PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Mahmut Baran
01.01.2009, 00:00
vede 2009 yılıyla beraber diğer tüm yılların şampiyonunun TRABZONSPOR olması dileğiyle :):)

Emirhan Makul
01.01.2009, 00:04
5 Ocakda tabata tekke özer şhow yaparız inşallah Allah'ım bu günleri bize göster.

Bekir
01.01.2009, 00:10
bu shikabala hakkında bilgi verebilcek birisi yok mu nedir ne yapar farabi abi daha once de onermiş bu oyuncuyu acaba sorunlu bi futbolcu mu??

İskender Çakmak
01.01.2009, 00:11
Trabzonspor'un futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, takımın oyun düzenini bozmamak için Yusuf Şimşek dışında transfer yapmayı düşünmediklerini söyledi.
http://cdn1.cnnturk.com/handlers/file.ashx?FileID=176835&Width=292&Height=0&BlackWhite=False Alioğlu, ligin ikinci yarısına aynı kadroyla devam etmekten yana
Birbirine inanmış, uyum sorunu olmayan bir ekip kurduklarını söyleyen Alioğlu, "hedefimiz bu yılı şampiyonluk mücadelesi veren takımlar arasında sürdürmek, asıl amacımız ise gelecekte şampiyonluğa oynayan bir takımın temel taşlarını oluşturmak" dedi.

Devre arasında yapılan transferlerin risk taşıdığını ifade eden Alioğlu, "bu risk varolan oyunun bozulmasıdır. Elbette bazı eksiklikler olduğunu biliyoruz, ama ilave bir oyuncu aldığımız zaman sıkıntı yaşayabiliriz" diye konuştu.

Alioğlu, "bu yıl bu ekiple devam etmenin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum" dedi.

İhsan Alioğlu, devre arasında transfer etmek istedikleri tek oyuncunun Bursasporlu Yusuf Şimşek olduğunu söyledi:

"Yusuf'a oyun anlayışımıza çabuk uyacağını varsayarak talip olduk. Onu takıma sokmakla takım kurgusunun bozulmayacağı düşüncesindeyiz."

Bordo-mavili yönetimin, Bursaspor'da teknik direktörlüğe Ertuğrul Sağlam'ın getirilmesinin ardından Yusuf Şimşek'in transferini sonuçlandırması bekleniyor.

Bülent AKBULUT61
01.01.2009, 00:13
bordo mavi net ailesine mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.İnşallah 2009 TRABZONSPOR için şampiyonlukla bitmesini istiyorum..

Erdal
01.01.2009, 00:13
Hep yazıyorum yine yazacağım; Futbolda ne kadar transfer o kadar puan değildir. Elbette kadro kalitesi önemlidir,kadro derinliği önemlidir. Ama en önemlisi "takım" olabilmektir. Hep soruyorum yine sorayım; Sivas ın kadrosundan takımda görmek isteyeceğiniz kaç adam sayarsınız ?...Zorlasam 3 olur,4 olmaz. Ama o Sivas lider işte. Üstelik geçen senenin tesadüf olmadığınıda ispat ettiler. Lütfen yapılacak transferle o gözle bakın. Ortada bir takım var. Sol kanat şarttır... Sezon başında alınmamasının sebebi hoca Yattarayı bile sağ açık düşünmüyordu. Sağ ve sol açık yoktu hocanın kafasında. Bekler atağa kalkarken açık gibi çıkacak Hüseyin stoper olacak Song sağ a Egemen sağ a kayacaktı. Ama olmadı...Olduğu anlar oldu ama süreklilik arzetmedi...Şimdi her anlamda yeni bir durumla karşı karşıya. İyi bir yönetim iyi bir hoca ve bir "takım" var ortada. Karartmayın enseyi iyi olacak inşallah...Sahiden iyi olacak....

Kaan
01.01.2009, 00:14
Trabzonspor'un futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, takımın oyun düzenini bozmamak için Yusuf Şimşek dışında transfer yapmayı düşünmediklerini söyledi.
http://cdn1.cnnturk.com/handlers/file.ashx?FileID=176835&Width=292&Height=0&BlackWhite=False Alioğlu, ligin ikinci yarısına aynı kadroyla devam etmekten yana
Birbirine inanmış, uyum sorunu olmayan bir ekip kurduklarını söyleyen Alioğlu, "hedefimiz bu yılı şampiyonluk mücadelesi veren takımlar arasında sürdürmek, asıl amacımız ise gelecekte şampiyonluğa oynayan bir takımın temel taşlarını oluşturmak" dedi.

Devre arasında yapılan transferlerin risk taşıdığını ifade eden Alioğlu, "bu risk varolan oyunun bozulmasıdır. Elbette bazı eksiklikler olduğunu biliyoruz, ama ilave bir oyuncu aldığımız zaman sıkıntı yaşayabiliriz" diye konuştu.

Alioğlu, "bu yıl bu ekiple devam etmenin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum" dedi.

İhsan Alioğlu, devre arasında transfer etmek istedikleri tek oyuncunun Bursasporlu Yusuf Şimşek olduğunu söyledi:

"Yusuf'a oyun anlayışımıza çabuk uyacağını varsayarak talip olduk. Onu takıma sokmakla takım kurgusunun bozulmayacağı düşüncesindeyiz."

Bordo-mavili yönetimin, Bursaspor'da teknik direktörlüğe Ertuğrul Sağlam'ın getirilmesinin ardından Yusuf Şimşek'in transferini sonuçlandırması bekleniyor.

Olmadı işte bu... :(

keles76
01.01.2009, 00:15
yeni yilda sampiyonluk ve kaliteli bir kadro istiyorum Insallah yonetimde bunu ister ve buna yonelik kayde deger hamleler yapar bakin fatih sultan tekke eziktasta diye yaziyorlar. Ha sunuda soyluyeyim bu sultanlik babadan gecmedi eger ulke icinde baska bir kulube giderse kendisi oncelikle elinen sultanlik alinir sota gib sadece bir gol krali olur serdar bali gibi yorum yapar ogun ve abdullah ve tolunay gibi eski oyuncularin maclarinda oynar ama asla parayi bize tercih ettikleri icin bekledikleri destegi bulamazlar (benden bulamazlar enazindan )

İskender Çakmak
01.01.2009, 00:16
Olmadı işte bu... :(
evet olmadı ama ben bir şey diyemiyorum sezon başında iyi transferler yaptık yönetime hak veriyorum genç futbolcularımız var sol açık oynayacak onları değerlendirirsek ileriye dönük olarak kazanacağımızı düşünüyorum

zisinoli
01.01.2009, 00:16
Transfer şart...

Ayrıca Fatih TEKKE'nin Türkiye'den başka bir takım ile sözleşme imzalaması demek yönetim lehine esen rüzgazların tersine esmesi demek...Takımın düzeni bozulmayacakmış...Gerekli transferler yapılmazsa bakalım kimin düzeni bozulacak...

Tabatayı, Fatihi aldın da takımının düzeni mi bozuldu ?

Alamıyoruz, gücümüz yok de amenna ama düzen ayaklarını geçelim lütfen...

Transfer şart...

Taner Uykuçeken
01.01.2009, 00:18
bütün bir yıl transfer konuştuk yetmedi yılı bitirdiğimiz gecede konumuz futbol transfer bravo bize,
Yönetimin Yusuf transferini önde tutup bir süpriz yapmasını bekliyorum bizimkiler bu kadar birisi üzerinde yoğunlaşıyorsa kamuoyunu oraya yönlendirip arkada daha rahat çalışmak içindir.

Bülent AKBULUT61
01.01.2009, 00:19

Bordo-mavili yönetimin, Bursaspor'da teknik direktörlüğe Ertuğrul Sağlam'ın getirilmesinin ardından Yusuf Şimşek'in transferini sonuçlandırması bekleniyor.bu nezaman söylemiş ne diye sıkıntı yaşıyacakmışış ya siz transfer yapın dengeler bozulmaz birde dengeler bozulur lafı cıkmış ya bu milanda barcalonada vb takımlarda dengeler bozulmuyorda bizim takımdamı dengeler bozuluyor para yok deyinde anlayalım birde dengeler cıkmış

Onur Şeref
01.01.2009, 00:30
skihabala tam istedigimiz tipde bir topcu süratli çalım atabilen kavisli orta acabilen cokda pahalı oldugunu sanmıyorum

Erdal
01.01.2009, 00:31
Evet para yok. En azından kısa vadede para yok. Elinizdeki müşteri çeklerine bile bankaların kredi vermediği bir dönemde olduğumuzu hatırlatırım. fb nin gs nin bjk nin hatta her takımın benzer problemle karşı karşıya olduğunu hatırlatırım. Sadece ülke içinde değil La liga da Premiere ligde de benzer sıkıntıların hatta çok daha fazlasının olduğunu hatırlatırım. Böyle bir dönemde "transfer yapmak zorunda olan takım" profili çizmenin pazarlık gücünüzü ne kadar etkileyeceğini hatırlatırım. Genç arkadaşları anlarım ama yaşı 30 u devirmiş arkadaşların daha sorumlu davranmalarını bekliyorum... Yönetimin elini zayıflatmayalım...Eğer Trabzonspor başkanı ve yönetimi taraftar gibi bakmaya başlarsa işte o zaman korkarım.....

Emre7
01.01.2009, 00:34
Transfer şart... Çünkü bunca isteğin boşa girmemesi lazım ...
Fatihi istemiyorum

Fatih
01.01.2009, 00:36
bu nezaman söylemiş ne diye sıkıntı yaşıyacakmışış ya siz transfer yapın dengeler bozulmaz birde dengeler bozulur lafı cıkmış ya bu milanda barcalonada vb takımlarda dengeler bozulmuyorda bizim takımdamı dengeler bozuluyor para yok deyinde anlayalım birde dengeler cıkmış

Barcelona ve Milan gibi kulüpleri ekonomik anlamda Trabzonspor'la bir mi tutuyorsun?

Bu takım her türlü engele rağmen 34 puan topladı hatırlatırım.

Bülent AKBULUT61
01.01.2009, 00:43
Barcelona ve Milan gibi kulüpleri ekonomik anlamda Trabzonspor'la bir mi tutuyorsun?

Bu takım her türlü engele rağmen 34 puan aldı hatırlatırım.bunu demek istemedim yüksek ücretli bir futbolcu aldığımızda takımdaki oyuncularımızın huzuru bozulur diyorlar ya bende bunu anlamadım dedim.tabiki bir milanı bir barcelonayı ekonomik anlamda bir tutmuyorum.

OYılmaz
01.01.2009, 00:44
İlla sol tarafa oyuncu alınacaksa İbrahim Akın diyorum

Fatih
01.01.2009, 00:50
bunu demek istemedim yüksek ücretli bir futbolcu aldığımızda takımdaki oyuncularımızın huzuru bozulur diyorlar ya bende bunu anlamadım dedim.tabiki bir milanı bir barcelonayı ekonomik anlamda bir tutmuyorum.

Yıllık en az 2 milyon avro gibi bir rakamı verecek bütçeye sahip olduğumuzu düşünmüyorum.

Biz yeni Faty Papy'ler bulmalıyız veya alt yapıdan yeni Fatih'ler yeni Gökdeniz'ler çıkartmalıyız.

Trabzonspor bir Lyon bir Ajax olmak için çok da geç kalmış değil.

Şimdi diceksiniz ki büyük takım futbolcu satmaz ama Lyon da Avrupanın sayılı takımlarından değil mi sonuçta her futbolcunun bir fiyatı vardır.Önemli olan yerine gelecek futbolcuyu yetiştirmektir.

pReN@_61
01.01.2009, 00:52
bordo mavi net ailesine mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.İnşallah 2009 TRABZONSPOR için şampiyonlukla bitmesini istiyorum..
İnşallah..

Bilâl ÇOBAN
01.01.2009, 00:56
şampiyonluk için en iddalı olduğumuz sene, sen tut da küresel kriz çıkart... küresel sermayenin de bize kastı var anlaşılan :) biz de bahtsız deve misali olduk...

alper*
01.01.2009, 00:57
İmzanın son satırı da süpermiş :rolleyes:

İsmail Alkan
01.01.2009, 00:58
Evet para yok. En azından kısa vadede para yok. Elinizdeki müşteri çeklerine bile bankaların kredi vermediği bir dönemde olduğumuzu hatırlatırım. fb nin gs nin bjk nin hatta her takımın benzer problemle karşı karşıya olduğunu hatırlatırım. Sadece ülke içinde değil La liga da Premiere ligde de benzer sıkıntıların hatta çok daha fazlasının olduğunu hatırlatırım. Böyle bir dönemde "transfer yapmak zorunda olan takım" profili çizmenin pazarlık gücünüzü ne kadar etkileyeceğini hatırlatırım. Genç arkadaşları anlarım ama yaşı 30 u devirmiş arkadaşların daha sorumlu davranmalarını bekliyorum... Yönetimin elini zayıflatmayalım...Eğer Trabzonspor başkanı ve yönetimi taraftar gibi bakmaya başlarsa işte o zaman korkarım.....

Katılıyorum erdal,

Futbol konusunda çok iddialı olmamakla beraber nacizane bir yorum yapayım :)

Ligler başlamadan,kadro oluşturulurken ve oluşturulduğunda çoğumuz bu kadronun kaliteli olduğunu ancak uyum süreci vs yaşıyabileceğini tahmin ediyorduk , beklentilerimiz ve heyecanımız şampiyonluk olduğu halde bugüne nazaran daha iyimser ve ayağımız yere basar noktadaydık,

Bugün ise bu kadro ligin zirvesinde ve bizim beklentileirmiz bir çıta yükselmiş durumda yani şampiyonluk.

Ancak gördüğümüz kadarıyla kadroya takviyeler şart gibi gözüküyor,özellikle sol kanat sezonun başından beri sırıtıyor...

Günümüz şartlarını ise sen çok iyi özetledin,bende birebir yaşadığım için çok iyi biliyorum,bugünkü ortam ve koşullar yönetimin ilk geldiği zamandan çokdaha farklı bir konumda,haliyle bu koşullarda illede transfer(ler) diye diretip yönetimi dolayısıyle kulübü darboğaza sokma taraftarı değilim,öyleki daha dün kazandığımız yıllık en az 10 trilyon net getirisi olan HES projemize başkan ortak alabiliriz diyorsa demekki dışarıya pek yansımasa bile kulübün ciddi anlamda finans sıkıntısı olabileceğini düşünüyorum.

Bu bağlamda,yönetimin bize bir lincoln veya sol kanada ikinci bir yattara alamıyacağını ben görebiliyorum,haliylede bu transfer konusunu fazla ısıtıp gündeme taşşımamak gerekir diye düşünüyorum,

Mevcut kadromuza eğer yapılırsa bir sol kanat takviyesi,yapılmazsada ilk devre nasıl yolumuza emin adımlarla devam ettiysek ikinci devrede aynı şekilde devam etmeyi daha mantıklı buluyorum,netice itibariyle oturmuş ve uyum sürecini üzerinden atmış bu kadroya kendine gelmiş bir yattaranın,umutla güzel bir birliktelik oluşturan gökhan ünalın devreye girmesiyle ben ikinci devre daha üst seviye futbol oynıyarak hedefimize ulaşabileceğimizi tahmin ediyorum...

Genç arkadaşaların heyecanını ve beklentilerinide anlıyorum ancak mantığımızla hareket etmek daha doğru olur düşüncesindeyim..

Travelair
01.01.2009, 01:03
Dr. İhsan Alioğlu geçen transfer döneminde de bu tip açıklamaları yapmıştı diye hatırlıyorum :)

Herkes için hayatını doğru yola sokması, doğruyu yanlıştan ayırması için yeni beyaz bir fırsat, yeni bir başlangıç olması dileklerimle,

Nice mutlu sağlıklı huzurlu senelere arkadaşlar

Erdal
01.01.2009, 01:06
Bütün bunlar transfer yapılmayacak anlamına gelmesin tabi...Çok ciddi şekilde transfer çalışmaları var. Ama unutmayalımki biz en çok transferimizi Nuri bey in ilk senesinde yapmıştık....

kalavara
01.01.2009, 01:20
Bütün bunlar transfer yapılmayacak anlamına gelmesin tabi...Çok ciddi şekilde transfer çalışmaları var. Ama unutmayalımki biz en çok transferimizi Nuri bey in ilk senesinde yapmıştık....
bu ne demek şimdi?
1-çok ciddi transfer çalışmalarından alioğlunun haberi mi yok?
2-olayın nuri albayrak dönemiyle ne gibi bir bağlantısı var?

