PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Mecidiyeköy Ts Club Mağazası

Sayfa : [1] 2 3

Badaloğlu
17.11.2008, 08:56
Arkadaşlar, uzun bir süreden beri istediğimiz, beklediğimiz TS Club sonunda Mecidiyeköy'de açılıyor.Evet yanlış duymadınız Mecidiyeköy'de Profilo alışveriş merkezinin yanında TS club mağazamız açılıyor.Aynı zamanda BMN üyesi olan Barış Çebioğlu kardeşimiz çok idealist bir Trabzonspor'lu... Mağazamızın iç tadilatıyla uğraşılıyor, bayağı bir emek verilmiş durumda, Trabzonspor'a yakışır bir mağaza olacak.Bu işe girerken, hemde böyle bir kriz ortamında bir risk almak çok kolay bir iş değil.İnşaallah mağazamız bayramdan sonra hizmete girecektir.

Eğer sizinde açılacak olan mağaza için orjinal bir fikriniz varsa kendisine iletebilirsiniz.Özellikle iç tasarım konusunda fotoğraflar konusunda da sizlerden yardım bekliyor.Belki bu konuda çok güzel fotoğraflar elinizde varsa kendisine iletebiliriz.

Şimdiden TS club mağazamız tüm camiamıza hayırlı olsun... Allah, sahibine ve kulübümüze bol kazançlar nasip eylesin...

EmrahYalçınalp
17.11.2008, 09:00
Bakalım 15 milyonluk İstanbul 150 bin kişilik Trabzon'a sallarken gösterdiği performansı bu arkadaşımızın TS Club'ını "sürdürülebilir" kılma konusunda da gösterebilecek mi?
%85'i şaka ama, yine de yazayım dedim :)

Hayırlı olsun...

Cengiz Çubukcu
17.11.2008, 09:05
Bayramda açılsa çok iyi olurdu .... :) bundan sonra Mecidiyeköy'e gitmemiz için güzel bir sebebimiz var...

Burçak
17.11.2008, 09:21
İstanbulda eksikliği hissedilen mağazamızın açılacak olması güzel bir haber. Hayırlı Olsun.

yusufyilmaz
17.11.2008, 09:28
hayırlı olsun
anadolu yakasında da kaynarca e5 kenarında renkli cam giydirilmiş bir bina var.binann üzerinde kocaman bir bordomavi bir afiş var ts club burada yakında hizmete girecektir yaziyor.iki aydır asılı bakalım o 'yakında' ne zaman dört gözle bekliyorum......

Hüseyin Bağdat
17.11.2008, 09:28
Hayırlı olsun.İstanbul'da büyük bir eksiklik gderilmiş olacak. İstanbul'daki arkadaşlarımız orayı yanlız bırakmayacaklardır...

Gökçebey
17.11.2008, 09:30
İstanbul'daki taraftarlarımızın göz aydın. Hayırlı uğurlu olsun.

Dursun Kaplan
17.11.2008, 09:30
Hayırlı uğurlu olsun.. İnşallah taraftarımız gereken ilgili gösterir..

SALDIRAY
17.11.2008, 09:31
Hayırlı olsun .

Travelair
17.11.2008, 09:33
Hayırlı olsun :alkış:

Ertan 51
17.11.2008, 09:34
Hayırlı uğurlu olsun Barış kardeşim
bizim açımızdan da çok güzel bir gelişme,sanki kendi dükkanımız gibi bir şey olur istediğimiz ürünleri bire bir burdan görüşerek,telefonla veya burdaki dostluklarla satın alabiliriz.

Emrah Yalçınalp'in mesajıda etkili bence:)
Istanbuldaki potansiyeli göz önünde bulundurarak nerdeyse kulubü Trabzon'dan Istanbul'a taşıyalım diyenler Trabzondaki satışı 10'a,100'e katlamaları lazım ki dediklerine inanalım;)

tekrar tebrikler
Allahım helalinden bol bol kazanç versin işin gücün rast gitsin renktaşım.

Ahmet Faruk
17.11.2008, 09:57
Sırf TsClup olması yerine Nike-TsClup olması daha iyi olur bence. Yani, Trabzonsporun lisanslı ürünlerinin yanına Nikeın Trabzonspor için yapmadığı, diğer mağazalarda da bulunabilecek ürünler olması daha cezbedici olur. Ayakkabı olmaya gitmişken veya ne bileyim kapri vs almak için mağaza gezen birisi "Aaa, gelmişken birde forma alayım" diyebilisin. Forma almak isteyen de altına istediği ayakkabıydı, eşofmandı falan alabilsin....
Birde sadece Forma-Eşofman satan bir yer olmasın, Trabzondaki mağazamız gibi Trabzonsporla alakalı olabilecek herşey olsun. Kupa bardaklardan Trabzonspor çakmaklarına kadar....
Zaten mağazanın iç dizaynı için İstanbuldaki Nike mağazaları ziyaret edilmiştir, onlardan aşağı bir iç dizayna sahip olmaz...

Sabırsızlıkla bekliyoruz açılmasını...
İşletecek olan abimize ve biz taraftarlara hayırlı olsun...

Nihal Ayvaz
17.11.2008, 10:15
süperrr.. çok sevindim bu habere.Ulaşımı kolay bi yerde olmasıda iyi olmuş.Hayırlı Olsun ;)

Fatih Öztürk
17.11.2008, 10:23
arkadaşlar istanbul anadolu yakası pendik kaynarca E-5 karayolu yanı TS CLUP mağazası cok yakında hizmete giriyor!

UğuR
17.11.2008, 10:28
Hayırlı olsun şimdiden.İnşallah en kısa dönemde açılır.

Mollasalihoğlu
17.11.2008, 11:12
desenize maaşı alıp otobüse binemeden verecez bi kısmını her ay :D

Kazım Uzunboy
17.11.2008, 11:23
Hayırlı olsun.

Öncelikle İstanbul'da olması gereken bir mağazamız olacka artık.

Darısı bizim başımıza.

LazAnisT
17.11.2008, 11:42
Bizlerinde desteğiyle inşallah kalıcı ve karlı bir yatırım olur.Mecidiyeköy bu iş için riskli bir yer olsada umarım Allah hiç birimizi utandırmaz.O mağazanın orda olması nasıl bizim için bir gurursa açtıktan sonra kapanmasıda bizim için utanç verici bir durum olmalıdır.

Onur Civelek61
17.11.2008, 11:42
Hayırlı olsun ve Allah razı olsun:)

iyattara
17.11.2008, 11:51
Mecidiyeköy de oturuyorum, ev profiloya 5 dk :) Allah razı olsun açan abimizden, daimi müşterisi olurum, hatta yanında part-time çalışırım bile ya :)

mhayri
17.11.2008, 11:53
Süper olmuş,elimizin altında olacak,artık mazeret kabul edilmez...

Tolpaş61
17.11.2008, 12:07
çok sevindirici bir haber.trabzonsporlu kardeşlerim inşallah gereken ilgiyi gösterirler ve mağazamız sürekli açık kalır.şimdiden hayırlı vede uğurlu olsun.

Mehmet Fırat
17.11.2008, 12:09
Her gün Mecidiyeköy'den geçiyorum okula gitmek için. Çok güzel oldu oraya TS Club açılması... :)

Hayırlı, uğurlu olsun. Allah sahibine bol kazançlar nasip etsin. :)

oguzkoc
17.11.2008, 12:10
TS club açılabilecek istanbuldaki en uygun yer.. mecidiyeköy harika olmuş. bide bi taksim oldumuydu tamamdır bu iş :)

Mustafa Önder
17.11.2008, 12:26
Süper bir hizmet.... Ancak ürün çeşidini bollandırmak lazım. Ben mesela ne bileyim bir polar bir kazak bir eldiven vb.. bir çok ürünün olmasını istiyorum. Formayla şapka satmakla olmuyor. İnşallah yapanların açanların elleri dert görmesin o clublarda bunları bulabilecez..

Mehmet_Mercanlı
17.11.2008, 12:28
ALLAH utandırmasın hayrılı uğurlu olsun

elimizden geldiğince reklamını yapmak bize duşer cevremizde eşimizi dostumuzu tüm TRABZON SPOR luları bilgilenrip oraya yönlendirmeliyiz

korsan urun alma aldırma

Fatih Oflaz
17.11.2008, 12:31
Hayırlı olsun arkadaşlar.Güzel günlerde güzel kazançlar dileğiyle...

Ahmet Kuru
17.11.2008, 12:34
Hayırlı olsun...
Açılışında davet gelirse gitmek lazım...
Hem Trabzonspor'a hemde Barış arkadaşımıza destek olmuş oluruz...

peker61
17.11.2008, 12:46
Hayırlı olsun çok iyi oldu...

macka61
17.11.2008, 12:53
hayırlı olsun cevahirdeki ts club kapanalı mecidiyeköye uğramamıştım artık sık sık oradayım

emrezts
17.11.2008, 12:56
hayırlı olsun ilk müşterilerden biri olacağım... bayramdan sonra istanbula gidecektim çok iyi oldu bu:)

Onur Akyüz
17.11.2008, 13:55
ne güzel mağaza açılıyor ama aklıma cevahirde kapanan mağazamız geliyor..

bu n.a bizde derin yaralar açtı..

inşallah aradıgımız her ürünü bulabiliriz,çeşit çok olur..beceke maçında stadın altındaki mağazada hiçbirşey yoktu..

bi atkı bere alayım,2 arkadaş vardı onlarda ucuzundan puma forma alsınlar istedim ama..

ne atkı,ne forma..bu mağazaya özen gösterilir umarım..

