PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Mert
21.12.2008, 02:31
16 maça ve birçok hakem rezilliğine rağmen ilk yarıyı 34 puanla, gayet iyi bir puanla kapattık.
Bence yarı dönemde alınacak topçulara normalden çok daha fazla veriliyor.
Bu nedenle Yusuf olursa tahminim çok ucuza mal olacak.
Yedekliği de sıkıntı yapmayacaktır. 65'ten 70'den sonra girebilir ve yedek kulübesi için büyük bir güç olabilir.
Asla 2. Ceyhun olmaz, Yusuf çok daha yetenekli, uzun boylu, fizik gücü yüksek bir oyuncu...

Ben iyi bir sağ bek de almak gerektiğini düşünüyorum.
Orhan Şam ya da Uğur Kavuk yerli, iyi çözümler ancak yaşı ve defansın ortasında da oynayabilmesi açısından favorim Orhan.
Hacettepe'nin başkanı Of'lu, bu değerlendirilip bir Ümit Milli oyuncu daha takıma kazandırılabilir.

Para harcanaksa sol açığa harcanacaktır. Ki harcansın.
Bu takıma iyi bir sol açık da alınırsa ikinci yarı bu takımın tadından yenmez.

Özer Öztekin
21.12.2008, 02:44
Hürriyet'te gördüm...Bir taraftarımızın elindeki pankart: '' Sadri Başkan, ne Tabata ne Topuz, bize hakem al. Çünkü hakemler çok ucuz''

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 03:12
Bir sagbek, iki ortasaha (biri hücüma dönük, digeri solkanat icin)

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 03:19
Tabata....

Serdar A
21.12.2008, 03:46
Orhanı fenerde sitiyormuş.Biraz zor alırız hocam.Çünkü para biraz zor veririz biz bu dönemde.

fener ekonomik olarak çok mu rahat zannediyoruz . En az bizim kadar sıkıntı içindeler . Bu sezon hedefler tutmadı hedeflenen gelirlerinde altında kaldılar . Öte yandan maaş ödemeleride geçen seneye göre yükseldi .

Fener mali olarak durumu çok iyi olsaydı transferlerini çoktan bitirmişti . Şu an alındı denen oyuncularla bile bonservis pazarlıkları sürüyor . Takım Konya'ya maça giderken kafiledeki her bir yönetici bir başka Ankara takımının kapısını aşındırıyor .

oflu_ömer
21.12.2008, 04:02
oOoOoo Gustavo ColmanOoOoOoGustavo ColmanOOoO

NE RABATA NE YUSUF oOoOoo Gustavo ColmanOoOoOoGustavo ColmanOOoO

OYNAMAYIB VEYA ILK ONBIR DE SAHAYA CIKMADIGI BÜTÜN MACLARDA SEVDAMIZ PUAN KAYBETMISDIR (GERIYE DÖNÜN BIR BAKIN )oOoOoo Gustavo ColmanOoOoOoGustavo ColmanOOoO

SUAN TÜRKIYE SÜPER LIGIN DE BANA GÖRE EN IYI PAS YAPAN OYUNCU SANGI ÖLCEYI ELLER DE ÖYLEYDI BÖYLE OYUNCULARIN KIYMEDINI BIZ GEC ANLARIZ

oflu_ömer
21.12.2008, 04:05
Liderligimiz vatana millete hayirli olsun istambul kuklalari bakib bakib catlasin hadin usaklar vur oynasun:))))))) ben bu renkleri cok ama cok seviyorum bu renklere gönül verenleride

is_mail61
21.12.2008, 04:10
arkadaşlar hala colmana laf söyleyen varmı bence bu takımı toparlayan isim o çalımları hiç beklenmedik andaki pasları atak kesişleri bide birazdaha güçlü olsada ayağında topu saklasa harika olucak bu haliyle bile bence takıma en fazla fayda sağlayan isim ki siz onu önümüzdeki sene görün çok daha iyi olucağına inanıyorum satmayı düşünenide bi daha düşünmeye davet ediyorum

Mert
21.12.2008, 04:23
-------------Sylva---------------
Orhan---Song-----Egemen----Cale
------------Hüseyin--------------
------Selçuk-------Colman--------
Yattara----------------------Özer
--------Gökhan---Umut-----------

ErtuGrul
21.12.2008, 04:39
-------------Sylva---------------
Orhan---Song-----Egemen----Cale
------------Hüseyin--------------
------Selçuk-------Colman--------
Yattara----------------------Özer
--------Gökhan---Umut-----------
Usta 12 kisi olmus..

kikiemre61
21.12.2008, 04:45
yusuf gelmiş sanırm fotomac da yazıyodu bilmiyorum ne kadar dogrudur

Şahin_53
21.12.2008, 04:46
Oyun kurucumuz yok malesef hüseyine kaldık........

kalavara
21.12.2008, 04:54
son zamanlarda sık sık 12 kişilik kadorlar kuruyoruz nedense:)

ErtuGrul
21.12.2008, 04:55
Farabi hocam Denizlispor lu Roberts hakkinda ne dusunuyorsun?

Serdar A
21.12.2008, 05:01
Farabi hocam Denizlispor lu Roberts hakkinda ne dusunuyorsun?

Abi gündemimizde olmadığını biliyorum . Artık şu günlerde ilgileneceğimiz futbolcular iyice netleşti .

Genel olarakta bu sene Ağustos'unda transfer olmuş futbolcular ile ilgilenilmesini doğru bulmuyorum . Maliyetleri anormal boyutlara varabiliyor .

cngz
21.12.2008, 05:02
bir yabancı ve 2 yerli ile transferi kapatırız bana göre. ben sol kanat dışında direk 11de oynayacak oyuncu alınacağını sanmıyorum, başkan paradan bahsedip duruyor, bu da onu gösteriyor. alınacak yerliler sağlam alternatifler olarak, kulübe için alınacak. yusuf bunlardan birtanesi olabilir, sezon sonuna kadar idare etmesi açısından. colmanı satmak çözüm olmaz, iyi bir sol kanat alındığında colman asıl yerine geçecek ve performansı artacaktır. iyi bir colman ve iyi bir sol kanat demek, forvetin daha üretken olması demektir, yani forvette iyi oynayacaktır. orta saha ve forvetin iyi olması demek, topun ceza sahamızın dışında kalmasının yüzdesini artıracaktır, buda defansın ve kalenin ilk yarıya göre daha az tehkileye girecek olması demektir. zaten sol kanat alındığında cale daha rahatlayacak, oyundan düşmeyecek, hem ileri hem geri maç boyunca parçalıyor kendini orda. alınacak 2 yerli oyuncuda iyi bir alternatif olacaktır, bekide direk 11 de oynayacak topçular olur, bilinmez.

mehmet83
21.12.2008, 05:17
Farabi, yonetimle herhangi bir yakinligin varmi? Yani ilgilendigimiz oyuncular tam olarak kimler?

Serdar A
21.12.2008, 05:22
Farabi, yonetimle herhangi bir yakinligin varmi? Yani ilgilendigimiz oyuncular tam olarak kimler?

Hayır , yönetim ile her hangi bir bağım yok .

mehmet83
21.12.2008, 05:32
Ilgilenecegimiz futbolcular netlesti derken kimlerden bahsetmistim soyleyebilirmisin lutfen? Medyada adi gecen Ibrahim Akin, Engin, Ozer, Tabata, Yusuf. Bu 5 futbolcumu?

The Ciks
21.12.2008, 05:50
antudan sağlam bir hafiyelik.ozgur.unal (http://forum2007.antu.com/UyeBilgileri.aspx?uID=62043)sağlam kaynaktan duyum aldım özer ts ile aön protokol imzalamış...Ömer|14 (http://forum2007.antu.com/UyeBilgileri.aspx?uID=19547) lemi bile bize gelecegini sölüyorsa nasil ts ile imzalamis olsun ? ozgur.unal (http://forum2007.antu.com/UyeBilgileri.aspx?uID=62043)umarım yanılırım ama kaynak çok sağlam‚ ts li bir yöneticinin kardeşi (http://forum2007.antu.com/UyeBilgileri.aspx?uID=62043)

TSKara61
21.12.2008, 06:22
Boca Juniors'dan Chavez, gozden dusmus Neri Cardozo, Noir, ve Vargas.2 yil once Datolo hakkinda genis bir rapor yazmistim o zamanlar daha reservlerden yedeklere zor giriyordu simdi bugun Boca Junior'sun lokomotifi olarak oynuyor. Sartlar zorlanirsa kendiside dusunulmeli. Ayni sekilde Leandro Gracian'da oyle.

San Lorenzo'dan Cristian Ledesma.

Arsenal de Sarandi'den Alejandro Gomez ve Yacuzzi

Bu isimlere dikkat.

muratt
21.12.2008, 09:12
Cok iyi bir takim ruhu ve ahengi olustu bence su anda.. Yapilan transferlerin bu ahengi bozmamasi cok onemli.. Kas yapalim derken goz cikarmayalim sonra..

demirel
21.12.2008, 11:12
son zamanlarda sık sık 12 kişilik kadorlar kuruyoruz nedense:)
takım o kadar iyiki kesilecek adam bulamıyoruz sanırım

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 11:17
Yabancılar konusunda açıkcası sıkıntı yaşıyoruz...
Sylva tamam kaleyi dolduruyor ama istanbul b.b. maçı hariç hangi maçı çevirdi...
Ortalama maçlarda 3-4 pozisyon veriyoruz, biri auta çıksa birini kaleci kurtarsa, biri de gol oluyor...
Bence beklenen seviyeye henüz gelemedi... Ama kalede güven veriyor...
Cale, sene başındaki formunu mumla aratıyor... İleri çıktığında eli ayağına dolaşıyor...
Bir bek oyuncusu hiç mi orta yapamaz...
Song, sezonun ilk yarısında Egemen ile birlikte en iyileriydi... Yalnız dün 3 kere aynı şeyi yaptı Youla karşısına geliyor topu sağa koşu yoluna doğru atıyor, ileri vurmaya çalışıyor 3 pozisyonda da Youla ayak koydu top taça çıktı... Birgün o top taç yerine defansın arkasına sarkabilir...
Colman, tamam tekniği var pas atabildiğinde ayağa atıyor, oyunu zaman zaman açabiliyor ama son örnek dünkü maçta adam yürüyor ya, son pozisyon adam kaç metre gerisinden geldi topu ayağından aldı... Böyle sıkışık maçlarda gereksiz çok top kaybı yaptı ve hala bir adım ileriye taşıyamadı futbolunu... Bende hayalkırıklığı olarak kaldı...
Isaac, benim hala ümidim var... Kanatlarda değilde forvet arkasında oynadığında daha etkili oluyor...
Yattara, sirk topçusu olmaktan vazgeçmesi lazım... Dün bir pozisyonda sağ açıkta Serkan bomboş bekliyor, Yattara almış karşısına 3 kişiyi çalım atıcam, seyirciyi coşturucam sevdasında...

