PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yapbozun eksik parcasini alalim

emreoztel61
02.11.2008, 00:15
http://www.spor61.net/images/news/fatih.20081101092836.jpg

FATİH ZOR AMA..
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, devre arasında takıma takviye yapmayı planladıklarını belirterek, “Bu yönde hocamız ile devamlı irtibat halindeyiz. Kötü sonuçlar nedeniyle değil, transfer her zaman masamızda zaten” dedi. Taraftarların Fatih Tekke'yi geri istemesi ile ilgili olarakda Şener, “Fatih şuanda gündemimizde değil. Almak istesek bile ekonomik şartları ağır olur. Ancak önümüzdeki günlerde şartlar değişirse, Fatih ile ilgili değerlendirme yapabiliriz” diye konuştu.

arkadaşlar ben kendi fikrimi soyluyorum sizin fikirlerinizi de beklerim sampiyon olmamız için için tek eksimiz var diye dusunuyorum fatih tekke devre arası 1 fatih gelse başka bişe demiyorum

ulvicebi61
02.11.2008, 00:19
fatih,gökhan ünal ikilisi çok güzel olur diye düşünüyorum.

fatihbostan
02.11.2008, 00:21
bence gerek yok fatih takıma gelirse knumu ne olacak katan yapmazsan Fatih gelmez Kaptan yaparsan takımda güvensizlik oluşur yeni hamura eski maya katmaya gerek yok.Transfer dediğin takıma destek ve takviye amaçlı olur yeniden kuruluma gitmeye gerek yok bence böyle evet Fatih Büyük topçu ama fatihi alırsak kaybedeckelerimizi düşünelim

trab61
02.11.2008, 00:26
off sampiyon olacaksak kesinlikle oda olmasi lazim takimda. seni cok ama cok ozledik. gelirse cok buyuk katkisi olur.