PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Adil ÖZGÜR
25.01.2009, 02:01
Çok yerinde açıklamalar, fakat
Alanzinho nun transferinde Beşiktaşa çok güzel bir gönderme yapılmıştır ?
Bu nasıl bişey ki?

Yusuf'u T.S. kampından transfer eden Beşiktaş değilmi?

Alanziho genelde sol orta saha oyuncusu, her ne kadar sol kanat olarak yazılsada, esas mevkisi sol orta saha.

Yusufun mevkisi ile aynı oynuyor.

1-T.S. kampından Yusuf'u Bursadan almışlarsa, Yusufun yerine ondan 10 katı iyi bir transfer yaptık manası.

2- Mustafa Denizli Yusufun Transferinde, eğer Şampiyon olacaksak, orta sahaya gözümün önündeki Yusuftan daha kaliteli birini göremiyorum demişti.

Hal böyle iken; Bizde Şampiyonluğa oynuyorsak M.Denizlinin hedefine gözü önünde giren Yusufu görmüşse, bizde şampiyonluğa oynuyorsak ondan daha iyi birini almakla hesabın açık olduğu manasını taşır.

Mustafa Ayazoğlu
25.01.2009, 02:10
Yusuf'u T.S. kampından transfer eden Beşiktaş değilmi?

Alanziho genelde sol orta saha oyuncusu, her ne kadar sol kanat olarak yazılsada, esas mevkisi sol orta saha.

Yusufun mevkisi ile aynı oynuyor.

1-T.S. kampından Yusuf'u Bursadan almışlarsa, Yusufun yerine ondan 10 katı iyi bir transfer yaptık manası.

2- Mustafa Denizli Yusufun Transferinde, eğer Şampiyon olacaksak, orta sahaya gözümün önündeki Yusuftan daha kaliteli birini göremiyorum demişti.

Hal böyle iken; Bizde Şampiyonluğa oynuyorsak M.Denizlinin hedefine gözü önünde giren Yusufu görmüşse, bizde şampiyonluğa oynuyorsak ondan daha iyi birini almakla hesabın açık olduğu manasını taşır.

Bildiğim kararı ile Yusuf sol açık değil Alanziho ile kıyaslamamız doğru olmaz sanırım.
Beşiktaşa gönderme yapmamız için bizimde Beşiktaşın kampından oyuncu ayartmamız gerekir.

Herşey Trabzonspor için,
Yattara satılmadı, Yusuf alınmadı kader böyle işlio şimdilik bakalım daha neler göreceğiz.

Adil ÖZGÜR
25.01.2009, 02:11
Benim Alanzinho'nun stili konusunda videolardan çıkarttıklarım;

*1- Eğer Orta sahanın sol kanatında oynar, geri dönüşleri Messi tipli, hücümü seyrettiğim gibi etkili ise Trabzonspor'un yeni tipli MESSİ'si olur.

*2- T.S. da oynayan Soner BOZ'un tipinde, onun süratinden biraz daha hızlı ve sol ayaklısı olarak düşünüyorum.

Çok güzel de katkısı olur,

Ancak takım dizilişinde Serkan, Alanzinho, Göksu bir arada oynarsa, seyredeceğim orta saha Bücür T.S. olur:D

@ AYAZOĞLU;

Yusuf sol açık değil ancak, Alanzinho esas Orta Sahanın sol kanatı, Yusuf orta saha oynadığı için orada bir iletişim kurulabilir.

Mahmut Baran
25.01.2009, 02:14
benim korkum yerli oyuncunun Erhan küçük,erman kılıç gibi vasat bir oyuncu alınması
yada 2. ihtimal ve en çok arzu ettiğim ihtimal Fatih TEKKE. buda biraz komplo teorisi gibi. dikkatimizi çekmiştir çoğumuzun kaptan hiç gündemimize gelmedi hep başkaları ilgilendi, ama alamadılar. Sanki yönetim kaptan ile anlaşmalı yani gizli bir iş çevirip zeniti usandırarak transferi en makul ücretle kapama yoluna gidiyor. kendimi kaptanın yerine koyuyorumda yıllardır sevdasını çektiğim kupaya bu kadar yaklaşmış takımım ve ben 25 yıldır özlemini çektiğim şampiyonluğu kolumda pazubandımla yaşayıp efsane kadroda ismim olacak, çoğu futbolcu için normal bir durum olabilir bu duygu ama bizim gibi fanatik bir taraftar olan Fatih Sultan için rüyadan öte birşeydir. yönetim ilgilenmese bile gururu bir kenara bırakır arardım başkanı yalvarır yakarır yine de ikna ederdim başkanı beni alsın diye. Fatih'te benim gibi düşünecek kadar Trabzonsporlu zaten.
Ben 2. ihtimal diyorum inşallah Fatih Sultan Tekke ile transferi kapatırız. çokmu ütopik oldu acaba :S:S

Recep Alkan
25.01.2009, 02:18
Benim Alanzinho'nun stili konusunda videolardan çıkarttıklarım;

*1- Eğer Orta sahanın sol kanatında oynar, geri dönüşleri Messi tipli, hücümü seyrettiğim gibi etkili ise Trabzonspor'un yeni tipli MESSİ'si olur.

*2- T.S. da oynayan Soner BOZ'un tipinde, onun süratinden biraz daha hızlı ve sol ayaklısı olarak düşünüyorum.

Çok güzel de katkısı olur,

Ancak takım dizilişinde Serkan, Alanzinho, Göksu bir arada oynarsa, seyredeceğim orta saha Bücür T.S. olur:D

@ AYAZOĞLU;

Yusuf sol açık değil ancak, Alanzinho esas Orta Sahanın sol kanatı, Yusuf orta saha oynadığı için orada bir iletişim kurulabilir.

adil abi; söylediğin gibi adam hakkında söylenen herşeyde eğer, mesela gibi kelimeler kullanıyoruz. yani bizim için kapaşı kutu. sadece bizim istediğimiz gibi olmasını umud ediyoruz.

senin söylediğin oyuncu hakkındaki düşüncelerine tek kelime lafım yok. ama seninde benim de dediklerim tamamen süret teknik gibi şeyler. bense bir sol açıktan bahsediyorum. bu adam toplu aldımı direk giriyor. kanada inmek yada orta yapmak yok görünen. ama belki de böyle değildir bilemeyiz.

yani benim asıl demek istediğim sol açık konusunda derman olacak mı?
yoksa adamın trabzona birşeyler katacağı belli.

erol-61
25.01.2009, 02:19
Buradasın: Ajansspor.com » Futbol» Turkcell Süper Lig
''Alanzinho'nun son maçı olabilir''

Trabzonspor'un peşinde olduğu Alanzinho'da yeni gelişmeler var. Stabaek'in internet sitesinde yer alan haberde, bordo mavililerin teklifini arttırdığı ve Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği yazılırken, yönetim kurulunun toplanamaması üzerine kararın geciktiği belirtildi.

Tarih24 Ocak 2009 , 20:15
Yorumlar (145)
Arkadaşına Gönder
Facebook'ta Paylaş
Yazdır

''Alanzinho'nun son maçı olabilir''
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

* Trabzonspor

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Trabzonspor'un ara transferde düşündüğü isimlerin başında gelen Stabaek forması giyen Alanzinho konusunda yeni gelişmeler var...

Norveç temsilcisinin resmi sitesinde Brezilyalı oyuncunun transferi konusunda bir haber yayınlandı.

Fotoğrafında Alanzinho'nun Göteborg ile oynanan hazırlık maçından bir karesinin yayınlandığı haberde Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği belirtildi.

Haberde teknik direktör Janne Jönsson'un Alanzinho'ya istediğini yapmasını söylediği ve Trabzonspor'a transferinde kararın Brezilyalı oyuncunun kendisinde olduğu bildirilirken Alanzinho'nun bordo mavili ekibin 40 milyon krona (yaklaşık 5.7 milyon dolar) yükselttiği teklifin iyi bir teklif olduğunu düşündüğü ve kararını akşam saatlerinde vereceği duyuruldu.

Son olarak kulüplerin cuma günü bir araya geldiği ve Trabzonspor'un sadece geri bildirim beklediği söylenirken, genel menajer Einar'ın "Yönetim kurulu üyelerinin bir araya gelememesi nedeniyle bugün itibariyle bir karar verilemeyeceğini garanti ederim" ifadelerine de yer verildi.

Bilâl ÇOBAN
25.01.2009, 02:20
arkadaşlar çok değil 2 hafta 10 gün kadar önce, kim 12 trilyon vereceğimizi söyleyebilirdi ? başta ben olmak üzere bir çoğumuz için hayaldi o parada bir transfer yapmak. demek ki neymiş? yönetim bu takım için en az biz kadar düşünüyor ve çaba harcıyor.

yerli oyuncu muhabbetine gelince, neden bir tekke ya da özer olmasın, yönetim ufukta şampiyonluğu görmüş ve kesenin ağzını açmıştır. en zayıf halka, en azından ibrahim akın alınacaktır...

erol-61
25.01.2009, 02:20
ankete destek beyler

Sizce hafta sonunda Sükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor mücadelesini kim kazanır?

*
Fenerbahçe kazanır
41,3%
5203 Oy
*
Trabzonspor kazanır
47,1%
5934 Oy
*
Berabere sonuçlanır
11,6%
1456 Oy
*
TOPLAM OY SAYISI: 12593 Oy

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090124/alanzinhonun_son_maci_olabilir.html

Adil ÖZGÜR
25.01.2009, 02:22
adil abi; söylediğin gibi adam hakkında söylenen herşeyde eğer, mesela gibi kelimeler kullanıyoruz. yani bizim için kapaşı kutu. sadece bizim istediğimiz gibi olmasını umud ediyoruz.

senin söylediğin oyuncu hakkındaki düşüncelerine tek kelime lafım yok. ama seninde benim de dediklerim tamamen süret teknik gibi şeyler. bense bir sol açıktan bahsediyorum. bu adam toplu aldımı direk giriyor. kanada inmek yada orta yapmak yok görünen. ama belki de böyle değildir bilemeyiz.

yani benim asıl demek istediğim sol açık konusunda derman olacak mı?
yoksa adamın trabzona birşeyler katacağı belli.

Alkan; sana katılıyorum, seyrettiğimiz videoda farkındaysan, sol kanat değil de mevkisi orta sahada. Ancak sizin yazdığınız konuyu hocası ona vereceği görevi doğrultusunda muhakkak tipik sol açık oynayacaktır. O kadar saksı bir futbolcu olmadığı yaptığı klas haraketlerinden belli. Bazen ulan Maradona mı? gibi haraketleri izlemek insana heyecan veriyor,

Bizde eski saatlerdeki mısır toplayan tavuk gibi kuruyoruz kendimizi. O kadar da olacak.:D

kasila61
25.01.2009, 02:24
arkadaslar norvec gazetelerini translaterle almancaya cevirdim baya bir arastirma yaptim.
simdi anladigimi yazayi size.
trabzonspor 40 milyon kron teklif yapmis cuma gunu.
klubu karari alan e brakmis
alanin dedigi benim icin super para kararimi bu aksam verecem
forumlarda yapilan yorum ise, alanin ellerinden gitmesinin bir felaket oldugu senye sampiyonlar liginde oyniyacaklari, yani aglayi usaklar bizim yattarada agladigimiz gibi
biride yorum yazmis alan en az 20 milyon euro eder diye.ama kesinlesmis bir imzanin oldugunu yazmiyo gazeteler

Recep Alkan
25.01.2009, 02:25
Alkan; sana katılıyorum, seyrettiğimiz videoda farkındaysan, sol kanat değil de mevkisi orta sahada. Ancak sizin yazdığınız konuyu hocası ona vereceği görevi doğrultusunda muhakkak tipik sol açık oynayacaktır. O kadar saksı bir futbolcu olmadığı yaptığı klas haraketlerinden belli. Bazen ulan Maradona mı? gibi haraketleri izlemek insana heyecan veriyor,

Bizde eski saatlerdeki mısır toplayan tavuk gibi kuruyoruz kendimizi. O kadar da olacak.:D

abicim her seferinde yazıyorum. adam kaliteli, türkiye şartlarında süper bir oyuncu. takımımıza süper katkılar yapacak. bu kesin. kimse de inkar edemez. amaa işte, hep aklımda sol açık gelmiyor değil. umarım bizler yanılırız adam asist kralı olur ligde :)

trabzonboy
25.01.2009, 02:27
http://de.youtube.com/watch?v=f_Mf_fgTGFk

arkadaslar bu linken alanzinho seyredebilirsinis

Mustafa Ayazoğlu
25.01.2009, 02:28
Alanzinho geldiğinde ne değişir?

1. Gökan Ünal daha çok gol atar
2. Cale daha iyi görev yapar, ilk yarıya göre az gol yeriz
3. Colman hem daha çok asist yapar hemde çok daha fazla gol atar

Adil ÖZGÜR
25.01.2009, 02:29
@ Alkan;

Hiç şüphen olmasın, bu görüntüleri Aksal YAVUZ dostumla MSN de paylaştım, seyretmemişti, sonra seyrettikten sonra istişare ettik, o da mükemmel dedi, çok beğendi, acaba her maçında bu aktivide ile oynayabilecekmi ??

