PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar Mağazamızda Neden Herşey Yok!

Harun Karadeniz
30.10.2008, 02:10
Yanlış bi konu açtıysam özür dilerim.

Neden bizim taraftar mağzalarımız zengin değil allah aşkına.

Yaa günlük hayatta giyilebilecek şeylerimiz yok.
Yani sonuçta klup kazanacak biz istiyoruz, bunu bi dile getirmek gerekir diye düşünüyorum birşeyler yapılabilir...

Emirhan Makul
30.10.2008, 02:12
Mağazamız Derken Hangi Mağaza Forma mı Hangi Forma Aaa Ben İstanbulda Yaşıyorum Hiç görmedim Aaa Pardon Koskoca Bir Klübün Forması Sadece Trabzonda Satılıyordu Değil mi pardon ya !

Arkadaşım çeşidi geçelim mağazamız yok.

Harun Karadeniz
30.10.2008, 02:14
Mağazamız Derken Hangi Mağaza Forma mı Hangi Forma Aaa Ben İstanbulda Yaşıyorum Hiç görmedim Aaa Pardon Koskoca Bir Klübün Forması Sadece Trabzonda Satılıyordu Değil mi pardon ya !

ya mağzayı geçtim toprağam çeşit olsun internetten gene alırız yaa

Emirhan Makul
30.10.2008, 02:16
Kabul etmiyorum hiç bir zamanda etmeyeceğim

Taraftarına Forma Ulaştıramayan Takım Yönetimi Ben Güçlüyüm Diyemez !

biltrabzon
30.10.2008, 02:19

trabzon da da yok.izine giden birine ismarladim bazi seyler.telefon acti hic biri yok dedi.daha dogrusu burda pek bir sey yok dedi.ben bu isten birsey anlamadim.

Harun Karadeniz
30.10.2008, 02:28
bir kaç formayla eşofman yüricek iş değil bu

geçenlerde ts cluba mail attım bununla ilgili cvp şöyle

Haklısınız çalışmalar sürüyo siz ürünlerimizi almaya devam edin???

Ayıptır sorması nerden ve hangi ürünleri.?

Emirhan Makul
30.10.2008, 02:31
Boş bir günümü ayarlayım 1000'lerce mesaj göndermek lazım ondan anlıyorlar Resmi site değişsin diye gönderdim 1000 lerce etkili oldu Hakkımızı ve klübümüzün geleceği için bunları yapmak lazım ama koskoca ayönetim bunu nasıl düşünmüyor şaşırıyorum.

Harun Karadeniz
30.10.2008, 02:34
kaynak kaynak diye aranıyolar
sayın başkan sana sesleniyorum
alsana kalıcı yatırım daha ne olsun
başlangıçta adam akıllı istanbul ankara izmir bursaya aç birer tane tutulunca zaten bayilik isticekler imza günleri yap gönder 1 2 futbolcu oo ne ala işte

Dogan
30.10.2008, 03:08
Konusunu bulmuşken yazayım. Kadıköyde kendisini Ts Club ana bayi ilan ederek, envayi çeşit klübün formasını satan, bir tabelası bile olmayan mekandan yönetimin haberi var mı acaba? Valla yakıştıramadım ben...

Emirhan Makul
30.10.2008, 03:11
Konusunu bulmuşken yazayım. Kadıköyde kendisini Ts Club ana bayi ilan ederek, envayi çeşit klübün formasını satan, bir tabelası bile olmayan mekandan yönetimin haberi var mı acaba? Valla yakıştıramadım ben...

Yok ya inanma ordaki kadına öyle diyo ama orda butik mutik hepsi var 4 klübünde orjinal formalarını alıp satıyor ayrıca yönetimin haberi var ben yakından tanıyorum ordaki bayanları.

Dogan
30.10.2008, 03:18
Yok ya inanma ordaki kadına öyle diyo ama orda butik mutik hepsi var 4 klübünde orjinal formalarını alıp satıyor ayrıca yönetimin haberi var ben yakından tanıyorum ordaki bayanları.
Ben gittiğimde bayan yoktu ama adamlar da aynı şeyleri söylediler. Üstte bi tane cama da yazmışlar Ts Club Ana Bayi diye. Çok mu zor acaba doğru düzgün bir Ts Club açmak İstanbulda. Zarar ediyorsa da etsin, boş transferlere verdiğimiz paralardan biraz da bu tür işlere yatırsak fena mı. Zarar edeceğini de sanmıyorum. Biz o gün 5 kişi gittik mesela Borda Mavi forma bulsak alacaktık hepimiz. Ki bu potansiyel İstanbulda fazlasıyla var.

Recep Alkan
30.10.2008, 07:55
benım bu konuda en cok eksıklıgını cektıgım sey trabzonspor sweatlerı polarları taraftarlar ıcın tişörtleri.