Doğan Şahin
17.11.2008, 14:12
hayırlısı olsun. inşallah ürün olarak bol çeşidimiz olur, çünkü internet mağazamızda da pek bir ürün kalmamıştı ayrıca çeşitte çok fazla olmuyor.

en güzeli herkese hitap edebilecek ürünlerde satılması;
üzerinde TsClub değil de mesela sadece 61 yazan şapkalar, eşofman takımları.
Veya Forma numaraları (4, 10 gibi) yazan koyu larcivert şapka ancak bordo birşeyler yazabilir.
Yani tanıdıklarımıza arkadaşlarımıza alacağımız t-shirt, şapka vs. gibi şeyleri de TsClubdan alıp hediye edebilmeliyiz veya herhangi diğer takım taraftarı da gezerken vitrinde görüp, beğenip, alabilmeli.
Satışlar bu şekilde inanıyorum ki çok daha fazla artacaktır.

Bir de n'olur satılan ürünlerde ürünün önüne geçecek kocaman reklamlar ve göze çarpacak şekilde TsClub vb. ibareler olmasın ki rahatça günlük yaşamda dilediğimiz yerde giyebilelim.

murat
17.11.2008, 14:20
Insallah yilbasinda Istanbulda olacagim ozaman bir ugrarim hayarli ugurlu olsun derim :)

Hekimoğlu
17.11.2008, 14:22
Hayırlı uğurlu olsun bol kazanç dilerim.İstanbul uyuma Tsclub'a sahip çık. :)

Uğurtan
17.11.2008, 14:28
Hayırlı uğurlu olsun hem abimize, hem camiamıza ve hemde kulübümüze.. :) Allah şubelerini açmayı nasip etsin.. ;)

LazAnisT
17.11.2008, 14:34
Ahmet Badaloğlu@
Barış Çebioğlu arkadaşımızın sitemizdeki nicki ne?

İsmail Çavuşoğlu
17.11.2008, 14:38
Hayırlı ve Uğurlu olsun ALLAH utandırmasın İstanbulda olmamama rağmen kesinlikle o mağazadan alışveriş yapacağım.

bysurmeneli
17.11.2008, 14:39
Benim barış kardeşimden ricam mağazasında bebe ürünlerine de yer vermesi olacaktır... Nıke firması formaların bebeler-çocuklar için olanlarınıda üretiyor onlardan da satarsa bence satış grafiği yüksek olacaktır... Sanayii Mah. Nike'da bizim göğüs bordo- kollar mavili formadan başka takım amblemiyle 1 yaş gurubu forma satıldığını görmüştüm.. başka takım logosu olduğu için almadım Trabzon da bastırırsa bize de yaparlar

Recep Alkan
17.11.2008, 14:40
hayırlı olsun. umarım istediği ve beklediği şekilde ilerler herşey.

Uğurtan
17.11.2008, 14:42
Bu arada tükkanı sahiplendik :D Dışardan görünümünün bir fotoğrafını bekliyoruz artık ;)

Badaloğlu
17.11.2008, 14:45
Ahmet Badaloğlu@
Barış Çebioğlu arkadaşımızın sitemizdeki nicki ne?

Ola ne meraklı adamsun! Nasıl Hayratlısın? hemşehrini bile tanımaysın? yuh sağa:) Zaten kendiside müsait olunca bu başlıkta size cevap yazar ama illada nick deyiysan al sağa nick: baris of

Özge
17.11.2008, 15:00
Müthiş bir haber bu:)İnanılmaz mutlu oldum.:)

Tunç Tosun
17.11.2008, 15:05
Benim gibi şişli de ikamet eden ve kıçını kaldırmadan işleri halletmeye alışmış bir adam için çok iyi oldu..

Ümit Tekşan
17.11.2008, 15:16
Böyle birşeyin olması çok sevindirici. Ben kendi adıma konusayım benim mecidiyeköy çok yakınımda olduğu için , artık baska yerlere de aramam gerek kalmadı.

Kulübümüze , taraftarımıza herkese hayırlı olsun.

TS-Tiryaki
17.11.2008, 15:21
Hayirli ugurlu olsun.

Alihan Ertürk
17.11.2008, 15:21
bursa'ya da isteriz.. :)

Mustafa Kara
17.11.2008, 15:22
Cevahirde yokmuydu zaten ? 2 yıldır yurt dışındaydım kusuruma bakmayın ?

Orhan_Gazi
17.11.2008, 15:25
hayirli ugurlu olsun satis rekorlari kirariz insallah

Alihan Ertürk
17.11.2008, 15:36
hayirli ugurlu olsun satis rekorlari kirariz insallah

inşallah inşallah :)

Tunç Tosun
17.11.2008, 15:38
Cevahirde yokmuydu zaten ? 2 yıldır yurt dışındaydım kusuruma bakmayın ?

Açıldıktan kısa bir süre sonra kapandı ne yazık ki..

TolgaTopçu61
17.11.2008, 15:40
Hayirli olsun...

Mustafa OK
17.11.2008, 15:45
pendik kaynarca da bir binanın üstüne büyük bir yazı asmışlar trabzonspor lisanslı ürünleri burada satılacaktır diye bilgisi olan varmı.. bina şuan yapım aşamasında...

Tunç Tosun
17.11.2008, 16:02
Bu arada nacizane fikrim olarak söylüyorum, yalnızca TS club mağazalarında bulunan ürünleri satmayın derim, yanında eski TS formalarını, ürünleri ve en önemlisi bulabilirseniz, TS Basketbol takımı forması, Karadenizspor forması hatta Ofspor, A.Sebtaspor, Arsinspor formalarınıda satın, çeşitlilik olur..

azdiha6161
17.11.2008, 16:04
korsan ürünler daha çok satılır.çünkü o bilinç çoğu taraftarlarımızda yok.bu yüzden lisanslı ürün kullanmalıyız..
anadolu yakasında da bir tane tali ts clup açılmalı.kadıköyde mesela.

POYRAZ
17.11.2008, 16:18
Lütfen herkes lisansli ürün kullansin. Nasil olsa adresi de belli.;)

Muhammed KOÇ
17.11.2008, 16:43
çok geç oldu çoookkk.. hayırlısı olsun bol kazançlar diliyorum..

Misina
17.11.2008, 16:56
İnşallah kalıcı olur Girişimci arkadaşımızı tebrik ediyorum.

ÜNAL
17.11.2008, 16:58
Hayırlısı olsun..

Bi İzmir'de açamadılar Ts Club...:rolleyes:

Fatih
17.11.2008, 17:00
Harika bir haber ayrıca Mecidiyeköy olması da çok güzel gerekli desteği görecektir.

Hepimiz için hayırlı olsun.

Nytre
17.11.2008, 17:30
şimdi konu açılmışken ben de bir haber vereyim bilmeyenlere ya da duymayanlara.

trabzon'da da forum avm'de ve gazeteciler cemiyetinin altındaki dükkanda ts clup açılıyor iki yerde de tadilat çalışmaları devam ediyor.

Hüseyin Çümen
17.11.2008, 17:44
en nefret ettiğim taraftarını dahi görünce tiksindiğim rezil takımın mekanına açılacak olması harika

ÖmerFarukYılmaz
17.11.2008, 17:49
Karına kar katar...:cool:

Selman
17.11.2008, 17:53
Bir iyi haber de ben vereyim Anadolu'da ki taraftarlarımıza.Kaynarca Nene Hatun Hastanesinin hemen yanında da yakında bir TS Clup açılacak;)

Mustafa Yılmaz
17.11.2008, 17:56
Bir iyi haber de ben vereyim Anadolu'da ki taraftarlarımıza.Kaynarca Nene Hatun Hastanesinin hemen yanında da yakında bir TS Clup açılacak;)
Orası kırsal kesim adamlarının daha bol olduğu bir yer .
Üsküdar'a açılsa daha iyi olurdu.

Remzi
17.11.2008, 18:14
Bursa'ya da isteriz..

TS-FAN
17.11.2008, 18:17
inşallah inşallah :)
Birlikten kuvvet doğar....
Bursa'da da açılsın artıkk.

Furkan Dündar
17.11.2008, 18:21
Haznedar da vardı ona ne kadar ts club denmesede :D

hayırlı olsun hepımıze :)

Ahmet Karadeniz
17.11.2008, 18:43
hayırlı olsun inş istanbulun cesitli semtleridede yakın amnda tscluplar acılır

TSezgin61
17.11.2008, 18:50
ic tasarim konusunda AFS abimiz ve diger arkadaslarin cok güzel resimleri vardi nike magzalarindan...

Trabzonsporumuzun büyüklügüne, Nike markasininda ismine yakisan bir TSClup bekliyoruz...

Ali Tunahan Güllü
17.11.2008, 19:13
taraftara müjde....
http://www.haber61.net/images/news/5797.jpg
TS ürünleri tüm Türkiye'de!
17 Kasım 2008 / 18:55
Trabzonspor Kulübünün lisanslı ürünleri olan TS Club markası bundan böyle tüm Türkiye'de taraftarlara ulaşacak.

buna göre İnterspor firmasıyla yaptığı anlaşma gereğince ürünler bu firmanın ülkemizde bulunan mağazalarında satışa sunulacak.

