PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Ertan 51
06.12.2008, 15:46
Transfer sezonunda en çok sevindiğim olay burak'ın bize gelmemesi oldu.Bizde kesinlikle oynayamazdı.

Sağ bek mevzusuna gelince;olduktan sonra adam gibi bir sağ bek olsun.Sıradan bir adam alınacaksa Tayfun Cora harcanmasın derim.Çocuk canını dişine takıp oynuyor.

Sol bek Cale iyi başladı kötü götürüyor.Haydi Cale.....
inan aynı şeyleri düşünüyormuşuz,
Burak hiç sevmediğim bir tip,alınmasını istediğim için değil yaşanan süreçler açısından yazdım
Tayfun'u bende beğeniyorum harcamayalım,dediğin gibi adam gibi bir sağ bek alınacaksa alınsın
Cale'den hala umutluyum ama yedeği yok onun için sol bek yazdım

benim için en öncelikli mevkiler(direk oynayacak kapasitede)
sırasıyla,
Sol açık
Ortaya beyin
Gökhan'ın yanına Santrafor.

canna52
06.12.2008, 15:49
tabi benimki işin latifesi.öncelikle golcü şart ama umut ve gökhana verilen paralar o kadar çokki golcüye verecek tek kuruşumuzun olduğunu zannetmiyorum.lüks olur.gökhana gelince allahım o kadar parayı nasıl o adama verdiler inanamıyorum.vede adını duyunca ilk aklıma bonservisi geliyor.yazık çok yazık.

aynı düşünceleri paylaşıyoruz.ne yazıkki fenervari bir transfer gibi duruyor şimdilik

skystar
06.12.2008, 15:50
Ara transfere şu açıdan da bakmak lazım;
Elimizdeki oyuncuların kaç tanesi normal formunda oynuyor.
Yattara'dan o bildiğimiz çok iyi oyununu bekliyoruz.
Gökhan Ünal formunun yarısında bile değil.
Colman çok daha iyisini oynayacağını gösterdi bize.
Selçuk zamanla çok daha iyi olacaktır.
İsaac,Türkiye'ye o ilk geldiği zaman ki oyununu oynasa yeterde artar bile.

Bu isimlerin form tutması en büyük transfer olur.
Haklısınız da bu oyunculardan hangileri için umutlusunuz?
Ben gerçek Yattarayı bir daha izleyemeyeceğimizi düşünüyorum.
Bir an önce satılması hayırlı bir iş olur.
Yarım yakalakda olsa var olan tek kanadımız da artık yok.

Isaac'in genç olması hasebiyle bende umutluyum.
Gökhan olabilirde olmayabilirde. Ben pek umutlu değilim.
Colman bu haliyle yetersiz kalıyor.

Bu tablo hücum anlamında ciddi sıkıntılarımızın olduğunu gösteriyor.

irfan61
06.12.2008, 15:55
karim benzama barcelonanın listesindeymiş aferin bize zamanında fiyatı 3 milyon euroyken bu adam iyidir dedik videosunu koyduk kaymağını başkası yediO.Lyon Benzama'nın bonservis bedelini 100 milyon euro olarak açıklamıştı.Barcelona'nın o kadar para vereceğini zannetmiyorum.

Serdar A
06.12.2008, 16:03
benim için en öncelikli mevkiler(direk oynayacak kapasitede)
sırasıyla,
Sol açık
Ortaya beyin
Gökhan'ın yanına Santrafor.

Gelecek futbolcu hem kanat özellikleri taşıyan hemde oyuncu kurucu yeteneklerine sahip bir futbolcu olabilir . Hem santrafor hemde sol çizgi futbolcusuda olabilir . 3 bölgeyede ayrı ayrı transfer beklememek gerek .

Sol kanada transfer yapılınca tam bir 4-3-3 takımı olacağız ya da 4-2-3-1 . Gidişat onu gösteriyor .

Devrenin son maçları Colman ve Cale için hayli önemli , artık mazaret yok .

hüseyin1975
06.12.2008, 16:04
O.Lyon Benzama'nın bonservis bedelini 100 milyon euro olarak açıklamıştı.Barcelona'nın o kadar para vereceğini zannetmiyorum.

Benzema gibi kac Futbolcunun daha Bonservisi 100 Milyon ve daha fazla olarak aciklandi ama sonucda cok daha az bir miktara taraftar anlasdi.

Bu 100 Milyon laflari zaten ciddi söylenmis degildir bence.

oktay61
06.12.2008, 16:07
Yahu bu Halilhodzic 2004 yılında Paris SG T.D idi, oraya Vedad İbisevic i götürmüş, beğenmemiş ler ve A.Aachen e vermişler oradan da Hoffenheim'e gelmiş, yani zamanında bize bahsetseydi Ibisevic den (belkide bahsetmiştir) müthiş olurdu... Adam daha ilk yarı bitmeden 19 gol atmış, geçen yıl semih in 17 gol ile gol kralı oldğunu düşünürsek, müthiş bir rakam, bence sene sonuna kadar 40 gole de ulaşır bu adam... Nasıl gözümüzden kaçtı. Sonuçta bu adam Halilhodzic'in öğrencisi idi, Djokaj ı getireceğine bunu getirseydi ya .... En az 20 milyon EURO ya satardık
KAÇAN BALIK BÜYÜK OLMUŞ

Gökhan KAN
06.12.2008, 16:08
ula bide ergin le benzema gol krallıgını paylasmıslardı bi zamanlar benzema nereye geldi ergin nereye

Mr.No
06.12.2008, 16:15
ula bide ergin le benzema gol krallıgını paylasmıslardı bi zamanlar benzema nereye geldi ergin nereye

Ergin hic Karim'e Benzema'di :)

OKANIZM
06.12.2008, 16:17
sol tarafa fode mansre diyorum baskada bişey demiyorum.

Ertan 51
06.12.2008, 16:22
Gelecek futbolcu hem kanat özellikleri taşıyan hemde oyuncu kurucu yeteneklerine sahip bir futbolcu olabilir . Hem santrafor hemde sol çizgi futbolcusuda olabilir . 3 bölgeyede ayrı ayrı transfer beklememek gerek .

Sol kanada transfer yapılınca tam bir 4-3-3 takımı olacağız ya da 4-2-3-1 . Gidişat onu gösteriyor .

Devrenin son maçları Colman ve Cale için hayli önemli , artık mazaret yok .
farabi hocam kesinlikle haklısın
o zaman hem santrafor hem sol çizgide oynayabilecek bir oyuncu
birde sizin tabirinizle Colman ve Hüseyin'i kesebilecek kalitede bir orta saha
2 kişi kesinlikle bizi şampiyon yapar ama nerde bu adamlar?

hüseyin1975
06.12.2008, 16:25

Acaba burada bizimde sucumuz varmi?

Misina
06.12.2008, 16:26
Anadolu kulüplerinin ilk hedefi bizim bıraktığımız oyuncular olacaktır.

KUTADGU
06.12.2008, 16:29
Jabi ile de sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiş.
Bu konular da bizim için önemli.
Kimseye havadan para vermemeliyiz.
Bunun yanında ileri zamanlarda havadan para almaya namzet oyuncuları da bir daha getirmemeliyiz.

Tranfer için herkes heyecanlı.
Ancak ilk bomba transferimiz Kocaeli karşısında alacağımız 3 puan olmalı.
Bu konuya da beyinlerimizde odaklanalım.

hüseyin1975
06.12.2008, 16:29
Anadolu kulüplerinin ilk hedefi bizim bıraktığımız oyuncular olacaktır.

Hayrini görsünler.
Dördünede basarilar diliyorum.

magicyattara
06.12.2008, 17:22
Haklısınız da bu oyunculardan hangileri için umutlusunuz?
Ben gerçek Yattarayı bir daha izleyemeyeceğimizi düşünüyorum.
Bir an önce satılması hayırlı bir iş olur.
Yarım yakalakda olsa var olan tek kanadımız da artık yok.

Isaac'in genç olması hasebiyle bende umutluyum.
Gökhan olabilirde olmayabilirde. Ben pek umutlu değilim.
Colman bu haliyle yetersiz kalıyor.

Bu tablo hücum anlamında ciddi sıkıntılarımızın olduğunu gösteriyor.

Yattara'yı ayrı bir yana koyup,diğerlerine bakalım.
Gökhan 26 yaşında,
Colman 23 yaşında,
Selçuk 23 yaşında,
İsaac 21 yaşında,

Hepsinden umutluyum.:)

arahna
06.12.2008, 17:29
bazi arkadaslar oyuncularimizin formunun artmasi halinde asil tranferlerin onlar olacagini soyluyor
umut mu iyi olacak huseyin mi
sola sene basindada adam diyorduk herkes diyordu
sagda yattarayi kaybettik . ilk sert harekette oyundan dusuyor bunu bilen rakipler de macin basinda yattaraya sert bikac hareket yapip urkutuyorlar
orta sahada colman belki , selcuk iyi bir yedek , huseyin zaten biliniyor
yani form tutsalar da transfer sart
yonetim de illaki birilerini alacak
iki kisi alsinlar cok deil
bir alsinlar ise yarasin

aaahmet61
06.12.2008, 17:29
bizim 4 forvetimiz ne hami ne tekke ne hagi.yani hiçbirisi tam glcü değil.atacaklarının yüzde doksanını kaçırıyor.tek vuruşu iyi yababilen forvet lazım.onuda devre arasında bulamayız.

arahna
06.12.2008, 17:30
bazi arkadaslar oyuncularimizin formunun artmasi halinde asil tranferlerin onlar olacagini soyluyor
umut mu iyi olacak huseyin mi
sola sene basindada adam diyorduk herkes diyordu
sagda yattarayi kaybettik . ilk sert harekette oyundan dusuyor bunu bilen rakipler de macin basinda yattaraya sert bikac hareket yapip urkutuyorlar
orta sahada colman belki , selcuk iyi bir yedek , huseyin zaten biliniyor
yani form tutsalar da transfer sart
yonetim de illaki birilerini alacak
iki kisi alsinlar cok deil
bir alsinlar ise yarasin

Erdal DİLEK
06.12.2008, 17:31
8 verelim 10 verelim yıldız alalım, yaşı, sacı ülkesi hiç önemli değil, bu takıma iyi bir lider yeter de artar bile, o geldi mi forvet oyuncuylarıda acılır. . .

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 17:35
bu takıma bir sol açık bir oyun kurucu lazım ama birde forvet olsa tadından yenmez:D

Muhammed
06.12.2008, 17:47
Jester bizi merakta bırakıp kactı gitti :D

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 17:53
Jester bizi merakta bırakıp kactı gitti :D

aynen valla şu 1. adamı öğrenemedik:D ama eğer doğruysa:rolleyes:Ibson Barreto da Silva iyi bir adama benziyo videoları filan....

Murat Erdem
06.12.2008, 18:00
farabi
m.battal transferi için şartlar bundan daha uygun olamaz gibi geliyor bana.çok formsuz,gündemden iyice düştü,bucaspor'un inadı kırılmıştır, artık iyice piyasası düşmeden elden çıkarmaya çalışacaklardır.
senin eren ile beraber yükselme grubunda oynatma fikrin çok iyiydi.
gelecek adına yapılacak bu yatırım bize zarar ettirmez gibi geliyor banada. bucaspor bir miktar para+takas teklifine bile razı gelebilir artık...

Serdar A
06.12.2008, 18:15
farabi
m.battal transferi için şartlar bundan daha uygun olamaz gibi geliyor bana.çok formsuz,gündemden iyice düştü,bucaspor'un inadı kırılmıştır, artık iyice piyasası düşmeden elden çıkarmaya çalışacaklardır.
senin eren ile beraber yükselme grubunda oynatma fikrin çok iyiydi.
gelecek adına yapılacak bu yatırım bize zarar ettirmez gibi geliyor banada. bucaspor bir miktar para+takas teklifine bile razı gelebilir artık...

Tabi , transfer hesapları yapılırken Karadenizspor dışarıda tutulmamalı .

Karadenizspor yükselme grubunda iddalı olması için bir kaç takviyeye ihtiyacı var , birinci lig yolunda şanssızlık faktörünüde ortadan kaldırmak için .

Benim görüşüm , Mehmet Batdal - Eren Güngör ikilisi Karadenizspor'u 1. lige taşır . Bu başarıyla birlikte seneye Trabzonspor kadrosuda birbirini tanıyan ve tamamlayan iki genç forvet kazanır .

Bu arada Karadenizspor Bank Asya'ya yükselirse Özkan hocanın Brezilyada yaptığı çalışmalar işe yarayabilir . Sonuçta iki yabancı oynatma hakkı var . Ersun Yanal'da bu takımda harika keşifler yaratabilir . Ayrıca Türki cumhuriyetlerden futbolcularda yerli statüsünde oynuyor . Bu ülkelerin liglerindeki potansiyeli yüksek yıldız gençleri Bank Asya'da denenebilir . Eğer Bank Asya'da mücadele eden Trabzonspor'un alt takımı ise 2. Bundesliga'dan ön plana çıkan gurbetçi futbolcular bu takımda oynamaya ikna edilebilir .

Karadenizspor'un bir üst lige çıkması çok önemli . Gelecek sene şampiyon olalım ama Karadenizspor bu yıl 1. lige çıksın .

