PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

irfan61
26.01.2009, 11:55
------------Sylva-----------
serkan---song---egemen---cale
------selcuk------hüseyin-----
-----------colman---------
yattara---------------alanzinho
-----------Gökhan----------

Eğer Alazinho gelirse şu kadro süper olur.

hüseyin1975
26.01.2009, 11:55
aynen katılıyorum bu transfer daha bitmedi...bitseydi aksu şimdiye kadar türkiyeye dönerdi...
Orada oldugunu nereden biliyorsun?

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 11:56
Orada oldugunu nereden biliyorsun?

olmadığınıda bilmiyoruz ama gelse yerel haber sitelerinde kesin yazardı...

Adem Erdoğan
Futbolcu gelmek istiyor hatta takımına baskı bile yapıyor, adamlar bonservis bedelini kabul etmiş.Tek sorun ne kadar peşinat verileceği.Denizi geçip derede boğulmak gibi bişe olur bu.Orta yol muhakkak bulunur.Ben olacağına inanıyorum.(Tabi gazetelerde bugüne kaar yazılıp çizilenler palavra değilse.)

Hasan61
bu alanzinhonun suratında bi sorunlu insan profili var zaten aynı şey c.ronaldo da da var bi kurnazlık var bunlarda bize yaramazlar ona vereceğin 5 milyonu ver tabataya coşsun ortasahan
alanzinho'nu şu ana kadar ne sorunu gördün
bir oyuncunun başka bir takıma transfer olmak istemesinden dolayı üzerine sorunlu oyuncu sıfatı yapıştırmak olmaz
tabata ondan çok daha sorunlu
takım arkadaşıyla,t.direktörüyle kavga etmiş bir oyuncu

Mustafa Ayazoğlu
26.01.2009, 11:57
Baros = Gökan + Umut + 1

eski bi formülüm kızanlar vardı çok

Onur Şeref
26.01.2009, 11:58
bu alanzinhonun suratında bi sorunlu insan profili var zaten aynı şey c.ronaldo da da var bi kurnazlık var bunlarda bize yaramazlar ona vereceğin 5 milyonu ver tabataya coşsun ortasahan

Sorunlu birisi olsa takımı bu kadar parayı gördükden sonra bırakırdı bence.

Samet Berber
Futbolcu gelmek istiyor hatta takımına baskı bile yapıyor, adamlar bonservis bedelini kabul etmiş.Tek sorun ne kadar peşinat verileceği.Denizi geçip derede boğulmak gibi bişe olur bu.Orta yol muhakkak bulunur.Ben olacağına inanıyorum.(Tabi gazetelerde bugüne kaar yazılıp çizilenler palavra değilse.)
Akşam Serdar Bali yönetim para işini ayarlamaya çalışıyor dedi, büyük ihtimalle transfer olur dedi , ama ben pek güvenemiyorum ona.

Gökhan KAN
Alanzinho gelirse daha fazla gol pozisyonu olacağı için umut ve gökhan daha fazla gol kaçırır....

Zafer Fidan
26.01.2009, 11:59
bir saat önce cikan bir haber. Teknik direktörlerinin aciklamlari: Alanzinhonun takimda kalmasina sevindim. Kendisinin üzgün oldugunu biliyorum. Dün teklifi ret ettik ama herhalde son söz konusulmadi diyor.

http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2527255.ece

Murat TONBUL
26.01.2009, 11:59
şu kendi futbolcularımızı yerden yere vurma huyundan ne zaman vazgeçeceğiz acaba !!!
baroşlu gs nin şuan üstünde olduğumuzu hatırlatırım.bu kadar abartmayalım şunları Allah aşkına.

hüseyin1975
26.01.2009, 12:00
Alanzinho gelirse daha fazla gol pozisyonu olacağı için umut ve gökhan daha fazla gol kaçırır....

O halde alanzinho ve yattara onlara orta yapacagina topu üzerlerine vursunlar.
Gol olma ihtimali artiyor:p:p:p

Onur Şeref
26.01.2009, 12:01
http://www.tv2sporten.no/fotball/tippeligaen/article2526717.ece

Şu linkdekini ingilizceye cevirebilecek olan varmı google ile ingilizceye cevirisi olsa tercüme edebilirim.

amour_61
sayın bordomavi.net yönetimine açılan konuyu silip görüşlere saygı gösterdikleri için teşekkür ederim ne kadar fikirlere açık olduğunuzu gösterdiniz.

Sencer
:D:d:d:d:d:d

omondoles
koptum:D:D:D::DD:D:D

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 12:02
bir saat önce cikan bir haber. Teknik direktörlerinin aciklamlari: Alanzinhonun takimda kalmasina sevindim. Kendisinin üzgün oldugunu biliyorum. Dün teklifi ret ettik ama herhalde son söz konusulmadi diyor.

ya bizden birileri açıklama yapsa da herkes rahatlasa...şu son söz de söylense bir an önce...

Onur Şeref
26.01.2009, 12:03
Aynı bizim yattara gibi oynar oda orda gidemediği için şunu akıl edemiyorlar.

Zafer Fidan
26.01.2009, 12:03

Şu linkdekini ingilizceye cevirebilecek olan varmı google ile ingilizceye cevirisi olsa tercüme edebilirim.
buyur kardes :)
http://translate.google.de/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.tv2sporten.no%2Ffotba ll%2Ftippeligaen%2Farticle2526717.ece&sl=no&tl=en&hl=de&ie=UTF-8

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 12:05

burda alanzinhonun menejerinin filan röportajıda var...

Gökhan KAN
Bana kalırsa hüseyin abi Umut un yerine Göksu bile oynayabilir hatta Karadeniz deki Eren bile denenebilir, adamla takıla takıla Gökhan da ona benzedi.....

Adem Erdoğan
Alanzinho gelirse Umut yada Gökhan yedek klübesine çekileceği için gol kaçırma oranı o derece düşecektir.Yine dengelenecek yani.:)

Alihan Ertürk
26.01.2009, 12:07
gökdeniz bile forvet oynasaydı fb maçında en az 2 gol atardı yani..bu umut apayrı biri :) gz..

irfan61
26.01.2009, 12:08
buyur kardes :)
http://translate.google.de/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.tv2sporten.no%2Ffotba ll%2Ftippeligaen%2Farticle2526717.ece&sl=no&tl=en&hl=de&ie=UTF-8Ne diyor burda ingilizce bilen biri çevirsin.

Murat TONBUL
26.01.2009, 12:09
adamın morali çok bozulmuş.yıllık 10 milyon kron kazanabilirdim.
bu transferin olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğradım diyor.
yaw adam gelmek için can atıyor.bırakın artık şu adamı.ne verim alacaksın bu saatten sonra.
ne adamlar var şu dünyada.offffffff.sabır ya Rabbim sabırrrrrrr.

amour_61
26.01.2009, 12:10
Alanzinho gelirse Umut yada Gökhan yedek klübesine çekileceği için gol kaçırma oranı o derece düşecektir.Yine dengelenecek yani.:)
ya bu transfer olmadı anlayın başka bir alternatif bulana kadar bu isim gündemde olacak artık alanzinho transferini unutun
Satılan bir oyuncu eski takımında oynamaz (tıpkı yattaranın 3 maç oynamadığı gibi ) o yüzden alanzihno ismi yeni bir isim bulunana kadar söylenicektir.Bakın ve görün

Onur Şeref
Alanzinho tamamiyle bu karara bozuldu.

Kesinlikle çok üzgünüm.Büyük hayal kırıklığına uğradım ve bu teklif bir daha nasıl gelecek bilemiyorum.Hayatımdaki önemli bir şansı kaçırdım.

Brezilyalı bir daha bir daha böyle bir teklif nasıl gelecegi konusunda korkulu.

Basında geçen haberlere göre takımlar ödeme konusunda anlaşamadı.Ve Stabaek yönetimi şampiyonlar ligi hedefi için satmama kararı aldı.

Belki şampiyonlar ligine katılırlarsa alanzinho'yu daha büyük kulüplere daha iyi paralarla satabilirlermiş.

Samet Berber
Yattara'yı kaybettik bu yüzden gerçi ben akşam beğendim ama Alan'da gelmezse form düşüklüğü yaşayabilir bunu anlayamıyorlar mı ?

Mustafa Ayazoğlu
26.01.2009, 12:12
Umut ilk yarı atamadığı golden ziyade roberto carlosun 10m mesafeden gelip kucağında ki topu kornere çırkarması Umut ne olduğunun göstergesi.. Carlos 36 yaşında bide :)

Onur Şeref
26.01.2009, 12:12
Abicim yapma yattarayımı begendin kaç top ezdi sayamadım eski yattara olsa takardı 5 e vurup geçerdi artık çalımda atamıyor 1 pozisyonda gecebildi 2 devre ondada bizim forvetlerin 2 side arka direğe koşduğu için bir sonuc cıkamadı.

Sefer A.
26.01.2009, 12:13
arkadaslar renkdaslar hemseriler
Alanzinho bizde, bu kadar basit
ulan Yattara gitmek için bu kadar israr etmiyodu da, sadece kalmak için israr etmedigi için sattik, bu norveçliler Alanzinho'yu takimda kalmak istememesine ragmen satmayacaklar oylemi ???
ya brakin yaaa, trarftarlarini 2gun memnun etmek içindir o açiklamalari, topçu gelmek istiyor ve eski kulubunde kalmak pek istemiyor, para konusunda anlasildi, ufak tefek puruzden dolayi aksiyo transfer, ustune de yatti matti diyemeyiz yaaaaaa
bu transfer bittt yaaaaaaaaaaaaaa

uğurts
yaa bız bu adamı aldık golu kım atacak bırazda onu tartışmalıyız gıbıme gelıyor tamam çok guzel top oynuyoruz ama bu forvetle napıcaz sol acık ıle bırlıkte forvetıde düşünmemiz lazm bana göre

Hüseyin İlkin
Yattara'yı kaybettik bu yüzden gerçi ben akşam beğendim ama Alan'da gelmezse form düşüklüğü yaşayabilir bunu anlayamıyorlar mı ?

Yönetim bunu örnek olarak , maç kasetleri ile birlikte Alanzinho'nun kulübüne yollasa iyi bir iş yapmış olur :rolleyes:

Alanzinho işi bir an önce çözümlense çok iyi olacak .

