PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sundu: Gençlerbirliği 0 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

nuri45
08.11.2008, 19:54
http://www.bordomavi.net/nesine.gif (http://ts.nesine.com/)

Insallah bu macida alir liderligimiz devam eder.

ilhan
08.11.2008, 19:57
Hacettepe maçı bittiğinde bu başlık açılacaktır.

Keleşoğlu
08.11.2008, 21:58
bjk macından sonra zor bir maç olacak sivas kayseri maclarından once 3 puan alırız insallah

Engin Koltuk
08.11.2008, 21:59
kesin ve kesin almak zorunda olduğumuz bir maç. Zorlu maçlar öncesi son puan maçımız. Bu maçtan sonra zorlu haftalar başlıyor.

TolgaTopçu61
08.11.2008, 22:07
Genclerbirligi'nin futbolunu begenmiyorum,kazaniriz diye düsünüyorum...

DeAgLeMaNyAq
08.11.2008, 22:18
Zor maç olduğunu düşünüyorum. Özellikle maçın zorlu BJK maçından 3 gün sonra oynanacak olması takımı olumsuz etkileyebilir. Umarım kayıpsız döneriz...

macka61
08.11.2008, 22:25
inşallah bu maçıda alırız o zaman baya bir hava yakalamış oluruz

Murat'
08.11.2008, 22:27
Bu maçta takıma gereken desteği vereceğiz..Ama şimdiden söylüyorum çok zor geçecek bu maç...

Mustafa Önder
08.11.2008, 22:35
Ankarada ki Trabzonsporlular olarak oradayız desteğe devam...

Bahattin Aydın
08.11.2008, 22:38
bu maçı inşallah kazanırız..ben kahramanmaraştan bu maça gelmeyi düşünüyorum.

Cafer Bulur
08.11.2008, 22:46
Bu mactan önce bjk maci var.
Esasinda yönetimin bu macin tarihine itiraz etmesi lazimdi.
Gerekirse biz maci canli izlemeyelim ama bu mac pazar günü oynanmali.
Bu macta bjk macinin yorgunlugunun bedelini ödeyebiliriz.
Puan kaybedersek bahanemiz de hazir olacak.3 günde bir mac oynamaktan takim yoruldu ve dinlenemedi denilecek.
Bu mac bunun icin cok zor gecmeye adaydir bence.

Dursun Kaplan
08.11.2008, 22:47
Salı günü bjk maçı var. Umarım takım yorgun olmazda alırız maçı..

_SeRKaN_
08.11.2008, 22:59
İnşallah yeneriz...Bizim için önümüzde zorlu bir periyod olması açısından çok önemli bir maç...Bu maçı alırsak önümüze daha sağlıklı bir şekilde bakacağımıza innanıyorum...Dezavantajımız ise 1 hafta arayla hep teknik adam değişikliğine giden ekiplerle oynuyoruz...Bugünkü Hacettepe takımı iyi bir örnek olarak duruyor...İnşallah bu maçtan yüzümüzün akıyla çıkarız...Allah utandırmasın....

Yasin Berber
08.11.2008, 23:09
Yaaa bu yorgunluk işi artık son alsın bunlar bahanee oyununu oynicak yenicekkk

TS-Tiryaki
08.11.2008, 23:41
Isaac insallah gol atmaz bu macta. Ilhan Cavcav zaten hastaymis simdi Allah korusun tahtali köye yollamasin adami.:):p

Burak_52
08.11.2008, 23:51
ankara takımları bu sene çantada keklik
şaka bi yana inşallah ankaradaki taraftarımızın desteğiyle bu maçı alırız

Mr.No
08.11.2008, 23:52
Sali günü oynayacak olan biz, cuma günü yine biz.. Neden baskasi degil de biz!?

Rahman Gümüş
08.11.2008, 23:59
Cuma maç mı olur yaa bjk maçının üstüne.Bu maçın tarihine itiraz edilmelidir kesinlikle!! Bilerek mi yapıyolar anlamıyorum ki.Bjk oynasın cuma başkası oynasın niye biz oynuyoruz??? Ya da illa cuma maç oynanacak diye bi kaide mi var.Takımlar yorulacak hep ver bütün maçları pazara gitsin hayret!

Cafer Bulur
09.11.2008, 00:09
Cuma maç mı olur yaa bjk maçının üstüne.Bu maçın tarihine itiraz edilmelidir kesinlikle!! Bilerek mi yapıyolar anlamıyorum ki.Bjk oynasın cuma başkası oynasın niye biz oynuyoruz??? Ya da illa cuma maç oynanacak diye bi kaide mi var.Takımlar yorulacak hep ver bütün maçları pazara gitsin hayret!
Haklisin,sanirim yönetimimiz bu mac gününe itiraz etmemekle gec ve sinifta kalmistir.
Maca gelince,bu macta bjk macindan hareketle daha zinde futbolcularimiza yer vermek zorunda kalabiliriz bence.
Bu konuda aklima gelen isimler ceyhun,adnan ve ergin dir.
Bu aksam isaac deki gücsüzlügü gördükten sonra erginin oynamamasi icin hicbir sebep göremiyorum.
Sürekli ayni futbolculara yük bindirmekle bir yere varamayiz.Daha kalitesizde olsalar bazi oynamayan futbolculara bu macta sans verilmeli.
Tabiiki hocamiz daha iyi bilir.:)

İskender YILMAZ
09.11.2008, 00:13
FC Jimnastik maçının sonucunun büyük etki edeceği bir maç olarak düşünüyorum.. İnşallah iki maçtan da istediğimiz neticelerle ayrılırız..

Dursun Kaplan
09.11.2008, 00:13
Maçın pazar gününe alınması lazım..!

POYRAZ
09.11.2008, 00:26
Beni düsündüren mutlaka almak zorunda oldugumuz ve cok yorucu ve hareketli gececek olan Bjk maci sonrasinda 1 gün ara verdikten sonra bu maca cikacak olmamiz. Besiktas maci her hangi bir mac gibi olmayacak. Oyuncular yorulacak ve bir gün aradan sonra Genclerbirligi macina cikilacak.

Genclerbirligi macini kazanmamiz sart. Bu mactan sonra daha zor rakipler gelecek ve kismen daha zor olan viraja minimum kayip ile girmeliyiz.

İskender Çakmak
09.11.2008, 00:33
hacettepe maçı öncesi de söyledim zor maç olacak die ve bu maç içinde zor olacağını düşünüyorum yeni bir hocaları var bu hafta galip gelirlerse bizim maçta biraz daha rehavete girebilirler ama bu haftaki futbolla gençler karşısında işimiz daha da zor

Haluk Ongan
09.11.2008, 00:57
ilk yarı bitene kadar kalan 6 maçtan gençlerbirliği,eskişehir ve kocaeli maçlarını kesin kazanmamız gerekiyor. sivas,kayseri,bursa maçlarından 4 puan alırsak bile ki en kötü ihtimal budur 36 puanla 16.haftayı kapatırız muhteşem olur o yüzden bu maçı mutlaka kazanmalıyız...

Cem Akyüz
09.11.2008, 00:58
beşiktaşı yenelim sıra bu maçada gelecek

Egemen Yılmaz
09.11.2008, 02:12
Gençlerbirliğini epey uzun süredir takip edemiyorum, ama Gençlerbirliği deplasmanı her zaman zorlu olmuştur, kuşkusuz yine öyle olacak. Bu maçla birlikte önümüzdeki diğer 5-6 maçı da en az kayıpla geçip ilk yarıyı lider bitirebilirsek, sezon başından bu yana "aman beklentileri çok yüksek tutmayalım, sonra gelebilecek hayal kırıklığı bizi çok yıpratır" şeklindeki haklı söylemlerimiz yerini ciddi ciddi şampiyonluk hesaplarına bırakabilir. Şampiyonluk yolunda her puan önemlidir elbet, ama şu önümüzdeki maçlardan alacağımız puanlar, "puan" olmalarının yanı sıra moral olarak da bize katkı sağlayacak.

Mustafa Ayazoğlu
09.11.2008, 02:14
Gençlerbirliği maçı kesinlikle zor olacak ama kazanmalıyız..

Emo91
09.11.2008, 02:25
ondan önce besiktas maci var. cok ama cok zor ve yenildigimiz halde kupadan eleniyoruz!

besiktasi yenersek bu seneki gücümüzü herkeze göstermis oluruz.

besiktas macini düsünerek hicanin hem yattarayi hemde gökhani oyundan almasi göze batti bence.... isaac cok kötü oldugu halde oyundan almadi onu hoca. vardir bi bildigi.

insallah hem besiktas hemde genclerbirligi macini kayipsiz geceriz, bu sene sampiyonluk olaganüstü olur. trabzonsporun önü acilir vallah!

Mustafa Ayazoğlu
09.11.2008, 02:30
Kupanın bi önemi yok elenmek daha hayırlı olur şampiyonluk yolunda ama bjk yada yenilmeyelim

Recep Alkan
09.11.2008, 03:03
valla şampiyon olacaksak ben 5 l türkiye kupsı almamaa rağzıyım kardeşim

1967.tsal
09.11.2008, 03:07
bugünki oyun çok kötüydü gerçi ersun yanalın yanlış değişiklikleri buna sebep oldu ama iy bi takım karşısında bu oyunla söylemek istemiyorum ama perişan oluruz

thesiege61
09.11.2008, 03:27
ne olursalsun gbyi yeneceimizi düşünüorum.
bi şekilde çözeriz gbyi ve atarız.
tony ve deansın da bu formuyla gol yiyeceğimizi sanmıyorum.gbnin kadrosunda iş yok.

