PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

innocence
04.12.2008, 17:32
selam,
romanya'dan 10 numara mevkiine iki futbolcu buldum

steaua bukarest'den kolumbiyali dayro moreno (http://transfermarkt.de/de/spieler/42457/dayro-moreno/profil.html)
cfr cluj'dan brezilyali didi (http://transfermarkt.de/de/spieler/24733/didi/profil.html)

ikisininde videolarina baktim rumen arkadasima sordum
ikiside güzel futbolcu ve avrupa kupasinda tecrübeliler
ve ikisinin maliyetide düsük olsa gerek

sizler bu futbolcular hakkinda ne düsünüyorsunuz ?

iki oyuncunun takımları da bu sezon şampiyonlar ligine katıldılar ve iki oyuncununda fiyatı otomatik olarak ikiye katlandı

Travelair
04.12.2008, 17:45
Sercan'ın peşinde feybe varmış. Trabzonspor'da görmek isterdim tabi kaynakların öncelikli kullanılma meselesi. Bana öyle geliyor ki Semih'in alternatifini buldular

doc holliday
04.12.2008, 17:51
Bülent Bölükbaşı kim ne iş yapar :)

Geçin bu 3. sınıf futbolcu sevdasını

Ömründe 3 tane iyi maç çıkaranı muhteşem futbolcu yapıp çıkartıyorsunuz

İbrahim Akın diyorlar forumda. Ne yapmış İbrahim Akın. Bjk niye kapının önüne koymuş onu:)

Mehmet Yıldız konusunda düşüncelerim zaten sabit değişmez

Elyasa yı yıldız diye önümüze sürüyorlar. Transfer olsun bizde ikinci yarı ard arda 3 maç ilk 11 başlasın istediğiniz yerde eşek gibi anırırım :)

Genç yetenekli futbolcu bulsunlar. Alabiliyorsan git Bursadan Sercan'ı al...

Şimdi Sercanın 1. sınıfı futbolcu olduğunumu anlıyoruz buradan:) 2000 li yılların Papen Mustafası:) O Papen Mustafaki türk futbolunun yeni Metin Oktay'ı iken kariyerini 3.lig de noktalamıştı.Sercan'dan o kadar bile kariyer beklemiyorum:) Menajeri bulmuş fotomaçta bir arkadaşını, bir gün mancester ister,bir gün arsenal izler,barcelona izlemek için 22 kişilik özel ekip yollar:) Bu adamalarda ajan mübarek hiç ortada gözükmez:D

Umarım fb alır ve tepe tepe kullanır.Bize Uzak yaradana yakın olsun:)

magicyattara
04.12.2008, 18:02
Orta sahanın soluna, Engin Baytar'ın alınmasını isterim.
Aradığımız türde bir adam.Hem gole yakın hem de mücadeleci,kuvvetli.Top ayağına yakışan cinsinden.
Bu özellikte bir Maxim Romaschenko vardı.Onu da ZD mantalitesi göndermişti.

Gökhan KAN
04.12.2008, 18:05
dentinho denen adam youtube da var iyi adammıs kafasını heryere sokuyo gol atıyo..

Hüseyin İlkin
04.12.2008, 18:10
Engin Baytar - Tayfun ekseninde bir şey süpper olur , süpper .

Giray ve Ceyhun 'a bulaşacaklarsa hiç bulaşmasınlar ancak Tayfun , Tolga , Adnan , Ferhat gibi isimler Engin için kullanılabilir diye düşünüyorum .

Bugün yoldaydım , şimdi nete girdim . Bu haberi görünce sevindim vallahi :)

Mert Marabaoğlu
04.12.2008, 18:26
Ara transferde sadece şu Umut'dan kurtulsak başka bişe istemiyorum :@

Mehdi
04.12.2008, 18:38
Neyse yanlış anlaşılmaya sebep olan üç mesajı izninizle sileyim,ikili tartışamaya yol açmadan bitirelim.Yanlış başlığa yazmanın azizliği diyelim;)

Koray
04.12.2008, 18:39
siz sırtarmaya devam edin..........

Bmn Trabzona böyle kozlar vermeyeceksin abi,alışırsın sende yakında :D

Ali Tunahan Güllü
04.12.2008, 18:40
2.yarı samba var:D

Üzerinde TitriyorlarTarih: 04.12.2008 07:30:37 (4358 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/didriyiler_04122008.071234.jpg Özkan Sümer’in Sır Gibi Sakladığı 19 Luk Yıldızı Taka Açıklıyor.Brezilya’da ligin bu hafta sona erecek olması nedeniyle adeta ablukaya alınan futbolcuların fiyatları tavan yaparken Genel koordinatör Özkan Sümer’in sır gibi sakladığı yıldız adayı futbolcuyu TAKA ortaya çıkardı.Brezilya Seri B liginde şampiyon olan Corinthians takımının golcüsü Dentinho Özkan Sümer’in listesinin ilk sırasında bulunuyor. Brezilya’da gelecek vadeden isimler arasında adı geçen Detinho henüz 19 yaşında olup kulübünden yıllık 125 bin Eoru kazanıyor.

Kaynak:TAKA Gazetesi

Murat Erdem
04.12.2008, 18:43
Bmn Trabzona böyle kozlar vermeyeceksin abi,alışırsın sende yakında :D

flash, son dakika:bülent bölükbaşı grand zorlu'daymış...bonservis konusunda küçük pürüzler kalmış.....:D
bende başladım sırıtmaya...

Tolga Okumuş
04.12.2008, 18:45
Gaziantep'teki performansı çok göz önünde değildi ama Kayseri'deki performansı olağanüstüydü.

Ama ne yazık ki ağır sakatlıklar onu da futboldan soğuttu. Bir bakıma Ronaldo'ya benzetiyorum onu. Oyun olarak, sakatlanmadan önce çok başka yerdeydi sakatlıktan sonra apayrı bir yerde.

Ertuğrul Sağlam'lı Kayseri'de, G.Ünal ve M.Topuz'dan çok daha fazla öne çıkan bir isimdi.

Hani günümüz futbolunda artık 10 numara yok,oyunu iki yönlü oynamak lazım diyoruz ya,işte Bülent Bölükbaşı böyle bir futbolcuydu zamanında.

Kayseri'de oynadığı zamanda gerçekten Trabzonspor'da görmek istediğim bir isimdi benimde.Ama şu anki durumu maalesef futbolun kötü bir cilvesi.

Sol tarafa İBB'den Erman'ın alınmasını isterim.

Pivot santrafor olarak Ankaraspor'lu A.de Nigris için değerlendirme alabilirmiyim? Bana sanki Fatih Tekke'yi anımsatıyor..

okg_53
04.12.2008, 18:52
Bizim Dentinho muz var.Isaac Promise.
Isaac ın gelecekte(bir aksilik olmazsa) dentinho dan daha iyi bir oynucu olacağını düşünüyorum.
Ayrıca Isaac dentinhodan daha hızlı,daha güçlü ve daha uzun boylu...
Bize 27+ yaşında kalitesini ıspatlamış adam lazım.

Murat Erdem
04.12.2008, 18:53
Gaziantep'teki performansı çok göz önünde değildi ama Kayseri'deki performansı olağanüstüydü.

Ama ne yazık ki ağır sakatlıklar onu da futboldan soğuttu. Bir bakıma Ronaldo'ya benzetiyorum onu. Oyun olarak, sakatlanmadan önce çok başka yerdeydi sakatlıktan sonra apayrı bir yerde.

Ertuğrul Sağlam'lı Kayseri'de, G.Ünal ve M.Topuz'dan çok daha fazla öne çıkan bir isimdi.

Hani günümüz futbolunda artık 10 numara yok,oyunu iki yönlü oynamak lazım diyoruz ya,işte Bülent Bölükbaşı böyle bir futbolcuydu zamanında.

Kayseri'de oynadığı zamanda gerçekten Trabzonspor'da görmek istediğim bir isimdi benimde.Ama şu anki durumu maalesef futbolun kötü bir cilvesi.

Sol tarafa İBB'den Erman'ın alınmasını isterim.

Pivot santrafor olarak Ankaraspor'lu A.de Nigris için değerlendirme alabilirmiyim? Bana sanki Fatih Tekke'yi anımsatıyor..
işte dediğimizi anlayan biri çıktı...
freze bu adam esas nurullah sağlam'ın ilk zamanında antep'te müthiş oynuyordu lens,roma maçlarında müthişdi gerçekten futbolumuzda nadir görülecek bir oyun tarzı vardı fikri olmayan genç arkadaşlar şöyle anlatayım:ünal karaman'ın ofans gücü daha fazla olanı...
neyse konu uzar gider. adamın talihi kötüymüş ALLAH yolunu açık etsin.

Emirhan Makul
04.12.2008, 18:57
Özkan Kral gol gol gol

demirel
04.12.2008, 19:08
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/8073/marc-janko/default/2008/leistungsdaten.html
bu nasıl bir adamdır 1,96 boy 25 yaş ve 19 maçta 29 gol.son yıllarda böyle leblebi gibi goller atan olmuyordu avrupada.fiyatıda istatistiğine göre çok ucuz.
bu adamı bi- iki hafta önce bende yazmıştım. Almayız ama yarın fotomacta ilgileniyolar yazar, nede olsa burda ilgileniyoruz :D

ip_siz
04.12.2008, 19:53
http://img383.imageshack.us/img383/8799/ftspk1.gif

Erkan
04.12.2008, 20:08
Dentinho yu nasil alacakmisiz? Video larinin altinda barca, madrid falan yaziyo:D

Cafer Bulur
04.12.2008, 21:18
Orta sahanın soluna, Engin Baytar'ın alınmasını isterim.
Aradığımız türde bir adam.Hem gole yakın hem de mücadeleci,kuvvetli.Top ayağına yakışan cinsinden.
Bu özellikte bir Maxim Romaschenko vardı.Onu da ZD mantalitesi göndermişti.
Ben de senin görüsünün aksine engin baytara soguk bakmaya basladim.
Bundan önceki teknik direktörü mesut bakkal ve simdilerde samet aybaba ile sorunlar yasayan bir futbolcunun bize birseyler verebilmesi konusunda endiseliyim.
Kimbilir,belki de bize gelmek icin kulübünde sorun cikartiyor olabilir.:)

Erdal DİLEK
04.12.2008, 21:49
hiç bir türk futbolcunun alınması taraftarı değilim daha aldıklarımıza şans tanımadık, alıncaksa yabancı alınsın, öyle her transfer dönemi adam alırsak(türk) bir zamanlar fenerin yaptığı ümit milli adamalrı alıp yok etmekten başka birşey yapmayız, cünkü hiç bir genc futbolcu bir macla yıldız olmaz, devamlılık arzetmesi gerekir. .

10 numara
04.12.2008, 21:49
Şimdi Sercanın 1. sınıfı futbolcu olduğunumu anlıyoruz buradan:) 2000 li yılların Papen Mustafası:) O Papen Mustafaki türk futbolunun yeni Metin Oktay'ı iken kariyerini 3.lig de noktalamıştı.Sercan'dan o kadar bile kariyer beklemiyorum:) Menajeri bulmuş fotomaçta bir arkadaşını, bir gün mancester ister,bir gün arsenal izler,barcelona izlemek için 22 kişilik özel ekip yollar:) Bu adamalarda ajan mübarek hiç ortada gözükmez:D

ne yalan söylim sercan'ı her izlediğimde süper bir yıldız gözüyle izlemeye çalışıyorum ama maalesef o etkiyi bırakmıyor hatta ne yalan söylim mustafa pektemek daha yetenekli...

isyankar61-55
04.12.2008, 21:50
Hüseyin bitti şimdi Umut düşün artık değerlerimizin üzerinden.

Ali Tunahan Güllü
04.12.2008, 22:02
bence gaziantepin havası sönmüşken ara transferde tabata alınmalı....

Halil Atalay
04.12.2008, 22:49
ula beni alın ben daha fazla atarım gökhandan :D:D

bu akşam 4 gol attım biraz idman bu her maç ortolama 2 gol demek

Cafer Bulur
04.12.2008, 22:50
bence gaziantepin havası sönmüşken ara transferde tabata alınmalı....
Aksine,biz devre arasinda veya sezon sonunda baska tabata lar bulmaliyiz.
Tabata icin verilecek 2-3 milyon euro yerine ondan daha iyisini bulabilecegimize inaniyorum.
Izleme komitesinin basinda özkan sümer varken neden olmasin?

Fanatik28
04.12.2008, 23:21
Vallahi bu sabah ne güzel Rüyaydi öyle!!!

Devrearasi 12 milyon Euro harcamisiz, almisiz Fatih Tekke, Pranjic ve Özer´i.

Takim Sampiyon olmus, Sampiyonlar Liginde oynayan bir Trabzonspor ve kadrosuna kattigi 31 yasindaki Ruiquelme.

Ne sevinmistim ya...gercek olur mu...

Zafer BİLGİN
04.12.2008, 23:30
Size kuşlardan bir haber vereyimmi;

Özkan sümer Alex için Brezilyaya gitti.Lütfen kaynak sormayın.Sadece haberin asparagas olmadığını söyleyeyim

Gökhan KAN
04.12.2008, 23:31
zafer abi porto aldı alex i diyolar

alper*
04.12.2008, 23:32
izlemeye mi gitmiş zafer abi ?
yoksa işi bitirmeye mi ?

Zafer BİLGİN
04.12.2008, 23:33
Valla geçen sene devre arasındada gitmediği klüp kalmamıştı.Brezilyada transfer sezonu başladığı için böyle bir haber çıkmıştır.Dediğim gibi Özkan Sümer Alex için gitti Brezilyaya

Zafer BİLGİN
04.12.2008, 23:34
izlemeye mi gitmiş zafer abi ?
yoksa işi bitirmeye mi ?
İzlemeye desem herhalde Özkan sümerin yemeyeceği küfür kalmaz.İşi bitirmeye gitti.Hee olur olmaz o ayrı mesele

Hüseyin İlkin
04.12.2008, 23:36
Zafer abi bu transfer gerçekleşirse yanındayım :)

İnşallah Özkan hoca bitirir şu işi .

Alex :cool:

eMR3
04.12.2008, 23:39
Vallahi bu sabah ne güzel Rüyaydi öyle!!!

Devrearasi 12 milyon Euro harcamisiz, almisiz Fatih Tekke, Pranjic ve Özer´i.

Takim Sampiyon olmus, Sampiyonlar Liginde oynayan bir Trabzonspor ve kadrosuna kattigi 31 yasindaki Ruiquelme.

Ne sevinmistim ya...gercek olur mu...

O kadarını rüyada bile göremem! :)

Zafer BİLGİN
04.12.2008, 23:40
Haberin kaynağını şöyle vereyim.

Ulusal medyada hem büyük bir gazetede yazı yazan hemde tv de program yapan bir yazarın sitemizin üyelerinden birisi ile yaptığı muhabbettir.Özkan Sümer Brezilya ya Alex için gitti.Vede gelecek vaat eden bir iki isim hakkında bilgi toplayacak.

isyankar61-55
04.12.2008, 23:42
Size kuşlardan bir haber vereyimmi;

Özkan sümer Alex için Brezilyaya gitti.Lütfen kaynak sormayın.Sadece haberin asparagas olmadığını söyleyeyim

Kimse kusura bakmasın ama butür haberlerden artık sıkılmaya başladık. Herkes buraya sağlam bir kaynaktan kendimizin takip edemediği veya bilmediği bir kaynaktan gerçeği ama tamamen gerçeği öğrenmek için beklenti içindeyken devamlı böyle uyduruktan haberler.

Böyle çok yorumlar yapıldı ama hepsine yakını yalan çıktı ve umutlandı herkes.

Yalancı gazetelerden çektiğimiz yetmezmiş gibi şimdi böyle haberler.

Kaynak sormayın ne demek şimdi?

Lütfen biraz daha duyarlı olun ve alıntıyı yaptığım arkadaş bu olayı tek başına üzerinede alınmasın çünkü bolca yapılıyor böyle haberler.