Onur Şeref
26.01.2009, 12:15
Yönetim bunu örnek olarak , maç kasetleri ile birlikte Alanzinho'nun kulübüne yollasa iyi bir iş yapmış olur :rolleyes:

Aynen hüseyin bir transfer olayı çıkmadan ve sakatlanmadan önceki ilk 3 maçı birde olay kapandıkdan sonraki maçların kasetlerini bakalım veriyorlar mı vermiyorlar mı.

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 12:16

bencede artık alanzinho işini ya bugün yada yarına kadar kesin bitirilmesi lazım....

Samet Berber
26.01.2009, 12:16
Yattara'yı kaybettiğimizi belirttim yukarıda , eskisi gibi olma şansı yok zaten .

Ne olduysa oldu çalım atmayı unuttu artık , yapamıyor sürekli aynı hareketleri deniyor ama , akşam çok iyi mücadele etti bence .

Travelair
26.01.2009, 12:18
Onlar düşünüyor ki nasıl olsa ligde fark attık ön elemeyi geçer Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak Alanzinho'yu 10'a Avrupa'nın dev kulüplerine satarız...

Aslında Alanzinho burda gerçekçi yaklaşıyor. Tekniğin ne kadar iyi olursa olsun 160 cm boyunda kuvvetsiz bir oyuncu Avrupa'da güçlü liglerde oynayamaz. Arap ülkelerine satacaklarsa o başka

owenank
26.01.2009, 12:19
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090126/somut_gelisme_yasanmiyor.html

Yetkili agızdan cıklama. Su an belli olan bir sey yok.

erkankoc
26.01.2009, 12:19
bugun cikan hacisalihoglunun konusmalari..
-ALANZİNHO'NUN TRANSFERİ-
Hacısalihoğlu, Norveç'te bulunan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun, Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi konusundaki çalışmaları sürdürdüğünü söyledi.

Şu ana dek bu transferde somut gelişme yaşanmadığını ifade eden Hacısalihoğlu, ''Transferin oldu veya olmadığı şeklinde çıkan haberler bizim dışımızdan çıkan ve gerçeği yansıtmayan bilgiler. Şu anda bir gelişme yok. Gelişme olursa bilgi olarak vereceğiz'' diye konuştu.

kaynak: ajansspor

Sefer A.
26.01.2009, 12:20
Onlar düşünüyor ki nasıl olsa ligde fark attık ön elemeyi geçer Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak Alanzinho'yu 10'a Avrupa'nın dev kulüplerine satarız...

Aslında Alanzinho burda gerçekçi yaklaşıyor. Tekniğin ne kadar iyi olursa olsun 160 cm boyunda kuvvetsiz bir oyuncu Avrupa'da güçlü liglerde oynayamaz. Arap ülkelerine satacaklarsa o başka
Alanzinho baska avrupa takimlarindada is yapabilir, almanyanin orta sinif takimlarinda is yapar, kuskusuz hemde
ancak bu staebek salak, sampiyonlar ligine hangi takimi eleyerek geçecekler onalri dusunsunler ;)
ben bunun için diyorum TS için, 2nci olsak ve sampiyonlar ligi on elemesine katilsak, sansa normal takim çikmazsa, yani fazla guçulu takim çikar çok buyuk ihtimal, turu geçemeyizzzzzzzz
gerçekçi olmak lazim
biz arsenali eleyebilirmiyiz ??? çok zorrrrr, staebek de o riski biliyodur, Alanzinho'yu satmak mecburiyetindedirrrrr

kml61ts
26.01.2009, 12:21
Alanzinho açıklaması
Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile dün deplasmanda golsüz berabere kalan Trabzonspor'da, kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, rakipleri karşısında galibiyeti hak eden bir futbol oynadıklarını söyledi. Hacısalioğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un Fenerbahçe karşısında ortaya iyi futbol koyduğunu belirterek, ''Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Hani her zaman derler ya hak eden kazansın. Biz galibiyeti hak ettik, ancak maçtan beraberlikle ayrıldık, futbol bu. Fenerbahçe gibi bir takımı İstanbul'da yenemiyorsan yenilmeyeceksin'' dedi.

Karşılaşmanın hakemlerinin sonucu etkileyecek hata yapmaması ve maçta hoş olmayan bir hadise yaşanmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Hacısalihoğlu, ''Fenerbahçe başkanı ve yönetimi bizi son derece iyi ağırladı ve uğurladı. Kendilerine teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

Bordo-mavili takımından ileriki maçlarda da iyi oyun ve galibiyet beklediklerini kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle devam etti: ''Trabzonspor, daha iyi olacak diyorduk. Öyle olacağına inanıyorduk. Trabzonspor, her geçen gün daha iyiye gidecektir. Takım olarak iyi yoldayız. Sezon başından bu yana zirve yarışı yapmak ve Avrupa Kupaları'na katılmayı hedef olarak belirledik. Bu doğrultuda yolumuza devam edeceğiz.''

Hacısalihoğlu, Norveç'te bulunan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun, Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi konusundaki çalışmaları sürdürdüğünü söyledi. Şu ana dek bu transferde somut gelişme yaşanmadığını ifade eden Hacısalihoğlu, ''Transferin oldu veya olmadığı şeklinde çıkan haberler bizim dışımızdan çıkan ve gerçeği yansıtmayan bilgiler. Şu anda bir gelişme yok. Gelişme olursa bilgi olarak vereceğiz'' diye konuştu.

-HÜSEYİN: ''KAZANACAK FUTBOL OYNADIK''-

Trabzonspor'un takım kaptanı Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe maçında kazanacak bir futbol ortaya koyduklarını, ancak sonuca ulaşamadıklarını söyledi. Hüseyin, Fenerbahçe deplasmanına kazanmak için gittiklerini ifade ederek, ''Ancak kazanamadık. Bazen futbol şansı sizden yana olmaz. Bazen topu içeriye sokma şansınız da olmaz. Biz Trabzonspor olarak, içeride ve dışarıda her maçı kazanmak için oynuyoruz ama 1 puan da 1 puandır'' dedi.

Aldıkları bu beraberlikle Fenerbahçe ile aralarındaki puan farkını koruduklarını vurgulayan Hüseyin, ''Biz çok uzun vadeli hesap yapmıyoruz. Maç maç gidiyoruz ve her maça final maçı olarak bakıyoruz. Şampiyonluk yarışında görünen 4-5 takım sonuna kadar gidecek gibi gözüküyor. Rakiplerimiz çok umurumuzda değil. Biz kendi işimize bakıyoruz. Umarım bu sezon arzuladığımız ve istediğimiz şampiyonluğa ulaşırız'' diye konuştu.
26.01.2009
Kaynak : AA

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 12:21
bugun cikan hacisalihoglunun konusmalari..
Hacısalihoğlu, Norveç'te bulunan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun, Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferi konusundaki çalışmaları sürdürdüğünü söyledi.

Şu ana dek bu transferde somut gelişme yaşanmadığını ifade eden Hacısalihoğlu, ''Transferin oldu veya olmadığı şeklinde çıkan haberler bizim dışımızdan çıkan ve gerçeği yansıtmayan bilgiler. Şu anda bir gelişme yok. Gelişme olursa bilgi olarak vereceğiz'' diye konuştu.

kaynak: ajansspor

oh beee rahatladık oldu yada olmadı bunu bekliyoduk şu an olumsuz bişey yok gibi gözüküyor hadi hayırlsıı...

Samet Berber
26.01.2009, 12:23
Evet daha önceki sayfalarda da belirttiğim gibi yönetimimiz peşin parayı ayarlamaya çalışıyor sanırım .

Raskolnikof
26.01.2009, 12:24
ALANZİNHO'NUN TRANSFERİ-

Alper Özdemir
26.01.2009, 12:24

Steabek in teklifi reddettiğini,
Alanzinho nun çok üzgün oldugunu, bir daha böyle bir fırsat ın eline geçmeyeceğini ve bunun motivasyonunu nası etkileyeceğini bilmediğini söylüyor

Murat TONBUL
26.01.2009, 12:27
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090126/somut_gelisme_yasanmiyor.html

Yetkili agızdan cıklama. Su an belli olan bir sey yok.
bu haberle mahmut aksunun da norveçte olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.:cool:

hüseyin1975

Evet kaldigina seviniyor ama üzgün olduguna dikkat cekiyor.
Ve maalesef son sözün söylenildigine inanmiyorum diyor.

Olayin asli bence su: Eger 60% pesin vermeyi kabul edersek oyuncu bizimdir.

10 numara
Adrián Lucero - Óscar Adrián Lucero

Geburtsdatum: 16.08.1985
Größe: 1,77

Emirhan Makul
26.01.2009, 12:28
Bütün spor otoriteleri ve spor yorumcuları şunu söylüyor

Türkiye süper liginde şuanda kadar Nobrenin Fenerbahçeye gelmesi dışında başarılı olan bir ara transfer yoktur Trabzon ara transferde adam alması işine yaramayabilir.

Samet Berber
26.01.2009, 12:29

Türkiye süper liginde şuanda kadar Nobrenin Fenerbahçeye gelmesi dışında başarılı olan bir ara transfer yoktur Trabzon ara transferde adam alması işine yaramayabilir.
Benim aklımda kalan bir de Szymek var .

10 numara
26.01.2009, 12:30

şimek ne oluyor...

Hasan61

szymek ve stepanov o otoritelerin gözüne girsin

ertuuu

bencede stabaek li yöneticiler "taraftarın tepkisinden" korkuyo yada "bunlar alacak gibi duruyo ne kadar koparırsak kardır" diyorlar...

maydin
26.01.2009, 12:31

hatırladığım kadarıyla Simkovyak arada gelmişti.

irfan61
26.01.2009, 12:31

Türkiye süper liginde şuanda kadar Nobrenin Fenerbahçeye gelmesi dışında başarılı olan bir ara transfer yoktur Trabzon ara transferde adam alması işine yaramayabilir.TS başarısını çekemeyen spor otoriteleri yazar ancak bu yazıyı.