Yerlilerden bu ülkede alınabilecek toplansa 2-3 tane oyuncu var.
Onlarında maliyet katkı durumları tartışılır...
Gökhan'ın daha iyi olması için Mehmet Topuz düşünülebilir...
Ama Kayseri son haftalardaki çıkışı ile yukarıyı hedefliyor satmaya sıcak bakmaz...
Özer diyoruz, ama büyük bir maçı çevirebilecek ışığı hala göremedim...
Biraz kendisini göstermeye çalışıyor gibi geliyor bana...
Elimizdekilere baktığımızda açıkcası Selçuk benim hayalkırıklığım oldu...
İlk birkaç hafta en azından skora katkısı vardı... Ama ondan sonra bir İBB maçındaki golü dışında, oynadığı yer bakımından skora hiçbir katkısı olmadı...
Gökhan, Umut kim ne derse desin iyi bir ikili sadece Gökhan'ın kırılgan yapısından ve çabuk pes etme huyundan vazgeçmesi gerekiyor...
Barış içinde birkaç kelime söylemek isterim... Biraz geliştir be kendini çocuk. Yaşıtların dünya yıldızı oldu sen hala gölgene çalım atmaya çalışıyorsun... O bacaklarını biraz aç yürür gibi koşuyorsun...

Tevez Apo
21.12.2008, 11:20
Dünde görüldüki Bizim Ortasahada ayağında top tutup Pas atabilecek adam geçebilecek oyuncumuz malesef Yok colman bU görevin üstesinden gelemiyor ne yazıkki Hüseyini kesip Selçuk u onun yerine biraz daha geri alıp Orta yada Tabata alınmalı bence benim fikrim dışarıdan alacağımz oyuncunun nasıl olacağını iyi mi olacağını bilmemiz zor ama bildiğimiz bir oyuncu var Tabata Gözden kaçmaması lazım ... Sol ayaklı bi oyuncumuz yok buda büyük eksiklik Sol kanata da Hızlı orta yapabilen adam eksiltebilen bi oyuncu aldıkmı bizi kimse Tutamazz ama dediğim gibi öncelik kesinlikle Eski tabirle Bi 10 numaraaaaa .....

Gökhan KAN
21.12.2008, 11:21
Dünde görüldüki Bizim Ortasahada ayağında top tutup Pas atabilecek adam geçebilecek oyuncumuz malesef Yok colman bU görevin üstesinden gelemiyor ne yazıkki Hüseyini kesip Selçuk u onun yerine biraz daha geri alıp Orta yada Tabata alınmalı bence benim fikrim dışarıdan alacağımz oyuncunun nasıl olacağını iyi mi olacağını bilmemiz zor ama bildiğimiz bir oyuncu var Tabata Gözden kaçmaması lazım ... Sol ayaklı bi oyuncumuz yok buda büyük eksiklik Sol kanata da Hızlı orta yapabilen adam eksiltebilen bi oyuncu aldıkmı bizi kimse Tutamazz ama dediğim gibi öncelik kesinlikle Eski tabirle Bi 10 numaraaaaa .....
o dedigin 10 numara yusuf olacak galiba....

10 numara
21.12.2008, 11:22
Düsünüyorumda Hosny ve Ibrahim Akin ne mükemmel olurdu.

onay veriyorum :)

Tevez Apo
21.12.2008, 11:25
o dedigin 10 numara yusuf olacak galiba....

Yusuf Gerçekten de yetenekli iyi bi oyuncu ama kesinlikle bizim 10 numaramız olamaz Ceyhun (2) Olur ...

Gökhan KAN
21.12.2008, 11:27
Yusuf Gerçekten de yetenekli iyi bi oyuncu ama kesinlikle bizim 10 numaramız olamaz Ceyhun (2) Olur ...
yusuf sadece devre arasında maddi acıdan ucuz alınabilcek biri oldugu için alınıcaktır...tabata diyorlar ama onu alırsak sol kanata transfer yapmaya paramız kalmaz gibi geliyor....

KemaL_Ts
21.12.2008, 11:41
bencede yusuf olmaz. ayni ceyhun gibi 3 mac iyi oynar takimi bozar ve gönderilir. takim cöker. tabata daha dogru buluyorm. adam tam bir oyun kurucusu.

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 11:56
yönetimin düşüncesi, alınan gençlerle önümüzdeki 5 yılın takımını kurmaktı...
ee peki yusuf bu düşüncenin neresinde yer alıyor...
açıkcası, gömlek olmadı pantolon verelim gibi bişey...

Ali Yerlikaya
21.12.2008, 12:01

Sezon basinda hedef sampiyonluk degildide ondandir renktas, sezon basi gelicegin kadrosunu kurmakdi hedef suan ise sampiyonluk olarak hedef degisti.
Sahsen Yusuf a karsiyim, ama ucuza mal edilebilirse ilerliyen haftalarda maci kontrol altina amak icin iyi bi alternatif.
Bence oyundan cok sol acik cok muyum bi konu orda yapicagimiz bi hata bizi sampiyonlkdan hatta Avrupadan bile debilir bence.
Hayirlisi neyse o olsun ama devre arasi zten kisa oldugu icin ins en gec takimin antrenmanlara basladigi vakit tranferler takima katilmis olur.

EmreBir61
21.12.2008, 12:04

Takımda çok genç oyuncu var.Onların sadece maçlarla tecrübe kazanmasını bekleyemeyiz.Song var defanstaki oyunculara tecrübesini aktarıyor.Slyva var genç kalecilerimize aktarıyor.Yusufta ofans gücü bakımından tecrübesini aktarıcaktır.Ersun Hocanın bence amacı bu yusuf yedekte kalsa takımdaki ahengi pozitif yönde degiştirir.Genç oyuncularımız için çok yararlı bir transfer olur.

TSezgin61
21.12.2008, 12:04
yau sol acikta hic adam yokken kalkip baska yere almazlar umarim...

öncelik sol kanat!

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 12:06
Trabzon bu kadrosuyla zaten sezonu 3 veya 4. olarak bitirebilir...
Yusuf alıp bizi ilk 2'ye taşıyacak adam değil ki...
Hadi, Tabata olsa bu sene, olmadı seneye kafaya oynatır bizi...
Açıkcası tek eksiğimiz ortasahanın önü ve sol kanat değil, sol bek açıkcası yabancı kontenjanından oynuyor...

arifberkay
21.12.2008, 12:07
tabata ve ayarında bir adam lazım bize yusuf olmaz fayda getırmez

Onur Civelek61
21.12.2008, 12:09
Yusuf kendini bitirmiş bi oyuncu.Futbol hayatı biterken kendini futbola verdi.Yürüyerek adam geçebilen bi oyuncu.Gençliğinde koşmuyordu şimdi hiç koşmaz.Pasları çok iyi.Ama daha iyisini isterdim daha dirisini.Başkanımız ve Ersun hoca istemişse bize sus düşer.Gelirse başarılı olursa başımızın tacıdır...

turphan
21.12.2008, 12:12
Hüseyin bu formuyla ve bu kadroyla bence takımda kalmalı.Müthiş kesiciş oynuyor.
Dün Song bile söyledi." Kaptan tüm maç boyunca takıma inanılmaz katkı yapıyor" diye...

töre61
21.12.2008, 12:16
Boca Juniors'dan Chavez, gozden dusmus Neri Cardozo, Noir, ve Vargas.2 yil once Datolo hakkinda genis bir rapor yazmistim o zamanlar daha reservlerden yedeklere zor giriyordu simdi bugun Boca Junior'sun lokomotifi olarak oynuyor. Sartlar zorlanirsa kendiside dusunulmeli. Ayni sekilde Leandro Gracian'da oyle.

Bu isimlere dikkat.

verdiğin isimler gerçekten çok kaliteli ve büyük klüplerin listesinde olan futbolcular.en azından birisi bizde olsun isterdim özellikle de alejandro gomez.

Erdem Koltuk
21.12.2008, 12:21
2. Yarı en büyük transferimiz BARIŞ MEMİŞ olucak...Görüceksiniz....

Bayundur Han
21.12.2008, 12:28

Bu isimlere dikkat.

Artik eskisi gibi ucuz degil bu futbolcular. Saydigin kulupler oyle ucuza satmiyorlar. Boca Juniors, San Lorenzo bunlar buyuk kulupler. Arjantinde olmalari birseyi degistirmez. Trabzonsporun suanda oradan iyi futbolcu almaya gucu yetmez. Tabi imkanlar zorlanirsa belki birseyler olur. Ama nereye kadar zorlayacagiz? Boca Fernando Gagoyu 20 milyon euroya satan kulup. Satildiginda 20 yasindaydi. Oyle kolay degil bu kuluplerden ucuz topcu almak. Bizim elimiz gider daha dusuk kuluplerden bulup getirir.

MARVEL
21.12.2008, 12:32
Ee peki yusuf bu düşüncenin neresinde yer alıyor...
Açıkcası, gömlek olmadı pantolon verelim gibi bişey...

şampiyon olmak

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 12:36
yusuf u alınmasına karşıym tabata daha yararlı olur....

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 12:37
şampiyon olmak

birbirimizi kandırmayalım...

Onur Şeref
21.12.2008, 12:40
tabata işi hayal... transfer hakkı antepte almak için ilk önce anteple anlaşcaksın çünkü orda kiralık oynuyor sonrada sao paoloydu herhalde onu kiralık veren takım onunla anlaşılması gerekiyor o iş biraz yaş gibi görünüyor

Onur Şeref
21.12.2008, 12:40

takımın şampiyon olabilcegine inanmıyor musun ?

Onur Akyüz
21.12.2008, 12:41

peki sebep??

Erdem Koltuk
21.12.2008, 12:42

Song'u da bu yönetim aldı.Bütün maçlarda 90 dakika oynadı.Yaş olayına takılıp kalmayın.Yusuf kesinlikle çok yararlı olacak.

Onur Akyüz
21.12.2008, 12:43
bende yusufun faydalı olacagını düşünüyorum..en azından klübeden girip maç çevirebilecek biri..

Ersun Hoca da istiyorsa bize desteklemek düşer..

Samet KILIÇ
21.12.2008, 12:57
bakıcaz ersun hoca iyisini bilir inşallah dedigi gibi olur

Bülent Bayraktar
21.12.2008, 12:58
sezon başında yaşlı diye figo yu almayanlar işi bitmiş yusufu nasıl almaya çalışıyolar hayret ediyorum

Mert
21.12.2008, 13:00
Usta 12 kisi olmus..

gece 4:30 da yazınca böyle olmuş :(
Gökhan tek forvet olacak :)

ONUR BEKAR
21.12.2008, 13:05
sezon başında yaşlı diye figo yu almayanlar işi bitmiş yusufu nasıl almaya çalışıyolar hayret ediyorum

çok iyi bir hatırlatma kutluyorum

Abdülkadir Kılıç
21.12.2008, 13:05

Figo gelecek şehre alışacak, takıma alışacak,lige alışacak, hakemlere alışacak, oooooooooo ;ama Yusuf gelecek takır takır oynayacak.

