PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

mhayri
24.01.2009, 00:09
Arkadaşlar Özer konusunda lütfen biraz daha anlayışlı olalım.Sezon sonunda büyük ihtimalle bize geleceğini söyleyebilirim.

Futbolcularla duygusal bağ kuracak , kulüple , taraftarla ayrılmaz bir bağ kuracak yaşları geçtik dostum...
O yüzden işini hakkıyla yapan , parasının hakkını veren, lakayt oynamayan ,kıçı başı başka oynamayan,
yani adam gibi adam(bu lafın kötü çağrışımları var malum ama başka kelime bulamadım) oyuncular istiyoruz...
Özer bunlardan biri mi? Bilmem, lakin ben gittim beni almadılar , lav lav lav...
Demekki olmamışsın ki almamışlar...Olduysan gel , ahanda sana para ...
Gelecek tabi...

Ahmet Faruk
24.01.2009, 00:09
Biz organizasyonda başka Lemi ile mi karşılaştık?
Başka Lemi'yi mi dinledik yani?
Duyduğuna mı gördüğüne mi?
Tabiki gördüğüme...
konumuzda zaten bu değilde,yazayım dedim...

Ne gördünüz ki. Özeri mi getirmişti :)

Vural Kuyumcu
24.01.2009, 00:10
Ne Oldu Sonuç Ne?
mahmut aksu norvec basinina göre biraz daha cikarti yani 35 ve 45 mio kron arasi ve norvecli yöneticiler bir iki gün icinde netlik olacani dediler yani bu aksamdan bisey cikmaz dediler bu cazip fiyat onlarinda benyini sulandirdi anlasilan ondan bu bekleyis

Napoleon61
24.01.2009, 00:10
Cok is olmus :D Trabzonda ozere kaldiydi zaten :)

yani iidir kötüdür ama bu adamı trabzonsporlu dıye dusunmeyın ıst kuluplerıne hayranlıgı olan bı adam bizi istemeyenı bız hıç istemeyız ama ddiğim gibi çeksin kulubune rest dusursun bonservisini benim için trabzon desin bu kuluple anılmak bıle seref desin o zaman besteler yapalım ama değil bizim sevgimizi hak etmıyor...

isyankar61-55
24.01.2009, 00:11
Merhaba; tüm abilerime iyi akşamlar.
Ben Hakan, yaşım şimdilik 3, doğum günümde babam beni bordomavi net üyesi yaptı.
Sanırım, hayatım boyunca alabileceğim en güzel doğum günü hediyesi bu olacaktır.
Şimdilik siz büyüklerimi dikkatlice takip edeceğim. Sonra ise bayrağı devralacağım.
Son söz, "En büyük Transfer Taraftır, Çünkü Takımıyla Bir Ömür Boyu Sözleşme İmzalar"
Saygı ve Sevgilerimle. (Yazan babası)

Kurban olurum sana hoş geldin canımın içi.

Geleceğimiz sizlersiniz ve sevgili babası sana teşekkür ediyorum ve öpüyorum onu.

Emirhan Makul
mahmut aksu norvec basinina göre biraz daha cikarti yani 35 ve 45 mio kron arasi ve norvecli yöneticiler bir iki gün icinde netlik olacani dediler yani bu aksamdan bisey cikmaz dediler bu cazip fiyat onlarinda benyini sulandirdi anlasilan ondan bu bekleyis

Mahmu Aksu'nun orda olduğundan eminmiyiz

Can karyağdı 00:00 Haberlerinde birşey dedi mi?

Canİlker
özer muhabbeti çok uzadı. trabzonspor özer'e kaldıysa zaten halimiz yaman. zamanında gelmişte yönetim istememiş. yönetim her getirilen topçuya imza attırırsa işimiz var yani hayret bişe.

Süleyman Eruyar
Cok is olmus :D Trabzonda ozere kaldiydi zaten :)

yanii... hayatımda en sevmediğim laflardan biri" ben trabzonluyum ama profosyonellikte herşey var " lafları.. yerim lan ben senin profosyonelliğini.. bizim Göksumuz var, delikanlı gibi sapına kadar Trabzonlu.. Bizim Hayalimizde Bordo-Mavi den başka renk yok.

kemaLAZ61
24.01.2009, 00:12
bu kadro riskli değilmi bence forvetten umutu kesip ceyhun yada hüseyini ön liberoya koymak lazım....

Dedigim gibi Umut- Gökhan ikilisini boyunca gol bulmakda cok zorlaniyoruz.

Bu kadroyla mesela golü bulursak ikinci yarida ön liberoyla oynayabiliriz (4-1-4-1).

TS-Tiryaki
Insallah Alanzinho feybe macinda tribünde yerini alir.:)

Bir zamanlar Szymekde oldugu gibi. Hey gidi hey.:(

since1967-61
arkadaşlar şu an resmi siteden aldığım haberi tercüme ettirdim nette ve 40 milyon kronluk yaklaşık 4.5 milyon euroluk teklif yapmışız
bitme aşamasındaymış...
bence bu transfer için oldukça yüksek bir bedel hangi şartlarda ödeme yapılacağı bilinmez fakat
bu parayla iyi bir yerli sol açık ve tekkeyi alabilirdik
umarım iyi bir transferdir

Ahmet Kuru
Ne gördünüz ki. Özeri mi getirmişti :)
Özer'i getirmedi ama,Lemi'nin organizasyonda söyledikleri arkadaşların söylediklerinin tam tersiydi...

Sefer A.
Bakın arkadaşlar,Özer için Ankara nın istediği rakam 4-5 milyon euro.Bu parayı şu an için verebilecek takım fb dir.Diğer ist takımlarının buna gücü yok.Fb şayet bu parayı verirse Özer i alır.

He alamazsa bu transferi 2 milyon euroya sezon sonunda Trabzonspor bitirir.Bizim 2 milyon euroya bitirme sebebimiz Özer in Trabzonsporda oynama arzusu ve Lemi faktörüdür.

Yetişkin her insanın bir işi vardır.Mesela günümüz şartlarında 1500 lira civarında para aldığımız bir işte çalıştığımızı düşünelim.Bir yerden 4000 liralık bir teklif gelse ne yaparsınız.

Yani kendi hayatımızda yapamayacağımız fedakarlıkları Özer den istemeye hakkımız yok diye düşünüyorum
hepsine katiliyorum, bizde oynamak istiyoooor, aksini diyen onun gelmesini istemiyorrr
ankaraspor maçinda bizim yedek kulubemizin hemen arkasindaydim, yandada oyuncular isiniyodu, TS ve ank karisik, Özer de yedekti ve isiniyodu 2.yari, onu çagiriyodum bagiriodum Özeeeer diye, bayagi heyecanli idi, oyuna girdiginde bacaklari titriyodu beee, hiç bise yapamadi bize karsi (gerçi geçen seneler yapti ama, o zaman karsisinda keçeli vardi:D)

Napoleon61
ozer mukavele uzatmasaydı boyle bı bonservıs bedelı olur muydu ?

BDiler61
24.01.2009, 00:13
Yinemi ozer konusu acilmis.En azindan hazirana kadar boyle bi transfer yok.

nuhoglu
24.01.2009, 00:15
yani iidir kötüdür ama bu adamı trabzonsporlu dıye dusunmeyın ıst kuluplerıne hayranlıgı olan bı adam bizi istemeyenı bız hıç istemeyız ama ddiğim gibi çeksin kulubune rest dusursun bonservisini benim için trabzon desin bu kuluple anılmak bıle seref desin o zaman besteler yapalım ama değil bizim sevgimizi hak etmıyor...
Ali Kemal Denizci, Trabzonspor'un 70'li yıllardaki efsane kadrosunun baş aktörlerinden biridir. 17 yaşındayken futbolcu lisansını kaçak çıkarmıştır. İlk takımı Çarşıbaşı’dır. Bir sene sonra Trabzon Yolspor’a transfer olur. Ardından Rizespor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Rizespor)’a geçer. Rizespor, o sıralar üçüncü ligdedir. Rize’de 2 sene kalır. Bu sırada gösterdiği performansla Kayserispor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kayserispor)’dan teklif alır. Kayseri'de imza attıktan sonra ikinci ligdeki Trabzonspor'un ona teklif getirmesi üzerine sözleşmeyi iptal eder ve Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)'da oynamaya başlar.

Emirhan Makul
24.01.2009, 00:15
Özer Transferi bu arada olmaz ama sezon sonu bizde Fenerbahçe almayacak o futbolcuyu gökhanı aldılarsa özeri almayacaklar bizde sezon sonu inşallah ama şuanda süper ligin en kaliteli futbolcularından muhteşem oynuyor.

Zafer BİLGİN
24.01.2009, 00:16
Arkadaşlar gerçek dünyaya gelin.

Futbolda çağ değişti.Profesyonelliğe uygun davranmayan futbolcu sürünmeye mahkumdur.Size bir çırpıda 10 tane adam sayarım TRabzonsporlu.Renklerin aşkı yüzünden profesyonelce düşünmeyip şu anda sürünen.

Burada parayı sil,adam ol bize gel diyen arkadaşlara şunu sormak istiyorum,sizin savunduğunuz ilkelerle hareket eden futbolcularımızın şu anki maddi durumunu hiç biliyormusunuz.Ben söyleyeyim.Hepsi sürünüyor.

Onun için geçiniz arkadaşlar

Hakan Karadirek
Trabzonspor’un, Alanzinho için Stabaek kulübüyle de anlaştığı Norveç basınında da dile getirildi
Trabzonspor’un uzun süredir peşinde koştuğu Brezilyalı sol kanat oyuncusu alan Carlos Gomes de Costa (Alanzinho) için kulübü Stabaek ile de her konuda anlaşmaya vardığı Norveç Basınına da yansıdı. Mali Sayman Mahmut Aksu’nun, işin bitme noktasına gelmesi nedeniyle dün sabah İstanbul’dan, Norveç’e uçmuştu. Aksu dün akşam saatlerinde Stabaek kurmaylarıyla bir araya geldi. Norveç gazeteleri de transfer haberini doğrularken, “Taraflar her konuda anlaştı, küçük ayrıntılar kaldı. Bunlar da Cumartesi sabahı (bugün) çözülecek. Ve aynı gün Alanzinho, Trabzon’a gidip 3,5 yıllık sözleşme imzalayacak. Böylece Alanzinho’da ailesinin geleceğini garanti altına alacak” şeklinde ifadelere yer verildi. Alanzinho, Stabaek kulübünde yıllık 300 bin Euro kazanırken, Trabzonspor’dan 3,5 yıl karşılığı 35 milyon Kron (yaklaşık 3 milyon Euro) alacağı belirtildi. Yıllık ödemenin ise ortalama 800 bin Euro olacağı vurgulandı.

Menajerlik Firmasındaki İsim
Alanzinho’nun bugün Türkiye’ye getirilmesi beklenirken, son anda çıkabilecek pürüzler nedeniyle Trabzonspor kurmayları konuyla ilgili resmi açıklama yapmaktan kaçınıyor. Bordo-Mavili kulübün bu oyuncu için Stabaek kulübüne 60 milyon Kron (5 milyon Euro) gibi yüksek bir rakam ödeyeceği de belirtiliyor. Öte yandan Alanzinho’nun menajerlik firmasındaki bir isim de dikkatlerden kaçmadı. Bu isim de Trabzonspor’a daha önce Rune Lange’yi getirip adeta Serv anlaşması imzalatan, Tomas Jun’u pas eden Mithat Halis. Halis, Szymek’in de menajerliğini yapan firmanın bir çalışanıydı. Mithat Halis’in yaptırdığı transferlerde Trabzonspor’un büyük zararlara uğraması da endişe yarattı. Yönetimin bu transferde dikkatli olması ve anlaşma koşullarındaki ince ayrıntılarla tuzağa düşmemesi istendi. Mithat Halis’in, “Benim bu transferle ilgim yok” açıklamasında bulunması da dikkat çekici olarak bulundu.

Son hedef İbrahim
Trabzonspor’da Alanzinho harekatında sona gelinirken bir aksilik yaşanması halinde gündemin son maddelerinden biri olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un 25 yaşındaki yıldızı İbrahim Akın için girişimlerin başlayacağı ifade edildi. İbrahim’in de gelmeye sıcak baktığı vurgulandı. Öte yandan Kasımpaşaspor’un Trabzon kökenli sol kanat oyuncusu Erhan Küçük için de bazı kişilerin devreye girerek, “Bu oyuncuyu alın” dediği kaydedildi. Erhan da, “Trabzonspor’da oynamaktan onur duyarım” diye konuştu.

Vural Kuyumcu
Mahmu Aksu'nun orda olduğundan eminmiyiz

Can karyağdı 00:00 Haberlerinde birşey dedi mi?

renkdasim dün burdan bi üye babasini aratirdi ve mahmut aksuyla konustu ve bügün icin norvece ucacani dedi bu bir .2 ise norvec basini isi niye usatsin ki mahmut aksu orda degilse

Hakan Karadirek
24.01.2009, 00:17
Kaynak Gunebakis

Sefer A.
yanii... hayatımda en sevmediğim laflardan biri" ben trabzonluyum ama profosyonellikte herşey var " lafları.. yerim lan ben senin profosyonelliğini.. bizim Göksumuz var, delikanlı gibi sapına kadar Trabzonlu.. Bizim Hayalimizde Bordo-Mavi den başka renk yok.
daha ilk konusmasinda "avrupada oynamak istiyorum" diyen futbolcu nasil sapina kadar Trabzonsporlu ???
ah ahhhhh, gelcek bitane diyecek "futbol yasantimin sonuna kadar TRABZONSPOR'dayim" ahhh ahhhh

not : yanlis anlasilmasin, Göksu'yu elestirmiyorum, iyi de Trabzonsporludur, ama abartmamak lazim ;)

kemaLAZ61
Ahh ahh. Eski günleri hatirliyorumda ne kadromuz vardi beee.

Kalede Petkovic, defansda Stepanov. Tolga - Erdinc ikilisi. Orta Sahanin mükemmel 4'lüsü Yattara - Gökdeniz - Szymkowiak - Lee. Foret'dede Tekke.

Düsündükce fenalasiyorum.. :)

KemaL_Ts
24.01.2009, 00:18
mahmut aksu suan norvecde mi kesin olarak?

isyankar61-55
24.01.2009, 00:19
Bakın arkadaşlar,Özer için Ankara nın istediği rakam 4-5 milyon euro.Bu parayı şu an için verebilecek takım fb dir.Diğer ist takımlarının buna gücü yok.Fb şayet bu parayı verirse Özer i alır.

