PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 133 134

mustafaction
29.01.2009, 10:01
musa serkandan iyimi:(

afsbahar
29.01.2009, 10:03
G.s. muhabiri arkadaş kalbinden geçenleri gazetesine yazmış ama Yattara'yı Nonda ile nasıl takas edecekmiş. Yattara kim Nonda kim? Para ver bir de Baroş'u öyle olmuyor mu? Atarken bile üsturuplu atacaksın kardeşim. Sen önce 37 Milyon borcunu öde ondan sonra adam almaya çalış. Yattaranın papucunu bile vermeyiz size.

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 10:07
Galatasaray 'lılar şaka yapmış arkadaşlar , fazla kurcalamaya gerek yok . Bu teklifin olmayacağını onlarda biliyor . Haydi başka kapıya ...

irfan61
29.01.2009, 10:07
Habertürk'ü alkışlıyorum bu habertürk yalan haber yapmakta fotomaç ve fotospor'u geride bırakarak ilk sıraya yerleşiyor. :)

Semih
29.01.2009, 10:09
Bu teklifin yapılmasını bile bize saygısızlık sayarım!

Vaktiyle Anadolu klüplerine yaptıkları oyunları bizde denemeye hiç kalkmasınlar.
Bizim satacak Mehmet Yıldızımız, Ümit Karanımız, Ümit Özatımız, Serkanımız (Samsunspor) falan yok!

Kabullenmeniz zor olacak...
Acı verici, yavaş olacak.:)

İsmail Çavuşoğlu
29.01.2009, 10:12
Bu sabah iki gazetede daha okudum aynı haberi ve gülme krizine girdim bir deli bir kuyuya taş atmış misali..ula Yattara kim nonda kim, ha verirseniz Barış,M.topal,Baroş,Arda yı düşünebiliriz:)

Erdem Koltuk
29.01.2009, 10:14
Muammer Sakanın İstanbulda yaptığı inşaatı futbolcularımız gezerken...

Muhabir: istanbula yerleşmeyi düşünüyor musun?
Yattara: inşallah inşallah

BordoMavi programından....

Hayırdır inşallah....

Sencer
29.01.2009, 10:17
Trabzon'un kapısını çalacak!
Galatasaray'dan çok ilginç bir takas girişimi...

Nonda out Yattara in

G.Saray, Shabani Nonda’yı Trabzonspor’a önerip Yattara’yı isteyecek

Kewell ve Lincoln’ün sakatlığında sıkışan yönetim, Trabzon’da gözden çıkarılan Gineli’yi listeye aldı. Forvet adayı ise Troisi.

Trabsferin bitmesine sayılı gün kala G.Saray yeni planlar peşinde... Hem Kewell hem de Lincoln’ün sakatlığında tüm yükün Arda’ya bindiğini düşünen G.Saray yönetimi, Vatan'dan Yalımcan Sarpyel'in haberine göre, Trabzon’da bu sezon bekleneni veremeyen Yattara’yı listesine aldı. Sağ kanatta Arda oynadığı zaman Kewell’ın da isteneni verememesi bu bölgeye takviyeyi gündeme getirdi. Yattara’nın hem çok yetenekli olması hem de Avrupa Kupaları’nda oynayabilecek pozisyonda bulunması G.Saray’ı bu transferde yüreklendiriyor.

Maddi açıdan iyi durumda olmayan G.Saray bu transferde Nonda kozunu oynayacak. Trabzon’un gol sorunu çekmesi, G.Saray’da bu problemi çözecek bir oyuncunun olması Nonda-Yattara takasının gerçekleşme ihtimalini de arttırıyor. G.Saray’ın Nonda ile birlikte bir miktar parayı da Trabzon’a vermeyi gözden çıkardı. Sarı-kırmızılılar bugün Sadri Şener’in kapısını çalacaklar. Trabzon’un Alanzinho’nun transferinden sonra Yattara’yı gözden çıkardığı biliniyor... Bunun sebebi ise Katar’a transferi son anda yatan Gineli’nin bir türlü istenilen performansı sergileyememesi...

G.BİRLİĞİ’NDEN TROISI

Yöneticiler Nonda’nın gidişi ile forvette boşalacak yere ise G.Birliği’nin Avustralyalı oyuncusu James Troisi’yi getirmeyi düşünüyor. G.Saray’ın yıldızı Kewell’ın ısrarla yöneticilere tavsiye ettiği ve oynadığı son Kayseri maçında hat-trick yaparak parlayan Troisi, 20 yaşında... Avustralya Milli Takımı formasını da giyen Troisi şimdi olmasa bile sezon sonunda bitirilecek. Hem hızı hem de tekniğiyle dikkat çeken Troisi, Kewell’in ülkesinde en çok beğendiği futbolculardan biri olarak göze çarpıyor.

Kaynak: Haberturkspor

istemek serbes:D trabzonsporda arda yı bedelsiz hatta ustune 2 milyon euro istiyo.
ne war bunda
haddini bilen nondanın sadece yattaranın sol bas parmagı olabıleceını bılır

Recep Alkan
29.01.2009, 10:21
bir iki gündür forumu doğru düzgün takip edemiyorum. bu dillerde dolaşan yerli transfer konusunda bir gelişme yada söylem mevcut mu ?

Semih
29.01.2009, 10:22
bir iki gündür forumu doğru düzgün takip edemiyorum. bu dillerde dolaşan yerli transfer konusunda bir gelişme yada söylem mevcut mu ?

Henüz gelişme yok abi.

Ahmet Faruk
29.01.2009, 10:25
Ooolum gs, çok küçüksün bee, çok küçük....

renac
29.01.2009, 10:36
bu takıma 2 transfer yapıldıktan sonra bu takımı kimse tutamaz

slyva
serkan song egemen cale
hüseyin
selçuk colman eğer bitiriciliği iyi topu ayağında tutan yüksek toplarda etkili bir forvet alınırsa
yattara alanzinho vede iyi bir oyun kurucu alınırsa bu takımı kimse tutamaz
gökhan yada umut

Semih
29.01.2009, 10:48
Ya hu, 6-7 ayda ne takım olduk hayret doğrusu!
Sezon başından beri kadrosuyla göklere çıkarılan Gs'den hücum hattı dışında tamamen üstün olduğumuzu düşünüyorum.
Adaletli bir lig maratonunda yalnızca Gs ayak uydurabilir bize.

Yaz döneminde ise yapılacak 2 transfer kalıyor, ki bunların biri muhtemelen Brüls olacaktır.
Diğeri de tam donanımlı bir santrfor.

İsaac yada Umut ikilisinden biri satış listesine konacaktır.
Zannımca tercih İsaac olur, çünkü Brüls için yabancı sayımızın azaltılması şart.

De Hayde!
Ambargo başlasın hayırlısıyla!

osm16
29.01.2009, 11:03
marca gazetesinin haberi http://www.marca.com/2009/01/29/futbol/equipos/real_madrid/1233210881.html

Hasan61
29.01.2009, 11:05
marca gazetesinin haberi http://www.marca.com/2009/01/29/futbol/equipos/real_madrid/1233210881.html

bu marca calderon'un düzenbazlığını ortaya çıkaran gazete değil mi
yani madrid'e yakın bir gazete

osm16
29.01.2009, 11:06
http://www.sporx.com/futbol/superlig/141886/

UğuR
29.01.2009, 11:07
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1906875#post1906875 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1906875#post1906875)

BMN TAHMİN YARIŞMASI 2.YARI BAŞLADI
DİLEYEN KATILABİLİR.

Emirhan Makul
29.01.2009, 11:08
Bir kaza çıkmadan Transfer sezonunun bitmesi gerek !

amour_61
29.01.2009, 11:09
http://www.sporx.com/futbol/superlig/141886/
şampiyonluk isteniyorsa Yattara takımda kalmalıdır.ama illada satılıcaksa kewsinlikle Yurt dışında iyi bir takıma satılmalıdır.6s ye vererek adamları güçlendirmemizin anlamı yok.ama Yattara'nın satılmasına kesinlkile karşıyım.

lazfather61
29.01.2009, 11:09
Trabzon'un kapısını çalacak!
Galatasaray'dan çok ilginç bir takas girişimi...

Nonda out Yattara in

G.Saray, Shabani Nonda’yı Trabzonspor’a önerip Yattara’yı isteyecek

Kewell ve Lincoln’ün sakatlığında sıkışan yönetim, Trabzon’da gözden çıkarılan Gineli’yi listeye aldı. Forvet adayı ise Troisi.

Trabsferin bitmesine sayılı gün kala G.Saray yeni planlar peşinde... Hem Kewell hem de Lincoln’ün sakatlığında tüm yükün Arda’ya bindiğini düşünen G.Saray yönetimi, Vatan'dan Yalımcan Sarpyel'in haberine göre, Trabzon’da bu sezon bekleneni veremeyen Yattara’yı listesine aldı. Sağ kanatta Arda oynadığı zaman Kewell’ın da isteneni verememesi bu bölgeye takviyeyi gündeme getirdi. Yattara’nın hem çok yetenekli olması hem de Avrupa Kupaları’nda oynayabilecek pozisyonda bulunması G.Saray’ı bu transferde yüreklendiriyor.

Maddi açıdan iyi durumda olmayan G.Saray bu transferde Nonda kozunu oynayacak. Trabzon’un gol sorunu çekmesi, G.Saray’da bu problemi çözecek bir oyuncunun olması Nonda-Yattara takasının gerçekleşme ihtimalini de arttırıyor. G.Saray’ın Nonda ile birlikte bir miktar parayı da Trabzon’a vermeyi gözden çıkardı. Sarı-kırmızılılar bugün Sadri Şener’in kapısını çalacaklar. Trabzon’un Alanzinho’nun transferinden sonra Yattara’yı gözden çıkardığı biliniyor... Bunun sebebi ise Katar’a transferi son anda yatan Gineli’nin bir türlü istenilen performansı sergileyememesi...

G.BİRLİĞİ’NDEN TROISI

Yöneticiler Nonda’nın gidişi ile forvette boşalacak yere ise G.Birliği’nin Avustralyalı oyuncusu James Troisi’yi getirmeyi düşünüyor. G.Saray’ın yıldızı Kewell’ın ısrarla yöneticilere tavsiye ettiği ve oynadığı son Kayseri maçında hat-trick yaparak parlayan Troisi, 20 yaşında... Avustralya Milli Takımı formasını da giyen Troisi şimdi olmasa bile sezon sonunda bitirilecek. Hem hızı hem de tekniğiyle dikkat çeken Troisi, Kewell’in ülkesinde en çok beğendiği futbolculardan biri olarak göze çarpıyor.

Kaynak: Haberturkspor

BU NE BE :D hakikaten aptal bunlar ya bikere troisi forvet degil adam forvet arkasi veya sol veya sag acik oynuyor bunlari yazanlarin futbolla alakasi yok ya nondayi napcaz ki onu anlamadim sag acikmi nonda zati 3 forvetimiz var 4. napcagizki neyse viz viz viz baska bise deel.

irfan61
29.01.2009, 11:10
Bir kaza çıkmadan Transfer sezonunun bitmesi gerek !Demin aynısı yazdım Yattara için şu ara transfer sezonun bitsede kurtulsak oyuncularımızın aklını karıştırmaya başladılar.

lazfather61
29.01.2009, 11:12
bence bu haberturkun sahibi gs li serefsizin teki ve yattarayi gs de cok gormek istioyor ve boyle mason oyunlari yapiyor. serefsizlik baska birsey deel

Emirhan Makul
29.01.2009, 11:12
Demin aynısı yazdım Yattara için şu ara transfer sezonun bitsede kurtulsak oyuncularımızın aklını karıştırmaya başladılar.

Oyucu zaten disiplinsiz ne yapacağı belli değil birde medya uğraşıyor acil bitmesi lazım çünkü biz şanssızız adamı uçar gider hayır adamın gideceğinden değil takımın düzeni bozulacak.

Furkan Dündar
29.01.2009, 11:14
OOO Medya yine başladı ben daha transfer falan istemiorum hemen bu süre geçsin kurtulalıM ....

Bu medyadan

irfan61
29.01.2009, 11:16
Oyucu zaten disiplinsiz ne yapacağı belli değil birde medya uğraşıyor acil bitmesi lazım çünkü biz şanssızız adamı uçar gider hayır adamın gideceğinden değil takımın düzeni bozulacak.Valla sıkılmaya başladım.Şu ara transfer dönemi bitsede kurtulsak zaten istanbul medyasının da istediği bu.

Emre ÖZTÜRK
29.01.2009, 11:18
bu transfer saçmalığı gerçekten beni kopardı:D:D:D saçmalığa bak sanki yattara ile nonda salağının piyasası aynıda takas edicez.Birde nonda bizim gol sorunumuzu çözecekmiş:D:D o adam tam bir şapşal bee bedava gelse istemem bizim forvetler onun yanında usta kalır

socrates
29.01.2009, 11:24
Ya hu, 6-7 ayda ne takım olduk hayret doğrusu!
Sezon başından beri kadrosuyla göklere çıkarılan Gs'den hücum hattı dışında tamamen üstün olduğumuzu düşünüyorum.
Adaletli bir lig maratonunda yalnızca Gs ayak uydurabilir bize.

Yaz döneminde ise yapılacak 2 transfer kalıyor, ki bunların biri muhtemelen Brüls olacaktır.
Diğeri de tam donanımlı bir santrfor.

İsaac yada Umut ikilisinden biri satış listesine konacaktır.
Zannımca tercih İsaac olur, çünkü Brüls için yabancı sayımızın azaltılması şart.

De Hayde!
Ambargo başlasın hayırlısıyla!

kesinlikle katılıyorum, statreji aynen yazdığın gibi olacaktır.
ancak ben ialveten iyi bir sağbek transferi yapılmasını da bekliyorum, zaten sezon başında bu transfer ersun yanal' ın gündemindeydi.

Napoleon61
29.01.2009, 11:28
madem çok istiyolar versinler arda yı alsınlar ibo yu ; nonda kimdir yattara nın ayarı mı dır ?

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 11:29
evet gercekten bir kaza olmadan şu transfer dönemi bitse güzel olacak

irfan61
29.01.2009, 11:30
evet gercekten bir kaza olmadan şu transfer dönemi bitse güzel olacakAbi bide sayılı günler çabuk geçer derler bitmedi gitti şu ara transfer dönemi.

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 11:31
ne nondası bizim umut oynasın daha iyi umutu bek sevmem ama nondadan bin kat daha iyidir

cihatöztürk
29.01.2009, 11:38
yattara kesinlikle satılmamalı....alanzinho geldi diye yattara satılırsa çok büyük hata olur....ama sezon sonu satarlarsa bişey demem....gerçi şampiyonlar ligindede yattaraya ihtiyacımız var satılmaması gerektiğini düşünüyorum

mustafaction
29.01.2009, 11:39
bakın itler şimdide madrid'e gönderdi yattarayı

İspanya'nın önde gelen gazetelerinden MARCA manşetten verdiği haberde, Real Madrid'in Yattara için devreye girdiğini açıkladı. Trabzonspor'da bir süredir gözden çıkartılan Gineli futbolcunun kısa süre önce de transferi gündeme gelmiş ve Yattara son anda Katar'a gitmemişti.

MARCA'nın haberinde, Trabzonspor'un bu transfere onay verebileceği ve Yattara'nın, La Liga'nın ikinci yarısında Real forması giyebileceği kaydedildi. Real Madrid'in dört gün sonra sona erecek ara transfer döneminde olmasa da sezon sonunda Yattara'yı almak istediği kaydedildi.

Trabzonspor kısa süre önce Yattara'ya benzeyen stiliyle dikkat çeken Brezilyalı orta saha oyuncusu Alanzinho'yu renklerine katmıştı.

''Sürpriz transfer Yattara olabilir'' başlığıyla yayımlanan haberde, Real Madrid takımının teknik direktörü Juande Ramos'un istediği ileriye dönük sağ kanat oyuncusunun Yattara oduğu ifade edildi. Real Madrid'in Yattara'nın transfer edilmesi için Trabzonspor'a 1.5 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği söylenirken, Gineli futbolcuya da övgüler yağdırıldı.

Tabiki Habertürk Malı

Murat TÜRKAY
29.01.2009, 11:40
yattara gidecekse bu sezon sonu olmalıdır yarı dönemde olmaz.. hazır havayı yakalamışken olmamalı.. şu an tek hedefe kilitlenmeliyiz boş verelim medyayayı ne yazarlarsa yazsınlar.. bizim sapa sağlam bir yönetimimiz var..

Ali İhsan
29.01.2009, 11:46
Şampiyon yapsın Yattara satılsın, zaten o zaman da gider nokta bir transfer daha yaparız...

irfan61
29.01.2009, 11:49
Şampiyon yapsın Yattara satılsın, zaten o zaman da gider nokta bir transfer daha yaparız...İnşallah bu sene şampiyon olursak Yattara'yı kovsakta gitmez çükü şampiyonlar liginde oynıyacak.:)

MahmutHSO
29.01.2009, 11:49
Çokda iyi bonservis teklif etmişler.1.5 milyon.Gel de gülme

sulo61gun
29.01.2009, 11:50
haberi ispanyol basını yapmış bizim basınla ne alakası var
http://www.marca.com/futbol/equipos/real_madrid.html

The signing may be surprised Yattara
MARK The newspaper, in its Thursday edition, published by the surprise signing of Real Madrid in the winter can be Ibrahim Yattara. The end of the Trabzonspor could ceded to the Spanish capital.

