PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134

yatara
02.02.2009, 01:50
ankarada maden bulmusuuz diyor günebakis gazetesi :D

Mustafa Hazıroğlu
02.02.2009, 01:53
son dakika olarak dedi futbolig starda

gökhan ercan (lüleburgazspor)

biz ve bi takim daha almaya calisiyormus
Habu uşak da neyin nesiymiş :D

futbalski60
02.02.2009, 01:58
son dakika olarak dedi futbolig starda

gökhan ercan (lüleburgazspor)

biz ve bi takim daha almaya calisiyormus
Karadenizspor için sanırım oyuncu 24 yaşında çünkü.

yatara
02.02.2009, 02:00
saat 12demi bityo transfer periodu

TSKara61
02.02.2009, 02:04
Umarim gelecekte Caner'i kadromuza katariz bu devre arasi nasip olmadi ama hayalimdeki futbolcualrdan birisi olmaya devem ediyor.

28TS61
02.02.2009, 02:06
Umarim gelecekte Caner'i kadromuza katariz bu devre arasi nasip olmadi ama hayalimdeki futbolcualrdan birisi olmaya devem ediyor.

ben istemem fb liyim dedi

M.S.SOFU
02.02.2009, 02:29
rusların verdiği parayı denkleştirmemiz zor olur takım dengesini bozabilir ama gel görki galiba gelse bile yedek kalır çünkü mevkii si nde cale ve alanzinho var

el_conquistador
02.02.2009, 02:38
rusların verdiği parayı denkleştirmemiz zor olur takım dengesini bozabilir ama gel görki galiba gelse bile yedek kalır çünkü mevkii si nde cale ve alanzinho var

Olabilir ama kadro genisligi icin müthis olur. Hem orta saha, hem solbek, hem solacik. Istese ücünüde oynayabilir. Bir nevi Serkan'in sol versiyonu:). Hemde cok kaliteli futbolcu. Fenerbahceli olmasi kendisini baglar. Ne yani, bizim 22 kisilik kadromuzda hangisi gercek, yani cocukluktan beri Trabzonspor'lu?

Mustafa Önder
02.02.2009, 02:39
ben istemem fb liyim dedi

Desin ne olacak ki. Sanki Colman Trabzonsporluydu gelirken veya da Cale ufakken üstünde Trabzon forması mı vardı. Nerden biliyorsun Gökhan Ünal eskiden Fenerbahçeli ise ???

Bu adamlar profesyonel tuttukları takımlar ve formasını giydiği takımlar farklı olabilir. Ama Trabzona gelse emin ol Fenerbahçe yi oda yenmek ister.

el_conquistador
02.02.2009, 02:57
Birde bugün babam'la konusuyorduk. Fabian Ernst kötü bir futbolcu degil, ama Besiktas 4 milyon Avro civari bonservis, birde futbolcunun kendisine 4 milyon avro ödeyecek. Bir kere cok fazla bir para bu ve onun disinda oynadigi pozisyon'da birde Ugur ile Cisse var, ki ben Cisse'yi cok begeniyorum. Besiktas'in transfer politikasi asiri derecede yanlis ve gelmek istedigim konu su. Gercekten'de bu sezon bu kadar dogru ve nokta transferi yaptikki ve öylesine iyi bir transfer politikasi izledikki (kendimi bildim bileli bu kadar iyi degildi), bu konuda emegi gecen herkesi bir Trabzonspor'lu olarak tekrar tekrar kutlamak isterim.

Vural Kuyumcu
02.02.2009, 03:02
Olabilir ama kadro genisligi icin müthis olur. Hem orta saha, hem solbek, hem solacik. Istese ücünüde oynayabilir. Bir nevi Serkan'in sol versiyonu:). Hemde cok kaliteli futbolcu. Fenerbahceli olmasi kendisini baglar. Ne yani, bizim 22 kisilik kadromuzda hangisi gercek, yani cocukluktan beri Trabzonspor'lu?

kadro genisligi icin diosunda cok para verip adam yedekte oturamaz dimi:rolleyes:

M.S.SOFU
02.02.2009, 03:03
... Fenerbahceli olmasi kendisini baglar. Ne yani, bizim 22 kisilik kadromuzda hangisi gercek, yani cocukluktan beri Trabzonspor'lu?
yusuf gelseydi kesin doğuştan trabzonsporluyum derdi...:D
biz de yerdik...:D

Vural Kuyumcu
02.02.2009, 03:04
Birde bugün babam'la konusuyorduk. Fabian Ernst kötü bir futbolcu degil, ama Besiktas 4 milyon Avro civari bonservis, birde futbolcunun kendisine 4 milyon avro ödeyecek. Bir kere cok fazla bir para bu ve onun disinda oynadigi pozisyon'da birde Ugur ile Cisse var, ki ben Cisse'yi cok begeniyorum. Besiktas'in transfer politikasi asiri derecede yanlis ve gelmek istedigim konu su. Gercekten'de bu sezon bu kadar dogru ve nokta transferi yaptikki ve öylesine iyi bir transfer politikasi izledikki (kendimi bildim bileli bu kadar iyi degildi), bu konuda emegi gecen herkesi bir Trabzonspor'lu olarak tekrar tekrar kutlamak isterim.

iyi biri ama 1 adam 30 yasina gelmis tmm al ama 8 milyona mi alinir be beginsiz adam ...........ben demiröreni cok seviorum o baslarinda oldukca biz 8tastan korkmamiza gerek yok :D:D:D

M.S.SOFU
02.02.2009, 03:07
iyi biri ama 1 adam 30 yasina gelmis tmm al ama 8 milyona mi alinir be beginsiz adam ...........ben demiröreni cok seviorum o baslarinda oldukca biz 8tastan korkmamiza gerek yok :D:D:D
bende demirören fanıyım :D:D:D
yürü be demirören arkandayız,hep destek tam destek...

28TS61
02.02.2009, 03:08
allahim bize josico gibi futbolculari kadromuzda göstermesin

adam resmen maca girip 2 dk sonra kimseye bisey demeden sahadan cikti :D

bunlar tam ezik ya, spiker demeseydi haberim bile olmicakti :D

bu olay bizde olsaydi o futbolcunun halini görmek istemezdim ertesi gün :D

el_conquistador
02.02.2009, 03:13
kadro genisligi icin diosunda cok para verip adam yedekte oturamaz dimi:rolleyes:

Yedekte oturacak diye birsey yok. Bir dahaki sezon düsünsene eger Avrupa Kupasina katilirsak, veya Kupa'da tur atlarsak, bir kac futbolcumuz milli olursa vs. vs? Bir sezon toplasan 60 mactan fazla yapiyor. Bunu kaldirabilecek bir kadro yapisi gerekli.

yatara
02.02.2009, 03:28
caner lazim degil bize göksü lan baris var onun yerine bize sezer öztürk,nuri sahin,batuhan karadeniz,aydin karabulut, onlar lazim yedegimiz icin

yatara
02.02.2009, 03:36
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_34968_2008_2.jpg

Taner Gülleri
Boy :1,85
bonservis bedeli : 1.700.000 € ama biz 1.250'ye alırız :)

iyi goyun bekler bu taner
ona okadar para verecene al batuhani 2 sene yedekde oturur sora cikar cakir cakir atar gollerini

28TS61
02.02.2009, 03:47
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_34968_2008_2.jpg

Taner Gülleri
Boy :1,85
bonservis bedeli : 1.700.000 € ama biz 1.250'ye alırız :)

ya bi kerede buraya eklemeyin talip oldugumuz oyunculari, tüpcü kapacak son anda :D

yatara
02.02.2009, 03:48
1 hafta önce bu saatde herkez diyodu halen transfer yapamadik simdi hic kimse yok daha :(

Gökhan KAN
02.02.2009, 03:51
Sene başında ilk transferimiz sol bek olmalı bana göre....İan Harte alınabilir ingiltere 2.liginde oynuyor 31 yasında tecrübeli vede ucuz....Adam sol bekin kralı serbest vurus ta atar...

yatara
02.02.2009, 03:55
vallah bizim sol bek iyi arkadaslar Cale adam sol kanati kendi basina idare etdi koca yarim sene ve genede cogu golü onun degil ebir taraftan serkanin tarafindan yedik yani niye sol bek ariyonuz

Metin Ural
02.02.2009, 05:04
Sene başında ilk transferimiz sol bek olmalı bana göre....İan Harte alınabilir ingiltere 2.liginde oynuyor 31 yasında tecrübeli vede ucuz....Adam sol bekin kralı serbest vurus ta atar...

saka herhalde bu? valeranga'nin bile begenip almadigi adami mi alacagiz? sol bekin krali dedigin adam haftalardir blackpool yedek kulubesinde oturuyor.

Mustafa Önder
02.02.2009, 05:24
vallah bizim sol bek iyi arkadaslar Cale adam sol kanati kendi basina idare etdi koca yarim sene ve genede cogu golü onun degil ebir taraftan serkanin tarafindan yedik yani niye sol bek ariyonuz

Cale özellikle son iki haftadır iyi maçlar çıkarıyor ama lütfen maçları doğru izleyelim Cale'nin kademe hataları ve yanlış adam paylaşmları sonucun da kaç tane gol yedik lütfen

TSKara61
02.02.2009, 06:53

Caner orta saha ve sag kanatta da gorev alabilen bir oyuncu. Yani Alanzinho ve Colman'a iyi bir partner olabilir.

TSKara61
02.02.2009, 07:54
Cale özellikle son iki haftadır iyi maçlar çıkarıyor ama lütfen maçları doğru izleyelim Cale'nin kademe hataları ve yanlış adam paylaşmları sonucun da kaç tane gol yedik lütfen

Bu golleri sayabilirmisin acaba. Cunku ben sahsen hic hatirlamiyorum. Ama yedigimiz golleri de analiz cok dikkatli analiz etmedigim de bir gercek.

arifemre
02.02.2009, 08:41
Bu golleri sayabilirmisin acaba. Cunku ben sahsen hic hatirlamiyorum. Ama yedigimiz golleri de analiz cok dikkatli analiz etmedigim de bir gercek.
aklımda kalanlar antalya ve konya maçları
yediğimiz gollerde bireysel hatalardan ziyade talihsizlik daha ön planda
ardanın orta yaptığı top
servetin eline çarpan top
antalyanın ilk golünde çekilen şutun diğer adamın kafasına denk gelmesi
antalyanın ikinci golünde bir dakika önce bacağı kırılan (!) adamın 40m koşuya çıkması
bursa maçı ofsayttan gelen gol
kayseri maçı yalandan penaltı
ankaragücü maçı gelen ortaya tayfunun kafası.
ezberden 7 gol saydım. zaten toplam 14 gol yemişiz. şöyle adam akıllı "gol" gibi gol az yiyoruz.

kudu_61
02.02.2009, 08:57
pilot takımdan ismail de sol bek oynuyor ve bence duruşu ve fiziğiyle iyi bir sol bek alternatifi olabilir

Travelair
02.02.2009, 10:24
Tabata'yı alacak takım diğerlerine fark atacak. Umarım biz alırız ya da en azından yurt dışına gider

Ertan 51
02.02.2009, 10:36
tamam transfer tükanını kapattım ben
kimse kimseyi istemesin:mad:(:))
2.yarıyı da oynayalım aksayan yerimiz olursa onuda seneye halledelim
şimdilik yeter
seneye sol bek ve sağ bek alternatif alırız
Fatih efendi de uygun olursa gelir
sonra şampiyonlukları sırala babam sırala.

halil ibo
02.02.2009, 10:42
tamam transfer tükanını kapattım ben
kimse kimseyi istemesin:mad:(:))
2.yarıyı da oynayalım aksayan yerimiz olursa onuda seneye halledelim
şimdilik yeter
seneye sol bek ve sağ bek alternatif alırız
Fatih efendi de uygun olursa gelir
sonra şampiyonlukları sırala babam sırala.

Nacizane benim düşüncemde gerekli takviyeler sezon sonunda yapıldıktan sonra 5 sene kesintisiz bir sene ara sonra yine 5 sene şampiyonluk.:) Bu arada süper kupa 11 sene aralıksız alınmak şartıyla...

Gökçebey
02.02.2009, 10:49
7 saat içinde aldık aldık, gerçi şimdi birini almamak daha faydalı. Kimi kesip oynatacaksın. Kulübeye zenginlik için solbek düşünülebilir.

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2009, 10:50
Ne gözü doymaz milletiz.
Kapatın hele şu başlığı. :D

Şenol Altunsoy
02.02.2009, 10:55
Yarın sabah napcaz ya

Bu transfer başlığı uyuşturucu gibi

Kapansada kanımız temizlense

irfan61
02.02.2009, 10:57
Bu akşam 18:00'da ara transfer sezonu bitiyor.:)

iboandibo
02.02.2009, 11:45
gerçekten tabatayı türkiyeden biz hariç kimse alamaz inşallah

Samet Yildirim
02.02.2009, 12:00
Dün Kanal 1 de...Hikmet Karaman ankaraspordayken bende alanzinho yu cok istiyordum ama alamadik dedi...mükemmel oyuncu dedi...hizli dirbllingleri iyii olan...ara paslari ve gol atma beceresi cok iyi felan...oyun zekasi mükemmel vs. vs. adam eksiltme müthis:)

baya övdü yani...

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:25
Artik sezon sonu transferlerine yönelmemiz lazim.
Bunun icinde simdiden calismalara baslamak lazim ve baslanmistir da.
Bu konuda murat ceylan,özer ve ugur kavuk takip etmemiz gereken oyuncularin basinda geliyor.
Hüseyini sezon sonunda satacaksak murat ceylan mutlaka alinmali.