Erdal
01.01.2009, 01:21
bu ne demek şimdi?
1-çok ciddi transfer çalışmalarından alioğlunun haberi mi yok?
2-olayın nuri albayrak dönemiyle ne gibi bir bağlantısı var?

Şu demek belki sadece 1 transfer yapılacak. En fazla 2....

Erdal
01.01.2009, 01:27
Olay okuma derler ya hani...Olay açıklama beyanatları okumaya çalışın. Transfer şart olan bir takım sizden bir futbolcu istiyor. Aklınızdan geçen rakam 3 ise 6 dersiniz. Malum transfer şart diyor karşı tarafın camiası....Transfer şart ama bizim kadar başkan da hoca da yönetim de biliyor bunu....

Bir de şu 96 da transfer yapılmadı şampiyonluk o yüzden gitti geyiklerine şaşıyorum. İki maç toplam da 25 net pozisyon üretmişsiniz. 2 buçuk pozisyon vermişsiniz. Attığınız gol 1 yediğiniz 3.O senenin gol kralı sizin oyuncunuz. Milli takımın ilk 11 inin yarısı sizden buna rağmen 96 da şampiyon olamamanın sebebi nasıl transfer olur?

Anıl Caner
01.01.2009, 01:29
Benim bildiğim bir şey var aylar önce mesaj kutumda merak etme ön liberomuz olacak istediğin gibi diye bir mesaj vardı.Hiç sorgulamadım bile nedir ne değildir kimdir diye. bekliyorum, selam olsun haberi verene :D.

Cem Akyüz
01.01.2009, 01:30
yalandan yere 2009 yılının ilk üyesi rolünü de kaptın...
hızlı bir atakla 2 boy da öne gçtin ...
yürü be kuyumcu mustafanın oğlunun arkadaşı ...
Fanatikten evvel çıkar şu baskıları

öyle deme ya harbiden doğru kuyumcu birazdan pompacı namık falanda yazar arkadaş

Erdal
01.01.2009, 01:31
Anıl Faty Paty geldi ya:)

Erdem Keser
01.01.2009, 01:31
bana laf sokma,kendi fikrini söyle. ne hazımsızlığı....geri gelince ne olacak??? kendisini istemeyenleri mi vuracak ???
fatih tekke = kapris

Laf sokmak adetim değil , ben sadece gördüğümü söylüyorum .Fatih Tekke isminin bünyelerde oluşturduğu rahatsızlıktan bahsettim.
Hangi maçta ne kaprisi olmuş , sahaya çıkmamazlık mı etmiş.Ortaya birşey atıyorsanız peşinden iddiayı destekleyecek düşüncenizide belirtin ki o sebebe göre bizde birşeyler karalayalım.
Gittiği dönemde bile Türk futbol tarihinin o dönemdeki en yüksek bonservis bedelini kazandırmış , oynadığı dönem içerisinde takıma herşeyini vermiş , attığı gol ve asistlerle katkısını ortaya koymuş ve Trabzonspor tarihine haklı olarak adını yazdırmış bir oyuncuya , bütün bunları görmezden gelerek sallamak çok basit kaçmış.Elbette olayı "Ben Trabzonsporluyum" , "Hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değildir" boyutuna getirip edebiyat parçalayanlar çıkacaktır.Burada olan hiç kimsede böyle bir iddiada bulunmadı.Ama her ne hikmetse Kaptanın adının geçtiği her başlıkta bu şekilde cümlelerle sık karşılaşabiliyoruz.Sanki kendisinin de böyle bir demeci oldu :)
Şu aşamada hem lider olarak hemde futbolcu olarak kendisine ihtiyacımız var.Kendisi hakkında ileri geri desteksiz bir biçimde de sallayamam.Bu takıma herşeyini fazlasıyla verdi , Allah'tan korkarım...

alper*
01.01.2009, 01:35
Hüseyin'den kaptanlık bandını alacaksa gelsin Fatih Tekke.

Sen_Teksin_61
01.01.2009, 01:35
fatihe onca parayı niye veriyorsunuz anlamıyorum...
takımın eksik olan tarafları doldurmadan umut gökhan isaac varken birde fatihi transfer etmek... oldu olacak orta alana da gökdenizi alalım onun gibi biri bize iyi gelir oldu mu bize 3 as tamm işte

Trabzonsporumuzun ihtiyaç duyduğu öncelikli transerler oyun kurucu ve sol açık. Bu gerçeği kabul etmekle birlikte şunu da kabul etmeliyiz ki takımın gol yollarında büyük bir sorunu var. Belki bir oyun kurucu ve sol açık transferiye ileride daha etkili oluruz, daha çok top tutarız ancak eldeki frovetlerle, bariz olan gol sıkıntımızı aşacağımıza ben inanmıyorum. Forvet elemanlarımızın pozisyon bulma konusunda aslında bir sıkıntıları yok. Dolayısıyla bahsettiğim iki transferi yapsak bile muhetemelen gol sıkıntısı çekmeye devam edeceğiz.

Bu nedenlerle ben derim ki ne yapılsın edilsin Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a transferi gerçekleşsin. Hemen hepimizin hem fikir olacağı üzere hücumda top tutma konusunda sıkıntılarımız var. Girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendirememe gibi bir durumumuz da var. Umut ve Gökhan'ın daha doğru dürüst kafa vuruşu yaptığını bile göremedik. Gökhan'ın ibb maçında boş pozisyonda attığı kafa golü fena değildi ama Fatih Tekke'nin kafayla attığı gollerin yanında oldukça basit kalıyor.

Şu durumda Fatih Tekke'ye gerçekten ihitiyaç duyuyoruz. İsabetli paslarıyla, dar alanda etkili oluşuyla, ver-kaçlarıyla, golü koklayan sezisiyle, etkili son vuruşlarıyla, hücum hattında topu saklamasıyla, saha içinde lider oyuncu vasfını taşımasıyla Trabzonspor'un ihtiyacı olan çok yönlü bir oyuncudur. Bu özellikleri taşıyan başka bir oyuncu Trabzonspor'da yok ne yazık ki. Ben inanıyorum ki Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a gelmesi şampiyonluk yolunda takımda var olan pozitif havayı daha da yukarılara taşıyacaktır. Bu noktada taraftarımız, basınımız, kısacası tüm camiamız şampiyonluğun havasına gireceklerdir. Yukarıda alıntı yaptığım renkdaşımın da değindiği gibi takımda forvet çok ama Fatih Tekke gibisi yok... Fırsat varken Fatih Tekke'yi almalıyız.

Bu arada Fatih Tekke'nin transfer edilmesinin gerekliliği hususunda bir anket düzenlemesi iyi olur diye düşünüyorum. Umarı mböyle bir anket düzenlenir...

Anıl Caner
01.01.2009, 01:43
Anıl Faty Paty geldi ya:)

Benim için yeterlidir ağabeyim kastettiğimiz ön libero bu arkadaşsa. Çok ümitliyim. Sonumuz hayır olsun.

Fatih
01.01.2009, 01:49
Benim için yeterlidir ağabeyim kastettiğimiz ön libero bu arkadaşsa. Çok ümitliyim. Sonumuz hayır olsun.

Bende çok ümitliyim.

Hiç izlemedim ama faydalı olacağını düşünüyorum hissediyorum:)

Erdal
01.01.2009, 01:50
Bu arada Selçuk, Isaac ve Barış en iyi transferlerimiz olacak diye umuyorum

Ba®ış
01.01.2009, 01:52
Isaac 87. dakikdan önce şans bulabilirse olur tabi neden olmasın :) çok şeyler bekliyoruz isaac ten

Furkan Dündar
01.01.2009, 01:53

Öldürseydiniz.... :S

Sen_Teksin_61
01.01.2009, 01:54
http://www.haber61.net/images/news/7057.jpg
Fatih Tekke Zenit'ten ayrılıyor
31 Aralık 2008 / 20:52
2,5 yıl önce transfer olduğu Zenit'te istediğini bulamayan ve son dönemde hep yedek kalan Fatih Tekke konusunda Zenit kulübü nihai kararını verdi.

Ligde seneye yeniden şampiyonluk hedefleyen ve kadroyu yenilemeye karar veren St. Petersburg takımı, Fatih ile yollarını ayırmayı kararlaştırdı. Kulüp yetkilisi Konstantin Sarsaniya, "Kalmak istemeyen Tekke'yle vedalaşacağız. Şu andan itibaren istediğimiz parayı veren kulübe gidebilir" dedi. Zenit kaç para istiyor?
Rus basınına göre, Herta Berlin ve Werder Bremen'in ilgilendiği Fatih Tekke için bu kulüpler 3,5 milyon avroyu gözden çıkarmış durumda. Zenit 4-4,5 milyon avro istiyor, Fatih'in Zenit ile 2010 yazına kadar sözleşmesi var.

Kaynak: haber61.net

Bana göre efsane kaptanımız Fatih Tekke'ye ihtiyacımız var. Transferinin mümkün olmadığı zamanda birçok arkadaşım onun transferi noktasında kampanya düzenlenmesinden bahsediyordu. Aslında şimdi bunun tam zamanı. Liderliği kovalayan fakat saha içinde tam anlamıyla bir lidere sahip olmayan Trabzonspor'umuza Fatih Tekke ilaç gibi gelir. İnşaallah Sadri Şener liderliğindeki yönetimimiz bu transferi gerçekleştirerek bizleri bir kere daha sevindirirler. Ama unutmamak lazım ki taraftara bu konuda önemli bir görev düşüyor. Yönetime destek olmak...

AyhanPe
01.01.2009, 01:55
aslinda sol acik icin gecen sezon transfer yapilmaliydi.ordaki zaafimiz senelerdir herkes tarafindan dile getiriliyor. türkiye liginde güclü takim yok.bu kadro biraz destek mativasyonla amacina ulasir eger önü kesilmezse herhangi bir sekilde.

Sen_Teksin_61
01.01.2009, 02:11
http://www.fotomac.com.tr/2009/01/01/im/904C12DA9CF16A4FB0BEC1F6x.jpg

Yıldırım, Petersburg'ta Zenit yöneticileri ile pazarlık yaparken, Fotomaç, Fatih'e ulaştı

Bu konuyu sonra konuşuruz

Ara transferde takviye peşinde koşan F.Bahçe'nin Fatih Tekke ile de temasta olduğu öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın Zenit'li yöneticilerle St. Petersburg'ta görüştüğü iddia edildi. Admiralty Restaurant'ta gerçekleşen görüşmenin çok olumlu geçtiği de belirtiliyor. 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Fatih için Zenit, daha önce istediği 7.5 milyon euro'dan taviz verdi.

Bomba patlayacak
Zenit'te yedek kalan ve 31 yaşını dolduran Fatih'in de Türkiye'ye dönmeye sıcak bakması görüşmeleri hızlandırdı. Rusya'daki atak sürerken FOTOMAÇ, Fatih'e ulaştı. Fatih, "Fenerbahçe ile görüşüyor musun" sorusuna, "Bazı gelişmeler var. Fazla bilgi vermem doğru olmaz. Bu konuyu sonra konuşuruz" sözleriyle yakın zamanda bombanın patlayacağının sinyalini de verdi.

Kaynak : fotomac.com

Fatih Tekke gerçekten yukarıdaki sözleri ifade etmişse bu demek oluyor ki biri veya birileri onu transfer etmek istiyor. Ancak bu transfer etmek isteyenler biraz belirsiz gözüküyor. Umarım Fatih'in "bazı gelişmeler var" sözünden kastı, bizim yöneticilerimizin onun transferi için girişimlerde bulunuyor olmasıdır. Hayırlısı olsun diyelim...

Emirhan Makul
01.01.2009, 02:12
Bi haber yazıp yatalım sabah millet geldi mi detaylı araştırır zaten;

Trabzon'a Arjantinli 10 numara

http://www.fotomac.com.tr/2009/01/01/im/ACC4471CAEFAEB4EAC47B66Ex.jpg

Oyun kurucu arayışlarını sürdüren bordo-mavili yönetim Anderlecht'in başarılı ismini almak için harekete geçiyor

Hedef Losada

Belçika gözde
Trabzonspor'da durmak yok. Teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda 10 numara arayışlarını sürdüren bordo-mavililer, yine Belçika pazarına yöneldi. Genk'li Alex da Silva'dan beklediği indirimi alamadığı için bu transferi rafa kaldıran Trabzonspor rotayı Anderlecht'in oyun kurucusu Hernan Losada'ya çevirdi.

Colman devrede
Yönetimin öncelikle değeri 2 milyon euro civarında olan Arjantinli futbolcu ile temasa geçmeye hazırlandığı öğrenildi. Bordo-mavililer, Hernan Losada'nın eski takım arkadaşı olan Colman aracılığıyla tangocuyu ikna etmeyi planlıyor. Birkaç gün içinde Losada ve menajeri ile bağlantı kuracak olan Trabzon, transferi netleştirmeye çalışacak.

http://muydiablo.com.ar/wp-content/blogs.dir/26/files/2006/09/loshi.jpg

Erdal DİLEK
01.01.2009, 02:13
artık para mı yok yoksa düzen bozulmasın diye mi bilmem ama ben transfer yapılmaması taraftarıyım, bu takım yeni, hemen cart diye adam alınıp adam cıkarılmaz, bi durun bakalım, gencecik adamlar, yaşlaanın yerine genci konur devam eder, biraz yönetimi yanlışa biz sürüklüyor gibiyiz, adam alamalarına gerek yok, şampiyonlukta 100 de 100 gerekli değil, bu takım 10 yıln takımı ve baan göre 2-3 sene sonra karşısında değil istanbul takımları avrupa takımları bile saygıyla duracak,

61_Lazzzo_11
01.01.2009, 02:28
sadece fatih gelsin yeter

Arif Timurcioğlu
01.01.2009, 02:42
O paralara fatih tekkeyi alabileceğimizi hiç düşünmüyorum. Bize bir tane sol açık yeter imkanlarımız doğrultusunda.

onur-61
01.01.2009, 03:08
artik taslar bir birini buluyorlar
F.tekke ayriliyor Zenitden...
Dün yazdim buraya ve bügün yine sözüm arkasindayim

F.Tekke BANKO

Serhat
01.01.2009, 03:12
artik taslar bir birini buluyorlar
F.tekke ayriliyor Zenitden...
Dün yazdim buraya ve bügün yine sözüm arkasindayim

F.Tekke BANKO

İnsallah bize banko olur....
Hadi iyi geceler...

Kasım Hilal
01.01.2009, 03:13
Fatih'ten önce sol açık lazım..

hos_cocuk61
01.01.2009, 04:06
arkadaşlar izleyin solda açık ama sağ ayaklı bir oyuncu bana göre 2 ci bir yattara olur bizde huzurlarınızda Eljero Elia
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/f5a2752f0290aae14c424eee4ffe8fcf0d05cc695d27d77618 6769521d765fb3f9b74901f45cb14922300

POYRAZ
01.01.2009, 05:05
Insallah bu ara transfer dönemi cok iyi degerlendirilip gerekli yerlere gerekli oyuncular alinir. Bu isin sakasi yok renktaslar. 2. Yari 1 puanin bile altin degerinde oldugu zamanlarda yasayacagimiz olasi sakatlik dönemlerinde sakatlanan oyuncularin yerine oynayacak ayni kalitede oyunculara cok ihtiyacimiz olacak. Sonradan hayiflanmamak icin cok dikkatli olmali, gerekli transferleri yapmali.

bekir61
01.01.2009, 05:45
İlla sol tarafa oyuncu alınacaksa İbrahim Akın diyorum

yuuuuh diyorum

bize ibrahim akini mi laik gördün

bekir61
01.01.2009, 05:48
ELIA ve FATIH TEKKE !!!

Ümit Tekşan
01.01.2009, 08:41
Fatih TEKKE nin bize gelmesini hiç düşünemiyorum. Aslında belkide kendisi gelmek ister fakat Fatih'e verecek paramız varmı? olay bundan ibaret paran varsa Fatih'i alırsın paran yoksa da böyle her gün sunu alıyouruz , bunu alıyoruz deriz ama ortada hiç bir şey olmaz.

