PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Serdar A
20.12.2008, 01:41
Coolank abinin benden daha fazla bilgisi vardır eminim. Daha önce duyduğum bir şeyi teyit ettirdim. Ne yazıkki sezon başında Murat Ceylan ve Kayserideki stoperi kötü kaçırmışız. Abdullah tavsiye etmiş. Bizimkiler 15 gün sonra tamam alalım dediklerinde iş işten geçmiş...

Kaynaklar çakışıyor :)

Bir ara Ferhat Kiraz isimleri dolaşıyordu . Şu aralarda Ordu'dan Bruno . Alt liglerde belirgin bir çalışma var . Özkan hocanın Brezilya'ya basında yazan isimlerin dışında bir kaç genç futbolcuyuda takip ettiğini biliyoruz .

Coolank abi şu ara oldukça popüler olan isimlerin dışında , genç futbolcular konusunda yaşanan gelişmeleri forumda anlatabileceği kadarıyla özetlerse çok makbule geçer . :)

Gökhan KAN
20.12.2008, 01:42
tabata ve ibrahim akını alsınlar simdilik yeter..

kalavara
20.12.2008, 01:52
tabata ve ibrahim akını alsınlar simdilik yeter..
hala tabata, gözünüzü seveyim yapmayın nolursunuz ya! bu adam ortalama bir brezilyalı, ötesi değil. attığı her gole, attırdığı her gole dikkatle baktım baktım, büyüklerle oyanan maçları izledim (bizim kupa maçı hariç), bu adam evet yetenekli ama iddia ediyorum colmandan fazlası değil. colmanı g.antepe koyun 5m euro isterler sizden...bu topçu isimleri konusunda dikkatli olası gereken yer yönetimdir elbette ama biz de taraftarlar olarak birilerinin aklına bişeyler sokabiliriz, o nedenle daha iyi isimlerde fayda var!!!

kikiemre61
20.12.2008, 01:55
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/626A5F62635F636161695163636B616A6B636A689A7CAA89.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/1259/6.html#galeri)

bizimde elle gol atabilen golcüye ihtiyacımız var :@

asimetrik
20.12.2008, 02:00
hala tabata, gözünüzü seveyim yapmayın nolursunuz ya! bu adam ortalama bir brezilyalı, ötesi değil. attığı her gole, attırdığı her gole dikkatle baktım baktım, büyüklerle oyanan maçları izledim (bizim kupa maçı hariç), bu adam evet yetenekli ama iddia ediyorum colmandan fazlası değil. colmanı g.antepe koyun 5m euro isterler sizden...bu topçu isimleri konusunda dikkatli olası gereken yer yönetimdir elbette ama biz de taraftarlar olarak birilerinin aklına bişeyler sokabiliriz, o nedenle daha iyi isimlerde fayda var!!!

Elbette farklı özellikli oyuncular. Colman 100 metreyi görerek oynuyor, görmekle kalmıyor, pas atıyor. Top tekniği iyi ama yavaş. Tabata'nın ise Colman'dan daha çabuk ve dirençli olduğu kesin. Gaziantep'te bütün hücum onun üzerine kurulu aynı zamanda defansif anlamda çok başarılı.Sanıyorum bizde olursa yükü azalacak verimi artacak. Şu anki halinden de iyi bir Tabata olur bizim takımda.

Gökhan KAN
20.12.2008, 02:01
kardes tamamda ismini cismini bilmedigimiz biri gelse daha mı iyi...adam gelcek türkiyeye alısacak yemeklerine alısacak....adam ayak uydurana kadar lig biter.. bize 2. yarı hemen fayda saglıcak birisi lazım......o yüzden riske atmaya degmez.......tanıdık birisi alınmalı......o da tabata olabilir

AYAN61
20.12.2008, 02:09
Kaynaklar çakışıyor :)

Bir ara Ferhat Kiraz isimleri dolaşıyordu . Şu aralarda Ordu'dan Bruno . Alt liglerde belirgin bir çalışma var . Özkan hocanın Brezilya'ya basında yazan isimlerin dışında bir kaç genç futbolcuyuda takip ettiğini biliyoruz .

Coolank abi şu ara oldukça popüler olan isimlerin dışında , genç futbolcular konusunda yaşanan gelişmeleri forumda anlatabileceği kadarıyla özetlerse çok makbule geçer . :)

Fotospor'un manşeti Belli Oldu :D:D

BRUNO Trabzon'da veya Bruno + Ferhat TRABZON Şampiyonluk turu at
:D:D

Gerçi Basmışlardır şimdiye gazeteyi, artık yarına :D

Serhat
20.12.2008, 02:13
http://maraton.com.tr/news.php?news_id=64650

Haberin en sonunda Tabata'ya resmi teklif yaptığımız yazıyor...
Ne derece doğru bilinmez ...
Hayırlısı...

Erdal
20.12.2008, 02:14
Sahiden Serdar fotomaç tan telif istemelisin bence :)

kikiemre61
20.12.2008, 02:16
Ama tabatayı vermiyoruz demiş g.antep yönetimi biyerde okudum ama nerde okudum bene bilmiyorum :Ddogrumudur deilmidir bilemem

kalavara
20.12.2008, 02:20
kardes tamamda ismini cismini bilmedigimiz biri gelse daha mı iyi...adam gelcek türkiyeye alısacak yemeklerine alısacak....adam ayak uydurana kadar lig biter.. bize 2. yarı hemen fayda saglıcak birisi lazım......o yüzden riske atmaya degmez.......tanıdık birisi alınmalı......o da tabata olabilir
hayır kardeş sanırım eksik anlattım, şu dönem içinde bizim ihtiyacımız olan oyuncu tabata mı? bence değil. bence yoğunlaşmamız gereken bölge sol kanat. sol kanat için iyi bir transferin ardından hücum için en önemli bölgeye tabatadan çok daha etkili bir oyuncu alınmalı. bu yıl içinde de olmayabilir bu ama durduk yere kaynağımzı boşa harcamayalım derim ve emin ol ki colman en az tabata kadar yetenekli, ona zaman vermeliyiz...

Erdal DİLEK
20.12.2008, 02:24
tecrübe istiyorum. . .

Arif Timurcioğlu
20.12.2008, 02:24
hayır kardeş sanırım eksik anlattım, şu dönem içinde bizim ihtiyacımız olan oyuncu tabata mı? bence değil. bence yoğunlaşmamız gereken bölge sol kanat. sol kanat için iyi bir transferin ardından hücum için en önemli bölgeye tabatadan çok daha etkili bir oyuncu alınmalı. bu yıl içinde de olmayabilir bu ama durduk yere kaynağımzı boşa harcamayalım derim ve emin ol ki colman en az tabata kadar yetenekli, ona zaman vermeliyiz... Aynen katılıyorum colman hakkındaki düşüncelerine. Tabatada oynarsa tek forvete dönmüş oluruz. Abartıdan öte değil kendisi.

Ali Tunahan Güllü
20.12.2008, 02:26
tabatayı istiyorum....

Gökhan KAN
20.12.2008, 02:32
hayır kardeş sanırım eksik anlattım, şu dönem içinde bizim ihtiyacımız olan oyuncu tabata mı? bence değil. bence yoğunlaşmamız gereken bölge sol kanat. sol kanat için iyi bir transferin ardından hücum için en önemli bölgeye tabatadan çok daha etkili bir oyuncu alınmalı. bu yıl içinde de olmayabilir bu ama durduk yere kaynağımzı boşa harcamayalım derim ve emin ol ki colman en az tabata kadar yetenekli, ona zaman vermeliyiz...
haklısın öncelik sol kanat transferi...colman ın yeri bence yanlıs onun kendi mevkisi olan ön liberoda oynaması lazım colman rakip baskısı altında ara topları atacak biri degil colman geride oynayıp uzun toplar atan biri zaten kendide söylemisti ben atakları baslatmayı severim diye..bursa macında görmüssündür geriden top attı ve gol attık.....onun ideal mevkisi ön libero olmalı....ayrıca tabata dan daha iyiside fiyat olarak el yakmaz mı?

kikiemre61
20.12.2008, 02:38
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/626A5F62635F636161695163636B616A6B636A689A7CAA89.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/1259/6.html#galeri)
Bu pozisyon ise en tartışmalı an! Burada top Önder'in eline çarptı mı, çarpmadı mı?

al önderi işi bitir 10 milyon dolar ver her maçta eliyle götüyle gol atar şampiyon oluruz

ATSIZ
20.12.2008, 04:08
uslup bozulmaya başlamış....
hoş değil...
iyi sabahlar dilerim.......

asilhamsi
20.12.2008, 04:55
takım oyunu oynayabilecek mücadele edecek ve yetenekli üç oyuncu transferi : murat ceylan,erhan küçük,sezer öztürk

tony-serkan,song,egemen,cale-selçuk,colman-yattara,sezer öztürk,erhan küçük-gökhan

ayrıca bruls mutlaka hazırlık kampına çağırılmalı diye düşünüyorum.

bekir61
20.12.2008, 05:05
10 numara >>> Özer , Tabata, Engin, Yusuf
bunlardan birini alsak iyi olur tanidigimiz oyuncular
baska ülkeden oyuncu alip gazik yemiyelim devre arasi

Hüseyin İlkin
20.12.2008, 07:31
Şampiyon olacak kadroya devre arasında gelecek oyuncuları merakla bekliyorum :cool:

tsmetu
20.12.2008, 10:17
Tabata için G.antep başkanı bir açıklama yapmış.Babam gelse vermem demiş.

demirel
20.12.2008, 10:19
gaziantep zaten direk katkı yapacak 4 oyuncu alıp güçleneceğiz die acıklama yapmıştı, bencede vermezler

Mesut
20.12.2008, 10:25
merakla bekliyorum bakalım kimler transfer edilecek

Adil ÖZGÜR
20.12.2008, 10:30
Bu pozisyon ise en tartışmalı an! Burada top Önder'in eline çarptı mı, çarpmadı mı?

al önderi işi bitir 10 milyon dolar ver her maçta eliyle götüyle gol atar şampiyon oluruz

Pozisyon gereği kalecinin karşısında olan futbolcudur, kaleci dik olarak yumruk vurmuştur, topun yönünü futbolcunun sağ kolu yön değiştirerek göğsüne indiriyor, ondan sonra gol oluyor, Golden sonra da Önder hiç sevinmiyor, Adamın sevinemediğine kimse neden bakmıyor. İşlerine gelmiyor ya.

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 11:04
yok abı bolyle bır ıs adamlar bızım buanımızı yıyor onlara buan kazandıryorlar ne bu ne bıcım ıstır zor olucak ama bu sene transfer yabılsa da yabılmasada sambıon olacagız

eMR3
20.12.2008, 11:12
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...(Lige balans ayarı yapıldı!):rolleyes:

oguzkoc
20.12.2008, 12:00
ordusporlu fanatik bri arkadaşım tarafından size bruno ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.. Bruno orduya geldiği ilk günden beri bu arkadaşım ısrarla bu oyuncunun show yapacağını söylemişti ben umursamamıştım. Oyuncuyu türkiyeye flamengo takımından getiren "faruk" isimli bir menejer. Bu menejer benim ordulu arkadaşımın akrabası. Faruk bey oyuncuyu önce bursaspora öneriyor ve kabul görülmeyince direk memleketinin takımına getiriyor. 88 doğumlu bruno brezilya u-17 takımında görev almış. tekniği çok yüksek bir oyuncu. 5-0 lık giresunda maçında attığı uzaktan şut "böyle bir teknik nasıl olur" diye şaşırtıyor adamı. Fakat ben genede hemen direk takımda oynatmaktansa transfer edip biyerlere kiralık olarak gönderilmeli diye düşünüyorum:

NOT: Sezon başında 30 gol hedefini belirleyen bu oyuncunun şuanki gol sayısı 16

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 12:09
ordusporlu fanatik bri arkadaşım tarafından size bruno ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.. Bruno orduya geldiği ilk günden beri bu arkadaşım ısrarla bu oyuncunun show yapacağını söylemişti ben umursamamıştım. Oyuncuyu türkiyeye flamengo takımından getiren "faruk" isimli bir menejer. Bu menejer benim ordulu arkadaşımın akrabası. Faruk bey oyuncuyu önce bursaspora öneriyor ve kabul görülmeyince direk memleketinin takımına getiriyor. 88 doğumlu bruno brezilya u-17 takımında görev almış. tekniği çok yüksek bir oyuncu. 5-0 lık giresunda maçında attığı uzaktan şut "böyle bir teknik nasıl olur" diye şaşırtıyor adamı. Fakat ben genede hemen direk takımda oynatmaktansa transfer edip biyerlere kiralık olarak gönderilmeli diye düşünüyorum:

NOT: Sezon başında 30 gol hedefini belirleyen bu oyuncunun şuanki gol sayısı 16ben ızledım brunoyu youtube da bır ıkı vıdeosu var gercekten alınmaya deger cıkısını surdurse avrubanın buyk takımları arasında ılerkı zamanlarda yer alabılcek bır oyuncu bence alınmalıdır ancak bn dorvetı braz luks olarak goruroum bıze oncelıkle bır oyunkurucu ve sol kanat lazım

okan6161
20.12.2008, 12:14
ibrahim akın ve yusuf alınmalı ama şu fatih tekkeyi alın artık yusuf kısa vadade çok iyi olucakdır

Onur Şeref
20.12.2008, 12:20
5 milyon dolar bütçe var diyolar o parayla dedigimiz adamların 2-3 tanesini alırız önemli olan futbolcuları ikna etmek takım futbolcu gitmek istiyorum derse tutamaz takımda biizm yattara olayındaki gibi hadi büyük başkan ve yönetimi al 1-2 saglam topcu şampiyon olalım bu sene

emre1inci
20.12.2008, 12:24
arkadaşlar ne tabata ne yusuf alınabilir.kulupleri bırakmaz onları..

