PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan Şükür Trabzon'da

Hasan ZAİMOĞLU
31.10.2008, 09:49
Başkan Sadri Şener, Türk futbolunun kralı Hakan Şükür ile el sıkıştı. Hakan, ocak ayında Trabzonsporlu olacak

Kral geliyor

Trabzonspor, ara transfer dönemi için bombayı şimdiden patlattı... G.Saray'dan ayrılan Hakan Şükür, son anda pürüz çıkmazsa ocak ayındaki ara transfer döneminden sonra bordo-mavili formayı giyecek. Katar takımları ve Steaua Bükreş'ten teklif alan Hakan'ı başkan Sadri Şener'in ikna etmeyi başardığı belirtiliyor. Kral'ı takımda görmeyi çok isteyen Şener, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
işi bitirmek için bizzat devreye girdi.

En yüksek ücret
Hakan ile İstanbul'daki ofisinde buluşan Şener'in, "Bizde oynamanı çok istiyorum. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Hatta senin takımdaki en yüksek parayı alacağını söyleyebilirim" dediği dile getirildi. Daha önce yurt dışında oynamak istediği açıklayan Hakan'ın bu kararlı teklif karşısında yumuşayarak öneriye sıcak baktığı ve prensipte "Evet" dediği belirtildi. Transferde sadece detayların kaldığı öğrenildi.

kaynak:fotomaç

ganita ve zinos
31.10.2008, 09:50
olamaz böle bişey.....

Hüseyin Bağdat
31.10.2008, 09:50
Bu gazetenin habelerinin hemen hepsi yalan...

Tolpaş61
31.10.2008, 09:51
biri bana yalan desin!!!!
birde en yüksek üçret.yok yalandır yalan.
6 aydır topa vurmayan bir adam kurtarıcımı olacak.yok yalandır yalan.

Anıl Caner
31.10.2008, 09:52
başlık açıp mevzu çıkarmaya değmez. medya bölümünde yer alıyor zaten. son derece gereksiz ve boş bir fotomaç haberi. oluru yok.

S.DEMİRCİ
31.10.2008, 09:52
bu haber doğruysa biri beni vursun...

Travelair
31.10.2008, 09:54
Eskiden olsa isterdim ne kadar burdaki arkadaşlar bana tepki gösterecek olsa da. Ama artık Hakan Şükür değil büyük ihtimal bu idman eksiğiyle Hakan Küsür. Neden böyle haberlere lüzum duyarlar onu da anlamam

Görkem Şişman
31.10.2008, 09:55
bana imkansız ve saçma bir haber gibi geldi. ersun yanal la hakan şükür ün aynı takımda olması mümkün değil.

KUTADGU
31.10.2008, 09:56
Bu haberin gerçeklik payı olduğunu düşünmüyorum.

Bu tip konular için de medya bölümü mevcut.

Kapatıyorum arkadaşlar.

Gerçek dışı haberler
Kulübümüzden bugünkü bazı medya organlarında Hakan Şükür’ün transferiyle ilgili olarak çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı yönünde bir açıklama yapıldı.

Açıklamada böyle bir görüşmenin ve düşüncenin söz konusu olmadığına işaret edilerek bu haberin gerçeği yansıtmadığı vurgulandı.

Kulübümüzden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;

“Bugün (cuma) bazı medya organlarında kulübümüzün Galatasaraylı eski oyuncu Hakan Şükür’ün transferini düşündüğü yönünde yer alan haberler gerçek dışıdır. Böyle bir transfer girişimi olmadığı gibi düşüncesi dahi söz konusu değildir. Kaldı ki takımımızın Hakan Şükür’ün oynadığı mevkiye bakıldığında bu bölgede Türkiye’nin en iyi forvetlerini sahip olduğu gerçeği ortadır. Sayısal anlamda da takımımızın en zengin hattı hücum bölgesidir. Bu gerçekler ortadayken kamuoyunun gündemini meşgul eden böylesi haberlerin gerçek ve mantıkla bağdaşmadığını belirtir, konuyu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız”
http://www.trabzonspor.org.tr/?Sayfa=HaberDetay&IND=405#Icerik