ATSIZ
21.12.2008, 13:06
sol kanat,ofansif bir ön libero.bu kadar şu an takım ruhunu bozmamak şartıyla o da .diğer türlü her transfere karşıyım.........

Erdem Koltuk
Trabzon bu kadrosuyla zaten sezonu 3 veya 4. olarak bitirebilir...
Yusuf alıp bizi ilk 2'ye taşıyacak adam değil ki...
Hadi, Tabata olsa bu sene, olmadı seneye kafaya oynatır bizi...
Açıkcası tek eksiğimiz ortasahanın önü ve sol kanat değil, sol bek açıkcası yabancı kontenjanından oynuyor...

sen hangi takımlısın anlayamadım?nasıl yorumlar bunlar.Bu takım 3. veya 4. olur derken ne düşündün?

ONUR BEKAR
ya bu golcü meseleside önemli aslında şu paf takımındaki göksu a takımına alınamıyor mu adam hiç boş geçmedi bu haftada 4 gol birden attı

Samet KILIÇ
21.12.2008, 13:09
ya bu golcü meseleside önemli aslında şu paf takımındaki göksu a takımına alınamıyor mu adam hiç boş geçmedi bu haftada 4 gol birden attı

biraz daha pişsin sonra havaya girmesin sırası gelir onunda ;)

ATSIZ
21.12.2008, 13:10
evet göksu olmazsa karadenizsporda denenmeli bence de.....
canlı izledim bu son maçı,daha var ts de oynamasına bence de........

TSezgin61
21.12.2008, 13:11

yusufu hicbir sekilde istemiyorum...

ama yaklasimi yanlis buluyorum.

figo sonucta para icin gelecekti buraya. yabanci oldugundan maneviyat en son düsünecegi bir sey. figo bize gelseydi oynayacaginida sanmiyorum. alip parasini yatacakti... takimida bozacakti.

ama yusufu nekadar istemesemde, gelirse elinden geleni yapacagindan süphem yok. yani sonucta Türk oldugu icinde Trabzonsporun nasil bir takim oldugunu bilir. olayin ciddiyetini bilir. parasini alip yatma lüksü olmadigini bilir.

ha istemiyorum cünkü hem yasi gecmis, hemde kosmayan bir adam. özere hayir demezdim fener aski olmasaydi. amaaaaaaaaa.....

ÖNCELIK SOL KANAT!

KemaL_Ts
21.12.2008, 13:14
yok göksu yu almasinlar. hemen simaracakdir. baris misali. yavas yavas. önce Karadenizspor sonra a takim.

Arif Timurcioğlu
21.12.2008, 13:46
Yusuf bence ikinci ceyhun olur ama hoca istiyorsa saygı duymaktan başka birşey yapamayız. Sol açık mutlaka alınmalı.

biltrabzon
21.12.2008, 13:52
istanbul belediyeden tijikuzu alalim türkiye de ondan daha iyi ön libero yok.aurello dan bile daha teknik bir adam.hüseyin yada selcuk un yerine banko oynar.cok hirsli bir adam.

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 13:56
sen hangi takımlısın anlayamadım?nasıl yorumlar bunlar.Bu takım 3. veya 4. olur derken ne düşündün?

Trabzonspor'luluğumu kimseyle tartışacak değilim...
Takımın şu kadrosuyla şampiyon olacağına gerçekten inanıyor musunuz...
Takımda sol bek yok, sağ bek yok, oyun kurucu yok, sol açık yok...
Sadece mücadele ediyoruz...
Kendimizi uyutmayalım arkadaşlar...
Bu takıma eldekilerden çok daha iyi en az 2 oyuncu lazım...
Ancak o zaman şampiyon adayı oluruz, yoksa şu halimizde tatlı bir hayalden ötesi olmaz...

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 13:57
takımın şampiyon olabilcegine inanmıyor musun ?

Şu kadroyla sen inanabiliyor musun...

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 13:59
Song'u da bu yönetim aldı.Bütün maçlarda 90 dakika oynadı.Yaş olayına takılıp kalmayın.Yusuf kesinlikle çok yararlı olacak.

Song ile Yusuf'un profesyonelligini bir tutmuyorsundur umarım...
Yok eğer tutuyorsan...
Tamam sen haklısın...

Erdem Koltuk
21.12.2008, 14:01
Gençlerbirliği müthiş başladı maça.ve 100de100 bir penaltısını vermedi hakem Gençlerin...

Erdem Koltuk
21.12.2008, 14:03
Song ile Yusuf'un profesyonelligini bir tutmuyorsundur umarım...
Yok eğer tutuyorsan...
Tamam sen haklısın...

Sorun olarak yaşını söylemişsin.Profesyonellik olayını Ersun Hoca ayarlar merak etme.Yusuf yararlı olacak ve sen de buradan takdir edeceksin gör bak:)

Travelair
21.12.2008, 14:06
yok göksu yu almasinlar. hemen simaracakdir. baris misali. yavas yavas. önce Karadenizspor sonra a takim.

Şımarmaktan öte P.A.F. ligi ile Türkiye Süper Ligi arasında kalite ve mücadele gücü açısından büyük bir fark var. Bir de genç, güçsüz, tecrübesiz olduğunu, Süper Lig'in ağır idmanlarını almadığını, yaş grubunda değil artık abileriyle karşı karşıya oynayacağını düşünürsek direk adapte olabileceğini düşünmek için Avrupa çapında bir yetenek olması lazım. Ara takım bunun için var işte. Pişmeleri gerek

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 14:07
Sorun olarak yaşını söylemişsin.Profesyonellik olayını Ersun Hoca ayarlar merak etme.Yusuf yararlı olacak ve sen de buradan takdir edeceksin gör bak:)

Profesyonellik konusunu hoca ayarlar diyoruz, benimde dileğim o yönde ama...
Şu içinde bulunduğumuz durum pek öyle demiyor...
Yattara ve Barış'ta hiçbir gelişme yok... Her ikisi de kendi gölgesine çalım atmaya çalışıyor hala...
Yattara Ziya Doğan zamanında kat ve kat daha iyiydi...
Kesinlikle Ziya Doğan'ı savunmuyorum, tam tersi Ersun Yanal mantalitesini çok beğeniyorum...
En azından hücum futbolu oynuyoruz...
Ama Yattara gerçeği de ortada...
Dileğim daha genç, misal Tabata'nın alınması, olur ki Yusuf alınırsa senin dediğin gibi de yararlı olursa bende hiç gocunmadan takdir etmesini bilirim...

janlock
21.12.2008, 14:15
ben kesinlikle hayalci degilim ve takimin bu haliylede sampiyon olabilecegine inaniyorum,,ben bu sene takimimizdaki kazanma azmini hirsini gordukce inanilmaz mutlu oluyorum,,gokhan golunu atiyor trabzonspor amblemini opuyor,herkese susun diyor,,mac bitiyor 10-15 dakika taraftarla butunlesiyorlar,,ilk 11 in cogunun ilk defa birbiriyle oynamasina ragmen bu takim lider,biz daha neyin tartismasini yapiyoruzki?kim iyi oynuyor Allah askina?fener mi?besiktas mi?mehmet topal ve baris gelene kadar galatasarayida goruyorduk,,bizim tek rakibimiz galatasaraydir,,eger buyuk mac sendromumuzu atlatirsak bu sene ipi gogusleriz,,haa bu arada devre arasi transfer gerekli mi?genis kadro ve eksikleri giderme adina tabiki gerekli..yeni transferleri takima monte etmekte ersun hocanin isi.

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 14:26
Bu takım, mücadele ediyor - kabul, her zaman kazanmak için oynuyor - kabul
ama KAZANAMIYOR...
Misal, Bursa, Gaziantep (2), Sivas, Kayseri, Beşiktaş (2), Galatasaray...
Bu kadroyla ikinci yarı yukardaki 6 takımla oynayacağımız maçlardan 2 galibiyet alabiliriz...
Onlarda açıkcası Bursa ve Kayseri maçları olur...
Bir Galatasaray'ın 18'ini yazalım, birde bizim 18'i...
Bir onların raitingini, bir bizimkini...
Bırakın bu ben inanıyorumları...
Bu takım Gökdeniz, Yattara, Fatih Tekke, Lee Yong, Szymkowiak, Tolga Seyhan'lı dönemde şampiyon olamadı...
O zaman Cem Papila yapmadı, Federasyon yapmadı diyeceksiniz...
Bugünden farkı, sadece isimler...
Şu anki kadro ile 2. olursak büyük başarıdır...

Mahmut Baran
21.12.2008, 14:29
gençler - sivas maçı 0-0 kahenin topu direkten döndü :(

Emrah KabuL
21.12.2008, 14:34
Gökhan dünkü gibi oynamaya devam etsin forvet sıkıntısı çekmeyiz kaldı ki Umut ve Isaac de var. Ama bana göre bu takıma kesinlikle bir sol kanat şart. Oyun sıkıştığında sadece sağ kanattan atak yapabiliyoruz ve eğer bir sol kanat oyuncumuz olsa Yattara'nın performansıda 2 katına çıkar çünkü rakip takım biliyor Trabzonspor soldan gelemiyor o yüzden Yattara'nın tarafı adam kaynıyor.

Bence Erhan Küçük alınmalıdır sol açık ve forvette oynuyabiliyor.

Zafer Fidan
21.12.2008, 14:34
gençler - sivas maçı 0-0 kahenin topu direkten döndü :(

sivas 1:0 öne gecti :(

ali+61+26
21.12.2008, 14:40
yusuf şampiyonluk yasadımı bilmiyorum ama eğer yasamadıysa ve bize gelirse takımdaki havadan oda etkilenecek ve her mac süper tekniğiyle bize bir cok mac kazandıracaktır... ayrıca yası fazla dememliyiz tecrubeli adam desek daha iyi olur bnce....

keles76
21.12.2008, 14:40
yusuf gelirim demis lutfetmis adamlara bak ya yusufu bize lutuf gibi sunuyorlar bence yanal harbiden yusuftan bir sey bekliyor ve bu onun akli dengesinin sorgulanmasini gerektirir hadi Allah sonumuzu hayir etsin bakin sunuda soyleyeyim bu yusuf takimdada oynarsa defansta cannavaroyu kaleye buffonu koysaniz fayda etmez tamamen cepten yeriz adam kosmaktan aciz ayagina aldigi 10 topun yarisini kaptiriyor ayda yilda iki ara topu yapiyor onlarida mac ozetinde gorunce akilda kaliyor . Arkadaslar ne adamlar var o mevkide oynayan bize sunulan olasiliga bakin ayiptir kulup bence para harcamamak icin yanalin bu akil disi onereisini kabul etti ve hocayi gelecek tepkilerin onune atti.