He alamazsa bu transferi 2 milyon euroya sezon sonunda Trabzonspor bitirir.Bizim 2 milyon euroya bitirme sebebimiz Özer in Trabzonsporda oynama arzusu ve Lemi faktörüdür.

Yetişkin her insanın bir işi vardır.Mesela günümüz şartlarında 1500 lira civarında para aldığımız bir işte çalıştığımızı düşünelim.Bir yerden 4000 liralık bir teklif gelse ne yaparsınız.

Yani kendi hayatımızda yapamayacağımız fedakarlıkları Özer den istemeye hakkımız yok diye düşünüyorum

Sevgili zafer o küçük gelirler için geçerli dediklerin.

Ben sana güncel ve somut bir örnek vereyim hemen.

Kaka teklif edilen ve aldığı para aradaki farkı bir gör ve o zaman bu fikrinin ne kadar yanlış olduğunu anla.

Bu arada ben lemiyle ilgili gördüğüm heryerde kendisine lanet okuyorum buna emin ol.

Trabzonspor camiasında onun yeri yok diyorum.

Özermi eğer söylenenler doğruysaki inanmak istemiyorum ondandan nefret ederim. Önemlimi olsun benim için önemliya gerisi hikaye.

Bu arada bazı arkadaşlarımın transfer oldu garanti gibi lafları kısa bir zaman içerisinde fos çıkıyor ve aynı kişiler yine aynı şekilde birkaç zaman sonra haber yapıyor biraz daha ciddiyet lütfen.

Hüseyin Hatırlı
24.01.2009, 00:20
Beyler ne alemde transfer? VAr mı bi gelişme.
Teşekkürler.

Napoleon61
24.01.2009, 00:20
trabzona gel bedava oyna diyen yok , elbette hakkını alacak ama sen gelmek istediğine dair hiçbir tavır sergılemıyorsan şuphe ederım trabzon sevgınden ....

uzatmak forumu kırletmek ıstemıyorum ama dedıgım gıbı bızzat konustum lemı yle 1 aydır gelmıyor secım çalışmaları sebebıyle gormuyorum kendisini , kaliteli bır oyuncu olduğu şuphesız kadromuzda her zaman ısterım ozer dusmanı gıbı algılamayın ama aklı başka yerde trabzon da değil...

Sefer A.
24.01.2009, 00:21

Futbolda çağ değişti.Profesyonelliğe uygun davranmayan futbolcu sürünmeye mahkumdur.Size bir çırpıda 10 tane adam sayarım TRabzonsporlu.Renklerin aşkı yüzünden profesyonelce düşünmeyip şu anda sürünen.

Burada parayı sil,adam ol bize gel diyen arkadaşlara şunu sormak istiyorum,sizin savunduğunuz ilkelerle hareket eden futbolcularımızın şu anki maddi durumunu hiç biliyormusunuz.Ben söyleyeyim.Hepsi sürünüyor.

tersi örnek daha fazla, Trabzonspor'a gelmek istemeyip baska takimlari tercih edenler ne halde görüyoruz, en basiti Tolga Seyhan, ukraynayi istanbul kulubune gitmek için kopr olarak kullandi, sonunda kocaelispor'a gitti :=)

Vural Kuyumcu
24.01.2009, 00:22
Beyler ne alemde transfer? VAr mı bi gelişme.
Teşekkürler.

Ahmet Faruk
24.01.2009, 00:22
Erhan Küçük için de bazı kişilerin devreye girerek, “Bu oyuncuyu alın” dediği kaydedildi. Erhan da, “Trabzonspor’da oynamaktan onur duyarım” diye konuştu.

Yok yaa. Trabzonda oynamaktan gurur duyarmış. Vay anasını.
Ulan bugünkü Trabzonsporda oynamaktan süperligdeki istisnasız bütün oyuncular gurur duyar. Ben de gurur duyarım oynamaktan. Hatta ben, Trabzonspor tişörtümle, eşofmanımla formamla gezmekten de gurur duyuyorum.

Şu adamların küçüklüğü değil de, küçüklüklerini ol orta açığa vurmaları beni öldürüyor...

Terzioğlu
24.01.2009, 00:23
Arkadaslar bütün gün evde degildim yeni geldim son haberleri kisaca özetlese biri cok mutlu olurum. Eve gelince "Alanzinho Trabzonspor'da!" haberini okumak istiyordum. Insallah yatmadi bu transferde?!

Recep Ayaz
Bence transferi devre arasinda sart diye kosmayalim. Trabzona bes kurus para vermeyenler yonetime baski olusturuyor. Baksaniza uyelerin yarisi bile borcunu odemiyor....

Hakan Karadirek
Neyse beyler ben kactim size iyi geceler.

irfan61
hepsine katiliyorum, bizde oynamak istiyoooor, aksini diyen onun gelmesini istemiyorrr
ankaraspor maçinda bizim yedek kulubemizin hemen arkasindaydim, yandada oyuncular isiniyodu, TS ve ank karisik, Özer de yedekti ve isiniyodu 2.yari, onu çagiriyodum bagiriodum Özeeeer diye, bayagi heyecanli idi, oyuna girdiginde bacaklari titriyodu beee, hiç bise yapamadi bize karsi (gerçi geçen seneler yapti ama, o zaman karsisinda keçeli vardi:D)Nerden biliyorsun bizde oynamak istediğini nasıl bu kadar emin konuşuyorsun.Madem Özer bizde o kadar çok oynamak istiyordu niye biz onu istediğimiz zaman Ank.spor'a rest çekip bize gelmek çaba harcamadı.

Samet Yildirim
24.01.2009, 00:24
Arkadaslar bütün gün evde degildim yeni geldim son haberleri kisaca özetlese biri cok mutlu olurum. Eve gelince "Alanzinho Trabzonspor'da!" haberini okumak istiyordum. Insallah yatmadi bu transferde?!

yok yatmadi...fazla bisi yok ama anlasildi galiba.ben öyle anladim:D

b_m_61
24.01.2009, 00:24
Petkovic ve stepanov aynı anda takımda değildi

Süleyman Eruyar
24.01.2009, 00:25

senin söylediklerin hep eskidendi, evet eskiden fazla para veremeyen bir kuluptük, ama suan Trabzonspor en az diğer takımlar kadar para veriyor, sen bana 3 örnek ver ben sana tam tersi onlarca sayayım..

Vural Kuyumcu

kasila61
Ulan bugünkü Trabzonsporda oynamaktan süperligdeki istisnasız bütün oyuncular gurur duyar. Ben de gurur duyarım oynamaktan. Hatta ben, Trabzonspor tişörtümle, eşofmanımla formamla gezmekten de gurur duyuyorum.

Şu adamların küçüklüğü değil de, küçüklüklerini ol orta açığa vurmaları beni öldürüyor...

cok guzel bir tesbit, uzerinde dusunmek lazim

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 00:26
alanzinho işi haftasonu netleşir gibi gözüküyr hadi hayırlısı...

Terzioğlu
24.01.2009, 00:27
Eyvallah arakdaslar bilgiler icin sagolun. Insallah en kisa zamanda biter bu transfer.

Sefer A.
24.01.2009, 00:28
Nerden biliyorsun bizde oynamak istediğini nasıl bu kadar emin konuşuyorsun.Madem Özer bizde o kadar çok oynamak istiyordu niye biz onu istediğimiz zaman Ank.spor'a rest çekip bize gelmek çaba harcamadı.
yahu kolaymi oyle rest çekmek, adamlar akilli bide, uzattilar sozlesmesini, yoksa bu haziran sonunda bitecekti, bizimkiler transferin son gunlerinde gundeme getirdiler Özer'i, onun için 1.5 m€ da çok geldi çunki para bitmisti
Trabzonspor için canini verecek hali yok ya, bizde oynamak istedigi her yonunden belli, Özer'in fb ye gitmek istedigini hiiiç sanmiyrum, zaten gitmek istese geri zekalidir, çunki fb karyer ...... kuluptur

Emirhan Makul
alanzinho işi haftasonu netleşir gibi gözüküyr hadi hayırlısı...

Fener maçından önce açıklama yapılır gibime geliyor

Mustafa Uzuner 61
analzinyo transfer edilir veya edilemez ama tek bildiğim şey eğet transfer edilirse adının söylenmesi çok fıkralara kaynak olur:)

mashal61

Şu adamın açıklamasında sinirlenecek ne var hiç anlamadım. Ne güzel Trabzonspor'da oynamaktan gurur duyarım demiş. Keşke bütün futbolcular böyle açıklama yapsa. Trabzonspor'da oynayacak seviyede mi? Tartışılır. Ama bu açıklama da futbolcuyu küçük olmakla suçlamayı gerektirecek bir durum yok.

Emirhan Makul
24.01.2009, 00:29
analzinyo transfer edilir veya edilemez ama tek bildiğim şey eğet transfer edilirse adının söylenmesi çok fıkralara kaynak olur:)

Sen ne diyosun abi daha geçen bir kanalda spor programında adam Faty Papy'e Fetih pepil dedi kesintisiz 15 dakka güldüm :D bunlar öztürk pekinden kalıntılar.

Ahmet Faruk
24.01.2009, 00:31
Çarşamba günü İstnabuldan gelirken uçakta yanımda oturan hanımefendiyle biraz konuştuk. "Nasıl alışacağım Trabzona, bana yaşanacak bir yer gibi gelmiyor" diyordu.

Olaylara farklı açılardan bakabilirsek çok aşama kaydeceğiz.
İnsanlar sahip oldukları alışkanlıkları devam ettirmek ister, eğer onlara sahip olmaktan mutlu iseler.
Trabzon sosyal yönü, Transfer etmek istediğimiz çoğu oyuncunun standartlarının altında.
Mesela ben bu açıdan Song ve Slyva transferine başarı olarak bakarım. Bu tür oyuncuları almanın tek yolu ödeyeceğiniz ücreti arttırmak.

Umarım 10 yıl sonra transferlerimiz daha kolay olur.

Emre Bekar
24.01.2009, 00:31

Bugün süperligde bir futbolcunun 1 senede kazandığı parayla,insanların çoğu bi ömür boyu geçinir.Yorumun biraz abartılı olmuş gibime geliyor.O sürünen futbolcular az para aldıklarından değil kazandıklarını har vurup harman savurduklarından o hallere düşmüşlerdir kanımca

Mustafa Uzuner 61
24.01.2009, 00:32
Sen ne diyosun abi daha geçen bir kanalda spor programında adam Faty Papy'e Fetih pepil dedi kesintisiz 15 dakka güldüm :D bunlar öztürk pekinden kalıntılar.
yok bunun ismi bambaşka +18 fıkraya çok müsait hele bizim karadenizin yaşlı müzip amcalarının maç muhabbeti içinde offff ne şekillere girer belli değil

kasila61
24.01.2009, 00:34
Çarşamba günü İstnabuldan gelirken uçakta yanımda oturan hanımefendiyle biraz konuştuk. "Nasıl alışacağım Trabzona, bana yaşanacak bir yer gibi gelmiyor" diyordu.

Olaylara farklı açılardan bakabilirsek çok aşama kaydeceğiz.
İnsanlar sahip oldukları alışkanlıkları devam ettirmek ister, eğer onlara sahip olmaktan mutlu iseler.
Trabzon sosyal yönü, Transfer etmek istediğimiz çoğu oyuncunun standartlarının altında.
Mesela ben bu açıdan Song ve Slyva transferine başarı olarak bakarım. Bu tür oyuncuları almanın tek yolu ödeyeceğiniz ücreti arttırmak.

Umarım 10 yıl sonra transferlerimiz daha kolay olur.
bana 1 milyon euro ver 3 sene cölde bile yasarim.ama internet olacak aga

iboandibo
24.01.2009, 00:36
ya arkadaşlar bu yönetim transfer yapmıyorsa ya da bekliyorsa emin olun trabzonun menfaati içindir herkes rahat olsun trabzonum için en iyisi olan yapılacaktır.göksü ve faty takıma geldikten sonra barış da kendine geliyor sene sonuna kadar böyle gideriz en kötü ihtimalle

Ahmet Faruk
24.01.2009, 00:37
Şu adamın açıklamasında sinirlenecek ne var hiç anlamadım. Ne güzel Trabzonspor'da oynamaktan gurur duyarım demiş. Keşke bütün futbolcular böyle açıklama yapsa. Trabzonspor'da oynayacak seviyede mi? Tartışılır. Ama bu açıklama da futbolcuyu küçük olmakla suçlamayı gerektirecek bir durum yok.

Arkadaşım, Trabzonda oynamaktan gurur duyacak adam Trabzonspor ligin zirvesinde olmadığı zamanlarda da bunu söyler. Ama biz orta sıralardayken adı geçtiği zaman "Hee, Trabzonspor mu, büyük takım ama ben yerimden memnunum. Sonra bakalım..." demeyecek.

Biz Trabzonsporun şampiyonluğunu görmeden fanatiği olduk.
Bu adamın geçen seneki sevinçleri falan... Küçük işte...

Terzioğlu
24.01.2009, 00:40
Bu arada yazildi mi bilmiyorum ama Norvec'in TV2 kanalinda teklifi 45 Milyon kron yani yaklasik 5 milyon € ya cikardigimizi söylediler.

azad53
24.01.2009, 00:41
sanırım tv2 norveç frangını çeviriken yanlış çevirmiş yada yazan site. :) euro olması lazım

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 00:43
Fener maçından önce açıklama yapılır gibime geliyor

bencede fener maçından önce açıklama yapılır....

since1967-61
http://www.youtube.com/watch?v=mct733VRgt0&feature=related

şu videodaki 2 asisti izleyin
bu oyuncu bizde iş yapar
gökhanın yerine tekke olduğunu düşünemiyorum
ah ah

irfan61
Sen ne diyosun abi daha geçen bir kanalda spor programında adam Faty Papy'e Fetih pepil dedi kesintisiz 15 dakka güldüm :D bunlar öztürk pekinden kalıntılar.Perşembe günü Cosmos Engin Faty papy'e,Faty paty dedi.Yanımdaki arkadaşlar gülmekten öldü. :)

Ahmet Faruk
24.01.2009, 00:45
Ula adamı müzayede de alsak daha ucuza kapatmıştık.
Bu ne yahu. Adamlar yok mu arttıran diyor, biz de her seferinde kırılmasınlar diye arttırıyoruz....

Cafer Bulur
24.01.2009, 00:45
Bu arada yazildi mi bilmiyorum ama Norvec'in TV2 kanalinda teklifi 45 Milyon kron yani yaklasik 5 milyon € ya cikardigimizi söylediler.
Yusuf un transferinden belki de 100 bin euro nedeniyle vazgectik ve simdi alanzinho icin kesenin agzini actik.Ben bu isten tam anlamiyla bir sey anlamadim.