Dursun Kaplan
30.10.2008, 08:48
Diğer klübler bu alanda bizden kat kat üstün durumdalar.. Ve lisanslı ürünlerden gelirleri milyon dolarları buluyor.. Kimse kusura bakmasın diğer 3 klüb bu yönde bizden çok ilerde.. 20-30 çeşit ürünleri var o takımların.. Biz daha formalarımızı zor buluyoruz..

yusufyilmaz
30.10.2008, 09:21
bence cok önemli bir konu bu

geçenlerde bir arkadaşima hediye etmek amacı ile bir forma alabilmek için internetten adres ve telefon numaraları aldim.anadolu yakasında bana yakın bir mağaza bulabilmek için 1 saat zaman harcadim maalesef calişmalarım sonuçsuz kaldi.gectgimiz senelerde sultanbeyliğinden bir magazadan trabzonsporun lisanslı ürünlerini almiştim.mağaza sahibi trabzonspor aşığı biri ve kendi gonlunu hoş tutmak ve gelen trabzonsporlu taratarlar ile tanışıp sohbet etmek istediği için trabzonsporun lisanslı ürünlerini sattığını söylemişti bana.muhasebeden firmanın faturasını istettim ve telefon numarasını buldum.aradığımda yine kısa bir sohbet etme imkanımız oldu.yeni sezon formalarını tsclubtan defalarca istemesine rağmen gelmediğini söz verilen tarihte ürün teslim edilmediğni bu yüzden müşterilere karşı mahcup olduğunu belirtti hatta biz ts club ürünlerinden para kazanmıyoruz ,zaten para kazanmak içinde yaptiğimiz bir iş değil. bu halde bile müşteri ile aramiz bozuldu diye serzenişte bulunmuştu.
anlayacaginiz ben o gün bir forma alamadım.
aradan bir kac gun geçti.
bizim dayıoğlunun trabzona gittiğini öğrendim hemen telefona sarıldım mustafa bana bir forma diye mumkunse turunculardan olsun diye siparişi verdim arkasınada hediye edeceğim arkadaşın ismini yazdırmasını söyledim.
ertesi gun mackadan trabzona indiğinde beni aradı ^^ekraba burda çeşit az istediğin turuncu forma yok zaten isimde yazmayiler ne edelum^^dedi
bende moral sıfır.alma dedim en basitinden bir forma bile yoksa kapatıp gitsinler dedim klubü.velhasıl almadık
bir forma icin bir hafta uğraştık ama halen bir forma alamadık.ne kadar yazık kimin acizliği bu benimmi yoksa tsclub'ı yönetenlerinmi
sanıyorum bir kasımda cubuklu formalar cıkacak .biz çıkmış ürünü alamıyoruz bakalım cikacak ürünü nekadar sürede alabileceğiz.

Harun Karadeniz
30.10.2008, 13:51
benım bu konuda en cok eksıklıgını cektıgım sey trabzonspor sweatlerı polarları taraftarlar ıcın tişörtleri.:alkış::alkış::alkış:

Diğer klübler bu alanda bizden kat kat üstün durumdalar.. Ve lisanslı ürünlerden gelirleri milyon dolarları buluyor.. Kimse kusura bakmasın diğer 3 klüb bu yönde bizden çok ilerde.. 20-30 çeşit ürünleri var o takımların.. Biz daha formalarımızı zor buluyoruz.

haklısın kesinlikle ama 20 30 adet değil bizim 20 30 katımız:S

KemaL_Ts
30.10.2008, 16:09
cok ama cok daha organize edilmeli! Ts Clublar büyük butikler gibi ici ayni olmali. Türkiyede hangi ts cluba girersen gir ici ayni olmali! Bir süper market gibi. Düzgün olmali. Ben haznedar daki ts cluba girdigimde rezillik dedim. Tamam her sey var fakat cok düzensiz. Toz alinmamis, Düzgün degil bir sey. Önce

1. Ts Clublar adam gibi isletilecek. Hersey ayni yerde olacak, temiz olacak. adam gibi olacak. Herkes istedigi gibi degil yane! Ts ye yakismali!

2. Ürün cikacaksa piyasaya önce belli adet cikarilmali firmadan ondan sonra her yere dagitilmali! yane firma 1000 adet üretiyorsa hemen dagitilmamali cünkü bir günde bitiyor. nike in 50.000 forma üretmesini bekleyip her yere dagitmak lazim. her bedenden. sonra onlari her ts club depoya koyar. bitmez rezillik olmaz!

3. Satilanacak ürünleri cikarilmali. Para kazanmak icin. Yane kilot gibi seyler degil. 5 esofmana da ihtiyac yok. Normal hayatta giyelecek polo kazak cikarilmali. ama süslü müslü degil saade kaliteli bir marka gibi ve kücük bir Ts yazisi arma olur!

4. Zaten bunlari yapdiktan sonra isler yoluna girer ve ondan sonra düsünerek nerde cok Trabzonlu var merkezleri büyük sehirlerin bir Ts Club acilmasi gerek! Istanbul, Ankara, Izmir, Bursa, ...!

...yane yeni Ts Clublari acmayi degilde bunlari düsünelim arkadaslar!

Gökhan ÖZDEMİR
30.10.2008, 20:33
Formadan başka bişey sattkları yok.Atkı bile yok doğru düzgün.

