PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibrahim Sahin hakkinda suç duyurusu

Hüseyin Çümen
08.03.2005, 18:55
Avukat Metin Kinacilar Gaziantep Cumhuriyet Savciligina suç duyurusunda bulunarak, Basin Sözcüsü ve Yöneticisi Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor'a iftira attigini belirtti.

Serefsizligin bukadari ne görüldü ne duyuldu yeter artik fener allah belani versin

Ömer SEVİNÇ
08.03.2005, 19:01
Böyle sey olmaz ya. Hem o kadar para aldilar hem de yüzsüzlük ediyorlar.

O kadar okkali bir küfürü hakediyorlar ki. Forumdaki gelcegimi düsünmesem buralrda çok daha farkli seyler yaziyor olurdu.smileys/smiley7.gif

Adminlerden ricam bu baslikta kurallari birazcik çignemelerismileys/smiley4.gif

TheRapZoNe
08.03.2005, 19:10
Ne diyecekler mahkemede? fenerbahçeyi 3-0 yenerken maçi 4-3 sattiklarini mi yoksa fener maçlarinda orta sahadan gol yeme aliskanliklarini birakacaklarini mi? ya da antepspor baskaninin fenerbahçenin hiçbir maçini daha tribünden izlemeyecegini mi? Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe
08.03.2005, 19:11
Ne diyecekler mahkemede? Yoksa Antep-Trabzon maçlarinda paso Trabzona küfredilmedigini mi? yine ayni maçlarda fenerbahçe bayraklari açilmadigini mi? Edited by: TheRapZoNe

Mollasalihoğlu
08.03.2005, 19:13
ya hangi savci dikkate alacak allah askina

it ürür kervan yürür

isimize bakalim..

Utku061
08.03.2005, 19:20
Ibrahim Sahine sahip çikalim arkadaslar bakiniz yerel gazeteler bile Ibrahim sahin in yanlis yapyigindan bahsediyorlar,baskani baskan yardimcisi bile ibrahim beyin dil sürçmesi ile bu sözleri söylediginden bahsiyorlar! Siz büyük bir camia iseniz her ne kosulda olursa olsun adamina sahip çikman gerekirdi! Bakiyorumda kimse destek vermiyor,bazi taraftarlar hariç,yazik yazik,ondan sonra da bu olaydan sonra bakalim yönetimden nasil bir açiklama gelir!

BDiler61
08.03.2005, 19:24
bu saçmaliktan baska bir sey degil

Aniketus
08.03.2005, 19:52
Ibrahim Sahine sahip çikalim arkadaslar bakiniz yerel gazeteler bile Ibrahim sahin in yanlis yapyigindan bahsediyorlar,baskani baskan yardimcisi bile ibrahim beyin dil sürçmesi ile bu sözleri söylediginden bahsiyorlar! Siz büyük bir camia iseniz her ne kosulda olursa olsun adamina sahip çikman gerekirdi! Bakiyorumda kimse destek vermiyor,bazi taraftarlar hariç,yazik yazik,ondan sonra da bu olaydan sonra bakalim yönetimden nasil bir açiklama gelir!

bu suç duyurusu olayi aptalca bir sansasyon arayisindan baska bir halt degil. hukuk konusunda encahil insanbile bu tür bir suç duyurusunun sonuç açisindan salakça bir is oldugunu bilir...

sonuçta çok zekice, çok akillica ve ölçülü bir sekilde gedigine koyulan bir tas var ortada. mesaj gitmesi gereken yerlere ulasmistir. bundan sonra istedikleri kadar feryat etsinler, ciyaklasinlar...

ama taraftar, bu vesileyle böyle cesur yöneticilere ve özellikleIbrahim Sahin'e sahip çikmali... hatta bu bir karsi meydan okumaya dönüstürülebilirse çok güzel olur. hem içerideki muhtemel sinsi hainlere ve döneklere, hemde yönetici arkadasina sahip çikmak yerine, muhtemelen gelecege dönük baska "politik" hesaplarlabir yerlere yalakalik yapma, sirin görünmederdine düsen ve bu tavriylataraftari hayal kirikligina ugratan "baskabirilerine" de ihtar olur bu destek..

Ozan
08.03.2005, 20:15
bir kaç anadolu kulübü ve bizans serefsizleri hep böyle.normal maçlarda normal oynuyolar bize gelince ikina ikina,canlarini dislerine takarak oynuyolar.sonra buna ne denebilirsmileys/smiley7.gif ben basin sözcümüzün yerinde olsam daha beter konusurdum...

My
08.03.2005, 21:15
Bu hafta stadda Ibrahim SAHIN'e muhakkak sahip çikilmali. Ayrica resmi sitemizden yöneticimize sahip çikma mesajlari atabiliriz. Tiklayin yanindayiz SAHIN diin o bile yeter ;

http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp (http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp)

Analyzer
08.03.2005, 21:44
Bu hafta stadda Ibrahim SAHIN'e muhakkak sahip çikilmali. Ayrica resmi sitemizden yöneticimize sahip çikma mesajlari atabiliriz. Tiklayin yanindayiz SAHIN diin o bile yeter ;

http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp (http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp)

Belirttigin linktenIbrahim Sahin'e bir tesekkür mesaji biraktim. Stadda da Ibrahim Sahin'e destek çikilmali.

olimpus
08.03.2005, 22:26
Yönetim içerisinde Sn. Ibrahim SAHIN'in açiklmasini hata olarak yorumlayan kisilere karsi, Sn. Ibrahim SAHIN'i destekleyen ses getirecek bir kampanya baslatmaliyiz. Böylece, BMN olaraktaraftarin klübümüze ne kadar sahip çikacaginida göstermis oluruz... Edited by: olimpus

Harun-61
08.03.2005, 22:46
adaletsiz lig, adaletsiz insanlar...

smileys/smiley11.gif

ozcan_asanoglu
08.03.2005, 22:52
fenerin kuklalarinin sovudur bu, hiçbir sey çikmaz...moralinizi bozmayin...ibrahim sahin'in agzina saglik..az bile demis...