Endişenlenmekte haklıyız, fazla değil bir iki maç sonra iş belli olur. Sonra Orta sahada Colman var, o da sol ayaklı, Selçuk, Colman, orta saha,
Yattara, Gökhan, Alanzinho dizilişinde soldan o ortalar, o çalımlar mutlaka olacaktırı düşünüyorum.

Erdem Koltuk
25.01.2009, 02:30
Alanzinho geldiğinde ne değişir?

1. Gökan Ünal daha çok gol atar
2. Cale daha iyi görev yapar, ilk yarıya göre az gol yeriz
3. Colman hem daha çok asist yapar hemde çok daha fazla gol atar

şampiyonluk şansımız artar........bu kadar basittttttttttttttttttttt..............

Ceyhun Öncü
25.01.2009, 02:30
Alanzinho için sıkı pazarlık

http://www.fotomac.com.tr/2009/01/25/im/EF974D42B802E544BB5ADEBBx.jpg
Norveç'e giden Aksu'nun birkaç gün içinde Brezilyalı ile Trabzon'a dönmesi bekleniyor.

Trabzonspor, Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferini bitirmek üzere. Brezilyalı sol açık ile her konuda el sıkışan bordo-mavililerde Norveç'e giden kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun Stabaek kulübü yöneticileriyle görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi. Sıkı pazarlık içine giren http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Aksu'nun transferi sonlandırıp birkaç gün içinde bu futbolcuyla Trabzon'a dönmesi bekleniyor.

Mustafa Önder
25.01.2009, 02:34
alanzinho asist krali olmaz da belki 5 6 tane gol atar ikinci yari
norvec lignde bu sene hic asisit yapmamis :(

Bence o istatislikçilerin azlığından olabilir. Yoksa elbette yapmıştır.

Recep Alkan
25.01.2009, 02:35
ki bu adam geçen sene 25 maç 12 gol 1 asist ile oynamış bir sol açıkdan çok forvet arkası gökdeniz tarzı bir adama benziyor.

ne olursa olsun. takımımıza hayırlı olsun.

Sefer A.
25.01.2009, 02:39
yonetim bugunki hakem hatalarindan dolayi anladi ki, transfer yapmadan sampiyon olamayiz onumuzu keserler, kesenin agzini açalim da hakmleri yenecek kadro kuralim
1nci adim alanzinho transferini bitirmek olmustur
2nci adim ise, bir sponsorun veya birinin destegi ile Özer transferinin bitirilmesi ;)
BENCE öyledirrrr, biraz hayal ama, olsun :) :)

bekir61
25.01.2009, 02:42
................sylva..............
serkan..song...egemen..cale
...............ceyhun..............
..........selcuk..colman..........
yattara..................Alanzinho
...............gökhan..............

süperrrrrrr kadro

Yuksel Komurcu
25.01.2009, 02:50
Bekir kardesim tamda bende onu diyecekdim da!!!

hAtes
25.01.2009, 02:50
iyide özerin fenere gidecem diye açıklamaları var, onu kesinlikle almazlar, almamalılar
hem alınsa kim kesilecek
bence alırlarsa bundan sonra ya forvete iyi biri alırlar, yada genç yetenekler alırlar

bunyamin55
25.01.2009, 02:53
Bu gece trabzona gelir olmadi pazar günü pazartesiye karanti

Mustafa Önder
25.01.2009, 02:54
Aylar önce başlığını açmıştım videosunu eklemiştim forumda başka takip eden arkadaşlar olduğunuda biliyorum benden öncede başka bi arkadaş başlığını açmıştı.
Mükemmel bi sol ayak ve çok hızlı eğer alırlarsa iyi bir Yattara ile birlikte onları şampiyonluğa götürecek kadar sağlam bir futbolcu.
Maldonado ve Josico gibi iki ön libero yerine Alanzinho´yu biz alsak fena mı olur.
Haberde bonservis olarak sadece 3.3 milyon dolar diyorlar.
Bu fiyata böyle bi oyuncu kaçmaz.
Umarım alamazlar.
Haberleri Norveç gazetelerinden de takip edip burada aktaracağım.

Alanzinho yu takip eden angut.com dan bir ezikbahçeli

28TS61
25.01.2009, 02:57
zafer yelen: "takimimdan serbest birakilmami istedim"

http://transfermarkt.de/de/news/25379/zafer-yelen-ich-habe-um-meine-freigabe-gebeten.html

transfermarkt´in zafer yelen ile röportajinda, zafer yelen takimina serbest birakilmasi icin basvurdugunu söylemis,
suan sakatligini tam gecmedigini diyor,
yazin trabzona transferin gerceklesmeme sebebi olarak trabzonun belirnenen tarihte parayi ödemeyi kabul etmedigini söylüor

Recep Alkan
25.01.2009, 03:01
zafer yelen: "takimimdan serbest birakilmami istedim"

http://transfermarkt.de/de/news/25379/zafer-yelen-ich-habe-um-meine-freigabe-gebeten.html

transfermarkt´in zafer yelen ile röportajinda, zafer yelen takimina serbest birakilmasi icin basvurdugunu söylemis,
suan sakatligini tam gecmedigini diyor,
yazin trabzona transferin gerceklesmeme sebebi olarak trabzonun belirnenen tarihte parayi ödemeyi kabul etmedigini söylüor

biz mi olduk şimdi kabahatli ??

Cem Zırıh
25.01.2009, 03:02
Aylar önce başlığını açmıştım videosunu eklemiştim forumda başka takip eden arkadaşlar olduğunuda biliyorum benden öncede başka bi arkadaş başlığını açmıştı.
Mükemmel bi sol ayak ve çok hızlı eğer alırlarsa iyi bir Yattara ile birlikte onları şampiyonluğa götürecek kadar sağlam bir futbolcu.
Maldonado ve Josico gibi iki ön libero yerine Alanzinho´yu biz alsak fena mı olur.
Umarım alamazlar.

loool :D biraz gec kaldi sanirim :DxD

28TS61
25.01.2009, 03:03
biz mi olduk şimdi kabahatli ??

kabahati biz oldu demiyor. ama olsun bakarsin böylece belese gelir :D

bunyamin55
25.01.2009, 03:04
...............hüseyin..............
..........selçuk..colman..........
barış(göksu)..........Alanzinho

rakip yorulduktan sonra son 20 dk yattara

Recep Alkan
25.01.2009, 03:06
loool :D biraz gec kaldi sanirim :DxD

cem bunlar anlaşmışlar kardeşim. trabzonun yurt içi transferlerine beşiktaş yurtdışı transferlerine de fenerbahçe salça olacakmış :D

neyse bu bahane ile bursa zengin yusuf da adam sıfatına girdi.

unutmasınlar bu kıyaklamıızı :D

Ceyhun Öncü
25.01.2009, 03:08
neyapdin ustam sen yattara nerde..

My
25.01.2009, 03:11
Norveçte yaşayan Türklerden mesajlar bunlar.

- arkadaşlar ben her hafta noveç ligini izleyen fanatik bir bursaspor taraftarıyım.Ne yazık ki böyle mükemmel bir futbolcuyu Trabzonspor kaptığı için de biraz içim buruk.Eğer devre arasında alabilirse Trabzonspor şimdiden şampiyonluklarını kutlarım.İnanılmaz dribling yeteneğini ve nasıl adam geçtiğini görünce sizde bana hak vereceksiniz.Direk olarak dikine gidiyor kısa boylu aynı messi gibi.Her yerden vuruyor ve çok hızlı.Hakikaten alırlarsa Trabzonspor çok büyük iş başarmış olur.

- Jeg er lei av å vente og vil ha et svar i dag (lørdag). Det passer bra for meg å reise nå, sier han til TV 2 Sporten. simdi okudum ve alanzinhonun sözleri: Beklemekten Biktim ve bugun cvp istiyorum (cumartesi) benim icin simdi gitmem iyi olacak. - Vi skal inn på en ny arena og vi skal ut i Mesterliga-kvalifisering. Det å svekke stallen vesentlig da (med et salg) er ikke smart. Derfor vil vi ikke selge. Buda kulübün aciklamasi, suan yeni bir turnuvaya gircez finallerimiz olcak. suan onu satmak hic mantikli degil. t.direktör:: Det blir ingen videre forhandlinger eller avklaring i kveld. Ikke før i morgen (søndag). Da skal vi snakke sammen i styret og sportslig utvalg, sier Einar Schultz, daglig leder i Fornebu Arena AS. yani, bugun hicbirsekilde net bir sonuc ve bizden cikan bir cevap yok diyor, pazar gununden öncede olmaz diyor. yarin toplanti yapilcakmis yoneticilere...

- Abi birde Bu Rune Lange sizde oynamisti sanirim, aciklama yapti bugun tv de. diyorki trabzonsporun bana haala 15 milyon kron borcu var, ben alamadim. bu yuzden alanzinho yu uyarmak istiyorum bankadan garanti alsin parasi icin ama onuda alacagini sanmiyorum dedi :) Bunu belki bilmiyorsunuzdur bilginize.

- Beyler son lafimi söyluyorum iciniz bence rahat olsun. oslo da top oynayan butun arkadaslarimda diyor, han gråter, yani alanzinho biraz daha aglarsa kulup mecbur birakcak onu. iciniz rahat olsun yani adam gelmek istiyor stabæk te kalmicam diyor. Trabzon teklifi cekemzse kesin sizde yani. Bu arada adam mukemmel bir adam bu sene yilin oyuncusu secildi zaten.

- ben bu cocugun nerdeyse 20 macini izledim sahada. inanin yattaradan iyi yan.

Konuyla bir ilgisi yok yazmadan geçemeyeceğim. EsEs'lerin bize karşı müthiş bir sempatisi var :)

bekir61
25.01.2009, 03:14
güzel haber

Sadullah KAPICIOĞLU
25.01.2009, 03:16
transferler hayırlı olsun. Kıskananların başına meteor düşsün.

Erdal DİLEK
25.01.2009, 03:19
yinede imzayı atana kadar haddimiizi bilelim. . .

Dip.Ing.Mag.
25.01.2009, 03:25
STABÆK-IFK GÖTEBORG 0-0
TELENOR ARENA (Nettavisen): Stabæk åpnet Telenor Arena med en målløs kamp mot svenske IFK Göteborg. Åpningen av den flotte arenaen kom imidlertid helt i skyggen av Alanzinhos mulige overgang til tyrkiske Trabzonspor.
Tyrkerne holdt seg borte fra kampen for å ikke forstyrre åpningen av Stabæks nye storstue, men rett ved siden av Nettavisen på tribunen satt Alanzinhos brasilianske agent og Lars Petter Fosdahl. De er sentrale i den mulige overgangen.
Alanzinho var banens klart beste, uten at det holdt til seier for bæringene.
- Jeg vil selges
Etterpå var han krystallklar.
- Jeg håper jeg selges i kveld. 40 millioner er bra penger for Stabæk, sa han til det ventende pressekorpset.
- Jeg skal i et møte med Stabæk og Trabzonspor i Oslo nå. Så får vi se hva som skjer. Jeg håper de sier ja allerede i kveld, la han til.
- Og hvis Stabæk sier nei til salg?
- Da vil jeg bli skuffet. Jeg vil spille videre her på den nye arenaen og i Mesterliga-kvalifiseringen, men jeg vil være skuffet.
Ved 23-tiden lørdag kveld var det likevel ingenting som tydet på at et salg var klart.
Dermed skjer det tidligst noe søndag for ballmagikeren.
Det er akkurat som Stabæk-leder Einar Schultz sa tidligere om kvelden. Han hevdet at Stabæk først skulle gjennomføre sitt julebord lørdag kveld, og at styret først ville diskutere tyrkernes bud søndag.
- Vi drar ikke i noen møter nå. Det lover jeg, sier han.
Han legger likevel ikke skjul på at Stabæk, som allerede har solgt Veigar Pall Gunnarsson, helst vil beholde fjorårets beste spiller i Tippeligaen.
- Vi mener det er dårlig timing sportslig. Både for oss og Alanzinho. Han ville ha godt av ett år til hos oss. Samtidig er det snakk om mye penger både for oss og han. Vi må ta en veldig seriøs vurdering av dette.
- Ikke alltid man får som man vil
Trener Jan Jönsson vil heller ikke miste dribleren sin.
- Vi ønsker at han er her i ett år til. Så kan han vokse seg varm på denne arenaen. Det er det jeg ønsker. Men det er ikke alltid at man får som man ønsker.
Med Alanzinho var Stabæk klart best i lørdagens kamp, men uten at de klarte å få hull på svenskene. Prøvespiller Amin Askar fra Moss fikk den siste halvtimen som innbytter, og gjorde et positivt innhopp for bæringene.
Sjekk siste fotballnytt her! (http://www.nettavisen.no/sport/fotball)
Sjekk siste sportsnytt her! (http://www.nettavisen.no/sport)
Vil du ha sportsnyheter tilsendt på mobilen? Send SPORT START til 1930. Tjenesten koster 2,- per melding.
Les sportsnyheter på mobilen: Send NETT til 1930 (gratis bokmerke)...