Burak_52
30.10.2008, 23:14
ya allah aşkına girelim bi fb.gs.bjk internet sitelerine bakalım 1000 çeşit ürün var
bu özenmekse ben bu konuda rakiplerimize özeniyorum
bu ne ya

Kalkinmali
30.10.2008, 23:21
forma mi? hani nerde? sadece 3 tane var :mad:

Burçak
30.10.2008, 23:31
bence cok önemli bir konu bu

geçenlerde bir arkadaşima hediye etmek amacı ile bir forma alabilmek için internetten adres ve telefon numaraları aldim.anadolu yakasında bana yakın bir mağaza bulabilmek için 1 saat zaman harcadim maalesef calişmalarım sonuçsuz kaldi.gectgimiz senelerde sultanbeyliğinden bir magazadan trabzonsporun lisanslı ürünlerini almiştim.mağaza sahibi trabzonspor aşığı biri ve kendi gonlunu hoş tutmak ve gelen trabzonsporlu taratarlar ile tanışıp sohbet etmek istediği için trabzonsporun lisanslı ürünlerini sattığını söylemişti bana.muhasebeden firmanın faturasını istettim ve telefon numarasını buldum.aradığımda yine kısa bir sohbet etme imkanımız oldu.yeni sezon formalarını tsclubtan defalarca istemesine rağmen gelmediğini söz verilen tarihte ürün teslim edilmediğni bu yüzden müşterilere karşı mahcup olduğunu belirtti hatta biz ts club ürünlerinden para kazanmıyoruz ,zaten para kazanmak içinde yaptiğimiz bir iş değil. bu halde bile müşteri ile aramiz bozuldu diye serzenişte bulunmuştu.
anlayacaginiz ben o gün bir forma alamadım.
aradan bir kac gun geçti.
bizim dayıoğlunun trabzona gittiğini öğrendim hemen telefona sarıldım mustafa bana bir forma diye mumkunse turunculardan olsun diye siparişi verdim arkasınada hediye edeceğim arkadaşın ismini yazdırmasını söyledim.
ertesi gun mackadan trabzona indiğinde beni aradı ^^ekraba burda çeşit az istediğin turuncu forma yok zaten isimde yazmayiler ne edelum^^dedi
bende moral sıfır.alma dedim en basitinden bir forma bile yoksa kapatıp gitsinler dedim klubü.velhasıl almadık
bir forma icin bir hafta uğraştık ama halen bir forma alamadık.ne kadar yazık kimin acizliği bu benimmi yoksa tsclub'ı yönetenlerinmi
sanıyorum bir kasımda cubuklu formalar cıkacak .biz çıkmış ürünü alamıyoruz bakalım cikacak ürünü nekadar sürede alabileceğiz.

her kelimesine imzamı atarım.
Ayrıca Bir futkol kulübünün Mağazasında çok daha fazla çeşit olmalı. örnekleri fazlasıyla var. ama bizde ne yazık ki yok.

arkadaşın anlattığı olay benim başıma da Marmaristeyken gelmişti. bir çokmarkayı satan bi mağazaydı BJK Store GS Store ve Fenerium mağzalarının reklamı vardı tabelalarda. TS un ise sadece forması vardı vitrinde. içerde çeşitte yoktu.
gidip neden Ts Club yok dediğimde arkadaşın anlattıklarını bana ordaki mağaza sahibi anlattı. buraya yönetiiler gelmişti dediler. öyle yapacaz şöyle yapacaz dediler siparişleri aldılar göndereceklerdi gidiş o gidiş. ne arayan var ne soran. (2001 yılıydı)
bu işi beceremiyorsa kulüp, stat çevresinde korsan ürün satanlara versinler işi. bakın pazarlamayı nasıl yapıyorlar...

Şuayip Aydın
30.10.2008, 23:48
tabi canım barcanın cispi bile var bizim neden yok adamlar neler dusunmus yha bizim daha dogru duzgun bir satıs esyalarımız yok yha nalet olsun

Harun Karadeniz
31.10.2008, 00:08
beni en çok üzen t-shirt polar kazak gömlek yani böle günlük hayatta giyilebilecek şeyler walla param oldukça alırım başkada bişey giymem dışarda formayla eşofmanla olmaz bu işler gerçi onlarıda bulamıyoruz ama

Misina
31.10.2008, 18:02
Dün Ts clubdaydım.

kışın yaklaştığı şü günlerde kolilerden t-shirt çıkarıp raflara diziyorlardı.

Fatih Kuloğlu
31.10.2008, 20:51
Çok haklısın konu tam isabet olmuş

M.S.SOFU
01.11.2008, 23:00
iyide bizim takımın hangi ürünü var-forma,şort,eşofman takımı dışında- ki taraftar mağazamızda olmasın.senin daha dışarda giyebilip takabileceğin bi şapka bile üretemeyen bi klüp ve sponsorun var bence erken zamanlı bir başlık olmuş.

legend_ts_61
01.11.2008, 23:10
bjk bakıyorum admların 100 çeşit polarları,esortman üstleri war.bizim bir tane bile yok.yoksa warda benmı bılmıyorum.

Yavuz Hasan
01.11.2008, 23:24
herşeyden vazgeçtim hiçbişey yok bi trabzonspor taraftarı olarak bi febeliyi yaada bi geseliyi trabzonda ki dahil tsclub a götürmeye utanırım

Harun Karadeniz
04.11.2008, 15:44
bu konuda acilen çalışmalar yapması ve bir an önce devreye koyulması lazım yönetim tarafından

Atalay
04.11.2008, 15:59
Haznedardaki magaza eger Ts Club'sa varsınlar istanbula başka magaza filan açmasınlar...dersin kırtasiye dükkanı...

