PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134

Hekimoğlu
31.01.2009, 11:38
Bu al-saad sene başında yattara'ya son dakikada talip olan kulüp değil mi sonra da adamlardan ne haber aldık ne para cevap bile vermediler hem de anlaşıldığı halde.Şimdi aynı kulüp yine transferin son gününde !! gelip yine yattara'yı istiyor ve bizde eyvallah diyoruz yattara'ya soralım diyoruz ve yattara bugün 11'de sahada, hiç inandırıcı değil.

Cihan
31.01.2009, 11:38
beşiktaşla oynamıyoruz ki haftaya ankaragücüyle oynaycağız .. bence bu maç hepsi sarı kart yesin cale zaten yer .. haftaya dinlensinler ertesi hafta kart riski olmadan oynarız

7can61
31.01.2009, 11:39
yalan haber; eğer görüşmeler sürüyorsa Saka neden sattık diye maç günü gazeteye demeç versin ??? Yeter artık düşsünler yakamızdan, hatta mümkünse hiç haber felanda yapmasınlar trabzon hakkında bundan sonra...

NuDGeRR
31.01.2009, 11:39
gazetecilik serbesttir istediğini yazabilir ama bu kadarda olmaz.p..ler bizimle uğraşmaktan diğer haberleri yapmaya fırsat bulamıyo.yönetimde adam gibi çıksa yattara dahil hiçbir oyuncumuz satılık değil dese rahatlayacağız ama onlarda tam aksine her oyuncumuzu satabilirz diyo.fener-gs-bjk bizden kimse iyi oyuncumuzu alamaz diyo.sivas ta her oyuncumuzu satabilirz diyo.bizimkiler de her oyuncumu satabiliriz dedikten sonra biz büyük takımız demesin.sivasın yaptığını yapıyolar
ama bizimkiler her oyuncu satabilirizden sonra bi laf daha söyluyor dikkatnden kacmıs belli. her oyuncuyu satarız ama her oyuncuyuda alırız dediler

TSigalko
31.01.2009, 11:40
beşiktaşla oynamıyoruz ki haftaya ankaragücüyle oynaycağız .. bence bu maç hepsi sarı kart yesin cale zaten yer .. haftaya dinlensinler ertesi hafta kart riski olmadan oynarız

Aynen Cale'yle Serkan bu hafta görsün Hüseyin'le Umut'ta haftaya. :D

karatasof
31.01.2009, 11:40
Yattara 'yı sattığını açıklayan yönetim eğer yerine kimseyi transfer etmeyecek ise Şampiyonluk inancı olmadığını tescillendirmiş olur.Sen takımda yıllardır eksik olan sol kanad eksiğini gidermiş ike bu defa sağ kanadının satıyorsun.Bu ne anlama geliyor?Demekki yönetim Yattara'yı satmak için uğraşlarını sürdürdüğü için o satış gerçekleşmeden Alanzinho transferini yapmadılar.Yattara satıulıncada Alanzinho transferini öncelikle duyurarak gelecek tepkileri perdelemeyi düşündüler.Yazık çok yazık.

Cihan
31.01.2009, 11:41
bu resim realistanbulun açılışnda çekilmiş olsa geerek o resmi de o haberle ilişkilendirdiler çok büyük ihtimalle p...ler

Hekimoğlu
31.01.2009, 11:42
Yattara 'yı sattığını açıklayan yönetim eğer yerine kimseyi transfer etmeyecek ise Şampiyonluk inancı olmadığını tescillendirmiş olur.Sen takımda yıllardır eksik olan sol kanad eksiğini gidermiş ike bu defa sağ kanadının satıyorsun.Bu ne anlama geliyor?Demekki yönetim Yattara'yı satmak için uğraşlarını sürdürdüğü için o satış gerçekleşmeden Alanzinho transferini yapmadılar.Yattara satıulıncada Alanzinho transferini öncelikle duyurarak gelecek tepkileri perdelemeyi düşündüler.Yazık çok yazık.Eleştirmeden önce haber doğru mu diye bir sor her habere inanırsan işimiz var.

Serdar A
31.01.2009, 11:43
Hüseyin, Serkan, Cale, Selçuk sarı kart görürse önümüzdeki hafta Beşiktaş maçında oynayamayacakmış...

Çok ciddiyetsiz haberler bunlar, daha fikstürümüze bakmamışlar.

İnanmıyorum!

Uzun süre bunların kasıtlı yapıldığını varsayıp çileden çıkardım .

Zamanla öğrendiğim , pek çoğuna şahit olduğum ; bu spor servislerinde çalışanların %70'i bir baltaya sap olamayan , hayatları boyunca kendilerini kanıtlayamamış ve bunun ezikliği ile kompleksler edinmiş , yalaka ve işleri gereği hayli kaypak insanlar . Yine bu meslek grubunun içindekilerin çoğunluğu emek hırsızı , cahil ve bir tarafını kaldırıp iş görmekten aciz . Bir çoğunun dirseklerini masa başında çürütmesi de bundandır .

Gerçekten çok azı bu mesleğin bir yerlere gelmesi için çaba sarfediyor . Türk sporunun içler acısı halinde , en acınası durumda olanlar spor yazarları ise dönen her dalaverenin bir şekilde içinde oldukları sonucu kendiliğinden doğar . Renklerini sevmeyenler kasıtlı olarak yapar , sevenler ya da nötr olanlar ise cahilliğinden , bilmeden .

Bayundur Han
31.01.2009, 11:44
Trabzonspor başkan yardımcısı: Yattara'yı sattık
31 Ocak 2009
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, Gineli oyuncuları İbrahima Yattara'nın satışı konusunda Katar takımı Al Saad ile anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre Muammer Saka, "Bizim açımızdan mesele bitti. Rakamda anlaştık. Sıkıntı Yattara'da. Görüşmelerini sürdürüyor. 2 Şubat'a kadar bu iş biter" dedi.

Alanzinho'nun alınmasıyla Yattara'nın eksikliğini hissetmeyeceklerine dikkat çeken Muammer Saka, "Yattara'nın kararını bekliyoruz. Transfer 2 Şubat'ta bitiyor. Yattara Trabzonspor'a ve kendisine fayda sağlayacak bir kararı vermeli. Aksi takdirde Trabzonspor da, kendisi de zarar görüyor" diye konuştu.

ALANZİNHO'YA YER AÇILDI

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yeni transferleri Alanzinho'yu, Yattara'nın yerinde oynatmaya hazırlanıyor. Yattara'nın satışına onay veren Yanal, yönetimi rahatlattı.

Ersun Yanal, Brezilyalı yeni oyuncunun Yattara'nın eksikliğini rahatlıkla doldurabilecek nitelikte olduğunu yönetime iletti. Bundan da cesaret alan bordo-mavili yönetim, Katar kulübü Al Saad ile yeniden pazarlığa oturup anlaştı.

Alanzinho'yu sağ ve sol kanatta oynatmayı planlayan Ersun Yanal, orta sahada forma rekabeti yaşayabilecek olan Selçuk ve Colman'ı da rahatlattı. Bu iki oyuncu, Ersun Yanal'ın bu düşüncesini duyunca Yattara'nın satışını heyecanla beklemeye başladı.

kaynak: hurriyet.com.tr

karatasof
31.01.2009, 11:44
Eleştirmeden önce haber doğru mu diye bir sor her habere inanırsan işimiz var.
31 Ocak 2009 http://www.hurriyet.com.tr/_np/9720/7259720.jpg .hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, Gineli oyuncuları İbrahima Yattara'nın satışı konusunda Katar takımı Al Saad ile anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre Muammer Saka, "Bizim açımızdan mesele bitti. Rakamda anlaştık. Sıkıntı Yattara'da. Görüşmelerini sürdürüyor. 2 Şubat'a kadar bu iş biter" dedi.
Alanzinho'nun alınmasıyla Yattara'nın eksikliğini hissetmeyeceklerine dikkat çeken Muammer Saka, "Yattara'nın kararını bekliyoruz. Transfer 2 Şubat'ta bitiyor. Yattara Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'a ve kendisine fayda sağlayacak bir kararı vermeli. Aksi takdirde Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) da, kendisi de zarar görüyor" diye konuştu.
ALANZİNHO'YA YER AÇILDI
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) Teknik Direktörü Ersun Yanal, yeni transferleri Alanzinho'yu, Yattara'nın yerinde oynatmaya hazırlanıyor. Yattara'nın satışına onay veren Yanal, yönetimi rahatlattı.
Ersun Yanal, Brezilyalı yeni oyuncunun Yattara'nın eksikliğini rahatlıkla doldurabilecek nitelikte olduğunu yönetime iletti. Bundan da cesaret alan bordo-mavili yönetim, Katar kulübü Al Saad ile yeniden pazarlığa oturup anlaştı.
Alanzinho'yu sağ ve sol kanatta oynatmayı planlayan Ersun Yanal, orta sahada forma rekabeti yaşayabilecek olan Selçuk ve Colman'ı da rahatlattı. Bu iki oyuncu, Ersun Yanal'ın bu düşüncesini duyunca Yattara'nın satışını heyecanla beklemeye başladı.

TSigalko
31.01.2009, 11:45
Yattara 'yı sattığını açıklayan yönetim eğer yerine kimseyi transfer etmeyecek ise Şampiyonluk inancı olmadığını tescillendirmiş olur.Sen takımda yıllardır eksik olan sol kanad eksiğini gidermiş ike bu defa sağ kanadının satıyorsun.Bu ne anlama geliyor?Demekki yönetim Yattara'yı satmak için uğraşlarını sürdürdüğü için o satış gerçekleşmeden Alanzinho transferini yapmadılar.Yattara satıulıncada Alanzinho transferini öncelikle duyurarak gelecek tepkileri perdelemeyi düşündüler.Yazık çok yazık.

Böyle birşey olacağını sanmam.Yönetim o kadarda amatör değil.Böyle bişey yapsalar bile transferin bitimine 2 gün kala yapmazlar.Zaten bu takım Ş.liginde gruplara kalırsa Alanzinho bedavaya gelmiş olacak..Yönetim bunları düşünmüştür.Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez..

vatandas61
31.01.2009, 11:47
yattara yi satarsalar bence skandal olur, yönetimin yaptigi bütün iyi islerin bir anlami kalmaz. alanzinhoyu alinca zaten yattaraya daha cok ihtiyacimiz var. Insallah öyle birsey yoktur.

Hekimoğlu
Alanzinho'yu sağ ve sol kanatta oynatmayı planlayan Ersun Yanal, orta sahada forma rekabeti yaşayabilecek olan Selçuk ve Colman'ı da rahatlattı. Bu iki oyuncu, Ersun Yanal'ın bu düşüncesini duyunca Yattara'nın satışını heyecanla beklemeye başladı

Peki bunu nerelerinden uydurdu bu vatandaşlar merak ediyorum.Alanzinhoyu klonladık herhalde.Ne gerizekalı adamlar var yahu.

Zafer Fidan
Baktilar Real Madrid haberi fos cikti yeni birsey uydurdular.

NuDGeRR
marca gazetesinin Yattara hakkında yaptıgı haberlere inanan arkadaslar için söyluyorum real in resmi sitesinde yazmadı daha ama real madrid Faubertle anlastı. sezon sonuna kadar kiralı 1.5 milyon€ ya. sezon sonunda ise satın alma hakkı bulunacak..

http://www.marca.com/2009/01/30/futbol/equipos/real_madrid/1233346086.html

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2009, 11:48
31 Ocak 2009 http://www.hurriyet.com.tr/_np/9720/7259720.jpg .hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, Gineli oyuncuları İbrahima Yattara'nın satışı konusunda Katar takımı Al Saad ile anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Alanzinho'nun alınmasıyla Yattara'nın eksikliğini hissetmeyeceklerine dikkat çeken Muammer Saka, "Yattara'nın kararını bekliyoruz. Transfer 2 Şubat'ta bitiyor. Yattara Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'a ve kendisine fayda sağlayacak bir kararı vermeli. Aksi takdirde Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) da, kendisi de zarar görüyor" diye konuştu.
ALANZİNHO'YA YER AÇILDI
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) Teknik Direktörü Ersun Yanal, yeni transferleri Alanzinho'yu, Yattara'nın yerinde oynatmaya hazırlanıyor. Yattara'nın satışına onay veren Yanal, yönetimi rahatlattı.

Ben size ronaldinho fenerde, eto ile görüşmelerde sona gelindi gibi haberler de bulup çıkarabilirim.

Gazete haberine göre yönetim paylama olayından vazgeçelim.

Emirhan Ömeroğlu
yaw istanbul basınının haberlerine inanmayın!!! yaptıklarını görüyoruz işte maç günü skandal.. bunlar ilk icraatleri değil unutmayın inanmayın neden böyle haberlere inanıyorsunuz anlamıyorum...

Cihan
haber61 bile bu yalan haberi yayınladı ya yazıklar olsun içimdeki trabzon sevgisine

Hekimoğlu
Türkiye gazetesinin haberine göre diye başlayan diğer site haberlerini sunmayın bana.

