PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Terim Onu Neden Sildi? Fatih TEKKE Gerçeği...

Mustafa Ayazoğlu
15.11.2008, 04:18
http://haber.gazetevatan.com/newpics/news/151120080133093346555.jpg

Malta maçının devre arası.. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor.. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”

Devamı

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Fatih_Tekke_gercegi_208879_5&Newsid=208879

http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/151120080144401006403_3.jpg

Uluç
15.11.2008, 04:23
Fatih Tekke gibi yıldızı kadroya almayanın futbol bilgisinden şüphe duyarım..

Haber için teşekkürler..

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 04:27
Fatih tekke özel adam.
Kimseye tabii olmayacak, başına buyruk.
Yani elinize alıp emre gibi tümer gibi parmağınızda oynatacağınız tip değil.
E yetenek de var adamda.
Niye alsın.
Var olduğuna inandığı karizması çizilir.

Yok haber doğruysa da şu şaka işine kızıp almıyorsa zaten terimden hoca değil çoban bile olmaz.

kudu_61
15.11.2008, 06:27
estonya maçında tekke tekke diye kafasını duvarlara vurdu daha da çok vuracak adamın sıkıntısı bu değil gökdenize garezi ne adamın derdi trabzon ben buna eminim takımın hepsi sakat iken bile gökdenizi yanında oturtan bu zihniyette başka ne ararsın sabah sabah terim hakkında konuşup canımı sıktım ben bu adam takımdan gitmedikçe milli takım maçlarından zevk almayacağım

TSKara61
15.11.2008, 07:26
Egemen. Giray. Cagdas. Tayfun. Serkan. Huseyin. Selcuk. Ceyhun. Gokhan. Ersen. Fatih Tekke. Gokdeniz.

Daha saymaya gerek varmi?

ErtuGrul
15.11.2008, 07:45
Fatih TERIM icin soylenecek tek sey var istifaaaaa...

Dursun Kaplan
15.11.2008, 08:56
Adam olsa hakkında konuşurum Terim için.. Ama değmez.. :)

Erdal
15.11.2008, 09:08
Yahu Lazanist ( Süleyman) bize bunu aylar önce söylemişti. Olmaya Sergen bizim forumdan öğrendi bunu :)...Ziyaretçi girişi yasaklansın kardeşim foruma....Ama Fatih te iyi demiş yahu "Halı sahadamı" :)))

temel_yilmaz
15.11.2008, 09:15
fatih ter,min tekkeye garezi var anladık egemene,selçuğa,gökdenize ne garezi var bıraksınlar bu işleri adam da trabzonspor komplrksi var .

Travelair
15.11.2008, 09:28
Egemen arkasından laf atmış, Selçuk keliyle dalga geçmiş, Gökdeniz dil çıkartmış...

Emirhan Ömeroğlu
15.11.2008, 09:41
Adam olsa hakkında konuşurum Terim için.. Ama değmez.. :)

aynen.. çok küfür ediyorum bu adama :mad:

ismail tüfekçi
15.11.2008, 10:00
terimin yüzünden milli takımdanda o güzel ismindende nefret ettim

mehmetdoğan
15.11.2008, 10:12
fatih hocayı cok seviyorum ama fatih sultan tekkeyi daha cok seviyorum.her zaman fatih hocayı savundum vardır bir bildiği dedim ama artık ayıp be hocam bana göre türk futbolunun gelmiş geçmiş tanjudan sonraki en iyi çakıcı forvettir fatih tekke.adam yaşlandı biz hala adamakıllı bu adamdan yararlanamadık milli takımda içim kan ağlıyor valla yeter fatih hocam yeter Allah aşkına bu adamın ölüsü mehmet yıldız,semih ve halile beş çeker el insaf hocam sonunda beni de deli ettin

Celâl Emre Samancı
15.11.2008, 10:15
eğer arada böyle bir muhabbet geçmişse ağzına sağlık FATİH TEKKE!!!

a f s
15.11.2008, 10:19
Fatih Terim'in Fatih Tekke'ye yaptığı zenci muamelesi yeter artık.
Rakibine tüküren Sergen bile bu milli takımda el üstünde tutuldu da bu yapılan hiç insani değil.

Fatih ve Gökdeniz'in milli takım kariyerinin bitmiş olduğun görmek üzücü. Adamların güzel futboluna hasretiz zaten, kaprisi yüzünden onları bütün dünyanın izleme şansını da yok ediyor bu Adanalı.

Bu arada düşüncelerimizi söylerken lütfen edep sınırlarını aşmayalım!

tsmetu
15.11.2008, 10:24
O sadece fatih tekke'yi sildi bütün trabzonspor taraftarıda fatih terim'i sildi.

a f s
15.11.2008, 10:39
http://cache.daylife.com/imageserve/09cZ1HNgOI37v/340x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/0bhU6Xk5mDgnP/340x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/06dXeFtalV7sk/610x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/08BN8Qq7F7b9H/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/01KBeJU02T4hr/610x.jpg

Bu millet senin değerini biliyor Fatih Tekke sen merak etme. Mahkeme kadıya mülk kalmaz demiş atalarımız. Sen her anlamda kendini yetiştirmeye bak. Bir gün senin de sıran gelir.

Furkan Dündar
15.11.2008, 10:44
Fatih kraL gelsin tarbzona yeniden

baq baqalım fatıh alıo mu almıo mu :D

mehmetdoğan
15.11.2008, 10:57
http://cache.daylife.com/imageserve/09cZ1HNgOI37v/340x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/0bhU6Xk5mDgnP/340x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/06dXeFtalV7sk/610x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/08BN8Qq7F7b9H/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/01KBeJU02T4hr/610x.jpg

Bu millet senin değerini biliyor Fatih Tekke sen merak etme. Mahkeme kadıya mülk kalmaz demiş atalarımız. Sen her anlamda kendini yetiştirmeye bak. Bir gün senin de sıran gelir.
tamam da abicim ne zaman gelecek sıra adam 30'u geçti daha ne kadar geliştirecek

Badaloğlu
15.11.2008, 10:58
Heey millet! Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama milli takımın teknik trektörüne BMN forum sayfalarında ağzınıza geleni söyleme hakkını size kim veriyor? Şeref payesini bu kadar ucuza nasıl dağıtıyorsunuz? İnsanlara şerefsiz demek bu kadar basit mi?

Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama adama saygı göstermek zorundasınız.Neden? Çünkü aynı saygıyı Şenol Güneş'e de gösterilmesini istiyorduk tüm Türkiye'den.

Yani anlayacağınız iğne, çuvalduz muhabbeti.Herkes yazdıklarına dikkat etsin, sonra ceza alırsanız ben karışmam!

Hekimoğlu
15.11.2008, 11:03
Terime saygı göstermek zorunda değil hiç kimse hakaret etmek yakışmaz bize ama hak edene hak ettiği muamele yapılır.

logitech
15.11.2008, 11:07
hava toplarında milli takımın bariz zaafı var. Fatih Tekke de çok uzun boylu olmamasına rağmen mükemmel zamanlaması olan bir oyuncu.Mehmet Demirkol'un dediği gibi topu şiirsel bir şekilde kaleye atan adamdır FATİH TEKKE. daha ne isteniyor bu adamdan.

Fatih'i kadroya almamak Milli takımın kaybından fatih terim'in ayıbından başka bir şey değildir.

a f s
15.11.2008, 11:15
tamam da abicim ne zaman gelecek sıra adam 30'u geçti daha ne kadar geliştirecek

Fatih Tekke kendini geliştirsin derken ileride bir futbol adamı veya hoca olmayı düşünüyorsa kendini her anlamda geliştirsin diyorum.

Fatih Terim'in futbolculuğunda yıldız bir oyuncu değildi, fakat geldiği yerlere bakın.

Bizim futbolcularımızın bu anlamda hayatlarını planlamaları ve kendilerine hedef koymaları gerekir.

Dil bilen, dünyadan haberi olan, kendini geliştiren, donanımlı futbol insanlarına ileride ihtiyacımız şimdikinden fazla olacak. Yoksa Fatih Tekke efsane futbolcularımızdan biri diye anılarda kalır sadece.

Bilemem kendimi ifade edebildim mi? Yoksa böyle edilgen olarak kalınca elin oğlu bizi ezmeye devam eder.

mehmetdoğan
15.11.2008, 11:15
Heey millet! Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama milli takımın teknik trektörüne BMN forum sayfalarında ağzınıza geleni söyleme hakkını size kim veriyor? Şeref payesini bu kadar ucuza nasıl dağıtıyorsunuz? İnsanlara şerefsiz demek bu kadar basit mi?

Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama adama saygı göstermek zorundasınız.Neden? Çünkü aynı saygıyı Şenol Güneş'e de gösterilmesini istiyorduk tüm Türkiye'den.

Yani anlayacağınız iğne, çuvalduz muhabbeti.Herkes yazdıklarına dikkat etsin, sonra ceza alırsanız ben karışmam!
ya bu site yönetimini de hiç anlamıyom abi 5 kez okudum fatih hocaya şerefsiz kimse dememiş nerde yazıyo bulamadım yine de hassasiyetinize saygılar

Rıza ÇOLAK
15.11.2008, 11:16
Sevmiyorum bu adamı zorla değil ya....İsterse feza kupası kazandırsın Türkiye ye ....Hareketleri, tavırları, konuşmaları beni deli ediyor....tiksiniyorum ondan....takımın başında değil başka hiç bir yerde onun o suratını görmek istemiyorum...

Badaloğlu
15.11.2008, 11:17
Terime saygı göstermek zorunda değil hiç kimse hakaret etmek yakışmaz bize ama hak edene hak ettiği muamele yapılır.

Ne alaka? hak edene hak ettiği muameleyi bu forum üzerinden değilde; açın kendisine telefon o zaman Fatih Terim, sen ...sin deyin.BMN'de buna müsade etmiyoruz.Anlatılmak istenen budur.

Saygı duyulmak isteniyorsanız, önce saygı duymayı bileceğiz...Sevsenizde sevmesenizde... Milli takım hocası sadece Trabzon'dan sorumlu değildir!

Hekimoğlu
15.11.2008, 11:24
BMN'de Terim'e hakaret edilmesine müsade edilmemesini anlarım ama "Milli takım hocası sadece Trabzon'dan sorumlu değildir! " gibi bir söz ile savunulmasını anlayamıyorum.Biz Trabzonlu oyunculara ayrıcalık istemedik egosuyla Milli Takım yöneten adam nasıl tüm Türkiye'den sorumlu olacak merak ediyorum.

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 11:28
fatih dön trabzona....

Badaloğlu
15.11.2008, 11:29
BMN'de Terim'e hakaret edilmesine müsade edilmemesini anlarım ama "Milli takım hocası sadece Trabzon'dan sorumlu değildir! " gibi bir söz ile savunulmasını anlayamıyorum.Biz Trabzonlu oyunculara ayrıcalık istemedik egosuyla Milli Takım yöneten adam nasıl tüm Türkiye'den sorumlu olacak merak ediyorum.

Konuyu farklı yerlere çekmeyelim istersen, amacından sapmasın başlık! Milli takımı yöneten adam, ''tüm Türkiye'den nasıl sorumlu olacak? '' değil; adam zaten sorumlu...Hatta tüm milli takımlardan sorumlu.Hami'den bile o sorumlu:)

Sinan SARI
15.11.2008, 11:33
Bu adamın başında olduğu milli maçları bile izlemek gelmiyor içinmden. Çünkü olayın içinde artniyet var. Milli takımın başında olan insan biraz mütevazi olur ama bu artistin önde gideni. Nefret ettirdi kendini ...

Mehmet Fırat
15.11.2008, 11:39
Bu başlığın yeri 'Milli Takım' olmalı. :rolleyes:

Fatih Tekke'yi hepimiz seviyoruz ama bizim takımda olmayan bir oyuncuyla ilgili haberi 'Genel'de tartışmak doğru değil bence. :)

mehmetdoğan
15.11.2008, 11:39
herşeye rağmen seviyom ben bu adamı ama yanlışlarını da düzeltecek inşallah inanıyorum

Hekimoğlu
15.11.2008, 11:40
Konuyu farklı yerlere çekmeyelim istersen, amacından sapmasın başlık! Milli takımı yöneten adam, ''tüm Türkiye'den nasıl sorumlu olacak? '' değil; adam zaten sorumlu...Hatta tüm milli takımlardan sorumlu.Hami'den bile o sorumlu:)
Doğru suç onda değil ona o sorumluluğu verende hatta sorumsuzluk yapmasına göz yumanda.

murat_bayram
15.11.2008, 11:43
fatih tekke işte ya lafını esirgememiş işte karadeniz insanı böyledir öyle yalakalık yapmaz yapana da pabuç bırakmaz espiri ile karışık iğnelemiş
olay gerçekse eğer
terimonto takıntıları ile yaşamaya devam etsin

GERONIMO35
15.11.2008, 11:45
Fatih terimin kibiri inadı kendini beğenmişliği yüüznden milli takım maçlarını seyredesi gelmiyor insanın gerçekten abuk sabuk takımalr çıkartıyor egosunu tatmin için tuatsa bakın ben oynamaz denilen oyuncuyu oynattım oldu süperim ben dice olamayınca boşuna puanlar kaybediyor milli takım Fatih tekke gibi adamın var adaay kadrolara bile çağırmıyorsun Ersun yanal pili bitmiş Hakan şükürü oynatmadı diye yer gök inledi fırtınalar koparttı yalaka medya Fatih terim sakatları doldurdu avrupa şampiynasında neredeyse takım çıkaramayacaktık Yıldırayı gönderdi tümer metin gibi birini takımda tuttu vs vs vs vs Milli takım kimsenin ego tatmin yeri değildir bunu birirlerinin çakma imparatora öğretmesi lazım

GERONIMO35
15.11.2008, 11:46

adam sorumlumu yoksa sorunlumu yada zorunlumu yada herne ise ben daha tam anlamışda değilim ama :)

Erkut Ay
15.11.2008, 11:47
terim bir şovmen başarılı adamı alıp onun altında ezilecekmi milli takım deneme tahtası nasıl olsa al mevlütü ragıpı nerde futbolcu olmaya çalışan isim varsa başarılı olursa terimin marifeti denecek emekli olunca ğs tv de talk show yapar artık......

irfan61
15.11.2008, 11:52
Fatih terim şunu unutmasinki Milli Takımda oynadığında onu kaptan yapan yine bizim efsanevi futbolcumuz A.Kemal Denizci'dir.

