyonlar ligine girişde bile parayı cıkarcagımız kesin fatihin bizi şampiyon yapcagıda!

hüseyin1975
02.01.2009, 23:48
Ya tamam Gökhan'a Selçuk'a para varmış da verilmiş şimdi var mı o paralar kimsenin sorduğu yok veya öncelikli mevkimiz forvet mi dye

Gökhan, Umut ve Isaacin yanina Fatih gercekden cok lüks olur.
Ayrica pafdan gelen gencde umut veriyormus.
Yani Fatihi almadan bunlardan en az birini satman lazim.

hüseyin1975
02.01.2009, 23:51
Fatihi herkes ister ama Trabzonsporumuzu düsünmek zorundayiz.
1 sene sonra bedelsiz alabilecegin Fatihe simdi 4-4,5 Milyon Euro vermek ne kadar dogru olur?

Bekir
02.01.2009, 23:52
Gökhan, Umut ve Isaacin yanina Fatih gercekden cok lüks olur.
Ayrica pafdan gelen gencde umut veriyormus.
Yani Fatihi almadan bunlardan en az birini satman lazim.
bu takıma fatih hiçbir zaman için luks olmaz gerekirse orta sahada bile oynar

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 23:54
1 sene sonra bedelsiz alabilecegin Fatihe simdi 4-4,5 Milyon Euro vermek ne kadar dogru olur?

arkadas yazmiyayim diyorum illa yazdiracaksin yani.

Arif Timurcioğlu
02.01.2009, 23:55
Onur-61'in kihanetlerine göre fatih tekkeyide alacaz meraklanmayın. Bu adam nerde acaba yeni kihanetlerle çıkması lazımdı piyasaya iki gündür kayıp.

hüseyin1975
02.01.2009, 23:56
arkadas yazmiyayim diyorum illa yazdiracaksin yani.

Kizma kardes.
Yazmak istiyorsan yaz.

devilkid
02.01.2009, 23:56
fatih lüks filan olmaz olamaz...adam başka takıma gitmiyo diye biz suyunu cıkardık...illa adamı istanbul takımlarına gitmek zorunda bırakacaklar...her fırsatta klubumuzde para sorunu yok diyen sadri şener fatihi almalı...yoksa kaptan istemeyerekte olsa fener gibi takımara gider...ilk kafa vurusunda bizim tony topu arar...biz ne olduğunu anlamadan bizim yıllar once yaptıgımızı fenerliler yapıp sevinirler...bizde gokhanın gunun de olmasını umutun kavalına top çarpmasını issacın da maça girmesini bekleriz...

ErtuGrul
02.01.2009, 23:57
Fatihi bir sene sonra nasil bedelsiz alacaksin? BUyuk ihtimalle devre arasinda transfer olacak..gidecegi takima yarim sezonmu imza atacak?

zarha6155
02.01.2009, 23:58
Satın alamıyorsan kiralama yoluna gidilmeli, bu forvetle olmaz.

Serhat
03.01.2009, 00:00
Hemen hemen herkes Hem fikir Fatih Konusunda...
Ama bırakın yönetimi Onur-61 den baskasi fatih gelecek diye bi fisilti bile atmadi ortaya...
Eger Fatih feybeyle anlasirsa ... Düsünmek istemiyorum :(

pReN@_61
03.01.2009, 00:02
Eger Fatih feybeyle anlasirsa ... Düsünmek istemiyorum :(
Allah korusun.

Ali Yerlikaya
03.01.2009, 00:02
Onur-61'in kihanetlerine göre fatih tekkeyide alacaz meraklanmayın. Bu adam nerde acaba yeni kihanetlerle çıkması lazımdı piyasaya iki gündür kayıp.

Onur-61 banko filan diyordu ama yinede ruslarla kiralamak icin israr edilgini söyledi, yani ama ruslar ise kesinlikle saticak yani Tekke nin gelme olasligi 10% dan yüksek degil.

Bekir
03.01.2009, 00:03
Allah korusun.
trabzonspor alamıyorsa fb ye gider inşallah bari adam para kazanır

Recep Alkan
03.01.2009, 00:03
fox tv de hemşerimizin kik box maçı var.

Furkan Dündar
03.01.2009, 00:04
off off kral gelse de sampıyon olsak

yanı fatıh tekke ıcın 4 mılyon bence az paradır

gelırse bıze cok yarar saglar ... yertrkı gelsın de

pReN@_61
03.01.2009, 00:05
Gitmesin arkadaş şu febeye...

Nereye giderse gitsin..

Ahmet Aksoy
ee yusuf geldi mi şimdii...

Mehmet Fatih Yavuz
Hala mı fatih tekke tartışması?

Adam topu bırakmadan her transfer döneminde adı bu sayfadan kurtulmayacak anlaşılan.

Gökhan-umut-isaac.. varken forvete 3-4m euro para sayacağız.
Ne zenin kulüpmüşüz de haberimiz yokmuş.

Sol açık, ön libero, sağ bek gibi mevkilerin bazıları hiç yokken, bazıları da yerinin adamı olmayan oyuncularla ikame edilirken forvet oyuncusuna onca para..

Hiç rasyonel düşünemiyor musunuz anlamıyorum.

Allahtan yönetimdeki insanlar bu düşüncede değil.

lutfu61
03.01.2009, 00:11

Adam topu bırakmadan her transfer döneminde adı bu sayfadan kurtulmayacak anlaşılan.

Sol açık, ön libero, sağ bek gibi mevkilerin bazıları hiç yokken, bazıları da yerinin adamı olmayan oyuncularla ikame edilirken forvet oyuncusuna onca para..

aynen katılıyorum, fatih tekkenin misyonu trabzonsporda tamamlanmıştır

ön liberoda eksiğimiz yok yanlız faty de gelince ceyhun, hüseyin faty

en önemli eksiğimiz tugay gibi bir adam, zaten ersun hocada her fırsatta bunu söylüyor basın açıklamalarında, son pasları verecek oyunu yönlendirecek birisi, bu da anlaşılan yusuf olacak

sola kesinlikle transfer yapılmamalı barışı kazanmalıyız, kendini son 3 haftada yeterince gösterdi

Emrah KabuL
03.01.2009, 00:13
Ya arkadaşlar başLığa bakıyorum Ara Transfer dönemi , çoğu yazılanlar ise scout ve managerler gibi şurda şu oyuncu var , arjantinli genç yıldız , mısırlı vs şu kadar gol atmış şu kadar asisti var vs vs.. İyide banane bunlardan ?

Ben buraya acaba kesinleşen ya da bazı kanatlardan duyum alınan bir transfer gelişmesi var mı diye giriyorum.

9400 mesaj olmuş çoğunu okudum yarısı o gelsin bu gelsin , yarısı Fatih Tekke tartışması , oyuncu önermeler fln fln.

Sonuç ise koca bir sıfır.

Mehmet Öztürk
03.01.2009, 00:13
bu işin rasyonelikle alakası yok bence.

Fatih Tekke gibi bir futbolcunun takımda olamsı çok faydalı olacağını düşünüyorum.

hem rakipler çekiniyor bu isimden, hem takıma abilik yapabilir, maç kurtarabilir.

Ve sadece forvet olarak düşünmeyelim, Fatih Tekke'de 10 numara oynayabilir, hemde çok iyi oynar!

