PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

ultrafanatik61
27.01.2009, 08:50
Şimdi diyebilirmiyiz yani Bu Alenzinho % 1000000 aldık bitti. Uçağı bekliyoruz diyebilirmiyiz. :D

valla irfan cok guzel soru sordu , bende az suphelendim , anladigim kadariyla tek yoneticiler munihteydi, yani futbolcu daha norvecteyse , bence munih norvec arasi sonra norvec istanbul veya trabzon arasi arastirmaliyiz :) :)

arifemre
inanmak istiyorum ama hala tuhaf yazılanlar var
mesela neden 2 yıllık imza atıyormuş?
bas 5 yıllık imzayı, kaçırma adamı satarken de zarar etme.

Gökçebey
Niye Münihten geliyorlar ben onu anlamadim?Norvec nire,Münih nire?
Münih`e gelene kadar kac tane havaalani var.Berlin,Düseldorf,Hamburg...

Norveç'in başkenti Oslo'dan da İstanbul'a bugün uçak vardı. Taraflar Münih'te bir araya gelerek ödeme planı hakkında konuştu ve anlaşıldı. Neden Münih sorusuna benim aklımın yattığı en iyi cevap, artık hangi bankamızsa, Münih şubesi aracılığıyla teminatın verilmiş olmasıdır.

arifemre
27.01.2009, 08:51
valla irfan cok guzel soru sordu , bende az suphelendim , anladigim kadariyla tek yoneticiler munihteydi, yani futbolcu daha norvecteyse , bence munih norvec arasi sonra norvec istanbul veya trabzon arasi arastirmaliyiz :) :)

münihte başka bir transfer için de görüşme yapıyor olabilirler mi?
almanyada yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi münih şehrinde hangi takım var? :)
not: papy ye lisans çıkarılmaması ile ilgili teorimi hatırlayın :)

ultrafanatik61
27.01.2009, 08:53
valla nerden gelirse gelsin , yeterki trabzonda olsun en kisa zamanda gerisi bos :)
bjk macina hazir olsun , zapomudur nedir hemen basini döndürsün :) yattara uzulmeze yaptigi gibi buda onlara yapsin :) :) :)

irfanb
Norveç'in başkenti Oslo'dan da İstanbul'a bugün uçak vardı. Taraflar Münih'te bir araya gelerek ödeme planı hakkında konuştu ve anlaşıldı. Neden Münih sorusuna benim aklımın yattığı en iyi cevap, artık hangi bankamızsa, Münih şubesi aracılığıyla teminatın verilmiş olmasıdır.

Ayni Bankalarin Almanyanin baskenti Berlin`de subeleri yokmu?

Tolunay Abdioğlu

Aynen Katılıyorum.
Ordan Bir Banka Şubesinden Nakit Verilecektir.

irfanb
27.01.2009, 08:54
almanyada yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi münih şehrinde hangi takım var? :)

Bayern München...onlardan kimi aliyoruz da haberimiz yok.:)

ultrafanatik61
27.01.2009, 08:54

sanmam bence tek stabeak ve bizim yoneticiler orda, ben kendim belcikada kaliyorum, orda tam olarak baska hangi takimlar var bende tam bilmem, ama iki tane munich var onu biliyom :)
bayern munich ve 1860 munichti herhalde

lazchicko
27.01.2009, 08:55

Bayern münihli SOSA var beyler

Emirhan Ömeroğlu
27.01.2009, 08:56

valla doğru olabilir dediklerin :rolleyes:

ultrafanatik61
birde bakiyorsunuz sadri baba ucaktan inerken bi tarafta alanzinho öteki tarafta bayernden sosa :)
bizim basin bile $ok olur ozaman :)

Tayyip Bosnalı
Road Runnerımız :) Geliyor Sonunda Şükür
Sağ Beklere Şimdiden Geçmiş Olsun
Alanzinhonun Hızına Yetişebilecek Bir Sağ Bek Bilmiyorum Ben Bu Ülkede :)

UğurB
27.01.2009, 08:57
Okudugum haber ve olaylardan anladigim kadariyla Sadri Baskan'in en kisa surede ucabilecegi yer Almanya idi (ucak durumu ya da vize konusu) ve Norvecli yoneticiler oraya davet edildi. Gorusmeninde havaalani otelinde yapilmis olmasi bende bu izlenimi uyandirdi. Oyuncu ise Norvec'te ve haberde bugun Munih'e gelecegi ve buradan Trabzonsporlu yoneticilerle Turkiye'ye ucacagi belirtiliyor.

Arifemre 2 yillik sozlesme olayini ben gormedim, benim bildigim sozlesme 3 yillik. Bunu da 6 milyon euro hesaplanirken, 4 milyon bonservisine, 700 bin euro yilliktan 3 yillik da oyuncuya verilecek diye biliyorum...

Gökçebey
27.01.2009, 08:57
Ayni Bankalarin Almanyanin baskenti Berlin`de subeleri yokmu?

Yani buna nasıl bir cevap istiyorsun ki? Ben bildiğimi değil olması muhtemeli söyledim. Münih veya Berlin neden fark ediyor? Neden Berlin'de değil de Münih'te buluştular. Keyifleri öyle istemiştir :)

arifemre
27.01.2009, 08:58
sanmam bence tek stabeak ve bizim yoneticiler orda, ben kendim belcikada kaliyorum, orda tam olarak baska hangi takimlar var bende tam bilmem, ama iki tane munich var onu biliyom :)
bayern munich ve 1860 munichti herhalde

benimki bilgi ya da duyum değil sadece teori
ama 8 yabancı ile ilgili sıkıntı olmasa neden papy ye şimdiye kadar lisans çıkartmadılar? alanzinho ile 7 yabancı oluyoruz.
son güne kadar kovalanacak transfer var gibime geliyor. transfer olmazsa papy ye lisans çıkar, olursa çıkmaz.
bir de üstüne tesadüf bu ya yöneticiler almanyada, norveçte değil...
tabi banka garantisi de çok mantıklı bir teori, ama akraba ziyaretine gitmedikleri kesin münihe...

not: 30dk ya kalmaz fanatikte "alanzinho nun transferini bitiren trabzonspor münihte bir 10 numaranın işine bitirmek üzere" diye yalandan başlık çıkarsa şaşmam :)

MİSSE_MİSSE
27.01.2009, 08:59
Hazır kimseler yokken yazıvereyim:)

Arkadaşlar transfer vesilesiyle sık sık başlıkta eski başkan a atıfta bulunuluyor. Trabzonspor tarihinin en kötü en beceriksiz yönetimi olsada Nuri Albayrak Trabzonsporludur ve bu kulübün eski başkandır. Ben kişisel olarak Mustafa Günaydın ile başlayıp Mehmet Ali Yılmaz ve Nuri Albayrakla devam eden "paralı başkan" yönetimine karşıydım karşıyım karşı olacağım. O dönemlerde başkan ve yönetimi çok sert eleştiren biri olmanın huzuru ile rica ediyorum. Allah aşkına bu kulübün eski başkanına hitaplarda dikkatli olalım. Ben Trabzonsporluyum diyen herkes Trabzonsporludur ve hepsine ihtiyacımız var. Mayıs ayında fb ile oynayacağımız şampiyonluk maçında tüm eski başkanları eski teknik direktör ve hatta futbolcularımızı tribünde kenetlenmiş dua ederken görmek en büyük hayalim....Bunu yapabildiğimizde yani görevde olmadan görevdeymiş gibi davranan başkanlarımız olduğunda onlara da görevdeymiş gibi saygıda kusur etmeyen taraftarımız olduğunda bizim karşımızda ne Cem Papilalar durabilir ne Mosturoğlugiller....
cok haklısın aslında trabzonspor anayasası hazırlanıyorya taraftar için bir alt başlık açılıp böyle maddeler konmalı

Hasan61
27.01.2009, 09:00
bu dakikadan sonra orta sahaya transfer yapılcağını zannetmiyorum
olursa golcü olur
oda küçük bir ihtimal

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:00
benimki bilgi ya da duyum değil sadece teori
ama 8 yabancı ile ilgili sıkıntı olmasa neden papy ye şimdiye kadar lisans çıkartmadılar? alanzinho ile 7 yabancı oluyoruz.
son güne kadar kovalanacak transfer var gibime geliyor. transfer olmazsa papy ye lisans çıkar, olursa çıkmaz.
bir de üstüne tesadüf bu ya yöneticiler almanyada, norveçte değil...
tabi banka garantisi de çok mantıklı bir teori, ama akraba ziyaretine gitmedikleri kesin münihe...

papyi bu sene icin almadilar, gelece yönelik aldilar, bunu bana ersun yanala guney amerikada oyuncu arastiran manejerlerden biri söyledi ,
banada artik fazla bilgi vermiyor transferler gerceklesene kadar, cünki ben ugursuz geliyormusum