“Seni yıllarca o bantla seyrettik”.Fatih Terim Milli Takımda kaptan olmuşsa bunu A.Kemal Denizciye borçludur.Bir milli maçta A.Kemal Denizci kaptan olarak sahaya çıkıyor.Maçın ilerleyen bölümlerinde oyundan çıkınca kaptanlığı Fatih Terim e bırakıyor.Ondan sonra Fatih Terim milli takım kaptanı olarak tanınıyor.

Halmanli
15.11.2008, 11:55
kişisel duygularını milli takımın önüne koyarak hisleriyle milli takımın geleceğiyle oynayan birinin baş antrenör diye maaş alması ne sinir edici bir durum.

kişisel duygu derken fatih terimde bulunan "KİBİR" duygusundan bahsediyorum.

ancak yinede milli takım yenilsinde fatih terim gitsin diyemiyoruz neden çünkü milli takım MİLLİ. tüm duygularımızın önüne geçiyor. ama fatih terimin önceliği kişisel duyguları

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 11:58
FATİH SULTAN TEKKE ara transferde dön tekrar evine....

Tekke
15.11.2008, 12:05
HAHAHAAAA, süper ya, çok güldüm, helal olsun KAPTAN, lafı sokmuş, gerçek Karadeniz insanı, herkesin tırstığı adama ÇAAAT diye lafı yerleştirmiş, onun gibi 2 adam daha olsa Terim haddini blir, kibirden uçmaz. Ama TEKKE şu an adı İLK YAZILACAK adamdır.

Fatih Kuloğlu
15.11.2008, 12:07
Tekke o formayı kadrodaki çok kişiden çok daha fazla hakediyo...Ayrıca şuan Trabzonsporda Egemen gibi bir adam var ve milli takıma alınmıyo hatta Giray var Selçuk var bunlar Gökhan Zan'dan Daha düşük oyuncularmı tabiki hayır...Terim durduruğu sürece 2010 Hayal...

Emre Bekar
15.11.2008, 12:09
Fatih Terim bu habere cevap vermişmi acaba?yalanlamış mı? bilgisi olan varmı

erhank
15.11.2008, 12:18
Sevmiyorum bu adamı zorla değil ya....İsterse feza kupası kazandırsın Türkiye ye ....Hareketleri, tavırları, konuşmaları beni deli ediyor....tiksiniyorum ondan....takımın başında değil başka hiç bir yerde onun o suratını görmek istemiyorum...
Aynen abicim, tutturmuslar bir imparator diye gidiyorlar, o lavukta kendini esastan imparatorlukta filan zannediyor. Kendini begenmis Trabzonlu dusmani bir pislik, yanimda olsa söyle gerilip agzinin ortasina bir kere cakmak isterdim, o zaman belki düzelirdi o agzi.

Ümit Tekşan
15.11.2008, 12:23
Bu adam bildiklerinden şaşmıyor. Bu halk onu bir şaşırtacak ama ne zamana denk gelecek bilmiyorum.

Almasın bakalım sonunu göreceğiz Terim'in Yahu bu hafta Sivas maçında TRABZONDA Tirübünlerden güzel bir yazı hazırlanamazmı TERİM için ? Protesto manasında .

Ne bilim hani " TERİM , SEN İSTEMESENDE O , BİZİM SULTANIMIZ FATİH TEKKE " gibi yazı pankart yada daha değişik birşey ucu TERİM'e dokunsunda ne olursa olsun. Bence yaparsak iyi olur. Tüm Türkiye'ye ve TERİM!e sesimizi duyurmuş oluruz.

OYılmaz
15.11.2008, 12:28
Haberin Tamamı..

http://img.mynet.com/ha3/f/fatihtekke2.jpg
Malta maçının devre arası. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”
Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Türkiye, uzun süredir Fatih Tekke’nin neden Milli Takım’a alınmadığını tartışıyor.. Referans alınan önemli isimlerden Rıdvan Dilmen başta olmak üzere pek çok futbol otoritesi Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk’ün aynı anda sakat olduğu maçlarda (Estonya) bile Terim’in aklına son UEFA şampiyonu Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin gelmemesini eleştiriyor, nedenini soruyor.. Öyle ki, Terim son Bosna maçında ümit takımdan Batuhan’a forma verdi, ancak Fatih’i aklına dahi getirmedi.. Otoritelerden tepki toplayan bu konuyla ilgili ne Fatih Terim ne de Tekke herhangi bir açıklama yaptı.. Ancak uzaktan gözüken, ikilinin arasında bir problem olduğu.. Terim’i tanıyanlar, bu tip kişisel problemleri Milli Takım’a taşımayacağını biliyor.. Ancak böyle düşünmeyenler de var.. Tekke’ye konan ‘Ay-yıldız ambargosu’nu başka sebeplere bağlıyorlar.. Ve işte o sebebi açıklıyoruz:
6 EYLÜL 2006 VAKASI
TARİH: 6 Eylül 2006.. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt’ta seyircisiz maç oynuyoruz.. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor.. Tekke, Hakan Şükür’le birlikte ilk 11’de.. Allah’ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok.. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar.. Terim, biraz geç geliyor odaya.. Kolunda o gün Rüştü’nün taktığı kaptanlık pazubandı var.. Yardımcılarından biri Terim’e “Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor.. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda” diyor.. Ve ondan sonra gelişen olayları diyalog halinde sunuyoruz:
- FATİH TEKKE: “Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?” (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)
- FATİH TERİM: (hiddetlenerek) “Ne dedin sen?”
(Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)
- TEKKE: “Bir şey demedim hocam.”
- TERİM: (bu kez bağırarak) “Ne dedin diyorum?”
- TEKKE: “Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam.. Ama şaka yapmıştım sadece..”
- TERİM: “Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün..”
- TEKKE: “Güldüler zaten hocam..”
- TERİM: (Kızgın kızgın bakar..)
- TEKKE: “Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi.. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem..”
- TERİM: “Yok, yok, önemli değil..”
647 GÜNDÜR YOK
BU konuşmadan sonra Terim taktik konuşmasını yapar ve zaten kötü oynayan Tekke’yi kenara alıp Nihat’ı oyuna sokar.. Nitekim Nihat da 55. dakikada ilk golü atar, Malta çözülür, Tümer 77’de 2.yi atar, maç 2-0 biter.. Maçtan sonra SABAH gazetesinde çıkan habere göre ise Tekke kendisine pas atılmadığından, bütün pasların Hakan Şükür’e gittiğinden şikâyet etmektedir.. Peki bundan sonra ne mi olur? Tekke, sonraki 2 maçta (Macaristan ve Moldova) kadroya çağırılır ama sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılır.. 15 Kasım’da 1-1 biten İtalya özel maçında son 7 dakika oyuna alınır.. Ve 7 Şubat 2007’de 1-0 yenildiğimiz Gürcistan maçında 2. yarıda oyuna girer.. Bu, Tekke’nin Terim yönetimindeki son maçı olur.. Aradaki 647 gün içinde Milli Takım’ın oynadığı 26 maçta Tekke’nin esamesi bile okunmaz..
DEDESİ VEFAT ETTİ
BU diyaloğun Tekke’nin ’makasa gelmesinde’ etkili olup olmadığını Milli Takım teknik ekibine sorduk.. Ekipten bir isim olayı doğruladı, ancak Tekke’nin kadroya alınmamasıyla hiç ilgisinin bulunmadığını söyledi.. Hatta ekledi: “Tekke istikrarsız.. Son 2 maçta da oynamadı.. Bu nedenle kadroya giremedi..” Tekke cephesi ise bu iddiaya tepki gösteriyor.. İstatistiklere göre bu sezon Zenit’te 21 maç oynamış, 7 golle takımının en golcü ismi.. Son 2 maçta yer almamasının sebebi ise dedesinin vefatı nedeniyle Trabzon’a gelmesi.. Son bir detay.. Tekke, 14 Mayıs 2008’de Zenit’le UEFA Kupası’nı kaldırdıktan, ilk 11’de oynayıp 2 golün de atağını başlattıktan sonra bile EURO 2008 aday kadrosuna dahil edilmedi.

Bundan sonra Tekkeyi çağırırsan

GERONIMO35
15.11.2008, 12:28
Bu adam bildiklerinden şaşmıyor. Bu halk onu bir şaşırtacak ama ne zamana denk gelecek bilmiyorum.

Almasın bakalım sonunu göreceğiz Terim'in Yahu bu hafta Sivas maçında TRABZONDA Tirübünlerden güzel bir yazı hazırlanamazmı TERİM için ? Protesto manasında .

Ne bilim hani " TERİM , SEN İSTEMESENDE O , BİZİM SULTANIMIZ FATİH TEKKE " gibi yazı pankart yada daha değişik birşey ucu TERİM'e dokunsunda ne olursa olsun. Bence yaparsak iyi olur. Tüm Türkiye'ye ve TERİM!e sesimizi duyurmuş oluruz.

evet bencede güzel olur

irfan61
15.11.2008, 12:32
Haberin Tamamı..

http://img.mynet.com/ha3/f/fatihtekke2.jpg
Malta maçının devre arası. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”
Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Türkiye, uzun süredir Fatih Tekke’nin neden Milli Takım’a alınmadığını tartışıyor.. Referans alınan önemli isimlerden Rıdvan Dilmen başta olmak üzere pek çok futbol otoritesi Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk’ün aynı anda sakat olduğu maçlarda (Estonya) bile Terim’in aklına son UEFA şampiyonu Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin gelmemesini eleştiriyor, nedenini soruyor.. Öyle ki, Terim son Bosna maçında ümit takımdan Batuhan’a forma verdi, ancak Fatih’i aklına dahi getirmedi.. Otoritelerden tepki toplayan bu konuyla ilgili ne Fatih Terim ne de Tekke herhangi bir açıklama yaptı.. Ancak uzaktan gözüken, ikilinin arasında bir problem olduğu.. Terim’i tanıyanlar, bu tip kişisel problemleri Milli Takım’a taşımayacağını biliyor.. Ancak böyle düşünmeyenler de var.. Tekke’ye konan ‘Ay-yıldız ambargosu’nu başka sebeplere bağlıyorlar.. Ve işte o sebebi açıklıyoruz:
6 EYLÜL 2006 VAKASI
TARİH: 6 Eylül 2006.. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt’ta seyircisiz maç oynuyoruz.. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor.. Tekke, Hakan Şükür’le birlikte ilk 11’de.. Allah’ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok.. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar.. Terim, biraz geç geliyor odaya.. Kolunda o gün Rüştü’nün taktığı kaptanlık pazubandı var.. Yardımcılarından biri Terim’e “Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor.. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda” diyor.. Ve ondan sonra gelişen olayları diyalog halinde sunuyoruz:
- FATİH TEKKE: “Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?” (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)
- FATİH TERİM: (hiddetlenerek) “Ne dedin sen?”
(Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)
- TEKKE: “Bir şey demedim hocam.”
- TERİM: (bu kez bağırarak) “Ne dedin diyorum?”
- TEKKE: “Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam.. Ama şaka yapmıştım sadece..”
- TERİM: “Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün..”
- TEKKE: “Güldüler zaten hocam..”
- TERİM: (Kızgın kızgın bakar..)
- TEKKE: “Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi.. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem..”
- TERİM: “Yok, yok, önemli değil..”
647 GÜNDÜR YOK
BU konuşmadan sonra Terim taktik konuşmasını yapar ve zaten kötü oynayan Tekke’yi kenara alıp Nihat’ı oyuna sokar.. Nitekim Nihat da 55. dakikada ilk golü atar, Malta çözülür, Tümer 77’de 2.yi atar, maç 2-0 biter.. Maçtan sonra SABAH gazetesinde çıkan habere göre ise Tekke kendisine pas atılmadığından, bütün pasların Hakan Şükür’e gittiğinden şikâyet etmektedir.. Peki bundan sonra ne mi olur? Tekke, sonraki 2 maçta (Macaristan ve Moldova) kadroya çağırılır ama sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılır.. 15 Kasım’da 1-1 biten İtalya özel maçında son 7 dakika oyuna alınır.. Ve 7 Şubat 2007’de 1-0 yenildiğimiz Gürcistan maçında 2. yarıda oyuna girer.. Bu, Tekke’nin Terim yönetimindeki son maçı olur.. Aradaki 647 gün içinde Milli Takım’ın oynadığı 26 maçta Tekke’nin esamesi bile okunmaz..
DEDESİ VEFAT ETTİ
BU diyaloğun Tekke’nin ’makasa gelmesinde’ etkili olup olmadığını Milli Takım teknik ekibine sorduk.. Ekipten bir isim olayı doğruladı, ancak Tekke’nin kadroya alınmamasıyla hiç ilgisinin bulunmadığını söyledi.. Hatta ekledi: “Tekke istikrarsız.. Son 2 maçta da oynamadı.. Bu nedenle kadroya giremedi..” Tekke cephesi ise bu iddiaya tepki gösteriyor.. İstatistiklere göre bu sezon Zenit’te 21 maç oynamış, 7 golle takımının en golcü ismi.. Son 2 maçta yer almamasının sebebi ise dedesinin vefatı nedeniyle Trabzon’a gelmesi.. Son bir detay.. Tekke, 14 Mayıs 2008’de Zenit’le UEFA Kupası’nı kaldırdıktan, ilk 11’de oynayıp 2 golün de atağını başlattıktan sonra bile EURO 2008 aday kadrosuna dahil edilmedi.