Murathan
24.01.2009, 00:46
http://www.youtube.com/watch?v=mct733VRgt0&feature=related

şu videodaki 2 asisti izleyin
bu oyuncu bizde iş yapar
gökhanın yerine tekke olduğunu düşünemiyorum
ah ah
süper adam bende şimdi izliyorum süper ya :)

Yeniklasör
24.01.2009, 00:46
biz 40 milyon kron veriyoruz onlar 60 milyon kron istiyor 21.37 deki haberden anladığım bu. isterlerse alırlar vs diolar. bi arkadaşın dediği gibi iyi pazarlama yapıyorlar helal olsun. ve bizlerinde bol bol norveç internet sitelerini bombardımana tutmamız adamların ballı ekmeğine haliyle yağ sürüyor. eminim onlarda biliyor ki taraftarı bu kadar heyecanlandıran yönetim, o taraftar için bir şeyler yapması gerektiğini. neyse artık olmazsa üzülmek yok bu baronlar varken ne bizi ne de bir başkasını şampiyon yaparlar. taa ki cesur biri o çarka çomak sokana kadar. yani şampiyonluğun alanzinyoyla alakası yok alazziyayla alakalı

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 00:47
Yusuf un transferinden belki de 100 bin euro nedeniyle vazgectik ve simdi alanzinho icin kesenin agzini actik.Ben bu isten tam anlamiyla bir sey anlamadim.

ya boşverin alanzinhoyu alalımda geresini zaten büyükler biliyorlardır hallederler....
beşiktaşada bi teşekkür lazım bizi yusuftan kurtardığı için belki yusufu alsaydık alanzinhonun adı bile geçmezdi....

UZLU
24.01.2009, 00:49
o kadar çaresiz durumdayken böyle iyi sol açık transferi haberleri dengemi bozuyor vallahi, seyrettim internetten epeyce, ciddi süratli, yumuşak bilekli ve oldukça pozitif oyun düşüncesi olan bir oyuncu, mantıklı sayılacak bir bedelle alınabilirse bir "oh" çekeriz.....

Murathan
24.01.2009, 00:50
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/8a306fb5a22a10bd03e7cb6242d09741f42376779633553621 8ba9fcd013ec5f71a5bf46e1beea9a9c48dc6eca66364d56fe 21bb8bc6895415374

yok böyle bi adam !!

Zafer BİLGİN
24.01.2009, 00:51
Arkadaşlar bu sayfaları eski futbolcularımızında dolaştığını bildiğimden isim vermeden konuyu kapatacağım.

Taraftarlıkla profesyonelliği kimse birbirine karıştırmasın.

Yukarıda bir yazımda yazdığım gibi;Kendi yapamayacağın bir fedakarlığı başkasındanda istemeyeceksin diyorum ve konuyu kapatıyorum

m_yilmaz
24.01.2009, 00:51

Arkadaşım burda kötülemek istemişsin herhalde. Senin gibi zihniyetler oldukca hic bir kimse gelmez bu takıma. Sen böyle devam et sonra özer fbde oynamak istiyo dedigi zaman eleştir. Vay anasına ya

m_yilmaz
24.01.2009, 00:53
Bide Erhan Kücük bu foruma bakmadıgını nereden biliyosunuz? Varmı bi kanıtınız. Eleştiri yaparkende olumlu eleştiriler yapın arkadaşlar. Bi zaman sonra dünya yıldızı oldugunda neden trabzonsporu tercih etmedi demeyin

irfan61
24.01.2009, 00:54
Bide Erhan Kücük bu foruma bakmadıgını nereden biliyosunuz? Varmı bi kanıtınız. Eleştiri yaparkende olumlu eleştiriler yapın arkadaşlar. Bi zaman sonra dünya yıldızı oldugunda neden trabzonsporu tercih etmedi demeyin28 yaşında adam bu yaştan sonra nasıl dünya yıldızı olacak anlamış değilim.

UZLU
24.01.2009, 00:54
ya boşverin alanzinhoyu alalımda geresini zaten büyükler biliyorlardır hallederler....
beşiktaşada bi teşekkür lazım bizi yusuftan kurtardığı için belki yusufu alsaydık alanzinhonun adı bile geçmezdi....

Yusuf'a başından beri destek olmadım, bence almamamız daha hayırlı oldu, zerre kadar inanmıyordum onun bu takıma kendini vereceğine, zatek fiziksel açıdan hep sıkıntılıydı, jimnastik kulübüne transferinden sonra açıklamaları ile beni şaşırtmadığı için kenisine çook teşekkür ederim...

Gökhan KAN
24.01.2009, 00:55
Dedikleri gibi o paraları verip alırsak alan ı 2 . transfer olmayacak demektir....

m_yilmaz
24.01.2009, 00:55
28 yaşında adam bu yaştan sonra nasıl dünya yıldızı olacak anlamış değilim.

Genel olarak konuştum. Tek Erhanı Katarak degil. Orda Erhan dedim belki ama tek TRabzonlu topcu Erhan degil.

[KAPLAN]
24.01.2009, 00:57
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/8a306fb5a22a10bd03e7cb6242d09741f42376779633553621 8ba9fcd013ec5f71a5bf46e1beea9a9c48dc6eca66364d56fe 21bb8bc6895415374

yok böyle bi adam !!

Bu görütüler de ne böyle :)

Semih GÜL
24.01.2009, 00:57

yok böyle bi adam !!

Yok demişsin tabiki var hemde daha iyisi

Bknz: İbrahima Yattara (ama oynarsa):)

UZLU
24.01.2009, 00:58
yatarsa da canımız sağolur,ben de vurmam seni : )), vardır bunda da bir hayır deriz : )) belki başkası olur,

Bu arada adı geçen Erhan Küçük Kasımpaşadaki "61" değilmi?? öyle ise bence bu takımda bir şekilde olmalıydı, en azından kadro derinliği için iyi bir alternatif ve hazır kıta bir forvet olurdu...

Yavuz Hasan
24.01.2009, 00:58
herkesin bi ederi var

el_conquistador
24.01.2009, 01:00
Alanzinho transferi gerceklesirse, bizim ek gelir bulmamiz gerekiyor. En iyi ek gelir'de tabiki Avrupa kupalari'nda oldugu icin, oraya katilmamiz artik farz gibi birsey olacak. Insallah Sampiyonlar Ligi olur, böylelikte finans derdlerimiz bir anda sifir'a düser. Alanzinho transfer'i gerceklestigi zaman ama, sezon basinda daha fazla büyük transfer beklemememiz lazim bence.

yyumehmet
24.01.2009, 01:02
Alanzinho transferi gerceklesirse, bizim ek gelir bulmamiz gerekiyor. En iyi ek gelir'de tabiki Avrupa kupalari'nda oldugu icin, oraya katilmamiz artik farz gibi birsey olacak. Insallah Sampiyonlar Ligi olur, böylelikte finans derdlerimiz bir anda sifir'a düser. Alanzinho transfer'i gerceklestigi zaman ama, sezon basinda daha fazla büyük transfer beklemememiz lazim bence.
neden ek gelir gerekiyo klup dengelerini bozmaz yönetim galiba.. zaten avrupa kupalarına katılırız insallah bu yıl insallah şampiyon olarak gideriz ama neden ek gelir gerektigini anlamadım..

biltrabzon
24.01.2009, 01:02
nerde kaldi bu lazinho.atla gel norvec soguktur.

Vural Kuyumcu
24.01.2009, 01:05
yusuf 34 yasinda alan 25 yasinda fark ortada

adem73
24.01.2009, 01:05
http://de.youtube.com/watch?v=Ve3swYYS2GA&feature=related
asil burdan bakin asistler derinlemesine paslar iki futbolcunun kirmizi kart görmesine sebep oluyo.tek basina takim adam yav gercekten izleyin derim 5 milyon euro bonservisine deger simdi tatmin oldum.bende olsam vermem bu topcuyu kimseye bi yönü su.sampiyonlar ligine girerse bu takim 5 degil 10 milyon euroya alamazsiniz bu adami onlarda sampiyonlar ligine sokarsak 3 katina satariz diye düsünüyorlar galiba.tereddütüm kalmadi hemen alinsin

MahmutHSO
24.01.2009, 01:06
Yattara yla birbirlerine nispet yaparlarsa varya,oy oy oyyy

erik
24.01.2009, 01:08
Alazinhoyuda alırsak zaten nereye hangi oyuncu alınacak ki.Bence sol beke ve sağ beke oyuncu alınır ve transferi bitirirz.Çünkü mükemmel bir takımız.Başkanımın tabiriyle 10 numara bir takımız.

Hüseyin İlkin
24.01.2009, 01:10
Zafer abi inşallah sene sonu geç olmaz Özer için .

Her geçen gün değerini artıran bir oyuncu ve daha da yakından takip ediliyor şimdi .

Böyle giderse , değeride doğal olarak artar .

Serdær
Forma numarasıda hazır ;

Bu seneye uygun ''7'' Numara Alanzinho..

el_conquistador
neden ek gelir gerekiyo klup dengelerini bozmaz yönetim galiba.. zaten avrupa kupalarına katılırız insallah bu yıl insallah şampiyon olarak gideriz ama neden ek gelir gerektigini anlamadım..

Bizim mali durumumuz ortada. Para icinde yüzmüyoruz. Kasamizda su an para yok, o yüzden vadeyle yapmak istiyoruz transferi. Zaten daha gecen mali kongre'miz var'di, orda hersey aciklandi. Söylenen bonservis ücreti 3-5 milyon Avro arasi. Bu para kulübümüz icin bir yük ve eger Avrupa kupalarina katilamazsak, bu yükü kapatmakta zorluk yasariz. Öyle bir durumda en iyisi bir dahaki sezona hic transfer yapamayiz. Ama daha kötü durumlar'da olabilir. Yani yanlis anlamayin, transferi negatif bulmuyorum. Basari icin belirli risk almak zorundayiz. Ama kulübümüze belirli zorluklar getirecek böyle bir transfer, onunda bilincinde olmamiz gerek.

yyumehmet
24.01.2009, 01:12
Bizim mali durumumuz ortada. Para icinde yüzmüyoruz. Kasamizda su an para yok, o yüzden vadeyle yapmak istiyoruz transferi. Zaten daha gecen mali kongre'miz var'di, orda hersey aciklandi. Söylenen bonservis ücreti 3-5 milyon Avro arasi. Bu para kulübümüz icin bir yük ve eger Avrupa kupalarina katilamazsak, bu yükü kapatmakta zorluk yasariz. Öyle bir durumda en iyisi bir dahaki sezona hic transfer yapamayiz. Ama daha kötü durumlar'da olabilir. Yani yanlis anlamayin, transferi negatif bulmuyorum. Basari icin belirli risk almak zorundayiz. Ama kulübümüze belirli zorluklar getirecek böyle bir transfer, onunda bilincinde olmamiz gerek.
evet biz hic bu açıdan düşünmemiştik.. güzel bir tespit aslında fakat bu yıl alacagımız başarılarla seneye bunlaru teminat olarak kullanabilirzz.

el_conquistador
24.01.2009, 01:13
Alazinhoyuda alırsak zaten nereye hangi oyuncu alınacak ki.Bence sol beke ve sağ beke oyuncu alınır ve transferi bitirirz.Çünkü mükemmel bir takımız.Başkanımın tabiriyle 10 numara bir takımız.

Bu sezon icin öyle. Ama eger Avrupa kupasina katilirsak (ki insallah olacak), bu kadro yeterli olmaz seneye. Cünkü o zaman her hafta üc mac. Sonra Türkiye kupasi, milli maclar vs. Bu tempoya ve bu zorlamaya uygun bir kadromuz olmasi lazim. Yani kesinlikle daha genis bir kadromuz olmasi lazim.

Pirselimoğlu
24.01.2009, 01:13
Burda çoğuu kişii çizgiye top taşıyabilecek ve içeriyee gökhana güzell ortaa açabilecek birr sol açık lazım diyorduu bu alanzinho aldığı her toplaaa kaleciye koşuyorr :)

Pro-TS
24.01.2009, 01:16
transfere para harcayıp kaliteli isimler almalıyızki
şampiyon olalım unutmayın şampiyonluktan sonra gelcek gelirleri..
bence bunun için Alanzinho^yu almalıyız...

adem73
24.01.2009, 01:19
Burda çoğuu kişii çizgiye top taşıyabilecek ve içeriyee gökhana güzell ortaa açabilecek birr sol açık lazım diyorduu bu alanzinho aldığı her toplaaa kaleciye koşuyorr :)
cok asisti var verilen videolarda öle gözüküyordu.bende video buldum bi mac özeti derin paslar asist komple futbolcu.izle bak

My
Arkadaşlar bu sayfaları eski futbolcularımızında dolaştığını bildiğimden isim vermeden konuyu kapatacağım.

Taraftarlıkla profesyonelliği kimse birbirine karıştırmasın.

Yukarıda bir yazımda yazdığım gibi;Kendi yapamayacağın bir fedakarlığı başkasındanda istemeyeceksin diyorum ve konuyu kapatıyorumZafer demek ki sen futbolcu olsan ve de Trabzon sana teklifte bulunsa sen profesyonle düşüneceksin hemi :rolleyes:

Ayrıca bu profesyonellik meseleside oldukça çetrefilli bir mesele. Trabzonspor'un ruhuyla nereye kadar örtüşüyor tartışma meselesi.

ümit tavsan
gelen le beraber 8 olucak acanaba kaç olur yabancı hakkı bır takımın

ibrahim ŞEN
24.01.2009, 01:20
ewt video lardan gordugumuz bıraz bencıl sankı cogu pas atabılcek yerlerde kaleye vuruo tabı oylesı yararlı olabilir ama ..

yyumehmet
24.01.2009, 01:21
Norveç'in Stabaek takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun Trabzonspor'a transferinde önemli gelişmeler yaşanıyor!..

Brezilyalı sol kanat oyuncusunun bonservisi için 3,3 milyon dolar öneren Trabzonspor Yönetimi, Norveç kulübü yönetimi tarafından bu ülkeye davet edildi. İki kulüp arasındaki tek sıkıntının bonservis bedelinin vadeli ödenmesi konusunda yaşandığı öğrenildi. Şu anda İstanbul'da bulunan Trabzonspor Yöneticisi Mahmut Aksu'nun, Alanzinho'nun transferi için Norveç'e gidebileceği ve pürüzleri gidermek için anlaşma zemini arayacağı gelen haberler arasında!..

Bu arada bordo mavili kulübün, Alanzinho'ya da 700 bin Euro yıllık ücret önerdiği ve bu teklif üzerine Brezilyalı oyuncunun Trabzonspor'a gitmek için kulübüne rest çektiği öğrenildi.