BordoMavi Sevda
21.12.2008, 14:42
gençler attı 1-1

Eren Karaahmetoğlu
21.12.2008, 14:47
ya rakiplerimiz ve maçları diye bi başlık vardı nerde o ? ben de yazıcam maç hakkında bişiler ara transfer dönemine yazmak istemiyorum:)

Mahmut Baran
21.12.2008, 14:47
sıktı bu tabata muhabbeti. iyi oyuncu olabilir ama vereceğimiz paranın yarısı kadar etmeyecek kalitede bir topçu. almaya kalksak en az 3 milyon çıkar cebimizden buna değer mi kesinlikle HAYIR. onun göstereceği yararı yusuf hayli gösterir . yusufun alınması konusunada karşıyım ama kısa vadede en karlı tranferde yusuf olacaktır o ayrı mesele. tabata'nın fiyatı değerinin çok çok üzerinde kesinlikle karşıyım

Erdem Koltuk
21.12.2008, 14:49
ya rakiplerimiz ve maçları diye bi başlık vardı nerde o ? ben de yazıcam maç hakkında bişiler ara transfer dönemine yazmak istemiyorum:)

Birileri Kilit Kilit diye tutturmuştur herzamanki gibi kapanmıştır.Bende bulamadım.Açsan hemen 2. yorum Kilit olur.Kafama göre yazıyorum sağa sola:)

Gökhan KAN
21.12.2008, 14:50
rakiplerimizin macları http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007

AYYILDIZ
21.12.2008, 15:03
Mevcut kadroya 2 tane takviye şart Yusuf'u istemeyen arkadaşların endişelerine hak veriyorum ama Ersun Yanal'ın en iyi öğrencisidir kendisi burda kendini vererek oynayacaktır zaten Güveç Kurtarla Denizlispor'da yaşananlardan dolayı araları bozuktu.Ayrıca Ersun Yanal istiyorsa bir bildiği vardır tabata'ya falan 4 milyon euro gibi uçuk rakamlar verilmez.

Emirhan Makul
21.12.2008, 15:06
Yusuf 45 dakikalık topçu ya çok ağır adam bizde koşmayan basmayan patçalamayan adamın işi yok yusufu alarak intahar etmiş oluruz.

Mehmet Ç.
21.12.2008, 15:10
ARKADASLAR BU SEZONKI SORUNUMUZU YUSUF FAZLASIYLA CÖZER. HEM ERDUN HOCA ONU IYI TANIYOR NASIL KULLANACAGINI BILIR.

BEN BI YUSUF TRANSFERIYLE BIZIM 2. SEZONU ILK 2'DE BITIRECEGIMIZE INANIYORUM.

-----------------------TONY-----------------------
TAYFUN---------SONG--------EGEMEN---------CALE
----------------------SELCUK----------------------
YATTARA-----------------------------------SERKAN
-----------------------YUSUF----------------------
--------------GÖKHAN----------UMUT--------------

arkadaslar ben bu kadroyla iyi isler yapabilecegimize inaniyorum 2. yari

2. yari kesin barisi hazirlamaliyiz.

2009-10 sezonunda sadece baris konusulmali avrupa'da

IaILIpIeIRI
21.12.2008, 15:10
Mac 1-1..İns böle biter :(

Harun Karadeniz
21.12.2008, 15:11
engin baytarı almayında kimi alırsanız alın:S

Mehmet Ç.
21.12.2008, 15:11
colman bana göre tam bi fiasko, bize öyle oyuncular lazim degil. tello'yu mu örnek aliyor aceba?

Harun Karadeniz
21.12.2008, 15:14
colman bana göre tam bi fiasko, bize öyle oyuncular lazim degil. tello'yu mu örnek aliyor aceba?

colman gibi en son ne zamn bi oyuncun oldu

Mehmet Ç.
21.12.2008, 15:17
symkowiak, stepanov, yattara, lee,

Pirselimoğlu
21.12.2008, 15:19
colman iyi oyuncu ama cezayı hakediyor tam olrak hatırlamıyorum ama bir maçta baraj kurulurken dirseği geçrivermişti şimdide bu hareketi 3 . de çok fena toslayacak bi hakeme :)

Mehmet Ç.
21.12.2008, 15:21
gencler-sivas macini izliyor.

tek begendim troisi.

demirel
colmanı nasıl beğenmiyosunuz anlamış değilim, adam sahanın en iyilerindendi bence, top sıkıştığı anda oyunu uzun pasla acabiliyor,oyunu çok iyi okuyor, kendi sahamızdayken uzun topla atağa çıkarıyor, bence mükemmel,ama yaptığı centilmenlik dışı hareketleri bende tasvip etmiyorum

Ümit Küçük
yalnız genclerdeki djeta iyi adam avusturalyalıymıs baya canlı adam

Erkin Ekşi
21.12.2008, 15:28
atti sivas hemde nispet yaparcasina 61.dakikada.

Emre Emiroğlu
21.12.2008, 15:30

Colman mı fiyasko ? Sende futbol konusuyorsun öyle mi ? Peh !

Mahmut Baran
21.12.2008, 15:31
çizgiden çıkardı topu sivas

Mahmut Baran
21.12.2008, 15:31
derken direkten döndü :(

Tansu Onur Erdoğan
21.12.2008, 15:32
bize ronaldinho gelse ona bile bişey bulur bizim ts'li arkadaslar

Mahmut Baran
21.12.2008, 15:32
bu ne şanstır yaaaa boş kaleye giderken top direğe yönlenip çıktı

biltrabzon
21.12.2008, 15:33
bu hakem genclere golü attirmaz

Mahmut Baran
21.12.2008, 15:34
özür dilerim yanlış başlığa maç anlatımı yapıyorum :)

Pirselimoğlu
21.12.2008, 15:35
bize ronaldinho gelse ona bile bişey bulur bizim ts'li arkadaslar

:hırr:hırr :alkış: :D:D:D

demirel
21.12.2008, 15:36
bu arada sadri baskanın akşam gazetesinde iki tam sayfa röpartajı var ilgilenen olursa okusun

Berk
21.12.2008, 15:37
Antep 1-0 Bursa

Gol: Tabata

Emre Emiroğlu
21.12.2008, 15:41
Antep 1-0 Bursa

Gol: Tabata

:) komik ! ve yorumsuz.

O değilde ankarasporun yeniliyor olması diyecektim ki dk 88 1-1 oldu kötü oldu.. fenerle aynı puandaydılar..

Antalya yine son dakikalarda yedi ya.. Yazık bu takıma.

Muhammet
21.12.2008, 15:52
Tabata gol attıkça forumun seyri değişiyor. :)

powerts61
21.12.2008, 15:58
kahe çok iyi top indiriyo tek gözüme takılan o

OYılmaz
21.12.2008, 16:08
Başkanı zorlasak Hüseyinin yerine Juveden Sissokoyu alırmı maliyeti 11 kağıt :)

Tahsin Armutcu
21.12.2008, 16:19
bırı mehmet yıldıza TRABZONSPOR SADRI SENER MUZESINI gezdırsın

Eren Karaahmetoğlu
21.12.2008, 16:22
Bi an önce transfer yapmalıyız moralim düzelmeli:D liderlik şu eziklere gitti 1 aylıına :(

The_Storm
21.12.2008, 16:23
Engin Baytar Sivas maçında yedekti ama sahaya zürülmedi. Maç sonu ropörtajda gidecek gibi konuştu. Gençlerden gideceği belli gibi ama bize mi başka bir yere mi açık değil.

Gençler-Sivas maçının başında Petkoviç son adamı düşürdü. Çok açık bir penaltı ve kırmızı karttı. Ama "ligimizin marka değerinin artması için" Sivas'ın bir süre daha yarışta kalması lazım, hakem görmedi.

Sümeyye Şahin
21.12.2008, 16:25
varsın gitsin liderlik önemli olan ligin sonundaki liderlik daha 18 maç var biz şimdi sadri şenere bakalım en doğru şeyleri yapacağından adım gibi eminim tabata bu haftayı da boş geçmedi ben tabatada ısrarcıyım inşallah alınabilir

The_Storm
21.12.2008, 16:26
Mehmet Yıldız ancak yakacak odun olarak işe yarayabilir. Trabzon formasıyla düşünemiyorum.

jurietti
21.12.2008, 16:29
juventusdan nedvedı alalım takım ucar) sol sag orda fotvet defans ne varsa oynuyo

Mustafa Önder
21.12.2008, 16:29
Şerefsiz sivaslılar (taraftarları) İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırdılar maçta ...:(:(:(:(

bekir61
21.12.2008, 16:39
Şerefsiz sivaslılar (taraftarları) İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırdılar maçta ...:(:(:(:(

insallah hayatlari boyunca sampiyon olamazlar

James Troisi (20) yi alalim sol acikta oyniyabilir
teknik süper adamda
bi tarafta yattara diger tarafta Troisi
aralarina da Özer (22)
bu ikisini almak icin 5 milyon yeter de artar bile

yapilacak en iyi transferler bence...

Orhan_Gazi
21.12.2008, 16:39

cekirge bi sicrar iki sicrar ücüncüsünde kucagimiza ziplayacaklar
hic merak etme analarindan emdikleri burnundan getirecgiz varsin sevinsinler birak
su yaratiklari ya ezikbahcenin usaklari

Mustafa Önder
21.12.2008, 16:45
Tabatıcılar gene çoşacaklar gol atmış:D

Travelair
21.12.2008, 16:45
Engin Baytar Sivas maçında yedekti ama sahaya zürülmedi. Maç sonu ropörtajda gidecek gibi konuştu. Gençlerden gideceği belli gibi ama bize mi başka bir yere mi açık değil.

Gençler-Sivas maçının başında Petkoviç son adamı düşürdü. Çok açık bir penaltı ve kırmızı karttı. Ama "ligimizin marka değerinin artması için" Sivas'ın bir süre daha yarışta kalması lazım, hakem görmedi.

Bana öyle geliyor ki Bülent Uygun'un aklındadır Engin

Terzioğlu
21.12.2008, 16:46
Ufak bir kiyaslama yapalim:

Mehmet Yildiz = 11 Gol (5i Penaltidan), 5 Asist

Gökhan Ünal = 7 Gol, 7 Asist

Yani Mehmet Yildiz Penalti'siz Gökhan'dan az gol atti. Asist sayisida ondan az. Mehmet Yildiz'i simdi ne diye istiyor bazilarimiz anlamiyorum.

Eren Karaahmetoğlu
21.12.2008, 16:48
Ufak bir kiyaslama yapalim:

Mehmet Yildiz = 11 Gol (5i Penaltidan), 5 Asist

Gökhan Ünal = 7 Gol, 7 Asist

Yani Mehmet Yildiz Penalti'siz Gökhan'dan az gol atti. Asist sayisida ondan az. Mehmet Yildiz'i simdi ne diye istiyor bazilarimiz anlamiyorum.

Bence o mehmet yıldız gerek futbolda gerek kişilik olarak Gökhan'ın tırnaı olamaz.

Mustafa Önder
21.12.2008, 16:51
Bence o mehmet yıldız gerek futbolda gerek kişilik olarak Gökhan'ın tırnaı olamaz.

Kıyaslamaya da gelmez. Gökhan kat kat üstün bir golcü Mehmet'ten. Sivasspor da tüm paslar Mehmet'e geliyor. Biz çift forvet oynuyoruz birde.

