PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

trab61
24.01.2009, 22:02
ama gelirse super olacak. gercekten cok kivrak ve sonuca giden futbolcu. yattara gibi degil yani. calimini atar vurur ve gol olur alazinhoda. ama yattara daha cok asist yapiyor ve kaleye sut atan futbolcu degil. bence eger alirsak cok cok faydali olur.

Uğur Ö.
24.01.2009, 22:03
http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho bu arada wikipedia da alazinhoyu ts ye geçmiş ve 61 no demiş hayırlı olsun

Cafer Bulur
Yöneticilerden ricam yalcin bulut un cezasinin affedilmesidir.
Günlerdir bakiyorum ,cevrimici oldugu halde cevap yazamiyor.:)
O da sevincimize ortak olabilsin.

akin0834
aya alanzinyou alıcaz..daha ne istiyosunuz...bi oyuncu yeter...arkadaşlar ojadar transfer yaptık...doyun artık:D

göktuğ61
24.01.2009, 22:04
vipekedi de alanzınho nun 2009 takımı trabzonspor isteyen bakabilir

Manu61
24.01.2009, 22:04
http://en.wikipedia.org/wiki/Alanzinho bu arada wikipedia da alazinhoyu ts ye geçmiş ve 61 no demiş hayırlı olsun
Ronaldinho'yuda alabilirsin o şekilde :D Bizimkilerden biri yapmıştır.

Kara Mert61
24.01.2009, 22:05
Aydın Karabulut olabilirmi acaba...
o sol bek değil..sol açık..

Hasan ZAİMOĞLU
24.01.2009, 22:06
Trabzonspor, sonunda orta sahaya takviyeyi tamamladı ve Norveç Ligi takımlarından Stabeak’te forma giyen Alanzinho için iki taraf da imzayı attı.

Cafer Bulur
Cale'yi kesebilecek biri alınırsa Cale'nin varlığı yabancı bir oyuncu olarak fuzuli olur.
Su anda onu göndermemiz pek mümkün olmadigindan cale nin varligi fuzuli olmaz.Onun bize daha katkilari olabilecegini düsünüyorum.
Pekossbil abimiz aydini önermissin ama kendisi bildigim kadariyla solacik,bir solbek degil.

Hasan ZAİMOĞLU
Yılın Futbolcusu Seçildi
Kısa boyuna rağmen orta sahada müthiş hırsı ve tekniği ile ön plana çıkan Sambacı, geçtiğimiz sezon Norveç’te “Yılın Futbolcusu” seçilmişti. Tam adı Alan Carlos Gomes de Costa olan başarılı oyuncu, kariyerine Flamengo kulübünde başladı, Norveç’te son 4 sezon 83 maçta 19 gol kaydetti. Trabzonspor’un bu transfer için Stabeak kulübüne 4 milyon EURO ödeyeceği ifade edildi. Alanzinho’nun ne kadar ücret alacağı açıklanmazken, Brezilyalı ile 3 yıllık sözleşme yapılacağı söyleniyor.
Alanzinho’nun Kariyeri
Brezilya`da 22 Şubat 1983 tarihinde doğan Alan Carlos Gömes de Costa (Alanzinho), Flamingo`da yetişti. Bu takımdan sonra America`na da forma giydi ve Wasgo da Gama`ya geçti. Ardından da 2004 yılında Norveç`in Stabaek takımına transfer oldu. Bu takımda 83 resmi maç oynadı ve 19 gol attı.
Bu sezon ise altın çağını yaşadı ve 25 karşılaşmada 9 gole imza attı. Alanzinho orta sahanın solunda görev yapan bir isim olarak dikkat çekiyor. Hem geçen yıl, hem de bu yıl Norveç`te en iyi orta saha oyuncusu olarak seçildi. Yine Norveç`te futbolcular tarafından geçen yılın en iyi oyuncusu olarak kabul edildi.

Manu61
24.01.2009, 22:08
Ben Alanzinho maça çıkmadan kesin demem..Trabzon'a gelmeside yetmez benim için daha önce kimler geldide gitti imza bile atmadan..Sonra hayal kırıklığı oluyor..Tamam kaynak sağlam olabilir ama biraz bekleyelim bence..Tabi bu benim kendi fikrim.
Israrla tekrarlamak istiyorum çünkü herkes havaya girdi.

Ahmet Faruk
24.01.2009, 22:09
Katılıyorum. Bir de başlıklar açılmıyor mu? :rolleyes:

Resmi açıklamayı beklemek lazım.

Arkadaşım bekle bekle darlandık...

tnt61
24.01.2009, 22:10
manu61 e katılıyorum.olaki bir olumsuz sonuç çıktı.büyük hayal kırıklığı olur

Muhammet
24.01.2009, 22:11
Arkadaşım bekle bekle darlandık...

Bu kadar inanıp da transfer olmayınca daha kötü olmuyor mu? :)

Emre7

ama gelirse super olacak. gercekten cok kivrak ve sonuca giden futbolcu. yattara gibi degil yani. calimini atar vurur ve gol olur alazinhoda. ama yattara daha cok asist yapiyor ve kaleye sut atan futbolcu degil. bence eger alirsak cok cok faydali olur.

Ronaldinho'yuda alabilirsin o şekilde :D Bizimkilerden biri yapmıştır.

arkadaşında da dediği gibi isterseniz ben onu Trabzon Karadenizspor olarak değiştirim şimdi

Semih Kırsüleymanoğlu
Aksu Bey ikinci kez Norvece gitmis oluyor galiba. Bu sefer de elli bos dönmücektir. Aksu beyin sabri tasdiginda neler yapabilicegini hepimiz cok iyi biliyoruz. Dagirtir külübü ama Alanzinhosuz gelmez.

akin0834
24.01.2009, 22:13
bizim gibi bir taraftar grubu varmıdır acaba :D hepinizi sewiyorum renkdaşlar :D

Süleyman Eruyar
24.01.2009, 22:13
Yöneticilerden ricam yalcin bulut un cezasinin affedilmesidir.
Günlerdir bakiyorum ,cevrimici oldugu halde cevap yazamiyor.:)
O da sevincimize ortak olabilsin.

evet Cafer abi, bende dikkat ediyorum, hep yanımızda.. dediklerine katılıyorum..

special_laz1967
24.01.2009, 22:15
Alanzinho fortsetter også der han slapp i fjor, med ekstremdribling på kryss og tvers av banen. Nå spiller vi på kunstgressbane, og han blir dermed enda mer presis med ballberøringene sine. IFK-spillerne møtte stadig ty til ulovligheter for å stoppe ham.

staebak in resmi siteesinde böle bi yazı gördüm....çevirisi nedir..bilen varsa çevirsin..ozaman durum anlaşılır??

bende proğram var onda cevirdim ancak bu kadar oldu :)))

Alanzinho nerede devam kaçmış, geçen yıl ekstremdribling ile bağlantı üzerinde ve şeria kamp. Şimdi biz oynayan kunstgressbane konusunda, ve bu nedenle de daha hassas ve kendi ballberøringene. IFK - oyuncuların ile bir araya giderek - artan ty ulovligheter için için ona engel.

Ahmet Faruk
24.01.2009, 22:17
Bu kadar inanıp da transfer olmayınca daha kötü olmuyor mu? :)

Yani şimdi, yönetime güvenip inanmayalım mı demek istiyorsun.
Olmazsa da, olacağı buymuş derim ama, inancımı yitirmem

Muhammet
24.01.2009, 22:19
Yani şimdi, yönetime güvenip inanmayalım mı demek istiyorsun.
Olmazsa da, olacağı buymuş derim ama, inancımı yitirmem

Yahu ne alakası var? Diyorum ki kesinleşmeden kesinmiş gibi davranmayalım.

Cafer Bulur
24.01.2009, 22:23
Alternatif solbek icin caglar birinci iyi bir tercih olur.
Bir miktar para+ferhat cökmüs karsilginda bu transfer olabilir.

Mustafa Önder
24.01.2009, 22:25
Alternatif solbek icin caglar birinci iyi bir tercih olur.
Bir miktar para+ferhat cökmüs karsilginda bu transfer olabilir.

Paraya gerek yok ferhat ve yanında bir futbolcu ile çağlar bize katılabilir. Denizlinin şiddetle oyuncuya ihtiyacı var

special_laz1967
24.01.2009, 22:27

arkadaşlar bakıyorumda bazı arkadaşlarımız wikipedia da yazılanlara inanıyor. wikipedia paylaşım amaçlı kurulmuş bir sitedir. bu siteye isteyen herkez bilgi yazabilir. bunun örneklerni sezon başında aimar transferinde de yaşamıştık bilginize

Cafer Bulur
24.01.2009, 22:28
Paraya gerek yok ferhat ve yanında bir futbolcu ile çağlar bize katılabilir. Denizlinin şiddetle oyuncuya ihtiyacı var
Ergin+ferhat a sicak bakarlar herhalde.
Yahu bu takimin sol ayakli tek kenar oyuncusu cale ve onu da begenenler cok az.Buna ragmen solbeke neden oyuncu aranmadigini anlayabilmis degilim.
Simdi cikip da vardir ersun yanalin bir bildigi demeyin ...

Ahmet Başkaya
24.01.2009, 22:29
Mahmut ikinci kez Norvece gitmis oluyor galiba. Bu sefer de elli bos dönmücektir. Aksu beyin sabri tasdiginda neler yapabilicegini hepimiz cok iyi biliyoruz. Dagirtir külübü ama Alanzinhosuz gelmez
mahmut aksu askerlik arkadaşın mı biraz daha saygı burda badaloğlunu tanıyan tanımayan herkes abi derken senin yöneticiye mahmut demen hoş değil saygılar..

Süleyman Eruyar
24.01.2009, 22:30
çünkü bugüne kadar calenin kötü oynamasını önünde futbolcu olmamasına dayandırdık,

Engenius
bende proğram var onda cevirdim ancak bu kadar oldu :)))

Alanzinho nerede devam kaçmış, geçen yıl ekstremdribling ile bağlantı üzerinde ve şeria kamp. Şimdi biz oynayan kunstgressbane konusunda, ve bu nedenle de daha hassas ve kendi ballberøringene. IFK - oyuncuların ile bir araya giderek - artan ty ulovligheter için için ona engel.

hocam sen bu ceviriyi yapan programı külliyen sil pc'den. norveçce olan daha anlaşılır çevirisinden

asimavi
bence başka transfer beklemeyelim ...adama çok para verecekler...başka transfer olmaz...

...hani olurda fatih zenitten ayrılır bonservisi elinde olur...o olabilir..yoksa başka para verip transfer yapmazlar...

Muhammet
24.01.2009, 22:31
Yahu bu takimin sol ayakli tek kenar oyuncusu cale ve onu da begenenler cok az.Buna ragmen solbeke neden oyuncu aranmadigini anlayabilmis degilim.

Zaten bir sol kanat oyuncusu aranıyordu. Alazinho transferi olmak üzere.

Sonra Cale olmadığı zaman solda idarelik Egemen oynuyor. Ahım şahım olmasa da Cale kadar iş yapıyor.

O yüzden bu ara transferde sol bek arayışına girmezler sanırım.

Mustafa Önder
24.01.2009, 22:32

Aslında Fatih gibi Sami gibi genç oyuncularımız var sol ayaklı ama şunu açıkça sölemek gerekiyorki hiç bir maçı rahat alamadığımız için genç oyuncular da maçlara çıkıpğ kendilerini gösterme fırsatı bulamadılar. Ama bende şiddetle sol beke adam alınmasından yanayım. Ferhat+Ergin bize Çağlar transferini yaptırır.

