PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 134

b_m_61
29.01.2009, 17:08
resmi sitede bugüne kadarki yabancı futbolcuların ülkeleri yazılmış.Fransa'dan kim vardı bizde çıkaramadım??Hatırlayan var mı?Omar Dieng mi acaba?

Evet sanırım oydu.

28TS61
29.01.2009, 17:11
transfer sezonu kapansada yattara ile ilgili haberlerde son bulsa

mustafaction
29.01.2009, 17:12
resmi sitede bugüne kadarki yabancı futbolcuların ülkeleri yazılmış.Fransa'dan kim vardı bizde çıkaramadım??Hatırlayan var mı?Omar Dieng mi acaba?

Evet Samet Aybaba'nın tokatladığı Oumar :)

Jester
29.01.2009, 17:12
Arkadaşlar bizim medyanın nasıl bir medya olduğu ortada ancak bu Yattara meselesinde şunu bilin ki şu anda İspanyolca konuşulan tüm ülkelerin medyalarında bu transfer tartışılıyor.

İşin ilginç yönü inanılmaz bir isim reklamımız oluyor bir yandan. En basitinden şunu söyliyim, binlerce R.Madrid taraftarı bu haber sayesinde Trabzonspor'u öğreniyor, şu an youtube'taki Yattara videolarını izlemekle meşguller.

Aşağıda goal.com'un konuyla ilgili haberine yer verdim. Buradaki en önemli nokta R.Madrid'in Yattara'yı sezon sonuna kadar kiralık olarak almak istemesi.

Bu arada ben bu transfer olur veya olmalı falan demiyorum, sadece bir bilgi aktarıyorum.

Real Madrid Aim For Trabzonspor’s Ibrahim Yattara On Loan

Juande Ramos' insistence on signing a winger has led Real Madrid to scour the continent and they are hopeful that they have found the right player in the form of Guinean international Ibrahim Yattara.

Real Madrid are set to cause a surprise by making a formal approach to sign Ibrahim Yattara on loan from Trabzonspor for the rest of the season.

Los Merengues' search for a wide player has hit several stumbling blocks, but now they believe that they have found the player that could be their solution.

Marca state that Madrid have made contact with the Turkish club and will offer a substantial fee in order to push the temporary deal through before this weekend and the closure of the transfer window.

The 28-year-old Guinea international has been pinpointed after coach Juande Ramos told the Bernabéu board that adding a winger to his squad in January was vital.

Having been linked with various high profile stars, the Spanish outfit have caused a few eyebrows to be raised by looking to the experienced Yattara.

While many in Spain may not have heard of the former Antwerp wideman, he is considered to be one of the best wingers in Turkey and his flair could quickly win Madrid fans over.

Ramos is adamant that his team can succeed with Arjen Robben on one side and a new winger on the other. Yattara could be the man to bring the balance that the former Tottenham Hotspur coach is striving for.

Samet Yildirim
29.01.2009, 17:13
"Yattara için teklif yok"

İspanyol Marca Gazetesi'nin ikinci kez ortaya attığı, Yattara'nın Real Madrid'e transfer olacağı yönündeki haberlere Trabzonspor Kulübü'nden tepki geldi.
Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, Yattara için kendilerine gelen herhangi bir teklif bulunmadığını belirterek, "İspanyol gazetesi o haberinde, Real Madrid'in Yattara için Trabzonspor'a, 1.5 Milyon Euro bonservis bedeli vereceğini yazıyor. Bırakın bizim o fiyata Yattara'yı satmamızı, Real Madrid'in 1.5 Milyon Euro'ya futbolcu alması mümkün mü? Böyle bir saçmalık olamaz. Haberin bu yüzden, gayri ciddi olduğunu düşünüyorum" dedi.

Yener, Yattara'ya özel hayatı nedeniyle uyarı yapıldığı iddialarının da gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, "Yattara gözde ve gündemde olan bir futbolcu. O yüzden ismi sık sık telaffuz ediliyor. Ancak Yattara hakkında ortaya atılan, 'Gece gezmelerine çıktığı için uyarı aldı' haberleri gerçeği yansıtmıyor. Bunlar tamamen iyi giden Trabzonspor'a bir yerden çelme takmak için ortaya atılan iddialar. Futbolcumuzun izin gününde ne yaptığına karışmayız. Bizi özel hayatı değil, sahadaki performansı ilgilendirir" diye konuştu.
ALANZİNHO TRANSFERİ UEFA.COM'DA
Öte yandan Trabzonspor'un, Norveç'in Stabaek Kulübü'nden kadrosuna kattığı Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi UEFA'nın resmi internet sitesinde de geniş yer buldu. Site, 25 yaşındaki kanat oyuncusunun imza töreninde söylediği, "Umarım Trabzonspor'un şampiyonluk hasretine en kısa zamanda son veririz" cümlesine de yer verdi. Bu arada Alanzinho, Trabzonspor'un transfer ettiği 9. Brezilyalı futbolcu oldu.
CALE MİLLİ TAKIMA ÇAĞIRILDI
Bordo - mavili takımın Hırvat oyuncusu Hrvoje Cale'ye ülkesinin milli takımından davet geldi. Buna göre Cale, Hırvatistan Milli Takımı'nın 11 Şubat 2009 tarihinde Bükreş'te oynayacağı Romanya maçı için aday kadroya çağrıldı.

29.01.2009

Kaynak : DHA

Hasan Çelik
29.01.2009, 17:13
Özer'i Yattara'dan değerli kılan nedir merak ediyorum ??

inanki arkadaşım bende anlamadım.tamam özer iyi bir futbolcu büyük faydalar da sağlar ama yattara nın yerine özer i düşünmek çok yanlış.yattara gittiğinde ve özer geldiğinde ne değişecek takımın gücüne güç mü katılacak? öyle bişey olursa takımın gücünde zayıflama olur.bütün takımlarda ortak bir kanı var TÜRKİYE nin en yetenekli en teknik en trehlikeli futbolcusu yattara dır diye.ben kadıköyde maça gittim orda bile yattara ya 2 adam veriler carlos ve bir kişi daha yattara ya yapıştılar yattara bukadar tehlikeli bir futboılcu.real madrid in transfer listesine girebiliyorsa ve ispanya yı avrupa şamiyonu yapan aragones yattara için ronaldinho yu andırıyor diyorsa bu oyuncuda bişey var demektir.biz yattara dan daha fazla ansıl evrim alırız onu düşünmeliyiz.alanzinho ve yattara sağdan soldan bizi alıp götürecekler inanıyoruz bekliyoruz

Mustafa ÖZDEMİR
29.01.2009, 17:14
transfer sezonu biter yattara olayı bitmez bizde öyle bir medya var

tugay_98
29.01.2009, 17:19
ArkadaŞlar yattarayi sezon sonu İyİ bİr teklİfe satacaklar
talİplİler:el rayyan al gharrafa

mustafaction
29.01.2009, 17:21
ArkadaŞlar yattarayi sezon sonu İyİ bİr teklİfe satacaklar
talİplİler:el rayyan al gharrafa

Dostum nerden aldın bu haberi bakiyim :)

Murathan
29.01.2009, 17:23

İspanyol Marca Gazetesi'nin ikinci kez ortaya attığı, Yattara'nın Real Madrid'e transfer olacağı yönündeki haberlere Trabzonspor Kulübü'nden tepki geldi.
Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, Yattara için kendilerine gelen herhangi bir teklif bulunmadığını belirterek, "İspanyol gazetesi o haberinde, Real Madrid'in Yattara için Trabzonspor'a, 1.5 Milyon Euro bonservis bedeli vereceğini yazıyor. Bırakın bizim o fiyata Yattara'yı satmamızı, Real Madrid'in 1.5 Milyon Euro'ya futbolcu alması mümkün mü? Böyle bir saçmalık olamaz. Haberin bu yüzden, gayri ciddi olduğunu düşünüyorum" dedi.

Yener, Yattara'ya özel hayatı nedeniyle uyarı yapıldığı iddialarının da gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, "Yattara gözde ve gündemde olan bir futbolcu. O yüzden ismi sık sık telaffuz ediliyor. Ancak Yattara hakkında ortaya atılan, 'Gece gezmelerine çıktığı için uyarı aldı' haberleri gerçeği yansıtmıyor. Bunlar tamamen iyi giden Trabzonspor'a bir yerden çelme takmak için ortaya atılan iddialar. Futbolcumuzun izin gününde ne yaptığına karışmayız. Bizi özel hayatı değil, sahadaki performansı ilgilendirir" diye konuştu.
Öte yandan Trabzonspor'un, Norveç'in Stabaek Kulübü'nden kadrosuna kattığı Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi UEFA'nın resmi internet sitesinde de geniş yer buldu. Site, 25 yaşındaki kanat oyuncusunun imza töreninde söylediği, "Umarım Trabzonspor'un şampiyonluk hasretine en kısa zamanda son veririz" cümlesine de yer verdi. Bu arada Alanzinho, Trabzonspor'un transfer ettiği 9. Brezilyalı futbolcu oldu.
Bordo - mavili takımın Hırvat oyuncusu Hrvoje Cale'ye ülkesinin milli takımından davet geldi. Buna göre Cale, Hırvatistan Milli Takımı'nın 11 Şubat 2009 tarihinde Bükreş'te oynayacağı Romanya maçı için aday kadroya çağrıldı.

29.01.2009

ohbe :)

Onur Şeref
29.01.2009, 17:23
inanki arkadaşım bende anlamadım.tamam özer iyi bir futbolcu büyük faydalar da sağlar ama yattara nın yerine özer i düşünmek çok yanlış.yattara gittiğinde ve özer geldiğinde ne değişecek takımın gücüne güç mü katılacak? öyle bişey olursa takımın gücünde zayıflama olur.bütün takımlarda ortak bir kanı var TÜRKİYE nin en yetenekli en teknik en trehlikeli futbolcusu yattara dır diye.ben kadıköyde maça gittim orda bile yattara ya 2 adam veriler carlos ve bir kişi daha yattara ya yapıştılar yattara bukadar tehlikeli bir futboılcu.real madrid in transfer listesine girebiliyorsa ve ispanya yı avrupa şamiyonu yapan aragones yattara için ronaldinho yu andırıyor diyorsa bu oyuncuda bişey var demektir.biz yattara dan daha fazla ansıl evrim alırız onu düşünmeliyiz.alanzinho ve yattara sağdan soldan bizi alıp götürecekler inanıyoruz bekliyoruz

ispanyayı aragones şampiyon yapmadıki inan burdaki kim olursa olsun o takımın basında şampiyon olurdu.

Hasan Çelik
29.01.2009, 17:25
ispanyayı aragones şampiyon yapmadıki inan burdaki kim olursa olsun o takımın basında şampiyon olurdu.

o ayrı bir konu,aragones in katkısı ne kadar dır onu bilemeyiz elbet,ben bi gerçek var ispanya şampiyon oldu antrenörüde aragones di o bakımdan o cümleyi kurdum :)

Mustafa ÖZDEMİR
29.01.2009, 17:27
artık herkes bişeyler söyler .ee tabi takım tamam olduya illaki bir ksilik çıkacak

tugay_98
29.01.2009, 17:29
Dostum nerden aldın bu haberi bakiyim :)mustafa abi fotomaç gazetesi sinden

hAtes
29.01.2009, 17:29
ohbe :)
vallahi ohh bee :D gerçi benim sporx in habere eklediği yorumdan sonra bunlara zerre inancım kalmamıştı ya neyse :)

Emo91
29.01.2009, 17:30
yattaranin biryere gidecegi yok ya, medyanin oyunlari....
kimse inanmasin!!!

epeyi para verip iyi bir transfer yapdik diye gündeme geldik yine ve simdi medya bunu kullaniyor!

real madrid yattarayi istermi ister, ama bizim istegecegimiz parayi onlar vermek istemez....
en azindan 8 milyon € ister bizimkiler!

onlar bu paraya nerdeyse huntelaari aldilar!!!

Badaloğlu
29.01.2009, 17:31
Badaloglunun yzisini simdi gördüm, benilmde alintim var o yüzden cevap hakkim var diye düsünüyorum.

Badalognun o yazilarin hepsini alinti yapip cevap yazacagini tahmin etmistim. Simdi transfer gerceklestigi icin kendini tabiki hakli göreceka ama badalognun yazisindan herhalde 2-3 gün sonra transfer kesinlesmisti o anda hicbisey belli deyildi.

Burdaki herkes zaten stresliydi kac kerelerce kesin alindi kesin alinmadi diye yazilar yazildi.

Badaloglu bence o zaman yanlis yapmisti, resmi birsey olmadan sözlesme olmadan yinede öyle bir sey yazmamaliydi. Okadar yaygara da olmazdi. yani dedikodu haberi gibi olmus oldu o haber. neyse oldu bitti hersey simdi hayirli olsun denilebilir iste :)

ayrica benim yazimda imza atilmadigini nerden biliyorsun yazmis badaloglu.
el cevap. senin yazindan sonra yani sana göre eger imza atilmissa. norvecli yönetici nasil diyebilir ki özür dileriz hersey yatti. tabi simdi transfer kesinlestikten sonra ne dersen haklisin :)

Hayır hayır, öyle bir derdim yok! Yani kendimi haklı görmek gibi bir sıkıntı içinde değilim... Ben bir şey söylüyorum, diyorum ki; artık yanımda sözleşme bile imzalasalar gelip burada yazmayacağım, hepsi bu... Eğer senin dediğin gibi bir derdim olsaydı, yani kendimi haklı çıkarmak için bir çaba içinde olsaydım 2 gün niye bekliyeyim? Hemen Transfer olduğunda burada yazardım...

Ayrıca benimle ilgili ön yargılı olduğunuzu düşünüyorum. Zira bu yazılanları benim için alıntı yapacağımı biliyordum diyorsunuz.Oysa baştan da söyledim, bu yazılanları tamamen tesatüfen okudum... Ve kendimle ilgili bir karar verdim, onu sizlerle paylaşıyorum. Ve diyorumki: ''sitede yaygara olmaması için bundan sonra yanımda sözleşme yapsalar dahi, bunu sitede yazamayacağım''

İmza olayında ben biraz eski kafalıyım, yani hep diyorum birine söz vermişseniz o benim için senettir.Yani laf ağzıdan çıkar misali, karşımızdakinide hep öyle görüyorum. Olaya bu taraftan bakıyorum, tabiki bu iş olmayabilirdi de, işte benim sıkıntım burada başladı.Transferin olup olmamasından dolayı değil, yanlış anlaşılmasın.

