PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sen de mi TRT!!!

Taner Gündoğdu
01.11.2008, 23:07
geçen sezon yayıncı kuruluş lig tv son haftalara doğru Trabzonspor'un maçlarını vermemeye başladı ve "ligdeki sıralamada ilk 4'deki takımların maçlarını yayınlayacaklarını" söylediler, eyvallah dedik...

bu sezon o uygulamanın bir "hikaye" olduğunu cümle alem gördü!

bu davranış lig tv ye yakışan bir durum, yadırgamadım herkes gibi ben de... ama ya TRT?

bir çok programa nazaran Trabzonspor'a daha fazla zaman ayıran TRT bu akşam "günün maçı" adı altında ibb-Trabzonspor ve eskişehir-fb maçlarının özetlerini verdi. her zaman eşitlikten bahseden Erdoğan Arıca'nın sözlerine istinaden saate baktım ve iki maçın özetlerinin süresini kıyasladım...

eskişehir-fb maçı : 5 dk. 37 sn
ibb-Trabzonspor maçı : 1 dk. 53 sn

iki maçta da dörder gol var!

iki maçta da kaçan çok pozisyon var

maçların biri "maç fazlasıyla" onuncunun, diğeri "maç fazlasıyla" liderin! anladık kayırıyorsunuz ama bu kadar mı bariz?

Yavuz Hasan
01.11.2008, 23:09
yarın program sırasında mail gönderelim bakalım bu konuya değinebileceklermi

Gökhan Bozyiğit
01.11.2008, 23:10
Erdoğan Arıkan bu konularda aslında çok duyarlıdır, hatta birkaç saniye farkına bile dikkat ettiğini yüzyüze konuştuğumuzda bizlere söylemişti. Mutlaka istek dışı bir hata yapılmıştır, kendisine bu konuyu ileteceğiz. Bilgilendirme için teşekkürler:).

Zafer BİLGİN
01.11.2008, 23:11
Aynı fikirde değilim.TRT stadyumdan önce diğer kanallarındada maçın özetlerini gösterdi.Yani maç tazeliğini kaybetti.Fener maçı ise daha taze idi.onun için TRT ye kızma hakkımız yok.

Bugün haksız bir konuda yapacağımız eleştiri yarınlardaki haklı olduğumuz bir konudaki haklılığımızı kaybettirir

Yavuz Hasan
01.11.2008, 23:17
o zamna bizim maçı da febe nin maçını da yarın ikişer dk versin tazelii yok diye olurmu öyle şey

Şahinoğlu
01.11.2008, 23:23
Her zaman kendilerine haklı çıkaracak bir bahane bulurlar ama işin doğrusu öyle değildir Fb taraftarını bekletmek istemezler, geçen sene sıralamaya göre veriyoruz şeklinde yalanları vardı bu sene sıcak maç yalanı çıktı,öyle ya Trabzonspor nasılsa aynı anda diğer İstanbul takımlarıyla oynamayacak ve İstanbul takımları hep o günün en son maçlarını oynayacaktı ve hepte gecenin sıcak maçı onlarınki olacaktı, Erdoğan Arıkan'ıda silmiş durumdayım, ve bugünkü saçma yorumlarından dolayı Melih Gümüşbıçak efendiye uyuz olmuş durumdayım.

EmrahYalçınalp
01.11.2008, 23:25
Erdoğan Arıkan yüzyüze görüştüğümüzde bana Trabzonspor ile ist takımları arasında herhangi bir fark gözetmediği hissini verdi. Vardır bir açıklaması. Zafer'in değindiği nokta da bu açıklama ile çakışmakta muhtemelen.

Hasan ZAİMOĞLU
01.11.2008, 23:40
ya bence hepsi fason TS düşmalığı hepsinde var

yaranozlu
01.11.2008, 23:42
bence yarınki tavırlarına göre değerlendirme yapılmalı. tazelik konusunda bende arkadaşa katılıyorum. bizi maç 5 te bitmiş ve birçok yerde gösterilmiş.