Alanzinho transferinde ortaya atılan bir başka iddia ise Almanya'nın Wolsfburg kulübünün de bu futbolcuyu istediği yönünde.

ALANZINHO TRANSFERİ NORVEÇ BASININDA!..

Öte yandan Norveç basını da Alanzinho'nun Trabzonspor'a transferi konusuna geniş yer ayırdı. Norveç basınında çıkan haberlere göre; Brezilyalı oyuncunun menajeri Marcelo Di Almeida, bugün kulüpte yöneticilerle bir görüşme yapacak. Daha sonra Brezilyalı futbolcu ile son durumu görüşecek. Menajer Di Almeida henüz hiçbir şeyin kesin olmadığını ama anlaşacaklarını umduğunu da belirtti.

Şartlar oluştuğu takdirde Trabzonspor'un oyuncu ile 3,5 yıllığına anlaşacağı belirtildi. Bu anlaşmaya en çok Alanzinho'nun sevindiği ve Brezilya'daki ailesinin geleceğini bu sözleşme ile garanti altına alacağı ifade edildi.

Stabaek teknik direktörü Jan Jönsson, kulübün en iyi oyuncusunun satılmak üzere olduğunu doğruladı. Jönsson yaptığı açıklamada "Gitmesini istemem. Ama onun olmayacağını düşünerek hazırlanmalıyız. Bu yüzden de çok çalışmalıyız" dedi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

salihismet
24.01.2009, 01:21
Daha ciddi bir haber yokmu ?

var, mahmut aksu; sirf transfer olsun diye transfer yapmayacagiz dedi, bunu tam 743 kez söyledi.

el_conquistador
24.01.2009, 01:25
bilmiorum bu viedo burda paylasildi mi ama ben yeni göriorum ve diorum ki ya alanin rakipleri cok sayif yada alan mükemel siz karar verin
http://www.vgtv.no/?id=20867

Sanirim ikiside. Bizim Lig'imiz Norvec Lig'inden daha zor. Ama Alanzinho yeteneklerini iyi kullanirsa ve kendinide gelistirirse, bence yas olarak ve simdiki kariyerine bakilirsa buna müsait, bizim takimi iyi güclendirir.

salihismet
24.01.2009, 01:33
nasil yani, bu mahmut aksa hala istanbulda mi? biz onu norvecte biliyoruz?
ama bu kadarda olmazki, sayin aksu lütfen, bize bir sol ayakli oyuncu al,
sag ayagi olmasada olur, ama mutlaka al, alki bizde rahat edelim sizlerde rahat edin.
para konusunu sakin dert etmeyin, sonra nasil olsa ödersiniz.

sayin aksu siz sakin kriz var diyenlere aldirmayin, yok öyle bir sey, kriz var diyenler
sizin transfer yapmanizi istemeyenlerdir, alin bence 23 kisi daha alin.

demir
24.01.2009, 01:35
ya tamam takımı dusunelım ama buyukde dusunmemız gerekıyor su bır gercekkı sol acık almadan bu takımın sampıyıon olması mumkun degıl bu riski göze almamzı gerekıyor o dama gelsın ıkı gol atsın borsamız tavan yapar bun adam ıkı mac oynasın forma satısmlarından verılen parayı bıle cıkarır reklam gelırlerı vs bence ne olursa olsun bu riski göze almalıyız yoksa bu hava dagılırsa ısımız cok zor olur cunkı hala 1992 de kacan sampıyonlugu konusan ınsanlar var bu sitede bu senede kacarsa 10 sene daha kendınmızı toparlayamaya bılırız bence bu rısk kesınlıkle goze alınmalı dıyorum ben

Vural Kuyumcu
24.01.2009, 01:36
nasil yani, bu mahmut aksa hala istanbulda mi? biz onu norvecte biliyoruz?
ama bu kadarda olmazki, sayin aksu lütfen, bize bir sol ayakli oyuncu al,
sag ayagi olmasada olur, ama mutlaka al, alki bizde rahat edelim sizlerde rahat edin.
para konusunu sakin dert etmeyin, sonra nasil olsa ödersiniz.

sayin aksu siz sakin kriz var diyenlere aldirmayin, yok öyle bir sey, kriz var diyenler
sizin transfer yapmanizi istemeyenlerdir, alin bence 23 kisi daha alin.
saat 15.00 görüsme vardi norvecte ;) mahmut norvecte merak etmeyin

el_conquistador
24.01.2009, 01:39
ya tamam takımı dusunelım ama buyukde dusunmemız gerekıyor su bır gercekkı sol acık almadan bu takımın sampıyıon olması mumkun degıl bu riski göze almamzı gerekıyor o dama gelsın ıkı gol atsın borsamız tavan yapar bun adam ıkı mac oynasın forma satısmlarından verılen parayı bıle cıkarır reklam gelırlerı vs bence ne olursa olsun bu riski göze almalıyız yoksa bu hava dagılırsa ısımız cok zor olur cunkı hala 1992 de kacan sampıyonlugu konusan ınsanlar var bu sitede bu senede kacarsa 10 sene daha kendınmızı toparlayamaya bılırız bence bu rısk kesınlıkle goze alınmalı dıyorum ben

Sorun bence orda. Biz bir sampiyonluk kactiginda 10 sene kendini toparlayamayan bir kulüp degil, sampiyonluk kacsa bile, her sene yarisin icinde olan bir kulüp olmaliyiz. Onun icin planli, programli calismamiz lazim.

Erdal DİLEK
24.01.2009, 01:46
bu iş ancak pitesi cözülür gibi, matıklısı da o, yenersek alanzinho gelmeye heveslenir, yenilirsek yönetim almaya heveslenir. . . İnşallah yeneriz

türkiyem61
24.01.2009, 01:58
yarin transfer bitse aksama trabzonda pazar sabah hafif antranman yapip aksama fener macinda oynar ;)

Emirhan Makul
24.01.2009, 01:59
Allahım Bitsin Bu Transfer !

http://www.fotballmagasinet.no/images/bilder/660/225_02.jpg

Mehmet_Mercanlı
24.01.2009, 02:00
resmi sitede kulup ile ilgili haberlerin verildiği bir köşe yapmışlar

bizim eski sitede alta gazate link leri olduğu gibi ...

ancak norveç teki tüm spor siteleri TRABZON SPOR da diye başlık atmış

verilen üçreti cok güzel buluyorlar

Şenol Altunsoy
24.01.2009, 02:04
Bordo-mavili yöneticilerin Stabaek takımının Brezilyalı sol açığına bugün 3.5 yıllık sözleşme imzalatacağı iddia edildi

İmza günü

Trabzonspor günlerdir bitirmeye çalıştığı sol açık transferinde sona doğru yaklaştı. Norveç Ligi takımlarından Stabaek'te oynayan Alanzinho'yu renklerine katmak için pazarlıklarını sürdüren bordo-mavilililerin anlaşmaya vardığı iddia edildi. Norveç basınında çıkan haberlere göre yönetimin, Brezilyalı'nın kulübü ile el sıkışıldığı ve bugün 3.5 yıllık
sözleşme imzalanma ihtimalinin çok yüksek olduğu belirtildi.

Pazartesi geliyor
Alanzinho'nun menajeri, Norveç medyasına verdiği demeçte kendilerinin Trabzonspor ile el sıkıştıklarını belirtti ve Stabaek kulübünün yönetimin 3 milyon euroluk teklifini kabul ettiğini söyledi. Genel Sayman Mahmut Aksu bu transferi bitirmek için bugün Norveç'te olacak. Brezilyalı oyuncunun, pazartesi günü Trabzon'a giderek, törenle tam 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacağı gelen haberler arasında.

Alanzinho kimdir?
Doğum Tarihi: 22 Şubat 1983
Doğum Yeri: Rio de Janerio
Boy ve Kilo: 1.64 / 60
Mevki: Sol açık
Kulübü: Stabaek
Forma Numarası: 7

Kariyeri:
2001-03 Flamengo 6 maç
2003-04 America RJ
2005 Gama
2005 Stabaek 83 maçta 19 gol

fotomaç ama :)

Arif Timurcioğlu
24.01.2009, 02:04
Bu transfer bir olursa hepimiz rahatlıycaz.

TS-Tiryaki
24.01.2009, 02:05
Arkadaslar bu Norvecin en cok satan Gazetesi "Verdens Dag". Alanzinho haberini manset yapmislar herhalde.

Bu arada Konyaspor ayni takimdan Poljaci almis. Haberi en altta.

http://www.vg.no/sport/fotball/

Emirhan Makul
24.01.2009, 02:06
Valla Haber Manşette :D

Geliy Ha Geliyyy

http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,12559802-EX,00.jpg

Serhat
24.01.2009, 02:08

Geliy Ha Geliyyy

Ula bu varya uykularımıda kacırdı... :D

Bütün norvec basını yazdına göre var bişeyler...

Demek dananın kuyruğu ha koptu ha kopacak...

Allah'ım Senden hayırlısı Yarabbi!!!

Mehmet_Mercanlı
24.01.2009, 02:09
norveç basını verdiğimiz paayı cok iyi buluyo ...tüm norveç basını yazmış

Arif Timurcioğlu
24.01.2009, 02:12

Geliy Ha Geliyyy

http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,12559802-EX,00.jpg Kara tıfıl bir uşak ama ayakları yere sağlam basar çalım manyağı yapar rakibi. Acaba ayağında top tutma özelliği olan bir oyuncumu?

Serhat
Arkadaslar bu Norvecin en cok satan Gazetesi "Verdens Dag". Alanzinho haberini manset yapmislar herhalde.

Bu arada Konyaspor ayni takimdan Poljaci almis. Haberi en altta.

http://www.vg.no/sport/fotball/

Pojak'ta iyi transfer bence... Bugün izledim Ankara macında... fena sayılmaz valla güclü fizigi vardı... Bugün Konyada top oynayan 3-5 kisiden biriside o idi... Konyaya fazla bile ;)

Mustafa Calik
benim bir sorum var .. mahmut aksu ne icin gitti simdi norvece ? son pürüzleri halletmeye galiba .. ve simdi okiyorum teklif yükzeltirmis ve simdi 1-2 gün zamanlari varmis düsünmeye .. cok abartiyor bu stabaek takimi sanki ronaldinhoyu satiyorlar gibi

Mehmet_Mercanlı
yarın sabah resmi siteler bi acıklana yaparmı ?

cook önemli bir maç öncesi bence acıklama yapılmaz...
pazartesi yi beklicez

Serhat
24.01.2009, 02:15
Kara tıfıl bir uşak ama ayakları yere sağlam basar çalım manyağı yapar rakibi. Acaba ayağında top tutma özelliği olan bir oyuncumu?

Videolardan hep izledik... valla topu ayagına alınca mermi gibi dripling yapıyor içeri kat ediyor birebirde adam eksiltiyor... en güzeli orta saha cizgisinden topu alıp sürebiliyor... Solbek'te oynamış sanırım ... yani oyunu cift yönlü oynayabiliyor... Norvec'te yılın futbolcusu seçilmiş kariyeri olan birisi... Şuanda 9 gol 7 asisti var.. formu erinde ve hazır durumda ;) Kendi gözlemledigim iş ise sempatikliligi... Kendini cabuk sevdirecek ve yeni bi yıldızımız olacak ... Kolbastiyida öğrettikmi tamamdır .. Yattarayla oynarlar kasılıklı :D:D

Adem Erdoğan
24.01.2009, 02:16
Forma Numarası: 7

7 geliyor 7.:cool:

:dvl:

BDiler61
24.01.2009, 02:16
Bizim boyle uzayan transferlerimiz malesef hep olumsuz sonuclaniyor.

Serhat
24.01.2009, 02:17
benim bir sorum var .. mahmut aksu ne icin gitti simdi norvece ? son pürüzleri halletmeye galiba .. ve simdi okiyorum teklif yükzeltirmis ve simdi 1-2 gün zamanlari varmis düsünmeye .. cok abartiyor bu stabaek takimi sanki ronaldinhoyu satiyorlar gibi

Bence haklılar... Çünkü takımlarının en çok sevilen ve en iyi top kullanma özelliklerine sahip futbolcusunu satıyolar.. Ondan çok görmemek lazım ... Adamlar 35 lik yusuf'ta yaptıkları kelekliğe bunların yaptığı azdır. Hiç yoktan şeftali kurtları gibi şerefsiz değiller! Menfaatleri icabı tok satıcılığa bürünmüşler... ;)

TSercaN
24.01.2009, 02:18
bu adam isik hizindan da hizliymis yahu.. okadar cabuk orta saha gecilir mi hic top ile beraber.

amerika dikkat etsin kendine cunku manyak bi fuze transfer ettik

Cem Zırıh
24.01.2009, 02:21
norvec basini manset yazdi diorsunuz da :) mansette verdigimiz teklif vs yaziyo :) baska bisey degil hevesinizi kursaginizda birakmak istemem ama boyle yani kulubun hafta sonu dusunecegini yaziyor =) yani pazartesiden once umut yok :)

Mehmet_Mercanlı
24.01.2009, 02:23
Alanzinho Geliyor

Trabzonspor’un, Alanzinho için Stabaek kulübüyle de anlaştığı Norveç basınında da dile getirildi
Trabzonspor’un uzun süredir peşinde koştuğu Brezilyalı sol kanat oyuncusu alan Carlos Gomes de Costa (Alanzinho) için kulübü Stabaek ile de her konuda anlaşmaya vardığı Norveç Basınına da yansıdı. Mali Sayman Mahmut Aksu’nun, işin bitme noktasına gelmesi nedeniyle dün sabah İstanbul’dan, Norveç’e uçmuştu. Aksu dün akşam saatlerinde Stabaek kurmaylarıyla bir araya geldi. Norveç gazeteleri de transfer haberini doğrularken, “Taraflar her konuda anlaştı, küçük ayrıntılar kaldı. Bunlar da Cumartesi sabahı (bugün) çözülecek. Ve aynı gün Alanzinho, Trabzon’a gidip 3,5 yıllık sözleşme imzalayacak. Böylece Alanzinho’da ailesinin geleceğini garanti altına alacak” şeklinde ifadelere yer verildi. Alanzinho, Stabaek kulübünde yıllık 300 bin Euro kazanırken, Trabzonspor’dan 3,5 yıl karşılığı 35 milyon Kron (yaklaşık 3 milyon Euro) alacağı belirtildi. Yıllık ödemenin ise ortalama 800 bin Euro olacağı vurgulandı.