Eren Karaahmetoğlu
03.01.2009, 00:16
Bana kalırsa Yusuf sol açıkta oynucak gelirse Colman ortada oynucak. Umut veya Hüseyin de kadrodan kesilicek ama Yusuf sol açıkta istenen verimi verirmi hiç bi fikrim yok. 10 numara mevkisinde de istenilen verimi verebilicekmi onda bile fikrim yok:) Bence bize Yusuf gibi bi adam lazım diil daha çok mücadele eden yürüyerek diil koşarak adam geçen bi adam lazım ama neyse bakalım daha adamı gelmeden eleştirmiyim gelsin iyice yorum yaparım Yusuf hakkında:)

hüseyin1975
03.01.2009, 00:16
Anlasilan yönetim bir 10 numara birde sol kanat almadan Fatih konusu kapanmayacak.

2 Oyuncu alindimi Taraftarda rahatlayacak.

Arif Timurcioğlu
03.01.2009, 00:17
Ya arkadaşlar başLığa bakıyorum Ara Transfer dönemi , çoğu yazılanlar ise scout ve managerler gibi şurda şu oyuncu var , arjantinli genç yıldız , mısırlı vs şu kadar gol atmış şu kadar asisti var vs vs.. İyide banane bunlardan ?

Ben buraya acaba kesinleşen ya da bazı kanatlardan duyum alınan bir transfer gelişmesi var mı diye giriyorum.

9400 mesaj olmuş çoğunu okudum yarısı o gelsin bu gelsin , yarısı Fatih Tekke tartışması , oyuncu önermeler fln fln.

Sonuç ise koca bir sıfır. Hocam haklısında onlar olmadanda bu başlığın tadı çıkmıyor.

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 00:18
Ben de bir sürü ismin faydalı olabileceğini düşünüyorum..
Lakin transfer ihtiyaç önceliklerine göre yapılır.

Öncelikli ihtiyaç neresi?
En eksik böölge sol açık.

Ardından?
Orta sahada ya ön liberoya ya da ön bölgeye bir oyuncu.

Son olarak da sağ bek mevkii...

Bu eksikler dururken Fatih transferinin mantıklı nasıl bir açıklaması olabilir?

Takımında eksik olmaz, katkı yapsın diyye oyuncu alırsın. Bunu anlarım.
Bunca eksik varken, ara transferde para ve enerjiyi başka alanda harcamanın mantığı nerde, işte onu anlamam mümkün değil.

Geçen dedim aynısını.
7-8 sene şotayı geri getirmeye çalıştık.
Sıra fatih te.

Bakalım bundan sonra kimi geri getirecez sattıktan sonra.

eMR3
03.01.2009, 00:19

Fatih Tekke'yi Gökhan, Isaac ve Umut gibi bir forvet olarak görmek çok yanlış! O aynı zamanda da bizim Kaptanımız...34 maç 31 gol dile kolay... :cool:

Muhammet
03.01.2009, 00:22
Fatih Tekke'yi Gökhan, Isaac ve Umut gibi bir forvet olarak görmek çok yanlış! O aynı zamanda da bizim Kaptanımız...34 maç 31 gol dile kolay... :cool:

Sizler Fatih'i hala o sezondaki Fatih mi zannediyorsunuz?

vizarian

Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, sürpriz bir isme daha talip oldu. Bordo - mavili takım Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giyen Caner Erkin'i transfer etmek için girişimlere başladı.

CANER İÇİN KESE AÇILACAK

Turkcell Süper Ligi'nin ikinci yarısına güçlü bir kadro ile girmeye hazırlanan Trabzonspor, Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için girişimlerini sürdürürken, orta sahanın solu içinde yeni bir isim gündeme geldi. Daha önce Yusuf dışında başka bir oyuncuyu transfer etmeye sıcak bakmayan bordo - mavili yöneticiler, Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giyen 20 yaşındaki Caner Erkin'i transfer etmek için girişimlere başladı. İki sezon önce Manisaspor'dan yüksek bir bonservis bedeli ile CSKA Moskova'ya transfer olan futbolcu için nabız yoklayan bordo - mavili yöneticiler, Rus kulübünün yüksek bonservis bedeli talep etmesi üzerine bu transfer için kendi bütçesini artırmayı düşünüyor.

ERSUN YANAL ESKİ ÖĞRENCİSİNİ İSTİYOR

Teknik Direktör Ersun Yanal döneminde Manisaspor'da yıldızı parlayan Caner, bu sezon CSKA Moskova forması altında 26 lig, 7 kupa ve 5 Avrupa kupası maçı olmak üzere 38 maçta forma giydi. Söz konusu maçlarda 2 gol atan genç futbolcu üç te asist yaptı. Orta sahanın solunda ve ön libero mevkilerinde oynayabilen futbolcuyu kadrosunda görmeyi isteyen Yanal, bu konuda yönetime yoğun baskı yapıyor. Yönetim kurulu ise CSKA Moskova'nın bu futbolcunun bonservisini 1. 5 Milyon Euro'ya indirmesi durumunda transferin gerçekleşebileceğini söylüyor.

YUSUF İÇİN PARA ARTI FUTBOLCU ÖNERİLDİ

Öte yandan Yusuf'u sezonun ikinci yarısında oynanacak olan Fenerbahçe maçına kadar yetiştirmeye çalışan bordo - mavili yöneticiler, bu transferin bir hafta içerisinde kesinleşmemesi durumunda transferden tamamen vazgeçebileceklerini söylediler. Yusuf'a özellikle ikinci yarının ilk 4 maçında ihtiyaç duyacaklarını söyleyen yöneticiler, Bursaspor'a bu futbolcu için son olarak para artı oyuncu teklifinde bulundu. Bursaspor yönetiminin de sıcak baktığı bu teklif de Trabzonspor'un yeşil - beyazlı kulübe 700 Bin YTL nakit parayla birlikte Adnan veya Ferhat'tan birini vermeyi önerdiği öğrenildi.

KAFİLE BAŞKANLARI DEĞİŞİYOR

Trabzonspor'un Antalya kampı kafile başkanları, Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu ve Genel Sekreter Hasan Yener görevlerini yarın Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Sönmez ve Halil İbrahim Akçay'a devredecek. 6 gündür Antalya kampının kafile başkanlığını yapan iki yönetici, kampta bulundukları süre içerisinde sergilenen performanstan fazlasıyla memnun olduklarını söylediler.

Kaynak:www.milliyet.com.tr

Hüseyin İlkin
Geçen dedim aynısını.
7-8 sene şotayı geri getirmeye çalıştık.
Sıra fatih te.

Bakalım bundan sonra kimi geri getirecez sattıktan sonra.

Hüseyin 'in bu listede olmayacağını biliyorumda , sıradaki isim kim olur bilemiyorum Fatih abi :D

Şu sol kanat bu transfer döneminde bitmeli , vallahi bir sol açık alamadan transfer dönemini bitirirsek yazık olur ...

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 00:23

Ne kaptanı?
Adam gideli 2 seneden fazla oldu.

34 maçta 31 gol attı evet.
eee?

Bu neyi değiştiriyor?

Fatih in forvet oluşunu mu?
Başka bir takımın oyuncusu olduğunu mu?
Maliyetinin yüksek oluşunu mu?
Takımın öncelikli eksik mevkilerinden birinde oynamıyor oluşunu mu?

vs.vs.vs.

Geçmişi inkâr etmemeye eyvallah da..
Oraya takılıp kalmaya daima hayır.

