PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Burak Seyitoğlu
28.01.2009, 12:55
Futboldan anlamadan konusma ,Umut gibi hangi futbolcu mücadele ediyor.Gol atamıyor diye bu kadarda üstüne gitmenizi anlamıyorum.Bende kızdım kaçırdığı gollere ama bir maçta yaptığı o kadar çok şey var ki.Mesela; defansa yardım etmesi, sürekli koşması,top kapması; bu yüzden enerjisini harcıyor akıllı düşünemiyor bu sefer gol vuruslarında.Ancak defansa yardım etmese ,gökhan gibi oynasa eminim çok daha gol atardı.
Fener maçı sonunda bende yerden yere vurdum onu ama sakinleştiğim zaman, adam gibi düşününce, maçı tekrar izleyince ona haksızlık ettiğimi düşündüm. Kapasitesi bu kadar olabilir ama her şeyi yapıyor ,çok iyi niyetli oynuyor haksızlık yapmayalım daha fazla lütfen.

umut'un asıl görevi defansa yardım etmek falan değil. Umut bu takımda gol atması için tutuluyor. Yapabiliyor mu hayır. Kaç senedir fıtık ediyor bizi. Yalansa yalan de. Futboldan anlamadan konuşan sensin. Kapasitesinin bu kadar olduğunu sen de itiraf ediyorsun. İyi niyetli olabilir ama adamda gol vuruşu yok. Bitiricilik yok. Objektif bak biraz. Duygusal değil...

Serdar A
28.01.2009, 12:55
Farabi, zamanında BJK li Ertuğrul ve bizim K.Hamdi nin geçirdiği evrimi Umut Bulut da geçirebilirmi ?
Bu adamın hırsını enerjisini başka bir mevkide değerlendirebilirmiyiz sence ?

Keşke geçmiş iki sezonda kadro yapımız müsait olsaydı da aynı Ankaragücünde oynadığı pozisyonda oynatabilseydik . Adamı tuttuk santrafor yapmaya kalktık , olmadı . Şimdi bile , onca azmine ve özverisine rağmen rağmen , hücum hattında eğreti duran yine o . Tekrar tekrar sene başındaki transfer tercihlerine dönmek istemiyorum .ama forvette daha akılcı planlama yapılabilseydi şu an belki bütün taraftarın en çok taktir ettiği futbolcuda olabilirdi .

Umut şu saatten sonra ortasahaya kaydırılması Ersun hoca adına büyük rüsktir . Her şey bir kenara , medya tarafından baskı sebebidir . Şu an Ersun hocanında en son isteyeceği şey ekstra bir baskı unsuru olurdu herhalde ...

Hüseyin İlkin
28.01.2009, 12:56
Semih , Fenerbahçe 'de harcanan bir oyuncudur . Ama bize gelmesinin bir yolu yok bence . Fenerbahçe 'yi çok seviyorum , para kazandırmak istiyorum diyip duruyor . Şöyle Yattara - Semih takası çercevisinde bir şey olmadıkça Semih 'in bize gelmesi zor . Gelmesini isteyeceğim oyunculardan biridir ama .

Semih'ten ziyade , Özer 'de yoğunlaşmak lazım . Bu hafta şu işi bitirirse yönetim , valla ne diyeceğimi bilemiyorum :)

Ankaraspor 'a faydalı olabilecek oyuncular verebiliriz . Bunu kullanmak lazım . Kaleci , forvet ve sağ bek / orta saha oynayan bir adam . Süper yahu onlar açısındanda bizim açımızdanda . Vereceğimiz oyuncuların mücadeleci olmaları onların oyun planınada cuk diye oturur .

oflu oguzhan
28.01.2009, 12:57
bu sene şampiyon biz olacaz.çünkü sağdan yattara soldan alanzinho artık bir futbol şöleni olacak top yattara gelince tüm stad ayağa kalkıyor.ama soldada durum öyle olcak.ŞAMPİYON TRABZON

irfan61
28.01.2009, 12:58
katılıyorum abi sana

umut fb maçında kaç topu çıkardı savunmadan kaç kere yardıma geldi hiç onları hesaba katmadan konuşuyorlar.Gol kaçırabilir gökhanda kaçırıyor ama gökhana bu kadar çok yüklenilmiyor gökhan sahada umutdan daha az şey yapmasına rağmen bazıları böyle hunharca eleştirmeye devam ederse umut da kaçırır gökhanda suratlarındaki ifadeyi görmüyormusunuz sahada baskıdan dolayı ?Eeeee futbolda bir laf vardır bilirmisin.Ben Haticeye değil Neticeye bakarım.Haticeyi geçelim Neticeye bakalım.Sıfır'a sıfır elde var sıfır.Umut ne kadar iyi niyetli olursa olsun iyi niyetli olmak 3 puan getiriyormu hayır.

Mustafa Yılmaz.20
katılıyorum abi sana

umut fb maçında kaç topu çıkardı savunmadan kaç kere yardıma geldi hiç onları hesaba katmadan konuşuyorlar.Gol kaçırabilir gökhanda kaçırıyor ama gökhana bu kadar çok yüklenilmiyor gökhan sahada umutdan daha az şey yapmasına rağmen bazıları böyle hunharca eleştirmeye devam ederse umut da kaçırır gökhanda suratlarındaki ifadeyi görmüyormusunuz sahada baskıdan dolayı ?

allah aşkına yapmayın abi ya.Umutun görevi defanstan top çıkarmak değil.Gol atmak.Zaten defanstan kaç tane top çıkartıyo dediğiniz atak başlatmıyo.Önüne gelen topu ileri vuruyo.Benim bildiğim biz onu gol atsın diye aldık ve ersun hocada gol atsın diye oynatıyo.Defanstan top çıkarsın diye değil.Ayrıca öyle olsaydı gider aslanlar gibi bi defans oyuncusu alırdık

pReN@_61
Tarihi misilleme planı
Ara transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala Trabzonspor’un müthiş planı ortaya çıktı. İmza aşamasına getirdiği Yusuf’u son anda Beşiktaş’a kaptıran Bordo-Mavili yönetim, Siyah-Beyazlı kulübe tarihi bir misilleme yapmak için resmen düğmeye bastı. Beşiktaş, menaceri Figer’in 2 milyon Euro imza parası istemesi yüzünden Nobre ile bir türlü sözleşme uzatamazken, Trabzonspor’un Sambacı için devrede olduğu öğrenildi.
1 Ocak itibariyle...
Figer’in yardımcıları ile önceki gün telefonda, dün de yüz yüze görüşen Bordo-Mavililer’in, misilleme hedefini gerçekleştirebilmek için her türlü maddi fedakarlığa hazır olduğu öğrenildi. Trabzonspor’un Nobre’ye imza attırıp, daha sonra da Beşiktaş’a, “Bu işi bonservis bedeli ödeyerek devre arasında bitirelim” teklifini yapacağı ifade ediliyor. Sezon sonunda sözleşmesi biten oyuncular, 1 Ocak itibariyle başka bir takıma imza atma hakkını kazandı.

oflu oguzhan
28.01.2009, 12:59
Bu adamın Videolarını izledim.Sanki insan degil Makına.hiç durmuyor yerinde dikkat edin videolara hep bilek hareketleri; muhteşem aynı yattara.

MeNdaKkaDukKa
28.01.2009, 13:00
silva
Serkan *** Song *** Egemen *** Cale

Hüseyin

Colman ***** Selçuk

Yattara ******************* Alanzinho

FATİH TEKKE
(Gökhan Ünal)

Keşke Fatih Tekke de gelebilseydi ama malesef şuan için zor

Onur Şeref
allah aşkına yapmayın abi ya.Umutun görevi defanstan top çıkarmak değil.Gol atmak.Zaten defanstan kaç tane top çıkartıyo dediğiniz atak başlatmıyo.Önüne gelen topu ileri vuruyo.Benim bildiğim biz onu gol atsın diye aldık ve ersun hocada gol atsın diye oynatıyo.Defanstan top çıkarsın diye değil.Ayrıca öyle olsaydı gider aslanlar gibi bi defans oyuncusu alırdık

abicim sizede hak veriyorum zaten vermeme gibi bir lüksüm yok doğru konuşuyorsunuz.Fakat umutun üstünde ankaragücünden geldiği ilk seneki gibi bir rahatlık yok ondan bahsediyorum o zaman toplara rahat rahat vururdu sakindi şimdi eleştirilerin hat safada olmasından dolayı tedirginlik var vuruşlarında.

UZLU
________sylva_________
serkan song egemen cale
________selçuk_________
______özer colman_______
_yattara gökhan alanzinho_

Selçuk ön libero oynamayı seviyor, doğrudur ama koy oraya formda bir Hüseyin (Seneye Faty) çek Selçuk'u özerin yerine, arkalarına minimum bakarak oynayan o ikili forvet hattını pas manyağı yapar : )) Ben Selçuk'tan yeterince faydalanamadığımızı düşünüyorum, hem yaratıcılığından hem de dönen topları direkt gole yönelik vuruşlarla değerlendirecek yerde oynayamaması sebebi ile skora yönelik gücünden....

Mustafa Yılmaz.20
umut un kaçırdığı golleri son sıradaki takımın santraforu zoko veya sondan ikinci kocaelinin santraforu taner bile rahatlıkla atar.forveti umut olan bi takım şampiyonluk yarışındaysa eğer o takımın orta sahası ve hocası çok iyi demektir bence(gökhanın da umuttan aşağı kalır bi yanı yok)

UZLU
28.01.2009, 13:01
silva

Hüseyin

Colman ***** Selçuk

FATİH TEKKE
(Gökhan Ünal)

OLAY BUDUR :alkış::alkış::alkış:

x_man
28.01.2009, 13:01
Bence şu an ortaya dökeceğimiz ekstra bir kaynak yok, işin doğrusu Selçuk ve Colman Hüseyin'in "olaki forma girmesi" ile : ))) tedirgin olmadan oynayabilirse bize özer felan lazım değil, Colman'da, Selçuk'da şu halleri ile en az 3 tane Özer eder, Lemi götürüp fenere satsın Özer'i, bir oyuncunun adı "ben orada oynamak isterim" demeci ile birlikte "fb" ile anılınca şu yaşımda bile elimde olmadan direktmen soğuyorum ondan, memleketi ne olursa olsun. Yalnız cidden ısrarcıyım ki bizim orta saha Hüseyin de devreye girerse kimseye ihtiyaç hissetmiyor, tek şartım Hüseyin'in yanındakilere güven verici oyun oynaması...

bence yanlış bir kanı var ben adamın kendinden dinledim fenerdede oynarım trabzondada dedi sonuçta adam kendini ıspatlamak istiyor onun yerinde biz olsaydık nasıl olurdu bir düşünün

Abdülkadir Kılıç
28.01.2009, 13:02
Keşke geçmiş iki sezonda kadro yapımız müsait olsaydı da aynı Ankaragücünde oynadığı pozisyonda oynatabilseydik . Adamı tuttuk santrafor yapmaya kalktık , olmadı . Şimdi bile , onca azmine ve özverisine rağmen rağmen , hücum hattında eğreti duran yine o . Tekrar tekrar sene başındaki transfer tercihlerine dönmek istemiyorum .ama forvette daha akılcı planlama yapılabilseydi şu an belki bütün taraftarın en çok taktir ettiği futbolcuda olabilirdi .

Umut şu saatten sonra ortasahaya kaydırılması Ersun hoca adına büyük rüsktir . Her şey bir kenara , medya tarafından baskı sebebidir . Şu an Ersun hocanında en son isteyeceği şey ekstra bir baskı unsuru olurdu herhalde ...
Abi cevaplarına hayranım, harika yazmışsın.