Bundan sonra Tekkeyi çağırırsan Tekke istikrarsız mı ?Sizin gibi teknik ekibin ben ..................

hüseyin1975
15.11.2008, 12:35
Egemen arkasından laf atmış, Selçuk keliyle dalga geçmiş, Gökdeniz dil çıkartmış...

:alkış:
Cok güzel. Ince bir Mesaj. Öyle Küfür filan etmeden, küfür etmekden beter bir duruma sokarsin karsindakini bu tür yorumlarla.
Keske herkes böyle yapsa.
Bravo Kardesim.

ertuuu
15.11.2008, 12:41
rakibe söven, vuran sabri milli takımda, dopingci ayhan milli takımda, hakemi yanına çağıran şımarık arda göklerde... birde bu kanada bakalım: Fatih Tekke istikrarsız, Gökdeniz emreyle küs, hüseyin in formu düşük, egemen in zamanı değil. Hikaye anlatıyolar resmen...

mehmetdoğan
15.11.2008, 13:26

cok mantıklı

GERONIMO35
15.11.2008, 13:34
Tekke istikrarsız mı ?Sizin gibi teknik ekibin ben ..................
kendisinin milli takıma aldığı futbolcular istikrar abidesi ya yaa takımlarında aylarca bir maçtas forma giyemeyen futbolcuları çağırıyor sorgusuz sualsiz ilk 11 de oynatıyor sonra istikrardanmı bahsediyor bu adamlar komik yaw

sametaydin
15.11.2008, 13:34
Haha :) ya çok komikmiş. Fatih terimin karizmasını fena çizmiş. demek o yüzden giremiyomuş kadroya.

Hasan ZAİMOĞLU
15.11.2008, 13:35
kansız terim ve kurmayları....ANTİ TERİM :::::::

Misina
15.11.2008, 13:41
Haber pek gerçekçi gelmedi bana ama eğer gerçekse bravo Tekke ye iyi koymuş lafı :D

eMR3
15.11.2008, 14:15
Lig de 34 maç ta 31 golle Kral olup astronomik bir ücretle yurt dışına transfer olup, UEFA kupasını kazanıp maçın adamı seçilmiş, UEFA başkanı Platini'nin üzerinde hayranlık etkisi bırakmış, Süper kupayı almış suanda da takımının en golcü ismi durumunda ki Tekke yi alma sen git yine Batuhanı Mevlütü al kreşe çevir milli takımı...

ApoCaN28
15.11.2008, 14:19
Bu Adama Küfür Edipde Ceza Alma Meraklısı değilim ....

Hekimoğlu
15.11.2008, 14:44
bu adam milletin vergilerinden aldığı astronomik maaşla keyfi hareketler yapıp artislikler yapıyor.Basını yerden yere vuruyor ki bu basına müstehak ben ders almam ders veririm gibi zeka dolu açıklamalar felan.sabır sınırlarını zorluyor hem de gaysenin futbolcularına torpil geçip genç yetenekli oyuncuları da gayseye öneriyor ya da gayseye gitmeye zorluyor.

tuncay1984
15.11.2008, 14:53
hahahah karin agrisi buydu demek serefsizin bende hep merak ediyordum

Ufuk Bayraktar61
15.11.2008, 14:54
fatih terim tam birrrrrrrrrrrrrrrrr ......................o kadar

Alihan Ertürk
15.11.2008, 15:08
böyle bir adam milli takımda antrenörlük yapıyor..kaybedilen maçların hesabı kimden sorulacak ?? belki de fatih tekke euro2008'de oynasaydı final oynıyacaktık almanya'nın yerine..

bordolumavi
15.11.2008, 15:22
Ben cok bilmis terimin imparator fatih tekkeyi neden milli takima almadigini cok iyi anliyorum ve hicte sasirmiyorum...bana gore sebebi su;bilmis terim fatih tekke gibi lider tipli dik basli kisileri sevmez terimin sevdigi tipler sunlar,her mactan sonra hocama tesekkur ederim allah hocamdan razi olsun hocamiz bizi maca motive etti hocamiz olmasa biz bir hiciz hocamiz olmasa biz topu karakola bomba diye gotururuz tipinde aciklama yapacak oyuncular lazim terim e...sergen ntvsporda yorum yaparken soyle demisti fatih tekkenin olusu bu takimda oynar ama terim sapkadan kus cikarmayi sevdigi icin ben yaptim demek icin batuhani cagirip tekkeyi cagirmiyor tarzinda bi seyler demisti...valla bence bundan sonra cagirirsa tekkeyi takima gitmesin ama milli takimdir gitmemek olmaz derse o zaman gitsin gol attigi bir mactan sonrada fatih terime iki kelime soyleyp taşi gedigne koysun buyuk kaptan...aklima suda gelmiyor degil bu adam acaba imparator fatih tekke pankartimizimi kiskandi:)bu adam kiskanir valla ark lar bunda cekememezlik hazmedememe en iyi benim en buyuk benim gibi aptalca egolar var fazlasiyla....

Ayrica bazi ark larin dedigi gibi guzel bir pankart acilabilir kral icin...

Punisher-61
15.11.2008, 15:22
fatih terim dün B.. bugün koktu..kendini bisey saniyor ha..Fatih Tekke hakli fatih terim ne kaptaniydi eskiden??? benim bilmek istedigim hangi YALAKA FUTBOLCU seni yillarca bu bandla gördük dedi

TS-Tiryaki
15.11.2008, 15:38
Bu adama Ispanya haddini bildiricek. Ozaman görücez büyük hocami kücük hocami.

Buarada Fatih Tekke agzina saglik. Cok güzel yapistirmis lafi.

Alibeyoglu
15.11.2008, 15:43
Terim Milli Takimin Tekniktrökterlik ceketini babasindan kalan ceket saniyor Kendi Sahsi duygularini Milli Takimdan daha üstün görüyor ve bu sekildede milli takima cok zarar veriyor onun yönetiminde milli takimin almanya maci haric iyi oynadigi bir mac bile yok

Trabzonsporumuz her macin ardindan kötü oynuyla elestiriliyor ama bu milli takimda yapilmiyor sadece gözler boyaniyor

Fatih Oflaz
15.11.2008, 16:05
SERGEN YALÇIN: İlk sıraya Tekke’nin ismini yazarım

FATİH Tekke bu milli takımda havada karada oynar. İlk onbirin birinci oyuncusu olur. Soyunma odasında tahtaya ilk onun ismini yazarım. Forma girmesine, üst düzey performans sergilemesine bile gerek yok. Bizim Milli Takımımız’ın bana göre birinci santrforu Tekke’dir. Diğerleri ise kesinlikle ondan sonra gelir. Ama Ay-yıldızlı takıma alıp almamak da Fatih Terim’in kararıdır. Bu konuda ona saygı duymak gerekir.

BENİM kararım ise Fatih Tekke’siz bir Milli Takım’ın olmayacağı yönündedir. Fatih’in hem Türkiye’de oynadığı dönemde, hem de Rusya’da Zenit forması giyerken ortaya koyduğu performansı hepimiz yakından biliyoruz. Böyle bir oyuncunun Milli Takım kadrosunda bulunmaması son derece şaşırtıcı. Ancak tek seçici Fatih hocanın bir bildiği vardır

garziya
15.11.2008, 17:20
Helal Tekke' ye iyi laf sokmuş. Zaten Terim Milli Takımında oynamasa da olur. Bizimki Türk Milli Takımı!

mehmetdoğan
15.11.2008, 18:39
Lig de 34 maç ta 31 golle Kral olup astronomik bir ücretle yurt dışına transfer olup, UEFA kupasını kazanıp maçın adamı seçilmiş, UEFA başkanı Platini'nin üzerinde hayranlık etkisi bırakmış, Süper kupayı almış suanda da takımının en golcü ismi durumunda ki Tekke yi alma sen git yine Batuhanı Mevlütü al kreşe çevir milli takımı...
bu da güzeldi

mehmetdoğan
15.11.2008, 18:42
Bu adama Ispanya haddini bildiricek. Ozaman görücez büyük hocami kücük hocami.

Buarada Fatih Tekke agzina saglik. Cok güzel yapistirmis lafi.
bence haddini başkası bildirilmeli ispanya bildirmesin cünkü olan milli takıma olur arkadasım

mensure 61
15.11.2008, 18:56
Ne var bunda çok doğru söylemiş Fatih :) o adamdan o kadar nefret ediyorumki kelimelerle ifade edemem... iğrenç yaratık :(

macka61
15.11.2008, 19:19
ben bunu gerede kampından bir abimizden duymuştum kimdi hatırlayamadım aynısını demişti

ÜNAL
15.11.2008, 19:28
Türk milli takımının gerekli çıtaya yükselememesinin nedeni Fatih Terim ve ona bu görevi veren TFF dedir.

Fatih Tekke gibi yeteneklerin yerine Emre Belözoğlu gibi şımarıkları alsın kadroya!

İskender Çakmak
15.11.2008, 22:30
evet fatih terimin karın ağrısı anlaşıldı bu fatih terimin milli takıma ne kadar zarar verdiği de böylece ortaya çıkmış oldu

matalar
15.11.2008, 23:07
bence haddini başkası bildirilmeli ispanya bildirmesin cünkü olan milli takıma olur arkadasım

milli duygularımı kaybettim bu adam yüzünden . artık rakip takımı destekliyorum. adam hagi sayesinde biyerlere geldi kendini bi 'mayıs' zannediyor.bi defolmadı gitti.git gs nin başınamı oturuyosun başka biyeremi git artık. DEFOL.

b_m_61
15.11.2008, 23:43
Türkiye'nin en klas forvetini harcadı ve en çok sinirimi bozan şey yanına kar kalmasıdır.Türkiye'de böyle yetenekler 10 senede 1 2 kere çıkıyor ama neredeyse milli takım hiç faydalanamadı.Çok yazık çok.

Aker
15.11.2008, 23:45
milli duygularımı kaybettim bu adam yüzünden . artık rakip takımı destekliyorum. adam hagi sayesinde biyerlere geldi kendini bi 'mayıs' zannediyor.bi defolmadı gitti.git gs nin başınamı oturuyosun başka biyeremi git artık. DEFOL.

Aynen kardeş antipatikliğini bırak şahsi sorunları yüzünden kavga ettiği futbolcuları kadroya almıyor ve yeniliyoruz, yensekte sırf onun yüzünden milli takımı desteklemiyorum maçlarıda izlemiyorum.

Fanatik28
16.11.2008, 00:04
Su Fatih Terim'e cok sey söylerim ya!!!

Fatih Tekke´nin yapmasi gereken Zenit´te atacagi goller. Özellikle Sampiyonlar Liginde, iste o zaman o kendini Imparator sanan zavalli Medya tarafindan yeterince yipratilacaktir. O Ezik, ezikligin en büyügünü yasayacaktir.

Fatih Tekke sana tek tavsiyem, futbolunu oyna, iste o zaman hakettigin yere geleceksin

Kazım Uzunboy
16.11.2008, 05:40
Eğer ki Fatih Tekke'nin kadroya alınmamasının sebebi bu ise Terim'in rezilliği 2 mislini çıkmıştır.

Milli takım Fatih Terim'in babasının takımı mı ? Tekke söylemiş,özür dilemiş.Olay bundan ibarettir,takıma almamanın sana ne kârı var ?

Mayls
16.11.2008, 10:08
Fatih bunu gerçekten söylemiş mi bilmiyorum. Ama Terim'in bir espriyi -ki bence güzel bir espri- bu kadar büyütmesi terbiyesizliktir.

_SeRKaN_
16.11.2008, 11:45
Terim ne anlar espriden adam kendini padişah sanıyor...Eski zamanda olsak kesinlikle Tekke'nin kellesini uçururdu...Cahil herif sırf kendi egolarını tatmin etmek için milli takımı oyuncağı gibi kullanıyor...Fatih Terim bu milli takım senin takımın değil Türk milletinin takımı kendi özel zevklerine göre seçim yapamazsın bu hakkı senden er yada geç alırlar...Kendine çeki düzen ver...

Emirhan Makul
16.11.2008, 13:05
Acaba bu doğru mu ?

