PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Alihan Ertürk
29.12.2008, 15:25
yattara real madrid'e gitsin ( 8.000.000 € ) + sol tarafa Drenthe'yi alalım süper olur valla..

realyattara
29.12.2008, 15:34
Eğer aynı gece ise, gs'li Serkan Çalık (Trabzonlu) davetli olduğu gecede yuhlanmış. Çocuk terketmiş geceyi. Çok ayıpladım

niye ayıplıyorsunuz? tsye gol attığı zaman ts trübünlerine gelip bize sus işareti yapmıştı o mçta bizde vardık :mad: şehire bile sokulmamalı bizde oynarken yatarlar gsde coşarlar

realyattara
29.12.2008, 15:37
iskoçya liginde hearts takımının sol kanadı Harvey Dent var 2 milyon euroya alınabilir celtice tek başına kök söktürdü bence araştırılmalı

Travelair
29.12.2008, 15:39
Peki niye sus işareti yapmıştı? Durduk yerde mi? Mutlaka kendini bilmez bir grup çocuğa küfür etmiştir. Kendinizi onun yerine koyun. Çocuk geleceğini düşünmüş profesyonel futbolda profesyonel bir karar vermiş. Olayın iç yüzünü de bilmiyoruz. Deniyor ki Ziya Doğan istemedi mesela. Eğer böyleyse çocuğun ne suçu var? Hem suç yok ki ortada. Bu bir oyun. Ona bakarsanız bu memleketten çıkmış ama memleketine 5 kuruş faydası dokunmamış yüzlerce zenginimiz var. Hiç gördünüz mü Trabzonlular gecesinde yuhlandıklarını?

Birtan Karaman
29.12.2008, 15:49
Brüls ün videosunu seyreden varmı? Ne gerek var Yusuf a bilmem neye? Al sana aslan gibi adam ; 1 gol 3 asist...İstediğimiz zaman gelebiliyor mu bu adam?
Brülsü devre arası takıma çağırırsak 450 bin euro ödeme yapmamız lazım.

demirel
29.12.2008, 15:51
Brülsün oynadığı lig cok zayıf bence. Yas ortalaması 20'yi gecmiyor gibi,futbolcuların hepsi çocuk gibi..Bence getirimesi için erken

TSezgin61
29.12.2008, 15:52
Brüls ün videosunu seyreden varmı? Ne gerek var Yusuf a bilmem neye? Al sana aslan gibi adam ; 1 gol 3 asist...İstediğimiz zaman gelebiliyor mu bu adam?

brüls o calimlari hollanda 2. liginde atiyor....

daha cok calismasi lazim...

Birtan Karaman
29.12.2008, 15:55
Trabzonspor'dan Teklif Aldım
29 Aralık 2008 / 14:05
Özer Hurmacı Trabzonspor'dan teklif aldığını söyledi.

Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan, yurt dışında da İspanya'dan Sevilla ve Espanyol takımlarından transfer teklifleri aldığını anlatan Özer, kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi olduğunu hatırlattı. Özer, ''22 yaşına girmek üzereyim. Şimdi olmasa da sezon sonunda gitmeyi düşünüyorum'' dedi.

Yabancı takımların transfer tekliflerine daha sıcak baktığını ifade eden Özer Hurmacı, ''Buradaki polemiklere katlanmaktansa yurt dışına gitmeyi tercih ederim. Futbolcuların Türkiye'de büyük takımlara transfer olmalarındaki amacı da yurt dışında futbol oynamaktır. Olursa ben direkt yurt dışında oynamak istiyorum'' diye konuştu.

Ankaraspor ve Ümit Milli Takımı'nın istikrarlı savunma oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu da Fenerbahçe'nin kendisini transfer etmek istediğini söyledi. Ankaraspor'da mutlu olduğunu ifade eden 22 yaşındaki genç oyuncu, ''Ancak, her futbolcunun bir hedefi vardır. Bu hedeflerden biri de büyük takımlarda oynamaktır. Eğer iki kulüp anlaşırsa benim transferim de gerçekleşir'' ifadelerini kullandı.

Birtan Karaman
29.12.2008, 15:56
Trabzon Keirrson'u Kaçırdı
29 Aralık 2008 / 09:11
Trabzonspor 19 yaşındaki futbolcuyu kaçırdı.

Brezilya futbolunun önümüzdeki yıllara damgasını vurması beklenen 19 yaşındaki forveti Keirrson alınamadı.
Henüz çok genç olmasına rağmen Brezilya'da profesyonel olarak oynadığı 110 maçta 62 gole imza atan Keirrson, Coritiba'da forma giyiyor ve 2009 Nisan ayında da sözleşmesi bitiyordu. Avrupa'nın birçok ünlü kulübünün de peşinde olduğu Keirrson, Palmeiras'a gitti. Bordo-Mavililer böylece geleceğin önümle bir yıldız adayını henüz tam keşfedemeden elden kaçırmış oldu.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/62.jpg

TSezgin61
29.12.2008, 15:57
ohooo özeri unutalim... sevilla falan...

Şenol Altunsoy
29.12.2008, 15:58
Birtan kardeşim şu haberleri son dakika haberlerine koysan daha iyi olmaz mı?

Eren Karaahmetoğlu
29.12.2008, 16:01
Birtan kardeşim şu haberleri son dakika haberlerine koysan daha iyi olmaz mı?

Hepsi transferle ilgili diye buraya koyması daha mantıklı bence

Hüseyin Kurt
29.12.2008, 16:02
bir tarafta trabzonsporlu diye bilinen,dayısı trabzonsporun eski futbolcularından olan ama bir türlü "ben trabzonsporda oynamak istiyorum." diyemeyen,lafı devamlı dolaştıran özer.
diğer tarafta fenerbahçede oynamış olan,yaşı ilerledi diye kabul edilmeyen ama ısrarla "ben trabzonda oynamak istiyorum" diyen yusuf.

ben,benim takımımda oynamak isteyen oyuncuyu bu formanın altında görmek istiyorum.

Bilâl ÇOBAN
29.12.2008, 16:08
bir tarafta trabzonsporlu diye bilinen,dayısı trabzonsporun eski futbolcularından olan ama bir türlü "ben trabzonsporda oynamak istiyorum." diyemeyen,lafı devamlı dolaştıran özer.
diğer tarafta fenerbahçede oynamış olan,yaşı ilerledi diye kabul edilmeyen ama ısrarla "ben trabzonda oynamak istiyorum" diyen yusuf.

ben,benim takımımda oynamak isteyen oyuncuyu bu formanın altında görmek istiyorum.

bu kadar basit... kimse gelip demesin yok profesyonellikmiş yok o yok bu, kulüp paraya sıkıştığı zaman, bankadaki parasını çekip başkanın önüne koyabilecek sonra alırım diyebilecek kaptan iskender'ler lazım bize...

Onur Akyüz
29.12.2008, 16:10
Diğer tarafta fenerbahçede oynamış olan,yaşı ilerledi diye kabul edilmeyen ama ısrarla "ben trabzonda oynamak istiyorum" diyen yusuf.

Ben,benim takımımda oynamak isteyen oyuncuyu bu formanın altında görmek istiyorum.

+1967........

Birtan Karaman
29.12.2008, 16:10
Hepsi transferle ilgili diye buraya koyması daha mantıklı bence
Bende Böyle Düşündüm;)

erik
29.12.2008, 16:18
Özer gibi bir adamı bende istemiyorum.Sürekli kem küm ediyor.Bence de bizde oynamayı isteyen Yusuf ondan daha çok hak ediyor bu formayı.

TS-Tiryaki
29.12.2008, 16:18
Gecen günler Haberlerde izledim. Lemi Celik ve Mahmut Aksu vardi. Lemi iste herzamanki gibi basladi anlatmaya. Yok ben zamaninda Özeri getirdim. Istemediler. Sebata götürdüm istemediler. Bu sezon yine getirdim. Gene istemediler. Özerde kirildi falan filan iste. Sonra Sayin Mahmut Aksu anlatti. Fatih Tekke`de zamaninda Antepe gönderildi. Bir futbolcu ile takas edildi. Bu Fatihe hakatettir. Ama Fatih küsmedi, kirilmadi ben Trabzonsporda oynamak istiyorum dedi ve geldi.

TSezgin61
29.12.2008, 16:22
yau su koskoca BMNde profesyönel oynayan hicmi futbolcu üyemiz yok...

yada avrupada iyi bir takimda oynayan hicmi gurbetcilerimiz yok...

nerelerdesiniz yaaaaa!! böyle bir durumda gidin calin kulübün kapisini... hemde Ersun Yanal gibi bir sans varken...

Ali Tunahan Güllü
29.12.2008, 16:25
az kaldı transferleri çok merak ediyorum....

Hüseyin Kurt
29.12.2008, 16:28
bazen kendimi koyuyorum bu futbolcuların yerine,bu aralar özellikle özer'in ve yusuf'un yerine.
ben şu durumda profesyonel düşünmezdim. "ben 2kere gittim beni almadılar,bende fenere gidicem." demezdim.çünkü fener formasıyla avni akere çıkmaya çekinir,hatta ağlardım.

yusuf ise şuan ne düşünüyordur allah bilir. "ben oraya gitmeye çalışıyorum ama trabzonun taraftarlarının yarısı ben yaşlıyım diye bana büyük tepki gösteriyor,gelmemi istemiyor.özer gibi mi olmalıyım yada hasan üçüncü.aceba trabzona gidince bu insanlara kendimi nasıl sevdiririm?"
ben böyle düşünürdüm.

yada lemi gibi kasıla kasıla "ben size özer'i 2 kere getirdim almadınız,size inat özer'i fenere vericem,görürsünüz." tarzı bi yaklaşımda bulunmazdım.çünkü lemi'nin şuan yaptığı bu. "ben getirdiğim zaman almadınız,şimdi siz istiyorsunuz sıra bende,bende özer'i size vermeyeceğim."

biz fatih tekke'yi boşuna sevmedik.

Ali Tunahan Güllü
29.12.2008, 16:30
Yusuf'u Antalya'da istedi
29 Aralık 2008 / 16:28
Trabzonspor'un devre arasında kadrosuna katmayı düşündüğü Yusuf Şimşek ile ilgili Bursaspor Başkanı ibrahim Yazıcı'dan açıklama geldi.
Trabzonspor'un devre arasında kadrosuna katmayı düşündüğü Yusuf Şimşek ile ilgili Bursaspor Başkanı ibrahim Yazıcı'dan açıklama geldi. Yazıcı, "Yusuf'u Antalya da istedi. Bizim satılık futbolcumuz yok" diye konuştu.

Bursaspor'un kaptanı Yusuf Şimşek'in Trabzonspor ile transfer görüşmelerini değerlendiren Başkan İbrahim Yazıcı Yusuf'un transferi ile ilgili bir çok yorumda bulunulduğunu belirtti. Trabzonspor'un Yusuf için teklifte bulunduğunun doğru olduğunu sözlerine ekleyen Yazıcı, "Yusuf bizim sözleşmeli futbolcumuz. Sayın Sadri Şener ile görüştüm. Bizim satılık futbolcumuz yok. Yusuf bizim satılığa çıkardığımız bir futbolcu da değil. Yusuf'a verdiğiniz parayı verip alalım diye bir teklifte bulunuldu. Trabzonspor yönetimi ile o günden bu yana görüşmemiz olmadı" dedi.

BİZ YUSUF'TAN ÇOK ŞEY BEKLİYORUZ

Bursaspor camiasının Yusuf Şimşek'ten beklentilerinin fazla olduğunu belirten Yazıcı, "İşin içine Trabzonspor girdi. Bunu etik bulmuyorum. Doğru olan Sadri Şener ile konuşmaktı ama Yusuf Ersun hoca ile görüşmüş. Yusuf'un sözleşmesi bu sezon sonunda bitmiyor. Basına bu konuda sızdırma yapılmasaydı daha farklı olabilirdi" dedi.

YUSUF'U BENDE ÇOK İSTEMİŞTİM

Yusuf'un Bursaspor'a gelmesi için çok çaba gösterdiklerini belirten Yazıcı, "Şampiyonluk yarışında olan bir takımda oynamak isteyebilir. Bir profesyonel futbolcu sözleşmesinin gereğini yerine getirmeli. Yusuf'u Antalyaspor da istedi. Başka kulüpler de isteyebilir. Ben de çok istemiştim" diye konuştu.

kaynak:haber61

TSezgin61
29.12.2008, 16:33
bazen kendimi koyuyorum bu futbolcuların yerine,bu aralar özellikle özer'in ve yusuf'un yerine.
ben şu durumda profesyonel düşünmezdim. "ben 2kere gittim beni almadılar,bende fenere gidicem." demezdim.çünkü fener formasıyla avni akere çıkmaya çekinir,hatta ağlardım.

yusuf ise şuan ne düşünüyordur allah bilir. "ben oraya gitmeye çalışıyorum ama trabzonun taraftarlarının yarısı ben yaşlıyım diye bana büyük tepki gösteriyor,gelmemi istemiyor.özer gibi mi olmalıyım yada hasan üçüncü.aceba trabzona gidince bu insanlara kendimi nasıl sevdiririm?"
ben böyle düşünürdüm.

yada lemi gibi kasıla kasıla "ben size özer'i 2 kere getirdim almadınız,size inat özer'i fenere vericem,görürsünüz." tarzı bi yaklaşımda bulunmazdım.çünkü lemi'nin şuan yaptığı bu. "ben getirdiğim zaman almadınız,şimdi siz istiyorsunuz sıra bende,bende özer'i size vermeyeceğim."

ben kalkip babama diyecemki "baba beni istemiyorlar ben fenere gidiyorum":rolleyes: babam beni evlatliktan reddeder...

hem o yönden hemde benim yeteneklerim özer gibi olsa, ben ´Trabzonspor formasi giymeden avrupaya gidemem... icim rahat etmez... önce o formayi terletecem....

özer falan hikaye... giray gibi, selcuk gibi futbolcular lazim bize... genc ve bizi isteyen, digerlerine resti ceken...

yusufun yasi büyük...:(

litvanya_ts
29.12.2008, 16:35
Lemi ozeride alsin fenere gitsin.Zamaninda brezilyaya futbolcu bakmaya gitti 3 ay gezdi sonra trabzonspora uygun futbolcu yok dedi geri geldi.Hic kimse Trabzonspordan ustun degildir.Gerekirse Trabzonsporda oynamak icin kapisinda yatacaksin.2 kere getirmiste falan filan saf salatasiyla omrumuzu yemesin.

Emirhan Makul
29.12.2008, 16:36
Fenerbahçe resmi olarak Sercan özer hurmacı ve gökhan emreciksini istediğini açıkladı.

Murat Keçeci
29.12.2008, 16:37
yusufla özer hakkında birşey söylemek gerekirse;
yusuf 32 yaşında değilde 22 yaşındayken bu lafları deseydi ozaman inanırdım da şimdi masal anlatmasın yusufun aklındaki şu Trabzonsporda oynamak bahane şampiyonluk şahane kadro derinliği oluşması açısından alınabilir

özere gelirsek sürekli kapıdan döndüğü için bir kırılganlığı varmış hiçbir futbolcunun Trabzonspora kırılmaya hakkı yoktur Trabzonspor bir kurumdur onun içindekilere kırılabilir ozer ama Trabzonspora hiçbir zaman kırılmaya hakkı yoktur onu kıran yönetcilerde gelip geçmiştir hala daha kulube kırgın olmanın anlamı ne

Travelair
29.12.2008, 16:54
34 yaşında desem hiç inanmazsın o zaman 1975 doğumlu :)

Onur Akyüz
29.12.2008, 16:54
bizim kaynakçılar nerde yahu?çok sessizler??

Onur Akyüz
29.12.2008, 16:57
34 yaşında desem hiç inanmazsın o zaman 1975 doğumlu :)

yapma şimdi,33 yaşında 34ten gün alıyor:)

cyberentalpi
29.12.2008, 16:58
Ozer Ts ye kırılmıs demek. Yani adi sanı Ts forumlarından baska yerde olmazken kırılmıs.
Dayısı Lemi bize menagerlik yapıyor mdeğil mi?
Yusuf icin ise sunu diyim. Slyva gibi bir yabanci ben Ts de oynamak istiyorum dedi. Bonservisi haledecem dedi geldi. Simdi mac sonu felan bakıyorum Trabzonlu olmus.
Yusuf umarimö sorununu çözer. O da futbolunun son demlerinde bir sampiyonluk gormek istiyor. Bu corbada tuzu olursa ayrı bir gurur. Hem Ts de su an sampiyonluk Fb de Gs de sampiyonluktan kat ve kat degerli olur

sessizkral_1
29.12.2008, 16:59
Yusuf'un fiyatı budur

http://www.internethaber.com/images/news/50867.jpg

29 Aralık 2008 Pazartesi 10:54
Yusuf Trabzonspor için gün sayıyor. Bursaspor fiyatı yüksek tutuyor ama yöneticiler son fiyat budur dediler.

Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Mahmut Aksu, ''Trabzonspor daha önce olduğu gibi menajerlerin yönlendirdiği değil, artık onları yönlendiren bir kulüp olarak transfer faaliyetini gerçekleştirmektedir'' dedi.

Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için 700 bin Avro'yu gözden çıkardıklarını dile getiren Aksu, ''Yusuf, Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Ersun hoca da kendisini çok istiyor, o da Ersun Yanal ile çalışmak istiyor. Yusuf için 600 veya 700 bin Avro civarında bir bütçe ayırdık. Bu şartlarda transfer gerçekleşirse olur. 'Yusuf'un fiyatı budur' demiyorum ama bizim verebileceğimiz miktar bu. Yusuf çok kaliteli ve değerli bir futbolcu'' dedi.

Aksu, Avrupa'da Trabzonspor'un ismiyle faaliyet gösteren derneklerin durumunun hiç iç açıcı olmadığını da söyledi.

Aksu, Özkan Sümer başkanlığında kurulan izleme komitesinin yaptığı çalışmaların meyvelerini gelecek yıldan itibaren toplamaya başlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Şahinoğlu
29.12.2008, 17:00
Özer kumda oynasın bu saatten sonra.

martinpetrov
29.12.2008, 17:02
ne Yusufu ya.ya doğru düzgün adamlar alsınlar yada kimseyi almasınlar.para yok diye adam alınmayacaksa takasla falan çözerler İnşallah.1 haftadır Denilson haberleride bitti medyada.

Ayhan Çolak
29.12.2008, 17:04
yusuf şimşek transferi başkan yazıcı nın konuşması sonrası sona ermiştir. (satılık futbolcumuz yoktur)
b planı olmadı c planı nedir? yada plan yok mudur?

Onur Akyüz
29.12.2008, 17:08
Ozer Ts ye kırılmıs demek. Yani adi sanı Ts forumlarından baska yerde olmazken kırılmıs.
Dayısı Lemi bize menagerlik yapıyor mdeğil mi?
Yusuf icin ise sunu diyim. Slyva gibi bir yabanci ben Ts de oynamak istiyorum dedi. Bonservisi haledecem dedi geldi. Simdi mac sonu felan bakıyorum Trabzonlu olmus.
Yusuf umarimö sorununu çözer. O da futbolunun son demlerinde bir sampiyonluk gormek istiyor. Bu corbada tuzu olursa ayrı bir gurur. Hem Ts de su an sampiyonluk Fb de Gs de sampiyonluktan kat ve kat degerli olur

işin bu yanı çok daha önemli bence

slyva,song hatta cale ve oyuncularımızın tamamı giydigi formayı seviyor

bunu görmemezlikten gelemeyiz

yusufun bize nekadar çok gelmek istedigi açık

hatta farkı ben vereyim gibi birşey de söylemiş

bize lazım olan da bu,unutmayalım şampiyonluga 18 maç kaldı sadece

bu takım buraya kadar savaşarak,ısırarak geldi

sonrasınında öyle olması lazım

bir zincirin kuvveti en zayıf halkası kadardır...anlamlı bir söz sanki:)

sifuni
29.12.2008, 17:10
sol kanata daha hic isim gecmedi am birisi mutlaka alinmali bence ''10'' numara transferinden daha önemli 10 numara olarak da sezon sonu insallah sampiyonlar ligine direk katildigimizda yildirayi getirmemiz mükemmel olur

Cafer KILIÇSOY
29.12.2008, 17:13
Yusuf şu haliyle Trabzonspor da iş yapar mı?

Kısa vade de evet ama uzun vade de hayır. Sanırım kulüp bunu gözönüne almış olacak ki ince eleyip sık dokuyor. Haklı da bence.

Yusuf topu ayağında tutabilen, araya isabetli paslar bırakabilen, gerçek anlamda kendini oyuna verdiğinde bir takımın orta sahasının yükünü alabilecek bir yapıya sahip.

Ama nazlı bir oyun anlayışına da sahip.:)

Lakin şuda bir gerçekki devre arasında alınabilecek en iyi futbolcudur.

Muhammed KOÇ
29.12.2008, 17:16
ikinci yarı zirveye emin bir şekilde sarılmak istiyorsak yıldız adayı değil yıldız almalıyız.. bilmem ne düşünüyorsunuz..

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 17:21
ikinci yarı zirveye emin bir şekilde sarılmak istiyorsak yıldız adayı değil yıldız almalıyız.. bilmem ne düşünüyorsunuz..

Bana göre özer bir yıldız adayıdır.
Ama alınmasının çok faydalı olacağına inanıyorum.
Keza ankaraspor orta sahasından theoyu da isterim, ki o da henüz yıldız adayıdır.

Örnekler arttırılabilir.
Ümit karan yıldız oyuncudur.
İstemem... Hani o can atsa da istemem..

Yıldız derken kasıt nedir?
Eğer bahsedilen avrupanın yıldıız oyuncuları ise, onları Türkiyeden kimse alamaz.
Türkiyedeki yıldızlardan bahsediyorsak, üç büyüklerdekilerin dışında kalan zaten 1-2 oyuncu var.

Kalanların hepsi yıldız adayıdır.
Henüz hiçbiri yıldız değil...

Murat Keçeci
29.12.2008, 17:22
2 mevkide eksiklik var sol açık oyun kurucu transfere ne kadar ayrılmış diyelim 5 milyon eğer bu takıma nokta atışı olacak adam 5 milyonsa bir adam alınsın diyorum ben gidip 2.5 birine 2.5birine 2 tane yedek kulubesıne adam alınmasın diyorum herkeste boyle düşünüyor eminim

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 17:23
2 tane adam alırsak ilk 11 e yedek kulübesine adama gerek yok.
Direk 2 tane almış oluyoruz zaten.
İlk 11 den iki kişi kulübeye gidiyor.

Onur Akyüz
29.12.2008, 17:25
2 tane adam alırsak ilk 11 e yedek kulübesine adama gerek yok.
Direk 2 tane almış oluyoruz zaten.
İlk 11 den iki kişi kulübeye gidiyor.

yusuf hakkındaki görüşünüz nedir?

bu 2 kişi(11den klübeye gidecek olan) sizce kim olmalıdır??

Bekir
29.12.2008, 17:27
yattara real madrid'e gitsin ( 8.000.000 € ) + sol tarafa Drenthe'yi alalım süper olur valla..
yorumun cok komik boyle seyler yazıp misafirleri bize guldurmeyin..drenthe dedigin futbolcu gecen sene yanşlıs hatırlamıyosam 15 milyon euro ya transfer edildi.yattara + 8 milyon euro versek vermezler anlıcagın

bence bu takıma fatih tekke alınırsa başka futbolcuya hiç gerek yok fatih tekke bu takımda sol bek sag bek her mevkide oynarr..
dusunebiliyomusunuz fatih gokhan unal yattara bide roger gibi bi topcu alınırsa off of ki ne off

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 17:32
yusuf hakkındaki görüşünüz nedir?

bu 2 kişi(11den klübeye gidecek olan) sizce kim olmalıdır??

Bana sorsalar istemem.
Ama hoca alın diyorsa ve Bursaspor çok yüksekten uçmuyorsa alınır.

Benim kafamda tek adam var o da sol açık.
Türkiyeden sol açığa özer gelmiyorsa yabancı olmasını yeğlerim.
Ama sağlam bi sol açık.

Oyun kurucu yerine de ön libero.
Yani hüseyinin yerine biri.

Kimler kesilir.?
Eğer ilk 11 e tek kişi alınırsa sadece hüseyini keserdim.
Selçuğu oraya koymak orta sahada top kullanma kabiliyetimizi arttırabilir.
Ama seçluğun formsuzluğu bana bir ön libero alınması gerektiğini söylüyor sürekli.

Velhasılı benim kafamda şu anda kesik yiyecek adamlar orta sahada.
Ha eğer yusuf veya başka bir 10 numara alınırsa o bölgede kesiği umut yer.
sol açık artı 10 numara alınırsa, umut ve hüseyin kulübeye gider.

Murat Keçeci
29.12.2008, 17:34
futbolcu piyasasında ortalam fiyatlari az çok biliyoruz sadece defansı iyi olan bir adamın 1.5 sadece ofansı iyi olan adamın 3.5 ettiği bir ortamda oyunu iki yönlü oynayabilecek adamın fiyatıda 5 milyon olur bizim toplam bütçemiz zaten en fazla 5 olursa 2 oyuncu transfer etmek gerekirse bir sade hucumcu birde sade defans adamı alırsak yine defanscılar ofanscılar takımına döneriz biz herkesin oyunu 2 yönlü oynayabilmesini istiyoruz az al öz al

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 17:40
bırakın şu özer hurmacı sevdasını bence özkan hoca bu izleme komitesinde çok güzel tesbitler yapacak. bülent uygunu dinlediyseniz dediki fatyi biz almak istiyorduk ancak devrede trabzonspor gibi bi kulüp olunca almamız imkansızdı nitekim onlar aldılar ve çok yetenekli bi futbolcu ilersi için diye konuştu. özer hurmacıdan çok çıkartırız merak etmeyin yıldız almalıyızki yarışabilelim.5 yıllık kadro zaten kuruldu emin olun

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 17:42
bu arada realin yattarayla ilgilenmesi söz konusuysa 15 milyon euro civarı bi transfer olur nitekim alıcak kulüp real.

61KaleArkasi
29.12.2008, 17:44
arkadaslar Furkanin Ismi geciyor transferde Sakaryasporda oynuyor ve yeni Tuncay diyorlar bu cocuk hakkinda sahsen ben bu cocuk dan cok sey bekliyom kendisini seyretme imkanim olmadi ama akrabalar cok ii topcu olcak diyorlar siz bu konuda ne düsünüyorsunuz

Onur Akyüz
Bana sorsalar istemem.
Ama hoca alın diyorsa ve Bursaspor çok yüksekten uçmuyorsa alınır.

Benim kafamda tek adam var o da sol açık.
Türkiyeden sol açığa özer gelmiyorsa yabancı olmasını yeğlerim.
Ama sağlam bi sol açık.

Kimler kesilir.?
Selçuğu oraya koymak orta sahada top kullanma kabiliyetimizi arttırabilir.
Ama seçluğun formsuzluğu bana bir ön libero alınması gerektiğini söylüyor sürekli.

Velhasılı benim kafamda şu anda kesik yiyecek adamlar orta sahada.
Ha eğer yusuf veya başka bir 10 numara alınırsa o bölgede kesiği umut yer.
sol açık artı 10 numara alınırsa, umut ve hüseyin kulübeye gider.

teşekkürler

tek forvete dönüş diyorsunuz
ersun hocanın bunu deneyecegini pek düşünmüyorum.

bir sol açık ve özellikle deplasmanda skor korumaya,içerde de rakibi açmaya yönelik bir oyunda yusuf tercihi
bana yeterli gibi geliyor.

bu sol açık;disipline edilmiş ve misyonu aklına kazınmış bir ibrahim akın olabilirmi?
yeteneklerini çok begendigim bir adam,ben olabilir diyorum.

çok uzaklara bakmaya bütçe hesapları yapmaya gerek duymadan
uygun bir fiyata alınabilir.

arifemre

ben böyle düşünürdüm.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

arifemre
29.12.2008, 17:46
bu arada realin yattarayla ilgilenmesi söz konusuysa 15 milyon euro civarı bi transfer olur nitekim alıcak kulüp real.

turist kazıklayan halıcı mantığı, amaaan bir daha mı gelecek bunlarda para çoktur neyse 2 katını söyle :)
şaka bir yana ben razıyım 7M € ya. ama transferin son gününe kalmasın da iş. o paranın turşusunu kurmayalım...

Onur Akyüz
29.12.2008, 17:47
arkadaslar Furkanin Ismi geciyor transferde Sakaryasporda oynuyor ve yeni Tuncay diyorlar bu cocuk hakkinda sahsen ben bu cocuk dan cok sey bekliyom kendisini seyretme imkanim olmadi ama akrabalar cok ii topcu olcak diyorlar siz bu konuda ne düsünüyorsunuz

en son futbolcusu parlayan her türk klübünün yaptıgı gibi

uçuk bir rakam istediklerini ve askıya alındıgını duydum.

Murat Keçeci
29.12.2008, 17:53
Trabzonsporun ilk yarı değerlendirmesinde en sıkıntılı bölgemiz ofansımız oldu peki sebep selcukla colmanın ofansta yetersiz kalmasımıydı buna biraz katılabilirim kaç gol attık 24 ortalamanın biraz altında kaldık ama asıl sebep bence yattaranın 2-3 gol 2-3 asistte kalması o şimdi en azından 4-5 gol atıp o kadarda asist yapsaydı rakam 30 a yaklasacaktı 2.sebepte duran toplardakı yetersizlik fb her maçta duran toptan gol atarken biz 1 tane bile atamadık duran toplardanda 3-4 gol atsaydık şuandakı gol sayımız 34ü gecerdiki gayet güzel bir rakam olurdu o yuzden bence yapıalcak en buyuk transfer yattaranın performansını artırmak olup bide sol açığa bir kaliteli adam transfer etmek olacaktır forvet hattımızda git gide daha iyi anlaşmaya başladı 2.yarı daha çok gol atacağımız kesin

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 17:56
turist kazıklayan halıcı mantığı, amaaan bir daha mı gelecek bunlarda para çoktur neyse 2 katını söyle :)
şaka bir yana ben razıyım 7M € ya. ama transferin son gününe kalmasın da iş. o paranın turşusunu kurmayalım...
aynen öyle ama bu ekonomide bunu gerektiriyo :)

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 17:58
teşekkürler

tek forvete dönüş diyorsunuz
ersun hocanın bunu deneyecegini pek düşünmüyorum.

bir sol açık ve özellikle deplasmanda skor korumaya,içerde de rakibi açmaya yönelik bir oyunda yusuf tercihi
bana yeterli gibi geliyor.

bu sol açık;disipline edilmiş ve misyonu aklına kazınmış bir ibrahim akın olabilirmi?
yeteneklerini çok begendigim bir adam,ben olabilir diyorum.

çok uzaklara bakmaya bütçe hesapları yapmaya gerek duymadan
uygun bir fiyata alınabilir.

Yusuf oynarsa nasıl olacak ikili forvet işi?

Yattara-yusuf-gökhan-umut....

Gelen geçen orta sahayı kevgire çevirir...

10 numara alınacaksa yattara forvet olur, ikili forvetten biri olur.
Gene umut kesilir büyük ihtimalle.

Yusufun alınması durumunda umut-gökhan-yattara üçlüsünden biri kulübeye gitmezse maç kazanmak mucizelere kalır.
Bu yapı ile modern futbol oynanmaz.

Bu arada özeri abartmıyoruz.
Özer iyi oyuncu.

Bana sol açık lazım.
Oraya ilaç olacak bir adam.

Bana acil sol açık lazım.
Özkan sümerin işi acil sol açık kazandırmaz kimseye.

Uzun vadeli yatırımdır.
Yani devre arası transferle alakası yok.

Faty papy vs. gibi oyuncular bikaç sene sonra verim alacağın adamlar.
Devre arası transferle bunun ne ilgisi var.?

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:01
Trabzonsporun ilk yarı değerlendirmesinde en sıkıntılı bölgemiz ofansımız oldu peki sebep selcukla colmanın ofansta yetersiz kalmasımıydı buna biraz katılabilirim kaç gol attık 24 ortalamanın biraz altında kaldık ama asıl sebep bence yattaranın 2-3 gol 2-3 asistte kalması o şimdi en azından 4-5 gol atıp o kadarda asist yapsaydı rakam 30 a yaklasacaktı 2.sebepte duran toplardakı yetersizlik fb her maçta duran toptan gol atarken biz 1 tane bile atamadık duran toplardanda 3-4 gol atsaydık şuandakı gol sayımız 34ü gecerdiki gayet güzel bir rakam olurdu o yuzden bence yapıalcak en buyuk transfer yattaranın performansını artırmak olup bide sol açığa bir kaliteli adam transfer etmek olacaktır forvet hattımızda git gide daha iyi anlaşmaya başladı 2.yarı daha çok gol atacağımız kesin

Zaten ilk yarıdaki performansının üzerine koyamaz ve ilk 11 oynamaya devam ederse şampiyonluk falan hayalden öteye gitmez.

