PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Engin Türkyılmaz
12.12.2008, 20:15
Laftan anlayan birisi olduğunu düşünmüştüm , sanırım yanıldım .

Burası dingonun ahırı değil , msnde arkadaşınlada konuşmuyorsun . Burası BMN forumu . Biraz daha özenli yazarak kurallara uymak sana bir şey kaybettirmez , aksine kazandırır . Benden sana tavsiye...
arkadasım laftan anlayan bırıyımdır ama lafı soyeleyene gore değişir bnm forumda i harfı kullanılcak ı harfı ysak denen bıse yok evet cok anlayışlı değılımdır ama karadenızden cok anlayışlı bırının cıkması istisnadır

Ustaalioğlu
12.12.2008, 20:24
Gencler buldu golu... 1-0...

kemaLAZ61
12.12.2008, 20:26
http://transfermarkt.de/de/spieler/45646/diego-buonanotte/default/2008/leistungsdaten.html

Diego Buonanotte (20)

Sol Kanat

Arjantinli

Engin Türkyılmaz
12.12.2008, 20:29
hay bea gs esıtledı

Manu61
12.12.2008, 20:31
http://transfermarkt.de/de/spieler/45646/diego-buonanotte/default/2008/leistungsdaten.html

Diego Buonanotte (20)

Sol Kanat

Arjantinli
Adamı izlemeyen Avrupa devi yok ama...River'ın son gözdesi..

Ali Tunahan Güllü
12.12.2008, 20:31
transfer başlığı açıldığından beri dir bu sayfayı takip ediyorum...yorumlara bakılacak olursa herkesin ortak görüşü sol kanata kesin bi futbolcu alınması ve bazı arkadaşlar(bende buna dahilim) 10 numarada istiyor bazı arkadaşlar ise forvete bir adam istiyor...şimdi önümüze bakarsak sol kanat için şu an bizim için en uygun olan denilson gözüküyor(bonservisi yok,31 yaşında yani tecrübeli bence orta sahayı songun defansı toparladığı gibi toparlar,onun gelmesiyle calenin gerçek performansı ortaya çıkar...)gelelim 10 numaraya bence bize 10 numara lazım çünkü lig uzun bir maraton ve bizde ortada ileriye dönük olan iki oyuncumuz var(colman,selçuk)örneğin allah göstermesin bir sakatlık veya ceza durumunda onların yerine alternatif zor bulunuyor bu yüzden bize bir 10 numara lazım diye düşünüyorum....forvete gelirsek benim düşünceme göre sola ve ortaya bi adam alırsak forvetlerin performansı biraz daha artar diye düşünüyorum...kısacası bana göre bize sol kanat ve 10 numara yeter....

Engin Türkyılmaz
12.12.2008, 20:38
gecmısolsun gs 2 1 yatı

Erdal
12.12.2008, 21:24
Hocanın Engin i niçin ısrarla veto ettiğini bu akşam bir kez daha anladım..

Arif Timurcioğlu
12.12.2008, 21:49
Engin bizim maçta fırtına gibiydi maşallah nedense başka takımlara karşı bu azmini göremiyoruz.

Erdal
12.12.2008, 21:54
Azim yine var. Ama arkadaş futbolun takım oyunu olduğunu bir türlü kabul edemiyor. Yazık oluyor o yeteneğe...

Samet Yildirim
12.12.2008, 22:03
Bu akam engini bir daha gördüm ins. son görmem olur...bukadar berbat bi oyuncu TS a aliinsin dienler varya helal olsun...mübarek tek basina top oynuyor sanki kendisi var digerleri yok...

sinrlerimi tepeme cikardi

AKSOY_61
12.12.2008, 22:05
Hocanın Engin i niçin ısrarla veto ettiğini bu akşam bir kez daha anladım..

gs maçından dolayı mı?

Zafer Fidan
12.12.2008, 22:08
Troisi gercekten yetenekli bir oyuncu, nerden bulup..nasil aldlar gercekten garip

Erdal
12.12.2008, 22:10
Engin iyi futbolcu. Hatta yetenekleri Arda dan aşağı değil bana göre. Ama futbolda başarı sadece bireysel yeteneklerle gelmiyor. Üstelik takıma katkı yapsın diye yaptığınız transferler zaman zaman olumsuz etki bile yapabiliyor. O yüzden transfer zor iş..O yüzden yeteneklerine bakıp transfer yapmamak lazım. Bu sene gs yi sırtlayan Lincoln muhtelemen geçen sene Calli ye inat oynamadı...Neyse uzun hikaye iyi olur inşallah.....

Furkan Dündar
12.12.2008, 22:12
Troisi gercekten yetenekli bir oyuncu, nerden bulup..nasil aldlar gercekten garip

newcastle den kıralık olması lazım

ertuuu
12.12.2008, 22:16

bende beğeniyorum troisi'yi. ilhan cavcav'ın numaralarından birisi...
engin sırf Trabzonlu diye ve süslü bir oyuncu diye isteniyor. hiçbir numarası yok...

Zafer Fidan
12.12.2008, 22:16
newcastle den kıralık olması lazım

kiralik degil, bonservisi ile almis Genclerbirlgi

Ustaalioğlu
12.12.2008, 22:27
Engin'in bi olayini gormedim ben, abartildigi kadar oynamadi bu aksam. Duran topta kesme orta yapmasi da cok buyuk eksiklik bana gore, mahalle arasinda 13 oynarken yapilabilecek bir hareket sadece.
Tek macla anlasilmaz muhakkak, ama aradigimiz oyuncu gibi gelmedi bana...

Mert
12.12.2008, 22:31
Maalesef İstanbul takılmları, dışarıda da kazanmaya başladı.
Ama takımımız ikinci yarı daha iyi oynayacaktır.

Sağ bek ve sol açık alınırsa en az diğerleri kadar şansımız olacağını düşünüyorum.
Hacettepe başkanı Turgay Kalemci'nin Oflu olduğunu biliyoruz.
Orhan Şam devre arasında takıma kazandırılabilir.

Özer Hurmacı zaten taraftarın en çok istediği futbolcu...
Özer sol açık ya da sol iç oynayabilir veya para varsa bir de brezilyalı alınabilir.
Şampiyon oluruz olmayız o ayrı... Ancak 2 ya da 3 transfer ile dört dörtlük bir takım oluruz.
Yedek takımımız da fena olmaz.

--------------Sylva--------------
Orhan----Song----Egemen----Cale
-------------Hüseyin-------------
---------Selçuk---Colman--------
Yattara----------------------Özer
-------------Gökhan-------------

--------Umut------İsaac----------
Barış----Adnan----Ceyhun----Buğra
İsmail----Giray-----Tayfun---Ferhat
--------------Onur----------------

Erdal
12.12.2008, 22:34
Aslında yeteneklerini düşünrsek tam da aradığımız oyuncu. Hem sol çizgide hem içeride oynayabiliyor. Geri dönme kapasitesi var. ( pek kullanmıyor ama var) Adam eksiltebiliyor wsws. Ama takım oyuncusu değil gibi görünüyor. O ısrarla yok dese de saha içerisnde arkadaşlarının ona davranışlarından bile belli oluyor bu. Sol kanada bir Yattara daha üstüne bir de forvet arkası kaldırmaz bu takım...Hatta bana kalsa sağa da disiplinli bir Engin Baytar bulurdum:)

Travelair
12.12.2008, 22:55
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_39989_2007_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_47543_26_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_79089_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_52911_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_7660_2007_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_67917_2007_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_58879_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_45004_2008_1.jpg
Yassine Chikhaoui Eren Derdiyok Theo Weeks--Rodrigo Tabata-----Denilson---Rafael Carioca-Gökhan Emreciksin-Özer Hurmacı

Bunlardan alsınlar işte birkaç tane :) :)

Furkan Dündar
12.12.2008, 22:57
The weeks ne zman bızım takıma kadar yukseldı daha 1-2 maçta ıyı gordum adamı :D

Hüdai Pervaneli
12.12.2008, 23:07
şampiyonlar ligine katılanlara kaç ytl veriyorlardı?:D
az buz değildi sanırım iyi paraydı.

ayak basti parasi 6 milyon yani 10trilyon civari

kazanilan mac basi 1 milyon daha beraberlik 600

ÖmerFarukYılmaz
12.12.2008, 23:21
Theo Weeks,Denilson,Murat Ceylan ve Gökhan Emreciksin diyorum ben...

Gelirse Kennedy Bakircioglu ilk tercihim olur..

Serdar A
12.12.2008, 23:25
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_39989_2007_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_79089_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_58879_2008_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_45004_2008_1.jpg

Paket yaptırabiliyor muyuz :)

Hüdai Pervaneli
12.12.2008, 23:31
farabi usta bu sene mehmet cakir cikista bunu neye bagliyorsun yanilmiyorsam 8yada 9 golu olmasi lazim gecen seneye göre daha iyi

.....
12.12.2008, 23:31
farabi hocam Özer i tercih etmişsin :) İnşallah hayırlısı olur.

Anıl Caner
12.12.2008, 23:32
bugün kocaelispor futbolcu kafilesi ile sinemadaydım. beraber gitmedim, onlar da oradaydı :D.

tolga seyhan ve taner güleri ile sohbet etme fırsatım oldu.

tolga seyhan'la biraz konuştuk, cümlesini "ne diyim inşallah şampiyon olursunuz" diye bitirdi. bayağı bir küskün gibiydi.

ara transfer dönemiyle hiç alaksı yok tabi bunların.

AKSOY_61
12.12.2008, 23:34
ayak basti parasi 6 milyon yani 10trilyon civari

kazanilan mac basi 1 milyon daha beraberlik 600

vay be başarının para gitirdiği savının en güzel örneği işte:)
bu sene mutlaka şampiyon olmalıyız.

Kaan
12.12.2008, 23:41
Paket yaptırabiliyor muyuz :)

Mavi - Beyaz paket. :)

Alptuğ
12.12.2008, 23:41
özer ya da engin baytar
bi de sol açık ofansif

Fanatik28
12.12.2008, 23:43
bugün kocaelispor futbolcu kafilesi ile sinemadaydım. beraber gitmedim, onlar da oradaydı :D.

tolga seyhan'la biraz konuştuk, cümlesini "ne diyim inşallah şampiyon olursunuz" diye bitirdi. bayağı bir küskün gibiydi.

Tolga niye küskünmüs, 1 milyon euro fazla kazanmak icin Trabzonspor´u terketti, birakti ve kacti. Tek saygim, takima para kazandirmasi ama simdi agliyorsa, yaptigi hataya aglasin.

Bu arada bircok kis görmüstür Engin Baytar´in nasil bir oyuncu oldugunu.

Engin Baytar ve Ibrahim Akin belki cok yetenekli futbolcular. Oynadiklari takimlarda serbest oynatildiklari icin göze batiyorlar belki ama gelecekleri takim Trabzonspor. Burada serbest oynayamazlar. O yüzden basarili olmalari cok zor. Özer Hurmaci´da alternatiften öte gidemez su an. Bizim su anda ihtiyacimiz olan ( eger Sampiyon olmak istiyorsak ) lider solacik ve forvet. Bugün GS macinda gördük, GS´de oynayan en az 4-5 futbolcu Umut´tan daha iyi bir bitirici.

Fatih-Gökdeniz-M.-Yilmaz-Symkowiak varken dahi iyi bir forvete ihtiyaci olan (M.Yilmaz´in yerine) bu takima, su anda hayli hayli bir forvet lazim. Gecmisten ders almak lazim ama bunu bu forumda gören cok az kisi var maalesef.

skystar
12.12.2008, 23:53
Rafael Carioca 8 milyon euroya Spartak Moskovaya transfer olmuş.

Bu arada Nourdin Boukhari boşa çıkmış. Sol ayaklı sol kanat oyuncusu.Kewell'ın Gsde yaptığını bizde yapabilecek kapasiteye sahip bir oyuncu.İmkanlar kısıtlıysa en azından bir mevkiyi bonservisi olmayan bir oyuncuyla doldurup diğer transfer(ler)de daha rahat olabiliriz.

Cafer Bulur
13.12.2008, 00:00
Tolga niye küskünmüs, 1 milyon euro fazla kazanmak icin Trabzonspor´u terketti, birakti ve kacti. Tek saygim, takima para kazandirmasi ama simdi agliyorsa, yaptigi hataya aglasin.

Bu arada bircok kis görmüstür Engin Baytar´in nasil bir oyuncu oldugunu.

Engin Baytar ve Ibrahim Akin belki cok yetenekli futbolcular. Oynadiklari takimlarda serbest oynatildiklari icin göze batiyorlar belki ama gelecekleri takim Trabzonspor. Burada serbest oynayamazlar. O yüzden basarili olmalari cok zor. Özer Hurmaci´da alternatiften öte gidemez su an. Bizim su anda ihtiyacimiz olan ( eger Sampiyon olmak istiyorsak ) lider solacik ve forvet. Bugün GS macinda gördük, GS´de oynayan en az 4-5 futbolcu Umut´tan daha iyi bir bitirici.

Fatih-Gökdeniz-M.-Yilmaz-Symkowiak varken dahi iyi bir forvete ihtiyaci olan (M.Yilmaz´in yerine) bu takima, su anda hayli hayli bir forvet lazim. Gecmisten ders almak lazim ama bunu bu forumda gören cok az kisi var maalesef.
Engin baytar ve ibrahim akin takim oyununa yatkin olmayan oyuncular.
Dolayisiyla bizim takimda basarili olmalari zor gözüküyor.
Bize daha kaliteli ve uyum sorununu asgari seviye ile asacak futbolcular lazim.
Ben forvete fatih tekke veya mehmet yildizin alinmasi taraftariyim.
Solaciga da kalitesi belli olan bir yabanci almamiz lazim.Özkan sümerin verecegi raporun bu yönde belirleyici olacagini düsünüyorum.

Serdar A
13.12.2008, 00:05
Yahu uşaklar yapmayın ne hocası , ne ustası... İllahaki bir tamlama kullanacaksanız , eğer yaş farkı varsa abi deyin , ötesi gereksiz .

...

Ben ortasaha futbolcusunu değerlendirirken " gerçekten iyi " sınıfına koyabilmek için aradığım faktörlerden biri kendi bölgesi dışında diğer bölgelerde de oynayabilecek yeteneklere sahip olup olmadığıdır . Örneğin bir sağ kanat futbolcusu ortasahanın ortasında oynayabilir mi , ya da diğer kanatta oynayabilir mi ? Günümüz futbolunda başarının en büyük kıstaslarından biri ortasahanızdaki 3 , 4 ya da 5 futbolcunun ne kadar görevleri eşit paylaştığı ile doğru orantılı . Bu konu çok önem arz etmeye başladı . Artık takımlar ortasahasında " kesici " kullanmadanda direnci yüksek defansif yönü kuvvetli futbol ortaya koyabiliyorlar . Aynı şekilde bu forvet arkası oyun kurucu konusunda da geçerli . Avrupa'da free role playmaker sayısı artık parmakla gösterilecek kadar az . Ancak hücum güçlerinde en ufak bir azalma yok . Benim yeniden yapılanmayı başarılı sayacağım zaman ortasahamızın bu yapıya kavuştuğu an olacaktır .