Terzioğlu
21.12.2008, 16:53
Yanlis anlamayin kiyaslamak falan istemedim. Sadece bazi arkadaslarimizi aydinlatmak istedim. Zaten bana göre bu iki oyuncuyu kiyaslamak bile hata olur. Mehmet Yildiz Gökhan'in yarisi olamaz.

Mehmet Fırat
Bu Kahe; gol vuruşlarında beceriksiz ama çok iyi hava hakimiyeti var. Havadan atılan topların neredeyse hepsini arkadaşlarına indirmeyi başardı.

Cihad Varlı
Tabata bugünde attı 1 tane..
Gol sayısını 8'e çıkardı .

Uzunoğlu
21.12.2008, 16:54
Yanlis anlamayin kiyaslamak falan istemedim. Sadece bazi arkadaslarimizi aydinlatmak istedim. Zaten bana göre bu iki oyuncuyu kiyaslamak bile hata olur. Mehmet Yildiz Gökhan'in yarisi olamaz.

Mehmet Yıldız denen insan görünümlü mahlukat futbolcu olmadan önce adam olsun :)

Erdal DİLEK
21.12.2008, 16:55
tecrübe istiyorum, bırakalım baytarı maytarı, falan

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 16:57
Gökhan'in yaninda Umut'un yerine Isaac oynasa, Gökhan su an 7 degil 17 gol atmisdi.

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 17:00
Sezer Öztürk, Özer Hurmaci ve Tabata'i alalim ve tek forvet oynayalim.

Emirhan Makul
21.12.2008, 17:06
Tabatayı al başkan bunu yapabilirsin.

Mehmet Fırat
21.12.2008, 17:07
Tabata'yı alma başkan. Gerek yok. :)

hüseyin1975
21.12.2008, 17:08
Sivasda bizde oynayacak oyuncu yok gibi. Belki Mehmet oynayabilir cünkü topu iyi tutuyor ve takimin geriden gelmesini sagliyor.
Genclerden yanlizca Troisi ve Mehmet Nasi begeniyorum. Engin kendine oynayan gereksiz birisi.

asilhamsi
21.12.2008, 17:13
belki tekrar olacak ama alınmaları gayet mümkün murat ceylan,erhan küçük ve sezer öztürk çok çok iyi olur..

Üç oyuncu da hem takım oyuncusu hemde yetenekli.Barış beklediğim çıkışı yavaş yavaş yapacak ve ikinci yarı takımda yer bulacak gibi..Ayrıca isac ve ceyhunda biraz daha süre alırlarsa çok ciddi alternatif olurlar(bence isac 11 de oynamalı)
Birde kadro yapayım bari:

--------------------tony-------------
serkan----song------egemen-------cale
----------selçuk-----murat ceylan------
yattara----------colman------------sezer
-----------gökhan---------------------

onur
tayfun
giray
hüseyin
ceyhun
erhan küçük
barış
umut
isac

Sunny53
21.12.2008, 17:15
Dostlar sivas'tan bize gelecek topçu göremiyorum ikincisi sivasın eti ne butu ne
istanbulun bize karşı öne sürdügü bir piyon
yani Birinci Dünya Savaşında İtilaf devletleri nasıl ermenileri kullandılarsa
şimdi de istanbul dükalıgı aynı işi sivassporla yapıyor ama maçaları yemez
transfer yapmaya paraları bile yok
bizim var ve ikinci yarı sivasspor ligi ilk 5 içinde bile bitiremeyecek herkesle iddaaya girerim

Samet Yildirim
21.12.2008, 17:18
Yusufu isteyen birisi olarak hocamizin yaptigi aciklamalari begendim sevindim..

bugün siassporu izledim...mehmet yildiz hakkinda son grüsümü söylüyorum bu adam bizde oynayamaz...daha öncede öyle diyordum simdi de öyle diorum...

Gökhan ÜNAL 5 videz üstün..

engin baytar degil TS a karadenizspora almam...

Emirhan Makul
21.12.2008, 17:21
Fatih tekke+Özer hurmacı+Engin baytar+Mehmet yıldız+mehmet topuz+yıldıray baştürk+caner erkin=Bu futbolcular Trabzonspor'a alınmayacak bunlar hakkında yorum yapmaya gerek yok.

demirel
21.12.2008, 17:22
ya ne yusufu ya napacaz biz yusufu alınırsa ancak yedek olur baska bişi olmaz

jurietti
21.12.2008, 17:23
tabatayı ıstemıyodum daha ıyısı alınır dıye ama yusufu duydukdan sonra tabatanın alınması taraftarıyım yusuf toplara vuramıyo gol atacak on numara lazım bıze sdc ara pasları atacak degıl

Jester
21.12.2008, 17:24
Burada yazan arkadaşlara Yusuf + Engin Baytar + Sivasspor hakkında fazla atıp tutmamalarını öneririm.

Gelişmeler şu an için bize en yakın iki oyuncunun Yusuf ve Engin olduğunu gösteriyor. (Kendileri benim ilk tercihlerim değil).

Bir de bugün Sivasspor'u izleyen biri olarak şunu söyliyim, eğer M. Yıldız'ı satmazlarsa bu ligi sonuna kadar zorlarlar. Her hattıyla son derece oturmuş ve gayet iyi oyuncuları olan bir takım.

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 17:24
H.Sükür'ü degil Hami'yi alirim diyen baskan Sadri Sener Yusuf'u alirmi?

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 17:25
tabata yine gol atmış alalım şu adamı yaaa:D

demirel
21.12.2008, 17:26
ya bu ligden birini almasınlar, bir liralık adamı 5 liraya satarlar

Emirhan Makul
21.12.2008, 17:27
H.Sükür'ü degil Hami'yi alirim diyen baskan Sadri Sener Yusuf'u alirmi?

Almaz bakın bu bir oyun ben hissediyorum sağ gösterip sol vuracaklar.

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 17:28
bencede yusufu almaz sadri başkan(içimden de inşallah almaz geçiyor):...

Gökhan KAN
21.12.2008, 17:31
bencede yusufu almaz sadri başkan(içimden de inşallah almaz geçiyor):...
adamlar konusmus yusuf hakkında bursayla zaman istemisler satarsalar demekki bizimkiler alacak....

Emirhan Makul
21.12.2008, 17:37
Tabata varsa Coşkun var!

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_1e_Tabata004.jpg

Engin Koltuk
21.12.2008, 17:40
Burada yazan arkadaşlara Yusuf + Engin Baytar + Sivasspor hakkında fazla atıp tutmamalarını öneririm.

Gelişmeler şu an için bize en yakın iki oyuncunun Yusuf ve Engin olduğunu gösteriyor. (Kendileri benim ilk tercihlerim değil).

Bir de bugün Sivasspor'u izleyen biri olarak şunu söyliyim, eğer M. Yıldız'ı satmazlarsa bu ligi sonuna kadar zorlarlar. Her hattıyla son derece oturmuş ve gayet iyi oyuncuları olan bir takım.

Farklı maçları izlemiş olmayalım diye soruyorum Gençlerbirliği- Sivas maçını mı izledin?
Çünkü ben bu maçta 2 tane gol olan şutu dışında pozisyonu olmayan ve kalesinde 5 net gol pozisyonu veren bir Sivasspor gördüm.

Engin Baytar oynamadı bugün. Gençler defterini kapatmış. Acaba bize mi geliyor?

kemaLAZ61
21.12.2008, 17:41
Mehmet Yildiz gibi dangalak adama bordo mavi formayi hayatta yakistiramam!

Bugün Genclerbirliginin macina baktimda Troisi gercekten cok göze carpti. Sol kanat icin ilac gibi olur. Cok hizli oyuncu ve üstelik teknigide cok süper. Bu adami kacirmamamiz lazim.

Ayrica Gaziantep'ten Tabata son haftalarda cok üstün bir performans gösteriyor. Asist olsun, gol olsun adam tam bir 10 numara. Yani bizim isimize cok yarayacaktir.

Özer Hurmaci'ya gelince, Özer zaten kendisi diyor; kücüklügünden beri hayali bordo mavili formayi giymek. Melih Gökcek belki Özer'i Fenere vermek istiyor fakat Melih Gökcegin demesiyle olmuyor. Ilk önce söz oyuncuda. Özerde kesinlikle bizi tercih edecektir. Özer konusunda tek sorun bonservis oldugunu düsünüyorum. Bu problemde cözüldünmü Trabzonspora uzun yillar hizmet edecek yildiz bir futbolcu gelecegini düsünüyorum.

Gökhan Emreciksin, Engin Baytar. Bunlarda Trabzon asilli genc yetenekler fakat bunlarin pesindede büyük takimlar var. Elimizi cabuk tutarsak bu iki genc yetenekde Trabzonsporda oynayabilir.

Bu saydigim oyunculardan en az 2'sini simdiki transfer periodunda almamiz lazim. Digerleri ise sezon sonunda haalledilebilir.

Samet Yildirim
21.12.2008, 17:42
Farklı maçları izlemiş olmayalım diye soruyorum Gençlerbirliği- Sivas maçını mı izledin?
Çünkü ben bu maçta 2 tane gol olan şutu dışında pozisyonu olmayan ve kalesinde 5 net gol pozisyonu veren bir Sivasspor gördüm.

Engin Baytar oynamadı bugün. Gençler defterini kapatmış. Acaba bize mi geliyor?

Genclerbirligi neden iyi oynadigi beli oda engin baytar olmadigi icin...tek basina takimi dagitiyordu...engin baytari almaz TS bence..

serkanholep
21.12.2008, 17:42
yıldıray stutgartta yedek alınamazmı

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 17:43
Tabata varsa Coşkun var!

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_1e_Tabata004.jpg

alalım bu adamı!!!!!!!!!!!!!!!:D

Sunny53
21.12.2008, 17:45

Engin Baytar oynamadı bugün. Gençler defterini kapatmış. Acaba bize mi geliyor?Sonuna kadar katılıyorum oynamadan maç kazandılar
gençlerin penaltısı verilmedi bir topu kaleden çıkardılar
bir top direkten döndü ve 1-2
sivastan birşey olmaz onlarda biliyorlar bunu
bize karşı heves alıyorlar ama unuttukları birşey var BİZİM PARAMIZ VAR!!!!
onların bir mehmet yıldız denen biraz recep ivedik biraz mandıra öküzü bir futbolcuları var :D

Murat Erdem
21.12.2008, 17:45
alalım bu adamı!!!!!!!!!!!!!!!:d

anladık uşağım yeter daa !!!!!! 1000.kez yazdın...

mashal61
21.12.2008, 17:51
Madem Yusuf alınacak Brezilya'ya ne diye gitti Özkan sümer? Böyle saçma şey olmaz. Ersun hocanın açıklamalarını dinledim. Ama bence Yusuf alınmaz. Alınacaksa da ortada bir yanlış var. Bir futbolcuyla ilgileniyorsan bu açık açık söylenmezki.

okg_53
21.12.2008, 17:51
Yarından itibaren transfer haberleri(dedikoduları) gelmeye başlar.Bizim yönetimin adeti değil transfer döneminde trsnfer yapmak.Transfer dönemi başlamadan işi hallederler.Almazlarsada canları sağolsun.

demirel
21.12.2008, 17:56
Ya antiysyuf diyorum bişi demiyorum,ama sunu unutmamak lasım bir yabancı alınca isaac oyuna giremiyecek, iki yabancı asla alınmaz zaten

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 18:05
Büyük süprizlere hazir olun,...gelenler olabilecegi gibi, gidenlerde olabilir!