Travelair
27.01.2009, 09:04
Başka yabancı transferi yaparsak aştık demektir çünkü istediğimiz yabancılar pahalı. Bu durumda Papy'yi başka bir kulübe kiralarız. Bu sezon zaten mevkilerde dizilişlerde futbolcu fazlası var. Kadromuz yeterli diyoruz ama bazen çeşit yok yığılma var. Bunu da yeni sezonla birlikte hallederiz gibime geliyor. Alanzinho'nun alındığını kabul edersek artık ortasahaya daha büyük görev düşecek çünkü Alanzinho sol açık/serbest oyuncu. Yani defansa yardımda Alanzinho Yattara ve Gökhan'dan fazla birşey beklememek gerek

Ümit Tekşan
27.01.2009, 09:04
Bu Konuyu 70 Aktif Üye Görüntülüyor 70 (50 Üye ve 20 Misafir) Misafirler Norveçliler olmasın :D onlarda çevirmenlik yapıyorlar heralde :D

Gökçebey
27.01.2009, 09:07
Transfer sezonunun son günleri yaklaşırken kulübeye zenginlik açısından alternatifsiz en önemli bölgemiz solbek mevkisini de göz ardı etmemeliyiz :)

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:10
Bu Konuyu 70 Aktif Üye Görüntülüyor 70 (50 Üye ve 20 Misafir) Misafirler Norveçliler olmasın :D onlarda çevirmenlik yapıyorlar heralde :D

bence misafirler cogu trabzon düsmani medyasina calisanlardir :D haberle ilgili bilgi calip sitelerde yayinlamak icin

bazi sitelerde statigi gorebiliyorsun hangi ülkeden nekadar kisi girmis, bu sitede yok herhalde , olsa bakardik norvecmi diye :D

lazchicko
FATIH TEKKE gerisi yalan ha alanzinhodan sonra demek istiyom !

arifemre
papyi bu sene icin almadilar, gelece yönelik aldilar, bunu bana ersun yanala guney amerikada oyuncu arastiran manejerlerden biri söyledi ,
banada artik fazla bilgi vermiyor transferler gerceklesene kadar, cünki ben ugursuz geliyormusum

doğrudur söylediğin ama isterse 6 sene sonraya alınmış olsun, lisans çıkartılmasında ne sakınca var ki? garanti maçlarda oynatılırdı.
ben hala ayın 2 sine kadar ya da 8. yabancı transferi imkansızlaşana kadar lisans çıkartılmayacak ve halen böyle bir ihtimal olduğu için bekletiliyor diye düşünüyorum.
bu arada en son ne zaman yabancı kontenjanınından dolayı sıkıntıya düşmüştük? ben hatırlamıyorum da :)
kadroya bak ya, sylva, cale-egemen-song-serkan, hüseyin- alanzinho-colman-selçuk-yattara,gökhan 11e giremeyenler: onur, giray, tayfun, barış, isaac, papy, umut, göksu, ceyhun. geçen seneki kadroya bu yedek yazdığım 9 oyuncudan kaçı girebilirdi sizce? ben en az 8 derim :)

İdris Toksoy
27.01.2009, 09:11
Artık bu hafta ankaraspor maçında seyrederiz alanzinhoyu

trapesus
27.01.2009, 09:12
Müjdeli haberi ilk kime vereyim uşaklar. :):)

Mehmet Zeki
27.01.2009, 09:12
Transfer sezonunun son günleri yaklaşırken kulübeye zenginlik açısından alternatifsiz en önemli bölgemiz solbek mevkisini de göz ardı etmemeliyiz :)

Turkiyeden alabiliriz ornekler; Ergun Teber (Genclerbirligi), Caglar Birinci (Denizlispor), Ismail Koybasi (Gaziantepspor).

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:13
alanzinho'ya tezahürat buldum :)

alanzinhoo alanzinhoo oleey oleey oleey !!! ( milan baroş'a yapılan gibi :))

İdris Toksoy
27.01.2009, 09:13

ne tersun :)

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:14

banaaaa :D:D:D

güngör_81
27.01.2009, 09:14
Yav yine kalbimize indirecen

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:15
doğrudur söylediğin ama isterse 6 sene sonraya alınmış olsun, lisans çıkartılmasında ne sakınca var ki? garanti maçlarda oynatılırdı.
ben hala ayın 2 sine kadar ya da 8. yabancı transferi imkansızlaşana kadar lisans çıkartılmayacak ve halen böyle bir ihtimal olduğu için bekletiliyor diye düşünüyorum.
bu arada en son ne zaman yabancı kontenjanınından dolayı sıkıntıya düşmüştük? ben hatırlamıyorum da :)
kadroya bak ya, sylva, cale-egemen-song-serkan, hüseyin- alanzinho-colman-selçuk-yattara,gökhan 11e giremeyenler: onur, giray, tayfun, barış, isaac, papy, umut, göksu, ceyhun. geçen seneki kadroya bu yedek yazdığım 9 oyuncudan kaçı girebilirdi sizce? ben en az 8 derim :)

valla orasini bende bilemem neden lisans cikartmiyorlar diye, ben tek duydugumu söyledim, ersun yanal bu sene onu oynatmicakmis , ve ersun yanal yattarayi göndermek istedigini biliyorum

Alihan Ertürk
fatih tekke mi yoksa müjdeli haber ??

güngör_81
Fatih Tekke diye söleme bilgisayarı kapatır koşarım oraya doğru :)

güngör_81
27.01.2009, 09:16
hmmm Lisans konusun olunca yabancı olma ihtimali daha yüksek oluyor o zaman.

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:16
fatih tekke yazmayin beni daha cok heyecanlandiriyorsunuz, ilk ucagi alip belcikadan ucarim yoksa :)

Ümit Tekşan
27.01.2009, 09:17

Kardeşim sen ne deyesun biz bir haftadır uyku uyuyamıyoz. Göbeğimiz çatladı de hadi söle su müjdeyi :)

trapesus
27.01.2009, 09:17
http://www.sa.no/Rikssport/article4079698.ece

Alanzinho 36 milyon'a satıldı. Trabzonspor'la Stabaek Münih havaalanında sözleşme imzaladı. Transfer bedeli 4 milyon Euro.

Alanzinho: Stabaek'i bırakmak kolay değil, bu yüzden çok üzgünüm. Ama aynı zamanda çok mutluyum teklif kabul edildiği için.

Tıbbi kontrol için gelecekmiş ama uçak bileti alınmadığı için gelişi ertelenmiş galiba Cuma gününe.

Teşekkürleriniz sonra kabul edeceğim arkadaşlar:):)

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:18
hayırlı olsun artık kesinleşti , ama neden münih havaalanı da trabzon değil :D:D:D

Ümit Tekşan
27.01.2009, 09:19

Alanzinho 36 milyon'a satıldı. Trabzonspor'la Stabaek Münih havaalanında sözleşme imzaladı. Transfer bedeli 4 milyon Euro.

Alanzinho: Stabaek'i bırakmak kolay değil, bu yüzden çok üzgünüm. Ama aynı zamanda çok mutluyum teklif kabul edildiği için.

Tıbbi kontrol için gelecekmiş ama uçak bileti alınmadığı için gelişi ertelenmiş galiba Cuma gününe.

Hadi hayırlısı bakalım. İnşallah her sey olumlu gider..

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:19

alindigini biliyordukta , ucak bileti alinmadigi icin ertelendigini hic bir yerde göremedim...
yinede tskrler , hemen yeni arastirmalar yapalim :D:D:D

arifemre
27.01.2009, 09:20
valla orasini bende bilemem neden lisans cikartmiyorlar diye, ben tek duydugumu söyledim, ersun yanal bu sene onu oynatmicakmis , ve ersun yanal yattarayi göndermek istedigini biliyorum

valla ben de öyle istiyorum ama:
sezon bitene kadar gönderilmesi istenenleri konuşmasak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum...
senin mesajına değil bu yazdığım yanlış anlama ama bundan sonra bu muhabbetler çok olur gibime geliyor. şu gitsin, şu kalsın vs vs

trapesus
27.01.2009, 09:20
Pardon bir noktada çeviri hatası yapmışım. Cuma günü gelmeyecekmiş, her an gelebilir.

Menajeri: Cuma gününden beri bununla uğraşıyoruz acaip stres oldum ama şimdi çok mutluyum demiş.

Sözleşme imzalandı. Artık polemik olmasın:)

Olacaksa da Alan'in hangi sefer sayılı uçakla geleceği hakkında olsun:):)

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:21
Pardon bir noktada çeviri hatası yapmışım. Cuma günü gelmeyecekmiş, her an gelebilir.

Menajeri: Cuma gününden beri bununla uğraşıyoruz acaip stres oldum ama şimdi çok mutluyum demiş.