Hüseyin İlkin
01.01.2009, 10:55
Ne güzel yazın hemen transfer haberleri , anlaştık haberleri patır patır dökülmüştü . Henüz o yönde bir gelişme yok ancak 5 Ocak'tan sonra belki daha da hızlanırız ... Özellikle şu sol açık bölgesini es geçmemeleri lazım ...

vse61
01.01.2009, 10:56
Garantici arkadaşlar daha uyanamadı heralde...

hüseyin1975
01.01.2009, 10:59
Garantici arkadaşlar daha uyanamadı heralde...

http://tbn3.google.com/images?q=tbn:x1urkvtnojs0lM:http://www.metallbau-schoeffel.de/schweisser.jpg (http://images.google.de/imgres?imgurl=http://www.metallbau-schoeffel.de/schweisser.jpg&imgrefurl=http://www.metallbau-schoeffel.de/fenster.htm&usg=___SX9Zz4AEddeic8wlQaLyNfK5iA=&h=293&w=283&sz=11&hl=de&start=1&tbnid=x1urkvtnojs0lM:&tbnh=115&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dschwei%25C3%259Fer%26gbv%3D2%26hl%3Dd e)

Genelde aksamlari burada calisiyorlar:p

İskender YILMAZ
01.01.2009, 11:10
Denilson noldu yav? :D

Eren Karaahmetoğlu
01.01.2009, 11:19
Ya transfer istiyorum artık :(

Furkan Dündar
01.01.2009, 11:27
Fatıhı alsak ne guzel olur ya :D
ıkıncı yarı atar 20 gol :o :D

Alihan Ertürk
01.01.2009, 11:27
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_237954_bsk0101_414_232.jpg

fanatiğin yeni transferleri :)

Furkan Dündar
01.01.2009, 11:31
aralarında tek yusuf tutar :D

Alihan Ertürk
01.01.2009, 11:32
diego , gattuso , hamit.. sabah sabah güldürdüler beni :D:D

Alihan Ertürk
01.01.2009, 11:34
fotomaç da fatih tekke'yi FB almış yazıyor yakında bomba patlayacakmış sözde :)

Samet Berber
01.01.2009, 11:36
Gattuso sezonu kapattı zaten onu neden alsınlar ki :) .

Alihan Ertürk
01.01.2009, 11:37

fanatiği bilmiyormusun sanki :) palavraaa

Hüseyin İlkin
01.01.2009, 11:44
Dün okuduğumda Gattuso " gibi " bir adam istiyorlardı . Yani savaşçı . Gattuso örneği oradan olabilir ...

Doğan ATASOY
01.01.2009, 11:51
bu gazetelerin dunyadan haberi yok, Gattuso sezonu kapattı, kim niye transfer etsin! sakat olmasada edemezler ya neyse...

Ayhan Yüksek
01.01.2009, 11:56
[QUOTE=NyK$;1832535][B]Trabzonspor'un futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, takımın oyun düzenini bozmamak için Yusuf Şimşek dışında transfer yapmayı düşünmediklerini söyledi.

Gülermisin ağlarmısın tarzında bir açıklama,Trabzonsporda yöneticiysen böyle bir açıklama yapmayacaksın kardeşim,paran yoksa sus,hedef saptırmaksa amacın yine sus,can sıkan saçma açıklama oyun düzenini bozmamak için transfer yapmama bu nasıl bir mantıktır ya eksiğin varsa transfer yaparsın kardeşim eksiğin yoksa(ki var) sen büyük takımsın alternatifli kadro için transfer yaparsın.Büyüklük büyük düşünmekle başlar bırakın şöyle küçük açıklamaları ya,akşam çıkmış aziz üstel denen şarlatan Trabzonsporun şampoiyonluk şansı sıfır diyor en iyi 4. olur diyor,ha çokmu önemli bu şarlatanın ne dediği tabiki değil ama bu şarlatanlara bu malzemeyi vermemek lazım, sinek küçük olsada mide bulandırır. Trabzonsporun kadrosu iyidir hatta çok iyidir ligde gelinen nokta bunun göstergesidir(üstel köpeğinin dediği gibi şansa son dk gollerine gelmedik) ama bu takımın eksiklerinin olduğu alternatiflki bir kadro zenginliğine sahip olması gerektiği gerçeğini değiştirmez.

Turan AKYILDIZ
01.01.2009, 12:04
[QUOTE=NyK$;1832535][B]Trabzonspor'un futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, takımın oyun düzenini bozmamak için Yusuf Şimşek dışında transfer yapmayı düşünmediklerini söyledi.

Gülermisin ağlarmısın tarzında bir açıklama,Trabzonsporda yöneticiysen böyle bir açıklama yapmayacaksın kardeşim,paran yoksa sus,hedef saptırmaksa amacın yine sus,can sıkan saçma açıklama oyun düzenini bozmamak için transfer yapmama bu nasıl bir mantıktır ya eksiğin varsa transfer yaparsın kardeşim eksiğin yoksa(ki var) sen büyük takımsın alternatifli kadro için transfer yaparsın.Büyüklük büyük düşünmekle başlar bırakın şöyle küçük açıklamaları ya,akşam çıkmış aziz üstel denen şarlatan Trabzonsporun şampoiyonluk şansı sıfır diyor en iyi 4. olur diyor,ha çokmu önemli bu şarlatanın ne dediği tabiki değil ama bu şarlatanlara bu malzemeyi vermemek lazım, sinek küçük olsada mide bulandırır. Trabzonsporun kadrosu iyidir hatta çok iyidir ligde gelinen nokta bunun göstergesidir(üstel köpeğinin dediği gibi şansa son dk gollerine gelmedik) ama bu takımın eksiklerinin olduğu alternatiflki bir kadro zenginliğine sahip olması gerektiği gerçeğini değiştirmez.

başka söze gerek var mı...ne güzel dile getirilmiş eksiklerimiz..akşam o açıklamayı bende gördüm zapping yaparken rastladım sinirden tv yi kırasım geldi...bide çok bilmiş gibi her dediği olmuş gibi açıklama yapıyor ya çıldırdım...ama suç bizde eze eze yenemiyoz şunlarıda bu tür şarlatanlara konuşma fırsatları veriyoz...büyüklük büyük düşünmeyle olur...öyle takım dengesi , yok uyum ; var mı böyle bişey dünyada ya profesyonel kulüplerde...futbolun kuralı böyle işler yatırım yapacan yatırımın karşılığını mutlaka kat kat alırsın.. ama bizde nerde böyle büyük düşünmeler...

h@msi61
01.01.2009, 12:13

Zaten sezonu kapatti diye bu sezon kiralik olarak besiktasa gelir, yoksa adamin ne isi var o takimda...

Tekke
01.01.2009, 12:16
Yalan yazmayan ender gazetelerden TURKİYE GAZETESİNİN bugünkü haberi:

Fatih Tekke seneye
Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan Fatih Tekke, siyah-beyazlıların teklifini nazikçe reddetti. 2 yıldır Rusya Ligi’nde forma giyen golcü futbolcu, 1 yıl daha Avrupa’da oynayıp bedelli askerlikten faydalanmak istediğini belirterek, “Almanya’dan teklifler var. 1 yıl da orada oynadıktan sonra gelebilirim” dedi.

hodlu
01.01.2009, 12:21
2009 yılında şampiyon olmamız dileği ile...

hüseyin1975
01.01.2009, 12:22
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e4/LocationBurundi.svg/330px-LocationBurundi.svg.png (http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:LocationBurundi.svg&filetimestamp=20061208121322)

Burundiyi azicik taniyalim:)

8.390.505 nufüsü varmis.
Afrikanin en kücük Ülkelerinden birisiymis, fakat alana göre yasayan Insan cokmus.
01.07.1962 yilinda Belcikadan bagimsizligini ilan etmisler.
Kisi basi gelir 128 US-Dolariymis.

Ortalama Yas 16,7 imis.
Halkin 46% 15 yas altindaymis.
Ortalama 51,3 sene yasiyorlarmis (burasi cok dikkat cekici). Herhalde hastaliklar ve zor kosullar kisa ömürlü olmalarina yol aciyor.
Halkin 6% AIDS hastasiymis.
Yaklasik 10% Müslüman yasiyormus (acaba Papy Müslümanmi?).
Ana Dilleri Kirundi ve Franziscaymis (burasi cok iyi cünkü Yattara ve Song ile iletisim kurabilir:)).

Haydi BÜYÜK PATRON SONG. Su cocugun elinden tut ve yardimci ol. Bize bir Viera, bir Marco kazanmamizda yardimci ol SEF:)

hodlu
01.01.2009, 12:28
Yusuf, Engin Baytar kesinlikle transfer edilmeli...

hüseyin1975
01.01.2009, 12:29
SporAntalya ZirvesiTarih: 01.01.2009 08:08:29 (695 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/zirve_01012009.080121.jpg Transferde Yusuf Şimşek’i bekleyen Trabzonspor’da başkan Sadri Şener pazartesi günü Antalya’ya giderek teknik direktör Ersun Yanal ile s son gelişmeleri değerlendirecek. Yabancı Gündemde Var

Başkan Şener Yusuf dışında yabancı bir futbolcu ile daha ilgilendiklerini doğrulayarak “ Hocamızla görüştükten sonra bu konuyu netleştireceğiz. Zaman kaybetmek istemiyoruz. Ben transfer edilecek oyuncunun F.Bahçe maçında oynamasını istiyorum” dedi.

Bizim İçin Etik Olmaz

Başkan Şener Yusuf Şimşek’in Bursaspor’un sözleşmeli oyuncusu olduğunu bir kez daha hatırlatarak “ Ben bir oyuncu için bir kez teklif yaparım. Bundan sonra ısrarcı olmanın anlamı yok, bizim içinde etik olmaz. Birkaç gün daha bekleyip bu konuyu olumlu ya da olumsuz kapatmak istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: TAKA Gazetesi

Bayundur Han
01.01.2009, 12:37
Dün okuduğumda Gattuso " gibi " bir adam istiyorlardı . Yani savaşçı . Gattuso örneği oradan olabilir ...

Abdulaziz Ayman lazim onlara

Birtan Karaman
01.01.2009, 12:38
En büyük Transferimiz Faty Papy!:)

Travelair
01.01.2009, 12:42
Sağ beke Uğur Kavuk veya Elyasa Süme'yi uygun fiyata takımımıza kazandırabiliriz diye düşünüyorum

Ortasaha ortasına Tabata'yı zorlamakta fayda var, atıl durumunda olan çok oyuncumuz var takas+para neden olmasın? Aynı takımdan Murat Ceylan ve Kayseri'den Abdullah Durak da faydalı olur, Abdülkadir Kayalı için atılım yapılabilir, Manisa'lı Sezer Öztürk de değerlendirilmesi gereken bir isim. Theo Weeks yine takip edilmeli. Bayern Münih'ten oyuncular ülkemizde anadolu takımlarında forma giyiyor biz de o takımdaki Mehmet Ekici'yle ilgilenmeliyiz. Böyle yetenekleri Avrupa'da bulup satış opsiyonlu kiralık olarak kadromuza katabiliriz.

Sol kanada Türkiye'den tatmin edici oyunu bulmak zor, dışarıdan Colman türünde mücadele gücü olan ayağı düzgün çalışkan bir isim bekliyorum

Forvet transferi olursa bu Fatih Tekke olacak bu belli oldu. Riskli bir hamle. Çok getirebilir çok götürebilir de, hayırlısı olsun. Bu arada genç yetenek olarak Sakaryaspor'daki geleceğin Hakan Şükür'ü olarak adlandırılan genci araştırmak gerek. Eğer iyiyse onu da takas yoluyla elde etmemiz lazım, fiyat bahanesi olmamalı kalitesi varsa

Murat Hızal
01.01.2009, 12:46
Sağ beke Uğur Kavuk veya Elyasa Süme'yi uygun fiyata takımımıza kazandırabiliriz diye düşünüyorum

Ortasaha ortasına Tabata'yı zorlamakta fayda var, atıl durumunda olan çok oyuncumuz var takas+para neden olmasın? Aynı takımdan Murat Ceylan ve Kayseri'den Abdullah Durak da faydalı olur, Abdülkadir Kayalı için atılım yapılabilir, Manisa'lı Sezer Öztürk de değerlendirilmesi gereken bir isim. Theo Weeks yine takip edilmeli. Bayern Münih'ten oyuncular ülkemizde anadolu takımlarında forma giyiyor biz de o takımdaki Mehmet Ekici'yle ilgilenmeliyiz. Böyle yetenekleri Avrupa'da bulup satış opsiyonlu kiralık olarak kadromuza katabiliriz.

Sol kanada Türkiye'den tatmin edici oyunu bulmak zor, dışarıdan Colman türünde mücadele gücü olan ayağı düzgün çalışkan bir isim bekliyorum

Forvet transferi olursa bu Fatih Tekke olacak bu belli oldu. Riskli bir hamle. Çok getirebilir çok götürebilir de, hayırlısı olsun. Bu arada genç yetenek olarak Sakaryaspor'daki geleceğin Hakan Şükür'ü olarak adlandırılan genci araştırmak gerek. Eğer iyiyse onu da takas yoluyla elde etmemiz lazım, fiyat bahanesi olmamalı kalitesi varsa

Foruma uzak kaldım kusura bakmayın forvet transferi olursa bu Fatih Tekke olacak diyorsunuz??Böyle bir haber mi çıktı nereden belli oldu:)

hodlu
01.01.2009, 13:01
Transfer zor bir iş tamam.Ama şampiyon olmak hele rantın bu kadar büyüdüğü bu ligde kolay mı. Onun için diyorumki Şampiyon olmak için Fatih TEKKE,Yusuf ŞİMŞEK,Engin BAYTAR kesinlikle transfer edilmeli.Artık savaşan değil topla adam geçebilen adam alsınlar.
İlk yarı Antalya,Hacettepe,Kocaeli,Eskişehir,G.Birliği,Kony a maçlarını zar zor kazandık. 2. yarı bu maçlarda aynı şansımız yanımızda olmayacak...

Travelair
01.01.2009, 13:04
Foruma uzak kaldım kusura bakmayın forvet transferi olursa bu Fatih Tekke olacak diyorsunuz??Böyle bir haber mi çıktı nereden belli oldu:)

Forvet transferine kaynak ayıracaklarını sanmıyorum ama Fatih Tekke olursa ancak böyle bir kaynak gündeme gelebilir onun için dedim, bir bildiğim yok

Coloradoydu
01.01.2009, 13:04
Katılıyorum erdal,

Futbol konusunda çok iddialı olmamakla beraber nacizane bir yorum yapayım :)

Ligler başlamadan,kadro oluşturulurken ve oluşturulduğunda çoğumuz bu kadronun kaliteli olduğunu ancak uyum süreci vs yaşıyabileceğini tahmin ediyorduk , beklentilerimiz ve heyecanımız şampiyonluk olduğu halde bugüne nazaran daha iyimser ve ayağımız yere basar noktadaydık,

Bugün ise bu kadro ligin zirvesinde ve bizim beklentileirmiz bir çıta yükselmiş durumda yani şampiyonluk.

Ancak gördüğümüz kadarıyla kadroya takviyeler şart gibi gözüküyor,özellikle sol kanat sezonun başından beri sırıtıyor...

Günümüz şartlarını ise sen çok iyi özetledin,bende birebir yaşadığım için çok iyi biliyorum,bugünkü ortam ve koşullar yönetimin ilk geldiği zamandan çokdaha farklı bir konumda,haliyle bu koşullarda illede transfer(ler) diye diretip yönetimi dolayısıyle kulübü darboğaza sokma taraftarı değilim,öyleki daha dün kazandığımız yıllık en az 10 trilyon net getirisi olan HES projemize başkan ortak alabiliriz diyorsa demekki dışarıya pek yansımasa bile kulübün ciddi anlamda finans sıkıntısı olabileceğini düşünüyorum.

Bu bağlamda,yönetimin bize bir lincoln veya sol kanada ikinci bir yattara alamıyacağını ben görebiliyorum,haliylede bu transfer konusunu fazla ısıtıp gündeme taşşımamak gerekir diye düşünüyorum,

Mevcut kadromuza eğer yapılırsa bir sol kanat takviyesi,yapılmazsada ilk devre nasıl yolumuza emin adımlarla devam ettiysek ikinci devrede aynı şekilde devam etmeyi daha mantıklı buluyorum,netice itibariyle oturmuş ve uyum sürecini üzerinden atmış bu kadroya kendine gelmiş bir yattaranın,umutla güzel bir birliktelik oluşturan gökhan ünalın devreye girmesiyle ben ikinci devre daha üst seviye futbol oynıyarak hedefimize ulaşabileceğimizi tahmin ediyorum...