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 18:06
5 ocakta başlayırdu demi transfer dönemi?

Ali Tunahan Güllü
21.12.2008, 18:06

bu hise nerden kapıldın acaba yinemi kaynaklar?:)

Cafer Bulur
21.12.2008, 18:08
Kaynak ve duyumlar nereden?
Seninkisi bence popülist bir yaklasim.Gidenler elbette olacaktir ama bu oyuncular kanimca ilk de sürekli oynayan oyunculardan olmaz.

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 18:11
His degil, sadece düz mantik...

Birtan Karaman
21.12.2008, 18:16
Bu gün attığı golden Antep başkanın ben bu işi zevk için yapıyorum satmayacağım demesinden sonra kesinleşen net bir şey var;
Tabata 1 sezon daha Antepspor'da Kalacak.

Erdal
21.12.2008, 18:16
His degil, sadece düz mantik...

Benzer mantık bende de zaman zaman oluşuyor. Sordum gündemde değil dendi. Ayrıca Yattara'nın son 2 haftası düşünülünce mantık düz değil hocam:)....

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 18:21
Transferin gündemi Türkiye'de cok cabuk degisiyor renkdasim.

mhayri
21.12.2008, 18:24
Yusuf 6 aylığına iyi bir tercih , en azından kenardan girecek bir
oyuncumuz olur...
Ve yabancı konusunda hiç ümidim yok devre arası için...
Siz olsanız yeni kurulmuş bir takıma devre arasında 3-5 transfer yapar mıydınız...
Ben yapmazdım.Üstelik elimizde patlama ihtimali çok fazla bir transfer olacağı için
önümüzdeki senenin kontenjanını da kapatmak ahmaklık olur ....
Bırakalım 2 yerli ile bu defter kapatılsın...
şampiyonluk içinse hala çok fazla kredizi var bu kadronun...
Germeyelim, kasmayalım...
Rahat bırakalım kendimizi, beklentileri büyütmeyelim dostlar , henüz hakemleri de yenecek kadro
sahibi değiliz ve bu iş devre arasında da olmaz...Seneye inşallah...

Harun Karadeniz
21.12.2008, 18:24
habu yusuf işi nerden çıktı anlamadım yaaa

Murat Erdem
21.12.2008, 18:38
Benzer mantık bende de zaman zaman oluşuyor. Sordum gündemde değil dendi. Ayrıca Yattara'nın son 2 haftası düşünülünce mantık düz değil hocam:)....
Malum, bizden topçu alan Rusya'da şampiyon oluyor. Bende önümüzdeki günlerde kapımızı çalacak Rus misafirler bekliyorum.

Erdem Koltuk
21.12.2008, 18:39
Yusuf'a karşı olmak ne demek.Bunu anlamıyorum.
1 ay sonra formamızı giyicek, Trabzonspor için ter dökecek.
Ersun Yanal istemiş.Sadri başkan onay verip almışsa, size ne oluyo beyler.Yusuf burayı takip ediyorsa morali bozulacak.
Eminim "Yusuf nerden çıktı be.Yusuf ne yaaa.Yusuf ne alaka beee" diyenler, Yusuf 4-5 çalım atıp Gökhana goller attırdıktan sonra buralara Yusuf u öven yazılar yazıcaklar.
Yorum yaparken biraz saygılı ve mantıklı yapın.

Gökhan KAN
21.12.2008, 18:44
Ersun Yanal istemiş.Sadri başkan onay verip almışsa, size ne oluyo beyler.Yusuf burayı takip ediyorsa morali bozulacak.
Eminim "Yusuf nerden çıktı be.Yusuf ne yaaa.Yusuf ne alaka beee" diyenler, Yusuf 4-5 çalım atıp Gökhana goller attırdıktan sonra buralara Yusuf u öven yazılar yazıcaklar.
sana katılıyorum.....

Erdal
21.12.2008, 18:45
Bu arada Yıldıray söz konusu olduğunda forum yıkılıyor. Yusuf a burun kıvrılıyor. Bana biraz çifte standart gibi geldi. Ben bt tip transferlere normalde karşıyım. Ama bu olağanüstü dönem...Yusuf dün oynadığımız türen maçlarda iyi bir silahtır.

kikiemre61
21.12.2008, 18:47

dogru bi yaklaşım:alkış:

Pirselimoğlu
21.12.2008, 18:52
ismail i izleyen varmı nasıl topçu? bence bu cale ile yarım sezon daha zor gider takımımız...

demirel
21.12.2008, 18:57
yani yusufu ilk 11'e koyabiliyorsunuz,tebrikler ama bunu nasıl yapıyosunuz, mecburen hüseyin kesilecek, yusuf girecek, orta saha çökecek,yedeğe alınıyorsa alınsın ama ilk 11'in oyuncusu değil

Gökhan KAN
21.12.2008, 19:00
yani yusufu ilk 11'e koyabiliyorsunuz,tebrikler ama bunu nasıl yapıyosunuz, mecburen hüseyin kesilecek, yusuf girecek, orta saha çökecek,yedeğe alınıyorsa alınsın ama ilk 11'in oyuncusu değil
umut u keser tek forvete döner neredeyse bütün takımlar su an öyle oynuyor dünyada...

Ahmet Kuru
21.12.2008, 19:00
Şahsen Yusuf transferini,eğer ki yedek kalmayı sorun etmeyecekse,takımın huzurunda negatif etki yapmayacaksa alınsın derim...
Ayrıca süper bir sol açık alarak hem medyayı hem hakemleri hemde federasyonu yenerek bu ligi toz duman etmek lazım...
Harcanacak paranın geliri Şampiyonluk ve Şampiyonlar liginden sonra kat kat fazlasıyla klübe geri gelecek...

Pirselimoğlu
21.12.2008, 19:03
Yusuf Şimşek geldiğinde SONG ve SÜPERMEN gibi takımı sırtlayacaksa buyursun gelsin :yattara2:

Özkan
21.12.2008, 19:04
Burak Yılmaz, Avni Dhifallah, Zafer Yelen de bir zamânlar ilgilendiğimiz futbolculardandı. Ben, Yusuf Şimşek'i de bunlardan biri olarak görüyorum.

Serdar A
21.12.2008, 19:06
Fatih tekke+Özer hurmacı+Engin baytar+Mehmet yıldız+mehmet topuz+yıldıray baştürk+caner erkin=Bu futbolcular Trabzonspor'a alınmayacak bunlar hakkında yorum yapmaya gerek yok.

Kesinlikle katılmıyorum .

Madem Yusuf alınacak Brezilya'ya ne diye gitti Özkan sümer? Böyle saçma şey olmaz. Ersun hocanın açıklamalarını dinledim. Ama bence Yusuf alınmaz. Alınacaksa da ortada bir yanlış var. Bir futbolcuyla ilgileniyorsan bu açık açık söylenmezki.

Brezilya'ya asıl gidiş sebebi geleceğe dönük listemizde olan bir kaç genci takip etmekti . Umarım yazın faydasını görürüz .

...

Birde şu anki transfer gündemi ile oldukça ikinci plana düşen bir konu var . Karadenizspor yükselme grubuna kalamadı . 5-6 trilyon para buhar oldu . Burada yaz sonunda Karadenizspor için alınan futbolcuların seviyesi hakkında bir miktar konuşmuştuk . Açıkçası harcanan para ve oluşan takımın seviyesi bir değildi . Destek vermekten başka çaremiz yoktu ve destekledik . Ancak bu proje ilk yılında başarısızlığa uğruyorsa bu sorumluluğu alanlar görevlerini yerine getirmeli .

Futbolcu izleme yeteneğinden ve tecrübesinden yoksun yerel hocalar biliyorum ki işsiz kalmaz , Trabzonda takım çok nasılsa . Olan Trabzonspor'un parasına olmuştur . Bu yeteneklerden yoksun insanlar belli ki bilgi toplayabilmekten de yoksundurlar . Hayatında ilk defa bu yaz ağırlık idmanı yapan , profesyonel futbolcu diye alınanların Paf oyuncusu çıkması büyük beceriksizlikler .

Haliyle şüpheleniyorum . Futbolda ekmeğini "komisyonlardan" çıkaran çok insan var .

Pirselimoğlu
21.12.2008, 19:09
Takımda as 5 tane yabancı oyuncumuz var.(sylva-song-cale-colman-yattara)
Bu durumda eğer 2 transfer yapılacaksa kesinlikle bunların biri türk olcak.
ortasahaya; Yusuf alınırsa sol açık yabancı olacak---Tabata alınırsa sol açık türk olacak
Şu an bizi zirvede tutacak bir türk sol açık olmadığına göre , Ersun Yanalın yusufu istemesi mantıklı!!

Buğra Çora
21.12.2008, 19:11
vallah mehmet yildiz alinmasin...

adam ilk takima geldinde bi 1.5 sene unutun onu... cünkü hemen takima oyum saliyamiyor... milli takimdada gördük onu...

ve o nedenle karsiyim ona!!!

demirel
21.12.2008, 19:13
Bizim forvet oyuncusuna ihtiyacımız yok, Gökhan Ünal,Umut Bulut ve Isaac bizim kadromuza yeterlidir.Hoca 10 numara istiyo,Ersun hoca ne derse o...

Murat Erdem
21.12.2008, 19:17
Kesinlikle katılmıyorum .

Brezilya'ya asıl gidiş sebebi geleceğe dönük listemizde olan bir kaç genci takip etmekti . Umarım yazın faydasını görürüz .

...

Birde şu anki transfer gündemi ile oldukça ikinci plana düşen bir konu var . Karadenizspor yükselme grubuna kalamadı . 5-6 trilyon para buhar oldu . Burada yaz sonunda Karadenizspor için alınan futbolcuların seviyesi hakkında bir miktar konuşmuştuk . Açıkçası harcanan para ve oluşan takımın seviyesi bir değildi . Destek vermekten başka çaremiz yoktu ve destekledik . Ancak bu proje ilk yılında başarısızlığa uğruyorsa bu sorumluluğu alanlar görevlerini yerine getirmeli .

Futbolcu izleme yeteneğinden ve tecrübesinden yoksun yerel hocalar biliyorum ki işsiz kalmaz , Trabzonda takım çok nasılsa . Olan Trabzonspor'un parasına olmuştur . Bu yeteneklerden yoksun insanlar belli ki bilgi toplayabilmekten de yoksundurlar . Hayatında ilk defa bu yaz ağırlık idmanı yapan , profesyonel futbolcu diye alınanların Paf oyuncusu çıkması büyük beceriksizlikler .