Adem Köse
02.02.2009, 12:33
Yabancı transferde gelecek sezon için şampiyonlar ligine katılırsak,Ersun Hocanın istediği Lucas Biglia yi tek geçerim. Kesinlikle alıcakları yabancı oyuncu tek ve bu futbolcu olur, birde ortasaha için tek yönlü hücum oyuncusunu Ersun Hocanın isteyeceğini hiç sanmıyorum.Ortasaha da ki 3 lü savunma yönü de olan yani çift yönlü oyuncuları tercih edecektir.Bizde aramızda konusurken ortasaha da pres ve top çalma özellikleri de olan teknik futbolculara bakmalıyız ve artık sağ bek sol bek için de yabancı oyuncu çok lüks olur bu yüzden Türk oyuncuları incelemeliyiz.

Bence transfer için en gerekli yer sezon sonunda sağ bek ve Hüseyin in oynadığı ön liberodur,Ceyhun diye düşünülüyor ama Ceyhun sahanın daha ilerisinde oynayan bir futbolcu olduğundan Colman ve Selçuk için alternatiftir.

Great White
02.02.2009, 12:33

Sen rahat ol Cafer, öyle bir durum teorik olarak da pratik olarak da imkansız:)

Samet Yildirim
02.02.2009, 12:34
Artik sezon sonu transferlerine yönelmemiz lazim.
Bunun icinde simdiden calismalara baslamak lazim ve baslanmistir da.
Bu konuda murat ceylan,özer ve ugur kavuk takip etmemiz gereken oyuncularin basinda geliyor.

Murat Ceylan banko alinmali...mükemmel bir futbolcu...

özer ancak 2 milyon euroyu gecmezse alinmali yoksa kalsin...sag bek bilemem onu hoca düsünsün...

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:41
Sen rahat ol Cafer, öyle bir durum teorik olarak da pratik olarak da imkansız:)
Sevgili renkdasim,sen de rahat ol.:)
Benim icin degeri verildikten sonra her futbolcunun satilmasi dogrudur ve olmalidir.
Mesela sezon sonunda ruslar 5 milyon euro bonservis bedeli verirse hüseyin in satilmasi dogru olur.Neticede hüseyin bu kulübün temeline kazik cakmadi ya.:)
Simdi sen hüseyine kim 5 milyon euro verir diye sorabilirsin.Hadi 5 olmadi diyelim 3 oldu,o da kabul edilebilir.
Hüseyin in fb macindaki futbolunu izleyenlerin onu almak icin belli bir miktari gözden cikaracaklarina eminim.

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:44
Murat Ceylan banko alinmali...mükemmel bir futbolcu...

özer ancak 2 milyon euroyu gecmezse alinmali yoksa kalsin...sag bek bilemem onu hoca düsünsün...
Ne demek hoca düsünsün yildirm,sen de düsünmelisin.:)
Sampiyonlar ligi elemeleri oynayacaksak bu takima sag ve solbek takviyeleri gereklidir.
Orada rakiplerin sag ve solacigini kapattigi zaman geriden bindirme yapabilen futbolculara sahip olmalisin.
Bu arada abdurrahman i da unuttum,sagbek icin ugur a tercih edilebilir.

Serdar A
02.02.2009, 12:45
Sylva/Song-Egemen-Cale-Serkan/Hüseyin-Selçuk-Colman/Alanzinho-Yattara-Gökhan

Onur - Giray - Tayfun - Ceyhun - Barış - Isaac - Umut

Tolga - Ferhat - Papy - Göksu - Ergin

Ligin en genç kadrosu , gelecek için ışık veriyor . İlk yarı boyunca en büyük sıkıntımız olan kadro darlığını da kısa sürede aşacağız gibi görünüyor . Takıma katılanlar sayıca az olmasına rağmen çok önemli sıkıntılarımızı gidereceği açık . Umarım bu kadro aynı zamanda 16-17 olan rotasyonu 19-20 oyuncuya kadar çıkmasını sağlar .

Erdem Keser
02.02.2009, 12:46
Hüseyin'in yerine Murat Ceylan olmaz diye düşünüyorum , kesici değil çünkü :p

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:52
Hüseyin'in yerine Murat Ceylan olmaz diye düşünüyorum , kesici değil çünkü :p
Dalga gecmek yerine somut önerilerinizi yazsaniz nasil olur?
Dalga gectiginiz oyuncunun özellikleri sayesinde fb ye kadiköyde sahayi dar ettik.

Samet Yildirim
02.02.2009, 12:53
Ne demek hoca düsünsün yildirm,sen de düsünmelisin.:)
Sampiyonlar ligi elemeleri oynayacaksak bu takima sag ve solbek takviyeleri gereklidir.
Orada rakiplerin sag ve solacigini kapattigi zaman geriden bindirme yapabilen futbolculara sahip olmalisin.
Bu arada abdurrahman i da unuttum,sagbek icin ugur a tercih edilebilir.

Serkan Balci bu takimda oynamasi gerekenlerden oldugu icin ilk 11 icin sag beke dogru bulmuyorum cünkü serkan balci bu takimda ancak sag bek oynar...
Sol bek ismail gelecek bunu sezon sonu görecegiz;)

Sag bek olarak alinacaksa ugur kavuk ve abdurrahman en uygu isimler benca...

Travelair
02.02.2009, 12:53
Hüseyin'in kontratı sezon sonu sona eriyor, "Gönül imzası" na da o kadar vereceklerini sanmıyorum :)

Great White
02.02.2009, 12:54
Sevgili renkdasim,sen de rahat ol.:)
Benim icin degeri verildikten sonra her futbolcunun satilmasi dogrudur ve olmalidir.
Mesela sezon sonunda ruslar 5 milyon euro bonservis bedeli verirse hüseyin in satilmasi dogru olur.Neticede hüseyin bu kulübün temeline kazik cakmadi ya.:)
Simdi sen hüseyine kim 5 milyon euro verir diye sorabilirsin.Hadi 5 olmadi diyelim 3 oldu,o da kabul edilebilir.
Hüseyin in fb macindaki futbolunu izleyenlerin onu almak icin belli bir miktari gözden cikaracaklarina eminim.

Cafer, benle makara yapıyorsun galiba;)

Bu dediklerinin yarısı gerçekleşirse dile benden ne dilersen:))

Erdem Keser
02.02.2009, 12:55
Dalga gecmek yerine somut önerilerinizi yazsaniz nasil olur?
Dalga gectiginiz oyuncunun özellikleri sayesinde fb ye kadiköyde sahayi dar ettik.
Yorum herşeyi ortaya koyuyor:D

Bunun üzerine konuşmak anlamsız :)

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:59
Yorum herşeyi ortaya koyuyor:D

Bunun üzerine konuşmak anlamsız :)
Fb nin en iyi top yapan ismi alex i o macta kim kilitledi?
Alex sahada yoktu o macta.
Ben somut seyler yaziyorum,sen ise dalga geciyorsun.Sanada bu yakisir.:)

Serdær
02.02.2009, 12:59
Sezon sonunda kesinlikle yabancı oyuncu düşünmememiz gerekiyor.

Yabancı oyuncu konusunda sınıra ulaşmış bulunmaktayız.

Dolayısıyla genç ve iyi Türk oyuncular bulmalıyız.

''Aslında bulduğumuz oyuncularıda oynatmıyoruz ama''..

Listenin başında kesinlikle Özer Hurmacı olması gerektiğini düşünüyorum.

Kendisini gün geçtikçe geliştiren bir futbolcu ve inanılmaz derecede yüksek paralar kazanabileceğimiz bir futbolcu.

Sırasıyla Hacettepe'de oynayan Orhan Sam.

Defansın her bölgesinde oynayabilen çok yetenekli bir futbolcu.

Orhan'ın alternatifi Antalyaspor'da oynayan Uğur Kavuk gerçekten iyi bir oyuncu.

27 yaşında olmasına rağmen bize uzun zaman hizmet verebilecek bir futbolcu.

Yattara'yı muhtemelen satacağız öyle gözükmekte onun alternatifi olarak gerçekten bence üst düzey özellikere sahip Galatasaray'lı Aydın almak lazım.

Tabi ki Galatasaray bize onu verir mi bilemiyorum.

Sağ açık açısından liste başımız olan Özer olabilir ama tam bir sağ açık değil.

Alanzinho sağ açıkta değerlendirip eski Manisa'da oynayan Caner sol açık'a düşünelebilir.

Dolayısıyla şimdiden araştırma ve planlama içersinde olmalıyız.

Bunun dışında Hüseyin,Serkan ve en önemlisi Ersun Yanal ile sözleşmeler uzatılmalıdır.

En azından Hüseyin bedavaya gitmesin :)

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2009, 13:00
Cafer abi etma gitma.
Alex sene başından beri yok..

Bu hafta var mıydı sanki?

Tek taraflı oyuncular değil, iki yönlü oyuncular sayesinde bu kadar iyiyiz.
Hüseyinin yerine de iki yönlü bir oyuncu konulması faydalı olur.
Ama hüseyinden iyi olmak kaydı ile.
Savunma yönü zayıf adam da orada olmaz tabii ki.

b_m_61
02.02.2009, 13:05
Trabzonspor'un bünyesindeki oyuncuları toparlarsak...

----------------Sylva----------------
Serkan-----Song------Egemen---Cale
---------------Hüseyin---------------
--------Selçuk---------Colman-------
Yattara---------------------Alanzinho
---------------Gökhan---------------

-----------------Onur----------------
Tayfun-----Giray------?????-------????
-----------Faty---------Ceyhun-------
----Isaac--------Bruls*------Barış-----
-----------------Umut-----------------

Yedekler: Tolga, Ruud Boffin*, Zeki Ayvaz, Ferhat, Göksu ( * : MVV'de kirada ).

Kadro dışı: Ergin Keleş.
Kiradakiler:Yakup Bugün, Zafer Cansız, Mustafa Yumlu, İsmail Özeren, Sami Büyüktopaç, Fatih Altundağ, Selçuk Yıldırım, Nejdet Kaba, Buğra Erdoğan, Eren Görür, Cem Demir.
Paf Takım: Ahmet Sarı

Unuttuklarım da olabilir.

Serdær
02.02.2009, 13:07
Bu arada Brüls'ü unutmamak lazım.

Şuanki takımda oynayabilecek mi :)

Dolayısıyla MVV kiralık kalmasında fayda var.

Bana kalırsa Faty Papy oraya kiralık verelim.

Tecrübe kazanmış olurlar.

Erdem Keser
02.02.2009, 13:08
Cafer abi etma gitma.

90 dakika boyunca hemen heryere basan , top dağıtan , pas trafiğini kuran Colman'ı , araya oynadığı hemen her topla pozisyona girmemizi salayan , 4 tane gollük asist yapan ve Colman -Yattara ile kurduğu üçgenlerle Fenerbahçe'nin afallamasında başrolde olan Selçuk'u görmezden gelerek , "onun özellikleriye Kadıköy'ü Fener'e dar ettik" türünden komik fakat kendince somut(!) olan gerekçelerle samimiyetini ortaya koymuş değerli abimiz , bize de çok fazla laf düşmüyor:)

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:09
Cafer abi etma gitma.

Hüseyin den daha iyi oyunculara hicbir zaman karsi olmadik.
Bu takim su anda ligin en az gol yiyen takimlarindan biriyse bunda hüseyinin katkisi yadsinamaz.
Zaten hüseyin den daha iyi futbolcular istedigimiz icin g.antep murat ceylan i istedik.

x_man
02.02.2009, 13:09
o zaman bu başlık kapansın özeride alamadık:) şaka bir yana Allah'a şükür diyorum yönetime sonsuz teşekkürler hep destek tam destek

Serdar A
02.02.2009, 13:10
...

Bunun dışında Hüseyin,Serkan ve en önemlisi Ersun Yanal ile sözleşmeler uzatılmalıdır.

En azından Hüseyin bedavaya gitmesin :)

Önemli olan futbolcu ile devam edip etmeyeceğimiz . Geçmiş deneyimlerimizden çok iyi bilmeliyizki futbolcunun mukavelesinin olması ondan para kazanılacağı anlamına gelmez . Eğer gelecek yıl kadroda düşünülmeyen ya da direkt oynatılmayacağı takdirde gitme yönünde tavır koyacak oyuncuya teşekkür edip yolları ayırmak en sağlıklısı olacaktır .

Caner konusuna katılıyorum . Umarım gelecekte Trabzonspor orta sahasına Özer ve Caner'i yazdığımız günler gelir .

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:10
90 dakika boyunca hemen heryere basan , top dağıtan , pas trafiğini kuran Colman'ı , araya oynadığı hemen her topla pozisyona girmemizi salayan , 4 tane gollük asist yapan ve Colman -Yattara ile kurduğu üçgenlerle Fenerbahçe'nin afallamasında başrolde olan Selçuk'u görmezden gelerek , "onun özellikleriye Kadıköy'ü Fener'e dar ettik" türünden komik fakat kendince somut(!) olan gerekçelerle samimiyetini ortaya koymuş değerli abimiz , bize de çok fazla laf düşmüyor:)
Fb macindan sonra selcuk inan ve colman hakkinda neler yazmisim ,bir bak istersen.:)
Bol keseden sallamakla bu isler olmuyor.