1967.tsal
09.11.2008, 03:53
gb maçından yana zaten bi korkum yok ama sonra peş peşe sivas ve kayseri maçları var daha iy oynamamız lazım o maçlar için

Serhat
09.11.2008, 04:04
kayseri ve sivas maci öncesi takimin oturmasi adina iyi bi mac bence... Liderligimizi kaybetmemek icinse kesinlikle kazanilmasi gereken bir mac... Ve insallah kazanacagiz...

adem73
09.11.2008, 04:04
iki haftadir gol yemiyoruz bisey oldu defansa

sametaydin
09.11.2008, 04:13
Yenilmeyelim yeter. Ama yenersek tabiki daha iyi olur. Artık ev sahibi takımları yenmek kolay değil. Şanslıyız. Kazanırsak ne ala.

sametaydin
09.11.2008, 04:15
İLk yarı bitene kadar içerde oynicamız sivas, kocaeli ve eskişehir maçlarını alırsak ve de deplasmanda oynicamız bursa, fb, gençlerbirliği, kayseri maçlarından 5-6 puan çıkartırsak bu takımın ligi şampiyon bitirmemesi için hiçbir neden yok.

tanjueren
09.11.2008, 04:17
Adem abi giray ile tony geldi daha ne olsun.Girayın bu takımda hep oynaması gerektıgını savundum ve oda farkını gösteriyor.Çok degerli bir oyuncu genc yasında bence emre gungor le birlikte türkiyenin en iyi stoperlerinden.Cok dengeli ve pozisyon bilgisi cok iyi.Bizim defansımızın arasına lazım olan biriydi bence cuk diyede oturdu.Tabi tony nin defansa aşıladıgı guven ve kalesındeki sağlam durusun yeri apayrı.

İleli
09.11.2008, 04:23
yine suni cime gidiyoruz yattara dikkatli olsun fazla calim atmasin mazallah..
haydi ankara lider geliyor takima sahip cikin..

tanjueren
09.11.2008, 04:27
Yenilmeyelim yeter. Ama yenersek tabiki daha iyi olur. Artık ev sahibi takımları yenmek kolay değil. Şanslıyız. Kazanırsak ne ala.

iç saha performansımız 3 galıbıyet 2 beraberlik dış saha performansımız 4 galibiyet 1 maglubiyet ki ondada kalecimiz ve tecrube faktoru yuzunden yenildik.Unutmayalım ki biz şampiyon olucaksak en buyuk avantajımız deplasman takımı olmamız olacak.

fincher
09.11.2008, 10:11
Eyvah Samet Aybaba'nın takımı ....

Ali Özcan
09.11.2008, 10:25
Birisi bana bu maçın CUMA günü oynanması için tek bir GEÇERLİ NEDEN söylesin...Eğer federasyona itiraz edilemezse göz göre göre dökülücez Ankara da...Ayrıca Beşiktaş maçında yedek kadro çıksın Paf takım takviyeli...

................................Sylva............. ......................

Tayfun...........Giray.............Egemen......... .....Fatih

Serkan..........Ceyhun...........Adnan............ Barış

...........Umut....................Ergin K.....................

Beşiktaş maçını yukardaki kadro oynasın...Sonucunun da camia için önemli olmaması gerekiyor...

ApoCaN28
09.11.2008, 10:48
8. galibiyeti ANKARA'da Taraftarıyla alacak İNŞALLAH...

Samet Berber
09.11.2008, 12:18
Bir aksilik olmazsa :) bu maçta olacağım .

Sesim kısılana kadar değil ses tellerim kopana kadar bağıracağım inşallah .

Umarım bu maçtan da 3 puanla ayrılırız .

RaJoNKeSeN
09.11.2008, 13:33
Eğer Bi Aksilik Olmazsa Bende Maçtayım..

GençLer Hoca Değiştirdi Samet Aybaba Geldi dolayısıyla asılcaklar Maça zor maç olur TRabzoN AlıR

Emirhan Makul
09.11.2008, 13:43
Zor maç olur ama gençlerin kalecisi gününde olursa fark atarız diye düşünüyorum :D

Birtan Karaman
09.11.2008, 13:51
Umarım yattara ya gene bişe olmaz.
Ve ilhan cavcava inat isaac bi hat-trick yaparsa şaşırmam:)

Cenkhan
09.11.2008, 14:50
Bu maç neden Cuma günü? Ne bizim Avrupa maçımız var ne de Bjk'nın veya Gençler'in. Kesinlikle itiraz edilmeli.

Varlıbaş61
09.11.2008, 14:51
0-2
gökhan,isaac

Ozan
09.11.2008, 14:53
Ankara'da bildim bileli en zorlandığımız takım Gençlerbirliği'dir . Bu sezon çok iyi değiller ve bu durumdan faydalanarak yolumuza son sürat devam ederiz umarım . Biz de takımımızı en iyi şekilde destekleyeceğiz inşallah ve güzel bir maç olacak .

Tayfun
09.11.2008, 14:54
Zor maç ama kazanırız evelallah :)

thesiege61
09.11.2008, 14:55
iki haftadir gol yemiyoruz bisey oldu defansa

bence defanstan çok kalecinin yarattığı bi fark bu.

Emirhan Makul
09.11.2008, 14:55
Maç deplasmanda olduğu için daha rahat ve daha güzel oynayacağımızdan Eminim Taraftarımızda Gelir Maçı İzlemeye İnşallah Alırız.Seyircisili Maç Oynayınca Daha İyi oynuyoruz.

AYYILDIZ
09.11.2008, 14:56
Taraftarımızın desteğiyle Ankara'dan 3 puan alırız diye düşünüyorum.

thesiege61
09.11.2008, 14:57
ayrıca umarım gb bu hafta konyayı deplasmanda yener yeni hocasıyla.puana olan ihtiyaçları biraz daha azalır ve rehavete kapılırlar ki bu da bizim işimize gelir.

Kadir
09.11.2008, 14:57
Ufaklığı yendik sıra abisinde :)

Yasin Berber
09.11.2008, 15:02
Gençlerbirliği su sene çok dengesiz hani maç ne performans göstereceği belli olmuyor ama genel olarak bakarfsak kötüler seyirciside fazla yokseyircimiz maça gider takımdada az kıpırdama olursa tahminim alıcaz maçı

Erdogan
09.11.2008, 15:05
bence hicbir takim icin yorum yapilmaz bu sene. takimlarin ne yapacaklari belli olmuyor. bu sene lig cok zorlu.

Murat Erdem
09.11.2008, 15:10
bjk maçı umrumda değil
zaten skandal statüsü ile 3-4 senedir bu kupayı takan yok tv'ler görüntü bile geçmiyor gazeteler sadece sütun dolsun diye bikaç satır yazı veriyor....
bizden başkada kupanın ilk maçında yenildik diye yaygara yapan yok....
puan barajının bayağı düşük kalacağı belli olan ligde bazılarımız burun kıvırsada iyi puan topladık....
akil ve stratejik olursak büyük şansımız var bu ligde....
bütün ağırlığımızı lige vermeliyiz....
bence kupayı kadro ve oyun planı için demeler yapma fırsatından başka umursamamalıyız....
bjk maçına adnan,buğra,fatih,ceyhun,onur,barış'lı kadroyla çıkıp denemeler yapalım....
inanın bjk maçı yensekte yenilsekte ertesi gün amigoluk kokan bir iki tv programı ve gazete hamaset kokan laf kalabalığı yapacak
ikinci gün hiçbirşey hatırlanmayacaktır....
bizim için
VARSA YOKSA LİG İLLEDE LİG

Mustafa Önder
09.11.2008, 15:11
Geçen hafta Ankara da Gençlerbirliği-Antalya maçına gittim. Gördüklerim şu Gençlerbirliği çok vasat bir takım stoperleri çok kötü. Kanatları sıfır yaptıkları tek şişirme toplarıyla uzun boylu santrforlarına uzun paslar yapmak Hüseyinin özellikle rakip ataklarında çok önemi var. Hızlı takımlara karşı dayanamıyor gençler bu maçı şartlar ne olursa olsun alarız.

Emirhan Makul
09.11.2008, 15:57
Lamine Traore (http://www203.mackolik.com/Futbol/Futbolcu/9496/Lamine-Traore) ve Engin Baytar Sarı Kart Gördü Bugün Acaba Cezalılar mı ?

okg_53
09.11.2008, 16:06
Lamine Traore (http://www203.mackolik.com/Futbol/Futbolcu/9496/Lamine-Traore) ve Engin Baytar Sarı Kart Gördü Bugün Acaba Cezalılar mı ?
G.birliğinde cezalı olan yok.bi el saka sınırdaydı oda görmedi.
Engin baytar 5. sarısını gördü bu sezonki.cezasını 9. hafta çekti oda.

Emirhan Makul
09.11.2008, 16:09
Haftaya

Fenerbahçe-Ankaraspor

Galatasaray-İ.B.B.

Bursaspor-Beşiktaş

Bu maçı kesinlikle almalıyız kesinlikle ya.....

Tayfun
09.11.2008, 16:13
Haftaya

Fenerbahçe-Ankaraspor

Galatasaray-İ.B.B.

Bursaspor-Beşiktaş

Gençleri yenmek farz oldu desene

Emirhan Makul
09.11.2008, 16:14
Hiç sorma yaaaa yenmemiz lazımda araya giren Bjk maçından tırsıyorum

Tayfun
09.11.2008, 16:15
Hiç sorma yaaaa yenmemiz lazımda araya giren Bjk maçından tırsıyorum

Şampiyon olmak istiyorsan bu maçları alacaksın başka bir açıklaması olamaz :)

okg_53
09.11.2008, 16:18
Ne olursa olsun bu maç çok zorlu geçecek.
Gençlerbirliğinin çok iyi kadrosu var.
Hocaları yeni.
Bu hafta maçı sonradan beraberliğe çevirmeleri hemde deplasmanda onları ateşleyecektir.
İlk defa (10 haftadır ilk kez) bir maç için endişeliyim.

Keleşoğlu
09.11.2008, 16:20
bu kadar tırsmayın yav.. tamam biz puan kaybedebiliriz ama rakiplerde kaybedecek bakın fb-gs fb-bjk gs-bjk maçları var hepsi bize yarar. ayrıca formda ankara 3 ezikle oynayacak.. ben 2 mağlubiyet opsiyonu veriyorum takıma cunku 2maglubiyetle bile lider kalabiliriz

61sizolamam
09.11.2008, 16:30
gençleri yenmek şart değil ama yenersek süper olacak sivas maçı bu sezon oynayacağımız en rahat maç olacak inanın... önemli olan kayseri maçı kayseriyi yendiğimiz takdirde 1, dönemin lideri biziz......

