PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mahmut uslu ol, akilli ol, adam ol....

Emorfo
07.03.2005, 10:51
Türk futbolunu bu hale getirenler Mahmut Uslu gibi seref yoksunu insanlardir. Ibrahim Sahin'in açiklamalarinin nesini anlamamis, anlama özürlü insan.. Basari için her yolu deneyen her pisligi yapan sanki kendileri degilmis gibi, Ibrahim Sahin'in açiklamalarini anlamamis ortaya söylenmis laflari üstüne aliyorsanbir pislik yapmissin demekki.

Ibrahim Sahin'in Mahmut Uslu'ya verdigi cevap asagida...

Türkiye Kupasi'nda eledigi Gaziantepspor'a ligde 3-2 maglup olan ve sampiyonluk yarisinda büyük yara alan Trabzonspor, gece geç saatlerde Trabzon'a geldi.
Bordo Mavili kafilede yer alan futbolcularin ve yöneticilerin hayli üzgün olduklari gözlenirken, Gaziantepspor maçi sonrasi yaptigi açiklamalarda biranda Türk futbol kamuoyunda gündem olan ve kafile ile Trabzon'a dönen Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, önemli açiklamalarda bulundu. Sahin, beklemedikleri bir sonuç aldiklarini belirterek, "Oyun olarak çok üstündük. Hatalar yaptik. Çok net posizyonlarimiz vardi ancak degerlendiremedik. Bunun yaninda da hakem üçlüsünün basarisiz, formsuz bir yönetim vardi. Maç 2-2 oldugu zaman verilmemis net bir penaltimiz vardi. Ama bunlar ligde var. Lig uzun bir maraton dürüst mücadelemiz sürecektir. Lig sonunda bakalim nerede olacagiz" dedi.
Gaziantepspor maçi sonrasi yaptigi açiklamalarla ilgili olarak Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu'nun yaptigi açiklamalari da degerlendiren Sahin, "Kendisi hangi açiklamama tepki gösterdi bilemiyorum ama sayin Mahmut Uslu Türk futbolunu yönetmiyor. Mahmut Uslu benim gibi degerli bir kulübümüzün yöneticisi. Ben görüslerimi açiklayabilirim, o da açiklayabilir ama baska bir gücü var ise onu bilemiyorum. Baska gücü var ise onu çikip açiklayabilir. Benim görüslerim su sekildeydi. Biz öncelikli olarak Gaziantepspor'un mücadelesini alkisladik, galibiyetlerini kutladik. Gaziantep tribünleri de iyi konsantre olmuslardi maça. Gaziantepspor büyük ve güçlü bir takim. Motive olmak için ekstra bir seylere ihtiyaci yoktur. Her maça böyle motive olmasi lazimdir. Bu Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktas olabilir. Bizim tepkimiz hakem üçlüsünedir. Trabzonspor lig 2.'ligini aldigindan beri rüzgarlar farkli esmektedir. Her maçta bir sakat, he maçta bir cezali oyuncu vermeye basladik. Uygulamalar çifte stardart olmaya basladi. Ayni uygulamalari diger yaristigimiz rakiplerin maçlarinda göremiyoruz. Buna tepki gösteriyoruz. Tabiki tepki gösterecegiz. Ben 9 milyon Trabzonspor taraftarini temsil ettigimi düsünüyorum. Tribünlere gelmis taraftarlarimiz dürüst ve adil bir yaris olmasini istiyor. Bizde bunu istiyoruz. Hak edersek bir yerlere gelelim diyoruz. Sözlerimizin arkasindayiz. Türkiye'de hersey ortada, kral çiplak oluyor ama kimse tepki göstermiyor. Ama biz Trabzonsor olarak tepkilerimizi ortaya koyacagiz, takdir spor kamuoyunundur" seklinde konustu.

Haddini bil mahmut, uslu ol mahmut, adam ol mahmut, kulagini çekmeyelim mahmuttttt.Edited by: Emorfo

FAruk
07.03.2005, 10:56
faruk Mahmut ne dedi ki Ibrahim Sahin'e bu açiklamayi yapma ihtiyaci duydu?

Emorfo
07.03.2005, 11:26
Mahmut Uslu, Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor maçi sonrasi verdigi röportajda ne demek istedigini açiklamasi gerektigini belirterek, "Eger açiklamiyorsa, savcilar suç duyurusu yapmasi lazim.

Yaptigi açiklama bu, kendi ne saniyor bu adam, Trabzonspor'la ugrasanin sonu bellidir... Herkes haddini bilecek...

Ömer SEVİNÇ
07.03.2005, 11:26
Bunlarin hepsi ezik.

Helal olsun Ibrahim Sahin'e yönetimde protesto eden bir o var. Bizi savunuyor adam

Sagolasin Ibrahim Sahinsmileys/smiley32.gif

calypso
07.03.2005, 11:35
Aksam, F.Cetiner bile M.Uslu nun verdigi demeci anlayamadi :) hatta dedi ki "bu sekilde demecler futbolda polemik yaratiyor, hep beraber izledik I.Sahin ne demiski boyle bir aciklama yapiyor".

Isin komik tarafi, M.Uslu, I.Sahin in demeci uzerine savcilari goreve davet ediyor!!!!ben boyle bir mantik boyle bir sacmalik gormedim.

Bunlar kendilerini kucuk dusurmekle kalmiyor ayni zamanda bir camia yi da rezil ediyorlar.

Sakatlamalar basladi, simdikartlar arka arkaya geliyor. Gokdeniz,Fatih Yattara bakalim hangisi/hangileri derbilerde oynayamayacak. Kim sezonu kapatacak? Gökdenizin agzindanne zaman "Birakin Fenere Gideyim" diye yazilmaya tam sayfa basliklar cikmaya baslayacak.

Rezillik Ligi baska birsey degil.

carphrtynasy
07.03.2005, 11:39
Iste Ezikbahçe ve ezikçe rezaletler nolucak saçmalasinlar gene..

Aniketus
07.03.2005, 11:53
Ibrahim Sahin, bir Trabzonsporlu yönetiye yakisir sekilde akli basinda vemantikli açiklamalar yapmis. Mahmut Uslu denen serefsizin geveledigi saçmaliklar karsisinda, baskanimizin dün bir kanala verdigi"mülayimce" demeç ise beni hayal kirikligina ugratti. Bütün yöneticilerimizin Ibrahim Sahin gibi cesur ve yürekli olmasi gerkiyor. Eger biz bu namussuzlar ve bu serefsizler kadar cesur olamazsak, hiçbir yere varamayiz bu "kurulu" düzende.

Ben Gaziantep maçini bu sekilde kaybedecegimizi çok iyi biliyordum, önceden "som agizlilik" yapmak istemedim. Çünkü Atay baskanin o öve öve bitiremedigi "serefli" gaziantep baskani 4-3 lük o meshur maçtan beri fenerbahçeninfino köpegidir. en bariz örnegiyle, fenerbahçeye istegi futbolculari hemen verir. artiklarini ve posalarini ise emredildigi anda hemen geri alir.

bundan sonraki diger tehlikeli maçlarimiz da ligdekidiger fener uydulari olan sakarya ve diyarbakir maçlarimizdir. bu maçlarda yildiz oyuncularimizin sakatlanmasindan ciddi sekilde endise duyuyorum.

calypso
07.03.2005, 12:00
eger fb baskani aciklama yapsaydi bizim baskanin cevap vermesi gerekirdi, ama durum farkli. I.Sahin'in konusmasi daha dogru, zaten adamlar bizi polemige cekmeye calisiyorlar baskanin sagduyulu olmasi cok dogru. Bu "mulayim"lik degil.