Onur Şeref
26.01.2009, 12:33
o stepanov ne topçuydu ya pfff estiriyordu savunmada kendini yedi portoya giderek.Herhalde annesi vefat etmiş allah rahmet eylesin, sonrada bir sakatlık geçirmiş,teknik direktörle de yıldızı parışmayınca yedek kulübesine mahkum kaldı umarım yine trabzonspr formasını giyer.

akin0834
26.01.2009, 12:33
bence taraftar tepikisini engellemek için 'satmıyoruz' açıklaması yaptılar...sonradan işte oyuncu bizde oynamak istemiyor ..mecbur satmak zorundayız diyerek satacaklar...bu bir stratejidir...yattara transferinde olduğu gibi...mecbur bırakacaklar!

Emirhan Makul
26.01.2009, 12:35
TS başarısını çekemeyen spor otoriteleri yazar ancak bu yazıyı.

Mehmet Demirkol akşam öyle söyledi !

Arada gelen adam işe yaramaz dedi bir Nobre işe yaradı dedi alacağı adam işe yaramaz dedi.

MetiN08
26.01.2009, 12:35
Arkadaslar bir bakin Norvecden aktarmali Almanya üzeri hangi ucak kacda geliyor THY tarifli yani

Serdær
26.01.2009, 12:36
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_xp_HayrettinHacisalihoglu002.jpg

Trabzonspor daha iyiye gidecektir"

Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile dün deplasmanda golsüz berabere kalan Trabzonspor'da, kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, rakipleri karşısında galibiyeti hak eden bir futbol oynadıklarını söyledi.

Hacısalioğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un Fenerbahçe karşısında ortaya iyi futbol koyduğunu belirterek, ''Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Hani her zaman derler ya hak eden kazansın. Biz galibiyeti hak ettik, ancak maçtan beraberlikle ayrıldık, futbol bu. Fenerbahçe gibi bir takımı İstanbul'da yenemiyorsan yenilmeyeceksin'' dedi.

Karşılaşmanın hakemlerinin sonucu etkileyecek hata yapmaması ve maçta hoş olmayan bir hadise yaşanmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Hacısalihoğlu, ''Fenerbahçe başkanı ve yönetimi bizi son derece iyi ağırladı ve uğurladı. Kendilerine teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

Bordo-mavili takımından ileriki maçlarda da iyi oyun ve galibiyet beklediklerini kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle devam etti:
''Trabzonspor, daha iyi olacak diyorduk. Öyle olacağına inanıyorduk. Trabzonspor, her geçen gün daha iyiye gidecektir. Takım olarak iyi yoldayız. Sezon başından bu yana zirve yarışı yapmak ve Avrupa Kupaları'na katılmayı hedef olarak belirledik. Bu doğrultuda yolumuza devam edeceğiz.''

ALANZİNHO'NUN TRANSFERİ

HÜSEYİN: ''KAZANACAK FUTBOL OYNADIK''
Trabzonspor'un takım kaptanı Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe maçında kazanacak bir futbol ortaya koyduklarını, ancak sonuca ulaşamadıklarını söyledi.
Hüseyin, Fenerbahçe deplasmanına kazanmak için gittiklerini ifade ederek, ''Ancak kazanamadık. Bazen futbol şansı sizden yana olmaz. Bazen topu içeriye sokma şansınız da olmaz. Biz Trabzonspor olarak, içeride ve dışarıda her maçı kazanmak için oynuyoruz ama 1 puan da 1 puandır'' dedi.
Aldıkları bu beraberlikle Fenerbahçe ile aralarındaki puan farkını koruduklarını vurgulayan Hüseyin, ''Biz çok uzun vadeli hesap yapmıyoruz. Maç maç gidiyoruz ve her maça final maçı olarak bakıyoruz. Şampiyonluk yarışında görünen 4-5 takım sonuna kadar gidecek gibi gözüküyor. Rakiplerimiz çok umurumuzda değil. Biz kendi işimize bakıyoruz. Umarım bu sezon arzuladığımız ve istediğimiz şampiyonluğa ulaşırız'' diye konuştu.

LigTV

maydin
26.01.2009, 12:36
Arkadaslar bir bakin Norvecden aktarmali Almanya üzeri hangi ucak kacda geliyor THY tarifli yani

neden hayırdır.

Onur Şeref
26.01.2009, 12:37
Zorla adamı atdırcaklar çuvala kaçırtcaklar.

akin0834
ozaman kimse ara transferde oyuncu almasın..ark lar araştırılmadan alınan oyuncular tabiki yarar sağlamaz...bizim tranfer komitesi ve o komitenin kaliteli oyuncu portföyü yani oyuncu listesi var...rahat olun!

irfan61
Mehmet Demirkol akşam öyle söyledi !

Arada gelen adam işe yaramaz dedi bir Nobre işe yaradı dedi alacağı adam işe yaramaz dedi.M.Demirkol ara transfer döneminde TS gelen Syzmek izlemedi galiba.:)

halil ibo
26.01.2009, 12:38
Birde forvet aramaya başlasalar :(

Mira_61
Sol tarafın bomboş durmasından iyidir.Akıl var mantık var.Bizim bir sol açığa ekmek gibi su gibi ihtiyacımız var.Tutup işe yaramaz palavrasını sıkmasınlar.İyi bir sol açık takımdaki en az 4 oyuncunun performansını etkileyecek.Bu 4 adamın tam kapasiteyle oynaması demek,şampiyonluk şansımızın bir bu kadar daha artması demektir.

akin0834

nie mahmut aksuyumu karşılıcaksın:D

Ali Tunahan Güllü
ALANZİNHO'NUN TRANSFERİ

mahmut aksu çallışıyomuş ve bir gelişme yok diyo bence bu transfer biticek gibi....

Onur Şeref
26.01.2009, 12:40
Bitsin artık daraldım , boğuldum bu transfer olayından sol kulvar uzun sokak gibi gelen geçen geçiyor.

Hasan ZAİMOĞLU
26.01.2009, 12:41
ara transfer döneminde alınandan hayır gelmezmiş falan filan ama fenere hayr gelmiş neden otoriteler fenerli olabilrmi.unuttular mı 2 sene önce ts-fb maçında ara transfer dönemiöde alınan stepanovu beyin tranvası geçirttirerek adamı oyundan çıkarttırrak aldıkları 3 puanı unuttular mı gözünüze girsin o adamın bacakları....

lazfather61
26.01.2009, 12:42

valla tum yorumcular diyorsun ama ben bitek trt de omerle mehmet dedi bunu ve ayrica sacma bir gorus, kaka yi transfer edersek is yapmazmi sence bu takimda biri birsey diyo die dogru olacak diye birsey yok. alanzinho da kalitrli bir futbolcu oldugu kesin kaliteli topcuyu ister devre arasinda al ister sezon sonu herzaman faydali olur, bundan once devre arasi transferlerin basarisz olmasnin nedeni transfer yapmak icin transfer yapilmis olmasidir. ama alanzinho transferi bu bakis acisi ile yapilmayi dusunulen transfer deeldir

Burak Seyitoğlu
ajansspor'da dawjones isimli yorumcunun yazdığı biryazı aynen kopyalıyorum;

trabzonsporlu dostlarım. alanzinho iki gün içerisinde trabzonda. rahat olun. bunu nasıl bu kadar eminmi soyluyorum?. dikkatli dinleyin. steabekin ceo su Einar ile dayım cok sıkı iş arkadaşlığı içerisindeler.ve bu olayın asıda şöyle: sizin kafanızı karıstıran nokta resmi site haberleri . siz unutun onları hersey sadece basit bir pazarlama taktiği. rahat olun elinizde çiçeklerinizi bayraklarınızı hazırlayın. en geç iki gün..

Sefer A.
ara transfer döneminde alınandan hayır gelmezmiş falan filan ama fenere hayr gelmiş neden otoriteler fenerli olabilrmi.unuttular mı 2 sene önce ts-fb maçında ara transfer dönemiöde alınan stepanovu beyin tranvası geçirttirerek adamı oyundan çıkarttırrak aldıkları 3 puanı unuttular mı gözünüze girsin o adamın bacakları....
5dk çikti o ara 2gol yedik beeeee
Vahid hoca o kada guveniyodu ki, çikarmadi onu 5-7 dk boyunca

Sefer A.
26.01.2009, 12:43

trabzonsporlu dostlarım. alanzinho iki gün içerisinde trabzonda. rahat olun. bunu nasıl bu kadar eminmi soyluyorum?. dikkatli dinleyin. steabekin ceo su Einar ile dayım cok sıkı iş arkadaşlığı içerisindeler.ve bu olayın asıda şöyle: sizin kafanızı karıstıran nokta resmi site haberleri . siz unutun onları hersey sadece basit bir pazarlama taktiği. rahat olun elinizde çiçeklerinizi bayraklarınızı hazırlayın. en geç iki gün..
bitti deyruk daaaaaaaaaaaa
karisturmayunnnnnnnnnnnnn
bende bise bilmeyrum amaaa
akil varrrrrr mantik varrrrrrrrrr

socrates
26.01.2009, 12:44

yönetim soğukkanlılıkla pazarlıkları yürütüyor gibi görünüyor, sanırım ödeme şartları üzerinde öyle yada böyle anlaşacaklardır.
stabaek tok satıcı, biz de olsa da olur olmasa da havalarındayız galiba, açıklamalar çok diplomatik duruyor...;)
vallahi senelerdir ne kifayetsiz, beceriksiz yönetimler gördükten sonra bugünler bize bir lütuf diye düşünüyorum. yönetim kurulumuz işbitirici ve talip olduklarını alma gücüne sahipler ama kulübün geleceğini tehlikeye atmayacak bir mali politika yürütmeye de kararlılar.:alkış:

Hasan ZAİMOĞLU
26.01.2009, 12:44
5dk çikti o ara 2gol yedik beeeee
Vahid hoca o kada guveniyodu ki, çikarmadi onu 5-7 dk boyunca
o adam 6-7 dk çıktı diye maç sonu mağlup oldukları için göz yaşı akıtan adam..

Özkan Erdem
26.01.2009, 12:45

Szymkowiak da devre arasında gelmişti hatırlarsanız. Böyle bir genelleme yapmak çok yanlış bence. İyi futbolcu, işini yapmaya gelen futbolcu her zaman faydalı olur.