Cafer Bulur
09.11.2008, 17:55
Ne olursa olsun bu maç çok zorlu geçecek.
Gençlerbirliğinin çok iyi kadrosu var.
Hocaları yeni.
Bu hafta maçı sonradan beraberliğe çevirmeleri hemde deplasmanda onları ateşleyecektir.
İlk defa (10 haftadır ilk kez) bir maç için endişeliyim.
Renkdaslarimizin oynayacagimiz rakipleri övmelerine o kadar hayranim ki.:)
Bir takimin teknik direktörünün yeni olmasi o takim icin avantaj degil dezavantajdir.Zira samet aybaba eskiden o kulüpte calismis olsa dahi futbolcular onu,o da futbolculari tanimiyor.Tanimasi da 1-2 haftalik bir sürec degildir.
G.birliginin kadrosunun cok iyi oldugu söylenemez.Türkiye ligleri icin standart bir kadrolari var.
Ben 4-0 yendigimiz belediye nin kadrosunun onlarin kadrosuna en az denk oldugunu düsünüyorum.
Bjk maci nedeniyle bu mac zor gecmeye adaydir.Ama rakibi ne kücümsemeye ne de büyütmeye gerek var.
Gününde bir Trabzonspor bir aksilik olmazsa g.birligini yenecektir.
Yeni hoca,ateslenmeler falan bunlar ufak ayrintilardir.
Mutlaka kazanmaliyiz,hele de rakiplerimizin puan kaybetmelerinin yüksek ihtimal oldugu bir haftada.

POYRAZ
09.11.2008, 18:14
Haftaya

Fenerbahçe-Ankaraspor

Galatasaray-İ.B.B.

Bursaspor-Beşiktaş

Haklisin bu mac almaliyiz. Önümüzdeki hafta Bursa Besiktas'i, Fener de Ankara'yi indirdi mi yemede yaninda yat.

ÜNAL
09.11.2008, 18:32
Gençlerbirliği,Hacettepe'ye benzemez..

Dağılmadan sağlam oynamalıyız.

hüseyin1975
09.11.2008, 18:50
Bu Maci alirsak Rakipleri stres saracak :-)

Bence üzerimize gelecek bir Genclerbirligini yenecegiz. Yeterki Toplari orta sahada olumlu kullanalim.
Bu Mac Isaac ve Yattaranin Maci olabilir.
Insallah hemen toparlanirlar

Harun_ayar_ts
09.11.2008, 20:29
bu maç da puan kaybetmemememiz lazın sonra peş peşe zor maçlar varr:cool:

Ali Özcan
09.11.2008, 21:19
Bu maç Şampiyonluk Yolunu açar...Bu maç 96 fener, 2004 kiev maçları ayarında...Bir yenersek, kopar gideriz alimallah...Stadyumda olacağım...Tüm benliğimle...Hiçbir maçı bu kadar çekmemiştim iple...Yemişim bejeke maçını...5 yesek umrumda değil...gençlere takalım, şampiyon olalım...

Bu maç var ya bu maç...gel cuma gel...

Mehmet Fırat
09.11.2008, 21:22
Cumartesi-Salı-Cuma

6 günde 3 maç. Bu nedir yahu?! :mad:

zafercalikoglu
09.11.2008, 22:00
hayırlısıyla bu sene ankara takımlarına puan vermeyecegiz,eğer ankara takımalarına puan kaybetmezsek ilk yarı liderizx,

Engin Koltuk
09.11.2008, 22:01
Haftaya

Fenerbahçe-Ankaraspor

Galatasaray-İ.B.B.

Bursaspor-Beşiktaş

fb, Ankara'yı, İBB gs yi, Bursa bjk'yi yener biz de liderliğin keyfini süreriz. İnşallah.

Erdal
09.11.2008, 22:04
Hayırlısı ile sakatlık falan çıkmadan alırız maçı inşallah...

selcjK
09.11.2008, 22:10
maçın önemini hatırlatmak için, fb-ankaraspor ve bursa-bjk maçlarını göz ardı etmemeliyiz, kazanacağımız 3 puan neticesinde tahminene en yakın rakibimizle puan farkı 4-5e çıkacak.

SARI61
09.11.2008, 22:15
cumartesi-salı-cuma

bu ne yaa beşiktaşla macimiz var sali gunu bide cuma gunu macimiz var gençlerbirliğiyle saçmalik bu federasyonun yaptiği ne olursa olsun bizi engelleyemeyeceksiniz

Bahattin Aydın
09.11.2008, 22:32
fb, Ankara'yı, İBB gs yi, Bursa bjk'yi yener biz de liderliğin keyfini süreriz. İnşallah.

Ben Ankara febeyi yensin isterim.Ankara biyerden sonra çöküşe başlayacaktır zaten.

Ahmet Faruk
09.11.2008, 22:32
Cumartesi-Salı-Cuma

Art niyet aramamaya çalışıyorum ama çok zor. Sui zan haramdır, Sui zana sebebiyet vermek de haramdır derler...

Bu nasıl bir program... Bizim Cumartesi maçımız olsa ne olur yani...

alper*
09.11.2008, 22:34
çok ciddi bir dezavantaj oluşturacaksa bu durum yönetim de uyumasın o zaman ...

innocence
09.11.2008, 22:37
şu cuma maçlarını hiç sevmiyorum ama ligdeki konumumuz itibariyle kazanırsak haftayı lider açıp lider kapatırız ki bu da süper olur.

Engin Koltuk
09.11.2008, 22:38
Ben Ankara febeyi yensin isterim.Ankara biyerden sonra çöküşe başlayacaktır zaten.

o da olur. Hatta beraberlik de iyi bir skor. Her 3 durumda da bizim faydamıza olacağı kesin. Yenmemiz şartıyla tabi ki.

A.Gökhan AKIN
09.11.2008, 22:39
böyle bir fitstürmü olurmuş diycem ama bizim bu kadar iyi gideceğimizi tahmin edemedi sanırım federasyon ya da tam tersi bir durumda söz konunus olabilir.Yine Paranoyaklaşıyorum ben.

Muhammet
09.11.2008, 22:42
Sanırım Serkan cezalı bu maç için. Bjk maçının da yorgunluğu olacaktır. Daha iyi bir oyun ve mücadele gerekli bu maçı almamız için.

Lider gideceğiz, lider dönelim. Umarım futbolcular durumun farkında olurlar.

İslam Sezer
09.11.2008, 22:43
ankara tabi ki fb yi yensin.şaka mı bu sözler.fb-gs-bjk her daim lanetlenmeli.onlarla çekişmek,son haftalara rakip olarak girmek çok kötü olur,hakemler ve medya çullanır bize.
bu arada ilk defa bir bjk maçından çok sonraki gençlerbirliği maçını düşünüyorum.gayse den sonra en çok kupa kaldıran bir takımın sevdalısı olarak tabi ki önce şampiyonluk diyorum.Türkiye kupasınıda seneye alırız artık.kimse bana bu sene niye ikisini almayalım demesin.gebzede oxford vardıda gitmedik mi.alsın benim Trabzonsporum söz kabulümdür.ama şampiyonluk kupası önceliğim.yenelim gençleri yolumuza devam edelim...

Terzioğlu
09.11.2008, 22:55
Cok zor bir mac olacak. Umarim aliriz...

Sercan Yaylı
09.11.2008, 23:02
bu macı cok rahat geçeceğimizi inanıyorum genclerde bu sene hiç bir sey yok üstelik deplasman fatihiyiz :D

voldamirin
09.11.2008, 23:05
bu macı cok rahat geçeceğimizi inanıyorum genclerde bu sene hiç bir sey yok üstelik deplasman fatihiyiz :D

çok havalanıyoruz çok*-)

TheDayAfter61
09.11.2008, 23:11
2-0 olsun bizim olsun iyi oyunla,ama tabi önce Jimnastikspor'u yenmeliyiz...

Recep Çaltepe
09.11.2008, 23:17
Şöyle bir kere de ilk 10 dakika da 2-0 öne geçsek, hatta bjk'nin bu takıma yaptığı gibi 13 dakikada 3 gol atsak, sonra hoplaya zıplaya maç seyretsek. Bi kerecik ya! :)

abbas
09.11.2008, 23:21
İnşallah rahat kazanırız bu sefer de etraftaki felaket tellalları da susar...

Gürkan
09.11.2008, 23:22
Şöyle bir kere de ilk 10 dakika da 2-0 öne geçsek, hatta bjk'nin bu takıma yaptığı gibi 13 dakikada 3 gol atsak, sonra hoplaya zıplaya maç seyretsek. Bi kerecik ya! :) Böyle bir şeye herkesin ihtiyacı var taraftar olsun futbolcular olsun teknik heyet olsun. hem 3 puan hem de güzel bir oyun ve farklı skor.

