PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sundu : Trabzonspor 0 - 0 Sivasspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

tsmetu
14.11.2008, 21:02
Bu maçın başlığını ben açmak istedim biraz acele ettim ama sonradan yakalamaya fırsat olmuyor.İlk defa maç başlığı açtım inşallah uğurlu gelir ve sivası taruman ederiz.Biz hiç bir şeyi unutmadık.

http://www.bordomavi.net/nesine.gif (http://ts.nesine.com/)

alper*
14.11.2008, 21:13
nesine.com logusu eklerseniz silinmez başlık =)
ayrıca harbiden de erken oldu :)

Canİlker
14.11.2008, 21:19
ben ne zaman açacam bu başlığı ya :D gençler maçını bi alsakta hayırlısıyla

nuri45
14.11.2008, 21:51
keske basligi bana biraksaydin. her actigim baslikda yeniyorduk ve bugünde yendik.

Özge
14.11.2008, 22:19
Bu maçta 3 puan dışında 3 gol de bekliyorum :D

Mustafa K. Demirbaş
14.11.2008, 22:23
bana göre sezonun en zor maçlarından biri oalcak şampiyonluk yolunda ki önemli engelerden biri ama inşallah taraftar desteğiyle 3 puan bizim olacak

Keleşoğlu
14.11.2008, 22:23
sahamızdaki bu maçta güzel oyun ve 3 puan bekliyorum

Adem Erdoğan
14.11.2008, 22:26
Futbolcular inşallah bu maçın fener maçları kadar önemli olduğunun farkındadırlar.

Semih Kırsüleymanoğlu
14.11.2008, 22:26
Bu mac düsündügümüzden kolay olucak demedi demeyin!
Rahat kazaniriz. GB maci daha zordu kesinlikle

Furkan Dündar
14.11.2008, 22:29
Bu maçı 3 e koyanın Bn tobe tobe ne la bu sabah sabah mac ınsan 7 ye koyar ayıp bea

Recep Alkan
14.11.2008, 22:39
ya ben şunu anlamıyorum kardeşim fenerin bu hafta içi kupa maçı yoktu neden bu adamlar cuma günü oynamadılarda biz 6. günümüzde üçüncü maçımızı oynadık. inşallah bu 1 hafftalık arada biraz olsun dinleniriz de siva maçına hazır çıkarız.

Mehmet Fırat
14.11.2008, 22:39
unutmadık. hatırlatalım

Bence unutalım. ;)

Ortamı germenin lüzumu yok.

Maça lider başlayacağız. Lider bitirmeye bakalım. ;) :)

Hüseyin Kurt
14.11.2008, 22:40
çok zor bir maç...ama eminim bizimkiler bjk maçındaki gibi oynayacaklar...

elturca61
bu macin onemi insallah futbolcular biliyordur geldi catti en onemli mac,,,,

Bahattin Aydın
sivas mı ? elbette yeneceğiz..eminimki taraftarımız en az 8taşla oynadığımız kupa maçındaki kadar iyi olacak..oyunculara ise sivasa olan kinimiz işlenecektir.Bu maçı alırız.1-0 olsun bizim olsun.

Onur
Bende Gençler maçından daha kolay geçeceğini düşünüyorum... Ev sahibi olmanın avantajını iyi kullanacağımıza inanıyorum.

okg_53
14.11.2008, 22:45
6 günde 3 maç oynuyoruz.Ardından 9 günde 1 maç.
Nasıl program düzenliyorlar...

uzungöllü
14.11.2008, 22:52
sivas maçı kolay bi maç değil... hem geçen yılı düşünerek bu maça çıkarsak işimiz dahada zorlaşır... onlar bunun farkında ve en iyi şekilde kullanacaklardır bunu... takımı ve taraftarı sinir etmeye çalışacaktır... sakin olup sadece oyunu düşünmek ve maçı almayı hedeflemek lazım... eğer bu maçı alırsak bu hafta baya bi rahat ederiz diye düşünüyorum çünkü puan farkı fikstürden dolayı her an artabilir... bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım...

Tevez Apo
14.11.2008, 23:03
Sivas maçını alacağımıza eminim o maçta iyi oyun neticesinde alacağız hemde 3 puanı ve geçen senenin cevabını bu şekilde onları sahadan silerek şov yaparak vereceğizzz.. :D

Emre7
14.11.2008, 23:11
sivas eski sivas değil hacettepe gençler kadar bizi zorlamaz tek sorun mehmet yıldız tutarsak gol yemeyiz...

Cafer Bulur
14.11.2008, 23:13
Intikam istiyorum intikam.
Bu mac icin söylenecek baska birsey bulamiyorum su anda.
Gecen sezon elimizden alinan 3 puanin hesabini bu macta kesmeliyiz.

Eren Karaahmetoğlu
14.11.2008, 23:13
beyler aman herkes yanındakini kontrol etsin yine sivas maçı insan ister istemez heycanlanıyo :D

Emirhan Makul
14.11.2008, 23:14
Konu Başlığını düzeltelim ya bende takıntı ya küçük harfle olsun hem daha düzenli görünüyor başa da nesine yar nesine sarılayım fesine reklamını koymayı unutmayalım

Mustafa Ayazoğlu
14.11.2008, 23:26
İntikam maçı gibi görürsek zarar görürüz, taraftar ile kazanacağımız bi maç..

AYYILDIZ
14.11.2008, 23:28
Selçuk ve Serkan dönüyor takım dinlenmiş olacak kazanacağız inşallah.

Zafer BİLGİN
14.11.2008, 23:29
Arkadaşlar unutmayın yolumuz şampiyonluk.İntikam kavga gibi bu maç öncesi kullanacağımız kelimeler vede futbolcularımıza yükleyeceğimiz saha dışı misyonlar bize en büyük zararı verecektir.Uutmayalımki alacağımız bir galibiyet en büyük ve güzel cevap olacaktır sivaslılara

Üzeyir Gönül
14.11.2008, 23:37
Bu maç kesinlikle intikam maçı değil. Ligde oynayacağımız diğer maçlardan hiçbir farkı yok. Olaya intikam diye bakarsanız kendinize ve takıma zarar verirsiniz. Eğer takımın zarar görmesini istemiyorsanız artık aklı başında bir taraftar gibi davranın. Kimseyi de intikam diye strese sokmayın. Artık fanatizmi bir kenara bırakın. Futbolun da bir spor olduğunu unutmayın da tadına varın.

Maç elbetteki diğerleriyle olduğu kadar zorlu geçecek. Bir tane kolay maç gösterebilir misiniz bana? Sivas takımı Fener'i yendi, Beşiktaş'la deplasmanda berabere kaldı. Gençler maçı için de kolay diyenler çoktu; ama ne kadar zorlandığımızı herkes gördü. Herkes aklı başında davranıp takıma 90 dakika boyunca destek olsun. Elbette kazanmayı çok istiyoruz ama olası bir ters duruma da her zaman hazırlıklı olalım. Bugün dünyanın en iyi takımları dediğiniz takımlar bile kimlere yeniliyor. O yüzden fazla düşünüp de çıldırmayın sonra.

macka61
14.11.2008, 23:47
bu maçı almalıyız evimizde puan kaybı yaşamamalıyız

Sabri Kurban
14.11.2008, 23:48
Federasyon olaylar çıkmasın diye maçı 15:00 saatine almış anlaşılan. Sanki o saatteki maça Trabzonspor taraftarı gitmeyecek. Nasıl bir anlayıştır bu?

wolf_TS61
14.11.2008, 23:51
zafer abi senin imzaya burayı her gün okuyan 750 kişi amin derse biz ne yaparız yav:D:D

oguzkoc
14.11.2008, 23:54
bu maç kesinlikle golsüz bitmez... sanırsam ligin en güzel maçını seyredicez pazar günü...

sametaydin
14.11.2008, 23:55
Bu maçı alalım da nasıl alırsak alalım. Avniakerde sivasa puan verirsek içim gider.

vurgun_kiz_61
14.11.2008, 23:56
Zor mac olacak ama kazanmaliyiz....

hamibasoglu
15.11.2008, 00:01
intikam duygusuyla yaklaşmak her nekadar yanlış ise de,
sivasla görülecek ufak bir hesabımız var.
lütfen sakın centilmenlik fairplay falan havasına sokmayın milleti.Zaten yıllardır o ayaklarla uyuttular bizi.
Koyun ettiler taraftarımızı.Heyacanımızı aldılar,hırssızlaştırdılar.
bu maçı seyirci alacak öncelikle,sivasın şehre ayak atar atmaz kuvvetle baskı altına alınması gerek.
fiili bir müdahele olmadan yapılabilecek bütün baskıların hatta kötülüklerin yapılması lazım.
Kısaca bu maç bence varoluş savaşımız.ve oynayacağımız 4.ciddi maç.
ilk üçü olumsuzdu.Peş peşe çok sıkı maçlarımız var.Bu ilki çok ama çok önemli,
Haydi Trabzonum,Haydi taraftarım,

Çetin
15.11.2008, 00:13
hakem doğru düzgün maç yönetsin yeter ;)

Keleşoğlu
15.11.2008, 00:21
kayseri maçından önce mutlak kazanmalıyız ki kayseri maçında olası puan kaybı bizi etkilemesin

tsmetu
15.11.2008, 00:21
ben ne zaman açacam bu başlığı ya :D gençler maçını bi alsakta hayırlısıyla
Arkadaşım bende senin gibiydim ben ne zaman açacam diyordum ama sabırla bekledim ve o gün ve o maç geldi çok büyük bir kin'le açtım ama açtım tam maçında tam zamanında açtım işte.Bu maç başka onlarla görüşülecek bir hesap var ben hiç bir şeyi unutmadım en baştada yazmıştım zaten ben değil bütün trabzonspor taraftarı unutmadı ama onların tek unttuğu şey vardı oda trabzona bir daha geleceklerini unutmuştu.

Mustafa Ayazoğlu
15.11.2008, 00:28
Beşiktaşa 5 Galatasaraya 9 Fenerbahçeye 10 puan fark atmışız...... :)

puan farklarını toplamı 24 yine 2 puan fark çok iyiz ama sadece puan tablosunda :)

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 00:28
Hesaplaşma Zamanını Bekliyorum...

Nadir Bekar
15.11.2008, 00:30
3-0 dan aşağısını kabul etmiyorum :cool:

abbas
15.11.2008, 00:31
Gerçekten çok önemli bir viraj. İnşallah yeneriz. Sanırım cezalımız ya da sakat oyuncumuz yok as kadrodan. Sivasspor da diger anadolu takımları kadar defans yapmıyor bu işimizi kolaylaştırabilir. Erken bir gol bizi çok rahatlatır. Haydi Trabzon.....

Adem Erdoğan
15.11.2008, 00:32
Önümüzdeki 2 haftayı lider kapatırsak devre arasına kadar lider gideriz.
gs ve fb şu anda tehlikesiz.bjk'nin onlarla maçı var hatta bu haftada bursa ile oynayacaklar.Ankaraspor istikrarlı gidemez.O yüzden fikstür olarakta avantajlı durumdayız.

Emrah KabuL
15.11.2008, 00:33
Maç son dakikalara 0-0 girsin Sivas'ı ezelim , atak atak üstüne atak yapalım , yine top oynamadan 1-0 öne geçipte son 20 dakika ecel terleri dökmeyelim.. Sivas'a sahayı dar edelim gerekirse 1 puan alalım ama zor durumlara düşmeyelim artık Gençlerbirliği maçındakı gibi..

TolgaTopçu61
15.11.2008, 00:33
Sivas maci cok zor olur,ama mutlaka kazanmamiz gereken bir mac,insallah kazaniriz...

Erdal
15.11.2008, 00:40
Ne intikamı,ne hesaplaşması normal bir lig maçı işte...Her maçımız önemli bu maç da önemli bir maçımız. Yeni düşmanlara ihtiyacımız yok bizim. Azıcık aklıselim düşünelim. Geçen sene Sivas ın yaptığı çıkışın bizim aklımızı başımıza almamızda hiç katkısı yokmu?...Bundan sonra herhangi bir başkan ve ya yöneticimizin "İstanbul takımları ile mücadele etmek zor çünkü ekonomik olarak çok güçlüler" şeklinde bir açıklamasına inanırmıyız artık. Hiç derbi kazanmadan 70 in üzerinde puan alan Sivas değilmidir bize hala yapabiilirizi hatırlatan...Evet o gün edepsizlik yaptılar. Ama ondan sonra gerek başkanları gerek futbolcuları gerekse hocaları Trabzon aleyhine en ufak bir terbiyesizlik yaptımı??...Taraftar ıslığını uğultusunu tabiki yapacak.Ama Allah aşkına intikam naraları atmanın kime ne faydası var. Hem unutmayın o maç olmasaydı kimbilir belki hala başkanımız Nuri bey hocamızda Ziya bey di :))

Serdar A
15.11.2008, 00:41
Şu an itibarıyla en yakın rakibimiz Beşiktaş kendi sahasındaki tek puan kaybını Sivas maçında yaşadı . Tek yenilgisinide Kayseri'ye karşı aldı .

Bu iki maçtan 6 puan almak belkide devreye 38-39 puan ile gitmemizi sağlayacaktır .