İnsanların bu transferin olmamasından dolayı bir günah keçisi aradıklarını farkettim.Bu işin olmamasından dolayı benden medet umduklarını farkettim ve bu da beni oldukça rahatsız etti...Şahsım adına sizlere bir şey ispat etmek durumunda değilim...

hAtes
29.01.2009, 17:35
bence fazla uzatmayalım, stabak ın "fırsatçı" yöneticileri yüzünden bunlar oldu ve bu heyecan ve kızgınlıkla o sözler söylendi.Burda hiçkimsenin suçu yok.varsa en çok stabak yöneticilerinin var, ha derseniz bu sözleri söyleyen üyelerde suç yok mu? Cevabı basit : Trabzonsporlu heyecanlarına verelim...

tugay_98
29.01.2009, 17:39
Yattara'ya dev talip!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_241223_yatttara57000_414_232.jpg
Marca gazetesi, İspanya'nın dev takımlarından Madrid temsilcisinin ara transfer döneminin kapanmasına az bir zaman kala Trabzonspor´dan İbrahim Yattara´yı transfer edebileceğini, kararın yarın verileceğini iddia etti.

"Sürpriz transfer Yattara olabilir" başlığını atan Marca, Real Madrid takımının teknik direktörü Juande Ramos’un istediği ileriye dönük sağ kanat oyuncusunun Yattara olabileceğini savundu. Real Madrid’in Yattara’nın transfer edilmesi için Trabzonspor’a 1.5 milyon Avro bonservis bedeli teklif ettiği söylenirken, Gineli futbolcuya da övgüler yağdırıldı.
İspanyol gazetesi, Yattara için, "mevkisinde mükemmel, top virtüözü" derken, görmek isteyenlerin internette youtube kanalından 28 yaşındaki Yattara’nın neler yapabileceğini izleyebilecekleri kaydedildi. Yattara’nın gol kapasitesinin yüksek olmadığı, ancak kanatlardan çok iyi bir şekilde içeriye kadar girdiği vurgulanarak, "Ancak İspanyol ligine göre daha düşük seviyeli bir ligde oynuyor. Belki İspanya’ya gelirse La Liga’ya da gösteri ve farklılık getirebilir" denildi.
Yattara ile ilgili görüşü sorulduğu belirtilen Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones’in de, "Ronaldinho’ya çok benziyor" dediği yazıldı. Bu arada ara transferin bitmesine 2 gün kala, Real Madrid’in mutlaka bir oyuncu almak istediği ve ilk olasılık olarak gösterilen İngiltere’nin Wigan takımında oynayan Ekvatorlu Valencia ile görüşmelerde anlaşma sağlanamadığı belirtildi. AS gazetesi Real Madrid’in Valencia için 1 milyon Avro önerdiğini ancak İngiliz kulübün kabul etmediğini ileri sürerek, Ekvatorlu futbolcunun, "Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum" diyerek Real Madrid’e gelme isteğini net bir şekilde açıkladığı kaydedildi.
İspanyol basınına göre Real Madrid’in yarın karar vereceği ara transfer olasılığında Valencia ilk olasılık olarak gösterilirken, Yattara "süpriz" olarak değerlendiriliyor.

AKSOY_61
29.01.2009, 17:44
1.5 milyon mu?
dalga geçiyo bunlar heralde.
sezon başında 8 milyona satılacağı zaman kaç kere pazarlık yapılmıştı.
bunlar bilmiyor mu bunu sanki

samsunlu1
29.01.2009, 17:45
Yattaraya 1,5 miliyon euromu vermisler cok komik bir rakam ben bile bu halimle 7 miliyon euro ederim :D

tugay_98
29.01.2009, 17:47
bende anlamadım iki talip daha var yine katardan al rayyan ve al gharrafa

Emirhan Makul
29.01.2009, 17:48
Yok arkadaşlar O 1,5 Milyon Euro o haberi yazan kansız cibiliyetsiz ve haysiyetsizlerin Kişiliklerinin fiyatı kendilerini satışa çıkarmışlar o fiyat yattaranın fiyatı değil yanlış olmasın !

tugay_98
29.01.2009, 17:50
emirhan abi bende bilmiyorum okuyunca satmıcaklarını anladım ama gündem yarattı

magicyattara
29.01.2009, 17:52
Arkadaşlar bizim medyanın nasıl bir medya olduğu ortada ancak bu Yattara meselesinde şunu bilin ki şu anda İspanyolca konuşulan tüm ülkelerin medyalarında bu transfer tartışılıyor.

İşin ilginç yönü inanılmaz bir isim reklamımız oluyor bir yandan. En basitinden şunu söyliyim, binlerce R.Madrid taraftarı bu haber sayesinde Trabzonspor'u öğreniyor, şu an youtube'taki Yattara videolarını izlemekle meşguller.

Aşağıda goal.com'un konuyla ilgili haberine yer verdim. Buradaki en önemli nokta R.Madrid'in Yattara'yı sezon sonuna kadar kiralık olarak almak istemesi.

Bu arada ben bu transfer olur veya olmalı falan demiyorum, sadece bir bilgi aktarıyorum.

Bu forumda var olan bir bakış açısı çok can sıkıcı.
Neymiş efendim;Real Madrid ve Yattara yan yana düşünülemezmiş.
Real Madrid Yattara'yı ne yapsınmış.

Yattara'dan rahatsız olan bir grup taraftarımız var.Adamı hiç bir yere layık görmüyorlar.

Sizin de yazdığınız gibi Uluslararası basında Yattara'nın transfer haberleriyle hem kulübümüzün adı duyuluyor hem de Yattara'nın Katar olayı sonrasında bozulan morali tamir oluyor.

Öyle ya da böyle Trabzonspor'un en korkulan ve popüler futbolcusu Yattara'dır.
Real Madrid mi "Yakışır Yattara'ya".

akin0834
29.01.2009, 17:54
Trabzonspor’dan Yattara Açıklaması

Ocak 29, 2009 • Korhan Ekinci (http://www.trabzonspor.mobi/author/admin/) • Kategorisi (http://www.trabzonspor.mobi/2009/01/29/trabzonspordan-yattara-aciklamasi/#) • 213 kez Okundu
Kategori: Haberler (http://www.trabzonspor.mobi/category/haberler/) • Kulüpten Haberler (http://www.trabzonspor.mobi/category/haberler/kulupten/)
Etiketler: Trabzonspor Yattara (http://www.trabzonspor.mobi/tag/trabzonspor-yattara/) • Yattara Real Madrid (http://www.trabzonspor.mobi/tag/yattara-real-madrid/) • Yattara Transfer (http://www.trabzonspor.mobi/tag/yattara-transfer/)

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara’yla ilgili olarak kendilerine gelen bir konunun olmadığını belirterek, “Oyuncu satmayı düşünmüyoruz ama çok olağanüstü bir teklif olur ise her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız” dedi.
İspanyol spor gazetesi Marca’nın, Real Madrid Kulübü’nün ara transfer döneminin kapanmasına az bir zaman kala süpriz bir transfer gerçekleştirebileceğini yazması ve bu transferinde Yattara olabilir başlığını atması transfer piyasasını hareketlendirdi.
İspanyol spor gazetesi Marca, İbrahim Yattara’nın Real Madrid’e transfer olacağını yazsa da, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara’nın transferi ile ilgili olarak kendilerine gelen herhangi bir konunun olmadığını söyledi.
Hayrettin Hacısalihoğlu, İspanya’da bir spor gazetesinin sürekli bu konuyu gündeme getirdiğini belirterek, “İspanya’da spor gazeteleri sürekli olarak bu konuyu gündeme getiriyor. Ama Yattara ile ilgili olarak bizim kulübümüze gelen bir transfer teklifi veya herhangi bir durum söz konusu değil. “dedi
Oyuncu satmayı düşyenmediklerini belirten Hacısalihoğlu, “Oyuncu satmayı düşünmüyoruz. Ancak çok olağaüstü bir teklif olur ise Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız” diye konuştu.
Kaynak: Sporx

her oyuncuyu alırız her oyuncuyuda satarız diyor..ozaman yattarayı satın ronaldinhoyu alın bize :D

Uğur Erdoğan
29.01.2009, 17:55
niye bekleyemiyoruz
niye bu kadar sabırsızız
niye yaygara çıkarıyoruz

taraftar bütünlüğü için lütfen renkdaşlarımızın kalbini kıracak, onları üzecek cümleler kullanmayalım.
unutmayın ki burada mesaj yazan herkes trabzonsporlu.
biraz sabır size yardımcı olur.

Jester
29.01.2009, 17:57
Bu arada yukarıda da yazdım ama farkedilmedi herhalde, R. Madrid -eğer haber gerçekse tabii- Yattara'yı satılık değil, kiralık olarak düşünüyor. O nedenle 1.5 milyon meselesi doğru olabilir.

Bana sorarsanız bizimkiler böyle de vermez ama işin doğrusunu bilmeden bu kadar tepkinin alemi yok.

tugay_98
29.01.2009, 17:58
Trabzon'un yeni gözdesi O!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240864_daa_414_232.jpg

Anderlecht Kulübü Genel Menajeri Van Holsbeeck, Trabzonspor'un, Arjantinli oyuncuları için resmi girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Trabzonspor'da orta sahaya takviye güç arayışları sürüyor. Turkcell Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk iddiası bulunan Bordo-mavili ekibin, kadrosunu güçlendirmek amacıyla Anderlecht'te forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lıcas Biglia'yı resmen istediği öğrenildi. La Derniere Heure adlı gazeteye konuşan Anderlecht Genel Menajeri Herman Van Holsbeeck, "Lucas Biglia için Tranzonspor'dan bir teklif aldık. Ancak yeterli gelmedi" şeklinde konuştu.

Daha önce Fenerbahçe'nin de gündemine gelen 22 yaşındaki oyuncu, Almanya'nın Hamburg kulübünce de yakından takip
Geçen yılda böyle bir söylenti vardı.

Mustafa Önder
29.01.2009, 18:02
Trabzon'un yeni gözdesi O!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240864_daa_414_232.jpg

Anderlecht Kulübü Genel Menajeri Van Holsbeeck, Trabzonspor'un, Arjantinli oyuncuları için resmi girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Trabzonspor'da orta sahaya takviye güç arayışları sürüyor. Turkcell Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk iddiası bulunan Bordo-mavili ekibin, kadrosunu güçlendirmek amacıyla Anderlecht'te forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lıcas Biglia'yı resmen istediği öğrenildi. La Derniere Heure adlı gazeteye konuşan Anderlecht Genel Menajeri Herman Van Holsbeeck, "Lucas Biglia için Tranzonspor'dan bir teklif aldık. Ancak yeterli gelmedi" şeklinde konuştu.

Daha önce Fenerbahçe'nin de gündemine gelen 22 yaşındaki oyuncu, Almanya'nın Hamburg kulübünce de yakından takip
Geçen yılda böyle bir söylenti vardı.

hacı bu ne ya ebem kızken vardı bu haber:D

magicyattara
29.01.2009, 18:05
niye bekleyemiyoruz
niye bu kadar sabırsızız
niye yaygara çıkarıyoruz

taraftar bütünlüğü için lütfen renkdaşlarımızın kalbini kıracak, onları üzecek cümleler kullanmayalım.
unutmayın ki burada mesaj yazan herkes trabzonsporlu.
biraz sabır size yardımcı olur.

Ya kardeşim adam çıkmış yazıyor;Real Madrid Yattara'yı ne yapsın.
Futbolcularımızı ezmeyelim adında bir başlık açılmıştı burda;bundan büyük futbolcuyu ezme mi olur.
Bir insanın gururuyla oynamaktan büyük hakaret var mıdır.

Buyur işte adama talip olmuş Real Madrid.Biz beğenmesekte beğenenler varmış demek ki.

Telha TANYILDIZI
29.01.2009, 18:07
Ya kardeşim adam çıkmış yazıyor;Real Madrid Yattara'yı ne yapsın.
Futbolcularımızı ezmeyelim adında bir başlık açılmıştı burda;bundan büyük futbolcuyu ezme mi olur.
Bir insanın gururuyla oynamaktan büyük hakaret var mıdır.

Buyur işte adama talip olmuş Real Madrid.Biz beğenmesekte beğenenler varmış demek ki.

acaba robben sakatmı bilgisi olan varmı

magicyattara
29.01.2009, 18:07
Robben sol açık değil mi?

Erdem Koltuk
29.01.2009, 18:09
Nasıl bir mantıktır 2 ay önce 10 milyon euroya vermediğimiz adamı 1,5 milyon euroya nasıl verebilirz?Nasıl ciddiyetsiz bir medya bu?Midemi bulandırıyorlar....Yumruğumu sıktım vurmak için yer arıyorum.Bunlara haddini bildirecek adam yok.. 1.5 milyon euro ne demek..Ahlaksız herifler bu haberi yayınlayan editör sen futbol hakkında ne biliyorsun acaba.Yusufun 1 trilyon olduğu yerde Yattara 1,5 milyon euroymuş.çok küfür ettim ama yazamıyorum buraya.

Harun Karadeniz
29.01.2009, 18:10

sağ açık roben

Berk
29.01.2009, 18:10

Evet, Robben sol açık.Görev verildiğinde sağda da oynayabiliyor..

acaba robben sakatmı bilgisi olan varmı

Hayır sakat değil.Real'in son maçlarında düzenli olarak forma giyiyor..

Harun Karadeniz
29.01.2009, 18:12
ben ne zaman izlesem sağ tarafta oynuyodu yaw

magicyattara
29.01.2009, 18:15
ben ne zaman izlesem sağ tarafta oynuyodu yaw

Adamların sağ açığı sakatlanmış ve arayıştalar.Gündeme gelen isimlerden biri de Yattara.
Marca gazetesi fantastik oyunundan dolayı Yattara'nın düşünülmesi gerektiğini yazdı.
Olay bundan ibaret.

irfan61
29.01.2009, 18:16
acaba robben sakatmı bilgisi olan varmıYok.Sakatlığı geçti hatta ligin son maçlarında süper oynadı.

Telha TANYILDIZI
29.01.2009, 18:17
Evet, Robben sol açık.Görev verildiğinde sağda da oynayabiliyor..