"fener uydulari" lafini pek begendim. Aklima gecen sene denizlinin kendi evindeki macta tribunun tamamini fenere satmasi geldi :) ne sikesi canim adamlar klube gelir temin ediyorlar!!! (yuh artik)

bahadiroglu
07.03.2005, 12:21
ya bu adam kimdir?nedir belli degil...

basin sözcümüz güzel bri konusma yapmis.

BDiler61
07.03.2005, 12:23
ben bizim yöneticileri çok seviyorum çok güzel demeçlerler veriyorlar bu demeçlere karsilik vermek isteyenler ise rezil oluyor

Mehmet Alemdar
07.03.2005, 12:26
demekki mahmut uslunun yarasi vardiki gocundu yarasi olmayan gocunurmu arkadaslar...

Magnolia
07.03.2005, 12:51
Ne oldu Mahmut efendi çok mu zoruna gitti söylenenler?Sen bu ligin en serefli takiminin yönetimindesin ya , üzüldün tabi haklisin!2007 için birde Avrupa'da kupa kaldiracagiz dedin.Ah Mahmut millet sana ne tarafiyla gülüyor git onlara cevap ver!

sheva
07.03.2005, 13:00
Ne oldu Mahmut efendi çok mu zoruna gitti söylenenler?Sen bu ligin en serefli takiminin yönetimindesin ya , üzüldün tabi haklisin!2007 için birde Avrupa'da kupa kaldiracagiz dedin.Ah Mahmut millet sana ne tarafiyla gülüyor git onlara cevap ver!

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Hüda Topaloğlu
07.03.2005, 13:08
bakiorumda sumuklu maho savci mavci dio, çocuk gibi yaa resmen, hani çocuklar derlerya, "bak küserim ama, bak babama söylerim!"smileys/smiley4.gifroportajci teselli etmeseydi aglicakti...baya koymusj adama yaa

Sevgi
07.03.2005, 13:12
Biz bugün e kadar haddini bilmeyen herkese haddini bildirdik mahmut musun nesin sende bunu göreceksin sen bilmiyorsan biz bildiririz.Ibrahim Sahin e de bu vesileyle tesekkür ediyorum nihayet birileri çikip konusuyor.

kadirsa_2000
07.03.2005, 13:13
Hayir o degilde; bu laflari üzerine alinanlar, gocunanlar, g.antep'in avukatligini yapanlar, suç duyurusu isteyenler (ne haddineyse?) 4 sene önce 3 - 0 geriden gelip g.antep'i 3 - 4 yendikleri maçta bunu nasil yaptiklarini unutmus gibiler. Aslina bakarsaniz üzerine alindiklarina göre unutmamislar da diyebiliriz.

Bunlardan biri de o pek sevdigimiz(!) Sansal efendi. Dün aksam çikmis diyorki: "I.Sahin neden böyle bir açiklama yapma geregi duyduki?" v.s.
adamlar kendi rezilliklerini (yukarida verdigim en bariz örnek)ne kadar güzel unutuphiçbirsey olmamisgibi yola devam ediyorlar. Edited by: kadirsa_2000

Magnolia
07.03.2005, 13:26
Ya onu bunu birakinda adamin en komik sözü " Biz 2007 de Avrupa'da kupa kaldiracagiz.Çalismalarimiz bu yönde.Bunuda burada açiklamis olalim" demedimi.Duyanda gerçek sanacak.Ne kupasi kaldiracaksin Mahmut "Avrupa Kanarya kupasi" mi?Koptum ya.Allahta seni koparsin Mahmut.Espirili adamsin he.Arada bir güldür bizi.smileys/smiley36.gif

Sevgi
07.03.2005, 13:34
Bu sene de uefa kupasini olacaklardi anelka yi falan o yüzden almislardi milleti öyle bir galyana getirdiler ki az kalsin ben bile inanacaktim bunasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tigin
07.03.2005, 13:34
yayla kupasi'ni kastetmistir.yanlis anlamayin.

dinceraydogan
07.03.2005, 13:39
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD>
<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=107 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="20%">[/url]http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=7>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 bgColor=#cccccc>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=19>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gifhttp://img.sabah.com.tr/i/bugunku_diger_yazi.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#a13535 height=20>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD>
<TD width="100%" height=20>
<T>
<TR>
<TD width=26>http://img.sabah.com.tr/i/ok_turuncu.gif</TD>
<TD width=355 height=20>Hovarda Fener: 66-68 ("]http://www.sabah.com.tr/2004/12/27/im//147DDCC2DFD0AC4D9AA52A00b.jpg</TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2>http://img.sabah.com.tr/i/ok_turuncu.gif</TD>
<TD width=355 height=20>Mahmut Uslu durmadi! (http://www.sabah.com.tr/2004/12/27/spo118.html)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
Mahmut Uslu durmadi!

Fenerbahçe'nin eliyle verdigi maç sonrasi gergin anlar yasandi. Protokolde Federasyon Baskani Turgay Demirel ve Aziz Yildirim ile oturan yönetici Mahmut Uslu, tribüne yumruk sov yapan Ülker Koçu Ataman'a saldirdi. Ülker koçunu, soyunma odasina kadar takip eden Uslu, kapida güvenlik görevlileriyle de tartisti. Mahmut Uslu daha sonra baskan Aziz Yildirim ile birlikte salondan ayrildi. </TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD></TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD>

Bu adamin ne mal oldugunu tüm alem bilir hatta ben onun hakkinda konu bile açmistim. Adam degil öteki hiç degil onlara ayip olur...</TD></TR></T></TABLE>

Analyzer
07.03.2005, 13:41
Mahmut Uslu en hafif tabiriyle "kalitesiz" bir insandir. Yillardir böyle bu. Yöneticilerinin kalitesizliginin cezasini ayni camia yillardir cekiyor. Bu kadar acik acik da gocunulmaz ki be.

Salih61
07.03.2005, 13:44
Mahmit usludur...Asariz seni bogaz köprüsüne...Bayrak gibi dalganirsin...SEREFSIZ....smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Hüseyin Çümen
07.03.2005, 13:56
HERKES YETERINCE KIN KUSMUS MAHMUTA BANA KALMADI :)

CAFER ÖZER
07.03.2005, 13:58
Ya bosverin Mahmut Uslu puslu serefsizlerinin IT ÜRÜYECEK KERVAN YÜRÜYECEK.

bizim bizden baska dostumuz yok.Bizden baskda düsmanimiz yok.

Eger biz birlik olalim.Futbolucular birlik olsun birazda ciddi olsun.M.USLU gibi binlerce adam olsa bizi yikamaz.G.ANTEP maçinda kaçan gollerin 2 tanesini atsak simfi bunlar konusulmuyordu.DINAMO KIEV le yaptigimiz ilk maçta kaçan net 5 posizyondan 2 tanesini atsak belki su an çok farkli durumlardaydik.