Forvet konusunda da görüşlerimi daha önce belirtmiştim . Günümüzde belirgin şekilde birbirinden ayrılan 3 yahut 4 forvet tipi var . Bu ayrımlarda fiziki özelliklerde oldukça etkin olabiliyor . Çok istisna süper yıldızları saymazsak artık aranılan forvet tipi mümkün olduğunca hepsinden bir parça özelliği taşımaktadır . Mesela takımın formasyonunda bir hedef santrafor kullanıldığını varsayalım . Bu hedef santrafor yüksek boyu ve hava topu yeteneği ile kule özelliği de taşıyabilir , topları daha geriden toplayarak dikine oynayabilen bir playmaker forvette olabilir , topsuz oyunu iyi olan ve defans arkasına etkili koşular yapabilen bir forvette olabilir . Örnekler ve oyuncu nitelikleri çoğaltılabilir . Bu her bir niteliği ait bir oyuncu bulundurmak bir avantajdır . Fakat bütün bu özelliklere sahip tek bir santrafor bulundurmak çok daha büyük bir avantajdır .

Trabzonspor'un " uzun vadeli " bir beklenti içinde olacağı yatırımları bu tür değerlendirmeleri göz önüne alarak yapmalı .

TS-Tiryaki
13.12.2008, 00:07

Demek onun icin bir tarafini yirtiyordu gecen hafta bize karsi.:rolleyes:

Ali Tunahan Güllü
13.12.2008, 00:10
denilson en iyisi gözüküyor şuan sol için...

Cafer Bulur
13.12.2008, 00:16
denilson en iyisi gözüküyor şuan sol için...
Denilson takimin ahengini bozar,onu gecelim.:)
Denilsonun kalitesini tartismaya gerek yok ama ben bu oyuncunun bize uymayacagini düsünüyorum.
Oynadigi hicbir avrupa kulübünde tutunamamis olan bu futbolcunun bizde basarili olabilecegini sanmiyorum.

vatandas61
13.12.2008, 00:19
engin alinmasi gereken bir futbolcu hatta özeri birakip bu cocugu alalim.
gs macinda bence takimin en iyisiydi, ufak tefek hatalari oldu ama daha genc. Bu haliyle bile cok iyi bir yedek olabilir. Bugünki macta sagdan soldan ortadan heryerden geldi gs nin kalesine.
Insallah aliriz. Bu takimda umut bulutlar bile oynuyor en baytar niye oynamasin?

Bekir
Rafael Carioca 8 milyon euroya Spartak Moskovaya transfer olmuş.

Bu arada Nourdin Boukhari boşa çıkmış. Sol ayaklı sol kanat oyuncusu.Kewell'ın Gsde yaptığını bizde yapabilecek kapasiteye sahip bir oyuncu.İmkanlar kısıtlıysa en azından bir mevkiyi bonservisi olmayan bir oyuncuyla doldurup diğer transfer(ler)de daha rahat olabiliriz.
vay be 2 senedir manager oynarım hangi takıma gitsem bu adamı transfer ederim gercekten transfer yapmak için izleme komitesine falan gerek yok manager den bakcaksın sonra bi mac izleyip alcaksın..sacma gelebilir ama tothennam kulubu yuklu miktarda para verdi bu adamların databaselerini satın almak için

Fanatik28
Engin baytar ve ibrahim akin takim oyununa yatkin olmayan oyuncular.
Dolayisiyla bizim takimda basarili olmalari zor gözüküyor.
Bize daha kaliteli ve uyum sorununu asgari seviye ile asacak futbolcular lazim.
Ben forvete fatih tekke veya mehmet yildizin alinmasi taraftariyim.
Solaciga da kalitesi belli olan bir yabanci almamiz lazim.Özkan sümerin verecegi raporun bu yönde belirleyici olacagini düsünüyorum.
Benim hayalimdeki forvet ikiliside Fatih ve Mohamed Zidan´dir. M.Yildiz kafa toplarina hakim bir futbolcu degil, takimda en az bir forvetin bu özelligi tasimasi cok önemli. Gökhan veya Umut´un M.Yildiz ile cok uyumlu oynamasi zor.

ÖmerFarukYılmaz
13.12.2008, 00:21
Zidan eski formundaysa gelebilir aslında...Heryerdede kullanabiliriz..

Can basten
13.12.2008, 00:22
vay be 2 senedir manager oynarım hangi takıma gitsem bu adamı transfer ederim gercekten transfer yapmak için izleme komitesine falan gerek yok manager den bakcaksın sonra bi mac izleyip alcaksın..sacma gelebilir ama tothennam kulubu yuklu miktarda para verdi bu adamların databaselerini satın almak için

O kadar basit olsaydı, gerçek hayatta Maxim Tsigalko 50 milyon euro ederdi arkadaşım. :)

Bekir
13.12.2008, 00:22
herkes sola engin baytar diyor ama İbrahim Akın bence enginin cok cok ustunde bir futbolcu...tabiki ozer solda oynatılabilirse alınsın isterim ama o olmazsa İbrahim Akın cok iyi futbolcu yabancıya gerek yok yabancı alınırsa on libero alınmalı

cyberentalpi
13.12.2008, 00:24
Su Ozer takıntımızdan vazgecelim. İ.Melih Fenerli imis. Muhtemelen Ozer fenerde.
simdi Bir sol kanat ve forvet alsak iyi olcak.

ÖmerFarukYılmaz
13.12.2008, 00:24
O kadar basit olsaydı, gerçek hayatta Maxim Tsigalko 50 milyon euro ederdi arkadaşım. :)

Temur Altunhan Altın Ayakkabıyı almıştı..:D

Cafer Bulur
13.12.2008, 00:28
Benim hayalimdeki forvet ikiliside Fatih ve Mohamed Zidan´dir. M.Yildiz kafa toplarina hakim bir futbolcu degil, takimda en az bir forvetin bu özelligi tasimasi cok önemli. Gökhan veya Umut´un M.Yildiz ile cok uyumlu oynamasi zor.
Mehmet yildiz bizim takimda tek forvet oynayabilecek bir oyuncu olur.
Gökhan ve umut ile de yanyana oynayabileceklerini düsünüyorum.Aslina bakarsan gökhan ve umut yanyana oynayabilecek özellikte oyuncular degiller.Zira ikiside benzer oyun yapisina sahip oyuncular.
Mehmet yildizin kafa toplari haric cok yönlü bir oyuncu oldugunu düsünüyorum.Bizim takima uymamasi diye birsey sözkonusu olamaz.

mashal61
13.12.2008, 00:30
Su Ozer takıntımızdan vazgecelim. İ.Melih Fenerli imis. Muhtemelen Ozer fenerde.
simdi Bir sol kanat ve forvet alsak iyi olcak.
:confused::confused::confused::confused::confused: Biraz saygı lütfen!

Cem Akyüz
13.12.2008, 00:31
Gökhan Ünal'a güzel ortalar yapacak bir sol kanat oyuncusu istiyorum:)

Fanatik28
13.12.2008, 00:33
Zidan Almanya´da umdugunu bulamiyor. Gecen Afrika kupasinda ne kadar iyi bir oyuncu oldugunu herkese gösterdi ama Almanya liginde basarili degil. Buna ragmen piyasa degeri cok yüksek bir oyuncu. Benim Türkiye´de cok basarili olacagindan hicbir süphem yok.

Anıl Caner
Cm-Fm database'ini ne gereğinden fazla övün, ne de yerden yere vurun.

Günümüzdeki yıldız oyuncuları eğer hala oynuyorsanız cm 01-02 de gazoz parasına transfer edin, deneyin :). nikiforenko ve tsigalkonun oyun açığı olduğu zaten sigames tarafından açıklanmıştı. ancak kartalspor kalecisi volkan demirel'in, sakaryaspor ortasahası tuncay'ın, antepli tekke'nin yani kısacası o zamanlar türkiye futbol otoritelerinin bile farkında olmadığı bu oyuncuların, sigames tarafından keşfedildiğini unutmayalım :D.

Bekir
bazen oyle tek tuk cıkar bende 1 macı izlensin diyorum..bak 2 senedir kesfettigim en iyi forvet Bogdan stancu ama hala gitmedi buyuk takıma...şimdi tek gözdem keirrison:D

Ali Yerlikaya
13.12.2008, 00:34
Devre arasinda alinmasi gereken 2 oyuncu var biri oyun kurucu (Özer) obiride sol kanat (Denilson).

Ikisininde gelmesi bence büyük basari, ama sahsen Özerin Istanbul takimlarina yar olmasina cok üzülürüm.
Bide ismi gecen Engin e kesinlikle karsiyim son ropörtajindan sonra.
Takima katilacak oyuncunun akli ve gönlü baska takimlarda olmamali, varini yogunu TS icin harcamali.

Ins. en hayirli tranferler gerceklesir ve sampiyonlik özlemimiz dindirilir.

Selman
13.12.2008, 00:45
Az önce bir abi özel mesaj attı, ben izlemedim ama NtvSporda'ki röportajında Özer; fenerbahçenin stadına beşiktaşın taraftarına hayran olduğunu söylemiş.

Selami Gürpınar
13.12.2008, 00:48
Ara transfer dönemi yaklaşıyor artık ..

Çok akıllı olmalıyız.

Yönetim Transfer konusunda en küçük bireyden Başkan Sadri Şener' e kadar bu işin kurt' u olduğunu düşünüyorum ..

Trabzonspor' un ara transfer döneminde 2 futbolcu yu kadrosuna katması sezon sonuna kadar yeterli olacaktır.

Ara transfer dönemi her zaman için kulüpler için korkulu rüya olmuştur.

Bir futbolcunun değeri neredeyse 2 katına çıkıyor. !!

Akılcı 2 transfer Trabzonspor' un sorunlarını büyük ölçekte çözecektir.

Bu transferler hangi bölgeleremi olmalıdır hemen onuda söyleyim.

10 Numara !!!

10 numara denince sakın aklına ortasahada top tutan teknik futbolcular getirmesin aklına..

Benim tabirim ile 10 Numara ..

Fatih Tekke, Alex tipi futbolculardır.

Fatih Tekkeyi bir pivot santrafor yada Forvet olarak görebiliriz belkide bu zamana kadar hep öyle bildik ama değil. !!

Fatih Tekke havaya atılan uzun toplara müthiç bir sıçrayışla topu arkasındaki arkadaşlarına indirebilen ( Bunu Türkiye' de bide Hakan Şükür Yapıyordu. )

Takım hücuma çıkarken o tam tersine ileriden geri gelen arkdaşından pas isteyip aynı zamanda adam eksiltip boşda kalan arkadaşına pas çıkarmak !!

İşte bu sezon Trabzonspor' da bunu göremiyoruz.

Aynı zamanda Fatih Tekke bu görevinden ayrı müthişde bitirici vuruşlara sahip teknik bir futbolcudur.

Trabzonspor' un şuanda en önemli eksiklerinden biride budur.

Peki Fatih Tekke ara transfer döneminde Trabzonspor' a gelirmi ?

İşte orası meçhul ve ben hiç ihtimal vermiyorum.

Çünkü Trabzonspor' un şuanki durum itibariyle ekonomik yapısı bunu kaldıramaz heleki Mehmet Topuz' u hiç kaldıramaz.

Bunun için akıllı düşünüp hayalci olmayalım ..

Bu yazımı çok seviyorum ..

Selami Gürpınar
13.12.2008, 00:50
Temur Altunhan Altın Ayakkabıyı almıştı..:D

Cerci, Kakalov, Toledo, Adu bunlarda En iyi 5 futbolcu arasındaydı. :D

Erdem Keser
13.12.2008, 00:57
Az önce bir abi özel mesaj attı, ben izlemedim ama NtvSporda'ki röportajında Özer; fenerbahçenin stadına beşiktaşın taraftarına hayran olduğunu söylemiş.

Bende dinledim.Aynen öyle dedi.
Trabzonluı olduğunuda ekledi , küçükken oraya gidip şampiyon yapmak gibi ideallerinin olduğunu ama profesyonel hayatta fırsatları değerlendirmek zorunda olduğunu söyledi.Galatasaray ve Beşiktaş'ın taraftarına, Fenerbahçe'nin de stadına hayranmış kendileri.

Bekir
13.12.2008, 00:59
Bende dinledim.Aynen öyle dedi.
Trabzonluı olduğunuda ekledi , küçükken oraya gidip şampiyon yapmak gibi ideallerinin olduğunu ama profesyonel hayatta fırsatları değerlendirmek zorunda olduğunu söyledi.Galatasaray ve Beşiktaş'ın taraftarına, Fenerbahçe'nin de stadına hayranmış kendileri.
ee bu Özer degil miydi Trabzonspor fanatigi olan Trabzonsporun maclarını izleyip buyuyen hiç mi Trabzonspor dan bahsetmedi...

Selami Gürpınar
13.12.2008, 01:00
Melih Gökçek' de Özer' i Fenerbahçeye vereceğini söylemiş.

lazaytac
13.12.2008, 01:01
Vallah bana göre özer'i bosverin bugun NTVspor'da izledim bu adam bize gelmez.
Bos Bos konusuyor gözü Istanbul takimlarinda.
Denilson ise bos bir futbolcu Bordeaux'da oynadigi zaman çok izledim ve Türkiye liginde oynayamaz öyle fizik bir oyuncu degil.
Insallah Özkan Sümer bize laik oyuncular bulur.
Hayirlisi

hüseyin1975
13.12.2008, 01:04
Bakalim Özer Beyin bu Laflarina simdi ÖZEVLATCILAR ne diyecek???

Demekki neymis?

Delikanli olacaksin!

Öyle Trabzonsporluyum falan ayaklarini birakacaksin!

Selcuk gibi olacaksin!

Söz verdinmi sözünde Selcuk gibi duracaksin!

Ben 100000 tane sahte Trabzonsporluyu (Özeri) 1 SELCUGA DEGISMEM!!!!

Umarim simdi elimizdekilerin kiymetini daha iyi bilirsiniz!

Örnegin KAPTANIMIZLA BUNA BASLAYABILIRSINIZ!!!!!!!

Bekir
13.12.2008, 01:10

Demekki neymis?

Delikanli olacaksin!