Alanzinho’nun bugün Türkiye’ye getirilmesi beklenirken, son anda çıkabilecek pürüzler nedeniyle Trabzonspor kurmayları konuyla ilgili resmi açıklama yapmaktan kaçınıyor. Bordo-Mavili kulübün bu oyuncu için Stabaek kulübüne 60 milyon Kron (5 milyon Euro) gibi yüksek bir rakam ödeyeceği de belirtiliyor. Öte yandan Alanzinho’nun menajerlik firmasındaki bir isim de dikkatlerden kaçmadı. Bu isim de Trabzonspor’a daha önce Rune Lange’yi getirip adeta Serv anlaşması imzalatan, Tomas Jun’u pas eden Mithat Halis. Halis, Szymek’in de menajerliğini yapan firmanın bir çalışanıydı. Mithat Halis’in yaptırdığı transferlerde Trabzonspor’un büyük zararlara uğraması da endişe yarattı. Yönetimin bu transferde dikkatli olması ve anlaşma koşullarındaki ince ayrıntılarla tuzağa düşmemesi istendi. Mithat Halis’in, “Benim bu transferle ilgim yok” açıklamasında bulunması da dikkat çekici olarak bulundu.

günebakış

Serhat
24.01.2009, 02:29
http://www.youtube.com/watch?v=bEGrK3Fj1Vc

Valla resmileşmesede... adamlar videosunu bile yaptılar artık :D:D:D

whisper
24.01.2009, 02:31
sırf şu 1000. sayfaya geçelim diye yazıyorum arkadaşlar bi kaç videosunu bende izledim çook seri ve sağlam bi adama benziyo ama yinede erken konuşmamak lazım biz kimleri gördük bu takımda yıllarca izleyip galatasarayın elinden alındığında sevindiğimiz agustin hala gözümün öünde onun için temkinli olmaktan yanayım gelirse umarım süper bi uyum yakalar ve katkı sağlar çünkü gerçekten bu tarz birine ihtiyacımız var saygılar herkese....

el_conquistador
24.01.2009, 02:34
Alanzinho Geliyor

günebakış

Benim anladigim kadariyla, Norvec basininda 3,5 yil icin 60 milyon kron ödeyecegiz. Bu 6,5 milyon Avro demek, yani yillik ortalama 1,8 milyon yapiyor. Bu haberde 35 milyon nerden cikti anlamadim?

Mehmet_Mercanlı
24.01.2009, 02:35
İmza günü

Trabzonspor günlerdir bitirmeye çalıştığı sol açık transferinde sona doğru yaklaştı. Norveç Ligi takımlarından Stabaek'te oynayan Alanzinho'yu renklerine katmak için pazarlıklarını sürdüren bordo-mavilililerin anlaşmaya vardığı iddia edildi. Norveç basınında çıkan haberlere göre yönetimin, Brezilyalı'nın kulübü ile el sıkışıldığı ve bugün 3.5 yıllık
http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
sözleşme imzalanma ihtimalinin çok yüksek olduğu belirtildi.

Pazartesi geliyor
Alanzinho'nun menajeri, Norveç medyasına verdiği demeçte kendilerinin Trabzonspor ile el sıkıştıklarını belirtti ve Stabaek kulübünün yönetimin 3 milyon euroluk teklifini kabul ettiğini söyledi. Genel Sayman Mahmut Aksu bu transferi bitirmek için bugün Norveç'te olacak. Brezilyalı oyuncunun, pazartesi günü Trabzon'a giderek, törenle tam 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacağı gelen haberler arasında.

Yılmaz ŞENOL http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1372.jpg

Adil ÖZGÜR
24.01.2009, 02:36
Ben demişim 1000 kere Maşallah,
Nice birlikteliklerde mutluyuz İnşaallah,
Şampiyonluğumuza nazar değermesin Mazallah,
Yaşayacağız bu duyguyu (7) olacak İnşaallah.

(Bu sayfada mana taşır, mutlu oluruz Evvel Allah)

asimavi
24.01.2009, 02:39
valla alınsın yarın getirilsin..hatta fener macında ilk 11 oynasın...en kötü hali umuttan iyidir..

Zafer Fidan
24.01.2009, 02:40
Alanzinho Takim arkadaslariyla vedalasmis..

Emirhan Makul
24.01.2009, 02:42
Alanzinho Takim arkadaslariyla vedalasmis..

Gerçekten mi?

asimavi
24.01.2009, 02:42
.......................tony sylva.......................

..göksu......r.song.......egemen.........h.cale... .

..yattara......selçuk......f.papy.......alanzinho. .

.......................c.colman................... ........

.....................gökhan ünal.........................

...of be bu takımın pas yüzdesi %98 falan olur herhalde...

Zafer Fidan
24.01.2009, 02:44
biyeremi gidiyo :)

hehe walla öyle yazdi transfermark forumunda.. tanidigi varmis, skandinav futbolunu takip eden biri.. öyle demis, nekadar dogru bilemicem

Mert
24.01.2009, 03:05
Alanzinho umarım alınır. Büyük Orhan'dan sonra ilk defa bir sol açık izleme şansımız olur...
Bu arada busezon ben de hep yedek kulübesinin zayıf olduğunu düşünüyordum ama şöyle bir düşündüğünüzde yedek kulübemizde;

-Ümit Milli Takım Kalecisi Onur Kıvrak,
-A Milli Takım'a çağrılmış, ancak sakatlığı nedeniyle oynayamamış, geçen yılın transfer yıldızlarından Giray Kaçar,
-Ümit Milli hatta A Milli Takım stoper/ön liberosu Ceyhun Gülselam,
-Ümit Milli Takım orta sahasında oynayan, döneminin en yetenekli futbolcularından Barış Memiş,
-Nijerya Olimpik Milli Takım kaptanı/forveti Isaac Promise...

Şimdi bunlara Göksu Alhas ve Faty Papy de eklendi.
Tamam bir gs, fb gibi değil ama bence hiç fena bir yedek kulübesi değil.
İlk saydığım 5 futbolcu, bugün Süper Lig'in istanbul takımları da dahil olmak üzere her takımında rahatlıkla forma giyer.
4 bölge için de çok kaliteli birer alternatifimiz var en azından...

Mert
24.01.2009, 03:07
Alanzinho umarım alınır. Büyük Orhan'dan sonra ilk defa bir sol açık izleme şansımız olur...
Bu arada busezon ben de hep yedek kulübesinin zayıf olduğunu düşünüyordum ama şöyle bir düşündüğünüzde yedek kulübemizde;

-A Milli Takım'a çağrılmış, ancak sakatlığı nedeniyle oynayamamış, geçen yılın transfer yıldızlarından Giray Kaçar,
-Ümit Milli Takım orta sahasında oynayan, döneminin en yetenekli futbolcularından Barış Memiş,

İlk saydığım 5 futbolcu, bugün Süper Lig'in istanbul takımları da dahil olmak üzere her takımında rahatlıkla forma giyer.

Bu kadroya Alanzinho ile eğer mümkünse Uğur Kavuk'u katabilsek, bu yıl için transferde tarihimizin en iyi sezonunu geçirmiş oluruz :)

Halit Aydın
24.01.2009, 03:11
Gönül isterdi ki "1000e yaklaşıyoruz" tarzında sırf 1000. sayfaya ulaşalım ya da ulaştık diye mesaj kasmasaydık..

Arada değerli yazılarda kaybolup gidiyor. Lütfen bundan sonra başlığın amacı doğrultusunda şeyler yazalım..

b_m_61
24.01.2009, 03:13

Yedekler Onur, Giray, Tayfun(Barış), Faty, Ceyhun, Isaac, Umut. Ligdeki en iyi kulübe bu olur.

Erdal DİLEK
24.01.2009, 03:17
halit hocam bu mantıkla yaklaşırsak sabah akadar oturup formu temizlemen lazım, sayfa en az 500 iner emin ol, bence sildiklerine haksızlık yapmış oluyorsun. . . özellikle gecenin bu vakti. . .

Rahman Gümüş
24.01.2009, 03:19
olay bitmişdir.. (halit hocam bu arada avatarını kullanabilirmiyim?:))

dönelim transfere sol açık olayı neredeyse bitmez üzere sizce başka bi yere transfer gereklimi..
Ben kendi adıma bi cevap vereyim.Bence başka transfere gerek yok.Takımda kale sorunu yok.Defans hattı Türkiyenin en iyi defans hatlarından birisi.Ayrıca yedekte Giray ve Ceyhun gibi iki önemli adam da var ...Orta sahamız Alanzinho ile tam olur. Colman biraz daha iyi olduğunda 10 numara sorunumuz da tamamen bitmiş demektir.Forvet dersek zaten 3 tane forvetimiz var.Ben bu forvetlerin Alanzinho ve Yattaranın aynı anda sahadayken müthiş beslenceklerini ve ilk yarıya nazaran çok daha fazla gol atacaklarını düşünüyorum...

Tayfun Aydın
24.01.2009, 03:20
Tekke’ye yargısız infaz!

RUSYA’NIN Zenit takımında forma giyen milli golcü Fatih Tekke, Rus basınının oklarına hedef oldu. Rus Life Dergisi, Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen kampa geç katılan Fatih Tekke’nin takımla ilişkisini kesebileceğini iddia etti. Dergi aynı zamanda antrenör Dik Advocaat’ın takım yöneticileriyle görüştükten sonra Fatih Tekke’nin gönderileceğini de yazdı.

Hani insan hadi artık diyor!!!

Rahman Gümüş
24.01.2009, 03:22
Tekke’ye yargısız infaz!

RUSYA’NIN Zenit takımında forma giyen milli golcü Fatih Tekke, Rus basınının oklarına hedef oldu. Rus Life Dergisi, Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen kampa geç katılan Fatih Tekke’nin takımla ilişkisini kesebileceğini iddia etti. Dergi aynı zamanda antrenör Dik Advocaat’ın takım yöneticileriyle görüştükten sonra Fatih Tekke’nin gönderileceğini de yazdı.

Hani insan hadi artık diyor!!!Bu haber beni heyecanlandırdı ister istemez.Ama yine de Fatih adına üzüldüm.Fatih sorumluluk sahibi bir insandı neden kampa geç katılmışki.Yoksa Zenitten ayrılmak için böyle bir yola mı başvurdu acaba?? Rus basını da hazırda bekliyomuş zaten

Tayfun Aydın
24.01.2009, 03:24
Valla bu Ruslar Fatih i gözden çıkarırlarda bizim yönetim alırmı bilinmez.Sonuçta adamlar tok satıcı bu arada haberin kaynağı Star gazzetesidir.Aynı gazete 00.24 saatli habere göre anlaşılmak üzereymiş

Halit Aydın
24.01.2009, 03:24
Erdal abi inanın yaptığımız iş dışarıdan üyelerimize karşı haksızlık gibi gözüksede bizi de anlamanızı umuyorum.

Belki siz online değildiniz, gün içerisinde bu başlık kaç kere kapatılıp tekrar açıldı. Sebebi bu başlığın artık msn konuşmalarına dönmesi ve çekilmez hale gelmesiydi.

bordomavii61, Ben kimseye gönderme de yapmıyorum. Bunu lütfen kişisel olarak algılamayın. Bu Mesajları silerken sol tarafta kullanıcı adına bakmam, sadece mesajın içeriğine bakarım. Transfer konusu dışında bir mesaj ise silerim.

Beni anlayacağınızı umuyorum

Tayfun Aydın
24.01.2009, 03:25
Alanzinho yolda

SOL kanat için oyuncu arayan Trabzon’un Brezilyalı Alanzinho’nun transferini bitirmek üzere olduğu ortaya çıktı.
Norveç basını, yönetici Mahmut Aksu’nun Stabaek kulübünün daveti üzerine Oslo’ya gittiğini duyurdu. Trabzon’un yıllık 700 bin euro önerdiği Alanzinho’nun rest çekmesi sonrası 2 kulübün anlaşmaya yakın olduğu, Sambacı’nın Türkiye’ye gitmesinin artık an meselesi olduğu belirtildi.

Hep aynı haber ama saati daha yakın olduğundan eklemek istedim

Kaynak Star saat 00.28 daha yeni bir duyumu olan varmı

arifemre
24.01.2009, 03:26
başkanımızın açıklamalarını izledim şimdi. ben bu adamın üslubuna hastayım ya.
göksuya imza attırdıktan sonra herkesin önünde "tirajı yüksek olanın objektifine bakacan" diyor,
sonra da "sen nerde oynuyodun ortasaha mıydın" diyor.
bi gazeteci soruyor "fener maçına özel prim var mı" başkan cevaplıyor "gazetecilik açısından güzel bi soru olmadı çok klasik bu daha iyi soru sorun" diyor.
transferde istediği kadar kızdırsın taraftarları, bir lafla gönül alabilecek bir başkanımız var bence...
ya sadri şenerin bomba laflarını derleyip video yapacak biri yok mu?

Hakanbostan
24.01.2009, 03:27
dönelim transfere sol açık olayı neredeyse bitmek üzere sizce başka bi yere transfer gereklimi..

Bence bir forvete hala ihtiyacımız var. gökhan umut ısaac hepsi kaliteli oyuncular. Ama Isaac in daha bi pişmesi gerekiyor. umut beklenen performansı veremiyor. gökhanda kayseride ki formunu bulamadı henüz. o yüzden forvet hattını ateşleyecek, en az gökhan ünal kalitesinde ve takımda direk oynayabilecek bi forvet bize gerekli derim ben.

Bu arada, 19.11.2008 - 24.01.2009 tarihleri arasında (67 günde) 1000 sayfa yazı yazılmış. Ne mutlu bize hakketten böyle bir taraftar dünyanın hiçbiryerinde yoktur. kendi takımının transferiyle bu kadar ilgili bir taraftar kitlesi. Dileyelim bu sevdamız bu sene ve önümüzdeki senelerde şampiyonluk serileri getirsin...

Mert
24.01.2009, 03:34
Fatih Tekke'yi de alsalar var ya... O zaman gerçekten merak ederim bu yılın sonun nasıl getirir ist. takımları...
Bu takım bu ligi ne yapar???

------------------Sylva------------------
Uğur--------Song-----Egemen--------Cale

Yattara----Selçuk----Colman-----Alanzinho

--------------Fatih Tekke-----------------
--------------Gökhan Ünal-----------------

Tayfun Aydın
24.01.2009, 03:38
uğur kim ya sağbek mi aldık serkan varya ne güzel

b_m_61
24.01.2009, 03:40
Fatih Tekke'yi de alsalar var ya... O zaman gerçekten merak ederim bu yılın sonun nasıl getirir ist. takımları...
Bu takım bu ligi ne yapar???

------------------Sylva------------------
Uğur--------Song-----Egemen--------Cale

Yattara----Selçuk----Colman-----Alanzinho

--------------Fatih Tekke-----------------
--------------Gökhan Ünal-----------------

Hani olmaz ya, Fatih'in geldiğini farzedersek Colman yada Yattara'dan biri kulübeye çekilir bu ortasahayla çıkmaz hoca.

