PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF Yanlı ve Taraflı Tutumu için Telefon Yağmuru

demiradam57
13.11.2008, 11:34
Arkadaşalar futbol federasyonunu Gençlerbirliği-Trabzon maçını cuma günü oynatması nedeniyle santrali telefonla arıyoruz.Mail ve Fax göndermeyin.Bizzat cep tel.telefon edin.Takıma sahip çıkalım

corleone
13.11.2008, 11:43
bu iş bizden önce yönetimin işi, telefonu faksı televizyon gazetelere kullanabiliriz ama federasyonu etkliyeceğini sanmam, yönetim göreve!

innocence
13.11.2008, 11:44
yönetimimiz üç gündür uğraşıyormuş ama itiraz etmekte geç kaldılar.üç gün öncesine kadar neredeydiniz

Emre Bekar
13.11.2008, 11:55
Bu konuda çok geç kalındı.doğru düzgün bi tepki verilemedi kanımca

Ayhan Yüksek
13.11.2008, 12:05
Hayrettin Hacısalihoğlunun açıklaması var 3 gündür yoğun çaba sarfediyoruz diye, yayıncı kuruluşla bile anlaştık diyor ama federasyon kabul etmemiş onların gerekçeleride Gençlerbirliğinin kabul etmemesiymiş,gençler akılları sıra bizi yorgunluğumuzdan faydalanma hinliğinde adi herifler bunların alayı düşman hadlerini sahada bildirmek lazım,şu saatten sonra erteleneceğini zannetmem, yürekten oynayıp bu maçta, iyi bir ders vermek lazım.

Murat'
13.11.2008, 12:08
Yarın eğer puan kaybı yaşarsak....Federasyon okkalı bir protestoyu hak ediyor....

Gerekeni yarın maçta yaparız...

Fatih Oflaz
13.11.2008, 12:51
Yarın cıkıp 4 tane atmadan rahat yok ozaman anlasınlar anyayı konyayı

Kazım Uzunboy
13.11.2008, 13:16
Şimdilik tepkileri boşverin Fatih'in dediği yapılması gereken güzel bir galibiyet ve gösterişli bir taraftar şov.

Ümit Tekşan
13.11.2008, 14:00
Artık çok geç bence , bu saat'den sonra taraftarlarımızın maça yoğunluk göstermesi lazım ve onlara kendi sahalarında en az 3 gol atıp hadlerini bildiririz.

Zaten G.Birliği maçından sonra artık bizi zorlu haftalar bekliyor. Biz hepsinin üstesinden geliriz Alahın izni ile.

okg_53
13.11.2008, 14:31
Telefonu düşüremeyenler maillesin...
Sadece bu cuma için değil,bundan önceki 3 gün aralı maçlarıda söyleyin.

Türkiye Futbol Federasyonu
İstanbul

Adres : Konaklar Mahallesi Ihlamurlu Sokak No 9 34330 4. Levent

Telefon : (0212) 282 70 20 - 8 Hat

Faks: (0212) 282 70 08
E-Mail: tff@tff.org (tff@tff.org)

Ahmet Kuru
13.11.2008, 15:06
Eğer ki gün değişikliğini G.birliği kabul etmemişse en az 3 yemeyi hak etmişler demektir.!!!

Yasin Berber
14.11.2008, 01:23
Yönetim sesini ilk çıkarıcakki sonra taraftar çıkarıcak

genç61
14.11.2008, 01:27
biz niye ses çıkarıyoruz
bu program iki hafta onceden belli oluyor yonetim sesini cıkaracaktı aslında fenere galatasaraya yada besiktaşa yapamazlardı bunu bize yaptılar yonetimi kınıyorum bu olayda acıkcası

fenere salı kadiköydeki bi sampiyonlarligi yada turkiye kupasındaki bi maçtan sonra cumaya maç verbilerlermiydi tabiki hayır galatasaraya taiki hayır besiktaşada tabiki hayır
niye cumertesi degil yada pazar oglen değil yada akşam degil bu bizim acizligimiz bizi kolay lokma gorduler bize veriyorlar yonetim önlemini almalıydı ya 3 puan kaybedersek ne olacak ozaman