En çok ihtiyacımız olan çoğu maçta yoktu.
Olduğu maçlarda da birşey yapmadı.

İlk iki hafta, son iki hafta.
Onun dışında yattara 12 hafta sıfırın altında ...
En çok beklentin olan adam verim vermezse büyük hedeflere ulaşamazsın.

Samet Berber
29.12.2008, 18:05
Ben Yusuf transferine kesinlikle karşıyım ancak Ersun Hocamız istiyorsa olabilir .

Ben aslında 10 numara tarzı futbolcuya tamamen karşıyım . 10 numara transferi demek sistemin değişmesi demek ki bence hiç gerek yok .

Eğer sadece ofansif gücü oldukça yüksek bir sol açık alınıp transfer kapatılırsa faydalı olacağı görüşündeyim.

Sadece sol açık transferi olursa muhtemelen tek forvete döneriz kesilecek oyuncu da muhtemelen Umut olur.

Bir de 10 numara alırsak kim çıkacak ? Hüseyin kesilmez ! , Yattara öyle, kim kesilecek Colman mı ?

Colman'ın bu takımda Song'dan sonraki en önemli oyuncumuz olduğu görüşündeyim .

Colman'ı kesmek intihar olur bu yüzden sadece ofansif gücü oldukça yüksek bir sol açık diyorum .

Saygılar...

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:09
Hüseyin niye kesilmiyor onu anlamadım?

İlk kesilecek oyuncu şu anda.

Samet Berber
29.12.2008, 18:10
Hüseyin niye kesilmiyor onu anlamadım?

İlk kesilecek oyuncu şu anda.
Bana sorarsanız Hüseyin bu takımda ilk 18'e girmemeli .

Ama her gelen hoca onu oynattığı için ben de böyle bir yorum yapayım dedim .:)

ali+61+26
29.12.2008, 18:13
selcuğun belinden bi sakatlığı var son zaöanlarda formu cok dustu onun yerine colmanı monte edip sol acığada yattara tarzında alıp giden iyi orta yapacak bi adam almamız lazım boylelikle sistem fazla değişkliğe uğramaz die dusunuorum...

Great White
29.12.2008, 18:14

Kimler kesilir.?

Bir haftalık BMN ayrılığı yaramış sana be Fatih :p

Şaka bir yana, artık yıllar sonra ben de bir sol kanat oyuncusu tarafından sol cenahtan yapılan bir orta görmek istiyorum artık..

En son Lee Eul Young yapmıştı sanırım o ortayı :)

Onur Akyüz
29.12.2008, 18:15
Yusuf oynarsa nasıl olacak ikili forvet işi?

Yattara-yusuf-gökhan-umut....

Gelen geçen orta sahayı kevgire çevirir...

10 numara alınacaksa yattara forvet olur, ikili forvetten biri olur.
Gene umut kesilir büyük ihtimalle.

Yusufun alınması durumunda umut-gökhan-yattara üçlüsünden biri kulübeye gitmezse maç kazanmak mucizelere kalır.
Bu yapı ile modern futbol oynanmaz.

Bu arada özeri abartmıyoruz.
Özer iyi oyuncu.

Bana sol açık lazım.
Oraya ilaç olacak bir adam.

Bana acil sol açık lazım.
Özkan sümerin işi acil sol açık kazandırmaz kimseye.

Uzun vadeli yatırımdır.
Yani devre arası transferle alakası yok.

Faty papy vs. gibi oyuncular bikaç sene sonra verim alacağın adamlar.
Devre arası transferle bunun ne ilgisi var.?

yok hocam ben takımın oyuna başladıgı sistemi kastettim

2.yarıda yusufun girmesiyle tek forvete mutlak dönmeliyiz

yoksa cidden orta saha kevgire döner:)

sol açık konusuna tamamen katılıyorum

alınacak ve hemen takıma katkı yapacak bir isim

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:17
İki yönlü oyuncu varsa saha içinde hem de sayısı 1 den fazla ise "hüseyin" ihtiyacı artar.

Ama sola bir adam alırsan, orta sahaya bir adam alırsan ve bunlar oyunu iki yönlü oynayabilen adamlar olursa "hüseyin" veya benzeri oyuncuya, yani sadece savunma yapan adma gerek kalmaz.

bi de şu yattara tarzı adama takılıyorum.
Ben istemem yattara tarzı bir adam sol tarafa.
İkinci bir yatan adam sahada.
Kim kaldıracak onun yükünü?

2. bi hüseyin lazım.

Sonra ne olur?

Saldıranlar-savunanlar..
İkiye bölünmüş takım.

Eşittir Ziya Doğan...

Mr.No
29.12.2008, 18:17
Yusuf kisa vadede is yapar.

ApoCaN28
29.12.2008, 18:19
Yusufun alımasını istiyorum çünkü kısa vadeli olucak çünkü ilerde top tutucak çünkü rakipdefansı yıkabilecek (kapalı defansları)

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:22
Bir haftalık BMN ayrılığı yaramış sana be Fatih :p

Şaka bir yana, artık yıllar sonra ben de bir sol kanat oyuncusu tarafından sol cenahtan yapılan bir orta görmek istiyorum artık..

En son Lee Eul Young yapmıştı sanırım o ortayı :)

Ya ben lee yi falan saymıyorum.
Bu adamlar bek oynuyordu.

Abdullah ercandan beri sol kanada açık olarak gelen tek adam romashenko idi.
O da yarım devre oynadı gitti.

Yeter 12 senedir sol açığımız yok.
Gökdeniz gibi bir oyuncuyu sol açık almayıp o kanada hapsettik.
Abartıp marcelinhoyu orada katledenler çıktı.

Bana gına geldi.
Yönetimi bilmem.

Tek tarafa yaslanmış oyun oynanır mı yahu?

Arada bir colman falan sol kanada kaçacak ki yanlışlıkla bir aksiyon olacka orada.

Rakip için çözmesi en kolay hücum-savunma..
Tek kanadımızı kilitleyip diğer kanadımızı zorlayacak.

Yani buna rağmen ilk yarıdaki performans gösteriyor ki bizim dışımızdaki takımların sağ kaanat gücü bizim yarımız kadar dahi değil.

Yoksa rakip sol kanadının geri gelmesine gerek yok ki!!
Zaten oraya top şişirmeler dışında gitmiyor.
Arada gökhan kaçıyor, onu da stoperleri ile kovalarlar.
Ne gerek var. Durmadan ileri hamle yapsın sağ oyuncusu..

Ömer SEVİNÇ
29.12.2008, 18:27
Ohoo. Cokay'ı ne çabuk unuttunuz?:)

Great White
29.12.2008, 18:28
Fatih, senin de kabul ettiğin gibi tek tarafa yaslanmış bir hücum anlayışı içerisinde Yattara' ya pek de fazla "yatma" şansı kalmıyor demek ki :rolleyes:

Sakatlıktan döndükten sonraki formunun eskisinin gerisinde olduğunu zaten hep dile getiriyorum ama sol kanada da o kadar teknik olmasa da Yattara' nın biraz daha fazla koşan versiyonunun alınması hiç de fena olmaz sanırım..

Mesela benim aklıma hep Wederson tipinde bir oyuncu geliyor nedense:)

Şöyle çizgi üzerinde ileri geri tren gibi gidip gelebilen tipte bir ortasaha oyuncusu..

Ama bakıyorum da adı bizimle geçen isimlerin hiçbirisi o kıvamda değil henüz:o

Hatta Özer bile..

Bu arada ben Lee' nin ortalarını severdim yahu:)

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:33
Hangi durumda yatan dediğimi iyi biliyorsun abi sen . :)

Savunmada yok bu adam.
Arada sırada esip top kapıyor. Ondan bahsetmiyorum.

Takımın bi savunma düzeni vardır.

Mesela sağ bek ileri çııktığında eğer sağ açık gerisinde ise ani durumlarda rakibi kovalar, topu taca atar vs.vs. ki bek geri gelene kadar tehlike savuşsun.
Yattaranın yalancı koşularını hatırlıyorum.

Yani savunma anlamında yatan bir adam.
İkinci yattara gelirse 2. savunma yapmayan adam..

Orta sahaya ikinci bir hüseyini gözlerin kaldırırsa sorun yok . :)

Lee nin en sevdiğim tarafı adam görev adamı idi.
Ayağını da iyi kullanıyordu.
Ama sol açık değildi..

Great White
29.12.2008, 18:40
Lee Eul Yong klasik bir Left Midfielder (LM) formasyonunda bir oyuncuydu ama ne sol açık ne de sol bekti tabii ki:)

Neyse Yattara' yı tekrar tekrar tartışmayacağım zira ikinci devre (Real Madrid' e gitmezse :p) görüşürüz seninle ;)

Şimdi, reele gelelim..

Yusuf haricinde somutlaşma olasılığı yüsek bir futbolcu yok sanırım portföyümüzde..

Açıkçası bana öyle geliyor ki transferin son günlerine doğru adı bizimle daha önce hiç alınmamış bir iki futbolcuyla yıldırım nikahı yapılacak galiba..

Hava biraz onu gösteriyor sanki..

Hem maliyeti ucuz hem de üzerinde tartışma çıkmaması adına "Oldu bitti " tadında bir transfer yani..

Böyle olmasını pek ümit etmiyorum ama olacağına bakmak lazım..

Hasan Çelik
gündemdeki oyuncular bakıyorumda trabzonspora bişey verecekelrini sanmıyorum bursasporlu yusuf un bu takımda ne işi var artık o tip oyuncuların devri bitti takımı 1 kişi eksik oynatacak eğer yusuf değilde oyunun ikitarafınıda iyi oynayan tabata alınsa amenna trabzonspor kesin şampiyon olur ama yusuf için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.
özer hurmacı yı beşiktaş ve fenerbahçede istiyor elimizi çabuk tutup bu oyuncuyu takıma kesinlikle katmalıyız genç oyunculara yatırım yapılacaksa faty paty gibi oyuncular yerine özer hurmacı gibi ouncular alınmalıdır.sol kanatta acilen bir takviye lazım,maç içinde sürekli sağ kanadı kullanıyoruz dolayısıyla yattara ve serkan çok yoruluyorlar sol kanattan tek tük atak yapıyoruz oda cale ileri çıkarsa ancak oluyor ,cale savunmada iyi fakat hücumda yok.ortasahaya kadroya dserinlik katması için iyi bir oyuncu alınmalıdır.
hüseyin dün ntv de % de 100 adlı programdaydı rıdvan dilmen ona türkiyeden en çok hangi oyuncuyu beğeniyorsun dedi oda FATİH TEKKE üzerine topçu tanımam dedi aslında bu yönetime bir mesajdır bu takıma FATİH TEKKE LAZIM,hiç bir oyuncu fatihin gelemsine ses çıakrmaz aksine memnun olurlar

futbalski60
Yusuf'un transferini olumlu buluyorum kısa vaadede işimize yarayacaktır Ersun Hoca'nın istediği bir isim ayrıca o bölgeye kimi alırsak alalım Yusuf kadar yetenekli olmayacaktır.Yusuf kadar yetenekli olan oyuncuların fiyatları çok yüksek olur.
Sol açık transferi için yönetim beklemede sanırım somut bir gelişme yaşanmadı en son adı geçen isimler Pudil ve Khalfallah'tı.

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:44
Sol açığa transfer yapılmadığı sürece yapılan her transfer benim için kadük kalmıştır.

Kamil Çakmak
29.12.2008, 18:51
Fatih yavuz kardeşim döktürmüş yine.:) Bu başlığın temel taşı.

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 18:53
Cristmas tatili geldi kamil abi rusyada.. :)
İşler yavaşladı, dayandılar votkaya. :)

Öz işimize geri dönme fırsatımız oldu..
Zaten 1 haftadır durmadan kontrol etmekten gına gelmişti. Her seferinde bakım bakım.

Kamil Çakmak
29.12.2008, 18:56
Cristmas tatili geldi kamil abi rusyada.. :)
İşler yavaşladı, dayandılar votkaya. :)

Öz işimize geri dönme fırsatımız oldu..
Zaten 1 haftadır durmadan kontrol etmekten gına gelmişti. Her seferinde bakım bakım.

Bende her gün bakıyordum ne zaman açılacak sitemiz diye.
Bu arada bir haftada baya bi enerji toplamışsın.:) Üstelik vokkasız:)

Erdal
29.12.2008, 19:17
Sakarya'dan alınacak uşağa kefilim. Yusuf a kefilim. Sezon başı seyrettiğim ilk antrenmandan sonra Cale ve Colman için aynısını söylemiştim. Cale yanılttımı bizi ? Bence yanıltmadı. Yediğimiz gollerin çoğu iki kişi ile oynadığımız sağdan...Attığımız gollerinde ....Kulakları çınlasın arkadaşımın "Türkiye'de trafikte bile akması gereken sol tıkalıdır sağ akıcı":))) Sola adam alınacaktır. Ama sola da bir Yattara kaldırmaz bu takım. Sağ a da bir.... lazım belkide:))

kudu_61
29.12.2008, 19:19
bu bir haftalık arada iyice düşündüm ve bize lazım olan mevkileri tespit ettim
1- sol bek
2- sağ bek
3- sol açık

sylva
abdurrahman-song-egemen-toledo
hüseyin
yattara-selçuk-colman-özer
gökhan

Mustafa Ağaoğlu
29.12.2008, 19:20
Bence sağ bekte Serkan gayet iyi...Ortaya alınmamalı kesin yerinin sağ bek olduğu hissettirilmeli Serkan´a

Bekir
29.12.2008, 19:21
bu bir haftalık arada iyice düşündüm ve bize lazım olan mevkileri tespit ettim
1- sol bek
2- sağ bek
3- sol açık

sylva
abdurrahman-song-egemen-toledo
hüseyin
yattara-selçuk-colman-özer
gökhan
yapmayın be abi super ligde serkandan formda sag ben caleden daha iyi sol bek yok...abdurrahman serkana toledo caleye rakip olamaz serkan herkesin begenisini topladı ilk yarı suphesiz song ve egemenden sonra en iyimizdi...cale ise onunde bi sol acık olursa cok iyi işler yapıcak bir isim

Bekir
29.12.2008, 19:25
................slyva..............

serkan..........egemen...giray......cale

...........selcuk....colman.................

yattara..................................ozer(yusu f)

.............f.tekke....gokhan unal

bu takıma fatih tekke ve sol acık fazlasıyla yeter
colmanı gercek mevkisi on liberoya cekmek bence en mantıklısı yanında selcuk da oldu mu cok iyi oyun kurulur(oyun kurucu ihtiyacı kalmazz)..defansif anlamda huseyinin olmaması kayıp ama colman ve selcuk biraz daha efor sarfederek bu kaybı kapatır

realyattara
29.12.2008, 19:29
Dikkat ettiyseniz adının sonu "inho" ile biten futbolcular iyi çıkıyor örnek Juninho, Robinho, Ronaldinho aslında inho lu bir futbolcu alsak iyi çıkacağından eminim, inho lakabını boşuna vermezler brezilyada

bysurmeneli
29.12.2008, 19:31
Ara transferi sezon başındaki transfer dönemine göre oldukça durgun geçiren klübümüz son zamanlarda özellikle hocanın va bazı yöneticilerin ağzından yaptıkları açıklamalarla hayal kırıklığı yaratmışlardır özellikle transfer yapmayabileceklerini kadronun yeterli olduğunu söylemek hangi mantığa sığar anlayamıyorum... Ben bir taraftar olarak özellikle ilk önceliğin sol kanata verilmesini bekleyerek 2 transfer istiyorum tüm taraftarların üzerinde durduğu oyun kurucu probleminden önce sol kanattaki sıkıntının giderilmesi gerekmektedir... Engin Baytar ismi neden gündemden düştü çok merak ediyorum ??

erkankoc
29.12.2008, 19:49
zaten herkes biliyo ilk transfer sol aciga olacak..yusufta zaten yedek olarak alinacak. ondan once herkes biliyoki.sola adam lazim..iyi bi kaliteli adam gelince sola takim kendine gelir...yattara satilsa 10 milyona yada 9 herneyse.. super transferler yapilir...marka degeri dusurmemek icin topuz ve tabatayi hemen takima katardim..bide sol acik ah beee bu takim neler yapar

Erdal
29.12.2008, 19:49
Cidden transfer yağılmayacak açıklamalarına inanıyomusunuz. Arkadaşlar o açıklamaların muhatabı biz değiliz...Keza Bursa başkanının ya da Antep başkanının futbolcu satmayacağız açıklamalarıda biz "sıradan" taraftarlar değil...Yöneticiler basın aracılığı ile peşrev yapıyor :)

coolank
29.12.2008, 19:50
Yusuf konusunda benim anlamadıgım madem bu oyuncuyu bu kadar çok

istiyordun da sezon sonunda bedava iken niye almadın ?

