PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

irfan61
26.01.2009, 16:52
Adamlarda hakli, diyorlarki taksit taksit ödenirse biz nasil alanzinhonun yerini tutacak baska bi adam alacagiz.Onlarda alacağın adamın parasını taksit taksit ödesin. :)

special_laz1967
arkadaşlar ne oldu şimdi bu alanzinho işi sondurum hakkında adam akılı bilgisi olan varsa yazsın olacakmı olmayacakmı. ssıktı artık

Dogan
Adamlarda hakli, diyorlarki taksit taksit ödenirse biz nasil alanzinhonun yerini tutacak baska bi adam alacagiz.
Onlar da taksit taksit alsın. Direk trink para transfer kaldı mı artık. Başka bahane bulsunlar.

irfan61
26.01.2009, 16:53
Takımı gençleştiriyoruz hani hedefimiz o herhalde.Biglia oyunu 2 yönlü oynayabilen bi oyuncu.Hüseyinin yerine düşünülüyor sanırım.Hakikaten tebrik ediyorum yönetimi.Hüseyinin yerine Faty Papy ve Ceyhun var onlar ne oluyor.İkiside genç futbolcularımız.

Zafer Fidan
26.01.2009, 16:54
arkadaşlar ne oldu şimdi bu alanzinho işi sondurum hakkında adam akılı bilgisi olan varsa yazsın olacakmı olmayacakmı. ssıktı artık

arkadasim, ne diyelim ki..bizde beklemekten baska bir sey yapamiyoruz. 1-2 gün sabretmemiz lazim iste.

Volkan Albayrak
transfer sezonu ne zaman bitiyor yine konsolosları boş yere bekletmeyelim de

Atılay
stabaek verin şu adamı sonra elinizde kalacak :)

okg_53
Eğer bu haber verildiyse kusura bakmayın, uyarın silerim.
Haber çok yeni.

Son Dakika Alanzinho müjdesi

Norveç’in Stabaek kulübünün dün resmi internet sitesinden, ‘Satmaktan vazgeçtik’ dediği Brezilyalı sol kanat oyuncusu Alanzinho’da harika bir gelişme yaşandı. Dün gece saatlerinden itibaren Stabaek kulübü yöneticileri ve Alanzinho ile görüşmelerini sıklaştıran Mahmut Aksu’nun, futbolcuyu imza aşamasına getirdiği kaydedildi. Brezilyalı oyuncu Alan Carlos Comes de Costa (Alanzinho) kulübü Stabaek yöneticilerine, “Trabzonspor ile anlaştım. Artık futbol hayatımı burada noktalamak istiyorum. Beni bırakın” demesinin ardından Norveç kulübü yetkilileri çaresiz kalarak yeniden masaya oturmaya mecbur kaldı. Mali Sayman Mahmut Aksu bugün öğle saatlerine kadar sürdürdüğü görüşmelerin ardından da Stabaek kulübü yöneticileriyle mutabakata vardı. Peşinat sorununun aşılması ve banka teminatının da bulunmasıyla Alanzinho’nun gelişinde her hangi bir sıkıntı kalmadı. Brezilyalı sol kanat oyuncusunun yarın Trabzon’da olması ve resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

kaynak:günebakış.
tarih: 26 ocak 2009, saat:az önce(belki 1-2 saat)

bu kadar kesin konuşması yalan olamaz...

irfan61
transfer sezonu ne zaman bitiyor yine konsolosları boş yere bekletmeyelim de2 Şubat son gün.

Atılay
26.01.2009, 16:55
inşallah taze haberdir

Hasan61
26.01.2009, 16:57
Haber çok yeni.

Norveç’in Stabaek kulübünün dün resmi internet sitesinden, ‘Satmaktan vazgeçtik’ dediği Brezilyalı sol kanat oyuncusu Alanzinho’da harika bir gelişme yaşandı. Dün gece saatlerinden itibaren Stabaek kulübü yöneticileri ve Alanzinho ile görüşmelerini sıklaştıran Mahmut Aksu’nun, futbolcuyu imza aşamasına getirdiği kaydedildi. Brezilyalı oyuncu Alan Carlos Comes de Costa (Alanzinho) kulübü Stabaek yöneticilerine, “Trabzonspor ile anlaştım. Artık futbol hayatımı burada noktalamak istiyorum. Beni bırakın” demesinin ardından Norveç kulübü yetkilileri çaresiz kalarak yeniden masaya oturmaya mecbur kaldı. Mali Sayman Mahmut Aksu bugün öğle saatlerine kadar sürdürdüğü görüşmelerin ardından da Stabaek kulübü yöneticileriyle mutabakata vardı. Peşinat sorununun aşılması ve banka teminatının da bulunmasıyla Alanzinho’nun gelişinde her hangi bir sıkıntı kalmadı. Brezilyalı sol kanat oyuncusunun yarın Trabzon’da olması ve resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

haberi son dakika diye geçmişler
umarım doğrudur

Cihan
taaze haber sıcak sıcak evet

aaahmet61
günebakiş kolayına yalan haber yapmaz.

leavemealone
26.01.2009, 16:58
Haber çok yeni.

Bu haber yeni gibi insallah yazdiklari gibidir ve bitmistir transfer ...

Samet Yildirim
26.01.2009, 16:58

as baskan yarin öglene kadar netlesecek dedi..su an yüzde 50 gerceklesme sansi var dedi

lazfather61
26.01.2009, 16:59
Herkes avına odaklanmış aslan misali,pusuya yatmış,kıpırdanma bekliyor transfer başlığına yazı yazmak için. :)

aynen oyle ya artik olcaksada olsun ya. beklemekten sikilmaya basladim:D

TolgaTopçu61
as baskan yarin öglene kadar netlesecek dedi..su an yüzde 50 gerceklesme sansi var dedi
hepde ayni aciklamalar geliyor:rolleyes:

special_laz1967
BİR HABER DE BENDEN :))))
Hansa Rostock’un, Trabzonspor’un tüm şartlarını kabul ettiği belirtildi
Trabzonspor bir yandan Alanzinho’nun işini bitirmek için artık gün sayarken, diğer yandan da eski göz ağrısı Zafer Yelen’e imza attırma aşamasına noktasında olduğu kaydedildi. Sezon başında alınmak istenen Zafer için kulübü Hansa Rostock zorluk çıkarmıştı. Bu nedenle transfer olmamıştı. Şimdi ise Alman kulübü yöneticilerinin, ‘Trabzonspor’un istediği şartlarda Zafer’i vermeye hazırız’ diye haber gönderdi. Bunun üzerine de neredeyse bonservis bedeli ödenmeden alınması söz konusu olan Zafer için yeniden harekete geçildi. Bu futbolcunun işinin bir iki gün içinde bitirilebileceği dile getirildi.

Kaynak:Günebakış gazetesi

sifuni
26.01.2009, 17:01
Bir dönem Ziya Doğan geldiğinde Tolga İle Volkanı aldık o sezon Tolga Volkan Erdinç iyi uyum sağladı,Şampiyonluğa Oynadık ve elimizden çalındı.
Ondan sonra Simkowıakı aldık,Şampiyonluğa oynadık
transferi iyi yaparsan o otoriteler hikaye olur.
Benim aklıma gelen 2 dönemlik transfer bunlar.

stepanovuda unutmamak lagzim oda yarida gelmisdi

Samet Yildirim
26.01.2009, 17:01
hepde ayni aciklamalar geliyor:rolleyes:

isterse 100 bin defa ayni olsun yeterki alalim artik bu adami:D

irfan61
26.01.2009, 17:02
Trabzonspor bir yandan Alanzinho’nun işini bitirmek için artık gün sayarken, diğer yandan da eski göz ağrısı Zafer Yelen’e imza attırma aşamasına noktasında olduğu kaydedildi. Sezon başında alınmak istenen Zafer için kulübü Hansa Rostock zorluk çıkarmıştı. Bu nedenle transfer olmamıştı. Şimdi ise Alman kulübü yöneticilerinin, ‘Trabzonspor’un istediği şartlarda Zafer’i vermeye hazırız’ diye haber gönderdi. Bunun üzerine de neredeyse bonservis bedeli ödenmeden alınması söz konusu olan Zafer için yeniden harekete geçildi. Bu futbolcunun işinin bir iki gün içinde bitirilebileceği dile getirildi.

Kaynak:Günebakış gazetesiBu çok eski bir haber.

TolgaTopçu61
26.01.2009, 17:03
isterse 100 bin defa ayni olsun yeterki alalim artik bu adami:D
pek alincak gibi durmuyor ama ne yapip alinsin artik:)

sifuni

dün transfermarkt.de deki repörtajini okkudum rada soruyorlar türkiyeye niye gidemedin diye Tükiyyedeki Klüp(yaniTrbzonspor) parayi yatirmadi diye diyor bu dogrumudur .aslinda hansa rostock aray yükseltmeye kalkmamismiydi.

okg_53
Haber çok yeni.

arkada kalmasın.

Night61
26.01.2009, 17:04
günebakış kasmış yalanları

leavemealone
26.01.2009, 17:05
Mahmut aksu alanzinhoya ts formali bir foto cektirse tam rahatlardik :) .

Dogan
Günebakış??:D En kolpa gazetesi o bence Trabzonun..

Tayfun
Sabah yerel gazetelerin çoğunda Alanzinho'nun kulübü futbolcuyu vermeyeceğini beyan etmiş yazıyordu ,garip vallahi...

okg_53
26.01.2009, 17:06
Sabah yerel gazetelerin çoğunda Alanzinho'nun kulübü futbolcuyu vermeyeceğini beyan etmiş yazıyordu ,garip vallahi...
sabahki yerel gazeteler dün akşamın gelişmelerini yazıyor.
Bun gelişmeler daha çok yeni.