Bu iki maç sonraki haftalara fazlasıyla tesir edecektir . Birincisi , Kayseri ve Sivas bu sezon muhtemelen istanbul takımlarının en çok puan kaybedeceği takımlar olacak . İkincisi , devreyi 5 puan civarı bir fark ile bitirebilirsek ikinci yarının hemen başında fener(d) , ankara(d) , ankaragücü ve beşiktaş(d) maçlarından oluşan fikstürümüzün en zor periyodunda muhtemel puan kayıpları çok zarar vermez .

Birde işin geçen seneden kalma bir hadisesi de var . 4. büyüklüğe talip iki takım , geçen sezon Avni Aker'de yaşananların ağır faturası , Kayseri'nin uzun süredir kendi sahasında büyüklere yenilmemesi . Bu iki maçı kazanmak 6 puanın ötesinde çok fazla konuyada cevap niteliğinde olacak .

Sivas maçıyla ilgili , zaten Avni Aker'de varlık gösterebilen bir takım olmadığını biliyoruz . Zorlu bir anadolu takımı , daha fazlası değil . Ortalamanın üzerinde bir kadro kaliteleri var ki bu da intertoto hedeflerini tutturabileceklerini gösterir .

Ancak biz kazanıp yolumuza devam ederiz .

Erdal
15.11.2008, 00:41
Hayırlısı ile kazanacağız inşallah..Hem o maçı hem Kayseri maçını alacağız...

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 00:42
Sahada delikanlı gibi mücadele ederek değil, masa başında bizden çalınan puanların hesabını sorma zamanı...

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 00:43
Evet Zamanı

enmavi61
15.11.2008, 00:43
sivas maçında da zorlanacaz tıpkı gs bjk antepte olduğu gibi...zor maçları alamadıkk...maçın trazbonda olması bizim için avantaj çünkü evimizde rakibe korku veriyoruz 1 puan bile onlar için yeterli oluyor...eğer bu maçı alırsak çok büyük bir avantajımız olur...ne olur uşaklar bu maçı alın ...ortamı germenin alemi yokk...sivasın her maçında olaylar oluyor zaten...sadece gol pozisyonlarını gole çevirelim defansımız şükürler olsun ki geçen seneden çok çok iyi...ha şimdi gol yicez diye aklıma kötü kötü hisler gelmiyor...3 puanı alırsak aradaki fark da açılcak buda ilerki maçlar için kredi olacaktır...

Kubilay ŞAHİN
15.11.2008, 00:44
İnşallah Kazanırız... büyük konuşmaya gerek yok ne olur bilinmez... milli takım macı bu çarşamba... bizden etkileneceğimiz birtek serkan milli takım aday kadrosuna cağırıldı ve büyük ihtimalle bu macta oynamaz... Ne diyelim Allah kazanmayı nasip eylesin... ha bu arada yattarayı bugünki mactan sonra sivas macında biraz daha hırslı görmeyi temenni ediyorum... yavaş yavaş kendini adapte ediyo...

ispela61
15.11.2008, 00:50
kalan sivas kayseri kocaeli bursa eskişehir maçlarından 10 puan almamız ilk yarıyı lider kapatmamız için yeterli olur diye düşünüyorum zaten fazlasını bu futbolla beklemek biraz hata olur gibime geliyo

Adem Erdoğan
15.11.2008, 00:51
Sivasspor 0 - 0 Kayserispor
Kocaelispor 0 - 2 Sivasspor
Sivasspor 3 - 1 Bursaspor
Eskişehirspor 2 - 2 Sivasspor
Sivasspor 2 - 1 Fenerbahçe
Ankaraspor 2 - 0 Sivasspor
Sivasspor 3 - 0 Ankaragücü
Beşiktaş 1 - 1 Sivasspor
Sivasspor 3 - 1 Denizlispor
Antalyaspor 2 - 1 Sivasspor

Kendi sahalarında çok iyi gözüküyorlar.Deplasmanda o kadar iyi değiller.En fazla attıkları gol 2 o da eskişehir ve kocaeliye.Sadece Kayseri ve Ankaraya gol atamamışlar.

kalavara
15.11.2008, 00:53
sivasspor gençlerbirliğnden çok daha hızlı bir takım kontra ataklardan daha fazla gol bulabiliyorlar. orta sahaları daha sert (sivasspor komple sert bir takım)...bu maçı almak için hücumda girdiğimiz pozisyonları mutlaka gole çevirmeliyiz. çünkü bu kadar yeteneksiz ya da formsuz forvet oyuncusuyla maç kazanmak aslında mucize ama biz başarıyoruz. inşallah böyle gider. ayrıca geçen yıl yaşananlardan sonra sivasspor çirkefliğin zirve takımıdır benim gözümde. musa aynı şeyleri yine yapacaktır ve oyunu gerecektir, bundan da biz zararlı çıkacağız...o nedenle onları sahaya gömüp içimizdekini sessiz bir şekilde anlatmalıyız!!! itidal, hem oyunculara hem taraftara!!!

Fatih Oflaz
15.11.2008, 01:07
ESes e takılmazsak bu yarıyı lider kapatırız arkadaşlar...Tolunay KAFKAS yolumuzu kesmez:D

Bizim için derbilerde kaybetmemek şart olan...

Harun-61
15.11.2008, 01:07
intikam deyip futbolcularimizi gaza getirmeye hic gerek yok.
bunu bizim futbolcular kaldiramiyor.
96=fb
05=famagusta v.s.

sahaya cikip adam gibi futbolumuzu oynayacagiz.
Taraftar 90 dakika susmayacak.
süper oynayip, muhtesem bir galibiyet alip sivasi evine ugurlayacagiz.

kavga dögüs olmadan, 3 altin puan bizim ;)

.

POYRAZ
15.11.2008, 01:09
Sivaspor maci geldiya, forumda normalde görünmeyen Sivasspor yalakalari mutlaka ortaya cikarlar simdi.

Maca gelince. Kendi evimizde kendi seyircimiz önünde oynayacagiz. Macin favorisi kesinlikle biziz. Genclerbirligi macinda yaptigimiz hatalari tekrarlamadan ilk yarida mutlaka 1 gol bulmaliyiz. Sivasspor yüksek tempoya ve yüksek baskiya uzun süre dayanabilen bir takim degil. Bogucu ve bunaltici preslerle top kaybi yapmalarini maksimum düzeyde saglayabiliriz. Sivasspor kuvvetle muhtemel beraberlik icin gelecektir ve korkak takimlarin yaptigi taktigi, yani üzerine cek sonra kontra ile vur taktigini deneyecektir. Umarim Yattara son haftalardaki tutuklugunu üzerinden atar ve skor rizikoda iken aptalca calimlara girmeye kalkmaz, bu macta ona cok ihtiyacimiz olacak.

Gecen sezonun o ugursuz ilk macindan bu yana ilk kez bugün Sivasspor taraftar forumlarina bir göz atayim dedim. Lavugun birisi söyle yazmisti. "Trabzonspor taraftari buraya 10 otobüs gelmisti. Eger biz 4 büyük takimdan birisi oldugumuzu iddia ediyorsak biz daha fazla kisi gitmeliyiz" diyordu. Kendisinin de dedigi gibi bu sadece onun iddiasi. Tinlayan bile yok. Her iki takimda 1967 yilinda kurulmus ama Sivasspor henüz 2 sezon önce cikabildi süperlige. Aradan gecen onca yillarda Trabzonspor'un basarilarini yazmaya gerek yok. Zira bunlari bilmemek icin aptal olmak lazim.

Bizden hem sportif, hem basari, hem kulüp, hem taraftar sayisi hem de ekonomik bakimdan fersah fersah kücük bir takim ile oynayacagiz. Bu maci kazanarak yolumuza devam edecegiz. Bize en yakin olan rakibimiz Ankaraspor bu hafta Fenerbahce, diger hafta Galatasaray ile oynayacak. O yüzden bu mac önemli.

Terzioğlu
15.11.2008, 01:09
2-0 veya 3-0 gibi bir skor bekliyorum. Rahat kazanacagimizi düsünüyorum.

Fatih Oflaz
15.11.2008, 01:10
intikam deyip futbolcularimizi gaza getirmeye hic gerek yok.
bunu bizi futbolcular kaldiramiyor.
96=fb
05=famagusta v.s.

sahaya cikip adam gibi futbolumuzu oynayacagiz.
Taraftar 90 dakika susmayacak.
süper oynayip, muhtesem bir galibiyet alip sivasi evine ugurlayacagiz.

kavga dögüs olmadan, 3 altin puan bizim ;)

.

Aynen kardeşim en güzel cevap bu...Bizim farkımız sadece TRABZONLU oluşumuz değil mert,Dürüst milliyetçi oluşumuzdan ileri gelmektedir...

Kara Mert61
15.11.2008, 01:13
bu maç için kimse normal bir maç demesin..yarım kalan hesabımızı göreceğiz bu maçta inş..O musa denilen şahısı özellikle baskı altına almalıyız maç boyunca..Trabzon un nasıl bir yer olduğunu görsün..

Fatih Oflaz
15.11.2008, 01:15
FArkındaysanız arkadaşlar bu sene ne medya ne hakemler bizi kasıyor.Kendini bilmez bazı taraftarlarımız sağolsun ne hakeme ne medyaya gerek bırakmadan Camiamızı güzel kasıyorlar....HEP DESTEK TAM DESTEK....Sazla sözle olmaz bu iş...

Sefa Murat Dokuz
15.11.2008, 01:17
4-0 çok iddialıyım farklı kazanacağız...

Cem Balcı
15.11.2008, 01:26
dilerim artık hesabımızı alırız...

Can
15.11.2008, 01:29
evet hesap zamanı geldi..

Çağrı Bilici
15.11.2008, 01:32
Aynen kardeşim en güzel cevap bu...Bizim farkımız sadece TRABZONLU oluşumuz değil mert,Dürüst milliyetçi oluşumuzdan ileri gelmektedir...

benim farkımda sadece RİZELİ oluşumdan değil Ankarada yaşamamdan Trabzonsporlu olmamdan,Dürüst milliyetçi oluşumdan ileri gelmektedir :)

ayrıca ben gerçekten çok rahat bir galibiyet bekliyorum,zerre kuşkum yok kazanacağımızdan

TS-Tiryaki
15.11.2008, 01:32
Cakma "büyük takim" ellisekizspora büyük takim nasil oluyormus gösterelim. Avni Akeri cehennem edelim onlara. Sakin tahriklere kapilmayalim. Bu onlari isi. Beles puancilar.

h@msi61
15.11.2008, 01:34
12 agustos 2007 de olanlari unutmadik, sahada ve saha disinda nasil cirkeflestiklerini, nasil aglayip zirladiklarini dun gibi hatirliyoruz. Aslinda boyle sumsuk takimlara prim yaptirmaya da gelmez fakat bunlara iyi bir ders lazim. Gelin bakalim les karkalari, provokasyonun krallari, biyerimizin 4. buyugu. bjk macindaki gibi baskili futbol ve guzel bir galibiyet bekliyorum, Allah utandirmasin...

Haluk Ongan
15.11.2008, 01:34
hakem bülent demirlek olsun bari...
sahi nerde o adam?
hakemliği mi bitti garibimin?
vah vah çok üzüldüm...
Bir de şu sivasspora şöyle manalı bi pankart hazırlanacak mı acaba?

Erkin
15.11.2008, 01:35
Sivas maçı geldi çattı sonunda. Trabzondaki taraftarımıza büyük görev düşüyor Sivas'a iyi bir karşılama yapmak lazım. Muhattabımız olduklarından değil ama unutmadığımızı anlasınlar.. Stadda top ayaklarına geldiğinde ıslıklamalar, protesto veya Beşiktaş maçındaki gibi daha fazla tezahürat vs şeklinde büyük baskı yapmalıyız ki nerden geldiklerini şaşırsınlar.. Takıma da güveniyorum, şu 6 günde 3 maç serisini atlattık, Serkan ve Selçuk'un tekrar dönmesiyle takım sahaya daha güçlü çıkacaktır..

okg_53
15.11.2008, 01:36
Olmaz.... Olamaz....
ben alıştım 3 günde 1 Ts yi izlemeye , nasıl geçecek 9 gün?

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 01:37
Arkadaşlar o maçta sahaya inen seyircileri dövmeye kalkışanlar hangi sivslı futbolculardı? Bilgisi olan var mı?

Bir de hatırladığım kadarıyla şunu da doğrulatmak isterim. Seyircimizin sahaya inmesini başlatan asıl olay Mehmet Yıldız ile Ersen Martin arasında geçti diye biliyorum. Sahaya inen ilk taraftarın da direkt olarak gidip ona vurduğunu hatırlıyorum. Bilgisi olan paylaşırsa güzel olur. Belli başlı futbolcuların bu maçta ıslıklanması lazım. Olayları unutmadığımızı göstermemiz lazım bence. Yukarıda bir renkdaşım Musa'nın ıslıklanması gerektiğini söylemiş mesela.

Maç boyunca olaylara karışan bu futbolcuları ıslıklarsak gereken tepkiyi göstermiş olacağımızı düşünüyorum...

