PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporun iç düşmanları kimler?

hamibasoglu
04.11.2008, 16:10
Her Maraton Programında Erman hoca'nın ağzına pelesenk olan bir Cümle var.
" Trabzon iyi iyi de Trabzon'un önce kendi içerisindeki sorunları çözmesi gerekiyor,Trabzonun en büyük düşmanı içten işi karıştıranlar" diyor

Peki Kim bunlar ve amaçları ne?
Trabzonspor'un kötü duruma düşmesi onlara ne kazandıracak???

Dursun Kaplan
04.11.2008, 16:17
Kesinlikle yerel medya..

Sen_Teksin_61
04.11.2008, 16:21
Bence Trabzonspor'un ve kulübün esas düşmanları "içte düşman" var diye bize düşman aratanlardır. Kimse düşman aramasın boşuna. Böyle bir durum sadece kutuplaşmalara, camianın birlik ve beraberliğine zarar vermeye neden olur. Ben kulüp içerisinde veya çevresinde Trabzonsporun kötü durumlara düşmesini isteyen kimselerin varlığına inanmıyorum. Ancak yapıp ettikleriyle Trabzonspora zarar verenler mutlaka olmuştur. Bu, Trabzonspora düşman olmaktan çok farklı birşey. Kimsenin kimseyi düşman göstermeye hakkı yok. İlle de düşman aranacaksa "içerde düşman var" diyen Erman Toroğlu ve benzerleri bize yeter. Bu tür söylemlere kimse prim vermesin Lütfen...

Ümit Tekşan
04.11.2008, 16:26
Benim görüşümde Trabzon spor'un İstanbul ayağındaki basın diye düşünüyorum.

Yasin Berber
04.11.2008, 16:27
Bence iç düşman yok ama iç zarar verenler var buda trabzonspora iyilik yaptığını sanan trabzon yerel medyası!!!

Emre Bekar
04.11.2008, 16:33
saymakla bitmez özellikle Trabzon da!!!

Sen_Teksin_61
04.11.2008, 16:34
Bence iç düşman yok ama iç zarar verenler var buda trabzonspora iyilik yaptığını sanan trabzon yerel medyası!!!:alkış:

Bana göre gayet doğru bir tespit. "Düşman" sözcüğünü biz değil bırakın Toroğlu kullansın...

hamibasoglu
04.11.2008, 16:34
Bence Trabzonspor'un ve kulübün esas düşmanları "içte düşman" var diye bize düşman aratanlardır. Kimse düşman aramasın boşuna. Böyle bir durum sadece kutuplaşmalara, camianın birlik ve beraberliğine zarar vermeye neden olur. Ben kulüp içerisinde veya çevresinde Trabzonsporun kötü durumlara düşmesini isteyen kimselerin varlığına inanmıyorum. Ancak yapıp ettikleriyle Trabzonspora zarar verenler mutlaka olmuştur. Bu, Trabzonspora düşman olmaktan çok farklı birşey. Kimsenin kimseyi düşman göstermeye hakkı yok. İlle de düşman aranacaksa "içerde düşman var" diyen Erman Toroğlu ve benzerleri bize yeter. Bu tür söylemlere kimse prim vermesin Lütfen...

Teşhislerine katılmıyor değilim!
Ama eğer varsa ortaya koyup kimin düşman kimin dost olduğunu bilmemiz gerekli ve düşmanı ve/veya fitneciyi bertaraf etmeliyiz.
Bu başlığı da bunun için açtım zaten.
Birliğimizi bozmaya çalışanlara asla geçit vermeyelim.
mesela dün Lig tv com.tr yi açtım bi baktım
" Yattara GS yi seçti" diye bir başlık
tıklayıp devamını okumasam Yattara'nın GS ile flört ettiğini sanırdım.
Bunun gibi bir çok yazı ve yorumla karşılacağız.
Alenen olmasa da fitneyle işi karıştırmak isteyenler var.

Sen_Teksin_61
04.11.2008, 16:40
Teşhislerine katılmıyor değilim!
Ama eğer varsa ortaya koyup kimin düşman kimin dost olduğunu bilmemiz gerekli ve düşmanı ve/veya fitneciyi bertaraf etmeliyiz.
Bu başlığı da bunun için açtım zaten.
Birliğimizi bozmaya çalışanlara asla geçit vermeyelim.
mesela dün Lig tv com.tr yi açtım bi baktım
" Yattara GS yi seçti" diye bir başlık
tıklayıp devamını okumasam Yattara'nın GS ile flört ettiğini sanırdım.
Bunun gibi bir çok yazı ve yorumla karşılacağız.
Alenen olmasa da fitneyle işi karıştırmak isteyenler var.

Aslında bu tip yazı yazanları dikkate almamak, yazılarına ve şahsiyetine değer vermemek ona yapılcak tepki için yeter de artar bile. Böyle yazıların bulunduğu siteler, aslında ilgi çekmek için bu tür başlıklar kullanıyorlar. Ne yazık ki birçok taraftarımız da bu oltaya düşüyor. Bence güvendiğiniz yazarları ve siteleri takip etmek lazım. Aynı şey gazeteler için de geçerli. Değerli vaktinizi Trabzonspora zarar verenlere harcamayın...

hewit
04.11.2008, 16:44
İsmini bilmesemde düşman diye nitelendirmek ağır olsada klübe zarar veren bir hedef olarak fotomaçta yazan kel Trabzonspor yorumcusunu gösterebilirim. c.tesi yada pazar günü elime geçen gazetede okuduğum yazısıyla beni kızdırmaktan çok güldürmüş ve tam bir cehalet örneği göstermiştir. Keskin çizgilerden çok uzak durmaya çalışan ben kişinin ne yazıkki art niyet taşıdığı kanısındayım. Çünkü yazısından başka bir anlam çıkartamadım.

murat
04.11.2008, 16:46
cevat kol gibi gereksiz herifler..

mashal61
04.11.2008, 16:47
Yerel medya. İlk mağlubiyette ne kadar eleştirdiler takımı. Ulusal medya bu kadar eleştirmedi.

boztepeliyasin
04.11.2008, 16:47
bence içten içten galatasaraya hayranlık duyupta açık açık dile getiremeyen yönetici ve ne olduğu belli olmayan trabzonluyum diye piyasada dolaşan insanlar

Badaloğlu
04.11.2008, 16:49
Bu tip şeyleri ne ilk defa duyuyoruz, ne de son defa duyacağız.Bu tip insanlar için başlık açmanızı da anlamış değilim.Enerjinizi, takıma pozitif yönde kullanın arkadaşlar...