Alihan Ertürk
26.01.2009, 17:07
bu stabaek fiyatı 1-2 milyon daha arttırmaya çalıştı yaptığı açıklamalarla , baktılar ki biz verebileceğimiz en yüksek miktara çıktık onlar da anladı ellerinde kalacak bu oyuncu satmaya karar verdiler..zaten gitmek isteyen bir oyuncu ne kadar verimli olabilir ki ?? örnek yattara adam kaç maçtır birşey yapmıyor , fb maçında oynadı bir tek o kadar..yani yarın-öbürgün gelir yeni transferimiz..

vatandas61
26.01.2009, 17:08
zafere gerek yok, yedek kulübesi icin ise gelsin, alternatif herzaman iyidir. alani alalim, birde forvet aldik mi oda kaymagi olur. Gelsin sampiyonluk.

Mustafa Önder
kolpacıya günebakış

Tayfun
sabahki yerel gazeteler dün akşamın gelişmelerini yazıyor.
Bun gelişmeler daha çok yeni.

Sıcak sıcak diyorsun yani,hadi bakalım :)

Eyvallah...

Onur Akyüz
26.01.2009, 17:09
25 yaşındaki bir adam futbolu niye bizde bırakmak istesin ki?

Alihan Ertürk
26.01.2009, 17:09
25 yaşındaki bir adam futbolu niye bizde bırakmak istesin ki?

symek kaç yaşındaydı ??

Emirhan Makul
26.01.2009, 17:10

Yerel gazetelerin hepsi bu siteye üye ve bu başlığı takip ediyorlar yaz döneminde çok gördül bunları çok yaşadık onun için tamami ile yalan bir haber inanmayın.

Faruk UYSAL
Haber çok yeni.

Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun.
Videolardan izlediğimiz kadarıyla akşamki maç tam onun maçıymış ama olsun, daha ligin sonlarına doğru çok daha kritik maçlar oynayacağız.
Öncelikle şu Ankaraspor maçını kazasız belasız atlatmamız lâzım.

Tayfun
Fanatik gazetesi de Stabaek kulübünün resmi siteden açıklama yapıp Alanzinho'nun kulübünde kaldığını yazıyor !

Hangise inanacağız şaşırdık yahu :D

Ali Kemal Kalmuk
26.01.2009, 17:11
Arkadaşlar dün akşam Stadyum programında bizim Trabzon muhabiri tombul bi arkadaş var hani Barış ona bağlandılar.Transferler için Alanzinho var dedi ve büyük ihtimalle Zafer Yelen'de gelecek dedi.Hani bu adamlar yöneticilerle daha samimi olurlar.Güvenilir bulduğum için yazdım.

Night61
26.01.2009, 17:11
Haber çok yeni.

arkada kalmasın.

şu habere inanıyorsunuz öylemi şu cümleye dikkat edermisiniz:

Trabzonspor ile anlaştım. Artık futbol hayatımı burada noktalamak istiyorum. Beni bırakın

:D:D:D futbol hayatını bizde sonlandırmak istiyormuş :D 26 yaşındaki hiçbir futbolcu böyle bir demeç vermez yeni gittiği takım için.

special_laz1967
26.01.2009, 17:12
Alanzinho ''YALANZİNHO''

Bilindiği gibi Norveç Takımı Stabaek'in resmi sitesinde "Alanzinho Stabaek'te kalacak" başlığıyla verilen haberde sportif direktör Einar'ın Trabzonspor tarafından yapılan teklifin çok iyi bir miktar olduğu ancak oyuncunun isteklerini de hesaba katarak bu anlaşmaya girmenin uygun olmayacağına karar verdikleri'' haberi yayınlanmıştı.

Ancak Trabzonspor'un teklifini çok cazip bulan Alanzinho medyada yer alan demeçlerinde transferin olmayışından dolayı çok üzgün olduğunu ve motivasyonunu kaybettiğini söyledi.
Trabzonspor ile her konuda anlaşan Alanzinho'nun menacerleri aracılığıyla kulübüne baskı yaptığı ve “Her iki taraf için de önemli bir fırsat” mesajını yolladığı öğrenildi."
Norveç TV kanalı TV2sport' a göre. '' Alanzinho çok üzgün.
Alanzinho; ''Ben, hayal kırıklığına uğratıldım, çok etkilendim ve hiçbir motivasyonum yok. Ben, önüme çıkan çok büyük bir şansı kaybettim, " dedi
Norveç basını bu konuda '' Alanzinho için çok kötü bir karar, Alanzinho çok üzgün, Motivasyonunu kaybetti '' şeklinde başlıklarla çıktı.
Steabak kulübü CEO'su Einar Schultz ise ''Alanzinho'nun bir daha böyle bir transfer teklifi alamayacağı için üzgün olduğunu ancak Stbeak ile şampiyonlar liginde oynayarak daha iyi transferler yapabileceğini'' söyledi.
Stebeak taraftarları ise ''Biz,onun harika futbolunu daha çok görecek olduğumuz için mutluyuz. Ama biz aynı zamanda onun, hayal kırıklığına uğratıldığını anlıyoruz ve transferinin olabileceğine hala inanıyoruz.'' Şeklinde görüş bildirdiler.
Bu arada Stebeak ile sorunun peşinattan kaynaklandığı öğrenildi. Stabaek, Brezilyalı orta saha futbolcusu için talep ettiği 4 milyon Euro'nun yüzde 60'ını peşin istediği, Fakat Trabzonspor bu peşinatı yüksek bulduğu bildirildi.
Stebeak'ın sitesindeki ''satmıyoruz'' şeklindeki açıklamayla Trabzonspor'a karşı pazarlık amacıyla da yapmış olabileceği düşünülüyor.
Trabzonspor'da ise asbaşkan Hacısalihoğlu, Norveç'te bulunan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun, Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi konusundaki çalışmaları sürdürdüğünü Şu ana dek bu transferde somut gelişme yaşanmadığını ifade etti.
Hacısalihoğlu, ''Transferin oldu veya olmadığı şeklinde çıkan haberler bizim dışımızdan çıkan ve gerçeği yansıtmayan bilgiler. Şu anda bir gelişme yok. Gelişme olursa bilgi olarak vereceğiz'' diye konuştu.
Mahmut Aksu ise hala Oslo'da gelişmeleri takip ediyor.

Kaynak: spor61.com

Mustafa Önder
26.01.2009, 17:12
Fanatik gazetesi de Stabaek kulübünün resmi siteden açıklama yapıp Alanzinho'nun kulübünde kaldığını yazıyor !

Fanatik haberi ne zaman

Emirhan Makul
26.01.2009, 17:13
Bu haberi yazan adam şuanda şu 33 misafirin içinde ve bize bakıp gülüyor kahkahalar saçıyor.

Cem Zırıh
imza olmadan isterse baskan ciksin aldik desin inanmam :D

Cihan
bu arada galiba anket devam ediyor...
http://www.trt.net.tr/Anket/Anket.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199 ts ye oyverelim

Samet Berber

Trabzonspor ile anlaştım. Artık futbol hayatımı burada noktalamak istiyorum. Beni bırakın

:D:D:D futbol hayatını bizde sonlandırmak istiyormuş :D 26 yaşındaki hiçbir futbolcu böyle bir demeç vermez yeni gittiği takım için.
Orada söylemek istediği Stabaekteki futbol hayatıma nokta koymak istiyorum .

irfan61
26.01.2009, 17:14

Hangise inanacağız şaşırdık yahu :DO sabah ki haber.Yalnız o haberi az dikkatli oku.

KÖKSAL AYDIN
26.01.2009, 17:14
Bu şekilde uzuyan transfer çalışmaları genelde hazin sonlarla bitmiştir bizim adımıza.O yüzden her şeye hazırlıklı olun derim.Ama olumsuz sonuç daha yakın gibi.

OnOuR
26.01.2009, 17:15
Mahmut aksu alanzinhoya ts formali bir foto cektirse tam rahatlardik :) .

En güzel yöntem :D:D

Night61
Orada söylemek istediği Stabaekteki futbol hayatıma nokta koymak istiyorum .

Pardon , salak durumuna bu kadar düşülür herade kusura bakmayın :D

karatasof
Son fb maçıda gösterdi ki TS'un aslında iyi bir golcüye de ihtiyacı var.Ancak daha öncelikli olan sol açık ve sağ bek transferleri bile yapılamayınca insanın pek fazla umudu da olmuyor..

Mustafa Ayazoğlu
26.01.2009, 17:16
Alanzinho transferinde çok istekli olduk tabi bunun faturası ağır maliyeti yüksek tutuyorlar
Transferlerin kimseye duyurmadan çaktırmadan yapmak gerek..

Yusuf ve Alanzinho transferi ibret olsun..

Birtan Karaman
26.01.2009, 17:16
Anlamadığım biglia ya ne gerek var ?