Genç arkadaşaların heyecanını ve beklentilerinide anlıyorum ancak mantığımızla hareket etmek daha doğru olur düşüncesindeyim..

Sorumluluk ve itidal telkin etmesi açısından ciddi bir yazı. Ben de bir kaç cümleyle katkıda bulunayım, aynı zamanda yazı, gözden kaçmamış olur.

Şu aşamada, elimizdeki kadroda ciddi eksiklikler olduğunu biliyoruz. Ancak geçen seneye kıyasla daha iyi ve üst sıralara oynayabilecek bir kadroya sahip olduğumuzu da biliyoruz.

Kulüp borçlarının çok fazla kabardığını, küresel krizin bu borçları karşılamada kulübü çok zorlayacağını görebiliyoruz. "Üst sıralara oynayan bir takım" hedefini tutturduğumuza göre, taraftar olarak, şu aşamada kulübü ciddi transferlere zorlamanın pek de mantıklı olmadığını düşünüyorum.

Elbette isabetli ve mali dengeleri bozmayacak transferlere hepimiz seviniriz. Ancak forumda milyon dolarların havada uçtuğunu görmek gülünç oluyor. Taraftar olarak bize bu aşamada da iş düşüyor.

Biz Trabzonspor taraftarıyız, yani Trabzonsporun kamuoyuyuz... Tavrımız ama az, ama çok, yönetim üzerinde bir baskı oluşturur. O yüzden etraflıca düşünmeden, "illa transfer", "mutlaka transfer" şeklinde tavır takınmayalım derim.

Hüseyin İlkin
01.01.2009, 13:09
Abdulaziz Ayman lazim onlara

Beşiktaş 'ın aslında bireysel anlamda iyi oyuncuları var , özellikle hücum hattında ancak bir bütün olarak bir şey çıkmıyor . Ya da takımın geri kalan bölgeleri bunları kullanmaya elverişli değil diyelim . Özellikle Yıldırım Demirören o takımın başında olduğu sürece başarılı olmaları zaten zor . Hatta imkansız ... Bence Beşiktaş 'ın geri hattında sorun var . Mesela Gökhan Zan takımın önünü kesiyor . Her ne kadar Milli Takım'da da oynasa !!! ben onun Zapo ile oynadığı maçlarda sürekli hatalar yaptığını düşünüyorum . Zapo 'suz oynadığı maçlardada felaket performansları var . Çok abartılıyor . Ya da çok fazla ilgi görüyor diyelim . Sol bek diye bir şey yok , İbrahim Üzülmez filan geçti artık . Seriç zaten Maradona diye geldi , ne diye gidecek merakla bekliyoruz . Galatasaray maçında Beşiktaş'da adam gibi sol taraf olsa çok değişik şeyler olabilirdi ... Orta sahalarıda sancılı , Delgado önlerini tıkıyor . Sahada hiç yok ... Cisse , aranan kan değil . Bir ara iyi götürmüştü gerçi . Uğur İnceman kötü . Özellikle ben Beşiktaş'a gitmeden onu da bizim Selçuk gibi beğeniyordum . Beşiktaş 'a lazım olan şey Ayman değil . Onun gibi birini alacaklarına , zaten Sivok 'u filan ön tarafta oynatıyorlar arada . İhtiyaçları doğrultusunda alabilecekleri adam Murat Ceylan'dır bana göre . Ki burada bizle bağlamak lazım . Kesinlikle bizimde girişimde bulunmamız lazım . Önce Tabata'ya , sonra Murat 'a . M.Ceylan günümüz futbolunda herkesin orta sahasına rahatlıkla koyabileceği bir isim . Beşiktaş düşünüyormu bilmem bu ismi ama sanki bir ara isimleri geçiyordu . Kaptırmamak lazım istanbul takımlarından birine . Beşiktaş 'dan ben bu sene , sene başından beri korkmuyorum . Şu ilk haftalarda yine üstlere geleceklerdir ancak sene sonu yerleri ilk 5 dışı o-la-cak eksiklerini kapatamazlarsa . Eksikleride çok fazla . Misal bölge olarak ele alırsak ; bence :

sol bek , sağ bek . Sağ bekte Serdar Kurtuluş 'u beğensemde bir türlü çıkış yakalayamadı ...

sağ açık , göbek , bir alternatif ...

Bir de Delgado'yu yollamak . İlk öncelik olmalı Beşiktaş adına ...

Şu transfer dönemi bitse , iki-üç oyuncuyu almış olsak . Öncelikli sorunumuz sol tarafı halletsek süper olacak ...

hodlu
01.01.2009, 13:10
Ben iki yıldır bir tane oyuncu öneriyorum Trabzonsporlu yönetici ve sorumlulara kimse ilgilenmiyor.O adam şuan 2. ligde oynuyor. sol-açık.Yani Yattaranın sol ayaklısı.Abartmıyorum çünkü çocuğu 5 yaşından beri tanıyorum, devre arası sivas,kayseri,hacettepe,G.Birliği transfer edecek ve biz bu adamı nerden bulmuşlar diyeceğiz maaalesef...

Alihan Ertürk
01.01.2009, 13:12
Ben iki yıldır bir tane oyuncu öneriyorum Trabzonsporlu yönetici ve sorumlulara kimse ilgilenmiyor.O adam şuan 2. ligde oynuyor. sol-açık.Yani Yattaranın sol ayaklısı.Abartmıyorum çünkü çocuğu 5 yaşından beri tanıyorum, devre arası sivas,kayseri,hacettepe,G.Birliği transfer edecek ve biz bu adamı nerden bulmuşlar diyeceğiz maaalesef...

kimmiş o oyuncu abi ?

Oğuzhan Fidan
01.01.2009, 13:13
fb maçında oynayacak isim lazım.bu yusuf olur tabata olur farketmez.küçük düşünen yönetici anlayışıyla biyere varılmaz

Birtan Karaman
01.01.2009, 13:14
GÜNDE BEŞ OYUN YİYOR

31 Aralık 2008 18:23

Trabzonspor’un Burundi’den denenmek için transfer ettiği Faty Paty’nin güçsüzlüğü ortaya çıktı.

GÜNDE BEŞ OYUN YİYOR

Trabzonspor’un Burundi’den denenmek için transfer ettiği Faty Paty’nin güçsüzlüğü ortaya çıktı. Paty’in Burundi den başlayan yolculuğu ise çok meşakkatli geçmiş. Parası olmadığı için Burundili oyuncu yolculuk sırasında aç kalmış

Şimdi ise açık kapatmaya çalışıyor. Oldukça iştahlı olan genç futbolcu Antalya kampında çözdü. Takımla birlikte yemeğe inen Paty yemekten sonra eşofmanın ceplerini ve elleri dolu olarak odasına çıkınca gerçek anlaşıldı. Burundili oyuncu günde 5 oyun yiyor. Paty’nin iştahı ise herkesi şaşırttı.
__________________________________________-
Papy: Zidane Derler Bana
01 Ocak 2009 / 10:38
Tekniğime çok güveniyorum

Trabzonspor'un çiçeği burnunda transferi Faty Papy, iddialı açıklamalarda bulundu. "Kendime çok güveniyorum" diyen genç oyuncu, "Ülkemdeki lakabım Zidane'dır. Tekniğime çok güveniyorum" ifadelerini kullandı.

Kamp ortamı harika
Papy, takıma faydalı olmak istediğini belirterek, "Çok sıcak
bir ortam buldum. Arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar. Asıl beni etkileyen Trabzon'da dolaşırken, taraftarların ben tanıması ve ilgi göstermesiydi" dedi.
http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n12000/n11111/detail/Vizyon_budur.jpgTrabzonspor yönetimi kadrosunu güçlendirmek için yoğun transfer faaliyetlerinde bulunurken, özellikle Yusuf Şimşek gibi yaşlı, statik anlayışla futbol oynayan isimlerin peşinde koşulması endişe yaratırken, Antalya kampından olumlu haberler gelmeye başladı. Buradaki kampta gözler özellikle Burundi’den transfer edilen 18 yaşındaki Faty Papy ile birlikte PAF takımından gelen 3 ismin üzerinde yoğunlaştı. PAF takımından alınan Göksu Alhas performansıyla diğer gençlerin önüne çıktı. Faty Papy ise harika top tekniği, dikine oynaması, adam eksiltmedeki becerisiyle birlikte iyi bir alternatif oluşturabileceğini gösterdi. Faty Papy’nin sadece idmansızlıktan dolayı biraz güçsüz olduğu ve iyi bir hazırlık dönemiyle birlikte bunu da rahatlıkla aşabileceğini ortaya koydu. Brundili genç futbolcu hırsıyla da hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Göksu Alhas Büyülüyor

Trabzonspor’da kısa sürede vitrine çıkmayı başaran bir başka isim de PAF takımından gelen Göksu Alhas oldu. Göksu kısa boyuna karşın, yere sağlam basan yapısı, hırsı, topla etkili olmasıyla hemen Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gözüne girmeyi başardı. Göksu, önceki gece yapılan top antrenmanında ikili müdahalelerden hep galip çıkmayı başardı. PAF takımında önce sağbek, sonra ön libero, bu sezon da forvet olarak görev yapan Göksu Alhas 16 golle krallık yarışında öne çıkmayı başardı. Göksu’nun her bölgede oynayabilecek yeteneklere sahip olması da Yanal’ın tercihinde önemli rol oynadı. Göksu’nun dar alanlardaki etkinliği, kuvveti, dayanıklılığı takımda hemen yer bulmasına zemin hazırlayabileceğine de işaret edildi. PAF takımından A takıma gelen Yasin ve Mehmet’in de iyi yolda oldukları ve alternatif oluşturabilecekleri gözlendi.

Brunduli Yattara Hayranı Çıktı

Öte yandan Trabzonspor’un ara transfer döneminde Burundi’nin Star takımından transfer Ettiği 18 yaşındaki A Milli futbolcu Faty Papy, yeni takımının Antalya kampını göze girmeye çalışırken diğer yandan da futbolcular hakkında bilgi toplamaya çabalıyor. Genç orta saha oyuncusu, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gözetimi altında tutulurken, o da takım arkadaşlarının özelliklerini öğrenmeye çalışıyor. Papy’nin özellikle Gine Milli takımından tanıdığı İbrahima Yattara’ya hayran olduğu da ortaya çıktı. Papy, “Yattara gerçekten çok özel bir futbolcu. Onunla aynı takımda olmaktan mutluyum” dedi. Bu arada Trabzonspor’un yeni oyuncularından Faty Papy ile birlikte Göksu Ahlas’ın beklentilerin üzerinde bir performans ortaya koymaya başlamaları, “Yaşlı futbolcuları bırakın. Bu genç ve dinamik oyuncuları kazanmaya bakın” yorumlarına neden oldu

tsmetu
01.01.2009, 13:14
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_237954_bsk0101_414_232.jpg

fanatiğin yeni transferleri :)

Evet sabah bende baktım bjk,gs,fb on numara transferleri hayali olarak ama sadece bizimki iğrenç bir transfer.Şu na bakın direk burada ezilmişiz hepsi mükemmel futbolcular bizim kide YUSUF ŞİMŞEK vay be gazete bizi bayağı ezmiş.Farkında olmadan.

6Şafak Aydın1
01.01.2009, 13:15

Oyun kurucu arayışlarını sürdüren bordo-mavili yönetim Anderlecht'in başarılı ismini almak için harekete geçiyor

Hedef Losada

Belçika gözde
Trabzonspor'da durmak yok. Teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda 10 numara arayışlarını sürdüren bordo-mavililer, yine Belçika pazarına yöneldi. Genk'li Alex da Silva'dan beklediği indirimi alamadığı için bu transferi rafa kaldıran Trabzonspor rotayı Anderlecht'in oyun kurucusu Hernan Losada'ya çevirdi.

Colman devrede
Yönetimin öncelikle değeri 2 milyon euro civarında olan Arjantinli futbolcu ile temasa geçmeye hazırlandığı öğrenildi. Bordo-mavililer, Hernan Losada'nın eski takım arkadaşı olan Colman aracılığıyla tangocuyu ikna etmeyi planlıyor. Birkaç gün içinde Losada ve menajeri ile bağlantı kuracak olan Trabzon, transferi netleştirmeye çalışacak.

Fotomac

Mustafa Cem Şeyhoğlu
01.01.2009, 13:16
Sol kanat için Twente'den Elia veya aynı takımdan Arnautovic'in isimleri geçiyor. İkisi de sol kanat ihtiyacımızı fazlasıyla giderebilecek düzeyde. Elia 21 Arnautovic 19 yaşında. Transfermarkt sitesine göre Elia'nın değeri 3M€ Arnautovic ise 1.5M€. Belki Elia transfer planlarımız için biraz pahlı olabilir ama Arnautovic ve Yusuf transferiyle ara transferi en kötü ihtimalle 2.5M€ ya kapatırız.

Yavuz Hasan
01.01.2009, 13:18
Evet sabah bende baktım bjk,gs,fb on numara transferleri hayali olarak ama sadece bizimki iğrenç bir transfer.Şu na bakın direk burada ezilmişiz hepsi mükemmel futbolcular bizim kide YUSUF ŞİMŞEK vay be gazete bizi bayağı ezmiş.Farkında olmadan.
gelmesi hayal isimlerle ilgileniyoruz desek onu koyarlardı ezmeyle falan alakası yok bence

tsmetu
01.01.2009, 13:18
GÜNDE BEŞ OYUN YİYOR

31 Aralık 2008 18:23

Trabzonspor’un Burundi’den denenmek için transfer ettiği Faty Paty’nin güçsüzlüğü ortaya çıktı.

GÜNDE BEŞ OYUN YİYOR

Trabzonspor’un Burundi’den denenmek için transfer ettiği Faty Paty’nin güçsüzlüğü ortaya çıktı. Paty’in Burundi den başlayan yolculuğu ise çok meşakkatli geçmiş. Parası olmadığı için Burundili oyuncu yolculuk sırasında aç kalmış

Şimdi ise açık kapatmaya çalışıyor. Oldukça iştahlı olan genç futbolcu Antalya kampında çözdü. Takımla birlikte yemeğe inen Paty yemekten sonra eşofmanın ceplerini ve elleri dolu olarak odasına çıkınca gerçek anlaşıldı. Burundili oyuncu günde 5 oyun yiyor. Paty’nin iştahı ise herkesi şaşırttı.
__________________________________________-
Papy: Zidane Derler Bana
01 Ocak 2009 / 10:38
Tekniğime çok güveniyorum

Trabzonspor'un çiçeği burnunda transferi Faty Papy, iddialı açıklamalarda bulundu. "Kendime çok güveniyorum" diyen genç oyuncu, "Ülkemdeki lakabım Zidane'dır. Tekniğime çok güveniyorum" ifadelerini kullandı.

Kamp ortamı harika
Papy, takıma faydalı olmak istediğini belirterek, "Çok sıcak
bir ortam buldum. Arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar. Asıl beni etkileyen Trabzon'da dolaşırken, taraftarların ben tanıması ve ilgi göstermesiydi" dedi.
http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n12000/n11111/detail/Vizyon_budur.jpgTrabzonspor yönetimi kadrosunu güçlendirmek için yoğun transfer faaliyetlerinde bulunurken, özellikle Yusuf Şimşek gibi yaşlı, statik anlayışla futbol oynayan isimlerin peşinde koşulması endişe yaratırken, Antalya kampından olumlu haberler gelmeye başladı. Buradaki kampta gözler özellikle Burundi’den transfer edilen 18 yaşındaki Faty Papy ile birlikte PAF takımından gelen 3 ismin üzerinde yoğunlaştı. PAF takımından alınan Göksu Alhas performansıyla diğer gençlerin önüne çıktı. Faty Papy ise harika top tekniği, dikine oynaması, adam eksiltmedeki becerisiyle birlikte iyi bir alternatif oluşturabileceğini gösterdi. Faty Papy’nin sadece idmansızlıktan dolayı biraz güçsüz olduğu ve iyi bir hazırlık dönemiyle birlikte bunu da rahatlıkla aşabileceğini ortaya koydu. Brundili genç futbolcu hırsıyla da hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Göksu Alhas Büyülüyor

Trabzonspor’da kısa sürede vitrine çıkmayı başaran bir başka isim de PAF takımından gelen Göksu Alhas oldu. Göksu kısa boyuna karşın, yere sağlam basan yapısı, hırsı, topla etkili olmasıyla hemen Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gözüne girmeyi başardı. Göksu, önceki gece yapılan top antrenmanında ikili müdahalelerden hep galip çıkmayı başardı. PAF takımında önce sağbek, sonra ön libero, bu sezon da forvet olarak görev yapan Göksu Alhas 16 golle krallık yarışında öne çıkmayı başardı. Göksu’nun her bölgede oynayabilecek yeteneklere sahip olması da Yanal’ın tercihinde önemli rol oynadı. Göksu’nun dar alanlardaki etkinliği, kuvveti, dayanıklılığı takımda hemen yer bulmasına zemin hazırlayabileceğine de işaret edildi. PAF takımından A takıma gelen Yasin ve Mehmet’in de iyi yolda oldukları ve alternatif oluşturabilecekleri gözlendi.