E. Cumur61
14.11.2008, 02:26
biz niye ses çıkarıyoruz
bu program iki hafta onceden belli oluyor yonetim sesini cıkaracaktı aslında fenere galatasaraya yada besiktaşa yapamazlardı bunu bize yaptılar yonetimi kınıyorum bu olayda acıkcası

fenere salı kadiköydeki bi sampiyonlarligi yada turkiye kupasındaki bi maçtan sonra cumaya maç verbilerlermiydi tabiki hayır galatasaraya taiki hayır besiktaşada tabiki hayır
niye cumertesi degil yada pazar oglen değil yada akşam degil bu bizim acizligimiz bizi kolay lokma gorduler bize veriyorlar yonetim önlemini almalıydı ya 3 puan kaybedersek ne olacak ozaman
ne 2 haftasi ya nerdeyse 1 ay oldu program aciklanali 8-9-10-11.ci haftalar ayni anda aciklanmisti bunu goremediler mi o zaman

macka61
14.11.2008, 03:13
evet kurallar gereği programlar 1 ay önceden açıklanır

Tolpaş61
14.11.2008, 10:35
arkadaşlar bunlar için canınızı sıkmayın.önümüzdeki sezon avrupada oynayacağız.alışmamız lazım.

OLCAY ÇAKIR
14.11.2008, 11:11
Salıdan Cumaya,Perşembeden Pazara kaç gün var,kaç anlamlı gün farkı haricinde?

Ali Tunahan Güllü
14.11.2008, 11:16
buna yönetimin el atması lazımdı bence...

İdris Toksoy
14.11.2008, 11:29
cuma gününe maç koyma zorunluluğu varmış gibi bizi zora soktular.bjk nin maçı ne zaman ki? ALLAH bilir pazardır

Talat YAVUZ
14.11.2008, 11:41
cuma gününe maç koyma zorunluluğu varmış gibi bizi zora soktular.bjk nin maçı ne zaman ki? ALLAH bilir pazardır
evet aynen öle..

Burçak
14.11.2008, 11:49
Başka zaman pazartesilere maç koyuyorlardı.
7 günde 3. maça çıkacağımızı görmüyormu bunlar.
ama sıkıntıları belli.

Erdal DİLEK
14.11.2008, 11:52
işlerine geldi mi cuma mac koymuyorlar, işlerine geldi mi gündüz işlerine geldi mi cuma, yazıklar olsun federasyon değişsin, artık türkiye futbol federasyonu değil istanbul futbol federasyonu olsun, iff...

bu federasyon olduktan sonra türk futbolu bir yerlere gelemez, bakın görün dünya şampiyonasına da gidemeyeceğiz. . .

Erdal DİLEK
14.11.2008, 11:53
onlara inat bu macı alalım, İnşallah. o dinlek istanbul takımlarıda beter olurlar. . .

UğuR
14.11.2008, 14:14
FİKSTÜRDEKİ HAKSIZLIK ! 14.11.2008
Bilindiği gibi Trabzonspor bir hafta içinde bugün üçüncü maçına çıkacak.

Bilindiği gibi Trabzonsporumuz 8 Kasım cumartesi günü Hacettepe,16 Kasım salı günü Fortis kupasında Beşiktaş ile karşılaştı.Ve bugün Cuma günü Gençlerbirliği maçına çıkacak.

Gençlerbirliği ile oynayacağımız Süper Lig karşılaşmasının cumartesi gününe,pazar gününe hatta pazartesi günü oynanmamasının sebebini merak etmekteyiz.Çünkü geçmiş tarihlerde görüldü ki Trabzonspor ve diğer Süper lig takımları pazartesi günleri defalarca maç yaptı.
Bir hafta içinde üçer gün arayla maça çıkacak olan Trabzonsporumuzda yorgunluktan dolayı doğal olarak performans düşüklüğü olabilir.
Klubümüzn yayıncı kuruluşla yayın gününde anlaşmasına rağmen,bu konuda Fedarasyona yaptığı başvurunun kabul edilmemesinin sebebini merak ediyoruz.
Fortis kupasında salı günü oynadığımız Beşiktaş Klubünün ligde bu hafta maçı pazar günü iken niye Trabzonsporumuzun maçının cuma günü olduğunu merak ediyoruz.
Diğer Süper Lig takımlarına gösterilen hoşgörünün Trabzonsporumuza gösterilmemesinin sebebini merak ediyoruz.
Adil bir Fedarasyon olarak, Gençlerbirliği maçının pazar veya pazartesi günü oynatılsa,rekabetde eşitlik sağlanılsa daha şık olmazmıydı diye soruyoruz ? Ve cevabını merak ediyoruz?