Oyüzden önce biz birlik olcagiz-sonra takimda birlik ve Ciddiyet olacak Yenemeyecegimiz takim yoktur.Yenemeyecegimiz hakem yoktur.yenemeyecegimiz fedarasyon yoktur bunu unutmayin.

Deliormanli1
07.03.2005, 14:03
Bunlarin yarasi mi var ki gocunuyorlar?Kaldi ki Sn.I.Sahin isim belirtmedi. Demek ki yarasi olan gocunur misali.

Maamut Uslu'nun yönetici olmasi,çikip konusmasi türk sporun ve türk futbolun acikli halidir.

Magnolia
07.03.2005, 14:09
Mahmit usludur...Asariz seni bogaz köprüsüne...Bayrak gibi dalganirsin...SEREFSIZ....smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Mahmut'un bayrak halini bir an düsündümde.smileys/smiley36.gif

Barış
07.03.2005, 14:11
Bu ülke ne çektiyse kendini bi sey zanneden kravatli ....... lardan çekti.smileys/smiley7.gif

imported_Suha
07.03.2005, 14:12
adama ne olduuda üstüne alindi****bunlari k.köyde yendikmi agizlari susar merak etmeyin..smileys/smiley7.gif

Guests
07.03.2005, 14:37
birakin siskoyu ne havlarsa havlasin kendiside adam degil camiyasida

baris_aykan
07.03.2005, 14:42
ah mahmut ah akilli ol kocum canin yanmasin terbiyesizligin hi cluzumu yok

Salih61
07.03.2005, 14:46
birakin siskoyu ne havlarsa havlasin kendiside adam degil camiyasida Sanki yemis yemis de...Bise yapmamis gibi...smileys/smiley36.gif

kutoz
07.03.2005, 15:44
Bu adamlar, Türk insanini salak mi zannediyor. Ibrahim Sahin demecini veriyor ve TRT'de yayinlaniyor. Mahmut Uslu ne zaman izliyor bu demeci de eziklerin maçindan sonra cevap veriyor.

Bunlar böyle serefsiz iste. Kendilerine gelen telefona inanip, yalan yanlis seyler üretiyorlar. Birde utanmadan "ben 1.5 yildir konusmuyordum..." diyor. 1.5 yil sonra konustun da ne oldu.

Bizleri bunlari, salatasaraylilar mi karistir di acaba. Ulan adamin aklini aliriz biz be!

TS-Karadeniz
07.03.2005, 15:45
adamin sarhos oldugu o kadar belliydiki gozler kaymis yorgun bir surat
bu it surusunu hepsi oyle... macta icip icip millete saldirirlar.
mahmut uslu bunlarin basinda adam ulkerspor yendi diye teknik
direktorune saldirmisti bu kadar insan iste.

Ibrahim sahini tebrik ediyorum

zafercalikoglu
07.03.2005, 16:30
BENCEDE SARHOSTU yoksa akli basinda olsa bunlara soyleyemez,

İsmail Çavuşoğlu
07.03.2005, 16:37
kardesim bunlar yapmadiginiz seylermi (tesvik,sike)herseyin altindan bu ezikler çikiyor.smileys/smiley7.gifsn:Ibrahim SAHIN in söyledikleri suç unsuruysa sizin idamlik olmaniz lazim.uslan ey maho akilli ol.hem size kemik atanmi olduda bu kadar havliyonuz.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Guests
07.03.2005, 16:40
sakarya maçinda taraftarlar su tezahurati yapsin

hop hop mahmut top mahmut

Tahsin Armutcu
07.03.2005, 16:58
mahmut uslu nihat ozdemir hepsi ayni telden inlar icin nasil kazanak onemli degil cunku boyle serefsizler kazanadigi zaman mutlu olurlar nasil kazandiginin ise onemi yoktur fbnin antepten 3-0 dan 4-3 aldigi mac gecen sene diyarbakir maci fatihin sakatlanmasi bu antep maci gokdenoz ve yattaraya kart huseyinin ve lee nin onceki macta gordukleri antika kartlar v-bu federasyonun basinda bir herif var ya onun degismesi lazim faik cetiner bile yola girmeye baslayip mahmut uslu nun aciklamalarini anlamsiz buluyorsa o baskan da asagi iner onu bunu birakalim da biz ne yapmaliyiz.gozle gorulen ve bomba patlatan bir sey yapmaliyiz ki millet korkup yola girsin....

Hüda Topaloğlu
07.03.2005, 18:59

yaziiiiiiiiiiiiiiiiiiksmileys/smiley4.gif, pis koyar adama yaahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Guests
07.03.2005, 19:08
hop hop mahmut top mahmut kulaga hos geliyooo smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Zühtü sarkisi melodisiyle....

Uefadan kupayi da alamadiii Mahmuttttttttt

Al sana kupa(oyun karti)mahmuttt

Anelkayi ne etcen simdi söylesene mahmuttt

Al sana kupa mahmutttt

Simdi geldi serefsizlik zamaninda mahmutttt

Savciya selamm mahmutttt!!!

Guests
07.03.2005, 19:54
Ibrahim Sahin düsündügüm seylerin aynisi belirtmis ve bir basin sözcüsüne yakisir sekilde tercüman olmustur bence Mahmut Uslu denen kisi de anlama kuitligi oldugu için ve ya anlayip da anlamak istemedigi için medyayi arkasina alarak sov yapmaya çalisiyor.Basit ayak oyunlari.Yarasi olan gocunur.

Recep Alkan
07.03.2005, 20:10
oncelikle sayin basin sozcumuz ibrahim sahin e tesekkurler. tam bizlerin soylemek isteyipde soyleyemedigi yada soyleyipde duyuramadigi seyleri dile getirmis. o uslu kim ki kalkip bizim basin sozcumuzu elestiriyor. o kim ki ne dedigini aciklamzsa savciliga veririm diyor. bu ulkede ne zamandan beri saygili namuslu insanlar suclu oluyorda basari pahasina seredini satan para ile mal satin alir gibi adam satin alan insanlar 'ADAM' diye piyasada geziyor. herkes once kendi evinin onunu temizlesin. cok degil daha dun ilk yarisi 3-0 biten maci iki kara cantayla 4-3 e ceviren insanlar bugun sereften haysiyetten onurdan sakin bahsetmesin. heleki trabzonsporun ve trabzonsporlunun yaninda.

forumdaki butun arkadaslarima katiliyoru.

haddini bil MAHMUT USLU AKILLI OL.

cildirtma karadenizi yutmasin seni.