Abdülkadir Kılıç
20.12.2008, 12:24
5 milyon dolar bütçe var diyolar o parayla dedigimiz adamların 2-3 tanesini alırız önemli olan futbolcuları ikna etmek takım futbolcu gitmek istiyorum derse tutamaz takımda biizm yattara olayındaki gibi hadi büyük başkan ve yönetimi al 1-2 saglam topcu şampiyon olalım bu sene

hangi 2-3 tanesini alıyorsun.
yazdığımız oyuncuların hepsi çıkışta. eğer yönetimde gerçekten bu oyuncularla ilgileniysa diğer takımlar da ilgileniyor

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 12:32
bana sorarsanız bu takıma bı sol kanat bıde forvt yeter yonetımınde boyle yabacagına adım gıbı emınım bnce bu ıkı futbolcu da ozer hurmacı veya brazılyalı bır sol kanat ve bruno olacak zaten yeterlıdır

____________________________tony marıo sylva_______________________________
serkan balcı ___________rıgobert song bahang_____egemen korkmaz_____hırjoıve cale
_____________________________huseyın cımsır_______________________________
_____________selcuk ınan_______________________gustova colman______________
ıbrahıma yattara(ucuncu):D_________________________________ ____özer hurmacı vs vs
________________________gokhan unal________bruna mezenga vs vs _______________

ertuuu
20.12.2008, 12:38
bana sorarsanız bu takıma bı sol kanat bıde forvt yeter yonetımınde boyle yabacagına adım gıbı emınım bnce bu ıkı futbolcu da ozer hurmacı veya brazılyalı bır sol kanat ve bruno olacak zaten yeterlıdır

____________________________tony marıo sylva_______________________________
serkan balcı ___________rıgobert song bahang_____egemen korkmaz_____hırjoıve cale
_____________________________huseyın cımsır_______________________________
_____________selcuk ınan_______________________gustova colman______________
ıbrahıma yattara(ucuncu):D_________________________________ ____özer hurmacı vs vs
________________________gokhan unal________bruna mezenga vs vs _______________

e 12 olmuş..

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 12:41
e 12 olmuş..
:D:D:D:D husyın karsı takımdan da

champions
20.12.2008, 12:41
Trabzonspor'lu bir arkadaşın blog sitesinden;

Bruno konusunda güzel gelişmeler var. Daha önce de yazmıştım, Salı günü İstanbul'da ön görüşme yapılmıştı Ordusporlu yöneticiler ile Çarşamba günü de Ordu'ya gidildi ve orada da bir görüşme yapıldı. Benim aldığım haber bu 2 görüşmede de para görüşülmediği.

Bruno'nun karakteri, Flamengo'dan bonservisinin alınması konusunda görüşülmüş. Ordu ilk başta satmaya yanaşmasa da sonra yumuşamış. Trabzonspor'un önerdiği miktarın 2 milyon euro civarında olduğunu duydum ki Ordu da muhtemelen bu civarda bir miktar talep edecekti. Bu pazartesi Manisa maçından sonra daha netleşecek transfer.

http://papazmetin.blogspot.com/

Hayırlısı.

maçkali616161
20.12.2008, 12:44
Alalım seneye karadenizspor a göndeririz pişer iyice orda

Mustafa Önder
20.12.2008, 12:46
Trabzonspor'lu bir arkadaşın blog sitesinden;

Bruno konusunda güzel gelişmeler var. Daha önce de yazmıştım, Salı günü İstanbul'da ön görüşme yapılmıştı Ordusporlu yöneticiler ile Çarşamba günü de Ordu'ya gidildi ve orada da bir görüşme yapıldı. Benim aldığım haber bu 2 görüşmede de para görüşülmediği.

Bruno'nun karakteri, Flamengo'dan bonservisinin alınması konusunda görüşülmüş. Ordu ilk başta satmaya yanaşmasa da sonra yumuşamış. Trabzonspor'un önerdiği miktarın 2 milyon euro civarında olduğunu duydum ki Ordu da muhtemelen bu civarda bir miktar talep edecekti. Bu pazartesi Manisa maçından sonra daha netleşecek transfer.

http://papazmetin.blogspot.com/

Hayırlısı.

Şu ortam da 2 milyon euro gibi bir rakam çok fazla. İnanmadım

Great White
20.12.2008, 12:47
Ordu ilk başta satmaya yanaşmasa da sonra yumuşamış. Trabzonspor'un önerdiği miktarın 2 milyon euro civarında olduğunu duydum ki Ordu da muhtemelen bu civarda bir miktar talep edecekti. Bu pazartesi Manisa maçından sonra daha netleşecek transfer.

2 Milyon Euro mu?

Bu ne yahu?

Bu paraya Orduspor futbolcu ordusu yapar kendine..

2 nci lig' den hem de yabancı statüsündeki bir adama 2 milyon avroyu ciddi ciddi vermeye niyetlenebiliyorsak bu adamı almak yerine Orduspor' un futbolcu izleme komitesini transfer etmek daha mantıklı olur kanımca..

Travelair
20.12.2008, 12:54
Kaliteliyse verilir neden olmasın?

Mustafa Önder
20.12.2008, 12:58
Kaliteliyse verilir neden olmasın?

Devre arasında şu euronun tavan yaptığı klüplerin kriz sebebiyle transferlerini ertelediği bir ortam da bizim gibi kısıtlı bir bütçeyle şampiyonluk isteyen bir takım o parayı vermez.

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 13:03
2 Milyon Euro mu?

Bu ne yahu?

Bu paraya Orduspor futbolcu ordusu yapar kendine..

2 nci lig' den hem de yabancı statüsündeki bir adama 2 milyon avroyu ciddi ciddi vermeye niyetlenebiliyorsak bu adamı almak yerine Orduspor' un futbolcu izleme komitesini transfer etmek daha mantıklı olur kanımca..
y hu brunoyu ızedınz mı adam suber yha ben yotube dan bır ıkı golunu ızledım adam ucankafalar faln suber yha bn umuttan kesınlıkle ıyı oldugunu dusnuorum bnce 2 mılyon euro deger ama fazlası verılmemlı bruno nun da karadenız sbora faln verılmesı gerekmıo adam zaten trabzonsborda oynayabılek kadar ıyı futbolcu

Mustafa Önder
20.12.2008, 13:05
y hu brunoyu ızedınz mı adam suber yha ben yotube dan bır ıkı golunu ızledım adam ucankafalar faln suber yha bn umuttan kesınlıkle ıyı oldugunu dusnuorum bnce 2 mılyon euro deger ama fazlası verılmemlı bruno nun da karadenız sbora faln verılmesı gerekmıo adam zaten trabzonsborda oynayabılek kadar ıyı futbolcu

Kardeşim şu Türkçe sorununa bir el at bence. Yazdıklarını okumak için baya uğraşıyoruz.

Ayrıca iki video ile oyuncu alacaksak yazık bize.

Mehmet Fırat
20.12.2008, 13:09
@ eng61

Yer: isatanbul

Bari yerini doğru yazsaydın... :)

Travelair
20.12.2008, 13:13
Devre arasında şu euronun tavan yaptığı klüplerin kriz sebebiyle transferlerini ertelediği bir ortam da bizim gibi kısıtlı bir bütçeyle şampiyonluk isteyen bir takım o parayı vermez.

Belki 2'ye alacaksın 10'a satacaksın ne alakası var dediklerinle. Değiyorsa paramız da varsa neden verilmesin? Ama dersen öyle bir sol orta buldum ki parayı ona bağlayacağım o ayrı dava. Ama her bebe ağzında gümüş kaşıkla doğmuyor malumunuz

S.DEMİRCİ
20.12.2008, 13:16
2 milyon euroya adı sanı belli olmayan bir futbolcu alacaksak izleme komitesine ne gerek var... çok küçük bir rakam değil...

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 13:16
Kardeşim şu Türkçe sorununa bir el at bence. Yazdıklarını okumak için baya uğraşıyoruz.

Ayrıca iki video ile oyuncu alacaksak yazık bize.

dıkkat ederım kardesım ama bız 1 2 vıdeosunu ızledık ısek heralde ızleme komıtesı bu futbolcuyu takıb etmıs demekdır zaten adamın bır vurusundan kalıtesı bellı oluyor umutun hıc uzaktan falsolu golunu gordukmu gormedık cunku o yetenek yok umut sadece at gbı kosar bıres yabar kafa atar kalecıyle karsı karsıya bazen atar ama bruno yeteklı ve kabılıyetlı sonucta bıze acıl bır forvet ıhtıyacı yok bnce denemeye deger. sankı yattara alınmadan once yattrayı ızleme ımkanız colmanı almadan once colmanı alma ımkanımız vardı bnce ozkan sumere guvenmelı onun fıkırlerını sureklı desteklemelıyız trabzonsbor buyk bır kulub ve ıllakı futbolcu alınıb denenecek

Serdar A
20.12.2008, 13:18
Aslında , 5 milyon euroya yeterli düzeyde 3 takviye yapılır , verimsiz futbolcularımızdan 2-3 tanesiylede yollarımız ayrılabilir .

Bu 3 futbolcunun içerisinde Özer'de olabilirdi . Lemi Çelik'in iki sözüne bakardı . Onlar o iradeyi gösteremedi , yönetimde Özer'i süper ligdeki diğer yüzlerce oyuncudan ayrı bir kefeye koymadı .

Bir Gökhan Ünal vakası daha ( maliyet açısından ) yaşamaya gerek yok . İlk başlarda sıcak bakmasamda adı geçen futbolcuları duydukça İbrahim Akın ismi bana daha makul geliyor .

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 13:19
2 milyon euroya adı sanı belli olmayan bir futbolcu alacaksak izleme komitesine ne gerek var... çok küçük bir rakam değil...
ama abı butun futbolcular tanıdık cok un san yabmıs bı futbolcu olması gerekmıo orn verıroum aurellıo geldıgınde kımse onu tanımıodu ancak suan aurellıo gıttıgı her takımda vazgecılmez futbolcu oluyor brakın brazda bız kesfedelım ve brazda bız un kazandıralım zaten bız ne deresek dıyelım yonetımın bruno yu alacagı varsa alacaktr

S.DEMİRCİ
20.12.2008, 13:20
ama abı butun futbolcular tanıdık cok un san yabmıs bı futbolcu olması gerekmıo orn verıroum aurellıo geldıgınde kımse onu tanımıodu ancak suan aurellıo gıttıgı her takımda vazgecılmez futbolcu oluyor brakın brazda bız kesfedelım ve brazda bız un kazandıralım zaten bız ne deresek dıyelım yonetımın bruno yu alacagı varsa alacaktr
o dediğin arkadaşı kaç paraya aldık?

Yunus Emre SEYHAN
20.12.2008, 13:22
ne 2 milyon eurosu !!!!
nasıl böyle konuşabiliyosunuz anlamıyorum. Cem Demir 'de o ligde gol kralıydı yanılmıyorsam..
bedava verilse bile alınmasın.. Yabancı Sınırını düzgün bir şekilde kullanmak lazım.. alınır ve kiralanır orası ayrı bi konu.. :)

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 13:29
o dediğin arkadaşı kaç paraya aldık?
walla bek hatrlamıorm abı 5 yıl faln oldu

Serdar A
20.12.2008, 13:31
fener'in ilgilendiği 3 kaleci var ; Sivasspor'dan Petkovic , Hoffenheim'dan Ramazan ve Belediyespordan Hasagic . Öncelikli isim Petkovic fakat onda da Yattara'nınkine benzer bir takım problemler var . Kaleciyi yerli statüsünde oynatmak istiyorlar .

Ramazan'ın geçen sezon harika maçlar çıkarmasına rağmen bu sene bulduğu şansı pekte iyi kullandığını söyleyemeyiz . Menajer ilişkilerini ve daha önceki transfer girişimlerini hesaba katarsak en öne çıkan isim Hasagic .

Belediyespor bu ihtimale karşı Behram'ı hazırlamaya çalıştığını biliyoruz . Ancak yeni bir kaleci arayışlarıda olacak şüphesiz . Tamda bu noktada Tolga Zengin'e ilave misal Ergin ve Ferhat'a karşılık İbrahim Akın takas teklifi belediyesporun dinleyebileceği cinsten . Bu aralar Ankaralı futbolcuların değeri bir hayli yüksek .

Engin Türkyılmaz
20.12.2008, 13:31
ne 2 milyon eurosu !!!!
nasıl böyle konuşabiliyosunuz anlamıyorum. Cem Demir 'de o ligde gol kralıydı yanılmıyorsam..
bedava verilse bile alınmasın.. Yabancı Sınırını düzgün bir şekilde kullanmak lazım.. alınır ve kiralanır orası ayrı bi konu.. :)
ahh ahh bruno alınmalı dıorum sana kardesım baska bırsey demıyorum rahat ol suankı umuttan bıze daha cok yarayacak;)

Abdülkadir Kılıç
20.12.2008, 13:43
ne 2 milyon eurosu !!!!

yahu cem demir kaç kere oynadı ki adamın köyülüğünden, iyiliğinden bahsediyorsun.

Harun CAN
20.12.2008, 14:16
arkadaşlar konuyla alakasız olcak ama trabzonda maçı izleyeceğim güzel bi yer yokmu ? uzun sokaktaki kristal tarzı bi yer olmasın da !!!