İdris Toksoy
16.11.2008, 13:29
doğruysa şayet fatih tekke harcanmaz bu yaştan sonra,milli takıma yazık olur sadece

Tolpaş61
16.11.2008, 13:35
fatihin milli takıma alınmaması çokda önemli değil.hm terimin üvey evlatları varken trabzonlulara sıra gelirmi.yada şöyle diyeyim terimin bara diskoya takılan evlatları varken umreye gidenlere ne gerek varki.

vurgun_kiz_61
16.11.2008, 13:44
Ukala kendini begenmis bir an evvel kurtulsak senden ama nerde......:(

Mustafa Uzuner 61
16.11.2008, 14:08
Fatih TEKKE milli takımda oynasa da oynamasa da haktettiği değeri zaten görüyor .Sırf trabzonspor taraftarından değil futbolla ilgili olan yediden yetmişe herkes fatih tekkenin milli takımda oynaması gerektiğinin farkında ve bu gerçeği fatih terim kadroya alsada almasada değiştiremez
Euro 2008 de micheal platini bile fatihi sahada göremeyince şenez erzike ''fatih tekke nerede yoksa sakat mı diye sordu'' bu cümle zaten herşeyi anlatıyor fazla konuşmaya gerek yok

A.Furuncu
16.11.2008, 14:34
Fatih Terim gibi bi yüzsüz olduğu sürece milli takımın başında fatih istediği kadar gol atsın almaz .Terim İstifa diyorum başka da birşey demiyorum

enmavi61
16.11.2008, 15:18
bu haftada takımının tek golünü atarak 1 puan kazandırdı...terime birşey demeye gerek yok avrupa şampiyonasındaki balını şansını ne derseniz işte tekrar zor bulur...yüzüne görünce direk kanal değiştiriyorum artık çok itici geliyyy

amour_61
17.11.2008, 00:24
Fatih Terim yüzünden milli takımın maçlarını izlemiyorum yeter artık yaa böyle terbiyesiz bir teknik direktörün hala ne işi var orda anlamadım.Sen kimsin ki koskoca Milli takımın kaderiyle oynuyorsun her hafta gol atan bir oyuncuyu hemde bu kadar sakat varken milli takıma çağırmıyorsun.Yakında Milli takımın ismi Galatasaray milli takımı olursa hiç şaşırmayın inşallah düya kupasına katılamayız da alır pılını pırtını defolur gider..:hırr

sametaydin
17.11.2008, 04:38
Gruptan çıkamazsak şutlarlar fatih terimi.

ultrafanatik61
17.11.2008, 08:21
ben bunu herzaman diyorum,
fatih terim trabzondan futbolcu almaz , alirsada 1/2 tane alir kenarda oturtur bakin sizdende futbolcu aldim diye,
dusunun ... avrupa sampiyonasi 2008 kadronun yarisi gsli nerdeyse, acaba neden ? gsli diyemi ? evet ondan ama daha cok onlari degeri yükselsin diye yapiyor , trabzonlu futbolcular daha iyi cikiyor diye korkuyor bizden futbolcu almaya ...
sonra sezon basinda ilk hafta baslicak, bu sefer napiyor fatih terim ? daha cok ts, bjk ve fb den oyuncu cagriyor bununda sebebi bu takimlarin oyunculari yorulsun sonra lige baslasin , ama napacaniz
senol gunes etmedikleri laf kalmadi , bunun gibi coluk cocuklarla tecrubesi olmayan futbolcularla maca cikacaksa ciksin, sampiyonadaki gibi bal daha nerden bulacak , bu balin sonu gelsede kurtulsak terimden !

Süleyman50
17.11.2008, 10:06
fatih terim yüzünden milli takımdan soğudum kazansak sevinemiyorum kaybetsek üzülemiyorum.......

Rıza ÇOLAK
17.11.2008, 21:14
Ah ispanya maçlarını iple çekiyorum.....

VAROLFSAYIL
19.11.2008, 14:59
Fatih Terim'in hocalığını yaptığı milli takim Galatasaray'da oynarken milli takıma banko çağırılan. 1 ay sonra başka takıma transfer olunca milli takımın önünden geçemediği oyuncularla doludur. Galatasaray ve Terim'e biat milli takımın kapısını açar.

Alihan Ertürk
19.11.2008, 17:53
Şenol hoca geri dönsün bence , gerçi Trabzon belediye başkan adayı olcakmış akp'den..

Gürkan
20.11.2008, 09:09
Hissi takımdan milli takım olur mu? (Gülşah Erkaya-Hürriyet)
20 Kasım 2008 .hurriyet2008-

Elbette ki olur. Ancak bu hissiyat tek başına Terim'in değil de tüm ülkenin duygularına hitap ediyorsa...

Bu Milli Takım'ın futbolu bilen ya da bilmeyen ama öyle ya da böyle takip eden, futbolla yaşayan insanların çoğunluğunun onayladığı bir takım olduğunu hangimiz iddia edebiliriz ki?
Herşeyden önce bu takımın sistemine kim bir ad koyabilir? Hangi babayiğit herhangi bir milli maçtan önce çıkıp da “Bugün takımımız şu düzenle oynar ve şu varyasyonları yapabilir” gibi bir öngörüde bulunabilir. Hangi maça kafamız rahat başlayıp, gidişata göre fikir yürütebiliyoruz ki.
Bu durum heyecanlı olabilir ama kesinlikle akılcı ve sağlıklı değil. Aurellio'nun kişisel becerisi ve Tuncay'ın fırsatçılığı olmasa bu maç ne olurdu merak ediyorum.

Bir milli takım düşünün ki oyuncu seçiminde teknik direktörün duyguları, kişisel sevgileri ve kızgınlıkları baş rolü oynasın. Tüm ülkenin arkasında duracağı formda oyuncular 'espiri yaptı, hapşırdı ya da kaşının üstünde gözü vardı' gibi sebeplerle takıma alınmasın. Ama, öte yandan Kazım gibi kendi takımının taraftarının bile “milli takımda oynamaz” dediği bir futbolcu banko oynasın.
Kazım yetenekli olabilir ama ister şanssız deyin isterse de formsuz bir döneminde. O'nu bu haliyle sahaya sürüp bir de “hadi koçum” diye gazladığınızda ortaya bu maçtaki manzara çıkar. Adam aldığı her topla kahraman olma çabasına girer ve takımı bir kişi bazı pozisyonlarda da birkaç kişi eksik bırakır.
TEK ŞANSIMIZ ŞANS..
Terim artık titreyerek ya da titremeyerek kendisine gelmeli. Bu bir hazırlık maçıydı. Deneme maçıydı. Peki biz ne denedik? Kazım'ın formsuzluk durumunu mu, yoksa seyircilerin sinirini mi? Mart sonu ve nisan başı iki İspanya maçını peş peşe oynayacağız. İspanya grup liderimiz. Üstelik bizim aksimize kendi sistemi ve hatta ekolü olan bir takım ve ülke. Ben bu oyunumuzla tüm sakatlarımız iyileşse bile iki İspanya maçında da işimizin çok zor olduğunu düşünüyorum. Hele de Kazım'ı 86 dakika sahada tutan, O'nun yerine birilerini denemeyi düşünmeyen bir İNAT SİSTEMİ ile çok ama çok zorlanacağımıza inanıyorum. Umarım ben yanılıyorumdur. Ve yine umarım 2010'a giden yolda şans hep şimdiye kadar olduğu gibi hep Terim'in ve tabi ki bizim yanımızda olur. Tek şansımız şans çünkü...

Burçak
20.11.2008, 10:37
bi yerde okudum ama nerdeydi hatırlamıyorum.
Terimin Tekke ye yaptıklarına istinaden yapılan yorumda şu anlamda bişiler demişti arkadaş.

bu terim basın toplantılarında kulaklarını burnunu karıştıran bi adam.
böyle bi adamdan birşey beklememek gerek diye bişiler demişti. :)

OLCAY ÇAKIR
20.11.2008, 11:03
Sildi ne demektir?

Kim kimi nerden siliyor.

Neden çağırmıyor denebilir.

Sildiymiş.

Ben uefa kupası kaldıracağım,adım,namım yürüyecek,takdir göreceğim cümle alemden,sonrada herifin biri beni silecek.

Silmek kimsenin haddi değil bence.!

Terim'in hiç hemde.

a f s
20.11.2008, 12:12
Fatih Terim olduğu sürece, Fatih Tekke ve Gökdeniz'in milli takıma çağrılabileceğine, herhangi bir milli maçta oynayabileceğine inanabiliyor musunuz?

Bana çok uzak geliyor.

Kasım Hilal
20.11.2008, 12:46
Şenol Güneş Terim için "İyi yapıyor!" derken haklıydı.
Bizim federasyon ancak bunu hakediyor...

Birtan Karaman
28.11.2008, 16:22
Tabi halı sahada seyrettiler.Fatih helal olsun iyi koymuş lafı!

Özkan
28.11.2008, 18:48
Fatih Terim, kendisini bulunmaz Hind kumaşı zannediyor ve yalakalara fazla prim veriyor. Ömrümde bu kadar narsisist bir adam görmedim. Derhâl tedâvî almalı, yoksa millî takımımız bir yere varamaz.

Şenol hoca geri dönsün bence , gerçi Trabzon belediye başkan adayı olcakmış akp'den..Daha neler.

TAHSİN 61
02.01.2009, 11:25
Fatih TERİM ve Mustafa DENİZLİ futbol mafyasıdır...

Eyüphan
02.01.2009, 13:53
İstanbul takımlarına resti çekip transfer olmayışın bedelini ödettiriyor mösyo terim.
Almanya maçı öncesi kadro 13 kişi kaldı. Herkesin kafasında sistemler şekilleniyor. O zaman söylediğim ifade şuydu. "Yedek kaleci tolga zaten kenarda olacak, diğeride bariz şekilde Gökdenizdir!"
M. Topuz'uda kadroya dahil etmeyen aynı mantıktır...

TAHSİN 61
02.01.2009, 14:35
tolga oynamadığı halde bu kadroda yer alacak oda fatihin evlatlarından nasıl emre belözoğlu her turlu bu takımda yer alıyorsa

sakaryalı.61
02.01.2009, 14:40
s.a. fadik tenor ve kaprislerinden bir an önce milli takımın kurtarılması lazım .

yok bu böyle giderse fadik hoca kaprisleri yüzünden milli takımı bitiricek .o ,bitirmeden biz onu bitirelelim..

tsmetu
02.01.2009, 18:48
http://haber.gazetevatan.com/newpics/news/151120080133093346555.jpg

Malta maçının devre arası.. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor.. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”

Devamı

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Fatih_Tekke_gercegi_208879_5&Newsid=208879

http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/151120080144401006403_3.jpg

Aynen bu konuyu ben daha önce bilgili bir ağızdan duymuştum.Kesin olarakta bu muhabbet aynen böyle.Sadece fatih tekke'nin halı saha demesinden kaynaklanıyor.
Tugay Kerimoğlu'nunda ayrılma sebebi fatif terim'in küfür olayıdır bu konuyuda iyi biliyorum ama allah bir gün bunun hesabını sorar.
Fatih tekke doğru söylemiş aslında nerede koluna o pazubanttı takmışki.Haysiyetsiz adam.

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2009, 13:28
adam doğeuları söylemiş ne varki bunda

Ümit Tekşan
24.03.2009, 09:59
Yeryüzünde bu Fatih TERİM gibi inatcı , menfaatci , kendi bildiklerin den şamayan başka bir kimse varmı acaba ?

yahu kardeşim sen Milli Takıma , Fenerbahce'de kadro dışı kalmış koyun kazımı alıyorsun , gene Fenerbahce'de istenilen performansı sergileyemeyen Emre'yi alıyorsun ( bu adamdan neden vazgeçmiyorsun bunu da anlamış değilim ) adam'ın ayağı kırık olsa sen gene kadroya dahil edeceksin. Bjk'dan Rüştü Milli takımı bıraktım diyor sen gene Milli takıma çağırıyorsun ( Avrupa kupasında final oynamamamızın tek sorumlusu , Volkan'la beraber ) Getafe'de oynayan İbrahim KAŞ kimdir necidir ne iş yapar belli değil Avrupa^da oynuyor diye kadroya dahil ediyorsun o zaman Çağdaş'ıda alman gerekmezmi , üstelik hermaçta oynuyor.

Fatih'le Gökdeniz neden alınmaz kadroya anlamak zaten mümkün değil Adam tükürdüğünü yalamak istemiyor sanki tek benim diyor baska da bir sey demiyor. Dediğim dedik astığım astık cinsinden.

Bunlar Fedarasyonla iyi anlayış içindeler. Fatih TERİM istifa etti bizim Özgener malesef istifasını kabul etmedi bir çuvalda para verdi adama , eee sen gidene gitme dersen Adam da istediğini yapar.

Aslında yazılacak ,çizilecek çok seyler varda bunlar zamanı gelince zaten medya tarafından hepsi konusalacak o zaman ne yapacaksın bakalım Terim. Bunlar'ın kökden gönderilmesi lazım 2010 Dünya Kupasına gidemeyelim o zaman bakın görün neler olacak. Su an herkes pusuya yatmış sonuçları bekliyor.

Her seye rağmen inşallah İspanya'yı yeneriz.......

Seyfi_B
28.03.2009, 18:30
Yeryüzünde bu Fatih TERİM gibi inatcı , menfaatci , kendi bildiklerin den şamayan başka bir kimse varmı acaba ?

yahu kardeşim sen Milli Takıma , Fenerbahce'de kadro dışı kalmış koyun kazımı alıyorsun , gene Fenerbahce'de istenilen performansı sergileyemeyen Emre'yi alıyorsun ( bu adamdan neden vazgeçmiyorsun bunu da anlamış değilim ) adam'ın ayağı kırık olsa sen gene kadroya dahil edeceksin. Bjk'dan Rüştü Milli takımı bıraktım diyor sen gene Milli takıma çağırıyorsun ( Avrupa kupasında final oynamamamızın tek sorumlusu , Volkan'la beraber ) Getafe'de oynayan İbrahim KAŞ kimdir necidir ne iş yapar belli değil Avrupa^da oynuyor diye kadroya dahil ediyorsun o zaman Çağdaş'ıda alman gerekmezmi , üstelik hermaçta oynuyor.

Fatih'le Gökdeniz neden alınmaz kadroya anlamak zaten mümkün değil Adam tükürdüğünü yalamak istemiyor sanki tek benim diyor baska da bir sey demiyor. Dediğim dedik astığım astık cinsinden.

Bunlar Fedarasyonla iyi anlayış içindeler. Fatih TERİM istifa etti bizim Özgener malesef istifasını kabul etmedi bir çuvalda para verdi adama , eee sen gidene gitme dersen Adam da istediğini yapar.

Aslında yazılacak ,çizilecek çok seyler varda bunlar zamanı gelince zaten medya tarafından hepsi konusalacak o zaman ne yapacaksın bakalım Terim. Bunlar'ın kökden gönderilmesi lazım 2010 Dünya Kupasına gidemeyelim o zaman bakın görün neler olacak. Su an herkes pusuya yatmış sonuçları bekliyor.

tamamen katiliyorum

Engin Türkyılmaz
28.03.2009, 19:25
adanalı ya TRABZONLULARI cekemıyormu dıye dusunuyorum ne yalan soleyeyım

irfanb
30.03.2009, 00:35
Bu Federasyon basta kaldigi sürece Terim görevine devam edecektir.Layik olmadigi halde.
Insallah en kisa zamanda ikisinden de kurtuluruz.