Biraz daha hassasiyet lütfen.

Gökhan KAN
04.12.2008, 23:43
satmazlarsa kaçır özkan hoca..........

Zafer BİLGİN
04.12.2008, 23:46
Kimse kusura bakmasın ama butür haberlerden artık sıkılmaya başladık. Herkes buraya sağlam bir kaynaktan kendimizin takip edemediği veya bilmediği bir kaynaktan gerçeği ama tamamen gerçeği öğrenmek için beklenti içindeyken devamlı böyle uyduruktan haberler.

Lütfen biraz daha duyarlı olun ve alıntıyı yaptığım arkadaş bu olayı tek başına üzerinede alınmasın çünkü bolca yapılıyor böyle haberler.

Kesinlikle yazdıklarında haklısın genel olarak.Fakat bu siteyi uzun zamandan beri takip eden insanlar kişiye göre tepki verirler.Mesela bu yazıyı sen yazsaydın tepki görürdün çünkü yeni bir üyesin ve seni kimse tanımıyor.Fakat farkındaysan yazdığım yazıya herkes gerçekliğine inanarak cevap veriyor.Bunun sebebide insanların kaynağa güvenmesi.

Yoksa dediğim gibi genel olarak haklısın.

alper*
04.12.2008, 23:47
zafer abi sıksık böyle haberleri verip ortadan yok olan birisi değildir.
hatta ben ilk kez rastladım.öyle söyledi ise bir bildiği vardır ;)
güvenebilirsiniz.

eMR3
04.12.2008, 23:47
Anlamadığım şey Ersun hoca o kadar isterken pahalı diye alınmayan Alex, şimdi tüm dikkatleri üzerine çekmişken daha mı ucuza alıcaz? Umarım sorun çıkmaz alırız...

samway
04.12.2008, 23:48
içerlerden aldıgım bır habere gore denızlı nın sol açığı çağlar devre arasında bızde arkadaslar ...

Gökhan KAN
04.12.2008, 23:50
özkan hoca bnce kendi kesfeder birini onu getirir......

Erdem Keser

Haberi yazan abimiz kesin aldık diye birşey mi yazmış , yoksa biz mi yanlış okuduk.Şu verilen haberden kimsenin umutlanacağını pek sanmıyorum.Elbette gidilebilir , sonuçta 2 senedir gündemimizde olan bir oyuncu.Yanlız zor bir transfer.Son dönemde Brezilya Milli takımına seçildiğinide varsayarsak çok uç bir transfer gibi duruyor.
Burada Selçuk'un transferi 3 gün öncesinden haber verildi.Paraskevas'ın yerine Türkiye liginden deneyimli bir oyuncunun alınabileceğinide yazmışlardı.İyi niyetiyle birşeyler paylaşmak isteyen insanların tepesine bu kadar çabuk binmesek iyi olur düşüncesindeyim.Ayrıca tekrar belirteyim ; haberde umutlanılacak yada sevinilecek bir durum yok , en azından benim için.

isyankar61-55
zafer abi sıksık böyle haberleri verip ortadan yok olan birisi değildir.
hatta ben ilk kez rastladım.öyle söyledi ise bir bildiği vardır ;)
güvenebilirsiniz.

Umarım ikinizde haklı çıkarsınız ve kazanan hem Trabzonspor hem biz oluruz. :):):):):)

ertuuu
Zafer abi bu transfer gerçekleşirse yanındayım :)

İnşallah Özkan hoca bitirir şu işi .

Alex :cool:

mahmut aksu da gitti mi? nerdeyse bütün transferlerimizde iş bitiriciydi. bitiriciliği gökhan ile umuttan daha yüksek.:) yaşı kaç acaba 1-2 idman yapsa oynama şansı varmı?...

TolgaTopçu61
04.12.2008, 23:52
Alex'in fiyati daha da yükselmistir,cünkü takimiyla Copa Sudamericana'yi kazandi...

eMR3
04.12.2008, 23:54
Transfer döneminde bence yine Alex yazılır çizilir klasik olarak ama başka bir oyuncu alırız yada almayız...

isyankar61-55
04.12.2008, 23:54
umutlanılacak yada sevinilecek bir durum yok , en azından benim için.

Zaten olayı açıklamışsın ama senin için olan kısmını.
Bende benim için olan kısmını söyledim zaten.

Neyse tartışma olsun diye yazmadım zaten yazının sahibi anladı ama siz beni anlamadınız.

Faruk UYSAL
04.12.2008, 23:57
Valla geçen sene devre arasındada gitmediği klüp kalmamıştı.Brezilyada transfer sezonu başladığı için böyle bir haber çıkmıştır.Dediğim gibi Özkan Sümer Alex için gitti Brezilyaya
Bu haber doğruysa ve bu transfer gerçekleştirilebilirse, ikinci devre savunma kilidi açılmadık rakip bırakmayız herhalde. Aslında her maç öncesi "Acaba keyfi yerinde mi, değil mi, iyi mi oynayacak, kötü mü?" diye zar attığımız Yattara'yı Katar'a o paraya gönderebilseydik, sağ öne Topuz iyi giderdi. Bir de Umut'un yerine Tekke diyeceğim ama çok şey istemiş olmamak için demiyorum:)

Hamsiciksin
04.12.2008, 23:59
adam brezilya milli takım kadrosuna alındı değil özkan hoca tüm trabzon oraya çıkarma yapsak alamayız

Muhammed KOÇ
04.12.2008, 23:59
bunlar alex için gidecekler ama gene fernandao yu beğenecekler :D başkan bize fernandao yu all :)

ertuuu
05.12.2008, 00:00
bunlar alex için gidecekler ama gene fernandao yu beğenecekler :D başkan bize fernandao yu all :)

o katar a gittiydi...

Gökhan KAN
05.12.2008, 00:02
adam gibi orta kesen birini getirsinler sol ayaklı sag taraftar kale icine falsoolu orta kesecek sol ayaklı futbolcumuz yokkk...

Muhammed KOÇ
05.12.2008, 00:09
szymek, lee young gibi birisi lazım işte şimdi bize :(

AYYILDIZ
05.12.2008, 00:10
Alex Porto'ya gidiyor o transfer yattı.

Murat Cömert
05.12.2008, 00:14
riquelme yi izledim geçen akşam adam oynuyor yaaa.. :D riquelme ve tekke bıde sola Özer olur..

innocence
05.12.2008, 00:17
alex konusu tam bir yılan hikayesi zaten.adamı 3 sezondur sadece izliyoruz

Yasin Berber
05.12.2008, 00:18
Arkadaşlar bakın alex avrupada başarılı olamadı ülkesine gitti ülkesinden fener aldı ee alex gayet başarılı allah yukarda yalan yok trabzonsporun 10 numara açığını bence juventusdan benficaya giden şimdide italyada oynayan ve patlamaya hazır bomba gibi duran Fabrizio Miccoli giderebilir Trabzonspor keşke takip etse kaleye süper şutlar çekiyor oyun kurucu özelliği var tecrübeli vede hızlı bence trabzonspor böyle oyuncuları bulması lazım

MaEsTrO
05.12.2008, 00:18
Bu krizde? Üstelik fiyatı 8 milyonlara varmışken? Bir de devre arası? Hem de Alex? İlahi biz. :)

Gökhan KAN
05.12.2008, 00:21
Arkadaşlar bakın alex avrupada başarılı olamadı ülkesine gitti ülkesinden fener aldı ee alex gayet başarılı allah yukarda yalan yok trabzonsporun 10 numara açığını bence juventusdan benficaya giden şimdide italyada oynayan ve patlamaya hazır bomba gibi duran Fabrizio Miccoli giderebilir Trabzonspor keşke takip etse kaleye süper şutlar çekiyor oyun kurucu özelliği var tecrübeli vede hızlı bence trabzonspor böyle oyuncuları bulması lazım
sana katılıyorum iyi oyuncu güzell sutları var yıllar önce juventustayken galatasaray a attıgı serbest vurusu hiç unutmam çataltan dönmüstü

samet ozkurt
05.12.2008, 00:26
Ya arKaDaşLar MeHMet tOpUzU aldığIMızı yazmış FarklI sitelerdeki yoruMCUlar bi Bilgisi oLaN varmı....???

Ayaz
05.12.2008, 00:26
Büyük bir transfer olacağını beklemiyorum açıkcası. Verilecek paralardan bahsediliyor ve eleştiriliyor.. Şayet Biz şampiyon olacaksak.
Neden 8-9 milyon euro yada dolar harcamayalım? ve neden hep ödenecek paralardan bahsediliyor gerçek anlamda katkı yapacağı düşünülüp bu paralar verilirse ve şampiyonluğu sonunda göreceksek tabiki de verilmeli.. Biz şampiyon olduğumuz lig gelirleri, havuzdan gelecek yani ligtv parası, sponsorların artı katkısı ve yeni sponsorlukların yolunu açması, sempati duyan Trabzonsporluların gerçek taraftar statüsüne geçmesi.. Ve üst üste şampiyonlukları göreceğimiz yeni yılları bize yaklaştırması açısından ödenecek paraların hiç bir öneminin olmadığını düşünüyorum.. Aksini iddaa etmek bile saçmalık.. Sadece anlık düşünemezsiniz..

Arif Timurcioğlu
05.12.2008, 00:28
Sanki özken hocada alexi izlemeye gitti oraya, bırakın bu alex hayranlığını 3 sezondur alexte alex çoğumuzda bu alexi hiç izlemeden konuşuyor. Bize topuzla tekke yeter maceraya gerek yok şimdilik. Tecrübe lazım bitiricilik lazım uyum sorununu aşmış adam lazım.

Selçuk Demircioğlu
05.12.2008, 00:28
Bence alex olayı bir şaşırtmacadır..Gündem alex ile meşgul olurken biz gelecek vadeden daha genç bir oyuncu transfer edeceğiz tahminen..
Ayrıca ilkyarının bitimine daha 3 hafta varken takım liderliğini devam ettirirken bu transfer haberlerinin ayyuka çıkması takım üzerinde nasıl bir etki gösterir bunu önümüzde ki 3 maçta göreceğiz..Ben umarım yanılırım fakat olumsuz etkileyeceği kanaatindeyim..
Düşünsenize bir takımda oynuyorsunuz lidersiniz ama yetersiz olduğunuz düşünülüp takviye çalışmaları yapılıyor..
Bu işler gizli kapaklı yapılmalı..Benim görüşüm böyle..

Arif Timurcioğlu
05.12.2008, 00:29
Ya arKaDaşLar MeHMet tOpUzU aldığIMızı yazmış FarklI sitelerdeki yoruMCUlar bi Bilgisi oLaN varmı....??? Burda yazmıyosa sen inanma ilk buraya düşer transfer haberi.

MaEsTrO
05.12.2008, 00:32
Ya da Özkan Sümer başka bir Alex ile dönebilir. Sonra da "biz size Alex dedik ama Meschini olanını kastetmedik" diyebilirler. :)

Çağatay Özmen
05.12.2008, 00:37
Serbest vuruştan gol atacak, adam gibi orta kesecek bir oyuncu olur inşallah

Terzioğlu
05.12.2008, 00:39
Bu arada Caner bugün UEFA Kupasinda iki asist yapmis.

Dogan
05.12.2008, 01:04
Caner, Özer veya Engin bunlardan kaçı yönetimimizn gündeminde acaba. Kaynakçı yok mu hiç?:)

Mustafa Ayazoğlu
05.12.2008, 01:09
Özkan Sümer eli boş dönmez 300bin euroya 2 tane Ronaldinyo getirecektir.. Devre arası eksikler tamamlanacaktır.

Transfer işini fazla kurcalamayalım önümüzde 3 çok önemli maç var onlara konsatre olalım.. 9 puan şampiyonluk için gerekli..

Mustafa Ayazoğlu
05.12.2008, 01:12
Caner, Özer veya Engin bunlardan kaçı yönetimimizn gündeminde acaba. Kaynakçı yok mu hiç?:)

Gönül ister ki bu 3 futbolcuda kadromuzda olsun, genç ve gelecek vaadeden oyuncular

garaj55
05.12.2008, 01:17
valla özkan hoca bi kere yıldız oyuncu alcaz diye çıktı yattarayı getirmişti aurelio yu geitrmişti kaliteleri ortada yıldız adayıydılar geldiklerinde bence yine bu tür bi oyuncu getirebilir solda calenin önünde oynayacak bi oyuncu alınabilir bence bi yıldız adayı daha getirebilir...

cellchook
05.12.2008, 01:37
------------------slyva--------------------
serkan(tayfun)----------song-------egemen--------------cale
----------------selcuk(hüseyin)----colman----------------------------
yattara-------------------------------------özer hurmacı(ibrahim akın)
---------------mehmet topuz----------------------------
------------mehmet yıldız(gökhan-umut)------------

sadece yerli transferi yaparsak,baska alternatif yok gibi...

Orhan_Gazi
05.12.2008, 01:48
alexi hic tanimiyom ben bu adam bizim sol problemimizi cözermi?

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2008, 08:13
Trabzonspor, Fenerbahçe'de gözden düşen Deniz Barış için düğmeye bastı.

Yanal´ın eski öğrencisi için olumlu görüş belirttiği, Şener´in gelecek hafta Aziz Yıldırım´ın kapısını çalacağı öğrenildi.
Aragones’le arası kötü
Transfer için kolları yine erken sıvayan Trabzonspor’da izlenecek olan strateji de yavaş yavaş şekilleniyor... Sol kanat ile forvet arayan Trabzon’un aynı zamanda kadro derinliğini artırmak ve zirve yolunda deneyimli isimlere duyulacak ihtiyaç doğrultusunda tanıdık bir isimle ilgilendiği ortaya çıktı. Fenerbahçe’de teknik direktör Luis Aragones ile sakatlık sürecinde bir tartışma yaşayıp daha sonra da deneyimli antrenörle yıldızı barışmayan deneyimli oyuncunun Fanatik'ten Yusuf Dursun'un haberine göre, Bordo-Mavililer’in listesinde olduğu öğrenildi.
Gençler’den tanıyor
Orta alanda hem ön liberoda hem de ileriye dönük olaraz forma giyen Deniz Barış’ın Trabzonspor’a gelme ihtimalini artıran sebepler hayli fazla. Bunlardan biri takımın teknik patronu Ersun Yanal’ın Gençlerbirliği’nde Deniz Barış ile birlikte çalışmış olması. Yanal, A Milli Takım’daki teknik direktörlük sürecinde de Deniz’i kadroya çağırmıştı. Konuyla Başkan Sadri Şener’in bizzat ilgileneceği, ancak dayısını kaybeden yakın arkadaşı Aziz Yıldırım ile görüşmeyi gelecek haftaya erteleceği dile getirildi.
67 dakikası var
Partizan ile oynanan Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında sadece 1 dakika forma giyen Deniz Barış’ın daha sonraki süreçte Devler Ligi için UEFA’ya gönderilen oyuncu listesine dahil edilememesi ise tartışma konusu haline gelmişti. Deneyimli futbolcu, Aragones’li Fenerbahçe’nin lig macerasında da kendine yer bulamadı. Zaman zaman yaşanan kadro sıkıntılarına rağmen Deniz Barış, bu sezon sadece 2 lig maçında ve toplam 67 dakika şans bulabildi.

kaynak: habertürkspor

kendi düşüncem gelmesini isterim açıkçası iyi bir deniz barış bizde iş yapar düşüncesindeyim.. ama fenere gıcık olanların isticeğini sanmıyorum.. gerçi adam sessiz sakin birisine benziyor..

Uluhan
05.12.2008, 08:17
Ne alaka Deniz Barış, bizim öncelikli transfer bölgemiz stoper yada önlibero değil ki. Kaldı ki Denizin
kadromuzdaki hiçbir stoper yada önliberodan fazlası yok. Hazır ara ransfer geliyoken adamı gündeme
taşımak istemişler, bence mevzu bundan ibaret.