Tayfun
26.01.2009, 17:17
Alanzinho blir i Stabæk http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (javascript:void(0))Skrevet av Håkon Bjercke 25/01-2009 kl 17:33 Stabæk har avlsått budet på Alanzinho fra den tyrkiske toppklubben Trabzonspor. - Det var først og fremst betalings- og oppgjørstidspunkter som ble avgjørende for at salget ikke ble noe av, sier administrerende direktør i Stabæk Fotball AS Einar Schultz.
- Vi har tenkt på Alan og forsøkt å ta hensyn til hans ønsker, men føler ikke at denne avtalen var en forsvarlig og riktig avtale å inngå. Vi er sikre på at Alanzinho med ett år til i Tippeligaen og mulighet for kvalifisering til Champions League, vil fortsette å utvikle seg som fotballspiller i Stabæk. Vi tror samtidig at han også om et år vil være attraktiv for europeiske toppklubber, legger Schultz til.
- Overfor den tyrkiske klubben Trabzonspor, vil vi beklage at vi ikke tidligere signaliserte våre bekymringer rundt deres tilbud, avslutter Stabæk-sjefen

Stabaek'in resmi sitesinden alıntı çevirebilen varsa buyursun :)

Faruk UYSAL
Üzerine "son dakika" ibaresi düşülmüş.
Bilmiyorum, ben haberi epey inandırıcı buldum.

canowen61

yönetimin zafer yelen le anlaştığını ancak ersun yanal ın bu transfere sıcak bakmadığını dün stadyum prograında söylediler artı şmdi maratona düşen haberde blica nın menejeri blica yı trabzonspor da istiyor ancak bonservis bedelinin düşük bulunmasından dolayı butransferin gerçekleşmesi zor gözüküyor

irfan61
26.01.2009, 17:18
Alanzinho blir i Stabæk http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (http://javascript<b></b>:void(0))Skrevet av Håkon Bjercke 25/01-2009 kl 17:33 Stabæk har avlsått budet på Alanzinho fra den tyrkiske toppklubben Trabzonspor. - Det var først og fremst betalings- og oppgjørstidspunkter som ble avgjørende for at salget ikke ble noe av, sier administrerende direktør i Stabæk Fotball AS Einar Schultz.
- Vi har tenkt på Alan og forsøkt å ta hensyn til hans ønsker, men føler ikke at denne avtalen var en forsvarlig og riktig avtale å inngå. Vi er sikre på at Alanzinho med ett år til i Tippeligaen og mulighet for kvalifisering til Champions League, vil fortsette å utvikle seg som fotballspiller i Stabæk. Vi tror samtidig at han også om et år vil være attraktiv for europeiske toppklubber, legger Schultz til.
- Overfor den tyrkiske klubben Trabzonspor, vil vi beklage at vi ikke tidligere signaliserte våre bekymringer rundt deres tilbud, avslutter Stabæk-sjefen

Stabaek'in resmi sitesinden alıntı çevirebilen varsa buyursun :)Bu haber dünün orda tarih var.Bu haberi buraya 50 defa koydular.

Haluk Ongan
26.01.2009, 17:18
Alanzinho blir i Stabæk http://www.stabak.no/images/M_images/emailButton.png (javascript:void(0))Skrevet av Håkon Bjercke 25/01-2009 kl 17:33 Stabæk har avlsått budet på Alanzinho fra den tyrkiske toppklubben Trabzonspor. - Det var først og fremst betalings- og oppgjørstidspunkter som ble avgjørende for at salget ikke ble noe av, sier administrerende direktør i Stabæk Fotball AS Einar Schultz.

Arkadaşlar haber eklerken tarihlerine dikkat etseniz? Bu haber dünün ve 132483259365789 kere kopyalandı.

üni_ts_mersin
26.01.2009, 17:19
Lysberg/SCANPIX
Alanzinho selges
Klubbene skal ha kommet til enighet.

I går sa Stabæk nei til å selge Alanzinho til tyrkiske Trabzonspor for 40 millioner kroner. Betalingsbetingelsene var grunnen til avslaget.

I dag har Einar Schultz, daglig leder i Fornebu Arena, forhandlet videre med representanter fra den tyrkiske klubben.

Etter TV 2 kjenner til er trolig det siste hinderet for en overgang fjernet.

Saken blir oppdatert!

http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2528670.ece

bunu bi çevirin...Daha 10 dakika olmadı bu haber düşeli bu siteye!!!

DNA-TS
26.01.2009, 17:20

daha cmtesi günü serhat demirtaş imzalı haber vardı imzalar atıldı diye..heyyy yavrum heyyy fanatik te başladı bombalamaya

Mustafa Calik

hayir yanlis anladin

stabaek takiminda futbol hayatini noktalamak istiyor.

Mustafa Ayazoğlu
Alanzinho transferinde artık yönetim 3e 5e bakmasın alsın bu adamı takım şampiyonluğa gidiyor.

Samet Yildirim
26.01.2009, 17:21
bu habere göre

ALANZINHO satildi !!!

DNA-TS
Lysberg / SCANPIX
Alanzinho sold
The teams should have arrived at an agreement.

In yesterday Stabæk refusal to sell Alanzinho to Turkish Trabzonspor for 40 million. Payment terms were the reason for the rejection.

Today, Einar Schultz, CEO of Fornebu Arena, negotiated further with representatives from the Turkish club.

After TV 2 know is probably the last obstacle for a transition removed.

The case is updated!

leavemealone
Lysberg/SCANPIX
Alanzinho selges

I går sa Stabæk nei til å selge Alanzinho til tyrkiske Trabzonspor for 40 millioner kroner. Betalingsbetingelsene var grunnen til avslaget.

I dag har Einar Schultz, daglig leder i Fornebu Arena, forhandlet videre med representanter fra den tyrkiske klubben.

Saken blir oppdatert!

son engelide asmisiz ve bize satma karari almislar oyle yaziyor burda ..

sulo61gun

eski haberleri koymayın şuaraya arkadaşım.

metinbay61
26.01.2009, 17:22
bu habere göre

ALANZINHO satildi !!!
ne diyon ciddi mi

Onur Şeref
uşaklar bu günebakışın haberi gerçek mi? haluk senden ne haber görüşebildin mi ?

Mustafa Calik
bu habere göre

ALANZINHO satildi !!!

hangi habere göre ? :)

haLino
26.01.2009, 17:23
eveeeet yaaa. satildi diyo bu habere göreee
satilmisssss....
AMA TRABZONAMI :D:D:D

yaa satilmis... ya insallah dogrudur yaaa insallah yaaaa insallah yaaaa insaaaaallah

Atılay
o zmn Alanzinho hangi numarayı giyecek

Cihan
orda stabaek deki kariyerini noktalamak istediğini anlatmış klasik hüseyin lafı burdaki misyonumu tamamladım anladınız mı..

Samet Berber
Alanzinho satıldı , yazıyor yukarıda .

Hasan61
son gelen habere göre alanzinho bizde
yanlış çevirmediysem tabi

Onur Şeref
lysberg/scanpix
alanzinho selges
klubbene skal ha kommet til enighet.

I går sa stabæk nei til å selge alanzinho til tyrkiske trabzonspor for 40 millioner kroner. Betalingsbetingelsene var grunnen til avslaget.

I dag har einar schultz, daglig leder i fornebu arena, forhandlet videre med representanter fra den tyrkiske klubben.

Etter tv 2 kjenner til er trolig det siste hinderet for en overgang fjernet.

Saken blir oppdatert!

bunu bi çevirin...daha 10 dakika olmadı bu haber düşeli bu siteye!!!

satilmiŞ hadİ hayirli olsun.

üni_ts_mersin
Alanzinho sold

In yesterday Stabæk refusal to sell Alanzinho to Turkish Trabzonspor for 40 million. Payment terms were the reason for the rejection.

Today, Einar Schultz, CEO of Fornebu Arena, negotiated further with representatives from the Turkish club.

The case is updated!

bu da ingilizcesi... onların saatine göre 16:13 bize göre 17:13 yani on dakika önce düştü bu haber.....

metinbay61
hayırlı olsun diyelim:alkış:

Samet Yildirim
"Lysberg/SCANPIX
Alanzinho selges

Saken blir oppdatert!

http://www.tv2sporten.no/fotball/tip...cle2528670.ece (http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2528670.ece)

bunu bi çevirin...Daha 10 dakika olmadı bu haber düşeli bu siteye!!! "

bu habere göre alanzinho satilmis !

sulo61gun
26.01.2009, 17:24
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.tv2sporten.no%2Ffotba ll%2Ftippeligaen%2Farticle2528670.ece&sl=no&tl=en&hl=en&ie=UTF-8

alanzinho satıldı bu haber göre

Murat TÜRKAY
arkadaşlar sanki alanzinho bizim oldu ha.. nedersiniz?
sitelerindeki haberi tam çevirebilecek biri var mı?

üni_ts_mersin
http://www.tv2sporten.no/ bu siteye hasta oldum ben yaaa.. anında görüntü şov tribi yapayyler bize..

Haluk Ongan
Yüzde 90 olmuş arkadaşlar çok ufak pürüzler kalmış, yönetimden haber ama tabi bu norveçlilerin işi belli olmaz sonra bana çatmayın Ahmet Abiye yaptığınız gibi....

Mustafa Yılmaz
26.01.2009, 17:25
DHA 26 Ocak 2009 http://www.hurriyet.com.tr/_np/8995/7228995.jpg .hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}Anderlecht Kulübü Genel Menajeri Van Holsbeeck, Trabzonspor'un, Arjantinli oyuncuları Lucas Biglia için resmi girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'da orta sahaya takviye güç arayışları sürüyor. Turkcell Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk iddiası bulunan Bordo-mavili ekibin, kadrosunu güçlendirmek amacıyla Anderlecht'te forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lıcas Biglia'yı resmen istediği öğrenildi.
La Derniere Heure adlı gazeteye konuşan Anderlecht Genel Menajeri Herman Van Holsbeeck, "Lucas Biglia için Tranzonspor'dan bir teklif aldık. Ancak yeterli gelmedi" şeklinde konuştu.
Daha önce Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)'nin de gündemine gelen 22 yaşındaki oyuncu, Almanya'nın Hamburg kulübünce de yakından takip ediliyor

Mustafa Demir
satildimi yav bu isveccede amma zor dil insan ingilizcesinide duyurur siteden dimi :D

TolgaTopçu61
hemen sevinmeyelim bence önce imza'yi bekleyelim,sonra hayal kirikligi yasiyoruz...

KÖKSAL AYDIN
Yeni transfer hayırlı olsun.....

leavemealone
26.01.2009, 17:26
http://www.tv2sporten.no/ sitesine gore anlasmisiz staebekle ..
Alanzinho bizim gibi artik ...

Samet Berber
Arkadaşlar moral bozmak gibi olmasın ama ''Alanzinho satılmayacak'' haberi hala duruyor resmi sitede .