MaHMuT_61
07.03.2005, 20:20
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=118471></A>Magnolia
Kidemli Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/3_star_rating.gif
</TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 07-Mart-2005 Saat 12:51 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=118471&amp;TPN=3) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

</TD></TR></T></TABLE>ADAM DAHA NEDESIN smileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

ozcan_asanoglu
07.03.2005, 22:08
bu herifin bu sekilde konusmasi tam bir suçlu psikolojisini yansitiyor...niye baskalari üzerine alinmadi...ne olacak 5-10 sene sonra çikacak bi tane antepli futbolcu konusacak su kadar para aldik diye...iki gün konusulup unutulacak...

arkadas çok güzel demis ama az demis; "fenerin uydulari" yerine çok daha gerçekçi tanimlamalar var ama biz gene efendiligimizi bozmayalim...diyarbakir, sakarya, denizli, antep,istanbulasla kritik bir zamanda özelde fenerden, genelde ist. takimlarindanpuan almaz, a-l-a-m-a-z...ligin basinda, ortasinda kaza ile alirsa alir...karadeniz takimlarindan baskasi yalan bu konuda...insallah 2. ligden kaliteli, karakterli takimlar yükselir süper lige....

TheRapZoNe
07.03.2005, 22:09
Mahmut Uslu gocunmakta çok hakli

Çünkü,daha bir kaç sezon önce ilk yari antep 3-0 öndeyken maçin sonucunu 4-3 kendi lehlerine bitirmeyi basartmislardi..Hatta bu sezonun ilk yarisinda hooijdong'un orta sahadan gol atmasi da sanirim gocunmalarinda büyük etki yapiyor..

Berat
07.03.2005, 22:19
bu alemde;

1. Mahmut Uslu

2.Murat Özaydinli

3. Ali Dürüst (çok sükür kurtulduk)

4. Hüsnü Güreli (bundan da kurtulduk)

...........

daha liste çoooooook uzar istesem..

hee,bunun ne siralamasi oldugunu mu soruyosunuz??? sizce ne siralamasi; Türkiye Liginin en ........ yöneticileri.. boslugusiz doldurun..ama yazmayin haaa,,çünkü akliniza gelenleri yazarsaniz kesin no post alirsiniz,,degmezbunlar içinsmileys/smiley4.gif

My
08.03.2005, 03:22
Daha bi kaç zaman önce bütün medyada tesvik primleri felan ayyuka çiktiydi. Hane taaa Antep maçina gitmeye gerek o yüzden diyorum. Ama dikkat edin hele hele son Istanbulspor'un aldii tesvik primi tantanasinda hiç ha bu sidiklilerin adi geçtimi? Herkes Istanbulspor diip durdu ama hadi alan varda veren kim? Hiç medya bunun üzerine gittimi? Alismis bu köpekler tabii her halti yiyip ses çikarilmamasina. E biri çomak sokunca bi yerlerine böyle küspesi fazla gelmis sütçü beygiri gibi böürürler. Sen ne konusuyorsun Ibrahim SAHIN, ne ortalii bulandiriyorsun. Brak kurcalama simdi isin bu taraflarini. Düzen böyle. Sen sana verilenle yetin smileys/smiley7.gifBu arada eyvah! yandik! bittik! mahvolduk! diye nara atanlar, brakin simdi bunlarida zaman kenetlenme, bu serefsizlere hadlerini bildirme zamani. Takima, onun deerlerine sahip çikma zamani!!! Cafer Abi'nin dedii gibi biz birlik beraberliimizi koruyalim feristahi gelse deviremez bizi. Yeterki bunu takima hissettirelim...

İleli
08.03.2005, 05:10
Dallama ne olacak

ozcilingir
08.03.2005, 05:34
Hadi MAHMUT USLU konustu, ILKER YASIN isimli GS yalakasi nasil programinda Ibrahim SAHIN için konustugunu BILECEEEEEEEK. gibi üstüne basa basa azarlar gibi program sunuyor, Kaninami dokundu ne oldu yalaka ILKER, BASKAN ATAY AKTUG telefonla baglaninca 90 derece dönüs yapti, birde TRABZON a yakinliktan bahsetti ,sen kimsin 30 senedir onun bunun etegini yaladin, talimat gelmis gibi tüm TV ler konuya baliklama daldilar. Demek ki tesvik var, olmazmi zaten bu topçular parayi transferde degil TESVIK den buluyorlar. Babalarida eskiden ERGUN GÜRSOY du , son yillarda yenileri çikti, MÜTEAHHIT olan kisiler ! Bu hafta GENÇLERBIRLIGI ile Fb oynayacak, tesvik primine okey diyen baskanlari var, Bizde ZIYA yi motive edekim, Fb yi yenemeyen yerli antrenör TÜRKIYE de zor is bulur onun için ZIYA FB yi yenmelisin diye gaza getirelim, Gençlerin futbolculari , hadi fb ye gol atmayan fb ye gidemez , onlara gol atin ki seneye transfer listelerine girin.

Ullan MAHMUTuslu uslu yerinde duruyordun, kazikmi battida , hemen sizin maçtan sonra açiklama yapmak ihtiyaci duydun, oltaya takildin. Medyayay yem atarak ne yapmak istedigin belli yemezler koçum bu hafta ben Gençlerbirligini motive edecegim.

Saygilarimla

SKY-GUARD
08.03.2005, 08:14
HÜRRIYET 8 MART 2005

<TABLE border=0 cellPadding=2 cellSpacing=0 width=510>
<T>
<TR>
<TD align=left =hurnewstitle>Vergi cezasini yediler ezeli rekabeti biraktilar</TD>
<TD align=right vAlign=bottom></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>
<TABLE align=right border=0 cellPadding=0 cellSpacing=5>
<T>
<TR>
<TD align=right>http://www.hurriyetim.com.tr/images/trs.gifhttp://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,180409,00.jpg< name=examp></></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
Esra Sahici BÜR
Teberrulu maç bileti gelirlerini beyan etmedikleri için Maliye Bakanligi tarafindan 12.1 trilyon liralik cezaya çarptirilan Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktas, Maliye?ye karsi ortak hareket etme karari aldi. Üç kulüp, cezalara itiraz için birlikte yargiya gidecek.

Yazarin (Sky-guard ) Yorumu............
SEREFSIZLER....................................
</TD></TR></T></TABLE>

augustus
08.03.2005, 09:10
bu teberrulu bilet olayina çok sahit olduk.bir keresinde gs ile oynadigimiz bir maçta biletin üzrindeki fiyat çok cüzi bir rakam iken (rakamlari tam hatirlamiyorum) bagis makbuzu adi altinda aldiklari para biletin çok üstündeydi.tabi o makbuzu göstermeden de stada almiyorlardi.

deco
08.03.2005, 09:26
Mahmut senin kisiligin ortada spor salonlarinda ne tür bir insan oldugunu sözlerinle ve hareketlerinde gösteriyorsun.Karekterin ortada medya önüne çikipta bosuna kürek sallama ne mal oldugun herkes tarafindan biliniyor.Sus'da ADAM sansinlar.Uslu uslu otur asagi yoksa birgün bakarsin seni oturturlar bir yerleresmileys/smiley7.gifaci varmi mahmos aci aci...

zinos_zon
08.03.2005, 12:14
tüm elestiriler bir yana, zannimca mahmut uslu'nun zeka sorunu da var. biri çikip, "cüzdanimi çalmislar" diye bagirdi, o salak da "hayir biz çalmadikk" diye feryada basladi. niye üstüne alindin saskaloz manda:))

Emorfo
08.03.2005, 12:23
tüm elestiriler bir yana, zannimca mahmut uslu'nun zeka sorunu da var. biri çikip, "cüzdanimi çalmislar" diye bagirdi, o salak da "hayir biz çalmadikk" diye feryada basladi. niye üstüne alindin saskaloz manda:))

İsmail Çavuşoğlu
08.03.2005, 12:28

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Salih61
08.03.2005, 13:36

Bence tezahurat söyle olmali...