Öztürk Adem
30.03.2009, 01:08
Cok saglam bır laf soylemıs ya :D Eger dogruysa bu

Kubilay ŞAHİN
30.03.2009, 04:05
Elbet bu devran döner, Elbet bu adam Kralın eline düşer..

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2009, 15:04
inşallah fatih yuvaya dönecek ve bizi şampiyon yapacak o zamanda almazsa görüşürüz sözde imparatorla

Emre GÜRDAL
12.04.2009, 15:32

abıcım ıyı guzle dıyosun da senol haca bu takıma bısler verıyodu yerı geldımı bızden kımseyı mıllı takıma alamadı 2002 dunya kupasıdna bızden kım vardı mıllı takımda bıze adam gıbı derdını solesın bızde he der gecerız olmaz nedır trabzonsporla veyada turkıyenın en pahalı ıkı transferıyle olayı bunu bıze acıklsın bızde he der gecerız

isimsiz_61
12.06.2009, 16:51
fatih terimden nefret ediyorum fatihsiz her maç yenilir inşallah sırf bu terim üzülüyo diye (üzülüp üzülmediğide malum)milli takım yenilsin istiyorum

sümela61
13.06.2009, 13:10
Terim'le ilgili düşüncelerimi bir çok kez yazmıştım... Milli Takım söz konusu olduğu için, (Şenol Güneş'e yapılanları) bizim yapmamamız gerektiğini daha önce çok defa belirtmiştim... kaldı ki Milli Takım'ın patronuna hakaret etmek bir Trabzonspor'luya, bir BMN'liye yakışmaz... Ahmet Abi bu konuda zaten yazılması gerekenleri yazmış...

Tekke konusuna gelince... şahsi fikrim, Terim'in bu konuda büyük bir hata yaptığıdır... inandığı oyuncular başka olabilir, Tekke'yi sistemine uygun bulmayabilir... bunlara saygı duyuyorum, ki duymak zorundayım... ancak ben büyük bir hata yaptığını düşünüyorum... Gökdeniz'le birlikte Fatih, her zaman kadroya çağrılması gereken oyunculardır bence... Terim'in bu tercihini kesinlikle yanlış buluyorum...

ancak her ne olursa olsun, Milli Takım'ın başında her kim olursa olsun; ister Terim, ister bir başkası... ben Milli Takım'ı desteklemekten asla ve asla vazgeçmem...

Seyfi_B
13.06.2009, 16:37
Terim'le ilgili düşüncelerimi bir çok kez yazmıştım... Milli Takım söz konusu olduğu için, (Şenol Güneş'e yapılanları) bizim yapmamamız gerektiğini daha önce çok defa belirtmiştim... kaldı ki Milli Takım'ın patronuna hakaret etmek bir Trabzonspor'luya, bir BMN'liye yakışmaz... Ahmet Abi bu konuda zaten yazılması gerekenleri yazmış...

Tekke konusuna gelince... şahsi fikrim, Terim'in bu konuda büyük bir hata yaptığıdır... inandığı oyuncular başka olabilir, Tekke'yi sistemine uygun bulmayabilir... bunlara saygı duyuyorum, ki duymak zorundayım... ancak ben büyük bir hata yaptığını düşünüyorum... Gökdeniz'le birlikte Fatih, her zaman kadroya çağrılması gereken oyunculardır bence... Terim'in bu tercihini kesinlikle yanlış buluyorum...

ancak her ne olursa olsun, Milli Takım'ın başında her kim olursa olsun; ister Terim, ister bir başkası... ben Milli Takım'ı desteklemekten asla ve asla vazgeçmem...

Abi helal olsun sana.

AdemS
14.06.2009, 19:05

Altına imzamı atıyorum..

fetih aydın
15.06.2009, 13:37
Fatih'e istikrarsız diyo; peki soruyorum bu sezon kendi takımında golü bulunmayan Nihat niye milli takımın vazgeçilmezi...!:) (Eğer istikrar arıyolarsa)

Ahmet Aksoy
15.06.2009, 18:12
futbolcu seçimlerinde kimseyi takmayan sinyor terim bakalım fenere imza atan mehmet topuzu milli takıma çağıracak mı?

a f s
15.06.2009, 19:21
Teoride Mehmet Topuz'u milli takıma çağırması gerekiyor fakat Onunla da geçmişte yaşadığı olaylar var.

onur_alabuga_61
15.06.2009, 21:07

herkes hakkettiğini alıyoo :D

Tolga
15.06.2009, 22:19
abi şu terim ismini burada anmayalım lütfen.euro2008'i kazanamama nedenimiz olarak görüyorum.bu sezon bizden oyuncu alıp almamasından değil ama ne bileyim çok eksisi var bunun yanında 2-3 tane artısı var.futbol bilgisi bana göre yetersiz.yenilikçi değil.başına buyruk, medyatik kısacası artiz.bu şaka için kadroya alır almaz belli olmaz ama alsa nolcak.kendine hayrı olmayan türk milli takımını fatih tekke kurtarmasın abi.şu sıralamalarda 30 lara 40 lara düşelim sonra federasyonmuş cartmış curtuş görülür herşey.hasan doğan euro 2008'den sonra terimle sözleşme yenilicez dedi ardından vefat etti.türk milletinede terim gibi bir borç miras kaldı.eğer bana derseniz ki euro 2008'de hiç mi katkısı yok? yok abi.orda futbolcular kendi başlarına yapabildiklerinin en iyisini yaptılar.eğer bir teknik direktör olsaydı başlarında şampiyonduk.ama fatih terim vardı orda 3. bile olamadık.bu adam bu dk'dan sonra münasip bi yeriyle kuş tutsa yine sıfır yine sıfır.

Oruç
19.06.2009, 05:55
Su Mustafa Sarp mıdır nedir Bursa'dayken milli takım yüzü görmedi gs'ye onu aldı ya artık milli takımın değişmez ismi olur. Bilin bakalım neden? Gsde oynayan her oyuncu milli takım oyuncusudur. Bu kadar basit.

osman salih
20.06.2009, 01:16
bu olay öle değil arkadaşlar terim varya kızını bizim tekeye eş yapmak istemış bizim teke de demiş hoca olmaz sen benm hocamsın olum demiş bırak şimdi hoca mocayı al benm kızı tabı bizim tekede o zamanlar şimdi olduğu gibi yakışıklı espirili çocuk teke kesin almayacağim demiş vede terim silmış onu kadrodan anladınız mı bak bunu ilkkez açıklıyorumm kımsya söylemeyinnn

adem73
20.06.2009, 11:37
bu olay öle değil arkadaşlar terim varya kızını bizim tekeye eş yapmak istemış bizim teke de demiş hoca olmaz sen benm hocamsın olum demiş bırak şimdi hoca mocayı al benm kızı tabı bizim tekede o zamanlar şimdi olduğu gibi yakışıklı espirili çocuk teke kesin almayacağim demiş vede terim silmış onu kadrodan anladınız mı bak bunu ilkkez açıklıyorumm kımsya söylemeyinnn
tekke o zaman bekarmiydi.gercek mi bunlar anlattiklarin.

yorumsuz6117
20.06.2009, 14:33

kardeş bunu nerden çıkardın ya:D:D böle bişey olamaz

osman salih
20.06.2009, 23:57
şaka arkadaşlarr

yorumsuz6117
21.06.2009, 14:46
milli takım teknik direktörünün acilen değişmesi lazım ..

Sinem Yılmaz61
08.07.2009, 14:20
Fatih Tekkesiz Milli Takima Hayir, Fatih Terimsiz Milli Takima Evet!!!

peker61
08.07.2009, 14:20
Fatih Tekkesiz Milli Takima Hayir, Fatih Terimsiz Milli Takima Evet!!!

Fazla söze gerek yok :alkış::alkış:

Sinem Yılmaz61
08.07.2009, 14:40
Saolasin Renktas!!!yaw biz böyle bi Pankart yapalim gelecek Macta, Terimin de rengi solucak onu görünce^^

Paksoy
08.07.2009, 14:43
yapalım ya milli takım yok milli dava gibi saçmalıklara aldırmayalım.. davayı mehmetçiğimiz yapıyorlar güney doğuda.. aylık 220 bin alacak ondan sonra ayyıldız diceyecek yemişim onun havalarını ..defol terim

AdemS
08.07.2009, 20:52
yapalım ya milli takım yok milli dava gibi saçmalıklara aldırmayalım.. davayı mehmetçiğimiz yapıyorlar güney doğuda.. aylık 220 bin alacak ondan sonra ayyıldız diceyecek yemişim onun havalarını ..defol terim

Helall :alkış: Daha başka söze gerek yok..

oguzhann
18.07.2009, 11:24
tekke uefa kupasını aldı,finalin en değerli oyuncusu oldu yanlış hatırlamıyorsam ama milli takıma giremedi.fazla lafa gerek yok!yine dünya kupasında yokuz bu gidişle!

Oktay AKKUŞ
18.07.2009, 12:10
tekke uefa kupasını aldı,finalin en değerli oyuncusu oldu yanlış hatırlamıyorsam ama milli takıma giremedi.fazla lafa gerek yok!yine dünya kupasında yokuz bu gidişle!

SAğlık Olsun Der Geçer O Ortam İnsanı

Samet Türkmen
18.07.2009, 12:13
Fatih,Yıldıray,Halil Altıntop. Daha da vardır ama şu beyefendinin sildiği bu üç ismi elemelerde oynatsaydık en az İspanya ile aynı puandaydık.

Serdar Ersoy
18.07.2009, 14:23
Fatih,Yıldıray,Halil Altıntop. Daha da vardır ama şu beyefendinin sildiği bu üç ismi elemelerde oynatsaydık en az İspanya ile aynı puandaydık.

gökdeniz ya !!!

M.Kılıç50
18.07.2009, 17:44
Dün STV´de Hasan Özer´i anlattilar...

Hasan Özer´i San Marino macinda kadroya dahil etmis...
o macta Hasan 1 penalti cikarmis birde gol atmis...
sonrada sakatlanmis...

ardindan seke seke disari giderken yanina fatih hoca gelmis...
Hasan Özer terbik beklerken Fatih Terim ona:
"Milli takima girmek zor ama cikmasi cok kolay" demis ve ardindan hicbir Milli maca cagirmamis daha Hasan Özer´i

Sinem Yılmaz61
19.07.2009, 17:54
Iyi yani, Trabzonspordan silsinler Fatihi ve Milli Takimdan, artik onu da bir daha görmiyelim...Bu mu yani, bu mu istidekleri...Adam bari Memleketinde mi Futbolunu oyniyamicak???Yazik o Adama!!!Illa onun ve bizim sabrimizi tasircaklar haaa...

karatasof
19.07.2009, 18:32
Başlığın değişmesi lazım artık.Yeni şekli
''TS yönetimi O'nu neden sildi?Fatih Tekke gerçeği....''

Kadir
19.07.2009, 18:35
Dün STV´de Hasan Özer´i anlattilar...

Hasan Özer´i San Marino macinda kadroya dahil etmis...
o macta Hasan 1 penalti cikarmis birde gol atmis...
sonrada sakatlanmis...

ardindan seke seke disari giderken yanina fatih hoca gelmis...
Hasan Özer terbik beklerken Fatih Terim ona:
"Milli takima girmek zor ama cikmasi cok kolay" demis ve ardindan hicbir Milli maca cagirmamis daha Hasan Özer´i

Hasan Özer çok iyi bir futbolcuydu . Rövaşata ustası :)

Nurbanu
19.07.2009, 20:36
bugün NTV de alt yazı geçiyordu. fatih tekke affedilmiş milli takıma katılacak diye. yani silinmemiş arkadaşlar o kadar da kolay değil ;)

Kadir
19.07.2009, 20:44
bugün NTV de alt yazı geçiyordu. fatih tekke affedilmiş milli takıma katılacak diye. yani silinmemiş arkadaşlar o kadar da kolay değil ;)

Milli takımda mı affedilmiş(ne demekse) , Zenit kampına mı çağrılmış ?

Ömer SEVİNÇ
19.07.2009, 20:46
Zenithde affedildi yahu. Milli takımda kadrodışı bırakılma diye birşey söz konusu olmaz ki zaten:)

Nurbanu
19.07.2009, 20:49
Zenithde affedildi yahu. Milli takımda kadrodışı bırakılma diye birşey söz konusu olmaz ki zaten:)

Fakat milli takıma geri döndü gibi bir yazı da vardı.şuan tam hatırlayamıyorum ama :cool:

Paksoy
19.07.2009, 20:49
milli takımın affetme gibi durumu yok kavga etmediler milli takımla ama başındaki ........ bilemem:D

Paksoy
19.07.2009, 20:51

vi diyorum terimi maçlarda tribünlerde ezelim

Kadir
19.07.2009, 20:53

FM de Burak Yılmaz bana artistlik yapınca bir daha milli takıma çağırmayacağımı söylemiştim :)

Sonra özür dilemişti falan :)

Ne alakaysa :D

Sinan_Ts61
29.07.2009, 16:38
Senol Günes gittin den biri hicbir teknik direktörünü begenmiyorum bu benim fikirim tabiki..
Ersun Yanal bir derece iyidir ama fatih terim bilmiyorum...En iyi futbolculari almiyor hic gereksiz olan futbolculari aliyorum ben anlam veremiyorum hem birde sanki galatasaray takimiu kuruyor adam hep galatasaray dan almis futbolcu oluryor..Sanirim kendisini UEFA kupasinda saniriyor daha fatih terim...:D

ozturk
30.07.2009, 12:17
inşallah 2010 dünya kupasına katılamayız.. terim istifa eder,

tüm trabzonspor luların önünü kesiyor..