Alika87
24.01.2009, 22:32
icimdeki hisse güveniyorum, aydin pazartesi imzaliyacak:D

Mustafa Ağaoğlu
24.01.2009, 22:33
Bence Cale´yi Alanzinho ile beraber oynadıktan sonra değerlendirmek lazım...

TS-Tiryaki

Takimda Fatih Altundag vardi. Yolladik. Karadenizsporda 3 sol bek varken neden yeni birtane alalim??:)

Emirhan Makul

Kesinlikle katılıyorum ve ben seneye çağlar birincinin alınacağına yürekden inanıyorum.

Murathan
24.01.2009, 22:34
Aslında Fatih gibi Sami gibi genç oyuncularımız var sol ayaklı ama şunu açıkça sölemek gerekiyorki hiç bir maçı rahat alamadığımız için genç oyuncular da maçlara çıkıpğ kendilerini gösterme fırsatı bulamadılar. Ama bende şiddetle sol beke adam alınmasından yanayım. Ferhat+Ergin bize Çağlar transferini yaptırır.
evet katılıyorum ve hala ismailin niye karadenize verildiğini anlamış değilim iyi bir topçuya benziyordu .

[KAPLAN]
24.01.2009, 22:35
Ara transfer Alanzinho ile kapanır ki olması gereken de bu. Bir sol açık bizi bu sene idare edecektir. Colman'ı da bu şekilde soldan kurtarıp ortaya çektik mi işlem tamamdır. Ancak bir sol açık kesinlikle lazım, yoksa bu takım bırakın şampiyon olmayı ilk 3'e bile giremez. Alanzinho transferinin bu nedenle kesinleşmesini umut ediyorum.

Cafer Bulur
24.01.2009, 22:36
Zaten bir sol kanat oyuncusu aranıyordu. Alazinho transferi olmak üzere.

Sonra Cale olmadığı zaman solda idarelik Egemen oynuyor. Ahım şahım olmasa da Cale kadar iş yapıyor.

O yüzden bu ara transferde sol bek arayışına girmezler sanırım.
Egemen i solda kullanabiliyoruz ama bu durumda savunmanin göbegi aksiyor.Giray henüz yeterli bir performansa ulasamadi.
Bu yüzden solbek transferinin sart oldugunu düsünüyorum.
Bu oyuncunun üst düzey olmasi sart degil,caglar bizim isimizi fazlasiyla görürdü.

Murathan
kesinlikle. zaten cale adam markajda bir numara alanzinhoda hücumda...

Ali Tunahan Güllü
alanzinhonun gelmesiyle birlikte COLMAN VE CALE nin performanslarının artıcağına ve gerçek oyunlarını oynayacaklarına inanıyorum...

Cafer Bulur
24.01.2009, 22:39
Takimda Fatih Altundag vardi. Yolladik. Karadenizsporda 3 sol bek varken neden yeni birtane alalim??:)
Karadenizsporun solbekleri yeterli olsaydi coktan kadroya katilmisti bile.
Fatih,sami ve ismail yeterli bulunmadi.Bu yüzden solbek transferini disardan yapmamiz gerekli.
Caglar olmazsa g.antepspordan ismail düsünülebilir.

Emrah KabuL
24.01.2009, 22:40
Sadece Cale ve Colman mı ? Yattara da performansını katlıyabilir. Artık rakip takımlar sadece Yattara'nın olduğu kanata önem almayacaklar , oyun sıkıştığında futbolcularımız sadece Yattara'yı aramayacak. Umarım bu transfer kesin olur ve sağlı sollu sarsarız bu Ligi :)

Mustafa Önder
24.01.2009, 22:40
Egemen i solda kullanabiliyoruz ama bu durumda savunmanin göbegi aksiyor.Giray henüz yeterli bir performansa ulasamadi.
Bu oyuncunun üst düzey olmasi sart degil,caglar bizim isimizi fazlasiyla görürdü.

Ayrıca Cale'yi her ne kadar Alanzinho dan sonra görmek uygunsada Cale nin özellikle kademe hatalarına dikkat çekmek istiyorum. Bireysel hata gibi gözükmese de yediğimiz gollerin çoğunda Cale'nin posizyon hataları ve zamanlama da sıkıntıları olduğu aşikar bakalım sol transferden sonra neler değişecek.

Mustafa Önder
24.01.2009, 22:41
Karadenizsporun solbekleri yeterli olsaydi coktan kadroya katilmisti bile.
Fatih,sami ve ismail yeterli bulunmadi.Bu yüzden solbek transferini disardan yapmamiz gerekli.
Caglar olmazsa g.antepspordan ismail düsünülebilir.

Tam söyleyecektim İsmail ismini şunu açıkca sölüyüm İsmail bir kaç yıl içerisinde adından çokca söz ettirecek. Nurullah Sağlam'ın az paralara bırakacağını hiç ama hiç sanmıyorum.

Muhammet
24.01.2009, 22:42

O bölgede zaafımız olduğu bilen bir anadolu takımı, yabancı sınırlamasının da olduğu bir ligde kolay kolay satmaz oyuncusunu. Alınsa en az Cale kadar oynar Çağlar, daha iyi de oynar hatta.

AKSOY_61
24.01.2009, 22:42
alanzinhonun gelmesiyle birlikte COLMAN VE CALE nin performanslarının artıcağına ve gerçek oyunlarını oynayacaklarına inanıyorum...

evet özellikle cale bence

Emirhan Makul
24.01.2009, 22:44
Alanzinho İnşallah gelir ve Uyum sağlar.

Cafer Bulur
O bölgede zaafımız olduğu bilen bir anadolu takımı, yabancı sınırlamasının da olduğu bir ligde kolay kolay satmaz oyuncusunu. Alınsa en az Cale kadar oynar Çağlar, daha iyi de oynar hatta.
Biz denizliye az mi oyuncu sattik,hatta bedava verdiklerimiz bile olmustur.
Caglar transferinde oyuncunun da büyük istegi cok fazla sorun cikacagini sanmiyorum.
Caglar birincinin 2.özer hurmaci vakasi olmamasi en büyük temennilerimdendir.

Tahir
transferde son haberler neler biri özetlese yeni girdim daha bekliyorum

Necat Ulusoy
24.01.2009, 22:46
Arkadaslar bu Alonzinho orta saha yani 10 numara oyun kurucu mu yoksa sol acik mi ??????

Raskolnikof
24.01.2009, 22:48
sol açık
gökdeniz muadili

NuDGeRR
Arkadaslar bu Alonzinho orta saha yani 10 numara oyun kurucu mu yoksa sol acik mi ??????
sol açık =)

Bekir
caleye kotu diyenler açsınlar macları tekrar baştan seyretsinlerr..adam hem ofans hem defansta farklı oyuncular olarak gorev yapmaya calısıyor 2 kişilik oynamasınız mı bekliyosunuz...
zaten bizde huy vardır oyuncumuzu begenmeyiz..caleyle colman için ne kadar futbolla ilgilenen kişi tanıyosam keske bizim takımda olsa diyolar..siz nasıl begenmiyosunuz helal olsun..
sola daha transfere falan gerek yok

Mustafa Yüksek
24.01.2009, 22:49
cale nin sol açık gelmesiyle çok daha iyi oynayacağına adım gibi eminim...yerini bilecek tam olarak...

TolgaTopçu61
24.01.2009, 22:49
caleye kotu diyenler açsınlar macları tekrar baştan seyretsinlerr..adam hem ofans hem defansta farklı oyuncular olarak gorev yapmaya calısıyor 2 kişilik oynamasınız mı bekliyosunuz...
zaten bizde huy vardır oyuncumuzu begenmeyiz..caleyle colman için ne kadar futbolla ilgilenen kişi tanıyosam keske bizim takımda olsa diyolar..siz nasıl begenmiyosunuz helal olsun..
iste bukadar yüzde yüz katiliyorum:alkış:

asimavi
24.01.2009, 22:50
...alanzinho sol acık ve gerektiğinde orta sahada forvet arkası da oynaaybilen bi oyuncu ...bize en büyük katkısı kolay top kaybetmemesi ve topla beraber hızlı ve bitirici olması olacaktır...
....ersun hoca onada özel görevler yükleyecektir...:)

ceserdar
24.01.2009, 22:50
Aynen katılıyorum. Bizim taraftarın bir futbolcuyu sevmesi için onun en az ortasahaya kadar topu kafasında sektire sektire getirmesi gerekiyor. Ya da gereksiz yere birkaç futbolcuyu geçip dışarı çıkması gerekiyor.

serkanholep
24.01.2009, 22:51
arkadaşlar 5,7 milyon dolar verdiğimiz doğrumu

melihkuzey
"Trabzonspor sonunda bombayı patlattı, Norveç´te top koşturan 26 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusunu renklerine kattı.

Oslo’da Bitirdiler

Transferde uzun süre sessiz kalan Trabzonspor, sonunda orta sahaya takviyeyi tamamladı ve Norveç Ligi takımlarından Stabeak’te forma giyen Alanzinho’yla anlaştı. Bordo-Mavili yöneticiler, dün Oslo kentine giderek Norveçli yöneticiler ile bir araya geldi. 26 yaşındaki Sambacı konusunda son görüşmeler yapıldı iki taraf da imzaları attı. Alanzinho takımı adına son kez dün akşam Göteborg ile yapılan hazırlık karşılaşmasında forma giydi ve ardından Trabzonspor yöneticileri ile Türkiye’ye geliyor.

Yılın Futbolcusu Seçildi

Kısa boyuna rağmen orta sahada müthiş hırsı ve tekniği ile ön plana çıkan Sambacı, geçtiğimiz sezon Norveç’te “Yılın Futbolcusu” seçilmişti. Tam adı Alan Carlos Gomes de Costa olan başarılı oyuncu, kariyerine Flamengo kulübünde başladı, Norveç’te son 4 sezon 83 maçta 19 gol kaydetti. Trabzonspor’un bu transfer için Stabeak kulübüne 4 milyon EURO ödeyeceği ifade edildi. Alanzinho’nun ne kadar ücret alacağı açıklanmazken, Brezilyalı ile 3 yıllık sözleşme yapılacağı söyleniyor.

Alanzinho’nun Kariyeri

Brezilya`da 22 Şubat 1983 tarihinde doğan Alan Carlos Gömes de Costa (Alanzinho), Flamingo`da yetişti. Bu takımdan sonra America`na da forma giydi ve Wasgo da Gama`ya geçti. Ardından da 2004 yılında Norveç`in Stabaek takımına transfer oldu. Bu takımda 83 resmi maç oynadı ve 19 gol attı.

Bu sezon ise altın çağını yaşadı ve 25 karşılaşmada 9 gole imza attı. Alanzinho orta sahanın solunda görev yapan bir isim olarak dikkat çekiyor. Hem geçen yıl, hem de bu yıl Norveç`te en iyi orta saha oyuncusu olarak seçildi. Yine Norveç`te futbolcular tarafından geçen yılın en iyi oyuncusu olarak kabul edildi."

kaynak: internethaber

Hayırlı uğurlu olsun diyelim mi artık?

mhayri
sol açık
gökdeniz muadili

Daha ayaklarına hakim ve tabiiki solak olduğu için daha değerli bence...
Ama o kadar para edermi şüpheliyim...

Cafer Bulur
Alanzinho topsuz oyunda,yani geri dönüslerde var mi acaba?
Bu konuda yattara gibiyse cale ye pek yardimi olacagini zannetmiyorum.