En son saat 23:00 te norwec in gazetesinde cikan haberi tercume ettim ; Göteborg macinin Alanzinho nun en son maci oldugunu bu mactan sonra yöneticilerin bir araya gelerek 40 milyon kronda anlastiklarini , baskanlari da bu paranin kendileri icin cok iyi para oldugunu bu teklifi reddemeyeceklerini aciklamislar.Ön protokol yapilmis sanirim.Ben almancaya tercume ettim ve anlasma yapilip direk Türkiyeye gelecekmis bugun Mahmut Aksu ile ...

Rahman Gümüş
25.01.2009, 03:25
yinede imzayı atana kadar haddimiizi bilelim. . .haklısın abi..

Ben de diyeyim ki yarın inşallah çifte mutluluk yaşarız. Hem feneri yeneriz hem de alanzinhoya imzayı attırırız... :)

Adil ÖZGÜR
25.01.2009, 03:26
Norveçte yaşayan Türklerden mesajlar bunlar.

-Eğer devre arasında alabilirse Trabzonspor şimdiden şampiyonluklarını kutlarım.İnanılmaz dribling yeteneğini ve nasıl adam geçtiğini görünce sizde bana hak vereceksiniz.Direk olarak dikine gidiyor kısa boylu aynı messi gibi.Her yerden vuruyor ve çok hızlı.Hakikaten alırlarsa Trabzonspor çok büyük iş başarmış olur.

Yoksa bu adam kopya mı çekiyor? Benim düşündüklerimin aynı? Evet Messi gibi...

Mustafa Önder
25.01.2009, 03:28
-[ooD;1890256']STABÆK-IFK GÖTEBORG 0-0
TELENOR ARENA (Nettavisen): Stabæk åpnet Telenor Arena med en målløs kamp mot svenske IFK Göteborg. Åpningen av den flotte arenaen kom imidlertid helt i skyggen av Alanzinhos mulige overgang til tyrkiske Trabzonspor.
Tyrkerne holdt seg borte fra kampen for å ikke forstyrre åpningen av Stabæks nye storstue, men rett ved siden av Nettavisen på tribunen satt Alanzinhos brasilianske agent og Lars Petter Fosdahl. De er sentrale i den mulige overgangen.
- Jeg vil selges
- Jeg håper jeg selges i kveld. 40 millioner er bra penger for Stabæk, sa han til det ventende pressekorpset.
- Jeg skal i et møte med Stabæk og Trabzonspor i Oslo nå. Så får vi se hva som skjer. Jeg håper de sier ja allerede i kveld, la han til.
- Da vil jeg bli skuffet. Jeg vil spille videre her på den nye arenaen og i Mesterliga-kvalifiseringen, men jeg vil være skuffet.
Ved 23-tiden lørdag kveld var det likevel ingenting som tydet på at et salg var klart.
Det er akkurat som Stabæk-leder Einar Schultz sa tidligere om kvelden. Han hevdet at Stabæk først skulle gjennomføre sitt julebord lørdag kveld, og at styret først ville diskutere tyrkernes bud søndag.
Han legger likevel ikke skjul på at Stabæk, som allerede har solgt Veigar Pall Gunnarsson, helst vil beholde fjorårets beste spiller i Tippeligaen.
- Vi mener det er dårlig timing sportslig. Både for oss og Alanzinho. Han ville ha godt av ett år til hos oss. Samtidig er det snakk om mye penger både for oss og han. Vi må ta en veldig seriøs vurdering av dette.
- Vi ønsker at han er her i ett år til. Så kan han vokse seg varm på denne arenaen. Det er det jeg ønsker. Men det er ikke alltid at man får som man ønsker.
Med Alanzinho var Stabæk klart best i lørdagens kamp, men uten at de klarte å få hull på svenskene. Prøvespiller Amin Askar fra Moss fikk den siste halvtimen som innbytter, og gjorde et positivt innhopp for bæringene.
Vil du ha sportsnyheter tilsendt på mobilen? Send SPORT START til 1930. Tjenesten koster 2,- per melding.

En son saat 23:00 te norwec in gazetesinde cikan haberi tercume ettim ; Göteborg macinin Alanzinho nun en son maci oldugunu bu mactan sonra yöneticilerin bir araya gelerek 40 milyon kronda anlastiklarini , baskanlari da bu paranin kendileri icin cok iyi para oldugunu bu teklifi reddemeyeceklerini aciklamislar.Ön protokol yapilmis sanirim.Ben almancaya tercume ettim ve anlasma yapilip direk Türkiyeye gelecekmis bugun Mahmut Aksu ile ...

içim rahatladı bir kez daha:D Alanzinhoooooooo

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Dip.Ing.Mag.
25.01.2009, 03:29
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Sadullah KAPICIOĞLU
25.01.2009, 03:29
haklısın abi..

Ben de diyeyim ki yarın inşallah çifte mutluluk yaşarız. Hem feneri yeneriz hem de alanzinhoya imzayı attırırız... :)

aynen kardeşim.

bekir61
25.01.2009, 03:31
yerli futbolcu acaba Sercan Temizyürek mi?

TSezgin61
25.01.2009, 03:35
bu alanzinho tamam ahmet abinin kaynagi...

ama bu yerli oyuncu muhabbetini bulamadim okadar okudumda:( nedir ne degildir?

My
25.01.2009, 03:42
Yoksa bu adam kopya mı çekiyor? Benim düşündüklerimin aynı? Evet Messi gibi...Valla Adil abi yazan adam Norveç'ten ve de en aşağı 20 maçını izledim Alanzinho'nun diyor. Kopyasını felan bilmem ama ortada bir Messi'lik durum var gibi gözüküyor :)

Ceyhun Öncü
25.01.2009, 03:43
arkadasin norvecede eklediginde su yaziyor

eger satilmazsam turnuvaya katilirim, ama gidemedigim icin üzgün olurum
ve td nin takimin en iyi driblingcisini kaybetmek istemedigini
önümüzdeki sezon sampiyonlar ligine katilmasini ve ordan daha iyi bir rakama satilmasi

arkadaslar kafama takilan su
65 - 85 milyon kron dan bahsediliyordu yukardaki yazida adamlar 40 milyon kron a geliyor buda asayukari 3 -3,5 milyon € oluyor
yalnissam düzeltin

el_conquistador
25.01.2009, 03:55
arkadasin norvecede eklediginde su yaziyor

eger satilmazsam turnuvaya katilirim, ama gidemedigim icin üzgün olurum
ve td nin takimin en iyi driblingcisini kaybetmek istemedigini
önümüzdeki sezon sampiyonlar ligine katilmasini ve ordan daha iyi bir rakama satilmasi

arkadaslar kafama takilan su
65 - 85 milyon kron dan bahsediliyordu yukardaki yazida adamlar 40 milyon kron a geliyor buda asayukari 3 -3,5 milyon € oluyor
yalnissam düzeltin

40 milyon bonservis bedeli ödeyecegiz. Kendisine ne kadar ödeyecegiz, onu tam olarak bilmiyoruz ama...

Ahmet Karadeniz
25.01.2009, 04:05
-[ooD;1890256']STABÆK-IFK GÖTEBORG 0-0
- Jeg vil selges

artık heycanla Alanzinho bekliyorum inş sol tarafta cok iyi iş yapacaktır

hAtes
25.01.2009, 04:06
40 milyon bonservis bedeli ödeyecegiz. Kendisine ne kadar ödeyecegiz, onu tam olarak bilmiyoruz ama...
4,5 milyon euro ediyor
daha yüksek fiyatlar geçmedi, onlar futbolcuya verilcek 3 yıllık parayla birlikteydi ;)
3,5 bonservis + 2,5 alan a 6 ediyodu ama bizimkiler fiyat artırmış 4,5 e kadar çıkmışlarsa eğer bu iş bitmiştir ve bu oyuncu fazlasını bile hakederdi bence

Ceyhun Öncü
25.01.2009, 04:15
Arkadaslar az önce sevindirici bisey kesfettim

Norvec Liginde hicbir oyuncu assist yapmamis!!!
nedenini bilmiyorum ancak hicbir oyuncunun istastiklerinde assist yok
sirf kac mac ve kac gol attiklari belirtiliyor

norvecde arkadaslarin demesine göre asayukari 7-8 assisti varmis

Hüdai Pervaneli
25.01.2009, 04:56
Transferlern son durumunu bu aksam macdan önce ögrenilir

Ceyhun Öncü
25.01.2009, 05:06
Yönetimin Alanzihno çıkarması

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240684_allanziho2501_414_232.jpg
EKLENME TARİHİ : 25.1.2009

Trabzonspor Yönetimi, ara transfer çalışmalarına devam ediyor...

Trabzonspor Yönetimi, transferde kadrosunu en azından bir futbolcuyla takviye etmek için çalışmalarına devam ediyor... Norveç’in Stabaek takımında oynayan 26 yaşındaki orta alan oyuncusuyla her konuda anlaşmaya varan Bordo-Mavili ekibin kurmayları, kulübüyle pazarlıklarda ise son aşamaya geldi. Daha önce ülkede ‘Yılın futbolcusu’ da seçilen Alanzinho için Stabaek’in 4 milyon Euro istediği, ancak Trabzonspor’un bu rakamı aşağıya çekmek için uğraştığı bildirildi. Konuyla daha önceki yabancı transferlerinde de başrol oynayan yönetici Mahmut Aksu’nun ilgilendiği dile getirildi. Brezilyalı futbolcuyu son olarak Ersun Yanal’ın yardımcısı Volkan Kazak’ın da izlediği, ardından da yönetim-teknik heyetin ortak kararı verdiği öğrenildi.

Ertan 51
25.01.2009, 07:39
................Sylva..............
Serkan..Song...Egemen..Cale
...............Hüseyin..............
..........Selçuk..Colman..........
Yattara..........Alanzinho
...............Gökhan..............

içim kıpır kıpır oldu bu kadroyu görünce
ben rakip olsam gerçekten çok tırsarım

ŞAMPİYONLUK MODUNA GİRDİK ARKADAŞLAR
HEP DESTEK-TAM DESTEK(YENİLGİLER VE OLUMSUZ DURUMLARDA DA DESTEK)

Burak
25.01.2009, 08:34
Arkadaşlar bu gece takımı karşılamaya gittik.Ve Hayrettin Hacısalihoğluyla uçaktan inince konuşma imkanımız oldu.Yarın Alanzinhonun imza atıcağını söyledi.Hayırlı olsun.:)

İçim ürperdi heycandan, sağolasın haber ıcın :)

TSKara61
25.01.2009, 08:39
1. Cale'nin performasni bin kat artar.
2. Colman hem kendi oyunu acisindan daha rahatlar hem de sahada daha kaliteli bir partneri daha oldugu icin daha yuksek bir seviyede performans sergiler.
3. Yattara eski performansina geri doner.
4. Gokhan Unal cok daha gol pozisyonuna girer.

Cok heyecanliyim valla.Yerli oyuncu kim cok merak ediyorum. Aydin, Ozer, Sezer, ya da Ugur olursa cok sevinirim.

kurtcebe
25.01.2009, 09:16
Geçenlerde haber 61 trabzon belediye adayı gümrükçünün özer için melih gökçekle görüştüğünü yazıyordu, başbakan stadla ilgili söz veremiyor en azından özeri trabzona verip adayın şansını arttırmak isteyebilir. yani özer gelebilir.
Bir başbakan bu kadar alenen transfere karışmaz demeyin, zamanında mesut yılmaz hasan şaşı ön sözleşme yapmamıza rağmen alıp gs a vermişti.
hayırlısı ben bu kadronun yeteceği yerli oyuncuya şuan gerek olmadığını düşünüyorum, eğer alanzinyo izlediğimiz kadar iyiyse tabii.

Ertan 51
25.01.2009, 09:32
ben bu kadronun yeteceği,
yerli oyuncuya şuan gerek olmadığını düşünüyorum,
eğer Alanzinyo izlediğimiz kadar iyiyse tabii.
kesinlikle haklısın:alkış:
kulübede ve Karadenizspor da yeterince süper yeteneklerimiz var
hem onların morali bozulmasın hemde ve en önemlisi para mevzuu.

Burak
25.01.2009, 09:42
ben bu kadronun yeteceği,
yerli oyuncuya şuan gerek olmadığını düşünüyorum,
eğer Alanzinyo izlediğimiz kadar iyiyse tabii.
Kulubede Ferhat, Ergin gibiler varken ben hala rahat degılım

Ertan 51
25.01.2009, 09:54
Kulubede Ferhat, Ergin gibiler varken ben hala rahat degılım
yok yok öyle deme Burak
Isaac-Giray-Göksu-Onur-Faty-Ceyhun-Barış-Umut(duruma göre)
bunları da kaybetmemek lazım
dediğim gibi bu isimleri yavaş yavaş kazanalım
hemde ekstra kukübü maddi külfete sokmayalım
tabii Kurtcebe nin de dediği gibi Alanzinho iyiyse...