Erkin
15.11.2008, 01:39
Tek tek seçmeye gerek yok, alayını ıslıklayalım fark etmez ama tepkimizi göstermeliyiz :)

BayzanTs61
15.11.2008, 01:41
gel bakalim sivas pisi pisi :D

Çağrı Bilici
15.11.2008, 01:42
petkoviç dışında hepsine tepki,korkutmalıyız

Adil ÖZGÜR
15.11.2008, 01:44
Hani bir söylenti vardır Sivas'ta KEPENEK SUYU İÇMEYENLER SİVASLI SAYILMAZ ...
Otobüsleri Ankaradan gelirken arıza yapmış, muavin Sivaslıları bir türlü diğer yolculardan ayıramamış,
Sonra aklına gelmiş, KEPENEK SUYU İÇENLER BU TARAFA diye seslenerek Sivaslıları saymış,

KEPENEKSUYU'da Sivas Devlet Hastanesi caddesinde
Trabzonlular bilmez,

Onlara statdan KEPENEKSUYUSPOR diye tezahürat yapalım arkadaşlar,

Adil ÖZGÜR
15.11.2008, 01:46
Morallerini bozmak için;
Kepeneksuyu Sivasspor diye tezahürat yerinde bir tarz olur herhalde

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 01:47
Arkadaşlar o maçta sahaya inen seyircileri dövmeye kalkışanlar hangi sivslı futbolculardı? Bilgisi olan var mı?

Bir de hatırladığım kadarıyla şunu da doğrulatmak isterim. Seyircimizin sahaya inmesini başlatan asıl olay Mehmet Yıldız ile Ersen Martin arasında geçti diye biliyorum. Sahaya inen ilk taraftarın da direkt olarak gidip ona vurduğunu hatırlıyorum. Bilgisi olan paylaşırsa güzel olur. Belli başlı futbolcuların bu maçta ıslıklanması lazım. Olayları unutmadığımızı göstermemiz lazım bence. Yukarıda bir renkdaşım Musa'nın ıslıklanması gerektiğini söylemiş mesela.

Maç boyunca olaylara karışan bu futbolcuları ıslıklarsak gereken tepkiyi göstermiş olacağımızı düşünüyorum...

Maçtaki olaylara karışan sivaslı futbolcuların kimler olduğu hakkında detaylı bilgisi olan yok mu yav???

sifuni
15.11.2008, 01:54
Maçtaki olaylara karışan sivaslı futbolcuların kimler olduğu hakkında detaylı bilgisi olan yok mu yav???

ne yapacaksiniz detayli bilgiyi birakin gecmiste kalan gecmiste kalsin tabiki sivas macini unnutturmayalim ama o kadar detayada girmenin bir anlami yok sivassporun gecen sezon yaptiklari icin tepkimizi ortaya koyalim ama bu sakin olsun,küfürsüz olsun ve en önemlisi taskinlik olmasin.onlarda kendini bir .... sanmasinlar Trabzonspor taraftarinin tepkisini almak her klübe nasip olmaz bunu bilsinler karsilarina trabzonsporu almasinlar altinda kalirlar bunlari sadece .tezahüratlarla (küfürsüz) pankartlarla(küfürsüz gösterecegiz)

Erkin
15.11.2008, 01:55
Kesinlikle öyle bir şeyler hazırlanmalı umarım olur..

kudu_61
15.11.2008, 01:58
orta sahayı sağlam tutmasını bilirsek ve forvetlerimiz gününde olursa bu maç bizim

sylva
tayfun-song-egemen-cale
ceyhun-hüseyin
yattara-serkan-colman
gökhan

işte size en sağlam orta saha ceyhun kesinlikle değerlendirilmeli neredeyse toplara hami gibi vuran biri niye yedek beklesin ki
dönen toplarda ve ceza sahası önündeetkili olan musa aydın ve mehmeti tutalım gerisini düşünmeyin geçen seneyi unutmadım inşallah futbolcularımızda hatırlar

erkankoc
15.11.2008, 01:59
bence her sivasli futbolcunun ayagina geldiginde islik ve ugultu sert bisekilde cikarilsa yeter..bu onlarin hata yapmasina yeter..taraftar tezavrat etmesine gerek bile kalmas..sadece islik ve ugultu..islik calmayi herkes biliyodur sanirim:)

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:01
neden unutuyoruz bunu anlamıyorum.bizim canımızı yaksınlar sonra boşver unut.oldu ya ne güzel memleket

Erkin
15.11.2008, 02:03
Bizim hemşehriyi boğazından tutan Sedat dediğin kimseyse eğer, bana boğmaya çalışıyor gibi geldi...:(

Bu arada sorayım. Şu tekme vuran Musa mı? Bir de arkadan çocuğun alnını avuçlayan futbolcu kim? Onları merak ettim.

Hayır maçı dün gibi hatırlıyorum Sedat adamı kamufle edip korumaya çalışıyordu, tekmeyi vuran Muhammed Ali, Musa da olayın içinde var ama fotoda yok.. Her neyse bunların bir önemi kalmadı sorduğun için gösterdim zaten ancak küfürsüz adam gibi bir protesto yapılmalı !

alper*
15.11.2008, 02:04
neden unutuyoruz bunu anlamıyorum.bizim canımızı yaksınlar sonra boşver unut.oldu ya ne güzel memleket
sivasla falan uğraşmayalım.
takımı germeyelim.
hee illa uğraşacağım diyorsan buyur atla sahaya çok cesursan.
milleti gaza getirme burada ;)

İsmail ALİOĞLU
15.11.2008, 02:05

Olayların başrol oyuncuları: Balili ve Mehmet Yıldız ile Murat Sözgelmez, Muhamed Ali, Akın Vardar.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 02:08
"Sakin Olun", "Ortalığı Germeyin" vb. yaklaşımlarda bulunan kıymetli renkdaşlarım. Sizleri anlıyorum. Burada kimse sivaslı oyunculara illegal bir tepki gösterilmesi gerektiğinden bahsetmiyor. En doğal hakkımız olan "ıslıklamayı" öneriyoruz. Resimleri görmek tabiki onlara karşı olan tepkiyi artıracaktır. Bu da çok doğal karşılanmalı. İlgili resimlerdeki bazı futbolcular nefsi müdafa hakkını kullanmaktan öte, bir çevik kuvvet veya jandarma edasıyla sahaya girenlere müdahale ediyor. Üstlerine gelen olursa iterler-kakarlar. Ama tekme-tokat dalmak, saç-baş yolmak da neyin nesi! Bunları unutmadık unutmayacaz!

Evet kimse gaza gelipte yanlış şeyler peşinde koşmasın ancak sizler de çıkıp doğal tepkilerini göstermek isteyenleri "ortalığı germeyin" gibi söylemlerle yumuşatmaya çalışmayın...

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:12
sivasla falan uğraşmayalım.
takımı germeyelim.
hee illa uğraşacağım diyorsan buyur atla sahaya çok cesursan.
milleti gaza getirme burada ;)

kimseyi gaza getirdiğim yok,onlar yüzünden 1 senemi kaybettim ben kusura bakma,senin gibi bana yapılanı unutacak kadar geniş midem yok sadece ;)

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 02:14
Olayların başrol oyuncuları: Balili ve Mehmet Yıldız ile Murat Sözgelmez, Muhamed Ali, Akın Vardar.

Ah Avni Aker'in üstü kapalı, akustiği iyi olacaktı ki bu futbolculara gösterilen tepkinin sesi iki katına çıksın. Neyse artık böyle idare edeceğiz...

kudu_61
15.11.2008, 02:15
rakip topa ayağını deydiğinde başla ıslığa bu kadar basit bunun sadece bu maç değil avni akerde ki her maçta olması lazım bizim stadımızda baskı yok zor bişey de değil bu bi çekirdek top rakipteyken 2 dakika yeme

alper*
15.11.2008, 02:15
kimseyi gaza getirdiğim yok,onlar yüzünden 1 senemi kaybettim ben kusura bakma,senin gibi bana yapılanı unutacak kadar geniş midem yok sadece ;)
niye kaybettin ?
turunculu sen misin yoksa :rolleyes:
boş boş konuşmayın arkadaşım.

Mehmet Fırat
15.11.2008, 02:16
Hadi Sivaslıları yabancı madde yağmuruna tutalım!

Küfürler savuralım!

Sahaya dalalım!

Trabzonspor mu? Kimin umurunda...

GolaMTuRi
15.11.2008, 02:19

Yahu adami araya aldilar diye sivasli futbolculari sorgulamayin.O macta sivasli futbolcular cok cirkeflik yapti ama sahaya inen gerizekali dayagi haketmisti zaten.Iyi yapmislar..
Adim gibi eminim ayni olay sivasta olsa ve bizim futbolcularimiz kendisine saldiran seyirciyi dovse helal olsun koclarim benim diye tepki verirsiniz.

Sormasi ayip neyin senesini kaybettin,sivasli futbolculari sorgulayacagina o turunculu aptali sorgula..

Çağrı Bilici
niye mi kaybettim?
boş boş konuşmayalım gerçekten
5 maç sahası kapatılan,3 puanı silinen takım benim takımımdı.sen bu sene takip etmeye başladın herhalde
o maçta büyük olaylar çıktı taraftar sahaya girdi,sivaslılar onu dövdü,hakem bir hafta öncesi gs-fb maçında anons yaptıramazken bizim maçı tatil etti,hatta valinin garantisini bile görmezden gelerek.
neyse forumu incelediğinde geçen sene olanlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.
iyi geceler

sifuni
zaaten taskinlik yapanlar artik yükü klübe bindiremezler her tarafta kameralar var ve görüntüler artik degerlendirilecek eger ufakta olsa trabzonspora zarar veren ''TRABZONSPOR TARAFTARLARi''(gerci onlara taraftar denmez ama) kendileri cekecek cezayi bunun icin herkesin kendi bilecegi bir is.

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:24
Hadi Sivaslıları yabancı madde yağmuruna tutalım!

Küfürler savuralım!

Sahaya dalalım!

Trabzonspor mu? Kimin umurunda...

böyle birşey söyleyen ya da savunan görmedim,duymadım.
yalnızca tepkimizi belli etmemiz gerekiyor,ayaklarına top geldiğinde stad ıslıklarla,yuh sesleriyle inlemeli.

Erdal DİLEK
15.11.2008, 02:25
maca demirleki verseler, ne tapki verirdik acaba, ya da ne yapabilirdik. . .

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 02:27
böyle birşey söyleyen ya da savunan görmedim,duymadım.
yalnızca tepkimizi belli etmemiz gerekiyor,ayaklarına top geldiğinde stad ıslıklarla,yuh sesleriyle inlemeli.

Size katılıyorum. Ne yazık ki bazıları uç örnekler vererek kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyor...

Çağrı Bilici
Yahu adami araya aldilar diye sivasli futbolculari sorgulamayin.O macta sivasli futbolcular cok cirkeflik yapti ama sahaya inen gerizekali dayagi haketmisti zaten.Iyi yapmislar..
Adim gibi eminim ayni olay sivasta olsa ve bizim futbolcularimiz kendisine saldiran seyirciyi dovse helal olsun koclarim benim diye tepki verirsiniz.

Sormasi ayip neyin senesini kaybettin,sivasli futbolculari sorgulayacagina o turunculu aptali sorgula..

maç sonu yalan beyan veren , 3 puanı almak için hastanelere giden o turunculu muydu? ben demiyorum o turunculu haklı ama işin bu yanını görmezden gelmeyelim
evet 1 sene mi kaybettim , taraftarı olduğum takım uzun süre o maçın ve o maç sonu verilen cezaların etkisinde kalıp iddaasını daha başlamadan kaybetti

Egemen Yılmaz
Bu maça diğerlerinden farklı bir anlam yüklemek Sivas gibi bir takımı rakip olarak gördüğümüz anlamına gelir, gerek yok.

Umarım her dakikasını keyifle izleyeceğimiz, sonucunda da şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacağımız bir maç olur.

Sen_Teksin_61
Sahamızda oynadığımız geçen sezonki sivas maçıyla ilgili olarak bazı acı hatıraları taze tutmak gerektiği kanaatindeyim. Onun için Bülent Demirlek’in, sivassporlu bazı oyuncuların ve başkanları Otyakmaz'ın o günkü tavırlarını her Trabzonsporlunun, defterlerine silinmeyecek şekilde yazmaları gerektiğini düşünüyorum.

Maç bitmek üzereyken çıkan hadiselerden sonra güvenlik sağlandığı, vali ve emniyet müdürü güvence verdiği halde müsabakayı devam ettirmeyip tatil eden bu hakemi, taraftarımızı ve futbolcularımızı tahrik etme hususunda ellerinden geleni yapan sivaslı oyuncuları, futbolcular arasındaki mücadeleyi Arap-İsrail savaşı gibi cahilane bir benzetmeyle açıklayan Otyakmaz'ı ben hep nefretle hatırlayacağım. Ayrıca bu maçı önce Trabzonsporumuzun lehine tescil eden, bir müddet sonra da takımımızın maçı 0-3 hükmen kaybettiğini bildiren, Haluk Ulusoy’un başında bulunduğu o yanar-döner federasyonu da unutmadım. Bir maçın sahada değil masa başında veya hakem desteğiyle kazanıldığının en çirkin örneklerinden biriydi geçen sezonki Sivas maçı.

Yapılan haksızlıklar unutuldukça yenilerinin yapılması müstehak olacaktır...