Emirhan Emirzeoğlu
24.01.2009, 03:46
arkadaslar yenı bır gelısme var mı alanzinhoyla ılgılı

Hakanbostan
24.01.2009, 03:52
arkadaslar yenı bır gelısme var mı alanhinzoyla ılgılı
Alanzinho
Nationality: Brasiliansk
Date of birth:22.02.1983
Former clubs: Flamengo, America-RJ, Gama DF
Hight: 164 cm Weight: ca 62 kg
Debut season in Stabæk: 2005
Bu var şimdilik
:):):):):):):):):)

Hala bişi yok kardeş büyük ihtimal fener maçı bitene kadar da bi gelişme olmaz. yönetim olumlu yada olumsuz açıklamayı bu maçın ardından yapar. çünkü tüm trabzon olarak bu maça kitlenmiş durumdayız.

glidali_61
24.01.2009, 03:55
arkadsalar sımdı yenı transferımız dıyebılırz artık 3,5 yılllıgına ımza atacakmıs trabzonspor45 mılıon norveç kromu karsılıgında bu tstabeak takımıyla anlastı hatta stabeak takımıkendı web sıtelerındede bu haber yer verdıler

Rahman Gümüş
24.01.2009, 04:00
arkadsalar sımdı yenı transferımız dıyebılırz artık 3,5 yılllıgına ımza atacakmıs trabzonspor45 mılıon norveç kromu karsılıgında bu tstabeak takımıyla anlastı hatta stabeak takımıkendı web sıtelerındede bu haber yer verdıler
İmzayı atmadan yeni transfer diyemeyiz.Ama çok yaklaştı artık..

refik
24.01.2009, 04:00
imzayı görmeden inanmam valla sonra yattara işine döner

Emirhan Emirzeoğlu
24.01.2009, 04:03
Alanzinho
Nationality: Brasiliansk
Date of birth:22.02.1983
Former clubs: Flamengo, America-RJ, Gama DF
Hight: 164 cm Weight: ca 62 kg
Debut season in Stabæk: 2005
Bu var şimdilik
:):):):):):):):):)

Hala bişi yok kardeş büyük ihtimal fener maçı bitene kadar da bi gelişme olmaz. yönetim olumlu yada olumsuz açıklamayı bu maçın ardından yapar. çünkü tüm trabzon olarak bu maça kitlenmiş durumdayız.

saol kardes ne dıyelım pazartesiye kadar yıne uyku yok bıze desene:D

Tayfun Aydın
24.01.2009, 04:04
Turkish Trabzonspor has continued Alanzinho høyt på ønskelista Alanzinho shall at Trabzonspor , but A pile am awfully in doubt about they'll admit jewel. It is the rang after a afternoon along with hectic møtevirksomhet. Både agents at Trabzonspor and Alanzinhos agent Marcelo Di General arrived today at Norway for å demonstrate that they considers earnestness.

sitlerindeki haber.Norveççe ingilizce çeviri ama o kadar kötü çevirdiki türkçesini tam anlamaydım ama bizim kiler bu sabah Norveç e varmışlar diyor daha yeni varmı diye bakacam

glidali_61
24.01.2009, 04:07
evet sıtede alanzınhonun 60 mılıon krom alcgıda yazıyo ajanslara 1 saat once dusmus bu haber pazartesı gunu mahmut aksuylan beraber turkıyeye gelım 3,5 yıllıga ımza atacakmıs

Tayfun Aydın
24.01.2009, 04:08
Neither clarification Bet at Turk do be about styrebehandles. Facts happen to believable in the weekend. Alanzinho signed a long-term contract along with A pile in inlets , but am not putting cover at that he desires new challenge and able be comfortable suppose a breaking at Trabzonspor. I've talked along with family mine at home in Brazil and we're come to an agreement that we fancy Trabzonspor acting a good one for my now. Again know they never whatever able be made a few month's along in interval. May I as no matter getting a saw a good one bargain offer , say Alanzinho at Budstikka.

bu da adamın ağzından alıntı kendi sitelerinden aldım

Tayfun Aydın
24.01.2009, 04:09
valla inceliyorum ama satıldı diye bi ibare göremedim birazda norveç gazetelrini tarayayım

arifemre
24.01.2009, 04:12
http://fotball.smp.no/eliteserien/article127173.ece
http://www.dagbladet.no/2009/01/23/sport/fotball/tippeligaen/stab/alanzinho/4511180/
nereden çevirttiriyorsun?
bu iki linkte de trabzonspor falan diyor
linkler taraftar sitelerindeki "staebek ile ilgili basında çıkan haberler" kısmından alıntı

glidali_61
24.01.2009, 04:13
Alanzinho bitti iddiası!

Norveç basınında çıkan haberlere göre Alenzinho'nun Trabzonspor'a transferi gerçekleşmek üzere. Trabzonspor'la anlaştığı öne sürülen oyuncunun, cumartesi günü imza atılabileceği iddia ediliyor..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png23 Ocak 2009 , 11:47
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (114) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090123/alanzinho_bitti_iddiasi.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090123/alanzinho_bitti_iddiasi.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=152469)

http://www.ajansspor.com/resim/alanzinho_poz01.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Norveç Basınında Alanzinho Trabzonspor yolunda haberleri yer aldı. Norveç gazetelerine göre Alanzinho ile yarın (cumartesi) imzalar atılabilir.

Norveç basınında çıkan haberler hakkında Spor 61'de yer alan haber şu şekilde:

Haberlere göre Stabaek kulübü, Alanzinho'yu kaybetmek üzere. Alanzinho'nun menejeri, Stabaek kulübünün Trabzonspor'un 35 milyon kronluk teklifini kabul ettiğini söyledi.

Cuma günü görüşme yapılmadan hiçbir şeyin tam anlamıyla gerçek olmadığını yazan Norveç basını, her şeyin cuma günkü görüşmeler sonrasında belli olacağını, 25 yaşındaki Alanzinho'nun da 3.5 yıllığına Trabzonsporlu olacağını öne sürdü.

Gazetelerde, "Alanzinho bu transferden 60 milyon kron bir transfer bedeli bekliyor. Eğer anlaşma sağlanırsa Alanzinho Brezilya'daki ailesinin geleceğini de garanti altına almış olacak" yorumları yer aldı.

Brezilya'da 22 Şubat 1983 tarihinde doğan Alan Carlos Gömes de Costa (Alanzinho), Flamingo'da yetişti.

Bu takımdan sonra America'na da forma giydi ve Wasgo da Gama'ya geçti. Ardından da 2004 yılında Norveç'in Stabaek takımına transfer oldu. Bu takımda 83 resmi maç oynadı ve 19 gol attı. Bu sezon ise altın çağını yaşadı ve 25 karşılaşmada 9 gole imza attı.

Alanzinho orta sahanın solunda görev yapan bir isim olarak dikkat çekiyor. Hem geçen yıl, hem de bu yıl Norveç'te en iyi orta saha oyuncusu olarak seçildi. Yine Norveç'te futbolcular tarafından geçen yılın en iyi oyuncusu olarak kabul edildi.

-DOĞRULANMADI-
Bu arada Norveç'in Stabaek takımı oyuncusu Alanzinho'nun transferi hakkında kulüpten doğrulama gelmedi. Ancak görüşmelerin yapıldığı ancak şu ana dek bir anlaşma sağlanamadığı kaydedildi.

Öte yandan Trabzonspor'un gündeminde bulunan Bayern Münihli Soso'nun İtalya'nın Palermo takımıyla anlaştığı bilgisinin bordo-mavili kulübe geldiği bildirildi.

Tayfun Aydın
24.01.2009, 04:17
Arkadaş az bekleyin Norveçin spor sayfalarını inceliyorum yukarıda verdiğim haber onların saatiyle 21.30 haberi

glidali_61
24.01.2009, 04:20
arkadaslar tercuem olarakatan yardım edeyım bıraz 60 mılyon kropm yakslsık 10 trılyon yapıo stabeak takımı hafatasonuana kadar ızın ıstmıs kulubumuzden alanzinho da gıtmek ısdetdıgını belırtmıs kubulune suan duusnuyolarmnıs

Tayfun Aydın
24.01.2009, 04:24
adamalrın spor sayfalrında bizimki gibi çarşaf çarşaf futbol yokki önce memleket itibariyle kar sporları ön sayfalarda ama ben transfer bitti diye bişey bulamadım nerdeyse 7 spor sayfasını inceledim

cem arin
24.01.2009, 04:27
http://fotball.smp.no/eliteserien/article127173.ece
http://www.dagbladet.no/2009/01/23/sport/fotball/tippeligaen/stab/alanzinho/4511180/
nereden çevirttiriyorsun?
bu iki linkte de trabzonspor falan diyor
linkler taraftar sitelerindeki "staebek ile ilgili basında çıkan haberler" kısmından alıntı

ilk linkte söylediginin özeti su! steabekli yöneticiler teklifi degerlendireceklerini belirtiyorlar. anladigim kadariyla para cok talti geliyor bu arkadaslara diger yandan alani birakmakta istemiyorlar ancak bunun kararini cuma günü degilde haftasonu vereceklerini belirtiyor.

iyi haber oyuncunun kendisinden geliyor! alan diyor ki ailemle de konustum ve bu benim icin cok iyi bir teklif ve bunu degerlendirmek istiyorum diye yaziyor.

ikinci linkte steabak yöneticilerinden birisi alan ile konustugunu ve o nun icin bir yil daha beklemesinin daha iyi olacagini söylüyor. cünkü steabak sampiyonlar ligine katilabilirse daha fazla para kazanabilecegini anlatiyor. yarin steabak göteborgla oynuyor ve anlasilan oyuncuyu bu mactan sonra satacaklar. sayet simdi anlasirlarsa alan yarin oynanacak macta oynayamaz. buradan yola cikarak anlasmanin yarin aksam gerceklesecegini düsünüyorum.

yani özetle oyuncu gercekten cok istekli trabzonsporda oynamak icin ve gelmek istiyor haftasonu en gec pazar günü anlasma saglanacak gibi görünüyor...

Tayfun Aydın
24.01.2009, 04:32
cem sağol valla ben de göya iyi ingilizce biliyorum ama norveççeden ingilizceye çevirince bi tuhaf oldu.

Bu arada adamların en iyi futbolcularına teklif yapıyoruz ve o da gitmek için tutturuyor.Sahne bana çok tanıdık geldi.Hani saçı sarı kendi kara bi arkadaş

Serdar A
24.01.2009, 04:44
Trabzonspor sonunda bombayı patlattı, Norveç´te top koşturan 26 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusunu renklerine kattı.

Oslo’da bitirdiler
Transferde uzun süre sessiz kalan Trabzonspor, sonunda orta sahaya takviyeyi tamamladı ve Norveç Ligi takımlarından Stabeak’te forma giyen Alanzinho’yla anlaştı. Bordo-Mavili yöneticiler, dün Oslo kentine giderek Norveçli yöneticiler ile bir araya geldi. 26 yaşındaki Sambacı konusunda son görüşmeler yapıldı iki taraf da imzaları attı. Alanzinho takımı adına son kez bugün akşam Göteborg ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında forma giyecek, ardından Trabzonspor yöneticileri ile Türkiye’ye gelecek.

Yılın futbolcusu seçildi
Kısa boyuna rağmen orta sahada müthiş hırsı ve tekniği ile ön plana çıkan Sambacı, geçtiğimiz sezon Norveç’te “Yılın Futbolcusu” seçilmişti. Tam adı Alan Carlos Gomes de Costa olan başarılı oyuncu, kariyerine Flamengo kulübünde başladı, Norveç’te son 4 sezon 83 maçta 19 gol kaydettt. Trabzonspor’un bu transfer için Stabeak kulübüne 4 milyon EURO ödeyeceği ifade edildi. Alanzinho’nun ne kadar ücret alacağı açıklanmazken, Brezilyalı ile 3 yıllık sözleşme yapılacağı söyleniyor.

Serhat DEMİRTAŞ
Fanatik .

pirana61
24.01.2009, 04:44
bu adam bizi ucurur,hadi bitirin su isi.......

b_m_61
24.01.2009, 04:50
Farabi benden önce davranmışsın ben yapıştırıcaktım o haberi :) Ee artık inanalım bari, hayırlı olsun :)

cem arin
24.01.2009, 04:51
Trabzonspor sonunda bombayı patlattı, Norveç´te top koşturan 26 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusunu renklerine kattı.

Oslo’da bitirdiler
Transferde uzun süre sessiz kalan Trabzonspor, sonunda orta sahaya takviyeyi tamamladı ve Norveç Ligi takımlarından Stabeak’te forma giyen Alanzinho’yla anlaştı. Bordo-Mavili yöneticiler, dün Oslo kentine giderek Norveçli yöneticiler ile bir araya geldi. 26 yaşındaki Sambacı konusunda son görüşmeler yapıldı iki taraf da imzaları attı. Alanzinho takımı adına son kez bugün akşam Göteborg ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında forma giyecek, ardından Trabzonspor yöneticileri ile Türkiye’ye gelecek.

Yılın futbolcusu seçildi
Kısa boyuna rağmen orta sahada müthiş hırsı ve tekniği ile ön plana çıkan Sambacı, geçtiğimiz sezon Norveç’te “Yılın Futbolcusu” seçilmişti. Tam adı Alan Carlos Gomes de Costa olan başarılı oyuncu, kariyerine Flamengo kulübünde başladı, Norveç’te son 4 sezon 83 maçta 19 gol kaydettt. Trabzonspor’un bu transfer için Stabeak kulübüne 4 milyon EURO ödeyeceği ifade edildi. Alanzinho’nun ne kadar ücret alacağı açıklanmazken, Brezilyalı ile 3 yıllık sözleşme yapılacağı söyleniyor.

Serhat DEMİRTAŞ
Fanatik .

ya bu haber gercekten yalan haber! bizim gibi okuyorlar bunlarda internette gazeteleri oradan gördüklerini yaziyorlar. benim yukarda yazdigim yazin aynisi sadece bunlar olasiligi gerceklesmis haber olarak veriyorlar ve anlasma imzalandi diyorlar. sayet anlasma imzalandiysa trabzonspor oyuncusuna baska bir takim icin sahaya cikmasina izin verir mi? anlasma saglandiktan sonra göteborga karsi oynar ve sakatlanirsa oyuncuya ve bizim 40 milyon krona ne olacak! böyle bir mantikla mi calisiyorlar fanatikte ya da fotomoacta!
bunlarda gazeteci ve gazetecilik yapiyorlar güya???

serdar
24.01.2009, 04:54
Inanmiyorum, saat kac hala transfer haberlerin pesindeyim.... neyse, artik yatmaya gitsem iyi olur:) Iyi geceler arkadaslar,Allahin iziniyle yarin imzalar...