Daha çok soracak soru var da zamanı değil....

Çok kişi katılmayabilir ama bu takımın forvete ihtiyacı çok bariz biçimde var ..

Hüseyin konuşmasında NTV de laf arasında dedi ki çok gol kaçırıyoruz sonra yenik duruma düşüyoruz maçı döndürmek daha zor oluyor ..

Bizim için en büyük transfer bu dönemde Yattaranın satılması olur ...

Yeri de gayet rahat dolar hatta belki çok daha iyi şekilde dolar ...

Cafer Bulur
29.12.2008, 19:58
Yusuf'un transferini olumlu buluyorum kısa vaadede işimize yarayacaktır Ersun Hoca'nın istediği bir isim ayrıca o bölgeye kimi alırsak alalım Yusuf kadar yetenekli olmayacaktır.Yusuf kadar yetenekli olan oyuncuların fiyatları çok yüksek olur.
Sol açık transferi için yönetim beklemede sanırım somut bir gelişme yaşanmadı en son adı geçen isimler Pudil ve Khalfallah'tı.
Yusuf u bursa satmayacak gibi görünüyor.Keza tabata ve özer i de kulüpleri vermiyor.
Bana göre oyun kurucu veya 10 numara yurtdisindan transfer edilmeli.
2 yabanci hakkimiz olduguna göre yapilmasi gereken budur.

coolank
29.12.2008, 20:00
Antalyalı Ugur bedavaya çıkacak ...İlla maliyetsiz oyuncu alınacaksa bunu

almak lazım ...Sagbek hemde hiç de fena olmayan bir sagbek ...

Travelair
29.12.2008, 20:06
Yusuf konusunda benim anlamadıgım madem bu oyuncuyu bu kadar çok

istiyordun da sezon sonunda bedava iken niye almadın ?

Daha çok soracak soru var da zamanı değil....

Çok kişi katılmayabilir ama bu takımın forvete ihtiyacı çok bariz biçimde var ..

Hüseyin konuşmasında NTV de laf arasında dedi ki çok gol kaçırıyoruz sonra yenik duruma düşüyoruz maçı döndürmek daha zor oluyor ..

Bizim için en büyük transfer bu dönemde Yattaranın satılması olur ...

Yeri de gayet rahat dolar hatta belki çok daha iyi şekilde dolar ...

Aslında sezon başı da istemişiz Yusuf'u ama bu askerlik durumları + Yunanistan'daki kulüpten bonservisini alma sorunları üzerine çok üzerine gidememişler. Ama Yusuf haberleri kabak tadı veriyor, futbolcu zaten yaşlı sakatlansa ne zaman iyileşeceği belli değil bir de 0 km fiyatı çekiyorlar

Kasım Hilal
29.12.2008, 20:08
Önce sol açık..
Ve Özer aradığımız sol açık değil..
O daha çok oyun kurucu ya da sağ açıkta oynuyor zaten..
Önce sol açık..
Sonra olursa Özer alınmalı..
Forvet ihtiyacımızın çok fazla olduğunu düşünmüyorum...
Colman, Selçuk, Yattara, Barış Memiş hatta dönem dönem Serkan, sonradan oyuna giren Ceyhun uzaktan kaleyi yoklayabilen isimler..
Bakın fener ilk 16 maçta toplan 31 gol atmış..
Bu gollerin dördü Güiza ve ikisi de Semih'ten..
Geri kalanı orta sahadan...

Bizde ise Gökhan Ünal 7 ve Umut Bulut 6 gol atmış.. (toplamda eder 13)..
Attığımız toplam gol sayısı 24..
24-13=11..
Orta sahadan ve geriden gelen oyunculardan toplam 11 gol bulmuşuz..
Bizim aşmamız gereken eşik bu..

Hüseyin'den deme vurarak o orta sahanın gol atamayacağına beni inandırmaya çalışmayın..
Fenerbahçe'nin şu anki önliberoları Deniz, Maldonado ve Josico Hüseyin'den daha ileriye kateden oyuncular değil..
Ona rağmen onların orta sahası daha çok gol atmış..
Keza Beşiktaş'taki Cisse'nin de hücuma birinci dereceden katkı sağladığını söyleyemeyiz..

Biz uzaktan şutları ısrarla denersek gol sorununu aşarız..

Ama soldan bindirme yapabilmemiz için ille de sol açık almamız lazım..

Cafer Bulur
29.12.2008, 20:20
Sizce sivasspor bile en iyi futbolcusunun satma yollarini ararken bursa,ankaraspor ve g.antep gibi bu ligde hicbir hedefi olmayan takimlar gelen tekliflere ragmen masaya oturma geregi bile duymuyorlar?
Sorunun cevabi bana göre Trabzonspor oldugumuz icindir.
Bu takimlara neden yalvariyoruz anlamiyorum.Kulübün maddi sikintisi yoksa neden yurtdisindan oyuncular getirtemiyoruz?
Bursa ya yusuf icin 1 milyon euro verecegime brezilyadan daha genc oyuncular bulurum ve 3 milyon euro veririm.O zaman görürüm ben bursa ve g.antep in halini.Yusuf tan iyi tursu kurarlar o zaman.

kudu_61
29.12.2008, 20:26
5 ocağı bekleyin yönetim bilir işini

Bülent AKBULUT61
29.12.2008, 20:28
aslında yusufu hiç istemiyorum ama denize düşen yılana sarılırmış derler ya transfer edemiyorsak ne yapalım yusuf ta az cok iş görür diyorum..

fetvaci
29.12.2008, 20:30
Sizce sivasspor bile en iyi futbolcusunun satma yollarini ararken bursa,ankaraspor ve g.antep gibi bu ligde hicbir hedefi olmayan takimlar gelen tekliflere ragmen masaya oturma geregi bile duymuyorlar?
Sorunun cevabi bana göre Trabzonspor oldugumuz icindir.
Bu takimlara neden yalvariyoruz anlamiyorum.Kulübün maddi sikintisi yoksa neden yurtdisindan oyuncular getirtemiyoruz?
Bursa ya yusuf icin 1 milyon euro verecegime brezilyadan daha genc oyuncular bulurum ve 3 milyon euro veririm.O zaman görürüm ben bursa ve g.antep in halini.Yusuf tan iyi tursu kurarlar o zaman.

yalnız sıvasspor en ıyı oyuncusunu satma yolları arıyor derken bu sezon sonunda mehmet yıldızın sozlesmesının bıtecegını ve ısterse bedelsız ayrılabılecegını de unutmamak gerek

Emirhan Makul
29.12.2008, 20:34
Yusuf'u da unutun Ertuğrul Sağlam Bursasporda.

Emirhan Makul
29.12.2008, 20:37
Para talebi bıktırdı!

Fenerbahçe maliyetleri nedeniyle Bursasporlu Sercan, Ankarasporlu Özer ve Sivassporlu Mehmet Yıldız transferlerinden de tamamen vazgeçtiğini açıkladı.

"SICAK PARA TALEBİ BIKTIRDI"
Fenerbahçe transfer komitesi mevcut ekonomik şartlarda sadece oyuncu takası ile transfer düşünülürken, kulüplerden gelen sıcak para tabepleri nedeniyle günlerdir görüşmeleri sürdürülen oyuncularla ilgili herhangi bir görüşme yapmama kararı aldı.

GÖKHAN İÇİN GÜRHAN+PARA
Sarı lacivertliler transferde bir tek Gökhan Emreciksin'i kadrolarına dahil ederken, bu transfer için Ankaragücüne kiralık olarak genç futbolcu Gürhan Gürsoy ve az miktar ödeme yapılacağı duyruldu.

Bu arada Fenerbahçe'nin Sivasspor Yönetiminin satmama kararından vazgeçerse Musa Aydın ile de ilgilendiği, bu konuda kırmızı beyazlılardan haber bekledikleri de sızan bilgileri arasında.

Öte yandan son günlerde adı bir çok Avrupa takımı ile anılan Volkan Demirel yaptıgı açıklamada "Fenerbahçe ile masaya oturmadan başka hiç bir takımla görüşmeyecegini" söyledi. Her zaman önceliginin sarı lacivertli takım oldugunu belirten Volkan bir çok Avrupa takımınından teklif aldığını dogrularken; hala Fenerbahçe'nin sözleşmeli futbolcusu oldugunu ve istenmesi halinde her zaman gönlünün burada kalmak yana oldugunu belirtti. Volkan ayrıca Fenerbahçe yönetimi ile yapacağı görüşmelerden sonra gelen teklifleri degerlendirecegini söylerken yönetim ile yapılan görüşmelerin ise çok olumlu geçtiğini ifade etti.

Cafer Bulur
29.12.2008, 20:38
yalnız sıvasspor en ıyı oyuncusunu satma yolları arıyor derken bu sezon sonunda mehmet yıldızın sozlesmesının bıtecegını ve ısterse bedelsız ayrılabılecegını de unutmamak gerek
Bir arkadas yazmisti,ben de tekrar edeyim.
Mehmet yildiz herseyi yapar ama sivasspora para kazandirmadan bir yere gitmez.

Keleşoğlu
29.12.2008, 20:40

bence ertugrul saglam yusufu istemez

Harun-61
29.12.2008, 20:41
Antalyalı Ugur bedavaya çıkacak ...İlla maliyetsiz oyuncu alınacaksa bunu

almak lazım ...Sagbek hemde hiç de fena olmayan bir sagbek ...

süper Lig'in en iyi sag bek'i .

:alkış:

Şuayip Aydın
29.12.2008, 20:41
yaptıgınız polemıge bakın bi hele yusuf kac yasında yusufu biz tecrube olarak alıyozuz 2-3 sene oynamıcak sadece yarın sezon tas catlasın 1,5 sezon sonra gunburt cope

Cafer Bulur
29.12.2008, 20:42
Hayirli ugurlu olsun hepimiz icin.
Yusuf konusunda taraftar olarak ikiye bölünmüstük,bu durumda galiba yeniden birlesecegiz.:)
Yusuf tan daha iyisini ve gencini bulabilecegimize inaniyorum.Yeterki yönetimimiz biraz risk almaya hazir olsun.
Risk yoksa basari da yok,yönetimin sezon basindaki transfer hamlesinden sonra dersler cikarmis olmasi lazim.

Keleşoğlu
29.12.2008, 20:42
[QUOTE=kudu_61;1828053]5 ocağı bekleyin yönetim bilir işini[/QUO

duyummu var_? :)

Kaan
29.12.2008, 20:43
yaptıgınız polemıge bakın bi hele yusuf kac yasında yusufu biz tecrube olarak alıyozuz 2-3 sene oynamıcak sadece yarın sezon tas catlasın 1,5 sezon sonra gunburt cope

Kimleri görüyoruz...

Transferler nerde ? :D

ts_tuncay_ts
29.12.2008, 20:48
bu faty papy oynarsa spiker camları tükürüğe boğcağından eminim :D

Emirhan Makul
29.12.2008, 20:48
Türkiyeden Alacağımız tek adamdır Özer Hurmacı 10 Numaralı futbolcu yabancı olmalı özeri alıp transferi kapatmalıyız.

Kaan
29.12.2008, 20:49
Türkiyeden Alacağımız tek adamdır Özer Hurmacı 10 Numaralı futbolcu yabancı olmalı özeri alıp transferi kapatmalıyız.

Emirhan abi...

Sende mi bizden oldun ? :) :D

Emirhan Makul
29.12.2008, 20:51
Fener vazgeçtiyse bizden başka gideceği hiç biryer yok

Özeri al sol kanata koy 10 numara almasanda olur.

Şuayip Aydın
Kimleri görüyoruz...

Transferler nerde ? :D
ocak bekleyin fener ozerden cekildi bu is bize kalır az kaldı yusfa gelince onun yerine bene Internacional'den artjantınli
http://www.internacional.com.br/imagens/elenco/grupo_pro2008_DalessandroL.jpg
D'Alessandro

Nome: Andrés Nicolás D'Alessandro
Data de nascimento: 15/04/1981
Partidas pelo elenco profissional: 19
Gols pelo elenco profissional: 4
Local de nascimento: Buenos Aires AR
Altura: 1m74cm
Peso: 68Kg

bunu alsak daha iyi gelsin ne lincon ne alex nede delgado bu adam bize yeter turkiye orta saha oyuncusu gorur solda sagda ofansif orta saha yani orta sanın her yerinde oynaya biliyo

Muhammet
Sol kanat için hiçbir isim atılmadı daha ortaya. Demek ki medyaya çaktırmadan bulacaklar iyi bir tane. :)

Şuayip Aydın
29.12.2008, 20:55
bu yazdıgım adam tam bize gore belki fiyatı tuzludur ama trabzonspor'un butun sorunlarını cozecektir vede sunu soyluyorum gelecesin messi diyebilirim mukkemmel bu adam yattarayı bile unutturur vallaha

erik
29.12.2008, 20:57
Fener o parayla alamıyor biz borç içinde alacağız öyle mi?Bir diğeri Fenere satmayan Melih Gökçek bize hiç satmaz.

Şuayip Aydın
29.12.2008, 20:59
Fener o parayla alamıyor biz borç içinde alacağız öyle mi?Bir diğeri Fenere satmayan Melih Gökçek bize hiç satmaz.
bizde para demmekki fnerde yok yaw

Ferşat Kuru
29.12.2008, 21:00
Kesinlikle katılıyorum.

Emirhan Makul
29.12.2008, 21:01

Borç içinde cümlesi olumsuz bir cümledir insanda şu manayı çağrıştırır
Borçlar var ödenmesi çok zor iki arada bir deredeyiz para bulamıyoruz tıkanmış durumdayız.
Ama tam aksine yönetimimiz borcumuzu açıkladı ve bu borcun kendilerince rahatca ödeneceğini açıkladılar sıkıntı çekiyoruz derlerdi çekseler ayrıca her klübün bundan daha fazla borcu vardır eminim.

Ayrıca kendimizi küçümsemeyelim selçuk inanı da fener istiyordu ama biz aldık adam bizi seçti orda yedek olana kadar Trabzonsporda oynarım her maçda hemde eski hocam orda dedi geldi özerde aynı mantığı kurarak gelir

Ve son kez ayrıca Melih gökçek bize adam vermez diye şartlanmayalım Isaac Promise'nin Eski başkanının ismi de İlhan Cavcavdı. Para herşeyin ilacıdır.

Kaan
29.12.2008, 21:02
bu yazdıgım adam tam bize gore belki fiyatı tuzludur ama trabzonspor'un butun sorunlarını cozecektir vede sunu soyluyorum gelecesin messi diyebilirim mukkemmel bu adam yattarayı bile unutturur vallaha

D'alessandro = Yaş 27

Messi = Yaş 20

:D

Ali Tunahan Güllü
29.12.2008, 21:03
Borçlar var ödenmesi çok zor iki arada bir deredeyiz para bulamıyoruz tıkanmış durumdayız.
Ama tam aksine yönetimimiz borcumuzu açıkladı ve bu borcun kendilerince rahatca ödeneceğini açıkladılar sıkıntı çekiyoruz derlerdi çekseler ayrıca her klübün bundan daha fazla borcu vardır eminim.