OKANIZM
06.12.2008, 18:23
gecenlerde fanatik gazetesinde deniz barıs trabzonspora gelecek gibi şeyler yazıyordu.ne derece dogru bu acaba.hasan ücüncünün yerini dolduracak adam aramıyruz biz

Murat Erdem
06.12.2008, 18:25
farabi,
ölçü olmaz ama, amr zaki'nin premier lig'de wigan formasıyla gösterdiği müthiş performansı görünce hosny aklımızın bir köşesinde bulunması gereken bir alternatif olabilirmi ?
sadece beyin jimnastiği yapıyorum....

Ahmet Başkaya
06.12.2008, 19:00
arkadaşlar yanlış bilgi wermeyim ama az önce trabzondan bir arkadaşım aradı ve 2 oyuncuyla sıkı pazarlıklar oldugunu söyledi birini jester kardeşim söylemiş zaten etik olmadığından bana gelen bilgiyi söyleyemiyorum ..yüzde seksen dogru da olsa kesin olmayan bilgi veremiyorum tek ipucu orta saha oyuncusu ve yıldız değil 79 doğumlu...

Bekir
06.12.2008, 19:01
Tabi , transfer hesapları yapılırken Karadenizspor dışarıda tutulmamalı .

Karadenizspor yükselme grubunda iddalı olması için bir kaç takviyeye ihtiyacı var , birinci lig yolunda şanssızlık faktörünüde ortadan kaldırmak için .

Benim görüşüm , Mehmet Batdal - Eren Güngör ikilisi Karadenizspor'u 1. lige taşır . Bu başarıyla birlikte seneye Trabzonspor kadrosuda birbirini tanıyan ve tamamlayan iki genç forvet kazanır .

Bu arada Karadenizspor Bank Asya'ya yükselirse Özkan hocanın Brezilyada yaptığı çalışmalar işe yarayabilir . Sonuçta iki yabancı oynatma hakkı var . Ersun Yanal'da bu takımda harika keşifler yaratabilir . Ayrıca Türki cumhuriyetlerden futbolcularda yerli statüsünde oynuyor . Bu ülkelerin liglerindeki potansiyeli yüksek yıldız gençleri Bank Asya'da denenebilir . Eğer Bank Asya'da mücadele eden Trabzonspor'un alt takımı ise 2. Bundesliga'dan ön plana çıkan gurbetçi futbolcular bu takımda oynamaya ikna edilebilir .

Karadenizspor'un bir üst lige çıkması çok önemli . Gelecek sene şampiyon olalım ama Karadenizspor bu yıl 1. lige çıksın .
eren gungor ???

Misina
06.12.2008, 19:04
Son yıllarda takımımıza onlarca oyuncu gelip gitti birçok takımda 2-3 eski oyuncumuz birden var.Ve hepside kötü şekilde ayrıldığı için bize karşı düşmanca oynuyor.

antagonist
06.12.2008, 19:10
cainamast,

Zavallıcık...

Güle güle...

.....
06.12.2008, 19:11
eren gungor ???

Eren Görür Diyecekti farabi hocam

Ayrıca bu küçük detaylara bu kadar fazla katılmaya gerek yok. Çünkü orda kimi kastettiğini ve söylemek istediğini hepimiz biliyoruz.

Ahmet Başkaya
06.12.2008, 19:16
arkadaşlar özelden bana mesaj atın bana gelen bilgiyi sizle paylaşayım tüm arkadaşlarıma ii akşamlar

Bekir
06.12.2008, 19:19
Eren Görür Diyecekti farabi hocam.

Ayrıca bu küçük detaylara bu kadar fazla katılmaya gerek yok. Çünkü orda kimi kastettiğini ve söylemek istediğini hepimiz biliyoruz.
detaya falan takılmadım sadece o mu diye sormak istedim eren gungur de cok iyi ama karadenizspor da oynamazz

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 19:45
arkadaşlar özelden bana mesaj atın bana gelen bilgiyi sizle paylaşayım tüm arkadaşlarıma ii akşamlar

neymiş bu haber merak ettim şimdi:D

Enes AYDIN
06.12.2008, 19:58
Mehmet Topuz en iyi seçimlerden biri olacaktır. transfer edilmesini çok isterdim. Bakan Faruz Özak da devrede olduğu için bu işi hallederiz diye düşünüyorum. ama devre arasında, ama sezon sonu ;)

A.Gökhan AKIN
06.12.2008, 20:18
aslında jabi'nin bu arada gönderilmiş olması da pek bir manidar!!!

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 20:20
inşallah en iyisini getirecek özkan hoca....

Emre7
06.12.2008, 20:31
inşallah en iyisini getirecek özkan hoca....

buna inanamıyorum ya...

Hamza Yilmaz
06.12.2008, 21:02
Bilal Kisa diyorum baska birsey de demiyorum. BU ismi cok yazdim buraya ve bugünkü perfomansini gördük. Ins Bilali aliriz.Cok saglam oyuncu

Tolga_61
06.12.2008, 21:05
Bu akşam özellikle özeri çok beğendim adam kargann tüylerinin yolunmasnda çok önemli rol oynadı.Orta sahanın ilacı olur bence...

Sefa Murat Dokuz
06.12.2008, 21:06
Ankara -Bjk Maçını izleyen Özer Hurmacının beni alın diye resmen bağırdığını görmüştürler. Brezilyadan sadece 1 tane adam alınsın Sola Özer Hurmacı çok iyi gider.

Bu akşam özellikle özeri çok beğendim adam kargann tüylerinin yolunmasnda çok önemli rol oynadı.Orta sahanın ilacı olur bence...
Kesinlikle.Özer takımda bir maestero resmen. Attığı paslara dikkat. Murat Tosun denen adam becerikli olsa en az 2-3 asisti olurdu.

alper*
06.12.2008, 21:07
Bilal Kisa diyorum baska birsey de demiyorum. BU ismi cok yazdim buraya ve bugünkü perfomansini gördük. Ins Bilali aliriz.Cok saglam oyuncu
bilal zamanında ankaraspor'u bize tercih etmiş bir oyuncu.
asla ama asla istemem.

Emre Emiroğlu
06.12.2008, 21:11
asla ama asla istemem.

Yanlıs hatırlamıyorsam biz onu malatyada oynarkende istemiştik ama ya gelmemişti ya alamamıştık. Sonra malatya küme düştü. Kümede bir süre süründükten sonra ankaraya kaydı diye hatırlıyorun.. Bence iyi adam ama trabzonspora yararlılığı tartışılır..

Bu ara transfer dönemi özeri almak için son şansımız.. Aksi taktirde yıldızı aşırı parlayıp farklı yerlere gidecektir.

Laz_61
06.12.2008, 21:12
ne özermis manyak etti besiktasin savunmasini normal degil ya...cok cok begendim ya...yakisir ona 10 numara Trabzonda.

AYYILDIZ
06.12.2008, 21:15
Özer Hurmacıyı alalım transferi kapayalım o kadar diyorum.

Terzioğlu
06.12.2008, 21:16
Bugün Özer onda neden bu kadar israr ettigimizi bir kez daha gösterdi. Bu arada bu macta yaptigi asistle toplam yaptigi asist sayisi 9 oldu. Su anda zirvede.

.....
06.12.2008, 21:16
Bu günde izledik Özer i.

Biz daha ne bekliyoruz anlamış değilim.

TSL de Trabzonsporlu oyunculardan sonra Trabzonsporun en fazla şampiyon olmasını isteyen futbolculardan birisidir.

Trabzonspor ile yakın bir bağı vardır.
Bize ilaç gibi gelecek bir oyuncudur.

Eeee BİZ daha ne bekleriz ki???

Emre Emiroğlu
06.12.2008, 21:19
Bu günde izledik Özer i.

Biz daha ne bekliyoruz anlamış değilim.

TSL de Trabzonsporlu oyunculardan sonra Trabzonsporun en fazla şampiyon olmasını isteyen futbolculardan birisidir.

Trabzonspor ile yakın bir bağı vardır.
Bize ilaç gibi gelecek bir oyuncudur.

Eeee BİZ daha ne bekleriz ki???

Ee tamamda beklediğimizi kim söylediki ?

Adamın kendisi söylemedimi Trabzonspordan teklif aldım diye ?

A.Gökhan AKIN
06.12.2008, 21:22
Bak ya nasıl duygulandım şimdi özerin röportajına Adım moutinho olsa 6 milyon eruo verilirdi diyor ama özer olduğu için Trabzonspor bonservis parasını duyunca hemen vazgeçti diyor ama adece tRabzonsporla alakalı olmadığını söylüyor kendi evladımız hor görülüyor dedi haksızda değil yani

.....
06.12.2008, 21:26
Ee tamamda beklediğimizi kim söylediki ?

Adamın kendisi söylemedimi Trabzonspordan teklif aldım diye ?

Dikkat ettiysen geçen sene dedi. Yani bu sezon için bir şey söylemedi

Travelair
06.12.2008, 21:26
Bilal bize gelmedi diye birşeyi kabul etmiyorum. Adamı tam transfer edecekken Ankaraspor araya girdi. Sonra bizim Sayitoğlu'ndan inciler döküldü: Başarılı olacağı garanti olsa 2 katını veririz alırız sorun değil. Ama bizde başarılı olacağı garanti değil, onun için çok para transferini askıya alıyoruz. Ondan sonra adam o pahalı denilen bonservisin çok daha azına Ankaraspor'a gitti. Bence o transferde başka meseleler döndü

.....
06.12.2008, 21:29
Bak ya nasıl duygulandım şimdi özerin röportajına Adım moutinho olsa 6 milyon eruo verilirdi diyor ama özer olduğu için Trabzonspor bonservis parasını duyunca hemen vazgeçti diyor ama adece tRabzonsporla alakalı olmadığını söylüyor kendi evladımız hor görülüyor dedi haksızda değil yani

Evet. Çok haklısın.

Özer resmen Trabzonspor için can atıyor. Yani bu adamı eğer biz alamaz da diğer istanbul takımlarından birisi alırsa hayata kahrederim.

Harun CAN
06.12.2008, 21:33
özerde bu trabzon aşkı varken , sezon başı veridiğimizin 1 milyon fazlasını verip bile alsak yine de çok şey kazanmış oluruz diye düşünüyorum... şuan tek bir transfer yapacaksak bile özeri istiyorum...

.....
06.12.2008, 21:36
özerde bu trabzon aşkı varken , sezon başı veridiğimizin 1 milyon fazlasını verip bile alsak yine de çok şey kazanmış oluruz diye düşünüyorum... şuan tek bir transfer yapacaksak bile özeri istiyorum...

Katılıyorum.

Bize böyle oyuncular lazım. Bize ÖZER ler lazım.......

TheCrow
06.12.2008, 21:37
Bilal bize gelmedi diye birşeyi kabul etmiyorum. Adamı tam transfer edecekken Ankaraspor araya girdi. Sonra bizim Sayitoğlu'ndan inciler döküldü: Başarılı olacağı garanti olsa 2 katını veririz alırız sorun değil. Ama bizde başarılı olacağı garanti değil, onun için çok para transferini askıya alıyoruz. Ondan sonra adam o pahalı denilen bonservisin çok daha azına Ankaraspor'a gitti. Bence o transferde başka meseleler döndü

Evet o zamanı hatırlıyorum,o zaman dönen olaylar tamamen politikti.Ankaraspor,bekleyip bizim talip olduğumuz futbolcuları alıyordu.Önce anlaşma yapıldığı halde anlaşmayı bozarak bizden kiralık aldıkları Ali Şen'i geri gönderdiler ve parasını ödemediler.Sonra İstanbulspor'dan Musa Büyük'ü biz almak üzereyken devreye girip fiyat artırarak aldılar,sonra da Bilal'in bize gelmesini engellediler.O zamanlar ekonomik olarak Ankaraspor'la bile baş edemiyorduk.

Gökhan KAN
06.12.2008, 21:38
özeri alıırız 2 yarı inönüde özer yine sov yapar bu sefer trabzon formasıyla

TSezgin61
06.12.2008, 21:41
cok büyük cikis yapti özer... insallah aliriz transfer döneminde...

A.Gökhan AKIN
06.12.2008, 21:43
Biz özeri bu vakitten sonra geçen senenin iki katın fiyata ancak alarız bu çocuk ankarasporda oynadığının iki katını trabzonda oynar çünkü Özer trabzonlu ve Trabzonsporlu

.....
06.12.2008, 21:45
Özer i almadığımıza bir kez daha pişman oluyorum kahroluyorum.

Allah ım sen şu çocuğu Trabzonspor formasıyla bizlere izlemeyi nasip et.

Harun CAN
06.12.2008, 21:46
tabata için 3-4 milyonların , topuz için 6 milyonların telafuz edildiği yerde özer için büyük fedakarlık yapılıp alınması gerek... çünkü ankara bizi sevmez muhtemelen baya bi para isteyecektir tabi burda bizim lemi gibi bi avntajımız var bide özerin trabzon aşkı... şuan için ne istiyoki ankara özer e ?

.....
06.12.2008, 21:48
tabata için 3-4 milyonların , topuz için 6 milyonların telafuz edildiği yerde özer için büyük fedakarlık yapılıp alınması gerek... çünkü ankara bizi sevmez muhtemelen baya bi para isteyecektir tabi burda bizim lemi gibi bi avntajımız var bide özerin trabzon aşkı... şuan için ne istiyoki ankara özer e ?

şöyle 1,5 - 2 ister heralde. piyasadan hiç anlamam. takipte etmiyorum.