USLUDUR USLUDUR MAHMUT MAHMUT USLUDUR...smileys/smiley2.gif

ARAGORN01
08.03.2005, 13:42
Mahmut Uslu olmayacak..

Ilker Yasin, Faik , CNN Türk'te ki zavallilar, Kenan Onuk vb... uslu olmayacak.

Burada asalim keselim, derisini yüzelim, köprüye asalim diye yazdiniz diye hiçbiri uslu olmayacak.

uslu olmalarinin tek yolu düzenli mail, fax, mektup vs. ile protestodur.

ama kurtulus'un veri tabani fikri maalesef asip gürleyenler tarafindan pek de kaale alinmamis görünüyor.

Arkadaslar buraya ne yaziyorsaniz , direk muhataplarini da yollayin. Küfür etmeden, onlarin seviyesine inmeden ama gerektigi kadar sert bir üslupla. Bakin o zaman uslaniyorlar mi , uslanmiyrolar mi ?? Bagli bulunduklari medya gruplari tarafindan Uslu olmaya zorlanacaklardir...

Ama yilmadan , bikmadan devam....

Sacit
08.03.2005, 15:25
mahmut bak oglum adin gibi uslu ol akilli ol kafani yararlarsa sakin ol sasirma.smileys/smiley7.gif

My
08.03.2005, 16:22
Mahmut Uslu olmayacak..

Ilker Yasin, Faik , CNN Türk'te ki zavallilar, Kenan Onuk vb... uslu olmayacak.

Burada asalim keselim, derisini yüzelim, köprüye asalim diye yazdiniz diye hiçbiri uslu olmayacak.

uslu olmalarinin tek yolu düzenli mail, fax, mektup vs. ile protestodur.

ama kurtulus'un veri tabani fikri maalesef asip gürleyenler tarafindan pek de kaale alinmamis görünüyor.

Arkadaslar buraya ne yaziyorsaniz , direk muhataplarini da yollayin. Küfür etmeden, onlarin seviyesine inmeden ama gerektigi kadar sert bir üslupla. Bakin o zaman uslaniyorlar mi , uslanmiyrolar mi ?? Bagli bulunduklari medya gruplari tarafindan Uslu olmaya zorlanacaklardir...

Ama yilmadan , bikmadan devam....

Aynen katiliyorum. O baslik biraz güme gitti sanirim. Burada yazanlar bir ki kelimede orada olusturalacak mail adreslerine gönderse yeter. Aslinda bu tip açiklamalar, bunun gibi serefsiz, haysiyetsiz köpekler bizi dahada hirslandirmali. Kendi kendimize düsmektense dahada kenetlenmeliyiz. Bu yalapsap soylarina meydani bos brakmamaliyiz.!!!

CeSS
08.03.2005, 16:45
<DIV =lineStory align=left>Ibrahim Sahin için suç duyurusu!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>

Gaziantepspor-Trabzonspor takimlari arasinda oynanan karsilasmanin ardindan tartisma yaratacak açiklamalarda bulunan bordo mavililerin Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin hakkinda suç duyurusunda bulunuldu..

Avukat Metin Kinacilar Gaziantep Cumhuriyet Savciligina suç duyurusunda bulunarak, Basin Sözcüsü ve Yöneticisi Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor'a iftira attigini belirtti.

HERKES UCUZ REKLAM PESINDE smileys/smiley7.gif

61-firtina
08.03.2005, 18:11
Ya simdi arkadaslar biz bu adamdan kurtulamayiz ve febe yönetiminden daha onlar avrupadan kupa alacaklar onun için bunlara bi 50 sene daha katlanacaz neyse biraksin bu ayaklari o yalaka bi yerlerine dokundu herhalde benim anlamadigim ortadaki lafa ne atliyor bu demek ki bu adam bi seyler yapti ki lafi üzerine aliyor bide laflarina dikkat edin LÜTFENLI laflar kullaniyor belli ki bu adam bi yerlere mesaj yollamaya çalisiyor veya ona yaranmaya çalisiyor neyse o adama söyleyecegim laf her seye maydonoz olmasin SAYIN IBRAHIM SAHINE TESEKKÜRLERiste bu kulübün çikarlari her seyden önemlidir bize böyle yöneticiler lazim tesekkürler ibrahim sahin her zaman sizin arkanizdayiz OY TRABZON TRABZON YIK YESIL SAHALARI ÇIK YUKARI EZILSIN ISTANBUL AGALARI

no NAME
08.03.2005, 19:58
uleyn bide beni dinleyin. kendinizi fazla bosuna yormayin. çünkü siz aklinizla düsünüp agzinizla konusuyorsunuz. ama saydiginiz v.s. v.s. isimlerin akillari baslarinda degilde 3-4 karissmileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gif oldugu için dogal olarak oralarindan anlayipanladiklari yerdenkonusuyorlar. siz siz olunonlaridinlemeyin sonra üstünüz kirlenir.smileys/smiley2.gif

Zafer Keskin
09.03.2005, 15:14
bu serefsizlerin istanbuldaki oyunlari ile trabzonspor sampiyon olamaz neden federasyon istanbulda yaaa

neden izmir de bursada ankarada degilde istanbulda dimi bunlar burda oldukça bu dewam eder trabzonsporu sampiyon yapmamak için her kapiyi açarlar

bir de su war onu bunu degil siz MHK yi topa tutsaniza niye diceksinizz sen kalk 6 hafta cezasini yeni bitiren bir hakemi sampiyonluk yolunda en büyük sanslilardan birinin maçina ver sonra maçi katletsin ve uslanmaz mahmut çikip kendilerinin yapmadiklari bir seymis gibi ibrahim abimizi topa tutup dursun tabi yolu bos gördü ya ama su anda trafik allak bullak bakalim uslanmaz mahmut kaza yapacakmi bu trafikte................

POYRAZ
09.03.2005, 17:45
Gecen sene Trabzonspor Galatasaray macindan hemen önce,"bu macin sonucu belli" diyen bu rezil,simdi Ibrahim SAHIN'in masumane bir lafi icin zir zir ediyor,gecen sene Galatasarayin maci Trabzon'a verecegini acik acik televizyonlarda dile getirmisti,adamin surati essegin bilmem neresi gibi olursa her zaman böyle aciklamalar yapar iste.