Ümit Küçük
20.12.2008, 14:32
arkadaşlar konuyla alakasız olcak ama trabzonda maçı izleyeceğim güzel bi yer yokmu ? uzun sokaktaki kristal tarzı bi yer olmasın da !!!

bordo mavi cafede izleyebilirsin
transfere gelince bence 10 numara degil top kullanmasını ve kesmesini bilen bir ön libero alalım colman selcuk böylelikle biraz daha öne kayar sag acıga yattara yı yerlestırırsın sol acıgada iyi bir transfer bu iş tamamdır.
........................murat ceylan.......................
...............selcuk.................colman...... .........
...yattara.................................sergio motta
.....................gokhan(umut)................. .......

The Ciks
20.12.2008, 14:34
ibrahim akın gibi forvetimsi sol açık gerekli değil diye düşünüyorum.biraz trabzonun mazisini karıştırırsak.iskender günen ,abdullah ercan gibi bir sol açığa ihtiyacımız var,overmans veyahut galatasarydaki ergün penbe gibi.ama ligin 2.yarısı için tecrübeli bir sol açık olmalı ki denilson bu manada katkı sağlar gibime geliyor.bonservissiz ve bizim şu anki konjektüre uyan bi model.ki şu an takımda 6 yabancı var.ve sezon sonu yattarayı türk yaparsak ilk iki hedefide tutarsa 2 yabancı almak için sola sezon sonu gönderebileceğimiz yabancı olarak denilson oda olmazsa yerine yabancı sol açık alınabilecek engin baytar olabilir.ve önümüzdeki sezon caleyle 3 sol bekimiz olmuş olur.fenerdeki carlos,wederson,uğur boral modeli gibi.
tüm bunların yanında orta sahaya ileriyi besleyebilecek ve de forse edecek bir oyuncu mutlak gerekli,palyatif olarak yusuf kalıcı olarak özer 2 yarıyı sürklase edebilecek kapasite olarak tabata diyorum ...ve ilerisi için ersun hocanın takımın bağını cözeceğini düşünüyorum...hüseyinin yerine selçuk colman ikilisi ve yanına tabata özer vari ileriye dönük ortasaha.buda gs deki m.topal ayhan lincoln 3 lüsüne tekabül eder.ama 2 yarı için hüseyinli sağlamcı yapı devam etmeli zira 15 haftalık bi takım bu...ve takımın omurgasıyla oynanmamalı dıye düşünüyorum.hüseyin şu şartlar altında takımın ofans defans omurgasını teşgil ediyor.muadili de ceyhun dur hüseyinin ama yetersizdir alman 3. ligden gelen bir oyuncu için gerek yaş gerek 1.lig oyuncusu olmanın ağırlığı itibariyle.bu arada ersun hoca kendi marka değerini bulması için en ideal ortamı yakalamıştır.ilk yarı sonu ıtibariyle ve 2 .yarı yapacağı hamle nin ne olacağı nı tartması ve vereceği kararın ne olacağı benim açımdan merak konusu olduğu kadar kendi geleceği ve türk sporundaki hantal 3.büyük yapıyı devirmesi açısından da heyecanlı olacaktır.bir devrim yapacakmıdır...milli takımda bu şansı ona verenler ve onu bu şanstan mahrum edenler mahçup olacakmıdır?...;?

Uluhan
20.12.2008, 14:36

Suat Optiğin, yanında bulunduğu işhanında Pati Cafe var, orada izleyebilirsin.

Mehmet Fatih Yavuz
20.12.2008, 14:44
Suat Optiğin, yanında bulunduğu işhanında Pati Cafe var, orada izleyebilirsin.

Uşağı yollamayın cix yerlere. :)

Ümit Küçük
20.12.2008, 14:48
Uşağı yollamayın cix yerlere. :)

bordo mavi cafeye gitsin abi transfer yapcaz da para sart:Dhatta gitmiskin biseler yesin içsin.
Aslında sadece bir sol kanat oyuncusu alınıp birde yusufu alsak yusuf yedek de bekleyip orta sahada top tutmamıs gerekdigi zaman oyuna girse bayagı iş yaparız gibi geliyo ama kesinlikle sola iyi bir adam sart

Alihan Ertürk
20.12.2008, 15:06
faydalı olacak her futbolcu alınsın bence :)

10 numara
20.12.2008, 15:16
tabata süper , murat ceylan mükemmel , souza harika , antep 8. sırada.....?

futbalski60
20.12.2008, 15:20
Forvet,forvet arkası,sol açık medyada yer alan haberler doğruysa transfer gündemimiz baya yoğun.Özkan Sümer'in menajer Adnan Demir'le Belçika'da ortak çalıştığı söylendi ne kadarı doğrudur bilemem bugün Belçika''da oynanacak maçları izleyebilirler.

Hüseyin İlkin
20.12.2008, 15:21

Eee ; Modric süper , Pavlychuenko mükemmel , Bentley harika .

Bent süper , Giovanni mükemmel , Lennon harika ama Tottenham'da daha bir iki haftaya kadar sonuncuydu ?

champions
20.12.2008, 15:26
Bunu söyleyen ben değilim ama sormak istiyorum.
Daha düne kadar lider olan Trabzonspor'da hangi oyuncular süper, mükemmel, harikaydı?
Ya da şöyle soralım lider Sivasspor'dan 3 futbolcu söyleyebilir misin?

Oynanılan lig,oynadığı takım, bulunduğu sıra falan bunların pek de önemi yok.
Son söz;
"Kaliteyi Mozambikde de olsa alınız":)

Hüseyin İlkin;
Orası Premier lig ya ondan:p

10 numara
20.12.2008, 15:27
Eee ; Modric süper , Pavlychuenko mükemmel , Bentley harika .

Bent süper , Giovanni mükemmel , Lennon harika ama Tottenham'da daha bir iki haftaya kadar sonuncuydu ?

cevap veriyorum : ingiltere ligi eşit değildir Türkiye ligi

Mehmet Fatih Yavuz
20.12.2008, 15:32
İngiltere ligine göre dahi çok iyi bir kadro o kadro.
İlk 4 için zor ama küme düşmeye oynamasıı büyük hayal kırıklığı tothenam ın..

Yani orası ingiltere amenna da, topçular da topçu yani.
İngiltere ayarına göre vasatın üzerinde o kadro.

Ama birarada oynamışlıkları az, hoca derdi var.
Kovdular yanılmıyorsam ilk hocayı.

Orası ingiltere derken kastedilen istikrarsa. Aynen katılırım.
Diğer takımlara göre çok yeni bi kadro, teknik ekip vs..

Abdülkadir Kılıç
20.12.2008, 15:32

bildiğim kadarıyla antep'te kaleci problemi var

10 numara
20.12.2008, 15:35
Bunu söyleyen ben değilim ama sormak istiyorum.
Daha düne kadar lider olan Trabzonspor'da hangi oyuncular süper, mükemmel, harikaydı?
Ya da şöyle soralım lider Sivasspor'dan 3 futbolcu söyleyebilir misin?

Oynanılan lig,oynadığı takım, bulunduğu sıra falan bunların pek de önemi yok.
Son söz;
"Kaliteyi Mozambikde de olsa alınız":)

şu antep - ankara eğrisi geçektende sıkmaya başladı ben sadece hiç bir oyuncu vazgeçilmez değildir gerçeğini söylemek adına bu fikri ortaya koydum..ancak madem sordun cevap vereyim Trabzonspor'da song hariç diğer oyuncular vasatın üstünde performans sergiliyor bu yüzden düne kadar liderdik..sivasspor da 5 tane oyuncu sayabilirim M.yıldız , bilica , sezer , balili , hatta sevmediğim musa...bana göre bir oyuncu takımın ahengini değiştiremez ancak 3-4 tane çok iyi oyuncu ve diğer oyuncular vasat olsun başarı gelir...(saldırmaya gerek yok herkese saygı duyuyorum) :D

Uzunoğlu
20.12.2008, 15:39
Tabata alınsın yoksa yakarım kendimi :)

Bir dünya yıldızımız olsun bizimde :)

Barcelonada Messi varsa bizimde Tabatamız olsun :)

Abartın adamı abartın :)

demirel
20.12.2008, 15:46
ben sadri sener ve ersun yanala cok güveniyorum, bence ikinci yarıda cok iyi bir 10 numaramız olacak...

Serdar A
20.12.2008, 15:49
Dünyada her futbolcunun yerini doldurabilecek başka futbolcular mevcuttur .

Futbolda "alternatif" kelimesi , aynı seviyede aynı işi yapabilecek diğer bir futbolcuyu tanımlarken , Türkiye'de bu anlam değiştirerek bir kademe altı futbolcuyu ifade etmekte kullanılıyor .

Transferde başarının yolu ise fayda/maliyet noktasını en üst seviyede tutabilmekten geçiyor .

.....
20.12.2008, 15:52
Gökhan Emreciksin şimdi kesin fb ye mi gidecek???

Mustafa Önder
20.12.2008, 15:58
Belki 2'ye alacaksın 10'a satacaksın ne alakası var dediklerinle. Değiyorsa paramız da varsa neden verilmesin? Ama dersen öyle bir sol orta buldum ki parayı ona bağlayacağım o ayrı dava. Ama her bebe ağzında gümüş kaşıkla doğmuyor malumunuz

Üstad;
Devre arasında şu kriz ortamında 2 milyon euro gibi ciddi bir rakamı kendisini henüz ispat edememiş(bana göre) bir 2.lig topçusuna yatırmak maalesef yanlış bir strateji sene sonu olur kendisini yeterince kanıtlar teknik kademe de onaylar o zaman alırsın. Ancak şuan da böyle bir lüxsümüzün olduğunu düşünmüyorum. Bizim çok akıllıca davranmamız lazım. Kılı kırk yararak belirlediğimiz isimler üzerinde anlaşmamış lazım.

futbalski60
20.12.2008, 16:02
Adnan Güngör için Orhan Şam takası düşünülebilir bence Erdoğan Arıca'nın Adnan'ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz eski öğrencisi üzerine para verilip bu takas gerçekleşebilir.Ofansif ortasaha için de Corinthians'ta kiralık oynayan Dynamo Kiew'li Diogo Rincon da düşünülebilir.

Serdar A
20.12.2008, 16:03
Üstad;
Devre arasında şu kriz ortamında 2 milyon euro gibi ciddi bir rakamı kendisini henüz ispat edememiş(bana göre) bir 2.lig topçusuna yatırmak maalesef yanlış bir strateji sene sonu olur kendisini yeterince kanıtlar teknik kademe de onaylar o zaman alırsın. Ancak şuan da böyle bir lüxsümüzün olduğunu düşünmüyorum. Bizim çok akıllıca davranmamız lazım. Kılı kırk yararak belirlediğimiz isimler üzerinde anlaşmamış lazım.

Genç futbolcularda ispat kriterleri nelerdir ? Deneyimli ve yetenekli bir izleme komitesi varsa aldığın futbolcu çok fazla profesyonel müsabaka bile oynamamış olabilir . Size istediğiniz kadar örnek veririm , hemde Türkiye'den , yurt dışına gitmeyede gerek yok .

Alt ligleri küçümsemeyin . Tüm dünyada en az üst ligler kadar oyuncu yetiştirirler .

Yunus Emre SEYHAN
20.12.2008, 16:04
yahu cem demir kaç kere oynadı ki adamın köyülüğünden, iyiliğinden bahsediyorsun.
En azından şuan oynadığı takımda varlık gösteremediğini biliyorum.
Bir ara sakatlığı vardı gerçi..

Tansu Onur Erdoğan
20.12.2008, 16:08
Yıldız isteyenler gökyüzüne baksın
ÖZKAN SÜMER :D

Terzioğlu
20.12.2008, 16:14
Ibrahim Akin bugün 2 asist yapmis.

Uzunoğlu
20.12.2008, 16:16
İbrahim akınıda alalım tabatanın yanında fazla mal göz çıkartmaz

The_Storm
20.12.2008, 16:21
Ali Güzeldal 72. dakikada oyuna girmiş, bir gol kaçırmış, dak 90'da da 5. golün pasını vermiş

Terzioğlu
20.12.2008, 16:24
Bence cok iyi olurdu. Yalniz biraz ofansif olabilir. Tabata yerine Murat Ceylan daha iyi olurdu bu durumda belkide. Söyle bir kadro hayal ediyorum.

----------Murat Ceylan---------
-------Selcuk-----Colman-------
---Yattara-----------Ibrahim----
------------Gökhan-------------

Sagli sollu rakipleri iyice bunaltabiliriz böyle ve Gökhan'in verimide iyice artar. Zaten gol krali oldugu dönemde yanilmiyorsam tek forvet olarak oynuyordu. Yedek olarakda Umut, Isaac, Ceyhun, Tayfun, Giray gibi etkili oyuncularimiz olur.

Uzunoğlu
20.12.2008, 16:32
İbrahim akından medet umacaksak vay halimize

Kubilay ŞAHİN
20.12.2008, 16:34
Ali Güzeldal 72. dakikada oyuna girmiş, bir gol kaçırmış, dak 90'da da 5. golün pasını vermiş

en sonunda geri geldi meydanlara hadi bakalım bu dönem en önemli dönem onun için....

Terzioğlu
20.12.2008, 16:36
Niye ummayalim? Yetenekli oldugunu zaten bütün Türkiye biliyor. Fakat bu yeteneklerini Besiktas'ta tam anlamiyla gösteremiyordu.
Ancak Belediye'ye gectikten sonra müthis bir cikis yakaladi. Gectigimiz sezonun sadece ikinci yarisinda 6 gol 5 asistle oynadi. Bir sol kanat oyuncusu icin cok cok iyi bir istatistik. Bu sezon ise 12 macta 3 gol 5 asistle oynuyor. Yani kaldigi yerden devam ediyor.
Ibrahim Akin artik beklenen patlamayi yapiyor. Ve cok gec kalmadan kacirmamaliyiz bu oyuncuyu.