Hüseyin Çümen
08.03.2005, 23:39
kesinlikle sahip çikilmali bi pankart yada tezahürat bisekilde bu yapilmali sessiz kaldikça bizi ezmeye çalisicaklar yeter artik baskan dil sürçmsinden bahsediyo yook baskanim olmadi sonuna kadar arkasindayiz sahinin

calypso
09.03.2005, 10:57
Arkadaslar bizi polemige cekmeye calisiyorlar... Cevap verildi zaten, bunu uzatmak onlarin ekmegine yag surmek demek olmaz mi? tamam protesto edelim ama adamlarin her dedigini protesto etmeye kalkarsak o tuzaga dusmus olmazmiyiz? ufak seylerle ugrasirken adamlar amaclarina ulasirlar. demek istedigim, kucuk insanlarla ugrasip seviyelerine inmeyelim.. yavas yavas gazetelerde "trabzon bu kirlilige karsi durusunu bozmasin" ifadeleri belirmeye baslamisken.

Emorfo
09.03.2005, 11:06
Bu konuyu arastirdim da. gaziantep barosuna bagli bir avukat birilerinin talkini ile bu ise girismis. Mail adresini buldum ancak iptal olmus herhalde. avmetinkinacilar@hotmail.com

Ve o da ne telefon numarasi buyrun iyi niyetlerini göndermek isteyen arasin.. 0342 2300886

Tunga
09.03.2005, 11:37
Iki önemli not:

(Henüz yeni konu açamadigim için buraya yaziyorum)

1- BJK'ya 1 maç ceza / Carew'de indirim

BJK'yi da Trabzon maçina hazirliyorlar. Oyuna henüz girmemis bir oyuncuyu hastanelik edip, onun oyuna girisini imkansizlastirmak maç tekrari ve en az 3 maç saha kapatma gerektirirken, bir maç ceza verip onu da Gençler maçina yetistirdiler. Carew'e verilen cezayi da 2 maça indirmisler. Buna hiçbirsey söylemiyorum artik. Simdi oturmus TV'den ceza olur mu bunu tartisiyorlar. Size soruyorum diyelim ki sokakta yürürken yere tükürdünüz. Aksam eve geldiniz bir de baktiniz ki sizi yere tükürürken videoya çekip TV'de yayinliyorlar. Hiç utanmaz misiniz? Bunlar utanmiyor!

BJK'ya verilen ceza, aslinda kendilerine iyilik oldu, NEDEN? Çünkü Gençlerbirligi maçini seyircisin oynayacaklar. Böylece mikrop taraftarlarinin bir enayilik yapip yeniden ceza almasi da engellenmis oluyor. Yani Trabzon maçini Inönü'den disari çikarmak istemiyorlar.

KONU 2: MAHMUT USLU OL!

Senol Hoca gene yapmis yapacagini,

Haftalardir, tesvikten bahsedilirken hem de i.FB basaktörken susan MAHMUT PUSLU simdi niye gocunuyor, üstüne aliniyor.

Aranizdan birilerinin hatirlamasina sevindim, geçen sene Antep'te açilan i.FB bayragini. Güce tapan Anteplilerin i.FB'ye tezahüratini..

Trabzonspor'lularin kiblesi seyyar degildir.

Anadolu'nun enayisi hiç degildir!

Ziya Dogan
09.03.2005, 12:45
antepte gs ile oynayinca tribünler sampiyon fb diye bagiriyor

ama fb ile oynayinca bu sefer sampiyon gs diye bagiriyorlar

bunlari fazla ciddiye almamak lazim

gecen sezon 5-1 kaybettikleri macta protesto etmek icin rirbünleri bile
yakmislardi. yanlis hatirlamiyorsam son 15 senede antepteki
maclarda

antep feneri 10 defa falan yenmis, diger maclar beraberlik yada
maglubiyet. yani antepin icerdeki maclarda fb'ye karsi büyük bir
üstünlügü var.

ama gs maclarinda durum farkli. ilk yarida 1-0 kazandiklari mactan
sonra basinda antep 11-12 sene sonra kendi sahasinda ilk defa
gs'yi yendi diye haberler cikmisti. yani gs'nin antepteki maclarda
ezici bir üstünlüg var

2 hafta önce gs-antep macinda ilk yari 4 gol yemisti antep ve 60. dakkaya kadar daha 5 tane fau bile yapmamislardi.

gercekten tesvik ödendiyse gs'de vermis olabilir yani

ama bence artik birakalim bu konuyu 14 ay sonra mac kaybetmisiz

baskalarini suclamalar bize yakismiyor.

Edited by: Ziya Dogan

nordicspor
09.03.2005, 12:58
Ortak bir starteji belirlemeliyiz. Taraftar dernekleri bu gibi durumlarda hemen ön plana çikip strateji gelistirmelidir. Yoksa Istanbul'un meshur tarafsiz(!) basini olayin alip yürürse Klüp çok yipranir.

tigin
09.03.2005, 13:44
Avukatin telefon numarasi buyrun iyi niyetlerini göndermek isteyen arasin.. 0342 230 08 86

İsmail Çavuşoğlu
09.03.2005, 13:51
avukat bunu tek basina yapmamistir birileri öyle istemistir o da uyguluyordur. serefsizler demekki firsat bekliyorlarmis bir insan hem suçludur hemde güçlüdür derler ya.bunlarinda yaptiklari birseyler var heraldeki suç bastirmaya kalkistilar.gerçi hiç bir sey elde edemeyecekler ,yaptiklariyla kalacaklar ama yinede mide bulandiriyorlar.ben simdi onu telefon manyagi yapmazmiyimmsmileys/smiley7.gif

TSlimetin08
09.03.2005, 14:02
Bence hic birsey yapamaslar !!!!!!smileys/smiley7.gif

Tunga
09.03.2005, 14:16
Kesinlikle haklisin!

Ancak sunu da unutma, biz 14 aydir deplasmanda yenilmiyoruz ama bu sürede hiç Istanbul'da maç yapmadik. Eger yapsaydik, bu kadar uzun süre yenilmez kalabilir miydik bilmiyorum.

Antep'e gelince...

Onlar FB ile sampiyonlukta çekisirken tüm Trabzonsporlular onlari can-i gönülden desteklemistik.Insan böyle olunca en azindan golü atinca bu kadar tepinmelerine içerliyor, dogal olarak.

Ayrica sunu da çok iyi biliyorum ki Antep Galatasaray'dan 5 yedigi maçt da yenmek için oynamisti. Zaten eger öyle olmasaydi 5 tane de yemezlerdi.

Dedigim gibi ben Antep'in bizi yenmesine bozulmuyorum da o golden sonraki tepinmelerinekiziyorum. Antep de bir gün sampiyon olmak isteyecekse, onun da bize ve bizim delikanli futbolumuza ihtiyaci var.