Harun Karadeniz
01.11.2008, 23:44
alayına gider

istediklerini yapsınlar bu takımı bu sene durduramazlar

Alibeyoglu
01.11.2008, 23:53
devletin kanali kesinlikle tarafsiz olmali devletin kanali ayrimcilik yapamaz halkdan vergileri alirkende fb lilerden cok ts lilerden az mi aliyorlar yoksa herkesden esit mi aliyorlar sonuna kadar hakkimizi arayalim eger görev basindaki sorunlular oturduklari koldugun hakkini veremiyorsalar o oturduklari kolduk zamanlan bogar onlari

Şuayip Aydın
02.11.2008, 00:03
lig tv penaltı yaptı trt ofsaytta dusdu

trab61
02.11.2008, 00:29
ya brakin bosverin boyle dakika tutmayi. hersey ortada. biz yolumuza devam edelim. ve isimize bakalim. onemli hacettepe macimiz var ona konsantre olalim

Taner Gündoğdu
02.11.2008, 00:38
zafer abi,

evet dediğin gibi maçın özetinin özeti (sadece goller) TRT nin diğer kanallarında gösterilmiştir. evet bu "sıcak maç" muhabbeti bu sene çok kullanılmaya başlandı ama her seferinde bu bahaneler türemiyor mu? geçen sene sıralama değil miydi kriter? eğer yarın akşam iki takımın maçınında sadece gollerinin bir özetini yayınlasın TRT o zaman inanayım eşitliğe!
yarın öbür günde tutup alfabetik sıraya göre maçları yayınlıyoruz demeyeceklerinin garantisi yok :)

EmrahYalçınalp,

TRT nin ve özellikler Erdoğan Arıkan'nın bu konudaki hassasiyetine güvenmemiş olsam bu başlığı açmazdım. ama açıkcası bu davranış benim kafamda soru işaretleri oluşturdu... inşallah düşündüğüm gibi değildir.

alper*
02.11.2008, 00:50
belki maçta yeterli pozisyon yoktur.bilemiyorum.
trtye karşı art niyetli düşünemiyorum çoğu zaman.

Alibeyoglu
02.11.2008, 00:55
devletin kanalinin böyle ayrimcilik yapmaya hic hakki yok bütün takimlara ayni mesafede olmalidirlar yoksa devet fb,gs,bjk lilardan daha fazla mi vergi aliyor

İleli
02.11.2008, 01:56
asil ariza ligtv'de goruntuleri onlar veriyor trt'ye, ha butun macimi yoksa sadece pozisyonlarimi bilmiyorum, butun maci veriyorlarsa trtye sorun trt'de, sadece pozisyonlari veriyorlarsa trt'ye sorun ligtv'de ..

emiroglu2010
02.11.2008, 02:01
zafer abi,

evet dediğin gibi maçın özetinin özeti (sadece goller) TRT nin diğer kanallarında gösterilmiştir. evet bu "sıcak maç" muhabbeti bu sene çok kullanılmaya başlandı ama her seferinde bu bahaneler türemiyor mu? geçen sene sıralama değil miydi kriter? eğer yarın akşam iki takımın maçınında sadece gollerinin bir özetini yayınlasın TRT o zaman inanayım eşitliğe!
yarın öbür günde tutup alfabetik sıraya göre maçları yayınlıyoruz demeyeceklerinin garantisi yok :)

EmrahYalçınalp,

TRT nin ve özellikler Erdoğan Arıkan'nın bu konudaki hassasiyetine güvenmemiş olsam bu başlığı açmazdım. ama açıkcası bu davranış benim kafamda soru işaretleri oluşturdu... inşallah düşündüğüm gibi değildir.

trt'nin bizim maçın geniş(!) özetini vermesini özellikle bekledim, çünkü öyle yazıyordu programın içeriğinde geniş(!) özet diye,

program başladı, özetleri fb'li ev arkadaşımla izliyoruz, malumunuz önce fb'nin maçı verildi erdoğan arıkan ''puan sıralamasına göre maçları yayınlıyoruz'' deyip de kendisiyle çelişmesine rağmen, neyse dedik nası olsa sıra bizim maça da gelecek, ben de o sırada arkadaşa maçta bir sürü pozisyon olduğundan, sylva'nın kurtarışlarından, yakalayıp da atamadığımız pozisyonlardan bahsediyorum,

arkadaş özet bi başladı utanmasalar bizim gollerin tekrarını bile göstermeyecekler, yani o kadar kısa

bizim fb'li arkadaş trabzonlu olarak ne kadar sövseniz haklısınız dedi.

bu çifte standart değil de nedir ya...