Ayni seyleri hatirlarsaniz 2-3 ay önce Özer icinde söylemistim.

karim@benzema10
20.12.2008, 16:37
Adnan Güngör için Orhan Şam takası düşünülebilir bence Erdoğan Arıca'nın Adnan'ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz eski öğrencisi üzerine para verilip bu takas gerçekleşebilir.Ofansif ortasaha için de Corinthians'ta kiralık oynayan Dynamo Kiew'li Diogo Rincon da düşünülebilir.

siz bu oyuncunun hacettepede sağ bekte oynadığına bakmayın oynadığı takımda defansın göbeğinde fazla oyuncu oynadığı için zorunlu olarak sağ bekte oynuyor...orhan şam'ın hücum yönü zayıf bize gökhan gönül tarzında bir futbolcu gerekir...kaldıki bizim ara transferdeki önceliğimiz sol açık ve ofansif orta saha bölgelerine olmalıdır...tabata ve engin baytar şartlar zorlanarak alınmalıdır.

Birtan Karaman
20.12.2008, 16:39
Tabata için kese açılıyorTabata’yı G.Antep şimdilik bırakmaya yanaşmıyor.http://www.karadenizgazete.net/images/haber/43796_b.jpg

3 MİLYON $+FUTBOLCU
Trabzonspor, devre arası transferi için ’10 numara’ mevkinde öncelikli düşündüğü Tabata için kesenin ağzını açmaya kararlı. G.Antep’in transfere yanaşmamasına rağmen kapıyı 3 milyon $’ın yanında 3 futbolcu ile açacak olan Bordo-Mavililer, fiyatı 4 milyon $ kadar çekebileceği belirtildi.
ZİRVEDE ROTA
Tabata’da yaşanabilecek sıkıntı için Bursasporlu Yusuf ile temasa geçen Bordo-Mavililer, bu transferi bitirme yolunda önemli mesafe aldı. Engin Baytar’ı özel hayatı nedeniyle beklemeye alan Trabzonspor, Özer için nabız yoklarken, yönetim ve Ersun Yanal ile Özkan Sümer, hafta maçında transfer için bir araya gelecek

Uzunoğlu
20.12.2008, 16:41
Niye ummayalim? Yetenekli oldugunu zaten bütün Türkiye biliyor. Fakat bu yeteneklerini Besiktas'ta tam anlamiyla gösteremiyordu.
Ancak Belediye'ye gectikten sonra müthis bir cikis yakaladi. Gectigimiz sezonun sadece ikinci yarisinda 6 gol 5 asistle oynadi. Bir sol kanat oyuncusu icin cok cok iyi bir istatistik. Bu sezon ise 12 macta 3 gol 5 asistle oynuyor. Yani kaldigi yerden devam ediyor.
Ibrahim Akin artik beklenen patlamayi yapiyor. Ve cok gec kalmadan kacirmamaliyiz bu oyuncuyu.

Ayni seyleri hatirlarsaniz 2-3 ay önce Özer icinde söylemistim.

Özer büyük bir takıma gidip kovulmadı

İbrahim akını geçen yıl istedik o Büyükşehiri seçti. Vizyonu küçük olan futbolcunun bizde işi ne

İbrahim akın iyi oynar ama kendisine karşı açık oynayan defanslara karşı. O yüzden küçük takım futbolcusudur. Bu yıl hangi takım bize karşı açık oynadı. GS ve BJK dahil

Uzunoğlu
20.12.2008, 16:42
Tabata için kese açılıyorTabata’yı G.Antep şimdilik bırakmaya yanaşmıyor.http://www.karadenizgazete.net/images/haber/43796_b.jpg
3 MİLYON $+FUTBOLCU
Trabzonspor, devre arası transferi için ’10 numara’ mevkinde öncelikli düşündüğü Tabata için kesenin ağzını açmaya kararlı. G.Antep’in transfere yanaşmamasına rağmen kapıyı 3 milyon $’ın yanında 3 futbolcu ile açacak olan Bordo-Mavililer, fiyatı 4 milyon $ kadar çekebileceği belirtildi.
ZİRVEDE ROTA
Tabata’da yaşanabilecek sıkıntı için Bursasporlu Yusuf ile temasa geçen Bordo-Mavililer, bu transferi bitirme yolunda önemli mesafe aldı. Engin Baytar’ı özel hayatı nedeniyle beklemeye alan Trabzonspor, Özer için nabız yoklarken, yönetim ve Ersun Yanal ile Özkan Sümer, hafta maçında transfer için bir araya gelecek

O paraya Gazaiantep takımını komple satın alırsın :)

keles76
20.12.2008, 16:43
bizim Nuri Albayrak disinda hicbir baskanimiz uluslararasi basarili topcu(yasi musait olan) bulup getirmediler cunku taraftar hep kucuk dusundu hali sahada iyi oynuyan adami takimda gormek istiyor tabata ozer bunlar vasat olmasalar kendi ulke milli takimlarinda yada iyi takimlarinda oynarlar bakin selcuga ben hasta oluyordum hele gokhan ve umut ama hersey ortada bunlar bizde olsa dokturur diyordum ama sonuc bir sezon sonra ayni mevkide baskalarina bakiyoruz.
bence bizim taraftar bu konuda elindekinden daha cok kalitelisini istemiyor bakin alex var niye yillardir alamiyoruz cunku kalite adam kalitesine gore para talep ediliyor biz marcelinhoyu trabzona getirdik bu futbolcu geldigine gore iyi calisilirsa dunyaca unlu kaliteler takima kazandirilir. yildiray nuri caner hatta mesut ozil gibi yerlilerede yonelinsin
bakin haberlere yillarca musa buyugu almaya calistik ne diye bilmiyorum sonra ceyhun mustafa keceli bunlari aldik sonuc ortada gunu kurtaran isler bence artik kaliteli alinmiyacaksa alinmasin sadece kulup zarar ediyor. bence tabatha kendisini bizde birsey zanneder bu taraftar destegi ile sonra uc ay sonra gondeririz. bence rota yurtici olacaksa bu is uzun vadede fayda getirmez. cunku kaliteli yerlileri bizan zate kapiyor ya kendimiz yetistirecegiz yada her sene 40 transfer yapip duracagiz.

Terzioğlu
20.12.2008, 16:44

İbrahim akını geçen yıl istedik o Büyükşehiri seçti. Vizyonu küçük olan futbolcunun bizde işi ne

İbrahim akın iyi oynar ama kendisine karşı açık oynayan defanslara karşı. O yüzden küçük takım futbolcusudur. Bu yıl hangi takım bize karşı açık oynadı. GS ve BJK dahil
Ibrahim Akin'in bizi degilde Belediyeyi secdigine inanmiyorum. Bunu ispatlarsan sevinirim.

10 numara
20.12.2008, 16:48
Tabata için kese açılıyorTabata’yı G.Antep şimdilik bırakmaya yanaşmıyor.http://www.karadenizgazete.net/images/haber/43796_b.jpg3 MİLYON $+FUTBOLCU
ZİRVEDE ROTA

inanmıyorum her tarafı yalan kokuyor... 4 milyon $ 3 futbolcu ile 3 transfer yapılır...

Gökhan Topsakal
20.12.2008, 16:51
Ibrahim Akin'in bizi degilde Belediyeyi secdigine inanmiyorum. Bunu ispatlarsan sevinirim.
ispataa gerek var mı ki??*istanbuldan ayrılmamanın cazibesine kapıldıgı çok açık.....

karim@benzema10
20.12.2008, 16:53
O paraya Gazaiantep takımını komple satın alırsın :)

tabata gibi oyuncular kolay kolay bulunmuyor ama gaziantep yönetimini kutlamak gerekir iyi araştırma ile bu oyuncuyu Türkiye'ye getirmekle büyük bir iş başarmışlar.uzunoğlu tabata'yı kaç maç izledin de bu oyuncu hakkında fikir sahibi olabiliyorsun...tabi bize karşı boş kaleye gol kaçırdı ya bu tabata amatör kümede bile oynayamaz değil mi?ts tüm şartlarını zorlayıp bu oyuncuyu almalıdır...sol kanada da engin baytar alınırsa şampiyonluk için bir mazaret kalmaz.

Terzioğlu
20.12.2008, 16:53
Böyle bir iddia atiyorsaniz ortaya ispatlamanizda gerekir. Sonucta Ibrahim Akin kariyeri icin dogru adimi atmis oldu orada kalarak. Ama Trabzonspor'dan teklif aldigina dahi inanmiyorum. Kendisi Besiktas'ta oynarken acik yüreklilik ile ben Trabzonsporluyum diyebilecek bir oyucudur.

karim@benzema10
20.12.2008, 16:57
ibrahim akın bjk'de başarısız olmuş ve ayrılmıştır bizde forvet hattında 3 tane oyuncu bulunurken ibrahim akın'ın transferin bahsetmek açıkçası akıl karı değildir...ibrahim akın sakın sol kanatta oynayabilir demeyin bjk'de oynarken orada oynadıda ne oldu taraftarlardan küfür yedi.

asimavi
20.12.2008, 17:01
....paf takımdan göksu a takıma alınsın ..bugun 4 golünüde göksu atmış paf takımın...

...hatta bu sezonki bütün gollerinde adı var ....paf takımı zirveye taşıdı adam helal olsun..

....zaten geçensene ..ilk olarak ersun hoca göksu ile abdullah karmil i a takıma alıp profesyonel sözleşme yapğtırmıştı...sonra barışı çıkardı a takıma göksu paf a döndü zannedersem paf ın kaptanı zaten..abdullah da şuan karadenizsporda..

...göksu a takıma alınırsa belki barışda hırs yapar çalışır kerata....

eMR3
20.12.2008, 17:01
Paf takımda ki Göksu Alhas bugun 4 gol attı.İbrahim Akın'la hemen hemen aynı mevki oyuncusu İbrahim'i alıcağımıza Goksu'yu A takıma cıkaralım... :)

Gökhan KAN
20.12.2008, 17:02
ibrahim akın bjk'de başarısız olmuş ve ayrılmıştır bizde forvet hattında 3 tane oyuncu bulunurken ibrahim akın'ın transferin bahsetmek açıkçası akıl karı değildir...ibrahim akın sakın sol kanatta oynayabilir demeyin bjk'de oynarken orada oynadıda ne oldu taraftarlardan küfür yedi.
adam gecebilyor ortada yapıyorsa bal gibide oynar.......

Serdar A
20.12.2008, 17:03

Belediye'ye karşı bir çok takım daha ofansif oynadığı için İbrahim'inde hızlı hücum yetenekleri ön plana çıktı . Ancak İbrahim'in asıl yetenekleri kapalı savunmaları açmaya yöneliktir .

İbrahim'in eksiklikleri daha çok mental açıdan . Geçmişte egolarıda kendisine çok zarar vermiştir . At sevgiside cabası . Özellikle son bir yıldır kendisi düzeltmeye, düzenlemeye başladı ancak halen bir çok soru işareti var .

Erdem Keser
20.12.2008, 17:03
Kim ne derse desin , ben İbrahim'i isterim bu takıma.Trabzonspor'lu olduğu için değil , eksik bölgemizi tamamlayacak kalite ve yetenekte olduğunu düşündüğümden.

asimavi
20.12.2008, 17:04
göksunun asıl mevkisi sağ açık ama gole çok yakın bi oyuncu...

Uzunoğlu
20.12.2008, 17:09

Büyükşehir Belediyeye transferi sırasındaki bu forumun transfer başlığını araştır gör ispatı

ATSIZ
20.12.2008, 17:09
göksu saçlarını şimdiden sarıya boyatmış......
düşündürücü....
karadenizde iki yıl daha oynamalı bence..........

Gökhan KAN
20.12.2008, 17:10
Büyükşehir Belediyeye transferi sırasındaki bu forumun transfer başlığını araştır gör ispatı
ibrahimi simdi cagırsan kosarak gelir........

Hasan61
20.12.2008, 17:11
göksu saçlarını şimdiden sarıya boyatmış......
düşündürücü....
karadenizde iki yıl daha oynamalı bence..........
göksunun gerçek saç rengi zaten sarı boya falan değil

futbalski60
20.12.2008, 17:11
Helsinborg'un sol açığı Rene Makondela'yı(26) 90 dakika izleyen var mı nasıl bir oyuncu videolardan Musampa'ya çok benzettim ligde de 9 golü var.
http://www.hif.se/images/pics/squad/Rene_Makondele.jpg

Uzunoğlu
20.12.2008, 17:12
ibrahimi simdi cagırsan kosarak gelir........

Ben vizyondan bahsediyorum yoksa yoktur

Ziya Doğan'ın vizyonu ne kadar büyükse İbrahim Akın'ında vizyonu o kadar büyüktür :)

Terzioğlu
20.12.2008, 17:12
Ibrahim Akin sol kanatta oynayabilir degil, sol kanat oyuncusudur. Kesinlikle ama kesinlikle forvet degildir. Besiktas'ta basarisiz olmasinin ana nedenlerinden biri forvet olarak oynatilmasidir. Belediye'de sol kanat olarak oynuyor ve neler yaptigini hep birlikte görüyoruz.

Uzunoğlu
20.12.2008, 17:13
Göksu'yu abartmayın onada yazık edeceksiniz Ergin gibi Barış gibi

Terzioğlu
20.12.2008, 17:14
Ben bu konuda birsey bulamadim. Ilginc..

innocence
20.12.2008, 17:15

ula madem Trabzondasın statta izlesene maçı renkdaşım :)

Uzunoğlu
20.12.2008, 17:16
Ben bu konuda birsey bulamadim. Ilginc..