Bu konu hakkında yüzlerce kez yazı yazdık....

Ne oldu ne degişti....

Profesyonelleşme kurumsallaşma....

Furkan Dündar
04.11.2008, 16:24
Haznedardaki magaza eger Ts Club'sa varsınlar istanbula başka magaza filan açmasınlar...dersin kırtasiye dükkanı...

Bu konu hakkında yüzlerce kez yazı yazdık....

Ne oldu ne degişti....

Profesyonelleşme kurumsallaşma....

geçen gittim yaşlı teyze elişi yapıyor

dier kadında msn de :D

Yasin Berber
04.11.2008, 16:36
Ts club deki mağazaya gitim bana bir trabzonsporlu gibi bakmıyorlar çantata keklik gibi ne satarsak kardır bakıyorlars amimi bulmadım

Ümit Tekşan
06.11.2008, 16:06
Bu konu hakkında derhal çalışmalar yapılmalı ve TS clup lara gönderilmeli. Bende bir çok sey almak istiyorum ama TS cluplar'da sadece forma birde yeni doğan çocuklar için bir kaç bişeyler var.

Haznedardaki TS Clupta sadece formalar var yeni çıkan nike forması almaya gittim kısa kollu bordo forma kalmamış yani bunlar bile yeterli sayıda gönderilmiyo.

Ben istiyorum TS nin giyim olayında envayi çeşit her şey olsun . Bunun çalışmalarını yönetimin bir an önce yapması lazım diye düşünüyorum.

Enes Ünal Kaya
06.11.2008, 16:27
İstanbul / Pendik - Kaynarca'da NeneHatun Hastanesi Karşısına TS Club açılıyor bilmeyenler için ...

Bülent Bayraktar
07.11.2008, 11:48
ts club açılıyoda haznedardaki gibimi yoksa trabzondaki ana bayi gibimi...?

halil ibo
07.11.2008, 13:15
Cevahir'deki mağaza tam istediğimiz cinstendi.Fakat şu Haznedar'daki öldürüyor beni birçok taraftarımız gibi.Çoluk çocuk gitmiştik birgün.Hanım :''daha farklı şeyler yok mu ?'' dedi.Aldığımız cevap karşıdaki 3 eziklerin ürünlerini satan mağazayı göstermeleri oldu.Gerçekten ilginçler ? Cevahir'deki kesinlikle açık tutulmalıydı.İllede kapanacaksa Haznedar mağazası kapatılmalıydı.Bize hiç yakışmayan bir taraftar mağazası ve berbat bir işletmecilik anlayışı hakim.Ürün yelpazesindeki çeşitlilik şarttır ve olmalıdır.Başkanım lütfen...

Ahmet Kuru
07.11.2008, 13:21
Ürün ve pazarlama konusunda sınıfta kaldık her zaman olduğu gibi!
Cevahir gibi bir yerde mağaza açıyorsun sonra kapatıyorsun,Rezilliktir bu!!!
Karda yapsan zararda yapsan orası senin itibarın için önemlidir...
Trabzonspor Klübü cevahir den 10 milyar zarar etse ne olacak ki okadar zarar edeceğini sanmıyorum...
Büyük düşünme konusunda eksiklerimiz,hemde çok...

a f s
07.11.2008, 14:16
TS Clup açmak için tek kriter para olmamalı.

Trabzonspor'u temsil etmeyen, daha doğrusu alırsan al, almazsan tezgahın önünü kapama, işine gelirse alırsın kardeşim anlayışını hak etmiyor bu taraftar.

Bir denetleme, kontrol mekanizması olmalı. Taraftara müşteri gibi bile davranmayan insanlar satmasın bizim ürünlerimizi.

İleride yeni ürünlerle daha cazip hale gelecek TS Clup açmak için paranın dışında başka kriterlere ihtiyaç var.

İstanbul gibi bir potansiyel nasıl değerlendirilmez anlamakta zorluk çekiyorum.

tigin
07.11.2008, 14:32
Aylardır çocuk forması yok.

Murat'
07.11.2008, 16:52
hala ürünler konusunda çok eksiğimiz var...mesela bir tane bile günlük giyebileceğimiz polar yok...forma alacağız forma yok...bu nasıl iş en kısa zamnda halledilmesi lazım....uzun kollu parçalı formanın internette satışa sunulmasını bekliyorum...

TS-Tiryaki
07.11.2008, 17:15
Madem magza acamiyoruz bari en azindan büyük Alisveris merkezlerine bir stand kuralim.
Bu yaz Antalyada büyük Migrosa gittim. Ordaki yürüyen merdivenlerin hemen basinda fb`nin lisansli ürünlerinin satildigi bir stand kurmus. Iki tane bayan koymus icine formadan kaleme kadar herseyi satiyorlardi.

