PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Ustaalioğlu
29.12.2008, 00:00
Şükür kavuşturana. Sitemiz 12 ila 99990000 saat arası kapalı kaldı. Anlayışınız için teşekkür ederiz :)

Mahmut Aksu'nun basına yansıyan röportajında 600-700 bin € diyor ama resmi sitede bu TL cinsi

Bu arada Kanaltürk'teki spor programında Mehmet Yıldız için Bülent Uygun en ciddi teklifin gs tarafından yapıldığını, Trabzonspor'un da teklif yaptığını açıkladı. Ama teklif yeni mi yapıldı eski mi orası net değil

Bu da bir haber maraton.com.tr'den:

Sezon başında yaptığı transferlerle ilk devrenin büyük bölümünü lider sürdüren Trabzonspor, devre arasında da ilk imzasına hazırlanıyor.

Trabzonspor, Sakaryaspor ve 17 yaş altı Milli Takımımızın formasını giyen Furkan Aydın’ın peşinde. Geleceğin Hakan Şükür’ü olarak gösterilen Furkan, 1.90 boyunda ve 17 yaşında.

Furkan’ın transferini görüşmek için Trabzonspor ve Sakaryaspor yetkililerinin bugün bir araya gelecekleri ve büyük ihtimalle a nlaşacakları öğrenildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

eger euro da dediyse umarim dil surcmesidir, 700bin euro cok fazla yusuf icin..

Erdal DİLEK
geleceğin şusu olan topculardan hiçbir zaman umutlu olmamışımdır. . .

Emre Emiroğlu
Sol kanat alamazsak şampiyon olacağımıza ihtimal vermiyorum..

Şampiyonluğa oynayan ve en az 2 mevkide eksiği olan takımın transfere herşeye rağmen 1,5 milyon ayırmasıda gülünç ve şaka gibi.

Transfere 1,5 milyon ayrılmasıda mehmet yıldıza teklif götürdüğümüz haberi çelişiyor... Adama heralde 1 milyon teklif etmemişizdir.

Cafer Bulur
29.12.2008, 00:02
Sükür kavusturana.Bmn forumsuz Trabzonsporun nabzini tutamiyorduk.
Bu arada transferde yol katedemedik.
Ben gelismelerden anlayabildigim kadariyla transfere 3 milyon euro bile ayirmamisiz.Su anki durumda yusuf a bile razi olabilirim.

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 00:04
75 değilde 85 trilyon borcumuz olsunda adam akıllı 2 adam alalım.. 1,5 milyon ne allah aşkına ya.. Bu rakam gerçekse bu sezonki tüm şevkim kırılmış olacak..

Resmen saçmalık !

Murat Hızal
29.12.2008, 00:04
Yusuf gibi heyecanı ve devamlılığı olmayan bir topçunun Trabzonspor'un mevcut kadrosu içinde yeri olmadığını düşünüyorum.

Alınmamasını umuyor ve bekliyorum.Eğer transfer bütçemiz o kadar düşükse sol kanada bir adam alıp bitirsinler transferi.Son maçlarda iyice belli oldu ki iyi bir sol kanat adamına ihtiyacımız var.

irfan61
29.12.2008, 00:06
Bizim ilk önce sol açığa bir adam almamız kesinlikle şart.Ondan sonra 10 numara mevkine adam bakılması lazım.Ben sol açık diyorum başka birşeyde demiyorum.

Tansu Onur Erdoğan
29.12.2008, 00:07
mehmet yıldız bence balon bırakın lütfen oadama o kdr para verilecekse gitsinler trabzon diyen özeri alsınlar

onun dısında sol acık fln bilmem skoru değiştirebilecek yetenekte bi adam sart

son olarak yattara umarım gider.R.madride giderse ayrı bi mutlu oluruz tabi

asimetrik
29.12.2008, 00:10
Brüls'ü seyrettim bugün. 3 asist 1 gol. Çok etkileyiciydi. Tam olarak şu anda aradığımız adam. Ama oynadığı ligin seviyesi nedir, Süperlig'de ne yapar soru işareti.

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 00:11
Bizim ilk önce sol açığa bir adam almamız kesinlikle şart.Ondan sonra 10 numara mevkine adam bakılması lazım.Ben sol açık diyorum başka birşeyde demiyorum.

Alacağımız bir 10 numara mevcut sistemimizin değişmesi demek... Transferde bence hata yapıyoruz.. Dediğin gibi ilk adımımızın Sol Açık olması gerekirdi..

Yönetim ve teknik kadrodan neden kimse bu konuda adım atmıyor anlayamıyorum....

Bu transfer dönemini boş geçersek ki bana göre transferi sadece yusufla kapatırsak boş geçmiş oluruz.. Ligin 2. yarısı ilk 4 e oynarız..

Önümüzdeki şampiyonluğu 2 hamle yapıp kazanamıyoruz. İnanamıyorum bu 1,5 milyon € ya...

Cafer Bulur
75 değilde 85 trilyon borcumuz olsunda adam akıllı 2 adam alalım.. 1,5 milyon ne allah aşkına ya.. Bu rakam gerçekse bu sezonki tüm şevkim kırılmış olacak..

Resmen saçmalık !
Transfere 1.5 milyon ayirdiysak ben sezon sonunda lig 2.ligine raziyim.
Dedigin gibi solacik transferi kacinilmazdir bízim icin.
Tek bir oyuncu alacaksak,bu mutlaka solacik olmali.
Bu takimin sol tarafina transfer yapmamanin hicbir mantikli aciklamasi olamaz.Yönetimin bu yanilgiya düsmemesini umuyorum.

biltrabzon
mehmet yildiz kim ya.bize coban lazim degil.isi gücü rakibi cekmek itmek,baska bir ise yaradigi yok bize gelirse hakemler affetmez.gitsin koyun otlatsin.

Cabri61
29.12.2008, 00:13
Açıkcası Mehmet Yıldız-Gökhan ikilisini takımda görmeyi isterim.Eksiğimizi kapatabilecek bir oyuncu olur.
Ama transfere az para ayırdıysak iyi bir sol açık ve biraz parayla da yusufu alabiliriz.

Emirhan Makul
İnşallah Bursa'nın başına adam akıllı bir teknik adam gelirde Yusuf'u sattırmaz yoksa resmen alıcaz yani taktılar bizimkiler 33 yaşındaki adama.

zahido
Sol kanat alamazsak şampiyon olacağımıza ihtimal vermiyorum..

Şampiyonluğa oynayan ve en az 2 mevkide eksiği olan takımın transfere herşeye rağmen 1,5 milyon ayırmasıda gülünç ve şaka gibi.

Transfere 1,5 milyon ayrılmasıda mehmet yıldıza teklif götürdüğümüz haberi çelişiyor... Adama heralde 1 milyon teklif etmemişizdir.

Sanmiyorum bugun ki mahmut aksunun aciklamalarini herkes okumustur.. 2 tane daha transfer olursa cok iyi bir takim olacagimizdan bahsediyor.. Bence 3 tane transfer yapicaz birisi yusuf diger ikisi sol kanat ve forvete..

Koray
mehmet yıldız bence balon bırakın lütfen oadama o kdr para verilecekse gitsinler trabzon diyen özeri alsınlar

fenerlilerin bi futbolcuya talip olup almak için can attıktan sonra başka takıma gitmesiyle yapılan yorumla tıpatıp aynı olmuş...
Mehmet Yıldız balon ha ?
He ondan.

Adil ÖZGÜR
29.12.2008, 00:14
Hafta arası haberlerde Sadri Başkanın bir demecinde süprizden bahsetti, bakalım ne getirecek bu süpriz.

Burhan61
29.12.2008, 00:15
yeri bura değil ama ohh bee.

hem açılmış hem hızlanmış:)

Cafer Bulur
29.12.2008, 00:15
mehmet yildiz kim ya.bize coban lazim degil.isi gücü rakibi cekmek itmek,baska bir ise yaradigi yok bize gelirse hakemler affetmez.gitsin koyun otlatsin.
Sizce mehmet yildizi g.saray neden istiyor?
Bana göre sivas gibi bir rakibini safdisi etmek icin.G.saray in mehmet yildiza ihtiyaci mi var?
Burada dikkat edilmesi gereken nokta gs nin isgüzarligidir.Adamlar bir tasla 2 kus birden vurmak üzereler.
Ayrica mehmet yildiz bu ligde her takimda banko oynar ve is yapar.
Biz sezon basinda gökhan i degilde mehmet yildizi alsaydik bana göre puan olarak daha kötü durumda olmazdik.

Travelair
29.12.2008, 00:16
Ara transferde bombaları patlatmaya hazırlanan bordo-mavili ekip, Fransa 1. Lig takımlarından Caen'de forma giyen Fahid Ben Khalfallah için kolları sıvadı. Özellikle bu sezon sol kanatta müthiş bir performans sergileyen Tunuslu oyuncu, kornerden attığı gollerle de tanınıyor.

Fahid harekatı

Yönetimin Fransa Ligi takımlarından Caen'de oynayan Fahid Ben Khalfallah için düğmeye bastığı iddia edildi.

Trabzonspor ara transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda sol açık arayışlarını hızlandıran Trabzonspor yönetiminin, rotayı Tunuslu Fahid Ben Khalfallah'a çevirdiği öğrenildi. Fransa 1. Lig takımlarından Caen'de forma giyen 26 yaşındaki futbolcu, özellikle bu sezon gösterdiği performansla dikkat http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
çekti. Yönetimin öncelikle, kornerden attığı gollerle de isim yapan Khalfallah'ın menajeriyle bağlantı kurduğu iddia edildi.

Yedeği Roger Guerreiro
İlk etapta Trabzonspor'un teklifini sıcak karşıladığı öğrenilen Tunus asıllı Fransız futbolcunun, kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Bu nedenle bordomavili yönetimin önümüzdeki günlerde Caen kulübüyle temasa geçeceği ve ikna çalışmaları yapacağı belirtildi. Öte yandan bordo-mavililerin bu transferin gerçekleşmeme ihtimaline karşın Legia Varşova takımının 26 yaşındaki Brezilya asıllı Polonyalı oyuncusu Roger Guerreiro'ya teklif götürmeyi planladığı ifade edildi.

Yılmaz ŞENOL / fotomaç

OnOuR
29.12.2008, 00:17
İhtiyacımız olan yerlere tam uyum yakalabilecek kaliteli transferler yapılacaktır... Eger o uygunlukta bir futbolcu bulunursa parayı her sekilde halleder bu yonetim ;) Oyle belli bi fiyat koyduklarını düşünmüyorum yani. Futbolcuya göre degişir o fiyat... :)

Emirhan Makul
İddaa ediyorum;
Mehmet yıldız 4 büyük takımda da futbol oynayamaz
Mehmet yıldız Ümit karandan 6 kat daha az teknik bir futbolcudur
Mehmet yıldız nonda ile aynı güçtedir ama şişirilmişdir
Galatasaray Mehmet yıldızı Alamaz
Sivasspor mehmet yıldızı zorla kakalamaya çalışıyor
Mehmet yıldızın gücü haricinde hiç bir özelliği yoktur ayrıyetten aşırı derecede şeref eksikliği yaşayan bir futbolcu örneğidir.

Emre Emiroğlu
Açıkcası Mehmet Yıldız-Gökhan ikilisini takımda görmeyi isterim.Eksiğimizi kapatabilecek bir oyuncu olur.
Ama transfere az para ayırdıysak iyi bir sol açık ve biraz parayla da yusufu alabiliriz.

Mehmet Yıldız - Gökhan Ünal ikilisini bende kesinlikle görmek isterim..

Mehmet Yıldıza balon diyenede sadece gülerim.. 16 maçta 11 gol attı adam.. 2. yarı 10 golde bizde atsın zaten yeter !

Ama Mehmet Yıldızı da 1,5 milyon luk bir bütçeyle almak imkansız..

Ben bu 1,5 Milyon olayına çok fazla takıldım. Bence artık şampiyonluktan bahsetmeyelim..

Vural Kuyumcu
29.12.2008, 00:19
İnşallah Bursa'nın başına adam akıllı bir teknik adam gelirde Yusuf'u sattırmaz yoksa resmen alıcaz yani taktılar bizimkiler 33 yaşındaki adama.

2 devre icin tam lazim bu adam insallah alirizda herkesi utandirir burda yusuf

magicyattara
29.12.2008, 00:19

onun dısında sol acık fln bilmem skoru değiştirebilecek yetenekte bi adam sart

son olarak yattara umarım gider.R.madride giderse ayrı bi mutlu oluruz tabi

Hakan Şükür Stadyum programında,Rıdvan Dilmen %100 futbol programında Lige damga vuran oyuncu olarak açıkça Mehmet Yıldız'ı gösterdiler ki Hakan Şükür gs'nin alması gerektiğini ısrarla vurguladı.
Her ikisiyle de aynı görüşteyim.
Biz alırsak şampiyonluk şansımız katlanır.

asimetrik
29.12.2008, 00:20
Mehmet Yıldız Sivas'ı, Sivas Mehmet Yıldız'ı çok arar.Bizim gibi baskılı oynayan takımda o kadar işe yaramaz.Sivas baskılı oynamadığı için hücumda top tutarak takımın çıkmasını sağlıyor ve genelde geniş alan buluyor. Bizde ise takım zaten önde oynuyor. Gol atar ama Gökhan'dan veya Umut'tan fazla değil.Aynı paraya üst düzey sol açık ve- veya oyun kurucu alınır.

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 00:21
2 devre icin tam lazim bu adam insallah alirizda herkesi utandirir burda yusuf

Yusufun şut özelliğimi varda biz bilmiyoruz... Final paslarında problemimiz yokki bizim ? Final vuruşlarında problemimiz var..

Yusuf biletleri çok iyi olan , adam eksilten , asist yapabilen bi adam... 10 numara dediğin şutda çekicek. Duran topta kullanıcak..

Yusuf bizim beklediğimiz 10 numara değil kesinlikle...

Yusufu alacak isek eğer bence ona vereceğimiz parayı sol açıkta değerlendirmeliyiz.

Vural Kuyumcu
29.12.2008, 00:22
Mehmet Yıldız - Gökhan Ünal ikilisini bende kesinlikle görmek isterim..