Gökhan KAN
03.01.2009, 00:24
bence yusuf deplasmandaki maclarda cok isimize yarayacaktır....ilk yarıda bir cok macda son paslar dogru atılsaydı her mac 1 farkla bitmezdi rahat 3 ü bulurduk...o paslarıda yusuf atabilir...

hüseyin1975
03.01.2009, 00:25
Birde Fatihin saglik durumu önemli tabi.
Fatih ve örnegin Nihat ile Yildiray iyi oyuncular ama neredeyse sürekli sakatlar.
Yani riskleri var.

kagan61
03.01.2009, 00:25
slm,

arkadaslar fatih tekke defteri trabzon acisindan kapanmistir.Bunu direk baskanin agzindan duydum.Trabzonda ancak jubile macinda oynar.Bunu sadri baskan söyledi.Ne gökdeniz, nede fatih tekke trabzonda bir daha oynayamaz.

saygilar,

Gökhan KAN
03.01.2009, 00:27
öncellikli transfer fatih olmamalı....fatihi seneye bedavayada alabiliriz....

vizarian
Habu CANER olayı nedir bilen varmı?

eMR3
Ne kaptanı?
Adam gideli 2 seneden fazla oldu.

34 maçta 31 gol attı evet.
eee?

Bu neyi değiştiriyor?

Fatih in forvet oluşunu mu?
Başka bir takımın oyuncusu olduğunu mu?
Maliyetinin yüksek oluşunu mu?
Takımın öncelikli eksik mevkilerinden birinde oynamıyor oluşunu mu?

vs.vs.vs.

Geçmişi inkâr etmemeye eyvallah da..
Oraya takılıp kalmaya daima hayır.

Bende şuanki ekonomik koşullar gereği Fatih Tekke'nin alınmasına karşı olurum.Öncelikli transfer ihtiyacımız olan bölge sol açık ama Fatih Tekke Umut, Gökhan ve Isaac'le kıyaslamak yanlış!

Şahin_53

Gecenin bu saatinde birbirinize laf yetiştirmenizin bir anlamı yok.

Önemli olan bizim değil tekkenin bizi istemesi....

O da söyledi zaten türkiyede oynamak istemediğini...

Mevcut kadroyla yola devam.

Bide yusuf eklenirse buraya tadından yenmez...

Diye düşünüyorum..........

hüseyin1975
03.01.2009, 00:28
slm,

arkadaslar fatih tekke defteri trabzon acisindan kapanmistir.Bunu direk baskanin agzindan duydum.Trabzonda ancak jubile macinda oynar.Bunu sadri baskan söyledi.Ne gökdeniz, nede fatih tekke trabzonda bir daha oynayamaz.

saygilar,

Dogru olabilir.
Baskanimiz cok fevri birisi. Sinirlerine her zaman hakim olamiyor.
Fatihin gitmeden önce söyledigi rencide edici sözlere takildiysa asla almaz.

Unutanlara:

Trabzondan ayriliyorum, bu bu kadar basit:(

Bak isde gitmek yerine göre "basit" olabiliyor ama dönmek o kadar "basit" olmuyor isde......

Can basten
03.01.2009, 00:29

Caner biraz fazla tuzlu olur gibi, zannetmiyorum o bakımdan. Ama olsa da cidden güzel olurdu. :)

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 00:30
Bende şuanki ekonomik koşullar gereği Fatih Tekke'nin alınmasına karşı olurum.Öncelikli transfer ihtiyacımız olan bölge sol açık ama Fatih Tekke Umut, Gökhan ve Isaac'le kıyaslamak yanlış!

Kimseyi kimse ile karşılaştırmadım.
O bölgede oyuncum var dedim.

3 tanedirler.
İsimlerini de saydım.

Bunlar fatihten iyidir, fatih ayarındadır vs. gibi bir yazı varsa bi gösterilsin de düzeltivereyim.
Alakası yok benim yazdıklarımla bunun.

Şahin_53
03.01.2009, 00:31

Doğrudur akşam ajanslara düşen bi haber ama.....

Ne kadar faydalı olur.......

Hani yönetim hep diyorya takımdaki ahenk.......

O açıdan..

Biraz maliyetli olurda....

Gökhan KAN
03.01.2009, 00:31
Gecenin bu saatinde birbirinize laf yetiştirmenizin bir anlamı yok.

Önemli olan bizim değil tekkenin bizi istemesi....

O da söyledi zaten türkiyede oynamak istemediğini...

Mevcut kadroyla yola devam.

Bide yusuf eklenirse buraya tadından yenmez...

Diye düşünüyorum..........
bende sana katılıyorum şahin abi...yusuf çok işimize yarar....

hüseyin1975
03.01.2009, 00:33
bende sana katılıyorum şahin abi...yusuf çok işimize yarar....

Senin ismini görünce hep 2 defa okuyorum.

Ilk önce Gökhan Zan diye okuyorum ve tüylerim diken diken oluyor:p

sonra Gökhan Kan diye okuyunca rahatliyorum:p

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 00:34
Valla bana sol açık lazım.
Yusuf musuf anlamam.

Sol kanatta elia mı olur başkası mı bilmem.
Gidip premiere ligden duff ı mı alırsın yoksa :).
Anlamam o kadarını.

Sol kanatta gedik var.

Yapılan her transfer boş kalır sol taraf boş kaldığı sürece.

szymek7
03.01.2009, 00:36
arkadaslar ligtv 00.00 haberlerine bakan varmi, trabzonspor hakkinda ne soylendi acaba???

Şahin_53
03.01.2009, 00:38
Yusuf musuf anlamam.

Anlamam o kadarını.

Sol kanatta gedik var.

O kadar uzaklara gitmene gerek yok dostum...

Alırsın şeftalilerden YUSUF'u olur biter........

Senin bahsettiğin adamı ne biz alabiliriz nede o bize gelir......

Gerçekçi olmak lazım......

hüseyin1975
03.01.2009, 00:39
Yusufu para arti oyuncu karsiligi transfer etmek istedigimizi yazdilar bugün.
Ya Adnani yada Ferhati verecekmisiz.

Sizce kimi verelim?

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 00:40
O kadar uzaklara gitmene gerek yok dostum...

Alırsın şeftalilerden YUSUF'u olur biter........

Senin bahsettiğin adamı ne biz alabiliriz nede o bize gelir......

Gerçekçi olmak lazım......

Onu espri olsun diye söyledim zaten.
Duff ın işi gücü kalmadı Türkiyeye mi gelecek? :)

De hala ortak noktamız yok.
Yusuf sol açık falan değil.

O yüzden hiçbirşey olmadığı gibi bitmez de..

Gökhan KAN
03.01.2009, 00:41
yusuf gelirse nasıl olur kadro

----------selcuk------hüseyin---------

yattara---------yusuf--------colman---

------------gökhan------------
büyük ihtimal böyle olur....

Hüseyin İlkin
Yusufu para arti oyuncu karsiligi transfer etmek istedigimizi yazdilar bugün.
Ya Adnani yada Ferhati verecekmisiz.

Sizce kimi verelim?

Ferhat 'ı verelim , Adnan en azından kolbastı oynuyor :rolleyes:

Can basten
Yusuf musuf anlamam.

Anlamam o kadarını.

Sol kanatta gedik var.

Kesinlikle, ilk eksiğimiz sol açık. Fakat ara transfere çok kapsamlı bir bütçe ayrılmadı sanırım. Türkiye'den alınacak futbolcular daha pahalı olur, o nedenle yurtdışına bakıyorlar belki de...

Muhammet
03.01.2009, 00:43
Ferhat 'ı verelim , Adnan en azından kolbastı oynuyor :rolleyes:

ççç ççç

İyi bir politika. :D

Şahin_53
03.01.2009, 00:43
Onu espri olsun diye söyledim zaten.
Duff ın işi gücü kalmadı Türkiyeye mi gelecek? :)

De hala ortak noktamız yok.
Yusuf sol açık falan değil.

O yüzden hiçbirşey olmadığı gibi bitmez de..

Niye söylerken iyi ya paran varsa getirirsin türkiyeye....

