PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Sefer A.
10.12.2008, 23:23
senin dediğin topçuları alacağımız paraları ne yazıkki TEKMEYE KAFA ATAN hasan üçüncü gibi yangelip yatanlara yedirdik. o kadar para yok bizde
ula Hasan'a laf yok :p:p
degiseyim yaziyi yaaa, her ne kadar kotu bir futbolcu oldugunu dusunmesemde :)

Sefer A.
10.12.2008, 23:26
Özer hangi takıma gidecek?

Bu sezon Ankaraspor'da gösterdiği başarılı performansla 4 büyüklerin transfer listesine giren Özer Hurmacı’nın hangi takıma gideceğini dayısı olan eski Trabzonlu futbolcu Lemi Çelik açıkladı.

Ankaraspor’un genç yıldızı Özer Hurmacı’nın dayısı Trabzonspor’un eski futbolcularından Lemi Çelik, Best FM’den Özkan Öztürk’e yaptığı açıklamada, “Melih Gökçek Özer’i Fenerbahçe’ye verecek” dedi.

İşte Lemi Çelik’in Özkan Öztürk’e yaptığı açıklamalar;
ÖZER DAHA İYİ OLACAK
Özer bence şu an oynamış olduğu futbolun çok daha üzerinde bir futbolcu. Ben tabi daha yakın takip ettiğim için taşıdığı bütün özellikleri bilmekteyim. Bu özellikleri şu an dönem dönem ortaya koymaktadır. Biraz daha kuvvetlendiği ve güçlendiği zaman çok daha iyi olacaktır.

SEZON BAŞI TRABZON ALMAK İSTEDİ
Sezon başında Trabzonspor almak istedi Özer’i. Hatta Melih Gökçek bana jest yaparak fiyatını 500 bin Euro daha düşürdü ve Trabzonspor’a çok kolaylık sağladı. Fakat Trabzonspor’un o zamanki şartları uygun değildi ve alamadı.

ÖZER FENER’E YAKIN
Fenerbahçe Özer’i daha çabuk elde edebilir. Çünkü sayın Melih Gökçek koyu bir Fenerbahçeli. Bana ifadesi şu; “Lemi Hoca sen bu çocuğu Trabzonspor’a götürmek istiyorsun. Ama benim gönlüm bu çocuğu Fenerbahçe’ye vermekten yana” dedi. Bunu da açık açık söyledi. Özer’in mukavelesini iki yıl daha uzattık. Fakat kulüp ile anlaşıldığı zaman Özer ile ve biz ile sorun olmaz. Çünkü Özer’in hedefleri çok büyük.

ÖZER BENDEN ÇOK DAHA İYİ
Özer’in bütün yaşamı futbol. Ben 15 yıl aralıksız top oynadım. Çok istikrarlıydım. Ama ben bile Özer kadar profesyonel değilim. Bu çocuk futbolcu yaratılmış.

ÖZER’İ 16 YAŞINDA TRABZON’A GETİRDİM İLGİLENMEDİLER
Özer’i 16-17 yaşında Trabzon’a getirdim ilgilenmediler. Sebat birinci ligdeydi onlara götürdüm ilgilenmediler. Sonra Samet Hoca’ya telefon açtım ve O Ankaraspor’a aldı. Samet Hocaya tekrar teşekkür ediyorum. Aykut Hoca da çok teşekkür ediyorum. O’nu çok iyi geliştirdi.

GALATASARAY’A GELECEKTİ
Galatasaray ile Ankaraspor Özer için anlaştı. Ancak Galatasaray 800 bin Euro’yu vermeyince bu tarnsfer olmadı.

özer in hedefleri cok büyük lemi.trabzonspor hafif kalir.pazara cikardin yigenini paraya degil trabzonsporu kimbilir neleri ..............

yalan haberrrrrn 500 000 euro rakami bi kere bastan FAULLL
inanmayin bu tur haberlere

Zafer Fidan
10.12.2008, 23:26
Tolga zengini takimdan cikarmayi unutmussun.:)

buyur :D
http://www.250kb.de/u/081210/j/6f4b9032.jpg

Sefer A.
10.12.2008, 23:29
Fernanders Michel Bastos Lyon'a gidecek buyuk ihtimal, ancak Dzemailli Torino'da, seneye bize gelebilir sampiyonlar ligine dogrudan katilabilirsek ;)

Can
10.12.2008, 23:31
böyle daha güzel oldu :) bide özer olsaydı orda:p

10 numara
10.12.2008, 23:36
Selçuk ve Özer yan yana oynarken görmek isterdim . Kadroda Ceyhun ve Theo'nun da olması şartıyla :)farabi şu orta sahayı bir kursana görelim...hayli kalabalık oldu çünkü,biliyorum kadro kurmak adetin değil ama...

Harun-61
10.12.2008, 23:37
http://mediadb.kicker.de/2009/fussball/spieler/l/38604_1573.jpg

Come Back

Sefer A.
10.12.2008, 23:40
http://mediadb.kicker.de/2009/fussball/spieler/l/38604_1573.jpg

Come Back

devre arasi come back ;)

wolf_TS61
10.12.2008, 23:42
come backkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Engin Türkyılmaz
10.12.2008, 23:42
http://www.250kb.de/u/081210/j/ad70a4bd.jpg

işte tolga oraya gıtmedı :):)

Engin Türkyılmaz
10.12.2008, 23:47
carlosun fenere gelmesı denılsonun gelmesıne katkdıda bulunabılır

alper*
11.12.2008, 00:44
bana göre transfer sezonunda değerlendirilebilecek oyuncular :

Reginaldo Ferreira da Silva (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/23365/reginaldo/profil.html)

Francesco Lodi (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/6033/francesco-lodi/profil.html)

Simone Dallamano (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/21684/simone-dallamano/profil.html)

Daniel Aquino Pintos (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/59335/dani-aquino/profil.html)

Murat TONBUL
11.12.2008, 00:47
özer hurmacı,denilson

Murat TONBUL
11.12.2008, 00:48
tabi bi de fatih tekke

Ahmet Başkaya
11.12.2008, 01:02
bas parayı al mansareyi ...........Ortalığı birbirine katar yattara ile..

TSKara61
11.12.2008, 01:19
Aslinda fazla soze gerek yok, cunku burda cogu kisi transfer icin muhtesem planlar cizmis. Simdilik sol acik sikintimizi Denilson ile giderecegiz gibi gozukuyor. Bunun disinda ozellikle Caner Erkin ve Ozer Hurmaci isimlerinin takima kazandirilmasinin gerektigini dusunuyorum. Bu oyuncular direk ilk 11'de katki saglayabilecek oyuncular ve takimimizin ofansif silah gucunu katlamis oluruz.

Gokhan Unal, Umut Bulut, Ibrahima Yattara, Denilson, Ozer Hurmaci, Caner Erkin, Isaac Promise, Baris Memis.

Bu liste Fenerbahce'nin ve Galatasary'in silahlarinlan basabas gidecek belki de gecebilecek kalitede. Akla gelen diger isimler Gokhan Emreciksin, Mehmet Cakir, Engin Baytar, Sezer Ozturk, Tabata ve Bilal Kisa.

Bu isimlerin disinda takimin direnis gucunu arttiracak oyunun iki yonunde de basarili olabilecek oyuncular bulmak lazim orta saha'nin gobeginde. Bu gorevde su an Colman, Huseyin, Selcuk, Ceyhun ve Serkan var. Belcika'daki Bruls gelecekte de bu isimlerin arasina dahil olacak gibi gozukuyor. Devre arasinda Faty Papy diye bir oyuncu da muhtemelen denenecekmis diye biliyorum. Bu mevki'ye kazandirilabilecek oyuncular arasinda Theo Weeks var Ankaraspor'dan. Bunun disinda Turkiye'den cok uygun isimler yok (Belki Mehmet Topuz). Buraya yurt disindan iyi arastirmalarlan yapilmis takviyelerlen guclendirmesinin gerektigini dusunuyorum.

Bu takimin ilk 11'e katki saglayabilecek 2-3tane isime acilen ihtiyaci var. Bu ihtiyac devre arasinda giderilmeli. Bu sikinti cozuldukten sonra iskelet kadro dedigimiz seyi olusturmus olacagimiza inaniyorum. Bundan sonra yapilan tum takviyeler sadece ilk 11deki mevcut oyunculardan daha kaliteli isimler ve gelecegi parlak olan ve takima alternatif getirebilecek genc isimlerden olusmali.

````````Cale`````````````Denilson````
``````Egemen````Colman`````````````
Sylva````````Huseyin``````````Gokhan
``````Song``````Selcuk``````````````
````````Serkan```````````Yattara`````

Onur, Giray, Tayfun, Ismail, Ozer, Ceyhun, Isaac, Caner, Baris, Theo Weeks, Umut

Hamza Yilmaz
11.12.2008, 01:23
Gecen alman sitelerinde okudum, Klasnic mutsuzmus fransada. Nantes de oynuoyr galiba. ONu alalim cok iyi futbolcu, ama rahatsizligi vardi galiba, yoksa niye nantese gitsin.

Kaan
11.12.2008, 01:25
İyi geceler arkadaşlar. :)

http://www.hizliresim.com/2008/12/10/273.png

http://www.hizliresim.com/2008/12/10/3182.png

Mustafa Ayazoğlu
11.12.2008, 01:44
nedir bu özer hurmacı aşkı anlamadım, alırsak fos çıkacak..

AYYILDIZ
11.12.2008, 01:46
Sol kanada iyi orta açabilen bjk'deki Tello gibi adam alsınlar yeter.

Emre Emiroğlu
11.12.2008, 02:05

Kackez izledin özeri ?

Cem Akyüz
11.12.2008, 02:08

Özerde fos çıkacak yorumunuda gördüm ya ne diyim artık:cool:

Harun CAN
11.12.2008, 02:12
hırvat-yugoslav-sloven liglerinde çok yetenekli genç oyuncular var, bence brezilyayı izleyene kadar buralara gitsek çok daha ucuza genç futbolcular buluruz... yakın zaman örneği stepanov. ayrıca bu ülkelerden gelenlerde uyum sorunu da pek fazla yaşanmıyo !

sifuni
11.12.2008, 02:20
hırvat-yugoslav-sloven liglerinde çok yetenekli genç oyuncular var, bence brezilyayı izleyene kadar buralara gitsek çok daha ucuza genç futbolcular buluruz... yakın zaman örneği stepanov. ayrıca bu ülkelerden gelenlerde uyum sorunu da pek fazla yaşanmıyo !

haklisin cale de var fena olmayan hep para kazanma ihtimalide yüksek oyuncular oluyorlar

Emre Emiroğlu
11.12.2008, 02:20
Bize artık ileriye yatırım yapılacak futbolcunun gerekli olmadığını alayamadıkmı. Adı sanı bilinen , futbolcu kalitesi kabul görmüş 2-3 adam lazım bize. Genç yetenek değil..

sifuni
11.12.2008, 02:22
Bize artık ileriye yatırım yapılacak futbolcunun gerekli olmadığını alayamadıkmı. Adı sanı bilinen , futbolcu kalitesi kabul görmüş 2-3 adam lazım bize. Genç yetenek değil..

song gibi mi diyorsun hakli olabilirsin ama böyle oyunculari almak devre arasinda cok ta kolay degil

zahido
11.12.2008, 02:30

Senin dediklerindende aldik marcelinho musampa gibi.. Okadaar para verip oyuncunun bisey yapamayacagini izlemektense genc gelecek vaadeden oyuncu alirim.. Hic belli olmaz belki 10 milyon avrolara avrupaya satarim..

highlaz_61
11.12.2008, 02:33

Özer Hurmaci alinirsa bomba Transferimiz olur renktas buna emin ol...

Bize senelerce hizmet eder...

Insallah Becerip alabiliriz eger istanbula giderse cok uzulurum...

Harun CAN
11.12.2008, 02:34

haklısın ama şuan gidip oralarda bi hafta futbolcu izlesen ve eminim 500.000 e iş görücek solaçık bulursun... kamal zaiem var partizanda! adam ortasaha heryerinde oynuyo,25 yaşında...manchesterin son 3 yılda yaptıkları ortada,tosic ,vidic,jovetic ... bunları biz de bulabiliriz...

Haluk Ongan
11.12.2008, 02:38
babamız eski yönetici diye geçiniyoruz ama ben haberleri diğer taraflardan alıyorum okuldan çok yakın bi arkadaşımın babası fener yönetimine çok yakın ondan bu gece öğrendiğime göre fener özeri çok istiyor sene başında selçuğu bize kaptırdığı için aziz yıldırım tepki almış yönetim içinden ve özeri ne pahasına olursa olsun alıcaklarmış ancak daha özerle konuşmamışlar bu arkadaş bana guiza yı alacaklarını daha gazeteler yazmaya başlamadan söylemişti keza zamanında appiah ı da söylemişti hep dalga geçmiş sonra morarmıştım :) demekki kesin doğru bu haber... Yine bu arkadaşımın dediğine göre fatih tekke feneri son 2 senede defalarca reddetmiş :)

Erdal DİLEK
11.12.2008, 02:40
özeri sadec fener değil gs de bjk de istiyor, orda kimsenin şüphesi yok önemli olan nereye gideceği..

Haluk Ongan
11.12.2008, 02:41
özeri sadec fener değil gs de bjk de istiyor, orda kimsenin şüphesi yok önemli olan nereye gideceği..

walla onu bunu bilmem aziz yıldırım alacağım dediği adamı alır. Tuncay Şanlının fenere gitmeden önce fanatik galatasaraylı olduğunu biliomuydunuz? yani money talks...

Erdal DİLEK
11.12.2008, 02:41
şimdi bmn de özerin bir tane akrabasi yok he, şaşirdim. . .

Erdal DİLEK
11.12.2008, 02:43
walla onu bunu bilmem aziz yıldırım alacağım dediği adamı alır. Tuncay Şanlının fenere gitmeden önce fanatik galatasaraylı olduğunu biliomuydunuz? yani money talks...
SELCUĞU DA alacaktı, sennayıda sennanın yedeğinide josico geldi, fener tükeniyor, carlos, alex, josico, maldonado, emre, genc yetenek diye aldıkları eellrinde patladı, artık aziz fenerin parasını kafasına göre harcayamaz. . .

Haluk Ongan
11.12.2008, 02:46
SELCUĞU DA alacaktı, sennayıda sennanın yedeğinide josico geldi, fener tükeniyor, carlos, alex, josico, maldonado, emre, genc yetenek diye aldıkları eellrinde patladı, artık aziz fenerin parasını kafasına göre harcayamaz. . .

selçuğu paradan dolayı mı alamadı sence? Sadri Şener iyi arkadaşı aradan çekil dedi diye alamadı adamlar 1 maçta 1 trilyon hasılat yapıyo allah aşkına gelmek isteyen her adamı alırlar senna tabiki gelmek istemicek ama ya özer gitmek isterse diye diyorum sonra hayal kırıklığına uğramayalım...Adam egosunu tatmin için sırf sakat emreye dünya para verdi dünyanın en kazma adamına bile 2 trilyon verir bu adam...