Furkan Dündar
09.11.2008, 23:39
sezonun kaderını belırleyecek 3 haftaya gırıoruz bence gencler-sıvas-kayserı 3 unu alırsak buyuk suprız olur...
bu sene kalburustu hıcbırtakımı yenemedık antep gs bjk gıbı
ınsallah bu maclar benı yanıltır ama bence 3 mactan toplam 4 puan alırız...
keske 9 alsak da ben yanılsam:D

karatasof
09.11.2008, 23:42
Ankara deplasmanıda çok kolay olmayacak.Bu hafta sanırım Konya'da 2-0 'dan maçı 2-2'ye getirdi gb.Bu sonuçta onlara moral olacaktır.Ayrıca bizim son haftalarda iyi oynayamamak ama bunun yanında galip gelmeyi becermek gibi bir durumumuz var.İnşaallah kaleci problemini Sylva ile halledildi gibi.Bu sebeple biraz daha takımın kendine güveni arttı,deplasmanlarda daha rahat oynayabileceğimizide hesaba katarak bu maçı alabiliriz diyorum.Ayrıca o hafta diğer maçlarda çok önemli.İnşaallah biz üç puanı alarak iyi futbol oynamayı da düşünmeye başlarız artık..

oguzkoc
09.11.2008, 23:42
gençler,sivas,kayseri... belkide şimdiye kadar çıkacağımız en kritik üç maç.. bu 3 maçtan 9 puan alırsak değmeyin keyfimize :)

Cafer Bulur
09.11.2008, 23:44
gençler,sivas,kayseri... belkide şimdiye kadar çıkacağımız en kritik üç maç.. bu 3 maçtan 9 puan alırsak değmeyin keyfimize :)
9 u gectim 7 puan alsak bile harika olur.
Birde arada bjk yi devirdik mi degmeyin keyfime.:)

Öztürk Adem
09.11.2008, 23:57
Ya bunlar sadece bıze ozel bır program mı hazırlıolar :( ne bu macların sıklıkları

Erdal DİLEK
10.11.2008, 00:19
TakımlarOGBMAYAvP
1 Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) 10 7 2 1 17 9 8 23
2 Ankaraspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=41) 10 7 1 2 18 7 11 22
3 Beşiktaş (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1) 10 6 3 1 20 9 11 21
4 Sivasspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=223) 10 5 3 2 17 10 7 18
5 Galatasaray (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=6) 10 5 2 3 23 15 8 17
6 Kayserispor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=42) 10 5 2 3 11 6 5 17
7 Fenerbahçe (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=2) 10 5 1 4 22 16 6 16
8 Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10) 10 5 1 4 15 16 -1 16
9 Gaziantepspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=9) 10 4 2 4 14 16 -2 14
10 Konyaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=21) 10 4 2 4 14 17 -3 14
11 Eskişehirspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=199) 10 3 4 3 13 14 -1 13
12 İstanbul BŞB (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=252) 10 3 3 4 11 14 -3 12
13 Denizlispor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=14) 10 3 2 5 12 17 -5 11
14 Gençlerbirliği (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=15) 10 2 4 4 13 17 -4 10
15 Antalyaspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=209) 10 2 2 6 14 20 -6 8
16 Hacettepe (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=251) 10 2 2 6 7 14 -7 8
17 Ankaragücü (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=12) 10 1 4 5 9 17 -8 7
18 Kocaelispor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=207) 10 0 2 8 10 26 -16 2

arkadaşlar nasıl, bence harika, 1995-96 da bile tablo böyle değil. . . yani diğer5 takımların konumu bakımından diyorum. . .

Erkin
10.11.2008, 00:21
Bu kötü oldu Cumartesi-Salı yetmiyormuş gibi bir de Salı-Cuma çıktı.. İnşallah yorgunluk sorunu ortaya çıkmaz bir de :(

Sefa Murat Dokuz
10.11.2008, 00:24
Fikstur hep aleyhimize Federasyon kurban olarak bizi seçiyor arkadaş kupadan elenen o kadar takım var koy onlardan 1'inin maçını...Cuma akşam oynayacağıma gece dinlenir Cumartesi 4 de oynarım daha iyi.

Erdal DİLEK
10.11.2008, 00:24
En İyi Hücum Eden 5 Takım
1. Galatasaray 2.3000 Gol Ortalaması
2. Fenerbahçe 2.2000 Gol Ortalaması
3. Beşiktaş 2.0000 Gol Ortalaması
4. Ankaraspor 1.8000 Gol Ortalaması
5. Sivasspor 1.7000 Gol Ortalaması

En İyi Savunma Yapan 5 Takım
1. Kayserispor 0.6000 Gol Ortalaması
2. Ankaraspor 0.7000 Gol Ortalaması
3. Beşiktaş 0.9000 Gol Ortalaması
3. Trabzonspor 0.9000 Gol Ortalaması
5. Sivasspor 1.0000 Gol Ortalaması

Harun-61
10.11.2008, 00:26
birkac hafta önce besiktas mac saatini begenmedi TFF saatini degistirdi.

ayni sekilde Yönetimimiz bu olaya el atmali !!!

.

Harun-61
10.11.2008, 00:27
9 u gectim 7 puan alsak bile harika olur.
Birde arada bjk yi devirdik mi degmeyin keyfime.:)

bilmukabe :)

Yasin Berber
10.11.2008, 00:27
İnşallah zorda olsa alıcaz maçı

Erdal DİLEK
10.11.2008, 00:31
ama olsun cuma maclarının hepsini aldık diye biliyorum ben,. . .

Bülent AKBULUT61
alıcaz merak etmeyin bence kolay mac olacak

Erdal DİLEK
bi kazandık mı diğer macalrı seyretmesi ne keyifli oluyor yaaa

GULER
10.11.2008, 00:53
bu mac COK ama COK onemli, bu maci kazanabilirsek ve rakiplerimiz puan kaybederse cok rahatlariz ..

Haluk Ongan
10.11.2008, 00:58
Ya bizde iyice paranoyak olduk ya bugün biz oynarız yarın diğer takımlar oynar salı cuma hem biz avrupa oynamıyoruz onlar oynuyor biz haftada 2 maç yaparken almanyada schalke 2 hafta önce perşembe paris saint germain ile uefa maçı yaptı sonra cumartesi ligde oynadı yani arada 2 gün var. Diyeceğim o ki herşeye kafayı takarsak olmaz bu iş...

sametaydin
10.11.2008, 03:08
Ya bu maç berabere bitsin yine bizim için iyi skor. Ama tabi kazanırsak süper ama süper olur. Ligde kolay maç yok. Deplasman maçları her takım için zor olmaya başladı. Deplasmanda şu ana kadar 5te 4 gidiyoruz deplasman karnemiz iyi fakat hemen hemen bütün deplasmanlarda tehlike yaşadık. Umarım burada da şans bizden yana olur. Çünkü iyi oynayan kazansın diyesim gelmiyor. :S

kalavara
10.11.2008, 03:15
maçın günü bence çook saçma! ikincisi deplasmanlarda nedense daha iyi top oynuyoruz, bence en önemli sorunumuz oyun disiplini ve çok çabuk kaybedilen toplar! önde top tutmalıyız mutlaka! olmazsa olmaz...

Anıl Caner
10.11.2008, 03:21
Cuma günü kazanırsan sırtını yaslar keyifle maç izlersin, cuma günü puan kaptırırsan bütün haftasonunu puan kaptırsınlar diye bekleyerek geçirirsin.

Gene de cuma oynamak bence avantajdır.Tek sorun Bjk maçına as kadronun çıkıp çıkmayacağının belirsiz oluşu.

M_U_R_A_T
10.11.2008, 09:07
Bence bu maçı rahat alırız. Takım rakip sahada daha iyi oynuyor .

Erdal
10.11.2008, 09:26
Beşiktaş' la arayı iki atbaşına çıkarmak lazım. Bu hafta inşallah bu da olacak...Biz Gençleri,Bursa bjk yi yenecek...

OLCAY ÇAKIR
10.11.2008, 09:31
Bizim bu takım herkesi yener.
Bana soranlara her maç öncesi cevabım bu.

Bu takım herkesi yener.

Hüseyin Bağdat
10.11.2008, 09:32
Deplasmanda daha iyi oynuyoruz.Bu maçı rahat alacağız. Üç gün arayla maç yapmaya alışık olmasakta sonuçta,dönem dönem her takım bu maç trafiğini yaşıyor...

Süleyman50
10.11.2008, 09:41
bence de deplasmanda daha iyi oynuyoruz çünkü oyuncu kadrosu buna daha uygun kesinlikle kazanmalıyız bursa bjk yi yenerse puan farkını açabiliriz..........

Ali Özcan
10.11.2008, 09:53
bu maçın gününe itiraz etmeyen ne kadar yöneticimiz varsa hepsini kınıyorum...Cumartesi 16 da oynanabilir bu maç...kimsede niye ? diye soramaz...

Murat'
10.11.2008, 09:56
Bence çok ama çok zor bir maç bizi bekliyor....Çünkü 7 gün içinde 3 maç oynamış olacağız....E haliyle bu da takımı çok yoracaktır...Ama galip geleceğimize inanıyorum...

TolgaTopçu61
10.11.2008, 10:30
bu ne ya sali oynayip bide cuma mi oynayacagiz,bu serefsizler ne yapmaya calisiyor...
ozaman bjk macinda yedek agirlikli bir kadro ile oynamamiz lazim,gencler maci daha önemli...

Selçuk Yılmaz
10.11.2008, 10:34
İngiltere'de takımlar sezonda Avrupa kupalarında oynamasalar en az 40 maç yapıyorlar ,Avrupa kupalarında oynayanlar 50 -60 maç yapıyor ,şu anki durum bu futbolcular yaptıysa devamınıda getirmeli tabiiki formsuzluklar oluyor olacakdırda ama bence hepsi paralarını alan hiç bir eksiği olmayan futbolcular bu sebeble görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeliler kiii getirirlerse sorun kalmazz ,ayrıca bu sezon zor takım olmadığı ligde görüldü açık açık Hacettepe karşılaşmasında .Yeni hoca alan yeni bir hava yakalıyorr nedense bu da şans iştee bize denk geliyor 2 haftadır ama en azından Ankara'da çok güzel taraftarımız var bu konuda şüphem yok takımımızı en iyi şekilde destekleyeceklerinden ama yinede herşeyin hayırlısı..

GULER
10.11.2008, 10:36
Beşiktaş' la arayı iki atbaşına çıkarmak lazım. Bu hafta inşallah bu da olacak...Biz Gençleri,Bursa bjk yi yenecek...

bursanin cikisi sona erdi.. bjk deplasmanda bu maci koparabilir bence.. ama ins yanilirim ve bursa en az bir beraberlik alir..

Mustafa Uzuner 61
10.11.2008, 12:01
bu nasıl bir fikstür anlamadım resmen önümüzü kesmeye çalışıyorlar inadına yeneceğiz hem bjk hem gençleri hem federasyonu

selimatal
10.11.2008, 12:46
Bu maçın C.tesi oluş sebebi tamamen "LigTV dir." Beyefendiler böyle istemiş! Rakiplerin Avrupa maçları bitmedikçe bu böyle devam edecek gibi. Ama G.Birliği maçının C.tesi olmamasının tek sebebi Digitürk, rakiplerimizin maçlarıyla hiçbir ilgisi yok. Yol kesme girişimleri devam ediyor. Ama görüldüğü gibi Allah mağdurun yanında. Onlar debelendikçe biz farkı açacağız inşallah. Sonunda onlar pes edecek.