61 sefer sayılı uçağımız Trabzon'a inmiştir..:) böyle olsun :cool:

Travelair
27.01.2009, 09:22
Hah şimdi müjde oldu :)

ultrafanatik61
valla ben de öyle istiyorum ama:
sezon bitene kadar gönderilmesi istenenleri konuşmasak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum...
senin mesajına değil bu yazdığım yanlış anlama ama bundan sonra bu muhabbetler çok olur gibime geliyor. şu gitsin, şu kalsın vs vs

haklisin konusulmasa daha iyi, biraz demotive edebiliriz öyle , ama sadece aktarmak istemistim ,
neyse hangi ucakla gelecegi cikmadimi daha piyasaya ? :D

Emirhan Ömeroğlu

Allah razı olsun :D sayende iddiayı kaybettiğimi kabul ediyorum.. Transfer yapılmıcak görüşündeydim.. ama oldu yönetimimizin ellerinden öpüyorum teşekkürler :alkış:

Punisher-61
27.01.2009, 09:23
gelsin imzayi atsin o zaman rahatlarim..:) hazir istanbula gelmisken 3 ezikleri ziyaret etsin ve sizi dagitmaya geldim desin:)

Berk

Transferin başından beri Norveç sitelerinden yaptığınız çeviriler ve haberleri ilk olarak verişinizden dolayı size teşekkür ediyorum..;)

arifemre
haklisin konusulmasa daha iyi, biraz demotive edebiliriz öyle , ama sadece aktarmak istemistim ,
neyse hangi ucakla gelecegi cikmadimi daha piyasaya ? :D

boeing le gelecekmiş :)

Ümit Tekşan
27.01.2009, 09:24

Bu daha iyi oldu ve bu kadar uğraşlarından dolayı sana ayrıca tesekkür ederim. sağolasın kardeşim...

Onur Civelek61
27.01.2009, 09:25
Oh be :D artık sorun çıkmasın.Formayı giyip poz versin bi an önce :D

Eren Karaahmetoğlu
Gazetede 2 yıllık sözleşme imzalıcak yazıyo neden o kadar az :( Kaptırmayalım 2 yıl sonra elimizden

trapesus
Baskanimiz ne kadar ton ton bir insan ya...yanaklara bak tombul tombul...Allah emeklerini insallah bosa cikarmaz, bu sene sampiyon oluruz...

Tonton Tonyalı:):)

trapesus
27.01.2009, 09:26
Transferin başından beri Norveç sitelerinden yaptığınız çeviriler ve haberleri ilk olarak verişinizden dolayı size teşekkür ediyorum..;)

Teşekkür ediyorum Berk. Sağol.

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:26
Gazetede 2 yıllık sözleşme imzalıcak yazıyo neden o kadar az :( Kaptırmayalım 2 yıl sonra elimizden

en az 4.5 sene gerekli , süper bu adam kaptırmamalıyız :)

Hüseyin Kurt
27.01.2009, 09:29
Allah razı olsun :D sayende iddiayı kaybettiğimi kabul ediyorum.. Transfer yapılmıcak görüşündeydim.. ama oldu yönetimimizin ellerinden öpüyorum teşekkürler :alkış:

ben kumpirimi isterim emirhan :)

Burçak
27.01.2009, 09:30
Alanzinho oynamasa bile Ankaraspor deplasmanına götürülür belki. Ordada karşılama yaparsınız :))

lazchicko
27.01.2009, 09:31
Cuma günü mü geliyo simdi trabzona anlamadim yaaa

Tolunay Abdioğlu
27.01.2009, 09:31
Alllah Yüzümüzü Kara Çıkartmasın Renkdaşlar.
Haydi Bismillah.

Badaloğlu
27.01.2009, 09:32
Bir futbolcu oynadığı takımından ayrılmak istedikten sonra, onu artık kimse tutamaz.Herşeyden önce bu gerçeği asla unutmayalım arkadaşlar.Stabaek kulübü yetkilileri bu gerçeği bildiklerinden işi biraz yokuşa sürdüler.Hatta bu transfer çalışması boyunca Norveç basını da eski defterleri açarak Lange olayını tekrardan gündeme taşıdılar.Bunu yaparken bir kaç kuş vurmayı hesaplamış olmalılar.

Neyse artık bunların çok önemi yok... Şimdi en büyük görev taraftara düşüyor... Alanzinho yazılı formalarından binlerce alarak bu transferde yönetime en büyük desteği vermeliyiz...

Trabzonsporumuza Alanzinho hayırlı olsun...

SERDAR-61
27.01.2009, 09:33
Bir futbolcu oynadığı takımından ayrılmak istedikten sonra, onu artık kimse tutamaz.Herşeyden önce bu gerçeği asla unutmayalım arkadaşlar.Stabaek kulübü yetkilileri bu gerçeği bildiklerinden işi biraz yokuşa sürdüler.Hatta bu transfer çalışması boyunca Norveç basını da eski defterleri açarak Lange olayını tekrardan gündeme taşıdılar.Bunu yaparken bir kaç kuş vurmayı hesaplamış olmalılar.

Neyse artık bunların çok önemi yok... Şimdi en büyük görev taraftara düşüyor... Alanzinho yazılı formalarından binlerce alarak bu transferde yönetime en büyük desteği vermeliyiz...

Trabzonsporumuza Alanzinho hayırlı olsun...

ABİ bir yerli transfer daha vardı bu konu hakkında bilgin var mı?
saygılarımla...

Dursun Kaplan
Dün Karadeniz TV'de başkan yardımcımız bitti dedi. İmzayı atmadan kesin birşey söylemek istemiyorum dedi. Büyük ölçüde bitti Alanzinho.

Hayırlı olsun takımımıza. ;)

Ümit Tekşan
Alanzinho oynamasa bile Ankaraspor deplasmanına götürülür belki. Ordada karşılama yaparsınız :))

Ayıpsın Cumartesi Allahın izniyle ordayız... Görürüz Alenzinho yu güzelde bir karsılama yaparız ... :)

Mehmet Zeki
27.01.2009, 09:34

Dogru diyorsun abi. Fatih tekke'de gitmek istemisti gitti.

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:35
trabzon hava limanin ozel sitesi yokmu , inis saatlerine bakmak icin ? :) :)

demirel
27.01.2009, 09:35
sabah sabah yine 100 kişi olmuşuz bee

trapesus
27.01.2009, 09:36
SON DAKİKA. SON DAKİKA!!!

http://www.budstikka.no/sec_sport/sec_stabaek/article224355.ece

15 dakika önce çıkan bir haber

Alanzinho gece satıldı.

Alanzinho transferinden dolayı çok memnun. Bu sabah sözleşmesini imzalamak için Münih'e uçtu.

* Burası ilginç uşaklar*

Stabaek'in CEO'su: Anladığım kadarıyla Alanzinho'yu Türk taraftarlara sunmak için başkanın özel uçağıyla Türkiye'ye gidecekler:):)

Alanzinho tıbbi kontrol için bir an önce uçağa binmek için can atıyormuş:)

kudu_61
27.01.2009, 09:37
sağ tamam sol tamam atın artık golleri neredeyse ligin en az gol atan takımı biziz gökhan hadi be

evrents
27.01.2009, 09:37
"Alanzinho transferi olumlu"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi konusunda olumlu gelişmelerin yaşandığını söyledi.

Hacısalihoğlu, Norveç'te bulunan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi konusunda çalışmalarını sürdürdüğünü ve konunun yarın netlik kazanacağını belirtti. Transfer konusunda yarın da görüşmelerin yapılacağını kaydeden Hacısalihoğlu, ''Bugün Alanzinho'nun transferi konusunda olumlu gelişmeler yaşadık. Yarın öğleden sonra bu transfer olumlu veya olumsuz şekilde netleşir'' diye konuştu.

Görüşmelerin olumlu bitmesi halinde, kulüp genel saymanı Aksu'nun futbolcu ile birlikte Türkiye'ye geleceği de öğrenildi.

Kaynak:Lig TV

ultrafanatik61
27.01.2009, 09:38

Alanzinho gece satıldı.

Alanzinho transferinden dolayı çok memnun. Bu sabah sözleşmesini imzalamak için Münih'e uçtu.

* Burası ilginç uşaklar*

Stabaek'in CEO'su: Anladığım kadarıyla Alanzinho'yu Türk taraftarlara sunmak için başkanın özel uçağıyla Türkiye'ye gidecekler:):)

abicim norvectemi kaliyorsun sen :)
bende o sitelere giriyorumda bir sey cakmiyorum :) hehe
ilk yemegi nerde yicekmis onuda yaziyormu :D:D

Muhammed KOÇ
beyler geceliğimle bilgisayarın başındayım :D aldık mı bu sefer kesin ?

Mehmet Zeki

Alanzinho gece satıldı.

* Burası ilginç uşaklar*

Artik rahat rahat okula gidebilirim. Hosgeldin Alanzinho.

Tolunay Abdioğlu

Alanzinho gece satıldı.

* Burası ilginç uşaklar*

Abicim Senin de Büyük Çalışmalarından Ötürü Tebrik Ederim :)

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:39
vayy baksanıza özel uçakla getiriyorlar adamı :) şimdiden havaya girerse alanzinho hiç şaşırmayın :)

Badaloğlu
27.01.2009, 09:39
ABİ bir yerli transfer daha vardı bu konu hakkında bilgin var mı?
saygılarımla...

Ola, bir nefes alın, doymaysınız transfere, daha Alanzınho formasını giymeden yenisini isteysınız.Az yavaş, az sakin daaa...:D

Dogru diyorsun abi. Fatih tekke'de gitmek istemisti gitti.