Semih Kırsüleymanoğlu
http://fotball.adressa.no/multimedia/archive/00060/alanzinho_60128d.jpghttp://fotball.aftenposten.no/multimedia/archive/00067/alanzinho_og_brenne_67894d.jpg

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Okadarrrrrrrrr

Abdülkadir Kılıç
Trabzonspor'da Biglia sesleri!
26 Ocak 2009 Pazartesi 17:10
Trabzonspor'un Anderlecht'in orta saha oyuncusu Lucas Biglia ile ilgilendiği ortaya çıktı.

Trabzonspor'un, Belçika Birinci Futbol Ligi takımlarından RSC Anderlecht'in orta saha oyuncusu Lucas Biglia ile ilgilendiği ortaya çıktı.

RSC Anderlecht Genel Menajeri Herman Vanholsbeeck, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un, Arjantinli Biglia'yı kadrosuna katmak istediğini, ancak bordo-mavili takımın yaptığı teklifi düşük bulmaları nedeniyle bunun mümkün görünmediğini belirtti.

Vanholsbeeck, küresel ekonomik kriz nedeniyle oyuncularına yapılan tekliflerin düşük olduğunu ifade ederken, bu nedenle hiçbir oyuncuyu satmayı düşünmediklerini kaydetti.

22 yaşındaki Arjantinli futbolcuya, sezon başında Fenerbahçe de talip olmuştu.

Haluk Ongan
26.01.2009, 17:27
Biglia gelirse ben heyecandan bayılırım artık.

Hüseyin Kurt
26.01.2009, 17:27
İmza olmadan inanmam.
Hatta formayla poz vermediği sürece inanmam.
Hatta sahaya çıkmadan inanmam.
Hatta gol atmadığı sürece inanmam.
Hatta kolbastı oynamadığı sürece inanmam.

special_laz1967
26.01.2009, 17:28
Lysberg/SCANPIX
Alanzinho selges

Saken blir oppdatert!

Lysberg/Scanpix Alanzinho satılmış Clubs sahip olacak uzlaşamıyor. Dün söyledi no satmak Alanzinho Türk Trabzonspor 40 milyon. Betalingsbetingelsene nedeni. Bugün Einar, genel müdürü kişi Arena, beraber okula gitmişler fazla'den de temsilcilerle Türk club. Sonra TV 2 biliyorum ve büyük olasılıkla en son engel ortadan geçiş. Bu meseleyi geçirilecektir.

ben bu kadar çevirebildim

leavemealone
Stabaek taraftar forumundada yazdilar simdi bu son haberi ..
Allahin izniyle busefer oldu galiba bu is ..

Atılay
Alanzinhoya güzel bi karşılama yapalım

Alihan Ertürk
aldık mı kesin mi nedir olay biri bizi durdursuunn :)

Semih Kırsüleymanoğlu
Ne diyorsun sen ya !!

Bilgi verdik sadece , biraz bekleyelim .

yürüüü bee

Onur Şeref
Lysberg / SCANPIX
Alanzinho sold

The case is updated!

Alanzinho satıldı.

Takımlar anlaşmaya vardı.

Dün Stabaek Trabzonsporun 40 milyonluk teklifini red etmişdi.Ödeme koşulları teklifin red edilmesinde başroldeydi.

Bugün Einar Schultz, Fornebu Arena 'nın CEO su ( yöneticisi )
Trabzonsporun yöneticisiyle görüşdü.

TV2 nin bildiği kadarıyla aradaki engel kaldırıldı.
Durum güncellendi.

Tercümesi böyle arkadaşlar eğer haber doğru ise hayırlı olsun..(O sitenin yaptığı tüm haberler bu zamana kadar doğru çıkdı.)

b_m_61
Arkadaşlar bence bu takım hala bizden daha çok para koparmanın telaşında blöf yapıyorlar.Çünkü adamlar şampiyonlar ligi ön elemesinde İngiltere, İspanya, İtalya takımlarıyla veya kendilerinden kat kat üstün takımlarla oynayacaklar.Bunlar eleyip gruplara kalıcaklarına inandıklarını sanmıyorum.Bugüne kadar kaç Şampiyonlar ligine Norveç takımı katılmış mı ? Mantıklı düşünürsek avrupa devlerini eleyip gruplara kalamayacaklarını onlarda biliyorlardır.Rekor transfer ücreti ödedik diye bizi çok zengin sandılar daha da para kopartırız sanıyolar.Mahmut Aksu rest çekse Trabzon'a dönüyorum dese adamlar hemen yumuşar, iş biter.Bence bu transfer olucak.

Great White
26.01.2009, 17:29
Gene coşmuş mekan..

İmza atmadan inanmam..

Sağlam tanıdıklar tarafından alınan duyumlar bile fos çıkabilirken şimdiden heyecan yapıp heveslenmeye niyetli değilim açıkçası..

Hadi bakalım, hayırlısı..

metinbay61
İmza olmadan inanmam.
Hatta formayla poz vermediği sürece inanmam.
Hatta sahaya çıkmadan inanmam.
Hatta gol atmadığı sürece inanmam.
Hatta kolbastı oynamadığı sürece inanmam.
kolbastı oynadıktan sonra inan artık canım:D

cyberentalpi
Biglia gelirse ben heyecandan bayılırım artık.

aynen
gelsin ilk isim Ts cluptan parcalı forma alıp sırtına biglia yazdırmak olur

Atılay
Arkadaşlar bence bu takım hala bizden daha çok para koparmanın telaşında blöf yapıyorlar.Çünkü adamlar şampiyonlar ligi ön elemesinde İngiltere, İspanya, İtalya takımlarıyla veya kendilerinden kat kat üstün takımlarla oynayacaklar.Bunlar eleyip gruplara kalıcaklarına inandıklarını sanmıyorum.Bugüne kadar kaç Şampiyonlar ligine Norveç takımı katılmış mı ? Mantıklı düşünürsek avrupa devlerini eleyip gruplara kalamayacaklarını onlarda biliyorlardır.Rekor transfer ücreti ödedik diye bizi çok zengin sandılar daha da para kopartırız sanıyolar.Mahmut Aksu rest çekse Trabzon'a dönüyorum dese adamlar hemen yumuşar, iş biter.Bence bu transfer olucak.
Rosenborg???

onur-ts
la Alanzinho transferi yedi bitirdi beni...
nolacaksa olsun artık.ama alalım onu.aldık gibi de.ben zaten inanıyodum bu transferin biteceğine.henüz bitmemiş olsa bile.

MehmetGÜRSOY61
vay be gelen gelene maşallah aksu boş durmuyor valla ama icraat yok ki :D:D

aaahmet61
26.01.2009, 17:30
yahu bu ne transfer hikayesidir.sabah oluyor satılmaktan vazgeçiliyor.öğleye doğru duraksama öğleden sonra kıpırdanma transferde.akşama doğru anlaşma noktasına gelmiş.geceye doğru uçağa binecek.her gün bu olaylar yaşanıyor.inşallah bugün sondur.tam tezlik bir transfer.

Mustafa Demir
26.01.2009, 17:30
Lysberg/Scanpix Alanzinho satılmış Clubs sahip olacak uzlaşamıyor. Dün söyledi no satmak Alanzinho Türk Trabzonspor 40 milyon. Betalingsbetingelsene nedeni. Bugün Einar, genel müdürü kişi Arena, beraber okula gitmişler fazla'den de temsilcilerle Türk club. Sonra TV 2 biliyorum ve büyük olasılıkla en son engel ortadan geçiş. Bu meseleyi geçirilecektir.

ben bu kadar çevirebildim

olee bi cevirdinki turkcemi diye 3 defa bastan okudum :D

Onur Şeref
26.01.2009, 17:31
Alıntı:
DNA-TS tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1897683#post1897683)

Lysberg / SCANPIX
Alanzinho sold

The case is updated!

Alanzinho satıldı.

Dün Stabaek Trabzonsporun 40 milyonluk teklifini red etmişdi.Ödeme koşulları teklifin red edilmesinde başroldeydi.

Durum güncellendi.

Tercümesi böyle arkadaşlar eğer haber doğru ise hayırlı olsun..(O sitenin yaptığı tüm haberler bu zamana kadar doğru çıkdı.)

Pro-TS
Lysberg/SCANPIX
Alanzinho selges

Saken blir oppdatert!

türkçesi...

Dün Stabaek Alanzinho'ya yapılan 40 milyonluk teklifi reddetmişti.Bunun nedeni ödeme planıydı

Bugün,Einar Schultz, Fornebu Arena'nın CEOsu Türk kulubün temzilcisiyle görüştü.
TV2 nin bildiğine göre muhtemelen transferin olmamasına olan son engel kalktı.

bu habere göre transfer tamam;)

Sefa Murat Dokuz
Bence Transferde oyuncunun gelmek istemesi büyük etken...
Bilgia sesleri falan :D nereye gidiyoruz... CL bekle bizi...
---------------Sylva---------------
Serkan---Egemen----Song------Cale
---------Selçuk---Hüseyin----------
Yattara-------Colman------Alanzinho
------------Gökhan Ünal------------

Erdogan
26.01.2009, 17:32

arkadaslar su hayilri olsun lafini lütfen kullanmiyaylim, 100 bininci kez hayilri olsun dedik. imzayi bekliyeyim burda hepimiz 300-500 kisi birden hayirli olsun yazariz.

HUSSAIN
26.01.2009, 17:32
Alanzinho satıldı.

Durum güncellendi.

Tercümesi böyle arkadaşlar eğer haber doğru ise hayırlı olsun..(O sitenin yaptığı tüm haberler bu zamana kadar doğru çıktı.)