Selcuk gibi olacaksin!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

katılıyorum ve eklemek istiyorum...Yattara gitmek istiyorum diye acıklama yaptıgında Yattara ya laf yapanlar şimdi anlasın para ve kariyer bircok kişi için bircok seyin ustundedirr...yolu acık olsun inşallah Ozer fenere gider burak gibi sürünür

Adil ÖZGÜR
13.12.2008, 01:11
Hüseyin bu yorumundan dolayı sağol kardeşim,

Geçen yıllar maç bitse de eve gitsek,

Kimine göre maç bitse de ...

Delikanlı olacaksın sırtındaki formanın ağırlığına göre koşacaksın.

Gökhan KAN
13.12.2008, 01:12
özkan hoca brezilyadan bi kamyon özer bulur bize....

.....
13.12.2008, 01:15
Bırakın bu ayakları yaa. Ne yani söyler. Bende beğenirim ya da Beğenen illaki Trabzonsporlu çıkar. Olmadı gsli fblininkini beğenir ama söyleyemez.

Biz duygularımızla hareket ediyoruz. Çoğu yerde bu belirtilir. Duygularla hareket etmek çok iyi şey değildir.

Özer açıklama yapar bunda ne sakınca var?? Sonra Özer Trabzonspora gelince sizi görürüm canım cicim ayaklarına yatarsınız...

Bu işler bizim bildiğimiz gibi yürümüyor.Bunu böyle belleyelim Profesyonelce hareket etmeye çalışalım.

isyankar61-55
13.12.2008, 01:17
Demekki neymis?

Delikanli olacaksin!

Doğru söze ne demeli. Geçende Tv.de lemiyi seyrettim özellikle isminin baş harfini küçük yazdım çünkü haketti. Daha düne kadar TRABZONSPOR için çalışıyor görünüp tatillere gidip kendine altyapı yaptı. Şöyle birtane alıpta budur dediği futbolcu varmıdır. Yok TRABZONSPOR'a getirmişmiş.

Lan ben Trabzonspor için yapamayacağım fedakarlık yok gibidir. Sen baktınki para var hemen sırt çevirdin yok ben getirmiştim. Bırakacaksın o ayakları efendi. başbakanmış ..çam senin başbakanlığına lanet. Fatih Tekke'nin tırnağı olamazsın sen en azından o bizi paraya satmadı. Sen baktın para var öyle ağardan ağardan kendini satıyorki sanki kral efendi. (Bu sözlerim benim anladığım manada yani İstanbula yalakalık yaptığı takdirde geçerli ki ben şimdilik tamamen öyle düşünüyorum.)

Özer'mi onu seyredip beğenmeyene fırsat vermeyene lanet olsun diyorum şimdide.

Ama on defa kovulsam Trabzonun kapısından yüzdefa kapısını çalardım tekrar.

Bekir
13.12.2008, 01:18
Bırakın bu ayakları yaa. Ne yani söyler. Bende beğenirim ya da Beğenen illaki Trabzonsporlu çıkar. Olmadı gsli fblininkini beğenir ama söyleyemez.

Biz duygularımızla hareket ediyoruz. Çoğu yerde bu belirtilir. Duygularla hareket etmek çok iyi şey değildir.

Özer açıklama yapar bunda ne sakınca var?? Sonra Özer Trabzonspora gelince sizi görürüm canım cicim ayaklarına yatarsınız...

Bu işler bizim bildiğimiz gibi yürümüyor.Bunu böyle belleyelim Profesyonelce hareket etmeye çalışalım.
iyi de madem trabzonsporlu butun İstanbul takımlarına yalakalık yaparken neden araya trabzonsporla ilgili bişi sıkıstırmamış

Erdem Keser
13.12.2008, 01:20

Olur kardeşim , bırakırız.
Ayrıca söylediğin ne güzel , Özer istediği kadar profesyonelce davranabilir.Kimsenin O'na karıştığı da yok.
Ne yazık ki ben Özer kadar profesyonel bakamıyorum bu tür olaylara.Özer 'e profesyonel futbol hayatında bundan sonra başarılar , mümkünse Trabzonspor'dan uzak olsun;)

mashal61
13.12.2008, 01:22
Daha önce de yazdım. Olay futbolcuda biter. Kimse kimseyi zorla istemediği kulübe satamaz. Melih Gökçek de zorla Özer i fenere satamaz. Bana öyle geliyorki Özer Trabzonlu dan çok Kadıköylü. Trabzonlu olmak sadece Trabzon da doğmak demek değil. Özer de fenere gider gibi geliyor bana.

Futbolcu transfer ederken yeteneğin yanında kişiliğe de bakmalı. Bizim yönetimimiz bunu başarıyla yaptı ve takımda oluşan arkadaşlık olmasa bizim zirvede olmamız da düşünülemezdi. Alacağımız futbolcu da buradaki ortama uyum sağlayabilmeli. Yoksa faydadan çok zarar getirir.

Bir de Engin in röportajında dinledim. Kendisi futbolcunun özel hayatına bakılmaması konusunda futbolcunun bir tane sigara içmesinin sorun yapılmaması gibi bir şey söyledi. Bir de sezon başında 100.000 ytl ceza almış. Az para değil. Bence sorunlu bir futbolcu.

Özer ve Engin i geçelim derim kısaca.

Arif Timurcioğlu
13.12.2008, 01:26
Özer sanki bizim takımın ihtiyacı sağ kanat oynuyor orta sahada oynuyor kimin yerine oynayacak bu adam yattaranınmı selçuğunmu? Özer hurmacı selçuktan iyimiki taraftarımız bu adamı istiyor bir bjk maçında oynadı adam herkes peşinde neymiş bu özer.

Selami Gürpınar
13.12.2008, 01:28
Bize Özer, Engin tarzı bir futolcu değil deneyimli bir sporcu gerek.

Song mantığında düşünebilen bir sporcu.

TSezgin61
13.12.2008, 01:29
vaybe, bir insan böylemi oluyor futbolcu olunca... yazik gercektende...

ben haykirirdim Trabzonspor diye...

Gökhan KAN
13.12.2008, 01:29
özer sadece iiyi bi alternatif olur simdi selcuk a colmana bisey oldugu zaman ceyhun oynuyor o zaman o oynar

Arif Timurcioğlu
13.12.2008, 01:30
Özer doğru kadıköye bol bol maç izler orda çekirdek çıtlatır.

.....
13.12.2008, 01:30
Şu anda ne Özer i suçlamaya hakkımız var ne kendimizi nede arkadaşlarımızı abilerimizi.

Ne oluyor ne bitiyor bilmiyoruz. Özer konuşmuş.Trabzonspor camiası adına güzel şeyler söylememiş olabilir ama şimdi bizim oyuncumuz değil ki...

Tamam bizim oyuncumuz olsun o zaman hakkında ki yorumlarımızı ona göre yaparız.

Yani belkide günahını alıyoruz??? Hiç bir şey belli değil ondan diyorum...

mustafakaya
13.12.2008, 01:37
özkan hoca brezilyadan bi kamyon özer bulur bize....

fevkalade doğru tespit:))) ooo senden çok var,

innocence
13.12.2008, 01:38
Özer hakkında şuan için yaptığımız bütün yorumlar yanlış.hele sabredin bakalım şu transfer sezonu bir açılsın.işte o zaman göreceğiz özerin nereye gideceğini/gittiğini.

Birde şunu unutmayalım: bizim başkanımız Sadri ŞENER'dir.Bu zamana kadar yapmış olduğu icraatlar, yapacaklarının teminatıdır

Furkan Dündar
13.12.2008, 01:39
Bu lafı dıyen trabzonlu saymam ben

Yol alsın özer bey

gElmesın bıze

Şenol Altunsoy
13.12.2008, 01:40
Şu anda ne Özer i suçlamaya hakkımız var ne kendimizi nede arkadaşlarımızı abilerimizi.

Ne oluyor ne bitiyor bilmiyoruz. Özer konuşmuş.Trabzonspor camiası adına güzel şeyler söylememiş olabilir ama şimdi bizim oyuncumuz değil ki...

Tamam bizim oyuncumuz olsun o zaman hakkında ki yorumlarımızı ona göre yaparız.

Yani belkide günahını alıyoruz??? Hiç bir şey belli değil ondan diyorum...

Valla deme sevgili kardeşim onun taraftarına bunun stadına bayılıyormuş transfer olacaksan ol parayı seçeceksen seç ama söylediğin laflarla kalbimizde yer etmişken şimdi ettiğin laflarlADa bir o kadar nefret kazanma ölceğimi bilsem o lafları etmem gider topumu oynarım ama o lafları etmem

Furkan Dündar
13.12.2008, 01:44
Anlamadım sevdıgı sey

Şumu

İyi günde oyuncusunun yanında olan onu kucaklayan kötü günde anasına söven çarsıyı mı sevıyormus

O zman gıtsın 3 maç asıst yapmasın gol atamasın

baska seyler yapsın bak o çarsı senı napıor i

akılsız oyuncusunuz hepınız

oraya gıderlerse sadece curuyecekler ama akılları yok kı yazık !!!

.....
13.12.2008, 01:47
Şenol abi çok haklısın o cümleleri sarfetmemeliydi.

Peki şimdi bu cümlelere göre mi transfer yapar bizim Yönetimimiz?? Yoksa gerçekten ihtiyacımızın olduğu bölgeye Ersun hocanın direktifleriyle mi???

Yani Ersun hoca istedikten sonra Özer bize gelirse Ne yapacaz şimdi??? Yok ben istemiyorum oynamasın demeye hakkımız var mı ??? Ben cevaplıyım YOK

Onun için şu anda olayları zamanın akışına bırakalım derim. Bakalım daha neler göreceğiz.

Erkin
13.12.2008, 01:52
Melih verecegim dediyse Fenere gider o zaten.. Bu roportaj da yeni he ortami hazirliyor yavastan, Trabzonsporluyum(!) ama Feneri yan cebime koy hesabi yapiyor da.. Onunla buyudugunu soyledigi Trabzonspor'da degil gitsin hayran kaldigi yerlerde top oynasin. Bize baska takimlar icin ayilip bayilan adam lazim degil hadi nas nas.. Dunyanin kac bucak oldugunu gorur artik o hayran kaldigi yerlerde..

Mehmet Fırat
13.12.2008, 01:53
Yalnız bu açıklamadan sonra bu başlıkta 'Özer' diyenlerin sayısı %90 azalacaktır. Bu bakımdan sevinmedim desem yalan olur. :)

Serdar A
13.12.2008, 01:53
Özer ne diyecekti ? "3 sene evvel Trabzonspor'un kapısından içeri alınmadım . Yazın 1.5 milyon euro bedeli çok görüp 20'ye yakın yeni transfere beni dahil etmediler" .

Trabzonspor'un şu an bile ciddi bir girişimi yok .

Bu forumda bile adı geçen kulüplerin neanderthal taraftarlarına ve tribünlerine methiyeler düzen bir çok insan gördüm . Bu takımın sembol oyuncuları değil mi bu gün bile net bir dille " x kulüpte oynamam , istanbula gitmem " diyemeyen . Kalkmış bunu Özer'den bekliyorsunuz . En azından birileri gibi kendi kafasına göre sözleşme yapmayacağından eminim .

Sorgulanması gereken yönetimlerimizin Özer konusundaki tutumudur . Bir futbolcu hayatı boyunca beni alın diye bir kulübün kapısında yatamaz .

Kadro konusuna gelince , Özer bu gün takımda olsa banko oynar . Birbirimizi kandırmayalım .

Şenol Altunsoy
13.12.2008, 01:55
Şenol abi çok haklısın o cümleleri sarfetmemeliydi.

Peki şimdi bu cümlelere göre mi transfer yapar bizim Yönetimimiz?? Yoksa gerçekten ihtiyacımızın olduğu bölgeye Ersun hocanın direktifleriyle mi???

Yani Ersun hoca istedikten sonra Özer bize gelirse Ne yapacaz şimdi??? Yok ben istemiyorum oynamasın demeye hakkımız var mı ??? Ben cevaplıyım YOK

Onun için şu anda olayları zamanın akışına bırakalım derim. Bakalım daha neler göreceğiz.

Ömer Kardeşim zaten ben herhangi bir takımda oynamasına birşey demiyorum ki

bırak başka takımdan bizden nice futbolcular gitti İstanbul takımlarına ama ben ne Ali Kemal'den ne Kadir Özcan'dan böyle cümleler duymadım artık bize gelse de o sözler hafızamdan hiç silinmiycek yaşına da veremiycem o yaşta o kadar para kazanan insanın ağzından çıkanıda kulağı duymalı her şeyi anlarım ama aidiyetlerin dışına çıkıp bulunduğu ya da bulunmak istediği yerin teorisini yapmaya dayanamam neyse ya çok sinirlendim yolu açık olsun

Erkin
13.12.2008, 01:58
Ozerden oraya buraya gitmem demesini kimse beklemiyor ancak ne bileyim Trabzonsporlu oldugunu iddia ediyorsa daha makul yorumlar yapabilir ayilip bayiliyorum vs demeyebilir.. Neyse gorecegiz artik ne olacak Ozer'e.. O bayildigi stadda oynar artik..

.....
13.12.2008, 02:00
Şenol abi bak yukarıda Serdar abi güzelce yazmış. Özer Trabzonspor un kapısında mı yatsın???

Hele bir durun bakalım. Aceleye gerek yok. Biz önce önümüzdeki maçları almaya bakalım.

Ondan sonra Özer meselesini konuşuruz.Ayrıca bu kadar sinirlenme derim ben abi. Sonra olur ya Özer i alırız Takıma büyük katkılar yapar ve Şampiyon oluruz :):):)

Travelair
13.12.2008, 02:00
http://www.sporx.com/images/galeri/129/4922/B_1936363275107c40b782049a5b444c0f.jpg

Özer'in kafasını karıştırıyorlar derken boşuna demiyormuşum. Poza bak... Olsun Trabzonspor'a futbolcu tükenmez ama Özer çok dizini döver

Dogan
13.12.2008, 02:07
Arkadaşlar abartıyoruz biraz. Önce şunları bir ts fanatiği olarak söyleyeyim, birincisi Fenerbahçe stadı şu anda kabul edelim ki Türkiyenin en güzel stadı. Beşiktaşın taraftarı da her ne kadar iyi gününde takımla olsa da Türkiyenin en iyisi. Biz dahil çoğu süperlig takım taraftarı onların yazdığı marşları çevirip söyledik. Hayranlık lafları falan biraz fazla kaçmış haklısınız da taraftarımıza saracoğlunda fare olursunuz diyen bir adamın zamanında kaptanlık yaptığı bir kulübün taraftarı olduğunuzu da hatırlatayım. Hemen sildiniz attınız adamı...

futbalski60
13.12.2008, 02:09
Yattara ve Barış(geçen sene performansı çok iyiydi) faktöründen dolayı Özer transferini yönetim yapmadı o zaman diliminde bu hamle de gayet doğruydu ayrıca geçen yıl Özer yoklara oynuyordu ki Galatasaray da kendisinden vaz geçmişti zaten.

mashal61
13.12.2008, 02:10
Arkadaşlar abartıyoruz biraz. Önce şunları bir ts fanatiği olarak söyleyeyim, birincisi Fenerbahçe stadı şu anda kabul edelim ki Türkiyenin en güzel stadı. Beşiktaşın taraftarı da her ne kadar iyi gününde takımla olsa da Türkiyenin en iyisi. Biz dahil çoğu süperlig takım taraftarı onların yazdığı marşları çevirip söyledik. Hayranlık lafları falan biraz fazla kaçmış haklısınız da taraftarımıza saracoğlunda fare olursunuz diyen bir adamın zamanında kaptanlık yaptığı bir kulübün taraftarı olduğunuzu da hatırlatayım. Hemen sildiniz attınız adamı...
Pardon da... Saraçoğlunda fare olursunuz diyen kaptan kimdi? Ben onu bilmiyodum. Silip atacağım onu da o yüzden sordum.