Hüseyin İlkin
02.02.2009, 13:12
Orhan'ın alternatifi Antalyaspor'da oynayan Uğur Uçar gerçekten iyi bir oyuncu.

Antalyaspor 'dan Uğur Kavuk , aslında olabilir ama sağ bek için ilk alternatiflerim Orhan Şam ve Abdurrahman olacaktır . Abdurrahman sözleşme uzattığına göre , Orhan Şam için girişimlere başlamak lazım . Sağ bek konusu unutulmaması gereken bir konu .

Beni sene sonu ilk istediğim isim Özer Hurmacı'dır . Umarım alabiliriz . Onun için Tolga , Ferhat gibi isimlerde kullanılabilir . Aldığımız taktirde çok büyük iş yapmış oluruz .

Serdær
Önemli olan futbolcu ile devam edip etmeyeceğimiz . Geçmiş deneyimlerimizden çok iyi bilmeliyizki futbolcunun mukavelesinin olması ondan para kazanılacağı anlamına gelmez . Eğer gelecek yıl kadroda düşünülmeyen ya da direkt oynatılmayacağı takdirde gitme yönünde tavır koyacak oyuncuya teşekkür edip yolları ayırmak en sağlıklısı olacaktır .

Caner konusuna katılıyorum . Umarım gelecekte Trabzonspor orta sahasına Özer ve Caner'i yazdığımız günler gelir .

Hüseyin için sezon başı Rus takımları bildiğimiz gibi 3-5 milyon Euro transfer ücreti sunmuşlardı.

Dolasıyla bu denli para kazanbileceğimiz oyuncuyu bedavaya göndermek Trabzonspor için kayıptır.

Bundan bahsediyorum..

Adem Köse
Bize karşı hucum yapan takımlarda Hüseyin kaptanın performansının zaten üst düzeyde olmasını bekliyorum,kim ne derse desin savunma yönü gerçekten de çok iyi olan bir futbolcumuz.Ben Hüseyinin öyle kolay kolay çalım yediğini de görmedim.
Yalnız gelecek sezon için yine de transferde en çok para bu bölgeye harcanmalı diye düşünüyorum.Oyunu çift yönlü oynayabilen,teknik kapasitesi ve dikine pas yüzdesi yüksek bir önliberomuz olduğunda da ortasahada ki pas yüzdemizin artacağı ve rakibin direncini kırmamızın kolaylaşacağı da bir gerçek.Zaten bu bölgeye böyle bir oyuncu bulmakta kolay olmayacağından şimdiden araştırmaya başlanmalı diyorum.
Forvet oyuncularımızın da bitiriciliği sağlam olsun tam bir Barcelona olur gelene gidene 3-4-5 atarız,zaten sistemimizde Barca ya çok benziyor :D

Erdal
02.02.2009, 13:13
Her nefis ölümü tadar. Her başlık Hüseyin e çıkar :) Yahu Allah aşkına yine ne yaptı Hüseyin?

Serdær
02.02.2009, 13:14
Bu arada sezon sonunda takas yöntemini kullanabiliriz.

Tolga Zengin,Ferhat,Ergin ve Isaac futbolcu alımlarında takas olarak kullanabiliriz.

Tolga Zengin + Isaac + 500.000 Euro : Özer

Ferhat + Ergin : Orhan Sam.

x_man
02.02.2009, 13:15
Antalyaspor 'dan Uğur Kavuk , aslında olabilir ama sağ bek için ilk alternatiflerim Orhan Şam ve Abdurrahman olacaktır . Abdurrahman sözleşme uzattığına göre , Orhan Şam için girişimlere başlamak lazım . Sağ bek konusu unutulmaması gereken bir konu .

Beni sene sonu ilk istediğim isim Özer Hurmacı'dır . Umarım alabiliriz . Onun için Tolga , Ferhat gibi isimlerde kullanılabilir . Aldığımız taktirde çok büyük iş yapmış oluruz .

ewet özer bencede alınmalıdır artık yabancı oyuncu transfer edemeceğimize göre iyi yerliler almalıyız bir tek özeri alırsak transfer dönemini kapatabiliriz önümüzdeki sene için sağ bek içinde göksüyü hazırlamalıyız bence serkan tayfun göksü yeter kanımca sol bek içinse karadenizspordan ismail yeter en fazla bir transfer yeter takımın iskeletini bozmamak gerek

ilhan

Doğru, Hüseyin sayesinde oyunu rakip sahaya yıktık.

Yani Cafer abi bazen öyle şeyler söylüyorsunki aklım almıyor. Burada hiç kimse Selçuk sayesinde, Colman sayesinde, X kişi sayesinde Fenerbahçe'ye Kadıköy'de sahayı dar ettik demezken sen çıkıp Hüseyin sayesinde diyebiliyorsun.

Tebrik ediyorum.:alkış:

Erdem Keser
Fb macindan sonra selcuk inan ve colman hakkinda neler yazmisim ,bir bak istersen.:)
Bol keseden sallamakla bu isler olmuyor.
Yahu daha 5 dakika önce Hüseyin'in özellikleri sayesinde dar ettik dedin Fener'e Kadıköy'ü:D

Rakibe saha nasıl dar edilir ; savunma futboluyla mı , yoksa hücum futboluyla mı?

Kusura bakma ama yazdıklarınla çelişiyorsun:)

b_m_61
02.02.2009, 13:16
Bu arada sezon sonunda takas yöntemini kullanabiliriz.

Tolga Zengin,Ferhat,Ergin ve Isaac futbolcu alımlarında takas olarak kullanabiliriz.

Tolga Zengin + Isaac + 500.000 Euro : Özer

Ferhat + Ergin : Orhan Sam.

Isaac'in gönderilmesine karşıyım, ilerde yıldızlaşması muhtemel bir oyuncu Isaac.

Serdær
02.02.2009, 13:16
ewet özer bencede alınmalıdır artık yabancı oyuncu transfer edemeceğimize göre iyi yerliler almalıyız bir tek özeri alırsak transfer dönemini kapatabiliriz önümüzdeki sene için sağ bek içinde göksüyü hazırlamalıyız bence serkan tayfun göksü yeter kanımca sol bek içinse karadenizspordan ismail yeter en fazla bir transfer yeter takımın iskeletini bozmamak gerek

Göksu sağ bekte oynayabilecek bir oyuncu değildir.

Orta saha ve forvet dışında hiç bir bölümde değerlendiremeyiz veya değerlendirmemiz hata olur.

Hem takıma hemde Göksu'ya.

Dolayısıyla yurt içinden yerli iyi bir sağ bek almalıyız.(Orhan,Uğur,Abdurrahman)

Kadir
02.02.2009, 13:17
Her nefis ölümü tadar. Her başlık Hüseyin e çıkar :) Yahu Allah aşkına yine ne yaptı Hüseyin?

Sahayı dar etti Febe'ye :)

Serdær
02.02.2009, 13:18
Isaac'in gönderilmesine karşıyım.

Özer mi Isaac mi diye sorsalar eğer ?

Çok büyük çoğunluğumuz Özer deriz.

Takımın mali açısını sarsmamız gerek yok elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.

Dolayısıyla Isaac bu konuda liste başı olarak değerlendirebiliriz.

Serdar A
02.02.2009, 13:19
Hüseyin için sezon başı Rus takımları bildiğimiz gibi 3-5 milyon Euro transfer ücreti sunmuşlardı.

Dolasıyla bu denli para kazanbileceğimiz oyuncuyu bedavaya göndermek Trabzonspor için kayıptır.

Bundan bahsediyorum..

Hüseyin'e bahsettiğiniz ölçüde ciddi teklifler gelmedi . Eğer gelecek yıl ilk 11'de düşünülmüyorsa kulübede 2,5 milyon tl maaş alan futbolcu ileriye dönük olarak bir takım sorunların çıkmasında etken olabilir . Hüseyin'e şimdiye kadar gösterdiği üstün hizmetten ve kaptanlık bandını gururla taşımasından dolayı teşekkür ederek yolları ayırmak hem Hüseyin hem de Trabzonspor'un geleceği için hayırlı olacaktır . Umarım bu sezon şampiyonluk kupasını kaldırarak efsane kaptanlar arasına girmeyi başarır .

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:19
Akli sira hüseyin in kesiciligi ile alay eden renkdasimizin yorumuna yazdigim cevap biraz sert oldu ve bundan tartisma cikti.
Bu arkadasimiz hüseyinin kesiciligi ile alay ederken hayrani oldugu ersun yanalin sezon basindan beri tercihlerini ciddi olarak sorgulamis oldugunu yine es gecti.
Hazirlik ve kupa maclarinin golcüsü ceyhun un degil de hüseyin in kesicilik özelligi nedeniyle oynatildigini bu arkadasimiz bir türlü kabullenemiyor,beni sinirlendiren de budur.

istanbulunfethi
02.02.2009, 13:21
Bende Isaac i gönderme fikrine karşıyım sanş verildiği an yıldızı parlayacaktır hemde o yaştaki bi futbolcunun ilerde Trabzona faydası büyük olacaktır.Hem oyuna girdiği an Trabzon Henry i almış diye sevindiğim dahi oluyor:D

Serdær
02.02.2009, 13:21
Hüseyin'e bahsettiğiniz ölçüde ciddi teklifler gelmedi . Eğer gelecek yıl ilk 11'de düşünülmüyorsa kulübede 2,5 milyon tl maaş alan futbolcu ileriye dönük olarak bir takım sorunların çıkmasında etken olabilir . Hüseyin'e şimdiye kadar gösterdiği üstün hizmetten ve kaptanlık bandını gururla taşımasından dolayı teşekkür ederek yolları ayırmak hem Hüseyin hem de Trabzonspor'un geleceği için hayırlı olacaktır .

Söylemiş olduğunuz şeylere kesinlike katılmamak ile beraber.

Trabzonspor iyi paralar kazanabileceği bir oyuncu bedavaya göndermesi büyük israftır.

Dolayısıyla şahsi fikrim Hüseyin bedaya değilde en azından para kazanarak gönderilmesidir.

Kaldı ki para kazanarak göndermemiz çok büyük ihtimal.

Serdær
02.02.2009, 13:23
Ahmet Ağaoğlu Radyospor'da

http://www.yayinonline.com/radyo/Radyo_Spor.asp#

Ahmet Ağaoğlu coştu :)

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:25
Yahu daha 5 dakika önce Hüseyin'in özellikleri sayesinde dar ettik dedin Fener'e Kadıköy'ü:D

Rakibe saha nasıl dar edilir ; savunma futboluyla mı , yoksa hücum futboluyla mı?

Kusura bakma ama yazdıklarınla çelişiyorsun:)
Sana sunu sorayim o zaman.O macta hüseyin degilde orta sahamizda ceyhun gülselam olsa idi ,biz fb ye karsi o kadar topa sahip olabilirmiydik?
Bu soruma evet diyebiliyorsan sana ve senin gibi düsünenlere diyecek bir seyim olamaz.
Bu konuda sadece ve sadece g.antep kupa macinin gözünüzün önüne getirin ve ondan sonra karar verin.
Hüseyin olmadan selcuk ve colman simdiki kadar faydali olamazlar.

Erdal
Hüseyin'den daha iyisi var ve oynatılmıyorsa aşkolsun hocaya... Hüseyin takımda iken üstelik takımın "takım" olmasında kimsenin inkar edemeyeceği emekleri varken hala alay konusu oluyorsa aşkolsun arkadaşlara....Kimse kusura bakmsın hepinizi çok seviyorum. Ama şikayet ettiğimiz ağabeylerimizden farklı değilsiniz. Onlar Trabzonspor üzerinden şahsiyet kavgası yapıyorlar siz Hüseyin üzerinden...

Serdar A

Trabzonspor iyi paralar kazanabileceği bir oyuncu bedavaya göndermesi büyük israftır.

Dolayısıyla şahsi fikrim Hüseyin bedaya değilde en azından para kazanarak gönderilmesidir.

Katılıp-katılmayasınız diye yazmıyorum . Bunlar benim fikrim .

Bu sporcular kulüplerinin kölesi değildir , futbolda bir bilgisayar oyunu değildir . Şu an kendi yaş grubunun en iyi futbolcusunun ( Orhan Şam ) kadroya giremeyen iki futbolcu ile alınabildiği , kontrat yenilenen futbolcunun 15'gün sonra 5 milyon euroya satılabildiği bir dünyada yaşamıyoruz . Fantaziden değil gerçekçilikten yanayım .

Erdem Keser
02.02.2009, 13:26
:D

Yahu kim Hüseyin'e burada Fenerbahçe maçında kötü dedi:DBen sadece Hüseyin yine aynıydı dedim.Gökhan'a yapmış olduğu asistten dolayıda kendimce tebrik ettim :) Alan savunmasında iyiydi ama burada hakkında öyle yorumlar yapılıyor ki baydı artık.İlk önce çıkarlar onun sayesinde sahayı dar ettik derler.
Pas verse bizde ne işi vardı derler...Oyunu açabilse Pirlo'dan ne farkı kaldı derler...Alex'le beraber 3 tane kafa topuna çıkmış , 2 tanesini Alex indirmiş , önlibero olarak ribaundları alması gerekirken , onlarıda yapsa Tymoschuk'tan ne farkı kalır derler... v.s
Bu arada ,

Sana sunu sorayim o zaman.O macta hüseyin degilde orta sahamizda ceyhun gülselam olsa idi ,biz fb ye karsi o kadar topa sahip olabilirmiydik?
Bu soruma evet diyebiliyorsan sana ve senin gibi düsünenlere diyecek bir seyim olamaz.
Bu konuda sadece ve sadece g.antep kupa macinin gözünüzün önüne getirin ve ondan sonra karar verin.
Hüseyin olmadan selcuk ve colman simdiki kadar faydali olamazlar.