Zafer BİLGİN
11.12.2008, 02:51
Yanlış istihbarat.;)Başka takımların reklamını yapmamak için muhabettide burada bitiriyorum

Erdal DİLEK
11.12.2008, 02:52
ha ayrıca trabzonspor şampiyonluğa giderken eğer özer bizi bırakıp 3-5 in hesabını yapıb fener gidecek kadar trabzonsporluysa varsın gitsin, sonucta fenerde bizim verdiğimizin iki katı fazla verecek hali yok bir alex veya emra kadar ve her neyse,

birde bu takım özerle lider olmadı, bizim özere aman aman ihtiyacı oldupunu da düşünmüyorum , bizim tam bir maestroya ihtiyacımız var, tecrübeye ihtiyacımız var diye düşünüyorum, yani orta sahaya sadece özer alınıp o mevkiye adam almazsak işte o zaman aslında hayal kırıklığına uğrarız. .

Haluk Ongan
11.12.2008, 02:53
Yanlış istihbarat.;)Başka takımların reklamını yapmamak için muhabettide burada bitiriyorum

Fenerli olmadığını biliyorum da belki takım yanlıştır.

Haluk Ongan
11.12.2008, 02:55
ha ayrıca trabzonspor şampiyonluğa giderken eğer özer bizi bırakıp 3-5 in hesabını yapıb fener gidecek kadar trabzonsporluysa varsın gitsin, sonucta fenerde bizim verdiğimizin iki katı fazla verecek hali yok bir alex veya emra kadar ve her neyse,

birde bu takım özerle lider olmadı, bizim özere aman aman ihtiyacı oldupunu da düşünmüyorum , bizim tam bir maestroya ihtiyacımız var, tecrübeye ihtiyacımız var diye düşünüyorum, yani orta sahaya sadece özer alınıp o mevkiye adam almazsak işte o zaman aslında hayal kırıklığına uğrarız. .

bencede aynen katılıyorum zaten bu kadar abartmanın bi gereği yok bi adamı...

Ahmet Başkaya
11.12.2008, 03:06
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/0e9062a39dd6534d50215eb123adac33cdb5d24d11123c3adc cbfc96c78d5eae0da0fec11d8b971c21536 izlede bi sonra konuşalım kardeş

Erdal DİLEK
11.12.2008, 03:06
mesela Juninho (http://tr.wikipedia.org/wiki/Juninho_Pernambucano)

Çağrı Bilici
11.12.2008, 03:09
mehmet çakır'ı istemişimdir 2-3 sezondur bence faydalı olur takıma

Erdal DİLEK
11.12.2008, 03:14
eğer özer alınırsa kesinlikle sol tarafa yattara tipinde bir adam almamız gerekir, ama Juninho (http://tr.wikipedia.org/wiki/Juninho_Pernambucano) tipinde bir orta saha alırsak o zaman hemen hemen takımın bütün eksiği giderilmiş kadar olur. . .

Harun CAN
11.12.2008, 03:27
saat gece 3.25... yarın sabah uyansak ve gazetede internette flaş flaş flaş.... özer ve denilson bitti ,fatih de geliyor... galiba çok uykum geldi de pc başında mı rüya görüyorum ne :) iyi geceler.....

Ugur Kurucelik
11.12.2008, 06:23
Murat Ceylan için Antep´e şu ana kadar en ciddi öneriyi yapan takımın Trabzonspor olduğu ortaya çıktı. Karadeniz ekibinin önümüzdeki günlerde Gaziantep´in kapısını bir kez daha çalacağı öğrenildi.

Listesi netleşiyor
Ara transferde kadrosuna birkaç takviye yapmakta kararlı olan ve şu sıralar pazar araştırmasını sürdüren Trabzonspor’un listesindeki isimler de yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Ankaraspor’dan Özer ile ilgilendiği bilinen Karadeniz temsilcisinin gönlündeki bir başka oyuncunun ise Gaziantespor’un genç oyuncusu Murat Ceylan olduğu ortaya çıktı. Birçok kulübün Murat Ceylan için sırada beklediği konuşulsa da şu ana kadar en ciddi önerinin Trabzonspor’dan geldiği belirtildi.

Takas da olabilir
Trabzonspor'un ilk temastan aldığı olumlu tepkinin üzerine Gaziantepspor’un kapısını bir kez daha çalacağı bildirildi. Murat Ceylan için kulübünün ise 3 milyon Euro gibi bir rakam üzerinde durduğu, ancak para artı oyuncu fikrine de sıcak bakabileceği kaydedildi. Yönetimin önümüzdeki günlerde teknik direktör Ersun Yanal ile yapacağı transfer zirvesinden sonra 20 yaşındaki orta saha oyuncusu ile ilgili izlenecek stratejinin netleşeceği vurgulandı.

Murat Ceylan bu sezon ne yaptı?
Maç Dakika Gol Asist
13 1072 1 1
fanatik

Recep Alkan
11.12.2008, 08:57
valla milliyetin haberine göre de özer sezon sonu yada devre arası fenere imza atacak. lemi çelikin ağzından yazılmış. son dakika haberleri kısmına ekledim.

ne kadar doğru tartışılır ama belli de olmaz hani ???

oskanonur
11.12.2008, 09:19
Kocaeli maci gosterdi ki bizim sol acik icin illaki devre arası transferi yapmamız gerekmiyor. Serkan' in o bolgedeki perfomansı cok iyiydi, sayesinde cale de mac boyunca neredeyse hatasız oynadı ve tehlikeli ileri cikislari oldu. Yeni transfer sol acik icin alinirsa ortasahadan birini kesmek zorunda kalacagız. Benim fikrim eger orta sahadan biri kesilerek yeni tarnsfere yer acilacaksa, yeni transfer dogrudan takıma katkı saglayacak bir oyun kurucu olmalı.

Eren Karaahmetoğlu
11.12.2008, 09:33
Murat Ceylan da olur da bildiim kadarıyla fenerliydi galiba murat ceylan fenerli adamı biz trabzonlu özeri de fener mi alıcak şimdi nasıl olucak bu:) Ama Murat Ceylan kesinlikle yararlı olur takımımıza çok süratli ve çok mücadele ediyo daha da genç

Özer veya Murat Ceylan

Ve bir sol yabancı sol açıkla şampiyonuz:)

Olmasa da zorlansak da biraz yine şampiyonuz:P :)

KÖKSAL AYDIN
11.12.2008, 09:34
Melih GÖkçek fenerli ya...

Geç kaldık arkadaş geç.

Ahmet Başkaya
11.12.2008, 09:50
TS'ye Sümer'den kötü haber!
11 Aralık 2008 / 09:18
Sümer, yöneticilere, “Trabzonspor'un istediği nitelikle oyuncu var ama ateş pahası. Fiyatı uygun oyuncular ise tatmin edici değil. Burada Ocak için umut yok” dediği belirtildi.

KÖTÜ HABER
Trabzon'da Sümer'den kötü haber. Bordo-Mavililer'in İzleme Komitesi'nin başına getirdiği ve Brezilya'ya futbolcu izlemeye gönderdiği Özkan Sümer, yöneticilere arayarak, Ocak ayı için buradan transferin şuanda imkansız olduğunu söyledi. Sümer'in, “Bize direk katkı yapacak oyuncu lazım. Bu oyuncularda 8 ila 10 milyon $ arasında. Bu tabloda oyuncu alamayız. Uygun fiyatlardakiler ise, pek işimize yaramaz” dediği belirtildi.
RAPORUNU SUNDU
Türkiye'ye dönen Sümer'in yöneticiler ve Teknik Patron Ersun Yanal'a bu yönde raporunu sunduğu belirtilirken, yapılacak transfer zirvesinden sonra 'Ocak planı' için rotanın çizileceği ifade edildi. Yönetimin, Güney Amerika'dan umduğunu bulamaması nedeniyle Avrupa'da arayışlarını yoğunlaştıracağını belirtilirken, arzu edilen nitelikte oyuncunun bulunamaması durumunda transferin yapılmayabileceği ifade edildi.

Recep Alkan
11.12.2008, 10:01
Melih GÖkçek fenerli ya...

Geç kaldık arkadaş geç.

evet abi zaten milliyetteki haberde de bu yazıyor. melih gökçek fenerli oldupu için bu transferin fenere doğru gerçekleşeceği belli olmaya başladı. bakalım hayırlısı ???

Furkan Dündar
11.12.2008, 10:22
hayırlısı olsun :D

Serdær
11.12.2008, 10:34
170.sayfadan beri yorumlara tek tek bakıyorum.

Şunu anlıyorum ki Dünya futbolu bir yana Türkiye'deki futbolu hatta Trabzonsonpor maçlarını izlemeyen ama atıp tutan çok taraftarımız mevcut.

Adam yazmış,

Diego,Seedorf,Duff

İyi hoş güzel adamlar da bunları nasıl alacağız ? Bu kadarınada pes !

Bunun dışında daha önce bir kaç tane futbolcu konusunda fikrimi belirtmiştim tekrar belirtmek isterim.

Türkiyeden alabileceğimiz en iyi genç Türk oyuncular ,

Orhan Şam , Abdurrahman Dereli,Engin Baytar,Gökhan Emreciksin,Özer Hurmacı ve Sezer Badur.

Bunun dışında şuanda Türkiye de lider durumda olan bir takıma 5-6 tane oyuncu transfer etmek yanlış olduğunu düşünüyorum.

Bu takıma tamamen saygısızlık demektir.

Az transfer yapalım ama ''öz'' yapalım.

Fatih Altundağ,Abdulaziz,Sami ve Buğra gibi oyuncuları oynatmıyoruz.Hatta Barış Memiş bile.

Sonuçta bunlarda gelecek vaat eden futbolcular diye aldık fakat oynatmıyoruz.

Oyuncu alıp oynatmayacaksak almanında para harcamınında espiri yoktur.

Bunun dışında Sol açık diye oyuncu tabir ediliyor.

Nacizane benimde 4 tane önerim olacaktır.

Salihovic,Martin Petrov,Ekoko ve Micheal Bastos.

Hepsi tamamıyla bizim sol tarafa ilaç gibi yaracak oyuncular.

skystar
11.12.2008, 10:58
İyi güzel de Ekoko dışında diğer 3 futbolcuda tıpkı üsttekiler gibi alamayacağımız oyuncular.
Onlara pesse bunlara da pes yani.:)
Bastos ve Petrov Duff'dan daha değerliler mesela.

Serdær
11.12.2008, 11:13
İyi güzel de Ekoko dışında diğer 3 futbolcuda tıpkı üsttekiler gibi alamayacağımız oyuncular.
Onlara pesse bunlara da pes yani.:)
Bastos ve Petrov Duff'dan daha değerliler mesela.

Diego ve Seedorf'un piyasa değeriyle Micheal Bastos,Salihovic ve Martin Petrov'un değerini bir tutmak yanlış.

Salihovic bildiğim kadarıyla Hoffeinheim 250 Bin dolar karşılığında transfer oldu.

Bazı abilerimiz bu oyuncuyu ismini forumda dile getirmişti.

Şuanda Almanya Liginde lider oldukları için tabi ki piyasa değeri artmıştır.

Martin Petrov Manchester City'de istenilen seviye de değil.

Micheal Bastos piyasa değeri 5-6 Milyon Dolar ?

Bir oyuncu için çok mu.

Alırsak ki 2-3 katına satabilirz.

Karşılaştırmaları böyle düşünelim lütfen.

Diğer söylenen oyuncuları yazmıyorum bile ; Luis Fabiona,Kanoute , Guhdjonsen gibi.

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:13
Menajerden Trabzon'a Mesaj
11 Aralık 2008 / 10:42
Trabzonspor'da transfer arayışları sürüyor.

Ara transferde 2-3 oyuncuyu renklerine katmak isteyen Trabzonspor'da şimdi de Yunanistan milli takımının 1.91'lik ve 28 yaşındaki forveti Angelos Charisteas'in ismi konuşulmaya başlandı.
Almanya'nın Nürnberg takımında forma giyen Yunan santraforun menajerinin Bordo-Mavili yönetime haber gönderdiği ve, “Charisteas Nürnberg'de oynamak istemiyor. İkinci lig onun için çok düşük... Bu nedenle size gelebilir” dediği iddia edildi. Yönetimin de bu oyuncunun durumunu masaya yatırdığı kaydedildi. Öte yandan Trabzonspor'un yine Nürnberg'de forma giyen Alman vatandaşı Yunan orta saha oyuncusu İonnis Masmanidis ile birlikte Slovak oyuncu Marek Mintal için de araştırma başlattı. Masmanidis Alman U21 Milli takımında da oynamıştı. Orta saha oynayan Mintal ise 39 kez Slovak milli takım formasını giydi ve 11 gol kaydetti.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/62.jpg

Travelair
11.12.2008, 11:14
Lemi Çelik doğruladı
Özer Hurmacı'nın dayısı olan Trabzonspor'un eski oyuncusu Lemi Çelik de Fotomaç'ın haberini doğrularcasına konuştu. Dün Best FM'de canlı yayına katılan Lemi Çelik, koyu Fenerbahçeli olan Ankaraspor Başkanı Melih Gökçek'in Özer'i sarı-lacivertli takıma vereceğini kendisine bizzat söylediğini belirtti.

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:15
TS A.Kadir İçin Düğmeye Bastı
11 Aralık 2008 / 08:16
Trabzonspor Kulübü genç yeteneklerin peşinde

Trabzonspor bir yandan hemen kadroya oturabilecek ve ikinci yarıda güç katacak yıldız oyuncu peşinde koşarken, diğer yandan da genç yetenekleri keşfedip kadrosuna katmaya çalışıyor.
Bordo-Mavililerin bu anlamda şu anda gündemindeki ilk isim ise Ankaragücü'nün 1991 doğumlu Genç Milli futbolcusu Abdulkadir Kayalı oldu. Henüz 17 yaşında olmasına rağmen sayısız kez milli olan ve kaptanlık yapan Abdulkadir'in sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. Ankaragücü'yle yeni sözleşme yapmaya yanaşmadığı için de yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Bu futbolcu için Trabzonspor düğmeye bastı. Fakat Abdulkadir'in peşinde İngiliz devlerinden Chelsea'da bulunuyor. Bordo-Mavili yöneticiler, genç futbolcuyu, “Şimdi Avrupa'ya gidersek kaybolabilirsin. Trabzonspor'a gel, zirveye çık ve Avrupa'ya öyle gidersin” önerisi getirdi.

10 Yıldız Adayından Biri
Ankaragücü'nün A takımında yer alan Abdulkadir Kayalı, FİFA tarafından 'Dünya'nın gelecekteki en büyük 10 yıldızı' arasında ilk sıralarda gösterildi. Bu futbolcu, Genç Milli Takımla birlikte birçok uluslar arası turnuvada müthiş yeteneklerini sergileyince İngilizlerin ünlü kulübü Manchester City tarafından keşfedildi ve bir süre futbol okulunda da eğitim gördü.
Ailesiyle birlikte İngiltere'ye gidip burada M. City'le de anlaşmaya varan Abdulkadir, daha sonra Ankaragücü yönetiminin izin vermemesinden dolayı transferini gerçekleştiremedi. Orta sahanın ortasında oynayan ve gol atma özelliği de üst seviyede bulunan Abdulkadir için Trabzonspor'un ilk girişimden olumlu sonuç aldığı kaydedildi. Fakat devreye Chelsea'nın da girmesi sıkıntıya neden oldu. Bu futbolcunun ailesinin de ikna edilerek alınması için son kozlar oynanıyor.