Mehmet Fırat
13.12.2008, 02:11
Pardon da... Saraçoğlunda fare olursunuz diyen kaptan kimdi? Ben onu bilmiyodum. Silip atacağım onu da o yüzden sordum.

F.Akyel'den bahsediyor sanırım. :)

Erkin
13.12.2008, 02:11
Fatih Akyel denen herif da kim olacak.. Onu da cok tasvip ettik ya zaten :( yonetim bildigini okudu :mad: Transferi zamaninda yapilan yorumlar bir kitap eder heralde.. Acikcasi Fenere, Besiktasa ait hicbir sey umrumuzda degil cok sukur neden lafini edelim yerin dibine batsinlar. Ama Ozer'in belli ki umrunda, Istanbul takimlarina goz kirpiyor da aklinca ovecek ya..

Cem Akyüz
13.12.2008, 02:12

1-1 biten sebatspor-fb maçından sonra galiba böyle bir açıklama yapmıştı yanlışta hatırlıyor olabilirim

mashal61
13.12.2008, 02:12
Onu zaten hiç yazmamıştım. Onun için silemeyeceğim.:)

bordoylamavi
13.12.2008, 02:29
bu fatih akyel yüzünden tek cezamı almıştım. onun bize yakışmadığı ve gitmesi gerektiğini savunuyorudum o zaman çok tepki almıştım bazı kişilerden neyse ne diyelim geçti gitti

Erdal DİLEK
13.12.2008, 02:38
fatih akyel bu takımı kaptanı hiçbir zaöan olmadı, olamzda, onun kisi gecici bir iş, yaştan dolayı, yaşına saygı duyuldu o kadar.

Celâl Emre Samancı
13.12.2008, 02:39
trabzonspor taraftarı ve trabzon halkı olarak egolarımız neden bu kadar yüksek??

Uğurtan
13.12.2008, 02:43
trabzonspor taraftarı ve trabzon halkı olarak egolarımız neden bu kadar yüksek??

Öncelikle eleştirmeye başlamadan önce "Trabzonspor ve Trabzon" gibi doğru yazmaya dikkat edelim..

Celâl Emre Samancı
13.12.2008, 02:46
Öncelikle eleştirmeye başlamadan önce "Trabzonspor ve Trabzon" gibi doğru yazmaya dikkat edelim..
baş harfleri küçük yazınca söylediklerim geçersizmi oluyor??

Uğurtan
13.12.2008, 02:49
baş harfleri küçük yazınca söylediklerim geçersizmi oluyor??

Geçersiz diye birşey söylediğimi göremiyorum.. Tekrar okuyabilirsiniz.. :)

Celâl Emre Samancı
13.12.2008, 02:53
Geçersiz diye birşey söylediğimi göremiyorum.. Tekrar okuyabilirsiniz.. :)
zaten iki kere okumuştum.. ama söze direk eleştirmekten başlamışsınız.. cümlenizdede imla vb. kurallara uymazsanız eleştiriye açık olmadığınızı sezdim :) isterseniz sizde kendi yazdığınızı bir kere daha okuyabilirsiniz :)

Uğurtan
13.12.2008, 02:58
zaten iki kere okumuştum.. ama söze direk eleştirmekten başlamışsınız.. cümlenizdede imla vb. kurallara uymazsanız eleştiriye açık olmadığınızı sezdim :) isterseniz sizde kendi yazdığınızı bir kere daha okuyabilirsiniz :)

Benim söylemek istediğim çok açık ve net.. Bu forumda ciddi, itina gösterilerek yazılmasına dikkat edilmektedir..

Bunu gerçekleştirmeyen veyahut gerçekleştiremeyen birçok arkadaş vardır.. Lakin, en önemlisi Trabzon ve Trabzonspor'dur.. Bu ikisinin baş harflerinin küçük yazılmasını kabul etmem sözkonusu değildir..

Umarım bu sefer izah edebilmişimdir.. Forumu daha fazla işgal etmeden konuyu kendi adıma kapatıyorum..

Celâl Emre Samancı
13.12.2008, 03:01
Benim söylemek istediğim çok açık ve net.. Bu forumda ciddi, itina gösterilerek yazılmasına dikkat edilmektedir..

Bunu gerçekleştirmeyen veyahut gerçekleştiremeyen birçok arkadaş vardır.. Lakin, en önemlisi Trabzon ve Trabzonspor'dur.. Bu ikisinin baş harflerinin küçük yazılmasını kabul etmem sözkonusu değildir..

Umarım bu sefer izah edebilmişimdir.. Forumu daha fazla işgal etmeden konuyu kendi adıma kapatıyorum..
şimdiki açıklamanız ilkinden daha güzel bir şekilde oldu :) her zaman böyle anlaşılır ve düzgün bir uslupla yaklaşmanız dileğiyle :) hayırlı geceler :)

.....
13.12.2008, 03:03
Celal Emre Samancı

Şimdi sorunuzu tekrarlarsanız muhattap alındığınızı farkedersiniz.

Celâl Emre Samancı
13.12.2008, 03:12
sorduğum bu soruydu.. aldığım cevap imla kurallarıyla alakalıydı.. benim cevabım ise aldığım cevaba paralel gelişti ve arkadaşında dediği gibi konuyu tek taraflı kapattı.. aynı şekilde bende kapattım zira uzatılacak bir konuda değil açıkçası..

farkettiyseniz soruya kendimide katmışım.. kimseyi ayırt etmemişim..(burada kimseye şahsi olarak yöneltilmemişdir bu soru).. sadece yukarda yazılan yorumlara nazaran bu soruyu sormuşumdur..

Haluk Ongan
13.12.2008, 03:15

Demekki neymis?

Delikanli olacaksin!

Selcuk gibi olacaksin!

gecenin bu saatinde ayakta alkışlıyorum. Dün gece yine bu saatlerde yazmıştım adamı maradona yaptınız diye öyle naylon Trabzonsporluluk olmaz. Trabzonsporlu adam Hami gibidir Ünal gibidir parayı asla formasına değişmez... Ama hata burdaki bazı arkadaşlarda da var Özer de Özer... Bu ülke nice 3 maçta yıldız olup sonradan şımaranları gördü daha elimizde barış gibi bi örnek varken bir futbolcuya sırf Trabzonlu diye bu kadar değer verilir mi?
Hüseyin de Trabzonlu yerden yere vurun Tayfun u yeri gelince ıslıklayın sonra 3 maç iyi oynadı hemen Özeri alalım utanmasak imza kampanyası başlatacağız... Pes valla

Erdal DİLEK
13.12.2008, 03:17
sorduğum bu soruydu.. aldığım cevap imla kurallarıyla alakalıydı.. benim cevabım ise aldığım cevaba paralel gelişti ve arkadaşında dediği gibi konuyu tek taraflı kapattı.. aynı şekilde bende kapattım zira uzatılacak bir konuda değil açıkçası..

farkettiyseniz soruya kendimide katmışım.. kimseyi ayırt etmemişim..(burada kimseye şahsi olarak yöneltilmemişdir bu soru).. sadece yukarda yazılan yorumlara nazaran bu soruyu sormuşumdur..
sorunun cevabı gayet basit bence, bizim(içinde sende bende varım) EGOlarımız kesinlikle yüksek değil. . .

Anıl Caner
13.12.2008, 03:26
bu gerginlik bu kasvet ne ya.

14. hafta geçti. lideriz.

yeni kuruldu takım her türlü şeye açık olmak lazım, desteğe devam dedik adamlar bizi şampiyonluk yarışının içine soktular.

tribünlerimiz içeride dışarıda hiç olmadığı kadar iyi.

transfer, gerekli görülürse, gerekli mevkiye, en iyi şekliyle yapılıyor zaten. endişelenmeyin artık, sinirlenmeyin. özer'i yaptığı için suçlayamazsınız. sadece kırgın olabilirsiniz, doğaldır. ancak özer ile ilgilenip, ilgilenmediğimiz bile kesin olarak belli değilken, daha geçen yaz adamdan vazgeçen bizken niye şimdi bu noktaya geldiniz ki.

özer iyi futbolcudur, trabzonsporlu olduğunu da hesaba katııp hakkında güzel dileklerimiz olmuştu. trabzonsporlu değilmiş tam olarak. bunu daha sonra farketmektense şimdi farketmeyi yeğlerim. demek ki takımımızda sivrilse ve istanbul takımları talip olsa gene aynı hevesle gitmeyi arzulayacakmış. bu mantalitede futbolcudan da istatistiksel olarak alacağımız verimin bence bir önemi yoktur.

gerekli yere gerekli transferleri yapabildiğini daha bir kaç ay önce kanıtlamış bir camiamız var. gereği düşünülür, her şey olur.

biz yarınki zorlu maçımıza odaklanalım.

The_Storm
13.12.2008, 03:27
Ozer ezikmis...
Seni ezik hurmaci...
Istemez, kalsin.

POYRAZ
13.12.2008, 03:37
Bize mutlaka bir sol kanat ve cok iyi düzeyde golcü lazim. Dedigim gibi en az 2 oyuncu almamiz sart, en az !

Harun-61
13.12.2008, 03:44
özer fenerin stadina hayran oldugunu söylemis, fenerbahce'ye degil; yoksa benmi yanlis anladim ?

bjk taraftarinin mac icerisindeki showlarini bende takdir ediyorum, etmeyen varmi ???

eee cocuk, illa onlara gidecegim dememiski.
su-i zan yapmayalim.

Sadri Sener ve Ersun Hoca isterlerse Özer bize gelir, o kadar !!!

.

The_Storm
13.12.2008, 04:00
özer fenerin stadina hayran oldugunu söylemis, fenerbahce'ye degil; yoksa benmi yanlis anladim ?

bjk taraftarinin mac icerisindeki showlarini bende takdir ediyorum, etmeyen varmi ???

su-i zan yapmayalim.

.

Adam karisindan supheleniyormus. Birgun evden cikmis, uygun bir yerden evini durbunle gozlemeye baslamis. Kadin, kocasi gidince hemen baska bir adami eve almis. Beraber yataga girmisler, sonra perdeyi cekmisler. Olanlari durbunle seyreden koca perde cekilince cok uzulmus.`acaba kotu birsey mi yapacaklardi, tuh ogrenemedim` demis.

Seninki de o misal... Ozer belki de Istanbul takimlariyla kotu birsey yapmiyordur...

Erkin Ekşi
13.12.2008, 04:09
özeri bir trabzonlu olarak degilde futbolcu olarak gormek lazim.
gelirse hos olur gelmessede dunyanın sonu degil sag kanata yattara ortaya selcuk colman fazlasiyla yeter.
bize solak sol acik lazim.

My
13.12.2008, 05:47

su-i zan yapmayalim.

.Var, ben :D

Hatta tam tersi acayyip gıcık oluyorum. Hatta ve hatta ben futbolcu olsam ve benim taraftarım ben gol pozisyonuna girerken, gol kaçırırken hala şarkı türkü söylüyor olsa dabıl dabıl gıccık olurdum :rolleyes:

My
13.12.2008, 05:53
Ayrıca şu profesyonel futbolculuğa da bir türlü alışamadım. Ben daha çok Selçuk gibi amatör zihniyetli futbolcuları :rolleyes: seviyorum.

EveRgLaDe
13.12.2008, 07:01
Onu bunu biLmem ama üc güzel yabanci alternatif var özer özer diye israr etmemize gerek yok ama gelirse icindeki Trabzonspor sevgisini gösterir ve bu sekilde gelirse inaniyorum ki cokta güzel maclar cikartir.. ama diyer sol kanat alternatifleri belli Fedo Mansare, Denilson de Oliviera,Alex.. bunlardan birini alirsalar takimin sol kanattaki ihtiyacini yeteri kadar karsilayacaklardir.. denildigi gibi birde ortasaha lazim onada suan icin en uygun isim bana kalirsa cernat yasi itibariyle ileriye dönük bir futbolcu olmiyabilir fakat kiralik yada 2 yillik sözlesmeyle belli bir dönem kullanilabilecek kapasitesi iyi bir fubolcu.. forvet hattina birsey demiyorum gökhan son maclarda gözle görülür bir performans yükselisi sagladi.. onun yanina daha teknik ve etkili bir isim getirilirse cok güzel maclara imza atacagina inaniyorum.

Ertan 51
13.12.2008, 07:56
Bize Özer, Engin tarzı bir futolcu değil deneyimli bir sporcu gerek.

Song mantığında düşünebilen bir sporcu.
ahanda bende aynısını düşünüyorum
30 yaş civarı kariyeri belli 2 tane transfer bizi şampiyon yapar
Özer iyi futbolcu olabilir belki ama ben çok fazla abartıldığını düşünüyorum, olmasa da olur.

kagan61
13.12.2008, 08:47
slm,

Belli bir süreden beri forumdaki bu konuya odaklandim.Burdaki arkadaslarin yorumlari gercekten harika.Futbol bilgileri gercekten cok üst noktada.Bu yüzden transfer olayi bitene kadar da izlemeyi düsünüyorum.