Ayrıca kendimizi küçümsemeyelim selçuk inanı da fener istiyordu ama biz aldık adam bizi seçti orda yedek olana kadar Trabzonsporda oynarım her maçda hemde eski hocam orda dedi geldi özerde aynı mantığı kurarak gelir

Ve son kez ayrıca Melih gökçek bize adam vermez diye şartlanmayalım Isaac Promise'nin Eski başkanının ismi de İlhan Cavcavdı. Para herşeyin ilacıdır.

söylediğin herşeye katılıyorum ama sondaki bi cümleyi düzelteyim zzaten biz ısaaci ilhan cavcavdan almadık sözleşmesi bitmişti bizle imzaladı....ama paranın herşeyi düzelticeğine inanıyorum:D

erik
29.12.2008, 21:05

Hocam benim Trabzonsporumu küçümsemem bir kere kesinlikle olmayacak bir şey.Dediğim Mahmut Aksunun açıklaması aynı zamanda devre arasında transfere en fazla 1.50 milyon euro ayıracağız.Özeride Ankara o paraya satmıyacağına göre unutun o transferi.
Bir diğeri Selçukun yaptığı o konuşmayı özer bir Trabzonlu olarak malesef yapmıyor.Adam ne diyor:Beni Fener ve Trabzon istiyor,Avrupadan da teklif var diyor.Trabzona gitmek istiyorum demiyor.Biz Trabzonlu diye,Leminin yeğeni diye bu adamı kendimiz gibi sanıyoruz.Ama ben o adamın Trabzonsporlu olduğunada inanmıyorum.

Emirhan Makul
29.12.2008, 21:06
söylediğin herşeye katılıyorum ama sondaki bi cümleyi düzelteyim zzaten biz ısaaci ilhan cavcavdan almadık sözleşmesi bitmişti bizle imzaladı....ama paranın herşeyi düzelticeğine inanıyorum:D

Bence o cümlemi yazarken yanlış olduğunu hatırladığım için sonuna para herşeyi halleder dedim herşeyi olmasada çok şeyi çok şeyi olmasada Özeri halleder yahu al bitsin şu sol kanat problemin

Ceyhun-Onur-Özer-Barış 4 sene sonra milli takımın asları olur.

Kaan
29.12.2008, 21:08
Ceyhun-Onur-Özer-Barış 4 sene sonra milli takımın asları olur.

Göksu Alhas gibi isimlerde eklenebilir. :) :rolleyes:

erik
29.12.2008, 21:11
Göksu kampada katılmış.İnşallah büyük bir yetenek olacak.

selcuk
29.12.2008, 21:15
Göksu kampada katılmış.İnşallah büyük bir yetenek olacak.

son sezonda baris la kadir le ve zeki ayvaz la beraber göksu da kampdaydi
yani a takimlan ikinci kez hazirliklara katilacak

birakin da pissin biraz
a takim a katilmiyacagini saaten hepimiz biliyoruz

Kaan
29.12.2008, 21:17

birakin da pissin biraz

Barış'ı neden oynatıyoruz o zaman ? :)

Barış'ı oynatıyorsak , Göksu'yu da oynatmalıyız diye düşünüyorum ben. :) :cool:

En azından denenmelidir yani. :) :rolleyes:

cendelsahinov
29.12.2008, 21:18
genç arkadaşların pişmek, yetişmek ve yeteneklerini geliştirmek için süreye ihtiyaçları var...

tarıkk
Engin Baytar-Özer Hurmacı
alınsın

erik
Göksu bildiğim kadarıyla Barışa göre çok daha genç.Bencede pişmesinde yarar var ama PAF takımında değil,keşke Bank Asyaya kiralansalar.Orda oynasalar.

İleli
29.12.2008, 21:19

birakin da pissin biraz

bellimi olur bi bakmisin ersun alir takima leblebi gibi gol atar goksu..

Travelair
29.12.2008, 21:20
Ntv'de Sergen ile Hakan Ünsal ne güzel konuşuyor Tabata'yı gitsin alsınlar diyorlar. Yok efendim sisteme uymaz... Hadi ordan :)

cendelsahinov
29.12.2008, 21:21
Göksu bildiğim kadarıyla Barışa göre çok daha genç.Bencede pişmesinde yarar var ama PAF takımında değil,keşke Bank Asyaya kiralansalar.Orda oynasalar.

süper lige de kiralanabilirler,
ortalık kazma dolu

Cafer Bulur
29.12.2008, 21:25
Ntv'de Sergen ile Hakan Ünsal ne güzel konuşuyor Tabata'yı gitsin alsınlar diyorlar. Yok efendim sisteme uymaz... Hadi ordan :)
Hocam ,adamlar satmiyoruz diyorlar.Nasil alacaksin o zaman?
Tabata diye tutturacagimiza brezilyadan daha kalitelisini alsak olmaz mi?
Diyelim ki brezilyadan bulamadik,baska ülkelerde de yok mu?
Genis bir portfoyümüz var deniyor, 2-3 isimden öteye gecilemiyor.Bu nasil is anlamadim.

selcuk
29.12.2008, 21:25
Barış'ı neden oynatıyoruz o zaman ? :)

Barış'ı oynatıyorsak , Göksu'yu da oynatmalıyız diye düşünüyorum ben. :) :cool:

En azından denenmelidir yani. :) :rolleyes:

tamamda baris aciklarda oynuyor

göksu su an forvet oynuyor
bizim forvetlerimiz
gökhan, umut, isaac, ergin, ara sira yattarada ileri ucda oynuyor

daha ergine 1 dakika oyun zamani hocamiz veremedi göksuya nasil verecek
baris sag ve sol acik oynuyor ondan baska oralarda bi yattaramiz var tabiiki baris a sans dogar

Kaan
29.12.2008, 21:26
tamamda baris aciklarda oynuyor

göksu su an forvet oynuyor
bizim forvetlerimiz
gökhan, umut, isaac, ergin, ara sira yattarada ileri ucda oynuyor

daha ergine 1 dakika oyun zamani hocamiz veremedi göksuya nasil verecek
baris sag ve sol acik oynuyor ondan baska oralarda bi yattaramiz var tabiiki baris a sans dogar

Göksu ; orta saha... :)

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=SporcuDetay&IND=93#Icerik

Bu arada forvet olsa ne olacak ?

Ergin'e geçen sene verildi de ne yaptı ? :)

Bu sene şans verilmemesini doğal karşılıyorum ben. :) :cool:

selcuk
29.12.2008, 21:28

evet eskiden sag bek de oynamis
ama su an forvet oynuyor

bi zamanlar drogba stoper oynuyordu

kalavara
29.12.2008, 21:29
çok net bir şekilde belli ki bu ara dönemde transfer defteri kapanmıştır...inşallah sezon içinde bunun pişmanlığını duymayız ve gelecek yaz içinde çok kaliteli iki futbolcuyu renklerimize bağlarız...umut fakirin ekmeği işte..

Kaan
29.12.2008, 21:30
ama su an forvet oynuyor

Eskiden orta saha yazmadım. :)

Hatta linkte orda. ;)

Travelair
29.12.2008, 21:32
Hocam ,adamlar satmiyoruz diyorlar.Nasil alacaksin o zaman?
Tabata diye tutturacagimiza brezilyadan daha kalitelisini alsak olmaz mi?
Diyelim ki brezilyadan bulamadik,baska ülkelerde de yok mu?
Genis bir portfoyümüz var deniyor, 2-3 isimden öteye gecilemiyor.Bu nasil is anlamadim.

Parayı verirsen alırsın. Vermiyorum laftır benim düşüncem. Tabata adamımız. Aradığımız adam. Riskleri düşürüp parayla satın alıyorsun. Öyle futbolcu bulunmaz bulan da Gaziantepspor gibi kolay bırakmaz. Gaziantepspor'dan mı almak kolay yoksa Werder Bremen'den mi? Tercihlerimiz bunlar

Bekir
29.12.2008, 21:32
ama su an forvet oynuyor

goksu sag acık diye biliyorumm

selcuk
29.12.2008, 21:34

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=SporcuDetay&IND=93#Icerik

Bu arada forvet olsa ne olacak ?

Ergin'e geçen sene verildi de ne yaptı ? :)

Bu sene şans verilmemesini doğal karşılıyorum ben. :) :cool:

kardesim tamam göksu su an basarili

sen biliyonmu bi zamanlar ergin bi milli turnavada benzemalan evet benzema lyon un benzemasinlan beraber gol krali olduklarini

belki o star olduda ergin niye olamadi
cünkü erginin altyapi egitimi eksik
yeterli degil ondan pismeli
aynisi göksu icinde gecerli

ve alt yapimizin en yeteneklisi olan hasan ahmet sari icinde gecerli olacak

cendelsahinov
29.12.2008, 21:36

sen biliyonmu bi zamanlar ergin bi milli turnavada benzemalan evet benzema lyon un benzemasinlan beraber gol krali olduklarini

bahsettiği turnuva türkiye 17 yaş altı takımının başarılı olduğu turnuva,
arda, nuri şahin, ergin keleş, abdullah bu turnuvadan çıktı...

Kaan
29.12.2008, 21:37

Ben Barış ile kıyaslıyorum , Ergin ile değil ki... :)

İllâ ki oynasında demiyorum ; en azından denenmeli.

İnanıyorum ki kendisine katkı sağlayacaktır. :) ;)

selcuk
29.12.2008, 21:38

evet
nuri alman alt yapisindan cikma ve su an cok basarili
arda manisada pisdi
öbür ikisi ???

selcuk
29.12.2008, 21:39
Ben Barış ile kıyaslıyorum , Ergin ile değil ki... :)

ben hicbirinle klaslamiyorum
gercekleri yaziyorum
su an a takima alinirsa yedek kulübesinde cürür

denenme o yas da yetmiyor
pratik lazim
nekadar oynarsan okadar gelisirsin

Kadir
29.12.2008, 21:41
Ergin'in o turnuvayla alakası yok .

cendelsahinov
evet
nuri alman alt yapisindan cikma ve su an cok basarili
arda manisada pisdi
öbür ikisi ???

ergin sakaryasporda başarılı bir sezon geçirdi ama yeterli olmadı,
abdullah hala kayserisporda,
barış için kesinlikle birkaç yıllık kiralama dönemi şart...

Samet Yildirim
AHMET AGAOGLU dün kanal 1 de sunlari söyledi...

Yusuf konusunda TS beklemede oldugunu am yusfun kesinlikle gitmek itedigini söyledi..
Hergünle baskanla görüstügünü ve su an sol acik konuunda istedigi adami buamamislar yani bulduklari adamda 5 milyon eurodan baslyiormus:)

cendelsahinov
29.12.2008, 21:42
Ergin'in o turnuvayla alakası yok .

neriye yok, turnuva maçlarını canlı izledim, işkembeden konuşmayalım...

Fatih
29.12.2008, 21:43

Ergin'in Sakaryasporda 1'i bize olmak kaydıyla sadece 2 golü vardı.

cendelsahinov
29.12.2008, 21:44
Ergin Keleş was born in (Arsin (http://en.wikipedia.org/wiki/Arsin)) Trabzon (http://en.wikipedia.org/wiki/Trabzon), Turkey (http://en.wikipedia.org/wiki/Turkey) in 1987. He is a striker currently playing for Trabzonspor (http://en.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor).[3] (http://en.wikipedia.org/wiki/Ergin_Kele%C5%9F#cite_note-2) Ergin is from Trabzonspor's famous Youth academy. He is a talented stiker who has been scouted by PSV Eindhoven (http://en.wikipedia.org/wiki/PSV_Eindhoven) and Galatasaray (http://en.wikipedia.org/wiki/Galatasaray). He has several caps for the Turkish U/21 National team. He has been loaned out at Sakaryaspor (http://en.wikipedia.org/wiki/Sakaryaspor) last season to grab experience where he scored two goals. Ergin was a key member of Trabzon Lisesi (http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Trabzon_Lisesi&action=edit&redlink=1) ( High School) which won the World High School Championship, where he was the leading goalscorer and voted player of the tournament. [4] (http://en.wikipedia.org/wiki/Ergin_Kele%C5%9F#cite_note-3) He is predicted to be the next Fatih Tekke (http://en.wikipedia.org/wiki/Fatih_Tekke).

selcuk
29.12.2008, 21:45

iki gol sakaryada atti birinide bize
tam oynamaya basladi lig bitti
bence su an talibi cokken bi yere kiralamaliyiz

gercekden harika kumasi var
teknik hiz boy post
ikinci ligin iyi takimlarindan birine
yada istanbul bsb gibi bi süperlig takimina

cendelsahinov
29.12.2008, 21:46
Ergin'in Sakaryasporda 1'i bize olmak kaydıyla sadece 2 golü vardı.

türkiyede gol kralı yıllık 200 gol atmıyor canım kardeşim, ortalama 20 civarı...
anadolu takımlarında 2 gol bile bir başarıdır...
erginin zamana ihtiyacı var ve eminimki umuta verdiğimiz şansı ona versek şimdi elimizde harika bir yetenek vardı...

selcuk
29.12.2008, 21:48
türkiyede gol kralı yıllık 200 gol atmıyor canım kardeşim, ortalama 20 civarı...
erginin zamana ihtiyacı var ve eminimki umuta verdiğimiz şansı ona versek şimdi elimizde harika bir yetenek vardı...

umuttan kesinlikle yetenekli
ama umutta olan hirs erginde olsaydi yakardi bu ligi

cendelsahinov
29.12.2008, 21:50
futbolcular oynayarak pişecek ve yeteneklerini geliştirecek, erginin tribünde bekletilmesi çok saçma
kesinlikle bir yere kiraya yollanmak zorunda

vse61
29.12.2008, 21:52
Arkadaşlar bizim sorunumuz hep sol kanat dedik, ama oraya hiç hareket yok sanki..hadi başkanım sezon başı coşturmuştun bizi yap bir kıyak daha...

selcuk
29.12.2008, 21:53
transfer basliginda altyapiyi yatirdik masaya helal bize

son olarak sadece bir akademi lüzüm oldugunu demek istiyorum

cendelsahinov
29.12.2008, 21:54
Arkadaşlar bizim sorunumuz hep sol kanat dedik, ama oraya hiç hareket yok sanki..hadi başkanım sezon başı coşturmuştun bizi yap bir kıyak daha...

bende onu anlamıyorum, dedikodu bile yok!

:eek:

Mehmet Fırat
29.12.2008, 21:55
Korkarım ki Ersun Hoca (yine) sol açık istemiyor. İstese sezon başında mutlaka alınırdı.

selcuk
29.12.2008, 21:57
bence 5 ocak da ´bombalar patliyacak

yönetim bu isleri caktirmadan halediyor
yazin da öyleydi
transfer dönemi basladiginda transfer firtinasinda kendimizi bulmusduk

benim tek istegim özer

cendelsahinov
29.12.2008, 21:58
inşallah bombalar patlar yoksa biz çatlarız...
:D

Ümit Küçük
29.12.2008, 21:59
bende onu anlamıyorum, dedikodu bile yok!

:eek:

olmaz tabi forum kapalıydı 1 haftadır bizim buraya yazdıgımız isimleri yazıyodu gazete,Kaldı ki bizim transfer yapmamız yattaraya baglı eger yattarayı satarsak oyuncu alacaz o zaman 3 tane iyi adam alırız bana öyle geliyor

selcuk
29.12.2008, 22:02
insallah
ama sadri senere güvencim sonsuz

AYYILDIZ
29.12.2008, 22:23
Yusuf'tan önce takımın sol açık ihtiyacı var yabancılar pahalıysa İbrahim Akın veya Engin Baytar alınabilir yoksa tek kanatla 2.yarı bitmez.

Serdar A
29.12.2008, 22:34
Ugur Kavuk tahmin ediyorum ligin 3. haftasından beri zaman zaman adı Trabzon ile anılan bir futbolcu . Bence çok yetenekli , ligin önemli sağ beklerinden biri .

Öte yandan kendi takımında bile ön planda değil . yaşı oldukça ilerlemiş . Avni Aker'de iki kötü maç sonrası yuhalayanı çok olur . Sağlamasıda Mustafa Keçeli . Kredisi , ümit milli takımda oynayan ve gelecek vaad eden bir futbolcuya oranla oldukça az olacaktır .

Bu sezonu bir şekilde Tayfun ve Serkan asgaride olsa idare eder . Henüz fiyatı fırlamamışken Aykut Demir var . Üstelik Trabzonlu . Orhan Şam'da geç kalındı , umarım doğrudan avrupa yolunu tutar .