Ingiliz Atasözü:

"Önemli olanbir muharebeyi kazanmak degildir. Önemli olan sonuçta savasi kazanmaktir."

nordicspor
09.03.2005, 14:24
<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="69%" height=112>

Ibrahim Sahin'in açiklamasi:

"Bedel ödenmesi gerekiyorsa o kisi ben olurum. Ibrahim Sahin tek basina bir bireydir. Önemli olan Trabzonspor'un magduriyetinin giderilmesidir. Beni onlarca kisi aradi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=8>ve kutladi. Sokaktan gelen tepki de çok olumlu. Ama camiamizda sanki biraz yalniz kaldim. Bizi destekleyen agabeylerimizin, arkadaslarimizin bu desteklerini daha sesli ve organize bir sekilde dile getirmesini bekliyorum. Burada eksigimiz var. Belki de bizim hatamiz, belki bir tecrübe eksikligi var"</TD></TR></T></TABLE>

Baska söze gerek var mi? Sayin Sahin çok hakli. Destek olmaliyiz.

Emorfo
09.03.2005, 14:42
Ibrahim Sahin taraftarin nabzini tutan bir isim ve sitemizi de bildigim kadariyle firsat buldukça ziyaret ediyor. Hergün söyledigimiz seyleri dile getirmis, kimseye iftira felan da atilmadi. Bu Gaziantepli avukat birilerinden telkin almis ki akli sira suç duyurusunda bulunacak. kendisi de biliyor saçmaladigini akilli avukat böyle saçma nedenlerden dava açmaz. maksat birilerinin gönlü olsun...

Bu avukatin biraz olsun serefi varsa 3-0 'dan 4-3 verdikleri maçin hesabini Celal Dogan'dan sorardi. Antep'in serefli oldugunun simdi farkina vardi da Ibrahim Sahin için dava açacak. Gülerler adama bee..

Zafer Keskin
09.03.2005, 14:59
o aksami fenerli bir kaç yöneticini dedikleri geliyor akla bana göre onlarin bir doldurusudur bu :))))))

tammen onlara yalakalik.....

olimpus
09.03.2005, 17:26
Satranç (hayat) oyunun da bir taktik vardir hani, " en iyi savunma küçük saldirilardir. "

Akillarinca yaptiklari densizligin üzerini örtecekler. Belki bu ülkede koyun çok olabilir;lakin iyi bilinmelidir ki, TRABZONSPOR taraftari çok iyi koyun güder...Edited by: olimpus

Utku061
09.03.2005, 19:53
Ibrahim abi ile telefonda görüstüm kendisine sonsuz destek verdigimi söyledim bana ifadeler söyle oldu;ilk önce bmn deki tüm herkese selami var, Bizler sizlerden aldigimiz destek ile buralardayiz,lütfen tepkinizi ortaya koyun,ben taraftarin arasindan gelmis biriyim dogru bildigimi her zaman söylerim. Tek istegi bizlerin destegini eksik etmemesi,ama biraz kirilmis sanki Ibrahim abi..

Recep Alkan
09.03.2005, 20:14
kardesler buradan her firsatta bagiriyorum. bu dunya serefsizlerin diunyasi diye. hem kendini sat hemde kalk bizi mahkemeye ver. abi yuzsuzlugun ve adiligin bu kadari olmaz.

fener allah belani versin. zaten vermis sizi seref yoksunu yaratmisdaha ne diyeyim

Recep Alkan
09.03.2005, 20:17
buradan kimseye iftira atilmadi. ibrahim abimiz(onu yakin gordugum icin abi diyorum) bizlerin sesi oldu ve bizleri yansitti. eger ibrahim abi icin suc duyurusu yapilacaksa bizlerinde unutulmamasi lazim derim...

trabzonspor bir vcamiadir bir butundur...

Ozan
09.03.2005, 20:33
bu kadar serefsizlik olmaz smileys/smiley7.gifyoksa gaziantep ibrahim sahin' e dava felan açamaz.(sikar biraz)bunun arkasinda kesin bizanslilar var smileys/smiley7.gif

sanatik
09.03.2005, 21:34
bugün diyarbakir spor baskani bile biz sike yapmayiz diyebiliyorsa ( ajansspor.com son haberler ) bunun suclusu kimdir ?

Ayrica Ajansspor da son senol günes haberinde kullanilan baslik sizide rahatsiz etmiyormu "günes yine CATTI" ? Merak ediyorum Fatih Terimin aciklamalari olsaydi bunlar baslik nasil olurdu ?

Sayin Ibrahim sahinide kutluyorum - BMNden Ibrahim Sahin &amp; Senol Günesin aciklamalarina uygun bir destekyazisindanyanayim. Protesto yapilmasina karsiyim. Destek cikilmasi gerek.

Türkiyeyi sadece Istanbul sananlar utansinlar.Edited by: sanatik

yattara11
09.03.2005, 21:45
benim yazim mi silindi?

Emorfo
10.03.2005, 11:24
benim yazim mi silindi?

ne yazdin ki neden silinsin basliklari karistiriyor olmayasin..

melankoli
10.03.2005, 11:41
HE CANIM HE...KOSKOCA YARGININ BASKA ISI YOK DA BU SAÇMALIKLA UGRASACAK.....FENERE SATTIKLARI MAÇIN NIYE HESABINI VERMIYORLAR....BU MU ADALET??????

metehan
10.03.2005, 18:41
Arkadaslar asil bomba www.milliyet.com.tr (http://www.milliyet.com.tr) 'den. Haber asagida. Ben böyle rezillik görmedim. Ibrahim Sahin'in agzinda FB lafi çikmamisken adamlar neresinden bunu uyduruyor anlamak mümkün degil. Ibrahim beyin açiklamalari dogru ya da yanlis, o ayri bir konu. Ama belli ki bu olay da TS'a saldirmak isteyenler için iyi bir firsat olarak kullanilacak. Yönetimin en kisa zamanda bu konuda bir açiklama yapip olayi netlestirmesi gerekiyor. Bir açiklama kullanilarak TS'a saldirilmasina izin vermeyelim.

----------------------
<CENTER>Fenerbahçe'yi suçlayan Trabzonspor yöneticisi PFDK'ya sevkedildi </CENTER>

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkedildi.
Ibrahim Sahin, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, ligde geçen hafta 3-2 yitirdikleri Gaziantepspor maçi sonrasinda yaptigi açiklamalar nedeniyle PFDK'ya sevkedildigini söyledi.
Bugün bordo-mavili kulübe konuyla ilgili bilgi geldigini kaydeden Sahin, ''Bu konuda konusmak istemiyorum. Hayirlisi olsun'' dedi.