OKANIZM
24.01.2009, 22:52
CALE nin bi macta orta yaptıgını goster bana ben bi daha bu foruma ugramayacam.adamın defans yonu iyi ama hucumda yok.bize hucumda adam gececek sol ayagı ile muz orta yapabileek raket gibvuruslar yapabilen bi sol ayak lazım.bu adamda alanzinhodur

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 22:52

sol açık ama 10 numara özellşkleride var....yani videolardan ve yorumlardan böyle gözküyor...

Raskolnikof
24.01.2009, 22:53
aldığı para kron cinsinden 60 milyon muş.
acaba kaç avro ediyor???

Ali Bektaş
24.01.2009, 22:53

kesinlikle katılıyorum

TolgaTopçu61
24.01.2009, 22:54
acaba kaç avro ediyor???
yaklasik 6.7 milyon € ediyor...

TS-Tiryaki
24.01.2009, 22:55
CALE nin bi macta orta yaptıgını goster bana ben bi daha bu foruma ugramayacam.adamın defans yonu iyi ama hucumda yok.bize hucumda adam gececek sol ayagı ile muz orta yapabileek raket gibvuruslar yapabilen bi sol ayak lazım.bu adamda alanzinhodur

Görende Alanzinhoyu Calenin yerine aldik sanacak. :rolleyes:

Simdi kardes kardes ikiside görvini yapar.

Alanzinho orta yapar. Cale defans.

mhayri
24.01.2009, 22:55
acaba kaç avro ediyor???

4 milyon avro civarında ...Deli para ...
Ama söylendiği gibi tek başına bir takım gibiyse değer...
Ve tabiki istikrarlı olması en güzel özelliği...

jurietti
24.01.2009, 22:57
Alanzinho topsuz oyunda,yani geri dönüslerde var mi acaba?
Bu konuda yattara gibiyse cale ye pek yardimi olacagini zannetmiyorum.

ılerıde top tutması veya rakıp beke ılerı cıkma korkusu yasatması caleyı rahatlatır buda bı savunma sayılır

Bekir
sana kimse sol acık lazım degil demedi alanzinhodan sonra baska sola topcu gerekmez dedim...
sizin caleden beklentiniz defansta topu kapıcak sol tarafı koridor gibi kullanacak sonra cok teknik ortalar yapacak zaman kaybetmeden geri geri kosarak defansta yerini alacak..cale defansif olarak turkiyedeki en iyi sol bektir..ofans olarak eksik yanları olabilir ama bu her futbolcu da olur..ornegin bazılarının ilk yarıdaki en iyi futbolcumuz dedigi serkanda defans ozelligi sıfır..calenin de suan için 0 gozukuyor ama onunde bi oyuncu olunca iyi bindirmeler yapabilirr..3 4 mac oynansın eminimki sizde calenin ne kadar iyi futbolcu oldugunu goreceksiniz...
burda caglar cagalr diye bagıranlarında cagları oturup kac kere 90 dakika izlediklerini merak ediyorum..trabzonlu diye alınmasını istiyosunuz ama yedek bile olamaz(engin baytar gibi)..hatta karadenizspordaki ismail cok cok daha iyi caglardan..

Raskolnikof
o zaman çok para eder

acaba bu paraya başkası alınamaz mı demek geliyor içimden

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 22:58
ılerıde top tutması veya rakıp beke ılerı cıkma korkusu yasatması caleyı rahatlatır buda bı savunma sayılır

kısacası alanzinhonun gelmesi takıma büyük katkı sağlayacak...

Mustafa Yüksek
kısa boyuna rağmen cok dayanıklı gözüküyor...sol kanatta uzun yıllar sorun yaşamayacaz inş.

Samet Yildirim
Alanzinho burda..

http://www.vg.no/sport/fotball/norsk/artikkel.php?artid=546454

kendsi diyorki bu aksam TS a gecmek istedigini yani satilacgini düsünüyormus.Gitmek istiyormus hemde simdik cabuk diyor.
40 kron(4 milyon euro heralde) iyi bir teklif oldugunu hem kulüp hemde ailesi icin.Yarim sene veya 1 sene daha beklemen anlami olmadigini söylyüor.gitmenin zamani geldi diyor.

Bu habere göre bugünkü macta sahanin en iyisi ALANZINHO mus...

daha yeni haber aksam in haberi yani

Bekir
24.01.2009, 22:59
yaklasik 6.7 milyon € ediyor...
bunun içinde 3.5 yılda alacagı 3 milyon euro ya yakın da para dahil diye biliyorum..medyada cıkanlara gore 4 milyon euro odemişiz...bu da bekledigimiz gibi çıkmazsa büyük zarar edicez yani..

Mustafa Ayazoğlu
24.01.2009, 22:59
Alanzinho çok para diyenlerde tuhaf yani.. Bedavaya iyi futbolcu nerden bulacanız. Yönetimin Alonzo için çok para ödemesi(4milyon euro) taraftarın suçu, transfer istiyordunuz alın size transfer dedi yönetim.. Yönetim ne yapsun

Mustafa Ayazoğlu
24.01.2009, 23:01
kısacası alanzinhonun gelmesi takıma büyük katkı sağlayacak...

6TunahaN1 bu futbolcunun menejari felan mısın çok destek verdin :)

Solerhan1973
Arkadaşlar bugün SkySport İngilizce yayına baktım gece geç saatte Stabaek Yönetimi Alanzinho'yu satmayı düşünüyoruz ama Türkiye'den Ankaraspor dışında bize bir teklif gelmedi demiş....Kime inanalım...

Emirhan Makul
Eyvallah yıldırım sıcak haberdi bu güzel bir haber hemde

Arkadaşlar ben size birşey diyeyim bu iş bu aşamadan sonra gerçekleşmezse skandal olur !

asimavi
24.01.2009, 23:02
birincisi bu kalitede bi oyuncuyu diğer liglerde bu kadar ucuz bulamazsın brezilyda bile daha pahalıdır....hatta en pahalı ordadır...

...liginin en iyi oyuncusunu almak az iş değildir arkadaşlar...oyuncu bonservisleri oynadığı ligle doğrudan alakalıdır...yoksa biz ingilterede olsaydık...fatihi 20 ye gökdenizi en az 17 18 e satardık...yattarada nerden baksan 25 30 milyon eder şu piyasada ...ama ne oldu adamlar 10 milyon verdi yattara ya müthiş bi rakam denildi herkes harika para satılsın dedi....onlarda bu durumda şuan ...alanzinho için...

jurietti
24.01.2009, 23:02
ersun hocanın elınde stabekde oynadıgından daha kotu oynamaz orda oynadıgı futbolu oynarsa parasını cıkarır

TolgaTopçu61
24.01.2009, 23:03
bunun içinde 3.5 yılda alacagı 3 milyon euro ya yakın da para dahil diye biliyorum..medyada cıkanlara gore 4 milyon euro odemişiz...bu da bekledigimiz gibi çıkmazsa büyük zarar edicez yani..
dogrudur,yönetim büyük bir riske girdi,insallah hayal kiriklik yasamayiz...
ama ben Alan'nin basari olacagini inaniyorum...

socrates
24.01.2009, 23:03
arkadaşlar, aşağıda norveç basınından 3 taze haberin ingilizce çevirileri ve linklerini veriyorum, alanzinho TS camiasına hayırlı olsun!

(http://www.vg.no/sport/fotball/norsk/artikkel.php?artid=546454)

Alanzinho: - will be sold in evening. Alanzinho is arise of all speculations and will have a clarification already in evening. imminent CLARIFICATION: Alanzinho will be pro in Trabzonspor, any already in evening. I will go, and I will go now, says the Brazilian entertainer to VG online. He was the best player against IFK Gothenburg and after the VG Net found received he a greeting from agent Marcelo di Almeida immediately after the fight. guys Mr Almeida and Alanzinho think now it is finally can be a clarification with the transition to Turkish Trabzonspor. - good for all In each case, it was an optimistic Alanzinho that met the press after the dumb pretense against IFK Gothenburg there, that if-head Einar were almost refused that it would be a clarification on Saturday evening, said Alanzinho that he believed the transition could be ready already about a few hours. A offer to 40 million is good for IF and the agreement is good for me and my family. It is a good time to get on, believes Alanzinho, which will no longer hear that he will serve to wait for a half or a year to lift out: "It is good in if, and I will gone club. But I will go, reprised Alanzinho. NEGOTIATIONS: Alanzinhos agent Marcelo Di Almeida and a Morten next in Telenor Arena. They Think replacement. coach Jan Jönsson admitted also in going after the dumb training match against IFK Gothenburg in Telenor Arena that club has examined possible replacement for Alanzinho. We are talking about established great players into if anything happens with Alanzinho. We have done a certain mapping, says Jönsson. He has already lost Veigar Pall Gunnarsson and will need lose enough a key in the season as if shall enter into new ligue arena and out of the Champions Leauge-qualification. My and Stabæks as is that Alanzinho will be here in one year to, says Jönsson. It is hardly so that he will retain Alanzinho an hour to the player gets it as he himself will.

http://www.dagbladet.no/2009/01/24/sport/fotball/stabek/4522698/

Alanzinho requires transition tonight. Will have an answer: Alanzinho believes that the offer from Trabzonspor is good, and will have an answer from if already in evening. Trabzonspor shall have put into a commandment to almost 40 million on Alanzinho. still have Turks not received answers from if. Now requires Alanzinho response from the club, and the answer must come already in evening. I will have an answer in evening if I get go, because I will away: 40 million is a good offers, said Alanzinho after training match against IFK Gothenburg General Manager Einar were dealing with Alanzinho issue in the absence of Lars Bohinen, who is with juniors cup in Mexico. He denies that it will be a clarification of transition this evening. It is certainly not settled today. We will have Festival, and must are tales closer to the morning. The choice is difficult. We need to assess our sporting plan up against economy, and has both the new arena and Champions League to think about, says were to Dagbladet.no.

http://www.dagsavisen.no/sport/article394227.ece

concern on people. Alanzinho in fine impetus in Stabæks new also to people. (IF - IFK Gothenburg 0-0). The sale of Alanzinho can be settled on Sunday. Saturday, he was the best in the first match on people. People: Where will be weakened if without Alan top Gomes when Costa? Or easier: Alanzinho? For Sunday can if decide whether they sell brasilianeren to Turkey. Alanzinho was in a class when if met with IFK Gothenburg in the first fight in the new Telenor Arena on people who driblet, overcame tunnels, overcame stunning passing the corridors he did not go their, yes, he did in short seem foolish by fellow gamers. It was again Alanzinho show. But now beckons Turkish Trabzonspor: 40 million kroner will it act about when the Turkish club will make Stabæks jewel to its spiller.How much worse is if without this continuous competition? "Without he and Veigar (Pall Gunnarsson) are we a few percent poorer, start if-coach Jan delegates before he takes stronger in : "We will be enough considerably weaker. There is no doubt about it. Hoping for enough one year - I wish that he is here a year to. But it is not always we get it as you want, he continues. Sunday can IF have taken the final decision. And when acting it about million into the book or a weakened if teams. "I will go now. And I think if will say yes, says protagonist their Director of if Football A/S, Einar were, is not as clear. - we find it is bad timing for us at hletic, and that it is bad timing also for Alanzinho: and I think he has greater market value for us about a year. we do well in Champions League, he will be desired by all leagues, he says. But it so it is this with money,. - To sell now means a lot of money for us. And it means a lot of money for Alanzinho. We must also have to think about his family situation.- and that all clubs are struggling we get ends to meet. We have, however, alternative plans. We need not to sell, he says. Demands for replaces if Alanzinho disappear from if, says Jan delegates that he has made demand that he will have a replaces. "We will have an established top player and we have a certain surveying. We will work with to find replacement for Veigar and Alanzinho, says he. Saturday escaped one that is seen as a possible replaces for brasilianeren to in the fight against IFK. because of injuries and illness was Amin Askar from Moss have convened at short notice. He will continue to train with if. but in some Alanzinho-class is he not. has not yet in all fall.