BDiler61
29.12.2008, 22:34
Yok mu hic duyumcu boyle tadi cikmiyor :D

kalavara
29.12.2008, 22:40
Yusuf'tan önce takımın sol açık ihtiyacı var yabancılar pahalıysa İbrahim Akın veya Engin Baytar alınabilir yoksa tek kanatla 2.yarı bitmez.
bizim sirseri yattara top oynasa biter bitmesine de bu adama güvenemiyoruz ki bir türlü, ne yapacağı belli olmaz...
o değilde, ben yine bir oyuncu transfer edemedik diye şampiyonluğu kaçırırsak ona yanarım, ahım dağları aşar valla...yani kardeşim eğer takımın sadece 1-2 eksiği varsa kıyacaksın paraya, iyi takım oluşturduktan sonra seneye transfer yapma ama yeterki milletin hevesini (ki bu hevesten çok daha derin anlamları olan bir konudur) kırma...:(:(:(

Hamza Yilmaz
29.12.2008, 22:47
Korkarım ki Ersun Hoca (yine) sol açık istemiyor. İstese sezon başında mutlaka alınırdı.

Bende ayni seyi düsünüyorum. Hoca Colmani galiba sola monte etmek istiyor. Ins öyle bir hata yapmaz

sessizkral_1
29.12.2008, 22:48
http://www.internetspor.com/images/news/25249.jpg
Trabzonspor'da Fahid harekatı

Yönetimin Fransa Ligi takımlarından Caen'de oynayan Fahid Ben Khalfallah için düğmeye bastığı iddia edildi....

Yönetimin Fransa Ligi takımlarından Caen'de oynayan Fahid Ben Khalfallah için düğmeye bastığı iddia edildi.

Trabzonspor ara transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda sol açık arayışlarını hızlandıran Trabzonspor yönetiminin, rotayı Tunuslu Fahid Ben Khalfallah'a çevirdiği öğrenildi. Fransa 1. Lig takımlarından Caen'de forma giyen 26 yaşındaki futbolcu, özellikle bu sezon gösterdiği performansla dikkat
çekti. Yönetimin öncelikle, kornerden attığı gollerle de isim yapan Khalfallah'ın menajeriyle bağlantı kurduğu iddia edildi.

Yedeği Roger Guerreiro
İlk etapta Trabzonspor'un teklifini sıcak karşıladığı öğrenilen Tunus asıllı Fransız futbolcunun, kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Bu nedenle bordomavili yönetimin önümüzdeki günlerde Caen kulübüyle temasa geçeceği ve ikna çalışmaları yapacağı belirtildi. Öte yandan bordo-mavililerin bu transferin gerçekleşmeme ihtimaline karşın Legia Varşova takımının 26 yaşındaki Brezilya asıllı Polonyalı oyuncusu Roger Guerreiro'ya teklif götürmeyi planladığı ifade edildi.

ilhan
29.12.2008, 22:50
Kirala Fatih Tekke'yi başka transfere gerek yok. :) Sezon sonu zaten bonservisiyle alacak parayı şampiyon olunca bize verirler. ;oho

Mehmet Fırat
29.12.2008, 22:58
TS 3 Oyuncuyu Serbest Bıraktı

Trabzonspor'a 3 futbolcudan tepki

Trabzonspor'da Serbest bırakılan Buğra, Abdülaziz ve Fatih teknik heyete tepki gösterdi.

Karadenizspor'a gitmeyi kabul etmeyerek "Madem bizi kampa almayacaktınız neden bunu daha önce bildirmediniz ve bizi Antalya'ya çağırdınız" dedi. Bu üç oyuncu şu anda kulüp arıyor.

Kaynak: trabzonunsesi.com

Bu doğru mu yahu? :S

Erdal
29.12.2008, 23:25
Başlık neden bu kadar gerilerde yahu... Zor buldum vallahi :)

taner*61
29.12.2008, 23:30
Yattara konusunda kesin bir bilgisi olan varmı?

Semih Kırsüleymanoğlu
29.12.2008, 23:30

Trabzonspor'da Serbest bırakılan Buğra, Abdülaziz ve Fatih teknik heyete tepki gösterdi.

Karadenizspor'a gitmeyi kabul etmeyerek "Madem bizi kampa almayacaktınız neden bunu daha önce bildirmediniz ve bizi Antalya'ya çağırdınız" dedi. Bu üç oyuncu şu anda kulüp arıyor.

insallah dogru degildir

TSezgin61
29.12.2008, 23:32
hani bunlar gelecek vaadeden futbolculardiii....:(

insallah dogru degildir bu haber

Mustafa OK
29.12.2008, 23:37
eger doğruysa yazık hemde çok yazık

Kubilay ŞAHİN
29.12.2008, 23:37

yok artık daha neler..

Vural Kuyumcu
29.12.2008, 23:40
evet aynen size katiliorum renkdaslarim bosuna mi alindi fatih altundaglar yaaa .hocayada kiziorum ya bagri ilk 18 götüprseydi ne o erkin keles felan ya bari bizlerde görürdük nasil oyuncular oldunu su bile bilmioruz nasil oyuncular oldunu umarim elimizden büyük baliklar kacirmayiz

Fatih
29.12.2008, 23:42
Haber doğruysa futbolcuların söyledikleri hoş olmamış.

Erdem Keser
29.12.2008, 23:42

umuttan kesinlikle yetenekli
ama umutta olan hirs erginde olsaydi yakardi bu ligi

Bizim Ergin'den mi bahsediyoruz:D

jako13
29.12.2008, 23:43
fatih altundağ...çok yazık olur....çok pişman oluruz çok çok....!

Fatih
29.12.2008, 23:44
Umut Ankaragücü'nde sezon başı 10 golden fazla atıyordu.

Yoksa Ankaragücü anadolu takımı değil mi?:)

hüseyin1975
29.12.2008, 23:45
Vallahi sabirla bekliyoruz.
Ben hereye ragmen halimizden memnunum.

Baksaniza sivasin eziklerine.
Adamlar para koparmak icin galatasaray ile görüsmeler sürerken fenere mehmeti istermisiniz diye soruyorlar.

Birde büyük olmak istiyorlar.

PABUCUMUM BÜYÜGÜ! PEHHHHHHHH

Abdülkadir Kılıç
29.12.2008, 23:48
eğer doğruysa çocuklar haklı ben olsam bazı maçlarda oynatırım bugün dünyanın en büyük kulüplerinden biri olan arsenal benim yaşımdaki çocuklara emanet .

Özgür Öztürk
29.12.2008, 23:53
Böyle bir nedenden dolayı futbolcuları göndermek çok yanlış.

RepLay
29.12.2008, 23:54
Solda bana kalırsa Yattarayı denicek elimizde sağ çok var tahminen barışıda sağa alıcak hoca.

Bi şekilde takımdaki herkezden iyi sol kanat olur yattara.

sifuni
29.12.2008, 23:57
bugra fatih ve abdulaiziz eger gönderildiyse cok yanlis yapilmistir bence cünkü bir mac dahi göremeden ayrica eger kötüydü niye alindi kötü degilse niye gönderildi arada birsey tecrübesiz ise karadenizspora gönderilebilir idi ayrica tüm sezonu 18 futbolcu ile mi bitirmeyi planliyorlar benim kafam karisti sahsen.

Arif Timurcioğlu
29.12.2008, 23:58
Ya bu genç adamları bırakacağımıza kiraya verseydik süper lig takımlarına para veripte aldık bunları hemde kaliteli oyuncular ilerde yıldızlarının parlamıyacağı ne malüm. Çok moralim bozuldu bu haberi duyunca.

ertuuu
29.12.2008, 23:59

abi bence ne bu 3lüde bunu diyecek cesaret var, ne de bu 3lüye bunu yapacak yönetimimiz var... yalandır...

ilhan
30.12.2008, 00:06

Pardon ama kime demişler? Yahu bayılıyorum şöyle tek cümlelik haberlere. :)

innocence
30.12.2008, 00:09
D'alessandro :S

eski duygularım depreşti birden

ilhan
30.12.2008, 00:10
Birazda Riquelme duyguları depreşenlerde çıkar. :)

_SeRKaN_
30.12.2008, 00:11
İnşallah bu haber doğru değildir...Karadenizspor'a gitmemeleri belki doğal karşılanabilir ama oraya gitmediler diye serbest bırakmakta nasıl oluyor...En azından Süper Lig yada Bank Asyadan takımlara kiralanabilirler...Bu devirde kim topçusunu (üstelik bu topçular sezon başında gençler arasından faydalı olacak diye kalmışlarsa ) bedava elini kolunu sallayarak serbest bırakabilir...Umarım yanılıyoruzdur...

alper*
30.12.2008, 00:12
Ne demek Karadenizspor'a gitmem ?
Neredeyse Burundi'den adamın gelip oynayacağı takımda 18'e giremiyorsan hatayı kendinde ara.

Muhammet
30.12.2008, 00:14
İnanmıyorum ben o haberin doğruluğuna. Yönetimimiz yapmaz öyle bir çelişki.

hüseyin1975
30.12.2008, 00:16
Gencler Karadenizsporun halini görüyorlar. Karadenizspor Bank Asyaya cikamazsa ne yapsinlar orada?

Kendilerini gelistirmek istiyorlar, gerilemek degil.
En azindan Bank Asyada oynamalilar. Örnegin Rizenin parasi yok ve Futbolcuya ihtiyaci var. Kiralasana onlara.

_SeRKaN_
30.12.2008, 00:21
Ben bu denklemden şunu çıkardım...Galiba sezon başında gençler arasından sıyrılıp takımda kalan futbolcular değil aynı periyotta Karadenizspor'a kiralanan ve sesleri çıkmayan gençler kazandı...Ters orantılı bir denklem oldu ama sonuç ortada...Anlatılmak istenende bu sanırım...En azından ileride forma giyme umutları halen devam etmekte olan onlar...

FANATIK61
30.12.2008, 01:02
Fatih, Abdülaziz ve Bugra haberi dogrudur arkadaslar.

Fatih ile bugün görüstüm suan Antalyada Yönetim ile görüsme yapmis yarin Almanya'ya dönüp Almanya'da bir takim ile anlasacakmis kiralik olarak. Bugra ve Aziz icin Karadenizspor teklif edildi. Suan iki Futbolcu düsünmeleri icin zaman istemisler.

Trabzonberlin
30.12.2008, 01:02
ya su fatihle ilgili size bir kac sey soyleyeyi .. adam firsat buldukca burda Berline geliyor .. burdaki arkadaslarida parti duzenliyorlar sabaha kadar icki , dans devamini demek istemiyorum eglenip sonra trabzoan donuyor .. boyle bir futbolcudan mi umitlisiniz .. bunu Berlinde kimse sorarsaniz size soyler ..boyle kapali kapilar ardinda yapilan seylerde degil burda

x_man
30.12.2008, 01:09
arkadaşlar sanırım devre arası nomba bir transfer olmayacak ama inşaallah ben yanılırım kesinlikle bir sol açık gerekli

Vural Kuyumcu
30.12.2008, 01:10

Fatih ile bugün görüstüm suan Antalyada Yönetim ile görüsme yapmis yarin Almanya'ya dönüp Almanya'da bir takim ile anlasacakmis kiralik olarak. Bugra ve Aziz icin Karadenizspor teklif edildi. Suan iki Futbolcu düsünmeleri icin zaman istemisler.

yapma yaaaa offff elimizden giden büyük balik olmasinda hayirlisi

Vural Kuyumcu
30.12.2008, 01:11
ya su fatihle ilgili size bir kac sey soyleyeyi .. adam firsat buldukca burda Berline geliyor .. burdaki arkadaslarida parti duzenliyorlar sabaha kadar icki , dans devamini demek istemiyorum eglenip sonra trabzoan donuyor .. boyle bir futbolcudan mi umitlisiniz .. bunu Berlinde kimse sorarsaniz size soyler ..boyle kapali kapilar ardinda yapilan seylerde degil burda

hamburgda kalmiormuydu ?????

Vural Kuyumcu
30.12.2008, 01:13

fatih akraban mi ??????

szymek7
30.12.2008, 01:15
---------------------------sylva--------------------------
---------------------------------------------------------
---------------------Song-----Egemen--------------------
-Serkan balci----------------------------------Toledo---
-------------------------M.topuz-------------------------
---------------------------------------------------------
---------Colman------------------------Denilson-----------
-------------------------Tabata-----------------------
------------------------------------------------------------
---------------Fatih tekke-------Gokhan Unal-------------

Ümit Küçük
30.12.2008, 01:34
Gözünü Belçika ve Hollanda pazarına çeviren Trabzonspor'un, Anderceht'in ön liberosu Lucas Biglia'nın transferini bitirmek için harekete geçtiği öğrenildi. Colman'ın eski takım arkadaşından da olumlu görüş alan yönetimin, Biglia'yı da listesine kattığı gelen haberler arasında.
İzleme komitesi başkanı Özkan Sümer'in önerdiği genç oyuncu için bordo-mavili yönetim Twente kulübünün kapısını çalacak

Son aday Elia

Dört koldan transfer çalışmalarını sürdüren Trabzon, sol kanat için arayışlarını hızlandırdı. Yönetimin, izleme komitesi başkanı Özkan Sümer'in Hollanda'da takip ettiği Twente'nin sol kanat oyuncusu Eljero Elia'yı gündeminin ilk sırasına aldığı öğrenildi. Özkan Sümer'in yönetime önerdiği genç oyuncunun transferini bitirmek için düğmeye basıldığı belirtildi.

Pazarlık zamanı
Kulübüyle 3 senelik sözleşmesi bulunan Elia, sol kanatta oynamasına rağmen attığı kritik gollerle de Hollanda liginde isim yapmış durumda. Trabzonspor'un, öncelikle Twente kulübü ile temas kuracağı ve 3 milyon euro'luk bonservis fiyatını düşürmeye çalışacağı iddia edildi. Bu nedenle yılbaşı sonrasında, bazı bordo-mavili yöneticilerin Hollanda'ya gideceği öğrenildi.

Bordo-mavililer, Alex da Silva için Belçika'nın Genk kulübünden cevap bekliyor. 25 yaşındaki oyun kurucu için istenen 1.5 milyon euro'yu yüksek bulan bordo-mavililer, Genk'li yöneticilere son olarak "1 milyon euro karşılığında Alex da Silva'yı alırız" önerisini sunmuştu.
Oyun kurucu pozisyonunu Yusuf Şimşek ile doldurmak isteyen Trabzonspor'un, Bursaspor yönetimine yeni bir teklif sunmaya hazırlandığı öğrenildi. Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Antalyaspor'un da tecrübeli oyuncuya talip olduğunu açıklamasının ardından, bordo-mavililer işi bitirmek için yeniden harekete geçti.

fotomac
haberlerin hepsi aynı günde yazılan haberler.Hepside birbiri içinde çeliski burdan alacamız belki yusufla alex da silvadır.bu arada fatih tekke de herta berlinle köln transferini red etmiş baskanın suprizi fatih olabilir.fotomac besiktas falan yazmıs ama besiktasa gitmez fatih

İleli
30.12.2008, 01:43
arkadaslar fanatik ve fotomac ve fotospor zamaninizi harcamayin sunlara iyiliginiz icin diyorum..

FANATIK61
30.12.2008, 01:57
fatih akraban mi ??????

Hayir akrabam degil ;)

Ümit Küçük
30.12.2008, 02:10
su yattara olayı gercekse oraya alacamız adam buyuk ihtimalle özerdir özer olamzsa alex da silva olur yane söle diyebiliriz.Transfer olursa ve yattara giderse
1-özer hurmacı(alex da silva)
2-yusuf
3-rogerıo
4-fatih tekke kiralık olma ihtimali cok yükse
ha yattara gitmezse sadece yusuf alıp kapatabiliriz transferi

Mehmet Öztürk
30.12.2008, 02:46
.....................................1.Tony Mario SYLVA............................

...30-SERKAN Balcı...4-Rigobert SONG...16-EGEMEN Korkmaz...3-Hrvoje CALE...

...........................5-HÜSEYİN Çimşir......8-SELÇUK İnan........

.....................................19-YUSUF Şimşek.................

..11-İbrahima YATTARA........................................... ....20-Gustavo COLMAN..

......................................9-GÖKHAN Ünal...............................

Serhat
30.12.2008, 02:56
fotomac
haberlerin hepsi aynı günde yazılan haberler.Hepside birbiri içinde çeliski burdan alacamız belki yusufla alex da silvadır.bu arada fatih tekke de herta berlinle köln transferini red etmiş baskanın suprizi fatih olabilir.fotomac besiktas falan yazmıs ama besiktasa gitmez fatih

Jimnastik başkanı tüpci Demirören Açıkladı geçen gün; Kesinlikle Fatih Tekke gündemimizde değil diye ...
Benim giderek kanım kaynamaya başladı ... eğer diğer alman klüplerininde tekliflerini red ettiyse fatih bize gelme sinyalini veriyor gibime geliyo... ve insallah baskanimizin süprizi budur...