EmrahYalçınalp
07.11.2008, 18:02
Forma dışında giyilecek birşey üretilmiyor maalesef. Gerçi bu sene forma üretildi de ne oldu? XL ya da XXL giymiyorsanız hiç boşuna formaya heveslenmeyin. Vallahi anlayamıyorum niye böyle. Şurda bizden arkadaşların yaptığı tüm tasarımlar forma, polar olarak "çakma" Trabzonspor ürünleri olarak tüm işportacılara kadar gitti, bir bizim kulüp göremiyor sanırım. Yazık oluyor, ayıp oluyor.

TS-FAN
07.11.2008, 18:21
Yıllardır üzüldüğüm bir konudur..
Rakip takımların taraftarlarının giydiği spor kıyafetleri gördükçe üzülürüm.
Evden çıkarken sırtımıza geçireceğimiz spor,şık kıyafetler yapmak,yaptırmak bu kadar zor mudur?
Yine ürünleri Türkiye'de satılabilecek şehirlere dağıtmak,bir hizmet ağı kurmak bu kadar zor mudur?
Bu ürün çeşidinin attırılması ve pazarlanması konusunu kulüp ciddiye almak zorundadır.
Yıllardır tonlarca olası gelir kaçırılmıştır,kaçırılmaya devam etmektedir.

Misina
07.11.2008, 19:05
Bugün uzun sokakta yürürken önümde yürüyen kişinin üzerinde bi Polar Gördüm bordo mavili bi baktım korsan marka olup orjinal markayla yarışabilecek kalitede olan Taraftar Club markası.

Güler misin ağlar mısın dedim kendi kendime.

Bu ürün işini Korsancılara versinler yemin ediyorum yıllık hes projesinden daha fazla gelir getirir kulübe.

alper*
07.11.2008, 19:19
Taraftar Mağazamızda Neden Herşey Yok! yerine Taraftar Mağazamızda Neden hiçbirşey Yok! olmalı bence.

Safa28
10.11.2008, 17:39
bu konuyu dusundukce kafayi yer gibi oluyorum.
Hollandada yasayan fanatik Trabzonsporlu bir genc olarak, bazen 3 ezik taraftarlarin uzerindekileri gorunce kendimden utanç duyuyorum.
Geçen hafta babam burdan Trabzona uctu ve bana dogal olarak sordu: 'Oglum, istedigin birseyler varmi?'
Bende bir turlu bir Trabzonspor polari getirirmisin diyemedim. Su kisa yaklastigimiz gunlerde, Trabzonspor'un urunlerini giymek isterken, hergun ayni problemle karsilasiyorum. Urun yok !
Su anda okadar iyiye dogru giden Trabzonsporun magzalarinda dogru durust urun bulunmamasini gercekten kiniyorum.
Hani derlerya imkanim yok diye, bunu çok iyi anliyorum.
Ama imkanin olupta, urun olmayinca hasta oluyor insan.

Burçak
10.11.2008, 17:48
Bugün uzun sokakta yürürken önümde yürüyen kişinin üzerinde bi Polar Gördüm bordo mavili bi baktım korsan marka olup orjinal markayla yarışabilecek kalitede olan Taraftar Club markası.

Güler misin ağlar mısın dedim kendi kendime.

Bu ürün işini Korsancılara versinler yemin ediyorum yıllık hes projesinden daha fazla gelir getirir kulübe.
ben bu örneği çokdefa verdim.
ciddi ciddi bu işi o korsan işi yapan kişilere versinler, bakın siz pazarlamaya.
Artvinden hafta sonu Trabzona giderken 2 forma bir şort ve birde Trabzonsporun ufak boy üçhen bayrak siparişi aldım. gelirken mutlaka getirdediler.
ne bayrak bulabildim , nede istedikleri formadan. bulsan bedenleri yok. böyle bir durum var ortada...

Sümeyye Şahin
10.11.2008, 18:53
ya şöyle esprili bir tişört alim dedim bırak esprilisini t şört bile yok..ne çıkarsa güzel olmasa bile alıyo insan ama pendiğede açılıyo inş. güzel şeyler olur...büyüyünce sırf bundan dolayı üniversitede bu bölümü okuyup başına geçicem ...

hamucera
10.11.2008, 19:48
istanbuldaki tsclub konusunda çok önceleri yazmıştım. o zamanda TsClub açmak çözüm değil açtığın zaman bayiliği vereceğin kişi çok önemli demiştim. Gidenlerin yazdıklarından sadece benim düşüncem olmadığını çok daha iyi anlıyorum

TsClub ürün çıkartamıyor, belkide çıkartamamaktan ziyade bu işin üstüne düşmüyorlar, ben sol tarafında nike logosu sağ kolumun altına gelecek seviyede Trabzonspor arması olan t-shirt almam. sen almazsan alma diyenler olabilir ama eğer ki sponsor olarak anlaşıyorsan bütün bunlar dikkate alınmalı. taraftar club olayına çözüm bulamamalarını anlayamıyorum. bordo,mavi,turuncu bu üç rengin aynı anda kullanım hakkını almamışlarmıydı. aldıysan nasıl oluyorda halen daha üretitm yapabiliyorlar.

ezikler bu konuda iyi kurumsallaşmışlar, sıkıysa onlarınkinide yapta her yerde sat. kendini cezaevinde bulursun hemen.