Emorfo
15.03.2005, 17:42
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>Sahin: "Esit yaris istiyoruz!" </TD></TR>
<TR>
<TD>TRABZONSPORUMUZ'DAN FUTBOL FEDERASYONU'NA "LÜTFEN ESIT YARIS" ÇAGRISI...
BASIN SÖZCÜMÜZ IBRAHIM SAHIN:
-"FUTBOL FEDERASYONU'NUN BASLATTIGI 'LÜTFEN' KAMPANYASI EKSIK BIR KAMPANYA"
-"LÜTFEN ESIT YARIS, LÜTFEN ÇIFTE STANDART OLMAYAN, HAKEM UYGULAMALARINDA, SAHA UYGULAMALARINDA VE SAHA DISI UYGULAMALARINDA ÇIFTE STANDARTI OLMAYAN BIR YARIS ISTIYORUZ"
-"FENERBAHÇE ASBASKANI MAHMUT USLU, KENDI TEKNIK DIREKTÖRÜ IÇIN HANGI MERCILERI GÖREVE ÇAGIRACAK ÇOK MERAK EDIYORUM"
-"BESIKTAS ILE 2. DEVRENIN EN ÖNEMLI MAÇINI OYNAYACAGIZ"
</TD></TR></T></T></TABLE>Haberin devami. (http://www.bordomavi.net/bmn/islemler.asp?islem=haberdevam&amp;devam=388)

Mollasalihoğlu
15.03.2005, 17:44
ibrahim sahin sesimiz olmaya devam ediyor

(nickname'imi bana geri kazandiran emorfo abime saygilar smileys/smiley36.gif)

objek
15.03.2005, 18:08
Arkadaslar medyayi kullanmakta bir marifet olmus simdi adamlar bu isi (cirkeflik) ogrenmisler gecen sezon g.s maci verir diye yaygara koparanlar mac sonucu lehlerine bitince diyorlarki g.s,yi butun hafta tahrik edip gaza getirdik!..Gunumuz sartlarinda kitleler nasil etkilenirhangi manevralar isi yarar herturlu dolaplar cevriliyor cunku artik ""futbol sadecefutbol degil!.."" bir endustri alani baskanlari ne diyor biz goreve geldigimiz gunlerde basarilarin saha icinde olacagini zannediyorduk am bunun boyle olmadini erken anladik! Edited by: objek

tsmaniac
15.03.2005, 19:02
FENERBAHÇELILER=Kisiliksiz karaktersiz ayrica kus beyinli
yaratiklar.Bir baltaya sap olamamis hiçbir b.ka yaramayan ve
kendilerini mafya babalarinin, kaçakçilarin ve kara para
aklayicilarinin pis paralariyla dönen sisirme ve sözde efsane! diye
medya tarafindan poh pohlanan bir rant aracinin arkasina siginirlar
evet dünyanin en assagilik adi yaratiklari fenerbahçeliler.

Bunlari nedenmi yazdim durup dururken çünkü aksam aksam çok sinirlendim yine o kahpelere smileys/smiley7.gif

LAN AVATARIM NERDE?

Ferşat Balcı
15.03.2005, 19:09
adamlar bütün medyayi ele geçirmis san ki. gündemi hep kendi lehlerine olusturuyorlar. ibrahim sahinin açiklamalarindan sonra yer yerinden oynamisti.fakat daum un bu hafta gençler maçindan sonra yaptigi açiklamayi kimse dikkate almadi bile.adam hafta içi "gençler bjk ile hazirlik maçi yapti " herhalde derken neyi ifade etti acaba...bunun ibrahim sahinin açiklamasindan ne farki var...

Mollasalihoğlu
15.03.2005, 20:10
ibrahim sahin bugün birini acaip uyardiUSLU olmasi konusunda.basin toplantisini izlemeyenlerin izlemesini öneririm.

sanatik
16.03.2005, 03:07
<TABLE height=598 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=2>
<DIV align=center>TRABZONSPOR'UN HEDEFINDE FENERBAHÇE VAR</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="21%" height=64>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/16mart/capraz%20ates.jpg</TD>
<TD vAlign=top width="79%" height=64>ÇAPRAZ ATES</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=473>USLU SIMDI KONUSSUN
SAHIN, düzenledigi basin toplantisinda, F.Bahçeli yönetici Mahmut Uslu'yu kastederek, "Bir kulüp yetkilisi, üzerine vazife çikararak yetkili mercileri göreve çagirdi. Yetkili merciler görevlerini yapmaya basladilar. Ancak 1 hafta sonra ilahi adalet tecelli etti. Bizi cezalandirmak isteyen kulübün teknik direktörü Daum, çok daha agir demeç verdi. Daum, (rakibimiz bize farkli, bizden öncekilere daha farkli oynadi) dedi. Bu arkadasimizin kendi hocasi için hangi mercileri göreve çagiracagini sabirla ve merakla bekliyorum'' diye konustu.
YILDIRIM-AKTUG KIYASI
FENERBAHÇE Baskani Aziz Yildirim'in açiklamalarina da deginen Sahin, ''Bir büyük kulübün baskani bazi açiklamalarda, özelestirilerde, itiraflarda bulundu. Benim baskanim bunlari yapsaydi yer yerinden oynardi. Ama körler, sagirlar birbirlerini agirliyor. (Göreve geldigimde, futbol sahada oynaniyordu. Artik geçti o devirler, bazi seyleri ögrendik) derken neyi anlatmak istedigini, anlatmalarini bekliyoruz. Bunu ben degil tüm Türkiye'nin, futbol kamuoyunun beklemesi gerekir'' dedi.
HAKEMLER CESUR DEGIL
SAHIN, daha önce hakemlere destek verdiklerini ve onlardan cesur olmalarini istediklerini belirterek, ''(Hakem kardesler korkmayin, esit davranin, dürüst olun) dedik. Ama baktik ki hakemler, bizi magdur etmede cesur olmaya basladilar. Piril piril, yakisikli çocuklar. Iyi seyler yapmak istiyorlar, ama cesur degiller. Cesaretiniz yoksa açik açik söyleyin. Bunun çözümünü Futbol Federasyonu bulur'' ifadelerini kullandi.</TD></TR></T></TABLE>

smileys/smiley32.gif

calypso
16.03.2005, 10:44
Gençlerbirligi kaptani "ille biçaklanmamiz mi lazim" diyor, soyunma odasina giderken kavga çikiyor tv lerde 1 görüntü yok. Simdi görüntü den ceza uygulamasi varya, talimatlarla hepsi yayindan çekiliyor. anlasilan, bizim takima malzemeci gibi bi de kameraman eklememiz lazim smileys/smiley36.gif

Aslıhan
16.03.2005, 11:37
aslinda bunlar için söylenecek okadar söz varki

al birini vur ötekine federasyonun adam olacak ki seninde söylediklerin bir yerlere gitsin

mahmut efendiye en güzel cevabi aslindakendi adami daum efendi verdi

biz TRABZONSPORUZ bu rezillere daha önce hadlerini bildirdikyine bildirmesini biliriz

asbir LÜTFEN smileys/smiley2.gif

Badaloğlu
16.03.2005, 12:10
Maçtan sonra Faik Çetiner simdi Kadiköye gidiyoruz,Mutluhan'a baglaniyoruz dedi.Mutluhanda anlatmaya basladi,maçin sonunda kavga çikti.Soyunma odalarina giden koridorlarda tekme,tokat,yumruk ne ararsaniz vardi dedi.Ve sonunda da sunu dedi: ''Bne hayatimda böyle bir sey görmedim,yok birde Italya da Roma-Galatasaray maçindan sonra ayni görüntüleri görüm'' vs...anlatiyordu.Slak gibi bizde bekliyoruzki bu görüntüleri verecekler.Neden versinlerki? Orasi Avni Aker degilki!...Hatirlayin geçen sene Trabzon-D.Bakir maçinda sahaya giren salagin yüzünden üzerimizde oynanan oyunlari ve salyalari herkes gördü.Artik anlayin bu iki yüzlü medyayi.Ne gazetelerini alin,ne de bu adamlara itibar edin.