Mehmet Yıldıza balon diyenede sadece gülerim.. 16 maçta 11 gol attı adam.. 2. yarı 10 golde bizde atsın zaten yeter !

Ama Mehmet Yıldızı da 1,5 milyon luk bir bütçeyle almak imkansız..

Ben bu 1,5 Milyon olayına çok fazla takıldım. Bence artık şampiyonluktan bahsetmeyelim..

kactanesi penaltidan ama

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 00:23
kactanesi penaltidan ama

Ne fark eder ? Biz penaltı bile atamıyoruz !

Erdal
29.12.2008, 00:24
Mehmet Yıldız iyi futbolcudur. Ama gs nin mevcut oyun anlayışına uymaz. fb bjk ve bizde iş yapardı. Yusuf u alıyorsak ki öyle görünüyor Mehmet Yıldız a falan gerek yok. Bir sol kanat Yusuf ve "süpriz" ile ilk 3 de oluruz...

Cem Akyüz
29.12.2008, 00:24
Mehmet Yıldız ve Gökhan Ünal bana göre iyi bir ikili olurlar lakin Mehmet Yıldız için bir girişimimiz olduğunu ve olacağını sanmıyorum

Erdal
29.12.2008, 00:25
Mehmet Yıldız Sivas'ı, Sivas Mehmet Yıldız'ı çok arar.Bizim gibi baskılı oynayan takımda o kadar işe yaramaz.Sivas baskılı oynamadığı için hücumda top tutarak takımın çıkmasını sağlıyor ve genelde geniş alan buluyor. Bizde ise takım zaten önde oynuyor. Gol atar ama Gökhan'dan veya Umut'tan fazla değil.Aynı paraya üst düzey sol açık ve- veya oyun kurucu alınır.

Tam anlatmak istediğim bu idi eyvallah:)

Şenol Altunsoy
29.12.2008, 00:25
Mehmet Yıldız iyi futbolcudur. Ama gs nin mevcut oyun anlayışına uymaz. fb bjk ve bizde iş yapardı. Yusuf u alıyorsak ki öyle görünüyor Mehmet Yıldız a falan gerek yok. Bir sol kanat Yusuf ve "süpriz" ile ilk 3 de oluruz...

Erdal sürpriz derken :) bir duyum mu var yoksa?

kikiemre61
29.12.2008, 00:26

ilk 3 mü saçmala bizim tek hedefimiz olmalı oda şampiyon olmak en kötü 2.cilik
3.cülük bnce kötü bi sonuc olur bu sene

TSezgin61
bu aralar tranasferdede hic isim gecmiyor... yusufdur gidiyor...

bide bu faty papy olayi... acaba bmn kapaliydi diyemi böyle oldu bende:D

Koray
Erdal sürpriz derken :) bir duyum mu var yoksa?

2-3 önce başkan bi yerde açıklama yapmıştı ama unuttum o haberi nerde gördüğümü :s

kagan61
29.12.2008, 00:27
Trabzonspor, Yusuf transferinde sorun çıkarsa İliç için girişimlere başlıcak.
27 Aralık 2008 Cumartesi 12:59

Transfer çalışmalarında gaz kesmeyen Trabzonspor, bir an önce oyun kurucu pozisyonu mevkiinde mutlu sona ulaşmak istiyor. Sabah'ın haberine göre Bursaspor ile Yusuf Şimşek için pazarlıklarını sürdüren bordo-mavili yönetimin, bu transferin gerçekleşmeme ihtimaline karşı B planı hazırladığı öğrenildi. Bursaspor kulübü eğer Yusuf Şimşek'i yüksek fiyata satma konusunda direnirse bordo mavililerin Salzburg'da kadro dışı bırakılan Galatasaray'ın eski oyuncusu İliç'e yöneleceği belirtildi.

Bonservisi elinde

Salzburg Teknik Direktörü Adriaanse ile yaşadığı problemler nedeniyle 1.5 aydır PAF takım ile idmanlara çıkan İliç'in bonservisinin elinde olması bu transferi cazip kılan en büyük etken. Sırp futbolcunun menajeri ile bağlantı kurmaya hazırlandığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin, bu transferi 500 bin euro'ya bitirmeyi planladığı da gelen haberler arasında. 30 yaşındaki Sasa İliç, Galatasaray'da 71 maçta 27 gol atarak Türk futbolseverlerin beğenisini kazanmıştı.

Kaynak; http://www.spor3.com

Trabzonli_61
Yahu ne Mehmet Yildiz'i. Bu adam futbolcu falan degil. Gayse'nin almasi icin dua ediyorum kac gündür.

Bu arada Yusuf su anda tam bize göre bir futbolcu. Sutör futbolcularimiz su anda mevcut. Gökhan, Selcuk, Colman üclüsü'nün sutlari iyi. Yusuf sut atmasada olur.

Cafer Bulur
Yusuf bence bu takimin 10 numara eksikligini gidermek icin düsünülmüyor.
Bundan ziyade takima kisa vadede faydali olabilecegi düsünülüyor.Ersun hoca de cok istedigine göre vardir bir bildigi.
Devre arasinda takima hemen uyum saglayabilecek bir futbolcu olarak görüldügünden yusuf isteniyor.Daha fazlasi icin degil bence.
Daha da önemli olan yusuf un yanina veya önüne bir solacik koymaktir.Bunu da yaparsak bu takimin hücum gücü artar.

Cabri61

Bir sol kanat,Yusuf,Süpriz!!:rolleyes:

TSezgin61
29.12.2008, 00:28

süpriz ???:rolleyes:

magicyattara
29.12.2008, 00:30
Sizce mehmet yildizi g.saray neden istiyor?
Bana göre sivas gibi bir rakibini safdisi etmek icin.G.saray in mehmet yildiza ihtiyaci mi var?
Burada dikkat edilmesi gereken nokta gs nin isgüzarligidir.Adamlar bir tasla 2 kus birden vurmak üzereler.
Ayrica mehmet yildiz bu ligde her takimda banko oynar ve is yapar.
Biz sezon basinda gökhan i degilde mehmet yildizi alsaydik bana göre puan olarak daha kötü durumda olmazdik.

Madem adam gs de oynayamayacak kalitede o halde gs sivası kendine rakip olarak niye görsün.

Herkes biliyor ki sivas takımını M.Yıldız sırtına yüklenmiş götürüyor.
Bence sivas M.yıldızı satmayacak.

Keşke satsa da biz alabilsek.

Adil ÖZGÜR
29.12.2008, 00:30
Bir sol kanat,Yusuf,Süpriz!!:rolleyes:

O haberi bende okudum, Süprizi Sadri Şener söyledi. Bir süpriz alacakmış, bakalım ucu nereye gider.

Erdal
29.12.2008, 00:31
ilk 3 mü saçmala bizim tek hedefimiz olmalı oda şampiyon olmak en kötü 2.cilik
3.cülük bnce kötü bi sonuc olur bu sene

Edebinle konuş bismillah başlamayalım...Senin fikrine bile saygı duyuyorum. Eyvallah 3ç lük kötü sonuç sana göre bana göre değil. Ama üslubuna dikkat et olurmu

Şenol abi Yattara ya bağlı diyeyim....Sürpriz deyince benim aklıma tek isim gelir bilirsin:)

Vural Kuyumcu
Ne fark eder ? Biz penaltı bile atamıyoruz !

adamin 5 penaltisi var ya adami sisirmeyin sisire sisire böyle oldu yok türkiyenin yildizi yok bilmem sivasin yildizi ne yildizmis arkadas yaaaa hava gazi havaaaaaa

TSezgin61
bide sadri baskan mehmet topuzu alip geliyormus:) gökhan ünali aldigi gibi...

Erdal
29.12.2008, 00:33
Kimsenin beğenmediği Mehmet Sivas ın yarısı yahu...Bizim takımın yarısı falan yok. Bana göre bu sene en büyük kazanımımız bu. Takımda kim olmasa bu hafta yanarız diyoruz? Belki Song....O bile değil....Mehmet gs de bana göre de iş yapmaz. Ama lider takımın üstelik bu ikinci yılda ikinci liderlik yarısı bir adamı "topçu değil" ilan etmek çok da objektif durmuyor uşaklar...

Vural Kuyumcu
29.12.2008, 00:34

hihi iyi fikir yauwww :D:D:D iyi süpriz

Cafer Bulur
29.12.2008, 00:35
Madem adam gs de oynayamayacak kalitede o halde gs sivası kendine rakip olarak niye görsün.

Herkes biliyor ki sivas takımını M.Yıldız sırtına yüklenmiş götürüyor.
Bence sivas M.yıldızı satmayacak.

Keşke satsa da biz alabilsek.
Ben mehmet yildiz gs de oynayabilecek kapasitede degil demedim.Aksine bu ligin her takiminda oynar ve is yapar diyorum.
Demek istedigim gs nin mehmet yildizi alarak sivasi zayiflatmak istemesi.Zira gs nin mehmet yildiza ihtiyaci yok.Zaten tek forvet oynuyorlar ve yedekte ümit karan ve nonda lari var.
Sivas mehmet yildizi neden satmasin?Adamlar resmen mehmet i pazarlamaya calisiyorlar.
Ben sivasin paraya ihtiyaci oldugunu düsünüyor ve bu yüzden mehmet yildizi satmak istediklerine inaniyorum.

Cem Akyüz
29.12.2008, 00:35
Edebinle konuş bismillah başlamayalım...Senin fikrine bile saygı duyuyorum. Eyvallah 3ç lük kötü sonuç sana göre bana göre değil. Ama üslubuna dikkat et olurmu

Şenol abi Yattara ya bağlı diyeyim....Sürpriz deyince benim aklıma tek isim gelir bilirsin:)

Erdal Hocam hangi isim geliyor aklınıza:)

Koray
29.12.2008, 00:37
Bu saatten sonra takım ligi 3. bitirirse başarısızlık olarak görürüm...
En az şampiyonlar ligine katılmamız gerekiyor,kusura bakmasınlar bize bu beklentiyi kendileri aşıladı...

Erdal
29.12.2008, 00:37
Mehmet i satmak istemelerinin temel sebebi sezon sonu sözleşmesi bitiyor adamın. Bülent hoca kendine çok güveniyor. Ama ben Sivas ın Mehmet gidince ciddi düşüşe geçeceğini düşünüyorum. İkinci yarı Kayseri fırtınası esecek gibime geliyor....

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 00:38

Mehmet yıldız mı ? Bırak ya hava o havaaaaaaaaaaaaaa. Türkiye bunları şişire şişire böyle oldu zaten...

Topuzda öyleee zaten. hepsi hava..

(!)

Erdal DİLEK
paty den iyi süpriz mi var

ugur cirav
Mehmet topuzu alsak şu an 10 numara için mi alcağız. Benim bildiğim topuz genelde sağ kanatta oynar. orada yattara var. Çok iyi bir futbolcu olabilir topuz. ama bizim öncelikle sol açık ve 10 numaraya ihtiyacımız var.

Bu arada başta karşı çıkıyordum ama yusuf maçların ikinci yarısında falan oynatılmayı düşünülüyordur. Faydalı olabilir.

Serhat
29.12.2008, 00:39
Yar yine bana uykusuz geceler :D:D

Süpriz kafamı karıştırd bak uykum felan kaçtı...

Mehmet yıldızı Gençler birliği maçında 90 dakika izledim... Bi forvette olan üç özellikten sadece birisi onda mevcut oda güç diğer iki özellik olan birebirde adam eksiltme (teknik) ve hız bu adamda yok. Duracağı yeri çok iyi biliyor... attığı goller öyle kendi çapında atılacak goller öyle üst düzey golüne henüz rastlamadım ... Örnek verecek olursak gökhanın Es-Es maçında attığı 2 gol gibi bir tek golünü görmedim.
attığı 10 golün 5'i penaltı olan bencede şişirilme bi adam...

Bide Şu Süpriz Fatih TEKKE oluyor mu? oy oy oy oy
Yine uykusuz geceler :( :D:D

magicyattara
29.12.2008, 00:40
Ben mehmet yildiz gs de oynayabilecek kapasitede degil demedim.Aksine bu ligin her takiminda oynar ve is yapar diyorum.
Demek istedigim gs nin mehmet yildizi alarak sivasi zayiflatmak istemesi.Zira gs nin mehmet yildiza ihtiyaci yok.Zaten tek forvet oynuyorlar ve yedekte ümit karan ve nonda lari var.
Sivas mehmet yildizi neden satmasin?Adamlar resmen mehmet i pazarlamaya calisiyorlar.
Ben sivasin paraya ihtiyaci oldugunu düsünüyor ve bu yüzden mehmet yildizi satmak istediklerine inaniyorum.

Ben nonda yı geçtim barosun bile gs nin aradığı adam olmadığını düşünüyorum.
Feldkamp tilki gibi adam.Yaş 80'e gidiyor ama adam kurnaz.
Yapın bu transferi şampiyon olun diyor.

Aynısı bizim için de geçerli.M.yıldız bu takıma lazım tek adam,şu an için.

Vural Kuyumcu
29.12.2008, 00:41
Mehmet yıldız mı ? Bırak ya hava o havaaaaaaaaaaaaaa. Türkiye bunları şişire şişire böyle oldu zaten...

Topuzda öyleee zaten. hepsi hava..

(!)

mehmet yildiz fanatigisin galiba renktasim sevkine karisan yok bana göre mehmet yildiz budur ......sana göre kral olsun bana göre degil iste

Erdal
29.12.2008, 00:41
Bu akşam Mehmet Demirkol un söyledikleri yabana atılır değil. 10 numarasız iki takım zirvede dedi. Bana göre Kayseri de aynı kategoride. Hoca nın Yusuf u sürekli 11 de düşünceğini sanmıyorum. Ama rakibin kapandığı zamanlarda lazım öyle biri. Kusura bakmayın ama Yıldıray söylentisi çıktığında forum yıkılıyor Yusuf a burun kıvrılıyor. Üstelik Yusuf benim bildiklerimle söyleyeyim karakterli bir adamdır....