O da öyle bi gelirki......:)

Gökhan KAN
03.01.2009, 00:47
5 milyon dolar ayırdık transfere diyorlardı 700 bin tl yusuf olsa 4.5 milyon dolarada iyi bi sol acık bulurlar heralde.....

türkiyem61
03.01.2009, 00:48
ankarali theo weekse ne dersiniz

türkiyem61
03.01.2009, 00:51
pardon ben sol acik diye biliyodum onu ön liberoymus...

Şahin_53
03.01.2009, 00:53
5 milyon dolar ayırdık transfere diyorlardı 700 bin tl yusuf olsa 4.5 milyon dolarada iyi bi sol acık bulurlar heralde.....

Yusufun bugün açıklamasını yayımladı bursa tv'leri....

Aradaki farkı vermeye razıyım diyor gelicem diyor adam...

Bizde burun kıvıranlar var hala......

Apdullah ercan dan sonra bize sol açık gelmedi...

Şimdimi bulabilecekler bu kısıtlı zaman ve maddiyatta.....

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:00

Bence kisitli olan zaman degil sayin renktasim!

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:02

bende anlamıyorum burun kıvıranları.... devre arasında daha iyisini ve gencini nasıl bulacaksın...örnegin antep satmam diyor tabata yı.sene sonunda gelsinler diyor....yukarıdada yazdım bir cok macta son paslar dogru atılsaydı her mac bir farkla bitmezdi 3 bulurduk...örnegin konya macı isaacın attıgı pas jeffersonda kalmıstı..eskisehir macında keza öyle...ve de bircok macta..bu pasları yusuf atabilir....daha iyilerinide atabilir...bence yusuf gökhan içinde iyi olacaktır...gökhan bircok golü kaleci ile karsı karsıya kalarak atmıstı kayseride....yusufta o ara paslarını atarsa gökhana cok gol atar bence...

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:02
Ne zengin kulüpmüşüz de haberimiz yokmuş.

rasyonel ne demektir ?

Murat61
03.01.2009, 01:03
artik kısıtlı zaman mı paramı bilmiyorum ama sol acık almazsak cektigimiz sıkıntının 2 katını cekecegimize eminim eger sola adam almazsak zaten kapalı savunma acamıyorum soldan cizgiye inen kimse olmadıgı icin gokhanın kafasınıda iyi kullanamadık umuta lafım yok zamanlama bilmeyen adamı forvet oynatıyoruz onunda bi sucu yok yani

Zafer Fidan
03.01.2009, 01:05
5. milyon mu ayirmisiz? kim bunu söylemis? ben inanmiyorum acikcasi

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:05
Birde Fatihin saglik durumu önemli tabi.
Fatih ve örnegin Nihat ile Yildiray iyi oyuncular ama neredeyse sürekli sakatlar. Yani riskleri var.

sokakta yürümeninde riski var. belki yorulabilirsin ?!

thesiege61
03.01.2009, 01:10
ya arkadaşlar bu sitede ersun yanal için anket yapıldı.anketin sonucunda da yaklaşık yüzde 86 ersun hocaya tam destek çıkmadı mı?

şimdi nedir bu yusuf gelmesin ne işi var bizde tantanaları.

ersun hocaya güveniyorsak onun istediği oyuncuyu desteklememiz lazım.yoksa desteğimiz söze kalır.

futbolu en önemlisi ersun hocanın oynattığı oynatacağı sistemi ondan daha iyi mi biliyoruz ki yusufun takıma ve oyuna yararlı olmayacağını iddaa ediyoruz.

bir ikincisi yusuf kötü futbolcu mu?iki ay önce bu adam milli takımda bosna ve estonya maçlarında oynamadı mı?
bu adamın kötü fubolcu olma ihtimali var mı?galatasaray maçındaki oynunu hiçbiriniz izlemediniz mi?

nedir bu yusuf düşmanlığı?sizin ya hocaya ve yönetime güveniniz yok ya da yusufun iyi futbolcu olmadığını düşünüyorsunuz?

yönetim hoca nedn yusufu almak istediklerinin açıklamasını yaptı.diğer yapılabicek yapılamayacak transferlerin de neden olacağını ve olamayacağını beyane etti.

hoca da tabatayı özeri belki yusufa tercih eder ama yapamıyoruz demek ki.

bütün bu yazdıklarımın sonunda tüm saygımla burada yazılan bilimum yusuf karşıtı yorumları ve bildiğimiz makul ve mantıklı sebeplerden dolayı olamayacak transferleri isteyen yazıları boş buluyorum.

saygılarımla

Şahin_53
03.01.2009, 01:10
Bence kisitli olan zaman degil sayin renktasim!

İyi okursan öteki seçeneğide yazdığımı görürsün......

Sayın renkdaşım....

Zafer Fidan
03.01.2009, 01:13
ya bu tabata isinde bir sessizlik var. pazartesi bir sürpriz olmasin ;)

kalavara
03.01.2009, 01:14
rasyonel ne demektir ?
kısa ve öz olarak "akılcı"...

Şahin_53
ya arkadaşlar bu sitede ersun yanal için anket yapıldı.anketin sonucunda da yaklaşık yüzde 86 ersun hocaya tam destek çıkmadı mı?

şimdi nedir bu yusuf gelmesin ne işi var bizde tantanaları.

ersun hocaya güveniyorsak onun istediği oyuncuyu desteklememiz lazım.yoksa desteğimiz söze kalır.

futbolu en önemlisi ersun hocanın oynattığı oynatacağı sistemi ondan daha iyi mi biliyoruz ki yusufun takıma ve oyuna yararlı olmayacağını iddaa ediyoruz.

bir ikincisi yusuf kötü futbolcu mu?iki ay önce bu adam milli takımda bosna ve estonya maçlarında oynamadı mı?
bu adamın kötü fubolcu olma ihtimali var mı?galatasaray maçındaki oynunu hiçbiriniz izlemediniz mi?

nedir bu yusuf düşmanlığı?sizin ya hocaya ve yönetime güveniniz yok ya da yusufun iyi futbolcu olmadığını düşünüyorsunuz?

yönetim hoca nedn yusufu almak istediklerinin açıklamasını yaptı.diğer yapılabicek yapılamayacak transferlerin de neden olacağını ve olamayacağını beyane etti.

hoca da tabatayı özeri belki yusufa tercih eder ama yapamıyoruz demek ki.

bütün bu yazdıklarımın sonunda tüm saygımla burada yazılan bilimum yusuf karşıtı yorumları ve bildiğimiz makul ve mantıklı sebeplerden dolayı olamayacak transferleri isteyen yazıları boş buluyorum.

saygılarımla

Bu güzel duyguların üstüne denecek bişey kaldımı arkadaşlar.....

Bravo gecenin sözüydü bu tebrikler....

Bi taraftar bu kadar gerçekçi olur....

6Şafak Aydın1
İyi okursan öteki seçeneğide yazdığımı görürsün......

Sayın renkdaşım....

iyi okudum ve cok iyi anladim ama derdim seninle degil.

GolaMTuRi
03.01.2009, 01:15

Sonuç ise koca bir sıfır.
Katiliyorum.
Bu baslik iyice mahalle kahvesine donmus.Basligin ismi BMN scout'lari diye degissin, zira bu baslikta transfer haberi okumak imkansiz.Herkes bir ligden bir isim soyluyor,sanirsin yonetim bu basliktan transfer listesini olusturuyor..Herkesin begendigi oyuncu mutlaka vardir ama burayi dilek cesmesine cevirmenin bir anlami yok..
Yonetici arkadaslar buna niye mudahele etmiyor bunu da anlamis degilim, sadece ismi Trabzonspor'la anilan futbolcular tartisilsa daha iyi olmaz mi..