Recep Alkan
02.11.2008, 02:02
butun macları verıyor ya. adamlar hafta ıcın bır daha 4 takımın maclarının tamamnı verıyor. bu konuda bnce suc tamamen trt de.

murat_bayram
02.11.2008, 02:14
geçen sezon yayıncı kuruluş lig tv son haftalara doğru Trabzonspor'un maçlarını vermemeye başladı ve "ligdeki sıralamada ilk 4'deki takımların maçlarını yayınlayacaklarını" söylediler, eyvallah dedik...

bu sezon o uygulamanın bir "hikaye" olduğunu cümle alem gördü!

bu davranış lig tv ye yakışan bir durum, yadırgamadım herkes gibi ben de... ama ya TRT?

bir çok programa nazaran Trabzonspor'a daha fazla zaman ayıran TRT bu akşam "günün maçı" adı altında ibb-Trabzonspor ve eskişehir-fb maçlarının özetlerini verdi. her zaman eşitlikten bahseden Erdoğan Arıca'nın sözlerine istinaden saate baktım ve iki maçın özetlerinin süresini kıyasladım...

eskişehir-fb maçı : 5 dk. 37 sn
ibb-Trabzonspor maçı : 1 dk. 53 sn

iki maçta da dörder gol var!

iki maçta da kaçan çok pozisyon var

maçların biri "maç fazlasıyla" onuncunun, diğeri "maç fazlasıyla" liderin! anladık kayırıyorsunuz ama bu kadar mı bariz?

bunu aynen mail olarak programın mail adresine gönderdiniz mi ??

Adem Erdoğan
02.11.2008, 02:16
LigTv ile alakalı olabilir.
Erdoğan Arıkan yarın bunu dile getirir.

erol_izm
02.11.2008, 02:48
Belki lig tv'nin verdiği maç özeti bu süreyle sınırlıydı. Yani bilmiyorum direk protesto etmenin gereği varmı. Yarın daha ayrıntılı vereceklerdir.

Çağrı Bilici
02.11.2008, 03:36
aynı mesajı alıp yolladım trtye

Burak_52
02.11.2008, 09:42
benimde dikkatimi çekti
bende mail atıp tepkimi göstereceğim

Mert M.
02.11.2008, 10:57
Koyverin gitsin arkadaşlar.Fazla ciddiye almayalım.
Eninde sonunda biz değil,onlar bizi ciddiye alacaklar!

Emirhan Makul
02.11.2008, 11:01
Arkadaşlar Arkadaşlar Sakin Olalım Maraton Programını İzledim Oda Tam Bir Rezillikdi Hiç Bir Tehlikeli Pozisyonumuzu Göstermediler Sadece Goller ve Bu Görüntüler Trt'ye Ligtv Tarafından Veriliyor......Evet Arkadaşlar Kasti Yapılıyor.

Atakan
02.11.2008, 11:04
Aynısını bende söyleyecektim.Fb maçının tüm pozisyonları, bizim sadece goller.Adalet mi bu ?

pReN@_61
02.11.2008, 11:08
Ben de dikkat ettim trtnin verdiği özet oldukça kısaydı Eskişehir-fb maçına nazaran...

Alibeyoglu
02.11.2008, 11:26
medyada trabzonsporumuzun basarisini istemeyen kiskanc cok vatan haini var ,vatan haini cünkü türk futboluna cok sayida yildizi kazandiran ve ülkemizi cok iyi bir sekilde yurt disinda temsil eten trabzonsporumuza medyada verilmesi gereken deger kesinliklen bu degil trabzonsporumuza böyle engeller cikartmak yeni yildiz oyuncularin cikmasina engel olmakdan baska bisey degil yildiz oyuncularin yetismesine engel olmakda türk sporunun gelecegine engel,ülkenin disarida basarisina engel olmakdir buda vatan hainligidir

macka61
02.11.2008, 11:42
ya arkadaşlar 2-3 dakkanı muhasebesini mi yapıcaz ben diğer kanallarda maçı göremedim trt vermiş ya o bile yeter

Cengiz Çubukcu
02.11.2008, 11:45
Trt'ye kızacağımıza Ntv'ye kızalım..adamlar eskişehirspordan 3 büyüklerden sonra gelen nice başarıları olan takım diye söz edip bizi kaale almıyorlar, bunu söyleyen loran vayloyan denen bilgi yoksunu cahil spikeri çalıştıran kurumlar varken TRT'ye yüklenmek gereksiz...