Anasayfaya Dönmek İçin Tıklayınız >>

Emirhan Ömeroğlu
14.11.2008, 14:22
art niyet varsa bilemem ama sıklıkla maç oynamamız bence daha iyi.. haftaya avrupa maçları olduğunda bizim oyuncular yatıcak.. yani seneye çok var belki ama yinede sıklıkla maç yapmaları iyidir.. ingilterede yılda 60 maç yapılıyor neredeyse FA cup - Carling Cup - Premier lig ve avrupa kupaları.. kızıcaksınız belki ama kısa aralarla maç olması daha iyidir..

Bide bilimsel olarak açıklanmış bişe var bir maç oynayan insan 24 saat dinlendikten sonra hiç bir fiziksel yorgunluğu kalmıyor.. Bunun futbolcularda fiziksel olarak performans düşüklüğüne yol açmaması gerekiyor bence ;)

Mehmet Sarigül
14.11.2008, 14:48
Yerel medya bir kez birlik olsun ve bu "Istanbul TFF"sini protesto etsin.

Mesela, bir gün icin bütün yerel gazetelerin basliklari ayni olsun!

O zaman gercekten Trabzonspor'a hizmet etmis olurlar.

hodlu
14.11.2008, 14:54
Bu iş öncelikle yönetimin işi, neden basına açıklama yapılmıyor, federasyona tepki gösterilmiyor.Adamlar bizimle top gibi oynuyor benim yönetimimden gık çıkmıyor.Bu rezilliğe birisi son versin soon...

el_conquistador
14.11.2008, 14:58
Insallah TFF'ye en güzel cevabi bu aksam bizim takim verecek.

Hasan Çelik
14.11.2008, 15:55
çok geç kalınmış bir tepki bu.bizim yönetimimiz aldığımız galibiyetlerden sonra sarhoş oldular galiba hiçbişeyi önemsemez hale geldiler.1 ay öncesinden belli oluyor bu fikstürler o zaman niye ses çıkarmadı yönetim.
lig tv maçı yyaınlayacak dieye salı-cuma maç yapıyoruz nerde görülmüş böyle bişey.bizim maçımız cumartesi oynansa o gün lig tv 2 maç yayınlayamazmı? pazar günü keza aynı.haftasonunu geçtim pazartesi oynansaydı lig tv yayınlayamazmıydı? bu soruların hepsine evet yayınlarlardı cevabını verebiliriz.tff dua etsinde trabzonspor bu hafta kazansın yoksa hesabını vermek hiçdse kolay olmayacak

cabri
14.11.2008, 16:00
Bu olayda hem tff hem de yönetim hatalıdır. Hatanın büyüğü bizde. Hakkını arayacaksın.. Ama zamanında 3 gün kala değil.

bkandil
14.11.2008, 16:05

Yerel Medya'nın bu olaya ve TFF'ye tepkisi nasıl olur acaba?
Benim aklıma gelen bir örnek.

Trabzonspor Yönetimi ve Teknik Direktörü Uyuyor...
Ersun Yanal Neden TFF'ye tepki göstermedi..
tarzı yazılar kaleme alacakları için bence yerel medya bu olaya tepkisiz kalsın... :D

Onur Akyüz
14.11.2008, 16:06

böyle birşey görsem ağlardım herhalde,yerel medyamız trabzonspor un faydasına birşey yapacak..hemde birleşip yapacak..çok zor..:(:(

efulim67
14.11.2008, 16:11
Elbette ki 7 günde maç yapmak bir takım dezavantajlar doğurur. Ama bende sıklıkla yapılan maçların takım olma yolundaki Trabzonsporun işine geleceğini düşünüyorum. Bu ligde GB ile yapılacak maçtan çekiniyorsak ki bende çekiniyorum, bizim eksikliğimizdendir. Şampiyonluğa oynuyoruz ve lideriz. Onlar bizden korksun !