Erdal
15.11.2008, 02:29
Bütün bu ıslık uğultu ws nin bunlara İstanbul deplasmanlarından artık alışmış olan ( o anlamda "kaşar" )Sivas lı futbolcuları daha fazla motive etme ihtimalide var. Kimse kabul etmez bence ama sahaya çıkarlarken onları alkışlamak maçı bizim açımızdan daha laylaylom havasına sokar ve kazanırız...Bunlar da benim fikrim...

GolaMTuRi
15.11.2008, 02:31
niye mi kaybettim?
boş boş konuşmayalım gerçekten
5 maç sahası kapatılan,3 puanı silinen takım benim takımımdı.sen bu sene takip etmeye başladın herhalde
o maçta büyük olaylar çıktı taraftar sahaya girdi,sivaslılar onu dövdü,hakem bir hafta öncesi gs-fb maçında anons yaptıramazken bizim maçı tatil etti,hatta valinin garantisini bile görmezden gelerek.
neyse forumu incelediğinde geçen sene olanlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.
iyi geceler
Biz biliyoruz olaylari da senin anlamadigin birsey var, sahamiz sivasli futbolcular yuzunden kapatilmadi,kendi taraftarimiz yuzunden kapatildi.Gerci iki uc tane suzme salagi taraftardan saymak ne kadar dogru bilemiyorum .Allah askina nerde gorulmus taraftarin sahaya dalip futbolcu dovmeye calismasi.
Siradan bir lig maci olarak bakmak lazim, sivas oyle veya boyle guclu bir takim ve sivas gibi takimlarin ligde artmasi gerekiyor.Istanbul takimlarindan her daim puan aliyor,daha ne yapsin adamlar.
Acikcasi gecmisle pek fazla ilgilenmiyorum,guzel bir sezon geciriyoruz, buna golge dusurcek herseyden uzak durmamiz gerekiyor.Onlari yuhalamak,tepki gostermek en fazla onlari maca daha fazla motive eder,bu tepkimiz bizim futbolculara gereksiz bir baski uygular.Baska da bir ise yaramaz.

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:31
Bütün bu ıslık uğultu ws nin bunlara İstanbul deplasmanlarından artık alışmış olan ( o anlamda "kaşar" )Sivas lı futbolcuları daha fazla motive etme ihtimalide var. Kimse kabul etmez bence ama sahaya çıkarlarken onları alkışlamak maçı bizim açımızdan daha laylaylom havasına sokar ve kazanırız...Bunlar da benim fikrim...

sivas diye tezahüratta yapalım arada

Erdal
15.11.2008, 02:33
sivas diye tezahüratta yapalım arada

Sakin ol olurmu kardeş... Canın ne istiyorsa onu yap ama sakin ol...

Mehmet Fırat
15.11.2008, 02:34
Maça böyle bir psikolojiyle başlayıp, olası Sivas golünde veya oyuncumuza yapılan sert harekette tribünlerin tepkisi 'yuh'tan küfürlere geçecektir. Daha da ilerisi yabancı madde olacaktır.

Bu maçta taraftarlarımız büyük bir sınav verecek. Dilerim ceza alacak bir durum söz konusu olmaz. :)

Serdar A
15.11.2008, 02:34

Abi " war chant " ile beraber alkış ilginç bir ironi olabilir .

Kaplanları salıvermeden önce gladyatörleri alkışlayan arenadaki seyirciler misali :)

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:35
Sakin ol olurmu kardeş... Canın ne istiyorsa onu yap ama sakin ol...
abi ben sadece tepkimizi koyalım dedim,bazıları söylediklerimizi yabancı madde atmaya , sahaya dalmaya kadar götürdüler sen de haklısın da bu haksızlık değil mi bana?

TS-Tiryaki
15.11.2008, 02:35
Acaba ellisekizspora karsi "Turuncu" formayi giyermiyiz????:D:p

Erdal
15.11.2008, 02:39
Genç arakdaşlar ne kadar meraklı Sivas la Bursa ile uğraşmaya....Sonra da birileri Türk futbolunda "iki büyük" istiyor diyoruz. Evet birileri Türk futbolunda iki büyük kalsın istiyor. Ama buna en büyük hizmeti de Sivas ı Bursa yı rakip kabul ederek Beşiktaş ve Trabzonspor lular yapıyor...Çok önemli bir maça çıkacağız. Ama bu rakip Sivas olduğu için değil. Zira bu sene bizim için her maç çok önemlide ondan...Trabzonspor un saha dışında rakibi fb dir bjk dir gs dir...İnşallah Avrupa kulüpleri de olmalıdır. Sivas Kayseri bizim sadece saha içinde rakibimiz olur. Olmalıdır....Bilmiyorum anlatabilimmi....

Kara Mert61
15.11.2008, 02:40
Bu maç için özel pankartlar yapılmalı bence..Sivas başkanına da tepkimizi göstermeliyizz..yiğit o lar sizi...

Erdal
15.11.2008, 02:41
Sivas la Kayeri ile "saha dışında" mücadele etme anlayışı bizi büyütmez küçültür. Daha kolaydır. Müzemizdeki kupalarla döveriz adamları ama bu kolaya kaçma bir süre sonra onların yanına atar bizi...İngilizle Rusla mücadele ederken Yunanla mücadelenin dayanılmaz çekiciliği gibi bir şey bu...Saha dışından bahsediyorum. Sahanın içinde hepsi rakibimizde..Hazırlık maçında paf takımımız bile:)

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 02:42
Top rakip futbolcuların ayağına geçtiğinde onları ıslıklamak veya yuhalamak, bizim futbolcularımızın topu kazanması adına daha çok mücadele etmelerine vesile oluyor. Ben bunu birçok maçta gördüğüm gibi son gittiğim İ. Belediye maçında da gördüm. Staddaki gürültü bence sivastan çok Trabzonsporumuza yarayacaktır. Islık ve yuhalama maç başlamadan önce sivaslı oyuncuların sahaya ısınmak üzere çıktığında yapılırsa belki o zaman sivaslı oyuncuları motive edebilir. Ancak maç esnasında taraftarımızın desteğiyle motive olacak olanlar bizim futbolcular olacaktır.

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 02:46
Geçen sene sivas maçında staddaydım.
İki senedir defalarca maça gittiğimiz bmn ile birlikte.
Hep kendimi tutmuş, yanımızda bayanlar olduğu için özellikle ağzımı bozmamıştım.
Çok da iyi oldu. Eskisi kadar küfretmiyorum artık.

Ama sivas maçında o musanın hareketlerinden sonra raydan çıktım.
Kardeşim ağzımı kapatmaya çalışıyordu.
Ne dediğimi hatırlamıyorum.

AMMAAAAAAAAAAAAAA......

Bu maçı o maçın rövanşına çevirmenin bir tek faydası olmaz.
Rakibi hırslandırırsınız.
Maçı gerersiniz.
Futbolcularınızı gereksiz strese sokarsınız.

Üstüne üstlük sivasta oynadığımız ve çiçeklerle karşılandığımız ve hiçbir olay olmayan maçtan sonra bu maçı ekstra stresli hale sokarak sadece ve sadece genel antipati ve nefret toplarsınız.

Hiçbir gereği yok.

Islığımız vs. her zamanki gibi.
Her maç nasılsak bu maçta da öyle olalım.
Ne eksik ne fazla.

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:46
anlamadığım mesela beşiktaş taraftarı ıslıkladığında uff adamlar çok iyi rakibi baskı altına alıyorlar oluyor,biz yapınca rakip gaze geliyor??

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 02:49
Erdal abi gaz almaya çalışıyor.:)
Yoksa tabii ki maç içinde ıslıklayacağız rakip takımı.

O sanırım sadece sahaya çıktıkları anı söylüyor.

Ve kesin katılıyorum.
Ters etki yapacaktır.
Kendisini protestoya hazırlayanlar apışıp kalacaktır.
Sivaslı topçular da dahil.

Erdal
15.11.2008, 02:49
anlamadığım mesela beşiktaş taraftarı ıslıkladığında uff adamlar çok iyi rakibi baskı altına alıyorlar oluyor,biz yapınca rakip gaze geliyor??

Çağrı öyle görünüyorki önümüzdeki hafta bu meseleyi bol bol konuşacağız. Geç oldu bana müsade...Hayırlısı ile o maçıda kazanırız. Hatta "kötü" oynayarak Kayseri maçını da alırız..Sonrasına sonra bakarız...Allah yar ve yardımcımız olsun:)

Çağrı Bilici
15.11.2008, 02:52
gayemiz 3 puan:D

Erdal
15.11.2008, 02:53
Erdal abi gaz almaya çalışıyor.:)
Yoksa tabii ki maç içinde ıslıklayacağız rakip takımı.

O sanırım sadece sahaya çıktıkları anı söylüyor.

Ve kesin katılıyorum.
Ters etki yapacaktır.
Kendisini protestoya hazırlayanlar apışıp kalacaktır.
Sivaslı topçular da dahil.

Sene 93 yada 94 Kocaeli deplasmanındayız. Maçtan önce dostluk kardeşlik almış başını gidiyor. Kocaeli bizi çağırıyor bizimklier gidyor alkış falan..Onlar Trabzon diye bağırıyor ..Eyvahh dedim içimden gitti bu maç...Maç başlıyor adamlar bize 2 tane sallıyor. Derken bir pozisyonda saha geriliyor. Kocaeli tribünleri küfür ediyor bizimkilere...Yemin ederim o dakika saate baktım kaç dakika var diye....Zira biliyorum ki bizimkiler laylaylom modundan çıktı. Önce Ogün atıyor sonra Galiba Hami...5-6 tanede kaçırıyoruz ve maç 2-2 bitiyor...Neyse hafta içi konuşacağız bol bol :)

Mustafa Ayazoğlu
15.11.2008, 02:54
Bu maçı taraftar kazanacak !

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 02:54
Bu maç için özel pankartlar yapılmalı bence..Sivas başkanına da tepkimizi göstermeliyizz..yiğit o lar sizi...

Fikrinize kesinlikle katılıyorum. Benim önereceğim pankart şu olurdu: "Arap-İsrail savaşı Ne Âlemde Mecnun!

Fatih Ersoy
15.11.2008, 02:55
Bu maçta taraftarımızın desteği ile galip geleceğiz...

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 02:55
Bu şuna benziyor.
Kavgalı olduğun bi adamla buluşmaya gidiyorsun.
Adam geliyor seni yanağından öpüyor falan..

İnsanın eli ayağına dolaşır.:)

Ulen ben kafa çakmaya geldim. Adam hürmet ediyor.

Maç başında protestoya gerek yok.

Adem Erdoğan
15.11.2008, 02:57
Fikrinize kesinlikle katılıyorum. Benim önereceğim pankart şu olurdu: "Arap-İsrail savaşı Ne Âlemde Mecnun!

Bence bu tür pankartlara gerek yok.O söz Bülent Uyguna ait.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 03:00
Bence bu tür pankartlara gerek yok.O söz Bülent Uyguna ait.

Mecnun Otyakmaz'ın söylediğini demeci tv den izlediğim için biliyorum.

Erdal
15.11.2008, 03:02
farabi, Serdar ım şu istatistikler konusunda bir ara görüşelim yardımına ihtiyacım var...Bir de Gökhan Emreciksin e ne diyorsun?...

fetvaci
15.11.2008, 03:02
almamız lazım alacagımıza da ınanıyorum HEP DESTEK TAM DESTEK DURMAK YOK..

Fatih Oflaz
15.11.2008, 03:03
benim farkımda sadece RİZELİ oluşumdan değil Ankarada yaşamamdan Trabzonsporlu olmamdan,Dürüst milliyetçi oluşumdan ileri gelmektedir :)

ayrıca ben gerçekten çok rahat bir galibiyet bekliyorum,zerre kuşkum yok kazanacağımızdan

Eyw kardeşim işte budur.Olması gereken budur.Teşekkür ederim...

Serdar A
15.11.2008, 03:05
farabi, Serdar ım şu istatistikler konusunda bir ara görüşelim yardımına ihtiyacım var...Bir de Gökhan Emreciksin e ne diyorsun?...

Abi yardım edebileceğim bir konu varsa mutlu olurum.

Gökhan Emreciksin'e yönetim iyi diyor , ben ne diyeyim :)

Erdal
15.11.2008, 03:08
Yahu hadi yatın da bende yatayım. Korkarım siz gece gece Sivas a savaş açarsınız:) Fatih hafta içi Sivas ın sitesine girip barış mesajları yollayalım. Affettik sizi falan diyelim:)

Serdar eyvallah...

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 03:09
Sen_teksin_61

Şu yaptığının mantığı nedir?
Kim ne kazanacak?

Yunanlılar dedenizi kesti, Bulgarlar göçmenleri katletti, Araplar bizi sattı, Ruslar bizim en büyük düşmanımızdır diyerek sürekli dışarıya düşmanlık pompalayanlardan ne farkın var çok merak ettim şimdi?

Nedir yani bu?

Vuralım kafalarına..
Hatta maç çıkışı otobüslerinin camını çerçevesini dökelim.
ORgazm oluruz.