Erdal
02.11.2008, 11:45
Taner, haklısın belkide ama ben her meseleyi ortaya atmayalım derim. Şöyle bakalım mesela; bizim Belediye yi yenmemizin hiç bir sansasyon özelliği yok. Dolayısıyla haber se üstelik söz konusu olan kısa tutmalarının anlamak mümkün...Ben TRT ye güveniyorum...Ayrıca olur olmaz her şeye tepki zamanla eylem ve söylemi işlevsizleştirebilir. Yaptığımız hamlelerden netice almalıyız. Netice alamayacağımız hamleleri de biriktirelim derim. Eyvallah...

Erdal
02.11.2008, 11:46
Cengiz o arkadaş fanatik biraz. Bir muhabir takip ettiği takım yenilince üzülebilir ama bunu belli etmez...Serdar Bali bile belli etmiyor üzülüp sevildiğini :)

Alibeyoglu
02.11.2008, 11:48
Taner, haklısın belkide ama ben her meseleyi ortaya atmayalım derim. Şöyle bakalım mesela; bizim Belediye yi yenmemizin hiç bir sansasyon özelliği yok. Dolayısıyla haber se üstelik söz konusu olan kısa tutmalarının anlamak mümkün...Ben TRT ye güveniyorum...Ayrıca olur olmaz her şeye tepki zamanla eylem ve söylemi işlevsizleştirebilir. Yaptığımız hamlelerden netice almalıyız. Netice alamayacağımız hamleleri de biriktirelim derim. Eyvallah...

trt devletin kanali herkese her kuruma ne pahasina olursa olsun esit mesafete durmali abartilan bisey yok

Tayfun
02.11.2008, 12:09
TrabzonSpor'un TrabzonSpor'lulardan başka dostu varmı ki! Trt olsun ;)

KÖKSAL AYDIN
02.11.2008, 12:41
Arkadaşlar olayı büyütmeye hiç gerek yok.

Ortada medyanın dayanamayacağı reyting denen bir şey var.

Bu bazı takımlara kul köle olmak için yeter de artar bile.

Aslında şöyle de bir gerçek var.

Fb ve Gs küme düşseler bile (ki ben kıyamet kopsa düşürmezler diyorum) önce onların maçları yayınlanır yine.Bunu kabullenelim.

Çünkü Türk milleti kendi şehrine sahip çıkmayıp da istanbulun semt takımlarını sahiplenirse(Trabzon hariç) olacağı budur.

Emirhan Makul
02.11.2008, 12:49
Suç Trt'nin Değil Arkadaşlar Beni Dinleyin Ya Koskoca Maraton Porgramı Bile Sadece Goleri Gösterdi Fener Maçını 2 saat 15 dakka bizimkini 15 dakka yorumladılar Suç Ligtv'nin Ligtv Bizden Nefret ediyor Emin Olun.

Mustafa Önder
02.11.2008, 12:51
Hiç umrumda değil.

BALKAN 06
02.11.2008, 12:57
Ortada bir yanlışlık var ama istenmeyerek olduğuna inanıyorum
Erdoğan Arıkan en sevdiğim ve değer verdiğim spor proğramcısıdır ve Trabzonsporumuza karşı art niyetli olduğunu düşünmüyorum
hatasını anlamıştır,kesinlikle telafi edecektir...

Taner Gündoğdu
02.11.2008, 13:35
ortada bir yanlışlık var orası kesin amabu bir seferlik bir yanlış değil! hala maçları hangi sıraya göre verdikleri belli değil! hala hangi sıraya göre yorumladıkları belli değil! hala ömer üründül denen şahsiyet ısrarla bizim maçın yorumunun yapıldığı sıradakonuyu başka yereçekiyor! bunların hepsi bir seferlik olsa amenna ama değil! kimseden bize karşı bir torpil beklemiyoruz, takımın durumu kötüyken, reytingi düşükken fazla zaman ayırmamalarınada anlam verebilirim ama eğer kriter ligdeki durumsa(öyle demişti Erdoğan Arıkan) o zaman şimdi yiğidehakkıjnı teslim etme zamanıdır!