Cafer Bulur
29.12.2008, 00:42
Mehmet i satmak istemelerinin temel sebebi sezon sonu sözleşmesi bitiyor adamın. Bülent hoca kendine çok güveniyor. Ama ben Sivas ın Mehmet gidince ciddi düşüşe geçeceğini düşünüyorum. İkinci yarı Kayseri fırtınası esecek gibime geliyor....
Sözlesmesi bitecek olan futbolcuya tekrar imza attirmak cok mu zor?
Hele ki bu futbolcu sivas da cok mutlu oldugunu üstüne basa basa söylemesine ragmen.
Elbette zor degildir bu,zor olan sey kendi yagiyla kavrulmaktir.Sivasin su anda bunu yapabilecek maddi gücü olmadigi icin mehmet yildizi satip kasasini doldurmak istiyor.Inanin bana 2 milyon euro bile sivas icin büyük paradir.

Koray
29.12.2008, 00:43
Mehmet Yıldız gol atmaktan çok Gökhan'a çok asist yapardı süper iki olurlardı bence...
Keşke alınsa...

ugur cirav
Yar yine bana uykusuz geceler :D:D

Süpriz kafamı karıştırd bak uykum felan kaçtı...

Mehmet yıldızı Gençler birliği maçında 90 dakika izledim... Bi forvette olan üç özellikten sadece birisi onda mevcut oda güç diğer iki özellik olan birebirde adam eksiltme (teknik) ve hız bu adamda yok. Duracağı yeri çok iyi biliyor... attığı goller öyle kendi çapında atılacak goller öyle üst düzey golüne henüz rastlamadım ... Örnek verecek olursak gökhanın Es-Es maçında attığı 2 gol gibi bir tek golünü görmedim.
attığı 10 golün 5'i penaltı olan bencede şişirilme bi adam...

Bide Şu Süpriz Fatih TEKKE oluyor mu? oy oy oy oy
Yine uykusuz geceler :( :D:D
:)
Mehmet yıldız şişirilmiş bir balondur. gollerinin yarısı penaltı.Bu arada sivası şampiyonluk yolunda rakip olarak da görmüyorum.gençlerbirliği maçında 2 şut attılar gol oldu. Galatasaray sivasın havasını alır 1 ay sonra.

ÖmerFarukYılmaz
Bu akşam Mehmet Demirkol un söyledikleri yabana atılır değil. 10 numarasız iki takım zirvede dedi. Bana göre Kayseri de aynı kategoride. Hoca nın Yusuf u sürekli 11 de düşünceğini sanmıyorum. Ama rakibin kapandığı zamanlarda lazım öyle biri. Kusura bakmayın ama Yıldıray söylentisi çıktığında forum yıkılıyor Yusuf a burun kıvrılıyor. Üstelik Yusuf benim bildiklerimle söyleyeyim karakterli bir adamdır....

Kadro derinliği ve kilidi açamadığımız maçlarda çok ama çok işimize yarayacak bir topçu...

Alınması taraftarıyım...

Emirhan Makul
29.12.2008, 00:44
Ceyhun'u Unutma Yusuf'u Alma.

Erdem Keser
29.12.2008, 00:44
Tek isim ; Fatih Tekke.

magicyattara
29.12.2008, 00:45
paty den iyi süpriz mi var

O da kim.:)

ÖmerFarukYılmaz
Mehmet Yıldız gol atmaktan çok Gökhan'a çok asist yapardı süper iki olurlardı bence...
Keşke alınsa...

Aynen Kanka...

Yusuf kilidi açamadığımız maçlar için...Forvete ise Gökhan'la Mehmet...Mükemmel olurdu...

Ama sol kanat şart...

Bu arada Mehmet'e balon diyenler...Uçmayın:)

wien_ts
Ya ben foruma 5 dakika once girebildim..günlerdir saat basi 3-5 kere kontrol ediyordum..neyse iyiki var bmn..
bu arada sedat tunalinin bahsettigi oyuncu kim acaba..

trabzon un yeni transferi kim?
22/12/2008 ·
Kesin olmamakla birlikte, trabzon takımının, son avruğa şampiyonasında sol kenar oyaayan ve bir de gol atan brezilya asıllı bir oyuncuyla ciddi ciddi ilgilendiğini, ama tarafların izni olmadan adını zikretmeyeceğimi söyleyelim, şimdilik

http://sedattunali.blogcu.com/trabzon-un-yeni-transferi-kim_31767851.html

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 00:46
Ben bizim taraftarı anlamıyorum.. 16 Hafta sol açık diye cırladık durduk.. Şimdide Yusuf ve Forvete kitlenmiş durumdayız... Sol acık haricinde her mevki içinn var olan adamımızın yerine adam arıyoruz...

Ama sol açığın olmadığı bir takıma sol açık bakmıyoruz.. Anlayamıyorum valla.

Sivasa da balon diyorduk adamlar 2 yıl üst üste lider kapattılar devreyi.. Geçen sene Gs yi yenselerdi şampiyonlardı...

Mehmet Yıldız sivasın yarısı... Ve bu takım 2 yıldır ilk devreyi lider kapatıyor..

Biraz objektif olmak lazım...

Anadoluda şu anda elle tutulur 2 adam var 2 side mehmet !!

Gerisi + olacaktır..

" Kedi , uzanamadığı ciğere pis der " lafı şuan bize çok yakısıyor !

AYYILDIZ
29.12.2008, 00:46
Emirhan ve Chovy'nin yukarıdaki yazıları yerel seçim kampanyası gibi olmuş :D Ekonomik krizin olduğu bu günlerde iyi bir sol açık ve Yusuf'u alıp transferi kapayabiliriz.İnşallah Faty Papy iyi çıkar.

asimetrik
29.12.2008, 00:47
Mehmet Yıldız'ın hangi teknik vuruşla atılan golünü, hangi akıl dolu pasını, hangi güzel şutunu hatırlarsınız. Sadece güçlü, forvette topu tutup arkadaşlarının gelmesini bekleyen, alan bulursa gole gitmeye çalışan , kendisine göre oyun şablonu olan (Sivasspor gibi) bir takımda kahraman, büyük takımlarda ise sıradan birisi olmaya namzet bir futbolcu. Bence bize gerekmez. Sivas'tan giderse hem kendisi hem Sivas kaybeder.

magicyattara
Yusuf'un kilit açan bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.
O da kontrataklarda etkili olan bir oyuncu.
Yusuf'la kontrataklara daha sağlam çıkılır o kadar.

Emre Emiroğlu
:)
Mehmet yıldız şişirilmiş bir balondur. gollerinin yarısı penaltı.Bu arada sivası şampiyonluk yolunda rakip olarak da görmüyorum.gençlerbirliği maçında 2 şut attılar gol oldu. Galatasaray sivasın havasını alır 1 ay sonra.

Bumudur mantığın.. Fenerde bizim havamızı alır. Galatasaray ve Fener 1. ve 2. şeklinde sıralanırlar.. Medya dahil herkesde rahatlar..

Milleti nasıl bu kadar küçümseyebiliyoruuz anlayabilmiş değilim..

Serhat
Tek isim ; Fatih Tekke.

Yaw renktaş niye seninle çoğu seyi aynı düşünüyoruz :D

Bence Trabzonun bir daha ayaklanmasına neden olacak en büyük süpriz Fatih TEKKE olurdu :)

ugur cirav
29.12.2008, 00:48
Aynen Kanka...

Yusuf kilidi açamadığımız maçlar için...Forvete ise Gökhan'la Mehmet...Mükemmel olurdu...

Ama sol kanat şart...

Bu arada Mehmet'e balon diyenler...Uçmayın:)

mehmet yıldız balondur. Abartmayalım. İSAAC e umuta verilen şansın yarısı verilseydi bizim takım en az 5 puan daha fazla alırdı. Bence bizim forvete ihtiyacımız yok. İSAAC e daha çok şans verilmeli. Bizim ihtiyacımız
1. oalrak sol açık
2. olarak 10 numara

Terzioğlu
29.12.2008, 00:48
Ya ben foruma 5 dakika once girebildim..günlerdir saat basi 3-5 kere kontrol ediyordum..neyse iyiki var bmn..

22/12/2008 ·
Kesin olmamakla birlikte, trabzon takımının, son avruğa şampiyonasında sol kenar oyaayan ve bir de gol atan brezilya asıllı bir oyuncuyla ciddi ciddi ilgilendiğini, ama tarafların izni olmadan adını zikretmeyeceğimi söyleyelim, şimdilik

Roger Guerreiro. Polonya Milli takimindan.

ugur cirav
29.12.2008, 00:49
Roger Guerreiro. Polonya Milli takimindan.
evet brezilya asıllı polonyalı oyuncu. bence sol kanata ilaç gibi gelir

Mehmet Öztürk
29.12.2008, 00:49
Fatih Tekke

h@msi61
29.12.2008, 00:50
Yaw renktaş niye seninle çoğu seyi aynı düşünüyoruz :D

Bence Trabzonun bir daha ayaklanmasına neden olacak en büyük süpriz Fatih TEKKE olurdu :)

Sadece surpriz olmakla kalmaz, sampiyonluk yolunda muthis bir adim atmis oluruz. Insallah diyelim...

Cafer Bulur
29.12.2008, 00:51
Ceyhun'u Unutma Yusuf'u Alma.
Daha iyisi varsa alalim.
Gerekirse üstünü taraftar olarak cebimizden katalim.:)

Erdal
29.12.2008, 00:52
Sol açık tabiki alınacak. Ben olsa antep in sol bekini de alırdım. Sene sonu mutlaka gündeme gelmeli...Çok iyi adam...

Emirhan Makul
29.12.2008, 00:52
Emirhan ve Chovy'nin yukarıdaki yazıları yerel seçim kampanyası gibi olmuş :D Ekonomik krizin olduğu bu günlerde iyi bir sol açık ve Yusuf'u alıp transferi kapayabiliriz.İnşallah Faty Papy iyi çıkar.

Ben Yusuf'un alınmasını para açısından ve devre arasında alınacak sağlam futbolcu olmamasından dolayı mantıklı buluyorum ama bizim takımımızın stiline uygun bir futbolcu değil üst düzey 45 dakka dayanabilir korkuyorum
Ayrıca şunu bir kenara yazın Yusuf bu takıma gelirse sizin düşündüğünüz gibi hüseyin değil colman yedek klübesine oturur göründe bakın birde bu yüzden istemiyorum

magicyattara
29.12.2008, 00:54
Mehmet Yıldız'ın hangi teknik vuruşla atılan golünü, hangi akıl dolu pasını, hangi güzel şutunu hatırlarsınız. Sadece güçlü, forvette topu tutup arkadaşlarının gelmesini bekleyen, alan bulursa gole gitmeye çalışan , kendisine göre oyun şablonu olan (Sivasspor gibi) bir takımda kahraman, büyük takımlarda ise sıradan birisi olmaya namzet bir futbolcu. Bence bize gerekmez. Sivas'tan giderse hem kendisi hem Sivas kaybeder.

Videolig'i aç bak hocam.
Sivas-Hacettepe maçını kim almış.(15.hafta)
Şimdi burda sivasın reklamını da yapmayalım ama bir futbolcunun maça direkt etkisi nasıl olur izle bak.

Şahsen sivasın M.yıldızı satacağını düşünmüyorum.
Neden satacağız diye ortalığa düştüler anlamadım.
Bu adam giderse sivas dağılır.

asimetrik
29.12.2008, 00:55
Mehmet Yıldız konusu kapanmıştır:) Şimdi bir yönetici Trabzonspor'un teklifi var ama Mehmet Yıldız Trabzonspor'u istemedi dedi. Star tv canlı yanında dinledim. İyi yırttık:)

ugur cirav
29.12.2008, 00:55
Bumudur mantığın.. Fenerde bizim havamızı alır. Galatasaray ve Fener 1. ve 2. şeklinde sıralanırlar.. Medya dahil herkesde rahatlar..

Milleti nasıl bu kadar küçümseyebiliyoruuz anlayabilmiş değilim..

evet çok mantıklı bir cümle kurduğumu düşünüyorum. mehmet yıldızı abartmayın. bizim öncelikli olarak sol açık ve orta sahaya ihtiyacımız var. maddi imkanlar bu yönde kullanılmalı. Önümüzdeki sezon için forvet bakılabilir. İSAAC diyorum. daha çok şans verilmeli

iknci devre çok daha zor geçecek. çünkü kümeye düşme vb şeyler var. Biz ilk devre hiç rahat oynaıyp maç aldığımızı görmedim.İyi transferler yapılmalı.
Yoksa ilk 4 te oluruz. Bence bu da güzel başarı.

Jester
29.12.2008, 00:56
Benim gelişmelerden anlayabildiğim kadarıyla;

1- Forvet arkası kilit açıcı olarak öncelikle Yusuf, olmazsa İliç alınacak
2- Sol kanat için öncelikle Daniel Pudil, sonra Roger Guerreiro ve Özkan Sümer'in izlediği birkaç oyuncu düşünülüyor. Ancak uygun fiyat oluşmazsa bu isim sezon sonuna kalabilir
3- Papy ile beraber Sakaryalı Furkan kadroya katılacak, bu arkadaşların durumu kamptaki performanslarına bağlı olacak
4- Başta Yattara olmak üzere herhangi bir satış olursa 'sürpriz' gündeme gelebilecek.

asimetrik
29.12.2008, 00:57
Videolig'i aç bak hocam.
Şimdi burda sivasın reklamını da yapmayalım ama bir futbolcunun maça direkt etkisi nasıl olur izle bak.

Ben de o işi Sivas'ta yapar dedim zaten. (2 sezondan aklında sadece o maç kalmış. Örnek vereceksek son maçta ne yaptı. Bizim maçta ne yaptı.)

TolgaTopçu61
29.12.2008, 00:57
Insallah Yusuf gelir,Ilic'den bin kat iyidir...

Vural Kuyumcu
29.12.2008, 00:58
Videolig'i aç bak hocam.

sezon sonu bedelsiz mi gitsin kesinlikle devre arasinda transfer olup sivasa katki sagliyacak

AYYILDIZ
29.12.2008, 00:59
Sol açık tabiki alınacak. Ben olsa antep in sol bekini de alırdım. Sene sonu mutlaka gündeme gelmeli...Çok iyi adam...