şimdi aklıma geldi:)
Sadri baba ve ekibinden Allah razı olsun
transfer istemezuk konumuna gelmişiz
sağ olsunlar var olsunlar.

mehmetdoğan
25.01.2009, 10:08
arkadaşlar alanzinho nun nasıl topçu olduğunu bilmiyorum ama konuşulan rakamlar norveçte oynayan biri için çok.yönetimin bu hatayı yapmaması lazım.
o parannın daha altına fatihi geri alabiliriz ama kendi futbolcumuz olduğu zaman yok parasına hatta beleşe almaya çalışırız şahsi fikrim.
yaw gs 5 milyona barosu aldı 4.5 verilir mi bu adama bilmiyom ama eğer konuşulan rakam doğruysa yazık olur.o paraya aimarı çok rahat alabiliriz en azından ismi cismi belli

Tayfun
25.01.2009, 10:13
Alanzinho show başlayacak Türkiye hazırlansın bence.!

Tayfun
25.01.2009, 10:15
Umarım alamazlar.

Geçmiş olsun biz aldık artık :D

Burak_52
25.01.2009, 10:18
alanzinho videolardan izlediğim kadarıyla çok hızlı messi ye benzetenler haksız değil yani inşallah transfer gerçekleşir

shcebi
25.01.2009, 10:18
biz bir futbolcu için 4-5 milyon euro bonservis verebiliyoruz (paranın kaynağını kimsenin çözemediğine eminim). ama biz fb gs gibi bir futbolcuya yıllık 2-3 milyon veremeyiz. bu takımda isyan çıkartır. o yüzden aimar, baros gibi topçuları unutun. hatta idda ediyorum bu tarz topçular ile bonservisi bile olmasa yıllık 2 milyon euro gibi paralara sözleşme yapmaz bu yönetim.

Tayfun
25.01.2009, 10:22
Cok iyi oyuncu‚ asil bize lazim.

Bu oyuncunun bos olmadigini herkes gorecek. Maldonado da bizde kalirsa‚ vede ;

"ne yapalim onun yerine ara transferde baska transfer edicek kalitede oyuncu yoktu" denilirse‚ bunun koca bir yalan oldugunu bu oyuncu ispatlayacak.

Sol kanat lazim ‚ bu adamda cuk oturur.

Ama nerdee...Onlar alsin biz seyrederiz.

Bir ezikbahçelinin Alanzinho için yazdığı mesaj :)

Samet Yildirim
25.01.2009, 10:24
Resmen Hayrettin başkanla burun burunaydık.Gözümün içine bakıp gülümsedi.Amcam sordu:Başkanım Alanzinho işi ne oldu.Tamam dedi.İmza ne zaman diye soru amcam.Yarın atıyor dedi.Başından savmak için demediyse maçtan sonra atıyor.:D

güzel bir haber...tskler...

Emirhan Makul
25.01.2009, 10:24
Gel Artık Sol Kanatımızın Bahar Tomurcuğu Çıkda Gel Ömrümüz Çürüdü !

http://www.budstikka.no/multimedia/archive/00129/20109_2_jpg_129014f.jpg

orion
25.01.2009, 10:26
arkadaşlar alanzinho nun nasıl topçu olduğunu bilmiyorum ama konuşulan rakamlar norveçte oynayan biri için çok.yönetimin bu hatayı yapmaması lazım.
o parannın daha altına fatihi geri alabiliriz ama kendi futbolcumuz olduğu zaman yok parasına hatta beleşe almaya çalışırız şahsi fikrim.
yaw gs 5 milyona barosu aldı 4.5 verilir mi bu adama bilmiyom ama eğer konuşulan rakam doğruysa yazık olur.o paraya aimarı çok rahat alabiliriz en azından ismi cismi belli

bence cok kucumsuyosun norvec ligini ordan cıkan oyuncuları tek tek yazmaya grek yk bicogunu avrupanın buyuk lıglerınde ızlıyoruz
evet fatıhı bızde ısterız gelmesını ama mevkı olarak bakarsak çok iyi bi forvetten önce cok iyi bi sol açık arıyoduk senelerdir ve bulduk
aimarın senelık 2 mılyondan aşagı b fıyata kımseye gtmeyecegındende emın olablrz alanzınho senelık 800 bın alcak dye konusuluyo b cok açıdan baktıgımızda cok yerınde bi transfer

Ahmet Faruk
25.01.2009, 10:28
Bugün Transferden daha önemli işlerimiz var.
Bu başlığı 12 saatliğine unutalım, aklımızda kapatalım.

Unutmayalım ki, bu takıma transfer yapılmasa bile biz bu takıma sahip çıkmak zorundayız.
Hayden maça şimdi.

E haydiii...

champions
25.01.2009, 10:35
Gece epey hareketli geçmiş. Baya bi mesaja göz attımda şuna çok güldüm;

Herseye burnunuzu sokmayin arkadaslar..Yönetim-baskan-hoca bilir ne yapacagını.:D
Sol kanadın dışında bir oyuncu daha alınacağı yazılmış.
Oynatıldığı taktirde ortasahaya ciddi bir kalite, güç katacağına inandığım Papy'nin oynatılması bir yabancımızın kenara gelmesine bağlı.Bu anlamda en vazgeçilebilir oyuncumuz Cale.Yerli bir solağa ihtiyacımız var. Aydın sol bek oynar mı bilmiyorum ama en azından değerlendirilebilir.Üstelik bu transferle muhtemel solaçığımıza sağlam bir yedek kazanmış oluruz.Maddi açıdan da uygun olacaktır. Adı geçen Sercan Temizyürek de değerlendirilmesi gereken gençler arasında.

Bu taktirde Faty ve Göksu ile ortahamızı güçlendirmiş, 2 solakla da sol kanadımızı sağlama almış oluruz ki bu da devre arası için çok iyi bir performans sayılır.

Hadi hayırlısı.

mehmetdoğan
25.01.2009, 10:38
biz bir futbolcu için 4-5 milyon euro bonservis verebiliyoruz (paranın kaynağını kimsenin çözemediğine eminim). ama biz fb gs gibi bir futbolcuya yıllık 2-3 milyon veremeyiz. bu takımda isyan çıkartır. o yüzden aimar, baros gibi topçuları unutun. hatta idda ediyorum bu tarz topçular ile bonservisi bile olmasa yıllık 2 milyon euro gibi paralara sözleşme yapmaz bu yönetim.
ama şampiyonluk için,daha büyük olmak için bonservis vereceğimize o parayı futbolcuya vermemiz gayet mantıklı yoksa 10 yılda 20 yılda iyi bir jenerasyon gelecekte biz başarılı olcağız böyle bir mantık şampiyon olsak bile daha sonra bi 20 yıl daha bekletir çünkü iyi jenerasyon kolay kolay yetişmiyo haksız mıyım abicim.
ayrıca ver yıllık 2 milyonu sat adamın formasını,doldur stadı çıkar parasını.eğer bu mantıkla gidersek belki şampiyon oluruz ama asla isim yapamayız diyorum

Samet Yildirim
25.01.2009, 10:40
champions...

benim yorumuma güldün ha...görürsün sen:)

Yenelim...Alanzinho da imzayi atsin keyfimiz süper olur

mehmetdoğan
25.01.2009, 10:44
bence cok kucumsuyosun norvec ligini ordan cıkan oyuncuları tek tek yazmaya grek yk bicogunu avrupanın buyuk lıglerınde ızlıyoruz
evet fatıhı bızde ısterız gelmesını ama mevkı olarak bakarsak çok iyi bi forvetten önce cok iyi bi sol açık arıyoduk senelerdir ve bulduk
aimarın senelık 2 mılyondan aşagı b fıyata kımseye gtmeyecegındende emın olablrz alanzınho senelık 800 bın alcak dye konusuluyo b cok açıdan baktıgımızda cok yerınde bi transfer
norveçi küsümsemiyoum kardeşim yani amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok tamam adam iyi topçu olabilir ama bu rakam çok fazla.
brüls ve papy yi de bilmiyoz ama maliyetleri az geleceğe dönük yatırım olabilir.
aimarı dememdeki amaç ise daha düne kadar yusufu almaya çaılışıyoduk heralde yusuf solaçık değil.
ama unutmayalım sol açıkla birlikte 10 numaramız da yok

Kara Mert61
25.01.2009, 10:49
norveçi küsümsemiyoum kardeşim yani amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok tamam adam iyi topçu olabilir ama bu rakam çok fazla.
brüls ve papy yi de bilmiyoz ama maliyetleri az geleceğe dönük yatırım olabilir.
aimarı dememdeki amaç ise daha düne kadar yusufu almaya çaılışıyoduk heralde yusuf solaçık değil.

bir takım 10 numarası olmadan da şampiyon olablir kardeşim..artık 10 numra diye birşey yok..zaten ersun hoca nın şu anda oynattiği sistemde de 10 numaraya yer yok..

eMR3
25.01.2009, 10:49
Yerli oyuncu büyük bir ihtimalle Aydın'dır...

Ali Tunahan Güllü
25.01.2009, 10:50
Yerli oyuncu büyük bir ihtimalle Aydın'dır...

erhan da olabilir...

orion
25.01.2009, 10:51
baskan bıle acıklamalarında colman a cok guvendıgını belırtmıs onun alex tabat kalıtesınde oyuncu oldugunu soylemısti. ersun hocannında colmana ne kadar guvendıgını bılıyrz ki colman ın pas yetenegını anlatmaya grek yok bu transferden sonda oyun kuruculugu colman ustlenecek eger yerlı transfer olarak özer hurmacı olursa özerde o görevi üstlenebilir

Terzioğlu
25.01.2009, 11:03
Yerli oyuncu Caglar olsa cok sevinirim.

ilhan
25.01.2009, 11:03
erhan da olabilir...

Erhan değil.

trab61
25.01.2009, 11:07
kesin dimi simdi alazinho transferi. medyada yazmiyorda.

Erdal
25.01.2009, 11:09
ama şampiyonluk için,daha büyük olmak için bonservis vereceğimize o parayı futbolcuya vermemiz gayet mantıklı yoksa 10 yılda 20 yılda iyi bir jenerasyon gelecekte biz başarılı olcağız böyle bir mantık şampiyon olsak bile daha sonra bi 20 yıl daha bekletir çünkü iyi jenerasyon kolay kolay yetişmiyo haksız mıyım abicim.
ayrıca ver yıllık 2 milyonu sat adamın formasını,doldur stadı çıkar parasını.eğer bu mantıkla gidersek belki şampiyon oluruz ama asla isim yapamayız diyorum

Haksızsın kardeşim :)

Trabzonspor inşallah hiç bir futbolcuya bahsettiğin paraları vermeyecek. Veremez. 66 liraya bilet satıyor adamlar biz 100 liraya kombine...Bu şehirden sizin anladığınız anlamda "büyük" takım çıkmaz. Bırakın kendi kulvarımızda yürüyelim. Başarı ve büyüklüğün yolu tek değil. Biz en iyi bildiğimiz yolu kaybetmeyelim. İlk tökezlemede yönetimi hocayı ve tüm takımı sıfırdan yapma huyumuzdan vazgeçelim gerisi gelir...

Tyler Durden
25.01.2009, 11:11
Aimar'da zaten bizim almamizi bekliyordu.
Herkes finansci olmus.
Daha bir kere bile doksan dakika izlemedigin adamin o parayi edip etmeyecegini nerden anladin?
Butceyi birakin siz degil yonetim yapsin.
Zaten yonetimdekiler neyin dogru neyin yanlis oldugunu gormuyor.Ederinin ustunde para vermemek icin yusufu almayan yonetim,gidip hic etmedigi halde bu adama milyon eurolar sacacak..Biraz mantik lutfen.
7 milyon euroya sattigimiz fatih'i maksimum 2 sene oynatmak icin 4.5 milyon euro ile geri satin alma fikri de cok dahiyane.

Akif Gür
25.01.2009, 11:11
Erhan değil.

o zaman kim olduğunuda biliyosundur:D:)

ertuuu
25.01.2009, 11:15

isimi kimse bilmiyo da dün; "yerli futbolcuyla anlaşmışlar bu erhan değil" diye söylendi...

ilhan
25.01.2009, 11:17

La oğlum cinmisiniz şeytan mı anlayamadım. :D

isimi kimse bilmiyo da dün; "yerli futbolcuyla anlaşmışlar bu erhan değil" diye söylendi...

Hay Allah razı olsun kardeşim.

:alkış:

Ahmet Faruk
25.01.2009, 11:19
La oğlum cinmisiniz şeytan mı anlayamadım. :D

Trabzonsporlu daa, yetmez mi. Yaşı da gençmiş, tam cinlik zamanı :D

Alihan Ertürk
25.01.2009, 11:20
yeni transferlerimiz ;

1.Faty Papy
2.Göksu Alhas
3.Alanzinho Da Costa
4.??????YERLİ?????

bu yerli oyuncu kim acaba ?? yoksa Fatih TEKKE mi ?? :cool:

Yasin Berber
25.01.2009, 11:21
Transferlerle ilgili kesin mi diye sorular var.........Fotomaca inanıyoruz umut bağlıyoruz da.... yöneticilerden biri transfer haberi söylüyorsa değil kesin olması şaka bile yapsa inanmamız lazım:D

Alihan Ertürk
25.01.2009, 11:22
fatih tekke de gelirse artık bizi kimse tutamaz , haydi başkan Fatih'i de getir :)

Murat GENEL
25.01.2009, 11:23
Bu yerli oyuncu söylemi nereden çıktı ?