erdal abi,

evet fazla tepki zamanla işlevini kaybeder ama haklı olduğunda isyan etmiyorsan, hakkın verildiğinde de teşekkür etmiyorsan ciddiyetin kalmaz. biz TRT ye son şampiyonluğumuzun son maçının görüntülerini yayaınladığı için teşekkür ettik, her fırsattaErdoğan Arıkan'a güvenimizi dile getirdik o zaman şimdide sesimizi yükseltmeliyiz diyorum

alpozan61
02.11.2008, 14:55
zaten fenerin maçı özetti bizim maç ise sadece gollerden ibaret idi....

Keleşoğlu
02.11.2008, 15:21
dünden beri maçın özetini izleyemedim nasıl iş bu ya belki 10 kere eses-fb maçının özetine rastladım bizim sadece golleri görebildim

Nytre
02.11.2008, 16:12
sanirim ligtv maclarin ozetlerini sizin gordugunuz gibi trt.ye iletti ki onlar da ellerindeki bandi yayinladilar. erdogan arikanla yuzyuze konusmalarimizda kisiligi ile ligtv sarlatanlarina hic benzemedigi ortada

Murat Cömert
02.11.2008, 16:57
O zaman bu akşam ne dıyor Erdoğan Arıkan '' Şimdide Sırada Liderin maçı var'' :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Mayls
02.11.2008, 17:28
Stadyum'un ana programı Pazar akşamları oluyor. Cumartesi akşamları sadece günün maçlarını gösteriyor ve fazla yorum da yapılmıyor. Genelde ilk maçın golleri, ikinci maçın ise biraz daha ayrıntılı özeti gösteriliyor.

Bu akşam özetimizi daha ayrıntılı ve uzun bir şekilde izleyeceğimizi düşünüyorum. Az bekleyelim...

lazzz61
02.11.2008, 17:58
bende o prograım beklıyordum genıs özet ızlerım dıee sadece gollerı gösterdıı delırdım resmenn bu adamlara ödul mödul veermıceksın ıste

_SeRKaN_
02.11.2008, 18:00
Bakalım bu duruma ne kılıf uyduracaklar...Birde o lider olarak geçen bir haftada TS puf topunu en öne alan görevlinin yüz şeklini görmek isterim açıkçası...:D

winner
02.11.2008, 18:03
Aldırmayın bence...Onlara en güzel cevabı şampiyon olduğumuz gece onları yataklarında uyutmayarak, İstanbul'un her sokağını karnaval alanına çevirerek vereceğiz...

Şahinoğlu
02.11.2008, 18:23
Trt'ye kızacağımıza Ntv'ye kızalım..adamlar eskişehirspordan 3 büyüklerden sonra gelen nice başarıları olan takım diye söz edip bizi kaale almıyorlar, bunu söyleyen loran vayloyan denen bilgi yoksunu cahil spikeri çalıştıran kurumlar varken TRT'ye yüklenmek gereksiz...

O kanı bozuğa bende uyuz oldum kapattım hemen Ntv'yi vayloyanmış hepsine gerekli ders verilecek mayıs ayı gelse bi an önce..

Gökhan ÖZDEMİR
02.11.2008, 18:25
Birazdan başlayacak Stadyum

Geniş özetinini görürsünüz.

Adil ÖZGÜR
02.11.2008, 18:25
Spekülasyonlar üzerine yapılan spor programları kahredici oluyor, yaşasın masumiyet ve Trabzonspor.

Çok acil Trabzonspor Tv yayın hayatına başlarsa muhabirleri birebir deşifre edebiliriz diye düşünürüm.

Selçuk Baki
02.11.2008, 19:40
Stadyumda ilk gösterilen maç sivas maçı...

tsmetu
02.11.2008, 19:58
Biz lideriz onlar utansın ne yapalım.

Emin Danışmaz
02.11.2008, 20:01
Yahu arkadaşlar boşuna bu ezklerle uğraşmayın mutlaka gideceğimiz yollarda dikenler taşlar olacaktır,bizler aldırış etmeden yolumuza devam edelim.