Adem Erdoğan
16.03.2005, 12:28
MAHMUT; USLU OLsmileys/smiley7.gif

FANATIK61
16.03.2005, 12:34
Verirlermi hayvanlar. Görüntü elinde yayinlamiyor. Bu nerezillik anlamadim ??? Birileri artik bunlara bir dur demesi lazim.

My
16.03.2005, 12:42
Maçtan sonra Faik Çetiner simdi Kadiköye gidiyoruz,Mutluhan'a baglaniyoruz dedi.Mutluhanda anlatmaya basladi,maçin sonunda kavga çikti.Soyunma odalarina giden koridorlarda tekme,tokat,yumruk ne ararsaniz vardi dedi.Ve sonunda da sunu dedi: ''Bne hayatimda böyle bir sey görmedim,yok birde Italya da Roma-Galatasaray maçindan sonra ayni görüntüleri görüm'' vs...anlatiyordu.Slak gibi bizde bekliyoruzki bu görüntüleri verecekler.Neden versinlerki? Orasi Avni Aker degilki!...Hatirlayin geçen sene Trabzon-D.Bakir maçinda sahaya giren salagin yüzünden üzerimizde oynanan oyunlari ve salyalari herkes gördü.Artik anlayin bu iki yüzlü medyayi.Ne gazetelerini alin,ne de bu adamlara itibar edin.

Ha bu ponpon kuyruklu Manchester tavsanlarinin müthis parlak zekalariyla almis olduu bir karar var. Ne akla hizmet ettiini anlarsiniz. Çikis tüneline ve koridorlara kamera alinmasi yassak ! Isleyen zihniyete bir bakin. Dahada önemlisi buna ses çikarmayan, çikaramamayan zihniyeti düsününde ne kadar içler acisi bir durumda olduumuzu bir anlayin.Edited by: Gölge Oyunu

zanoylu
16.03.2005, 15:17
bunlarda adamim diye piyasada geziyorlarya bu da beni çildirtiyor

Crazy_OfLu61_
16.03.2005, 21:01
Tek kelimeyler "SEREFSIZ" sin sen maho uslu

Kiraly
16.03.2005, 21:01
SEvgili arkadaslar biz yaziyor biz okuyoruz degisen bir sey yok.

Zaden zamanin da aziz yildirim aciklamasini yapti. aynen söyle: TURKIYE DE TEK IYI FUTBOL OYNAMAKLA SAMPIYON OLUNMUYOR:

Artik anlayin isimizin ne denli zor oldugunu.

chaky
16.03.2005, 21:07
Ya abi bunlar zaten bilinen seylerdi.Fenerbahçe hakemlerin sayesinde bir sürü maç aldi.Aziz Yildirimin bu sözlerinden sonrada degisen birsey olmayacak.Fenerbahçe parayla maç almaya devam edecek.Ama Trabzonspor buna sampiyon olarak cevap verecek.TRABZONSPOR DIGERLERI GIBI MAÇ SATIN ALARAK SAMPIYON OLMAZ, HAK EDEREK SAMPIYON OLUR... Iste Trabzonsporun farki da burada...

Salih61
17.03.2005, 15:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=1001>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff rowSpan=8>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.antu.com/images/manset/hazirmansetler/0405/ozdemir1.jpg

</TD></TR>
<TR>
<TD height=70>"Aleyhimize Kampanya Baslatildi"
2. Baskanimiz ve basin sözcümüz Nihat Özdemir, önlerini kesmek için baslatilan kampanyaya en güzel cevabi taraftarlarin verecegini söyledi. ?Istanbul?da oynanacak tüm lig ve kupa maçlarina seyircinin ilgi göstermesini istiyoruz. Çünkü son zamanlarda Fenerbahçe aleyhine bir kampanya baslatildi. Önümüzü kesmek isteyenlere en güzel yaniti seyircimiz verecektir. Onlara ihtiyacimiz var. Maçlara gelsinler ki hep birlikte çifte sampiyonluk yasayalim. Taraftarlarimiz stadimiza gelen misafir takim oyuncularina da hosgörülü davranmali. Çok dikkatli olmaliyiz. Destek verirken takimimiza zarar getirecek hareketlerden mutlaka kaçinmamiz gerek.

17.03.2005 10:33</TD></TR>
<TR>
<TD height=20></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.antu.com/images/reklam/denizfeneri/guneydogu_asya_468X60.gif (http://www.denizfeneri.org.tr/guneyasya/default.asp) </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=11 bgColor=#ffffff></TD></TR></T></TABLE>Varya o kadar çok üzüldüm ki...Yani ne olacak bu ezigin hali...Herkes (nedense)bunlarla ugrasiyor...Yazik ya...Hem de çok yazik...O kadar üzüldüm ki...Bak hiçkira hiçkira gülüyorum...Pardon agliyorum...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

İsmail Çavuşoğlu
17.03.2005, 16:11
bunlar kadar yüzsüz bunlar okadar utanmaz olunabilirmiki acaba yaa...

My
18.03.2005, 12:27
Dediim gibi yüzlerinde essek derisi gerili, tükürsen Yarabbi sükür diyorlar.

Hüda Topaloğlu
23.05.2005, 22:33
Eski bir baslik ama anlasilan bizim Maho hala uslanmadi, geçen trt stadyumda bu zibidi konusuo, diorki "bugun sadece turkiyenin yuzde 50si sewinmedi ama yuzde 55i sevindi, çunku sadce fenerliler degil, trabzonsporlularda sevindiler."

ULAN GERIZEKALI APTAL OKUZ OLDUGUNU HERYERDE BELLI ETMESEN N'OOLCAK! ama sende haklisin bikere girmis oldun o camianin içine...

ozgur
23.05.2005, 22:39
Bu Mahmut uslu bir turlu akillanmayacak, agzina bizim camianin ismini almasa uyuz oluyor herhalde. Yuzde 50ymis, sevsinler. Ya bir kere bilimsel arastirmalar halkin "%" 40nin bu isle hic ilgilenmedigini ortaya koymus durumda. Tabii fenerliler okuz oldugu icin tren uzerinde yazmadikca okuyamiyorlar ne yapsin garibanlar.

The Londoner
23.05.2005, 22:53
Akli sira Trabzonspor taraftarinin Fener taraftarinin %10`u kadar oldugunu demeye getiriyor...

Mollasalihoğlu
23.05.2005, 23:35
akil ve mahmut uslu?

uslu uslu otur mahmut uslu

zinos_zon
23.05.2005, 23:53
bir trabzonsporlu olarak, mahmut uslu nam ifrazat için baslik açilmasini bile çok bulurum. kim ki o??

ftunsal
24.05.2005, 00:02
DÜN GECE SEYRETTIM BU ADAMI .UYKU SERSEMI YADA KAFASI IYI DEGILSE ;DAVARLAR NE KADAR ANLARSA FUTBOLDAN ,BU ADAM DA OKADAR ANLIYOR. NASIL YÖNETICI OLMUS?

ftunsal
24.05.2005, 00:09
BIR DE ; EN KIL YÖNETCI KIM YARISMASI YAPILSA FEBE LILERIN HEPSI DERECEYE GIRER AMA MURAT ÖZAYDINLI,NIHAT ÖZDEMIR VE MAHMUT USLU YU FOTOFINIS BILE AYIRAMAZ.