Bayundur Han
31.01.2009, 11:49
Valla haberlere pek inanmiyorum. Resmi sitemizde yayinlanmadigi surece. cok fazla kolpa haber var. Buna artik birsey getirilmesi lazim. Cezami keserler artik ne bilim birsey olmasi lazim. Haberlerin kaynagini belirtemeyenler veya kolpa oldugu apacik ortadayken haberi cikanlara ceza kessinler. Nedir bu ya?

Samet Berber
Yönetimin böyle birşey yapacağını sanmıyorum , gerçi Yattara takıma son zamanlarda hiçbirşey katmıyor ama yinede her zaman maçı çevirebilecek yeteneklere sahip .

Oktay AKKUŞ
Aynen Cale'yle Serkan bu hafta görsün Hüseyin'le Umut'ta haftaya. :D

hüseyin'le umut bjk maçında olmasın diyorsun ama. bjk defansını kim rahatsız edicek gökhan ünal mı ? bence bunu umut güzelce yapıyor. ayrıca bjk gibi hücüm yönü yüksek olan takımın karşısnda hüseyin gibi defans ile orta sahayı dengede tutan bir kaptan olmazsa işimiz zoRr.

magicyattara
31.01.2009, 11:50
@farabi

Bir de (şimdi bu gazetede mi bilimiyorum)Bekir Hazer vardı bu gazetede,magazinci olup çıktı sonunda.
Nerden nereye.

Söylediğin gibi bir baltaya sap olamayanlar spor yazarı/muhabiri olup çıktılar.Yorum yeteneğinden yoksun,lafın nereye gideceğini hesap edemeyen insanlarla doldu basın.

Hele ki yerel basın.

Öztürk Adem
Bana su anda okudukllarım saka gıbı gelıyor.Umarım okuduklarım dogru degıldır. Bu kadar buyuk bır baskan asla bu kadar kucuk dusunmez bundan emınım

Cihan
1- bu haberdeki fotoğraf real istanbul açışşında çekilmiş
2- yattaranın satılmayacağı daha bu sabah mahmut aksu nun söylediği yazılyor.
3-haber zaman olarak çelişkili

Canİlker
31.01.2009, 11:51
ya bu kadarda palavra haber olmaz. fatih tekke bir röportajında gazeteleri hiç okumuyorum demişti. inşallah bizim futbolcularda okumuyordur, ister istemez insanın aklı karışır ya da motivasyonu kaybolur.

keles76
31.01.2009, 11:53
haber icerik olarak uydurmada ama yonetimden cevap gelmedi

Keleşoğlu
bize bir rahat yokmu yav tam oturup sorunsuz rahat maç izleyeceğiz yok real madrid yok katar işin kötüsü katarda transfer sezonu bitmiyor sezon ortasına kadar uğras dur

Semih
Söylenildiği gibi haberde zamanlama açısından bir çeşit senkron kayması var...

Fotoğraflar Real İstanbul'dan çekilme fotoğraflar...

E sormak gerekir;

Bekletilen bir röportaj mıydı?
Başka fotoğraf mı bulamadılar?
Uyduruk mu?

TSigalko
31.01.2009, 11:54
hüseyin'le umut bjk maçında olmasın diyorsun ama. bjk defansını kim rahatsız edicek gökhan ünal mı ? bence bunu umut güzelce yapıyor. ayrıca bjk gibi hücüm yönü yüksek olan takımın karşısnda hüseyin gibi defans ile orta sahayı dengede tutan bir kaptan olmazsa işimiz zoRr.

Gol atamadıktan sonra istediğin kadar rahatsız etsin neye yarar..Alanzinho-Yattara ikilisi zaten yeteri kadar rahatsız edecektir Bjk savunmasını..Hüseyin yerine böylece Ceyhun şans bulur.en az Hüseyin kadar top keseceğine inanıyorum.En azından serbest vuruşlarda bile bir gol umudumuz olur..

MeNdaKkaDukKa
Arkadaşlar bu haberlere inanıyormusunuz Allah aşkına

Bugun maç var ve yönetici Yattara yı sattık diyor hangi mantık ?

2 şubata ne kaldı pazarı saymazsak 1 gün sizce ihtimal varmı ?

Şerefsizler bizden okadar korkuyorki böle işte...

Zafer Fidan
1- bu haberdeki fotoğraf real istanbul açışşında çekilmiş
2- yattaranın satılmayacağı daha bu sabah mahmut aksu nun söylediği yazılyor.
3-haber zaman olarak çelişkili

O resmi dedigin gibi realistanbulda cektiler, o aciklamalari da gecen transfer döneminden aldilar, alanzinho transferini de simdi ekeyip "haber" acikladilar.

Sadık Bıyık
31.01.2009, 11:55
buna benzer haberler çoğu gazetede hergün çıkıyor. eğer bunlara inanarak hareket edersek işimiz çok zor. malum medya trabzona takoz olmak için elinden geleni yapıyor. birde biz bunlara çanak tutarsak yanmışız valla

NuDGeRR
Biz bile Alanzinho ile ilgilendigimizi resmi sitemizde yazmıstık. adamalrın resmi sitesine bakıyorum hiç bi haber yok yattara ile ilgili bırakın imzalamayı ilgilendiklerini gösteren tek bi haber yok

cubido
adam inşaatı yapmış bu durgunlukta nasıl reklamını yapacak.
oraya sıradan bir haber yapsalardı kaç kişi tıklardı şimdi kaç kişi tıklıor. hayatımda ilk defa türkiye gazetesi nin sitesine girdim bu haber için bugün.
amaç ta bu değilmi zaten...

Hasan61
31.01.2009, 11:56
Trabzonspor bünyesindeki takımların 3'ününde bu hafta çok kritik maçları var
bence yönetim oraya konsantre oldu
bizimde oraya konsantre olmamız lazım

Mert67
31.01.2009, 11:57
Arkadaşlar bu haberlere inanıyormusunuz Allah aşkına

Bugun maç var ve yönetici Yattara yı sattık diyor hangi mantık ?

2 şubata ne kaldı pazarı saymazsak 1 gün sizce ihtimal varmı ?

Şerefsizler bizden okadar korkuyorki böle işte...
Çok doğru..
Ayrıca Alanzinho ile Yattara aynı mevkinin adamları değil.Yattara gidince Alanzinho'ya niye yer açılsın.
Bu haberi yapan şerefsizide Allah bildiği gibi yapsın.:mad:

ümit akyıldız
31.01.2009, 11:58
bu nasıl bır haberse anlamadım adamlar tamamen muammer sakaının agzından yazmıslar röpörtaj olarak hiç sırası degıl eger boyle bısey varsa anlamadım bıseey hadı hayırlısı

Hekimoğlu
adam inşaatı yapmış bu durgunlukta nasıl reklamını yapacak.
oraya sıradan bir haber yapsalardı kaç kişi tıklardı şimdi kaç kişi tıklıor. hayatımda ilk defa türkiye gazetesi nin sitesine girdim bu haber için bugün.
amaç ta bu değilmi zaten...Reklamı yapan Türkiye gazetesi elmalarla armutları karıştırmayalım.

Erdem Koltuk
Katar da transfer sezonu kapalı...............zaten ara transfer zamanı Yattara için 2-3 gün uzatılmıştı o günlerde.Haber tamamen yalan ve amatörce.

zahido
31.01.2009, 12:00
Bugun icimden bir his ozer ile ilgili bi girisimde bulunucagimizi soyluyor.. Ozellikle Hakan Kulacoglunun bugunki yazisindan transfer doneminin bitmesine az bir sure kalmasina ragmen transfer calismalarinin surdugunu anlayabiliyoruz.. Ozellikle takas olayini gundeme getirmis Hakan bey.. Bakip gorecegiz..

cınar#7
31.01.2009, 12:01
bu kadar şere.sizlik olmaz,nedir bu Istanbul basınından çektıgımız..yonetim boyle bi aptallık yapmaz 2 gun kala,yalan haber tabiki..

NuDGeRR
31.01.2009, 12:01
bu böyle olmaz ya . siyah celenk yaptırıp koymak lazım ama nereye ??

merttara
31.01.2009, 12:02
Arkadaşlar afedersiniz ama her boka inanmayın yalan bunların hepsi bakın işte:

YATTARA'YI SATMIYORUZ

Mahmut Aksu son noktayı koydu
31 Ocak 2009 / 09:20
İspanyol basınında çıkan, "Real Madrid yarım sezon için 1.5 milyon Euro veriyor" haberine Trabzon´dan tepki geldi.
Yönetici Mahmut Aksu, "Böyle bir teklifi düşünmeyiz bile" mesajını yolladı.

Sezon başındaki Yattara'nın transfer öyküsü yeni unutulmaya başlamıştı ki, aynı defter bu kez Real Madrid özneli olarak açıldı. İspanya kaynaklı haberlere göre dünyaca ünlü kulüp Devler Ligi'nde kadro sıkıntısı yaşıyor ve bu alan için yıldız arıyordu. Real'in Fenerbahçe'nin hocası Aragones'in de telkinleriyle Gineli'yi düşündüğü ileri sürülürken, ortaya atılan rakamlar ise tepkiyle karşılandı. Haberlere göre Real, 5 ay için Trabzon'a 1.5 milyon Euro önerecekti.

Aksu noktayı koydu
Son olarak Alanzinho için Norveç'in Stabaek takımına 4 milyon Euro ödeyen Karadeniz temsilcisinin yöneticisi Mahmut Aksu, böyle bir öneriyi düşünmelerinin dahi mümkün olmayacağını belirtti. İddia şekilde yola devam ettiklerini hatırlatan Aksu, “Transfere 50 milyon TL harcamış, ara transferde bile ciddi paralar harcamış bir kulübüz. Satılmayacak oyuncu yoktur tamam ama bahsedilen rakamları düşünmeyiz dahi. Bunları ciddiyetten uzak buluyoruz” diye konuştu.

Yunus Emre SEYHAN
31.01.2009, 12:03
Yattara'nın satılmasını üzülmem. Satıldıysa bile iyi bir bonservis ücretine satılmıstır..
Mahmut Aksu satmıyoruz demiş olabilir ama Alanzinho'nun kulubü resmi sitesinden acıklamıstı satmıyoruz diye hatta özür bile dilemişti
Yönetim kolay kolay Yattara'yı satmaz...
Türkiye Gazetesinde zamanlama gerçekten mükemmel. amacına ulastılar

wien_ts
31.01.2009, 12:06
dun bu basliktaki uye sayisi 10 a kadar düsmüstü ama simdi tekrardan cikmaya basladi.Anlasilan bize bi rahat yok..Umarim transferin bitmesine 2 gun kala su anda cok iyi oynamasada,rakip takimlarin en cok korktugu oyuncumuzu satmayiz..

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2009, 12:07
yönetimin bu kadar yaptıklarından sonra kimse eleştiremez ama sadece biz her oyuncumuzu satabiliriz cümlesini sık sık kullanmasalar iyi olur.biz her oyuncuyu satarız değil biz her oyuncuyu alırız deseler bizide rahatlatsalar

Eren Karaahmetoğlu
Spor61 bile koydu bee...

Ben demiştim öğlen saatlerinde bütün medyaya düşer diye.Birazdan İstanbul medyasında daha da abartılmış şekilde görebiliriz bu haberi:)

Vural Kuyumcu
ltf beyler istanbul medyasinin atti yemi yemiyelim yetirmiyelim ya :mad::mad::mad:

_SeRKaN_
Bugun icimden bir his ozer ile ilgili bi girisimde bulunucagimizi soyluyor.. Ozellikle Hakan Kulacoglunun bugunki yazisindan transfer doneminin bitmesine az bir sure kalmasina ragmen transfer calismalarinin surdugunu anlayabiliyoruz.. Ozellikle takas olayini gundeme getirmis Hakan bey.. Bakip gorecegiz..

Aynı his nedense bendede var....Bugün Ankara maçı olması sebebiyle böyle bir münasebet sözkonusu olabilir ki bugün dananın kuyruğu kopar gibime geliyor...

seydisehir1
31.01.2009, 12:08
Ne satilmasi yaa.. yok oyle birsey, gene Istanbuldaki ezikler yusufluyor lar son bir kac gun icindeki haberlerden.... Soldan Alan, Sagdan Yattara, ortadan Colman,, parcaliyacagiz herkezi ... cok bariz...bunu bilen medyanin eli ayagi tutustu...

Hakkaten dunya klasinda bir takimimiz oldu... Sampiyonlar liginde gurptan cikmamiz kesin gibi...

ip_siz
31.01.2009, 12:08
BİR HABER ANALİZİ..
Habere bakıldığında.
Özel haber olduğu.
Birebir özel röpörtaj yapıldığı.
Röportajın tarafları ve fotoları,
Muhabir ve fotoğrafçının adı açıkça belirtilmekte.

Bu gibi sansasyonel yalan haberlerde, genelde haberin sahibi verilmeden haber duyurulur-uydurulur.