Cemalettin Taşkın
10.11.2008, 13:03
beşiktaş maçının sonucu bu maçı nasıl etkileyecek acaba? beşiktaşa yenilirsek bu maçta zor geçer.

ama ligte deplasman kralıyız. kimse deplasmanda maç kazanamazken biz 5 maçtan 4 ünü kazandık.

ayrıca suni çimde iyi oynuyoruz. ankaragücü maçımızın ilkyarısı çok iyi oynamıştık.

gençlerin başına samet aybabanın gelmesi onlar için motivasyon olabilir ayrıca konya maçında son dakikada beraberlik çıkardılar.

selimatal
10.11.2008, 13:04
bursanin cikisi sona erdi.. bjk deplasmanda bu maci koparabilir bence.. ama ins yanilirim ve bursa en az bir beraberlik alir..

Bursanın çıkışı sadece GS ı yenmesiydi. Gerisi gayet doğal. Bursa taraftarı için BJK demek bizim için FB ne demekse odur. Çok gergin bir maç olacak. Bursa akıllı olursa ve Yusuf şayet isterse bu maçı koparır.

Bu arada Yattara Ankara'da mükemmel oynarken sakatlandığı sahaya tekrar çıkacak. Umarım o günkü gibi oynar.

kudu_61
10.11.2008, 13:25
gençlerden değil de sametten tırsıyorum ama alacağız bu maçı gençlerde dikkat edilmesi gereken topçu kalmadı gibi birşey biraz burhana biraz da mustafaya dikkat edersek bu maçı rahat alırız ama gökhan isaac biraz istek biraz dikkat colman-selçuk sizde hep hücum değil biraz da geriyi düşünün defansa yardım edin sıkıntı kalmaz

mechanic
10.11.2008, 13:27
Zorlanmadan en az 2 fark ile yeneceğimizi düşünüyorum.

Engin Koltuk
10.11.2008, 13:29
Daha önceki bir çok maçta rahat alırız demiştim ve hiçbirini rahat alamamıştık. Bunu rahat alırız :)

Kazım Uzunboy
10.11.2008, 15:31
Zor bir maç olacak umarım puan kaybetmeyiz.

ilteriş
10.11.2008, 16:38
gb konyada 2-0 geriden gelip 2-2 yi yakaladı.zor bir deplasman maçı.hacettepe maçındaki gibi oynamazsak kazanırız.

Koray
10.11.2008, 16:45
Çok zorlu bi periyoda girdik artık...
Allah yardımcımız olsun...

Şampiyon olacaksak,deplasmanda Gençler ve Kayseri gibi takımlara yenilmemeliyiz...
Rakiplerimizin su gibi puan kaybettiği bu deplasmanlardan biz galip ayrılmalıyız...

Hüseyin Çümen
10.11.2008, 16:48
tırstığımız bir maç olsada şuan lige baktığımızda kolay rakiplerden biri olarak gözüküyor

ligde basit takım gerçekten kalmadı bu takımlar arasında iyidir yinede gençler
bejeke de bursada kan davalısıyla oynayacak bursa taraftaıyla alcaktır maçı inşallah

önümüzde sivas ve kayseri maçları var tüm büyükler bu takımlara puan kaybetti inşallah bu 2 maçta kaybımız 2 puanı geçmez

Hüseyin Kurt
10.11.2008, 17:05
bence türkiye kupasındaki bjk maçından daha önemli bir maç.
mutlaka alınmalı...

Ali Tunahan Güllü
10.11.2008, 17:06
inşallah 3 puanı alırız...

Badaloğlu
10.11.2008, 17:11
http://forum.bordomavi.net/showthrea...=10328&page=14 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10328&page=14)

25 Kasım son gün... Konuşmak için 26 Kasım sabahını mı bekliyorsunuz?

Rahman Gümüş
10.11.2008, 17:56
Bize kaç kişilik yer verecekler acaba? Birde biletler ne zaman çıkar ve kaç para olur bu konuda bilgisi olan var mı?

Faik Yılmaz
10.11.2008, 17:57
Gençlerbirliğinde kaliteli oyuncular var Kahe gibi ama takım oyunu oynayamadıkları için isstedikleri sonuçları alamdılar. bu hafta attıkları iki golde göbekten geldi. bizimse defansın en sağlamyeri göbek. Kaheye dikkat edersek bu maçı alırız gibime geliyor.

Burçak
10.11.2008, 17:58
tek endişem yorgunluk.

Erkin
10.11.2008, 18:43
tek endişem yorgunluk.

Malesef en büyük sorun.. Beşiktaş maçına bile yorgun çıkacaklar Gençler maçı garanti o konuda :(

Kadir Aydın
10.11.2008, 19:05
Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık derler ya aynen öyle. Beceke maçı bu maçı kaybetmemize neden olacak gibime geliyor.

Faik Yılmaz
10.11.2008, 19:05
tek endişem yorgunluk.
e tabi o kadar Artvine gitgel dayanmıyor bünye değilmi Burçi.....:)

tsmetu
10.11.2008, 19:19
Gençler maçı çok zor bir maç olacak beşiktaş ardından iki gün sonra bu maç allah yardımcımız olsun.

Yasin Berber
10.11.2008, 19:39
Zorda olsa inşallah kazanacağızzzz

Emirhan Makul
10.11.2008, 21:35
Çok önemli maç ya kesin kazanmamız lazım viraja az kaldı

Zafer BİLGİN
10.11.2008, 22:10
Arkadaşlar bu konu liman ihalesi gibi olmasın.Herkes bu konuya eğilsin.Kalyon inşaat fırsattan istifade son dakikada hes projesine dahil oldu.Tüm uğraşılara rağmen çekilmeyeceğini belirtti.Belli bir seviyede tepki gösterelim.Tüm arkadaşlarıma mesaj çektim.Mail bombardımanı başlamıştır.Bu yazımı okuyan herkes arkadaşlarına iletsin.Herkes elinden geldiğince mail atsın
kalyon@kalyongrup.com (kalyon@kalyongrup.com)

Samet Berber
10.11.2008, 22:10
Hayatımda ilk defa deplasman maçına gideceğim , umarım takımımıza şans getiririm :) .

Şimdiden heyecanlıyım , ama kazanacağız gibi bir his var içimde , inşallah yanılmam.

Selçuk Demircioğlu
10.11.2008, 22:24
Gençlerde mustafa pekdemet ve koray avcı bizim maçda yok

Aker
10.11.2008, 22:27
4 kişi ile maçtayız, takımımızı yalnız bırakmak yok.

Emirhan Makul
10.11.2008, 22:27
Gençlerde mustafa pekdemet ve koray avcı bizim maçda yok

Neden ? Cezalı Değiller ki !

Cafer Bulur
10.11.2008, 22:36
Neden ? Cezalı Değiller ki !

G.Biriği'nde şok!

Gençlerbirliği'nde sol ayak tarak kemiği kırılan golcü oyuncu Mustafa Pektemek'in 2 ay sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Hafta sonunda lider Trabzonspor ile karşılaşacak olan Başkent ekibi, bu maçın ilk antrenmanında sakatlık şokuyla sarsıldı. Antrenman esnasında topa vurduktan sonra sakatlanan golcü oyuncu Pektemek'in sol ayak tarak kemiğinin kırıldığı öğrenildi. 20 yaşındaki golcü oyuncunun yaklaşık 2 ay sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Sezon başında Sakaryaspor'dan transfer edilen genç golcü, Gençlerbirliği'nde başarılı bir performans göstermiş ve Ümit Milli takımıma çağırılmıştı.
Öte yandan Konyaspor ile oynanan maçta omzu çıkan orta saha oyuncusu Koray Avcı da hafta sonundaki Trabzonspor karşılaşmasında büyük olasılıkla forma giyemeyecek.

10.11.2008

Kaynak : İHA -sporx.com.

Emirhan Makul
10.11.2008, 22:38
Kimsenin üzüntüsü bizim sevincimiz olmasın ama Mustafa Pektemeke geçmiş olsun diyorum

Bizim maçda olmaması büyük avantaj.

legend_ts_61
10.11.2008, 22:54
İnşallah gençlerbirliği engelınıde aşarız ve lıderlıgımızı dewam ettırırız.bu arada ıstanbullu yonetıcılerden ankaraya bır org.beklıyoruz...Mustafa pektemek in olayınada cok uzuldum ve geçmiş olaun dileklerimi yolluyorum ona.cok saygılı,dürüst ve çok da beyfendı bır kıslıgı war.(sakaryaspordan hatılıyorunm...)

Aytaç Çakıroğlu
10.11.2008, 22:57
yazık. geçmiş olsun kolay değil ekmek paraları sonuçta, umarın bütün sakatlar iylrşip kendi takımlarında oynar. çünkü spor dostluk ve kardeşliktri. kimi zaman da olmayabilir :)

macka61
10.11.2008, 23:21
mustafa baya iyi oynuyordu geçmiş olsun korayda ne hata yapmıştı bjkdeyken ömer rıza atmıştı onada o zaman geçmiş olsun

matalar
10.11.2008, 23:25
gençler maçından sonra çok zor bir periyoda gireceğiz.
onun için bu maçı mutlaka almak lazım. ama 3 günde 1 maç yapıyoruz.
zorlanacağımız kesin.

erol-61
10.11.2008, 23:35
şampiyon olmak istiyorsak 3 günde 1 de olsa haftada birde olsa bunları aşmamız lazım

karayamayman
10.11.2008, 23:37
Insallah biz de 5 kisi gidecegiz maca

zahido
10.11.2008, 23:50
Bu mac bizim icin hayati derecede onemli.. Bu mactan sonra sivas ve kayseriyle oynayacagiz.. Bu gerilimi yuksek maclardan once genclerden alacagimiz uc puan futbolculari dahada rahatlatacaktir.. Zirvede kaldigimiz her hafta futbolcularin ozguvenleride artiyor.. Insallah bu haftayi kayipsiz atlatir yolumuza devam ederiz..