Evet aynen öyle olmuştu... Fatih Tekkemiz çok istedi ve gitmişti.

tstafi
27.01.2009, 09:40
gökçe abı sana guvenıyom saatı ogrende bı organzasyon duzenle:):9

Mehmet Zeki
vayy baksanıza özel uçakla getiriyorlar adamı :) şimdiden havaya girerse alanzinho hiç şaşırmayın :)

Birde Avni Aker stadini gorse.

Adem Erdoğan
Bakalım 61alanzinho61 nickiyle ilk kim üye olacak.:rolleyes:

Travelair
27.01.2009, 09:41
Arkadaşlar Alanzinho'yu karşılayacaksak omuzlara alın ezilmesin tam aldık derken

evrents
Arkadaşlar norveç'lilerin dilinde til ne demek?Kulübün resmi sitesindeki açıklama
Alanzhino TİL Tranbzonspor http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (http://javascript<b></b>:void(0))Skrevet av Lars Jarle Mæhlum 27/01-2009 kl 08:25 Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.
- Han var en sentral del i både vår i sportslige og markedsmessige, og dette gir oss nye utfordringer på disse områdene.Men de økonomiske realiteter og Alans og hans familie sterke ønske, gjorde at vi følte at dette måtte gjennomføres.

Overgangen er en av de største Stabæk noen gang har gjort, og de økonomiske rammene i avtalen er gode. Dette gir klubben økonomisk handlerom til å styrke og utvikle spillerstallen. Planen rundt dette vil vi snart presentere.

Vi takker Alan for det fantastiske bidraget han har gitt til klubben, og ønsker han lykke til videre i karrieren.

Türkçe'ye çevirebilcek olan var mı til'i çevirse yeter :D

ultrafanatik61
valla o sitede private jett yaziyor , haklisin ozel ucakla geliyormus :)
böyle durumda belcikada yasadigimdan nefret ediyorum yaaa , canim simdi orda ucak havaalaninda nöbet tutmak istiyor :)

Alihan Ertürk
yattara başbakanı avni akere çağırmış :) bu uşak işini biliyor ha ..

Realistanbul'un açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dünürü Sadık Albayrak ile Yattara, Fenerbahçe derbisini konuştu. Albayrak, Gineli futbolcuyu başarılı oyunlarından dolayı tebrik etti. Yattara ise "Bu maçta yorgundum, gol atamadım ama Fenerbahçe filelerini Avni Aker'de havalandıracağım. Sizin aracılığınızla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı

bu mücadeleye davet ediyoruz" dedi. Yattara, Albayrak'ın torunları Ahmet Akif ve Elif Mihrimah'a imzalı formasını hediye etti.

kaynak : fotomaç

Gökçebey
27.01.2009, 09:42
Bizim Sadri Başkan'ın özel uçağı olmadığına göre Ahmet Ağaoğlu'nun var mı acaba? Ya da Ahmet Ağaoğlu başkanlıktan çekildiği zaman Kaya Çilingiroğlu'nun özel uçağını kullanmıştı. Bugün işi olmayan bir arkadaş bir zahmet Atatürk Havalimanına gitse ya :D

Burçak
27.01.2009, 09:42
Ahmet abininde dediği gibi.
Sıra bizde. Alanzinho yazılı formalardan herkes alıp yönetime teşekkür etmeliyiz!!

Alihan Ertürk
27.01.2009, 09:43
Sıra bizde. Alanzinho yazılı formalardan herkes alıp yönetime teşekkür etmeliyiz!!

acaba öyle forma yapacaklar mı ?? :)

Emirhan Ömeroğlu

Alanzinho gece satıldı.

* Burası ilginç uşaklar*

allah razı olsun senden :alkış:

Mehmet Zeki

Hepsi de parcali olsa mukemmel olur.

trapesus
27.01.2009, 09:44
Arkadaşlar norveç'lilerin dilinde til ne demek?Kulübün resmi sitesindeki açıklama
Alanzhino TİL Tranbzonspor http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (http://javascript<b></b>:void(0))Skrevet av Lars Jarle Mæhlum 27/01-2009 kl 08:25 Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.
- Han var en sentral del i både vår i sportslige og markedsmessige, og dette gir oss nye utfordringer på disse områdene.Men de økonomiske realiteter og Alans og hans familie sterke ønske, gjorde at vi følte at dette måtte gjennomføres.

Overgangen er en av de største Stabæk noen gang har gjort, og de økonomiske rammene i avtalen er gode. Dette gir klubben økonomisk handlerom til å styrke og utvikle spillerstallen. Planen rundt dette vil vi snart presentere.

Vi takker Alan for det fantastiske bidraget han har gitt til klubben, og ønsker han lykke til videre i karrieren.

aLANzinho Trabzonspor'da her konuda anlaşıldı. Bir de teşekkür ediyorlar emekleri için.

My
Allah diyorum başka da bir şey demiyorum :D Yıllardır hayalini kurduğum Yattara sağda Alanzinho ('ymuş meğer bakın şu Allah'ın hikmetine) solda bu yıl gerçekleşiyor.

Umut ÖZTÜRK
Artık derin bir ohh çekebiliriz. Şükürler olsun çok istediğimiz transferimiz gerçekleşti diyebiliyoruz.

ultrafanatik61
bizim üye sayan arkadas nere kayboldu :)
Bu Konuyu 111 Aktif Üye Görüntülüyor 111 (81 Üye ve 30 Misafir) hehe

MİSSE_MİSSE

bu uçak işi çok sıkıntı olmaya başladı bi uçak alsak fena olmayacak

Alihan Ertürk
birşey soracağım istanbul'da formanın arkasına nerede isim yazdırabilirim , mecidiyeköydeki Ts Club yazarmı ??

alanzinho
7 :)

Volkan Albayrak
27.01.2009, 09:45
emeği geçen herkese teşekkürler gerçekten şimdi sıra bizde

My
Alanzinho bence 25 nomero lur :)

trapesus
allah razı olsun senden :alkış:

Teşekkürlerini ileten tüm arkadaşlara ben de teşekkür ediyorum. Sizleri seviyorum.

Tolunay Abdioğlu
27.01.2009, 09:46
Alanzinho Transferinde Emeği Geçen Bütün Yöneticilerimize ve Menejerlere Teşekkür Ediyoruz.
Bundan Sonra İş Taraftarda İlk İşimiz Formalar Olmalı.

TSMareNero

yakisir bu saatten sonra....

güngör_81
Yönetime destek TS Cluplara hücüm

maydin
27.01.2009, 09:47
acaba öyle forma yapacaklar mı ?? :)

hemen yapılmalı barçalı hem de.

Mehmet Zeki
27.01.2009, 09:48
FLAS....FLAS...Flas

Alanzhino til Tranbzonspor http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (http://javascript<b></b>:void(0))Skrevet av Lars Jarle Mæhlum 27/01-2009 kl 08:25 Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.

Alltid.uansett

http://www.stabak.no/content/view/3324/2/

Resmi siteden

trapesus

Yok onu yanlış çevirmiştim düzelttim sonra. Stabaek'in CEO'su Başkanın özel uçağıyla Türkiyeye gidecekler bugün demiş. Ama Sadri Baba'nın özel uçağı var mı bilmiyorum. Ya da asaletiyle CEO'da öyle bir izlenim bırakmış olabilir:):)

ultrafanatik61
arkadaslar trapesus , yeni verdigi linkte sabah sabah 15dk icinde o siteyede 50 kisiye yakin yazanlar olmus hehe

aaahmet61
27.01.2009, 09:49
dün kadırga tv ye biraz takıldım.halil şanlı anlatıyordu.borç 40 trilyondan 80-90 trilyona çıkmış.yönetici ona demişki.trabzonspor önümüzdeki 3 sezon en az üçüncü olması lazım.yada şampiyonlar ligine girmesi lazım.yoksa trabzonsporu zor günler beklermiş.bana mantıklı geldi.hes projesinden para kazansaydık biraz rahatlardık.ben bu yönetime çok güveniyorum.şimdi top futbolcularda.

Ümit Tekşan
Alanzinho'yu transfer etmek için uğraşan önce yönetimimize , BMN deki arkadaşlar ve Tüm TRABZONSPOR lulara cani gönülden tesekkür ediyorum ALlah razı olsun

Şimdi sıra bizde ....

holaysa61

Stabek ve trabzonspor anlaştı. Salı sabahı sözleşme imzalama ve sağlık kontrolü için Türkiyeye uçacak.
......
......
Bu transfer Stabek'in yaptığı en iyi transferlerden biri ve anlaşmanın ekonomik yönü iyi. Alan'a
katkısı için teşekkür ediyor kariyeri için de başarılar diliyoruz.

eMR3
27.01.2009, 09:50
Alanzhino til Tranbzonspor http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (javascript:void(0)) Skrevet av Lars Jarle Mæhlum 27/01-2009 kl 08:25 Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.