ARAGORN01
10.03.2005, 18:56
Yönetim Ibrahim SAHIN'in arkasinda aslanlar gibi dimdik durmalidir. Yalniz birakilmasi durumu bu noktaya getirmistir.

Sözler çarpitildi ve fenerasyon yapacagini yapti. Böyle bir gerizekalilik görmedim. Yaziklar olsun yöneticiyim diyefutbolun basinaçöreklenenlere. Yaziklar olsun bu kurmaca ligde sampiyon oldum diye sevinen eziklere...

Sevinin düzenbaz Mahmut ve onun usaklari....

Bu forumdaki arkadaslar tepkinizi lütfen iletebildiginiz her yere iletin.

metehan
10.03.2005, 19:18
Klüpler Birligi baskani Cavcav ve pekçok futbolcu (Bunlara Nihat Kahveci de dahil) tesvige karsi olmadiklarini söylediler. Nihat ile yapilan bir röportajda bunu bizzatduydum. Oysa federasyon, "Tesvik verdigi ispatlanan klüp küme düsürülür" diyor. Peki neden federasyonla zit seyler söyleyenler disiplin kuruluna sevkedilmiyor? Ibrahim Sahin'in söyledikleri ima idi. Hukusal açidan o sözlerle bir insani suçlayamazsiniz.

Bence bu konu su an itibariyla sesimizi en çok yükseltmemiz gereken konu. Bu ülkede bazilari hem suçlu hem güçlü. Ama artik buna birileri dur demeli. Yönetim, taraftar kisacasi hepimiz bu konuda sesimizi yükseltmeliyiz. Federasyon protestosu ayri bir anlam kazandi artik.

Recep Alkan
10.03.2005, 19:20
tabi ki yonetim ibrahim sahinin arkasinda durmalidir. eger tek kalirsa ses getirmeyecek bu soylemler. ama bence bizlerde bir sekilde ona yardimci olmali vearkasinda oldugumuzu her firsatta gostermeliyiz. bir insan yapilanlari goren ama menfaati icin ses cikarmayan serefsizlere acik acik olanlari anlatti diye mahkemeye verilemez. hani demokratik ulkenin demokratik kanunlari.

daha dun degilmiydi sikeyi arastiriyoruz hesabini soracagiz diyen devlet gorevlilerinin konusmalari. biz devlete yardimci olup aha size sike dedik diyemi kabahatli olduk. yapmayin gittikce gulunc oluyorsunuz. ayip ayip.

Duman
10.03.2005, 19:21
Son bir kaç haftada yasananlar,federasyonu protesto etme düsüncemizin hakliligini net olarak ortaya koyuyor. Besiktas lehine verilen kararlar ve cezalar,belki bjk rakibimiz olmadigi için bizi fazla düsündürmüyor. Ama bjk-gençler maçinin bilerek, gençlerin fener maçinin 3 gün öncesine alinmasi,fenerden puan alma potansiyeli en yüksek olan takimlardan birini yorarak fenere avantaj saglamaya çalismaktan baska bir sey degildr.

Bizim kulübümüzün de haklarimizi koruma adina Istanbulspor maçini,nasil gs Olimpiyat da oynuyorsa bizim de orada oynama hakkimiz oldugunu resmen federasyona bildirmesi gerekir.Federasyon kabul etmezse,rakip takima avantaj saglayip diger takimlara dezavantaj yaratiyor diye suç duyurusu baslatmamiz da bizim en dogal hakkimizdir.

Ibrahim Sahin'in PFDK'ya sevk edilmesi ise tam bir komedi,bu Trabzonspor taraftarini federasyona karsi daha iyi motive edecektir,protestolarimizi hizlandirmak ve bir an önce gerçeklestirmek için bize daha bir azim ve desevk verecektir...

Recep Alkan
10.03.2005, 19:28
ne kadar cabuk unutuldu papazin cayirinda devre arasi iki kara cantayla mac alinip da antepi sampiyonluktan edilmesi. bu zamana kadar hangi maci 3-0 dan 4-3 yapti fener. paralari olmasa ligden dusecekler. hakem alamamaktan mac alamamaktan. birakin bu isleri. neden istanbulspora verilen dolarlarin hesabi bu kadar cabuk kapatildi. ama hala bazi kesimler gecen seneki rize sebat macini konusuyor.

ulan yaptiklari serefsizlikler 1000 i asti hala namustan sereften haysiyetten bahsediyorlar.

gec fener gec haricten gazel okumayi. simdiye kadar fiutbolcusu sakatlanmayan kart cezasi almayan trabzonsporumuzun bugun 5 eksigi var hemde en kritik haftalarda. neden fener futbolculkari sakatlanmiyor ceza almiyor. cok mu adabli oynuyor.

carewyaptigi hareket yuzunden ceza alirken alex sebat macinda yaptigi hareketicin konusulmadi bile. bu mu adalet. ben zaten federasyonun basinao adami getirince fenerin bu kadar rahat olacagini anlamistim. eeeee artik bunlara bu sene iki kupa verirler herhalde.

Recep Alkan
10.03.2005, 19:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>IBRAHIM SAHIN PFDK'YA SEVK EDILDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Gaziantepspor'a yenildikleri maç sonrasi yaptigi açiklamalari nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedildi..

Ibrahim Sahin, yaptigi açiklamada, ligde geçen hafta 3-2 yitirdikleri Gaziantepspor maçi sonrasinda yaptigi açiklamalar nedeniyle PFDK'ya sevkedildigini söyledi.