Mustafa Yılmaz.20
28.01.2009, 13:02
abicim sizede hak veriyorum zaten vermeme gibi bir lüksüm yok doğru konuşuyorsunuz.Fakat umutun üstünde ankaragücünden geldiği ilk seneki gibi bir rahatlık yok ondan bahsediyorum o zaman toplara rahat rahat vururdu sakindi şimdi eleştirilerin hat safada olmasından dolayı tedirginlik var vuruşlarında.

bence öyle olmasının sebebi baskı değil.Gökhan la hiç anlaşamıyo bence.oyun stilleri birbirlerine benziyo ama karakterleri farklı.bence umut-ısaac veya gökhan-ısaac alışırsa daha faydali olur.ben gökhan-ısaac ı tercih ederim.yada tek forvet oynamalıyız

MİSSE_MİSSE
28.01.2009, 13:03
göksu kapanan takımları acmak için işe yarar bence duruma göre cale cıkar huseyinle defansta üçlüye döneriz göksu da ilerde asist yapar
song hüseyin egemen
yattara serkan selcuk colman alan
göksu (umut) gökhan

Burak Seyitoğlu
28.01.2009, 13:04
bence öyle olmasının sebebi baskı değil.Gökhan la hiç anlaşamıyo bence.oyun stilleri birbirlerine benziyo ama karakterleri farklı.bence umut-ısaac veya gökhan-ısaac alışırsa daha faydali olur.ben gökhan-ısaac ı tercih ederim.yada tek forvet oynamalıyız

aynen katılıyorum. Bence de gökhan isaac ikilisi daha faydalı olur. Gökhan ile Umut kesinlikle anlaşamıyor. Fener maçında sanki aralarında bir husumet var gibi oynuyorlardı. Birbirlerine pas atmadılar gollük pozisyonlarda....

erkankoc
28.01.2009, 13:04
daha tranfer mi bekliyoruz ya...hic geregi yok..hatta fazlalik var..huseyin satilsin bence..

Mustafa Yılmaz.20
28.01.2009, 13:05
Selçuk ön libero oynamayı seviyor, doğrudur ama koy oraya formda bir Hüseyin (Seneye Faty) çek Selçuk'u özerin yerine, arkalarına minimum bakarak oynayan o ikili forvet hattını pas manyağı yapar : )) Ben Selçuk'tan yeterince faydalanamadığımızı düşünüyorum, hem yaratıcılığından hem de dönen topları direkt gole yönelik vuruşlarla değerlendirecek yerde oynayamaması sebebi ile skora yönelik gücünden....

eğer hüseyin formda olursa gerek yok zaten özere ama hüseyin sadece senede 2 maç formda oluyo.ayrıca selçukun henüz bildiğimiz selçuk olmadığı konusunda hemfikiriz.ama ben fener maçında arkaya attığı topları çok beğendim.gerçi onu sene başında beri yapıyo

UZLU
28.01.2009, 13:05
aynen katılıyorum. Bence de gökhan isaac ikilisi daha faydalı olur. Gökhan ile Umut kesinlikle anlaşamıyor. Fener maçında sanki aralarında bir husumet var gibi oynuyorlardı. Birbirlerine pas atmadılar gollük pozisyonlarda....

epeydir sırıtıyor bu uyumsuzluk!!!, değilmi??

amour_61
28.01.2009, 13:06
umut'un asıl görevi defansa yardım etmek falan değil. Umut bu takımda gol atması için tutuluyor. Yapabiliyor mu hayır. Kaç senedir fıtık ediyor bizi. Yalansa yalan de. Futboldan anlamadan konuşan sensin. Kapasitesinin bu kadar olduğunu sen de itiraf ediyorsun. İyi niyetli olabilir ama adamda gol vuruşu yok. Bitiricilik yok. Objektif bak biraz. Duygusal değil...
Ben olaya duygusal yönden yaklaşmıyorum, çağımızın getirdiği futbol takım oyunudur sözüyle hareket ediyorum.Bir oyuncu forvet diye defansa gelemez diye bir kural yok madem öyle Song'un Egemenin'de korner atışı sırasında ne işi var rakip ceza sahasının içinde.Bir şeyi yazarken ne dediğimi anla sonra yaz Futbolda defans takımla birlikte ,golde takımla birlikte atılır.Durup dururken kendiliğinden oluşmaz.Umut gol kaçırdı ever atması gerekirdi kaçırdı ama yanlız bir tane.Gökhan ünal sayamadım kaç tane onu eleştiren yok umut ta umut neden gökhan ünal daha pahalı bir Transfer bakın Fenerbahçe'ye guiza 14milyon euro'ya alındı diye oynatılıyor bu yüzden Fnerde Semih oynatılmıyordu.kimse guizaya bir şey demiyordu çünkü takıma pahalıya geldi yutuyorlardı.Bizdede aynı şey oluyor Gökhan'a fazla yüklenen yok ya da Gökhan gitsin diyen yok ama Umut ilk fırsatta gitsin.Yazıktır be Fatih Tekke'yi bile bu zihniyet uzaklaştırmıştı bu takımdan gençken kimse tahammul edemedi ama suanda geldiği nokta ortada Türkiye'nin En iyi futbolcusu.

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:06
silva(tolga)
(tayfun)Serkan *** Song(giray) *** Egemen(mehmet paftan) *** Cale

Hüseyin(Ceyhun)

(Faty)Colman ***** Selçuk(göksu olabilir )

Yattara ******************* Alanzinho(barış)

Gökhan Ünal(umut İsacc)

heryerin alternatifi var nerdese arkdşlar bnce kardomuz güzel

mustafaction
28.01.2009, 13:07
nereye satıyorsunuz hüseyini fb nin orta sahasını kim kilitledi, birkaç pas hatası yaptı ama hüseyin takıma lazım bir futbolcu

Serdar A

Yahu ne alakası var ... Bu nasıl bir baskıdır ki adamın sahadaki son vuruşlarını etkiliyor ? Söylediğinize önce kendiniz inanın . Eğer baskıysa mesele Umut en büyük baskıyı ilk sezonunda yaşamıştır . Belki hatırlamıyorsunuz , Fatih'in yerine alınan futbolcu kimdi ?

Zaten Umut'un pozisyona girme/gol yapma oranlarıda bellidir . İsteyen araştırsın bulsun . Türkiye liginde ortalama bir forvetten daha iyi bir bitiriciliğe sahiptir . Oranı yaklaşık 2/7 civarındadır ki iyi bir forvette aranan oran da 1/3'dür .

oktay.ts.61

silva(tolga)
(tayfun)Serkan *** Song(giray) *** Egemen(mehmet paftan) *** Cale

Hüseyin(Ceyhun)

(Faty)Colman ***** Selçuk(göksu olabilir )

Yattara ******************* Alanzinho(barış)

Gökhan Ünal(umut İsacc)

parantez içleri bana ait:)

Night61
28.01.2009, 13:08
bu cosmos u ilk defa dinledim bomba ya berezilyadan alenzinya :D

Şuayip Aydın
28.01.2009, 13:11
Silva

CEYHUN

Colman ***** Selçuk

NOBRE
(Gökhan Ünal)

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:11
Silva

CEYHUN

Colman ***** Selçuk

NOBRE
(Gökhan Ünal)

hüseyin'li kadrolara devam:) kesceğinden ümitli değilim

ismail tüfekçi
28.01.2009, 13:12
umut bulutu bukadar eleştiriyoruz ama adam 90 dakika koşan defans yapan rakip defası yıpratan formasını terleten 6.25 binlik golcü kadar gol atan golcümüze birazhaksızlık yapmıyormuyuz

MeNdaKkaDukKa
28.01.2009, 13:12
Umuttan santrafor olmaz herzaman diyorum forvet arkasında gizli golcu pozisyonunda oynaya bilir ankaragücündeki umutu hiç gördünüzmü uzaktan gol arayan bi tipti

ve sürekli tekrarladığım bişey oyunculara karşı sabırlı olursak homurdanmasak stadda destelesek biraz daha onlardan daha çok verim alırız bunun bilincine varalım

MeNdaKkaDukKa
28.01.2009, 13:13
bu cosmos u ilk defa dinledim bomba ya berezilyadan alenzinya :D

sen yenisin galiba :D şaka bir yana gerçekten süper adamdır cosmos engin :D

Travelair
28.01.2009, 13:15
http://www.yayinonline.com/radyo/Radyo_Spor.asp#

Hayrettin Hacısalihoğlu

Bonservis 4, ücret 600 bin € civarında ( Yanlış duymadıysam )

demirel
28.01.2009, 13:16
Ben Gökhan ve Umut ile ileriye dönük bi başarı sağlıyabileceğimizi düşünmüyorum. Çünkü futbol netice oyunudur. Skor tabelasında önde değilseniz ne kadar iyi oynarsanız oynayın önemi yok. Biz şu anda her bölgede kaliteli futbolculara sahip bir takım olduk ancak ileri uçta bitirici özelliği olan bir oyuncu eksikliğini çekiyoruz. Bu özellik futbolcunun kendisinde olan bir özelliktir, Gökhan ve Umut iyi niyetli futbolcular ancak bu sene tahammül edebiliriz ,seneye iyi bir golcü şart

UZLU
bence yanlış bir kanı var ben adamın kendinden dinledim fenerdede oynarım trabzondada dedi sonuçta adam kendini ıspatlamak istiyor onun yerinde biz olsaydık nasıl olurdu bir düşünün

Bilmem?? ama benim kafamda bir Trabzon'lunun "fenerde de oynamak isterim" demesi hep garip bir durum olmuştur, belki şampiyonluk senelerinden kalan yoğun rekabet duygusu çocukken hücrelerime daha fazla işlemiştir ve o sebeple şoven davranıyorumdur : ))
Ne olurdu "büyük bir takımda oynamak istiyorum" gibi bir cümle kursa? Zeki adam, Trabzonspor'a öncelik tanıyan adam hiç olmazsa bu tür köşesiz kelimelerle süslenen cümleler kurar. Aslında kabahat onda da değil, Özer projesini acele ile pazarlamaya çalışanda bence... Tamam, malzeme iyi, alınsa işe yarar ama onu almak için şu an bir tarafımızı cırt'latmamıza : )) gerek de yok, kimisi verilebilecek oyuncular içerisinde (kiralık bile olsa) Faty'i yazmış mesela!!, bence elma ile armutu iyi ayırt etmek lazım, işlenmemiş elması bir hasır bileziğ vermeye benzettim ben bunu, elmas işleyenin ustalığına bağlı olarak değer kazanır, Ankarasporda hebamı edilsin yani sizce?? TAbi bu sizin fikriniz değildi zaten, onu da belirteyim, neyse, bu günümüze şükür edelim, bakın neleri rahat rahat konuşur olduk : ))

mustafaction
benim daha çok umutun egoistliği canımı sıkıyor, hiç bir pozisyonda gökhan'ı aramıyor ve pas atmıyor

Onur Civelek61
28.01.2009, 13:17
Nobre nerden çıktı yahu Gökhan dan hiç üstün bi oyuncu değil tek özelliği dirsek kullanarak top saklayabilmesi ve kaleye sırtı dönük oynayabilmesi.Türk statüsünde olduğu için ve bedavaya getirilebilir diye cazip ama bence çok gereksiz.
Fatih Tekke ise tek forvet görevini Türkiye ve Avrupa nın pek çok liginde rahatlıkla yapabilecek bi oyuncu.Fakat bu saatten sonra alınacağını zannetmiyorum.Gökhan-Umut-Isaac e güvenmeye devam edeceğiz destekliyeceğiz.
Özer konusu ise ara transferi bilmem ama sezon sonu kesinlikle almalıyız ilerde çok ihtiyacımız olucak bi pozisyon hazırlama ustası bence:)

okg_53
28.01.2009, 13:20
hüseyin'li kadrolara devam:) kesceğinden ümitli değilim
Aynen,
Yıllardan beri hüseyin hem kızıyoruz hemde kadrolarımızda ilk yazdığımız isim oluyor :)
Ts 10 yıldır yüzlerce futbolcu değiştirdi.Hüseyin hep var hep var.

Bu adamın bir albenisi var ama, dur bakalım ...