ONLAR UTANSINLAR.

hakantpl
02.11.2008, 20:11
Aynısını bende söyleyecektim.Fb maçının tüm pozisyonları, bizim sadece goller.Adalet mi bu ?

O zaman Bizde 15-20 Gol atalim Mecburen Uzatmak zorunda KaLacaklar:P :)

Pirselimoğlu
02.11.2008, 20:31
geçen sezon trt 1 de sıralamaya göre yayın modaydı
bu sezon moda taze maçın ilk ve geniş olarak verilmesiiiymiş :D

İskender66
02.11.2008, 20:34
TRT1 de bizim maçı veriyo şuan
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

bkandil
02.11.2008, 20:48
O zaman Bizde 15-20 Gol atalim Mecburen Uzatmak zorunda KaLacaklar:P :)
O zaman da sadece top kaleyi geçerken ki görüntülerini verirler gol diye. Bize gelince her şeye sınırlama nedense. Süreleri sınırlı olur konuşmak için, görüntüleri sınırlı olur izlemek için, tartışılacak pozisyonları sınırlı olur. Olur oğlu Olur işte..

Fatih Oflaz
02.11.2008, 20:49
Evet arkadaşlar Az önce gösterdi.Geniş özetini tam 11 dk 37 sn 68 salise olarak kayıt ettim.

[KAPLAN]
02.11.2008, 20:52
Evet bugün çok net gördük ki, Trt de şerefsizlik yapmıştır. Özetimize kaç dakika ayırdığı benim için önemli değil, hatırladığım çok net pozisyonlarımızı da göstermemiştir. Liderin özeti böyle olmaz. Açık açık adaletsizlik olmuştur. Çok yazık !...

Harun
02.11.2008, 20:55
Adamlara haksız yere mail attım yahu:) Baya baya verdi özetleri.Üstelik maç sonrası yaşanan sevinç gösterisini iki kere gösterdi:)

İskender66
02.11.2008, 20:58
helal olsun TRT'ye :alkış:
TRT den başka bizim maçımızın özetlerini bu kadar uzun gösteren ve uzun yorumlayan hangi kanal ve program var?

Fatih Oflaz
02.11.2008, 21:06
Boşver abi fazla ayrıntıya girmesin:) maça kaçak gittik zati...

Ertan 51
03.11.2008, 08:24
dün itina ile izledim Trt yi:)
zamanımız da az değildi,yaklaşımda fena değildi
maçtan sonra oynanan Kolbastı bile 2-3 sefer gösterildi hatta Ö.Üründül dedi ki Song güzel oynuyor ama bu Kolbastı biraz Afrika modeli Kolbastı olmuş Trabzonlular bunu beğenmez dedi
Erdoğan Arıkan iyi bir şahsiyet yanındakilerde fena sayılmaz seviyeli güzel bir proğram,
boş yere kitilemeyin yani:)

Onur Akyüz
03.11.2008, 12:53
Ben bu Ömer Üründül'ün Erdoğan Arıkan bizimle alakalı birşeyler söylerken araya girmesine ve lafı 3 eziğe getirmesine deli oluyorum,dünde yaptı aynı şeyi..bizimle alaklı konuşurken zart diye araya girip gassaray gol attı onu söyle dedi adama,sanki sağ üstte skoru görmüyoruz..

lazzz61
03.11.2008, 13:53
aynen onu katılıyorum delı oldum resmenn ne kadar karaktersız ınsanlar var yahh

Fatih Öztürk
03.11.2008, 14:15
koyverin gitsin beyler.
trt'de olsa bunların alayı istanbul yalakası.telegolde bi mümkün trabzonsporu konuşmazlarken ziya kaptan lideri ne zaman konuşacağız dedi serhat uluörenmidir her ne kel kafa herif konuşacağız yeri gelince dedi.zamanı gelince 30 saniye şans tanıdılar onuda sağolsun fenerli olmasına rağmen ziya abimiz bişeler dedi.bize biz lazımmış demekki beyler.
trabzonspor tv derhal kurulmalıdır!

thehell61
03.11.2008, 14:20
bu olay benımde dıkkatımı cektı sınırlenmıstım bende

Hüseyin Bağdat
03.11.2008, 14:24
TRT'yi boşuna eleştirmeyelim arkadaşlar.Dünkü programda bence yeteri kadar bizden bahsettiler.Görüntülerde az dağildi.Sevinç gösterilerini,tribünleride gösterdiler...