Simdi gelelim Özer olayina.Cocugu ilk basta burda tartisilirken tanidim.Belki iyi bir topcu olabilir.Hatta bizim sol acik olayina cözüm olabilir,amma onda eger birazda olsa fener sevgisi varsa bu is yatar arkadaslar.Benim bildigim sadri baskan eger özerin fenere sempati alayini duymussa özer olayi biter.Bir futbolcu üc sülük takim dan biri icin iyi seyler düsünüyorsa trabzonda isi yok.Bunu bukadar net yaziyorum.En güzel örnek Fatih Tekke, adam bir zaman nerdeyse fenere gidiyordu.Bu transferi kendide istemis.Bunu basina verdigi aciklamalardan okudum.Bu sebebten dolayi fatih in trabzona gelmeside hayal.Sadri baskan bu olaya sicak bakmaz.Ayrica su anda forvet olayina ben sicak bakmiyorum.Su anda takima alacagimiz hangi golcu gökhan dan daha iyi olacak.Bence su anda apilacak en iyi transfer sol acik.Gerci burada oynatabilecek topcumuzda var ama oda ersun hocanin tassarufunda bir sey.Baris bas baya orda oynar görüsündeyim.Bu sene fazla sans bulamadi.Sonucta futbol bu.Oynadikca tercübe kazanirsin.Eger tercübe deniliyorsa tabiki sol aciga Denilson harika olur.

saygilar,

Uluhan
13.12.2008, 08:55
Bence söylediklerinde alınacak bir durum yok..
Kariyerine daha göz önünde bulunan, avrupa kupalarına sürekli katılan
bir takımda devam etmek istediği belli. Bu Trabzonsporda olur tabii ki, ama
sanırım halen bu konuda net bir girişimimiz yok ki, temkinli konuşuyor Özer.
Ben Trabzonsporluyum 3 İstanbul eziğinde oynamam dese ve bizde Özeri almasak
çocuk 3 sezon daha Ankarasporda mı oynayacak (Bence yurtdışına rahat transfer olur da).

*Örnek, Mayıs 1992 doğumlu 1.85 boyunda harikulade profesyonel Trabzonlu, Trabzonsporlu
stoper bir tanıdığım var. Muhtemelen devre arasında Fenerbahçe altyapısına gidecek. Kendisine burada
şans vermeyenler, ilerde olurda profesyonel sözleşme yapınca arkasında söverler. Trabzonda torpil ve
benzeri organizasyonlar yüzünden ne kadar yıldız kaybettiğimizin farkında mısınız ?

Hayata bir kez geliyoruz ve herkes en iyi şekide değerlendirmek ister bu şansı. Daha önce iki kez kapısından
geri çevrildiği yer konusunda müsade edinde biraz kırgın olsun çocuk, biraz temkinli olsun..

magicyattara
13.12.2008, 09:02
Taraftar, transfere de el koydu!
EKLENME TARİHİ : 13.12.2008

Bu sezon takımla ilgili hayli duyarlı olan Trabzonspor taraftarları, güncel konulara da eğilmeye devam ediyor.

Bu sezon takımla ilgili hayli duyarlı olan Trabzonspor taraftarları, güncel konulara da eğilmeye devam ediyor. Karadeniz ekibinin tribünlerinin ortak buluşma platformlarından biri olan bordomavi.net, bu kez transfer için bir anket düzenledi. Taraftarlara, ‘Sizce hangi mevkiye takviye lazım?’ sorusu yöneltildi, savunma, orta saha ve forvet şıkları verildi. Oylamanın ilk saatlerinde ağırlık orta alan ve forvetten yana. Bu arada aynı site ‘Takımın penaltıcısı kim olmalı?’ diye bir anket de düzenlemiş, sonuçta Yattara seçilmişti.
FANATİK

alper*
13.12.2008, 09:05
gençlerbirliği'ndeki tarık daşgün'den (abilerimiz daha iyi bilirler onu,hatırlarlar) ali bilgin'e kadar olan süreç eğer özer'e bir şey öğretmemişse -ki ben bu yaşımda biliyorum az çok neler olacağını- öyle oyuncu bize gerekmez.kafası çalışmıyor demektir,çok lafını etse de profesyonel değildir o kadar da.fener taraftarı asla ama asla türk oyuncularla tatmin olacak bir taraftar grubu değildir.senede 10 gol 20 asistle oynasan gene de gözleri yabancı yıldız arar.türk oyuncu barınamaz orada.oynayanlar da orada yabancı bir oyuncu olmadığından dolayı oynuyor.(aurelio-selçuk) ama buna kafası basmıyorsa yapacak bir şey yok.trabzon-türkiye-dünya özer dolu ama bir tane trabzonspor var.kendi bilir.

ayrıca özer nasıl trabzonsporlu bilmiyorum sizlerin kriteri nedir.
ben 4 yıllık okulda okuyorum ve son senedeyim.biri bana gelse dese "trabzonsporda oynayacaksın (en azından desin ergin'in yerinde olacaksın ya da barış) ama okulu unut,sadece futbola vereceksin kendini,tahsili bırak" hiç düşünmem 4 senemi atarım çöpe.şimdi kim daha iyi trabzonsporlu?bunlar nasıl trabzonsporluysa maddi menfaat söz konusu olunca profesyonellik maymuncuğuna sığınıyorlar.

SERDAR-61
13.12.2008, 09:29
TRABZONSPORDA futbol oynamak çok değerli bir olaydır.Sizi seven milyonlarca taraftar , TRABZONSPOR 'un her haliyle diğer kulüplerden farklı olması,Şehrin yalnız futbollan yatıp kalkması ve TRABZONSPOR AŞKI;)
Ben şahsen TRABZONSPORDA FUTBOL oynasam AMATÖR RUHLAN OYNAYAN PROFESYÖNEL FUTBOLCU OLURDUM.ne para ne araba TEK AŞK TRABZONSPOR.İşte bize böyle futbolcu lazım yok profesyonel topçuyum istanbul takımlarında oynarım bunları dile getirmeyecek ÖZ EVLAT Aranıyor!!:D

Ertan 51
13.12.2008, 09:31
gençlerbirliği'ndeki tarık daşgün'den (abilerimiz daha iyi bilirler onu,hatırlarlar) ali bilgin'e kadar olan süreç eğer özer'e bir şey öğretmemişse -ki ben bu yaşımda biliyorum az çok neler olacağını- öyle oyuncu bize gerekmez.kafası çalışmıyor demektir,çok lafını etse de profesyonel değildir o kadar da.fener taraftarı asla ama asla türk oyuncularla tatmin olacak bir taraftar grubu değildir.senede 10 gol 20 asistle oynasan gene de gözleri yabancı yıldız arar.türk oyuncu barınamaz orada.oynayanlar da orada yabancı bir oyuncu olmadığından dolayı oynuyor.(aurelio-selçuk) ama buna kafası basmıyorsa yapacak bir şey yok.trabzon-türkiye-dünya özer dolu ama bir tane trabzonspor var.kendi bilir.

ayrıca özer nasıl trabzonsporlu bilmiyorum sizlerin kriteri nedir.
ben 4 yıllık okulda okuyorum ve son senedeyim.biri bana gelse dese "trabzonsporda oynayacaksın (en azından desin ergin'in yerinde olacaksın ya da barış) ama okulu unut,sadece futbola vereceksin kendini,tahsili bırak" hiç düşünmem 4 senemi atarım çöpe.şimdi kim daha iyi trabzonsporlu?bunlar nasıl trabzonsporluysa maddi menfaat söz konusu olunca profesyonellik maymuncuğuna sığınıyorlar.

Alper iyi bir bölümdeysen 4 yılı çöpe atma bence:)
hele hele Ergin'in yeri için değmez,hadi Barış neyse...

Sadık Bıyık
13.12.2008, 09:40
Alper iyi bir bölümdeysen 4 yılı çöpe atma bence:)
hele hele Ergin'in yeri için değmez,hadi Barış neyse...

yanlış anlamayın ama alper kardeşim az bile söylemiş. diğil bir futbolcunun yerine, trabzonda karın tokluğuna malzemeci yardımcısı olacaksın deseler ardıma bakmadan koşardım. heralde bende amatör ruhluyum ama olsun :)

Travelair
13.12.2008, 09:46
Özer'e futbol hayatında başarılar dilerim. Ama yanlış tercih yaptı. Lemi de artık zor başbakan olur

Dursun Kaplan
13.12.2008, 09:46
Özer'den bin kat daha iyi futbolcular var. Lütfen at gözlüğü ile bakmayın dünyaya.

Hüseyin İlkin
13.12.2008, 09:52
Özer ne yapmış ? ...

alper*
13.12.2008, 09:59
http://www.2and2.net/files/49435f92ab4dc.png

fb taraftarının özer'e bakışı ...
umarım bir şeyler çağrıştırıyordur.

munzevil
13.12.2008, 10:13
TARAFTAR TRANSFERE ELKOYDU

Bu sezon takımla ilgili hayli duyarlı olan Trabzonspor taraftarları, güncel konulara da eğilmeye devam ediyor.

Bu sezon takımla ilgili hayli duyarlı olan Trabzonspor taraftarları, güncel konulara da eğilmeye devam ediyor. Karadeniz ekibinin tribünlerinin ortak buluşma platformlarından biri olan bordomavi.net, bu kez transfer için bir anket düzenledi. Taraftarlara, ‘Sizce hangi mevkiye takviye lazım?’ sorusu yöneltildi, savunma, orta saha ve forvet şıkları verildi. Oylamanın ilk saatlerinde ağırlık orta alan ve forvetten yana. Bu arada aynı site ‘Takımın penaltıcısı kim olmalı?’ diye bir anket de düzenlemiş, sonuçta Yattara seçilmişti.

İŞTE BMNİN GÜCÜ

Cengiz Çubukcu
13.12.2008, 10:16
Özeri kaçırırsak üzülürüm...Önemli bir oyuncu olacak..

Rasim YILMAZ
13.12.2008, 10:28
Marquinho , Figueirense , 22 sol ortasaha ,27 maçta 5 gol 11 asist (Geleceği olan ve sol kanadımızı götürebilecek yetenekte)

Cleiton Xavier , Figueirense , 25 ofansif ortasaha (Sözleşmesi sona eriyor)33 maç 12 gol 3 asist

Özellikle Cleiton Xavier ve Marquinho 'u alıp gelsinler Figueirense'den...:)

İllaki Brezilya ise bu iki adam takip edilmeli...

Rasim YILMAZ
13.12.2008, 10:33
Özellikle Marquinho ; daha 22 yaşında ve uzatmalı sevdalımız Alex Meschini ile birebir örtüşen futbol kimyası ve yapısına sahip... Çok parlamadan alabiliriz.. Bonservis bedeli 1.5 milyon euroyu geçmez... 27 maçta 5 gol 11 asist sol kanatta oynayan bir futbolcu için mükemmel istatistikler... Ayrıca durarak oynayan bir futbolcu değil.. Yardımlaşma beceriside yüksek...

6Şafak Aydın1
13.12.2008, 10:33
TARAFTAR TRANSFERE ELKOYDU

İŞTE BMNİN GÜCÜ

ne demek ya taraftar transfere el koydu ? Kulübümü bastik. Bunlar ne imaj yaratmaya calisiyorlar.

Rasim YILMAZ
13.12.2008, 10:36
Erdal Ağabey , seni burada yakalamışken sorayım. Tabiri caizse senin kulağın deliktir bu konularda ;
Angelo Charisteas ile ilgili bir girişim var mı?

Serdær
13.12.2008, 10:51
Bu sene BJK-Kocaelispor maçına gittim.

Gerçekten Beşiktaş seyircisine hayran kaldım.

Çok özel bir seyirci gerçekten(Şovlarıyla).

Bunları söylemekten dolayı bende mi dışarı atılacağım.

Özer söylediklerinde hiçbir sakınca görmüyorum.

Aklı sıra kendisi piyasa yapmaya çalışıyor.

Daha önce Lemi Özer'i kaç sene Trabzona getirdim götürdüm,Sebat kabul etmedi Trabzonspor kabul etmedi.

Geçen sezon 500 Bin Euro fazla verip alamadılar.

Acaba burada kapımızda yatan Özer mi yoksa 500 Bin Euro ve böyle bir futbolcuyu göremeyen eski yönetim mi suçlu !

Özer Trabzonspor'a yakışır..

Mira_61
13.12.2008, 10:57
Özer gelirse süper olur.Gelmezsede ağlayacak halimiz yok.Başkanımız daha iyisini alır.;) (Burak-Gökhan).Ben çok güveniyorum yönetimimize.Hocamızın talebi doğrultusunda en iyisini alırlar yine.

Travelair
13.12.2008, 11:15
Selçuk transferinde yapıldığı iddia edilen, Aziz Yıldırım'ın geri adım atma jesti, acaba Özer transferinde etkisini mi gösteriyor? Selçuk'u almamaktan ve onun yerine Burak'ı almak'tan son derece pişman olduklarını unutmayalım

feybe gençleri alıp harcama huyundan bir türlü vazgeçmeyecek

Neyse inşallah bugün 3 puan alırız başkası önemli değil şu aşamada

zisinoli
13.12.2008, 11:35
Şu Beşiktaş taraftarını övüyorsunuz ya arkadaşlar pes doğrusu... Bu stadyumda taraftar öldürmediler mi ? Bu stadyumda daha geçen hafta Ankaraspor maçında rakip yönetim ve futbolcularına küfürler edip, sahaya atmadık yabancı madde bırakmayan onlar değil mi ? En önemli oyuncuları Delgadoyu yuhlayan, kendi futbolcularını en fazla baskı altında bırakan o taraftar grubu değil mi? Yalancıktan sosyal sorumluluk pankartları açıp, yabancı taraftar sitelerinden beste indirip söylemekle mi iyi taraftar olunuyormuş?

Sosyal sorumluluk ise lütfen sadece BMN nin arşivini karıştırıp gönüllü organizasyonlarına verdiği katkıya bakınız. Vefalı, cefakar taraftar istiyorsanız da 25 yıl şampiyon olamayan ama yine de tüm samimiyetiyle, yüreğiyle, her şeyiyle takımının yanında olan Trabzonspor taraftarına bakın. Evet toplu halde tezahürat yapmakta problemlerimiz var ve bunu da aşacağız ama en azından toplu halde küfür etme dönemlerini geride bıraktık. Trabzonspor taraftarınınbu değişimine sevinelim, saygı duyalım. Siz onurlu bir tarihe sahip bir takımın taraftarısınız...
Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...

vadaa55
13.12.2008, 11:50
sol kanada FODE MANSARE, ortaya da ÖZER HURMACI'yı alırsak, bizi kimse tutamaz.

Hamza Yilmaz
13.12.2008, 11:52
[quote=zisinoli;1806169]Şu Beşiktaş taraftarını övüyorsunuz ya arkadaşlar pes doğrusu... Bu stadyumda taraftar öldürmediler mi ? Bu stadyumda daha geçen hafta Ankaraspor maçında rakip yönetim ve futbolcularına küfürler edip, sahaya atmadık yabancı madde bırakmayan onlar değil mi ? En önemli oyuncuları Delgadoyu yuhlayan, kendi futbolcularını en fazla baskı altında bırakan o taraftar grubu değil mi? Yalancıktan sosyal sorumluluk pankartları açıp, yabancı taraftar sitelerinden beste indirip söylemekle mi iyi taraftar olunuyormuş?