Olimpiyattaki maçta zaten nike çubuklu forması ile gelmiş adam, çoluk çocuk herkeste birebir aynı korsan formalar var. Taraftar almak istiyor ama orjinali 50 ytl çakması 15-20 ytl, olsunda çakma olsun fark etmez diyorlar. Bu durumun bu hallere gelmesi yöntimlerin suçudur.

Emirhan Makul
10.11.2008, 22:25
Mağazamız yok ki içinde birşey olsun

macka61
10.11.2008, 23:30
abi yazmış profilo alış-veriş merkezinin yayınada açılacakmış ts club fikir verin diyor pendiktede açılacak inşallah hayırlı olur

sahtepass
15.11.2008, 12:20
ben antepte yaşıyorum geçenlerde çarşının işlek caddelerinden birindeyim ki antepte gs,fb,bjk ve antepspor ürünleri dışında ürün bulmak çok zor ama karşıma eskişehirsporun orjinal ürünlerini komple giymiş bir eleman çıktı karşıma sordum tabi doğal olarak nası temin ettin diye daha önce eskişehirde yaşamış olmanın ve esk. halkıyla diyologa girmenin kolaylığıyla ürünleri nasıl temin ettin diye hiç de zor olmadı diyor ve gülerek soruyo sizin takımın ürünleri gelmedimi hala utandım ....

byhaluk61
16.11.2008, 21:44
ya ben anlamıyorum arkadslar hem yonetım dıyor kı bız elımızden gelenı yaptık artık soz taraftarda sımdı destek zamanı
ama sen malını pazarlamıyorsun kı ts club magzası cok az urun cesıtı yok denecek kadar az bı forma bır esortman baska bıse yok,cesıt yok urun yelpazesını artırmamız lazım ınsanları farklı seyler sunmamızlazım kı alıcısı olsunben bırsey anlamadın
bıde solemedn edemıcem su formalar ıgrenccccccc ustune basa basa soluyorum ıgrencccccc ben samsunda oturuyorum gecenelrde trabzona gıttım ts cluba ugradım orda da belırtım forma aldım
ama dedım zannetmeyın kı forma cok guzel renkler cok guzelde alıyorum hıc bır dızayn yok hıc bır estetık yok yazıalr ıgrenc
sadece dedım takıam destak olsun dıye alıyorum nasıl buna ızın verıyosunuz anlamadım yok efendım neymıs nıke 1 sene onceden sıparıs alıyomus ya böle sey mı olur kardesım nasıl bı sene onceden bı forma tasarlayamıyacakmısın sac sapan ısler bence bu takıma gıden tek marka adıdas gerısı yalan renk tonu tarzı yazaı karakterı nıye onunla anlasılmadı anlamadım kımse para demesın nıke verdıgını adıdasda verırdı
hersey buyuk TRABZONSPOR ıcın sevgılerle.....

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 22:27
artık şu ts cluplar çoğalsın...

Kazım Uzunboy
16.11.2008, 22:59
Bugün Ankara'da ki taraftar club mağazasına gittim.

Oradaki meşhur Sibel ablayla ürünleri inceledikten sonra birkaç ürün satın almak istedim.

Ama bana uygun forma vs bulamadık.

Diyorum ki bana şurdan birşeyler sat abla.Bileklik al,var-şunu al,var-bunu al,var. :D

En sonunda kardeşime bornoz aldım bir tanede bileklik aldım çıktım.

Ama satıcı ne yapsın ? Ürün yollamıyorlar ki !

Bir sürü forma var ya L beden ya XL ya da XXL !

Erkin
17.11.2008, 00:40
Geçen gün Mecidiyeköy'deki Twigy'nin önünde İstanbul takımlarının terlik adamları vardı. Bu ne ya Trabzonspor nerde dedim, gelecek gelecek dediler. Valla herifler Istanbul takımlarına birçok model yaparken, bizim eski 1-2 model dışında terlik yok.. Ürünler konusunda daha bayağı yol almamız gerekli :(

Burak_52
17.11.2008, 23:33
Kulübümüzün lisanslı ürünleri olan TS Club markası bundan böyle tüm Türkiye’de taraftarlarımıza ulaşacak.

Buna göre İnterspor firmasıyla yaptığımız anlaşma gereğince ürünlerimiz bu firmanın ülkemizde bulunan mağazalarında satışa sunulacak. Taraftarlarımız artık bundan böyle İstanbul,Ankara, Adana , Antalya,Aydın, Artvin,Bursa ,Çanakkale , Denizli, Diyarbakır , Erzurum , Giresun , İzmir , Konya , Mersin, Rize, Samsun, Sivas , Tekirdağ ve Van’da da TS Club ürünlerinden satın alabilecekler.

http://www.trabzonspor.org.tr/?Sayfa=HaberDetay&IND=525#Icerik

Bülent Bayraktar
17.11.2008, 23:58
işe bak ts club açacaklarına herşeyi satan spor mağazalarıyla anlaşma yapıp orda sattırıyolar herhalde dükkan giderlerinden kurtarmaya çalışıyolar ama bu böyle olmaz