Olay budur, çevirisi aynen böyle 1 saat içinde ya bizim siteden ya da staebekin sitesinden bi açıklama olur inşallah...

haLino
26.01.2009, 17:33
yahu bu ne transfer hikayesidir.sabah oluyor satılmaktan vazgeçiliyor.öğleye doğru duraksama öğleden sonra kıpırdanma transferde.akşama doğru anlaşma noktasına gelmiş.geceye doğru uçağa binecek.her gün bu olaylar yaşanıyor.inşallah bugün sondur.tam tezlik bir transfer.

aksu bakti böle olmicak.. hemen trabzona gidip tekrar norvece trabzon ekmeginle gitti..
stabeak yöneticelerle yeniden masaya oturan aksu, birden meshur trabzon ekmeginden silahini cekip hrkeze dogru tuttu..
sözleri: "ben deliiii aksu uleeeen.... cildirtmayin beni.. bi hansa rostock bide siz ciktiniz karsima, valla ceker vururum haaa"

alanzinho bizim

b_m_61
Rosenborg???

İstisnalar kaideyi bozmaz.Bunlar blöf yapıyor bence.Hem Rosenborg galiba en son ben çocukken katılmıştı :)

el_conquistador
Ya arkadaslar yarin cok önemli sinavim var, calisamiyorum bile heyecandan. Biraz daha bekleyelim. Resmi agizdan aldik'mi haberi, tamam bu is diye yazabiliriz. Ama simdilik daha öyle bisey yok. Biraz daha sabir.

leavemealone
26.01.2009, 17:34
Alanzinho selges?

Full usikkerhet om Alanzinho går til Trabzonspor.

(dagotter.johansen@budstikka.no)

TV2 Sporten (http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2528670.ece) melder at Stabæk og Trabzonspor skal være enige om en avtale.
Samtidig opplyser Alanzinhos agent, Lars Petter Fosdahl, til Budstikka at det ikke er noe nytt kl 16.15 mandag.
- Det foreligger ingen avtale. Jeg vil derfor ikke kommentere dette, sier Fosdahl.
Styremøte
Styret i Stabæk har mandag diskutert et nytt bud (http://www.budstikka.no/sec_sport/sec_stabaek/article224229.ece) for Alanzinho. Møtet er fortsatt ikke avsluttet.
Budstikka.no følger saken

http://www.budstikka.no/sec_sport/sec_stabaek/article224254.ece

------------

Burasida simdi diger sitenin yaptigi haberi gecmis ve ek olarakta gorusmelerin devam ettigini yazmislar ..

Mustafa Demir
Olay budur, çevirisi aynen böyle 1 saat içinde ya bizim siteden ya da staebekin sitesinden bi açıklama olur inşallah...
stabekin sitesinde olurda bizim sitede biraz zor 3 gun sonra falan ancak olur :D

Samet Berber
Dritt. Da opplever nok også vi gullforbandelsen. Uten Alan og Veigar mister vi all kreativitet

Şunu ingilizceye çevirebilirmisiniz arkadaşlar .

lazchicko

Bu ne is yeni gelmis alzinho satildi mi ne yaziyo galiba

special_laz1967
aksu bakti böle olmicak.. hemen trabzona gidip tekrar norvece trabzon ekmeginle gitti..
stabeak yöneticelerle yeniden masaya oturan aksu, birden meshur trabzon ekmeginden silahini cekip hrkeze dogru tuttu..
sözleri: "ben deliiii aksu uleeeen.... cildirtmayin beni.. bi hansa rostock bide siz ciktiniz karsima, valla ceker vururum haaa"

alanzinho bizim

:)))) kesin böle olmuştur herifler altına etti galiba:))))

lazchicko
26.01.2009, 17:35
aldik galiba beyler Alanzinho Star bak for trabzonspor yaziyo
anladigim kadariyla artik trabzonsporun !!!!!!!!!!!!

Özer Öztekin
26.01.2009, 17:36
Alanzinho satıldı.

Durum güncellendi.

evet arkadaşlar Alanzinho haberlerini baştan beri en erken veren haber sitesi bu...Zaten hep doğru haber yapıyorlar...Ben artık %99 Alanzinho bizde diyorum...Badaloğlu kadar olmasa da güvenirim bu siteye...
Ama yine de imzayı bekleyelim derim bence bu kez fazla stres yapmadan, birbirimizi kırmadan keyiflice....

irfan61
26.01.2009, 17:37
Dritt. Da opplever nok også vi gullforbandelsen. Uten Alan og Veigar mister vi all kreativitet

Crap. During NOK also we gullforbandelsen. Without Alan and Veigar we lose all creativity.

Haluk Ongan
Arkadaşlar kesinleşen birşey yok tekrar söyliyim, ama çok az pürüzler kalmış sanırım teminatla ilgili... Ama kesin bitmedi henüz... yüzde 99 diyelim artık :)

lazchicko
evet arkadaşlar Alanzinho haberlerini baştan beri en erken veren haber sitesi bu...Zaten hep doğru haber yapıyorlar...Ben artık %99 Alanzinho bizde diyorum...Badaloğlu kadar olmasa da güvenirim bu siteye...
Ama yine de imzayı bekleyelim derim bence bu kez fazla stres yapmadan, birbirimizi kırmadan keyiflice....

Katliliyorum sampiyonuz bu sene

sulo61gun
26.01.2009, 17:38

sıçtık. alanzinyo olmadan bütün yaratıcılığımızı kaybederiz:) diyor orda(bi de veigar denen bi herif varmış onu da eklemiş)

ordu-ts
26.01.2009, 17:39
alanzinho büyk transfer olur,angut forumu ağlamaklı olmuş,biz almalıyız diye yeri gögü inletiyorlar..

Murat TÜRKAY
Alanzinho sold

Klubbene skal ha kommet til enighet. The teams should have arrived at an agreement.

I går sa Stabæk nei til å selge Alanzinho til tyrkiske Trabzonspor for 40 millioner kroner. In yesterday Stabæk refusal to sell Alanzinho to Turkish Trabzonspor for 40 million.
Betalingsbetingelsene var grunnen til avslaget. Payment terms were the reason for the rejection.

I dag har Einar Schultz, daglig leder i Fornebu Arena, forhandlet videre med representanter fra den tyrkiske klubben. Today, Einar Schultz, CEO of Fornebu Arena, negotiated further with representatives from the Turkish club.

Etter TV 2 kjenner har Trabzonspor har lempet på sine betalingsbetingelser, og dermed er trolig det siste hinderet for en overgang fjernet. After the TV 2 has Trabzonspor have relaxed in their payment terms, and thus is probably the last obstacle for a transition removed.

Prisen Trabzonspor må betale for Stabæks midtbanejuvel er i overkant av 4 millioner euro. Trabzonspor award fee for Stabæk midfield gem is in excess of 4 million.
Stabæk får en større del av overgangssummen utbetalt nå enn i det første tilbudet fra tyrkerne. Stabæk get a larger share of the transition sum paid now than in the first offer from the Turks.

Alanzinho kan se frem til en årslønn på 10 millioner kroner netto. Alanzinho can look forward to an annual salary of 10 million net.

Det er ventet at Stabæk vil kalle inn til en pressekonferanse i kveld, uten at dette ennå er bekreftet. It is expected that Stabæk will convene a press conference tonight, but that never yet been confirmed.

arkadaşlar o site haberi genişletmiş işte burda.

Birtan Karaman
Tv2 siteside son 1 aydır tıklanma rekoru kırdı günde 100 kere tıklandı!:D

MetiN08
26.01.2009, 17:40
BU adam Resem bir azabinho ya ne bu cekdirdi bize allah askina

Samet Berber
Haha, fy faen. Har Alan lært seg å grine av Ingo?

Arkadaşlar şunuda çevirirmisiniz ? :)

Berk Akçay
Büyük ihtimalle oyuncu ile anlaşmaya vardık... hayırlı olsun diyorum;)

special_laz1967
sıçtık. alanzinyo olmadan bütün yaratıcılığımızı kaybederiz:) diyor orda(bi de veigar denen bi herif varmış onlarda onu da eklemiş)

herifler sıctık diyorsa anlayınki iş kesinleşti
işallah sıkıntı olmaz bundan sonra

Samet Berber
26.01.2009, 17:41
Stabaek taraftarı bayağı sinirlendi , sanırım haberler gerçek .

Onur Şeref
26.01.2009, 17:42
Olay nasıl oldu açıklıyorum akşam aksu maçı izledi mest oldu fakat eve geldi bir duydu satmıyorlarmış.Tabiki çıldırdı.

Sabaha kadar plan yaptı.Sabah toplantıya girdi.Adamlar önceden sırıtıyorlardı fakat aksunun halini görünce korktular sayın aksu buyrun oturun dediler.aksu ise ne oturcam sizin sandalyenizide masanızıda dağıtırım bir daha oturamazsınız dedi.Adamlar çok korktu.Sonra odaya lange girdi.Aksu Langeye çekil ulen kafamdan zaten kaç gündür rakrak yapıyorsun elimde kalcaksın sende dedi.Lange odayı terk etdi.Hemen ardında Aksu sordu satıyormusunuz diye sordu fakat adamlar hayır dedi.Aksu hemen Alanzinho yu odaya cağırtdı ve sordu ule uşağum sen bize gelcen mi ? Alanzinho : Motivasyonum bozuldu uyuyamıyorum gözlerimin altı şişdi 40 yaşında gibi görünüyorum dedi artık gelmek istiyorum dedi ve son noktayı aksu o anda koydu ulen stabaek başkanı aç bakim havaalanına telefon bize 2 bilet mümkünse kanat yanı olmasın teker üstüde olmasın biliyorsunuz çok ses oluyor dedi ve son noktayı koydu aldı sepetini koluna 1 kolunda alanzinho bir kolunda sepet arkada da Alanzinho'nun menajeri onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine.

Samet Yildirim
Ayrica o habere göre...