Selman
25.01.2009, 11:24
Arkadaşlar akşam maç var, şurda saatler kaldı ve bu başlık hâlâ en popüler başlık.Adam bugün imza dahi atsa akşam oynayamayacak.Maç saatinde bile en çok üye burda olacak gibi, çıkışı unuttunuz sanırım:)

Akif Gür
25.01.2009, 11:24
[quote=ilhan;1890514]La oğlum cinmisiniz şeytan mı anlayamadım. :D

gençlik ateşi:D

trab61
25.01.2009, 11:27
burda birilerine guvendik ve cok mutlu olduk alazinho transferinde. ama eger gelmesse ozaman bunun hesabini gene ahmet abi vermesi lazim. bu kadar insan dun aksamdan beri transferin bittigini biliyor. bizde inaniyoruz zaten. ama gene diyorum insallah bi aksilik olmaz yoksa sozune bidaha inanmam ahmet beyin.

mehmetdoğan
25.01.2009, 11:29
Aimar'da zaten bizim almamizi bekliyordu.
Herkes finansci olmus.
Daha bir kere bile doksan dakika izlemedigin adamin o parayi edip etmeyecegini nerden anladin?
Butceyi birakin siz degil yonetim yapsin.
Zaten yonetimdekiler neyin dogru neyin yanlis oldugunu gormuyor.Ederinin ustunde para vermemek icin yusufu almayan yonetim,gidip hic etmedigi halde bu adama milyon eurolar sacacak..Biraz mantik lutfen.
7 milyon euroya sattigimiz fatih'i maksimum 2 sene oynatmak icin 4.5 milyon euro ile geri satin alma fikri de cok dahiyane.
ewt haklısın ben işletme okuyorum ve ekonomiden biraz da olsa anlarım doğru tespit etmişsin.

FİNANS sektöründe gelişmek için yatırımlarınızı reklamınızı iyi yapmanız gerekir.yıldız oyuncu reklam demektir para demektir sen zannediyomusun ki avea bize verdiği parayla fenere verdiği para aynı?
ha tamam bi fener kadar yıldız oyuncu almamız mantıksız olur ama bir tane de şöyle tipine baktın mı etkileyen bir yıldız fena mı olur?
alanzinho yu seyretmedim doğru çok iyi oyuncu olabilir ama bu paraya risklidir diyorum juna da bi kamyon para verdik çek gol kralı diye adam gol atamadan gitti. velhasıl elimizde patlarsa bu para senin dediğin gibi trabzon için ağır gelir ha ucuza alırsan al kardeşim alma demiyoruzki.

Travelair
25.01.2009, 11:32
Bu yerli oyuncu söylemi nereden çıktı ?

Güvenilir bir forum yöneticimizin bize ilettiği mesaj

Alihan Ertürk
25.01.2009, 11:33
burda birilerine guvendik ve cok mutlu olduk alazinho transferinde. ama eger gelmesse ozaman bunun hesabini gene ahmet abi vermesi lazim. bu kadar insan dun aksamdan beri transferin bittigini biliyor. bizde inaniyoruz zaten. ama gene diyorum insallah bi aksilik olmaz yoksa sozune bidaha inanmam ahmet beyin.

koskoca adamın yalan söyliyecek hali yok , bir yerden öğrenmiş ki bize de söyledi..kesin bir bilgi olmasa buraya yazıpta yüzlerce kişiyi boşyere heyecanlandırmaz..

Mira_61
25.01.2009, 11:34
Rüyam da bu yerli futbolcunun Sercan olduğunu gördüm.Ama heyecanlanmayın arkadaşlar benim rüyalarımın çıktığı nadir görülür.:D:S

Alihan Ertürk
25.01.2009, 11:35
Rüyam da bu yerli futbolcunun Sercan olduğunu gördüm.Ama heyecanlanmayın arkadaşlar benim rüyalarımın çıktığı nadir görülür.:D:S

aman Allah korusun , Sercan olmasın da isterse Fenerli olsun :mad:

HH-TS-1967
25.01.2009, 11:36
Arkadaslar yemin ediyorum son on sayfayi okudum, bu haberi daha görmedim.(Varsa göremediysem kusuruma bakmayin)

Trabzonspor'un ikinci bombasi Özer Hurmaci diye bi baslik var. Sizce bu sayfa güvenilir bi sayfa mi, cünkü benim duydugum kadariyla bu sayfanin yöneticilerinin baya iyi iliskileri varmis Trabzonsporlu Yöneticilerle?

http://www.ikuts.com/index.php

Bir hatam varsa beni bagislayin yeni bir üye oldugum icin...

servet nuh
25.01.2009, 11:39
imzalar atılmadan hiçbir transfere inanmam aga....futbolcu ata binmiş,ya kısmet demiş :D

Alihan Ertürk
25.01.2009, 11:40
Arkadaslar yemin ediyorum son on sayfayi okudum, bu haberi daha görmedim.(Varsa göremediysem kusuruma bakmayin)

Trabzonspor'un ikinci bombasi Özer Hurmaci diye bi baslik var. Sizce bu sayfa güvenilir bi sayfa mi, cünkü benim duydugum kadariyla bu sayfanin yöneticilerinin baya iyi iliskileri varmis Trabzonsporlu Yöneticilerle?

alanzinho ve özer :) daha ne ister bir taraftar ??

Onur Civelek61
25.01.2009, 11:41

Trabzonspor'da Alanzinho'dan sonra devre arasında ikinci bombası Özer Hurmacı oldu.

Diye yazıyor:confused:

amour_61

ya adam ankarasporla maça cıktı pek sanmıyorum

mehmetdoğan
Haksızsın kardeşim :)

Trabzonspor inşallah hiç bir futbolcuya bahsettiğin paraları vermeyecek. Veremez. 66 liraya bilet satıyor adamlar biz 100 liraya kombine...Bu şehirden sizin anladığınız anlamda "büyük" takım çıkmaz. Bırakın kendi kulvarımızda yürüyelim. Başarı ve büyüklüğün yolu tek değil. Biz en iyi bildiğimiz yolu kaybetmeyelim. İlk tökezlemede yönetimi hocayı ve tüm takımı sıfırdan yapma huyumuzdan vazgeçelim gerisi gelir...
bu şehirden büyük takım olmaz demen çok yanlış abi ben ve bir çok kişi trabzonlu değiliz ama bu takımı tutuyoruz ve hatta ben karadenizli bile değilim.eğer trabzondaki seyirci takımında yıldız oyuncu varda gitmiyosa maça o onun ayıbıdır.trabzon maçını seyretmek için kaç kez konya,ankaraya gitmişimdir aksaraydan öğrenci harçlığımla.ayrıca istanvul takımlarından sonra en çok geliri olan takım trabzonspordur.
yani bu söylediklerin sivassipor için geçerlidir benim takımım sivassipr değil ki onlar 2-3 trilyon bütçeyle oynuyolar trabzon ise bütçesi 100 trilyon olan bir takım bunu daha da artırabiliriz.
yani zaten hep bu mantıkla kaybetmişiz bence.yok trabzonspor o parayı vermez,veremez yaw bu takımda mustafa keçeli 1 trilyon yıllık para alıyodu bu mu doğru Allah aşkına.

AKSOY_61

bi yerli futbolcudan bahsediliyor ama bu özer olmaz bence.
bi alanzinho bir de özerin bonservisini kaldıramaz bu takım.:D
ama olursa şahaneden de öte olur tabi.

trab61
25.01.2009, 11:42
yok artik sizde ozeri alamayiz. o kadarda paramiz yok. bence yerli transfer olmayacak.

Alihan Ertürk
25.01.2009, 11:43
yok artik sizde ozeri alamayiz. o kadarda paramiz yok. bence yerli transfer olmayacak.

yerli transfer olursa , Fatih Tekke olur zenitten ayrılıyormuş galiba..yani bedava

Mert
25.01.2009, 11:44
Arkadaşım ne siteymiş ya bu.
Diğer haberler güncel ve doğru...

Heyecen yapmamak lazım ama böyle bir şey olursa sevincimden ağlayabilirim sanırım :)

Hüseyin İlkin
25.01.2009, 11:47
Fenerbahçe maçından sonra bu başlıkta bir patlama yaşanabilir ki muhtemelen yaşanacak :rolleyes:

Ayrıca o sitede dün Zafer Yelen Trabzonspor 'da yazıyordu , sonra onu silip Özer yaptılar . Ben güvenmiyorum ama doğru çıkması tabii ki temennimiz :) He Özer işi çok zor , orasıda bir gerçek .

Erdal
25.01.2009, 11:48
Mehmet, senin anladığın anlamda "büyük" çıkmaz dedim:). Aksini söylersem Allah çarpar zaten...Şimdi girmeyelim muhasebe hesaplarına ama şu anda lider olan takımın en pahalı oyuncusu 400 bin Euro alıyor. Bu kulvar bizim için daha kolay daha sonuç getirci...Ayrıca Campel,Musampa,Marchelinho, gibi örnekler var....

Necat Ulusoy
25.01.2009, 11:48
Resmi açıklamayı maçtan sonra yapacaklar sanirim.Hayirli olsun !

mehmetdoğan
25.01.2009, 11:49
Mehmet, senin anladığın anlamda "büyük" çıkmaz dedim:). Aksini söylersem Allah çarpar zaten...Şimdi girmeyelim muhasebe hesaplarına ama şu anda lider olan takımın en pahalı oyuncusu 400 bin Euro alıyor. Bu kulvar bizim için daha kolay daha sonuç getirci...Ayrıca Campel,Musampa,Marchelinho, gibi örnekler var....
tamam abi sustum

Keleşoğlu
25.01.2009, 11:49
alanzinho + özer öylemi_? hic sanmıyorum :) meşhur "dengeleri bozamayız" lafına ters:D

AKSOY_61
25.01.2009, 11:50
Fenerbahçe maçından sonra bu başlıkta bir patlama yaşanabilir ki muhtemelen yaşanacak :rolleyes:

Ayrıca o sitede dün Zafer Yelen Trabzonspor 'da yazıyordu , sonra onu silip Özer yaptılar . Ben güvenmiyorum ama doğru çıkması tabii ki temennimiz :) He Özer işi çok zor , orasıda bir gerçek .

eğer zaferi silip özeri yazdılarsa bu isim de sadece bi duyumdur.
yarın o isim de değişir aydın yazarlar.
fazla takılmaya gerek yok demekki.
hem zaten alanzinho geliyor bir de özeri kaldırmaz bu bünye:D

ilhan
25.01.2009, 11:51
ikuts'nin haberlerine itibar etmeyin arkadaşlar. Hatta burada paylaşmayın bile. :)

Transferi konuşacak zamanımız var. Artık soluğu maç başlığında alsak hiç fena olmaz diyorum.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10950&page=101

Haydeeeee :)

Onur Civelek61
25.01.2009, 11:52
O sitede burdan ne duyarsa onu yazıyor demekki...

Mehmet_Mercanlı
25.01.2009, 11:53
arkadaşlar formumuzda şuanda AKSAL YAVUZ yorumlarınızı okuyor :)

AKSAL abi varmı sende bi haber ;)

Mustafa AYDIN
25.01.2009, 11:55
Önce fb galibiyeti ardından Alanzinho transferi nede güzel olur.

Mehmet_Mercanlı
25.01.2009, 11:55
milet maçtan sonra herkezi buraya bekliyorum ;)

Erdal
25.01.2009, 11:57
ikuts'nin haberlerine itibar etmeyin arkadaşlar. Hatta burada paylaşmayın bile. :)

Transferi konuşacak zamanımız var. Artık soluğu maç başlığında alsak hiç fena olmaz diyorum.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10950&page=101

Haydeeeee :)

İlhan cım bence sorun zamansızlık değil. Mantıksal açıdan sen haklısın. Ama kendimde farkettim ki maç başlığına girince "huzursuz ayak sendromum" depreşiyor. Sigara yakasım hatta yiyesim geliyor. O yüzden anlayışlı olun:). İtiraf etmeliyim ki burası daha güvenli gün boyu burda olmam lazım:))

irfan61
25.01.2009, 11:59
milet maçtan sonra herkezi buraya bekliyorum ;)Hayırdır abi ne için yoksa yerli transferin kim olduğumu açıklıyacaksın. :)

Uğurtan
25.01.2009, 12:04
İlhan cım bence sorun zamansızlık değil. Mantıksal açıdan sen haklısın. Ama kendimde farkettim ki maç başlığına girince "huzursuz ayak sendromum" depreşiyor. Sigara yakasım hatta yiyesim geliyor. O yüzden anlayışlı olun:). İtiraf etmeliyim ki burası daha güvenli gün boyu burda olmam lazım:))

Erdal abi bu kadar mı benzerlik olur.. O başlığa hâlâ girebilmiş ve tek satır yazabilmiş değilim.. Her yanım uyuşuyor.. Burası şimdilik daha iyi kesinlikle..