Sinan_Ts61
30.07.2009, 16:22
valla bize yazik oluryor katilmadi zaman biz gurbetcilere insan istiyorki kendi milli takimida gelsin ama bu fatih terim ler olmuyor ...milli takimi galatasaray yapmis resmen...
hep istanbul takimlarindan aliyor en cok futbolcu heleki hakan balta yada gökhan zan bunlarin ne isi var milli takimda anlam veremiyorum daha birkac tane daha var hic gerek olmayan futbolcular ..hata sergen yalcin bile bir özel kanalda dedi Fatih Tekke niyeee yok milli takimda türkiye de birsüre basari yapti bu adam dedi helal olsun sergen yalcina....

matalar
31.07.2009, 01:09
terim ismini duyunca cinlerim tepeme çıkıyor.
bitim kadar sevmiyorum adamı.
milli takımdan soğutt beni terim.

Samet Türkmen
31.07.2009, 02:24
Yakındır bununda sonunun bülent uygun gibi olması. Fark yemeyiz ama en fazla bu elemelerin sonunda gider bence.

61-POWER-2
25.08.2009, 20:21
Fatih Terimi kiniyoruz.

Sami Kuk
29.08.2009, 13:58
inş gidemeyiz de dünya kupasına..TERİMİ GÖNDERİRLER

Mustafa YILMAZ
29.08.2009, 19:26
neden sildiği açık fatih tekke diğerleri gibi terime ezdirmedi kendini zamanında iyi laf bıraktı muhtemelen onun acısını taşıyordur terim

aksaray61
31.08.2009, 17:30
fatih'i çekemiyor.Fatih'in ahlakını ondan daha olgun oluşunu kabullenemiyor.Bir de üstüne güzel futbolu eklenince vay haline FATİH TERİMİN...

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 17:39
Terim Adam olsaydin Fatihi alirdin, ama alamadin, o yüzden sen bizim icin yoksun...Fatihi cekemiyen de bizde cekemeyiz, onun icin by by Sayin Terim efendi...

İsmail Coşgun
01.09.2009, 01:20
Allah aşkına son 3 maçını boş geçmeyen bir futbolcuyu bir adam takıma nasıl almaz ya...

Sen git 34 maçtır 1 gol dahi atamayan daha sakatlıktan çıkamamış Nihat'ı al Sultanımızı milli takıma alma...

Bu Türkiye'ye Fatih'e ve de Trabzon'a yapılmış büyük bir haksızlıktır...!

Sadullah KAPICIOĞLU
01.09.2009, 03:15
terim ismini duyunca cinlerim tepeme çıkıyor.
bitim kadar sevmiyorum adamı.
milli takımdan soğutt beni terim.

milli takımdan soğumak?:confused:

Adem Erdoğan
01.09.2009, 11:40
Terim'e neden kızıyoruzki?

AdemS
01.09.2009, 15:49
Bizim Trabzonsporlu yöneticilerimiz almadıktan sonra Fatih Terim çağırmamış çok mu?

EaGoD61_OFside
02.09.2009, 20:37
Fatih Sultan Tekke iyi demis, biraz daha dalga gecseydi o ..... ile. Herkes Fatihin yaptiklarini gördü ve biliyor. Sallasin gitsin Milli takimi, zaten "gs karmasi" ne yapcan....

O Adam Milli TAkimin basinda oldugu sürece hic sans mans dilemiyorum, Trabzonsporumuzdan, sadece ceyhun var :D

ugur_52
03.09.2009, 10:28
Dün Not Defteri programında neden almadığını Mehmet Demirkol'un sorusu üzerine cevapladı.

peker61
03.09.2009, 10:50
Sinyor tekkemizin ismini ağzına alma bir daha ..

karatasof
03.09.2009, 10:55
Terim'e haksızlık ediyormuşum meğer.
Adam o kadar güçlü ki,değil milli takım, memleketinin takımından bile silebiliyor istemediği adamı.
Bakınız Fatih Tekke'nin TS'a transferi..........
Tabi bu Terim'in kabiliyetimidir,onun ağzıyla hareket edenlerin mi onu da siz takdir edin?

Fatih
03.09.2009, 15:15
Dün Not Defteri programında neden almadığını Mehmet Demirkol'un sorusu üzerine cevapladı.
Evet Fatih sakatmış ve çoğunlukla forma giymiyormuş.Bu mantıkla Emre'nin de çağırılmaması gerekiyor nedense ilk sırada onun ismi var.

Senin yüzünden Dünya Kupasına gidemeyeceğiz karaktersiz herif.

bordomavı61
03.09.2009, 18:50
fatih terim semihi seçip fatih tekkeyi seçmiyorsa futbol bilgisi ok demektir

Sinem Yılmaz61
03.09.2009, 19:47
Terim gol gol gol, yada def-ol ol ol :D

Mustafa Yüksek
03.09.2009, 19:49
Evet Fatih sakatmış ve çoğunlukla forma giymiyormuş.Bu mantıkla Emre'nin de çağırılmaması gerekiyor nedense ilk sırada onun ismi var.

Senin yüzünden Dünya Kupasına gidemeyeceğiz karaktersiz herif.

en acı tarafı gidemesek de bu adamı orada tutacaklar...

yorumsuz6117
03.09.2009, 20:28
en acı tarafı gidemesek de bu adamı orada tutacaklar...
ölene kadar bu takımda kalıcak hali yok birgün gidecek ve o gün yaklaşıyor gibime geliyor..teknik direktör adayların Ertuğrul Sağlam ve Abdullah Avcı'dır..

TSelif
03.09.2009, 21:02
Bitane bizde bitane de milli takımda var işte böyle burnu havada egolu adam .

yorumsuz6117
03.09.2009, 22:07
http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=43047 Terim'in Not Defterinde Fatih Tekke hakkındaki sözleri..

AdemS
03.09.2009, 22:12
Rıdvan Dilmen ile Mehmet Demirkol iyi sıkıştırmışlar Terimi.. Helal olsun..

Terim de iyice sinirlendi sonlara doğru..

Emre
04.09.2009, 01:13
Türkiye'nin Estonya ve Bosna Hersek maçları öncesi, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın hocası Fatih Terim, NTV Spor'da yayınlanan 'Not Defteri' programına katıldı. Gökhan Gönül ve Gökhan Zan'ın takımla birlikte çalışmalara başladığını dile getiren Terim, Nihat ve Tuncay'ın ufak sakatlıkları olduğunu bu futbolcuların durmunun ilerki günlerde belli olacağını söyledi.
http://www.tumspor.com/photos-inner/790004606.jpg
MEHMET DEMİRKOL'UN FATİH TEKKE SORUSU TERİM'İ ŞEKİLDEN ŞEKİLE SOKTU
Spor Yazarı Mehmet Demirkol Terim'e 'Her Milli maç arefesinde Fatih Tekke'nin isminin günmede geldiğini Terim'in Fatih Tekke konusunda ne düşündüğünü sordu. Demirkol'un bu sorusunu Rıdvan Dilmen de 'Fatih en azından son 1-2 aydır iyi oynuyor' diyerek destekledi.

Fatih Terim, tercihlerime saygı gösterilmeli derken hem soruya sinirlendiğini gizlemedi, hem de Fatih Tekke konusunda Hamit Altıntop adresini gösterdi. Terim'in Fatih Tekke sorusunu cevaplarken şekilden şekile girdiği görüldü...

.....
04.09.2009, 02:19
böyle şerefli insanlar oldukça biz daha çok dert yanarız.

Paksoy
04.09.2009, 02:28
milli takımın maçlarını izleyesim faln yok , milli duygularım kurudu. teşekkürlar terim seni seviyoruz, sevmeyede devam edeceğiz

.....
04.09.2009, 06:14
milli takımın maçlarını izleyesim faln yok , milli duygularım kurudu. teşekkürlar terim seni seviyoruz, sevmeyede devam edeceğiz

aynen abi :D

Halmanli
04.09.2009, 11:44
gram utanma yok! binlerce oyuncu varmış Türkiyedede 20 kişi alıyormuş da. sanki fatih sıradan bir futbolcu.

Kadir
04.09.2009, 12:03
Bu adam hakkında yazılacak pek fazla şey yok aslında..

Nasıl bir insancık olduğunu hepimiz biliyoruz..

Atılay
04.09.2009, 12:37
Abdullah Avcı ve Ertuğru Sağlam inşallah mustafa-fatih gibi olmazsınız

Mustafa ÖZDEMİR
04.09.2009, 17:31
yazıklar olsun diyorum . gitti halili aldı .fatihi çağırmadı...

unique
04.09.2009, 18:39
Rezil herif; torpillilerinden vazgeçemiyor.

yorumsuz6117
04.09.2009, 23:54
kesinlikle başka bişey var bu işte yoksa fatih tekke gibi bi oyuncuyu kim olursa olsun milli takıma alır almalı..

Sinem Yılmaz61
05.09.2009, 22:10
Sensiz olmuyor Kralim, seni özliyoruz :(

EMiRHAN61
06.09.2009, 08:05
Nihat kaç zamandır golü unutmuş halen kadroda , Semih de sakatmış e artık bu duruma rağmen kadroda yer bulamıyorsa Fatih bu farklı bi durumu gösterir.

Volkan Taş
06.09.2009, 11:31
semih sakat değil kart cezalısı galiba.. benim kızdığım notakdan biriside dün sahada popsunu kaldırmayan maç için hiçbirşey ortaya koymayan kazımdı.. bu adam nasıl milli takıma giriyor anlamıyorum.. yeni moda milli takıma girmek için herhalde bi taraflarımızın siyah olması.. diğer nokta ise egemen in alınmayışı.. şu gökhan zan 2 maçın birinde sakatlanıyor... hadi onu geçtim önder kimdir ya :D

şu hareketleri şenol güneş yapmış olsaydı medya bombalardı.. fatih terimin şu kişisel egoları yüzünden su anda milli takım bu halde.. alabileceğimiz çoğu maçta puan kaybettik..

AKSOY_61
06.09.2009, 12:51
dünkü maçta tekke çok işe yarardı aslında.
sağdan soldan bi ton orta geldi.

esra61
06.09.2009, 13:02
terim kendi kişisel sorununu takıma aktarıyo
olmaz böyle ya bu takım milli takım kişiye özel değil........

Sefa Murat Dokuz
06.09.2009, 13:27
İstİfa et!

FANATIK61
06.09.2009, 14:39
Hic merak etmeyin haftaya Bosna macindan sonra güzel haber aliriz insallah Terim'den.

61-POWER-2
06.09.2009, 15:06
acaba........

Sinem Yılmaz61
06.09.2009, 15:13
Hic merak etmeyin haftaya Bosna macindan sonra güzel haber aliriz insallah Terim'den.

Insallah....

el-chino
06.09.2009, 15:24
terim i bende istemiyorum ama Millilerimiz başarılı olsun. sırf terim yüzünden Türkiye yenilsin falan cok mantıklı değil gibi ...

Gökhan KAN
06.09.2009, 15:40
Geçen Terim şöyle diyordu..Şu an ki performansından memnunmuş..Önceki performansına göre Fatih i alması doğru olmazmış buna benzer bişey söyledi..Tamam haklı olabilir kendi takımına oynamıyordu..Takımdaki forvetlere bakıyorum formda yada değil kendi takımlarında Fatih ten daha fazla süre almışlardır..

Şimdi Terim takımında oynasın formda olmasada olur mantığıylamı yaklaşıyor..Yani yetenek sistem stil falan boş..Anlayamadım bir türlü Terim i..

Ersun Hoca nın belliydi sistemime uymuyor diyordu almıyordu Hakan ı..

EMiRHAN61
06.09.2009, 21:41
fatih terimin çok bşarılı olmasını istiyorum milli takımda şöyle milana felan geri dönsün mesela sinyor terim. bizde kurtulalım aramız bozulmadan :D

lazo_61
15.09.2009, 17:34
eğer fatih gerçekten bunu sölemişsse ona helal olsun...laf adama bole yapıştırılır işte..

Hasan ZAİMOĞLU
15.09.2009, 18:34
TEKKE terim için 5 beden büyük bir isim !!!

Egemen
15.09.2009, 21:49
terim sakın alma tekkeyi..
bayrak için gol atar da sen gene başarılı sayılırsın..

hiç alma sen tekkeyi..

OLCAY ÇAKIR
16.09.2009, 00:53
Başlığın amacı çok güzel ama ismi beni rahatsız ediyor.

Terim onu neden sildi?

Terim kimki,adam siliyor..

Evet bu tip bir rahatsızlık oluşuyor içimde..
Yani her okuduğumda o da kim ki adam siliyor? diyorum...

Terim sadece tercih etmiyor onu..

Silmek ne?

KUTADGU
16.09.2009, 01:10

Terim onu neden sildi?

Silmek ne?

Başlığın Fatih Tekke'nin karakterini göstermesi açısından bir değer olduğunu düşünüyorum açıkcası.

Fatih Terim bizim takımdan bir adamı takımına çağıracak diye ödüm kopuyor. Ne gerek var karakterli topçularımızın karaktersizlik dolu bir ortama girmesine.

Canberk
16.09.2009, 01:28
Tamamen Terimin egoist tavırları :S

61_Serhat_61
16.09.2009, 08:03
terimin yüzünden euro 2008de finale gidemedik zaten...
okadar futbolcu sakatlandi ceza aldi kadroda dogru dürüst oyuncu kalmayinca yenildik tabiki...
fatih kurtarirmiydi o tartisilir tabiki ama yinede en iyi futbolcularini alacakti kadroya...
yapmadi finalede kalmadi...

.....
16.09.2009, 09:49
Şu Terim Gitsin hele ,

Daha sonra Fatihin çağırılacağına adım gibi eminim. Atacağı gollerden sonra da sinyoritaya bir mesaj yollasa daha da güzel olur.