Çağrı Bilici
15.11.2008, 03:17
yazdıklarının hangisi yalan

Trk61
15.11.2008, 03:18
bir gercek varki Federasyon yavas yavas Trabzonsporumuzu liderlikden düsüre bilmek icin her yolu deniyorlar ama pek beceremiyorlar;) acaba neden?? Sivas macini ise kolay gececegiz

Serdar A
15.11.2008, 03:19
Sen_teksin_61

Şu yaptığının mantığı nedir?
Kim ne kazanacak?

Yunanlılar dedenizi kesti, Bulgarlar göçmenleri katletti, Araplar bizi sattı, Ruslar bizim en büyük düşmanımızdır diyerek sürekli dışarıya düşmanlık pompalayanlardan ne farkın var çok merak ettim şimdi?

Nedir yani bu?

Vuralım kafalarına..
Hatta maç çıkışı otobüslerinin camını çerçevesini dökelim.
ORgazm oluruz.

İzninle yaşanmış bir olayı paylaşayım .

Karadenizli bir kısım işadamı bir gün bir araya gelir .

Gündem bu ailelerin ilişkileri ve ekonomik planlamalar . Öz eleştiriler , geçmişte yapılan hatalar , olması gereken organizasyon yapısı hepsi masaya yatırılır .

Derken bir büyük ayağa kalkar ve söz alır . Uzun uzun konuşur ve araya bir çok şık kelimeyi anlamlı anlamsız iliştirmeyi ihmal etmez . Finalde de bombayı patlatır .

" Birlikte olmamız yetmez , orgazm olmalıyız " Belkide organize kelimesini kullanmak yerine kulağa daha hoş gelen , anlam olarak farklı olsada okunuş bakımından benzerlikler taşıyan bu kelimeyi ağzından kaçırmış .

Belkide tam olarak kastettiği " yaptıklarımızdan zevk almalıyız " manasındaydı . Kimse gerçeği öğrenemedi ama yapılanlardan herkesin zevk alması üzerine durulması gereken bir nokta :)

Şahsen otobüs camı indirmek ya da sahaya yastık atmak bende orgazm etkisi yaratmaz .

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 03:24
Öncelikle ne yazdığının farkında ol M. Fatih Yavuz. Terbiyesizleşme! Haddini bil! Söylemlerimi farklı yerlere çekme! Benim tek amacım var o da kimsenin bize yapılan haksızlıkları unutmaması. Başından beri "ıslıklı protesto" üzrinde duruyorum. Bir de pankart konusuna deyindim. Kimseye "kıralım", "dökelim", "inelim" gibi bir çağrı yapmadım, böyle birşeye hakkım da yok.

KEndini sana nasıl ifade etmesini öğretecek birisi değilim ama orgazm kelimsi yerine başka bir kelime bulamayacak kadar dil sorunu yaşıyorsan sana eğitimini verecek bir öğretmene gitmeni tavsiye ederim...

Kelimeyi özellikle seçtim.
Verdiğin habere uygundu.

Terbiye düşmanlık tohumu atanların erdemi olmamıştır, olamaz.

"Haksızlıkları unutmayalım" ne demektir?
Kıralım dökelim sen demedin.
Sen o yazıda yorum da yapmadın.
Toplum mühendisleri gibi abuk sabuk gazete manşeti atanlardan hiçbir farkın yok.
Ya yediğin herzenin farkında değilsin, ya safa yatıyorsun.

Ateşe körük verip "haksızlıkları unutmayalım" diyeceksin, sonra da haddini bilmekten bahsedeceksin.
Haddini bilmeyen körüğü taşıyandır.

Isıtıp ısıtıp her sene getirirsin artık haberi.
Ne de olsa haksızlıkla savaşıyoruz.

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 03:27
yazdıklarının hangisi yalan

96 da fener maçında hem saha içinde hem saha dışında bir sürü haksızlık oldu.
10 sene boyunca 96 daki maça takıldı bu camia..

Ne kazandırdı?

Söyleyeyim ne kazandırdı.
Hiçbir alakası olmamasına rağmen Gs ye yatan takım imajı kazandırdı.

Takılın takılın.
Bununla da bişeyler kazanırsınız elbet.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 03:34
Kelimeyi özellikle seçtim.
Verdiğin habere uygundu.

Terbiye düşmanlık tohumu atanların erdemi olmamıştır, olamaz.

"Haksızlıkları unutmayalım" ne demektir?
Kıralım dökelim sen demedin.
Sen o yazıda yorum da yapmadın.
Toplum mühendisleri gibi abuk sabuk gazete manşeti atanlardan hiçbir farkın yok.
Ya yediğin herzenin farkında değilsin, ya safa yatıyorsun.

Ateşe körük verip "haksızlıkları unutmayalım" diyeceksin, sonra da haddini bilmekten bahsedeceksin.
Haddini bilmeyen körüğü taşıyandır.

Isıtıp ısıtıp her sene getirirsin artık haberi.
Ne de olsa haksızlıkla savaşıyoruz.

Senin okuduğum yazılarından anladığım kadarıyla sen herze yemeye çok meraklısın. Sen bana yetiştirmeye çalıştığın ve hoş olmayan sözcükle kendini ifade ettiğin yukarıki cevabınla ateşi oldukça iyi körüklüyorsun. Benim yazdıklarım seni ilgilendirmiyor. Ben doğruları yazdığıma inanıyorum. Varsa konu hakkında söylemek istediklerin söylersin. Aksi takdirde tepki konusunu oraya buraya çekmeye devam edersen ateşi körükleyen bizzat sen olursun!

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 03:41
Senin okuduğum yazılarından anladığım kadarıyla sen herze yemeye çok meraklısın. Sen bana yetiştirmeye çalıştığın ve hoş olmayan sözcükle kendini ifade ettiğin yukarıki cevabınla ateşi oldukça iyi körüklüyorsun. Benim yazdıklarım seni ilgilendirmiyor. Ben doğruları yazdığıma inanıyorum. Varsa konu hakkında söylemek istediklerin söylersin. Aksi takdirde tepki konusunu oraya buraya çekmeye devam edersen ateşi körükleyen bizzat sen olursun!

Az önce söyledim işte doğruları.

Benim yazdıklarımda ara bul herze.

Hele hele milleti galeyana getirmeye müsait yazı..

Daha geçen sene bütün senemize mal olmuş olayları binlerce kişinin okuduğu bir ortamda insanların önüne sunacaksın, bunun masumane doğruları söylemek olduğunu iddia edip, "haksızlıkları unutmayalım" diyeceksin.
Üstüne üstlük bi de hiç utanmadan sıkılmadan eğitimden, öğretmenden bahsetmeye cüret edeceksin.

Biraz AR olur insanda.

Burada yazan herşey herkesi ilgilendirir.
Benim yazdıklarım seni ilgilendirmiyor mantığı ile burada kimse birbirine cevap vermez. Forum mantığı da ortadan kaybolmuş olur.

Bana eğitim önerisinde bulunacak adam, önce yaptığının ne tehlikelere mâl olabileceğini hesap eder.
İnsanlar burada atma-atlama-attırma diye başlıklar açıyor kulüp zarar görmesin diye.
Sen gelip burada alev saçıyorsun.

Dediğim gibi ya ne yaptığının farkında değilsin, ya safa yatıyorsun.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 03:41
Bu arada "düşmanlık tohumlarını atmak" ne kadar da basitleşti böyle. Galiba siz niyet okuyuculuğu da yapıyorsunuz. Tek amacımın bize yapılan haksızlıkların unutulmaması olduğunu söyledim. Tepkisinin de ıslık olduğunu söyledim. Ben defterime yazdım olanları. Sen yazmazsan yazma. Olay budur!

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 03:51
Şehrini tanıyamamışsın o zaman.
Bu şehirde yerel tv lerde geçen bi altyazı ile 4 kişiyi 3.000 kişi linç etmeye toplanır.

Neyse.
Bu konuda orta nokta bulma şansımız yok.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 03:53
Az önce söyledim işte doğruları.

Benim yazdıklarımda ara bul herze.

Hele hele milleti galeyana getirmeye müsait yazı..

Daha geçen sene bütün senemize mal olmuş olayları binlerce kişinin okuduğu bir ortamda insanların önüne sunacaksın, bunun masumane doğruları söylemek olduğunu iddia edip, "haksızlıkları unutmayalım" diyeceksin.
Üstüne üstlük bi de hiç utanmadan sıkılmadan eğitimden, öğretmenden bahsetmeye cüret edeceksin.

Biraz AR olur insanda.

Burada yazan herşey herkesi ilgilendirir.
Benim yazdıklarım seni ilgilendirmiyor mantığı ile burada kimse birbirine cevap vermez. Forum mantığı da ortadan kaybolmuş olur.

Bana eğitim önerisinde bulunacak adam, önce yaptığının ne tehlikelere mâl olabileceğini hesap eder.
İnsanlar burada atma-atlama-attırma diye başlıklar açıyor kulüp zarar görmesin diye.
Sen gelip burada alev saçıyorsun.

Dediğim gibi ya ne yaptığının farkında değilsin, ya safa yatıyorsun.

Senin anormal bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum. Bir psikiyatr'a tedavi olman gerektiği kanaatindeyim. Senin şu niyet okuyuculuğunun, yazılanları hep uç noktalara çekmeye çalışan mantığının, sadece muhalefet yapma hevesinden kaynaklanan saçma sapan cümleler serdedişinin tedavisinin mümkün olduğuna inanıyorum.

Bana yönelttiğin bütün suçlamaları ruhi bozukluğuna bağlıyorum. Onun için sen tedavi olana kadar seni dikkate almak istemiyorum. Bu arada sanırım sende önceleri geçirdiğin beyin "tramvasından" (travma) kalma sorunlar gün yüzüne çıktı.

macka61
15.11.2008, 03:58
yapmayın renkdaşlar zaman birlik beraberlik zamanı takım lider keyfini çıkarın bize misafirperverlik yakışır sivasın yaptıkları unutulmaz ama biz büyüğüz ve bize misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak yakışır

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2008, 03:59
Alev saçandan psikoloji dersi alacak kadar sıyırmadık çok şükür.

Şu yukardaki yazıyı yazan mı tedaviye muhtaç, yoksa yazıyı eleştiren mi??

İster dikkate al ister alma.
Bilsen ne kadar buruldu yüreğim.

Niyetini okuyup ne yapacağım onu da merak ettim.
Çok da umurumdaydı senin niyetin.
Kendini haddinden fazla önemseyen insan tipi.

Ben orada yazana bakarım.
Saçmalamak arıyorsan sayfayı yukarı kaldırabilirsin.
Doğrularla, haksızlık unutturmamaya çalışan bi yazı bulursun elbet.

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 04:09

Avni Aker'de nefsi müdafada yapma yerine, jandarmalığa soyunarak sahaya giren taraftara (haksız da olsa) tekme tokat girme cüretinde bulunan oyuncuları unutmayalım. Masa başında puan kazanmaya giden yolda yukarıda sayılmış olan oyuncular rollerini gayet iyi oynadılar. Haftaya Pazar günü saat 15:00'dan itibaren Avni Aker'de 90 dakika boyunca hesap sorma vakti...

DeAgLeMaNyAq
15.11.2008, 04:48
Uzun zamandır bu maçı bekliyorduk. 8 günlük aradan sonra bu maçın galibiyetiyle keyfimize keyif katmak istiyoruz. Petkoviç yine bize karşı oynadığı maçlarda olduğu gibi tüm yan topları alacaktır. O yüzden dikine bir oyunla gol bulmayı denemeliyiz. Tayfun'a sağbekte güvenmesekte Serkan'ın özellikle bu maçta orta alanda oynaması taraftarıyım. Defansımız gününde olur Mehmet Yıldız, Tum ve Balili üçlüsünü de kilitlerse işimiz bir hayli kolaylaşır. Tepki konusunda top rakipteyken tüm stadın ıslıklaması gayet medeni bir hareket olur. Ama taraftarımızın maç boyunca bunu gerçekleştireceğini pek sanmıyorum...

Rahman Gümüş
15.11.2008, 05:51
Hesabımız var evet!!!
Ama maçtan önce çok fazla bu konuyu gündeme getirip futbolcularımızda baskı yaratmayalım.(zaten liderliğin baskısı var)
Ha yenelim Sivas'ı sonra gelelim yazalım buraya
''Hesabın yarısı görülmüştür''
Diğer yarısı ise 2. devre;)Sivasta...

Emirhan Makul
15.11.2008, 06:23
Bu Maçı Taraftar Alacak Eminim Havaya Girdik.

Çağrı Bilici
15.11.2008, 06:28
96 da fener maçında hem saha içinde hem saha dışında bir sürü haksızlık oldu.
10 sene boyunca 96 daki maça takıldı bu camia..

Ne kazandırdı?

Söyleyeyim ne kazandırdı.
Hiçbir alakası olmamasına rağmen Gs ye yatan takım imajı kazandırdı.

Takılın takılın.
Bununla da bişeyler kazanırsınız elbet.

benim yazdığımın bunlarla hiçbir alakası yok anlamamışsın bari sor yorum yapmadan önce

Nytre
15.11.2008, 08:29
kupa maçındaki gibi coşkulu bir taraftar olacağına inanıyorum...

irfanb
15.11.2008, 08:33
Iki gün arayla bize mac ayarlayan Federasyon bu maca da Bülent Demirlek`i ayarlamasin !