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:16
üzüleyimmi sinirleneyimmi bilemiyorum; gülermisin aglarmisin.

thesiege61
03.01.2009, 01:17
Bu güzel duyguların üstüne denecek bişey kaldımı arkadaşlar.....

Bravo gecenin sözüydü bu tebrikler....

Bi taraftar bu kadar gerçekçi olur....

çok sağol abi.eksik olma.sen de benim gibi düşünüyosan ne mutlu.

x_man
03.01.2009, 01:21
onur 61 kardeş nerelerdesin yokmu değişik isimler sen bilirsin:)

Şahin_53
03.01.2009, 01:21
iyi okudum ve cok iyi anladim ama derdim seninle degil.

Rica ederim derdinin benle olmadığını biliyorum....:)

Ama bu yusuf antipatisi olması ilginç buluyorum..

Bu adam bizde iş yapar bunu ben demiyorum....

TRABZONSPOR başkanı ve yönetim kurulu..

Ersun Yanal...

DİYOR...

Bilâl ÇOBAN
03.01.2009, 01:22
veron ile denilson iyi giderdi be :)

x_man
03.01.2009, 01:23
bende diyorumki yusuf bizim için dinamit elimzide patlayacağı kesinde bari takımı havaya uçurmasın

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:24
Rica ederim derdinin benle olmadığını biliyorum....:)

Ama bu yusuf antipatisi olması ilginç buluyorum..

Bu adam bizde iş yapar bunu ben demiyorum....

TRABZONSPOR başkanı ve yönetim kurulu..

Ersun Yanal...

DİYOR...
yusufa bu kadar güvenenler varken güvenimizi boşa çıkarmayacaktır...

Mustafa Calik
03.01.2009, 01:28
arkadaslar demekki yusuf bize gelecek gibi .. yusuf bize gelecek sinyallerini veriyor

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=29566

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:30
arkadaslar demekki yusuf bize gelecek gibi .. yusuf bize gelecek sinyallerini veriyor

ısrar ediyorsa gitmek için kesin bize gelecektir...

Erdal DİLEK
03.01.2009, 01:30
bu yusuf b,ze niye bu kadar gelmek istiyor ki acaba

ali+61+26
03.01.2009, 01:31
kariyerinin sonunu buyuk bi takımda bitirmek istiyo yusuf.. o takımda biziz şampiyonluk yasatabilirde elimizde palayabilir de. ama bu risk goze alınmalı ... hayırlısı olsun bizim icin...

Bilâl ÇOBAN
03.01.2009, 01:32
sol kanat - sağ bek - forvet vs. istemiyorum. tek bu gelsin bize yeter (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/3143/veron-juan-sebastian/default/2008/leistungsdaten.html)

x_man
03.01.2009, 01:34

Allahım sen sabır ver adam fenerden kovuluyor bu yaşına kadar iki kez milli olabilmiş artık gereksiz bir futbolcu bu kadar peşinden ne koşuyoruz hayret o zman ceyhun takımdan neden gönderildi anlamak mümkün değil ben bir taraftar olarak kesinlikle bu transfere karşıyım yazık o paralara sonrada para yok transfer yapamayız demeyin limiti doldurmayın 10 tane gereksiz adam alacağına bir tane yıldız alın açıkları kapatın

Yasin Berber
03.01.2009, 01:34
Arkadaşlar Trabzonsporun yusufa yönelmesi yarım sezon için düşünüldüğü apa açık ortada vede yusuf kariyerinin sonuna yaklaşmış başarıya aç ve az paraya oynayabilecek vede bonservisi düşük alınabilecek bir futbolcu bence yarım sezon için idealdende öte iyi bir transfer olur vede önümüzdeki sezonda oynayabilir

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:35
sol kanat - sağ bek - forvet vs. istemiyorum. tek bu gelsin bize yeter (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/3143/veron-juan-sebastian/default/2008/leistungsdaten.html)
gelse iyi...yılın futbolcusu secilmis...

x_man
03.01.2009, 01:37
bu yusuf b,ze niye bu kadar gelmek istiyor ki acaba

neden olacak koskoca trabzonspor yusufun egolarını tatmin edecek garibim heryerde başarısız olduğu için son takımında başarılı olmak istiyor

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:37

evet umutlan iyi anlasir

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:39
neden olacak koskoca trabzonspor yusufun egolarını tatmin edecek garibim heryerde başarısız olduğu için son takımında başarılı olmak istiyor
denizliyi tek basına ayakta tutuyordu bence basarılıydı orda...

Bilâl ÇOBAN
03.01.2009, 01:40
şu veron, gerçekten büyüleyici bir futbolcu, 33 yaşında, 2 sene oynasa bizde, haginin gs ye yaptığı katkıdan çok daha fazlasını yapacağına adım gibi eminim... burada vatandaşı colman da var... hem tecrübe hem teknik hem sürat hem uzun şut hem duran toplar hem ara paslar daha ne olsun?

almak imkansız değil...

x_man
03.01.2009, 01:41
Arkadaşlar Trabzonsporun yusufa yönelmesi yarım sezon için düşünüldüğü apa açık ortada vede yusuf kariyerinin sonuna yaklaşmış başarıya aç ve az paraya oynayabilecek vede bonservisi düşük alınabilecek bir futbolcu bence yarım sezon için idealdende öte iyi bir transfer olur vede önümüzdeki sezonda oynayabilir

ya ben anlamıyorum sizi denizlizpordan fenere gittiği sezon alabilsen ne ala çıkıştaki genç futbolcu hemde rakibine nazire yaparsın ama bu saatte bastonlamı oynayacak kaldıki iyi zamanında bizi tercih edermiydi yani fenere değilde trabzona gelmeyi ben hiç sanmıyorum trabzonsporu stepne gören zihniyeti kınıyorum ben bunu hak etmediğimi düşünüyorum genel konuşmak istemedim üstüne alınanlar olmasın:)

Serdar A
03.01.2009, 01:41
İdmana çıkmaması doğru bir davranış değil . Öte yandan futbolcuların kulüplerin rahatça alıp satabileceği bir malda değil . Oyuncularının isteklerine daha duyarlı olmalılar .

Ancak tahmin ediyorum Bursa'da tavan ücreti Yusuf alıyor . Yani takımının bir numaralı oyuncusu ve yeni transfer . Henüz 6 ay geçmeden böyle bir davranış içine girmesi düşündürücü . Bu futbolcu Trabzon'da beklediği ortamı bulamazsa ne olacak ? aynı davranışı mı sergileyecek ? Ya da olaya tersten bakarsak , Trabzon çok uygun fiyata daha iyi bir alternatif bulursa Yusuf'un hali ne olur ?

Ya da Yusuf'un idmanlaara çıkmamasında menajerinin rolü nedir ? Trabzon Ercan Doğan'a her hangi bir ön ödeme yapmış mıdır ?

Profesyonellik hak getire...

x_man
03.01.2009, 01:42
denizliyi tek basına ayakta tutuyordu bence basarılıydı orda...

o zaman yusufun yanına kratocvilmidir nedi onuda alalım denizliyi tek başına kurtarıyor

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 01:43
Rasyonel, orada akılcı da olur.
Ama gerçekçi olmak asıl kastettiğim.

Bu kadar eksik varken forvet istemek gerçekçi değil.
Zaten forvet alınacağını da sanmıyorum.

Bu arada ben yusuf u ilk duyduğumda buraya yazdığım aynen şuydu :
" ben alınması taraftarı değilim, ama hoca istiyorsa, maliyeti de çok olmazsa diyecek birşey yok."