Bu arada ne zaman kurtuluyoz bu işkebit arısından ?

Uğur Demircioğlu
16.09.2009, 09:53
Ya bırakın arkadaşlar halen daha bu Fatih Terim'i savunan zihniyetler var.Fatih Terim üçüncü yaptı vs. ya aynı başarının kat kat fazlasını Şenol Güneş'te yaptı.Hiç bahseden yok.Şimdi gruptan da çıkamıycaz zaten.Federasyon halen daha arkasındayız diyor.Yani bana kalırsa sizin anlayacağınız Terim de zaten kolay kolay bırakmaz.Ne de olsa EKMEK PARASI kazanıyor...

ReeLLaz
21.09.2009, 21:10
Fatih terimi göndercek cesareti gösterebilcek biri gözükmüyor bu yuzden uzun bi süre daha trabzonlu trabzonsporlu oyuncuların milli takıma gitmesi cok zor gosteriş için 1 kşi alıyo işte hiç almıyo demesınler dıye yoksa egemen 3 tane gokhan zan eder

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 02:47
bazı kendini bilmezler diyor ki .. neden TRbazonsporlular Tekkeyi milli takıma almadığı için yada milli takımda TRabzonsporlu futbolcu sayısı az olduğu için Terime cephe alıyorlar !! mesele Tekke meselesi değil şahsımca! Tekkenin milli takımda olmaması FİFA başkanının bile dikkatinden kaçmamışken terimin almamasının altında bir neden aramak gerekmez, Kastın bariz olduğu açık zaten ... ama durum TRabzonsporlu sayısının az olması meseleside değil .. hatırlatırım 2002 dünya kupasında kadroda hiç bir TRabzonspor futbolcusu olmamasına rağmen böle bir polemiğin oluşmadığını .. sadece hak eden bu Mİlli formayı giysin yeter!!!

EMiRHAN61
22.09.2009, 11:16
çok fantastik gelecek ama memleketin genelindeki durum federasyon ve milli takımlarda da devam ediyor. iktidara bakıyoruz , federasyon başkanlarına ve milli takım teknik kadrolarına bakıyoruz , futbolculara bakıyoruz. sonra anlıyoruz ki milli takıma katılabilmek için haketmekten başka şeyler de gerekiyormuş.

Ya bırakın arkadaşlar halen daha bu Fatih Terim'i savunan zihniyetler var.Fatih Terim üçüncü yaptı vs. ya aynı başarının kat kat fazlasını Şenol Güneş'te yaptı.Hiç bahseden yok.Şimdi gruptan da çıkamıycaz zaten.Federasyon halen daha arkasındayız diyor.Yani bana kalırsa sizin anlayacağınız Terim de zaten kolay kolay bırakmaz.Ne de olsa EKMEK PARASI kazanıyor...

benimle örtüşen bi yazı ile devam edeyim bu alıntıya :)

Şenol Güneş’in milli takımı, yüzde 82’lik izlenme oranına sahipti... Yani, o anda açık olan televizyonların yüzde 82’sinde Şenol Güneş’in milli takımı izleniyordu.

Peki, Fatih Terim’in milli takımı?

Yüzde 40...

Milleti, milli maç izlemekten soğuttu Fatih Terim’in tercihleri.

*

Hal böyleyken, hatırlayalım...

Ne yazıyordu spor basını?

"Şenol Güneş bu işi bilmiyor, karizması yok, saçı şöyle, elbisesi böyle, Gucci ayakkabısı bile yok..."

Sevemediler bir türlü.

Halbuki, o Şenol Güneş, evet Gucci’si yoktu belki ama, Hagi’si, Popescu’su, Taffarel’i de yoktu... Gitti, Dünya Kupası’nda eşsiz bir zafer yaşattı hepimize.

Şimdi ise...

Kolay lokma gruptan çıkabilmek için mide kanaması geçiriyoruz ekran başında.

*

Kimi seviyor spor basını?

Fatih Terim’i.

16 Eylül 2007 Yılmaz Özdil HÜRRİYET Bu yazı Malta faciasından sonra yazılmıştır.

ayrıca şenol hocanın milli takımı çok kısa sürede bir dünya 3.lüğü ve birde konfederasyon kupası 3.lüğü elde etmişti. üstelik çok talihsiz şekilde . yani şampiyonluğun kaçtığına üzülerek(ki normalde gol atıp ssevindiğimiz yılların ardından gelen böyle bi dönem inanılmazdı)şimdi yazıda denildiği gibi gruptan çıkmanın sıkıntısını çekiyoruz büyük ihtimalle imkanı kaybetmek üzereyiz.

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 12:02
termin milli takımda hiç bir başarısı yoktur !!

Peleray
22.09.2009, 17:50
fatih terimde adamcılık var çok futbolcuyu milli takıma küstürdü ama bazı futbolcular iyi motive ettiğine ve futbolcuların sırf onun için oynadığına inanıyrm. fatih tekke ile arasındaki anlaşmazlık nedir bilmiyrm ama fatih tekke h.şükür'den sonra türkiye'nin en iyi golcüsüdür bence yazık ediyr tüm türkiyeye.
ayrıca f.terim 240 milyar alırken(lafım yok daha fazla alsın) şenol hocamız 103milyar parasını alamyap dava açtığında vatan haini ilan edilmişti ki fatih terim şenol güneşin başarısının yanına bile yaklaşamamıştr.

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 18:46
fatih terimde adamcılık var çok .
geçmiş yıllarda akdeniz olimpyatına katılan milli takımı GS'ye getirdiği bilinir ;)

EmrahYalçınalp
22.09.2009, 23:19
Fatih Tekke bence Fatih Terim'in hocalığından çok daha iyi topçu. Bunu baştan belirteyim. Ama kendisini çok sevemiyorum, bunu da belirteyim. Bana Fatih Tekke Fatih Terim, Fatih Terim de Fatih Tekke olsaydı, Fatih Tekke de Fatih Terim'i ne kadar iyi olursa olsun takımda istemezdi gibi geliyor. İkisi de gereğinden büyük egoları yüzünden içinde bulundukları durumdalar diye düşünüyorum kısaca. Fatih Terim kendisini eleştiren adamın bıyığından başlamasa, Fatih Tekke de "gideceğim, bu kadar basit" demek yerine "gitmemin benim için de takım için de daha doğru olacağını düşünüyorum" diyebilse, ikisi de milli takımın başarısında fazlaca rol sahibi kişiler olarak bugünlere ulaşabilirlerdi.

İkisi için de ayılıp bayılmıyorum. Ama mesleki anlamda ikisinin de başarıları olduğunu kabul ediyor, Tekke'nin Terim'e göre daha az bulunan özellikleri olan bir futbol adamı olduğunu düşünüyorum. Dahası, Tekke'ye olan sınırlı sempatimim en önemli nedenlerinden birisi rivayet olunan o "soyunma odası macerası"dır. Hakikatten, bu doğruysa, Fatih Terim ölene kadar kendi adını yazarken bile Fatih kelimesinden rahatsızlık duysa haklıdır :) Ama, sonuçta, ikisi de kendilerine -ve dolaylı olarak birbirlerine- yazık ettiler...

EMiRHAN61
23.09.2009, 11:48
milli takım formasını giyebilmek için haketmekden başka şeylerde gerekiyor sözümü tekrarlayayım ;) bu federasyon ve bu teknik kadro ile devam edildiği sürece formayı haketmek yetmeyecek

Hasan ZAİMOĞLU
23.09.2009, 13:52
milli takım formasını giyebilmek için haketmekden başka şeylerde gerekiyor sözümü tekrarlayayım ;) bu federasyon ve bu teknik kadro ile devam edildiği sürece formayı haketmek yetmeyecek
aynen katılıyorum .. kendi takımında forma bulamayanlara umut kapısı oldu milli takım :S:S:S

Tahir61
24.09.2009, 13:50
artık milli maçları seyrederken türkiyenin yenilmesini ister hale geldim yeniliriz de belki gider diye düşünüyorum ama nerde o kadar para alacak ta istifa edecek m.özgener cesur olacak ta gönderecek.bu adam milli takımın başında olduğu müddeteçe türkiyemin maçlarını izlemem.sercan ismail batuhan gibi çoluk çocuğu alıyo f.tekke gökdeniz egemen yıldıray alınmıyo her halde imparatorun bi bildiği var!!!!!

isimsiz_61
28.09.2009, 15:48

Terim onu neden sildi?

Silmek ne?

kesinlikle katılıyorum.

Emre GÜRDAL
28.09.2009, 23:02
milli takımı kendısı ıcın bı populer olabılecek bı arac goruyo bu ulkede senol hoca vardı mıllı takımı ılk defa dunya kupasına goturen ama 50 mılyar maas cok dıyıp onun arkasındna konsuanlar oldugu ıcın adamı bıraktılar sımdı bı terım var dıyolar bıde ona ımpator dıyolar nesı ımparotor bu adamın gs yı avrupada basarılı omu yaptı yok haluk ulusyo yaptı sımdı terım 300 mılyar maas alıyor nıye kımse konusmuyorum ve ne basarısı var bana burı anlatısn bıleyım yawwww...

Sinem Yılmaz61
29.09.2009, 15:34
Artik Fatihi hic biryerde oynarken göremiyoruz, ne Trabzonsporda ne Milli Takimda..Istediklerine ulasa bildiler artik, tebrikler ederim onlari...Ama bunlarin hesabini vericekler hepsi, Kral bunlari affetmez ve bizde...Fatih Terim bu kötü rüyanin daha baslangicini yasiyor, geresi ama gelecektir hemde cok kötü, merak etmeyin...Terim gider artik bence, yeter baktik onun suratina....

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 15:41
kadro ya almıyorda ne oluyor .. görüyoruz işde kendi kaybediyor :)

esirgolge
29.09.2009, 18:01
kadro ya almıyorda ne oluyor .. görüyoruz işde kendi kaybediyor :)
sadece kendisi kaybetse, Dünya kupasina katilmayarak bizide cezalandirdi :cool:

TAHSİN 61
30.09.2009, 13:44
Başlığın değişmesini istiyorum. Çok sıkıldım bu muhabbetlerden almıyorsa almasın ne yapalım TFF'ye yürürüşmü yapalım. Hamit Altıntop, Halil'de milli takıma gelmezse Almanya'yı seçeriz tehdidiyle geldği için iyide olsa kötüde olsa A Milli takımda Halil Altıntop'u Fatih'e tercih eden bir adam hoca moca değildir benim gözümde.

esirgolge
06.10.2009, 19:45
Fatih Terimin kendine has bir cetesi var, itaatkar ve sorgulamayan.. o yüzden buralar ne sana ne de Gökdenize uygun

Mira_61
06.10.2009, 19:47
Arkadaşlar lütfen.Şuan milli takıma çağrılan Nihat ve Gökhan Fatih'ten kat kat iyi durumdalar.(!)
Terimin hakkını yemeyelim.;)

Adil ÖZGÜR
06.10.2009, 21:43
Bugün Radyo Spor'u seyahat halinde iken herzamanki gibi açtım, huyum kurusun seyahatta mutlaka Radyo Sporu dinlerim.

Mikrofondaki Fatih TEKKE idi;

Spiker onun ilgili olarak hem Trabzonspordan hemde Milli Takımdan olan sorularını cevaplandırdı.

-- Eğer ben İstanbul Takımlarında olsaydım mutlaka Milli Takımdaydım,

-- Rusya Liginde Milli Takım oyuncusu haricinde olanlar takıma zor giriyor,

-- Gökdeniz ve Kendisinden bahsetti,

-- Ceyhun Eriş'in Milli Takıma seçilmesini,

-- Madem Yusuf ŞİMŞEK iyi oyuncu geçmişe dönük değerlendirirsek Yaşı 34 iken neden Milli Takıma hemen gidiverdi de önceleri neredeydi?

..... Aman Allahım içimden düşündüğüm bütün kuşkuları doğruladı, eğer Radyosporun o lingini bulabilirsek, Fatih TERİM'e bu köşeden çok manalı bir mesaj verilmiş olur diye düşünüyorum.

Adil ÖZGÜR
07.10.2009, 20:04
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/5965.jpg
Miili Takımı Hak Ediyorum
06 Ekim 2009 / 16:44
Tekke, birinin çıkıp neden milli takıma seçilmediğini açıklaması gerektiğini söyledi.