Bulamazsın tabi ben İbrahim Akın ile kişisel husumeti olan birisi olduğum için yalan konuşup iftira atıyorum

Cem Akyüz
20.12.2008, 17:16
İbrahim Akın'ı olurda alırsak bana göre cok iyi bir iş yapmış oluruz çok yetenekli bir oyuncu sol kanatta oynuyor zaten adam geçme özelliğide var keşke alabilsek

Terzioğlu
20.12.2008, 17:18
Bulamazsın tabi ben İbrahim Akın ile kişisel husumeti olan birisi olduğum için yalan konuşup iftira atıyorum
E sen göstersene bana ozaman. Darilmaya gerek yok ki.

karim@benzema10
20.12.2008, 17:19
ibrahim akın açık alanda başarılı olabilecek bir oyuncudur,dar alanda şut çekmekten başka hiçbir icraatı yoktur.bunu en iyi bjk taraftarı bilir.zaten yönetiminde sizin gibi düşünerek bu oyuncuyu alacağını düşünmüyorum.

innocence
20.12.2008, 17:20
birde Ali güzeldal'ın lafı geçmiş arka sayfalarda kendisi hala bizim oyuncumuz mu ? belediye de kiralık mı ?

Ahmet Başkaya
20.12.2008, 17:21
E sen göstersene bana ozaman. Darilmaya gerek yok ki.
kardeş o sıralar fatih tekke gökdeniz silah falan olayları olmuştu ondan dolayı yanaşmadığını söylemişti ibrahim akın arkadaş doğru söylüyo bizi reddetti..

Serdar A
20.12.2008, 17:22
İbrahim Akın'ı olurda alırsak bana göre cok iyi bir iş yapmış oluruz çok yetenekli bir oyuncu sol kanatta oynuyor zaten adam geçme özelliğide var keşke alabilsek

Adam geçme özelliğinden ziyade İbrahim çok etkili bir şutör . İsabet oranı oldukça yüksek ve zor pozisyonlarda dahi kaleyi görebiliyor . Bu konuda ligin en önemli 2-3 solak futbolcusundan biri olduğunu düşünüyorum . Aynı zamanda çok çok iyi orta kesiyor . Bu konuda da ligin en iyi futbolcularından biri . Top tekniği gerçekten üst düzeyde .

Terzioğlu
20.12.2008, 17:23
kardeş o sıralar fatih tekke gökdeniz silah falan olayları olmuştu ondan dolayı yanaşmadığını söylemişti ibrahim akın arkadaş doğru söylüyo bizi reddetti..
Ama Ibrahim Akin I.B.B'ye gecen sezon devre arasinda transfer olmustu. Senin dedigin olay ise 2-3 senelik bir olay. Sanirim baska birsey kastediyorsun.

Kasım Hilal
20.12.2008, 17:26
Bir sol açık alalım da ismi İbrahim Akı olsun, Ali Güzeldal olsun.. farketmez.

Terzioğlu
20.12.2008, 17:26
Michel Platini'nin Ibrahim Akin hakkinda yüz yilin yetenegi yakistirmasini yaptigini biliyormuydunuz? Veya Besiktas'ta ilk taninmaya basladiginda Arsenal'in onunla ilgilendigini? :)

http://de.wikipedia.org/wiki/Ibrahim_Ak%C4%B1n

Ahmet Başkaya
20.12.2008, 17:31
Michel Platini'nin Ibrahim Akin hakkinda yüz yilin yetenegi yakistirmasini yaptigini biliyormuydunuz? Veya Besiktas'ta ilk taninmaya basladiginda Arsenal'in onunla ilgilendigini? :)
yok bilmiyorum walla :))) karıştırdım kardeş ama korktugundan gelmedgini biliyorum eminim yani

karim@benzema10
20.12.2008, 17:36
birde Ali güzeldal'ın lafı geçmiş arka sayfalarda kendisi hala bizim oyuncumuz mu ? belediye de kiralık mı ?

tff'nin web sitesine göre,ali güzeldal istanbul belediye'nin 2009 yılına kadar sözleşmeli futbolcusu gerçekten bu oyuncuya yazık oldu sakatlık geçirmeseydi abdullah avcı ile birlikte kariyerinde büyük bir aşama kaydedebilirdi şimdi ne adını duyan ne de soran var.ali güzeldal henüz 22 yaşında

Cem Akyüz
20.12.2008, 17:36
yok bilmiyorum walla :))) karıştırdım kardeş ama korktugundan gelmedgini biliyorum eminim yani

korktuğundan dolayı gelmeyen Bilal Kısa değilmiydi Ankaraspor'da oynayan.Bende duymadım hiçbir yerde İbrahim Akın'ın korkudan dolayı gelmediğini

mkmsas
20.12.2008, 17:39
Tabata için çıkan haberler inşallah doğru değildir...

Bedava bile olsa alınmasını istemiyorum...

Şişirilmiş ve alanın elinde patlayacak bir 10 numara balonu...

Sadece top ayağına geldiğinde oyunda gözüken bir oyuncumuz zaten var, bir tanesini daha bizim takım kaldırmaz...

Her ne kadar Emre Belözoğlu tadında bir çirkefliği olduğunu düşünsemde Murat Ceylan'ın çok daha faydalı ve uzun vadeli bir yatırım olduğuna inanıyorum..

karim@benzema10
20.12.2008, 17:40
bu ibrahim akın'ı çok fazla büyüttünüz hani izlemesem büyük futbolcu diyeceğim.elimizdeki gökhan ünal ibrahim'den daha iyi oyuncu olmasına rağmen ts'un topçusu değildir diyorsunuz ama bjk'de oynadığı futbol ile beklentileri karşılayamayan kontra atak oyuncusuna ts'a gelsin diyorsunuz...ibrahim akın küçük takımın,büyük futbolcusu olur.

karim@benzema10
20.12.2008, 17:45
ts murat ceylan ve ibrahim akın gibi oyuncular alınacaksa şampiyonluğu unutsun.tabata hem mücadeleci oyunu hem teknik becerisi hem de yaşını 28 olması nedeni ile bizim tam aradığımız bir oyuncudur.

Berk
20.12.2008, 17:48
Bedava bile olsa alınmasını istemiyorum...

Türkiye Ligi'nde hiçbir takımın böylesine yetenekli bir oyuncuyu bedavaya gelmesi durumunda elinin tersiyle itme gibi bir lüksü yoktur..

Mustafa Önder
20.12.2008, 17:57
Genç futbolcularda ispat kriterleri nelerdir ? Deneyimli ve yetenekli bir izleme komitesi varsa aldığın futbolcu çok fazla profesyonel müsabaka bile oynamamış olabilir . Size istediğiniz kadar örnek veririm , hemde Türkiye'den , yurt dışına gitmeyede gerek yok .

Alt ligleri küçümsemeyin . Tüm dünyada en az üst ligler kadar oyuncu yetiştirirler .

İspat dediğim nokta şurası;

Buruno'ya kötü topçu demedim sadece biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söyledim. Buruno alınsın derim ancak 2 Milyon Eurolara falan değil. Şu şartlar da isterse 5 Milyon Euro verilip alınsın üstüne de 15 gol atsın ben ona rağmen hala riskli ve akıl dışı bir tercihti derim.

mehmetdoğan
20.12.2008, 17:58
ts murat ceylan ve ibrahim akın gibi oyuncular alınacaksa şampiyonluğu unutsun.tabata hem mücadeleci oyunu hem teknik becerisi hem de yaşını 28 olması nedeni ile bizim tam aradığımız bir oyuncudur.
antep başkanı satmayacağız demiş ama?

karim@benzema10
20.12.2008, 18:04
antep başkanı satmayacağız demiş ama?

sen onun böyle konuşmasına bakma parayı veren düdüğü çalar.kaldı ki sn.faruk özak'ta bu yönetim ile işbirliği halinde olduğu düşünülürsek,bu transferde ısrarcı davranırsak ve tabata'ya verilecek para gaziantep'in vereceği paradan daha fazla olursa ibrahim kızıl tabata'yı bize mecburen vermek zorunda kalacaktır.

Özge
20.12.2008, 18:17
Can Karyağdı'nın haberine göre Pazartesi gününden sonra Yusuf'un transferi hızlanacakmış.Antalya kampına katılmasını istiyorlarmış.

mkmsas
20.12.2008, 18:19
Türkiye Ligi'nde hiçbir takımın böylesine yetenekli bir oyuncuyu bedavaya gelmesi durumunda elinin tersiyle itme gibi bir lüksü yoktur..

Bir oyuncuyu -bedava olsa bile- salt yetenekli olduğu için transfer etmek yanlış bir politikadır bence...

Bu anlamda Ceyhun'da çok yetenekli bir oyuncuydu.. Takıma bir katkı sağlayamadan gitti..

Görüşünüze saygı duymakla birlikte Tabata'nın bu takım yapısı içerisinde Trabzonspor'a faydalı olacağı kanaatinde değilim.. Bunun için de yetenekli olduğunu bilmeme rağmen bedava olsa bile transfer edilmesine karşıyım...

cyberentalpi
Tabata ve Yusuf
Yusuf belli bir yasta olan ama teknigi ust duzeyde olan futbolcu. Bizde yedek bekleyebilir. Bazen kotu anlarda vurucu guc olabilir. Ancak bu sartlarda alınsın.
Tabata icin 3 milyon + 3 futbolcu
Bu 3 futbolcu kim ferhat ergin yada kadrodısı olanlardansa olabilir.
Ama icinde ceyhun giray felan varsa bire bir bile takas edilemez.

Muhammet
Can Karyağdı'nın haberine göre Pazartesi gününden sonra Yusuf'un transferi hızlanacakmış.Antalya kampına katılmasını istiyorlarmış.

İçim dertlendi birden.

:cool: :(

furkansenokur
20.12.2008, 18:20
İbrahim Akın (d. 4 Ocak (http://tr.wikipedia.org/wiki/4_Ocak) 1984 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1984), İzmir (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0zmir)), Türk (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrk) futbolcu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul_B%C3%BCy%C3%BCk%C5%9Fehir_Belediyesi )'nde futbol oynamaktadır.

Kariyeri [değiştir (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=%C4%B0brahim_Ak%C4%B1n&action=edit&section=1)]

Futbola 1994 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1994) senesinde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde başladı. 5 sene orada oynadıktan sonra Altay’ın alt yapısına transfer oldu. Altay (http://tr.wikipedia.org/wiki/Altay_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC)'da 3 sezon Genç Takım’da, 3 sezon da A Takım’da oynadı.Buradan Mersin İdmanyurduna transfer oldu ve 3 yıl forma giydi.Beşiktaşta 74 lig maçına çıkmış 35ine ilk 11de başlamıştır ve 13 gol atmıştır. 2007-2008 sezon arasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul_B%C3%BCy%C3%BCk%C5%9Fehir_Belediyesp or)'a transfer olmuştur.2008-2009 ara transfer döneminde Trabzonspor'a transferi konusunda ön protokol yapılmıştır. Türkiye Milli Futbol Takımında (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_Milli_Futbol_Tak%C4%B1m%C4%B1) da 4 maç yapmıştır. Kullandığı iyi firikikler ile ün yapmıştır.

Mehmet Ç.
20.12.2008, 18:25
can karyxagdi demin söyledi, trabzon yusufu nkesin istiyormus.

Murat Erdem
20.12.2008, 18:28
fener'in ilgilendiği 3 kaleci var ; Sivasspor'dan Petkovic , Hoffenheim'dan Ramazan ve Belediyespordan Hasagic . Öncelikli isim Petkovic fakat onda da Yattara'nınkine benzer bir takım problemler var . Kaleciyi yerli statüsünde oynatmak istiyorlar .

Ramazan'ın geçen sezon harika maçlar çıkarmasına rağmen bu sene bulduğu şansı pekte iyi kullandığını söyleyemeyiz . Menajer ilişkilerini ve daha önceki transfer girişimlerini hesaba katarsak en öne çıkan isim Hasagic .

Belediyespor bu ihtimale karşı Behram'ı hazırlamaya çalıştığını biliyoruz . Ancak yeni bir kaleci arayışlarıda olacak şüphesiz . Tamda bu noktada Tolga Zengin'e ilave misal Ergin ve Ferhat'a karşılık İbrahim Akın takas teklifi belediyesporun dinleyebileceği cinsten . Bu aralar Ankaralı futbolcuların değeri bir hayli yüksek .
Takas yolu ile bir transferde biz yapalım dişimi kırıcağım...
Sanki takas yapmak bize yasakmış gibi...

karim@benzema10
20.12.2008, 18:33
sadri başkan,3-4 gün evvel basın toplantısında yusuf ile ilgileniyor musun diyen muhabire,yusuf menajerlerin aldatmasıdır,ilgilenmiyoruz cevabını vermişti.bursaspor başkanı yazıcı'da yusuf ve sercan'ı satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söylemişti.can karyağdı yalan söylüyor yusuf'un artık pili bitmiştir kısa vadede de bizi taşıyabilecek form grafiğine sahip değildir.

Bekir
20.12.2008, 18:43
sanki bi yerde okudum gibime geliyo hacısalihoglu yusufla ilgileniyoz demişti

mashal61
20.12.2008, 18:45
Yusuf gelmiş 33 yaşına. Bursa ya bile yeterince katkı yapamadığı (sakatlığının da etkisi var) ortada. Bize bir kurtarıcı olarak hem gelmesi yanlış olur hem de takımda dengeleri bozabilir. Bizde de istikrarı yakalar mı tartışılır. Bence yanlış bir transfer olur. Yönetimin böyle bir transfer yapacağını sanmıyorum. Can karyağdımı yağmışmı zaten onun da hiç bir haberine güvenmiyorum.