Lakin yusuf u tartışırken hala,"daha genci, iyisi nasıl bulunacak" falan deniyor.
Bana sol açık lazım.

Sol açık değildir yusuf.
Fiziki özellikleri de açık oyuncusu değil.
Ha zorlama orada ne yapar?
Vallahi orada ömrü billah oynarken izlemedim adamı.
Zorlarsak ne yapar bakmak lazım.

Ama yusuf sol açık değil.

O yüzden yusufu tartışırken yerine daha gencini, daha seksi daha yakışıklısını aramıyoruz.

Bana sol açık lazım.

Tipi yaşı bilmem neyi değil.

Sol açık ....

x_man
03.01.2009, 01:44
İzinsiz olarak idmana çıkmaması doğru bir davranış değil . Öte yandan futbolcuların kulüplerin rahatça alıp satabileceği bir malda değil . Oyuncularının isteklerine daha duyarlı olmalılar .

Ancak tahmin ediyorum Bursa'da tavan ücreti Yusuf alıyor . Yani takımının bir numaralı oyuncusu ve yeni transfer . Henüz 6 ay geçmeden böyle bir davranış içine girmesi düşündürücü . Bu futbolcu Trabzon'da beklediği ortamı bulamazsa ne olacak ? aynı davranışı mı sergileyecek ? Ya da olaya tersten bakarsak , Trabzon çok uygun fiyata daha iyi bir alternatif bulursa Yusuf'un hali ne olur ?

Ya da Yusuf'un idmanlaara çıkmamasında menajerinin rolü nedir ? Trabzon Ercan Doğan'a her hangi bir ön ödeme yapmış mıdır ?

hay ağzına sağlık ya doğru diyorsun istemiyoruz kardeşim yusuf musuf alınacaksa adam gibi bir sol açık birde 10 numara alınsın yoksa transferde yapılmasın göz boyamak için gerek yok

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:44
o zaman yusufun yanına kratocvilmidir nedi onuda alalım denizliyi tek başına kurtarıyor
yanlıs bir örnek...

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:46
Sence biz bu sezon sampiyonluga oynarmiyiz yada oynamalimiyiz ?

x_man
03.01.2009, 01:46
yanlıs bir örnek...

neden yanlış bir örnek ya yusuf bugüne kadar ne yapmış ya ne yaptı inanın barış memiş on gömlek üstün yusuftan bir transfer yapıyorsan eldekinden iyi olacak barıştan iyi olmayan bir yusufu neyleyim

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:47
Rasyonel, orada akılcı da olur.
Ama gerçekçi olmak asıl kastettiğim.

Bu kadar eksik varken forvet istemek gerçekçi değil.
Zaten forvet alınacağını da sanmıyorum.

Bu arada ben yusuf u ilk duyduğumda buraya yazdığım aynen şuydu :
" ben alınması taraftarı değilim, ama hoca istiyorsa, maliyeti de çok olmazsa diyecek birşey yok."

Lakin yusuf u tartışırken hala,"daha genci, iyisi nasıl bulunacak" falan deniyor.
Bana sol açık lazım.

Sol açık değildir yusuf.
Fiziki özellikleri de açık oyuncusu değil.
Ha zorlama orada ne yapar?
Vallahi orada ömrü billah oynarken izlemedim adamı.
Zorlarsak ne yapar bakmak lazım.

Ama yusuf sol açık değil.

O yüzden yusufu tartışırken yerine daha gencini, daha seksi daha yakışıklısını aramıyoruz.

Bana sol açık lazım.

Tipi yaşı bilmem neyi değil.

Sol açık ....
kesinlikle sol acık alacaklardır...bizim gördüğümüz eksiği onlarda görüyordur...ersun hoca bilir işini...

x_man
03.01.2009, 01:48
Sence biz bu sezon sampiyonluga oynarmiyiz yada oynamalimiyiz ?

bu zihniyetle 2 maçta havlu atarız maalesef bize yusufu laik gördüler biz bu gidişle 25 değil 50 sene beklesek :(

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:49
neden yanlış bir örnek ya yusuf bugüne kadar ne yapmış ya ne yaptı inanın barış memiş on gömlek üstün yusuftan bir transfer yapıyorsan eldekinden iyi olacak barıştan iyi olmayan bir yusufu neyleyim
daha ne yapsın arkadasım bu yasta milli takımda oynuyor...

x_man
03.01.2009, 01:49
kesinlikle sol acık alacaklardır...bizim gördüğümüz eksiği onlarda görüyordur...ersun hoca bilir işini...

ersun hoca çok iyi bilseydi sezon başı alırdı sol açığa bir adam sezon başı o kadar dendi buralarda taraftarlar sol açık 10 numara sol açık 10 numara yok yok yok hala daha yok

Can basten
03.01.2009, 01:50
İdmana çıkmaması doğru bir davranış değil . Öte yandan futbolcuların kulüplerin rahatça alıp satabileceği bir malda değil . Oyuncularının isteklerine daha duyarlı olmalılar .

Ben insani duygular bağlamında ele alıyorum meseleyi. Yusuf Türkiye'nin gözde oyuncularından biriyken ciddi bir düşüş yaşadı ve hedefsiz Anadolu takımlarında top koşturdu. Bu sanırım üst düzey yeteneklere sahip futbolcular için zor bir durum olsa gerek. Ve şimdi, belki de hiç beklemezken, yine kariyerinde zirve yapabileceği bir takıma gelecek ve bitmediğini kanıtlamış olacak. Futbolu bıraktığında da sönmüş bir yıldız değil Trabzonspor'un 25 yıl sonra kazanacağı şampiyonlukta pay sahibi bir futbol markası olarak anılacak. Bir nevi Zidane gibi yani. :) Bu durum antrenörlük kariyerinde de ona ciddi avantaj sağlar.

Artı Ersun Yanal faktörü var. Yanal'ın, Yusuf'un Yusuf olmasında çok katkısı olduğu için onun takımına gelmek istemesi de doğal geliyor.

x_man
03.01.2009, 01:51
daha ne yapsın arkadasım bu yasta milli takımda oynuyor...

ha ha ha milli oynuyor gülesim geldi terim mankenlerinden hala anlamadınmı

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:52
ersun hoca çok iyi bilseydi sezon başı alırdı sol açığa bir adam sezon başı o kadar dendi buralarda taraftarlar sol açık 10 numara sol açık 10 numara yok yok yok hala daha yok
belkide solda barısı düsünmüstü oda bekleneni veremeyince böyle oldu....bilemeyiz ersun hocanın kafasında neler yatıyor...

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 01:53
Sene başında eksik olmayan mevkii var mıydı?

İlk 11 de oynayacak kaleci, 4 savunmacı, 2 orta saha, 2 forvet aldılar.

Yani sadece ilk 11 e girebilecek kalitede 9 transfer.

İsimleri ile ; tony, cale, song, egemen, giray, colman, selçuk, gökhan, isaac....

Yedekte ceyhunu falan var ama onlar gelecek vaad eden adamlar onları saymıyorum.

Bu kadar transferi aynı anda yaptılar.

Efendim 2 tane daha yapsaydınız.

Çok kolay zaten aynı anda bütün ilk 11 i değiştirebilmek..

x_man
03.01.2009, 01:54
Ben insani duygular bağlamında ele alıyorum meseleyi. Yusuf Türkiye'nin gözde oyuncularından biriyken ciddi bir düşüş yaşadı ve hedefsiz Anadolu takımlarında top koşturdu. Bu sanırım üst düzey yeteneklere sahip futbolcular için zor bir durum olsa gerek. Ve şimdi, belki de hiç beklemezken, yine kariyerinde zirve yapabileceği bir takıma gelecek ve bitmediğini kanıtlamış olacak. Futbolu bıraktığında da sönmüş bir yıldız değil Trabzonspor'un 25 yıl sonra kazanacağı şampiyonlukta pay sahibi bir futbol markası olarak anılacak. Bir nevi Zidane gibi yani. :) Bu durum antrenörlük kariyerinde de ona ciddi avantaj sağlar.