Sosyal sorumluluk ise lütfen sadece BMN nin arşivini karıştırıp gönüllü organizasyonlarına verdiği katkıya bakınız. Vefalı, cefakar taraftar istiyorsanız da 25 yıl şampiyon olamayan ama yine de tüm samimiyetiyle, yüreğiyle, her şeyiyle takımının yanında olan Trabzonspor taraftarına bakın. Evet toplu halde tezahürat yapmakta problemlerimiz var ve bunu da aşacağız ama en azından toplu halde küfür etme dönemlerini geride bıraktık. Trabzonspor taraftarınınbu değişimine sevinelim, saygı duyalım. Siz onurlu bir tarihe sahip bir takımın taraftarısınız...
Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...[/quot

Aynen KAtiliyorum. Bizim taraftar 1000 kat daha iyi. Inönü de her mac küfür var, yabanci maddeler havada ucuyor. Birde onlarin o igrenc tezahürat yokmu, kartal gol gol gol diye, cok igrenc.

alper*
13.12.2008, 11:57
http://www.transfermarkt.co.uk

transfermarkt.de sitesinin ingilizce versiyonu yayında.
almanca konusunda sıkıntılı olan arkadaşlar -benim gibi :o- buradan datakip edebilirler.

Birtan Karaman
13.12.2008, 12:16
Trabzon'da hedef bir Marco daha!

Trabzon'a geldiğinde tüm gözler onun üzerindeydi... Adı sanı duyulmamıştı, ne yapacağı ve neden transfer edildiği merak konusuydu. Ama kendisini Brezilya’da keşfeden isim olan Özkan Sümer çok iddialıydı; Marco Aurelio büyük yıldız olacaktı. Önce Trabzonspor’da, sonra da Fenerbahçe’de parlayan, ardından Türk olup A Milli Takım’ın en başarılı isimlerinden biri haline gelen ve son olarak da İspanya’nın Real Betis takımına giden Mehmet Aurelio’nun öyküsü böyle başlamıştı.
175 bin dolardı
Memmet Aurelio’yu hak sahibi menacerlerine 175 bin dolar ödeyerek Türkiye’ye getiren, İbrahima Yattara’yı da Belçika’da keşfeden Özkan Sümer’in gelecek hafta yapılacak transfer zirvesinde de bu kapsamda bir çalışmayı masaya yatıracağı belirtildi. Trabzonspor’un Brezilya’da tanınan ve piyasası artmış futbolcuları almasının ekonomik açıdan imkânsızlığına değinecek olan deneyimli spor adamının, maliyeti düşük, keşfedilmeyi bekleyen yetenekler için bir çalışma isteyeceği öğrenildi.
Öncelik yerlilerde
Geleceğe yönelik genç yıldız adaylarını tek bir havuz altında toplamayı düşünen yönetimin de bu fikre sıcak baktığı dile getirildi. Brezilya pazarını bu gelişmeler doğrultusunda şimdilik kapatan Trabzonspor’un takımın ihtiyaçlarını öncelikle Türkiye’den çözmek istediği belirtildi. Devre arası süresinin azlığını göz önünde bulunduran teknik direktör Ersun Yanal’ın yakın çevresine, “Alacağımız yabancının uyum ve tanıma süreci sorun olabilir. Önceliğimiz yerli olacaktır” dediği öğrenildi.

13.12.2008

Kaynak : Fanatik

Bize Denils10 Lazım:)

Tayfun’un Portekizli görücüleri var
13 Aralık 2008 10:59
Nacional’ın takibinde

Trabzonspor’un genç oyuncusu Tayfun Bursaspor maçında görücüye çıkıyor. Portekiz liginde 5. sırada bulunan Nacional kulübü, Tayfun’u menajerlerine izlettiriyor.

Bursa’daki karşılaşmayı yakın takibe alan Portekiz Kulübünün menajerleri Tayfun ile ilgili kendilerine olumlu raporlar geldiğini belirttiler. Bursa’daki karşılaşmada Tayfun’un göstereceği performans, genç futbolcunun Avrupa hedefi ile ilgili hayallerinin gerçekleşmesine de zemin hazırlayacak

Brüls Sezon Sonu Alınacak
13 Aralık 2008 / 08:45
Belçikalı futbolcu devre arasında getirilirse 450 bin Euro yetiştirme bedeli ödenecek

Trabzonspor yönetiminin, Belçikalı Christian Brüls'ü devre arasında değil, sezon sonunda getirmeyi planlıyor.
Bordo-Mavili kulübe, Trabzonlu Menajer Adnan Demir tarafından önerilen ve izleyenleri kendisine hayran bırakan Brüls alınmak istendiğinde kulübü tam 1,5 milyon Euro bonservis bedeli talep etmişti. Bu oyuncuyu Anderletch ve Standart Liege gibi kulüpler de istiyordu. Bordo-Mavililer, Brüls ile anlaşmış, sonra da bir başka takıma kiralık olarak gönderilmesine karar vermişti. Bir Avrupa Birliği ülkesi olan Hollanda'nın Maastricht takımına gönderilen Brüls için kulübü Mons'a çok düşük bir ücret ödenmişti. Maastrciht kulübüyle de, “Brüls gelecek sezon Trabzonspor'a verilecek. Bu işlem karşılığında hiçbir şekilde maddi talepte bulunulmayacak” yazılı bir protokol imzalanmıştı.

Yetiştirme Bedeli Yüksek
Trabzonspor'da bir oyun kurucu sorunu baş gösterirken, Maastricht takımındaki performansı dikkatle takip edilen 20 yaşındaki oyuncu Brüls oynadığı futbolla herkesi kendine hayran bıraktı.
Teknik Direktör Ersun Yanal'ın da iki kez oynadığı Belçika Ümit Milli Takımının oyuncusu Brüls için devre arasında transferinin mümkün olduğu ama bu durumda ilk kulübüne 450 bin Euro yetiştirme bedeli verilmesi gerektiğine işaret edildi. Oysa Avrupa Birliği'ne bağlı olan Maastricht'ın böyle bir sorunu bulunmuyor. Brüls'ün sezon sonu getirilmesi durumunda ise her hangi bir yetiştirme bedeli verilmeyecek. Trabzonspor yönetimi bu nedenle de hem Christian Brüls'ün biraz daha tecrübe kazanması, hem de yeni bir masraf kapısı açmamak için oyuncuyu sezon sonunda getirme kararı verdi.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/62.jpg

Transfer ZirvesiTarih: 13.12.2008 07:49:58 (1126 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/diransver_13122008.071256.jpg Trabzonspor’da Bursaspor maçından sonra transfer masaya yatırılacak. Brezilya dosyasını değerlendiren yönetim kurulu Ersun Yanal ve Özkan Sümer ile bir araya gelecek. Bordo-Mavili takımda Ersun Yanal takımın ahengini bozacak transfer istemezken özellikle sol kenar ve 10 numarada eksikleri olduğunu tekrarladı. Yanal’ın yönetime, “Forvete oyuncu istemem” dediği de öğrenildi.

Kaynak: TAKA Gazetesi

Serdær
13.12.2008, 12:17
Şu Beşiktaş taraftarını övüyorsunuz ya arkadaşlar pes doğrusu... Bu stadyumda taraftar öldürmediler mi ? Bu stadyumda daha geçen hafta Ankaraspor maçında rakip yönetim ve futbolcularına küfürler edip, sahaya atmadık yabancı madde bırakmayan onlar değil mi ? En önemli oyuncuları Delgadoyu yuhlayan, kendi futbolcularını en fazla baskı altında bırakan o taraftar grubu değil mi? Yalancıktan sosyal sorumluluk pankartları açıp, yabancı taraftar sitelerinden beste indirip söylemekle mi iyi taraftar olunuyormuş?

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...

Benim kız arkadaşım BJK napim onada mı kin besleyeyim ? ( Trabzonsporlu yapmaya çalışıyorum)

Kendi adıma konuşmak gerekir ise bu sene BJK-Kocaeli maçına gittim ve BJK taraftarının yapmış olduğu şovlara hayran kaldım.

BJK taraftarının kendisine değil.

Bunun dışında yukarı söylediklerinize bir çoğuna katılmakla beraber geçen sezonlarda bizde yönetimi istifaya,futbolcuyu ıslıklamaya hatta sahanın içersine girip rakip futbolcuya saldırmakla da biliniyoruz.

İğneyi kendine çuvaldızı .. derler o hesabı iyi yapalım.

Saygılar..

alper*
13.12.2008, 12:24
taraftarlık 90 dakika eşek gibi anırmaksa jimnastikspor taraftarına hayran olmakta haklısınız.
(objektif olma işini bazen abartıyoruz.)

alper*
13.12.2008, 12:39
@Birtan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=23882)

söyleyeceklerini tek mesajda söyleyebilir misin?
5 dk arayla 3 mesaj atıyorsun.giriyorum yeni bir şey mi var diye.
nafile.

teşekkürler.

isyankar61-55
13.12.2008, 12:44
Bu lafı dıyen trabzonlu saymam ben

Yol alsın özer bey

gElmesın bıze

Özer bu saatten ve bu yorumları yaptıktan sonra bize gelse dahi sevilme şansı az gibi geliyor bana.

Bu büyük taraftar hiçbirşeyi unutmaz buna herkes emin olsun. Ufak bir başarısızlıktan kötü performansta takımdan dışlanır. Seyirci dışlar ve buda olumsuz etki yapar. Sanmıyorum diğerlerine gösterilen sabır ona gösterilsin.

Benmi çok istiyordum şimdimi kendim tam ropörtajı dinlemedim ama eğer tamamen öyleyse bende nefret ederim.

BU ARADA OYUNADA GELMEYELİM ARKADAŞLAR ROPÖRTAJDAN ALINTILAR YAPILIP BİZİM SOĞUTULMAMIZDA İSTENMİŞ OLABİLİR İSTANBUL YALAKASI BASIN TARAFINDAN DİKKATİNİZE

Selami Gürpınar
13.12.2008, 12:44
taraftarlık 90 dakika eşek gibi anırmaksa jimnastikspor taraftarına hayran olmakta haklısınız.
(objektif olma işini bazen abartıyoruz.)

Çok haklısın Alper Bordomavi.net olarak farkımız bu diye düşünüyorum.

10 numara
13.12.2008, 12:46
Ya artık şu fode mansare sevdasını bırakın..özer konusunda ise beklemek lazım...bmn de bile özer bizde oynayamaz diyenler varken fb taraftarı bırakın özer'i yedek bıraksın(josico,bu haliyle emre oynuyorsa) aslında 10 numara hastası biri değilim ancak özellikle lincoln her hafta gol atıyor asist yapıyor , ne bileyim bizde de sırtı dönük bir santrfor'un yanına o tarz bir oyuncu neden olmasın...bugünkü maçı çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum...ayrıca denilson çok büyük katkı yapar...

Emirhan Makul
13.12.2008, 12:46
Özer Hurmacı-Colin Kazım Takası Olursa Şaşırmayın Derim.

Ali Tunahan Güllü
13.12.2008, 12:49
inşallah denilsonu alırız....

Serdar A
13.12.2008, 12:55
Şu taraftar konusunda araya girmeyecektim ama kimi arkadaşların olaya sadece kuru tezahurat " eh işte arada birde küfür " diye bakması beni şaşırttı .

Pazar grubunun varlığı ne şekilde sağlanıyor konusunda bir fikrimiz var mı ? Koskoca bir kulüp yönetimi değil mi onları stadın maratonundan çıkaramayan . Pek manşet olmaz ama iki üç yılda bir bu rant kanlı hesaplaşmalara döner . Kolay değil , binlerce kombinenin paylaşımı , karaborsa kontrolü .

Organizasyon para ile gerçekleşir . Trabzonspor yönetimi bir kaç grubu bir araya getirip , " Maraton sizin , şu kadar kombineyi bedavaya vereceğiz , karaborsa yapmanızada göz yumacağız , karşılığında yönetimi destekleyeceksiniz " deseydi adı geçen taraftar gruplarından hiç aşağı kalmazdı .

Aynı şey mecidiyeköy içinde kısmen geçerlidir . Aziz Yıldırım "genç" bir gurubu bir süre kullandıktan sonra izole ederek kulübünü bir derece daha iyi konuma getirmiştir .

Ancak özellikle dolmabahçe ve mecidiyeköyde rakip takıma , hakeme edilen küfürlerin ve centilmenliğe aykırı davranışların bırakın Anadoluyu dünyada bir eşi yoktur . Üstelik bu gruplar zaman zaman kulübün isminin önüne bile geçmeye çalışmış çıkar çatışmasına girmeyi bile göze almıştır .

Medyada bu taraftar gruplarının içinden çıkan çok sayıda kalem sahibi var . Neredeyse her hafta bu gruplara methiyeler düzüyorlar . Medyada geniş yer buluyorlar fakat lig tv ses teknisyenlerinide anlık müdehalelerde uzman kişilerden seçiyorlar .

Yönetimin aldığı kararlardan en güzeli taraftar gruplarına ayrıcalıksız yaklaşmasıdır . Geçiş sancılı olsada faydaları kısa sürede ortaya çıkmaya başladı . Ligin en edepli , en centilmen stadı haline geldik . Her geçen hafta tezahurat kaliteside iyileşiyor . Trabzonspor yeniden yapılanırken değişen tek şey futbolcu kadrosu ile sınırlı kalmıyor . Amaç , her yönüyle Avrupada yarışabilecek bir kulüp .

10 numara
13.12.2008, 12:56

zidan bir hayli formda dünde muhteşem bir gol attı , o trende kaçtı ayrıca nuri şahin'de dün bir gol attı.O sevincinden sonra formayı zor bırakır , Nuri sevdası olan varsa onuda unutsun :)

Bilâl ÇOBAN
arkadaşlar bence fazla kasıyoruz :)

bence, fatih tekke + denilson bizi şampiyon yapmaya yetecektir. denilson un bonservisi yok ise, fatih sultan tekke yi de kiralayabilirsek, maddi açıdan da sıkıntıya girmemiş oluruz.

alper*
Özer Hurmacı-Colin Kazım Takası Olursa Şaşırmayın Derim.

colin kazım aklı burnu çok havalarda bir oyuncu.
eğer öyle bir takas olursa kesinlikle sorun çıkartır.
iş sarpa sarar.

Tolga Han
13.12.2008, 13:01
arkadaşlar ankete bi el atalım...
http://www.maraton.com.tr/

bingolts
13.12.2008, 13:07
bize bu takımın ruhu lazım saldırsın durmadan yeter korkmadan oynasın yeter

szymek7
13.12.2008, 13:09
arkadaslar biliyorum yeri burasi diil ama paf takiminin maçi vardi sanirim bu sabah, kaç kaç bitti bilen varmi ?

Serdar A
13.12.2008, 13:11
Özer'den bin kat daha iyi futbolcular var. Lütfen at gözlüğü ile bakmayın dünyaya.

Bir başkasına göre , sen at gözlüğe ile bakıyor olabilir misin ?