Ümit Küçük
20.12.2008, 18:55

zamanında mehmet topal icin öle dedik gitti geysa aldı dardanelden bak adam simdi türkiyedeki en iyi ön liberolarından biri murat ceylanda 1 2 yıla kalmaz en iyi ön ön liberesu olur türkiyenin asıl tabatayı bu takıma almak hatadır.(fikirlerine saygı duyuyorum ama katılmıyorum)

zarha6155
20.12.2008, 21:06
Kim alınırsa alınsın mutlaka tecrübeli olması şart.Tecrübesizliğin sıkıntısını çok çekiyoruz.

Ümit Küçük
20.12.2008, 21:24
ersun yanal yusufla ilgilendigimizi söyledi maratonda büyük ihtimal yusufu alcaz

Özge
20.12.2008, 21:28
Yusuf gelmeyi çok istiyormuş.

Ehrimen
20.12.2008, 21:29
Yusuf jübilesinide bizde yapar artık.. ;)

Gökhan KAN
20.12.2008, 21:30
bu yusuf bize gelir artık..........o iş bitmiş...

Cihad Varlı
20.12.2008, 21:32
Ne Yusuf'u yaaaaa :mad:

Ümit Küçük
20.12.2008, 21:32
Yusuf gelmeyi çok istiyormuş.

gelsin gelsin kosararak gelir tekmeyle gider futbol hayatıda biter

vurgun_kiz_61
20.12.2008, 21:33
Lutfen iyi bir on numara alinsin....

AYYILDIZ
20.12.2008, 21:37
Transferde Sadri Şener ve Ersun Yanal en iyisini yapar merak etmeyelim Yusuf'u istiyorlarsa faydalı olur.

Cihad Varlı
20.12.2008, 21:40
Transferde Sadri Şener ve Ersun Yanal en iyisini yapar merak etmeyelim Yusuf'u istiyorlarsa faydalı olur.

Bence Yusuf faydalı olmaz bu takıma .
Zaten şurda ne kadar oynicak ki ?
Bi Tabata kadar faydalı olacağına inanmıyorum ..

szymek7
20.12.2008, 21:44
yok devenin pabucu yusuf'u getirene kadar tanju çolak'i getirsinler !! bu ne ya !!!

Cihad Varlı
20.12.2008, 21:44
Ulan nerden çıktı bu Yusuf ya

Şahinoğlu
20.12.2008, 21:50
Yusuf bizde geleceğin tranferi değil arkadaşlar hemen yaşı ile ilgili olumsuz yorumlamayalım, bize sezon sonuna kadar hizmet etsin diye alınacaktır Tabata daha iyi şu ortamda ama oda aynı şekilde olacaktır zira şu an odaklandığımız konu bu sene Şampiyon olmaktır devre arası transferide buna göre şartlarda gözönüne alınarak yapılacaktır Tabata için 4 milyon Euro ve 1 topçu bile fazla değilmi bjk geçen sene aynı hatayı Holosko'yu alarak yaptı 5 milyon euroydu sanırım , ben Yusuf'un bu sene bizim eksiğimiz olan ayakta topu tutan adam 10 numara eksikliğini gidereceğine ve futbolumuzu bi üst kademeye taşıyacağına inanıyorum maliyetide uçuk olmaz türkiye şartlarında iyi transfer olur ve bize yarım sezon oynasa yeter şampiyon olalımda avrupada oynacak kaliteli oyuncuları sezon sonuda yaparız.

Cihad Varlı
20.12.2008, 21:51
"Yusuf ile ilgili başkanlar düzeyinde bir görüşme yapıldı.Yusuf seve seve Trabzonspor'da oynamak istediğini söyledi,bu konuda son kararı başkanlar verecek"

Dedi Ersun hoca . Bence kesinlikle alınmamalı ..

Cihad Varlı
20.12.2008, 21:53
Yusuf bizde geleceğin tranferi değil arkadaşlar hemen yaşı ile ilgili olumsuz yorumlamayalım, bize sezon sonuna kadar hizmet etsin diye alınacaktır Tabata daha iyi şu ortamda ama oda aynı şekilde olacaktır zira şu an odaklandığımız konu bu sene Şampiyon olmaktır devre arası transferide buna göre şartlarda gözönüne alınarak yapılacaktır Tabata için 4 milyon Euro ve 1 topçu bile fazla değilmi bjk geçen sene aynı hatayı Holosko'yu alarak yaptı 5 milyon euroydu sanırım , ben Yusuf'un bu sene bizim eksiğimiz olan ayakta topu tutan adam 10 numara eksikliğini gidereceğine ve futbolumuzu bi üst kademeye taşıyacağına inanıyorum maliyetide uçuk olmaz türkiye şartlarında iyi transfer olur ve bize yarım sezon oynasa yeter şampiyon olalımda avrupada oynacak kaliteli oyuncuları sezon sonuda yaparız.

Bu tamamen paradan kaçmak olur .
Biraz daha fazla verip hem bu sene hemde ilerde hizmet edecek adam varken azı verip bu yıllık adam almak ..

TolgaTopçu61
20.12.2008, 21:53
Yusuf bence takima faydali olamaz...

Mustafa AYDIN
20.12.2008, 21:55
Ne yusufu,alınacaksa özeri tabatayı alın..

Şahinoğlu
20.12.2008, 21:57
Bu tamamen paradan kaçmak olur .
Biraz daha fazla verip hem bu sene hemde ilerde hizmet edecek adam varken azı verip bu yıllık adam almak ..

Daha iyisini bulabildiysek tabiki alalım ama Özkan sümer Brezilya'ya gidip Tabata'dan yetenekli adam bulamamışsa ve Tabata'yı bile yetersiz görüyosak (ki4 milyon Euro + 1 oyuncudan aşağı alamayız ) Yusuf'ta bence Tabata'dan çok eksik değil sonuçta ayak bilekleri daha teknik diyebilirim Tabata biraz daha hızlı, eğer daha iyi bir oyuncu bulunmuşsa alınmalıdır ama bence bulamamışlarki Yusuf'u alacaklar hemde yerli adam paradan kaçacaklarını sanmam yönetime ve hocaya güveniyorum.

Muhammet
20.12.2008, 21:59
Bu son maçta Cale'nin düştüğü durumlar gösteriyor ki, bir sol kanat lazımdır, en azından sol kulvara bir düzenleme lazımdır.

Cihad Varlı
20.12.2008, 22:09
Yusuf Şimşek bu sezon Bursaspor'un 9 lig maçında forma giymiş ve golü yok
Tabata ise 14 lig maçında 7 gol atmış ..

taner*61
20.12.2008, 22:13
Bu takıma mutlaka bir sol kanat oyuncusu lazım. Ayrıca Selçuk çok iyi bir oyuncu olmasına rahmen Eskişehir maçı gösterdi ki Selçuk takımı ileri götürebilecek bir oyuncu değil. 10 numara gibi oynamaya kalktığı için yapması gerekenleride yapamıyor. Bu yüzden 10 numarada şart (sol kanat alınırsa Colman'da bu görevi üstlenebilir) Sol kanat alındığı zaman bu takımın tek forvet oynaması lazım. Maçı karşı alana yıkmakta sıkıntı yaşıyoruz. Uzun hava topları ve iyi yükselen forvetlerimiz sayesinde gol buluyoruz. Tabiki Yattara faktörüde var. Ben mutlaka iyi bir sol kanat istiyorum ve 10 numarada alınırsa mükemmel olur.

Gökhan KAN
20.12.2008, 22:15
ula bu robben bizde olacak neler yapar ha adam döktürüyor valencia karsısında...

Şahinoğlu
20.12.2008, 22:17
Tabata'nın attığı 7 golün 4 'ü penaltı tabata elbette kötü bir oyuncu değil ama Yusuf'ta kötü değil oyun kuruculuk görevini attığı gollede kıyaslamamız lazım ayağında top tutup ileri adam kaçırabilmek ve oyun zekasıdır oyun kurucuda aranan özellik bence Tabata'nın yapacağını yapabilir Yusuf Ersun hocanında eski oyuncusu Tabata'nın disiplin sorunu özelliğide var eksi olarak, ama aynı maliyette olsalar tabiki Tabata ama değiller şu şartlarda Yusuf ta kazanç olacaktır.

okg_53
20.12.2008, 22:18
Bu takıma mutlaka bir sol kanat oyuncusu lazım. Ayrıca Selçuk çok iyi bir oyuncu olmasına rahmen Eskişehir maçı gösterdi ki Selçuk takımı ileri götürebilecek bir oyuncu değil. 10 numara gibi oynamaya kalktığı için yapması gerekenleride yapamıyor. Bu yüzden 10 numarada şart (sol kanat alınırsa Colman'da bu görevi üstlenebilir) Sol kanat alındığı zaman bu takımın tek forvet oynaması lazım. Maçı karşı alana yıkmakta sıkıntı yaşıyoruz. Uzun hava topları ve iyi yükselen forvetlerimiz sayesinde gol buluyoruz. Tabiki Yattara faktörüde var. Ben mutlaka iyi bir sol kanat istiyorum ve 10 numarada alınırsa mükemmel olur.
Bu takımı çift forvetten tek forvere dönüştürdüğünüz anda bütün sistem alt üst olur.
Eğer hoca devre arası kampında,köklü bir değişiklik yapıp tek forvere önerse o ayrı.
Sol açığa veya ofansif ortasaha bölgesine yapılması muhtemel transfer,takımın taktiksel anlayışını değiştirecektir.Umarım denge bozulmaz.

Mustafa Önder
20.12.2008, 22:19
Arkadaşlar Yusuf gelmesin, tekmeyle gider gibi böyle ucuz laflar söylüyoruz ama bu takımın bir teknik kadrosu ve başkanı var. Ersun Hoca istediyse birşeyler biliyodur demekki...

leavemealone
20.12.2008, 22:19
yusuf gelmis kac yasina ondan bize hayir gelmez ...

Gökhan KAN
20.12.2008, 22:20
yusufun maliyeti düsük olacagı icin alınıyor bence yoksa onlarda tabata yı ister ama fiyatı el yakar....

Mustafa Önder
20.12.2008, 22:21
Sadri Başkanın çok güzel bi lafı var;

Trabzon halkı ELEŞTİRMEK için Dünyaya Gelmiştir.:D

eMR3
20.12.2008, 22:22
Yalnız bu arada dikkat ettinizmi bilmem Eskişehir maçı devre arasında çalan müzik "Organize işler bunlar" :D

Ümit Küçük
20.12.2008, 22:38
Sadri Başkanın çok güzel bi lafı var;

Trabzon halkı ELEŞTİRMEK için Dünyaya Gelmiştir.:D

ben tekmeyle gider lafını espiri olarak yazdım.benim kafamda düsündügüm sistem
......................hüseyin(murat ceylan)....................
................selcuk................colman...... ................
...yattara.....................................tra nsfer...........
......................gökhan...................... ..................
hocada böyle düsünüyo olma ihtimali yüksek.onun icin 5 milyon euro verilip 10 numara alınmaz oyun sıkısıdıgında veya son 15 20 dakkaya üstün girdiginde topu ayagında tutacak bir adam lazım onun için hem maliyeti düsük olan hemde yedekligi sorun etmiycek adam olarak yusufu görmüsler bu mantıkda olursa yusuf bize fayda saglar.Ama yok eger sistem 10 numara üzerine kurulacaksa bu adam ne yusuf nede tabata olamaz.

sametaydin
20.12.2008, 22:40
Orta sahaya 2 değil 3 futbolcu gerekiyor banko oynayabilecek. Ben colman dan hüseyinden zaten umudu kestim. Selçuk inanılmaz derecede kötü oynadı o kadar kötü oynadı ki hüseyin bile ondan daha iyiydi.

Bir tane ön libero bir tane on numara futbolcu ve bir sol açık oyuncusuyla anlaşmalıyız. Benim düşüncem tabata, bir tane kaliteli önlibero alınmalı bir de ibrahim akın olabilir sol açık olarak. Colman da yollanmalı böyle istikrarsız bir oyuncu görmedim. Yavaş oyuncu hem de çok yavaş. Belli ki hızlanamıcak.

ersenkb
20.12.2008, 22:42
arkadaşlar 2 maçtır dikkat ediyorum isaac son dakikalarda oyuna girmesine rağmen sol kanatta iyi işler yaptı iyi adam geçip ortalar yaptı acaba isaac neden sol kanatta düşünülmez de adam aranır durur kaldı ki yattar gideceği zaman isaac bir adeta bir kurtarıcı gibi 1-2 maç almıştı bana ersun hoca bu yıldızı küstürmek üzere gibi geliyor isaac gibi bir adam varken daha çok değerlendirilmesi lazımmış gibi geliyor

Mustafa Önder
20.12.2008, 22:46
arkadaşlar 2 maçtır dikkat ediyorum isaac son dakikalarda oyuna girmesine rağmen sol kanatta iyi işler yaptı iyi adam geçip ortalar yaptı acaba isaac neden sol kanatta düşünülmez de adam aranır durur kaldı ki yattar gideceği zaman isaac bir adeta bir kurtarıcı gibi 1-2 maç almıştı bana ersun hoca bu yıldızı küstürmek üzere gibi geliyor isaac gibi bir adam varken daha çok değerlendirilmesi lazımmış gibi geliyor

İssac sol forvet oynayabilen bir adam aslında. Ancak bizim aradağımız sol kanat adamı aynı zaman içe girip oyunda kurabilecek yapıda olmalı.Issac bu işi yapabilmesi için uzunca bir zaman geçmesi lazım.