Serdar A
24.01.2009, 23:05
Dün gece müjdeyi vermiştik aslında :)

Ahmet abi de son noktayı koymuş .

Umarım uzun yıllar başarıyla hizmet eder .

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 23:05
6TunahaN1 bu futbolcunun menejari felan mısın çok destek verdin :)

yok abi menejer filan değilim ama fikrimi söylüyorum işte:D

Ümit Tekşan
24.01.2009, 23:06
yahu bu Alanzinho gerçekten bittimi transfer tamam diyebiliyormuyuz. Ben imza atılmadan inanmak istemiyorum....

Bekir
24.01.2009, 23:06
9 kron = 1 euro
hesaplamalarınızı buna gore yaparsanız iyi olur
45 milyon kron=5 milyon euro
5 milyon euro=ozer+fatih tekkke(neden olmasın)

Mustafa Önder
24.01.2009, 23:07

Abicim sence nasıl olur takıma en fazla sen tanıyorsun bu fotbulcuyu merakla bekliyorum...

bekir61
9 kron = 1 euro
hesaplamalarınızı buna gore yaparsanız iyi olur
45 milyon kron=5 milyon euro
5 milyon euro=ozer+fatih tekkke(neden olmasın)

www.doviz.com (http://www.doviz.com)

burda hesap makinesinle hesapliyabilirsiniz

Bekir

farabi abi sence bu oyuncuya verilen para ile ozer+fatih tekke yi alsaydık daha iyi olmaz mıydı??oyuncuyu hiç izledin mi??

Mustafa Ağaoğlu
24.01.2009, 23:08

Tamamdır . Biz de Alanzinho'ya noktayı koyalım . Febe topiğine go :D

Ümit Tekşan

İşlem tamammı = Aldık mı yani bu futbolcuyu :)

amour_61
fifa 2009'da bu oyuncunun performans ortalaması 80 trabzonspor'a almak için 7500000 € tekilf yaptım vermedi stabeak klubu :D

Koray
arkadaşlar, aşağıda norveç basınından 3 taze haberin ingilizce çevirileri ve linklerini veriyorum, alanzinho TS camiasına hayırlı olsun!

Alanzinho: - will be sold in evening. Alanzinho is arise of all speculations and will have a clarification already in evening. imminent CLARIFICATION: Alanzinho will be pro in Trabzonspor, any already in evening. I will go, and I will go now, says the Brazilian entertainer to VG online. He was the best player against IFK Gothenburg and after the VG Net found received he a greeting from agent Marcelo di Almeida immediately after the fight. guys Mr Almeida and Alanzinho think now it is finally can be a clarification with the transition to Turkish Trabzonspor. - good for all In each case, it was an optimistic Alanzinho that met the press after the dumb pretense against IFK Gothenburg there, that if-head Einar were almost refused that it would be a clarification on Saturday evening, said Alanzinho that he believed the transition could be ready already about a few hours. A offer to 40 million is good for IF and the agreement is good for me and my family. It is a good time to get on, believes Alanzinho, which will no longer hear that he will serve to wait for a half or a year to lift out: "It is good in if, and I will gone club. But I will go, reprised Alanzinho. NEGOTIATIONS: Alanzinhos agent Marcelo Di Almeida and a Morten next in Telenor Arena. They Think replacement. coach Jan Jönsson admitted also in going after the dumb training match against IFK Gothenburg in Telenor Arena that club has examined possible replacement for Alanzinho. We are talking about established great players into if anything happens with Alanzinho. We have done a certain mapping, says Jönsson. He has already lost Veigar Pall Gunnarsson and will need lose enough a key in the season as if shall enter into new ligue arena and out of the Champions Leauge-qualification. My and Stabæks as is that Alanzinho will be here in one year to, says Jönsson. It is hardly so that he will retain Alanzinho an hour to the player gets it as he himself will.

Alanzinho requires transition tonight. Will have an answer: Alanzinho believes that the offer from Trabzonspor is good, and will have an answer from if already in evening. Trabzonspor shall have put into a commandment to almost 40 million on Alanzinho. still have Turks not received answers from if. Now requires Alanzinho response from the club, and the answer must come already in evening. I will have an answer in evening if I get go, because I will away: 40 million is a good offers, said Alanzinho after training match against IFK Gothenburg General Manager Einar were dealing with Alanzinho issue in the absence of Lars Bohinen, who is with juniors cup in Mexico. He denies that it will be a clarification of transition this evening. It is certainly not settled today. We will have Festival, and must are tales closer to the morning. The choice is difficult. We need to assess our sporting plan up against economy, and has both the new arena and Champions League to think about, says were to Dagbladet.no.

concern on people. Alanzinho in fine impetus in Stabæks new also to people. (IF - IFK Gothenburg 0-0). The sale of Alanzinho can be settled on Sunday. Saturday, he was the best in the first match on people. People: Where will be weakened if without Alan top Gomes when Costa? Or easier: Alanzinho? For Sunday can if decide whether they sell brasilianeren to Turkey. Alanzinho was in a class when if met with IFK Gothenburg in the first fight in the new Telenor Arena on people who driblet, overcame tunnels, overcame stunning passing the corridors he did not go their, yes, he did in short seem foolish by fellow gamers. It was again Alanzinho show. But now beckons Turkish Trabzonspor: 40 million kroner will it act about when the Turkish club will make Stabæks jewel to its spiller.How much worse is if without this continuous competition? "Without he and Veigar (Pall Gunnarsson) are we a few percent poorer, start if-coach Jan delegates before he takes stronger in : "We will be enough considerably weaker. There is no doubt about it. Hoping for enough one year - I wish that he is here a year to. But it is not always we get it as you want, he continues. Sunday can IF have taken the final decision. And when acting it about million into the book or a weakened if teams. "I will go now. And I think if will say yes, says protagonist their Director of if Football A/S, Einar were, is not as clear. - we find it is bad timing for us at hletic, and that it is bad timing also for Alanzinho: and I think he has greater market value for us about a year. we do well in Champions League, he will be desired by all leagues, he says. But it so it is this with money,. - To sell now means a lot of money for us. And it means a lot of money for Alanzinho. We must also have to think about his family situation.- and that all clubs are struggling we get ends to meet. We have, however, alternative plans. We need not to sell, he says. Demands for replaces if Alanzinho disappear from if, says Jan delegates that he has made demand that he will have a replaces. "We will have an established top player and we have a certain surveying. We will work with to find replacement for Veigar and Alanzinho, says he. Saturday escaped one that is seen as a possible replaces for brasilianeren to in the fight against IFK. because of injuries and illness was Amin Askar from Moss have convened at short notice. He will continue to train with if. but in some Alanzinho-class is he not. has not yet in all fall.

Çok iyi anladık sağolasın kardeş...

Raskolnikof
yaw 5 milyon euro verebiliyorsak hoffenheim dan carlos eduardo yu alabilsek
bence hem genç hem de yetenekli

Pro-TS
24.01.2009, 23:10

haberlere bakılrısa camiamıza hayırlı olsun...

Ümit Tekşan
Hay sen çok yaşayasın kopardın beni kahkahalara boğuldum :D :D

TolgaTopçu61
sizce Eduardo'yu 5 milyon'a verirlermiydi?
zaten 7 milyon'a aldilar ve paraya hic ihtiyaclari yok...

Cafer Bulur
farabi abi sence bu oyuncuya verilen para ile ozer+fatih tekke yi alsaydık daha iyi olmaz mıydı??oyuncuyu hiç izledin mi??
Alanzinho ya vermis oldugumuzu varsaydigim 4milyon euro ile özer ve fatih tekke yi nasil alacaksin?
Özer ve fatih tekke nin kulüpleri oyuncularini satmak icin Trabzonsporu beklemiyor...

NuDGeRR

linkler için tesskurler hersey acık burda. hayrlı olsun =)

bekir61

hoffenheim carlos eduardo yu 7 milyona almisti bize satmazlar 5 milyona

Ali Tunahan Güllü
haberlere bakılrısa camiamıza hayırlı olsun...

kısaca ne diyo abi:D?

Ümit Tekşan
24.01.2009, 23:11

Çok iyi anladık sağolasın kardeş...

Hay sen çok yaşayasın kopardın beni kahkahalara boğuldum :D :D

socrates
ALANZINHO için bence nasıl bir futbolcu olduğunun cevabı kulüp menecerinin " 1 sene daha sabredip takımla şampiyonlar liginde oynayabilseydi, bütün liglerden teklif alırdı ve hem kulüp, hem o çok daha fazla para kazanabilirdi. " sözlerinde saklı. ayrıca bu geceki göteborg maçı için basın ortaklaşa ALANZINHO-SHOW demiş. :-)

Sefa
Alanzinho Büyük Ölçüde Bitti...

7 Numara Yakışır Diyenler Var Hatırlatayım 7 Numarayı Abdülaziz Almıştı O Yüzden Bu Sene Kullanılamaz...;)

Raskolnikof
24.01.2009, 23:12
carlos eduardo nun 7 milyon olduğunu bilmiyordum
özür

tamuğ yamtar

Alanzinho inşallah iyi çıkar ve aldığı paranın hakkını verir.

Tabi transfer edildiyse.

Özer Hurmacı'ya bu para harcanabillirdi ama.

Cuma günü oynadıkları Konya maçında tam anlamıyla döktürdü.

O kadar rahat, o kadar kendine güvenerek oynuyor ki.

Mükemmel. Tek başına aldı maçı.

Özer halledilseydi iyi olurdu.

10 numara
hayırlı olsun çok para verdik...özer ve caner rahatlıkla alınırdı bu paraya...

amour_61
Alanzinho Büyük Ölçüde Bitti...

7 Numara Yakışır Diyenler Var Hatırlatayım 7 Numarayı Abdülaziz Almıştı O Yüzden Bu Sene Kullanılamaz...;)
bir gelsin sanırım yine 25 giyer

magicyattara

Hocam afedersiniz de kuşlar mı söyledi.:)
Bu kadar kesin nasıl konuşabiliyorsunuz.
Ahmet Abi kim?

socrates
24.01.2009, 23:13
ingilizce çevirileri www.babilturk.com' da kopyala yapıştır ile bikaç saniyede türkçeye çevirebilirsiniz arkadaşlar.

Semih Kırsüleymanoğlu
24.01.2009, 23:13
Alanzinho Yilin transfer bombasidir renkdaslarim. Hic meraklanmayin.

Serdar A
24.01.2009, 23:14
Alanzinho ya vermis oldugumuzu varsaydigim 4milyon euro ile özer ve fatih tekke yi nasil alacaksin?
Özer ve fatih tekke nin kulüpleri oyuncularini satmak icin Trabzonsporu beklemiyor...

Cafer abiye ek olarak , yani olmuş bitmiş bir transferden sonra ( yada bordo mavi formayla görmeden inanmayanlar için bitmek üzere olan bir transferden sonra ) öyle olmasaydıda böyle olsaydı diye konuşmak ne kadar doğru olur düşünmek gerek .