------------Tony-----------------

Serkan----Song---Egemen-----Cale

Yattara ---Selçuk İ.--Colman----Özer

--------Fatih --- Gökhan----------

Şu Hücum hattını, Şu defansı, Şu forveti düşünemiyorum :eek:

Emrah KabuL
30.12.2008, 03:01
#9 Fatih Tekke

http://forum.bordomavi.net/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img183.imageshack.us/img183/6774/tekkeco5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D%20%5BURL=http://g.imageshack.us/img183/tekkeco5.jpg/1/%5D%5BIMG%5Dhttp://img183.imageshack.us/img183/tekkeco5.jpg/1/w873.png%5B/IMG%5D%5B/URL%5Dhttp://sunucu12.kucukresim.com/uploads/tekkef1c02.jpg (http://www.kucukresim.com)

monokotilodon
30.12.2008, 03:10
özer-tabata-tekke

bu üçlüden biri bizi şampiyon yapar..

Muhammet
30.12.2008, 04:46
Yusuf transferi tamammış öyle yazdı Fanatik.

İleli
30.12.2008, 05:02
fanatik ise yalandir ama cidden aldiysak kotu oldu..

6Şafak Aydın1
30.12.2008, 06:35

neden? haber dogru ise Ferhat yada Ergin`den kurtuluyoruz bence sirf bu yüzden faydali transfer .

Üstelik Yusuf tek transferimiz olmiyacak. Agirlik baska pozisyonda sanirim.

Recep Alkan
30.12.2008, 08:39
bence özeri unutalım. o iş bitti. geçen sene almadığımız adam bu sene daha kapımızdan girmez.

tabatayı da antebin vereceğini hiç sanıyorum. bu yüzden arkadaşlar yusuf transferine hazır olalım hepimiz :(

efulim67
30.12.2008, 08:43
Tabatayı kiralayalım ? Olma mı?

Hüseyin Kurt
30.12.2008, 08:56
bence yanlış düşünüyorsun irfan abi.

ersun hoca,yusuf'u kapalı defanslara karşı defansı açmak için yada önde olduğumuz maçlarda topun bizde kalması için kullanacak.
çok mantıklı.

maçı eğer rakip kaleye yıkmak istiyorsak,rakip kale önünde-cezasahası etrafında ayağında top tutabilen bir futbolcuya ihtiyacımız olacak.ersun hoca'nın taktiği bu;
topu ileri at,ayağında top tutabilen bir adamın olsun,o topla oyalanırken takım olarak rakip sahaya yayıl ve baskıyı kur.

bu taktik için ersun hoca'nın yusuf'u istemesi gayet normal.
ben olaya bu kadar radikal bakılmasını anlayamadım bir türlü.

aynı şeyleri söyliyim.benim anlamadığım cidden kötü olan ne? :)

yahu yusuf şuan için bize gerekli bir adam.maçın sıkıştığı anlarda oyunu açabilecek kaç futbolcun var?şuan ki alternatifler arasında en iyisi yusuf bence.
taktik olarak baktığımız zaman,yusuf bize gerekli.hep demiyormuyuz umut ve gökhanın önüne top atacaksın koşacak diye.al sana önlerine top atacak adam.yusuf'un gelmesiyle hem umut ve gökhan rahatlar hemde defans oyuncuları.
düşünün dakika 80,tek farkla öndeyiz.ersun hoca bu dakikada yusuf'u alır oyuna.çünkü yusuf ayağında top tutar hem defansını rahatlatır hem skoru korursun.
umut'un ve gökhan'ın en büyük eksiği,ayaklarında top tutamamaları değil mi?bu yüzden ileri gönderdiğimiz topların çoğu aynen geri geliyor ve defans oyuncularımız zorluk yaşıyordu.ondan çoğu maçta defans oyuncularını maçın yıldızı seçtik çünkü maçlarda topla en çok oynayan onlar oluyordu.
ama yusuf'un ayağına her top geldiği zaman en az 10-15 saniye ayağında top tutsa hem rakibin baskısını azaltır hem defansın nefes almasını sağlar.çoğu zamanda faul kazandırır.top bizde kalır.

yusuf'un bize gerekli olduğunu anlatmak için isteyenlere madde madde açıklama yapabilirim :)

littlebighorn
30.12.2008, 09:00
Yusuf' u ilk onbirde oynatırsa yararı değil zararı olur. Gökhan-Yattara-Yusuf bir takım bu üçünü birarada kaldırmaz. Aslında ikisini bile kaldırmaz.

Ümit Tekşan
30.12.2008, 09:01
Yusuf'un alınması bence , tamamen hayel oldu gibi çünkü dün akşam Mavikaradeniz kanalında spor proğramında Yusuf için daha önce askerlik nedeni ile Yunanistanda bir takıma transfer olmus ordan Bursaspor'a gelmiş yani karışık bir olay.

Şu an Yunanistanadaki x takım Bursaspor'u mahkemeye vermiş FİFA'ya şikayet etmiş. Anlayacağınız yılan hikayesi gibi bir durum söz konusu.

magicyattara
30.12.2008, 09:11
Şu Yusuf ısrarını anlamıyorum.
Bırakın kardeşim adamın yakasını.Yaş ermiş zaten kemale,bundan sonra Yusufla şampiyonluk falan gelmez.
Bize faydası olmaz.

Recep Alkan
30.12.2008, 09:17
zaten yusufu isteyen taraftarımız olduğunu sanmıyorum ben. ama ersun hoca oyunun bazı bölgelerinde sıkıştıpğımız için topu ayağında tutacak ve oyunu biraz olsun rahatlatacak bir oyuncu olduğundan istiyır onu.

ama yusuf transferi bence yapılmak için yapılmış olan bir trasnfer olarak kalacaktır. 700.000 eurolara yazık oalcak eğer alınırsa . fatih gibi tam ihtyaç olan bir forvete verilmeyen 3.5 milyon avronun üzerine yusuf gibi bitmiş bir topçuya 700 verilmesin ???

atigol
30.12.2008, 09:18
yusuf iyi bir yedek olur bize..80. dakikada oyuna ferhat gireceğine yusuf girer hem topu ayağında tutabilir, hemde oyunu açamadımız dakikalarda araya atacağı paslarıyla, çalımlarıyla faydalı olabilir. İlk 11 için alınacağı hiç zannetmiyorum çünkü bizzim gibi tempolu oynayan takımda ancak 10 dakika oynayabilir. Para vermeden yada cuzi miktarda bir parayla alınabiliyorsa alınsın..yüksek meblağlara gerek yok...bursa ertuğrulla anlaşmış bırakmazlar zaten bu saatten sonra

muratt
30.12.2008, 09:24
Yusuf gibi futbolculara (hatta Alex, Lincoln, Tabata ve Ceyhun gibi oyunu tek yonlu oynayan ama kosmayan) karsi oldum hep.. Artik modern futbolda bu tip futbolcularin yeri yok.. Hele de yeni kurulan genc bir kadroya 33 yasinda bir adam almanin hic bir anlami yok..

Ersun Hocam, umarim ilk 11 planlarina Yusufu dahil etmiyordur, ve umarim Yusuf takima tecrubesiyle bir seyler vermeye calisir.. Rakibin kapandigi maclarda, veya arkadasin da soyledigi gibi zorlandigimiz anlarda son 20 dakka kullanilmak uzere alinmistir umarim..

Cok tasvip etmemekle beraber hayirli olmasi dilegiyle..

Erkan SUİÇMEZ
30.12.2008, 09:26
yusuf için resmi sitemizde mahmut aksu 600-700.000-ytl ayırdık diye açıkca belirtmesine rağmen günlerdir her haber sitesinde televizyonda gazetelerde ısrarla 700.000-euro yazmasını anlamış değilim.bir tanesi bile doğru yazmadı amma ilginç...
bu arada bende yusufun en azından zarar getirmeyeceği kadro derinliği açısından yaralı olduğunu ve sezon sonuna kadar bize en az 2 maçı cevirip 6 puan almamızı sağlayabileceğini düşünüyorum..

Nevzat KAĞAN
30.12.2008, 09:29
Yusuf gibi futbolculara (hatta Alex, Lincoln, Tabata ve Ceyhun gibi oyunu tek yonlu oynayan ama kosmayan) karsi oldum hep.. Artik modern futbolda bu tip futbolcularin yeri yok.. Hele de yeni kurulan genc bir kadroya 33 yasinda bir adam almanin hic bir anlami yok..

Ersun Hocam, umarim ilk 11 planlarina Yusufu dahil etmiyordur, ve umarim Yusuf takima tecrubesiyle bir seyler vermeye calisir.. Rakibin kapandigi maclarda, veya arkadasin da soyledigi gibi zorlandigimiz anlarda son 20 dakka kullanilmak uzere alinmistir umarim..

Cok tasvip etmemekle beraber hayirli olmasi dilegiyle..

Tabata oyunu tek yönlü oynayan bir oyuncu değil. Diğerlerinden farkı koşan mücadele eden, defans yapan olması 1-2 yıl içerisinde göreceğiz dünya yıldızı olacak. Yöneticiler pişman olurlar. Ver parayı al. Ne kadarsa...

Recep Alkan
30.12.2008, 09:34
Tabata oyunu tek yönlü oynayan bir oyuncu değil. Diğerlerinden farkı koşan mücadele eden, defans yapan olması 1-2 yıl içerisinde göreceğiz dünya yıldızı olacak. Yöneticiler pişman olurlar. Ver parayı al. Ne kadarsa...

ver parayı al diyoruz da acaba antebin bu topçu için ne kadar istediğini bileniniz varmı içinizde ???

bence bu kadroyu kurmuşken o adamı kolayına vereceklerini sanmıyorum ben

atigol
28 yaşında adam bir kaç yıl içinde nasıl dünya yıldızı olsun..ancak reale giderse belki:)

Canİlker
sakaryaspordan 1.90 boyunda 17 yaşında furkan diye birini alıyormuşuz. böle birşey duydunuz mu merak mettim. geleceğin hakan şükürü deniliyormuş.

Mustafa K. Demirbaş
30.12.2008, 09:36
TS'de Yusuf tamam gibi!
30 Aralık 2008 / 08:38
Trabzonspor, Yanal´ın istediği başarılı oyuncu için Bursaspor ile anlaştı.

Yeşil-Beyazlı ekibin başına geçen Ertuğrul Sağlam´dan onay geldi, resmi imzanın atılması artık an meselesi.
Mutlu sona ulaştıBordo-Mavili ekip uzun bir süreden beri almak istediği Bursasporlu futbolcu Yusuf Şimşek'in transferinde mutlu sona ulaştı. Yeşil-Beyazlı ekibin prensip anlaşmasına vardığı ve bugün sözleşme imzalamasını beklediği teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, Yusuf'un Trabzonspor'a transferine onay verdiği öğrenildi. Yanal'ın ısrarla kadrosunda görmek istediği tecrübeli oyuncunun yarın ya da en geç öbür gün Trabzon'a giderek mukavele yapacağı kaydedildi. Genel Sayman Mahmut Aksu da 700 bin Euro'nun yanı sıra Ferhat ya da Ergin Keleş'ten birinin bonservisiyle birlikte Bursa'ya verileceğini söyledi.
Yanal'la yemek yedi
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı da, “Benim için para pul önemli değil. Trabzonspor'a gitmek ve şampiyonluk yaşamak istiyorum” dediği için Yeşil-Beyazlı kulüp taraftarlarınca protesto edilen ve aldığı kötü mesajlar yüzünden cep telefonunu kapatan Yusuf'un transferinin yerinde bir karar olacağını söyledi. Ertuğrul Sağlam da gelişmeler nedeniyle Yusuf'un artık Bursa'ya faydalı olamayacağını dile getirdi. Yusuf ise, “Ne olursa olsun, hangi formayı giyersem giyeyim benim o takımın başarılı olması için elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/24.jpg

6Şafak Aydın1
30.12.2008, 09:38
yusuf için resmi sitemizde mahmut aksu 600-700.000-ytl ayırdık diye açıkca belirtmesine rağmen günlerdir her haber sitesinde televizyonda gazetelerde ısrarla 700.000-euro yazmasını anlamış değilim.bir tanesi bile doğru yazmadı amma ilginç...
bu arada bende yusufun en azından zarar getirmeyeceği kadro derinliği açısından yaralı olduğunu ve sezon sonuna kadar bize en az 2 maçı cevirip 6 puan almamızı sağlayabileceğini düşünüyorum..

Sirf yusuf ile transferi kapatmayiz herhalde. Benim acimdan siradan gerekli transferlerden birisi. 70`den sonrami kullanirsin, sol aciga mi koyarsin nereden baksan faydasi olur ama transferde agirligi sol acigami ve forvet arkasinami vereceksin; sol bekemi sag bekemi, forvetmi ekliyeceksin. Yusuf bizde ise dahasi olmali.

Nevzat KAĞAN
30.12.2008, 09:42
28 yaşında adam bir kaç yıl içinde nasıl dünya yıldızı olsun..ancak reale giderse belki:)

Tuncay da aynı yaşta ikinci yarı ÇELSİ de oynayacak. Dünya yıldızı olunmuyor mu 28 yaşında?

Recep Alkan
30.12.2008, 09:45
sakaryaspordan 1.90 boyunda 17 yaşında furkan diye birini alıyormuşuz. böle birşey duydunuz mu merak mettim. geleceğin hakan şükürü deniliyormuş.

fiyatı tam olarak bilmiyorum ama furkan dene yeteneğe sakarya yönetimi çok para istediğinden dolayı vazgeçmiştik en son bu transferden. ama yeni gelişmelerden haberim yok açıkcası.

vuralkara
30.12.2008, 09:49
arkadaşlar herkes yusuf'a neden bu kadar şiddetle karşı çıkıyor birisi bana anlatabilirmi ? şu ülkede yusuf gibi topu iyi kullanan iyi pas atan ve rakip defansı düğüm yapan kaç tane adam var. yıllar geçtikçe üstüne koyan bir futbolcu yusuf. son dönemlerde milli takıma çağrılması da bunu gösteriyor. süper bir transfermi ? tabi ki değil ama faydalı olacağından hiç şüphem yok.

vse61
30.12.2008, 09:54
arkadaşlar herkes yusuf'a neden bu kadar şiddetle karşı çıkıyor birisi bana anlatabilirmi ? şu ülkede yusuf gibi topu iyi kullanan iyi pas atan ve rakip defansı düğüm yapan kaç tane adam var. yıllar geçtikçe üstüne koyan bir futbolcu yusuf. son dönemlerde milli takıma çağrılması da bunu gösteriyor. süper bir transfermi ? tabi ki değil ama faydalı olacağından hiç şüphem yok.
Alex'ten, Hagi'den bile daha az mücadele eden, daha gençken Akçaabat Sebatsporu bile düşmekten kurtaramadığı için olabilir...

Canİlker
30.12.2008, 09:54
yusufta ceyhun gibi olmaz inşallah. gerçi yusuf sorunlu bir insan değil, ceyhun heryerde sorun çıkartan biriydi.

Recep Alkan
30.12.2008, 09:55

abi;

yusufa karşıyım neden?

1 bu takıma isaac nerdeyse beleşe gelmişken (daha 20 yaşında) 33 yaşında bir yusufa 1 trilyona yakın para vermek bana koyuyor.

2 bu ülkede yusuf gibi bir toğçu yok katılıyorum ama yattara 2. hatta daha kötü bile. istediğinde oynar istemediğinde oynamaz ve huzursuzluk çıkarır.

3 bugün 1 trilyona alırız yarın satmaya kalksak kimse almaz jabi hasan gibi patlar elimizde paramızı çöpe atarız.

4 belki üstün özellikleri olabilir ama bizim gibi orta sahası bu ligde en çok koşan takımlardan biri olan takım olarak yusuf kalpten gider bizim orta sahada :D

5 milli takıma çağrılmasına ben yorum bile yapmıyorum. milli takım bir şerefsizin elinde ve kafasına göre geliyor herkes. neden tekke ve fatih alınmadığında eleştirdiğimiz gibi yusuf alındığında eleştirmiyruz. bence yanlış seçimir yusuf mlii takım için.

daha sebeplerim mutlaka var ama bu kadarı ile yusufu istememem için yeterli sebeptir diye düşünüyorum.