Özkan Erdem
24.05.2005, 10:23
dün gece trt1 de bir de senol günes için çok konusmasin dedi.. delirdim kardesler.. sen kimsin be..

61trabzonomer
24.05.2005, 11:59
dün gece trt1 de bir de senol günes için çok konusmasin dedi.. delirdim kardesler.. sen kimsin be..

ulan varya ben bu adamin....sinir...

Efrasiyab
24.05.2005, 12:16
MAHMUT SEN KIMSIN SEREFSIZIN EVLADI DIL UZATIYOSUN BIZE

ARKADASLAR ISTANBUL MACINDA BUYUK BIR PANKART LAZIM MAHMUT EFENDI ICIN

Salih61
24.05.2005, 14:39
dün gece trt1 de bir de senol günes için çok konusmasin dedi.. delirdim kardesler.. sen kimsin be.. mahmit usludur...La senin aklini aliriz...Anlamazsin bile...SEREFSIZ....smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Murat'
24.05.2005, 14:49
YA BIRAKIN BU PISLIKLERI

Trapzone
24.05.2005, 17:37
Yaw su adami bi elime geçirsem varya ah aahhhhh....

Hüda Topaloğlu
24.05.2005, 21:00
eline geçirmek istiyosan kadikoyde bi meyhane war genelde oraya takiliyor ayyas herif!

ftunsal
24.05.2005, 21:58
..[/QUOTE] mahmit usludur...La senin aklini aliriz...Anlamazsin bile...SEREFSIZ....smileys/smiley7.gif

varsa alirsin olmqayan biseyi nasil alican?

Hasan Cubukcu
25.05.2005, 00:12
SEREFSIZ ISTE NE EDECEN DAUM LAN BERABER KOKAINI CEKMISTIR VE ONDAN SONRA DA DAHADA SACMALAMIS KÖPEK HERIF.

aRKADASLAR BU HAFTA HIC TVYI ACMADIM ,ACAR ACMAZ FENER; LAN NE OLDU , BASARI YAPMIS GIBI TV LERDE DALLANDIRIYOR,KUDURMAK ELDE DEGIL EN IYISI TVYI KAPAT .

jackal61
25.05.2005, 00:16
yaa bu fenerlilerin hepsi ezik...hepsini toplasan bi adam etmez wallahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Mayls
25.05.2005, 12:41
bir trabzonspor'lu bütün bizanzlilara bedeldir

TSelif
25.05.2005, 12:45
bir trabzonspor'lu bütün bizanzlilara bedeldir

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ALLAH'INA KADAR TRABZONSPOR'LUYUZ...

halil ibo
25.05.2005, 12:47
ÖMER KARDES ÇOK HAKLI HEPSINI TOPLASAN BIR ADAM ETMEZLER.

ESASEN HIÇBIR ZAMAN DA ADAM OLAMAZLAR.

TARIHTE FENERLI BIR ''ADAMA'' RASTLADINIZ MI ?

Hünkar
25.05.2005, 16:51
it ürür kervan yürür...............................

SiNo
25.05.2005, 17:24
AKILLI OL MAHMUT ALLAHIN SALAGI SEN KIMSIN DE BIZE ÇAMUR ATIYORSUN KENDI ÇABURLARINIZI TEZMIZLEYIN SONRA MILLETE ÇAMUR ATMAYIN

alone_61
30.05.2005, 12:24
arkadaslar bence mahmutçok basarili birisi. özellikleazizeye yaptigi köpeklik konusunda. azizenin her gösterdigine havlamasi, azizenin kap dedigini kovalamasi, azizenin ver dedigi demeçleri iyice ezberleyip takilmadan söylemesifalan bence adami tebrik etmeliyiz...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

sametaydin
30.05.2005, 14:09
benin ev arkadasim fenerbahceli. o bile bu mahmut uslu gerzeginden nefret ediyo. anlayin iste ne mal oldgunu.

Salih61
30.05.2005, 14:17
Arkadaslar bu ve bu gibi adamlara yazi yazmaya degmez...Bunlarin her isi sadece HAVA GAZI...smileys/smiley2.gif

Saygilarimla...

Beytullah
30.05.2005, 20:01
köpek sadece havlar havlar durur ya bunungibi adamlar anca merter e-5 üzerine layiktir.bu adamisi medyayi karistirmaktir zaten baska yaptigi bir b.... yok zaten

sanatik
30.05.2005, 20:13
ÖMER KARDES ÇOK HAKLI HEPSINI TOPLASAN BIR ADAM ETMEZLER.

ESASEN HIÇBIR ZAMAN DA ADAM OLAMAZLAR.

TARIHTE FENERLI BIR ''ADAMA'' RASTLADINIZ MI ?

Evet rastladim.

Ali Kemal Denizcismileys/smiley1.gif

My
30.05.2005, 21:43
smileys/smiley22.gifsmileys/smiley25.gif

ftunsal
30.05.2005, 22:29
smileys/smiley5.gif smileys/smiley5.gifsmileys/smiley12.gif

baris_aykan
31.05.2005, 01:33
smileys/smiley26.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley26.gifsmileys/smiley21.gif

Hüda Topaloğlu
31.05.2005, 13:14
hönk? fenerlimiydi o, iiiiy!!

tigin
31.05.2005, 13:24
fenerli falan degildi.sadece yalvar yakar rica mihnet fenere transfer edildi.zaten ordada fazla duramadi

#10 Fietra
31.05.2005, 19:11
Evet Fenerbahçe'ye transfer oldu ve iyi oynamadigi için Besiktas'a gönderilmis BJK'yi sampiyon yapmis

Beytullah
31.05.2005, 20:05
lan sidikli mahmut nezaman adam oldunda konusuyorsun....

Salih61
01.06.2005, 14:26
Mahmittttt....Akilli ol...Aklini aliriz...Sonra arar durursun aklimnerde diye...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

POYRAZ
01.06.2005, 15:33
Mahmut USLU denilen adami televizyonda gördükce onunla akraba oluyorum, girtlagini sikasim geliyor namus fukarasi mendeburun.

zinos_zon
02.06.2005, 03:28
bu platfotmda, mahmut uslu nam çapsiz kukla adina baslik açilasini; trabzonsporumuzun malzemecisi Sefik'e yapilmis büyük bir haksizlik ve hakaret olarak görüyorum. cidden...

#10 Fietra
02.06.2005, 03:30
bu platfotmda, mahmut uslu nam çapsiz kukla adina baslik açilasini; trabzonsporumuzun malzemecisi Sefik'e yapilmis büyük bir haksizlik ve hakaret olarak görüyorum. cidden...

Mahmut Uslu'yu anladim da Malzemeci Sefik?

Burçak
10.06.2005, 18:17
mahmut . maaah muuuutt. akilli ol eeevvlaadiiim.

çekerler disinii..