Alltid.uansett

Arkadaşlar Stabeak resmi sitesinde ki açıklama da ne diyo çeviren var mı ?

peker61
27.01.2009, 09:51
Ben trabzona gelmeden inanamam hele bi göreyim onu havalimanında yeter :)

Badaloğlu
27.01.2009, 09:51
birşey soracağım istanbul'da formanın arkasına nerede isim yazdırabilirim , mecidiyeköydeki Ts Club yazarmı ??

alanzinho
7 :)

Öyle uyanukluk yok:D Yeni parçalı formalardan alacağız.Arkasınada Alanzınho yazdıracağız.İsimi ise istediğin yerde yazdırabilirsin...

Yönetim ve futbolcular üzerlerine düşeni sonuna kadar yapıyorlar.Şimdi sıra bizde.Herkes şartlarını zorlasın ve bu transfer için katkıda bulunulsun...Yani yeni parçalı formalarımızdan alalım.

Mesela önümüzde bir manitular günü var.Yani 14 Şubat sevgililer günü.O gün herkes sevdiğine bir forma hediye etsin.Ya da doğum gününüde arkadaşınıza,annenize,babanıza, eşinize, çocuğunuza yeni formalardan 1 tane hediye alalım arkadaşlar.Bu sayede yönetime mesajımızı vermiş oluruz.Ve inşaallah sene sonunda şampiyonluk kutlamaları içöin Avni Aker'de hep beraber oluruz.

a d bacan
27.01.2009, 09:53
hımmm anlaşılan Mahmut AKSU nakliyeyide onlara yıkmış hemde özel uçakla:):)

Alihan Ertürk
Öyle uyanukluk yok:D Yeni parçalı formalardan alacağız.Arkasınada Alanzınho yazdıracağız.İsimi ise istediğin yerde her yerde yazdırabilirsin...

Yönetim ve futbolcular üzerlerine düşeni sonuna kadar yapıyorlar.Şimdi sıra bizde.Herkes şartlarını zorlasın ve bu transfer için katkıda bulunulsun...Yani yeni parçalı formalarımızdan alalım.

Mesela önümüzde bir manitular günü var.Yani 14 Şubat sevgililer günü.O gün herkes sevdiğine bir forma hediye etsin.Ya da doğum günüğnüde arkadaşınıza,annenize,babanıza, eşinize, çocuğunuza yeni formalardan 1 tane hediye alalım arkadaşlar.Bu sayede yönetime mesajımızı vermiş oluruz.Ve inşaallah sene sonunda şampiyonluk kutlamaları içöin Avni Aker'de hep beraber oluruz.

onu da alırız Ahmet abi :) ama beyaz formanın arkası boş kalmasın diye sordum :D

Punisher-61
Bu arada adamin gercek ismini vereyim:

Alan Carlos Gomes da Costa

onur-ts
27.01.2009, 09:54
ve sonunda bitti.
Alanzinho ile sol açık derdimiz de bitti.artık merak ediyorum bizi kim durduracak...
bekle bizi 7...şampiyonluk için

Murat TÜRKAY
Alanzhino til Tranbzonspor http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (http://javascript<b></b>:void(0)) Skrevet av Lars Jarle Mæhlum 27/01-2009 kl 08:25 Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.

Alltid.uansett

arkadaşlar google dil seçeneğinden ingilizceye çevirilince staebak' ın resmi sitesinde alanzinho nun trabzonspora satıldığını söylüyor bu sabah sağlık kontrolünden geçecekmiş türkiyede..yani buda en yetkili ağızartık bundan ötesi olmaz herkes rahat olsun. o bizimdir artık...:)

kudu_61
adamlar resmi sitesinde açıklamış bizim medya uyuyor teşekkürler BORDOMAVİ.NET
Alanzhino til TRABZONSPOR (Alanzhino Trabzonsporda demek) bunu da mı çeviremiyor medya

şu an 127 üye var içeride şu mesaj kampanyası bitti mi
bitmediyse lütfen şu an bir mesaj atalım biri bana cevap yazsın

Furkan Dündar
Bu arada adamin gercek ismini vereyim:

Alan Carlos Gomes da Costa

Bu isimle alazinhonun ne gibi benzerliği var bu brezılyalılar da tam komedi :D

güngör_81
27.01.2009, 09:55
Öyle uyanukluk yok:D Yeni parçalı formalardan alacağız.Arkasınada Alanzınho yazdıracağız.İsimi ise istediğin yerde yazdırabilirsin...

Mesela önümüzde bir manitular günü var.Yani 14 Şubat sevgililer günü.O gün herkes sevdiğine bir forma hediye etsin.Ya da doğum gününüde arkadaşınıza,annenize,babanıza, eşinize, çocuğunuza yeni formalardan 1 tane hediye alalım arkadaşlar.Bu sayede yönetime mesajımızı vermiş oluruz.Ve inşaallah sene sonunda şampiyonluk kutlamaları içöin Avni Aker'de hep beraber oluruz.

Bu fikir hiç aklıma gelmemişti sen çok yaşa :)Sevgülüler gününü değerlendirmek lazım dime ama

Mustafa Calik
Alanzhino til Tranbzonspor http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29) Skrevet av Lars Jarle Mæhlum 27/01-2009 kl 08:25 Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.

Alltid.uansett

sali günü trabzona gidecek ve imza atacak .. en önemlisini cevirdim gerisi önemli degil :)

Anıl C
dün kadırga tv ye biraz takıldım.halil şanlı anlatıyordu.borç 40 trilyondan 80-90 trilyona çıkmış.yönetici ona demişki.trabzonspor önümüzdeki 3 sezon en az üçüncü olması lazım.yada şampiyonlar ligine girmesi lazım.yoksa trabzonsporu zor günler beklermiş.bana mantıklı geldi.hes projesinden para kazansaydık biraz rahatlardık.ben bu yönetime çok güveniyorum.şimdi top futbolcularda.

aynen kardes birinci gündem maddesi şampiyonluktan önce şampiyonlar ligidir.
şampiyonlar ligindeki süreklilikle zaten lig şampiyonluğu gelecektir

Mehmet Zeki
27.01.2009, 09:56
sali günü trabzona gidecek ve imza atacak .. en önemlisini cevirdim gerisi önemli degil :)

Ozaman bugun gelecek.

Mehmet Zeki
27.01.2009, 09:57
Munich'den mi gelecekler acaba?

Punisher-61
son 4 yilin istatistikleri

2005 - Stabæk (11/3)
2006 - Stabæk (21/2)
2007 - Stabæk (26/5)
2008 - Stabæk (25/9)

Mustafa Calik
Ozaman bugun gelecek.

öyle yaziyor orada, insallah dogrudur .. bugün gelir ozaman :alkış:

evet :)

Alihan Ertürk

münih havaalanında imzalanmış sözleşme , oradan gelecekler :)

Mehmet Zeki
27.01.2009, 09:59
münih havaalanında imzalanmış sözleşme , oradan gelecekler :)

Mukemmel bir haber. Bugun Sabiha GOkcen'e Munichten 2 ucak var.

http://www.sgairport.com/flightinfotr/default.htm

Ataturk havalimanina da var bir ucak.

http://www.ataturkairport.com/0_gelis.php?id=3

Tolunay Abdioğlu
27.01.2009, 09:59
Alanzinho Oynadığı Ülkede Yılın Futbolcusu Seçilmiş.
Bilmeyenler için söyliyim :)

mericerg
27.01.2009, 10:00
Stabeak resmi websayfasindan..
http://getir.net/dwo
http://img242.imageshack.us/img242/alanzinhoyo3.png/1/w526.png

theo
27.01.2009, 10:00
Alanzinho hayirli olsun trabzonsporumuza...Şİmdİ umut'un trabzonspor yildiz takimiyla antremanlara Çikip temelden bİr futbol eĞİtİmİ almasi kaldi :)

Tyler Durden
27.01.2009, 10:01
Transfer hayirli olsun.Umarim beklentilerimizi karsilar..

Stabæk'in resmi siteside bir garip.Daha dun satmiyoruz diye haber yaptilar,akillarinca parayi yukseltmek istediler..Ulan koca takim internet sitesi uzerinden pazarlik yapar mi..Resmi site dedigin biraz ciddi olur..Klubun taraftari olsam siteyi hacklerdim.:D

Bu arada Alazinho icin niye baslik acilmiyor, benim msj sayim yetmiyor acamadim,biri el atsin.Burdan transfer iptal olmaz herhalde:)

lazfather61
27.01.2009, 10:02

bosver bise olmaz borc yigidin kamcisidir. bu kadar taraftari olan takim batacak degil ya. ayrica burda herkes transfere sevinio ic karartma ya. baska biyerde yaz sunu.

maydin
27.01.2009, 10:02
GelİŞ munich 16:55

gelİŞ munich 21:30

Burçak
27.01.2009, 10:03
BMN bütün Türkiye Basınından bir deği bir kaç adım önde valla.
Haberler ilk burda duyuluyoır.
Emnim haber ajanslarıda burayı takip edip sitelerinde haber yapıyorlar :D

elturca61
ben almancaya ceviridim googleden adamlar kisacasi diyorki biz anlastik bugun yada yarin sozlesmyei imzalicakmis..hersey icin tesekkur etmislaer alanzinyo ya ....hadi insallah hayirlisi

Tolunay Abdioğlu
Sanırım Video yu koydun ama göstermiyor :(
Video yu izlemeyen arkadaş var mı billmiyorum =)

zarha6155
27.01.2009, 10:04
Sözleşmeyi imzalamış mı?
Hacısalihoğlu dün akşam, bugün öğleyin kesinlik kazanacak diyordu.İmzalamadan da kesinlik olmaz diyordu.
Bir de umutun yerine bi golcü bulsalardı

Ahmet AYDIN-28
Bu isimle alazinhonun ne gibi benzerliği var bu brezılyalılar da tam komedi :D

Ronaldo-Ronaldinho
Marcello-Marcelinho gibi. (Jun-Juninho alakası yok ama :) )
O sonundaki -inho eki küçük anlamına geliyordu galiba Portekizce'de.