Haliyle şüpheleniyorum . Futbolda ekmeğini "komisyonlardan" çıkaran çok insan var .
Farabi pilot takım ile ilgili yazdıklarını biraz açarmısın ?
Bu forumda, bu işi en fazla destekleyenlerin başında gelen birisinin yazdıkları aklımı karıştırdı.

Özkan
21.12.2008, 19:18
Pilot takım playoff'a kalamadı mı?

Murat Erdem
21.12.2008, 19:20
Bu forumda, bu işi en fazla destekleyenlerin başında gelen birisinin yazdıkları aklımı karıştırdı.

demek istediğim, bu işte suistimal teknikmi? idarimi?

demirel
21.12.2008, 19:21
Futbol takım oyunudur,eğer üst lige cıkamadıysa demekki takım olamamışlar, ama bu demek değilki karadenizde iyi topçu yok, hemen olumsuz düşünmek yerine destek olmalıyız, Bir futbolcu bile çıksa tüm karadenize harcanan parayı karşılayabiliriz bunu unutmamak lasım

Erdem Koltuk
21.12.2008, 19:22

Denilson ne halde olduğu bile kimse tarafından bilinmezken ilk 11 e konuyo bu forumda.Ben Yusufu ilk 5 e bile alırım bu şartlarda.

Murat Erdem
21.12.2008, 19:27
Futbol takım oyunudur,eğer üst lige cıkamadıysa demekki takım olamamışlar, ama bu demek değilki karadenizde iyi topçu yok, hemen olumsuz düşünmek yerine destek olmalıyız, Bir futbolcu bile çıksa tüm karadenize harcanan parayı karşılayabiliriz bunu unutmamak lasım

Farabi'nin burda serzenişi, yatırımızın birileri tarafından rant kapısı olarak kullanılmış olmasına; yanlış anlamadıysam.
Genede en doğrusunu Farabi söyleyecek, cevabını bekliyorum.
Dediği gibi suistimal varsada sorumlusunun gözünün yaşına bakmamak lazım.

demirel
21.12.2008, 19:27
Denilson ne halde olduğu bile kimse tarafından bilinmezken ilk 11 e konuyo bu forumda.Ben Yusufu ilk 5 e bile alırım bu şartlarda.
denilsona karsı olanların en basında ben geliyorum, bize basarıya ac oyuncu lasım

demirel
21.12.2008, 19:28
Farabi'nin burda serzenişi, yatırımızın birileri tarafından rant kapısı olarak kullanılmış olmasına; yanlış anlamadıysam.
Genede en doğrusunu Farabi söyleyecek, cevabını bekliyorum.
Dediği gibi suistimal varsada sorumlusunun gözünün yaşına bakmamak lazım.
Tabi rant kapısı yapıldıysa yapanı her koşulda uzaklaştırmak lasım ama bu cok büyük bir iddia olur

Adil ÖZGÜR
21.12.2008, 19:34
Takımda as 5 tane yabancı oyuncumuz var.(sylva-song-cale-colman-yattara)
Bu durumda eğer 2 transfer yapılacaksa kesinlikle bunların biri türk olcak.
ortasahaya; Yusuf alınırsa sol açık yabancı olacak---Tabata alınırsa sol açık türk olacak
Şu an bizi zirvede tutacak bir türk sol açık olmadığına göre , Ersun Yanalın yusufu istemesi mantıklı!!

Bizi zirvede tutacak bir Türk sol açık olmadığına göre'yi yanlış düşünüyorsun. Madem öyle bir düşünceye sahipsiniz şöyle desem, hala zirvedeyiz bir Türk sol açığa sahip olsak takım 10 puan önde lider bitirirdi.

Ayrıca Türkiyede o kadar güzel sol açık varki. Birinci ligleri bırakalım alt liglerden örnek verelim, Bir tane Ordusporda var, birkaç haftadır yıldızlaştı,
Hala transferde adı geçen ikinci ligde bir tane var, Birkaç tane 1.lig takımları beşinde, yazmak uygun değil.

Türkiyede Türk sol açık çok var. Bizde olmayabilir.

keles76
21.12.2008, 19:34
yusuf bu takimda oynayamaz bizim takima sadece zarari dokunur kosmuyor etmiyor

Erdem Koltuk
21.12.2008, 19:37
denilsona karsı olanların en basında ben geliyorum, bize basarıya ac oyuncu lasım

Takım açlıktan ölücek durumda.Tekke,Karadeniz gitti doydu.Bize tok adam lazım aksine.Bir de böyle deneyelim.

Erdem Koltuk
21.12.2008, 19:39

Ne adamlar transfer ettik bu yorumu yaptınız mı acaba.Yusuf'un ölüsü oynar bu takımda.

Muhammet
21.12.2008, 19:39
Ben bu başarıya aç olma tok olma yorumunu pek düzgün bulmuyorum.

Eğer oyuncu profesyonel ruha sahip ise, yaşı önemli değildir. Verdikleri verebilecekleri önemlidir, bana göre.

wolf_TS61
21.12.2008, 19:43
Ben bu başarıya aç olma tok olma yorumunu pek düzgün bulmuyorum.

Eğer oyuncu profesyonel ruha sahip ise, yaşı önemli değildir. Verdikleri verebilecekleri önemlidir, bana göre.
bende aynı düşüncedeyim song şimdi başarıya aç bir oyuncumu ama adamın yaptığı işe saygısı var.önemli olanda bu olmalı.

demirel
21.12.2008, 19:47
haklısınız, ama song gibi profesyonel, bu kadar kendini işine veren bi adam bulup alsak keşke...

Travelair
21.12.2008, 19:50
Faruk Özak Gençlerbirliği-Sivasspor maçını seyretmiş

Gökhan KAN
21.12.2008, 19:51
Faruk Özak Gençlerbirliği-Sivasspor maçını seyretmiş
burada anlatmak istedigin bisey var gibi...

Muhammed KOÇ
21.12.2008, 19:54
denilson konuşuluyordu bir ara..

o adam olur bizee.. hem tecrübeli hem iyi..

Fatih Solmaz
21.12.2008, 19:55
tempolu oyunlarda kaybolur gider.bir de sakatlık problemi var yusufun.

Özkan
Ne Yusuf ne de Denilson alınacak arkadaşlar. Yönetim başka bir oyuncuyu almaya çalışıyor.

bekir61
özer ve troisi okadarrrrrrr

Travelair
burada anlatmak istedigin bisey var gibi...

Eğlence için mi iş için mi seyretti bilmiyorum haberden not aktardım

Gökhan KAN
21.12.2008, 19:56
brezilyaya gittiler o kadar ordan biri kesin geliir.....

sifuni
21.12.2008, 20:03
ilk yari bitti futbol showa ara sira geldi transfer showa

boztepeliyasin
21.12.2008, 20:05
Kim olursa olsun ama iyi bir sol kanat oyuncusu alinsin.

Kaan
21.12.2008, 20:06
"dünde söylemiştim keşke alabilsek ama malesef ts ile ön protokol imzalamış kaynakta çok ama çok güvenilir"

Antu'da biri yazmış , üstüme yüklenmeyin. :D

Özer için yazmışlar. :):rolleyes:;)

Muhammet
21.12.2008, 20:08
Kim için yazmışlar onu da deseydin Hüseyin? :D

b_m_61
21.12.2008, 20:08
Sezon başında herkes 10 numara diye tutturmuştu çok az kişi öncelikle sol kanat alınmalı diyordu şimdi herkes önceliğin sol kanat olduğunu görmüş nihayet!
Sol için ligimizde transfer edebileceğimiz çok iyi bir oyuncu yok bence.Bu yüzden buraya yabancı oyuncu almalıyız.Çok iyi değilde, sezon sonuna kadar idareten bir adam alınıcaksa Erhan Küçük olabilir.Erhan Trabzon'da Gökhan Gönül'ün fb de yaptığı patlamanın bir benzerini yapabilir.İkinci olarak Özer'i almalıyız, çünkü elimizi çabuk tutmazsak kaptırıcaz.Ankaraspor parayı basana vericek adamı ve Melih Gökçek'in de Trabzonspor'a tavrı herzaman negatif olmuştur.Üçüncü olarak Ordurspor'dan Bruno alınmalı, Bruno İsaac Gökhan Yattara Umut'la müthiş bir hucüm hattımız olabilir.

vatandas61
21.12.2008, 20:09
"dünde söylemiştim keşke alabilsek ama malesef ts ile ön protokol imzalamış kaynakta çok ama çok güvenilir"

kimmi bu ön anlasma yaptigimiz adam?

Kaan
21.12.2008, 20:11

Pardon , yazmayı unutmuşum. :o

Özer için yazmış. :):rolleyes:

DURAS
21.12.2008, 20:11
özer için yazmışlar

Kaan
21.12.2008, 20:12

Özer için yazmışlar. :):rolleyes:;)

Kim için yazmışlar onu da deseydin Hüseyin? :D

Düzelttim. :D

Muhammet
21.12.2008, 20:12
Demek Özer ha?

Sol kanat için de duyumları var mıymış ? :D:D

vatandas61
21.12.2008, 20:14
yas öneli degil futbolcuda, hatta bize 1-2 tane yasi ilerlemis tecrübeli bi adam lazim. Baros cirkef bir adam, elleriyle kollariyla cok oynuyor ama adam pozisyon kacirmiyor, aklimda hep attigi goller var.
umut da atti bir iki tane ama umut deyince hep aklima kacirdiklari geliyor. Umut iyi bir yedek olur ama adam gibi bir forvet sart, yoksa 5 sene sonra sampiyon oluruz ancak.

ATSIZ
21.12.2008, 20:18
bursa dan yusufu alıyormuşus hayırlı olsun.benim yönetime ersun hocaya tavsiyem naçizane bari risespordan eski futbolcumuz emrahi da alsın.sağ beke altarnatif olur..... (- :

Gökhan KAN
21.12.2008, 20:19
bursa dan yusufu alıyormuşus hayırlı olsun.benim yönetime ersun hocaya tavsiyem naçizane bari risespordan eski futbolcumuz emrahi da alsın.sağ beke altarnatif olur..... (- :
rize mi antepte degilmi...

asilhamsi
21.12.2008, 20:24
biraz hayal kurayımhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

özer,murat ceylan ve sezer öztürk çakmış imzayı...

----------------tony---------
serkan--song----egemen---cale
-------selçuk---murat ceylan-----
özer-------colman--------sezer öztürk
------gökhan-----------------------

10 numara
21.12.2008, 20:33
özer bir gelirse forumun % 80'i çark eder :) inş. alacağız...

10 numara
21.12.2008, 20:35

sezer öztürk sol kanatmı oynuyor...ama ne yalan söyleyeyim iyi kadro..:)

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 20:39
"Başkanımız Bursaspor Başkanı ile görüştü ama profesyonel bir görüşmemiz olmadı." Ersun Yanal

Yusuf transferde alternatif bir isim, ilk tercih degil!