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:16
Özer'den Şok Haber!
Ankaraspor’un genç yıldızı Özer Hurmacı’nın dayısı Trabzonspor’un eski futbolcularından Lemi Çelik, bu futbolcunun Fenerbahçe’ye daha yakın olduğunu söyledi. Çelik, "Özer bence şu an oynamış olduğu futbolun çok daha üzerinde bir futbolcu. Ben tabi daha yakın takip ettiğim için taşıdığı bütün özellikleri bilmekteyim. Bu özellikleri şu an dönem dönem ortaya koymaktadır. Biraz daha kuvvetlendiği ve güçlendiği zaman çok daha iyi olacaktır. Onu sezon başında Trabzonspor almak istedi. Hatta Melih Gökçek, Trabzonspor’a çok kolaylık sağladı. Fakat Trabzonspor’un o zamanki şartları uygun değildi ve alamadı” dedi ve sözlerini şöyle bitirdi:

Melih Gökçek Fener’i İstiyor
“Fenerbahçe Özer’i daha çabuk elde edebilir. Çünkü sayın Melih Gökçek koyu bir Fenerbahçeli. Bana ifadesi şu; ‘Lemi Hoca sen bu çocuğu Trabzonspor’a götürmek istiyorsun. Ama benim gönlüm bu çocuğu Fenerbahçe’ye vermekten yana’ dedi. Özer’i 16-17 yaşında Trabzon’a getirdim ilgilenmediler. Sebat birinci ligdeydi onlara götürdüm ilgilenmediler. Sonra Samet Hoca’ya telefon açtım ve O Ankaraspor’a aldı. Samet Hocaya tekrar teşekkür ediyorum. Aykut Hoca da çok teşekkür ediyorum. O’nu çok iyi geliştirdi. Galatasaray ile Ankaraspor Özer için anlaştı. Ancak Galatasaray 800 bin Euro’yu vermeyince bu transfer olmadı."

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:19
Sümer’in Sır ListesiTarih: 11.12.2008 08:00:08 (1113 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/lisde_11122008.081222.jpg Trabzonspor’da bir tarafta ilk yarıdan kalan Bursa ve Eskişehir maçlarını kazanmanın planları yapılırken diğer taraftan sorunlu bölgelere transfer takviyesi yapma çalışmaları devam ediyor. Sol Açık Ve 10 Numara

Brezilya’dan dönen Özkan Sümer yönetime 7 kişilik alternatifli bir liste sundu. Sümer’in listesinde Brezilya’da ki özellikle sol açık ve 10 numara bölgesinde görev yapan oyuncuların isimleri ve fiyatlarının yer aldığı öğrenildi.

Forvet Alınmıyor

27 Aralık`ta başlayacak devre arası kampına Trabzonspor`un forvet oyuncu takviye etmeyeceği, Brezilya`dan dönerek Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Ersun Yanal ile geniş içerikli bir görüşme yapan Transfer Araştırma Komisyonu Başkanı Özkan Sümer`in bildirdiği isimlerden sonra sol tarafa ve orta sahaya iki oyuncu transferi yapılması noktasında karar verildiği öğrenildi.
Taka.

tsmetu
11.12.2008, 11:31
Bu gün okudum gazetede murat ceylan için takımın bastırdığını vede gaziantep'le anlaşılmak üzere olduğunu vede trabzonspor'un bu futbolcu için istekli olduğunu söylüyor.

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:33
Denílson admite que não vai ficar no Palmeiras em 2009Atacante revelou que tem propostas para atuar em outros países no próximo ano.Agência Estado

Comente esta notícia (http://forum.bordomavi.net/#koment) | Letra São Paulo - O atacante Denílson confirmou que não permanecerá no Palmeiras em 2009. Ele cogitou, inclusive, defender o Santos na próxima temporada. "Eu vou ao Palmeiras apenas para limpar o meu armário. Se a diretoria quisesse me segurar no clube, já teria me procurado para renovar", desabafou o jogador nesta terça-feira, em jogo beneficente realizado na Vila Belmiro.

Denílson disse ainda que tem ofertas de clubes da Alemanha, Grécia, Turquia e México. "Tenho uma proposta muito boa da Turquia (Trabzonspor). Estou estudando outras alternativas", contou o jogador.

A diretoria do Palmeiras deve se reunir até sexta-feira com empresários de Alex Mineiro para tratar da renovação do contrato do atacante, artilheiro do time no Brasileiro, com 19 gols.

Alex Mineiro tem propostas do futebol árabe, do Japão e de outros clubes brasileiros. Antes de negociá-lo, no entanto, os empresários do atleta vão ouvir a proposta palmeirense.

tsmetu
11.12.2008, 11:36
Denílson admite que não vai ficar no Palmeiras em 2009Atacante revelou que tem propostas para atuar em outros países no próximo ano.Agência Estado

Comente esta notícia (http://forum.bordomavi.net/#koment) | Letra São Paulo - O atacante Denílson confirmou que não permanecerá no Palmeiras em 2009. Ele cogitou, inclusive, defender o Santos na próxima temporada. "Eu vou ao Palmeiras apenas para limpar o meu armário. Se a diretoria quisesse me segurar no clube, já teria me procurado para renovar", desabafou o jogador nesta terça-feira, em jogo beneficente realizado na Vila Belmiro.

Denílson disse ainda que tem ofertas de clubes da Alemanha, Grécia, Turquia e México. "Tenho uma proposta muito boa da Turquia (Trabzonspor). Estou estudando outras alternativas", contou o jogador.

A diretoria do Palmeiras deve se reunir até sexta-feira com empresários de Alex Mineiro para tratar da renovação do contrato do atacante, artilheiro do time no Brasileiro, com 19 gols.

Alex Mineiro tem propostas do futebol árabe, do Japão e de outros clubes brasileiros. Antes de negociá-lo, no entanto, os empresários do atleta vão ouvir a proposta palmeirense.
Yanlış yere yazmışsın sanırsam.

RepLay
11.12.2008, 11:43
Skyturk kanalında ahmet ağaoğlu konuşuyorr trabzon spor hakkında

Ertan 51
11.12.2008, 11:43
Denilson Brezilya da kalacağım burda mutluyum demiş(aslı varsa tabi)
Murat Ceylan'ı almayı düşünüyormuşuz,
Murat'ın oynadığı mevki neresi bilen varmı arkadaşlar işimize yararmı acep.

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:47
Ahmet Ağaoğlu transfer hakkında birşey söylerse bizi bilgilendirin arkadaşlar;)

RepLay
11.12.2008, 11:47
sol kanata bi transfer gelicekmiş açıklıcak sanırım ağaoğlu reklama girerken kadın sunucu böyle bişey dedi

ÖmerFarukYılmaz
11.12.2008, 11:48
Murat Ceylan çok güzel olur..

Birtan Karaman
11.12.2008, 11:50
Denlson brezilyada kalacağım demedi başka teklifler bekliyorum , dedi.Sonuç alamazsa bize gelir büyük ihtimalle.

RepLay
11.12.2008, 11:51
isim açıklamadı ama birezilyadan bi sol kanat oyuncusu alınacak dedi bide ortasaha

hüseyin1975
11.12.2008, 11:53
Yahu Gökcek Özeri vermek isteyebilir ama Özer gercek bir Trabzonsporluysa rest ceker.
Ha cekmezde giderse, Ali Bilgin gibi daha cok aglar coooook.

Furkan Dündar
11.12.2008, 11:53
guney amerıkadan

sol acık ve orta saha oyuncusu alınacak mıs sanırım :) kadın oyle dedı

alper*
11.12.2008, 11:56

bu ne ?
bu nasıl bir mantıksızlıktır,nereden bilelim burada ne yazıyor?biz portekizli miyiz?
hayret bir şey.

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 11:59
ya hu ıananmayın ozere bıze eyvallah dedı fenre gdıo bızene denılson trabzon teklfıfnı doğrullamış ancak bn brazılyada kalacağım demış yok murat ceylan mış gokhan emrecıksın mıs bılmem neymıs bn sıze soyluorumm yerlılerden alınırsa tek ozer alına bılır oda 100%75 fenerde 25 trabzonsporda ozer gelsede gelemsede brazılyadan 1 transfer keısn yapılacak takmayaa değmez bız sadrı baskana guveneleım yetert

Bahadır Şimşek
11.12.2008, 12:00

Murat Ceylan..

Defansif yönü kuvvetli bir orta saha futbolcusu. 1988 doğumlu.
Gaziantepspor altyapısında yetişmiş, 2006 yılında bir sezon GASKİsporda kiralık oynamış, 2007den beri Gaziantepspor A takımında ve bu sezon da düzenli olarak forma giyiyor.

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:02
guney amerıkadan

sol acık ve orta saha oyuncusu alınacak mıs sanırım :) kadın oyle dedı
hangı kadın ?

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:02
isim açıklamadı ama birezilyadan bi sol kanat oyuncusu alınacak dedi bide ortasaha
kım dedı ?

alper*
11.12.2008, 12:07
murat ceylan ihtiyacımız olan bir oyuncu değil.

alioglua
11.12.2008, 12:07
Lemi Çelik doğruladı
Özer Hurmacı'nın dayısı olan Trabzonspor'un eski oyuncusu Lemi Çelik de Fotomaç'ın haberini doğrularcasına konuştu. Dün Best FM'de canlı yayına katılan Lemi Çelik, koyu Fenerbahçeli olan Ankaraspor Başkanı Melih Gökçek'in Özer'i sarı-lacivertli takıma vereceğini kendisine bizzat söylediğini belirtti.

eğer bu haber doğruysa bu işin çivisi çıkmış demektir

nasıl bir mantık bu ya süper ligte X takımının başkanı Y takımını tutuyor ve en değerli futbolcusunu kendi memleketi o kadar isterken Y takımını tutttuğu için ona vermek istiyor

madem öyle niye başkan olunur ki insan tuttuğu takımın başkanlığını yapmaz mı yoksa ben mi yanlış biliyorum

eğer başkanlarda ist takımlarını tutuyorsa futbolcuların tutup tutmamasını tartışmamız bile hata bence

tabi bu haber doğruysa

Birtan Karaman
11.12.2008, 12:08
Yahu denilson gelecek daha kim olabilir özkan sümer fiyatlar el yaktı diyor en uyugunu tecrübesi ismi ve fiyatıyla denilson'dur.

omermk
günaydın,
arkadaşlar şu özer konusunu bu kadr duygusallaştırmanızı anlamıyorum.
çocuğu dayısı trabzon'a getirmiş kimse ilgilenmemiş. bu sezon başı onservisini almak için önerilen tutar kabul görmemiş yine alamamışız.
şimdi özer ya da dayısı lemi gerçekten özer',m trabzonspor'da oynamasını isteseydiler ne yaparlardı? bu sezon sonu sözleşme bittiği için bu sene sözleşme yenilemez önümüzdeki sene de bonservissiz trabzonspor'a gelirdi.
ama sözleşmesini uzattı. şimdi kimse çıkıpta ''bu çocuk trabzonspor'da oynamak istiyor'' demesin.
sözleşmesini uzattığı için kimsenin ona kızma hakkı da yok. paraya ihtiyacı vardır, ankara da çok sevdiği bir kız vardır, dayısı oğlum gelme trabzonda bana 15 sene küfür ettiler bari sen orda rahat et demiştir velasıl kelam kendşnce haklı bir sebebi vardır.
benimde bir trabzonlu gidip istanbul' da oynadığında içim cız ediyor ama yapacak bir şey yok.
özer'e 3-5 milyon euro verip almak maharet değil bu çocukları parlamadan keşfedebilmek önemli.

ÖmerFarukYılmaz
murat ceylan ihtiyacımız olan bir oyuncu değil.
Sana göre Alper:)

Antep maçında show yaptı bize...

hüseyin1975
11.12.2008, 12:10
eğer bu haber doğruysa bu işin çivisi çıkmış demektir

nasıl bir mantık bu ya süper ligte X takımının başkanı Y takımını tutuyor ve en değerli futbolcusunu kendi memleketi o kadar isterken Y takımını tutttuğu için ona vermek istiyor

madem öyle niye başkan olunur ki insan tuttuğu takımın başkanlığını yapmaz mı yoksa ben mi yanlış biliyorum

eğer başkanlarda ist takımlarını tutuyorsa futbolcuların tutup tutmamasını tartışmamız bile hata bence

tabi bu haber doğruysa

Fenerbahce ile yapdiklari macdan sonra yapdigi birtakim aciklamalar ile camiada istenmeyen Adam ilan edildi.

Herhalde Sayin Gökcek Özeri onlara verip yine kendini sevdirmeye calisiyordur.

SEREFSIZOGLUSEREFSIZ!

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:10
Skyturk kanalında ahmet ağaoğlu konuşuyorr trabzon spor hakkında
ne dıo ahmet ağaoğlu ?

Furkan Dündar
11.12.2008, 12:11
hangı kadın ?

spiker işte skyturk un agaoluglu ıle konusan :) kadın

omermk
11.12.2008, 12:11
murat ceylan serkan tarzında agresif pres yapan bir oyuncu ama izlediğim bir iki maçında top tekniğinin emre'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.
acil ihtiyacımız olan bir oyuncu değil ama ortasahaya alternatif olabilir.

Emirhan Makul
11.12.2008, 12:12
Lemi Çelik ; Gökçek Özeri Fenere Satacak !

.....
11.12.2008, 12:17
Özer işi prestij işi oldu. Bu saatten sonra başka takıma giderse Trabzonspor için kayıp olacağı bariz.

Eğer Sadri başkan araya girmezse çocuk elden uçuğ gidecek. Bir şeyler yapmamız gerekiyor...

RepLay
11.12.2008, 12:20
kım dedı ?

Ahmet Ağaoğlu skyturk kanalındaki programda söyledi.

sametaydin
11.12.2008, 12:21
Özer hurmacı fb ye giderse çok üzülürüm.

alioglua
11.12.2008, 12:23
ali bilgin zamanında çok değerliydi ve herkes almak istiyordu ne oldu şimdi fenerde sonradan oyuna giriyor ama kimse sanırım beğenmiyordur
bir oyuncu oynamaya oynamaya körelir diye boşuna demiyorlar

ya istiklal marşı okunurken bakıyorum fener kadrosuna türkleştirilmeseler 3 tane türk 8 tane yabancı oynayacak nerdeyse wederson aurellio lu kadrosunu hatırlayın

adamlar iki dakkada türk statüsünde oynamayı başardılar ama nobre de öyle ama biz yattarayı türk statüsünde oynatabilmek için sene daha beklememiz gerekiyor 33 ünden sonra türk statüsünde oynasa ne olur oynamasa ne olur

neyse konu nerden nereye geldi :D

velhasıl kelam inşallah özer aklını kullanır fenere gitmez

Emirhan Makul
11.12.2008, 12:24
Murat Ceylan Hangi Mevki Hangi Kanat?

alper*
11.12.2008, 12:26
Murat Ceylan Hangi Mevki Hangi Kanat?
http://www.transfermarkt.de/bilder/position/5.gif

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 12:28
emile heskey hakkında ne düsünürsünüz. sanırım bu sene sözleşmesi sona eriyor

Emirhan Makul
11.12.2008, 12:29
http://www.transfermarkt.de/bilder/position/5.gif

Mevki açısından Gereksiz Bir Transfer Kaderi Adnanın Kaderinden Değşikk Olmaz

Ayrıca;

mehmet yıldız=musa aydın=murat ceylan

isimlerinin baş harfleri küçük yazılacak kadar değersiz canlılar.

alioglua
emile heskey hakkında ne düsünürsünüz. sanırım bu sene sözleşmesi sona eriyor

hâlâ futbol oynuyor mu

Ertan 51
Murat Ceylan..

Defansif yönü kuvvetli bir orta saha futbolcusu. 1988 doğumlu.
Gaziantepspor altyapısında yetişmiş, 2006 yılında bir sezon GASKİsporda kiralık oynamış, 2007den beri Gaziantepspor A takımında ve bu sezon da düzenli olarak forma giyiyor.
Renktaş teşekkür ederim

şahsi fikrimdir,
öncelikli ihtiyacımız olan bir mevkii değilmiş,alınmasa da olur.

Bahadır Şimşek
11.12.2008, 12:30
...........................
edit... gerek kalmadı:)

aaahmet61
11.12.2008, 12:31
ahmet ağaoğlu transfer hakkında öyle konuşma yaptıki.anladığım kadarıyla 2 transfer kesin yapılacak.trabzonsporun parası var dedi.çok hoşuma gitti bu konuşma.hadi hayırlısı.

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 12:31
hâlâ futbol oynuyor mu
milli takımda 11 cıkıyor

Telha TANYILDIZI
11.12.2008, 12:32
gereksiz bir transfer olur 2 defa izleme imkanım oldu çirkef bir futbolcu

irfan61
11.12.2008, 12:33
hâlâ futbol oynuyor muMilli takımda bile oynuyor.Capello birkaç maç aldı onu milli takıma. :)

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 12:33
campellin tadı damagımda kaldı da heskeyi alsak domine eder ceza alanını

irfan61
11.12.2008, 12:35
Lemi Çelik ; Gökçek Özeri Fenere Satacak !Özer ben fb ye gitmek istemiyorum derse(diyeceğini zannetmiyorum).O zaman ne olacak nasıl gidecek fbye.

Ufuk Bayraktar61
11.12.2008, 12:37
Özer & Denilson. :)

http://www.hizliresim.com/2008/12/10/273.png

http://www.hizliresim.com/2008/12/10/3182.png

habu denilson aynı ninja kaplumbağlara benziyor..4everts gardaşım bide mikelanjeronun kabuğunu giydirirmisin denilsona :p

alioglua
11.12.2008, 12:39
heskey yaşlı değil mi arkadaşlar

GolaMTuRi
Ozer yetenekli olabilir ama eger cidden fenere gidecekse biraksin bu Trabzonspor'luyum ayaklarini.Profesyonellik de bir yere kadar.Kendi sehrine,kendi takimina gidip efsane olmak varken Fener'e giden adamin aklindan suphe ederim.Istanbul takimlarina gidip forma sansi bulamayan sonra Anadolu turuna cikan cok oyuncu oldu.Sonu muhtemelen oyle sonuclanir.

Lemi;de her seferinde zamaninda Trabzon'a getirdim kimse ilgilenmedi ezberini biraksin, anladik..Ayrica burasi Petrolofisi klubu degil Trabzonspor, yani bir futbolcunun pesinden kosacak bir takim degil.Oynamak isteyen adam her sekilde oynar, oynamak istemeyeninde yolu acik olsun.Para icin diyecegim ama Fenerde alacagini uc asagi bes yukari ayni parayi burda da kazanabilir.Huseyin kabiliyetsizine bile iki trilyonun uzerinde para verilirken Ozer'ede verirler merak etmesin.
Kisaca Ozer eger gelmek istiyorsa bunu acik bir dile dolandirici melih kaypagina soyler,o da istemese de Ozeri bize vermek zorunda kalir..

Emirhan Makul
Ya bana güvenin

Özer,Denilson,Caner,Fatih tekke=Kesinlikle Alınmayacak.

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:40
Özer hurmacı fb ye giderse çok üzülürüm.
bnce kendını sımdıden hazılrla

.....
11.12.2008, 12:40
Emirhan Özer neden kesinlikle alınmayacak?

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:41
Ya bana güvenin

Özer,Denilson,Caner,Fatih tekke=Kesinlikle Alınmayacak.

sana katılıorum

innocence
11.12.2008, 12:41
"Diego Claudio Andres Del Transito Maldonado Rivera" adamın isminden üç oyuncu çıkar :D

Emirhan Makul
11.12.2008, 12:42
Emirhan Özer neden kesinlikle alınmayacak?

Sadri Şener O Parayı Özere Vermez.

irfan61
heskey yaşlı değil mi arkadaşlar30 yaşındaymış.

coolank
Trabzonsporun Özeri ve Mehmet Topuzu almayacagını alamayacagını defalarca yazdım ..Hayal kurmak güzeldir tabii ki ...

Bu arada şunu hiç anlamıyorum Özeri veye Mehmeti almazsak biz niye prestij kaybedecekmişiz ??????Allah allah bunu anlamak hiç mümkün değil ....

Trabzonspor bu ara transferi 4 veya 5 oyuncu ile kapatacak ...Bunların bir kısmı herkesin tahmin ettiği gibi 2 si 11 oyuncusu digerleri ise kenarda oturacak oyuncular olacak ...

Engin Baytarın kafası biraz arızalı kabul ama ismi geçen İbrahim Akın da çok makbul mu ? İbrahim Akına Trabzonda bir altılı ganyan yeri söylemek gerek ...Ama bildiğim kadarı ile bu ikisinden biri alınacak ya da bu ihtimal oldukça kuvvetli diyelim ...

Ben Erhan Küçük ün alınması taraftarıyım kötü oyuncu değil ...

Agaoglu para sıkıntısı yok demiş neyse bunu biz yazarken kimse inanmıyordu belki şimdi inanan çıkar ...

Hep gelecek oyuncuları konuşuyoruz belki bir bakmışsınız gidecek oyuncuları da konuşuruz :)))))

devilkid
lemi ist-güngorenden belediye baskan adıyı olmus sanırım....ozer gelmesse oy filan yok ona..

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:43
Özer ben fb ye gitmek istemiyorum derse(diyeceğini zannetmiyorum).O zaman ne olacak nasıl gidecek fbye.
zaten tek umudumuz ozerın gerkcek bır trabzonsporlu olup fb ye gtmemesı

irfan61
11.12.2008, 12:44
"Diego Claudio Andres Del Transito Maldonado Rivera" adamın isminden üç oyuncu çıkar :Dİşte biz brezilya dan bir tane transfer yapıyoruz.Fotomaç bunu 6 transfer olarak yazıyor.Diego- Claudio-Andres-Del Transito-Maldonado-Rivera :D:D

innocence
11.12.2008, 12:45
heskey yaşlı değil mi arkadaşlar

Full nameEmile William Ivanhoe Heskey
Date of birth11 January 1978 (1978-01-11) (age 30)
Place of birth Leicester (http://en.wikipedia.org/wiki/Leicester), England (http://en.wikipedia.org/wiki/England)
Height1.88 m (6 ft 2 in)[1] (http://en.wikipedia.org/wiki/Emile_Heskey#cite_note-1st_Team-0)

KemalEROĞLU5961
11.12.2008, 12:46
lemi ist-güngorenden belediye baskan adıyı olmus sanırım....ozer gelmesse oy filan yok ona..
Evet Başbakan Lemi CHP'nin İstanbul-Güngören belediye başkan adayı...

Kara Mert61
11.12.2008, 12:46
ibrahim akın mış erhan mışşş ..böle adamlara gerek yok..eğer bu kalitede adam alınacaksa hiç transfer yapmayalım bence..

Engin Koltuk
11.12.2008, 12:47

chp den aday olmuş diye ben de duydum. Özer'i getirirse belki şansı olabilir :)

Emirhan Makul
11.12.2008, 12:47
Bir İnsan Murat Hacıoğlu,Zafer Biryol,İlhan Parlak Örnekleri Önünde Olmasına Rağmen Halen Daha Fenerbahçeye Transfer Oluyorsa Bırakın Olsun Çünkü O İnsan Kafasında Futbol Oynamayı Bitirmişdir Zaten.

Mollasalihoğlu
11.12.2008, 12:48
Sadri Şener O Parayı Özere Vermez.
gökhan'a 6 milyon euro veren aynı adam değil mi??
neden vermesin?

Kaan
11.12.2008, 12:49
Bir İnsan Murat Hacıoğlu,Zafer Biryol,İlhan Parlak Örnekleri Önünde Olmasına Rağmen Halen Daha Fenerbahçeye Transfer Oluyorsa Bırakın Olsun Çünkü O İnsan Kafasında Futbol Oynamayı Bitirmişdir Zaten.

Abi Özer daha hiçbir şey demedi ne oluyor yaa. :cool::o

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 12:49
Place of birth Leicester (http://en.wikipedia.org/wiki/Leicester), England (http://en.wikipedia.org/wiki/England)
Height1.88 m (6 ft 2 in)[1] (http://en.wikipedia.org/wiki/Emile_Heskey#cite_note-1st_Team-0)
ilaç olur bize 4 sene oynar en az

Mollasalihoğlu
11.12.2008, 12:51

heskey de genel hayalimiz olan son vuruşları süper, bitirici bir oyuncu değil ki..

umut'un daha güçlü versiyonu tamamen..

innocence
11.12.2008, 12:52
Ekonomik yönden hiçbir sıkıntımız yok.Başkanımız isterse alamayacağı futbolcu yok Türkiye de

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 12:53
heskey de genel hayalimiz olan son vuruşları süper, bitirici bir oyuncu değil ki..

umut'un daha güçlü versiyonu tamamen..
evet bitirici değil ama sırtı dönük top alır hava toplarını indirir

Engin Türkyılmaz
11.12.2008, 12:53
samet aybaba yattra katar ekıbıne gdınce daha doğrusu gıtmesıne kesın gozuyle bakılan donemde bır spor programında trabzonspor turkıye lıgınde bana gore turkcell super lıgdekı en ıyı yabancı futblcuyu alacak demıştı samet aybabanın uzerıne gelınmesıyle anadolu takımlarında bı futbolcu olduğunu soyledeı sızce bu olağan hala devam edıyormu ve oyun kurcu tarfındakı eksıklığımız samet ababanında bahsettığı rodrıgo tabata olabılrmı ? rodrıgo tabata ve sol tarafa ozer nasıl yakışır sızce

--------sylva--------
serkan--song--egemen--cale
hüseyın
---selcuk---colman----
yattra-------------özer(veya brazılyadan alınacak bır sol kanat oyuncucusu )Ü
------- tabata---------
-------gökhan---------

Birtan Karaman
11.12.2008, 12:54
İşte biz brezilya dan bir tane transfer yapıyoruz.Fotomaç bunu 6 transfer olarak yazıyor.Diego- Claudio-Andres-Del Transito-Maldonado-Rivera :D:D
claudio dan gir, andres'i karşinda karşında göreceksin, del transito ise solunda kalacak, yönel oraya kaldırımdan inmeden, maldonado rivera bulvarinda buluşuruz:D

Mollasalihoğlu
11.12.2008, 12:55
evet bitirici değil ama sırtı dönük top alır hava toplarını indirir

fayda-maliyet hesabı yapacaksak, umut'u kaybedip bir forvete para verilecekse, bu kişi hem senin dediğin gibi sırtı dönük top alıp hava toplarını indirebilmeli hem çok iyi bir pasör olmalı hem de son vuruşları öldürücü olmalı..

fatih tekke'yi mi anlattım ne?? :)

KDRDYN
11.12.2008, 12:56
gökhan'a 6 milyon euro veren aynı adam değil mi??
neden vermesin?

Gökhan'ı 3 milyona aldılar. 6 milyon basının uydurması.

Mollasalihoğlu
11.12.2008, 12:57
Gökhan'ı 3 milyona aldılar. 6 milyon basının uydurması.

basın bas bas bağırdı, herkes eleştirdi, bir kimse de çıkıp yalanlama gereği duymadı mı??

enteresan ama umarım dediğin gibidir..bana hiç mantıklı gelmedi..

Mustafa Çolak
11.12.2008, 12:57
sızce

--------sylva--------
hüseyın
---selcuk---colman----
------- tabata---------
-------gökhan---------
12 Kişi Yazmışsın :)

Erkin
11.12.2008, 12:58
Ozer isi yalan olur bence de.. I.Melih Gokcek dediyse Fener'e verir onu.. Ozer de Fb'de 1 sene kalir sonra gonderirler daha da adi sani duyulmayan bir topcu olur cikar..

innocence
11.12.2008, 13:00
samet aybaba yattra katar ekıbıne gdınce daha doğrusu gıtmesıne kesın gozuyle bakılan donemde bır spor programında trabzonspor turkıye lıgınde bana gore turkcell super lıgdekı en ıyı yabancı futblcuyu alacak demıştı samet aybabanın uzerıne gelınmesıyle anadolu takımlarında bı futbolcu olduğunu soyledeı sızce bu olağan hala devam edıyormu ve oyun kurcu tarfındakı eksıklığımız samet ababanında bahsettığı rodrıgo tabata olabılrmı ? rodrıgo tabata ve sol tarafa ozer nasıl yakışır sızce

--------sylva--------
hüseyın
---selcuk---colman----
------- tabata---------
-------gökhan---------

samet aybaba nerden biliyormuş bizim transfer politikamızı?

antagonist
11.12.2008, 13:00
Hep gelecek oyuncuları konuşuyoruz belki bir bakmışsınız gidecek oyuncuları da konuşuruz :)))))

Bu cümlenin sonuna gülücük işareti koyduysanız bu ismin Hüseyin olmasını bekliyorsunuz bence. :)

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 13:01
fayda-maliyet hesabı yapacaksak, umut'u kaybedip bir forvete para verilecekse, bu kişi hem senin dediğin gibi sırtı dönük top alıp hava toplarını indirebilmeli hem çok iyi bir pasör olmalı hem de son vuruşları öldürücü olmalı..

fatih tekke'yi mi anlattım ne?? :)
lol fatihi aldığımızı düsünemiyorum bile

KDRDYN
basın bas bas bağırdı, herkes eleştirdi, bir kimse de çıkıp yalanlama gereği duymadı mı??

enteresan ama umarım dediğin gibidir..bana hiç mantıklı gelmedi..

Kayseri başkanı söyledi gerçek rakam ol değil diye. Gökhan da zaten demişti o kadar para verdiklerini sanmıyorum diye.

irfan61
zaten tek umudumuz ozerın gerkcek bır trabzonsporlu olup fb ye gtmemesıİnternette dolaşırken buldum.Özerin TS hakkında düşüncesi.

Trabzonspor senin için hâlâ özel sanırım?

Trabzonspor aşkı küçüklüğümden beri var. Orada oynayıp şampiyonluk yaşamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarını seyrederdik. Lemi dayımı izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip şampiyon yapacağım' diye ağlayarak çıkardım. Tatillerde Akçaabat'a geldiğimizde, en çok sevdiğimiz şey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamaktı. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcuların çoğuyla tanıştım. Ünal Hoca Ümit Milli Takım'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takımlarda. Onlarla birlikte çalışmak onur veriyor

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 13:03
setubal porto macını izleyen varmı

Tekke
11.12.2008, 13:06
Özer olsa iyi olur olmasa da olur, Ibrahim Akın mı, hehehe, Belediyenin yedegini umut olarak görenlere gülüyorum:))) Bence Turkiyenin en iyi forveti NONDA, devre arasında gönderiliyor, onu alalım. O olmadı, HESKEY 2. Campbell olur, devre arasında bile gelse en az 15 golü var, kıytırıktan BAROS a bakın, kariyerinde 10 golün üzerine 1 kez 30 küsur maçta çıkmış, Turkiyede yıldız oldu adam. HESKEY bizde patlama yapar ve en az 3 yıl oynar, 35 lik Hoijdonk-Hagi oynamadı mı?

Cimbom, ara transferde dev bir operasyon için düğmeye bastı. Ümit ve Nonda ile devre arasında yolları ayırmayı düşünen Galatasaray, PSV'nin Sırp golcüsü Danko Lazovic'i Ocak'ta bitirmek istiyor.

""Galatasaray'da dev operasyon... 32 yaşına gelen Ümit Karan'ın özel yaşantısına dikkat etmemesi, sözleşme imzalamasının ardından Nonda'nın performansının düşmesi sarı-kırmızılı ekibi forvet arayışına itti. Kalli'nin de bu iki oyuncuyla ilgili olumsuz rapor vermesiyle Ümit ve Nonda'yı devre arasında göndermeyi düşünen yönetim, Baros'un yanına kaliteli bir forvet transfer etmek için arayışlara başladı. SABAH""

Emirhan Makul
11.12.2008, 13:15
Dur Liste Arttı;

Fatih Tekke,Caner Erkin,Özer Hurmacı,İbrahim Akın,Murat Ceylan=Kesinlikle Trabzonspora Transfer Edilmeyecek.

Haluk Ongan
11.12.2008, 13:17
Dur Liste Arttı;

Fatih Tekke,Caner Erkin,Özer Hurmacı,İbrahim Akın,Murat Ceylan=Kesinlikle Trabzonspora Transfer Edilmeyecek.

Haydaa nerden biliyosun Sadri Başkanla mı konuştun?

Muhammed
11.12.2008, 13:17
Kendi inanmadığımız isimleri tartışmayalım boşuna. Özeri mehmet topuzu denilson u almayacağımızı yada alamayacağımızı herkes biliyor.

CEMEFKER
11.12.2008, 13:18
habu denilson aynı ninja kaplumbağlara benziyor..4everts gardaşım bide mikelanjeronun kabuğunu giydirirmisin denilsona :p

bayram bayram , şu nöbet saatimde beni güldürdün ya..........ççç

Gökhan KAN
11.12.2008, 13:18
Dur Liste Arttı;

bunlar alınmayacaksa yerli kim kaldı ki alınaacak...

Emirhan Makul
11.12.2008, 13:19
bunlar alınmayacaksa yerli kim kaldı ki alınaacak...

Çağlar Birinci+Orhan Şam.

Gökhan KAN
11.12.2008, 13:21
bnce suan onlara ihtayacımız yok ...

Eren Karaahmetoğlu
11.12.2008, 13:21
Valla ben de Emirhana katılmaya başladım :)

Yabancı olarak hiç duymadıımız biri alınıcak diyodum da artık yerli olarak da kimse alınmıcak bence :)

antagonist
11.12.2008, 13:22
Brezilya’nın Dünyaca ünlü futbolcularından Denilson de Oliviera, Trabzonspor’un kendisi ile ilgilendiğini açıkladı.

Ülkesinin basınına konuşan Palmeiraslı futbolcu, kulübüyle sözleşme yenilemesinin şu an için zor göründüğünü belirtti ve büyük ihtimalle takımdan ayrılacağını söyledi. 31 yaşındaki futbolcu, ülkesinin takımlarından Santos’tan bir teklif beklediğini ileri sürerken, “Türkiye’den de Trabzonspor beni istiyor” şeklinde bir de iddiada bulundu.

Avrupa’da oynama planlarının kafasında bulunmadığını sözlerine ekleyen yıldız futbolcu, “Eğer bunu yaparsam da ilk etapta bir Alman takımıyla anlaşmayı düşünürüm” diyerek sözlerini tamamladı.

Ünlü oyuncu 2008 yılının başından bu yana Brezilya'da Palmeiras forması giyiyor. Denilson bu sürede çıktığı 27 maçta da 3 gol kaydetme başarısında bulundu.

MARATON.COM.TR
DERLEYEN: ALP KOPARAL

irfan61
11.12.2008, 13:23
Çağlar Birinci+Orhan Şam.Bu dediğin sanki onlardan daha iyilerde.Ben şuna inanıyorum bizim yönetim istese yerli futbolculardan Trabzonspor'a getiremeceği futbolcu yok.

Erdem Keser
11.12.2008, 13:25
Murat Ceylan kaliteli bir oyuncu ama şu aşamada eksiğimiz olan mevkilerde değerlendireceğimiz bir isim değil.
Stilini Serkan Balcı'ya benzetenler heralde yanlış oyuncuyu izlemişler.Mücadele gücü yüksek doğru , ama top tekniği ve top yapma özellikleriyle daha çok öne çıkıyor.Bu yönüyle kendisini Emre Belözoğlu'na benzetebiliriz.
Solda kullanabileceğimiz kaliteli bir oyuncu ve Fatih Tekke bu takımı şampiyon yapar.

Emirhan Makul
11.12.2008, 13:25
Bu dediğin sanki onlardan daha iyilerde.Ben şuna inanıyorum bizim yönetim istese yerli futbolculardan Trabzonspor'a getiremeceği futbolcu yok.

İstedikden sonra kimsenin yapamayağı birşey yoktur orada hem fikiriz ama

İSTERLER Mİ? Bu önemli ben başkanın konuşmalarını çok dinledim Bu saydıklarımdan hiç biri alınmaz. İddaa ediyorum Çok ufak bir ihtimal özerde var ki oda %1 bir ihtimal ama diğerlerinin gelmesi imkansız.Ben alamaz demiyorum almaz diyorum.

Birtan Karaman
11.12.2008, 13:26
Kendi inanmadığımız isimleri tartışmayalım boşuna. Özeri mehmet topuzu denilson u almayacağımızı yada alamayacağımızı herkes biliyor.
Niye alamıyayılım denilsonu bonserviside elinde.Santosdan teklif geleceğini sanmıyorum inşanlah gelmez almanyaya gitmesini zor hatta düşünemiyorum bile.

Hamza Yilmaz
11.12.2008, 13:27

Türkiye liginden oyuncu alinmiyacak. Bu kadar. Ersun Hoca öyle dememismiydi? Özerin de gelmesini istemiyorum. Ümit milli takimin maclarinda izledim Özeri ve begenmedim. Bu cocuk cok abartiliyor. Acikcasi 3 macini izledim ve ben begenmedim.Galiba bazi arkadaslar youtube bakarak oyuncu istiyor. Özer gelirse bizde yedeklerde yerini alir. Onu alacagimiza barisi kazanalim daha iyi.

SERDAR-61
11.12.2008, 13:31
Her kafadan farklı ses çok transfer yapmak her zaman risklidir şuan takımımız oturma aşamasındadır.Öncelikle eksik iyi bir sol kanat oyuncusu
Bunuda illa ki brezilya dan bulunacak diye bir durum yok tercihim ya hırvat yada arjantili bir sol kanat oyuncusudur ;)

Emirhan Makul
11.12.2008, 13:32
Çağlar Birinci Sezon Sonu Alınacak ben öyle düşünüyorum

Devre arasında 1 Transfer yapacağız Oda Sol Kanat ve Oda Yabancı Olacak.

Ersun hoca Alex,Delgado,Lincoln Tipinde 10 numaralı futbolcu istemiyor çünkü bunu alırsa selçuğu yedek bırakmak zorunda kalacak takımı bozmak istemiyor.

Serdar A
11.12.2008, 13:32
Özer olsa iyi olur olmasa da olur, Ibrahim Akın mı, hehehe, Belediyenin yedegini umut olarak görenlere gülüyorum:))) Bence Turkiyenin en iyi forveti NONDA, devre arasında gönderiliyor, onu alalım. O olmadı, HESKEY 2. Campbell olur, devre arasında bile gelse en az 15 golü var, kıytırıktan BAROS a bakın, kariyerinde 10 golün üzerine 1 kez 30 küsur maçta çıkmış, Turkiyede yıldız oldu adam. HESKEY bizde patlama yapar ve en az 3 yıl oynar, 35 lik Hoijdonk-Hagi oynamadı mı?

...

Heskey Travelair'inde ısrar ettiği oyunculardan biri .

İngiltereden bir çok takımın gündeminde olan bir futbolcu . Türkiye gelmeye ikna edilebilir mi bilemem fakat Trabzonpor'da oynasa büyük fark yaratacağına eminim . Hiç bir hava topu etkinliği olmayan Mehmet Yıldız'ın önemli bir tek santrafor olduğu Türkiye'de Heskey bir çok maçta Trabzonspor'u sırtına alır .

Ayrıca kimi arkadaşlar ortasahanın ortasına yapılacak transferin öncelikli olmadığından söz etmiş. Bana kalırsa bu pozisyon sıkıntı yaşadığımız bölgelerden biri . Hele Hüseyin'de ayrılırsa oldukça başımız ağırabilir .

Sefer A.
11.12.2008, 13:34
Murat Ceylan kaliteli bir oyuncu ama şu aşamada eksiğimiz olan mevkilerde değerlendireceğimiz bir isim değil.
Stilini Serkan Balcı'ya benzetenler heralde yanlış oyuncuyu izlemişler.Mücadele gücü yüksek doğru , ama top tekniği ve top yapma özellikleriyle daha çok öne çıkıyor.Bu yönüyle kendisini Emre Belözoğlu'na benzetebiliriz.
Solda kullanabileceğimiz kaliteli bir oyuncu ve Fatih Tekke bu takımı şampiyon yapar.
BUDURRRRRRRRRR, Tekke + sol açik = BITTI ;)

SERDAR-61
11.12.2008, 13:36
Farabi hocam pranjic bizim sol kanatta cale ile birlikte iyi ikili oluştururlar.
siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

irfan61
11.12.2008, 13:39
İstedikden sonra kimsenin yapamayağı birşey yoktur orada hem fikiriz ama

İSTERLER Mİ? Bu önemli ben başkanın konuşmalarını çok dinledim Bu saydıklarımdan hiç biri alınmaz. İddaa ediyorum Çok ufak bir ihtimal özerde var ki oda %1 bir ihtimal ama diğerlerinin gelmesi imkansız.Ben alamaz demiyorum almaz diyorum.Bu almaz konusunda bende sana katılıyorum.Benim tahminde 2 yabancı transfer ile ara transfer dönemini başladığı gibi biter bizim için.

Emirhan Makul
11.12.2008, 13:41
Danijel Pranjic

http://www.les-transferts.com/wp-content/uploads/2008/08/3736955826-soccer-international-friendly-scotland-v-croatia-hampden-park.jpg

Mevkii :Orta Saha
Doğum tarihi :2.12.1981
Boy :172 cm

Serdar A
11.12.2008, 13:43
Farabi hocam pranjic bizim sol kanatta cale ile birlikte iyi ikili oluştururlar.
siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Elbette , hatta bir kaç arkadaşın adını andığı Bastos'ta çok etkili bir futbolcu . Ya da biraz daha sol iç oynayan fakat playmaker özellikleriyle ön plana çıkan Salihovic( hey gidi , geçen sene başında anca 1-2 milyon euro idi :) , burada 2. ligden futbolcu mu alınır diye tenkit edenler bile vardı )

Sorun şu ki , hepsi artık oynadığı liglerin kendi mevkisinde en önemli futbolcuları haline gelmiş durumda . Pranjic'in değeri bu gün 8 haneli sayılarla ifade ediliyor . Bu futbolcuları henüz değeri tavan noktasına ulaşmadan yakalamak gerek .

Mert
11.12.2008, 13:53
Bazı arkadaşlar asla alamayacağımız isimler listesi yapmışlar.
Ki bu isimler öyle çok ünlü futbolcular falan değil, yerli iyi futbolcular.

Son transfer dönemi çok çabuk unutuldu sanırım, ee alışkanlıklar paslı çivi gibi derler, hep geçmişle karıştırılıyor bu yönetim...

Ama olur da o asla alınamayacaklardan birilerini alırsak, bu arkadaşlar ne anlatacak acaba çok merak ediyorum?

vuga61
11.12.2008, 13:55
beyler ben norvecte oturuyorum ve Norveç'in Stabaek takımında Brezilyalı orta saha sol kanat oyuncusu Alanzinho isminde bi oyuncu var tam trabzonspor o göre sol kanat ve bu adam norveçte en iyi sol kanat secıldı youtubede videolari var bıde sız bakın

ve ilgili kişilere ulasabilenlere lufen araci olup söylesınler en azsından bı izlesinler

Emirhan Makul
11.12.2008, 13:55
Bazı arkadaşlar asla alamayacağımız isimler listesi yapmışlar.
Ki bu isimler öyle çok ünlü futbolcular falan değil, yerli iyi futbolcular.

Son transfer dönemi çok çabuk unutuldu sanırım, ee alışkanlıklar paslı çivi gibi derler, hep geçmişle karıştırılıyor bu yönetim...

Ama olur da o asla alınamayacaklardan birilerini alırsak, bu arkadaşlar ne anlatacak acaba çok merak ediyorum?

Yanlış anlaşılma olmasın Alamayız demedik Almayız Dedik !

.....
11.12.2008, 13:56
Emirhan. Bence bu kadar emin konuşmaya gerek yok. Tamam almak istemiyor olabiliriz. Ersun hoca istemiyor olabilir.

Ama içlerinden işimize yarayacak oyuncular illaki çıkacaktır. Yani sezona nasıl başladığımızı herkes biliyor. Ligin kalburüstü oyuncularını yine biz aldık.

Yeter ki Ersun Hocamız istesin. Gerisi halledelir zaten ;)

irfan61
11.12.2008, 14:00
beyler ben norvecte oturuyorum ve Norveç'in Stabaek takımında Brezilyalı orta saha sol kanat oyuncusu Alanzinho isminde bi oyuncu var tam trabzonspor o göre sol kanat ve bu adam norveçte en iyi sol kanat secıldı youtubede videolari var bıde sız bakın

ve ilgili kişilere ulasabilenlere lufen araci olup söylesınler en azsından bı izlesinlerİzlemek isteyen olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=f_Mf_fgTGFk

vuga61
lüfen bu kişilere ulaşabilenler bu adamı o kısılere mı gosterın bı izlesinler ALANZİNHO
bu yil norveçte en iyi secildi izlemek isteyenler bu vıdyoyu ızleısnler

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/969bcd753b655cffd3216364ad4211b4ef0ee6efd9e5caec68 6dc3373c23ed2222373bdfec5214ca17070

Haluk Ongan
Zaten bu transfer işini çok abarttık çok önemli iki maçımız var onlara sinerji yaratalım yazın gördükki gereken futbolcu varsa başkan alır burda biz ne kadar konuşsak da boş... Bursa maçı var başlığına uğrayan yok

hermann hesse
110.548 Görüntüleme ,4.680 Yanıt , Aktif 28 Üye 19 Misafir

Ve daha ilk yarının bitmesine 2 hafta var.

Serdar A
11.12.2008, 14:01
lüfen bu kişilere ulaşabilenler bu adamı o kısılere mı gosterın bı izlesinler ALANZİNHO
bu yil norveçte en iyi secildi izlemek isteyenler bu vıdyoyu ızleısnler

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/969bcd753b655cffd3216364ad4211b4ef0ee6efd9e5caec68 6dc3373c23ed2222373bdfec5214ca17070

Alanzinho takımı ile kontrat yeniledi bu ay .

Ayrıca forumun geçmiş sayfalarında konuşulnuş bir oyuncu kendisi .

Sefer A.
11.12.2008, 14:02
yaw Farabi, Blerim Dzemailli diyorummmm, sen ne diyosun ??? sende bisey söyle lütfen

vuga61
11.12.2008, 14:03

bu adamın degeri en fazla 2 milyon euro oda en fazla

Haluk Ongan
11.12.2008, 14:03
110.548 Görüntüleme ,4.680 Yanıt , Aktif 28 Üye 19 Misafir

Ve daha ilk yarının bitmesine 2 hafta var.

Bende onu diyorum ya sanki 8 puan gerideyiz zaten lideriz ve başkanımız gereken transfer varsa elbet yapacaktır... Yok heskey yok pranjic burda biz istediğimizi söyleyelim zaman geçirmekten başka bişeye yaramaz...Bize gelmek isteyen de gelir...(Özer)

Murat Hızal
11.12.2008, 14:09
Ben de bu transfer işini çok fazla abarttığımızı düşünüyorum.İlk yarının bitmesine 2 hafta daha var ama,kadrodaki futbolcuların fotomontajla kafaları bile değiştirildi.Yüzde 80 i sene başında yenilenmiş takımın yarısının değişmesini bile isteyenler çıkıyor.Ara transfer döneminde muhakkak iyi bir sol açık almalıyız hepsi bu kadar,umuyorum ve tahmin ediyorum ki yönetimde bunun farkında.

Şimdi önümüzde çok önemli iki maç var hiç olmadı bu iki maç bitene kadar takımdan birilerini kovalayıp yerlerine başkalarını monte etmesek çok güzel olur.Unutmayın futbolcuları cm deki gibi yapay zeka kontrol etmiyor ve sinerji denen şeyinde bilgisayar oyunlarında herhangi bir karşılığı yok.

Haluk Ongan
11.12.2008, 14:12
Ben de bu transfer işini çok fazla abarttığımızı düşünüyorum.İlk yarının bitmesine 2 hafta daha var ama,kadrodaki futbolcuların fotomontajla kafaları bile değiştirildi.Yüzde 80 i sene başında yenilenmiş takımın yarısının değişmesini bile isteyenler çıkıyor.Ara transfer döneminde muhakkak iyi bir sol açık almalıyız hepsi bu kadar,umuyorum ve tahmin ediyorum ki yönetimde bunun farkında.

Şimdi önümüzde çok önemli iki maç var hiç olmadı bu iki maç bitene kadar takımdan birilerini kovalayıp yerlerine başkalarını monte etmesek çok güzel olur.Unutmayın futbolcuları cm deki gibi yapay zeka kontrol etmiyor ve sinerji denen şeyinde bilgisayar oyunlarında herhangi bir karşılığı yok.

oh be bende bunu anlatmaya çalışıyorum... :) bi sol açık belki bir ileri dönük orta saha 2 den fazla adama gerek yok onu da başkan alır zaten merak etmeyin önce bursa sonra eskişehir maçlarına bakalım benim korkum şayet adam alamassak burda başkana eleştiri olacak mı? Olursa da biz hiçbirşeyi haketmiyoruz demektir... Para durumları uymassa oyuncu da alınmayabilir yani...

efulim67
11.12.2008, 14:14
hodus KArdeş
Onlar maçarını oynasın biz transfer işine bakalım.
Alanzinhoya bayıldım

irfan61
11.12.2008, 14:19
oh be bende bunu anlatmaya çalışıyorum... :) bi sol açık belki bir ileri dönük orta saha 2 den fazla adama gerek yok onu da başkan alır zaten merak etmeyin önce bursa sonra eskişehir maçlarına bakalım benim korkum şayet adam alamassak burda başkana eleştiri olacak mı? Olursa da biz hiçbirşeyi haketmiyoruz demektir... Para durumları uymassa oyuncu da alınmayabilir yani...TS para durumu gayet iyi zaten bunu bizim yönetim her fırsatta dile getiriyor.Benim tahminim transfer yapacağız ama eğer transfer yapmazsak benim için hiçde önemli değil ama biz bu kısıtlı kadro ile nereye kadar dayanırız orası hiç kimse bilemez.Bizim kadro alternatifi olmayan kısıtlı bir kadro onun için bizim başkan yerel medya olsun,istanbul medyası olsun bir çok yerden eleştiri kesinlikle alacaktır.

Ustaalioğlu
11.12.2008, 14:19

Gercekten cok yetenekli oyuncu, iyi de bir frikikci lazim bunla beraber takima, cok duran top olur...

vatandas61
11.12.2008, 14:20
İzlemek isteyen olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=f_Mf_fgTGFk

abi videoyu seyredip oyuncu alinmaz aslinda ama bu video bile yetiyor adama. Bu yattaranin sol ayaklisi ve ayni zamanda oyun da kuruyor. Vardir bu iste birseyler, yoksa büyük kulüpler niye kacirsin böyle adami.
Bence de bi izlemeye gitsin yönetim.
34 macta 10 gol atmis, bir orta saha oyuncusu icin iyi bence. Degeri de 3,5 milyon. Denilsonu alacagimiza bu adami alalim daha iyi. Hemde yas 25

.....
11.12.2008, 14:21
Benim istediğim yetenek şu şekilde ;

Serkan kadar hızlı Yattara kadar teknik. Böyle bir oyuncunun değeri haliyle çok fazladır ama bizi u-çu-rur...

Mahmut Baran
11.12.2008, 14:22
rennes takımında oynayan kembo ekoko hem golcü kimliği var hem sorunlu bölgemiz olan sol kanatta oynayabilecek bir yapıya sahip. adrese teslim ortalar kesebilecek ve yattara gibi rakibi sağa sola yatırabilerek geçecek yeteneklere sahip. istatistikleri kimseyi yanıltmasın yeteneklerini iyi kullanabilirse şuan 1 milyon olan değeri önümüzdeki yıllarda 10-20 milyon seviyelerinde olabilir. kaç maçtır takip ediyorum rennesin her atağında o var ve müthiş hareketler ile rakibi sürklase ediyor.1988 doğumlu kongolu sözleşmesi 2010 haziranında bitiyor.

ENGİN ÖZTÜRK
11.12.2008, 14:24
alanzinho gerçekten iyiymiş ya nedir bu adamın fiyatı

Sefer A.
11.12.2008, 14:25
Farabi bana cevap vermemekte kararli :=)

Ustaalioğlu
11.12.2008, 14:26
İnternette dolaşırken buldum.Özerin TS hakkında düşüncesi.

Trabzonspor senin için hâlâ özel sanırım?

Trabzonspor aşkı küçüklüğümden beri var. Orada oynayıp şampiyonluk yaşamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarını seyrederdik. Lemi dayımı izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip şampiyon yapacağım' diye ağlayarak çıkardım. Tatillerde Akçaabat'a geldiğimizde, en çok sevdiğimiz şey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamaktı. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcuların çoğuyla tanıştım. Ünal Hoca Ümit Milli Takım'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takımlarda. Onlarla birlikte çalışmak onur veriyor

Vay be, kocum benim...

Haluk Ongan
11.12.2008, 14:27
Benim istediğim yetenek şu şekilde ;

Serkan kadar hızlı Yattara kadar teknik. Böyle bir oyuncunun değeri haliyle çok fazladır ama bizi u-çu-rur...

ben böyle bir tane adam biliorum sadece o da haftalık 300 milyara manchesterda oynuyor :)

.....
11.12.2008, 14:29
Tabi istediğim oyuncu Türkiye şartlarında oynayabilecek kapasitede olmalı. Ben M.United deki oyuncuyu ne yapayım :)

Ustaalioğlu
11.12.2008, 14:30

Bence de emreye benziyor, teknik ve kuvvetli bir oyuncu...
Bize aslinda hoidonk tarzi bi adam lazim...

asimetrik
11.12.2008, 14:32
Transfer yapacağız elbette ama ben bu takıma da güveniyorum. Taş gibi olduk. Serkan böyle oynamaya devam etse Yattara biraz daha kıpırdasa, gökhan biraz daha kıpırdasa yetecek.Kaldı ki isaac var, tayfun düzeliyor, giray süper. ligden başka iddiamız yok. biz bu ligi böyle de götürürüz.

efulim67
11.12.2008, 14:33
Transfer yapacağız elbette ama ben bu takıma da güveniyorum. Taş gibi olduk. Serkan böyle oynamaya devam etse Yattara biraz daha kıpırdasa, gökhan biraz daha kıpırdasa yetecek.Kaldı ki isaac var, tayfun düzeliyor, giray süper. ligden başka iddiamız yok. biz bu ligi böyle de götürürüz.

Oyle Dema !

Travelair
11.12.2008, 14:34
Heskey Travelair'inde ısrar ettiği oyunculardan biri .

İngiltereden bir çok takımın gündeminde olan bir futbolcu . Türkiye gelmeye ikna edilebilir mi bilemem fakat Trabzonpor'da oynasa büyük fark yaratacağına eminim . Hiç bir hava topu etkinliği olmayan Mehmet Yıldız'ın önemli bir tek santrafor olduğu Türkiye'de Heskey bir çok maçta Trabzonspor'u sırtına alır .

Ayrıca kimi arkadaşlar ortasahanın ortasına yapılacak transferin öncelikli olmadığından söz etmiş. Bana kalırsa bu pozisyon sıkıntı yaşadığımız bölgelerden biri . Hele Hüseyin'de ayrılırsa oldukça başımız ağırabilir .

Teşekkürler Farabi. Bence kesinlikle yararı olur. Neden derseniz hava hakimiyeti ve rakip defansları dağıtıcı gücünü gösterebilirim. Sol kanata da iyi bir elemanla kanatlarımız iyi çalışır ve leblebi gibi gol atarız. Bu yüzden Heskey veya bir başkası, çok güçlü, fizikli, aynı zamanda özellikli bir forvete ihtiyacımız var.

Heskey'e dönecek olursak, bir transfer sitesinden takip ettiğim kadarıyla oyuncuyu Aston Villa, Manchester City ve Liverpool gibi kulüpler takip ediyor. Aston Villa ısrarlı. Kulübü Wigan Haziran'da serbest kalmasın diye satmak istiyor ama fiyatını yüksek tutuyor: 5 milyon £. Heskey ise beklerim Haziran'da serbest giderim diyerek kulübünü sıkıştırıyor. Aston Villa'nın 3 milyon € civarında bir önerisi var. Bu paraya kesinlikle değer, alınsın isterim ama oraları bırakıp da buralara geleceğini sanmıyorum

Birtan Karaman
11.12.2008, 14:36
Trabzon'da gözler Sümer'de

Trabzonspor'da ara transfer dönemi için önce Belçika, ardından da Brezilya'da bazı futbolcuları izleyen Futbol Koordinatörü Özkan Sümer, Yönetim Kurulu'na detaylı bir rapor sunmaya hazırlanıyor.
Turkcell Süper Ligi'nin zirvesinde yer alan Trabzonspor, ara transferde kadrosunu bir iki takviye ile güçlendirmeye hazırlanıyor. Transfer için öncelikli tercihini yabancı futbolculardan yana kullanmayı planlayan bordo mavili yönetim, önce Belçika'ya, oradan da Brezilya'ya giderek bazı futbolcuları izleyen Futbol Koordinatörü Özkan Sümer'in sunacağı raporu bekliyor. Ancak Sümer'in raporunda Brezilyalı futbolcuların yüksek bonservis bedellerinden yakınacağı ve olumlu rapor sunmayacağı iddia edildi. Buna rağmen Sümer'in, Ersun Yanal'ın isteği üzerine izlediği bazı futbolcuları da çok beğendiği öğrenildi.
YANAL KADRODA İSTİKRARI SAĞLADI
Bu arada Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, kadroda istikrarı sağladı. Bu sezon birçok maçta sahaya birbirine çok yakın 11'ler süren Yanal, en çok değişikliği ise savunmanın sağında Serkan ve Tayfun arasında yapıyor. Bir çok maçta Serkan'ı orta sahaya çekerek Tayfun'u sağbekte oynatan Yanal'ın ideal 11'i şu şekilde: Sylva - Serkan (Tayfun), Song, Egemen, Cale - Yattara, Hüseyin, Selçuk, Colman - Gökhan, Umut
GÖKHAN SUSKUNLUĞUNA SON VERMEK İSTİYOR
Trabzonspor forması altında 5 maçtır gol atamayan Gökhan Ünal, Bursaspor maçında suskunluğunu bozmayı planlıyor. 14. hafta itibariyle 5 gol atıp, 5 asist yapan Gökhan Ünal, gol sıkıntısını bir an önce çözeceğini belirterek, "Taraftarların benden gol beklediğini biliyorum. Bursaspor maçında hem kendi gol özlemime hem de taraftarların benden beklentilerine karşılık vereceğim. Takım içerisindeki arkadaşlık ortamı benimde moralimi üst düzeyde tutmamı sağlıyor. Takımımın başarısı için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

11.12.2008

Kaynak : DHA

Ustaalioğlu
11.12.2008, 14:56
Teşekkürler Farabi. Bence kesinlikle yararı olur. Neden derseniz hava hakimiyeti ve rakip defansları dağıtıcı gücünü gösterebilirim. Sol kanata da iyi bir elemanla kanatlarımız iyi çalışır ve leblebi gibi gol atarız. Bu yüzden Heskey veya bir başkası, çok güçlü, fizikli, aynı zamanda özellikli bir forvete ihtiyacımız var.