Rusya'nın Zenit takımında oynayan Fatih Tekke, milli takımı hak ettiğini düşündüğünü, birinin çıkıp neden milli takıma seçilmediğini açıklaması gerektiğini söyledi.
Fatih Tekke, Radyospor'da katıldığı bir programda yaptığı açıklamada, milli takımı hak ettiğini düşündüğünü savunarak, ''Rusya'da her hafta gol atıyorum. Çok formdayım. Birisi çıkıp neden seçilmediğimi açıklasın'' dedi.
Söz konusu milli takım olduğu için çok fazla şey söylemek istemediğini ifade eden Fatih Tekke, şöyle devam etti:
''Milli takımda karar veren bir grup var. Onların görüşüne de saygı duymak lazım. Ama ortada ciddi bir sorun var. Gökdeniz de Rubin Kazan'da müthiş bir performans sergiliyor, milli takımda yok. Türkiye'de bir oyuncu sadece iki maç oynayıp, bir anda milli takıma çağrılabiliyor ya da bir oyuncu birileri tarafından bir yerlere getirilmeye çalışılıyor. Biz neden oynatılmıyoruz? Milli takımı hak etmediğimi düşünmüyorum.''
Milli takıma alınmamasının kişisel nedenlerden olmadığının söylendiğini kaydeden Fatih Tekke, ''Peki o zaman neden nedir? Performans mı, değil. Çünkü şu anda Rusya'nın en formda oyuncularındanım. Sağlık sorunum yok. Tecrübe mi, değil. Yetenek mi, değil. Ortada hiçbir gerekçe yok. Daha önce milli takımın oyuncusu olduğumuz dönemle, şu son iki senedeki tutum arasında 180 derece fark var. Bunun sebebini birinin çıkıp söylemesi gerekir. Neticede bu herkesin takımı. Ne Trabzon'un, ne Galatasaray'ın, Türkiye'nin takımı'' diye konuştu.
''Galatasaray ya da Fenerbahçe'de olsaydım, milli takıma seçilmem çok daha kolay olurdu'' diyen Fatih Tekke, ''Zenit'te Avrupa şampiyonu olduktan sonra milli takıma seçilen oyuncuların çoğu İngiltere'nin en iyi kulüplerine seçildiler. Milli Takım'da olsam inanın ben de Avrupa'da üst düzey bir takımda oynuyor olurdum. Milli Takım'a alınmamam kariyerimi sekteye uğrattı'' ifadelerini kullandı.
Trabzonsporlu ve Anadolu takımlarındaki futbolculara karşı bir önyargının olduğunu savunan Fatih Tekke, şöyle konuştu:
''Kazayla bir hata yaptıklarında olumsuz olarak çok fazla basında yer alıyorlar. Fakat iyi bir şey olduğu zaman bundan hiç bahsedilmiyor. Bir haksızlık, adaletsizlik var. Anadolu takımlarının hepsi bu haksızlığa uğruyor. Örneğin Ceyhun Eriş, bugün milli takıma alınıyor. 'Neden bugüne kadar alınmadı' diye kimse sormuyor. Yusuf neden 34 yaşında milli takımda? Gökdeniz, Fatih neden alınmıyor? Hüseyin vardı, neden gitti? Yıldıray gibi çok yetenekli oyuncu zamanında neden değerlendirilmedi? Türkiye'de birileri istediği gibi bu olayları yönetiyor.''

-''MUKAVELEM 2010 AĞUSTOS'TA BİTİYOR''-
Herkesin kendisinin Ocak ayında serbest kalacağını bildiğini, ama bunun doğru olmadığını ifade eden Fatih Tekke, ''Benim mukavelem 2010 Ağustos'ta bitiyor. Zenit, benimle tekrar anlaşmak isteyebilir, henüz konuşmadık. Ama bu performansım ligin sonuna kadar devam eder ise tercihim Avrupa'da kalmaktan yana olacak. Türkiye'ye dönersem, önceliğim her zamanki gibi Trabzonspor'dan yana olacak'' dedi.
Sezon başlarında Trabzonspor yönetimiyle transfer döneminin bitimine 1 gün kala konuştuklarını anlatan Fatih Tekke, ''10 dakika içerisinde anlaştık, Zenit izin vermedi. O dönem arka arkaya 4 gol attım. 'Seni bırakmayız' dediler. Zenit izin verseydi bile geç kalınmış bir teklifti, prosedür son günde halledilemezdi'' dedi.

-''GÖKHAN VE UMUT İYİ OYUNCU, AMA BASKIYI KALDIRAMIYORLAR''-
Fatih Tekke, Trabzonsporlu futbolcuların esas sorununun gol olmadığını kaydederek, şöyle devam etti:
''Güven sıkıntısı var. Avni Aker'de oynamak çok zor, bu baskıyı kaldırmak kolay değil. Televizyondan izlediğinizde bile görüyorsunuz. Futbolcular rahat değil, kendilerini baskı altında hissediyorlar. Trabzonspor'un forvetleri, ikisi de iyi oyuncu, ama baskının altında biraz bocalıyorlar. Baskıyı üzerlerinden atamadılar. Arkadaşlara yardımcı olmak gerekir. Sonuç olarak, Trabzonspor'a bu futbolcular gol üretecek.''

yorumsuz6117
07.10.2009, 20:11
Defol git Terim Defol git artık..

Deniz Telci
07.10.2009, 23:45
Bu Adanalı'yı milli takımda, görmekten midem bulanıyor :( ! YA Sen Fatih'i ve Gökddeniz'i almak zorundasın, YA DA istifa etmek zorundasın, artık o kadar di ! Bence biran Defol vede Emekli'de ol !

AntiFeneR61
08.10.2009, 03:17
fatih tekke milli takima alinacakdir süphem yok =))) terimin ömrü az kaldi ;)

milli takimi sömürdü maf etti.... kanimca..

61BiZe HeR YeR TRaBZoN61

SEDAT
08.10.2009, 09:36
sadece Trabzonlu olduğu için..fatih terim f.tekke gökdeniz ist takımlarına gelirde o zamanda almazsa adamların adamı diyeceğim ..

mustafadinç
08.10.2009, 14:10
Ersun YANAL milli takımın başına geçtiğinde Trabzonspordan 4 futbolcu banko olarak oynamaya başladı Milli takımda bunlar Fatih TEKKE,Gökdeniz KARADENİZ,Hüseyin CİMŞİR ve Tolga SEYHAN daha sonra İstanbul medyası topuyla tüfeğiyle görsel ve yazılı olarak Hakan ŞÜKÜR neden milli takıma çağırılmıyorda Trabzonlu Fatih çağırılıyor diye yaygaraya başladı Ersun Hoca bunlara cevap vermeye tenezzül bile etmedi üstelikde Gürcistan maçını Avni AKER stadında oynamaya karar verdi İstanbul medyası iyice kudurdu,Tekke o maçta gol attı maç 2-2 berabere bitti İstanbul bu golü hiç yazmadı sadece maçınb 2-2 bitmesinin hezimet olduğunu yazarak Ersun YANAL ı harcama yoluna gitti derken yıllar sonra Ersun hoca Trabzonspora t.direktör oldu fakat ne hikmetse Trabzonspor taraftarı İstanbul medyasının gazıyla Ersun hocayı dışladı.

Kazım Uzunboy
11.10.2009, 14:41
Fatih Niye Yok!
Belçika'nın hocası Advocaat, Türkiye'yi yendikleri için mutlu olduklarını söyledi. 2-0 galibiyetin sevindirici olduğunu belirten tecrübeli hoca, eski öğrencisi Fatih Tekke'nin ise kadroda olmamasına şaşırdığını kaydetti.
www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

esra61
11.10.2009, 14:49
rakip bile anladı hala fatih hoca anlayamadı kişisel nedenini milli takıma yansıtıyo ve bu yüzden dünya kupasına katılamıyoruz yazık oldu bu takıma. artık gitde heyecanlı bi maç izleyelim........

onur-ts
11.10.2009, 15:54
kim kimi sildi işte belli oluyor...
Fatih Terim gidiyooorrr

karatasof
11.10.2009, 16:02
Baksanıza Dick Advocaat'ta Sinyor'un yakın dostu imiş sevgili Başkanımız Şener gibi.Advocaat Zenit'ten ayrılır ayrılmaz Fatih Tekke oynamaya ve gollerini sıralamaya başlamış.Bu bile bişeyleri anlatıyor tabi anlayana...........

Acar Altan
11.10.2009, 16:48
adam takimda iki fatih olsun istemiyor.Tek fatih olarak kalmak istiyor.

Berk
11.10.2009, 16:55
Fatih Niye Yok!
Belçika'nın hocası Advocaat, Türkiye'yi yendikleri için mutlu olduklarını söyledi. 2-0 galibiyetin sevindirici olduğunu belirten tecrübeli hoca, eski öğrencisi Fatih Tekke'nin ise kadroda olmamasına şaşırdığını kaydetti.
www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

Fatih'i kulübede çürütmeye çalışan adam Advocaat.Bana pek inandırıcı gelmedi bu açıklama ama Fatih'in o gittikten sonra sergilediği performansı görüp böyle konuşmuş olabilir..

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2009, 19:02
maalesef fatihi görmezden geldiler. milli takım gol atamadığı için elendi...

ilhan
11.10.2009, 19:07
Ersun YANAL milli takımın başına geçtiğinde Trabzonspordan 4 futbolcu banko olarak oynamaya başladı Milli takımda bunlar Fatih TEKKE,Gökdeniz KARADENİZ,Hüseyin CİMŞİR ve Tolga SEYHAN daha sonra İstanbul medyası topuyla tüfeğiyle görsel ve yazılı olarak Hakan ŞÜKÜR neden milli takıma çağırılmıyorda Trabzonlu Fatih çağırılıyor diye yaygaraya başladı Ersun Hoca bunlara cevap vermeye tenezzül bile etmedi üstelikde Gürcistan maçını Avni AKER stadında oynamaya karar verdi İstanbul medyası iyice kudurdu,Tekke o maçta gol attı maç 2-2 berabere bitti İstanbul bu golü hiç yazmadı sadece maçınb 2-2 bitmesinin hezimet olduğunu yazarak Ersun YANAL ı harcama yoluna gitti derken yıllar sonra Ersun hoca Trabzonspora t.direktör oldu fakat ne hikmetse Trabzonspor taraftarı İstanbul medyasının gazıyla Ersun hocayı dışladı.

Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum. Ama bir maçtan sonra Ersun Yanal'a gazeteci soruyor;

- Kral neden kadroda değil? (Hakan Şükür'den bahsediyor.)

Ersun Yanal'ın cevabı ise tam kapak olur cinsten;

- Kral bugün sahadaydı. (Fatih Tekke'den bahsediyor.)

isimsiz_61
17.10.2009, 13:31
çok şükür terimden kurtulduk artık fatihi görürüz milli takımda

a f s
17.10.2009, 13:57
Fatih ile Rusya'da evinde yapılan röportajdan bir bölüm:

-Medyaya yansıyan soyunma odasındaki şaka doğru mu?

Evet doğru. Ama o şakadan sonra yine çağrıldım. Milli takıma çağrılmamamın onla bir alakası yok. Hiç zannetmiyorum. O tarz şeyler birçok kampta olur. Şaka da olmasın mı yani. Kendi açımdan böyle düşünüyorum.

-Sen şaka yapıyorsun ama hoca o şakaya çok kızmış?

Hoca baba gibidir demiyor muyuz yani.

-Valla hoca hocadır, futbolcu futbolcudur.

Tamam öyledir. Ama hoca bazen gelir futbolcusunu okşar ona güven verir, sever, bazen kızar ne yapıyorsun demez mi?

-Der tabii.

Benim futbolculuğuma mı kızdı, saygısızlık mı yaptım. Yok. Şu an 32 yaşındayım. Ne olmuş yani. Bakıyorum birileri yıldız yapılıyor, birileri oynatılıyor. Ben gülüyorum ya.

yorumsuz6117
17.10.2009, 16:31
Fatih ile Rusya'da evinde yapılan röportajdan bir bölüm:

-Medyaya yansıyan soyunma odasındaki şaka doğru mu?

Evet doğru. Ama o şakadan sonra yine çağrıldım. Milli takıma çağrılmamamın onla bir alakası yok. Hiç zannetmiyorum. O tarz şeyler birçok kampta olur. Şaka da olmasın mı yani. Kendi açımdan böyle düşünüyorum.

-Sen şaka yapıyorsun ama hoca o şakaya çok kızmış?

Hoca baba gibidir demiyor muyuz yani.

-Valla hoca hocadır, futbolcu futbolcudur.

Tamam öyledir. Ama hoca bazen gelir futbolcusunu okşar ona güven verir, sever, bazen kızar ne yapıyorsun demez mi?

-Der tabii.

Benim futbolculuğuma mı kızdı, saygısızlık mı yaptım. Yok. Şu an 32 yaşındayım. Ne olmuş yani. Bakıyorum birileri yıldız yapılıyor, birileri oynatılıyor. Ben gülüyorum ya.

Kaptanında söylediği gibi o şakandan sonrada milli takıma alınmış alakası yok yani bu şakayla...

a f s
17.10.2009, 16:55
Fatih öyle demek zorunda konumu gereği. Fakat iki karakteri karşılaştırınca bütün bu olayların altında bu intikam duygusunun yatıyor olması benim için hiç şaşırtıcı değil.

askemo_garleli
26.10.2009, 21:27
hiçbir güzelliğini görmediğimiz 18 yaşındaki sercan milli takımda ama her hafta gol atan ve zenit'in kaptanlığına getirilen fatih tekke evinde..bir daha bu takımın başına gelme Fatih Terim!!!

isimsiz_61
05.12.2009, 14:34
fatih tekke milli takima alinacakdir süphem yok =))) terimin ömrü az kaldi ;)

milli takimi sömürdü maf etti.... kanimca..

61BiZe HeR YeR TRaBZoN61
bende tam bunu yazacaktım .benden çok yaşayacaksın...........

Sinem Yılmaz61
05.12.2009, 15:10
Sonunda gülen iyi gülürmüs iste ;) Gülen biz ve Fatih Tekke olduk Terimin sayesinde...

şenolkılınç
23.04.2010, 13:35
Avrupa Şampİyonasinda portekİz maÇini oynuyoruz Şenez erzİk maÇi platİnİyle bİrlİkte İzlİyor platİnİ maÇ bİtİmİnde maĞlubİyet sonrasi Şunu soruyor 'golcÜ oyunculari neden almadiniz tekke nerde sakat mi ?' erzİk cevap verİyor hoca onu ÇaĞirmadi platİnİ cvp verİyor'nasil olur 2 hafta Önce ben bu adama elİmle uefa kupasi verdİm maÇin adami seÇtİk hocaniz hİÇbŞey bİlmİyor' bu gerÇek arkadaŞlar tÜrkİyenİn bÖyle muhteŞem komple bİr golcÜsÜ varken bİz 2, sinif nİhatla semİhle balina goller aradik bulduk Şampİyonada terİm Şİmdİ gİtsİn bİ lİg takimi ÇaliŞtirsin alsin bakalim gÖkhan zan i nİhati vs... Aninda asarlar adami ama mİllİ takim kobay yerİ onun İÇİn bÖylelİkle gs nİn baŞarisinda zerre kadar etkİsİ olmadiĞida kanitlanmiŞ oldu