Ayrıca, yine dikkatli bakıldığında haberin iki kısımdan oluştuğu,
röpörtaj kısmının bitiminde fotoğrafçının adının yazıldığı,
birinci kısımdaki arabaşlıklar büyük harflerle yazılırken,
Klasik ajans haberi olduğunu düşündüğüm, ikinci bölümdeki, kartlı-martlı kısmın ara başlıklarının küçük harflerle yazıldığı görülmektedir.

Ayrıca, röportajın muhabirin talebi doğrultusunda değilde, muhabir özellikle seçilerek M.Sakanın daveti üzerine yapıldığı izlenimi vermekte.

Eren Karaahmetoğlu
31.01.2009, 12:10
Ya diyelim sattık haber doğru. Neden bütün yöneticiler,başkanımız dahil satmıyoruz gibi şeyler derken, Muammer Saka ordan çıkıntılık yapıyo? Bunların birbirlerinden haberi yok mu? Bi düzen yok mu bu yönetimin içinde?... Anlamak güç!

magicyattara
31.01.2009, 12:10
Çok doğru..
Ayrıca Alanzinho ile Yattara aynı mevkinin adamları değil.Yattara gidince Alanzinho'ya niye yer açılsın.
Bu haberi yapan şerefsizide Allah bildiği gibi yapsın.:mad:

Dikkatinizi çekti mi bilmem:) ama Yattara'nın sol ayakla attığı çok güzel ortalar ve goller de var.
Alanzinho da sağ kanatta oynayabiliyor.

Bence değişmeli de oynayabilirler.

cınar#7
31.01.2009, 12:13
Katar da transfer sezonu kapalı...............zaten ara transfer zamanı Yattara için 2-3 gün uzatılmıştı o günlerde.Haber tamamen yalan ve amatörce.
evet dogru,zaten orda transfer sezonu kapalı..yalan haber oldugu her halinden belli,istanbul basını işte...

Eren Karaahmetoğlu
31.01.2009, 12:15
evet dogru,zaten orda transfer sezonu kapalı..yalan haber oldugu her halinden belli,istanbul basını işte...

İlk olarak da bizim medya atladı bu habere malesef.Belki haberi bile olmucaktı istanbulun dier ezik basınının.Artık 15 dk içinde manşetten Yattara gitti haberleri bekliyorum:(

tunganyan
31.01.2009, 12:15
yaa belki de satılır yattara da ...8 9 mmilyon euroya satılsın..böylece alanzınhonun parası direk verilmiş olurrr...yanına 3 4 milyon euroya da fartih alınız daha sosra şampiyon olunur ozamana kadar fatihlen alanın parası da çokk fazlasıylaa çıkmış olurr falan filan...oohh kısa sürede güzel bi plan kurdumm:):) ger.ekten ama alacağımız galibiyetlerle federasyonun sırf galibiyet parsı bile transferi kapatırr....tabi reklam gelirlerini şampiyonlukları vb. vb. saymıyorum daha!!!

Serdar A
31.01.2009, 12:17
Dikkatinizi çekti mi bilmem:) ama Yattara'nın sol ayakla attığı çok güzel ortalar ve goller de var.
Alanzinho da sağ kanatta oynayabiliyor.

Bence değişmeli de oynayabilirler.

Tabiki oynayabilirler . Hatta 4-3-3 düzeninde Yattara'nın solda Alan'ın sağda oynaması Cale ve Serkan'a milli takımlarının kapısını açabilir . Tek santraforun arkasında iki tane serbest adam seyir zevki yüksek bir futbol oluşturacaktır .

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2009, 12:17
zaten muammer sakayla transfer görüşmesi yapmamışlardır.geçen ligtvde görmüştüm o alttaki resimde gördüğünüz projenin sahibiydi ve konukları falan vardı(yattara da vardı).istanbuldaki bi projesini medyaya tanıtıyodu.adamlar o zaman resim çekmiştir sonrada ts yi karıştırmak için böyle haberler çıkarmıştır.

Eren Karaahmetoğlu
31.01.2009, 12:18
Umarım Ankaraspor maçına kadar bir açıklama gelir sevgili Muammer Saka'dan...

zahido
31.01.2009, 12:18
Yattaranin yabanci bi menajeri var miydi? Tam menajer oyununa benziyor bunlar.. Ama Adnan Demir yapmaz heralde boyle bi terbiyesizlik..

merttara
31.01.2009, 12:20
Ya yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yok böle bişeyyyyyyyyyyyyyyyyyy adamların transfer sezonu kalı hemde okadar uzattıkları takdirde bile alamadılar diğer takımlar salakmı katarda izin verirmi buna tamamen uydurmaa yaaa rahat olunnn allah allah maça konsantre olun artıkkkkkkk

TSigalko
31.01.2009, 12:23
Yarın ki muhtemel gazete başlıkları:

YATTARA BARCELONA'YA DOĞRU
Trabzonspor yıldız futbolcusu Ibrahima Yattara için bu seferde Barcelona düğmeye bastı.Alınan başarısız sonuçlardan sonra kadrosunu güçlendirmek isteyen Barcelona yönetimi Aragones'in de önerdiği Ibrahima Yattara için 8milyon€ teklif etti..Yattara'nın da "ben trabzonspor çok seviyor ama barcelona da beni istiyor bırakın artik gideyim" demesi üzerine satıldı.Trabzonspor'da bir türlü isteneni veremeyen ve disiplinsiz hareketleri sonucu gözden çıkarılan Yattara büyük ihtimalle Barcelona'ya gidecek.Barcelona başkanı Laporta Yattara için "Çok büyük bir oyuncu bize katkı sağlayacağına adım gibi eminim" dedi.Teknik direktör Guardiola'da Yattaranın gelmesini 4 gözle bekliyor..

:D

Vural Kuyumcu
31.01.2009, 12:25
nasilda hemen ufak bi yemi yigen bir taraftar kitlesiyiz yaaaaaa

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2009, 12:28

Trabzonspor yıldız futbolcusu Ibrahima Yattara için bu seferde Barcelona düğmeye bastı.Alınan başarısız sonuçlardan sonra kadrosunu güçlendirmek isteyen Barcelona yönetimi Aragones'in de önerdiği Ibrahima Yattara için 8milyon€ teklif etti..Yattara'nın da "ben trabzonspor çok seviyor ama barcelona da beni istiyor bırakın artik gideyim" demesi üzerine satıldı.Trabzonspor'da bir türlü isteneni veremeyen ve disiplinsiz hareketleri sonucu gözden çıkarılan Yattara büyük ihtimalle Barcelona'ya gidecek.Barcelona başkanı Laporta Yattara için "Çok büyük bir oyuncu bize katkı sağlayacağına adım gibi eminim" dedi.Teknik direktör Guardiola'da Yattaranın gelmesini 4 gözle bekliyor..

:D:alkış::alkış:

tunganyan
31.01.2009, 12:31

eweet özellikle Braselonanın aldığı Başarısızzz!!! sonuçlardan sonra Barselonanın bu transferi gayet mantıklı:):):):):)

yatara
31.01.2009, 12:38
ne bu ne dıo burda :D:D

yazidoki katalan gazetesinde yaziyoki real madridin yatttarayi istedi manageri dogrulamis

_SeRKaN_
31.01.2009, 12:45
Basın el ele verdi bizi çökertmek için özellikle kritik maçlarımız varken böyle kolpa haberler yapılıyor...

Cihan
31.01.2009, 12:45
yattara ankaraspor maçında oynamazsa anlayınki gitti diyecem ama alan da bize gelmeden 1 günce maça çıkmıştı.....

ya ne olcak şimdi satılacakmı satılmayacak mı bi yönetici açıklama yapsın artık

Vural Kuyumcu
31.01.2009, 12:47
yattara ankaraspor maçında oynamazsa anlayınki gitti diyecem ama alan da bize gelmeden 1 günce maça çıkmıştı.....

ya ne olcak şimdi satılacakmı satılmayacak mı bi yönetici açıklama yapsın artık

biz istanbul medyasina yenildikten sonra yalan haberleri yedikten sonra yüzlerce yönetici ciksin hayir desin biz yinede öylede böyle istanbul medyasinin yemini yemis oluruz

sarman61
31.01.2009, 12:48
Arkadaşlar haberi yapan gazete Türkiye Gazetesi ise Bildiğiniz gibi İHA sıda aynı gruba ait bir basın kuruluşu bu kuruluş Alanzinho transferi içinde bir yalan haber yazmıştı neydi bu haber hatırlarsanız Alanzinhoyu Ankaraspor almak istemiş ama alamamış Stabeak klubü ankaraspordan Trabzonsporun ödediği paranın 3/1 ni talep etmiş.

Ne yapmaya çalışıtıklarını sizler düşünün artık.

Samet Yildirim
yattara satilmaz simdik haber yalan inanmam yani...ne diyr bunlar:)

KemaL_Ts
oyunlar basladi yine. yaw bunlar ne kadar da korkuyormus TRABZONSPOR dan!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cihan
31.01.2009, 12:49
eğer yattara satıldıysa yönetimin gerçekten tezgah kurduğunu düşüneceğim... önce alanzinhoyu tüksek fiyata alarak yattara satılırsa doğacak tepkileri azaltma düşünüldü heralde sonra da yattarayı katara gönderip alın size alanzinho dendi ... umarım yattara satılmamıştır ... satacaksanda sezon sonu sat kimyayı bozma .. ama eğerki bu adam satıldıysa yönetime olan güvenim sıfırlanır...

halil ibo
31.01.2009, 12:50
Klasik bizans oyunları bunlar.Kabak dönüp dolaşıp başlarında patlar inşallah.

Emirhan Ömeroğlu
Yalan haberlere Tazminat davası açalım :D

Cihan
Trabzonspor'da başkan yardımcısı Muammer Saka, “Ben Yattara'yı satabilirim dedim onlar ise sattık yazdı" dedi.
https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=370&clientid=96&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=94&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.02&adhoodgain=0&source=&block=0&capping=0&cb=58d48aee3127321e3595733ee8c32f15

Trabzonspor'da başkan yardımcısı Muammer Saka, “Ben Yattara'yı satabilirim dedim onlar ise sattık yazdı" dedi.
Detaylar geliyor....

KemaL_Ts
31.01.2009, 12:51
Korku Yok! Firtina Döndü! Trabzonsporu görünce erkek orusupusuna dönsüstü istanbul medyasi;)

Vural Kuyumcu
eğer yattara satıldıysa yönetimin gerçekten tezgah kurduğunu düşüneceğim... önce alanzinhoyu tüksek fiyata alarak yattara satılırsa doğacak tepkileri azaltma düşünüldü heralde sonra da yattarayı katara gönderip alın size alanzinho dendi ... umarım yattara satılmamıştır ... satacaksanda sezon sonu sat kimyayı bozma .. ama eğerki bu adam satıldıysa yönetime olan güvenim sıfırlanır...
:hırr :hırr:hırr:hırrsinirden patliorum

Samet Yildirim
Yalan haberlere Tazminat davası açalım :D

milyon eurolu tazminat olmali bu:D

sabh sabah kalktim ilk habr yattara satild:) sok oldum:D...

allahdan mahmut aksu varD

Mustafa Hazıroğlu
Bizi çökertmeye çalışan tüm basının Allah Belasını versin :D:D

Tayfun
https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=370&clientid=96&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=94&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.02&adhoodgain=0&source=&block=0&capping=0&cb=58d48aee3127321e3595733ee8c32f15

Detaylar geliyor....

İşte bu haberi yapanı tutacan ıssız bir yere götürecen sonraa.....!

Allahım ya reyting yapmak için yapmayacakları şey yok !

KemaL_Ts
31.01.2009, 12:52
Korku Yok! Firtina Döndü! Trabzonsporu görünce erkek orusupusuna dönsüstü istanbul medyasi;);)

Mustafa Hazıroğlu
Klasik bizans oyunları bunlar.Kabak dönüp dolaşıp başlarında patlar inşallah.
Amin abi amin :D

Yunus Emre SEYHAN
e yönetim senden cok istemiyor malum başarıyı..
Böyle birşey yapsa eline ne geçecek?
Biraz güvenelim yönetime..

Semih
Buraya da birkaç saatlik kilit fena olmazdı.

Cihan
31.01.2009, 12:53
bu yattara haberine beni bile inanma aşamasına getirdiler ya (ki kaç kere yalan olduığunu burda yazmama rağmen) istanbul basınının allah belasını versin

jurietti
eger boyle anıden sattıysalar yonetım ıkılı oyun oynadı bıze demektır okadar para verdıler bas tacı ettık yonetımı ama altında yattarayı satmak varsa kı ılk okuyunca sok oldum yonetım aldatmıstır bızı transferın son gununde

Badaloğlu
Arkadaşlar, size maalesef çok üzücü bir haberim var.

mizah
31.01.2009, 12:54
İşte bu haberi yapanı tutacan ıssız bir yere götürecen sonraa.....!