Öztürk Adem
28.01.2009, 13:21
silva

Hüseyin

Colman ***** Selçuk

FATİH TEKKE
(Gökhan Ünal)

Kesınlıkle sana katılıyorum :D Bu durumda Umut yedekler lıstesınde :D

Zafer Fidan
28.01.2009, 13:22
http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2531650.ece

sirkan
28.01.2009, 13:23
http://www.spor61.net/images/news/alanzinho.20090128130826.jpg

Ünal Cumhur
28.01.2009, 13:28
beyler kötü nobreyi almayacaz merak etmeyin böyle birşey çok zor beşiktaş bize iyi oynayan oyuncusunu satmaz sezon sonu sözleşmesi bitiyoya trabzonda cok gol kacırdı fatih tekke ismi geciyo adamın menajeri beşiktaştan daha fazla para alamak için bu işi yapmış trabzon oadamı almaz forvet ihtiyacı yok zaten alazinhonunda gelmesiyle tek forvet oynucaz heralde omevkidede 3oyuncu var almazlar bide alazinhoya teminat bulamadılar nobreyemi bulacaklar

amour_61
28.01.2009, 13:30
bence artık Transfer olmucak olmasıda biraz gereksiz görülüyor alınıcaksa Fatih Tekke kiralansın ya da hiç transfer yapılmasın.

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:32
nobre mi :(:( göksüyü alternatif olarka görelim daha ii

İskender YILMAZ
28.01.2009, 13:36
silva

Hüseyin

Colman ***** Selçuk

FATİH TEKKE
(Gökhan Ünal)

Sylva

Serkan ... Song ... Egemen ... Cale

Colman ..... Selçuk

Yattara ................... Alanzinho

FATİH TEKKE .. Gökhan Ünal

Daha ii bence..

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:37
Sylva

Colman ..... Selçuk

Daha ii bence..

hüseyin'li kadrolara devam:):) kesilmez hüseyin. kesilirse savunma biter.

Murat TONBUL
28.01.2009, 13:38
bu nobre haberinin doğruluk payı var mı acaba?

champions
28.01.2009, 13:39
Umut gitsin bir sezon başka takımda oynasın.Sonra da transfer etmek için kıçımızı yırtalım öyle mi?
Umut'un yaptığını ne Isaac ne de Gökhan yapıyor.Bence de Gökhan kadar yetenekli olmamasına rağmen ondan daha iyi performans gösteriyor.Buna rağmen daha fazla eleştiri alıyor.Gökhan'a ödenen bonservis miktarı bunda etken olabilir ama bu durumda bile ikisinden biri gidecekse bu Gökhan olmalı.Ha bugün mü? Elbette değil. Şartlar oluştuğunda.

Ferhat,Ergin,Tolga, forvet alınacaksa Isaac, sağbek alınacaksa Tayfun gidebilecek oyuncular.
Faty'de Göksu da ihtiyacımız olan oyuncular.Ciddi bir değişim geçiren Barış da öyle.

Kaldı ki bu saatden sonra düşünülecek oyuncu Özer olmamalı.Özer'in alacağı dk'ları Göksuya verelim. Zafer Yelen ise çok gereksiz bir hamle olur ki sanmıyorum olacağını.

Alabiliyorsak takasla sağbek alalım, solbek alalım ya da Isaac'i kiralayıp bir sonvuruşçu alalım.
Hiçkimseyi alamıyorsak da Ersen Martini alalım.

Zafer Fidan
28.01.2009, 13:40
http://www.250kb.de/u/090128/j/7a6b67b0.jpg

.....
28.01.2009, 13:41
Bir de Tekke gelse Daha ne isterim ki :)

Ama bu takım Allahın izniyle hak ettiği yerde ligi bitirir. Sadece Sabır....

UZLU
28.01.2009, 13:42
Sylva

Colman ..... Selçuk

Daha ii bence..

bu diziliş çok atak yer : )) ortada Ceyhun veya Hüseyin(:D) mutlaka bulunmalı, önünde Seçuk ve Colman, kısaca tek santrafor, inanın yetecektir, Alan'ın Yattara ile oynadığı ilk maçta tek Gökhan'la çıkalım, ne demek istediğimi göreceğiz hep beraber...

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:42
bnce gidicekler ergin ferhat gibi oyunculardır. ne kardenzspor'dan gelen göksu mehmet nede faty dir. isaac ise forvet arkası oynayabiliyor sanırım o'da oraya güzel bi alternatif olabilir.

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:43
http://www.250kb.de/u/090128/j/7a6b67b0.jpg

ışık olan yerde hüseyin hüseyinn yerinde de colman:)

UZLU
28.01.2009, 13:43
bu nobre haberinin doğruluk payı var mı acaba?

1 ay öncenin haberi.....

UZLU
28.01.2009, 13:44

aynı şeyi söylüyorum,

+ 1

Zafer Fidan
28.01.2009, 13:45
Trabzonspor, dün anlaşma sağladığı Norveç'in Stabaek takımının sol kanat oyuncusu Alan Carlos Gomes Da Costa ''Alanzinho'' ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Dün gece Trabzon'da coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılanan bordo-mavili takımın yeni transferi, bu sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun hazır bulunduğu imza töreninde 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4,5 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Alanzinho'nun, teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği transfer listesinde üst sırada yer alan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Futbol koordinatörümüz Özkan Sümer'in de olumlu görüşleri oldu. Takımımıza eksik gördüğümüz mevkiye çok iyi bir futbolcu aldığımızı düşünüyoruz'' dedi.

Transferde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade eden Hacısalihoğlu, ''Özellikle yoğun çaba harcayan kulüp genel saymanımız Mahmut Aksu'ya ve her zaman iş bitiriciliğini kullanan başkanımızın son andaki girişimleri doğrultusunda oyuncumuz Trabzonspor'a gelmiştir. Biz bu transferin hem sporcu hem Trabzonspor açısından hayırlı ve başarılı olmasını diliyoruz'' diye konuştu.

Trabzonspor gibi kulüplerde transferin hiçbir zaman bitmeyeceğini kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle devam etti:

''Bir transfer biterse başka transfer için arayışlar başlar. Arayışlarımızı sürdürüyoruz ama bu dönem için değil. Sezon sonu gelecek sezonlar için çalışmalarımız sürüyor. Şimdilik olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transfer kapandı. Çok transfer bedeli ödemekle şampiyon olacağız diye bir kural yok. Trabzonspor'un, baştan beri hedefi zirveye oynamak Avrupa kupalarına katılmak diyoruz. O bakımdan bu oyuncunun bize katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Oyuncunun Avrupa piyasası bu. Son dakikaya kadar bir Alman kulübü devredeydi. Oyuncu da verdiği söz doğrultusunda bizi tercih etti.''

-ALANZİNHO'NUN AÇIKLAMALARI-

Yeni transfer Alanzinho ise Trabzonspor'da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, ''Şampiyonluğa oynayan ve şampiyon olmak mecburiyetinde olan bir takıma geldiğimin farkındayım. Bunun için elimden gelen katkıyı sağlamak istiyoruz'' dedi.

Alanzinho, Norveç'de şamiyonluk özlemi çeken Stabaek takımında forma giydiğini kaydederek, ''Orada 4 yıl forma giydik. Uzun bir dönemin ardından Stabaek takımı şampiyon oldu. Trabzonspor'da şampiyonluk hasreti çekiyor. Burada aynı başarıyı yakalamak istiyorum'' diye konuştu.

Kendisinin hep hücumu düşünen bir oyuncu olduğunu kaydeden Alanzinho, şöyle devam etti:

''Daima ileriyi, atağı düşünen bir oyuncuyum. Top ile birlikte ileriye doğru mesafe kat edebiliyorum. Hızlı bir oyuncuyum. Asist ve gol anlamında bulunduğum takıma katkı sağlayabiliyorum. Türkiye'deki Brezilyalı oyuncular ile kişisel olarak tanışmadım. Ama Alex, Deivid ve Roberto Carlos'u tanıyorum. Alex'i alt etmek istiyorum."'

Alanzinho, Türkiye'den daha önce teklif almadığını ifade ederek, ''Transferimle ilgili menajerimle irtibat kuruyorum. Türkiye'den bana bir teklif daha önce iletilmemişti. Avrupa'dan diğer ülkelerden gelen teklifler vardı. Stabaek kulübü ile Avrupa kulüpleri arasında ne olduğunu bilmiyorum ama bugün buradayım ve bundan dolayı mutluyum'' diye konuştu.

İmza töreninde Norveç'ten gelen bir kameraman ve bir muhabir olmak üzere 2 gazeteci yer aldı. Bordo-mavili takımın yeni transferinin 25 numaralı formayı giyeceği bildirildi.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=68273

Hani Ankaraspor teklif yapmisti???

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:47
Trabzonspor, dün anlaşma sağladığı Norveç'in Stabaek takımının sol kanat oyuncusu Alan Carlos Gomes Da Costa ''Alanzinho'' ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Dün gece Trabzon'da coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılanan bordo-mavili takımın yeni transferi, bu sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun hazır bulunduğu imza töreninde 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4,5 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Alanzinho'nun, teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği transfer listesinde üst sırada yer alan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Futbol koordinatörümüz Özkan Sümer'in de olumlu görüşleri oldu. Takımımıza eksik gördüğümüz mevkiye çok iyi bir futbolcu aldığımızı düşünüyoruz'' dedi.

Transferde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade eden Hacısalihoğlu, ''Özellikle yoğun çaba harcayan kulüp genel saymanımız Mahmut Aksu'ya ve her zaman iş bitiriciliğini kullanan başkanımızın son andaki girişimleri doğrultusunda oyuncumuz Trabzonspor'a gelmiştir. Biz bu transferin hem sporcu hem Trabzonspor açısından hayırlı ve başarılı olmasını diliyoruz'' diye konuştu.

Trabzonspor gibi kulüplerde transferin hiçbir zaman bitmeyeceğini kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle devam etti:

''Bir transfer biterse başka transfer için arayışlar başlar. Arayışlarımızı sürdürüyoruz ama bu dönem için değil. Sezon sonu gelecek sezonlar için çalışmalarımız sürüyor. Şimdilik olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transfer kapandı. Çok transfer bedeli ödemekle şampiyon olacağız diye bir kural yok. Trabzonspor'un, baştan beri hedefi zirveye oynamak Avrupa kupalarına katılmak diyoruz. O bakımdan bu oyuncunun bize katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Oyuncunun Avrupa piyasası bu. Son dakikaya kadar bir Alman kulübü devredeydi. Oyuncu da verdiği söz doğrultusunda bizi tercih etti.''

-ALANZİNHO'NUN AÇIKLAMALARI-

Yeni transfer Alanzinho ise Trabzonspor'da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, ''Şampiyonluğa oynayan ve şampiyon olmak mecburiyetinde olan bir takıma geldiğimin farkındayım. Bunun için elimden gelen katkıyı sağlamak istiyoruz'' dedi.

Alanzinho, Norveç'de şamiyonluk özlemi çeken Stabaek takımında forma giydiğini kaydederek, ''Orada 4 yıl forma giydik. Uzun bir dönemin ardından Stabaek takımı şampiyon oldu. Trabzonspor'da şampiyonluk hasreti çekiyor. Burada aynı başarıyı yakalamak istiyorum'' diye konuştu.

Kendisinin hep hücumu düşünen bir oyuncu olduğunu kaydeden Alanzinho, şöyle devam etti:

''Daima ileriyi, atağı düşünen bir oyuncuyum. Top ile birlikte ileriye doğru mesafe kat edebiliyorum. Hızlı bir oyuncuyum. Asist ve gol anlamında bulunduğum takıma katkı sağlayabiliyorum. Türkiye'deki Brezilyalı oyuncular ile kişisel olarak tanışmadım. Ama Alex, Deivid ve Roberto Carlos'u tanıyorum. Alex'i alt etmek istiyorum."'

Alanzinho, Türkiye'den daha önce teklif almadığını ifade ederek, ''Transferimle ilgili menajerimle irtibat kuruyorum. Türkiye'den bana bir teklif daha önce iletilmemişti. Avrupa'dan diğer ülkelerden gelen teklifler vardı. Stabaek kulübü ile Avrupa kulüpleri arasında ne olduğunu bilmiyorum ama bugün buradayım ve bundan dolayı mutluyum'' diye konuştu.

İmza töreninde Norveç'ten gelen bir kameraman ve bir muhabir olmak üzere 2 gazeteci yer aldı. Bordo-mavili takımın yeni transferinin 25 numaralı formayı giyeceği bildirildi.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=68273

belkide sadece klube iletmişlerdir klubte kabul etmediginden oyuncuya yansımamıstır

theo
28.01.2009, 13:50

renktas ne gÜzel bİr ÇaliŞmadir bu yaa...

Erdogan
28.01.2009, 13:50
adamlar norvecten gelip haber yapiyor, bizimkiler uyuyor.

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:52
renktas ne gÜzel bİr ÇaliŞmadir bu yaa...

ben değil diğer ark yaptı:) ona tşklerini ilet

Mustafa Yılmaz.20
28.01.2009, 13:52

cevap: bence istanbul medyasının yalan dolan haberlerinden biri.Tıpkı yattara-colman-yenge haberinde olduğu gibi.Zaten şimdiye kadar İHA nın bizimle ilgili çıkardığı bi tane doğru haber yok

irfan61
28.01.2009, 13:53
adamlar norvecten gelip haber yapiyor, bizimkiler uyuyor.Bence bu Tv2 ile bir anlaşma yapsak bizde TSTV kursak hem onlar Alanzinho dan haberdar olurlar hemde biz TSTV'ye kavuşmuş oluruz. :)

TSigalko
28.01.2009, 13:54
belkide sadece klube iletmişlerdir klubte kabul etmediginden oyuncuya yansımamıstır

Bir klup seninle ilgilenmiş,klubüne teklif yapmışsa kesinlikle haberin olur.

SeSSiS
28.01.2009, 13:54
hadi hayırlı olsun...

arkadaşlar kimse beni yanlış anlamasın ama hala nobre, semih gibi yorumlar görüyorum. sanırım şaka yapılıyor ki hani olacak olsa Fatih Tekkemiz var. oda tabi gönül bağından dolayı istiyoruz ki şu anda mümkün değil sanırım :) yahu kadroya bir bakın daha ne olsun, bundan fazlası olmaz bence , Sadri Başkan yine yaptı yapacağını, sağolsun varolsun...

Orhan_Gazi
28.01.2009, 13:57
yaw hadi diyelim bir transfer daha yapildi kimi kesecen takimdan umutu zaten zor kesecegiz kimin kesilmesni istiyorsunuz
sadri baba demedimi yedek külübesine alacak oyuncumuz yok ne hoca ne ben istiyorum demedimi

İskender YILMAZ
28.01.2009, 13:57
hüseyin'li kadrolara devam:):) kesilmez hüseyin. kesilirse savunma biter.

bu diziliş çok atak yer : )) ortada Ceyhun veya Hüseyin(:D) mutlaka bulunmalı, önünde Seçuk ve Colman, kısaca tek santrafor, inanın yetecektir, Alan'ın Yattara ile oynadığı ilk maçta tek Gökhan'la çıkalım, ne demek istediğimi göreceğiz hep beraber...

Ne bilim insanın gol attıkça atası geliyor o kadroda da.. :D

oktay.ts.61
28.01.2009, 13:59
Bir klup seninle ilgilenmiş,klubüne teklif yapmışsa kesinlikle haberin olur.

abi bunlar norveç'li bize neler ettiler:) 1-2 hafta sürede. neler olcagını bitek onlar bilir:D

Mustafa Yılmaz.20
28.01.2009, 13:59
hadi hayırlı olsun...

arkadaşlar kimse beni yanlış anlamasın ama hala nobre, semih gibi yorumlar görüyorum. sanırım şaka yapılıyor ki hani olacak olsa Fatih Tekkemiz var. oda tabi gönül bağından dolayı istiyoruz ki şu anda mümkün değil sanırım :) yahu kadroya bir bakın daha ne olsun, bundan fazlası olmaz bence , Sadri Başkan yine yaptı yapacağını, sağolsun varolsun...

aynen sana katılıyorum.Zaten semihi ve nobre yi isteyenler bi daha düşünsün derim.helede fatih tekkemiz dururken.ayrıca fatihi almak ikisindende kolay ve gerçek bi TRABZONSPOR TARAFTARI (nobre+semih bi fatih tekke etmez)

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:00
Ne bilim insanın gol attıkça atası geliyor o kadroda da.. :D

Hüseyin'i kesmezden öte kesilmez de bence. savunmann rahat edebilmesini sağlayan oyuncudur kanımca her ne kadar yaptıklarına bakılsada savunmaya yaptıgı katkıları gözardı edilemez türden.

Berk
28.01.2009, 14:01
Hayrettin Hacısalihoğlu: 'Trabzonspor'da transfer bitmez. Biri bitince diğeri başlar. Gelecek sezonlar için oyuncu arayışlarımız sürüyor" .

yatara
28.01.2009, 14:04
oh be atdi imzayi he kaldi fatih tekke simdi

Hekimoğlu
28.01.2009, 14:04
Hayrettin Hacısalihoğlu: 'Trabzonspor'da transfer bitmez. Biri bitince diğeri başlar. Gelecek sezonlar için oyuncu arayışlarımız sürüyor" .
Bu sene için bitmiş ama.

seydisehir1
28.01.2009, 14:05
Nobre.... Turkiye futbol tarihinde ki en yeteneksiz forvetlerden biridir.. tam bir mikrop.,... kesinlikle Trabzonun ilinin sinirlarina dahi yaklastirilmamalidir..

hAtes
28.01.2009, 14:05

işte bu yönetim.Artık bundan sonra ilk 11 e oyuncu bakılmasın, alınırsa genç yedekler alınsın, sezon sonu çok az değişikliklerle bu takım bomba olur , ver elini avrupa...

Sezgin Öztürk
28.01.2009, 14:06
bakıyorum şimdi ki kadromuza da bundan iyisi düşünülemezdi bu kadar kısa zamanda...

lazanya61
28.01.2009, 14:07
Nobre.... Turkiye futbol tarihinde ki en yeteneksiz forvetlerden biridir.. tam bir mikrop.,... kesinlikle Trabzonun ilinin sinirlarina dahi yaklastirilmamalidir..
bence de sınır konusunda samsundan öteye geçmemeli diye düşünüyorum, bu konuda hassas olmalıyız arkadaşlar

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:07
bence bu sene sonu özer yada tabata dan biri alınıcak eminim...

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:09
nobre fb'den ve tümer bjk'den gittiler ve futbol hayatları düştü kanımca

monokotilodon
28.01.2009, 14:09
hep yabancı oyuncu sınırının düşmesini isterdik ama bakınca şunu görüyorum artık

sadece bu sezon oynatacağımız topçuları almıyor gelecek sezonlarda da yıldızlaşacak topçuları alıp geleceğe hazırlıyoruz

bknz. faty,brüls ve hala araştırdıklarımız

bize bi şeyler oluyor hemde çok güzel şeyler oluyor ben bu takımın şampiyon olamaması durumunda asla üzülmiyeceğim(fenerasyonla alakalı bi durum olmazsa tabi)

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:11
sivas kayseri ve bursa maçlarındaki puan kayıplarına karşın 9 puanla bitirirsek bu periyodu şampiyonuz die düşünüyorum

hodlu
28.01.2009, 14:13
Biraz gerçekçi olursak bu yönetim artık transfer yapamaz.Artık bu takım ile neler yapılır ona yoğunlaşalım bence..

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:13
fb'nn ve gs'nn inönüye gtcegini düşünrsek sivasn da bjk sivas kayseri maçlarını düşünrsek çokta avantajlıyız aslında. ank macından snraki inönü seferinden de mutlu dönersek önmzde kolay bi periyot snrası gs svs kyseri

ISTS
28.01.2009, 14:14
Sylva sezon sonunda ayrılacak diye haber duymuştum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:15
Sylva sezon sonunda ayrılacak diye haber duymuştum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

daha yeni geldi nere:):):) şampyn olursak bırakıp ta gidemz ki olmasakta allah göstermesin bırakmaz sanırım

Onur Şeref
28.01.2009, 14:16

Aksine futbolu burda bırakmak istiyor.Trabzonspor dergisindeki röportajında.

Zafer Fidan
28.01.2009, 14:19
Biraz gerçekçi olursak bu yönetim artık transfer yapamaz.Artık bu takım ile neler yapılır ona yoğunlaşalım bence..

Bencede yapmasin artik. Bu takimla ilk iki garanti ve sampiyonlugun en büyük adayiyiz bence

amour_61
28.01.2009, 14:19
sivas kayseri ve bursa maçlarındaki puan kayıplarına karşın 9 puanla bitirirsek bu periyodu şampiyonuz die düşünüyorum
şöyle söylüyeyim bütün maçlarımızı kazanırsak şampiyon olucaz ;):):D

sifuni
28.01.2009, 14:20
artik Transfer olmaz bomba patlattildi bu konununda islevi bitti gibi keske birisi istatistik tutsada kac oyuncu önerildi ve istenildigini saysin :D

ISTS
28.01.2009, 14:21
daha yeni geldi nere:):):) şampyn olursak bırakıp ta gidemz ki olmasakta allah göstermesin bırakmaz sanırım

Sylva'nın geldiği Fransız takımı ile ilgili problemleri olmuştu. UEFA geçici lisans vermişti bu sene için. Benim aklımda böyle şeyler kalmış ama emin değilim.

hAtes
28.01.2009, 14:21
hep yabancı oyuncu sınırının düşmesini isterdik ama bakınca şunu görüyorum artık

sadece bu sezon oynatacağımız topçuları almıyor gelecek sezonlarda da yıldızlaşacak topçuları alıp geleceğe hazırlıyoruz

bize bi şeyler oluyor hemde çok güzel şeyler oluyor ben bu takımın şampiyon olamaması durumunda asla üzülmiyeceğim(fenerasyonla alakalı bi durum olmazsa tabi)
ağzından bal damıyor :) bende aynı görüşlerdeyim

M.S.SOFU
28.01.2009, 14:26

merak etmeyin bu takım şampiyon olmazsa ben bir sebep ararım o da ''fenerasyon''dur

Kaan
Bundan sonra transfere gerek yok. :)

Fatih Tekke gelecekse gelsin ama. :rolleyes:

Onur Civelek61
Gençlerden kurulu harika bi takımımız var.İlerde ne olur bilmem ama şuan ki kadro çok güzel.Daha Faty yi ve Alanzinho yu izleyemedik sabırsızlanıyorum ayrıca herkezin konuştuğu Brüls var yabancı sayısında sıkıntı çekiyoruz ama bırakılcak bi yabancımız da yok kimi göndericeğiz hepsi birbirinden değerli.İlk defa bu kadar fazla yabancımız yüksek kalitede.Gençlerden sahada çok görmek istediğimiz Göksu var güzel bi gelecek bekliyor onuda pafdakilere iyi bi örnek ayrıca Barış Memiş de kendini ispatlamak için eline geçicek fırsatları iyi değerlendirecektir.Genç ve kaliteli 11 imiz var zaten.Trabzonspor u çok güzel günler bekliyor:)

Alp Yavuz 13
28.01.2009, 14:28
ah fatih tekke ya :D daha ne isterimki adam kesin alır altın ayakkabıyı sağ yattara sol alanzinho ortadan selcuk colman :D

hAtes
28.01.2009, 14:28
burlarda bir badaloğlu abimiz vardı, nerlerde o? küstürdükmü acaba?

ApoCaN28
28.01.2009, 14:29
Yattara Türk statüsünde oynayaydı...