Erdal abi yaz döneminde ki gibi en geç haftaya kadar biter transferler inşallah yoksa transfer yapmaya gerek yok alışması zaten 2-3 haftayı alır ki bize ligin ilk 4 maçında lazım.

Emirhan Makul
29.12.2008, 01:00
Yusuf gelirse colmanı unutun!

Erdal
Jester hocam gelişmeleri okuma yöntemimiz aynı:) Ama aklıma takılan şu Yattara giderse bir de sağ açık lazım olacak. Acaba hoca Barış ı ısrarla o yüzden mi sağda oynattı?

OnOuR
Bence Yusuf gelse Colman falan kesilmez... Adam ne güzel iyi bi oyun çıkarıyordu son haftalar.

Erdal
29.12.2008, 01:02
Ama Yıldıray alınacak denilince ortalığın yıkılıp Yusuf a burun kıvrılmasını sahiden anlamıyorum....

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 01:04
Ama Yıldıray alınacak denilince ortalığın yıkılıp Yusuf a burun kıvrılmasını sahiden anlamıyorum....

Bence tam anlamıyla benzer oyuncular değil erdal abi.. Yıldırayın oyun yapısı daha sert ve şutları da daha iiyii. Yani benimde tercihim yıldıray olurdu.

Emirhan Makul
29.12.2008, 01:05
Beyler Hayırlı işler Bursa forvet ve orta saha almış Sercan fenere yusuf Trabzona galiba;

Bursaspor'a iki Brezilyalı

Bursaspor yönetimi Brezilyalı santrfor Anderson Francisco Nunes ve orta saha oyuncusu Daniel Menendes Rezende ile anlaştı. İki futbolcunun Salı günü Bursa'ya geleceği öğrenildi.

magicyattara
Ben de o işi Sivas'ta yapar dedim zaten. (2 sezondan aklında sadece o maç kalmış. Örnek vereceksek son maçta ne yaptı. Bizim maçta ne yaptı.)

Ya şimdi M.yıldızı savundurtma bana burda.
Adam iyi adam.Her takıma lazım.
Futboldan anlayan herkes bunu görür.
O dediklerinden fazlasını da büyük takımlarda daha rahat yapar.

Ben iki yıldır izliyorum bu adamı.2. ligdeyken de bir kaç maçını seyretmiştim.
Sivas=M.Yıldız diyorum sen hala iki maç diyorsun.
Önyargıyla bakmayalım olaya lütfen.

Yiğidi öldür hakkını ver demişler.

Koray
İliç mi ? Daha neler !
Ayrıca Yusuf'a bonservis parası ödenmesine kesinlikle karşıyım...
Bursa'ya rest çekmiş Trabzon'a gitmek istiyorum kolaylık gösterin diye bakalım ne olacak...

Haluk Ongan
29.12.2008, 01:06
Mehmet Yıldız topçu değil, 4 büyüklerde oynayamaz, balon diyen arkadaşlara sadece bir sorum olacak... Lütfen mantıklı bir cevap verin. Bu söylediklerinizin nedeni geçen seneki maçta yaşanan olaylar mı? Mehmet Yıldız şuanda sadece kuvvetiyle ve top saklama yeteneğiyle bile her takımda BANKO oynar. Bende geçen sene balondur söner demiştim ama adam 2 senedir aynı performansta...Helal olsun arkadaşın dediği gibi yiğidi öldür hakkını ver. Yoksa fenerlilerden bi farkımız kalmaz

Emirhan Makul
29.12.2008, 01:06
Bence Yusuf gelse Colman falan kesilmez... Adam ne güzel iyi bi oyun çıkarıyordu son haftalar.

Peki bana yusuflu ve colmanlı bir takım kur he ama bu kadroya hüseyinin bu takımdan kesilmeyeceği pardon kesilemeyeceği ihtimalinide koy!

Erdal
29.12.2008, 01:08
Selçuk la Colman ı fb deki marco-appiah gibi düşünsek olabilir. Her ikiside biraz güçlense (ki devre arasında o anlamda ümitliyim) olabilir.

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 01:09

Aramızda Colmana bile topcu değil diyenler var kardeşim :) Sen ne diyosun... Yusuf gelince bana da öyle geliyorki Colman kesilir.

O Bölgedeki 2 adamın 1 i atak 1 i defans olmalı... 2 defans veya 2 atağıda kaldıramayız.

asimetrik
29.12.2008, 01:10
Ya şimdi M.yıldızı savundurtma bana burda.
Adam iyi adam.Her takıma lazım.
Futboldan anlayan herkes bunu görür.
O dediklerinden fazlasını da büyük takımlarda daha rahat yapar.

Ben iki yıldır izliyorum bu adamı.2. ligdeyken de bir kaç maçını seyretmiştim.
Sivas=M.Yıldız diyorum sen hala iki maç diyorsun.
Önyargıyla bakmayalım olaya lütfen.

Yiğidi öldür hakkını ver demişler.
Arkadaş bende sana aynısını diyorum anlamıyorsun. Mehmet Yıldız = Sivas olmasa da Sivas'ın en etkili adamı ama Sivas'ın. Bizim takımda aynı faydayı göstermez. Bütün toplar Mehmet Yıldız'a atılıyor. Bizde oynasa böylemi olur. Mehmet Yıldız üzerine mi kurulur bizim oyun şablonumuz. Bu arada = demiyorum. Sivas'ta her takımda oynayacak daha önemli oyuncular var. Mesela Abdurrahman..

magicyattara
29.12.2008, 01:11
sezon sonu bedelsiz mi gitsin kesinlikle devre arasinda transfer olup sivasa katki sagliyacak

Ben şahsen sivasın bu adamı satacağını düşünmüyorum.
Ortada bir film var ama anlayamadım gitti.
Sezon sonu bedelsiz gitme konusuna gelince;
Bu akşam ntv'de izlediğim M.Yıldız bedelsiz gidecek bir adam değil.
Adam Teknik direktör ağzıyla konuşuyor.
Sanki takımın hocası.

Erdal
29.12.2008, 01:12
Furkan meselesi kesinleştimi? Sakarya da bir de Salih diye uşak var. Süper gençlerde oynuyor stoper. O da iyi uşak...Seneler sonra Sakaryadan futbolcu alacak olmamıza sevindim. Buraya el atmak lazım:)

OnOuR
29.12.2008, 01:12
Peki bana yusuflu ve colmanlı bir takım kur he ama bu kadroya hüseyinin bu takımdan kesilmeyeceği pardon kesilemeyeceği ihtimalinide koy!

Yusuf sana ilk 11 oyanayacak diye birsey demedim ki ben... :cool: 11 oynayacagı maç sayısı kısıtlıdır zaten o adamın... Oyunda ihtiyac duyuldugu anda kenardan girip oyunun kaderini degisebilecek kalitede birisi... Ama 11'de baslarsada Colmanın kesilecegini sanmıyorum...

Haluk Ongan
29.12.2008, 01:13
Ben Abdurrahman,Guerreiro ve Yusuf alınsın yeter diyorum

Emirhan Makul
29.12.2008, 01:13
Yusuf sana ilk 11 oyanayacak diye birsey demedim ki ben... :cool: 11 oynayacagı maç sayısı kısıtlıdır zaten o adamın... Oyunda ihtiyac duyuldugu anda kenardan girip oyunun kaderini degisebilecek kalitede birisi... Ama 11'de baslarsada Colmanın kesilecegini sanmıyorum...

Colman kesilmesinde yapmayalım çok yetenekli adam yusuf colman yanyana tamam ama zaman zaman selçuğu kesip ceyhunu oynatabilirsinde colman kesilmesin hüseyinde kesilebilir selçukda ama colman her maç da üzerine birşeyler katan bir adam oynaması lazım.

ugur cirav
29.12.2008, 01:14
Aramızda Colmana bile topcu değil diyenler var kardeşim :) Sen ne diyosun... Yusuf gelince bana da öyle geliyorki Colman kesilir.

O Bölgedeki 2 adamın 1 i atak 1 i defans olmalı... 2 defans veya 2 atağıda kaldıramayız.

Yusufun ilk 11 de oynayacağını zannetmem.İkinci yarının başında veya daha sonraları için düşünülüyordur.Yani biz maçın sonlarına doğru kapanan takımları açmakta güçlük çekiyoruz. Bunun için düşünülmüş olabilir.

ilhan
29.12.2008, 01:17
Tek isim ; Fatih Tekke.

Seni seviyorum kankacım :) Ortak düşünüyoruz.;)

magicyattara
29.12.2008, 01:20
Arkadaş bende sana aynısını diyorum anlamıyorsun. Mehmet Yıldız = Sivas olmasa da Sivas'ın en etkili adamı ama Sivas'ın. Bizim takımda aynı faydayı göstermez. Bütün toplar Mehmet Yıldız'a atılıyor. Bizde oynasa böylemi olur. Mehmet Yıldız üzerine mi kurulur bizim oyun şablonumuz. Bu arada = demiyorum. Sivas'ta her takımda oynayacak daha önemli oyuncular var. Mesela Abdurrahman..

Sence Feldkamp neden 5 milyon euro'yu bu adam için gözden çıkarın diyor.
Bizim takımda aynı faydayı göstermez diyorsun.
Ben de daha faydalı olur diyorum.

Bütün topları atabileceğimiz bir adama ihtiyacımız sence yok mu?

OnOuR
29.12.2008, 01:20
Colman kesilmesinde yapmayalım çok yetenekli adam yusuf colman yanyana tamam ama zaman zaman selçuğu kesip ceyhunu oynatabilirsinde colman kesilmesin hüseyinde kesilebilir selçukda ama colman her maç da üzerine birşeyler katan bir adam oynaması lazım.

Bende onu diyorum zaten... Kesilmez kesilmemelide... Colman geriden cok iyi oyun kuran ve her gecen gün üstüne yeni birşeyler katan bir futbolcu...

Oyle diyenlere sadece gülüyorum vallaha... Alıntı yapıp cvp vermeye degmez... Nasıl bi gözle izliyorlar anlayabilmişde degilim ya neyse.. :cool: Ama dedigim gibi Yusuf'un 11'de oynayacagını sanmıyorum, kenardan oyuna girip oyunun kaderine etki edebilecek birisi oldugu icin sonradan dahil olur herhalde... ;)

Erdal
29.12.2008, 01:24

Abi Bursa ve Eskişehir maçının ikinci yarılarını düşünürsek yok Mehmet e ihtiyacımız. Aslında Mehmet tam Ziya Doğan ın hayalini kurduğu takımın adamıydı. Ceyhun-Gökdeniz Mehmet...Ama son haftalarda oynamaya başladığımız futbolda Mehmet Yıldız a bana göre de yer yok.

Travelair
29.12.2008, 01:30
Gökhan Emreciksin'i bjk ve Trabzonspor da istemiş ama feybe Gökhan'a daha mantıklı gelmiş. Hiç güleceğim yoktu

asimetrik
29.12.2008, 01:34

Böyle söylüyorlar. Feldkamp'tan duymadım. Feldkamp'a da saygı gösteriyorum. Belki Avrupa maçları için düşünülüyordur. Deplasmanlarda faydalı olur. Sence gs de direk 11 de oynarmı kim kesilir. Bunlar çok da önemli değil benim için. Emin olduğum şey ise Sivasspor'un kaybedeceğidir. Bize gelince ileride top tutacak adama ihtiyacımız yok. Kaybettiğimiz gs ve bursa maçı dahil top yüzdesi hep lehimize. Yani top zaten bizde. Bugün tüm maçların özetlerini tekrar seyrettim. Genelde 20 kişi rakip sahada oynuyoruz. Mehmet 11 gol 4 asistle oynuyor. 3 penaltı golü, kafa golü yok, sol ayak gol yok. Beğenmediğimiz! Gökhan Ünal 7 gol penaltısız. sağ sol kafa hepsi var. 5 asist. Daha da iyi olacak. Şimdi bu tabloya bakıp bilmem kaç milyon eoru verip Mehmet Yıldız'mı alınmalı.Yok Umut'u keselim dersen bu kadar paraya karşılık Sivas'a verdiği katkıyı bize verir mi diyorsun. Yoksa bu kadar paraya alacağın sol açığı düşün. Söylemek istediğim sadece bu. Mehmet Yıldız kötü futbolcu dediğim bir mesajımı hatırlamıyorum.

Adil ÖZGÜR
29.12.2008, 01:35
İliç mi ? Daha neler !
Ayrıca Yusuf'a bonservis parası ödenmesine kesinlikle karşıyım...
Bursa'ya rest çekmiş Trabzon'a gitmek istiyorum kolaylık gösterin diye bakalım ne olacak...

Kırmızı kartı yoksa, Trabzondan son maçta kalan kırmızı kartlardan gönderelimmi?

oguzkoc
29.12.2008, 01:38
Böyle söylüyorlar. Feldkamp'tan duymadım. Feldkamp'a da saygı gösteriyorum. Belki Avrupa maçları için düşünülüyordur. Deplasmanlarda faydalı olur. Sence gs de direk 11 de oynarmı kim kesilir. Bunlar çok da önemli değil benim için. Emin olduğum şey ise Sivasspor'un kaybedeceğidir. Bize gelince ileride top tutacak adama ihtiyacımız yok. Kaybettiğimiz gs ve bursa maçı dahil top yüzdesi hep lehimize. Yani top zaten bizde. Bugün tüm maçların özetlerini tekrar seyrettim. Genelde 20 kişi rakip sahada oynuyoruz. Mehmet 11 gol 4 asistle oynuyor. 3 penaltı golü, kafa golü yok, sol ayak gol yok. Beğenmediğimiz! Gökhan Ünal 7 gol penaltısız. sağ sol kafa hepsi var. 5 asist. Daha da iyi olacak. Şimdi bu tabloya bakıp bilmem kaç milyon eoru verip Mehmet Yıldız'mı alınmalı.Yok Umut'u keselim dersen bu kadar paraya karşılık Sivas'a verdiği katkıyı bize verir mi diyorsun. Yoksa bu kadar paraya alacağın sol açığı düşün. Söylemek istediğim sadece bu. Mehmet Yıldız kötü futbolcu dediğim bir mesajımı hatırlamıyorum.

abi ben mehmet yıldızla ilgili bu yorumunun altına imza atarım izin verirsen...

asimetrik
29.12.2008, 01:38
Abi Bursa ve Eskişehir maçının ikinci yarılarını düşünürsek yok Mehmet e ihtiyacımız. Aslında Mehmet tam Ziya Doğan ın hayalini kurduğu takımın adamıydı. Ceyhun-Gökdeniz Mehmet...Ama son haftalarda oynamaya başladığımız futbolda Mehmet Yıldız a bana göre de yer yok.
Tam olarak böyle.