Taraftarlar artık bundan böyle İstanbul,Ankara, Adana , Antalya,Aydın, Artvin,Bursa ,Çanakkale , Denizli, Diyarbakır , Erzurum , Giresun , İzmir , Konya , Mersin, Rize, Samsun, Sivas , Tekirdağ ve Van'da da TS Club ürünlerinden satın alabilecekler

YasKo
17.11.2008, 19:24
'Sevindirici bir haber Mecidiyeköy gibi İstanbuLun iş merkezi olan bir yerde mağazamız olması çok güzel ..Emeği geçen herkese saygılar ...

Ali Tunahan Güllü
17.11.2008, 19:29
taraftara müjde....
http://www.haber61.net/images/news/5797.jpg
TS ürünleri tüm Türkiye'de!
17 Kasım 2008 / 18:55
Trabzonspor Kulübünün lisanslı ürünleri olan TS Club markası bundan böyle tüm Türkiye'de taraftarlara ulaşacak.

buna göre İnterspor firmasıyla yaptığı anlaşma gereğince ürünler bu firmanın ülkemizde bulunan mağazalarında satışa sunulacak.

Taraftarlar artık bundan böyle İstanbul,Ankara, Adana , Antalya,Aydın, Artvin,Bursa ,Çanakkale , Denizli, Diyarbakır , Erzurum , Giresun , İzmir , Konya , Mersin, Rize, Samsun, Sivas , Tekirdağ ve Van'da da TS Club ürünlerinden satın alabilecekler

Murat'
17.11.2008, 19:32
Çok güzel bir haber..

Ama benim istediğim ürün çeşidinin artması...

Bununla birlikte çeşitlilikte umarım artar...

Uğur Erdoğan
17.11.2008, 19:38

yau bende ne zaman açılıcak diye bekliyorum önünden geçerken içim gidiyo :)

iboandibo
17.11.2008, 19:53
şöyle güzel ve farklı polarlar falan yapılsa süper olur

Ünal Er
17.11.2008, 20:37
Hayırlı uğurlu olsun,
Fikir vermek doğrumudur bilmiyorum aslında ama, ürünlerin kaliteli olmasını rica ediyorum. Kumaşından cizgisine dizaynına kadar orjinal olmalı. Sade ürünler, mesela gri bir eşortman altında sadece amblem. İnternet sitesinden barcelona veya manchester'ın sayfasından ürünlerine bakıp fikir alınabilir diye düşünüyorum.
Sayfalarda çok güzel ürünler çizen arkadaşlar var, hayallerini burda sizlerle paylaşırlarsa güzel olur sanırım.

selimatal
17.11.2008, 20:46
Arkadaşlar, uzun bir süreden beri istediğimiz, beklediğimiz TS Club sonunda Mecidiyeköy'de açılıyor.Evet yanlış duymadınız Mecidiyeköy'de Profilo alışveriş merkezinin yanında TS club mağazamız açılıyor.Aynı zamanda BMN üyesi olan Barış Çebioğlu kardeşimiz çok idealist bir Trabzonspor'lu... Mağazamızın iç tadilatıyla uğraşılıyor, bayağı bir emek verilmiş durumda, Trabzonspor'a yakışır bir mağaza olacak.Bu işe girerken, hemde böyle bir kriz ortamında bir risk almak çok kolay bir iş değil.İnşaallah mağazamız bayramdan sonra hizmete girecektir.

Eğer sizinde açılacak olan mağaza için orjinal bir fikriniz varsa kendisine iletebilirsiniz.Özellikle iç tasarım konusunda fotoğraflar konusunda da sizlerden yardım bekliyor.Belki bu konuda çok güzel fotoğraflar elinizde varsa kendisine iletebiliriz.

Şimdiden TS club mağazamız tüm camiamıza hayırlı olsun... Allah, sahibine ve kulübümüze bol kazançlar nasip eylesin...

Öncelikle hayırlı olsun.
Çok sevindirici bir girişim. Ayrıca yer olarak ta mükemmel bir seçim. Çok iyi işlyecek ve çok uzun yıllar hizmet verecek inşallah.

Mağazanın iç mimari durumu uygun mudur bilemiyorum ama bazı önerilerim olacak:
1-Mağazanın her köşesinde mutlaka efsane yıllara ait resimler olmalı. Tıpkı A.Akerin dışındaki gibi.
2-Yine mağazanın uygun bir duvarı varsa camla kapalı toblo şeklinde bir bölme içerisinde şampiyon kadrolara air bir kaç forma örneği de bulunursa mükemmel olur. Sadece o formaları görmek için bile günde yüz insan gelir eminim.;) Bu konuda TS yönetiminden destek istenmeli.

Mağaza açıldığında İst. daki eski dostların hepsini oraya yığacağıma da söz.:)

Hatta Allah kısmet ederse yazın o mağazadan alışveriş yapmaya da söz.

Mecidyeköy süper bir seçim.

boztepeliyasin
17.11.2008, 20:59
hayırlı olsun.

fındıkoğlu
17.11.2008, 21:04
Ohhhhhh beeeeeeaaaaaaaaaaa....

MehmetGÜRSOY61
17.11.2008, 21:24
hayırlı olsun YANİ bide ankaraya gelse böyle magazalar hep :D:D

hamucera
17.11.2008, 21:28
süper olsu. yürüyerek 10 dk mesafede. bayramda sonra ilk öğlen tatilinde alıveriş için giderim artık

Erdal
17.11.2008, 22:41
Böyle girişimcilere destek olmak lazım...Çubuklu formamı ordan alacağım...Kızlarıma uygun bişilerde bulurum inşallah:)

Barış Cebioğlu
17.11.2008, 23:17
İstanbulda yaşayan Trabzonspor sevdalısı bir Trabzonlu olarak Trabzonsporumuza ait ürünleri bulmakta aynı sizler gibi sıkıntı çekmekteyim.İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı hele de en çok Trabzonlunun yaşadığı bir şehirde aşık olduğumuz renklere ulaşamamak gerçekten üzüntü vericidir.Bu konuyu yetkililerle paylaşmam beni bambaşka noktalara taşıdı.Bu işe varım diyerek elimi taşın altına koydum.Evet 1 aydan daha kısa bir süre içerisinde İstanbulda yaşayan Trabzonsporlular kendi TS CLUB’larına kavuşacaklar.Mağaza tadilat çalışmalarımız devam etmekte ve son aşamalara gelmek üzereyiz.Yer olarak ulaşım kolaylığı açısından Mecidiyeköy’ü seçtik.Mağaza Profilo Alışveris Merkezinin hemen yanında bulunmaktadır. Trabzonspor’umuza yakışır bir mağaza açacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.Bunu bu kadar erkenden duyurmamın sebebi ise şudur: Madem ki bu bize ait bir mağaza olacak her türlü fikre açık olmak gerek.TS CLUB’ımızda tasarım olarak ya da başka konularda olmasını isteyeceğiniz her şeyi benimle açıkça paylaşmanızı ümit ediyorum.

Hepinize saygılar…

BARIŞ CEBİOĞLU

Burak_52
17.11.2008, 23:19
inşallah ürün çeşiti bol olur haznedarda bişey yok
hayırlı olsun

Furkan Dündar
17.11.2008, 23:58
bencede guzel bı magazamız olsun artık her karsıya gectıgımde ugrarım ınsallah :D

Taner Gündoğdu
18.11.2008, 00:16
hayırlı uğurlu olsun

ARAGORN01
18.11.2008, 00:30
İstanbulda yaşayan Trabzonspor sevdalısı bir Trabzonlu olarak Trabzonsporumuza ait ürünleri bulmakta aynı sizler gibi sıkıntı çekmekteyim.İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı hele de en çok Trabzonlunun yaşadığı bir şehirde aşık olduğumuz renklere ulaşamamak gerçekten üzüntü vericidir.Bu konuyu yetkililerle paylaşmam beni bambaşka noktalara taşıdı.Bu işe varım diyerek elimi taşın altına koydum.Evet 1 aydan daha kısa bir süre içerisinde İstanbulda yaşayan Trabzonsporlular kendi TS CLUB’larına kavuşacaklar.Mağaza tadilat çalışmalarımız devam etmekte ve son aşamalara gelmek üzereyiz.Yer olarak ulaşım kolaylığı açısından Mecidiyeköy’ü seçtik.Mağaza Profilo Alışveris Merkezinin hemen yanında bulunmaktadır. Trabzonspor’umuza yakışır bir mağaza açacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.Bunu bu kadar erkenden duyurmamın sebebi ise şudur: Madem ki bu bize ait bir mağaza olacak her türlü fikre açık olmak gerek.TS CLUB’ımızda tasarım olarak ya da başka konularda olmasını isteyeceğiniz her şeyi benimle açıkça paylaşmanızı ümit ediyorum.