Mesele uyum problemiyse ispanya gol kralı Guiza yazın geldi de ne oldu ?

Hasan ZAİMOĞLU
26.01.2009, 12:46
Szymkowiak da devre arasında gelmişti hatırlarsanız. Böyle bir genelleme yapmak çok yanlış bence. İyi futbolcu, işini yapmaya gelen futbolcu her zaman faydalı olur.

Mesele uyum problemiyse ispanya gol kralı Guiza yazın geldi de ne oldu ?
karı kız ayaklarına kendini becerdi bi işe yaramadı

Ali Bektaş
26.01.2009, 12:47
szymek ve stepanov o otoritelerin gözüne girsin

aynen öyle

Muhammed KOÇ
ALANZİNHO'NUN TRANSFERİ

mahmut aksu çallışıyomuş ve bir gelişme yok diyo bence bu transfer biticek gibi....
bu açıklamanın tarihi ne ama böyle çookk açıklama yaptı ??

socrates
Sol tarafın bomboş durmasından iyidir.Akıl var mantık var.Bizim bir sol açığa ekmek gibi su gibi ihtiyacımız var.Tutup işe yaramaz palavrasını sıkmasınlar.İyi bir sol açık takımdaki en az 4 oyuncunun performansını etkileyecek.Bu 4 adamın tam kapasiteyle oynaması demek,şampiyonluk şansımızın bir bu kadar daha artması demektir.

sırayla bu 4 adam;

- colman
- cale
- gökhan
- yattara
:cool:

irfan61
26.01.2009, 12:48

trabzonsporlu dostlarım. alanzinho iki gün içerisinde trabzonda. rahat olun. bunu nasıl bu kadar eminmi soyluyorum?. dikkatli dinleyin. steabekin ceo su Einar ile dayım cok sıkı iş arkadaşlığı içerisindeler.ve bu olayın asıda şöyle: sizin kafanızı karıstıran nokta resmi site haberleri . siz unutun onları hersey sadece basit bir pazarlama taktiği. rahat olun elinizde çiçeklerinizi bayraklarınızı hazırlayın. en geç iki gün..İnşallah gelir.

Sefer A.
o adam 6-7 dk çıktı diye maç sonu mağlup oldukları için göz yaşı akıtan adam..
Vahid hocaaaa, severim oni beeee, hatasi yuzunden yenildik ama, ne yapalim

geçelim transfere
ALANZINHOOOO BIZDEDURRRRRR, açiklamalara takmayinnnnn

Cihan
alanzinho tamamdır kardeş ya almışızdır onu somut bi gelişme yok diyor 2 gün önce imza attıran basın şimdi satılmıyor diyor rahat olun .. 2-3 güne havaalanında karşılarız

Hasan Çelik
26.01.2009, 12:52
dünkü maçtan sonra çok iyi bir bitirici golcüye ihtiyacımız olduğunu herkes görmüştür

Murat TONBUL
26.01.2009, 12:53
norveç liginin en iyi futbolcusunu alıyorsun.bu kadar zorlanma normaldir.
zaten kolay yapılan transferlerden korkacaksın.Allah ın izniyle şu adam bi gelse de rahat bi nefes alsak.

Mira_61
26.01.2009, 12:53
sırayla bu 4 adam;

- colman
- cale
- gökhan
- yattara
:cool:

Aynen renkdaş.Zaten bu sayılanlarda takımın en iyilerinden.Bunların tam kapasitesi=7:)

maydin
26.01.2009, 12:54
dünkü maçtan sonra çok iyi bir bitirici golcüye ihtiyacımız olduğunu herkes görmüştür

elimizdekilerle idare edeceğiz elimizde tabata veya gökdeniz gibi süpriz gölcü bi adam olsa iyi olurdu ama.

Mustafa Yılmaz.20
26.01.2009, 12:56
arkadaşlar diyosunuz ya eğer paranın %60 ını peşin versek alırız diye..Tamam onu biliyoruz ama sorun o değil sorun bizim o paranın %60 ını hemen nerden bulup vericez.4 milyon euro nun %60 ı 2.4 milyon euro ediyo.bence o parayı hemen bulup veremeyiz

Napoli
sadri şener ilk uçakla rusyaya gıtmelı yarım sezonluna para mara kosnumadan tekkeyi alıp gelmeli.

Sefer A.
arkadaşlar diyosunuz ya eğer paranın %60 ını peşin versek alırız diye..Tamam onu biliyoruz ama sorun o değil sorun bizim o paranın %60 ını hemen nerden bulup vericez.4 milyon euro nun %60 ı 2.4 milyon euro ediyo.bence o parayı hemen bulup veremeyiz
rahatlikla veririz yaaa, okadarda deil yani ha sende
okadar veremiceksek zaten transfer yapmayalim

Hasan Çelik
26.01.2009, 12:58
elimizdekilerle idare edeceğiz elimizde tabata veya gökdeniz gibi süpriz gölcü bi adam olsa iyi olurdu ama.

dünkü maçta FATİH TEKEK olsa 3 gol rahatlıkla atardı gökdeniz olsa 2 tane de o atardı,bize bitirici golcü lazım bu yıl için düşünmüyorlarsa bile önümüzdeki yıl için kesinlikle dğüşünülmelidir çalışmalara başlasınlar bu forvet elemanlarıyla devam etmez çok beceriksizler

Sefer A.
26.01.2009, 12:59
sadri şener ilk uçakla rusyaya gıtmelı yarım sezonluna para mara kosnumadan tekkeyi alıp gelmeli.
ah keske ahhhhhhh

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 13:05
bu açıklamanın tarihi ne ama böyle çookk açıklama yaptı ??

bu açıklama daha yeni yapıldı 1.5 saat önce ligtvnin sitesindede var istersen gir bibak...

Salih Yazıcı
26.01.2009, 13:08
ya allah yardımcısı olsun mahmut aksu nun

Cihan
26.01.2009, 13:10
mahmut aksu sürahiyi fırlatsın bu sefer .. ancak öyle alınır

amour_61
26.01.2009, 13:10
stabeak takım şampiyonlar ligi derken bir sonraki senedeki sampiyonlar liginden bahsediyo o zamana kadar bu oyuncuyu takımda nasıl tutacaklar ki anlamış değilim çok uzun bir dönem bu

Birtan Karaman
26.01.2009, 13:11
Ajax'ın Brezilyalı futbolcusu Leonardo Vitor Santiago, teknik direktör Marco van Basten'ın, sezon sonuna kadar kendisini satmayı düşünmediklerini açıklamasının ardından harekete geçerek, Ajax'a resti çekti.

Ajax'ın kendisini, ciddi tekliflerde 1 milyon Euro'ya satması gerektiğini ifade eden Leonardo, "Benim kontratımda satış bedeli olarak 5 milyon Euro yazıyor. Bu parayı ödeyip beni hiç kimse satın almaz. Bana göre, 4 ay sonra bonservisi elinde olacak olan bir futbolcu 1 milyon Euro'ya satılmalıdır" dedi.

Trabzonspor'dan sonra Yunan ekibi Panathinaikos'un da transfer listesinde olan Brezilyalı futbolcu, transferi konusundaki gelişmelerin belirsizliğini koruduğunu belirterek, "Benim tek istediğim, belirsizliğin ortadan kalkmasıdır. Eğer ben şu an ağır bir şekilde sakatlanırsam, 4 ay sonra kulüpsüz kalacağım. Bir eşi ve bir çocuğu olan biri olarak böyle bir durumla karşılaşmayı istemem. Ajax'la olan mukavelemin uzatılıp uzatılmayacağını da bilmiyorum. Bu konuda bana hiçbir şey söylemiyorlar. Bana, mukaveleni uzatacağız veya uzatmayacağız diyebilirler. Mukavelemi uzatmayacaklarsa ara transfer döneminde gitmek istiyorum" diye konuştu.

Mustafa Yılmaz.20
26.01.2009, 13:11
rahatlikla veririz yaaa, okadarda deil yani ha sende
okadar veremiceksek zaten transfer yapmayalim

eğer o parayı hemen verebiliyo olsaydık bence sadri baba uzatmazdı bu olayı hemen parayı verir alırdı.Ayrıca bildiğim kadarıyla yakın zamanda ödememiz gereken borçlar var

amour_61
26.01.2009, 13:17
Fatih Tekke içinde bir hatırlatma bazı arkadaşlarımız onun takımdan gitmek istediği yönünde şeyler söylüyor ama uzaktan sallıyorlar Fatih Tekke gitmek istemedi aile güvenliği için Trabzondan ayrıldı kendisinden haraç isteyen bazı şerefsizler vardı hatta hatırlarsanız arabaları evleri kurşunlandı gitme sebebi budur.zaten öyle olmasa Fatih zenit'e gitmezdi.burda Fatih Tekke'ye atıp sallayan arkadaşları kınıyorum vede burda şimdiye kadar gökhan ve yattarayı el üstünde tutup trabzon'lu oyuncu Hüseyin'e eleştiri yapanlara trabzonspor hayini diyorum.

Emirhan Makul
26.01.2009, 13:23
Ahmet Ağaoğlu;

Sen şu ara transferde oyuncu alamıyorsan aklımda soru işaretleri kalır.

http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=radyospor#

hüseyin1975
26.01.2009, 13:24
Ahmet Ağaoğlu;

E o zaman o ve diger zenginler bi zahmet yardim etsinler:(

Badaloğlu
26.01.2009, 13:26
ALANZİNHO'NUN TRANSFERİ

Aynen öyle... Bu konu daha kapanmadı arkadaşlar.Dediğimiz gibi futbolcu gelmek istiyor ama kulübüde ne koprarrsak kârdır mantığı ile işi yokuşa sürüyor...

Benim düşünceme göre bir futbolcu oynadığı takımdan gitmek istiyorsa, o futbolcuyu hiç düşünmeden anında göndermek lazımdır.Tabi takımdan gönderirken de kulübün para kazanmasını maksimuma çıkarmanın yollarına bakılır.Zira o saatten sonra futbolcu zorla takımda kalsa bile, yarardan çok zarar sağlar, takımına fayda sağlamaz.O yüzden Norveç kulübünün yöneticileride bu işi bildiğinden Trabzonspor'dan daha fazla para istiyorlar.Bunun pazarlığındalar...