Hayır sakat değil.Real'in son maçlarında düzenli olarak forma giyiyor..

o zaman real neden yattarayı alsın robben varken;)

irfan61
29.01.2009, 18:20
o zaman real neden yattarayı alsın robben varken;)R.Madrid kendi liginde şampiyonluğa havlu attı.Gözünü bizim şampiyonluğa dikti. :)

NuDGeRR
29.01.2009, 18:23
Transfer döneminin bitmesine 2 gun var. ama ortada teklif yok. nedir bzim bu istanbul ve madrid basınından cektigimiz. 2 katarlı klup daha cıktı ortaya :D esas bombaya bakın ntvsporda söyledi bir iki gazetedede yazıyor bu haber. gs nonda + para vercek yattarayı alacak.. sanki adamların sag acıga ihtiyacı varda. laf olsun diye haber yapıyorlar. bişey deil haber yaptıkları oyuncu sıkıntılı bi oyucu. en ufak bi transfer haberinden etkileniyor. bunu bile bile haber haline getiriyorlar amaclarına ulasmak adına. bu haberi okuyan ntvspor yorumcusunun yorumu ne oluyor? hemen söylıyeyim gs olmazda bir iki gune kadar fb ile de anılmaya baslar adamalrın bu tipte bi oyuncaya ihtiyacı var diyo. ben napıyorum tv yi kapatıyorum ...

bekir61
29.01.2009, 18:23
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/36478/alanzinho/profil.html

link almanca

alanzinhoyun sölesmesi 1 yilik yaziyor

degeri 4 milyona cikti

NuDGeRR
29.01.2009, 18:26

link almanca

degeri 4 milyona cikti
Vertrag bis:30.06.2012

Mustafa Önder
29.01.2009, 18:26
Transfer döneminin bitmesine 2 gun var. ama ortada teklif yok. nedir bzim bu istanbul ve madrid basınından cektigimiz. 2 katarlı klup daha cıktı ortaya :D esas bombaya bakın ntvsporda söyledi bir iki gazetedede yazıyor bu haber. gs nonda + para vercek yattarayı alacak.. sanki adamların sag acıga ihtiyacı varda. laf olsun diye haber yapıyorlar. bişey deil haber yaptıkları oyuncu sıkıntılı bi oyucu. en ufak bi transfer haberinden etkileniyor. bunu bile bile haber haline getiriyorlar amaclarına ulasmak adına. bu haberi okuyan ntvspor yorumcusunun yorumu ne oluyor? hemen söylıyeyim gs olmazda bir iki gune kadar fb ile de anılmaya baslar adamalrın bu tipte bi oyuncaya ihtiyacı var diyo. ben napıyorum tv yi kapatıyorum ...

Gs nin hakkaten sağ açığa ihtiyacı var arkadaşlar:D

irfan61
29.01.2009, 18:27

link almanca

degeri 4 milyona ciktiAlmanya da oturuyon ama almanca bilmiyon galiba.2012 de bitecek sözleşmesi ayrıca 4 milyon çıkmadı biz 4 milyon euro ya aldığımız için öyle yazdı.

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 18:28
Kendi adıma , yeteri kadar para verildiği taktirde Yattara gitmeli diyorum . Peki bu Trabzonspor 'un Yattara ile olmayacağını düşünmediğimden mi ? Ya da Yattara 'yı sevmediğimden mi ? Ya da yerine alınmasını istediğim Özer 'i Yattara'dan daha değerli kıldığımdan mı ? Hiç biri değil . Sadece herkesin bir değeri vardır ve bu değer verildiği taktirde , her oyuncu satılıktır düşüncemden . Ama altını çiziyorum , değeri verildiği taktirde . Yattara 'nın sezon sonu satılabileceğini düşünen kaç kişi var forumda ? Epey vardır tahminim . Bu değer yarım sezon öncesinde verilirse , yerine alınabilecek adam varken satmamakta yanlış olur . Sadece değerinin verilip , verilmediğine bakmamız lazım . Zaten yönetimde direk buna bakıyordur . Yattara 'ya en az 7-8 milyon euro vermedikten sonra , satılması taraftarı değilim . Ama o parayı verdikten sonra hala elimizde tutmamızda yanlış olur kanımca . O parayı verirler mi ? Zannetmiyorum . Yattara 'yı seviyoruz , sevmeyede devam edeceğiz . Ama kimse vazgeçilmez değildir ...

Yattara giderse yerine alınması gereken adamda Özer'dir . Özer orta sahanın her yerinde oynayabiliyor . Sağ olsun , sol olsun , ortası olsun . Bence geleceğinde yıldızlarındandır . İki sene sonra fiyatı tavan yapacak . Milli takım düzeyine çıkacak , avrupa onu takip edecek . Ama bu onu Yattara yapmaz , Yattara ile kıyas yaptığımız içinde istemiyoruz zaten . Eldeki şartlarda geleceğide olan , şuanda iyi olan onun olduğunu söylüyoruz . Yoksa memleketi önemli değil ...

Hasan61
29.01.2009, 18:28
böyle bir mevkiye sokmak sıkıştırmak doğru olmaz robbeni
her iki kanadıda kullanabiliyor

bekir61
29.01.2009, 18:30
Vertrag bis:30.06.2012

bende böyle yaziyor

Vertragsoption:beidseitig 1 Jahr

Samet Yildirim
29.01.2009, 18:31
bende böyle yaziyor

Vertragsoption:beidseitig 1 Jahr

2012 arti 1 yil diye yaziyor;)

Mustafa Calik
29.01.2009, 18:39
ayrıca 4 milyon çıkmadı biz 4 milyon euro ya aldığımız için öyle yazdı.

hayir bu dogru degil ..

alanzinhonun degeri bu sezonki iyi perfomansi dolayisiyla cikti

kaynak: admin transfermarkt ;)

Erdal DİLEK
29.01.2009, 18:47
sezon sonu transfer muhabbeti şimdi niye yapılır anlamış değil, anlamayacağım da!!!1

Mustafa ÖZDEMİR
29.01.2009, 18:48
hayrettin hacısalihoğlu ne dedi çok cazip bir teklid olursa satarız . satılmayacak futbolcu yoktur yattarada birgün satılcak ama öyle real madritin 1.5 milyon euro suna değil

szymek7
29.01.2009, 19:00
hayir bu dogru degil ..

alanzinhonun degeri bu sezonki iyi perfomansi dolayisiyla cikti

kaynak: admin transfermarkt ;)

ya ben anlamiyorum su transfermarkt sitesini, bu sitedeki oyuncularin degerlerine kim karar veriyor? Bazen rakamlar ya fazla abartilmis bazende çok dusuk bi fiyat koyulmus.Mesela Hrvvoje Cale'nin degeri 1.300.000 yazmislar, Tayfun'in degeride 2.600.000€.

54Sinan61
29.01.2009, 19:06
Sosa konusunda anlasamamis Bayern ve Palermo. Palermo Forvet alcakmis.
Bizde Transfer bitmez demi :) Faty Papy sözlesme imzaladi, ama resmi mi bilmiyorum. Bakarsin birtane daha aliriz. :)

kemaLAZ61
ya ben anlamiyorum su transfermarkt sitesini, bu sitedeki oyuncularin degerlerine kim karar veriyor? Bazen rakamlar ya fazla abartilmis bazende çok dusuk bi fiyat koyulmus.Mesela Hrvvoje Cale'nin degeri 1.300.000 yazmislar, Tayfun'in degeride 2.600.000€.

Arkadaslar bi ara bende o sitede üye'idim. Oradaki degerleri site yöneticileri belirliyor. Ve bütün lig maclarini izleyen 1/2 kisi daha. Bu yüzden oradaki degerleri pek fazla önemsemeyin...

Cafer Bulur
Kendi adıma , yeteri kadar para verildiği taktirde Yattara gitmeli diyorum . Peki bu Trabzonspor 'un Yattara ile olmayacağını düşünmediğimden mi ? Ya da Yattara 'yı sevmediğimden mi ? Ya da yerine alınmasını istediğim Özer 'i Yattara'dan daha değerli kıldığımdan mı ? Hiç biri değil . Sadece herkesin bir değeri vardır ve bu değer verildiği taktirde , her oyuncu satılıktır düşüncemden . Ama altını çiziyorum , değeri verildiği taktirde . Yattara 'nın sezon sonu satılabileceğini düşünen kaç kişi var forumda ? Epey vardır tahminim . Bu değer yarım sezon öncesinde verilirse , yerine alınabilecek adam varken satmamakta yanlış olur . Sadece değerinin verilip , verilmediğine bakmamız lazım . Zaten yönetimde direk buna bakıyordur . Yattara 'ya en az 7-8 milyon euro vermedikten sonra , satılması taraftarı değilim . Ama o parayı verdikten sonra hala elimizde tutmamızda yanlış olur kanımca . O parayı verirler mi ? Zannetmiyorum . Yattara 'yı seviyoruz , sevmeyede devam edeceğiz . Ama kimse vazgeçilmez değildir ...

Yattara giderse yerine alınması gereken adamda Özer'dir . Özer orta sahanın her yerinde oynayabiliyor . Sağ olsun , sol olsun , ortası olsun . Bence geleceğinde yıldızlarındandır . İki sene sonra fiyatı tavan yapacak . Milli takım düzeyine çıkacak , avrupa onu takip edecek . Ama bu onu Yattara yapmaz , Yattara ile kıyas yaptığımız içinde istemiyoruz zaten . Eldeki şartlarda geleceğide olan , şuanda iyi olan onun olduğunu söylüyoruz . Yoksa memleketi önemli değil ...
Yazdiklarina genelde katiliyorum,tek bir husus haric.
O da yattara nin en az 7-8 milyon dan asagiya satilmamasi gerektigine bölümüne.
Bence yattara 5 milyon euro da teklif edilse satilmalidir.
Yattara nin bundan sonra Trabzonspora cok sey verecegine inanmiyorum.Bu yüzden satilmasinda hicbir sakinca görmüyorum.

Ömer SEVİNÇ
29.01.2009, 19:08
1.5 milyon euro Yattara'nın sezon sonuna kadar kiralama bedeli. Real Madrid Yattara'yı satın almak değil, sene sonuna kadar kiralamak istiyor..

Bizim yönetimin teklif yok açıklaması muhtemelen yönetimin bu konuyu kendi arasında tartışıyor olduğuna delalet..

Mustafa Calik
29.01.2009, 19:11

ordaki adminler karar veriyor ..

dört büyüklerin degerlerini daha yenilemediler ( sadece bizde alanzinhonun degerini cikardilar .. yeni transfer oldu diye ) .. bir kac gün sonra yenileyecekler ötekileri.

ama o sayfaya inanmayin ;) simdi mesela hacettepenin bütün oyuncularini sanki iyi taniyorlarda degerlerini degistiriyorlar.

Hamza Öztürk
29.01.2009, 19:14
1.5 milyon euro Yattara'nın sezon sonuna kadar kiralama bedeli. Real Madrid Yattara'yı satın almak değil, sene sonuna kadar kiralamak istiyor..

Bizim yönetimin teklif yok açıklaması muhtemelen yönetimin bu konuyu kendi arasında tartışıyor olduğuna delalet..

sampiyonluga giden bir takimin sene sonuna kadar yattarayi kiralamasini ben cok sacma bulurum
o ne öyle solu halletdik simdi yine saglami ugrasalim
üstelik istediginiz kadar özer özer diye bagirin
benim icin karaktersiz biri
on tane özeri bitane yattaraya degismem

.....
29.01.2009, 19:16
Bu saatten sonra kimse bi yere gidemez :)

Biz bu takımı oluşturacaz diye ne kadar uğraştık :)

Şaka bir yana Yattara her zaman için Bu takımda kalmalı. Yattara-Alanzinho ikilisi daha bu takımı ŞAMPİYON yapacak Allahın izniyle.....

İskender YILMAZ
29.01.2009, 19:17
Yattara'nın gittiğini düşünmek bütün hayallerin suya düştüğü anlamına geliyor.. Tam sağlı sollu geliyoruz, yakıp yıkacağız (:)) derken nerden çıkıyor bunlar anlamıyorumki.. Koskoca Madrid başka oyuncu mu bulamıyor, koy hacı Drenthe'yi oynasın adam yahu.. :)

blacksilva
29.01.2009, 19:22
yokyaa bunlar alanzinho gelince korktu hemen biseyler uyduruyorlar haha

Ünal Cumhur
29.01.2009, 19:23
cazip teklif geldimi her futbolcu bizde satılır ama trabzonsporun ben yattrayı su dönemde yollucanı düşünmüyorum sadece medya oyunu marka gazetesi bizdeki fotospor onlara inanmayın su haberturkede nobreye falanda biz almıacaz bu kadar forvet varken sadri sener almaz onu yılda 2meuro vermez belki özer alnabilir ankaraspordan oda cok zor melih satmaz bize onu ama onları yenersek belki olur su yattara hakkında buraya degil yattara konusuna yorum yapın

Ünal Cumhur
29.01.2009, 19:25
şimdi düşünüyorumda biz alnzinho ve yattarayla3sene daha oynarlar insallah alanzinho iyi oynar stabekde oynadıgının yüzde50sini oynasın sampiyonuz

Cafer Bulur
29.01.2009, 19:29
Hacisalihoglu 30 milyon euro versinler alanzinho yu satariz diyor ve dogru söylüyor.
Yönetimimiz büyük kulübün futbolcu satmakla kücülmeyecegi gercegini cok iyi kavramis gözüküyor.
Cok iyi bir yönetimimiz var,onlarin sayesinde sampiyonluktan bahsedebiliyoruz.
Bir de son bir hamle ile fatih tekkeyi 4 ayligina kiralasalar muhtesem olurdu.
Alanzinho nun gelmesi sampiyonlugun garantisi olmadi ama fatih tekke ile büyük ihtimalle sampiyonlugu kapardik.
Haydi sadri baskan,senden son ve öldürücü hamleyi bekliyoruz...

reisoğlu61
29.01.2009, 19:30
sagda yattara, solda alanzinho,ortada colman
bu sene cosacaz

Selçuk Demircioğlu
29.01.2009, 19:31
Radiospora bağlanan ispanyada ki muhabir real madrid in yattarayla ilgilendiğini kesin olarak söyledi..
Sezon sonuna kadar kiralamak istiyorlarmış..
Performansına göre sezon sonu yüksek bedelle alabilirlermiş daha sonra..

trapesus
29.01.2009, 19:33
Radiospora bağlanan ispanyada ki muhabir real madrid in yattarayla ilgilendiğini kesin olarak söyledi..

Oldu canım, görürsem söylerim:)

Hasan61
29.01.2009, 19:34
kiralık verilmesi en yanlış karar olur
alacaklarsa versinler parasını alsınlar bizde başımızın çaresine bakalım

Muhammed
29.01.2009, 19:35
Yattara olayı gerçekten ciddi görünüyor. Adamlar kiralayıp denemek istiyorlar demek. Yönetim bu konuyu düşünecektir mutlaka.