Hepinize saygılar…

BARIŞ CEBİOĞLU

Barış kardeşim öncelikle tebrik ederim ve hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Mağaza Profilo'nun içinde mi olacak ? Tam olarak yerini tarif edersen sevinirim....
Uzun zamandır eksikliğini hissetiğimiz ve isyan ettiğimiz bir büyük eksiğe son verdiğin için teşekkürler

agasaro
18.11.2008, 00:38
Hadi hayırlısı! Bir de Anadolu yakasında açılacak gibi görünüyor. Pendik/Kaynarca'da... Yakında hizmetinizde afişi asılı yaklaşıl 3 haftadır ama bakalım ne olur? Mecidiyeköy'de açılması güzel olmuş. Herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir yer.

innocence
18.11.2008, 01:47
Hayırlı olsun.Canı gönülden tebrikler

Hüseyin Sahtiyan
18.11.2008, 09:41
gerçi yazıldımı bilmiyorum ama, taraftar gruplarına yönelikte bişeyler yapılması lazım bence.. misal gs store de uA, kartal yuvasında Çarşı, feneriumda gfb poları olsun atkısı olsun vs. vs. ürünler had safhada satılıyo.. Ne bilim Çılgınlar olsun Trabzon'lu Gençler Olsun, Gurbetçi Gençler olsun atkı-polar gibi ürünler güzel bi gelir getirir bence.. şahsi fikrimdir..

Ayhan Çolak
18.11.2008, 09:46
açılış ta kesin oradayım.işyerim de orada zaten. alışveriş yapacagım elbet.

Barış Cebioğlu
18.11.2008, 14:01
Değerli Arkadaşlarım

Hepinize bu güzel destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Daha mağazanın açılışını yapmadan iyiki bu işe girmişim dedim kendi kendime çünkü çok iyi dostluklar kuracağımı anladım mesajlarınız sayesinde.Mesajlarınızda aklınıza takılan soruları ve önerilerinizi okudum ve bunlarla ilgili sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum:

Mağazamız gerçek bir TS Club mağazası olacaktır.Başka ürünler kesinlikle satılmayacaktır.Trabzondaki mağazamızda ürün olarak ne varsa burdada aynıları olacaktır.

Ürün çeşitliliği klubümüzle ilgili bir olaydır.Ben onun haricinde herhangi bir ürün satamam.Yalnız yeni tasarımlar fikirler konusunda klübümüzle sürekli fikir alışverişinde olacağız.Sizin de desteklerinizle yeni tasarımlar yeni fikirlerle çok daha güzel işler başaracağımıza eminim.

Bir arkadaşımızın dediği gibi dostluk bağlarımız sayesinde benden istediğiniz ürünleri elimden geldiği kadar her yere ulaştırmaya çalışacağım.

Mağazamızda efsane yılara ait ve de şimdiki zamana ait bol bol resimler olacaktır şüpheniz olmasın.Elimden geldiği kadar tüylerinizi diken diken etmeye çalışacağım ve bunun için de kendimi kobay olarak kullanacağım :)

Mağaza profilo avm nin içinde değildir hemen yanında bulunan fatih iş merkezindedir.100 m2 lik bir mağaza olacaktır(sadece satış yapılan yer olarak mağazanın tamamı 160 m2 dir )

Davet meselesine gelince...Açılış tarihimiz kesinleşince bunu bir kaç gün öncesinden buradan duyuracağım ve güzel bir kokteylle bunu hep birlikte kutlayacağız.

peker61
18.11.2008, 14:13
Şimdiden eline sağlık çok teşekkür ederiz ...

legend_ts_61
18.11.2008, 14:13
tum taraftarımıza hayırlı olsun.inşallah allah bereketını werır ve hem dukkanı acan abımız hemde kulubumuze gzuel gelırler sağlar....bıze bıraz uzak olsada gıne de ıyı bır haber...

legend_ts_61
18.11.2008, 14:15
Bır yerden duydum ist-kartal da soğanlık tarafnda e-5 uzerınde 3.4 katlı ts clup acılacakmış.Abimin arkadaşı acmayı karar vermış ve suan onarımda oldugunu ogrendım....inşallah oda bır an once taraftarımızın hızmetıne gırer.

myildirim77
18.11.2008, 14:19
Bır yerden duydum ist-kartal da soğanlık tarafnda e-5 uzerınde 3.4 katlı ts clup acılacakmış.Abimin arkadaşı acmayı karar vermış ve suan onarımda oldugunu ogrendım....inşallah oda bır an once taraftarımızın hızmetıne gırer.

eğer gerçekten açılırsa süper olur bende orda oturuyorum

abbas
18.11.2008, 14:20
hayırlı ugurlu olsun inşallah çok sevindim... :)

ilteriş
18.11.2008, 14:46
mecidiyeköy gibi merkezi bir yerde açılması iyi olmuş.

Mehmet BAL
18.11.2008, 14:50
korsan ürünler daha çok satılır.çünkü o bilinç çoğu taraftarlarımızda yok.bu yüzden lisanslı ürün kullanmalıyız..
anadolu yakasında da bir tane tali ts clup açılmalı.kadıköyde mesela.
kadıköyde ts ürünleri satan magaza var(gerçi uyuz oldum oraya ama neyse)
bu arada abimize ve camiaamıza hayırlı olsun inşallah açıldımı hem hayırlı olsuna hemde alışverişe gideriz.

Gürkan
18.11.2008, 18:01
İnternetten Ts club a bakıyorum ürün çeşitlerini gördükçe burada ne satılacak acaba diyorum.

Hayırlı olsun. Açılırsa elimizden geldiğince destek vereceğiz tabi ki.

EyüpKILIÇ61
18.11.2008, 18:12
Darısı Ankara'mızın başına :)

Ayhan Çolak
18.11.2008, 18:17
Değerli Arkadaşlarım

Hepinize bu güzel destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Daha mağazanın açılışını yapmadan iyiki bu işe girmişim dedim kendi kendime çünkü çok iyi dostluklar kuracağımı anladım mesajlarınız sayesinde.Mesajlarınızda aklınıza takılan soruları ve önerilerinizi okudum ve bunlarla ilgili sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum:

Mağazamız gerçek bir TS Club mağazası olacaktır.Başka ürünler kesinlikle satılmayacaktır.Trabzondaki mağazamızda ürün olarak ne varsa burdada aynıları olacaktır.

Ürün çeşitliliği klubümüzle ilgili bir olaydır.Ben onun haricinde herhangi bir ürün satamam.Yalnız yeni tasarımlar fikirler konusunda klübümüzle sürekli fikir alışverişinde olacağız.Sizin de desteklerinizle yeni tasarımlar yeni fikirlerle çok daha güzel işler başaracağımıza eminim.

Bir arkadaşımızın dediği gibi dostluk bağlarımız sayesinde benden istediğiniz ürünleri elimden geldiği kadar her yere ulaştırmaya çalışacağım.

Mağazamızda efsane yılara ait ve de şimdiki zamana ait bol bol resimler olacaktır şüpheniz olmasın.Elimden geldiği kadar tüylerinizi diken diken etmeye çalışacağım ve bunun için de kendimi kobay olarak kullanacağım :)

Mağaza profilo avm nin içinde değildir hemen yanında bulunan fatih iş merkezindedir.100 m2 lik bir mağaza olacaktır(sadece satış yapılan yer olarak mağazanın tamamı 160 m2 dir )

Davet meselesine gelince...Açılış tarihimiz kesinleşince bunu bir kaç gün öncesinden buradan duyuracağım ve güzel bir kokteylle bunu hep birlikte kutlayacağız.
hayırlı olsun diyorum. allah işini rast getirsin. gelmeye çalışıcam, görüşmek dileği ile..

mechanic
18.11.2008, 19:06
Hayırlısı olsun. Mağaza açılır açılmaz en kısa zamanda ziyaretine geleceğimizden ve tüm Trabzon'lu aile,akraba,dost ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğimden şüpheniz olmasın.

Bu arada ben İstanbul/Beylikdüzünde oturuyorum. Büyükçekmece ilçesinde kapalı pazarın yanında bir TsClub var ( Aynı zamanda hemen yanında iki tane halısaha vardır, bilenler bilir). Daha doğrusu Tsclub'lar kapatılmadan önce burası TSCLUB idi ancak bu vatandaş mağazayı kapatmamış. Ben orjinal TS forması'nı Zeynepland'dan aldıktan sonra buraya bir uğrayayım dedim. Adamın mağazasının önünde koskocaman TSCLUB yazıyor ama içeride fener,bjk,gs formaları da satılıyor ve eski çakma pumalar var. Hiç nike yok. Hatta puma eşofmanları bile sahte. Bende adama dedim ki ;

- Abi, nike eşofmanları ne zaman geliyor?
- Adam da bana ' Şu anda diktiriyorum, yakında gelecek dedi. :) :)

Adam formaları ve eşofmanları kendisi diktiriyor!!! Yani tamamen yasal olmayan bir TSCLUb ve bizim takımımızın adını kullanıyor.

Kulüp ile irtibatı olan arkadaşların bu konuyu kulübe iletmelerini rica ediyorum. Herkes yasal TSCLUb zannedip buradan orjinal yerine sahta forma alıyor ve kulübümüz bundan hiçbir kar elde edemiyor, üstelik üç eziklerin formaları yasal olmayan bu TSCLUB mağazasında. İlgililere duyurulur.

İşin enteresan yanı yanında ki halısahada yine TSCLUB gibi koskocaman harflerle TRABZON FUTBOL OKULU yazıyor.