Dursun Kaplan
15.11.2008, 08:39
Artık güzel oynayıpta kazanalım ya..

Erdal
15.11.2008, 08:57
Böyle zamanlarda sakin olabilmeyi becerebilmemiz lazım. Rakibi şaşırtabilmeyi becerebilmemiz lazım. "Topa basmak" lazım. Topa basıp kafamızı kaldırıp ondan sonra oynamak lazım. Şimdi camia ve taraftar olarak topa basma zamanı...

yusufyilmaz
15.11.2008, 09:09
bu başlığa üyeliğimin selameti için yazmayacagim.yorumda yapmayacağim.
bilin okadar doluyum

Mustafa Yılmaz
15.11.2008, 09:17
İki tokatta gebertiriz yüksek kaldırım esnaflarını.

Bu arada Mehmet Yıldız'da dernek başkanı olmuş (KAV-DER) ,ona yeni görevinde başarılar diliyorum.

irfanb
15.11.2008, 09:20
Bu arada Mehmet Yıldız'da dernek başkanı olmuş (KAV-DER) ,ona yeni görevinde başarılar diliyorum.

KAV-DER ; Kavgacilar Dernegi´ nin kisaltilmisi mi oluyor? Cahilligime bagislayin.Merak ettim sadece. :)

LazAnisT
15.11.2008, 09:27
Stadın içerisinde Külüple beraber hareket edilip mükemmel bir protesto yapılabilir.Trabzonspor taraftarının nasıl bir taraftar olduğunu tüm kamuoyuna anlatabilmek için çok güzel bir fırsat.

Medya bu baskıyı değerlendirmek isteyecektir.Devrim yürüyüşümüzün ayak seslerini onlarda duymaya başladı.Pazartesinden itibaren adım gibi eminimki tek gündem Trabzon-Sivas maçı olacaktır.

Taraftar olarak sivasspor maçı bizim için kesinlikle bir fırsattır.Olası bir mağlubiyette emin olun turuncular yinede tetikte bekliyor olacaklardır.Haydi bakalım aklı başında Trabzon şehri ve Trabzonspor taraftarı bu saatten sonra görev sizin..

Murat GENEL
15.11.2008, 09:30
Babam normalde sakin bir şekilde (yaşının el verdiği problemlerle ) maçları izler ve işi nedeniylede gündüz maçlarına pek gelemez .. Ama Sivasspor maçı için sakın kimseye söz verme bu maça gidecem bagıracam oturmayacağım vs.diyor :) Artık statı bir düşünün :)

Cengiz Çubukcu
15.11.2008, 09:33
Nedense hala sivasın çok güçlü bir takım olmadığını düşünüyorum, Mehmet Yıldız'ı bizim song'la Egemen peynir ekmek gibi yerler....maç'ı 2-0 alırız ....taraftarın 90 dakika hiç susmadan tıpkı Beşiktaş maçında olduğu gibi desteğini göstermesi şart....

Varlıbaş61
15.11.2008, 09:39
sivas yada kayseri kesinlikle bizi yenecek kapasitede değiller
forvetlerimiz beni düşündürüyor
eğer gününde olursalar gol yemeden 2 maçı da kazanırızz

Atakan
15.11.2008, 09:42
Bu maçı alıp liderliği koruyacağımızı düşünüyorum.Bjk ve Ankara ne yapcak onlar önemli.

Murat'
15.11.2008, 09:47
Bu maçı ne olursa olsun alın...

Geçen senden kalan bir hesabımız var...

Ama taraftara da seslenmek istiyorum...Küfür falan olmasın çünkü bu federasyon sahamızı falan kapatabilir...Herşey beklenir bu fedrasyondan...

irfanb
15.11.2008, 09:48
Ankaraspor bu hafta Fenerle gelecek hafta Gs ile oynayacak.Isleri zor.
BJK Bursa`dan eli bos döner bu hafta, gelecek hafta Riza`nin takimi Eskisehirle maclari var.Liderligimiz garanti gibi .

Erdal
15.11.2008, 09:51
Stadın içerisinde Külüple beraber hareket edilip mükemmel bir protesto yapılabilir.Trabzonspor taraftarının nasıl bir taraftar olduğunu tüm kamuoyuna anlatabilmek için çok güzel bir fırsat.

Medya bu baskıyı değerlendirmek isteyecektir.Devrim yürüyüşümüzün ayak seslerini onlarda duymaya başladı.Pazartesinden itibaren adım gibi eminimki tek gündem Trabzon-Sivas maçı olacaktır.

Taraftar olarak sivasspor maçı bizim için kesinlikle bir fırsattır.Olası bir mağlubiyette emin olun turuncular yinede tetikte bekliyor olacaklardır.Haydi bakalım aklı başında Trabzon şehri ve Trabzonspor taraftarı bu saatten sonra görev sizin..

İşte tam da bu yüzden rakiple ilgili mümkünse tek kelime etmeden takım desteklenmeli..Hacettepe ile oynuyormuş gibi....

Sivas ın aldığı maçların neredeyse tamamı "hırsla" alınmış maçlardır. Dolayısıyla rakibi hırslandırmanın gereği yok. Hatta mümkünse rakibi göğüs topu zerafetinde yumuşatmak lazım:)

ismail tüfekçi
15.11.2008, 09:52
KAV-DER ; Kavgacilar Dernegi´ nin kisaltilmisi mi oluyor? Cahilligime bagislayin.Merak ettim sadece. :)
kav der benim bildiğim karaköyde iskeleden 500 metre yukarda sivaslılara ait bir iş hanıdır sivaslıyız dedikyaaa anlamadınmı hikayesiiii

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 09:53
allahın izniyle sivasıda geçip liderliğe devam edicez...gel sivas gellll....

ismail tüfekçi
15.11.2008, 09:55
şaka bir yana nasip olursa maça gideceğim bence zevkli bir maç olacak idda ediyorum çok rahat bir maç olacak 3.0 alacağız demedi demeyin

kol_ay
15.11.2008, 09:57
trabzon gibi bir takımın macı sabaha koymak cok ayıp hem de kendi sahamızda iken. anlamıyorum yonetimi. istanbul takımları sahasında sabaha oynuyormu arkadasım yaw

thehell61
15.11.2008, 09:58
bu macı zorlanmadan alırız dıye düşünüyorum.taraftar tam destek vermelı maca gecen yılın acısı alınmalı bunlardan

mehmetdoğan
15.11.2008, 09:59
Bu Maçı Taraftar Alacak Eminim Havaya Girdik.

trabzonda olan taraftarlara sesleniyorum lütfen sivas maçında stadı hınca hınç doldurun ve bu maçı herşeye rağmen alın ve takımımızı sonuna kadar destekleyin hesap kapansın Allah'a emanet olun.selametle

Erdal
15.11.2008, 10:01
Anlaşıldı zor olacak bu hafta...Bu milleti dizginlemek kolay değil:))...Uşaklar sakin hesap mesap yok. Herhangi bir lig maçı...Kazanacağız Allah ın izniye...

Remzi
Petkviç uzaktan çekilen şutlardaa pek iyi değil. Eğer böyle şut pozisyonlarını bulursak maçı sadece şutlarla koparabliriz.

verep
En iyi intikam rakibini eze eze yenmektir.Bükemediği o bileği ona öptürmektir.2 sezondur ligdeki ilk maçımız ligin en iyi çıkış yapan takımları ile oldu.İki maçı da kazandık .Ama bir tanesini içteki ve dıştaki düşmanlar sayesinde kaybettik.Sivas'ı normal şartlar altında yener miyiz? Zor da olsa yeneriz.Çünkü lider olduğumuz için her takım lideri yenmeye çalışacak.İstanbul takımlarının en büyük korkusu ,Anadolu takımlarının Trabzonspor'a sempati ile bakması.Bunu bozmak için el altından tanıdıklarından yardım isteyecek.Ben Tabzon'da Diyarbakır maçı hatırlıyorum.Sanki Diyarbakır Şampiyon olacak gibi hırslıydı.Bundan sonra biliyorum ki maçlar çok ama çok zor geçmeye başlayacak.Bu maçları kaybedebiliriz de.işte burada taraftara iş düşüyor.Şu an başarıya bizim kadar aç takım yok.
EVET TARAFTAR ARTIK ATEŞLE İMTİHAN BAŞLIYOR.bAŞARI YADA BAŞARISIZLIK SENİN DURUŞUNA BAĞLI.

mehmetdoğan
15.11.2008, 10:03
En iyi intikam rakibini eze eze yenmektir.Bükemediği o bileği ona öptürmektir.2 sezondur ligdeki ilk maçımız ligin en iyi çıkış yapan takımları ile oldu.İki maçı da kazandık .Ama bir tanesini içteki ve dıştaki düşmanlar sayesinde kaybettik.Sivas'ı normal şartlar altında yener miyiz? Zor da olsa yeneriz.Çünkü lider olduğumuz için her takım lideri yenmeye çalışacak.İstanbul takımlarının en büyük korkusu ,Anadolu takımlarının Trabzonspor'a sempati ile bakması.Bunu bozmak için el altından tanıdıklarından yardım isteyecek.Ben Tabzon'da Diyarbakır maçı hatırlıyorum.Sanki Diyarbakır Şampiyon olacak gibi hırslıydı.Bundan sonra biliyorum ki maçlar çok ama çok zor geçmeye başlayacak.Bu maçları kaybedebiliriz de.işte burada taraftara iş düşüyor.Şu an başarıya bizim kadar aç takım yok.
EVET TARAFTAR ARTIK ATEŞLE İMTİHAN BAŞLIYOR.bAŞARI YADA BAŞARISIZLIK SENİN DURUŞUNA BAĞLI.
ewt haklısın

Kadir
15.11.2008, 10:04
Sivas'ı eze eze yeneceğiz .

batugol
15.11.2008, 10:05
kalan 5 haftada 15 puan
41. yilimizin sonunda ilk yariyi 41 puanla bitirmek
ne de guzel olur
iste hedef

peker61
15.11.2008, 10:06
Ben bir senedir bu maçi bekliyorum gelsin bakalım musa efendi maçi katleden adam oydu bence taraftar o topu ayağna her alişlinda ıslıklamalı topa vurmaktan korksun haydi trabzon sıra sizde şu stadı sivasa mezar edin ama tezahüratla ...

İskender YILMAZ
15.11.2008, 10:09
Ezeyerek yenmeliyiz..!! Erken gol bulsak her maç çok daha rahat oynayacağız ama..

halil ibo
15.11.2008, 10:10
Top rakipteyken onu ıslıklarla boğan,takımımız topu aldığında ise 'milli takımın bir reklamındaki gibi' adeta kendisini çimlerin üzerinde hisseden bir taraftar topluluğu görmek istiyorum tribünlerde.Hoş bunu tüm maçlarımızda görmek istiyorum ama bu maç milat olsun.Kötüde oynasa kazanan bir takım var sahada.Ve o takım bizim gözbebeğimiz,lig uzun bir maraton olsada haftalar hızla eriyor ve mutlu son adım adım bizi bekliyor.Artık kazanmayı sadece sahadaki 11cengaverden beklemeyeceğiz.Bizlerde takımımızın kazanması için bir dakika bile boş durmayacağız.Çekirdek çitlemeyi şampiyonluk kutlamalarını birkez daha TV'den izleyeceğimiz zamana erteleyeceğiz.
Netice:23 Kasım Pazar saat:16,45'te gülen taraf olacağız...

Ömer TOPAL
15.11.2008, 10:11
tam kardo Trabzondayız bu maça inşallah..90 dakika bagırmaya takımımı desteklemeye gelecegim..çekirdek yemek için degil...10 tanede yumurta alırız usaklarla ikişer tane çig yumurta atalımki ses erkenden kısılmasın :)Allahın izni ile bu maçıda zivası EZE EZE alacagız...

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 10:12
BENCEDE top rakipteyken ıslıklara boğmamız lazım...

TheDayAfter61
15.11.2008, 10:25
Eminim ki Trabzondaki kardeşlerimiz,abilerimiz stadı dolduracak ve sivas'ı müthiş bir istekle bekleyecekler,demoralize edecekler,maçı kazandıran unsur Trabzonspor Taraftarı olacak.

tsmetu
15.11.2008, 10:28
Onlara avans verelimmi yaaaa.

voldamirin
15.11.2008, 10:39
bu sene içeride oynayacağımız en ateşli ve en istekli maç olacağını düşünüyorum.;)

Furkan Dündar
15.11.2008, 10:42
Kesinlikle yorumlara katılıyorum bu maç seyirci içinde bir başlangıç olsun sivaslı hangi oyuncu topu ayagına aldı mı

baskı hisstemelı korkmalı nereye pas yapacagını bilmemeli bence

Bu yüzden seyircimiz susmayacak sureklı yuhalayacak kENDI takımını alkıslayacak

Bordo Mavi cekecek Bir maçta tam 90 dk bagıracak

Ve bu maçı seyırcı kazandıracak ...