Alihan Ertürk
25.01.2009, 12:08
maçtan sonra yerli oyuncu açıklanacak galiba burada :)

ilhan
25.01.2009, 12:12

İmzandan anlaşılıyor abi. :) Tamam bu taraflar sana emanet. Ben maç başlığındayım tüm gün. Formamı da giymişim.

Bu arada Erdal abi, kimdir bu yerli futbolcu? Sen bilirsin. :)

TSercaN
25.01.2009, 12:14
Ilhan, Firtina esiyor ve sen de ufuktaki 7. sampiyonluga bakiyorsun avatarinda oyle mi :)

Mert
25.01.2009, 12:20
Şimdi yine özer'i silip, zafer yapmışlar...
Ben de heyecanlanmıştım :)

Mehmet_Mercanlı
25.01.2009, 12:20
arkadaşlar cıkın şu başlıktan

maç başlığı ve karşılama başlığı var kendinize gelin :)

Erdal
25.01.2009, 12:21
İnanın bilmiyorum, Doğrusunu isterseniz görüşülen yerli futbolcunun yabancı olmazsa ihtimaline binaen gündeme geldiğini tahmin ediyorum. Yani bu anlamda Brezilyalıyı alırsak yerli olmaz diye düşünüyorum. En azından tanıdık bildik olmaz...

poetricus
25.01.2009, 12:27
"Pazar akşamı sevinen bizim olalım. Haydi uşaklar sefer sizden zafer Allahtan..."
Bu imza da bir tuhaflık mı var ben mi anlayamadım?
"Pazar akşamı sevinen biz olalım. Haydi uşaklar sefer sizden zafer Allah'tan..." şeklinde olması gerekmiyor muydu?

Erdal
25.01.2009, 12:31
"Pazar akşamı sevinen bizim olalım. Haydi uşaklar sefer sizden zafer Allahtan..."
Bu imza da bir tuhaflık mı var ben mi anlayamadım?
"Pazar akşamı sevinen biz olalım. Haydi uşaklar sefer sizden zafer Allah'tan..." şeklinde olması gerekmiyor muydu?

:))))))) Hocam eyvallah yakaladınız. Lakin düzeltemiyorum. Artık böyle idare ediverin...

Erdal
25.01.2009, 12:33
Şimdi oldu tamam :)

Erdal
25.01.2009, 12:34
Bozüyükspor da oynayan uşakla alakalı bir duyumu olan varmı?

kemaLAZ61
25.01.2009, 12:35
Arkadaslar Badaloglu abimiz dün havalimanindan geldikten sonra yazdimi foruma? Yeni gelismeler ne kisaca anlatirsaniz sevinirim...

poetricus
25.01.2009, 12:37
Bozüyükspor da oynayan uşakla alakalı bir duyumu olan varmı?
Ne?
Neler oluyor yine?
"Maç Başlığı Gerdiği İçin Transfer Haberlerine Sığınanlar" diye bir grup mu kursak acaba?
Bu arada yeni imza şık oldu. Canu gönülden "İnşallah" diyelim bari.

10 numara
25.01.2009, 12:38
bence aykut demir :)

reisoğlu61
25.01.2009, 12:39
yerli oyuncu dendiyse bile niye herkes hemen havalara ucuyor.
merak etmeyin samsundan Sercan alinmistir, karantiiii

10 numara
25.01.2009, 12:40
bozüyük'te ali öztürk var...başka bilmiyorum...

Fatih Ersoy
25.01.2009, 12:43
Şu brezilyalı tam olarak bitse artık..
Kaptıracaz yine birine rezil olacaz..

Ertan 51
25.01.2009, 12:44
yerli istemezuk dedim 3-5 sayfa geride
Erdal hocam ve Poetricus hocam gibi 2 otorite varken yazıyım birde dedim tepkileri ne olacak:)
kulubede ve Karadenizsporda bolca var yerli ve yetenekli sıra bekleyen oyuncularımız
eldekileri küstürmemek ve ekonomik olarak zorlanmamak için istemezuk diyorum
ne dersiniz.

transfer istemez duruma geldiğimiz için de Başkanıma ve Yönetime minnettarlığımıda dile getirmiştim tabii,
nerdeeeen nereye....

Samet Berber
25.01.2009, 12:45
Bence yerli futbolcu Çağlar olabilir çünkü Cale'nin alternatifi yok

Sefer A.
25.01.2009, 12:45
gurbetçi olmayacakmis aldigimizn, yani Aykut Demir degildir (ben isterim onu ama)

Erdal
25.01.2009, 12:49
yerli istemezuk dedim 3-5 sayfa geride
Erdal hocam ve Poetricus hocam gibi 2 otorite varken yazıyım birde dedim tepkileri ne olacak:)
kulubede ve Karadenizsporda bolca var yerli ve yetenekli sıra bekleyen oyuncularımız
eldekileri küstürmemek ve ekonomik olarak zorlanmamak için istemezuk diyorum
ne dersiniz.

transfer istemez duruma geldiğimiz için de Başkanıma ve Yönetime minnettarlığımıda dile getirmiştim tabii,
nerdeeeen nereye....

Estağfurullah abi, Zafer Yelen olacaksa bende olmasın derim. Ne bileyim huzur bozacakmış gibi bir tipi var gibi geldi bana:) ( ön yargılı olabilirim kabul) Ama Onur gbi Sercan gibi isimlere hayır demem...Kulübe sanıldığı gibi topçu öldüren bir yer değil bence. Eğer önlerindeki isimler doğru ise kulübede de pişer topçular. Seneye Yattara gidince iyi bir Barış göreceğiz mesela :)

fetvaci
25.01.2009, 12:51
gece yattım aynı konu gunduz kalktım aynı konu bu nedır arkadas hıc mı gelısme yok gercı feybe macı gunu de yonetımden acıklama beklenmez kı ancak mac sonu roportajda baskan acıklar

Alihan Ertürk
25.01.2009, 12:57
maçtan hemen sonra açıklanacak transfer galiba :) 3 haftadır bekledik 7-8 saat daha bekleyelim :)

kemaLAZ61
25.01.2009, 12:58
Alihan sen bilirsin bi önceki sayfadaki sorumu bi cavaplasana.. :) tsk..

Erdal
25.01.2009, 13:00
maçtan hemen sonra açıklanacak transfer galiba :) 3 haftadır bekledik 7-8 saat daha bekleyelim :)

Alihan sen şu karneyi bir söyle bakalım. Ben taktım sana :)

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:02
Alihan sen şu karneyi bir söyle bakalım. Ben taktım sana :)

neden taktın bana Erdal abi :) teşekkür aldım :rolleyes:

Napoli
25.01.2009, 13:03
Trabzonspor yenilince 4 gun gazete 5-6 gunde buraya gırmıyorum,yani yenılırsek transferlerden haberim olmıycak velakin hayta kusuyorum tv yok, gazete yok, internet yok

Alihan Ertürk
Arkadaslar Badaloglu abimiz dün havalimanindan geldikten sonra yazdimi foruma? Yeni gelismeler ne kisaca anlatirsaniz sevinirim...

Kemal abi benim bildiğime göre daha sonra birşey yazmadı , havaalanına gitmeden önce Alanzinho'yu söylemişti o kadar :)

Pro-TS
haydi fener topiğine

majesty_61
aldığım son istihbaratlara göre mahmut aksu alanzinhoyu getiriyor...yarın 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacak

kemaLAZ61
25.01.2009, 13:04
Kemal abi benim bildiğime göre daha sonra birşey yazmadı , havaalanına gitmeden önce Alanzinho'yu söylemişti o kadar :)

Tamam Alihan cok sagol... Ozmn bize Pazartesini beklemek düsüyor...

Alihan Ertürk
aldığım son istihbaratlara göre mahmut aksu alanzinhoyu getiriyor...yarın 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacak

güvenilir mi bari :)

Pro-TS
hay ağzını yiyeyim istihbarat bağlantın mossada kadar gidiyor heralde..:P

Mustafa Önder
25.01.2009, 13:05

Kimden bu istihbaratın:D

majesty_61
25.01.2009, 13:05
istihbarat çok sağlam ...yönetici bir akrabamız dedi

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:06
istihbarat çok sağlam ...yönetici bir akrabamız dedi

bugün mü geliyor peki ??

Erdem Keser
25.01.2009, 13:06
Yerli oyuncunun 'Uğur Kavuk' olma ihtimali var mıdır acaba:)

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:07
Yerli oyuncunun 'Uğur Kavuk' olma ihtimali var mıdır acaba:)

orhan şam olabilir :)

Erdal
25.01.2009, 13:09
neden taktın bana Erdal abi :) teşekkür aldım :rolleyes:

Niçin takdir değil de teşekkür :)

Erdem inanırmısın az önce söylediğin ismi düşünüyordum :)

Mustafa Önder
25.01.2009, 13:10
orhan şam olabilir :)

Hacettepe 2.devre için baya yatırım yaptı gibi. Lig de kalmayı hedefleri kesin. Eğer iyi bir para verdik ise olabilir.

Alihan Ertürk

onu ikinci döneme sakladım :)

Samet Berber
Bence Uğur değildir , daha genç birisi olabilir.

majesty_61
bu gece geliyor alanzinho......yerli futbolcu konusunda bilgim yok.....ugur kavruksa süper olur....çok beğendiğim bir sağbek

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:11
Hacettepe 2.devre için baya yatırım yaptı gibi. Lig de kalmayı hedefleri kesin. Eğer iyi bir para verdik ise olabilir.

Kavuk'tan daha iyi bence..ikisi de Zonguldak'lı mı bunların ??

Erdal
25.01.2009, 13:12
Jester hocam dinlemediyiz buyurun :)

Mustafa Önder
25.01.2009, 13:13
Kavuk'tan daha iyi bence..ikisi de Zonguldak'lı mı bunların ??

Evet sayılır Uğur Zonguldaklı Orhan Karadeniz ereğli

Emirhan Makul
Yerli Listem Bu Sizlerin söyleyeceği isimleride ekleriz bakalım hangisi çıkacak;

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin

Erdem Keser

Valla en mantıklısı Uğur ve Aydın gibi duruyor Erdal abi.Bonservis ücreti konusunda sıkıntı yaşamayacağımız , hatta ödemeyeceğimiz bir oyuncu olacak muhtemeln:)

Alihan Ertürk
Yerli Listem Bu Sizlerin söyleyeceği isimleride ekleriz bakalım hangisi çıkacak;

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin

deniz barış :) allah korusun !!

Samet Berber
25.01.2009, 13:14

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin
Sercan Temizyürek .

İskender YILMAZ
Şimdi yarın Alazinho + yerli bir oyuncunun transferinin açıklanacağına herkes inanmış durumda mı? :)

avcilarli61
Norveç'e giden Aksu'nun birkaç gün içinde Brezilyalı ile Trabzon'a dönmesi bekleniyor.

Trabzonspor, Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun transferini bitirmek üzere. Brezilyalı sol açık ile her konuda el sıkışan bordo-mavililerde Norveç'e giden kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun Stabaek kulübü yöneticileriyle görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi. Sıkı pazarlık içine giren Aksu'nun transferi sonlandırıp birkaç gün içinde bu futbolcuyla Trabzon'a dönmesi bekleniyor.

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:15

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin

Emirhan abi Fatih Tekke ve Ersen'i de ekle..düşük de olsa ihtimal var

Hüdai Pervaneli
Topuz olabilir mi?

tslimajes

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin

Zafer Yelen

Emirhan Makul
25.01.2009, 13:16
Sercan Temizyürek .

Bizlen hiç ismi geçti mi samet?

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:17
Topuz olabilir mi?

yok artık , alanzinho 4milyon$ + mehmet :) pahalı olur yani

Samet Berber
25.01.2009, 13:17
Bizlen hiç ismi geçti mi samet?
Yok ismi hiç geçmedi ama akşam çok yazılıp çizildi Sercan ?

Hüdai Pervaneli
25.01.2009, 13:18
yok artık , alanzinho 4milyon$ + mehmet :) pahalı olur yani
Neden olmasin

İskender YILMAZ

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin

Dağ gibi Engin Baytar gitti .. :) Yerli olarak bunlar da yerli yabancılar olarak Gençlerbirliği'nden şu Troisi'yle Djite'ye bi bakmak lazım.. Çok yetenekli oyuncular bana göre..

Emirhan Makul

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin
Ersen Martin
Zafer Yelen

alpozan61
25.01.2009, 13:19
yerli inşallah özer hurmacıdır

canowen61
25.01.2009, 13:21
sercan temizyürek

Tayfun
25.01.2009, 13:22
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2008/02/05/1201593043940_658.jpg

Ne pas atıyor beee! Budur :cool:

Terzioğlu
25.01.2009, 13:25
Ugur Kavuk degilde Ugur Demirkol cok yerinde bir transfer olur. Yalniz yinede ilk tercihim Caglar.

cihatöztürk
bide yerli transfermi olacakmış beyler

Fatih Ersoy

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin
Ersen Martin
Zafer Yelen

Engin Baytar.......

ofluselo
25.01.2009, 13:26
Bu adam arda gibi vücudu orantısız mı ne..........