Sencer
18.11.2008, 09:35
barcelonanın lisanslı köpek tasması bile war
tamam o kadar abartıda istemiyoruz ama kaliteli bir firmayla anlaşılıp giyimlerin üstüne amblem basıp onu mağazada satmak çokmu zor
en son lisanslı ürün sitemizdeki yetkili dağıtıcı diye verdiği firmanın internet sitesinde beşiktaşın tırı karşıladı beni we Trabzonspor'un "t" si geçmiyordu sitede. direk klübe mail we telefonla uyardım. şimdi sitemizden o linki almışlar ama yetkili(!) dağıtıcılıktan almışlarmı bilmiyorum.
mağazaları açamayabilirsin anlarım ama dünyanın her yerinden erişebilmek için internet sitesi war ya. siteye bakıyoruz, bayan giyim: bomboş, eldiwen we kaşkol: bitane berbat eldiwen war taraftarın simgesi atkı yok!, çoraplar: bi tane soket çorap! bu ne yaa... walla sitenin adı olmasa Trabzonsporumuzun çakma ürünlerini satan site sanacağım.
Bunu demekten utanıyorum ama stad dışında seyyar satılan ürünler dahi daha başarılı! dizayn, çeşitlilik....
kulübün önemli gelir kaynağı bu, bir transferin parasını sadece forma satışından kazanan kulüplere şahidiz..
ismi lazım değil bir türk kulübü forma satışlarını arttırmak için, kışın kar yağsada maça formayla gelsin diye tribünlere ısıtma sistemi kurmadımı!!!
hadi ben işletmecilikden anlamıyorum diyelim, hadi bu iş zarar ettiriyor diyelim, en azından dunyaca unlu takımların sitelerini bi gezin, storelarını bir görün we üzerlerinde Trabzonspor amblemini düşünün.... köpeğim olmasa dahi o köpek tasmasından alırım...

Dursun Kaplan
18.11.2008, 10:25
Lisanslı ürünlerimiz tüm Türkiye’de

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Kulübümüzün lisanslı ürünleri olan TS Club markası bundan böyle tüm Türkiye’de taraftarlarımıza ulaşacak.

Buna göre İnterspor firmasıyla yaptığımız anlaşma gereğince ürünlerimiz bu firmanın ülkemizde bulunan mağazalarında satışa sunulacak. Taraftarlarımız artık bundan böyle İstanbul,Ankara, Adana , Antalya,Aydın, Artvin,Bursa ,Çanakkale , Denizli, Diyarbakır , Erzurum , Giresun , İzmir , Konya , Mersin, Rize, Samsun, Sivas , Tekirdağ ve Van’da da TS Club ürünlerinden satın alabilecekler.

ÜNAL
18.11.2008, 10:32
Dursun diğer illerde ne zaman satışa sunulacak?Belli tarih var mı?

Dursun Kaplan
18.11.2008, 10:34
Dursun diğer illerde ne zaman satışa sunulacak?Belli tarih var mı?

Haberi resmi siteden aldım.. Tarih ile ilgili açıklama yok.. Bekleriz gibime geliyor.. :)

ÜNAL
18.11.2008, 10:35
Çok bekleriz:D

Fatih Kuloğlu
18.11.2008, 18:16
Bide niye hep normal forma satılıyo ben kaleci forması almak istiyorum belki?

Misina
18.11.2008, 19:13
Geçen gün Mecidiyeköy'deki Twigy'nin önünde İstanbul takımlarının terlik adamları vardı. Bu ne ya Trabzonspor nerde dedim, gelecek gelecek dediler. Valla herifler Istanbul takımlarına birçok model yaparken, bizim eski 1-2 model dışında terlik yok.. Ürünler konusunda daha bayağı yol almamız gerekli :(

bende forumdaki twigy mağazasına sordum Trabzonspor terlikleri neden yok diye.

Görevli Trabzonspor ürünü gelmeyecek dedi neden diye sorduğumda Kulübün Twigy ile anlaşmasının bittiğini ve yenilenmediğini söyledi.

POYRAZ
18.11.2008, 20:14
ben antepte yaşıyorum geçenlerde çarşının işlek caddelerinden birindeyim ki antepte gs,fb,bjk ve antepspor ürünleri dışında ürün bulmak çok zor ama karşıma eskişehirsporun orjinal ürünlerini komple giymiş bir eleman çıktı karşıma sordum tabi doğal olarak nası temin ettin diye daha önce eskişehirde yaşamış olmanın ve esk. halkıyla diyologa girmenin kolaylığıyla ürünleri nasıl temin ettin diye hiç de zor olmadı diyor ve gülerek soruyo sizin takımın ürünleri gelmedimi hala utandım ....
Eger dalga gecer gibi sorduysa sende ona "Gelmedi henüz, 20 yil sonra büyük basari gösterip süperlige henüz ciktiniz bu yüzden kulübünüzün ürünlerini buldugun icin sanslisin" diyip soksaydin lafi.
Yukarida bir renktasimiz bir haber yapistirmis. Haberi okuyup saglikli bilgi alabilirsiniz.