Ama gerekirse 3 verelim.A-LA-LIM

Harun CAN
06.12.2008, 21:50
1.5 -2 ye verseler de hemen alsak ama bana öyle geliyoki 3 ten açarlar perdeyi ..

magicyattara
06.12.2008, 21:52
Biz özeri bu vakitten sonra geçen senenin iki katın fiyata ancak alarız bu çocuk ankarasporda oynadığının iki katını trabzonda oynar çünkü Özer trabzonlu ve Trabzonsporlu

Az önce Sinan Engin,"Trabzonlu musun" diye sordu Özer'e.:) Alex ve Lincolnden bir eksiğin yok dedi.

Özer hakkaten iyi futbolcu ve en önemlisi her Trabzonlu gibi futbola aşık:)Topu eve götürecek bıraksalar.

.....
06.12.2008, 21:54
Az önce Sinan Engin,"Trabzonlu musun" diye sordu Özer'e.:) Alex ve Lincolnden bir eksiğin yok dedi.

Özer hakkaten iyi futbolcu ve en önemlisi her Trabzonlu gibi futbol'a aşık:)Topu eve götürecek bıraksalar.

sadece futbola aşık olsa yine iyi. TRABZONSPOR aşığııııııııııııııııı

Harun CAN
06.12.2008, 21:55
özerle ilgili canlı yayın vs video linki varmı arkadaşlar , seyretmek istiyorum trabzon hakkında neler diyo...

töre61
06.12.2008, 21:55
özeri alıırız 2 yarı inönüde özer yine sov yapar bu sefer trabzon formasıyla

özeri istiyoruz da ankaraspor verir mi acaba devre arasında?sözleşmesi bitiyor mayıs sonunda.o zaman alırız da devre arası vermez aykut hoca

hüseyin1975
06.12.2008, 21:58
Yahu alalim su cocugu.
Zamaninda kahvede mac seyrederken trabzon yenildikce aglarmis ve birgün trabzonu sampiyon yapacagim diyerek onu kizdiran eziklere bagirirmis.

Bu cocugu istanbul takimlarina kaptirirsak gercekden cok ama cok üzülecegim.
Bu cocuk muahakkak ALINMALI!!!

hüseyin1975
06.12.2008, 21:59
özeri istiyoruz da ankaraspor verir mi acaba devre arasında?sözleşmesi bitiyor mayıs sonunda.o zaman alırız da devre arası vermez aykut hoca

Sözlesmesini uzatti diye biliyorum.
Mayis sonunda bitiyorsa kesin satarlar.
Sonucda bedava gidecegine para kazandirir.

magicyattara
06.12.2008, 22:01
Sözlesmesini uzatti diye biliyorum.
Mayis sonunda bitiyorsa kesin satarlar.
Sonucda bedava gidecegine para kazandirir.

Ben de uzattı diye biliyorum.

hüseyin1975
06.12.2008, 22:02
3 Yil uzatti diye biliyorum.
TFF nin sayfasina bakmak lazim usaklar.

.....
06.12.2008, 22:03
ÖZER HURMACI http://forum.bordomavi.net/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/794112.jpg Kişisel Bilgiler Doğum Yer : ALMANYA Doğum Tarihi : 20 Kasım 1986 Uyruk : TC Futbolcu Temsilci :
Lisans Bilgileri Lisans No : 794112 Kulüp : ANKARASPOR A.Ş. Sözleşme Başlangıç T. : 21 Ağustos 2008 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2011

alper*
06.12.2008, 22:04
özer solda oynayabilir mi bilmiyorum ama ben sol tarafta safkan bir sol açık istiyorum artık.
ayrıca özer gelecekse burada en verimli oynayacağı yerde oynamalıdır.bu durumda kadrodan kimi keseceğiz?bir de bu sorun var.
yattaranın yerinde oynayabilir mi?ya da orta saha düzeninde ufak tefek değişikliklerle hüseyinin yerine monte edilebilir mi?hüseyin'in kulübede oturması ne getirir ne götürür bunları düşünmek lazım.tamam özer gelsin ama iyice düşündükten sonra alalım.bedavaya gelmiyor.

TS-Tiryaki
Ne yapip ne edip Özeri almamiz lazim. Lami cimi yok bunun. Adam bizede oynamak icin can atiyor. Ne pahasina olursa olsun Takima kazandirmamiz lazim Özeri.

magicyattara
Lisans No Ad-Soyad Doğum Yeri Doğum Tarihi Kulüp/Takım Statü Lisans Başlangıç Tarihi Lisans Bitiş Tarihi Veriliş Tarihi
794112 ÖZER HURMACI ALMANYA 20.11.1986 ANKARASPOR A.Ş. P 21.08.2008 31.05.2011 22.08.2008

2011 de bitiyor mukavelesi.

.....
06.12.2008, 22:05
3 yıllık sözleşme uzattılar Özer ile.

Trabzonspor un menfaatlerini düşünerek Transfer yapıyorsak ki yapıyoruz Özer i almalıyız.

Hiç bir görüşme olmuş mu acaba bu sene?? bir bilgisi olan var mı?

hüseyin1975
06.12.2008, 22:06
TFF ya göre Mukavelesi 31.05.2011 de bitiyor.

Cem Akyüz
06.12.2008, 22:06
Özer çok yetenekli ve bu sene yeteneklerini fazlası ile gösteriyor bende takıma kazandırılması taraftarıyım Sadri Başkan isterse gider alır gelir

hüseyin1975
06.12.2008, 22:08
özer solda oynayabilir mi bilmiyorum ama ben sol tarafta safkan bir sol açık istiyorum artık.
ayrıca özer gelecekse burada en verimli oynayacağı yerde oynamalıdır.bu durumda kadrodan kimi keseceğiz?bir de bu sorun var.
yattaranın yerinde oynayabilir mi?ya da orta saha düzeninde ufak tefek değişikliklerle hüseyinin yerine monte edilebilir mi?hüseyin'in kulübede oturması ne getirir ne götürür bunları düşünmek lazım.tamam özer gelsin ama iyice düşündükten sonra alalım.bedavaya gelmiyor.

Yattarayi satalim ve özeri alalim bence.
Ciddiyim.

sametaydin
06.12.2008, 22:09
Özer hurmacı yı kesinlikle almalıyız.

töre61
06.12.2008, 22:09
o zaman parayı verip de almak lazım.ilk devre aykut hoca bırakır mı merak konusu.

.....
06.12.2008, 22:12
Ciddiyim.

Bencede. Yattara inşallah eski performansına kavuşur ama bence kavuşamaz gibime geliyor. Kendi sahada ama aklı başka yerlerde.

İki kuruş para için sattı gitti bizi. Yattara ya olan sevgim o kadar azaldı ki anlatamam.

Taraftar oyun dışındayken bile Yattara diye bağırıyor o ise 1.3 yerine 2 alacam diye bizi bir kenara koydu.

Olsun be Yattara. Sana olan saygım her zaman sonsuz.(Her Trabzonsporlu futbolcuya olduğu gibi)

Ama bundan sonra eskisi gibi olmayacaktır. Bir adam eksik oynatabilir karşı takımı ama istek olmayınca gerisi hikaye.

Yattara nın parası ile adam gibi 3 transfer yaparız.

töre61
06.12.2008, 22:14
Bencede. Yattara inşallah eski performansına kavuşur ama bence kavuşamaz gibime geliyor. Kendi sahada ama aklı başka yerlerde.

İki kuruş para için sattı gitti bizi. Yattara ya olan sevgim o kadar azaldı ki anlatamam.

Taraftar oyun dışındayken bile Yattara diye bağırıyor o ise 1.3 yerine 2 alacam diye bizi bir kenara koydu.

Olsun be Yattara. Sana olan saygım her zaman sonsuz.(Her Trabzonsporlu futbolcuya olduğu gibi)

Ama bundan sonra eskisi gibi olmayacaktır. Bir adam eksik oynatabilir karşı takımı ama istek olmayınca gerisi hikaye.

yattarayı bu futbolu ile kim alır ki :)
ben pek umutlu değilim artık Yattaradan ama belli de olmaz.söz vermiş güzel oynayacakmış kocaeli maçında.umarım eski formuna döner

Mehmet Fırat
06.12.2008, 22:15
Ciddiyim.

Taraftarın Yattara sevgisi o kadar fazla ki...

Basketbol maçında bile 'İbrahim Yattara' diye bağırdılar. :)

KDRDYN
06.12.2008, 22:16
Benim bildiğim sözleşmesinin bu sene bittiği.

Oğuzhan Turhan
Özer nerede canlı yayına çıktı yahu????
lig tv de maratonda gösterdiler ama ordada Trabzonla alakalı bir şey demedi..

.....
yattarayı bu futbolu ile kim alır ki :)
ben pek umutlu değilim artık Yattaradan ama belli de olmaz.söz vermiş güzel oynayacakmış kocaeli maçında.umarım eski formuna döner

Eski formuna dönmesini belkide şurda en çok ben isterim.
Çünkü Yattara nın benim için çok ayrı bir yeri var. Artık ismim Yattara olmuştu. Daha neler neler.

O konuşmadan sonra ölsem daha iyiydi. Ondan sonra gidip gitmemesi benim için bir şeyi değiştirmeyecekti.

Ama her zaman destek oldum. inşallah düzelir. Eski Yattara olur. Ama sevgim eskisi gibi olamaz.

Paraya gelince 10 olmasa da katarlılar 8 m verirler.

Faruk UYSAL
06.12.2008, 22:17
Özer:"Ben gitmek istiyorum, bana lütfen anlayış gösterin" dediği vakit bonservis parası ödenir ve gelir. Hiçbir kulüp gitmek isteyen futbolcusunu -ikna etmeye çalışabilir ama- zorla tutmak istemez. Hem Özer de bizi istediği için pazarlık masasında elimiz güçlü olur.

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 22:21
sadri baba duy sesimizi özeri getir trabzona....

hüseyin1975
06.12.2008, 22:23

Simdileri satilmadigina dahada üzülüyorum.
O Para ile en az 3 oyuncu alirdik gercekdende.
Hem yinede lider kalirdik cünkü simdiye kadar katkisi 0 bile degil, 0 in altinda:(

hüseyin1975
06.12.2008, 22:25
Taraftarın Yattara sevgisi o kadar fazla ki...

Basketbol maçında bile 'İbrahim Yattara' diye bağırdılar. :)

Lanet olsun icimizde Insan sevgisine :p

töre61
06.12.2008, 22:26
Özer:"Ben gitmek istiyorum, bana lütfen anlayış gösterin" dediği vakit bonservis parası ödenir ve gelir. Hiçbir kulüp gitmek isteyen futbolcusunu -ikna etmeye çalışabilir ama- zorla tutmak istemez. Hem Özer de bizi istediği için pazarlık masasında elimiz güçlü olur.

biz bir futbolcuyu istedikmi olmadık zorluklar çıkarabiliyorlar.inşallah alırız özeri.çok yetenekli bir adam.rakibi de çalımları ile yıldırıyor ve seri hareketleri var.inşallah alırız

futbalski60
06.12.2008, 22:32
Ben Ersun Hoca'nın Manisaspor'dan eski öğrencisi Sezer Öztürk'ü devre arasında isteyeceğine inanıyorum.Bank Asya'da bu sene harikalar yaratıyor oyun kurucu olmasına rağmen ligde 9 golü var genç milli takımda oynarken geleceğin yıldızı olarak gösteriliyordu İstanbul kulüplerine kaptırmamak gerekir.

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 22:34
özerle yabancı kanat oyuncusu istiyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Mollasalihoğlu
06.12.2008, 22:35
asla ama asla istemem.

bilal trabzon'a geldi ve istediği parayı artırdı nasılsa bu satten sonra reddetmezler diye ilk uçakla geri yollayıp şeklini yapmıştı yönetim..haşim sayitoğlu yapmıştı bunu..

bence gayet iyi yapmış çok tutmuyorum ben :)

.....
06.12.2008, 22:36
bilal trabzon'a geldi ve istediği parayı artırdı nasılsa bu satten sonra reddetmezler diye ilk uçakla geri yollayıp şeklini yapmıştı yönetim..haşim sayitoğlu yapmıştı bunu..

bence gayet iyi yapmış çok tutmuyorum ben :)

Bu olay ne zaman yaşandı????

Ali Tunahan Güllü
06.12.2008, 22:37
arkadaşlar özer transfer konusunda bişey dedimi ben görmedimde?trabzonla ilgili....

devilkid
06.12.2008, 22:45
özerin sezon sonu sozleşmesi bitiyor..ankaraspor para kazanmak için belki ucuza verir.bizim yonetim cok para verip sezon sonu bedava alacağı adamı şimdiden almaz...

.....
06.12.2008, 22:50
Özerin sözleşmesi 2011 yılında bitiyor.

Bu sezon başında sözleşme yeniledi Özer.

Erdal DİLEK
07.12.2008, 00:03
sezon başınada; leminin ağzından dineldim ben trabzonspor özerle anlaştı ama ankara başkanı fiyat attırınca vazgecilidği, alacağı para 1,5 milyon euro idi, leminin ağzından. . .

10 numara
07.12.2008, 00:07
özer'in fiyatı milyon dolarları bulmadan önce çok bağırdık ama maalesef sesimizi duyan olmadı öncelik "özer" olmalı bu arada jester'in söylediği diğer brezilyalı "morais" olabilir "engin baytar" bizde oynayamaz , diğer yazılan da silva çok pahalı alamayız...