Bu iş bugün-yarın ya biter, ya da bir daha açılmamak üzere tam biter.

zahido
26.01.2009, 13:27
Ahmet Ağaoğlu;

O baskanlik adayligindan cekildiginde, bizdede trabzonlulugu hakkinda soru isaretleri kaldi.. Cok is olmus..

Cihan
26.01.2009, 13:27
madem paran çok buyur al büyük bir topçuyu hediye et takıma hangi futbolcuyu hediye ettiniz

Rasim YILMAZ
26.01.2009, 13:30
Ligdeki şu durum , Umut-Gökhan-Isaac 'in 17 maçını gördükten sonra , mantığımla bağdaşmasa bile , diyorumki basın parayı alın şu Alanzinho'yu !!! Zira ayrı ayrı düşündüğümde her ikisinide ayrı ayrı sevsemde , adını koyamadığım bir şekilde Umut ve Gökhan yan yana olmuyor... gerçi yan yana olmasada olmuyor:) Bir bilinmezin içindeyiz yani:)

trapesus
Ahmet Ağaoğlu;

Açık havada golf oynarken oksijen çarptı galiba yine bunu.

Mustafa Önder
Aynen öyle... Bu konu daha kapanmadı arkadaşlar.Dediğimiz gibi futbolcu gelmek istiyor ama kulübüde ne koprarrsak kârdır mantığı ile işi yokuşa sürüyor...

Benim düşünceme göre bir futbolcu oynadığı takımdan gitmek istiyorsa, o futbolcuyu hiç düşünmeden anında göndermek lazımdır.Tabi takımdan gönderirken de kulübün para kazanmasını maksimuma çıkarmanın yollarına bakılır.Zira o saatten sonra futbolcu zorla takımda kalsa bile, yarardan çok zarar sağlar, takımına fayda sağlamaz.O yüzden Norveç kulübünün yöneticileride bu işi bildiğinden Trabzonspor'dan daha fazla para istiyorlar.Bunun pazarlığındalar...

Daha tartışmaya gerek yok...Ama helal olsun adamlara süper pazarlık yapıyolar valla.

Onur Şeref

Ahmet Abi söylediklerine harfiyen katılıyorum..

Örnekde verecek olursak şu anki Yattara'nın performansı ile ligin ilk 3 haftasındaki Yattaranın performansı.

Onur Şeref
26.01.2009, 13:31
Açık havada golf oynarken oksijen çarptı galiba yine bunu.

AHAHAH ne adamsın ya sen beni güldürdün allahda seni güldürsün hiç üzmesin :D:D

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 13:32

inşallah bu iş kısa sürede biter....

Birtan Karaman
26.01.2009, 13:36
Ankaraspor maçına alanzinhonun yetişmesi lazım !

irfan61
26.01.2009, 13:37
Ankaraspor maçına alanzinhonun yetişmesi lazım !O maça çok zor yetişir eğer gelirse.Ben onu en çok 8taş maçında sahada görmek istiyorum.İnşallah alırız.

ÖmerFarukYılmaz
26.01.2009, 13:38
Korkarımki tahminlerim doğru çıkacak..

Onur Şeref
26.01.2009, 13:38
Ağaoğlu yine döktürüyor. Özellikle Anadolu takımlarıyla ilgili söylediklerine katılmamak elde değil... Şeyleri bize kalkıyor diye bir söz vardır biraz abes kaçacak ama.

DNA-TS
26.01.2009, 13:43
şansızlıkmıdır nedir..birine teklif ediyorsun hocası bırakmıyor sözleşmesi bitecek olmasına rağmen.... birine gidiyorsun başkasına kiralıyor ...diğğerini alacak gibi oluyorsun kulübü dansöz gibi kıvırıyor...bu kadarmı olur yani bizim almaya calıştığımız adamların kulüpleri hep trip yapıyor...ama iyi kötü birisini alırız...en kötü ihtimal erhaını alırız kasaımpaşadan...(bunu serdar bali dedi)

Colakoglu
26.01.2009, 13:43
Bence alanzinho transferini unutun derim,o is olmucak gibi bi his var icimde.

irfan61
26.01.2009, 13:46
Bence alanzinho transferini unutun derim,o is olmucak gibi bi his var icimde.Bence bu alazinho transferini unutmayalım derim,bu is bence olucak gibi bir his var içimde.

Onur Şeref
26.01.2009, 13:48
Bence bu alazinho transferini unutmayalım derim,bu is bence olucak gibi bir his var içimde.

Alanzinho yu seve seve vericekler başka yolu yok sadece çingenelik yapıyorlar o kadar.Gitcem diyen adamı tutamazsın!

Ertan 51
26.01.2009, 13:50

Şefim son virgülden sonraki olasılık biraz üzücü ama biz yinede hayra yoralım
olursa süper olur,olmazsa da Barış felan idare edelim sezon sonu kafamız diniz daha iyi araştıralım:)

Night61
26.01.2009, 13:52
Güvendiğiniz biri vardı ahmet abi diye , transfer bitti dediyse bitmiştir dediniz ne oldu ?

trapesus
26.01.2009, 13:53
Müjde vericem uşaklar az gazlayın beni bakiim:)

Onur Şeref
26.01.2009, 13:54

Kralsın , padişahsun, hansun ,sultansun ver pakayum müjdeyi.

irfan61
26.01.2009, 13:54
Müjde vericem uşaklar az gazlayın beni bakiim:)Bas gaza trapesus bas gaza kim tutar seni bas gazaaaa.Müjdeli haberlerden senden hadi çoştur bizi burda. :D

Rasim YILMAZ
26.01.2009, 13:55

Bu mesaj öncesi 65 üye 32 misafir... Gelişmeleri takip edelim:):)

Mustafa Önder

Asrın yakışıklı zeki çevik dinamik ileride klüp başkanımızı canımız ççiğerimiz:D

hadi renktaş ya:D

Onur Şeref
Hadi trapesus ne biliyorsan söyle f5 bozuldu.

coolank
26.01.2009, 13:56
Açıkcası dün oynanan maçtan sonra şampiyonluga çok daha fazla inandım ..

Ben maçtan önce 1 puana çoktan razıyım diyordum maçtan sonra üzüldüm ..

Fatih Tekke yi aramamak mümkün değil ...Bu diger oyunculara saygısızlık değil bu bir gerçek ...

Bir türlü iyi oyuncuları birarada oynatamadık hep 1 2 eksiğimiz oldu ....

Çok arkadaş belki itiraz edebilir ama şu Norveçten gelecek oyuncu yerine Fatih Tekke yi alsak belki çok daha iyi olacak veya olurdu ....

İstanbulda Feneri yenseydik çok çok büyük avantaj yapacaktık ama malesef kiiiiiii bunu ısrarla yazıyorum Umut ve Gökhan Trabzonsporun forvetleri olamaz ...Hele hele Şotadan Fatihden sonra hiç mümkün değil zaten onlarla mukayese dahi etmiyorum ...Fenerdeki Semih bile bizde olsa maçı gene 2-0 kazanmıştık ....

Bence Norveçden gelecek oyuncuyu da alırız bence taktik yapıyorlar...Bekleyip görecegiz ...

MeNdaKkaDukKa
26.01.2009, 13:56

Yürü be kim tutar seni :D

Onur Şeref
26.01.2009, 13:57
trapesus pimi çekdi gitdi :D

güngör_81
26.01.2009, 13:58
Ağam paşam kralsın :)Alemin kralı geldi be

Mustafa Önder
26.01.2009, 13:58
trapesus

hadi be renktaş ya:D

Samet KILIÇ
26.01.2009, 13:59

trabzonsporun yüz akısın,kaplanların kaplanı,hamsilerin hamsisisin :)

trapesus
Trabzonspor yeni bir teklif yapmış şu anda Stabaekle masadalarmış.

Alanzinho: Antrenmandan sonra daha fazlasını öğrenmek için menajerimi arayacağım. Onun söyledikleri beni heyecanlandırdı.

Menajer: Şu anda Stabaek'i bekliyoruz. Türkler hala evlerine dönmedi.

http://www.budstikka.no/sec_sport/sec_stabaek/article224203.ece

Haberin başlığı:

Trabzonspor'dan yeni teklif geldi. Menajeriyle her konuda anlaşıldı.

5 dakika öncesinin haberi.

Şahin_53
trapesus pimi çekdi gitdi :D
Bommmmmmmmmm birazdan patlar.:D

Mehmet_Mercanlı
Bu mesaj öncesi 65 üye 32 misafir... Gelişmeleri takip edelim:):)

2 dk içinde 110 oldu

Mira_61
Bu şaka değise bende ne olayım.Trapezus bu kadar insanı bekletme hadi abicim yaa.:(

Bakanay61
26.01.2009, 14:00
Ligdeki şu durum , Umut-Gökhan-Isaac 'in 17 maçını gördükten sonra , mantığımla bağdaşmasa bile , diyorumki basın parayı alın şu Alanzinho'yu !!! Zira ayrı ayrı düşündüğümde her ikisinide ayrı ayrı sevsemde , adını koyamadığım bir şekilde Umut ve Gökhan yan yana olmuyor... gerçi yan yana olmasada olmuyor:) Bir bilinmezin içindeyiz yani:)

Dostum aynı duyguları paylaşıyorum....:alkış::alkış:

Cihan
26.01.2009, 14:00
patlat.... patlat bombayı

Mustafa Önder
26.01.2009, 14:01
Görüşmedevam ediyormuş arkadaşlar

irfan61

Alanzinho: Antrenmandan sonra daha fazlasını öğrenmek için menajerimi arayacağım. Onun söyledikleri beni heyecanlandırdı.

Haberin başlığı:

5 dakika öncesinin haberi.Alt kısımda yorum yazmışlar acaba ne diyorlar. :)

Mustafa Önder
- Det kommer nytt bud fra Trabzonspor
Det hevder i alle fall Alanzinhos agent.

André Strømnes
Jørgen Dahl Kristensen
Mandag formiddag var Alanzinho på Stabæk-treningen, noen timer etter at beskjeden om at Stabæk hadde avslått 40-millionersbudet fra den tyurkiske klubben Trabzonspor kom.