Ali Tunahan Güllü
18.11.2008, 19:07
Hayırlısı olsun. Mağaza açılır açılmaz en kısa zamanda ziyaretine geleceğimizden ve tüm Trabzon'lu aile,akraba,dost ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğimden şüpheniz olmasın.

Bu arada ben İstanbul/Beylikdüzünde oturuyorum. Büyükçekmece ilçesinde kapalı pazarın yanında bir TsClub var ( Aynı zamanda hemen yanında iki tane halısaha vardır, bilenler bilir). Daha doğrusu Tsclub'lar kapatılmadan önce burası TSCLUB idi ancak bu vatandaş mağazayı kapatmamış. Ben orjinal TS forması'nı Zeynepland'dan aldıktan sonra buraya bir uğrayayım dedim. Adamın mağazasının önünde koskocaman TSCLUB yazıyor ama içeride fener,bjk,gs formaları da satılıyor ve eski çakma pumalar var. Hiç nike yok. Hatta puma eşofmanları bile sahte. Bende adama dedim ki ;

- Abi, nike eşofmanları ne zaman geliyor?
- Adam da bana ' Şu anda diktiriyorum, yakında gelecek dedi. :) :)

Adam formaları ve eşofmanları kendisi diktiriyor!!! Yani tamamen yasal olmayan bir TSCLUb ve bizim takımımızın adını kullanıyor.

Kulüp ile irtibatı olan arkadaşların bu konuyu kulübe iletmelerini rica ediyorum. Herkes yasal TSCLUb zannedip buradan orjinal yerine sahta forma alıyor ve kulübümüz bundan hiçbir kar elde edemiyor, üstelik üç eziklerin formaları yasal olmayan bu TSCLUB mağazasında. İlgililere duyurulur.

İşin enteresan yanı yanında ki halısahada yine TSCLUB gibi koskocaman harflerle TRABZON FUTBOL OKULU yazıyor.

evet bende bir iki yerde gördüm böyle yerleri...

mensure 61
18.11.2008, 19:27
Alıcak çok şeyim var :)

Varlıbaş61
18.11.2008, 19:39
bende bir haber vereyim o zaman
istanbulda anadolu yakasında oturanlar için iyi bir haber:D(benim gibi;))
Kaynarca-Pendik'te Ts Club mağazası yakında hizmete açılacakmış
afiş astılar binaya:D:D

Ufuk Bayraktar61
18.11.2008, 19:54
bende bu ara tatilde tuzlaya gelmeyi düşünüyorum..eğer gelirsem çizgili formayı barış arkadaşımızın mağazasından alacağıma söz veriorummm..:)

evet herkes alacağı ürün için söz versin bakimm :D

Muhammet
18.11.2008, 19:55
Umarım verilen emeklere değer.

Hayırlı olsun herkese.

Burçak
18.11.2008, 20:27
o sahte forma satan TS Club adını kullanan mağazanın açık adresi varmı.

Gürkan
18.11.2008, 21:44
o sahte forma satan TS Club adını kullanan mağazanın açık adresi varmı. bahsedilen yer eski Trabzonsporlu oyuncuya (tuncay) ait olan yer galiba.yerin adı tunka idi . Mehmet Mercanlı orayı daha iyi biliyordu galiba.

Burçak
18.11.2008, 22:56
yani bu korsan işini yapan eski bir Trabzonsporlu futbolcumu üstelik :eek:

fetvaci
18.11.2008, 23:57
açıldıgı gıbı okuldan bı arkadasla gıtcez besıktaslı ıddaya gırmıstık onunla atkısına sıvas besıktas macına ben kazanmıstım onunla gelelımde kulup besıktaslı parası yesın:D:D

UNdocab
19.11.2008, 00:46
İçine hediyelik eşya kısmında inşallah bol alternatif olur. nebileyim şu sıcak bişe konulduğunda renk değiştiren bardak vs cart curt.
Basket takımın formaları da bulunsa çok güzel olur.
Şort yerine basketçilerin giydiği caprilerden diz altı giymek istiyorum. TS amblemli olması öncelikli tercihim olurdu elbet

Cem Zırıh
19.11.2008, 01:20
cok merak ediorum ha bu magaza niye sezon basi acilmadida patlama yapmadi :D

Hüseyin Çümen
19.11.2008, 02:18
cok merak ediorum ha bu magaza niye sezon basi acilmadida patlama yapmadi :D

bence akıllıca davrandılar Trabzonun başarısına göre açıyorlar mağzayı :)

Trabzon şampiyonluğa gidiyor ve her topladığı puanda satışlar katlanacak ve şampiyon olduğumuzda inşallah mağzadan bişey almak için kuyrukta beklememiz gerekecek bence çok akıllıca bi yatırım :)

hayırlı olsun

OnOuR
19.11.2008, 02:32
Çok güzel bi haber... Hayırlı Olsun...

fanatik29
19.11.2008, 11:09
pendik kaynarca da bir binanın üstüne büyük bir yazı asmışlar trabzonspor lisanslı ürünleri burada satılacaktır diye bilgisi olan varmı.. bina şuan yapım aşamasında...

EWT KARDEŞİM KAYNARCAYADA AÇILIYO TS CLUP İNŞ AÇILIR YAKINDA BİNA SAHİPLERİDE ZATEN TRABZONLU :D BANA YAKIN OLUYO ÇOK İSTİYORDUM BANA YAKIN BİR TS CLUP'ÜN OLMASINI TRABZONUMUZUN LİSANSLI ÜRÜNLERİNİ İSTEDİĞİM ZAMAN ORAYA GİDİP ALABİLİRİM ARTIKK :cool:

Mehmet
19.11.2008, 13:06

Açılsın açılsın, hayırlı olur inşallah, hele işler bir yoluna girsin, elim de bir kaç tane tablo olabilecek güzellik ve kalitede bordo mavi renklere sahip fotoğraflarım var lüzum görülürse yardımcı olurum, he birde bu Ts Clup'lardan bir mağaza da Üsküdar'a istiyorum ilgilenen gücü olanlara duyrulur.

Tolpaş61
19.11.2008, 13:17
hadi canım.sende gelirsin artık.babandan aldığın paraları harcarken trabzonsporu düşünerek harca tamammı.forma içinde bir fon oluştur.

pReN@_61
19.11.2008, 23:23
Hayırlı olsun, çok iyi bir haber bu..

zafercalikoglu
21.11.2008, 09:12
acılmasıda lazım i,bekliyoruz

halil ibo
21.11.2008, 09:14
Hayırlı uğurlu olsun.Yüce rabbim utandırmasın bu yatırımı yapan kardeşimizi,hayırlı işleri bol kazançları olsun...

LazAnisT
21.11.2008, 13:27
Dünya çok küçük.Barış arkadaşımızı tanımıyorum ama Babası çok sevdiğim bir abimiz çıktı:)

Temel Küçükhüseyin
21.11.2008, 13:39
Güzel oldu hayırlı olsun. Tam da Aralık'ta parçalı dedikleri gövdesi bordo kolları mavi formamızdan bol miktar gelecekken satış patlaması yaşanır.

61hami61
21.11.2008, 14:13
bende sevındım ts clup ün mecidiye köyde olmasi için

Uğur GEMİCİOĞLU
21.11.2008, 17:58
OO çok iyi oldu.Hayırlı olsun.

Murat'
21.11.2008, 18:03
Bir mağazanın açılması çok güzel ama artık ürünnlerin bir an önce çeşitlenmesi lazım...Çoooook ama çok geride kaldık bu konuda..

Emorfo
21.11.2008, 18:07
Güzel oldu hayırlı olsun. Tam da Aralık'ta parçalı dedikleri gövdesi bordo kolları mavi formamızdan bol miktar gelecekken satış patlaması yaşanır.

Hayırlı olsun.

Temel, parçalı forma formanın yarısı bir renk, diğer yarısı başka bir renk oluyor. Aralık'ta çıkacak olan forma geçen sene Puma'nın yaptığı parçalı forma gibi olacak. Kollara vs bazı değişiklikler olabilir tabi. Çubuklu forma ise Mayıs'ta çıkacak.

Murat'
21.11.2008, 18:16
Hayırlı olsun.

Temel, parçalı forma formanın yarısı bir renk, diğer yarısı başka bir renk oluyor. Aralık'ta çıkacak olan forma geçen sene Puma'nın yaptığı parçalı forma gibi olacak. Kollara vs bazı değişiklikler olabilir tabi. Çubuklu forma ise Mayıs'ta çıkacak.

Parçalı forma falan çıkmayacak..Bize parçalı diye yutturulan forma şu anda giydiğimiz kolları mavi forma..Kulüp internet sitesinden bunla ilgili bir açıklama yaptı..Yani yeni forma falan olmayacak..

a f s
21.11.2008, 18:51
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_b5_Isaac_Yattara001.jpg

Faruk ilk anda ben de hayret yeni bir forma mı hazırlıyorlar diye düşündüm fakat tahmin ettiğim gibi imiş.

Aralık ayına yetişecek olan parçalı diye resmi sitede açıklanan forma, bu sezon giymekte olduğumuz Aston Villa modeli diye bilinen gövdesi bordo kolları mavi olan formamız. ( Kaynak bizzat Trabzonspor yönetimi )

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_22_Selcuk_inan03.jpg

Mr.No
21.11.2008, 19:29
Ne dedikleri belli degil ki... Hali hazirda olan bir seyin müjdesini vermenin mantigi nedir acaba? Anlayan beri gelsin.