Bugün bordo-mavili kulübe konuyla ilgili bilgi geldigini kaydeden Sahin, ''Bu konuda konusmak istemiyorum. Hayirlisi olsun'' dedi</TD></TR></T></TABLE>

My
10.03.2005, 19:29
Maalesef yönetimimiz Ibrahim SAHIN'i yalniz brakti. SAHIN her zaman taraftarin gönlünden geçenleri söyleyen bir yöneticimizdir. Bizler onun arkasinda olduumuzu sonuna kadar göstermemiz lazim. Resmen adami yiicekler ya! Neler neler döküldü ortaliada bir tek kisi kilini kipirtamadi Istanbul takimlarina karsi. Federasyon protestomuz TRT protestomuzdanda güçlü olmali. SAHIN'nin yalniz olmadiini dosta düsmana göstermeliyiz...!

metehan
10.03.2005, 19:35
Arkadaslar, yönetim de olaylari büyütmemek için öyle davrandi ama is farkli nokatalar geldi. Artik bunun önemi yok. Biz burada elimizden geldigince sesimizi duyuralim. Yönetim de üzerine düseni yapsin.

olimpus
10.03.2005, 19:44
Tesvik Manevrasi
K.Haber

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>ÖNCE AKTUG KONUSTU
TRABZONSPOR'UN Gaziantepspor ile oynadigi lig maçi sonrasinda basin sözcüsü Ibrahim Sahin'in tesvik primi imasi tasiyan açiklamalari, Bordo-
Mavili ekibin yönetim kuruluna üst üste açiklama yapma ihtiyacini hissettirdi. Baskan Aktug'un önceki gün gazetelere yansiyan, "Bu görüs, sayin Sahin'in kendi görüsüdür" demecinin ardindan, dün de asbaskan Ömer Sari ilginç açiklamalar yapti. Gaziantep'te çok güzel bir sekilde agirlandiklarini dile getiren Sari, Sahin'in tesvik primini kastetmedigini söyledi.
DÜZELTME SARI'DAN!
SAHIN henüz kendi açiklamalarinin tesvik primi anlamina gelmemesi gerektigi yönünde bir açiklama yapmamisken, asbaskan Sari'nin basin sözcüsü Ibrahim Sahin adina, demecin yanlis anlasildigi yönünde bir açiklama yapmasi Trabzonspor yönetiminin, Sahin'in açiklamalarini örtbas etmek için büyük çaba sarf ettigi gerçegini ortaya koydu. Sari açiklamasinda, "Tesvik primi gibi çirkin seylerin Gaziantep takimina yakistirilmasi dogru degildir. Yapilan açiklamalarda biz böyle bir seyi kastetmedik. Bu bir yanlis anlamanin sonucudur" ifadelerine yer verdi.
SAHIN YALNIZ BIRAKILDI
BASKAN Atay Aktug ve Asbaskan Ömer Sari'nin, bir anlamda Ömer Sari'yi yalanlayan bu açiklamalari, yönetimin Futbol Federasyonu ve kulüplerle iyi iliskileri bozmamak adina yöneticisini yalniz biraktigini da gözler önüne serdi. Sahin, yaptigi açiklamalarla özellikle Istanbul medyasi ve kulüplerinin boy hedefi haline gelirken, yönetimin Sahin'e sahip çikmamasi elestiri konusu oldu. Öte yandan, Bordo-Mavili taraftarlarin Ibrahim Sahin'e destegi de büyüyor. Trabzonspor kamuoyu, Sahin'in bir anlamda taraftarin sesi oldugunu dile getiriyor.

unyelimetin
11.03.2005, 02:46
Ibrahim Sahin'in açiklamalari maç sonunda maglubiyetin verdigi bir hisimla oldugu ortada.Ancak söyledikleri yanlis degil.Sadece gerek yoktu;bu tartisilir.Ancak baskan Atay Aktug'un bu konudaki açiklamalari çok ayip.Kendi yöneticisine sahip çikacagina yok dili sürçtü yok kendini baglar.Ayip ayip!Bari hiç bir sey deme.Baskanimiz ne yazik ki konusmadiginda daha oturakli görünüyor!

Ibrahim Sahin bizim takimizi temsil etmek için Antep'e gitti.Yine bizim takimimizin haklarini korumak için konustu.Lütfen Ibrahim Sahin'e sahip çikalim.

Murat Özaydinli,Volkan Balli,Mahmut Uslu serefsizleri konusunca bir sey yok,Trabzonspor yöneticisi konusunca vay anam vay.Yok öyle,herkes ayagini denk alacak!

cemilsezgin
11.03.2005, 09:05
yeter be ne olacak sonumuz bu ülke buhale niye geldi bu tür seylerden simdi amarikanin usa olmusuz onlarin bizim usa olmasi gerekirken ya bu millet akillanmaz yolsuzluklar tesvikler duaedinde daha fazlasini görmeyelim ama serefimizle namusumuzla biz devam edecez ama bu sekilde nereye kadar.smileys/smiley7.gifYAZIK YAZIKYAZIK......

ANTEPINDE TA... AMA NEYSE ANTEPE GITMEK LAZIM BIR ARA......

Guests
11.03.2005, 09:15
baskan ibrahim sahinin yanliz birakmakla yanlis yapti. ortada neler oldugunu herkes görüyor, ibrahim sahinde igneleyici ama açikca olmayan bir dille bazi göndermeler yapti. EYYY AKTUG ÇIKICAKTIN TAKIMINI YÖNETICINI SAVUNACAKTINONU YAPMADIN BARISUSMAYI DENE.

Hüseyin Çümen
11.03.2005, 12:10
Burdan trabzonda ki arkadaslara seslenmek istiyorum!!

Biz ibrahin abimize destek msj larimizi attik ama bunu somutlastirmak için çok güzel bi pankart hazirlayabilirmisiniz!!

Ödüllendirilmesi gereken adam dislandi yönetimden abimizin morali bozuktur simdi ona sahip çikmaliyiz trabzonumuzun hakkini savunan kaç kisi varki zaten o yüzden sahip çikilmali

Utku061
11.03.2005, 12:19
Pankart ile olur mu bilemem ama maç günü Ibrahim abiye verilecek deatek hepsinden daha makbule geçecektir..Ve benim bildigim taraftarda bunu yapar..

Ziya Dogan
11.03.2005, 14:06
Son bir kaç haftada yasananlar,federasyonu
protesto etme düsüncemizin hakliligini net olarak ortaya koyuyor.
Besiktas lehine verilen kararlar ve cezalar,belki bjk rakibimiz
olmadigi için bizi fazla düsündürmüyor. Ama bjk-gençler maçinin
bilerek, gençlerin fener maçinin 3 gün öncesine alinmasi,fenerden puan
alma potansiyeli en yüksek olan takimlardan birini yorarak fenere
avantaj saglamaya çalismaktan baska bir sey degildr.

Bizim kulübümüzün de haklarimizi koruma adina Istanbulspor
maçini,nasil gs Olimpiyat da oynuyorsa bizim de orada oynama hakkimiz
oldugunu resmen federasyona bildirmesi gerekir.Federasyon kabul
etmezse,rakip takima avantaj saglayip diger takimlara dezavantaj
yaratiyor diye suç duyurusu baslatmamiz da bizim en dogal hakkimizdir.