Mustafa Calik

bence sezon sonunda daha az paraya özer alinacak .. öyle bi hirs var icimde.

10 numara

özer---colman--selçuk---caner

usulden kadro yaptık neyse...

Erdogan
halen %100 haber yok

Özer Öztekin
Bu linkte çeviri doğruysa Schultz 'Satmayacağız' diyor.

http://translate.google.com/translate?sourceid=navclient&hl=en-GB&u=http%3a%2f%2fwww%2etv2sporten%2eno%2ffotball%2ft ippeligaen%2farticle2525779%2eece

amour_61
24.01.2009, 23:15
Burası Trabzonspor Ankaraspor değil herkes bu formanın ağırlığını kaldıramaz üstelik fenerde oynamak için can atan bir futbolcununda bizim formayı giymesini istemiyorum isterse 7 sülalesi Trabzonlu olsun

Ümit Tekşan

Tabi transfer edildiyse.

Sen al diiyosunda Kulubu vermiyince ne yapacan Özerin oynadığı yerde bizim açığımız yok bize sol açık lazım yönetimde bunun uğraşında napacam Özer i alıp Yattara varken o kanatta ...

special_laz1967
yaa hangi rumarayı giydiği önemli değil ya katkısı önemli

Cafer Bulur
linkler için tesskurler hersey acık burda. hayrlı olsun =)
Yanlis anlamayin,o linklerde transferin bittigi yazmiyor.
Ben google den cevirttim ve oyuncunun gelmek icin cok istekli oldugunu ama kulübünün yeni stad ve sampiyonlar ligi elemelerini düsünerek alanzinho yu birakmak istemedigi yaziliyor.
Sahsi görüsüm bu transferin olmayacagi yönünde.:mad:Olmasini en az sizler kadar isterim.

komdere
24.01.2009, 23:16
Benim okuduğum Norveç gazetesinde, Trabzonspor'un 3,9M€ luk teklifini 5M€'ya çıkardığı ve bunun takım için bir servet olduğu belirtirilirken, transferin her an bitebileceği yazılı. Ayrıca daha önce bizde oynayan Lange'nin, Alanzinho'yu uyardığı ve mutlaka alacaklarını garanti altına almasını tavsiye ettiği yazılıyor.

Bekir
24.01.2009, 23:16
trabzonsporu bekliyorlar...beklemediklerini kim soyledi..
ben fatihe istenilen 3.5 milyon euro bonservis oldugunu biliyorum..ama gecenlerde zigana su yerel medyaya verdigi demecte trabzonspor klubunun 3 trilyon vermesi halinde kalan parayı tamamlayarak fatih tekkeyi alabilcegini soylemişti....ozeri de 5 trilyona cok rahat alırız diye dusunuyorum..8 trilyon ediyor..yani 33 milyon kron...ama tabiki kişisel goruslerimm...
yonetim en iyisini yapmıstır hayırlı olsun..

NuDGeRR
24.01.2009, 23:17
bir gelsin sanırım yine 25 giyer
abi ne giyerse giysn isterse 31 giysin ama yeterki gelsin =)

Sefa
24.01.2009, 23:17
bence sezon sonunda daha az paraya özer alinacak .. öyle bi his var icimde.
Benimkindede....

Adil ÖZGÜR
24.01.2009, 23:18
Yarınki maçın başlığında 14 kişi aktif, ara transferde 140 kişi, pöh pöh, bence bu başlıkta yoğunlaşmak bu aşamadan sonra gereksiz,

-Gelecek olan kişi Alan Corlos, durumunda merak edilecek bir şey yok,

-Nabız iyi,

-Tansiyon normal, olduğuna göre....

Solerhan1973
Bence Özer ve Tabata alınmalıydı kesinlikle yalnız ben hala Alanzinho'nun transferine inanamadım herşeyi didik didik eden yönetim nasıl 4,5 Milyon Euro verdi bu oyuncuya, aslında iyi bir transfer ve bence ciddi iş yapar fakat nedense bu iş yatacak gibi geliyor bana..
Alanzinho alınırsa bence Sadri Başkanı ve yönetimi tekrar kutlamak gerek. Bir takım bir senede bu kadar toparlanır ancak seneye daha ileriye...

AKSOY_61

o paraya sadece özer bile alınmazdı.
melih bey devre arası satmıyor.
ama sezon sonunda bizim olacak bunu bilmiyor.:D

magicyattara
24.01.2009, 23:19

Tabi transfer edildiyse.

Özer Hurmacı'yı ne yapıp edip kadroya katmalıyız.

Gerekirse yıl sonu tek transfer yapılsın ve bu Özer olsun.

Dün akşam Özer'den etkilenmemek mümkün değildi.

Tek başına takımı götürüyor.Fenere falan giderse çok üzülürüm.

mizah
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=176160&interstitial=true

Trabzonspor sonunda bombayı patlattı, Norveç´te top koşturan 26 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusunu renklerine kattı.

Oslo’da Bitirdiler

Transferde uzun süre sessiz kalan Trabzonspor, sonunda orta sahaya takviyeyi tamamladı ve Norveç Ligi takımlarından Stabeak’te forma giyen Alanzinho’yla anlaştı. Bordo-Mavili yöneticiler, dün Oslo kentine giderek Norveçli yöneticiler ile bir araya geldi. 26 yaşındaki Sambacı konusunda son görüşmeler yapıldı iki taraf da imzaları attı. Alanzinho takımı adına son kez dün akşam Göteborg ile yapılan hazırlık karşılaşmasında forma giydi ve ardından Trabzonspor yöneticileri ile Türkiye’ye geliyor.

Yılın Futbolcusu Seçildi

Alanzinho’nun Kariyeri

Bu sezon ise altın çağını yaşadı ve 25 karşılaşmada 9 gole imza attı. Alanzinho orta sahanın solunda görev yapan bir isim olarak dikkat çekiyor. Hem geçen yıl, hem de bu yıl Norveç`te en iyi orta saha oyuncusu olarak seçildi. Yine Norveç`te futbolcular tarafından geçen yılın en iyi oyuncusu olarak kabul edildi.

NuDGeRR
Ben google den cevirttim ve oyuncunun gelmek icin cok istekli oldugunu ama kulübünün yeni stad ve sampiyonlar ligi elemelerini düsünerek alanzinho yu birakmak istemedigi yaziliyor.
Sahsi görüsüm bu transferin olmayacagi yönünde.:mad:Olmasini en az sizler kadar isterim.
tabi tam oldugu yazmıyo ama kulagı uzun yoldan gösteriyolar. ayrıca adamların resmi siitesinde bu konunun kararı için toplantı olacagı yazıyo.

Cafer Bulur
24.01.2009, 23:20
trabzonsporu bekliyorlar...beklemediklerini kim soyledi..
ben fatihe istenilen 3.5 milyon euro bonservis oldugunu biliyorum..ama gecenlerde zigana su yerel medyaya verdigi demecte trabzonspor klubunun 3 trilyon vermesi halinde kalan parayı tamamlayarak fatih tekkeyi alabilcegini soylemişti....ozeri de 5 trilyona cok rahat alırız diye dusunuyorum..8 trilyon ediyor..yani 33 milyon kron...ama tabiki kişisel goruslerimm...
yonetim en iyisini yapmıstır hayırlı olsun..
3.5 milyon + 5 trilyon=6 milyon euro ediyor.
Trabzonspor bu rakami alanzinho icin vermez.Dolayisiyla alanzinhoya vermis oldugun para ile özer ve fatih i alamazsin.

Sefa
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=176160&interstitial=true

Trabzonspor sonunda bombayı patlattı, Norveç´te top koşturan 26 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusunu renklerine kattı.

Oslo’da Bitirdiler

Yılın Futbolcusu Seçildi

Alanzinho’nun Kariyeri

www.trabzonspor.com hele bi burdada görelim...

mehmet yıldırım
Yarınki maçın başlığında 14 kişi aktif, ara transferde 140 kişi, pöh pöh, bence bu başlıkta yoğunlaşmak bu aşamadan sonra gereksiz,

-Gelecek olan kişi Alan Corlos, durumunda merak edilecek bir şey yok,

-Nabız iyi,

-Tansiyon normal, olduğuna göre....
ÇOK DOĞRU SÖLEDİN RENKTAŞ....ESAS MAÇ YARIN BİZ HALA TRANSFERDEYİZ....TERKEDelim bu başlığı

Ahmet Başkaya
24.01.2009, 23:21
arkadaşlar biri alazinhonun tüm videolarını atabilirmi ya

Solerhan1973

Aynen bende bu şekilde anladım ve futbolcu istemesine rağmen vermiyorlar..Zaten bu işi bitirirsek çok şaşırırım. Bence bu senenin en iyi transferi olur.

Ümit Tekşan
bence sezon sonunda daha az paraya özer alinacak .. öyle bi hirs var icimde.

Benimkindede....

Renktaşlarım bu Özer denen futbolcu Fenerbahce de top koşturmak istiyormuş siz daha neyin peşindesiniz ben bunu anlamıyorum.

Bizim takımımız TRABZONSPOR bu ismin altı çizilir kim bu takımı istemiyorsa isterse Dünya nın en iyi futbolcusu olsun , isterse Altın yumurtlasın bizim işimiz olmaz o futbolcuyla , Bırakın su adamı yahuuu ...

Hakan Karadirek
Alanzinho son maçına mı çıktı
24 Ocak 2009 / 23:11
Stabaek'in internet sitesinde yer alan haberde, bordo mavililerin teklifini arttırdığı ve Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği yazıldı.

https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=375&clientid=100&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=95&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.02&adhoodgain=0&source=&block=0&capping=0&cb=260c0f6ab2e77d7d2f16cfe66f8bb671
http://www.adhood.com/adserver/adview.php?what=zone:73168&n=a2d84631 (http://www.adhood.com/adserver/adclick.php?n=a2d84631)

Trabzonspor'un peşinde olduğu Alanzinho'da yeni gelişmeler var.
Stabaek'in internet sitesinde yer alan haberde, bordo mavililerin teklifini arttırdığı ve Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği yazılırken, yönetim kurulunun toplanamaması üzerine kararın geciktiği belirtildi.
Trabzonspor'un ara transferde düşündüğü isimlerin başında gelen Stabaek forması giyen Alanzinho konusunda yeni gelişmeler var...

Norveç temsilcisinin resmi sitesinde Brezilyalı oyuncunun transferi konusunda bir haber yayınlandı.

Fotoğrafında Alanzinho'nun Göteborg ile oynanan hazırlık maçından bir karesinin yayınlandığı haberde Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği belirtildi.

Haberde teknik direktör Janne Jönsson'un Alanzinho'ya istediğini yapmasını söylediği ve Trabzonspor'a transferinde kararın Brezilyalı oyuncunun kendisinde olduğu bildirilirken Alanzinho'nun bordo mavili ekibin 40 milyon krona (yaklaşık 5.7 milyon dolar) yükselttiği teklifin iyi bir teklif olduğunu düşündüğü ve kararını akşam saatlerinde vereceği duyuruldu.