Umarım galibiyet alırız .

thehell61
15.11.2008, 11:08
90 dk destek verılmelı bencede ezılmelı rakıp

Üzeyir Gönül
15.11.2008, 11:12
Bu maç için herkes aklı başında davranmalı. Maç içerisinde takımı ve seyirciyi zor dürümlere düşürecek hareketlerden kaçınılmalı. Elbette ki geçen yıl yaşananlar unutulmadı ve bir süre daha da unutulmaz; ancak tepkimiz de taraftar gibi olmalı. Islıkla tepki gayet doğal bir tepki. Üstelik bu ıslık olayı bana göre bütün maçlarda olmalı ki rakiplerin gözü korksun.

Benim korktuğum; bazılarının sinirlerine yenik düşüp yeni bir faciaya daha yol açmaları. Sahaya bir şeyler atmaya, sahaya girmeye falan kalkmaları. Bunlar yüzünden geçen yıl başımıza gelenleri unutmadık. Herkes tepki göstersin ama medeni bir şekilde. Kendimizi kafesteki aslan yerine koyup da ortalığı germenin manası yok.

Ülke olarak artık bu durumları aşmalıyız. Toplumsal bir olay olduğunda bir araya gelmiyor muyuz? Futbol da toplumsal bir olay değil mi? Neden güzel güzel maçımızı izlemiyoruz? Artık daha aklı başında davranmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Bu sadece Sivas maçı için değil, tüm maçlar için böyle olmalı. Sonuçta hepimizin diğer takımları tutan arkadaşları vardır değil mi? Hep beraber keyifle maç izlemeyi düşünün biraz...

Atalay
15.11.2008, 11:13
Bilinçli bir taraftarla bu maçı rahat alırız....Altını çiziyorum bilinçli taraftarla...

Mustafa Yılmaz
15.11.2008, 11:14
Aslında bunların soyunma odasına tuzruhu ile çamaşır suyu karıştırıp bir kovaya koyacaksın ciğerleri patlayacak hıhıhıhı..

Bunu CSI bile çözemez.

Çetin Can
15.11.2008, 11:17
Orada olacağım!!!!!!!!!!!11

Ozan Yazıcı
15.11.2008, 11:32
herkes coşmuş yine
bu oyunla sivası zor yeneriz biz
devre arasında sol açıkla 10 numara alınsın, ikinci yarı orda bile yenebiliriz ama

Keleşoğlu
15.11.2008, 11:34
top rakipteyken inanılmaz bir uğultu, ıslık.. top bizdeyken hepbir ağızdan tezahürat.. herkes yanındakine dikkat etsin tahrikler olacaktır, sahaya birşey atmak, kendini atmak, küfür etmek engellensin.. şuan eller tetikte bize ceza verecek yer kollayanlar var!

tv başından tek bir boş koltuk görünmesin artık merdiven boşluğuda!

Keleşoğlu
15.11.2008, 11:39
herkes coşmuş yine
bu oyunla sivası zor yeneriz biz
devre arasında sol açıkla 10 numara alınsın, ikinci yarı orda bile yenebiliriz ama

beşiktaş maçındaki motivasyon ve oyunla yenebiliriz

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 11:39
inşallah taraftarlarla alıcaz bu maçı...

Onur Akyüz
15.11.2008, 11:45
Petkviç uzaktan çekilen şutlardaa pek iyi değil. Eğer böyle şut pozisyonlarını bulursak maçı sadece şutlarla koparabliriz.

herkes petkoviç diyorda,adam sakat degilmi yahu??
parmagımı ne kırılmıştı??benmi yanlış hatırlıyorum??

Keleşoğlu
15.11.2008, 11:48
herkes petkoviç diyorda,adam sakat degilmi yahu??
parmagımı ne kırılmıştı??benmi yanlış hatırlıyorum??

petkovic gecen mac oynadı

Halmanli
15.11.2008, 11:50
Sivas'ı severim ama Sivasspor ve özellikle Musa Aydın denen top(çu)dan nefret ediyorum ömür boyu da onun yaptığı çirkefliği unutmam.

Sivası yendikmi epey yol aldık demektir. İnşallah yeneceğiz.

istanbullu kızkardeşlerin partizanların hemen hemen her yerde Trabzon fazla gitmez diye anıra dursun ilk yarıyı lider bitireceğiz inşallah.

Cemalettin Taşkın
15.11.2008, 11:51
sivas maçı bizim için çok önemli geçen sezonu unutmadık.

bülent demirlek nerde bilen var mı? bizi mahvetti kendi de kayboldu

bu maçı ne olursa olsun almamız lazım. geçen sezonda normalde yenmiştik ama bülent demirleke takıldık.

bu maç bizim şampiyonluk yolundaki gidişatımızı direkt ilgilendiriyor. ne olursa olsun yenmeliyiz.

selçuk un durumu nedir? sivas maçına yetişecek mi?

tabi birde hakem

bu maça kimi verebilirler acaba? yunus yıldırım filan gelirse unutalım galibiyeti. selçuk dereli olabilir belki.

Murat'
15.11.2008, 11:52
Önümüzde iki maç var....Eğer bu iki maçı alırsak gerçekten önümüz çok açılır...

Onur Akyüz
15.11.2008, 11:53
herkesi aklı selime davet ediyorum,geçen yıl olanlar herkesin aklının bir yerinde vardır ama

bu bize taraftarlıgın dışına çıkma hakkı vermez,takıma zarar verme hakkını da..

sivassporun maçlarını takip edenler bilir,adamlar taraftarı ve rakip futbolcuyu germeyi ilginçtir çok iyi beceriyor,

biz daha maç başlamadan gerilmiş olursak çok eminimki maçı kaybedeceğiz..

biz lideriz zor yenilen bir takımız,futbolcularımıza aşırı motivasyon yüklemek bize zarar verecektir

onlar ne yapması geregtigini biliyor zaten,çıkıp çatır çatır futbol oynayıp maçı alacaklardır,biz engel olmazsak tabii..

Napoli
15.11.2008, 11:54
bu forumda ne zaman fark nidaları çıksa takım puan kaybedıyor,abartmayın beyler,bizim takım kötü top oynuyor ama kazanmasını biliıyor... ben ilk devre 2 mağlubiyet 3 beraberlik vermiştim devreyi boyle kapatırız diye.. maksiımum 2-1 kazanırız...

Halmanli
15.11.2008, 11:58
bülent demirlek nerde bilen var mı? bizi mahvetti kendi de kayboldu

öyle oldu. Ah şu Musa aydının da futbol hayatı bitse idi ya

Napoli
15.11.2008, 11:59
allah var su sivası zerre sevmıyorum,küme düşseler zerre uzlmem bi takım bukadarmı antipatık olur... heryerde ağlıyrolar herzaman...beşikltaş sivas maçını işledim canlı inonunde, geçen sene bize yapmaya çalıştıklarını aynısnı yapmaya çalıştılar baktılar 1-1 dediler tahrık edelım trbunden ınsın beşiktaşlılar 3 puanı alalım hak hırsızlığına oynamaya devam,yani değişmemişler...

bakın gene tahrik edecekler bizi emin olun edecekler,takımın ahlakı yokki beşiktaş maçında aynsını yaptılar bize yaptıklarının...

Halmanli
15.11.2008, 12:01
Napoliye aynen katılıyorum.

Taraftar ne olursa olsun aşağı inmemeli.

Ha indimi , indikten sonra en azından icraat yapmalı :P geçenki gibi kalmamalı :p

Dursun Kaplan
15.11.2008, 12:05
Karadeniz insanı çok çabuk sinirlenen insanlardandır.. Bende dahil. Hatta başıda çekebilirim.. :)

Sivasspor'lu oyuncular ellerinden geleni yapacaklar gene. Ama bu sene çok farklı herşey. Muhteşem bir başkanımız,yönetimimiz ve teknik kadromuz var.. Bu yüzden mutlaka soğukkanlı olmalıyız.. Bu sene bize çok iş düşüyor. Takımı asla yalnız bırakmamalıyız asla..!

Mustafa Ağaoğlu
15.11.2008, 12:05
Sivas'ı severim ama Sivasspor ve özellikle Musa Aydın denen top(çu)dan nefret ediyorum ömür boyu da onun yaptığı çirkefliği unutmam.

Sivası yendikmi epey yol aldık demektir. İnşallah yeneceğiz.

istanbullu kızkardeşlerin partizanların hemen hemen her yerde Trabzon fazla gitmez diye anıra dursun ilk yarıyı lider bitireceğiz inşallah.

Aynen arkadaş özel bi protesto yapılmalı...

murseltaskin
15.11.2008, 12:06
sivası gözümüzde fazla büyütüyoruz bence.geçen seneki şanslı çıkışını bu sene sürdüremeyecekler.bir kaç tane etkili topçuları var onlara dikkat etmek gerekir birde geçen seneki malum olayı düşünüp fazla motive olursak ters tepki verebilir.ama bence ersun yanal laptop uyla bu maçı da kazanır:-))

yns_emre61
15.11.2008, 12:10
Tepki verelim diyoruz ama bazıları bunu sahaya atlamak,yabancı madde atmak,ana bacı gitmek ve neticesined Trabzonspor'a zarar vermek olarak algılıyor. Sadece Seyirci Bütünleşecek ve rakibi baskı altına alıcak. Bu vesile ile Trabzonspor seyircisi bütünleşicek. Sivas bizim rakibimiz tabiiki olamaz. Geçmişi unutup dostluk ayaklarına girersek Trabzonspor Deplasmanı Korkulan deplasman olmaktan cıkar.
Sivas deplasmanında 'hepiniz o....cocugusunuz' diye dakikalarca tempo tuttuklarını ne cabuk unuttunuz ?
Dostlukmuş peh..

Dursun Kaplan
15.11.2008, 12:13
İmalı bir pankart açabiliriz. :)

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 12:14
tepkimizi ıslıklayarak yapmalıyız top ne zaman o musamıdır nedir onun ayağına gelince ıslıkla boğmalıyız bence....

Erdinç Dilek
15.11.2008, 12:16
arkadaşlar bazı şeylerin farkında olduğuzu ve aynı paralelde düşündüğümüzü görmek mutlu ediyor insanı evet kesinlikle geçen seneki o maçı unutup herhangi bir maç gibi görmeliyiz önümüzdeki bu maçı

Erdinç Dilek
15.11.2008, 12:18
tepkimizi ıslıklayarak yapmalıyız top ne zaman o musamıdır nedir onun ayağına gelince ıslıkla boğmalıyız bence....
evet bu işe balili ve mehmet yıldızı da eklemekte yarar var ama çok aşırıya kaçmadan

Travelair
15.11.2008, 12:20
Aman sakın sahaya turuncu formamızla çıkmayalım. Koz veririz

Badaloğlu
15.11.2008, 12:25
Sivasspor maçı öncesi bu başlıkta geçen sene yaşadığımız üzücü olaylara ait görüntülerin yayınlanması ne Trabzonspor'a, ne taraftarımıza, ne de camiamıza bir fayda sağlamayacağı aşikardır.Hal böyle iken daha ne demeye o maçta yaşanan rezil görüntüleri bu başlığa koyarsınız? Sonuçta maç sahada oynanır, taraftarda tribünde durur takımını oradan destekler, sahaya inemez.İnersen işte haklı iken haksız duruma düşersin.3 puanınıda alır, elin oğluna verirler.

O yüzden maç gününe kadar kesinlikle bu başlıkta ortamı gerecek herhangi bir fotoğraf karesine dahi izin verilmeyecektir.Kafası azıcık çalışan bir adam bunun sıradan bir maç olduğunu ve bizimde bundan keyif almamız gerektiğini bilir.Ligin ikinci yarısınıda düşünerek geçen seneden kalma çağdışı görüntüleri sür git etmeyiz.Sonuç itibarı ile bizim bu ligde düşmana değil, Anadolu'nun ağabeylik pozsyonunda olmamız gerekir.Ligin ikinci yarısı geldiğinde Anadolu takımları artık içlerinden bir takımın şampiyon olması için Trabzon'u daha fazla destekleyeceklerdir.

Sahada olan sahada kalır, futbolcular kendi aralarında kavgada ederler ama saha içerisinde o iş biter.Sen tribünden olaya müdahil olmaya kalkarsan Trabzon futboluna bir hayır etmemiş olursun.

Futbola dönecek olursak çok zor bir maç olacağı kesin.Sivasspor'un orta sahadıda forvetide çok iyi.Bizi bu konuda çok zorlayacakları kesin ama forvetlerimiz gününde olursa bu maçı almak çok kolay olabilir.Mehmet Yıldız, fiziği ile defansımız çok zorlar ama şampiyon olmak istiyorsak bu maçı kesinlikle kayıpsız geçmeliyiz...