Allahım ya reyting yapmak için yapmayacakları şey yok !

hangi linkte yada haber ajansinda gelecek ayrintilari..?

irfan61
Arkadaşlar, size maalesef çok üzücü bir haberim var.Başlığımı kitliyon. :)

sessizkral_1
http://www.haber61.net/images/news/4013.jpg
Saka Ben sattık demedim"
31 Ocak 2009 / 12:48

https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=372&clientid=96&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=94&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.02&adhoodgain=0&source=&block=0&capping=0&cb=37bf691d0c4fd0b2d165ac10c57d1013
http://www.adhood.com/adserver/adview.php?what=zone:73168&n=a2d84631 (http://www.adhood.com/adserver/adclick.php?n=a2d84631)

Detaylar geliyor....

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Cihan
31.01.2009, 12:55
gene ne oldu ya bu seferde tayfunu mu sattılar bu sefer yalan habersede isteyerek inanırım

jurietti
ttı
31 Ocak 2009 Cumartesi 11:45
Taraftar sevse de yönetim ve teknik heyet onu istemiyor. Gineli yıldız için için yabancı bir kulüple anlaşma sağlandı.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, Gineli oyuncuları İbrahima Yattara'nın satışı konusunda Katar takımı Al Saad ile anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Alanzinho'nun alınmasıyla Yattara'nın eksikliğini hissetmeyeceklerine dikkat çeken Muammer Saka, "Yattara'nın kararını bekliyoruz. Transfer 2 Şubat'ta bitiyor. Yattara Trabzonspor'a ve kendisine fayda sağlayacak bir kararı vermeli. Aksi takdirde Trabzonspor da, kendisi de zarar görüyor" diye konuştu.

ALANZİNHO'YA YER AÇILDI

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yeni transferleri Alanzinho'yu, Yattara'nın yerinde oynatmaya hazırlanıyor. Yattara'nın satışına onay veren Yanal, yönetimi rahatlattı.

Bu haber toplam 12382 defa okunmuştur
Yukarı

En ilginç binalar

Fiat 500 ucuz ve konforlu

Böyle soğuk görülmedi!

Lanetli cesedin sırrı

YORUMLAR
Toplam (2) adet yorum eklenmiştir.
birlikport.net
satildi.
yazik boylemi yapacaktiniz..sag tarafta kim oynucak.. serkanmi......
31 Ocak 2009 Cumartesi 12:16
mdanismaz
Faydalı
Bir TRABZON lu olarak satılmasında fayda var diye düşünüyorum.Artık kafa olarak bitmiş bir yattara ve sürekli kafaında transfer haberleri ile allak bullak olmuş birisi,satılsın oda kurtulsun....
31 Ocak 2009 Cumartesi 12:15
Diğer Yorumlar (2) adet

Diğer Haberler
Tümü »
Trabzon Yattara'yı sattı
Taraftar sevse de yönetim ve teknik heyet onu istemiyor. Gineli yıldız için için yabancı bir kulüple anlaşma sağlandı.
Galatasaray'da iki yıldız yok
Turkcell Süper Lig'de yarın Denizlispor'a konuk olacak Galatasaray, hazırlıklarını tamamladı.
Ribery'nin rezil olduğu an
Almanya Kupası'nda Stuttgart'ı 5-1'le dağıtan Bayern Münih'te Frank Ribery'nin kaçırdığı penaltı dillere düştü.
Futbol hayatı tehlikede
Beşiktaş üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Tedavi için İtalya'ya giden Dalgodo'nun futbol hayatı tehlikede.
Real Madrid'ten transfer
Beşiktaş Seric'le yollarını ayırdı
Kıran'dan Yıldırım'a ağır eleştiri
Beşiktaş'ın transfer bombası
Nouma hatasını itiraf etti
Yattara'ya teklif geldi mi?
Hido ve Memo yıkıldı
Futbolda haftanın programı
Arda ve Sabri'ye ayıp
Karan ve Zapotocny'e ceza
Bobo'dan transfer yalanlaması
Haftanın hakemleri açıklandı
Kezman dertli mi dertli
Haftanın hakemleri açıklandı
Alanzinho hazır kıta
Nihat transfer için ne dedi?
Aurelio'nun takımı çöküyor
Yattara'yı almak isteyen dev
Galatasaray'da dev takas planı
bunedırya yenı gırdım ne dıyo dogrumu

memonl

nedir abi???

Mustafa Önder
31.01.2009, 12:56
Kötü haberi alalım abi

28TS61
ALANZİNHO’YA YER AÇILDI
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yeni transferleri Alanzinho’yu Yattara’nın yerinde oynatmaya hazırlanıyor. Yattara’nın satışına onay veren Yanal, yönetimi rahatlattı.

böyle sacma haber olurmu? olurmus demek :)
bu adami biz sol tarafa almadikmi solda eksiklik var diye? evet
peki sagda yattaranin yerine oynarsa sol taraf ne olacak? bos kalacak
sonuc? medya yine transfer haberleri uretecek sol taraf icin :D

truxteray
abi sen dediysen birşey oluyo..
aldık dedin 3 gün sonra aldık..
sattık dersin 3 gün sonra oda doğru çıkar:)

KemaL_Ts
31.01.2009, 12:57
üzücü haber neymis?

Ahmet BİÇER
31.01.2009, 12:58
badaloğlu abi neymiş o köyü haber yaa?

cınar#7
Kötü haberi alalım abi
yattarayla ilgili değildir,diger baslıkta haberin yalan oldugunu soylemişti zaten...

Samet Yildirim
bence ahmet abi saka yapiyor:)

üzücü haber olamaz:D

irfan61
31.01.2009, 12:59
üzücü haber neymis?Kötü bir haberim var dedi çıktı gitti.Yine merak içinde bıraktı bizi bekliyoruz seni Badaloğlu abi :)

Cihan
ver artık şu haberi ya (tümer konyada bu mu :D

Ömer Aydın
Badaloğlu Abi, alalim su haberi...

Mustafa Önder
Abi bari sen yapma:D bir bomba attın ortaya açıklamadın :D

Cihan
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka'nın yaptığı iddia edilen, "Yattara'yı sattık" açıklaması, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu tarafından yalanlandı.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, ulusal bir gazetede Başkan Yardımcısı Muammer Saka'nın, Yattara'yla ilgili yaptığı, "Bizim açımızdan mesele bitti. Katar kulübü Al Sadd ile rakamda anlaştık. Sıkıntı Yattara'da. Görüşmelerini sürdürüyor. 2 Şubat'a kadar bu iş biter" açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Hacısalihoğlu, Yattara konusunda herhangi bir kulüple anlaşmaya varmadıklarını belirterek, "Ben Saka'yla görüştüm. Böyle bir şey söylemediğini bana iletti. Yattara için hemen her gün bir haber çıkıyor ve biz de hemen hergün bir yalanlama yapıyoruz. Hiçbir kulüple anlaşma yapmadık. Ancak Yattara kaliteli bir futbolcu onun için bize teklif gelmesi gayet normal" diye konuştu

KemaL_Ts
Muammer Saka'ya” Yattara'yı Saad Kulübüne sattık” açıklamasının hatırlatılması üzerine, “Benim kesin kes böyle bir demecim olmadı, sadece şunu söyledim. Yattara'ya teklif var, ben de satabiliriz, ama Yattara'yı sattım” demedim" diye konuştu.

Vural Kuyumcu
31.01.2009, 13:00
baslik kapatilio cok sükür bunu dicen dimi ahmet abi

28TS61

umut bundan sonra yedekmis :D

saka maka bi yana umarim yattara satildi falan haberi degildir,
hem satilacak olsa neden ankara macina dahil edilsin ??

Ahmet Faruk
Yattaranın yokluğu bizi sol kanat eksikliği kadar etkilmemez.
Sağ açığa adam bulmak, sola bulmaktan çok daha kolay.
Kaldı ki, Barış sağ kanatta oynayabilir.

Zaten bu sezonki planlamada şampiyonluk yoktu...
Dolayısıyla satılmışsa eğer Yattara, çok dğoru bir hamle bence.

KemaL_Ts
evet ya bu baslik sadece stres yaratiyor...

Mustafa Önder
Ya satalım Yattara'yı iyi paraya sonra alalım Özer i hem Alanzinho'nun borcu da kalmaz hem takım gençleşmiş olur hemde geleceğe yatırım olur

Badaloğlu
31.01.2009, 13:01
Başlığımı kitliyon. :)

nedir abi???

Kötü haberi alalım abi

abi sen dediysen birşey oluyo..
aldık dedin 3 gün sonra aldık..
sattık dersin 3 gün sonra oda doğru çıkar:)

üzücü haber neymis?

yattarayla ilgili değildir,diger baslıkta haberin yalan oldugunu soylemişti zaten...

Maalesef patronun yüzünden Ankara'ya maça gidemedim, son dakikaya kadar bir ümit vardı içimde ama son dakika golü ile bu ümidimde suya düştü...

İşte benim için üzücü haber bu, sizle paylaşmak istedim:D:D

.....
31.01.2009, 13:01
Sakın Yattara gitti deme yüreğime iner :(:(:(

Anıl Caner
31.01.2009, 13:02
bir an başlığı kapatacaksın diye öyle sevindik ki abi :)

KemaL_Ts
Maalesef patronun yüzünden Ankara'ya maça gidemedim, son dakikaya kadar bir ümit vardı içimde ama son dakika golü ile bu ümidimde suya düştü...

yorum yok.. simdi bir sey diyebilirdim ama D:D:D:D

Alibeyoglu
cok sacma alanzinho ile yattara ayni bölgede oynamiyor ki yattaranin satisiyla alanzinho ya yer acilsin
biz yattara ve alanzinho yu ayni anda izlemek istiyoruz

Ali Tunahan Güllü

gerçekten senin adına çok üzüldüm ahmet abi:D

Hasan61

daha ne diyeyim az daha kalp krizi geçiriyordum:mad::D:D:D
senin adına üzüldüm ama yattara ile ilgili olmamasına baya sevindim

bordo61
Bu istanbul basınına satacağın s sini deyince sattık anlıyo tam kazma bunlar ya

TSigalko

Kalpten gidecekti millet :D

Ahmet BİÇER
büyüksün abi...:D:D

cınar#7
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka'nın yaptığı iddia edilen, "Yattara'yı sattık" açıklaması, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu tarafından yalanlandı.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, ulusal bir gazetede Başkan Yardımcısı Muammer Saka'nın, Yattara'yla ilgili yaptığı, "Bizim açımızdan mesele bitti. Katar kulübü Al Sadd ile rakamda anlaştık. Sıkıntı Yattara'da. Görüşmelerini sürdürüyor. 2 Şubat'a kadar bu iş biter" açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Hacısalihoğlu, Yattara konusunda herhangi bir kulüple anlaşmaya varmadıklarını belirterek, "Ben Saka'yla görüştüm. Böyle bir şey söylemediğini bana iletti. Yattara için hemen her gün bir haber çıkıyor ve biz de hemen hergün bir yalanlama yapıyoruz. Hiçbir kulüple anlaşma yapmadık. Ancak Yattara kaliteli bir futbolcu onun için bize teklif gelmesi gayet normal" diye konuştu
bu Haber61in haberine nasıl inananlar oldu onceden anlamıyorum..işte yalan oldugu açıklanmış,daha konusmaya gerek bile yok bu konuyu...

.....

Ohhhhhhhhhhhhh rahatladım valla :)

Cihan
neymiş saka .. reklam yada şirket tanıtımı yapmak için türkiye gazetesi gibi gazetelere demeç verilmemek gerekiyormuş

Vural Kuyumcu
31.01.2009, 13:03

hahaha allah iylini versin ahmet abi yaaaaa:alkış::alkış::alkış::D:D:D

Cüneyt Canlıca
Trabzonspor Asbaşkanı: Yattara haberi yalan
Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)

Dakka geçmiyorki olay çıkmasın.. Satılma falan yok

memonl
canin sagolsun abi...
bu mac olmaz baska mac olur:)

Mustafa Önder

Abi biran da öyle bir gerildik ki Ajda Pekkan yanımızda yumoş kaldı

irfan61

İşte benim için üzücü haber bu, sizle paylaşmak istedim:D:DAbi yine şovunu yaptın. :D

Gökçebey
Ahmet abi seni esefle kınıyorum :D Hayatımızın en uzun ve en kısa 2 dakikasını yaşattın bize :D

Semih

Ahmet Faruk kardeşim, satılır satılır buna hiç bir diyeceğim yok.
Barış da orada gerekeni yapar.

Ama bu sezonluk planlama olayına gereğinden fazla takıyorsun.
Sezon içinde planlar değişebilir.

Yıllardır şampiyonluk planlayıp, ikinci yarıdan itibaren uefa planlamasına çeviriyorduk.
Bu yıl da tersi oluyor işte.
Bunda bu kadar ısrar edecek ne var anlamıyorum.

Kubilay ŞAHİN

:D:D Abi süpersin..
Ah abi ah bizdede aynı sorun var..

Mustafa Önder
31.01.2009, 13:04
bu Haber61in haberine nasıl inananlar oldu onceden anlamıyorum..işte yalan oldugu açıklanmış,daha konusmaya gerek bile yok bu konuyu...