Doğan Şahin
Salı sabah Türkiyeye gelecek yazıyor. Özel uçak ihtimali kuvvetlendi. Bekliyoruz artık.
Hayırlı uğurlu olsun.

Volkan061
inşallah işimize yarayacaktır bu futbolcumuz. trt 1 de yapılan yorumlarda ara dönemlerde yapılan futbolcu transferi fazla yarar sağlamıyor diye. inşallah takıma en kısa zamanda uyum sağlayıp trabzon sporumuza yarar sağlayacaktır inşallah. temennimiz bu.

murast
27.01.2009, 10:05
Ve Trabzonspor uzun uğraşlar sonunda Alanzinho transferini resmen bitirdi!..

DETAYLAR BİRAZDAN MARATON.COM.TR'DE!..

Mehmet Zeki
BMN bütün Türkiye Basınından bir deği bir kaç adım önde valla.
Haberler ilk burda duyuluyoır.
Emnim haber ajanslarıda burayı takip edip sitelerinde haber yapıyorlar :D

DOgru dedin abi simdi Maraton yazdi :)

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=68125

Yaziyor detaylar az sonra....

ultrafanatik61
arkadaslar norvec sitesine ingilizce yardim olsunlar diye yazdim ve bana bu cvp geldi

The deal is final. Alanzinho is on his way to Turkey, and are, when writing this, at Oslo airport to jump on a plane. It only remains the personal details for Alan to sign. The prize was 4 million euros (36 mill norwegian kroner). It has been speculating that Yattara is coming to Stabæk as part of the deal. Does anyone know anything about that?

yattara da anlasmanin icinde varmis diye iddaalar atiliyor diye yazmis , bunu bilen varmi acaba ?

İsmail Çavuşoğlu
27.01.2009, 10:06
Hoşgeldin sefa geldin Alan Carlos Gomes da Costa :) (Ula ne gadar uzun)
Çok heyecenlandım Emeği gecenlerden ALLAH razı olsun.
Badaloğlunun yazdığını göz ardı etmeyelim. 3 forma daha alacağız artık buna mecburuz.eşime kızıma vede tabiki kendime:)

Alihan Ertürk
27.01.2009, 10:07
Sanırım Video yu koydun ama göstermiyor :(
Video yu izlemeyen arkadaş var mı billmiyorum =)

ne videosu ??

Tolunay Abdioğlu
27.01.2009, 10:07
Yattara ' nın Ne gibi bi Alakası olabilir ki Yardım mı Etmiş ?

tswonder
27.01.2009, 10:09
Hayirli olsun bakalim. Insaallah yararli olur.

Bu hafta Ankara macinda birkac dakika da olsa oynatir mi acaba Ersun Hoca?

ugur_52
Allahım sana şükürler olsun yarabbim ha geldi ha gitti derken sonunda bitti ama bizide bitirdi ne gecemiz kaldı ne gündüzümüz ya.Bu transferin hayırlı olması temennisiyle gerek yöneticilerimize gerekse bizi taa norveç sitelerinden haberdar eden forumumuzdaki arkadaslarımıza çok teşekkür ederim,Allah razı olsun.Her zamanki gibi bu transferdede kazanan taraf Trabzonsporum olsun işallah.

Ahmet Aksoy
fanatikde 2 yıllık imzalıcak dio az değil mi ya :(

ultrafanatik61
Yattara ' nın Ne gibi bi Alakası olabilir ki Yardım mı Etmiş ?

yani karsiliginda yattarayi stabeake verecekler diye iddaalar dolaniyormus norvecteki basina göre

Dursun Kaplan
Hayirli olsun bakalim. Insaallah yararli olur.

Bu hafta Ankara macinda birkac dakika da olsa oynatir mi acaba Ersun Hoca?

İmkansız. :)

Resmi işlemler bile bitmez.

Alihan Ertürk
27.01.2009, 10:10
fanatikde 2 yıllık imzalıcak dio az değil mi ya :(

yalan yazmışlar 3,5 yıllık imzalanacak

irfan61
http://gfx.dagbladet.no/labrador/455/455697/4556973/jpg/active/960x.jpg

Daha önce koyan olduysa özür dilerim.Sadri başkan ve Steabek kulüb başkanı.

demirel
Bu hafta en fazla tribünlerde olur

Alihan Ertürk
aynı ceketi giymişler :)

Hasan61
27.01.2009, 10:11
yani karsiliginda yattarayi stabeake verecekler diye iddaalar dolaniyormus norvecteki basina göre
adamların en iyi topçusu 250 bin euro alıyor yıllık
yattara burda 1.3 milyon euro alıyor gider mi sence??

Mehmet Zeki

Hangi siteden?

lazfather61
arkadaslar norvec sitesine ingilizce yardim olsunlar diye yazdim ve bana bu cvp geldi

The deal is final. Alanzinho is on his way to Turkey, and are, when writing this, at Oslo airport to jump on a plane. It only remains the personal details for Alan to sign. The prize was 4 million euros (36 mill norwegian kroner). It has been speculating that Yattara is coming to Stabæk as part of the deal. Does anyone know anything about that?

yattara da anlasmanin icinde varmis diye iddaalar atiliyor diye yazmis , bunu bilen varmi acaba ?

speculating dio yani dedikodudan ibaret, sence olabilirligi varmi bu olayin, bence yok.:D

Alihan Ertürk
http://img216.imageshack.us/img216/112/13257257ym1.jpg

ultrafanatik61

hehe vardi bile , ama görmiyenler icin iyi olur , onlar da görsün :)

Mehmet Zeki
27.01.2009, 10:12
saat 15;00 de gelecekmis Sadri Baskanla istanbula!

lazchicko

ben koymusdum ama canin saoglsun ;)

emre1inci
arkadaşlar hele onu ersun hoca seneye bikampa alsın bak noluyo
bu dönem ben çok şey beklemiyorum ama seneye çoşmalı...

Doğan Şahin
Ve Trabzonspor uzun uğraşlar sonunda Alanzinho transferini resmen bitirdi!..

Kadrosuna bir sol kanat oyuncusu takviyesi yapmak isteyen Trabzonspor, Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı futbolcunun transferinde mutlu sona ulaştı!.. Alanzinho, Almanya'nın Münih şehrindeki Kempinski Oteli'nde kendisini 3,5 yıllığına bordo mavili takıma bağlayan sözleşmeye imza attı!..

Bordo mavili yönetimin, Brezilyalı futbolcunun bonservisi için Norveç kulübüne 4 milyon Euro ödeyeceği öğrenilirken, Alanzinho'nun Başkan Sadri Şener ile birlikte saat 15.00'te İstanbul'da olması bekleniyor!..

Trabzonspor Kulübü'nden konuyla ilgili olarak resmi açıklamanın da kısa süre içinde yapılacağı gelen haberler arasında!..

MARATON.COM.TR ÖZEL

Onur Civelek61

Heykeli dikilicek başkan:)

irfan61
Hangi siteden?Arkadaşım yolladı hangi siteden aldığını bilmiyorum.:)

tswonder
İmkansız. :)

Resmi işlemler bile bitmez.

Kagitlarini cebine koysun da gelsin, acele postayla yollayalim TFF'ye olmaz mi? :)

Saka bir yana, gönül bir an önce Trabzonspor formasi icinde görmek istiyor.

Ve; bu nasil birseyse, sanki takima kanat takacak da, ucacagiz gibi hayal ediyor.

Umut iste...

holaysa61

Böyle bir şey olursa al gülüm ver gülüm, elde var sıfır. İnşallah böyle bir şey yoktur ama
norveç resmi sitesinde yattaranın ismi geçmediğine göre düşük ihtimal gibi...

Alihan Ertürk
saat 15;00 de gelecekmis Sadri Baskanla istanbula!

nereden öğrendin ??

efulim67
TRANSFERDE MUTLU SON!..

Bordo mavili yönetimin, Brezilyalı futbolcunun bonservisi için Norveç kulübüne 4 milyon Euro ödeyeceği öğrenilirken, Alanzinho'nun Başkan Sadri Şener ile birlikte saat 15.00'te İstanbul'da olması bekleniyor!..

İşte Bu Kadar !!