STABEK bu aksam basin toplantisi yapacakmis ama kulüb daha bunu dogrulamamis...

heralde basin toplantiisinda sattiklarini tartarina aciklicak !

hodlu
Bu Can Karyağdı ne zaman transfer bitti dese şok yaşıyoruz.Bu adam ya kafasından konuşuyor, yada uğursuz geliyor...

Zafer Fidan
Alanzinho sold

In yesterday Stabæk refusal to sell Alanzinho to Turkish Trabzonspor for 40 million.

Payment terms were the reason for the rejection.

After the TV 2 has Trabzonspor have relaxed in their payment terms, and thus is probably the last obstacle for a transition removed.

Trabzonspor award fee for Stabæk midfield gem is in excess of 4 million.

Stabæk get a larger share of the transition sum paid now than in the first offer from the Turks.

Alanzinho can look forward to an annual salary of 10 million net.

It is expected that Stabæk will convene a press conference tonight, but that never yet been confirmed.

Mustafa Önder
26.01.2009, 17:43

komdeiya:D:D:D:Dgülmektenyıkılıyom:D

Murat TÜRKAY
yeni habere göre alanzinho nun 10 milyon kron mudur nedir alacağını ve steabak takımınında resim açıklama yapacağını fakat henüz yapmadığını yazıyor.

Bekir
http://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=48&fID=114&kID=3654

antudaki taraftarlar cıldırmışlar:D

sulo61gun

alan ingo tarafından ağlamayı öğretildi diyor.çok ağladı ya gidecem diye alan onda yani.:)

special_laz1967
bu steabek taraftarının forum sitesinin linkini atabilirmi bir arkadaş

Onur Şeref

Zorla Norveçi feth etdircekler la havle vela guvveten.

üni_ts_mersin
26.01.2009, 17:44
türkçesi...

Dün Stabaek Alanzinho'ya yapılan 40 milyonluk teklifi reddetmişti.Bunun nedeni ödeme planıydı

Bugün,Einar Schultz, Fornebu Arena'nın CEOsu Türk kulubün temzilcisiyle görüştü.
TV2 nin bildiğine göre muhtemelen transferin olmamasına olan son engel kalktı.

bu habere göre transfer tamam;)

O siteyi F5 lemekten bi hal olmuştum ama değdi haa. iyiki varsın tv2.no :D

Anıl C
arkadaslar olmazsa mahmut aksunun yerine faruk kancayı devreye sokalım:D
ne de olsa ayların brezilya deneyimi var:D

Samet Berber
bu steabek taraftarının forum sitesinin linkini atabilirmi bir arkadaş
http://www.stabaek.no/forum/index.php?showtopic=2226&st=2640

10 numara
vay bee biglia'ya burun kıvırır olduk...

Hasan61
merak ediyorum aynı şey bize olsa ne yapardık
yönetim bir gün önce satmyoruz deyip yattara'yı satsa

Alihan Ertürk
26.01.2009, 17:45
antu da biri yazmış :)

''videolarını izledimm ağzım açık kaldı.inanılmaz bi adam‚niye norveçte oynuyor onu anlamadım...bizde bile direk 11 oynar.''

Her_Zaman
Olay nasıl oldu açıklıyorum akşam aksu maçı izledi mest oldu fakat eve geldi bir duydu satmıyorlarmış.Tabiki çıldırdı.

Sabaha kadar plan yaptı.Sabah toplantıya girdi.Adamlar önceden sırıtıyorlardı fakat aksunun halini görünce korktular sayın aksu buyrun oturun dediler.aksu ise ne oturcam sizin sandalyenizide masanızıda dağıtırım bir daha oturamazsınız dedi.Adamlar çok korktu.Sonra odaya lange girdi.Aksu Langeye çekil ulen kafamdan zaten kaç gündür rakrak yapıyorsun elimde kalcaksın sende dedi.Lange odayı terk etdi.Hemen ardında Aksu sordu satıyormusunuz diye sordu fakat adamlar hayır dedi.Aksu hemen Alanzinho yu odaya cağırtdı ve sordu ule uşağum sen bize gelcen mi ? Alanzinho : Motivasyonum bozuldu uyuyamıyorum gözlerimin altı şişdi 40 yaşında gibi görünüyorum dedi artık gelmek istiyorum dedi ve son noktayı aksu o anda koydu ulen stabaek başkanı aç bakim havaalanına telefon bize 2 bilet mümkünse kanat yanı olmasın teker üstüde olmasın biliyorsunuz çok ses oluyor dedi ve son noktayı koydu aldı sepetini koluna 1 kolunda alanzinho bir kolunda sepet arkada da Alanzinho'nun menajeri onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine.

laubalilik yapma beee...doğru dur formda...

A.Gökhan AKIN

analzinho haberi alınca ağladı gibisinden birşey söylüyor ama ne haberi acaba sevinçtenmi üzüntüden mi? :)

Samet Berber
Ikke trukket...

Dette er vel helt greit hvis vi får 60% umiddelbart. Dette er ca. 24 mill. De siste 16 burde komme inn iløpet av 12 måneder.

Jeg tenker ihvertfall litt lengre enn neste sesong og ønsker en klubb med økonomien i orden.

Lykke til Alan - takk for at du skrev under ny kontrakt og sikert oss seriegullet + 40 millioner!

Çevirin arkadaşlar önemli haber .

Onur Şeref

Anıl C
O siteyi F5 lemekten bi hal olmuştum ama değdi haa. iyiki varsın tv2.no :D

aynen bende:)

ApoCaN28
26.01.2009, 17:46
merak ediyorum aynı şey bize olsa ne yapardık
yönetim bir gün önce satmyoruz deyip yattara'yı satsa

Şahsım adına yönetimi alkışlardım...:alkış::p

Birtan Karaman
TV2 Sporten melder at Stabæk og Trabzonspor skal være enige om en avtale.

Samtidig opplyser Alanzinhos agent, Lars Petter Fosdahl, til Budstikka at det ikke er noe nytt kl 16.15 mandag.

- Det foreligger ingen avtale. Jeg vil derfor ikke kommentere dette, sier Fosdahl.

BUDSTIKKA

Mustafa Ayazoğlu
Biglia çok iyi oyuncu gerçekleşirse oda süper

TolgaTopçu61
Ikke trukket...

Dette er vel helt greit hvis vi får 60% umiddelbart. Dette er ca. 24 mill. De siste 16 burde komme inn iløpet av 12 måneder.

Jeg tenker ihvertfall litt lengre enn neste sesong og ønsker en klubb med økonomien i orden.

Lykke til Alan - takk for at du skrev under ny kontrakt og sikert oss seriegullet + 40 millioner!

24 milyon direk alacaklarmis ve geri kalan 16 milyonu 12 ay sonra

Erdogan
http://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=48&fID=114&kID=3654

antudaki taraftarlar cıldırmışlar:D

buraya mutlaka girin :D

Mehmet Zeki
26.01.2009, 17:47
40 milyon kac para ediyor acaba?

Mustafa Önder
Not drawn ...

This is okay if we get 60% immediately. This is approx. 24 million the past 16 should come in during the 12 months.

I think at least a little longer than next season and would like a club with the economy in order.

Good luck to Alan - thanks for that you signed a new contract and safety us serie gold + 40 million!

Çevirin arkadaşlar önemli haber.

Samet Yildirim
Ikke trukket...

ALANZINHO ya tsk ediyor ve mutluluklar diliyor.Yeni mukaveleyi imzladigi icin.40 kron icin diyor !

üni_ts_mersin
Tv2 siteside son 1 aydır tıklanma rekoru kırdı günde 100 kere tıklandı!:D

ben tıklıyoom günde 100 defa zaten en az.. :D

Mustafa Önder
26.01.2009, 17:48
TV2 Sport reports that Stabæk and Trabzonspor will have to agree a deal.

At the same time, said Alanzinhos agent, Lars Petter Fosdahl, to Budstikka that it is not something new at 16.15 Monday.

- There is no agreement. I will not comment on this, "said Fosdahl.

Budstikke

Zafer Fidan
Böyle bir foto bekliyorum simdi ;)

http://takagazete.com/haber_images/yeni_22052008.200518.jpg

TolgaTopçu61
40 milyon kac para ediyor acaba?
yaklasik 4.5 milyon €...

Berk
Ikke trukket...

Transfer ücretinin ödenme şekliyle alakalı bir haber sanırım..

leavemealone
Ikke trukket...

60 % simdi odeyecekmisiz yani 24 milyonu .. diger 16 milyonuda 12 ay icinde odeyecekmisiz ..

real_rock
Trabzonspor Biglia'yı istedi!

.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}Anderlecht Kulübü Genel Menajeri Van Holsbeeck, Trabzonspor'un, Arjantinli oyuncuları Lucas Biglia için resmi girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'da orta sahaya takviye güç arayışları sürüyor. Turkcell Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk iddiası bulunan Bordo-mavili ekibin, kadrosunu güçlendirmek amacıyla Anderlecht'te forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lıcas Biglia'yı resmen istediği öğrenildi.
La Derniere Heure adlı gazeteye konuşan Anderlecht Genel Menajeri Herman Van Holsbeeck, "Lucas Biglia için Tranzonspor'dan bir teklif aldık. Ancak yeterli gelmedi" şeklinde konuştu.
Daha önce Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)'nin de gündemine gelen 22 yaşındaki oyuncu, Almanya'nın Hamburg kulübünce de yakından takip ediliyor.

alıntı: http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10860588.asp

Alihan Ertürk
evet transfer kesin gibi :) yakında 6TunahaN1 ( Tunahan ) ile birlikte sitemizi açıyoruz hepinizi bekliyoruz ;

www.alanzinhodacosta.tr.gg (http://www.alanzinhodacosta.tr.gg)

ayrıca ;

http://img216.imageshack.us/img216/112/13257257ym1.jpg

haLino
26.01.2009, 17:49
alanzinho biz gelsin varyaaaaa.....
ey gidi ne videolar yapilir onun üzerine :D
colmanin yoktu sagolsun arkadaslar yapti, calenin yoktu sagolsun arkadaslar yapti..
hele hele bu adama öle bi videolar yapilirkiii....
ayni dünki trabzon fener macini siz avni akerde düsünün..
birakin forveti, bu adam kendisi herkezi gecip gol atcak

Gökhan KAN
NEI!!!! norvecli vadandas bunu demiş....

b_m_61
Alanzinho sold

I går sa Stabæk nei til å selge Alanzinho til tyrkiske Trabzonspor for 40 millioner kroner.
In yesterday Stabæk refusal to sell Alanzinho to Turkish Trabzonspor for 40 million.