Ibrahim Sahin'in PFDK'ya sevk edilmesi ise tam bir komedi,bu
Trabzonspor taraftarini federasyona karsi daha iyi motive
edecektir,protestolarimizi hizlandirmak ve bir an önce gerçeklestirmek
için bize daha bir azim ve desevk verecektir...

gs-bjk derbi macindan sonra ultraslan forumunda okumustum: federasyon
ertelenen bjk-gencler macini aslinda gecen hafta oynatmak istemis ama
bjk yorgun cikariz diye derbi macindan ÖNCE oynamak istememis. hatta
federasyon bjk'nin gönlünü almak icin derbi macinin hakemini siz tayin
edin demis. yani bütün olaylar bjk'nin

federasyon üzerinde inanilmaz bir gücü oldugunu ispatliyor

bjk'ya verilen komik cezalar zaten herkesin malumu

istanbulspor-gs macinin olimpiyatta oynanmasinin sebebini bende
anlamiyorum. tamam kupa finali olimpiyatta olacak ama neden lig maci ??
peki istanbulspor-bjk ve fb maclarida olimpiyatta oynandi mi ??

oynamadiysa gs'ye sunulan bu seyirci avantajinin sebebi ney??

birde bildigim istanbulspor büyük takimlara karsi oynarken mac biletini
50 milyon yapiyor. acaba olimpiyattaki maclardada ayni fiyat gecerli
olacak mi ???

Ziya Dogan
11.03.2005, 14:28
ne kadar cabuk unutuldu papazin cayirinda devre
arasi iki kara cantayla mac alinip da antepi sampiyonluktan edilmesi.
bu zamana kadar hangi maci 3-0 dan 4-3 yapti fener. paralari olmasa
ligden dusecekler. hakem alamamaktan mac alamamaktan. birakin bu
isleri. neden istanbulspora verilen dolarlarin hesabi bu kadar cabuk
kapatildi. ama hala bazi kesimler gecen seneki rize sebat macini
konusuyor.

ulan yaptiklari serefsizlikler 1000 i asti hala namustan sereften haysiyetten bahsediyorlar.

gec fener gec haricten gazel okumayi. simdiye kadar fiutbolcusu
sakatlanmayan kart cezasi almayan trabzonsporumuzun bugun 5
eksigi var hemde en kritik haftalarda. neden fener futbolculkari
sakatlanmiyor ceza almiyor. cok mu adabli oynuyor.

carewyaptigi hareket yuzunden ceza alirken alex sebat macinda
yaptigi hareketicin konusulmadi bile. bu mu adalet. ben zaten
federasyonun basinao adami getirince fenerin bu kadar rahat
olacagini anlamistim. eeeee artik bunlara bu sene iki kupa verirler
herhalde.

4-3 maci seyredemedigim icin cok üzgünüm.

bu konuda senelerdir her takimdan arkadaslarla sohbet ettim.

genel kani ortada sike oldugu ama hic kimsede en ufak bir ispat yok.

onun icin ben bu macin sike olduguna süpheyle bakiyorum:

zaten sampiyon olmaya namzet bir takimin en büyük rakibine mac satmasi
abesle istigal olur. ardindan antepte oynadiklari maclarda bize
ve gs'yede maglup oldular.yani sence sampiyonluga yada sampiyonlar
ligine katilmak icin oynayan antep her 3 macidami satti ??

gs'nin real madrid'i 0-2'den 3-2 yendigi mac var.

almanya'da 1-3'den 7-3 kazanilan bir uerdingen maci var.

bremen'in 4-1'den 4-4 getirdigi sonra uzatmada kazandigi kupa maci var

sampiyonlar liginde deportivo'nun 0-4'den 4-4'e getirdigi mac var

ali sami yendeki gs-fb kupa macinda gs 3-0 öndeyken fbnin 4-3 kazandigi maci var.

gene baska bir gs-fb macinda 4-1'den sonra fb 2. yarida 4-4 yapmisti.

besiktas'in oslo karsisinda inönü'de 3-0 öndeyken son dakkalarda 3-3 bitirdigi mac var

yani futbolda enderde olsa böyle sonuclar olabilir

1984'de biz son defa sampiyon olduktan sonra bakalim son 20 senede kim sampiyon olmus

1985=fb

1986=bjk

1987=gs

1988=gs

1989=fb

1990=bjk

1991=bjk

1992=bjk

1993=gs

1994=gs

1995=bjk

1996=fb

1997=gs

1998=gs

1999=gs

2000=gs

2001=fb

2002=gs

2003=bjk

2004=fb

2005 ?

sonuc:

gs=9

fb =5

bjk=6

ayni dönemde yani son 20 senede türkiye kupasini kazananlar ise

gs= 6

fb= 0

bjk= 4

yani arkadaslar dikkat edin bizim sürekli hakem satin aliyor, rakipleri satin aliyor dedigimiz fb TEK rakibimiz degildir

bizim 3 rakibimiz vardir. gücümüzü, kinimizi, nefretimizi her 3 takimada gösterelim

Guests
11.03.2005, 15:54
iyi güzel yaziyorsunda su nickini degistirsen lütfen artik ya

Ziya Dogan
11.03.2005, 23:54
iyi güzel yaziyorsunda su nickini degistirsen lütfen artik ya

aslinda bende bunu düsünmedim degil tabii.

ama simdilik degistirmek istemiyorum

cünkü

1.) kendi adimda ziya

2.) ziya hoca ayrildiktan sonra bize karsi yamuk bir demecini okumadim

tabii forumda cogunluk istiyorsa degistiririm, sorun degil smileys/smiley2.gif

ozcilingir
12.03.2005, 00:41
Baskana neden kiziyorsunuz anlayamiyorum ? Maç aksami KANAL D de ILKER YASIN denen yalaka ,IBRAHIM SAHIN için yaptigi yorumda kisi konustugu lafi bileceeeek gibi ukalalik yapti. Araciyla AKSARAY 'da mola yerinden baskan ATAY AKTUG KANAL D ye baglandi ve açiklama yapinca ILKER dut yemis gibi oldu bunu izlemedinizmi ?Ne demek sahip çikmadi, onlarinda bir bildigi vardir herhalde , ayri telden çalalaim bizde gündemi mesgul edelim demislerdir. Gelismelerin ardindanSENOL GÜNES firtina gibi açiklama yapti, o da FB yi ima etdi onunda disiplin kuruluna sevk edilecegi tarihi merak etmeye basladik, Birazda kamuoyunu TRABZONSPOR mesgul etsin, ceza alalaim , TAHKIM KURULU zora girsin, cezalari affetsin v.s. nasil olsa TAHKIM KURULU oyuncak oldu.