Heskey'e dönecek olursak, bir transfer sitesinden takip ettiğim kadarıyla oyuncuyu Aston Villa, Manchester City ve Liverpool gibi kulüpler takip ediyor. Aston Villa ısrarlı. Kulübü Wigan Haziran'da serbest kalmasın diye satmak istiyor ama fiyatını yüksek tutuyor: 5 milyon £. Heskey ise beklerim Haziran'da serbest giderim diyerek kulübünü sıkıştırıyor. Aston Villa'nın 3 milyon € civarında bir önerisi var. Bu paraya kesinlikle değer, alınsın isterim ama oraları bırakıp da buralara geleceğini sanmıyorum

Bu arada belirteyim, Pound Euro ile ayni degerde artik, yuksek bir para birimi degil...

kemaLAZ61
11.12.2008, 14:59
_________________Sylva_________________

Serkan______Song_______Egemen______Cale

Yattara_____Selcluk______Colman______Özer

_________________Wagner_______________

_________________Gökhan_______________

Hayalimdeki Kadro. Bu kadroyla ligi ucururuz. Lütfen Sadri Baba al su iki oyuncuyu! Bari birini alda sevinelim...

Serdær
11.12.2008, 15:16

Bende Güngörendeyim.

Neden böyle birşey duymadım :confused:

Birtan Karaman
11.12.2008, 15:18
_________________Sylva_________________

Serkan______Song_______Egemen______Cale

Yattara_____Selcluk______Colman______Özer

_________________Wagner_______________

_________________Gökhan_______________

Hayalimdeki Kadro. Bu kadroyla ligi ucururuz. Lütfen Sadri Baba al su iki oyuncuyu! Bari birini alda sevinelim...
Abi wagner sanırsam sözleşme uzattı klübü ile

irfan61
11.12.2008, 15:19
Abi wagner sanırsam sözleşme uzattı klübü ileEvet 2 yıl sözleşmesini uzattı.

Serdær
11.12.2008, 15:20
Elbette , hatta bir kaç arkadaşın adını andığı Bastos'ta çok etkili bir futbolcu . Ya da biraz daha sol iç oynayan fakat playmaker özellikleriyle ön plana çıkan Salihovic( hey gidi , geçen sene başında anca 1-2 milyon euro idi :) , burada 2. ligden futbolcu mu alınır diye tenkit edenler bile vardı )

Sorun şu ki , hepsi artık oynadığı liglerin kendi mevkisinde en önemli futbolcuları haline gelmiş durumda . Pranjic'in değeri bu gün 8 haneli sayılarla ifade ediliyor . Bu futbolcuları henüz değeri tavan noktasına ulaşmadan yakalamak gerek .

Salihovic ve Bastos isimlerini sezon başından beri söyleyen biri olarak şuanki durumlarını gördüğüm zaman göğsüm kabarıp Trabzonspor'un almamasına üzülmemek içten bile değil.

Micheal Bastos ve Salihovic sol kanat'a gerçekten ilaç gibi gelecek oyuncular.

Bastos forvet arkası oynayabilen yeteneklere de sahip bir oyuncu.

Ne yazık ki fiyatları 3-4 kat artmış durumda.

Şuanda alabileceğimiz oyuncular ise Arnutovic(Geleceğin yıldız adaylarından) ve Ekoko.

Bu oyuncuları alırsak çok iş yapar bizde.

Murat Erdem
11.12.2008, 15:25
bütün Türk futbol camiası ve biz Özer diye yırtınırken, şimdi hiç reklamı olmayan ama
çok yakın gelecekte daha değerli olacak olan Theo Weeks'i almak çok daha kolay şu anda.
hazır bütün dikkatler Özer'in üzerindeyken.....

Yasin Berber
11.12.2008, 15:30
Top dağıtıcak kaleye vurucak hızlı koşan birisi kesinlikle Fabrizio Miccoli diyorum ilaç olur maliyeti şu an lık düştü Solda ise özer düşünülebilirr

Harun Karadeniz
11.12.2008, 15:30
engin özer denilson yeter bu takıma

Serdar A
11.12.2008, 15:35
bütün Türk futbol camiası ve biz Özer diye yırtınırken, aslında şu anda hiç reklamı olmayan ama
çok yakın gelecekte daha değerli olacak olan Theo Weeks'i almak çok daha kolay şu anda.

Faydalanamadığımız bir(kaç) futbolcuyu Ankaraspor kulübüne verip yıl sonunda " x ücrete " satın alma önceliği alabiliriz .

Geçen sene gs 3 futbolcu kiralık vererek Özer'i 800bin euro karşılığı satın alma hakkına sahip olmuş fakat kullanamamıştı .

Devre arası orta sahamızdan bir futbolcumuz ayrılırsa , hemen gerçekleştirebilmek koşulllarıda araştırılabilir .

Beni düşündüren devre arasında fener ağırlıklı olarak iç piyasaya yönelecek olması . İlgi gösterdikleri futbolculardan biride Theo . Eğer avrupa kupalarında devam edebilselerdi takviyeleride muhtemelen fransa liginden yapacaklardı . Şu anki durum piyasadaki fiyatları tırmandıracak nitelikte .

Hem Özer hem de Theo devre arası transfer olma ihtimali var . Her iki futbolcuyu tek kulübe bırakmamalıyız .

Birtan Karaman
11.12.2008, 15:37
bütün Türk futbol camiası ve biz Özer diye yırtınırken, şimdi hiç reklamı olmayan ama
Ankarasporda uyumuyor heralde weeksin verdiği katkının farkındalar ve aykut kocaman onu bize bırakmaz madiou konate ve theo weeks'i kendi buldu getirdi en az 2 sene daha ordalar.

Birtan Karaman
11.12.2008, 15:39
Engin Baytar
"GUİZA'YLA İYİ ANLAŞIRIM"

Ankara turumuza başlamadan önce ilk düşüncemiz dört takımın da yetenekli oyuncularıyla bir araya gelerek haklarında merak edilenleri öğrenmekti. Bu hedefimiz doğrultusunda da Gençlerbirliği tesislerini gidip de Engin Baytar ile röportaj yapmamak olmazdı. Almanya'da alt yapı eğitimini alan bir çok futbolcudan biri Engin Baytar, Maltepespor'la başlayan Türkiye macerasında şu anki durağı Başkent'in köklü kulüplerinden Gençlerbirliği.
ENGİN BAYTAR RÖPORTAJINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN... (http://www.sporx.com/video/tv.php?frm_id=12215)

Genç oyuncunun şu anki durağı Gençlerbirliği diyoruz çünkü, yeteneği ve öz güveni ile çok kısa zamanda Engin'i daha farklı yerlerde görebiliriz. Kırmızı-siyahlıların orta sahasındaki önemli ismi, İlhan Cavcav Tesisleri'nde editörümüz Hilmi Sever'in sorularını yanıtladı.
İşte Engin Baytar röportajından öne çıkan satır başları:

"GÜİZA VE MEHMET YILDIZ'LA İYİ ANLAŞIRIM"
"AGRESİF BİR TAKIMDIK, SAMET HOCA İLE BU DEĞİŞTİ"
"SORUNLU BİR FUTBOLCU GİBİ GÖSTERİLİYORUM"
"BENİ ELEŞTİRENLERİN DE ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN"
"TRABZONSPOR'DAN KİMSE İLE GÖRÜŞMEDİM"
"MEHMET ÇAKIR 10 NUMARAYI GİYMEMİ İSTEDİ"
"TRABZONPSOR'UN KADROSU DAR"
NEDEN G.SARAY'I TUTUYORUM DEDİ?
"F.BAHÇE'YE SEMPATİ DUYMUŞTUM DEDİM"
"KÜÇÜKKEN TRABZONSPOR'U TUTUYORDUM"
"SAHADA STRESLİ OLUYORUZ"
"TRABZONSPOR SON ŞAMPİYONLUĞUNU BEN DOĞDUĞUMDA ALMIŞ"
"TÜRKİYE'DE FUTBOLCULARA BÜYÜK BASKI YAPIYORLAR"
"FUTBOLCULARIN DA GECE HAYATI OLMALI"
"YURT DIŞINDA FUTBOLCULAR MAÇTAN HEMEN SONRA İÇİYORLAR"
"PLAYSTATİON OYNAYANLARI İZLEMEYİ SEVİYORUM"
"BARCELONA'YA SEMPATİM VAR"
"G.BİRLİĞİ KÜME DÜŞMEYECEKTİR, İKİNCİ YARIDA ÇOK DAHA FARKLI OLACAĞIZ" Röportaj: Hilmi SEVER

Birtan Karaman
11.12.2008, 15:43
Theo Weeks
Çok hızlı, çok sağlam, yaşına göre müthiş olgun. Theo Weeks Ankaraspor un bu seneki çıkışında Özer Hurmacıyla beraber en çok dikkat çeken oyuncu oldu benim adıma. Bu 18 lik Liberyalı şaka gibi bir futbol oynuyor orta sahanın tam göbeğinde, neredeyse hatasız bir pas ortalaması, ileri oynayan bir futbol stili, ortalamanın kesinlikle çok üzerinde bir teknik ve bitmek bilmeyen bir enerji.

Geremi gibi Theo Weeks de üç büyükleri es geçip avrupa yolunu mu tutar? Yoksa bizim büyük balıklardan biri akıllı davranıp önceden kaparmı Theo yu bilmiyorum. Ancak kim alırsa büyük fayda görür ondan eminim...

Bu arada Theo Weeks dayanıklılık ölçütü olan Laktat testinde şimdiye kadar Aurelio yu geçebilen tek insan evladı olmuş... Eh, bundan iyi referans mı olur Fenerbahçe için? :)

nuri45
11.12.2008, 15:44
DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCUDAN ŞOK İDDİA!..

Brezilya’nın Dünyaca ünlü futbolcularından Denilson de Oliviera, Trabzonspor’un kendisi ile ilgilendiğini açıkladı.

Ülkesinin basınına konuşan Palmeiraslı futbolcu, kulübüyle sözleşme yenilemesinin şu an için zor göründüğünü belirtti ve büyük ihtimalle takımdan ayrılacağını söyledi. 31 yaşındaki futbolcu, ülkesinin takımlarından Santos’tan bir teklif beklediğini ileri sürerken, “Türkiye’den de Trabzonspor beni istiyor” şeklinde bir de iddiada bulundu.

Avrupa’da oynama planlarının kafasında bulunmadığını sözlerine ekleyen yıldız futbolcu, “Eğer bunu yaparsam da ilk etapta bir Alman takımıyla anlaşmayı düşünürüm” diyerek sözlerini tamamladı.

Ünlü oyuncu 2008 yılının başından bu yana Brezilya'da Palmeiras forması giyiyor. Denilson bu sürede çıktığı 27 maçta da 3 gol kaydetme başarısında bulundu.

Kaynak: MARATON.COM.TR

futbalski60
11.12.2008, 15:50
Denilson'un dünki açıklamarına göre ilk etapta Almanya'yı düşünmesi bu transferi zora sokabilir.Murat Ceylan'ı istediğimiz ne kadar doğru bilemem ama ona verilecek parayı artırıp Theo Weeks alınabilir bu oyuncu resmen ben yıldız olucam diyor kaçırılmaması gerekir.
Yönetim Brezilya pazarından elini çekebilir çünkü şuana kada hiç bir somut gelişme sağlamadılar tekrar Belçika,Fransa pazarına dönülebilir.

matalar
11.12.2008, 15:51
bize yırtıcı bi forvet lazım.mehmet yıldız bence iyi olur ama o da fenerin yolunu tuttu gibi.
ama yönetimden bi sürpriz bekliyorum. inşallah daha iyisini bulup getirirler.mesela fatih. :-)

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 15:52
setubar porto macında setubarın sol bekini izleyen oldumu sisokko genc bir usak uzun boylu iki ayagıda var isabetli sert kavisli ortaları da var.güçlü usak portolularla iyi mucadele etti.hucumdada iyiydi cok hızlı henry gibi sanki rakibiyle aynı hızda kosuyomus gibi goruyorsun ama cok rahat fark atıyor ve deparı da kesilmiyor.tecrubesiz ama belli.ilerde cok can yakar

matalar
11.12.2008, 15:53
bu arada bizim yabancı sayımız 6 değilmi. yen yabancı oyuncu gelmesi kadrodakileri kullanma açısından sorun yaratabilir.

Serdær
11.12.2008, 15:56
Samimi söylemek gerekirse Theo Weeks hiç alıcı gözüyle bakmadım.

Dolayısıyla kendisi hakkında çok fazla yorum yapmam yanlış olur.

Fakat burada ki büyüklerimiz söylemine göre gerçekten kaliteli bir oyuncu.

Yanlış hatırlamıyorsam ilk maçta gereksiz iki 2 sarı karttan kırmızı kart ile oyun dışında kalan futbolcu.

Bildiğim kadarıyla Ankaspor 6.000 Dolar karşılığında transfer edip oynatıyormuş. Gerçekten Aurelio durumuna benziyor.

Bunun dışında sol açık ve orta saha aldığımız taktirde forvet'ten bir oyuncu eksileceğini göz ardı etmemek gerekiyor.

Bu bize nasıl yansıyacak bunuda ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Hadi Hayırlısı..

Murat Erdem
11.12.2008, 16:00
Faydalanamadığımız bir(kaç) futbolcuyu Ankaraspor kulübüne verip yıl sonunda " x ücrete " satın alma önceliği alabiliriz .

Geçen sene gs 3 futbolcu kiralık vererek Özer'i 800bin euro karşılığı satın alma hakkına sahip olmuş fakat kullanamamıştı .

Devre arası orta sahamızdan bir futbolcumuz ayrılırsa , hemen gerçekleştirebilmek koşulllarıda araştırılabilir .

Beni düşündüren devre arasında fener ağırlıklı olarak iç piyasaya yönelecek olması . İlgi gösterdikleri futbolculardan biride Theo . Eğer avrupa kupalarında devam edebilselerdi takviyeleride muhtemelen fransa liginden yapacaklardı . Şu anki durum piyasadaki fiyatları tırmandıracak nitelikte .

Hem Özer hem de Theo devre arası transfer olma ihtimali var . Her iki futbolcuyu tek kulübe bırakmamalıyız .
Farabi,
ben aziz yıldırım'ın yönettiği ekonomik güçle yaptığı transfer hamleleri arasında ters orantı görüyorum.
bu yüzden devre arasında daha çok medyatik ve taraftara narkoz etkisi yapıcak işler peşinde koşucaktır diye düşünüyorum.
medyadaki furyası sayesinde belki Özer'in peşinde olabilir ama Theo Weeks
en azından şu anda onun camiaya vermek istediği narkoz standartında değil.(futbolu senin gibi bilen insanlar dışında Weeks'in farkında olan pek yok şimdilik)bizim forumdan başkada bir yerde adı geçtiğini sanmıyorum...
bence Özer'i onlar Weeks'i biz alalım. malum seneye avrupa'dayız orada futbol başka standartlarda oynanıyor Weeks avrupa'da daha çok işimizi görür gibime geliyor.

Anıl Caner
11.12.2008, 16:02
Şahsen Özer mi Theo mu deseler hiç tereddütsüz Theo derim.