Karşı düşüncenizi savunan insanları bu kadar net ifadeler ile nitelemeyin . Bu tartışma zeminini savaş zeminine çevirir .

TAHSİN 61
13.12.2008, 13:23
ali koçik = kayseri 20
eren güngör = kayseri 21
özer hurmacı = ankaraspor ?
fatih gül = 20 boluspor
mesut saray = 21 ç.dardanelspor
mustafa cevahir = g.antep 23 (oflu)
cale ye alternatif denizlispor dan çağlar
ayrıca şuan brazilyada olan davids takıma abi olarak 1 bucuk sene orta alana alına bilir song gibi başarılı olucağnı düşünüyorum son olarak sezon sonuna kadar f.tekke kiralansın şampiyonuz açık ara

Bilâl ÇOBAN
13.12.2008, 13:26
Size bahsettiğim 90 doğumlu mehmet öztonga ile görüştüm dün akşam yüzyüze... Giresunspor ile sezon sonuna kadar kiralık anlaşmaya vardığını söyledi, ufak tefek pürüzler kalmış, sinan engin çok istiyormuş onu. Nasip olur da bu olay gerçekleşirse daha net izleyebilirsiniz artık TV lerden... geleceğin en yetenekli sol açığı :)

Egemen Yılmaz
13.12.2008, 13:29
Sol açığa eli ayağına dolaşmayan, adam eksiltebilen tecrübeli bir futbolcu alabilirsek bence yeterli olur. Bu isim Denilson olabilir mesela.

10 numara
13.12.2008, 13:30

bir örnek verir misin?

Uğurtan
13.12.2008, 13:31
Arkadaşlar, bugün maç günü yaklaşık 1,5 saat sonra çok önemli ve kritik maçımız var.. Kanımca maç bitene kadar şuradaki transfer tartışmasını bir kenara bıraksakta maç başlığında maçı konuşsak daha iyi olmaz mı? :)

erkankoc
13.12.2008, 13:32
ah para olucak ..sol tarafa podolskiyi alicaz..hemde satis listesindee...takimi sampiyon yapmssa bisey bilmiyorum

10 numara
13.12.2008, 13:38
ah para olucak ..sol tarafa podolskiyi alicaz..hemde satis listesindee...takimi sampiyon yapmssa bisey bilmiyorum

yani parayı verdiğin zaman gelecek:) zannetmiyorum...

Haluk Ongan
13.12.2008, 13:41
''Samet Aybaba, ikinci yarıda Engin’i oyundan aldı. Engin, soyunma odasının yolunu tutarken, yardımcı antrenörünün kendisine uzattığı eli itti. Ne de olsa büyük oyuncu!.. Bundan önceki antrenörü kovdurmuş adam. Ama, Gençlerbirliği’nde kral. Duyuyorum fısıltı gazetelerinden, bu tarz havalar kendisi ile Fenerbahçe ve Trabzonspor ilgileniyormuş da ondanmış. Eğer böyle bir futbolcuyu bu iki takım alırsa, zaten yanmışlar. Ama burası Türkiye. Belli olmaz bu işler..

Erman Toroğlunun yazısından bir pasaj...Aynen katılıyorum sakın ha alırsak ahengi bozar artist futbolcu bize yaramaz

Ustaalioğlu
13.12.2008, 13:47
mac basliyorda serdar bali ile haftalik iskence programi basladi...

Ustaalioğlu
13.12.2008, 13:55
mac basliyorda serdar bali ile haftalik iskence programi basladi...

tselamin
13.12.2008, 14:01
bize denilson lazim degil adam 31 yasinda dag avrupada is bise yapamadi bize genc lazim 20,21 en cok 23 yasinda bir sol acik lazim cok iyi technik olan cabuk kosabilen lazim defansta da yardim etmesi lazim. Diyelim dentino yada wagner adam trabzonumus icin oynamasi gerek. Tek kariyeri icin oynayan lazim degil teamwork da oynamasi gerek. Teamwork da oynamasa tek trabzon kötülesir

leavemealone
13.12.2008, 14:07
Insallah özer bize gelmez ve fenere gider ..
Insallah oraya giderde sonu buraklar kazimlar zafer biryollar gibi olur .... ozaman görürüm onu ..

Ali Tunahan Güllü
13.12.2008, 14:20
Insallah özer bize gelmez ve fenere gider ..
Insallah oraya giderde sonu buraklar kazimlar zafer biryollar gibi olur .... ozaman görürüm onu ..

ben bunu anlamıyorum özer dedimi ben trabzonaa gitmem diye...adamın dayısı çıktı dediki: melih gökçek fenere gitmesini istiyomuş...ama özerden ben fenere gitmek istiyorum diye bişey söyledimi...neyse şidmilik bu başlıktan bursa maçının başlığına gelsin herkes:D

Mustafa Önder
13.12.2008, 14:28
Arkadaşlar son haberlere göre Özer Fenerbahçe ile anlaşmak üzere daha doğrusu bu iş artık imzaya kaldı

devilkid
13.12.2008, 14:34
ben ozeri fenere gidince yok futbol hayatı bitecek yok klubede bekliyecek diyenleri anlamıyorum...ozer bize gelse belki bizde de kadroya giremeyecek...yarıca bunlar genç ve daha tam anlamıyla olgunlaşmamış topçular..buyuk takımlarda hemen eski takımında oldugu gibi oynayacaklar diye bir gayde yok...ama bize gelse iyi olurdu..en azından fenere gitmese de olur..

akrep2961
13.12.2008, 14:39
ya ne işiniz var özer le ibrahim akın ile brozek kardeşlerde gelirse durduramaz kimsebizibiri orta saha biri forvet ibrahim sol açık işte transfer

arkadaşlar her zaman söylüyorum istanbul sevdalısı futbolcu trabzonsporda oynayamaz

fenerbahçeden deniz beşiktaştan ali tandoğan galatasaraydan linkon alsınlar yeterlidir da

Birtan Karaman
13.12.2008, 14:49
Bursaspor maçı ardından devam ederiz zaten bursa maçı sonra transfer hareketlenir toplantı falanda yapılacakmış.

alierhan
13.12.2008, 16:43
umuuuttttttt buluttttt. 1-1

TS-Tiryaki
13.12.2008, 17:48
Sadri Baskan bize FORVET AL FORVETTTTTTTTTTTTTTTT!!!! :mad: :mad:

Emirhan Makul
13.12.2008, 17:53
Yabancı Teknik Direktör.

Ahmet Karaman
13.12.2008, 17:56
Yabancı Teknik Direktör.

bu yazılanları gördükçe midem bulanıyor sinirlerim bozuluyor. büyük başkan sadri şenerden yabancı taraftar almasını istiyorum şiddetle.

Emirhan Makul
13.12.2008, 18:36
bu yazılanları gördükçe midem bulanıyor sinirlerim bozuluyor. büyük başkan sadri şenerden yabancı taraftar almasını istiyorum şiddetle.

He birde Colman Gönderilsin Çok güzel oynuyor

Gökhanlan Umut ise 5 yıllık daha imza atsınlar onlar bize lazım

Bunlarıda İstiyorsunuzdur sanırım.

Amaç takımı dağıtmak değil bazı insanlar gibi yenilgiden sonra istifa diye bağırmıyoruz eleştiriyoruz eleştiriye açık olacaksın çünkü eleştirilecek çok şeyin var Ersun Yenal.

Erdem Koltuk
13.12.2008, 18:39

Amaç takımı dağıtmak değil bazı insanlar gibi yenilgiden sonra istifa diye bağırmıyoruz eleştiriyoruz eleştiriye açık olacaksın çünkü eleştirilecek çok şeyin var Ersun Yenal.

Ersun Yanal olucak zaten o Yenal değil.Yabancı teknik direktör ne yapabilir? gerçekçi ol.Ersun Yanal bizim en büyük şansımız şuan.

AYYILDIZ
13.12.2008, 18:40
Sol açık + 10 numara

Emirhan Makul
13.12.2008, 18:43
Ersun Yanal olucak zaten o Yenal değil.Yabancı teknik direktör ne yapabilir? gerçekçi ol.Ersun Yanal bizim en büyük şansımız şuan.

Evet benim yazdığım yazıda ki imla hataları çok önemli zaten o kadar cümleden Bir "E ve A" Harfinin yanlış yazılması yanlış özür dilerim

Ersun Yanal'la Yola Devam İsmi Doğru yazalım gerisi önemli değil.

Ali Tunahan Güllü
13.12.2008, 18:51
Sol açik+10 numara+forvet........

Eren Karaahmetoğlu
13.12.2008, 19:09
------------------------Sylva(Tolga)---------------------------

XxX(Serkan)-------Song------------Egemen(Giray)--------Cale--------

-----------------------Selçuk(Ceyhun)-----------------------------

Yattara-------------------Colman---------------------XxX(Barış)

------------Gökhan(İsaac)--------Umut(XxX)-----------------

Devre arasında yapılıcak iş belli 3 tane transfer bu kadar basit hadi yönetim göster kendini:(

Berk
13.12.2008, 19:11
Başkanım en iyisi hakem transfer etmek.Pierluigi Collina ve Anders Frisk'i hakemliğe döndürüp ligimize transfer etsek şampiyonluk rahat biçimde gelir..

Hüdai Pervaneli
13.12.2008, 19:16
hakem alabilir cokiyi bir fikir

thehell61
13.12.2008, 19:17
allah topunu belasını versın yeter da artık.

Serdar A
13.12.2008, 19:54
Gökhan Emreciksin daha önce sağ bek oynamış mıydı ?

Gideceği takımda eğer antrenörü orada denerse ikinci bir Gökhan Gönül çıkabilir .

Bu futbolcuyu beşiktaşın almasını engellemek lazım .

AYYILDIZ
13.12.2008, 19:58

Gideceği takımda eğer antrenörü orada denerse ikinci bir Gökhan Gönül çıkabilir .

Ankaragücü Umut ile takas edebilir diye düşünüyorum.Ayrıca Sol açığa Denilson ortasahanın ortasınada Alex Meschini kalitesinde bir adam şart.

10 numara
13.12.2008, 20:07
bu takıma iyi bir ön libero da lazım...

Murat Erdem
13.12.2008, 20:10

sola bonservis sorunu olmayan bir veteran alırsak (Denilson)
sağ tarafa ve Hüseyin'siz oynamamızı sağlayacak bir orta sahaya 5 milyon euro'luk bütçe kullanabiliriz.
G.Emreciksin+T.Weeks
takas müessesinide kullansak devre arası iyi olucak artık...

Erdem Koltuk
13.12.2008, 20:13
bu takıma iyi bir ön libero da lazım...

bide senden lazım:)

10 numara
13.12.2008, 20:14
bide senden lazım:)
zidane'dan sonra beni gören olmadı :p

Bahadır Şimşek
13.12.2008, 20:46
Bence bu lige birtakım HAKEM lazım!!!

Eren Karaahmetoğlu
13.12.2008, 20:59
Gökhan Emreciksın eer sağ bek oynatılırsa yazık olur:)

.....
13.12.2008, 21:03
Ancak şu görülüyor ki bu etkinlik içerisinde son pasları verecek ve vuruşları yapacak kaliteden yoksunluğunda görüldük...

Ersun Hoca bu sözleriyle bir şeyi vurgulamamış mı???

Eren Karaahmetoğlu
13.12.2008, 21:17
Klasik Ersun cümleleri:D

Ama inş vurgulamıştır bişeyi:)

Sağ bekden fazla bahseden yok ama bence bu takıma kesinlikle bi sağ bek alınmalı. Serkan çok aksıyo bekte ve Tayfun zaten başaramıyo. Sol açık zaten alınmazsa büyük yanlış. 10 numara olursa güzel olur olmazsa bişey demem, forvete de aynı şekilde

zarha6155
13.12.2008, 21:21
Forvettt alınmalı.Umutla bu iş yürümez

Ancak şu görülüyor ki bu etkinlik içerisinde son pasları verecek ve vuruşları yapacak kaliteden yoksunluğunda görüldük...

Son pasları veren çokta, son vuruşu yapan yok, ama şimdi mi gördü??
İlk yarıyı sivas lider bitirmesin de, fenere de razıyım...

Ali Tunahan Güllü
13.12.2008, 21:24
Forvettt alınmalı.Umutla bu iş yürümez

Son pasları veren çokta, son vuruşu yapan yok, ama şimdi mi gördü??
İlk yarıyı sivas lider bitirmesin de, fenere de razıyım...

umutlamı gökhanlammı yürümez o tartışılır....

Pirselimoğlu
13.12.2008, 21:26
2-3 tane pdfk ya 3-4 tane tff ye 5-6 tanede hakem transferi şart

champions
13.12.2008, 21:28
Transfere Yattara ve Hüseyini satarak başlamak lazım.Birini Ruslara diğerini de Katar, Psg artık Allah ne verdiyse.
Ortaya bir Emana.
Sola bir Bilyaletdinov.
İleriye bir Frutos.
Elbette ki bu futbolcuları alamayız ama bu tarzda ve buna yakın kalitede 3 futbolcuya kesinlikle ihtiyacımız var.Bir de sağbek düşünülebilir.

Recep Alkan
13.12.2008, 21:30
bu gelen yönetim son zamanların en iyi yönetimidir. ama burdan tek kelime edeceğim.

fatih tekkenin bonservisine 3.5 milyon euro vermeyen yönetim büyük ayıp eder. yoksa çernobil biter biz bu takımdan kanser oluruz.

suat kalkan
13.12.2008, 21:32
esun yanal bu kafa ile giderse işimiz çok zor kimi alırsan al fark etmez

ertuuu
13.12.2008, 21:40
hüseyin gitsin de ben transfer falan istemiyorum ya. bugün yine şov yaptı...

maskeli61
13.12.2008, 21:46
ENGİN'E CEZA, EL SAKA'YA VEDA-

Bu arada Aybaba maç sonunda takımıyla ilgili açıklamalar da yaptı. Bu açıklamlardan Ajansspor'un derledikleri şöyle;

"Devre arasında takviye yapacağız ve daha iyi oynayacağız. Engin çıkınca bize değil, taraftara tepki gösterdi. Devre bitince transfere başlayacağız. Koray'ın durumuna bakacağız. El Saka ile çalışmayı düşünmüyorum. O'nu göndereceğiz. Engin'e ceza vereceğiz, centilmenliğe yakışmayan hareketleri nedeniyle"

Bu arada Kulüp basın sözcüsü Muammer Akyüz ise ilk 15 dakika iyi oynadıklarını, ancak acemice yedikleri golden sonra motivasyonlarının bozulduğunu ve sahadan yenilgiyle ayrıklarını kaydetti.

engin alınmalı artık

ertuuu
13.12.2008, 21:50
ENGİN'E CEZA, EL SAKA'YA VEDA-

Bu arada Aybaba maç sonunda takımıyla ilgili açıklamalar da yaptı. Bu açıklamlardan Ajansspor'un derledikleri şöyle;

"Devre arasında takviye yapacağız ve daha iyi oynayacağız. Engin çıkınca bize değil, taraftara tepki gösterdi. Devre bitince transfere başlayacağız. Koray'ın durumuna bakacağız. El Saka ile çalışmayı düşünmüyorum. O'nu göndereceğiz. Engin'e ceza vereceğiz, centilmenliğe yakışmayan hareketleri nedeniyle"

Bu arada Kulüp basın sözcüsü Muammer Akyüz ise ilk 15 dakika iyi oynadıklarını, ancak acemice yedikleri golden sonra motivasyonlarının bozulduğunu ve sahadan yenilgiyle ayrıklarını kaydetti.

engin alınmalı artık

nasıl alınmalı ya. dertsiz başımıza dert mi alalım. aylardır bu adamın isminin burda geçmesi sinirlerimi bozduğu halde ne olursa olsun bir görüştür diyerek sessiz kaldım. yeter be abi ne bu engin engin engin...