- Jeg sov ikke spesielt godt i natt heller. Men jeg er på treningen, for dette er jobben min, sier Alanzinho til Budstikka.

- Men jeg er fortsatt trist, noe som er normalt i slike saker som denne, fortsetter brasilianeren.

Avkrefter møte mandag morgen
25-åringen forteller at agenten hans, Marcelo di Almeida, har informert om at Trabzonspor kommer med et nytt bud for å sikre seg ballartisten.

- Jeg skal ringe ham etterpå, rett etter treningen, for å få vite mer. Jeg er spent på hva agenten min har å si, sier Alanzinho.

Han forteller også at det skal ha vært et møte mellom Stabæk og Trabzonspor mandag morgen, men sportslig leder Tom Schelvan i Stabæk avkrefter dette overfor Budstikka.

- Vi venter på Stabæk og tyrkerne har ikke reist hjem, sier agent Marcelo di Almeida til Budstikka.

Han hevder at Stabæk-styret sitter i møte mandag formiddag og diskuterer et forbedret tilbud fra Trabzonspor.

Publisert 26.01.2009 kl. 12:37 Sist endret 26.01.2009 kl. 12:43
Del på facebook

metinbay61
26.01.2009, 14:02
la alduk habu adami heralde...haberde ona benzer bişeler yazıyo

Onur Şeref
26.01.2009, 14:03
Umuta karşı aşırı bir sempatim var fakat gol kaçırdıkça üzerindeki baskı dahada artıyor geçen sezon 16 gol atmışdı ve sakin sakin plaseleriyle atıyordu bu sezon 1 kaç maç gol kaçırınca büyük eleştirilere maruz kaldı ve morali bozuldu sahadaki yüz ifadesinden de bunu anlamak mümkün arkadaşlar destek olmak lazım köstek değil özellikle trabzondaki taraftara büyük iş düşüyor dün guiza ya yaşatılan terbiyesizlik umarım umut veya gökhana yaşatılmaz...

DNA-TS
Bu şaka değise bende ne olayım.Trapezus bu kadar insanı bekletme hadi abicim yaa.:(

yukarıda yadıya..neyi bekliyorsun daha :D

Travelair

Haberin başlığı:

Teşekkürler

legorakiss
ben inanıyorum mahmut aksuya çok isterse alanzinho da yanındakileride alır gelir

Mehmet_Mercanlı
26.01.2009, 14:04
arkadaşlar bizim yeni teklifte buyuk iğtimal Alanzinho rportajı var :)

adam bundan sonra kendimi nasıl futbola verebilirim aklım hep başka yerde olucak takıma bu saaten sonra katkım olucağını sanmıyorum demiş...

kabul etmek zorunda kalıcaklar

Onur Şeref
Habu atom karınca alanzinho hani idmana çıkmıcakdı çıkmasa daha etkili olabilrdi.

Mustafa Önder
Arkadaşlar genel mana da yeni bir teklifle adamlara gitmişiz şuan da görüşmeler sürüyor. Menajerlerinin büyük baskısı varmış.

Samet Berber
Evet sanırım bu futbolcuyu alacağız , çok istekli olduğumuz kesin .

Peşinat konusunda anlaşma sağlanır kanımca .

Salih Yazıcı
mahmut abi kasayı boşaltı herhalde

erkankoc
26.01.2009, 14:05
bencede alindi bu adam..hatta vermek zorunda kalicaklar..ama fatih tekkeyi bi kiralasak varya tadindan yenmez..yil sonuna kadar kiralayalim..nasil olsa kadro disi ya

DNA-TS
The new bid comes from Trabzonspor
It argues, in any event Alanzinhos agent.

André Strømnes
Jørgen Dahl Kristensen
Monday morning was Alanzinho on Stabæk-training, a few hours after the message that Stabæk had denied 40-million bid from the tyurkiske club Trabzonspor came.

- I do not sleep particularly well tonight either. But I am in training, for this is my job, "says Alanzinho to Budstikka.

- But I'm still sad, which is normal in such cases as this, continues brasilianeren.

Denies meeting Monday morning
25-year-old says that his agent, Marcelo di Almeida, has informed that Trabzonspor come with a new bid to secure the ball artist.

- I'll call him later, right after the training, to learn more. I'm excited for what my agent has to say, "said Alanzinho.

He says also that it should have been a meeting between Stabæk and Trabzonspor Monday morning, but athletic director Tom Schelvan in Stabæk denies this to Budstikka.

- We are waiting for Stabæk and the Turks have not gone home, "said agent Marcelo di Almeida to Budstikka.

He argues that Stabæk board sitting in the meeting Monday morning and discuss an improved offer from Trabzonspor.

buda ingilizcesi:D

Onur Şeref
Şeytan diyo gir bas masayı kaldır fırlat saga sola adamları at çuvala alanzinhoyu kaçır getir..

Samet Berber
26.01.2009, 14:06
Bu menajerde iyi para alacak heralde , bu kadar istekli olduğuna göre , utanmasa Alanzinho gelmezse beni alın diyecek .

güngör_81
Değerli Trabzonspor taraftarı bu konuda büyüklermiz başta olmak üzere takımımıza destek sağlamalıyız diye düşünüyorum maddi olarak lütfen en azından SMS desteğinizi sürdürün.

Onur Şeref
Trabzonspor teklifini geliştirdi gibisinden bir yazı umarım anlaşırlar.

Samet Berber
26.01.2009, 14:07
Yukarıda Alanzinho geceleri uyuyamıyorum demiş :) , Trabzonspor sevdası sardı 4 bir yanı .

Canİlker
bitanesinin yorumu sorunun peşinatta olduğu yönünde.

Onur Şeref
Bu menajerde iyi para alacak heralde , bu kadar istekli olduğuna göre , utanmasa Alanzinho gelmezse beni alın diyecek .

:D:D evet bende sevdim keratayı

amour_61
Umuta karşı aşırı bir sempatim var fakat gol kaçırdıkça üzerindeki baskı dahada artıyor geçen sezon 16 gol atmışdı ve sakin sakin plaseleriyle atıyordu bu sezon 1 kaç maç gol kaçırınca büyük eleştirilere maruz kaldı ve morali bozuldu sahadaki yüz ifadesinden de bunu anlamak mümkün arkadaşlar destek olmak lazım köstek değil özellikle trabzondaki taraftara büyük iş düşüyor dün guiza ya yaşatılan terbiyesizlik umarım umut veya gökhana yaşatılmaz...
onlara verilen torolans bana tanınsaydı şimdi Barcelona'da oynuyordum ben.

erkankoc
o takimda anladi..bu trabzonun inadi inat..adamin kafasida karisti..demislerdirki laz inadi var bunlarda:))

Mira_61
26.01.2009, 14:08
yukarıda yadıya..neyi bekliyorsun daha :D
O daha haberi vermeden yazmıştım ben o yazıyı.:D

trapesus
Alanzinho çok üzgündü ama Trabzonspor Pazartesi sabahı yeni bir teklifle geldi yazıyor resmin altında.

Mustafa Önder
O sitedeki yorumların birinde çevirdiğim kadarıyla şöyle bir yorum yapılmış;

Brezilyalılar için para herşeydir. Ve alan bunu iyi biliyor.

martinpetrov
Hayırdır 12 saat önce öldük bittik mahvolduk diyenler şimdi müjdemi veriyor.

Kadir
Alanzinho + Fatih Tekke ve işkenceye son .

Onur Şeref
Adam masaya yumrugunu vurmuş kavga etmiş yönetimle

He argues that Stabæk board sitting in the meeting Monday morning and discuss an improved offer from Trabzonspor.

Ahmet AYDIN-28
26.01.2009, 14:09
Yukarıda Alanzinho geceleri uyuyamıyorum demiş :) , Trabzonspor sevdası sardı 4 bir yanı .

Çocukluğumdan beri Trabzonsporluyum açıklaması yapar imzadan sonra :)

Onur Şeref
26.01.2009, 14:09
onlara verilen torolans bana tanınsaydı şimdi Barcelona'da oynuyordum ben.

abi orasıda öyle yüzlerindeki hırs ifadesini görünce bende duraksıyorum bir an,yoksa dediklerine katılmamak elde değil.

Erdem Keser
26.01.2009, 14:10
Haydi Alan , kaç gel bize seninde gönlün varsa:)

Mustafa Önder
Arkadaşlar bu adam gelince sanırsam sandıktan Trabzonspor formalı çocukluk fotoğraflarını falan çıkaracak:D bide hakkaten çıkıyomuş Yusuf ve bejeke ne bozulur la:D

Onur Şeref
Çocukluğumdan beri Trabzonsporluyum açıklaması yapar imzadan sonra :)

Oda meşhur oldu transfer olan bu dönemde tutduğu takıma gidiyor allahın işi işde sevenleri kavuşturuyor.:D

ergin cesit
26.01.2009, 14:11
Stabæk avslo Alanzinho-bud
Bekkestua (ANB-NTB):
Stabæk har avslått et bud på Alanzinho fra den tyrkiske klubben Trabzonspor.

Publisert 25.01.2009 - 17:16 Oppdatert 25.01.2009 - 17:19 Tips en venn om denne saken Skriv ut denne siden Alanzinho har uttalt at han ønsket seg en overgang, men det blir det ikke noe av i denne omgang. Trabzonspors bud skal ha vært på 40 millioner kroner.

– Det var først og fremst betalings- og oppgjørstidspunkter som ble avgjørende for at salget ikke ble noe av. Vi har tenkt på Alan og forsøkt å ta hensyn til hans ønsker, men føler ikke at dette var en forsvarlig og riktig avtale å inngå, sier Einar Schultz, administrerende direktør i Stabæk Fotball AS, i en pressemelding.

Dermed ser det ut til at Alanzinho kommer til å være Stabæk-spiller når eliteserien starter i mars.

– Vi er sikre på at Alanzinho med ett år til i eliteserien og mulighet for kvalifisering til mesterligaen, vil fortsette å utvikle seg som fotballspiller i Stabæk. Vi tror samtidig at han også om et år vil være attraktiv for europeiske toppklubber, sier Schultz. (ANB-NTB)

ErtuGrul
Arkadaslar burda gece simdi birazdan gece mesaisi iicin ise gidecegim..insallah dondugumde Alanzinho Trabzonporda diye baslik acilmis olur....haydi Bismillah.....

cplc
mesai saati bunca adamın ne işi var burda.
işiniz yok mu sizin ...
telefonlarınızı verin ben msj atarım olursa :P

Samet Berber
26.01.2009, 14:12
Yalnız eğer Alan'ı alırsak , menajerini değiştirmemiz lazım :) .