Olmasın zaten:)

b_m_61
02.02.2009, 13:26

Takımın mali açısını sarsmamız gerek yok elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.

Özer'in mevkisinde transfere ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum, iki kanatta Yattara ve Alanzinho var(Isaac'de kanatta oynatabiliyor), alternatif olarak Serkan ve Barış var.Ortasahanın ortasında Colman, Selçuk, Hüseyin oynuyor.Bunların da hepsinin birer alternatifi var.Ama Gökhan ve Umut'un tek alternatifi Isaac forvette.Onlardan da aşağı kalır yanı yok bana göre.Eğer onu gönderirsek bu takıma kaliteli bir forvet daha almamız gerekir bu da yeni maliyet demektir çünkü takım 2 forvetle devam edemez, sakatlık veya ceza hiç olmasa bile formsuzluk olucaktır mutlaka değişim yapmak gerekicektir.

Adem Köse
02.02.2009, 13:27

Kaldı ki para kazanarak göndermemiz çok büyük ihtimal.

Ya satamazsak,o zaman da hem maddi hemde manevi olarak kayıp olabilir.Aslında zor bir durum bence bu durumda risk almamak en iyisi gibi geliyor.Kaptanın yaşı itabariyle de 3 yıllık yeni bir sözleşme de(2.5milyon TL) pek mantıklı gelmiyor

Serdær
02.02.2009, 13:28
Özer'in mevkisinde transfere ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum, iki kanatta Yattara ve Alanzinho var(Isaac'de kanatta oynatabiliyor), alternatif olarak Serkan ve Barış var.Ortasahanın ortasında Colman, Selçuk, Hüseyin oynuyor.Bunların da hepsinin birer alternatifi var.Ama Gökhan ve Umut'un tek alternatif'i Isaac forvette.Onlardan da aşağı kalır yanı yok bana göre.Eğer onu gönderirsek bu takıma kaliteli bir forvet daha almamız gerekir bu da yeni maliyet demektir çünkü takım 2 forvetle devam edemez, sakatlık veya ceza hiç olmasa bile formsuzluk olucaktır mutlaka değişim yapmak gerekicektir.

Yukarıda örneği verirken Yattara'yı sezon sonu satacağımızı düşündüğümden dolayı yazmıştım.

Muhtemelen bu şekilde olacağı için yazılmıştır.

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:29

Yani Cafer abi bazen öyle şeyler söylüyorsunki aklım almıyor. Burada hiç kimse Selçuk sayesinde, Colman sayesinde, X kişi sayesinde Fenerbahçe'ye Kadıköy'de sahayı dar ettik demezken sen çıkıp Hüseyin sayesinde diyebiliyorsun.

Fb ye karsi oynadigimiz mükemmel futbolun bas aktörleri hüseyin,selcuk ve colman di.Yani orta sahamiz idi.
Hüseyin de bu dislinin savunma anlaminda cok önemli oyuncusu oldugundan bu kelimeyi kullandim.Bu sadece hüseyin sayesinde olmustur demedim.Onun büyük katkilari oldugunu belirtmek istedim.
Bu sezon ezildigimiz tek mac g.antep kupa maci ve o macta hüseyin yoktu?Sadece bir tesadüfmüydü sence?

Serdær
02.02.2009, 13:31
Ya satamazsak,o zaman da hem maddi hemde manevi olarak kayıp olabilir.Aslında zor bir durum bence bu durumda risk almamak en iyisi gibi geliyor.Kaptanın yaşı itabariyle de 3 yıllık yeni bir sözleşme de(2.5milyon TL) pek mantıklı gelmiyor

Hüseyin bizimle Gönül imzası atacak(mış).

Kim demiş 2,5 Milyon TL.

Kaldı ki yönetim Hüseyin'e bu parayı vereceğini zannetmiyorum.

Arkasından sırasıyla Ceyhun,Faty Papy ve Brüls gelmektedir.

Dolayısıyla Hüseyin boş mukaveleye imza atıp Trabzonspora gereken vefayı göstermesi gerekmektedir.

Bunu yapmazsa eğer kaybeden Hüseyin olacaktır.

Bence oda bunun farkında..

Zafer Fidan
02.02.2009, 13:31
Basligi kapatabiliriz :) Ara Transfer dönemi bitti.

Erdem Keser
02.02.2009, 13:32
Kocaeli maçında da Hüseyin çıkıp Ceyhun girdikten sonra golü attık , bu da tesadüf müdür desem :)

Yada Belediye maçında 4 gol attık (bir maçta attığımız en fazla gol sayısı) bu da mı tesaüftü desem.:)

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:35
Kocaeli maçında da Hüseyin çıkıp Ceyhun girdikten sonra golü attık , bu da tesadüf müdür desem :)

Yada Belediye maçında 4 gol attık (bir maçta attığımız en fazla gol sayısı) bu da mı tesaüftü desem.:)
Belediye macinda rakibe kac tane net pozisyon verdik diye sorsam:)
Rakip o pozisyonlarda biraz becerikli olsaydi mac 4-0 biter miydi diye sorsam.:)

Samet Yildirim
Hüseyin bu takimin vazgecilmezidir...

Oynadigi futbolu birakin...

Sahadaki durus bu takimda cok önemli !!

Ligin en cok top kazanan futbolcusu hüseyin cimsir ilk yarida !!

zeki gursoy
başka transfer yapılmasına açıkçası gönlüm razı değil..
kesecek adam bulamıyosun..
tek sorun forvette ama 5 milyon verdiğin gökhanıda yedek oturtacak lüksümüz yok!
transfer bitti, artık seneye..
yeter artık, doyumsuz olmayalım (!)

ilhan
Fb ye karsi oynadigimiz mükemmel futbolun bas aktörleri hüseyin,selcuk ve colman di.Yani orta sahamiz idi.

Ee madem öyle neden bütün bunları bir sayfa geride Hüseyin'e mâl ediyorsun güzel abicim? Fenerbahçe maçından sonra Colman ve Selçuk yorumlarıma bakın diyorsun, peki sen bizim Hüseyin yorumlarımıza baktın mı?

Alan savunmasındaki başarısını inkar etmedim Fenerbahçe maçında. Kaldı ki şu tezimi inkar eden hiç kimse olmadı. Hüseyin her sezona çok iyi başlıyor. Gerek sezon başı gerek ikinci yarının ilk haftalarında gayet iyi oynuyor. Bu oyununu genele yaysa eleştirilecek pek az noktası olacak diyorum.

Şimdiye kadar Ersun Yanal'ın oyun kurgusunu ve futbolcu tercihlerini bir defa sorguladım. Daha fazlada karışmadım. Oyun şablonumuz belli ve tüm futbolcularımız elinden geleni çok iyi yapıyor.

Hüseyin'i seviyorum yahu, adamın sadece böyle savunulmasına karşıyım. Eleştirilmesininde tadında olması, savunulmasında tadında olması gerekiyor. Hüseyin bile çıkıp Colman ve Selçuk'un kendi futbolunu değiştirdiğini söylerken körü körüne Fenerbahçe'ye Kadıköy'de sahayı dar etti imasında bulunmak Colman ve Selçuk'a, hatta Yattara'ya veyahut tüm takıma hakaret gibidir.

Ayrıca Transfer dosyası başlığında daha fazla Hüseyin veyahut başka futbolcularımızın tartışmasını yapmayalım. Futbolcular kategorisindeki başlıklara eleştiri, öneri, övgü ve her türlü yorumlarımızı yapalım.

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:37

Olur mu?Kazandigi toplari olumlu kullanabiliyor mu hüseyin?:)
Sadece kesici oldugundan oynatiyor hoca iste ve sampiyonluga gidiyoruz.:)
Hüseyin asist mi yapti ki hüseyin vazgecilmez diyorsun?:)

Erdal
Erdem, o halde hiç durma. Derhal başka maçlarda 4 goller atmamıza mani olan hocayı istifaya davet et. Ben senin gibi düşünsem çekinmeden yapardım bunu....Eğer söyledikleriniz doğru ve hoca da bunun farkındaysa en az yerel basın kadar zarar veriyor hoca bu takıma. En az Hüseyin kadar...Hoca da onu istifaya davet etmeyen sizde...Trabzonspor üzerinden kozlarını paylaşan "ağabeyler"de Hüseyin üzerinden kozlarını paylaşan "kardeşlerde"...

Adem Köse
Hüseyin bizimle Gönül imzası atacak(mış).

Kim demiş 2,5 Milyon TL.

Kaldı ki yönetim Hüseyin'e bu parayı vereceğini zannetmiyorum.

Arkasından sırasıyla Ceyhun,Faty Papy ve Brüls gelmektedir.

Dolayısıyla Hüseyin boş mukaveleye imza atıp Trabzonspora gereken vefayı göstermesi gerekmektedir.

Bunu yapmazsa eğer kaybeden Hüseyin olacaktır.

Bence oda bunun farkında..

Doğru, fakat Hüseyin kaptan profosyonel düşünürse bonservisi elinde olacağından,böyle bir durumda bizden daha çok para verebilecek bir klübün olma olasılığını yüksek gördüğümden, başka bir klübe gitmeyi tercih edeceğini düşünüyorum.Bir zamanlar bunun örneklerini de yaşadık.

Serdar A
Hüseyin de bu dislinin savunma anlaminda cok önemli oyuncusu oldugundan bu kelimeyi kullandim.Bu sadece hüseyin sayesinde olmustur demedim.Onun büyük katkilari oldugunu belirtmek istedim.
Bu sezon ezildigimiz tek mac g.antep kupa maci ve o macta hüseyin yoktu?Sadece bir tesadüfmüydü sence?

Hüseyin'in futbol kalitesini birinci derecede Colman ve özellikle Selçuk'un o günkü futbolu belirliyor . Hüseyin'in hepimizin bildiği bir takım zaafları var . Bu açıkların kapatılması için sahadaki taktik dizilişin onun başarılı olabileceği şekilde özelleşmesi gerek . ( Aynı durum Yattara içinde geçerli ) Colman ve Selçuk'un çok kötü olduğu bir günde Hüseyin'in performansı ile ön plana çıkmasını bekleyemezsiniz . Bu iki futbolcu muhtemelen daha az alan daraltıp Hüseyin'e biraz uzak oynamaya başladıklarında Hüseyin'in eksikliklikleri takıma zarar vermeye başlar .

Bu sebepten ötürü Trabzonspor ortasaha elemanları bu bölgenin her pozisyonunda oynayabilecek yeterliliklere sahip olması gerekir . Takım kadrosu içinde bir libero ve forvet arkası oyun kurucu bulunabilir fakat mümkün mertebe ideal 11 bu unsurlar olmadan oluşturulmalı .

Serdær
http://www.internetspor.com/data/news/240x180/1233067367-yattara.jpg

Yattara: Hiç bir yere gitmem

Avrupa ve Arap takımlarınınn kadrolarına katmak için yarıştığı İbrahima Yattara, Trabzonspor'da çok mutlu olduğunu açıkladı.

Gineli yıldız, "Trabzonspor beni kovana kadar buradayım" dedi. Avrupa ve Arap takımlarınınn kadrolarına katmak için yarıştığı İbrahima Yattara, Trabzonspor'da çok mutlu olduğu ve eğer giderse kulübe para kazandırmadan hiç bir yere gitmeyeceğini söyledi.

Gineli oyuncu, "Ben Trabzonspor'da T.C. vatandaşı olmak isteyen tek yabancı oyuncuyum. Türk halkını çok seviyorum. Trabzon'da çok mutluyum. Buradan gitmeyi düşünmedim. Eğer bir gün takımda istenmezsen giderim. O zaman da Kulübe para kazandırmak isterim" dedi.

İnternetspor

B.Yiğit
02.02.2009, 13:38

en çk top kaybeden kim merak ettim ;)

Erdem Keser
02.02.2009, 13:41
Belediye macinda rakibe kac tane net pozisyon verdik diye sorsam:)
Rakip o pozisyonlarda biraz becerikli olsaydi mac 4-0 biter miydi diye sorsam.:)
Aman Allahım , Hüseyin'in olduğu hiç bir maçta pozisyon vermedik zaten:)
Zaten Hüseyin'in olduğu hiç bir maçta pozisyon vermedik , değil mi.
Benim aklıma ilk gelen Bursa maçı , Konya maçı , Gençlerbirliği , Hacettepe maçı v.s Bu maçlarda da Hüseyin vardı ama bir çok pozisyon vermiştik.

Bu arada Hüseyinsiz kazandığımız G.Saray maçını hiç saymadım dikkat ederseniz:D

Uğur Erdoğan

cafer abinin anlatmak istediği belkide:
hüseyinin ön liberodaki verdiği güvenle selçuk ve colmanın rahat oynamasını sağlamasıdır.
nitekim maçta tehlikeli olabilecek topları kesti ve görevini layıkıyla yaptı.
geçen seneki fb maçındaki dalgınlığı yoktu üzerinde, bu seneki maçta ise tam olarak maça konsanreydi ve iyi oynadı.