Travelair
05.12.2008, 08:25
kendi düşüncem gelmesini isterim açıkçası iyi bir deniz barış bizde iş yapar düşüncesindeyim.. ama fenere gıcık olanların isticeğini s) anmıyorum.. gerçi adam sessiz sakin birisine benziyor..

Fena adam değil bence de. Sakinliğine gelince ben de sakin bilirim ama son uzun sakatlığını kavga sırasında cama attığı tekmeye borçlu :) "Sakin atın çiftesi pek olur" gibi birşey :)

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2008, 08:26
açıkçası o bölgede yeteri kadar adamımız var belki ama maçın 70. dakikadan sonra bizim ortasaha bitiyor açıkçası ve ersun hoca ceyhun adnan veya ferhata güvenip bu dakikalarda oyuna sokamıyor.. bu deniz barış olursa belki sokar hem İYİ bir deniz barış bizde iş yapar diye düşünüyorum.. tabi ki sol kanat ve bir 10 numaraya ihtiyacımız var orası ayrı bir konu

Ertan 51
05.12.2008, 08:46
böyle Deniz gibi tartışılacak isimler değil,herkezin oh diyeceği 2 transfer şart
(tabi sezon sonu 2 kişi daha)
yoksa ne kulubü masrafa sokalım ne de düz adamlarla kadroyu şişirip bizde burda isim tartışalım.

Adem Erdoğan
05.12.2008, 09:30
Trabzonspor'a deniz göl lazım değil.10 numara şart!

Hüseyin İlkin
05.12.2008, 09:38
Deniz 'e giderken bir Uğur ' a da uğrasınlar bakalım ne çıkacak :rolleyes:

alper*
05.12.2008, 09:39
hüseyin gidecekse deniz barış'a evet.

demirel
05.12.2008, 09:45
YA DENİZ asparagas haber, o bölgede bir sürü oyuncumuz var zaten

Adem Erdoğan
05.12.2008, 09:49
Deniz 'e giderken bir Uğur ' a da uğrasınlar bakalım ne çıkacak :rolleyes:

O süper olur işte.

KUTADGU
05.12.2008, 09:51
Vallahi devre arasına girerken nur topu gibi bir 9 puan alalım.
Ondan sonra herşeyin daha kolay olacağını görürürüz.

Transferin psikoljik boyutunu da iyice düşünmek gerek.
Devreye lider girersek, transferin takımı çok daha güçlendirmek amacıyla yapıldığı anlaşılır.
Ancak puan açısından sıkıntımız olursa, mevcutları da tedirgin edecek bir durum ortaya çıkabilir.

Umarım şu an bütün takım, yöneticisi, teknik ekibi, futbolcusu ve taraftarıyla kalan üç maçta 9 puana kiltilenmiştir.

Travelair
05.12.2008, 09:59
Üstelik Alex'i ikna etmek Şampiyonlar Ligi iddiasından geçer. Türkiye Süper Lig lideri olarak ilk yarıyı tamamlamak, üstelik 3 puan farkla, Türkiye şampiyonunun Şampiyonlar Ligi'ne direk katılacağı bir ortamda Alex gelmek ister

KUTADGU
05.12.2008, 10:07
Üstelik Alex'i ikna etmek Şampiyonlar Ligi iddiasından geçer. Türkiye Süper Lig lideri olarak ilk yarıyı tamamlamak, üstelik 3 puan farkla, Türkiye şampiyonunun Şampiyonlar Ligi'ne direk katılacağı bir ortamda Alex gelmek ister

Elimiz eskisine oranla çok daha güçlü, transfer konusunda.
Ama üst düzey transfer istiyorsak elimizi çok daha güçlendirmemiz gerekecek.
Evet, katılıyorum Travelair.
Şöyle bir durum da ortaya çıkacak kalan 3 maçta 9 puanın etkisiyle.
Şampiyonlar Ligi hedefi çok daha olası olacağı için.
Transfer döneminde keseler çok daha fazla açılabilir.
Sene sonunda direk amorti etme şansımız olacak zira.

alierhan
05.12.2008, 10:09
Trabzon’a kelepir gol makinesi
Sümer, Corinthians’ın 19’luk yıldızı Bonfim Dentinho’yu listesinin ilk sırasına aldı
TRABZON’UN devre arasında kadrosuna katmak istediği pahada kelepir, futbolda yıldız oyuncusunun Bruno Ferreira Bonfim Dentinho olduğu öğrenildi. Yeni yıldızlar bulmak için kolları sıvayan İzleme Koordinatörü Özkan Sümer, sonunda aradığı oyuncuyu Brezilya’nın Corinthians kulübünde buldu. Sümer’in yeni yıldızı 19 yaşında ve gol bölgelerinde çok etkili.BREZİLYA’DA ligin bu hafta sona erecek olması nedeniyle adeta ablukaya alınan futbolcuların fiyatları tavan yaparken, Sümer’in beğendiği Dontinho’nun yıllık 125 bin euro alıdığı belirlendi. Seri B liginde şampiyon olan Corinthians’ın golcüsü olan Dontinho’nun, gelecek vadeden isimlerden birisi. Sümer yıllar önce de Aurelio’yu isimsizken Trabzon’a kazandırmıştı. kaynak:efsanefotospor

http://www.fotospor.com/images_content/2008-12/05/ma/c45405.jpg

Özge
05.12.2008, 10:30
Deniz Barış'ta nerden çıktı ya uyduracak başka isim bulamadılar mı?:D

irfan61
05.12.2008, 10:31
Alex Porto’ya Gidiyor
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın 2 sezondur transfer etmek için çalıştığı Brezilya'nın İnternacianol takımında forma giyen sol kanat oyuncusu Alex Portekiz'e transfer oluyor. Patron Yanal'ın hem Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetime, hem de mevcut yönetime transfer edilmesi için rapor verdiği Brezilyalının transferini bordo mavililer gerçekleştiremedi. Golcü Fernandau ile birlikte transferi gündeme gelen ancak son anda Trabzonspor'a gelmekten vazgeçen 24 yaşandaki sol kanat oyuncusu Portekiz kulübü Porto'ya transfer oluyor. Porto Brezilya'nın İnternacianol takımının yıldızı Alex için 10 milyon doları gözden çıkardığı ve kulüp arasında anlaşmanın sağlandığı öğrenildi. Kaynak-Spor61.net

Serdar A
05.12.2008, 10:38
Trabzon’a kelepir gol makinesi
Sümer, Corinthians’ın 19’luk yıldızı Bonfim Dentinho’yu listesinin ilk sırasına aldı
TRABZON’UN devre arasında kadrosuna katmak istediği pahada kelepir, futbolda yıldız oyuncusunun Bruno Ferreira Bonfim Dentinho olduğu öğrenildi. Yeni yıldızlar bulmak için kolları sıvayan İzleme Koordinatörü Özkan Sümer, sonunda aradığı oyuncuyu Brezilya’nın Corinthians kulübünde buldu. Sümer’in yeni yıldızı 19 yaşında ve gol bölgelerinde çok etkili.BREZİLYA’DA ligin bu hafta sona erecek olması nedeniyle adeta ablukaya alınan futbolcuların fiyatları tavan yaparken, Sümer’in beğendiği Dontinho’nun yıllık 125 bin euro alıdığı belirlendi. Seri B liginde şampiyon olan Corinthians’ın golcüsü olan Dontinho’nun, gelecek vadeden isimlerden birisi. Sümer yıllar önce de Aurelio’yu isimsizken Trabzon’a kazandırmıştı. kaynak:efsanefotospor

Brezilya alt ligleri en az 1. lig kadar yıldız çıkardığını bizim medyamız pek bilmediği için Dentinho'da kelepir oluyor . Böyle habercilik olmaz .

Dentinho şu an Brezilya ümit milli takımının yıldızı durumunda ve peşinde bir çok İspanyol kulübü var . En ciddi rakipler Fransa'dan Lyon , İspanya'dan Madrid .

Bülent AKBULUT61
05.12.2008, 10:52
bizim takıma iki tane transfer şart 1 sol açık önemli olan 2 forvet ama umut gibi forvet değil vurdunmu 90 sana cakcak cinsden bir forvet lazım yoksa gerek yok sol ayaklı bir adam yeter.

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2008, 10:57
arkadaşlar valla Alex'den umudu kesin bence..
Denizlispordan Çağlar
Gençlerbirliğinden Engin
Ankaraspordan Özer

bu üçünü takımda görmeyi çok isterim.. tabi birde forvet.. ama derseniz ki bunlar 10 numaranın yerini tutmaz o zaman bi 10 numarada alınsın :)

Erdal
05.12.2008, 11:01
15 ay önce Necati Trabzon la aynı parayı öneren Ankaraspor u tercih etmişti. 3 Ay önce Giray bjk daha fazla önermesine rağmen bizi....Üstelik Giray muhtemelen imza atarken kesin 11 oynarım diye düşünüyordu. Bu gün yedek ama yüzü gülüyor. Nerden nereye geldiğimizi unutmayalım lütfen...

thehell61
05.12.2008, 11:03
bu alex süper bi yetenek alınsa süper olur bence

Gürkan
05.12.2008, 11:04
15 ay önce Necati Trabzon la aynı parayı öneren Ankaraspor u tercih etmişti. 3 Ay önce Giray bjk daha fazla önermesine rağmen bizi....Üstelik Giray muhtemelen imza atarken kesin 11 oynarım diye düşünüyordu. Bu gün yedek ama yüzü gülüyor. Nerden nereye geldiğimizi unutmayalım lütfen...

Necatinin yüzünü de görmek laım şimdi.:)

sametaydin
05.12.2008, 11:18
Özkan Sümer eli boş dönmez 300bin euroya 2 tane Ronaldinyo getirecektir.. Devre arası eksikler tamamlanacaktır.

Transfer işini fazla kurcalamayalım önümüzde 3 çok önemli maç var onlara konsatre olalım.. 9 puan şampiyonluk için gerekli..

İnşallah bende öyle umuyorum. Yani özkan sünerin yapmadığı şey değil bu.

ismail tüfekçi
05.12.2008, 11:18
brezilyada ne buldular anlamadım engin baytar ibrahim akın sol kanat için garanti futbolcular aleks bile gelse uyumdu şehirdi onun nazları ile sezon biter birde bonservisi 8.10 milyon dolarken bu kırizdekim okadar para sayacak ben enginden şaşmam birde özer hurmacı bize yeter

Erdem Keser
05.12.2008, 11:19
Deniz Barış :)

Fenerbahçe'de ilk 18 yüzü göremeyen bir oyuncuyu , hatta daha da ileri gideyim futbol fukarasını Trabzonspor'a yakıştıramıyorum.İki ismin yanyana gelmesini dahi görmek istemezdim.
Yok , iyi bir Deniz şöyle oynarmış , böyle görev adamıymış.Yazıktır...Fener'den illaki oyuncu almak istiyorlarsa Uğur'u istesinler , hem taraftarlada sorunlar yaşıyor.Ama Deniz Barış haberi bir şaka olmalı.

Tayfun
05.12.2008, 11:20
Deniz Barış'ı neden gündeme almışlar kadroda malzemecimi eksikmiş :)

sametaydin
05.12.2008, 11:21
Ya deniz barış 2 senedir futbol oynamıyor tutup onu alırsak çok saçma bir transfer olur. Yazık olur.

Adem Erdoğan
05.12.2008, 11:28
Deniz Barış'ı almak için sadece 1 tane bile neden yok.Almamak için birsürü var.

Sadri Şener geçen yıl eziklerden artık(atık) futbolcu almayacağını söylemişti.Sözünde durur.

Erdem Keser
Ya deniz barış 2 senedir futbol oynamıyor tutup onu alırsak çok saçma bir transfer olur. Yazık olur.
Allah aşkına 2 sene önce ne yapıyordu bu adam.Hadi 2 sene futbol oynamamasını bir mazeret olarak kabul edelim.Fenerbahçe'de ne yapmış , neyi başarmış.Adamın potansiyeli belli , kapasitesi belli.Şu adamı lider takımın ortasahasındaki eksikliğe alternatif olarak görmenin hiç bir izahı yok gözümde.3. ve 4. alternatiflerimiz olan Adnan ve Ferhat bu bölgede Deniz denen adamdan çok daha faydalı olabilecek oyuncularımız.Deniz'le Trabzonspor'un aynı haberde geçmesini bir türlü kabullenemiyorum.

10 numara
özkan sümer ve yıldız keşfi :( hiç zannetmiyorum...

ÖmerFarukYılmaz
05.12.2008, 11:30

Yattara ....

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2008, 11:31
özkan sümeri pek sevmeyen birisiyim 10 taneden 2 tane isabet normaldir

Uzunoğlu
05.12.2008, 11:35

Bilende konuşuyor bilmeyende

Dün yazmış oılduğum bir yazıya cevap vermiş arkadaş. Acaba Sercan'ı kaç sefer izlemiş. Sercandaki son vuruş kabiliyeti şu andaki seviyesiyle dahi bizde bir futbolcuda olsaydı puan dahi kaybetmezdik 13 maçta :)

Sercan'ı ben bu yıl duymadım. İsmi hep Türk futbolunun önemli yeteneği olarak geçiyor. Fb inşallah almaz diyorum ben. Yoksa uzun yıllar başımıza bela olur. Bir yere gidecekse yurt dışına gitsin :)

Emorfo
05.12.2008, 11:37
Yattara ....

Yattara'yı Hüseyin Tütüncü buldu Özkan Sümer değil. Özkan Sümer'in yabancı olarak buldup getirdiği tek adam var o da Aurelio, onu da elimizden yine Özkan Sümer yüzünden kaçırdık. Trabzonspor'a getirdiği oyuncuların takıma katkılarına göre bir oranlama yaparsak Özkan Sümer'İn başarısı %20'lerde felan kalır. Bu yüzdeyi futbol bilmeyen herhangi biri de yakalayabilir.

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2008, 11:40
Yattara'yı Hüseyin Tütüncü buldu Özkan Sümer değil. Özkan Sümer'in yabancı olarak buldup getirdiği tek adam var o da Aurelio, onu da elimizden yine Özkan Sümer yüzünden kaçırdık. Trabzonspor'a getirdiği oyuncuların takımı katkılarına göre bir oranlama yaparsak Özkan Sümer'İn başarısı %20'lerde felan kalır. Bu yüzdeyi futbol bilmeyen herhangi biri de yakalayabilir.

kızıcaklar belki ama ben bu adamı hiç sevemiyorum Trabzonspora katkısının olduğunu düşünmüyorum.. inş. bu devre arası bizi şaşırtırda iyi takviyeler yaparız.. ama Brezilyalı olmasa çok daha iyi

Uzunoğlu
05.12.2008, 11:40
Yattara'yı Hüseyin Tütüncü buldu Özkan Sümer değil. Özkan Sümer'in yabancı olarak buldup getirdiği tek adam var o da Aurelio, onu da elimizden yine Özkan Sümer yüzünden kaçırdık. Trabzonspor'a getirdiği oyuncuların takımı katkılarına göre bir oranlama yaparsak Özkan Sümer'İn başarısı %20'lerde felan kalır. Bu yüzdeyi futbol bilmeyen herhangi biri de yakalayabilir.

Faruk keşke o yüzdeyi Albayrak yakalayabilseydi :)

Serdar A
05.12.2008, 11:41
Bilende konuşuyor bilmeyende

Dün yazmış oılduğum bir yazıya cevap vermiş arkadaş. Acaba Sercan'ı kaç sefer izlemiş. Sercandaki son vuruş kabiliyeti şu andaki seviyesiyle dahi bizde bir futbolcuda olsaydı puan dahi kaybetmezdik 13 maçta :)

Sercan'ı ben bu yıl duymadım. İsmi hep Türk futbolunun önemli yeteneği olarak geçiyor. Fb inşallah almaz diyorum ben. Yoksa uzun yıllar başımıza bela olur. Bir yere gidecekse yurt dışına gitsin :)

Sercan şu an kendi yaş grubunda en iyi Türk futbolcudur . Eğer yurt içine satılacaksa , kim ne veriyorsa 1 fazlası verilmeli .

Sercan süreklilik kazandığı anda Türkiye'nin en iyi forveti olur . Fizik olarak biraz daha güçlenip maç tecrübesini arttırdığı anda da Avrupa'nın sayılı forvetleri arasına girer .

Emorfo
05.12.2008, 11:43
Faruk keşke o yüzdeyi Albayrak yakalayabilseydi :)

O dönemde Marcelinho geldi daha kim gelecek :) Hoca Ziya Doğan değilde Ersun olsaydı o zamanlar Marcelinho Trabzon'da coşardı. Albayrak hoca konusunda hep yanlış tercihler yaptı, gider ayak ise en doğru tercihi yaptı o da koltuğunu kurtarmaya yetmedi :)

Uzunoğlu
05.12.2008, 11:44
Sercan şu an kendi yaş grubunda en iyi Türk futbolcudur . Eğer yurt içine satılacaksa , kim ne veriyorsa 1 fazlası verilmeli .

Sercan süreklilik kazandığı anda Türkiye'nin en iyi forveti olur . Fizik olarak biraz daha güçlenip maç tecrübesini arttırdığı anda da Avrupa'nın sayılı forvetleri arasına girer .

Futbol hakkındaki düşüncelerine her zaman değer verdiğim ve yazılarını zevkle okuduğum farabi Sercan hakkında bu şekilde düşünüyorsa başka söze hacet yok. Gören göz yanılmıyormuş demek :)

Umarım yönetimimiz bu futbolcuyu görmezden gelmez...

Adem Erdoğan
05.12.2008, 11:47
kızıcaklar belki ama ben bu adamı hiç sevemiyorum Trabzonspora katkısının olduğunu düşünmüyorum.. inş. bu devre arası bizi şaşırtırda iyi takviyeler yaparız.. ama Brezilyalı olmasa çok daha iyi

Nuri Albayrak'ın içine ettiği takımın temelini atan Özkan Sümer'di.;)
Aurelio ve Da Silva'yı buldu getirdi.Bu konuda iyiydi.
Ama yöneticilik vasıfları yetersiz olduğu için elinde tutamadı.

Futbolcu izleme açısından şu anda en mantıklısı Özkan Sümer'dir.
Faruk Kancalarıda gördük.

Recep Alkan
05.12.2008, 11:55

neden????

bu adam değilmiydi yattarayı alan getiren, bu adam değilmiyid aurelloyu brezilya 2. liginden getiren. bu adam kakayı da beğenmiş ama prasızlıktan alamamıştı. şimdi neden sanmıyorsun ???

NeoTs
05.12.2008, 12:02
Neşet Yalçın’ın prensipte anlaştığı Fatih Tekke için Fenerbahçe geri sayımda

Semih Şentürk’ün devreyi kapaması, Güiza’nın da formsuzluğu nedeniyle forvet arayışına giren Sarı-Lacivertliler, Zenit’te oynayan milli oyuncuyla söz kesti. Werder, Hamburg, Hertha’nın da takibinde olan Fatih için yönetim, 4.5 milyon euro’yu gözden çıkardı

Tekke umut oldu

TRANSFER dönemi yaklaşırken Fenerbahçe cephesinde hareketlilik yaşanıyor. Geçtiğimiz gün ameliyat olup devreyi kapatan Semih’in yanı sıra İspanyol Güiza’dan beklediği verimi bulamayan ve İlhan Parlak’tan hiç memnun olmayan Sarı-Lacivertliler, rotayı Rusya’ya çevirdi. Neşet Yalçın’ın geçen hafta Fatih Tekke ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.

48 maçta 14 golü var

ZENİT’TE mutsuz olan yıldız oyuncuyla Neşet Yalçın’ın her konuda anlaşmaya vardığı belirtiliyor. Rus ekibinden yılda 2 milyon euro alan Fatih’in, Fenerbahçe’nin 1.5 milyon euro’luk teklifini kabul ettiği kulislerde konuşuluyor. Milli futbolcu Zenit’te bugüne kadar 48 maçta 14 kez fileleri havalandırabildi, bir kez de UEFA Kupası Şampiyonluğu yaşadı. Fatih’in 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Zenit de satmak istiyor

RUS ekibi de Fatih’in performansından memnun değil. Geçtiğimiz ay Menajer Constantin Sarsania, ‘4 milyon euro’yu getiren Fatih’i alır’ demişti. Alman takımları Hamburg, Hertha Berlin ve Werder Bremen’in de istediği Tekke için Fenerbahçe’nin ocak ayında 3 milyon euro’luk bir teklif yapacağı ve ikili ilişkilerini kullanarak transferi bitireceği belirtiliyor.

Fatih Tekke ihanet etmez inşallah

irfan61
05.12.2008, 12:06
Fatih'in Mesajı

Trabzon’a kısa bir süre için gelen Bordo mavili takımın kaptanı Fatih Tekke transfer konusunda topu Başkan Sadri Şener ve ekibine attı. Trabzon’da taraftarların sık sık, “Geri dönmeyi düşünüyor musun? Mutlaka dönmelisin. Takımın sana ihtiyacı var” sitemleriyle karşılaşan Fatih Tekke ilk kez bu kadar açık ve net konuştu. Fatih, “Ben de yurt dışında, yani Zenit kulübünde mutlu değilim. Burası benim evim ve vatanım. Bana ‘gel oyna’ denirse gelirim. Ama kalkıp ille de ‘beni alın’ diyemem. Böyle bir hakkım yok. Yönetim talepte bulunur ve isterse neden gelmeyeyim. İnsan evi kadar nerede mutlu olabilir” sözleriyle açık açık gelmek istediğini vurguladı. Kaynak:Gunebakıs.com

ErtuGrul
05.12.2008, 12:08
Neşet Yalçın’ın prensipte anlaştığı Fatih Tekke için Fenerbahçe geri sayımda

Semih Şentürk’ün devreyi kapaması, Güiza’nın da formsuzluğu nedeniyle forvet arayışına giren Sarı-Lacivertliler, Zenit’te oynayan milli oyuncuyla söz kesti. Werder, Hamburg, Hertha’nın da takibinde olan Fatih için yönetim, 4.5 milyon euro’yu gözden çıkardı

Tekke umut oldu

TRANSFER dönemi yaklaşırken Fenerbahçe cephesinde hareketlilik yaşanıyor. Geçtiğimiz gün ameliyat olup devreyi kapatan Semih’in yanı sıra İspanyol Güiza’dan beklediği verimi bulamayan ve İlhan Parlak’tan hiç memnun olmayan Sarı-Lacivertliler, rotayı Rusya’ya çevirdi. Neşet Yalçın’ın geçen hafta Fatih Tekke ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.

48 maçta 14 golü var

ZENİT’TE mutsuz olan yıldız oyuncuyla Neşet Yalçın’ın her konuda anlaşmaya vardığı belirtiliyor. Rus ekibinden yılda 2 milyon euro alan Fatih’in, Fenerbahçe’nin 1.5 milyon euro’luk teklifini kabul ettiği kulislerde konuşuluyor. Milli futbolcu Zenit’te bugüne kadar 48 maçta 14 kez fileleri havalandırabildi, bir kez de UEFA Kupası Şampiyonluğu yaşadı. Fatih’in 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Zenit de satmak istiyor

RUS ekibi de Fatih’in performansından memnun değil. Geçtiğimiz ay Menajer Constantin Sarsania, ‘4 milyon euro’yu getiren Fatih’i alır’ demişti. Alman takımları Hamburg, Hertha Berlin ve Werder Bremen’in de istediği Tekke için Fenerbahçe’nin ocak ayında 3 milyon euro’luk bir teklif yapacağı ve ikili ilişkilerini kullanarak transferi bitireceği belirtiliyor.

Fatih Tekke ihanet etmez inşallah

Kasitli cikarilan bir haber.Fatih TEKKE' nin Trabzonspor' a geri donusunu engelleyebilmek icin yazilan yalan bir haber, fazla itibar etmemek lazim..

sahinsoy
05.12.2008, 12:11
eğer fatih tekke gelmezse bu seneye çok yazık olacak ve ben inanıyorumki istanbulu bu kadar güçsüz bir daha zor yakalarız yönetim ne yap ne et fatih tekkeyi getir.

yusufyilmaz
05.12.2008, 12:22
goruyorumda burda özkan sumere bir dunya orum yapılmış.

özkan sumeri sevmiyor olabilirsiniz ama trabzonsporda en tabandan en tavana kadar tek görev yapmiş adamdır kendisi.futbolculuktan gel takımın başkanı ol bu türkiyede görülmüş bir sey değil .adam ömrünü trabzonspora vermiş halende veriyor.ilk önce eleştiriyi yapan arkadaşlar olayı boyle düşünsünler.trabzonsporun futbolcu yuvası olmasında özkan sümerin çok büyük emekleri var onun yetiştirdiği futbolcular var diğer takımlarda oynayan.özkan hocaya ne yapti demek hangi futbolcuyu getirdi demek ayipla iştigal eder.kelimeleri dikkatli kullanalim.

shcebi
05.12.2008, 12:23
O dönemde Marcelinho geldi daha kim gelecek :) Hoca Ziya Doğan değilde Ersun olsaydı o zamanlar Marcelinho Trabzon'da coşardı. Albayrak hoca konusunda hep yanlış tercihler yaptı, gider ayak ise en doğru tercihi yaptı o da koltuğunu kurtarmaya yetmedi :)

marcelinho yarım dönem oynamış gitmiş. musampa hiç oynamadan almış parasını gitmiş. şimdi transferde albayrak %100 başarımı sağlamış oluyor bunları almakla. yaa allah aşkına hala neyini savunuyorsunuz bu adamın. ciddi ciddi zararı olmuş trabzonspora. ha, bu bilinçli yapılmış bir zararmı bilinçsiz yapılmış bir zararmı ondan emin değilim sadece...

Bu arada MAY döneminde Özkan Sümer'in getirdiği üç tane yugoslavı unutmadım ben. yani o kadarda tapılacak adam değil Özkan Sümer. Transferdeki başarısı % 20 bile değil yani...

Bahattin Aydın
05.12.2008, 12:31
Abi bu deniz muhabbeti nedir ya :@ ... ben bu futbolcuyu günahım kadar istemiyorum :(..umarım yalan haberdir.

S.DEMİRCİ
05.12.2008, 12:35
kesinlikle takıma hemen katkı yapacak futbolcular alınmalı.. genç brezilyalılar filan uzun vadeli işler... sol ve orta sahaya acil kaliteli iki adam alınmalı....

shcebi
05.12.2008, 12:46
Görüldüğü gibi bir kıçı kırık engin baytara takımın yarısını istedi beyfendiler. anlayacağınız gibi türkiyeden transfer zor, (ki ben engin baytara tayfunu bile takas etmem). o yüzden işimize yarayacak yıldız adaylarını yurt dışında arıyoruz. haa varsa paranız alın engin baytarınızı hediye edin külübe.

Emorfo
05.12.2008, 12:57
marcelinho yarım dönem oynamış gitmiş. musampa hiç oynamadan almış parasını gitmiş. şimdi transferde albayrak %100 başarımı sağlamış oluyor bunları almakla. yaa allah aşkına hala neyini savunuyorsunuz bu adamın. ciddi ciddi zararı olmuş trabzonspora. ha, bu bilinçli yapılmış bir zararmı bilinçsiz yapılmış bir zararmı ondan emin değilim sadece...

Bu arada MAY döneminde Özkan Sümer'in getirdiği üç tane yugoslavı unutmadım ben. yani o kadarda tapılacak adam değil Özkan Sümer. Transferdeki başarısı % 20 bile değil yani...

Yazımdan bu sonuca nasıl vardın anlamadım. Musampalı, Marcelinholu kadro Ziya Doğan'a değilde zamanında Ersun Yanal'a teslim edilseydi geçen sezon çok daha farklı olabilirdi. Ziya Doğan Marcelinho'yu nerdeyse sol bekte oynatacaktı. Lazaroni faciasını saymıyorum bile. Şu anda takımın Marcelinho gibi bir 10 numaraya, Tekke gibi bir golcüye Musampa'nın az daha genç hali gibi bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacı var.

Özkan Sümer sadece izleme komitesinin başında transfer için son onay Ersun hocada bu da hata payını düşerecektir. Kulüpte para yok. Sezon başında yapılan transferler baya kulübü zor durumda bıraktı. İlk yarıyı lider tamamlarsak yönetim ve Bakan Özak çaktırmadan bir yardım kampanyası düzenlemeli. İş adamlarından koparabildiklerini kopararak iyi bir transfer bütçesi oluşmalı bu fırsatı iyi kullanmalıyız. Atay Aktuğ'un yaptığı hatayı yapmamalı bu yönetim. Kaz gelecek yerden tavuk esirgememeli.

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2008, 12:59
Yattara'yı Hüseyin Tütüncü buldu Özkan Sümer değil. Özkan Sümer'in yabancı olarak buldup getirdiği tek adam var o da Aurelio, onu da elimizden yine Özkan Sümer yüzünden kaçırdık. Trabzonspor'a getirdiği oyuncuların takıma katkılarına göre bir oranlama yaparsak Özkan Sümer'İn başarısı %20'lerde felan kalır. Bu yüzdeyi futbol bilmeyen herhangi biri de yakalayabilir.

neden????

bu adam değilmiydi yattarayı alan getiren, bu adam değilmiyid aurelloyu brezilya 2. liginden getiren. bu adam kakayı da beğenmiş ama prasızlıktan alamamıştı. şimdi neden sanmıyorsun ???

alkan abi Emorfo'nun yazısını okursan sevinirim.. ben özkan sümerin sadece aurellio ve da silva yı getirdiğini biliyorum..

Serdar A
05.12.2008, 13:00
Fener çok ciddi olarak Mevlüt'ün peşinde . Halil ile ilgili görüşmeleride var . Mehmet Yıldız'ın peşinde hem fener hem galatasaray var . Bu süreç içinde mutlaka Fatih ile temaslarıda olacak , gayet doğal .

Eğer Bursa Sercan'ı satmaya karar vemişse -ki hedeflerden iyice uzaklaşıldı- bu karambolde Trabzonspor'a kazandırılabilir . Bu yolla faydalanamadığımız bir takım futbolcuları takasta kullanma şansımız doğar .

Yine bu ara yaşadığı formsuzluğunda etksiyle iyice ikinci planda kalan Mehmet Batdal uygun fiyata kazanılabilir . Açıkçası Eren ve Mehmet'i Karadenizspor'da yarım sezonda olsa birlikte izlemek isterdim .

shcebi
05.12.2008, 13:17
Yazımdan bu sonuca nasıl vardın anlamadım. Musampalı, Marcelinholu kadro Ziya Doğan'a değilde zamanında Ersun Yanal'a teslim edilseydi geçen sezon çok daha farklı olabilirdi. Ziya Doğan Marcelinho'yu nerdeyse sol bekte oynatacaktı. Lazaroni faciasını saymıyorum bile. Şu anda takımın Marcelinho gibi bir 10 numaraya, Tekke gibi bir golcüye Musampa'nın az daha genç hali gibi bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacı var.

Özkan Sümer sadece izleme komitesinin başında transfer için son onay Ersun hocada bu da hata payını düşerecektir. Kulüpte para yok. Sezon başında yapılan transferler baya kulübü zor durumda bıraktı. İlk yarıyı lider tamamlarsak yönetim ve Bakan Özak çaktırmadan bir yardım kampanyası düzenlemeli. İş adamlarından koparabildiklerini kopararak iyi bir transfer bütçesi oluşmalı bu fırsatı iyi kullanmalıyız. Atay Aktuğ'un yaptığı hatayı yapmamalı bu yönetim. Kaz gelecek yerden tavuk esirgememeli.

ben musampa ve mercelinho transfer başarısı değildir demek istedim. değeri verilmiş alınmışlar. taliplilerinin arasından ucuza kapatmadık yani, hatta musampaya değerinin fazlası verilmiş gibi duruyor. o dönemin tek faydalı transferi stepanov du ki onuda satmayı bilemedik. paralarını tahsil etmek için çıkardılar ellerinden alel acele, bunda kel unsurunu unutmamak lazım tabi.

tabi her aldığın futbolcu iyi çıkacak diye de bir kural yok. öyle olsa hiç tartışmazdık burda değilmi.

dediğin gibi atay aktuğ'un durumundayız. hatta faruk özak'ın durumundayız. şampiyonluğa gittiğimiz sene ara transferde gürcü futbolcu gelmişti trabzona o dönemde. kenan iskender paraya kıyıp almamıştı adamı. sonra o adam (adını hatırlamıyorum) ingilterede yılın en iyi yabancısı seçilmişti. bencede ekstra maliyete katlanıp transfer yapılmalı. yoksa yine keşkelerle kalırız.

Travelair
05.12.2008, 13:38
Fener çok ciddi olarak Mevlüt'ün peşinde . Halil ile ilgili görüşmeleride var . Mehmet Yıldız'ın peşinde hem fener hem galatasaray var . Bu süreç içinde mutlaka Fatih ile temaslarıda olacak , gayet doğal .

Eğer Bursa Sercan'ı satmaya karar vemişse -ki hedeflerden iyice uzaklaşıldı- bu karambolde Trabzonspor'a kazandırılabilir . Bu yolla faydalanamadığımız bir takım futbolcuları takasta kullanma şansımız doğar .

Yine bu ara yaşadığı formsuzluğunda etksiyle iyice ikinci planda kalan Mehmet Batdal uygun fiyata kazanılabilir . Açıkçası Eren ve Mehmet'i Karadenizspor'da yarım sezonda olsa birlikte izlemek isterdim .

Mevlüt de Halil de beklenen patlamayı yapamazlar feybe'de. Mevlüt çok abartıldı. Gollerine bakıyorum adam akıllı bir çalımla geçtiği bir pozisyon dahi yok. Halil desen çok düz oyuncu. Herkes 20 gol attığı sezona aldanıyor. Hiçbir zaman favori oyuncularım olmadılar. Aynı Emre feybe'ye giderken olmadığı gibi, onlardan çekincem yok. Ama Sercan transferi onlar için akılcı bir hamle olur onun için istemem. Mehmet Yıldız ise büyük ihtimal devre arasında takım değiştirir, tavırlarından belli oluyor

Bizim Telekom işi netleşmedi mi? Artık netleşse iyi olur kriz geliyor. Transferde Arap sermayesi gayet iyi olur, önümüzü açar diye düşünüyorum

Ali İhsan
05.12.2008, 13:41
Genç forvet alırken Eren'i de hesaba katmamız lazım. Bu oyuncunun geçen seneden çok iyi referansları vardı ve bu sezon da ortaya koyduğu performans ortada. Bence yatırım yapılabilecek bir oyuncu ve önceliğimiz onda olmalı. Genç alternatiflerimizin olmadığı bölgelere genç oyuncu transferi planlamamız daha doğru olur. Zaten altyapıdan yavaş yavaş golcüler geliyor. Defans ve zor bulunan sol bek - sol kanat gibi mevkilere adam yetiştirirsek ilerleyen yıllara iyi yatırım yapmış oluruz.

doc holliday
05.12.2008, 13:43
Transferde ilk hedeflenecek oyuncular Mehmet Yıldız ve Sezer Öztürk olmalıdır.Bu oyuncular sezon sonuna kadar takımın sorunlarının en azından %80' ine çare olur.

Brezilyalarda devre arası için oyuncu aramaya gerek yok diye düşünüyorum.Gelecek sezon için oyuncu bakılırsa daha iyi olur.Malum Colman bile takıma daha yeni yeni alıştığını söylüyor.Devre arası yabancı oyuncu çok risklidir ve çok az takım bundan verim alabilmiştir..

Mutlaka güney amerikalı oyuncu olacaksa sayın Özkan Sümer'e arjantinede bir uğrayıp Tigre kulübünde forma giyen Martin Morel'i izlemesini tavsiye ederim.

Ayrıca şu Sercan Yıldırım isimli son yılların şişirilmekten pek bir zevk alınan balonu için bir iki kelam etmek isterim.Hatta balon az kalır, zeplin gibi birşey bu arkadaş.Kendisinin menajeri ilede tanışmak isterim pazarlama tekniği açısından bravo:rolleyes:

Çok açık ve net olarak söylüyorum Trabzonspor paf takımın santrfor'u Feyyaz pek çok yönüyle çok daha yeteneklidir benim gözümde bu arkadaştan.Bırak para verip almayı,onunla bile kafa kafaya takas etmem...

Mehmet Yıldız ve Fatih Tekke dışında yerli santrfor alınacaksa Mustafa Pektemek'i tek geçerim,Belki Mehmet Batdal bile olabilir fakat Sercan'ı Umuta dahi değişmem.nokta.

Gökhan KAN
05.12.2008, 13:57
sol kanata kayseriden mehmet eren düsünülemezmi ne dersiniz hem sag kanattada oynayabilir...

Nevzat KAĞAN
05.12.2008, 13:59
ben musampa ve mercelinho transfer başarısı değildir demek istedim. değeri verilmiş alınmışlar. taliplilerinin arasından ucuza kapatmadık yani, hatta musampaya değerinin fazlası verilmiş gibi duruyor. o dönemin tek faydalı transferi stepanov du ki onuda satmayı bilemedik. paralarını tahsil etmek için çıkardılar ellerinden alel acele, bunda kel unsurunu unutmamak lazım tabi.

tabi her aldığın futbolcu iyi çıkacak diye de bir kural yok. öyle olsa hiç tartışmazdık burda değilmi.

dediğin gibi atay aktuğ'un durumundayız. hatta faruk özak'ın durumundayız. şampiyonluğa gittiğimiz sene ara transferde gürcü futbolcu gelmişti trabzona o dönemde. kenan iskender paraya kıyıp almamıştı adamı. sonra o adam (adını hatırlamıyorum) ingilterede yılın en iyi yabancısı seçilmişti. bencede ekstra maliyete katlanıp transfer yapılmalı. yoksa yine keşkelerle kalırız.
O oyuncunun adı KİNKLADZE idi. O tarihten beri içimde uktedir. Hatta oyuncu Trabzona'a da geldi. Anlaşamadılar ingiltereye gitti sonu malum. Hala inanırım ki o dirayeti gösterebilselerdi, o riski alabilselerdi şampiyon olmuştuk. Ders alalım.Risk alalım. Şimdi yine zamanı.

ertuuu
05.12.2008, 14:03
O oyuncunun adı KİNKLADZE idi. O tarihten beri içimde uktedir. Hatta oyuncu Trabzona'a da geldi. Anlaşamadılar ingiltereye gitti sonu malum. Hala inanırım ki o dirayeti gösterebilselerdi, o riski alabilselerdi şampiyon olmuştuk. Ders alalım.Risk alalım. Şimdi yine zamanı.

abi bi tane de zurawski vakası vardı. szymek le beraber geliyodu. 3 ün 5 in hesabını yaptılar sonra adam celtic e gitti 40 gol attı...

KUTADGU
05.12.2008, 14:04

Kesinlikle katılıyorum.
Akıllı riskler almalıyız.
Zira Şampiyonlar Ligi gibi oldukça büyük bir hedefimiz var.
Çok faydalı olunacağına inanılıyorsa, paraya kıyıp alınılabilir.
Denge menge ayağı çekmeye gerek yok.

Geçmişte yaşanan transfer başarısızlıklarından da iyi dersler çıkarmalıyız.
İsteyen takım Szymkowiak gibi transferler yapabilir gibi bir örneğimiz de var.

Ali İhsan
05.12.2008, 14:11
Bucaspor Mehmet Batdal'ı bir türlü pazarlamayı beceremedi. Ya çok uçuk rakamlar istiyorlar, ya gerçekten oyuncuya ihtiyaçları var, para lazım değil, ya da oyuncunun bir sorunu var. İzlediğim maçlarda kendini çok belli eden bir oyuncuydu. Eğer maliyet konusunda sorun olmazsa bence Sercan'la uğraşmaktansa alınması daha doğru olur. Tabi ben hala Eren'e yatırıma devam etme taraftarıyım. 2 yıllık profesyonel kariyeri mükemmel devam ediyor. Seneye süper ligde kendini ispatlar umarım.

Serdar A
05.12.2008, 14:22
Bucaspor Mehmet Batdal'ı bir türlü pazarlamayı beceremedi. Ya çok uçuk rakamlar istiyorlar, ya gerçekten oyuncuya ihtiyaçları var, para lazım değil, ya da oyuncunun bir sorunu var. İzlediğim maçlarda kendini çok belli eden bir oyuncuydu. Eğer maliyet konusunda sorun olmazsa bence Sercan'la uğraşmaktansa alınması daha doğru olur. Tabi ben hala Eren'e yatırıma devam etme taraftarıyım. 2 yıllık profesyonel kariyeri mükemmel devam ediyor. Seneye süper ligde kendini ispatlar umarım.

Hani bir laf varya " Ya tutarsa " diye . Mehmet-Eren ikilisi bir tutarsa Trabzonspor geleceğini kurtarır .

Eren Güngör 190 cm boyunda , bitiriciliği yüksek .
Memet Batdal 198 cmboyunda , iyi servis yapıyor ve az top kaybediyor .

Karadenizspor muhtemelen yükselme grubuna kalacak . Yükselme grubundan bir yukarı çıkması için bir kaç takviyeye ihtiyaçları var .

Karadenizspor , Mehmet Batdal ve Barış Memiş için yeni bir çıkış olabilir .

A.Gökhan AKIN
05.12.2008, 14:25
eğer çok büyük bir aksilik olmazsa ki inşallah olmayacak devreyi lider bitireceğiz ve kesinlikle ikinci yarıda karşımızda ne bu gs yi ne de bu fb bulacağız zira sakatları hepsinin iyilşemiş durumda Gs de barış ve mehmet topal faktörününü bir maça ne kadar etki ettiğini herta berlin maçında açıkça gördük.Yapılacak üç-beş kuruş hesabı yüzünden Ayağımıza kadar gelmiş bir şampiyonluk fırsatını tepmek hiç mantıklı değil. bu klübün borcunu bu taraftar bir gecede öder yeterki başarı gelsin..(şampiyonluk)
kesinlikle ara transferde en az iki, üçde olabilir transfer gereklidir bu takıma

Erdal
05.12.2008, 14:31
"Yugo faciasında" Özkan hoca nın pek suçu yok aslında. Dönemin başkanının pek meşhur bir danışmanıdır Özkan hocayı kazıklayan diye biliyorum ben... Ayrıca yanlış transfer olur. Yanlış transfer politikası olmaz. Farklı şeyler bence...

Fanatik28
05.12.2008, 14:33
Bu takimin burada ismi gecen hicbir oyuncuya ihtiyaci yok. Bu takimin 2 lider oyuncuya ihtiyaci var. Birisi Pranjic gibi bir solacik, digeride fatih gibi bir forvet. Bu oyuncular iyi birer örnek. Birde kadro derinligi icin alternatif bir Ortasaha. Ancak yedek kulübesi güclü bir takim olursak, Sampiyon olabiliriz.

Bunlari niye istiyorum? Cünkü ligin 2. yarisinda ne FB, ne de GS bu kadar puan kaybetmeyecektir( malum faktörleride katarsak ).

Düsünün ligin 28. haftasi ve rakiplerimizle puan puana gidiyoruz. Bizim takimda kötü bir sonucta sazi eline alip diger oyuncularin üzerinden baskiyi alabilecek hicbir oyuncumuz yok.

Iki cift lafta Özkan Sümer icin. Onun devri 80´li yillarda bitti. Transfer basari orani %10´u gecmez. 90´li yillardaki transferlerini hic hesaba katmiyorum bile. Yaptigi 2 transferden Da Silva ligin yarisinda kacti gitti. Hemde nereye... Elazig´a. Düsünün artik!!!
Aurelio ise malum. Kimse Trabzonspor´dan üstün degildir diyerek futbolculari suclayanlar, kendi egolarini Trabzonspor´un üstünde tutabiliyorlar.

Burada hala Özkan Hoca gider Brezilya´dan 300bin dolara iki Sambaci bulur getirir diyorlar. Birseyi bilsinler, takima getirdigi 4 Brezilyalinin maliyeti 2 Milyon Dolar´di. Diger getirdigi onlarca futbolcunun maliyetini siz ölcün.

coolank
05.12.2008, 14:42
Özkan Sümer illaki birini aldırtacak hoca istese de istemese de ...Yoksa kıyametleri koparır hatta istifa dahi eder...Umarım iyi oyuncu çıkar ..Herkes Yattara ve Marco Özkan Sümer buldu diyor peki ya diger REZİL transferleri kim yaptı ? Taraftar mı yaptı ? Umalım ki orta kalitenin biraz üstü çıksın ...

Fatih Tekke nin alınmaması çok yazık olur ..Mehmet Yıldızda çok iş yapacak transfer olur ...

Bekleyip görecegiz umarım bu fırsatı gene tepmezler ..Şu takım için dengeler lafına deli oluyorum ...Artık başka bir bahane bulmak lazım ...

Sayın Başkan ve yönetim kurulu bu fırsatı teperse çünkü şampiyonluk ciddi yakın ihtimal öyle bir muhalefet görür ki ben ne yaptım demeye başlar ...

Ersun Hoca da ne derse desin kendini kurtaramaz ...

Tayfun
05.12.2008, 14:43
Gözler Sümer’de

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n11000/n10093/detail/Gozler_Sumerde.jpg

Brezilya’da birçok maç izledi, çok sayıda futbolcuyla ilgili raporunu hazırladı
Trabzonspor’un devre arasında takıma yapacağı takviyeler için çalışma başlatırken tüm gözler Özkan Sümer’e çevrildi. Futbolcu Tarama Ekibi’nin başında bulunan ve Brezilya’da maç izlemeye giden Sümer’den gelecek sonuçlar kurmaylar tarafından beklenmeye başlandı. Sümer’ın ilk etapta tecrübeli ve etkili iki isim baktığı kaydedildi. Devre arasında alındığında ilk 11’de direk oynayıp, takıma katkı yapabilecek oyuncuları takip eden Özkan Sümer’in önceliği sol kanat ile oyun kurucuya verdiği bildirildi. Sümer’in gelecek sezon için de genç oyuncu araştırdığı kaydedildi. Sümer, Brezilya’da yaptığı çalışmalarda bazı futbolcularla ilgili tespitlerini yaptı. Bu oyunculardan başında sol kanat oynayan milli takım ve Santos’un 28 yaşındaki yıldızı Kleber de Carvalho Correa geliyor

Harika Futbolcular Listede
Sümer’in, Corinthias’da kiralık bulunan Dinamo Kiev’li Diego Augusto Pocheco (Rincon) için de çok olumlu görüşe sahip olduğu kaydedildi. Rincon orta sahada oynuyor ve forvete desteğiyle dikkat çekiyor. Botafogolu milli oyun kurucu Carlos Alberto Jesus, Gremiolu Marcel Augusto Ortolon forvetin her bölgesinde ve orta alanda oynayabilen Portuguesalı Leandro Ameral, aynı takımın sol kanadı Edno Roberto Cunha ve Heverton Alvares de gözdelerden biri oldu. Corinthianslı orta saha Manoel Roberto Cunha, ‘Alınabilir’ler arasına girdi. Figueirense’nin milli orta saha oyuncusu Cleiton Riberio Xavier de sınıfı geçen bir başka futbolcu olarak öne çıktı. Sümer’in daha birçok maç izleyip, raporunu şekillendirdikten sonra alınması futbolcular kesinleştirilecek.

ÖmerFarukYılmaz
05.12.2008, 14:45
Mehmed Battal ve Sercan Yıldırım direk geleceğe süper bir yatırım olur..

Fakat A takıma kimleri almalıyız o var...

KUTADGU
05.12.2008, 14:48
Eğer Trabzonspor Tarihinin 4. Büyük Brezilya çıkarması da boşa çıkarsa, çok yazık olacak.

Özkan Sümer ile başlayan, Faruk Kanca ve İbrahim Baturoğlu ile devam eden bu temaşa da sıra Özkan Sümer'e geldi yine. Umarım bu durum uğursuz bir döngü değildir.

Son senelerde hiç olmadığımız kadar hedefe yakınlaştık.
Doğru ve zamanlı bir risk almamızın tam zamanı.

Ligde 9 puan ardından transfer de 10 puanlık bir vuruş bekliyoruz.
Çok şey istemiyoruz.

selcuk
05.12.2008, 14:57

arkadas senin yazilarini aslinda cok begenerek okuyorum

ama bunu kacicni yazisin oldu ve kacincidir yanlis oldugunu söylüyorum
hüseyin amcayi ben dogusumdan beri taniyorum desem yalan olmaz
babamin arkadasi daha viyanaya göc edmeden önceki zamanlardan
yani ailelerimiz en azindan bi 20-30 sene girer cikar
dogru olan ozaman hüseyin amcaya türkiyeden telefon geldi böyle bi oyuncu var diye kulübü su fiyati pesin istiyor kasa dada suan okadar para yok denilir
hüseyin amcada kim buldugunu sordu , onlarda özkan sümer diyince hemen gidip alalim demis
bunu viyanada yasayan her trabzonlu biliyordur zaaten yani sora bilirsin illaki yakindan uzakdan tanidigin vardir

Terzioğlu
05.12.2008, 15:07
Laf genc futbolcudan acilmisken bende bir isim atayim ortaya. Daha öncede yazmistim bu foruma:

http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,9881553,00.jpg

http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,10268212-EX,00.jpg

Bruno Mezenga Rosa - Orduspor

20 yasinda ve Brezilyali. 1,83 boyunda. Kendisi Brezilya'nin Flamengo takimindan Orduspor'a kiralandi. Orduspor'un sezon sonunda 800.000 €'ya satin alma opsiyonu bulunuyor. Su anda Bank Asya liginde 8 gol ile gol kralligi'nda 2.sirada bulunuyor. Özellikle hava toplarindaki etkinligi ile biliniyor. Ayrica teknigide oldukca iyi. Tek handikapi biraz yavas olmasi. Simdiden Orduspor'lu taraftarlarin sevgilisi haline gelmis durumda.

Simdi degilde, sezon sonu icin bence ideal olur. Orduspor 800.000€ bulmakta cok zorluk cekiyormus.

Bu arada attigi gol sayisi 13 mac sonra 10 oldu. Su anda gol kralliginda zirvede. Gollerinin yani sira bir kacta asisti bulunuyor ama tam sayisini bilmiyorum.

canna52
05.12.2008, 15:09
Gözler Sümer’de

Trabzonspor’un devre arasında takıma yapacağı takviyeler için çalışma başlatırken tüm gözler Özkan Sümer’e çevrildi. Futbolcu Tarama Ekibi’nin başında bulunan ve Brezilya’da maç izlemeye giden Sümer’den gelecek sonuçlar kurmaylar tarafından beklenmeye başlandı. Sümer’ın ilk etapta tecrübeli ve etkili iki isim baktığı kaydedildi. Devre arasında alındığında ilk 11’de direk oynayıp, takıma katkı yapabilecek oyuncuları takip eden Özkan Sümer’in önceliği sol kanat ile oyun kurucuya verdiği bildirildi. Sümer’in gelecek sezon için de genç oyuncu araştırdığı kaydedildi. Sümer, Brezilya’da yaptığı çalışmalarda bazı futbolcularla ilgili tespitlerini yaptı. Bu oyunculardan başında sol kanat oynayan milli takım ve Santos’un 28 yaşındaki yıldızı Kleber de Carvalho Correa geliyor

Sümer’in, Corinthias’da kiralık bulunan Dinamo Kiev’li Diego Augusto Pocheco (Rincon) için de çok olumlu görüşe sahip olduğu kaydedildi. Rincon orta sahada oynuyor ve forvete desteğiyle dikkat çekiyor. Botafogolu milli oyun kurucu Carlos Alberto Jesus, Gremiolu Marcel Augusto Ortolon forvetin her bölgesinde ve orta alanda oynayabilen Portuguesalı Leandro Ameral, aynı takımın sol kanadı Edno Roberto Cunha ve Heverton Alvares de gözdelerden biri oldu. Corinthianslı orta saha Manoel Roberto Cunha, ‘Alınabilir’ler arasına girdi. Figueirense’nin milli orta saha oyuncusu Cleiton Riberio Xavier de sınıfı geçen bir başka futbolcu olarak öne çıktı. Sümer’in daha birçok maç izleyip, raporunu şekillendirdikten sonra alınması futbolcular kesinleştirilecek.

rincon u alsak çok yararlı olur cl tecrübeside var

TS-Tiryaki
05.12.2008, 15:11
Arkadaslar burda cogu kisi Engin Baytar diye tutturup durdular. Tamam güzel.
Ama Enginin bir takim arkadasi var. James Troisi diye. Genclerbirligi, Newcastleden transfer etmis. 20 Yasinda. Sol ayak. Benim cok dikkatimi cekti. Acaba sizinde dikkatinizi cektimi?? Acaba isimize yararmi?? Sol kanat icin düsünülebilirmi??

Gökhan KAN
05.12.2008, 15:12
rincon kiev macında bize gol atan degilmiydi...

ÖmerFarukYılmaz
05.12.2008, 15:12
Terzioğlu...

Bruno hakkında Ordu'dan o kadar iyi şeyler duyuyorumki...

Ayrıca Cavcav peşindeymiş:)

Gökhan KAN
05.12.2008, 15:13
Ama Enginin bir takim arkadasi var. James Troisi diye. Genclerbirligi, Newcastleden transfer etmis. 20 Yasinda. Sol ayak. Benim cok dikkatimi cekti. Acaba sizinde dikkatinizi cektimi?? Acaba isimize yararmi?? Sol kanat icin düsünülebilirmi??
vaalla pek izlemedigim için bisey diyeemem.

Cem Akyüz
05.12.2008, 15:14

bize karşı oynadığı maçta bende çok beğendim Troisi'yi ama diğer maçlarda izleme şansım olmadı

Terzioğlu
05.12.2008, 15:15
Terzioğlu...

Bir kez daha delirtelim ozaman :)

Cem Akyüz
05.12.2008, 15:17
Terzioğlu 61 senin futbol bilgine güveniyorum ve bügünden itibaren bende Bruno'yu araştırmaya başlıyorum:)

Harun-61
05.12.2008, 15:23
Terzioğlu...

orduspor nerden bulup getirmis ? sasirdim dogrusu :)

.

Gökhan KAN
05.12.2008, 15:24
ben su zamanda transfer isinin riske atılmamasını düsünüyorum gelenn oyuncu tutacak mı tutmayacakmı diye bekleyemem en iyisi bildigimiz kalitesine inandıgımız birinin alınması....

Ali İhsan
05.12.2008, 15:28
Bir Djiby Fall vardı hatırlarmısınız? Yıllar önce feneri dağıtmıştı, daha Ordu'lu Bruno gibi bıyıkları yeni terlemiş bir gençti. Şimdi yine Danimarka'yı sallıyor ve en geç yazın büyük takıma gider. Oysaki iki sene önce adam resmen beni alın dedi tüm Türkiye takımlarına.

Gökhan KAN
05.12.2008, 15:30
Bir Djiby Fall vardı hatırlarmısınız? Yıllar önce feneri dağıtmıştı, daha Ordu'lu Bruno gibi bıyıkları yeni terlemiş bir gençti. Şimdi yine Danimarka'yı sallıyor ve en geç yazın büyük takıma gider. Oysaki iki sene önce adam resmen beni alın dedi tüm Türkiye takımlarına.
evet hatırladım o adamı b36 torshavn damıydı neydi...

A.Gökhan AKIN
05.12.2008, 15:31
Terzioğlu 61 senin futbol bilgine güveniyorum ve bügünden itibaren bende Bruno'yu araştırmaya başlıyorum:)

Buruno yu bir kaç kez bende dile getirdim.Takip ettiğim futbolculardan birisi son zamanlarda, özellikle gollerini izlerseniz attığı hiç bir gol,öyle bedava gol değil.Sezon sonunda Orduspor'da kalmayacağı kesin eğer biz alamazsakda kimin alacağı belli Yaşarsa İlhan CAVCAV kesin kapacaktır Bruno'yu

Harun-61
05.12.2008, 15:33
bir isimde benden, maliyeti'de az.

Delron Buckley - Borussia Dortmund

05/06 sezonunda Bielefeld'de oynarken lig'de 15 gol atarak büyük sükse yapmisti, ardindan Dortmund'a transfer oldu, fakat birtürlü kendisinden istenilen verim alinamadi. Bielefeld onu devre asinda yine almak istiyor, hemde komik bir rakama. 200.000 Avro.

Buckley, Yattara'dan daha hizli Teknik olarak Ibo kadar degil.
Son vuruslarda problem ceksede yaptigi güzel ortalar ve asistler ile kendini ispatlamis bir futbolcu.
Güney Afrika Milli oyuncusu.

http://www.sportgate.de/typo3temp/pics/Innenbandverletzung-stoppt-Dortmunder-Buckley_3b5aed0a06.jpg

.

Ali İhsan
05.12.2008, 15:48
evet hatırladım o adamı b36 torshavn damıydı neydi...

Randers takımında oynuyordu, arap liglerinden birine gitti, şimdi ise Odense'de oynuyor bu sezon 16 maçta 9 golle gol krallığında zirvede.

Hasan Çelik
05.12.2008, 16:32
bugün bi gazetede okudum trabzonspor fenerbahçeli deniz in peşine düşmüş,deniz i alırsak orta sahamıza derinlik kazandırırız çok iyi bir alternatif olur.geçtğimiz yıl deniz aurellio ile birlikte fenerin ortasahasını işlediler,deniz iyi bir transfer olur bizim için.

unique
05.12.2008, 16:39
Deniz Barış tam bir facia olur bence; ağır, top tekniği zayıf, futbol zekası berbat, pasları isabetsiz. Önce takım içindeki Deniz Barış gibi oyunculardan kurtulup kaliteyi artırmamız gerekiyor, böyle vasat oyuncularla olmaz bu iş.

demirel
05.12.2008, 16:40
GÜNEBAKIŞTAN İNCİLER :D (daha önce yazıldıysa kusura bakmayın :P )
Sümer, Brezilya’da yaptığı çalışmalarda bazı futbolcularla ilgili tespitlerini yaptı. Bu oyunculardan başında sol kanat oynayan milli takım ve Santos’un 28 yaşındaki yıldızı Kleber de Carvalho Correa geliyor

mashal61
05.12.2008, 16:45
bugün bi gazetede okudum trabzonspor fenerbahçeli deniz in peşine düşmüş,deniz i alırsak orta sahamıza derinlik kazandırırız çok iyi bir alternatif olur.geçtğimiz yıl deniz aurellio ile birlikte fenerin ortasahasını işlediler,deniz iyi bir transfer olur bizim için.
Aman aman! Sakın öyle bir hataya düşmeyelim. fenerin artıklarını almak bize fayda sağlamaz.

Bugün sporx de Özer Hurmacının röportajını izledim. Trabzonspor' un geçen sezon dayısı aracılığıyla onu istediğini ama 2 milyon 2,5 milyon vermediğinden yakındı. Trabzonspor geçen sezon çok transfer yaptı. Bence o yüzden alamadık Özer' i ama bu devre arasında alabiliriz diye tahmin ediyorum. Bir de Brüls' ü çağırsak orta sahada alternatif problemi falan kalmaz. Bir tane de 11 de oynayabilecek sol kanat aldık mı çok büyük yol almış oluruz.

Ya da daha kestirme bir yol da var tabi: Fatih Tekke!

Hasan Çelik
05.12.2008, 16:46
bu sefer brezilyadan eli boş dönmesinler geçtiğimiz yıl bunalr gibi onlarca isim saydılar bi tane getirmediler,inşallah bu sefer eşşeği sağlam kazığa bağlarlar.
deniz konusuna dönersek bence takımın ortasahasına derinlik kazandırır,fenerbahçede önemli işler yaptı bizim takımdakilerden çok tecrübesi var iyi bir alternatif olur diye düşünüyorum

akca61
05.12.2008, 16:47
aurelio gibi fenere gider alinan oyuncu,prensipte iyi anlasmak lazim

Alican Altunbaş
05.12.2008, 16:52
Denizmi??????????????????????
Ya siz çıldırdınızmı yaa Deniz gibi bir sürü adam var bizim takımda Ceyhun,Serkan,ferhat,Hüseyin,Adnan, hepsi o mevkide oynayacaj oyuncular bide denizimi alcaz bnce son derece yanlış olur Deniz kötü futbolcu demiorum ama alınırsa fazlalık olur...
Orta sahaya adam alacaksak Hücum yönü kuvvetli bir adam almamız lazım Deniz Gibi defanstan bozma defansif orta saha değil...........

.....
05.12.2008, 16:57
Transferden daha önemli şeyler var bizim için.
Son 3 maçtan 9 puan ile çıkar ve en yakındaki İstanbul takımına 7-8 puan fark atarsak demeyin keyfimize.

Bundan sonra yapılması gerekenler de çok önemli. Lider ve takımda direk oynayacak oyuncular lazım.

Sezon bitimine doğru Liderlik kızışırsa o zaman bizi sırtlayacak oyuncular lazım. Bize büyük maçların adamı lazım.

BİZİM DERBİ KAYBETMEMEMİZ LAZIM

emre81
05.12.2008, 16:59
Süper adam şu Carlos Alberto Porto almış zamanında Mourinho varken başında sonra geri dönmüş Brezilya'ya, Werder'e gitmiş 7 Mio Euro'ya ve linkte yazdığında göre Botofago fiyatı yüksek olduğu için kiralıkken bırakmış onu, muhtemelen şuan hala Werder'in malı, seyredilmeli ve eğer hakikaten hala iyiyse kesinlikle alınabilecek bir oyuncu. Avrupa da tutunamamış diyebilrsiniz ama bence fiyat makul olursa riske girilebilecek yegane adam.

http://en.wikipedia.org/wiki/Carlos_Alberto_Gomes

Muhammed
05.12.2008, 17:03
Bruno sanırım baya bir iyi oyuncu olucak. Şimdide attığı bir serbest vuruş golünü gördüm internetten. Almak istesek mutlaka alırız ama acaba düşünürler mi?

Ali Tunahan Güllü
05.12.2008, 17:07
bence gaziantepin havası sönmüşken tabata ara trnsferde alınmalı...

demirel
05.12.2008, 17:09
Süper adam şu Carlos Alberto Porto almış zamanında Mourinho varken başında sonra geri dönmüş Brezilya'ya, Werder'e gitmiş 7 Mio Euro'ya ve linkte yazdığında göre Botofago fiyatı yüksek olduğu için kiralıkken bırakmış onu, muhtemelen şuan hala Werder'in malı, seyredilmeli ve eğer hakikaten hala iyiyse kesinlikle alınabilecek bir oyuncu. Avrupa da tutunamamış diyebilrsiniz ama bence fiyat makul olursa riske girilebilecek yegane adam.

http://en.wikipedia.org/wiki/Carlos_Alberto_Gomes
fiyatı 4,5m euro yazıyo

Edno Roberto Cunha'nın istatistikleri iyi gibi , 1m euro

Hasan Çelik
05.12.2008, 17:18
tabata nın ne işi var trabzonzpor da?

Emirhan Makul
05.12.2008, 17:20
Deniz Barış Bizde Oynar mı?