Betalingsbetingelsene var grunnen til avslaget.
Payment terms were the reason for the rejection.

Etter TV 2 kjenner har Trabzonspor har lempet på sine betalingsbetingelser, og dermed er trolig det siste hinderet for en overgang fjernet.
After the TV 2 has Trabzonspor have relaxed in their payment terms, and thus is probably the last obstacle for a transition removed.

Prisen Trabzonspor må betale for Stabæks midtbanejuvel er i overkant av 4 millioner euro.
Trabzonspor award fee for Stabæk midfield gem is in excess of 4 million.

Stabæk får en større del av overgangssummen utbetalt nå enn i det første tilbudet fra tyrkerne.
Stabæk get a larger share of the transition sum paid now than in the first offer from the Turks.

Alanzinho kan se frem til en årslønn på 10 millioner kroner netto.
Alanzinho can look forward to an annual salary of 10 million net.

Det er ventet at Stabæk vil kalle inn til en pressekonferanse i kveld, uten at dette ennå er bekreftet.
It is expected that Stabæk will convene a press conference tonight, but that never yet been confirmed.

arkadaşlar o site haberi genişletmiş işte burda.

Burda kulüplerin ödeme koşullarında da anlaştığı yazıyor.Tek engel de ortadan kalktı yazıyor.İmzaların atılması an meselesi bence.Cumartesiden söylemiştim pazartesi bu iş biter :)

Emirhan Makul
Ömrümü yedin Alanzinyo bittik tükendik burda geleceksen gel artık lütfen ya azap çektirme bize ya

aaahmet61
acaba merak ettiğim özkan sümer bu futbolcuyu izlemiş mi.özkan hoca bu işlerde uzmandırda.acaba özkan hocamı önerdi.

Samet Berber
26.01.2009, 17:50
Arkadaşlar taraftarların hiç umudu kalmamış , sanırım transfer oldu ama resmi sitelerinde hala Alan takımda kalacak yazıyor.

Onur Şeref
TV2 Sport reports that Stabæk and Trabzonspor will have to agree a deal.

At the same time, said Alanzinhos agent, Lars Petter Fosdahl, to Budstikka that it is not something new at 16.15 Monday.

- There is no agreement. I will not comment on this, "said Fosdahl.

Budstikke

tv2 anlaşmışlar diyor fakat foshdal henüz anlaşma yok yorum yapmayacağız bunun hakkında diyor.

Adem Erdoğan
Bu saatten sonra sorun çıkacağını zannetmiyorum.Futbolcu gidecem dediği zaman büyük oranda hallolmuştu zaten.
HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN HEPİMİZE.

Mustafa Önder
26.01.2009, 17:51
Arkadaşlar taraftarların hiç umudu kalmamış , sanırım transfer oldu ama resmi sitelerinde hala Alan takımda kalacak yazıyor.

Dünki haber de mi öle ytazıyor hala yoksa yeni haber mi çıktı

TSigalko
Aynı paraya F.Tekke'de alınabilirdi..

Kaan
En yakın zamanda Alanzinho avatarlarına başlıyorum. =)

Samet Berber
26.01.2009, 17:52
Dünki haber de mi öle ytazıyor hala yoksa yeni haber mi çıktı
Dünkü haber hala duruyor .

Atılay

Bırakın fatihi de alanın tadını çıkaralım bi

Great White
Yani bunca hengamenin kaynağı Norveç' deki bir forum sitesinin paylaştığı bir haber mi:S

Yahu orada da bizdeki gibi Fotogol vari haber kaynakları olmadığının garantisi mi var sanki?:confused:

Kazım Uzunboy
Trabzon'un yeni gözdesi O!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240864_daa_414_232.jpg

Anderlecht Kulübü Genel Menajeri Van Holsbeeck, Trabzonspor'un, Arjantinli oyuncuları için resmi girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Trabzonspor'da orta sahaya takviye güç arayışları sürüyor. Turkcell Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk iddiası bulunan Bordo-mavili ekibin, kadrosunu güçlendirmek amacıyla Anderlecht'te forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lıcas Biglia'yı resmen istediği öğrenildi. La Derniere Heure adlı gazeteye konuşan Anderlecht Genel Menajeri Herman Van Holsbeeck, "Lucas Biglia için Tranzonspor'dan bir teklif aldık. Ancak yeterli gelmedi" şeklinde konuştu.

Daha önce Fenerbahçe'nin de gündemine gelen 22 yaşındaki oyuncu, Almanya'nın Hamburg kulübünce de yakından takip ediliyor.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Trabzon'un-yeni-gozdesi-O!_4_Detail_35_124393_2.htm

Samet Berber
32 yaşındaki Fatik Tekke mi ?

Alihan Ertürk
26.01.2009, 17:53
En yakın zamanda Alanzinho avatarlarına başlıyorum. =)

heyecanla bekliyoruz Kağan :)

Sefer A.
ALANZINHO ya tsk ediyor ve mutluluklar diliyor.Yeni mukaveleyi imzladigi icin.40 kron icin diyor !
basarilar diyor, seneye ekonomik anlamda dengeli bir kulup gormek istiyorum diyor, sevinmis transfere, anladi fayda saglamayacak + iyi para geçti kulube

ApoCaN28
Arkadaşlar buraya yazdıklarınızı Ne Dediler Ne Demeliler köşesine yazsanız çok güzel olur:D:D:D:D
Gerçekten hepiniz süperisiniz...
Bu arada umarım alırız ALANZİNHO'yu...

Onur Şeref
Bırakın fatihi de alanın tadını çıkaralım bi

Aynen kardeşim katılıyorum ben Trabzonu bildim bileli adam gibi bir sol açık görmedim.Bir tek küçükken sol bek sommers i beğeniyordum.Turuncu kafa.

Cem Zırıh
Büyük ihtimalle oyuncu ile anlaşmaya vardık... hayırlı olsun diyorum;)

yaklasik 10 gundur o kadar soylendiki bu soz :D

Kaan
26.01.2009, 17:54
heyecanla bekliyoruz Kağan :)

"ğ" yok yalnız. :D

Kaan. :)

Mustafa Demir
saolun arkadaslar ole hizli calisiyonuzzki hic diger siteleri arstirmama gerek yok buraya f5 liyom yetiyo saniye saniye haber :D

Mustafa Önder
Arkadaşlar görev dağılı yapalım birimiz resmi sitelere uçalım hemen

Özer Öztekin
Allah alandan da razı olsun satandan da...
Banka teminatında sorun olmazsa Alanzinho bizde....

leavemealone
Yani bunca hengamenin kaynağı Norveç' deki bir forum sitesinin paylaştığı bir haber mi:S

Yahu orada da bizdeki gibi Fotogol vari haber kaynakları olmadığının garantisi mi var sanki?:confused:

forumdan alinmadi haberler .. spor sitelerinden alindi ..

Onur Akyüz
26.01.2009, 17:55
symek kaç yaşındaydı ??

alihancım yanlış anladın,haberin üslubuna takıldım ben adamın yaşına degil.
genç bir oyuncu bir takıma futbolu bırakmak için gitmez,szmekte öyle gelmedi zaten.
sonları aynı olmasın inşallah:)

lazchicko
Fatih tekke yazin alinacak demedi demeyin !!!

ordu-ts
febe taraftarı cıldırıyor :) yahu adamlar ne antika herşeye maydanoz herşeye kıskanc....

Alihan Ertürk
"ğ" yok yalnız. :D

Kaan. :)

sen ğ'sizlerden miydin :) kusura bakma , elim alışmış ona .. bi yandan da kurtlar vadisi izliyorum ya ondan kafam karışmış :p

TSigalko

31 yaşındaki

Onur Şeref
forumdan alinmadi haberler .. spor sitelerinden alindi ..

Ve bu spor siteleri bu ana kadar hiç bir yanlış bir şey yazmadı.

Mustafa Demir
26.01.2009, 17:56

Nedir bu fatih tekke olayi anlamadim gitti sattik iste alan hayrini gorsun en ufak biseyde herkesin dilinde fatih tekke adam 32 yasinda

Mustafa Önder
Arkadaşlar sadece alanzinho ile ilgili habeleri verelim yoksa burası resmen karışacak lütfennnn

Samet Berber
31 yaşındaki
He pardon o zaman !

Alihan Ertürk
alihancım yanlış anladın,haberin üslubuna takıldım ben adamın yaşına degil.
genç bir oyuncu bir takıma futbolu bırakmak için gitmez,szmekte öyle gelmedi zaten.
sonları aynı olmasın inşallah:)

inşallah abi inşallah :)

Sefa Murat Dokuz

Yok 50
Fatih Tekke daha 31 yaşını yeni bitirdi şurda eylülde..Fatih gerçi 50 de gelse bile umutla gökhandan faydalı olur.

sulo61gun
Ikke trukket...

özet olarak iyi para kazandırdı diyor bize.teşekkürler ve iyi şanslar diyor:)

Samet Berber
26.01.2009, 17:57
Yok 50
Fatih Tekke daha 30 yaşını yeni bitirdi şurda eylülde..:confused: bilmeden sallamayın
Yani orada demek istediğimi anlamadınya helal !!