Mustafa Önder
07.12.2008, 00:09
Arkadaşlar Özeri bizim yönetimde istiyor ama alınmazsa da yıkım falan değil bizim için çok fazla abartmamk gerek

Erdal DİLEK
07.12.2008, 00:10
lemi alsın getirsin bakalım ne kadar trabzonsporlu lemi. . . .

.....
07.12.2008, 00:12
Evet Özer i alamazsak yıkım olmayacak ama çok şey kaybedeceğiz.

Geçmişteki hataları göz önüne alıp büyük çapta hata yapmamaya bakmalıyız.

yattarinho61
07.12.2008, 00:13
JESUS DATOLO ;) sol acik bi izleyin isterseniz

KDRDYN
07.12.2008, 00:16

Lemi o kadar zengin mi yavv :D

.....
07.12.2008, 00:16

Lemi ne yapsın ki. Özeri tutup ankaraspordan bize getiremez ki.

Arif Timurcioğlu
07.12.2008, 00:17
Arkadaşlar galiba devre arası transfer sezonumuzda sene başındaki gibi hareketli geçecek ve iki üç bomba patlatağız gökhan ünal gibi.

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2008, 00:20
Çok kaliteli 3 oyuncu transferi ile 2.yarıya fener ve ankaraspor maçlarını az hasar ile atlattık mı bu iş tamam.

Erdal DİLEK
07.12.2008, 00:20
Lemi o kadar zengin mi yavv :D
almanyadan ilk geldiğinde getirdi yine getirir

Lemi ne yapsın ki. Özeri tutup ankaraspordan bize getiremez ki.
ama ikna edebilir sonucta, 3 ün 5 in hesabını yapamz en azından

sametaydin
07.12.2008, 00:22
Özer bizde oynamalı. Gs, fb ya da bjk da oynarsa bunu kendime yediremem. Muhakkak alınmalı.

.....
07.12.2008, 00:24

Özer zaten gelmek için can atıyor. Lemi Trabzonspor a getirmek için baya bi ugraşmıştı ama olmamıştı

Dogan
07.12.2008, 00:29
Özeri transfer edeceğiz, iki maç kötü oynayacak sonra bu adam dayı enişte torpiliyle oynuyor diyenler olacak. :) Tahmin sadece :)

TSezgin61
07.12.2008, 00:29
almanyadan ilk geldiğinde getirdi yine getirir

zaten o hesabi kimse düsünmüyor, ankarasporla anlasamiyoruz;)

özer hurmaciyla Trabzonspor anlasmasi problem degil... lemi böyle Trabzonsoprlu:)

Ahmet Başkaya
07.12.2008, 00:31
arkadaşlar sao paulo dan Humberlito Borges Teixeira..forvet 28 yaşında ben başta yok yanlış bilgidir dedim arkadaş hacısalihoğlunun çok yakın arkadaşının oğlu.... sonra jerges bana verilen iki isimden birinin adını söyleyince anladım ki doğru bir bilgi ondan söyledim... ama sorumluluk almıyorum yalancı rolüne düşmeyim sadece paylaşmak istedim

uğurts
07.12.2008, 00:39
arkadaşlar fotomaç gazetesinin haberini aktarıyorum size

Trabzonsporda izleme komitesi başkanlığına getirilen ve günlerdir brezilyada genç oyuncuların peşine düşen Özkan Sümerin yonetime ilk ismi verdiği belirtildi. Tecrubelı teknık adamaın uzun zmaandır takıp ettığı Corinthiansın 25 yaşındaki arjantinli oyuncusu Gustavo Herreranın transfer edılmesı ıçın çok yeteneklı ve Trabzonsporda başarılı olur dediği öğrenildi.

son vuruşlarda çok etkılıymış kulubunden yıllık 500 bın euro alıyormuş 1983 doğumlu

.....
07.12.2008, 00:42
fotomaçın haberine anca imza atıldıktan sonra inanırım. başka türlü inanmam!

Erdal DİLEK
07.12.2008, 00:46
zaten o hesabi kimse düsünmüyor, ankarasporla anlasamiyoruz;)

özer hurmaciyla Trabzonspor anlasmasi problem degil... lemi böyle Trabzonsoprlu:)
ben senin kadar emin değilim, bence yapanda oluyordur, sonucta ekmek parası kazanıyorlar, ben cok profesyonelim diyen cıkar, bu işlerde hatırda gercekten cok büyük etken, ünal karaman gibi. .

KDRDYN
07.12.2008, 00:47
Özer'de sorun yok. Sorun para. Şu saatten sonra da almak zor. Gerçi sene sonu bitecek sözleşmesi, uygun bir fiyata alınabilinir.

cendelsahinov
07.12.2008, 00:48
özeri isterim ama sorun şu ki trabzonun transferini ben yapmıyorum...
:D

.....
07.12.2008, 00:54
ÖZER İN SÖZLEŞMESİ SEZON SONU BİTMİYOR

ÖZER İN SÖZLEŞMESİ 2011 Yılında bitecek!!!!

Emirhan Makul
07.12.2008, 00:58
Ben anlamam abi bassın parayı alsınlar yoksa elden gidecek adam sağ kanadımızda oynasın.

KDRDYN
07.12.2008, 00:59
Tff ye bakıp yanılmayın. Ali Güzeldal'ı satmamıza rağmen senelerce bizim futbolcumuz olarak görünmüştü orada. Bizde oynamak için can atan bir oyuncu neden sözleşme uzatıp bu şansını zora soksun ki? Bir ara haber çıkmıştı zaten, Özer rest çekti diye. Ben de öyle umuyorum.

Recep Alkan
07.12.2008, 00:59
Ben anlamam abi bassın parayı alsınlar yoksa elden gidecek adam sağ kanadımızda oynasın.

o zaman yattarayı satıyoruz yada vazgeçiyoruz demektir emirhan ???

Emirhan Makul
07.12.2008, 01:00
Abi satarmıyız alırmıyız bilmemde Yattaranın yerine ill ki Yattara gittiği zaman adam aramayalım alalım adam oynasın Yattarayı çek yedeğe veya sola bu adam sağda oynasın.

Faruk UYSAL
07.12.2008, 01:01
Zaten geçen sezon gs neredeyse transfer ediyormuş, son anda olmamış.

.....
07.12.2008, 01:01
o zaman yattarayı satıyoruz yada vazgeçiyoruz demektir emirhan ???

Eski Yattara geri dönecekse istemem.

Ama bu gidişle eski Yattara değil bir önceki Yattara yı arar oluyoruz. Her maç kötüye gidiyor.

Böyle olacaksa ilk fırsatta satılmalı.

Belki de sezon arası satılabilir.....

Terzioğlu
07.12.2008, 01:04
Özer'i almamiz artik cok zorlasti. Ben sanmiyorum alabilecegimizi. Sezon basinda 1,5 Milyon € nasil vermedik gercekten büyük bir hata.

Mehmet Fırat
07.12.2008, 01:06
Bryan Ruiz (K.A.A. Gent)

Çok mu pahalı olur? :rolleyes:

ertuuu
07.12.2008, 01:09
Bizde oynamak için can atan bir oyuncu neden sözleşme uzatıp bu şansını zora soksun ki? Bir ara haber çıkmıştı zaten, Özer rest çekti diye. Ben de öyle umuyorum.

Trabzonsporda oynamak isteyen özer kendisinin bir yerlere gelmesini sağlayan Ankaraspor'a ihanet mi etmeliydi? Ben bunu bir Trabzonluya yakıştırmam. bazen çok saçma düşünüyoruz. Rakip takımda Trabzonlu varsa; "tamam bize bi kıyak geçer,tamam ... hoca bize maçı verir"diyoruz ya işte en sevmediğim olaylardan biridir..

.....
07.12.2008, 01:10
Bryan Ruiz (K.A.A. Gent)

Çok mu pahalı olur? :rolleyes:

3.000.000 €

Bu sezon toplamda 24 maç oynamış 7 gol 7 asist yapmış

23 yaşındaki bir ortasaha için hiçte fena değil.

Zafer BİLGİN
07.12.2008, 01:12
Arkadaşlar ramazan bayramında Lemi ile bir vesileyle görüşme fırsatım oldu.Özer le ilgili o zaman sordum.Sene sonunda kesinlikle Trabzonda dedi.

Ankara geçen seneden dolayı Özer i gs ye kesinlikle vermeyecek.Sene başında fb devreye girmiş.Başkanımızda fb li yöneticileri arayarak Özer bizim eski futbolcumuzun yeğeni hiç fiyat yükseltmeyelim siz aradan çekilin gibilerinden konuşmuş.Onlarda Selçuk örneğindeki gibi çekildiler.Fakat o arada yöneticilerde hocada onun bir sene daha Ankara da kalıp tecrübe kazandıktan sonra alınmasının daha doğru olacağını düşünmüşler.Yani Özer çıkış yapsın yapmasın sezon sonunda büyük ihtimalle Trabzonspor da

.....
07.12.2008, 01:13
Arkadaşlar ramazan bayramında Lemi ile bir vesileyle görüşme fırsatım oldu.Özer le ilgili o zaman sordum.Sene sonunda kesinlikle Trabzonda dedi.

Ankara geçen seneden dolayı Özer i gs ye kesinlikle vermeyecek.Sene başında fb devreye girmiş.Başkanımızda fb li yöneticileri arayarak Özer bizim eski futbolcumuzun yeğeni hiç fiyat yükseltmeyelim siz aradan çekilin gibilerinden konuşmuş.Onlarda Selçuk örneğindeki gibi çekildiler.Fakat o arada yöneticilerde hocada onun bir sene daha Ankara da kalıp tecrübe kazandıktan sonra alınmasının daha doğru olacağını düşünmüşler.Yani Özer çıkış yapsın yapmasın sezon sonunda büyük ihtimalle Trabzonspor da

Ama abi iyi diyorsun güzel diyorsun da bu adam sözleşme yenilememişmiydi takımıyla????

.....
07.12.2008, 01:15
Özer Hurmacı yuvad kaldı!

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği, transferin gözde isimlerinden, Ankarasporlu genç orta saha oyuncusu Özer Hurmacı, başkent ekibinde kaldı. Genç oyuncunun Mavi-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda takımda kalmasına karar verildi.

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png11 Haziran 2008 , 13:34
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080611/ozer_hurmaci_yuvad_kaldi.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080611/ozer_hurmaci_yuvad_kaldi.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=122912)

http://www.ajansspor.com/resim/ozerhurmaci_milli01.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Ankaraspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Ankaraspor)

Mavi-beyazlı takımın alt yapısında yetişen ve 2004-2005 sezonunun devre arasında Ankaraspor ile 3,5 yıllık sözleşme imzalayan Özer Hurmacı'yı renklerine bağlamak için harekete geçen Fenerbahçe ile Ankaraspor yöneticileri arasında bonservis bedeli için yapılan görüşmeler bir süredir devam ediyordu.

Genç futbolculara verdiği önemle dikkati çeken teknik direktör Aykut Kocaman'ın tekrar başkent ekibiyle anlaşması ve 21 yaşındaki futbolcuyu takımda görmek istemesi üzerine, Özer Hurmacı'nın Ankaraspor'da kalmasına karar verildi.

.....
07.12.2008, 01:16
tff de 2011 yazıyor ama sözleşme yenilememiş heralde????

.....
07.12.2008, 01:19
"G.Saray'da başarılı olacağım"

Ankaraspor'a kiralık olarak verilen Necati Ateş, Emre Aşık ve Orhan Ak karşılığında sezon sonunda Galatasaray'a transfer olacağı konuşalan genç yetenek Özer Hurmacı, Sporx'in sorularını yanıtladı. Kendine olan güveni ile dikkat çeken Hurmacı, maçlarda sahanın en iyi isimlerden biri olmasına karşın, basında hakkında yorum yapan kişilerin bile saha dışında kendisini tanımamasından ise şikayetçi. Genç oyuncunun, Galatasaray'a transferi gerçekleştiği takdirde ise başarılı olacağına dair inancı tam.
Şimdi bu röportajla sizleri baş başa bırakıyoruz:
- Özer senden ilk yarının kısa bir değerlendirmesini alabilir miyiz?
"İlk yarıya kötü başladık ve istediğimiz yerde bitiremedik. İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz. Final havasında geçecek maçlar oynayacağız ve psikolojik olarak bu maçlara hazırız. Bireysel olarak ben dahil takım arkadaşlarım performanslarını artırırsa, bu kötü durumdan rahat bir şekilde kurtulacağımızı düşünüyorum."
- Ankaraspor'da ismi ön plana çıkan oyunculardan birisin...
"Ligin ilk yarısında tam olarak istediğim performansı sahaya yansıtamadım, ikinci yarıda her şeyin daha iyi olacağını düşünüyorum."
http://www.sporx.com/images/galeri/129/4922/B_1936363275107c40b782049a5b444c0f.jpg
"BÜYÜK TAKIM OYUNCUSU OLMAK İSTİYORUM"
- Özer'in artı ve eksi özellikleri neler?
"Ben tam bir orta saha oyuncusuyum. Kanatlarda da oynayabiliyorum ama özüm orta saha. Forvete dönük ya da defansa dönük iki yönlü olarak orta sahada görev yapabiliyorum, açıkçası kanatlarda verimsiz oluyorum. Kanatlarda oynadığım zaman mutlu olmuyorum, seyircilere de iyi bir Özer izlettiremiyorum. Orta sahada oynadığım zaman ise kendimi buluyorum. Gerçek bölgemde skora da katkıda bulunabiliyorum. Defansif yönümün Türkiye'ye geldiğim dört yıldan beri çok fazla geliştiğini görüyorum. Artık yavaş yavaş daha büyük hedeflere hazır olduğumu hissediyorum."
- Almanya'da hangi takımın altyapısında yetiştin?
"Alman 3. Ligi takımlarından Kassel'in altyapısında yetiştim. Burada iyi bir eğitim aldım, Türkiye'de de uyum sürecimi atlattım. Aykut Kocaman'ın bende çok büyük bir emeği var. Özer'i Özer yapan Aykut Hoca oldu. Hikmet Hoca'yla da çok uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. İnşallah buradaki sezonu iyi bir şekilde tamamlayarak, gelecek sezon büyük bir takımın oyuncusu olmak istiyorum. Galatasaray işi olursa da bu Galatasaray için ve benim için büyük bir kazanç olacaktır."
- Maçlarda ve idmanlarda seni özellikle takip ediyorum. İki ayağını da iyi kullanıyorsun, şutların da çok etkili...
"Evet kendimi bugüne kadar elimden geldiğince geliştirdim, inşallah bu yeteneklerimle hedeflerime ulaşacağım."