TRABZONSPOR yönetimi , teknik ekibi, futbolculari, taraftarlari ve sehri ile dimdik ayakta , gücümüzden korkanlar telaslanmaya basladilar , birgün biryerde çuvallayacaklar. Onlari Kasimpasali yandaslarida kurtaramayacak, bazilarinindababalari sayesinde isleri iyi gitmedigi halde yikilmalari ve parçalanmalari engelleniyor, bazilarininda suni olarak kulüp içinde göstermelik çikartilan yaygaralar sonucunda ufak ufak isleri görülüyor, deplasmana gitmeyip, kendi sahasinda maç oynuyorlar. Futbolda herkezin yazdigi bir senaryo var , herkez oynuyor. Ama TRABZONSPOR FUTBOL OYNUYOR. 20 yildir saha disi olaylar yüzünden engellendik bizde biraz saha disi olaylaradagirmek istedik hepsi bu , bizimde buna hakkimiz var zannediyorum.

Saygilarimla

sanatik
12.03.2005, 02:12
yazi &amp; bilgiler icin tskrlr.

Ilker Yasin &amp; baskanimizin Kanal D ye baglandigini bilmiyordum. Zaten dogru dürüst TV izleldigim yok - sayende ögrenmis oldum.

Trabzonspor cok iyi durumda ve yolda su anda. Umarim hersey yönetimin düsündügü gibi gerceklesir.

Atay Aktug &amp; Senol Günes ikilisi harika ;-)

ozcilingir
12.03.2005, 02:13
Avukat Metin Kinacilar Gaziantep Cumhuriyet Savciligina suç duyurusunda bulunarak, Basin Sözcüsü ve Yöneticisi Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor'a iftira attigini belirtti.

Serefsizligin bukadari ne görüldü ne duyuldu yeter artik fener allah belani versin

Gaziantep'li avukat KINACI nin dilekçesinde bir yer ilgimi çekti " Bu husus sanli Gaziantepspor'un geçmisi ve gelecegi ile bagdasmamaktadir".
Birden takildim bu hususa. Yillar önce o sanli ANTEP dedigi takimin yaptigi bir olay geldi aklima. UTKU 61 in babasi ( dayim) rahmetli ALI ERDOGAN HANCER -SEBAT'in idarecisi.SEBAT -Cumartesi maçini aliyor ve lider , ÜST LIGE çikacak. Pazar günü ANTEP- ALTINDAG ( ANKARA) maçi var. ALTINDAG amatör kümeye düsmüs .ANTEP maçina gitmezse 3-0 hükmen maglup olacaklar ve SEBAT 1 GOL AVERAJLA SAMPIYON. ALTINDAG takimi ANTEPE gidecek hali yok giderde 5-0 yenilmezlerse ölüleri oradan çikar en garantisi gitmemek .SEBAT KESIN SAMPIYON , ALTINDAG takiminin tüm profosyonel futbolculari takimi birakmis,maça gidecek kadrolari yok. AMA o da ne ANLI SANLI ANTEP takimi idarecileri ALTINDAG takimindan 3 profosyonel futbolcu ve gerisi GENÇ takimin amatör futbolcularini topluyor 11 kisilik kadro UÇAKLA MAÇA GIDIYOR, BAR-PAVYONLAR GEZILIYOR. Bu takimin kalecisi kim YASAR ( hani fb li YASAR , hani milli maçlarda 8 gol yiyen kova YASAR) o zaman hammal YASAR genç takimda .Maç ALTINDAG takiminin kalesi önünde oynaniyor. MAÇ KAÇ KAÇ BITIYOR 9-0 ( YAZIYLA , DOKUZ- SIFIR ) ANTEP GALIP ve üst LIGE çikiyor. HEY GIDI ANLI SANLI SIKECI ANTEP HEY .

SENIN ANLI SANLI TARIHINDE DAHA ÇOK ANILARIMIZ VAR. KINACI ,SENIN YASIN YETMEZ BU TARIHE HUKUKÇUSUN AMA IYI ARASTIRMA YAP VE ÖYLE DILEKÇE YAZ. YOK ANLI SANLI TARIHMIS.!

SAYGILARIMLA

kadirsa_2000
12.03.2005, 03:49

Gaziantep'li avukat KINACI nin dilekçesinde bir yer ilgimi çekti " Bu husus sanli Gaziantepspor'un geçmisi ve gelecegi ile bagdasmamaktadir".
Birden takildim bu hususa. Yillar önce o sanli ANTEP dedigi takimin yaptigi bir olay geldi aklima. UTKU 61 in babasi ( dayim) rahmetli ALI ERDOGAN HANCER -SEBAT'in idarecisi.SEBAT -Cumartesi maçini aliyor ve lider , ÜST LIGE çikacak. Pazar günü ANTEP- ALTINDAG ( ANKARA) maçi var. ALTINDAG amatör kümeye düsmüs .ANTEP maçina gitmezse 3-0 hükmen maglup olacaklar ve SEBAT 1 GOL AVERAJLA SAMPIYON. ALTINDAG takimi ANTEPE gidecek hali yok giderde 5-0 yenilmezlerse ölüleri oradan çikar en garantisi gitmemek .SEBAT KESIN SAMPIYON , ALTINDAG takiminin tüm profosyonel futbolculari takimi birakmis,maça gidecek kadrolari yok. AMA o da ne ANLI SANLI ANTEP takimi idarecileri ALTINDAG takimindan 3 profosyonel futbolcu ve gerisi GENÇ takimin amatör futbolcularini topluyor 11 kisilik kadro UÇAKLA MAÇA GIDIYOR, BAR-PAVYONLAR GEZILIYOR. Bu takimin kalecisi kim YASAR ( hani fb li YASAR , hani milli maçlarda 8 gol yiyen kova YASAR) o zaman hammal YASAR genç takimda .Maç ALTINDAG takiminin kalesi önünde oynaniyor. MAÇ KAÇ KAÇ BITIYOR 9-0 ( YAZIYLA , DOKUZ- SIFIR ) ANTEP GALIP ve üst LIGE çikiyor. HEY GIDI ANLI SANLI SIKECI ANTEP HEY .