Erdal DİLEK
29.12.2008, 01:39
satarda özer için devre arası fenerin bir girişimi yok diye haber cıktı,

asimetrik
29.12.2008, 01:42
abi ben mehmet yıldızla ilgili bu yorumunun altına imza atarım izin verirsen...

Ne demek , sen Trabzonspor'lusun istediğin yere çak imzanı:)

Erdal
29.12.2008, 01:48
satarda özer için devre arası fenerin bir girişimi yok diye haber cıktı,

Bizim de yok Erdal:)...

vatandas61
29.12.2008, 01:50
gökhan ve fatih tekke forveti bu takimi costurur. Sagdan yattaranin ortasi soldan da yeni transferin ortalariyla rakibi bogariz. Adamlar ataga bile kalkamazlar.

Travelair
29.12.2008, 01:51
Mehmet Yıldız'ı değerlendirirken sadece gol sayısına bakmayın. Top saklaması, defansı gücüyle dağıtıp hırpalaması, koşuları, kondüsyonu, mücadelesi... Hakan Şükür de çok eleştirilir ama attığı 200'ün üzerinde gol ve birçok asistten daha önemlisi forvette yaptıkları idi bence

vatandas61
29.12.2008, 01:53
m. yildiza verecegim 5 milyonla 30 un üstündeki f. tekkeyi alirim daha karli cikmis olurum. Birakin kücük takimin büyük futbolcularini. Bu adam 80 tane gol atsa ts de oynamasini istemem. Insallah gs alir.

Erdal DİLEK
29.12.2008, 01:56
Bizim de yok Erdal:)...
sürpriz var ya abi. . .;)

h@msi61
29.12.2008, 01:59
Fatih Tekke dururken Mehmet Yildiz'in transfer olasiliginin bu kadar tartisilmasini gercekten ilginc buluyorum.Ove ove bitirelemeyen Mehmet Yildiz denen adamin hangi yan topu koca poposunu kaldirarak kafasiyla gol yaptigini gercekten merak ediyorum. Ayrica kraldan 4 yas kucuk olmasi disinda her hangi bir ustun yani oldugunu dusunen var mi acaba....

Özgür ŞANLAN
29.12.2008, 01:59
Bu süpriz olayı nedirErdal renktaş?Biraz bilgi verebilirmisin?

Erdal DİLEK
29.12.2008, 02:00
başkan bir sürprizim var diye acıklama yaptı

AYYILDIZ
29.12.2008, 02:01
Mehmet Yıldız tarışmasına gerek yok bizim forvet hattımız yeterli sol açıkta bir eksiğimiz var hatta Yusuf'tan önce neden sol açık gündemde olmaz anlaşılması zor.

Özgür ŞANLAN
29.12.2008, 02:02
sağolasın erdal bu konuda bilgim yoktu eyvallah.

Erdal
29.12.2008, 02:03
Mehmet Yıldız'ı değerlendirirken sadece gol sayısına bakmayın. Top saklaması, defansı gücüyle dağıtıp hırpalaması, koşuları, kondüsyonu, mücadelesi... Hakan Şükür de çok eleştirilir ama attığı 200'ün üzerinde gol ve birçok asistten daha önemlisi forvette yaptıkları idi bence

Söylediklerine katılmamak mümkün değil. Hatta ilave de bile bulunabilirim. Ama Sivas ın rakip kaleyi ablukaya aldığı bir maç hatırlamıyorum ben. Şu bir gerçek Mehmetsiz bir Sivas Kayserinin gerisine düşer. Mehmet çok iyi bir futbolcudur. Ama mevcut kadroda bir yere koyamıyorum ben Mehmet i....

Erdal, sürpriz in sürprizliği kalmadı:). bjk de uğraşıyor bildiğim kadarıyla bizim sürprizimizle...Ne yazıkki Mayıs a kadar ödenmesi gereken 35 trilyon var. Uzun vadede değilse bile kısa vadede nakit sıkıntımız var. Dolayısıyla sürpriz transfer tersine sürpriz transfere bağlı....

Ümit Küçük
29.12.2008, 02:09

erdal abi fatih tekke de bu karda kosarak dısarı cıkım yattara satılsın diye imza kampanyası yapım :D

Erdal
29.12.2008, 02:13
erdal abi fatih tekke de bu karda kosarak dısarı cıkım yattara satılsın diye imza kampanyası yapım :D

İyide ortayı kim yapacak. Bir Tayfun kalıyor orta yapabilen:)

TSezgin61
29.12.2008, 02:15

22/12/2008 ·

bilmiyorum yazildimi...
arastirmalarim sonucu bu futbolcunun adi ROGER GUERREIRO...

brezilya asilli polonya milli takiminda oynuyor, ve avrupa sampiyonasinda 1 gol atti...

Cem Akyüz
29.12.2008, 02:16
başkan bir sürprizim var diye acıklama yaptı

Erdal abi ne zaman yaptı ya bu açıklamayı Sadri Başkan

TSezgin61
29.12.2008, 02:16
Söylediklerine katılmamak mümkün değil. Hatta ilave de bile bulunabilirim. Ama Sivas ın rakip kaleyi ablukaya aldığı bir maç hatırlamıyorum ben. Şu bir gerçek Mehmetsiz bir Sivas Kayserinin gerisine düşer. Mehmet çok iyi bir futbolcudur. Ama mevcut kadroda bir yere koyamıyorum ben Mehmet i....

Erdal, sürpriz in sürprizliği kalmadı:). bjk de uğraşıyor bildiğim kadarıyla bizim sürprizimizle...Ne yazıkki Mayıs a kadar ödenmesi gereken 35 trilyon var. Uzun vadede değilse bile kısa vadede nakit sıkıntımız var. Dolayısıyla sürpriz transfer tersine sürpriz transfere bağlı....

ooooo fatih tekkkeeeeeeee..... tabi yattaraya bagli;)

AYYILDIZ
29.12.2008, 02:17
Yattara haberlerinin çıkması hiç iyi olmadı kamp başlayacak gerçekten böyle birşey varsa ne olacaksa en geç gelecek hafta belli olmalı transfer yapacaksakta bu hafta bitmeli bu iş çünkü kamp başladıktan sonra aldığımız oyuncunun bir faydası olmaz.Ayrıca Yattara'yı satıp Fatih'i almak gerçekten çok kötü bir hamle olur sağ açık boş kalır bu seferde forvette de yığılma meydana gelir.

Erdal
29.12.2008, 02:21
Haydi Allah rahatlık versin. Kim alınırsa alınsın takımdaki şu hava bozulmasın. Gerisi gelir inşallah. Yusuf da gelirse göreceksiniz çok faydalı olacak :)

Ümit Küçük
29.12.2008, 02:22
İyide ortayı kim yapacak. Bir Tayfun kalıyor orta yapabilen:)

aga yoksa satılacak süpriz hüseyinmi valla cenetliksin abim:Dhem faty papy var hem ceyhun var hem colman var hüseyin satılabilir söle 3 4 milyon euroya rus kara para aklayıcılarına satalım :D saka bi yana bu takıma fatihi alınca bence 10 numara transferi sart degil fatih gerek teknigi gerekse zekasıyla o pozisyonda cok rahat oynuyacak bir oyuncu eger o süpriz satılacak yatatra olursa trabzonspor fatihle birlikte alex da silva ve polonyalıyı alabilir alex da silva hem on numara hem sag acık oynayabiliyomus günebakısda yazıyodu

TSezgin61
29.12.2008, 02:24
bu arada samanyolunda mehmet yildiza teklif götürdügümüzü söylediler...

ayrica bu faty papyi bülent uygunda istemis ama Trabzon kaptigini söylemis...

Erdal DİLEK
29.12.2008, 02:24
2-3 önce başkan bi yerde açıklama yapmıştı ama unuttum o haberi nerde gördüğümü :s

Hafta arası haberlerde Sadri Başkanın bir demecinde süprizden bahsetti, bakalım ne getirecek bu süpriz.

Erdal abi ne zaman yaptı ya bu açıklamayı Sadri Başkan
bende burdan öğrendim ama hafta içi acıklamış

Mehmet Sarigül
29.12.2008, 02:27
"Yattara biz satmadık, Yattara ile ilgili devre arasında sezon sonunda teklif gelirse satabiliriz."

Mahmut Aksu

Haber 61.net

Ümit Küçük
29.12.2008, 02:32
bu arada hüseyin ntv de rıdvanla konusuyo cok begeniyorum rıdvanın yorumlarını adam cok akıllı

TSezgin61
29.12.2008, 02:40
sedat tunalinin üstü kapali bahsettigi futbolcu...

ROGER GUERREIRO.... http://de.youtube.com/watch?v=9jICUfeaOH4&feature=related

baska videolarida var... baya teknik bir futbolcu... insallah gelir bize...

AYYILDIZ
29.12.2008, 02:43
Ali Tandoğan bjk'den resmi olarak ayrıldı arkadaşlar Ersun Yanal'ın eski öğrencisi ve sağ bek acaba gündemimize gelecek mi merak ediyorum.

kalavara
29.12.2008, 02:50
arkadaşlar tam olarak bilemiyorum elbette ama birkaç denklemi bir araya getirdiğimde ara transferde yusuf haricinde başka bir çalışmamız yok gibi
1- ersun hocanın açıklamaları
2- başkanın söyledikleri (1 ya da 2 oyuncu için çalışacağız)
3- en öenmlisi a. ağaoğlunun kanal 1 de söylediği, şu an kesinlikle belirlenmiş bir isim yok zaten ts buna bütçe de ayırmadı en çok 1-1,5 milyon ki zaten 700 bin euro)...
açıkçası bu durumdan rahatsızım! yani oyuncu alınmayacak ya da alınamayacak gibi geliyor bana ki kuvvetle muhtemeldir!

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2008, 02:53
Ali Tandoğan bjk'den resmi olarak ayrıldı arkadaşlar Ersun Yanal'ın eski öğrencisi ve sağ bek acaba gündemimize gelecek mi merak ediyorum.

Serkanın arkasında eski günler he:)

Kulağa hoş geliyor...

Yasin Berber
29.12.2008, 02:57
İstanbul takımlarından ayrılasn futbolculara çöplük diyorlar ama bence ali tandoğan o çöplerin içinden değil teklif verseler güzel olur sağ kanatta rahat oynayabilir ucuz bir sağ bek alternatifimiz olur

Koray
29.12.2008, 03:19
Serkanın arkasında eski günler he:)

Kulağa hoş geliyor...

Ömer şaka yaptığını söyle...
Değilse kaç olm :D

zahido
29.12.2008, 03:48
...............

Anıl Caner
29.12.2008, 04:35
ali tandoğan Trabzonspor'da en son görmeyi isteyeceğim futbolculardan birisidir heralde.

OnOuR
29.12.2008, 04:44
Onuda almayız herhalde :D

Muhammet
29.12.2008, 04:53
Ali Tandoğan gitmez bu takıma bence. Son iki yılda da doğru dürüst oynadığı bir maç da yok.

erik
29.12.2008, 07:59
Brülsü getiremezmiyiz acaba.Kısa videolardan izlediğim mükemmel bir adam almışız.

Recep Alkan
29.12.2008, 08:00
hele şükür be kavuştuk mu şimdi bmn ye. hadi bakalım rast gelsin :D

EmrahYalçınalp
29.12.2008, 08:08

Feldkam bunun açıklamasını daha sonra "Basit bir Bayern taktiği" olarak yapmıştı. Şampiyonluk yolunda gardını düşürmek istediğin ve diş geçirebildiğin bir takımın oyuncusunu alıp onu zayıflatıyorsun. En kötü ihtimalle oyuncuya "milyon eurolara oynayacaktın, şimdi buzun üzerinde karın tokluğuna oynatıyorlar seni" mesajı veriyorsun. Google'da ilgili aramalarla bu beyan çıkacaktır muhtemelen.

* http://www.skyturk.tv/news.jsp?newsId=77401&c=3
--------
Bu arada Yusuf iyi topçudur ama alınırsa takımın havasını bozmaz umarım. Dışardan bakınca ve içerden adamı tanıyanlarla konuşunca biraz kafasına göre takılıp takımı çekip çevirme eğilimi olduğu sonucuna varılıyor.

Süleyman50
29.12.2008, 08:16
yönetim kesinlikle fedakarlık yapmalı ve takımı takviye etmeli çünkü kadromuz dar uzun lig maratonunda geniş kadro lazım...

Tekke
29.12.2008, 09:14
Hakikaten özlemiş BMN yi: ) Bu arada, takımın ahengini bozmak için YATTARA ve YUSUF haberleri şişirilerek veriliyor. Ama, Aragonesin KESİN istemediği, ALEX için keşke devreye girsek, sezon sonunda bonservisi elinde olacak. Onun haricinde, alınacak DEVRE arası adamı, muhakkak ligimizden olmalı ve direk 11 lik olmalı, başka adamı kadroyla harmanlayana kadar 2 maç kaybetsek şampiyonluk gider. Ama bazen de Szymek-Bobo-Nobre gibi HEMEN adapte olanlar bulunabiliyor.

2 transfer bekliyorum, maceraya gerek görmüyorum.

magicyattara
29.12.2008, 09:16

Yerinde tespitler.Tebrikler.
Dün akşam Hakan Şükür'ün ve Rıdvan Dilmen'in M.Yıldız hakkında ki iştahlarını gördükten sonra eğer transfer olayı varsa bu adamın kesinlikle transferini bitirirler.
Bize kalmaz yani.