Samet Yildirim
Olur mu?Kazandigi toplari olumlu kullanabiliyor mu hüseyin?:)
Sadece kesici oldugundan oynatiyor hoca iste ve sampiyonluga gidiyoruz.:)
Hüseyin asist mi yapti ki hüseyin vazgecilmez diyorsun?:)

Olur olur:)
Kullanmasin zaten 3 metre yanindaki adama versin yeter...ama insanlar onu sacma sapan yapamayacagini bildigimiz halde onu illada hucuma pas at dersek yanlis yapariz...

Ama bunu göremeyenler varsa onlarada bisi diyemem...

Samet Yildirim
02.02.2009, 13:43

Hüseyinin top kaybettigi felan yok..en cok kim dersen yattar derim;)

sizin gibileri onu rahat birakip 3 metre paslarina laf atmasaniz hüseyinden gerekziz hucuma atmak istedigi toplari atmaz...

Serdar A
02.02.2009, 13:44

Colman ya da Yattara olması lazım . Zaten Hüseyin'in en çok eleştirildiği konulardan biri yan ve geri pas ağırlıklı oynamasıdır .

b_m_61
02.02.2009, 13:44
http://www.internetspor.com/data/news/240x180/1233067367-yattara.jpg

Yattara: Hiç bir yere gitmem

Avrupa ve Arap takımlarınınn kadrolarına katmak için yarıştığı İbrahima Yattara, Trabzonspor'da çok mutlu olduğunu açıkladı.

Gineli yıldız, "Trabzonspor beni kovana kadar buradayım" dedi. Avrupa ve Arap takımlarınınn kadrolarına katmak için yarıştığı İbrahima Yattara, Trabzonspor'da çok mutlu olduğu ve eğer giderse kulübe para kazandırmadan hiç bir yere gitmeyeceğini söyledi.

Gineli oyuncu, "Ben Trabzonspor'da T.C. vatandaşı olmak isteyen tek yabancı oyuncuyum. Türk halkını çok seviyorum. Trabzon'da çok mutluyum. Buradan gitmeyi düşünmedim. Eğer bir gün takımda istenmezsen giderim. O zaman da Kulübe para kazandırmak isterim" dedi.

İnternetspor

Güzel konuşmuş bence, bu sözlerin kime gittiği de belli.

b_m_61
02.02.2009, 13:45
Colman ya da Yattara olması lazım . Zaten Hüseyin'in en çok eleştirildiği konulardan biri yan ve geri pas ağırlıklı oynamasıdır .

Bu tür istatistiklere bakabiliceğimiz bir site var mı ? Sadece Farabi'ye değil okuyan herkese soruyorum.

Erdem Keser
02.02.2009, 13:48
Erdem, o halde hiç durma. Derhal başka maçlarda 4 goller atmamıza mani olan hocayı istifaya davet et. Ben senin gibi düşünsem çekinmeden yapardım bunu....Eğer söyledikleriniz doğru ve hoca da bunun farkındaysa en az yerel basın kadar zarar veriyor hoca bu takıma. En az Hüseyin kadar...Hoca da onu istifaya davet etmeyen sizde...Trabzonspor üzerinden kozlarını paylaşan "ağabeyler"de Hüseyin üzerinden kozlarını paylaşan "kardeşlerde"...

Hiç alakası yok Erdal abi.Ben hiç bir hocaya " şu dakikada şu oyuncu neden oyuna alınmadı" , "şu oyuncu bu maçta neden oynamadı" türünden komik ve basit eleştiriler getirmem.Ersun hocanın başlığında da bu eleştirilere karşı onlarca yazı yazdım.Kaldı ki Hüseyin'in olmadığı bir ilk 11 düşünüyorum , ertesi gün yerel medyada yer alacak tepkileri gözümün önüne getiriyorum , hocaya hak veriyorum.
Benim buradan Hüseyin'e getirdiğim eleştirinin takıma ne gibi bir etkisi yada zararı olacak.Haşa Hüseyin ilah mı? Eleştirilemez mi ? Kusura bakmayın ama 2 milyon tl ücret alıp yıllardır ofansif oyuna zerre kadar katkı sağlayamıyorsa elbette eleştirirm.
Takıma zarar veriyormuşum , neden ; takımım için daha iyisini isteidğim için mi? Trabzonlu olmadığım halde Trabzonsporlu olup , kulübüme üye olduğum için mi ?
Yoksa çok değerli kaptanı eleştirdiğim için mi?

Şenol Altunsoy
02.02.2009, 13:48

Ne koz paylaşması Erdal ya Allahını seversen söyle neden Fatih Gökdeniz bu kadar tartışılmadı da Hüseyin tartışılıyor hadi bir anket yapalım Hüseyin bu takımda oynasın mı oynamasın mı diye bakalım sonuçlerı ne olur tabii böyle bir şeyi istemem ama bu kadar savunmanın da işgüzarlık olduğunu düşünüyorum Ersun Hoca'nın oynatmasına gelince 1. si Hoca bu sene geçmiş yıllarında olduğu gibi çok fazla risk almıyor çok da haksız ayılmaz 2. Hoca bu camiayı iyi tanıyor eskaza Hüseyin yerine başka birini oynatsa ve o da başarısız olsa başına gelecekleri çok iyi biliyor bence de bu konu artık iyice baydı Hüseyin mevkiisinin günümüz futbolunda iyi bir temsilcisi değil tabii burdan tartışmak abes oluyor oturup yan yana izleyip anında değerlendirmek lazım

Ertan 51
02.02.2009, 13:57
Hüseyin'i Hüseyin başlığında didiklesek
yada gerçekten bu başlığı kapatsak
alacağımızı aldık satacağımızı sattık(Ergin hariç:))
birbirimizi boştan yere üzmeyelim germeyelim

Erdal
02.02.2009, 14:15
Erdem ve Şenol abi, az önce Genel müdür den fırça yedim. Demoralize vaziyetteyim:) Detayları ilerleyen saatlerde konuşalım....

amour_61
02.02.2009, 14:20

Hüseyin'i çekiştirip durmayın artık ya ne geçiyor elinize bu takım baştan aşağıya her türlü övgüyü hak ediyor.Artı Hüseyin dediğiniz oyuncu bu takımdan kesilemez.

Gökhan KAN
02.02.2009, 14:22
Herkes Hüseyin başlığına orda tartışalım....:D:D

B.Yiğit
02.02.2009, 14:27

doğrudur hüseyinin ayağına top 90 dakkada 1-2 kere değiyor.

cplc
02.02.2009, 14:28

bahsettiğin 2 takımda kanat organizasyonu yapan takımlar...
bi de onu ortadan hucüm yapanlara karşı denesenize

Şenol Altunsoy
02.02.2009, 14:28
Erdem ve Şenol abi, az önce Genel müdür den fırça yedim. Demoralize vaziyetteyim:) Detayları ilerleyen saatlerde konuşalım....

Gerçekten üzüldüm dostum

Erdal
02.02.2009, 14:31
Gerçekten üzüldüm dostum

Abi yok üzülecek bir durum:) O da takmış Hüseyin e....:)) Şaka bir yana mutad vaka...

Ama tadını çıkaracağımız onlarca şey varken Ersun hoca ve Hüseyini tartışmak gereksiz yahu:)

Ayrıca sahiden bu hafta kaptanın kulübede olduğu bir 4-4-2 dizilişi görebiliriz.İkinci yarı...Merak etmiyor değilim vallahi

Sefer A.
02.02.2009, 14:32
Hüseyin'i elestirenlerden biriyim ara sira, ancak fb maçinda iyiydi, ankaraspor maçindaysa bu sezonki en iyi futbolunu oynadi diyebilirim, isini yapiyor sadece, bu güzel iste, ama bazen yapacagi isi bile yapmadigi için, sahada olusuna sinirleniyorum
yaaani, Hüseyin, aynen böyle devammmmmmmmm ;)

Zafer BİLGİN
02.02.2009, 14:32
Onu bunu bilmem.Dünkü Eskişehir maçını seyredince Engin Baytar ı,başkanımızın neden almadığını bazı arkadaşlar daha iyi anlamıştır umarım.

Ben sporcunun zeki çevik aynı zamandada ahlaklısını severim.

Atatürk

Cafer Bulur
02.02.2009, 14:34
Bir son dakika transferi yapmaz miyiz acaba?

trab61
02.02.2009, 14:35
anlamiyorsunuz huseyini sadece defansta gorun siz. ofans olarak katki yapmayacak futbolcu. adam sadece top kesecek aldiginida saga sola verip dagitacak. yani yanindakine verecek topu. baska gorevi yok.

Gökhan KAN
02.02.2009, 14:41
Onu bunu bilmem.Dünkü Eskişehir maçını seyredince Engin Baytar ı,başkanımızın neden almadığını bazı arkadaşlar daha iyi anlamıştır umarım.

Ben sporcunun zeki çevik aynı zamandada ahlaklısını severim.

Atatürk

İyi ki almamışız Zafer abi...İşin yoksa birde onla uğraş alkol sorunuda vardı sanırsam öyle duymuştum yoksa Tekel Bayii den çıkmazdı bu adam....

irfan61
02.02.2009, 14:43

Yada Belediye maçında 4 gol attık (bir maçta attığımız en fazla gol sayısı) bu da mı tesaüftü desem.:)Belediye maçında ilk golü atmadan önce Belediye nin ortadan 3 defa %100'lük gol pozisyonuna girdiğine hatırlatırım sana.İ.akının beceriksizliği +Tony'nin kurtarışları maçın dönüm noktası olmuştu.;)

Bera Algün
02.02.2009, 15:16

aman aman kalsın çok gördük son dakika transferlerini:(

Ertan 51
02.02.2009, 15:45

Ben sporcunun zeki çevik aynı zamandada
ahlaklısını severim.
Atatürk

Zafer Hocam çok yaşa
dün bende izledim yazacaktım unutmuşum
gerçekten bu sene Yaradan hep bizim yanımızda
hem Yusuf transferinde,hem Zafer olayında,Leo ve özellikle Engin Baytar transferi olmadığı için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum
Engin Baytar tam bir çirkefmiş
penaltı pozisyonundaki dümenciliği tam bir sahtekarlık örneği,
rakibe vurmaya çalışması da tam bir çirkeflikti.
neyse
şükürler olsun
şanımıza yakışır bir kadromuz var bu tip insanlarla lekelememişiz.

Muhammed
02.02.2009, 15:56
Tabata'yı alacak takım diğerlerine fark atacak. Umarım biz alırız ya da en azından yurt dışına gider

Sizce ersun yanal gerçekten isteseydi antep 4 milyon euro(alanzinhoya verdiğimz para) antep bize elimizi öperek vermezmiydi?

orhan52
02.02.2009, 16:05

sezonun en büyük tranferini yaptık.alanzinhodan bahsetmiyorum.sol kanattan orta sahaya gelen colman en büyük transferimizdir.

genç61
02.02.2009, 16:09
yattara oynamıcaksa seneye satılmalı onun yerine tabata ve fatih kiralanmalı mehmet topuzda transfer edilmeli iste o zaman super bir takım oluruz

bide su murat caylen mutlaka alınmalı adam oyunun iki yonunude cok iy oynuyor bi bakıyosun gol noktasında bi bakıyosun defansta bu adam antepi asmıs gercekten

Tayfun
02.02.2009, 16:10
Ara transfer döneminde göze çarpan isimler arasında en faydalı olacak oyuncu sizce hangisi?

Alanzinho
Fabian Ernst
Gökhan Emreciksin
Julio Cesar
Yannic Kamanan
Yusuf Şimşek
Diğer
TOPLAM OY SAYISI: 224 Oy
www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com/) ankete katılın ahali

Ertan 51
02.02.2009, 16:11
yattara oynamıcaksa seneye satılmalı onun yerine tabata ve fatih kiralanmalı mehmet topuzda transfer edilmeli iste o zaman super bir takım oluruz

bide su murat caylen mutlaka alınmalı adam oyunun iki yonunude cok iy oynuyor bi bakıyosun gol noktasında bi bakıyosun defansta bu adam antepi asmıs gercekten
Tabata-Tekke-M.Topuz-M.Ceylan:eek:
genç61 ne yaptın sen öyle yahu
başka aklına gelmeyen varsa bir düşün onlarıda yaz istersen.

genç61
02.02.2009, 16:12
bunlar seneye icin bu sene icin degil ama fatih olsa bu sene super olurdu

Ertan 51
02.02.2009, 16:15
Ara transfer döneminde göze çarpan isimler arasında en faydalı olacak oyuncu sizce hangisi?

Alanzinho
Fabian Ernst
Gökhan Emreciksin
Julio Cesar
Yannic Kamanan
Yusuf Şimşek
Diğer
oyumu kullandım
bizim LAZİNYO yu tek geçerim(duygusal söylemiyorum gerçeği bu)
hepsi hikaye ama KAMANAN insanıda çok iş yapacak görün bakın.

genç61
02.02.2009, 16:16
bende kullandım ama kamanana adam biraz izledim baya iyi bir topcuya benziyor

Mustafa Calik
02.02.2009, 16:16
yattara biryere gitmez su an. daha yeni sözlesme imzaladi. bir kac sene sonra giderse ozaman murat ceylan ve özeri alsak iyi olur aslinda. murat ceylani görmek istiyorum bu takimda .. ama özer sart degil onun yerine baskasida olabilir .. yattara bir kac sene sonra giderse ozaman sadri sener acayip bi bomba patlatir :)

TolgaTopçu61
02.02.2009, 16:19
yattara biryere gitmez su an. daha yeni sözlesme imzaladi. bir kac sene sonra giderse ozaman murat ceylan ve özeri alsak iyi olur aslinda. murat ceylani görmek istiyorum bu takimda .. ama özer sart degil onun yerine baskasida olabilir .. yattara bir kac sene sonra giderse ozaman sadri sener acayip bi bomba patlatir :)
Özer hic gerekmez bence,seneye zaten Brüls geliyor...
Murat Ceylan cok iyi bir oyuncu ama o posizyonda takimda bolluk var,bence mantikli bir transfer olmaz...