Son olarak kulüplerin cuma günü bir araya geldiği ve Trabzonspor'un sadece geri bildirim beklediği söylenirken, genel menajer Einar'ın "Yönetim kurulu üyelerinin bir araya gelememesi nedeniyle bugün itibariyle bir karar verilemeyeceğini garanti ederim" ifadelerine de yer verildi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

fetvaci
24.01.2009, 23:23
yav bu ne arkadas dokuz dogurmadan bır transfer yapamayacakmıyız bız

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2009, 23:23
Alanzinho son maçına mı çıktı
24 Ocak 2009 / 23:11
Stabaek'in internet sitesinde yer alan haberde, bordo mavililerin teklifini arttırdığı ve Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği yazıldı.

https://www.adhood.com/adserver/adlog.php?bannerid=370&clientid=96&zoneid=73168&affiliateid=68881&parentid=94&adtype=2&costtype=2&advertcost=0.02&adhoodgain=0&source=&block=0&capping=0&cb=aa0f44add549190068a7b74ebd17770c

Trabzonspor'un peşinde olduğu Alanzinho'da yeni gelişmeler var.
Stabaek'in internet sitesinde yer alan haberde, bordo mavililerin teklifini arttırdığı ve Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği yazılırken, yönetim kurulunun toplanamaması üzerine kararın geciktiği belirtildi.
Trabzonspor'un ara transferde düşündüğü isimlerin başında gelen Stabaek forması giyen Alanzinho konusunda yeni gelişmeler var...

Norveç temsilcisinin resmi sitesinde Brezilyalı oyuncunun transferi konusunda bir haber yayınlandı.

Fotoğrafında Alanzinho'nun Göteborg ile oynanan hazırlık maçından bir karesinin yayınlandığı haberde Brezilyalı oyuncunun takımıyla son maçına çıkmış olabileceği belirtildi.

Haberde teknik direktör Janne Jönsson'un Alanzinho'ya istediğini yapmasını söylediği ve Trabzonspor'a transferinde kararın Brezilyalı oyuncunun kendisinde olduğu bildirilirken Alanzinho'nun bordo mavili ekibin 40 milyon krona (yaklaşık 5.7 milyon dolar) yükselttiği teklifin iyi bir teklif olduğunu düşündüğü ve kararını akşam saatlerinde vereceği duyuruldu.

Son olarak kulüplerin cuma günü bir araya geldiği ve Trabzonspor'un sadece geri bildirim beklediği söylenirken, genel menajer Einar'ın "Yönetim kurulu üyelerinin bir araya gelememesi nedeniyle bugün itibariyle bir karar verilemeyeceğini garanti ederim" ifadelerine de yer verildi.

Haber61

garaj55
24.01.2009, 23:24
Arkadaslar transfer transfer diyoruz.Sol acik diyoruz.Iyi bir adam buluyoruz herkes iyi olduguna hemfikir.Ama hala yok Ozer yok bilmem ne.Ozeri bu saatten sonra bize yedirmezler.Zamaninda kimse uyanmadan alacaktik.Alanzinho cok iyi bir adam insallah olur.Devre arasi transfer hakikaten cok zor.Kimse iyi adamini vermez.Versede rakami ona gore olur.Bizde illa transfer diyoruz o zaman rakamina katlanacagiz.

Sefa
24.01.2009, 23:24
Renktaşlarım bu Özer denen futbolcu Fenerbahce de top koşturmak istiyormuş siz daha neyin peşindesiniz ben bunu anlamıyorum.

Bizim takımımız TRABZONSPOR bu ismin altı çizilir kim bu takımı istemiyorsa isterse Dünya nın en iyi futbolcusu olsun , isterse Altın yumurtlasın bizim işimiz olmaz o futbolcuyla , Bırakın su adamı yahuuu ...
Ben Trabzonda Oynamam Fenerde Oynıcam Demedi Ya Adam Fenerbahçede Oynayabilrim Ki Bunu Her Futbolcu Der Veya Dedirttirilir...;)

trab61
24.01.2009, 23:26
hayirli ugurlu olsun trabzonsporumuza.

Bekir
3.5 milyon + 5 trilyon=6 milyon euro ediyor.
Trabzonspor bu rakami alanzinho icin vermez.Dolayisiyla alanzinhoya vermis oldugun para ile özer ve fatih i alamazsin.
sen benim ne dedigimi okumadan cevap vermişsin nese bosver

tekrar tekrar alazinho hayırlı olsun..

magicyattara
Fener,Trabzonspor'lu olduğunu bile bile Özer'i niye alsın ki.

Ezik dediysek o kadar da ezik değillerdir canım.

Cafer Bulur
Alanzinho transferi olmazsa ne yapip edip özer i almaliyiz.
Olasi bir soku ancak özer transferi gölgede birakir.

Ümit Tekşan
Ben Trabzonda Oynamam Fenerde Oynıcam Demedi Ya Adam Fenerbahçede Oynayabilrim Ki Bunu Her Futbolcu Der Veya Dedirttirilir...;)

Fazla NAZ aşk usandırır derlerya Burda da Fazla NAZ Kulubu usandırır :)

jurietti
24.01.2009, 23:27
yonetım fedakarlık yapıp okadar para saydı sımdı begenmedık ıyı transfer olmadı dersek adamların ıstahı kacar verdıklerı paraya uzulurler bence herkez takdır etsın yonetımı ve alınan futbolcuya ınansın

Solerhan1973
Bu linkte çeviri doğruysa Schultz 'Satmayacağız' diyor.

http://translate.google.com/translate?sourceid=navclient&hl=en-GB&u=http%3a%2f%2fwww%2etv2sporten%2eno%2ffotball%2ft ippeligaen%2farticle2525779%2eece

Ya burada çok ilginç bir açılama var Stabaek Başkanından çok güldüm. Adam Alanzinho ile konuştuk o da buradaki suni çimin kendi tekniğine daha uygun olduğunu biliyor demiş...Yani Avni Aker'e taş atmış zevzek..
Satmazlarsa satmasınlar bir daha bu kadar paraya zor alan olur.

genç61
iyiki yusufu almamısız gercekten adam bomba ya allah razı olsun besiktastan ve yıldırım demirörenden

trapesus
IT'S very sad If he is sold. ALAN'S MISSION IMPOSSIBLE TO REPLACE. FAST, DRIBLER BEST, BEST IN head, and FANTASTISKE PASNINGER. A FAIR Lagspill. I GRÅTER if he is sold.

Stabaeklilerin forumundan. Norveççeden İngilizceye çevirdim. Yerinin dolması imkansız diyor:):):) Hızlı, en iyi driblingci, müthiş pasçı, hava toplarında da harikaymış. Yandım anam diyor yani:):):)

Cafer Bulur
24.01.2009, 23:28
hayirli ugurlu olsun trabzonsporumuza.
Ortada fol var ama henüz yumurta yok.:)
Onu da en erken pazartesi günü ögreniriz herhalde.
Sahsi görüsüm alanzinho transferinin yatacagi yönünde.

Mustafa Önder
24.01.2009, 23:28
İçimde kötü bir his var nedense.... Maraton lig tv gibi siteler bi doğrulasa keşke

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2009, 23:29
IT'S very sad If he is sold. ALAN'S MISSION IMPOSSIBLE TO REPLACE. FAST, DRIBLER BEST, BEST IN head, and FANTASTISKE PASNINGER. A FAIR Lagspill. I GRÅTER if he is sold.

Stabaeklilerin forumundan. Norveççeden İngilizceye çevirdim. Yerinin dolması imkansız diyor:):):) Hızlı, en iyi driblingci, müthiş pasçı, hava toplarında da harikaymış. Yandım anam diyor yani:):):)
O boyla hava toplarında nasıl harika oluyor cok merak ettim :eek::D:rolleyes:

Sefa
24.01.2009, 23:30
İçimde kötü bir his var nedense.... Maraton lig tv gibi siteler bi doğrulasa keşke
Bende ORalardaBAkıyorum Sabahtan Beri Ama Böyle Bi Haber Yok...:confused:

Özer Öztekin
24.01.2009, 23:31
Alanzinho işi biraz karışık gibi geldi bana, hala bitmiş görünmüyor....Futbolcu ısrarla gelmek istiyor, ancak kulübü bırakmak istemiyor...Benim Norveç basınından edindiğim izlenim bu yönde; transfer netleşmiş değil... Tabi yönetime yakın arkadaşların duumu var mıdır bilemem...
http://www.budstikka.no/sec_sport/sec_stabaek/article223938.ece

Solerhan1973
O boyla hava toplarında nasıl harika oluyor cok merak ettim :eek::D:rolleyes:

Hava toplarını çok dikkatli seyrediyormuş :)

Samet Yildirim

Ya bukadr olumzuz olma yada bukadar cok yazma:)

morelimi bozuyorsun:D

ayrica alanzinho bundan sonra TS a gelmememsi diye bisi olmaz...belkide imza atilir bu aksam...ama aciklanmaz

jurietti
24.01.2009, 23:32

hava toplarında harıkamıymıs)) sallıyo

Mustafa Yüksek
24.01.2009, 23:32

klübü naz yapıyor...bu kalitede bi futbolcuyu direk satarlarsa taraftar isyan eder...ondan biraz naz yapıyorlar...bu işin sonunda mutlu son var hissediyorum...

szymek7
24.01.2009, 23:33

hava toplarimi ?????? :D:D

Özer Öztekin
24.01.2009, 23:33

Oradaki ifade ' zeki olduğu, kafasının iyi çalıştığı' yönünde...

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2009, 23:34
Bence artık bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok anlaşıldı diyosa herkes anlaılmıştır:) Fenerbahçe maçından önce anlaşıldıının açıklanması saçma olur zaten maçtan sonra imzayı atıp Trabzon'a gelir büyük olasılık:) Bekle bizi fener:)

Cafer Bulur
24.01.2009, 23:35
Ya bukadr olumzuz olma yada bukadar cok yazma:)

morelimi bozuyorsun:D

ayrica alanzinho bundan sonra TS a gelmememsi diye bisi olmaz...belkide imza atilir bu aksam...ama aciklanmaz
Inan bana,yazarken benim bile moralim bozuluyor.
Biraz da tecrübe konusuyor yildirim kardes,biz bu transfer islerini cok takip ettik ve bir cok kez hayal kirikligina ugradik.
Bu yüzden tedbiri elden birakmiyor ve olasi hayal kirikliklarina yandaslarimi da hazirlamak istiyorum.:)

b_m_61

Best in the head yazmış, kafa vuruşları isabetli demek istemiş olabilir, boş kaldığı pozisyonlarda tabi :)

Emirhan Makul
Son 25 dakka Ligtv Gece Haberlerine Can karyağdı bağlanırda birşeyler der belki izleyen arkadaşların bildirmesi rica olunur !

Onur Şeref
24.01.2009, 23:36

Ben ve kardeşlerim doğma büyüme Istanbuldayız. Fakat içimde 1 gıdım FB veya herhangi bir Istanbul sempatizanlığı yok bundan da gocunmam.Her zaman 17 yıllık hayatımda 1 yaşından beri anaokulu , ilkokul ve anadolu lisesindeki okul hayatımda sayısız 3 büyükleri tutan arkadaşım oldu fakat ben çoğu zaman ya tek başımaydım o kadar kişinin arasında yada 1 elin parmaklarını geçmicek kadar Trabzonlu renkdaşımla birlikte.

Eğer Trabzonlu olduğunu bildiğimiz bir futbolcu Trabzonsporu değilde Fenerbahçe veya herhangi bir Istanbul takımına transfer olmayı tercih ediyorsa o kişinin ne kadar Trabzonlu veyahut Trabzonsporlu olduğundan şüphe ederim.Alanzinho Trabzonspora gitmek istiyorum diyorda Özer ben Fenerbahçede oynamak istiyorum diyorsa o Fenerbahçede oynamaya devam etsin bizden uzak Istanbula yakın olsun.