TSigalko
Sol kanat olmasada olur bu takımda.Ama forvetsiz OLMAZ!

Murat TÜRKAY
Alanzinho sold

Stabæk-juvelen drar trolig til Trabzonspor i morgen. Stabæk-jewel drar likely to Trabzonspor in the morning.

I går sa Stabæk nei til å selge Alanzinho til tyrkiske Trabzonspor for 40 millioner kroner. In yesterday Stabæk refusal to sell Alanzinho to Turkish Trabzonspor for 40 million.
Betalingsbetingelsene var grunnen til avslaget. Payment terms were the reason for the rejection.

I dag har Einar Schultz, daglig leder i Fornebu Arena, forhandlet videre med representanter fra den tyrkiske klubben. Today, Einar Schultz, CEO of Fornebu Arena, negotiated further with representatives from the Turkish club.

Etter det TV2 Sporten kjenner til har Stabæk nå godtatt tyrkernes bud på Alanzinho, og klubbene er enige om betalingsbetingelsene. After the TV2 sport know Stabæk have now accepted the Turkish bid for Alanzinho, and the clubs have agreed the terms of payment.

Det som gjenstår før avtalen er 100 prosent på plass er at tyrkerne kan vise til bankgarantier for overgangssummen. It remains to be done before the agreement is 100 percent in place is that the Turks view to bank guarantees for the transition sum.

Drøyt 4 millioner euro Almost 4 million

Prisen Trabzonspor må betale for Stabæks midtbanejuvel er i overkant av 4 millioner euro. Trabzonspor award fee for Stabæk midfield gem is in excess of 4 million.
Stabæk får en større del av overgangssummen utbetalt nå enn i det første tilbudet fra tyrkerne. Stabæk get a larger share of the transition sum paid now than in the first offer from the Turks.

Einar Schultz er nå på vei til Tyskland for å sjekke en del formaliteter rundt det økonomiske. Einar Schultz is now on its way to Germany to check some formalities around the economic.
Om alt viser seg å være greit vil overgangen være i boks i løpet av kvelden eller natten – og Alanzinho kan presenteres som ny Trabzonspor–spiller i morgen If everything turns out to be all right will be the transition in the box during the evening or night - and Alanzinho can be presented as new Trabzonspor player tomorrow

I sin nye klubb kan brasilianeren heve en årlig lønnssjekk på 10 millioner kroner - netto. In his new club can brasilianeren raise annual salary check of 10 million - net.

haber yine yenilendi...

Özer Öztekin
tv2 sporten kanalı genellikle Alanzinho haberlerini ilk önce duyuran site....Bir kaç saat içinde onlarca kaynaktan benzer haberler kopyalanır buraya...bu banka teminatı işinde sorun çıkmaz dimi arkadaşlar?

Sefer A.
26.01.2009, 17:58
Fatih tekke yazin alinacak demedi demeyin !!!
alinacak, 1.5m€'ya
AHANDA YAZDUM

okg_53
Arkadaşlar siz ne ara norveçce öğrendiniz ? :):eek:
Alanzinho haberlerini okuya okuya söktünüz norveçceyi.

oflu oguzhan
sen ğ'sizlerden miydin :) kusura bakma , elim alışmış ona .. bi yandan da kurtlar vadisi izliyorum ya ondan kafam karışmış :p
bu arada avatar resmin cok güzel ayısını pazar saat 7:00 de yaptık

special_laz1967

%60 lıık kısı olan 24 milyon kron peşin verilecekmiş geriye kalan 16milyon kron ise 12 ay sonra verilecekmiş ceviri bu

Sefa Murat Dokuz
26.01.2009, 17:59
Evet ya Trabzon taraftarının bilmediği dil yokmuş :D

Onur Şeref
Ciddi ciddi bazı arkadaşlar sökdü norveç ceyi bende ingilizcemi 1-2 seviye atlatdım.:D

türkiyem61
ne oldu arkadaslar ne bu yamuk yumuk yazilar aldikmi alanzinhoyu?

Mustafa Önder

google de ingizlice çeviri yapıyolar:D

Süleyman KANTAR
acaba ankaraspor maçında oynarmı?

sulo61gun
26.01.2009, 18:00

ingilizceye çeviriyorum önce dostum

kke drawn ...

This is okay if we get 60% immediately. This is approx. 24 million the past 16 should come in during the 12 months.

I think at least a little longer than next season and would like a club with the economy in order.

Good luck to Alan - thanks for that you signed a new contract and safety us serie gold + 40 million!

Onur Şeref

Bir gelsinde bir maç daha dayanırız.

Hasan61
ooooooo
20 gündür norveç siteleriyle yatıp kalkıyoruz:D:D:D

Haluk Ongan

Yok bence o kadar uçmayalım... Ankaragücü maçına ancak... O da gelirse...

poetricus
26.01.2009, 18:01
Biz ne diller öğrendik şu transfer mevsimlerinde!
Bu arada FB taftarı transfer teşebbsümüzden bayağı tırsmış görünüyor.
Adam gelir de bir de sahada döktürmeye başlarsa işte o zaman kontrolsüz büyük abdest sendromu başlar hepsinde.

Erdogan

su cümlenin gercek olmasi yeter. gerisi yalan olsun

Süleyman KANTAR
dayanacK GÜÇ KALMADIKİ

Samet Berber
Fatih Tekke konusunu burada açmanın mantığı yok , gerekli bir transferdi ve inşallah olacak .

sulo61gun
%60 lıık kısı olan 24 milyon kron peşin verilecekmiş geriye kalan 16milyon kron ise 12 ay sonra verilecekmiş ceviri bu

ben rakam kısmına girmedim. sonundakini çevirdim çünkü özeti bu yazının.:)ama sanırım forumda yazılmış bi yazı yani önemi yok.

Onur Şeref
Yok bence o kadar uçmayalım... Ankaragücü maçına ancak... O da gelirse...

haluk sende bir haber yok mu ?

Night61
arkadaşlar hayal etsenize hem alanzinhoyu hemde biglia yı alıyormuşuz vaow :D birde fatih dicem ama oha diyeceksiniz diye demiyorum:D

Alihan Ertürk
evet transfer kesin gibi :) yakında 6TunahaN1 ( Tunahan ) ile birlikte sitemizi açıyoruz hepinizi bekliyoruz ;

www.alanzinhodacosta.tr.gg (http://www.alanzinhodacosta.tr.gg)

ayrıca ;

http://img216.imageshack.us/img216/112/13257257ym1.jpg

yuhh :) bi site açacağız dedim 41 ziyaretçi olmuş şimdiden..ilginize teşekkür ediyorum ( tabi bu ilgi bana değil alanzinho'ya ) en kısa sürede açılacaktır site diyorum :)

temel_yilmaz
umarım iyi oyuncudur yani youtubeda 4 videodan başka video yok kaldıki videolar nasıl güvenilir birkaynakmı? artı uyum olucakmı olmuyacakmı bu verilen paralar doğruysa biraz pahalı gibi duruyor

Emirhan Makul
Türk spor siteleri geçmedi haberi !

special_laz1967
fener maçında oynayacak yaww ankaraspor neki yaa arkadaşlar adam gelsin bir imza atsın da hangi takıma karşı oynayacağı mühüm değil

KÖKSAL AYDIN
26.01.2009, 18:02
TS61 nickli bir vatandaşi stabaek (http://www.stabaek.no/forum/index.php?act=idx) forumunda alanzinho ooooolllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyy falan yazmış.

Valla gerçekten bize her yer trabzon

Özer Öztekin
26.01.2009, 18:02

Burundi' den alsak Burundice öğreniriz!

Samet Berber
26.01.2009, 18:03
Türk spor siteleri geçmedi haberi !
Emirhan , Alanzinho ile ilgilendiğimizi de Tv2 sitesinden öğrenmiştik ve tam bir gün sonra Türkiye'ye düştü haber.

Night61
-------------colman----selçuk-----------
-------------------biglia---------------
yattara--------------------------------alanzinho
-----------------gökhan-------------------------

kemaLAZ61
Ya bu ne is yaa dünden beri bi gelcek bi gelmicek bi gelcek bi gelmicek.... Ohooo kafam Allah bullak oldu bea. Bu ne.

Lütfen bana biri durumu aciklasin, yoksa cildiracam valla...!

Samet Berber
TS61 nickli bir vatandaşi stabaek (http://www.stabaek.no/forum/index.php?act=idx) forumunda alanzinho ooooolllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyy falan yazmış.

Valla gerçekten bize her yer trabzon
Stabaek taraftarıda ona cevap yazmış :D:D:D

ertek_ts61
arkadaşlarrrr hayırlı olsun diyelim mi??????

Ömer SEVİNÇ
Ücretin yüzde 60'ını nakit istiyorlar ve bizim yönetim şuanda bu para için gerekli banka teminatını bulmaya çalışıyor bence. İnşallah bir sorun çıkmaz. Çıksa da sorun değil bence. Alanzinho sol kanat için uygun gördüğüm bir isim değil..

Atılay
26.01.2009, 18:04
Bu akşam karambol var mı?

Haluk Ongan
26.01.2009, 18:04
haluk sende bir haber yok mu ?

Kardeş söylediğim gibi bitti bitecekti en son bende her dakka arattıramıyorum tabi peder kızıyo:) Galiba teminat mektubu bekleniyor.

Kaan
26.01.2009, 18:05
Alanzinho Ankaraspor maçına gelsin , forması benim. :D:D

Karışmam. :D

Onur Şeref
Teşekkürler haluk. şu teminat olayı nedir? bir açıklarsanız sevinirim.

TSigalko
Büyük ihtimalle aldık.Takımın "satmıyoruz" diye açıklama yapmasıda bize gözdağı vermek için yapılmış demektir..Çünkü asbaşkan maçtan sonra henüz kesin bişey yok demişti..