Zafer BİLGİN
02.02.2009, 16:21
tepkiye devam.

0 212 473 73 73

Oğuz tngsir i protesto etmek için aradık demeniz yeterlidir

Mustafa Calik
02.02.2009, 16:25
Özer hic gerekmez bence,seneye zaten Brüls geliyor...
Murat Ceylan cok iyi bir oyuncu ama o posizyonda takimda bolluk var,bence mantikli bir transfer olmaz...

özer aslinda gerekmez evet dogru söyliyon, bende öyle söyledim .. ama murat ceylani alsak iyi olur bence cünkü söyle düsünsek .. bir kac sene sonra belki hüseyin ayrilabilir takimdan ozaman o mevkide sadece faty papy ve ceyhun var .. murat ceylanda gelse vallah tadindan yenmez :)

Travelair
02.02.2009, 16:26
Sizce ersun yanal gerçekten isteseydi antep 4 milyon euro(alanzinhoya verdiğimz para) antep bize elimizi öperek vermezmiydi?

Bence alırdık ama öncelikli görülmedi. Kadroda eksik görülen öncelikli mevki değildi. Sene sonunda kadromuzda görmek isterim çünkü gerçekten futbol tekniğiyle özel bir oyuncu. Hem eğer şampiyonlar ligine gideceksek öyle bir futbolcu çok işimize yarayabilir :). Lakin yabancılarımız bollaştı yazık etmeden nasıl değerlendiririz ona da bakmak lazım

Tayfun
02.02.2009, 16:28

Alanzinho
Fabian Ernst
Gökhan Emreciksin
Julio Cesar
Yannic Kamanan
Yusuf Şimşek
Diğer

Arkada kalmasın .

TolgaTopçu61
02.02.2009, 16:32
özer aslinda gerekmez evet dogru söyliyon, bende öyle söyledim .. ama murat ceylani alsak iyi olur bence cünkü söyle düsünsek .. bir kac sene sonra belki hüseyin ayrilabilir takimdan ozaman o mevkide sadece faty papy ve ceyhun var .. murat ceylanda gelse vallah tadindan yenmez :)
Ben Ceyhun ve Papy'ye güveniyorum,ama Murat Ceylan da gelirse iyi olur aslinda, o posizyonda oynamak isteyenlerin arasinda güzel bir rekabet yasanabilir ve takim adina faydali olurnur ve dedigin gibi tadindan yenmez:)

futbalski60
02.02.2009, 16:47

İsaac'i satmak büyük bir hata olur Ersun Yanal da böyle bir hata yapmaz zaten.21 yaşında olmasına rağmen takımın tecrübeli isimlerinden birisi dünya arenasında kendini göstermiş bir oyuncu.Özer'le karşılaştırmak da yanlış.

oflu engin
02.02.2009, 16:53
özer bana çok itici gelmeye başladı.ayrıca ısaac gibi tecrübesi yok ısaac dünya kupası görmüş adam.özer özelliğinde çok topcu var memlekette.ama ısaac öyle değil bunun şampiyonlar liginde oynadığını düşünün rekor paraya satılabilecek teknikte bir oyuncu.mukayese bile edilmez.

Erkan SUİÇMEZ
02.02.2009, 16:55
bu arada ergin keleş manisayla 1,5 yıllık anlaştı..

ozzy!
02.02.2009, 16:57
Özer'i abarttığımız gibi Isaac'i abartabilsek...
neden başkalarını abartırızki elimizdekide kıymetliyken.
Isaac uzun yıllar trabzonum'da forma giyecektir.

Mustafa Calik
02.02.2009, 17:01

kaynak ? :)

Ali Şahin
02.02.2009, 17:01
bence özer abartılmaya değer

Erkan SUİÇMEZ
02.02.2009, 17:03
kaynak ? :)

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=31089

Erkan SUİÇMEZ
02.02.2009, 17:05
ergin çin iyi tercih manisada başarılı olur.sezer in asistleriyle çok gol atar...ama sezer öztürk için keşke bizimkiler söz almış olsalar sezon sonu için manisadan ...sezerin gelmesini çok isterdim.zaten biz alamazsak seneye 3 büylerde olduğu kesindir.

Tayfun
02.02.2009, 17:06

Hayırlı olsun .

Tangerine Dream
02.02.2009, 17:11

Takımın sırtından bir yük daha kalktı.

Hekimoğlu
02.02.2009, 17:14
Ergin orda da oynayamayacak buna eminim.

Metin Ural
02.02.2009, 17:14
Kulübümüzle Ergin Keleş arasındaki sözleşme feshedildi. Ergin'e kulübümüze yapmış olduğu hizmetler nedeniyle teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1042#Icerik

Eren Karaahmetoğlu
02.02.2009, 17:18
Ne diyelim.İnş ilerde Ergin'i almak için büyük paralar vermek zorunda kalmayız:) Başarılar Ergin'e.

ozzy!
02.02.2009, 17:21
Ersun hoca takımdan eski jenarasyonu gönderiyor.
Sırada hüseyin var:D:D

yatara
02.02.2009, 17:23
Kulübümüzle Ergin Keleş arasındaki sözleşme feshedildi. Ergin'e kulübümüze yapmış olduğu hizmetler nedeniyle teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1042#Icerik

hahah erginin bizim külübe yaptigi tek iyilik yedek külübesini iyi isitiyordu

adam napmisda tesekür ediyolar ja onu anlamadim siz anladinizmi

Şenol Altunsoy
02.02.2009, 17:33
Güle güle Ergin yolun açık olsun bu başlık kapanmadan da son mesajım olsun :)

Şenol Altunsoy
02.02.2009, 17:37
CANER: "FENERBAHÇELİYİM"

Rusya’nın CSKA Moskova takımında forma giyen Caner Erkin ise, aynı programda yaptığı açıklamada, Fenerbahçeli olduğunu belirtti. Caner, geçtiğimiz sezon Beşiktaş’tan, bu sezon da Trabzonspor’dan teklif aldığını doğruladı. Genç oyuncu, Türkiye’ye dönmek istemediğini, amacının İngiltere Ligi'nde forma giymek olduğunu söyledi. Caner,Türkiye’nin en iyi yabancı oyuncusunun Alex, en iyi yerli ismin ise Arda ve Selçuk İnan olduğunu söylerken, teknik direktör olarak da Ersun Yanal’ı gösterdi. Caner asıl bombayı ise Arda konusunda patlattı. Galatasaraylı oyuncuyla sürekli konuşuruz diyen Caner, “Arda bana zaman zaman CSKA’yı sorup espirili yolla da olsa ‘yap işimizi gelelim’ diyor” şeklinde konuştu
kaynak milliyet

bu da Caner çok istediğimiz

Ba®ış
02.02.2009, 17:56
yokmu bi son dakika sürprizi :)

Cafer Bulur
02.02.2009, 17:59
Ergin in ayrilis sekli hos olmadi.
En azindan cüzi bir miktarda olsa kendisinden bonservis ücreti almaliydik.
Yine de kendisi ve Trabzonspor icin hayirlisi olsun.

Gökhan KAN
02.02.2009, 18:00
Ergin şimdi Manisada rövaşatalar voleler jeneriklik goller atıyormuş...........

Tayfun
02.02.2009, 18:02
Ergin şimdi Manisada rövaşatalar voleler jeneriklik goller atıyormuş...........

Yok artık :D

Gökçebey
02.02.2009, 18:04
Atikoğlu Sıralı Otogaz sistemlerinin sunmuş olduğu Ara Transfer sezonu sona ermiştir. Yayında ve yapımda emeği geçen tüm yönetici, teknik kadro, taraftar ve üyelerimize şükranlarımızı sunarız.

Ba®ış
02.02.2009, 18:05
madem ergin manisa ye gitti karşılığında genç ve yetenkli bir oyuncunun bonservisi alınıp,sezon sonuna kadar yine manisa da oynasaydı

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2009, 18:06
millet bizim alazinhoya pahalı diyodu adı neydi ernst 8.5 milyon euroya mal olmus 30 yasındaki adama 3.5€ bonservis ödemişler.
allaha sükür aklı selim bi baskanımız var adamlar kan ağlıyo:D

kudu_61
02.02.2009, 18:07
ezikler son dakikada Trabzonsporun büyük yükselişini durdurmak için yeni bie transfer yapmış Oğuz .oksil

Tayfun
02.02.2009, 18:08
millet bizim alazinhoya pahalı diyodu adı neydi ernst 8.5 milyon euroya mal olmus 30 yasındaki adama 3.5€ bonservis ödemişler.

Schalke önce Ailton'u kakaladı bjk'ye şimdide Ernst'i iyi kazıklıyorlar bjk'yi Schalke işi biliyor :D

Travelair
02.02.2009, 18:11
Evet, geç oldu ama kötü transferler olmadı diye düşünüyorum. Güçlenerek çıktık. Toksinleri attık vitaminleri aldık... Trabzonspor'a hizmet eden herkese teşekkür ederim; futbolculara futbol hayatlarında başarılar, işadamlarına işlerinde başarılar, teknik direktörümüze ve yeni gelenlere sahada başarılar

Hüseyin İlkin
02.02.2009, 18:13
Son günlerde belki bir transfer yaparız diyordum ama yapmadık .

Öyle acil bir eksiğimizde kalmadı diyebiliriz rahatlıkla .

Artık sene sonuna kadar eksiklerimizi daha iyi görür , yerinde oyuncular transfer etmeye devam ederiz . Tabii bu sayı bu sene ki kadar olmayacaktır .

Bu başlığa bir veda yazısı yazam dedim :o Çok çeşitli duygular yaşadık burada yine . Alanzinho için Norveç basını ile içli dışlı olduk . Bazı arkadaşlar çevirileri ile bize yardımcı oldu . Artık bir daha ki transfer dönemi yeni başlıkta görüşmek dileğiyle :)

İlk tercihim ; Özer Hurmacı .

Yönetime teşekkür ederim , sol açık eksiğimizi iyi bir şekilde kapattıkları için . Tabi Faty içinde ayrıca teşekkürler ...

Cafer Bulur
02.02.2009, 18:15
Evet, geç oldu ama kötü transferler olmadı diye düşünüyorum. Güçlenerek çıktık. Toksinleri attık vitaminleri aldık... Trabzonspor'a hizmet eden herkese teşekkür ederim; futbolculara futbol hayatlarında başarılar, işadamlarına işlerinde başarılar, teknik direktörümüze ve yeni gelenlere sahada başarılar
Iyi ki yusuf u almamisiz.
Yusuf u alsaydik herhalde alanzinho transferi olmazdi.
Bu nedenle bjk yönetimine tesekkür etmek lazim.Gercek anlamda tesekkürü onlara 2 hafta sonra gösterecegiz insallah.

Ünal Cumhur
beşiktaşın bu transferlerine anlam veremiyorum tüpcü sene bası zapotocny serice 9meuro vermişti serici saatı sivoka 4meuro vermişti ya yazık bunların paralarına şimdide 8meuro cöpegitti 10milyon euroda del bosqe gitti bilanco 31m euro trabzonsporun takımını sene basında ettigi para yazık beşiktaşa daha diaatalar gordonlar neler neler var onları söylemedik beşiktaş bu kafayla cok zor şampiyon olur

fetih aydın
BjK nin yaş ortalaması kaç oldu acaba...:D:D

Napoleon61
02.02.2009, 18:23
ey gidi ey geçen sene saat 18:00 e kadar burda transfer olucak diye bekliyip tam 18:00 de z planıda olmayınca ana avrat sövmüştüm yönetimee ....

nerden nereye sadri başkan allah seni başımızdan eksik etmesin

Ünal Cumhur
02.02.2009, 18:23
sene sonunda hüseyin kaptan ve ferhatanda kurtuldukmu trabzonun sorunu kalmaz ben hüseyinin kötü oynadıgını düşünmüyorum ama artık yolcu olmanın vakti geldi ferhatta aynen ergin gibi geldiginde bizde iş yapar yedek külübesinde iyi oldu iyi bi ortasaha kazandık diye gencdi gecen 2sene benim tüm beklentilerimi yıktı ersun hocada yollucak heralde oynatmadına göre hic

Reşit
02.02.2009, 18:25
şimdi bana kızmayın ama son vuruşlarda etkili olan yerli bir forvet alsak güzel olur ; umutun kaçırdığı pozisyonlarda ne goller atardı bir düşünsenize !! 4 büyüklere bu sezon gol attı yaş 32 ama iş görür bilin bakalım bu kim :) gelse faydalı olmaz mı ??

tanermi ? eğer oysa onu çok beğeniyorumda onun yası o kadar varmı :D

champions
02.02.2009, 18:26
Daha 12'ye kadar yolu yok mu transferin?
Bakarsın konsolosluk falan açtırırız.:D

Bence Alanzinho transferi kadar önemli olan birşey; Faty ve Göksu'dan ne derecede yararlanabileceğimiz.Göksuya Yattaranın yerinde Papy'ye de Hüseyinin yerinde ciddi süreler vermek lazım.