Son olarak Özerin 1 röportajındaki sözünü hayatım boyunca unutmam.Bence bu söz Trabzonsporla dalga geçmek , alay etmekden başka bir şey değildir.Çoğu kişide okumuşdur ama ben tekrar bahsedeyim biraz;

Özer'e soruyolarlar Neden Fenerbahçe biz senin Trabzonsporlu olduğunu biliyoruz diye Özer'in verdiği cevap şu şekilde ben zaten Trabzonsporun formasını giydim.Adam tekrar sorar ne zaman giydin? Cevabı; Küçükken sokakda top oynarken ben Trabzonspor formasını giyerdim buyurun artık siz düşünün ne demek istediğini.

Sefer A.
24.01.2009, 23:37
Arkadaslar transfer transfer diyoruz.Sol acik diyoruz.Iyi bir adam buluyoruz herkes iyi olduguna hemfikir.Ama hala yok Ozer yok bilmem ne.Ozeri bu saatten sonra bize yedirmezler.Zamaninda kimse uyanmadan alacaktik.Alanzinho cok iyi bir adam insallah olur.Devre arasi transfer hakikaten cok zor.Kimse iyi adamini vermez.Versede rakami ona gore olur.Bizde illa transfer diyoruz o zaman rakamina katlanacagiz.
ya sorun burda, elimizden kimler gitti bilseniz offff
mesela kayseri de Ragip Basdag, kim diyebilir ki Huseyinden fazla katki saglamaz
mesela Abdurrahman Dereli, simdi en çok istedigimiz futbolculardan
mesela Ali Bilgin, kim bilir fenere gitmeseydi baska bi kulupte oynasaydi simdi hangi degeri olacakti
mesela Serkan Calik, kulube getirildi seçmelere mi ne katildi, yetersiz goruldu ve kabul edilmedi, nedense 1sezon sonra gs ye imza atti ve herkesin begenisini kazandi, ancak talihsiz sakatliklarla bogusarak sahalardan uzak kaldi, galatasarayda 61 numarali formayi giymek de her baab yigidin yapacagi is degildir, sonra duisburgda Trabzonsporlular gecesinde yuhalaniyor, inailmaz kotu birsey, kendisi zaten ayrildi oradan o olaydan sonra, ben onun yerinde olsam orda kiyameti koparirdim, onu yuhalayan traftarlari ALLAH'a havale ediyorum vede ALLAH belalarini versin diyorum, isterse bize 90nci dakikada tam 90a gol atsin, yine ayakta alkislayacagim, geçen sene bize attigi golden sonra alkisladigim gibi

bide Sedat Bayrak var, biz Giraylara (Giray'a karsi biseyim yok, begenirim futbolculugunu), para vercegimize bizim topçularimiza deger verseydik çook daha iyi olurdu

say say bitmez, sonra da peslerinden kosariz bu baslikta da alalim alalim alalim diye bagiririz ama alinmayinca da yonetimi elestiririz, eestirilecek olan, o topçulari kulupten kovanlardir, Ahmet Özen de olsa elestirecen, bi Faty Papy buldu diye bise dememezlik edemeyiz, Özkan Sümer için de aynisi geeçrli, futbolcu seçenlerin hepsine geçerli

bi kerede tutun da en azindan baska takima çalismasin, sonrada 90da atti die kizarizz, yok yaaaa, gidip Bugralarla Ismail Özerenlerle onlarla bunlarla ugrasacagimiza, kendi futbolcularimizi adam yerine koyalim, bakalim ne oluyo ;)

Mustafa ÖZDEMİR
24.01.2009, 23:38
artık alanzinho tamamdır kimse şüphelenmesin lig tv ye maratona kadar bir sürü site var onlar da nerden çıktı onlar hep yalancı

Bekir
şu ozerin acıklamalarını neden bu kadar buyutuyosunuz..ne var bunda fenerbahcede oynamak isterim demesinde..yıllardır trabzonspora yalvarılıyo alınsın diye..adam medyalara acıklama yapıyo trabzonsporla buyuduk biz falan diyo......lemi defalarca kez trabzonspora getirdim almadılar diyo..siz hala ozeri suclu buluyosunuz..
ben de diyorum fenerbahcede oynamak isterim ne var bunda bu cumlenin neresinde art niyet var..hatta fenerbahceyi sampiyon yapan golu bile atmak isterimm..sizce bu cumlelerde ne var

sakaryalı.61
inanın sabah tan beri benimde gezmediğim site kalmadı güvenilir bir ağızdan daha

böyle birşey geçmedi yani buna hakkaten dokuz doğurmak deniir tabiri caiz diil

Solerhan1973
http://www.futbol61.com/haber_detay.asp?haberID=312

Alanzinho görüntüleri var. valla hızlı bu adam iyi de çalım atıyor kesin iş yapar ama önce almamız lazım, bu da çok çok zor

Salih Yazıcı
ahmet abi detay verseydi hiç fena olmazdı

trapesus
O diil de bu Norveçliler tutturmuş şampiyonlar ligi şamiyonlar ligi. Sanki gruplara kalabilecekler de ötüyolar ordan. Hoş kalasalar ne olur o da ayrı bi tartışma konusu.

socrates
Alıntı:
Cafer1978 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1888889#post1888889)

benim için futbolcunun; "gitmek istiyorum, üstelik şimdi" demesi önemli, YATTARA olayını hatırlayalım.

ayrıca teknik direktör; "bu futbolcu yerine alternatiflerimiz hazır, benim ve stabaek için ALANZINHO ile bir yıl daha birlikte olacağımızı düşünmek fazla iyimserlik olur. futbolcu istemezse bir saat bile tutmak zordur diyor." diyor.

mecburen biz de SADRİ başkan ile masada imza atarken henüz göremediğimiz için satır aralarını okumak zorundayız şimdilik, hepimizin temennisi inşallah gerçekleşir. :-l

amour_61
24.01.2009, 23:39
Ben ve kardeşlerim doğma büyüme Istanbuldayız. Fakat içimde 1 gıdım FB veya herhangi bir Istanbul sempatizanlığı yok bundan da gocunmam.Her zaman 17 yıllık hayatımda 1 yaşından beri anaokulu , ilkokul ve anadolu lisesindeki okul hayatımda sayısız 3 büyükleri tutan arkadaşım oldu fakat ben çoğu zaman ya tek başımaydım o kadar kişinin arasında yada 1 elin parmaklarını geçmicek kadar Trabzonlu renkdaşımla birlikte.

Eğer Trabzonlu olduğunu bildiğimiz bir futbolcu Trabzonsporu değilde Fenerbahçe veya herhangi bir Istanbul takımına transfer olmayı tercih ediyorsa o kişinin ne kadar Trabzonlu veyahut Trabzonsporlu olduğundan şüphe ederim.Alanzinho Trabzonspora gitmek istiyorum diyorda Özer ben Fenerbahçede oynamak istiyorum diyorsa o Fenerbahçede oynamaya devam etsin bizden uzak Istanbula yakın olsun.

Son olarak Özerin 1 röportajındaki sözünü hayatım boyunca unutmam.Bence bu söz Trabzonsporla dalga geçmek , alay etmekden başka bir şey değildir.Çoğu kişide okumuşdur ama ben tekrar bahsedeyim biraz;

Özer'e soruyolarlar Neden Fenerbahçe biz senin Trabzonsporlu olduğunu biliyoruz diye Özer'in verdiği cevap şu şekilde ben zaten Trabzonsporun formasını giydim.Adam tekrar sorar ne zaman giydin? Cevabı; Küçükken sokakda top oynarken ben Trabzonspor formasını giyerdim buyurun artık siz düşünün ne demek istediğini.

ben alınsa bile Trabzonsporda öyle oynayacağını sanmıyorum bunların kalcaları bize kalkıyor hep engin gibi mehmet yılmaz gibi

Sefa
Son 25 dakka Ligtv Gece Haberlerine Can karyağdı bağlanırda birşeyler der belki izleyen arkadaşların bildirmesi rica olunur !
Tamam Ben İzleyeceğim...

Cafer Bulur
Bence artık bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok anlaşıldı diyosa herkes anlaılmıştır:) Fenerbahçe maçından önce anlaşıldıının açıklanması saçma olur zaten maçtan sonra imzayı atıp Trabzon'a gelir büyük olasılık:) Bekle bizi fener:)
Ben bunu da anlamis degilim.
Olasi bir transfer haberinin takimi neden olumsuz etkileyebilecegini anlamis degilim.
Aksine futbolcularimiz ilerde daha da gücleneceklerini düsünerek daha da motive olmalidirlar.
Ben bundan ziyade olasi bir fb maglubiyetini gölgeletmek icin aciklamanin sonradan yapilmak istenebilecegine inaniyorum.

ilhan
Ahmet abi (Badaloğlu)'den son dakika haberini aldım arkadaşlar. Az önce Selman'la telefonda konuştuk. Şu başlık bir sakinleşsin yazacağım.

Samet Yildirim
Inan bana,yazarken benim bile moralim bozuluyor.
Biraz da tecrübe konusuyor yildirim kardes,biz bu transfer islerini cok takip ettik ve bir cok kez hayal kirikligina ugradik.
Bu yüzden tedbiri elden birakmiyor ve olasi hayal kirikliklarina yandaslarimi da hazirlamak istiyorum.:)

Bu yönetimde yusuf disinda sorun yasamadi yine yasamayiz...
bence tranfer bitti...

Sen yinede hazir tut milleti:D:D

sakaryalı.61
24.01.2009, 23:40
şu ozerin acıklamalarını neden bu kadar buyutuyosunuz..ne var bunda fenerbahcede oynamak isterim demesinde..yıllardır trabzonspora yalvarılıyo alınsın diye..adam medyalara acıklama yapıyo trabzonsporla buyuduk biz falan diyo......lemi defalarca kez trabzonspora getirdim almadılar diyo..siz hala ozeri suclu buluyosunuz..
ben de diyorum fenerbahcede oynamak isterim ne var bunda bu cumlenin neresinde art niyet var..hatta fenerbahceyi sampiyon yapan golu bile atmak isterimm..sizce bu cumlelerde ne var

evet neden büyütüyorsunuz bende oynarım fenerde :D ama bu benim fenerli olduğumu göstermez.

Sefa
24.01.2009, 23:40
ben alınsa bile Trabzonsporda öyle oynayacağını sanmıyorum bunların kalcaları bize kalkıyor hep engin gibi mehmet yılmaz gibi
İbrahim Şahinide Ekle Adamı Bi Tane Maçta Görmüyorum TS Maçında Değişiyor Yok böyle Bir Hırs Azim...

Kasım BEKTAŞ
24.01.2009, 23:41
Ahmet abi (Badaloğlu)'den son dakika haberini aldım arkadaşlar. Az önce Selman'la telefonda konuştuk. Şu başlık bir sakinleşsin yazacağım.

bu yazıdan sonra bu başlığın sakinleşeceğini sanmam aksine dahada coşar...
Trabzonspor istanbula geliyor o başlıkta bile burdakilerin 1/3 i yok...:)

trapesus
O diil de bu Norveçliler tutturmuş şampiyonlar ligi şamiyonlar ligi. Sanki gruplara kalabilecekler de ötüyolar ordan. Hoş kalasalar ne olur o da ayrı bi tartışma konusu.

Bak mesela bizim forumun güzelliği şu, yabancı takım taraftarı bizim foruma girse üstteki mesajı google translate'da çeviremez:):)

Bilgisayarı yanar:)

Top Secret Forum:)

pReN@_61
Ahmet abi (Badaloğlu)'den son dakika haberini aldım arkadaşlar. Az önce Selman'la telefonda konuştuk. Şu başlık bir sakinleşsin yazacağım.Umarım yönetimimiz fb maçı öncesi alındığına dair bir açıklama yapmaz.Konsantrasyon çok önemli çook..