Geçen yıl ki yarım kalan maç.1-0 öne geçtikten sonra inanın bu M.yıldız tek başına oyunu bizim kaleye yıktı.1 topları direkten döndü,1 top çizgiden çıkarıldı ve M.yıldızın pasıyla kaleciyle karşı karşıya kalan musanın vuruşunda top kaleciye çarpıp dışarı çıkmıştı.5 dakikada 3 pozisyon.Bu baskı değil midir.

arifemre
29.12.2008, 09:20
Yattarayı sattık diyelim yerine kimi alacaz önemli olan bu.
bence sağ açığı öyle böyle idare ederiz, barış memiş, serkan, isaac vs vs. o parayla sağ kanatta kaliteyi düşürüp, (ki yattara nın ilk yarı performansına göre pek düşmüş olmaz) o para ile aimar vari bir oyuncu ve iyi bir sol açık alsak fena olmaz :)
bence yattara nın olmadığı durumda bile en eksik yer sağ açık değil...

owenank
29.12.2008, 09:23
Forum acıldıktan sonra yazılanları okudum. Bir iki konuda yanlıs anlasılma olmus galiba.

Dun aksam Kanal 1 de Ahmet Ağaoglu, hem Yusuf hem de sol acık transferi hakkında bilgi verdi. Sol acık için 1.5 milyon dolar gibi bir rakamın ayrıldıgını, ama bu para ile takıma direkt katkı yapacak bir futbolcunun alınamıyacagını soyledi. Yönetim de zaten ancak bu paraya direkt katkı yapacak biri olursa alırız dusuncesinde.Direkt katkı yapacak bir sol acık için 6-7 milyon avrodan bahsetti. Ayrıca bu bilgileri bizzat baskanın kendisi ile yaptıgı gorusmeden anlattıgını soyledi.(Baskan ile bunları 1 gun once konusmus)

Bunun dısında, Yusuf için Ersun Yanalın goruslerini anlattı. Hocamızın Yusuf isteme sebebi için soyledilkeri bana da mantıklı geldi. 1. olarak, iç sahada, kapanan takımları acmak için gerekli bir oyuncu ihtiyacı. Yani oyunun sıkıstıgı, rakibin geriye yaslandıgı ozellikle son bolumlerde kullanılacak. 2. olarak da, deplasmanda, one gecilen maclarda, yine oyunun son bolumunde, ayagında top tutacak, pas alısverisini saglayacak ve oyunun temposunu dusurecek bir oyuncu ihtiyacı. Hiçibirinde Yusuf oyunun 90 dakikalık bolumu için dusunulmuyor. En fazla 30, bilemedin 45 dakikalık performanslar ki, bizim takımın temposunda, Yusuf bu dakikalardan fazla oynayamaz.

arifemre
29.12.2008, 09:34
aga yoksa satılacak süpriz hüseyinmi valla cenetliksin abim:Dhem faty papy var hem ceyhun var hem colman var hüseyin satılabilir söle 3 4 milyon euroya rus kara para aklayıcılarına satalım :D saka bi yana bu takıma fatihi alınca bence 10 numara transferi sart degil fatih gerek teknigi gerekse zekasıyla o pozisyonda cok rahat oynuyacak bir oyuncu eger o süpriz satılacak yatatra olursa trabzonspor fatihle birlikte alex da silva ve polonyalıyı alabilir alex da silva hem on numara hem sag acık oynayabiliyomus günebakısda yazıyodu

dün rıdvan-güntekin in programda hüseyin, mehmet yıldız konuktu.
turkcell süper lig de ilk yarıda en fazla top kazanan oyuncu kimmiş tahmin edinnn:)

erik
29.12.2008, 10:34
hüseyine bu sene laf söyleyenin dili çürür inanın ki.İnsaf bu sene hüseyin daha ne yapsın.Adam iyi de pas dağıtsa zaten bizde işi ne olur.Real madridte barcelonada olur.

poetricus
29.12.2008, 10:37
Dün Rıdvan - Güntekin'in programda Hüseyin, Mehmet Yıldız konuktu.
Turkcell Süper Lig'de ilk yarıda en fazla top kazanan oyuncu kimmiş, tahmin edin.
Keşke kazandığı topları ne yaptığından da bahsetseydiler.

Mehmet Fatih Yavuz
29.12.2008, 10:37
hüseyine bu sene laf söyleyenin dili çürür inanın ki.İnsaf bu sene hüseyin daha ne yapsın.Adam iyi de pas dağıtsa zaten bizde işi ne olur.Real madridte barcelonada olur.

Burası zaten çemişkezek tezekspor....

Bu ligdeki benzer oyuncular real madridde mi oynuyor?

Hüseyin bu sene ilk haftalarda çok iyiydi.
Sonra döndü normale.
Bildiğimiz standart hüseyin.

Selçuk da sakatlanıp formdan düşünce orta sahada üretken kimse kalmadı.
Mecburiyetten serkanı oraya sokmak zorunda kaldık.

Theo yu alabilsek çok çok iyi olurdu.
Ya da selçuk toparlanıp ön liberoda oynayabilir.
Ama toparlanırsa.

coolank
29.12.2008, 10:38

Üstadım müthişsin :):)

Şenol Altunsoy
29.12.2008, 10:42

E yani bravo dostum ancak bu şekilde hislere tercüman olunabilir

OfTS
29.12.2008, 11:18
Fode mansare alınmalı

Travelair
29.12.2008, 11:41
Gökhan Emreciksin'i istedik feybe almak üzere, Mehmet Yıldız'ı istedik gs peşinde (Sırf Sivasspor'u 2. yarıda rakip gördüğü için bence)

Genç yeteneklerden Abdülkadir Kayalı ve Sercan Yıldırım feybe yolunda. Orhan Şam'ın da peşinde feybe'nin olduğu iddia ediliyor

Devre arası neden bu kadar pasif kaldık? Hatırlatıyorum kadroları zaten güçlü daha da güçleniyor, bizim ise liderle aynı puanda bitirdiğimiz ilk yarıdaki avantajı ligin sonuna kadar korumamız gerek

BEYTEKİN61
29.12.2008, 11:50
http://anket.zaman.com.tr/formCr/sendAnket.do?anketID=393637426F7739373949413D
sadri başkan ve yattara ya oy atalım

Jester
29.12.2008, 12:02
Şu an maddi konular yüzünden kulüplerinden ayrılmaları söz konusu olan iki oyuncu var: Antalya'dan Uğur Kavuk ve Antep'ten Erman Özgür.

Bütçenin de sınırlı olduğu böyle bir dönemde her iki oyuncunun da çok doğru iki transfer olacağını düşünüyorum.

Hatta bütçe sorunu olmasa bile ben olsam bu iki oyuncuyu hiç düşünmez alırdım. (Tabii ki iyi bir solaçıkla beraber)

Umarım yönetimimiz bu arkadaşları atlamıyordur.

Birtan Karaman
29.12.2008, 12:03
Uzun bir aradan sonra yine hep beraber Transferleri tartışmak ne güzel . . .Allah bir daha ayırmasın:)
Ayrı kaldığımız günlerde neler yazıldı çizildi konuşacak çok sey var ama şu konuya değinmek istiyorum ,2 gündür fotomaç belçikanın genk takımının 10 numara Alex da silva konusunda görüşmelerin olduğunu söylüyor tanıyan bilen var mı bu adamı?

Alex Pazarlığı
29 Aralık 2008 09:26
Trabzonspor 10 numara arayışlarında sona doğru yaklaşıyor
Sambacıdan "Gelirim" yanıtını alan bordo-mavililer, 1.5 milyon euro isteyen Belçika kulübündenindirim bekliyor.

Trabzonspor 10 numara arayışlarında sona doğru yaklaşıyor. Bordo-mavililer, izleme komitesi başkanı Özkan Sümer'in önerdiği Genk takımının başarılı orta saha oyuncusu Alex da Silva'nın transferinde önemli aşama kaydetti. İlk olarak Brezilyalıoyuncu ile görüşen ve "Gelirim" yanıtını alan Trabzonspor yönetiminin hiç vakit kaybetmeden Belçika kulübünün kapısını çaldığı öne sürüldü.

Geri adım atabilir
Genk'li yöneticilerin yapılan görüşmede sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Alex da Silva için 1.5 milyon euro bonservis istediği belirtildi. Trabzon'un ise sambacı için 1 milyon euro önerdiği ve pazarlıkların sürdüğü öğrenildi. Bir kaç gün içinde sambacının transferinin netlik kazanacağı ifade edilirken, Genk'in fiyatta geri adım ihtimalinin yüksek olduğu iddia edildi.
Yılmaz ŞENOL

http://www.medyatrabzon.com/b2b/UYEISLEM/kaynaklogolar/fotomac.jpg

Birtan Karaman
29.12.2008, 12:04
"Yanal ile yemek yedik"

Bursaspor kaptanı Yusuf Şimşek, "Bugün Bursaspor'dayım, antrenmanlara başladık. Ama yarın nerede olacağım belli değil" dedi.
Yusuf Şimşek, Trabzonspor'a transfer olacağına ilişkin söylentilerle ilgili yöneltilen soruları yanıtlarken, "Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal beni yemeğe davet etti. Birlikte yemek yedik, transfer konusunu görüştük. Ardından her iki kulübün yöneticileri bu konuyu görüştü, ama henüz her şey bitmiş değil. İki kulübün yöneticileri temaslarını sürdürüyor, inşallah herkes için hayırlısı olur" dedi.
Her futbolcunun gönlünden şampiyonluk yaşamanın geçtiğini de belirten Yusuf Şimşek "Benim gönlümde de şampiyonluğa oynayan bir takımda futbol oynamak yatıyor. Ben de şampiyonluk kovalayan bir camiada olmak isterim. Ama dediğim gibi, önce iki kulübün anlaşması gerekiyor Trabzonspor'a transfer olmam için. Şu an için Bursa'dayım, ama yarın ne olur bilemem" diye konuştu.

28.12.2008

Kaynak : DHA

Birtan Karaman
29.12.2008, 12:04
Gençlere Hücum.
29 Aralık 2008 09:42
Bordo-Mavililer, Twente’de forma giyen Arnavutoviç ve Elia’ya da hayran kaldılar
Bordo-Mavililer, Twente’de forma giyen Arnavutoviç ve Elia’ya da hayran kaldılar
Trabzonspor Teknik Koordinatörü Özkan Sümer, gelecek sezon için futbolcu araştırmalarını sürdürürken, çok sayıda kaliteli futbolcuyla ilgili rapor tuttuğu belirtildi. Afrika, Güney Amerika ve Avrupa Kıtalarını karış karış araştırmaya başlayan Özkan Sümer’in Brezilya, Arjantin, Belçika, Almanya, İsviçre, Avusturya, Fransa’da birçok yeteneği keşfettiği kaydedildi. Sümer’in Hollanda’da da iki kaliteli ismi belirlediği dile getirildi. Bu isimlerin başında da Tuwente’de forma giyen 21 yaşındaki Eljero Elia ile birlikte 19 yaşındaki Marco Arnavutoviç olduğu belirtildi. Elia ve Arnavutoviç forvetin sağında ve solunda oynama özelliklerine sahip bulunuyorlar. Hollanda vatandaşı olan Eljero Elia’nın müthiş süratli, topla inanılmaz hareketli, çabuk, adam eksiltme, boş alanı hızla geçme açısından müthiş özellilere sahip olduğuna işaret edildi. Elia’nın ülkesinde Ümit ve A Milli Takımlarına da çağrıldığı dile getirildi.

Geleceğin Yıldızı Olacak
Eljero Elia’nın önemli sorununun 2011 yılına kadar sözleşmeli olması, fiyatının da 3-4 milyon Euro’yu geçmesi olarak gösteriliyor. Avusturya Milli Takımında da forma giyen 1.92’lik kanat oyuncusu Arnavutoviç’in durumunun ise çok daha uygun olduğuna işaret edildi. Uzun boyuna rağmen inanılmaz dengeli, kuvvetli, süratli, golcü ve orta yapma özelliklerine sahip olan 19 yaşındaki futbolcu şimdiden Avusturya Milli Takımının değişmezleri arasına girdiği ve gelecekte Avrupa’da isminden çokça söz ettireceğine dikkat çekiliyor. Arnavutoviç’in en önemli avantajının ise 30 Haziran 2009’da sözleşmesinin bitecek olması gösterildi. Özkan Sümer’in Elia ve Arnavutoviç’i izlemeye devam edeceği ve transferleri için uygun koşulların oluşması halinde hemen harekete geçileceği kaydedildi. Öte yandan aynı takımda oynayan Hollandalı Thoe Janssen’in de izlenmeye değer oyuncu olduğuna karar verildi.

http://www.medyatrabzon.com/b2b/UYEISLEM/kaynaklogolar/gunebakis.jpg

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2008, 12:05
Gökhan Emreciksin'i istedik feybe almak üzere, Mehmet Yıldız'ı istedik gs peşinde (Sırf Sivasspor'u 2. yarıda rakip gördüğü için bence)

Genç yeteneklerden Abdülkadir Kayalı ve Sercan Yıldırım feybe yolunda. Orhan Şam'ın da peşinde feybe'nin olduğu iddia ediliyor

Devre arası neden bu kadar pasif kaldık? Hatırlatıyorum kadroları zaten güçlü daha da güçleniyor, bizim ise liderle aynı puanda bitirdiğimiz ilk yarıdaki avantajı ligin sonuna kadar korumamız gerek

Hocam sağa Ali Tandoğan için ne dersiniz:)

Bu arada geç kalışımızın sebebi gene zor oyuncudan başlamak....Pahalı adamdan başlamak...

Birtan Karaman
29.12.2008, 12:09
Vargas Liste BaşıTarih: 29.12.2008 07:54:31 (1631 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/vargas_29122008.071227.jpg Transfer arayışlarını sürdüren Trabzonspor’da Belçika’nın Club Brugge takımında oynayan Venezualı Ronald Vargas’ın listede olduğu öğrenildi. Futbolcu izleme komitesi başkanı Özkan Sümer tarafından takip edilen 22 yaşındaki futbolcunun bir süre daha izleneceği ve gerekirse sezon sonunda gündeme gelebileceği belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde Belçika’ya giderek bu oyuncuyu takip eden Sümer’in yönetime sunduğu raporda Vargas’ın liste başı olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: TAKA Gazetesi

Birtan Karaman
29.12.2008, 12:11
Yusuf Şimşek olmazsa...Trabzonspor, ilk olarak 10 numara transferini bitirmek istiyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/44285_b.jpg

Bordo-Mavililer, Yusuf için 700 milyar veya para+takas yönünde son teklifini yaptığı Bursaspor’dan haber bekliyor.