Daha bir sezon önce takımımızdaki iş yapan oyuncu sayısı 3 bilemedin 4'ken bugün iş yapmayacak oyuncu sayısı 2 bilemedin 3. Çok kısa sürede müthiş bir değişim geçirdik. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Bu arada Bjk'de harbi bomba patlatmış:p
Bildiğin çirkef önliberolardan Ernts, hücumla alakası olmayan tiplerden, Gravesen tarzı. Bu yaştaki bu özellikteki adama bu para. Schalkeyi kutlamak lazım.:) Tabi Ernts'i de. Söyleseydiler bu özelliklerde bi oyuncu alacaklarını yarı fiyatına verirdik Hüseyini:D

Bir sonraki transfer döneminde görüşmek üzere.:)

Gökhan KAN
02.02.2009, 18:29
Şimdi başkan Trabzon hava alanına inse bir yanında Gökdeniz bir yanında Fatih ne güzel olurdu...O zaman kadroya girebilirmiydi bunlar cok merak ediyorum...

futbalski60
02.02.2009, 18:36
Ergin'in Manisaspor'a gitmesine sevindim açıkçası bu kulüple arayı sıkı tutmamız gerekir yazın işimize yarayacaklardır.Ersun Hocanın eski öğrencileri burda ve iyi performans sergiliyolar en basit örneği Sezer Öztürk transferinde kolaylık sağlanabilir.

Dogan
02.02.2009, 18:41
Daha 12'ye kadar yolu yok mu transferin?
Bakarsın konsolosluk falan açtırırız.:D

Bence Alanzinho transferi kadar önemli olan birşey; Faty ve Göksu'dan ne derecede yararlanabileceğimiz.Göksuya Yattaranın yerinde Papy'ye de Hüseyinin yerinde ciddi süreler vermek lazım.

Daha bir sezon önce takımımızdaki iş yapan oyuncu sayısı 3 bilemedin 4'ken bugün iş yapmayacak oyuncu sayısı 2 bilemedin 3. Çok kısa sürede müthiş bir değişim geçirdik. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Bu arada Bjk'de harbi bomba patlatmış:p
Bildiğin çirkef önliberolardan Ernts, hücumla alakası olmayan tiplerden, Gravesen tarzı. Bu yaştaki bu özellikteki adama bu para. Schalkeyi kutlamak lazım.:) Tabi Ernts'i de. Söyleseydiler bu özelliklerde bi oyuncu alacaklarını yarı fiyatına verirdik Hüseyini:D

Bir sonraki transfer döneminde görüşmek üzere.:)
Bizim Adnan Güngör banko oynar o takımda:)

macka61
02.02.2009, 18:53
yönetim çok doğru yapıyor şimdi sıra bence ferhatta bjkde kazıklanmaktan hoşlanıyor bizim için hava hooş

Adem Köse
02.02.2009, 18:55
beşiktaşın bu transferlerine anlam veremiyorum tüpcü sene bası zapotocny serice 9meuro vermişti serici saatı sivoka 4meuro vermişti ya yazık bunların paralarına şimdide 8meuro cöpegitti 10milyon euroda del bosqe gitti bilanco 31m euro trabzonsporun takımını sene basında ettigi para yazık beşiktaşa daha diaatalar gordonlar neler neler var onları söylemedik beşiktaş bu kafayla cok zor şampiyon olur

Bunlar birşey değil, tüpçü de para çok takımı kendine borçlandırdı.Şuanda dün söylenen rakamlarla 60milyon dolar Tüpçüye borçluymuş Bjk, asıl problem sonradan ortaya çıkacak.Bu takımdan da hal böyle olunca yönetime kimse de geçmez tüpçüyü gönderemezlerde, yıllarca kalacak başında.

Bülent AKBULUT61
02.02.2009, 19:03
maşallah başlık daha kapanmamış yoksa bizim başkan son dakika bombasımı patlatcak ha bu arada ulen bu tüpculerdede ne para varmış ya nede olsa butun hükümet bizi destekliyor yoksa bunlar yeraltı işlerimi yapıyor polatın yanında ezik herifler bunlara ferhatı iyi bir para ile kakalayabiliriz.

Ünal Cumhur
02.02.2009, 19:05
Bunlar birşey değil, tüpçü de para çok takımı kendine borçlandırdı.Şuanda dün söylenen rakamlarla 60milyon dolar Tüpçüye borçluymuş Bjk, asıl problem sonradan ortaya çıkacak.Bu takımdan da hal böyle olunca yönetime kimse de geçmez tüpçüyü gönderemezlerde, yıllarca kalacak başında.

fener enazından futbolcuları kötü paraları cok onlar sene sonunda revizyon yaparlar toparlalar galatasarayda kadrosu iyi borcu cok galatasarayın kafasını borc cok arıtıcak ama düzelir durum baskanları ve yönetimleri iyi beşiktaşta tüpcü artık gitse bidert gitmese bidert gitse o kadar borc var yarısından cogu ona parasını isticek gelenden hep bir silah olarak kullanacak rakipleri tırsacak ondan cok güclü rakip olmassa yine tüpcü secilir baskanlık seciminde secilse beşiktaşa dag gibi bir borc var ve giderek artıyor yane beşiktaşın sıkıntısı cok büyük gelecegi sıkıntıda zaten son 13yılda sadece 100.yılında sampiyon oldu

jurietti
02.02.2009, 19:25
2010 yılında yabancı sayısı 5 e ındırılecekmıs buyuzden yattarayı takımda tutmak cok onemlı ayrıca yerlı yatırımıda yapılmalı özer murat ceylan alınabılecek ılk akla gelen ısımler

jurietti
02.02.2009, 19:33
google turkce cevırıde artık yapmaya basladı hadı kolay gelsın yenı transfer sezonunda cok zorlanmıcaz anlasılan

Mustafa Demir
02.02.2009, 19:36
google turkce cevırıde artık yapmaya basladı hadı kolay gelsın yenı transfer sezonunda cok zorlanmıcaz anlasılan

googleye mail atmistimm zorlaniyoz diye hemen turkceyede basladilar :D

amour_61
02.02.2009, 19:38
Transfer sezonu bitti :D başlık bitmedi ;)

Mert67
02.02.2009, 19:42
Transfer dönemi bitti

Futbolda ikinci transfer ve tescil dönemi, bu akşam sona erdi. 2008-2009 futbol sezonunun 5 Ocak'ta başlayan ikinci transfer ve tescil döneminde, kulüplerin, transferini gerçekleştirdikleri futbolcuların lisans işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için gereken süre, bugün, çalışma saati bitimi olan 18.00'de tamamlandı.

02.02.2009
Kaynak : AA

Allah'a şükür.:)

Erkan SUİÇMEZ
02.02.2009, 19:44

şimdi baktımda 27,4 yaş ortalamasıyla ligin en yaşlısı olarak görünüyor biz 24,6 ile en genç 3 takımından biriyiz :) .

asimavi
02.02.2009, 19:46
Şimdi başkan Trabzon hava alanına inse bir yanında Gökdeniz bir yanında Fatih ne güzel olurdu...O zaman kadroya girebilirmiydi bunlar cok merak ediyorum...

....girmezmi be gökdeniz sağ kanatta yattara nın yerinde forvette de fatih umut un yerinde ...yedekte yattara offf beee..

irfanb
02.02.2009, 19:47

Son transferiyle 32 olmustur herhalde.:)

irfanb
02.02.2009, 19:53
Artik bir dahaki transfer basliginda bulusmak üzere hepinize iyi aksamlar diliyorum.Bu yil aldik alacagimizi seneye böylesine kabarik olmayacak bu sayfa.:)
Tesekkürler Yönetim,Tesekkürler Ersun Yanal.
Emegimizin karsiligini sezon sozu görecegiz kuskunuz olmasin.

_SeRKaN_
02.02.2009, 19:56
Bir filmin daha sonuna geldik...-THE END-

Yunus Emre SEYHAN
02.02.2009, 20:12
2008-2009 futbol sezonunun 5 Ocak'ta başlayan ikinci transfer ve tescil döneminde, kulüplerin, transferini gerçekleştirdikleri futbolcuların lisans işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için gereken süre, bugün, çalışma saati bitimi olan 18.00'de tamamlandı.

Emre Bekar
02.02.2009, 20:21
eee kapansın artık bu başlık:)

demir
02.02.2009, 20:25
siz hala buradamısınız yawww :D lig bitecek hala transfer baslıgında takılıyorsunuz :D :D baskan bızı hala burada gorse sırf transfer gorelım dıye yatarayı satar bak solıyım hemen kaybolun buradan :D :D :D

Ali Tunahan Güllü
02.02.2009, 20:31
bu başlıkta çok bekledik ve istediğimizi aldık ne mutlu bize:D artık kilit gelmesini bekliyoruz:D

yatara
02.02.2009, 20:43
yeni sezonda samüiyonlar ligine kalirsak bizim ilk transfer nuri sahin len sezer öztürk oolmali özer lazim degil bizim göksü ondan daha iy

Onur Şeref
02.02.2009, 20:57
Ulan başlık seninle böylemi ayrılcakdık.Az mı tercüme yaptık buralarda az mı tozunu yutduk bu sayfaların peh bea kahpe kader çıkıyorum burdan daha fazla dayanamayacagım seneye görüşürüz başlık kendine iyi bak.:(:(

Medallion
02.02.2009, 21:02
Ne diyelim.İnş ilerde Ergin'i almak için büyük paralar vermek zorunda kalmayız:) Başarılar Ergin'e.

Herkes Fatih Tekke degil, kendini gelistirebilsin... Zaten onun gibi olsa ileride almasi da sorun olmaz...

Basarilar...

Recep Alkan
02.02.2009, 21:03
Herkes Fatih Tekke degil, kendini gelistirebilsin... Zaten onun gibi olsa ileride almasi da sorun olmaz...

Basarilar...

çok kolay harcıyor daha sonra da çok kolay geriye gelmesini bekliyoruz. ALLAH gönlümüze göre versin ne diyeyim.

Medallion
02.02.2009, 21:06
bence özer abartılmaya değer

Haklisin. Mucadele veriyor. Bize karsi hirsli oynamasi gayet normal. Onemli olan her macta hirsini, mucadelesini ortaya koymasi.

Bence sene sonu Yattara OUT, Ozer IN. Yabanci kontenjani da acilir.

David Beckham
02.02.2009, 21:08
Haklisin. Mucadele veriyor. Bize karsi hirsli oynamasi gayet normal. Onemli olan her macta hirsini, mucadelesini ortaya koymasi.

Bence sene sonu Yattara OUT, Ozer IN. Yabanci kontenjani da acilir.

yok artık yattara ne ara out ya !! özer kimdir ya ?!?! afedersn dünkü cocuk yattara'ya rakip oldu yattara'nın yaptıkları hizmetleri ne ara unutuldu !! yattara in her zaman in her yerde in !!!!!!!!

TolgaTopçu61
02.02.2009, 21:11
yok artık yattara ne ara out ya !! yattara'ya bu hakareti yaptırmam yanlız utanmasanız ibrahm üzülmez in diceksn ! özer kimdir ya ?!?! afedersn dünkü cocuk yattara'ya rakip oldu yattara'nın yaptıkları hizmeyleri ne ara unutuldu !! size varya geçen seneki kadro gibi bi kadro lazım iyiden anlamazsınız !! yani kötü bişey dememek için zor tutuyorum kendimi ya yattara in her zaman in her yerde in !!!!!!!! özer'de hiç bi zaman in olamaz !
%100 katiliyorum:alkış:
Özer yetenekli bir oyuncu olabilir,ama Yattara'nin Y'si bile olamaz...

Medallion
02.02.2009, 21:12
çok kolay harcıyor daha sonra da çok kolay geriye gelmesini bekliyoruz. ALLAH gönlümüze göre versin ne diyeyim.

Bir suru ornek var. Yolladik. Adem Kocak, Ali Guzeldal, Celaleddin Kocak :), Ceyhun Eris, Mehmet Yilmaz ve niceleri. Hangisi parladi?

Yerine adam aldiktan sonra arkaya bakmamak lazim. Bir de su Aydin Karabulut olsaydi...

Medallion
02.02.2009, 21:14
yok artık yattara ne ara out ya !! özer kimdir ya ?!?! afedersn dünkü cocuk yattara'ya rakip oldu yattara'nın yaptıkları hizmetleri ne ara unutuldu !! yattara in her zaman in her yerde in !!!!!!!!

Su ana kadar yaptiklari basimizin ustune ama artik eski Yattara yok. Bunu kabul etmek lazim... Gonlumuzde olsun ama takim da olmasa da olur...

Trabzonli_61
02.02.2009, 21:15
Aydın'a Trabzon talip

http://www.sporx.com/images/1/29/2943_B_AydinKarabulut004.jpg

Beşiktaş'tan Yusuf Şimşek'e karşılık verilen Aydın Karabulut'un Bursaspor'a gelmeyeceği belirtildi. Trabzonspor'un Aydın Karabulut için 800 bin dolar teklif ettiği öğrenilirken, genç yeteneğin tazminat bedelenin 1 milyon dolar olduğu ifade edildi.

02.02.2009

Kaynak : İHA

Kadir
02.02.2009, 21:16
Başlığa veda ediyoruz :)

yatara
02.02.2009, 21:25
vallahi özer zor gözikiyo büyük ihtimal sezon sonu özer fb de haberini okuruz ayni abdulkadiri elimizden kapdiklari gibi ib... biz kimi istesek ona talip oliyorlar isimizi zorlastiriyolar

A.Gökhan AKIN
02.02.2009, 21:25
bir zamanlar bu başlığın hiç kapanmasını istemezdik artık kapansın diyoruz.Yeni yönetim bizine hale getirdi :)

Hüseyin İlkin
02.02.2009, 21:35
Arada 200 bin dolarlık fark varsa , bir şeyler olabilir Aydın konusunda diye düşünüyorum .