Brunduli Yattara Hayranı Çıktı

Öte yandan Trabzonspor’un ara transfer döneminde Burundi’nin Star takımından transfer Ettiği 18 yaşındaki A Milli futbolcu Faty Papy, yeni takımının Antalya kampını göze girmeye çalışırken diğer yandan da futbolcular hakkında bilgi toplamaya çabalıyor. Genç orta saha oyuncusu, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın gözetimi altında tutulurken, o da takım arkadaşlarının özelliklerini öğrenmeye çalışıyor. Papy’nin özellikle Gine Milli takımından tanıdığı İbrahima Yattara’ya hayran olduğu da ortaya çıktı. Papy, “Yattara gerçekten çok özel bir futbolcu. Onunla aynı takımda olmaktan mutluyum” dedi. Bu arada Trabzonspor’un yeni oyuncularından Faty Papy ile birlikte Göksu Ahlas’ın beklentilerin üzerinde bir performans ortaya koymaya başlamaları, “Yaşlı futbolcuları bırakın. Bu genç ve dinamik oyuncuları kazanmaya bakın” yorumlarına neden oldu

Burada bir espiri varda benmi anlayamadım.Veyada yazan arkadaş yazılara hiçmi dikkat etmedi.

hodlu
01.01.2009, 13:19
İsmi bende kalsın lütfen ama Caner bey,Lemi çelik biliyor ismini...

tsmetu
01.01.2009, 13:20

Hedef Losada

Belçika gözde

Colman devrede

Fotomac

Fotomaç yazdıysa yalandır.

Alihan Ertürk
01.01.2009, 13:20
İsmi bende kalsın lütfen ama Caner bey,Lemi çelik biliyor ismini...

sen nasıl istersen abi..

6Şafak Aydın1
01.01.2009, 13:27
Fotomaç yazdıysa yalandır.

yalan ve yanlisin farki nedir ?

Emre7
01.01.2009, 13:27

beşiktaş gattusoyu alabilmesi için düpçünün fiyatları 100 milyona çıkarması gerek, polatında otel odalarını 2 katına kiralaması gerek :D

tsmetu
01.01.2009, 13:32
beşiktaş gattusoyu alabilmesi için düpçünün fiyatları 100 milyona çıkarması gerek, polatında otel odalarını 2 katına kiralaması gerek :D

Yani burada tek alınacak futbolcu yusuf demek.Yani eninde sonunda alcağız yusuf'u hala anlamıyorum bu adamın ne işi var bizim takımda.

Serdær
01.01.2009, 13:34
http://4.bp.blogspot.com/_o3Pu7je179A/SS0YFxaB16I/AAAAAAAAIpk/UpLYVyM1gz4/s400/Clipboard02.jpg

Twente'de Elia ismini birçok defa forumda dile getirmiştim.

Bunun dışında aynı takımda oynayan Arnutovic'de çok iyi bir yetenek.

Bu sene Twente'yi taşıyan bir kaç oyuncudan 2'si.

Aslında bana kalsa her ikiside alınırsa çok iyi olur ama ilk önce isteğim Arnutovic olur.

Bakalım zaman ne göstericek.

Halit Aydın
01.01.2009, 13:38
Şu Faty Papy haberi ne kadar saçmadır öyle ya

Resmen dalga geçmişler

"Şimdi ise açık kapatmaya çalışıyor. Oldukça iştahlı olan genç futbolcu Antalya kampında çözdü. Takımla birlikte yemeğe inen Paty yemekten sonra eşofmanın ceplerini ve elleri dolu olarak odasına çıkınca gerçek anlaşıldı. Burundili oyuncu günde 5 oyun yiyor. Paty’nin iştahı ise herkesi şaşırttı."

hodlu
01.01.2009, 13:40
Bana kalırsa yönetim transfer yapmayacak gibi...

Travelair
01.01.2009, 13:42
Burada bir espiri varda benmi anlayamadım.Veyada yazan arkadaş yazılara hiçmi dikkat etmedi.

Dün yamyamlarla ilgili haber yapıldı bugün "5 oyun" oyuncunun açlığından söz edildi. Ben patronları olsam buradaki vicadansızlığı görür gözümü kırpmadan işlerine son verirdim. Ama demek insanlarda o duyarlılık yok. Yakında daha aleni bir biçimde kişilik haklarına saldırı dahilinde yazılar da devam eder bu gidişle

Berat
Elia'yı hiç izlemedim ancak yaşı,fiziksel özellikleri ve en önemlisi çok iyi kanat oyuncuları çıkaran Hollanda'dan olması itibariyle iyi bir transfer olabilir gibi gözüküyor..Arkadaşların söylediklkerine göre yönetimimiz de dün bir radyo programında bu oyuncuyla ilgilenldiğini açıklamış.. Hayırlısı olsun diyelim..

Bekir
içimden bi his papy 2.yarı banko yapıcak diyor..helal olsun yonetimee boyle bi futbolcuyu kolayına kimse bulamaz:D

Mustafa
01.01.2009, 13:46
Papy nin yerinde olmayı hiç istemezdim şu sıralar.18 yaşında ülkesinden çok uzakta farklı bir kültüre geldi.İşi zor Allah kolaylık versin

hüseyin1975
01.01.2009, 13:50
Dün yamyamlarla ilgili haber yapıldı bugün "5 oyun" oyuncunun açlığından söz edildi. Ben patronları olsam buradaki vicadansızlığı görür gözümü kırpmadan işlerine son verirdim. Ama demek insanlarda o duyarlılık yok. Yakında daha aleni bir biçimde kişilik haklarına saldırı dahilinde yazılar da devam eder bu gidişle

Haklisin ama bence Patronlari onlara böyle Haber yapmalari icin talimat veriyor:(
Trabzonspor Yönetimi bu duruma bir el atmali bence.

Ayrica cocuk uzun yoldan, büyük zorluklarla gelmis (ki bu dogrudur bence).
E simdi digerlerinden biraz daha yemesi ayipmi? Hayir.
Fakat bunu Haber yapmak ayip.

ofluselo
01.01.2009, 13:53
Yusuf ne işe yarayacak diyenlere soruyorum......bu takında yusuf gibi ara pası atan, top kullanan,pozisyon yaratan,rahat oynayan........ adam var mı...............?

hüseyin1975
01.01.2009, 13:53
Papy nin yerinde olmayı hiç istemezdim şu sıralar.18 yaşında ülkesinden çok uzakta farklı bir kültüre geldi.İşi zor Allah kolaylık versin

Burundide iki ana dil var: kurundi ve fransizca.
Yani büyük ihtimal fransizca biliyordur.
Burada BÜYÜK PATRON Song ve nese kaynagi Yattaraya cok is düsüyor.
Insallah cocuga sahip cikarlar ve ona tercümanlik ederler.

Tabi Kaptanimiz Hüseyinimizde cocukla ilgilenmeli.

Gerekli destegi verirlerse, verirsek bu is olacak.

Baska bir Baslikda renktasin biri su linki koymus:

http://www.goal.com/en/news/89/afric...-watch-in-2009

2009 senesinde izlenilmesi gereken Oyunculardan bahsediyorlar.

Papy en yetenekli 10 Afrikalidan birisi diye gösteriliyor.:alkış:

hüseyin1975
01.01.2009, 13:55
Yusuf ne işe yarayacak diyenlere soruyorum......bu takında yusuf gibi ara pası atan, top kullanan,pozisyon yaratan,rahat oynayan........ adam var mı...............?

Colman.

Fakat kanatlarda oynadigi icin bunu yeterince gösteremedi.

Emirhan Makul
01.01.2009, 13:55
Bana kalırsa yönetim transfer yapmayacak gibi...

Şuanda öyle gözüküyor.

My
01.01.2009, 13:56
Ersun hocamın gençlere biraz daha fazla şans vermesi lazım. Altyapıdan adamlar çıkarıyoruz, kamp döneminde "vay be!"lerle bekliyoruz sonra bir tek maç dahi göremeden unutulup gidiyorlar.

hüseyin1975
01.01.2009, 13:59
Ersun hocamın gençlere biraz daha fazla şans vermesi lazım. Altyapıdan adamlar çıkarıyoruz, kamp döneminde "vay be!"lerle bekliyoruz sonra bir tek maç dahi göremeden unutulup gidiyorlar.

Maalesef düzen böyle.

Ersun Hocamda bu düzeni bozamayi korkanlardan.:(

Kimse Risk almak istemiyor.

Hamza Yilmaz
01.01.2009, 14:04

Haklisin, katiliyorum. Türkiyenin en teknik oyuncusu YUSUF dur. Yusuf gibi rakiplerine rahat calim atan oyuncu yok Türkiyede. HElva gibi ara paslar atiyor. Türkiyede bunu Alex haric kimse yapamiyor. Yusuf bize cok faydali olur.

Bekir
01.01.2009, 14:09
ya yusufu falan bırakın herkes shikabala alınsın diye yazsın belki alırlar:D
eger shikabala sorunsuz bi futbolcu ise 2009 a damgasını vururrrr

boztepe61
01.01.2009, 14:12
Ben onu bunu anlamam.
Bana sol açık lazım.
Hem de iyi bir sol açık.

Hatta başka transfer de lazım değil.

Gene başka yerlere adam alınır ve sol açık boş bırakılırsa kimse kusura bakmasın eleştiririm.

En acil, en çok bağıran bölge..

Sene başında baya bağırdık çağırdık ama olmadı.

İnşallah devre arasında doldurulur.

6Şafak Aydın1
Yusufu reddedenler ilk etapta maddi acidan bakiyorlar olaya. 1) bonservis 2) satis

Bekir
http://www.dailymotion.com/relevance/search/shikabala/video/x5750p_egyptian-player-shikabala-vs-cronal_sport
videoyu izleyin shikabala

hodlu
01.01.2009, 14:14
Yusuf ile beraber sol açıkta gerekli ancak bize sol bek içinde oyuncu lazım.Burayı kimse görmüyor...

EmrahYalçınalp
01.01.2009, 14:18
Yusuf ile beraber sol açıkta gerekli ancak bize sol bek içinde oyuncu lazım.Burayı kimse görmüyor...
Kimse ???
:)

Bekir
01.01.2009, 14:19
sol bek mi lazım??
ilginç bi yaklaşımm:rolleyes:

hodlu
01.01.2009, 14:22
Cale haricinde o mevkiide kim oynayacak.Egemen demeyin çünkü onu İ.Bld. maçında gördük.Koskoca bir lig bir tane sol bekle bitmez...

Bekir
01.01.2009, 14:25
Cale haricinde o mevkiide kim oynayacak.Egemen demeyin çünkü onu İ.Bld. maçında gördük.Koskoca bir lig bir tane sol bekle bitmez...
fatih altundag var yedek olarak..ayrıca egemen gayet iyiydi sol bekte ibb macında onunde sol acık olmadıgı için zorlandı..eger sol acık alırsak sol bekte cale de oynar egemen de oynar

Mehmet Zeki
01.01.2009, 14:26

koskoca lig sol aciksiz da bitmez. Butun ataklari yattara yapiyor. Yattara da istedigi zaman oyniyor. Sonra yattara yoruliyor.Eskisehirspor macinda penaltidan once oynamadi penaltiyi kacirdi sonra oynamaya basladi.

6Şafak Aydın1
01.01.2009, 14:28
sol acik degil sol kanat oyuncusu

Pirselimoğlu
01.01.2009, 14:30
1 transfer yapılacak olsa hangi mevkiye isterdiniz ? ( çok yerinde bir anket olurdu )

Ben sol açık diyorum :)

genç61
bana gore yonetim transfer yapamıcak bu buyuk bir yanlıs bu
yusuf transferide bomba bisey onu alana kadar sezon basından beri belliydi forvet arkası ve forvet ve sol acık yok buun önlemi alınmalı simdiye kadarda is bitmeliydi

biraz gec kaldı yonetim galiba

hodlu
Buradan şu çıkıyor ki bize en az 4 tane transfer lazım...

Bekir
01.01.2009, 14:33
abi 4 tane nereye sıgdırcann ne yaptın:confused:
2 transfer fazlasıyla yeterli olacaktırr

Mustafa Önder

Çok zor ama ilerleyen dönemler de olabilir bu yavas yavaş ama bence yedek klübesi güçlenmeli. Ancak kesinlikle Sol Kanat transferi olmalı.

hüseyin1975

Su an icin 2 + Papy yeterli olur.

Papy eger Ersun Hocamin gözüne girerse nerede oynayacak cok merak ediyorum dogrusu. Papy icin dikine paslar atabiliyor deniyor. Ayrica kendisi cok teknik oldugunu söylemis. Belki orta sahada sorunumuzu cözer ve sadece bir sol kanat oyuncusu almamiz yeterli olur.

Great White
01.01.2009, 14:34
Bakalım yeni yılda ilk transferimiz kim olacak?

Ya da herhangi bir transfer olacak mı acaba??

6Şafak Aydın1
01.01.2009, 14:34
Bakalım yeni yılda ilk transferimiz kim olacak?

Ya da herhangi bir transfer olacak mı acaba??

ilk transferimiz Losadaymis fotomacta

Mustafa Önder
01.01.2009, 14:35
Su an icin 2 + Papy yeterli olur.

Papy eger Ersun Hocamin gözüne girerse nerede oynayacak cok merak ediyorum dogrusu. Papy icin dikine paslar atabiliyor deniyor. Ayrica kendisi cok teknik oldugunu söylemis. Belki orta sahada sorunumuzu cözer ve sadece bir sol kanat oyuncusu almamiz yeterli olur.

Şuan da orta sahaya gereksiz transfer ancak Yusuf türevinde oyunun sıkıştığı noktalarda devreye girebilecek eleman gerekebilir. Ancak ilk etap da sol kanada lazım ısrarla çünkü Colman fazlasıyla yeter forvet rarkasına

Tanju
01.01.2009, 14:36
Sadece 1 oyuncu lazım bize, o da Yusuf değil. Sol açıkta oynayabilecek içeri de girebilecek bir oyuncu lazım, mesela gökdeniz nasıldı geçen senelerde işte öyle...

Great White
01.01.2009, 14:38
ilk transferimiz Losadaymis fotomacta

:))

İmza atarsa öyle olacak tabii, ama ben ihtimal dahilinde bile görmüyorum maalesef..

genç61
01.01.2009, 14:39
bence takım sampiyon olcaksa ve rahat bi mac izlemek istiyorsak

bi sol acık
bi ortasaha
bi forvet arkası
bi forvet lazım bence

rahat ve keyifli bir mac izlemek için ve sampiyonluk icin en az bu kadar transfer lazım insallah devre arası olur yada öbur sezonbası olur artık sampiyonluk gormek istiyoruz

6Şafak Aydın1
01.01.2009, 14:40
hoca ne diyorsa o. basaramazsa kellesi gidermi gitmezmi belli degil. sol kanatsiz oynadigimizi bilmeyen mi var sanki hoca yönetim dahil.

Travelair
01.01.2009, 14:42

Mesela bir öneri

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_48867_2007_1.jpg

Danimarka Futbol Federasyonu tarafından 21 yaşaltı 2008 yılının futbolcusu seçilen '88 doğumlu Michael Lumb, sol bek oynayıp sol kanadı kullanmasıyla tanınıyor. Avrupa'nın önemli kulüplerinin takibi altında.

2005 yılından beri Danimarka'nın AGF takımında 91 maça çıkan genç oyuncu önemli bir futbolcu olmaya aday

Muhammet
01.01.2009, 14:42
İlk on bir bir transfer lazım kesinlikle.

O da sol kanat oyuncusu olmalı. İlk yarıda sol kanattan eli ayağı düzgün bir orta kesildiğini hatırlayan var mı?