Volkan Albayrak
29.01.2009, 19:36
ispanya ara transfer ne zaman sona eriyor

jurietti
29.01.2009, 19:36
realle ıyı bır takas yapılabılır uste bı kac mılyon euro alırız anlasılır bu durumda onların begenmedıklerı yedeklerı bıle yıldızdır

Ünal Cumhur
29.01.2009, 19:37

sen olsan sampiyonluga giden takımının bi futbolcusunu kiralık verirmisin eger bu takım yattaryı kiralık verir ve şampiyonlugu kıl payıyla kacırırsa yönetim ne der trabzonlulara ve yattara gidip cok süper oynarsa (zaten giderse cok iyi oynar) trabzonspor cok yüksek bir teklif gelmezse satmaz yattarayı 10m euro üzeri

Volkan Albayrak
yeter ama bi kere takımımızın bi yeri eksik olmasın lütfen şu kadro korunsun sene sonunda satacaklarsa satsınlar

Cafer Bulur
Tamam kiralasinlar yattarayi sezon sonuna kadar.
Ama buna karsilik forvet ve solbek mevkiilerinde az forma sansi bulan bir oyuncularini da onlar bize sezon sonuna kadar versin.
Öyle 3 kurusa 5 köfte yok.:)

Hasan61
29.01.2009, 19:38
aslında onlarda saviola'yı kiralayabilirler.........

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 19:39
bu real madrid denilen büyük klup her istediği futbolcuyu alcağınımı sanıyor yok yattarayı yedirmeyiz öyle kolay değildir biz sol tarafımız yok diyorduk şimdide sağ tarafmı cıkacak .hadi real madrid başka kapıya git istanbuldaki 3 eziklerin futbolcusuna bak onlara teklif et merak etme kendilerinide satarlar bu ezikler

Yunus Emre SEYHAN
29.01.2009, 19:40
Yattara'nın aldıgı yıllık para zaten 1.3 milyon euro.. 600 bin euro zaten Yattara'nın maaşına veriliyo 6 aylık için :)
bassınlar parayı alsınlar :) Kiralamak hata olur

Erkan SUİÇMEZ
29.01.2009, 19:40

ve ayrıca basındaki 1,5 milyon euro 6 aylık kiralama bedeli olarak düşünülüyormuş..

TSezgin61
29.01.2009, 19:41
kiralamakmi??? yok yaaaa.... bizi galiba bunlar afrikada bir kulüb saniyor...

ondan sonra diyelimki bizim sampiyonlugumuz kacti bu yüzden, ve yattara sezon sonu alinmadi geri geldi.... bunun hesabini bize kim verebilecek...???

yönetim böyle bir yanlisa düsmez.

jurietti
29.01.2009, 19:41
kıralık verecek yonetım varmı bızde? bu kazıgı nurı albayrak yonetımı bıle yemezdı

Hasan61
29.01.2009, 19:43
eğer yönetim bu takımı uzun vadeli düşünerek kurmuşsa uzun vadede ne yapabileceğini bilmeli
kiralık gönderilirse uzun vadede geleceği görmemiz yattara'nın oradaki formuna kalır

futbalski60
29.01.2009, 19:45
Real Madrid Luis Valencia ve Yattara'dan birini transfer etmek istiyormuş İspanyol basınına göre.

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 19:45
Yerli gelicekti ne oldu o

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 19:47
Real Madrid Luis Valencia ve Yattara'dan birini transfer etmek istiyormuş İspanyol basınına göre.

Yattarayi satmayacagiz diye aciklama geldi
eger büyük teklif gelmesse

Erdal
29.01.2009, 19:48
Yarını bekleyelim bakalım. Bütün bu söylentilerin Yattarayada takıma da zarar verdiğini düşünmüyorum.Arka sayfalarda benim gibi düşünen arkadaşların var olduğunu gördüm :) Ama kiralama fikri kulağa hoş gelmiyor. Var ise paraları alsınlar :)

Volkan Albayrak
29.01.2009, 19:48
ispanyada ara transfer ne zaman bitiyor

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 19:50
şu durumda yattara giderse sil baştan en başa dönmüş oluruz.bizim büyük başkanımız böyle oyunlara böyle hatalara gelmez.şampiyonluk kaçarsa lig sonunda bunun hesapını veremez bizlere. 24 sene beklemişim dahada bekliyecek halim kalmadı

erkankoc
29.01.2009, 19:50
realde para bk gibi)) versinler 10 milyon alsinlar..ne kiralamasi ya..sanki hacettepeden aliyorlar topcu

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 19:52
realde para bk gibi)) versinler 10 milyon alsinlar..ne kiralamasi ya..sanki hacettepeden aliyorlar topcubide forvet versinler ha o zaman belki olur

Hasan61
29.01.2009, 19:52
real madrid'de bula bula bugünü mü bulmuş transfer için
daha erken neredeydiler

Cafer Bulur
29.01.2009, 19:54
ispanyada ara transfer ne zaman bitiyor
Avrupa da transfer sezonu hemen hemen ayni zamanda bitiyor.
Yani 2 subat diye biliyorum ben.

Erkan SUİÇMEZ
saviola geçen şikayetçiydi bana yeterince süre vermiyorlar diye.teknik direktörüde buna karşılık kendine göre oynayabileceği daha küçük bi kulube gideceksin o zaman diye cevap vermişti...
yattara ya karşılık 6 ay için 1,5 milyon euro ve saviola verirlerse gol sorunumuzda otamatikmen çözülebilir.yattarada orada dikiş tutturursa.r.madrid onun için rahatlıkla 20 milyon bile verir sezon sonunda...
sağ kanat için elimizde de barış (ki asıl yeri zaten sağ açık),göksu,serkan ve ısaac var...
bence düşünülebilir..

Zafer Fidan
Kiralik mi istiyorlar? versinler Saviolayi (kiralik) + 2 Milyon € hem colmana arkadas olur hem forvet sikintimiz biter.

bakarsin Yattara Madridte mükemmel oyun sergiler, iyi reklam olur ve 10 milyona satariz :)

ramazan-54

Real Madrid Aim For Trabzonspor’s Ibrahim Yattara On Loan

Juande Ramos' insistence on signing a winger has led Real Madrid to scour the continent and they are hopeful that they have found the right player in the form of Guinean international Ibrahim Yattara.

Real Madrid are set to cause a surprise by making a formal approach to sign Ibrahim Yattara on loan from Trabzonspor for the rest of the season.

Los Merengues' search for a wide player has hit several stumbling blocks, but now they believe that they have found the player that could be their solution.

Marca state that Madrid have made contact with the Turkish club and will offer a substantial fee in order to push the temporary deal through before this weekend and the closure of the transfer window.

The 28-year-old Guinea international has been pinpointed after coach Juande Ramos told the Bernabéu board that adding a winger to his squad in January was vital.

Having been linked with various high profile stars, the Spanish outfit have caused a few eyebrows to be raised by looking to the experienced Yattara.

While many in Spain may not have heard of the former Antwerp wideman, he is considered to be one of the best wingers in Turkey and his flair could quickly win Madrid fans over.

Ramos is adamant that his team can succeed with Arjen Robben on one side and a new winger on the other. Yattara could be the man to bring the balance that the former Tottenham Hotspur coach is striving for.
arkadaşlar burdanda anlaşıalacagı gibi teklif edlilen rakam (tabi teklif varsa) sene sonuna kadar kiralamak için ayrıca real de sağ kanat sıkıntısı lig için yok ama aldkları adam şamiyonlar liginde oynamayacagı için böle bir girişimleri var

Selçuk Demircioğlu
Ben de yönetimin yattarayı kiralık olarak göndereceğini sanmıyorum..
1.5 milyon euro kiralık olarak iyi bir para olarak gözüksede bizim için hiçbir anlam ifade etmiyor..
Tahminen yönetim 7-10 milyon euro aralığında transferi düşünür..

Kadir
29.01.2009, 19:57
Kiralık olarak göndermek yanlış olur .
Yattara'yı istiyorlarsa adam gibi bir bonservis bedeli ödemeleri şart .

fanatikdevri
29.01.2009, 19:57
realse versın 50 mılyon euro satalım para cok nede olsa ne koparsak ıyıdır :))))

Utku61
29.01.2009, 19:58
Ergini boyayıp wersek anlarlar mı ? :D

trabzonlux61x
29.01.2009, 19:58
Almanya da oturuyon ama almanca bilmiyon galiba.2012 de bitecek sözleşmesi ayrıca 4 milyon çıkmadı biz 4 milyon euro ya aldığımız için öyle yazdı.
Degeri 3.5 milyondu simdi 4 milyona cikti bu fiyat sampiyon olursak yarim sene sonra 7 -8 olursa hic sasirmayin.

futbalski60
29.01.2009, 19:59
Real Madrid ilk olarak Wigan'ın kapısını çalmış Luis Valencia için,onlarda 15 milyon Euro'ya satarız demiş Madrid de kiralık olarak düşündüklerini söylemişler.Yani sağ açık olarak düşündükleri oyuncuyu satın alma gibi bir niyetleri yok.

oktay.ts.61
29.01.2009, 20:00
SavioLa Gerçekten de GüzeL Takas ta da düşünülebilir bence real madrid'n de vericeginden şüphem yk:) yattara = saviola bnce güzel olur sağ kanat için alternatifimiz çok:)

Erdal
29.01.2009, 20:01
Görünen o ki birinci Yattara krizi kadar gerilmedi ortalık :) Muhtemelen Real le adının geçmesinin etkisi var bunda. Ben sevmem Real i Barca olsa seve seve :)).... Şaka bir yana rahat olun arkadaşlar. Trabzonspor un menfaatini hem kısa hem uzun vadede düşünebilecek bir yönetimimiz var. Hayır olur inşallah. Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

ramazan-54
bence şampiyonluk younda en önemli oyuncularımızdan birini satmak veya kiralamak kalan 17 maçlık şüreçte bize zarar verebilir.ayrıca olası bir kazada yönetim cok agir darbe alır

İskender YILMAZ
De La Red + Drenthe + 5 Milyon Euroya düşünülebilir.. ;)

.....
29.01.2009, 20:02
Bencede kiralamak olmaz.

Real Madrid Yattara yı gerçekten istiyorsa Alır zaten, Bakalım zaman neyi gösterecek....

Kaan
29.01.2009, 20:03

Vermezler. :cool:

Ünal Cumhur
29.01.2009, 20:04
gitsin bunlar istanbulun eziqlerini kazıklasınlar alsınlar ardayı kiralık robeni saga koyarlar ardayıda sola onda düşünsünler bunu sankş dersin biz mahalle takmıyız denemek için futbolcu alıyolar satacaksak 10m euro üzerine veririz bide saviouayı kiralık isteriz bunların salakm sandı bizi sizde bunlara kanmayın pazartesi bitiyo transfer dönemi cokzor almaları yarın takım ankaraspor macına gidiyo demedi demeyin bu melik gökcekin planı olabilir takım icinde huzursuzluk yaratmak bence yattara eger real düşünüyosa hem reklam olmus olur hemde ne büyük külup oldugumuzu gösterir balic harici kac futbolcu satmıs bu eziqler reale forumlarında bu konuyu konusuyolar ben büyük bir telas görüyorum fenri ezmemiz ve alanzinhonun gelmesi huzurlarını kacırmıs

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 20:05
Raul ile takas bence fena olmazdi

Erkan
29.01.2009, 20:06
Vermezler. :cool: bencede fiyati yukseltmeleri lagzim yoksa sadri baskan kabul etmez :rolleyes:

jurietti
29.01.2009, 20:06
robenı versınler bız deneyelım onlarda yattarayı denesınler sezon sonu anlasırız bı sekılde;)

ramazan-54
29.01.2009, 20:07
yabancı kontejanın dolu zaten iki yabancı artı sene sonunda brüls var;)

Ünal Cumhur
29.01.2009, 20:07
Raul ile takas bence fena olmazdi

yok istemez yattaramızı raulu takas vermeyiz pasa pasa 10m euro üzeri para ve kiralık saviola baskasını kimse kabul etmez

Hasan61
29.01.2009, 20:08
gitsinler yengeç deividi yada dansöz kazım'ı kiralasınlar

Muhammed
29.01.2009, 20:09
Kiralasalar bile sene sonunda satın almayı istemeyeceklerdir. Cünkü sadece bu sezona has bir eksiklikleri var. Avrupada oynatacakları bir sağ acık arıyorlar.

Ünal Cumhur
29.01.2009, 20:10
beyler biraz düşünün biz nekadar trabzonsporu düşünüyosak yönetimde düsünüyomu sizce 1.5m euroya kiralık verilirmi 5gün transferin bitmesine kime alcaz biz bunlar bizi mahalle takımı sandı kimseye yediremezler bunu sadri baskanda iyi bir teklif gelmedikce sampiyonluga gitimizde sotayı satmadıgı gibi yattarayıda satmaz

miaksoy
29.01.2009, 20:13
Ispanyollarin youtube'da Yattara icin yazdiklari yorumlari okuyormusunuz? Hayran kalmislar. Kesin transfer etmeliyiz falan diyorlar.

unique
29.01.2009, 20:14
Youtube'da Yattara'nın videolarının altındaki yorumlara baktım, adamlar ciddi epeyce. Real'li taraftarlar bayağı yorum yazmış, hatta Real Madrid'e hoşgeldin diyen bile var:)
Alacaklarsa versinler 10 milyon euro hayrını görsünler; yok eğer yarım dönemliğine kiralamak istiyorlarsa Saviola+1 milyon eurodan aşağısı kurtarmaz:)

Ömer SEVİNÇ
29.01.2009, 20:16
---edit---

UZLU
29.01.2009, 20:18
Yattara'ya dev talip!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_241223_yatttara57000_414_232.jpg
Marca gazetesi, İspanya'nın dev takımlarından Madrid temsilcisinin ara transfer döneminin kapanmasına az bir zaman kala Trabzonspor´dan İbrahim Yattara´yı transfer edebileceğini, kararın yarın verileceğini iddia etti.

"Sürpriz transfer Yattara olabilir" başlığını atan Marca, Real Madrid takımının teknik direktörü Juande Ramos’un istediği ileriye dönük sağ kanat oyuncusunun Yattara olabileceğini savundu. Real Madrid’in Yattara’nın transfer edilmesi için Trabzonspor’a 1.5 milyon Avro bonservis bedeli teklif ettiği söylenirken, Gineli futbolcuya da övgüler yağdırıldı.
.