Bursaspor, Yusuf için ağır şartlarında diretirse, Tabata için tekrar girişimler yapılırken, diğre yandan rota Avrupa’ya çevrilecek

BURSA YÜKSEK UÇUYOR
Trabzonspor’da ’10 numara’ harekatı. Bordo-Mavililer’in maliyeti ve erken uyumu nedeniyle orta alandaki sıkıntısını çözmeyi planladığı Bursaspor’lu Yusuf Şimşek için girişimlerini sürdürürken, B planını da şimdiden hazırlıyor. Bursaspor’a Yusuf’a karşılık, 700 milyar veya 400 milyarın yanında 1-2 futbolcuyu verebileceği yönünde son teklifini yapan Bordo-Mavililer, 1 milyon EURO’nın yanında Ferhat, Adnan, Barış ve Ergin’den 2’sini isteyen Yeşil-Beyazlı ekipten son sözünü söylemesini bekliyor.
GELMEK İSTİYORUM AMA..
Teknik direktör sorununu henüz çözemeyen ve Yusuf’un satılmasından dolayı taraftarın tepkisinden de çekinen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın gelecek hafta son kararını Trabzonspor’a bildirmesi bekleniyor. Yusuf’da dün yaptığı açıklamada, “Ersun hoca ile İstanbul’da yemek yedik ve transferi konuştu. Benden yana sorun yok. İki kulüp anlaşırsa, Trabzonspor gibi şampiyonluğa oynayan bir takımda oynamaktan mutluluk duyarım. Ama olmazsa Bursa’da yoluma devam ederim” dedi.
TABATA VE AVRUPA
Trabzonspor, ’10 numara’ transferinde Yusuf’u alamaması durumunda G.Antep’e Tabata için yeni bir teklif getirmeye hazırlandığı ifade edildi. Tabata için 2 milyon $’ın yanında 3 futbolcu önerecek olan Trabzonspor, G.Antep’in Brezilyalı yıldızı satmama kararlılığını sürdürmesi durumunda Özkan Sümer’in Avrupa raporundaki isimlere yönelmeyi düşündüğü belirtildi.

Salih Kara
29.12.2008, 12:19
Gençlere Hücum.
29 Aralık 2008 09:42
Trabzonspor Teknik Koordinatörü Özkan Sümer, gelecek sezon için futbolcu araştırmalarını sürdürürken, çok sayıda kaliteli futbolcuyla ilgili rapor tuttuğu belirtildi. Afrika, Güney Amerika ve Avrupa Kıtalarını karış karış araştırmaya başlayan Özkan Sümer’in Brezilya, Arjantin, Belçika, Almanya, İsviçre, Avusturya, Fransa’da birçok yeteneği keşfettiği kaydedildi. Sümer’in Hollanda’da da iki kaliteli ismi belirlediği dile getirildi. Bu isimlerin başında da Tuwente’de forma giyen 21 yaşındaki Eljero Elia ile birlikte 19 yaşındaki Marco Arnavutoviç olduğu belirtildi. Elia ve Arnavutoviç forvetin sağında ve solunda oynama özelliklerine sahip bulunuyorlar. Hollanda vatandaşı olan Eljero Elia’nın müthiş süratli, topla inanılmaz hareketli, çabuk, adam eksiltme, boş alanı hızla geçme açısından müthiş özellilere sahip olduğuna işaret edildi. Elia’nın ülkesinde Ümit ve A Milli Takımlarına da çağrıldığı dile getirildi.

Geleceğin Yıldızı Olacak
Eljero Elia’nın önemli sorununun 2011 yılına kadar sözleşmeli olması, fiyatının da 3-4 milyon Euro’yu geçmesi olarak gösteriliyor. Avusturya Milli Takımında da forma giyen 1.92’lik kanat oyuncusu Arnavutoviç’in durumunun ise çok daha uygun olduğuna işaret edildi. Uzun boyuna rağmen inanılmaz dengeli, kuvvetli, süratli, golcü ve orta yapma özelliklerine sahip olan 19 yaşındaki futbolcu şimdiden Avusturya Milli Takımının değişmezleri arasına girdiği ve gelecekte Avrupa’da isminden çokça söz ettireceğine dikkat çekiliyor. Arnavutoviç’in en önemli avantajının ise 30 Haziran 2009’da sözleşmesinin bitecek olması gösterildi. Özkan Sümer’in Elia ve Arnavutoviç’i izlemeye devam edeceği ve transferleri için uygun koşulların oluşması halinde hemen harekete geçileceği kaydedildi. Öte yandan aynı takımda oynayan Hollandalı Thoe Janssen’in de izlenmeye değer oyuncu olduğuna karar verildi.

http://www.medyatrabzon.com/b2b/UYEISLEM/kaynaklogolar/gunebakis.jpg

Arnavutoviç Austuryayla oynadığımızı milli maçta benimde dikkatimi çekmişti.2. yarı oyuna girmiş etkili olmuştu.Kanatta oynuyordu hatta yanılmıyorsam sol kanatta oynuyordu ama İbrahimoviçi andırıyordu.Özellikle bileklere hakimiyeti çok hoşuma gitmişti.Eğer alınırsa çok yararlı bir transfer olacağı kanaatindeyim.

Birtan Karaman
29.12.2008, 12:24
Eljero Elia İzlemenizi tavsiye ederim mutlaka;)
Özkan Sümer izlemiş yattara 2:)

Travelair
29.12.2008, 12:24
Hocam sağa Ali Tandoğan için ne dersiniz:)

Bu arada geç kalışımızın sebebi gene zor oyuncudan başlamak....Pahalı adamdan başlamak...

İstemem açıkçası ama gelirse de şaşırmam :(

Pirselimoğlu
29.12.2008, 12:25
Antalya kampı başladı ama transferde hiçbir gelişme yok geç kalıyoruzz..

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2008, 12:26
İstemem açıkçası ama gelirse de şaşırmam :(

Banada içimden öyle diyor sesler:)

Ba®ış
29.12.2008, 12:31
Ali Tandoğan gençlerbirliğinde ve denizli de oynarken ersun yanal la çalışmışmıydı?

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2008, 12:32
Ali Tandoğan gençlerbirliğinde ve denizli de oynarken ersun yanal la çalışmışmıydı?

Gençler'de çalıştı sadece bildiğim kadarıyla...

Proof
29.12.2008, 12:33

Hollanda'da kaldigim icin, ikisinide her hafta gorebilme imkanim var.
Elia, cok iyi sol acik, cok hizli, teknigi super. Yanliz talepleri cok. Basta Arsenal ve Ajax olmaz uzere cok takimin transfer listesinde.
Arnautovic santrafor, teknigi cok iyi, oynayis stili Ibrahimovic'i animsatiyor. Fazla forma sansi bulamiyor, transfer edilebilir bence.

alper*
29.12.2008, 12:34
Yusuf transferi ancak ve ancak bir kulübe transferi olduğunda iyi bir transfer sayılır.
Ayrıca Yusuf neden bu kadar bizde oynamak istiyor anlamadım.Şampiyon takımda oynamış olup tarihe geçmek istiyorsa önce kendi ücretinde fedakarlık yapsın bakalım.

Salih Kara
29.12.2008, 12:35
denizlide de çalışmıştı ama Sadri başkanın sene başında İstanbul kulüplerinden oyuncu almak için oyuncu almam.Alabilirsem Alex'i lincoln'ü alırım gibisinden bir açıklaması vardı.O yüzden bu transfer ihtimal vermiyorum.Kaldı ki Antalyasporlu Uğur kavuk tandoğandan daha kaliteli bir oyuncu.Alacaklarsa onu alsınlar.

Proof
29.12.2008, 12:47
Aslinda sadece Ozer Hurmaciyi alsak bize yeter. Takimin dengesini bozmazsin, Yetenekli, katki saglayabilecek bir oyuncu almis oluruz.

Proof
29.12.2008, 12:52
Yildiray bi ara gundemde vardi, o is ne oldu?

TSezgin61
29.12.2008, 12:53
özer hurmaci sol kanatda oynuyor galiba... sadece onu alsak aslinda tam yerinde olur...dogru

bu transfer dönemi biraz sessiz gececek gibi... hayirlisi

Hüseyin Kurt
29.12.2008, 12:55
sezon sonu o kadar aktif olan yönetim şuan neden durgun,anlayamadım?

ya hakkatten durgunlar,
yada gizli bir transfer peşindeler yine :)

Gürkan
29.12.2008, 12:55
fb nin belki doğru belki yanlış şöyle bir taktiği var. işine yarayacağı da alıyor işine yaramayacak ama rakibine yarayacak adamlarıda alıp yedek klübesınde veya kadroda tutuyor.

zisinoli
29.12.2008, 12:56
Tabata mutlaka alınmalı...

TSezgin61
29.12.2008, 12:57
peki fenerli alexi alsak nasil olur:)

zaten mutsuzmus;)

Volkan Albayrak
29.12.2008, 13:09
peki fenerli alexi alsak nasil olur:)

zaten mutsuzmus;)

istanbul ez,klerinin artığı alınmaz :)

TSezgin61
29.12.2008, 13:11
istanbul ez,klerinin artığı alınmaz :)

evet ali bilgin gibi, yada burak yilmaz gibi futbolcular alinmaz.

ama ilk 11 oynayanlar artikmi oluyor;)

tsmetu
29.12.2008, 13:15
Tabata diyorum bizim takıma çok ama çok yaralı olacağını sanıyorum

genç61
29.12.2008, 13:18
ya yusufu almısken konyadan veyselide alalım bari isimize yarar bide genclerbirliginden defans el sakayı alalım bide fenerden denizi aldıkmı super olur valla

ya yonetim guzel isler yapıyor ama bu yusuf olayını nereden cıkardılar baska adammı yok alıcak

vatandas61
29.12.2008, 13:19
biraz sakin beyler, aceleyle olacak is degil. Bu hafta birseyler olacak gibime geliyor. Kamp da basladi baslayacak, fazla sürmez.
Insallah iyi transferler yapariz, yönetime bu konuda güveniyorum.

Bilâl ÇOBAN
29.12.2008, 13:21
yönetim ve teknik ekibe güvenin diyorum, başka da birşey demiyorum. anlatmaya kalksak burada kimisi menajer oluveriyor, kimisi teknik direktör, kimisi yönetici...

İrfan KUMAŞ
29.12.2008, 13:24
yusufu almak,takıma,taraftara,tüm trabzona ve trabzonsporlulara hakarettir diye düşünüyorum

Bilâl ÇOBAN
29.12.2008, 13:26
senin böyle düşünmeni de Trabzonspor'u küçük görmek ve yönetim - teknik ekibe saygısızlık diye düşünüyorum...

Kubilay ŞAHİN
29.12.2008, 13:28
transfer transfer aslında içim hiç transferden yana değil ama yapalım daha iyi olur... orta saha konusunda yusuf olmassa acaba yıldıray olsa uyumlu olurmu diye sorayım size dedim...

_SeRKaN_
29.12.2008, 13:28
Trabzon'dan yattara açıklaması!

http://www.spor3.com/images/news/232398.jpg
Trabzonspor , Real Madrid Kulübü'nün Yattara'ya ile ilgili bir teklifin gelmediğini açıkladı.

29 Aralık 2008 Pazartesi 13:00

Sezon başında Gineli futbolcunun satışı için bir Katar kulübünden 10 milyon euro isteyen bordo mavili takımın Real Madrid'in teklif yapması durumunda bu fiyatta indirime gitmeyeceği öğrenildi. Ancak yönetim kurulu içinde şampiyonluk yarışı veren Trabzonspor'un hiç bir futbolcusunun satılmaması yönünde bir görüş olduğu da belirtildi.

Milliyet

Volkan Albayrak
29.12.2008, 13:30
evet ali bilgin gibi, yada burak yilmaz gibi futbolcular alinmaz.

ama ilk 11 oynayanlar artikmi oluyor;)

ben onu espri niyetiyle söyledim ama şu artık olayından vaz geçelim fb de yedek oyuncu bizim takıma çok yararlı olabileceği gibi ilk 11 de oynayan birisi bizim takımda işe yaramayabilir bu doku uyuşması gibi bir şey

Hüseyin Kurt
29.12.2008, 13:32
yusufu almak,takıma,taraftara,tüm trabzona ve trabzonsporlulara hakarettir diye düşünüyorum

bence yanlış düşünüyorsun irfan abi.

ersun hoca,yusuf'u kapalı defanslara karşı defansı açmak için yada önde olduğumuz maçlarda topun bizde kalması için kullanacak.
çok mantıklı.

maçı eğer rakip kaleye yıkmak istiyorsak,rakip kale önünde-cezasahası etrafında ayağında top tutabilen bir futbolcuya ihtiyacımız olacak.ersun hoca'nın taktiği bu;
topu ileri at,ayağında top tutabilen bir adamın olsun,o topla oyalanırken takım olarak rakip sahaya yayıl ve baskıyı kur.

bu taktik için ersun hoca'nın yusuf'u istemesi gayet normal.
ben olaya bu kadar radikal bakılmasını anlayamadım bir türlü.

Volkan Albayrak
29.12.2008, 13:37
yusuf bencede şu aşamada alınabilecek en ii alternatif tabi maliyeti az olmak koşluyla

Salih Kara
29.12.2008, 13:39
Engin Baytar için herhangi bir girişim var mı?

vatandas61
29.12.2008, 13:41
sezon basi alinabilecek oyuncular vardir, devre arasi alinabilecek oyuncular vardir. Yusuf kesinlikle sezon basi alinacak bir futbolcu degil adamin yasi gelmiste geciyor ama devre arasi icin iyi isabet olur, fazla para harcamadan tabi ki. Takima direk katki yapip ofansi güclendirebilir. Suanda kimse kolay kolay oyuncusunu vermiyor zaten, tr de alinabilecek en iyi yerli futbolcu.

Bir tane yabanci transferi mutlaka bekliyorum ama yönetimden.