"G.SARAY'DA BAŞARILI OLACAĞIMA İNANIYORUM" http://www.sporx.com/images/galeri/129/4922/B_a6ff3fd72425be7ce5a2bca66831dcc1.jpg
- Galatasaray orta sahasına baktığın zaman forma bulma şansını nasıl görüyorsun?
"Benim özgüvenim tam ve rekabeti çok seviyorum. Bir takımdaki oyuncular ne kadar iyi olursa ben de o kadar iyi performans sergilerim. Bunu da inşallah seneye göreceğiz. Büyük takımda daha çok topla oynama fırsatı yakalayacağım, daha çok atak yapan taraf olacağız ve bu tarz oyunlarda daha çok yeteneklerimi sergileyebileceğim. Büyük hedefleri olan Galatasaray'da başarılı olacağıma inanıyorum."
- Galatasaray ile ilgili Necati, Orhan ve Emre’den bilgi alıyor musun?
"Necati, Emre ve Orhan abi sağolsun bana her konuda akıl veriyorlar. Beni şimdiden büyük takıma hazırlıyorlar, büyük takım atmosferini, neler yapmam gerektiğini söylüyorlar. İdmanlarda ve maçlarda bana yardımcı oluyorlar. İkinci yarıda bu üç önemli isimden Ankaraspor'un daha çok faydalanacağını düşünüyorum. İlk yarıda şanssız günler yaşadılar."

"HEDEFİM AVRUPA ŞAMPİYONASI" http://www.sporx.com/images/galeri/129/4922/B_2d34e5e7325377984e151a950dd15be5.jpg
- Milli Takım ile ilgili neler söyleyeceksin?
"Ümit Milli Takım'ın banko futbolcuları arasındayım, tabii ki A Milli Takım'da da forma giymek istiyorum. Ligin ikinci yarısında gösterilen performansları Fatih Hoca'nın değerlendireceğini düşünüyorum ve Milli Takım ile birlikte Avrupa Şampiyonası'na gitmek istiyorum. Fatih Hoca, Milli Takım’a oyuncu seçerken Galatasaray, Fenerbahçe ya da Ankaraspor arasında ayrım yapmıyor. Beni de iyi performans göstereceğim takdir de Ankaraspor'dan çağıracağını düşünüyorum. 21 yaşındayım Ümit Milli Takım'da da oynuyorum, ama benim yaşımda birçok oyuncu hem takımını hem de milli takımını sırtlayacak performansı gösterebiliyor. Ben de kendimi o seviyede görüyorum.
- Sezonun ilk yarısı ile ilgili olarak soracağımız birkaç soruyla röportajı noktalamak istiyoruz.
“Elbette.”
-Ligin ilk yarısında sana göre en iyi performansı gösteren kaleci kimdi?
"Sakatlık yaşayana kadar bizim kalecimiz Ufuk."
-Ligin ilk yarısında en iyi performans gösteren defans oyuncusu kimdi?
"Roberto Carlos."
-Ligin ilk yarısında en iyi performans gösteren orta saha oyuncusu kimdi?
"Yusuf Şimşek."

-Ligin ilk yarısında en iyi performans gösteren forvet oyuncusu kimdi?
"Semih Şentürk." Röportaj: Hilmi SEVER
Fotoğraf: Ali SEVER

09.01.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com

Zafer BİLGİN
tff de 2011 yazıyor ama sözleşme yenilememiş heralde????
Benim yazdıklarım tamamen Leminin ağzından yazdıklarım.Benim şahsi düşüncem özerin sözleşmesi daha önce uzatılmıştır.Yani sezon bitmeden imza attırmışlarda olabilir.

KDRDYN
Trabzonsporda oynamak isteyen özer kendisinin bir yerlere gelmesini sağlayan Ankaraspor'a ihanet mi etmeliydi? Ben bunu bir Trabzonluya yakıştırmam. bazen çok saçma düşünüyoruz. Rakip takımda Trabzonlu varsa; "tamam bize bi kıyak geçer,tamam ... hoca bize maçı verir"diyoruz ya işte en sevmediğim olaylardan biridir..

Bazen sizi anlamıyorum. Bir insanın hayalini gerçekleştirme yolunda attığı adımlar ihanet mi oluyor?

akgulbbb
07.12.2008, 01:24
trabzonsporun solaçığa felan ihtiyacı yoktur...biz bu kadar puanı ,%100 önlem alınamayan bir hücum hattına sahip olduğumuz için aldık,eğer açığımız belli ortasahadan gelenimiz belli olsaydı,bu kadar puan alınamazdı kesinlikle...önemli olan bu kemikleşmeye çalışan 11i alternatifllendirmektir bence...selçuk,colman,cale ve gökhan-umut ikilisinin alternatifleri güçlendirilmeli...eğer gökhan ünal atmaya başlarsa(ki atmamaış hali bile 5 gol 5 asist yapmıştı en son) bu transfer geyiklerinin hepsi bitecek...işte bu yüzden transfer çok önemlidir...transfer yapmaktan daha önemli olan şey, bu transfer geyiklerini iyi yönlendirmektir,umarım yönetim bu işi iyi yapar...ayrıca türkiye liginde çağlar,gökhan emreciksin,mustafa pektemek,eren güngör,ediz bahtiyaroğlu izlenmeye değer oyunculardır...

ertuuu
07.12.2008, 01:27
Bazen sizi anlamıyorum. Bir insanın hayalini gerçekleştirme yolunda attığı adımlar ihanet mi oluyor?

benimde bir hayalim vardı. hasan üçüncü nün de vardır. adnan güngör ün de vardır. ona bişey diyemem. özer e en büyük fırsatı ankaraspor verdi. geldi Trabzonspor un önüne koydu. buna rağmen sen onlara ihanet edersen olmaz...

OnOuR
07.12.2008, 01:32
Yaa devre arasında Özermiş,Sezermiş bilmem Bilal Kısa imiş bırakın lütfen yaa. Lig bitince deseniz tamamda bazı arkadaslar devre arası alınması gerekir falan dio,kurtarıcı gözüyle bakılıyor... Hiç ihtimal dahilinde görmüyorum ben... Lider girersek ilk yarıya ki öyle olacak inşallah, alınacak 2 transfer oldugu söylendi nerelere alınması gerektigini herkes biliyor zaten... Mevkisinin adamı 2 tane kaliteli isim alırlar. Şampiyonluk yolunda hele hele ilk yarıyı lider bitirmiş bi halde tüm ipler senin elindeyken Özer'i almak adamı kısmen harcamaktan baska birsey degildir... Üsttede yazdıgım gibi bu kadroya su anda bölgesinin uzmanı futbolcular almak lazım...

KDRDYN
07.12.2008, 01:33
benimde bir hayalim vardı. hasan üçüncü nün de vardır. adnan güngör ün de vardır. ona bişey diyemem. özer e en büyük fırsatı ankaraspor verdi. geldi Trabzonspor un önüne koydu. buna rağmen sen onlara ihanet edersen olmaz...

Kusura bakma ama ihanet kavramını algılayış biçimin biraz değişik. Yani bu iş kulüp ve futbolcu arasındaki ilişkiden çok karı-koca arasındaki ilişkiye benzedi. Adam çıkıyor topunu oynuyor aldığı parayı hak ediyor. İstediği bir takıma gitmek isterse de gider. Futbolda hatır, gönül işi olmaz. Olmamalı da...

ozzy!
07.12.2008, 01:34
Yaa devre arasında Özermiş,Sezermiş bilmem Bilal Kısa imiş bırakın lütfen yaa. Lig bitince deseniz tamamda bazı arkadaslar devre arası alınması gerekir falan dio,kurtarıcı gözüyle bakılıyor... Hiç ihtimal dahilinde görmüyorum ben... Lider girersek ilk yarıya ki öyle olacak inşallah, alınacak 2 transfer oldugu söylendi nerelere alınması gerektigini herkes biliyor zaten... Mevkisinin adamı 2 tane kaliteli isim alırlar. Şampiyonluk yolunda hele hele ilk yarıyı lider bitirmiş bi halde tüm ipler senin elindeyken Özer'i almak adamı kısmen harcamaktan baska birsey degildir... Üsttede yazdıgım gibi bu kadroya su anda bölgesinin uzmanı futbolcular almak lazım...

aynen katılıyorum bölgesinin uzmanı futbolcular alınmalı.

.....
07.12.2008, 01:36
Onur Hocam olaya bir de şu yönüyle baksak.

Özer Hurmacı yı ilk yarı alsak ve sezonu asist kralı olarak bitirse ayrıca takımımızın şampiyon olmasında büyük katkı sağlasa bu oyuncuyu bir daha durdurabilirler mi????

Çünkü Özer de bu potansiyel fazlasıyla var. Kaldi ki Özer çok tecrübesiz bir oyuncu da değil.

ertuuu
07.12.2008, 01:37
Kusura bakma ama ihanet kavramını algılayış biçimin biraz değişik. Yani bu iş kulüp ve futbolcu arasındaki ilişkiden çok karı-koca arasındaki ilişkiye benzedi. Adam çıkıyor topunu oynuyor aldığı parayı hak ediyor. İstediği bir takıma gitmek isterse de gider. Futbolda hatır, gönül işi olmaz. Olmamalı da...

hatır gönül olmadan Türkiyede hiçbir iş yürümez. Daha geçen senelerde gs hatır gönül şikesi yapıp şampiyon olmadı mı? Her işimizde Faruk Özak ı hatır gönül için araya sokmuyo muyuz? Hepimiz diyoruz, biliyoruz, kullanıyoruz profesyonel futbolcu söylemini. ama bu işlerde profesyonellikte bir yere kadar...

Erdal DİLEK
07.12.2008, 01:39
gelirse başım gözüm üstüne, gelmezse selametle, ben daha bu kadar üzerinde durulupta alınan ve beklentileri karşılayan bir trabzonsporlu futbolcu hatırlamıyorum, her zaman bzizim yıldızlarımız bizde yıldız olmuştur, fatih tekkesinden yattarasına şotasına. . .

Dogan
07.12.2008, 01:41
gelirse başım gözüm üstüne, gelmezse selametle, ben daha bu kadar üzerinde durulupta alınan ve beklentileri karşılayan bir trabzonsporlu futbolcu hatırlamıyorum, her zaman bzizim yıldızlarımız bizde yıldız olmuştur, fatih tekkesinden yattarasına şotasına. . .
Özer henüz yıldız olmadı, bi gelsin olacak Allah nasip ederse:)

Gökhan KAN
07.12.2008, 01:43
dedigin dogru bnce bize gelirse yeteneklerini daha da gelistirir yıldız olur

Erdal DİLEK
07.12.2008, 01:44
söylediklerime yıldız adaylarıda dahil, oktay, jun, vukrinec, adem kocak,

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2008, 01:45
Özer Hurmacı olayını şimdilik bıraksak kalan 3 maç daha önemli

Gökhan KAN
07.12.2008, 01:46
özer bu forumu okusa kendini messi falan zannedebilir.....

Bilâl ÇOBAN
07.12.2008, 01:48
şu brezilyalı olayını bilmiyorum, açık söylemek gerekirse gelse de 1. sınıf prof olmadıkça bize yarar getirebileceğini sanmıyorum, aurelio istisnadır.

nacizane fikrim şöyle, orta sahaya ÖZER HURMACI ve SEZER ÖZTÜRK, forvete ise FATİH SULTAN TEKKE alınırsa hem 4 - 5 milyona transferi kapatmış oluruz, hem de eksiklerimizi tamamlamış oluruz, dost sevinir düşman köpürür.