Artı Ersun Yanal faktörü var. Yanal'ın, Yusuf'un Yusuf olmasında çok katkısı olduğu için onun takımına gelmek istemesi de doğal geliyor.

peki kardeşim 2 maç üstüste yedek kaldı ne yapacak veya tersini düşünelim ilk onbirde başladı acaba kimi kesecek ben diyeyimmi kimi kesecek yattarayı yattarasız bir trabzonspor kanatsız bir kuşa benzer neresinden bakarsak bakalım yanlış yanlış yanlış bir transfer

Gökhan KAN
03.01.2009, 01:55
ben ersun hocama güveniyorum yusufu istiyorsa vardır bildiği....

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 01:56
ha ha ha milli oynuyor gülesim geldi terim mankenlerinden hala anlamadınmı

Bi kere şu üslup üslup değil ondan haberin olsun..

Terim kaç senedir milli takımda.

Hevesi yeni mi geldi yusuf u manken yapmak için?

x_man
03.01.2009, 01:58
ben ersun hocama güveniyorum yusufu istiyorsa vardır bildiği....

inşaallah sen haklısın belki vardır bir bildiği belkide mecburiyetten razı olmuştur yusufa bşlemeyiz yani yönetim kardeşim sen bunları istiyonda bizde para yok al sana yusuf kabulsen alırız yoksa transfer yapmayız demiş olmasn

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 01:59
Mehmet Fatih Yavuz,

sence bu sezon sampiyonluga oynarmiyiz yada oynamalimiyiz sayin renktas ?

Cem Akyüz
03.01.2009, 01:59
inşaallah sen haklısın belki vardır bir bildiği belkide mecburiyetten razı olmuştur yusufa bşlemeyiz yani yönetim kardeşim sen bunları istiyonda bizde para yok al sana yusuf kabulsen alırız yoksa transfer yapmayız demiş olmasn

sence Sadri Başkan böyle birşey söyler mi

x_man
03.01.2009, 02:00
Bi kere şu üslup üslup değil ondan haberin olsun..

Terim kaç senedir milli takımda.

Hevesi yeni mi geldi yusuf u manken yapmak için?
burda terim tartışması açmak istemiyorum ama terimin dönem dönem böyle oyuncuları alıp yedek kulübesinde tuttuğunu bilirim örnek yusuf örnek mehmet yıldız örnek serkan balcı vs

Can basten
03.01.2009, 02:00
peki kardeşim 2 maç üstüste yedek kaldı ne yapacak veya tersini düşünelim ilk onbirde başladı acaba kimi kesecek ben diyeyimmi kimi kesecek yattarayı yattarasız bir trabzonspor kanatsız bir kuşa benzer neresinden bakarsak bakalım yanlış yanlış yanlış bir transfer

Kadromuzda Yusuf'un gelmesiyle birlikte ilk 11 değişmeli bir sisteme bürünür ama hocanın Yattara'yı keseceğini sanmam. Bazen golcülerden, bazen orta sahada Selçuk-Colman ikilisinden biri ya da iç saha maçlarda Hüseyin çıkar, Yusuf girer. Kadro bir nebze daha alternatifli olmuş olur böylece.

Serdar A
03.01.2009, 02:01
Yusuf bu sezon ve önümüzdeki sezon şampiyonlar liginde olabilirsek ilk yarısı için çok önemli görevler üstlenebilir .

Bu sezon yaptığımız transfer yatırımları Colman , Selçuk , Giray çizgisinde olsaydı Yusuf %100 gereksiz bir transferdir ve bu sezon ki amaçlarımıza uygun değildir diyebilirdik .

Ancak yönetim zor olanı daha sene başından denemeye kalktı . Genç yeteneklere yatırımların dışında Song , Sylva , Gökhan gibi transferler neresinden bakılırsa bakılsın yılın en süksekli transferleri arasındadır ve kesinlikle geleceğe yönelik bir amaç taşımaz . Mesajı gayet açık ; ben bu sene şampiyonluğa oynayacağım .

Şimdi her ne kadar "7-8. haftalarda oluşan" beklentilerin 5 puan gerisinde kalsakta ilk dört haftanın ardından şampiyonluğun en büyük adayı olarak çıkma ihtimalimiz var . Olaya buradan bakılırsa ve Yusuf'un yalnızca saha içindeki faydaları gözetilirse mantıksız bir tercih değildir . Zira Yusuf sadece 3 maçta sahneye çıksa ( fb-bjk-gs ) parasını amorti eder .

Benim takıldığım konu transferin şeklidir .

...ve tabi Yusuf'u alıyorsan direkt katkı yapan bir kanat oyuncusu daha almalısın . Devre arasında eksiklerini en aza indirmelisin . Yoksa Yusuf transferi pek anlam taşımaz . Hatta sene başındaki 11 milyonluk forvetinde , yılda 2 milyon üzerinde kazanan stoperinde bir anlamı olmaz .

AYYILDIZ
03.01.2009, 02:02
Yusuf'tan iyi 10 numara bulamayız devre arasında adam bizde oynamak için can atıyor ve yedekte kalsa dert etmez maçın son 30dk çok işe yarar tek başına fb maçını alabilir bize.Ancak bizim öncelikle işimiz sol açık olmalı az önce ligtv'de gösterdiler soldan 80 civarı orta açılmış sağdan 180 iki katından fazla yani mutlaka sol açık şart.Caner olursa çok faydalı olur.Yusu

Gökhan KAN
03.01.2009, 02:03
bilemeyiz... ara transfer döneminde transfer yapmak zor oldugu icin genc ve iyi futbolcu almak zor...takımların hedefleri var satmaz örnegin tabata...adamlar sene sonu gelin diyor...bunun için en ideal yusuf tur..belkide onun için alınıyordur...

x_man
03.01.2009, 02:03
sence Sadri Başkan böyle birşey söyler mi

ben başkanı sever ve ona gvenirim fakat bir gerçek varki başkanı çok iyi tanımıyorum açıkçası ben tanıdığım adama pek güvenmiyorumda tanımadığım birine neden koşulsuz güveniyimki insanoğlu neyi nerde ne zaman yapacağı belli olmazki kaldıki yönetim yıldız satmaz takımda tutar deyip gökdenizi satan yattarayı en ihtiyaç duyduğumuz anda para için satmaya çalışanda oydu

Cem Akyüz
03.01.2009, 02:06
Gökdeniz'i sattı ama parayla yerine gayet sağlam adamlar aldı ve Gökdeniz ben gitmek istiyorum takıma para kazandırmak istiyorum dedi

kagan61
03.01.2009, 02:06
slm,

Yusuf olayini su sekilde düsünmekte fayda var.Eger sen kapali takimlari acmakta problem yasiyorsan bunun ilaci inanin yusuf.Ersun hoca heralda bunu düsündügü icin yusufu israrla istiyor.ikinci yari bir cok anadolu takimi küme düsmemek icin oynayacagi icin Trabzona her macta defans yapacaklar.Bu defanslari acmak icin de futbol zekasi olan ve ara pasini cok iyi yapabilen yusuf gibi bir futbolcuya ihtiyac var.