Ali Tunahan Güllü
20.12.2008, 22:57
sola ve 10 numaraya bir futbolcu istiyoruz!!!!!!!!!!!

Eren Karaahmetoğlu
20.12.2008, 23:03
Her zaman dediim gibi sol açık, bugün de bariz bi şekilde görüldüü gibi sağ bek, ve pozsiyon bulmakta kapalı savunmaları açmakta vs. eksiklik çektiimizden dolayı 10 numara lazım bence:)

Yusufu alıcaz galiba ben şahsen istemiyorum Yusufu bi kere fenerbahçeli olduunu bilmem(düşünmem) rahatsız ediyo beni:)

Hüseyin İlkin
20.12.2008, 23:04
Artık rahat rahat transfere bakabiliriz :D

Lig bitti , fortis ' i zaten saymıyoruz artık .

Eveeeet .

Sıra yönetimde . Bugüne kadar hep iyi şeyler yaptılar .

Devamını bekliyoruz ...

erik
20.12.2008, 23:15
Yusuf gelirse kimin yerine ilk 11 e girer?

ozcan_asanoglu
20.12.2008, 23:22
Selçuk kesilecek bence. Sakatlandığından beri zaten yok. Hüseyin kesici, Selçuk'tan beklenen ofans. Pas, şut vs ama yapamıyor dolayısıyla tüm yük Colman'da.

Erdem Keser
20.12.2008, 23:27
Orta sahaya 2 değil 3 futbolcu gerekiyor banko oynayabilecek. Ben colman dan hüseyinden zaten umudu kestim. Selçuk inanılmaz derecede kötü oynadı o kadar kötü oynadı ki hüseyin bile ondan daha iyiydi.

Bir tane ön libero bir tane on numara futbolcu ve bir sol açık oyuncusuyla anlaşmalıyız. Benim düşüncem tabata, bir tane kaliteli önlibero alınmalı bir de ibrahim akın olabilir sol açık olarak. Colman da yollanmalı böyle istikrarsız bir oyuncu görmedim. Yavaş oyuncu hem de çok yavaş. Belli ki hızlanamıcak.
Selçuk o kadar kötü oynamış ki Hüseyin bile ondan daha iyiymiş :D

Yahu hadi herşeyi bir kenara bırakalım.Maçı seyreden bir insan , ikinci yarıda Gökhan'ın Ivesa ile çarpıştığı mutlak gollük pozisyondan önceki atılan topu , yine Gökhan'ın Yattara'ya attırmak isteyipte değerlendiremediği pozisyonda arkadan gönderilen gollük asisti , ve yine Barış'ın kaçırdığı pozisyondan önce önüne bıraktığı topu nasıl görmeden böyle bir yorum yapar.İlk yarıda Umut'a 50 metreden gönderdiği ve Umut'un kontrol edemediği topu saymıyorum.Bu kadar kötü bir maçta bu kadar gollük paslarla hücum oyuncularına mutlak pozisyonlar yaratan bir insan iyi olsa neler yapacak kim bilir:)
Yani maçı izlemesek inanacağız da olmuyor be:)

CEMEFKER
20.12.2008, 23:28
Şurada Tabata denen adamın tartışılmasını anlamış değilim, önceki oynadığı takımlardaki performansı beni ilgilendirmez, adam bizi Kupa'dan eleyen adamdı, hatırlayın Antep'deki maçı, Antep gibi bir takımda bunları yapabiliyorsa , bizim takımda neler yapmazki, Yattaralı, Gökhan'lı, Umutlu bir kadroda, Tabata takımda Gökhan ve Umut'un otomatikman performansını iki katına çıkarır bana göre, adamın attığı gollere verdiği paslara bakın, rakip defansın ortasına , dikine delerek oynuyor, şu an takımda olmayan özellik .........Ya da şöyle söyleyeyim takım kaç tane verkaç yaparak gol attı................

Harun CAN
20.12.2008, 23:28
bence türkiyede bizim takıma aşırı katkı yapabilecek bi oyuncu yok ( şuan adı geçenler içinde ) botofagolu lucio flavio tam bizlik,sorun ne acaba ? neden gündeme gelmedi... çok kaliteli bir solaçık almakla hem gökhanı hem de caleyi kazanırız... 10 numarayı da aldıkmı o zaman takım oluruz :) can yakanından , her maç kalp krizi geçirtmeyeninden ...

TS-FAN
20.12.2008, 23:48
Özer in.
Yusuf out.

irfan61
20.12.2008, 23:51
Özer,Tabata in
Yusuf get out.

Koray
20.12.2008, 23:55
Yusuf'a bonservis parası ödenmesine kesinlikle karşıyım...
Şöyle olabilir tabi,bonservisini alır yedek kaldığında takımda huzursuzluk çıkarmazsa tabiki gelsin...
Hiç olmazsa orta sahada bi eleman çıktığında saha kenarında kaliteli bi adam görmüş oluruz...

Ayrıca Murat Ceylan'da güzel olurdu aslında Hüseyin'in yerine :)

Emre7
20.12.2008, 23:57
onu bunu bilmem de yattara rahat rahat satılabilir artık ...
Barış gene iyi idi ...
aferim Barış :)

erik
20.12.2008, 23:59
Yattaranın ölüsü bile yeter.Murat ceylanı fazlaca sitemiyorum.Çünkü Ceyhun var zaten.Bence Yusufta o kadar heyecan verici değil.Sol açığa bir oyuncu iyi bir oyuncu bize yeter bence.

Ali Tunahan Güllü
tabata ve sola bir futbolcu:D

irfan61
onu bunu bilmem de yattara rahat rahat satılabilir artık ...
Barış gene iyi idi ...
aferim Barış :)Yattara'yı nere satıyorsun daha Carlos'u Kadıköy'ün çimlerinde dans ettirecek.;)

Kara Mert61
21.12.2008, 00:03
yusufu istemiyoz...

karim@benzema10
21.12.2008, 00:04
elimize yıllar sonra ilk defa böyle bir fırsat geçtikten sonra ara transfer dönemini yusuf'la kapatırsak vay halimize!ersun hoca ne diyor,final paslarını yapmakta zorlanıyoruz yusuf bu açığı giderir fikrini savunuyor...yusuf gelirse nasıl bir sistemde oynayacağız ona göre düşünmeliyiz bu oyuncu ile çift forvet oynamak mümkün değil,herkes bir disiplindir gidiyor yusuf bursaspor'da ve önceki takımlarındaki ki hal ve davranışları sporcu ahlakı ile bağdaşmıyor,yusuf eski hızı ve çabukluğunda değil,yusuf şut çekme özelliği yok,yusuf mücadele etmiyor bu yüzden yusuf ts'un aradığığı nitelikte bir futbolcu değildir...tüm imkanlar zorlanarak tabata'nın alınması sağlanmalıdır.

Jester
21.12.2008, 00:14
Orta sahaya ve solaçığa iyi kötü birilerini alacağız o belli.
Ancak şu anda transfer yapılmayacak gibi görülen sağbek mevkii ikinci yarı çok başımızı ağrıtacak.
Serkan sağbekte olmuyor.
Tayfun-Ferhat-Adnan'dan da bir sağbek çıkmıyor.

Uğur Kavuk diyorum, kelepir diyorum, orayı çözer diyorum..

Gökhan KAN
21.12.2008, 00:16
acaba ön liberoya leverkusenli rolfesi alsak ne kadar isterler....yada schalke li engelaar...

Kaan
21.12.2008, 00:16
Koskoca Trabzon ; Bursa'nın bir Yusuf'una mı kaldı ? :)

demirel
21.12.2008, 00:22
barış-isaac sans verilirlerse neler yapacağını gösterdi, değişiklikler nedeniyle sonunda ersun hocayı kazandık,ilk defa doğru değişim yaptı bence, transfer dedikoduları artık giderek artar, ne de olsa maclar bitti

demirel
21.12.2008, 00:23
bu arada riquelme asist yaptı,mac ntvsporda boca deplasmanda 2-1 önde

Bülent AKBULUT61
21.12.2008, 00:28
ne yusufu ya benim oğlumu alın daha iyi resmine bakın tam futbolcu..

61mehmet61
21.12.2008, 00:28
içimden bir his Fatih Tekkeyi alacaklar diyor.

ATSIZ
21.12.2008, 00:32
takımımıza doğrudan katkı yapacak,ismi tartısılmayacak sol içe bir transfer şart.bir de takımın hızını kesmeyecek hüsyen'in yerine oansif bir ön libero bizi şampiyon yapar.ara tranferde ancak bunu bekliyorum....

erik
21.12.2008, 00:33
Bende bir türlü yusufa ısınamıyorum ama Ersun Hocanın benden çok daha iyi anladığıda aşikar.

Sen_Teksin_61
21.12.2008, 00:37
Yav Eskişehir maçından sonra Ersun hocaya Yusuf'un transferini sordular, hoca doğruladı. Yönetimin bir girişiminden bahsetti. Ben şok oldum. Zaten iki forvetle oynuyoruz. Yattara ile beraber garanti ilerde üç kişi kalıyor. Serkan ve Cale de ileri çıktıklarında geri dönemiyorlar. E orta alanda Hüseyin'in dışında rakibe doğru dürüst basan oyuncu da yok. Colman ve Selçuk malumunuz. Peki Yusuf'ta oynarsa ne olacak orta sahamızın hali. Bence çok büyük hezimete uğrarız. Yönetime bir şekilde sesimizi duyurup baskı yapmalıyız. Yusuf'u transfer edeceklerse hiç transfer yapmasınlar daha iyi. Şampiyonluğun en büyük adayıyken takımın uefa'ya gitmesi bile zorlaşır. Benim gönlüm TABATA ve İBRAHİM AKIN'ın transferinden yana. Aha da kadro:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ Sylva _ _ _ _ _ _ _ _

Serkan _ _ Song _ _ Egemen _ _ Cale

_ _ Selçuk (Hüseyn) _ Colman

Yattara _ _ Tabata _ _ İbrahim Akın

_ _ _ _ _ Gökhan Ünal _ _ _ _ _ _ _

deneme61
21.12.2008, 00:39
yusuf lazım degıl bıze..ınsallah almayız..

Özkan Erdem
21.12.2008, 00:39
Yusuf Şimşek yarım sezonluğuna hem oyun kurma hem de ileride top tutma eksikliğimize çözüm olabilir. Gelecek sezon da Brüls'e alternatif olur. Kendisine ve bonservisine ciddi bir miktar ödeneceğini de sanmadığımdan kısa vade için mantıklı bir tercih olarak yorumluyorum.

Yusuf yerine Tabata'nın tercih edilmesi taraftarı bir çoğumuz ancak gelip de faydalı olacağı ne yazık ki garanti değil. Üstelik maliyeti, şu kriz döneminde hiç de küçümsenecek bir rakam değil. Ayrıca Gaziantepspor'da 3 brezilyalı oyuncu daha var, bize gelse yalnız kalacak. Antep'te serbest oynatıyor hocası, bizde ise öyle bir mevki yok, savunma yapması gerekecek. Artan yükü faydasını nasıl etkileyecek kestiremeyiz.

İlaveten stil olarak da tam bir oyunkurucu diyemeyiz Tabata için. Çünkü geriye gelip top alarak dağıtmayı değil de, daha çok ortasahanın ilersinde buluştuğu toplarla kaleye yönelmeyi tercih eden bir isim.

Özetlersek, bu takımın sol beki alternatifsiz ve sağ bekleri yetersiz, sol açığı hiç yokken 11'inde olmayan bir mevkinin oyuncusuna milyon eurolar vermek pek de akıl işi gibi gelmiyor bana. Yusuf da tam içime siniyor değil ama bütçeyi öncelikli olarak sol tarafa ayırmak gerektiğini düşündüğümden kabulleniyorum.

demirel
21.12.2008, 00:41
benim bildiğim sadri baskan yusuf haberi yalan die bi acıklama yaptı

Cem Akyüz
21.12.2008, 00:41
Ersun Yanal eğer Yusuf'u istiyorsa vardır bir bildiği

erik
21.12.2008, 00:52
Tabatyı bencede alamayız.Çünkü maliyeti çok yüksek olacaktır.Ayrıca Kiralık oynadığı Gaziantep haklarından vaz geçmeyecektir.

Emre B.
21.12.2008, 00:57
Hazır başlamışken Veysel, Fahri gibi oynucuları da alalım bari.Yusuf, Ceyhun Eriş gibi olur.

kalavara
21.12.2008, 00:59
şu an odaklanmamız gereken ara transfer dönemidir artık...
sol tarafa gerçekten iyi özellikleri yetenekli bir oyuncu almak zorundayız.
eğer 4-5-1 e döneceksek de orta sahaya şöyle tabatanın, yusufun iki katı yetenekte bir oyuncu almalıyız, artık paraya kıyma zamanı...rakiplerimiz aynı bölge için çok daha kaliteli isimlerle mücade ederken bizim yusuf ve tabatayı düşünmemiz sadece basiretsizlik olur kanımca...

Sadullah KAPICIOĞLU
21.12.2008, 01:00
yahu korkutuyor beni bu yusuf söylentileri... İnşallah alınmaz. Tabata alınsın çok sevinirim.

kalavara
21.12.2008, 01:02
ha bir de ön libero için transfer isteyen arkadaşlara kesinlikle katılıyorum...eğer brezilyadan birileri bulunmuşsa (özkan hoca bu işi iyi yapıyor) o bölge için de transfer düşünülmeli. şu an bir aurelio olduğu düşünün takımda, herşey çok değişir...