Hekimoğlu
28.01.2009, 14:30
Bu ara transferin de galibi biziz.Fener genç oyuncular aldı oynatmayacağı kesin ,galatasaray oyuncu almadı zaten 8jk yusuf'u aldı tartışılan bir isim keseceği oyuncu delgado ve de yaşlı.

sanatik
28.01.2009, 14:33
hekimoglu bjk ya sorarsan cok faydali birini aldilar oysa esas sebepleri bizim güclenmemizi engellemek oldugu ortada. Tüpcü ile Mustafa Denizli yakinda birbirine girecek ya bir kac hafta kaldi ancak :--)

Emirhan Makul
28.01.2009, 14:33

Yabancı bir kaleci ile anlaşmamız beni de kıllandırdı !

poetricus
28.01.2009, 14:35
Yönetimin yapması gereken sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ersun Hoca'yla bir an önce masaya oturup sözleşmesini uzatmak.

Lig sonuna doğru, özellikle de şampiyonluk iddiamız varsa hem Trabzon hem de Türkiye çapında bir yıpratma kampanyası bizi bekiyor ve en zayıf noktamız burası.

Sezon sonu yaklaşmadan bu iş halledilmeli.

İskender YILMAZ
Sylva kalsın ya, uzun yıllar sonra kalede güven veren bir kaleci bulduk, yazık olur..

mustafaction
Allah bu yönetimi başımızdan eksik etmesin, hepsine uzun ömürler versin...Amin

special_laz1967
28.01.2009, 14:36
hekimoglu bjk ya sorarsan cok faydali birini aldilar oysa esas sebepleri bizim güclenmemizi engellemek oldugu ortada. Tüpcü ile Mustafa Denizli yakinda birbirine girecek ya bir kac hafta kaldi ancak :--)

bizim dahada güçlenmemiz sağladı tüpçü ve denizli kanaatimce

Abdülkadir Kılıç
Bu ara transferin de galibi biziz.Fener genç oyuncular aldı oynatmayacağı kesin ,galatasaray oyuncu almadı zaten 8jk yusuf'u aldı tartışılan bir isim keseceği oyuncu delgado ve de yaşlı.
Gaziantep Julio Sezar'ı aldı onlar rakibimiz olabilir. Sivaslı Kamanan'ı da unutmamak lazım. Dün maçın sonlarını izledim. İzlediğim kadarıyla fena oyuncu değil.

wolf_TS61
Yattara-Song-Cale-Slyva-Isaac-Colman-Alanzinho-Faty papy-Brüls

ersun hoca bu ligde haline acınacak hocalardan biri bence:D
seneye Allah kolaylık versin hocamıza çok zor işi

special_laz1967
28.01.2009, 14:37
Gaziantep Julio Sezar'ı aldı onlar rakibimiz olabilir. Sivaslı Kamanan'ı da unutmamak lazım. Dün maçın sonlarını izledim. İzlediğim kadarıyla fena oyuncu değil.

kamanan da kimmiş nerede oynuyor bu oyuncu

champions
Haber Turu;

Hırvat Babic bedelsiz olarak Hertaya transfer oldu.

Rubin Kazan’dan Udinese’ye 17 milyon avroluk teklif.
Basında çıkan haberlere göre Rusya şampiyonu, Fabio Quagliarella ve Maurizio Domizzi için sağlam bir teklifte bulundu.

Sezon öncesi Trabzonspor'un da transfer etmek istediği Wolfsburg kalecisi Simon Jentzsch, Bayer Leverkusen'in transfer listesine girdi.

Hoffeinham'ım Nijeryalı oyuncusu Obasiye Premier ligin büyükleri talip.

Bu başlık da patlamış top misali oldu.Fısss:)

Ba®ış
Travelair Hocam,sağ bek için kısa vadede Emrah Eren nasıl bi tercih olur bu konuda,ne söyleyebilirsiniz?

wolf_TS61
28.01.2009, 14:38
sivas aldı forvet oynuyor

mustafaction
28.01.2009, 14:39

Sivasın israilden aldığı fransız futbolcusu

Abdülkadir Kılıç
28.01.2009, 14:40
Maccabi Tel Aviv'den alınmış. Fransız. Güçlü, fizik avntajını iyi kullanıyor. Tabii ne olur bilemem ama bana iyi bir oyuncu gibi geldi.

ertuuu
28.01.2009, 14:41
Sivasın israilden aldığı fransız futbolcusu

zenci abi o adam afrikalıya benziyo...

Eren Karaahmetoğlu
28.01.2009, 14:42
Nerden çıktı Sylva'nın sezon sonu ayrılıcaı haberleri nerde yazıyo:(

Abdülkadir Kılıç
28.01.2009, 14:42
Zaten Fransızların çoğu Afrika kökenli.

mustafaction
28.01.2009, 14:43

thuram da zenci ama fransız ;)

ertuuu
28.01.2009, 14:44
thuram da zenci ama fransız ;)

israilli diyosunuz sandım...

Emirhan Makul
28.01.2009, 14:46
Nobre haberleri çıkmış ne diyorsunuz Nobrenin gelmesi takımı karıştırır mı?

irfan61
28.01.2009, 14:46
Nobre haberleri çıkmış ne diyorsunuz Nobrenin gelmesi takımı karıştırır mı?Gelmeden bizi burda karıştırdı zaten :D

Ümit Tekşan
28.01.2009, 14:47

Basının yalanıdır.

mustafaction
28.01.2009, 14:48
sylva haberı doğrumu nerden çıktı bu şimdi?

Zafer BİLGİN
28.01.2009, 14:50
Arkadaşlar beni bu transferde tek korkutan şey,Alanzinhoyu gözümüzde çok büyütüp Ronaldinho,messi ayarında bir beklenti içine girmemizdir.

Alanzinho iyi bir futbolcumu;evet

Bizde iş yaparmı;yapar

Ama beklentilerimizi lütfen en tepede tutmayalım.Sükutu hayale uğramak istemiyorum.

Şeyh uçmaz,müridi uçurur sözünden hareketle lütfen ama lütfen adamı gözümüzde büyütmeyelim

Eren Karaahmetoğlu
28.01.2009, 14:51
Sylva doru diildir bence sözleşmesi bitmeden neden gönderilsin ki.Sözleşmesi bitince gider.Hem Boffin geleceks ezon katılmaya bilir öbür sezon da katılabilir kadromuza.

Ama yönetim artık Yattara konusunda bi açıklama yapmalı! Alanzinho gelip Yattara gidiyosa... Ne anlamı kaldı:(

Kasım Hilal
28.01.2009, 14:51
Travelair Hocam,sağ bek için kısa vadede Emrah Eren nasıl bi tercih olur bu konuda,ne söyleyebilirsiniz?

Bizdeyken hep iyiydi..
Medem ayrıldığını anlayamamıştım..
Hem iyi kademe alan hem de tehlikeli ataklara çıkabilen bir oyucu idi..
Ve en önemlisi, asla göze batacak büyük hatalar yapmaması idi..
Her zaman ortalamanın üzerinde bir performans sergiliyordu..
Şu anki halet-i ruhiyesi nedir bilemem tabi..
Ama yine de gidenlerin geri dönmesi benim pek hoşuma gitmez..

Travelair
28.01.2009, 14:53

Emrah'ı Trabzonspor'un son dönemlerinden itibaren beğenmem. Performansı çok düşmüştü (Hız, kuvvet, direnç ...) Duyduğuma göre gitmeyi kendi istemiş ve ötesi gitmek istediğini de hali ve tavrıyla belli de etmiş. Sağ bekimizin zayıf mevkimiz olduğunu düşünüyorum. Ordaki oyuncu mevkisinin oyuncusu olmalı, mevkisinin gerektirdiğini bilmeli uzmanı olmalı, ileriye de çıkabiliyorsa o da büyük bir artısı olur. Ama sağ açıkta Yattara'nın sağ ortanın ise boş olacağını düşünürsek (4-3-3) öncelikle orjini sağ bek olan defansı güçlü bir sağ beke ihtiyacımız var

mustafaction
28.01.2009, 14:54
bence basının yalanı değil burdaki bazı arkadaşların sallaması

Kadir
Sağ beke Panucci'yi getirelim :)

amour_61
Yattara-Song-Cale-Slyva-Isaac-Colman-Alanzinho-Faty papy-Brüls

ersun hoca bu ligde haline acınacak hocalardan biri bence:D
seneye Allah kolaylık versin hocamıza çok zor işi
yattara türk olucak sorun olmuyor

Travelair
28.01.2009, 14:55
Yönetimin yapması gereken sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ersun Hoca'yla bir an önce masaya oturup sözleşmesini uzatmak.

Lig sonuna doğru, özellikle de şampiyonluk iddiamız varsa hem Trabzon hem de Türkiye çapında bir yıpratma kampanyası bizi bekiyor ve en zayıf noktamız burası.

Sezon sonu yaklaşmadan bu iş halledilmeli.

Arka sayfada kalmasın :yattara2:

Abdülkadir Kılıç
28.01.2009, 14:56
Şimdilik sağ beke ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Ama buradaki en iyi seçenek Abddurrahman Dereli'dir harika oynuyor. 90 dakika koşuyor mükemmel bir oyuncu bence.

İskender YILMAZ
28.01.2009, 14:56

Bobo'yu tercih ederim.. :D

Taner Gündoğdu
28.01.2009, 14:58
yattara türk olucak sorun olmuyor

Yattara Türk statüsünde oynamayacak seneye, başvurunun ardından 5 sene geçmesi gerekiyor defalarca söylendi bu...

Jester
28.01.2009, 14:58
Ergin + para = Uğur Kavuk

yapsak diyorum.

Rasim YILMAZ
28.01.2009, 15:02

yapsak diyorum.

Veya Adnanı zaten verdik. Yanına Ergin+Ferhat+cüzzi bir miktar = Orhan ŞAM yapsakta sağ beki 5-6 yıl garantiye alsak?

ISTS
28.01.2009, 15:03
sylva haberı doğrumu nerden çıktı bu şimdi?

Arkadaşım bu yeni çıkan bir haber değil. Benim aklıma düştü birden bir sorayım dedim belki bir gelişme olmuştur diye.
Benim hatırladığım olay şöyleydi : Sylva sezon başında eski kulubu olan Lille'den alacaklarına karşılık bonservisini istedi fakat kulubu ile anlaşamadı. Bunun üzerine UEFA ya başvurup, Trabzonsporda oynamak için geçici lisans çıkarttı. Yani Sylva'nın bonservisi hala eski kulubunde.

Mehmet_Mercanlı
28.01.2009, 15:08
Veya Adnanı zaten verdik. Yanına Ergin+Ferhat+cüzzi bir miktar = Orhan ŞAM yapsakta sağ beki 5-6 yıl garantiye alsak?

evet orhan alınırsa serkan cok iyi bir joker olur .

bizimkiler haftasonu ankara macında özer için bir teklif yapa bilirler

ferhat-ergin- ve belkide başka bir oyuncu yada gençlerden 1-2 si kıralık olarak teklif edile bilir. yanı para değilde takas olarak yapılacak bir transfer bizi birazdaha rahatlatır.

amour_61
28.01.2009, 15:09
Yattara Türk statüsünde oynamayacak seneye, başvurunun ardından 5 sene geçmesi gerekiyor defalarca söylendi bu...
nobre nasıl oldu ya da mehmet aurelio aurellio bizimle imza attığı andamı türk olmayada karar vermiş bırak karedeşim Fenerin işine geliyordu yabancı kontenjanını açmak için.herkese şapur şupur bize yarabbi şükür bile değil

ileri_libero
28.01.2009, 15:09
alanzinho uyum sağlarsa seneye yattara satılır

TSigalko
28.01.2009, 15:11
nobre nasıl oldu ya da mehmet aurelio aurellio bizimle imza attığı andamı türk olmayada karar vermiş bırak karedeşim Fenerin işine geliyordu yabancı kontenjanını açmak için.herkese şapur şupur bize yarabbi şükür bile değil

Evet Doğru söylüyor.O kural değişti.Wederson-Nobre-Aurelio bundan faydalanan isimler.Şimdi 5 yıl geçmesi gerekiyor.

mustafaction
28.01.2009, 15:13
Ersun Yanal'la 5 yıllık sözleşme imzalanmalı

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.01.2009, 15:17
alanzinho uyum sağlarsa seneye yattara satılır

Bu nasıl bi anlayış ben anlamadım. Peki sizin dediğiniz gibi olursa yani sol kanadı düzelttin sağda kimi oynatmayı düşünüyosunuz!!! Bişi sölerken iki kere düşünelim lütfen...