Oynarsa Hangi Mevkide Oynar?

Oynayacağı Mevkide Kim Kesilir?

Oynayamazsa Onun Mevkisinde Olan Kim Ondan Daha İyidir?

Deniz Barışın Oynayacağı Mevkide Transfere İhtiyacımız Var mı?

Alican Altunbaş
05.12.2008, 17:22
Herkes Menajer olmuş..........

Hasan Çelik
05.12.2008, 17:22
deniz barış bizde oynar
ön libero olarak oynar
oynayacağı mevkiden kimseyi kesmeye gerek yok iyi bir alternatif olur
onun mevkiinde ondan daha iyi oyuncumuz yok
oynayacağı mevkiye transfere ihtiyacımız var

Emirhan Makul
05.12.2008, 17:25
deniz barış bizde oynar
ön libero olarak oynar
oynayacağı mevkiden kimseyi kesmeye gerek yok iyi bir alternatif olur
onun mevkiinde ondan daha iyi oyuncumuz yok
oynayacağı mevkiye transfere ihtiyacımız var

Hem bizde oynar diyorsun hem iyi bir alternatif olur diyorsun

O Mevkide Türkiye'nin gelecek vaad eden Milli Oyuncusu Ceyhun Gülselam Alternatif Olarak Duruyor Buna Deniz Barışı Ekleyip Onun Trabzonsporda Futbol Hayatını bitirmek mantıklı mı?

Alican Altunbaş
05.12.2008, 17:26
Arkadaşım Hüseyin On tane Deniz eder yaa Ne kadar meraklısınız 3 büyüklerin Bitmiş topçularını takıma doldurmaya..............

Serdar A
05.12.2008, 17:29
Deniz Barış Bizde Oynar mı?

Oynarsa Hangi Mevkide Oynar?

Oynayacağı Mevkide Kim Kesilir?

Oynayamazsa Onun Mevkisinde Olan Kim Ondan Daha İyidir?

Deniz Barışın Oynayacağı Mevkide Transfere İhtiyacımız Var mı?

Bu bölgede transfere ihtiyaç var . Ancak bu isim Deniz değil .

mashal61
05.12.2008, 17:29
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/8073/marc-janko/profil.html

Bu futbolcu Avusturya liginde Salzburg da oynuyor. 19 maçta 29 gol atmış. 1,96 boyunda. Avusturya ligi kolay lig diyebilirsiniz ama maç başına 1,5 gol ortalaması hiç de fena değil. Ayrıca fiyatı 2.500.000 euro yazıyor. Eğer doğruysa risk alınabilecek bir yabancı.

Süleyman Özcan
05.12.2008, 17:42
Bir arkadaş son dakika başlığında Özer Hurmacı'nın röportajının linkini koymuş, bende izliyeyim dedim. Özer'in dediklerine bakarsak sene başında dayısı ( Lemi Çelik ) aracılığıyla teklif götürmüşüz ama Özer Hurmacı için yönetimimiz 1.5 milyon euro ödemek istememiş. Bonservis bedeli olarak bu rakam yüksek bulunmuş. Her geçen gün değerini artıran birisi olarak 1.5 milyon euroya değecek bir futbolcu olarak görüyorum Özer'i. Ayrıca ne kadar geç kalınırsa Özer o kadar pahalı olacak gibi gözüküyor. Umarım devre arasında işi bitirirler artık yoksa Özer'i başka takımlar kapacak gibi duruyor.

Ayrıca devre arası transfer döneminde eğer ki 3 mevki için, gerekli özelliklerde futbolcuları takımımıza sağlayabilirsek ligin zirvesinde daha sağlam adımlarla ilerleyebiliriz. Bu mevkiler bana göre şunlar.

*Sol Açık ; Bence sol kanadımız için hem asist hemde gol atma özelliği olan bir oyuncu almalıyız. Yaptıkları ile karşı rakibin sağ bekini defansa gömmeli, cesaret edip sağ bek açıldığında ise cezayı kesmeli. Böyle olunca Cale hem rahatlar, hemde performansını artırabilir. Bu mevki için alabileceğimiz bir oyuncu yok bana göre Türkiye'de. Türkiye'de var ama biz alamayız. Ama tarzı ve oyunuyla Harry Kewell tipinde bir oyuncu bulabilirsek sol kanadımız için mükemmel olur bana göre.

*Oyun Kurucu ; Bize oyun sıkıştığında sazı eline alacak, sıkıcı geçen bir maçta yaptığı bir hareketle taraftarı tekrar hareketlendirecek, baskı yediğimizde topu ileride tutabilecek, kapalı rakipleri çözebilecek bir oyun kurucu lazım. Tabi bütün bunlara sahip olan birisini almak ne kadar kolay, ne kadar zor söylemek istemiyorum. Ama en azından bu özelliklerin birkaçını barındıran 2 Türk biliyorum. Bunlar değerlendirilirse zamanla bu özelliklerin hepsine sahip oyun kurucumuzu biz kendimiz çıkarabiliriz. Bu isimler Özer Hurmacı ve Sezer Öztürk. Özer tamamen göz önünde artık ama Sezer'i pek isteyen yok gibi ama geçen sene olsun, bu sene olsun bence iyi bir performans sergiliyor.

*Forvet ; Bence öyle bir forvet almalıyız ki topu ileride tutabilecek, rakip ile boğuşacak ve diğer forvet oyuncumuzu rahatlatacak. Öyle ileride attığımız toplar, duvara çarpmış gibi geri dönmeyecek. Şişirme toplarımız şişirme kalmayacak ve tehlikeye dönüşecek. Bu mevki için bence Mehmet Yıldız veya Fatih Tekke idealdir. Şu anda Fatih Tekke ne durumda bilemem ama hamurunda bu özelliklerin bulunduğu aşikar bana göre.

.....
05.12.2008, 17:45
gs M.yıldızı ne yapacak onu anlayamıyorum. Ellerinde onca oyuncu var, fb olsa hadi tamam diyeceğim ama gs yanlış politika izliyor.
Bu kadar fazla hücum yapmak iyi değildir.

Ayrıca fb ikinci yarıya etkili girecek iddalarına katılmıyorum. Bence bundan ileri gidemeyecekler.

TheDayAfter61
05.12.2008, 17:49
Ne Deniz Barış'ı diyorum.Yaramaz.

.....
05.12.2008, 17:51
Bu bölgede transfere ihtiyaç var . Ancak bu isim Deniz değil .

Bu bölge derken hocam?????

Serdar A
05.12.2008, 17:59
Bu bölge derken hocam?????

Orta sahanın ortasına ...

Ne hücumda ne de defansta takımı eksik oynatmayacak bir futbolcuya ihtiyaç var . Seneye Avrupa kupalarında mücadele edeceğiz . Şimdiden genç bir futbolcu ile anlaşıp gelecek sezona kadar ilk 18'in önemli parçalarından biri haline getirebiliriz . İkinci seçenek ise yazın hazır bir futbolcu almak . İki seçenek arasında bir kaç milyon euro fark var .

Takımın direncinide hücumdaki üretkinliğinide birinci derecede belirleyen ortasaha futbolcuları . Trabzonspor Avrupa'da belirli bir noktaya gelmek istiyorsa en büyük yıldızları ortasahada olmalı .

innocence
05.12.2008, 18:02
Gözler Sümer’de

açıkçası bu haberi gördükten sonra Özkan sümerin brezilyaya gittiğinden bile şüphe ediyorum.gerçi hiçbir yöneticiden Özkan hoca futbolcu izlemeye gitti gibi bir söylemde duymadım.

haberde birçok maç izledi deniyor.Brezilya liginde 30 kasımda 37.hafta oynandı ve bütün maçlar saat 21:00'daydı.yani özkan hocanın bir çok maç izlemesi biraz saçma.(he diyeceksiniz ki tv den izlemiştir o zaman niye oraya gitti burada televizyon yok muydu derim:) )

Dogan
05.12.2008, 18:03
4 tane Trabzonlu Çağlar, Engin, Özer, Tekke. Fazla arayışa gerek yok. Bence içlerinden Trabzonsporda direk oynayamayacak tek adam Engin. Yerine biri düşünülebilir.

.....
05.12.2008, 18:08
Orta sahanın ortasına ...

Ne hücumda ne de defansta takımı eksik oynatmayacak bir futbolcuya ihtiyaç var . Seneye Avrupa kupalarında mücadele edeceğiz . Şimdiden genç bir futbolcu ile anlaşıp gelecek sezona kadar ilk 18'in önemli parçalarından biri haline getirebiliriz . İkinci seçenek ise yazın hazır bir futbolcu almak . İki seçenek arasında bir kaç milyon euro fark var .

Takımın direncinide hücumdaki üretkinliğinide birinci derecede belirleyen ortasaha futbolcuları . Trabzonspor Avrupa'da belirli bir noktaya gelmek istiyorsa en büyük yıldızları ortasahada olmalı .

Hocam İsviçre milli oyuncusu ve Udinese de geçen sezon 32 maça çıkmış bu sezon ligde sadece bir maçta ilk 11 oynamadı.

Gökhan İnler bize çok mu pahalı gelir :) bonservisi çift haneli rakamlardan başlıyor.

Bize böyle ama bonservisi max. 1-1.5 m olan oyuncular lazım.(yaş max.22)

Bu oyuncular hakkında kafa yorsak ilerisi için çok güzel olur.

Erdal
05.12.2008, 18:11
Transfer söz konusu olduğunda her zaman "kaçan balık" olacaktır. Sezon başında 1.5 milyon etmez diye düşündüğünüz Özer i şimdi muhtemelen o rakama alamayabilirsiniz. Bunlar olur şeyler. Bunun suçlusu yoktur. Daha komik rakamlarla daha başka kaçan balıklar da biliyorum. Üstelik bu sezon adına....

Transferi evliliğe benzetirler. İmzayı atmadan hatta 6 ayı doldurmadan verdiğiniz kararın doğru olup olmadığını anlayamazsınız. Yönetimin ( Karadenizspor dahil) transfer politikası doğrudur. Bu doğru politikalar içinde yanlış olduğunu bu gün anladığımız kararlar da olmuştur.

sifuni
05.12.2008, 18:12
asbaskan aciklama yapmis zaaten gazetede yazan oyuncularla ilgilenmiyoruz diye iciniz rahat olsun deniz haberi balon haberidir

Murat Erdem
05.12.2008, 18:17
biz burda o kadar konuşuyoruz ama...
Sadri başkanın aklından neler geçiyor acaba ? öyle merak ediyorumki...

TRturkTS
05.12.2008, 18:18
biz burda o kadar konuşuyoruz ama...
Sadri başkanın aklından neler geçiyor acaba ? öyle merak ediyorumki...
Aynen :D Ne diyordur sımdı

Gökhan KAN
05.12.2008, 18:18
brezilyada ligler bitiyo son hafta oynancak ne kadar yeterli olurki 1 hafta izlemek bütün macları aynı anda izlemesi lazım...o nasıl olcak bilmiyorumm

Koray
05.12.2008, 18:29
YILDIZ SAVAŞITrabzonspor, Gökhan Ünaldan sonra yeni bomba için gizlice çalışıyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/42996_b.jpg
Sezon başında Gökhan’ı alarak, İstanbul kulüplerine gol atan Bordo-Mavililer, şimdi de Sivas’ın gol makinesi Mehmet Yıldız’ın peşinde

M.Yıldız’ı Ocak’ta ‘Bordo-Mavi’ yapmak için çalışan Trabzon, Sivasspor bonservis fiyatında uçarsa ‘Umut+para’ teklifini yapacak

SÜPER İKİLİ OLSUN
Trabzon yeni bombası; Mehmet Yıldız. Sezon başında Gökhan Ünal’ı transfer ederek ‘yılın bombasını’ patlatan Bordo-Mavililer’in, şimdi de Sivasspor’un süper yıldızı Mehmet Yıldız’ın işini bitirmek içinde gizlice çalıştığı belirtildi. Gol yollarında Gökhan-Umut arasındaki uyumsuzluğu nedeniyle transferde forvet hattına arayışa geçen Trabzonspor’un, M.Yıldız ile temasa geçerek, ‘Seve seve gelirim’ yanıtı aldıktan sonra transfer için girişimlerini önümüzdeki günlerde yoğunlaştıracak.
UMUT İLE TAKAS
Gökhan-M.Yıldız ikilisinin Trabzonspor’a büyük güç katacağını düşünen yönetimin, Teknik Patron Ersun Yanal’ın da isteği doğrultusunda devre arasında Sivas’ın kapısını çalarak, şartlarına göre rotasını belirleyecek. G.Saray, F.Bahçe ve Beşiktaş’ın da istediği M.Yıldız için Sivas’ın yüksek bonservis istemesi durumunda Bordo-Mavililer’in ‘Umut+para’ teklifini hazırladığı da öğrenildi.
UYGUN FAKTÖRÜ
Trabzon’daki maçta Bordo-Mavili yöneticilerin görüştüğü Sivasspor Teknik Patronu Bülent Uygun’un Mehmet Yıldız’a karşılık Umut takasını düşünebileceğini ve yönetiminde üzerine verilecek paraya ‘evet’ demesi durumunda bu transferin gerçekleşebileceğini söylediği öğrenildi. Mehmet Yıldız’ın sezon sonu sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle Sivas’ın devre arasında transfer tekliflerini değerlendireceği de belirtildi. Bordo-Mavililer, Sivasspor yönetiminin yüksek bonservis istemesi veya Umut ile takasa sıcak bakmaması durumunda transferi askıya alabileceği belirtildi.

Semavi için takasTrabzonspor, Kocaeli’li genç oyuncuyu istiyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/43001_b.jpg
Trabzonspor’un Kocaelispor’un genç orta alan oyuncusu Semavi’yi devre arasında kadrosuna katmak istediği belirtildi. Bordo-Mavililer’in Semavi’yi istemesi üzerine, Kocaeli’nin de takas teklifi ile “Ferhat ve Ergin Keleş’i verin. Takas ile bu işi bitirelim” önerisi getirdiği belirtildi. Bu haftaki maçta görücüye çıkacak Semavi’nin durumunun yeniden değerlendirileceği ifade edildi.

KARADENİZ

Mehmet Yıldız-Umut takası kafama yatmadı değil...

Erdem Keser
05.12.2008, 18:39
Denzi süper olur bence
Helal olsun :alkış:
Muhteşem bir vizyon...

Ömer SEVİNÇ
05.12.2008, 18:47
Hüseyin'den iyi değil. İstemez Deniz falan..

Tamam sevmiyoruz, eleşiriyoruz Hüseyin'i ama eşeğin kulağına su kaçırmaya başlamayalım..

Selçuk Demircioğlu
05.12.2008, 18:50
Evet ben aylar öncesin de umut-mehmet yıldız takasını önermiştim inşallah olur..

Murat Erdem
05.12.2008, 19:08
hadi diyelimki her şeyi hallettik de, umut'u bu işe nasıl ikna ediceğiz...

Erdem Keser
05.12.2008, 19:11
http://www.youtube.com/watch?v=S3GGeBi9veQ&eurl=

Minik takımımızın 6 numarasını alırsak 10 numara eksiğimizi çözmüş oluruz:D

Murat Erdem
05.12.2008, 19:12
Umut geçen seneki maçta o kadar üşüdüki, adamın kulağı düşüyordu nerdeyse...mümkünü yok Sivas'da yaşamaya razı gelmez...

.....
05.12.2008, 19:17
Yapmayın lütfen Umut u bir anda silip atamayız. Buna vefasızlık denir.

Travelair
05.12.2008, 19:17
Sivasspor böyle bir teklifi kabul edebilir. Zaten Tum'u Mehmet Yıldız'ın gitme olasılığına karşılık hazırlıyorlar. Sorun şu: Sivas'ı güçlendirmemiz olası. Umut tamam eleştiriyoruz ama belli özellikleri olan bir forvet. Daha az etkili ekiplerle takas etsek mesela Ankagücü ile Gökhan'a karşılık...

innocence
05.12.2008, 19:18
Asbaşkanımızdan açıklama

Son günlerde medyada yer alan transfer haberleri üzerine Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu bir açıklama yaptı.