Sonra alınacaksa bir de orta saha alınabilir.

hodlu
01.01.2009, 14:44
Yahu arkadaşlar transferi neden ilk 11 için düşünüyorsunuz.Bu takımın yedek kulübesi için de adam lazım.
Oyun kurucu-sol açık-F.TEKKE-sol bek ya da faty paty...

Abdülkadir Kılıç
01.01.2009, 14:46
Bir sol açık yeterli ama Yusuf ucuza alınacaksa bence katkısıda olur.

Samet Berber
01.01.2009, 14:46
Oldu olacak sezon sonu revizyon yapalım takıma !

Emre7
01.01.2009, 14:47
Travelair...
iyi güzelde 2 solbek ve 2 yabancı biraz nankörlük değil mi bu

cendelsahinov
01.01.2009, 14:47

bi sol acık
bi ortasaha
bi forvet arkası
bi forvet lazım bence

rahat ve keyifli bir mac izlemek için ve sampiyonluk icin en az bu kadar transfer lazım insallah devre arası olur yada öbur sezonbası olur artık sampiyonluk gormek istiyoruz

3-4 daha adam alsan komple kadroyu değişeceksin...
:D:D:D

hodlu
01.01.2009, 14:49
Kadroda Selçuk ile Umut şuan zayıf halkamız.Onların yerine iki kaliteli adam alınsa yedek kulübeside güçlenir...

genç61
01.01.2009, 14:50
3-4 daha adam alsan komple kadroyu değişeceksin...
:D:D:D
ben baskan olsam bide sol bek sag bek birde önlibero alırdım ama simdilik yeterli bunlar yukarda yazdıgım yazıdaki seyler onceligim bunlar sezon sonuda alınabilir

Ali Tunahan Güllü
01.01.2009, 14:51
bize iki transfer yeter bir ortaya bi sola ortaya yusuf solada elia olursa süper olur....

cendelsahinov
01.01.2009, 14:51
Kadroda Selçuk ile Umut şuan zayıf halkamız.Onların yerine iki kaliteli adam alınsa yedek kulübeside güçlenir...

hodlu abininde dediği gibi 2 transferle bu takım iyice güçlenir...

Gürkan
01.01.2009, 14:52
Devre arası gelen oyuncunun uyumu zaten zor olacaktır. kamp başladı her geçen gün aleyhte işlemektedir. ayın 5 inden sonra transfer ne kadar geç olursa biizm için o kadar kötü olacaktır.

Emre7
01.01.2009, 14:54
ben baskan olsam bide sol bek sag bek birde önlibero alırdım ama simdilik yeterli bunlar yukarda yazdıgım yazıdaki seyler onceligim bunlar sezon sonuda alınabilir

2008 yılında Ligin en başarılı önliberosu Hüseyin, uzaktan şutları harika olan Ceyhun, 18 yaşında eline geçirdiğin Brundilli (yanlış yazdım) oyuncun sen gene ön libero istiyon. SEnin adın ziya değil dimi.. :D

2. planda açık olarak kendini gösteren göbek yerine ileride belki sıkıntı yaratabilecek (ki 17 maçta 1 maç sıkıntı yaratan sol beke transfer) bende diyorum biz niye 25 senedir şampiyon olamıyoruz.

şimdi sen solbeke Denizlide oynayan Trabzonlu çocuğu istiyorsundur :)

Abdülkadir Kılıç
01.01.2009, 14:55

Şaka mı bu anlamıyorum. Umut kadar çalışkan bir serkan var selçuk!a katılıyorum ama ona bakılırsa Colman da uyuyor birşey denilmiyor. Acaba yabancı olduğu için mi merak ediyorum.

Anıl Caner
başkan sıkıldık, 25 transfer daha yap tadında mesajlar var. yapmayın yahu.

lord61 yabancı için değil, tsl'in en çok mesfe koşan topçusu olduğu için.
en uzak mesafeye bile atabildiği nokta paslar için.
onun 11 başladığı hiç bir maçta kaybetmediğimiz için.
en olmadık zamanda golcü özelliği olmadığını söylese bile golü çakıp 3 puanı getirdiği için.
futbolu tsl standartlarının üstünde oynadığı için seviliyor colman.

genç61
tekrar tekrar yazıyom bence yonetim transfer yapmıcak gibi

Ali Tunahan Güllü
01.01.2009, 14:57

evet son açıklamalardan sonra biraz bende böyle düşünmeye başladım yusufu alırsak alıcaz eğer alamassak tranasfer yok gibi....

Samet Berber
En doğrusu .

hüseyin1975
Fenerbahce macina 24 Gün kaldi. Ardindan Ankara, Ankaragücü ve Besiktas maclari var.
Bize o maclara hazir olacak Adam lazim.
Uyum sürecini düsünecek olursak, Transferler en gec haftaya bitmeli!
Yusuf hemen hazir olur ve bunu düsünecek olursak tam isabet olur.

kemaLAZ61
01.01.2009, 14:58
Elia/Özer - Losada/Yusuf

Bu bize yeterde artar bile. Hadi Baskan güveniyoruz sana!...

genç61
01.01.2009, 14:59
2008 yılında Ligin en başarılı önliberosu Hüseyin, uzaktan şutları harika olan Ceyhun, 18 yaşında eline geçirdiğin Brundilli (yanlış yazdım) oyuncun sen gene ön libero istiyon. SEnin adın ziya değil dimi.. :D

2. planda açık olarak kendini gösteren göbek yerine ileride belki sıkıntı yaratabilecek (ki 17 maçta 1 maç sıkıntı yaratan sol beke transfer) bende diyorum biz niye 25 senedir şampiyon olamıyoruz.

şimdi sen solbeke Denizlide oynayan Trabzonlu çocuğu istiyorsundur :)
sen huseyinden yada ceyhundan keyif alabilirsin ama benim önliberon olıcaksa oyuun iki yonunude oynamalı bilmem anlatabildimmi

bi kere ceyhuna hic guvenmeyin ön liberoda adam bi kere iyi olsa huseyini keser daha onu kesmiyor

sol bek dedigi sır defansıfi olmıcak ileri bos bos cıkmıcak adam orta yapamıyor macın basında ileri cıkıyor guçlu haldeyken bile orta yapamıyor ben boyle bir bek sahsen begen miyorum sen begenebilrisin benim futbol sitilime uymuyor ve keyif alamaıyorum sen alıyosan senin kadronda olabilir ben baskan olsam benim kadromda olmaz sahsen

denizlili cocuguda fazla izlemedim izlesem onla ilgili bir laf derdim ama izlemedim bilmiyorum

genç61
01.01.2009, 15:00
ayrıca bu sene huseyini begeniyorum ama yeterli degil bana kalırsa oyunun iki yonunu oynıcak adam lazım artık futbolda ortasahada boyle adamlar lazım iyi takım olmak istiyorsan sart bu

Travelair
01.01.2009, 15:02
Travelair...
iyi güzelde 2 solbek ve 2 yabancı biraz nankörlük değil mi bu

Cale satılacaksa akılda bulunsun diye yazdım. Ben Cale'yi sol orta geldikten sonra değerlendirelim şimdiki performansıyla değil diyen adamım. Benim kitabımda nankörlük yazmaz. Hakaret algılarım

Samet Berber
ayrıca bu sene huseyini begeniyorum ama yeterli degil bana kalırsa oyunun iki yonunu oynıcak adam lazım artık futbolda ortasahada boyle adamlar lazım iyi takım olmak istiyorsan sart bu
Türkiye standartlarında Hüseyin yeterli oraya transfere gerek yok .

Türkiyede oynu iki yönlü oynayan futbolcu 3 tanedir , ikisi bizde zaten .

Emirhan Makul
Melih gökçek yeniden Ankara'ya aday morali düzelmişdir Sadri başkan bir teklif daha götür hazır fenerde vazgeçmişken ya neden yapamıyoruz şunu ya

Adnan+Ferhat+Buğra+Fatih den birini sat veya Faty papy'i ankaraya kirala bir tane daha 18 yaşında siyahi bir adam var ankarada anlaşırlar işte verin şunlardan birini ikisini alın özeri ya çok mu zor.

Abdülkadir Kılıç
01.01.2009, 15:03
Elia/Özer - Losada/Yusuf

Bu bize yeterde artar bile. Hadi Baskan güveniyoruz sana!...

Ben mi bilmiyorum bilmiyorum ama bu Özer arkadaşımız 10 numara bölgesin de oynamıyor mu zaten yanlış transfer böyle yapılıyor Colman oyunkurucu olarak geliyor sol kanat oynuyor . Ve takıma bir sol kanat kazandırmadan transfer bitmemeli.

Emre7
01.01.2009, 15:06
sen huseyinden yada ceyhundan keyif alabilirsin ama benim önliberon olıcaksa oyuun iki yonunude oynamalı bilmem anlatabildimmi

bi kere ceyhuna hic guvenmeyin ön liberoda adam bi kere iyi olsa huseyini keser daha onu kesmiyor

sol bek dedigi sır defansıfi olmıcak ileri bos bos cıkmıcak adam orta yapamıyor macın basında ileri cıkıyor guçlu haldeyken bile orta yapamıyor ben boyle bir bek sahsen begen miyorum sen begenebilrisin benim futbol sitilime uymuyor ve keyif alamaıyorum sen alıyosan senin kadronda olabilir ben baskan olsam benim kadromda olmaz sahsen

denizlili cocuguda fazla izlemedim izlesem onla ilgili bir laf derdim ama izlemedim bilmiyorum

takımının bütün alanları iyi olur sonra da dersin ki... şu şöle şöle olmalı.. ama şunu diyebilirim ki defansın göbeğindeki song dahil kimseye güvenmiyorum. Song ligin başında iken benim hoşuma giden tek hareketi (ki o zaman ligin en az gol yiyen takımlarından biri idik seri galibiyetimiz vardı) topu defanstan uzak tutuyordu. Defansa gelen topları hemen uzaklaştırıyordu. Ama şimdi nedense yan pas geri pas dahil özellikle geri pasları çok yapar oldu.

senin fikrine katılıyorum oyuncuyu beğenir veya beğenmezsin ama ilk önce aksayan yerleri bir şekle koyalım sonra aksayan kesimleri hallederim. daha güzel olmaz mı

genç61
01.01.2009, 15:08

yeterli degil aslında sezon bittikten sonra biri bulunmalı onun yerine
bu sene onla gitcez ama yerine bidahaki sene icin biri bulunmalı

bu seen benim ayrıca en cok begendigim adam kendisi ama gene yerine bi adam biri bulunmalı bidaha sene icin sart bu

Emre7
01.01.2009, 15:08
Cale satılacaksa akılda bulunsun diye yazdım. Ben Cale'yi sol orta geldikten sonra değerlendirelim şimdiki performansıyla değil diyen adamım. Benim kitabımda nankörlük yazmaz. Hakaret algılarım

sanırım yanlış anlaşıldım .. Demem bir yabancı sol bek varken diğer bir sol beke heleki yabancı ya ne gerek var .. konuya ortadan daldım...

genç61
01.01.2009, 15:09
takımının bütün alanları iyi olur sonra da dersin ki... şu şöle şöle olmalı.. ama şunu diyebilirim ki defansın göbeğindeki song dahil kimseye güvenmiyorum. Song ligin başında iken benim hoşuma giden tek hareketi (ki o zaman ligin en az gol yiyen takımlarından biri idik seri galibiyetimiz vardı) topu defanstan uzak tutuyordu. Defansa gelen topları hemen uzaklaştırıyordu. Ama şimdi nedense yan pas geri pas dahil özellikle geri pasları çok yapar oldu.

senin fikrine katılıyorum oyuncuyu beğenir veya beğenmezsin ama ilk önce aksayan yerleri bir şekle koyalım sonra aksayan kesimleri hallederim. daha güzel olmaz mı
tamam bende onu diyom önce aksayan yerler diyom
forvet
forvet arkası
sol acık
diyom digerleri obur sezon bası diyom geri sayfaları okursan gorursun

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:11
simdilik sol acık ve orta saha yeter...seneye de bence ilk basta oyunun iki tarafınıda oynayabilen ön ibero almak lazım artık hüseyin gibiler dünyada kalmadı...

Tanju
01.01.2009, 15:13

Türkiye standartlarında:D ben de diyorum ki hüseyini oynatma, eksik oyna bir şey farketmez:D

......selçuk.........colman........
yattara........................barış

Hüseyin'in yerine barış 11 oynasın hiç değilse topla birşeyler yapabilir, Hüseyin gibi ne toplu ne de topsuz oynayamayacağına...

hüseyin1975
01.01.2009, 15:15

Üzüm üzüme baka baka kararir.

Songda Hüseyine baka baka karardi:)

Samet Berber
01.01.2009, 15:15
Türkiye standartlarında:D ben de diyorum ki hüseyini oynatma, eksik oyna bir şey farketmez:D

Hüseyin'in yerine barış 11 oynasın hiç değilse topla birşeyler yapabilir, Hüseyin gibi ne toplu ne de topsuz oynayamayacağına...
Hüseyin'e ön yargılı bakıyorsunuz .

Tartışmak istemiyorum , bu benim görüşüm.

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:16

sana katılıyorum zaten selcuk un da colmanında kendi mevkisi ön libero ayrıca oyunun iki tarafınıda oynayabiliyorlar....barısın yerine bir sol acık aldıkmı yeter

ONUR BEKAR
01.01.2009, 15:16
türkiye standartlarında:d ben de diyorum ki hüseyini oynatma, eksik oyna bir şey farketmez:d

Yattara........................barış

hüseyin'in yerine barış 11 oynasın hiç değilse topla birşeyler yapabilir, hüseyin gibi ne toplu ne de topsuz oynayamayacağına...

ya bu hüseyinde ne buluyolar anlamiyorum adamin bir katkisi yok gerçekten ama hala takimda ve kaptan düzelmesi gereken bir durum.

hüseyin1975
01.01.2009, 15:17

Yattara ve Baris defansa yardim etmiyorlar.
Selcuk ve Colmanda kismen yapiyorlar (Colman Selcukdan daha fazla).
Böyle bir orta dörtlü ile cok Gol yeriz cok.
Hüseyin ataklari kesen ve Defansi rahatlatan birisi.

Travelair
01.01.2009, 15:21
sanırım yanlış anlaşıldım .. Demem bir yabancı sol bek varken diğer bir sol beke heleki yabancı ya ne gerek var .. konuya ortadan daldım...

Haklısın, sorun değil zaten beyin jimlastiği yapıyoruz :)

ONUR BEKAR
01.01.2009, 15:21
yattara ve baris defansa yardim etmiyorlar.
Selcuk ve colmanda kismen yapiyorlar (colman selcukdan daha fazla).
Böyle bir orta dörtlü ile cok gol yeriz cok.
Hüseyin ataklari kesen ve defansi rahatlatan birisi.

öyle diyon da onu her zaman yapamiyor ortalikta dolaniyor kalabalik. Yerine daha faydali birisi lazim. öle değil mi.

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:22
hüseyin iyi top kesiyor dogru ama bide aldıgı topları geri vermese..

Tanju
01.01.2009, 15:24

benim anlatmak istediğim Hüseyin'in oyunda defansta dahil hiç birşey yapmaması, biz bu şekilde bile iyi oynuyorsak ozaman barış oynasın hiç değilse topla daha iyi oluruz demek istiyorum...
Bir maç sadece Hüseyin'i izleyin, feda edin o maçı sayın Hüseyin severler göreceksiniz...

hüseyin1975
01.01.2009, 15:26
öyle diyon da onu her zaman yapamiyor ortalikta dolaniyor kalabalik. Yerine daha faydali birisi lazim. öle değil mi.

Tabiki daha iyisi olsa sevinirim ama su kadroda kesinlikle oynamasi lazim.

Taraftarin gönlü elbet daha iyisini ister.
Sonucda Gönül bu ister:)

Bende Anatoliy Tymoschuk gelsin derim ama istemekle olmuyor isde;)

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:28
yukarıda yazdım artık dünyada hüseyin gibi futbolcu tipi kalmadı oyunun iki tarafınıda oynayan oyuncu lazım bize...ayrıca top selcuk yada colman geldigi zaman hüseyine bakın hemen rakip oyuncunun yanına gidiyor top atmasınlar diye...

Tanju
01.01.2009, 15:31
hüseyin'in görevini colman, selçuk, song paylaşıyor, hüseyin sadece geziniyor, saklanıyor Gökhan KAN'ın dediği gibi...

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:32
bizim musa büyük kocaeliden ayrılmıs gittigine üzülenler için alın size sag bek...