Ama Türkiye Gazetesi öyle bir vermiş ki haberi dün gece ilk görenlerdenim noluyoh leynnn diye afarladım

Hasan61
evet ahmet abinin bu şakasıyla transfer dönemini bitiriyoruz
en azından ben öyle olsun istiyorum..........

Tayfun
Trabzonspor Asbaşkanı: Yattara haberi yalan
Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)

Dakka geçmiyorki olay çıkmasın.. Satılma falan yok

Herkes rahat bir nefes alsın şimdi

Ohhhhhhhhhhhh.... ! :)

Badaloğlu
Ola, Yattara'yı şu dakikadan itibaren satmayı düşünen adam, şampiyonluğu unutsun.Yattara şimdi satılmaz kardeşim... Bu haberlere neden itibar ediyorsunuz? Bakın ben bile inanmayrum:D

Bugün Yattara ve Lazinyo'yu yanyana izleyeceğiz.Bunun keyfini çıkarın, bırakın tırı vırı haberlere inanmayı...

Hüseyin İlkin
31.01.2009, 13:05
Yattara'yı veyahut başka bir oyuncuyu satabiliriz demeleri kadar doğal bir şey yok ama bunu sattık diyerek okuyuculara aktaran medyaya ne denir bilemiyorum . Artık durmuyorlar ? Bir haberin peşine hemen diğeri çıkıyor . İyice sapıttılar . Şu Ankaraspor maçını bir atlatalım hele .

B.Yiğit

:mad: yorumuna kesinlikle ve kesinlikle katılmıyorum.
bugün yattarayı serbest bıraksak 100 klüb peşinden ayrılmaz.
dünyada zaten böyle futbolcu bulmak cok zor, bulabilirsin ama 15 milyon euro dan aşşağa alamazsın.
bu sezonki planlamada şampiyonluk yoktu demenlede trabzonspor taraftarı değilde sanki anadolu takımı taraftarı gibi konuştun..Trabzonsporun hedefi her zaman şampiyonluktur..

28TS61
ey ezikmedyasi madem bu kadar cok satmak istiyorsunuz yattarayi verin 10 milyon € alin sizin olsun :)

TSigalko
31.01.2009, 13:06
2 Şubat bi gelsede rahatlasak..

Mustafa Önder
31.01.2009, 13:06
Oal Yattarayı şu dakikadan itibaren satmayı düşünen adam, şampiyonluğu unutsun.Yattara şimdi satılmaz kardeşim... Bu haberlere neden itibar ediyorsunuz? Bakın ben bile inanmayrum:D

Bugün Yattara ve Lazinyo'yu yanyana izleyeceğiz.Bunun keyfini çıkarın, bırakın tırı vırı haberlere inanmayı...

Bugün değilde haftaya izleriz:D

Mustafa Önder
31.01.2009, 13:07

O bu değilde transferin bitmesine 8 saat kala napacağız:D:D

28TS61
31.01.2009, 13:07

rahatlayamayiz renkdasim, ozamanda sezon sonu icin anlasti haberleri yapilcak

Cihan
31.01.2009, 13:08
artık hiç bir yönetici şirketinin reklamını yapmak için demeç filan vermesinde kalan bir kaç günü huzurlu geçirelim

B.Yiğit
31.01.2009, 13:08
yattara en iyi cevabı sahada verecek..
yeter artık bu haberlerden bıktım transfer sezonu bitsede bu haberlerden kurtulsakk

Ahmet Faruk
31.01.2009, 13:09

Bu haberler anlaşıldığı kadarıyla Yattara bu akşam, ya da yarın yolcu...

jurietti
transfer sozunu lıg baslamadan bır hafta once bıtmelı yoksa bunlardan rahat yok federasyon yenı yılda boyle kararlar almalı

Semih
Bu haberler anlaşıldığı kadarıyla Yattara bu akşam, ya da yarın yolcu...

Mesela neresinden anlaşıldığı kadarıyla?

irfan61
31.01.2009, 13:10
Bu haberler anlaşıldığı kadarıyla Yattara bu akşam, ya da yarın yolcu...Haberi dikkatli oku.

B.Yiğit
hacısalihoğlusunda ikide bi satılmayacak oyuncumuz yok lafına acayip GICIK kapıyorum..

Ali Tunahan Güllü
Julien Faubert Real'de

Real Madrid, West Ham'da oynayan Fransız futbolcu Julien Faubert'i transfer etti.

1.5 milyon avro karşılığında sezon sonuna kadar Real Madrid'e kiralık gelen 25 yaşındaki Faubert'in 6 milyon avro karşılığında satın alınması opsiyonunun da İspanyol kulübünde bulunduğu bildirildi. İleriye dönük sağ kanat oyuncusu olan Faubert, Real Madrid'İn Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlarında oynayabilecek. Real Madrid'in daha önceden bu mevki için Trabzonspor'dan İbrahim Yattara ve İngiltere'nin Wigan takımında Ekvatorlu futbolcu Valencia ile ilgilendiği iddia ediliyordu. İspanyol basını, Real Madrid'in Wigan kulübü ile parada anlaşamadığından dolayı Faubert'e yöneldiğini savunuyor.

Faubert geçtiğimiz sezon Bordeaux'tan transfer edilmiş ancak takımında forma giyemeden ayağı kırılmıştı.

kaynak:ligtv

bu haberle realde yattaranın peşine bıraktı:D

Hasan61
31.01.2009, 13:11
evet gs-real-katar
muhabbeti bittiğinr göre istanbul basınının yeni bombasını bekliyorum

nuri45
31.01.2009, 13:11
Saka 'Yattara'yı sattık demedim'

Bugün ki Türkiye Gazetesi'nde Trabzonspor Başkan yardımcısı Mahmut Aksu'nun, "Yattara'yı El Saad Kulübüne sattık" demeci üzerine başkan Saka'ya telefon ile ulaştık.

Saka'ya Türkiye Gazatesine verdiği demecinin sorduk,

İşte Saka'nın açıklaması:

Trabzonspor'da başkan yardımcısı Muammer Saka, “Ben Yattara'yı satabilirim dedim, onlar ise sattık yazdı" dedi.

Muammer Saka'ya” Yattara'yı Saad Kulübüne sattık” açıklamasının hatırlatılması üzerine, “Benim kesin kes böyle bir demecim olmadı, sadece şunu söyledim. Yattara'ya teklif var, ben de satabiliriz, ama Yattara'yı sattım” demedim" diye konuştu.

kaynak:haber61

bu demecten sonra bu spekülasyonda sona ermistir.

Mustafa Hazıroğlu
31.01.2009, 13:12
Yattara bugün şov yapar maç çıkışında da ben Trabzonspordayım hiç bir yere gitmiyorum der basın mal gibi kalır.
İnşallah.

Süleyman Özcan
31.01.2009, 13:13
Kötünün iyisi bir açıklama olsa gerek bu. Satabilirim ne demek yahu, o senin tapulu malın mı? :) Mümkünse yöneticilerimiz arasında Muammer Saka mecbur kalmadıkça demeç vermesin..

İlyas BAHADIR
31.01.2009, 13:13
benim görüşüm takıma şu anda bir ön libero e 3 adet santrafor lazım biz bu foretlerle ligi zor bitiririz. inşallah şampiyon olacağız ama forvet hattı yenilenmeli

adaylarım;

1-danko lazoviç (santrafor)
2-pranjic (sol bek, sol açık, 3 lü forvetin solu, ortasahanın ortası)
3-kein hofland (stoper)

Erkan SUİÇMEZ
31.01.2009, 13:15
muammer saka nında bütün açıklamalarında sorun çıkıyor...geçende 2 yerli transfer bitti akşam imzalıyacaklar demişti.
bundan sonraki açıklamalarını bek dikkate alacağımı sanmıyorum..

irfan61
Şu başlık kapansada kurtulsak.

jurietti
Kötünün iyisi bir açıklama olsa gerek bu. Satabilirim ne demek yahu, o senin tapulu malın mı? :) Mümkünse yöneticilerimiz arasında Muammer Saka mecbur kalmadıkça demeç vermesin..

kesınlıkle vermesın ortalıgı karıstırdı guvenılır olmayan bır gazetecıye hele kımse vermesın

Cihan
31.01.2009, 13:16
bu haberde patladı yarın öğlleden sonra da bunu yayınlarlar
al bitanede benden yalan haber

ruslar yattaranın peşinde..
rusyanın zenit st petersburg kulübü fatih tekkenin form düşüklüğünü yanlılığa bağladıklarını açıkladı... fatih tekkeye arkadaş arayan zenit en uygun hedefin trabzonsporun siyah incisini transfer etmek istedğini açıkladı .. yattara için 1 yılı opsiyonlı 2+1 yıllık sözleşme teklif edilmesi bekleniyor verilecek ücret ise sır gibi saklanıyor ..

aaahmet61
31.01.2009, 13:17
yattaranın yokluğu bizim için büyük kayıptır.en son fener maçında oyundan çıktıktan sonra fenerbahçe bayağı baskı kurmuştu bize.topu ayağında tutan futbolcudur.bir gerçek varki yattara hiçbirşey yapmasa bile sahada kaldığı sürece defans oyuncuların kabusudur.inşallah yalan haberdir.şu transfer sezonu bir bitse.çok lazım çoook 2. devre bize yattara.

Ahmet Faruk
:mad: yorumuna kesinlikle ve kesinlikle katılmıyorum.
bugün yattarayı serbest bıraksak 100 klüb peşinden ayrılmaz.
dünyada zaten böyle futbolcu bulmak cok zor, bulabilirsin ama 15 milyon euro dan aşşağa alamazsın.
bu sezonki planlamada şampiyonluk yoktu demenlede trabzonspor taraftarı değilde sanki anadolu takımı taraftarı gibi konuştun..Trabzonsporun hedefi her zaman şampiyonluktur..

Bir kere hedef her zaman şampiyonluktur hikayesini, masalını bir kenara bırakalım. Belli başlı dünya gerçekleri, yaşam realiteleri vardır.

Akıllı kulupler yeniden yapılanmaya girdikleri zaman en az bir seneyi gözden çıkarırlar, çünkü taşların yerine oturması gerekir.
Bu gün takımda hala bazı şeyler düzelemiyorsa bu hesapta olmayan bir potaya girmemizden kaynaklanıyor.
Birşeyleri düzeltmek yerine artık direk sonuç için hamleler yapılıyor.

Bu Yattara eninde sonunda gidecek.Siz zaten planlamasını yaptığınız bir süreçde bu tür değişiklikleri göz önüne almak zorundasınız.
Günü kurtarmak adına Yattarayı takımda tutmak bana mantıklı gelmiyor.

Bakın sezon başında yazılan yazılara, insanların çoğu bu seneyi yeni bir oluşum senesi olarak görüyordu.
Ama üç galibiyet herkesi havaya soktu.
Şampiyon olmayalım değil, tabiki olalım ama bu sene bizim için önemli olan "Yeniden yapılanma, ilerideki 10 yılı kurtarma"

temel_yilmaz
Saka 'Yattara'yı sattık demedim'

Bugün ki Türkiye Gazetesi'nde Trabzonspor Başkan yardımcısı Mahmut Aksu'nun, "Yattara'yı El Saad Kulübüne sattık" demeci üzerine başkan Saka'ya telefon ile ulaştık.

Saka'ya Türkiye Gazatesine verdiği demecinin sorduk,

İşte Saka'nın açıklaması:

Trabzonspor'da başkan yardımcısı Muammer Saka, “Ben Yattara'yı satabilirim dedim, onlar ise sattık yazdı" dedi.

kaynak:haber61

bu demecten sonra bu spekülasyonda sona ermistir.

öbür haberin kaynağıda haber 61 ya böyle bir rezillik olamaz bunların son perdesi de yok

Hüdai Pervaneli
messi hangi hakkind abile bu kadar Transfer haber cikmiyor

Yattara Messiden de Büyükmüs:D

Onur Şeref
31.01.2009, 13:18
Zabahdan beri bağriyrim burda Türkiye Gazetesi gazete değil boş bir kağıt parçasi.

Sırf 2 tane daha fazla satabilmek için böyle abuk subuk işlerle uşraşiyler.

Ömer SEVİNÇ
31.01.2009, 13:19
Mahmut Aksu'nun cevabı da ilginç. Sonuçta Yattara'yı satmıyoruz dememiş ki. İnşallah riske girmez yönetim..

zahido
31.01.2009, 13:21
Hakan Kulacoglunun bungunki yazisina bakin.. Transfer calismalarimiz hala suruyor.. Son 3 gunde bi supriz gelebilir yonetimden.. Zaten yonetimden resmi bir aciklama yapilmadi transferin bittigine dair.. Heran transfer olabilir sasirmamak lazim :)

Ahmet Faruk
31.01.2009, 13:22
Hem Muammer Saka, hem Hayrettin Hacısalihoğlu, hem Mahmut Aksu...