Hüseyin Kurt
30.12.2008, 10:00
yalnız bu aralar bilmiyorum sizin de dikkatinizi çekti mi,heryerde bi sivasspor furyası almış başını gidiyor.gerek yazılı gerek görsel medya sivası anlata anlata bitiremiyor.heryerde aynı türden haberler;

ilk yarının takımı : sivasspor
ilk yarının hocası : bülent uygun
ilk yarının en iyi topçusu : mehmet yıldız
vsvsvs...

bunların planlı bir şekilde yapıldığını düşünmüyor değilim.sanki birilerinin,sivassporun bizim yerimizi alması için hayli uğraştığını görür gibiyim.heryerde aynı laf "sivasspor anadolu takımlarına önderlik yapıyor.sivasspor anadolunun gururu" falan...
sanki biz istanbul takımıyız,sanki biz şampiyon olan anadolu takımı değiliz...bu kadar mı belli edilir kötü niyet...trabzonu normalleştirip,yerine sivası getirme çabaları...
ulan biz hangi ülkenin takımıyız!!!

Recep Alkan
30.12.2008, 10:04
yalnız bu aralar bilmiyorum sizin de dikkatinizi çekti mi,heryerde bi sivasspor furyası almış başını gidiyor.gerek yazılı gerek görsel medya sivası anlata anlata bitiremiyor.heryerde aynı türden haberler;

ilk yarının takımı : sivasspor
ilk yarının hocası : bülent uygun
ilk yarının en iyi topçusu : mehmet yıldız
vsvsvs...

bunların planlı bir şekilde yapıldığını düşünmüyor değilim.sanki birilerinin,sivassporun bizim yerimizi alması için hayli uğraştığını görür gibiyim.heryerde aynı laf "sivasspor anadolu takımlarına önderlik yapıyor.sivasspor anadolunun gururu" falan...
sanki biz istanbul takımıyız,sanki biz şampiyon olan anadolu takımı değiliz...bu kadar mı belli edilir kötü niyet...trabzonu normalleştirip,yerine sivası getirme çabaları...
ulan biz hangi ülkenin takımıyız!!!

en küçük ve güzl örnek ntv ye bizim kaptanımız hüseyin ile birlikte mehmet yıldızın katılmasıdır. ve orda rıdvan hoca tarafından anlatıla anlatıla bitirilememesidir mehmet yıldızın.

oflubektas
30.12.2008, 10:10
Belçika Ligi'nde forma giyen, Uğur Boral gibi oyunu iki yönlü oynayan,yabancı bir sol kanat oyuncusu için görüşme yapılıyormuş. İnşallah gönlümüze göre olur.

Haklı olarak kaynak sorucaksınız; valla diyemem oni :) Ancak yaklaşık 3 yıldır bu forumdayım, ilk kez el altından transfer haberi veriyorum. Yazıp yazmamak konusunda kararsız kaldım ama bilgiyi ileten şahsa güvenmesem asla böyle birşey ortaya atmazdım.

Furkan Dündar
30.12.2008, 10:12
Belçika Ligi'nde forma giyen, Uğur Boral gibi oyunu iki yönlü oynayan,yabancı bir sol kanat oyuncusu için görüşme yapılıyormuş. İnşallah gönlümüze göre olur.

Haklı olarak kaynak sorucaksınız; valla diyemem oni :) Ancak yaklaşık 3 yıldır bu forumdayım, ilk kez el altından transfer haberi veriyorum. Yazıp yazmamak konusunda kararsız kaldım ama bilgiyi ileten şahsa güvenmesem asla böyle birşey ortaya atmazdım.

bu kadar emin konuştuğuna göre bir şey biliyorsundur hocam hayırlısı olsun derim :alkış:

Bu arada Bu yusuf konusu iyice uzadı eğer yusuf la devre arası kapatacaksak vay halimize derim ben :confused:

atigol
30.12.2008, 10:16
Tuncay da aynı yaşta ikinci yarı ÇELSİ de oynayacak. Dünya yıldızı olunmuyor mu 28 yaşında?

tuncay middlebrough da premier ligde oynuyor..yani dünyanın gözü önünde tabata ise gaziantepte...kendisini pazarlayacak iyi bir menejeri yoksa yada kendisiyle çalışmış ve onu çok beğenen eski bir hocası büyük takımların başında değilse büyük bir takıma gitmesi ve dünya yıldızı olması çok zor...bu saatten sonra zor anlayacağın

Furkan Dündar
30.12.2008, 10:18
tuncay middlebrough da premier ligde oynuyor..yani dünyanın gözü önünde tabata ise gaziantepte...kendisini pazarlayacak iyi bir menejeri yoksa yada kendisiyle çalışmış ve onu çok beğenen eski bir hocası büyük takımların başında değilse büyük bir takıma gitmesi ve dünya yıldızı olması çok zor...bu saatten sonra zor anlayacağın

Bize gelsin seneye Yıldız
championlar Liginde Oynayacagı için :rolleyes:

atigol
30.12.2008, 10:22
Bize gelsin seneye Yıldız
championlar Liginde Oynayacagı için :rolleyes:

bize gelsin ona diyceğim bişey yok ama göreceksiniz dünya yıldız olacak demek garip geldi

Serdar A
30.12.2008, 10:24

Bahsedilen futbolcu Daniel Pudil . Trabzonspor'a önerilmiş , ancak maliyeti çok makul değil . Futbolcu henüz 5 ay önce 2milyon euroya yaklaşan bir maliyet ile transfer edildi . Takımının bırakacağını zannetmiyorum . Zira bu formunu korursa 1 yıl içinde değeri iki katına çıkar .

Belçikada asıl dikkat edilmesi gereken takım Standard . Geçen sene buraya defalarca yazmıştım . Bir çok futbolcusu Avrupanın dev kulüplerinin listesine girdi yahut anormal bonservis bedelleriyle transfer oldu . Şu an genç futbolcu yatırımı ve geliştirilmesi konusunda Belçika'nın en iyi takımı .

Jester
30.12.2008, 10:32
Yusuf eğer ikinci yarıda yalnızca tek maçta bile kilitlenen oyunu açıp bize 3 puan getirebilirse doğru bir transfer olur.
Eğer ismi hürmetine sahada kalarak sistemi bozacak ve Colman veya Yattara'dan birini düzenli şekilde yedek bırakacaksa yanlış bir transfer olur.
Doğru mu yanlış mı sezon sonunda hep beraber göreceğiz.

Sonuçta Ersun Hoca'nın ağrı kesicisidir Yusuf.
Sol kanat ve orta sahanın hastalığı için burada herkesin sunduğu reçete yönetimin elinde de var, ellerinde de bir miktar para, eczane eczane dolaşıp doğru ilacı arıyorlar şu an.

Recep Alkan
30.12.2008, 10:55
Hollanda'da gündem Trabzonspor
29 Aralık 2008 Pazartesi 08:21
O Trabzonspor'un futbolcusu ama Trabzonspor'da top koşturmuyor. Ama oynadığı futbolla herkesi büyülüyor.

Trabzonspor, Belçika'nın KAS Eupen takımından aldığı ve önümüzdeki sezon bedelsiz transfer edilmek üzere Hollanda'nın Striching MVV takımına verdiği Christian Brüls'ün sergilediği performansla büyük beğeni topladığını bildirdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan haberde, Brüls'ün, takımının FC Zwolle ile oynayıp 4-1 kazandığı karşılaşmada ortaya koyduğu oyunla Hollanda basınında gündeme oturduğu kaydedildi.

Maçın adamı seçilen Brüls'ün 49. dakikada attığı golle takımını 2-1 öne geçirirken diğer 3 golün de hazırlayıcısı olduğu belirtildi.

Belçikalı futbolcunun en yüksek notu alan futbolcular arasından haftanın karmasına seçildiği de ifade edildi.

Striching MVV takımında hücuma dönük orta saha oyuncusu olarak görev yapan Brüls'ün ligde oynadığı 20 maçta attığı 2 gol ve 7 asistle adından bahsettirmeye başladığı ve 16 maçta 90'ar dakika görev yaptığı da haberde yer aldı.

Ayrıca, sitede Brüls'ün performansına ilişkin video görüntüsüne de yer verildi.

daha ne bekliyoruz ki bu adamı türkiyey getirmek için ??? çok merak ediyorum ben. ihtiyacımız olan adam değil mi kardeşim bu?

MeNdaKkaDukKa
30.12.2008, 10:58
Fatih Tekke'yi bekliyorum ayrılayacağını açıkladı Zenit'te ancak Türkiye ye döndüğünde bu takım Trabzonumuz olmazsa çok üzülürüm yönetimimiz eski kaptanımızı görmezden gelmez umarım bence aranan kan Fatih tekke...

Yusuf için o kadar para verilmesine karşıyım bizde maksimum sene sonuna kadar oynar...

shcebi
30.12.2008, 11:00
[quote=alkan61;1829038]Hollanda'da gündem Trabzonspor

Striching MVV takımında hücuma dönük orta saha oyuncusu olarak görev yapan Brüls'ün ligde oynadığı 20 maçta attığı 2 gol ve 7 asistle adından bahsettirmeye başladığı ve 16 maçta 90'ar dakika görev yaptığı da haberde yer aldı.

Son maçta 1 gol 3 asist. Bunları çıkarsak 19 maçta 1 gol 4 asist yapar. Okadarda parlak bir istatistik değil bence..

coolank
30.12.2008, 11:03
Açıkcası Yusuf transferine karşıyım ...

1)Sezon başında bu adam bedava iken niye almadın ? Travel gerçi diyor ki Yunan takımı vs vardı ama bu bahane değil ...Şahsen transferin bu şekilde olması kabul edilebilir bir durum değil ....

2)Yusuf geldi diye düşünelim ...Hem Yattara hem Yusuf hem Gökhan hem Umut aynı anda oynarsa bizi duman ederler ...Zaten sol taraf da yok hepten geçmiş olsun ....

4-3-1-2 oynayacak ki bizim için felaket olur ...Üçlünün sagında Yattarayı düşünemiyorum bile ...Sol zaten yok ...Hüseyin Selçuk bozulmaz ikili anlamında ......

TRABZONSPOR forvet almalı hatta Fatih Tekkeyi almalı ...Hüseyin dahi bezmiş diyor ki çok fazla gol kaçırıyoruz ki çok dogru bazo goller kaçıyor ki onları atamazlarsa neyi atacaklar ? Hangimiz bizim forvetler iyi diyebilir ...İstatislik yalanlarını bırakmak lazım ...

Trabzonspor bu arada Antalyalı Uguru hemen kapmalı .. Bu oyuncu federasyona başvurdu zaten takımı onu gözden çıkardı ..Bedavaya alınırsa çok iyi iş yapmış oluruz .. Gerçi bu konuyu Jester üstadım yazmıştı ..

Trabzonspor yönetimi diyor ki 1 2 oyuncu alacagız şimdi ben soruyorum Yusufu alırlarsa onu da bu 1 2 oyuncu kontejanına dahil edecek miyiz ?

Burada bir başka konu da Ersun Beyin yıllar sonra sistemine 10 numara dahil etmesi ...yani yusuf alex delgoda tarzı bir 10 numara ..

Recep Alkan
30.12.2008, 11:04

Son maçta 1 gol 3 asist. Bunları çıkarsak 19 maçta 1 gol 4 asist yapar. Okadarda parlak bir istatistik değil bence..

yaşını ve oynadığı ligi buna dayalı olarak da son maçlarda git gide yükselen fayda grafiğini koyarsak bence gittikçe ii oluyor derim ben

Serdar A
30.12.2008, 11:08

Bir futbolcunun performansını yansıtan istatistikler yalnız gol ve asist rakamları değil .

Yusuf için 700.000 tl bonservis rakamları konuşuluyor . Bruls'ün yanılmıyorsam yetiştirme bedeli 300.000 euro civarı . Şu an devre arası kampında Brüls'ün de olması gerekirdi .

Bir sol kanat ve Gökhan'ın arkasına yeni bir forvet gelirse Yusuf olmasada olur diyebiliriz . Yalnız forvet , ya pivot özellikleri taşımalı ya da oyun kurucu özellikleri . Brüls , şu an Colman'ın oynadığı yerde oynayabilir( Colman'ı gerçek yerine çekerek) . Türkiye'ye uyumu ve hazırlık kampındaki performansı/şansı da olumlu gelişirse bu mümkün . Futbolcuya şans vermeden aşama kaydetmesini bekleyemezsiniz .

shcebi
yaşını ve oynadığı ligi buna dayalı olarak da son maçlarda git gide yükselen fayda grafiğini koyarsak bence gittikçe ii oluyor derim ben

oynadığı lig hollanda ikinci ligi, çok kuvvetli bir lig değil yani. ek olarak performansının yükseldiğini son maçını baz alarakmı söylüyoruz. adamın sadece son maçıyla ilgili görüntü ve bilgi var elimizde zaten. geçen 19 maçta ne yapmış bilenimiz varmı???

Ustaalioğlu
Trabzonspor'a genç golcü
YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA 30 Aralık 2008

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yönetim kuruluna transferlerin kampa yetişmesi için çağrıda bulundu.

Bursaspor'dan Yusuf Şimşek'in transferini sonlandırmak için çalışmalarını sürdüren yöneticiler, alternatif isimler üzerinde de araştırmalarını sürdürüyor. Bordo mavili yönetimin, 5 Ocak'ta başlayacak ara transfer döneminde en az iki futbolcuyla sözleşme imzalaması bekleniyor.

Trabzonspor yönetimi, ara transferde kadroyu güçlendirmekte kararlı görünüyor. Bunun için teknik direktör Ersun Yanal'la sürekli diyalog halinde bulunan bordo - mavili yöneticiler, Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için kesenin ağzını biraz daha açmayı planlıyor. Yanal'ın bu futbolcunun alınması yönündeki ısrarlı baskıları sonucunda çaresiz kalan yöneticiler, Bursaspor'a yeni bir teklifle gidecek. Yusuf'un da, Trabzonspor'a gelmek istemesiyle elleri güçlenen yöneticilerin futbolcuyla bir prensip anlaşması da imzaladığı iddia edildi.

GOL KRALI GÖKSU İDDİALI

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda PAF Takım'dan A Takım kadrosuna dahil edilen genç futbolcu Göksu iddialı konuşuyor.

PAF Ligi'nde sezonun ilk yarısını attığı 16 golle, gol krallığı yarışında zirveye ulaşan 18 yaşındaki Göksü Alhas, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi. Göksu, Antalya kampında verilen fırsatı iyi değerlendireceğini belirterek, "İnşallah hocamın gözüne girerim ve A Takım'da kalıcı olurum" dedi.

Bu arada Göksu'yla birlikte PAF Takım'dan A Takım'a dahil edilen Yasin ve Mehmet de kendilerine güvendiklerini söylediler.

GİRAY FORMA İSTİYOR

Trabzonspor'da sezonun ilk yarısında istediği forma şansını fazla bulamayan Giray Kaçar, Antalya kampında formayı zorlamaya hazırlanıyor. Giray, mevcut kadro yapısında her mevkide rekabetin olduğunu belirterek, "Hiçbir zaman artık yedek kaldım diyerek kendimi bırakmadım. Hocamın hak ettiğim zaman bana forma vereceğine inanıyorum. Bu yüzden elimden geleni yapıp çok iyi bir kamp geçirmek istiyorum. Antalya kampında oynayacağımız hazırlık maçları bu açıdan benim için iyi bir fırsat olacak" dedi.

ERGİN, ESKİŞEHİRSPOR'DAN TEKLİF ALDI

Trabzonspor'un genç futbolcusu Ergin Keleş'e Eskişehirspor'dan teklif geldiği öğrenildi. Ersun Yanal'ın sezonun ilk yarısında hiçbir maçta forma vermediği Ergin Keleş'in gelen teklif karşısında kararını vermediği ancak bordo - mavili kulübün bu futbolcuyu bırakmayı düşünmediği öğrenildi. Eskişehirspor'a, net bir cevap vermeyen Ergin Keleş'in Ersun Yanal'la görüştükten sonra, kesin kararını vermesi bekleniyor.

Bu arada takımdan gönderilen Buğra, Abdülaziz ve Fatih için birçok Bank Asya Birinci Ligi takımının, bordo - mavili takıma teklifte bulunduğu öğrenildi.