1.5 milyon euro ya ancak Ferhat'ı veririz biz onlara : ))

bu gazete isanyanın fotobilmemne gazetesi gibi diye yazmıştı yurt dışından yazan bir arkadaş, fason mevzuu yani .....

cubido
29.01.2009, 20:19
1-yattara değil ral madrid de ispanya da ilk 5 e oynayan hiç bir takımda kadroya bile giremez
2)versinler 10 milyon euro değil real madrid'e istanbul zerzevatlarına bile gitmesinde bir sakınca yok

ben anlayamıyorum şu yattara takıntısını. ilk 3 maç oynadı sonra ne verdi allahh aşkına bu takım. saha ruh gibi dolaşıp duruyor. ne zaman maç bitiyor kolbastıda ter atıyor...
sezonun ilk maçındaki yattara olacaksa başımızın üstünde yeri var ama bu haliyle istediği yere gidebilir.

10 milyon euroya satalım alalım özer, orhan şam, çağlar ve eren derdiyok'u ondan sonra seyredin bakalım nasıl bir takımımız oluyor...

real 1,5 milyon euroya yattara'yı alacakmış!!! adamların sonm 10 sene de aldığı en ucuz futbolcu 5-6 milyon euro dan aşağıya değildir herhalde.
1,5 milyon euro ya bizden alsalar alsalar ergin keleş'i alırlar...
bi de şu nonda -yattara takası var. aslında az yazmışlar , nonda yı almak için yattara + alanzinho + 3 milyon eur vermek lazım...

turkish0061
29.01.2009, 20:20
ggitmez yatara real madride, Hem giderse burdaki hayatinda bambaska hayat olacak, tanimadik insanlar, hem burdaki taraftarlar yattara diye cildiriyorlar boyle taraftarlar bulamaz real madride.
gitmesin bence hazir alanzinho geldi

Onur Akyüz
29.01.2009, 20:22
1,5m + higuain olursa tamam,
yoksa vermem:)

Cafer Bulur
29.01.2009, 20:25
Birakalim arkadaslar su yattara real madride gidecek dedikodusunu.
Real madrid yattarayi almaz,haber balon dan baska bir sey degil.
Bu takima fatih tekke yi katarsak ver elini sampiyonluk diyebiliriz.
4 ayligina fatih i kiralasak bize yeter de artardi bile...

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 20:26
1,5m + higuain olursa tamam,
yoksa vermem:)

Raul olursa olmaz mi?

Kadir
29.01.2009, 20:28

İspanya'nın Marca gazetesi işi gücü bırakacak balon haber yaparken bizim Yattara'yı kullanacak ha ?

cubido
29.01.2009, 20:28
merak ediyorum milan'ın beckham için yaptığını bizim yöneticiler fatih ve gökdeniz için yapmayı düşünmediler mi? yoksa düşündüler de bizimkiler mi gelmek istemediler..yoksaher iki tarafta istedi de kulüpleri mi vermedi.
son iki ihtimalse pro blem değil ama ilk ihtimal olduysa yazık...
tabi bi de takımın ahengini bozarlar korkusu da olmuş olabilir...

Hasan61
29.01.2009, 20:31
merak ediyorum milan'ın beckham için yaptığını bizim yöneticiler fatih ve gökdeniz için yapmayı düşünmediler mi? yoksa düşündüler de bizimkiler mi gelmek istemediler..yoksaher iki tarafta istedi de kulüpleri mi vermedi.
son iki ihtimalse pro blem değil ama ilk ihtimal olduysa yazık...
tabi bi de takımın ahengini bozarlar korkusu da olmuş olabilir...
3 ay tatilleri var yorucu ligin ardından
hem tatil,hem yeni yl çalışmaları klüpleri vermez özellikle gökdenizi

Cafer Bulur
29.01.2009, 20:33
İspanya'nın Marca gazetesi işi gücü bırakacak balon haber yaparken bizim Yattara'yı kullanacak ha ?
Marca gazetesinin haberi ciddi olsaydi Trabzonspora resmi teklif gelmisti bile.
Marca gazetesi haber yapiyor ama Trabzonspor asbaskaninin haberi yok,böyle bir sey olamaz.
Real madrid kulübüne yakin bir gazetedir marca ama her yazdiklari da dogrudur diye bir sey olamaz.
Yattara Trabzonsporda kalir,biz alanzinhonun disinda kimi almaliyiz onu tartisalim.

Erkan SUİÇMEZ
29.01.2009, 20:36
bu yattara söylentisinin en güzel tarafı 2 günder beri bütün ispanyol taraftarlar google ve youtobe tan trabzonsporu ve yattarası tarıyor.acayip bi reklamımız oldu.şampiyonlar liginde çeyrek finale çıksak ancak yapardık bu reklamı.bize baya prestij kazandırıyor.. :).
işin kötüsü de bekle bakalım yattarayı bu söylentiden sonra ne zaman lige konsantre olur :(.

demiradam57
29.01.2009, 20:38
Yattara bizi bırakıp hiçbir yere gitmez.

Cihan
29.01.2009, 20:41
şuraya bak ya yattara ilk geldiğinde kim inanırdı real madride gitme ihtimalinin olmasına :D:D.. yattaraya helal olsun adını büyük kulüplerle andırabildiğine.. :D kral madrid ha peeh. kim inanırdı .. vay be yattara artık real madrid barça chelsea liverpool nereye gidersen git yüreğimiz seninle... helal olsun sana .. ama transfer işii yatarrr... :D

Hasan61
29.01.2009, 20:42
öyle veya böyle güzel reklam oluyor
genç oyuncular bizim için bu takıma gidip iyi oynarsam madrid'e gidebilirim diye düşünür

Levent Ersoy
29.01.2009, 20:42
forum yine fm 2009 a döndü higuain ler,raul lar falan.yattara reali rüyasında bile göremez fm 2009 hariç:):):)

trab61
29.01.2009, 20:44
offf offf bu kadarda olmaz. tam hayal ettigimiz takim kuruldu derken gidemez yattara. sagda yattara solda alazinho demistik simdi nerden cikti bu transfer olayi. insallah yonetim boyle hata yapmaz. eger gideceksede 10 milyondan asagiya gitmemesi lazim.

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 20:47
onlar anca rüyalarında alır yattarayı vermiyoruz kardeşim bizde satılık oyuncu yok size 3 eziklerdeki futbolcuları tavsiye ediyorum real bozuntuları yada istanbul basını bozuntuları

Erdal
29.01.2009, 20:47
Neyse Okan Karaca ın az önce okuduğum yazısından bir alıntı ile neşemiz yerine gelir belki. Konu bjk başkanı ve Transfer

Üstad haftasonu bjk-Denizli maçını tribünden seyretmiş. Hemen arkasındaki gençlerin konuşmasını naklediyor;

- Olm iyiki İbrahim Üzülmez bizim takımda

- Nasaıl yani??????

- Olm başka takımda olsa bizim başkan kesin 2 milyon verir onu alır

Mustafa Önder
29.01.2009, 20:49
Neyse Okan Karaca ın az önce okuduğum yazısından bir alıntı ile neşemiz yerine gelir belki. Konu bjk başkanı ve Transfer

Üstad haftasonu bjk-Denizli maçını tribünden seyretmiş. Hemen arkasındaki gençlerin konuşmasını naklediyor;

- Nasaıl yani??????

nihahahahahahahahahahah:D:D:D:D Tüpçüsün sen tüpçü kal giy dedi tulumları:D

Toraman
29.01.2009, 20:50

Fatih'i bizim yöneticiler neden hiç düşünmüyor acaba bizim bilmediğimiz bir durum mu var. Faih'in takımdaki ortamı bozacağı mı düşünülüyor merak ediyorum doğrusu.

Ünal Cumhur
29.01.2009, 20:50
neyse okan karaca ın az önce okuduğum yazısından bir alıntı ile neşemiz yerine gelir belki. Konu bjk başkanı ve transfer

Üstad haftasonu bjk-denizli maçını tribünden seyretmiş. Hemen arkasındaki gençlerin konuşmasını naklediyor;

- olm iyiki İbrahim Üzülmez bizim takımda

- nasaıl yani??????

- olm başka takımda olsa bizim başkan kesin 2 milyon verir onu alır
:d:d:d:d:d

Keleşoğlu
29.01.2009, 20:51
bence şuan transfere ihtiyaç yok,

tamam fatihi hepimiz seviyoruz ama fatihin şu kolej takımına girmesinin pek hayrımıza olacağını düşünmüyorum şahsen. tek forvet oynayacağız diyoruz gökhanı kulubeye attık diyelim umutla isaac i ne yapacaksınız_? böyle bir hava yakalamışken geriye dönmenin anlamı yok.

sezon sonuna kadar ciddi sakatlıklar yaşamazsak mutlu son yakındır..

yattara sezon sonu satılabilir,

bu başlık kapatılabilir:)

ertek_ts61
29.01.2009, 20:52
akşam radyospor'a bir tane ispanya'da çalışan gazeteci bağlandı.dediğine göre marca gazetesi çok güvenilirmiş.ve haberi açıkladı.olay real'in yattara'yı yarım sezonluğuna kiralamak istemesi.yarım sezon kiralama ücreti 1.5 milyon euro teklif edeceklermiş.uyum sağlamasına göre sezon sonunda da performansı da etkili olacakmış.sezon sonuda yüklü bir paraya transfer etmek istiyolarmış.adamların kafasındaki plan bu..buna bizim yönetimin hiç de olumlu bakacağını düşünmüyorum..o yüzden kafamız rahat olsun..ama sezon sonu yüklü bir paraya yattara satılacak..öünkü gerçekten yönetim için sürekli sorun çıkardığından bahsediliyor.ve takımın bu yakaladığı havanın hep yattara ismi kullanılarak bozulmak istenmesi yönetimi cidden rahatsız ediyormuş...

Ünal Cumhur
29.01.2009, 20:52
Fatih'i bizim yöneticiler neden hiç düşünmüyor acaba bizim bilmediğimiz bir durum mu var. Faih'in takımdaki ortamı bozacağı mı düşünülüyor merak ediyorum doğrusu.

su olabilir fatihin eskiden gökdenizin idaadan dolayı mafyayla isi olmustu fatihde onu savunmustu fatihin zaten gitme nedenide biraz buydu bu nedenden dolayı cekiniyo olabilirler

ertek_ts61
29.01.2009, 20:54
bence şuan transfere ihtiyaç yok,

tamam fatihi hepimiz seviyoruz ama fatihin şu kolej takımına girmesinin pek hayrımıza olacağını düşünmüyorum şahsen. tek forvet oynayacağız diyoruz gökhanı kulubeye attık diyelim umutla isaac i ne yapacaksınız_? böyle bir hava yakalamışken geriye dönmenin anlamı yok.

sezon sonuna kadar ciddi sakatlıklar yaşamazsak mutlu son yakındır..

yattara sezon sonu satılabilir,

bu başlık kapatılabilir:)
öz ve güzel bir mesaj katılıyorum..ama keke sezon başı fatih alınsaymış demeden de edemiyorum...:)

Emre B.
29.01.2009, 20:54
Yattara'nın Real Madrit'e transfer dedikodusu hem bizim için hem de Yattara için iyi diye düşünüyorum.Takımın dünya çapında reklamı yapılıyo, Yattara'da Real Madrit tarafından izlendiğini bilip hırslanır.Bana kalırsa Yattara illa ki satılcaksa bizimle en az 1 sene Şampiyonlar Ligi'nde oynadıktan sonra satılmalı.Hem kendisini Avrupa'da gösterir fiyatı artar, hem de kulüp daha fazla para kazanır.

Gökhan KAN
29.01.2009, 20:55
Balon haber ya inanmayın..............

Tayfun
29.01.2009, 20:57
Anlaşılan bu başlık hiçbir zaman heyecanını yitirmeyecek :)

Atakan
29.01.2009, 20:58
http://www.resimyukle.gen.tr/images/yux7l5n5sa6or1uets.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

trab61
29.01.2009, 21:00
baöon haber degil 1 aydan beri ilgileniyorlar. goal.comda okudum. 7milyon eurodan bahsediyorlar zannediyorum.

Zafer Fidan
29.01.2009, 21:02
Ispanyada Transfer sezonu bugün bitecekti ama 31.01 saat 0:00 kadar uzattilar.

suat kalkan
29.01.2009, 21:07
Yattara'nın Real Madrit'e transfer dedikodusu hem bizim için hem de Yattara için iyi diye düşünüyorum.Takımın dünya çapında reklamı yapılıyo, Yattara'da Real Madrit tarafından izlendiğini bilip hırslanır.Bana kalırsa Yattara illa ki satılcaksa bizimle en az 1 sene Şampiyonlar Ligi'nde oynadıktan sonra satılmalı.Hem kendisini Avrupa'da gösterir fiyatı artar, hem de kulüp daha fazla para kazanır.

ama yattarada o karakter nerede bu insanlar benim bunca yaptıklarıma rağmen hiç bir şey olmamışcasına bağırlarına bastılar.Bende onları şampiyonluk yolunda yarı yolda bırakmayayım demez.Eğer kiralama olayı doğru ise yarından itibaren ağlayıp sızlamaya başlar.Sen kalkmış bir sene şampiyonlar liginde oynasın kulüp para kazansın diyorsun zor dostum zor

oflu oguzhan
29.01.2009, 21:09
en son haberlerde İSPANYOL MARCA gazetesi yattara Real Madrid listesindeymıs.hatta real m. baskanı yattara ya internetten izleyın demis.Real Madrıdin sag açik futbolcuya ihtiyacı oldugu ıcın tranfer yapcaklarmıs.Wigan da forma giyen valencia ile anlasamadıgı için yattarayı istedigi belirtilmis.Aragonesde RONALDİNHO'nun futboluna cok benziyor demis.Ramos gol kapasitesi iyi olmadıgı ancak sag çizgiyi cok iyi kullandıgnı belirtmis.İspanyada ara tranfer sezonun son gununde bir transfer yapacaklarını belirtmıs.İnsallah o yattara olmaz.Arogonesde CATLASIN PATLASIN.Yonetimden tek istegim var bu sene yattarayı vermeyın hatta hiç vermeyın.Şampiyon olalım ole verelım.Bu sene şampiyon olursak Mahalleyı ayağa kaldıcam.bide arkadaşları bındırıcem bizim münübuse ŞAMPİYON TRABZON diye bagırdıcam

Trabzon-Spor-61
29.01.2009, 21:10
:tsbayrak:│25│ALANZINHO│25│:tsbayrak:

YILIN BOMBASI

Benim ilk 11ım ;)

------------ISAAC-------------------G.ÜNAL-----------

---ALANZINHO-------COLMAN-------YATTARA---
--------------------------Hüseyin----------------------
---CÀLE----EGEMEN-----------SONG---SERKAN--
---------------------------SYLVA------------------------

oflu oguzhan
29.01.2009, 21:12
ha bu yattarayı vermezuk inşallah.ben bole futbolcu gormedım.Yattarayı Ronaldınhodan daha cok begenıyorum.ronaldınho ha bu yaşlarda barcalenoda oyanaıdı.Oranın futboluyla buranın futbolu arasında dağlar kadar fark var.Yattara simdi bi Barcada oynasaıdı bırak c.ronaldoyu kimse tutamazdı oni

el_conquistador
29.01.2009, 21:12
Arkadaslar 2 subat gelsede su baslik kapansa artik!