Bera B.
21.11.2008, 21:19
Ne dedikleri belli degil ki... Hali hazirda olan bir seyin müjdesini vermenin mantigi nedir acaba? Anlayan beri gelsin.

bize özel tasarım yapılacakmış galiba afs abi daha iyi bilir tabi de..

muratd61
22.11.2008, 00:31
açılışı yapıldı mı m.köy ts club ın? yada açılmadıysa ne zaman açılacak?

hodlu
22.11.2008, 00:41
Bize ve büyüklüğümüze yakışan da buydu.Emeği geçen ve geçecek herkese sonsuz teşekkürler.Şimdi top taraftarda yine orası bizim gururumuz olmalı...

sahinsoy
22.11.2008, 11:43
arkadaşa iş hayatında başarılar hayırlı olsun .ama bir sıkıntı ürün çeşitliliği yok buna bir çare bulunmalı..

Öztürk Adem
22.11.2008, 12:05
Hayırlısı olsun :) Buyuk semtlerde ıllakı olmalı bunlar dırek kulup desteklı olmalı sahsı olmamalı bence cunku kotu durumda sahıs kapamak zorunda kalıyor .):)

tsmetu
22.11.2008, 13:21
Ya şu mağazayı ankara'ya ne zaman açacaklar.

tonyali_61
22.11.2008, 16:06
Hepimize hayırlı olsun.

TSummit
22.11.2008, 16:10
İnşaallah alacak çok sey vardır.

Ustaalioğlu
22.11.2008, 16:25
Acildi mi? Nerde tam olarak?

Barış Cebioğlu
22.11.2008, 16:45
Tekrar soran arkadaşlar için bir açıklama yapayım hemen... TS CLUB mağazamız bayramdan sonra mecidiyeköyde açılacaktır.

kudu_61
22.11.2008, 16:59
çok güzel bir haber kapatılmaları kadar yanlış bir hareket olamazdı yapılan yanlışları düzeltmek için gelmiş yönetime teşekkür ederim

Erbay
22.11.2008, 17:16
Son günlerde aldığım en güzel haber. Daha yeni haberim oldu,gözümden kaçmış.:D

AYYILDIZ
22.11.2008, 17:19
Tsclub'un açılması mükemmel olmuş klüp her anlamda atağa kalkmış durumda salı günü Hes projesini alırsak bir de şu stad yapımı başlarsa Ocak'ta 1 yılda 10 yıllık iş yapmış olacağız.

nakzo
23.11.2008, 13:48
çok sevindim zaten mecidiyeköyde oturuyorum sonunda forma vesayre bulabileceğizz................

ÜNAL
24.11.2008, 13:53
http://img92.imageshack.us/img92/5995/tsclubanketxz1.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9172)

LazAnisT
28.11.2008, 11:43
Barış_of

Yapım aşamasıyla alakalı bize bilgi verirsen çok memnun oluruz.Birde mümkünse dışardanda olsa bir iki fotoğraf ekleyiver.

Ahmet Faruk
28.11.2008, 13:50
Mağazanın ismi sadece TsClup olursa daha çekici olur. Falan TsClup, Filanoğlu TsClup gibi isimler, mağazanın Trabzonspora olan aidiyetinde insanlarda şüphe uyandırır. Ama "TsClup" demek, Trabzonspor demek; tek başına olursa....

Yasin Berber
28.11.2008, 14:28
Bencede açılması çok güzel oldu değil diğer ürünler istanbulda trabzonspor forması bile bulmak güç oldu ama TS Club ilaç gibi geldi hem rahatlıkla forma hemde diğer Trabzonspor eşyalarından alabilcez

Tolunay Abdioğlu
28.11.2008, 15:29
Evet Mecediköy'deki Mağazamız HayırLı oLsun..

Bir biLgide benden oLsun ..:)
İstanbuL
Pendik|Kaynarca
NeneHatun Hastanesi Karşısında da
Yapımı Süren Bir TsCLup Mağazamız AçıLacaktır..
DuyuruLur ..:)

Halil Atalay
30.11.2008, 13:14
mekanı gittim görtüm gezdim güzel yerde profilo alış veriş merkezine çok yakın birde orada büyük bayrak astıkmı çok güzle olacak adamlar şaşıracak vallaha

birşey söyleceğim mekan beyaz boya ile boyansa ve bordo mavi şeritler çekilse daha güzel olacak diye düşünüyorum bugün kurstan sonra bir bakacam ne oldu diye

Ayhan Çolak
30.11.2008, 16:15
mekanı gittim görtüm gezdim güzel yerde profilo alış veriş merkezine çok yakın birde orada büyük bayrak astıkmı çok güzle olacak adamlar şaşıracak vallaha

birşey söyleceğim mekan beyaz boya ile boyansa ve bordo mavi şeritler çekilse daha güzel olacak diye düşünüyorum bugün kurstan sonra bir bakacam ne oldu diye
evet bende yakında gormeye gelicem.

Mehmet_Mercanlı
30.11.2008, 16:50

İstanbuL
Pendik|Kaynarca

cok güzel bir haber cok sağol

TS-Tiryaki
30.11.2008, 17:18
Arkadaslar fotografta cekerseniz cok güzel olur.

Halil Atalay
01.12.2008, 09:04
arkadaşlar resim olarak bunları çekebildim kapı kapalı olduğundan içersinin fotosu fazla yok ama çok güzel yerede

izin almadan koyduk fotorafları inşallah barış abi kızmaz :(

http://img243.imageshack.us/img243/5509/maawo2.png

http://img140.imageshack.us/img140/9008/30102008001vd6.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/380/30102008002ce6.jpg

http://img116.imageshack.us/img116/176/30102008ns4.jpg

Halil Atalay
01.12.2008, 22:44
ula herkes resim dedi bizde koyduk kimse bakmıyor ula ben okadar şeyi boşunamı yaptım???????

Mustafa
01.12.2008, 22:47
Darısı Ankara'nın başına

ARAF
02.12.2008, 00:28
eee ben de izmire istiyorum burda hepten öksüz kaldık

Uğurtan
08.12.2008, 19:00
Taraftar sazı eline aldı bikere.. :)

Bekliyoruz Ankara'dan İzmir'den girişimci ruhlu taraftarlarımızı :p

Nihal Ayvaz
08.12.2008, 19:07
Açılış hangi gün?
Bayramdan sonra bi ziyaret edelim

Ufuk Bayraktar61
08.12.2008, 21:15
orda bir resim var..içerisini resmine benziyor..buranın sahiib yanlış hatırlamıyosam içinin resimleri bitmişti demişti..Trabzonspor resimleriyle donatıldığını söylemişti..yanlış hatırlıyosam biri beni düzeltsin

legend_ts_61
09.12.2008, 12:44

İstanbuL
Pendik|Kaynarca

bahsettıgın yerı benım abımın arkadaşı açıyor ve açılışına suprız bır ısım gelecek..oda suprız olsun:)

Harun Karadeniz
09.12.2008, 14:31
arkadaşlar hem hayırlı olsun hemde allah razı olsun:D

ben ce herşey bordo mavi olsun başka düzenlemeye gerek yok he düzenli ve profesyonel satış şart tabi

Sümeyye Şahin
10.12.2008, 12:06
bahsettıgın yerı benım abımın arkadaşı açıyor ve açılışına suprız bır ısım gelecek..oda suprız olsun:)

ya abim açılamıyacanı söyledi açılıyo mu yani:):)tarihi bilen varsa söylerse sevinirim...

Aytaç Çakıroğlu
10.12.2008, 20:26
BURSA BMN Maç İzleme Organizasyonu

Saat:15:00 ve daha öncesi olabilir

YER: Maltepe Yalı Cafe (Maltepe Tren İstasyonu Yanı)

bütün BMN ve Trabzonsporlulr davetlidir. Maç izleme ücretsizdri. Ama içecek ve yiyecekler ücrete tabi.

ben genelikle orada seyrediyorum. Umarım çağrıma gelen olur.

NOT= maltepe sahil yolunda da br YALI CAFE var 3 katlı aynı adı taşıyor. Orası değil Maltepe Tren İstasyonundaki.
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=1802755) http://forum.bordomavi.net/images/misc/progress.gif

KemaL_Ts
11.12.2008, 16:20
Resimler icin tesekkürler!!!!

yeni resimler cekebilirseniz cok seviniriz

Misina
11.12.2008, 17:57
Girişimci abimizi kutluyorum fakat çok heveslenmeyin arkadaşlar Kulüp Trabzondaki mağazalarına forma veremiyorken istanbula nasıl verecek.

LazAnisT
12.12.2008, 02:06
Mutlaka kendilerine göre haklı sebepleri vardır ama bu mağaza bu fırtınada açılsaydı çok daha faklı olurdu..

macka61
17.12.2008, 17:46
İstanbul Mecidiyeköy’de 26 Aralık Cuma günü Ts Club Mağazası açılacak.

Trabzonspor lisanslı ürünler markası Ts Club’ın bayii Mecidiyeköy’de bulunan Profilo AVM yanı Gülbahar Mahallesi Harman Yolu Üst Sokaktaki Fatih İş Merkezi’nde hizmet verecek.