Semih Kırsüleymanoğlu
29.12.2008, 14:08
bence yanlış düşünüyorsun irfan abi.

ersun hoca,yusuf'u kapalı defanslara karşı defansı açmak için yada önde olduğumuz maçlarda topun bizde kalması için kullanacak.
çok mantıklı.

maçı eğer rakip kaleye yıkmak istiyorsak,rakip kale önünde-cezasahası etrafında ayağında top tutabilen bir futbolcuya ihtiyacımız olacak.ersun hoca'nın taktiği bu;
topu ileri at,ayağında top tutabilen bir adamın olsun,o topla oyalanırken takım olarak rakip sahaya yayıl ve baskıyı kur.

bu taktik için ersun hoca'nın yusuf'u istemesi gayet normal.
ben olaya bu kadar radikal bakılmasını anlayamadım bir türlü.

Durumu böyle degerlendirmek gerek iste. Ersunun düsüncesini güzel tarif etmisin. Bence cok mantikli.
Bi engin baytar da topu rakip alanda tutmakda pek faydasi olmaz diye düsünüyorum. 2 kere adami gecerse 3 kere takilir!

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 14:11
ali tandoğan alınacak gibime geliyor. iyi bir sağ bek

TolgaTopçu61
29.12.2008, 14:13
ali tandoğan alınacak gibime geliyor. iyi bir sağ bek
ali tandogan da nerden cikti?
böyle bir oyuncuyu Trabzonspor da görmek istemem,hic sevmedigim bir oyuncu ve bence ona hic gerek yok...
Tayfun bile ondan iyidir...

Onur Akyüz
29.12.2008, 14:14
yusuf transferini Ersun Hoca istemişse bize ne düşer??

erik
29.12.2008, 14:16
sezon sonu o kadar aktif olan yönetim şuan neden durgun,anlayamadım?

ya hakkatten durgunlar,
yada gizli bir transfer peşindeler yine :)
Cevap:75 milyon Dolar borç.

TSezgin61
29.12.2008, 14:17
ya ali tandogani bir arkadas dedi. besiktastan ayrilmis belki ersun hoca onuda ister diye...

daha hicbirsey yok, kendi kendimize ortami geriyoruz

erik
29.12.2008, 14:17
Ali Tandoğan bu kulübün kapısından girmemeli.Eziktaştan bence bizim takımda oynayabilecek 2 oyuncu var gerisi faso fiso.Onlarda Holosko ve Delgado.

erik
29.12.2008, 14:19
ya yusufu almısken konyadan veyselide alalım bari isimize yarar bide genclerbirliginden defans el sakayı alalım bide fenerden denizi aldıkmı super olur valla

ya yonetim guzel isler yapıyor ama bu yusuf olayını nereden cıkardılar baska adammı yok alıcak
Yusuf olayını yönetim çıkarmadı.Ersun Hocamız çıkardı.Bende pek sıcak değilim ama Ahmet Ağaoğlunun açıklamalarını okuyunca içim rahatladı.

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 14:19
tayfun tandoğanın seviyesine gelmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım kolyeyle sahaya çıkan adam profesyonel değildir kardeşim. nabız yoklarlar merak etmeyin

Hüseyin Kurt
29.12.2008, 14:20
ali tandoğan bundan 3sene önce gelseydi kimse itiraz etmezdi eminim.zira o zamanlar en iyi sağ kanatlardan biriydi.yaptığı ortalar,kullandığı duran toplar gayet iyiydi.

ama şimdi gelse gelse anca kolbastı izlemeye gelir. :)

erik
29.12.2008, 14:21
tayfun tandoğanın seviyesine gelmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım kolyeyle sahaya çıkan adam profesyonel değildir kardeşim. nabız yoklarlar merak etmeyin
Tayfun Tandoğanın 40 katı daha iyi futbolcusudur buna emin ol.Elin kapı dışı edilmiş oyuncusunu övene kadar kendi oyuncumuza sahip çıkmayı bilmeliyiz önce.

Laz_61
Kayseri Fatih Ceylan ile yollarini ayiriyormus...aslinda iyi oyuncu sol tarafa düsünebilinir..

Ahmet Başkaya
arklar bence bir sol acık ile transfer bitecek yusuf olmazsa...

Salih Kara
29.12.2008, 14:23
Yusuf artı Engin Baytar alınsın devre arsı yeter.

Ahmet Başkaya
engin baytar bosta herhalde..

Anıl C
arkadaslar bence yusuf zorunlu bi transfer isteği
çünkü kulupte para yok 2-3 milyon euroluk transfer yapmak için
şuan türkiyede yusufun mevkisinde oynayıpta 700 bin ytl'ye transfer edilebilecek oyuncu da yok
eger yusuf gelirse iyi kotu bişeyler yapacağından eminim

erik
Yusuf artı Engin Baytar alınsın devre arsı yeter.
Hemfikiriz hocam.Özer alınmasın Engin alınsın bence de.

TolgaTopçu61
29.12.2008, 14:25
Kayseri Fatih Ceylan ile yollarini ayiriyormus...aslinda iyi oyuncu sol tarafa düsünebilinir..
yok daha neler...biz sampiyonluga oynuyoruz fatih ceylan ve ali tandogan gibi oyunculara ihtiyacimiz yoktur...fatih ceylan kayseri'de oynamiyor bizde mi oynayacak...

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 14:28
ibrahim yazıcı :

yusuf şuanda bizim futbolcumuz.trabzon yusufa sahip olmak istiyor.
talip olan takım gelecek bizim şartlarımıza uyacak ve
kulüp karlı çıkacaksa olacak.
sadri başkanla saygıma dayanan bişi söliyim yusufa verdiğimiz parayı verelim ve alalım gibi bişey söylediler
böyle bişey olmicak.
esnemede bulunabilirmisiniz sorusuna : yusuftan çok şey bekliyoruz tüm bursanın beklentisi var trabzon çıktı
bunu etik bulmuyorum.
ersun hocanın eski talebesiymiş.bize yusuf lazım yusuf orda oynamak istiyor deniyor.
yusuf futbol hayatının son senelerie gelmiş futbolcu şampiyonluk yarışında oynayan takımda olmak istiyor.
bunu hissettirdi bunu istemesi yeterli değil şartlar oluşur bursa karlı
çıkarsa o zaman konuşuruz.başka kulüplerde var antalyasporda istiyor yusuf antalyalı mesela.yusuf yıldız ben çok uğraşarak aldım.

MetiN08
29.12.2008, 14:29
SLM Arkadaslar,

Gecen Hafta burda (Almanya) Kardenizliler Gecesinde Adamin Biri, kendisini Trabzonspor Almanya Kordintörü diye taniti adi Ibrahim.... gerisini bilmiom. Öyle biri varmi Trabzonspor Yönetiminde? haberiniz varmi?

Asil BOMBA simdi geliyor, Bu ibrahim.... Mikrofonu aldi elline ve basladi Trabzonspor Hakkinda konusmaya (Stadyum, Formalar, HES.......). Sonra özel görüsme imkani oldu onunla bir kac abi sordu iste transfer ne olacak diye, adam dedi Fatihle anlasmisiz bile yani imzalamis bile 2hafta önce, sade Zenitle bir kac problem varmis, ben inanmadim bu adama size birsey varmi bu Konuda.

erik
29.12.2008, 14:30
İbrahim Yazıcı Bey sen istesende istemesende Yusuf bizim olacak.Hani Egemeni hatırlarmısınız.Nasıl acıtmıştı canınızı.Yusufta aynı şekilde acıtacak.

Reha
29.12.2008, 14:31
SLM Arkadaslar,

Gecen Hafta burda (Almanya) Kardenizliler Gecesinde Adamin Biri, kendisini Trabzonspor Almanya Kordintörü diye taniti adi Ibrahim.... gerisini bilmiom. Öyle biri varmi Trabzonspor Yönetiminde? haberiniz varmi?

Asil BOMBA simdi geliyor, Bu ibrahim.... Mikrofonu aldi elline ve basladi Trabzonspor Hakkinda konusmaya (Stadyum, Formalar, HES.......). Konu Transfere gelince kulaklarima inanamadim Adam diyoki Fatih Tekkeyle iki hafta önce anlasmisiz...... tabikii solonda herkes costu ve aciip Gaza geldik... Sizce Bu Adam bizi kandirdimi yoksa bi is´de IS varmi?

Güzel numara ....

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 14:32
mustafa denizli hoca değil bi kere bunu bilin. ali tandoğana 4 maç oynattı sonra kapı önüne koydular çağdaşta kadro dışı kaldı geldi aslanlar gibi oynadı avrupaya gitti.geçen gün bi programda çıktı dediki trde 3 büyük yok 4 büyük var trabzonsporda büyük bi kulüptür dedi. tandoğanda böyle bir kişiliğe sahip

Erdinç Dilek
29.12.2008, 14:33
fatih ceylan sakatlıktan çıktıktan sonra tekrar sakatlandı idmanda iyi bir oyuncu ama sakat sakat işimize yarar mı diye sormuyorum bile.ayrıca sol açık mutlaka alınmalı cale nin önünde oynayacak iyi bir adam cale nin hem yorulmasına hemde ileri çıkıp kaybettiği topları kazanmak isterken takati bittiği için faul yapıp kart görmesine engel olacaktır.

TSezgin61
SLM Arkadaslar,

Asil BOMBA simdi geliyor, Bu ibrahim.... Mikrofonu aldi elline ve basladi Trabzonspor Hakkinda konusmaya (Stadyum, Formalar, HES.......). Konu Transfere gelince kulaklarima inanamadim Adam diyoki Fatih Tekkeyle iki hafta önce anlasmisiz...... tabikii solonda herkes costu ve aciip Gaza geldik... Sizce Bu Adam bizi kandirdimi yoksa bi is´de IS varmi?

fatih tekkeyle sorun yok zaten... kulübü cok para istiyor...

Erdem Keser
Geçtiğimiz yaz döneminde de Yıldıray geliyordu zaten.

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 14:34
ibrahim yazıcı duygusal düşünüyor. bence yusuf yerine tabata derim ama :S

Travelair
29.12.2008, 14:44
SLM Arkadaslar,

Asil BOMBA simdi geliyor, Bu ibrahim.... Mikrofonu aldi elline ve basladi Trabzonspor Hakkinda konusmaya (Stadyum, Formalar, HES.......). Sonra özel görüsme imkani oldu onunla bir kac abi sordu iste transfer ne olacak diye, adam dedi Fatihle anlasmisiz bile yani imzalamis bile 2hafta önce, sade Zenitle bir kac problem varmis, ben inanmadim bu adama size birsey varmi bu Konuda.

Eğer aynı gece ise, gs'li Serkan Çalık (Trabzonlu) davetli olduğu gecede yuhlanmış. Çocuk terketmiş geceyi. Çok ayıpladım

Kasım Hilal
29.12.2008, 14:48
Önceliği sol açığa vermemiz lazım..
10 numara ondna sonra aranmalı..
Yusuf mükemmel olurdu ama önceden olsaydı..
Şu an oturmuş bir oyun kurgumuz var ve bunu bozmamak lazım..
Yusuf'un yerine Özer alınmalı ve yavaş yavaş monte edilmeli (Ceyhun gibi)..

Mehmet Fırat
29.12.2008, 14:49
Serkan, Tayfun, Song, gerekirse Giray'ı sağbek yapalım. Ama Ali Tandoğan'ı almayalım. ;)

Serdar A
29.12.2008, 14:51
SLM Arkadaslar,

Fatih Tekke kiralık olarak gelmeye sıcak bakıyor .

Bu sezon Zenith'in en çok gol atan futbolcusu . Gol/dakika oranında bütün rusyada en iyi sezon geçiren futbolculardan biri . Trabzon'a gelirse ve üst düzey katkı sağlayabilirse , takımda şampiyonlar ligi hedefini tutturabilirse yeniden Avrupanın bir çok önemli kulübünün gündemine gelecek .

Zenith ise Fatih Tekke'yi kiralamaya sıcak bakmıyor .

Reha
29.12.2008, 14:52
Brüls ün videosunu seyreden varmı? Ne gerek var Yusuf a bilmem neye? Al sana aslan gibi adam ; 1 gol 3 asist...İstediğimiz zaman gelebiliyor mu bu adam?

ULAS TARAKCI
29.12.2008, 14:56
SLM Arkadaslar,

Dogrudur,kendisi Almanya koordinatorudur.

Uluç
Brüls'ü abartmayalım.. Fizik olarak zayıf bir oyuncu.. Kendisini çok geliştirmesi lazım

MetiN08
Eğer aynı gece ise, gs'li Serkan Çalık (Trabzonlu) davetli olduğu gecede yuhlanmış. Çocuk terketmiş geceyi. Çok ayıpladım

Yok abi serkan yoktu gece... asil benim bilmek istedigim sey Trabzonsporda Almanya Koordinatörü diye bisey varmi? ismi de Ibrahim diye biri varmi?. yoksa bu adam salladimi? buldu bizim gibi kekleri....

Fatih
29.12.2008, 14:59
Ali Tandoğan sağ bek için alınırsa mevkisi sağbek olmayan ama sağbekte oynamak zorunda olan 3. futbolcumuz olur.

Sağ bek için en iyi tercih Orhan Şam.

ULAS TARAKCI
29.12.2008, 15:00
Yok abi serkan yoktu gece... asil benim bilmek istedigim sey Trabzonsporda Almanya Koordinatörü diye bisey varmi? ismi de Ibrahim diye biri varmi?. yoksa bu adam salladimi? buldu bizim gibi kekleri....
Trabzonspor un Almanya koordinatoru var,bahsettiginiz Ibrahim esmer,1.70 boylarinda ise haber dogrudur

theo
29.12.2008, 15:01
SLM Arkadaslar,

bizim yönetim sağ gösterip sol vurmayı seviyor...gökhan ünal transferini hatırlayın...

Tansu Onur Erdoğan
29.12.2008, 15:03
keske fatih gelse yaaaoff süper olurrr

Tansu Onur Erdoğan
29.12.2008, 15:03
sağ bek icin abdurrahman en iyi tercih olur bence

Hüseyin İlkin
29.12.2008, 15:19
Ali Tandoğan kimdir ? Ne iş yapar ? Serkan - Tayfun 'dan ne fazlası vardır ?

Mümkünse Trabzon il sınırına bile girmesin .