Gökçebey
29.01.2009, 21:14

YILIN BOMBASI

Benim ilk 11ım ;)

Senin 11 Türkiye'de oynayamaz renkdaş, 7 yabancı var kadroda :)

oflu oguzhan
29.01.2009, 21:15
Ersun Yanalın yerınde olsam direk şole dusunurdum.umutu bir iki hafta keserdim.nasıl olsa alanzinho idman felan eksikligi yok.ilk 11im
Tony Slyva
serkan balcı
song
egemen
cale
yattara
selcuk
hüseyin
colman
alanzinho
gökhan

arahna
29.01.2009, 21:16
eger yattara satilir veya kiralanirsa alanzinho ile olusan ve diger takimlari bile etkileyen baski altina alan sampiyonluk havasi dagilir.
bu hava yakalanmisken hedefe bu kadar az kalmisken hele alanzinho ile yattarayi birlikte oynarken hv gormemisken boyle birsey yaparlarsa bu yonetim gozumden duser. dusmesi bisey deil sampiyonluk duser
psikilojik baskisi bile yeter
"10 milyon verdiler satmadilar
alan a 4 milyon verdiler
adamlar ciddi sampiyonluga inanmislar" havasi dagilir
yattara bize iki maci cevirse samp icin yeter bile
bunca yil gelmeyen samp luk kac para eder sizce?
10 milyon? 20 ?

sessizkral_1
29.01.2009, 21:18
Bence Özer haberlerinin ortaya çıkmasının Yattara olayıyla birebir alakası var.Kimse anlam verememşti özer transfer haberlerine..

Real madrid yattara ile ilgilenince Bizde özerle alakalı bir girişimde bulunmuş olabiliriz.

Ancak yönetimin yattarayı sezon sonuna kadar kiralık vereceğini sanmıyorum.Bu hem risktir hemde yattara satılınca alınması gereken bir oyuncu olacağı için 1,5 milyon euro yetmeyecektir.

alicengiz
29.01.2009, 21:20
selçuk yok inanmıyorum huseyinin yerine koy bari (gerard ta önlibero diilmi).

trabzonlux61x
29.01.2009, 21:20

İspanyol Marca Gazetesi'nin ikinci kez ortaya attığı, Yattara'nın Real Madrid'e transfer olacağı yönündeki haberlere Trabzonspor Kulübü'nden tepki geldi. Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, Yattara için kendilerine gelen herhangi bir teklif bulunmadığını belirterek, "İspanyol gazetesi o haberinde, Real Madrid'in Yattara için Trabzonspor'a, 1.5 Milyon Euro bonservis bedeli vereceğini yazıyor. Bırakın bizim o fiyata Yattara'yı satmamızı, Real Madrid'in 1.5 Milyon Euro'ya futbolcu alması mümkün mü? Böyle bir saçmalık olamaz. Haberin bu yüzden, gayri ciddi olduğunu düşünüyorum" dedi.

29.01.2009

trabzonlux61x
29.01.2009, 21:23
Yattarayi satmiyoruz en dogrusuda bu zaten.
Kadromuzu genis tutmamiz lazim ve sampiyonluga bu kadar yaklasmisken
yattarayi satmak en büyük hata olur yönetimde böyle bi sacmalik yapacagni
düsünmüyorum .

Trabzon-Spor-61
29.01.2009, 21:24
Senin 11 Türkiye'de oynayamaz renkdaş, 7 yabancı var kadroda :)
kim demiski 7 yabanciyla oynanmaz ????? YEME BIZUUU DAAA

Travelair
29.01.2009, 21:33
Böyle bir transferin olacağını sanmıyorum.
Yattara giderse şampiyon olamayız görüşüne katılmıyorum.
Kiralık gitmesi fikrine herkes gibi karşıyım, çünkü giderse yerini doldurmamız gerekecek 1,5 milyon € bir işe yaramaz
Ancak bize verebilecekleri kiralık oyuncular (İşimize yarar olanlar) olursa ancak bir yere varılabilir
Belki bundan sonra Real Madrid ile daha sıkı ilişkilerimiz olabilir
Middlesbrough da Gökdeniz için aynı ( Kiralık ) teklifi yapmıştı kabul edilmedi
Yattara sorun çıkartıyorsa artık nazı çekilmemeli, kulüp çıkarları azami tutularak gereği yapılmalı, sorun çıkartmıyorsa yine kulüp çıkarları gözetilmeli

Serdar A
29.01.2009, 21:34
Real'in Yattara ilgisi balon haber değil , gerçek .

Madrid takımına avrupa kupalarında oynayabilmesinde engel olmayan , sağ açık pozisyonunda birebirde etkili ve süratli bir futbolcu lazım . Bu filtreden bakıldığında Real'in ilgilenebileceği toplam futbolcu sayısı 5'i geçmez ki zaten çoğu ile igileniyorlar .

Madrid gibi bir kulübün Trabzonspor ölçeğinde bir takım ile takas formülleri üretmesi imkansıza yakındır . Belki , B takımdan gelecek vaad eden futbolcular uzun vadeli kiralanabilir yahut zaten kirada olan ancak kadroda düşünülmeyen isimler araştırılabilir ( bu durumda devre arasında geçersiz kalıyor ) Saviola diyen arkadaşlar için ; bu oyuncunun Trabzonspor'un şu an en önemli 3 futbolcusunun toplam maaşına yakın bir geliri olduğunu hatırlatalım .

Trabzonspor açısından sorular şunlar ; Yattara satılacaksa Alanzinho neden alındı ? Sahi , bu takımın gelecek sezon oynaması planlanan birincil formasyon nedir ? Yattara transfer teklifleri neden transfer dönemlerinin son günlerinde zirve yapar ? Yattara iyi bir gelirle satılsa dahi kalan bir kaç günde yerini dolduracak transfer atağında , ilgilenilen futbolcuların değerlerinde kaç kat artış gözlenir ?

Erdal
29.01.2009, 21:35
eger yattara satilir veya kiralanirsa alanzinho ile olusan ve diger takimlari bile etkileyen baski altina alan sampiyonluk havasi dagilir.
bu hava yakalanmisken hedefe bu kadar az kalmisken hele alanzinho ile yattarayi birlikte oynarken hv gormemisken boyle birsey yaparlarsa bu yonetim gozumden duser. dusmesi bisey deil sampiyonluk duser
psikilojik baskisi bile yeter
"10 milyon verdiler satmadilar
alan a 4 milyon verdiler
adamlar ciddi sampiyonluga inanmislar" havasi dagilir
yattara bize iki maci cevirse samp icin yeter bile
bunca yil gelmeyen samp luk kac para eder sizce?
10 milyon? 20 ?

Arkadaşlar ne zaman bir futbolcumuza teklif gelse şu son cümleyi okuyorum forumda. Çok sevimsiz oluyor. Hatta çirkin. Trabzonspor un hiç bir yöneticisi şampiyonluk satmaz almaz da....Ama futbolcu satmak endüstriyel futbolun en temel gerçeği...Üstelik biz bunu 30 senedir başarıyla yapıyoruz...

Yattara satılmamalı...Bunu anlarım. Katılırım ya da katılmam ama anlarım. Ama şu son cümleyi anlamıyorum. Sahiden sizi de rahatsız etmiyormu hocam o ifade???

ileri_libero
29.01.2009, 21:41
ben aydın'ın alınacağını zannediyorum.

Gökçebey
29.01.2009, 21:42
kim demiski 7 yabanciyla oynanmaz ????? YEME BIZUUU DAAA

ahahaha tamam yemiyorum seni :D

el_conquistador
29.01.2009, 21:43
Real'in Yattara ilgisi balon haber değil , gerçek .

Madrid takımına avrupa kupalarında oynayabilmesinde engel olmayan , sağ açık pozisyonunda birebirde etkili ve süratli bir futbolcu lazım . Bu filtreden bakıldığında Real'in ilgilenebileceği toplam futbolcu sayısı 5'i geçmez ki zaten çoğu ile igileniyorlar .

Madrid gibi bir kulübün Trabzonspor ölçeğinde bir takım ile takas formülleri üretmesi imkansıza yakındır . Belki , B takımdan gelecek vaad eden futbolcular uzun vadeli kiralanabilir yahut zaten kirada olan ancak kadroda düşünülmeyen isimler araştırılabilir ( bu durumda devre arasında geçersiz kalıyor ) Saviola diyen arkadaşlar için ; bu oyuncunun Trabzonspor'un şu an en önemli 3 futbolcusunun toplam maaşına yakın bir geliri olduğunu hatırlatalım .

Trabzonspor açısından sorular şunlar ; Yattara satılacaksa Alanzinho neden alındı ? Sahi , bu takımın gelecek sezon oynaması planlanan birincil formasyon nedir ? Yattara transfer teklifleri neden transfer dönemlerinin son günlerinde zirve yapar ? Yattara iyi bir gelirle satılsa dahi kalan bir kaç günde yerini dolduracak transfer atağında , ilgilenilen futbolcuların değerlerinde kaç kat artış gözlenir ?

Real Madrid bizden futbolcu istiyorsa, sence niye son günü bekliyor?

arahna
29.01.2009, 21:45
o cumlelerin anlami gayet acik
su asamada yattara satilamaz
siz nereden ne mana ile bakiyorsunuz ama biz trabzonsporumuza endustruyel bir kurulus olarak bakmiyoruz
cebinden para veren taraftarlar oyle bakarak vermiyor paralarini?
hem siz kimsiniz de 30 senedir cok iyi yapiyorsunuz o isi?
kac yildir samp olmadi bu takim???
hani surekli samp olsak arada bir oyuncu satip kadroyu yenilesek yine anlayacagim
burada cebimizden odeyip yildiz transfer edelim diyen taraftar varken endustri lafalri agir kaciyor biraz
kimsenin ticarethanesi deil burasi
bu yil samp luk olmazsa ne zaman olacak
bunun icin gerekirse para da harcanir
su asamada cok para diye iyi bir oyuncuunu satan takim samp luk hesabi yaptigini kimseye inandiramaz
samp isteyen bu samada satmaz alir

Mustafa Ayazoğlu
29.01.2009, 21:48
1,5 Milyon euroya parazadan elma mı alıyolar ne biçim haberler bunlar Yattara için.. Terbiyesiz bizans basını

Ali Şahin
29.01.2009, 21:49
farabi hocam belki bizim büyükler yerine oyuncuyu hazırlamışlardır.özer bence cuk oturur

Zafer Fidan
29.01.2009, 21:51
Yattara And Diame On Their Way To Real Madrid?

Real Madrid are after Ibrahima Yattara and Mohamed Diame, two players who are definitely NOT cup tied...

Ibrahim Yattara and Mohamed Diame are the latest names to be linked with a move to the Santiago Bernabeu.

The recent confusion surrounding the Champions League registrations of Klaas Jan Huntelaar and Lassana Diarra has convinced the Madrid hierarchy to only look towards players who have not played in any European competition of any sort this season. That rules out players such as Milos Krasic, Ezequiel Lavezzi, Ashley Young and Mauro Zarate, who have been linked with the club in recent times.

One such option is Ibrahim Yattara, the Guinean winger who plays for Trabzonspor. He has played for the club for six seasons, and is said to be available for around €7 million.

The other name doing the rounds is that of Mohamed Diame , the french defensive midfielder who has impressed for Rayo Vallecano in La Segunda. In the event of Lassana Diarra not being registered for Europe, Diame is seen as his replacement for that competition. It may not be easy to sign him, however, as there are said to be plenty of other clubs interested in his signature.

Arjun Miglani

http://www.goal.com/en/news/1705/real-madrid/2008/12/28/1030572/yattara-and-diame-on-their-way-to-real-madrid

magicyattara
29.01.2009, 21:53
@xavi

Bu haber 1 aylık.

Zafer Fidan
29.01.2009, 21:57
@xavi

Bu haber 1 aylık.

mhhh evet cok eskiymis :)

Onur Şeref
29.01.2009, 22:00
1 deli 1 taş atdı kuyuya diğer herkesde ona dayanarak haber yapıyor.Başkada bir cacık yok.

Serdar A
29.01.2009, 22:01
Real Madrid bizden futbolcu istiyorsa, sence niye son günü bekliyor?

O soruların cevapları bende değilki ...

Madrid Dİarra ve Huntelaar transferlerini Ocak döneminin hemen başında sonuçlandırmıştı . Bu iki transferede toplamda 50 milyon euro üzerinde para harcandı . Üçüncü bir transfere bu kadar harcayamacaklarından olsa gerek şu an Valencia ve Yattara ön plana çıktı. Yoksa Yattara yaklaşık 1 aydır Madrid'in ilgi alanında .

Gönül ister ki Real cidden nakit sıkıntısına düşsün , Yattara için Javi Garcia , Miguel Torres'i versin ve bu futbolcular ikna edilsin . :) Ama başkanlar değişti , Real için yeni başkan demek ek kaynak demek , prestij transferleri demek . Bu kısa sürede sağ açık hedeflerine de yansıyabilir .

Şu saatten sonra bu transferin gerçekleşme olasılığının çok az olduğunu düşünüyorum . Yattara'da iyi bilmeli ki , bu takım şampiyonluğa ulaşırsa ona yapılacak teklifler mecburiyetten değil , gerçekten arzu eden takımlar tarafından olacak . Önerilecek maaşlarda buna paralel .

Mustafa Yılmaz.20
29.01.2009, 22:03
can karyağdı da söylemişti hatta ispanyol meslektaşlarımla konuştum onlarda haberin doğru olduğunu söylemişti.zaten haberi yazan gazetede real madride yakınlığıyla tanınıyomuş.onlar sezon sonuna kadar kiralık düşünüyo ama bizimkiler kabul etmez.takas takolay kolay önermezler.büyük ihtimalle transfer gerçekleşmez çünkü adamlar bizi küçük takım olarak gördüğü için ucuza alırız diye düşünüyo.ama 7-8 milyon euro dan aşağı bırakacağımızı sanmıyorum

Gökçebey
Yılları Fatih fbde, Gökdeniz cinconakta, Yattara kargasporda yalan transfer haberleriyle geçirdik. istanbul basınına yeni oyuncak çıktı, Alanzinho sezon sonu bakalım ilk önce hangi eziğe "gidecek" !