Saygilar,

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2009, 02:07
Mehmet Fatih Yavuz,

sence bu sezon sampiyonluga oynarmiyiz yada oynamalimiyiz sayin renktas ?

Şampiyon olabilme ihtimalimiz çok yüksek değil bana göre..
Yani devre arasında sol açık artı iyi bir 10 numara alınsa da çok yüksek değil.

Yeni bir kadro bu.
Herşeyi yeni, şampiyonluk havası, stresi vurduğu zaman ayakları ne kadar titreyecek görmek lazım.
Song ve tony dışında bu stresi bilen adam herhalde bi serkan var.

Ama tepeden kopacağımızı sanmıyorum.
Yani ligin sonuna kadar bi şekilde yarışın içinde oluruz.

Kişisel olarak bu sene şampiyon olamazsak benim için herhangi bir problem olmaz.
İkinci olamazsak da olmaz.

Bu ikisinin gerçekleşmesi halinde beklentilerimin üzerine çıkmış kabul ederim...

Sadri Şenerin uzun vade planlamasında iyi olduğunu veletlik dönemimden hatırrlıyorum. Bu kadroda uzun vadeli kadro.
92 kadrosu gibi..

92 kadrosu patlamayı 95 te yaptı.
94-95 ve 95-96 senelerinde şampiyonluğa oynadı.
Aslında sonraki sene de oynadı ama son haftalarda düştü. 96-97 senesinin ikinci yarısında liderliğe yükseldik. Yani terimli gs nin ilk şampiyonluk yılında.

Velhasılı ben şampiyonluğun devre arası transferinden çok takımın strese göstereceği dirence bağlı olduğunu düşünüyorum.

Yusuf transferinin de bu yüzden düşünüldüğü fikrindeyim.
Yusuf tecrübeli, büyük takım deneyimi olan bi adam. Soğukkanlılığından falan faydalanmak isteyecektir hoca.

Ama yeterli olur mu bilemem.
Çok genç bi takımız.

Zaman lazım..

ErtuGrul
03.01.2009, 02:07
Yusuf herzaman begeni ile izledigim bir oyuncu..hele sezon basi hazirlik donemindeki oyununu sahaya yansitirsa bize cok buyuk katkilari olacaktir..bence yusuf yararlimi olur zararlimi tartismasi cok gereksiz..nacizane gorusum buyk ihtimalle Yusuf bizim oyuncumuz olacak,o yuzden son sozu Yusuf'a birakalim o da sahada konussun..

Gökhan KAN
03.01.2009, 02:08
Kadromuzda Yusuf'un gelmesiyle birlikte ilk 11 değişmeli bir sisteme bürünür ama hocanın Yattara'yı keseceğini sanmam. Bazen golcülerden, bazen orta sahada Selçuk-Colman ikilisinden biri ya da iç saha maçlarda Hüseyin çıkar, Yusuf girer. Kadro bir nebze daha alternatifli olmuş olur böylece.
dedigin bu olsa gerek
deplasmanda

------------selcuk---------hüseyin---------
yattara-----------yusuf------------colman
---------------gökhan-----------------

icerde

---------selcuk----------
yattara---yusuf-----colman---
---gökhan---umut-----

x_man
03.01.2009, 02:09
Yusuf'tan iyi 10 numara bulamayız devre arasında adam bizde oynamak için can atıyor ve yedekte kalsa dert etmez maçın son 30dk çok işe yarar tek başına fb maçını alabilir bize.Ancak bizim öncelikle işimiz sol açık olmalı az önce ligtv'de gösterdiler soldan 80 civarı orta açılmış sağdan 180 iki katından fazla yani mutlaka sol açık şart.Caner olursa çok faydalı olur.Yusu

ya kardeşim antep gidip tabatayı bulabiliyorsa biz neden bulamayalım ndir bu önyargı dünyada başka oyuncu yok sanki bunca senedir brezilya seferleri yapılır hala daha bir tane adam alınmaz o zman ne işin var brezilyada mrezilyada otur oturduğun yerde yusuf gibi artıkları topla

Gökhan KAN
03.01.2009, 02:09
slm,

Yusuf olayini su sekilde düsünmekte fayda var.Eger sen kapali takimlari acmakta problem yasiyorsan bunun ilaci inanin yusuf.Ersun hoca heralda bunu düsündügü icin yusufu israrla istiyor.ikinci yari bir cok anadolu takimi küme düsmemek icin oynayacagi icin Trabzona her macta defans yapacaklar.Bu defanslari acmak icin de futbol zekasi olan ve ara pasini cok iyi yapabilen yusuf gibi bir futbolcuya ihtiyac var.

Saygilar,
cok güzel söylemişsin işte budur...

6Şafak Aydın1
03.01.2009, 02:10
pekiyi o uzun vadeli kadro kurulduktan sonra sampiyon oldukmu ?

Can basten
03.01.2009, 02:10
dedigin bu olsa gerek
deplasmanda

------------selcuk---------hüseyin---------
yattara-----------yusuf------------colman
---------------gökhan-----------------

icerde

---------selcuk----------
yattara---yusuf-----colman---
---gökhan---umut-----

Yoo, bir sol açık kesin lazım. Bizim en acil ihtiyacımız...

Haluk Ongan
03.01.2009, 02:11
Tolga
Musa-Erdinç-TolgaSeyhan-Keçeli
Hasan-Hüseyin-Ayman
Yattara-Barış
Umut

Sylva
Serkan-Song-Egemen-Cale
Yattara-Hüseyin-Selçuk-Colman
Umut-Gökhan Ünal

Çok değil 6 ay önce üstteki kadroyla oynuyoduk yönetimimiz geldi ve bize bu kadroyu yarattı. 0 dan yeni takım olup 34 puan almak kolay iş değil. Burada sabahlara kadar tartışılıyor bazen öyle isimler yazılıyor ki gülmemek elde değil. Elia,el hamdoui falan bunları vermezler adamları avrupanın en büyük takımları istiyor. Fm tarzı adam aramayı bırakalım arkadaşlar merak etmeyin yönetim en iyisini alır. Hepimizden de iyi bilir. Özer Hurmacıdan artık fenalık geldi Tabatadan da öyle adamları satmıyorlar heralde başkanımız da Yusuf yerine bu ikisinden birini almak istiyodur. Uzun lafın kısası şu yukardaki iki kadroya bi bakın sonra da bu yönetime şükredin... Bana kalsa bende Huntelaar ve Luca Modrici isterim...

Gökhan KAN
03.01.2009, 02:11
ya kardeşim antep gidip tabatayı bulabiliyorsa biz neden bulamayalım ndir bu önyargı dünyada başka oyuncu yok sanki bunca senedir brezilya seferleri yapılır hala daha bir tane adam alınmaz o zman ne işin var brezilyada mrezilyada otur oturduğun yerde yusuf gibi artıkları topla
dedigin dogru ama bu dönemde kim bırakır tabata gibi futbolcuyu anca sözlesmesi bitiyorsa satar......sene sonunda bulurlar....satan adam kendine aynısından daha rahat bulabilir...

x_man
03.01.2009, 02:12
pekiyi o uzun vadeli kadro kurulduktan sonra sampiyon oldukmu ?

ya kardeşim biz daha kendi oyıuncumuzu tutamıyoruz en son örnekleri fatih ve gökdeniz iki sene şampiyon olmayalım ne gökhan kalır ne selçuk hiç biri durmaz burda o zman uzun vadenin pek bir anlamı kalmıyor anlaşılan

Gökhan KAN
03.01.2009, 02:12
Yoo, bir sol açık kesin lazım. Bizim en acil ihtiyacımız...
dogru sol acık lazım.....yusufu tartıstıgımız icin öyle yazdım....