1-2 yıl içinde bizide zorlamasın bu adam avrupadan teklif gelirse .

Rasim YILMAZ
Travelair 'in dediği gibi şimdi tam sırası.. Colman'ın transferinde olduğu gibi, Mahmut Bey fırlatıp duvara kırması lazım görüşme masasında tabak çanak bardak ne varsa..:)
Gerçekten ihtiyacımız var bu adama...

irfan61
Good idea of Stabæk to say no, Trabzonspor have a bad reputation when it comes to make up for it. Just listen with, among other Rune Lange."Burda ne diyor Lange ile ilgili"

Cihan
alanzinho malzemesi bordo mavi boyanmış bi bebeklik resmi çıkartıyormuşş...

Samet KILIÇ
26.01.2009, 14:13
Arkadaşlar bu adam gelince sanırsam sandıktan Trabzonspor formalı çocukluk fotoğraflarını falan çıkaracak:D bide hakkaten çıkıyomuş Yusuf ve bejeke ne bozulur la:D

yusufun cocukluk yıllarında renkli fotograf yoktuki ne giyse siyah beyaz ::D

Hüseyin Kurt
26.01.2009, 14:13
Adam masaya yumrugunu vurmuş kavga etmiş yönetimle

Arkadaşım,argue kelimesi burda kavga etmek anlamında kullanılmamış, bence;
He argues that Stabæk board sitting in the meeting Monday morning : Pazartesi sabahı,Alan'ın menacerleri Stabaek yönetimiyle konuşacak,tartışacaklar,

discuss an improved offer from Trabzonspor : Trabzonspor'da gelen iyileştirilmiş teklifi değerlendirecekler.

anlamında.

ErtuGrul
26.01.2009, 14:14
Good idea of Stabæk to say no, Trabzonspor have a bad reputation when it comes to make up for it. Just listen with, among other Rune Lange."Burda ne diyor Lange ile ilgili"

Trabzonspor kotu bir une sahip diyor lange ile ilgili..

Cagdas Topal
Helal olsun sana Alan dogustan Trabzonspor lu oldugunu ispatladın , bu adam artık bizimdir arkadaslar :cool:

Mustafa Önder
yusufun cocukluk yıllarında renkli fotograf yoktuki ne giyse siyah beyaz ::d

hehehehehehehehehe

irfan61
Travelair 'in dediği gibi şimdi tam sırası.. Colman'ın transferinde olduğu gibi, Mahmut Bey fırlatıp duvara kırması lazım görüşme masasında tabak çanak bardak ne varsa..:)
Gerçekten ihtiyacımız var bu adama...Valla onu Mahmut Aksu değil de.Alazinho'nun menajeri yapıcak en sonunda az kaldı. :)

Erdem Koltuk
Şeytan diyo gir bas masayı kaldır fırlat saga sola adamları at çuvala alanzinhoyu kaçır getir..

kardeşim çok güldüm buna düşününce:):):):)

Sefa
26.01.2009, 14:15
mesai saati bunca adamın ne işi var burda.
işiniz yok mu sizin ...
telefonlarınızı verin ben msj atarım olursa :P
Bende Atabilirim...;)

trapesus
Hayırdır 12 saat önce öldük bittik mahvolduk diyenler şimdi müjdemi veriyor.

Pek anlamadım ama haberi ben koyduğum için bana yazmış olabileceğini düşündüm.

1. Ben hiç bir zaman yandık, bittik demedim

2. Mesajlarımı takip edersen sadece Norveç medyasında çıkan "güvenilir" haberleri buraya taşıyorum. Dayılarıma, amcalarıma yönetici aratıp burda umut tacirliği yapmadım. Yapılınca da insanları sakin olmaya çağırdım.

c1967
yattaranın gitme muhabbetine döndü... o da bizi para için satıyordu... şimdi aynı şey norveçliler için geçerli... adam para için kulübü karşısına aldı... aynı yattara

Onur Şeref
26.01.2009, 14:16
Şu Langede her tezek e atlıyor eskiden ne oldu onunla ilgili kulakdan dolma bilgilere sahibim ama kemik vermeden havlamaması lazım her şeye.

Onur Şeref
26.01.2009, 14:17

HAHASHAHHA abi ne mübarek adamsın çok yaşa

amour_61
Haydi Alan , kaç gel bize seninde gönlün varsa:)
gönlü falan yok paraya geliyor başkası bizden daha fazla verse oraya gider hemen

MehmetGÜRSOY61
LAnge ağzın kopsun hemi sanane ya alanzinhodan adam gelmek istiyor sen aklını çeliyorsun

Alihan Ertürk
26.01.2009, 14:18
az önce deprem oldu bursa'da 4.2 şiddetindeymiş başka hisseden oldu mu ??:)

Onur Şeref
26.01.2009, 14:19
LAnge ağzın kopsun hemi sanane ya alanzinhodan adam gelmek istiyor sen aklını çeliyorsun

Biz böylelerine halk arasında bulaşık,çamur,maydanoz gibi ifadeler kullanıyoruz.Hani adam Norveçli olsa bir derece karışabilir ama adam Brezilyalı sizin takıma gelmiş bir topçu sana ne her şeye karışıyorsun.

Cagdas Topal
26.01.2009, 14:20
az önce deprem oldu bursa'da 4.2 şiddetindeymiş başka hisseden oldu mu ??:)

Hadi ya :(

Oğuzhan Fidan
26.01.2009, 14:20
:D:D:D:D:D aynen öyle koptum

Alihan Ertürk
26.01.2009, 14:21
Hadi ya :(

marmara deniziyimiş merkezi , orada hissedilmedi mi ??

aaahmet61
26.01.2009, 14:21
lange ve jun yediğimiz en büyük kazıklardandır.en azından bu yönetimde yabancılardan hiç kazık yemedik.

Cagdas Topal
26.01.2009, 14:22

Ben Kıbrıstayım :rolleyes:

amour_61
ulan bırakın dönüm memleketinize buraları kalkındıralım

Alihan Ertürk
Ben Kıbrıstayım :rolleyes:

istanbul yazıyo ya oradan karıştırdım :D:cool:

Alihan Ertürk
26.01.2009, 14:23
ulan bırakın dönüm memleketinize buraları kalkındıralım

bana kalsa ben dönerim :)

M.S.SOFU
ufuk bayraktarı geri çağırıyolarmış

onur-ts
alacağız bu adamı.Mahmut Aksu bırakmaz bu işin peşini...

Cihan
26.01.2009, 14:24
bi topçu vardı yazın almaya çalışıyordk florin cernat oda iyi topçuya benziyordu gündemde varmı

Cagdas Topal
26.01.2009, 14:25
istanbul yazıyo ya oradan karıştırdım :D:cool:

Degiştirmek lazım :D karıstırman dogal bende olsam bende öyle sanırdım

MuratJ
26.01.2009, 14:25
takımımıza büyük laf atanlar vardı transfer yoksa bittik gibilerinden, dün bir kez daha benm oldugum traraf haklı çıktı bu takım bu ligin en iyi top oynayan en iyi takım olan takımı dedik ve dün çıkıp bunu herkese gösterdik kadıköyde fenere karsı 10tane yüzdeyüz pozisyona girdik. Bunun baska bir örneği yok! Alanzinho gelmiyormuş heralde çok sevindim oynayacaksa göksu varış oynar orda illa transfer yapılacaksa sol bek veya forvet alınsın! Harika top oynadık ama gördügünüz gibi trabzonspora yakısmayan 2 tane forvet yüzünden beceriksizler yüzünden 1 puanla yetinmek zorunda kaldık. gokhan ve umutu seneye yollayalım 2 tane adam alalım en iyisi bu olur transfer acısından.

Mustafa Önder
26.01.2009, 14:26
Mahmut Aksu olursa zor Transfer falan olcak diyordu. Mahmut Abi alsana zor transfer yap gel.

Eğer Alan'ı getirirse sayfalarca bu trasnferin öyküsünü okuycaz:D

leventturksoy
26.01.2009, 14:27

Haberin başlığı:

evet saat yeni haber :

http://www.ss.no/index.lasso?s=nyhet&ID=1301

buda menejeri heralde

Hüseyin İlkin
26.01.2009, 14:27
Alanzinho oğlum geceleri uyu .

Baktın anlaşırız , gelirsin bize .

Hemen uyum sağlayıp , fayda sağlaman lazım .

Onun için uyku düzenini bozma :)

Cagdas Topal
26.01.2009, 14:28
takımımıza büyük laf atanlar vardı transfer yoksa bittik gibilerinden, dün bir kez daha benm oldugum traraf haklı çıktı bu takım bu ligin en iyi top oynayan en iyi takım olan takımı dedik ve dün çıkıp bunu herkese gösterdik kadıköyde fenere karsı 10tane yüzdeyüz pozisyona girdik. Bunun baska bir örneği yok! Alanzinho gelmiyormuş heralde çok sevindim oynayacaksa göksu varış oynar orda illa transfer yapılacaksa sol bek veya forvet alınsın! Harika top oynadık ama gördügünüz gibi trabzonspora yakısmayan 2 tane forvet yüzünden beceriksizler yüzünden 1 puanla yetinmek zorunda kaldık. gokhan ve umutu seneye yollayalım 2 tane adam alalım en iyisi bu olur transfer acısından.