Engin Koltuk
11.11.2008, 09:30
İnşallah gençlerbirliği engelınıde aşarız ve lıderlıgımızı dewam ettırırız.bu arada ıstanbullu yonetıcılerden ankaraya bır org.beklıyoruz...Mustafa pektemek in olayınada cok uzuldum ve geçmiş olaun dileklerimi yolluyorum ona.cok saygılı,dürüst ve çok da beyfendı bır kıslıgı war.(sakaryaspordan hatılıyorunm...)

Aynı zamanda Vakfıkebir'liymiş. Teyid edebilecek var mı?

zafercalikoglu
11.11.2008, 09:31
mustafada olsa farketmez biz trabzonsporumuz böle 1-2 sime takılmak yok,bu macıda alacagız Allahın izniyle,beşiktaşta bursada yenilecek,ve biz aradaki farkı 5 e cıkartacagız

tanjueren
11.11.2008, 09:33
Gençler eski gencler değil belki ama yınede genc kosan bı takımlar bjkye karsı cok etkılı oynayıp kaybetmıslerdi.Ben bmn ankaranında destegıyle bi ibb benzeri maç bekliyorum.

Süleyman50
11.11.2008, 09:35
zor maçlar öncesi bu maçı kesinlikle kazanmalıyız zira gençler eski gençler değil bizde deplasmanda daha iyi oynuyoruz..........

ozturk
11.11.2008, 09:48
gençleri yenersek ALLAH ın izniyle sivası da yeneriz gibime geliyor

ApoCaN28
11.11.2008, 09:59
Kayıpsız Geçmemiz ŞArt heleki bjk yi yenersek kayıpsız atlarızgibime geliyor..

61trabzonomer
11.11.2008, 10:27
Beşiktaş maçıda iyi geçerse bu maçı yüzde 90 alırız inşanlah o maçtan kötü bir sonuç çıkmaz bu maçı etkilemez ama ne olursa olsun bu lig ayrı kategori ve gençler maçını kazanacağımızı düşünüyorum rahat hemde.

peker61
11.11.2008, 12:07
Eğer takımda yorgunluk olmazsa bu maçi alırız inşallah ....

İHTİLALL
11.11.2008, 13:30
Bu maçı alırsak ilk yarı liderliği konusunda büyük bir adım atmış oluruz.Çok yorgun ve son haftalarda formda olan Serkan'sız çıkacağımız için çok kritik maç.Gençler Samet'e kendilerini göstermek isteyeceklerdir,Hacettepe maçında olduğu gibi.
Haydi Ankara göster kendini,takımın tribünden gelecek bir üfleme sesine bile ihtiyacı var çünkü!...

Tekke
11.11.2008, 14:59
Bu maç çok önemli, çakarsak epeyce havaya girecez, çünkü sonraki hafta yine derbi var, BJK ye kitlerler.

Süleyman50
11.11.2008, 15:02
bugünkü maçın sonucu da bu maçın sonucunu etkileyebilir, ama kazanacağız..........

Muhammet*
11.11.2008, 15:10
kazanırız 0-4

Tolpaş61
11.11.2008, 16:04
suni çim trabzonspor için bir avantaj.özellikle yattara,colman ve selçuk için avantaj.bas çalımı çek şutunu.eskiden saha balçık olduğu için rakipler ankarada zorlanıyordu.şimdi harika bir zemin.istediğin gibi pas yap şut çek.geçmiş 10 haftaya bakarsak trabzonsporun en çok pozisyona girdiği maçın ankaragücü maçı olduğunu göreceksiniz.yani kısaca biz bu maçı alırız ve sahanın yıldızıda yattara olur.

Emo91
11.11.2008, 16:05
su fikstüre bakdikca icim aciliyor millet:

--- Fenerbahce-Ankaraspor
ya ankara pesimizi birakicak, yada fener puan kayip edicek, ikiside güzel

--- Bursaspor-Besiktas
bursa son haftalarda kötüydü ama yinede iyi bir takim, kimi yenicegi belli olmaz

--- Galatasaray-Istanbul BB.
istanbul bizimde görüdügümüz gibi kötü takim degil. gecen hafta antepe 4 cekdi.... insallah bizim kazandigimiz bir hafta olur

en önemli tabiki bizim macimiz, biz cuma günü yendigimiz takdirde bütün hafta sonu digerleirn kapismasini izleyebiliriz!
yasatin su gururu bize!!!!!

ApoCaN28
11.11.2008, 16:09
Rakiplerden önce maçımızı yapıp kazanmak rakibi strese sokar bence bu da avantajdır...

AKSOY_61
11.11.2008, 22:19
puan kaybı olabilir bu maçta
gerçi her maçta böyle bir olasılık var ama bu maçta daha fazla
acayip yorulduk çünkü birde suni çime çıkıcaz
ne kadar etkisi olur bilmem

AYYILDIZ
11.11.2008, 22:25
Yorgunluk dışında korktuğum birşey yok inşallah alırız ve moralimiz düzelir.

Punisher-61
11.11.2008, 22:26
artik umutun kredisi tükendi ergine sans verilmesi lazim.. ve yattaranin yerine isac oynamasi lazim..

Murat'
11.11.2008, 22:33
Arkadaşlar size kötü bir haberim var....Gençler maçının biletleri satışa çıkmış...Bilet fiyatları hiç de hoş değil...Kendilerini kınıyoruz...(Bundan sonra Ankara'daki takımların kombine kartını alalım bari daha hesaplı olur valla)

K.arkası Gençlerbirliği SK: 24,00 YTL
K.arkası Trabzonspor: 24,00 YTL
Kapalı Gençlerbirliği SK: 45,00 YTL
Kapalı Trabzonspor: 45,00 YTL
Maraton Gençlerbirliği SK: 35,00 YTL

Gişede kale arkası 20 veya 22 YTL olur...

Keleşoğlu
11.11.2008, 22:55
takımın 70. dakikadan sonra ki halini görünce bu maçtan 3 puan beklemek hayalcilik olur. ancak ilk 15-20 dakikada skoru yakalayabilirsek bir ümit..

Emirhan Makul
11.11.2008, 23:09
İnşallah Kupa maçı bu maçı etkilemez.

İgzas-61
11.11.2008, 23:12
Bu maç artık daha önemli Trabzonsporumuza bu maçı biz aldırmalıyız yine hayde stada

Cafer Bulur
11.11.2008, 23:15
Sadece ve sadece mücadele ederek kazanabilecegimiz cok önemli bir maca cikacagiz.
Bu macta iyi futbol beklemek zaten hayalcilik olur.
Ne yapip edip 3 puani almaliyiz.
Bunun icinde umut,yattara ve gökhan dan sadece birisi bence gökhan oynamali.
Bunun icinde söyle bir kadro bekliyorum.
-----------------------------sylva-------------------------------------

tayfun-----------------song----------------giray---------------egemen

Selcuk--------hüseyin-----------------ceyhun------------cale---------

------------------------------colman---------------------------------------------------------------gökhan--------------------------------

Murat'
11.11.2008, 23:17
Artık tek forvetle oynama vaktimiz geldi bence...Orta sahamız belirli bir zamandan sonra acayip açıklar vermeye başlıyor nedense...

szymeks
11.11.2008, 23:58
o arkadaşın yukarda verdiği kadroyla gençlerbirliğii maçında iddia ediyorum pozisyona bile giremeyiz bugün yattara çıkınca bile pozisyona giremedik açık verioruz diye beş tane ön liberoylamı oynuycaz bugünkü oyunun yarım saatini oynayalım kazanırız gökhan ünal ve umut çok kötü zamanlarındalar adam geçme yetenekleri yok ama yinede bugün ii oynadık yapıcak bişi yok olmayınca olmuyor neyse geçelim o dört orta sahalı maçlara bunu denedik daha önce denizlispor maçı ilk yarısı rakip kaleye gidememiştik beşiktaş maçının tümü yine rakip kaleye gidemedik ve son hacettepe maçının ikinci yarısı yine rakip kaleye gidemedik birde şunu görüyoruzki kötüde oynasa yattaradan önce çıkıcak adamlar var görüyorsunuz o olunca iki üç kişi ona bastığı için diğer oyuncular rahat ama o çıkınca rakip takım defansı bile yükleniyor dediğim gibi 4 orta saha oyuncusuyla çıkıp maçlarda ne yapmışız örnekleri ortada şu anlık malzeme bu belki umutun yerine ceyhun olabilir yani colmanla selçuk daha ilerde ceyhunda kafa topu ve şutlarda ii ama kadro bu yani ısaacmi umutmu derseniz umut derim ısaac koşmuor nile umut en azından bunu yapıor yetersiz ama dediğim gibi kadro bu bugün bişi oynamasdan yendiler ona yanıorum yine kalkar bi tarafları ama olmuyunca olmuyor :(

Uğur Gündüz
12.11.2008, 00:03
Sorun bu akşamki maçta büyük enerji harcayan takımın Cuma günü kaç dk. tempo yapabileceğidir. Yine maça hızlı başlayıp bu sefer öne geçme başarısı gösterebilirsek sonrası savunma destanı olur. Eğer son 30 dk. önde giremezsek bu maçta bağıra bağıra gider.

Gereksiz bir kupa için gereksiz bir aşırı efor sarfettik, yedekleri öne çıkaramadık ve aynı 11 iki gün sonra diri bir GB karşısına çıkacak.

Beraberlik iyi sonuç.

Özge
12.11.2008, 00:04
Bu akşam oynadığımız gibi oynar ve biraz da şans yanımızda olursa zorlanmayız bu maçta.

Bahattin Aydın
12.11.2008, 00:06
bu takım istedikten sonra ve gol yollarında biraz daha becerikli olursa Türkiye'de yenemeyeceği hiç bir takım yok.

Pirselimoğlu
12.11.2008, 00:26
kupada bu hafta bay olan fb niye lig maçını cuma oynamıyorda biz oynuyoruzzz yönetimin buna tepkisini koymasıı gerekirr

TSezgin61
12.11.2008, 00:30
kupada bu hafta bay olan fb niye lig maçını cuma oynamıyorda biz oynuyoruzzz yönetimin buna tepkisini koymasıı gerekirr

yaza yaza elimde derman kalmadiiii....