Mehmet Ç.
11.12.2008, 16:05
Şahsen Özer mi Theo mu deseler hiç tereddütsüz Theo derim.

ben sahsen theo dan hic ümitli degilim

MİSSE_MİSSE
11.12.2008, 16:07
biraz baktım yetenekli cocukmus yabancılarında dikkatini çekmiş http://www.soccermanager.com/forum/showthread.php?t=30859

yaranozlu
11.12.2008, 16:10
iki transfer gerekli bize. gerisi masraf olur. sol açık ve ortasahaya. sol açık için Denilson yerinde olur. yaşı var ama Barış da var. Değişimli oynayabilirler, çok maça katkısı olur Denilsonun, kalitesi belli. Ortasahaya da ilk etapta Tabata derim veya o ayarda bir oyuncu. Özer de belki oynayabilir ama ben pek kaldırabileceği inancında değilim. Tekniği gayet iyi ama ciddiyet problemi var Yattara gibi. İstikrarsızlığı da var. Theo Weeks de gerçekten kaliteli iyi bir oyuncu düşünülebilir. Hücum gücümüz yeterli. Sol bek içinde Karadenizden İsmailin acil olarak geri çağırılmasını ve Calenin oraya gönderilmesi taraftarıyım. Hüseyin uygun bir ücrete satılaibilir, keza Ferhatı da bedelsiz isteyen bir kulübe, ki mümkün olduğunca Trabzondan uzak bir kulup olsun, vermek gereikr.

asimetrik
11.12.2008, 16:14
Calenin oraya gönderilmesi taraftarıyım. Hüseyin uygun bir ücrete satılaibilir, keza Ferhatı da bedelsiz isteyen bir kulübe, ki mümkün olduğunca Trabzondan uzak bir kulup olsun, vermek gereikr.
Yapma Cale bizim takımda gördüğüm en iyi sol beklerden biri. Beyninin kullanan futbolcu bizde az olurdu. Cale hem aklıllı hem defansif anlamda yetenekli

Fanatik28
11.12.2008, 16:14
Theo Weeks´i ve Özer´i alici gözüyle hic izlemedim. Kaldi ki eziklerle yaptiklari son 3 macida izlemedim. Onlara hep alternatif gözüyle baktigim icin, biri bana lütfen son 3 mactaki 270 dk.lik performanslarini yazabilir mi?

Ah forvete keske Heskey olsa diyor insan. Sorun bonservisindede olmaz ama alacagi Maas gercekten dengeleri bozar. O dengeyi yakalayabilmemiz icin Sampiyonlar liginde oynamamiz gerek.

samway
11.12.2008, 16:16
sol tarafa denızlı lı çağlar alıncak gıbı bana ole gelıyo kaynak: içime doğuyor :)

Gökhan KAN
11.12.2008, 16:19
sol tarafa denızlı lı çağlar alıncak gıbı bana ole gelıyo kaynak: içime doğuyor :)
ben cagların alınmasını istemiyorum bir kaç tane macını izledim bir adam gecip orta yaptıgını görmedim sadece durdugu yerden orta yapıyor..

Oğuz B.
11.12.2008, 16:20
Engin Baytar

ENGİN BAYTAR RÖPORTAJINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN... (http://www.sporx.com/video/tv.php?frm_id=12215)

dedesi delikanlı adammış :D:D

Anıl Caner
11.12.2008, 16:26
çocuksu bir anlayış oluşuyor taraftarımızda transfer söz konusu olduğu zaman. burada ismi geçen herkes dünya yıldızıymış gibi yorumlanıyor.

biraz buradan gelip geçen isimleri düşünelim şimdi. forumda en az 500 farklı kullanıcı tarafından chermiti dendi durdu sezon başında :).şimdi nerede ne yapar bir düşünün.

keza burak yılmaz. hiç gündemde yokken ismi bile geçmezdi, sonra selçuk'un artı biri olarak gelmesi söz konusu oldu adam bildiğimiz Burak değil de yılların efsanevi oyuncusu gibi yorumlanmaya başladı.

Özer de bu tipte bir oyuncu.Evet 2 sezon öncesinden beri yetenekli olduğu belli olan ancak istikrar sıkıntısı yaşayan bir Özer var. Takıma gelirse de öyle inanılmaz katkılar sağlamayacak bu adam. Gelmesini isterim tabi.

Ancak Özer'i olmazsa olmaz, süperstar gözüyle de yorumlamayın komik oluyo.

Theo Weeks i ise çok geç olmadan mutlaka takıma katmalıyız diye düşünüyorum.Bence hiç 3 kızkardeşlere de uğramadan Geremi gibi direkt avrupanın yolunu tutacak bu adam.

Birtan Karaman
11.12.2008, 16:28
iki transfer gerekli bize. gerisi masraf olur. sol açık ve ortasahaya. sol açık için Denilson yerinde olur. yaşı var ama Barış da var. Değişimli oynayabilirler, çok maça katkısı olur Denilsonun, kalitesi belli. Ortasahaya da ilk etapta Tabata derim veya o ayarda bir oyuncu. Özer de belki oynayabilir ama ben pek kaldırabileceği inancında değilim. Tekniği gayet iyi ama ciddiyet problemi var Yattara gibi. İstikrarsızlığı da var. Theo Weeks de gerçekten kaliteli iyi bir oyuncu düşünülebilir. Hücum gücümüz yeterli. Sol bek içinde Karadenizden İsmailin acil olarak geri çağırılmasını ve Calenin oraya gönderilmesi taraftarıyım. Hüseyin uygun bir ücrete satılaibilir, keza Ferhatı da bedelsiz isteyen bir kulübe, ki mümkün olduğunca Trabzondan uzak bir kulup olsun, vermek gereikr.
Cale . . .Hrvoje cale . . .Hane şu önünde sol açık olmadığı için her maç 90 dakika ileri geri çalışan cale . . .Karadenizspora gidecek öylemi . . .
Yapma be abi calenin önüne sol açık koy o zaman izle caleyi sen;)

sametaydin
11.12.2008, 16:31
Cale . . .Hrvoje cale . . .Hane şu önünde sol açık olmadığı için her maç 90 dakika ileri geri çalışan cale . . .Karadenizspora gidecek öylemi . . .

Katılıyorum sana. Adamın önünde kimse yok. O kanadı tek başına götürmeye çalışıyor.

Gökhan KAN
11.12.2008, 16:34
kocaeli macında gördünüz cale yi serkan biraz önünde oynayınca cale hücumada katıldı hatta selcuk un sert vurdugu bir top vardı orda pozisyonun içindeydi serkan gelince adama güven geldi be....

Telha TANYILDIZI
11.12.2008, 16:34
bu sene yabancılarımız hakketten iyi
bu demek oluyorki bir takımı diğğer takımın önüne geçiren yabanılardan aldığı verimmiş
eebize bir tane kaliteli sol kanat gelirse (denilson ) uygundur .
weeks olayına gelince iyi futbolcu ama bizim takımın yükünü kaldıramaz alınıp başka takıma kiraya verilirse iyi olabilir ilerisi için ankaradan sadece bonservisini alsınlar kalsın orada bence

Kader KORELİ
11.12.2008, 16:35
Özer Hurmaci´ya konsantre olmaliyiz.. Özer Hurmaci´yi alalim yeter, baska birde Fatih Tekke´yi kiraliyabilirsek kiraliyalim. o kadar. baska transfere gerek yok bence, takimin kimyasini bozar..

Birde takimda Colman, Isaac, Baris ve Ceyhun gibi formsuz veya fazla sans bulamiyan oyuncular var.. onlari takima katkilari acisindan daha iyi kullanabilirsek, üstüne yeni tansferlerle ulasamiyacagimiz bir sekilde cok daha gücleniriz..

fetvaci
11.12.2008, 16:50
ille de ÖZER İBRAHİM AKIN

CEMEFKER
11.12.2008, 16:55

Budur.

Futbolu hangi gözlerle izliyoruz, Cale'nin ilk geldiği dönemlerde , takıma savunmada sağladığı katkıyı unuttuk malesef. Ancak geçen süre zarfı içerisinde takıma sol kanatta ek bazı katkılar istendiği için esas mevkisinde bazı zaafları da ortaya çıktı, olay bundan ibarettir. Cale Budur.

savas avci
11.12.2008, 16:59
ibrahim akın,özer,engin baytar alınsın kesin şampiyonuz arkadaslar otesi berisi yok bu işin

Recep Alkan
11.12.2008, 17:04
ibrahim akın,özer,engin baytar alınsın kesin şampiyonuz arkadaslar otesi berisi yok bu işin

bu üç adamda bizi şampiyon yapmaya yetmez abi. i.akın adam olsa beşiktaş tarafından gönderilmezdi. ibb ye gönderildikten sonra ben aslen trabzonoluyum istesin hemen gelirim diyip de kendini garantiye almak isteyen biridir kendisi. bence trabzon şampiyonluğunda etken olacak bir adam değil. bence daha etkili silahlar bulunmalı

Recep Alkan
11.12.2008, 17:06
yazdıklarım yanlış anlaşılmasın ama i akına kesinlikle karşıyım ben. engin ise bizi şampiyon yapmaz sadece gökhan gibi rakiplerin elinden alınmış bir transfer olur ve adı da geleceğe yatırım olur. özer ise umarım beklentileri boşa çıkarmaz alınırsa.

KeLLoO
11.12.2008, 17:06
Arkdaslar herkesi aliyorsunuz da, kimi keseceksiniz takimdan onu da bir yazin.

Rasim YILMAZ
11.12.2008, 17:12
ille de ÖZER İBRAHİM AKIN

Sen fetvayı vermişin :)

İllaki ikisinden biri olur.. Birde Engin Baytarı ekle listeye.. Bunlardan 1 'i muhtemeldir. Asıl ben Angelos Charisteas'ı merak ediyorum... Bugün günebakış haber yapmış, dün ben fısıltı gazetsinden duyduklarımı paylaşmak istemiştim...
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz:) Coolankara ve Erdal abi var mı kulağınıza gelen birşey? :):)

"""Angelos Charisteas ile ilgili haberler dolaşıyor...
Ayağında top tutan , hava toplarına hakim... 28 yaşında... FC Nuremberg de bundesliga 2 de forma giyiyor... Bu durumdan pek hoşnut değil..
Paylaşmak istedim..."""

Burak_52
11.12.2008, 17:12
şu özer i istanbul eziklerine kaptırırsak gerçekten çok üzülürüz

Hüdai Pervaneli
11.12.2008, 17:13
özer gelirse umut kesilmeli

toksoy61
11.12.2008, 17:20
diyelim ki bir sol kanat ve orta saha alındı. kimi/niye keseceksiniz? daha yeni yeni oturmaya başlayan sistemi değiştirecekmisiniz?

Bilâl ÇOBAN
11.12.2008, 17:21
Angelos Charisteas ?

yapmayın arkadaşlar yazıktır :) Fatih Tekke konuşulurken Charisteas a mı düştük ?

hüseyin1975
11.12.2008, 17:23
Önce Bursa ile Eskisehiri yenelim, ondan sonra Transferi düsünürüz Arkadaslar.
Birazda Bursa Maci Basligi ile ilgilensek nasil olurdu ha renktaslar?

tsmetu
11.12.2008, 17:24
Arkdaslar herkesi aliyorsunuz da, kimi keseceksiniz takimdan onu da bir yazin.
Kimseyi kesmeyiz yaaa gerekirse 14 kişi oynarız.11 Kişi şampiyon olamıyoruz 14 kişi ile oluruz.

Sefa Murat Dokuz
11.12.2008, 17:24
Nerden çıktı Charisteas ya onu alcağımıza Temur Ketsbaia mı ne onu futbola döndürelim daha iyidir..Yunan rum falan gelmesin aman bozar havayı. Uzatmasınlar Özer+Fatihe 2.gün transferi bitirsinler.

Mayls
11.12.2008, 17:25
diyelim ki bir sol kanat ve orta saha alındı. kimi/niye keseceksiniz? daha yeni yeni oturmaya başlayan sistemi değiştirecekmisiniz?
Sistem futbolcuların üzerine kurulu olmamalı. Futbolcular sistemin üzerine kurulu olmalı.

Neden yedek futbolcularımız ve banko oyuncularımız aynı seviyede olmasın. Bence yedek diye bir şey olmamalı. Herkes diğerinin eksikliğini doldurabilmeli.

Mehmet Zeki
11.12.2008, 17:29
DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCUDAN ŞOK İDDİA!..

MARATON.COM.TR

Rasim YILMAZ
11.12.2008, 17:30
Nerden çıktı Charisteas ya onu alcağımıza Temur Ketsbaia mı ne onu futbola döndürelim daha iyidir..Yunan rum falan gelmesin aman bozar havayı. Uzatmasınlar Özer+Fatihe 2.gün transferi bitirsinler.

Vallahi ben dün duyduğumu söyledim , bugün Günebakış yazmış.. İlla alalım da demedim...:):)
Ama hatırladığım hava toplarına en az Hakan Şükür kadar hakim ve top saklama özelliği olan bir oyuncu... Yunanistan Avrupa şampiyonu olduğunda en büyük katkıyı yapan oyunculardandı...

Ne bileyim birde bilirkişi Farabi arkadaşımıza soralım o daha iyi bir analiz çıkaracaktır önümüze...

Erkan
11.12.2008, 17:34
Charisteas i alacagimiza mehmet yilmaz'í geri alalim daha iyi, yada hasan ucuncuyu forvet olarak kullanalim... Ozer'ci pek sayilmam, begeniyorum ama ille de alinsin demiyordum ama artik alinmasini istiyorum, fenerli/besiktasli arkadaslar hep bize gelecek falan diyorlar... ben pek iddiaali konusmadim, geldikten sonra yorumu onlara birakmayi cok istiyorum :D..... Insallah ozer'i aliriz, alin size bir ozevlat iste:)

----------
Rasim abi, charisteas avrupa kupasindan sonra baska hic bir sey yapmadi....

colman
11.12.2008, 17:34
arkadaşlar ben derim şu ibrahim akını hiç kacırmayalım..

Rasim YILMAZ
11.12.2008, 17:35
Haberde burda:) Elçiye zeval olmaz:)

Ara transferde 2-3 oyuncuyu renklerine katmak isteyen Trabzonspor’da şimdi de Yunanistan milli takımının 1.91’lik ve 28 yaşındaki forveti Angelos Charisteas’in ismi konuşulmaya başlandı. Almanya’nın Nürnberg takımında forma giyen Yunan santraforun menajerinin Bordo-Mavili yönetime haber gönderdiği ve, “Charisteas Nürnberg’de oynamak istemiyor. İkinci lig onun için çok düşük... Bu nedenle size gelebilir” dediği iddia edildi. Yönetimin de bu oyuncunun durumunu masaya yatırdığı kaydedildi. Öte yandan Trabzonspor’un yine Nürnberg’de forma giyen Alman vatandaşı Yunan orta saha oyuncusu İonnis Masmanidis ile birlikte Slovak oyuncu Marek Mintal için de araştırma başlattı. Masmanidis Alman U21 Milli takımında da oynamıştı. Orta saha oynayan Mintal ise 39 kez Slovak milli takım formasını giydi ve 11 gol kaydetti.

Kaynak: Günebakış