Mehmet Fırat
01.01.2009, 15:32
Ersun Hoca sistemi değiştirmeyecektir. Bunun için de, ne Hüseyin'i keser, ne de sol açık transfer edilmesini ister.

Bizim taktiğimizde kanat kavramı, klasik anlamda, yok aslında. Yattara sağ kanat gibi gözüküyor ama çoğu zaman sola da geçiyor. Tamamen serbest oynuyor diyebiliriz. Bizim atağa çıkarken asıl kanatlarımız, Serkan ve Cale oluyor. Song ve Egemen de kanatlara açılıp ortayı Hüseyin'e bırakıyorlar.

Bu taktiğe göre bizim transfere, sadece alternatif oluşturmak bakımından ihtiyacımız var. Bu yüzden önemli bir transfer yapılacağını düşünmüyorum.

hüseyin1975
01.01.2009, 15:33
bizim musa büyük kocaeliden ayrılmıs gittigine üzülenler için alın size sag bek...

Musa vefasiz cikdi.

Artik bedava oynamak istesede OLMAZ!

Emirhan Makul
01.01.2009, 15:36
Ben Ersen Martini Özledim Ersen Martin Gökhan Ünal yan yana iki gol makinası olurlardı bundan eminim

Ama 1 Milyon Euro Uğruna harcanan hayallerle dolu Geçmişimiz.

Travelair
01.01.2009, 15:37
Arkadaşlar Hüseyin'in önemi şurda:

Hoca duruma göre bekleri ileri çıkartıyor, bu durumda Hüseyin'i ön liberodan çekip defansa koyuyor. En fazla top kazanma hikayesi de bundan. Ön libero ve defans oynamasından. Egemen'i sol bekte oynatmaya çalışıp alıştırması da bundan. Zaten Song'un sağ bek gibi oynayabildiği biliniyor. Hüseyin'siz bir sistem nasıl olur? Yattara'nın arkasında defans yönü kuvvetli bir sağ bek alırsınız, sol ortaya ofansif yönü kuvvetli bir oyuncu alırsınız, bekler daha az ileri çıkar, hücuma da ön liberolardan birini sürersiniz, defans yaparken geriye çekeceğinize, hücum yaparken ileri atacak bir ön libero anlayışı ile sahaya çıkarsınız. Daha dengeli takım olursunuz. Bence bu yapılmaya çalışılıyor ama adım adım tabiki

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:38
Musa vefasiz cikdi.

Artik bedava oynamak istesede OLMAZ!
neden vefasız ki...kendimi gitmek istedi...

Mehmet Fırat
01.01.2009, 15:42
Ersun Hoca sistemi değiştirmeyecektir. Bunun için de, ne Hüseyin'i keser, ne de sol açık transfer edilmesini ister.

Bizim taktiğimizde kanat kavramı, klasik anlamda, yok aslında. Yattara sağ kanat gibi gözüküyor ama çoğu zaman sola da geçiyor. Tamamen serbest oynuyor diyebiliriz. Bizim atağa çıkarken asıl kanatlarımız, Serkan ve Cale oluyor. Song ve Egemen de kanatlara açılıp ortayı Hüseyin'e bırakıyorlar.

Bu taktiğe göre bizim transfere, sadece alternatif oluşturmak bakımından ihtiyacımız var. Bu yüzden önemli bir transfer yapılacağını düşünmüyorum.

3.000. mesajımı atayım da öyle çıkayım forumdan. :p :D

Atakan
01.01.2009, 15:43
Ben Ersen Martini Özledim Ersen Martin Gökhan Ünal yan yana iki gol makinası olurlardı bundan eminim

Ama 1 Milyon Euro Uğruna harcanan hayallerle dolu Geçmişimiz.

Aynen.Ersun Martin olacaktı şu takımda.Tıkır tıkır leblebi gibi gol atardı.

6Şafak Aydın1
01.01.2009, 15:45
Yattara sağ kanat gibi gözüküyor ama çoğu zaman sola da geçiyor. Tamamen serbest oynuyor diyebiliriz.

Baska secenek olmadigindan böyle oynatiliyor sanirim. Sürekli sagda oynasa 3-4 rakip aninda kademede kesiyor cogu zamanda basarililar. Yattara kadar bileklerine hakim olmasa bile bir sol ayakli lokomotiv sol kanatta hem kademede hem orta kesip Caleyle anlasabilen oyuncuyu Ersun Yanala buyur desen istemem diyecek lüksümü var sezon sonunuda biraz düsünürsek ? ;)

hüseyin1975
01.01.2009, 15:45
neden vefasız ki...kendimi gitmek istedi...

Verilen Parayi begenmeyip biraz fazlasina Kocaeline gitti.
GS macinda sakatlandikdan sonra Yönetim ona Jest yapdi ve oynuyormus gibi Maasini devam ödedi.

Oda biraz fedakarlik yapmasi gerekirdi.

Bize tercih ettigi Takim Kocaeli oldu.:(

Ba®ış
01.01.2009, 15:46
musa büyük ü kocaelisporun maçlarında izlediğimde düşündüğüm tek şey iyi ki gitmiş oldu.geçen seneki ibb maçında gayet iyi oynamış,gitmesini yadırgamıştım ama,sözleşmesini yenilemeyenler veya takımda olmasını istemeyenler çok isabetli bir karar vermişler.tebrik ediyorum buradan

PiYADE
01.01.2009, 15:51
hüseyin bence cok yetersiz. cok iyi top kesmek marifet degil. ayagına aldığı toplarda cok fazla hatalı pas yapıyor. bu yüzden takımın cok fazla atak yemesine sebep oluyor. olumlu pasları da hep geriye doğru. iki metre yanına pas veremeyen bir özürlü.
ersun yanalın taktik bilgisie hic güvenmiyorum. oyuna müdahele etmiyor. oyuncu degisikliklerini cok gec yapıyor. sürekli 80 den sonra ceyhunu oyuna alıyor. bence boyle yapması ceyhunu bitirir. yeni oyunculara hic sans vermedi. karadeniz spora gitmeyen genclerden hangisi bir macta bile yedek oynadı. sol acıga koy sunlar bir tane. bakalım nasıl oynayacak

Birtan Karaman
01.01.2009, 15:55
Brundili Faty Paty kendine güveniyorForma rekabetinin had safhaya ulaştığı Trabzonspor’da çift kaleler bile kıran kırana geçiyor. Futbolcular Yanal’ın gözüne girmek için her şeylerini ortaya koyuyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/44443_b.jpg

Trabzonspor’un ara transferde kadrosuna kattığı ve gelecek vaat eden bur futbolcu olarak lanse edilen Faty Paty, kendine güveniyor. Paty, “Yaşıma bakarak kimse yorum yapmasın. İlk forma bulduğum maçta herkes nasıl bir futbolcu olduğumu görecek” diye konutu

6Şafak Aydın1
hüseyinin kontrati sezon sonu bitiyor zaten. kim para verir faydalanmaya calisacaksin.

Birtan Karaman
Sizce Hernan Losada Olmazmı oyun Kurucu İçin?

Gökhan KAN
01.01.2009, 15:57
Sizce Hernan Losada Olmazmı oyun Kurucu İçin?
sanki losada colman tarzı futbol oynuyor gibi...bana öyle geldi...

Bilâl ÇOBAN
01.01.2009, 16:08
losada'nın hücum gücü daha yüksek, şutları çalımları vs. daha güzel, izlediğim kadarıyla böyle...

Zafer Fidan
01.01.2009, 16:15
Bu ankette 2009 damgasini vuracak afrikali futbolcular aciklaniyor, Faty Papy dokuzuncu sirada ;)

http://www.goal.com/...-ten-african-players-to-watch-in-2009 (http://www.goal.com/en/news/89/africa/2009/01/01/1035671/feature-ten-african-players-to-watch-in-2009)

Telha TANYILDIZI
01.01.2009, 16:15
valla hiç belli olmuyor sadri başkana onun için bu alınır bu alınmaz demiyorum ters köşeye yatırmayı seviyor başkanımız bekleyin sadri baba gerekeni yapacaktırr

hodlu
01.01.2009, 16:18
Ersen martin için yazılanları hayret ve şaşkınlıkla okumaktayım.Heralde yeni yıl şakası yapıyorlar...

Anıl C
01.01.2009, 16:27
Bu ankette 2009 damgasini vuracak afrikali futbolcular aciklaniyor, Faty Papy dokuzuncu sirada ;)

http://www.goal.com/...-ten-african-players-to-watch-in-2009 (http://www.goal.com/en/news/89/africa/2009/01/01/1035671/feature-ten-african-players-to-watch-in-2009)

bide trabsonspor yazmışlar utanmadan

Hüseyin İlkin
01.01.2009, 16:28
Musa Büyük bize para verse bile gelmemeli ...

Emirhan Makul
01.01.2009, 16:28
Ersen martin için yazılanları hayret ve şaşkınlıkla okumaktayım.Heralde yeni yıl şakası yapıyorlar...

Neden ki Ersen martin olduğunda umutla arasında ki fark açıkca göz önündeydi kim başarısız diyebilir Ersen Martine kim her maç 90 dakka çıktı diyebilir Ersen martine umuta gösterilen tölerans ona gösterilseydi şuan gökhanla beraber oynardı.

Anıl C
01.01.2009, 16:36
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_36035_2007_1.jpg
Geburtsdatum:05.08.1987
Größe:1,68
Nationalität:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/142.gif Sambia

Verein (RN):BIDVest Wits University FC (http://transfermarkt.de/de/verein/10680/bidvest-wits-university-fc/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/19.gif Posit
Spiele für Sambia (http://transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3703/sambia/uebersicht/startseite.html) Vertrag bis:30.06.2009 Marktwert:250.000 €

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/9.gif

goal.com'un listesinde 7. olan bi futbolcu
araştırma yapılabilir

Murat Keçeci
01.01.2009, 16:43
adam alınacaksa şimdi oynayanlardan bir gömlek daha iyisi varsa alınmalı devre arasında yanlış transfer yapma olasılıgı fazladır o yuzden bir transfer yeterlidir sol kanada işlerlik kazandıracak bir futbolcu almalıyız kanatların işlerliğini arttırmalıyız 2.yarı göbekten rakibi delmede yine sıkıntı çekeriz ama şuanda tek yönlü oyuncu alıp selçuk colman ikilisini bozdumu o takımın ayarı bozulur selçuk colmandan daha iyi 2 yönlü varsa buyursun alsınlar

otuken55
01.01.2009, 16:49
ortayı üçleyen kaç takım var şu ligde
hüseyin tüm sistemi bozduğu gibi başka sisteme şu aşamada geçmemizi de engelliyor
benim merak ettiğim colman selçuk ikilisinin ortada sadece ikisinin ne verebileceği selçuk iyi bir antremanla açığını kapatırsa hücumda ekstradan bir adam kazanmış oluruz ki bunu savunma gücümüzden feragat etmeden yaparız
gökhan yattara ısaac umut gibi sprinterlerin olduğu takım bu kadar ağır atağa çıkmamalı.
hüseyinin yerinde ikili tutunabilirse oyunu hızlı oynama yönünden de +değerlere geçebiliriz

hodlu
01.01.2009, 16:49
Musa gibileri böyle olaylarla Trabzonspor gibi bir değerin ne demek olduğunu anlasınlar.Ersen Martin Trabzonspora kazık atmış,bizi rezil etmiştir.Ama bazı arkadaşlar hala arkasında bir ağıt yakılmadığı kaldı...

Bekir
01.01.2009, 16:54
Musa gibileri böyle olaylarla Trabzonspor gibi bir değerin ne demek olduğunu anlasınlar.Ersen Martin Trabzonspora kazık atmış,bizi rezil etmiştir.Ama bazı arkadaşlar hala arkasında bir ağıt yakılmadığı kaldı...
ersen martin bu takımda oynuyabilcek oyuncu degil ama yanlış şeyler soyluyorsun ersen bize kazık falan atmadı nerden cıkarıyorsun bunu???

otuken55
01.01.2009, 16:55

bi sol acık
bi ortasaha
bi forvet arkası
bi forvet lazım bence

sol açık nereye alıyorsun
senn sağ kanadın yıllardır iç oyuncusuna çevrilmeye çalışılırken
ortasaha dan kastın ne
forvet arkasından niyazın kanaatimce forvet yani moda deyimle 10 numara
forvet dediğin de son adam yani santrafor
ozaman ben sayayım kadromu kaleye buffon sağa cafu ama genci sola jose julian de la cuesta forvete de temur altunhan la evandro roncatto
yedeğe de todorov ve kakalov
oldu mu böyle
cm mi oynuyoruz futbol insan oyunudu makine değil psikolojilerini her zaman yüksesk tutmak gerek

MeNdaKkaDukKa
01.01.2009, 17:00
Arkadaşlar Losada'nın bir çok videosunu seyrettim hareketleri çalımları iyi seviyede hızı ise bence Yusufla aynı belki biraz daha hızlı olabilir ortasaha için aranan isim ola bilir...

Devamlılığı konusunda şüphelerim var acaba bunu araştırabilecek arkadaş mevcutmu?

Alınırsa faydası olur diye düşünüyorum sol kanatı bir nebzede olsa hareket getirebilecek yapısı var çünkü sebest oynuyor

Hala ümitliyim Fatih Tekke için dönmesini bekliyorum yönetimimiz umarım çalışma yapıyordur...

Fatih Tekke
Losada
Elia

Samet Berber
01.01.2009, 17:02
Arkadaşlar Losada'nın bir çok videosunu seyrettim hareketleri çalımları iyi seviyede hızı ise bence Yusufla aynı belki biraz daha hızlı olabilir ortasaha için aranan isim ola bilir...

Devamlılığı konusunda şüphelerim var acaba bunu araştırabilecek arkadaş mevcutmu?

Alınırsa faydası olur diye düşünüyorum sol kanatı bir nebzede olsa hareket getirebilecek yapısı var çünkü sebest oynuyor

Hala ümitliyim Fatih Tekke için dönmesini bekliyorum yönetimimiz umarım çalışma yapıyordur...

Fatih Tekke
Losada
Elia
Losada sene başında gündemimizdeydi.

Bu transfer haberi kesinlikle kolpa çünkü Losada daha yeni transfer oldu . :)

MeNdaKkaDukKa
01.01.2009, 17:06
Losada sene başında gündemimizdeydi.

Bu transfer haberi kesinlikle kolpa çünkü Losada daha yeni transfer oldu . :)

Yeni transfer olduğunu biliyorum daha önceki yazılarımda da bunu belirtmiştim lakin her oyuncu satıla bilinir değilmi örneğin talip olduğumuz Yusuf ve Tabata örneği gibi...

Devamlılığı konusunda endişelerim var açıkçası çünkü bilekleri çok yumuşak attığı paslarda muazzam bilemiyorum ama alınsa bizde Yusuftan daha çok iş yapar...

keles76
01.01.2009, 17:17
yusufu ceyhun gibi tek devrelik gunu kurtarmak icin istiyorlar yonetim gelecegin takimini kurduk diyor ama hala gunu kurtarma derdinde kardesim verin para alin kaliteli genc bir 10 numara sonra Allah kerim sikistikmi satariz

Harun CAN
01.01.2009, 17:43
zamalekte oynayan bu shikabala gerçekten harika topçuymuş... tam aradığımız adam,fazla uyum sorunu da yaşamaz eğer gelirse...

Bekir
01.01.2009, 17:49
zamalekte oynayan bu shikabala gerçekten harika topçuymuş... tam aradığımız adam,fazla uyum sorunu da yaşamaz eğer gelirse...
dunden beri 15 20 kere yazdım herkes yazsın belki yonetimin dikkatini cekerr

Ali Tunahan Güllü
01.01.2009, 17:52
bende baktım videolarına shikabalanın çok iyi tekniği var inşallah elia yada shikabalayı alır yönetim....

Hüdai Pervaneli
01.01.2009, 17:58
dunden beri 15 20 kere yazdım herkes yazsın belki yonetimin dikkatini cekerr

su shikibala nerde oynyuor hirvatistandami yoksa zamelek demi?

servet nuh
01.01.2009, 18:11
ersen martin bu takımda oynuyabilcek oyuncu degil ama yanlış şeyler soyluyorsun ersen bize kazık falan atmadı nerden cıkarıyorsun bunu???
giden gitmiş ayrı konu
ama gol vuruşları açısından ersen martin kafa vuruşlarında 3 gömlek,plaselerde ve karşı karşıya vuruşlarda gökhandan da umuttanda 2 gömlek üstün.
ersen bu takımda olsa çok iş yapardı.

kadeng
01.01.2009, 18:15
giden gitmiş ayrı konu
ama gol vuruşları açısından ersen martin kafa vuruşlarında 3 gömlek,plaselerde ve karşı karşıya vuruşlarda gökhandan da umuttanda 2 gömlek üstün.

aynen katiliyorum...