Transfer konusunda Ersun Yanal ve Sadri baskan'a güvenim sonsuz.

asilhamsi
21.12.2008, 20:58
sezer öztürk sol kanatmı oynuyor...ama ne yalan söyleyeyim iyi kadro..:)

sezer sol açıkta forvet arkasıda oynayabiliyor..Özerle kanat değiştirerek çok da iyi oynayabilirler..Ayrıca yükselişte olan barışı da hesaba katmak lazım.Bu kadroda en önemli özellik ortasahanın tamamı oyunu iki yönlü oynayabilen ve ayaklarında top tutabilen oyuncular...

maskeli61
21.12.2008, 20:59

yattara nerde :S:S

Pirselimoğlu
21.12.2008, 21:03
yattara dubaide 36. katta kral dairesi kralamış orda :D

Mustafa Önder
özer için yazmışlar

Oda kaynağın ts li yöneticinin arkadaşı yazmış. Yani bu site de bulunanların çoğu Trabzonlu tanıdıkları yönetimin içinde olan elemanlar da var, onlar bilmeyecek, sonra anguttan bi çocuk bilecek:D

10 numara
Bu kadroda en önemli özellik ortasahanın tamamı oyunu iki yönlü oynayabilen ve ayaklarında top tutabilen oyuncular...

o yüzden iyi kadro dedim ;)

asilhamsi
21.12.2008, 21:07
Ama Burhan Altıntop ve Tuba Altıntop kardeşleri:D:D:D

Yunus Emre SEYHAN
21.12.2008, 21:08
Bence Yusuf Transferi diğer ilgilenilen oyuncuları gizli tutmak için öne atılan birşey.....

asilhamsi
21.12.2008, 21:08
yattara nerde :S:S

yedekte oyunun durumuna göre oyunda ciddi süreler alacak bazen de 1 oynayacak..:D

Mehmet Fırat
21.12.2008, 21:17
Denilson'a n'oldu?

Uzun zamandır göremiyorum bu başlıkta. :)

AYYILDIZ
21.12.2008, 21:24
Transfer kampa yetişsin yeter kim yararlı olur onu hoca bilir ama Özer ve Engin Baytar'dan biri alınırsa iyi olur.

maskeli61
21.12.2008, 21:36
Gaziantepspor Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kızıl, kesinlikle Tabata'yı satmayacağını ve kimsenin de almaya gücünün yetmeyeceğini söyledi.

Gaziantepspor-Bursaspor maçının ardından transfer konusunda açıklama yapan Kızıl, hiçbir futbolcusunun satılık olmadığını belirtti.

Kızıl, bazı kulüpler saygısızlık yaptığını belirterek, "Bana ve en önemlisi Gaziantepspor camiasına saygısızlık yapıyorlar. Ne yazık ki, menejerler aracılığıyla bizim 3-4 futbolcumuzla gizli gizli görüşüyorlar. Ama sağolsunlar, o futbolcularımız gerçekten onurlu ve adam gibi adam futbolcularımız. Onlarda gereken cevabı vermişler. Kesinlikle Tabata'yı satmıyorum. Kimsenin de bunu almaya gücü yetmez. Bizim futbolcularımızı, zorla gelip kaba kuvvetle bizden alacak değiller ya." dedi.

Kadroyu zevkle kurduğunu belirten Kızıl, bu işi zevkle yaptığını ifade etti. Kızıl, "Yani stres için, millet bize küfretsin diye ben bu işi yapmıyorum. Ben bu camia mutlu olsun diye, Gaziantepspor benim dönemimde bir başarı elde etsin diye bu kadroyu kurdum. Alırken de futbolcularımızı öyle lotodan seçmedik, kendilerini dünyaya kanıtlamış takımlardan transfer yaptık. Özelliklede Tabata'yı Beto'yu, İvan'ı bunlar kendini ispat eden takımlardan transfer edildi. Bunları bize layık görmüyorlarsa çok saygısızlık yapıyorlar. Zaten bir daha bana teklif ederlerse inanın cevabını kendimce vereceğim. Burdan söylemiyorum. Benim yöntemimle bir güzel cevap veririm. Kesinlikle hiçbir futbolcum satılık değildir. Ama sezon biter kimse bişey diyemeyiz. Ama kadro bozmak için bu yapılmaz, senin kadron benden iyi değil ki. Senin hedefin neyse benim de hedefim o. İnşaallah bir daha kimse bize teklif edemez. Bana uymayan bir futbolcu, gitsede kalsada benim için önemli değildir. Onu verebilirim, yeri doldurulur; ama özellikle bel kemiğimiz futbolcularımızın içine girmek camiamıza saygısızlıktır." ifadelerini kullandı.

tabata açıklaması

Özkan
21.12.2008, 21:40
Açıklamaya bak çay demle.

Bir takım bir futbolcuyu transfer etmek için teklif götürüyorsa, bunun tek bir anlamı vardır: O takım o oyuncuyu kadrosunda görmek istemektedir.

Gaziantepspor yönetimine bir teklif gelirse ve teklif işine gelmiyorsa kibârca reddedersin ve mes'ele kapanır. Bu havalar kime?

sametaydin
21.12.2008, 21:41
Arkadaşlar özer alınsın benim düşüncem 10 numara oynayabilir bizde. YAni oyunkurucu olabilir çok rahat. Yeter ki alsınlar. 10 numara sorunnu özerle çözülse bir tane sol açık, bir tane ön libero ve bir de sağ açık gerekiyor bize. Ama sağ açık çok da şart değil bu sene için.

sametaydin
21.12.2008, 21:42
Pardon sağ açık demişim sağ bek lazım bize.

Fatih
21.12.2008, 21:44
Açıklamaya bakılırsa elindeki futbolcu Tabata değil de Messi .

İnşallah bu açıklamadan sonra burda Tabata yazılarını görmeyiz.

Mustafa Önder
21.12.2008, 21:45
Açıklamaya bakılırsa elindeki futbolcu Tabata değil de Messi .

İnşallah bu açıklamadan sonra burda Tabata yazılarını görmeyiz.

Tabata sözleşmesini 250 yıl uzatsın gene de Tabata yazarlar:D

Vkgz
21.12.2008, 21:47
Yusuf Şimşek %90 Trabzonspor'da. Kaynak sağlam. Zaten hocada gerekli açıklamayı yaptı.

Mehmet Fırat
21.12.2008, 21:48
Yusuf Şimşek %90 Trabzonspor'da. Kaynak sağlam. Zaten hocada gerekli açıklamayı yaptı.

Yedek kalmayı sorun etmeyecekse ve uygun bir fiyata alındıysa, benim için herhangi bir sorun yok. :)

Haber de doğruysa, hayırlı olsun. :)

AYYILDIZ
21.12.2008, 21:51
Tümer Bursa'a gidiyor büyük ihtimalle Yusuf bizde inşallah Özer veya Engin'den birini de alırız.

maskeli61
21.12.2008, 21:51

evet inşallah öyle olur yusuf bize iyi gelecektir 4 maç alsın bize tek başına yeter ... şampiyonlukta efsane kadroda olur...

maskeli61
21.12.2008, 21:52
Tümer Bursa'a gidiyor büyük ihtimalle Yusuf bizde inşallah Özer veya Engin'den birini de alırız.

tümerin bursaya gidecegi nerden çıktı??

Mehmet Sarigül
21.12.2008, 21:54
Yusuf yüzde 100% Trabzonspor'da, ama...

erik
21.12.2008, 21:57
Yusuf yedekliği kafaya takmıyacaksa gelsin.Orta Sahadada bi abimiz olmuş olur.Özere gelince nedendir bilmiyorum ben o adama karşı soğudum ve kendi adıma takımımızda görmek istemiyorum.Engin olursada çok hoş olur.sağ beke oyuncu ihtiyacımız bence yok.Çünkü hoca Serkandan memnun ve onu kesmez.Kim gelirse gelsin yedek kalır.yedek oyuncu alacağımza Has ÇORUM lu Buğra zaten var.Ne gerek var başka bir yedeğe.

Terzioğlu
21.12.2008, 21:57
Cok güzel bir haber. Yusuf cok iyi bir transfer olur.

ATSIZ
21.12.2008, 21:59
Gaziantepspor Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kızıl, kesinlikle Tabata'yı satmayacağını ve kimsenin de almaya gücünün yetmeyeceğini söyledi.

Gaziantepspor-Bursaspor maçının ardından transfer konusunda açıklama yapan Kızıl, hiçbir futbolcusunun satılık olmadığını belirtti.

Kızıl, bazı kulüpler saygısızlık yaptığını belirterek, "Bana ve en önemlisi Gaziantepspor camiasına saygısızlık yapıyorlar. Ne yazık ki, menejerler aracılığıyla bizim 3-4 futbolcumuzla gizli gizli görüşüyorlar. Ama sağolsunlar, o futbolcularımız gerçekten onurlu ve adam gibi adam futbolcularımız. Onlarda gereken cevabı vermişler. Kesinlikle Tabata'yı satmıyorum. Kimsenin de bunu almaya gücü yetmez. Bizim futbolcularımızı, zorla gelip kaba kuvvetle bizden alacak değiller ya." dedi.

Kadroyu zevkle kurduğunu belirten Kızıl, bu işi zevkle yaptığını ifade etti. Kızıl, "Yani stres için, millet bize küfretsin diye ben bu işi yapmıyorum. Ben bu camia mutlu olsun diye, Gaziantepspor benim dönemimde bir başarı elde etsin diye bu kadroyu kurdum. Alırken de futbolcularımızı öyle lotodan seçmedik, kendilerini dünyaya kanıtlamış takımlardan transfer yaptık. Özelliklede Tabata'yı Beto'yu, İvan'ı bunlar kendini ispat eden takımlardan transfer edildi. Bunları bize layık görmüyorlarsa çok saygısızlık yapıyorlar. Zaten bir daha bana teklif ederlerse inanın cevabını kendimce vereceğim. Burdan söylemiyorum. Benim yöntemimle bir güzel cevap veririm. Kesinlikle hiçbir futbolcum satılık değildir. Ama sezon biter kimse bişey diyemeyiz. Ama kadro bozmak için bu yapılmaz, senin kadron benden iyi değil ki. Senin hedefin neyse benim de hedefim o. İnşaallah bir daha kimse bize teklif edemez. Bana uymayan bir futbolcu, gitsede kalsada benim için önemli değildir. Onu verebilirim, yeri doldurulur; ama özellikle bel kemiğimiz futbolcularımızın içine girmek camiamıza saygısızlıktır." ifadelerini kullandı.

tabata açıklaması

muhte4melen satış yetkileri yok....
yoksa bu kar ötmezdi...
ya da belediye başkanlığına olmazsa milletvekilliğine oynuyordur...
yada fiyat artirmaya çalışıyor...
bence tabata elinde patlayacak........

Muhammet
21.12.2008, 22:00
Yusuf mu?

Bonservis ücreti nedir? Bizim takımda neler yapar?

Kaan
21.12.2008, 22:01
Yusuf'u nedense hiç istemiyorum. :S

vse61
21.12.2008, 22:01
Bence maalesef ama almışız yusufu öyle duydum.. ceyhun gibi elimizde patlıcak gibi gelio..