Mehmet Zeki
27.01.2009, 10:13
Arkadaşım yolladı hangi siteden aldığını bilmiyorum.:)

Tamam sagol allaha sukur bitti bu transfer.

vatandas61
insallah uzun vadeli bir anlasma yapmislardir, 2 sene bence cok kisa. Ayrica alanzinho geldimi yattara daha da serbest kalacak ve yükü hafifleyecek, asil ozaman seyretmeye doyamayacagiz, ne satmasi. Insallah yoktur öyle birsey.

ultrafanatik61
adamların en iyi topçusu 250 bin euro alıyor yıllık
yattara burda 1.3 milyon euro alıyor gider mi sence??

ben gider demedimki, adamlar soruyor haberimiz varmi diye, onlar bana yardimci oldu kisaca ingilizceye cevirdi bende onlara yardimci olim dedim, ama zaten onlara hemen yanit vermistim gelmez oraya diye :D

Hasan61
saat 15:00 alanzinho istanbul'da
BMN İSTANBUL iş başına..........

Alihan Ertürk
27.01.2009, 10:14
saat 15:00 alanzinho istanbul'da
BMN İSTANBUL iş başına..........

ben de şuanda istanbula doğru yola çıkıyorum

Ali Tunahan Güllü
27.01.2009, 10:14

sadri başkan oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
alanzinho oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Hasan61
27.01.2009, 10:15
ben de şuanda istanbula doğru yola çıkıyorum
bu transfer için çok uğraştınız forumda ilk atkıyı alan'ın boynuna sen tak

Doğan Şahin
İkinci bir Gökdeniz kazandık, hem de yarı fiyatına :D

Sümeyye Şahin
sonunda bitti...inşallah hayırlı olur anlattıklarınıza göre iyi bi futbolcu ...emeği geççen herkese teşekkürler

Volkan061
27.01.2009, 10:16
alanziho da geldi ya çok muhteşem bir kadroya sahibiz şu an. şampiyonluğa hazırız artık fener bahçe yi de balık gibi elimizden kaçırdık valla adamlar beraberliğe bile razı oldular. artık bizi kimse tutamaz.

tswonder
Nereye geldigini daha hava alaninda anlamasi lazim!

Alihan Ertürk
bu transfer için çok uğraştınız forumda ilk atkıyı alan'ın boynuna sen tak

yetişebilirsem takarım inşallah :)

asi_mavi_ts
Büyük başkanı layıkıyla karşılamak kalıyor bize. Organizasyon bekliyoruz..

poetricus
27.01.2009, 10:17

Daha önce koyan olduysa özür dilerim. Sadri başkan ve Steabek kulüb başkanı.
Resmi ilk gördüğümde başkanla el sıkışan kişinin transferin zora girmesi yüzünden bir anda 25 yıl yaşlanan Alanzinho olduğunu zannetmiştim. Şükür o değimiş.

demiradam57
27.01.2009, 10:17
Haydi istanbul BMN 3 ezikler karşılama görsün.Şampiyon bir takıma gelmiş gibi krşılayın.Alanzinhoda şaşırsın.

emre1inci
27.01.2009, 10:18
mükemmell bir karşılama olmalı istanbullll trabzonnnnn
hazır olunnnnnnn

Alihan Ertürk
3te geleceği kesin mi ?? ona göre karşılama yapılsın

hermann hesse
Ara transferde böyle bir oyuncuyu alabilen yönetime sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Ali Tunahan Güllü
evet karşılama olucakmı?

Muhammed KOÇ
27.01.2009, 10:19
başkan sizlere helal olsun artık forma yetiştirin bize :atki:

Doğan Şahin
Aslında çokta pahalı sayılmaz. Futbolcuya 800bin € ödeyeceğiz, bonservisine 4 M€.
Şöyle bir hesap yaparsak.
Futbolcu 1.2M€ alıyor olsaydı
bonservisi
4000-(3.5x(1200-800))=2.6M€ ya geliyor olacaktı.

Burada futbolcuya ucuza imza attırılması denge açısından çok önemliydi.

Emeği geçenlere teşekkürler.

Ümit Tekşan

Daha önce koyan olduysa özür dilerim.Sadri başkan ve Steabek kulüb
başkanı.

Yahu helal be Sadri başkan sana sen işini biliyosun.. Sen bizi sevindiriyosunya Allah ne muradın varsa versin.

ultrafanatik61
neden belcikadayim yaaaa !!!!

socrates
hayırlı olsun

http://maraton.com.tr/news.php?news_id=68125 (http://maraton.com.tr/news.php?news_id=68125)

Berk
27.01.2009, 10:20
İçimde inanılmaz bir heyecan ve mutluluk var şuanda..:D

kaplanlar29
27.01.2009, 10:20
allahiima sukurler olsun... icim rahatladii

Dursun Kaplan
27.01.2009, 10:21
Buyrun size resmi açıklama. :)

http://www.stabak.no/images/frontpage/w-3324.jpg

Alanzhino til Tranbzonspor

27/01-2009 kl 08:25

Stabæk og tyrkiske Trabzonspor har blitt enige om en overgang for Alanzhino og han reiser tirsdag morgen til Tyrkia for legesjekk og undertegning av personlig kontrakt. - Vi ønsket i utgangspunktet ikke å selge Alan nå, forteller Tom Schelvan og Einar Schultz i Stabæk Fotball.

Alltid.uansett

Kaynak : http://www.stabak.no/content/view/3324/2/

Alihan Ertürk
alanzinhoo alanzinhoo oleeyy oleeyy oleeyy !!!

Ali Tunahan Güllü
http://gfx.dagbladet.no/labrador/455/455696/4556964/jpg/active/320x.jpg mahmut aksu:alkış::alkış:

efulim67
Tabi Yaaa !
Bizimde bir Brezilyalımız olmalıydı.
Alanzinhooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!

Doğan Şahin
27.01.2009, 10:22
Maraton Alanzinho videosu da eklemiş habere ;
http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=68125

MeNdaKkaDukKa
Akşamdan beri takip ediyorum yazı yazmasamda takipteydim büyük keyif ve heyecanla bekledik hakkımızda hayırlısı olsun...

Çok güzel olacağını umut ediyorum dilerimki bu sene Şampıyonluk gelir o kupa Gazipaşa caddesinden yukarı Trabzonsporumuzun otobusunle gögsümüz gerile gerile meydan turu atarız güzel olmazmı ?

Hayal bile edilmez...

Gökhan Ünala daha fazla destek verelim biraz pohpohlanması gerektiğini düşünüyorum aynı Yattara gibi ilgi görürse ozaman havaya gireceğini düşünüyorum.

Alihan Ertürk
http://gfx.dagbladet.no/labrador/455/455696/4556964/jpg/active/320x.jpg mahmut aksu:alkış::alkış:

şu soldaki rafael benitez değil mi ya :)

onur-ts
Başkan Sadri Şener ve Mahmut Aksu sizlere çok teşekkürler.sizler süper yöneticisiniz.helal olsun size.

Muhammed KOÇ
27.01.2009, 10:23
bi de resmi sitede yanlış yazmışlar Alanzhino til Tranbzonspor :D

kazimişi
27.01.2009, 10:24
Öncelikle herkese selamlarımız sunarım.

Bu transferi haftalardır her dakıka takıp edıyorum,bu adamı ilk izlediğimde mest oldum ya.O nasıl hız ve yetenektir.Yattara ve Alanzinho bizi uçuracak kanatlardan.

Bordooooooooooooo......

Volkan061
haydi alanzinho yu karşılamaya gidelim arkadaşlar. görsünler nasıl karşılama olurmuş herkes şaşırsın.

socrates
işte stabaek resmi site haberinin ingilizce çevirisi, bitti diyor...

:meşale2:

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.stabak.no%2Fcontent%2Fview%2F33 24%2F2%2F&sl=no&tl=en (http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.stabak.no%2Fcontent%2Fview%2F33 24%2F2%2F&sl=no&tl=en)

Uğur Aydın
Gerçekten mükemmel,camiamıza hayırlı olsun,içim kıpır kıpır

muk1461
Bulundugumuz dairedeki bir abiye ajansspor.com daki videosunu izlettim,agzı acık kaldı.transferde emegi gecen herkese tsk ler.formalara hücuuum......

Badaloğlu
27.01.2009, 10:26
Alın size dikine giden adam.Hem sol ayak, hem teknik, hem süratli, hemde ayak raket gibi... Bu adam çok canlar yakacak haberiniz ola...

Artık Yattara'nın maç esnasında sık sık sol tarafa gelmesine gerek kalmayacak:)

Punisher-61
27.01.2009, 10:26
Ara transferde böyle bir oyuncuyu alabilen yönetime sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

norvecte Ligler zaten bitmis..yeni sezona hazirlanmaya basladilar..ayrica stabek sampiyon oldu bu yil..

Ali Tunahan Güllü
27.01.2009, 10:27
Alın size dikine giden adam.Hem sol ayak, hem teknik, hem süratli, hemde ayak raket gibi... Bu adam çok canlar yakacak haberiniz ola...

evet aynen öyle olucak herkes kendi tarafında:D colmanda ortaya geçer artık caleninde bundan sonraki performansına dikkat edelim...