Serdar A
24.01.2009, 04:57
ya bu haber gercekten yalan haber! bizim gibi okuyorlar bunlarda internette gazeteleri oradan gördüklerini yaziyorlar. benim yukarda yazdigim yazin aynisi sadece bunlar olasiligi gerceklesmis haber olarak veriyorlar ve anlasma imzalandi diyorlar. sayet anlasma imzalanmis olsa trabzonspor oyuncusunu baska bir tkaim icin oynatir mi? anlasma saglandiktan sonra göteborga karsi oynar ve sakatlanirsa oyuncuya ne olacak ve bizim 40 milyon krona ne olacak!
bunlarda gazeteci guya???

Serhat Demirtaş bu kadar net ifade kullanıyorsa mutlaka yöneticilerden biriyle telefonda görüşmüştür . Elbette İnternet dış basını takip etmek için önemli bir araç fakat haberler sizin söylediğiniz kadar da buna bağlı değil .

Emiroğlu
24.01.2009, 05:04
Ne zaman ki tranferi düşünülen bir futbolcu hakkında :

Alanzinho takımı adına son kez bugün akşam Göteborg ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında forma giyecek...

tarzı bir haber çıkmış ise, o futbolcuyu alamamışızdır.

Hepsi bir kenara , sonuna kadar destek olduğum ve sevdiğim Sadri Başkan eğer , en az 1 ( sol açık ! ) transferi yapamazsa , şampiyonluk şansımızı en fazla %25 olarak görüyorum...

İYİ BİR ! Sol açık şart şart şart !

Cafer Bulur
24.01.2009, 05:08
Gece yarisi alanzinho nun transferinin bittigi haberini almak cok güzel.:)
Umarim serhat demirtas in duyumlarina degil bilgilerine dayaniyordur bu haber.

Serdar A
24.01.2009, 05:11
Ne zaman ki tranferi düşünülen bir futbolcu hakkında :

Alanzinho takımı adına son kez bugün akşam Göteborg ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında forma giyecek...

tarzı bir haber çıkmış ise, o futbolcuyu alamamışızdır.

Hepsi bir kenara , sonuna kadar destek olduğum ve sevdiğim Sadri Başkan eğer , en az 1 ( sol açık ! ) transferi yapamazsa , şampiyonluk şansımızı en fazla %25 olarak görüyorum...

İYİ BİR ! Sol açık şart şart şart !

Alanzinho ve kulübüyle her konuda anlaşıldı . Yarın saat 16.00 'daki maç Stabeak'ın sahasında , hazırlık maçı . Muhtemelen bu maçta hiç oynamayacak . Oynasa bile çok kısa süre sahada kaldıktan sonra tarafta alkışlatılıp veda edecek .

Zaten futbolcu Türkiyede sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi imzayı atacak . Norveçte yapılan protokol Trabzon'un haklarını korumaya yönelik .

Cafer Bulur
24.01.2009, 05:13
Alanzinho ve kulübüyle her konuda anlaşıldı . Yarın saat 16.00 'daki maç Stabeak'ın sahasında , hazırlık maçı . Muhtemelen bu maçta hiç oynamayacak . Oynasa bile çok kısa süre sahada kaldıktan sonra tarafta alkışlatılıp veda edecek .

Zaten futbolcunun Türkiyede sağlık kontrolünden geçmeden transfer edilmesi gibi bir durum söz konusu değil . Norveçte yapılan protokol Trabzon'un haklarını korumaya yönelik .
Hayirdir farabi kardesim,kesin bir bilgin var gibi konusuyorsun.
Bir de söylemisken bize ne kadara maloldugunu da aciklarmisin?:)

Emiroğlu
24.01.2009, 05:14
Umarım dediğin gibidir farabi , daha önceleri tanık olduğumuz ,
-uçağı kaçırdı
-bileti unuttu
-eşi izin vermedi
-vizesi çıkmadı
-konsolosluğa gelmedi
vs vs vs

haberler ile karşılaşmayız...

Haydi be Sadri Başkan , son bi gayret :)

Cafer Bulur
24.01.2009, 05:17
Farabi kardes fanatigin internet sitesinde böyle bir haberi ben göremedim.Gece yarisi oldugundan göremedim mi acaba?:)

Serdar A
24.01.2009, 05:18
Hayirdir farabi kardesim,kesin bir bilgin var gibi konusuyorsun.
Bir de söylemisken bize ne kadara maloldugunu da aciklarmisin?:)

Maliyeti hakkında her hangi bir bilgim yok . Yönetimle irtibat kuramayan kimseninde kesin bir bilgisi olacağını sanmıyorum . Fakat yazdıklarımda varsayımlarla yazılmış bir şey değil .

b_m_61
24.01.2009, 05:24
Adamı almışsak hazırlık maçında oynatılmayacaktır tabiki orda öyle yazmasına bakmayın.

Mert
24.01.2009, 05:45
Hadi hayırlı uğurlu olsun.
Farabi de diyorsa bu iş bitmiştir.

Tahminim bahsedilenden daha düşük bir ücrete malolmuştur.
Aynı paraya Özer ya da Caner alınabilir miydi o tartışılabilir.
Ama böyle güzel bir transferden sonra bu soruyu sormak ayıp olur biraz...

Orhan Çıkrıkçı'dan sonra gerçek bir sol açık izleyebileceğiz.
Emeği geçenlere teşekkür.
fb'yi yensek bir de kaymaklı ekmek kadayıf :)

Hadi herkese iyi sabahlar.

keles76
24.01.2009, 06:53
ya arkadaslar ben bu alanzinhoya 4miyon euro verildigini yazmislar ve bu adamin kariyeri yok gelirse bizde yapacak peki leonardo hem ajaxta oynuyor ve hemde sota tavsiye ediyor 2milyonu cok goruyoruz sosa zaten 10 milyon euro zamaninda verilmis kariyeri ortda neden kariyeri sifir alanzinho norvec liginde 3 yilda 19 gol atmis diye bu parayi veriyoruz benim canim sikildi yilin futbolcusu secilmis krali olsa ne yazar orasi norvec ve topcuya para vermezler ondan liglerinde kaliteli tek adam varsa oda belkide budur ama 4milyon cok para Insaallah bu adamin 3 yillik alacagi dahil bu miktardir bana oyle geliyorki bu olay daha farkli Haydi hayirlisi
Not: sakin aurelio geremi ornekleri vermeyelim cunku onlar bedavaya alinmistir

Ertan 51
24.01.2009, 07:33

Zaten futbolcu Türkiyede sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi imzayı atacak . Norveçte yapılan protokol Trabzon'un haklarını korumaya yönelik .
hocam hayırlı sabahlar öncelikle
senden cesaretle hayırlı olsun camiamıza Alanzinho diyorum
siz bu transferden menmun oldunuzmu
Leo veya diğer adı geçen oyunculara göre artıları varmı yeni oyuncumuzun
sizin görüşleriniz çok öenmli
şimdiden teşekkür ederim.

demirel
24.01.2009, 08:24
hayırlı olsun,ama imzayı görmeden paçaları sıvamam

Mert67
24.01.2009, 09:30
Serhat Demirtaş gerçekten emin bir ifade kullanmış haberde.Umarım doğrudur.

Muhammet
24.01.2009, 09:31
Fanatik alındı diyor. Haydi hayırlısı.

Remzi
24.01.2009, 09:34
Hayırlısı olsun. Takımımıza faydalı olur inşallah:)

cem arin
24.01.2009, 09:40
Serhat Demirtaş bu kadar net ifade kullanıyorsa mutlaka yöneticilerden biriyle telefonda görüşmüştür . Elbette İnternet dış basını takip etmek için önemli bir araç fakat haberler sizin söylediğiniz kadar da buna bağlı değil .

serhat demirtas sadece internetten aldigi haberi yorumlayip yazmis ve oyuncuyla anlasildi diyor ancak bir oyuncuyla anlasilmis ve imza atimissa o oyuncu imzayi attigi tkaima aittir ve sayet imzayi attigi takim ona bir maclik izin veriyorsa acikca amatörce bir davranis derim. trabzonsporun da bu tür bir amatörlüge imza atmayacagina göre geriye demirtasin yalan haber yaptigi kaliyor. kaldi ki norvec takiminin yöneticileri de bahsi gecen ve s. demirtas tarafindan kullanilan haberde en gec pazara kadar sonuclanacak diyor transfer icin yani olasiligi cok yüksek varsaxyimdan yola cikarak taraftari kandirmakla kalmayp varsamyim üzerinden gazetecilik yapilarak puan toplanmaya calisiliyor.kaldi ki serhat demirtasin kullandigi ifadeler norvec gazetesinin ifadeleriyle örtüsüyor sadece norvec gazetesi gazetecilik yapip varolan durumu okurlarina aktariyor ve buna karsin serhat demirtas türk gazeteciligi yapiyor.

merak ettigim baska bir konu da neden serhat demirtasin kaynak belritmemesi? en azindan aldigi kaynagi belirtirse biz de emin olabiliriz. bu aciklama birisi tarafindan yapilmis olmali ki hem norvec gazetesinde hem de serhat demirtasin gazetesinde yayinlaniyor!

lazfather61
24.01.2009, 09:46
ya arkadaslar ben bu alanzinhoya 4miyon euro verildigini yazmislar ve bu adamin kariyeri yok gelirse bizde yapacak peki leonardo hem ajaxta oynuyor ve hemde sota tavsiye ediyor 2milyonu cok goruyoruz sosa zaten 10 milyon euro zamaninda verilmis kariyeri ortda neden kariyeri sifir alanzinho norvec liginde 3 yilda 19 gol atmis diye bu parayi veriyoruz benim canim sikildi yilin futbolcusu secilmis krali olsa ne yazar orasi norvec ve topcuya para vermezler ondan liglerinde kaliteli tek adam varsa oda belkide budur ama 4milyon cok para Insaallah bu adamin 3 yillik alacagi dahil bu miktardir bana oyle geliyorki bu olay daha farkli Haydi hayirlisi
Not: sakin aurelio geremi ornekleri vermeyelim cunku onlar bedavaya alinmistir

adam 2 senedir norvec liginde yılın futbolcusu seciliyor. 2 sene demek istikrar demek bikere ikincisi bu adamı ozkan sumer izlemis ve alınsın demis 3. su yonetim aptalmı bu adama yalandan yere bukadar para verecek 4 yattara da belcika liginde dandik bir takımda oynuyordu.5. colmanda belcika liginde dandik bir takımda oynuyordu. abi yapmayın lutfen ya adamı izlemeden filan konusuyorsunuz. yonetim izledi gordu ve bence dogru transferi yaptı. bole muhalefet olmak icinde muhalefet olunmaz.

kudu_61
24.01.2009, 09:49
birisi araştırıp kesin haber verebilirmi lütfen

Umut Tekin
24.01.2009, 09:50
doğru diyosun father61.yılın futbolcusu seçilmişse vardı bi cevher bence

pReN@_61
24.01.2009, 09:53
Alanzinho tamam

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240580_24FAN8COKBUYUK-C-B570000000_414_232.jpg

Oslo’da bitirdiler

Yılın futbolcusu seçildi

Haydi hayırlı olsun uşaklar..:)

Hüseyin İlkin
24.01.2009, 09:54
Bu noktadan sonra bir aksiliğin çıkacağını düşünmüyorum .

Hayırlı olsun diyebiliriz :)

Bakalım Jester hocamız bir oyuncu daha alırlar diye düşünüyorum demişti , öyle bir isim olacak mı ? :)

Muhammet
24.01.2009, 09:54
4 milyon yoru ücretini biraz fazla buldum. Kafam da karıştı. :S

Erdal
24.01.2009, 09:56
Bu noktadan sonra bir aksiliğin çıkacağını düşünmüyorum .

Hayırlı olsun diyebiliriz :)

Bakalım Jester hocamız bir oyuncu daha alırlar diye düşünüyorum demişti , öyle bir isim olacak mı ? :)

Ankara takımlarından mı demişti? ( Özer değil heyecan yapmayalım)

Hüseyin İlkin
24.01.2009, 10:00

Yerli veya yabancı konusunda bir şey dememişti diye hatırlıyorum Erdal abi . Sadece düşünüyorum bir oyuncu daha alınacağını demişti . Ankara ekiplerinden birinden alınacak diyen başkasıydı sanki :S Travalier hocam olabilir .

Zafer abi akşam , Özer sene sonu bize gelebilir tarzı bir şey dedi ama ben sene sonunun çok geç olabileceğini düşünüyorum . Şu ara transferde almak lazımdı . Ama Ankaraspor 'un istediği miktarı verebileceğimizi düşünmüyorum , hele de Alanzinho alındıktan sonra .

Transferde belki geç kaldık ama ilk adımı iyi attık . Bakalım ikinci adım olacak mı ? Olursa yine heyecandan buralarda sabahlayacağımız kesin :)

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2009, 10:00
4 milyon yoru ücretini biraz fazla buldum. Kafam da karıştı. :S

Niye karışıyo ki? 4 milyon euroya Alanzinho'dan iyi bu yaşta adam kim var ? :)

cihatöztürk
24.01.2009, 10:01
almışız millet gözümüz aydın:alkış:

Muhammet
24.01.2009, 10:02
Leonardo kaç yaşındaydı?

Onun için klubüne ne kadar önerildi?

O transfer neden olmadı?

Sadece kafa karışıklığımı gidermek için soruyorum. :cool:

xunutulmazx
24.01.2009, 10:03
almışız millet gözümüz aydın:alkış:
hayırlı olur inşallah;)

cihatöztürk
24.01.2009, 10:04
4 milyon euro fazla gitmiş sanki be.....ama olsun olsun süper olcak kaliteli topçu olduk işallah hayırlı olur....parasının değerini sahada yansıtır....

Ahmet Faruk
24.01.2009, 10:08
Leonardo kaç yaşındaydı?

O transfer neden olmadı?

Arkadaşım ama, ama bizim aklımızı karıştırıyosun...

maskeli61
24.01.2009, 10:08
4 milyon euro fazla gitmiş sanki be.....ama olsun olsun süper olcak kaliteli topçu olduk işallah hayırlı olur....parasının değerini sahada yansıtır....

istersen videolarını izle izlediysen tekrar izle ben izlerken gökdeniz yattara karışımı bi adam gördüm eger bu adam böyleyse sagdan yattara soldan bu karşımızda hiçbi takım duramaz . artık takımlar bizi çözmüştü yattaranın kanadını kapat 3 kişiyle öbür kanat boş kalsın bişey olmaz. şimdide yattarayı 3 le kapatta göreyim yada 3 adamda alanzinho ya ver :) 6 kişi 2 adamımızı zabtedecek saldırın kaplanlarım :):)

Hüseyin İlkin
24.01.2009, 10:10
Alanzinho bu parayı hak ediyor demek ki , Leonardo hak etmemiş yönetimde fiyat artırımı yapmamış .