Bekir
28.01.2009, 15:19
turk statusune gecme kuralı kendi ulkelerinde milli olanlar için basvurduktan 5 yıl sonra
milli olmayanlar için direk turk statusune geciyor diye biliyorum(yani alanzinho colman turk olurlarsa hem milli hem turk olurlar..ama colman bence arjantin milli takımında ilerleyen zamanlarda oynayabilcek kapasitede..

HUSSAIN
28.01.2009, 15:19
Arkadaşlar imza töreninde asbaşkan transfer bitmedi diyor, yönetime yakın olan arkadaşlar gündemde birisi var mı bi öğrenebilirler mi acaba...

Ünal Cumhur
28.01.2009, 15:21
ara transfer bitti artık gibime geliyo bunların neyapacağı belli olmaz ama nobre hikaye böyle birşeyyok daha transfer yapmayız sezon sonunda alternatif bir solbek ve abdrahman dereli sagbeke ve sivastaki musa aydın hem yattara hemde alazinhonun altrernatifi olur özer hurmacı oyun kurucu bruls ortasahaya takviye ferhatı ve hüseyin gider herhalde takım tam şahane olur transfer edilecek solbelte sami büyüktopac olabilir karadenizden alırlar

Erdem Koltuk
28.01.2009, 15:21

başvurunun ardından değil o kural.5 sene Türkiye'de yaşama şartı var sadece.Yattara bu şartı tamamladı.Yoksa başvurunun ardından olsa ne anlamı var başvurmanın....

UZLU
28.01.2009, 15:22
Bu Yattaranın olmayan satılma meselesi neden hep belli aralıklarla foruma getiriliyor arkadaşlar??, Olmayan bir mevzu ve açıklama için bu kadar hassas bir konuda bu forumda moral değerleri hırpalayacak açıklama yapanları daha dikkatli olmaya, bu mesajlara itibar edenleride yazarların forumdaki performanslarını daha dikkatli gözden geçirmeye davet ediyorum, nerenizden uyduruyorsunuz? "Bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış" hesabı belli sayfa aralıkları ile gündemde tutuluyor resmen, kulüp açıklama yapmadangülünüp geçileceke ve çekememezlik kokan bu ilkokul çocuğunun seviyesindeki haberleri forumda gerçekmiş gibi pompalamayın artık, ilgili başlığı açmamın sebebi temelsiz ve kasıtlı haberi yapanları teşhirdi, "amanınnnn, yattarayı kulüp satacakmış!!" gibizinden gerzekçe politikaların getirdiği olumsuz havayı hakim kılmak değil, o sebeple habere istinaden lütfen ist. basınının ekmeğine yağ sürecek ve hedefledikleri havayı estirmeyelim burada, Yönetim orada, adam gibi duruyorlar, bilmek istediğimiz bir şey varsa sorar öğreniriz, başka lafa da gerek yok bu tür mevzularda, KATILMAYANLAR???!!!!!!

marcelinhos100
28.01.2009, 15:23
Ersun hocayla Trabzonsporumuzun uyumu mükemmel ötesi takım çok gençleşti ve bu futbolcuların birçoğu daha performanslarının altındalar daha iyi olacaklar sene sonu Ferhat ve Ergin gönderilip takıma iyi bir sag bek alınırsa bu takım önümüzdeki yıl çook daha başarılı olur:)

HUSSAIN
28.01.2009, 15:24
Şimdi okudum asbaşkanın açıklamalarını sporxden, haber61 biraz lafı dolandırmış transfer olacakmış gibi ama sporx transfer kapandı diyo, büyük bi gelişme olmazsa. Galiba transfer kapandı şuan için...

TSigalko
28.01.2009, 15:28
başvurunun ardından değil o kural.5 sene Türkiye'de yaşama şartı var sadece.Yattara bu şartı tamamladı.Yoksa başvurunun ardından olsa ne anlamı var başvurmanın....

Var işte:

Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Lütfi Arıboğan, futbol kariyerini Türkiye'de sürdüren yabancı futbolcuların yerli statüsünde oynayabilmeleriyle ilgili yeni düzenlemeyi açıkladı. Buna göre yabancı futbolcular, Türk vatandaşlığına geçtikleri tarihten itibaren geçen 5 yılın ardından yerli statüsünde oynayabilecek.

ibrahim ŞEN
28.01.2009, 15:35
yattara kac senedir trabzonda

tunganyan
28.01.2009, 15:37
Arkadaşlar imza töreninde asbaşkan transfer bitmedi diyor, yönetime yakın olan arkadaşlar gündemde birisi var mı bi öğrenebilirler mi acaba...
Transfer bitmedi dedi ama şimdi için deil yani ileriki transfer dönemi için yaz için şimdiden çalışmalara başlıyoruz dedi...şuan için devam ediyor demedi yani!!

Uğurtan
28.01.2009, 15:40
Yüksek olasılık transferi şimdilik kapadık arkadaşlar.. Zafer Yelen kulübe öneriliyor hatta sene başındaki miktarın yarısınında altına.. Ancak Ersun hocamız istemiyor sene başı geldi imza atmadan döndü gitti diye.. :) Bunun dışında başka ilgilendiğimiz yok şu aşamada..

Alihan Ertürk
28.01.2009, 16:24
bir adet genç ve yerli oyuncu alınacak .. bence :)

Harun-61
28.01.2009, 16:32

yapsak diyorum.

abi, iki aydir Ugur Kavuk deyip duruyoruz.
niye kimse sesimizi duymuyor ?:confused:

mustafaction
28.01.2009, 16:32
alanzinhonun gelmesiyle yattara kanat değiştirip yorulmayacak artık ve colmanda tam anlamıyla yerinde oynayacaktır.her yönden iyi bir transfer

Hasan Çelik
28.01.2009, 16:33
şimdilik sağ beke ihtiyacımız yok serkan ve tayfun yeterli şimdiik.nobre alınana kadar FATİH TEKKE gibi bir değerimiz var golcü alınacaksa fatih olmalıdır

onur-61
28.01.2009, 16:35
Var işte:

Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Lütfi Arıboğan, futbol kariyerini Türkiye'de sürdüren yabancı futbolcuların yerli statüsünde oynayabilmeleriyle ilgili yeni düzenlemeyi açıkladı. Buna göre yabancı futbolcular, Türk vatandaşlığına geçtikleri tarihten itibaren geçen 5 yılın ardından yerli statüsünde oynayabilecek.

wederson, aurelio, nobre türk statusünde oynuyor

Hasan61
28.01.2009, 16:37
onlar daha önce milli olmadkları için farklı statüden yararlandılar

TSigalko
28.01.2009, 16:38

Değişmeden önce yaptılar.Bu kural sonradan geldi.İlk başta Türk oldunmu direk türk statüsünde oynuyodun.Hatta o fırsatta bebbe bile türk oldu sanırsam.Ama artık bu kadar kolay değil..

Cafer Bulur
28.01.2009, 16:41
Brezilya
Arjantin
Senegal
Kamerun
Hirvatistan
Gine
Nijerya
Burundi.
Tam bir Birlesmis milletler gibi olduk.Sizce yabanci futbolcularimizin hepsinin ayri ülkelerden gelmesi bir avantaj mi dezavantaj mi?

MuratJ
28.01.2009, 16:43
Brezilya
Arjantin
Senegal
Kamerun
Hirvatistan
Gine
Nijerya
Burundi.
Tam bir Birlesmis milletler gibi olduk.Sizce yabanci futbolcularimizin hepsinin ayri ülkelerden gelmesi bir avantaj mi dezavantaj mi?
bu bence karaktelerine baglı bizdekilere bakınca büyük bir avantaj, bir diger avantajıda gruplasma olayı kesnlkle olmaz1 bizde herkes birbiriyle eşit gercekten kardeş gibiler.

Mustafa Önder
28.01.2009, 16:43
Brezilya
Arjantin
Senegal
Kamerun
Hirvatistan
Gine
Nijerya
Burundi.

Aynı ülkeden olsalardı dil problemlinden yırtarlardı birde normal hayatlarında daha rahat uyum sağlarlardı. Ancak oyuncular bazında değerlendirmek gereker bu olayı.

TSigalko
28.01.2009, 16:44
Zaten 5i Afrikalı.Şu ana kadar biz dezavantaj olmadı.Bundan sonrada olacağını sanmam.Takımdaki arkadaşlık çok iyi..

MuratJ
28.01.2009, 16:45
şimdilik sağ beke ihtiyacımız yok serkan ve tayfun yeterli şimdiik.nobre alınana kadar FATİH TEKKE gibi bir değerimiz var golcü alınacaksa fatih olmalıdır
bence beyler eskiye dönüş olayı yanlıs bunu yapmamalıyız suan trabzonspor olma yolunda sonlardayız ve trabzonspor olduk! burda tekke yok gokdeniz yok vs biz artık buyuz trabzonsporuz ve cokta iyi yoldayız! eskileri geri getirme bence yanlıs biz artık yeni trabzonsporuz alınacaksa baska isimler alınabilir! suan gerek yok.

kalavara
28.01.2009, 16:45
ya yeter artık transfer falan istemiyorum, tüm enerjimizi şampiyonluğa kanalize edelim!! haydi artık millet kapatın bu topiği ve şampiyonluk için başlayın çalışmaya!!!

mustafaction
28.01.2009, 16:46
arkadaşlar bizim şimdi 8 yabancımız oldu
1-sylva 2-cale 3-song 4-colman 5-faty papy 6-yattara 7-alanzinho
8- ısaac sezon sonuda brüls ile boffin gelecek kim gidecek o zaman ????

MuratJ
28.01.2009, 16:47
gencler tekrar kiralanır bence, hadi bunu gecelim 2010 da yabancı sayısı 5 olacak diye duydum biyerden dogrumu degilmi bilgisi olan arkadaslar acıklayabilirmi? eger dogruysa hangi 5 oyuncu gidicek??

Volkan Albayrak
28.01.2009, 16:47

sezon sonunda büyük iht. brüls gelirse isaac satılır kaleci daha gelmez

seyyah61
28.01.2009, 16:49
Boffin gelirse Sylva gider, eger Sylva gitmeyecekse Boffin kiralanir.
Ayrica Brüls ile Papy'nin de kiralanacaklarini düsünüyorum.

fetvaci
28.01.2009, 16:49
yabancı sınırlaması şu anda kaç??

Kadir
28.01.2009, 16:51
yabancı sınırlaması şu anda kaç??

6+2 sistemi uygulanıyor şu anda .

MuratJ
bruls papy boffin den 2 si kiralanır! sylva gidermi ya naptın sende.

Samet Yildirim
Brezilya
Arjantin
Senegal
Kamerun
Hirvatistan
Gine
Nijerya
Burundi.

Afrikalilari ani hesapla bence...

yani sorun olmaz...

futbalski60
28.01.2009, 16:56
Yüksek olasılık transferi şimdilik kapadık arkadaşlar.. Zafer Yelen kulübe öneriliyor hatta sene başındaki miktarın yarısınında altına.. Ancak Ersun hocamız istemiyor sene başı geldi imza atmadan döndü gitti diye.. :) Bunun dışında başka ilgilendiğimiz yok şu aşamada..
Metin Tekin, Zafer için için yönetimimize alınması konusunda ısrarcı olmuş.İlerde milli takım için yarar sağlayacak bir oyuncu açıkta kalmasını istemiyolar ancak Ersun Hoca bu transfere karşı senin de dediğin gibi.

a d bacan
28.01.2009, 16:56
Yattara tÜrk vadandaŞi sİtatÜsÜnde deĞİlmİ?