Hacısalihoğlu açıklamasında söz konusu haberlerin hiç birinin gerçeği yansıtmadığını vurguladı. Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu şunları söyledi: “Yaklaşan ara transfer dönemi nedeniyle özellikle medyada kulübümüzün adı bir çok oyuncuyla anılmaya başlanmış olup çeşitli formüllerden bahsedilmektedir. Tamamen bizim dışımızda olan bu yakıştırma haberlerin hiç birinin gerçekle ilgisi yoktur. Ne teknik heyetimizin bahsedilen oyuncularla ilgili herhangi bir talebi, ne de yönetim kurulumuzun bu yönde bir çalışması bulunmaktadır. Taraftarlarımızdan beklentimiz özellikle lig lideri oyuncularımızın moralini bozmaya yönelik bu haberlere inanmamaları ve takımımıza olan desteklerini sürdürmeleridir”

Necat Ulusoy
05.12.2008, 19:19
Deniz Baris.Kessinlikle HAYIR:Nasil böyle miadini tamamlamis bir adami istersiniz anlamiyorum.Bu adam gibi hatta ondan cok daha iyileri bizde zaten var!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ömer SEVİNÇ
05.12.2008, 19:20
Değil karşılıklı değişmek, 2 tane Gökhan Emreciksin verseler bir Umut etmez. Umut bu takımdan takas edilecek son oyunculardandır bence.

Takımda hırslı oynayan 3 tane adam var. Umut, Egemen, Serkan. Bu 3'ü bu seneki başarımızın önemli unsurlarından bence..

Kaan
05.12.2008, 19:21
Hemen sattınız sizde Umut'u. :S

Gerçekten anlamıyorum sizi (!)

Mehmet Ç.
05.12.2008, 19:25
arkadaslar yanis düsünüyorsunuz

deniz'i alalim.. karadenizspor'a veririz sezon sonuna kadar. orda piser. kaliteli oyuncu bana göre. sezon sonu belki. ceyhun hüseyin colman ve selcuk'dan cogunu satacaz. bence sadece selcuk ve ceyhun kalsin yanina deniz mükemmel olur. hem tecrübe acisindan hem kaliteli.

.....
05.12.2008, 19:28

deniz'i alalim.. karadenizspor'a veririz sezon sonuna kadar. orda piser. kaliteli oyuncu bana göre. sezon sonu belki. ceyhun hüseyin colman ve selcuk'dan cogunu satacaz. bence sadece selcuk ve ceyhun kalsin yanina deniz mükemmel olur. hem tecrübe acisindan hem kaliteli.

Bunları gerçekten düşünüyor musun yoksa ben mi yanlış anlıyorum....

Mehmet Fatih Yavuz
05.12.2008, 19:32
Colman, Selçuk ve Ceyhun un satılması nereden çıktı?
Hepsi baya kalacaklar burada.
Satmak da ne?

Hüseyinle ilgili satılacak falan deniliyor arada bir.
Ama diğerleri zaten yeni geldi.

Deniz bizim aradığımız oyuncu zaten değil.
Ne işi var Trabzonsporda.
Benim defansif ön liberolarım var.

Kaan
05.12.2008, 19:32

İnanamıyorum ! :eek:

.....
05.12.2008, 19:34
Artık deniz konusu kapansa iyi olur. Yani iyi bir oyuncu olsa amenna diyecem ama o da değil. Neden üsteliyoruz ki!

.....
05.12.2008, 19:36
Trabzonspor'un AROG keyfi

Son 2 haftada 4 puan kaybeden Trabzonspor'da teknik heyet ve futbolcular, sinemaya giderek stres attılar !.. Bordo mavili futbolcular, bugün gösterime giren ve Cem Yılmaz'ın başrolünü oynadığı AROG adlı filmi izlediler.

Bu arada bordo-mavililer, 7 Aralıkta Kocaelispor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını basına kapalı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda bordo-mavili futbolcuların, taktik bir çalışma gerçekleştirdikleri bildirildi. İdmanda oyuncuların neşeli oldukları öğrenildi.

AKSOY_61
05.12.2008, 19:41

:D:D
denizin pişecek neyi kalmışki zaten deneyimli adam.
bunu da geçtik adama trilyonları say karadenizspora gitmez zaten.
süperligte onu alıcak bi ton takım var.

o dediğin adamlardan bırak çoğunu birisi bile satılmaz.

.....
05.12.2008, 19:45
Takımımız çok güzel stratejilerle ilerlemektedir. Her ne kadar her kafadan bir ses çıksa da Takımımımız yoluna ağır adımlarla ilerliyor.

Bizim yapmamımız gereken Yöneticilerimizin de söylediği gibi oyuncuların moral-movitasyonunu bozacak davraışlardan kaçınmak olacaktır.

Mesela biraz sonra fb nin maçı başlayacak. Şöyle Denizli nin galibiyetini rahat rahat izleyebiliriz mesela :):)

Kereşenli
05.12.2008, 20:08
Umut çok iyi bir futbolcu. Bizim Mehmet Yıldız'a ihtiyacımız yok, yeter ki Umut ve Gökhan tekrar gol atmaya başlasın.

ssmuratss
05.12.2008, 20:18
Gökhan ile Umut bizim ihtiyaccımızı karşılasın kendi adıma Ronaldo bile gelse değişmem ama ne yazıkki henüz o yeterliliğe gelemedi beraberlikleri...

toksoy61
05.12.2008, 20:28
2 dakikada kendi futbolcusunu satan bir taraftarın tuttuğu takımın değil şampiyon başarılı olması bile mümkün değildir.
kendi takımının oyuncusunu aşağılayan, moralini bozan, her fırsatta takımdan gönderilmesini isteyen taraftara oyuncular ne verebilirki? yazık hakikaten yazık. 25 yıldır akıllanmıyoruz ve bu gidişle yine akıllanmayacağız anlaşılan.

ümit tavsan
05.12.2008, 20:29
selam ben bursadan bence takıma frorvet arkası ıyı top ntutan ve dağıtan bırı lazım

Muhammed KOÇ
05.12.2008, 20:30
oyuncu transfer edeceğiz oyuncu satmayacağız.. bir oyuncunun ayrılması demek bütün havanın bozulması demek.. öyle ya da böle umut golü attı, ona pası gökhan verdi, ortayı sekan yaptı,topu yattara taşıdı,colman yarı sahaya geçti sylva degajladı.... anlatabildiysem ne mutlu.

bir sol açık alındığı zaman nasıl bir forvet hattımız varmış herkes anlayacak..

ümit tavsan
05.12.2008, 20:36
arkadaşlar lutven bu yazdıklarınız umutun kulağına gıder ayıpdır yahu sız trabzonsporlumusunuz adam her maçda cığerlerı parçalamcak gıbı koşuyor defansı paçlaıyor guzadan bıle ıyı bır forvet sadece ona ıstedığı topları atacak bır for vet arkası lazım bence takas yapılcaksa gokhanı yapın

ErtuGrul
05.12.2008, 20:44
Umut ve M.yildiz takasimi? iki tane mehmet yildizi, yarim yamalakta olsa yuregiyle oynayan umuta degismem..

Ali Tunahan Güllü
05.12.2008, 20:44
umut penaltı kaçırdı ama haksızlık etmeyelim yüreğiyle oynuyor bu kadar kolay harcamayın.....

Erkan
05.12.2008, 20:45
Penalti yi da kotu atmadi...

Tahir
05.12.2008, 20:47
umut kişilik olarak mücadele olarak bu formayı hak ediyor

abbas
05.12.2008, 20:56

Kesinlikle katılıyorum. Hatta takımın penaltıcısı Umut olmalı diyorum ben. Israr edilmeli. Yattara dan çok daha iyi kullanır kanaatindeyim hatta...

theo
05.12.2008, 21:11
umut tamam son vuruşlarda etkisiz ama o kadar koşan adamın ayaklarında derman kalmaz...penaltı konusuna gelirsek penaltıyı her penaltıcı kaçırabilir...adamın penaltısı auta gitmediki 90da patladı...umuta sinirimiz penaltıyı yattaranın atmamış olması ya da ibb maçında colmanın yerine yattaranın atması...

innocence
05.12.2008, 21:19
Umut ve M.yildiz takasimi? iki tane mehmet yildizi, yarim yamalakta olsa yuregiyle oynayan umuta degismem..

%100 katılıyorum

TS-Tiryaki
05.12.2008, 21:19

Evet ya. Penaltidan topu diregin disina vurmak her babayigidin harci degil.:D:D Az kalsin taca atacakti topu.

Uğur Erdoğan
05.12.2008, 21:27
Değil karşılıklı değişmek, 2 tane Gökhan Emreciksin verseler bir Umut etmez. Umut bu takımdan takas edilecek son oyunculardandır bence.

Takımda hırslı oynayan 3 tane adam var. Umut, Egemen, Serkan. Bu 3'ü bu seneki başarımızın önemli unsurlarından bence..

birde hüseyin birde selçuk adam sakat sakat oynuyor genede.

Harun CAN
05.12.2008, 21:44
uşaklar biraz alakasız olcak ama kanal 24 de bayern münih - hoffenheim maçı var , izleyin derim !

fener-denizli maçında deividin şutu kalenin yarım metre içinden çıktı hakem golü vermedi... puan keybederlerse ağlarlar sezon sonuna kadar..

Mahmut Baran
05.12.2008, 21:54
gökhan emeciksin 15-20 hatta 25 tane umut eder , en azından aklıyla oynuyor

Ahmet Kuru
05.12.2008, 22:00
Takıma direk katkı sağlayacak,Mevcut oyunculardan 2-3 gömlek üstün oyuncu alınması lazım...
Yoksa Aynı tip kapasite oyuncularla doldurursan neye yarar...
Ayrıca yukarıda Umut'un penaltıyı çok iyi kullanıldığı söylendi...
Arkadaşlar penaltı bu...İyisi gol olanıdır,kötüsü her türlü kaçanıdır...Umut'un hırsı bizim bazı yorumları yapmamıza engel olmasın...

Kaan
05.12.2008, 22:02

Yuh artık !

baho_61
05.12.2008, 22:08
engin baytar alınsın

Mehmet Ç.
05.12.2008, 22:13
özkan sümer kim diyorsa o alinsin

innocence
05.12.2008, 22:22

yok artık lebron james :eek:

alper*
05.12.2008, 22:24
daha futbolcunun ismini yazamıyorsun,sonra gelip kıyaslama yapıyorsun =)

ordutrabzon5261
05.12.2008, 22:38
Valla ben Mehmet Çakırı isterim bence bizde çok faydalı olur. + Ergün Teber

Ustaalioğlu
05.12.2008, 22:48
YILDIZ SAVAŞITrabzonspor, Gökhan Ünaldan sonra yeni bomba için gizlice çalışıyor

Semavi için takasTrabzonspor, Kocaeli’li genç oyuncuyu istiyor[IMG]http://www.karadenizgazete.net/images/haber/43001_b.jpg
Trabzonspor’un Kocaelispor’un genç orta alan oyuncusu Semavi’yi devre arasında kadrosuna katmak istediği belirtildi. Bordo-Mavililer’in Semavi’yi istemesi üzerine, Kocaeli’nin de takas teklifi ile “Ferhat ve Ergin Keleş’i verin. Takas ile bu işi bitirelim” önerisi getirdiği belirtildi. Bu haftaki maçta görücüye çıkacak Semavi’nin durumunun yeniden değerlendirileceği ifade edildi.

KARADENİZ

Mehmet Yıldız-Umut takası kafama yatmadı değil...

Semavi iyi oyuncu gercekten...

magicyattara
05.12.2008, 22:50
uşaklar biraz alakasız olcak ama kanal 24 de bayern münih - hoffenheim maçı var , izleyin derim !

fener-denizli maçında deividin şutu kalenin yarım metre içinden çıktı hakem golü vermedi... puan keybederlerse ağlarlar sezon sonuna kadar..

Bayern:1
hoffenheim:1
Dk.60
Tam da 0-1 yazıyodum Lahm attı golü:)

mashal61
05.12.2008, 22:51
özkan sümer kim diyorsa o alinsin
Özkan Sümer + Ersun Yanal kim diyorsa o alınsın.

Erdal
05.12.2008, 22:51
Hüseyin'den iyi değil. İstemez Deniz falan..

Tamam sevmiyoruz, eleşiriyoruz Hüseyin'i ama eşeğin kulağına su kaçırmaya başlamayalım..

Ömer gözlerimi yaşarttın yahu :). Deniz nerden çıktı. Hayır her Allahın günü birilerini bize yakıştırmaları hoşuma gitmiyor değil. Ama Deniz falan ayıp oluyor sahiden...Yazın benim aklıma Alişen Kandil e son bir şans verelim türü fantazi gelmişti. Ona benziyor bu...

Ustaalioğlu
05.12.2008, 22:55
"Yugo faciasında" Özkan hoca nın pek suçu yok aslında. Dönemin başkanının pek meşhur bir danışmanıdır Özkan hocayı kazıklayan diye biliyorum ben... Ayrıca yanlış transfer olur. Yanlış transfer politikası olmaz. Farklı şeyler bence...

O donemde herkes bu tarz futbolcular aliyordu, Cavcav'dan baska isabetli yabanci futbolcu alabilen yoktu zaten...
Bunun yaninda Dukic (santrafor olan) oldukca iyi bir futbolcuydu...

magicyattara
05.12.2008, 23:00
Bosna'dan iyi adamlar çıkıyor.
Bu pazarın çok uzağında kaldık ülke olarak.
Hoffenheim'da 2 bosnalı var,ibiseviç ve salihoviç.
Wolfsburg'da da dzeko ve misimoviç var.Ayrıca müslimoviç'te Almanyada oynuyor.
Hepsi forvet,hepsi iyi adamlar.

Selman
05.12.2008, 23:00
Özkan Sümer + Ersun Yanal kim diyorsa o alınsın.

Bence de Ersun Yanal kimi istiyorsa o alınsın.Özkan Hoca ne zamandan beri ilk 11'i belirliyor Trabzonspor'da?

TolgaTopçu61
05.12.2008, 23:04
Bosna'dan iyi adamlar çıkıyor.
Bu pazarın çok uzağında kaldık ülke olarak.
Hoffenheim'da 2 bosnalı var,ibiseviç ve salihoviç.
Wolfsburg'da da dzeko ve misimoviç var.Ayrıca müslimoviç'te Almanyada oynuyor.
Hepsi forvet,hepsi iyi adamlar.
katiliyorum,Bosna'dan cok kaliteli isimler cikiyor...Muslimovic'i Trabzonspor'da görmek isterdim,cok sevdigim bir oyuncu,ama gecen sene sanki Yunanistan'a transfer olmustu...

.....
05.12.2008, 23:04
Andreas Beck i alalım sağ taraftaki sorunu giderelim :):)

Gerçekten süper bir oyuncu.

magicyattara
05.12.2008, 23:06
Bence de Ersun Yanal kimi istiyorsa o alınsın.Özkan Hoca ne zamandan beri ilk 11'i belirliyor Trabzonspor'da?

Özkan Hoca da uzak mı dursun takımdan diyorsun yani...

Bu kadar reform bizi bozar hocam:)

Mahmut Baran
05.12.2008, 23:06
vayy be umut neymişte ben görememişim yıllardır.. yuh artık diyen arkadaşlar gökhan emreciksin'i iki yıla kadar nasıl konuşacaksınız bakalım

magicyattara
05.12.2008, 23:07
katiliyorum,Bosna'dan cok kaliteli isimler cikiyor...Muslimovic'i Trabzonspor'da görmek isterdim,cok sevdigim bir oyuncu,ama gecen sene sanki Yunanistan'a transfer olmustu...

O kadarını bilmiyorum ama çok iyi adam.