Hepsi birden teklif var diyor...
Satmayız kardeşm de demiyor....

Satalım satalım...
Bu adamlar iki hafta sonra özel izin alır yine ortalığı karıştırırlar...

Erkin Ekşi
31.01.2009, 13:22
neden satabilirim diyorsun mactan ocne boyle bir yoneticilik var mi ben anlamiyorum?
ben yattara olsam oynamam boyle takimda yonetim durmadan satacam satarim diyor eline gecen her firsatta adam burda mutlu huzurunu kaciriyorlar.

boyle yoneticilik olmaz satarim satarim diyerek bide fiyatini dusuruyorlar satacaksanda satmam diyeceksin ki ona gore teklif versinler hayret bisey ya simdi hain diyecem cahil diyecem olmiyacak ama hakikaten insani zorluyolar anlamak mumkun degil.

bide piskin piskin satabilirim dedim sattik yazdilar diye aciklama yapiyor.

zahido
31.01.2009, 13:24
Yattara su son transfer muhabbetinden sonra hic oynamadi.. Satilirsa yerini mutlaka dolduracaktir yonetim..

a f s
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1027-6V3G5Q6S.jpg
Kulübümüzden Gineli oyuncumuz İbrahima Yattara konusunda bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi; "Oyuncumuz İbrahima Yattara'nın transferiyle ilgili son gülerde medyada yer alan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetim kurulumuzda bu konulardaki açıklama yetkisi Başkanımız Sadri Şener'indir. Taraftarlarımızın bunun haricinde gündemi değiştirmeye yönelik açıklamalara itibar etmemelerini istiyor, konuyu bu şekliyle kamuoyunun bilgisine sunuyoruz"

Ahmet Faruk
Ben olsam 8 milyon mu neyse artık satarım Yattarayı, 2 milyona alrım Özeri...

TSigalko
31.01.2009, 13:25

iyiki yönetimde değilsin :D

Mustafa Önder
31.01.2009, 13:27

Keşke yönetimde olsa;)

Eren Karaahmetoğlu

Ahmet abi iddaa oynamaya gittim ve geldiimde senin,size çok üzücü bi haberim var yazısıyla karşılaştım.

Sonra bu yazını okudum:) Okuyana kadar öldüm adeta:) Duygularımla oynamaya hakkın yok :) Ama güzeldi :)

Oğuzhan Fidan
şu yattara transfer haberlerinden bıktım allah bin türlü .... versin diyorum. yemin ederim ben bu kadar bi takımla bi oyuncuyla uğraşıldığını sanmıyorum. ulan madem böyle haberler çıkıyor verme hergazeteye demeç yalan haber yazan olursa cezasını çeker de bişey de sıkıldım artık oyuncak olmamızdan ya yeterrrrrrrrrrrrrrrrr

Hasan61
31.01.2009, 13:28
melih gökçek o paraya özeri satmış olsa şuan özer ankarada olmazdı

Ahmet Faruk
31.01.2009, 13:29

İyiki duygusal davranma dönemini çoktaaan geride bıraktım...

thehell61
31.01.2009, 13:31
şu yapılan acıkalama herkese kapak olsun bu nedır ya mac var konusulan konuya bak

TSigalko
31.01.2009, 13:32
İyiki duygusal davranma dönemini çoktaaan geride bıraktım...

Duygusal davranmakla ne alakası var.Mantıklı düşün.Şu an itibariyle Yattara'yı satmak Alanzinho'nun gelişiyle yönetime karşı artmış güveni sarsar.Taraftar olumsuz tepki verir.Ayrıca 8 milyona sattın diyelim.Özeri sana 2milyona vermezler.Şimdi herşey yolundayken neden bu takımı bozmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

Erkin Ekşi
31.01.2009, 13:33
baya duygusal hakkaten yattarayi satmamak heh.
yattarayi su saatte satmak sampiyonlugu satmaktir duygusallikla falan alakasi yok bu isin...yerine baris diyorsunuz barisin yattara olmasi icin on firin ekmek yemesi lazim bunu kendide biliyor ersun hocada bir siz idrak edemediniz.

demir
31.01.2009, 13:34

ne alaka arkadasım simdi :) yattara ile özer ???? birisi sag kanat digeri oyun kurucu ???

Alihan Ertürk
31.01.2009, 13:34
haber koyulduysa herkesten çok özür dilerim :)
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0d_faburet.jpg
Real Madrid, West Ham'da oynayan Fransız futbolcu Julien Faubert'i transfer etti.
1.5 milyon avro karşılığında sezon sonuna kadar Real Madrid'e kiralık gelen 25 yaşındaki Faubert'in 6 milyon avro karşılığında satın alınması opsiyonunun da İspanyol kulübünde bulunduğu bildirildi. İleriye dönük sağ kanat oyuncusu olan Faubert, Real Madrid'İn Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlarında oynayabilecek. Real Madrid'in daha önceden bu mevki için Trabzonspor'dan İbrahim Yattara ve İngiltere'nin Wigan takımında Ekvatorlu futbolcu Valencia ile ilgilendiği iddia ediliyordu. İspanyol basını, Real Madrid'in Wigan kulübü ile parada anlaşamadığından dolayı Faubert'e yöneldiğini savunuyor.

Faubert geçtiğimiz sezon Bordeaux'tan transfer edilmiş ancak takımında forma giyemeden ayağı kırılmıştı.

ligtv.com.tr ( bu madridte bordo-mavi hastalığı var heralde :) )

TSigalko
31.01.2009, 13:35
haber koyulduysa herkesten çok özür dilerim :)
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0d_faburet.jpg

ligtv.com.tr ( bu madridte bordo-mavi hastalığı var heralde :) )

Barcelona'dan çok çekti gariplerim :D

Bekir
31.01.2009, 13:38
her şey iyi guzel satarlar ya da satmazlar o boyutune bir şey demiyorum..
ama muammer saka nasıl boyle bi acıklama yapabiliyor..
“Ben Yattara'yı satabilirim dedim, onlar ise sattık yazdı" dedi.
eger bunu muammer saka yazdıysa soruyorum sen kimsin ki yattarayı satabilirim diyosun??neyine guvenerek boyle bi acıklama yapıyosun??satabilir-İM ne demek bu..şu yonetimde sadri baskan ve mahmut aksudan başkası konusmasa cok iyi olcak..

MetiN08
31.01.2009, 13:40

iki miliyona hemen veriyorlar ya bize Özeri, al gülüm ver gülüm hersey öyle kolaymi sanki ya allah askina, birakin artik bu isleri bugün mac var ankaraspora karsi önemli olan bu herkes lütfen oriya konsatnrte olsun

Ahmet Faruk
31.01.2009, 13:42
Duygusal davranmakla ne alakası var.Mantıklı düşün.Şu an itibariyle Yattara'yı satmak Alanzinho'nun gelişiyle yönetime karşı artmış güveni sarsar.Taraftar olumsuz tepki verir.Ayrıca 8 milyona sattın diyelim.Özeri sana 2milyona vermezler.Şimdi herşey yolundayken neden bu takımı bozmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

Öncelikle ben kendimi bir taraftar olarak görüyorum, görebiliyorum. Yapmam gerekenleri, kimilerinin yanlış olduğunu bildiğim halde sırf Trabzonspor için, elimden geldiğince yapıyorum.
Ama taraftar olan ben, Yattara satıldığı zaman yönetime olan güvenimi falan kaybetmem. Az yukarıda da yazdığım gibi, yöneticiliği günü kurtarmak olarak değil ileriyi düzgün bir şekilde planlamak olarak görüyorum

Şimdi, yönetim bahsini kapattıktan sonra bir soru sorayım:
Geçen dönem Yattara ne kadar faydalı oldu, fb maçında iki çalımdan başka hangi hareketi vardı, kaç tane "Yattaralık" orta gördük. Bak Yattaralık diyorum, anlatabildim mi.

Diyorum ki, Yattara satılırsa oluşan boşluk, sol kanattaki boşluğu doldurmaktan daha kolay dolar.Hem her fırsatta niye oynamıyor denilen Barış daha verimli olacağı yerde daha çok oynar...

demir
bir embesil (deli degil kesinlikle ) bir kuyuya bir tas atıyor memleketın butun akıllıları bu tas hakkında konusuyor kımsenın bıse bıldıgı yok ..! kımsenın duydugu bısey yok ..! ama herkez sırf konusmak olsun dıye konusuyor. Hadi bunu ıstanbul basını yapıyor nekadar havamızı kesaerseler okadar ıyı dıye dusunuyorlarda benım renkdaslarım bu yemı nasıl yıyor onu anlamıyorum birde ustune dalga gecer gıbı solenılen rakamlara bakın ??? simdi bu haberın gercek olma ıhtımalı varmı sızce uzerıne gunlerdır yazıyorsunuz ???? alanzinho coskusunu durdurmak ıcın adamlar bır tasm attı 2 gundur bu sayfada buı konusuluyor ??? itibar ettıgınız seye bır bakın tartıstıgınız habere bır bakın sonrada bu yonetıme bakın ..! bu konuyu cıddıye alan arkadaslarımın KEmal Sunalın canlandırdıgı karakterden Hicbir farkı olmadıgını dusnuyorum saygılarım..!

Kadir
ne alaka arkadasım simdi :) yattara ile özer ???? birisi sag kanat digeri oyun kurucu ???

Özer sağ açık oynayabilen bir oyuncu .

Bekir
31.01.2009, 13:43
şuan için ozere 2 milyon euro teklif etsek araya birileri girince eminimki kabul ederler...ama yattarayı 8 milyon euroya sattıktan sonra melih 5 milyon eurodan aşagı vermez..

Burak Seyitoğlu
31.01.2009, 13:45
''Yattara Satıldı!'' İddiası

Saka, Türkiye Gazetesi'nden Ömer Faruk Ünal'a yaptığı özel açıklamada Yattara'yı Al Saad Kulübüne sattıklarını ifade etti.

İşte Türkiye Gazetesi'nin Yattara konusundaki haberi:

YATTARA PAZARLIKTA
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka Türkiye'ye çarpıcı açıklamalar yaptı. Saka, Gineli oyuncuları Yattara'nın satışı konusunda Katar takımı Al Saad ile anlaşma sağladıklarını açıkladı.

TRANSFER 2 ŞUBAT'TA BİTİYOR
Muammer Saka, “Bizim açımızdan mesele bitti. Rakamda anlaştık. Sıkıntı Yattara'da. Görüşmelerini sürdürüyor. 2 Şubat'a kadar bu iş biter” dedi.

Alanzinho'nun alınmasıyla Yattara'nın eksikliğini hissetmeyeceklerine dikkat çeken Muammer Saka, “Yattara'nın kararını bekliyoruz. Transfer 2 Şubat'ta bitiyor. Yattara Trabzonspor'a ve kendisine fayda sağlayacak bir kararı vermeli. Aksi takdirde Trabzonspor da, kendisi de zarar görüyor” diye konuştu.

ALANZİNHO'YA YER AÇILDI
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yeni transferleri Alanzinho'yu Yattara'nın yerinde oynatmaya hazırlanıyor. Yattara'nın satışına onay veren Yanal, yönetimi rahatlattı.

SAKA'NIN GURURU
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, arkadaşımız Ömer Faruk Ünal'a birkaç yıl üst üste zirveye oynayabilecek bir kadro kurmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, “Sezon başında kimse bizden şampiyonluk beklemiyordu. Ama şimdi herkes şampiyonluğa inanmaya başladı” şeklinde konuştu.

MeNdaKkaDukKa
31.01.2009, 13:45
Yattara konusunda açıklama http://www.trabzonspor.com/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1027-6V3G5Q6S.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'1027'))
2 (javascript:rateImg(2,'1027'))
3 (javascript:rateImg(3,'1027'))
4 (javascript:rateImg(4,'1027'))
5 (javascript:rateImg(5,'1027'))

Bu habere 27 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Oyuncumuz İbrahima Yattara’nın transferiyle ilgili son gülerde medyada yer alan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetim kurulumuzda bu konulardaki açıklama yetkisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’indir. Taraftarlarımızın bunun haricinde gündemi değiştirmeye yönelik açıklamalara itibar etmemelerini istiyor, konuyu bu şekliyle kamuoyunun bilgisine sunuyoruz”

demir
31.01.2009, 13:46
ben sadri baskan ...! transferı falan bıtırdım ne futbolcu alıyorum nede satıyorum BMN sitesimdekı transfer baslıgını kapatıp direk olarak ankara spor baslıgına gecın hadi bakalım :D :D :D

Cafer Bulur
Birisi yattara yi satani biz de satariz diye baslik acmis,cok yanlis bir düsünce.
Yönetim yattara yi satsa dahi bir bildigi icin satar.
Sezon basindan beri dogru dürüst bir etkili maci olmayan bir oyuncunun satisi bize güc kaybettirmez.
Yattara önce sahadaki futboluyla vazgecilmez oldugunu kanitlamalidir.

Travelair
Şu Yattara giderayak yönetimi de bölecek ona üzülüyorum

aaahmet61
yahu özer yattarının ayak başparmağı olamaz.nasıl karşılaştırıyorsunuz hayret ediyorum.