Tribünlerde sadece takımımıza destek verelim, Sivassporlu futbolcuları sadece ıslıklayalım.Küfür etmeyelim, sonuçta Trabzonlu insanların nasıl insan olduklarınıda onlara tekrardan hatırlatalım...

szymeks
15.11.2008, 12:25
sivasspor maçında zaten lider olmanın vede sahamızda olduğu için kazanmak zorunda olmanın baskısı olucak daha fazla takımı germeye gerek yok derim sivassporu analiz edersek bir kere fizik gücü çok yüksek bir takım çok sert oynuyorlar iki bek savunma anlamında olmasada hücum anlamında iyiler hava toplarında iiler yerden ve seri oynamamız lazım malum petkoviç uzaktan gelen toplarda sıkıntılı tabi sivasın atar damarı oyununun tek olmazsa olmazı mehmet yıldız onu topla buluşturup onun sakladığı toplarda balili ve musa aydını yanlarına sokuyorlar songun defans derinliğini sağlaması lazım mehmet yıldızı belkide türkiye liginde durdurucak tek adam egemendir en az onun kadar güçlü mücadeleci korkmayan bir yapıya sahip soyadından belli zaten :) kazanıcağımızı düşünüyorum artık takımıza dahaçok destek olmamız gerekiyor bugün forumlarda yada ajanslarda birbirini sözde sevmeyen bjk gs fb konu biz olunca aralarında adeta konsesyum oluşturup bizim balon olduğumuzu anadolu takımlarının bize bilerek yenildiğini top oynamadan kazandığımızı söylüyor ki bunlardan bjk daha iki gün önce sahasından çıkamayıp zavallıları oynadığı bir maçta yüksek temponun getirdiği yorgunlukla oyundan düşen trabzonu şansa yenerken muhteşem oynuorlardı sene başından beri gs maçıda dahil doğru dürüst top oynamayan fb ve tüm deplasmanlarda puan kaybeden gs buna birde trabzonsporu eleştirince prim yaptığını sana yerel medyada eklenince trabzonsporumuzun tek dayanağı bugün olduğu gelecekte olucağı büyük trabzonspor taraftarıdır ben onlara güveniyorum takımımıza güveniyorum hep beraber bu takıma sahip çıkalım ite uğursuza ezdirmeyelim

Erdinç Dilek
15.11.2008, 12:26
:) anladık biz onu

Keleşoğlu
15.11.2008, 12:27
top rakipteyken inanılmaz bir uğultu, ıslık.. top bizdeyken hepbir ağızdan tezahürat.. herkes yanındakine dikkat etsin tahrikler olacaktır, sahaya birşey atmak, kendini atmak, küfür etmek engellensin.. şuan eller tetikte bize ceza verecek yer kollayanlar var!

tv başından tek bir boş koltuk görünmesin artık merdiven boşluğuda!

tekrar etmekte fayda var sakin olalım

Ümit Tekşan
15.11.2008, 12:31
Bu Sivas'ı öyle bir yenelimki sezon bitene kadar konusulsun. Allah'ın izni ile duman edeceğiz duman.

Haydi Trabzon spor'um biz hiç birşeyi unutmadık , Sizde elinizden gelen gayretinizi gösterin çıkın sahaya atabildiğiniz kadar atınki anlasınlar TRABZON spor Anadolunun tek büyüğüdür. Yükseklerden uçmasınlar.

Ben inanıyorum yeneğeceğiz. Taraftar özellikle bu maçta stadı tıklım , tıklım doldursun 90 dakika boyunca susmasın.

İskender Çakmak
15.11.2008, 12:32
sivas sezonun en zor maçlarından biri olacak gerek fizik anlamında gerekse psikolojik anlamda futbolculara çok iyi destek vermemiz lazım baskı altına almadan yenelim yolumuza devam edelim

GERONIMO35
15.11.2008, 12:32
belediye maçında ödüm koptu son dakikalrda densizin bir girer diye sahaya Evet en ufak fırsat kolluyorlar ceza vermek için alaşağı etmek için aman arkadaşlar takım bukadar iyi giderken bir iki kişi yüzünden berbat etmeyelim Sivası rahat yeneceğimizi düşünüyorum balili kenardan ne soyatrılık yaparsa yapsın :P

Alihan Ertürk
15.11.2008, 12:33
bence maç 2-2 berabere bitecek ama gönlüm
3-0 kazanmaktan yana..

GERONIMO35
15.11.2008, 12:34
taraftar çok güzel son zmanlrda da bence hakemlerin yanlış kararlarında yada bize yapılan sert faullerde vs de yeterli protesto uğultusu çıkmıyor bence çok fazla ses çıkmalı bugibi durumlarda tabi sahaya yabancı madde atmadan:)

Burhan61
15.11.2008, 12:41
pegasus ile gidiş dönüş 150YTL. düşünülebilir:)

ÖmerFarukYılmaz
15.11.2008, 12:49
Allah bu maçtada hakkımızda hayırlsı neyse onu nasip eylesin...

Zor bir maç olucak gibi...Ama burda iş taraftarımızın....

Sivasın her topuna ıslıkla müdahele edin...Ayakları birbirine dolansın...

Halil Atalay
15.11.2008, 12:50
ulan geçen senenin intikamını alalım hem takım olarak hemde taraftar olarak yapalım

maç bizim ts 2 yido -2

hüseyin1975
15.11.2008, 12:52

Bence Turuncu Formamizi giyinelim.
Denyolar Futbolcularimizi sahaya atlayan Taraftar zanedip tekmelerler ve kirmizi kartlari görürler.
Macida böylece 3 - 0 hükmen alip Rövansi almis oluruz:)

Erdal
15.11.2008, 12:59
pegasus ile gidiş dönüş 150YTL. düşünülebilir:)

Maç 3 te..6 da Trabzondan çıkılsa araba ile ertesi sabah işe yetişilebilir:)

hüseyin1975
15.11.2008, 13:01
Bu arada Rakiplerimiz ve maclari Basligi nerede yahu?

Halmanli
15.11.2008, 13:03
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_wl_Musaydin001.jpg

işte Trabzonspor taraftarı için en azından benim için hiç unutulmayacak bir topçu :)

ah ah hala sinirleniyorum tipini gördükçe :yumruk:

Kadir Aydın
15.11.2008, 13:03
İçimde çok rahat bir galibiyet elde edecekmişiz gibi bir his var.

boztepeliyasin
15.11.2008, 13:05
sivasın bu haftaki maçı ne olur bilinmez ama son haftlarda düşüşte bir takım. trabzonda son 2 haftadır kazanıyor ama çok güzel bir futbol oynadığı söylenemez. maçın avniakerde olmasıda bizim için avantaj. yine 1 0 gibi bir galibiyet alabiliriz. en kötü ihtimal beraberlk bekliyorum.

Kadir Aydın
15.11.2008, 13:06
Yalnız musa, Ersun Hoca'nın kadrosunda istediği oyunculardan biri, şimdi kızıyorsunuz ama yarın bir gün bi bakmışsınız bizde oynuyor. :)

hüseyin1975
15.11.2008, 13:06
SıraTakımOGBMAYAVP1Trabzonspor118211899262Ankarasp or1071218711223Beşiktaş1063120911214Sivasspor10532 17107185Galatasaray1052323158176Kayserispor1052311 65177Fenerbahçe1051422166168Bursaspor105141516-1169Gaziantepspor104241416-21410Konyaspor104241417-31411Eskişehirspor103431314-11312İstanbul B.B.103341114-31213Denizlispor103251217-51114Gençlerbirliği112451318-51015Antalyaspor102261420-6816Hacettepe10226714-7817Ankaragücü10145917-8718Kocaelispor100281026-162

İgzas-61
15.11.2008, 13:08
Bu maçı mutlaka almalıyız seyircimize büyük görev düşüyor sivaslıların ayaklarını titretsinler

Halmanli
15.11.2008, 13:08
Yalnız musa, Ersun Hoca'nın kadrosunda istediği oyunculardan biri, şimdi kızıyorsunuz ama yarın bir gün bi bakmışsınız bizde oynuyor. :)

Böyle bir transfer iddiaları için bile çok büyük manevi engeller görüyorum :D

Kadir Aydın
15.11.2008, 13:10

Futbol öyle bir oyun ki yeri geliyor maneviyat falan dinlemiyor. Adama dediklerini bile bir güzel yutturuveriyor. :)

Adem Erdoğan
15.11.2008, 13:19

Fatih Akyel bile oynadı bu takımda.:)

Badaloğlu
15.11.2008, 13:41
Evet futbol gerçekten çok enteresan bir oyundur.Musa bu takımda oynayacağı gibi Mehmet Yıldız'da oynayabilir.Futbol sahada oynanır, sahada biter herşey... Eski defterleri açmak kime ne fayda sağlar?

Önemli olan Trabzonspor'dur.O maçı bu hafta oynanacak maçtan evvel anmak dahi, bizim kalitemize ve klasımıza yakışmaz.Sivasspor, bizim rakibimiz değildir! Sivas'ı kendinize rakip görüyorsanız o ayrı...

Burhan61
15.11.2008, 13:47
Maç 3 te..6 da Trabzondan çıkılsa araba ile ertesi sabah işe yetişilebilir:)

Bu da bir alternatif. Şöyle Transporter türü bir araba ile olsa güzel olur.

K@HrY
15.11.2008, 13:54
Bu Sezonun belkide en kolay maçını oynayıp kazanacağız. Bu arada 1 haftadır kime söylediysem yardımcı olmadı 3 adet kaşkol alacam bi müslüman yardım etsin...........

ApoCaN28
15.11.2008, 13:56
Öyle yada böyle bu maçı almak bizim için şart oldu...

Selman
15.11.2008, 13:59
Geçen sene ben de o maçtaydım.Bunlara nasıl uyuz oluyorum bir Allah biliyor.Keşke bu sene de gitme fırsatım olsaydı, tam deşarj olunacak maç:)

Kazanalım başka birşey istemiyorum.

Cafer Bulur
15.11.2008, 14:06
Rakip sivas da olsa kendi sahamizda puan kaybetmeye tahammülümüz yok.
Su ana kadar avni akerde 4 puan kaybettik.Bence sampiyonluga oynayan bir takim icin bu bir ilk yari limitidir.
Kazanirsak ilk devreyi lider bitirmemize garanti gözü ile bakabiliriz.
Ama asil tehlike o zaman beslayacak demektir bence.
Sadri senerin ifade ettigi gibi liderlige aldanip devre arasi takviye yapmazsak o zaman bizim bittigimizin resmi olacaktir.

Samet Yildirim
15.11.2008, 14:12
Su ana kadar avni akerde 4 puan kaybettik.Bence sampiyonluga oynayan bir takim icin bu bir ilk yari limitidir.
Sadri senerin ifade ettigi gibi liderlige aldanip devre arasi takviye yapmazsak o zaman bizim bittigimizin resmi olacaktir.

Yenmemiz lazim tabiki fakat futbol bu berabere kalskda büyütmemek lazim...ama bence kzaniriz...egemni mehmeti tutar bizim hucumdakiler daha dikkatli olur ve aliriz...

5 puan öne olalim yinede transfer olacakdir bundan süphen olmasinda...

sifuni
15.11.2008, 14:14

avni akerde ne 4 puan kaybetmesinden bahsediyorsun sen sadece iki puan kaybettik biri besiktasa digeri ise gaziantepe

Adem Erdoğan
15.11.2008, 14:16
avni akerde ne 4 puan kaybetmesinden bahsediyorsun sen sadece iki puan kaybettik biri besiktasa digeri ise gaziantepe

2+2=4:)....

Cafer Bulur
15.11.2008, 14:17
Besiktas ve g.antepi yenseydik kac puan kazanacaktik?6 puan.
Kac puan aldik o maclarda?2 puan.
O zaman kaybettigimiz puan sayisi 4 olmuyor mu?
Bu sezon ic sahada 4 puan,dista ise 3 puan kaybettik.

tuncay1984
15.11.2008, 14:22
Musa Aydın denen tipsize 90 dk öle bisey yapinki asla unutmasin
trabzonu bülent demirlek abisi yok bu macta bakalim napacak

yns_emre61
15.11.2008, 14:22
Bu arada Rakiplerimiz ve maclari Basligi nerede yahu?
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007&page=377&highlight=Rakiplerimiz

hüseyin1975
15.11.2008, 14:24
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007&page=377&highlight=Rakiplerimiz

Sagolasin Kardes

Cafer Bulur
15.11.2008, 14:25
Yenmemiz lazim tabiki fakat futbol bu berabere kalskda büyütmemek lazim...ama bence kzaniriz...egemni mehmeti tutar bizim hucumdakiler daha dikkatli olur ve aliriz...

5 puan öne olalim yinede transfer olacakdir bundan süphen olmasinda...
Dün lig tv de sardi senerin ropörtaji vardi.
Devre arasina liger girmemiz halinde transfere soguk baktigini belirtti.Nedenini de takimi lider yapmis oyunculardan daha iyisini almanin mantikli olmamasi olarak gösterdi.
Ben bu aciklamayi cok yadirgadim dogrusu.En büyük hatamiz hangi durumda olursa olsun devre arasinda transfer yapmamak olur.
Su anda yedekte oyunun kaderini degistirecek oyuncumuz bulunmuyor.O halde transfer yapmamanin bir izahi olamaz.
Kim garanti edebilir ki ikinci devre de sakatlik falan olmaz diye. sadece Selcuk ve serkan in yokluklarindan ne kadar etkilendigimizidün aksam görmedik mi?
O halde maceraya gerek yok.Devre arasinda lider özellikli kaliteli futbolcular alinmali.Cok mu kolay?Elbette degil.Ama bunun icin sartlar zorlanmali diye düsünüyorum.
Zira kazanilacak bir lig sampiyonlugu Trabzonsporun kazanacagi en büyük para olacaktir.

hüseyin1975
15.11.2008, 14:26
Denizli ilk 8 Dakikada 2 Gol atti, sonra 7 Dakikada 2 tane yedi.

Bunu biz yapsak Taraftar Futbolculari asardi herhalde