Mustafa Önder
Bizi rahatlatacak tek haber kaynağı bu saatten sonra Lig Tv dir. Oradaki haberleri lütfen takip edelim adam akıllı.

Eren Karaahmetoğlu

Abi gözünü seviyim yapma dalga geçer gibi sen böyle yazarsan sakinleşir mi iyice çıldırır insanlar:D

Yunus Emre SEYHAN
Sakinleşsin dediğinize göre kesin yattı transfer :(

Onur Şeref
Ilhan yapma etme gecenin bu saatinde bir zahmet açıkla kardeşim meraklandırma yatacağız müjdeli bir haber verde yatalım.

Erdogan
24.01.2009, 23:42
Sakinleşsin dediğinize göre kesin yattı transfer :(

aynen walla, niye bekletilir bu kadar adam analamiyorum ki

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 23:42
ilhan abi yapma ya bu başlık hayatta sakinleşmez:D

martinpetrov
24.01.2009, 23:43
Yusuf gibi bir virtüözü nasıl kaçırdık ben ona yanarım:)Bu salak tüpçü bize çalım attı ama kendi kalesine doğru.

UZLU
http://www.futbol61.com/haber_detay.asp?haberID=312

Alanzinho görüntüleri var. valla hızlı bu adam iyi de çalım atıyor kesin iş yapar ama önce almamız lazım, bu da çok çok zor

: ))))))))))

gülüyorum, sinirlerim bozuldu vallahi artık......

Sefa
Lemi Çelik O kadar Getirdi Özeri ALmadı Aynı Serkan ÇAlıkta Olduğu Gibi Demeki Bi'şeyler Yaşanmış...

trab61
ilhan soyle lutfen. daha fazla izdirap cektirme bize. o lafi soyledikten sonra burasi hic sakinlesmez. bekliyoruz hemen ilhan.

Cafer Bulur
Bu yönetimde yusuf disinda sorun yasamadi yine yasamayiz...
bence tranfer bitti...

Sen yinede hazir tut milleti:D:D
Zafer yelen?;)

trapesus
Sakinleşin forum üyeleri:):)

maskeli61
ya ne kadar sabırsız bi toplulugun klendimiz şişirip kendimiz patlatıyoruz ajanslarda bize bakıp haber yapıyo yusufta öyle oldu başlaıklar çaıldı aha gelkdi geliyo imzayı attı atıyor en sonunda hüsran sonrada trabzonspor transfer yapamıyo. şimdi al birini vur ötekine gene aynı senaryo yok nie gelmedi yok nie açıklanmadı bilmem ne ya az sabır . elbette yöneticilerde bişey yapmaya çalışıyor trabzonsporun art niyetini düşünecek adamın ne işi var yönetimde yada burda hepiniz biliyosunuz fener maçından önce bu açıklanmıcak daha nie ortalıgı velveleye veriyorsunuz az sabır diyorum..

ve yönetici arkadaşlarada katılıyorum sırf msj sayısını arttırmak için yazan arkadaşalr yormayın kendinizi kimseye madalya vermiyolar 15 16 saat pc başındayım ve bmn yi devamnlı takip ederim ama paylaşılacak bişeyim oldugunda yazarım genelde okurum çünkü yazılacak çok fazla bişey yok o yüzden sadece biraz sabırlı olun ve gereksiz yazılarla kirlilik yaratmayın.. yarın feybeyi yenelimki herşey çok daha güzel olsun.. saygılar....

Ali Tunahan Güllü
yaa şimdi içime bi kuşku düştü inşallah kötü haber değildir...

Sefer A.
24.01.2009, 23:44
Lemi Çelik O kadar Getirdi Özeri ALmadı Aynı Serkan ÇAlıkta Olduğu Gibi Demeki Bi'şeyler Yaşanmış...
ne tasandiysa artik, biz onlari almadik ama senelerce Mehmet Yilmaz gibi kazmalara sabir ettikkkk
rezillik diz boyuuuuuu

Özer Öztekin
Sakinleşsin derken?
Ateşe benzin döktün hocam..

ilhan
Evet arkadaşlar. Ahmet Abiden aldığım bilgiye göre; Alanzinho ve yerli bir futbolcu ile anlaşılmış. 2-3 dakika önce Selman'a mesaj attım, Ahmet abinin bahsettiği transfer olayı neydi diye. O da bana gelişen olayları anlattı. Ahmet abi de oradaydı.

Ahmet abi şimdiye kadar hiçbirimizi yanıltmadı. Güvenebilirsiniz. ;)

trab61
hadi ilhan lutfen.

Onur Şeref
Hadi ilhan Nihat Genç abimiz yine tv de döktürüyor gidipde dinliyelim neler olup bitiyor ülkede verde haberi sen bi.

Eren Karaahmetoğlu
Sussun herkes bi 3-5 dk da açıklama yapılsın:D

Pro-TS
ilhan açıkla hauni daaa

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 23:45
yerli futbolcu:D

Cafer Bulur
Evet,kötü haberi alalim ilhan kardes.

Eren Karaahmetoğlu
Evet arkadaşlar. Ahmet Abiden aldığım bilgiye göre; Alanzinho ve yerli bir futbolcu ile anlaşılmış. 2-3 dakika önce Selman'a mesaj attım, Ahmet abinin bahsettiği transfer olayı neydi diye. O da bana gelişen olayları anlattı. Ahmet abi de oradaydı.

Aaaaa yerli kim yerli:D

Ahmet Başkaya
Allah razı olsun sonunda.......hayırlı olsun

Onur Şeref
Yerli bir futbolcu Allah Allah hayırdır inşallah.ÖZER OLMASINDA :S

trab61
off off hayiröi oösun, yerli kimmis acaba.

BDiler61

Ahmet abiye guvenimiz sonsuz ama futbolcularla anlasilmis ya klubleri?

TolgaTopçu61
kim acaba o yerli oyuncu:D
Aydin olabilir mi:)

Ali Tunahan Güllü

valla haber için çok teşekkürler ilhan abi ama şimdide yerli kim:D

Sefer A.
evet arkadaşlar. Ahmet abiden aldığım bilgiye göre; alanzinho ve yerli bir futbolcu ile anlaşılmış. 2-3 dakika önce selman'a mesaj attım, ahmet abinin bahsettiği transfer olayı neydi diye. O da bana gelişen olayları anlattı. Ahmet abi de oradaydı.

ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

alanzinho + Özerrrrrrrr:d:d:d

ilhan
24.01.2009, 23:46
Yerli futbolcunun kim olduğu hakkında hiçbir bilgim yok arkadaşlar. Sadece bu kadarını öğrendim.

Bekir

bak ilhan abi senle aramda daha once surtusme oldu valla pardon cok cok pardonn:D
abicigin nolur nolurr turk oyuncuyu soyle ozer mi fatih tekke mii??
nolu ya uyuyamam ben sabah 7:30 da kalkıp dersaneye gitmem lazımm..soyle de uyuyım nolur yaa

Pro-TS

ohhh Alnazinho tamam..
şimdi yeni entrika acaba o yerli kim????

Samet Yildirim

süper haber:D

yerli bence aydin....fatih tekke olursa ayri bir bomba:D

pReN@_61
Evet arkadaşlar. Ahmet Abiden aldığım bilgiye göre; Alanzinho ve yerli bir futbolcu ile anlaşılmış. 2-3 dakika önce Selman'a mesaj attım, Ahmet abinin bahsettiği transfer olayı neydi diye. O da bana gelişen olayları anlattı.Hayırlı olsun.Acaba yerli uşak kim? :)

Eren Karaahmetoğlu
Yerli bir futbolcu Allah Allah hayırdır inşallah.ÖZER OLMASINDA :S

Alanzinho'ya o kadar para verildikten sonra Özer olma ihtimali çok düşük zaten daha makul biridir:)

trapesus
Yerim seni İlhan:)

Sefa
Sussun herkes bi 3-5 dk da açıklama yapılsın:D
evet susun yha bakalım ne oldu... : )

OFLUTS61
ey millet hafta sonu is günü degil yani pazartesi gününe kadar bekleyelim, bu kadar dedikodu yapilazki..........

Mustafa Önder
Anlaşılmış derken Alanzinhoyla anlaşılmış klübüyle değil dersem millet ne söver ama bana:D

martinpetrov
İnşallah Abdurrahmandır.Sağ beke çok ihtiyacımız var.

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2009, 23:47
evet susun yha bakalım ne oldu... : )

Oldu bitti açıklandı yenile sayfayı:)

Emirhan Makul
İlhan Bir daha söyle :D

Pro-TS
bence yani inşallah yerli KRalımız FATİH SULTAN TEKKE

Aker
Düşünsenize Alanzinho ile Fatih geliyor:D Haha düşüncesi bile güzel.

Hekimoğlu
Körün istediği bir göz Allah'ın verdiği iki göz. :)

pReN@_61
İnsanın aklından da geçmiyor değil Fatih Sultan Tekke !
:)

Hayırlısı..

zahido

Agzindan bal damliyor :) Allaaaaaaah :) hadi hayirlisi yaaa yarinda su fenere caktik mi tadindan yenmez :D

Remzi

Mesajın tamamı Kalın (bold) fontla yazılamaz. :kurallar:

ççç

UZLU
hayırlı olsun arkadaşlar, aha şimdi keyfim yerine geldi : )))))))))))))

Eren Karaahmetoğlu
İnşallah Abdurrahmandır.Sağ beke çok ihtiyacımız var.

Eğer Abdurrahman'sa müthiş olur gerçekten. Ama bi yandan da yanıyorum bu adam bizdeydi yolladık şimdi para vererek alıcaz diye:(

Yunus Emre SEYHAN
Valla ilk aklıma gelen isim..
Fatih Tekke.. :)
Bugun bir haber okumuştum (Zenit ile ilişkisi kesilebilir diye)

Ya da Karadenizspor'a Almanya'dan Ömer diye bir gurbetçi oyuncu alındı deniliyordu.

Sefa

HOBAAAAAAAA Açın Teypleri Kolbastı Oyniycuk :D

Ali Tunahan Güllü
İlhan Bir daha söyle :D

:D:D hocam şimdi yerli kim soruları sabaha kadar devam eder:D

Onur Şeref
24.01.2009, 23:48
Kral olmasın! Yakarız bu ligi eğer kralsa yerli topçu.Şimdiden mayısa Trabzondaki şampiyonluk kutlamaları için uçak biletlerini ayırtmak lazım.

Bekir
gelİyor gelİyor fatİh tekke gelİyorrrr

ErseN_MaRTiN_61
Alanzinho BMN yemi geliyor beyler bu ne heyecan :)

trapesus
Yerli malı yurdun malı, herkes bunu kutlamalı:)

maydin
noldi arkadaşlar ya.

leventturksoy
24.01.2009, 23:49
Hayırlı olsun.Acaba yerli uşak kim? :)alanzinyo fatih tekke:)

Onur Şeref
Körün istediği bir göz Allah'ın verdiği iki göz. :)

Aynen öyle oldu bu olayda.:)

pReN@_61
Bu başlık patlar arkadaş..

Ya şu fb başlığına da bakalım biraz lütfen ;)

kamyonetçi
fatih tekke olmasın

Sefa
:D:D hocam şimdi yerli kim soruları sabaha kadar devam eder:D
Kesinlikle :D