Erdal
o cumlelerin anlami gayet acik
su asamada yattara satilamaz
siz nereden ne mana ile bakiyorsunuz ama biz trabzonsporumuza endustruyel bir kurulus olarak bakmiyoruz
cebinden para veren taraftarlar oyle bakarak vermiyor paralarini?
hem siz kimsiniz de 30 senedir cok iyi yapiyorsunuz o isi?
kac yildir samp olmadi bu takim???
hani surekli samp olsak arada bir oyuncu satip kadroyu yenilesek yine anlayacagim
burada cebimizden odeyip yildiz transfer edelim diyen taraftar varken endustri lafalri agir kaciyor biraz
kimsenin ticarethanesi deil burasi
bu yil samp luk olmazsa ne zaman olacak
bunun icin gerekirse para da harcanir
su asamada cok para diye iyi bir oyuncuunu satan takim samp luk hesabi yaptigini kimseye inandiramaz
samp isteyen bu samada satmaz alir

"Bana göre şu aşamada Yattara satılamaz" Bu cümleye itirazım olmaz. Olsa da gerekçeleri ile olur. Mesela ( Tamamen atıyorum) derim ki Barış o bölgede rakibe de basacağı için daha verimli olur. Ya da Yattara'nın sıfıra gidip yaptığı ortaları Tayfun orta sahadan yapıyor. Üstelik Tayfun soldan gelen ortalarda kafaya da çıkar wswsws Bütün bunlar konuşulur tartışılır anlaşılınır ya da anlaşılınmaz. Futbolda tek doğru yok. Her taraftar her futbolsever bir teknik direktördür. Bu başka mesele sizin yazdığınız bambaşka mesele....

Cebinden para veren taraftar? Ben de onlardan biriyim. Ama meseleye sizin gibi bakmıyorum. Üstelik şampiyonluğun bir futbolcuya bağlı olduğuna falan da inanmıyorum. Hepsi bir yana " Yattara yı satan şampiyonluğu satar" anlamına gelebilecek ifadelerin futbolun çok ötesinde yanlış olduğunu düşünüyorum. Dahası bu ifadelerin zaman içerisinde çığ gibi büyüyüp bunlarda gitsin e dönüştüğünü biliyorum. Uzatmak da istemiyorum. Zira birazdan hızınızı alamayıp beni de Yattaranın satışından nemalananlar listesine skoacağınızdan korkuyorum.

Trabzonspor un iyi bir hocası ve iyi bir yönetimi vardır. Bu şartlarda Trabzonspor taraftarına düşen böyle durumlarda onların elini güçlendirmektir. Yoksa tavanda asılı demoklesin kılıcını sürekli göstermeye devam ederseniz 5 sene sonra taşın altına elini koyacak bir Sadri Şener bulamayabilirsiniz bulamayabiliriz....

Gökçebey
29.01.2009, 22:04
can karyağdı da söylemişti hatta ispanyol meslektaşlarımla konuştum onlarda haberin doğru olduğunu söylemişti.zaten haberi yazan gazetede real madride yakınlığıyla tanınıyomuş.onlar sezon sonuna kadar kiralık düşünüyo ama bizimkiler kabul etmez.takas takolay kolay önermezler.büyük ihtimalle transfer gerçekleşmez çünkü adamlar bizi küçük takım olarak gördüğü için ucuza alırız diye düşünüyo.ama 7-8 milyon euro dan aşağı bırakacağımızı sanmıyorum

Can karyağdı. Katar olayında "Yattara malesef Trabzon'da kaldı" diyen adam. Pehh

NuDGeRR
29.01.2009, 22:05
Real MaDrid bu transfer dönemi etkileyici bi transfer yapamdı. taraftarında kötu gidişe dur denmesi için şiddetle transfer istedigini biliyo. yönetimin elinden anca uydurma haber yapma geliyo. 1.5 milyona yattaranın sacının boyasını satmazlar... bizi işimizden etmesinler istanbul basınına malzeme vermesinler. gönul isterki bunları ispanyolcada yazayım buraya ama yok işte olmuyo :(

MİSSE_MİSSE
29.01.2009, 22:06
adnan demir bizim söz hakkımız yok ama teklif yinede konusulabilir diyor hem roma hem madrid istiyormus şimdi olmasa bile sene sonu gidici 10 milyon gibi bi fiyata http://www.sportal.it/news/news584508.html

maskeli61
29.01.2009, 22:07
1 deli 1 taş atdı kuyuya diğer herkesde ona dayanarak haber yapıyor.Başkada bir cacık yok.

hah tam aynını yazmayı düşünüyodum sen yazmışsın. yav arkadaşlar bu türkiyenin delisi bizmiyiz bırakın şu yalan dolan haberleri prim vermeyin ..

Serdar A
29.01.2009, 22:08
Real MaDrid bu transfer dönemi etkileyici bi transfer yapamdı.
...

Real Madrid son yılların en önemli devre arası transfer ataklarından birini yaptı .

Sezonun ilk yarısı itibarıyle Premier ligin en iyi ortasaha oyuncularından biri olmuş Diarra'yı yahut Hollanda milli takımın birinci santrafor tercihi olma yolundaki Huntelaar'ı futbolcudan saymıyorsunuz herhalde .

NuDGeRR
29.01.2009, 22:09
adnan demir bizim söz hakkımız yok ama teklif yinede konusulabilir diyor hem roma hem madrid istiyormus şimdi olmasa bile sene sonu gidici 10 milyon gibi bi fiyata http://www.sportal.it/news/news584508.html

herkes ister yattara gibi bi topcusu olsun :D her takımda oynar bu adam:D bende istiyom aslında halısahada işimize yarar :D

Ustaalioğlu
29.01.2009, 22:09
Silva - Serkan, Song, Egemen, Cale - Huseyin, Selcuk, Colman - Yattara, Gokhan, Lazinyo

arahna
29.01.2009, 22:10
"Bana göre şu aşamada Yattara satılamaz" Bu cümleye itirazım olmaz. Olsa da gerekçeleri ile olur. Mesela ( Tamamen atıyorum) derim ki Barış o bölgede rakibe de basacağı için daha verimli olur. Ya da Yattara'nın sıfıra gidip yaptığı ortaları Tayfun orta sahadan yapıyor. Üstelik Tayfun soldan gelen ortalarda kafaya da çıkar wswsws Bütün bunlar konuşulur tartışılır anlaşılınır ya da anlaşılınmaz. Futbolda tek doğru yok. Her taraftar her futbolsever bir teknik direktördür. Bu başka mesele sizin yazdığınız bambaşka mesele....

Cebinden para veren taraftar? Ben de onlardan biriyim. Ama meseleye sizin gibi bakmıyorum. Üstelik şampiyonluğun bir futbolcuya bağlı olduğuna falan da inanmıyorum. Hepsi bir yana " Yattara yı satan şampiyonluğu satar" anlamına gelebilecek ifadelerin futbolun çok ötesinde yanlış olduğunu düşünüyorum. Dahası bu ifadelerin zaman içerisinde çığ gibi büyüyüp bunlarda gitsin e dönüştüğünü biliyorum. Uzatmak da istemiyorum. Zira birazdan hızınızı alamayıp beni de Yattaranın satışından nemalananlar listesine skoacağınızdan korkuyorum.

Trabzonspor un iyi bir hocası ve iyi bir yönetimi vardır. Bu şartlarda Trabzonspor taraftarına düşen böyle durumlarda onların elini güçlendirmektir. Yoksa tavanda asılı demoklesin kılıcını sürekli göstermeye devam ederseniz 5 sene sonra taşın altına elini koyacak bir Sadri Şener bulamayabilirsiniz bulamayabiliriz....

Evet zaten baris tayfun filan o isleri yapamayacagini biliyoruz o yuzden bu asamada satilmamali diyoruz. hic satilmaz demiyoruz.Bir futbolcuyla bu is olur da demiyoruz. iki mac bile alsa diyoruz...
daha dikkatli okumanizi temenni ederim. Polemik olsun da istemem.
ama yatara satilirsa BU ASAMADA cok zarar goruruz

Mustafa Yılmaz.20
29.01.2009, 22:11
Can karyağdı. Katar olayında "Yattara malesef Trabzon'da kaldı" diyen adam. Pehh

öyle bi söz kullandığını bilmiyodum ama ben yattaranın real madride gitmesini çok isterim.karşılığında ikinci takımlarından yetenekli bi futbolcu üstünede biraz parayla satılmasını isterim.zaten adama ne zaman transfer teklifi gelse kafası karışıyo.ilk yarı takıma hiç katkı sağlayamadı.ben hala youtube den eski videolarını izleyerek avunuyorum.eğer formunun artacağını bilsem robbenle bile takas yapılmasını istemem ama eski yattara bi türlü gelmiyo.

salihismet
29.01.2009, 22:11
neden yattara gidemezmis, bal gibide gider,
cünkü yatttara profesyonel bir futbolcu deyildir.
eger bir futbolcu bir yerlere transfer olacak diye beklenirken
olamamasi o futbolcuyu haftalarca etkiliyorsa, transferi gerceklesmedi diye
adam bitkisel hayata giriyorsa, o futbolcuyu satacaksin. hele bu futbolcunun
huyunu bizim medya biliyorsa, ki yattarayi ezberlediler, artik onu her hafta bir yerlere satarlar
yattarada bunlara inanarak sahada uyur gezer gibi soldan saga sagdan sola dolasir durur.bu basini
susturamiyacagimiza göre yattarayi satmak en dogru yoldur bence.

Ba®ış
29.01.2009, 22:12
Real MaDrid bu transfer dönemi etkileyici bi transfer yapamdı. taraftarında kötu gidişe dur denmesi için şiddetle transfer istedigini biliyo. yönetimin elinden anca uydurma haber yapma geliyo. 1.5 milyona yattaranın sacının boyasını satmazlar... bizi işimizden etmesinler istanbul basınına malzeme vermesinler. gönul isterki bunları ispanyolcada yazayım buraya ama yok işte olmuyo :(
adamlar Huntelaar ile Lassana Diarra yı aldılar.daha nasıl etkileyici transfer yapsınlar :)

alicengiz
29.01.2009, 22:14
bide bakıyoruz yarın sabah verilmiş madride,!ilk defa madride turkiyeden bi futbolcu gidecek verin gitsin!!....dersek olmaz madrid gibi olmak istiyorsak hiçbir değerli futbolcu satılmaz.!!

Zafer Fidan
29.01.2009, 22:15
bide bakıyoruz yarın sabah verilmiş madride,!ilk defa madride turkiyeden bi futbolcu gidecek verin gitsin!!....dersek olmaz madrid gibi olmak istiyorsak hiçbir değerli futbolcu satılmaz.!!

Elvir Balic vardi ;)

Serdar A
29.01.2009, 22:16

Elvir Baljic 19 milyon dolar .

Baljic'in Real Madrid'deki ilk sene maaşını Aziz Yıldırım cebinden ödedi .

Mustafa Yılmaz.20
29.01.2009, 22:16

daha önce madrid e geremi ve baliç gitmişti türkiyeden

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 22:19

- Nasaıl yani??????

ççç ççç

Off , off Erdal abi süperdi yahu :D

alicengiz
29.01.2009, 22:19
heee o zaman trabzondan diyeyim ben sana..zaten onu vermek isteyenler ancak böyle bir bahane bulur demek istedim..olamaz yollanamaz demek istedim yanii....

tsmetu
29.01.2009, 22:23
Gitsede bizde kurtulsak.

amour_61
29.01.2009, 22:23
neden yattara gidemezmis, bal gibide gider,
cünkü yatttara profesyonel bir futbolcu deyildir.
eger bir futbolcu bir yerlere transfer olacak diye beklenirken
olamamasi o futbolcuyu haftalarca etkiliyorsa, transferi gerceklesmedi diye
adam bitkisel hayata giriyorsa, o futbolcuyu satacaksin. hele bu futbolcunun
huyunu bizim medya biliyorsa, ki yattarayi ezberlediler, artik onu her hafta bir yerlere satarlar
yattarada bunlara inanarak sahada uyur gezer gibi soldan saga sagdan sola dolasir durur.bu basini
susturamiyacagimiza göre yattarayi satmak en dogru yoldur bence.
Bulunduğumuz konumda yattaranın satılması şampiyonluğu istememekle aynı şey bence yönetim böyle bir hareket yapmaz eğer yaparsada mutlaka ondan iyisinin Transfer edilmesi gerekir.Biz kendimize büyük takım diyorsak büyük takım gibi hareket etmeliyiz.

ATSIZ
29.01.2009, 22:29
Gitsede bizde kurtulsak.

hiç sanmam istanbul basını hergün üç kızkardeşten birine transfer yapar onu......
aynı tekke ve gökdeniz de olduğu gibi ...

Erdal
Evet zaten baris tayfun filan o isleri yapamayacagini biliyoruz o yuzden bu asamada satilmamali diyoruz. hic satilmaz demiyoruz.Bir futbolcuyla bu is olur da demiyoruz. iki mac bile alsa diyoruz...
daha dikkatli okumanizi temenni ederim. Polemik olsun da istemem.
ama yatara satilirsa BU ASAMADA cok zarar goruruz

Eyvallah :)

Herşeyi konuşmak lazım korkmadan. Ama üslup kırıcı olmasın yeter. Bu arada katılıyorum Barış ve Tayfun o işleri yapamaz.:) Ayrıca iyi tarafından bakalım Trabzonspor uluslararası futbol kamuyonun gündemine ısınıyor. İnşallah yakın gelecekte başarılarımızla da .....

A.T.R
Bence Real Madrid gerçekçi bir teklifle ve satın almak maksadıyla gelmeyecekse bu transfer kesinlikle KİRALIK olarak olmaz ve kabul edilmez bir durumdur. Uzatmaya gerek yok. Gelecek teklif kiralık için teklif ettikleri rakamdaki VİRGÜLÜN kaldırlımış hali olursa mesele yok :D

salihismet
29.01.2009, 22:33
Bulunduğumuz konumda yattaranın satılması şampiyonluğu istememekle aynı şey bence yönetim böyle bir hareket yapmaz eğer yaparsada mutlaka ondan iyisinin Transfer edilmesi gerekir.Biz kendimize büyük takım diyorsak büyük takım gibi hareket etmeliyiz.

büyük takimin futbolcusuda büyük düsünmek zorundadir, yattara gibi düsünen futbolcuyla büyümek biraz hayal gibime geliyor. yattaranin transferi gerceklesmedi diye adam 4 hafta gendine gelemedi. her transfer sezonunda onun transfer isiyle mi ugrasacagiz?