Egemen Yılmaz
02.02.2009, 21:37
Daha bitmedi mi transfer sezonu?

MetiN08
02.02.2009, 21:37
Bu ne baslikdi be, isin yoksa bekle yine bir yarim sene :), seni özlicez valla ya :(

yatara
02.02.2009, 21:53
arkadaslar ne diyo sadri sener? BIZDE TRANSFER BITMEZ yani seneye 2 yildiz aliriz sora ver elini avrupa

bu tottenhamde tam keriz sezon basi satdiklari adamlari gene geri topladilar RObbie Keane,Jermaine Defoie,Pascal Chimbonda
Chelseada Quaresmayi aldi adamlar yapiyo transfer türkyiedekii takimlarsa örnek murat erdogan,tolga dogantez filan her transfer sezonu bi takim degisiyo sanki o onlar kurtarici olsa zaaten kendi takimlari hep sonucncu olmaz

Metin Ural
02.02.2009, 22:00
transfer sezonu resmi olarak bittikten sonra iha'nin aydin haberini gecmesi beni gercekten cok sasirtti. ingiltere'de degiliz ki transferde sure bitimi kar sebebiyle uzatilsin.

Hüdai Pervaneli
02.02.2009, 22:01
transfer türkiyede 5 sine kadar benim bildigim

Recep Alkan
02.02.2009, 22:02
2 şubat son gün. ama federasyon yattara gitsin diye uzattıysa bilmem :)

Hüdai Pervaneli
02.02.2009, 22:05
2 şubat son gün. ama federasyon yattara gitsin diye uzattıysa bilmem :)

hayir ben 2 sinde basladi 5 de biticek diye biliyorum

Semih
02.02.2009, 22:05
Artık Yattara'da da gitme heyecanı kalmadığını düşünüyorum.
Her gün bir yerlere gide gele o da soğumuştur bu işten.

E hepimiz insanız, sevildiğini istendiğini görüyor.
Cebi de sürekli sıcak tutuluyor...
Gitmesi için bir sebep göremiyorum.

Ki açıklamasını da yapmış, "kovulmadan gitmem":)

Mustafa Calik
02.02.2009, 22:08
arkadaslar su transfer sezonu ne zaman bitiyor simdi tam olarak ? bazilari 5 subat diyor bazilari bitti diyor bazilari iki saat kaldi diyor.

transfer bitmediyse sadri sener son dakika bombayi patlatabilir :)

Dogan
02.02.2009, 22:10
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=6044

hüseyin1975
02.02.2009, 22:10
transfer sezonu resmi olarak bittikten sonra iha'nin aydin haberini gecmesi beni gercekten cok sasirtti. ingiltere'de degiliz ki transferde sure bitimi kar sebebiyle uzatilsin.

Aydin halen Besiktasin oyuncusumu?
Yoksa mukavelesini fes ettimi?

Belki serbest kalmissa özel madde vardir ve anlasdigi Takim Lisans cikarabilir.

TolgaTopçu61
02.02.2009, 22:11
arkadaslar su transfer sezonu ne zaman bitiyor simdi tam olarak ? bazilari 5 subat diyor bazilari bitti diyor bazilari iki saat kaldi diyor.

transfer bitmediyse sadri sener son dakika bombayi patlatabilir :)
TFF'ye göre transfer sezonu bugün saat 18.00 da sona erdi...

Hüdai Pervaneli
02.02.2009, 22:12
Pardon 5 de baslamis 2 de bitmis ben yanlis hatirlamisim

unique
02.02.2009, 22:15
Transfer sezonunda bence Alanzinho transferi ile yapmamız gerekeni yaptık, gerisi artık taraftarda. Sonuna kadar bu takımın arkasında olursak şampiyonluk bize yok yakın.

ugrpnk
02.02.2009, 22:17
e artık kapanır bu başlık...

Yasin Berber
02.02.2009, 22:28
Aydın karabulut alınsa çok güzel olur kaliteli genç bir oyuncu...

yatara
02.02.2009, 22:29
arkadaslar almanyadan simarlanmiyomu ts formasi

ilhan
02.02.2009, 22:32
Transfer kategorisi oluşturma fikrimiz var. Ayrı bir kategori olacak ve misafirler giremeyecek. Şimdilik görüşüyoruz. Sanırım en çok Travelair ve Farabi sevinecek. :)

Remzi
02.02.2009, 22:34
Transfer kategorisi oluşturma fikrimiz var. Ayrı bir kategori olacak ve misafirler giremeyecek. Şimdilik görüşüyoruz. Sanırım en çok Travelair ve Farabi sevinecek. :)

İlhan Pilot Takım Karadenizspor içinde ayrı kategori düşünülüyor mu?

Vural Kuyumcu
02.02.2009, 22:41

süper bi cözüm cok ise yariyacagni düsüniorum:alkış::alkış::alkış:

Gökhan KAN
02.02.2009, 22:45
Güzel fikir inşallah olur.....

David Beckham
şöle bi fikrim var umarım araya kaynamaz bu yazdığım

-bir bölüm açılsın zaten okudum az önce ve misafirler giremesin kesinlikle.
-bu bölümde herkes kendine göre detaylı bir şekilde izlediği oyuncuları tanıtsın ama tüm detayıyla gerekirse maçlarını izlesin defalarca.
-ardından açılan bölümde paylaşsın ama şöle olmasın ''şu oyuncu çok güzel valla alalım'' şeklinde değilde oyuncuyu tanıtma detaylı tanıtma şeklinde

mhayri
Geçen sene bu zamanlar bu saatlerde bir Polonyalı için Konsolosluk açtırılıyordu ...
Yanlışmı hatırlıyorum :)

Sefer A.
02.02.2009, 22:50

-bu bölümde herkes kendine göre detaylı bir şekilde izlediği oyuncuları tanıtsın ama tüm detayıyla gerekirse maçlarını izlesin defalarca.
-ardından açılan bölümde paylaşsın ama şöle olmasın ''şu oyuncu çok güzel valla alalım'' şeklinde değilde oyuncuyu tanıtma detaylı tanıtma şeklinde
superrrrrrrrrr fikir, bu kadar basit, detaylari açiklamayan yazmasin, az eksik olursada zaten uyarilir
ama yok su iyi alalim yoookkk
ben bazen derim bu iyidir diye, ama bir iki defa izlemisimdir, iyi bildigim topçular da var, onlar hakkinda detayli bilgi verebilirim

ilhan
02.02.2009, 22:51
Öyle bir kategoride başlık açmayı üyelere bırakırsak oluşacak kirliliği hesap edebiliyorsunuz değil mi arkadaşlar?

Özer Öztekin
02.02.2009, 22:52

Süper fikir ama kulüp ile bir şekilde bağlantılı olması lazım...

Sefer A.
02.02.2009, 22:54
Öyle bir kategoride başlık açmayı üyelere bırakırsak oluşacak kirliliği hesap edebiliyorsunuz değil mi arkadaşlar?
sizler açin, mesajlarda kusur varsa silin, ama david beckhamin fikrini göz ardi etmeyin lutfen

David Beckham
02.02.2009, 22:55

bende şöle diyorum;

o başlıkda üyeler konu açsın ama açılmadan yönetici onayı gereksin belirli şartlar uygulanmışsa yönetici onaylar ve konu açılır olmaz mı

Hüseyin İlkin
02.02.2009, 22:56
Bir tane istek başlığı açılıp , üyeler oraya adaylarını sunar . Yönetimde uygun olanlara konuyu açar .

Bence gerekliydi böyle bir şey .

ilhan
02.02.2009, 22:57
Nasıl olsa şu saatten sonra transfer yapılmaz. :) Bu transfer kategorisiyle ilgili önerilerinizi yazınız, biz ona göre bir değerlendirme yaparız.

David Beckham, zaten aynı şeyleri söylüyoruz. Ama ben detaylı yazmamışım. :)

Recep Alkan

bunu sadece transfer çin değil bir çok konu için bile yapabiliriz.

değerlendirilmeli

Kadir
Angut'da ki yerli/yabancı futbolcu bankası tarzı birşey olacak galiba . Gayet güzel olur .

Metin Ural
02.02.2009, 23:09
Trabzonspor'a ret
Aydın yuvada kaldı
Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde Bursaspor'dan transfer ettiği Yusuf Şimşek'e karşılık Yeşil-Beyazlı kulübe verilen Aydın Karabulut, Bursaspor'da oynamak istemediğini belirtmişti. Genç futbolcu yaptığı bu açıklamanın ardından Bursaspor'un kampına katılmamış ve sakatlığının tedavisinin son aşaması için Almanya'ya gitmişti. Son iki haftadır Beşiktaş kulübü ve Aydın Karabulut arasında yapılan görüşmeler sonucu, genç oyuncunun futbol hayatına hangi kulüpte davem edeceği netlik kazanmamıştı. Son olarak Trabzonspor, Aydın Karabulut'u kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuştu. Ancak Beşiktaş yönetimi Aydın'ı Trabzonspor'a vermedi. Bu akşam Beşiktaş yönetimi ve genç oyuncu arasında yapılan son görüşme sonrası genç oyuncunun siyah beyazlı kulüpte kaldığı öğrenildi.

Tedavisi tamamlanan ve futbol oynayabilecek düzeye gelen genç futbolcunun, yarın Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak antrenmana çıkacağı ve Siyah-Beyazlı formayı giymeye devam edeceği kaydedildi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/142490/

benim anlamadigim sey;

aydin karabulut yusuf transferi sonrasinda bursaspor'a bonservisiyle verildi. ancak bursasporla anlasamadi. ancak bu oyuncu hala bursaspor'un degil midir? nasil oluyorda besiktasta kalabiliyor, o zaman yusuf'u geri alsin bursaspor. hic birsey anlamadim bu aydin olayindan.

yatara
02.02.2009, 23:18
bjk korkiyor bizden

MahmutHSO
02.02.2009, 23:19
Trabzonspor'a ret
Aydın yuvada kaldı
Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde Bursaspor'dan transfer ettiği Yusuf Şimşek'e karşılık Yeşil-Beyazlı kulübe verilen Aydın Karabulut, Bursaspor'da oynamak istemediğini belirtmişti. Genç futbolcu yaptığı bu açıklamanın ardından Bursaspor'un kampına katılmamış ve sakatlığının tedavisinin son aşaması için Almanya'ya gitmişti. Son iki haftadır Beşiktaş kulübü ve Aydın Karabulut arasında yapılan görüşmeler sonucu, genç oyuncunun futbol hayatına hangi kulüpte davem edeceği netlik kazanmamıştı. Son olarak Trabzonspor, Aydın Karabulut'u kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuştu. Ancak Beşiktaş yönetimi Aydın'ı Trabzonspor'a vermedi. Bu akşam Beşiktaş yönetimi ve genç oyuncu arasında yapılan son görüşme sonrası genç oyuncunun siyah beyazlı kulüpte kaldığı öğrenildi.

Tedavisi tamamlanan ve futbol oynayabilecek düzeye gelen genç futbolcunun, yarın Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak antrenmana çıkacağı ve Siyah-Beyazlı formayı giymeye devam edeceği kaydedildi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/142490/

benim anlamadigim sey;

aydin karabulut yusuf transferi sonrasinda bursaspor'a bonservisiyle verildi. ancak bursasporla anlasamadi. ancak bu oyuncu hala bursaspor'un degil midir? nasil oluyorda besiktasta kalabiliyor, o zaman yusuf'u geri alsin bursaspor. hic birsey anlamadim bu aydin olayindan.

Aydın Bursa ya gitmek istemeyince,tüpçü 500 bin daha verdi Bursa ya

İskender Çakmak
02.02.2009, 23:21
ergin manisaspora gitmiş ona başarılar bizde olmadı inşallah manisasporda başarıl olur

yatara
02.02.2009, 23:24
göksüyu profesyonel yaptilar da niye 2 ci takima verdiler gene

Mustafa Calik
02.02.2009, 23:24
demirören simdi biraz iyilik yapacak bjk'ya cünkü 2010'da secim var .. orda yine secilirse ozaman devam batircak bjk'yi. neyse bosverin :)

olsun gitsin aydin yine bjk'ya .. bizim ellerimizde zaten cok genc yetenekler var .. vallah bizim yedeklere baksan hepzi cocuklar yaw :)

Mustafa Calik
02.02.2009, 23:41
göksüyu profesyonel yaptilar da niye 2 ci takima verdiler gene

nerde yaziyor bu ?

yatara
02.02.2009, 23:43
bu haftaki macda paf takim icin oynadi

Eren Karaahmetoğlu
02.02.2009, 23:45
bu haftaki macda paf takim icin oynadi

Profesyonel yapmak demek,pafta oynamıcak anlamına gelmez:) Yavaş yavaş o da takıma girmeye başlıcaktır:) Umarım:)

yatara
02.02.2009, 23:47
arkadaslar sizden odasini Bordo Mavi boyatan varmi ben yapmak istiyom bi tafaindada Bize Her Yer Trabzon yazdiracam yukarki tavanada Trabzonspor Amblemi nasil ama :D

transfer dönemi niye bugün saat 18 de kapandi da 00 de degil???