Emirhan Makul
01.01.2009, 18:16
giden gitmiş ayrı konu

Ersen martinin tek eksik yönü top sürme isabetidir ayak içi son vuruşları kafa vuruşları bence üst düzeydir boyunun avantajını çok iyi kullanan bir futbolcu ben onu peter crouca benzetiyorum şuanda bizde olsaydı 10 golü vardı gökhandan da umutdan da rahat gol atardı.

Muhammet
01.01.2009, 18:22
Vallahi benim hatırladığım Ersen hava toplarında çok faul yapıyordu.

Top saklarken de faul yapardı baya. İyi maçları oldu ama, bence ondan iyi faydalanamadık. Bunda ZD faktörü de önemli tabi. Sonra üstüne bir de NA faktörü eklenince gitti Ersen işte.

Bekir
01.01.2009, 18:24
file:///C:/DOCUME%7E1
/5.jpg shikabala http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_28463_2008_1.jpg Foto: unbekannt (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/default/quelle/rechte/fotos.html)
Geburtsdatum: 05.03.1986 Alter: 22 Größe: 1,85 Nationalität: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/2.gif Ägypten Fuß: links
Profil (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28463/shikabala/profil.html) Transferdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28463/shikabala/transferdaten.html) Leistungsdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28463/shikabala/default/2008/leistungsdaten.html) Auf einen Blick (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28463/shikabala/aufeinenblick.html) Korrektur (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28463/shikabala/korrektur.html)
(http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28463/shikabala/)
Verein (RN): Zamalek Kairo (http://www.transfermarkt.de/de/verein/664/zamalek-kairo/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/18.gif Position: Mittelfeld Positionsdetails: linkes off. Mittelfeld Länderspiele: 6 Spiele für Ägypten (http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3672/aegypten/uebersicht/startseite.html) Länderspieltore: 1 Tor für Ägypten (http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3672/aegypten/uebersicht/startseite.html) Vertrag bis: 30.06.2011 Marktwert: 1.500.000 € Spielerberater: Spocs GmbH (http://www.transfermarkt.de/de/berater/728/berater/uebersicht/beraterdetails.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/position/13.gif

weitere Angaben
alıntı yaptım eski mesajdan zamalekte oynuyorr

Bekir
01.01.2009, 18:27
giden gitmiş ayrı konu
bak ersan martin istedigi kadar iyi olsun bu stille trabzonsporda oynayamaz ayagında top tutamıyor..
bize nasıl forvat lazım ayagında top tutucak kafayla top indiricek gokhana goller attırabilecek bi forvet lazım ersen ayagında top tutmayı bırak ayagına her top geldiginde rakibe faul yapan futbolcu..
bence forvet alınırsa tekke olmalı tekke alınamazsa hiç alınmamalı

Bekir
01.01.2009, 18:31
.....................slyva.................

serkan......song........egemen..........cale

.............selcuk........colman................. ..
yattara......................................shika bala

.................tekke.......gokhan unal.........

bu kadroyu kurursak yedek oyuncu sorunu da cekilcegini sanmıyorum
her futbolcunun yedegi de var 2 transfer yeterli olacaktır hatta fazla bile olur..yada tayfun super ligde bi takıma kiralanıp ugur kavuk transfer edilebilir yedek kulubesi acısından iyi olur..

Emirhan Makul
01.01.2009, 18:34
bak ersan martin istedigi kadar iyi olsun bu stille trabzonsporda oynayamaz ayagında top tutamıyor..
bize nasıl forvat lazım ayagında top tutucak kafayla top indiricek gokhana goller attırabilecek bi forvet lazım ersen ayagında top tutmayı bırak ayagına her top geldiginde rakibe faul yapan futbolcu..
bence forvet alınırsa tekke olmalı tekke alınamazsa hiç alınmamalı

He Umut bu dediklerini yapıyor yani ?

Bekir
01.01.2009, 18:36
He Umut bu dediklerini yapıyor yani ?
umut mu ben umutun trabzonsporun forveti olcagını soylemedimki umuttan sadece iyi bi yedek olur..umut ayagında top tutamaz kafasını kullanamaz son vuruslaru berbat sadece yırtıcı bi forvet benim gorusumce

hüseyin1975
01.01.2009, 18:37
yusufu ceyhun gibi tek devrelik gunu kurtarmak icin istiyorlar yonetim gelecegin takimini kurduk diyor ama hala gunu kurtarma derdinde kardesim verin para alin kaliteli genc bir 10 numara sonra Allah kerim sikistikmi satariz

Brülsü aldilar ya.

O tam kivamina gelene kadar 1/2 - 1 1/2 sene Yusufu düsünüyorlar.
Gayet mantikli bence.

Emirhan Makul
01.01.2009, 18:39
Ben yapılan 2 hatayı hatırlatarak bu konuyda kapatmak istiyorum.

Ersen martin 1 Milyon Euro Uğruna satılmayacaktı...İyi oynadığı için satıldı bilinçli olarak detaya girmeye gerek yok ama yazık oldu halen daha bizim takımımızda oynardı

Birde Ceyhun Eriş yerine Yusuf alınsaydı şimdi çokdan takımımıza uyum sağlamışdı ve kaza bela yedekde medekde sonradan girerek oynuyor olurdu takımımızda.

Neyse ileriye bakalım en ileriye.

Bekir
01.01.2009, 18:42
konuyu kapayalım da sen yorumlarımı yanlıs anlıyosun ben ersen kotu futbolcu demiyorumki 1 milyon euro ya satılması da cok buyuk yanlıs,benim dedigim trabzonsporun sistemine uymaz

Emirhan Makul
01.01.2009, 18:44
konuyu kapayalım da sen yorumlarımı yanlıs anlıyosun ben ersen kotu futbolcu demiyorumki 1 milyon euro ya satılması da cok buyuk yanlıs,benim dedigim trabzonsporun sistemine uymaz

Bende diyorum ki kapanan defanslara karşı kanatlardan ataklarda sonradan oyuna sokabileceğin bir panzer olurdu çok tehlikeli bir adam içerde 1-1 de tıkandığımız maçlarda ısaac yerine onun girdiğini düşündüğümüzde hem atar hem attırırdı diye düşünüyorum ama normal oyun içinde yeri yok ama muhteşem bir yedek karşı takımın taktiğine göre takımda oynayabilecek güzelde bir oyuncudur diye düşünüyorum ben.

Bekir
01.01.2009, 18:46
Bende diyorum ki kapanan defanslara karşı kanatlardan ataklarda sonradan oyuna sokabileceğin bir panzer olurdu çok tehlikeli bir adam içerde 1-1 de tıkandığımız maçlarda ısaac yerine onun girdiğini düşündüğümüzde hem atar hem attırırdı diye düşünüyorum ama normal oyun içinde yeri yok ama muhteşem bir yedek karşı takımın taktiğine göre takımda oynayabilecek güzelde bir oyuncudur diye düşünüyorum ben.
muhtesem bi yedek ama isaac de ancak yedek olabilir sadece acık takımlara karsı oynuyor..biraz luks olmucak mı umut ersen isaac 3 yedek:D

Samet Berber
01.01.2009, 18:48
Ersen'in son vuruşları Gökhan ve Umut'tan iyi ha :) şaka olmalı bu :):).

Emirhan Makul
01.01.2009, 18:49
muhtesem bi yedek ama isaac de ancak yedek olabilir sadece acık takımlara karsı oynuyor..biraz luks olmucak mı umut ersen isaac 3 yedek:D

Umut'un bu takımda tutulacağını kim söyledi adam her maç 90 dakka oynuyor hiç üstüne koymuyor hiç çalışmıyor hiç acımıyorum bizim takımda işi yok.

isyankar61-55
01.01.2009, 18:59

Teşekkürler kardeş futboldan anlamak bu olsa gerek. Ama hep söylüyorum doksan dakika maç seyretmeyen, belki stada dahi hiç gitmeyen işkembeden sallayanlar var bu sitede.

Bekir
01.01.2009, 19:00
Umut'un bu takımda tutulacağını kim söyledi adam her maç 90 dakka oynuyor hiç üstüne koymuyor hiç çalışmıyor hiç acımıyorum bizim takımda işi yok.
umut bence su takıma ersenden daha faydalı olur ersen bizi cok cok yavaslatır ama ikisi de bizim forvetimiz degil bizim forvetimiz fatih tekke olmalıı..
ayrıca gecenlerde haber cıkmıstı ersenin parası verilmemiş falan oyle bi dava var mı

10 numara
01.01.2009, 19:02
.....................slyva.................

serkan......song........egemen..........cale

.............selcuk........colman................. ..
yattara......................................shika bala

.................tekke.......gokhan unal.........

bu kadroyu kurursak yedek oyuncu sorunu da cekilcegini sanmıyorum
her futbolcunun yedegi de var 2 transfer yeterli olacaktır hatta fazla bile olur..yada tayfun super ligde bi takıma kiralanıp ugur kavuk transfer edilebilir yedek kulubesi acısından iyi olur..

bu kadro çok gol yer...sağ ve sol açığın varsa tek forvet yeterli birde ceyhu'u ekle o kadrıya o zaman tam olur...

Bekir
01.01.2009, 19:06
bu kadro çok gol yer...sağ ve sol açığın varsa tek forvet yeterli birde ceyhu'u ekle o kadrıya o zaman tam olur...
evet gorunus olarak cok gol yicek bi kadro ama colmanın gecek mevkisi on libero ve bence iyi bi top kesici olabilir selcuk da devamlı pres yapan bi oyuncu defansımız da saglam bence cale fazla ataga katılmak zorunda kalmıcak defansımız o taraftan da guclencek selcuk ve colman daha raht oynucak...forvet konusuna gelince fatih tekke gokhanın arkasında oynucak top indirme falan

fetvaci
01.01.2009, 19:08

abı sezon bası olsa dedıgıne katılcam ama su anda ılk yarıyı ıstedıgıımz gıbı bıtırmısken ve yolu yarılamısken bu senenın hesabını yaparak transfer yapmak en dogrusu zaten gelecegın planı yapıldı sezon bası yapılmayada devam edılecektır ama şu koşullarda genc bır on numara pişmesi fılan uzun zaman alır bıze onumuzde kı 4 5 aylık dılımde cok ıyı ısler yapıp mac kazandıracak oyuncu lazım ama bu yusuf olur ama baskası olur şu anda gençdı yaşlıydı bunun konusulmasının zamanı degıl

10 numara
01.01.2009, 19:14
evet gorunus olarak cok gol yicek bi kadro ama colmanın gecek mevkisi on libero ve bence iyi bi top kesici olabilir selcuk da devamlı pres yapan bi oyuncu defansımız da saglam bence cale fazla ataga katılmak zorunda kalmıcak defansımız o taraftan da guclencek selcuk ve colman daha raht oynucak...forvet konusuna gelince fatih tekke gokhanın arkasında oynucak top indirme falan

selçuk tam bir kesici değil colman'da ön libero vasıfları yüksek olan bir oyuncu değil orası aksar bence , zaten böyle bir oyun tarzını benimsemiyor ersun hoca,önümüzdeki sezon yattaralı ve sol açıkta da o tarz bir oyuncuyla oynayacağımızı zannetmiyorum...

Bekir
01.01.2009, 19:19
selçuk tam bir kesici değil colman'da ön libero vasıfları yüksek olan bir oyuncu değil orası aksar bence , zaten böyle bir oyun tarzını benimsemiyor ersun hoca,önümüzdeki sezon yattaralı ve sol açıkta da o tarz bir oyuncuyla oynayacağımızı zannetmiyorum...
işte bence de ersun hocanın hatası bu kanat futbolcu kullanmak istemiyo ama maclara baktıgımızda ataklar hep yattaradan baslıyor bi de sol tarafta yattara oldu mu harika olcak takım ofansif anlamda guclenmeli gok sıkıntısı yasıyoruz..

DURAS
01.01.2009, 19:22
ben ersun hocanın ağzından, hiç sol açık eksiğimiz var ifadelerini duymadım. bence solaçık transferi beklemeyin o yüzden. ersun hoca üstdüzey bir ortasaha oyuncusu arıyor, devre arasında bulamazsa seneye bırakır. yusufuda sadece sıkışan bölümlerde oyuna sokacak bir oyuncu olarak istiyor kendisi, asla onbir oyuncusu olarak değil

10 numara
01.01.2009, 19:30
işte bence de ersun hocanın hatası bu kanat futbolcu kullanmak istemiyo ama maclara baktıgımızda ataklar hep yattaradan baslıyor bi de sol tarafta yattara oldu mu harika olcak takım ofansif anlamda guclenmeli gok sıkıntısı yasıyoruz..
öyle zannetmiyorum tabiikide kanat oyuuncularını kullanıyor ancak yattara tarzı oyuncular değilde oyun kurabilme yeteneğide olan oyuncuları tercih edecektir tabi seneye olur ancak belki bir yattarayı takım kaldırır ama birde sol versiyonu olunca takım eksik oynamış gibi olur Türkiye ligi belki kaldırır ama avrupa'da çok zorlanır takım...

Yavuz Hasan
01.01.2009, 19:35
öyle zannetmiyorum tabiikide kanat oyuuncularını kullanıyor ancak yattara tarzı oyuncular değilde oyun kurabilme yeteneğide olan oyuncuları tercih edecektir tabi seneye olur ancak belki bir yattarayı takım kaldırır ama birde sol versiyonu olunca takım eksik oynamış gibi olur Türkiye ligi belki kaldırır ama avrupa'da çok zorlanır takım...
top taşıyıp ceza sahasına girebilecek adamımız yok yusuf bunu yapabilecek kapasitede geleceği yok belki ama devre arasında sağlam transfer yapmak da oldukça zor yusuf trnasferi yapılabilirse yararlı olur bence

Bekir
01.01.2009, 19:36
bence su an için sola dedigin gibi oyun kurucu tarzı adam alınmalı aynı zamanda adam eksiltebilen bi oyuncu bence alıncak en iyisi shikabala dır..en azından yıl sonuna kadar kanatlara bagımlı oynamalıyız yıl sonu yattarayı satarak bu bagımlılıktan kurtulabiliriz..ama eminimki sola yattara gibi bi adam ve fatih tekke alınırsa calımbayın dedigi gibi acık ara sampiyon oluruz

10 numara
01.01.2009, 19:36
şu aşamada yusuf transferini bende istiyorum...ama fazla zorlamamk lazım..sonuçta yusuf'a mahkum edğiliz..

10 numara
01.01.2009, 19:39
bence su an için sola dedigin gibi oyun kurucu tarzı adam alınmalı aynı zamanda adam eksiltebilen bi oyuncu bence alıncak en iyisi shikabala dır..en azından yıl sonuna kadar kanatlara bagımlı oynamalıyız yıl sonu yattarayı satarak bu bagımlılıktan kurtulabiliriz..ama eminimki sola yattara gibi bi adam ve fatih tekke alınırsa calımbayın dedigi gibi acık ara sampiyon oluruzshikabala'yı hiç tanımıyorum inş. papy iyi çıkar brüls ve barış mesafe kateder ceyhun düzenli olarak forma giymeye başlar colman ve selçuk biraz daha olgunlaşır...böyle bir orta saha kimsede yok :)
sonrası bir iki rtüş özellikle sağbek-solbek ve forvet rütüşü...;)

Bekir
01.01.2009, 19:43
shikabala'yı hiç tanımıyorum inş. papy iyi çıkar brüls ve barış mesafe kateder ceyhun düzenli olarak forma giymeye başlar colman ve selçuk biraz daha olgunlaşır...böyle bir orta saha kimsede yok :)
sonrası bir iki rtüş özellikle sağbek-solbek ve forvet rütüşü...;)
aa shikabalayı nasıl tanımazsın o kadar videolarını koydum:D
bruls de ceyhun da barıs da cok iyi yerlere gelcekler ama bize bu sene sampiyonluk lazımmm artık yeterr.onun için tekke ve shikabala diyorum:D

erkankoc
01.01.2009, 20:01
alex menchini satis listesine konulmus..5 milyon euro bonservisi..shalke atletico madrid istiyormus...kendiside zaten avrupaya gitmeye sicak bakiyor...

kaynak:spor x