.....
07.12.2008, 01:50
Bilal hocam 4-5 m ye kapatsak transferi şimdi yapardık. O dediğin 3 ismi 6-7 m den anca alırız :):)

Gökhan KAN
07.12.2008, 01:51
özer 2 m olsa fatih 4 m simdiden 6 m oldu bile

Bilâl ÇOBAN
07.12.2008, 01:53
Ömer üstad, Fatih Sultan Tekke'yi kiralaması satın almasından daha kolaydır, onu geçtik, özer en fazla 2 milyon dolar olsa hadi 2.5 yaptım, sezer ise 1. lig topçusu ve Ersun Hocamın eski talebesi, onu futbolcu yapan Ersun Hocamdır bilirsiniz, bu tür ilişkiler de kullanılırsa sezer bize en fazla 1 milyona gelir, o kadar bile tutmaz. sola sezer ortaya özer ileri Tekke... kapatın gözlerinizi hayal edin kadroyu... e biraz daha ileri gidelim LİG KUPASINI FATIH TEKKE'nin ellerinde hayal edin, Ersun Hocam, Sadri Başkanım göz yaşlarıyla kutluyorlar...

hoş olmaz mı ?

.....
07.12.2008, 01:56
Ömer üstad, Fatih Sultan Tekke'yi kiralaması satın almasından daha kolaydır, onu geçtik, özer en fazla 2 milyon dolar olsa hadi 2.5 yaptım, sezer ise 1. lig topçusu ve Ersun Hocamın eski talebesi, onu futbolcu yapan Ersun Hocamdır bilirsiniz, bu tür ilişkiler de kullanılırsa sezer bize en fazla 1 milyona gelir, o kadar bile tutmaz. sola sezer ortaya özer ileri Tekke... kapatın gözlerinizi hayal edin kadroyu... e biraz daha ileri gidelim LİG KUPASINI FATIH TEKKE'nin ellerinde hayal edin, Ersun Hocam, Sadri Başkanım göz yaşlarıyla kutluyorlar...

hoş olmaz mı ?

Hocam ne yaptın sen ya yaktın bütün ciğerlerimi :alkış:

inş. son dediğin gerçek olur gerisi olmasada olur :)

Gökhan KAN
07.12.2008, 01:56
bizim hoca ank macını izlediyse bnce özeri aldırır......

Bilâl ÇOBAN
07.12.2008, 02:00
tekrar etmekte fayda var, özer - TEKKE - sezer bize yeterli olur, tabi şu 3. brezilya seferi bize ne kazandırır bilinmez. açıkçası özkan sümer'e pek güvenemesem de, Ersun Hocamın ve Başkanımın varlığı bana güven veriyor ve biliyorum ki bu üçlü en az bizim kadar istiyorlar şampiyonluğu...

cümleten hayırlı geceler, Rabbim mübarek günler hürmetine dualarımızı kabul buyursun, Amin!

.....
07.12.2008, 02:12
Amin...............

Bu seferki Brezilya seferi ötekilerine benzemeyecek gibi.

Ersun hoca istemediği beğenmediği oyuncuyu takıma kabul etmez. Dengeleri düşünür ve onun dogrultusunda oyuncu alırız diye düşünüyorum.

inşallah bizi şampiyonluğa getirecek oyuncular gelir.

OnOuR
07.12.2008, 02:19
Onur Hocam olaya bir de şu yönüyle baksak.

Özer Hurmacı yı ilk yarı alsak ve sezonu asist kralı olarak bitirse ayrıca takımımızın şampiyon olmasında büyük katkı sağlasa bu oyuncuyu bir daha durdurabilirler mi????

Çünkü Özer de bu potansiyel fazlasıyla var. Kaldi ki Özer çok tecrübesiz bir oyuncu da değil.

Yaa potansiyel varda ben su anda takıma Özer'in alınmasına karsıyım... Bu durumda bize sorunlu oldugumuz bolegelerde bolgesinin uzmanı adamlar lazım. Özeri alırsın klubede oturtursun İsaac gibi. Fenada olmaz ama zaten adamlar 1-2 adam alcaz diolar bu durumda Özer'in olması pekde mantıklı olmaz bence..

asimetrik
07.12.2008, 02:21
Bu takımı yeniden yapan bu yönetim ve hoca. Güvenmek gerekir ben de güveniyorum. Transfer yaparlarsa doğrusunu yaparlar.

.....
07.12.2008, 02:33
Özer devre arası olmasa bile sezon sonu kesinlikle alınması gerekiyor. Artık Teknik heyetimiz ve Yönetimimiz bunu düşümüştür zaten.

Brezilyadan bakalım ne çıkacak :)

OnOuR
07.12.2008, 02:38
Ona bi itirazım yok zaten. Bende cok istiyorum Özer'i. Ama işte bu sene bi ciddi ciddi bi şampiyonluk hevesimiz var. O yüzden garanti, güvenilir adamlar olsun diyordum... :cool: O brezilya işini bende cok merak ediyorum. Herkes Özkan Sümer'in agzından dökülecek bikaç ismi zor telafuz edilecek yıldız adayı brezilyalıları bekliyor vallaha :D

Mustafa Önder
07.12.2008, 03:07
Çok kereler tekrarladım bu takımın eksikliği sol kanattır. Orta saha da top yapamamızın nedeni Colman ın sola kaydırılmasıdır. Eğer sol kanata gerçekleştirilecek kaliteli bir transfer kesinlikle gelecek vaadeden falan olmamalı direk olaraktan o mevkinin elemanı olmalı. O zaman Colman biraz daha rahatlayacak ve gerçek bölgesinde oynamaya başlayacaktır. Özer miş şuymuş buymuş şu aşamada uygun fiat olmazsa alınmamalı. Özere gidecek para başarılı sol ayağa verilirse bu takım çok iyi işler yapar.

ertuuu
07.12.2008, 03:17
Turcos noticiam interesse por meia cruzeirense Wagner-05/12/2008

da Lancepress

A imprensa turca noticiou na quinta-feira que o Trabzonspor, da Turquia, fez uma proposta ao Cruzeiro pelo meio-campista Wagner. Os dirigentes do clube turco também estariam de olho no meia Ibson, do Flamengo.

Nesta semana, o Cruzeiro renovou o contrato do jogador por mais dois anos. O vínculo do meia venceria em junho do próximo ano.

Ao lado de Ramires e Guilherme, Wagner vem sendo um dos destaques do time mineiro na temporada de 2008.

brezilyada çıkan bir haber. türkçe olarak çevirebilen var mı? içinde Trabzonspor ve birkaç oyuncu geçmesi ve üstelik haberin yeni olması ilgimi çekti...

kaynak: http://www1.folha.uol.com.br/folha/esporte/ult92u475630.shtml

Alika87
07.12.2008, 03:28
pek fazla anlamadim, ama söz konusu olan oyuncular bunlar:

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/29377/ibson/default/2008/leistungsdaten.html

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/45720/wagner/profil.html

Alika87
07.12.2008, 03:42
bu oyuncu belki isimize yarar:

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/55317/edno/default/2008/leistungsdaten.html

oyuncuyu tanimiyorum ama istatistiklere göre iyi birisine benziyor, sol acik olarak 9gol atmak bence fena degil, hele ligin en zayif takiminda...

Ali Tunahan Güllü
07.12.2008, 12:48
özeri alalım bi tanede yabancı kanat oyuncusu olsun:) yanında da bi tane forvet olursa tadından yeenmez....:D

Mustafa Önder
07.12.2008, 12:52
pek fazla anlamadim, ama söz konusu olan oyuncular bunlar:

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/29377/ibson/default/2008/leistungsdaten.html

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/45720/wagner/profil.html

iki oyuncu da ofansif orta saha

skystar
07.12.2008, 12:52
Jester'in dün açıklamadığı isim de belli oldu böylece:)

Bu arada daha önce de ilgilendiğimiz Sao Paolo'lu Wagner de bizim ihtiyacımız olan türden bir eleman. Bu sezon 2 gol 11 asisti var. Sol kanat için olumlu bir transfer olabilir.

Mustafa Önder
07.12.2008, 12:54
özeri alalım bi tanede yabancı kanat oyuncusu olsun:) yanında da bi tane forvet olursa tadından yeenmez....:D

O kadar kasamazlar bütçeyi özellikle dolar-euro üzerinden yapacağımız için ve kurdaki dalgalanmaları da zaten biliyoruz. Ayrıca yurtiçin den ben bir transfer bekliyorum.

Birtan Karaman
07.12.2008, 13:26
İşte taarruz planıTrabzonspor, devre arası transfer için gelecek hafta atağa kalkacakhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/43059_b.jpg

SÜMER DÖNÜNCE
Trabzon’da Ocak alarmı! Devreyi lider bitirmenin hesaplarını yapan Bordo-Mavililer, devre arası transferi için de araştırmalarını sürdürüyor. Bu yönde İzleme Komitesi’nin başına getirilen Özkan Sümer’in Brezilya’da bu hafta izleyeceği son maçlardan sonra dönmesini bekleyen yönetim, ardından Teknik Patron Ersun Yanal ile görüşecek.
2 TRANSFER
Bordo-Mavililer, devre arasında bir ’10 numara’ bir de orta sahanın soluna bir oyuncu katmak isterken, bu yönde kalite kadar mali şartları da göz önünde bulunduruyor. İki transfer için 5 milyon $’lık bir kaynak ayıran Bordo-Mavili yönetim, transferde hata yapmamak için son noktayı lig bitiminde yapacağı zirvede koyacak.
DENİLSON

Birtan Karaman
07.12.2008, 13:27
Dentinho (http://sansirodayedekbekledim.blogspot.com/2008/08/dentinho.html)

http://3.bp.blogspot.com/_xystOs9tbbU/SJ8zeo_3b3I/AAAAAAAAARg/kCKIYYQoQBM/s400/dentinho.jpg (http://3.bp.blogspot.com/_xystOs9tbbU/SJ8zeo_3b3I/AAAAAAAAARg/kCKIYYQoQBM/s1600-h/dentinho.jpg)

Tam adıyla Bruno Ferreira Bonfim, 19 Ocak 1989 doğumlu Brezilyalı oyuncu. Corinthians forması giyen nam-ı diğer "Dentist" forvette görev yapıyor. Sağ ayağını kullanmasına rağmen sol kanatta da görev yapabilen Dentinho, devre arasında van Persie'nin sakatlanması sonucu Arsène Wenger'in gözdesi olmuş ancak bu teklifi "Avrupada oynamak için hazır değilim" diyerek reddetmiş. Bu da Brezilyalı genç futbolcular arasında O'nu farklı bir yere koyuyor. Yeteneğinin büyüsüne kapılmadığı için yedek bekleyenler olarak kendisini tebrik ediyoruz, tabi okuyorsa :))

TheDayAfter61
07.12.2008, 13:34
Bence devre arası alınacak adamlar Özer Hurmacı,Fatih Tekke'dir.Eğer iyi bir bir yerde bitirirsek kadro genişliği için Gençlerbirliği'nden Burhan Eser yada Eşer soyadı.Sağbeke Abdurahman, ve de alınacak 1-2 yabancı.Devre arası alıncak oyuncular doğrultusunda başkanı,sahibi Trabzonlu olan Hacettepe'ye forma bulma açısında Ergin Keleş,Barış Memiş vb. futbolcular yollanabilir.

kudu_61
07.12.2008, 13:36
devre arası alınacak yabancı kayıp olabilir ama bir özeri diğerlerinin ellerinden kaparsak (şu an onların listelerinin başında olduğuna eminim) hem gol atmış oluruz hemde efendi, kaliteli,genç,ilerisi parlak çok yönlü bir solumuz olur

fatihi de alamazsak ersen tarzı kafaya çivi gibi çıkan bir forvet bizi mutlu sona ulaştırabilir
devre arası yabancı takıma alışana kadar dili öğrenene kadar zarar etmekten korkuyorum

Birtan Karaman
07.12.2008, 13:37
Sizce Alex Meschini yi alıp süpriz yaparmıyız?;)

TSezgin61
07.12.2008, 13:38
Sizce Alex Meschini yi alıp süpriz yaparmıyız?;)

bize o süprizi porto yapti;)

okg_53
07.12.2008, 13:42
Bayağı bir brezilyalı ismi geçiyor.Ancak Benim istediğim şu 3 isimden biri.Alex,Wanger,Denilson.
Denilsonun alınabilme ihtimali daha yüksek.

oktay61
07.12.2008, 13:43
BJK talip olmu ş bile özer e elimizi çabuk tutmalıyız

Birtan Karaman
07.12.2008, 13:44
Alex Meschiniyi porto mu aldı .?

Birtan Karaman
07.12.2008, 13:45
Aranan kan Wagner

Brezilya'da bulunan Trabzonspor'un Futbol Koordinatörü Özkan Sümer Wagner için 'Mutlaka alınmalı' raporu verdi. Yönetim düğmeye bastı!

http://static.palhaber.com/wadmin/8/260x195/56514.jpg
Süper Lig lideri Trabzonspor '10 numara' futbolcu arayışlarında sona yaklaştı... Futbolcu bakması için Brezilya'ya gönderilen Koordinatör Özkan Sümer'in Cruzeiro kulübünün 23 yaşındaki futbolcusu Wagner Ferreira dos Santos için yönetime olumlu rapor verdiği ifade edildi. Sümer'in verdiği raporda, “Cruzeiro'nun beyni niteliğindeki Wagner sorunları bitirir” dediği öğrenildi. Brezilya'da önümüzdeki hafta liglerin sona erecek olması nedeniyle futbolculara yoğun talep olduğu ve bu nedenle de bonservis bedellerinin yükseldiği söyleniyor.

Cruzeiro'nun 8 milyon dolar bonservis bedeli talep ettiği Wagner için Trabzon yönetiminin harekete geçtiği öğrenildi. Haziran ayında sözleşmesi sona erecek yıldız futbolcu için yönetimin 5 milyon dolar teklif edeceği söyleniyor.