Serdær
21.12.2008, 01:03
Yusuf,Bülent Bölükbaşı bide üstüne Veysel alalım tam olsun.

Birde Tabata diyorlar ya helal olsun.

Bize orta sahanın her yerinde her mevkisinde oynayabilecek oyuncu lazım(Özer,Engin Baytar)

Bize sol açık lazım(Arnutovic,Due,Ekoko veya Denilson)

Bize sağ bek lazım(Orhan Sam,Antalyadan Uğur)

Bunları alalım yeter.

erik
21.12.2008, 01:08
Özeri hiç istemiyorum.Bi insan Trabzonlu olupta bu kadar istanbul takımlarına gitme sevdası olursa o adamdan gıcık kapıyorum.Engin bence de alınsa iyi olur.

arifemre
21.12.2008, 01:11
içimden bir his Fatih Tekkeyi alacaklar diyor.
ya o ses inşallah doğru söylüyordur...

61hikmet61
21.12.2008, 01:13
yusufun, özellikle baskılı oynayacağımız maçlarda kullanılmak üzere ve daha çok ikinci yarılarda maçı çözme amaçlı düşünüldüğünü sanıyorum. çünkü koca takımda oyunu karşı alana yıktığımızda herkes selçuğa ve biraz da colmana bakıyo ama yusuf bu durumlar için iyi bi anahtar olabilir. ama çok para vermemek kaydıyla tabi.
tabi ki sol açık iyi olur ama barışı belki de kazanabiliriz diye de düşünmüyo değilim aslında.
son olarak, hacettepe hazır yolcuyken, orhan şam kesin alınmalı, sağ tarafı 10 yıl kaparız...

erik
21.12.2008, 01:16
Orhanı fenerde sitiyormuş.Biraz zor alırız hocam.Çünkü para biraz zor veririz biz bu dönemde.

Zeki Çelenkoğlu
21.12.2008, 01:21
jabi ile erdinçi bursa mı aldı (ya da alacak), belki başkanlar bu işi önceden ayarlamışlardır. jabi'nin sözleşmesi fesh edildiydi galiba o da var.. işler karışık, ama ben yusufa verilecek bonservis parasına acırım. işe yaramaz topçularla takas olursa başka tabii.. Benim yönetimden isteğim defansif yönü daha etkili olan bir sol kanat oyuncusu (tabi ceza sahasına güzel ortalr yapabilcek) birde pivot santrofor ( mesela Ersen Martin).. bekleyip göreceğiz artık..

Mehmet Fatih Silik
21.12.2008, 01:26
Selamün aleyküm renkda$larim hem$omlarim :)

Benim gönlüm sadece Fatih Tekke'den yana...neden derseniz...nize ne lagzim ? Sol acik, oyun kurucu ve mutlaka cok etkili bir forvet...peki bu ücünü hangi oyuncu kapatabilir? Tabikide tarti$ilmasiz Fatih Tekke...o yeri geldiginde defans oyuncusu bile olmu$tur takimimiza...bazi futbol cahili taraftarlarimiz Mehmet Yildiz diyor benim kan beynime sicriyor...Böyle cirkef ve haysiyetsiz bir oyuncuyu TRABZONSPOR'a yaki$tirmam mümkün degildir...in$allah böyle bir hata yapmaz yönetimimiz yoksa inanin maclara bakamam...Özer'e gelince o zaten dayisiyla fb'ye transfer olacaktir ;)...son olarak Yusuf $im$ek transferi basinin uydurdugu yalandir arkada$lar...en saglam kaynak TS sitesidir...ve orda ba$kanimizin demeci vardir...kendisi bu transferin yalan oldugunu apacik orda belirtmi$tir...onun icin siz üzülmeyin :)

Selam ve Dua ile...!

Onur Civelek61
21.12.2008, 01:28
Bende hiç bu söylentiler çıkmadan M.Topuz la kesin anlaştık diye duydum.Ama bana söyleyende ser verdi sır vermedi.Pek inanmadım ama...

innocence
21.12.2008, 01:30
Ersun hoca nerde demiş yusufla ilgili birşey bilen var mı ? kaynak nedir ? ben hiçbir yerde rastlamadım şu ana kadar o yüzden soruyorum

TolgaTopçu61
21.12.2008, 01:31
Ersun hoca nerde demiş yusufla ilgili birşey bilen var mı ? kaynak nedir ? ben hiçbir yerde rastlamadım şu ana kadar o yüzden soruyorum
ligtv'de mactan önce Can Karyagdi söyledi...

Gökhan KAN
mactan sonra canlı yayına konusurken can karyagdı sordu orda söyledi.....

JeoTR
Bu sanıncı 15. cevabım bu konuya yine aynı şeyi yazıyorum

Mehmet Topuz & Fatih Sultan Tekke

erik
21.12.2008, 01:32
Bu sanıncı 15. cevabım bu konuya yine aynı şeyi yazıyorum

Mehmet Topuz & Fatih Sultan Tekke
İkisi en aşağı 10 milyon euro.Kim verecek bu parayı sevgili hocam?

IaILIpIeIRI
Selamün aleyküm renkda$larim hem$omlarim :)

Benim gönlüm sadece Fatih Tekke'den yana...neden derseniz...nize ne lagzim ? Sol acik, oyun kurucu ve mutlaka cok etkili bir forvet...peki bu ücünü hangi oyuncu kapatabilir? Tabikide tarti$ilmasiz Fatih Tekke...o yeri geldiginde defans oyuncusu bile olmu$tur takimimiza...bazi futbol cahili taraftarlarimiz Mehmet Yildiz diyor benim kan beynime sicriyor...Böyle cirkef ve haysiyetsiz bir oyuncuyu TRABZONSPOR'a yaki$tirmam mümkün degildir...in$allah böyle bir hata yapmaz yönetimimiz yoksa inanin maclara bakamam...Özer'e gelince o zaten dayisiyla fb'ye transfer olacaktir ;)...son olarak Yusuf $im$ek transferi basinin uydurdugu yalandir arkada$lar...en saglam kaynak TS sitesidir...ve orda ba$kanimizin demeci vardir...kendisi bu transferin yalan oldugunu apacik orda belirtmi$tir...onun icin siz üzülmeyin :)

Selam ve Dua ile...!

TRABZONSPOR'umun taraftarına futbol cahili diyemessin sen..Buna hakkın yok..Herkesin kendi fikridir kim alınsın kim alınmasın we sadece yorumdur..Konusmalarına dikkat edersen sewinirim !

innocence
mactan sonra canlı yayına konusurken can karyagdı sordu orda söyledi.....

mesajı yanlış okumuşum...

Cem Akyüz
Cale'nin önünde oynayacak iyi bir sol kanat oyuncusu ve orta sahada oyunu yönlendirecek bir adam alırsak kimse tutamaz bizi

zahido
21.12.2008, 01:36
Sat colmani yerine iki tane ortasahaya adam al.. Birisi yusuf olur yedekte bekler, otekisi direkt oynayabilecek kapasitede bi adam olur.. Hem kulebede adamimiz olur hemde ilkonbirde.. Colman kaldiramiyor bu takimi maalesef..

Gökhan KAN
21.12.2008, 01:36
can karyağdı sordu da mı söyledi yoksa can karyağdı ersun hocaya sordum böyle böyle dedi mi dedi ?
can karyagdı sordu oda söyledi

Cem Akyüz
21.12.2008, 01:37
Sat colmani yerine iki tane ortasahaya adam al.. Birisi yusuf olur yedekte bekler, otekisi direkt oynayabilecek kapasitede bi adam olur.. Hem kulebede adamimiz olur hemde ilkonbirde.. Colman kaldiramiyor bu takimi maalesef..

kaldıramıyor mu adamın attığı paslar yaptığı işler ortada daha ne yapsın

Özkan Erdem
21.12.2008, 01:37
can karyağdı sordu da mı söyledi yoksa can karyağdı ersun hocaya sordum böyle böyle dedi mi dedi ?

Canlı yayında Ersun Yanal'a sordu, o da cevapladı. Şu şekildeydi ;

Can Karyağdı Ersun Yanal'a sordu, 'Yusuf transferi ne durumda' diye.
Ersun Yanal da başkanların görüştüğünü, Bursa'nın zaman istediğini söyledi.

Terzioğlu
21.12.2008, 01:38
Düsünüyorumda Hosny ve Ibrahim Akin ne mükemmel olurdu.

TolgaTopçu61
21.12.2008, 01:40
hemen sattiniz adami,daha sadece yarim sene takimda...Colman'i bide gelecek sezon görün,sadece biraz sabredin...

Gökhan KAN
21.12.2008, 01:42
colman satılırmı ya colman anadolu takımlarının birinde olsaydı cok kosardık pesinden almak icin en az 5 milyon euro isterlerdi....

Cem Akyüz
21.12.2008, 01:44
Düsünüyorumda Hosny ve Ibrahim Akin ne mükemmel olurdu.

İBrahim Akın konusunda katılıyorum sana renkdaşım.Hosny hakkında bir bilgim yok o yüzden birşey diyemem.Ama İbrahim Akın keşke alınabilse

Gökhan KAN
21.12.2008, 01:45
İBrahim Akın konusunda katılıyorum sana renkdaşım.Hosny hakkında bir bilgim yok o yüzden birşey diyemem.Ama İbrahim Akın keşke alınabilse
bende sana katılıyorum ibrahim gider bize.....

cyberentalpi
21.12.2008, 01:51
Su colman a karsi yapılanı anlamak mumkun degil. Daha bu takımın yıldızı olur o
Ara Trasferde Huseyini soyle 2-3 milyon avro ya verebilsek
Yerine bir kac milyon avro daha atip saglam bir sol kanat yada orta saha alsak. Gonlum yabancidan yadan. Ozkan hoca bos dolasmiyordur umarim Faruk Kanca misali

erik
21.12.2008, 01:54
Hüseyin bu formuyla ve bu kadroyla bence takımda kalmalı.Müthiş kesiciş oynuyor.

zahido
21.12.2008, 01:54
Colmandan beklenen onemli tabii.. Benim beklentilerimi karsilamiyor.. Cok agir ve her pasinda rakibin biyerine carpiyor.. Eger bu kotu haliyse daha iyi olucaksa tamam bekleriz.. Yok adamin kapasitesi bukadarsa bence Trabzonsporun beklentilerini karsilayabilicek bir adam degil..

ErtuGrul
21.12.2008, 01:55
Colman'i satmakmi?:eek::eek::eek:

Gökhan KAN
21.12.2008, 01:56
bursayla yusuf arasında görüsme varsa yusuf bizde demektir....satar bursa yusufu....

Emiroğlu
21.12.2008, 02:00
Colmanın attığı minimetrik pasları bu ülkede atabilecek maksimum 1 hadi 2 adam var..

Oyunu sezişi MÜKEMMEL !

Pasları inanılmaz güzel !

Tek bir pasıyla kaleciyle karşı karşıya kalabiliyoruz !

Kendisine en az 1 yıl zaman verilmeli..

Tam olarak olmasada bu haliyle beni kısmende olsa tatmin ediyor !

Colman KESİNLİKLEEEE AMA KESİNLİKLE KALMALI !!

İnanılmaz bir tekniği var. Kimsenin beklemediği anlarda inanılmaz yerlere paslar verebiliyor..

Benim için şuanda oyunu okuma açısından en beğendiğim futbolcu..

Bülent AKBULUT61
21.12.2008, 02:11
ne yusufu ya inşallah başkan böyle hata yapıp almaz üzerine para verseler yine almam

Colakoglu
21.12.2008, 02:14
Bizim suan ihtiyacimiz olan KALITELI solkanat ve oyun kurucuyu türkiyede bulabilecegimize inanmiyorum eger transfer yapilacaksa yurtdisindan yapilmali,yusuf diyen arkadarlara gülüyorum gercekten eger yusuf bizi sampiyon yapacaksa varsin sampiyon olmayalim,Forvet ihtiyacina gelince bence forvette sadece degisiklige gitmek gerekir,al umutu yedege koy yerine isaac i yeterli olacaktir diye düsünüyorum,ne yaparsan yap gökhanlan umut bir arada oynamaz,umut tek basina hic oynayamaz.

Mehmet Fırat
21.12.2008, 02:14
Kesinlikle 10 numara(X) istemiyorum. Colman ve bazen de Selçuk bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Yazık olur vereceğimiz paraya.

Mesela;

Sol açık + X alacağımıza, X'e vereceğimiz parayı da sol açığa verip, daha kalitelisini alalım. :)

Yusuf konusuna gelirsek; yedek kalmayı sorun etmeyecekse, meblağ da uygunsa, olabilir. :)

Terzioğlu
21.12.2008, 02:15
Colman'i yarim sezon sonra degerlendirelim. Bana göre müthis bir potansiyel var kendisinde. Eger form tutturursa bu takimin hatta ligin en iyi oyunculari arasina girer. Satilmasini düsünmek bile istemiyorum.

AYYILDIZ
21.12.2008, 02:21
Kimi alırsak alalım Antalya kampı başlamadan önce almalıyız uyum sorununu erken aşması için sezon başında bunun faydalarını gördük.

KemaL_Ts
21.12.2008, 02:21
evet colmanin teknigi ve hizi var. cok iyi futbolcu olmak icin gereken özellikler bunlar ve colmanda var. ondan sonra tecrübe, oyun hakimiyeti, güc kazanilmasi ve calisimasi gerekiyor. tecrübeyi bu yil kazanacaktir. kamplarda güclü olacakadir. bir iki yil icerisinde fizigi tam olur. daha genc ve benim colmandan umudum cok.