Gökçebey
27.01.2009, 10:27
Bu transferin en büyük nimetlerinden birini de Yattara konusunda göreceğiz. Artık tek şımarık evladımız yok :D Avni Aker Alanzinho Alanzinho diye inlerken hadi bakalım Yattara Yattara gibi oynamasın :D

ultrafanatik61
27.01.2009, 10:28
buda norvec spor haberlerinden ingilizce cevirisi

theo
27.01.2009, 10:28
34.hafta için uçak biletimi şimdiden ayırttım ona göre...cumadan gelicem trabzonuma...pazar şampiyonluğumuzu yaşayıp pazartesi istanbula nispet yamaya dönücem...maça bilet bulmak kaldı sadece şimdi...

ultrafanatik61
27.01.2009, 10:29
pardon link unuttum :)
http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=nl&u=http%3A%2F%2Fwww.budstikka.no%2Fsec_sport%2Fsec_ stabaek%2Farticle224355.ece&sl=no&tl=en

Badaloğlu

Yau kardaşım bırakın çeviriyi meviriyi... Adam imzayı atmış daha ne çevirisinden bahsediyoruz:D Keyfini çıkarın bu transferin...

Ali Tunahan Güllü
Bu transferin en büyük nimetlerinden birini de Yattara konusunda göreceğiz. Artık tek şımarık evladımız yok :D Avni Aker Alanzinho Alanzinho diye inlerken hadi bakalım Yattara Yattara gibi oynamasın :D

evet orda bi çekişme olur:D

Ali Tunahan Güllü
27.01.2009, 10:30
Yau kardaşım bırakın çeviriyi meviriyi... Adam imzayı atmış daha ne çevirisinden bahsediyoruz:D Keyfini çıkarın bu transferin...
ahmet abi kesin 3 te geliyo demi istanbula?

ultrafanatik61
34.hafta için uçak biletimi şimdiden ayırttım ona göre...cumadan gelicem trabzonuma...pazar şampiyonluğumuzu yaşayıp pazartesi istanbula nispet yamaya dönücem...maça bilet bulmak kaldı sadece şimdi...

bende belcikadan gelecem 34 hafta, bilet bulsamda bulmasamda stad kapisinda beklerim 90dk, yeterki orda olim

TAHSİN 61
Bu adam manyak yattara sağdan bu soldan gelicek hem koşuyor hem vuruyor ne sol ayak var be forma alıyorum haydi kampaya başlatalım kaç tane forma alırsak Alanzinho'nun maliyeti yarıya düşer hesaplayalım .... hayde hayde geliyor 7 geliyor

Volkan061
arkadaşlar foto da da gördüğünüz gibi çok hırslı bir yapısı olduğunu görüyoruz. bence çok hırslı ve faydalı olacağına inanıyoruz.

Şahinoğlu
27.01.2009, 10:31
Allah'ım şükürler olsun , rakipler korksun artık kalemize gelmek hadlerine düşmüycek.

Cihan
27.01.2009, 10:32
saçları düzeltmesi lazım 6tunahan1 ın profil resmindeki i gibi olsun

Punisher-61
27.01.2009, 10:32
insallah bizim lige ayak uydurur..türk ligi Norvec ligine benzemez

hermann hesse
27.01.2009, 10:33
Ahh ulan ziya Miroslav gibi oyuncuyu bitirdinya helal olsun. Bide o olacaktı bu takımda.
Ben 1996 da dahil hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Tek dileğim Son haftadaki Fenerbahçe maçına 4 puan önde lider girelim.

elturca61
27.01.2009, 10:34
suan ntvsporda son dakika transfer diye haber cikti trabzon alanzinyola anlasma sagladi diye allah cok sukur....

Punisher-61
27.01.2009, 10:35
Tek dileğim Son haftadaki Fenerbahçe maçına 4 puan önde lider girelim.

HAYIR son haftaya Lider Fenerbahcenin 2 Puan gerisinde girelim .....

hermann hesse
27.01.2009, 10:35
suan ntvsporda son dakika transfer diye haber cikti trabzon alanzinyola anlasma sagladi diye allah cok sukur....
Yani alemsin NTV haber verince mi rahatlıyorsun.:)

Travelair
27.01.2009, 10:36

Videolarından izlediğim kadarıyla sağdan da çok geliyor. Bence Yattara ile kanat değişecekler maç boyu. Ölümcül olacağız yalnız defansımız artık daha sağlam durmalı

kaplanlar29
abilerim alanzinhoyu karsilacaksinizz demii?
bir org. varmi?

elturca61
Yani alemsin NTV haber verince mi rahatlıyorsun.:)

yok seni soylemini bekliyordum

maydin
ankarada oynar mi?

yyumehmet
27.01.2009, 10:37
Ahh ulan ziya Miroslav gibi oyuncuyu bitirdinya helal olsun. Bide o olacaktı bu takımda.
Ben 1996 da dahil hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Tek dileğim Son haftadaki Fenerbahçe maçına 4 puan önde lider girelim.
yok abi biz o maca 2 puan geride girelim ezze eze alalım macı 96 da cektigimiz acıları onlarda ceksin biz eger o maca kadar potada olursak onları büyük hezimetle gitmesini isterim avniakerden

hermann hesse
HAYIR son haftaya Lider Fenerbahcenin 2 Puan gerisinde girelim .....

Yok yok bence benim dediğim gibi olsun. Futbol dışında çok faktör devreye girer senin dediğin gibi. Ayrıca ömrümüzden 10 sene gitmesine gerek yok:D

Adem Erdoğan
arkadaşlar foto da da gördüğünüz gibi çok hırslı bir yapısı olduğunu görüyoruz. bence çok hırslı ve faydalı olacağına inanıyoruz.

Futbol fukarası Norveç'te bu kadar hırslıysa futbolun başkentine geldiğinde kimbilir nasıl olur.:alkış:

Tangerine Dream
http://www.radyolar.org/radyo_spor.asp

Engin Koltuk
Videolarından izlediğim kadarıyla sağdan da çok geliyor. Bence Yattara ile kanat değişecekler maç boyu. Ölümcül olacağız yalnız defansımız artık daha sağlam durmalı

doğru bir tespit. beklerin işi iki tarafta da iyice zorlaştı.

Badaloğlu
27.01.2009, 10:38

Son haftaya kadar Fener'e 10 puan fark atarız.Bizim şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Galatasaray olacaktır.Sonrada Sivas...Beşiktaş'ı saymıyorum bile, Mustafa Denizli mantelitesindeki bir takım asla başarılı olamaz... Tabi tüpçü faktörünüde unutmamak lazım...

O yüzden Son haftaki Fener maçı formalite olmacağını tahmin ediyorum...Bu arada kombine biletleri karaborsaya düşecek, tedbirlerinizi şimdiden alın, işi şansa ya da karaborsacıya bırakmayın:)

Doğan Şahin
Büyük ekran izlemek isteyenler; http://www.sanalsaha.com/tv/oynat.aspx?ref=bn&bnr=alanzinho.flv

Tangerine Dream
Alanzinho Yusuf'la kıyaslanmaz bile diyor.

amour_61
27.01.2009, 10:39
hayırlı uğurlu olsun bol gol atması dileğiyle ;)

poetricus
27.01.2009, 10:39
Bundan sonraki maçlarımızda zerrece aklı olan rakip takım oyuncusu kendi sahasından, ilerde neler oluyor diye, bakmaya bile çıkmaz.
Çıkarsa başına geleceklere hazırlıklı olmalı.

Cihan
27.01.2009, 10:40
beşiktaşa yusufu aldığı için teşekkür ediyoruz 10 yaş genç , ayakları yere basan (boyu kısa zaten yere yakın) turbo motorlu brezilyalı raket ayaklara sahip şut çekebilenini almış bulunuyoruz

Dursun Kaplan
Teker teker damlıyor haber sitelerine. :)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10865343.asp?gid=229

Süper ya,süper.. :sevinç::tsbayrak:

Hüseyin İlkin
BMN 'nin Norveç kolu trapesus (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11401)'a buradan kocaman bir alkış yolluyorum :alkış:

Geceden beri yazılanları ancak okudum , yine onun çevirilerine rastladım .

Helal olsun :)

Hoşgeldin ALANZİNHOOOOOOOOOOOOOOOOOO :cool:

Adem Erdoğan
27.01.2009, 10:41
Oynayacağı ilk maçı iple çekmeye başladım.Rüya gibi.

hermann hesse
27.01.2009, 10:42
beşiktaşa yusufu aldığı için teşekkür ediyoruz 10 yaş genç , ayakları yere basan (boyu kısa zaten yere yakın) turbo motorlu brezilyalı raket ayaklara sahip şut çekebilenini almış bulunuyoruz

Evet haklısın. Transferde en büyük emek sahibi Yıldırım Demirören dir.

ultrafanatik61
27.01.2009, 10:43
Teker teker damlıyor haber sitelerine. :)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10865343.asp?gid=229

Süper ya,süper.. :sevinç::tsbayrak:

daha az once bakmistim daha bisey yazmiyordu, nezaman cikmis :D