Ajanslar

TolgaTopçu61
07.12.2008, 13:49
gündemde hep brezilyali oyuncular var,gecen senelerde o ülke'den aldigimiz oyuncular cok basarisizdi,bence brezilya degilde bosna,hirvatistan ve sirp liglerinden oyuncu almamiz gerek,brezilyalilar Trabzon'da basarili olmuyor...

Mustafa Önder
07.12.2008, 13:50
Aranan kan Wagner

Brezilya'da bulunan Trabzonspor'un Futbol Koordinatörü Özkan Sümer Wagner için 'Mutlaka alınmalı' raporu verdi. Yönetim düğmeye bastı!

http://static.palhaber.com/wadmin/8/260x195/56514.jpg
Süper Lig lideri Trabzonspor '10 numara' futbolcu arayışlarında sona yaklaştı... Futbolcu bakması için Brezilya'ya gönderilen Koordinatör Özkan Sümer'in Cruzeiro kulübünün 23 yaşındaki futbolcusu Wagner Ferreira dos Santos için yönetime olumlu rapor verdiği ifade edildi. Sümer'in verdiği raporda, “Cruzeiro'nun beyni niteliğindeki Wagner sorunları bitirir” dediği öğrenildi. Brezilya'da önümüzdeki hafta liglerin sona erecek olması nedeniyle futbolculara yoğun talep olduğu ve bu nedenle de bonservis bedellerinin yükseldiği söyleniyor.

Cruzeiro'nun 8 milyon dolar bonservis bedeli talep ettiği Wagner için Trabzon yönetiminin harekete geçtiği öğrenildi. Haziran ayında sözleşmesi sona erecek yıldız futbolcu için yönetimin 5 milyon dolar teklif edeceği söyleniyor.

Ajanslar

Brezilya sitesinde de bu elemanın adı geçiyordu.

TSezgin61
07.12.2008, 13:52
lider olmamiz transferi birazda olsun kolaylasir... yeterki devre arasini lider bitirelim

Ali Tunahan Güllü
07.12.2008, 14:59
inşallah allırız Wagner Ferreira dos Santos :D

Ali Tunahan Güllü
07.12.2008, 17:24
erdem koltuk adında bir üyenin genel de açtığı bir sayfadan olan haberi gösteriyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem orasını işte haber:

http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.gif Yusuf Şimşek 2. Yarı Trabzonspor'da
Dün gece Ankarada bir mekanda karşılaştık.Sohbet ederken kendisi söyledi.Anlaştık, 2. yarı Trabzondayım dedi.Ben bu haberi yayarım dedim, o da yayma dedi ama şu an yayıyorum:)...Kendi ağzından geleceğini söyledi..

Hayırlı olsun...

Süleyman Eruyar
07.12.2008, 17:30
erdem koltuk adında bir üyenin genel de açtığı bir sayfadan olan haberi gösteriyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem orasını işte haber:

http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.gif Yusuf Şimşek 2. Yarı Trabzonspor'da
Dün gece Ankarada bir mekanda karşılaştık.Sohbet ederken kendisi söyledi.Anlaştık, 2. yarı Trabzondayım dedi.Ben bu haberi yayarım dedim, o da yayma dedi ama şu an yayıyorum:)...Kendi ağzından geleceğini söyledi..

Hayırlı olsun...

umarım doğru değildir,

Coloradoydu
07.12.2008, 17:32
Geçenlerde Hollanda liginde maç özetlerini izlerken şu futbolcu (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/27805/eljero-elia/aufeinenblick.html)gözüme takıldı. Daha topu ayağına alır almaz "ben futbolcuyum" diyor. Çok süratli, çevik ve güçlü.

İnterneti biraz karıştırdım. Şu an Hull City, Man.City, Arsenal, Everton, Espanyol gibi kulüpler oyuncuyu izliyor. Yönetim ara dönemde ciddi transferler yapılacaksa, elini cebine atabilecekse, düşünülebilir. Çünkü ufak paralara bırakmazlar.

powerts61
07.12.2008, 17:34
inş gelmez ceyhundan bi farkı yok bence hatta ceyhun eriş daha iyiydi

canna52
07.12.2008, 17:41
güçlü bir striker şart
tony sylvanın yüksek attığı toplara devamlı stoperlerin vurmasından gına geldi

Mustafa Demir
07.12.2008, 17:50
Arkadaslar skyturkte az once Ahmet Agaoglu acikladi trabzon birezilyali sol kanat oyuncusu aldi. trabzonun para durumu cok iyi duruma gore birtanede ortasaha alinabilir dedi.

sessizkral_1
07.12.2008, 17:53
Arkadaslar skyturkte az once Ahmet Agaoglu acikladi trabzon birezilyali sol kanat oyuncusu aldi. trabzonun para durumu cok iyi duruma gore birtanede ortasaha alinabilir dedi.

ismini söyledimi

Ahmet Kuru
Yusuf dedikodusu inşallah doğru değildir...
Yusuf'un takımın huzuruna olumsuz etki yapacağını düşünüyorum...
Yedek kalmayı kendine yediremediği herkes tarafından biliniyor..Bizde de aynısını yaparsa boşu boşuna başımızı belaya sokarız...
Ama Yönetim aklıma geldikçe böyle birşeyede izin vereceklerini sanmıyorum...
Neyse...Bekleyip görelim...

Mustafa Demir
ismini söyledimi

solemedi ulkesini soledi

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2008, 17:55
Yusuf Şimşek istemiyoruz

ÇaGaTaY
07.12.2008, 17:56
Yusuf çok iyi olur daha iyi bi 10 numara bulamayız kesinlikle yurt dışında

AYYILDIZ
07.12.2008, 17:58
Bence sol açık iyi bir adamsa yeterli olur ayrıca Yusuf'un alınacağını zannetmiyorum hem Bursa vermez diyelim aldık Ersun Yanal'ın eski öğrencisi çok faydalı olunacağını düşünmese almazdı derim.

Kaan
07.12.2008, 17:58
Yusuf çok iyi olur daha iyi bi 10 numara bulamayız kesinlikle yurt dışında

Ne 10 Numaralar var yurt dışında. :)

Bakmak değil görmek lazım. :)

AYYILDIZ
07.12.2008, 18:00
Ne 10 Numaralar var yurt dışında. :)

Bakmak değil görmek lazım. :)

Onun içinde 6-7 milyon euro para lazım.

ÜNAL
07.12.2008, 18:03
Fanatik'e göre Fb'deki Deniz Barış gündemde.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/index.aspx?aType=Detail&CatId=35&ArticleId=120830

antagonist
07.12.2008, 18:03
Yanal, transferle ilgili bir soruya ise, "Devre arası için Türkiye'den bir oyuncuyla temasa geçmedik" dedi.

Kaynak: Fanatik

Jester
07.12.2008, 18:13
Transferde parayı orta sahaya harcayacağız gibi duruyor.
Bu durumda sağbeki ucuza halletmek lazım.

Benim adayım Uğur Kavuk.
Hem gündemde olmayan hem de yaşı ileri bir oyuncu olarak çok uygun bir fiyata alınabilir.

Fiyatına göre olağanüstü bir katkı sağlayacaktır.
Umarım atlamayız.

Mert67
07.12.2008, 18:14
İnşallah bu transfer gerçekleşir.En çok ihtiyaç olan bölge.

aaahmet61
07.12.2008, 18:15
arkadaşlar yusufu neden beğenmiyorsunuz.o kadar güzel forvetlere topu servis yapıyorki alda at dercesine.topuda ayağında güzel saklıyor.bence olumlu transfer olur.

hüseyin1975
07.12.2008, 18:19
Ahmet Agaoglu bos konusmaz!
Aldik diyorsa almisizdir.
Insallah iyi bir sol kanat almiksizdir.
Wagneri yada Alexi almis olsak tadindan yenmez.

Yusufa gelince.
Ligimizi taniyor ve bir yari boyunca formda oynarsa bize sampiyonluga giden yolda cok yardimi olur.
Hocam istemisse ve onun ile konusmussa bizlerede bunu kabullenmek ve destek olmak düser.

Öyle herseyi elestirmekle olmaz!
Hocam ne derse o!!!

Hüseyin İlkin
07.12.2008, 18:23
Gökhan Emreciksin için Beşiktaş çok ciddi bastırıyormuş . Hatta haftaya Ankaragücü maçı öncesi bitirecekleri konuşuluyor .

Fenerbahçe ve bizde ilgileniyormuşuz . Şimdi Lig Tv 'de söylendi ...

2 milyon euro lafı geçiyor ...

hüseyin1975
07.12.2008, 18:24
Bu Kocaelisporda oynayan Tanerin yasi kac?
Bilen varmi Usaklar?

hüseyin1975
07.12.2008, 18:25
Gökhan Emreciksin için Beşiktaş çok ciddi bastırıyormuş . Hatta haftaya Ankaragücü maçı öncesi bitirecekleri konuşuluyor .

Fenerbahçe ve bizde ilgileniyormuşuz . Şimdi Lig Tv 'de söylendi ...

2 milyon euro lafı geçiyor ...

Özeride biz alalim olsun:)

Hüseyin İlkin
07.12.2008, 18:25
Bu Kocaelisporda oynayan Tanerin yasi kac?
Bilen varmi Usaklar?
32 .

Serdar Bali'de soruyordu :)

Antalyaspor'dan hatırlıyorum . Artık geçti Taner bence ...

Özer olur hocam olur :cool:

Samet Yildirim
07.12.2008, 18:28
Cruzeriolu Wagner Süper ya

http://de.youtube.com/watch?v=icTMGysad_Y

TS-Tiryaki
07.12.2008, 18:44
Ben hala forvete transfer sart diyorum.

Buarada Insallah Ahmet Agaoglunun dedigi dogrudur, ki yalan söyleyecegini sanmiyorum. Hayirlisi ne ise o olsun.

Burak_52
07.12.2008, 18:55
Gökhan için 4 büyükler devrede!

Ankaragücü-Galatasaray maçı öncesinde, sarı lacivertli ekibin başarılı ismi Gökhan Emreciksin için transfer dedikoduları aldı başını gitti! Beşiktaş'ın haftaya transferi bitireceği öne sürülürken, F.Bahçe, G.Saray ve Trabzonspor'un da yıldız oyuncu için devrede olduğu öne sürüldü..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png07 Aralık 2008 , 18:08
http://www.ajansspor.com/images/comment.png http://www.ajansspor.com/resim/gokhanemreciksin_maconcesi.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Galatasaray (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Galatasaray)
Ankaragücü (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Ankaragucu)
Fenerbahçe (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Fenerbahce)
Beşiktaş (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Besiktas)

Ankaragücü'nün Boluspor'dan geçen sezon ortasında transfer ettiği 23 yaşındaki başarılı sağ kanat oyuncusu için 4 büyüklerin transfer taaruzuna geçtiği iddia edildi.

Ankaragücü-Galatasaray maçı öncesinde canlı yayında bu haberi duyuran ise iki deneyimli muhabir; Bahri Havadır ile Orhan Kılıç oldu.

Haberi aktaran Havadır, Ankaragücü'ne 200 bin YTL'ye transfer olan Gökhan Emreciksin için Beşiktaş'ın 2 milyon euroyu gözden çıkardığını kaydetti! Deneyimli muhabir, siyah beyazlı ekibin haftaya İstanbul'da oynanacak olan maçta transferi bitireceği bilgisini aldıklarını kaydetti! Havadır, Gökhan için Galatasaray'ın da devrede olduğunu sözlerine ekledi.

Daha sonra sözü alan Orhan Kılıç ise haberi Ankaragücü yönetiminden de doğruladığını belirtti. Kılıç, Gökhan'a gelen transfer teklifinin doğrulandığını ve Beşiktaş'ın transferde ciddi olduğu bilgisini de yöneticilerden aldığını kaydetti.

Fakat Kılıç, Havadır'ın aksine Galatasaray ismini telaffuz etmedi ve sarı lacivertli yöneticilerin kendisine, Beşiktaş'la birlikte Fenerbahçe ve Trabzonspor'un da Gökhan'la yakından ilgilendiğini aktardığını duyurdu

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20081207/gokhan_icin_4_buyukler_devrede.html#yorumlaroku

emre1inci
07.12.2008, 18:55
tam olarak ne demiş arkadaşlar?

efekaptan
07.12.2008, 19:15
arkadaşlar Trabzonspor un sol kanadında juventus tan sebastian giovinco yu görmek isterim.kendisi harika bir genç yetenektir.tabi juventus bu oyuncuyu bırakırmı , zannetmem.bu hafta frikikten bir gol atmış.birde videosu var ;

http://video.google.com/videoplay?docid=1026567037801857853

Berk
07.12.2008, 19:18
Ahmet Ağaoğlu olayının aslı nedir?Olaya biraz uzak kaldımda..

arkadaşlar Trabzonspor un sol kanadında juventus tan sebastian giovinco yu görmek isterim.kendisi harika bir genç yetenektir.tabi juventus bu oyuncuyu bırakırmı , zannetmem.bu hafta frikikten bir gol atmış.birde videosu var ;

http://video.google.com/videoplay?docid=1026567037801857853

Sebastian Giovinco Juventuslular'ın göz bebeği.Giovinco'yu 2 senedir takip ediyorum ve çok beğeniyorum.Nedved'in futbolu bırakmasından sonra o mevkinin yeni sahibi Giovinco olacak %90..