DURAS
28.01.2009, 16:58
zafer yelen, özer kadar kabiliyetli bir futbolcu, maliyeti sorun değilse hemen alınmalı bence

fetvaci
yonetımın soyledıgı kadarıyla transfer kapanmıs ama bız bu lafı sezon bası en az 10 defa duyduk tabı bellı olmaz o zaman kı gıbı olcak da demıyorum.egerkı transfer yapılacaksa tek ve en buyuk eksık forvettır başkada bır yere adam lazım degıl bıze

Hasan Çelik
yabancı kaleciye ihtiyaç yok o listeden kaleciyi çıakrtın brüls denen futbolcuyu tanımıyorum eğer bu yıl eldeki kadro randıman verirse o topçuyada yönelilmeyebilir,eğer yattara TÜRK vatandaşlığına geçerse kaleciyide almazsak yer açılır belçikalı oyuncu o şekilde alınabilir.faty pappy 2-3 yıl kadar anadolu takımlarına kiralanabilir pişip tecrübelendikten sonra takıma katılır.

Mustafa Yılmaz
28.01.2009, 17:01
Lemi Çelik'ten dolayı bu zamana kadar Özer Hurmacı ismine pek sıcak bakmıyordum ama dün kupa maçında yok pozisyondan öyle bir gol attıki keşke bizde olsa dedim.
Belkide bu andan sonra transfer etmemizde olanaksız.

Alihan Ertürk
28.01.2009, 17:01

ısaac , papy , boffin :) gider

seydisehir1
28.01.2009, 17:02
yattara biran evvel turk olsa cok iyi olur. boylece papy de ilk 11 deki yerini almis olur

ispela61
28.01.2009, 17:03
song kaç yıldır türkiye de ya o da türk yapılamazmı acaba

fetvaci
28.01.2009, 17:03
yabancı kaleciye ihtiyaç yok o listeden kaleciyi çıakrtın brüls denen futbolcuyu tanımıyorum eğer bu yıl eldeki kadro randıman verirse o topçuyada yönelilmeyebilir,eğer yattara TÜRK vatandaşlığına geçerse kaleciyide almazsak yer açılır belçikalı oyuncu o şekilde alınabilir.faty pappy 2-3 yıl kadar anadolu takımlarına kiralanabilir pişip tecrübelendikten sonra takıma katılır.

naptın usta ya 2 3 sene o adamı kıralamak ne demek en fazla 1 sene ona bıle gerek duymuyorum şu anda hazırlık macındakı performansı devam ederse şu anda bıle ılk 11 ı zorlayabılecek bır potansıyelde adam

seyyah61
28.01.2009, 17:05
Yattara'nin Türk statüsünde oynayabilmesi icin mevcut yasanin degismesi gerekiyor.
Yattara Türk vatandasligina alindi ama Türk statüsünde oynayamiyor.
Sebebi ise yasada Türk vatandasligina gectikten sonra 5 senenin gecmesi gerektigi söyleniyor.
Cok sacma bir yasa aslinda.
Türk statüsünde oynayamayacaksa nicin vatandasliga aliyorsunuz?

Mehmet Zeki
28.01.2009, 17:06
song kaç yıldır türkiye de ya o da türk yapılamazmı acaba

2004-2008 galatasaray ve 2008-2009 trabzonspor

Muhammed
28.01.2009, 17:06
Bence tayfunda bir takasta kullanılmalı bu kulüpün oyuncusu değil.

CAFER ÖZER
28.01.2009, 17:08
Aldığım Duyuma Göre,Brezliyadan Bir golcü almışız, Bu gece Saat 03,00 civarında Atatürk havalimanına geliyor,Haydin karşılamaya,

Hüseyin Kurt
28.01.2009, 17:11
Boffin,sezon sonu değil 1,5 yıl sonra yani diğer sezon sonunda gelecek.

Maastricht’en transfer edilen 196 lık kaleci Boffin eşiyle Türkiye’ye gelerek F.Bahçe maçın tribünden izleyecek

F.Bahçe maçını izleyecek

Trabzonspor'un devre arası transfer döneminde Hollanda 2.lig ekiplerinden Maastricht'den transfer ediği Ruud Boffin eşiyle birlikte Türkiye'ye geliyor, Hollanda kulübü ile ara takım anlaşması yapan ve yapılan sözleşme gereği 1,5 yıl sonra Trabzonspor'un malı olacak olan 196 lık dev kaleci Boffin Türkiye hakkında bilgi sahibi olmak üzere eşiyle birlikte İstanbul'a gelerek Trabzonspor'un deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçını tribünden izleyecek
Bordo Mavili ekibin yöneticilileri şartlar uygun olduğu ve Masbatrich kulübünün dev kaleciye izin vermesi halinde Boffin'i maç sonrası Trabzon'a getirmeyi planlıyor

spor61.net

DURAS
Aldığım Duyuma Göre,Brezliyadan Bir golcü almışız, Bu gece Saat 03,00 civarında Atatürk havalimanına geliyor,Haydin karşılamaya,
:eek::eek::eek::eek:!!!!!!!

mustafaction
Lemi Çelik'ten dolayı bu zamana kadar Özer Hurmacı ismine pek sıcak bakmıyordum ama dün kupa maçında yok pozisyondan öyle bir gol attıki keşke bizde olsa dedim.
Belkide bu andan sonra transfer etmemizde olanaksız.

ne umutun ne gökhan'ın dün özer'in attığı goldeki gibi becerisi yok maalesef

Mustafa Önder
28.01.2009, 17:13

:D
abi süper kafa buluyon ha:D

MuratJ
28.01.2009, 17:17
tamam 2:45 te orda ol bulusalım hep beraber.

special_laz1967
28.01.2009, 17:25

hadi canım sende keirrison mu yoksa bu golcu :)))))
eğer oysa ronaldo ayarında golcu aldık haaaa

Hasan61
28.01.2009, 17:29
hadi canım sende keirrison mu yoksa bu golcu :)))))
eğer oysa ronaldo ayarında golcu aldık haaaa
benimde aklıma ilk o geldi
sende fm oynuyorsun sanırım:p

ergin cesit
28.01.2009, 17:31
espirimi bu

Erkan
28.01.2009, 17:36
Espiri ;).. Buarada sanirsam transfer i kapattilar bizimkiler... belki yerli bir surpriz yapilabilir:) ama yabanci alinacagini hic sanmiyorum.

cınar#7
28.01.2009, 17:39
şu aşamada kocaeliden Taner gelse bile forvette iş yapar..ama sezon sonunu bekleyip daha iyi bir santraforda alınabilir..örnek olarak;Nobre yada daha hızlı yabancı bir oyuncu..

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 17:40
bjk den bir forvet alacaksak bu nobre değil bobo olur ..

b_m_61
28.01.2009, 17:41
Bana Alanzinho'ya biraz fazla para verdik gibi geliyor ama bunun yanında çok çok karlı transferlerde yaptık.Sırf bedavaya aldığımız futbolcuların bonservis bedellerini düşünün.Song, Egemen, Isaac'in bonservis ödeyerek almış olsak bence 8 milyon € civarlarında para ödemiştik toplamda.Cuzi bir miktara aldığımız Bruls için de Cavcav 2 milyon € önermiş şimdiden.Yaptığımız transferler arasında zarar ettiklerimiz de oldu(özellikle alınan genç oyuncuların hiçbirinden faydalanamadık) bunun yanında bazılarında da çok karlı çıkarak zarar etmemiş olduk(Karadenizspor'a gönderilen genç oyuncuların hepsine verilen para nedir net olarak bilmiyorum ama az da değildi).Sonuca gelirsek genel olarak başarılı 2 transfer dönemi yaşadık.Yönetimimizi ve teknik heyeti kutluyorum.:alkış:

Emirhan Makul
28.01.2009, 17:42
bjk den bir forvet alacaksak bu nobre değil bobo olur ..

İddaa ediyorum Bobo bizde leblebi gibi gol atar !

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 17:47
ama artık transfer olacağını sanmıyorum.. umut-gökhan ikilisiyle devam edilicek.. ama artık gol atacaklar çok iddalıyım.. çünkü geri dötlüdeki 2 uyuncuyu sağda yattaraya veriyorlardı şimdi diğer 2 yi de alanzinhoya vericekler.:D artık ortada gökhanla umut 2 ye 1 atarlar heralde :D

danger00
28.01.2009, 17:47
bize ileride ayağında top tutan, sırtı dönük oynaya bilen, orta sahayı defansı rahatlatan bir adam lazım

bobo nobreye oranla daha kaliteli bir isim olsada bizim aradığımız tarzdaki futbolcu nobredir, tekkedir

tabi şuan için çokta gerekli görmüyorum

fetih aydın
28.01.2009, 17:48
Bu gün Günebakış gazetesinde okuduğum bir yazıya göre Umut veya Isaac ile Ferhat ı Ankaraspor'a verip (Ayriyetten para), Özer'i istemişiz.

Mustafa Yüksek
28.01.2009, 17:48
İddaa ediyorum Bobo bizde leblebi gibi gol atar !

sana katılıyorum...:D

Mustafa Calik
28.01.2009, 17:54
Bu gün Günebakış gazetesinde okuduğum bir yazıya göre Umut veya Isaac ile Ferhat ı Ankaraspor'a verip (Ayriyetten para), Özer'i istemişiz.

günebakis aslinda güvenilir kaynaka gibi benziyor .. cünkü alanzinhonun transferini ilk onlar acikladi .. ama söylede olabilir > 100 sallama haber verip birisi dogru cikmisdir .. oda olabilir yani ben pek günebakis sayfasina bakmiyom

ama özeri alsak vallah bu takimin ozaman tadindan yenmez .. bence özer okadar yapiyor yani önerdigimiz futbolcular ..

alirsak inanilmaz olur ama alamazsakta hic üzülmem cünkü sol acikigimizi bulduk :) sezon sonunda sanki sadri sener özeri alacak gibime geliyor .. cünkü ozaman biraz daha ucuza alabiliriz .. öyle bi hirs var icimde.

üni_ts_mersin
28.01.2009, 17:55
Bobo iyidir ama onun da baya baya bonservisi var..

Laz_61
28.01.2009, 17:55

keske öyle bi transfer olsa üstünüde 1 trilyon..

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 17:59
aslında şu 'TS' Yazıp 6761'e göndermeyi bi kassak bi formaları tüketsek şu transferin bitmesine son saatlerde bi transfer daha yapar bu yönetim..

monokotilodon
28.01.2009, 17:59

ben böyle bişi olursa ankaranın kabul edeceğine dair en ufak şüphe duymuyorum

erik
28.01.2009, 18:00
Şu Umut düşmanlığınız yeter arkadaşlar.Elinizdekilere sahip çıkın.Özer deyip duruyorsunuz önce elinizdekine sahip çıkın ondan sonra başkalarının futbolcularını övün.

Volkan Albayrak
28.01.2009, 18:01
umut ankaraspor a verilsin 1 sene sonra 3 milyon verip geri isteriz

fetih aydın
28.01.2009, 18:02

Trabzonspor'un Ankaraspor'A Özer için Umut veya Isaacden birinin yanında Ferhat ve üstüne para önereceği belirtiliyor.Eğer bu teklif kabul edilmesse, 3 MİLYIN €.Kesin sonuç Ankaraspor maçı sonrası belli olacak.Özer sabırsız.

Mustafa Calik
28.01.2009, 18:05
Trabzonspor'un Ankaraspor'A Özer için Umut veya Isaacden birinin yanında Ferhat ve üstüne para önereceği belirtiliyor.Eğer bu teklif kabul edilmesse, 3 MİLYIN €.Kesin sonuç Ankaraspor maçı sonrası belli olacak.Özer sabırsız.

bu günebakisdaki haber mi ?

KUTADGU
28.01.2009, 18:07

Tamamiyle çılgınlık olur.
Tamamiyle.

Günebakış ne yazdığını ya da ne yazacağını bilmiyor.

Mustafa Yüksek
28.01.2009, 18:09

ya bu adamların aklına nerden gelir böyle şeyler:D tv de komedi programı yapsalar ya;)

futbalski60
28.01.2009, 18:12
Bunlar hit yapmak uğruna bazılarının uydurduğu haberler.7 yaşındaki çocuk bile böyle bir transfer teklifi yapmaz.Özer transferi devre arasında olacak bir transfer değil sene sonunda Yattara yurtdışına gider Özer de Trabzonspor forması giyer diye düşünüyorum.

fetih aydın
28.01.2009, 18:13
bu günebakisdaki haber mi ?
Evet........