SENIN ANLI SANLI TARIHINDE DAHA ÇOK ANILARIMIZ VAR. KINACI ,SENIN YASIN YETMEZ BU TARIHE HUKUKÇUSUN AMA IYI ARASTIRMA YAP VE ÖYLE DILEKÇE YAZ. YOK ANLI SANLI TARIHMIS.!

SAYGILARIMLA

Eyvallah abi sagolasin eline saglik. Yasimiz itibariyle bizim bunlardan haberimiz yok tabii, sayenizde ögrenmis olduk. Tekrar tesekkürler.

sanatik
12.03.2005, 04:04
ozcilingir abi

ya bu hafta diyarbakirspor baskaninin aciklamalarina ne demeli ?

herkes bu günlerde sanli | serefli | sucsuz oluyor baksana smileys/smiley18.gif

almanyada bugün hakem skandali yüzünden ilk oyuncu hapis cezasina carptirildi. Peki Türkiyede Federasyon Istanbul TAkimlarini destekleme yerine Adil bir lig icin tüm olup bitenleri arastirsa gün isigina kavustursa kac futbolcu | hakem | antrenör | yönetici hapis cezasi almasi gerek ?

Tertemiz bir SüperLigimiz varda bizim haberimiz yok - öylemi ?

Gülelim bare smileys/smiley36.gifEdited by: sanatik

vi®a
12.03.2005, 06:23
Sahin hatali oldu degil mi? evet hatali!!! hersey o kadar açikken neden bunlari söylüyorsun ki; bilmiyormusun "dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar"
simdi basin bir yandan federasyon ve kulüp yöneticileri diger yandan kumpasa alacalar Sahin'i.
bu düzen yagmaci, kimi kraldan da kralci!http://forum.r&#111;naldinho10.com/images/smiles/chair.gif

Mehmet Alemdar
12.03.2005, 13:08
Kimse trabzonspordan bir kisiyi kumpasa alamaz...

yattara11
12.03.2005, 13:57
benim yazim mi silindi?

ne yazdin ki neden silinsin basliklari karistiriyor olmayasin..

yok bu basliga yazmistim ama galiba gönderirken sorun oldu... yazimi göremeyince merak ettim... herhalde göndermedi bilgisayar...

neyse yazimda avukat kesin fenerlidir, antep'te nerde böyle duyarlitaraftar olmazdemistim...

gerçekten öyleymis galiba... geçen aksam yerel kanalda söylendigine göre davayi açan adam hem fenerliymis hem de celal dogan'in özel avukatlarindan birisiymis... bu bilgileri yerel kanala antep'teki trabzonlu avukatlar arastirip göndermis...

hakantpl
12.03.2005, 14:30
Ibrahim sahin ne demis ki. O sarf ettgi sözlerLe Ceza degl ödül almali bence merak ediyorum ne kadar daha böle gidecek bu türk futbolunun çirkinlesmesi Yani futbol Degidigin Spor sadece Ezik istanbul takimlarinin Himayesinde Olcak diye bir sart mi var. O zaman Ayirsinlar Onlari Ligden Gitsinler Bakalim avrupaya da Orda oynasinlar nasil olsa orda federasyonu hakemleri diger takimlari satin alamazlar.

Fenerin Türkiyede Hakem ve maç satin aldigi daha ne kadar ispatlanmasi Gerekiyor ki anlamiyorum.. AdamLar neden Avrupa da basarili olamiyor ? Cevap Çok açik ve Net ! FEnerbahçe takimi avupada hakem ve maç satin Alamaz.

Sayin Ibrahim Sahin az bile söylemistir, o konusurken sanki benim hislerimi tercüme ediyordu. Trabzonspor taraftarinin verdigi Onur mücadelesinden bahsetti Trabzonspor taraftarinin Takiminin verdigi Onur mücadelesi Için Trabzonspora bagli oldugu ifade etti.

Istanbul takimlarini tutan taraftarlar Bizim verdigimiz Onur mücadelesini anlayacak kapasitede degilLer o yüzden dir ki onlar futboluyaptiklari onursuzluklarla çirkinlestirmektedirler.

Farkettiniz mi bilmem ama Artik SAdece kendimizi sadece Saha içinde degil saha disinda da göstermeye basladik. Yapmamiz gerekn de buydu yavas yavas daha da büyüme yolunda ilerliyoruz...

Ne yapalim artik Futbol sadece saha içinde oynanmiyorsa Bizde bundan sonra saha disin da da mücadele ederiz. etmemiz gerekirde...

Saygilar.

My
12.03.2005, 21:09
Ahmet Abi ( ozcilingir ), verdiin bilgiler için tsk..

Crazy_OfLu61_
13.03.2005, 19:34
geçen hafta televizyon ekranlarinda ibrahim sahin hakkinda atip tutanlar bu haftaki diyarbakir-antep maçini iyice seyretsin o zaman ibrahim sahinin ne demek istedigini daha iyi anlarlar.

Crazy_OfLu61_
13.03.2005, 19:38
Eger ibrahim sahin hakkinda suç duyurusunda bulunulduysa ayni düsünceleri bende paylasiyorum ve bende söylüyorum o zaman benim hakkimdada suç duyurusunda bulunsunlar zaten mahkeme salonlarina yabanci degiliz.

Tek kelime SEREFSIZLER

Guests
14.03.2005, 08:14
DÜNKI FEBE MAÇINDADA IBRAHIM SAHININ SÖYLEDIKLERININ NE KADAR DOGRU OLDUGU ANLASILMISTIR UMARIM. BASKAN AKTUG DIGER TAKIMLARI SAVUNUCAGINA BASIN SÖZCÜNÜ SAVUN

holigan61-54
14.03.2005, 20:25
antep diyardan 3 yedi simdi davayi açan avukatin azda olsa yüzü kizarmamismidir acaba?? heleki aksamki fener maçini izledikten sonra..

sanatik
01.04.2005, 03:35
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>IBRAHIM SAHIN'E CEZA YOK
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Gaziantep maçindan sonra yaptigi açiklamalar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ibrahim Sahin'e ceza verilmedi. Kurul, G.Saray ve Besiktas'a 7 bin 550'ser YTL para cezasi verdi. Denizli, G.Antep kulüplerine de 2 bin, Kayserispor'a da 2 bin 500 YTL fatura kesildi. </TD></TR></T></TABLE>

haydi antep bakalim nasil oynayacaksin hafta SONY.

$FIRTINA61$
01.04.2005, 14:48
ceza almadismileys/smiley32.gif