Arif Timurcioğlu
29.01.2009, 22:42
Nedense her transfer döneminde yattaranın ismi geçiyor kafası bir şekilde karıştırılıyor. Bence bu yattara haberleri medyanın oyunundan başka birşey değil.

magicyattara
29.01.2009, 22:45
büyük takimin futbolcusuda büyük düsünmek zorundadir, yattara gibi düsünen futbolcuyla büyümek biraz hayal gibime geliyor. yattaranin transferi gerceklesmedi diye adam 4 hafta gendine gelemedi. her transfer sezonunda onun transfer isiyle mi ugrasacagiz?

Dikkat çekici bir durum.

Almanya'dan yazanların hiç biri Yattara'dan memnun değil.Alman futbolu, görev bilincine dayanan mekanik bir futbol ve son yıllarda önemli yıldızlar yetiştiremiyor.Yattara gibi bir futbol canbazının ordan bakıldığın da görünen durumu bu demek ki.:)

salihismet
29.01.2009, 22:46
bu transfer dedikotusu istanul medyasinin yalanidir diyorsunuz, sonrada bu yalanin etrafinda dönüp duruyorsunuz, bu ne is ya?

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 22:47
Nedense her transfer döneminde yattaranın ismi geçiyor kafası bir şekilde karıştırılıyor. Bence bu yattara haberleri medyanın oyunundan başka birşey değil.

Ya real madrid teklif yapmis olsa bile 1.5 milyon mu yapar teklif yaptigi zaman en azindan 5 mio

bence uydurma haberler yönetim aciklama yapti satmiyoruz ve teklifde gelmedi

satarsak en azindan guzi bir teklif olmasi laziim

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 22:52
Ya real madrid teklif yapmis olsa bile 1.5 milyon mu yapar teklif yaptigi zaman en azindan 5 mio

bence uydurma haberler yönetim aciklama yapti satmiyoruz ve teklifde gelmedi

satarsak en azindan guzi bir teklif olmasi laziim

O para yarım sezon kiralık için önerdikleri paraymış . Yoksa onlarda biliyordur o paraya bir ayağını bile satın alamayacaklarını . Kiralık verilmesine karşıyım , ancak iyi bir para karşılığı gitmeli takımdan Yattara . Aksi taktirde satılmamalı ...

Alp Yavuz 13
29.01.2009, 22:53

YILIN BOMBASI

Benim ilk 11ım ;)

selçuk nerede

Burçak
29.01.2009, 22:56
Trabzonspor Thread! (http://forums.soccerfansnetwork.com/showthread.php?t=31743)

Hahahahahah, According to spanish newspaper, Marca, Real Madrid has offered 1,5 million euros for Ibrahima Yattara..
Gülerek ,İspanya Basınında diyor Yattaraya 1,5 milyon avro veriyorlar.

Ama cevabını geciktirmedim...

http://img136.imageshack.us/img136/360/cvvvrp6.jpg (http://imageshack.us/)
:D:D

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 22:57
O para yarım sezon kiralık için önerdikleri paraymış . Yoksa onlarda biliyordur o paraya bir ayağını bile satın alamayacaklarını . Kiralık verilmesine karşıyım , ancak iyi bir para karşılığı gitmeli takımdan Yattara . Aksi taktirde satılmamalı ...

kiralamak paralarimi bitti dicem ama Sezon basnda 400 mio ayirmislardi

Alicaklarsa alsin ama devre arasinda degil sezon sonunda

İskender
29.01.2009, 22:58
transfer yapılınca baslık kapanmıyor demekkı...

hemende verecek oyuncu bulduk...

yonetım acıklama yapmadı sankı ısımıze gelırse herkezı satabılırız...

bır yattara gıder dıgerı gelır...

iso_4939
29.01.2009, 23:01
nobre gibi forvetımız olsun ya bence alınabılır...ama tekke yi alsak mukemmel olur...

Alp Yavuz 13
29.01.2009, 23:01
Trabzonspor Thread! (http://forums.soccerfansnetwork.com/showthread.php?t=31743)

Gülerek ,İspanya Basınında diyor Yattaraya 1,5 milyon avro veriyorlar.

Ama cevabını geciktirmedim...

http://img136.imageshack.us/img136/360/cvvvrp6.jpg (http://imageshack.us/)
:D:D
vallahi kardeşim çok güzel tebrik ederim :D

iso_4939
29.01.2009, 23:04
yattara satılabılır sonucta hıc kımse vazgecılmez degıldır...bu takım fatıh tekke gıbı adamı sattıysa yattara yı haylı haylı satar tekkeden onemlı degıl ya....

Nadir Bekar
29.01.2009, 23:08
Ben bu işten bi şey anlamadım , yine bejeke maçı öncesi yattaranın kiralanması , satılması vs. söz konusu sanki bilerek yapıyolar...

yatara
29.01.2009, 23:10
yattara gitmez bu sene

Murat Cömert
29.01.2009, 23:14
yattara satılabılır sonucta hıc kımse vazgecılmez degıldır...bu takım fatıh tekke gıbı adamı sattıysa yattara yı haylı haylı satar tekkeden onemlı degıl ya....
Bu takım Fatih Tekke yi sattı ama hala onun yerını bırısı dolduramadı..Yattara haberı bence balon haber..Gercek olursada bence satılmasın..

Muhammed KOÇ
29.01.2009, 23:14
yattaranın gitmesi:
şampiyon olalım,şampiyonlar liginden elenelim ondan sonra ;)
tabii sadece yattarayı istemeyecekler o ayrı :)

uyum61
29.01.2009, 23:17
cok ugrasmaya gerek yok zaten. yattara'nin en buyuk istikrari sampiyonlar ligi elemelerinde kirmizi kart gormek!

Samet Yildirim
29.01.2009, 23:18
Arkadaslar cok basit...

2 sekli var simdik gitmesi icin !

-10 milin euro civar parayi ver al...(az bir ihtimal)
-5 milion arti saviola ver(oda az bir ihtimal)

herade sezon sonuna adar yerine adam ranacak ve yttara bana göre iyi bir paraya gidecek 8-10 milyon neyse artik...real madid gibi yerlere gitse gurur duyarim..(sezon sonu)

Emirhan Makul
29.01.2009, 23:22
Bobo bobo bobo bobo bizde bobo leblebi gibi gol atar bizim aradığımız forvetmidir hayır ama ayağına sağlammıdır evet

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 23:22
Saviola 'nın sezonluk maaşı ne kadar ?

Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

TolgaTopçu61
29.01.2009, 23:24
Saviola 'nın sezonluk maaşı ne kadar ?

Bilgisi olan paylaşabilir mi ?
google'de baktim,3 milyon €...(dogrumu degil mi bilemem)

Mustafa Yılmaz.20
29.01.2009, 23:24
Arkadaslar cok basit...

2 sekli var simdik gitmesi icin !

-10 milin euro civar parayi ver al...(az bir ihtimal)
-5 milion arti saviola ver(oda az bir ihtimal)

herade sezon sonuna adar yerine adam ranacak ve yttara bana göre iyi bir paraya gidecek 8-10 milyon neyse artik...real madid gibi yerlere gitse gurur duyarim..(sezon sonu)
ben o az ihtimali çok isterim.hatta saviola nın yanında 5 değil 2-3 milyon euro verseler bile süper olur

special_laz1967
29.01.2009, 23:25
--------------sylva--------------

serkan---song---egemen---cale

-------------hüseyİn------------

---------selçuk---colman--------

yattara-----------------alanzinho

-------------gökhan--------------

Bu takımın oynayacağı en güzel sistem ve oyuncu düzeni bu
Sadece oyuncu değişikliği olabilir. Taktik budur anlayacağınız.

İbrahim CİHAN
29.01.2009, 23:26
yattara en az sezon sonuna kadar bizde kalır.. ayrıca o transfer tekliflerine kesn bi yanlışlık var.. ne yattara 1.5milyon € ne de valencia denen adam 1milyon € eder en az 10 katı ikisi de..

Mustafa Yılmaz.20
29.01.2009, 23:30
yattara en az sezon sonuna kadar bizde kalır.. ayrıca o transfer tekliflerine kesn bi yanlışlık var.. ne yattara 1.5milyon € ne de valencia denen adam 1milyon € eder en az 10 katı ikisi de..
real antonio valencia yı da yattarayı da kiralık istiyo.o paralar büyük ihtimalle kiralık olrak verecekleri para.zaten adamlar bu seneyi biran önce atlatıp önümüzdeki sezona geçmeyi istiyo.sadece bu seneki hedefleri ş.ligi.ama ts yattarayı wiganda valencia yı kiralık vermek istemiyo

erkankoc
29.01.2009, 23:34
yattariyi yonetim kiralik asla vermez..parayi basar real madrid ..ozaman alir....he paran yoksa hic konusmicaksin...balice bile 20 milyon veren klup versin yattarayada 10 milyon bi zahmet

magicyattara
29.01.2009, 23:35
Ara transfer devam ediyor arkadaşlar.

Bildik bir isimle görüşmeler ilerlemiş.Şu aşamada isim veremiyorum;)

TSezgin61
29.01.2009, 23:37

yuh transfer bitti sandim ben... daha devamidami var...

ama genc gelecek vaadeden bir topcudur...

Semih
29.01.2009, 23:39
Murat Abi ciddi misin:)

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 23:40

Özer 'dir inşallah :)

Kulübüylemi görüşmeler ilerlemiş yoksa , oyuncuylamı :D

Hayırlısı .

magicyattara
yuh transfer bitti sandim ben... daha devamidami var...

ama genc gelecek vaadeden bir topcudur...

Yani o futbolcuyla ilgili girişim olması bile beni sevindiriyor.İyi futbolcu.
İnşallah alabiliriz.

Alp Yavuz 13

ya versen ne güzel
biraz heyecan olur ya

guarin
29.01.2009, 23:41
inşanlah aydın karabulut tur.

Emre ÖZTÜRK
29.01.2009, 23:42
arkadaşlar noluyor yinemi transfer var:D:D

Erdogan
Hayır hayır, öyle bir derdim yok! Yani kendimi haklı görmek gibi bir sıkıntı içinde değilim... Ben bir şey söylüyorum, diyorum ki; artık yanımda sözleşme bile imzalasalar gelip burada yazmayacağım, hepsi bu... Eğer senin dediğin gibi bir derdim olsaydı, yani kendimi haklı çıkarmak için bir çaba içinde olsaydım 2 gün niye bekliyeyim? Hemen Transfer olduğunda burada yazardım...

Ayrıca benimle ilgili ön yargılı olduğunuzu düşünüyorum. Zira bu yazılanları benim için alıntı yapacağımı biliyordum diyorsunuz.Oysa baştan da söyledim, bu yazılanları tamamen tesatüfen okudum... Ve kendimle ilgili bir karar verdim, onu sizlerle paylaşıyorum. Ve diyorumki: ''sitede yaygara olmaması için bundan sonra yanımda sözleşme yapsalar dahi, bunu sitede yazamayacağım''

İmza olayında ben biraz eski kafalıyım, yani hep diyorum birine söz vermişseniz o benim için senettir.Yani laf ağzıdan çıkar misali, karşımızdakinide hep öyle görüyorum. Olaya bu taraftan bakıyorum, tabiki bu iş olmayabilirdi de, işte benim sıkıntım burada başladı.Transferin olup olmamasından dolayı değil, yanlış anlaşılmasın.

İnsanların bu transferin olmamasından dolayı bir günah keçisi aradıklarını farkettim.Bu işin olmamasından dolayı benden medet umduklarını farkettim ve bu da beni oldukça rahatsız etti...Şahsım adına sizlere bir şey ispat etmek durumunda değilim...

Sitede sözü gecen, bir kisisin. Bisey dedigin zaman herkes sana inaniyor güveniyor ve hayilri olsun dediginde bu is oldu diye herkes burda cok sevindi. KESIN BITTI denildi. Ama badaloglu kardes, bak simdi sen kendin diyorsun burda dedinki bisey söz verildiyse onu tutmasi lazim o kisi. Ama sonucta bu bir norvecli kisisel olarak hicbiseyinden hberimiz yok bundan ziyade bu para isidir futboldur söz, falan dinlemez cogu zaman.

Gelelim benim asil demek istedigim ve senin yanlis yapmis oldugunu düsündügüm seye. Sen kendi hisslerine güvenerek verdigin haberi burda herkes kesin haber olarak gördü, ve senin bu olayda yüzde yüz haber aldigini düsünerek tamam dedik. Ama meger sen sahsi düsüncen di o. Yani söz verdiyse futbolcu tamamdir. Ama öyle deyil iste, hersey kulube imzaya bagli. neyse uzatmayalim.

bencede bundan sonra kimse imza olmadiktan sonra kesin habermis gibi haylrsi olsun bu is tamamdir deyip kimseyi ümitlendirmesin.

Kimseye karsi (özelikle sana karsi) bir kötü düsüncem kinim yada benzeri bir seyim yok. Sadece düsüncenin yanlis oldugunu söyledim.

Saygilar, sonucta hersey Trabzonsporu sevdigimiz icin,,.

magicyattara
Murat Abi ciddi misin:)

Ayıp olmuyor mu:)

İsim vermiyorum.

Semih Kırsüleymanoğlu

yattarayi takimdan yolucaklarini var sayarsak, Özer Hurmaci bizim icin Farz olmus olur

Ali Tunahan Güllü
29.01.2009, 23:44
Ayıp olmuyor mu:)

İsim vermiyorum.

baş harfini söylesen:D

Mustafa Ayazoğlu
1,5 milyona bakkaldan Yattara oyuncağı alırsınız çin malı :)

Emre ÖZTÜRK
bence bir forvet alınacak

Muhammed KOÇ
29.01.2009, 23:45
şu saatten sonra yattaranın gideceğini varsayım olarak bile anlatan yazılar göndermeyin.. alıştınız bi kanadı kırık oynamaya.. sol geldi sağı gönderdiniz hemen..

Alp Yavuz 13
29.01.2009, 23:45
ya söle kardeşim ya nazar fln değmez
:D

Sefer A.
29.01.2009, 23:46
cidden renkdas, kuçuk bi ipucu versen, yeter ;)

Alp Yavuz 13
29.01.2009, 23:48
cidden renkdas, kuçuk bi ipucu versen, yeter ;)
aynen ya bi ipucu :D

Emre ÖZTÜRK
29.01.2009, 23:48
harbiden yaa bari mevkiini söylesen:D

jurietti
29.01.2009, 23:49
yok transfer felan olmaz bu saatten sonra cıddıye almayın)