Fazla kurcalamaya gerek yok .

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2009, 10:10
Leonardo kaç yaşındaydı?

O transfer neden olmadı?

Leonardo 26 yaşındaydı

Onun klübüne ne kadar önerildiini bilmiyoruz tam olarak.Ama 2m euro falan deniliyodu.

O transfer Ajax'ın satmak istememesi nedeniyle olmadı

Hem ben Alanzinho'nun Leonardo'dan daha yararlı olucaına kesinlikle inanıyorum.Leonardo çabuk sakatlanan bi oyuncuydu zaten.Bi sezonda 25 maç çıkaramıyodu kolay kolay söylenenlere göre.

He bi de bence de Alanzinho,Yattara ikilisi kanatlarda olunca rakip beklerden korkmamıza gerek kalmayabilir o korkuyla orta sahanın ilerisine adım atamazlar:) Serkan'la Cale de fazla kendini kaptırmayıp bekteki defansif görevlerini iyi yaparlarsa kanatlardan problemimiz kalmaz. Cale yapabiliyo da bunu Serkan ilerde fazla kalıyo açık veriyo inş daha sağlam oynamaya başlar o da:)

akin0834
24.01.2009, 10:16
Serhat Demirtaş gerçekten emin bir ifade kullanmış haberde.Umarım doğrudur.

serhat demirtaş birgün sosya tranfer etti bize...birgün leonardoyu transfer etti...ğek güvenilmiyo..bekleyip görelim ama bitti 100 de 99

Mert67
24.01.2009, 10:17
Alanzinho mu? Leonardo mu? diye sorsalar.
Ben Alanzinho derdim.
İkisinide canlı olarak izlemedim videolardan yola çıkarak söylüyorum.Norveç liginde 2 yıl üst üste en iyi oyuncu seçilmiş olan oyuncunun disiplini vardır bana göre.Norveç liginin kalitesi tartışılabilir ama bir Yattara ve Colman örneği var önümüzde.Ayrıca yönetimin bu yıl ki transferde çok büyük bir oranda başarı sağlaması da Alanzinho'nun takımda başarılı olabikeceğine dair beni umutlandırıyor.Ayrıca kendiside gelmeye çok sıcak bakması ve şampiyonlar liginde oynamak istemesi ayrı bir artı puandır.

İskender Çakmak
24.01.2009, 10:19
serhat demirtaşa göre bitmiş bir transfer bu zamana kadar çok transferlerimizi bitirdi bu gazeteler görmeden havaya girmeyelim

onur-ts
24.01.2009, 10:20

Oslo’da bitirdiler

Yılın futbolcusu seçildi
FANATİK

haberi tekrar tekrar okuyup heyecanlanıyorum.Aldık Alazinhoyu.rahatladım.resmi açıklamayı bekliyorum kulüpten daha da rahatlamak için.ama aldık onu.sol açık derdi bitti.artık korkun rakipler.şampiyon sağlı sollu geliyor...

Murat TONBUL
24.01.2009, 10:22
İnşallah aslı vardır bu haberin.Takımımız için son derece önemli bir transfer eğre doğruysa.

Muhammet
24.01.2009, 10:23
Alazinho'yu canlı izleyen var mı?

Sanırım herkes videolardan yola çıkarak konuşuyor.

servet nuh
24.01.2009, 10:24
video linki verebilirmisiniz

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.01.2009, 10:26
O değil de düne kadar tanımadığımız bir adamı nasıl da hasretle bekliyoruz :]
İnşallah iyi çıkar...
Lange geldikçe irkiliyorum aklıma..
Hayırlı olsun tüm camiaya.

Recep Ayaz
Leonardo kaç yaşındaydı?

O transfer neden olmadı?

Leonardo ajax birakmiyor. Sampiyonluk yarisinda bize lazim diyor. Sene sonunda gidebilir diyorlar, bizde bonservissiz alacagiz onu, defter kapanmis degil.

Murat TONBUL
norveçteki haber sitelerinde de aldığımız yazıyor mu acaba.
bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Ünal Cumhur
24.01.2009, 10:27
oynamadan hiç birşey dememek daha iyi ama bu yonetim çok iyi yabacılar alıyo bakacaz görecez resmi sözleşme imzalısın sonra deyin aldık aldıysak şimdiden hayırlıolsun

serkanholep
24.01.2009, 10:30
fanatikte bitti diye yazıyor güvenilir bir kaynak varmı peki

Recep Ayaz
24.01.2009, 10:30
norveçteki haber sitelerinde de aldığımız yazıyor mu acaba.
bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Henuz adami alamadik, gazeteler uyduruyor Ayni Yusuf transferi gibi. Trabzonun sayfasinda yazmadiktan sonra inanmayin. Adamlarin yonetim kurulu bu aksam hazirlik macindan sonra toplanacak ve karar verecek. Alanzinho nun roportajini dinledim aksam, benim icin buyuk firsat birakirlarsa seve seve giderim diyor.

cihatöztürk
24.01.2009, 10:31
fanatikte bitti diye yazıyor güvenilir bir kaynak varmı peki

en güvenilir kaynak fanatik işte...düşün istanbul medyasınnın halini:)

maydin
24.01.2009, 10:31
ee bi gelişme yok mu yarın da maçımız ona bakalım öyleyse.

Murat TONBUL
24.01.2009, 10:32
bence futbolcu gitmeye niyetlenmişse daha fazla tutamazlar takımda.
İnşallah almışızdır bu adamı.

Murat TONBUL
24.01.2009, 10:35
ara transer döneminde birçok bizimle adı geçen birçok futbolcunun videosunu izledim.
tabi video beni yanıltmıyorsa alanzinho kadar beni etkileyen adam yok.çok teknik ve çok süratli bir adam.gerçekten bize ilaç olur ilaç :)

Ahmet Faruk
24.01.2009, 10:37
Dün akşam çok bekledi burdaki arkadaşlar anlaşılan.
Şimdi "Bitti" haberlerini bayağı geç görmüş olacaklar :)

Murat TONBUL
24.01.2009, 10:41
resmi siteden de önce lig tv ya da ntvspor u beklemek lazım bence.
bunlar diğerlerine göre güvenilirliği en çok olan siteler.onlar da doğrularsa tamamdır bu iş :)

habibyazici61
24.01.2009, 10:48
Arkdaşlar Alanzinho bu akşam son maçını oynayıp Trabzonsporlu yöneticilerle birlikte Türkiyeye gelicekmiş.Eğer habu doğruysa bunada bi karşılama yapalım :)

Travelair
24.01.2009, 10:50

Rüyamı anlatmıştım ciddiye almayın :)

Sadık Bıyık
24.01.2009, 10:51
zafer yelen ve yusuf olaylarındn sonra artık imzayı atıp formayı giymeden transfer bitti diyemiyeceğim. bitme olasılığı çok yüksek bir transfer, işallah bi aksilik olmazda bu iş biter

türkiyem61
24.01.2009, 10:52
bonservisde rahat olun bence deger ... biz bu adamdan ekmek de yeriz

demirel
24.01.2009, 10:54
bu saatten sonra bi aksilik çıkmaması için dua edecez, erkenden gelsede ankara macına cıkarabilsek bari

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2009, 10:55
bu saatten sonra bi aksilik çıkmaması için dua edecez, erkenden gelsede ankara macına cıkarabilsek bari

Şimdi gelse bile Ankaraspor maçında oynıcaını zannetmiyorum. En erken Ankaragücü maçında sonradan oyuna girer. İnönü'ye yetişsin de başka bişey istemiyorum:)

Erdal
24.01.2009, 10:56
Rüyamı anlatmıştım ciddiye almayın :)

Vardır senin rüyalarının bir kerameti Akın :)

Hüseyin Hatırlı
24.01.2009, 10:57
Haydi bre yönetim al şunu dagel artık sabırsızlıkla bekliyoruz valla...

Ayhan Yüksek
24.01.2009, 11:00
İnşaallah olmuştur bu transfer, bu transferin olduğunu düşünürsek sol açık sorunumuzu halletmiş oluyoruz inşaallah,qartık 3 e 5 e bakmıyacaz yeterki takıma katkısı üst düzeyde olsun,gönül şöyle bir orta saha transferi istiyor ama pek zannetmiyorum yinede bir ümit...

Uğur Erdoğan
24.01.2009, 11:00
song la yattaraya rakip geliyor :) acaba nasıl kolbastı oynar : )

türkiyem61
24.01.2009, 11:01
belkide sampiyonlugumuz bu transfere bagli... haydi alin su adami da bayram edelim :)

Erbay
24.01.2009, 11:03
Alanzinho'yu youtube'dan izledim. İzlediğim kadarıyla dehşetengiz bir transfer olur. İnanılmaz çabuk bir futbolcu. Sağdan Yattara soldan Alanzinho ortadan Colman :D

Murat TONBUL
24.01.2009, 11:05
eğer bu adamı almışsak ligin oynanmasına gerek yok bence.zaten şampiyonuz :D:D:D
şaka bi yana gerçekten çok süper bir futbolcu.bizim takıma da cuk diye oturur.
bu sefer olsun artık.bu hasreti bu sene bitirelim.ÖLÜMÜNE TRABZON !!!!

Travelair
24.01.2009, 11:07
Vardır senin rüyalarının bir kerameti Akın :)

İnşallah ama gerçekten rüyaydı.

Bu arada bakın ne buldum :)

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1074328&postcount=6177

6 ocak 2008 :)

MetiN08
24.01.2009, 11:07
Alanzinho biz aldik, yönetim ama Fener macini beklio.. ardindan kesin aciklanir...

Mehmet Zeki
24.01.2009, 11:09
Alanzinho biz aldik, yönetim ama Fener macini beklio.. ardindan kesin aciklanir...

Bencede. Onlar icin simdi mac sonra transfer. Bizim icin de boyle olmali aslinda.

MetiN08
24.01.2009, 11:10
arkadaslar alanzinho video larini izliyorum, bu adam yilin futbolcusu secildiyse, ozaman bizim yattara norvecde EKOL olurdu heralde, basbakan ve cumhurbaskanindan daha ünlü olurdu :D

AKSOY_61
24.01.2009, 11:14
Sadri Şenerin feneri yendikten sonra staddan çıkarken ''Alanzinho'yla anlaştık yarın geliyor'' demesini çok istiyorum ya.
O akşam süper olurdu valla:D

munzevil
24.01.2009, 11:15
Alanzihoyu alıyoruz diye yuotubede stabek taraftarları resmen sövüyorlar TRABZONSPORUMUZA.
Demekki çok seviyorlar ve üzülüyorlar
( tabi bu sevmek sövmenin bir bahanesi olamaz )

AKSOY_61
24.01.2009, 11:16
arkadaslar alanzinho video larini izliyorum, bu adam yilin futbolcusu secildiyse, ozaman bizim yattara norvecde EKOL olurdu heralde, basbakan ve cumhurbaskanindan daha ünlü olurdu :D

teknik olarak yattara daha tekniktir bence ama alanzinho daha hızlı bi adam.
yattara attığı gereksiz çalımlarlarla bazen rakip defansın yerleşmesini sağlıyor.
ayrıca bunu ben bilmiyorum ama bazıları alanzinhonun daha bi takım oyunu oynadığını yazıyor.ama teknik anlamda çok çok az futbolcu dışında kimse yattaranın ayağına su dökemez:D

Murat TONBUL
24.01.2009, 11:19
rüya takıma az kaldı.alanzinhodan sonra ufak tefek eksiklerimiz kalıyor.
ondan sonra komple bir takım olacağız.

KUTADGU
24.01.2009, 11:23
Alanzinho bu parayı hak ediyor demek ki , Leonardo hak etmemiş yönetimde fiyat artırımı yapmamış .

Fazla kurcalamaya gerek yok .

Ben bu yorumu fena halde beğendim.
Umarım bu transfer gerçekleşmiştir.
Geleceğe dönük büyük bir hamle olarak görüyorum bu olayı.

ilhan
24.01.2009, 11:37
Aynı haberi 616161 defa eklemeye gerek yok arkadaşlar. Her sayfaya aynı haber başka birisi tarafından eklenmiş. Sadece görüntü kirliliği yaratıyor. Kendini yazılan her mesaja cevap yazmak zorunda hisseden arkadaşlar var sanıyorum. Ya da burada yaptığımız uyarıları direkt üzerine alınanlar. Bizim uyarılarımız genel kesime hitabendir. Eğer bizzat uyarılacak üyeler olursa zaten özel mesaj ile kendilerine uyarı mesajı yolluyoruz.

Şimdi biliyorum bu mesajım 2-3 sayfa sonra unutulacak ve her şey aynı şekilde devam edecek. Ama ben aynı mesajı 5 sayfa sonra yine yazarım. :)

--

Alanzinho'yu en az sizin kadar çok istiyorum. Ama bunun için panik olmaya gerek yok. Şimdilik aklım Fenerbahçe maçında. Transfer elbette olur ama lig liderliği şimdilik transferin önünde benim için. :) Bu bağlamda " http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10950&page=84 " başlığında Fenerbahçe maçını konuşmak varken burada Alanzinho için "Geliyor mu?, geldi mi?, var mı bir haber?, ee nerede kaldı?" babında mesajlara gerek yok diye düşünüyorum. Zaten kesin bir şey olunca tüm ajanslara düşer.

Haydi, kolay gelsin.

Samet Berber
24.01.2009, 11:41
Fanatik'te transferin bittiği yazıyor , neden resmi açıklama yok hala maçımı bekliyorlar acaba ?

Emirhan Ömeroğlu
24.01.2009, 11:41
Maçtan önce Transfer açıklansada rahat rahat febe maçını izlesem :)

ilhan
24.01.2009, 11:45
Fanatik'te transferin bittiği yazıyor , neden resmi açıklama yok hala maçımı bekliyorlar acaba ?

Fanatik gazetesi aynı şeyi Leonardo içinde yazmıştı. Ayrıca biliyorsunuz tüm ajanslara düştükten sonra bizim resmi sitede bir açıklama oluyor. :)

Emirhan Makul
24.01.2009, 11:48
Lig Tv 12:00 Haberleri İzlenip Bize Aktarılması Rica Olunur.

Ali Tunahan Güllü
24.01.2009, 11:48
bence transfer bugün sataebakin maçından sonra açıklanır...