Giovinco sadece bir hayal olabilir..:)

A.Gökhan AKIN
07.12.2008, 19:34
sebastian giovinco'mu ah keşkem diye bir parça vardı çok muşhurdu bir zamanlar.

alper*
07.12.2008, 19:37
serkan'ın yerinde tam bir sol açık olsaydı her şey çok farklı olabilirdi.
sağ ayaklı serkan soldan orta açmak istediğinde önce topu durdurup sağ ayağına geçirmeye çalışıyor.bu da zaman kaybına yol açıyor.
oysa orada sol ayaklı biri olsa çok daha seri olabiliriz.
cale zaman zaman orta yapıyor ama yeterli değil.

Mustafa Önder
07.12.2008, 19:39
Ahmet Ağaoğlu olayının aslı nedir?Olaya biraz uzak kaldımda..

Sebastian Giovinco Juventuslular'ın göz bebeği.Giovinco'yu 2 senedir takip ediyorum ve çok beğeniyorum.Nedved'in futbolu bırakmasından sonra o mevkinin yeni sahibi Giovinco olacak %90..

Giovinco sadece bir hayal olabilir..:)

ahmet ağaoğlu olayı boş geçmesin:D açalım biraz:D

TS-Tiryaki
07.12.2008, 20:08
Wagner gelirse varyaaaa Mükemmel olur. Insallah ismi gecen oyuncu Wagnerdir.

Emirhan Makul
07.12.2008, 20:13
Forvet almalıyız Forvet almalıyız Forvet almalıyız Yoksa Delirdim mi Ne ?

Emirhan Makul
07.12.2008, 20:25
Ver gökhanı Umutu adnanı zenite üstüne para da koy al fatih tekkeyi yeter bu çile yap bi güzellik sadri başkan.

Gökçebey
07.12.2008, 20:34
Haber daha önce verildi mi bilmiyorum. Son sayfalarda göremedim en azından.

http://www.internethaber.com/images/news/77859.jpg

Trabzon aradığı golcüyü buldu

06 Aralık 2008 Cumartesi 11:12

Brezilya'da iz süren Sümer ilk önerisini yaptı, yönetim tangocuyu almak için harekete geçti.
Trabzonspor'da izleme komitesi başkanlığına getirilen ve günlerdir Brezilya'da genç oyuncuların peşine düşen Özkan Sümer'in, yönetime ilk ismi verdiği belirtildi.

Tecrübeli teknik adamın, uzun zamandır takip ettiği Corinthians'ın 25 yaşındaki Arjantinli oyuncusu Gustavo Herrera'nın transfer edilmesi için "Çok yetenekli ve Trabzonspor'da başarılı olur" dediği öğrenildi.

TAM YETKİ ALDI

Son vuruşlardaki yeteneği ile tanınan golcünün, takımının Brezilya Seri B'deki şampiyonluğunda büyük katkısı var. Yönetim ilk etapta kulübünden yıllık 500 bin euro alan Herrera ile el sıkışmayı planlıyor. Bu nedenle bordo-mavililerin tangocunun menajeri ile yapacağı görüşmede Sümer'e tam yetki verdiği öğrenildi. Transferin birkaç gün içinde sonuçlanması bekleniyor. (Sabah)

Kaynak (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=168910)

sessizkral_1
07.12.2008, 20:35
wanger in vole golü

http://www.youtube.com/watch?v=I6IqXvBxabg&feature=related

demirel
07.12.2008, 20:59
Hersey iyide bizim 5 oyuncu yabancı isaac 6. iki yabancı alırsak kimi kesecez bide o var

Koray
07.12.2008, 21:05
Bu yukarda adı geçen Yusuf hangi Yusuf ?

demirel
07.12.2008, 21:08
bursalı yusuf

Yunus Emre SEYHAN
Bu yukarda adı geçen Yusuf hangi Yusuf ?
Bursalı Yusuf Şimşek

mashal61
Eğer şampiyon olmak istiyorsak paraya kıymalıyız. Eğer Hayrettin Hacısalihoğlu nun dediği gibi maddi açıdan sıkıntılı değilsek bunu gösterelim.

Sol kanada Türkiye standardının üzerinde bir sol açık, orta sahaya 10 numara diye tabir ettiğimiz, bizi pozisyona girmekte zorlandığımız maçlarda pozisyona sokacak ve maç kazandıracak bir futbolcu ve Fatih Tekke yi alırsak güle oynaya şampiyon oluruz diye bir düşünce içindeyim.

Sakın bunların maliyeti fazla tutar, kriz, bilmem ne diye düşünmeyin. Eğer şampiyon olursak şampiyonlar liginden gelecek para bile bu futbolcuların maliyetlerini karşılayabilir.

Koray
07.12.2008, 21:15
Yusuf'u biz hangi akla hizmet alalım yahu ?
Hem Bursaspor onu bize bedava mı verecek sanki babasının hayrına...
O yaştaki adamada bonservis bedeli ödeyecek kadar deli değil bizim yöneticilerimiz...
Yalandır yalan,umarım...

Travelair
07.12.2008, 21:16
Özer Hurmacı
Gökhan Emreciksin
Rafael Carioca
Rodrigo Tabata
Baiano türünde forvet
Wagner

Çok mu şey istiyorum? :) :)

Bu arada Bursa maçımızdan önce böyle bir söylentinin çıkması etik değil. Yusuf'a talip olduğumuza inanmıyorum

Dogan
07.12.2008, 21:23
Bursadan Egemenden sonra Yusuf'u da alırsak inme iner herhalde adamlara:D

sametaydin
07.12.2008, 21:34
Ya ne yusufu orta sahada zaten o kadar agır adam varken napacaz biz yusufu el freni olur o bize. Bize tabata gibi bir oyuncu lazım.

Aslında kocaeli maçında da gördükki ortasahaya 2 oyuncu alınması lazım. Yoksa çok zorluk yaşarız ki bu maçta da zor anlar yaşadık. Orta saha bomboş kalıyor. Dakika 60 tan sonra takımın bir kısmı ileri de bir kısmı defansta kümeleniyor. Çok kötü bir görüntü. Orta saha da boş kalıyor.

Dogan
07.12.2008, 21:38
Fazla transfer yapıp da takımın havasını bozmamak lazım aslında.
Serkan, Colman ve Selçuk zaten orta saha için aynı oyunu oynayabilen adamlar. Göbeğe bir transfer daha bunların birini yedeğe, Serkanı da muhtemelen sağ beke çekecek. Böylece bugün neler yapabildiğini gördüğümüz Tayfun da yedek kalacak.
Bunlar dillendirilmese de takımda huzuru bozabilecek şeyler. Bir sol ayaklı sol açık yeterli olur bence. Şöyle David Silva tarzı. Gerekirse 10 numara da oynayabilecek. Bunun dışında Özer yedek kalmayı sorun etmeyecekse ( ki etmez:) ) alınabilir.

Jester
07.12.2008, 22:07
Arkadaşlar teyit edemediğim bir bilgiyi paylaşayım.

Sadri Şener şu anda Brezilya'da almak istediğimiz oyuncunun maçını canlı olarak izliyor.

eMR3
07.12.2008, 22:07
Ismael Sosa(21)(Independiente)
Neri Cardozo(22)(River Plate)
Alejandro Gomez(20)(Sarandi)
Cleiton Xavier(25)(Figueirense)
Ibson Barreto Da Silva(25)(Flamengo)

Bunlardan Birini almalıyız...

ÜNAL
07.12.2008, 22:11
Bizim takıma,ülkeye,şehre hemen ayak uydurabilecek oyuncu gerek.Çünkü başarısız olduğunda öne sürdüğü sebepler bunlar.Eee nereye gitti paralar?

Akılcı transferler işimizi görür -ki şampiyon olmak istiyorsak.

A.Gökhan AKIN
07.12.2008, 22:12

Sadri Şener şu anda Brezilya'da almak istediğimiz oyuncunun maçını canlı olarak izliyor.

bak şu sadri babaya ne zaman gitmiş brezilyaya yahu?

Can
07.12.2008, 22:13
10 maç oynanıyor Brezilyada acaba hangi maç :)

AYYILDIZ
07.12.2008, 22:20
Bir sol kanat ve ortasahaya bir takviye yeterli Gökhan Ünal'da kendine gelirse forveti tek başına götürür zaten.

futbalski60
07.12.2008, 22:23
Cruzeiro'da oynayan Wagner Brezilya Ligi'nin elit futbolcularından.Oyun stili olarak Fenerbahçeli Alex'e çok benziyor top sürmesi,ceza sahası içindeki fırsatçılığı ve aralara attığı akıl dolu paslar..Sol çizgiden çok sol içte ve forvet arkasında oynabilen bir oyuncu.
Peşinde bir çok kulüp olabilir. Wagner konusunda Avrupa kulüplerinden çok Arap kulüpleriyle yarışırız diye tahmin ediyorum kriz onları pek etkilemeyecektir.

isyankar61-55
07.12.2008, 22:24
Yusuf Şimşek lafı tamamen atmaca ve bizi karıştırmak istiyenlerin uydurması diye düşünüyorum.

Bu adamın bizde ne işi var. Yine eskiye döndük.

selcjK
07.12.2008, 22:24
valla her fırsatta takımda ki trabzonluların sayısı arttırılmalı diyen değerli başkan ve yöneticilerimiz doğuştan trabzonlu ve trabzonsporlu olan özeri istanbul takımlarına kaptırırsalar çok ayıp ederler, gokhana 6 verdiysen, özer için 2 mi istiyolar? 3 verip alıcaksın..

Selçuk Demircioğlu
07.12.2008, 22:27
Bazı arkadaşlar 3 oyuncu alınsın diyor sol bek,forvet,orta saha...Ben de soruyorum bu 3 oyuncuyu oynatırken kimleri keseceksiniz diye..
Hadi tek kulvarda yarışmasak dediğiniz doğruda sadece lig için bu kadroya gerçekten 3 direkt oyuncu alınır mı?
Ben sağlam bir sol açık istiyorum golcü bir sol açık..
Ha iyisini ucuza bulabilirsek bir de orta saha..
Yoksa alacağımız üç oyuncu sebebiyle gökhan ya da umutu veyahut ısaac i..
Orta sahadan colman-hüseyin-serkan-selçuk ya da ceyhunun dan birkaçı kesilecek
Çok umut beklediğimiz barışı bile saymıyorum
Unutmayalım ki çok kalabalık kadroda ters etki yapabilir..

CEMEFKER
07.12.2008, 22:28
Cruzeire'lu Wagner'in 2008/2009 sezonki maç karnesi;

27 maçta- 5 gol, 3 asisti var, sol ayaklı, ofansif orta saha futbolcusu, ( offensiv allrounder) , 10/06/2009 yılında kontratı bitiyor, piyasaya fiyatı 3.500 milyon euro

Kaynak : Transfermart.

Harun CAN
07.12.2008, 22:28
goias - sao paolo maçı canlı .. dagoberto çok göze batıyo :)

Mahmut Baran
07.12.2008, 22:32
, Özer Hurmacı'nın Ankaraspor'da kalmasına karar verildi. Ancak bu futbolcu da sözleşmesine, “Trabzonspor istenen 1 milyon 500 bin Euro bonservis bedelini öderse bu takıma giderim” maddesini koydurarak takımında kaldığı belirtildi.
arşicden ne kadar doğru doğru ise süper ... özerin kişilği bu haberin doğruluğunu yükseltiyor.

Mehmet Fırat
07.12.2008, 22:33

Brezilya'dan mı izliyor, TV'den mi? :D

The_Storm
07.12.2008, 22:55
Yusuf gelirse bu takımda kimi kesecek? İlk akla gelen Serkan, ama bu kadar çalışkan bir oyuncunun kesilmesi ortasahanın zaten az olan direncini kırar. Belki Selçuk'la değişimli oynayabilir. Selçuk'da belirgin bir düşüş var, kendini toparlamasına vesile olabilir.

Yine de zararı faydasından çok olur, hem kendisine hem bize. Bursa'da kalsın, ne bizim ne de onun başı ağrımasın.

Özer, Tabata ve Tekke üzerinde durulmalı. Üçünden ikisi alınırsa büyük ihtimalle şampiyon oluruz. Maceraya gerek yok.

Hüseyin İlkin
07.12.2008, 22:56
Brezilya'dan mı izliyor, TV'den mi? :D

Justin 'dan izliyordur belki ççç

Keşke izlemişken Real - Sevilla maçını izleseydi , oradan bulurdu bize bir iki tane :)

Neyse ben Real maçına dönem :rolleyes:

The_Storm
07.12.2008, 22:56
Yusuf gelirse bu takımda kimi kesecek? İlk akla gelen Serkan, ama bu kadar çalışkan bir oyuncunun kesilmesi ortasahanın zaten az olan direncini kırar. Belki Selçuk'la değişimli oynayabilir. Selçuk'da belirgin bir düşüş var, kendini toparlamasına vesile olabilir.

Yine de zararı faydasından çok olur, hem kendisine hem bize. Bursa'da kalsın, ne bizim ne de onun başı ağrımasın.

Özer, Tabata ve Tekke üzerinde durulmalı. Üçünden ikisi alınırsa büyük ihtimalle şampiyon oluruz. Maceraya gerek yok.