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 13:47
arkadaşlar hadi maç başlığına geçelim....önemli bir maçımız var...

Erkin Ekşi
iste yonetici olucak bide yeni evlerinin reklamini yapmak icin takimin taraftarin huzurunu satiyor.

yonetimdende yalanlama gelmiyor satmiyacaz diye belliki bi teklif gelse aninda saticaklar...alanzinho yu alip yattarayi satmakla ara donemde transfer yapilmis olunmaz...hem alanzinhoyu alip prim yapicaksin hem son gun yattarayi satip oldubittiye getireceksin.

adam gibi aciklama bekliyorum saticaksan satacam de satmiyacaksan SATMIYORUM de...bu kadar zormu hala ya 2 subata kadar teklif gelirsede lafimi yemek zorunda kalirsam diye titreyerek oturmanin manasi yok. Ekonomik oalrak zor duruma dusup yattarayi satmak zorunda kaliyorsan yapmiyacaktin transfer mransfer sol kanada 4 milyon euro verip.

Biraz seffaf olun seffaf hep ayni seyler kucumsedigimiz dunyanin parasini borclu anadolu klupleri kendi sozde yildiz oyuncularini korumak icin ne fedakarliklar yapiyor...oyuncusunun kafasini karistirdi diye klube milyon eurolar versende satmam diye restini cekiyor sozunude tutuyor yani oyuncusunu KORUYOR. SAKA beyefendi reklam icin teklikf yokken dahi satarim satarim diyor nasil satacaksa...baskanmisin sen?

demir
Özer sağ açık oynayabilen bir oyuncu .

sorunda burada bize oynaya bılen degıl oynayan hatta oynadıgında mac kazandıranı lazım ozerın en verımlı oldugu bolge bellıdır bence alakasız bısey olur

MeNdaKkaDukKa
31.01.2009, 13:49
Bizi okadar iyi tanıyorlarki bugunku konuyu nasıl degıstırdıler maçımız var bu haberı cıkardılar arkadaşlar Yattara olayı kapansın böle bişey yok lütfen maça yoğunlaşalım artık !!!

TSigalko
31.01.2009, 13:49
Öncelikle ben kendimi bir taraftar olarak görüyorum, görebiliyorum. Yapmam gerekenleri, kimilerinin yanlış olduğunu bildiğim halde sırf Trabzonspor için, elimden geldiğince yapıyorum.
Ama taraftar olan ben, Yattara satıldığı zaman yönetime olan güvenimi falan kaybetmem. Az yukarıda da yazdığım gibi, yöneticiliği günü kurtarmak olarak değil ileriyi düzgün bir şekilde planlamak olarak görüyorum

Geçen dönem Yattara ne kadar faydalı oldu, fb maçında iki çalımdan başka hangi hareketi vardı, kaç tane "Yattaralık" orta gördük. Bak Yattaralık diyorum, anlatabildim mi.

Diyorum ki, Yattara satılırsa oluşan boşluk, sol kanattaki boşluğu doldurmaktan daha kolay dolar.Hem her fırsatta niye oynamıyor denilen Barış daha verimli olacağı yerde daha çok oynar...

Sen kaybetmezsin ama çoğu kişi Yattara'nın gidişine üzülecektir.Şampiyon olamazsak sebep buna bağlanacaktır.Emin ol.Yattara bu hafta oynamaz.Haftaya tek başına maç kurtarır..Bence Yattara'nın yerini Barış şu an dolduramaz.Onun dışında Yattara satılabilir sorun olmaz.Ama şu an değil.Sene sonu satılabilir.

Erdal DİLEK
31.01.2009, 13:53
Yattara konusunda açıklama http://www.trabzonspor.com/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1027-6V3G5Q6S.jpg

Açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Oyuncumuz İbrahima Yattara’nın transferiyle ilgili son gülerde medyada yer alan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetim kurulumuzda bu konulardaki açıklama yetkisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’indir. Taraftarlarımızın bunun haricinde gündemi değiştirmeye yönelik açıklamalara itibar etmemelerini istiyor, konuyu bu şekliyle kamuoyunun bilgisine sunuyoruz”

bu yazı her sayfanın başına konulsa iyi olur, en azından bir süre. . .:cool:

el_conquistador
31.01.2009, 13:53
Gercekten arkadaslar ya. 5 Gündür her gün Yattara'yla ilgili baska yalan haber cikti basindan. Bizim havamizi bozmak istiyorlar iste, baska amaclari ne olabilir? Birde burda tartisiyorsunuz. Tartisilacak bir sey yok. Hacisalihoglu, Yener, resmi site, hepsi acikladi zaten. Daha ne ilgileniyorsunuz bu olayla.

tuncay1984
31.01.2009, 13:56
yattara olgunlasti etgilenmez bu haberlerden
dersini ligin basinda aldi ne yazarsa yazsinlar

Semih
31.01.2009, 13:57

Ahmet, kardeşim, milleti görmüyor musun "Yattara'yı satanı satıyorlar".
Bu söylemlerin bizim camiamız için henüz çok yeni.
Önce bir şampiyon olmamız gerekir ki, önemli olanın futbolcu değil Trabzonspor olduğunu görebilelim.

Bekir
31.01.2009, 14:02
neden her konuda yonetimi savunuyosunuz??..bu yonetim yanlış yapamaz mı??
Yattaranın sezon bası al saad a satılma olayı yonetimin yaptıgı bi yanlış degil mi??
al saad resmen bizimkilerle dalga gecmedi mi???Al saad hem yattarayı hem klubu kandırmadı mı??
ne malum yonetime tekrar Yattara için al saad den teklif gelmedigi??yonetim suanda yanlıs bi politila çiziyor..durduk yere Yattarayı satabiliriz diye acıklama mı yapılır??hadi satıcaksın muammerr saka kimki Yattara yı SATABİLİR-İM diyo..her şey de yonetimi savunmayın bazen yanlış da yapılabilirrr...
yönetimin satarız falan demesi tamamen Yattarayı yıpratıyor..yonetim oyalanmadan satıyosa satıcaz satmıyosa SATMIYOZ desin..ama birileri çıkıp ta SATABİLİR İM demesin..

Erkin Ekşi
31.01.2009, 14:06
aynen oyle kardesim helal olsun sana bu genc yasinda herseyi ozetledin.

Cem Zırıh
31.01.2009, 14:07

1 (http://javascript<b></b>:rateImg(1,'1027'))
2 (http://javascript<b></b>:rateImg(2,'1027'))
3 (http://javascript<b></b>:rateImg(3,'1027'))
4 (http://javascript<b></b>:rateImg(4,'1027'))
5 (http://javascript<b></b>:rateImg(5,'1027'))

Bu habere 27 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Arkadas deli olacam Allah canimi alsin deli olcam migdem bulandi artik bu adamdan da.Belki suan icin yaptigi birsey yok ama genelde suçlu :s ... Kaka'yi ornek alin adam dunyanin belkide en iyi futbolcusu hayatinda gorebilecegi en buyuk para teklif edildi ama ben milan'da kalip kaptan olucam dedi... Bu adam kaptanlik verdiler gene de adam da minnet diye birseyyok.. Ve bizi vurmak isteyen ne kadar serefsiz varsa yattara'yi hedef alip yumusak yanimizdan bizi vuruyorlar... Bazen gitsede kurtulsak diyorum... Simdi olmasada sezon sonu gonderilmelidir bence artik yattara cunku artik takima katkisindan cok zarari var ve sevgiden daha cok nefret vermeye basladi :s usandirdi kendinden :s...

Erkin Ekşi
31.01.2009, 14:09
işte bunu dusunmeniz icin ugrasiyor yonetimki rahat rahat satsin...oyuan gelmeyin yattaranin bi kabahati yok.
elimizde kara elmas var kiymetini bilmiyoruz turkiyedeki butun klupler ve futbol severler yattarayi takimlarinda gormek icin neler vermezler biz kurtulmak icin ugrasiyoruz komedi.

Cafer Bulur
31.01.2009, 14:09
Gercekten arkadaslar ya. 5 Gündür her gün Yattara'yla ilgili baska yalan haber cikti basindan. Bizim havamizi bozmak istiyorlar iste, baska amaclari ne olabilir? Birde burda tartisiyorsunuz. Tartisilacak bir sey yok. Hacisalihoglu, Yener, resmi site, hepsi acikladi zaten. Daha ne ilgileniyorsunuz bu olayla.
Muammer saka yattara yi satmak istiyoruz diye bir aciklama yapti mi,ben onu merak ediyorum.
Eger yapti ise bu,büyük bir gaf olmustur.

Samet Yildirim
31.01.2009, 14:11
Muammer saka yattara yi satmak istiyoruz diye bir aciklama yapti mi,ben onu merak ediyorum.
Eger yapti ise bu,büyük bir gaf olmustur.

kesinlkle öyle bir aciklama ypmadigi aciklandi....muamer saka tarafindan..!!! ve as baskana m.sakayla görüstügünü ve böyle bir aciklama yapmadigini söyledi..!!! böyle birseye inanmanizbile pes yani...2 gün kala...

irfanb
31.01.2009, 14:11
Ara transferin bitmesine 2 gün kaldi.Artik futbolcu istemiyoruz.Elimizdekileri tutabilsek bari.:)

Night61
31.01.2009, 14:15
Ara transferin bitmesine 2 gün kaldi.Artik futbolcu istemiyoruz.Elimizdekileri tutabilsek bari.:)

Neden ya özerin uçakda yeri hazır maçtan sonra terli terli atlıyor uçağa bizimkilerle geliyor trabzona atıyor imzasını

irfanb
31.01.2009, 14:17
Neden ya özerin uçakda yeri hazır maçtan sonra terli terli atlıyor uçağa bizimkilerle geliyor trabzona atıyor imzasını

Gelene de git demeyiz, kapimiz acik.Buyursun gelsin.

Night61
31.01.2009, 14:18
Gelene de git demeyiz, kapimiz acik.Buyursun gelsin.

:) tabiki :)

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2009, 14:19
arkadaşlar konumuz değil ama bugün yapılan paf maçında göksu oynamış.göksu tekrar paf a mı yolladı ersun hoca

Samet Yildirim
31.01.2009, 14:21
arkadaşlar konumuz değil ama bugün yapılan paf maçında göksu oynamış.göksu tekrar paf a mı yolladı ersun hoca

antreman bizde mac eksigi olmasin diye paf takmda oynuyor...öyle heralde

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2009, 14:23

inşallah öyledir.şu an yedekler arasında barış-ısaac ve göksu en iyi alternatifler olarak gözüküyo çünkü

Cafer Bulur
31.01.2009, 14:24
Mac eksikligini a takimda giderse daha iyi olmaz mi?
En azindan maclarin son dakikalarinda süper ligin sert havasina alissa daha iyi olurdu.

Mira_61
31.01.2009, 14:25
Arkadas deli olacam Allah canimi alsin deli olcam migdem bulandi artik bu adamdan da.Belki suan icin yaptigi birsey yok ama genelde suçlu :s ... Kaka'yi ornek alin adam dunyanin belkide en iyi futbolcusu hayatinda gorebilecegi en buyuk para teklif edildi ama ben milan'da kalip kaptan olucam dedi... Bu adam kaptanlik verdiler gene de adam da minnet diye birseyyok.. Ve bizi vurmak isteyen ne kadar serefsiz varsa yattara'yi hedef alip yumusak yanimizdan bizi vuruyorlar... Bazen gitsede kurtulsak diyorum... Simdi olmasada sezon sonu gonderilmelidir bence artik yattara cunku artik takima katkisindan cok zarari var ve sevgiden daha cok nefret vermeye basladi :s usandirdi kendinden :s...
Her kelimesine katılıyorum Cem.Yattaraya artık sadece sırtına geçirdiği formadan dolayı saygı duyuyorum.Bendeki muhabbeti tamamen bitmiştir.Belki bu olayda suçu yok dediğin gibi keşke biraz Kaka'yı örnek alsa.

vatandas61
31.01.2009, 14:26
inşallah öyledir.şu an yedekler arasında barış-ısaac ve göksu en iyi alternatifler olarak gözüküyo çünkü

göksu cok iyi bir oyunca ancak daha cok tecrübesiz. A takima alinmasi iyi oldu ancak bu seneki durumuz belli, bu kadroda suanda yer bulmayabilir.
Seneye insallah hem tr kupasi, hem avrupa kupasi ve lig olacak, orda iyi kullanabiliriz bence.

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2009, 14:33
Yattaranın satışında yönetimin ne gibi bir hatası olur?
Yattara ne yaptı ki bu sene satılması hata?

Her maç 2 çalım atmasını bekleyip bütün maç savunmaya sıfır katkısına tahammül ediyoruz sabrımızdan.
Eğer ederi ödenirse satılır.
Ne var bunda?