Arif Timurcioğlu
25.01.2009, 13:26
Allah içimi biliyor bu sene olmasa bile bir dahaki sene Mehmet Topuzu bu takımda görmeyi çok isterim. Şu anda kalite açısından 3 en iyi yerli varsa biri Topuzdur. Adamda hırs var bitiricilik var kazanmayı biliyor.

Emirhan Makul
25.01.2009, 13:27
Allah içimi biliyor bu sene olmasa bile bir dahaki sene Mehmet Topuzu bu takımda görmeyi çok isterim. Şu anda kalite açısından 3 en iyi yerli varsa biri Topuzdur. Adamda hırs var bitiricilik var kazanmayı biliyor.

Ben onun formülünü yazdım da şimdi sırası değil daha ben sezon sonu alıması gereken futbolcuları da yazacağım geçen sene yazdım 4 tanesi alındı bak topuzun formülü burda;

Tafun+Ferhat+Tolga+1,5 Milyon Euro=Mehmet Topuz

Arif Timurcioğlu
25.01.2009, 13:28

Ne pas atıyor beee! Budur :cool: Hasan üçüncününde vardı böyle bir resmi ronaldinho vari. :)

Erdem Keser
Özerler , Orhan Şamlar , İbrahim Akınlar havada uçuşuyor:)
4 milyon avro verip yabancı transferi gerçekleştirdikten sonra üstüne bir 1,5-2 milyon avro civarı ücret ödeyip yukarıda ismi geçen yerli oyunculardan herhangi birtanesini alma ihtimalimiz var mı? Kriz bizim taraftarı etkilememiş zannedersem :)
Alacağımız oyuncu bonservisi olmayan yada çok cuzi miktarda olan bir oyuncu olacaktır muhtemelen.

Hüseyin İlkin
Engin Baytar.......

Daha yeni Eskişehir 'e kiralandı , imkansız :)

Samet Berber
Engin Baytar Eskişehir'e transfer oldu .

Fatih Ersoy
25.01.2009, 13:29
Daha yeni Eskişehir 'e kiralandı , imkansız :)

Engin Baytar Eskişehir'e transfer oldu .

Evet az önce öğrendim..

Keşke biz alabilseymişiz...

cihatöztürk
25.01.2009, 13:30
beyler yerli oyuncuda gelcekmiymiş böyle bir açıklama fln varmı

Hüseyin İlkin
25.01.2009, 13:30
Aslında Tolga 'yı takasta kullanabiliriz , çoğu takımda isteyebilir onu . Öyle düşük bir değerde değil . Sonra panter olursa bilemem ama :p

bordo61
25.01.2009, 13:31
Yerli transfer nerden çıktı

Gökçebey
25.01.2009, 13:32
Alanzinho transferinden sonra Colman'ın 10 numara bölgesinde oynayabileceğini varsayarsak, elimizde alternatifi olmayan tek mevki solbek kalıyor sanırım. Fatih Altundağ'ın da Karadenizspor'a gitmesiyle Cale burada tek kaldı. Egemen'den kısa sürede solbek yaratamayacağımıza göre, kulübe için maliyeti düşük bir solbek de düşünebiliriz.

alpozan61
25.01.2009, 13:33

sağa bakar sola atar ronaldinho 1 hasan 2 alanzinho 3 :D

Arif Timurcioğlu
25.01.2009, 13:33
Ben onun formülünü yazdım da şimdi sırası değil daha ben sezon sonu alıması gereken futbolcuları da yazacağım geçen sene yazdım 4 tanesi alındı bak topuzun formülü burda;

Tafun+Ferhat+Tolga+1,5 Milyon Euro=Mehmet Topuz O senin söylediğin imkansız emirhan hani üzerine 5 milyon euro desen neyse.

Terzioğlu
25.01.2009, 13:34
Alanzinho transferinden sonra Colman'ın 10 numara bölgesinde oynayabileceğini varsayarsak, elimizde alternatifi olmayan tek mevki solbek kalıyor sanırım. Fatih Altundağ'ın da Karadenizspor'a gitmesiyle Cale burada tek kaldı. Egemen'den kısa sürede solbek yaratamayacağımıza göre, kulübe için maliyeti düşük bir solbek de düşünebiliriz.
Dedigim gibi Ankarasporlu Ugur Demirkol cok iyi bir secim olur. Caglar'i alip yedekte oturtmak icime sinmez.

amour_61
dostlar buyuk bir ihtimalle Fatih Tekke olabilir cünkü dün rus basınında kampa geç katıldığı ve takımdan gitmek istemesi üzerine kadro dışı bırakıldığı yazıyordu

Mehmet_Mercanlı
akadaşlar yabancı oyuncumuz tamam bunu dun gecde yazdık

yerli oyuncumuz hakkında bende kesin bişe bilmiyorum ...

ve

maçtan önce hiçbir bilgi veya haber olmayacak maç bitene kadar hiç bir gelişme olmayacak herkez durdu macı bekliyo bence sizde maç başlığına gelip orda devam etsen daha güzel olucak

special_laz1967
25.01.2009, 13:35
...............ceyhun..............
..........selcuk..colman..........
yattara..................Alanzinho

bu kadro çok hoşuma gitti

Napoleon61
25.01.2009, 13:36
bence yerli aydın karabulut olmalıı barış-göksu-aydın-faty-onur-boffin-ceyhun geleceğimizi garanti altına almış oluruz hemde jimnastik kulubune kapak our

Ertan 51
25.01.2009, 13:38

:)nerden anladın
belkide ağzını sağa sola ayırırken top taca gidiyor:)
gelene kadar her şeyi mükemmel görünür gayri
neyse
hele bi gelsin bakalım...

Samet Berber
25.01.2009, 13:39
Arkadaşlar 5 saat kaldı maça , maçtan önce bir haber çıkmaz , lütfen fener maçı başlığına haydi zafer günü :) .

Erdal
25.01.2009, 13:40
akadaşlar yabancı oyuncumuz tamam bunu dun gecde yazdık

yerli oyuncumuz hakkında bende kesin bişe bilmiyorum ...

ve

maçtan önce hiçbir bilgi veya haber olmayacak maç bitene kadar hiç bir gelişme olmayacak herkez durdu macı bekliyo bence sizde maç başlığına gelip orda devam etsen daha güzel olucak

Gelmiyoruz kardeşim :) Gelince geriliyoruz...

hüseyin1975
25.01.2009, 13:44
Bu Basligin artik mac sonuna kadar kapatilmasi gerekiyor.

Serdar A

Aydın karabulut
Orhan Şam
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci
Erhan Küçük
İbrahim Akın
İbrahim Şahin

Hiç biri olmadığına garanti veririm . Biraz alt liglere bakalım .

maydin
Alanzinho'da Sona Doğru
25 Ocak 2009 / 13:40 HÜRRİYET
Hacısalihoğlu, "Şu anda transferin yüzde 50'si bitti" dedi.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Alanzinho'nun transferinin Pazartesi günü netlik kazanabileceğini söyledi. Hacısalihoğlu, "Şu anda transferin yüzde 50'si bitti" dedi.

Transfer çalışmalarını sadece Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı sol açık Alanzinho üzerine yoğunlaştıran Trabzonspor, mutlu sona çok yaklaştı. Futbolcuyu yıllık 800 bin Euro karşılığında Trabzon'a gelmeye ikna eden bordo - mavili yönetim, kulübüyle ise bonservisi konusunda sıkı pazarlıklar yürütüyor. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Alanzinho'nun transferinin yarın netlik kazanabileceğini belirterek, "Şu anda transferin sadece yüzde 50'si bitti diyebiliriz. Ama imza atılmadan hiçbir transfer bitmiyor. Görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

Öte yandan, Trabzonspor'un futbolcuyu transfer etme konusundaki tüm ısrarına rağmen bonservis bedelinde indirime gitmeye yanaşmayan Stabaek kulübünün, Alanzinho'nun, "Beni bırakın, ailemin geleceğini garanti altına almak istiyorum" resti karşısında yumuşadığı öğrenildi. İlk etapta 4.5 milyon Euro bonservis bedeli istediği öğrenilen Norveç kulübünü, 3 milyon Euro'ya ikna etmeye çalışan bordo - mavili yöneticiler, ödemenin vadelere bölünmesi konusunda da pazarlık yapıyor.

Bu arada Alanzinho'nun kariyeri ise bir çok başarıyla dolu. 1983 yılında Rio de Jenerio'da doğan ve gerçek ismi Alan Carlos Gomes da Costa olan Alanzinho, 93 - 2004 yılları arasında Flemengo'da oynadı. Ardından sırasıyla birer yıl America RJ ve Gama takımlarında forma giyen Alanzinho, 2005 yılında Norveç'in Stabaek takımına transfer oldu. 4 sezondur burada forma giyen Brezilyalı futbolcu, oynadığı 84 maçta toplam 19 gol kaydetti. Orta sahanın solunda görev yapan Alanzinho, Norveç'te bir kez de yılın futbolcusu seçildi ve bir çok kupa kaldırdı.

Salih Yazıcı
25.01.2009, 13:45
bence transfer başlığı 20 45 kadar kapatılsın

Ba®ış
25.01.2009, 13:45
kimse kapmadan buca dan Mehmet Batdal ı alsak keşke

Ertan 51
25.01.2009, 13:47
kimse kapmadan buca dan Mehmet Batdal ı alsak keşke
farabi iyi görünce benimde aklıma geldi:)
hele alt liglere bak deyince

Bilâl ÇOBAN
25.01.2009, 13:47
Hiç biri olmadığına garanti veririm . Biraz alt liglere bakalım .

öyleyse Fatih Tekke :D:D:D ( fikir zikir meselesi ) :)

Uğurtan
25.01.2009, 13:49
Dedigim gibi Ankarasporlu Ugur Demirkol cok iyi bir secim olur. Caglar'i alip yedekte oturtmak icime sinmez.

Çağlar'ı da dün bjk maçında bir daha takip ettim.. Beğenmedim yine.. Ayrıca Yusuf'a da güzel asist yaptırıyordu az daha..

Mustafa Önder
25.01.2009, 13:49
Hacısalihoğlu hani imza var demişti:D

mizah
25.01.2009, 13:50
bana kalsa bu durumda alinabilecek 10 numara takim icin cinayet olur.yattara ve alanzinho zaten topa basmayan adamlar.orta sahaya birde klasik 10 numara alirsak isimiz var demektir.aslinda bakildiginda colman,yattara,alanzinho 3 oyuncunun 3 üde fizik olarak yetersiz ve boy olarak kisa futbolcular.bu durumda zaten agir yükü olan defansa daha cok yük binecek.belki daha kolay gol yiyecegiz ama suana kadar atilandanda daha cok atacagimiz kesin.is yedigimizden fazlasini atmaya kalacak.riskli ama tutarsa bir o pozitif güzel bir durum.barcelonanin 2 forvetin arkasina yanisira 2 ileriye dönük orta saha koydugu gibi birsey olacak. (henry,etoo ve messi ile iniesta) bizdeki karsiligi (umut,gökhan,alanzinho,yattara) eger buna birde colman eklenirse barcelonadan daha gole dönük oynamis gibi oluruzki bu gercekten bir cinayet olur.bu durumda tek secenek umutu yedege cekip tek forvet oynamak en mantiklisi veya klasik 10 numara pozisyonundan vazgecip colmani yedege almak.

metinbay61
keşke caner olsa bu yerli futbolcu...olma ihtimali var mı acaba(tabi gönlümde kaptan var tekke)

maydin
Hacısalihoğlu hani imza var demişti:D

Alanzinho'da Sona Doğru
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Alanzinho'nun transferinin Pazartesi günü netlik kazanabileceğini söyledi. Hacısalihoğlu, "Şu anda transferin yüzde 50'si bitti" dedi.

Transfer çalışmalarını sadece Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı sol açık Alanzinho üzerine yoğunlaştıran Trabzonspor, mutlu sona çok yaklaştı. Futbolcuyu yıllık 800 bin Euro karşılığında Trabzon'a gelmeye ikna eden bordo - mavili yönetim, kulübüyle ise bonservisi konusunda sıkı pazarlıklar yürütüyor. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Alanzinho'nun transferinin yarın netlik kazanabileceğini belirterek, "Şu anda transferin sadece yüzde 50'si bitti diyebiliriz. Ama imza atılmadan hiçbir transfer bitmiyor. Görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

Öte yandan, Trabzonspor'un futbolcuyu transfer etme konusundaki tüm ısrarına rağmen bonservis bedelinde indirime gitmeye yanaşmayan Stabaek kulübünün, Alanzinho'nun, "Beni bırakın, ailemin geleceğini garanti altına almak istiyorum" resti karşısında yumuşadığı öğrenildi. İlk etapta 4.5 milyon Euro bonservis bedeli istediği öğrenilen Norveç kulübünü, 3 milyon Euro'ya ikna etmeye çalışan bordo - mavili yöneticiler, ödemenin vadelere bölünmesi konusunda da pazarlık yapıyor.