Türkiye ' nin en yetenekli ve gole en yakın forvet ikilisine sahibiz bana göre ama arada bir sorun var nedir cözemedim , gökhan ünal ' da bu degil umut bulut ' ta bu degil :rolleyes:

Sefa
26.01.2009, 14:28
Tekirdağdada olmuş bu aralar proflar büyük deprem yaklaşıyor diyo allah yardımcısı olsun marmara bölgesindekilerin...:(

Cihan
26.01.2009, 14:29
arkadaşlar şu google graphics lerde song yazınca gs li song çıkıyor resminiz varsa ekleyin internete :D

Alihan Ertürk
Tekirdağdada olmuş bu aralar proflar büyük deprem yaklaşıyor diyo allah yardımcısı olsun marmara bölgesindekilerin...:(

amin..aminn

Oğuzhan Fidan
hrvoje cale gelecekte real madridde oynuyacak topçu buna inanın. zaten milli takımına çağrıldı. adam 90 metre gitti gitti geldi helal olsun yüreğine 90 metre koştu şut çekti anca o kadarını yapabilir. bırakın şu caleyi eleştirmeyi. önce sol açık sezon sonuda forvet alınır bu gidişat öle gözüküyo

Uğur Ö.
26.01.2009, 14:30
evet kardeş deprem oldu tırstım valla acaba artçı deprem olurmu

MDanışmaz
Dünkü maçı stadda izlediğim için açıkca gördüm cale sol kanatta çok yalnız kalıyor yaklaşık 80-90 mt. tek başına kullanmak zorunda kalıyor.Bu da onun üstüne çok yük bindiriyor.Bence oraya kesin bir takviye lazım

A.Gökhan AKIN

Yani aklım cidden almıyor hadi umut bir nebzede, Gökhan'ı yollamak? hem de fenerbahçe maçında kaçırdığı bir kaç gol yüzünden helal olsun ne diyim? bu takımın attğı 24 golün 15 tanasinde imzası bir şekilde varken Gökhan'ı yollamak diyecek birşey bulamıyorum.

Cagdas Topal

Proflar ne kadar yaklasıo derse desin hiçbir bilimsel acıklaması yok tarihi tutturmak he yakın bir zamanda olursa sanstan öteye gitmez bu , amin amin

amour_61
26.01.2009, 14:31
evet saat yeni haber :

http://www.ss.no/index.lasso?s=nyhet&ID=1301

buda menejeri heralde
o kadın ne öyle kortum ulan :D

MuratJ
26.01.2009, 14:31
Türkiye ' nin en yetenekli ve gole en yakın forvet ikilisine sahibiz bana göre ama arada bir sorun var nedir cözemedim , gökhan ünal ' da bu degil umut bulut ' ta bu degil :rolleyes:
türkiye nin en yeteneklimi yapma allah askına türkiye nin en beceriksiz ikilisine sahibiz her maç böyle sezon basından beri dün bize hakaret etmişlerdir resmen, kocaelili taner in yarısı bile etmezler her maç böyle biz cogu macı 1 faklı kazandık ama o maclarından hepsinde en az 2şer tane umut ve gokhan beceriksizliklerinin kacırdıgı goller var

Alihan Ertürk
26.01.2009, 14:32

http://www.ss.no/gfx/nyheter/baren8.jpg (http://www.ss.no/bilde.lasso?file=1&ID=1301)
ben de korktum :) erkek mi yoksa bu ??

KÖKSAL AYDIN

Acaba kadın mı?

Cihan
menejer umarım adamdır kadın olsa kendi (kelimeyi kullanmak istemedim )gelirdi kulübe:D

MuratJ
26.01.2009, 14:33
Yani aklım cidden almıyor hadi umut bir nebzede, Gökhan'ı yollamak? hem de fenerbahçe maçında kaçırdığı bir kaç gol yüzünden helal olsun ne diyim? bu takımın attğı 24 golün 15 tanasinde imzası bir şekilde varken Gökhan'ı yollamak diyecek birşey bulamıyorum.
bu 1 degil 2 degil 3 degil mafoldum ben sezon basından beri gokhanın 15 golde imzası varmıs kac tane kacırdı acaba kac mac puan kaybetmemizi sagladı acaba?? bu arada umut 10tane gokhan kadar yararlı bir oyuncu takımımıza ama ikiside bu takıma yakısmıyor.

Cagdas Topal
26.01.2009, 14:34
türkiye nin en yeteneklimi yapma allah askına türkiye nin en beceriksiz ikilisine sahibiz her maç böyle sezon basından beri dün bize hakaret etmişlerdir resmen, kocaelili taner in yarısı bile etmezler her maç böyle biz cogu macı 1 faklı kazandık ama o maclarından hepsinde en az 2şer tane umut ve gokhan beceriksizliklerinin kacırdıgı goller var

Abi adamlar da bir tutukluk var anlamadım , umut adam gibi oynasa gökhan kayıplarda gökhan oynasa umut yok cözemedim bu işi dün her ikisi de olmayınca gol atamadan bitirmek zorunda kaldık . Ben inanıyorum gökhan - umut ikilisi türkiyenin en iyi hücum ikililerinden :rolleyes:

serdar333
26.01.2009, 14:34
bu resimdeki kadınına benzeyen sakın lange olmasın...

leventturksoy
26.01.2009, 14:35

ne kadını 0 bence kafasındakide peruk menejere baksana p... benziyor:)

Hamza Yilmaz
26.01.2009, 14:35

:D:D koptum yaaaa...

Salih Yazıcı
26.01.2009, 14:36
bu kadın kim yav

kaan53
http://www.ss.no/gfx/nyheter/baren8.jpg (http://www.ss.no/bilde.lasso?file=1&ID=1301)
ben de korktum :) erkek mi yoksa bu ??
illaki takımın başkanıdır bu ne de olsa dönekler bi öyle bi böyle:) kesin başkanıdır:)

TS-Tiryaki
Arkadaslar ben bir iki gündür transfer gelismelerini takip edemiyorum. Gazetelerde Alanzinho transferi yatti diyor. Gelismeleri anlatabilecek birisi varmi??

Simdiden tesekkürler.

sanatik
26.01.2009, 14:37
hrvoje cale gelecekte real madridde oynuyacak topçu buna inanın. zaten milli takımına çağrıldı. adam 90 metre gitti gitti geldi helal olsun yüreğine 90 metre koştu şut çekti anca o kadarını yapabilir. bırakın şu caleyi eleştirmeyi. önce sol açık sezon sonuda forvet alınır bu gidişat öle gözüküyo

evet bencede sanirim umut gider yerine bir forvet gelir gökhan ile rekabete girerler. Sampiyonlar ligini düsünüyorumda pek fazla takviyeye gerek kalmaz.

irfan61
bu resimdeki kadınına benzeyen sakın lange olmasın...Hahahahahaha çççççç

Badaloğlu

Sanane olur mu? Adam da para derdinde... Biliyorsunuz bu Lange bizi ülkesi Norveç'te mahkemeye vermiş ve mahkeme, Trabzonspor'u mahkum etmişti. Yanılmıyorsam ya 3 ya da 5 milyon Avro'luk bir tazminat söz konusu...

Bu parayı almak için Türkiye'de yargıtay'ın bu kararı tanıması gerekir.Bu ne aşamada şimdilik bilmiyorum ama hukuksal anlamda Norveç, Türkiye'nin kendi ülke vatandaşları ile ilgili Türkiye'de çıkacak herhangi bir mahkeme kararını tanımıyor.O yüzden bizde lange'nin ülkesinde Trabzonspor aleyhine aldırmış olduğu mahkeme kararını tanımamış olabiliriz.

Lange, bu eski defterleri para yüzünden açıyor... Durup dururken değil yani konuşması...

trapesus
26.01.2009, 14:39
Kadının yanındaki serdar bali'ye benziyo.

MuratJ
26.01.2009, 14:40
Abi adamlar da bir tutukluk var anlamadım , umut adam gibi oynasa gökhan kayıplarda gökhan oynasa umut yok cözemedim bu işi dün her ikisi de olmayınca gol atamadan bitirmek zorunda kaldık . Ben inanıyorum gökhan - umut ikilisi türkiyenin en iyi hücum ikililerinden :rolleyes:
biz sezon basından beri onlardan birşeyler bekliyoruz aksine onlar her zaman yüzümüzü kara cıkarıyor! türkiyenin tartışmasız en beceriksiz 2 tane forvetine sahibiz dün bu takımın emegini çalmışlardır yazıklar olsun iksinide! bu 1 degil 2 degil 3 degil en az 2 gol kacırmadıkları maç yok.

Hamza Yilmaz
Kadının yanındaki serdar bali'ye benziyo.

hahahahahahahaha :D:D

Alan gelecek dertler bitecek......

Cagdas Topal
Neyse arkadaslar finallerim basladı saat 16 da da ilk sınavıma girecegim , gelene kadar alın su Alan ' ı ;) Hadi görüşürüz ;)

amour_61
26.01.2009, 14:41
illaki takımın başkanıdır bu ne de olsa dönekler bi öyle bi böyle:) kesin başkanıdır:)

ne kadını 0 bence kafasındakide peruk menejere baksana p... Benziyor:)

:d:d:d:d:d:d:d

lazfather61
26.01.2009, 14:42

:D:D:D bildigimiz ismail abi o kendini revize etmis:D

Ahmet Ocak
26.01.2009, 14:44
Onun bunun söyledigi derken ? Alan gelecek geldigi zamanda seni ozaman görmek isterim yasca büyük oldugun için saygısızlık yapmak istemiyorum sana karsı ama sınırlarını zorlama ;)

onun bunun derken forumda o kişiye guvenıp kesın oldu bu ıs dıyenlerı kastettım ayrıca sınırlarını zorlasan ne olacak

Oğuzhan Fidan
26.01.2009, 14:44
renkdaş bu nasıl bi espri böyle ya oturmuş valla :D:D:D

amour_61
26.01.2009, 14:45
şimdi biz burda menejer hakkında yazıyoruz ya stabeaklı bir taraftar bu yazdıklarımız orda alııp norvecce yazıyormuş :D

legorakiss
niye oyle diyonuz kadına belki alanziyanın akrabasıdır

Cagdas Topal
onun bunun derken forumda o kişiye guvenıp kesın oldu bu ıs dıyenlerı kastettım ayrıca sınırlarını zorlasan ne olacak

Hala güveniyorum abimizin söyledigine hem abimiz oyuncuyla anlasılmıs dedi aldık demedi ama alacagız , ne mi olur ? acık bence :cool:

Doğan Şahin
Adamlar resmi sitelerinden pazarlık güçlerini arttırmak için verdiler satmıyoruz haberini.

Ama eninde sonunda alacağız;

VerenZinho AlanZinho (yani parayı veren düdüğü çalar)