Yönetim hata yapmaz mı?
Yapar da, burada hata ne?
Yattaranın şu anda psikolojik olarak bile rakip beklere korku saldığına şahit misiniz?
Carlos deli divane gibi geldi o kanattan..
Neyi değiştiriyor?

Bırakın allah aşkına.
Satılırsa satılır.
Satılmazsa faydalanmak içn uğraşırız.

İşi ölüm kalım mevzusu haline getirmenin alemi nedir?

Samet Yildirim
31.01.2009, 14:34
Mac eksikligini a takimda giderse daha iyi olmaz mi?
En azindan maclarin son dakikalarinda süper ligin sert havasina alissa daha iyi olurdu.

su an oynamasi imkanziz...nerde oynicak...yedekde ceyhunlar, alanzinholar, barislar, ceyhunlar vs. varken...

2-0 felan öne gectigimiz bir macta yok zaten rahat rahat soksak...

isyankar61-55
31.01.2009, 14:36
İyi bir Yattarayı hiçkimse gözden çıkarmak istemez.

Biz öyle vefakarlık yapmaya çalışıyoruz ki ailesi yapmaz. Ama bunu Yattara hakediyormu? ne verdi uzun zamandır bize. Keyfi gelecek oynayacak oynamayınca alınacak falan filan.

Yok kardeşim ben Trabzonspora gönül veren futbolcu istiyorum. Sırf Lemi yüzünden özerden soğudum ama yinede benim gözümde Yattaradan daha değerli.

Lemiyi sevmiyorum bizim kadar vefakar değil.

Şimdi cevabını tam bilemediğim bir soruyu size soruyorum??????

Taraftarmı haklı? Lemimi?

Cafer Bulur
31.01.2009, 14:37
Yattaranın satışında yönetimin ne gibi bir hatası olur?
Yattara ne yaptı ki bu sene satılması hata?

Her maç 2 çalım atmasını bekleyip bütün maç savunmaya sıfır katkısına tahammül ediyoruz sabrımızdan.
Eğer ederi ödenirse satılır.
Ne var bunda?

Yönetim hata yapmaz mı?
Yapar da, burada hata ne?
Yattaranın şu anda psikolojik olarak bile rakip beklere korku saldığına şahit misiniz?
Carlos deli divane gibi geldi o kanattan..
Neyi değiştiriyor?

Bırakın allah aşkına.
Satılırsa satılır.
Satılmazsa faydalanmak içn uğraşırız.

İşi ölüm kalım mevzusu haline getirmenin alemi nedir?
Yüzde 100 katiliyorum.
Ben sezon sonunda yattara ile duruma göre yollarimizi ayirmamiz gerektigine inaniyorum.
Yattara nin transfer dedikodulari bu takima zarar veriyor,baska bir sey degil.

Onur Şeref
31.01.2009, 14:38

Sonuna kadar katılıyorum.

Hatta Kaka o haberlerden sonra çıkdı Milan formasını öptü ertesi maçda 2 gol atıp 1 de gol hazırladı bizim uyanığın aklında hala Katarda giderse gitsin.! hareket yapıcak diye bütün maç beklenmez.Yattara gibi adamın ( eski yattarıyı baz alarak söylüyorum) 17 macda 2 gol 1 ASİST i olmazdı.

champions
31.01.2009, 14:38
Bazı arkadaşlar Yattara giderse herşeyin silbaştan olacağını takım düzeninin bozulacağını falan yazmış.
Hatta Yattaranın muhtemel gidişinin şampiyonluğun kaçmasına neden olacağını düşünenler var.
Anlamak o kadar güç ki.

Düzen bozulurmuş. Hangi düzen? Takımımızda içinde Yattaranın etkin olduğu bir düzen mi var yoksa? Verimlilik açısından Yattarayı diğerlerinden ayıran nedir? Mesela yetenekleri kısıtlı olan Serkan'dan daha mı fazla şey katmıştır takıma? Bu noktaya gelmemizde beğenmediğimiz Colman kadar payı var mıdır acaba? Adam gibi oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiş midir?

Atılan üç çalımın bir gol ettiği bir Dünyada yaşasaydık eğer o zaman Yattara vazgeçilmez bir oyuncu olabilirdi.

Cafer Bulur
31.01.2009, 14:41
su an oynamasi imkanziz...nerde oynicak...yedekde ceyhunlar, alanzinholar, barislar, ceyhunlar vs. varken...

2-0 felan öne gectigimiz bir macta yok zaten rahat rahat soksak...
Bu arada bana özel mesajla sordugun soruya cevap vermek istiyorum.
2 ocakta ibrahim akin mi yoksa 27 ocak ta alanzinho mu diye sormussun.
Elbette ikinci sikki tercih ederdim.
Ama 2 ocakta alanzinho daha güzel olurdu.:)
Ben yönetimden sezon basi transferlerini aksatmadiklari icin daha hizli olmalarini bekliyordum.Bu yönden transferin gecikmesi beni umutsuzluga itmisti.
Devre arasinda iyi transfer yapmak elbette zordur,bunu da biliyorum.

Tayfun
31.01.2009, 14:43
Basın Yattara için yalan haber çıkarmaktan yorulmadı (yüzleri kızarmadı) !

Samet Yildirim
31.01.2009, 14:44
Bu arada bana özel mesajla sordugun soruya cevap vermek istiyorum.
2 ocakta ibrahim akin mi yoksa 27 ocak ta alanzinho mu diye sormussun.
Elbette ikinci sikki tercih ederdim.
Ama 2 ocakta alanzinho daha güzel olurdu.:)
Ben yönetimden sezon basi transferlerini aksatmadiklari icin daha hizli olmalarini bekliyordum.Bu yönden transferin gecikmesi beni umutsuzluga itmisti.
Devre arasinda iyi transfer yapmak elbette zordur,bunu da biliyorum.

bende alanzinho yu hemen istedim ama $öyle bakmak lazim...

fatih tekkeyi bizden almak isteyen takim en az 2-3 hafta ugrasacakdir transfer döneminde tabi TS u seven baskan ise...hemen teklif gelirse verecek halimiz yok...aynisi alanzinho icin gecerli teklif verip kabul etmezler...biraz abartili rakaman inerler bizde aliriz...

Ahmet Başkaya
31.01.2009, 14:45
Bazı arkadaşlar Yattara giderse herşeyin silbaştan olacağını takım düzeninin bozulacağını falan yazmış.
Hatta Yattaranın muhtemel gidişinin şampiyonluğun kaçmasına neden olacağını düşünenler var.
Anlamak o kadar güç ki.

Düzen bozulurmuş. Hangi düzen? Takımımızda içinde Yattaranın etkin olduğu bir düzen mi var yoksa? Verimlilik açısından Yattarayı diğerlerinden ayıran nedir? Mesela yetenekleri kısıtlı olan Serkan'dan daha mı fazla şey katmıştır takıma? Bu noktaya gelmemizde beğenmediğimiz Colman kadar payı var mıdır acaba? Adam gibi oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiş midir?

Atılan üç çalımın bir gol ettiği bir Dünyada yaşasaydık eğer o zaman Yattara vazgeçilmez bir oyuncu olabilirdi.
arkadaşlar yapmayın lütfen o da yaptığından pişman ve bişeyler yapmak istiyo amahep aynı kişi üzerinden hücum ettiğimizden rakip hep hazırlıklı lütfen alanzinho oynadıktan sonra cale colman ve yattaranın performansını tartışalım o zaman herkes görevinde oynayacak şu anki gibi colman sola yakın ..cale hem geri hem ileri yattara bi sağ bi sol bi orta değil lütfen...

Anıl Caner
31.01.2009, 14:49
Arkadaşlar olaylarda ne yattara'nın ne yönetimin bir suçu var.
Gelmeyin artık bu medya oyunlarına.
Yattarasız Trabzonspor olmaz mantığından da sıyrılın. BU sezon Yattara bizim futbolcumuz, inşallah sezon sonu hedeflediğimiz yerlere biz de geliriz, Yattara da gelir. Yattara yok ben istemiyorum, ben kalacam derse zaten kimse göndermez, o da gerekli açıklamayı yaparak medyayı da dedikoduları da bitirir. Ama şu an bu haberlerin çıkış amacı bellidir.

Kimse oyuna gelmesin. Yattara da yönetim de şu anda sadece takımın başarısına odaklanmış durumdalar. Sezon sonu gelsin, hayırlısıyla şampiyon olalım sonra tartışırız bunları. 10 dakika sonra çok çok kritik bir maçımız var, tartıştığınız konuya bakın yahu.

futbalski60
31.01.2009, 14:51
Yattara'nın şuanda satılması yanlış olur yönetimde satmayacaktır zaten ama sezon bitiminde mutlaka satılmalıdır bence Yattara artık miladını doldurdu Trabzonspor'da, ilerde katkısından çok zararı olacaktır.

blacksilva
31.01.2009, 14:53
yaw ne satilmasi resmi site aciklamayi yapti bile!!!

sazman
31.01.2009, 15:01
Anlamak o kadar güç ki.

Bu yoruma aynen katılıyorum. İstermisiniz Yattara satıldı, Özer Hurmacı alındı şeklinde bir haber. Ben bekliyorum böyle bir şey. Bir şey bildiğimden değil ama sezgilerim böyle bir şeyin olabileceğini söylüyor.

demiradam57
31.01.2009, 15:02
Arkadaşlar büyük uğraşlarım sonucunda www.gazetevatan.com (http://www.gazetevatan.com) adresinden yani vatan gazetesinin internet sayfasından yattara satıldı haberini kaldırttım.saygılarımla.

sazman
31.01.2009, 15:03
her şey iyi guzel satarlar ya da satmazlar o boyutune bir şey demiyorum..
ama muammer saka nasıl boyle bi acıklama yapabiliyor..
“Ben Yattara'yı satabilirim dedim, onlar ise sattık yazdı" dedi.
eger bunu muammer saka yazdıysa soruyorum sen kimsin ki yattarayı satabilirim diyosun??neyine guvenerek boyle bi acıklama yapıyosun??satabilir-İM ne demek bu..şu yonetimde sadri baskan ve mahmut aksudan başkası konusmasa cok iyi olcak..

Katılıyorum. Yönetici sorumluluğuna yakışmayan bir açıklama yapmış. Anlaşılan TS yöneticiliği ona biraz büyük geliyor. İstifa etmeli bence.

sazman
31.01.2009, 15:07
Yattara aut, Özer in.

sazman
31.01.2009, 15:10

Milliyet

sazman
31.01.2009, 15:11
Yattara Satıldı haberi Yalan

sazman
31.01.2009, 15:17
Hadi maça az kaldı. Herkes TV başına. Bol şanslar Trabzon'um....

Ertan 51
31.01.2009, 15:22
Yönetim nerde duruyorsa bende ordayım
şu an satılma felan söz konusu olmadığını düşünüyorum
bir yalan haberle bile gaza gelip onca emeği yok sayarsak yazıklar olsun bize (satılsa bile).
Yattarayı satanı bizde satarız gibi ucuz sloganlara sığınmayalım,şampiyonluk yolunda törpülenmeden-dağılmadan kenetlenip mutlu sona ulaşalım
derim ben.

tsburak08
31.01.2009, 15:36
Trabzonspor Kulübü, Yattara'nın transferiyle ilgili son günlerde medyada yer alan haberlerin hiçbirinin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nca yapılan açıklamada, futbolcuların transferleriyle ilgili açıklama yetkisinin Kulüp Başkanı Sadri Şener'e ait olduğu hatırlatılarak, Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın transferiyle ilgili son günlerde medyada yer alan haberlerden hiçbirinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Açıklamada, Trabzonspor taraftarlarının gündemi değiştirmeye yönelik bu tür açıklamalara itibar etmemeleri istendi.

Berk
31.01.2009, 15:38
Yattara konusunda açıklama
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1027-6V3G5Q6S.jpg

Hüseyin İlkin
31.01.2009, 15:44
Yattara'yı satanı bizde satarız söylemlerini doğru bulmuyorum , katılmıyorum .

Değeri verilirse , satılabilir .

Neyse şuan önümüzde bir maç var artık ona bakacağız .

Berk
31.01.2009, 15:54
Yattara Trabzonspor'daki miladını doldurmuştur.Sezon sonu uygun bir fiyata satılması hem Yattara hemde kulübümüz adına yararlı olacaktır..;)

Emo91
31.01.2009, 16:56
bence yattara bu takimdan asla ve asla satilmamalidir!!!

bugün ankaraspor macinda bile görüyoruzki cok iyi oynuyor...

gökahanin direge bombaladigi sutun pasini verdi....
ankaraspora kendi kalelerine gol attirmakda cok israrci!! ;)
ayrica bugün defansda cok yardimda bulunuyor!

ben sahsen yattaradan gelecek paraya cok ihtiyacimiz olucagini sanmiyorum.... bence yattara bu takimda mutlaka ama mutlaka kalmalidir!!

bakin tekkeyi sattik, onu simdi ariyoruz, gökdenizi sattik onun gibi bir oyuncuyu ariyoruz yine.... yattaranin yeri cok zor doldurulur.... onu da arariz sonra!!!