At the signing Jose Felix Diaz, ensures that the team has both the white and Guinean player to strengthen the team for the second round of the Liga BBVA.

Hasan61
29.01.2009, 11:50
1,5 milyon euro vay bee
bu paraya niye kaka'yı almıyorlar anlamadım:D:D

irfan61
29.01.2009, 11:51
http://www.marca.com/futbol/equipos/real_madrid.htmlNe demek ne alakası bizimkiler zaten bu haberi görünce eski defteri tekrar açtılar.Yattara'nın beynini bulandırmak için başladılar yine ayak oyunlarına ist basını.

akin0834
29.01.2009, 11:52
İşte Cale’nin büyük heyecanı
Karadeniz temsilcisinde banko tercih gözüyle bakılmasa da, görev verildiğinde elinden geleni yapan Hrvoje Cale, ilk kez Hırvatistan Milli Takımı kadrosuna çağrılmanın gururunu yaşıyor. 11 Şubat’ta Bükreş’te Romanya ile bir hazırlık maçı oynayacak olan Hırvatistan’da, Cale ile birlikte ilk kez kadroya çağrılma sevinci yaşayan bir diğer isim, İtalya’da Genoa forması giyen Ivan Juric.

vayy bee bir milli oyuncumuz daha oldu...cale nin önünde artık alanzinho oynayacak..bence cale kendini daha iyi göstericek..

Yavuz Hasan
Çokda iyi bonservis teklif etmişler.1.5 milyon.Gel de gülme
ferhat için mi süper teklif:)

Hasan61
http://www.marca.com/futbol/equipos/real_madrid.html
marcanın yaptığı haberde fiyat yokken bizim basın 1,5 milyon euro olduğunu iddia ediyor
ayrıca onlar 2-3 satır birşey yazmışlar bizim basın destan yazmış....

akin0834
yattaraya 1.5 milyon euro önermişler...yalan haber olduğu her halinden bellii...bence burda bunu tartışmaya gerek yok bile...

_SeRKaN_
29.01.2009, 11:53
Hem övgü yağdır hemde 1.5 mil euro öner...Gelde gülme ...:D

kaplanlar29
1,5 milyon euro vay bee

abi bizene ya. kapatalim habu konuyu

Doğan Şahin
Ne demek ne alakası bizimkiler zaten bu haberi görünce eski defteri tekrar açtı.Yattara'nın beynini bulandırmak için başladılar yine ayak oyunlarına ist basını.

linki okursanız haberi yapan kişi jose felix diaz

bu kişi hakkında en önemli bulgum haberlerin fener kaynaklı olduğu; http://www.birebir.net/goster.asp?d=fenerbahce+de+real+madrid+s%C3%BCreci (http://www.birebir.net/goster.asp?d=fenerbahce+de+real+madrid+s%C3%BCreci )

İspanya (http://www.birebir.net/goster.asp?d=İspanya)'nın ünlü spor gazetesi marca (http://www.birebir.net/goster.asp?d=marca), fenerbahçe (http://www.birebir.net/goster.asp?d=fenerbahçe)'nin gerek sportif gerekse ticari anlamda real madrid (http://www.birebir.net/goster.asp?d=real+madrid) kulübüyle çok sıkı ilişki içinde olduğunu iddia etti. real madrid'i izleyen jose felix diaz, kaleme aldığı gelecek anlaşma fenerbahçe ile başlıklı köşe yazısında, iki kulübün birçok alanda işbirliği yaptıklarını belirtti.

mükemmel ilişkilere sahip olan iki kulübün televizyon kanalları aracılığıyla da işbirliğine gitmeyi planladığı belirtildi. fenerbahçe'nin 100. kuruluşunun yılı dolayısıyla 2007 yazında büyük bir futbol turnuvası düzenleyeceği ve bu etkinliğe dünyanın en büyük takımlarının katılacağı kaydedildi.

İngiltere (http://www.birebir.net/goster.asp?d=İngiltere)'nin manchester united (http://www.birebir.net/goster.asp?d=manchester+united) ve almanya (http://www.birebir.net/goster.asp?d=almanya)'nın bayern münchen (http://www.birebir.net/goster.asp?d=bayern+münchen) takımlarının turnuvaya katılacağı belirtilirken, real madrid'in de bu organizasyona katılması için girişimlerin sürdüğü ifade edildi. İspanyol gazeteci, fenerbahçe ve real madrid arasındaki ilişkilerin artarak devam ettiğini de bildirdi.

Travelair
29.01.2009, 11:57
Yattara'nın seveni çok onun için şu aşamada fikirlerimi söylemiyorum tartışmanın da yararlı olacağına inanmıyorum. Ama "Nasıl motivasyonunu arttırabiliriz" diye tartışacaksak daha güzel olur. 1.5 milyon € zaten komik bir rakam ama İspanya'da Trabzonspor ve Yattara adının tanınmaya başlaması her tarafın işine gelir onun için Real Madrid haberlerine çok da kızmıyorum. Biz önlemlerimizi alalım yine de yalan haber konusunda

sulo61gun
29.01.2009, 11:59
Ne demek ne alakası bizimkiler zaten bu haberi görünce eski defteri tekrar açtılar.Yattara'nın beynini bulandırmak için başladılar yine ayak oyunlarına ist basını.
Arkadaşım herşeyde de paranoyak olmayalım artık.marca gibi önemli bi gazatede haber çıkarsa bizim basının bunu yazması çok normal.haa eğer çeşitli eklemeler yapıyorsa kafasına göre o başka.

lazfather61
29.01.2009, 12:00
yattara kesinlikle satılmamalı....alanzinho geldi diye yattara satılırsa çok büyük hata olur....ama sezon sonu satarlarsa bişey demem....gerçi şampiyonlar ligindede yattaraya ihtiyacımız var satılmaması gerektiğini düşünüyorum

abi adam hic satilmasin ya futbolu bizde biraksin artik hersey para degil...

sulo61gun
29.01.2009, 12:01
Ayrıca bence yattara bu dönem kesinlikle satılmamalıdır.o zamn alanzinho transferinin bir anlamı kalmaz .ha seneye başka bi sağ kanat alabilirsen o zaman satılması düşünülebilir.

unique
29.01.2009, 12:01
İstanbul basınını tınlamayın, adamlar harbiden güçlendiğimizi anladığı an çomak sokmaya başlıyorlar. Habertürk de inanılmaz komik, gözümde en ufak saygınlığı kalmadı artık.

irfan61
29.01.2009, 12:03
Arkadaşım herşeyde de paranoyak olmayalım artık.marca gibi önemli bi gazatede haber çıkarsa bizim basının bunu yazması çok normal.haa eğer çeşitli eklemeler yapıyorsa kafasına göre o başka.Birçok arkadaş buraya bizim basının Yattara ile ilgili yaptığı haberi koydu okumadın mı ?Marca herhangi bir bonservis bedeli yok bizimkiler 1.5 milyon R.Madrid 1.5 milyon euro veridiğini yazıyor.Marca gazetesi 4-5 satır yazıyor bizim basın 1 sayfa yazıyor.

irfan61
29.01.2009, 12:05
Ayrıca bence yattara bu dönem kesinlikle satılmamalıdır.o zamn alanzinho transferinin bir anlamı kalmaz .ha seneye başka bi sağ kanat alabilirsen o zaman satılması düşünülebilir.Bu konuda sana aynen katılıyorum.Yattara satılırsa Alanzinho transferinin hiç bir anlamı kalmaz.

Napoli
29.01.2009, 12:05
Resmı sitenın bu satılık kalemleri susturması lazım acilen derhal!!!

cplc
29.01.2009, 12:06
yattaranın etkilinliğini gösterebileceği bir zamanda çıkan haberler şarşırtmamaya devam ediyor bizi.
rahat olun ve boş verin geçsin...

sulo61gun
29.01.2009, 12:07
Birçok arkadaş buraya bizim basının Yattara ile ilgili yaptığı haberi koydu okumadın mı ?Marca herhangi bir bonservis bedeli yok bizimkiler 1.5 milyon R.Madrid 1.5 milyon euro veridiğini yazıyor.Marca gazetesi 4-5 satır yazıyor bizim basın 1 sayfa yazıyor.

1.5 milyon komik bir rakam zaten o zaman ciddiye almayın geçin.çok üzerinde durulacak bişey değil büyütmeyin bunları yaa.

Doğan Şahin
29.01.2009, 12:07
Bizi sahada alt edemeyen febe masa başı oyunları ile sonuç almaya çalışıyor.
Akıllarınca Real Madrid üzerinden Yattaraya hülle yapacaklar ya da yapamazlarsa da Yattaranın aklını en iyi bu şekilde karıştıracaklar. Amaç Trabzonspor'u aşağı çekmek. Madrid iyi takım olabilir, şimdi 1.5 deyip iki gün sonra 10M€ da el altından teklif edebilir ancak paraya kanıp oyuna gelmemek lazım.

smileyman
29.01.2009, 12:09
bombayı verıyorum cincon'lar yattara'yı istiyolarmış hemde nonda ile takas parasız fenrde ilgilenmeye başlıomuş bizinm yönetim bi açıklama yapsa iyi olur yattara satılsa bile asla türkiye'den bi klübe gitmemeli gidicekse real'e gitsn ama sanmıorum satılabilceği balon haber gibi gelıo bana

trab61
29.01.2009, 12:09
ayiptir ya bu kadarda olmaz. bizle niye bu kadar ugrasiyorlar anlamadim. bu kadarda serefsizlik olmaz. cekemiyorlar bizi. her sene ayni senaryo baskanimizin cikip bunlarin agzinin payini vermesi lazim bence. eger satilirsa ozaman alazinho transferinin hic bir anlami kalmayacak.

Hasan61
29.01.2009, 12:10
bombayı verıyorum cincon'lar yattara'yı istiyolarmış hemde nonda ile takas parasız fenrde ilgilenmeye başlıomuş bizinm yönetim bi açıklama yapsa iyi olur yattara satılsa bile asla türkiye'den bi klübe gitmemeli gidicekse real'e gitsn ama sanmıorum satılabilceği balon haber gibi gelıo bana
o bomba buraya düşeli çoook oldu

erdo6
29.01.2009, 12:10
Arkadaşlar ne zaman takım hava yakalarsa hemen birileri yattarayı bir yere gönderiyor. bence rakip takımların menejerler vasıtasıyla hazırlamış olduğu bir tezgah bu yattaranın sürekli aklını karıştırıp takımn zarar görmesini istiyorlar.bu oyunlara gelmemek lazım

zaten yönetim'de yattara gibi bir oyuncuyı 1.5 avroya satmaz bu aptallık olur.

trab61
29.01.2009, 12:13
balon haber olmasi onemli degil onlarin icin onemli olan takimin moralini bozmak takimi asagiya cekmek. ve yattaranin aklini celmek. yattaranin moralini bozacaklar gene.
yonetim cikipta bisey demesse, ozaman yattara cikacak medyanin karsisina ve diyecekki ben biryere gitmiyorum. takimimda mutluyum sampiyonluga giden yolda takimimi yanliz birakamam. ozaman kendini affettirir. sezon basinda katar muhabbetinden sonra eger bunu yaparasa cok iyi olur. kendisi icin buyuk sans.

smileyman
29.01.2009, 12:13
Yönetim'den kesin bi açıklama bekliyoruz artık !

metis61
29.01.2009, 12:15
S.A. Arkadaslar,

ben simdiye kadar devamli pasif üye olarak BMN´de bulundum. Bu konuda ben de birsey yazmaya gerek duydum:

Marca´da cikan haberin aynisini bizim "Ulusal" Basin´in nasil yansittigini iyi okursak, haberin sadece bizimkilerin

bir palavrasi oldugunu anlariz. Haberde hangi rakamdan bahsediliyor? Marca.com´da böyle bir rakam yok´ki

http://www.marca.com/

Saygilarla

sulo61gun
29.01.2009, 12:16
Arkadaşlar şu zamnda Alanzinho ile yeniden bi hava yakalamış takımdan yattaranın satılması düşünülemez.yönetimin böyle bi hata yapacağını sanmıyorum.ha versin real 10 milyon€ alsın yattarayı o başka.bizde o parayla özeri veya tekkeyi alabiliriz.hatta ikisini birden:) o zaman kayıp olmaz

Napoli
Arkadaşlar ne zaman takım hava yakalarsa hemen birileri yattarayı bir yere gönderiyor. bence rakip takımların menejerler vasıtasıyla hazırlamış olduğu bir tezgah bu yattaranın sürekli aklını karıştırıp takımn zarar görmesini istiyorlar.bu oyunlara gelmemek lazım

çünkü yattra Trabzonsporun en yumusak karnı yattra olmasa kiminle uğrasacaklar allah bılır..

şu yattrada songun profosyoneliğinin üçde biri olsa ya:mad:

trab61
ligtvye bakin yattarayla ilgili transfer haberi cikinca hemen top 5e koyuyor haberi. ama alazinho transfer oldugunda satir aralarinda ariyorduk haberi.
ligtv gercekten cok adi ve yanli bir yayin kurulusu.
trabzonun trabzonludan baska dostu yoktur.

danger00
29.01.2009, 12:21
alıntı:

fenerin parmağı var bu işte gibi geliyor bana:D

-aragones nereli? ispanyol
-dedenin ispanyol medyasıyla ilişkileri nasıl? süper
-fenerin 2. yarının ilk maçı kimle? Ts
-bu takımın en etkili silahı kim? yattara
-yattaranın bu söylentilerden sonra, Tsye katkısı ne olur?
-Ts karşısında alınılacak bir galibiyetle fenerin lider olma olasığı var mı? var
-medya, taraftar pohlaması derken 2. yarıya Ts galibiyetiyle başlamak fbye nasıl bir hava katar? büyük
-Ts ikinci bir yattara sorununun altından nasıl kalkar?

eziklerden herşeyi beklerim
bunu bile senaryo ettiriyorlar ya bize:D
-------------------------------------------------------

31.12. tarihinde yazdığım senaryoydu
anlaşılan fb maçındaki futboldan sonra aragonesin gözü korktu:D

emre81
29.01.2009, 12:22
Arkadaşlar G.s. bunu hep yapıyor Yattara ile ilgili böyle haberler çıkacak hatta Yattara'nın kafasını karıştırmak için bunlar devreye menejerlerini v.s. sokarak başka takımlar için de teklifler yapacaklar ne yazıkki önceki süreçte gördük ki Yattara buna ilişkin çok sağlam bir duruş sergilemiyor. Sonuç itibarıyla biz taraftar olarak bu haberlerle ilgili gaza gelmeyeceğiz yönetim ve teknik heyette gereken cevapları verecek, Yattara ve tüm futbolcuları en etkin şekilde motive edecek şampiyonluğa. İnanmak başarmanın yarısıdır, biz inanıyoruz artık şampiyonluğa herkes inanacak ve hasret sona erecek.

ertek_ts61
29.01.2009, 12:24
ben GS den nefret ediyorum arkadaş...ne pislik bir takımdır bunlar...

irfan61
29.01.2009, 12:25
alıntı:

fenerin parmağı var bu işte gibi geliyor bana:D

-aragones nereli? ispanyol
-dedenin ispanyol medyasıyla ilişkileri nasıl? süper
-fenerin 2. yarının ilk maçı kimle? Ts
-bu takımın en etkili silahı kim? yattara
-yattaranın bu söylentilerden sonra, Tsye katkısı ne olur?
-Ts karşısında alınılacak bir galibiyetle fenerin lider olma olasığı var mı? var
-medya, taraftar pohlaması derken 2. yarıya Ts galibiyetiyle başlamak fbye nasıl bir hava katar? büyük
-Ts ikinci bir yattara sorununun altından nasıl kalkar?

eziklerden herşeyi beklerim
bunu bile senaryo ettiriyorlar ya bize:D
-------------------------------------------------------

31.12. tarihinde yazdığım senaryoydu
anlaşılan fb maçındaki futboldan sonra aragonesin gözü korktu:DAragones'in gözü görüyor mu ki!Bukalemun gibi biri sağa biri sola bakıyor.Bizim maçta da renkten renge girdi.Zaten Aragones'e niye dede derler anladım.Bukalemun daha çok yakışırdı. :)

Travelair
29.01.2009, 12:25
http://app.marca.com/Servicios/ComentariosNoticias/Controlador?opcion=3&noticia=2104584

Marca gazetesinde çıkan habere yapılan yorumlar. Çevirmek isteyen :)?

mustafaction
29.01.2009, 12:26
S.A. Arkadaslar,

ben simdiye kadar devamli pasif üye olarak BMN´de bulundum. Bu konuda ben de birsey yazmaya gerek duydum:

Marca´da cikan haberin aynisini bizim "Ulusal" Basin´in nasil yansittigini iyi okursak, haberin sadece bizimkilerin

bir palavrasi oldugunu anlariz. Haberde hangi rakamdan bahsediliyor? Marca.com´da böyle bir rakam yok´ki

Saygilarla

Evet önemli bir nokta gerçekten

Bekir
29.01.2009, 12:27
işin tuhaflıgı marca gazetesine ben fiyat bulamadım neye dayanarak bonservisi 1.5 diyolar...birileri bizimle dalga geciyor..

deepmavi
29.01.2009, 12:32
Bazıları korkmuş olucak ki Efsanenin geri gelmemesi için elinden gelini yapıyorlar yattara bu takımın bir parçası ve hiçbir yere gitmez bunu bir türlü anlamıyorlar bunlara gerçeği göstermek için yattara ya daha çok destek onu motivasyonu en üst seviyede tutmamız lazım bizim taraftar olarak görvemiz bu.
o zaman bu haberler hiç de kayda değer alınacak haberler bile değil

SERDAR-61
29.01.2009, 12:33
burada iş artık yattarada bitiyor yattara ben TRABZONSPOR DA kalacağım derse ne istanbul basını ne de yabancı basına konuşma fırsatı vermez.
MAALSEF yattarada bu bilinç yok ufak birşeyde takımını satabilecek bir hali var örnek:katar olayı ve diğer olaylar bu yüzden her şey olabilir:)

Travelair
S.A. Arkadaslar,

Saygilarla

Evet Marca'da 1.5 milyon € diye bir fiyat yok. Tebrikler güzel bir nokta

Hüseyin İlkin
1.5 milyona Yattara 'nın bir ayağını alamazsınız yahu .