6Şafak Aydın1
13.12.2008, 21:53
bu gelen yönetim son zamanların en iyi yönetimidir. ama burdan tek kelime edeceğim.

fatih tekkenin bonservisine 3.5 milyon euro vermeyen yönetim büyük ayıp eder. yoksa çernobil biter biz bu takımdan kanser oluruz.

eh biraz zorlanacagiz ama sonunda 7`yi kapacagiz

Ali Tunahan Güllü
13.12.2008, 21:58
bu takıma bi fatih tekke bi denilson lazımmmmmmmmmmmmmmmmm

AYYILDIZ
13.12.2008, 22:03
Bugün baktım defansta Song tek başına milleti yönlendiriyor ortasahada ve forvette böyle adama ihtiyaç var bir Denilson ve Fatih Tekke mutlaka alınmalı.

Zafer Fidan
13.12.2008, 22:03
mutlaka bir ön libero lazim, hüseyinle olmuyor. 27 yasindayim ve futboldan az cok birsey anliyorum. Inanin Hüseyin avrupanin herhangi bir amatör liginde oyanyamaz. Türkiye liginde aklima ilk gelen isim Theo Weeks, onu 3-4 sene avrupanin önemli liglerinde görüyorum. Ikinci isim Umut Bulut, paltür kültür gol atiyor, biryerlerine carpip giriyor iste, ama bir forvette bukadar az teknik mi olur allah askina. Ancak yedek olur

Cafer Bulur
13.12.2008, 22:09
Bu takima solacik ve forvet transferlerinin sart oldugu bugün bir kez daha gözler önüne serildi.
Egri oturalim dogru konusalim beyler.
Eger su anda oldugu gibi umut bulut dahi gökhan ünal dan daha bitirici vuruslar yapiyorsa ciddi ciddi düsünmemiz gerek.

6Şafak Aydın1
13.12.2008, 22:24
bu takıma bi fatih tekke bi denilson lazımmmmmmmmmmmmmmmmm

hergün fatih tekke videolarini izliyorum ya , Denilson`da emin degilim defans yönü 0 oldugundan.

Erdem Koltuk
13.12.2008, 22:26
mutlaka bir ön libero lazim, hüseyinle olmuyor. 27 yasindayim ve futboldan az cok birsey anliyorum. Inanin Hüseyin avrupanin herhangi bir amatör liginde oyanyamaz. Türkiye liginde aklima ilk gelen isim Theo Weeks, onu 3-4 sene avrupanin önemli liglerinde görüyorum. Ikinci isim Umut Bulut, paltür kültür gol atiyor, biryerlerine carpip giriyor iste, ama bir forvette bukadar az teknik mi olur allah askina. Ancak yedek olur

hüseyin le ilgili yorumuna tamamen katılıyorum.hüseyin halı sahada ilk 5e giremez..

Ahmet Karaman
13.12.2008, 23:37

eleştiri mi ? nasıl bi eleştiri ki bu direk yabancı hoca istiyorsun. sen toptan eleştirdin tarttın ölçtün biçtin yolladın hocayı. bu kafa yapısına sahip bir taraftar ile ersun yanal ın şimdiye kadar yaptıkları bile başarı için yeterli.
eleştiriye bak hasbinallah ..

Emirhan Makul
13.12.2008, 23:42
Ahmet abi sen beni yanlış anladın ya aslında beni kimse yanlış anlamaz ya :D

Ersun yanal la istikrar başlığında yazdım abi bi bak :D

ben kimseyi göndermedim yabancı hoca iyidir dedim

61mehmet61
14.12.2008, 00:35
bize bizi bilen biri lazım o da fatih tekke diyorum

Ali Tunahan Güllü
14.12.2008, 00:38
fatih tekke+denilson....

futbalski60
14.12.2008, 00:45
Sol açıkta ve sol içte oynayacak aynı zamanda forvete de destek verecek bir oyuncu kesinlikle şart.

Erdal
14.12.2008, 01:15
Eksikler tamamlanır. Şu son maçı ve liderliği bir geri alalım hele....

.....
14.12.2008, 01:27
Erdal abi inşallah ama bu sivaslılar bize ilk yarı liderliği kaptırmayacaklar gibi...

Mehmet Öztürk
14.12.2008, 01:33
Transfer konusunda en doğru sözü bugün Serdar Bali Bursa maçından öyle söyledi!
''maçlar bitmeden transfer konuşulursa, futbolcular bocalamaya başlar ve eğer transfer yapılacaksa yıldız değil, bilinen tanınan futbolcu alacaksın, gerekirse TS ile şampiyon olup futbolu bırakacak futbolcu olabilir, yıldızını kimse satmaz, satarsa ödeyemeyiz''

isyankar61-55
14.12.2008, 01:42
Yönetim bırak artık zırvalamayı,dengeleri bozmamalıyız diyerek zırvalamayı, falanı filanı bize iki tane üst düzey futbolcu getir getir ki bu taraftar desteğini sizden hiç çekmesin getir ki bu taraftar bak herşeyi yaptı bu yönetim desin getir ki Şampiyonluk özlemi bitsin.

Ve artık Federasyona ve hakemlere gerekli cevapları adam gibi ver yoksa sizin önünüze taraftar geçecek ve yine istenmeyen olaylar olacak bu hakemler yüzünden ve taraftar cezasını kesmeye çalışacak hakemlerin zararıda Trabzonsporumuza olacak.

Madem bizi temsil ediyorsunuz bu kadar kişinin sözlerine kulak verin bize destek size icraat düştü.

Eee hadi o zaman ne bekliyorsunuz

Alın Fatih Tekkemizi geri

Alın bir sol açık

Keyfiniz bilir isterseniz bir on numara alın

Birde sağkanat alın

bizde size ömrümüzün sonuna kadar minnettar kalalım.

Bize bu dörtlüyü alanın kırkyıl kölesi olurum.

Erdem Koltuk
14.12.2008, 01:44
Brüls gelsin

Gökhan KAN
bütün transferleri bırakın yönetim önce tff ye adamını koysun....

Serhat
''maçlar bitmeden transfer konuşulursa, futbolcular bocalamaya başlar ve eğer transfer yapılacaksa yıldız değil, bilinen tanınan futbolcu alacaksın, gerekirse TS ile şampiyon olup futbolu bırakacak futbolcu olabilir, yıldızını kimse satmaz, satarsa ödeyemeyiz''

Mactan sonra Serdar Bali cok sinirliydi... söyledigi üc seyden birisi buydu ... sanirim Fatih TEKKE'yi isaret etti...
İkincisi yönetime cagrida bulundu Maclari bi sekilde Trabzonspor'un Formasi kazanir siz masa işlerini halledin diye...
Ücüncüsüde Gökhan ile ilgiliydi.. Sordular ona gökhan yine asist yapti diye... Oda kizarak o golde attiracak ama önce atmasi g erekiyor ...

Doğru ve akıllı tesbitler bence ....

powerts61
14.12.2008, 01:51
Tekke geri gelmeli bence,iyi bir sol açık bide 10 numara..kimseyide göndermesinler yedek klübeside güçlü olur hem

Hüdai Pervaneli
14.12.2008, 01:53
10 numara , forvet ve sol acik her tarafa tek transfer yeter

bekir61
14.12.2008, 01:57
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_61976_2008_1.jpg

benim adayim Fluminenseli Tartá 19 yasinda
Transfermarkt a göre suanki degeri 900 000 bin avro bir kac seneye süper yildiz

http://www.youtube.com/watch?v=FS0VOT_gw_Q&feature=related

Laz_61
14.12.2008, 01:59
Mhk ye inat Bizansa inat...Yap Sadri Baba en kral Transferleri..

jurietti
14.12.2008, 02:16

boyle bı mantık yok onlar eskıde kaldı madem transfer dusunuyo yonetım bu hırslandırsın futbolcuyu para ısıne gelınce profesyonel olcaksın boyle durumlarda amatormu katılmıyorum bu goruse gelecek vadeden futbolcu cok var takımda zaten gelecek dıye dıye bu durumlara dustuk artık bugunu kurtarcak futbolcuda almanın zamanı geldı on numara ve sol kanata adam lazım ılla sol ayaklı olmasına gerek yok artık sol ayaklılar sagda sag ayaklılar solda oynuyo messı ornegı daha basarılı oluyolar

jefferson61sefa
14.12.2008, 02:18
Çok acil F.Tekke lazım takımda büyük gol sıkıntısı var.

Laz_61
14.12.2008, 02:22
boyle bı mantık yok onlar eskıde kaldı madem transfer dusunuyo yonetım bu hırslandırsın futbolcuyu para ısıne gelınce profesyonel olcaksın boyle durumlarda amatormu katılmıyorum bu goruse gelecek vadeden futbolcu cok var takımda zaten gelecek dıye dıye bu durumlara dustuk artık bugunu kurtarcak futbolcuda almanın zamanı geldı on numara ve sol kanata adam lazım ılla sol ayaklı olmasına gerek yok artık sol ayaklılar sagda sag ayaklılar solda oynuyo messı ornegı daha basarılı oluyolar

ama usta herkesde messi degilki..ben ibrahim akinada raziyim yeterki bi sol acik alinsin orta yapmasini bilen.

vyno
14.12.2008, 02:23
Takıma ön libero sol açık ve forvet alınması lazım.Fakat hepsi ara transferde olmaz bulunamaz.Oyunu yönlendirememizin sebebi çok ileriye dönük oynadığımız için ortasahada göbekte oynayacak adamın mevkisine direk olarak ön libero geçiyo hüseyinde topları iyi kullanamadığı için çok fazla pozisyona girsekte yaratıcı ve tehlikeli pozisyonlar yaratamıyoruz.

Arif Timurcioğlu
14.12.2008, 02:26
Çok acil F.Tekke lazım takımda büyük gol sıkıntısı var. Aynen katılıyorum ve bir sol açıkla biz bu işi çözeriz. Hüseyinde her maçta 11 de oynamak zorunda değil colman ve selçuk ortada rahat oynar.

jefferson61sefa
14.12.2008, 02:29
Ligin en az gol atan takımlarından biriyiz ki girdiğimiz pozisyon sayısı en fazla olan 2-3 takımından biriyiz. Fb koskoca denizli maçında şutu yok 1-0 yeniyo bizm kocaeli maçında 12 net pozisyonumuz var 2-1 bitiyor o zmn düşüneceksin.
Tekke şu ligde şu takımda olsa şu ana kadar 20 gol atmıştı.
Başkan inat ediyor eskiye dönmeyiz falan inatla falan olcak iş değil uyum sorunu yok bişey yok tekke gelsin yarın ilk 11 de oynar.

Erkin Ekşi
14.12.2008, 02:32
bu mactan sonra yonetim sakin demesin transfere ihtiyacimiz yok falan diye
ALARM veriyor takim resmen.

kazandigimiz butn maclar uzaktan attigimiz imkansiz gollerle yada son dakkada buldugumuz sans golleriyle.
hic bir takimi rahat yenemedik her mac kan agliyoruz kan yensekte berabere kalsakta yenilsekte.

Laz_61
14.12.2008, 02:32
Hirvat Niko Kovac oynar aslinda bizde ya..ucuzada alinabilinir.

bekir61
14.12.2008, 02:38
Ramires alinsin mutlaka

reisoğlu61
14.12.2008, 02:41
sol tarafa kesinlikle sol ayakli oyuncu sart.
hannoverden Huszti veya Touloseden Mansare

el_conquistador
14.12.2008, 02:42
Hirvat Niko Kovac oynar aslinda bizde ya..ucuzada alinabilinir.

adam 35 yasinda ve en iyi dönemini coooktan geride birakti. Hem onun oynadigi yerde bizim yeterince futbolcumuz var.

el_conquistador
14.12.2008, 02:45
sol tarafa kesinlikle sol ayakli oyuncu sart.
hannoverden Huszti veya Touloseden Mansare

Hannoverden Huszti kac paradir sence? Öyle ucuza gelmez 1, ve bize gelecegini hic sanmiyorum 2. Mansare'de o kadar konusulduki burda, onun su an gelebilme imkanida sifir. Birde ikinci bir Yattara istiyormuyuz, onuda sorgulamak lazim.

el_conquistador
14.12.2008, 02:46
Ramires alinsin mutlaka

Ramires kim? Nerde oynuyor? Pozisyonu ne?

Zafer BİLGİN
14.12.2008, 02:47
Ramires kim? Nerde oynuyor? Pozisyonu ne?
Yalan rüzgarında oynuyor.Pozisyonunu dersen değişik rollerde oynuyor.:)

el_conquistador
14.12.2008, 02:50
Yalan rüzgarında oynuyor.Pozisyonunu dersen değişik rollerde oynuyor.:)

Vallahi abicim, bazen burdakinleri okuyorum dersin bizim takim Bayern Münih, Barcelona falan. Tüm dünyayi transfer edebiliriz burdakilere kalsa:).

bekir61
14.12.2008, 02:57
Vallahi abicim, bazen burdakinleri okuyorum dersin bizim takim Bayern Münih, Barcelona falan. Tüm dünyayi transfer edebiliriz burdakilere kalsa:).

ramires bakin youtube da süper

bekir61
14.12.2008, 02:57
cruzeiro da oyniyor 21 yasinda orta saha

el_conquistador
14.12.2008, 02:58
ramires bakin youtube da süper

http://transfermarkt.de/de/spieler/54170/ramires/profil.html

7,5 milyon euro deger biciliyor kendisine. Var mi o kadar paran? Nerden bulacagiz o parayi, anlatsana bir?

Arif Timurcioğlu
14.12.2008, 02:58
Yalan rüzgarında oynuyor.Pozisyonunu dersen değişik rollerde oynuyor.:) :D:D:D Tam Ziya doğana göre kesin isterdi.