CUMA GÜNÜ NIYE FEBE OYNAMIYOR... ADAMLARINN MACI YOK

Erdal DİLEK
12.11.2008, 00:47
cok önemli mac, İnşallah kazanırız. . .

oguzkoc
12.11.2008, 01:05
çok bitkin olucaz maçta bgn çok efor sarfettik.. ilk yarı işi bitirip ikinci yarı dinlenmeliyiz... barış ve ceyhun oyuna erken dahil olmalı...

TSezgin61
12.11.2008, 01:09
çok bitkin olucaz maçta bgn çok efor sarfettik.. ilk yarı işi bitirip ikinci yarı dinlenmeliyiz... barış ve ceyhun oyuna erken dahil olmalı...

bence onlarla baslamaliyiz. hatta adnan ferhat ergin gibi futbolculari kullanmaliyiz. giray-song degisikligi olmasi sart. song cok yoruldu..

artik sorumluluk kaldirsin bu futbolcular... öyle disardan hep ayni 11i seyretmekle basari olmuyor.

Ustaalioğlu
12.11.2008, 01:17
su fikstüre bakdikca icim aciliyor millet:

--- Fenerbahce-Ankaraspor
ya ankara pesimizi birakicak, yada fener puan kayip edicek, ikiside güzel

--- Bursaspor-Besiktas
bursa son haftalarda kötüydü ama yinede iyi bir takim, kimi yenicegi belli olmaz

--- Galatasaray-Istanbul BB.
istanbul bizimde görüdügümüz gibi kötü takim degil. gecen hafta antepe 4 cekdi.... insallah bizim kazandigimiz bir hafta olur

en önemli tabiki bizim macimiz, biz cuma günü yendigimiz takdirde bütün hafta sonu digerleirn kapismasini izleyebiliriz!
yasatin su gururu bize!!!!!

Biz kazandiktan sonra gerisi kolay, rakipler muhakkak puan kaybedecektir...

Hüseyin Çümen
12.11.2008, 01:18

şimdi gidip yatarlar güzl bi uyku çekerler yarın çarşamba hafif bi antreman ardından perşembe var maç cuma gecesi zaten baya bi zamanları var bunlar futbolcu heralde bukadar süre yeter onlara

bu maçta ben iyi oyun beklemiorum iyi oynasak kazanamıoruz zaten 3-1 oynamadan alırız inşallah

el_conquistador
12.11.2008, 01:35
Sadece ve sadece mücadele ederek kazanabilecegimiz cok önemli bir maca cikacagiz.
Bu macta iyi futbol beklemek zaten hayalcilik olur.
Ne yapip edip 3 puani almaliyiz.
Bunun icinde umut,yattara ve gökhan dan sadece birisi bence gökhan oynamali.
Bunun icinde söyle bir kadro bekliyorum.
-----------------------------sylva-------------------------------------

tayfun-----------------song----------------giray---------------egemen

Selcuk--------hüseyin-----------------ceyhun------------cale---------

------------------------------colman---------------------------------------------------------------gökhan--------------------------------

Vallahi Cafercigim, Cale'nin yaptigi ortalari bugün görünce onun biraz zor sol acik oynayacagi kanatine vardim;). Ama bu Cale'nin kötü futbolcu demek degil, iyi bir defans oyuncusu. Sol kanattan hemen hemen hic gol yemedik bu sezon, sag kanattan cok daha fazla gol yedik.

Ustaalioğlu
12.11.2008, 01:35
mac budur abicim, gazoz kupasi da neymis...

Yasin Berber
12.11.2008, 01:49
Beşiktaşa oynadığımız oyunun yarısını oynayalım inanın çok farklı alırız bu maçı

thesiege61
12.11.2008, 01:53
maçta ikinci yarı itibariyle çok yorgun olacağımızı düşünüyorum.o yüzden ilk yarı skor üstünlüğünü ele geçirip ikinci yarı maçı rolantide oynamamız lazım.bunun için de yattaranın ilk 11 de oynaması gerkir her şeye rağmen.bjk maçından tek fark cezalı serkanın yerine tayfunun oynaması olur heralde.selçuk ikinci yarının ortalarında itibaren sırtını tutup acıyla kenara bakıyodu.sonradan hoca onu aldı zaten.umarım sakat diildir.yoksa selçuğun yokluğunda orta sahamız onu çok arar.

sarıyerli_TS
12.11.2008, 01:57
-------------------slyva----------------------

tayfun---------song-------egemen--cale------

----------hüseyin------serkan----------------

yattara----------selçuk-----------colman-----

-----------------gökhan---------------------

bence böle oynamamız lazım . sağbek sorununu çözersek dirençli ortasahamızla gool de buluruz.. serkan olmadığı için o bölgede adnan ya da ceyhuna şans verebiliriz ..

DeAgLeMaNyAq
12.11.2008, 02:23
Sonunda FB,BJK ve GS maçlarımızın haricinde bir maçımız Lig TV'de HD olarak verilecek. Bu kararda lider olmamızın yanında maçın Ankara'da oynanacak olmasınında payı olduğunu düşünüyorum. Gerçi Lig TV İBB maçında imkanı varken, o maçı HD olarak vermemişti...

Harun Karadeniz
12.11.2008, 02:40
yattarayı bu maç kesinlikle oynatmamalı aklı başına gelsin kendini bişey sanmaya başladı

oynatsın fatihi çok eksik kalmaz bi ıssacden yada yattaradan mutlaka

--------------------slyva-------------------
Tayfun-----Song-------Egemen------Cale----
---------------Hüseyin------------------
Adnan--------Selçuk-----colman-----
------------Umut-----Gökhan------
................(Ergin)

Harun Karadeniz
12.11.2008, 02:42
-------------------slyva----------------------

tayfun---------song-------egemen--cale------

----------hüseyin------serkan----------------

yattara----------selçuk-----------colman-----

-----------------gökhan---------------------

bence böle oynamamız lazım . sağbek sorununu çözersek dirençli ortasahamızla gool de buluruz.. serkan olmadığı için o bölgede adnan ya da ceyhuna şans verebiliriz ..

serkan cezalı

kudu_61
12.11.2008, 07:33
ya bide benim kadromu dene hoca ne olur

onur
tayfun-egemen-song-cale
ceyhun
yattara-colman-selçuk-fatih
gökhan

yazık değil mi bu denemeden hevesini kırdığın gençlere alacağız gençler maçını artık telafi yok her maç 3 puan koşmayan formasını terletmeyen futbolcuyu desteklemeyelim koşanı sırtımızda taşıyalım serkan mı yattara mı derseler herkes yattara diye bağırır ama hele serkanın formasındaki tere bi bakın

Süleyman50
12.11.2008, 08:42
bjk maçındaki gibi oynayalım rahat alırız bu maçı........

Engin Koltuk
12.11.2008, 08:46
yenilmemize rağmen takımın kendine güveni geldi. Eğer yorgunluk etkisi fazla olmazsa rahat alırız.

İdris Toksoy
12.11.2008, 08:55
aynı baskılı futbolu bekliyorum.

Kazım Uzunboy
12.11.2008, 09:40
Bjk maçında oynadıkları futbolu merak ediyorum..

Zor bir maç olacak umarım puan kaybetmeyiz.

Gençler maçı için umutlu bir bekleyiş içerisine girdim açıkcası..

Hekimoğlu
12.11.2008, 10:05
ilk yarıyı önde tamamlamazsak maçı almamız zor bence takım yorgun.

zafercalikoglu
12.11.2008, 10:20
yorgunluk bahane değil bizim için,mac 2-0 olunca bugra ,fatih veya abdulazız denenebilinir,

Kazım Uzunboy
12.11.2008, 10:54
Şu an kritik bir zaman bence.Ve bu zamanda gençlerin denenmesi doğru olmayabilir,2-0 önde olsak bile.

emre1inci
12.11.2008, 11:12
yönetimin bir yanlışı olarak görüyorum bu maçın cuma oynanmasını,2gün dinlenip
maç yapıyoruz.fb nin hem kupa maçı yok hem de cumartesi akşam oynuyor?
niye böyle oluyor?gs,bjk pazar oynuyor,niye itiraz edilmedi anlamış değilim
ve bu maçtan korkuyorum,çünkü çabuk yorulacağız ve gençlerin kupa maçı
yok.umarım şans bizim yanımızda olur

Dursun Kaplan
12.11.2008, 11:16
Artık tamamen lige yüklenmeliyiz.. Kesinlikle puan kaybı olmamalı.. Kötü oynayıp puan kazanmak işe yarıyor.. Her zaman kötü oynamayacağız tabi..

Cuma akşamı staddayız inşallah..

Cemalettin Taşkın
12.11.2008, 11:40
beşiktaş maçındaki yenilgi inşallah bu maçı etkilemez.

derbileri kazanamadığımıza göre bu maçları sektirmeden almamız gerekiyor. yenildiğimiz galatasarayın 5 puan önündeyiz. derbilere takılıp kalmayalım.

gençlerin en çok gol atan futbolcusu mustafa pektemek sakatlanmış. bu maçta yok.

kötü oynayalım kazanalım.

alper*
12.11.2008, 11:43
maç sıfır veya bir.
skor tahminim : 1-0,1-1,2-1.

Cemalettin Taşkın
12.11.2008, 11:47
2 sezon önceydi galiba

beşiktaşı ve galatasarayı yenmiştik ziya doğan vardı o zaman. havaya girmiştik gençlerbirliği deplasmanı vardı yine cuma günüydü galiba. maçın 20. saniyesinde gençler gol atmıştı ve 3-0 kaybetmiştik ondan sonra ki 7 maçı kazanamamıştık. 5 maç üstsüte gol atamamıştık.

inşalah tekrarlanmaz.

KUTADGU
12.11.2008, 11:49
Çok zor maç olacağı kesin.
Önümüzde iki dezavantaj var.

Bunlardan birisincisi Kupa maçındaki yorgunluğumuz.
İkinci nokta ise yapay çim denilen meret.

Ne olursa olsun maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
Desteğimiz de bu galibiyetin pekişmesine etken olacaktır.

Maçı 0-1 ya da 0-2 kazanacağımızı düşünüyorum.
Rakipte Mustafa Pektemek ve Engin Baytar'a dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyorum.