Bu arada Alanzinho'nun kariyeri ise bir çok başarıyla dolu. 1983 yılında Rio de Jenerio'da doğan ve gerçek ismi Alan Carlos Gomes da Costa olan Alanzinho, 93 - 2004 yılları arasında Flemengo'da oynadı. Ardından sırasıyla birer yıl America RJ ve Gama takımlarında forma giyen Alanzinho, 2005 yılında Norveç'in Stabaek takımına transfer oldu. 4 sezondur burada forma giyen Brezilyalı futbolcu, oynadığı 84 maçta toplam 19 gol kaydetti. Orta sahanın solunda görev yapan Alanzinho, Norveç'te bir kez de yılın futbolcusu seçildi ve bir çok kupa kaldırdı.

Alihan Ertürk
25.01.2009, 13:51
gaziantep belediyeden Uğur ERDOĞAN da olabilir yerli transfer..sol açık o da !!

Serdar A
25.01.2009, 13:52
farabi iyi görünce benimde aklıma geldi:)
hele alt liglere bak deyince

Abi Mehmet olacağını da düşünmüyorum. Gündemimize bile gelmemiştir .

Coolank usta forumda , belki o birşeyler söyler .

martinpetrov
25.01.2009, 13:54
Alınan oyuncu ya sağ bek yada solbektir.Başka mevkiler mantıksız geliyor.Eğer Alanzinho alındıysa niye solaçık alınsınki?Barışı Karadenizsporamı verecekler.

shcebi
25.01.2009, 13:55

sen adama yıllık 2 milyon verirsen verdiğinle kalırsın. kimse şu adam geldi diye mağazalara koşup forma almaz trabzonda. olimpiyat stadındaki hazırlık maçına gittim sene başında 10 kişiden 1 kişi giymiş nike forma gerisi tarihten kalma forma giyiyordu. hatta (burada çok yazıldı) çıkmamış çubuklu nike formalar bile giyildi. gördük bu çıkar parasını kapmanyalarını. mesaj olayında rezil olduk resmen, piyango biletleri elde kaldı. yönetim bunlara güvenip transfer yapsaydı nuri'nin dönemini mumla arardık. alırsan dediğin adamı tek kazancın 600 bin euro ya oynayan adamların aklına paramı nasıl arttırırım düşüncelerini sokmakla kalırsın. ve ben türkiyede hiç bir futbolcunun ben bu paraya imza attım hakkım bu diye düşünecek kadar profosyenel olduğuna inamıyorum. afrikalılar bizimkilerden beter, keza güney amerikalıların at pazarlıklarınıda gördük.

Uğur Ö.
25.01.2009, 13:56
allah aşkına bu kadar para bu yönetim vermez hele bukadar borç içinde acaba bu değirmenin suyu nereden geliyor

Ertan 51
25.01.2009, 13:58
Coolank
elini vicadanına koy yerli hakkında bilgi ver:)
farabi hocamın da selamı var bak eğer benim ricam işe yaramazsa.

Erdal
25.01.2009, 13:58
Coolank hocam, hiç değilse Brezilyalı hakkındaki fikirlerinizi alalım....

alpozan61
25.01.2009, 14:01
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/9104.jpg
Alanzinho'da Sona Doğru
25 Ocak 2009 / 13:40

10 numara
25.01.2009, 14:04
bence gurbetçi ya aykut demir yada mehmet akgün...

bordo61
25.01.2009, 14:06
bence gurbetçi ya aykut demir yada mehmet akgün...

aykut demir türkiyede bir takımda bildiğim kadarıyla

10 numara
25.01.2009, 14:09
hollanda'da nac breda'daydı kiralık rotterdam'da...

Mehmet Zeki
25.01.2009, 14:10

Hayir. En son Exelsior'da kiralik oynuyordu.

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/37722/demir-aykut/profil.html

shcebi
25.01.2009, 14:12
allah aşkına bu kadar para bu yönetim vermez hele bukadar borç içinde acaba bu değirmenin suyu nereden geliyor

açıkcası bu sorun tam bir muamma, harcama limitimizi çoktan aştık ama tek transfere 10 milyon lira veriyoruz ve yerli transfrei lafı dolaşıyor hala. aklıma tek gelen ihtimal faruk özak faktörü ama kime finanse ettirebilir onuda bilmiyorum. zira para tatlıdır, sıcak tutar adamı. zenginlerin pintiliğide malumunuz.

Bera B.
25.01.2009, 14:14
Son sayfaları okudum ama çok karman çorman bir türlü birleştiremedim son gelişmeler nedir? Yerli oyuncu deniyor? Birini daha mı almışız yerli? Mevkisi nedir biliniyor mu? :)

[KAPLAN]
25.01.2009, 14:26
Alanzinho'da Sona Doğru

Bir tek bizim transferler bu kadar uzun soluklu oluyor. Transfer gerçekleşmezse şaşırmam.

Serdar A
25.01.2009, 14:28
açıkcası bu sorun tam bir muamma, harcama limitimizi çoktan aştık ama tek transfere 10 milyon lira veriyoruz ve yerli transfrei lafı dolaşıyor hala. aklıma tek gelen ihtimal faruk özak faktörü ama kime finanse ettirebilir onuda bilmiyorum. zira para tatlıdır, sıcak tutar adamı. zenginlerin pintiliğide malumunuz.

Dışarıdan finansman Sadri başkanın sıcak bakmadığı bir konu diye biliyorum . Yönetim buna açık olsaydı Gökhan Ünal transferinde kendini gösterirdi .

Sunny53
25.01.2009, 14:30
Bazı Transferler bitse bile söylenmez
söylenmemesi gerekir
sonuçta önünde maç var
ve herşeyin bir zamanı var

jacek cyzıo
25.01.2009, 14:31
Alanzinho'da Sona Doğru

bu yüzde 50 lafından nefret ediyorum.

shcebi
25.01.2009, 14:34
Dışarıdan finansman Sadri başkanın sıcak bakmadığı bir konu diye biliyorum . Yönetim buna açık olsaydı Gökhan Ünal transferinde kendini gösterirdi .

acilen 30 milyon liraya ihtiyacımız olduğu dönemde borcu 10 milyon lira daha arttırıyoruz. dışarıdan finansman fikri çok mantıklı değil, istenmemeside normal. dışarıdan finansmanlar hep reklam kokar zaten (zigana su). nerden geliyor değirmenin suyu bilen yok galiba. hes desen bizim değirmenin elektrik üretmesine çok var daha

Laz_61
ister alinsin ister alinmasin transfer artik bizim icin önemli degil ligler basladi ..transfer icin gec kalindi 4-5 milyon euro verecegine sezon sonunu beklerim sol tarafdada baris memisi oynatirim...

Sunny53
hacısalihoglu öyle demiş diyebilir
siz dün akşam sayın badaloglunun sözlerine kulak verin

Sunny53
25.01.2009, 14:36
acilen 30 milyon liraya ihtiyacımız olduğu dönemde borcu 10 milyon lira daha arttırıyoruz. dışarıdan finansman fikri çok mantıklı değil, istenmemeside normal. dışarıdan finansmanlar hep reklam kokar zaten (zigana su). nerden geliyor değirmenin suyu bilen yok galiba. hes desen bizim değirmenin elektrik üretmesine çok var daha
finansmanı siz yönetime bırakın
çünkü onlar sizlerden daha iyi işi biliyorlar
bizler sadece buradan yazıyoruz
parasal anlamda destek istendigi zaman ise kimse yanaşmıyor öyle degil mi?

ramazan-54
25.01.2009, 14:37
ya bu transfer ücreti peşin olarak cıkmıcak vadeli olcak oda kısa vadede olan borcumuza fazla bi etkisi olmucak.

Özer Öztekin
25.01.2009, 14:38
Norveç basınından okuduklarımla birlikte olayı şöyle yorumluyorum:
Stabaek yönetimi, başkanlarının junior takım ile birlikte yurtdışında olmasından dolayı henüz toplanıp kararını vermedi...Dolayısı ile bize yansıyan duyum ve haberler, daha çok tahmin ağırlıklı diye düşünüyorum . Oyuncunun gitmek istiyorum şeklindeki ısrarlı açıklamaları, önerilen teklifin Stabaek'in başını döndürmüş olması vs. gereg Norvec basınında gerekse bizde nu işin büyük oranda olumlu sonuçlanacağı yönündeki beklentiyi artırdı... Eğer stabaek yönetiminden gayriresmi bir açıklama bizim yönetime iletilmedi ise, ortada dolaşan 'işi bitti' tarzındaki söylentilerin bizi yanıltma potansiyeli olduğunu gözardı etmemek gerek... İmza atarken resimlerini görmeden ben rahat olamayacağım...

Serdar A
25.01.2009, 14:41

Ben doğru olup olmaması ile ilgili fikrimi söylemedim . Yönetimin bu konudaki bakışını kendi açımdan değerlendirdim . Yoksa , fikirlerimiz benzeşiyor .

Hibe ya da elden borç dönemleri geçmişte kaldı . Ancak yönetimin dışından kulüp için maddi sorumluluk almak isteyenler içinde bir model geliştirmeli . Çünkü bu şekilde samimi insanlar ile "reklam peşinde koşanlar" birbirine karışıyor .

Bu sebeple de Trabzonspor TV , localı bir stad gibi yatırımlara ihtiyaç var .

shcebi
25.01.2009, 14:41
ya bu transfer ücreti peşin olarak cıkmıcak vadeli olcak oda kısa vadede olan borcumuza fazla bi etkisi olmucak.

senin dediğin kredi kartı ile alış veriş yapmakla aynıdır. onunda sonunda insanların ne hale düştüğünü hepimiz görüyoruz. uzun vadeli olunca o borç ödenmeyecekmi sanki. aklıma özkan sümer geliyor. adam başkan oldu üç kruşa şampiyonluğa oynayan takım kurdu hemde may'ın tabiri caizse pislikleriyle uğraştı. üç kruş biriktirip borç ödedi. o uzun vadeli borçları.

Erdogan
25.01.2009, 14:43
Norveç basınından okuduklarımla birlikte olayı şöyle yorumluyorum:
Stabaek yönetimi, başkanlarının junior takım ile birlikte yurtdışında olmasından dolayı henüz toplanıp kararını vermedi...Dolayısı ile bize yansıyan duyum ve haberler, daha çok tahmin ağırlıklı diye düşünüyorum . Oyuncunun gitmek istiyorum şeklindeki ısrarlı açıklamaları, önerilen teklifin Stabaek'in başını döndürmüş olması vs. gereg Norvec basınında gerekse bizde nu işin büyük oranda olumlu sonuçlanacağı yönündeki beklentiyi artırdı... Eğer stabaek yönetiminden gayriresmi bir açıklama bizim yönetime iletilmedi ise, ortada dolaşan 'işi bitti' tarzındaki söylentilerin bizi yanıltma potansiyeli olduğunu gözardı etmemek gerek... İmza atarken resimlerini görmeden ben rahat olamayacağım...

kardesim son 500 mesaj icinde en dogru sözleri sen yazdin. tamamiyle katilyiorum.

shcebi
25.01.2009, 14:44
Ben doğru olup olmaması ile ilgili fikrimi söylemedim . Yönetimin bu konudaki bakışını kendi açımdan değerlendirdim . Yoksa , fikirlerimiz benzeşiyor .

Hibe ya da elden borç dönemleri geçmişte kaldı . Ancak yönetimin dışından kulüp için maddi sorumluluk almak isteyenler içinde bir model geliştirilmeli .

Bu sebeple de Trabzonspor TV , localı bir stad gibi yatırımlara ihtiyaç var .
ben zaten senin fikrine katıldım. açıkcası dışardan finansman fikrine sıcak bakmadığını bilmiyordum başkanın. ve bencede stadın nerde olduğu önemli değil. bize staddan gelir geitrecek tek şey loca satışları. açıkcası ben sengin olsam 25.000 euro verip tek koltukta yanımda tanımadığım adamla maç seyretmek istemem. ama param varsa 100.000 euro verip locamda istersem ayakta istersem kanepeme uzanıp maçımı izlerim.

shcebi
25.01.2009, 14:50
finansmanı siz yönetime bırakın
çünkü onlar sizlerden daha iyi işi biliyorlar
bizler sadece buradan yazıyoruz
parasal anlamda destek istendigi zaman ise kimse yanaşmıyor öyle degil mi?

tabiki finansmaı yönetim bilecek. onun için ordalar. ama bunu derken mahmut aksu millet istedi diye topçu almayız derken burda çirkinleşip nefret kusmayacağız. adam kaç milyon liralık bir bütçeyi yönetirken burda daha bir maaşın bütçesini yapmamış arkadaşların hakaretlerine maruz kalıyor.
mahmut aksu bir futbolcuya 100. 000 euro fazla vermiyorsada haklıdır, 5.000.000 euro veriyorsada haklıdır. bir bildiği var demekki..