17.12.2008 17:31:05

Sümeyye Şahin
17.12.2008, 17:55
Pendikteki TS Clup hakkında bilgisi olan var mı?

Sümeyye Şahin
17.12.2008, 17:56
Hayırlı olsun,. Pendikteki TS Clup hakkında bilgisi olan var mı?

zafercalikoglu
18.12.2008, 08:53
çok iyi oldu tüm Ts taraftsrımızı alışverişe davet etmek lazım

Ümit Tekşan
18.12.2008, 09:34
Hayırlı olursun Tüm TS li taraftarlara , Emeği geçen herkesten Allah Razı olsun.

Recep Alkan
18.12.2008, 09:37
umarım emeklere değer. bu mağazamızı alış verişlerimiz ile sık sık rahatsız edelim :)

Yasin Berber
18.12.2008, 22:00
Dün federasyonu protestodan sonra mecidiyeköyde bakalım nerde dedik ts club aradık ama bulamadık:) üzüldük biraz ama açılmamış nede olsa

Samet Yildirim
18.12.2008, 22:06
daha cooook yerlere acilmali...

Cafer Bulur
18.12.2008, 22:59
Hayirli ugurlu olsun.
Umarim devami gelir,almanya da bir ts clup görmek isteriz.

Ayhan Çolak
18.12.2008, 22:59
yarın oraya bır ugrayacagım.

Fatih Efe
18.12.2008, 23:00
inşallah ürün yelpazesi geniş adımıza şanımıza yakışır bir mağaza olur.görkemli bir açılış olmasıni dilerim

Halil Atalay
18.12.2008, 23:20
recep senin formaları buradan alırım artık hem yeni mağzamıza destek olur

Öztürk Adem
18.12.2008, 23:23
son gelısmeler nelerdır :D pekı

Barış Cebioğlu
21.12.2008, 14:49
Sevgili Trabzonsporlu renkdaşlarım.Şu an sizlere 2 aylık çalışmamı sonuçladırmış olmanın rahatlığıyla sesleniyorum.Resmi sitemizde de duyurulduğu gibi TS CLUB mağazamız mecidiyeköyde 26 Aralık 2008 cuma günü açılıyor.Hepinizi açılışımıza bekliyorum.

SAYGILARIMLA

BARIŞ CEBİOĞLU

Ba®ış
21.12.2008, 14:51
açılış saat kaçta olacak ?

Murat'
21.12.2008, 14:53
Çok güzel bir haber....5 gün daha kalmış...Umarım satışlarda patlama olur..

Barış Cebioğlu
21.12.2008, 14:54
Arkadaşlar açılış saat 13:00 de olacak...

Muhammet
21.12.2008, 14:57
Ankara'da da böyle bir hareket olsa keşke. :S

KemaL_Ts
29.12.2008, 01:54
arkadaslar ne oldu ? acildimi resim yokmu? nasil bir yer? yaza bende allahin izniyle en az 300 liralik alisverisimi yapacagim

macka61
29.12.2008, 02:48
evet yeni mağazamız ne durumda acaba

Halil Atalay
29.12.2008, 08:35
yeni mağzamız açıldı mağaza olarak güzelde ürünler yetersiz kulüp bu işe bir çare bulması lazım bugün bir bakın fb.gs.bjk. takımların ürünlerine birde bizimkilere bakın çok az ürün var

Burçak
29.12.2008, 08:45
ürün azlığı konusunda Trabzondaki mağazada aynı durumda. çeşitlilik nedense yok.
en azından Trabzıonspor gibi bir takım için yetersiz diyelim.
Yapılabilecek okadar çok çeşit ürün var ki. üstelik örnekleride mevcut .

Tolpaş61
29.12.2008, 10:05
hayırlı uğurlu olsun.ilk fırsatta gitmek lazım.

KemaL_Ts
29.12.2008, 14:27
fotograf cekebilecek arkadaslar yokmu. haziranda orda olacagim fakat görmek istiyorum. biri bize bu iyiligi yapsin lütfen. istanbuldaki arkadaslar da bol bol alis veris yapsinlar. bir corap bir short bir cakmak bir seyler ara sira alsinlar katki saglasinlar. bir marlboro yerine gidib bir bir corap al kendine. haydi fotograflari bekliyoruz

emrezts
29.12.2008, 14:47
arkadaşlar ben ocakta geleceğim istanbula... bakın ben gelene kadar her şeyi bitirmeyin haaa:D

Recep Alkan
29.12.2008, 15:19
recep senin formaları buradan alırım artık hem yeni mağzamıza destek olur

yeni mağzamız açıldı mağaza olarak güzelde ürünler yetersiz kulüp bu işe bir çare bulması lazım bugün bir bakın fb.gs.bjk. takımların ürünlerine birde bizimkilere bakın çok az ürün var

valla abicim herhangi bir sorun yok. ordan alman biizm içinde çok güzel olur. katkımız olacaksa ne mutlu bizlere. bu arada bere atkı tarzı ürünler almak da istiyoruz. bu konuda eğer işletme sahibinin telefonu bizlere ulaştrılırsa kendisi ile karşılıklı konuşma doğrultusunda çeşitli ürünleri de alabiliriz.

Ayşe Aygün
29.12.2008, 15:52
Az önce uğradım.Ürün çeşitliği az ama genede çok güzel.Güler yüzlü bir abla karşılıyor bizi.Hem onlar hem biz oraya alışırsak ürünlerde bol çeşit olursa bence çok güzel iş yer yapar orası.Bizde onlarda memnun olur.

Muhammed KOÇ
29.12.2008, 17:19
başlık açılıyor değil de açıldı olarak değiştirilse iyi olur :)

Öztürk Adem
29.12.2008, 19:29
Cuma gunu acıldı:D bende sagolsun arkadasım orada calısıyor :D o da bızım bır sapkamızı aldı Gs lı de olsa sapkamızı takıyor :D Bende o oradayken bana da kaskol almasını soyledım:D Insallah uzun yıllar hızmet eder Hayırlı Ugurlu olsun
Bu arada hedıye olarak da kupa fınalının bıletını verıyorlar Genclerbırlıgı kupa macının

blacksilva
29.12.2008, 19:47
almanyaya da istiyoruz bi ts club magazasi. hala bi formam yok :( internetten olmuyor

Burak_52
29.12.2008, 22:10
gittim bi kaç bişey aldım soruyoruz insanlara esnaflara nerde diye herkes biyere yollayıp durdu bizi
zar zor bulduk ama hayırlı olsun

KemaL_Ts
30.12.2008, 02:46
fotograf cekebilirmi biri ?

Recep Alkan
30.12.2008, 08:03
ben herhangi bir yetkilisinin telefon numarasını istiyorum .

Ümit Tekşan
30.12.2008, 09:27
Hayırlı , uğurlu , bol kazançlı , bol müşterili olsun. Müsait bir zamanda uğrayacam.

antagonist
30.12.2008, 10:27
İstanbul’da Ts Club Mağazası açıldı

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/804-9E7I9J6Z.jpg

Kulübümüzün resmi ürünlerinin satış noktası TS Club Mağazalarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Mecidiyeköy’de açılan mağaza taraftarlarımıza hizmet vermeye başladı.

Trabzonspor lisanslı ürünler markası Ts Club’ın bayii Mecidiyeköy’de bulunan Profilo AVM yanı Gülbahar Mahallesi Harman Yolu Üst Sokaktaki Fatih İş Merkezi’nde hizmet verecek.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/804-5H2T4C5F.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/804-1S1Z7D4L.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/804-6U9D8K9U.jpg

Kaynak: www.trabzonspor.org.tr

Kazım Uzunboy
30.12.2008, 10:28
Bir sürü ürün var orda yahu.

Aman nazar değmesin,maaşallah. :)

Ankara'ya da istiyoruuzz..

Ayrıca şu ismin de değişmesi gerek bence. :S

Recep Alkan
30.12.2008, 10:46
hala ısrarla ulaşım numarası talebinde bulunuyorum ??*

Dursun Kaplan
30.12.2008, 10:54
Maşallah maşallah baya ürün var. İstanbul ilgisiz kalmaz artık. :)

UğuR
30.12.2008, 10:57
hala ısrarla ulaşım numarası talebinde bulunuyorum ??*

Ts Club BFG Tekstil

Profilo AVM yanı
Gülbahar mah. Harman yolu üst sok.
fatih iş merkezi no :2 dükkan_ 1
Tel. 0 212 272 43 64
Mecidiyeköy / İSTANBUL

resmi sitemizde var...

Recep Alkan
30.12.2008, 10:58
abi teşekkürler bilgi için. arıyorum ve isteklerimi iletiyorum hemen :)

a f s
30.12.2008, 11:13
Hayırlı Olsun.

Onur Civelek61
30.12.2008, 11:26
Oh be sonunda açıldı:)
Hayırlı olsun...

_SeRKaN_
30.12.2008, 13:42
Hayırlı olsun...İnşallah taraftarların ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir...

KemaL_Ts
30.12.2008, 13:48
oh yazin haznedara degil külübün ts clubuna gidecem. oraya ürünler zamaninda da ulasir:).

Ahmet Faruk
30.12.2008, 14:01
Oy oy...
Buraya bir uğrayalım bakalım, resimden çok güzel şeyler gözüküyor.