Seyit Hoca
03.11.2008, 16:32
Mehmet DEMİRKOL'un bir proğramda ''Biz İstanbu basınıyız .Tabii ki İstanbul takımlarını daha fazla konuşacak ve İstanbul takımlarına daha fazla zaman ayıracağız'' dediği günü ,dün gibi hatırlıyorum.

Erdoğan ARIKAN'ı İstanbul basınından ayrı tutuyor,mesleğini daha profesyonel yaptığını düşünüyorum..

enmavi61
03.11.2008, 20:01
ömer üründül trabzonumuz hakkında ne sölicek aynı klişe lafları sölicek ondan yorumcu falan olmaz zaten türkiyede yorumcu var reytingçiler var bide trt gibi idare edenler var erdoğan bey mümkün olduğunca adaletli davranmaya çalışıyor hissettiğim kadarıyla ama 3 eziklerin hegomanyası da gerçek

mashal61
03.11.2008, 20:22
ömer üründül trabzonumuz hakkında ne sölicek aynı klişe lafları sölicek ondan yorumcu falan olmaz zaten türkiyede yorumcu var reytingçiler var bide trt gibi idare edenler var erdoğan bey mümkün olduğunca adaletli davranmaya çalışıyor hissettiğim kadarıyla ama 3 eziklerin hegomanyası da gerçek
Doğru bu adamdan yorumcu falan olmaz. Geçen seneden bu seneye kadromuzda 7-8 as oyuncu değişti; bu adamın takımımız hakkında yaptığı klişe laflar değişmedi.

Taner Gündoğdu
04.11.2008, 00:27
TRT'yi boşuna eleştirmeyelim arkadaşlar.Dünkü programda bence yeteri kadar bizden bahsettiler.Görüntülerde az dağildi.Sevinç gösterilerini,tribünleride gösterdiler...

olayı yorumlamakta biraz geç kalmışsınız, şöyle özetleyeyim...

cts akşamı verilen fb maçının özetinden ve Trabzonspor maçının özetinin özetinden bahsediyorum. yoksa ertesi gün bizim maçı 11 dk vermesi yada vermemesi değil durum. bu büyük bir lütumuş gibi görmeyin. sonuçta lideriz. ama lig 10.sunun görüntüleri bizden fazlaysa, maçı bizden önce veriliyorsa o zaman ben art niyet ararım. Erdoğan Arıkan en saygı ve sempati duyduğum programcıdır ama bu konuda biraz pasif kalıyor gibime geliyor...

Yavuz Hasan
08.11.2008, 21:58
işte trt hassasiyeti istanbul eziklerinin maçı olmayınca günün maçını saat 1 e koymuşlar

Keleşoğlu
08.11.2008, 22:05
9 bucukta verdiler ama kısa özet

Yavuz Hasan
08.11.2008, 22:17
yayın akışı 00.40 diyo

Erdal DİLEK
08.11.2008, 22:19
programın adı stadyum cumartesi ama programı pazar günü yayınlıyorlar, yazıklar olsun trt, yazıklar olsun, 5 dakikalık görüntüye mi yer bulmadınız. . .

Emo91
09.11.2008, 02:33
bugün bakiyorum, lider trabzonspor hic ama gercekden hic konusulmuyor. ama ligin 9. sirasindaki ezikbahce herkezin dilinde.

aman bizlen ugrasmayin biz bu sene herkeze gösterecegiz kimin gercek sampiyon oldugunu. insan bu kadarda istanbul takimlarinin pezev****** yapamaz ki yahu....

mesala hafta arasi Trabzonspor-besiktas maci var. ligdeki 1. ve 2. karsi karsiya, kupa maci olmasi fark etmez.... ama niye herkez 9. siradaki fenerbahcenin ve 5. siradaki galatasarayin karsilalasacagi maci konusuyor????

fener galata kupada oynadigi zamandi en az bugünkü kadar sisiriyorlardi, ozaman simdide TS-BJK yi konussunlar! ne kadar gözü boyanmis türk insaninin.

böyle seyleri gördükce trabzonspora sevgim daha artiyor, sonsuzlasiyor!

Ezik insanlar! baska ne diyim?