RepLay
28.01.2009, 18:15

Arkada kalmasın. Abi şakamı bu şaka de lütfen :)

Dogan
28.01.2009, 18:18
Yeter bu kadar yurtdışına para yatırdığımız:) Tedbir koyacaklar kulübün üstüne nerden buldunuz bu paraları bu dönemde diye:)

danger00
özer çok beğendiğim ve takımda görmek istediğim bir oyuncu
ancak şuan için maddi olarak alanzinhodan sonra böyle bir yükün altına girileceğini sanmıyorum
keşke zamanında kapımızdan geri çevirmeseydik
sezon sonu eğer faruk özakla halledebilirsek belki, onun dışında melih beyin istediği 3.5-4 milyon€ u verip alacağımızı düşünmüyorum

Ünal Cumhur
transfer bitti bundan sonra oyuncu almazlar zaten takım 17maç oynucak uefada olsak son ana kadar beklerim bu takıma transfere gerek var ama suan icin degil siz özerin ankarasporun bize satacanımı düşünüyorsunuz hemde şu zamanda hayatta satmazlar sanmıyorum sezon sonunda alırızda şimdi zor zaten benim sene sonundaki 10numara transferi icin planladıgım oyuncu suan olması cok zor gibime geeliyo ayrıca solbek ve sag bekede oyuncu lazım yönetim trabzonda transfer bitmez deyerek dogruyu dedi simdi alazinhoyla yetinin

Mustafa Yüksek

ula bu gerçek olsa allah korusun ersun yanal düşünmekten hasta olur...ula bunların hangisini oynatacak:D

Fanatik28
28.01.2009, 18:19
Belli ki eldeki mevcut forvetlerle sene sonuna kadar idare edecegiz. Tansiyon sorunlari olanlar ilaclarini yanindan eksik etmesin!!!

Ah su Ziya Dogan bir takima gitsede Umut´u cok iyi bir paraya yollariz!

Ha Gökhan´a gelince, ben ona hayatta 6 milyon Euro vermezdim, kendimi ona 3,5 verdik diye avutuyordum. Yazik, onun üstüne 2-3 daha koyup gider Kalinic´i alirdim.

bkandil
28.01.2009, 18:21
Haber yalan olmasa da gerçekleşmesi imkansız. Ankaraspor'da 6 tane forvet var (Neca,Mehmet Özdemir,Mehmet Çakır, Konate, Meye, Murat Tosun) Umut yada İsaac'i isteyeceklerini sanmıyorum, zira Ankaragücü'ne kiralanan De Nigris'le birlikte zaten 8 yabancı futbolcuları var.

Hasan61
28.01.2009, 18:21
Bunlar hit yapmak uğruna bazılarının uydurduğu haberler.7 yaşındaki çocuk bile böyle bir transfer teklifi yapmaz.Özer transferi devre arasında olacak bir transfer değil sene sonunda Yattara yurtdışına gider Özer de Trabzonspor forması giyer diye düşünüyorum.
özeri alma ihtimalimiz varsa şuan almalıyız
sene başı almadık fiyatını katladı
bir kez daha fiyatını katlarsa iyice biter bu transfer bizim için

Ünal Cumhur
28.01.2009, 18:22
ya bizim forvete ihtiyacımız yok sene sonunda almazlar heralde bu adamlar kaliteli ama sansları iyi gitmiyo ersun hoca biraz calıstırsın bunları bizim golcu sorunumuz kalmaz

hAtes
28.01.2009, 18:23
yabancı transferini kapattık sanırım, papy e lisans çıkmış :)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1222831

zafercalikoglu
28.01.2009, 18:25
artık transfere gerek yok,özer de parayı hep ön planda tutdu,oda fenere gider ali bilgin gibi olur,

b_m_61
28.01.2009, 18:25

Isaac mi :confused: Umut mu :confused: +Ferhat veya üstüne para mı :confused::confused::confused:

Bu ne saçma sapan bir haber böyle ya!

Samet Yildirim
28.01.2009, 18:27

iyi oldu ya

hAtes
28.01.2009, 18:27

Anıl Caner
28.01.2009, 18:28
yabancı bir forvet almamız söz konusu olamaz.

tony-song-cale-colman-alanzinho- yattara zaten 6 yabancı hakkımızı sahada doldurmakta.
isaac- faty papy i oynatmadığımızda dahi.
bunun yanında gelecek sezon takıma katılacak olan bruls var.

yerli forvet oyuncuları listelemek gerekirse Semih Şentürk,Ümit Karan,Mert Nobre,Yaser Yıldız,İlhan Parlak bunlar eziklerdeki yerli forvetler. Anadoluda öne çıkan santraforlar Sercan Yıldırım,Veysel Cihan,Taner Gülleri, Mehmet Çakır falan fıstık.

Tanerin yaş sıkıntısı var,Nobre'yi de alabileceğimizi hiç sanmam . Diğer hiç birisi de ne Umut'tan ne de Gökhan'dan daha iyiler.

Bu durumda yok forvet yok bilmem ne diye sızlanmanın alemi yok.

Transfere harcadığımız para belli, kadromuzdaki yabancı oyuncu sayısı ve bu yabancıların hiç birinin gönderilemeyeceği belli. Ki bir tanesi gönderilse bile sezon sonu Bruls hatta belki de kaleci Boffin takıma katılacak.

Bu sebeple yabancı kontenjanı kalkana kadar veya Yattara sezon sonu satılana kadar yabancı transferi söz konusu değil.

He Yattara satılır, yerine Özer alınır, yabancı kontenjanı açmak açısından Isaac gönderilirse yabancı yıldız bir forvet oyuncusu alınabilir o ayrı.

Gökhan Ünal ve Umut Bulut bu sezon Trabzonspor'un forvet oyuncularıdır.Hatta çok büyük ihtimalle gelecek sezonun forvet oyuncuları da onlar olacak.

Great White
28.01.2009, 18:29
Özer deyip duruyor millet..

Alanzinho da geldikten sonra bu Özer de alınsa kimi kesecek?

Ofansif ortasaha olarak Colman' ı..

Ben olsam Colman' ı yedek bırakmak pahasına Özer' e eşşek yüküyle para vermem..

Hadi elimde o bölgeyi idare eden Colman da olmasa neyse. Ama bu şartlarda lüx ötesi bir transfer..

futbalski60
28.01.2009, 18:29
özeri alma ihtimalimiz varsa şuan almalıyız
sene başı almadık fiyatını katladı
bir kez daha fiyatını katlarsa iyice biter bu transfer bizim için

Şuan Özer için yüksek bir ücret ödeyeceğimizi sanmıyorum ayrıca Özer alındığında muhtemelen Colman yedek kulübesine gider bu hatayı da yönetim yapmaz.Demin de dediğim gibi Özer'in gelmesi demek Yattara'nın gitmesi demektir.Tek yolu bu bence.

Muhammed
28.01.2009, 18:30
Yattara sezon sonu satılacakmı bole bısımı var herkes boyle dıyor.

b_m_61
28.01.2009, 18:32
Song'un bu sene 5. sezonu doluyor, önümüzdeki sene Türk statüsünde oynama şansı var.Şimdiden müracaat edilmeli.

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 18:33
şampiyon olalım gruplara yazılalım barça istesin gitmez yattara ;)

bkandil
Bu haberlere inanmıyorm. Safsatadır.
Öte yandan Sadri Başkan'ın icraatlarını gördükten sonra satsa da gam yemem, ne de olsa erine onu aratmayacak birini alması mümkün görünüyor ...

Mustafa ÖZDEMİR
ne satılması ya . onlar alanzinho nun gelmesiyle ne yapacağını şaşıran istanbulluların yalanları...

Anıl Caner
Song'un bu sene 5. sezonu doluyor, önümüzdeki sene Türk statüsünde oynama şansı var.Şimdiden müracaat edilmeli.

TÜrk statüsüne geçilmiyor artık eskisi gibi.Yattara da geçemedi bildiğiniz gibi. Ülkesi milli takımında oynamış oynucular 5 seneyi doldurunca başvuru yapabiliyorlar, bir 5 sene daha oynayınca sanırım çıkıyor türk pasaportu.

Mustafa ÖZDEMİR
28.01.2009, 18:34
şuraya bak ya görüntülenme 798.000 neredeyse 1 milyon olcak .heralde başka örneği yoktur

Hasan61
28.01.2009, 18:36
Şuan Özer için yüksek bir ücret ödeyeceğimizi sanmıyorum ayrıca Özer alındığında muhtemelen Colman yedek kulübesine gider bu hatayı da yönetim yapmaz.Demin de dediğim gibi Özer'in gelmesi demek Yattara'nın gitmesi demektir.Tek yolu bu bence.
öğle saatlerinde bende bahsetmiştim
önce yattara'nın satılma ihtimali olan haberler(inanmadım-inanmıyorum)
ve özerin gündeme gelmesi böyle bir şey olabilir mi diye düşündüm ama yattara'nın şuan gönderilmesi taraftar-yönetim-takım hava yakalamışken çok iyi bir fikir olmayacağını düşünüyorum

hAtes
28.01.2009, 18:36
TÜrk statüsüne geçilmiyor artık eskisi gibi.Yattara da geçemedi bildiğiniz gibi. Ülkesi milli takımında oynamış oynucular 5 seneyi doldurunca başvuru yapabiliyorlar, bir 5 sene daha oynayınca sanırım çıkıyor türk pasaportu.
evt sanırım böyle ama gelmeden önce milli takımında oynamayanlar 3 yılda ;)

b_m_61
28.01.2009, 18:39

İyi de o zaman bu kural değişmişse rakiplerimiz hala bu kuraldan nasıl faydalanıyor.O zaman Vederson, Nobre vs. futbolcularında tekrar yabancı olarak değerlendirilmesi gerekir aksi halde ortaya adaletsiz bir durum çıkar.

Cihan
28.01.2009, 18:39
saner ayarda güya trabzonlu .. show tv spor haberlerinde bile yattaranın satış listesine koyulduğu gibi bir ''YALAN HABERCİK'' yapıyor.

Anıl Caner
28.01.2009, 18:41
İyi de o zaman bu kural değişmişse rakiplerimiz hala bu kuraldan nasıl faydalanıyor.O zaman Vederson, Nobre vs. futbolcularında tekrar yabancı olarak değerlendirilmesi gerekir aksi halde ortaya adaletsiz bir durum çıkar.

Onlar ülkelerinin milli takımlarında hiç oynamadılar.

b_m_61
28.01.2009, 18:44
Onlar ülkelerinin milli takımlarında hiç oynamadılar.

Alex sözleşme imzaladıktan sonra Alex'i seneye Türk olarak oynatmak istiyoruz benzeri açıklamalar yapılmıştı.Alex milli takımda oynadı galiba.

Cafer Bulur
28.01.2009, 18:44
Sezon sonu hersey olabilir.
Futbolcularimizin gercek degerleri ödendiginde her futbolcumuz gidebilir,buna yattara da dahil.
Yalniz selcuk,colman gibi ilerde bizi tasiyabilecek futbolcularin kolay kolay satilacagini düsünmüyorum.

Travelair
28.01.2009, 18:48
Bence Isaac ile Umut'un takımda geleceği uzun değil o yüzden öyle bir teklifi makul buluyorum. Tabi var mı öyle bir teklif o da var :)

uyum61
28.01.2009, 18:50
gecen sene 1.5 milyon euro vermeyip simdi uc futbolcu ve para vermek de enteresan daha dogrusu inandiriciligi olmayan bir durum.

Anıl Caner
28.01.2009, 18:51
Alex sözleşme imzaladıktan sonra Alex'i seneye Türk olarak oynatmak istiyoruz benzeri açıklamalar yapılmıştı.Alex milli takımda oynadı galiba.

Alex oynadı. Türkiye'ye de golü var. Bu sebeple türk olamıyor.