Bize bu imkanı sağlayana teşekkür ediyorum.
Hayırlı kazançlar diliyorum.

Yasin Berber
30.12.2008, 14:11
Hayırlı olsun ürünlere hucummmmm:D

LazAnisT
30.12.2008, 16:39
Açılış günü ordaydık.Ürün anlamında Nike'ın bir kaç yeni ürünü var.Ben özelllikle Kırmızı Yağmurluğuna bayıldım.3-4 arkadaş epey bir alış veriş yaptık.Tam çıkacakken Ts clupın ürünlerden sorumlu yöneticisi geldi.Onuda arkadaşlarla bir güzel haşladıkdan sonra tekrar gelmek üzere vedalaştık.

macka61
30.12.2008, 16:39
çok güzel gözüküyor resimler bir uğramak lazım

Erbay
30.12.2008, 16:56
Allah'ım şükürler olsun :) Ne kadar para biriktirebilirsem buraya yatıracam.

Muhammet
30.12.2008, 17:09
Tabelalar falan harika. Harika iş çıkarmış kim el atmışsa.

İstanbul bayram eder artık. :)

Vural Kuyumcu
30.12.2008, 18:22
hayirli ugurlu olsun bol kazanc getirsin ve bolca ürünler olsun aminnnnnn

FatmaÇelik
30.12.2008, 18:30
İstanbul'a hayırlı olsun .

Bir tane de Ankara'ya istiyoruz...

Ahmet Kuru
30.12.2008, 18:31
Hayırlı Uğurlu olsun...
En kısa zamanda uğrayacağız inşallah...

Kaya
30.12.2008, 18:37
Emeği geçenleri kutluyorum...

Çok teşekkürler...

TS-Tiryaki
30.12.2008, 19:05
Cok güzel olmus. Hayirli olsun. Emegi gecen herkese tesekkürler.

Gamze
30.12.2008, 19:18
Çok iyi oldu bu. Hayırlı olsun cümlemize.

Bir soru: Acaba mağazamızda şu adı Noel Bere olan berelerden mevcut mudur acaba?

Gürkan
30.12.2008, 20:01
Mağaza sahibi arkadaş ürünlerin (mağazasında bulunan) fotogrflarını koysa buraya tanıtımamacı ile özellikle ts clubın sitesinde olmayan ürünlerin fotolarını.

Murat Erdem
30.12.2008, 20:02
Mağaza sahibi arkadaş ürünlerin (mağazasında bulunan) fotogrflarını koysa buraya tanıtımamacı ile özellikle ts clubın sitesinde olmayan ürünlerin fotolarını.
Gerçekten çok iyi olur...:alkış:

tonyali_61
30.12.2008, 23:36
Hepimize hayırlı Nuri beye de kapak olsun...

samway
30.12.2008, 23:52
hayırlısı olsun bol kazanclar :)

Nihal Ayvaz
31.12.2008, 00:04
Çok iyi oldu bu. Hayırlı olsun cümlemize.

Bir soru: Acaba mağazamızda şu adı Noel Bere olan berelerden mevcut mudur acaba?

aynen katılıyorum .hala ondan arıyorum :)
Hayırlı olsun en kısa zamanda ziyaret edicez

Süleyman Eruyar
31.12.2008, 00:05
bir tanede kadıköye açmak lazım..

zafer6161
31.12.2008, 12:31
hayırlı olsun,bol kazançlar dileriz

Keleşoğlu
31.12.2008, 12:32
hayırlı olsun en kısa zamanda gideceğim

vatandas61
31.12.2008, 12:54
hayirli ugurlu olsun. Birisi resmini ceksede bizde görsek.

S.DEMİRCİ
31.12.2008, 13:22
bizede gitmek şart oldu... hayırlı olsun...

Mustafa Ayazoğlu
31.12.2008, 14:09
Tebrikler, çok iyi oldu..

KemaL_Ts
31.12.2008, 14:13
tüm istanbulda oturanlar bir ugrasin hayirli olsuna gitsinler ve lisansli ürünlere saldirisinlar:P

Mustafa K. Demirbaş
31.12.2008, 15:28
TS Club’tan İNDİRİM
31 Aralık 2008 / 14:26
Trabzonspor lisanlı ürünler markası Ts Club İstanbul Haznedar mağazasından yeni yıl sürprizi.

Yılbaşından önce ve yeni yılı takip eden hafta içinde İstanbul Haznedar'daki mağazada Ts Club ürünlerinde yüzde 25 yılbaşı indirimi uygulanacak.
Ayrıca mağazadan 100 YTL ve üzeri alış verişlere sürpriz Trabzonspor ürünü de hediye edilecek. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ts Club İstanbul Mağaza Müdürü Hüseyin Avni Kazancı, Trabzonspor'un ligde olduğu yer en büyük hediye ancak biz de mağaza olarak TS Club ürünlerinde yüzde 25 yılbaşı indirimi yaptık. Bu indirim yeni yılın ilk haftasında da devam edecek. Ayrıca TS Club Haznedar mağazamızda sürpriz 2009 hediyeleri taraftarımızı bekliyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

OnOuR
31.12.2008, 15:52
Çok iyi bir haber. Umarım dahada yaygınlaşır TS Club magazalarımız...

myildirim77
31.12.2008, 16:27
kaynarca dada açılacaktı ne oldu yalanmı oldu acaba yoksa açıldı mı?

Berat
01.01.2009, 13:02
Haznedar'daki mağazadan daha kötü olma olasılığı yok.. Hayırlı olsun..

Selman
01.01.2009, 13:04

Henüz açılmadı.Ayrıca yazı da kaldırılmış, açılmayacak mıdır nedir.

Alihan Ertürk
01.01.2009, 13:04

abi pendikte bir nike mağazasına annemler gitmiş Trabzonspor Ürünleri satılıyormuş orayı mı diyorsun acaba ??

hodlu
01.01.2009, 14:12
Çok iyi olmuş.Hayırlı olsun...

blacksilva
01.01.2009, 15:59
http://img58.imageshack.us/img58/6514/6666z0i9o6otg4.th.jpg (http://img58.imageshack.us/my.php?image=6666z0i9o6otg4.jpg)
bu kazaklar ne kadar???

macka61
01.01.2009, 20:36
bugün mağazamızdaydım alışverişimizi yaptık geneldeki sıkıntılar orada da mevcuttu ürün yok beden yok gibi inşallah kulüp ürün tedarik ederde bizde doya doya alışverişimizi yaparız

Mustafa Önal
01.01.2009, 20:48
bugün mağzaya gittim 2 tane polar mı desme swet mi desem onlşardan aldım. aslında makina falan hazırladım. sözde arkadaşlarla buluşacaktık ve geç kalmamak için evden erken çıkım derken makinayı unuttum. sağolsun arkadaşlarda getirmemiş. bide haznedar yakın diye gidip ordan almışlar ve yüzde 25 indirimli almışlar. anlıcanız ben onlara göre baya kazık yedim onların tabiriyle ama ben seve seve ordan aldım ve oraya bu mağzayı açan arkadaşlara teşekkür ediyoprum. barış arkadaşımızlada tanışmış olduk.
barış a dedim ne et et siteye foto at en kısa zamanda. eğer hafta sonu gidersem foto çekmek için gitcem sırf.

Aytaç Çakıroğlu
01.01.2009, 21:05
bugün mağzaya gittim 2 tane polar mı desme swet mi desem onlşardan aldım. aslında makina falan hazırladım. sözde arkadaşlarla buluşacaktık ve geç kalmamak için evden erken çıkım derken makinayı unuttum. sağolsun arkadaşlarda getirmemiş. bide haznedar yakın diye gidip ordan almışlar ve yüzde 25 indirimli almışlar. anlıcanız ben onlara göre baya kazık yedim onların tabiriyle ama ben seve seve ordan aldım ve oraya bu mağzayı açan arkadaşlara teşekkür ediyoprum. barış arkadaşımızlada tanışmış olduk.
barış a dedim ne et et siteye foto at en kısa zamanda. eğer hafta sonu gidersem foto çekmek için gitcem sırf.
valla helal sana her yere yetişiyorsun :) bende en kısa zamanda gideceğim. ama galiba fiyatlar biraz uçuk, peki kredi kartına filan taksit varmı? neyse herkese hayırlı olsun.

Mustafa Önal
01.01.2009, 21:09
bugün aldığım swetlerden biri çift taraflı kullanabiliyoruz.
http://img293.imageshack.us/img293/9805/resim109ed6.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/resim109ed6.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img293/resim109ed6.jpg/1/)
ön yüzü
http://img293.imageshack.us/img293/9805/resim109ed6.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/resim109ed6.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img293/resim109ed6.jpg/1/)
ARKA YÜZÜ FORMA GİBİ
http://img293.imageshack.us/img293/4711/resim113mz6.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/resim113mz6.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img293/resim113mz6.jpg/1/)

DİĞER kapşonlu sweet
http://img231.imageshack.us/img231/329/resim115ir5.jpg (http://imageshack.us)
http://img231.imageshack.us/img231/resim115ir5.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img231/resim115ir5.jpg/1/)

kudu_61
01.01.2009, 22:03
arka yüzü forma gibi olan polar müthiş duruyor gidince alıcam inş.