Real 'in parası mı bitmiş acaba ?

mustafaction
29.01.2009, 12:34
gs maçına az kaldı kuyruğunu sıkıştır arkana öyle gel avni akere kedicik

irfan61
29.01.2009, 12:35
1.5 milyona Yattara 'nın bir ayağını alamazsınız yahu .

Real 'in parası mı bitmiş acaba ?Sezon başında transferler için 400 milyon euro ayırmışlardı.:)

Hasan61
29.01.2009, 12:37
arkadaşlar bu haberlere hiç kimse inanmadığı ortada
ankara maçın,bornova maçını,alanzinho transferini
muhtemel transferlerimizi,gelecek vaad eden gençleri konuşalım
böyle boş haberlerle geçen zamanımıza yazık
bu haberlere biz ve yattara inanmadıkça istedikleri kadar yazsınlar sonuç=0

vaslat
29.01.2009, 12:39
yattara 3 günde 3 farklı takıma transfer oldu vay be...

Dogan
29.01.2009, 12:42
Sezon başında transferler için 400 milyon euro ayırmışlardı.:)
O para düşünülebilir bence:) Şaka bi yana ilk defa kadromuzda sağ ve sol iki tane kaliteli kanat oyuncusu var. Öyle sağlı sollu ataklar izletmeden kimse bir yere gidemez:)

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 12:45
Sezon başında transferler için 400 milyon euro ayırmışlardı.:)

Real Madrid 'de durdu durdu transferin son döneminde çıktı piyasaya . Ancak en az 7-8 milyon euro vermeden satılmasına karşıyım . Ancak o paralara düşünülebilir satılması . Hemen o paranın birazıyla Özer 'i kapatırız :rolleyes: Şuan gazetelerde yazan para komediden öteye geçmez . Ulan Güiza 'nın bonservisi 14 milyon euroyken , Yattara 1.5'a satılır mı ? Akıl var mantık var ...

mehmetdoğan
29.01.2009, 12:50

kesinlikle doğru ve yattara da malum para işi oldu mu iki üç ay kendine gelemiyo ''para var range rover,para yok game over''

Cihan
29.01.2009, 12:55
aslında yönetim bu mali sıkışıklıktan kurtulmak için yattarayı satma tezgahı kuruyor olabilir.. yönetime saygım sevgim sonsuzdur ama ... yattaranın getireceği para onları sıkıntıdan oldukça kurtaracaktır alanzinhoyu alarak olası tepkileri durdurmak istemiş olabilirler.. ne dersiniz ihtimali varmı böyle bir şeyin?

Murat TONBUL
29.01.2009, 12:56
yattaranın sezon sonu satılacağını düşünüyorum.yeteneklerini anlatmaya gerek yok tamam da futbolcu dediğin biraz da disiplinli olur be kardeşim.sürekliliği olan bir sağ kanat bulunursa satılmasında bir sakınca görmüyorum.

devilkid
29.01.2009, 12:59
stanbul medyası yie k.dan haber uyduryor..

MADDİ açıdan iyi durumda olmayan G.Saray bu transferde Nonda kozunu oynayacak. Trabzon’un gol sorunu çekmesi, G.Saray’da bu problemi çözecek bir oyuncunun olması Nonda-Yattara takasının gerçekleşme ihtimalini de arttırıyor. G.Saray’ın Nonda ile birlikte bir miktar parayı da Trabzon’a vermeyi gözden çıkardı. Sarı-kırmızılılar bugün Sadri Şener’in kapısını çalacaklar. Trabzon’un Alanzinho’nun transferinden sonra Yattara’yı gözden çıkardığı biliniyor... Bunun sebebi ise Katar’a transferi son anda yatan Gineli’nin bir türlü istenilen performansı sergileyememesi...kaynak vatan

Oğuzhan Turhan
linki okursanız haberi yapan kişi jose felix diaz

bu kişi hakkında en önemli bulgum haberlerin fener kaynaklı olduğu; http://www.birebir.net/goster.asp?d=fenerbahce+de+real+madrid+s%C3%BCreci (http://www.birebir.net/goster.asp?d=fenerbahce+de+real+madrid+s%C3%BCreci )

İspanya (http://www.birebir.net/goster.asp?d=İspanya)'nın ünlü spor gazetesi marca (http://www.birebir.net/goster.asp?d=marca), fenerbahçe (http://www.birebir.net/goster.asp?d=fenerbahçe)'nin gerek sportif gerekse ticari anlamda real madrid (http://www.birebir.net/goster.asp?d=real+madrid) kulübüyle çok sıkı ilişki içinde olduğunu iddia etti. real madrid'i izleyen jose felix diaz, kaleme aldığı gelecek anlaşma fenerbahçe ile başlıklı köşe yazısında, iki kulübün birçok alanda işbirliği yaptıklarını belirtti.

mükemmel ilişkilere sahip olan iki kulübün televizyon kanalları aracılığıyla da işbirliğine gitmeyi planladığı belirtildi. fenerbahçe'nin 100. kuruluşunun yılı dolayısıyla 2007 yazında büyük bir futbol turnuvası düzenleyeceği ve bu etkinliğe dünyanın en büyük takımlarının katılacağı kaydedildi.

İngiltere (http://www.birebir.net/goster.asp?d=İngiltere)'nin manchester united (http://www.birebir.net/goster.asp?d=manchester+united) ve almanya (http://www.birebir.net/goster.asp?d=almanya)'nın bayern münchen (http://www.birebir.net/goster.asp?d=bayern+münchen) takımlarının turnuvaya katılacağı belirtilirken, real madrid'in de bu organizasyona katılması için girişimlerin sürdüğü ifade edildi. İspanyol gazeteci, fenerbahçe ve real madrid arasındaki ilişkilerin artarak devam ettiğini de bildirdi.

Arkada kalmasın

Jester
Trabzon'dan Yattara açıklaması!
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara'yla ilgili olarak kendilerine gelen bir konunun olmadığını belirterek, "Oyuncu satmayı düşünmüyoruz ama çok olağanüstü bir teklif olur ise her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız" dedi.

İspanyol spor gazetesi Marca'nın, Real Madrid Kulübü'nün ara transfer döneminin kapanmasına az bir zaman kala süpriz bir transfer gerçekleştirebileceğini yazması ve bu transferinde Yattara olabilir başlığını atması transfer piyasasını hareketlendirdi.

İspanyol spor gazetesi Marca, İbrahim Yattara'nın Real Madrid'e transfer olacağını yazsa da, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara'nın transferi ile ilgili olarak kendilerine gelen herhangi bir konunun olmadığını söyledi.

Hayrettin Hacısalihoğlu, İspanya'da bir spor gazetesinin sürekli bu konuyu gündeme getirdiğini belirterek, "İspanya'da spor gazeteleri sürekli olarak bu konuyu gündeme getiriyor. Ama Yattara ile ilgili olarak bizim kulübümüze gelen bir transfer teklifi veya herhangi bir durum söz konusu değil. "dedi

Oyuncu satmayı düşyenmediklerini belirten Hacısalihoğlu, "Oyuncu satmayı düşünmüyoruz. Ancak çok olağaüstü bir teklif olur ise Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız" diye konuştu.

Murat TONBUL
yattarayı sezon sonu yüksek bir bonservis bedeliyle satsak ve ordan gelen parayla mehmet topuzu alsak hiç fena olmaz aslında.

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 13:02
Lig tv de yattara haber cikti

Real lusi arogones e sormus oda yattara icin Ronaldinho demis

Yunus Emre SEYHAN
29.01.2009, 13:03
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara'yla ilgili olarak kendilerine gelen bir konunun olmadığını belirterek, "Oyuncu satmayı düşünmüyoruz ama çok olağanüstü bir teklif olur ise her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız" dedi.

İspanyol spor gazetesi Marca'nın, Real Madrid Kulübü'nün ara transfer döneminin kapanmasına az bir zaman kala süpriz bir transfer gerçekleştirebileceğini yazması ve bu transferinde Yattara olabilir başlığını atması transfer piyasasını hareketlendirdi.

İspanyol spor gazetesi Marca, İbrahim Yattara'nın Real Madrid'e transfer olacağını yazsa da, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara'nın transferi ile ilgili olarak kendilerine gelen herhangi bir konunun olmadığını söyledi.

Hayrettin Hacısalihoğlu, İspanya'da bir spor gazetesinin sürekli bu konuyu gündeme getirdiğini belirterek, "İspanya'da spor gazeteleri sürekli olarak bu konuyu gündeme getiriyor. Ama Yattara ile ilgili olarak bizim kulübümüze gelen bir transfer teklifi veya herhangi bir durum söz konusu değil. "dedi

Oyuncu satmayı düşyenmediklerini belirten Hacısalihoğlu, "Oyuncu satmayı düşünmüyoruz. Ancak çok olağaüstü bir teklif olur ise Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız" diye konuştu.
Colman ve Yattara olayınıda yalanlasa iyi olurdu

Bekir
yonetim mantıklı acıklama yapmıs olaganustu teklif gelirse herkes satılabilir...yattara için normal olan tekli 10 milyon euro olaganustu 15 milyon euro..bence de 15 milyon euro verirlerse satılabilir...yerine 3 futbolcu(ozer-biglia-tekke) almak sartı ile..

ÖmerFarukYılmaz
Yönetimden bir tane Allahın kulu çıkıpta neden bu haberleri yalanlamaz!!!

Ya madem onu beceremiyorsun,Resmi sitede bir hal ve çaresine bak..

x_man
29.01.2009, 13:04
transfer sezonu kapansa hayırlısıyla olay çıkmasa

irfan61
29.01.2009, 13:05
Yönetimden bir tane Allahın kulu çıkıpta neden bu haberleri yalanlamaz!!!

Ya madem onu beceremiyorsun,Resmi sitede bir hal ve çaresine bak..Yalanladı ya Yattara'nın transfer haberlerini.

Hasan61
29.01.2009, 13:06

ALLAH'a şükür bir bildiri geldi yönetimden...........

toksoy61
29.01.2009, 13:10
Yahu ne REAL ne Yattarası yok böyle bir şey. Uydurma hepsi. Bu başlığıda kapatın. Delinin biri kuyuya bir taş atıyor bizde çıkarmaya çalışıyoruz.

Sefa Murat Dokuz
29.01.2009, 13:10
10 milyon euro verirlerse satılabilir ama sezon sonu

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 13:11
Utanmasalar Trabzonspor , Yattara 'yı Real Madrid 'e satmak için para teklif etti yazacaklar :rolleyes:

Eren Karaahmetoğlu
29.01.2009, 13:13
Utanmasalar Trabzonspor , Yattara 'yı Real Madrid 'e satmak için para teklif etti yazacaklar :rolleyes:

xD Yattara'ya karşılık Robben'i isteyelim:rolleyes:

Erdem Koltuk
29.01.2009, 13:13

kardeşim çok güldürdün beni:):):)

Tayfun
29.01.2009, 13:14
Bu başlık Alanzinho gelene kadar ne heyecanlar yaşadı :D

Sefer A.
29.01.2009, 13:19
Yattara'ya 8m€ verseler simdi, yine satarim, ertesi gün Özer'i 3.5m€ + Göksu'yu kiralik veririm
kalan 4.5m€'nun 1.5m€ ile Abdurrahman için sivas'a 1.5m€ + Ferhat'i veririm

akin0834
29.01.2009, 13:22
http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=795777.html
Alanzinho boosts Trabzonspor ambition

Wednesday 28 January 2009

http://www.uefa.com/ml/images/FootballEurope/email.gife-mail (javascript:void(0))http://www.uefa.com/ml/images/FootballEurope/print.gifPrint (http://www.uefa.com/news/newsid=795777,printer.htmx)http://digg.com/img/badges/10x10-digg-thumb.gifDigg (http://digg.com/submit)http://images.del.icio.us/static/img/delicious.small.gifSave (http://del.icio.us/post)
http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/footballeurope/footballeurope/79/57/80/795780_mediumsquare.jpg (javascript:void(0);) Trabzonspor coach Ersun Yanal (©Getty Images)
http://www.uefa.com/ml/images/piu.gif (http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=795777.html#newsActions)http://www.uefa.com/ml/images/meno.gif (http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=795777.html#newsActions)
Having brought bright times to Norwegian club Stabæk IF since moving to Europe in 2005, attacking Brazilian talent Alanzinho hopes his arrival in Turkey will bring good omens to Trabzonspor following his €3.9m switch to the Süper Lig high-flyers.
Positive omen
"After joining Stabæk, I had to wait three years to see the club win their first title," said Alanzinho, after putting pen to paper on a three-and-a-half-year deal. "Last term we won it. I hope we can end the 25-year wait [at Trabzonspor] this season. I will certainly to do my utmost to contribute to this cause." Just one when the Maroon-Blues claimed that title, left winger Alanzinho arrives in Trabzon with the side second in the Süper Lig, two points behind Sivasspor, though club vice-president Hayrettin Hacısalihoğlu played down talk of title ambitions. "Alanzinho was top of coach Ersun Yanal's transfer list but just because we paid a lot for him doesn't mean we will be champions come the end of the season," he warned.

©uefa.com 1998-2009. All rights reserved.

resmi sitemizde alanzinho transferinin avrupada ses getirdiğini yazmışlar...asıl sesi seneye şampiyonlar ligine katıldığımızda getiriceğiz..ozaamana kadar bu takım oturmuş olur..

akin0834
29.01.2009, 13:23
Hrvoje Cale'ye milli davethttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1015-4W0H3R3T.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'1015'))
2 (javascript:rateImg(2,'1015'))
3 (javascript:rateImg(3,'1015'))
4 (javascript:rateImg(4,'1015'))
5 (javascript:rateImg(5,'1015'))

Bu habere 30 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Takımımızın Hırvat oyuncusu Hrvoje Cale'ye milli takımdan davet geldi.

Buna göre Cale, Hırvatistan Milli Takımı'nın 11 Şubat 2009 tarihinde Bükreş'te oynayacağı Romanya maçı için aday kadroya çağrıldı.

takım milli oyuncularla doldu...işte bu takımın nekdar büyük olduğunu gösteriyo!

mehmetdoğan
29.01.2009, 13:24
Yattara'ya 8m€ verseler simdi, yine satarim, ertesi gün Özer'i 3.5m€ + Göksu'yu kiralik veririm
kalan 4.5m€'nun 1.5m€ ile Abdurrahman için sivas'a 1.5m€ + Ferhat'i veririm
herşeyi planlamışsın:D

Hasan61
29.01.2009, 13:26
la noluyo adamı sattınız yerine transfe bile yaptınız:D

Ali Tunahan Güllü
29.01.2009, 13:28
yattarayı satmak şuan mantıklı değil sezon sonu belki....

akin0834
29.01.2009, 13:29
---slyva-----senegal milli takımı--
---song-----kamerun milli takımı---
---giray-----türk milli takımı----
---cale------hırvatistan milli takımı---
---serkan----türk milli takımı---
---selçuk----türk milli takımı---
---hüseyin---türk milli takımı---
---gökhan---türk milli takımı---
---tolga----türk milli takımı---
---ceyhun---türk milli takımı---
---barış---ümit milli takımı---
---papy---burundi milli takımı---
---onur---ümit milli takımı---
---isaac---nijerya milli takımı---

ayrıca egemen,alanzinho,colman gibi yıldızlarımızda var....çok ses getiricez ilerki yıllarda...

Hasan61
29.01.2009, 13:31
Şuan basında bulunan ğs'nin nonda teklifi,real madrid'in 1,5milyon euroluk teklifi olağanüstü teklif olmadığına göre bu konu bence kapanmıştır(zaten açılmadıydı ya:D)

OFLU
29.01.2009, 13:32
10 milyon veriyolarsa yaninda alanzinhoyuda verelim :) hahah

Hüdai Pervaneli
raula karsilik yattara yada arti para verebiliriz

irfan61
Ara transfer sona eriyor
Futbol Federasyonu bugün bir açıklama yaparak, 5 Ocak 2009'da başlayan 2008-2009 sezonu 2. transfer ve tescil döneminin, daha önceden açıklandığı gibi 2 Şubat Pazartesi akşamı sona ereceğini duyurdu.

Açıklamada, transferi gerçekleştirilen futbolcuların lisans işlemlerinin 2 Şubat Pazartesi günü saat 18.00'e dek tamamlanması gerektiğine dikkat çekildi. Kaynak.tff.org

Sefer A.
herşeyi planlamışsın:D
seviyorum planlamalari boyle :) merakliyummm :)
bu yaz transfer doneminde, oyle bi plan hazirlamistim ki, oyle bi liste yapmistim ki :)
herkes sasirdi :=)

irfan61
29.01.2009, 13:33
5 gün kaldı biraz daha sabır. :)

Erdogan
29.01.2009, 13:35
1,5 milyon olayina gülme bile gülmiyecem. orayi gecelim. yattara bu durumda trabzondan ayrilmak istemez. takim zaten satmaz.

haa adamlar basar 8-10 milyonu alir giderler. ona bisey demem. bu sene yollasinlar 1,5 milyonu kramponlari yolliyalim simdiden alissinlar. sampiyon olduktan sonrada alirlar yattaranin tamami ni

mustafaction
29.01.2009, 13:35
Van der vaart'ı versinler kafa kafaya takas:)

Ünal Cumhur
29.01.2009, 13:39
suan sadece ligde mücadale etigimiz icin bu kadro yeter gelcek sene insallah sampiyonlar ligine gidersek veya uefaya alternatifli kadro lazım ozmn solbeke karadeniz spordan biadam alırız sagbeke abdurahmanı alırız brulsu getirir faty papyıkiralık veririz musa aydın gibi her iki kanat oynayabilen yattara ve alanzinhonun alternatifi olur özeride alırız takımda rekabet artar alternatifli süper kadromuz olur ben forvet transferinin yanında degilim 3gelecege yönelik iyi forvetimiz var gerek yok gibime geliyo

Barış
29.01.2009, 13:40
Sporx notu: Bilindiği gibi Trabzonspor, geçtiğimiz günlerde kadrosunu, Yattara'ya benzeyen stiliyle dikkat çeken Brezilyalı orta saha oyuncusu Alanzinho ile güçlendirmişti. Kenarda bekleyen ve süre almakta zorlanan Isaac'in varlığı da düşünülürse, eski performansını göstermekte zorlanan Yattara'nın gidişi kısa vadede çok büyük kayıp olmayabilir. Ayrıca Trabzonspor bu sezon yoluna sadece ligde mücadele ediyor. Dolayısıyla mevcut hücum gücü de haftada bir maç temposu için oldukça lüks...

İstanbul basınından çirkefliğe devam :) . Bu kadar da olmaz arkadaş,hücum gücümüz lige göre çok fazlaymış,satmalıymışız :D

Mehmet Fırat
29.01.2009, 13:45
Sporx notu: Bilindiği gibi Trabzonspor, geçtiğimiz günlerde kadrosunu, Yattara'ya benzeyen stiliyle dikkat çeken Brezilyalı orta saha oyuncusu Alanzinho ile güçlendirmişti. Kenarda bekleyen ve süre almakta zorlanan Isaac'in varlığı da düşünülürse, eski performansını göstermekte zorlanan Yattara'nın gidişi kısa vadede çok büyük kayıp olmayabilir. Ayrıca Trabzonspor bu sezon yoluna sadece ligde mücadele ediyor. Dolayısıyla mevcut hücum gücü de haftada bir maç temposu için oldukça lüks...

İstanbul basınından çirkefliğe devam :) . Bu kadar da olmaz arkadaş,hücum gücümüz lige göre çok fazlaymış,satmalıymışız :D

Adamlar baya tırsmışlar yahu. Hücum gücümüz lige fazlaymış. :D

Tamam korkmayın, az atacağız. :D

Jester
29.01.2009, 13:46
Bucaspor %40 indirim istiyor
TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda mücadele eden Bucaspor'da Yönetim Kurulu'nun futbolculardan ücretlerinde yüzde 40 oranında indirim istediği bildirildi. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, 31 Aralık 2008 tarihi itibariyle kulübün 1 milyon 500 bin TL tutarında karşılıksız çek ve cari borcunun olduğu ortaya çıktığı, önümüzdeki süreçte de bu borca 1 milyon TL daha ekleneceği belirtildi.

Böyle bir bütçe açığının, kulübün geleceğine dinamit koymakla eş anlamlı olacağının bildirildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Yakın geçmişte birçok kulübün, bu ciddi bütçe açıkları nedeniyle batağa sürüklenip, kapanma noktalarına geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Şu andaki tabloyu olumlu hale çevirmek için bugün futbolcularımızla görüşüp, hak edişlerinden yüzde 40 indirim (Toplam 1 milyon TL) yapmalarını istedik. Geri kalan 1 milyon 500 bin TL'lik açığın bir kısmını futbolcu satarak, geri kalanını da yönetici katkısı ve reklam geliri yaratarak çözmeyi planladık. Ancak takımımızdaki oyuncularımız, profesyonellikleri gereği böyle bir indirimi kesinlikle kabul edemeyeceklerini belirttiler. Yönetim kurulu olarak, bu ortam karşısında nasıl bir uygulama içinde olacağımızı kamuoyuyla zamanı gelince paylaşacağız.''

Acaba Mehmet Batdal için bir fırsat olabilir mi?

irfan61
29.01.2009, 13:48

İstanbul basınından çirkefliğe devam :) . Bu kadar da olmaz arkadaş,hücum gücümüz lige göre çok fazlaymış,satmalıymışız :DNe yapsınlar korkudan ne yazacaklarını şaşırdılar.:)

mustafaction
29.01.2009, 13:50
Sadri ŞENER
Başkan

Hayrettin HACISALİHOĞLU
Asbaşkan

Necmettin AYTEKİN
Başkan Yardımcısı

Muammer SAKA
Başkan Yardımcısı

Saner AYAR
Başkan Yardımcısı

Dr. Hasan YENER
Genel Sekreter ve Personel Sorumlusu

Mahmut AKSU
Genel Sayman ve Kafile - Taraftar Sorumlusu

Celil HEKİMOĞLU
Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlusu

Dr. İhsan ALİOĞLU
Sağlık ve Futbol Sorumlusu

Levent ERKULOĞLU
Basın ve Halkla İlişkiler Sor.

Av. Ali SÜRMEN
Hukuk İşleri Sor.

Mehmet ÖKSÜZOĞLU
Dış İlişkiler Sorumlusu

Kenan SÖNMEZ
Genel Koordinatör

Dursun KÖSE
TFF ve Gençlik ve Spor İlişkileri

Cenker ÜSTÜN
Kulüplerle İlişkiler Sorumlusu

Mehmet TUNÇ
Stadyum ve Mağazalar Sorumlusu

Sırrı Furkan EREN
Projeler Sorumlusu

Şener PUL
Tesisler ve İnşaat Sorumlusu

Coşkun ÇEBİ
Reklam ve Sponsorluklar Sorumlusu

Sabri KÖSTERELİ
Genel Sayman Yrd.

Dr. Ali Rıza EGEMEN
Altyapı ve Amatör Branşlar Yrd.

Halil İbrahim AKÇAY
Altyapı ve Amatör Branşlar Yrd.

hepinize sonsuz TEŞEKKÜRLER...

champions
29.01.2009, 13:51
Sporx'in açıklaması tam komedi olmuş.

Aceto'da 5 milyon euro+ Saviola diye yazmış.
Bence de iyi bir paket olurdu doğrusu.:)

Sefer A.
29.01.2009, 13:51
Bucaspor %40 indirim istiyor
TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda mücadele eden Bucaspor'da Yönetim Kurulu'nun futbolculardan ücretlerinde yüzde 40 oranında indirim istediği bildirildi. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, 31 Aralık 2008 tarihi itibariyle kulübün 1 milyon 500 bin TL tutarında karşılıksız çek ve cari borcunun olduğu ortaya çıktığı, önümüzdeki süreçte de bu borca 1 milyon TL daha ekleneceği belirtildi.

Böyle bir bütçe açığının, kulübün geleceğine dinamit koymakla eş anlamlı olacağının bildirildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Yakın geçmişte birçok kulübün, bu ciddi bütçe açıkları nedeniyle batağa sürüklenip, kapanma noktalarına geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Şu andaki tabloyu olumlu hale çevirmek için bugün futbolcularımızla görüşüp, hak edişlerinden yüzde 40 indirim (Toplam 1 milyon TL) yapmalarını istedik. Geri kalan 1 milyon 500 bin TL'lik açığın bir kısmını futbolcu satarak, geri kalanını da yönetici katkısı ve reklam geliri yaratarak çözmeyi planladık. Ancak takımımızdaki oyuncularımız, profesyonellikleri gereği böyle bir indirimi kesinlikle kabul edemeyeceklerini belirttiler. Yönetim kurulu olarak, bu ortam karşısında nasıl bir uygulama içinde olacağımızı kamuoyuyla zamanı gelince paylaşacağız.''

Acaba Mehmet Batdal için bir fırsat olabilir mi?

çok begenmiyorum onu ama, gelecek vaad ediyor yinede
ama orda begendigim bir futbolcu var, savunmada oynuyor ama takim zor durumdayken ile uç ta oynuyor kafa hakimiyetiyle savunmayi yipratiyor
bakayim bulabilecemmi onu

martinpetrov
29.01.2009, 13:52
Kewell,Arda,Lincoln,Baros,Nonda,Ümit Karan,Yaser ve Aydın hiç rahatsız etmiyor bu basını niyeyse.Nondayla takasmış napacaksak ölmüş adamı.Utanmasalar Yaser diyecek şerefsiz utanmazlar.

sanatik
29.01.2009, 13:54
yattarayı satmak şuan mantıklı değil sezon sonu belki....

sezon basinda ayni mesele simdi yine. Yattara umarim bu haberlerin ardindan cok daha iyi oynar Trabzonspor ilede Sampiyonlar liginde degerini iyice katlar. Yattaranin hedefi para ise hedef sampiyonlar ligi. Biz bu gidisle ilk ikiye dogru gidiyoruz birileri rahatsiz oluyor hesaplar karisiyor isin icine yattara giriyor durdurulmaya calisiyoruz sanirim bu gelecke günlerde daha bir kac numaraya sahit olacagiz.

Erdal DİLEK
29.01.2009, 13:55

sadece sporx değil aramızda da bu sacmalığa destek verici yazanlar var, Allah akıl fikir versin, zor ya hakikaten zor

martinpetrov
29.01.2009, 13:57
Alıntı:
Numan Yilmaz isimli üyenin mesajından alıntı http://www.gscimbom.com/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gscimbom.com/forum/hasan-dogan-turk-futbol-forumu/2984-ve-alanzinho-trabzonsporda-video-mesaj80719.html#post80719)
O kadarda abartmaya gerek yok bence. Cok ahim sahim birisi olsaydi Norvecde oynamazdi.
Ayrica Lincolnlede bu adami kiyaslamak cok sacma. Lincoln onun gibi calim atamiyorsa o Lincoln gibi asist yapabiliyormu klas topuk paslari verebiliyomu oyunu Lincoln gibi kurabiliyomu acaba?

Norvec liginin kalitesini bilmiyorsun herhalde..Norvec'ten her giden futbolcu gittikleri ligde rahatca oynamistir..

Norvec ligi diye kücümsemeyin..Rosenborg'daki M.Lustig,A.Annan,D.Konan,A.Tettey, Per Ciljan Skjelbred, A.Traore ve M.Sapara Türkiyedeki her takimda kolayca oynar..

P.Skjelbred'i,A.Tettey'i ve A.Annan'i Premier Lig'in yarisi istiyor.Bakalim birkac sene sonra.Bunlarin hepsi Avrupada oynar,hemde büyük klüplerde,sizinde agziniz sulanir ancak..

Alanzinho Türkiyedeki stoperleri ham yapar,sonrada maymun eder ve bakarsiniz belkide posizyon almayi ögrenirler..
Galatasaray forumundan aldım çok hoşuma gitti alttaki yorum:)

Sefer A.
29.01.2009, 13:58
sadece sporx değil aramızda da bu sacmalığa destek verici yazanlar var, Allah akıl fikir versin, zor ya hakikaten zor
yooo destek vermiyoruzz kiii, ben sadece 8m€ verseler satarim dedim
yoksa Yattara'nin gidisi iyi olur diyen yok, aksine zarari olur

Kadir
29.01.2009, 14:00
Yattara'nın bu dönemde satılacağını düşünmüyorum .
Satılırsada iyi bir paraya satılır ve gelen parayla Özer alınır .

Erdal DİLEK
29.01.2009, 14:03
yooo destek vermiyoruzz kiii, ben sadece 8m€ verseler satarim dedim
yoksa Yattara'nin gidisi iyi olur diyen yok, aksine zarari olur
BEN diyenlere diyorum zaten, ayrıca şuanda 15 milyona bile razı değilim...

erkankoc
29.01.2009, 14:04
yattaradan gelen paranin hepsi ozere verilirmi ya..en faza 3 eder ozer..

Sefer A.
29.01.2009, 14:05
BEN diyenlere diyorum zaten, ayrıca şuanda 15 milyona bile razı değilim...
herkesin dusuncesi farkli, ama asil konu Yattara'nin satilmasi degil, Yattara'nin takima ne zaman bekledigimiz katkiyi saglayacagidir

Oğuzhan Fidan
29.01.2009, 14:06

bu yoruma güzel bişeyler yazılır ama gerek yok ;) spor x duy sesimizi sana xxxxx:cool:

Oğuuz
29.01.2009, 14:07
bu sene satmayalım seneye şampiyonlar ligi maçlarından sonra man.unt, milan gibi takımlarda talip olacaktır, sonrasında düşünürüz :ts: :)

Kadir
29.01.2009, 14:08
yattaradan gelen paranin hepsi ozere verilirmi ya..en faza 3 eder ozer..

Hepsini verelim diyen kim ?

Değeri neyse o kadar vereriz zaten .

Hasan61
29.01.2009, 14:09
yattara'dan gelen para mı varda bir yerlere paylaştırıyorsunuz.....

Ünal Cumhur
29.01.2009, 14:10
sadri baskan sota ve archili getirdi zamanında trabzonun yabancı transferlerini cok dogru buluyorum trabzon simdi transfer yapcaksa mastirichte yapar kendine yapmaz oyuncuda satmaz su tabloda kim satar adamını

cihatöztürk
29.01.2009, 14:14
sadri başkan hayatta satmaz....yalan haber inanmayın

Erdal DİLEK
29.01.2009, 14:14
herkesin dusuncesi farkli, ama asil konu Yattara'nin satilmasi degil, Yattara'nin takima ne zaman bekledigimiz katkiyi saglayacagidir
hangi konu, asıl dediğin nedir, ben yattara satılması hakkında yorum yapan arkadaşlar hakkında yazıyorum, bu düşüncenin takıma zarar vereceğini dile getiriyorum, adamlar linconl için bile bu kadar gitsin yorumu yapmadı, o yattaradan daha cok hata yapmıştır, ama biz futbolcumuzun moralini bozealımda ne olursa olsun, bekleyin sene sonu gelince bakarız. . .

Sefer A.
29.01.2009, 14:19
hangi konu, asıl dediğin nedir, ben yattara satılması hakkında yorum yapan arkadaşlar hakkında yazıyorum, bu düşüncenin takıma zarar vereceğini dile getiriyorum, adamlar linconl için bile bu kadar gitsin yorumu yapmadı, o yattaradan daha cok hata yapmıştır, ama biz futbolcumuzun moralini bozealımda ne olursa olsun, bekleyin sene sonu gelince bakarız. . .
bakariz bakariz ;)
satilabilir diyorum iy teklif gelirse, yoksa Yattara illede gitsin demiorum

cihatöztürk
29.01.2009, 14:22
Süper Lig'in ikinci yarısı başlarken, en hazır takım sizce hangisi?
Sivasspor
%31.07

Trabzonspor
%30.49

Galatasaray
%12.19

Ankaraspor
%2.09

Fenerbahçe
%10.2

Beşiktaş
%8.85

Kayserispor
%0.34

Gaziantepspor
%0.53

Bursaspor
%2.22

Gençlerbirliği
%2.01

Ankete katılan toplam kişi sayısı : 62521 kişi

ilginç bir anket...fanatik

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 14:24
Yattara'nın bu dönemde satılacağını düşünmüyorum .
Satılırsada iyi bir paraya satılır ve gelen parayla Özer alınır .

Bende aynen böyle düşünüyorum .

Ancak böyle bir teklifi iyi bir para karşılığı düşünmeli yönetim .

Fatih Ersoy
29.01.2009, 14:24
1,5 milyon euro vay bee

ehehhe :D:D

temel_yilmaz
29.01.2009, 14:26
yattaradan gelen para ile şu benim kredi borcu birde kredi kredi kartı borcumuda öderiz.
nedir bu allah aşkına satalım onu alalım bölüşelim paylaşalım havaları adamın satılacağı yok burda herkes bugünki dolar euro paritesinden çevirip başka hesaplar yapıyor .
üzülerek görüyorumki hala trabzonspor taratarı başarı değilde küçük hesapların peşinde trabzonspor başarısı bugünki euro kurununda çalkalanan piyasanında üstündedir benim için .
iş yapmıyorsa menal olarak pyunda değilse yarısı bizim yarısıda uyduruk medyanın eseridir

Erdal DİLEK
29.01.2009, 14:27
bakariz bakariz ;)
ya sefer ya ben anlatamıyorum, ya sen anlamıyorsun, söylediğim şeyi aldın üzerine yazıp duruyorsun, bek şimdi belirgin yazıyorum; yattara satılsın diyen arkadaşları anlamıyorum, şuan bize lazım ve bizim oyuncumuz, satılsın demek adamın moralini bozabilir, şuan bırakın yattaryı umutu bile satalım diye dillendirmeyelim, ha satıldığı zaman iyi mi oldu kötü mü oldu yorum yapar herkez, biz şimdi her oyuncumuza sonuna kadar destek olalım, anladııııııın. . .

Kara Mert61
29.01.2009, 14:28
şu transfer dönemi bi bitsede kurtulsak..

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 14:30
yattara satılsın diyen arkadaşları anlamıyorum, şuan bize lazım ve bizim oyuncumuz, satılsın demek adamın moralini bozabilir, şuan bırakın yattaryı umutu bile satalım diye dillendirmeyelim, ha satıldığı zaman iyi mi oldu kötü mü oldu yorum yapar herkez, biz şimdi her oyuncumuza sonuna kadar destek olalım,

Yattara iyi paraya karşılık satılmalı diyenlerden biriyim , bunu Katar olayındada söylemiştim . Ama Trabzonspor futbolcusu olduğu süre zarfı içinde desteğimiz bitmez ;) Bunun moral bozduğu yok , her futbolcu değeri verildiği taktirde satılabilir . Bunu en iyi futbolcular biliyordur zaten . Oyuncuyu istemiyoruz demiyoruz , değeri verildiği taktirde satılabilir diyoruz . He satılmazsa , Avni Aker'de yine sevgimizi gösteririz :)

Sefer A.
29.01.2009, 14:30
ya sefer ya ben anlatamıyorum, ya sen anlamıyorsun, söylediğim şeyi aldın üzerine yazıp duruyorsun, bek şimdi belirgin yazıyorum; yattara satılsın diyen arkadaşları anlamıyorum, şuan bize lazım ve bizim oyuncumuz, satılsın demek adamın moralini bozabilir, şuan bırakın yattaryı umutu bile satalım diye dillendirmeyelim, ha satıldığı zaman iyi mi oldu kötü mü oldu yorum yapar herkez, biz şimdi her oyuncumuza sonuna kadar destek olalım, anladııııııın. . .
anladimmm ;)
destegimiz tabiiki her zaman var ;) merak etme ;)

Erdal DİLEK
29.01.2009, 14:32
bakariz bakariz ;)
ayrıcxa medyada bilmam farkında mısın medya yattara hakkında satılsın satılacak yazıları cıkmaya başladı, sence bu haberler trabzonspor para kazansın diye mi cıkıyor, bunu kestiremiyormusun, sen ve senin gibi düşünene arkadaşlar bu haberlere canak tutuyor, onların amacı bu zaten, gaz vermek, oratlığı karıştırmak, bırakın ne yazarlarsa yazsınlar, biz her oyuncumzun aynı olduğu izlenimi verelim,

Sefer A.
29.01.2009, 14:36
ayrıcxa medyada bilmam farkında mısın medya yattara hakkında satılsın satılacak yazıları cıkmaya başladı, sence bu haberler trabzonspor para kazansın diye mi cıkıyor, bunu kestiremiyormusun, sen ve senin gibi düşünene arkadaşlar bu haberlere canak tutuyor, onların amacı bu zaten, gaz vermek, oratlığı karıştırmak, bırakın ne yazarlarsa yazsınlar, biz her oyuncumzun aynı olduğu izlenimi verelim,
ohooooooooo, bizi hepten aptal yaptin :)
biz kestirdik kestirdik, konu açilmisken konusalim dedik, yoksa biliyoruz istanbul medyasinin amacini ;)

Erdal DİLEK
29.01.2009, 14:37
Yattara iyi paraya karşılık satılmalı diyenlerden biriyim , bunu Katar olayındada söylemiştim . Ama Trabzonspor futbolcusu olduğu süre zarfı içinde desteğimiz bitmez ;) Bunun moral bozduğu yok , her futbolcu değeri verildiği taktirde satılabilir . Bunu en iyi futbolcular biliyordur zaten . Oyuncuyu istemiyoruz demiyoruz , değeri verildiği taktirde satılabilir diyoruz . He satılmazsa , Avni Aker'de yine sevgimizi gösteririz :)
bende diyorum ki sporx de aynı şeyi yazıyor acaba niye yazıyor, bende diyorum ki şimdi bırakalım satılmasını, satıldığı zaman yorum yazarız, yada yaz döenmi gelsin o zaman. . .

pEjMuRdE_
29.01.2009, 14:41
ortada daha birşey yok... bir gazetenin ihtimal haberine ne kadar yorum yapılmış. Bizim camiayı karıştırmak ne kadar kolay ya :)

başkanımız konuşmasında dedi ki iyi giden bu takıma takviye yapmazsam falan filan.. Sizce Sadri başkan iyi giden takımdan adam satılmaması gerektiğini düşünmemişmidir?

SDanışmaz
29.01.2009, 14:45
Uzun yıllar sonra Türkiyede ilk defa bir takımın kanatları mükemmel derecede iyi oldu.. Bu da bazı kesimlerde rahatsızlık yapmış anlaşılan.. Kısaca bu haberleirn çıkmasını doğal karşılamak lazım ;)

Erdal DİLEK
29.01.2009, 14:46
ohooooooooo, bizi hepten aptal yaptin :)
biz kestirdik kestirdik, konu açilmisken konusalim dedik, yoksa biliyoruz istanbul medyasinin amacini ;)
yok kimseyi aptal yerine koymak haddimize değil, yalnız medya oyunlarına kimse gelmesin diyorum, bu adamlarına kulak asmayın, biz ne zaman dik oynamaya başladık hep bizi paltalamaya calıştılar, bir sürü örnek var, yattara, colman, gökdeniz olayları gibi, o yüzden boş verelim yazılanları, yorum dahi yapmayalım, hoşt diyelim gitsin, it ürür kervan yürür. . .

Onur Şeref
29.01.2009, 14:48
Sabahki antremana giden arkadaş varsa yattaranın performansı nasıldı ben onda biraz kıpırdanma bekliyorum bu transferden sonra hırslımıydı ?

uğurts
29.01.2009, 14:48
Uzun yıllar sonra Türkiyede ilk defa bir takımın kanatları mükemmel derecede iyi oldu.. Bu da bazı kesimlerde rahatsızlık yapmış anlaşılan.. Kısaca bu haberleirn çıkmasını doğal karşılamak lazım ;)
evet ıstanbul basınının bunu cekememesı ve böğle bır haber yapışı hemen dunyanın sorumuna sebep olmuş her zmaan ınanmazsınız istanbul basınına şımdı neden ınanıyorsunuz yada neden bunun tartışmasını yapıyorsunuz yattarayı satıp napıcaksınız ben onu anlamıyrm ozerı alırız ozerı alırız ya ozer olmaz ıse ne olcak bıde son anda sağ kanat mı alınacak Sadri başkan yattarayı devre arası bu saatten sonra satmaz bunuda herkez bılsn ve artık yattara transferının yorumu kapansın arkadaşlar lutfen

Sefer A.
29.01.2009, 14:51
yok kimseyi aptal yerine koymak haddimize değil, yalnız medya oyunlarına kimse gelmesin diyorum, bu adamlarına kulak asmayın, biz ne zaman dik oynamaya başladık hep bizi paltalamaya calıştılar, bir sürü örnek var, yattara, colman, gökdeniz olayları gibi, o yüzden boş verelim yazılanları, yorum dahi yapmayalım, hoşt diyelim gitsin, it ürür kervan yürür. . .
aynen oyle ;)

Samet Yildirim
29.01.2009, 14:51
Ligtvde...ALANZINHO hakkinda !

Sansal Büyükaya: Okadar büyük futbolcu gelip gecti ama Alanzinho kadar övülen baska bir futbolcu görmedim.Ömer Güvencin arkadasi var norvecte ve o kisi alanzinho yu öve öve bitiremedi dedi.1 saat sürdü övmesi dedi:)
Ömer güvenc: O arkadasina bana anlat su alanzinhoyu demis...türkiyede böyle bir futbolcu yok...birakin türkiyeyi dünyada gecemeyecegi futbolcu yok cok hizli...tac atisisinda bile calim atiyor dedi...
Baskanla görüstüm sadri baskan ben alanzinhoyu degil parami düsünüyorum demis:D

Sansal Büyükaya neden bukadar klas bir futbolcuysa avrupadan neden kimse istemedi dedi..ömer güvencin arkadasi cok takim istedi ama sadri sener aldi dedi:)Ve ALANZINHO ilk aciklamalari alex hakkinda begenmis:)

ERSUN YANAL onu 6 aydir izlemis ve takip ettirmis !

Ömerin arkadasi hemde manager mis kendisi ...Ayrica TS onu aldiginda sok olmus inanamamis:)

Sefer A.
29.01.2009, 14:55
Ligtvde...ALANINHO hakkinda !

Sansal Büyükaya: Okadar büyük futbolcu gelip gecti ama Alanzinho kadar övülen baska bir futbolcu görmedim.Ömer Güvencin arkadasi var norvecte ve o kisi alanzinho yu öve öve bitiremedi dedi.1 saat sürdü övmesi dedi:)
Ömer güvenc: O arkadasina bana anlat su alanzinhoyu demis...türkiyede böyle bir futbolcu yok...birakin türkiyeyi dünyada gecemeyecegi futbolcu yok cok hizli...tac atisisinda bile calim atiyor dedi...
Baskanla görüstüm sadri baskan ben alanzinhoyu degil parami düsünüyorum demis:D

Sansal Büyükaya neden bukadar klas bir futbolcuysa avrupadan neden kimse istemedi dedi..ömer güvencin arkadasi cok takim istedi ama sadri sener aldi dedi:)

ERSUN YANAL onu 6 aydir izlemis ve takip ettirmis !

Ömerin arkadasi hemde manager mis kendisi ...Ayrica TS onu aldiginda sok olmus inanamamis:)
iyi haber :)
ancak baskan su para konusunda sIkIntIlI :(

Burçak
29.01.2009, 14:57
para konusunda sıkıntılı olmaya gerek yok. inşallah oynadığı kazandırdığı maçlarla verdiğimizi geri kazandıracak.

hAtes
29.01.2009, 14:58
iyi haber :)
ancak baskan su para konusunda sIkIntIlI :(
başkanım hiç canını sıkmasın, bu krizde bile altta kalmayız, kalkınırız inş ;)

Sefer A.
29.01.2009, 14:59
para konusunda sıkıntılı olmaya gerek yok. inşallah oynadığı kazandırdığı maçlarla verdiğimizi geri kazandıracak.
yakin zamanda ödenmesi gereken 30m ytl (asagi yukari) borç var

Sefer A.
29.01.2009, 15:01
su 1ay sonra mi ne, yeni forma çikacak, çubuklu, onu almaya çalisacam, katkimiz o olsun, baska yapilacak sey varsa da onlari da yapariz, her yaz TS Club'dan aliyoruz biseyler :)
ancak su formanin arkasina yazilan isimler çok buyuk yaaaaa :s

kalavara
29.01.2009, 15:02
valla ne olursa olsun yattara'nın bu dönemde satılması hata olur! sezon sonunda 8-10 neyse milyon euro satarsın yerine de sezon başı kampına yetiştirmek şartıyla iyi bir oyuncu alırsın olur biter!! takım havasını bulmuşken, taraftar moralli iken yattaranın satılması iş değil. sezon sonunda sat, adam gibi bir oyuncu al, bu sene olmazsa gelecek yıl şampiyon ol! hem düşün şampiyonlar liginden gelecek parayı vs!!!!!!

.....
29.01.2009, 15:04
Yattara-Alanzinho-Colman show bizleri bekliyor.

Benden demesi :)

Ahmet Karaman
29.01.2009, 15:05
yattaranın alanzinho transferinden sonra satılmasının gündeme gelmesini anlamıyorum. bu iki futbolcu birbirlerinin verimini yüzde 100 artıracak tipte adamlar biri solda biri sağda. rakibin önlem alma şansını ortadan kaldırır. sezonsonu satışını destekliyorum.

MeNdaKkaDukKa
29.01.2009, 15:10
Yattara konusunun basında bukadar çıkmasının nedeni neki?

ve bunu anlayamayacak ne varki ?

Bizden bu kadar çekinen, bu kadar korkan basın,tff,ligdeki takımlar hepsi bize karşı savaş açmış durumda...

Yattarayı dün gecehayatı ile gündeme getirmeye çalışıp külüple sorunlar yaşamasını sağlamak istiyen zihniyet bugun transfer yaptırıyor...

Çok yanlış..

Ben böle bir uğraş içindeki kişilerden utanıyorum :mad:

Yattaraya sahip çıkalım destek verelim
Trabzonsporuma daha çok destek verelim onlara bir kez daha bu yolda yanlız olmadıklarını gösterelim.

sarman61
29.01.2009, 15:12
Başkanın sıkıntısını dindirmek bizlere düşüyor hade bakalım transfer istedik oldu şimdi herkez eline telefonunu alsın 6761 mesaj göndersin.

Murat TÜRKAY
29.01.2009, 15:14
Yattara konusunun basında bukadar çıkmasının nedeni neki?

ve bunu anlayamayacak ne varki ?

Bizden bu kadar çekinen, bu kadar korkan basın,tff,ligdeki takımlar hepsi bize karşı savaş açmış durumda...

Yattarayı dün gecehayatı ile gündeme getirmeye çalışıp külüple sorunlar yaşamasını sağlamak istiyen zihniyet bugun transfer yaptırıyor...

Çok yanlış..

Ben böle bir uğraş içindeki kişilerden utanıyorum :mad:

Yattaraya sahip çıkalım destek verelim
Trabzonsporuma daha çok destek verelim onlara bir kez daha bu yolda yanlız olmadıklarını gösterelim.

çok doğru tamamiyle katılıyorum... kahpe bizans..

Mert67
29.01.2009, 15:16
Biran önce bitsin şu transfer sezonu.:)

okg_53
29.01.2009, 15:16
Yattara-Alanzinho-Colman show bizleri bekliyor.

Benden demesi :)
Öyle ancak.
Şu ana kadar rakipler hiç ileri çıkmıyordu.
Alanzinho da gelince daha çıkmayacaklar.
Tek kale maçları izlemek can sıkıyor.

Gökçebey
29.01.2009, 15:22
Alanzinho'nun ceza sahası dışından da çok güzel golleri var. Kapanan takımlara karşı anahtarımız olabilir :)

amour_61
29.01.2009, 15:28
yahu sabah gazetesinde Katar'dan teklif varmış diye yazıyordu bugun. 7milyon euro hatta iki takım talip olmuş Katar'dan.
Allah Allah hala bizde ses seda yok.demek ki doğru arkadaşlar sesleri çıkmadığına göre

Bekir
29.01.2009, 15:28
Öyle ancak.
Şu ana kadar rakipler hiç ileri çıkmıyordu.
Alanzinho da gelince daha çıkmayacaklar.
Tek kale maçları izlemek can sıkıyor.
görünene göre artık maclarımız cok zevksiz geçicek..bu takıma karşı kim atak yaparki..

aaahmet61
29.01.2009, 15:32
yahu yarım dönem bile olsa yattara ve Alanzinho'nun beraber oynadığını görebilsek.bu arap klupleri bizleri rahat bırakmıyacak anlaşılan.

Samet Yildirim
29.01.2009, 15:38
yahu sabah gazetesinde Katar'dan teklif varmış diye yazıyordu bugun. 7milyon euro hatta iki takım talip olmuş Katar'dan.
Allah Allah hala bizde ses seda yok.demek ki doğru arkadaşlar sesleri çıkmadığına göre

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gineli oyuncu İbrahim Yattara'yla ilgili olarak kendilerine gelen bir konunun olmadığını belirterek, "Oyuncu satmayı düşünmüyoruz ama çok olağanüstü bir teklif olur ise her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız" dedi!

Hayrettin Hacısalihoğlu, İspanya'da bir spor gazetesinin sürekli bu konuyu gündeme getirdiğini belirterek, "İspanya'da spor gazeteleri sürekli olarak bu konuyu gündeme getiriyor. Ama Yattara ile ilgili olarak bizim kulübümüze gelen bir transfer teklifi veya herhangi bir durum söz konusu değil" dedi.

ajansspor

.....
29.01.2009, 15:40
Yattara yı en azından bu sezon elimizde tutmalıyız. Bizi Şampiyonluğa taşıyacak isimlerin başında Yattara geliyor. Bu sezon olmaz...

irfan61
29.01.2009, 15:43
Yattara yı en azından bu sezon elimizde tutmalıyız. Bizi Şampiyonluğa taşıyacak isimlerin başında Yattara geliyor. Bu sezon olmaz...Zaten R.Madrid kendi liginde şimdiden şampiyonluğa havlu attı.Geldi bizim şampiyonluğa gözü dikti. :)

sametaydin
29.01.2009, 15:43
Farketmez ya bence. Yattarayı sat 10 milyon avroya eger real madrid se 15 e satarsın. Özere 5 milyon avro verirsin. Özer yattara kalitesinde. Ondan aşagı kalır yanı yok futbol olarak. Profesyonel olarak ondan daha iyi.

.....
29.01.2009, 15:45
Zaten R.Madrid kendi liginde şimdiden şampiyonluğa havlu attı.Geldi bizim şampiyonluğa gözü dikti. :)

Valla ya de get vermiyoruz işte :)

Badaloğlu
Badaloglu Abi nerde .. transfer üzerine son noktayi koysa .. soktayim su an .. nerdeyse bütün ajanslarda alanzinho transferi yatti diye yaziyor

Demekki yatmamış...

Offff off ff icim gitti... cok büyük bir hevesle geldim basligi actim ne boktan seyler okuyorum... Aglayasim geliyor valla... suan yerle bir bi moraldeyim... olmaz böyle sey... OLMAZ.... ahmet abi diyordu aldik diye... simdi neden böyle oldu... Ahmet Abi ýe cok tesekkür ediyorum ama devre arasi maalesef beni cok cok üzdü

Benim amcım sizi üzmek değildi.

dün dalga mi geciyorsun ahmet i taniyamadim mi daha diye dalga geciyorlardi, tsk tanidik heralde. Onda bir suc yok tabi, sözüm burda o lafi söyleyenlere

Bizi tanıyan tanır...

aynen katiliyorum. neoldu bizim BADALOGLU kehaneti.oyle futbolcu gelmeden baslik acmayla , kehanetlerde bulunmkla olmuyo bu isler arkadaslar.SIMDI nerde bizim BADALOGLUNUN kehanetleri. olmuyo arkadaslar eger forum kurallari varsa buna once forum yonetcileri uyacak.........

Neymiş? Kehanet değilmiş değil mi?

badaloglu dediyse kesin bizimdir diyen arkadaslar nerde?

Onlarda burda:)

badaloğlu neyapsın yönetimleri şerefsiz sözlerinde durmadılar

Bu bir politika, fiyat yükseltme politikası...

bende diyorumki imza atilmadan neden buraya badaloglu dedi alindi diye rahat olun denilyior.

İmza atılmadığını nereden biliyordun?

her gün yarin belli olacak diyorlar yaw .. yarin imzayi atacak galiba

bence badaloglu abi hakliydi

Eyvallah...

Resmi sitelerinden haber yapılmış daha ne gelişmesi beklenilecek anlamadım

Sabrın sonu selamettir.

Sizde bir tüyo verin o zaman.İnanıp inanmamak size kalmış aklınız yokmu be adama giydiriyosunuz.Sezon başında Ahmet abinin dedikleri tuttu diye inanı çok yani bu kadar insan müritleri değil bu abinin.
Not:Ahmet abiyi hiç tanımam

Valla bende seni hiç tanımıyorum. Giydiren kendine giydirmiş oldu:)

Ne oldu, Alanzinho bitti diyenler nerde?

Sallayıp sallayıp milleti ümitlendirmek ve bundan prim yapmak kolay!!!

Biz demiştik ama lafımızı dinleyen yok ki!!!

Demekki sallamıyormuşuz değil mi? Kimseyede boşa ümit vermedik, biz demiştikçilerden hiç olmadık.

Kusura bakma, ama o Badaloglu 'transfer tamam' dememismiydi. Burda sezon basindan beri, onlarca öyle yazi okuyorum. Hep bos bos, kendilerine ilgi cekmeyemi calisyorlar ne bu ya?

Güzel kardeşim, ilgi çekmek için benim bir çaba sarfetmeye ihtiyacım yok.Yaşımızı başımızı almışız.Çocukca işlerle uğraşmaya vaktim bile olamaz.

E beyler bişey sorucam şimdi hani kesindi bu Ahmet abi falan sölemişti deniliyodu??? Artık hiçbişeye güvenmiyorum

Sen genede insanlara güvenini kaybetme...

Aramizda Badaloglu abiyi taniyan, tel. numarasi olan bir kisi mutlaka vardir. Lütfen arayinda sorun. Bu ne yaa milletin akli karisti.

Kemal kardeşim, bizi tanıyanlara 24 Ocak akşamı Trabzonsporu karşılamaya havaalanına giderken gerekli bilgileri vermiştim.

Hala badaloğlu diyor adam ya. O mu alacak alanzinho'yu. Dün bitti demişti ne oldu bugün. Hey allahım ya.

Ne oldi? rengin soldi:D

ahmet abini arasan ne degisecek..dun imza atildi dedide noldu...adamlar resmen acikladilar vermiyoruz..zorla alamassinki

Bazende zorla oluyor demek:)

babodaoğlunun ne kadar güvenilir bir kaynak olduğu ortaya çıktı...

Evet, teşekkür ederim

Ahmet abi yönetimde de ben mi bilmiyorum?
Mahmut Aksuyu aradık şimdi telefonu kapalı...
Yarını bekleyeceğiz zaten yatmıştır bence.

Yok, yönetimde değilim... Sende yönetimde değilsin ama Mahmut Aksuyu arayabiliyorsun;)

ama dostum bende severi mAhmet Abi´yi DE
Yusuf bir Alanzinho iki... noldu bu Ahmet Abi´ye

Yusuf'un kolpalığından beni sorumlu tutarsanız üzülürüm.

arkadaşım bak laflarına dikkat et...

kim saçma yorum yapıyo babadoğlu denen kişi hayırlı olsun diyince herkez havalara girdi transfer kesin diye....gördük babadoğlunu yalansam yalan de....

resmi sitelerinden açıklamışlar işte satmıyolarmışşş

Yalaaaan:D

ne alaka yaaaa ne alaka simdi ???

bos bos laflar hepsi... sende söylemiyorsun iste.. .Ahmet Abi bizi ikinci kez yaniltti... arti kbitek ahmet ABI yüzünden girmem bak ben bu sayfaya... moral bozuk bide siz bozmayin

Arkadaşlar, ben sizi yanıltmadım.Yusuf konusunda neden İstanbul'u tercih ettiğini kendisine sorun...

ahmet abin burda olsun yüzünede sölerim derimki....böle böle diyodun bak ne oldu onda bişey yok...kendi kendine gelin güvey olma

Yok ben zaten evliyim, kendi kendime ikinciyi almaya niyetim yok:D

Aynen dünkü lafı söylüyorum.

"Uşakların içi rahat olsun, o iş bitti"

Evet öyle söylemiştim.Yanılmıyorsam cepten Mehmet ya da Emre aramıştı ona söylemiştim...

eger bu transfer gerceklesmese kesinlikle burda kimsenin sozune inanmayacam daha.

İnsanlara güvenmeye devam edin:)

Arkadaşlar bakınız BADALOĞLU'nun bu transferin olmaması konusunda ne gibi menfi durumu olabilir ki? Lütfen insafa gelelim. O bir duyum aldı, söyledi, ne güzel. Sağolsun Badaloğlu.

Eyvallah Adil ağbi, aynen dediğin gibi...

Haluk sana kimsenin bir şey dediği yok. Lafımız başka şovmenlere.

Benmiyim o şovmen?

olmaz boyle bisey ya kafayi yicem yahuu. ben kesin bitti gozuyle bakiyordum. insanlari bu kadar heveslendirmeye kimsenin hakki yok. transfer hala olabilir umudumu kesmis degilim. fakat lutfen buraya bidaha ben su yoneticiyle gorustum transfer bitmistir hayirli olsun diye yazilar yazilmasin. eger badoglu buraya o yaziyi yazmasaydi ozaman bu kadarda heveslenmeyecektim, ama simdi eger olmassa ozaman gercekten cok buyuk hayal kirikligina ugruyacam.

Neyseki hayal kırıklığından kurtulmuş oldun.

Şimdi ne alaka diyeceksiniz ama bunları yazmak zorundayım.Bu başlığa ben çok fazla girmem, tesatüf eseri geçmiş sayfaların birinde bir mesaj okuyunca şaşırdım.Sonra biraz daha dikkatli bakınca bu transferle ilgili neredeyse günah keçisi ilan edileceğimi mesajlarınızdan anladım.Bende bu konuda bir şeyler yazma gereği duydum.Bu konuda ilk ve son kez yazacağım zaten...

Arkadaşlar, öncelikle şunu söyleyeyim, beni tanıyanlar bilirler, bu tip başlıklarda giripte olmayan bir şeyi olmuş gibi hayatta göstermem.Yani bu tip konularda hayatta yalan konuşmam.Bu işlerden zerre kadarda bir menfatim yoktur, olamazda...

Yukarda yazılanları okuyunca gerçekten şaşırdım.Okuyamadıklarımda cabası... Ama bir şey dikkatimi çekti genelde yurt dışından yazan arkadaşlarımız, yani bizi tanımayan arkadaşlarımızın bu tarz yazdıklarını gördüm.Bizi tanıyanlar zaten burada yazmış oldukları mesajlarla bir şeyleri anlatmaya çalıştılar.Kimseye bir şey ispatlamak durumunda değilim, ancak şunu anladımki bu konuda bundan sonra kesinlikle helede bu başlıkta kimseye bir şey söylemeyeceğim, yazmayacağım.Zira insanlar çıldırmış gibi transfer başlığında saldıracak, stres atacak yer arıyorlar.Yusuf transferine lafı getirip bize sitem ediyorlar.O konuda bende sizin gibi bu iş bitti diyordum ama ne oldu? Adam yamuk çıktı... Bizim yöneticiler bile şaşırdılar! Yusuf'un bjk'ya gitmesine onlarda anlam veremedi.yani anlayacağınız o sözünde durmadı...

Bende sizler gibi Trabzonspor'u çok seviyorum ve yakından her şeyi ile ilgileniyorum.Bir arkadaşın dediği gib ben Trabzonspor'un yönetiminde değilim, olsaydım zaten size bu bilgileri vermezdim:D Ama bu bilgilere ulaşmak için yönetimde olmaya gerek olmadığını anlatmaya çalışıyorum sizlere.Bundan sonra bunada gerek olmayacak zira, bu transfer olmasaydı demekki bizim yıllarca burada güvenilir bir isim olan badaloğlu bu yüzden yerden yere vurulacaktı.Bizim dışımızda gelişen bu transfer olaylarını artık kendi çapımda takip edeceğim ve bilgileride kendime saklayacağım.Böylece ne siz ümitlenmiş olursunuz, ne de ben sıkıntı yaşarım.

Kalın sağlıcakla...

mustafaction
Nuri Albayrak ne düşünüyordur acaba!!!

Proof
29.01.2009, 15:48
Bana sorarsiniz takimin eksigi kalmadi, kadroyu takviye yapmadan korursak gelecek 3, 4 yil sampiyonlugun en buyuk adayi biziz.

shcebi
29.01.2009, 15:48
Farketmez ya bence. Yattarayı sat 10 milyon avroya eger real madrid se 15 e satarsın. Özere 5 milyon avro verirsin. Özer yattara kalitesinde. Ondan aşagı kalır yanı yok futbol olarak. Profesyonel olarak ondan daha iyi.

sen bu işten anlıyorsun galiba. elin değmişken hüseyin'i de satsana 4-5 milyon auro ya. tadınmaz yenmez o zaman senin hesabın.

Adem Erdoğan
29.01.2009, 15:50

Haberi bile yoktur bu transferden.Başkanken bile kafasında 40 şey varsa 1 tanesi Trabzonspordu.

thehell61
29.01.2009, 15:50

mumkunse dusunmesın bıle o bu takımı

Ünal Cumhur
29.01.2009, 15:51
beyler ne yattara satılır nede adam alınır trabzonspor transfer sezonun biitmesine 5gün kala böyle bi şey yapmaz transfer bitmiştir olursa transfer mastiriche olur bu konuda yızalan yazılar ya tutarsa diye yapılan yazılar fener transfer yapmıyo galatasaray transfer yapmıcak beşiktaş kendi kendine boş yere parasını harcasın dursun boş verin bizde sene sonuna kadar transfer yapmayız

UZLU
29.01.2009, 15:52

Satılmayacak oyuncu yok elbette kulübün dediği gibi, ama şu aşamada hedefi belli olan bir takıda "sağ kanadın tüm ligdeki en iş bilen oyuncusunu" almak istiyorsan bedeli epey ağır olmalı, samimiyetle söylüyorum gitmemesi için elimden geleni yaparım, 2 forma alırım, önümüzdeki sezonun maraton kombinelerinden 3 adet şimdiden alırım yok illaki gidecekse de çoook sağlam bir paraya gönderin derim ki en azından "ancak bu kadar verildi de kulübümüzün menfaatine oldu" diyebilelim, misal 11-12 milyon euro içim acısa da ne yapalım dedirtecek miktar : )), bir de Serkan'ın sezon sonuna kadar orayı idare deceğine olan inancımdır bana bunu söyleten. Yine de basının kafaları karıtıralım, belki böyle frene bastırırız politikasından başka bir şey olmadığını hepimiz biliyoruz bu pompalanan haberlerle ilgili olarak, o sebeple istedikleri gibi ürüyebilirler, valla ben keyif alıyorum aslıda bu aczin karşısında : )))

kemaLAZ61
29.01.2009, 15:52
Evt Ahmet abi cok dogru söylüyorsun. Sene basinda söyledigin transferlerin yüzde 90'i tuttu. Ve simdide bircok kisi anladiki eger sen diyorsan, vardir bu isde bi is ;)

Fakat herkesin aklinda bir soru isareti daha var... Oda yerli oyuncu :D

Proof
29.01.2009, 15:53
Baris Memisi MVV'e kiralasak nasil olur. Hem yeni oyuncularla kaynasir, hem top oynamis olur. Hatta Ergin Kelesi de verelim.

sametaydin
29.01.2009, 15:54
sen bu işten anlıyorsun galiba. elin değmişken hüseyin'i de satsana 4-5 milyon auro ya. tadınmaz yenmez o zaman senin hesabın.

Ya ben tabi biraz uçtum ama yattara 10 milyona satılabilir ki sene başı neredeyse satıyorduk. Özer de 5 milyona hatta daha ucuza bile çıkartılır. Ama hüseyin işi biraz zor bea. :)

cihatöztürk
yattara bu sezon bitmeden kesinlikle satılmaz....satılmamalı.....sadri şener satmaz bence

Muhammed

Büyük fiyatlara satılan o kadar cok oyuncu gördükki su piyasada iyi bir yattara 10 milyon avro eder.

karim@benzema10
29.01.2009, 15:55
bundan 3 hafta evvel o.lyon-grenoble takımlar arasında oynanan maçta beğenerek izlediğim ve forumda ts'a önerdiğim ''sofiane feghouli'' chelsea,juventus ve manu gibi takımlar transfer etmek için kıyasıya bir yarışa girdi ve grenoble 19 yaşındaki genç cezayirli için bonservis bedelini 30 milyon euro olarak belirledi.trabzonspor transfer komitesi futbolcu taramasını fransa üzerine yapsa daha iyi sonuçlar alacaktır.

Gökçebey
29.01.2009, 15:57
Hala badaloğlu diyor adam ya. O mu alacak alanzinho'yu. Dün bitti demişti ne oldu bugün. Hey allahım ya.

Ne oldi? rengin soldi:D

Sağolasın Ahmet abi :)

Kadir
29.01.2009, 15:57
Baris Memisi MVV'e kiralasak nasil olur. Hem yeni oyuncularla kaynasir, hem top oynamis olur. Hatta Ergin Kelesi de verelim.

Ergin tamam ama Barış olmaz .

Proof
29.01.2009, 15:58
Barisin sindiye kader ne katkisi oldu? Tamam yetenekli ama cok pismesi lazim.

Sefer A.
29.01.2009, 16:01
Ahmet abi
1. ben yurtdisindayim ama sana en çok güvenenlerdenim :) yazin yaptigimi transferleri 1-2 gün önceden bilmemizi sen sagladin ;) sagol var ol
2. bidaha birsey bildiginde, lütfen yine yaz buraya, yoksa daha fena çildirir bu taraftar :=), bidaha gelmemezlik etme :)

Hasan61
29.01.2009, 16:01
ahmet abi şovunuda yapmışsın
zaten sana güvenimi hiç yitirmemiştim.

Sefer A.
29.01.2009, 16:03
hemde ne sovvvv, son noktayi koydu :);)

Ünal Cumhur
29.01.2009, 16:05
ergin ferhat ve tayfun bu adamlar gitmesi lazım kişisel görüsüm ergin 3senedir her forma giyidiginde bekleneni veremedi ferhat ilk geldiginde iyi oynuyordu 2yıldır sahada dolasıyor tayfun 5yıldır trabzonsporda emrah eren trabzonspordan gitiginden beri o oynuyor biara kayseriye gitmişti bu adam anarthosiss macını 3-1 yenildigimizden beri agzında kus tutsa istemeyecegim bi oyuncu omac 80.dakikada elerin yerine girmişti 10dakika onun yüzünden 2gol yediksene sonunda 3de yollanmalı

UZLU
29.01.2009, 16:05
Demekki yatmamış...
Bende sizler gibi Trabzonspor'u çok seviyorum ve yakından her şeyi ile ilgileniyorum.Bir arkadaşın dediği gib ben Trabzonspor'un yönetiminde değilim, olsaydım zaten size bu bilgileri vermezdim:D Ama bu bilgilere ulaşmak için yönetimde olmaya gerek olmadığını anlatmaya çalışıyorum sizlere.Bundan sonra bunada gerek olmayacak zira, bu transfer olmasaydı demekki bizim yıllarca burada güvenilir bir isim olan badaloğlu bu yüzden yerden yere vurulacaktı.Bizim dışımızda gelişen bu transfer olaylarını artık kendi çapımda takip edeceğim ve bilgileride kendime saklayacağım.Böylece ne siz ümitlenmiş olursunuz, ne de ben sıkıntı yaşarım.

Kalın sağlıcakla...

Sayın Badaloğlu, verdiğiniz tüyonun ardından yaşanan süreçte kontrolünü kaybedip haddini aşarak burada ithamda bulunan epey arkadaş oldu, gençliklerine vermek istedim. Süreç olumlu bittiğinde ise belki üzerlerine alınırlar ve o süreçte cesurca!! yazıp çizdikleri klavyenin ardından hem hemşerileri hem de tribün arkadaşlarından nezaketen bir özür dilerler diye bu başlığa bir mesaj attım, hak getire!!, esip gürleyen, sabırsızlıkla ve düşünmeden insanlara yüklenen genç arkadaşlarımdan ne bir ses ne de bir seda çıktı ve bir kez daha anladımki bizim bu forumda en çok sıkıntısını çektiğimiz konular "üslup ve birbirimize sevgi ve saygı ile bakamamak". Neyse, süreç boyunca gösterdiğiniz sabır ve anlayış için ben teşekkür ederim, sabrınıza hayran kaldım ve ilk defa sinirleri alınmış bir hemşerimle tanıştım : ))) Kalın sağlıcakla....

futbalski60
29.01.2009, 16:06
Aydın Karabulut'un menajeri oyuncusuna tekliflerin olduğunu ve Bjk yönetiminden bonservis bedeli belirlemelerini istediğini söyledi ayrıca Aydın'ın Bursaspor'a kesinlikle gitmeyeceğini söyledi.

Badaloğlu
29.01.2009, 16:06
Ahmet abi
1. ben yurtdisindayim ama sana en çok güvenenlerdenim :) yazin yaptigimi transferleri 1-2 gün önceden bilmemizi sen sagladin ;) sagol var ol
2. bidaha birsey bildiginde, lütfen yine yaz buraya, yoksa daha fena çildirir bu taraftar :=), bidaha gelmemezlik etme :)

Yok yok! kesinlikle buraya koymadığım onca yazıyı okuduktan sonra, buraya artık herhangi bir konuda bilgi vermeyeceğim.Millet çıldırmış, Norveç kulübü Trabzpnspor'dan özür diliyor satmayacağız diyor, hemen suçlu aranıyor.Arkadaşlar bu işler çok kolay işler değil, yani transferde son dakikada her an her şey olabilir.Yusuf olayında da aynısı olsu, artık yazmayacağım demiştim ama gene dayanamamıştım.Ama bu LAZİNYO transferi bana ders oldu.

Yahu ne şovu? Kaç gün sonra tesatüfen bu yazılanları farkettim.Yoksa şov değil amacım tabiki...

Sadullah KAPICIOĞLU
29.01.2009, 16:10
iyi oldu bu. Gerekliydi. Eyvallah Ahmet abi. :)

Emirhan Makul
29.01.2009, 16:11
Ahmet abi sensiz olmaz bu başlık 5 gün sonra yok ama sen varsın bilgilerini boşver kim takar senin varlığın önemli bu Ailede verdiğin bütün bilgiler detaylar için teşekkür ediyoruz.

ismail tüfekçi
29.01.2009, 16:13
albayrak kadar taş kafanıza düşmesin diyeceğim şu kin ve nefretiniz nezaman bitecek konuyla adamın ilgisi ne başarısız başkanlar konusu açılsın bende sizinle yaylım ateşi edeceğim ama konumuz bumuki

shcebi
29.01.2009, 16:16
albayrak kadar taş kafanıza düşmesin diyeceğim şu kin ve nefretiniz nezaman bitecek konuyla adamın ilgisi ne başarısız başkanlar konusu açılsın bende sizinle yaylım ateşi edeceğim ama konumuz bumuki

seninle hemfikir olduğumuz bir fikir varki oda albayrak'ın zaten taş olduğu. yani albayrak kadar taş aramana gerek yok. tut direkt albayrak'ı at miletin başına, daha tesirlidir.

Harun-61
29.01.2009, 16:19
@ Ahmet abi, ellerine saglik ;) :)

3 milyon Avro'ya Yattara'yi Madrid'e verelim.

hemen Ankara'ya teklif yapalim:
Uzer'e karsilik 3-4 milyon € + Ergin Keles.
Sivas'a veya Antalya'ya da bir teklif: Ugur Kavuk veya Abdurrahman'i verin - 500 bin € Tayfun Cora+Ferhat Cökmüs.

gelsin 7 ....nasil ? ;) :)

.

ismail tüfekçi
29.01.2009, 16:20
albayrak taş ok.ahmet ağaoğlu ne ya m ali yılmaz ya özkan sümer onları altınmı zandın yada gümüşmü

trapesus
29.01.2009, 16:20
Mesajlarda benim de alıntılarım olduğu için cevaplıyorum. Sizden değil, bu forumdaki genel zihniyetten bahsediyorum. Bir transfer olacağı zaman "kaynımın oğluna yöneticiyi arattım", "halamın amcası basın sözcüsünü tanıyor" gibi cümlelerle karşılaşıyoruz. Eminim ki bu söylem içindeki arkadaşların çoğu samimi ve iyi niyetlilerdir ancak bazı umut tacirleri de aradan çıkmıyor değil. Örneğin şu transfer döneminin başından beri bile Fatih Tekke'ler geldi, Özer'ler imza attı vs.

Ben ise forumdaki arkadaşları sağlam kaynaklar (Örneğin Norveç gazeteleri ve medyası) yayınlamadıkça bu haberlere inanmamaya ve sağduyulu olmaya davet ettim.

Sizin olayınıza gelince. Nasıl bir Trabzonspor sevdalısı olduğunuzu herkes gibi ben de biliyorum. Ancak nasıl ki tarihsel olaylar o zamanın koşullarına göre değerlendiriliyorsa sizin olayınız da bu koşullara göre değerlendirilmelidir. Biraz açayım.

Stabaek kulübünün resmi sitesinde "Alanzinho Stabaek'te kalıyor" haberi çıkmadan bir gün önce bir forum yöneticisi(adını hatırlamıyorum) sizinle telefonda konuştuğunu ve sizin kendisine "O iş bitti. Uşaklara söyle içleri rahat olsun" dediğinizi aktardı. Haklı olarak forumdaki insanlar da tarafların her konuda anlaştığını ve belki de imzaların atıldığını düşündü. İtiraf edeyim ki bu heyecana kapılanlardan biri de bendim. Ancak Norveç sitelerine girince bu haberin doğruluyla ilgili bir emareye rastlamadım.

Ertesi gün Norveç kulübünün resmi sitesinde çarşaf gibi Alanzinho'nun kaldığına dair bir haber yayınlanınca insanlar galeyana kapıldı. Ve haklıydılar da.

Size söyledikleri cümlelerde de haklıydılar çünkü siz (Forum yöneticisinin demesine göre) "O iş bitti. Uşakların içi rahat olsun" demiştiniz. Ama haberden de anlaşılacağı üzere iş henüz bitmemişti. Daha sonra farklı bir teklifle gittik Stabaek kulübüne ve zorlu pazarlıklar sonucu kendilerini ikna ettik.

Yani sizin söylediğiniz şey doğru değildi Badaloğlu Bey. Yanlıştı. Siz bize aktarılan sözlerinizi sarfettiğiniz zaman iş bitmemişti. Size yalancı demiyorum tabi ki, yanlış anlamayın. Muhtemelen Trabzonspor'u karşılamaya gittiğinizde bir yönetici söyledi size bu lafları. Ama "büyük ölçüde anlaşıldı" söylemi farklı, "O iş bitti" söylemi farklıdır. "İş bitti" denilince insanlar Alanzinho'nun Trabzonspor'a transferinin gerçekleştiğini anladılar. Ve ertesi gün Stabaek'in sitesinde yer alan haberi görünce sinirleri bozuldu.

Transfer bittikten sonra bu söylediklerim haksız, siz haklıymışsınız gibi görünebilir. Ama o günün hayal kırıklığını bilen ve iki gün daha devam eden pazarlıkları dakikası dakikasına takip eden biri olarak söylüyorum ki;

Siz bitti dediğinizde Alanzinho transferi bitmemişti.

Kadir
29.01.2009, 16:21

Sivas'a veya Antalya'ya da bir teklif: Ugur Kavuk veya Abdurrahman'i verin - 500 bin € Tayfun Cora+Ferhat Cökmüs.

.

3 milyon avro ne abi ya ?

Burçak
29.01.2009, 16:23

Oyuncu satmayı düşyenmediklerini belirten Hacısalihoğlu, "Oyuncu satmayı düşünmüyoruz. Ancak çok olağaüstü bir teklif olur ise Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda her oyuncuyu satarız, her oyuncuyu da alırız" diye konuştu
haber61

shcebi
29.01.2009, 16:23
albayrak taş ok.ahmet ağaoğlu ne ya m ali yılmaz ya özkan sümer onları altınmı zandın yada gümüşmü

ahmet ağaoğlu ne kadar ürkek olsada albayrak ve may ile kıyaslanamaz. özkan sümer dersen bu söylediklerinin üstüne altın filan değil pırlantadır pırlanta...

Badaloğlu
29.01.2009, 16:25
Sayın Badaloğlu, verdiğiniz tüyonun ardından yaşanan süreçte kontrolünü kaybedip haddini aşarak burada ithamda bulunan epey arkadaş oldu, gençliklerine vermek istedim. Süreç olumlu bittiğinde ise belki üzerlerine alınırlar ve o süreçte cesurca!! yazıp çizdikleri klavyenin ardından hem hemşerileri hem de tribün arkadaşlarından nezaketen bir özür dilerler diye bu başlığa bir mesaj attım, hak getire!!, esip gürleyen, sabırsızlıkla ve düşünmeden insanlara yüklenen genç arkadaşlarımdan ne bir ses ne de bir seda çıktı ve bir kez daha anladımki bizim bu forumda en çok sıkıntısını çektiğimiz konular "üslup ve birbirimize sevgi ve saygı ile bakamamak". Neyse, süreç boyunca gösterdiğiniz sabır ve anlayış için ben teşekkür ederim, sabrınıza hayran kaldım ve ilk defa sinirleri alınmış bir hemşerimle tanıştım : ))) Kalın sağlıcakla....

Değerli ağabeyim,

İnanın bu arkadaşlarımın özür dilemesi için bunları yazmadım.Dediğim gibi taransfer olalı kaç gün oldu ve ben bu yazılanları daha bugün okudum. O da tamamen yanlışlıkla tıkladığım bir sayfanın sayesinde oldu.Okudukça bende merak ettim başka neler yazılmış diye? Sonrası malum...

Ben şunu farkettim, eğer bu transfer olmasaydı bazı kardeşlerimin deyimi ile Ahmet ağabey ya da Badaloğlu ismi zan altında kalacaktı.Yani transferin sorumlusu benmişim gibi bir durum oldu.Aslında bu yazılanlara kızmadım bile ama bu yazılanları okuyunca anladımki arkadaşlarım benden bile medet ummaya başlamışlar, sorumlusu benmişim gibi davranmaya başlamışlar.Demekki bir yerlerde hata yapıyorum... İnsanlara hayatta boş yere ümit vermek ne haddime!

O yüzden bundan sonra bu konularda daha dikkatli olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.O akşam bir arkadaş siteye yazmıştı.Yahu bu transfer şimdi yazılır mı? Fener maçı var bari maçtan sonra yazsaydın diye.Bende haber bu maç beklemez dedim ve bu bilgiyi BMN üyeleri ile payaşmıştım.Sonra Cumartesi günü havaalanına giderken tekrardan hayırlıs olsun dedik çıktık.Taaa ki, Pazartesi gününe kadar.Neden? Çünkü akşamları ve hafta sonları ben İnternete girmiyorum.O yüzden bu yazılanları gözden kaçırmışım...

Neyse sonuç itibarı ile LAZİNYO:D bizimde itibarımızı kurtardı...Bu vesile ile tekrardan yeni transferimiz hayırlı olsun.İnşaallah sene sonunda şampiyonluk turunu yukarda adlarını zikrettiğim tüm kardeşlerimle Avni Aker'de birlikte kutlarız...

aaahmet61
29.01.2009, 16:26
albayrak okadar iyiyse neden limanı trabzonspora bırakmadı.

kemaLAZ61
29.01.2009, 16:26

Su cümleyi buraya ne mantikla yazdigini kIrk sene düsünsem anlayamam.

Abi ne 3 milyonu yaa sen ne diyosun?

ibilek
29.01.2009, 16:28
Yukarda yazılanları okuyunca gerçekten şaşırdım.

Kalın sağlıcakla...

Hocam bende seni tanımam etmem ama sanırım biraz alınganlık yapmışsın.O akşam senin hayırlı olsun gibi bişi yazdığını bende okudum ümitlendim.arkasından sitede farklı bir haber çıkınca ben bile bu yaşımda dumura uğradım.Bu arada sitede hiç bir yorumda bulunmadım,onuda belirteyim.Videoları filan izledim.yattara sağda bu adam solda colman ortada.düşüncesi bile değişik geliyordu.öle gece saat bilmem kaç oldu hala haber bekledim olumlu bir şeyler gelir diye.O esnada yaşı genç olan arkadaşlar moral bozukluğu ile sana olumsuz şey yazmışlardır.Büyüklük sende kalsın...transfer haberlerine devam :)

sarman61
29.01.2009, 16:29
Değerli ağabeyim,

İnanın bu arkadaşlarımın özür dilemesi için bunları yazmadım.Dediğim gibi taransfer olalı kaç gün oldu ve ben bu yazılanları daha bugün okudum. O da tamamen yanlışlıkla tıkladığım bir sayfanın sayesinde oldu.Okudukça bende merak ettim başka neler yazılmış diye? Sonrası malum...

Ben şunu farkettim, eğer bu transfer olmasaydı bazı kardeşlerimin deyimi ile Ahmet ağabey ya da Badaloğlu ismi zan altında kalacaktı.Yani transferin sorumlusu benmişim gibi bir durum oldu.Aslında bu yazılanlara kızmadım bile ama bu yazılanları okuyunca anladımki arkadaşlarım benden bile medet ummaya başlamışlar, sorumlusu benmişim gibi davranmaya başlamışlar.Demekki bir yerlerde hata yapıyorum... İnsanlara hayatta boş yere ümit vermek ne haddime!

O yüzden bundan sonra bu konularda daha dikkatli olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.O akşam bir arkadaş siteye yazmıştı.Yahu bu transfer şimdi yazılır mı? Fener maçı var bari maçtan sonra yazsaydın diye.Bende haber bu maç beklemez dedim ve bu bilgiyi BMN üyeleri ile payaşmıştım.Sonra Cumartesi günü havaalanına giderken tekrardan hayırlıs olsun dedik çıktık.Taaa ki, Pazartesi gününe kadar.Neden? Çünkü akşamları ve hafta sonları ben İnternete girmiyorum.O yüzden bu yazılanları gözden kaçırmışım...

Neyse sonuç itibarı ile LAZİNYO:D bizimde itibarımızı kurtardı...Bu vesile ile tekrardan yeni transferimiz hayırlı olsun.İnşaallah sene sonunda şampiyonluk turunu yukarda adlarını zikrettiğim tüm kardeşlerimle Avni Aker'de birlikte kutlarız...

Ahmet Abi @stichus un halini anlamışsındır herhalde :)

Sümeyye Şahin
29.01.2009, 16:32
herkes birbirini yanlış anlıyo:D Uzun uzun paragraflar oku oku bitmiyo...:D

Uğurtan
29.01.2009, 16:33
Ahmet Abi @stichus un halini anlamışsındır herhalde :)

2 şeyi birbirine karıştırmayalım.. Bir yanda Ahmet abi.. Bir yanda ne idiğü belirsiz stichus.. Lütfen..

Hekimoğlu
29.01.2009, 16:35
seninle hemfikir olduğumuz bir fikir varki oda albayrak'ın zaten taş olduğu. yani albayrak kadar taş aramana gerek yok. tut direkt albayrak'ı at miletin başına, daha tesirlidir.

Bu da bombaymış. :)
Albayrak öyle kolay kurtulamaz az çektirmedi bu taraftara.

taner*61
29.01.2009, 16:35
Ahmet kardeş böyle bir ortamın içinde insanların bu şekilde zaman zaman ki hakaret olmadığı sürece fikir belirtmelerini doğal karşılaman gerekir ben kendi adıma bu foruma katıldığımdan beri seni yakından takip eden ve söylediklerine inanan biriyim. Yöneticilerimizin bile bu iş bitti deyipte bitmediği bir çok örnek varken senin forumdaki ben ve benim gibi sana güvenen insanları bu şekilde mutlu haberlerinden mahrum bırakman haksızlık diyorum
Saygılarımla...

Harun-61
29.01.2009, 16:38
Su cümleyi buraya ne mantikla yazdigini kIrk sene düsünsem anlayamam.

Abi ne 3 milyonu yaa sen ne diyosun?

hadi 3 degilde, 4 olsun...

arkadasim biraz reel düsünelim...Arap Takimlari haric
hic bir Avrupa Takimi su global krizde Yattara'ya fazla para vermez.

benim düsüncem zaten ver Yattara'yi, al Özer'i :)

.

Şahinoğlu
29.01.2009, 16:38
Mesajlarda benim de alıntılarım olduğu için cevaplıyorum. Sizden değil, bu forumdaki genel zihniyetten bahsediyorum. Bir transfer olacağı zaman "kaynımın oğluna yöneticiyi arattım", "halamın amcası basın sözcüsünü tanıyor" gibi cümlelerle karşılaşıyoruz. Eminim ki bu söylem içindeki arkadaşların çoğu samimi ve iyi niyetlilerdir ancak bazı umut tacirleri de aradan çıkmıyor değil. Örneğin şu transfer döneminin başından beri bile Fatih Tekke'ler geldi, Özer'ler imza attı vs.

Ben ise forumdaki arkadaşları sağlam kaynaklar (Örneğin Norveç gazeteleri ve medyası) yayınlamadıkça bu haberlere inanmamaya ve sağduyulu olmaya davet ettim.

Sizin olayınıza gelince. Nasıl bir Trabzonspor sevdalısı olduğunuzu herkes gibi ben de biliyorum. Ancak nasıl ki tarihsel olaylar o zamanın koşullarına göre değerlendiriliyorsa sizin olayınız da bu koşullara göre değerlendirilmelidir. Biraz açayım.

Stabaek kulübünün resmi sitesinde "Alanzinho Stabaek'te kalıyor" haberi çıkmadan bir gün önce bir forum yöneticisi(adını hatırlamıyorum) sizinle telefonda konuştuğunu ve sizin kendisine "O iş bitti. Uşaklara söyle içleri rahat olsun" dediğinizi aktardı. Haklı olarak forumdaki insanlar da tarafların her konuda anlaştığını ve belki de imzaların atıldığını düşündü. İtiraf edeyim ki bu heyecana kapılanlardan biri de bendim. Ancak Norveç sitelerine girince bu haberin doğruluyla ilgili bir emareye rastlamadım.

Ertesi gün Norveç kulübünün resmi sitesinde çarşaf gibi Alanzinho'nun kaldığına dair bir haber yayınlanınca insanlar galeyana kapıldı. Ve haklıydılar da.

Size söyledikleri cümlelerde de haklıydılar çünkü siz (Forum yöneticisinin demesine göre) "O iş bitti. Uşakların içi rahat olsun" demiştiniz. Ama haberden de anlaşılacağı üzere iş henüz bitmemişti. Daha sonra farklı bir teklifle gittik Stabaek kulübüne ve zorlu pazarlıklar sonucu kendilerini ikna ettik.

Yani sizin söylediğiniz şey doğru değildi Badaloğlu Bey. Yanlıştı. Siz bize aktarılan sözlerinizi sarfettiğiniz zaman iş bitmemişti. Size yalancı demiyorum tabi ki, yanlış anlamayın. Muhtemelen Trabzonspor'u karşılamaya gittiğinizde bir yönetici söyledi size bu lafları. Ama "büyük ölçüde anlaşıldı" söylemi farklı, "O iş bitti" söylemi farklıdır. "İş bitti" denilince insanlar Alanzinho'nun Trabzonspor'a transferinin gerçekleştiğini anladılar. Ve ertesi gün Stabaek'in sitesinde yer alan haberi görünce sinirleri bozuldu.

Transfer bittikten sonra bu söylediklerim haksız, siz haklıymışsınız gibi görünebilir. Ama o günün hayal kırıklığını bilen ve iki gün daha devam eden pazarlıkları dakikası dakikasına takip eden biri olarak söylüyorum ki;

O akşam Badaloğlu'yla görüşüp Alanzinho transferinde uşakların içi rahat olsun cevabını aldıktan sonra eminmisin Ahmet abi dedim yazıyorum dedim millet cevap bekliyo seni soruyo dedim Ahmet abide yaz dedi o iş tamam uşakların içi rahat olsun o akşam ben yazdım yani o kelimeyi Alanzinho bitti diye , bulunduğumuz forumun değerlerini bu forumu bu kaliteye taşıyanları suçlamak karalamak hiç yakışmadı bizi hakikaten tanıyan tanır ben 1999 'dan beri Bmn'deyim siz yokken 10-15 kişiydik ilk organizasyonumuzda zira Badaloğlu'da öyle ben şunu söyliyim 1999'dan beri hep işin organizasyon tarafında olduk Trabzonspor ve Bmn için çalıştık ve her zaman kendimizi arka plana çektik çektikki sizin gibi bu oluşumu ve forumu tanımayanlar reklam yapıyosunuz yok ilgi istiyosunuz popülerlik peşindesiniz gibi laflara maruz kalmayalım diye , o akşam transfer başlığına girdiğimde nerde Badaloğlu abi gelsede tüyo verse lafları üzerine o anda takımı Havalanında karşılamakta olan Ahmet abiyi aradım nası gidiyo dedim kalabalık buralar yanayii dedi ve bana Emre Alanzinho'yu aldık dedi ben sormadan belliki beni mutlu etmek istiyordu Trabzonspor taraftarını yani abi eminmisin dedim evet dedi burda herkes haber bekliyo yazıyimmi Alanzinho'yu aldık diye oda Alanzinho kesin bide yerli var dedi bende yerli kim dedim inşallah Erhan Küçük değildir dedim onu öğrenemedim dedi ama Erhan Küçük değil dedi , yani burdaki insanları bu forumu bu oluşumu yazdığınız yeri tanımadan kimse hakkında önyargıyla yaklaşmayın bizim amacımız çok sevdiğimiz kardeşimiz gibi gördüğümüz Trabzonspor taraftarlarını yani sizi sevindirmekti ama siz bunu yanlış algıladınız yada en azından biz öyle umud ediyoruz saygılar.

Hasan Çelik
29.01.2009, 16:39

.

yattara yı verip özer i aldıktan sonra ne değişir?

Egemen Yılmaz
29.01.2009, 16:40
hadi 3 degilde, 4 olsun...

Arap Takimlari haric
hic bir Avrupa Takimi su global krizde Yattara'ya fazla para vermez.

benim düsüncem zaten ver Yattara'yi, al Özer'i :)

.

Krizde Yattara' nın değeri düşüyor da Özer' in değeri aynı mı kalıyor?

Yattara' nın değeri 3 milyon euroysa Özer' in değeri en fazla 1,5 milyon eurodur o zaman.

mustafaction
29.01.2009, 16:41
Yattara'nın değeri en az 9 milyon euro bence

Kale_61
29.01.2009, 16:44
Şu ara transfer dönemi kapanmadan, Umut'u Ankaraspora verip karşılığında Özer'i alsak ne iyi olurdu... Bir internet sitesinde bunu dillendiren taraftarımız vardı. Acaba Umut-Özer takası olabilir mi?

Badaloğlu
29.01.2009, 16:45

Değerli kardeşim, öncelikle bu süreçte yapmış olduğunuz çevirileri bende yakından takip ettim ve bunlardan istifade ettim.Emeklerinize sağlık... Ancak senin olayı resmen bitmemişti lafına getirmene ben katılmıyorum.Zira bizde bir laf vardır sende bilirsin ''laf ağızdan çıkar'' diye... İşte o anlamda ben bu iş bitti dedim.Tabi kulüpler basın önünde imza atmamışlardı öyle olsa zaten benim yazdıklarımın bir anlamı kalmazdı değil mi?

Ben o iş bitti dediğimde o iş gerçekten bitmişti.Neden? Çünkü futbolcu ile sen her konuda anlaşmışsın, adam gelmek için can atıyor, kulüple de anlaşılmış yanlız peşinat kısmında sıkıntı var... Adamlarda haliyle piyasayı yükseltmek için işi yokuşa sürdüler, daha fazla para koparmak için... Sonra işin içine girmeye çalışan Wolskburg kulübü ve Lange'de cabası.Futbolcu Trabzon'u istemesedi bu iş olmazdı.

Ama dersenki Yusuf içinde bitti demiştiniz ama bitmedi.İşte bende bunu demeye çalışıyorum.Zira Yusuf'da bitmişti ama Yusuf sözünde durmadı.Hepsi bu yani...

Çokta önemli değil, yeterki Trabzonum istenilen yerde ligi bitirsin, ben burada rezil olmaya razıyım.

Hekimoğlu
29.01.2009, 16:45
Yattara ile Özer'i bir tutanlar var ilginç.Ne Özer'miş be.

trapesus
29.01.2009, 16:46
Ben kesinlikle ne Badaloğlu'na, ne de size saygısızlık etmek istemedim. Sadece bir olguyu ortaya koydum. Ayrıca BMN'ye kayıt tarihim 2006 gibi görünebilir ama aslında 2001 yılında İstanbul'da üniversite öğrencisiyken kayıt olmuştum. İnternet cafelerden takip ederdim o zaman bile forumu.

Sizleri kırdıysam özür dilerim ama olaylar aynen yukarıda yazdığım gibi oldu. Sizi de suçluyor falan değilim. Badaloğlu da bir yöneticiden duydu herhalde onun sözlerini aktardı. Benim söylemek istediğim o gün burda sinirlenen insanlar haklıydı. Üslup olarak olmayabilir ama içerik olarak haklıydılar.

trapesus
29.01.2009, 16:48
Tamamdır Badaloğlu eyvallah. Seni diğer duyumcularla aynı kefeye koymuş olduğum için de özür dilerim:)

Her şey Trabzonspor için.

mustafaction
29.01.2009, 16:48
Özer'i Yattara'dan değerli kılan nedir merak ediyorum ??

Hekimoğlu
29.01.2009, 16:52
Badaloğlu'na güvenenler bu bilgiden sonra coşabilir çok normal daha önce çok sayıda transfer haberini önceden bildirmişti.Kendisi BMN yöneticisi zaten uçar kaçar adam değil.Üyelerin coşup sevinmesinde ne sakınca var.

Hekimoğlu
29.01.2009, 16:54
Özer'i Yattara'dan değerli kılan nedir merak ediyorum ??

Yerlinin yerlisi mandalitesi !!

Badaloğlu
29.01.2009, 16:55
Tamamdır Badaloğlu eyvallah. Seni diğer duyumcularla aynı kefeye koymuş olduğum için de özür dilerim:)

Her şey Trabzonspor için.

İade-i itibarımızı geri aldığımıza göre, başlığı buranın gerçek müdavimlerine bırakabilirim demektir.Hadi bakalım arkadaşlar, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz:D

Eren Karaahmetoğlu
29.01.2009, 16:57
İade-i itibarımızı geri aldığımıza göre, başlığı buranın gerçek müdavimlerine bırakabilirim demektir.Hadi bakalım arkadaşlar, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz:D

Bi dk ben bişi sorucam önceki sayfalara fazla bakmadım eğer sölediysen kusura bakma:D Bi de yerli oyuncuyla anlaşıldı deniliyodu o zaman sen demiştin galiba var mı öle bişey?

Kadir
29.01.2009, 16:58
Özer'i Yattara'dan değerli kılmak veye bir tutmak yok ortada . Olası bir Yattara satışından sonra o bölgeye alınacak en uygun oyuncu Özer diye düşünüyor vatandaş .

firidin61
29.01.2009, 17:00
Merhaba ,

Birileri yine Yattara yı satmaya niyetlenmiş . Okuyorum , transfere verilen onca emek gerçekten değer miydi diyorum . Sonra Trabzonspor taraftarının futbolu iyi bildiği klişesini hatırlıyorum . Gerçekten klişeymiş .

Yattara yı 4 Milyon Euro luk oyuncu olarak görmekte neyin nesi ? Satmak bir kenara bu fikre nasıl sahip olunur ? Anlamıyorum .

Yattara yı Özer le kıyaslayıp Özer daha klas oyuncu diyenler var aklım almıyor :) Yattara , sırf Trabzonspor un değeri değil futbol oyununun başlı başına bir değeridir Arkadaşlar ! Yattara , sadece kendi takım taraftarının değil Türkiye deki tüm takımların taraftarınınca kendi klubunde görülmek istenen , kıskançlık oluşturan bir futbolcudur . Yattara , futbolun şov yönüyle eylendirmesini , asist ve gol yönüylede takıma katkısını ( Aldığı süreler göz önünde bulundurulduğunda ) sağlayan bir oyuncudur . Yattara Türkiye nin istisnasız en iyi sağ açığıdır arkadaşlar . Alanzinho bile sevinirken birçoğunuz farkında değilsiniz belki ama Yattara nın sol ayaklısını transfer ettiğimiz için mutluluklarını ifade eden kişiler var . Belki farkında değilsiniz ama yalan haberde olsa İspanya nın ünlü bir spor sitesinde Yattara Real Madrid le adı geçen bir oyuncu . Alanzinho dan sonra Yattara yı bize verin diye yalvaran ist.takım taraftarları var veya artık Yattara yla beraber durudurulamazlar gibi yorumlar var . Dünya da Yattara kadar yetenekli ( Hala maksimum verimle oynadığını düşünmüyorum ) kaçtane futbolcu sayabilirsiniz ? 10 mu ? O 10 oyuncudan biri sizin futbolcunuz Arkadaşlar bunun değerini bilin . Başka takımda oynuyor olsaydı alabilir miydiniz ? bunu iyi hesaplayın . Vs Vs Vs ...

Allah ım Trabzonspor Taraftarına Yattara nın öneminden bahsediyorum . Bu işte bir terslik var :confused:

Bunun dışında Yattara satılamaz mı ? Satılır . Ama M.Yıldız fiyatına değil hatta M.Topuz fiyatına da değil . Su , yaşam için önemlidir . Elmas olmazsada yaşayabilirsiniz . Dünya da su bol o yüzden ucuz , Elmas ise nadir o yüzden pahalı . Yattara sıradan değildir Arkadaşlar . ( Sık Görülmez ) Bu Elmas a sahip bizler sıradanlaştırmayalım bari .

Bunun dışında birde Yattara nın takım içindeki taktik önemine bakın . Onun dışında sağ açığınız var mı ? Özer veya biglia sağ açık oyuncusu mu ? Benim bildiğim 2 side orta sahanın ortasında oynuyorlar . Peki kadromuzda o bölgedeki futbolcular çok mu yetersiz . ( Colman , Göksu , Barış , Brüls ( gelecek ) hatta papy ) Bu oyuncuları kadronuzda o bölgede bunca oyuncu varken almak ve elinizdeki tek sağ açığı satmak sizin kadro derinliğinizi ne yönde etkiler ? Ya ben çok yanlış düşünüyorum ya siz . Zaman gösterecek .

Sağ Kolumuz ağrıyor sol kolumuzu kopartıp protez bacak istiyoruz ! Bu nasıl iş :confused: Anlamıyorum .

Saygılarımla

b_m_61
29.01.2009, 17:02
Bugün internete henüz girebildim sitelere biraz göz attım maalesef medyamız yine iş başında!

Ne zaman güçlü bir takım kursak İstanbul medyası futbolcularımızı satışa çıkartıyor en son örneği bugünkü Yattara haberi.Fazla güçlü olmamız onları rahatsız ediyor çünkü bize biçilen değer 4. büyüklük.Çünkü en çok trajı gs, fb, bjk başarılıyken yapıyorlar, bu takımlar başarısız olduğunda trajları düşüyor.

Biliyorlar ki Yattara'nın kafasında Katar transferi varken performansı çok düştü, Ankaraspor maçı öncesi de transfer dedikodusu çıkartarak Yattara'yı psikolojik olarak etkilemeye çalışıyorlar.

Takımın şuan içinde bulunduğu konuma bakarsak kimse gönderilmemeli takımdan.Hele 20 kusür senedir şampiyon olamamış camia, şampiyonluk için en önemli 2 favoriden biri haline gelmişse takımın ve ligin en değerli oyuncusu satması çok büyük hata olur(Futbolcu gidiyorum diye tutturmazsa tabi).

Erdogan
29.01.2009, 17:05
Badaloglunun yzisini simdi gördüm, benilmde alintim var o yüzden cevap hakkim var diye düsünüyorum.

Badalognun o yazilarin hepsini alinti yapip cevap yazacagini tahmin etmistim. Simdi transfer gerceklestigi icin kendini tabiki hakli göreceka ama badalognun yazisindan herhalde 2-3 gün sonra transfer kesinlesmisti o anda hicbisey belli deyildi.

Burdaki herkes zaten stresliydi kac kerelerce kesin alindi kesin alinmadi diye yazilar yazildi.

Badaloglu bence o zaman yanlis yapmisti, resmi birsey olmadan sözlesme olmadan yinede öyle bir sey yazmamaliydi. Okadar yaygara da olmazdi. yani dedikodu haberi gibi olmus oldu o haber. neyse oldu bitti hersey simdi hayirli olsun denilebilir iste :)

ayrica benim yazimda imza atilmadigini nerden biliyorsun yazmis badaloglu.
el cevap. senin yazindan sonra yani sana göre eger imza atilmissa. norvecli yönetici nasil diyebilir ki özür dileriz hersey yatti. tabi simdi transfer kesinlestikten sonra ne dersen haklisin :)

Egemen Yılmaz
Sağ Kolumuz ağrıyor sol kolumuzu kopartıp protez bacak istiyoruz ! Bu nasıl iş :confused: Anlamıyorum .

Katılıyorum. Yattara' ya artık eskisinden daha çok ihtiyacımız var diye düşünüyorum.

Erdem Koltuk
resmi sitede bugüne kadarki yabancı futbolcuların ülkeleri yazılmış.Fransa'dan kim vardı bizde çıkaramadım??Hatırlayan var mı?Omar Dieng mi acaba?

b_m_61
29.01.2009, 17:07
Firidin61,

Ligdeki kalan 17 takımın taraftarları arasında oylama yapılsa, takımınızda Yattara'yı mı Özer'i mi görmek istersiniz diye, 17'si de Yattara der.Bizde bizim futbolcularımızı hor görme huyu var ondan kaynaklanıyor bu iş.