Son senelerin en güçsüz Gençlerbirliği ile karşılaşacağız.

Samet Berber
12.11.2008, 11:50

Rakipte Mustafa Pektemek ve Engin Baytar'a dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyorum.

Mustafa Pektemek sakatlandı , oynamayacak.

Ba®ış
12.11.2008, 11:52

mustafa gerçekten iyi bir futbolcu Sakaryasporda oynarkende 3-4 defa izleme şansı bulmuştum yetenekli bir oyuncu ama ayak tarak kemiğinde kırık olduğu için 2 ay oynayamıyacak.bu bizim için gerçekten büyük bir şans.konyaspor maçında oyuna sonradan girip bir gol ve bir asist yapıp g.birliğine deplasmanda önemli bir puan ve moral sağlamıştı

Süleyman50
12.11.2008, 11:55
bildiğim kadarıyla savunmanın en önemli ismi el saka da sakat, gençlerbirliği eski gücünde değil ama şiddetle puana ihtiyaçları var zor maç olacak ama kazanacağız........

kml61ts
12.11.2008, 12:03
İnşallah İlk yarı 2-0 öne geceriz.Maçın 60 -70 dklarında hoca müdahale eder en azında Ceyhunu erken alır adam süper vuruşlar yapıyo dnkü maçta az daha gol oluyo 2-3 kere vursa 1i kesin gol olur onu daha erken kullanmamız lazım... Kupa o kadar da önemli degil.Bu maçta bari şu Yattara efendi oynasa....

erol_izm
12.11.2008, 12:14
ya bide benim kadromu dene hoca ne olur

onur
tayfun-egemen-song-cale
ceyhun
yattara-colman-selçuk-fatih
gökhan

Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Lig uzun bir maraton ve artık bazı genç oyuncuları takıma kazandırmak zorundayız. Ceyhun, Barış, Fatih, Ergin gibi oyuncularada şans verilmeli.

KUTADGU
12.11.2008, 12:14
Mustafa hakkında bu bilgileri paylaştığınız için teşekkür ediyorum.
Bu bizim için avantaj.
Ama Türk Futbolu için çok önemli bir oyuncu olacağını düşündüğüm Mustafa'nın sakatlanmasına da üzülmedim değil.
Bir an önce sahalara dönmesi dileğiyle.
Zayıf kadrodan bir önemli adamını kaybeden Gençlerbirliği, umarım bize fazla direnemez.

Mehmet Fırat
12.11.2008, 12:23
Zayıf kadrodan bir önemli adamını kaybeden Gençlerbirliği, umarım bize fazla direnemez.

Abi bize Karabükspor bile direndi. :)

Rahat alacağımızı düşünmüyorum. Gençlerbirliği şu ana kadar oynadığının 10 katını oynayacaktır.

Ne de olsa rakibi Trabzonspor...

kml61ts
12.11.2008, 12:26

Rahat alacağımızı düşünmüyorum. Gençlerbirliği şu ana kadar oynadığının 10 katını oynayacaktır.

Hele ki cavcav bize kızgın ki:)merak etmeyin arkadaşlar bize 11 kişi defns yaparlar,diger istanblun eziklerine açarlar arkalarını gelin gol atın diye... ama her zaman havalarını almışszdr böyle gelenlere bu maçta öyle olcak inşallah...Artık Ersun hocanın şu gençleride takıma monta etmesi lazım....

Kadir Aydın
12.11.2008, 12:32
Kazanabileceğimizi sanmıyorum. Belki bir beraberlik... Çok yoruldu takım.

İslam Sezer
12.11.2008, 12:36
Tek korkum yorgunluk,o kadar yorulduk ki,takım ayakta bile duramayabilir gennçler maçında,tıpkı son 10 dakika dünkü maçta duramadığı gibi.yazık oldu resmen.o kadar çaba gayret bari beraberlik getirseydi ama gençler maçında iyi futbol falan değil galibiyet bekliyorum.1-0 olsun bizim olsun umurumda değil iyi futbol artık...

Reha
12.11.2008, 12:46
Bu maç berabere biter,sorumlusu TFF ve buna tepkisiz kalan Yönetimimiz ve bizleriz...

Mustafa Önal
12.11.2008, 12:47
dün akşamki bjk maçındaki futbol bizden mi kaynaklanıyor yoksa rakipten mi kaynaklanıyor bunu net bir şekilde gözlemleyebileceğimiz bir maç.

bu takımın en büyük problemi orta sahadaki top kapma ve rakibi sıkıştırıp bunaltma problemi . dün akşamki maçta takımda tek gerçek manada pres yapan colmandı. aynı şekilde hacettepe maçında colman presle kazandığı ilk topu şut olarak kullandı ve muhteşem golünü attı.

takım olarak çok kötü hatta hiç yok kadar etkisiz pres yaptığımız ie çin rakibi hiç dengesiz yakalamıyoruz ve rakibi çıkarken dengesiz yakalamak en önemli silahtır. bunuda ancak presle çözeriz. orta saha direncini artırarak.

set oyununu ve pasa dayalı futbolu en iyi oynayan BARÇA takımı bile orta sahada ve rakib çıkarken muhteşem pres yapıyor.
bizim takımda rakibi bozan 3 oyuncu sayabilir. colman , serkan selçuk. serkan bek oynadığı için rakibi hataya zorlamıyor. selçuk genel anlamda bizim sahamızda rakibi bozduğu için kazandığımız topları 3 . bölgeye iletene kadar rakib yerleşiyor. 3. bölgede gerçek manada presi colman yapıyor.

Berk
12.11.2008, 13:14
Beşiktaş maçında büyük efor sabrettik ancak istediğimizi alamadık.Bu sonuç pek tabiki moral bozukluğunada yol açmıştır.Zor maç olacak, 1-0 olsun bizim olsun..

yns_emre61
12.11.2008, 13:17
bjk maçında takım cok yıprandı. İlk yarıda gol bulamassak işimiz zor

macka61
12.11.2008, 13:36
inşallah alıcaz bende yorgunluktan korkuyorum ama şuda var deplasmanda en çok puan toplayan biziz 4 galibiyet 1 yenilgiyle oda avantaj bizim için

Muhammet*
12.11.2008, 13:48
kazanmalıyız ve kazanacagız

bordo61
12.11.2008, 14:20
Golü erken bulup rahatlamamız lazım yüksek tempolu bir maçı kaldıramıcak gibi takım bjk maçından sonra

peker61
12.11.2008, 14:22
Beşiktaş maçındaki gibi oynarsak kesinlikle yeneriz yeterki o futbolu oynayalım ...

Hüseyin Çümen
12.11.2008, 14:29
lig başından beri ilk defa taraftarımızdan umutsuz msjlar geliyor üstelik zayıf bi rakibe karşı hayırdır inşallah :)
ona 3 buna 5 atarız derken rezil gençlerden galibiyeti zor kopartacağımız hakkında yorumlar hiç az değil

bu kadar umutsuzken bence takım rahat bir galibiyet alacak inşallah

Ahmet Kuru
12.11.2008, 14:46
Bjk maçındaki umut dolu futbolun takıma pozitif enerji vereceği,yenildiği içinde moral bozukluğu olacağı aşikar..
Lakin iyi futbolun karşılığı %90 3 puandır,bjk maçındaki gibi bir sonuç senede 1-2 kere olur...
Gençlerbirliği maçında yine iyi futbol ve karşılığında 3 puan alacağız inşallah..

mustafaction
12.11.2008, 14:47
neden yönetim bu konuda bir açıklama yapmıyor 3 günde bir maç yapıyoruz ya varmı böyle birşey

hüseyin1975
12.11.2008, 14:50
Cuma Günü Tek Forvet oynamamiz gerekir.
Orta sahayi kalabalik tutup bol bol Pas yapmamiz gerekir.
Gücümüzü dozunda ve ayarlayarak kullanmamiz lazim.
Bu Maci yenmemiz lazim.

Mustafa Yılmaz
12.11.2008, 14:55
Rahatlıkla ilk yarıda bulduğumuz gollerle 3-0 gibi geçeriz gençlerbirliğini .

Karamsarlığa gerek yok.

Ayrıca sistem ve oyuncu değişikliği isteyen kardeşlerim devre arasına kadar sabredin.

Mehmet_Mercanlı
12.11.2008, 15:02
bjk macının 11 sahada olur diye duşunuyorum aynı oyun duzenı aynı taktık

ilk haftadan beri dedğimgibi gökhan-umut-ısaac-yattara dan 1 veya 2 tanesi oynasın yeter... diyerleri bence oynuyor

Birtan Karaman
12.11.2008, 15:32
İsaac goL atarsa iLhan cavcav çıLdırır:D

Koray
12.11.2008, 15:35
Dün geceden sonra iyi futbol artık umrumda değil yeterki kazanalım...
İyi futbol karın doyurmuyor...

Muhammet
12.11.2008, 15:39
Bu maçta da iyi futbol beklemek biraz fazla olur gibi. Şahsen ben bu maç temposına alışamazken, :) futbolculardan bunu beklemem.

Kazanmamız lazım, lider kalmalıyız.

Burçak
12.11.2008, 15:41
Çok yoergun takım. 6 günde 3 maç kolay değil. Gençlerbirliği dinlenmiş üstelik. umarım 3 puanı alırız. 1 - 0 olsun bizim olsun.

POYRAZ

Dogru söylüyorsun. Zaten bunu Ersun Yanal da söylemisti. "Yenilmesi en cok arzu edilen takim Trabzonspor" demisti. Önceki sezonlarda da sampiyonluga oynadigimiz zamanlarda yine asiri bir hirs ve motive ile cikiyordu karsimiza rakiplerimiz.

Maca gelince. Genclerbirligi elbette cok iyi mücadele edecektir ama yenilgiden kurtulamayacaktir. Zaten önemli bir oyunculari da sakatlanmis galiba. Bu maca Ankara'daki taraftarlarimiz ilgi gösterecektir.

doctorsurgeon
Bu maç neden Cuma oynanıyor, Beşiktaş'ın bazı maçları pazartesi oynanıyordu bu maçta pazartesi oynanabilirdi. Yönetim neden bu konuda sessiz.