POYRAZ
18.11.2008, 20:17

Görevli Trabzonspor ürünü gelmeyecek dedi neden diye sorduğumda Kulübün Twigy ile anlaşmasının bittiğini ve yenilenmediğini söyledi.
Ragbet olsa her ürün olurdu dostum. Ragbet yok. Mesela fe-be mac günlerinde Fenerium'da kiyamet gibi her cesit ürününü satiyor ama ragbet var. Bizde de ragbet olsa bizim de her türlü ürünümüzü bulabilirdin. Ragbetin olmamasini da uzun süre gelmeyen sampiyonluga bagliyorum. Sampiyon olursak ragbet yüzlerce kat artacaktir ve bu firsati kacimak istemeyen yönetim her cesit ürünü piyasaya sürecektir. Böylelikle hem kulüp kazanc saglayacak, hemde biz ürünlenecegiz ancak her seyin tek adresi sampionluk.

Erkin
18.11.2008, 20:35

Dogrudur usta, o zaman salladi bu sahtekarlar..

kemal_efe
19.11.2008, 02:25
ürün çeşitliliği konusuna acil çözüm şart...sanal mağazaya giriyorum yok yok yok...zaten fazla ürün yok olanlarda ürün bulunamadı diyor hayret bişey yavvv...

Kazım Uzunboy
19.11.2008, 09:31
Sabredelim arkadaşlar,çookk güzel ürünler bizleri bekliyor bence.:rolleyes::cool:

Atalay
19.11.2008, 11:14
Burdan yazıyorum ben tekstil işi ile ugraşıyorum....

Bu amotörlerin bu aymazların yaptıklarını, ettiklerini gördükçe kahroluyorum....

Bunlar Trabzonspor markasının ne degerde oldugunun farkında degiller...

Profesyonel kadrolara bu işler devredimedikçe hiç bir şey degişmez havanda su döveriz...

Böyle eş dost tanıdık torpilli kişilerle bu işler olmaz yürümez....

Sevgilerimle...

alpozan61
19.11.2008, 17:36
doğru dürüst lisanslı ürün yok ki Türkiye de satılsın.........

mehmetdoğan
19.11.2008, 18:59
yani bu konuda çok dertliyim bende internet sitesinde bile her forma yok ve ve her beden yok.hadi diyelim talep fazla olduğu için yetiştiremiyo diyelim ama aradan 3 ay geçti lig başlayalı ve hala tam anlamıyla forma yok nette.hele mağaza konusu tam bir muamma tamam fenerin ki kadar mağaza beklemiyoz ilk başta ama en azından büyük şehirlerde en az bir tane olması gerekiyo.tabi keşke günlük hayatta giyebileceğimiz tasarımların olması da hayal gibi geliyo bana

Ali Tunahan Güllü
19.11.2008, 22:01
bu konuda acilen çalışmalar yapması ve bir an önce devreye koyulması lazım yönetim tarafından

aynen kjatılıyorum...

Harun Karadeniz
21.11.2008, 11:33
abi bide ürün olsunda her yerde olmasın gene rağzıyım ben. Gider trabzondan alırız kargoyla alırız ya polar yap tsihrt yap çeşit çeşit ne olacak satılır sonuçta. Ulaşım bence 2. planda oda önemli gerçi ama önce çeşit gerekiyo bol miktarda bunu mutlaka halletmek lazım sadece forma satışlarıyla dünyanın parası kazanıldı ürün genişliği sağlanırsa eğer, çok ciddi mali destek sağlanmış olur.

Kazım Uzunboy
21.11.2008, 12:02
Sabredelim arkadaşlar,çookk güzel ürünler bizleri bekliyor bence.:rolleyes::cool:
Mesajımı yeniliyorum. :cool:

Dursun Kaplan
21.11.2008, 13:07
Mesajımı yeniliyorum. :cool:

:rolleyes:

:cool:

:)

Buğra Çora
21.11.2008, 21:49
Galiba nike in yeni ürünleri gelecek degil mi arkadaslar yakinda mazalara!!!???

Öztürk Adem
21.11.2008, 22:01
Hakıkatten cok dogru bır baslık urunlerımız hıc de cesıtlı degıller

Çetin
22.11.2008, 11:28
cidden ilginç bir kulübüz, biz taraftarlar diyoruz ki "para kazandıracağız size, ürün çıkartın" halen daha sesimizi duyan yok :) ilginç bir durum. diğer takımlar tek maç için tshirtler sweetler falan çıkartırken biz sadece ve sadece forma alabiliyoruz. hani talep olmaz, o zaman "ürün çeşitliliği olmasına ne gerek var" denilebilir ama böyle olmadığı aşikar.

Muhammet
22.11.2008, 11:32
Konu ile ilgili, sayın "a f s" çok geniş açıklamalar yaptı "Resmi Sponsor Nike" başlığında.

Anladığım kadarıyla da, başarıya endeksli olarak, bu konuda atılımlar yapılacak ilerleyen zamanlarda.

ÜNAL
24.11.2008, 13:44
http://img92.imageshack.us/img92/5995/tsclubanketxz1.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9172)
(http://g.imageshack.us/img92/tsclubanketxz1.jpg/1/)

erkyilmaz
27.11.2008, 09:14
benım bıldıgımde bır fırmayla anlasılmıs o tum türkıyede urunlermızı satacak dogrulayan varmı

taşkın kadıoğlu
27.11.2008, 11:15
:(sevgili arkadaşlar; daha internet sitemizde forma yok biz kalkmışız ts clup açalım diyoruz.:confused::confused: